کشف محموله قاچاق در آب های گناوه

کشف محموله قاچاق در آب های گناوه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛سرهنگ، ولی الله رضایی نژاد روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: براساس گزارش رسیده شناوری از کشور های حوزه خلیج فارس به قصد تخلیه بار در آب های بندر گناوه در حال تردد بود که ماموران دریابانی گناوه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز آن را متوقف کردند.
وی بیان کرد: در بازرسی ازاین شناور اقلام قابل توجهی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، پارچه، لوازم و تجهیزات رایانه ای، کاغذ برچسب، برنج، دستگاه اندوسکوپی، لوازم و تجهیزات جانبی و موبایل کشف شد.
رضایی نژاد گفت: در این عملیات 6 نفر از قاچاقچیان شناسایی و دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 دقیقه پیش
بهره برداری از هزار و 747 طرح شبکه توزیع برق

بهره برداری از هزار و 747 طرح شبکه توزیع برق به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،محمد ذاکری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: هزار و 747 طرح شبکه توزیع برق در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی افزود:17 هزار و 820 مشترک جدید در استان تامین می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان هزینه اجرای این طرح ها را 77 میلیارد تومان اعلام کرد.
وی افزود: این طرح ها شامل شبکه 20 کیلوولت هوایی و زمینی، 122 کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی، 26 کیلومتر فشار ضعیف زمینی، 138 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 دقیقه پیش
ایجاد 15 رشته جدید در دانشگاه علمی کاربردی استان همدان

ایجاد 15 رشته جدید در دانشگاه علمی کاربردی استان همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ محمود تعجبی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان همدان گفت: این دانشگاه متناسب با نیاز روز دانشجویان به دنبال ایجاد رشته های کاربردی و عملیاتی است.
وی افزود : هم اکنون 4 هزارو 500 دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی در 120 رشته و 18 مرکز مشغول تحصیلند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان ادامه داد : ثبت نام در مقطع کاردانی تا پنجشنبه این هفته ادامه دارد و از فردا هم ثبت نام در مقطع کارشناسی آغاز می شود.
تعجبی مدارک علمی کاربردی را از نظر وزارت علوم معتبر دانست و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 42 دقیقه پیش
انتخاب خانه بوم گردی 10 روستا در آمل

انتخاب خانه بوم گردی 10 روستا در آمل به گزارشاز ساری ، علی فرشیدفر بخشدار دشت سر آمل گفت:منطقه بلیران در کنار روستای کمدره با دارا بودن جنگل ، رودخانه و تنوع گسترده زیست محیطی نقاط بکر و دست نخورده، فضای بسیار زیبایی را ایجاد کرده است.
وی افزود: این بخش دارای 38 روستا بوده که 30 روستای آن دارای دهیاری مصوب است و در آینده نزدیک با اختصاص یک مصوبه، بر تعداد دهیاری های بخش افزوده می شود.
شیدفر با اعلام استقبال بیش از حد گردشگران خارجی و داخلی از نقاط مختلف بخش دشت سر بیان کرد و گفت: در نخستین گام فعالیت خود، زمینه را برای ایجاد ارتباط با دانشگاه ها برای احیا و حفظ مناطق بومی و محلی مهیا کردیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 2 دقیقه پیش
تولید سالانه 3/6ملیون تن فولاد در کارخانه گندله سازی چادر ملو/ نوسانات ارزی افتتاح واحدهای احیای مجتمع صنعتی را به تاخیر انداخت

تولید سالانه 3/6ملیون تن فولاد در کارخانه گندله سازی چادر ملو/ نوسانات ارزی افتتاح واحدهای احیای مجتمع صنعتی را به تاخیر انداخت محمود مصری نژاد مدیر مجتمع صنعتی چادر ملو در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ گفت: ظرفیت کارخانه گندله سازی اردکان 3/6ملیون تن در سال است که در اواخر سال 97 به 4 ملیون تن افزایش میابد.
مصری نژاد با اشاره به تولید فولاد واحد های احیای الوند و غدیر افزود: در حال حاضر راه اندازی واحد احیای مجتمع صنعتی چادرملو هستیم که این مجتمع سالیانه قادر به تولید 1/55 ملیون تن فولاد است .
تامین برق استان از نیروگاه سیکل ترکیبی گندله سازی اردکان
مدیر مجتمع صنعتی چادر ملو گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 2 دقیقه پیش
سنجش بیش از 10 هزار نوآموز در خراسان جنوبی

سنجش بیش از 10 هزار نوآموز در خراسان جنوبی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛با اطمینان رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی گفت:در مرحله اول طرح سنجش نوآموزان استان که از اول تیر آغاز شده است تاکنون 10 هزار و 563 نوآموز سنجش شده اند.
وی با بیان اینکه از این تعداد 530 نفر برای پیش دبستانی و مابقی برای ورود به کلاس اول ابتدایی سنجش شده اند،افزود:از تعداد 10 هزار و 563 کودک سنجش شده، 799 نفر به دلیل مشکلات جسمی – حرکتی،بینایی سنجی و شنوایی برای ارزیابی تخصصی به پزشک ارجاع داده شده اند.
با اطمینان گفت:مرحله اول سنجش نوآموزان تا پایان شهریور ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 ساعت و 42 دقیقه پیش
پذیرش بیش از 214 هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان همدان

پذیرش بیش از 214 هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ محمد پورداوود، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان به پذیرش 214 هزار و 171 نفر اشاره کرد و افزود: بر این اساس 98 هزار و 923 نفر در قالب 27 هزار و 482 خانوار میهمان فرهنگی در مدارس اسکان پذیر و اقامتی آموزش و پرورش استان اقامت داشتند.
وی با اشاره به اینکه پذیرش خانواده های فرهنگی در پایگاه های اسکان فرهنگیان استان تا 15 شهریورماه ادامه دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه امسال 19 پایگاه در 19 منطقه آموزشی برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 2 دقیقه پیش
بهره برداری 7 طرح هفته دولت دربخش امامزاده عبدالله آمل

بهره برداری 7 طرح هفته دولت دربخش امامزاده عبدالله آمل به گزارشاز ساری ، یحیی عسگری پور بخشدار امامزاده عبدالله گفت:در هفته دولت 7 طرح عمرانی شامل برق رسانی، راهسازی، اجرای طرح هادی، احداث پل روستایی و افتتاح کارخانه شالیکوبی با اعتبار 61 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: همه طرح هایی که در بخش انجام گرفت، حمایت همه جانبه نماینده مردم آمل درمجلس و معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل و پیگیری مدیران دستگاه مجری بوده که است.
عسگری پور با اشاره به اینکه این بخش از دو قسمت جلگه ای و کوهستانی تشکیل می شود، گفت: تمامی روستا های جلگه ای این بخش دارای گاز هستند و برای گازرسانی روستا های کوهستانی این بخش نقشه برداری و مکان سنجی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 2 ساعت و 3 دقیقه پیش
برخورداری بیش از 5 هزار راننده از طرح بیمه تکمیلی

برخورداری بیش از 5 هزار راننده از طرح بیمه تکمیلی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت:5 هزار و 822 راننده حمل و نقل کالا به همراه همسران شان به صورت رایگان از طرح بیمه تکمیلی برخوردار شدند.
وی افزود:طرح گسترده بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل و نقل بار از اول مرداد اجرا شد.
شهامت گفت:رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده ای کالا می توانند با مراجعه به دفتر انجمن های صنفی رانندگان خراسان جنوبی و با داشتن کارت هوشمند و شماره شبای حساب بانکی خود و مشخصات شناسنامه ای همسر به مراکز صدور ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 2 ساعت و 3 دقیقه پیش
تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید

تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ; سرهنگ منوچهر مکی فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با اعلام این خبر گفت: در یک مراسم تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید تشییع و خاکسپاری در یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران بر اساس رسم و رسوم عشایری با اسلحه شکاری ساچمه زنی و دارای مجوز حمل ، تیراندازی انجام شدکه منجر به زخمی شدن 10 نفر به صورت سطحی شد.
وی افزود: با حضور به موقع ماموران، عامل تیراندازی پس از شناسایی دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی پرونده تحت بررسی بیشتر قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 12 دقیقه پیش
سنندج میزبان دوچرخه سواری کوهستان جوانان و بزرگسالان پسر و دختر کشور شد

سنندج میزبان دوچرخه سواری کوهستان جوانان و بزرگسالان پسر و دختر کشور شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، رقابت های دوچرخه سواری کوهستان جوانان و بزرگسالان پسر و دختر کشور به مدت سه روز در بخش کراس کانتری و دانهیل به میزبانی سنندج برگزار می شود.
این مسابقات با حضور دوچرخه سواران مدعی از سراسر کشور برگزار می شود و شرکت کنندگان رشته کراس کانتری جوانان و بزرگسالان عصر روز پنجم شهریورماه در سنندج پذیرش خواهند شد و صبح روز ششم شهریور در دامنه زیبای کوه آبیدر سنندج به رقابت خواهند پرداخت.
همچنین رکابزنان رشته دانهیل نیز عصر ششم شهریور پذیرش می شوند و صبح روز هفتم نیز در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان رقابت خود را آغاز خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 13 دقیقه پیش
تولید بیش از 2 هزار و 600 تن گوشت قرمز

تولید بیش از 2 هزار و 600 تن گوشت قرمز رضا علیپوری مدیرکل امور عشایر استان گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ گفت: عشایر استان گلستان از ابندای سال تاکنون 2 هزار و 675 تن گوشت قرمز از دام های سبک و سنگین خود تولید کردند.
وی ادامه داد: مردمان عشایر از 763 هزار راس دام سبک و سنگین نگهداری می کنند که 25 درصد دام استان را تشکیل می دهد.
رضا علیپوری افزود: از این تعداد دام سبک و سنگین، شیر، کشک و پشم نیز تولید می شود.
وی گفت: سال گذشته، عشایر استان گلستان 6 هزار و 125 تن گوشت قرمز تولید کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 23 دقیقه پیش
جذب صد در صدی نو آموزان در مراکز پیش دبستانی

جذب صد در صدی نو آموزان در مراکز پیش دبستانی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، سیروس حسین پور، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز گفت: در راستای تحقق اهداف برنامه ی توسعه ی آموزش و پرورش خوزستان و تاکید مدیر کل محترم مبنی بر جذب و آموزش نوآموزان پیش دبستانی به منظور زمینه سازی موفقیت تحصیلی آنان در دوره های بعدی تحصیلی،اولویت مهم و هدف گذاری ما در پیش دبسانی جذب صد در صدی نو آموزان است.
وی افزود: دوره پیش دبستانی فرصت بسیار خوبی است تا نو آموزان مفاهیم اساسی و کلیدی و مهارت های لازم را برای ورود به دوره ی دبستان فرا گیرند و از هر نظر آمادگی داشته باشند تا در در کلاس درس حاضر شوند و به خوبی با آموزگار ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 2 ساعت و 42 دقیقه پیش
تامین 300 کیلووات ساعت برق مورد نیاز شهرداری اصفهان با استفاده از انرژی خورشیدی

تامین 300 کیلووات ساعت برق مورد نیاز شهرداری اصفهان با استفاده از انرژی خورشیدی امیرحسین ملک پور در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، اظهارکرد: امروزه مشکلات مربوط به کاهش منابع انرژی در تمام نقاط دنیا وجود دارد، اما کشورهای پیشرفته سعی بر آن دارند تا کمتر از سوخت های فسیلی استفاده کرده و بیشتر به سمت استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و نو حرکت کنند، ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر گام های خوبی برداشته است.
وی افزود: وجود سالانه بیش از 300 روز آفتابی، مناطق بادخیز، دامداری های زیاد و سیستم مکانیزه جمع آوری پسماندها، اصفهان را مستعد گسترش انواع انرژی های تجدید پذیر کرده است . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 42 دقیقه پیش
راه اندازی آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در اندیمشک

راه اندازی آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در اندیمشک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، سعید رحیمی، رئیس پلیس راهور اندیمشک با بیان اینکه در سال های گذشته تصادف با موتورسیکلت به دلیل نا آشنایی راکبان با قوانین رانندگی و نداشتن گواهینامه موجب بروز مشکلاتی شده بود، بیان داشت: به منظور کاهش حوادث رانندگی با این وسیله نقلیه، آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در این شهرستان راه اندازی شد.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از شهروندان اندیمشک برای دریافت گواهینامه موتورسیکلت مجبور به استفاده از امکانات و ظرفیت های سایر شهرستان ها بودند، اذعان کرد: این موضوع هزینه های مضاعفی را بر آن ها تحمیل می کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 3 ساعت و 2 دقیقه پیش
علت سایش دندان های اجدادی کشف شد+ تصاویر

علت سایش دندان های اجدادی کشف شد+ تصاویر به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سایش دندانی یکی از متداول ترین مشکلات دندان در جهان امروز است.براساس گزارش ساینس آلرت ، امروزه نوشیدنی ها، آب میوه و دیگر اسید های غذا به عنوان عامل های تخریب کننده دندان به شمار می روند، اما نوع مسواک زدن دندان ها نیز می تواند نقشی در این سایش داشته باشد.
تحیقیقات نشان می دهد که انسان ها به مدت میلیون ها سال به سایش دندانی مبتلا بودند.محققان سایش دندانی قابل توجهی را در دندان جلویی 2.5 میلیون ساله یکی از اجداد منقرض شده ما کشف کردند.
با وجود اینکه رژیم غذایی ما با اجدادمان بسیار متفاوت است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
می توان دعای عرفه را به زبان فارسی خواند؟

می توان دعای عرفه را به زبان فارسی خواند؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حجت الاسلام روح الله بیدرام، محقق و پژوهشگر دینی، به معارف عمیق و غنی دعای عرفه اشاره و گفت: اگر تأملی در فرازهای این دعا داشته باشیم این فرازها می تواند خلاء وجودی خداجویی ما را پر کند.
وی با اشاره به اینکه انسان ها فطرتاً خداجو و طالب ارتباط با خالق خودشان هستند، گفت: افرادی که به زبان عربی آشنا هستند وقتی این دعا را می خوانند با کلمه به کلمه این دعا با خدای خودشان ارتباط برقرار می کنند و ارتباطشان به خدا وصل می شود.
این پژوهشگر دینی به افرادی که می خواهند دعای روز عرفه را بخوانند توصیه کرد برای اینکه بهتر بتوانند از این دعا استفاده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
سناریوی تکراری اسیدپاشی این بار به کارگردانی یک پیرمرد در آمل/مجرم متواری است

سناریوی تکراری اسیدپاشی این بار به کارگردانی یک پیرمرد در آمل/مجرم متواری است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عقربه ها ساعت 24 روز 25 مرداد را نشان می داد که صدای فریادهای یک خانواده سکوت کوچه رحیمی آمل را شکست.
حمیدرضا همراه همسر و دو پسرش قربانی جنایت اسید ی پیرمرد همسایه شده بودند. ماموران پلیس پس از این حادثه در محل حاضر شدند اما عامل اسیدپاشی از محل گریخته بود.
باجناق حمیدرضا درباره جزئیات این حادثه بیان کرد: حمید رضا و خانواده اش قصد سفر داشتند و آن شب حمیدرضا همراه خانواده اش برای خداحافظی به خانه پدرزنم آمده بودند، ما نیز در آنجا بودیم، پس از مهمانی حمیدرضا همراه خانواده اش راهی خانه خودشان شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
آغاز ثبت نام دوره مهندسی فناوری و کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی

آغاز ثبت نام دوره مهندسی فناوری و کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده ثبت نام برای شرکت در دوره های مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه 97 از امروز دوشنبه 29 مرداد ماه آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه چهارم شهریور ماه 97 ادامه دارد.
وی ادامه داد: گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی بر اساس معدل کل دوره کاردانی انجام می شود و سهمیه پذیرش بر اساس ضوابط و مصوبات دانشگاه علمی کاربردی قابل اجرا است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
تصمیم عجیب شفر برای پُست سرپرستی استقلال/پای یک خارجی در میان است

تصمیم عجیب شفر برای پُست سرپرستی استقلال/پای یک خارجی در میان است به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، با توجه به آغاز فصل هجدهم رقابت های لیگ برتر و حضور فتحی در راس باشگاه استقلال در نهایت نصراله عبداللهی از سمت سرپرستی تیم فوتبال استقلال کنار رفت تا اصغر حاجیلو جایگزین او شود .
با حضور حاجیلو به عنوان سرپرست در جمع آبی پوشان بحث نبود تسلط کامل به زبان انگلیسی او به گوش رسیدکه در همین راستا شنیده می شود شفر خواهان مربی و یا سرپرست جدید شده که به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشد .
البته با پیگیری های صورت گرفته به نظر می رسد شفر قصد دارد همچون مربیانی که خودش به کادر فنی استقلال اضافه کرده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
مدافع السد دیدار با استقلال ایران را از دست داد

مدافع السد دیدار با استقلال ایران را از دست داد به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم فوتبال السد در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ ستارگان قطر در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف الغرافه و یاران طارمی رفت و در پایان به تساوی یک بر یک رسید.
شیرهای قطری ( لقب تیم السد ) که از 2 بازی گذشته، 6 امتیاز کسب کرده بودند، مقابل یاران مهاجم ایرانی به تساوی رسیدند تا 2 امتیاز حساس را از دست دهند. البته السد به جزء 2 امتیاز، ابراهیم ماجد، مدافع 28 ساله خود را هم به دلیل مصدومیت از دست داد تا شوک بزرگی در آستانه دیدار با استقلال ایران به این تیم وارد شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
گزارش وزیر دفاع از اقدامات دفاعی کشور به وکلای ملت/ رئیس جمهور بعد از دیدار با رهبر انقلاب به مجلس می آید

گزارش وزیر دفاع از اقدامات دفاعی کشور به وکلای ملت/ رئیس جمهور بعد از دیدار با رهبر انقلاب به مجلس می آید سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: آمریکایی ها به خوبی به این موضوع پی برده اند که اقدامات نظامی ما پیش گیرانه خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز (دوشنبه 29 مرداد) در جمع خبرنگاران درباره زمان حضور رئیس جمهور در مجلس برای پاسخ به سوالات نمایندگان، گفت: سوال از رئیس جمهور بعد از دیدار هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب انجام می شود.
وی همچنین درباره جزئیات نشست غیرعلنی مجلس با امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 53 دقیقه پیش
کارشناس عراقی: آمریکا در صدد افزایش پایگاه های خود در عراق است

