اکران فیلم های جشنواره مردمی عمار در 600 نقطه از شهر قم

اکران فیلم های جشنواره مردمی عمار در 600 نقطه از شهر قم به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ، محسن زارعی مسئول روابط عمومی جشنواره مردمی عمار استان قم با گرامی داشت دهه بصیرت درباره پیشینه و ایده جشنواره عمار، گفت: بخواه-ببین-به دیگران نشان بده ایده و استراتژی اولیه جشنواره مردمی عمار بود که عرصه هنر را از تهدید محوری تبدیل به فرصت محوری کرد، آسیب شناسی عرصه هنر و نگاه واقع بینانه دو عنصر فرصت محوری در عرصه هنر بود که توانست رویش های انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب اسلامی را در جشنواره عمار به منصه ظهور برساند.
زارعی در استان قم با بیان اینکه در استان قم 600 اکران کننده مردمی وجود داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 290 روز و 16 ساعت پیش
برداشت 900 کیلوگرم زعفران در چهارمحال و بختیاری

برداشت 900 کیلوگرم زعفران در چهارمحال و بختیاری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، ابراهیم شیرانی مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری، از برداشت 900 کیلوگرم زعفران از مزارع استان در سال جاری خبر داد.
وی گفت: امسال 200 هکتار از مزارع چهارمحال و بختیاری به کشت زعفران اختصاص یافت که 180 هکتار آن بارور است.
شیرانی افزود: به طور میانگین از هر هکتار پنج کیلوگرم زعفران برداشت شد.
وی اضافه کرد: برداشت این محصول از اوایل آبان امسال آغاز شد و به مدت یک ماه ادامه داشت.
انتهای پیام/ن
برداشت زعفران از مزارع چهارمحال و بختیاری ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 16 ساعت پیش
برداشت بیش از 15 هزار تن ذرت از مزارع رودبار جنوب

برداشت بیش از 15 هزار تن ذرت از مزارع رودبار جنوب به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سعیدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار جنوب گفت: امسال 2200 هکتار از مزارع این شهرستان به کشت ذرت اختصاص یافته است و پیش بینی می شود امسال بیش از 15 هزار تن ذرت در این شهرستان برداشت شود.
سعیدی افزود:تجهیز بسیاری از مزارع ذرت در رودبار جنوب به سیستم های آبیاری نوین، سبب کاهش مصرف آب و افزایش بازدهی محصول شده است.
وی بیان داشت: برخی کشاورزان ذرت کار رودبار جنوب هم که سیستم های نوین آبیاری را در مزارع خود نصب کرده اند در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، از بازدهی بالای محصول مزرعه خود ابراز رضایت کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
آغاز به کار پایگاه بسیج محله زینبیه دامغان

آغاز به کار پایگاه بسیج محله زینبیه دامغان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، پایگاه بسیج شهید مدنی زینبیه دامغان در زمینی به مساحت 100 متر مربع شامل اتاق فرهنگی، سالن جلسات و آموزش است و با اعتبار 80 میلیون تومان ساخته شده است.
این پایگاه که 150 نفر عضو دارد و ساماندهی بسیجیان محلی و اجرای برنامه های فرهنگی ومعنوی وگشت های محله محور از اهداف فعالیت آن است.
انتهای پیام / گ
پایگاه بسیج شهید مدنی زینبیه دامغان افتتاح شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
توزیع 50 تن مرغ منجمد در گیلان

توزیع 50 تن مرغ منجمد در گیلان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ، سید محمد احمدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت:در صورت تداوم روند افزایش قیمت مرغ و در جهت کنترل آن،50 تن مرغ منجمد بر اساس ساز و کار نظارتی مصوب در بازار توزیع شود.
وی افزود: اتحادیه مرغداران و زنجیره های تولید مرغ استان، نسبت به تامین و توزیع حداقل نیمی از نیاز مرغ مصرفی استان با قیمت هزار و 500 تومان کمتر از قیمت بازر در فروشگاه های متعلق به خود اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر ضرورت تشدید نظارت ها و کنترل بازار در پایان سال تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
آیا مذاکره ایران و طالبان ضرورت دارد؟ / ماموریت های جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام / سناریوی سال 98 چیست؟ / اهمیت بهداشت به مثابه امنیت ملی

آیا مذاکره ایران و طالبان ضرورت دارد؟ / ماموریت های جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام / سناریوی سال 98 چیست؟ / اهمیت بهداشت به مثابه امنیت ملی به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، روزنامه ها در صفحات خود اخبار، یادداشت، سرمقاله و عناوین ویژه و اختصاصی دارند که بر اساس اتفاقات روز منتشر می شود. همچنین جراید در بخش سرمقاله و یادداشت روز به بیان دیدگاه ها و نظریات اصلی و اساسی خود می پردازند؛ نظراتی که بیشتر با خط خبری و سیاسی این جراید همخوانی دارد و می توان آن را سخن اول و آخر جراید عنوان کرد که اهمیت ویژه ای در رسانه ها نیز دارد.
یادداشت، سرمقاله، عناوین و گزارشات ویژه روزنامه های و جراید سراسر کشور یازدهم دی ماه به شرح زیر است:
سناریویی برای سال 98 ! ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های استان بوشهر

صفحه نخست روزنامه های استان بوشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، صفحه نخست روزنامه های امروز استان بوشهر را اینجا مطالعه کنید. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 18 ساعت پیش
تنها چند قدم تا پرتاب اولین ماهواره ایران مانده/ می خواستند پایمان را روی زمین ببندند در مدارهای فضایی جوابشان را دادیم

تنها چند قدم تا پرتاب اولین ماهواره ایران مانده/ می خواستند پایمان را روی زمین ببندند در مدارهای فضایی جوابشان را دادیم موفقیت های بسیار جوانان در ساخت انواع ماهواره های مختلف سیب پیشرفت ایران شده است.
به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، سالها پیش حتی توان ساخت ماشین را نداشتیم اکنون در جایگاهی قرار گرفته که می توانیم ماهواره های مختلفی را تولید کنید برای قرار گرفتن روی مدار آنها را به فضا پرتاب کنیم.دستیابی به دانشی که نیازمند توجه و دقت بسیار زیاد برای کشوری که تا پیش از آن تخصص های لازم را نداشت بسیار سخت بود
حدود 30 سال پیش بود که برای اولین بار رشته هوافضا در داخل کشور ایران راه اندازی شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 18 ساعت پیش
فیسبوک به دنبال ساخت ارز دیجیتال مخصوص برای WhatsApp

فیسبوک به دنبال ساخت ارز دیجیتال مخصوص برای WhatsApp به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، پیام رسان WhatsApp در ژانویه 2009 تولید شد و به دلیل سبکی و راحتی در استفاده، از همان ابتدا مورد توجه قرار گرفت. با گذشت زمان، این پیام رسان محبوبیت خود را پیدا کرد و کاربران آن روز به روز افزایش یافتند تا آن که در سال 2014 توسط فیسبوک خریداری شد. این پیام رسان به کار خود ادامه داد و در حال حاضر با کاربران بسیار زیاد، یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در جهان به شمار می رود.
از طرفی چند سالی است که رمز های دیجیتال پدید آمدند و محبوبیت این ارز ها رو به افزایش است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 290 روز و 18 ساعت پیش
نکاتی جالب درباره تیم های حاضر در جام ملت های آسیا

نکاتی جالب درباره تیم های حاضر در جام ملت های آسیا به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در حالی که روز 15 دی ماه هفدهمین دوره جام ملت های آسیا به میزبانی امارات آغاز خواهد شد، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا طی گزارشی درباره هر یک از 24 تیم حاضر در این مسابقات نکته جالبی را نقل کرده است.
در این گزارش آمده است در آستانه شروع هفدهمین دوره جام آسیا شور و هیجان در حال شکل گیری است، به طوری که 23 کشور به همراه امارات متحده عربی میزبان در مسابقات 24 تیمی شرکت می کنند.
تا بازی افتتاحیه بین امارات متحده عربی و بحرین در حال حاضر کمتر از یک هفته باقی است AFC به مرور گروه ها پرداخته است تا یک حقیقت جالب در هر تیم را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 18 ساعت پیش
جزییات طرح جدید وزارت راه و شهرسازی برای کاهش قیمت مسکن/ خبر خوش برای اهالی مسکن مهر پردیس

جزییات طرح جدید وزارت راه و شهرسازی برای کاهش قیمت مسکن/ خبر خوش برای اهالی مسکن مهر پردیس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با بیان اینکه به موجب قانون باید تلاش کرد تا اقشار متوسط و کم درآمد بتوانند صاحبخانه شوند، گفت: برای اجرای این قانون باید واحدهای مسکونی با قیمت مناسب و متناسب با شأن خانواده ها عرضه و از سوی دیگر قدرت خرید مسکن را در بین اقشار مختلف جامعه افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه افزایش تسهیلات خرید زمینه ساز رشد نقدینگی و ایجاد تورم در این بخش می شود، گفت: برای تقویت این حوزه دو شیوه متفاوت را دنبال کردیم که نخستین شیوه ارائه زمین به نازل ترین قیمت ممکن است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
پتروشیمی ایلام نامی پر آوازه در بازارهای خارجی/برندی که امروز افتخار ایران زمین است

پتروشیمی ایلام نامی پر آوازه در بازارهای خارجی/برندی که امروز افتخار ایران زمین است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ با گذشت چهار دهه پرافتخار از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نگاه به دستاوردها ماحصل نظامی قدرتمند با افتخارات روز افزون ، مایه فخر و مباهات است.
در این گزارش برآنیم تا با بررسی شاخص های توسعه یافتگی و تغییراتی که در استان ایلام صورت گرفته ، این دوره را با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مقایسه نماییم ، استانی که تا قبل از این پیروزی شکوهمند هیچ ردپایی از صنعت و توسعه در آن دیده نمی شد، حال محصول پتروشیمی اش در بازارهای جهانی نامی پرآوازه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
فرمانده نوروز 98 روی آنتن می رود

فرمانده نوروز 98 روی آنتن می رود علی سعد مدیر روابط عمومی مستند مسابقه فرمانده ، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره روند تولید و پخش این مستند مسابقه اظهار کرد: ضبط و تصویربرداری سری پنجم مستند مسابقه فرمانده در جنوب چابهار به اتمام رسیده است و هم اکنون گروه های مختلف پیگیر تدوین و جلوه های بصری آن هستند.
وی در ادامه تاکید کرد: اگر تمام اتفاقات به خوبی انجام شود و امکانات فراهم باشد، مستند مسابقه فرمانده نوروز 98 روی آنتن شبکه افق می رود.
سعد همچنین درباره ضبط و پخش سری جدید برنامه خانه ما گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
مردی که خود را تکه تکه کرد تا شبیه کره ای ها شود +تصاویر

مردی که خود را تکه تکه کرد تا شبیه کره ای ها شود +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، راتچاداپونگ پراچا مرد 25 ساله تایلندی مدت ها از چهره ای که داشت ناراضی بود، بنابراین تصمیم گرفت 9 هزار دلار برای جراحی پلاستیک هزینه کند و اکنون او شبیه کره ای ها است. او یک فروشنده کفش بود و طی چند سال پس انداز 9 هزار دلار جمع آوری کرد و تمام پول خود را صرف 30 جراحی پلاستیک کرد.
در ادامه می توانید تصویر قبل و بعد از جراحی او را مشاهده کنید.
انتهای پیام/
30 جراحی پلاستیک این جوان برای اینکه کره ای شود ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های سه شنبه 11 دی ماه مازندران

صفحه نخست روزنامه های سه شنبه 11 دی ماه مازندران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، تصاویرصفحه نخست روزنامه های سه شنبه 11 دی ماه را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
نتهای پیام/آ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
افزایش ابر های زمستانی در مازندران

افزایش ابر های زمستانی در مازندران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، احمداسدی معاون توسعه وپیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان امروز سه شنبه و چهارشنبه 11 و 12 دی هوای استان صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه بارش های زمستانی از پنج شنبه 13 دی ماه در استان شروع به باریدن می کنند، افزود: وضعیت جوی استان در این مدت صاف تا نیمه ابری، از شب ابری همراه با بارش های پراکنده در ارتفاعات مه آلود و گاهی با بارش برف و وزش باد خواهد بود.
بیشتز بخوانید: اولین تندباد زمستانی 2 میلیارد ریال به برق مازندران خسارت زد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
تحلیل واکنش کاربران فضای مجازی به مرگ دانشجویان +اینفوگرافیک

تحلیل واکنش کاربران فضای مجازی به مرگ دانشجویان +اینفوگرافیک به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، سه شنبه هفته گذشته اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در این دانشگاه بر اثر سانحه تصادف واژگون شد. متاسفانه در حادثه فوق تعداد 8 دانشجو و پدر یکی از دانشجویان این دانشگاه به همراه راننده اتوبوس به شدت مجروح شدند و جان خود را از دست دادند.
سانحه تصادف وحشتناک دانشگاه علوم و تحقیقات یکی از اخبار پربازدید روز های اخیر بود و کاربران فضای مجازی در شبکه های اجتماعی مختلف با انتشار پست ها و پیام های گوناگون نسبت به این حادثه تلخ واکنش نشان دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
غیرمنطقی ترین ژانرهای بازی های کامپیوتری +تصاویر

غیرمنطقی ترین ژانرهای بازی های کامپیوتری +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، صنعت بازی های کامپیوتری هر روز رو به افزایش است. بعضی از این بازی ها به عنوان یک اثر هنری یا یک فیلم خوب محسوب می شوند اما در این میان بازی هایی هم وجود دارند که منطقی در ساخت آنها نیست و ژانرهای بسیار عجیبی دارند.
در ادامه به چند بازی کامپیوتری که عجیب ترین بازی ها محسوب می شوند، اشاره می شود.
مون واک
قهرمان این بازی خواننده معروف آمریکایی که قصد دارد با طراحی در حرکات موزونش زمین را از شر دشمنان نجات دهد. ایده طراحی این بازی بسیار غیرمنطقی است.
توالت کودکان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
ساماندهی آموزش های مهارتی در گرو ایجاد نظام یکپارچه

ساماندهی آموزش های مهارتی در گرو ایجاد نظام یکپارچه مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص آخرین وضعیت طرح ساماندهی آموزش عالی گفت: در حال حاضر وزارت علوم در زمینه اولویت بندی برای ساماندهی آموزش عالی، حذف یا ادغام آن فشار های زیادی را متحمل شده است و در این زمینه نیازمند یک ساماندهی اساسی و ضروری هستیم.
وی ادامه داد: این طرح در حال حاضر در حال بررسی بوده و پیش نویس آن تهیه شده است، اینکه نظام یک پارچه ساماندهی آموزش های مهارتی ایجاد شود، زمان بر است و حتی اگر این نظام مدنظر باشد بالاخره مراکزی که آموزش های مهارتی دارند باید با آن همکاری کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 290 روز و 19 ساعت پیش
میزان ذخائر سد زاینده رود به 11 درصد رسید

میزان ذخائر سد زاینده رود به 11 درصد رسید هدایت فهمی معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان وزارت نیرو در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به میزان بارش در کشور، اظهار کرد: میزان بارش تا پایان آذر 97، حدود 30 میلی متر بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 216 درصد افزایش داشته است.
معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان وزارت نیرو با اشاره به کاهش بارش در برخی از استان های کشور تصریح کرد: میزان بارش در برخی استان ها مانند سیستان 79 درصد و اردبیل 39 درصد کاهش داشته است، اما در برخی از مناطق شاهد بارش بیشتر از میانگین هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 20 ساعت پیش
8 زخمی در حمله خودرویی به عابران در توکیو

8 زخمی در حمله خودرویی به عابران در توکیو به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه ان اچ کی، پلیس ژاپن از زخمی شدن 8 نفر در حمله یک خودرو به عابران پیاده در یکی از مناطق شلوغ شهر توکیو خبر داد.
این خودرو حدود 130 متر خلاف جهت خیابان رانندگی کرده و عابران را زیر گرفته است. به گفته شاهدان، راننده ابتدا از محل فرار کرده، اما دقایقی بعد بازداشت شده است.
پلیس اعلام کرد راننده که فردی بیست و چند ساله است، اکنون در بازداشتگاه به سر می برد و اظهاراتی مطرح کرده که نشان می دهد وی انگیزه های تروریستی داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 290 روز و 20 ساعت پیش
دانلود Adobe Photoshop Express Premium v5.8.561 - برنامه ادوبی فوتوشاپ اکسپرس برای اندروید

دانلود Adobe Photoshop Express Premium v5.8.561 - برنامه ادوبی فوتوشاپ اکسپرس برای اندروید به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نرم افزار Adobe Photoshop Express ابزاری است که به وسیله آن می توانید به سرعت تصاویر را در گوشی خود به صورت حرفه ای ویرایش کنید. با استفاده از فیلترهایی که در این نرم افزار وجود دارد، می توانید به تصاویر خود جلوه خاصی ببخشید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
ویژگی های برنامه Adobe Photoshop Express: بخش Basics برای برش، مرتب کردن، چرخش و برعکس کردن و حذف قرمزی چشم تصاویر بخش Auto–Fix برای نظیم کنتراست و روشنایی تصاویر تنها با یک لمس ! بخش Color برای کنترل وضوح، کنتراست، هایلایت، سایه ها ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 290 روز و 20 ساعت پیش
انواع مزاج های چهارگانه؛ مزاج شما کدام است؟

انواع مزاج های چهارگانه؛ مزاج شما کدام است؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، بر اساس ذخیره خوارزمشاهی، مزاج کیفیتیست در طب سنتی که از مخلوط شدن عناصر چهارگانه (آب، آتش، باد، خاک) در بدن پیدا می شود. طبق ذخیره خوارزمشاهی از تاثیر این 4 عنصر، 9 حالت مختلف پدید می آید که آن ها را با هم مرور می کنیم با این توضیح که 4 تای ابتدایی مزاج های اصلی نامیده می شود:
1. مزاج گرم و خشک (صفراوی)
2. مزاج گرم و تر (دموی)
3. مزاج سرد و خشک (سوداوی)
4. مزاج سرد و تر (بلغمی)
در مورد برخی افراد در طب سنتی این اصطلاح به کار می رود که عناصر چهارگانه در تعادل هستند و اصطلاحا این افراد مزاج معتدل دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 290 روز و 20 ساعت پیش
اتحادیه اروپا: نبیل رجب را آزاد کنید

اتحادیه اروپا: نبیل رجب را آزاد کنید به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، اتحادیه اروپا از مقامات بحرینی درخواست کرد نبیل رجب ، فعال حقوق بشر بحرینی را که به 5 سال حبس محکوم شد آزاد کنند.
پیش از این شبکه تلویزیونی العالم گزارش داده بود دادگاه عالی بحرین حکم 5 سال حبس نبیل رجب را تایید کرده است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 290 روز و 21 ساعت پیش
آخرین سفارش حضرت خضر(ع) به حضرت موسی(ع) چه بود؟

آخرین سفارش حضرت خضر(ع) به حضرت موسی(ع) چه بود؟ به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ،اهمیت حدیث در میان مسلمانان از آن روست که از منابع اصلی استنباط احکام در فقه و عقاید در علم کلام محسوب می شود. همچنین احادیث از منابع اولیه پژوهش های تاریخی است.
به دلیل آشنایی بیشتر و تلمذ در پیشگاه پروردگار الهی و ائمه معصومین، هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
امام سجّاد علیه السلام:
کانَ آخِرُ ما أوصی بِهِ الخِضرُ مُوسی بنَ عِمران علیهماالسلامأن قالَ لاتُعَیِّرَ نَّ أحَدا بِذَنبٍ؛ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 290 روز و 21 ساعت پیش
تهران، بالاترین شاخص حاشیه نشینی/ لزوم حفظ و ارتقای خود مراقبتی دانش آموزی

تهران، بالاترین شاخص حاشیه نشینی/ لزوم حفظ و ارتقای خود مراقبتی دانش آموزی رستمیان معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: حدود یک ششم جمعیت کشور تحت پوشش دانشگاه های استان تهران قرار دارد و مهاجران زیادی از سایر استان های کشور به تهران آمده اند.
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: در حال حاضر این توانایی در مردم ایجاد شده است تا بتوانند از خود مراقبت کنند، در این بین از سازمان های مختلف انتظار می رود تا با هماهنگی یکدیگر سلامت مردم را تامین و با این کار از بروز آسیب های اجتماعی و اختلالات روانی جلوگیری کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 290 روز و 21 ساعت پیش
الجزیره: پرونده حقوق بشری بحرین و امارات سیاه است

الجزیره: پرونده حقوق بشری بحرین و امارات سیاه است به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، شبکه تلویزیونی الجزیره عربی گزارش داد، سال 2018 پایانی ناخوش در زمینه حقوق بشر برای برخی کشور های حاشیه خلیج فارس داشت.
درست در یک روز، علیه دو فعال حقوقی که یکی شهروند بحرین بود و دیگری شهروند امارات متحده عربی حکم صادر شد.
در بحرین، دادگاه عالی این کشور حکم پنج سال زندان نبیل رجب را تایید کرد. وکیل نبیل رجب به حکمی که علیه موکلش صادر شده بود اعتراض کرده بود، اما دادگاه این اعتراض را رد کرده بود.
نبیل رجب به علت انتقاد از حملات هوایی سعودی علیه یمن و متهم کردن مقامات کشورش به شکنجه گری، به پنج سال زندان محکوم شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 290 روز و 21 ساعت پیش
بی ام و 320I را بشناسید

بی ام و 320I را بشناسید به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، شاید معروف ترین سری BMW در جهان سری 3 باشد. خودرویی که در ابتدا وارد سگمنت خودرو های سدان اسپرت شد و از نسل دوم آن به بعد، نسخه های چهار در خانوادگی آن نیز عرضه شدند. قدمت سری 3 بی ام و به سال 1975 باز می گردد. در این مقاله به بررسی یکی از محبوب ترین خودرو های بی ام و می پردازیم که در ایران هم به وفور مشاهده می شود: بی ام و سری 320i سری سه. در ادامه مشخصات فنی، تجربه رانندگی و نقاط ضعف و قوت بی ام و 320i را بررسی می کنیم.
در حالی که کم کم همه به سراغ خودرو های کراس اوور و SUV می روند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 22 ساعت پیش
فیلمی که از اشتباه جوانان می گوید

فیلمی که از اشتباه جوانان می گوید به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، فیلمبرداری فیلم سینمایی فریدِ؟ میگه ساعت هشت به کارگردانی مسعود فرجام و تهیه کنندگی پیمان راد در تهران ادامه دارد. در این فیلم سینمایی روشنگ گرامی و الهه افشاری دو بازیگر جوان سینمای ایران نقش های مقابل یکدیگر را ایفا می کنند.
این فیلم حال و هوایی اجتماعی و جوانانه دارد و قصه آن، روایت و برشی از دو شب زندگی پنج جوان است که بر اساس تصمیم ها و انتخاب های غلط سرنوشت نافرجامی را برای خود رقم می زنند.
در این فیلم روشنک گرامی و الهه افشاری در نقش دو دختر جوان با نام رها و هانیه مقابل دوربین رفته اند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 290 روز و 22 ساعت پیش
مدل محبوب سوبارو WRX STI به بازار بازمی گردد +تصاویر

مدل محبوب سوبارو WRX STI به بازار بازمی گردد +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نظر می رسد شرکت ژاپنی Subaru می خواهد به خواسته طرفداران آمریکایی خود مبنی بر بازگرداندن مدل محبوب WRX STI به آمریکا جامع عمل بپوشاند. اخیرا تیزری از سوبارو در آمریکا منتشر شده که نشان می دهد S209 WRX STI در پیست بین المللی ویرجینیا در حال گشت وگذار است، عنوان ویدئو "با عشق از ژاپن" نام دارد. البته نام مدل خودرو در تیزر نیامده، اما ما دلایلی داریم که این خودرو را مدل پیش بینی شده S209 بنامیم.
اول آن که خودرو استتار شده تا مدل اصلی آن لو نرود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 22 ساعت پیش
فرصت 4 ماهه ترامپ به پنتاگون برای خروج از سوریه

فرصت 4 ماهه ترامپ به پنتاگون برای خروج از سوریه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از نیویورک تایمز، مقامات دولت آمریکا اعلام کردند، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این کشور با دادن فرصت 4 ماهه برای خروج نظامیان آمریکایی از سوریه ، موافقت کرد.
این در حالی است که ترامپ در فرمان اولیه اش از فرماندهان ارتش آمریکا خواسته بود فورا و ظرف مدت 30 روز تمام نظامیان این کشور را از سوریه خارج کنند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 290 روز و 22 ساعت پیش
روایت رئیس جمهور از دقت رهبر انقلاب در مصرف صحیح برق + فیلم

روایت رئیس جمهور از دقت رهبر انقلاب در مصرف صحیح برق + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور صبح روز دوشنبه 10 دی 97 در نشستی که با وزیر، معاونان و مدیران وزارت نیرو داشت، روایتی شنیدنی از زندگی رهبر معظم انقلاب را بیان کرد.
بیشتر بخوانید: خاطره روحانی از دوران سربازی و برگزاری نماز جماعت در پادگان + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
روایت شنیدنی روحانی از زندگی رهبر معظم انقلاب + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
گفتگوی جالب با بازیکنان خط خورده تیم ملی + فیلم

گفتگوی جالب با بازیکنان خط خورده تیم ملی + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، ویژه برنامه آسیا 2019 ، در بخشی از برنامه گفتگویی صمیمانه بازیکنان خط خورده از تیم ملی را روی آنتن برد.
بیشتر بخوانید: زمان اعلام فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران تغییر کرد
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
گفتگویی دیدنی از بازیکنان خطر خورده تیم ملی + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
آتش سوزی در شب سال نو در لندن/چاقوکشی در متروی منچستر

آتش سوزی در شب سال نو در لندن/چاقوکشی در متروی منچستر به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه اسکای نیوز، همزمان با آغاز سال 2019 میلادی، وقوع آتش سوزی گسترده در انباری در جنوب لندن، پایتخت انگلیس موجب اعزام ده ها آتش نشان به محل این حادثه شد.
در پی آتش سوزی که از ساعت 7:50 عصر در منطقه کرویدون واقع در جنوب لندن رخ داده، 20 خودرو آتش نشانی و حدود 120 مامور آتش نشان برای خاموش کردن آتش به کار گرفته شده اند.
مقامات آتش نشانی لندن می گویند هنوز علت این آتش سوزی مشخص نیست و تحقیقات در این مورد آغاز شده است. بر اساس گزارش های اولیه، در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
پیروزی - 11 دی

پیروزی - 11 دی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
صحبت های کارلوس کی روش در مورد شرایط تیم ملی + فیلم

صحبت های کارلوس کی روش در مورد شرایط تیم ملی + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، ویژه برنامه آسیا 2019 ، مصاحبه ای اختصاصی با کارلوس کی روش انجام داد. کی روش در این مصاحبه درباره آخرین شرایط تیم ملی پیش از آغاز رقابت های جام ملت های آسیا توضیحاتی را ارائه داد.
بیشتر بخوانید: پست اینستاگرامی کی روش خطاب به مربیان ایرانی
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
مصاحبه اختصاصی برنامه آسیا 2019 با کی روش + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
آرزوهایتان را در کودکان جست وجو نکنید!