کارشناس عراقی: آمریکا در صدد افزایش پایگاه های خود در عراق است به گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، صفاءالاعسم، کارشناس مسائل امنیتی عراقی در گفتگو با خبرگزاری معلومه اعلام کرد: تعداد پایگاه های نظامی نیرو های آمریکایی در استان های غربی و شمالی عراق به 9 پایگاه می رسد که برای آموزش و آماده سازی نیرو های آمریکایی که در ائتلاف بین المللی فعالیت می کنند، مورد استفاده قرار می گیرند.
وی گفت: آمریکا به دنبال افزایش دادن تعداد پایگاه های نظامی خود در عراق و تاسیس 3 پایگاه جدید در دوره آینده با هدف تسلط امنیتی و سیاسی بر حکومت است.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 53 دقیقه پیش
افتتاح چندین پروژه بزرگ کشور در هفته دولت/سفر اعضای کابینه به مناطق محروم

افتتاح چندین پروژه بزرگ کشور در هفته دولت/سفر اعضای کابینه به مناطق محروم محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در پاسخ به این سوال که در آستانه هفته دولت چه خبر خوبی برای مردم دارید, اظهار کرد: چندین پروژه بزرگ کشور در هفته دولت افتتاح می شود و به نظرم افتتاح این پروژه ها مهمترین هدیه ای است که می توان به مردم داد.
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: بر خلاف سال های گذشته تصمیم گرفتیم اعضای کابینه به مناطق محروم و شهرستان ها بروند و با مردم صحبت کنند.
وی با اشاره به کمپین فرزندت کجاست, نیز اظهار کرد: فکر می کنم اگر وارد چنین فضا هایی بشویم این فضا ها تمامی ندارد و هر روز ممکن است چیزی شبیه این کمپین مطرح شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 53 دقیقه پیش
تمدید ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

تمدید ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حمیدرضا ملکی مسئول روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره های مهندسی و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی(ناپیوسته) دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 97 ، می توانند از امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پذیرش، از رشته های تحصیلی دایر در مراکز آموزشی علمی کاربردی تابعه اطلاع حاصل کنند.
ملکی با اشاره به اینکه ثبت نام متقاضیان پذیرش بدون آزمون دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی این دانشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 4 ساعت و 2 دقیقه پیش
تلاش برای ماندگاری مجاوران در منطقه ثامن مشهد

تلاش برای ماندگاری مجاوران در منطقه ثامن مشهد سید فرهاد حجازی معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه ثامن در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد گفت: با روی کار آمدن پنجمین دوره شورای شهر مشهد، تأکید ها بر این است که مردم در منطقه ثامن به عنوان ساکن بمانند و سکونت احیا شود.
وی ادامه داد: اگر قرار باشد مثل 20 سال قبل شیب مهاجرت به سمت خروج از این منطقه باشد این منطقه جمعیتش را از دست می دهد، همه این ها درحالی است که مردم سرمایه های اجتماعی این منطقه در حال بهسازی و بازسازی محسوب می شوند و اگر در بافت حضور نداشته باشند از منطقه ثامن یک خوابگاه بیشتر باقی نخواهد ماند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 2 دقیقه پیش
کشف انبار احتکار کالا به ارزش 135 میلیارد ریال در اسفراین

کشف انبار احتکار کالا به ارزش 135 میلیارد ریال در اسفراین به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛، سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری غیر قانونی تعداد قابل توجهی اقلام مصرفی در یک انبار غیر مجاز در شهرستان اسفراین نموده بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران به همراه کارشناسان مربوطه با هماهنگی مقام قضائی ، به مکان مورد نظر اعزام شدند، افزود: ماموران در بازرسی از این انبار تعداد 970 عدد لنت خودرو، 2 هزار و 520 کیلو گرم برنج پاکستانی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 13 دقیقه پیش
دولت به مقامات سیاسی طالبان پاسپورت توزیع می کند/ نشست کشورهای مختلف با طالبان با دولت افغانستان هماهنگ می شود

دولت به مقامات سیاسی طالبان پاسپورت توزیع می کند/ نشست کشورهای مختلف با طالبان با دولت افغانستان هماهنگ می شود سخنگوی شورای عالی صلح افغانستان ضمن دعوت طالبان به مذاکرات بین الافغانی اعلام کرد که سفر مقامات سیاسی طالبان به کشورهای مختلف با پاسپورت افغانستان انجام می شود.
سید احسان طاهری، سخنگوی شورای عالی صلح افغانستان در گفتگو با خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان گفت: دولت افغانستان به منظور پیشبرد مذاکرات صلح با طالبان، میان اعضای دفتر سیاسی این گروه در قطر پاسپورت توزیع کرده است.
وی درباره سفرهای متعدد نمایندگان طالبان به کشورهای مختلف از جمله ازبکستان و اندونزیا اظهار داشت: سفر نمایندگان طالبان به کشورهای مختلف از سوی کشور میزبان با دولت افغانستان هماهنگ شده و هدف از این ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 4 ساعت و 52 دقیقه پیش
آمار تکان دهنده خودکشی در میان کهنه سربازان و نظامیان انگلیسی

آمار تکان دهنده خودکشی در میان کهنه سربازان و نظامیان انگلیسی به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ خودکشی در میان سربازان انگیسی تبدیل به پدیده رایجی شده است، طوری که بر اساس گزارش ها آمار سربازان انگلیسی که خودکشی کرده اند از آمار تلفات ارتش انگلیس در جنگ افغانستان بالا زده است. فشار های عصبی، مشکلات روحی و روانی ناشی از دوری از خانواده و از دست دادن همقطاران برخی از علل این خودکشی ها عنوان شده است. خانواده های کهنه سربازانی که دست به خودکشی می زنند می گویند دولت از آن ها به اندازه کافی حمایت نکرده و همین موضوع علت اصلی خودکشی سربازان است.
روزنامه انگلیسی دیلی استار نیز در گزارشی به قلم فیلیسیتی کراس در پایگاه اینترنتی خود نوشته ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 4 ساعت و 52 دقیقه پیش
نسخه پیچی برای درمان درد های مزمن آموزش و پرورش/ خصوصی سازی؛ مسیر حیات یا ممات نظام آموزشی؟

نسخه پیچی برای درمان درد های مزمن آموزش و پرورش/ خصوصی سازی؛ مسیر حیات یا ممات نظام آموزشی؟ به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ خصوصی سازی مدارس موضوعی که همواره موافقان و مخالفان خودش را دارد و برخی آن را مغایر اصل 30 قانون اساسی و برخی آن را راه نجات نظام آموزشی می دانند.
موضوعی که علی رغم سابقه چندین هنوز به نتیجه نرسیده است و صف منتقدان آن شلوغ به نظر می رسد هرچند در کنار این منتقدان آموزش و پرورشی ها که مجری اصلی این طرح ها محسوب می شوند کمک بخش خصوصی را موثر می دانند و بنا بر برنامه ششم توسعه هک باید سهم مدارس غیردولتی افزایش یابد و بارها آقای وزیر و معاونانش به این موضوع اشاره داشتند و آن را راه برون رفت از مشکلات فعلی آموزش و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 4 ساعت و 52 دقیقه پیش
طرح هایی که در نمایشگاه نوشت افزار اسلامی - ایرانی عرضه شده اند/ اجرای دوباره پویش صدبرگ

طرح هایی که در نمایشگاه نوشت افزار اسلامی - ایرانی عرضه شده اند/ اجرای دوباره پویش صدبرگ به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ششمین نمایشگاه نوشت افزار اسلامی ایرانی از 22 مرداد آغاز شده و تا دوم شهریور ماه سال جاری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپاست.
هم اکنون حداقل 100 تولید کننده در زمینه نوشت افزارهای ایرانی اسلامی فعالیت می کنند. این تعداد تولید کننده توانستند سی درصد بازار داخلی را در زمینه نوشت افزار به دست بیاورند. طرح های مختلفی روی نوشت افزار های ایرانی اسلامی نقش بسته است. برخی از تولیدکنندگان نوشت افزار هایی را با طرح فیلشاه و کاراکترهای انیمیشن های ایرانی تولید کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 ساعت و 52 دقیقه پیش
ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین-کرج و کرج-تهران/ مه گرفتگی و بارش باران در محورهای استان های شمالی

ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین-کرج و کرج-تهران/ مه گرفتگی و بارش باران در محورهای استان های شمالی سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه های قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و کرج-تهران حدفاصل شهرک خاتم تا گرمدره سنگین است.
وی درخصوص آخرین وضعیت جوی جاده های کشور گفت: در برخی از محورهای استان های گیلان ،گلستان اردبیل و مازندران مه گرفتگی و بارش پراکنده باران را شاهد هستیم.
وی افزود: محور شریانی ایلام - اسلام آباد غرب ( مسیر جایگزین: قدیم ایلام-قلاجه) مسدود است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 52 دقیقه پیش
فاجعه بارترین زلزله های جهان در کدام کشور ها رخ داده است؟

فاجعه بارترین زلزله های جهان در کدام کشور ها رخ داده است؟ به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه سان، زلزله ها از جمله حوادث طبیعی در جهان هستند که می توانند تلفات جانی و مالی جبران ناپذیری در یک کشور ایجاد کنند. اما کدام کشورها بیشترین تعداد زمین لرزه را تجربه کرده اند و قدرتمندترین زلزله جهان در کدام کشور رخ داده است؟
به نوشته روزنامه سان، ژاپن بیشترین تعداد زلزله را در جهان ثبت کرده است؛ زیرا در منطقه ای زلزله خیز واقع شده است؛ اما تحقیقات سازمان زمین شناسی آمریکا نشان می دهد که پاسخ به این پرسش ها آنقدرها هم ساده به نظر نمی رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
کیفیت هوای مشهد 29 مرداد در شرایط سالم

کیفیت هوای مشهد 29 مرداد در شرایط سالم به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ مقایسه غلظت آلاینده ها حاکی از آن است که بر غلظت تمامی آلاینده ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است.
بر اساس آخرین اطلاعات واصله از ایستگاه های سطح شهر کیفیت هوا در ایستگاه های امامیه و خاقانی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و سایر ایستگاه های سطح شهر در شرایط مجاز می باشد.
بیشترین بار آلودگی از ایستگاه واقع در امامیه با عدد شاخص 145 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس به ثبت رسیده است.
انتهای پیام// ف. م
افزایش غلظت آلاینده ها در مشهد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 2 دقیقه پیش
امروز؛ اعلام اسامی قبول شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه های خاص

امروز؛ اعلام اسامی قبول شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه های خاص حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار کرد: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال 1397 شامل: دانشگاههای شهید مطهری، شاهد، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، علوم پزشکی بقیه الله (عج)، دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) مشهد و کلیه کدرشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس های آموزشی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
جهانگیری قهر نبود/فساد یقه سفیدها مختص به کشور ما نیست/اتهام احمد عراقچی هنوز مشخص نشده است

جهانگیری قهر نبود/فساد یقه سفیدها مختص به کشور ما نیست/اتهام احمد عراقچی هنوز مشخص نشده است به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، ششمین قسمت از برنامه گفت وگو محور 10:10 دقیقه با حضور کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با بررسی موضوعات فساد های یقه سفید ها, بازداشت احمد عراقچی, حقوق های نجومی, دسترسی آزاد به اطلاعات, جعل چک های دولتی, امضا های طلایی و نحوه عملکرد این ستاد امشب (یکشنبه 28 مرداد ماه)در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شد.
گفتنی است برنامه 10:10 دقیقه یک گفت وگوی رو در روست که قرار است به شفافیت فضای سیاسی کشور کمک کند و ابهامات موجود در ذهن مخاطبان در حوزه های مختلف را با حضور یک میهمان شاخص مرتبط با آن حوزه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 42 دقیقه پیش
واقعه غدیر در تاریخ نظیر ندارد/ برای نشر نهج البلاغه باید تلاش کرد

واقعه غدیر در تاریخ نظیر ندارد/ برای نشر نهج البلاغه باید تلاش کرد آیت الله مکارم شیرازی گفت:این واقعه در تاریخ جهان اسلام بسیار مؤثر بوده ولی مسائل سیاسی پس از غدیر اجازه بروز این واقعه را نداد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ؛ آیت الله ناصر مکارم شیرازی روزگذشته در دیدار اعضای ستاد مردمی بازسازی واقعه غدیر و ستاد بین المللی بازسازی واقعه غدیر با بیان اینکه غدیر واقعه ای است که در تاریخ نظیر ندارد گفت: این واقعه در تاریخ جهان اسلام بسیار مؤثر بوده ولی مسائل سیاسی پس از غدیر اجازه بروز این واقعه را نداد.
وی یادآورشد: این مسائل سبب شد برخی این واقعه را فراموش کنند ولی گروهی از علما برای جلوگیری از این امر کتاب هایی تألیف کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 5 ساعت و 43 دقیقه پیش
شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد افزایش یافت

شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد افزایش یافت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ علی پاکدل فرمانده انتظامی بجنورد اظهار کرد: شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد به 84 نفر رسیده است.
پاکدل اضافه کرد: از این تعداد 28 نفر در بیمارستان ها بستری و تعداد 46 نفر نیز از بیمارستان مرخص شدند.
بیشتر بخوانید: مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد/ علت در دست بررسی است
وی بیان کرد: علت این مسمومیت هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است.
انتهای پیام/ب ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 53 دقیقه پیش
وام 50 میلیونی به کدام دانش آموزان تعلق می گیرد؟

وام 50 میلیونی به کدام دانش آموزان تعلق می گیرد؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره روند ارائه وام کارآفرینی به دانش آموزان و فارغ التحصیلان هنرستان ها، اظهار کرد: برای اولین بار بخش دانش آموزی به اساسنامه صندوق کارآفرینی امید که در فروردین ماه سال جاری در هیئت وزیران به تصویب رسید اضافه شد.
وی افزود: این مصوبه یکی از اقدامات در راستای حمایت از فارغ التحصیلان هنرستان ها ست. قبلا در اساسنامه صندوق، بخش تسهیلات دانش آموزی وجود نداشت، اما اکنون با اضافه شدن این بند به اساسنامه و تمهید مقررات لازم، شرایطی بوجود آمده است که منجر به حمایت از کسب و کار دانش آموزی شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 6 ساعت و 12 دقیقه پیش
نگاهی به عملکرد بی بی سی فارسی هنگام اغتشاشات در ایران/شبکه خبری یا ترمینال رسانه ای آشوبگران؟

نگاهی به عملکرد بی بی سی فارسی هنگام اغتشاشات در ایران/شبکه خبری یا ترمینال رسانه ای آشوبگران؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ از ابتدای تأسیس تلویزیون بی بی سی فارسی در ماه های پیش از انتخابات ریاست جمهوری 1388 تا به امروز، شبکه دولتی انگلیس همواره به عنوان بازوی رسانه ای هدایت آشوبگران در داخل کشور فعالیت کرده است.
پس از اعلام نتایج انتخابات 88، بی بی سی فارسی به عنوان تریبون آشوبگران وارد عمل شد و با توجه به فیلتر توئیتر که به عنوان بستری برای هماهنگی سرکرده های اغتشاشات در ایران فعالیت می کرد، عملاً این بی بی سی فارسی بود که در نقش سازماندهی آشوبگران وارد صحنه شد.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 12 دقیقه پیش
چقدر در جذب گردشگران شیعه اروپایی موفق بوده ایم؟

چقدر در جذب گردشگران شیعه اروپایی موفق بوده ایم؟ به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نوعی از گردشگری که با توجه به میزان بازدید انفرادی و گروهی مردم از مناطق زیارتی با هدف تبلیغ مذهبی یا گذراندن اوقات فراغت تعریف شده، با عنوان گردشگری مذهبی شناخته می شود که با فرهنگ دینی گره خورده است.
کشور ما جاذبه های گردشگری چشمگیری دارد که از میان آن ها می توان به مشهد، پیرنارکی یزد، آرامگاه استر و مردخای، مسجد جمکران و شهر قم و آرامگاه شاهچراغ در شیراز اشاره کرد؛ بنابراین میزان جذب گردشگر مذهبی برای کشور ما از اهمیت بسزایی برخوردار است البته همواره شاهد بازدید گسترده شیعیان کشور های منطقه خاور میانه از جاذبه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 12 دقیقه پیش
رئال مادرید 2 - ختافه 0/ 2 گل برای فراموشی شکست در سوپرجام اروپا

رئال مادرید 2 - ختافه 0/ 2 گل برای فراموشی شکست در سوپرجام اروپا به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،تیم فوتبال رئال مادرید در نخستین دیدار خود در فصل جدید رقابتهای لالیگای اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان ختافه بود که موفق شد با دو گل این تیم را شکست دهد.
دنی کارواخال دقیقه 20 و گرت بیل دقیقه 51 گلهای شاگردان لوپتگی را در این دیدار به ثمر رساندند.
با این پیروزی رئال که پس از شکست در دیدار سوپرجام اروپا مقابل اتلتیکو مادرید تحت فشار هوادارانش قرار گرفته بود، مانند بارسلونا دیگر مدعی قهرمانی سه امتیازی شد.اتلتیکو مادرید دیگر مدعی قهرمانی نیز امشب از ساعت 22 و 30 دقیقه مهمان والنسیا خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 12 دقیقه پیش
حمایت جان بولتون از سپردن جنگ افغانستان به بلک واتر

حمایت جان بولتون از سپردن جنگ افغانستان به بلک واتر به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جان بولتون ، مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت به پیشنهاد اریک پرینس، بنیانگذار شرکت امنیتی خصوصی بلک واتر مبنی بر گرفتن مسئولیت جنگ هفده ساله افغانستان از وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) و دادن آن به مزدوران خصوصی علاقمند شده است.
اظهارات بولتون در این رابطه پس از آن بیان شد که بر اساس گزارش ها ترامپ اجازه احتمال بکارگیری نیروهای مزدور شرکت های خصوصی به منظور بر عهده گرفتن مسئولیت جنگ افغانستان را بجای استفاده از مستشاران پنتاگون داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 6 ساعت و 12 دقیقه پیش
خرید داروی بی واسطه و ارزان را در استارت آپ ها تجربه کنید

خرید داروی بی واسطه و ارزان را در استارت آپ ها تجربه کنید به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اختراعات مخترعان در شرکت های دانش بنیان همچنین طرح های مبتنی بر دانش است که سبب رشد و پیشرفت کشور می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت ها و طرح های استارت اپی بپردازد.
دارو یکی از مهمترین نیازهای مردم است زیرا مستقیما با سلامت و جان آنان ارتباط دارد و به همین دلیل سامانه ای باید باشد تا آن ها بتواند داروها را مستقیما به دست مردم و داروخانه ها برساند.
سامانه ای برای خرید و فروش داروها ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 ساعت و 43 دقیقه پیش
تیم ملی فوتبال امید ایران- میانمار/ تلاش شاگردان کرانچار برای صدرنشین نشدن در گروه

تیم ملی فوتبال امید ایران- میانمار/ تلاش شاگردان کرانچار برای صدرنشین نشدن در گروه به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی فوتبال امید ایران در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت های فوتبال بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به مصاف میانمار می رود.
شاگردان زلاتکو کرانچار در 2 بازی قبلی خود در این رقابت ها ابتدا برابر عربستان به تساوی بدون گل رسیدند و در ادامه با ارائه یک نمایش برتر موفق شدند کره شمالی 10 نفره را با 3 گل از سد راه بردارند تا پایان دور دوم با چهار امتیاز و دریافت کارت زرد بیشتر نسبت به سعودی ها در رتبه دوم گروه قرار بگیرند.
اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 را لحظه به لحظه در اینجا ( بازی های آسیایی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 43 دقیقه پیش
نقشه عجیب زن شیاد برای بدست آوردن پول از رانندگان +فیلم

نقشه عجیب زن شیاد برای بدست آوردن پول از رانندگان +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ دوربین مدار بسته دست زن جوانی را که قصد داشت وانمود کند با یک ون تصادف کرده است رو کرد. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود ابتدا این زن جوان تلاش می کند تا پسر خردسالش را به مقابل یک خودروی ون هل بدهد که پس از عکس العمل به موقع راننده ون در توقف خودرو ناکام می ماند.
در ادامه او که در اجرای نقشه نخست خود با شکست مواجه شده بود خود را در مقابل خودروی ون می اندازد و با دست و پا زدن وانمود می کند که خودروی ون با او برخورد کرده است.
بیشتر بخوانید : لحظه بلعیده شدن پای دختر خردسال توسط پله برقی +فیلم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 43 دقیقه پیش
تقابل با هاجسون دومین ایستگاه لیورپول/آغاز فصل دشوار شاگردان سیمئونه در مستایا

تقابل با هاجسون دومین ایستگاه لیورپول/آغاز فصل دشوار شاگردان سیمئونه در مستایا به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، رقابتهای فوتبال باشگاهی در اروپا، روز دوشنبه نیز پیگیری می شود که مهمترین این دیدارها را بررسی می کنیم.
لیگ برتر انگلیس
کریستال پالاس - لیورپول (ساعت 23 و 30 دقیقه)
آخرین دیدار هفته دوم لیگ جزیره در سلهرست پارک و بین تیم های کریستال پالاس و لیورپول برگزار می شود. لک لک ها که در فصل نقل و انتقالات سعی کردند نقاط ضعف خود را بر طرف کنند و چندین بازیکن شاخص از جمله آلیسون ، فابینهو ، کیتا و شکیری را به تیم خود اضافه کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 43 دقیقه پیش
ماجرای پرونده احمد عراقچی چه بود؟ +فیلم

ماجرای پرونده احمد عراقچی چه بود؟ +فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ششمین میهمان برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان است.
پالیزدار در بخشی از این برنامه در پاسخ به حواشی بازداشت احمد عراقچی معاون پیشین ارزی بانک مرکزی ، توضیحاتی داد که در ویدئو زیر می توانید مشاهده کنید.
بیشتر بخوانید : فیلم کامل گفتگوی 10:10 دقیقه با دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
ماجرای بازداشت معاون ارزی بانک مرکزی از زبان کاظم پالیزدار + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 43 دقیقه پیش
پیش بینی حضور بیش از 2 هزار نفر در مراسم روز عرفه

پیش بینی حضور بیش از 2 هزار نفر در مراسم روز عرفه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه تاتار فرماندار قصرشیرین گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 2 هزار نفر برای مراسم روز عرفه در مرز خسروی حضور داشته باشند.
وی گفت : برنامه ریزی لازم برای برگزاری این مراسم صورت گرفته است.
وی افزود: سال گذشته حدود 2 هزار نفر در این مراسم حضور داشتندو پیش بینی می شود امسال بیشتر از سال گذشته از این مراسم استقبال شود.
فرماندار قصرشیرین با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری مراسم روز عرفه در این شهرستان تصریح کرد: برای مکان برگزاری این مراسم جانمایی صورت گرفته و ادارات مربوطه هم برای برگزاری هرچه بهتر آن هماهنگی لازم را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 2 دقیقه پیش
هورالعظیم، رزمگاه آتش و آب

هورالعظیم، رزمگاه آتش و آب به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، هورالعظیم یکی از بزرگ ترین تالاب های ایران محسوب می شود.
این تالاب در مرز ایران و عراق واقع شده، حدود یک سوم این تالاب در ایران و دو سوم آن در کشور عراق قرار دارد و از دیدگاه منابع جانوری و گیاهی بسیار غنی بوده که هم اینک این منابع با نابودی روبرو است.
آب تالاب هورالعظیم از آب های اضافه رود کرخه، دویرچ و بخشی از آب های اضافه اروندرود تامین می شود و ژرفای این تالاب کم است، ولی تدریجاً در وسط آن به چند متر می رسد، سراسر هورالعظیم با نی پوشیده شده است و مساحت مشخص شده توسط اداره کل محیط زیست خوزستان به عنوان تالاب حدود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 3 دقیقه پیش
تصویب چهار طرح اشتغالزا در جوانرود

تصویب چهار طرح اشتغالزا در جوانرود به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه یوسفی فرماندار جوانرود گفت : چهار طرح اشتغالزا با سه میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار در جوانرود به تصویب رسید.
وی گفت: این طرحها که در زمینه صنایع دستی و قالی بافی است زمینه اشتغال هشت نفر را فراهم می کنند.
رستگار یوسفی ، با بیان اینکه تاکنون 21 درصد تسهیلات اشتغال روستایی در جوانرود پرداخت شده است ، اظهار داشت: برای جذب حداکثری سهم تسهیلات اشتغال شهرستان نیازمند تلاش و جدیت بیشتری است.
یوسفی یادآور شد: اگر کارگروه در گذشته با جدیت بیشتری کار می کرد 562 طرح اشتغالزا در بانک ها سرگردان نبود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 7 ساعت و 3 دقیقه پیش
تکمیل و بهره برداری 18 طرح عمرانی قصرشیرین

تکمیل و بهره برداری 18 طرح عمرانی قصرشیرین به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه رضایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قصرشیرین از تکمیل و بهره برداری 18 طرح عمرانی با حدود 20 میلیارد ریال اعتبار در ایام هفته دولت امسال در این شهرستان مرزی خبر داد.
وی گفت : این طرح ها در بخش های کشاورزی ، خدماتی ، انجام روکش آسفالت ، احداث مسکن مددجویان ، احداث معابر و بخش میراث فرهنگی است.
وی ، هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان دستاوردها و خدمات دولتمردان ذکر کرد و اظهار داشت: مسئولان دستگاه های اجرایی باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی ، خدمات ارائه شده توسط دولت به مردم را بازگو کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 13 دقیقه پیش
تعمیر 27 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر در سرپل ذهاب

تعمیر 27 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر در سرپل ذهاب به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه خواجه ای رئیس ستاد هماهنگی بازسازی استان کرمانشاه گفت : تعمیرات 50 هزار واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از زلزله کرمانشاه پایان یافته و عملیات تعمیر 27 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر سرپل ذهاب هم اکنون در دست اقدام است.
وی با بیان اینکه عملیات آواربرداری و پی کنی 32 هزار واحد مسکونی در سرپل ذهاب پایان یافته است، اظهار داشت: 28 هزار واحد مسکونی در مرحله آرماتوربندی، 13 هزار و 500 واحد در مرحله دیوارچینی، 20 هزار واحد در مرحله اسکلت بندی، 14 هزار و 500 واحد در مرحله اجرای سقف ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 22 دقیقه پیش
درخشش 3 اسکواش باز کرمانی در رقابت های بین المللی

درخشش 3 اسکواش باز کرمانی در رقابت های بین المللی معصومه مهدوی، رییس هیئت اسکواش استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: نهمین دوره مسابقات بین المللی اسکواش جوانان (دارای رنگینک آسیایی) با حضور اسکواش بازانی از سراسر کشور به مدت 5 روز به میزبانی تهران برگزار شد.
وی با اشاره به اعزام 8 اسکواش باز کرمانی به این رقابت ها افزود: از استان کرمان، در بخش دختران و در رده ی زیر 9 سال، آرنیکا مقصودی و نیکی هاشمی، در رده زیر 11 سال، بهار گلستان، در رده زیر 13 سال، آیسا صابری و مارینا بالنگی، در رده زیر 15سال، معصومه ایرانپور از سیرجان و در بخش پسران ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
قیمت گوشت قرمز مهار شده است

قیمت گوشت قرمز مهار شده است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه شهبازی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از خرید 26 تن گوشت گوسفند از گرجستان خبر داد و گفت: با توزیع این مقدار گوشت ، قیمت آن در بازار تثبیت شده است.
وی قیمت هر کیلوگرم دام زنده گوسفند را 24 هزار تومان و گوساله را 16 هزار تومان اعلام کرد و گفت: 580 تن گوشت منجمد مرغ ذخیره شده و روزانه 20 تن در بازار توزیع می شود.
وی همچنین گفت: با وجود اینکه هفت هزار تن شکر ذخیره و به اندازه کافی در بازار توزیع شده اما قیمت شکر حدود 10 درصد افزایش یافته است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
کره مغز پسته با چه قیمتی در بازار عرضه می شود؟

کره مغز پسته با چه قیمتی در بازار عرضه می شود؟ به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، قیمت انواع کره (بکر/ تصفیه نشده با دستگاه چرخ) در میادین میوه و تره بار به شرح زیر است:
آخرین قیمت اقلام اساسی را اینجا ببینید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
آرامش بخش های طبیعی که استرس کار را از شما دور می کند

آرامش بخش های طبیعی که استرس کار را از شما دور می کند به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ساعات طولانی کار و تلاش در طول روز استرس و خستگی زیادی را به افراد تحمیل می کند. این میزان کار و مسئولیت فرساینده نیز دیر یا زود صدمات زیادی را به انسان وارد می کند. برای پیشگیری از این مشکلات ما چند روغن معطر و آرامش بخش را پیشنهاد می کنیم که به آرامش جسمی و روحی بعد از ساعات طولانی کار و تلاش کمک می کنند.
روغن های معطر
خوشبختانه امروزه اسانس های روغنی جایگاه خود را پیدا کرده و شما می توانید با صرف زمان مشخصی در روز از فواید آن ها استفاده کنید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
آبرسانی به روستاهای کوزران

آبرسانی به روستاهای کوزران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه رنجبر فرماندار کرمانشاه گفت: شاخص بهره مندی روستاهای بخش کوزران از آب شرب 75 درصد است که با بهره برداری از مجتمع آبرسانی 'هفت آشیان' و 'قلعه سلیمان خان'، این میزان به 92 درصد خواهد رسید.
وی گفت : این 2 مجتمع آبرسانی در نیمه اول سال جاری و سال 98 به بهره برداری خواهند رسید.
وی ادامه داد: تاکنون به 62 روستای کوزران گازرسانی شده و گازرسانی به 12 روستای دیگر در دست اقدام است که با بهره برداری و به اتمام رسیدن این پروژه ها میزان برخورداری بخش کوزران از نعمت گاز به 72 درصد می رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
آخرین وضعیت قیمت دام زنده در آستانه عیدقربان/ فروش دام قربانی در 104 نقطه استان تهران

آخرین وضعیت قیمت دام زنده در آستانه عیدقربان/ فروش دام قربانی در 104 نقطه استان تهران به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، این روزها با نزدیک شدن به عید قربان مردم در تکاپوی برگزاری یکی از بزرگترین اعیاد مذهبی خود هستند. همه ساله در این ایام به سبب افزایش تقاضا نگرانی های خاصی از حیث کمبود دام زنده و نوسان قیمت در بازار بوجود می آید چرا که افراد سودجو با برهم زدن نظم بازار در نظر دارند از این فرصت پیش آمده بیشتری سود را عاید خود کنند.
آخرین بررسی ها نشان می دهد که امسال هم بازار از این نوسان قیمت بی نصیب نخواهد بود چرا که در ماه های اخیر نوسان نرخ دلار انگیزه قاچاقچیان را برای خروج دام از کشور افزایش داده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
گلخانه شهدای اسلام آبادغرب 56 هکتار وسعت دارد .

گلخانه شهدای اسلام آبادغرب 56 هکتار وسعت دارد . به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بازوند استاندار کرمانشاه گفت : گلخانه شهدای اسلام آبادغرب 56 هکتار است و دو سال است در بلاتکلیفی به سر می برد .
وی با اشاره به کلنگ زنی این طرح در دو سال قبل افزود: تاکنون هیچ کار خاصی برای این گلخانه انجام نشده است.
بازوند با بیان اینکه برنامه زمان بندی اجرای این گلخانه باید هرچه زودتر اعلام شود، یادآور شد: اگر سرمایه گذار نمی تواند پای کار باشد، باید عوض شود.
وی گفت: این گلخانه ظرفیت تولید 450 تن در هر هکتار دارد .
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 33 دقیقه پیش
گازرسانی به 26 روستای شهرستان اسلام آبادغرب

گازرسانی به 26 روستای شهرستان اسلام آبادغرب به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : با اجرای این پروژه دو هزار خانوار روستایی از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
وی اعتبار اولیه اجرای این پروژه را 7.7 میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد: گازرسانی به 15 روستا تا پایان سال 97 و مابقی روستاها تا اوایل سال آینده به اتمام خواهد رسید.
به گفته این مسئول، هم اکنون پوشش گاز در روستاهای اسلام آبادغرب 81 درصد و در مناطق شهری این شهرستان 99 درصد است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 42 دقیقه پیش
رشد قابل توجه ورود مسافران تابستانی به شهرستان روانسر

رشد قابل توجه ورود مسافران تابستانی به شهرستان روانسر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ویسمرادی فرماندار روانسر گفت: در پنج ماهه امسال بیش از 600 هزار نفر از جاذبه های گردشگری شهرستان روانسر بازدید کرده اند.
وی با اشاره به رشد قابل توجه ورود مسافران تابستانی به شهرستان روانسر، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 600 هزار نفر از این شهرستان بازدید کرده اند.
وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت 250 هزار گردشگر از مجموعه تفریحی توریستی قوری قلعه بازدید داشته اند که از این تعداد 62 هزار نفر از داخل غار دیدن کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 42 دقیقه پیش
بلا هایی عجیب که گرد و خاک خانه سرتان می آورد/ عجیب ترین دلایل ابتلا به سرطان

بلا هایی عجیب که گرد و خاک خانه سرتان می آورد/ عجیب ترین دلایل ابتلا به سرطان به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ؛ طبق مطالعه انجام شده گرد و خاک خانگی حاوی مواد شیمیایی مختل کننده غدد درون ریز هستند و از این راه خطر ابتلا به چاقی را افزایش می دهد.
عجیب به نظر می رسد، اما نحوه خانه داری می تواند خطر ابتلا به انواع بیماری ها و چاقی را افزایش دهد، مطالعات اخیر نشان داده است که مواد شیمیایی درون گرد وخاک منزل، اثر تخریبی بر غدد درون ریز دارند و درنتیجه گرد و خاک ممکن است سلامت متابولیک را مختل کرده و باعث تجمع چربی در بدن، به ویژه در کودکان شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
گلایه برخی بیماران درباه ارجاع بیماران از مراکز درمانی به مطب های خصوصی

گلایه برخی بیماران درباه ارجاع بیماران از مراکز درمانی به مطب های خصوصی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه حجتی پور مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه ارجاع بیماران از مراکز درمانی تامین اجتماعی به مطب های خصوصی که از سوی برخی پزشکان صورت می گیرد را تخلف دانست.
وی گفت: اگر موردی از این تخلف وجود داشته باشد حتما قابل پیگیری است و مردم باید موضوع را با ما در میان بگذارند.
وی با بیان اینکه مراکز درمانی تامین اجتماعی کمبود خاصی از نظر امکانات و تجهیزات مورد نیاز بیماران ندارند، تاکید کرد: اگر هم موردی از کمبود وجود داشته باشد پزشک موظف است اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد، اما تصمیم گیری نهایی را به خود بیمار واگذار کند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
جنگلی که سال هاست روی خلیج سیدنی شناور است +تصاویر

جنگلی که سال هاست روی خلیج سیدنی شناور است +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یک کشتی متروکه و کهنه بر روی آب های آرام، در خلیج هوم بوش شهر سیدنی واقع در استرالیا، آرام گرفته که تبدیل به جنگلی شناور شده است. با گذر سالیان دراز، بوته ها و درختانی بر روی این قایق متروکه رشد و نمو کرده و یک جنگل زیبا و منحصر بفرد پدید آمده که توجه بسیاری از عکاسان و گردشگران را بخود جلب کرده است.
منطقه ای که این قایق و جنگل شناور سیدنی زیبا روی آن قرار دارد، منطقه ای متمول و ثروتمند در اطراف خلیج هوم بوش، واقع در ساحل جنوبی رودخانه پاراماتا و شهر سیدنی، واقع شده است، در روزگاری نه چندان دور ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
پرواز های دوشنبه 29 مرداد از فرودگاه های مازندران

پرواز های دوشنبه 29 مرداد از فرودگاه های مازندران به گزارشاز ساری ،پرواز های روز دوشنبه 29 مرداد ماه از فرودگاه های مازندران به این شرح است.
فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری
فرودگاه نوشهر
فرودگاه رامسر
انتهای پیام /آ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
19 کشته در شمال شرق نیجریه

19 کشته در شمال شرق نیجریه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری رویترز، به گفته یک بازمانده حمله شبه نظامیان در نیجریه ، درحمله شبه نظامیان عضو یک گروه تروریستی به روستایی در شمال شرق این کشور در نخستین ساعات روز شنبه دست کم 19 نفر کشته شدند.
به گفته آباتچا عمر از بازماندگان این حمله، شبه نظامیان در حدود ساعت دو صبح به وقت محلی به روستای مایلاری واقع در منطقه گوازامالای ایالت بورنو حمله کردند.
وی گفت نمی تواند با اطمینان بگوید آیا مهاجمان وابسته به شورشیان اسلام گرای نیجریه بودند یا با بوکوحرام و شاخه داعش در غرب آفریقا ارتباط داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
سکته چشمی چیست و چه علائمی دارد؟