آرزوهایتان را در کودکان جست وجو نکنید! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، میترا ابراهیمی روانشناس کودک، در خصوص نحوه صحیح فرزند پروری عنوان کرد: اولین مسئله در حوزه تربیت کودک، اقتدار گرایی والدین است؛ به این معنا که والدین نه رفتار سهل گیر و بی قانون نسبت به کودک خود داشته باشند که این امر، خود نوعی خیانت است و نه رفتار مستبدانه که عزت نفس کودک را خدشه دار کرده و وی را مضطرب سازد، البته باید توجه داشت که وابستگی بیش از حد یکی از والدین به کودک سبب خراب شدن رابطه همسری می شود.
وی با اشاره به موضوع آرمان گرایی والدین نسبت به آینده کودک ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
چرا جراحان حین جراحی دچار خطا می شوند؟

چرا جراحان حین جراحی دچار خطا می شوند؟ به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ، کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافته اند بیشترین خطای جراحان حین عمل جراحی زمانی روی می دهد که دچار استرس شدید باشند، سروصدای محیط و گفتگو های جنبی حین جراحی نیز با کاهش سطح تمرکز، آنها را به سمت حرکات اشتباه سوق می دهد.
در این پژوهش کارشناسان به بررسی فعالیت جراحان قلب حین عمل جراحی پرداخته و سطح استرس و ضربان قلب آنها را در کنار نتیجه جراحی بررسی کردند.
بر اساس تحقیقات، حدود 66 درصد از خطا های جراحی و اشتباهات حین عمل به دلیل استرس جراح، بازه زمانی کم برای نجات بیمار و سایر عوامل اختلال زا رخ می دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
بی عدالتی یکی از دلایل اعتراضات در فرانسه

بی عدالتی یکی از دلایل اعتراضات در فرانسه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس 24، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه در سخنرانی خود در کاخ الیزه به مناسبت سال نو میلادی، از خشم مردم علیه بی عدالتی، تبعات جهانی سازی، نظام اداری و خشم علیه تغییراتی که هویت جامعه را زیر سوال برده است، سخن به میان آورد.
وی به جنبش ضد سرمایه داری در فرانسه اشاره کرد و گفت: ما شاهد بروز شکاف و خشمی که در گذشته ریشه داشت، بودیم. خشم علیه بی عدالتی و جهانی سازی که گاهی غیرقابل فهم است، خشم علیه نظام اداری که بسیار پیچیده شده است و خشم علیه تغییراتی عمیق که هویت جامعه ما را زیر سوال قرار می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
مصاحبه ای دیدنی با تیم ملی ایران در راه قطر + فیلم

مصاحبه ای دیدنی با تیم ملی ایران در راه قطر + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، ویژه برنامه آسیا 2019 شبکه سه سیما، گزارشی از جذاب از سفر تیم ملی ایران به اردوی قطر را پخش کرد. در ادامه این بخش از برنامه را مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: رکورد گلزنی خارق العاده قلی زاده در تیم ملی فوتبال ایران
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
گزارشی دیدنی از تیم ملی ایران در راه قطر + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
روایت صفر تا صد فتنه 88 در شبکه مستند

روایت صفر تا صد فتنه 88 در شبکه مستند به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، هفتمین قسمت از فصل سوم به اضافه مستند ، با پخش و بررسی مستند گزارش اقلیت ساخته مهدی نقویان از شبکه مستند پخش خواهد شد.
در این قسمت و پس از پخش مستند، مهدی محمدی، کارشناس مسائل سیاسی و از فعالان رسانه ای مهمان برنامه خواهد بود و با موضوع فتنه سال 88، ناگفته های پیرامون آن ماجرا، پشت پرده اتفاقات عاشورا سال 88 و راه پیمایی مردمی روز 9 دی صحبت خواهد کرد. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
پرواز بلند ایران به سمت رویای بزرگ قهرمانی + فیلم

پرواز بلند ایران به سمت رویای بزرگ قهرمانی + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، ویژه برنامه آسیا 2019 شبکه سه سیما، به مناسبت حضور تیم ملی ایران در رقابت های جام ملت های آسیا و شانس قهرمانی در این رقابت ها، گزارشی دیدنی روی آنتن برد.
در ادامه این بخش از برنامه را مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: تیم ملی فوتبال هواپیما پیدا کرد
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
تیم ملی آماده نبردی افتخار آفرین + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
این 7 دلیل برای ازدواج کافی نیست!

این 7 دلیل برای ازدواج کافی نیست! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، بعضی از ازدواج ها با انگیزه های مختلفی که شاید بتوان گفت: غلط و خودخواهانه بوده، شکل گرفته است. انگیزه هایی که بعد از مدتی می توانند تغییر کنند و دختر و پسری را به این نتیجه برسانند که ازدواج، اشتباه ترین تصمیم زندگی شان بوده است.
توجه داشته باشید که اگر نگرش درستی درباره این نوع انگیزه ها وجود داشته باشد و ازدواج به صورت اصولی صورت گیرد، این انگیزه ها می تواند خوب هم باشد، اما معمولا این گونه نمی شود. در خور ذکر است که اگر این دلایل به همراه یک سری پیش نیاز های دیگر برای ازدواج اصولی مد نظر قرار بگیرد، می تواند انگیزه خوبی هم باشد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
مدارس استاندارد در اختیار از ما بهتران است/ برای حذف کنکور هیچ صدایی از فرهنگیان نشنیدیم

مدارس استاندارد در اختیار از ما بهتران است/ برای حذف کنکور هیچ صدایی از فرهنگیان نشنیدیم به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در میزگرد نشست بودجه 98 آموزش و پرورش که توسط کانون تربیت اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: درهر وزارتخانه متولی و نماینده پارلمانی برای ارتباط با نمایندگان دارد که این نمایندگان صد ها برابر بیش از آموزش و پرورش با نماینده های مجلس در ارتباط هستند.
وی ادامه داد: در هفته معلم اعلام می کنیم که معلمی شغل انبیاست اما فراموش می کنیم که معلم نان و غذا هم لازم دارد؛ در هفته معلم این حرفه را گرامی می داریم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
شب یلدا در کنار بازیکنان و کادر فنی تیم ملی + فیلم

شب یلدا در کنار بازیکنان و کادر فنی تیم ملی + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، ویژه برنامه آسیا 2019 ، گزارشی دیدنی از شب یلدا بازیکنان تیم ملی پخش کرد. در ادامه این بخش از برنامه را مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: 2 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران دیدار با قطر را از دست دادند
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
گزارشی دیدنی از بازیکنان تیم ملی در شب یلدا + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
هافبک جنجالی استقلال به لیگ سوئیس رفت

هافبک جنجالی استقلال به لیگ سوئیس رفت به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، مارکوس نیومایر، هافبک آلمانی 32 ساله سابق باشگاه استقلال تهران که سابقه بازی در تیم های جوانان منچستریونایتد، دویسبورگ آلمان، زولته بلژیک و ... دارد و ابتدای لیگ هجدهم با عقد قراردادی شاگرد وینفرد شفر در تیم آبی پوش پایتخت شد تا جایگزین سرور جپاروف شود. نیومایر در استقلال عملکرد خوبی نداشت و پس از یک نیم فصل راهی سوئیس شد.
این بازیکن ساعتی پیش با عقد قراردادی به تیم ٖ"آرائو" سوئیس پیوست و تلاش می کند تا همراه با این تیم که قدمت زیادی دارد به لیگ برتر فوتبال این کشور صعود کند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
نماهنگ حضور و روایت سردار سلیمانی از عملیات کربلای چهار

نماهنگ حضور و روایت سردار سلیمانی از عملیات کربلای چهار به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، صبح امروز سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهمان تلفنی برنامه حالا خورشید بود تا درباره ابهامات مطرح شده پیرامون عملیات کربلای چهار توضیحاتی ارائه دهد.
مهمان حضوری این برنامه نیز محسن رضایی فرمانده کل سپاه پاسداران در دوران جنگ تحمیلی بود که با توئیت جنجالی خود درباره این عملیات واکنش های زیادی را برانگیخته بود.
صلفحه اینستاگرام سردار سلیمانی صحبت های امروز وی در این برنامه تلویزیونی را در قالب نماهنگی زیبا با هشتگ عملیات_کربلا_چهار به اشتراک گذاشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
دانلود App Manager v4.21 نرم افزار مدیریت برنامه ها و اپ های اندروید

دانلود App Manager v4.21 نرم افزار مدیریت برنامه ها و اپ های اندروید به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نرم افزار App Manager یکی از مشهورترین نرم افزارهای مدیریت برنامه ها و اپ های گوشی های هوشمند اندرویدی است. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی برنامه های گوشی خود را مدیریت کنید و به دلیل سرعت بالایی که دارد در وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد. گفتنی است که این نرم افزار را بهتر است بر روی گوشی های روت شده استفاده نمایید.
ویژگی های نرم افزار App Manager :
غیر فعال کردن نصب به ساده ترین روش تنها با یک ضربه بر روی برنامه مورد نظر عملیات دسته ای برنامه ها: حذف، اشتراک گذاری، غیر فعال کردن/ فعال کردن ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
خطر از بیخ گوش مدافع تیم ملی فوتبال ایران گذشت

خطر از بیخ گوش مدافع تیم ملی فوتبال ایران گذشت به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی فوتبال ایران امشب (دوشنبه) با هدایت کارلوس کی روش پرتغالی در آخرین بازی تدارکاتی پیش از جام ملت های آسیا 2019 امارات به مصاف قطر رفت و به پیروزی 2 بر یک رسید. سردار آزمون و مهدی طارمی در این بازی برای تیم کشورمان گلزنی کردند و حسن الهیدوس از روی نقطه پنالتی دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد.
مرتضی پورعلی گنجی، مدافع بابلی و جوان تیم ملی فوتبال ایران که در یوپن بلژیک بازی می کند و مدافع مورد اعتماد کارلوس کی روش محسوب می شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
استعفای سخنگوی پنتاگون در آخرین روز سال 2018

استعفای سخنگوی پنتاگون در آخرین روز سال 2018 به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، دانا وایت ، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون در روز دوشنبه، آخرین روز سال 2018 میلادی از سمت خود کناره گیری کرد.
دانا وایت در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: از فرصتی که این دولت برای خدمت در کنار ژنرال متیس، نظامیان و کارمندان غیرنظامی در اختیار من قرار داد، سپاسگزارم. برای من مایه افتخار و مباهات بود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
دفاع مسئولانه از دفاع مقدس/ کاهش قیمت ها از مبدا/ 5 دروغ بزرگ مستند بی بی سی

دفاع مسئولانه از دفاع مقدس/ کاهش قیمت ها از مبدا/ 5 دروغ بزرگ مستند بی بی سی به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز (سه شنبه، 11 دی ماه) در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، به شرح زیر است:
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
تذکر، درج در پرونده و کسر از حقوق در انتظار درازهی/ حکم هیأت نظارت برای نماینده سراوان صادر شد

تذکر، درج در پرونده و کسر از حقوق در انتظار درازهی/ حکم هیأت نظارت برای نماینده سراوان صادر شد به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل آخرین نشست به منظور بررسی رفتار محمدباسط درازهی، برای این نماینده مجلس به تصمیم گیری نهایی و صدور حکم رسید.
یک نماینده مجلس -که خواست نام او منتشر نشود- درباره جزئیات تصمیم گیری هیأت مزبور در این رابطه اظهار داشت: در 9 بند درباره آقای درازهی تصمیم گیری و مقرر شد بر اساس ماده 6 قانون هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان عمل شود.
وی افزود: همچنین مقرر شد برای نماینده ای که فیلم جلسه غیرعلنی مربوط به این بخش را ضبط و منتشر کرده است اعمال ماده 6 قانون نظارت بر رفتار نمایندگان شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
وجود 45 هزار مدرسه با جمعیت کمتر از 40 دانش آموز/ مشکلات آموزش و پرورش با افزایش اعتبر حل نمی شود

وجود 45 هزار مدرسه با جمعیت کمتر از 40 دانش آموز/ مشکلات آموزش و پرورش با افزایش اعتبر حل نمی شود به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، نشست کانون تربیت اسلامی با موضوع بودجه آموزش و پرورش در سال 98 با حضور میر حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش مجلس و فتح اله پور معاون تملکی امور آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای سازمان برنامه و بودجه عصر امروز برگزار شد.
در این مراسم فتح اله پور با اشاره به اینکه برای برنامه ریزی بودجه توزیع منابع باید در بخش های مختلف کشور مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: با برنامه ریزی های انجام شده روند اعتبارات در نظر گرفته شده منابع عمومی بودجه آموزش و پرورش حدود 10 تا 11 درصد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
قوچ افشاری اصلاح نژاد شده ثمره کار و تحقیق محققان زنجانی

قوچ افشاری اصلاح نژاد شده ثمره کار و تحقیق محققان زنجانی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، گوشت از جمله تولیدات دامی مورد توجه در کشور است که روزانه بطور مستقیم و یا پس از تبدیل به فرآورده های مختلف در تغذیه انسان وارد می شود.
در حال حاضر در کشور ما بیش از 45 درصد کل گوشت قرمز تولیدی که نزدیک به 930 هزار تن در سال است توسط حدود 47 میلیون رأس گوسفندو بز تولید می شود.
در شرایط حاضر با توجه به بهره وری پایین، گوسفنداری سنتی بخصوص در سال های که بعلت شرایط آب هوای مراتع فقیرتر می شوند کمتر به صرفه است و با توجه به هزینه های تمام شده گوشت گوسفند قیمت بالای دارد در این شرایط افزایش چند قلوزایی می تواند به عنوان یکی از ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
یک دقیقه با بهترین لحظات رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا + فیلم

یک دقیقه با بهترین لحظات رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم یوونتوس ، در سالی که گذشت حرکات خیره کننده و گل های تماشایی بسیاری را به ثمر رساند. در ادامه مروری کوتاه بر برترین لحظات وی در لیگ قهرمانان اروپا شده است که مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: رونالدو بازهم رکوردشکنی کرد
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
برترین لحظات رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
تناقض دولت در تعیین طرح خرید خدمات آموزشی با برنامه ششم توسعه/ حذف برخی تبصره های لایحه بودجه 98

تناقض دولت در تعیین طرح خرید خدمات آموزشی با برنامه ششم توسعه/ حذف برخی تبصره های لایحه بودجه 98 به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، جبار کوچکی نژاد نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در میزگرد نشست بودجه 98 آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کل بودجه در نظر گرفته شده برای سال آینده 1600 هزار میلیارد تومان است، بیان کرد: از این میزان 1200 هزار میلیارد تومان به شرکت های دولتی اختصاص می یابد و 407 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی دولت است که با احتساب 62 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی و مابقی آن در بخش های جاری استفاده می شود.
وی با اشاره به بودجه آموزش و پرورش برای سال آینده ادامه داد: سهم سال گذشته بودجه آموزش و پرورش 9 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
درگیری مسلحانه با یک مجروح در شیروان

درگیری مسلحانه با یک مجروح در شیروان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت : در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد درگیری مسلحانه در یکی از روستا های شهرستان شیروان بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.
وی با بیان اینکه شامگاه دو شنبه 10 دی ماه، درگیری مسلحانه ای در یکی از روستاهای شهرستان شیروان منجر به مجروح شدن یک پسر بچه 13 ساله شد،گفت : متأسفانه ضارب قبل از رسیدن ماموران از محل متواری شده بود .
سردا مظاهری گفت : ساعاتی پیش درگیری مسلحانه بین دو خانواده در یکی از روستاهای شهرستان شیروان رخ داد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
سلبریتی ها و فیک نیوز ها؛ بحران اعتماد در فضای مجازی چگونه شکل می گیرد؟

سلبریتی ها و فیک نیوز ها؛ بحران اعتماد در فضای مجازی چگونه شکل می گیرد؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، حالا هرکس رسانه ای شخصی در اختیار دارد و همین مسئله موجب شده تا سلبریتی ها و افرادی که به مدد ویژگی های فضای مجازی برای به دست آوردن شهرت از خطوط قرمز اخلاقی عبور می کنند، جایگاه گروه های مرجع اصیل اجتماعی را گرفته اند. غوطه وری مخاطبان در سونامی اخبار ضد و نقیض موجب شده تا افراد به خصوص جوانان و طرفداران پر و پا قرص فضای مجازی در این اقیانوس وسیع، اما کم عمق غرق شوند.
جامعه اطلاعاتی و عصر ارتباطات ویژگی های دنیای امروز ماست. عصری که به مدد پیشرفت های ارتباطات و فناوری های اطلاعات شاهد دسترسی آزاد و ارزان همگانی به اطلاعات هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
اما و اگر های بودجه ای بیماران خاص در لایحه 98

اما و اگر های بودجه ای بیماران خاص در لایحه 98 به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، بیماران خاص و صعب العلاج را دریابید این انتظار هر فرد مبتلا به بیماری خاص یا خانواده او از دولت و مجلس است، هر چند که درد این بیماران را فقط کسانی درک می کنند که خود گفتار آن شده باشد چرا که هزینه درمان یا داروی بسیاری از این بیماری ها سر به فلک می کشد و با وجود پوشش بیمه ای باز هم خانواده ها باید ماهانه چند ملیلون هزینه از جیب بدهند و هیچ چیز سخت تر از این نیست که عزیزی به دلیلی مشکل مالی نتواند درمان بگیرد.
هر چند که حمایت ها از بیماران خاص و صعب العلاج بیشتر و بهتر شده است و 21 آبان ماه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 11 دی ماه

صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 11 دی ماه به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین تیتر های روزنامه های اقتصادی امروز سه شنبه 11 دی ماه به بیان مسائلی همچون تغییرات مهم در نظام بانکی در راه است، اخطار سازمان حمایت به ایران خودرو و سایپا، بانک مرکزی اعلام نرخ تورم را متوقف کرد، ورود 23 فروند هواپیمای سوخو فعلا منتفی شد، توافق غیر رسمی برای افزایش قیمت گندم، تولید خودرو 71 درصد کاهش یافت، تامین 20 میلیون تن کالای اساسی، می پردازد.
همچنین واکنش معکوس بازار سکه ایران به افت جهانی قیمت طلا، صندوق توسعه ملی بازمانده از ماموریت، تهاتر راهکار حفظ بازار در دوران تحریم، بایسته های نفت در بودجه 98 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
تولید کلزا مهم ترین دستاورد در حوزه دانه های روغنی/ رشد 3 برابری کارخانه های روغن کشی در40 سال اخیر

تولید کلزا مهم ترین دستاورد در حوزه دانه های روغنی/ رشد 3 برابری کارخانه های روغن کشی در40 سال اخیر علیرضا مهاجر مجری طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت تولید دانه های روغنی در 40 سال اخیر اظهار کرد: طی سال های بعد از انقلاب، افزایش مصرف گوشت و مرغ و رشد جمعیت موجب شد تا نیاز به مصرف دانه های روغنی در کشور بالا رود.
به گفته وی، با توجه به افزایش سرانه مصرف روغن نباتی، اما در تولید دانه های روغنی نسبت به سال های قبل از انقلاب وضعیت مناسبی نداریم.
مهاجر با تأکید بر اینکه بنابر فرمایش مقام معظم رهبری، از سال 94 طرح خوداتکایی دانه های روغنی در دستور کار قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
شرایط برخورداری فرزندان بیمه شدگان و مستمری بگیران از خدمات تامین اجتماعی

شرایط برخورداری فرزندان بیمه شدگان و مستمری بگیران از خدمات تامین اجتماعی به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، فرزندان دختر و پسر بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی با لحاظ شرایطی می توانند از حمایت های این سازمان برخوردار شوند.
به استناد بند 3 ماده 48 قانون حمایت از خانواده مصوب 1391 مجلس شورای اسلامی، تمامی فرزندان پسر بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان درصورت احراز هر یک از شرایط زیر از تاریخ لازم الاجرا شدن قانون مذکور (07 /02 /92) استحقاق دریافت حمایت های قانونی را خواهند داشت.
- تا سن 20 سالگی (19 سال تمام) یا پس از آن منحصراً درصورتیکه به تحصیلات دانشگاهی اشتغال داشته باشند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
خروج یکجانبه آمریکا از برجام، مهمترین واقعه سال 2018

خروج یکجانبه آمریکا از برجام، مهمترین واقعه سال 2018 به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از یورونیوز، این شبکه تلویزیونی با انتشار یک نظرسنجی ، خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای ایران را مهمترین واقعه سال 2018 معرفی کرد.
سال 2018 میلادی مملو از حوادث سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی تلخ و شیرین بود که بارزترین و مهمترین آن طبق نظرسنجی به عمل آمده از مخاطبان، خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران ، موسوم به برجام بوده است.
48 درصد از مخاطبان این شبکه، خروج دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از برجام را مهمترین خبر سال 2018 میلادی معرفی کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
وقوع 3 انفجار در کابل / به صدا درآمدن آژیر سفارت آمریکا

وقوع 3 انفجار در کابل / به صدا درآمدن آژیر سفارت آمریکا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، دقایقی پیش صدای سه انفجار در منطقه دیپلمات نشین کابل، پایتخت افغانستان شنیده شد.
همزمان با این انفجارها، صدای آژیر سفارت آمریکا نیز به صدا درآمده است.
معمولا در هنگام حمله های راکتی به شهر کابل از جمله به منطقه دیپلمات نشین وزیر اکبرخان و محدوده سفارت آمریکا و ارگ ریاست جمهوری این آژیر به صدا درمی آید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
لایحه مناطق آزاد در صحن علنی مجلس تعیین تکلیف می شود

لایحه مناطق آزاد در صحن علنی مجلس تعیین تکلیف می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، صدیف بدری نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان به لایحه منطقه آزاد تجاری و صنعتی ایراداتی را وارد کرد که این ایرادات مربوط به اصل 74 قانون اساسی شامل مغایرت با بند 17 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در خصوص اصلاح نظام درآمدی دولت و افزایش سهم درآمد های مالیاتی، مغایرت با بند یک سیاست های کلی آمایش سرزمین در خصوص ایجاد امکانات عادلانه، فرصت های برابر و رفع تبعیض ناروا در مناطق مختلف کشور و مغایرت با بند 11 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر توسعه حوزه عمل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
نتانیاهو در برزیل هو شد

نتانیاهو در برزیل هو شد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، جمعیت خشمگین، بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و خانواد ه اش را که در برزیل بسر می برند مسخره کردند.
نتانیاهو برای دیدار با ژایر بولسونارو، رئیس جمهور منتخب برزیل وارد این کشور شده است.
روزنامه تایمز آو اسرائیل نوشت: نتانیاهو و اعضای خانواده اش به این علت در محلی که مجسمه مشهور جهانی حضرت مسیح قرار دارد، هو شدند که این مکان محبوب گردشگری به سبب تمهیدات امنیتی این دیدار به روی بازدیدکنندگان بسته شده بود.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
سعید نادری شهردار اراک شد

سعید نادری شهردار اراک شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عصر امروز در نشست علنی شورای اسلامی شهر اراک، سعید نادری به عنوان شهردار جدید از اعضای شورای شهر رای اعتماد گرفت.
در این نشست سعید نادری 8 رای و محمد جعفرپور 3 رای نمایندگان شورا را از آن خود کردند.
پیش از این داود تاجران شهردار اراک بود که به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود استعفا کرد.
انتهای پیام/ب
شهردار اراک انتخاب شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
درخواست یک تهیه کننده برای ایجاد صنف واحد تهیه کنندگان

درخواست یک تهیه کننده برای ایجاد صنف واحد تهیه کنندگان به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ،غلامرضا گمرکی تهیه کننده سینما یادداشتی را در اختیار باشگاه خبرنگاران جوان گذاشت که در آن از وزیر ارشاد و مسئولان سینمایی خواست تا شرایط ادغام صنف های مختلف تهیه کنندگان را فراهم کنند.
متن یادداشت را می توانید در ادامه بخوانید:
تا به امروز فکر نمی کردم تجاوز به حقوق دیگران و پایمال کردن حق آن ها و نادیده گرفتن عدالت، نه تنها مهم نیست که باعث فخر و به شهرت رسیدن متجاوزین می شود! تفکر در مورد گذشت زمان این حسن را دارد که با مرور به گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
رکوردهای جالب جهان فوتبال

رکوردهای جالب جهان فوتبال به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهاجمان بزرگ جهان رکورد های قابل توجهی در گلزنی به ثبت رساندند. در میان برترین رکورد ها نام یک ایرانی نیز دیده می شود. او کسی نیست جز علی دایی. مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران نامش در کنار بزرگان جهان فوتبال دیده می شود. در ادامه به 30 رکورد گلزنی اشاره می شود.
برترین گلزن در سطح ملی
علی دایی با به ثمر رساندن 109 گل بهترین گلزن محسوب می شود.
بیشترین گل در بازی های رسمی یک سال (ملی و باشگاهی)
لیونل مسی، این رکورد را به خود اختصاص داده است. مهاجم آرژانتینی در سال 2012 در 61 بازی توانست 91 گل به ثمر برساند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار اقدام مجلس در زمینه جمع آوری فساد و رانت در کشور شد

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار اقدام مجلس در زمینه جمع آوری فساد و رانت در کشور شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سران قوا ضمن بیان دغدغه های اقتصادی مردم و بر حمایت از اقشار جامعه تأکید کرد.
در این نامه آمده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مردمی ترین حکومت های جهان توجه ویژه ای به معیشت مردم و تأمین رفاه و عدالت اجتماعی دارد. پیشرفت مادی مردم در کنار رشد فضیلت ها و معنویت ها از اهداف نظام اسلامی است و حاکمیت جامعه اسلامی عمیقاً پیگیر و ساعی در تحقق این مهم است. نگاهی به دستاورد های عظیم انقلاب اسلامی نیز نشان می دهد که این اهداف در برخی موارد تحقق صددرصدی داشته است و در برخی موارد نیز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
آتش سوزی در یک ساختمان 4 طبقه در خیابان مولوی/ نجات جان 20 نفر توسط آتش نشان ها

آتش سوزی در یک ساختمان 4 طبقه در خیابان مولوی/ نجات جان 20 نفر توسط آتش نشان ها سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: در ساعت 18:17 امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمانی مسکونی در خیابان مولوی به سامانه 125 سازمان آتش2نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله 3 ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شد.
وی افزود: محل آتش سوزی یک ساختمان 4 طبقه بود که در هر طبقه آن 4 واحد مسکونی وجود داشت؛ طبقه منفی این ساختمان پارکینگ بود که یک دستگاه خودروی پژو 405داخل این پارکینگ آتش گرفته و کاملا شعله ور بود و آتش در حال گسترش به طبقات بالایی و خودرو های مجاور بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
روش های متنوع برای پخت شلغم

روش های متنوع برای پخت شلغم به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، شغلم یک ماده غذایی است که به وفور در مزرعه ها و یا در فروشگاه های محلی یافت می شود و می توان به روش های گوناگون از عطر و طعم آن استفاده نمود.
شلغم از نظر ریشه قدری شبیه به تربچه، ولی بیشتر به سیب زمینی شباهت دارد، به خصوص در زمان پخت! شلغم را می توان به اشکال مختلف از جمله، سرخکرده، گریل کرده، آبپز، برشته در فر و یا حتی خام مصرف نمود. اگر شما به دنبال تنوع در پخت شغلم هستید با ما همراه باشید.
آماده کردن شلغم برای پخت
1- تازه ترین شلغم ها را برای پخت انتخاب کنید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
افزایش یک درصدی قیمت نفت در روز پایانی معاملات سال 2018

افزایش یک درصدی قیمت نفت در روز پایانی معاملات سال 2018 به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، امروز (دوشنبه، 10 دی ماه) قیمت شاخص نفت خام برنت با 74 سنت افزایش به 53 دلار و 95 سنت برای هر بشکه و قیمت شاخص دبلیو تی آی آمریکا با 51 سنت افزایش به 45 دلار و 84 سنت به ازای هر بشکه رسید.
قیمت شاخص نفت خام برنت در پایان سال 2018 میلادی حدود 20 درصد کاهش یافته که نخستین افت قیمت سالانه آن پس از سال 2015 میلادی به شمار می آید.
انتهای پیام/
افزایش قیمت نفت در بازار جهانی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
از عاقبت پایان نامه های دانشجویی تا بیمه طلایی که هیچ تعهدی ندارد + فیلم

از عاقبت پایان نامه های دانشجویی تا بیمه طلایی که هیچ تعهدی ندارد + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بسته خبری این هفته نسخه به موضوعات مختلف و سوژه های متنوعی پرداخته است.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
بیشتر بخوانید:
انتهای پیام/
سرنوشت پایان نامه های دانشجویی + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
ادعای مقام ارشد صهیونیست: فرصت ترور اسد را داشتیم، خودمان نخواستیم

ادعای مقام ارشد صهیونیست: فرصت ترور اسد را داشتیم، خودمان نخواستیم به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، خبرگزاری صهیونیستی جوییش نیوز سندیکا ادعا کرد اسرائیل مواضع ایران و حزب الله را در سوریه در طول هفت سال جنگ بارها و بارها هدف گرفته است، اما از هرگونه اقدام که می توانست حکومت بشار اسد را به طور جدی تضعیف کند، عمدا خودداری کرده است! درگیری طولانی در سوریه همراه با مذاکره مداوم تل آویو با دمشق برای رسیدن به توافق در سوریه بوده است!
جوییش نیوز سندیکا به گزارش روزنامه سعودی الافا اشاره کرده است که به نقل از یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی یکشنبه (دیروز) در گزارشی نوشت مقامات ارشد این رژیم (غاصب) توصیه های ماموران اطلاعاتی نظامی خود را مبنی بر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
بازار نهاده های دامی تعریفی ندارد/قیمت منطقی هر کیلو مرغ 11 هزار تومان

بازار نهاده های دامی تعریفی ندارد/قیمت منطقی هر کیلو مرغ 11 هزار تومان محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت بازار مرغ اظهار کرد: با توجه به توزیع مرغ منجمد و استمرار روند نزولی قیمت مرغ طی هفته جاری، ما نگرانیم که مجددا افت قیمت در حدی باشد که مرغداران متضرر شوند.
وی با اشاره به اینکه روزانه 1200 تن مرغ منجمد از سوی پشتیبانی امور دام توزیع می شود، بیان کرد: با توجه به آنکه دولت برای فروش هر کیلو مرغ منجمد حداقل 2 هزار تومان یارانه پرداخت می کند، از این رو به خانوارها توصیه می شود که نسبت به خرید مرغ منجمد استقبال کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
دریافت جایزه دومین پایان نامه برتر از جامعه بیومکانیک اروپا

دریافت جایزه دومین پایان نامه برتر از جامعه بیومکانیک اروپا به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛خامسان رئیس دانشگاه بیرجند گفت: پایان نامه مقطع دکتری دکتر وحید اربابی عضو هیات علمی گروه مکانیک دانشگاه بیرجند موفق به اخذ جایزه دومین پایان نامه برتر از "جامعه بیومکانیک اروپا" (European Society of Biomechanics) شد.
وی افزود: هر ساله جامعه بیو مکانیک اروپا پایان نامه های دکتری را از سراسر دنیا دریافت کرده و بر اساس میزان مشارکت علمی پایان نامه در پیشبرد تئوری یا عملی در علم بیومکانیک، رساله های برتر را انتخاب می کند.
خامسان گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
اعترافات عجیب جوان هنرمند و تحصیلکرده از سرقت هایش/ درون مبل خانه سارق پایتخت نشین چه می گذرد؟ +عکس