سکته چشمی چیست و چه علائمی دارد؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درست در یک چشم به هم زدن؛ جریان خون در شبکیه چشمتان مسدود می شود و تاری دید یا کوری چشم، بدون هیچ هشدار قبلی شما را درگیر خود می کند
وقتی سلول های شبکیه چشمتان، اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند، زمینه برای سکته چشمی فراهم می شود. در چنین شرایطی، تنها چند دقیقه زمان کافی است تا آسیبی جدی و غیرقابل درمان به چشم وارد شود.
بیشتربخوانید : بیماری های قلبی،عروقی موجب بروز سکته چشمی می شوند
چرا این اتفاق می افتد؟
معمولاً انسداد در شریان ها از لخته شدن خون حاصل می شود و وقتی لخته خون به شبکیه می رسد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
بازگشت ثبات به بازار تلفن همراه طی هفته جاری/قاچاق به صفر رسید

بازگشت ثبات به بازار تلفن همراه طی هفته جاری/قاچاق به صفر رسید ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی باشگاه خبرنگاران جوان ؛درباره آخرین وضعیت طرح شناسه دار کردن تلفن همراه(رجیستری)اظهار کرد:قبل از اجرای طرح شناسه دار کردن تلفن های همراه، سالی 2 هزار میلیارد تومان در جیب قاچاقچیان می رفت، اما با اجرای این طرح قاچاق تلفن همراه به صفر رسیده است.
بیشتربخوانید: تعطیلی در کمین تولیدکنندگان قطعات خودرو
درستی،درباره تاثیر نوسانات نرخ ارز بر بازار گوشی های تلفن همراه گفت:از آنجایی که موبایل، کالایی وارداتی بوده و به ارز وابسته است امیدواریم طی هفته جاری قول هایی که در زمینه کاهش قیمت تلفن های ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 8 ساعت و 3 دقیقه پیش
لحظاتی با حدیث نظری و اعظم کرمی، نمایندگان کرمان در جاکارتا

لحظاتی با حدیث نظری و اعظم کرمی، نمایندگان کرمان در جاکارتا به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، اعظم کرمی ، سنگ نورد کرمانی با اشاره به اینکه شنبه ساعت 20:30 به وقت جاکارتا، به پالمبانگ، دهکده مسابقات رسیدیم، گفت: صبح روز یکشنبه اولین تمرین خود را در سالن بدنسازی انجام دادیم.
وی با اعلام اینکه فعلاً امکان تمرین روی دیواره سرعت نیست، افزود: اوضاع خوب هست و این چند روز تمرینات دیگرمان را طبق برنامه انجام می دهیم.
کرمی، شروع مسابقات سنگنوردی را از روز پنجشنبه یکم شهریور ماه عنوان و تصریح کرد: رقابت ها با مسابقه انفردای سرعت آغاز می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
باخوردن این سبزی پربرگ از بیماری سرطان روده پیشگیری کنید

باخوردن این سبزی پربرگ از بیماری سرطان روده پیشگیری کنید به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یافته ها نشان می دهد موش های تغذیه شده با رژیم غذایی سرشار از I. 3 C. (indole-3-carbinol) که به هنگام هضم سبزیجاتی نظیر بروکلی و کلم تولید می شود، از التهاب روده و سرطان روده بزرگ در امان بودند چراکه I. 3 C. موجب فعال شدن پروتئینی موسوم به AhR (گیرنده آریل هیدروکربن) می شود.
AhR به عنوان یک سنسور محیطی عمل کرده و سیگنال ها را به سلول های ایمنی و سلول های اپیتلیال در لایه مخاطی روده منتقل می کند و از ما در مقابل واکنش های التهابی میلیارد ها باکتری ساکن در روده حفظت می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
مقام رسمی آمریکا بخاطر عکس پوتین مجازات شد

مقام رسمی آمریکا بخاطر عکس پوتین مجازات شد به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ کتی مارس مشاور حقوقی–دموکرات ایالت کلورادو به خاطر قرار دادن پورتره ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به جای عکس دونالد ترامپ در کاخ کنگره آمریکا (ساختمان کاپیتول) مجازات شد. این اقدام مارس در جهت کمک به یک جنبش سیاسی بود و با همکاری سازمان ProgressNow صورت گرفت. مارچ به آنها کمک کرد تا از طریق ورودی خدمات وارد ساختمان شوند.
شرکت کنندگان در جنبش سیاسی سعی دارند تا از این طریق به نمایندگان حزب جمهوری خواه تلنگری بزنند. مسئولان پس از پی بردن به این موضوع ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
افتتاحیه دختر شیطان با حضور بازیگر سرشناس هندی

افتتاحیه دختر شیطان با حضور بازیگر سرشناس هندی قربان محمد پور کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین وضعیت ساخت دختر شیطان گفت: تدوین اولیه این فیلم تمام شد و از هفته آینده به مدت دو هفته برای رسیدن به فاین کات زمان صرف خواهیم کرد و پس از آن دلشاد شیخ آهنگساز هندی برای ساخت موسیقی به ایران خواهد آمد.
وی افزود : تمام تلاشم را می کنم تا آخر شهریور نسخه نهایی این فیلم آماده شود و بعد به سراغ ساخت عاشقی در هانوی خواهم رفت.
این کارگردان عنوان کرد : جکی شروف بازیگر هندی برای افتتاحیه دختر شیطان به ایران خواهد آمد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
تداوم خشکسالی در آلمان باعث پیدا شدن شهر آتلانتیس از زیر آب شد

تداوم خشکسالی در آلمان باعث پیدا شدن شهر آتلانتیس از زیر آب شد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری رسمی آلمان، یک پل و بنیان های روستای بریش Berich که توسط محلی ها به شهر آتلانتیس دریاچه ادر Eder معروف شده است، از سطح آب این دریاچه در ایالت مرکزی هسه Hesse آلمان نمایان شده است.
سومین سد بزرگ آلمان در حالی به عمد در حال خالی شدن است که مسئولان محلی در تلاشند سطح آب رودخانه وسر Weser را همچنان برای کشتیرانی بالا نگه دارند.
آلمان نیزمانند بسیاری از دیگر کشور های اروپایی طی ماه های اخیر با کاهش شدید باران و خشکسالی روبرو بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
چگونه با درمان سریع سنگ کلیه را درمان کنیم؟

چگونه با درمان سریع سنگ کلیه را درمان کنیم؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مثل همیشه از خواب بیدار می شوید و همه چیز عادی به نظر می رسد تا اینکه احساس می کنید در کمرتان یک درد نسبتا خفیف ایجاد شده است و آن را چندان جدی نمی گیرید. مشغول آمده شدن برای رفتن به محل کارتان هستید که یک مرتبه درد کمرتان شدیدتر می شود، آن قدر شدید که حتی نمی توانید تکان بخورید اول تصور می کنید که این مشکل یک کمردرد ساده است و برای تسکین آن قرص می خورید، ولی بعد از گذشت مدت زمانی طولانی، تغییر چندانی در شدت درد احساس نمی کنید برای همین به پزشک مراجعه می کنید و پس از انجام آزمایش های مختلف و سونوگرافی متوجه می شوید که به سنگ کلیه مبتلا هستید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 9 ساعت و 42 دقیقه پیش
40 درصد از هزینه های نظام سلامت در بیمارستان ها صرف می شود

40 درصد از هزینه های نظام سلامت در بیمارستان ها صرف می شود ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار کرد: اکنون 40 درصد از کل هزینه های نظام سلامت در بیمارستان های سراسر کشور رخ می دهد به همین دلیل مراکز درمانی در حوزه بهداشت و درمان پر هزینه محسوب می شوند.
وی ادامه داد: خدمات سرپایی و دارویی در بیمارستان های کشور 60 درصد از هزینه های حوزه سلامت را تشکیل می دهند به همین دلیل وزارت بهداشت با کنترل هزینه های مختلف بیمارستانی در نظام سلامت سعی بر ارتقای بهره وری دارد.
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه مراکز درمانی یکی از بهترین بسترها برای صرفه جویی در هزینه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 43 دقیقه پیش
جا باز کردن مگان در قلب ملکه الیزابت، پرنس چالز را خشمگین کرد

جا باز کردن مگان در قلب ملکه الیزابت، پرنس چالز را خشمگین کرد به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با تغییر وصیت نامه ملکه الیزابت دوم، میراث خانواده سلطنتی تنها به فرزندان و نوه ها نخواهد رسید، بلکه اعضای جدید این خاندان که به تازگی وارد خانواده سلطنتی شده اند نیز از ارث بهره خواهند برد که یکی از تازه واردان مگان مارکل همسر شاهزاده هری است.
این خبر که منبع آن یکی از اعضای نزدیک خانواده سلطنتی است، خشم پرنس چالز پسر ارشد ملکه الیزابت را برانگیخت. پرنس چالز شاهزاده 69 ساله ولز معتقد است ملکه باید بهتر از همه مگان را بشناسد و دست به چنین بذل و بخششی نزند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 43 دقیقه پیش
خلاصه بازی رئال مادرید و ختافه در 29 مرداد 97 +فیلم

خلاصه بازی رئال مادرید و ختافه در 29 مرداد 97 +فیلم دو تیم رئال مادرید و ختافه از هفته اول لالیگا اسپانیا ، به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه 2-0 به سود رئال مادرید به پایان رسید. گل های رئال مادرید را دنیل راموس کارواخال و گرت بیل به ثمر رساندند.
بیشتر بخوانید: اسنسیو در رئال مادرید ماندنی است
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
خلاصه دیدار رئال مادرید و ختافه +فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 43 دقیقه پیش
خلاصه بازی الدحیل و الریان در 28 مرداد 97 +فیلم

خلاصه بازی الدحیل و الریان در 28 مرداد 97 +فیلم دو تیم الدحیل و الریان در ادامه رقابت های لیگ ستارگان قطر ، مقابل هم قرار گرفتند. این دیدار با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.
بیشتر بخوانید: هافبک مصدوم الدحیل به دیدار پرسپولیس می رسد
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
خلاصه دیدار الدحیل و الریان +فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 53 دقیقه پیش
مروری بر زندگی پرفراز و نشیب حضرت اسماعیل(ع)

مروری بر زندگی پرفراز و نشیب حضرت اسماعیل(ع) به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نام حضرت اسماعیل (ع) در روزهای ابتدایی ماه ذی الحجه و ایام عید قربان بیشتر شنیده می شود.
فرزند صالح حضرت ابراهیم (ع) و پیامبر الهی که تسلیم امر پروردگار شده و خود را برای قربانی شدن در راه حق آماده کرد.
حضرت اسماعیل نبی (ع) از جمله پیامبران الهی محسوب می شود که به کربلا سفری داشته است و در این سفر متوجه شهادت مظلومانه یکی از نوادگان خود یعنی امام حسین (ع) می شود که در همان لحظه نفرینی سنگین را نثار دشمنان و قاتلان امام حسین (ع) می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 10 ساعت و 23 دقیقه پیش
خلاصه بازی السد و الغرافه در 28 مرداد 97 +فیلم

خلاصه بازی السد و الغرافه در 28 مرداد 97 +فیلم تیم های السد و الغرافه در ادامه رقابت های لیگ ستارگان قطر ، مقابل هم قرار گرفتند. این دیدار با تساوی 1-1 پایان یافت. تک گل الغرافه را ولادیمیر ویس و تک گل السد را حسن خالد به ثمر رساندند.
بیشتر بخوانید: پیوستن طارمی به اردوی الغرافه قطر+عکس
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
خلاصه دیدار السد و القطر +فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 23 دقیقه پیش
شایع ترین علت های گلودرد در کودکان چیست؟

شایع ترین علت های گلودرد در کودکان چیست؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در بسیاری از موارد علت زمینه ای گلودرد ها بیماری های ویروسی مختلف هستند که بدون نیاز به هیچ گونه آنتی بیوتیک باید سیر طبیعی خود را طی کنند، شایع ترین این موارد عبارتند از:
گلودرد های ناشی از ویروس های سرماخوردگی و مشابه آن
درگلودرد های ناشی از ویروس های سرماخوردگی و مشابه آن که 1 تا 2 روز قبل از پیدایش علائم دیگر بیماری همچون سرفه، عطسه، احتقان چشم ها و بینی، آبریزش بینی و ... پدیدار شده، گلو و حلق به شدت ملتهب و قرمز رنگ بوده و گرچه بسیار آزار دهنده بوده و در خواب و خوراک کودک اشکال ایجاد می کند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 43 دقیقه پیش
سفیر آلمان تصویری از خود با لباس بختیاری منتشر کرد +تصویر

سفیر آلمان تصویری از خود با لباس بختیاری منتشر کرد +تصویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ میکائیل کلور برشتولد سفیر آلمان در ایران ترجیح داده است تعطیلات تابستانی خود را در میان اقوام عشایر استان چهارمحال بختیاری بگذراند. او پیش از این با انتشار تصاویر موتور سواری در خیابان های تهران و استفاده از اتوبوس درون شهری برای جابه جایی خبرساز شده بود.
سفیر آلمان تجربیات خود از سفر و زندگی میان عشایر را در حساب کاربری خود در توئیتر به اشتراک می گذارد. او امروز لباسی بختیاری به تن کرده و در کنار مردی از این قوم عکس گرفته و آن را منتشر کرده است. او در توضیح این عکس نوشته است: ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 43 دقیقه پیش
کدام لوازم تفریح و ورزش برای سفر به شمال مناسب است؟

کدام لوازم تفریح و ورزش برای سفر به شمال مناسب است؟ به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، از همان لحظه ای که سوار ماشین می شوید تا زمانیکه به مقصد می رسید و حتی در زمان سفر، به تجهیزاتی نیاز خواهید داشت که به شما کمک می کند تا از سفر خود لذت بیشتری ببرید. این وسایل و تجهیزات به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند.
دسته اول شامل تجهیزاتی است که مخصوص سفر طراحی و ساخته شده؛ از جمله چادر و کیسه خواب و دسته دوم شامل لوازم و پوشاک راحتی است که به شما کمک می کند از سفر خود لحظاتی به یاد ماندنی خلق کنید.
وسایل و تجهیزاتی که در دسته دوم قرار می گیرند شامل گستره زیادی از محصولاتی می شوند که ممکن است به طور روزمره به ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 43 دقیقه پیش
طولانی شدن صف نیازمندان به کمک های غذایی در لندن

طولانی شدن صف نیازمندان به کمک های غذایی در لندن به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، روزنامه ایندپندنت با انتشار تصاویری تکان دهنده از فقر در جامعه انگلیس ، از طولانی تر شدن صف کارگرانی خبر داد که به دلیل فقر مجبور هستند به مراکزی مراجعه کنند که غذای رایگان در اختیار نیازمندان قرار می دهند.
در لندن شمار کسانی که مجبور هستند درآمد خود را هزینه اجازه خانه کنند و برای تامین غذا به مراکز خیریه ای که غذای رایگان می دهند، مراجعه کنند و بعد از ایستادن در صفی که روز به روز طولانی تر می شود بتوانند نیاز خود را تامین کنند بیشتر می شود. هر روز در خیابان های معروف لندن می توان شاهد حضور ده ها نفر در صف هایی بود که گرسنه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 3 دقیقه پیش
نشانه هایی که کمبود زینک را در بدن شما هشدار می دهد

نشانه هایی که کمبود زینک را در بدن شما هشدار می دهد به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ همانطور که همه میدانیم زینک یا همان روی یکی از مواد معدنی ضروری برای بدن است. روی برای رشد طبیعی، سلامت استخوان ها، تنظیم خلق و خو ، تثبیت غشای سلولی، تکثیر سلول ها، رشد و تکامل دستگاه تولید مثل، تقویت ایمنی، تنظیم اشتها و حس چشایی و بویایی، تسریع التیام زخم و سلامت پوست لازم است. کمبود روی می تواند خطراتی برای بدن به همراه داشته باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.
بیشتربخوانید : هفت راهکار اساسی برای جلوگیری از ریزش مو
کمبود و یا کاهش میزان روی در بدن یکی از عوامل اصلی ایجاد کننده زخم های پوستی به شمار می رود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 11 ساعت و 3 دقیقه پیش
پرواز های دوشنبه 29 مرداد ماه 97 فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

پرواز های دوشنبه 29 مرداد ماه 97 فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ پرواز های دوشنبه 29 مرداد ماه 1397 در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز به شرح زیر است:
پرواز های خروجی خارجی
استانبول ساعت 03:00
وین ساعت 04:35
دبی ساعت 15:45
مسقط ساعت 17:45
پرواز های خروجی داخلی
مشهد ساعت 01:15
مشهد ساعت 02:30
تهران ساعت 05:30
تهران ساعت 06:00
لاوان ساعت 06:00
تهران ساعت 06:05
بندرعباس ساعت 06:15
تهران ساعت 07:30
مشهد ساعت 07:50
تهران ساعت 07:55
آبادان ساعت 08:10
خارک ساعت 09:10
تهران ساعت 09:20 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 33 دقیقه پیش
هشدار اینترپل درباره احتمال یک حمله تروریستی قریب الوقوع در اروپا

هشدار اینترپل درباره احتمال یک حمله تروریستی قریب الوقوع در اروپا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از بی تی نیوز، پلیس بین الملل (اینترپل) از وقوع احتمالی یک حمله تروریستی قریب الوقوع در اروپا خبر داد.
اینترپل هشدار داد احتمال یک "حمله تروریستی قریب الوقوع" از سوی 3 تروریست تونسی که "بسیار خطرناک" طبقه بندی شده اند وجود دارد.
اینترپل به نقل از منابع اسپانیایی اعلام کرد، این 3 نفر در حال حاضر در فرانسه مستقر هستند.
انتهای پیام/
اینترپل درباره حمله تروریستی در اروپا هشدار داد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 43 دقیقه پیش
نواخته شدن زنگ خطر بارداری در سنین بالا/ شناسایی عامل تهدیدکننده سلامت بانوان ایرانی

نواخته شدن زنگ خطر بارداری در سنین بالا/ شناسایی عامل تهدیدکننده سلامت بانوان ایرانی فرناز اهدایی وند متخصص زنان و زایمان در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سلامت بانوان موضوعی اساسی است که فقطدو هفته در سال برای آن بحث و بررسی های لازم انجام می شود و گروه سنی زیر 6 سال، گروه سنی 6 تا 18سال،گروه سنی 18 تا 29 سال، میانسالی 30 تا 59 سال و سالمندان بالای 60 سال برنامه های متنوع ارزیابی در آموزش سلامت را تجربه می کنند.
وی اظهار کرد: فرهنگ سازی سلامت زنان در جامعه جای کار دارد و آنچه در موضوع سلامت مادران و نوزادان حائز اهمیت است، نقش مشاوره پیش از بارداری است که امروزه نیز با نادیده گرفتن مشاوره پیش از بارداری شاهد آمار ابتلا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 11 ساعت و 43 دقیقه پیش
نسخه سریع تر Snapchat در راه است

نسخه سریع تر Snapchat در راه است به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، زمانی که یک اپلیکیشن در میان کاربران به محبوبیت بالایی می رسد، بدترین و ناپسندترین کاری که می توان با این اپلیکیشن انجام داد، تغییر رابط کاربری آن و اهمیت ندادن به ویژگی های محبوبش است؛ درست همان کاری که Snapchat در قبال برنامه محبوب خود انجام داد. این تغییرات در اپلیکیشن Snapchat آنقدر برای کاربران ناراحت کننده بود که چند کاربر این اپلیکیشن برای بازگشت این اپلیکیشن به حالت اول در خواست آنلاین ارسال کرده بودند.
بر اساس این خواسته ها به زودی قرار است اپلیکیشنی اندرویدی تولید شود که مبتنی بر Snapchat ساخته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 11 ساعت و 43 دقیقه پیش
استقبال مایک پمپئو از آتش بس اعلامی دولت افغانستان

استقبال مایک پمپئو از آتش بس اعلامی دولت افغانستان به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری رویترز، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا با اعلام آمادگی آمریکا برای حمایت از گفتگو ها میان دولت افغانستان و طالبان گفت، واشنگتن از اعلامیه دولت افغانستان مبنی بر آتش بس مشروط به مشارکت طالبان استقبال می کند.
انتهای پیام/
وزیر خارجه آمریکا از آتش بس دولت افغانستان با طالبان استقبال کرد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 3 دقیقه پیش
نگاهی به برنامه های امروز رادیو خوزستان 29 مرداد 97

نگاهی به برنامه های امروز رادیو خوزستان 29 مرداد 97 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، لیست پخش برنامه های رادیویی خوزستان 29 مردادماه به شرح ذیل است:
اخبار رادیو ایران 00:00
اخبار استانی 00:30
تصنیف و ترانه 02:00
نگین سخن 02:03
افق روشن 02:05
رنگین کمان همدلی 03:00
با سحر خیزان 03:30
سخنرانی مناسبتی 03:35
آوای کتاب 03:40
بانگ نای 04:15
افلاکیان 04:35
در اشتیاق سپیده 04:40
مراسم اذان صبح 04:59
زمزمه های آسمانی 05:00
زلال جاری 05:12
قرائت یک حزب قرآن 05:18
جزء خوانی قرآن کریم 05:30
حدیث آرزومندی 05:45 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
نوروزبیگی از تهیه کنندگی سرکوب انصراف داد

نوروزبیگی از تهیه کنندگی سرکوب انصراف داد جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین وضعیت ساخت سرکوب گفت : از تهیه کنندگی این فیلم کناره گیری کردم و طبیعتا خبر خاص دیگری ندارم.
گفتنی است؛ سرکوب با مضمونی اجتماعی را رضا گوران کارگردانی می کند.
جواد نوروزبیگی این روزها مشغول تولید فیلم سینمایی زهرمار به کارگردانی سیدجواد رضویان با موضوعی کمدی است.
انتهای پیام/
علت انصراف نوروز بیگی از فیلم سرکوب ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
نگاهی به برنامه های تلویزیونی امروز خوزستان 29مردادماه 97

نگاهی به برنامه های تلویزیونی امروز خوزستان 29مردادماه 97 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، لیست پخش برنامه های تلویزیونی خوزستان 29 مردادماه به شرح ذیل است:
باز پخش دوم سریال 00:00
بازپخش اول جوونی دربست 00:25
تکرار فیلم سینمایی 01:20
بسته تولیدی نیمه شب 02:05
مستند 03:20
مناجات حضرت علی(ع) 03:50
04:15
مراسم اذان صبح 04:45
تامین 04:50
مراحب 06:10
تامینی 06:50
شب های کارون 08:10
بازپخش سریال روز قبل 08:15
بازپخش دربست جوونی 08:45
رنگین کمان 09:45
گلخونه 10:30
البیت بیتکم 11:00
باز پخش بی تعارف 11:45 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
حفظ شأن اتباع ایران در گرجستان؛از حرف تا عمل

حفظ شأن اتباع ایران در گرجستان؛از حرف تا عمل به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فروردین سال گذشته بعد از انتقاد یک نماینده مجلس نسبت به زیرپا گذاشتن حریم شخصی اتباع کشورمان در فرودگاه گرجستان و انتشار آن در رسانه ها توجه افکار عمومی به نحوه برخورد با بانوان محجبه در مبادی ورودی هوایی این کشور را به خود جلب کرد و این اتفاق با پی گیری ها و رایزنی های سفارت ایران در تفلیس موضوع به پایان رسید؛ این بار اما پس از یک سال اعتراض هایی درباره همین اتفاق به دست استاندار اصفهان رسیده و موج جدید از انتقادها را به دنبال داشته و انتظارها برای بررسی مجدد هتک حجاب بانوان در این فرودگاه را بیش از گذشته کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
قربانیان تروریسم باید صدای خود را به گوش جهانیان برسانند

قربانیان تروریسم باید صدای خود را به گوش جهانیان برسانند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از پایگاه خبری یونی ایندیا، آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل گفت، قربانیان تروریسم در اقصی نقاط جهان باید صدای خود را به گوش همه جهانیان برسانند.
دبیرکل سازمان ملل گفت: برای آنکه ریشه تروریسم برای نسل های آینده خشک شود افرادی که قربانی تروریسم بوده اند می بایست همه تلاش خود را به کار بندند تا تروریسم تاثیری بر نسل های آینده نداشته باشد.
گوترش که در نمایشگاهی با موضوع نجات از تروریسم سخن می گفت افزود: همه ما می توانیم از کسانی که تروریسم را تجربه کرده اند یاد بگیریم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
باکس آفیس فیلم های سینمای جهان/ مارک والبرگ در رقابت با استات هام و تام کروز، در رده سوم فروش جای گرفت

باکس آفیس فیلم های سینمای جهان/ مارک والبرگ در رقابت با استات هام و تام کروز، در رده سوم فروش جای گرفت به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هر هفته گزارشی از پرفروش ترین فیلم های اکران شده در سطح جهان منتشر می شود که از فروش اکران فیلم ها و انیمیشن های بزرگ در سطح جهان خبر می دهد. در این هفته نیز سینمای جهان شاهد اکران فیلم های جدید بود، که آسیایی های ثروتمند دیوانه از کمپانی برادران وارنر به راحتی توانست صدر گیشه فروش فیلم ها را در اختیار داشته باشد.
در زیر به آخرین وضعیت فروش فیلم ها، در هفته جاری اشاره شده است:
5 ) ماموریت غیرممکن : فال آوت Mission: Impossible – Fallout ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
ساسولو 1 - اینتر 0/نراتزوری فصل را با شکست مقابل گربه سیاهش آغاز کرد

ساسولو 1 - اینتر 0/نراتزوری فصل را با شکست مقابل گربه سیاهش آغاز کرد به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم اینتر در نخستین مسابقه خود در فصل جدید سری آ ایتالیا مهمان تیم ساسولو بود که با نتیجه یک بر صفر مغلوب این تیم شد.
دومنیکو براردی در دقیقه 26 تک گل ساسولو را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
با این نتیجه ناکامی ها اینتر در مقابل ساسولو ادامه یافت و نزاتزوری چهارمین شکست متوالی خود را مقابل این تیم تجربه کرد.
بیشتر بخوانید:
برایتون 3 -منچستریونایتد 2 /شکست شاگردان آقای خاص در روز نیمکت نشینی جهانبخش
انتهای پیام/
پیروزی ساسولو مقابل اینتر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
تجلیل از 70 سال خلق لحظات ماندگار

تجلیل از 70 سال خلق لحظات ماندگار توکلی دبیر همایش بزرگداشت عکاس پیشکسوت یزدی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد 28مرداد مصادف با 19 آگوست روز جهانی عکاس، مراسم بزرگداشت عکاس پیشکسوت یزدی، رحیم خان شیرمحمدی باحضور جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات هلال احمر یزد برگزار شد.
توکلی افزود: پدر رحیم خان شیرمحمدی اولین عکاس یزد بود و ایشان هم در دوران کودکی و تحصیل به پدر کمک می کرد و همین باعث شد ادامه دهنده راه پدر باشد.
وی ادامه داد: حدود نود سال پیش یزد عکاس نداشت و پدر ایشان برای عکس برداری از سربازان به باغ دولت آباد آمد و متوجه شد یزدی ها علاقه زیادی به گرفتن عکس دارند همین امر موجب ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
عدم تمرکز دلیل باخت بانوی شمشیر باز یزدی

عدم تمرکز دلیل باخت بانوی شمشیر باز یزدی نجمه سازنجیان، ملی پوش سابریست یزدی بعد از حذف از دور رقابت های انفرادی شمشیربازی اسلحه سابر بازی های آسیایی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد گفت: اصلا تمرکزم نداشتم، حریفم از کشور میزبان بود و جو سالن به قدری شلوغ بود و تماشاچیان تشویق می کردند که همه چیز به نفع حریفم تمام شد.
ملی پوش شمشیربازی بانوان ادامه داد: سطح مسابقات فوق العاده بالا بود و بهترین های آسیا اینجا بودند، ان شاء الله در مسابقات تیمی همه چیز را جبران می کنم.
انتهای پیام/ص
ملی پوش سابریست یزدی از بازی های آسیایی حذف شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
پیروزی 11 گله گلادباخ و 9 گله کلن مقابل حریفان

پیروزی 11 گله گلادباخ و 9 گله کلن مقابل حریفان به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،در ادامه دور اول رقابت های جام حذفی آلمان امشب چند دیدار برگزار شد که پیروزی تیم های مونشن گلادباخ ، کلن و هانفور با نتایج عجیب بیش از همه جلب توجه کرد.
بوروسیامونشن گلادباخ در یک بازی عجیب با نتیجه 11 بریک میزبانش، هاسشتاد را تحقیر کرد و به دور بعد رسید.
کلن هم 9 بر یک دینامو را در هم کوبید و هانفور با شش گل، کارلسروهه را مغلوب کرد.
این نتایج در حالی رقم خورد که شب گذشته بایرن مونیخ به سختی و با یک گل حریف محلی خود را شکست داد.
بیشتر بخوانید: پیروزی دشوار بایرن مونیخ مقابل تیم محلی در جام حذفی آلمان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
روایت چمران افغانستان از جنایات آمریکا در زندان گوآنتانامو

روایت چمران افغانستان از جنایات آمریکا در زندان گوآنتانامو به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ خط خونین عاشورا تا امتداد تاریخ کشیده شده است و لبیک گویان حسینی هنوز در مقابل یزیدیان زمان ایستاده اند و به وضوح می بینیم که کل یوم عاشورا و کل ارض کربلاست.
و اکنون شهید بارز دیگری که از سلاله حسین(ع) در کربلای خونین افغانستان به دست جنایتکاران یزیدی همانند هزاران عاشق پاکباخته و کبوتر پرپر شده در سراسر جهان از یمن گرفته تا فلسطین و سایر بلاد اسلامی و آزادیخواه بشری، مورد هجمه شکست خوردگان صهیونیستی و آمریکایی با نام داعش و طالبان و تکفیری های وهابی قرار گرفت؛پزشک متعهد و مومن انقلابی دکتر موسوی است که از تبار همین میراث داران عاشورا بود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
آلبوم عکس روز نخست بازی های آسیایی

آلبوم عکس روز نخست بازی های آسیایی به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان روز نخست هجدهمین دوره بازی های آسیایی برای ایران با دوطلا، دو نقره، یک برنز همراه بود.
اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 را لحظه به لحظه در اینجا (بازی های آسیایی جاکارتا 2018) دنبال کنید.
کشتی آزاد
حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دوم و در مدت 45 ثانیه حریفی از اندونزی را 10 بر صفر شکست داد. قهرمان المپیک 2016 در دور بعدی به مصاف پاوان کومار از هند رفت و در مدت زمان 2:03 دقیقه به برتری 11 بر صفر رسید و راهی نیمه نهایی شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 29 مردادماه

صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 29 مردادماه به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین تیترهای روزنامه های اقتصادی امروز دوشنبه 29 مردادماه به بیان مسائلی همچون استیضاح وزیر اقتصاد اعلام وصول شد، الحاق ایران به گروه ویژه اقدام مالی ، موج پیامک های بانکی با وعده نرخ سود بالا، پای سازمان هواپیمایی هم به مجلس باز شد، رانت خواران به دنبال واردات تخم مرغ، خرید و فروش مصنوعات طلا در حد صفر است،کاهش آثار تحریم ها معمترین اولویت دولت، می پردازد.
همچنین اقتصاد مولد گمشده بسته های ارزی، ایران هراسی برای چپاول منابع کشورها، ایران در انتظار اقدامات عملی اروپا، افزایش غیررسمی سود سپرده های بانکی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
ترکیب تیم فوتبال رئال مادرید مقابل ختافه

ترکیب تیم فوتبال رئال مادرید مقابل ختافه به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، ترکیب تیم فوتبال رئال مادرید مقابل ختافه در هفته نخست رقابت های لالیگا مشخص شد. شاگردان لوپتگی از لحظاتی دیگر نخستین دیدار رسمی خود در لالیگا را آغاز می کنند. آن ها در سوپر جام اروپا چند روز پیش با نتیجه پر گل 4-2 مغلوب اتلتیکو مادرید رقیب همشهری خود شدند.
ترکیب رئال به شرح زیر است:
بیشتر بخوانید: جدال حساس جهانبخش و یاران با منچستریونایتد/ استارت رئال مادرید و اینتر در فصل جدید
انتهای پیام /
ترکیب کهکشهانی ها مقابل ختافه مشخص شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
10 گوشی پرطرفدار هفته گذشته (19 آگوست 2018)؛ Galaxy Note 9 به صدرنشینی برندهای چینی پایان داد

10 گوشی پرطرفدار هفته گذشته (19 آگوست 2018)؛ Galaxy Note 9 به صدرنشینی برندهای چینی پایان داد به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، سامسونگ 19 مرداد Galaxy Note 9 را به عنوان پرچمدار جدید خود در شهر نیویورک معرفی کرد و در همان هفته بود که موفق شد در میان برندهای چینی محبوبیت خود را به دست آورد و در میان 10 گوشی پرطرفدار جهان قرار گیرد اما این پایان کار برای محبوبیت این گوشی توانا و به روز نبوده و توانسته است جای یک گوشی چینی را در صدر جدول پرطرفدارترین گوشی های جهان بگیرد.
در بالاترین رتبه های جدول محبوبترین گوشی های جهان در هفته گذشته دو برند چینی دیده می شود اما این سامسونگ کره ای است که رقیبان خود را تا به اینجای کار شکست داده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 13 ساعت و 12 دقیقه پیش
بازدیدهای مکرر و منظم از واحدهای نانوایی شهرستان تفت

بازدیدهای مکرر و منظم از واحدهای نانوایی شهرستان تفت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ سعید پرویزی،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت ضمن بازدید،ارزیابی و بررسی کیفیت، میزان چانه و پخت نان واحدهای نانوایی فعال در سطح شهر گفت: بازدیدهای مکرر و منظم از این واحدها را در دستور کار قرار دادیم.
سعیدپرویزی افزود: در نظر داریم تا در این بازدید ها عملکرد نانوایی ها را از نظر رعایت کیفیت در پخت، رضایت ارباب رجوع و همچنین بهداشت فردی و محیط کار ارزیابی کنیم.
وی تصریح کرد: تشکیل گروه هایی متشکل از برخی از دستگاه های اجرایی باهدف افزایش کیفیت نان های تولیدی، نظارت بر نحوه پخت و رعایت مسائل بهداشتی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 13 دقیقه پیش
کندی طرح های عمران شهری آبادان

کندی طرح های عمران شهری آبادان به گزارش از آبادان ؛حسین حمیدپور شهردار آبادان گفت:هفت طرح بهسازی و نوسازی معابری شهری در آبادان آغاز شده، ولی تعلل برخی از دستگاه های اجرایی موجب کندی پیشرفت این طرح ها شده است.
وی افزود: در حال حاضر چند پروژه عمران شهری در فاز چهار و 2 امیرآباد، فاز یک و چهار ذوالفقاری و مسکن مهر آبادان در دست اجراست تا مناطق حاشیه ای شهر به لحاظ زیرساختی ساماندهی شوند.
شهردار آبادان گفت:: پروژه های عمرانی در آبادان با مدت زمان 24 ماهه از ابتدای امسال در نقاط مختلف آبادان آغاز شده و انتظار می رود سایر دستگاه های اجرایی در روند اجرا و تسریع طرح ها همکاری لازم را داشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 23 دقیقه پیش
اختلاف در حساب مالی به دستگیری زن حامل مواد مخدر انجامید

اختلاف در حساب مالی به دستگیری زن حامل مواد مخدر انجامید سرهنگ علی نعمتی رئیس کلانتری 190 وحیدیه در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: فردی با مراجعه به کلانتری 190 وحیدیه از شریک خود به جرم خیانت در امانت شکایت کرد. این فرد مدعی شد که زنی که شریک وی است با گرفتن 4 فقره چک چند روزی است که ناپدید شده و در دسترس نیست.
وی افزود: با اعلام مشخصات و شماره پلاک خودرو توسط فرد شاکی، ماموران کلانتری 190 وحیدیه در گشت زنی های شبانه خود موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شدند، اما زن متهم و راننده وی در هنگام مواجهه ماموران اقدام به فرار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 23 دقیقه پیش
بنگلادش دومین حریف تیم ملی کبدی بانوان ایران

بنگلادش دومین حریف تیم ملی کبدی بانوان ایران به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی کبدی بانوان ایران که با هدایت شایلا جین هندوستانی امروز موفق شده بود در اولین دیدار خود تیم کره جنوبی را با نتیجه 46 بر 20 شکست دهد و صدر نشین گروه B شود فردا (دوشنبه) در دومین دیدار خود به مصاف تیم بنگلادش خواهد رفت.این دیدار ساعت: 09:00 به وقت تهران برگزار می شود.
اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 را لحظه به لحظه در اینجا ( بازی های آسیایی جاکارتا 2018 ) دنبال کنید.
تیم بنگلادش هم امروز در نخستین دیدار برابر چین تایپه با نتیجه 43 بر 28 شکست خورد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 23 دقیقه پیش
بهترین راه فرزندپروری که از آن بی خبر هستیم/ راهکار های عملی برای تربیت فرزندان که پدران نیاز دارند

بهترین راه فرزندپروری که از آن بی خبر هستیم/ راهکار های عملی برای تربیت فرزندان که پدران نیاز دارند به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ زن به شوهری نیاز دارد که بتواند به او افتخار کند و باعث رشد اخلاقی، تربیتی و تحصیلی فرزندش شود؛ اگر شوهری بی توجه باشد زن تلاش می کند با خرید کتاب های فرزندپروری یا مشاور او را در فرزندپروری همراه خود کند اما عموما شکست می خورند و از همسرشان ناامید می شوند پس برای جبران نیاز الگوی مردانه کنار فرزندان از پدر بزرگ، معلم یا مرد دیگری کمک می گیرند.
اگر تربیت را با خشم پیوند بزنید بعد احساس گناه، شما را وادار به دلجویی یا تغییر رفتار نسبت به فرزندتان می کند چراکه شما نتوانستید تربیت کننده خوبی باشید پس خشمتان را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 33 دقیقه پیش
احتکار به زعفران رسید/ قیمت طلای سرخ توسط دلالان 2 برابر شد!