اعترافات عجیب جوان هنرمند و تحصیلکرده از سرقت هایش/ درون مبل خانه سارق پایتخت نشین چه می گذرد؟ +عکس به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، هنرمند بود. 12 ساز را به صورت حرفه ای می نواخت. در کنار هنر، درس هم می خواند و در نهایت هم مدرک روانشناسی بالینی اش را از دانشگاه گرفت. اما این نوازنده تحصیلکرده به یک سارق حرفه ای تبدیل شد. سارقی که سرقت هایش کمی عجیب بود. او برای فرار از بی پولی به سراغ آرم خودروهای گرانقیمت بنز و بی ام و رفت و آنها را دزدید. او که قرار بود این آرم ها را در سایتی مشهور به فروش برساند، وقتی تعداد بالای آنها را دید منصرف شد و تصمیم گرفت در ابتدا کلکسیونی از این آرم های سرقتی جمع کند. او کلکسیون این آرم ها را در مبل بزرگ خانه اش جاسازی کرده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
عدد نرمال فشار خون/ راهکار هایی ساده برای پیشگیری از مرگ خاموش

عدد نرمال فشار خون/ راهکار هایی ساده برای پیشگیری از مرگ خاموش سید هاشم سزاوار، متخصص قلب و عروق در گفت وگو با خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ، درباره فشار خون عادی گفت: فشار خون بالا از بیماری های شایع و یکی از عوامل اصلی اختلالات قلبی و عروقی است؛ در اغلب موارد فشارخون بالا یا همان پرفشاری علت اصلی ایجاد سکته و برخی نارسایی ها خواهد شد.
وی ادامه داد: متاسفانه این بیماری اغلب علامت یا نشانه ای خاص نداشته و بیشتر مبتلایان به این عارضه از آن آگاه نیستند، شاید همین موضوع باعث می شود این بیماری قاتل خاموش نامیده شود، از این رو پزشکان توصیه می کنند افراد بالغ به صورت دوره ای فشار خون خود را اندازه گیری کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
گلایه یک کاریکاتوریست پیشکسوت از بی توجهی به هنرهای تجسمی

گلایه یک کاریکاتوریست پیشکسوت از بی توجهی به هنرهای تجسمی به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدحسین نیرومند متولد 1341 شهر مشهد و فارغ التحصیل طراحی صنعتی از دانشگاه تهران است. او مدرک درجه یک هنری از شورای ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد را دریافت کرده و از سال 1363 به صورت حرفه ای هنر را دنبال می کند.
نیرومند درباره فعالیت های هنری خود به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ،گفت: با روزنامه زن روز ، کیهان هوایی و کیهان کارم را آغاز کردم. سال 72 مدیرمسئول نشریه کیهان کاریکاتور شدم و 10 سال هم در این نشریه کار کردم.
وی در پاسخ به اینکه دلیل تغییر رشته تحصیلی شما از نقاشی به طراحی صنعتی چه بود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
کشف اشیای تاریخی هزاره اول در اردبیل/باز شدن پای بانوان به قاچاق/آسفالت سرد، نیمکت در یکی از مدارس ماهشهر

کشف اشیای تاریخی هزاره اول در اردبیل/باز شدن پای بانوان به قاچاق/آسفالت سرد، نیمکت در یکی از مدارس ماهشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان روز دوشنبه 10 دی ماه را در اینجا مشاهده نمایید.
مجازات شدید در انتظار کامیون هایی که درخت بار زده اند
رسیدن به 40 سالگی یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است
کشف اشیای تاریخی هزاره اول قبل از میلاد در اردبیل
پای بانوان به قاچاق چوب باز شد/پرونده شورای شهر بابل همچنان در دست بررسی است
پایان گروگانگیری 2میلیاردی کودک 7 ساله در زاهدان
راه هایی که فقط روی کاغذ کشیده شد / آذربایجان غربی، استانی بدون آزادراه و بزرگراه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
برداشت گوجه فرنگی در روستای باغان + فیلم

برداشت گوجه فرنگی در روستای باغان + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، شهروندخبرنگار ما فیلمی از برداشت محصول گوجه فرنگی در روستای باغان شهرستان دشتی را ارسال کرده است.
منبع: شهروندخبرنگار - بوشهر (روستای باغان)
بیشتر بخوانید : فیلمی از جشن پایان برداشت گردو در روستای آرتیمان
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
فیلمی از برداشت محصول در روستای باغان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
پیگیر کسب مجوز استخدام 4 هزار آتش نشان در کشور هستیم/احتمال افزایش حقوق و مزایای شهرداران

پیگیر کسب مجوز استخدام 4 هزار آتش نشان در کشور هستیم/احتمال افزایش حقوق و مزایای شهرداران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عباس کرکه آبادی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور امروز در همایش شهرداران و رؤسای شوراهای شهر کرمان با بیان اینکه باید شهرداران یک منبع درآمد را برای شهرداری ایجاد کنند، اظهار داشت: 70 درصد یک دستگاه نیروی انسانی است که باید تبدیل به سرمایه انسانی باشد.
وی با اشاره به اینکه پیشنهاد افزایش حقوق کارگران را نیز داده ایم، گفت: قانون استخدام شهرداری در سال 81 تصویب شده ولی متاسفانه بیش از 50 ماده از این آیین نامه مورد ایراد واقع شد و با پیگیری ها اصلاحاتی در دستور قرار دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
سامانه بارشی وارد بام ایران می شود

سامانه بارشی وارد بام ایران می شود به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه ای اعلام کرد:
بر اساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی، از روز چهارشنبه آینده 12 دی 97 و با ورود یک سامانه بارشی از غرب استان، بارش باران و برف، وزش باد نسبتاً شدید و در مناطق کوهستانی، کولاک برف انتظار می رود که به تدریج غالب مناطق استان را در بر خواهد گرفت.
شدت بارش ها در اواخر وقت چهارشنبه و روز پنج شنبه، و برای مناطق کوهرنگ، اردل، لردگان و فارسان پیش بینی می شود.
با توجه به بارش برف، کولاک و کاهش دید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
پروازهای دبی به دو شرکت هواپیمایی محدود نمی شود

پروازهای دبی به دو شرکت هواپیمایی محدود نمی شود رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره افزایش قیمت بلیت پرواز های دبی به علت برگزاری جام ملت های آسیا گفت: بلیت پرواز های خارجی باید در آژانس های هوایی به نرخ ثبت شده در شرکت های هواپیمایی فروخته شود و هیچ آژانسی حق ندارد از نرخ تعیین شده گران تر بفروشد.
وی با بیان اینکه از سال ها پیش مجوز پرواز برای شرکت های هواپیمایی به مقصد دبی صادر شده است، افزود: پروازهای دبی تنها به دو شرکت هواپیمایی محدود نمی شود بلکه ممکن است به دلیل تقاضا های بالا برای خرید هواپیما بلیت های خود را تمام کرده باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
4 پروژه اصلی عمرانی بهزیستی در حال ساخت

4 پروژه اصلی عمرانی بهزیستی در حال ساخت رجبی معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ گفت: مجتمع حمایتی آرین شهر یکی از این پروژه ها بوده که از سال 93 شروع و 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی افزود: متراژ این پروژه 400 متر است، اضافه کرد: تاکنون 542 میلیون تومان هزینه شده و 100 میلیون تومان نیز برای تکمیل آن مورد نیاز است.
رجبی با بیان اینکه از پیشرفت فیزیکی 65 درصدی مجتمع حمایتی شوسف نهبندان نیز یاداورد شد گفت: این پروژه از سال 96 شروع و با متراژ 250 متر، تاکنون 300 میلیون تومان برای آن هزینه شده است، برای تکمیل پروژه نیز به 200 میلیون تومان دیگر نیاز داریم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
2 نفر از کارکنان میراث فرهنگی استان سمنان بازداشت شدند

2 نفر از کارکنان میراث فرهنگی استان سمنان بازداشت شدند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، حیدر آسیابی دادستان استان سمنان گفت: دو نفر از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان به علت برخی تخلفات بازداشت شده اند اما جزئیات بیشتر این خبر از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان سمنان به زودی اعلام می شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر اتهامی متوجه محمد جهانشاهی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان نیست و تاکنون تفهیم اتهامی برای او انجام نشده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان ادامه داد: پرونده مربوط به دو نفر از کارمندان اداره کل میراث فرهنگی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
انجام بیش از 60 درصد آزمایش های نهایی ماهواره پیام امیرکبیر با موفقیت/ پوچ افزار های معرفی شده توسط مرکز ماهر باید از مارکت ها حذف شوند

انجام بیش از 60 درصد آزمایش های نهایی ماهواره پیام امیرکبیر با موفقیت/ پوچ افزار های معرفی شده توسط مرکز ماهر باید از مارکت ها حذف شوند به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدجواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید مشترک خود با رضا اردکانیان وزیر نیرو از دستاورد های فضایی کشور در محل پژوهشگاه فضایی ایران در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت ماهواره پیام امیرکبیر گفت: تیم های پژوهشی ما به طور شبانه روزی در حال انجام آزمایش های نهایی ماهواره پیام امیرکبیر هستند و سعی می کنند ظرف هفته آینده این آزمایش ها انجام شود و ماهواره آماده تحویل شود. بیش از 60 درصد این آزمایش ها با موفقیت انجام شده و این ماهواره آخرین تست های خود را پشت سر می گذارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
کرانچار از ترکیه و آمریکا بازیکن دعوت کرد

کرانچار از ترکیه و آمریکا بازیکن دعوت کرد به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کادر فنی تیم ملی فوتبال امید 29 بازیکن را پس از بازی های تدارکاتی برابر سوریه و اردن به اردو دعوت کرده است.
اسامی بازیکنان دعوت شده به این شرح است؛
ابوالفضل رزاق پور، محمد خدابنده لو و امیر روستایی (پیکان)، الهیار صیادمنش، مهدی قائدی و مهدی نوراللهی (استقلال تهران)، امید دره، ابوالفضل جلالی و امیرحسین حسین زاده (سایپا)، حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین پور (پرسپولیس)، شهاب عادلی و محمد مسلمی پور (سپاهان)، معراج اسماعیلی و نیما طاهری (ذوب آهن) محمدمهدی مهدی خانی و سینا زامهران (پدیده) ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
رئیس جمهور آغاز سال 2019 میلادی را به هموطنان مسیحی تبریک گفت

رئیس جمهور آغاز سال 2019 میلادی را به هموطنان مسیحی تبریک گفت به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، متن پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
آغاز سال 2019 میلادی را به هموطنان مسیحی تبریک می گویم.
میلاد حضرت مسیح (ع) برای همه جوامع به ویژه پیروان مسیحیت پیام آور معنویت، صلح و دوستی، و سیره زندگی و توصیه های آن حضرت، همواره راهنمای بشریت بوده است.
امیدوارم در سال جدید شاهد گسترش صلح، عدالت و ریشه کنی هرگونه بداخلاقی و تبعیض برای آحاد مردم جهان باشیم و همه مسیحیان و دیگر معتقدان به ادیان الهی در کنار هم و در گستره ایران عزیز زندگی سرشار از موفقیت و شادی را پیش رو ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
خاطرات تلخ و شیرین بازیگر یوسف پیامبر در روز تولدش/ بی حاشیه ترین بازیگر عرصه هنر

خاطرات تلخ و شیرین بازیگر یوسف پیامبر در روز تولدش/ بی حاشیه ترین بازیگر عرصه هنر به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمود پاک نیت، از سال 48 در زمینه تئاتر شروع به کار کرد و در 52 نمایش حضور یافت. وی در سال 52 به استخدام اداره کل فرهنگ و هنر درآمد و از سال 67 به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون پرداخت و موفق به اخذ درجهٔ یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. با مجموعه پرطرفدار روزی روزگاری به محبوبیت دست یافت؛ و محبوبیت او با مجموعه های پدرسالار و پس از باران ادامه یافت. او در سریال یوسف پیامبر در نقش یعقوب (ع) ایفای نقش کرد.
محمود همسر مهوش صبرکن (بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون) است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
واکنش معاون سیاسی استانداری تهران به تجمع امروز دانشجویان تهرانی

واکنش معاون سیاسی استانداری تهران به تجمع امروز دانشجویان تهرانی شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر تجمع دانشجویان دانشگاه تهران اظهار کرد: تجمع دانشجویان این دانشگاه مربوط به صبح امروز بود و این اعتراضات پراکنده هیچ زد و خوردی به همراه نداشت.
تجمع امروز مقابل دانشگاه تهران غیرقانونی بود
عبدالعظیم رضایی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران نیز در گفتگو با ایسنا گفت: در چند روز گذشته تجمعاتی در داخل دانشگاه آزاد به دلیل اتفاق تاثربرانگیز برای دانشجویان این دانشگاه، برگزار شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
تاثیر طرح خط دوم قطار شهری در رفع محرومیت منطقه 14 شهر اصفهان

تاثیر طرح خط دوم قطار شهری در رفع محرومیت منطقه 14 شهر اصفهان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،فتح الله معین رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد : در دوره جدید مدیریت شهری حدود 600 میلیارد تومان برای خط دو مترو هزینه شده و حدود سه یا چهار ایستگاه آن تملک شده است، برای اجرایی شدن این طرح بسیار جدی عمل می کنیم.
وی تصریح کرد: شهردار اصفهان و شورای شهر بر مرحله بندی طرح تاکید دارند تا هر چه زودتر مرحله اول آن راه اندازی شود که کارهای خوبی هم در حال انجام است.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه طرح خط دوم قطار شهری، طرحی بزرگ و پرهزینه است که در ظاهر خیلی مشهود نیست ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
آغاز مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در سمنان

آغاز مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در سمنان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، بهزاد بهرامی نسب رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان گفت: در مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در سمنان 200 ورزشکار به همراه سرپرست و مربی از 16 استان کشور حضور دارند.
وی افزود: تیم ها به چهار گروه چهار تیمی تقسیم شده اند با پس از یک هفته بازی، چهار تیم منتخب برای حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور که سال آینده برگزار می شود معرفی می شوند.
در مراسم افتتاحیه این مسابقات از خانواده شهدای مدافع حرم شاطری، دانشگر و حمزه قدردانی شد.
انتهای پیام / گ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
چگونه تاثیر تمرینات مرتبط با تردمیل را دوبرابر کنیم؟

چگونه تاثیر تمرینات مرتبط با تردمیل را دوبرابر کنیم؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، تمریناتی که با استفاده از تردمیل انجام می شود می تواند تاثیر خوبی بر روی سلامت بدن داشته باشد. اگر آن را به صورت آرام و پایدار به کار می برید پیشرفت زیادی نخواهید داشت.
افرادی که از تردمیل استفاده نمی کنند ممکن است چربی های خود را با سرعت کمتری بسوزانند. این افراد قادر نخواهند بود نتایج مد نظر خود را دریافت کنند.
در این مقاله قصد داریم ترفندهایی را بیان کنیم که استفاده از آن ها می تواند تاثیر تمرینات مرتبط با تردمیل را دوچندان کند.
تمرینات سرعتی انجام دهید: ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 9 ساعت پیش
27 هزار هکتار از مزارع نقده به کشت گندم اختصاص یافت

27 هزار هکتار از مزارع نقده به کشت گندم اختصاص یافت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،ناصر قره پاپاق مدیر جهاد کشاورزی نقده گفت: حدود 17 هزار هکتار از این میزان به صورت دیم بوده و حدود ده هزار هکتار نیز جزو اراضی آبی است.
وی ادامه داد: با هدف تولید بهینه گندم و آغاز کشت پاییزه، یکهزار و 350 تن بذر این محصول از ارقام مختلف وارداتی و داخلی تامین و بین کشاورزان شهرستان نقده توزیع شده است.
وی اضافه کرد: 61 هزار و 500 تن گندم در سال گذشته از کشاورزان این شهرستان خریداری شد که ارزش تقریبی این محصول 800 میلیون ریال بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 9 ساعت پیش
زمان ثبت نام از کاندید های ریاست فدراسیون کونگ فو مشخص شد

زمان ثبت نام از کاندید های ریاست فدراسیون کونگ فو مشخص شد به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، با توجه به اینکه زمان ریاست رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو به پایان رسیده است و اکنون او به عنوان سرپرست در این فدراسیون فعالیت دارد.
وزارت ورزش و جوانان زمان ثبت نام از کاندید های ریاست فدراسیون کونگ فو مشخص کرد.
بر این اساس کاندید های این فدراسیون از 24 دی ماه به مدت 10 روز کاری فرصت دارند تا با مراجعه به فدراسیون کار های ثبت نامی خود را انجام دهند.
بیشتر بخوانید:
چه کسی رئیس فدراسیون جودو می شود؟ / پای یک وزارتی در میان است!
ووشو فقط با یک خواستگار! / نامزد ها روز آخر تصمیم می گیرند؟ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 9 ساعت پیش
تصاویر هوایی از خسارات سونامی در اندونزی

تصاویر هوایی از خسارات سونامی در اندونزی به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، فوران آتشفشان آناک کراکاتوآ در تنگه سوندا اندونزی موجب وقوع سونامی و مرگ 430 نفر شد. در ادامه می توانید تصاویر هوایی خسارات وارده از سونامی را مشاهده کنید.
منبع: مشرق
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 9 ساعت پیش
بانوان باردار ید مصرف کنند

بانوان باردار ید مصرف کنند به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد حسن انتظاری با بیان اینکه منشا اصلی ید برای بدن انسان غذاهای دریایی است اظهارکرد: استان های مرکز ایران که دریا دور هستند باید غذاهای دریایی را در برنامه غذایی خود قرار دهند.
وی ادامه داد: بعد از غذاهای دریایی، بهترین منبع برای تامین ید، نمک های ید دار است که به تایید وزارت بهداشت و درمان رسیده باشد. در هر حال شهروندان باید با نشانه های کمبود ید در بدن آشنا باشند.
این متخصص تغذیه با بیان اینکه مهمترین مشکل ناشی از کمبود ید، ابتلا به بیماری گواتر و برزگ شدن غده تیروئید است افزود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
دلیل احساس داغی و یا احساس آتش گرفتن کف پا چیست؟

دلیل احساس داغی و یا احساس آتش گرفتن کف پا چیست؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، احساس داغی دردناک و یا احساس آتش گرفتن کف پا، خصوصا در سنین میانسالی و سالمندی می تواند ناشی از نوروپاتی اعصاب باشد.
بیماری دیابت، شایع ترین علت بروز این مشکل است که معمولا علائم آن با احساس داغ شدن و سوختن کف پا و بی حسی انگشتان پا شروع می شود.
نوروپاتی محیطی و بیماری عروق محیطی که در اثر دیابت به وجود می آیند، متهمان اصلی داغ شدن و سوزش کف پا هستند و بیمار مبتلا به این مشکل، بایستی به پزشک متخصص ارتوپد یا متخصص غدد مراجعه کند تا پا های او را بررسی کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
حمله غیر مستقیم تبریزی ها به دروازه بان استقلال!

حمله غیر مستقیم تبریزی ها به دروازه بان استقلال! به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از شایعه مذاکره مالک باشگاه تراکتورسازی با دروازه بان معترض استقلال مدیر رسانه ای باشگاه تبریزی در گفتگویی مدعی شده که دروازه بان استقلال آنقدر بزرگ نیست که مالک باشگاه برای نقل و انتقال با او صحبت کند و این باشگاه مدیرعامل و مسئول نقل و انتقالات دارد، این مدیر رسانه ای در مصاحبه بعدی خود به نوعی سعی در اصلاح حرفش داشت.
این ادعا به نوعی می تواند یک حمله غیر مستقیم به دروازه بان استقلال باشد و نشان دهد تبریزی ها این انتقال را عجیب نمی دانند و معتقدند حسینی برای حضور در تبریز باید با ذهنیت یک باشگاه بزرگ به تراکتورسازی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
ساخت پلاسکو 2 سال زمان می برد

ساخت پلاسکو 2 سال زمان می برد به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان در پاسخ به گفت وگوی معاون وزیر راه و شهرسازی درباره احداث ساختمان جدید پلاسکو، گفت: در ساخت ساختمان جدید پلاسکو خلاف ضوابط اقدام نخواهد شد و موارد زیر را مورد تاکید قرار می گیرد:
1-بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پس از وقوع سانحه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو در جهت مساعدت به کسبه آسیب دیده و فارغ از وظیفه قانونی و با نگاه ملی تصمیم گرفت؛ بنایی فاخر، ارزشمند و برخوردار از تمامی استاندارد های ساختمان و شهرسازی با رعایت ضوابط روز طرح های بالادست که پاسخگوی ذینفعان باشد احداث کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
منصوری: جودوکاران را برای گرنداسلم پاریس آماده می کنیم

منصوری: جودوکاران را برای گرنداسلم پاریس آماده می کنیم محمد منصوری سرمربی تیم ملی جودو کشورمان در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، بیان کرد: در حال حاضر اردوی تیم ملی با حضور 10 جودوکار در حال پیگیری است و ملی پوشان زیر نظر کادر فنی به تمرین می پردازند و خوشبختانه نفراتی که در اردو حضور دارند از آمادگی بالایی برخوردار هستند و می توانند پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشند.
او ادامه داد: مسابقات گرنداسلم پاریس اولین مسابقه سال 2019 است که سعید ملایی و محمد محمدی بریمانلو برای حضور در این رقابت آماده می شوند. سال 2019 از نظر کسب سهمیه المپیک مهم است و تلاش می کنیم با حضور در رقابت های بین المللی امتیاز و رنکینگ ملی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
کشف 2 هزار لیتر سوخت قاچاق در آستانه اشرفیه

کشف 2 هزار لیتر سوخت قاچاق در آستانه اشرفیه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ، سرهنگ عیسی روشن قلب، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه گفت: ماموران پلیس آگاهی آستانه اشرفیه حین گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه خودرو باری نیسان حمل سوخت مشکوک شده و در نتیجه توقف و بازرسی این خودرو 2 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف کردند.
وی افزود: در این راستا متهم 32 ساله برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است.
بیشتر بخوانید: کشف سوخت قاچاق در رشت
فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه، با بیان اینکه یکی از وظایف پلیس مبارزه با پدیده شوم قاچاق است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
هزینه زیادی باید برای تبلیغات تئاتر در صفحات مجازی بپردازیم/ بیشتر نمایش ها مخاطب ندارد

هزینه زیادی باید برای تبلیغات تئاتر در صفحات مجازی بپردازیم/ بیشتر نمایش ها مخاطب ندارد پندار اکبری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره نمایش زن نیک ایالت سچوان و نقش خود در این نمایش گفت: در این نمایش نقش وانگ که یک نوازنده دوره گرد در محله فقیر نشین است را بازی می کنم.
وی با بیان اینکه این نمایش یک کار کمدی و موزیکال است،گفت: این کار مقایسه ای است از انسان هایی که در فقر زندگی و با آن دست و پنجه نرم می کنند اما با این حال زندگی را به شادی می گذرانند.
اکبری ادامه داد: یک سرمایه دار اتفاقی وارد منطقه آن ها می شود که هر کدام به دنبال سوء استفاده از آن هستند و فقط به نیت استفاده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
اقدام جنجالی دولت بنگلادش پیش از انتخابات پارلمانی این کشور

اقدام جنجالی دولت بنگلادش پیش از انتخابات پارلمانی این کشور به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، دولت بنگلادش با اتخاذ تصمیمی جنجالی اینترنت تلفن همراه را پیش از انتخابات پارلمانی این کشور قطع کرد. دولت هدف از این اقدام عجیب را جلوگیری از پخش شایعات و تبلیغات سوء عنوان کرد. کمیته تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی بنگلادش پیش از انتخابات پارلمانی این کشور شبکه های 3G و 4G را قطع کرد تا از هرگونه اخلال در جریان برگزاری انتخابات و تشویش اذهان عمومی جلوگیری کند. دولت و مجلس بنگلادش در اتخاذ این تصمیم به اتفاق نظر رسیدند و اعلام کردند: برخی افراد سودجو و فرصت طلب با انتشار اخبار کذب و دروغ از شرایط جامعه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
وارد شدن 13 هزار خانوار جدید به چرخه حمایتی کمیته امداد استان

وارد شدن 13 هزار خانوار جدید به چرخه حمایتی کمیته امداد استان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تأسیس این نهاد تاکنون 7760 مسکن برای مددجویان احداث و خریداری شده و 40 هزار مورد خدمات عمرانی در زمینه تعمیرات به نیازمندان ارائه شده است.
مبشری با اشاره به اینکه در 39 ساله انقلاب 315 میلیارد تومان مستمری به مددجویان پرداخت شده است، اظهارکرد: تاکنون 30 هزار و 758 طرح اشتغال بااعتبار 190 میلیارد تومان برای مددجویان و اقشار نیازمند اجراشده و از محل اجرای این طرح ها 10 هزار خانوار به خودکفایی رسیده و چرخه حمایت این نهاد خارج شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
طرز تهیه فاجیتای مرغ؛ شام سریع و راحت

طرز تهیه فاجیتای مرغ؛ شام سریع و راحت به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، فاجیتای مرغ یک غذای راحت و سریع است که می توانید به عنوان یک شام سبک درست کنید. برای اینکه غذای شما رژیمی باشد، می توانید سبزیجات و مرغ را کبابی کنید. برای تهیه این غذا از هر نوع سبزی که تمایل دارید می توانید استفاده کنید.
مواد لازم برای فاجیتای مرغ:
روغن زیتون 1 قاشق سوپ خوری
آبلیموی تازه 2 قاشق سوپ خوری
نمک 1 قاشق چای خوری
فلفل سیاه 1 قاشق چای خوری
زیره سبز 1 قاشق چای خوری
سینه مرغ بدون استخوان 300 گرم
ماست چکیده 1 پیمانه
کاهوی کوچک 1 عدد
گوجه فرنگی 3 عدد
پیاز متوسط 1 عدد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
آموزش برند سازی صنایع دستی خراسان شمالی

آموزش برند سازی صنایع دستی خراسان شمالی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ٬ حبیب یزدان پناه مدیرکل میراث فرهنگی٬ صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: طرح معرفی رویداد های فرهنگی و مرتبط با معرفی میراث فرهنگی و صنایع دستی استان در حال تدوین است که به زودی از پوستر آن رونمایی می شود. امیدواریم 100 رویداد محلی را برنامه ریزی کرده و اجرایی کنیم.
وی افزود: با توجه به حضور زائران برخی از کشور های همسایه در مشهد مقدس٬ بنا داریم از ظرفیت این زائران در راستای رونق گردشگری و ماندگاری سفر در استان استفاده کنیم. در راستای بهره مندی از گردشگران پاکستانی و عراقی٬ گروه های موسیقی این دو کشور به خراسان شمالی دعوت می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
ثبت بیش از 77 هزار مأموریت در اورژانس آذربایجان شرقی

ثبت بیش از 77 هزار مأموریت در اورژانس آذربایجان شرقی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، رحمانی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اعلام این خبر گفت: در این مدت 50 هزار و 556 ماموریت از این تعداد توسط اورژانس تبربز و 26هزار و727ماموریت در شهرستان های استان انجام شد.
وی افزود: از این تعداد 60 هزار و 541 مورد ماموریت غیرتصادفی و 16هزار و742 ماموریت تصادفی بود.
وی گفت: از مجموع ماموریت های غیرتصادفی 30 هزار و 236 نفر به مراکز درمانی منتقل و 17 هزار و 235 نفر نیز در محل درمان شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
تقدیر فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از حضور مردم شریف و انقلابی استان

تقدیر فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از حضور مردم شریف و انقلابی استان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان از خلق حماسه وحدت و حضور مردم شریف و انقلابی استان در تجمع نهم دی ماه، با صدور بیانیه ای تقدیر و تشکر کرد.
در این بیانیه آمده است: درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و ولایت مدار و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان، ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
پنج سارق با 10 فقره سرقت در ایلام دستگیر شدند

پنج سارق با 10 فقره سرقت در ایلام دستگیر شدند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ قدرت حیدری زاد جانشین انتظامی ایلام گفت: به منظور افزایش احساس امنیت در بین مردم و برخورد قاطع و قانونی با مخلان نظم و امنیت و هنجار شکنان جامعه، طرح مقابله و دستگیری سارقان با اقتدار کامل در دستور کار پلیس ایلام قرار دارد.
وی افزود: در این طرح ماموران نیروی انتظامی در یک عملیات پلیسی پنج سارق را شناسایی و دستگیر کردند که سارقان در تحقیقات اولیه به 10 فقره سرقت اعتراف و یک دستگاه موتور سیکلت نیز از ان ها کشف و ضبط شد.
جانشین انتظامی ایلام یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
فشار خون را با پیاز تنظیم کنید/ درمان خشکی پوست با ماده ای خوشبو/ چه کسانی نباید قارچ بخورند؟

فشار خون را با پیاز تنظیم کنید/ درمان خشکی پوست با ماده ای خوشبو/ چه کسانی نباید قارچ بخورند؟ قارچبه عنوان یک ماده پروتئینی مصرف می شود اما مصرف آن برای افراد مسن و دارای ضعف هضم و بدون فعالیت و افرادی که غلظت خون دارند، توصیه نمی شود.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ، حوزه کلینیک در نظر دارد تازه ترین دانستنی های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
مرزه، کاهش دهنده چربی خون
مرزه یکی از گیاهانی است که در کنار سبزی خوردن به فروش می رسد؛ مرزه گیاهی معطر از خانواده نعنا است که بصورت خود رو در اکثر مناطق فلات ایران می روید و گونه های مختلفی از آن با نام هایی، چون مرزه سهندی، مرزه بختیاری و مرزه شیرازی شناخته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
یک هزار و 900 تن فرآورده خام دامی در ایلام توزیع شد

یک هزار و 900 تن فرآورده خام دامی در ایلام توزیع شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، مهدی پورسیابیدی مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام گفت: بیش از یک هزار و 900 تن فرآورده های خام دامی از ابتدای سال جاری تاکنون در سطح استان و با هدف تنظیم قیمت بازار توزیع شده است که از این مقدار 150 تن را گوشت گرم گوسفندی با قیمت 375 هزار ریال برای مصرف کننده تشکیل داده است.
پورسیابیدی افزود: 700 تن نیز گوشت منجمد گوساله و گوسفند توزیع شده که قیمت مصوب برای خریدار بسته به اندام لاشه بین 280 تا 300 هزار ریال قیمت بوده است.
وی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
زمان بازگشت سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد

زمان بازگشت سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ، ایگور کولاکویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران هجدهم دی ماه سه شنبه هفته آینده راهی ایران خواهد شد تا در خصوص مسائل گوناگون با مسولان فدراسیون به گفت و گو بنشیند. ارائه برنامه های تیم ملی والیبال ایران برای سال آینده، گفتگو در خصوص جزئیات همکاری و قرارداد، برنامه شروع تمرینات تیم ملی برای فصل جدید و بازدید از مسابقات لیگ برتر از برنامه های ایگور کولاکویچ در سفر به ایران خواهد بود.
پیش این این افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال در تماس هایی تلفنی و از طریق ایمیل هماهنگی ها و ارتباطات موثری با کولاکویچ داشته ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
گرانفروشان جریمه می شوند/مجلس به اصلاح برخی قوانین بازدارنده ورود کند

گرانفروشان جریمه می شوند/مجلس به اصلاح برخی قوانین بازدارنده ورود کند محمد علی اسفنانی مدیر کل اداره تعزیرات حکومتی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: مبنایی که قیمت کالا ها بر اساس آن تنظیم می شود، تصمیمات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و ستاد تنظیم بازار است.
مدیر کل اداره تعزیرات حکومتی تهران بزرگ با بیان اینکه در جلسه ای که با دادستان کل کشور و مسئولان قیمت گذاری بر کالا ها داشتیم، قیمت شیر خام به ارزش 2 هزار تومان تعیین شد، گفت: قرار است مبنای قیمت گذاری محصولات لبنی بر اساس این قیمت باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
پاراگلایدر سواری در کویر خوریان سمنان

پاراگلایدر سواری در کویر خوریان سمنان کویر خوریان به علت داشتن ماسه های بادی و ایمنی خوب، برای ورزش های هوایی پاراگلایدر سواری مناسب است. این کویر در سمنان 17 کیلومتر با جاده اصلی تهران - مشهد فاصله دارد و بعد از روستای اعلا قرار گرفته است.
در این سایت پروازی تاکنون بیش از 550 نفر از سراسر کشور پاراگلایدر سواری را آموزش دیده اند.
انتهای پیام / گ
جزئیات پاراگلایدر سواری در کویر خوریان سمنان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
استخدام کارشناس بازاریابی و فروش سازمانی در یک شرکت

استخدام کارشناس بازاریابی و فروش سازمانی در یک شرکت به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، یک شرکت در حوزه پوشاک جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می کند.
متقاضیان می توانند، رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال کنند.
آدرس ایمیل: ceo@vandaa.com
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
عینک های هوشمند نسل جدید با نمایشگر microLED عرضه می شوند

عینک های هوشمند نسل جدید با نمایشگر microLED عرضه می شوند به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، عینک های هوشمند آینده با ویژگی های جدید و نمایشگر microLED در اختیار علاقمندان به دنیای گجت های هوشمند قرار می گیرد.
از زمان عرضه اولین عینک هوشمند گوگل در سال 2013 ، این عینک ها از فناوری کریستال مایع شناور در سیلیکون به عنوان نمایشگر استفاده می کردند اما به نظر می رسد با ورود تکنولوژی های جدید دیگر این فناوری برای این گجت های پوشیدنی مناسب نیست. به گفته کارشناسان تکنولوژی، microLED در آینده ای نزدیک تبدیل به فناوری اصلی در هدست های واقعیت افزوده(AR) خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
احداث مرکز اطلاع رسانی گردشگری در شهرستان هریس

احداث مرکز اطلاع رسانی گردشگری در شهرستان هریس به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، آبدار مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با بیان اینکه تامین زیرساخت های توسعه گردشگری استان به طور مستمر در حال پیگیری است، به احداث مرکز اطلاع رسانی گردشگری در شهرستان هریس اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان هریس در یکی از مسیر های شاخص گردشگری استان قرار دارد و معرفی و اطلاع رسانی دقیق جاذبه های گردشگری این شهرستان امری ضروری است، به همین منظور پروژه ساختمان مرکز اطلاع رسانی شهرستان به مرحله اجرایی رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
چهار قلیان سرای متخلف در ایلام پلمپ شدند

چهار قلیان سرای متخلف در ایلام پلمپ شدند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،سرهنگ قدرت حیدری زاد جانشین فرمانده انتظامی ایلام گفت: با توجه به درخواست های مکرر شهروندان و اظهار نارضایتی آنان از فعالیت قلیان سرا ها، طرح ارتقای امنیت اجتماعی اجرا شد.
حیدری زاد افزود: اکثر قلیان سراها به صورت غیرمجاز اقدام به عرضه قلیان کرده و به پاتوق اراذل و اوباش تبدیل شده اند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پاسگاه میش خاص قرار گرفت.
وی گفت: در این طرح چهار قلیان سرای متخلف پلمپ و 24 حلقه قلیان جمع آوری شد.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 11 ساعت پیش
طرز تهیه بریگادیرو؛ دسر شکلاتی برزیلی

طرز تهیه بریگادیرو؛ دسر شکلاتی برزیلی به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، دسر بریگادیرو بزریلی یکی از خوشمزه ترین دسر های شکلاتی است که در این مقاله طرز تهیه این دسر ساده یخچالی را به شما آموزش می دهیم.
مواد لازم:
شیر تغلیظ شده شیرین شده: 375 میلی لیتر
پودر کاکائو: یک چهارم فنجان
کره: 1 قاشق غذاخوری
خرده شکلات: نصف فنجان
طرز تهیه:
1. داخل قابلمه گودی روی شعله ملایم شیرتغلیظ شده، پودر کاکائو و کره را ریخته بگزارید مخلوطشان به جوش آید.
2. هنگامی که مخلوط شروع به غل زدن کرد شعله را کم کرده با هم زدن مداوم تا زمانی که مخلوط غلیظ تر گشته حالت خامه ای تری پیدا کند آن را بپزید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
رسیدن به 40 سالگی یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است

رسیدن به 40 سالگی یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از افتخارات انقلاب اسلامی ، رسیدن به 40 سالگی است؛ اوج قله انقلاب های تاریخ، انقلاب نبوی است که قبل از رسیدن به 40 سال، از مسیر منحرف شد و افرادی به حکومت رسیدند، که شرب خمر می کردند.
وی افزود: انقلاب اسلامی درحالی به 40 سالگی می رسد که ذره ای از آرمان های آن عقب نشینی نکرده ایم و یک خط از فرامین امام خمینی (ره) را خط نزده ایم؛ این هنر بزرگی است که ملت ایران، انقلاب را با شعار نه شرقی و نه غربی و باوجود توطئه های بسیار ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
سرانجام اتهامات جنجالی مطرح شده در جلسه استیضاح ربیعی چه شد؟ + فیلم

سرانجام اتهامات جنجالی مطرح شده در جلسه استیضاح ربیعی چه شد؟ + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، بیست و سومین قسمت از برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان ، میزبان محمدجواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس بود.
او در بخشی از صحبت هایش در این برنامه، توضیحاتی را درباره اتهامات مطرح شده در جلسه استیضاح علی ربیعی مطرح کرد که در ادامه مشاهده می کنید.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
بیشتر بخوانید : وضعیت پرونده های شکایت از محمود صادقی در هیئت نظارت بر نمایندگان به کجا رسید؟
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
طرز تهیه ترشی مخلوط زیتون

طرز تهیه ترشی مخلوط زیتون به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، ترشی یکی از مخلفات خوشمزه و دلخواه برای انواع غذا های ما ایرانیان است، که انواع مختلفی دارد و قومیت های مختلف بنا به ذائقه و موادی که در دسترسشان بوده و اصولا برای نگهداری از مواد غذایی و استفاده از آن ها در غیر فصل رویش اقدام به تهیه ی ترشی می کرده اند. البته همه ی اقوام و ملیت های مختلف در سراسر جهان ترشی های مخصوص خودشان را دارند. در این مطلب طرز تهیه ترشی مخلوط زیتون را به شما آموزش می دهیم.
مواد لازم:
زیتون شور و بی هسته، اسلایس شده نیم کیلو
هویج حدود هشتصد گرم
سیر یک بوته بزرگ
آب یک و نیم لیوان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
رای الیوم: آمریکا خاورمیانه را رها نخواهد کرد

رای الیوم: آمریکا خاورمیانه را رها نخواهد کرد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، نشریه الکترونیکی رای الیوم نوشت: کشورهای منطقه باید درباره خروج آمریکا از سوریه محتاط باشند زیرا آمریکا با وجود ادعای عقب نشینی از این کشور، هر لحظه ممکن است به تجاوز جدیدی دست بزند.
در این گزارش آمده است: سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید گفت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اواخر شب میلاد (حضرت مسیح) به عراق سفر و با نظامیان آمریکایی در پایگاه الانبار دیدار کرد. یک منبع عراقی نیز اعلام کرد مسئولان عراقی با درخواست ملاقات ترامپ در پایگاه عین الاسد مخالفت و تاکید کردند درخواست ترامپ خارج از پروتکل بین المللی بوده و حاکمیت عراق بالاتر از هر چیزی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
ساوه شمشکی: بهمن ماه میزبان مسابقات پارااسکی آسیا هستیم/خوشحالم که تعداد ورزشکاران این رشته رو به افزایش است

ساوه شمشکی: بهمن ماه میزبان مسابقات پارااسکی آسیا هستیم/خوشحالم که تعداد ورزشکاران این رشته رو به افزایش است به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، عیسی ساوه شمشکی رئیس انجمن اسکی معلولان و جانبازان کشور در افتتاح پیست اسکی دیزین اظهار کرد: در بهمن ماه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی در رشته های آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی را برگزار می کنیم و از 12 تا 18 بهمن ایران میزبان این مسابقات خواهد بود.
او در ادامه افزود: تا سال 94 ما تنها یک ورزشکار به نام صادق کلهر را در پارااسکی داشتیم اما امروزه بیش از 30 پارارااسکی کار در ایران داریم. این ورزشکاران افراد نابینا، کم بینا و کسانی که از لحاظ جسمی دچار مشکل هستند را شامل می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
ساخت موسیقی سال های دور از خانه آغاز شد

ساخت موسیقی سال های دور از خانه آغاز شد به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، با پایان فیلمبرداری و پیشرفت تدوین قسمت های نخست این مجموعه کمدی، امیر توسلی کار ساخت موسیقی سال های دور از خانه را آغاز کرد.
اکنون فیلمبرداری سریال نمایش خانگی سال های دور از خانه در شمال تهران ادامه دارد و قرار است زمان توزیع آن در چند هفته آینده نهایی شود.
سال های دور از خانه اسپین آف مجموعه پرمخاطب شاهگوش است که داستانی متفاوت و کمدی از دوران پس از سربازی خنجری و زهره را روایت می کند.
احمد مهرانفر در نقش خنجری، هادی کاظمی در نقش زهره، آزیتا حاجیان، حدیث میرامینی، احسان کریمی، گیتی قاسمی، علیرضا استادی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
برگزاری تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور تماشاگران

برگزاری تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور تماشاگران به گزارش از آبادان ،افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان برای فراهم نمودن زمینه حضور هواداران فولاد در محل تمرین این تیم اعلام کرد که تمرین امروز تیم فولاد خوزستان از ساعت 15:45 الی 16:45 دقیقه در زمین فوتبال واقع در منازل سازمانی دویست دستگاه فولاد خوزستان با حضور هواداران برگزار خواهد شد.
گفتنی است، شاگردان افشین قطبی که نیم فصل نخست لیگ برتر را با برتری خارج از خانه برابر تراکتورسازی تبریز به پایان رساندند از روز شنبه دور جدید تمرینات خود را برای افزایش آمادگی و حضور در نیم فصل دوم رقابت ها آغاز کردند.
انتهای پیام/ د
برگزاری تمرین تیم فوتبال فولاد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
سرقت از ساختمان های نیمه کاره را جدی بگیرید

سرقت از ساختمان های نیمه کاره را جدی بگیرید به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، سرهنگ ایرج خانی پور رئیس پلیس پیشگیری استان زنجان ضمن هشدار در خصوص عواقب عدم استفاده از نگهبان و همچنین دوربین در ساخت و سازها، تاکید کرد: در ساعاتی که کارگران در محل احداث ساختمان حضور ندارند، در صورت نبود نگهبان در طول مدت شبانه روز به ویژه شب ها چندین مرحله از آن محل بازدید کنند
وی افزود: در صورت امکان وسایل و تجهیزات ساختمانی را در یک اتاق مسقف دارای قفل و استحکامات نگهداری کنند و یا فرد مورد اطمینان استفاده شود.
سرهنگ خانی پور از شهروندان خواست توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
ماجرای دردسر اینستاگرامی بانوی عمارت چیست؟

ماجرای دردسر اینستاگرامی بانوی عمارت چیست؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، روز های پایانی هفته گذشته دختر 20 ساله بازیگری با حضوردر دادسرای جنایی کرج از فرد ناشناسی که با راه اندازی صفحه اینستاگرامی جعلی به نام وی، این بازیگر را به دردسر انداخته، شکایت کرد .
با دستور بازپرس پرونده، دختر بازیگر برای ادامه تحقیقات در پلیس فتای استان البرز حاضر شد. او در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: من دانشجو هستم و حرفه ام بازیگری است.
به تازگی هم نقش اصلی سریال بانوی عمارت را بازی کرد ه ام. چند روز پیش از طریق یکی از دوستان متوجه شدم فردی ناشناس صفحه اینستاگرامی به نام من راه اندازی کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
دعوت کاراته کای کرمانی به اردوی تیم ملی

دعوت کاراته کای کرمانی به اردوی تیم ملی مهدی محمدی، مدیر باشگاه الماس و مربی این کاراته کای شایسته ی کرمانی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان با اعلام اینکه مهدی قراری زاده ، به اردوهای تیم ملی کاراته بزرگسالان دعوت شد، گفت: مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان کشور اعزامی به لیگ جهانی فرانسه از روز شنبه 8 دی جاری در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است.
وی افزود: دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته بزرگسالان 10 روزه است که تا 18 دی جاری ادامه خواهد داشت.
محمدی با اشاره به اینکه اردونشینان خود را برای لیگ جهانی کاراته وان فرانسه آماده می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 13 ساعت پیش
توزیع 580 سبد غذایی بنیادعلوی بین مادران باردار در شهرستان هامون

توزیع 580 سبد غذایی بنیادعلوی بین مادران باردار در شهرستان هامون نیما وثوقیان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هامون در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: این برنامه بمنظور پیشگیری از سوءتغذیه و جلوگیری از تولد نوزادان کم وزن بین زنان باردار و شیرده که از نظر وضعیت اقتصادی شرایط سختی دارند تقریبا هر دو ماه با همکاری واحد تغذیه شبکه و بنیاد علوی اجرا می شود.
وی افزود: تغذیه در دوران بارداری اهمیت ویژه ای دارد، دورانی که طبیعتا برای شکل گیری فرزند چه به لحاظ جسمی و ظاهری و چه به لحاظ معنوی بسیار اهمیت دارد.
وی تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 13 ساعت پیش
اجرای طرح آسفالت 15 روستای بخش مرکزی علی آباد کتول

اجرای طرح آسفالت 15 روستای بخش مرکزی علی آباد کتول نقی خسروی بخشدار مرکزی علی آباد کتول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، گفت: طرح زیر سازی و آسفالت معابر 15 روستای بخش مرکزی علی آباد کتول به مساحت 100 هزار متر مربع در حال اجرا است.
وی گفت: اعتبار این طرح 2 میلیارد و سیصد میلیون تومان است که بخشی از این مقدار اعتبار از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده تامین شد.
خسروی گفت: طرح آسفالت این تعداد روستا تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
انتهای پیام /ع
آسفالت 15 روستای بخش مرکزی علی آباد کتول در حال اجرا است ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 13 ساعت پیش
گازگرفتگی در شهرستان خرمدره یک نفر را به کام مرگ کشاند

گازگرفتگی در شهرستان خرمدره یک نفر را به کام مرگ کشاند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، سرهنگ قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره گفت: مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن (CO) موجب مرگ یک زن در این شهرستان شد.
سرهنگ قاسمی افزود: این حادثه در منزل مسکونی اتفاق افتاد که بر اثر استنشاق گاز نشت یافته از بخاری گازی، یکی دیگر از اعضا خانواده که مرد بود دچار مسمومیت شد و برای مداوا به بیمارستان بوعلی سینای شهرستان خرمدره انتقال یافت.
این دومین حادثه مسمومیت با گاز در استان زنجان است که در یک ماه گذشته رخ داده است.
انتهای پیام/ن
مرگ یک خانم بر اثر استشناق گاز در خرمدره ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 13 ساعت پیش
رامهرمز میزبان نمایشگاه آثار هنری دنیای من

رامهرمز میزبان نمایشگاه آثار هنری دنیای من به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، عبدالرضا باغ شیرین، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز گفت: نمایشگاه آثار هنری فاطمه طلاوری با عنوان دنیای من با تعداد 36 تابلو در این شهرستان آغاز به کار کرد.
وی افزود: این تابلوه ها در تکنیک های تیناب، نقاشی مدرن، آبستره، دژاوو، نماکاشی و بازیافتی در سالن نمایشگاهی این اداره ارائه می شود.
باغ شیرین بیان داشت: از ساعت 10 صبح تا 8 شب همه روزه علاقمندان می توانند از این نمایشگاه دیدن نمایند.
انتهای پیام/م
برپایی نمایشگاه آنقاشی در رامهرمز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
وضعیت اردبیل به لحاظ جرایم تخریب آثار تاریخی مناسب است

وضعیت اردبیل به لحاظ جرایم تخریب آثار تاریخی مناسب است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، ناصر عتباتی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ظهر امروز در دوره آموزشی ضابطین قضایی یگان حفاظت میراث فرهنگی اردبیل تصریح کرد: با وجود تعدد آثار تاریخی وضعیت صیانت از آثار در این استان مطلوب است.
وی با بیان اینکه تعدد آثار مسئولیت ضابطین را سخت کرده است، اضافه کرد: ماموران یگان حفاظت حافظان و نگهبانان تاریخ هستند و لازم است اقدام آن ها بر اساس دانش و انگیزه بوده و اطلاعات قضایی و حقوقی به روز رسانی شود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با بیان اینکه دستگاه قضایی با دو حوزه وقوع جرم و وقوع تخلف مواجه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
بازهم حادثه واژگونی اتوبوس،این بار در محور سیرجان _کرمان

بازهم حادثه واژگونی اتوبوس،این بار در محور سیرجان _کرمان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ سرهنگ پیام محمدی ، فرمانده پلیس راه سیرجان گفت : علت این حادثه علت عدم توجه به جلو و خواب آلودگی بوده است .
سرهنگ محمدی بیان داشت : خوشبختانه این حادثه تلفاتی نداشت و فقط یک نفر از سرنشینان یک نفر زخم سطحی داشت که بلا فاصله مرخص شد .
از روز گذشته تا کنون این دومین حادثه واژگونی اتوبوس در محورهای مواصلاتی استان کرمان است که منجر به زخمی شدن 32 نفر شده است .
انتهای پیام/س
واژگونی اتوبوس در محور سیرجان _کرمان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
جلسه مسئولان عالی قضایی برگزار شد

جلسه مسئولان عالی قضایی برگزار شد به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، با حضورآیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، جلسه مسئولان عالی قضایی برگزار شد.
در ادامه دستور جلسه پیشین، امروز نیز بحث و بررسی پیرامون دستورالعمل نظارت وپیگیری احیای حقوق عامه در دستور کار جلسه مسئولان عالی قضایی قرار دارد.
همچنین در ابتدای جلسه آیت الله آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضایی مهم ترین موضوعات قضایی و سیاسی کشور را مورد بررسی قرار داده و در این خصوص ایراد سخنرانی خواهد کرد.
شایان ذکراست براساس اصل 156 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قوه قضاییه وظیفه پیشگیری از وقوع جرم و احیای حقوق عامه را برعهده دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
میان نخبگان و مدیریت راهبردی نظام فاصله افتاده است/ دانشگاه به مسائل جاری کشور وارد شود

میان نخبگان و مدیریت راهبردی نظام فاصله افتاده است/ دانشگاه به مسائل جاری کشور وارد شود به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، خالدی رئیس دانشگاه آزاد تهران شمال در مراسم رونمایی از دستاوردهای پژوهشی واحد تهران شمال با اشاره به سانحه تصادف اتوبوس در واحد علوم تحقیقات گفت: این حادثه دلخراش سبب جان باختن چندتن از دانشجویان شد و این مصیبت جامعه دانشگاهی را تسلیت می گویم.
رئیس دانشگاه آزاد تهران شمال درباره چرایی تاخیر در برگزاری مراسم رونمایی از دستاوردها اظهار کرد: با توجه به برگزاری حماسه 9 دی افزود و به دلیل آنکه دل مردم به ارزش های انقلاب گره خورده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
تصادف مرگبار ال 90 با تریلی به علت حرکت دنده عقب خودرو سواری

تصادف مرگبار ال 90 با تریلی به علت حرکت دنده عقب خودرو سواری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: یک دستگاه ال90 دیشب در آزادراه کاشان - قم، رو به روی مسجد شهدا در نزدیکی روستای سن سن، با یک دستگاه تریلی تصادف کرد که به دلیل شدت حادثه سه زن و 2مرد جان خود را از دست دادند.
سرهنگ پورقیصری افزود: یک مرد 60ساله هم در این حادثه به شدت آسیب دیده بود که به بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال یافت.
وی علت این حادثه را حرکت با دنده عقب از طرف راننده ال90 اعلام کرد.
انتهای پیام /س
تصادف تریلی با ال 90 در جاده کاشان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
کشف و ضبط یک محموله قاچاق گوجه فرنگی در مرز پرویزخان

کشف و ضبط یک محموله قاچاق گوجه فرنگی در مرز پرویزخان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،شهرام تجری سرپرست اداره کل گمرک مرز پرویزخان گفت : ماموران گمرک در بازرسی از یک کامیون موفق به کشف 400 کیلوگرم گوجه فرنگی شدند که سودجویان قصد داشتند به شکل غیرمجاز آن را از طریق مرز پرویزخان از کشور خارج کنند.
وی گفت : قاچاقچیان قصد داشتند این مقدار گوجه فرنگی را به صورت پنهانی که در لایه های زیرین کدو جاسازی شده بود به عراق صادر کنند که با رصد و هوشیاری ماموران گمرک از طریق کنترل و رهگیری اطلاعات با سامانه های هوشمند الکترونیکی موفق به خروج این محموله کالای ممنوع از کشور نشدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
ساماندهی 694 گلزار شهدای مازندران

ساماندهی 694 گلزار شهدای مازندران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهدی رازجویان سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران در جلسه ساماندهی گلزار شهدای استان گفت: از 1604 گلزار شهدای استان تاکنون 694 گلزار ساماندهی شده است.
وی افزود: تاکنون 5 هزار و 354 مزار از 10 هزار و 257 مزار شهدا ساماندهی شده است.
بیشتر بخوانید : غبارروبی گلزار شهدا در ساری
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه مدیران باید راسا مسایل این بخش را پیگیری کنند، گفت: امنیتی که امروز در سطح جامعه حاکم است مرهون جانفشانی و خون شهدایی است که برای دفاع از میهن از جان خویش گذشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
پنج بابلسری در تیم ملی کونگفو

پنج بابلسری در تیم ملی کونگفو به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، استاد علی ملکی قهرمان دوره قبل مسابقات جهانی کونگفو به همراه 4 نفر از شاگردانش مصطفی محمدی، سعید دیندار، سامان رستمی و محمدجواد اعتمادیان با جلب رضایت کادر فنی تیم ملی، موفق شدند پیراهن مقدس تیم ملی را بپوشند.
بیشتر بخوانید: درخشش رزمی کاران مازندرانی در مسابقات جهانی باکو +تصاویر
این افراد پس از اجرای تکنیک در اردوی تیم ملی هنر های فردی که به مدت یک روز در سالن فدراسیون کونگفو برگزار شد، با مشاهده تکنیک ها و بازبینی های فیلم های گرفته شده در مسابقات و همچنین اردوی برگزار شده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
قیمت تمام شده بلیت مترو از 10 هزار تومان هم بیشتر است + نحوه محاسبه

قیمت تمام شده بلیت مترو از 10 هزار تومان هم بیشتر است + نحوه محاسبه سیدمحمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره قیمت بلیت مترو اظهار کرد: احساس من این است که قیمت تمام شده بلیت مترو از 10 هزار تومان هم بیشتر است.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه سالی 6 هزار میلیارد تومان در مترو خرج می کنیم، تصریح کرد: سالی 540 میلیون بلیت فروخته می شود که این رقم امسال 350 میلیارد تومان شده است و هنگامی که من این رقم را با 540 میلیون بلیت و 6 میلیارد تومان هزینه مترو محاسبه کردم، رقم آن 10 هزار تومان شد که احساسم این است که قیمت تمام شده بلیت مترو از این رقم هم بیشتر باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
زوایایی پنهان از سیاسی ترین فیلم سینمای ایران/ از اظهارات جنجالی احمدی نژاد و مشایی در پشت پرده پروژه تا ماجرای نفوذی ها در نیروی انتظامی

زوایایی پنهان از سیاسی ترین فیلم سینمای ایران/ از اظهارات جنجالی احمدی نژاد و مشایی در پشت پرده پروژه تا ماجرای نفوذی ها در نیروی انتظامی گفتگویی جالب و خواندنی با محمد خزاعی تهیه کننده فیلم قلاده های طلا درباره زوایایی پنهان این اثر را از نظر می گذرانید.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از حوادث سال 88 و فتنه پیچیده آن، قلاده های طلا به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه کنندگی محمد خزاعی تولید شد که سروصدای زیادی به پا کرد. قلاده های طلا به طور مستقیم به اوج درگیری ها و حوادث پس از انتخابات سال 88 می پردازد. فیلمی با موضوعی جسورانه که زوایای مختلفی از حادثه را بازتاب می دهد. این فیلم از زمان اکرانش تا به همین امروز حواشی زیادی داشته که با توجه سالگرد حماسه 9دی و پخش مجدد آن از تلویزیون ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
کربلای 4 عملیات اصلی بود/ سعی می کنم دیگر در توئیتر از جنگ صحبت نکنم/ مصاحبه مرحوم رفسنجانی به بسیاری از ابهامات پاسخ می دهد

کربلای 4 عملیات اصلی بود/ سعی می کنم دیگر در توئیتر از جنگ صحبت نکنم/ مصاحبه مرحوم رفسنجانی به بسیاری از ابهامات پاسخ می دهد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سعی می کنم در توییتر از جنگ ننویسم، می خواستم ذهن ها را به کلمه فریب سوق دهم.
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه حالا خورشید، گفت: هر سال دی ماه با یک داستان تکراری مواجهیم که یک عده ای می گویند کربلای 4 لو رفته و فرماندهان به جان بچه های مردم توجهی نداشتند. امسال هم این گونه بود.
وی ادامه داد: پس از اظهارات مختلف افراد طی این مدت توئیتی منتشر کردم در مورد این عملیات و گفتم که باید از زاویه دیگر هم به این عملیات نگاه کرد و آن این است که ما در حقیقت عملیاتی که انجام دادیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
اراذل نژادپرست انگلیسی خودرو خانواده مهاجر را آتش زدند +فیلم

اراذل نژادپرست انگلیسی خودرو خانواده مهاجر را آتش زدند +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، در حالی که شهروندان در شهر بیرمنگام مشغول جشن گرفتن و اجرای مراسم های شب کریسمس بودند، چند خرابکار با یک شی آتشین خودرو خانواده ای مهاجر که در خیابانی کنار منزلشان پارک بود را به آتش کشیدند.
تمامی اعمال اراذل و اوباشی که خودرو قرمزرنگ را آتش زدند، به وسیله دوربین های مداربسته ضبط شده ولی آن ها صورت های خود را پوشانده بودند. طبق آنچه در فیلم نمایان است، دو نفر این عمل خرابکارانه را انجام دادند ولی پلیس معتقد است افراد دیگری نیز با آن ها همراه بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 15 ساعت پیش
خرید خدمت سربازی از لایحه بودجه سال 98 حذف شد