احتکار به زعفران رسید/ قیمت طلای سرخ توسط دلالان 2 برابر شد! علی حسینی عضو شورای ملی زعفران در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت بازار طلای سرخ، اظهار کرد: با توجه به آنکه تا آغاز فصل برداشت تنها دو ماه زمان باقی است، زعفران چندانی برای عرضه در بازار وجود ندارد.
وی از آغاز برداشت زعفران از 20 مهر ماه خبر داد و گفت: با وجود آنکه زعفران کالایی نیست که مدت زمان آن نا محدود باشد،بنابراین تا دو ماه آینده مابقی زعفران های موجود در انبارها باید جذب بازار شود.
به گفته حسینی برخی افراد سودجو پس از گذشت چند ماه از نگهداری زعفران در انبارها قصد عرضه کالا در بازار را دارند تا بتوانند سودهای ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 33 دقیقه پیش
آیا گلستانی ها می توانند، به کاهش اثرات کم آبی این استان کمک کنند؟

آیا گلستانی ها می توانند، به کاهش اثرات کم آبی این استان کمک کنند؟ به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ بدون موبایل، ماشین، طلا و خیلی از چیز های دیگر می توان زندگی کرد، اما بدون آب بیش از چند روز نمی توان زنده ماند و حیات نابود خواهد شد پس آب گران بها تر از هر گنجی است که روی زمین وجود دارد.
سالهاست مقامات دولتی، کارشناسان و شهروندان مسئول در مورد ابعاد رو به گسترش کمبود آب در ایران هشدار می دهند.
کاهش سطح آب و خشک شدن دریاچه ها، پائین رفتن بستر آب های زیرزمینی در بسیاری از نقاط کشور، خشک شدن آب برخی رودخانه ها، کاهش سطح ذخیره آب پشت اغلب سد های کشور، تخلیه تعدادی از روستا ها طی چند دهه گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 42 دقیقه پیش
جدول پخش برنامه های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

جدول پخش برنامه های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ جدول پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز استان چهارمحال و بختیاری امروز دوشنبه 29 مرداد 97 به شرح زیر است:
تلویزیون
رادیو
شب های بام ایران/تکرار 01:00
مستند 02:00
سینما پشت پرده 03:00
لحظه های آسمانی (ویژه اذان صبح) 04:00
مناجات امیرالمؤمنین 04:40
فیروزه 05:30
مستند ایران 06:00
موشن گرافیک 07:00
آواهای محلی سرزمین ایران 07:30
سرود ملی/صلوات خاصه 08:00
ضد گلوله 08:30
دانستنی ها 09:00
تهران تقاطع سئول 09:30
سلامت باشید 10:00 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 ساعت و 43 دقیقه پیش
نیروهای آمریکایی تا هر زمان که لازم باشد در عراق خواهند ماند

نیروهای آمریکایی تا هر زمان که لازم باشد در عراق خواهند ماند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از آناتولی، ژنرال شون رایان ، سخنگوی نیروهای به اصطلاح ائتلاف ضد داعش، در نشستی خبری در شهر ابوظبی پایتخت امارات گفت: نیروهای خود را مادامی که فکر کنیم به این کار نیاز داریم، در عراق حفظ خواهیم کرد.
وی در ادامه مدعی شد: پس از شکست نظامی داعش تلاش ها برای اعاده ثبات در عراق صورت می گیرد و این یکی از دلایل ادامه حضور ما در این کشور است.
انتهای پیام/
بهانه تراشی آمریکایی ها برای ادامه حضور در عراق ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 13 ساعت و 52 دقیقه پیش
اجرای نمایش "مثل سوسوی فانوس آویخته " در دومین روز جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

اجرای نمایش "مثل سوسوی فانوس آویخته " در دومین روز جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر عطایی کارگردان نمایش "مثل سوسوی فانوس آویخته " در گفتگو با خبرنگار از آبادان ؛به ماهیت داستان که حول محور علاقه و اعتقادات یک رزمنده می چرخد اشاره کرد و گفت: چالش به وجود آمده در متن اعتراضی به قلم محمدرضا کوهستانی باعث شد تا متن بسیار جذاب و دور از کلیشه های معمول باشد.
وی ادامه داد: حضور در جشنواره ، کیفیت در اجرا و وجود دکور را در بر دارد و باید تمامی این فاکتورها رعایت شود تا به استانداردهای واقعی ملی برسیم.
عطایی با اشاره به دکور سنگین کار خود که یک خانه واقعی است افزود: این کار به صورت آپارتمانی بعد از 40 سال مجوز اجرا گرفت و حالا ما تمام بخش های یک آپارتمان را در سالن با ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 ساعت و 52 دقیقه پیش
پیوستن مهاجم برزیلی به تیم صنعت نفت آبادان

پیوستن مهاجم برزیلی به تیم صنعت نفت آبادان به گزارش از آبادان ؛جاناتان بالوتلی مهاجم 29 ساله برزیلی که پیش از این در تیم دسته دومی بوسان آی پارک کره جنوبی عضویت داشت، پس از سپری کردن تست های پزشکی و امضای قرارداد رسمی به عضویت تیم فوتبال نفت آبادان در آمد تا زردپوشان را در ادامه لیگ همراهی کند.
این بازیکن در صورت صلاحدید کادر فنی می تواند در بازی هفته پنجم مقابل پرسپولیس تهران به میدان برود.
انتهای پیام/ د
امضای قرارداد مهاجم برزیلی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 52 دقیقه پیش
العبادی خواستار تشکیل جلسه پارلمان عراق در کوتاه ترین زمان ممکن شد

العبادی خواستار تشکیل جلسه پارلمان عراق در کوتاه ترین زمان ممکن شد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، با تأیید نهایی نتیجه انتخابات پارلمانی عراق ، حیدر العبادی در پیامی از گروه های سیاسی در این کشور خواست به سرعت در پی توافق بر سر برنامه های دولت آینده باشند.
حیدر العبادی در پیامی به مناسبت تایید نهایی نتیجه انتخابات پارلمانی در عراق اظهار کرد: با توجه به اینکه دادگاه فدرال کشور نتیجه انتخابات مجلس نمایندگان را تایید کرد، جا دارد از مردم عراق به دلیل رقم زدن این دستاورد مهم در حوزه قانون اساسی و مشارکتشان بر سر صندوق های رای با هدف انتخاب نامزدهای انتخاباتی تشکر کنم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 52 دقیقه پیش
کوراش کار جوان، امید شهر خسته

کوراش کار جوان، امید شهر خسته محمد علی ذاکری کوراش کار یزدی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد گفت: مسابقات آسیایی جاکارتا از اهمیت بالایی برخوردار است و خوشحالم که توانستم در این مسابقات شرکت کنم و تمام تلاشم برای شادی مردم یزد انجام می دهم.
وی درمورد شرایط آمادگی خود افزود: اردو های بسیاری را برای آمادگی خودم پشت سر گذاشتم و از شرایط آمادگی بسیار خوبی برخوردارم.
محمد علی ذاکری گفت: هدف هر ورزشکاری رسیدن به المپیک است و من برای رسیدن به این مهم تمام تلاشم را انجام می دهم.
گفتنی است؛ تیم ملی کوراش ایران اول شهریور به جاکارتا می رسد و 8شهریور به مصاف حریفان می روم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 52 دقیقه پیش
ضرورت اصلاح نظام مالیاتی

ضرورت اصلاح نظام مالیاتی به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ وحید شقاقی کارشناس اقتصادی در برنامه تیتر امشب درباره شفاف سازی و ضرورت اصلاح نظام مالیاتی گفت: با اجرای طرح جامع مالیاتی خیلی از مشکلات کشور مرتفع می شود.
او با تاکید بر اینکه اگر شفافیت را ارتقا دهیم، می توانیم فساد را کنترل کنیم، گفت: هر آنچه شفافیت را افزایش می دهد، مقاومت دارد.
شقاقی افزود: فساد اجاز نمی دهد شفاف سازی انجام شود.
او با بیان اینکه مهمترین ابزاری که می تواند فاصله طبقاتی را کم کند، مالیات است، گفت: گرفتن مالیات سوداگری را هم مهار می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 52 دقیقه پیش
توقف اجرای سازه در مسجد نصیرالملک

توقف اجرای سازه در مسجد نصیرالملک به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با ارسال جوابیه ای اعلام کرد که موضوع احداث سازه در مسجد نصیرالملک از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.
متن کامل این جوابیه چنین است؛
"با سلام احتراماً، با توجه به انتشار مطلبی در خصوص استفاده از سازه های فلزی در نمای مسجد نصیرالملک شیراز ، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس به منظور آگاهی و ضرورت شفاف سازی اذهان عمومی توجه مخاطبین و خوانندگان محترم را به مواردی ذیل جلب می نماید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 53 دقیقه پیش
برپایی نمایشگاه راه های میان بر در شیراز

برپایی نمایشگاه راه های میان بر در شیراز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سرهنگ دوستدار فرمانده پایگاه بقیه الله شیراز گفت: در این نمایشگاه مساجدی نظیری مسجد صنعتگران مشهد، مسجد مشیریه تهران، مسجد طلایه داران ظهور اهواز، مسجد امام حسین (ع) جهرم و مراکز تولید محتوای مسجدی آثار و فعالیت های خود را ارائه و معرفی می کنند.
وی افزود: فعالان قرآنی از شهر های مشهد، اهواز، جهرم، قم و تهران طرح های خلاقانه برای جذب جوانان ارائه و دستاورد های خود را به نمایش گذاشه اند.
دوستدار ادامه داد: نمایشگاه راه های میان بر با هدف نشان دادن الگویی برای مساجد برگزارشده است و بسیاری از فعالان مساجد توانسته اند دستاورد های ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 14 ساعت و 2 دقیقه پیش
21 هزار نخ سیگار قاچاق در سنقروکلیایی کشف شد

21 هزار نخ سیگار قاچاق در سنقروکلیایی کشف شد غضبان احمدی فرد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت: یکی از شهروندان در واحد صنفی خود اقدام به خرید و فروش سیگار قاچاق می کرد که پس از هماهنگی با مراجع قضایی در بازدید از این واحد صنفی 21 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.
سرهنگ احمدی فرد با بیان اینکه فرد متهم به مراجع قانونی تحویل داده شد یادآوری کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش سیگار قاچاق کشف شده به 25 میلیون ریال می رسد.
انتهای پیام/ز
کشف سیگار قاچاق ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 12 دقیقه پیش
5 مصدوم در حادثه رانندگی محور فیروزآباد-فراشبند

5 مصدوم در حادثه رانندگی محور فیروزآباد-فراشبند مهدی علی یاری مسئول اورژانس شهرستان فیروزآباد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: امشب بدنبال اعلام تصادف جاده ای در جاده فیروزآباد-فراشبند اکیپ فوریت های پزشکی به صحنه حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این حادثه بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو پراید، رخ داد که منجر به مصدومیت 5 تن شد.
علیاری تصریح کرد: باحضور عوامل فوریت های پزشکی مصدومان پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط دو دستگاه خودروی آمبولانس 115 به بیمارستان قائم فیروزآباد انتقال داده شدند.
علت حادثه ازسوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 12 دقیقه پیش
کرمانشاه مقام سوم مسابقات اینویی قهرمانی کشور به دست آورد

کرمانشاه مقام سوم مسابقات اینویی قهرمانی کشور به دست آورد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه مسابقات قهرمانی کشور اینویی ایران رده بانوان ، با حضور مسئولین، اساتید عالی رتبه اینویی کشور و قهرمانان و اعضای تیم ملی کاراته کشور از 25و 26 مرداد 97 در مجموعه ورزشی شهید آیت الله طالقانی شهر ری برگزاری گردید.
این مسابقات با حضور بیش از 1350 کاراته کا و ملی پوشان تیم ملی هندوستان با مربیگری اساتید احمد صافی در رده های سنی خردسالان ، نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در بخشهای کاتا و کومیته انفرادی و تیمی برگزار شد . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 13 دقیقه پیش
خودشکی بخاطر اختلاف خانوادگی

خودشکی بخاطر اختلاف خانوادگی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ رضا زیدآبادی جانشین فرماندهی انتظامی ریگان گفت: طی تماس بامرکز فوریت های پلیسی یک فقره خودکشی اعلام شد که نیرو های کلانتری مرکزی وکارشناسان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.
وی افزود:ماموران پس از حضور در صحنه مشاهده کردند یک جوان حدود ا 21 ساله خود را حلقه آویز کرده است.
این مسئول انتظامی اذعان داشت:طی بررسی اولیه و به گفته شاهدان، فرد مذکور به دلیل اختلاف خانوادگی اقدام به این کار کرده است.
جانشین فرمانده انتظامی ریگان در پایان خاطر نشان کرد: جسد به پزشک قانونی انتقال داده شد تا علت اصلی فوت مشخص گرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 22 دقیقه پیش
اجرای طرح های کاهش معضلات معیشتی در خانواده ارتش

اجرای طرح های کاهش معضلات معیشتی در خانواده ارتش به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه امیر اردشیر قائمی امروز یکشنبه در مراسم تجلیل از کارکنان و ایثارگران یگان های نزاجا مستقر در کرمانشاه اظهار داشت: آنچه امروز در بطن خانواده های ارتش خودنمایی می کند صفا و صمیمیت است.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش بیان کرد: بنا به دستور فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هدف تحت پوشش قرار دادن مسائل معیشتی طرح امام علی(ع) با 25 عنوان آغاز به کار کرده است.
وی طرح اکرام خانواده کارکنان و فرزندان ارتش را یکی از این طرح ها عنوان کرد و بیان داشت: این طرح در دستور کار قرار گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 14 ساعت و 22 دقیقه پیش
تساوی ارزشمند قشقایی در تختی انزلی

تساوی ارزشمند قشقایی در تختی انزلی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ در هفته دوم مسابقات دسته یک فوتبال باشگاه های کشور ساعت 19 و 30 دقیقه امروز در ورزشگاه تختی انزلی، تیم قشقایی شیراز ملوان بندر انزلی را با تساوی یک-یک متوقف کرد.
محمد مهری در دقیقه 60 نیمه دوم این بازی قشقایی شیراز را پیش انداخت اما در ادامه شهریار مقانلو در دقیقه 80، گل تساوی بخش ملوان را به ثمر رساند.
ناصر جنگی با همراهی کمک هایش علیرضا شهری و حسین گلشنی، مسابقه ملوان بندرانزلی و قشقایی شیراز را قضاوت کرد.
نماینده فارس در هفته نخست 4-یک مغلوب میهمان خود مس رفسنجان شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 32 دقیقه پیش
بهره برداری از هزار و 323 طرح هفته دولت در فارس

بهره برداری از هزار و 323 طرح هفته دولت در فارس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ اسماعیل تبادار استاندار فارس گفت: این طرح ها در حوزه های های آبرسانی شهری و روستایی، احداث راه، امور آموزشی و رفاهی، بهداشت و درمان، امور برق و خطوط انتقال، عمران شهری و روستایی، مسکن شهری و روستایی، امور ورزشی و طرح های تولیدی و اشتغال زایی صنعتی در بخش خصوصی است.
وی افزود: برای ساخت این طرح ها حدود 2 هزار و 511 میلیارد تومان هزینه شده است.
تبادار با بیان اینکه تا پایان امسال بیش از 11 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در قالب طرح های زیرساختی به بهره برداری می رسد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 14 ساعت و 42 دقیقه پیش
9 واحد صنفی متخلف در دلفان پلمب شد

9 واحد صنفی متخلف در دلفان پلمب شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ سرهنگ کرم حسین سپهوند فرمانده انتظامی دلفان، گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در اماکن عمومی، جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحد های صنفی و اماکن عمومی با جدیت توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی این فرماندهی، اجرا شد.
وی افزود: در این راستا مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی دلفان در مرداد ماه امسال از 212 واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید که 9 واحد صنفی به علت عدم رعایت ضوابط انتظامی و احتکار با دستور مقام قضائی پلمب و با متخلفان برابر قانون برخورد شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 53 دقیقه پیش
بولتون و نتانیاهو با یکدیگر دیدار کردند؛ ایران محور اصلی گفتگو!

بولتون و نتانیاهو با یکدیگر دیدار کردند؛ ایران محور اصلی گفتگو! به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هاآرتص، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، که به فلسطین اشغالی سفر کرده است، در اولین روز سفر خود با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرد.
در حال تکمیل ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 15 ساعت و 2 دقیقه پیش
کشت ذرت در ایرانشهر آغاز شد

کشت ذرت در ایرانشهر آغاز شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، حسن شاه، ولی بر مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر اظهار داشت: از مجموع این سطح هزار هکتار به کشت ذرت دانه ای و هزار و 400 هکتار به کشت ذرت علوفه ای اختصاص یافته است.
وی متوسط برداشت ذرت علوفه ای در هر هکتار را 45 تا 50 تن و ذرت دانه ای را پنج تا 6 تن ذکر کرد و افزود: ذرت علوفه ای برای مصارف دامی و ذرت دانه ای برای طیور مورد استفاده قرار می گیرد.
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر دوره کاشت تا برداشت ذرت علوفه ای و دانه ای را در این شهرستان 120 روز عنوان کرد و گفت: برداشت این محصول از آذرماه آغاز می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 3 دقیقه پیش
برگزاری دعای پرفیض عرفه در 20 بقعه متبرک

برگزاری دعای پرفیض عرفه در 20 بقعه متبرک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: مراسم دعای پرفیض عرفه در شهر بوشهر در امامزاده عبدالمهیمن (ع)، امامزاده محمدبن باقر (ع)، امامزاده حسن وجعفر (ع) ریشهرو امامزاده هاشم (ع) پایگاه هوایی برگزار می شود.
حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور با بیان اینکه این مراسم در شهرستان تنگستان در امامزاده میراحمد (ع) اهرم برگزار می شود، افزود: در امامزاده زیدبن علی (ع) روستای گلنگون، امامزاده شاه نعمت الله (ع) روستای آباد و امامزاده امیرکبیر روستای چاه پیر هم مراسم دعای عرفه برگزار خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 13 دقیقه پیش
لحظاتی با علیرضا آرتا، نماینده کرمان در رقابت های جاکارتا

لحظاتی با علیرضا آرتا، نماینده کرمان در رقابت های جاکارتا به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، علیرضا آرتا ، فوتبالیست کرمانی ، با اشاره به آخرین وضعیت تیم، شرایط بچه ها را خوب ارزیابی کرد و گفت: خدارو شکر شرایط خیلی خوبی داریم.
وی به بازی اول مقابل عربستان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، اشاره کرد و افزود: بچه ها یک مقدار تحت تأثیر جو بازی قرار گرفتند و نتوانستیم بازی خیلی خوبی ارائه دهیم، ولی در کل خوب بود.
آرتا تصریح کرد: در بازی دوم مقابل کره ی شمالی، با انگیزه توی زمین رفتیم و با نتیجه ی خیلی خوبی بازی را به اتمام رساندیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 22 دقیقه پیش
رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در روستا های جم

رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در روستا های جم به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، محمد حسینی بیان داشت: در پی سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهرستان جم، مسائل و مشکلات حوزه ارتباطی مطرح و رفع این مشکلات مورد تاکید وزیر قرار گرفت.
وی با اشاره به ضرورت اجرای خط فیبرنوری از مسیر فارس به شهرستان جم و عسلویه در راستای پدافند غیر عامل و جلوگیری از قطع ارتباطات شهرستان اظهار داشت: با تامین اعتبار برق این خط، این پروژه اجرایی می شود.
وی از دستور وزیر ارتباطات در تسریع اجرای طرح FTTH و فیبر نوری شهر جم خبر داد و گفت: این پروژه پس از سال ها توقف ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 15 ساعت و 22 دقیقه پیش
بازیکنان پارس برای هم جان می دهند

بازیکنان پارس برای هم جان می دهند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، محمد ستاری درباره برتری پارس جنوبی مقابل استقلال اظهار داشت: خداراشکر همه چیز در بازی با استقلال خوب پیش رفت. ما توانستیم مسائلی که در جلسات آنالیز در طول هفته گذشته داشتیم را در زمین به خوبی اجرا کنیم. از گل مان هم عالی محافظت کردیم و حتی می توانستیم گل دوم را هم به استقلال بزنیم.
وی درباره جو ورزشگاه تختی جم بیان کرد: من با بازیکنان تیم استقلال هم که صحبت می کردم، آن ها از جو ورزشگاه تعریف می کردند. چه در جایگاه استقلالی ها و چه در سایر قسمت های ورزشگاه که هواداران ما نشسته بودند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 32 دقیقه پیش
اجرای 14 ویژه برنامه بزرگداشت روز جهانی مسجد

اجرای 14 ویژه برنامه بزرگداشت روز جهانی مسجد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد به نقل از دفتر رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با روز جهانی مسجد ، 14 عنوان ویژه برنامه فرهنگی در این استان اجرا می شود.
گردهمایی فعالان مساجد، تجلیل از پیشکسوتان، دست اندرکاران، نوجوانان و جوانان فعال مساجد، غبارروبی و نظافت مساجد و اطراف آن، سرکشی از بیماران همسایه مساجد، حضور مدیران و روسای ادارات و ارگان ها در مساجد، گردهمایی طرح پیوند نوجوانان و جوانان با مسجد در لردگان، پخش شیرینی و اهدای گل و جایزه به نمازگزاران از جمله این برنامه هاست. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 15 ساعت و 33 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای در محور دالکی به کنارتخته

تصادف زنجیره ای در محور دالکی به کنارتخته به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، سرهنگ جابر پاپری یکشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: در این حادثه یک نوجوان جان خود را از دست داد و 7 نفر هم مجروح شدند.
وی تصریح کرد: عصر یکشنبه یک دستگاه خودرو پژو 206 که از دالکی به سمت کنارتخته در حرکت بود به دلیل سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل آن، واژگون شده و به لاین مقابل منحرف شد.
سرهنگ پاپری ادامه داد: این خودرو در لاین مخالف همزمان به دو خودروی ایسوزو که از سمت شیراز به دالکی در حرکت بودند، برخورد کرده و سپس به بیرون از جاده واژگون شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 33 دقیقه پیش
4 مجروح در سانحه رانندگی محور ایرانشهر

4 مجروح در سانحه رانندگی محور ایرانشهر محمودرضا ناصح رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی ایرانشهردر گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در ساعت 19:50 امشب بر اثر برخورد دو خودروی سواری پژو 405 در محور ایرانشهر به بزمان نرسیده به پل کاسکین 4 نفر مجروح شدند.
ناصح گفت:: مجروحین بوسیله 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر منتقل شدند.
وی افزود: حال یک نفر وخیم می باشد.
علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه جنوب سیستان وبلوچستان در دست بررسی است.
انتهای پیام/ع
تصادف در ایرانشهر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 42 دقیقه پیش
لایروبی اسکله بندر محمدعامری

لایروبی اسکله بندر محمدعامری به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، سید کمال الدین شهریاری گفت: لایروبی اسکله بندر محمد عامری به عنوان یکی از مهمترین بنادر استان بوشهر، همواره مورد مطالبه به حق مردم نوار ساحلی و استان بوده است.
شهریاری گفت: اسکله 7.5 هکتاری این بندر فقط 2 متر عمق داشته و این موضوع تردد و پهلوگیری شناور های تجاری و صیادی را دچار مشکل میکرد و بر این اساس پیگیری های متعددی برای تحقق این خواسته مردم در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه با پیگیری های انجام شده و از سال 95 برای واگذاری این عملیات چند بار مناقصه برگزار شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 15 ساعت و 42 دقیقه پیش
رویداد فرهنگی در کاروانسرای یام مرندآغاز شد

رویداد فرهنگی در کاروانسرای یام مرندآغاز شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ؛ گرشاسبی فرماندار شهرستان مرند ،گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده در صندوق احیا و بهره برداری از اماکن و بنا های تاریخی کشور، 10 بنای تاریخی، فرهنگی برای برگزاری رویداد فرهنگی انتخاب شده که هتل کاروانسرای یام یکی از آنهاست.
در این رویداد یک هفته ای، علاوه بر ایجاد 20 غرفه از محصولات و صنایع دستی شهرستان مرند در محوطه کاروانسرای یام ، برنامه های مختلف فرهنگی و هنری اجرا میشود.
قدمت کاروانسرای یام مرند به بیش از 500 سال پیش باز می گردد و مربوط به دوره ایلخانیان است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 43 دقیقه پیش
تارتار گفته بود راست استقلال را مهار کنیم

تارتار گفته بود راست استقلال را مهار کنیم به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، روح الله سیف اللهی درباره برتری پارس جنوبی جم مقابل استقلال عنوان کرد: بالاخره با تیم استقلال بازی داشتیم، یکی از تیم های مدعی امسال است و تیم خیلی خوب دارند.
بازی سختی بود و ما دنبال سه امتیاز این بازی بودیم؛ چون مقابل فولاد شکست خورده بودیم باید این بازی را می بردیم تا 3 امتیاز آن باخت جبران شود. کادرفنی و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و تیم استقلال را خوب آنالیز کردند و توانستیم موفق شویم.
سیف اللهی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد درباره انگیزه رویارویی اش مقابل آبی پوشان پایتخت اینطور توضیح داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 43 دقیقه پیش
ایران برای سال آینده از واردات گندم بی نیاز است

ایران برای سال آینده از واردات گندم بی نیاز است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ کیامرز قاسمی در نشست کارگروه تخصصی شورای اشتغال چهارمحال و بختیاری در شهرکرد گفت: از آغاز برداشت گندم در سال جاری تا کنون، 9 میلیون تن محصول از کشاورزان گندم کار در کشور خریداری شده است.
وی با بیان پیش بینی خرید بیش از 9 میلیون و 500 هزار تن گندم تا پایان فصل برداشت افزود: بنابراین، ایران برای سال آینده از واردات این محصول بی نیاز است.
قائم مقام معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: سال گذشته 8 میلیون و 780 هزار تن گندم از کشاورزان در کشور خریداری شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 15 ساعت و 43 دقیقه پیش
تجلیل از فعالان و ممتازین قرآنی شاهد و ایثارگر

تجلیل از فعالان و ممتازین قرآنی شاهد و ایثارگر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ همایش تجلیل از فعالان و ممتازین قرآنی شاهد و ایثارگر چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان استانی و 350 فعال قرآنی در رشته های روخوانی، روان خوانی، حفظ و تجوید، در شهرکرد برگزار گردید.
در این همایش از 10 برگزیده مرحله استانی سی امین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
انتهای پیام/ف
تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن خانواده های شهدا و ایثارگران ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 15 ساعت و 52 دقیقه پیش
رئیس شورای شهر بوشهر در سمت خود ابقا شد

رئیس شورای شهر بوشهر در سمت خود ابقا شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، صد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بوشهر با دستور کار انتخاب هیئت رئیسه شورا برگزار شد و ابوذر دهدار بار دیگر برای یک سال به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر انتخاب شد.
در این دوره از انتخابات برای هر پست یک کاندیدا اعلام آمادگی کرده بود که پس از انجام رأی گیری، ابوذر دهدار در سمت رئیس شورای اسلامی شهر برای دومین سال ابقا شد.
همچنین روح الله نصرتی به عنوان نایب رئیس، طاهره شمشیری به عنوان خزانه دار و منشی برای دومین سال فعالیت پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر انتخاب شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 15 ساعت و 53 دقیقه پیش
برای تعمیر لوازم خانگی مراقب افراد سودجو باشیم

برای تعمیر لوازم خانگی مراقب افراد سودجو باشیم به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی شهرستان شهرکرد در اطلاعیه ای از مردم خواست: برای نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی از خدمات افراد دارای مجوز قانونی و کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
باسمه تعالی
احتراماً به اطلاع کلیه همشهریان عزیز می رساند؛ با توجه به سوء استفاده برخی افراد سودجو، برای فعالیت هایی از قبیل: نصب دزدگیر ماشین، اماکن و منازل، نصب سیستم صوتی ماشین، نصب دوربین های مدار بسته حفاظتی، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر و نصب یخچال، فریزر، ظرف شویی، لباس شویی و تلویزیون ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 16 ساعت و 2 دقیقه پیش
5 کشته ومصدوم در حادثه رانندگی محور ازنا - شازند+تصاویر

5 کشته ومصدوم در حادثه رانندگی محور ازنا - شازند+تصاویر رفائی رییس اورژانس لرستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ گفت: طی تماس تلفنی با مرکزپیام اورژانس 115 شهرستان ازنا مبنی بر برخورد دودستگاه تریلی نفت کش ویک دستگاه خودروی سواری پژو درجاده ازنا شازند نرسیده به روستای مومن آباد درساعت 17:15 امروزیکشنبه بلافاصله دو دستگاه آمبولانس اورژانس این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: طی این حادثه متاسفانه دونفر از سرنشینان دردم فوت نموده و 3 مصدوم دیگر این حادثه پس ازانجام اقدامات درمانی اولیه توسط کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس 115 به بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 3 دقیقه پیش
2کشته در حادثه رانندگی در جاده ازنا - شازند

2کشته در حادثه رانندگی در جاده ازنا - شازند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ سرهنگ مرتضی چغلوند رییس پلیس راه لرستان گفت :به دلیل تجاوز به چپ یک دستگاه خودرو آردی، این سواری با یک کامیون تصادف کرد که شدت برخورد موجب حادثه با کامیون دوم شد.
وی افزود: بر اثر این سانحه راننده خودرو سواری و یکی از رانندگان کامیون جان باختند.
سرهنگ چغلوند ضمن تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بیان کرد: رانندگی در مسیر های 2 بانده و با عرض کم باید با دقت و آرامش بیشتری صورت گیرد.
ازنا - شازند حدود 80 کیلومتر است که 38 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی لرستان قرار دارد و سال گذشته 12 نفر در این مسیر 2 بانده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 13 دقیقه پیش
متن و حاشیه جلسه علنی امروز مجلس + فیلم

متن و حاشیه جلسه علنی امروز مجلس + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ علی لاریجانی در سخنان پیش از دستور امروز خانه ملت کودتای 28 مرداد را مظهر مداخله امریکا در امور داخلی ایران دانست، کودتایی که ایران را برای چند دهه درگیر دیکتاتوری کرد .تصویب درخواست تحقیق و تفحص از واگذاری هلدینگ باختر به بخش خصوصی، بررسی و تصویب موادی از ایین نامه داخلی مجلس، قرائت گزارش تحقیق و تفحص از افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مدیران ارشد و مسئولان و بررسی و تصویب برخی از مواد لایحه حفاظت خاک از جمله مصوبات امروز مجلس بود .تذکرات قانون اساسی و آیین نامه ای امروز بخش مهمی از وقت مجلس را گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
تقاضا برای مصنوعات طلا کاهش یافت/عرضه 25 هزار رأس دام عشایری در آستانه عید قربان

تقاضا برای مصنوعات طلا کاهش یافت/عرضه 25 هزار رأس دام عشایری در آستانه عید قربان به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین عناوین اخبار اقتصادی امروز (یکشنبه 28 مردادماه) به شرح ذیل است:
پرداخت 7700 میلیارد تومان عوارض بیمه به پلیس و وزارت بهداشت
سلیمانی امیری گفت: از سال 1390 تاکنون 2 هزار و 200 میلیارد تومان به راهنمایی و رانندگی و بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان عوارض بیمه ای در اختیار وزارت بهداشت قرار دادیم.
واکنش وزیر اقتصاد به استیضاح/گرانی یکی از محصولات نهایی فساد است
وزیر امور اقتصادی و دارایی در واکنش به اعلام وصول استیضاحش در مجلس طی یادداشتی گفت: توضیح می دهم که چرا مبارزه با فساد نتیجه نداد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی، مثبت و قابل قبول است/ امیدوارم با حضور وزیر در مجلس و ارائه توضیحات، ابهامات نمایندگان برطرف شود

عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی، مثبت و قابل قبول است/ امیدوارم با حضور وزیر در مجلس و ارائه توضیحات، ابهامات نمایندگان برطرف شود رئیس جمهور در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت ، با توجه به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی در مجلس شورای اسلامی، عملکرد این وزارتخانه را در شرایط خطیر کنونی و انباشت مسائل مزمن اقتصادی سال های قبل، عملکردی مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد.
به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه عصر یکشنبه 28 مردادماه هیات دولت ، با توجه به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی در مجلس شورای اسلامی، عملکرد این وزارتخانه را در شرایط خطیر کنونی و انباشت مسائل مزمن اقتصادی سال های قبل ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
علیرضا منشی زادگان دار فانی را وداع گفت

علیرضا منشی زادگان دار فانی را وداع گفت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ علیرضا منشی زادگان تهیه کننده، نویسنده و کارگردان تلویزیون شیراز در اثر نارسایی کبدی یکشنبه 28 مرداد جاری چشم از جهان فروبست.
در کارنامه هنری منشی زادگان ساخت مستند شیراز، شهر شعر و شعور و شریعت که از بهار 1393 کلید خورد و با توجه به چهار فصل بودن شیراز و جاذبه های گردشگری این شهر در این فصول، فیلمبرداری آن یک سال بطول انجامید.
وی همچنین در مجموعه نمایشی خانواده آقای تعارفی به عنوان تهیه کننده و کارگردان شناخته می شد.
منشی زادگان درمیان برگزیدگان دوره دوازدهم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان موفق به دریافت پروانه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 16 ساعت و 52 دقیقه پیش
ویتامینی که سلامت مغزتان را تا آخر عمر تضمین می کند/ فرهاد رهبر از دانشگاه آزاد رفت/ فروش دارو های برند در سوپرمارکت ها!/ لباس هوشمندی که از پیر شدن جلوگیری می کند

ویتامینی که سلامت مغزتان را تا آخر عمر تضمین می کند/ فرهاد رهبر از دانشگاه آزاد رفت/ فروش دارو های برند در سوپرمارکت ها!/ لباس هوشمندی که از پیر شدن جلوگیری می کند به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید.
چرا برش دست با کاغذ مثل تیغ دردناک است؟
برش دست با کاغذ اتفاق دردناکی است که بسیاری افراد آن را تجربه کرده اند و این دردناک بودن دلایلی علمی دارد.
از ابولا و طاعون تا سرخک و فلج اطفال؛ بیماری های همه گیری که به جانتان می افتند
مصطفوی گفت: پایش و ارزیابی مستدام بیماری هایی که قابلیت نوپدید و بازپدید شدن دارند، باید در برنامه بهداشتی کشورها قرار داده شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 16 ساعت و 52 دقیقه پیش
معاملات در بازار ثانویه روانتر می شود

معاملات در بازار ثانویه روانتر می شود به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ عبدالناصر همتی که برای حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس به بهارستان آمده بود با ابراز خرسندی از آرامش ایجاد شده در بازار ارز گفت: تعامل بسیار خوبی بین کمیسیون اقتصادی و بانک مرکزی بوجود آمده که امیدواریم در فصل جدید بانک مرکزی با کمک دوستان در مجلس و دیگر کارشناسان اقتصادی که همگی دغدغه حل مسائل اساسی مردم را دارند، مشکلات را حل کنیم.
وی با بیان اینکه مردم باید فرصت بدهند تا مشکلات را رفع کنیم، درخصوص بازار ثانویه ارز گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 16 ساعت و 52 دقیقه پیش
رتبه بندی تیم ها در پایان روز نخست/ ایران با 5 مدال در رده چهارم ایستاد