خرید خدمت سربازی از لایحه بودجه سال 98 حذف شد به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به جزئیات لایحه بودجه سال 98، اظهار کرد: در لایحه بودجه سال آینده جریمه ریالی مشمولان غایب خدمت سربازی دیده نشده است و این مقررات تا پایان سال 97 اجرایی می شود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: خرید خدمت سربازی نوعی بی عدالتی بوده است و قانون مربوطه این باب را باز کرده بود که افراد چند وقتی به خدمت سربازی نروند و سپس با پرداخت پول از زیر بار رفتن به سرباز شانه خالی کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 15 ساعت پیش
خیانت های کشورهای مرتجع غربی ادامه دارد

خیانت های کشورهای مرتجع غربی ادامه دارد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی ماه و یادبود شهید مدافع وطن حمیدرضا اسدی اظهار کرد: تشییع پیکر این شهید والامقام که جان خود را برای دفاع از میهن اسلامی جان خود را از دست داد نمایانگر این بود که مردم شهرستان خط شکن فلاورجان هم چون گذشته برای دفاع از نظام اسلامی در تمامی صحنه ها حضور دارند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: جوان مؤمن و انقلابی شهیدی که امروز در این شهرستان تشییع شد به همگان ثابت کرد که هنوز هم خط شکنان جبهه حق اجازه سوءاستفاده به دشمنان داخلی و خارجی را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
برخورد قاطعانه با اشخاصی که حقوق مردم را تهدید می کنند

برخورد قاطعانه با اشخاصی که حقوق مردم را تهدید می کنند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کردستان، رئیس کل دادگستری استان کردستان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان دهگلان بازدید کردند.
محمد رضا مترقب رئیس کل دادگستری استان کردستان در ابتدای این سفر از شورا های حل اختلاف این شهرستان بازدید و مشکلات آن ها را مورد بررسی قرار داد.
وی سپس در جمع قضات شهرستان دهگلان از زحمات همکاران قضایی و اداری تشکر و از اینکه در یک شهرستان با داشتن حداقل امکانات در حال خدمت هستند تقدیر کرد.
رئیس کل دادگستری استان کردستان هدف حضور در شهرستان را بازدید از مراجع قضایی و بررسی پرونده های ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
افزایش مصرف بنزین درکهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه پارسال

افزایش مصرف بنزین درکهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه پارسال لطف الله مسعودی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، گفت: در 9 ماهه امسال 155 میلیون و 389 هزار 400 لیتر بنزین معمولی در استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش مصرف 2 میلیون و 808 هزار لیتر هستیم.
مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی کهگیلویه وبویراحمد افزود: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه 26 میلیون و 469 هزار لیتر بنزین یورو 4 در استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال 96 بیش از 18 میلیون لیتر افزایش را نشان می دهد.
وی ادامه داد: همچنین در این مدت 106 میلیون و 328 هزار لیتر نفت و گاز در استان مصرف شده که با مقایسه مدت مشابه سال ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
انبار لوازم خانگی در مشهد طعمه حریق شد

انبار لوازم خانگی در مشهد طعمه حریق شد به گزارش خبرنگاراز مشهد ، آتشپاد جعفری مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: این انبار شامل سوله 300 متری با محوطه ای حدوداً 150 متری و در شهرک صنعتی طرق واقع شده که سوله و محوطه مسقف آن مملو از لوازم خانگی بود.
وی تصریح کرد: آتش سوزی به علت نامعلومی از محوطه مسقف این انبار آغاز شد و به سرعت در حال گسترش بود به طوری که حریق به سقف واحد تراشکاری مجاور این انبار نیز سرایت کرده بود.
نگهبان این سوله نیز داخل آتش محبوس شده بود که توسط اهالی این منطقه به بیرون منتقل شده و نجات یافته بود.
انتهای پیام//ج.ر
آتش سوزی انبار لوازم خانگی در مشهد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
افزایش 7 درصدی تولیدات پالایش گاز ایلام

افزایش 7 درصدی تولیدات پالایش گاز ایلام عابدین زرگوشی معاون عملیات شرکت پالایش گاز ایلام در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، با اشاره به اینکه تحریم ها اثری بر روی تولیدات این شرکت نداشته، اظهار داشت:با تلاش کارکنان متخصص و توانای این شرکت و بکارگیری ظرفیت ها و استفاده از کالا های ساخت داخل، تولیدات این پالایشگاه نسبت به سال قبل رشد چشمگیری زرگوشی از افزایش 7 درصدی میعانات گازی در سال جاری خبر داد و اضافه کرد: میعانات گازی تولیدی این پالایشگاه تاکنون یک میلیون و 150 هزار بشکه است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 7 درصد افزایش نشان می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
نسخه طب سنتی برای درمان سرما خوردگی

نسخه طب سنتی برای درمان سرما خوردگی محمد باقر مینایی متخصص طب سنتی در گفت وگو با خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ، درباره بیماری سرماخوردگی و راه های درمان آن اظهار کرد: بروز سرماخوردگی های طولانی مدت و در کل سرماخوردگی ممکن است در نوجوانان، جوانان، افراد میانسال و نوزادان دلایل متفاوتی داشته باشد؛ برای مثال زمانی که یک نوزاد 5 ماهه دائماً آبریزش بینی دارد و سرفه یا عطسه می کند، این احتمال وجود دارد که صرفا سرما خورده باشد، نوعی واکنش نسبت به محیط جدید نشان دهد یا حتی شیر مادر قوام کافی را نداشته باشد؛ اغلب این ماجرا به قوی نبودن شیر مادر بر می گردد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
وضعیت پرونده های شکایت از محمود صادقی در هیئت نظارت بر نمایندگان به کجا رسید؟

وضعیت پرونده های شکایت از محمود صادقی در هیئت نظارت بر نمایندگان به کجا رسید؟ به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدجواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس یکشنبه شب (9دی) میهمان بیست و سومین قسمت از برنامه 10:10 دقیقه بود.
سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس دربخشی از برنامه درباره وضعیت پرونده های شکایت از محمود صادقی نماینده اصلاح طلب تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در این هیئت توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می توانید مشاهده کنید.
بیشتر بخوانید: از پیدا و پنهان ماجرای نماینده سراوان تا بررسی کارایی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت وگو با محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان
کد ویدیو ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
قهرمانی کودکان ایرانی در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه

قهرمانی کودکان ایرانی در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، هجدهمین دوره مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه در شهر کوالالامپور مالزی با حضور 733 کودک از 24 کشور جهان در حالی برگزار شد که کودکان ایرانی موفق شدند عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات را کسب کنند.
حاضرین در سالن برگزاری این مسابقات از جمله مرضیه افخم سفیر ایران در مالزی بارها شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و جهانیان به هوش، استعداد و نبوغ کودکان تیم چرتکه ایران احترام گذاشتند این در حالی است که ایران سال گذشته هم در آفریقای جنوبی قهرمانی جهان را بدست آورده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
جریمه 916 میلیونی قاچاقچی گوشی تلفن همراه در زنجان

جریمه 916 میلیونی قاچاقچی گوشی تلفن همراه در زنجان ممیزی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ،گفت:در راستای اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی شهرستان ابهر حین کنترل محورهای مواصلاتی و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی، 66 دستگاه تلفن همراه از نوع قاچاق کشف و راننده خودرو در این زمینه دستگیر شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان ادامه داد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و خارج از نوبت در شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز این شهرستان مورد رسیدگی قرار ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
گوشی جدید شیائومی می 9 - xiaomi Mi 9 دارای دوربین اصلی سه گانه است

گوشی جدید شیائومی می 9 - xiaomi Mi 9 دارای دوربین اصلی سه گانه است به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، به تازگی گزارشی درباره عملکرد شرکت شیائومی در بازار و همچنین محصولاتی که در آینده از این شرکت خواهیم دید، در فضای مجازی منتشر شده است. بر اساس یادداشتی منتشر شده از یک پایگاه تحقیقاتی در هنگ کنگ می 9 - Mi 9 و می میکس 4 - Mi MIX 4 ، دو محصول آینده شیائومی، هر دو دارای دوربین های سه گانه خواهند بود. تحلیلگران در گزارش عملکرد شیائومی در بازار، خاطر نشان کردند که می 9 - Mi 9 اولین گوشی هوشمند این شرکت با دوربین سه گانه است.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
تصادف مینی بوس با کامیون در محور شاهین شهر/ حادثه 12 مصدوم برجای گذاشت

تصادف مینی بوس با کامیون در محور شاهین شهر/ حادثه 12 مصدوم برجای گذاشت مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، از ت صادف مینی بوس با کامیون خبر داد و در ارتباط با جزئیات این حادثه اظهار کرد: این حادثه ساعت 6:30 صبح امروز (دوشنبه) در محور شاهین شهر – کاشان رخ داده است.
وی افزود: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس ، بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: متاسفانه در این حادثه 12 نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.
انتهای پیام/ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
وضعیت نامناسب معابر خاکی کوی مهدیس بعد از بارندگی + فیلم

وضعیت نامناسب معابر خاکی کوی مهدیس بعد از بارندگی + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، وضعیت خیابان های کوی مهدیس در شهر اهواز استان خوزستان به علت نداشتن روکش آسفالت نامناسب بوده و مشکلات فراوانی را در تمام فصول برای ساکنان این منطقه به وجود می آورد.
منبع: شهروندخبرنگار - خوزستان (اهواز)
بیشتر بخوانید : گلایه ساکنان حیدرآباد از وضعیت نامناسب معابر + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
خیابان های کوی مهدیس تشنه روکش آسفالت مناسب + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
چه خواب هایی تعبیر می شود؟

چه خواب هایی تعبیر می شود؟ به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، همان دنیایی است که نمی دانیم، کجاست؟ نه مجازی است و نه حقیقی؛ ترکیبی مبهم از واقعیت و تخیل است. بعضی وقت ها انسانِ انسانت می کند، بعضی وقت ها هم بی اختیار و بی هویت. آن جا همه چیز عجیب و غریب است. شگفت و پر معناست. عالمِ خواب حقیقتا عالم گنگ و پنهانی است.
بیشتر بخوانید: دیدن مرده در خواب چه تعبیری دارد؟
تجربه ی جهنمی یا بهشتی
از قتل تا سرگرمی، از آشفتگی و کسالت تا اوج لذت، همگی در خواب اتفاق می افتاد. بعضی وقت ها آنقدر عذاب آور است که یادآوریش ناراحتت می کند و گاهی اوقات آنقدر لذتبخش است که آن را به دنیا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
اختصاص 350 میلیون تومان بن کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد به نمایشگاه سراسری کتاب کاشان

اختصاص 350 میلیون تومان بن کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد به نمایشگاه سراسری کتاب کاشان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،سید علی بخارایی زاده، مسئول اجرایی سومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان، گفت: بازدیدکنندگان این نمایشگاه می توانند با ارائه کارت شناسایی معتبر و مراجعه به شعبه بانک شهر مستقر در نمایشگاه با 20 درصد تخفیف بن خرید بگیرند.
وی تصریح کرد: خریدار با خرید دو بن نقدی 50 و 100 هزار تومانی به ترتیب فقط مبلغ 40 هزار و 80 هزار تومان آنرا پرداخت می کند و بن کتاب را تحویل می گیرد.
به گفته وی، همچنین امکانی برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه فراهم شده است که می توانند اسامی نویسندگان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
تاکید مرکل بر تلاش آلمان برای حل چالش های جهانی

تاکید مرکل بر تلاش آلمان برای حل چالش های جهانی به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آسوشیتدپرس، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان، اعلام کرد کشورش به تلاش برای دستیابی به راه حل های جهانی برای چالش های سال 2019 ادامه خواهد داد و همچنین مجبور است که مسئولیت بزرگتری را در دنیا بر عهده بگیرد.
او در پایان سال 2018 و در پیام سال جدید خود تاکید کرد بسیاری از آلمانی ها با دوره چهارم دولتش که از ماه مارس شروع شد، مبارزه کردند و این درگیری های داخلی تصویر بد خود را بر جای گذاشت.
صدراعظم آلمان افزود در اواخر اکتبر سال 2018 و با اعلام اینکه برای دوره پنجم شرکت نخواهد کرد عرصه سیاسی را برای آغازی جدید آماده کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
ایمن سازی گردنه های پرخطر استان مرکزی در دستور کارسال آینده

ایمن سازی گردنه های پرخطر استان مرکزی در دستور کارسال آینده اختری معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ در خصوص جاده شازند به هندودر گفت: اصلاح و ایمن سازی این جاده ها وگردنه های پرخطر در استان در دستور کارسال آینده است.
اختری افزود: اگر چه 80 درصد جاده شازند به هندودر در این بخش اصلاح و ایمن سازی شده است، اما برای اصلاح و ایمن سازی این جاده در سال 98 برنامه ریزی شده است.
جاده شازند به هندودر در بخش سربندیکی از مسیر های پر تردد و پر خطر است که در فصل زمستان و تابستان موجب حوادث برای وسرنشینان وسایل نقلیه عبوری شده و خسارات زیادی را به بار می آورد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
با ایجاد داروخانه ویژه داروهای خاص هلال احمر در لرستان موافقت شد

با ایجاد داروخانه ویژه داروهای خاص هلال احمر در لرستان موافقت شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، رضا سپهوند معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: از راه اندازی داروخانه ویژه داروهای خاص هلال احمر استقبال می کنیم و مشکلی برای صدور مجوز آن وجود ندارد.
رضا سپهوند اظهار داشت: از زمان شروع طرح تحول نظام سلامت تا پایان شش ماه اول سالجاری اعتباری بالغ بر پنجاه و هفت میلیارد ریال در قالب یارانه دارو به بیماران خاص به ویژه بیماران شیمی درمانی اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: این اعتبار در 23 هزار و 456 با مراجعه در طی این مدت برای بیماران در نظر گرفته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
نیاز به اعتبار 13 میلیارد ریالی برای تکمیل پایگاه امداد هوایی لرستان

نیاز به اعتبار 13 میلیارد ریالی برای تکمیل پایگاه امداد هوایی لرستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: برای تکمیل و بهره برداری از پایگاه امداد هوایی این نهاد 13 میلیارد ریال نیاز است.
صارم رضایی افزود: در تفاهم نامه اولیه پایگاه هوایی استان مقرر شده تامین و واگذاری زمین، احداث بخشی از ساختمان و تاسیسات توسط استانداری لرستان انجام شود.
وی اظهار داشت: تخصیص 30 میلیارد ریال نیز توسط هلال احمر تقبل شده تا طرح وارد فاز اجرایی شود.
وی گفت: فاز نخست طرح شامل محوطه سازی، دیوارکشی و احداث ساختمان انجام شده و عملیات اجرایی پد و باند فرود بالگرد به دلیل نبود اعتبار تاکنون ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
فاضلاب مسکن مهر کمالوند خرم آباد در محیط رهاسازی می شود

فاضلاب مسکن مهر کمالوند خرم آباد در محیط رهاسازی می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ،حمیدرضا کرموند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از رهاسازی فاضلاب واحد های مسکن مهر منطقه کمالوند خرم آباد در محیط خبر داد.
حمیدرضا کرموند اظهار داشت: با توجه به شیب زمین و شرایط توپوگرافی که در این منطقه وجود دارد خط جمع کننده فاضلاب در یک نقطه متمرکز شده و خط انتقال آن لزوما باید از یک مسیر اجباری عبور کند.
وی، ادامه داد: در این راستا از سمت شهر خرم آباد این خط انتقال را کامل اجرا کرده ایم و در یک نقطه که باید به سمت اراضی مسکن مهر منحرف شود متوقف شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
لزوم تعویض 70 درصد از علمک های گاز در سایت مسکن مهر خرم آباد

لزوم تعویض 70 درصد از علمک های گاز در سایت مسکن مهر خرم آباد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان، گفت: 70 درصد از علمک های گاز در سایت مسکن مهر خرم آباد باید تعویض شوند.
غلامرضا لطفعلیان اظهارداشت: درخواست های ابتدایی برای واحد های مسکن مهر نیز شرکت های خدمات رسان ورود پیدا می کنند، اما واقعیت این بوده که در واحد های مسکن مهر استان هزار باره کاری می کنیم.
وی با بیان اینکه ارتفاع علمک های گازی را که در سایت های مسکن مهر نصب کرده ایم در حال حاضر 50 تا 100 سانتی متر بوده و این در حالیست که طبق استاندارد ها این علمک باید دو متر و 70 سانتی متر باشد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
برق گرفتگی نوجوان مالزیایی حین شارژ موبایل! +عکس

برق گرفتگی نوجوان مالزیایی حین شارژ موبایل! +عکس به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، در یک حادثه دردناک یک نوجوان مالزیایی بر اثر برق گرفتگی در خانه جانش را از دست داد. محمد زاهارین هنگامی که تلفن همراهش در حال شارژ شدن بود، قصد گوش کردن موزیک را داشت که دچار این حادثه شد. پیکر بی جان این نوجوان توسط مادرش در داخل یکی از اتاق های خانه در منطقه رمبائو مالزی پیدا شد.
عکسی که توسط مسئولان محلی منتشر شده، جسد این نوجوان 16 ساله را در حالی که روی زمین افتاده و از گوش هایش خون جاری شده، نشان می دهد. مادر 51 ساله قربانی ابتدا با دیدن پسرش خیال می کرد او به خواب رفته باشد، اما بعد متوجه این حادثه دردناک شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
اعتبار 60 میلیونی برای استانداردسازی تابلوهای راهنمای اسدآباد

اعتبار 60 میلیونی برای استانداردسازی تابلوهای راهنمای اسدآباد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، ساسان رستمی، رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اسدآباد با اشاره به وجود 33 کیلومتر راه شریانی در اسدآباد به عنوان بزرگراه کربلا اظهار داشت: اعتبار حفظ و نگهداری این میزان راه شریانی از محل اعتبارات ملی بوده و هر ساله در راستای حفظ و نگهداری آن اعتبار لازم از محل اعتبارات ملی به این امر اختصاص داده می شود که امسال نیز برای روکش آسفالت این میزان راه شریانی اعتباری افزون بر یک میلیارد تومان به شهرستان اختصاص یافت و در این راستا هزینه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
محصولات نانویی که محیط خانه را امن نگه می دارند

محصولات نانویی که محیط خانه را امن نگه می دارند به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، امواج الکترومغناطیسی در محیط اطراف وجود دارند و می توانند سبب بروز مشکلات بسیاری برای افراد شوند و در دراز مدت اثرات مخرب و زیانباری را روی جسم انسان بگذارند.
به تازگی یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید وسایل هوشمندی شده است که می توانند در مقابل امواج الکترومغناطیسی مقاوم باشند.
این شرکت دانش بنیان رنگ نانویی ضد امواجی را تولید کرده است و می توان دیوارهای خانه را به این رنگ آغشته کرد؛ به دلیل مواد به کار رفته در این رنگ نانویی امواج بیرونی محیط خانه نمی توانند به بدن انسان لطمه ای وارد کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
RCS چیست؟ با فناوری جایگزین SMS آشنا شوید +تصاویر

RCS چیست؟ با فناوری جایگزین SMS آشنا شوید +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، فناوری SMS بیش از 25 سال است که در جهان مورد استفاده قرار می گیرد و به بخشی از زندگی روزمره انسان ها تبدیل شده است. این فناوری در زمان تولد خود زندگی مردم را دگرگون ساخت و برقراری ارتباط را آسان تر کرد. با فراگیر شدن اینترنت و ظهور پیام رسان های مختلف، کمی از محبوبیت SMS کاسته شد، اما هنوز هم میلیون ها انسان در جهان به وسیله پیامک با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.
شرکت گوگل اخیرا در تلاش است تا فناوری RCS (Rich Communication Services) را مطرح سازد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
سفره مردم را کدام خیانت کوچک کرد؟ / فصل بودجه و تن دادن به الزامات / تقلای غرب برای سازماندهی اپوزیسیون / واقعیت تلخ نامه یک مدیر

سفره مردم را کدام خیانت کوچک کرد؟ / فصل بودجه و تن دادن به الزامات / تقلای غرب برای سازماندهی اپوزیسیون / واقعیت تلخ نامه یک مدیر به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، روزنامه ها در صفحات خود اخبار، یادداشت، سرمقاله و عناوین ویژه و اختصاصی دارند که بر اساس اتفاقات روز منتشر می شود. همچنین جراید در بخش سرمقاله و یادداشت روز به بیان دیدگاه ها و نظریات اصلی و اساسی خود می پردازند؛ نظراتی که بیشتر با خط خبری و سیاسی این جراید همخوانی دارد و می توان آن را سخن اول و آخر جراید عنوان کرد که اهمیت ویژه ای در رسانه ها نیز دارد.
یادداشت، سرمقاله، عناوین و گزارشات ویژه روزنامه های و جراید سراسر کشور دهم دی ماه به شرح زیر است:
سفره مردم را کدام خیانت کوچک کرد؟ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با کودکان پناهجو + فیلم

رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با کودکان پناهجو + فیلم به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، رسانه های آمریکایی ویدئویی را از یک مرکز نگهداری کودکان پناهجو در آریزونا منتشر کرده اند که رفتار وحشیانه کارکنان این مرکز را با کودکان نشان می دهد.
تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته نشان می دهند یکی از پرسنل مرکز نگهداری کودکان پناهجو در شهر یانگ تاون ایالت آریزونا، یک پسربچه را روی زمین می کشد، به صورتش سیلی می زند و او را در کنار دیوار قرار می دهد.
در بخش دیگر این ویدئو، یکی از کارکنان زن این مرکز کودک دیگری را روی زمین کشیده و او را به اتاق مجاور منتقل می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
غربالگری بیش از 3 هزار مددجوی کمیته امداد همدان

غربالگری بیش از 3 هزار مددجوی کمیته امداد همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان همدان در مورد موارد انجام شده در این غربالگری افزود: نمونه گیری ها برای ارزیابی دردهای عضلانی و اسکلتی، ستون فقرات و مشکلات زانو، فشار خون، قندخون و انواع سرطان انجام شد.
بحیرایی گفت: تعدادی از مددجویان بعد از آزمایشات اولیه باید به پزشکان متخصص مراجعه کنند که هماهنگی لازم جهت ارجاع مددجویان به پزشک و آغاز درمان تخصصی انجام شد.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه سلامت جسمی هر فرد بزرگترین سرمایه است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
بیش از 200 همدانی در جشنواره مدهامتان شرکت کردند

بیش از 200 همدانی در جشنواره مدهامتان شرکت کردند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، حمیدرضا ناهیدی فر، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان اظهار کرد: سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در استان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان از 15 آذر ماه آغاز شده است، افزود: علاقمندان فرصت دارند تا 15 دی ماه با مراجعه به سایت www.modhammatan.com نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
ناهیدی فر با بیان اینکه تا کنون بالغ بر 200 نفر این دور از مسابقات ثبت نام نموده اند عنوان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بوشهر

برنامه پروازهای امروز فرودگاه بوشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، امروز فرودگاه بین المللی بوشهر پنج پرواز رفت و برگشت به تهران و یک پرواز به جزیره خارگ دارد. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
انتقاد دولت کلمبیا از وجود طرح های احتمالی برای حمله به رئیس جمهور این کشور

انتقاد دولت کلمبیا از وجود طرح های احتمالی برای حمله به رئیس جمهور این کشور به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزیر امور خارجه کلمبیا روز شنبه از وجود طرح های احتمالی برای حمله علیه ایوان دوکه رئیس جمهور این کشور انتقاد کرد.
کارلوس هولمز تروخیلو وزیر امور خارجه کلمبیا در فایل ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد اعلام کرد: از چندین ماه پیش تحقیقاتی در خصوص حملات احتمالی علیه جان رئیس انجام شد.
وی بدون اشاره به جزئیات بیشتر اعلام کرد سه شهروند ونزوئلایی که سلاح جنگی در اختیار داشتند، بازداشت شدند.
وزیر امور خارجه کلمبیا گفت: این بازداشت ها نگرانی هایی در میان مقامات ایجاد کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
پرواز همدان کیش برقرار می شود

پرواز همدان کیش برقرار می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، سهراب کلوندی، مدیر فرودگاه همدان اظهار داشت: پرواز همدان کیش همچنین در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته به شکل چارتری توسط شرکت کیش ایر انجام می شود.
کلوندی با بیان اینکه رونق گردشگری این استان در گرو افزایش پروازها و راه اندازی پروازهای داخلی و خارجی است، افزود: آژانس های گردشگری در استمرار و تداوم این پرواز ها نقش دارند.
وی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی از طریق شرکت های هواپیمایی و آژانس های گردشگری در توسعه پروازها تاثیر گذار است افزود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
نجات 45 پناهجو در سواحل تونس

نجات 45 پناهجو در سواحل تونس به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، گارد ساحلی تونس روز یکشنبه اعلام کرد 45 مهاجر غیر قانونی را در سواحل شرقی این کشور نجات داده است.
حسام الدین جبابلی سخنگوی گارد ملی تونس گفت: قایق حامل آن ها در سواحل جزیره ای در این منطقه خراب شده بود. این عملیات صبح روز یکشنبه انجام شد.
این منبع تصریح کرد افراد نجات داده شده که اغلب از اتباع کشور های آفریقای زیر صحرا هستند، از وضع سلامتی خوبی برخوردارند، همچنین در میان آن ها زنان نیز دیده می شوند.
قایق آن ها از لیبی عازم اروپا بود که در میان راه دچار سانحه شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
ریشه کنی شایع ترین علت کوری عفونی جهان پس از انقلاب اسلامی/ تراخم بیماری وحشتناکی که دید ایرانیان را تیره و تار می کرد

ریشه کنی شایع ترین علت کوری عفونی جهان پس از انقلاب اسلامی/ تراخم بیماری وحشتناکی که دید ایرانیان را تیره و تار می کرد علائم اولیه بیماری شامل درد و ورم پلک ها، ترشح، اشک ریزش، ترس از نور، پرخونی چشم و تاری دید است. تمامی نشانه های تراخم در پلک فوقانی، قسمت بالایی ملتحمه و قرنیه شدیدتر از قسمت پایینی است و در صورت عدم درمان در این مرحله، به تدریج عروق خونی روی قرنیه رشد خواهند کرد. در اثر تکرار عفونت، عوارضی چون اشک ریزش، افتادگی پلک، انسداد مجاری اشک و برگشتن مژه ها به داخل پلک بیمار را درگیر خواهد کرد. البته معمولا یک هفته بعد از تماس، علائم بیماری به تدریج بروز خواهند کرد. شروع بیماری در کودکان یا شیرخواران آهسته است و ممکن است بیمار با عوارض کم یا بدون عوارض بهبود یابد اما بیماری در بالغین به صورت شدید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
پس از انقلاب بزرگترین آرشیو قرآنی در جهان را تشکیل دادیم / رژیم پهلوی انگیزه ای برای انس گرفتن جوانان با قرآن ایجاد نمی کرد

پس از انقلاب بزرگترین آرشیو قرآنی در جهان را تشکیل دادیم / رژیم پهلوی انگیزه ای برای انس گرفتن جوانان با قرآن ایجاد نمی کرد به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، شاید یکی از برجسته ترین دستاورد های انقلاب اسلامی ، ترویج فرهنگ قرآنی و توجه به موضوعاتی چون، قرائت و حفظ قرآن کریم است. برای تحقق هدفی، چون تشکیل جامعه ی قرآنی، جمهوری اسلامی از ابزار رسانه هم استفاده کرد و به فرمان رهبر معظم انقلاب ، رادیو و شبکه ی قرآن تشکیل شد.
در خصوص توجه به فرهنگ قرآنی پس از پیروزی انقلاب با احمد ابوالقاسمی قاری برجسته ی بین المللی و مدیر رادیو قرآن گفتگو کردیم. وی با اشاره به دستاورد های قرآنی انقلاب اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های استان بوشهر

صفحه نخست روزنامه های استان بوشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، استان بوشهر دو روزنامه دارد که روزنامه بامداد جنوب در گستره ملی منتشر می شود.
صفحه نخست این روزنامه و روزنامه پیام عسلویه را در زیر بخوانید: ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در نرماشیر + تصاویر

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در نرماشیر + تصاویر عبدالحامد دریجانی، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نرماشیر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان ، به منظور بالا بردن تحرک در بین این قشر در رشته های طناب کشی، دارت، هفت سنگ، والیبال و طناب زنی در سالن شهدای شهرستان نرماشیر برگزار شد.
وی افزود: این جشنواره به مناسبت 9 دی ماه، روز بصیرت و به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی این شهرستان انجام شد.
دریجانی تصریح کرد: در پایان این رقابت ها، در رشته ی والیبال، تیم های دهیاری ترک آباد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
وقف یک قطعه زمین کشاورزی در نهاوند

وقف یک قطعه زمین کشاورزی در نهاوند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، حجت الاسلام فیض الله اسدپور، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند اظهار کرد: یک قطعه زمین کشاورزی به مساحت 38 هزار مترمربع به ارزش 760 میلیون تومان در روستای دهفول نهاوند وقف شد.
وی تصریح کرد: این زمین در راستای ایتام نیازمندان شهرستان وقف شده است که کمک به هزینه های درمان نیازمندان و برپایی مراسم عزاداری حضرت زهرا(س) و امام حسین(ع) در شهرستان از دیگر نیات این موقوفه است.
اسدپور با بیان اینکه ورثه مرحوم میرولی میری این زمین را وقف کردند، افزود: همچنین یک قطعه زمین نیز به مساحت 640 مترمربع در شهرستان وقف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
محصولات پورشه برای چندمین بار به دلیل نقص فنی فراخوان شدند

محصولات پورشه برای چندمین بار به دلیل نقص فنی فراخوان شدند به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، شرکت آلمانی پورشه با 87 سال سابقه یکی از برترین و خوش نام ترین خودروسازان جهان است. محصولات این شرکت همواره با کیفیت عالی و فناوری روز دنیا ساخته می شود و اغلب هم جزو پرفروش ترین های سال هستند. حتی مدل های قدیمی این شرکت هنوز مورد استفاده قرار می گیرند و کیفیت بالای خود را پس از گذشت سال ها اثبات می کنند. به همین دلیل زمانی که متوجه می شویم شرکتی مانند پورشه بعضی از مدل های خود را به دلیل مشکلات فنی فراخوانی می کند، کمی عجیب است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
نکته مهمی که خواننده مشهور سریال بانوی عمارت نباید از آن غافل شود!

نکته مهمی که خواننده مشهور سریال بانوی عمارت نباید از آن غافل شود! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، بوده اند بازیگران، خواننده ها و هنرمندان سرشناس بسیاری که سعی داشته اند داستان بنویسند، شعر بنویسند یا در حوزه های دیگر دستی برآتش بیاورند و گمان کرده اند که هویت آنها به عنوان یک چهره سرشناس، برگ برنده ای است برای آنکه مهر تأیید به ارزش های ادبی و هنری متنی که آنها نوشته اند بزند. این موضوع وقتی برای این بزرگواران شکلی جدی تر به خود می گیرد که آنها به مدد سرشناس بودنشان، کتاب هایی که چاپ می کنند در تیراژ بالا به فروش می رسد و مردم هم برای خریدشان صف می کشند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
پیروزی فوتبال شهرداری همدان در خانه

پیروزی فوتبال شهرداری همدان در خانه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، در هفته پانزدهم لیگ دسته دو فوتبال از ساعت 14 شهرداری همدان در ورزشگاه قدس میزبان چوکای تالش بود که موفق شد در یک بازی حساب شده این تیم را دو بر یک با شکست بدرقه کند.
گلهای شهرداری همدان را در دقایق 10 و 23 آقایان مصطفی قیصری و مصطفی رمضانی به ثمر رساندند و تک گل چوکای تالش را هم آقای رضا بهمنی در دقیقه 46 به ثمر رساند.
شهرداری همدان با این پیروزی 14 امتیازی شد و در رده نهم جدول گروه یک قرار گرفت.
تیم فوتبال پاس همدان هم فردا میهمان بعثت کرمانشاه است.
انتهای پیام/ د
شهرداری در خانه برد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
ساخت کلینیک در همدان با اعتبار 30 میلیارد تومان

ساخت کلینیک در همدان با اعتبار 30 میلیارد تومان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، حبیب الله، موسوی بهار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه با راه اندازی کلینیک جامع به نام امید تعدادی از کلینیک های همدان تجمیع شد اظهار کرد: با راه اندازی این کلینیک فعلاً برنامه ای برای افزایش تعداد آنها نداریم.
وی با بیان اینکه در تمام شهرستان های استان کلینیک هایی ساخته و اکثراً نیز بهره برداری شده اند، گفت: کلینیک نهاوند و ملایر به اتمام رسیده و احتمال زیاد در دهه فجر افتتاح می شود که شاید زودتر نیز این مهم رخ دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
تعطیلی پیش دبستانی و دبستان های شهرستان بوشهر

تعطیلی پیش دبستانی و دبستان های شهرستان بوشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اعلام کرد: مدارس پیش دبستانی و دبستان های این شهرستان در نوبت صبح دوشنبه دهم دی به علت نامساعد بودن شرایط آب و هوایی تعطیل است.
انتهای پیام/ک
پیش دبستانی و دبستان های شهرستان بوشهر تعطیل شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 18 ساعت پیش
دستگیری فردی در مغرب که به آموزش تروریست ها مشغول بوده است

دستگیری فردی در مغرب که به آموزش تروریست ها مشغول بوده است به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از روزنامه لوتان چاپ سوئیس، مرد سوئیسی - اسپانیایی دستگیر شده در مغرب در زمینه آموزش تروریست ها در این کشور فعال بوده است.
مقامات مغرب یک فرد سوئیسی- اسپانیایی را دستگیر کرده اند که با قتل وحشیانه دو جهانگرد اسکاندیناوی مرتبط بوده است.
وی در زمینه آموزش وسایل ارتباطاتی و تیراندازی به تروریست ها کمک می کرده است.
اداره مرکزی بازپرسی های قضایی مغرب که مسئول مبارزه با تروریسم در این کشور است اعلام کرد فرد سوئیسی مذکور روز شنبه دستگیر شده و در قتل دو کوهنورد اسکاندیناوی در جنوب کشور مشارکت داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
ورود دانشجو معلمان به تولید محتوای کمک آموزشی استاندارد

ورود دانشجو معلمان به تولید محتوای کمک آموزشی استاندارد علی خاکی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره توجه به تولید محتوای آموزشی توسط دانشجومعلمان این دانشگاه اظهار کرد: به تدریج شاهد آن هستیم که دانشجو معلمان در حوزه تولید محتوای کمک آموزشی وارد عمل شده اند و در نمایشگاه فن بازار امسال هم شاهد حضور پر رنگ آنها بودیم.
وی ادامه داد: علی رغم همه پیشرفت ها، در حوزه یادگیری خلا هایی وجود دارد که دانشجو معلمان می توانند در بهبود آن کمک کننده باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه از دستاورد های دانشجو معلمان از طریق ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
پیام رهبر انقلاب به کارگردان قلاده های طلا

پیام رهبر انقلاب به کارگردان قلاده های طلا به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم سینمایی قلاده های طلا با انتشار چند پست در صفحه توییتر خود اعلام کرد حضرت آیت اللّه خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شب نهم دی ماه پس از مشاهده مجدد این فیلم سینمایی از شبکه افق سیما، برای وی یک پیغام فرستادند و در آن از ابوالقاسم طالبی بایت ساخت فیلم قلاده های طلا تشکر کردند.
طالبی در توییتر نوشت:
1- امشب (#نهم_دی ماه 97 ساعت بیست سی دقیقه) از بیت حضرت #رهبری با بنده تماس گرفتند و پیام ایشان را به اطلاع بنده رساندند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
چرا بازار هنوز رونق نگرفته است؟

چرا بازار هنوز رونق نگرفته است؟ به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، نوسانات نرخ ارز بر بسیاری از اقلام همچون طلا و سکه، پارچه، خودرو و غیره تأثیر گذاشته است و این درحالی است که بسیاری از رؤسای اتحادیه ها بر این باورند تا زمانی که نرخ ارز ثبات نداشته باشد، بلاتکلیفی قیمت ها در بازار ادامه دار خواهد بود.
طی ماه های اخیر هیجان بازار ارز قیمت بسیاری از اقلام را تحت تاثیر خود قرار داد و نگرانی هایی برای مصرف کنندکان ایجاد کرد چرا که قیمت اقلام به یکباره سیر صعودی را در بازار تجربه کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
از توسعه تجهیزات تا ریشه کنی بیماری ها/ آمارها از پیشرفت پزشکی استان اردبیل می گوید

از توسعه تجهیزات تا ریشه کنی بیماری ها/ آمارها از پیشرفت پزشکی استان اردبیل می گوید به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ،بخش بهداشت و درمان در کشور از حوزه های مهمی بود که شاهد تحولات و پیشرفت های چشمگیری شد.
درحالی که بسیاری از روستاها و شهرهای کشور در دستیابی به کمترین امکانات بهداشتی و درمانی در مضیقه به سر می بردند، امروزه با گذشت چهار دهه امکانات بهداشتی و درمانی در دورافتاده ترین روستاها نیز گسترش یافته است.
اگر روزگاری ساده ترین بیماریها مرگ و میر گسترده ای به جا می گذاشت امروزه به برکت انقلاب و ارتقا سطح علمی پزشکان حاذق و چیره دست ایرانی پیشرفته ترین بیماری ها نیز در داخل کشور درمان می شود و بسیاری از بیماری ها ریشه کن گردیده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
ران مرغ با کمر کیلویی چند؟

ران مرغ با کمر کیلویی چند؟ به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، باتوجه به ثبات نرخ مرغ زنده، قیمت مرغ آماده به طبخ نسبت به روز گذشته در بازار کاهش یافته است.
آخرین قیمت سایر اقلام اساسی را اینجا مشاهده کنید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
مستند - داستانی روز های سرنوشت در مرحله تدوین و صداگذاری

مستند - داستانی روز های سرنوشت در مرحله تدوین و صداگذاری معصومه فرد شاهین تهیه کننده برنامه های تلویزیونی، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص تولید مجموعه مستند - داستانی روز های سرنوشت گفت: مجموعه مستند - داستانی روز های سرنوشت به کارگردانی جمشید بیات ترک در مرحله تدوین و صداگذاری است.
وی ادامه داد: مستند روز های سرنوشت از افتتاحیه جشن هنر شیراز سال 56 شروع و تا پخش پیام پیروزی انقلاب توسط شهید محلاتی از رادیو و تلویزیون سال 57 به پایان می رسد. مخاطبان با دیدن این مستند می توانند روند پیروزی انقلاب اسلامی را به صورت مستند مشاهده کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
باران های پراکنده زمستانی می بارد

باران های پراکنده زمستانی می بارد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،احمداسدی معاون توسعه وپیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان امروز و فردا دوشنبه و سه شنبه 10 و 11 دی هوای استان نیمه ابری گاهی با افزایش ابر، وزش باد و بارانی پیش بینی می شود.
وی افزود: وضعیت جوی استان روز چهارشنبه 12 دی ماه صاف تا نیمه ابری، از شب از سمت غرب استان با افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده باران خواهد بود.
بیشتر بخوانید: اولین تندباد زمستانی 2 میلیارد ریال به برق مازندران خسارت زد
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
پرنده ای که متخصص جنگ الکترونیک است

پرنده ای که متخصص جنگ الکترونیک است به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، محققان و دانشمندان صنعت دفاعی کشور از ابتدای پیروزی انقلاب و به ویژه در دوران جنگ تحمیلی، با توجه به اهمیت بسیار بالای استفاده از پهپادها، شروع به طراحی، ساخت و توسعه آنها کردند و طی سالهای اخیر شاهد پیشرفت های چشمگیری در این حوزه بوده ایم. چند هفته گذشته در نمایشگاه دستاوردهای علمی نیروهای مسلح از چند نمونه دستاوردهای علمی و فناوری بسیج رونمایی شد که یکی از این دستاوردها پهپاد بدون سکان VTCU133 بود که توسط یکی از اعضای سازمان بسیج علمی کشور طراحی و ساخته شده است.
اولین پهپاد بدون سکان ایران ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
آیا به جای آب خزر، آب عمان منتقل می شود؟

آیا به جای آب خزر، آب عمان منتقل می شود؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسن روحانی، رئیس جمهوری که دولتش را با شعار دولت محیط زیست معرفی می کرد در مراسم تقدیم لایحه بودجه به مجلس بخشی از سخنان خود را به محیط زیست و مشخصاً به طرح های انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان اختصاص داد اما رئیس جمهور سمنانی این بار از انتقال آب خزر به سمنان نامی نبرد.
ابعاد خسارت ها و هزینه های طرحی در این اندازه آن قدر هست که پیگیری اجرای آن حتماً انگیزه های بزرگی را پشت سر دارد. اکنون باید دید حذف نام این طرح از سخنان روحانی به معنای پذیرش این واقعیت است یا انگیزه هایی بزرگ تر از سمنانی بودن رئیس جمهور پشت این طرح پنهان شده استروحانی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
چه افرادی دچار آرتروز می شوند؟/از پیاده روی در طول روز غافل نشوید

چه افرادی دچار آرتروز می شوند؟/از پیاده روی در طول روز غافل نشوید به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، آرتروز زانو یکی از بیماری هایی است که افراد زیادی به آن مبتلا می شوند، این بیماری زمانی رخ می دهد که فرد بیش از اندازه از زانوهای خود استفاده کرده باشد، برداشتن بارهای سنگین، انجام ورزش های سنگین بدون آمادگی و کار کردن بیش از حد در سنین بالا از عواملی هستند که باعث بروز آرتروز می شود.
این بیماری یکی از شایع ترین مشکلات عضلانی اسکلتی است که می تواند بر فعالیت روزانه زندگی افراد مبتلا اثر گذار باشد و منجر به بروز وابستگی و اختلال عملکرد در فعالیت و تعادل این بیماران شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 19 ساعت پیش
رشد 37 درصدی بارش نسبت به دوره بلندمدت/ خشکسالی در برخی استان ها کماکان ادامه دارد

رشد 37 درصدی بارش نسبت به دوره بلندمدت/ خشکسالی در برخی استان ها کماکان ادامه دارد صادق ضیاییان رئیس مرکز خشکسالی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: بنابر آخرین آمار از ابتدای سال زراعی تا 8 دی ماه، میانگین بارش کشور 93.5 میلی متر بوده در حالیکه این رقم سال گذشته 29.6 میلی متر و بلندمدت 61.8 میلی متر بوده است.
وی از رشد 37 درصدی بارش نسبت به دوره بلندمدت خبر داد و گفت: این درحالی است که استان های سیستان و بلوچستان با بیش از 79 درصد، یزد 48 درصد، خراسان جنوبی 22 درصد، کرمان 11 درصد، اردبیل 9 درصد و هرمزگان 5 درصد کم بارش ترین استان ها نسبت به دوره بلندمدت به شمار می روند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 20 ساعت پیش
در یکشنبه خونین مشهد چه گذشت؟ /10 دی سکانسی پر التهاب از انقلاب اسلامی

در یکشنبه خونین مشهد چه گذشت؟ /10 دی سکانسی پر التهاب از انقلاب اسلامی به گزارش خبرنگار از مشهد ، 10 دی 1357 ورقی جدید در زندگی مردمی شجاع که دلیرانه برای اهداف و باور های خود به میدان آمدند باز کرد، آن ها آمدند تا حقوق پایمال شده خود را از نظام طلب کنند، آمدند تا برای امنیت و آزادی خود بجنگند، همین بی باکی و داشتن باورهایشان سلاحی شد تا فصلی تازه در مبارزات را پدید آورند.
10 دی 57 نقطه عطفی برای مردم مشهد و تاثیرگذار ترین اتفاق از سوی این مردم در همراهی با جریان انقلاب بود.
سید حسین فتاحی استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد و از شاهدان عینی یکشنبه خونین مشهد می گوید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 20 ساعت پیش
پیام آشتی جویانه رهبر کره شمالی برای ترامپ

پیام آشتی جویانه رهبر کره شمالی برای ترامپ به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، روزنامه چوسان ایلبو کره جنوبی گزارش داد، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی از طریق کانالی نامعلوم یک پیام آشتی جویانه برای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ارسال کرده است.
این روزنامه با اینکه اشاره ای به جزئیات این پیام نکرده، نوشته است که مسائلی درباره گفتگو های هسته ای در آن مطرح شده است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 20 ساعت پیش
رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با کودک خردسال پناهجو

رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با کودک خردسال پناهجو به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از روزنامه آریزونا ریپابلیک، رسانه های آمریکایی به تصاویری دست یافته اند که در آن ها رفتار وحشیانه کارکنان یک مرکز نگهداری کودکان پناهجو در این کشور با کودکان خردسال نشان داده می شود.
ویدیوهای ثبت شده توسط دوربین های مدار بسته نشان می دهند، یکی از پرسنل در هسیندا دل سول، مرکز نگهداری کودکان پناهجو در شهر یانگ تاون ایالت آریزونا، یک پسربچه را روی زمین می کشد، به صورتش سیلی می زند و او را در کنار دیوار قرار می دهد.
در بخش دیگر این ویدیو، یکی از کارکنان زن این مرکز کودک دیگری را روی زمین کشیده و او را به اتاقی منتقل می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 21 ساعت پیش
عفونتی که زن هندی را فیل پا کرد

عفونتی که زن هندی را فیل پا کرد به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ، دختر 21 ساله هندی به نام Tawheeda Jan از بدو تولد مبتلا به بیماری (lymphatic filariasis) یا فیلاریاز (فیل پایی) شناسایی شده است.
عامل بروز بیماری فیل پایی
در اثر ابتلا به این بیماری پا های او دچار رشد غیرعادی شده است، ابتلا به بیماری فیل پایی درمناطق گرمسیر بین انسان ها شایع و علت آن ورود نوعی کرم ناشی از گزش حشره حامل لارو کرم است.
بیماری فیل پایی سبب شده تا خانم جان از سن دوازده سالگی دیگر قادر به رفتن به مدرسه نباشد و در طول عمر خود هرگز نتوانسته کفش بپوشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 21 ساعت پیش
جنگ افروزی های رژیم صهیونیستی در آفریقا و آمریکای لاتین

جنگ افروزی های رژیم صهیونیستی در آفریقا و آمریکای لاتین به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از گروه خبری قدس، رژیم صهیونیستی 60 کشور را در سراسر جهان به سلاح و تجهیزات جنگی مجهز می کند و جنگ هایی را در آفریقا و آمریکای لاتین تغذیه می کند.
گزارش های رسانه ای نشان می دهد رژیم صهیونیستی یکی از 10 طرفی است که بیشترین صادرات تسلیحاتی را در جهان دارد. این رژیم تسلیحات و فن آوری امنیتی پیشرفته به ارزش سالانه بیش از هفت میلیارد دلار تولید می کند و صد ها کارخانه دارد که با بیش از 140 هزار کارگر به تولید سلاح می پردازند.
از مهمترین تسلیحاتی که اشغالگران صادر می کنند می توان سامانه های پدافندی چند طبقه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 21 ساعت پیش
چین تا سال 2030 یک شبکه مخابراتی جهانی ایجاد می کند

چین تا سال 2030 یک شبکه مخابراتی جهانی ایجاد می کند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه تلویزیونی رویترز، پوشش ارتباطات جهانی در سال 2030 میلادی در چین بعد از تکمیل سیستم ماهواره ای ارتباطات با پهنای باند وسیع میسر خواهد شد؛ این سیستم باعث می شود تا دسترسی به شبکه ارتباطات در هر زمان و مکانی میسر شود.
آزمایش ابتدایی سیستم ماهواره ای ارتباطات که هانجیان (Hongyan) نام دارد روز شنبه 8 دی در مرکز پرتاب ماهواره ای جیوچوان در شمال غربی چین انجام گرفت.
بنا به گفته کارشناسان حوزه ارتباطات، آزمایش انجام شده بر روی این سیستم ماهواره ای کارکرد ارتباطات سیّار در مدار نزدیک زمین (low earth orbit) را تایید می کند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
عقب نشینی نیرو های وابسته به ترکیه از منبج

عقب نشینی نیرو های وابسته به ترکیه از منبج به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری یونیوز، گروه های مسلح وابسته به ترکیه که اخیرا نیرو های خود را به سوی منبج سوریه حرکت داده بودند از ساعاتی قبل عقب نشینی از اطراف این منطقه را آغاز کردند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
چگونه خودروی مناسب خود را بخریم؟

چگونه خودروی مناسب خود را بخریم؟ به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، زمانی برای خرید خودرو، یا باید در صف ثبت نام نمایندگی خودروساز ها صف می کشیدیم، یا مستقیم سراغ نمایشگاه های ماشینی که می شناختیم، می رفتیم یا آخر هفته جایی که فروشنده های ماشین های دست دوم جمع می شدند، سر می زدیم. البته صفحه ی آگهی روزنامه ها هم حسابی پرطرفدار بودند. حالا دیگر همه چیز تغییر کرده و خیلی از کارها، از ثبت نام خودروی کارخانه ای گرفته تا خرید ماشین دست دوم را می توانیم اینترنتی انجام دهیم. با این حال همچنان بعضی کار ها هستند که در این عصر تجارت الکترونیک باید برایشان وقت بگذارید و از این طرف شهر به آن طرف بدوید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
هزار و ده شب ساخته می شود

هزار و ده شب ساخته می شود کریم لک زاده نویسنده و کارگردان سینما، درباره جدیدترین فعالیت هنری خود به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: در حال تولید مجموعه ده قسمتی فیلم کوتاه با نام هزار و ده شب هستیم؛ در واقع ده فیلم پنج دقیقه ای خواهد بود و بر اساس فرم روایی تحت تاثیر کتاب هزار و یک شب است.
وی افزود: نویسندگی و کارگردانی این اثر بر عهده خودم است و تهیه کنندگی آن را مهدی رشیدی بر عهده دارد.
این کارگردان ادامه داد: فیلمبرداری این مجموعه در لوکیشن های روستای سنگده استان مازندران به عنوان فضای غیرشهری به نیمه رسیده و فیلمبرداری پنج قسمت دیگر در تهران خواهد بود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
هیئت صنعا: امیدواریم سازمان ملل به اجرای توافلق استکهلم ادامه دهد

هیئت صنعا: امیدواریم سازمان ملل به اجرای توافلق استکهلم ادامه دهد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از تلویزیون المیادین، سلیم المغلس، عضو هیئت صنعا در رایزنی های سوئد درباره یمن اظهار امیدواری کرد سازمان ملل متحد به اجرای توافق استکهلم ادامه دهد.
سلیم المغلس افزود: استقبال سازمان ملل متحد را از اقدام دولت صنعاء به عقب نشینی از بندر الحدیده ارزشمند می دانیم و همچنان منتظر هستیم که طرف دیگر نیز مرحله نخست توافق سوئد درباره الحدیده را اجرا کند.
وی اگفت: مهم است که سازمان ملل متحد هنگامی که هر طرف از مناطق مشخص شده عقب نشینی می کند، حضور داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
دستیابی الجزیره به تصاویری جدید از عاملان ترور خاشقجی

دستیابی الجزیره به تصاویری جدید از عاملان ترور خاشقجی به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، تلویزیونی الجزیره در خبری اعلام کرد به تصاویری دست یافته که المطرب و تیم ترور خاشقجی در حالی وارد منزل کنسول عربستان در استانبول می شوند که کیف هایی به همراه دارند و به نظر می رسد جسد خاشقجی داخل این کیف ها بوده است.
جمال خاشقجی ، روزنامه نگار منتقد آل سعود در در 2 اکتبر 2018 در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه به قتل رسید.
ماهر المطرب، افسر اطلاعاتی و از نزدیکان محمد بن سلمان و رئیس تیم حفاظت وی در سفر های خارجی به ویژه به اروپا و آمریکا است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
نسل جدید کوروت در تابستان آینده و با قیمتی فوق العاده معرفی می شود +تصاویر

نسل جدید کوروت در تابستان آینده و با قیمتی فوق العاده معرفی می شود +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، هشتمین نسل شورلت کوروت با نام Corvette C8 سال آینده معرفی می شود و به راحتی می توان حدس زد که یکی از مهم ترین خودرو های سال 2019 همین کوروت C8 خواهد بود. به همین جهت باید هر روز منتظر انتشار خبری جدید یا شایعه ای در مورد مشخصات کوروت C8 باشیم.
در تازه ترین خبری که از این مدل منتشر شده اطلاعات جدیدی در مورد تاریخ عرضه کروت C8 با موتور میان رده به چشم می خورد. در این گزارش ها آمده است که به دلیل وجود مشکلی در موتور (موتور این مدل در شایعات "الکتریکی 48 ولت" بیان شده) این مدل ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه رسماً افتتاح می شود

بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه رسماً افتتاح می شود به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی مجموعه های اسکی، پیست اسکی بین المللی دیزین ، یکی از بزرگترین پیست های اسکی کشورمان و خاورمیانه که به طور موقت در محدوده نیم قله تا قله بازگشایی شده بود، امروز دوشنبه 10 دی ماه افتتاح خواهد شد.
این مراسم با حضور کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، عبدی افتخاری رئیس فدراسیون و دوستی مدیر مجموعه های اسکی از ساعت 11 صبح در محل رستوران چمن آغاز می شود.
گفتنی است هر دو جاده شمشک به دیزین و گاجره به دیزین باز می باشند.
انتهای پیام/
افتتاح پیست اسکی دیزین ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 22 ساعت پیش
علت ورود مخفیانه ترامپ به عراق چه بود؟

علت ورود مخفیانه ترامپ به عراق چه بود؟ به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه تلویزیونی الاتجاه، سفر مخفیانه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به عراق سوالات زیادی را درباره علت این مخفی کاری بوجود آورد.
داستان از آنجا نشأت می گیرد که گردان های حزب الله عراق با انتشار تصاویری که پهپاد آمریکایی در سال 2008 از سفر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا به عراق تهیه کرده بود اعلام کرد پهپاد آمریکایی را هک کرده و تصاویر را به صورت مستقیم دریافت می کرده است. بنابر این مشاوران ترامپ به او توصیه کردند که مخفیانه و شبانه به عراق سفر کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
با فواید شگفت انگیز هوای سرد برای سلامتی بدن آشنا شوید

با فواید شگفت انگیز هوای سرد برای سلامتی بدن آشنا شوید به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، وقتی صحبت از فصل سرما و هوای سرد می شود بیشتر ما یاد احساس سرما، سرماخوردگی و آنفولانزا و خشکی پوست می افتیم. اما حقیقت آن است که پاییز و زمستان در کنار زیبایی های طبیعی ای که دارند، با هوای سرد خود هم کمک زیادی به سلامتی بدن ما می کنند.
بیشتر بخوانید : آشنایی با عجیب ترین و جالب ترین رشته های دانشگاهی دنیا
1- مغز را تقویت می کند
هوای سرد به ما کمک می کند واضح تر فکر کنیم. طبق تحقیقات، در دماهای پایین تر، افراد کارهای خود را بهتر انجام می دهند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
آتش بیاران فتنه 88، پس از گذشت 9 سال سندهایشان کجاست؟!

آتش بیاران فتنه 88، پس از گذشت 9 سال سندهایشان کجاست؟! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، فتنه 88 برای خود مدعیانی داشت که سرقفلی آن را هنوز هم نمی خواهند به کس دیگری بسپارند! مدعیانی که به اقتضای شرایط مختلف، پیروان دوآتشه خط امام (ره) هستند، طرفداران دوآتشه رابطه با آمریکا هستند، تضمین روحانی هستند، منتقد روحانی هستند، طرفدار برجام هستند و در نهایت با وجود 32 سال در دست داشتن دولت های جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته، توانایی این را دارند که تمام مشکلات را به گردن دولت موازی، دولت پنهان و این قبیل موجودات بیندازند. محمدرضا خاتمی یکی از همین افراد است که اخیرا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
از سردر قیصریه اصفهان چه می دانید؟ + تصاویر

از سردر قیصریه اصفهان چه می دانید؟ + تصاویر به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، سردر قیصریه از روی نمونه یکی از بنا های شهر قیصریه در آسیای صغیر یعنی ترکیه امروزی در قرن 11 هجری قمری (دوره شاه عباس اول) ساخته شده است و به این دلیل به قیصریه معروف شده است.
سردر قیصریه اصفهان در قسمت شمال میدان نقش جهان و بر در بازار قیصریه یا شاهی اصفهان واقع شده است.
این سر در به بازار بزرگ اصفهان باز می شود و در گذشته راه اصلی بازار اصفهان بوده است.
سقف داخلی سردر از کاشی هایی به رنگ آجری، گل بهی و سرمه ای بسیار خوشرنگ با طرح های اسلیمی به صورت مقرنس کار شده است که بسیار جلب توجه می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
سخنگوی نیرو های مسلح یمن: نیرو های یمنی حملات مزدوران سعودی را در الحدیده دفع کردند

سخنگوی نیرو های مسلح یمن: نیرو های یمنی حملات مزدوران سعودی را در الحدیده دفع کردند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، یحیی السریع، سخنگوی نیرو های مسلح یمن گفت: نیرو های یمنی پیشروی مزدوران سعودی را به سوی مواضع ارتش و کمیته های مردمی در جنوب الحدیده دفع کردند. پیشروی مزدوران سعودی به طرف الجاح در جنوب الحدیده جریان داشت.
وی اضافه کرد: جنگنده های متجاوزان پرواز های خود را برفراز شهر های الحدیده، الدریهمی و الفازه افزایش داده است. نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن چهار حمله مزدوران متجاوز را در حرض در استان حجه در شمال یمن ناکام گذاشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
مردم به اجرای یک ساله نظام ارجاع معترض می شوند/ دولت نباید اجازه دهد از قدرت بیمه سلامت کاسته شود

مردم به اجرای یک ساله نظام ارجاع معترض می شوند/ دولت نباید اجازه دهد از قدرت بیمه سلامت کاسته شود حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ،؛ اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت با بودجه ای که دولت پیش بینی کرده است قاعدتاً دچار مشکلاتی می شود، اگر وزارت بهداشت بخواهد با بودجه پیشنهاد شده طرح تحول نظام سلامت را اجرا کند باید به طور کامل و دقیق سیستم نظام ارجاع را اجرایی کند.
وی ادامه داد: نظام ارجاع برخلاف تصور برخی از افراد یک ساله انجام نمی شود و تمام کشور در این مدت به طور کامل تحت پوشش این سیستم قرار نمی گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
تو هرگز غزا کرده ای در فرنگ؟

تو هرگز غزا کرده ای در فرنگ؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، چند روزی است که اظهار نظر آقای محسن رضایی درباره عملیات کربلای 4 با واکنش های گسترده و پی درپی یک جریان خاص روبرو شده و ایشان را به باد انتقاد گرفته اند که چرا گفته ای عملیات کربلای 4؟
یک عملیات فریب بوده است؟! و اگر عملیات فریب بود چرا به خاطر انجام آن، شماری از رزمندگان اسلام جان باخته و به شهادت رسیده اند؟!
ضمن آنکه فرقی نمی کند عملیات کربلای 4 را آنگونه که محسن رضایی گفته است عملیات فریب بدانیم و یا لو رفتن آن برای دشمن را علت ناکامی تلقی کنیم و نیز با این توضیح که معتقدیم طرح این موضوع از جانب سرلشکر رضایی هم چندان ضروری نبوده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
معمای جپاروف!/ کتک کاری پای رینگ بوکس/ بازی غیر عقلانی!/ بلیت ایران - عراق نایاب شد!

معمای جپاروف!/ کتک کاری پای رینگ بوکس/ بازی غیر عقلانی!/ بلیت ایران - عراق نایاب شد! به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی دهم دی به رشته های مختلف ورزشی به خصوص فوتبال اختصاص یافته است. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
از تغییر مسیر ناگهانی قوچان نژاد و ماجرای نصف شدن پاداش استقلالی ها تا افشاگری رسانه ویتنامی درباره آینده کی روش

از تغییر مسیر ناگهانی قوچان نژاد و ماجرای نصف شدن پاداش استقلالی ها تا افشاگری رسانه ویتنامی درباره آینده کی روش به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، اخبار حاشیه ای گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، مورخ نهم دی ماه را در بسته زیر مشاهده کنید.
تغییر مسیر ناگهانی رضا قوچان نژاد! برگ برنده ایران در جام ملتها رو شد بازتاب اختلاف قوچان نژاد و پرسپولیس جهانی شد دروازه بان خط خورده تیم ملی فوتبال ایران در راه تبریز آشنایی با مدافع جدید پرسپولیس/ جنگنده و مطمئن مهاجمان جدید، منشا را فراری می دهند افشاگری رسانه ویتنامی درباره آینده کارلوس کی روش فوتبالیست معروف آرزوی پسربچه معلول را برآورده می کند قهرمانی در جام ملت های آسیا نیاز کی روش است ماجرای نصف شدن پاداش استقلالی ها چه بود؟
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
جدیدترین جزئیات از افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر+ فیلم

جدیدترین جزئیات از افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر+ فیلم به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهدی هدایت در خصوص افزایش 5 میلیون تومان وام مسکن مهر شهر پردیس اظهار کرد: افزایش وام پیشنهادی برای افرادی (متقاضیانی) است که پروژه آنها در مرحله نصبیات مانده است.
وی افزود: معتقدم باید برای تحویل پروژه های مسکن مهر به مردم باید سه گروه با هم مشارکت کنند؛ وزارت راه و شهرسازی، بانک مسکن و مردم.
وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی امسال حداکثر ظرفیت های خود را در شهر پردیس برای تکمیل پروژه های مسکن مهر گذاشته است. تمام اراضی شرکت عمران را برای مسکن مهر تخصیص داده ایم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
چرا افزایش بیش از بیست درصدی حقوق به ضرر کارکنان دولت است؟

چرا افزایش بیش از بیست درصدی حقوق به ضرر کارکنان دولت است؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسن مرادی با اشاره به تصمیم دولت در خصوص افزایش بیست درصدی حقوق و دستمزد افزود:برخی معتقدند باید برای افزایش قدرت خرید دستمزد بیش از این رقم افزایش یابد این در حالی است که افزایش بیشتر حقوق، خود موجبات رشد دوباره تورم را فراهم می کند در نتیجه عوارض چنین تصمیمی دوباره حقوق بگیران را تحت تاثیر قرار می دهد.
او اضافه کرد: در شرایط عادی دامن زدن به این کار تبعاتی دارد اما اکنون شرایط عادی نیست. اگرچه بنده به عنوان یک شهروند بازنشسته و نه فقط کارشناس باید بگویم از افزایش 20درصدی منتفع می شوم اما بنا نیست همه فقط به نفع خود حرف بزنند هر دولتی جرات ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
رئیس جمهور منتخب برزیل قول داد سفارت این کشور را به قدس منتقل کند

رئیس جمهور منتخب برزیل قول داد سفارت این کشور را به قدس منتقل کند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، می گوید ژایر بولسونارو ، رئیس جمهور منتخب برزیل ، در دیدار روز جمعه میان دو طرف، به وی وعده داده است برزیل سفارت خود را از تل آویو به قدس اشغالی منتقل خواهد کرد.
نتانیاهو که در جمع گروهی از صهیونیست های ساکن شهر ریو دو ژانیرو در برزیل سخنرانی می کرد، در این باره گفت: موضوع این نیست که آیا برزیل سفارت خود را از تل آویو به (قدس اشغالی) منتقل می کند یا نه، بلکه موضوع زمان این انتقال است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
شکوفایی ارتباط کودکان با کتاب آسمانی در برنامه نوگلان قرآنی

شکوفایی ارتباط کودکان با کتاب آسمانی در برنامه نوگلان قرآنی امید حدادنسب تهیه کننده برنامه های تلویزیونی، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص پخش برنامه نوگلان قرآنی گفت: نوگلان قرآنی حدود یک سال است که از آنتن شبکه قرآن پخش می شود.
وی افزود: رویکرد این برنامه توجه به مفاهیم قرآنی است و برای سنین 6-10 سال تدارک دیده شده است.
حدادنسب عنوان کرد: این برنامه که به صورت تولیدی پخش می شود، دارای بخش های مختلفی مانند پلاتوی مجری، قرآن خوانی خردسالان و کودکان، انیمیشن های معارفی و وُله های مناسبتی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
شلیک همزمان 4 موشک بالستیک یمن به جازان عربستان

شلیک همزمان 4 موشک بالستیک یمن به جازان عربستان به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری رسمی یمن (سبأ)، یگان موشکی ارتش و نیروهای مردمی یمن 4 فروند موشک بالستیک زلزال-1 را در پاسخ به نقض مکرر آتش بس توسط متجاوزان ائتلاف سعودی همزمان به سمت مواضع شبه نظامیان وابسته به این ائتلاف در کوهستان قیس در جازان واقع در جنوب عربستان شلیک کرد.
همچنین تلویزیون الجزیره نیز اعلام کرد، رسانه های سعودی از هلاکت 2 سرباز سعودی در درگیری با نیرو های انصار الله یمن در مرز جنوب خبر دادند.
پیش از این نیز یگان موشکی ارتش یمن دو فروند موشک بالستیک زلزال 1 را به سمت مواضع متجاوزان ائتلاف سعودی در نجران شلیک و خسارت های مالی و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
خلاصه بازی منچستریونایتد و بورنموث در 9 دی 97 + فیلم

خلاصه بازی منچستریونایتد و بورنموث در 9 دی 97 + فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم های منچستریونایتد و بورنموث بیستم لیگ برتر انگلستان ، به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه چهار بر یک به نفع منچستریونایتد به پایان رسید. گل های منچستریونایتد را پل پوگبا (دوبار)، مارکوس رشفورد، روملو لوکاکو و تک گل بورنموث را ناتان آکه به ثمر رساندند.
بیشتر بخوانید: دزدی اسطوره تیم منچستر یونایتد در روز روشن! +فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
خلاصه دیدار منچستریونایتد و بورنموث + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
غذای ارزان و خوشمزه + دستور تهیه

غذای ارزان و خوشمزه + دستور تهیه به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، گرانی مواد غذایی را همگان امروز اذعان دارند. البته رفع و رجوع این دغدغه خیلی هم مشکل نیست فقط شاید نیاز باشد گاهی قید پلو و چلو و گوشت و ماهیچه را بزنید و دست کم 3،2 روزی در هفته را هم سالم تر بخورید و البته هم ارزان تر. در همین راستا در این مطلب با چند نوع از غذاهای ارزان شما را همراهی می کنیم تا هم گام موثری در هماهنگی دخل و خرج منزل برداشته باشید و هم اینکه کمی به سمت غذاهای سالم تر بروید.
بیشتربخوانید : طر تهیه کوکوی کدو حلوایی، کوکوی خوشمزه پاییزی
اشکنه کدو بادمجان
مواد لازم برای 4 نفر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
جزئیاتی جدید از حقوق کارمندان و کارگران در سال 98

جزئیاتی جدید از حقوق کارمندان و کارگران در سال 98 به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهادات دولت در لایحه بودجه 98 برای میزان افزایش حقوق و دستمزدها ، گفت: طبق لایحه بودجه سال 98، دولت قصد دارد حقوق کارمندان و کارگران را به روش پلکانی و همانند سالجاری افزایش دهد.
وی با تأکید بر اینکه طبق پیشنهاد دولت در لایحه بودجه سال 98، حقوق افراد پردرآمد در سال آینده افزایش نمی یابد، اظهار داشت: در این شرایط حقوق افراد کم درآمد می بایست متناسب با میزان نرخ تورم افزایش یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
چراغ سبز دولت به خصوصی کردن آموزش و پرورش / مدارس چارتری در کشور رونق می گیرد؟

چراغ سبز دولت به خصوصی کردن آموزش و پرورش / مدارس چارتری در کشور رونق می گیرد؟ به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، برای هر دانش آموزی به طور متوسط 4 میلیون تومان از خزانه مردم و بیت المال هزینه می کنیم، گفت: البته به طور متوسط، در حالی که اگر دولت بخواهد این خدمت را از مردم بخرد و مردم خودشان این کار را انجام دهند، حداکثر یک میلیون تومان می شود که 4 برابر از پول بیت المال برای یک دانش آموز هزینه می کنیم در حالی که می توانیم این را ارزان کنیم. این ها اظهارات حسن روحانی رئیس جمهوری رنگ و بوی خصوصی سازی آموزش و پرورش را شدت بخشید و نظرات موافق و مخالف بسیاری را در پی داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
تگ یا برچسب گذاری در سایت چیست؟/ باید ها و نباید های تگ گذاری

تگ یا برچسب گذاری در سایت چیست؟/ باید ها و نباید های تگ گذاری به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، تگ کردن یا برچسب گذاری برخی از مطالب در سایت ها، پدیده ای است که سایت ها چند سالی است با آن سروکار دارند و بالطبع کاربران سایت ها هم احتمالاً در زمان مراجعه با آن مواجه شدند و این سؤال برایشان پیش آمده که این کلمات و دسته بندی ها چه معنا و مفهومی دارد و یا اصلاً تگ چیست؟
امروز باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد اطلاعاتی کاربردی درباره تگ، تاریخچه آن و باید ها و نباید های تگ گذاری را در اختیار شما قرار دهد، پس با ما همراه باشید.
تگ چیست؟ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
قاضی زاده هاشمی: معافیت های مالیاتی باید بازنگری شود/دلخوش: طرح تحول سلامت درست چکش کاری نشده است

قاضی زاده هاشمی: معافیت های مالیاتی باید بازنگری شود/دلخوش: طرح تحول سلامت درست چکش کاری نشده است برنامه گفت وگوی ویژه خبری نهم دی ماه با موضوع بودجه 98 چالش ها و فرصت ها برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت وگوی ویژه خبری (یکشنبه، 9 دی) با موضوع بودجه 98 چالش ها و فرصت ها و با حضور سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیأت رئیسه مجلس و سیدکاظم دلخوش، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد.
قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه یکی از جا هایی که باید به صورت ساختاری به آن بپردازیم، بحث صندوق های بیمه است گفت: ما یک مشکل اصلی و اساسی داریم، به طوری که از یک طرف بسته خدمت خیلی وسیعی را تعریف می کنیم و از سوی دیگر منابعی که برای بیمه ها پیش بینی می شود کم است و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
قهر محسن هاشمی از جلسه شورای شهر/سهم هر ایرانی از بودجه/بازی جدید آمریکا با برجام اروپایی

قهر محسن هاشمی از جلسه شورای شهر/سهم هر ایرانی از بودجه/بازی جدید آمریکا با برجام اروپایی به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز (دوشنبه، 10 دی ماه) در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، به شرح زیر است:
/انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
12 رفتار مردانه که زن ها از آن متنفرند

12 رفتار مردانه که زن ها از آن متنفرند به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، مرد هایی که اصلا نمی خندند یا به ندرت می خندند، مثل یک عطسه ی کوچولو که ناگهان از دهان شان در برود! این احساس را به شما می دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل اند!
1. مرد هایی که هیچ سوالی در مورد شما نمی پرسند، چون اصلا اهمیتی نمی دهند
مرد هایی هستند که از زمین و زمان حرف می زنند و در مورد هر چیز با ربط و بی ربطی از شما سوال می کنند و حتی جواب تمام پرسش های شما را می دهند، درست مثل اینکه با آن ها مصاحبه می کنید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
دانلود Infinite Painter FULL v6.2.6 - نرم افزار نقاشی برای اندروید

دانلود Infinite Painter FULL v6.2.6 - نرم افزار نقاشی برای اندروید به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ شاید تا به حال شده که بخواهید نقاشی کنید و هنر خود را در این زمینه به تصویر بکشید. نرم افزار Infinite Painter FULL یک نرم افزار همه چیز تمام در زمینه نقاشی است. این نرم افزار روی سیستم عامل های اندروید و آی اواس قابل اجراست. ویژگی های بسیار خوب و کاربردی این نرم افزار آن را از سایر نرم افزارهای مشابه متمایز کرده است.
ویژگی های نرم افزار App Manager :
دارا بودن 100 براش (قلم مو) بصورت طبقه بندی شده امکان ترکیب رنگها حساسیت قلم مو ها به فشار امکان تبدیل عکسها به نقاشی امکان ایجاد لایه به تعداد بی نهایت امکان پخش پروژه از ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 10 دی ماه

صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 10 دی ماه به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین تیتر های روزنامه های اقتصادی امروز دوشنبه 10 دی ماه به بیان مسائلی همچون کاهش 25 درصدی چک های برگشتی ، خطر انحراف در بخش منابع مسکن، راهکار وزارت صمت برای کاهش قیمت خودرو ، نرخ سرمایه گذاری در تابستان منفی 5.6 درصد شد، کاهش 47 درصدی معاملات مسکن در آذرماه، تولید بنزین به 105 میلیون لیتر می رسد، ساز و کار جدید در تجارت فرش، می پردازد.
همچنین تهاتر راهکار تجارت در تحریم، رویکرد مثبت دولت به صنعت حمل و نقل ، افزایش حضور زنان در مدیریت انرژی، انقلاب شفافیت در بودجه نویسی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
آثار مخرب طلاق والدین بر روی کودکان/ علل طلاقتان را به فرزندان خود توضیح دهید

آثار مخرب طلاق والدین بر روی کودکان/ علل طلاقتان را به فرزندان خود توضیح دهید نسیم نجفی روانشناس در گفتگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: تأثیر مستقیم طلاق والدین بر روی فرزندان، تزریق عواطف رنجور از جمله ترس، خشم، گیجی و بهت زدگی است.
وی با بیان اینکه باید اذعان داشت که کودکان می توانند پس از مدتی به حیات طبیعی خود بازگردند، افزود: در این رابطه نقش والدین بسیار اساسی است و همچنین طلاق در دوران ابتدایی تحصیل بر کودکان تأثیر عمیق تری برجای می گذارد.
نجفی بیان کرد: حس فقدان امنیت کودکان را به شدت آزار می دهد و آن ها از بازگو کردن شرایط خانواده خود احساس شرمساری دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
پیش بینی دمای استان گلستان دوشنبه دهم دی ماه

پیش بینی دمای استان گلستان دوشنبه دهم دی ماه محمدقلی پور رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، هوای استان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرده است.
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما
گرگان 3 14 مینودشت 4 14
گنبد کاووس 2 14 بندرگز 6 14
علی آبادکتول 2 13 گمیشان 6 14
کردکوی 4 14 رامیان 4 14
بندرترکمن 6 14 مراوه تپه 4 13
کلاله 2 14 اینچه برون 3 14
انتهای پیام / ا ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
صدام در دقایق پایانی عمر خود چه گفت؟

صدام در دقایق پایانی عمر خود چه گفت؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ: بین ساعات 5:30 تا 6:30 سحرگاه 9 دی 1385 مقدمات اعدام صدام حسین در عراق در حال رخ دادن بود و صدام ساعت 31 دقیقه 9 دی را ندید و اعدام شد این سرنوشت شوم مردی بود با کودتا قدرت را در عراق به چنگ آورد و برای حفظ آن بسیاری را به دار اعدام سپرد فردی به راحتی سخن گفتن مخالفانش را با خشن ترین گونه از سر راه بر می داشت.
صدام حسین (1937 - 2006م) رییس جمهور عراق طی سال 1979 تا 2003م. صدام از اعضای حزب بعث عراق بود او در سال 1968م پس از کودتای حزب بعث، معاون رییس جمهور و در 1979م رییس جمهور عراق شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
کینوا مهمان جدید سفره های ایرانی در فارس

کینوا مهمان جدید سفره های ایرانی در فارس به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، کینوا به مدت یک سال است که در استان فارس کشت می شود ، نیاز آبی کم ،تحمل شوری ،خشکی و یخ زدگی این گیاه ،مناسب برای رسیدن به کشاورزی پایدار ، تغذیه مناسب و تولید صنعتی است .
کینوا گیاهی سنتی از کهن ترین خوراکی های جهان است که قدمتی 5 هزار ساله دارد و بخاطر دانه های خوراکی اش کاشته می شود، این گیاه جزو غلات نیست، ولی خواص مشابه و حتی بیشتری دارد که به دلیل دانه های خوراکی اش معروف است.
این گیاه منبع بسیار غنی از پروتئین است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
افزایش اکتشافات زغال سنگ همزمان با آغاز انقلاب

افزایش اکتشافات زغال سنگ همزمان با آغاز انقلاب به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، استخراج گسترده زغال سنگ در ایران، از زمان احداث کارخانه ذوب آهن اصفهان آغاز شده است و نخستین معادن زغال سنگ در ناحیه کرمان و متعاقب آن معادنی در نواحی البرز شرقی، مرکزی و غربی احداث شدند.
ایران از نظر ذخایر زغال سنگ، جزو کشور های غنی جهان محسوب نمی شود و حدود 0.13 درصد از کل ذخایر جهان را در اختیار دارد. میزان ذخایر قطعی زغال سنگ کشور حدود 1.23 میلیارد تن و میزان ذخایر احتمالی بین 11 تا 14 میلیارد تن برآورد می شود.
بعد از انقلاب اسلامی در بحث اکتشافات زغال سنگ قدم های خوبی برداشته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
نفت گاز یورو 4 به استان بوشهر رسید

نفت گاز یورو 4 به استان بوشهر رسید به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر، مجتبی دلبری با بیان این خبر از ورود کشتی حامل نفت گاز یورو 4 برای نخستین بار به این استان خبر داد.
وی همچنین از افزایش حجم ذخیره سازی نفت گاز یورو 4 برای مصرف در استان بوشهر و استان های همجوار با ورود کشتی حامل این فرآورده به اسکله بوشهر خبر داد و اظهار کرد: امید است با ورود این فرآورده به این منطقه شاهد رونق و افزایش فعالیت ناوگان حمل ونقل (نفتکش های جاده پیما) باشیم.
مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی همچنین از رفع مشکلات رانندگان و پیگیری مستمر وضع آن ها در کشور خبر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
دشمن در سال 88 دچار اشتباه راهبردی شد

دشمن در سال 88 دچار اشتباه راهبردی شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار غلامحسین غیب پرور عصر امروز در مراسم 9 دی ماه، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" در مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز در جمع مردم ولایت مدار این شهر اظهار کرد: خدا را سپاسگزارم که توفیق حضور در جمع مردم غیور و شریف آذربایجان را عنایت فرمود.
وی اظهار داشت: مردم انقلابی ایران با حضور میلیونی خود در برابر گستاخی فتنه گران از مکتب عاشورایی انقلاب دفاع کردند.
وی راهپیمایی 9 دی را نماد وحدت و یکپارچگی مردم ایران اسلامی دانست و اضافه کرد: این راهپیمایی نماد عزت طلبی استقلال و شکوه ملتی است که در حفظ دستاوردهاو آرمان های والای اسلام و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
تصادف تریلی و سواری در آزادراه کاشان- قم پنج کشته برجا گذاشت

تصادف تریلی و سواری در آزادراه کاشان- قم پنج کشته برجا گذاشت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، فرهاد بابایی مسوول روابط عمومی اورژانس کاشان افزود: یک دستگاه ال 90 حدود ساعت 18 و 30 دقیقه در آزادراه کاشان- قم، رو به روی مسجد شهدا در نزدیکی روستای سن سن، با یک دستگاه تریلی تصادف کرد به علت شدت حادثه سه نفر زن و 2 نفر مرد جان خود را از دست دادند.
وی با اشاره به حضور بموقع نیرو های امدادی در صحنه بیان کرد: یک مرد با بیش از 60 سال سن در جریان این حادثه به شدت آسیب دیده بود که بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال یافته است.
مسوول روابط عمومی اورژانس کاشان در مورد علت حادثه یادآور شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
دستور وزیر کار برای پیگیری موضوع موسسه فدک رضوان

دستور وزیر کار برای پیگیری موضوع موسسه فدک رضوان به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی انتشار کلیپی از موسسه فدک رضوان واکنش نشان داده و به رئیس سازمان بهزیستی دستور رسیدگی و توقف هرگونه بازپس گیری مسئولیت ها و امکانات تحویلی به بخش غیر دولتی دادند.
متن نامه وزیر به شرح زیر است:
جناب آقای قبادی دانا
سلام
ضمن ارسال فیلم تاثر برانگیز، اقدام بسیار نابجا و بدون توجه به احساسات ساکنان این خانه آرامش را بادقت و فوریت رسیدگی و جلوی هر گونه اقدامی که باعث جریحه دار شدن احساسات این خانواده ما شده است را فوراً بگیرید و نتیجه را (ضمن برخورد با متخلفان از دستور توقف هر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
ژنرال بازنشسته آمریکایی: اظهار نظر درباره تاثیر خروج نیرو های آمریکایی از سوریه زود است

ژنرال بازنشسته آمریکایی: اظهار نظر درباره تاثیر خروج نیرو های آمریکایی از سوریه زود است به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، استنلی مک کریستال، ژنرال بازنشسته آمریکایی و فرمانده سابق عملیات های ویژه مشترک پنتاگون در عراق در گفتگو با شبکه سی بی اس درباره تاثیر خروج نیرو های آمریکایی از سوریه گفت: تا نبینیم که اوضاع چگونه پیش می رود، نمی توانیم بگوییم که تاثیر آن چیست. ما منطقه پرهیاهویی داریم که حضور روسیه را با خود دارد. روسیه که حدود سی سال بود بعد از جنگ 1973 (از منطقه) خارج شده بود، اکنون بازگشته است و این بازگشت به شیوه ای تاثیرگذار بوده است.
او افزود: ایران الان نفوذ خود را در سراسر منطقه افزایش داده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
از موج سواری شبکه های معاند تا حضور دادستان کل کشور در جمع دانشجویان علوم و تحقیقات + فیلم

از موج سواری شبکه های معاند تا حضور دادستان کل کشور در جمع دانشجویان علوم و تحقیقات + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، حادثه تلخ واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات ، موجب شد شبکه های معاند شروع به موج سواری کنند.اما خانواده دانشجویان این حادثه در این گزارش پاسخ این ابهامات را دادند. و امروز هم دادستان کل کشور در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد حضور یافت تا از نزدیک پیگیر پرونده حادثه غم انگیز واژگونی اتوبوس دانشجویان باشد.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
بیشتر بخوانید: عذرخواهی رئیس دانشگاه آزاد از دانشجویان + فیلم
انتهای پیام/
پنج روز بعد از سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
دستگاه قضائی اردبیل با جدیت تخلفات فضای مجاری را رصد می کند

دستگاه قضائی اردبیل با جدیت تخلفات فضای مجاری را رصد می کند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، ناصر عتباتی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل شامگاه امروز در دیدار چهره به چهره با مردم در مسجد شام اسبی اردبیل افزود: فضای مجازی در عین حال که فرصت محسوب می شود، ولی تهدیداتی نیز دارد که انتظار می رود در این زمینه همگان هوشیاری لازم را داشته باشند.
وی بیان کرد: دشمنان که نتوانسته اند با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی برای کشورمان به اهداف خود دست یابند هم اکنون در زمینه های مختلف در بحث فرهنگی و اجتماعی وارد سرمایه گذاری شده اند که انتظار می رود مردم هوشیاری لازم را همانند قبل داشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
2 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران دیدار با قطر را از دست دادند

2 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران دیدار با قطر را از دست دادند به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی فوتبال ایران که با هدایت کارلوس کی روش برای حضور در جام ملت های آسیا 2019 امارات آماده می شود، در صدد است تا در چارچوب دیدار تدارکاتی، فردا (دوشنبه) با تیم ملی قطر دیدار دوستانه ای برگزار کند.
شاگردان مرد پرتغالی که نخستین بازی خود در اردوی قطر را با تساوی یک بر یک مقابل فلسطین پشت سر گذاشتند، باید به مصاف عنابی ها (لقب تیم ملی فوتبال قطر) بروند. البته قرار بود، تیم ملی فوتبال ایران در این اردو سه بازی دوستانه برگزار کند که بازی با لبنان به دلایلی لغو شد اما یوزهای ایرانی (لقب تیم ملی فوتبال ایران) امیدوارند با ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
نخست وزیر عراق: از سفر ترامپ باخبر بودیم

نخست وزیر عراق: از سفر ترامپ باخبر بودیم به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق اعلام کرد طرف آمریکایی، بغداد را در جریان سفر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به عراق قرار داده بود و بغداد نیز شرط کرده بود که این سفر رسمی و در چارچوب زمانی مشخص باشد.
دفتر نخست وزیری عراق همچنین در بیانیه ای اعلام کرد که هیچ پایگاه کاملا آمریکایی در عراق وجود ندارد.
ترامپ چهارشنبه شب گذشته (26 دسامبر) همراه با همسرش طی یک سفر غیرمنتظره با نظامیان آمریکا در عراق دیدار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
از چشیدن طعم شیرین آب تا دختر کشاورزی که نایب قهرمان مسابقات آزاد کیک بوکسینگ آسیا شد + فیلم

از چشیدن طعم شیرین آب تا دختر کشاورزی که نایب قهرمان مسابقات آزاد کیک بوکسینگ آسیا شد + فیلم به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،در بسته گزارش تصویری شاهد پخش گزارش هایی از استان های اصفهان و کرمانشاه هستید.
چشیدن طعم شیرین آب با دسترنج محققان اصفهانی + فیلم
دختر کشاورزی که نایب قهرمان مسابقات آزاد کیک بوکسینگ آسیا شد + فیلم
انتهای پیام/ز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
غول پیکرترین بابانوئل جهان از جنس بطری پلاستیکی +فیلم

غول پیکرترین بابانوئل جهان از جنس بطری پلاستیکی +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، یک هنرمند هندی با استفاده از 10 هزار بطری پلاستیکی و 800 تن شن و ماسه مجسمه ای غول پیکر و در عین حال دیدنی را از بابانوئل در کنار سواحل پوری در هند رونمایی کرد.
او از مصالح غیرعادی برای ساخت این مجسمه استفاده کرد تا از این طریق، آلودگی محیط زیست را به عموم گوشزد کند؛ بنابراین از کریسمس و بابانوئل الهام گرفت تا به مناسبت سال نو میلادی، جهت جذب بیشتر از این موضوع استفاده کند.
این هنرمند با ساخت بابانوئلی به ارتفاع 9 متر یک رکورد جهانی زده و به زودی نامش در کتاب گینس ثبت خواهد شد.
کد ویدیو ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
یک دلار کاهش قیمت نفت چه میزان از بودجه می کاهد؟

یک دلار کاهش قیمت نفت چه میزان از بودجه می کاهد؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، براساس لایحه پیشنهادی بودجه سال 98 کل کشور که توسط دولت به مجلس ارائه شده است، در لایحه قیمت هر بشکه نفت خام و میعانات گازی حدود 54 دلار، متوسط نرخ برابری دلار حدود 6000 تومان (برای کالا های اساسی حدود 4200 و برای سایرکالا ها حدود 8000 تومان)، صادرات نفت حدود 1.635 میلیون بشکه در روز (یک میلیون ونیم بشکه در روز مجموع صادرات نفت خام و میعانات گازی و 135 هزار بشکه در روز فروش میعانات گازی به پتروشیمی ها) و صادرات گاز طبیعی حدود 3.4 میلیارد دلار فرض شده است.
سرجمع منابع نفت در بودجه نیز بیش از 142 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
تسهیل شرایط برای حضور گردشگران خارجی در منطقه آزاد اروند

تسهیل شرایط برای حضور گردشگران خارجی در منطقه آزاد اروند سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند در نشست مشترک با مسئولین عراقی که امروز در طرف عراقی مرز شلمچه تشکیل شد، در گفتگو با خبرنگار از آبادان ،گفت: از هفته گذشته مسیر تجاری شلمچه را از مسیر مسافری جدا کردیم و یک پارکینگ بزرگ که مجهز به دوربین های مداربسته و کنترل شده است را برای حضور تاکسی ها و ارائه خدمات در نظر گرفتیم.
وی افزود: راننده های تاکسی ها نیز شناسایی، شناسنامه دار و گزینش شده اند و کارت تردد دارند و صلاحیت نیز آن ها بررسی شده است.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
نخبگان علمی به کشور برگردند

نخبگان علمی به کشور برگردند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، وی روز یکشنبه در دیدار جمعی از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، قم ابراز داشت: اگر با نخبگان علمی ایرانی خارج از کشور ارتباط دارید از آن ها بخواهید که به کشور بازگردند و در این سرزمین تلاش و کوشش کنند و در خدمت کشور هایی که کارخانه های اسلحه سازی آن ها سه شیفت در حال کار است نباشند.
وی افزود: شما عزیزان، آنچه در مسیر علم و عمل به دست آورده اید، بدون افراط و تفریط در مسیر پرورش و ترقی خود قرار دهید و همواره شاکر باشید و تلاش کنید هم خود و هم جامعه را به مقصد برسانید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
شکست حریف ایران در جام ملت ها مقابل سوریه

شکست حریف ایران در جام ملت ها مقابل سوریه به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی فوتبال یمن در ادامه دیدارهای تدارکاتی خود در امارات مقابل سوریه قرار گرفت که با نتیجه یک صفر شکست خورد.
عمر خریبین در دقیقه 64 روی ضربه ایستگاهی گل پیروزی بخش سوریه را به ثمر رساند.
تیم ملی فوتبال یمن در گروه D جام ملت های آسیا 2019 هم گروه تیم ملی کشورمان در این رقابتهاست و 17 دی ایران در نخستین دیدارش در این رقابت ها به مصاف این تیم می رود. ویتنام و عراق دیگر هم گروهی های ایران در جام ملت های آسیا هستند.
بیشتر بخوانید:
کابوس بزرگ کارلوس کی روش برای جام ملت ها ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
ائتلاف آمریکایی 1139 غیرنظامی را در عراق و سوریه کشته است

ائتلاف آمریکایی 1139 غیرنظامی را در عراق و سوریه کشته است به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، پایگاه اینترنتی راشا تودی اعلام کرد: بر اساس گزارش رسمی منتشره شده از سوی ائتلاف آمریکایی (به اصطلاح) مبارزه با داعش در جریان عملیات موسوم به عزم راسخ در عراق و سوریه ، تاکنون بیش از 1139 غیرنظامی جان خود را از دست داده اند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
هشدار آمریکا به اتباع این کشور درباره سفر به سرزمین های اشغالی

هشدار آمریکا به اتباع این کشور درباره سفر به سرزمین های اشغالی به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، وزارت امور خارجه آمریکا از بیم حملات مبازران فلسطینی، هشدار امنیتی صادر کرد و از اتباع این کشور که قصد سفر به سرزمین های اشغالی را دارند خواست جوانب احتیاط را به شدت رعایت کنند.
در رایانامه ارسال شده وزارت امور خارجه آمریکا به افرادی که برای سفر به سرزمین های اشغالی ثبت نام کرده اند، با اشاره به اینکه تدابیر امنیتی در فلسطین اشغالی ، کرانه باختری رود اردن و نوار غزه در سطح 2 قرار دارد، از اتباع آمریکایی خواسته شده است در سفر به این مناطق بسیار محتاط باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
مبنای تروریسم از نظر FATF چیست؟

مبنای تروریسم از نظر FATF چیست؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، برخلاف ادعای موافقین FATF، مشکلات حزب الله لبنان در نتیجه همکاری های دولت لبنان با FATF افزایش پیدا کرده است و ما شاهد خودتحریمی در داخل لبنان علیه حزب الله هستیم. از سوی دیگر طبق اظهارات دبیر اجرایی FATF، مبنای FATF برای تروریسم، فقط لیست سازمان ملل نیست و لیست تعداد دیگری از کشورها هم برای FATF ملاک و شاخص ارزیابی خواهد بود و ایران باید همه استثناها را کنار بگذارد و گروه هایی که توسط تعداد دیگری از کشورها به عنوان تروریسم شناخته شده اند را تروریستی بداند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
رغبتی: بحث ادامه حیات سرخابی ها بعد از واگذاری اهمیت دارد

رغبتی: بحث ادامه حیات سرخابی ها بعد از واگذاری اهمیت دارد به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، علی رغبتی مسئول وزارت ورزش وجوانان در مسائل فوتبال در حاشیه نشست خصوصی سازی سرخابی ها اظهار کرد: ایمنتا شامل مسابقات سوارکاری، تنیس ، اتومبیلرانی و امثال این رشته های ورزشی است که در دنیای حرفه ای اداره می شود و باشگاه ها و لیگ ها در حوزه ورزش های تیمی زیاد کاربرد دارند. صنعت ورزش متکی به درآمدها و هزینه هایش باید باشد و واگذاری بخشی از این پروسه است. اینکه ما فقط باشگاه ها را واگذار کنیم و سایر ابعاد را در نظر نگیریم یک جای کار لنگ می زند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
ریشه مشکلات کشور در دل بستن به آمریکا است/ برخی مسؤولان نمی خواهند کشور پیشرفت کند

ریشه مشکلات کشور در دل بستن به آمریکا است/ برخی مسؤولان نمی خواهند کشور پیشرفت کند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا زاکانی امشب در ویژه برنامه گرامیداشت یوم الله 9 دی که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد، طی سخنانی از تلاش اشخاص خواص در فتنه برای براندازی نظام اسلامی یاد کرد و گفت: مردم انسان های خوبی هستند، اما زمانی برخی از آن ها در یک فضای احساسی قرار می گیرند و از آن ها سواستفاده می شود؛ افرادی که 25 خرداد اعتراض داشتند در 9 دی ماه به کار اشتباه خود اعتراف کردند، اما مشکل ما برخی از خواص به ویژه افرادی در جبهه خودی بود که سکوت کرده بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
شیراز، میزبان رقابت های زورخانه ای کشور

شیراز، میزبان رقابت های زورخانه ای کشور به گزارش از شیراز ، حسین غرقی رئیس هیات زورخانه ای و پهلوانی فارس گفت: رقابت های هنر های فردی زورخانه ای ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور 30 تیم از استان های مختلف کشور، بهمن امسال در زورخانه 22 بهمن شیراز برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: مرشدی، چهار میل، 2 میل، چرخ چمنی، سنگ، چرخ تیز و سه میل از جمله رشته هایی است که در این پیکار ها اجرا می شود.
غرقی اضافه کرد: تیم فارس به عنوان میزبان این رقابت ها با آمادگی کامل شرکت خواهد کرد و این امیدواری وجود دارد که بسیاری از ورزشکاران ما صاحب مدال شوند.
انتهای پیام/م ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
مظنه فروش انواع کمپرسور در بازار چقدر است؟

مظنه فروش انواع کمپرسور در بازار چقدر است؟ به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، قیمت انواع کمپرسور و جک خودرو در بازار به شرح زیر است:
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
کی روش اوایل ژانویه به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا معرفی می شود

کی روش اوایل ژانویه به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا معرفی می شود به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات در حالی از 15 دی با دیدار تیم های امارات و بحرین آغاز می شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D این رقابت ها با یمن، ویتنام و عراق همگروه است و تلاش می کند تا به عنوان قهرمانی برسد.
کی روش در دوران برگزاری جام جهانی 2018 روسیه خواستار عقد قرارداد چهارساله با فدراسیون فوتبال ایران گردید، اما این موضوع تایید نشد تا او تنها به مدت 6 ماه و تا پایان جام ملت های آسیا هدایت ایران را عهده دار شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
منچستریونایتد 4 - بورنموث 1/ بوی فرگوسن در تئاتر رویا ها پیچید

منچستریونایتد 4 - بورنموث 1/ بوی فرگوسن در تئاتر رویا ها پیچید به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در آخرین دیدار هفته بیستم لیگ برتر انگلیس ، تیم منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان تیم بورنموث بود که با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید.
پل پوگبا (5 و 33)، مارکوس رشفورد (45) و روملو لوکاکو (72) برای منچستریونایتد و ناتان آکه (2+45) برای بورنموث در این دیدار گلزنی کردند.
در جدول لیگ جزیره، شیاطین سرخ با کسب سومین پیروزی پیاپی خود با سرمربی جدیدشان اوله گونار سولسشیر 35 امتیازی شدند و همچنان در رتبه ششم باقی ماندند. بورنموث نیز با 26 امتیاز در رتبه دوازدهم قرار دارد.
بیشتر بخوانید: ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
سپاه و ارتش به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر ورود می کنند

سپاه و ارتش به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر ورود می کنند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار ایوب سلیمانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: درباره این موضوع در نشست امشب با رییس ستاد مشترک نیرو های مسلح در بندرعباس مذاکره شد و موافقت ایشان در این زمینه جلب شد و در آینده نزدیک این همکاری درعمق دریا و ساحل عملیاتی می شود.
وی تصریح کرد: برای ارتقای سطح امنیت و مقابله جدی با قاچاق کالا و سوخت و مواد مخدر با سازمان های مختلف نشست های هماهنگی برگزار شده تا اقدام ضربتی و موثر در این حوزه ها داشته باشیم.
جانشین فرمانده انتظامی خاطرنشان کرد: پرچمدار و مسوول مستقیم و قانونی مبارزه با قاچاق ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
کاهش جرائم تیراندازی در آبادان با صلح و دوستی عشایر

کاهش جرائم تیراندازی در آبادان با صلح و دوستی عشایر به گزارش از آبادان ،بیژن ربیعی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: با تدبیر شورای تامین شهرستان آبادان و جلب همکاری سران طوائف و شیوخ مبنی بر استفاده نکردن از سلاح در مجالس شادی و عزاداری در سطح منطقه، همچنین نظارت، پیگیری و کنترل نیروی انتظامی و همکاری دادستانی موجب کاهش جرائم تیراندازی در این شهرستان شده است.
وی افزود: اگر برای حل معضلات اجتماعی و امنیتی از ظرفیت خود مردم استفاده شود نتیجه بهتری در پی خواهد داشت زیرا مردم بهترین پاسدار و حافظ انقلاب و امنیت هستند و در دفاع مقدس این ویژگی را به اثبات رساندند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
نیازی به واردات تخم مرغ نداریم/قیمت هر کیلو تخم مرغ 6 هزار و 900 تومان

نیازی به واردات تخم مرغ نداریم/قیمت هر کیلو تخم مرغ 6 هزار و 900 تومان فرزاد طلاکش دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به اعتراض مرغداران نسبت به رشد 100 درصدی واردات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اظهار کرد: اگرچه بارها به دولت گفته ایم که واردات به عنوان یکی از روش های نخ نمای قدیمی جواب نمی دهد، اما مسئولان دولتی همچنان بر واردات اصرار می ورزند.
وی بنابر آمار گمرک ارزش واردات تخم مرغ در هشت ماهه امسال را 3 میلیون دلار اعلام کرد و افزود: دولت تا پایان سال گذشته بیش از 10 هزار تن و با احتساب دو ماهه ابتدای سال حدود 13 هزار تن تخم مرغ وارد کشور شد که بدون احتساب ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
درودگر: زیر ساخت های خصوصی سازی سرخابی ها وجود ندارد

درودگر: زیر ساخت های خصوصی سازی سرخابی ها وجود ندارد به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، صادق درودگر مسئول کمیته بازاریابی سازمان لیگ در حاشیه نشست هم اندیشی خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس درباره اینکه به نظرش این خصوصی سازی امکان پذیر است یا خیر، اظهار کرد: معتقدم این دو باشگاه را می شود خصوصی کرد. من 8، 16 و 24 سال پیش هم همین حرف را زدم و به طور کلی همیشه بحث خصوصی سازی مطرح می شود اما همواره زیرساخت های این کار وجود نداشته است.
چرا فقط استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار می شوند؟
او ادامه داد: اگر قرار است باشگاه های مان را خصوصی کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
گلی که امواج مضر وای فای را جذب می کند +عکس

گلی که امواج مضر وای فای را جذب می کند +عکس به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، در شرایط زندگی فعلی که اغلب افراد مجبور به زندگی در آپارتمان های کوچک و بدون حیاط هستند، وجود گلدان های گل طبیعی می تواند به نشاط و شادابی اهالی خانه کمک قابل توجهی باشد.
اغلب گل ها و گیاهان برای رشد و سرسبزی خود به نور خورشید، هوای آزاد و امکاناتی نظیر این موارد نیازمند هستند و با در سایه قرار گرفتن، دوام چندانی ندارند و خشک می شوند.
با وجود همه محدودیت هایی که برخی از گل ها و گیاهان برای رشد دارند، برخی از نژاد های گل و گیاه نیز یافت می شوند که در شرایطی چون فراهم نبودن تابیدن نور خورشید به صورت مستقیم و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
از پیدا و پنهان ماجرای نماینده سراوان تا بررسی کارایی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت وگو با محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان

از پیدا و پنهان ماجرای نماینده سراوان تا بررسی کارایی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت وگو با محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، بیست و سومین قسمت از برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان میزبان محمدجواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس است.
جمالی نوبندگانی در این برنامه درباره موضوعات مختلفی همچون نتیجه جلسه با نماینده سراوان ، احکام توبیخی هیئت نظارت، شکایت نهادهای دولتی از نمایندگان و ماجرای روز استیضاح علی ربیعی صحبت کرد که مشروح این گفتگو را می توانید در زیر مشاهده کنید.
گفتنی است؛ برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان ، یک گفت وگوی رو در روست که قرار است به شفافیت فضای سیاسی کشور کمک کند و ابهامات موجود در ذهن مخاطبان در حوزه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
سه شنبه؛ دبیر جدید شورای انقلاب فرهنگی انتخاب می شود

سه شنبه؛ دبیر جدید شورای انقلاب فرهنگی انتخاب می شود به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، جلسه سه شنبه هفته جاری شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور رئیس، دبیر و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با دستور کار تغیر دبیر برگزار می شود.
سعید رضا عاملی گزینه پیشنهادی دبیری شورای عالی انقلاب فرهنگی است و اعضای شورا روز سه شنبه 11 دی ماه درباره دبیری وی رای می دهند.
محمدرضا مخبر دزفولی از سال 1384 تا کنون دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی است و پیش از وی محمدرضا هاشمی گلپایگانی، سید مصطفی میرسلیم و محمدعلی کی نژاد پیش از این دبیری شورا را بر عهده داشتند.
انتهای پیام/ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی: تا بازگشت کامل سرزمین اشغالی به مردم فلسطین به مقاومت ادامه می دهیم

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی: تا بازگشت کامل سرزمین اشغالی به مردم فلسطین به مقاومت ادامه می دهیم به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تلویزیون العالم، زیاد النخاله ، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مصاحبه با این شبکه خبری گفت: ما از اصول خود کوتاه نمی آییم و به مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تا بازگشت (کامل) فلسطین به مردم فلسطین ادامه می دهیم.
او افزود: هدف طرح سازش، حمایت از رژیم صهیونیستی است. همه طرح های سازش ناکام مانده زیرا کوچکترین هدف ملت فلسطین را محقق نساخته است.
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین درباره طرح ترامپ موسم به معامله قرن اظهار کرد: معامله ترامپ امروز عنوان جدیدی برای یک توطئه جدید و تحمیل نوعی تروریسم بر منطقه است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
حادثه به دانشگاه آزاد مهلت نداد

حادثه به دانشگاه آزاد مهلت نداد به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما درباره آخرین جزئیات پیرامون حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات بررسی های نهایی کمیته ویژه پیگیری گفت: در ابتدا لازم می دانم خدمت بازماندگان حادثه و خانواده برزگ دانشگاه آزاد تسلیت عرض کنم.
رئیس دانشگاه آزادبا بیان اینکه ححادثه ابعاد مختلفی داشت گفت: حدود 3 ساعت چهره به جهره با دانشجویان صحبت کردم و باید یاداوری کنم علاوه بر آنکه عذادار 10 نفر هستیم حادثه 25 مصدوم هم داشت و دانشگاه با تمام توان در خدمت آنها بود و حال 2 تن از آنها بد است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
پوری حسینی: سرخابی ها 290 میلیارد تومان بدهی دارند/ قیمت گذاری استقلال و پرسپولیس نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود

پوری حسینی: سرخابی ها 290 میلیارد تومان بدهی دارند/ قیمت گذاری استقلال و پرسپولیس نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، عبدالله علی اشرف پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در پایان نشست تخصصی ابعاد واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال ، اظهار کرد: نشست اتاق بازرگانی با حضور تعداد زیادی از پیشکسوتان، هواداران و کارشناسان برگزار شد و حاضران نظرات خود را مطرح کردند. آنهایی هم که درصدد خرید سهام دو باشگاه هستند در این اتاق حضور داشتند و افرادی هم که خریدار نبودند قرار شد در صورتی که تمایل داشتند، الگویی برای واگذاری باشگاه ارائه دهند. این جلسه اول بود که به خوبی برگزار شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
کار ناتمام فتنه گران سال 88 را داعش در سوریه تمام کرد +تصویر شهدا

کار ناتمام فتنه گران سال 88 را داعش در سوریه تمام کرد +تصویر شهدا به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، در جریان فتنه سال 88 تعداد زیادی از افرادی که در قالب گروه های بسیج و یا نیرو های دیگر برای حمایت از مردم عادی به مبارزه با فتنه گران پرداخته بودند، مجروح و دچار جراحت و جانبازی شدند.
جوانانی که برای محافظت از جان سایر افراد عادی و همچنین جهت جلوگیری از آسیب رساندن فتنه گران و آشوبگران خیابانی به اموال مردم، با فداکاری و از خودگذشتگی واقعی به میدان آمدند و مورد تعرض فتنه گران قرار گرفتند.
یکی از این افراد شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده است که در سال 88 با ضربات چاقوی فتنه گران مورد تعرض قرار گرفت و مجروح شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
برگزاری نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان و خرمشهر

برگزاری نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان و خرمشهر به گزارش از آبادان ،سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند در نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی برگزاری جلسات مداوم را در رسیدن به اهداف و درخواست های واحدهای صنفی و مردم بسیار موثر دانست و گفت : تلاش خواهیم کرد تا پایان سال 4نشست دیگر برگزار شود .
وی با اشاره به رونق کسب و کار در منطقه با حضور اتباع خارجه ادامه داد : با رایزنی های صورت گرفته بزودی ورود اتباع عراقی بدون روادید انجام خواهد شد ، و این وظیفه ی تعزیرات ، اتاق های اصناف و ادارت صنعت ، معدن و تجارت و دیگر سازمان های مربوطه دیگر را سنگین تر می کند . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
تصویب کلیات لایحه بودجه سال آتی در کمیسیون اقتصادی

تصویب کلیات لایحه بودجه سال آتی در کمیسیون اقتصادی به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خانه ملت محمدرضا پور ابراهیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نشست امروز کمیسیون با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر نفت و رئیس سازمان امور مالیاتی به منظور بررسی کلیات لایحه بودجه سال 98 برگزار شد که در این نشست موضوعات مربوط به بخش درآمدی و هزینه ای مورد بررسی قرار گرفته و سپس به تصویب اعضای کمیسیون رسید.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسات آینده اعضای کمیسیون جزئیات بودجه را بر اساس پیشنهادات نهایی کرده و گزارش جمع بندی آن ارائه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
بدترین سرمربیان سال 2018 فوتبال جهان معرفی شدند

بدترین سرمربیان سال 2018 فوتبال جهان معرفی شدند به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، کارشناسان ورزشی انگلیس بدترین سرمربیان 2018 فوتبال جهان را معرفی کردند که نتایج به دور از انتظار هواداران باشگاهی و ملی گرفتند و تحت عنوان بازندگان 2018 فوتبال جهان معرفی شدند.
براساس این گزارش :
1- یولن لوپتگی به دلیل سیاست اشتباه خود سرمربیگری تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی 2018 را از دست داد و در رئال مادرید نیز نتایج فاجعه باری را ثبت کرد، به گونه ای که در زمره 3 سرمربی بد تاریخ کهکشانی ها قرار گرفت.
2- خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد بدترین نتایج تاریخ منچستریونایتد را ثبت کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
از سر گیری سفر اتباع عراقی به منطقه آزاد اروند بدون روادید

از سر گیری سفر اتباع عراقی به منطقه آزاد اروند بدون روادید به گزارش از آبادان ،ولی اله حیاتی فرماندار ویژه خرمشهر با اشاره به توافق صورت گرفته با طرف عراقی برای از سر گیری سفر اتباع عراقی به منطقه آزاد اروند بدون روادید گفت: اتباع عراقی از هفته آینده می توانند بدون روادید به منطقه آزاد اروند سفر کنند.
وی افزود: در این راستا امروز یکشنبه نشست مشترکی با طرف عراقی در مرز شلمچه با عنوان تردد بدون روادید اتباع عراقی به منطقه آزاد اروند برگزار شد و رفع مشکلات مربوط به زیرساخت در مرز شلمچه مورد ارزیابی قرار گرفت.
فرماندار ویژه خرمشهر گفت: بنا شد در مرحله نخست یکهزار و 500 گردشگران عراقی از نیمه دی ماه بدون روادید به منطقه آزاد اروند سفر کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
علل بروز کولیک در نوزادان + راه های پیشگیری

علل بروز کولیک در نوزادان + راه های پیشگیری علی محتشمی متخصص اطفال در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: کولیک نوزادان بیماری است که اغلب به دلیل تغذیه نامناسب، آلرژی ها (حساسیت ها)، گوارش ضعیف و عادات غذایی نامناسب مادران شیرده ایجاد می شود؛ اگر نوزادی بیش از 3 ساعت در روز گریه می کند و این وضعیت بیش از سه روز در هفته ادامه دارد، ممکن است دچار کولیک یا قولنج نوزادان شده باشد.
توصیه های مهم به مادرانی که کودک مبتلا به کولیک دارند
وی تشریح کرد: به مادرانی که نوزاد مبتلا به کولیک دارند، توصیه می شود تا هنگام شیر دادن به نوزاد خود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
ایفای نقش متفاوت زنانه و مردانه در یک تئاتر توسط یک بازیگر!

ایفای نقش متفاوت زنانه و مردانه در یک تئاتر توسط یک بازیگر! شکوفه حیدریان بازیگر نقش شن ته و شوی تا در نمایش زن نیک ایالت سچوان در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص نقش خود در این نمایش گفت: متن نمایشنامه اقتباسی از متن برتولت برشت است و من به نمایشنامه های او علاقه دارم. روزی که عبدالرضا اکبری این کار را به من پیشنهاد کرد, حضور در این کار یکی از بزرگترین چالش ها برای من شد؛ زیرا باید نقش یک آقا را نیز همزمان بازی می کردم. بزرگترین دلیلی که باعث شد من نقش شن ته و شوی تا را که هیچ شباهتی به من ندارند همزمان بازی کنم، اعتماد آقای اکبری به من بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
چرا از نظر مشایی برای دیدن علم خدا باید علم انسان را ببینیم؟

چرا از نظر مشایی برای دیدن علم خدا باید علم انسان را ببینیم؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، همواره یکی از مهمترین مدعاهای حلقه انحرافی شکل گرفته در دولت های دهم این بوده که انحراف یک برچسب است که مخالفین سیاسی آقای احمدی نژاد برای از میدان به در کردن وی و متفرق کردن هوادارانش ساخته اند و اساساً انحرافی در افکار و عقاید این حلقه وجود نداشته و این حلقه بهترین منادیان و معتقدان اسلام ناب، مکتب امام خمینی (ره) و گفتمان انقلاب اسلامی بوده و هستند.
به تازگی کتابی به نام روایت انحراف توسط پژوهشگران اندیشکده ولاء و درباره عقاید و افکار حلقه موسوم به حلقه انحرافی تألیف شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
از داغ شدن ماجرای یک استفعا تا هشتک های نهم دی در داغ های مجازی + فیلم

از داغ شدن ماجرای یک استفعا تا هشتک های نهم دی در داغ های مجازی + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بسته داغ های مجازی این هفته به موضوعات مختلف و سوژه های متنوعی پرداخته است که آنها را در فیلم ذیل مشاهده می کنید.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
بیشتر بخوانید: از ماجرای پرحاشیه انتصاب داماد عزیز در سمت معاون وزیر تا رونمایی از بنز لاکچری در ایران + فیلم
انتهای پیام/
دانلود بسته خبری داغ های مجازی + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
صادرات 220 تن پنیر به آمریکا/قاچاق محصولات لبنی صحت ندارد

صادرات 220 تن پنیر به آمریکا/قاچاق محصولات لبنی صحت ندارد رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اینکه آیا امکان افزایش مجدد نرخ لبنیات در بازار وجود دارد، اظهار کرد: تا زمانیکه که شرایط مطابق با وضع فعلی در حال پیشروی باشد، قیمت های مصوب فعلی تغییری نخواهد داشت و بدیهی است که تغییرات مجدد در قیمت های رسمی ارز، تغییر نرخ ارز در بودجه 98، قوانین و مقررات گمرکی و افزایش خدمات دولتی همچون انرژی و حقوق کارگری اثر خود را بر قیمت تمام شده می گذارد و به ناچار مجددا قیمت ها باید تغییر یابد و در غیر این صورت دامداران و کارخانه های لبنی مکلفند نرخ های فعلی را رعایت کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
توسعه فناوری فضایی و خدمات فضاپایه در کشور، اولویت پژوهشگاه فضایی

توسعه فناوری فضایی و خدمات فضاپایه در کشور، اولویت پژوهشگاه فضایی به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسین صمیمی رئیس پژوهشگاه فضایی ایران در افتتاحیه چهارمین نشست تخصصی دستاوردهای علمی و فنی پژوهشگاه فضایی ایران، اظهار کرد: پژوهشگاه فضایی ایران با 12 دانشگاه برتر کشور به ارزش 52 میلیارد ریال (پنج میلیارد و دویست میلیون تومان) همکاری دارد.
وی افزود: دانشگاه های تهران، صنعتی شریف و امیرکبیر به ترتیب با 53، 52 و 42 طرح به ارزش 1.4 و 1.2 میلیارد تومان و 950 میلیون تومان بیشترین همکاری را با پژوهشگاه فضایی ایران دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
بیانیه باشگاه پرسپولیس در ارتباط با حکم محرومیت برانکو

بیانیه باشگاه پرسپولیس در ارتباط با حکم محرومیت برانکو به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، این باشگاه در پی صدور حکم محرومیت برای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و در ادامه احکام دیگری که مرتبط با بازی سپاهان صادر شده بود، بیانیه ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است؛ قبل از هر چیز، حق طبیعی خود می دانیم که حمایت باشگاه و خانواده بزرگ پرسپولیس، از آقای برانکو ایوانکوویچ را اعلام نماییم. همچنین این سوال را مطرح کنیم که به راستی چه اتفاقاتی روی می دهد تا یک مربی حرفه ای در این سطح با حسن اخلاق و منشی که در طول سال ها، همگان به آن اذعان داشته اند، در چنین شرایطی قرار بگیرد؟!! ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
یک آمریکایی 4 نفر از اعضای خانواده اش را به ضرب گلوله کشت

یک آمریکایی 4 نفر از اعضای خانواده اش را به ضرب گلوله کشت به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات آمریکایی اعلام کردند یکی از اهالی منطقه سنت لوئیس St. Louis شریک زندگی خود، دو فرزندش و مادر او را در خانه اشان بر اثر تیراندازی و به ضرب گلوله کشت.
مظنون سپس با ماموران به تبادل آتش پرداخت و از صحنه گریخت، ولی چند ساعت بعد در یک فروشگاه دستگیر شد.
دادستان ها 15 مورد اتهام از جمله قتل عمد، ضرب و جرح و تلاش برای سرقت علیه ریچارد دارن امری Richard Darren Emery از ایالت میسوری آمریکا وارد کردند.
مقامات می گویند مظنون 46 ساله هنگام فرار، وانت خود را رها و تلاش کرد خودروی یک زن را به سرقت ببرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
پست اینستاگرامی جدید کارلوس کی روش

پست اینستاگرامی جدید کارلوس کی روش به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ویدئوی جدیدی را درباره جام ملت های آسیا از طریق صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.
کارلوس کی روش در این ویدئو از حلقه اتحاد بازیکنان تیم ملی او می گوید.
فردا شروع یک سفر مهم است اما مهم تر از ثبت نتیجه که همیشه مهم است باید جنگندگی و روحیه تیمی تان را نشان بدهید. خواهش می کنم از فوتبالتان لذت ببرید.
سرمربی تیم ملی همچنین در این پست شعار این تیم برای جام ملت های آسیا یعنی 80 میلیون ایرانی، یک ضربان و یک قلب را منتشر کرده است.
انتهای پیام/
پست اینستاگرامی سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
چگونگی واریز بسته حمایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی + فیلم

چگونگی واریز بسته حمایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران ج