رتبه بندی تیم ها در پایان روز نخست/ ایران با 5 مدال در رده چهارم ایستاد به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ،روز نخست رقابت های بازی های آسیایی 2018 جاکارتا برای کاروان ورزش ایران با کسب 5 مدال ( 2 طلا - 2 نقره و یک برنز ) به پایان رسید و در جدول رتبه بندی تیم ها در رده چهارم قرار گرفت.
تیم ملی تکواندو ایران در روز نخست مسابقات در بخش پومسه صاحب دو مدال نقره شد. ابتدا بختیاری در پومسه مردان با شکست مقابل نماینده کره جنوبی مدال نقره را به گردن آویخت و سپس مرجان سلح شوری مقابل نماینده کشور میزبان تن به شکست داد و صاحب یک مدال نقره دیگر برای کاروان ایران شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 52 دقیقه پیش
امیر سرتیپ نصیرزاده به فرماندهی نیروی هوایی ارتش منصوب شد

امیر سرتیپ نصیرزاده به فرماندهی نیروی هوایی ارتش منصوب شد به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حضرت آیت الله خامنه ای امروز یکشنبه 28 مردادماه در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
متن حکم فرمانده کل قوا به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
بنا به پیشنهاد فرمانده کل آجا و نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.
اهتمام به تربیت و بکارگیری مدبرانه خلبانان ورزیده و تجهیزات با توسعه نهضت قطعه سازی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 16 ساعت و 53 دقیقه پیش
لحظاتی با جواد پهلوانی نژاد، نماینده کرمان در رقابت های جاکارتا

لحظاتی با جواد پهلوانی نژاد، نماینده کرمان در رقابت های جاکارتا به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، جواد پهلوانی نژاد که تنها نماینده داوران رشته کبدی از جمهوری اسلامی ایران، یکی از 22 نماینده ی استان کرمان در رقابت های جاکارتاست، در مورد آخرین وضعیت خود، با اعلام اینکه امروز صبح بازی اندونزی و ژاپن را قضاوت کردم، گفت: عصر امروز نیز دیدار تایلند و چین تایپه را باید قضاوت کنم.
وی برای تیم داوری ایران و تیم ملی کشورمان، در بازی های آسیایی جاکارتا آرزوی موفقیت کرد و افزود: آرزوی مدال های خوش رنگ طلا را برای کاروان ایران دارم.
جواد پهلوانی نژاد از استان کرمان نماینده داوران کشور در بازی های آسیایی جاکارتاست. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 43 دقیقه پیش
لزوم تبیین نوآورانه معارف اسلامی و مقابله با تهاجمات فکری و تبلیغی

لزوم تبیین نوآورانه معارف اسلامی و مقابله با تهاجمات فکری و تبلیغی به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، حضرت آیت الله خامنه ای امروز یکشنبه 28 مردادماه در حکمی حجت الاسلام آقای شیخ محمد قمی را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کردند.
متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسمه تعالی
جناب حجت الاسلام آقای شیخ محمد قمی دامت توفیقاته
اکنون که سازمان تبلیغات اسلامی پس از یک دوره ی طولانی به مدیریت جناب حجت الاسلام آقای سیدمهدی خاموشی به رشد و توسعه ی کمّی و کیفی قابل توجه نائل گشته است، با تشکر از زحمات و تلاش ها و خدمات متراکم ایشان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 17 ساعت و 52 دقیقه پیش
برگزاری جلسه ساماندهی ثبت نام مراکز پیش دبستانی اندیمشک

برگزاری جلسه ساماندهی ثبت نام مراکز پیش دبستانی اندیمشک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، محمد قلاوندی مدیر آموزش و پرورش اندیمشک گفت: با توجه به اولویت های 20 گانه توسعه و مدیریت آموزش و پرورش خوزستان ،یکی از مهم ترین اولویت ها توسعه ی کمی و کیفی پیش دبستانی است پس باید بیشترین برنامه ریزی و زیرسازی در این اولویت قرار گیرد.
وی افزود: مشکلات و نارسایی هایی که در ثبت نام و سازماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی در سال گذشته باید برای رفع کامل آن ها تلاش جدی صورت گیرد و با رفع موانع ثبت نام نوآموزان بدون هیچ مشکلی صورت گیرد.
انتهای پیام/م
تشکیل جلسه ثبت نام نوآموزان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 18 ساعت و 12 دقیقه پیش
رهبر انقلاب درگذشت برادرِ امیر دریابان شمخانی را تسلیت گفتند

رهبر انقلاب درگذشت برادرِ امیر دریابان شمخانی را تسلیت گفتند به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت برادرِ امیر دریابان علی شمخانی را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امیر دریابان علی شمخانی دامت توفیقاته
درگذشت برادر گرامیتان را به جنابعالی و سایر بازماندگان محترم و خاندان مصاب تسلیت میگویم و رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم مسئلت مینمایم.
سیّدعلی خامنه ای
28 مرداد 1397
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 18 ساعت و 23 دقیقه پیش
افزایش صادرات از گمرکات بوشهر

افزایش صادرات از گمرکات بوشهر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، معاون صادرات و ترانزیت گمرکات استان گفت: در چهار ماه نخست امسال بیش از 11 میلیون تن کالا به ارزش حدود 6 میلیارد دلار به خارج از کشور صادر شده که این آمار با احتساب میعانات گازی است.
بهروز قره بیگی افزود: صادرات بدون احتساب میعانات گازی حدود 7 میلیون تن و به ارزش 3 میلیارد و 300 میلیون دلار بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به لحاظ وزنی 11 درصد و به لحاظ ارزشی 38 درصد افزایش داشته است.
وی گفت:: این کالا ها عمدتا به کشور های امارات متحده عربی، چین، هند، ژاپن، کره جنوبی، فلیپین و سایر کشور ها صادر شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 32 دقیقه پیش
دوگانه عمل کردن استکبار در مواجهه با حقوق بشر

دوگانه عمل کردن استکبار در مواجهه با حقوق بشر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ در نشست حقوق بشر آمریکایی در شیراز گفت: امروز استکبار نفرت را در دنیا می پراکند و به قول رهبری در تاریخ 100 سال گذشته دنیا بیشترین جنگ ها را غربی ها راه انداخته اند و در تمام آن ها آمریکا نقش تعیین کننده و اصلی را داشته است.
وی افزود: آن ها وقتی از دموکراسی دم می زنند مدعی هستند که آرای مردم تعیین کننده است، اما در ماجرای 28 مرداد همگان دیدند که دولت قانونی مصدق با کودتای آن ها کنار رفت.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 18 ساعت و 53 دقیقه پیش
امام باقر (ع) بنیانگذار انقلاب فرهنگی در جامعه اسلامی بود

امام باقر (ع) بنیانگذار انقلاب فرهنگی در جامعه اسلامی بود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد در ویژه برنامه روز شهادت باقرالعلوم (ع) که امروز قبل از نماز ظهر در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، افزود:در دوران زندگانی باقرالعلوم (ع)، بنی امیه توان، اقتدار و اعتبار خود را از دست داده بود و مردم در انتظار حرکتی انقلابی و قیامی سیاسی بودند تا نظام اموی را ساقط کنند.
وی با بیان اینکه امام باقر (ع) انقلاب فرهنگی را در جامعه نشر و گسترش دادند،تصریح کرد: باقرالعلوم (ع) فعالیت فرهنگی را بر فعالیت های سیاسی ترجیح دادند و تلاش کردند تا افکار مردم را بیدار و آگاه کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 18 ساعت و 53 دقیقه پیش
خرید تضمینی 54 هزار تن گندم در استان سمنان

خرید تضمینی 54 هزار تن گندم در استان سمنان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، شبکه تعاون روستایی استان سمنان 54 هزار تن گندم را از کشاورزان خریداری کرد.
حسن حاجی ابراهیمی رئیس اداره بازرگانی سازمان تعاون روستایی استان سمنان گفت: قیمت مصوب امسال برای خرید تضمینی گندم از کشاورزان هزار و 300 تومان است .
وی افزود: این محصولات پس از جمع آوری و انتقال به سیلوها برای تولید به کارخانه ها حمل می شود.
رئیس اداره بازرگانی سازمان تعاون روستایی استان سمنان با بیان اینکه سازمان تعاون روستایی پارسال 60 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری کرد گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 53 دقیقه پیش
جوجه ریزی بیش از 2 میلیون قطعه مرغ در خراسان شمالی

جوجه ریزی بیش از 2 میلیون قطعه مرغ در خراسان شمالی محمد مهدی احمدی مدیر کل دامپزشکی استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ با بیان این که در 4 ماهه امسال 2 میلیون و 900 هزار قطعه مرغ در مرغداری های استان جوجه ریزی انجام شده است.
گفت: در این مدت 14 میلیون قطعه طیور واکسینه شدند و 6 کانون بیماری طیور در استان داشتیم که 154 مرتبه از واحد های طیور استان نمونه برداری انجام شده است.
احمدی افزود: در سال جاری 3 میلیون و 365 راس دام علیه بیماری مشترک بین انسان و دام در استان واکسینه شدند.
وی میزان پیشرفت سم پاشی در دام سنگین، سبک و جایگاه را به ترتیب 24 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 23 دقیقه پیش
پرونده تشکیل زنجیره کاروانسراهای ایرانی در دست تدوین است

پرونده تشکیل زنجیره کاروانسراهای ایرانی در دست تدوین است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، محمدحسن طالبیان معاون سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری در حاشیه بازدید از چند بنای باارزش تاریخی استان سمنان گفت: کاروانسراهای استان سمنان هم می تواند در پرونده تشکیل زنجیره کاروانسراهای ایرانی که در دست تدوین است، باشد.
وی افزود: بیشتر کاروانسراهای استان سمنان مانند کاروانسرای سنگی و آجری منطقه آهوان سمنان که آسیب زیادی نیز دیده است؛ در تملک سازمان میراث فرهنگی نیست.
معاون سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری گفت: "تملک" معضل کاروانسراهای استان سمنان برای میراث فرهنگی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 43 دقیقه پیش
فضای موازی نمایشگاه بزرگ، زمینه آسیب به سرمایه گذاران را فراهم میکند

فضای موازی نمایشگاه بزرگ، زمینه آسیب به سرمایه گذاران را فراهم میکند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، کوروش خسروی، امروز در بخش تذکرات چهل و پنجمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به نقش بسزا نمایشگاه در اقتصاد شهرها، مهم ترین کارکرد آن ها را تکمیل حلقه ارتباط با بازارهای داخلی و خارجی دانست.
وی تصریح کرد: این ارتباط باعث می شود در بسیاری از شهرها نمایشگاه و فعالیت های آن به عنوان نهاد شهری عمل کنند.
رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه در چند سال اخیر توسعه نمایشگاه بین المللی سبب رونق کسب و کار در اصفهان شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 43 دقیقه پیش
سرنوشت شوم یک مزدور عالی رتبه/ شاپور ریپورتر که بود و چه اقداماتی داشت؟

سرنوشت شوم یک مزدور عالی رتبه/ شاپور ریپورتر که بود و چه اقداماتی داشت؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بازخوانی وقایع منتهی به کودتای 28 مرداد 1332 و نقش خائنانه و جنایتکارانه آمریکا و انگلیس و عوامل آن ها در ایران، سراسر پندآموزی و کسب تجربه است. وقایعی که ثابت می کند سرسپردگی به هر قدرت بیگانه ای چه عاقبت شومی را در پی دارد و چه کانون ها و شبکه ها و افرادی برای پیاده سازی توطئه های بیگانگان در کشور ما فعالیت داشتند.
یکی از عوامل فعال در کودتای 28 مرداد 1332 که در ارتباط کامل با انگلیسی ها و علیه مردم ایران اقدام می کرد، شاپور ریپورتر بود.
بیشترخوانید : بررسی اصل 4 ترومن و گستره فعالیت آن در ایران ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
جولان سگ های ولگرد در خیابان های بهبهان + فیلم

جولان سگ های ولگرد در خیابان های بهبهان + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ تردد آزادانه سگ های ولگرد و وحشی در خیابان های شهرستان بهبهان استان خوزستان باعث اذیت و آزار شهروندان شده و شهروندخبرنگار ما فیلمی را تهیه و ارسال کرده است.
منبع: شهروندخبرنگار - خوزستان (بهبهان)
بیشتر بخوانید : جولان سگ های ولگرد در خیابان های بردسکن + تصاویر
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
خیابان های بهبهان جولانگاه سگ ها شد + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
آخرین پرواز ، مستندی از ناگفته های آزاده های آسمان + فیلم

آخرین پرواز ، مستندی از ناگفته های آزاده های آسمان + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مستندی با نام آخرین پرواز تهیه شده است که خاطرات آزاده های جنگ را روایت می کند. خاطراتی از دوران جنگ هوایی و اسارت که مخاطب را به خوبی با شرایط آن دوران آشنا می کند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
گذری بر زندگی پربار عزت سینمای ایران + فیلم

گذری بر زندگی پربار عزت سینمای ایران + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ عزت الله انتظامی که به عزت سینمای ایران معروف بود، در دوران فعالیتش در عرصه بازیگری، آثار ارزشمند و زیبایی را برجای گذاشت و به یکی از ستاره های سینمای ایران تبدیل شد اما دوران زندگی پربار او به پایان رسید و روز جمعه 26 مرداد 97 (در سن 94 سالگی) دار فانی را وداع گفت.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 20 ساعت و 13 دقیقه پیش
دلنوشته کاربران به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) +تصاویر

دلنوشته کاربران به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ امام محمد باقر(ع) ملقب به باقر العلوم حدود 19 سال امامت شیعیان را بر عهده داشت. در دوره امامت امام پنجم شیعیان، جنبشی علمی پدیدآمد که البته در دوره امامت فرزندش امام صادق(ع) به اوج خود رسیده است.
امام باقر(ع) در 7 ذی الحجه سال 114 هجری قمری به شهادت رسید. در اینکه چه فرد یا افرادی در شهادت این امام دست داشتند نقل های روایی و تاریخی گوناگونی وجود دارد. بعضی از منابع،هشام بن عبدالملک را عامل شهادت آن حضرت دانسته اند. برخی ابراهیم بن ولید را عامل مسمومیت معرفی کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 20 ساعت و 13 دقیقه پیش
گزارش AFC از 4 دیدار کلاسیک تیم های ایرانی و قطری در لیگ قهرمانان آسیا

گزارش AFC از 4 دیدار کلاسیک تیم های ایرانی و قطری در لیگ قهرمانان آسیا به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،به نقل از کنفدراسیون فوتبال آسیا ؛قرار است تا 2 تیم از قطر و 2 تیم از کشور ایران به عنوان تیم های حاضر از مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های فوتسال آسیا به مصاف یکدیگر بروند .تیم های ایرانی از زمان های گذشته چندین به مصاف یکدیگر رفته اند و حالا اما غول های فوتبال ایران و قطر یعنی تیم های پرسپولیس و استقلال ایران و الدحیل و السد قطر قرار است تا به مصاف یکدیگر بروند.
چهار دیدار خاطره انگیز در چارچوب دیدار های تیم های ایرانی و قطری در لیگ قهرمانان آسیا نیز به شرح زیر می باشد:
1-سپاهان ایران - السد قطر (4-2) ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 20 ساعت و 13 دقیقه پیش
اختصاص یک میلیارد و 400 میلیون دلار سهم ارز برای تجهیزات پزشکی

اختصاص یک میلیارد و 400 میلیون دلار سهم ارز برای تجهیزات پزشکی رضا مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاورد های پزشکی در شیراز، در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ با اشاره به اینکه 3میلیارد و 500میلیون دلار تامین ارز برای حوزه دارو و تجهیزات در نظر گرفته شده و یک میلیارد و 400 میلیون دلار سهم ارز برای تجهیزات پزشکی اختصاص یافته است، بیان کرد: با مصوبه ای که در 16 مرداد ماه امسال هیئت دولت به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد تخصیص ارز به تجهیزات پزشکی مشخص و منتشر شد که بر این اساس به ملزومات مصرفی ضروری ارز اختصاص می یابد و دستگاه هایی که سرمایی هستند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 20 ساعت و 33 دقیقه پیش
اجرای طرح تشدید مبارزه با کالای قاچاق در ایلام

اجرای طرح تشدید مبارزه با کالای قاچاق در ایلام به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ; سرهنگ امیر همتی رئیس پلیس امنیت عمومی استان ایلام گفت:در راستای تشدید مبارزه با کالای قاچاق ماموران پلیس توانستند سه انبار احتکار لوازم خانگی و مواد دامی را پس از انجام کار اطلاعاتی در شهر ایلام کشف کنند.
وی افزود: در بازدید های به عمل آمده تعداد 60 دستگاه کولر اسپیلت گازی ، 44 هزار و 750 کیلو کنسانتره دامی ، 600قوطی مواد ویتامینه دامی، کشف و ضبط شد .
وی ادامه داد:انبار های فوق پلمب شده و متصدیان به مرجع قضایی معرفی شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 52 دقیقه پیش
وحدت شیعه و سنی نیاز جامعه امروز

وحدت شیعه و سنی نیاز جامعه امروز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ محرابی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فارس گفت: چهارمین نشست بررسی وضعیت فرق و ادیان با حضور استاندار فارس، ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن و تعدادی از صاحب نظران حوزوی و دانشگاهی در شیراز برگزار شد.
وی افزود: هدف اصلی این نشست بحث در مورد وحدت جهان اسلام به خصوص در استان فارس و مناطق جنوبی استان و پاسخ به شبهات دینی است.
محرابی ادامه داد: در این نشست مشکلات مناطق جنوب فارس با موضوع ادیان و فرق مختلف تحلیل و بررسی شد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فارس اظهار کرد: در کنار این هم اندیشی کارگروه پاسخ به شبهات ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 20 ساعت و 53 دقیقه پیش
کمبودی در زمینه تامین کتب درسی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد

کمبودی در زمینه تامین کتب درسی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد علیرضا نخعی اظهار داشت: کتاب های درسی 10 شهریور ماه جاری از انبار کتاب استان خارج شده و توزیع مدرسه ای آن در مناطق مختلف استان آغاز خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه دولت برای استان سیستان وبلوچستان توجهات ویژه ای را قائل شده است خاطرنشان کرد: سیستان وبلوچستان تنها استانی است که کتب درسی در آن به صورت رایگان توزیع می شود.
وی با بیان اینکه تمامی کتب مقاطع مختلف تحصیلی غیر از پایه دوازدهم در استان موجود است تصریح کرد: کتاب های پایه دوازدهم به دلیل اینکه جدید التالیف بوده دیرتر از بقیه کتاب ها به استان می رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 ساعت و 2 دقیقه پیش
اگر نمی توانید پول دربیاورید بروید بمیرید! + فیلم

اگر نمی توانید پول دربیاورید بروید بمیرید! + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمد سبحانی معروف به ساشا، فرزنداحمد سبحانی سفیر سابق ایران در مکزیک و ونزوئلاست. تصاویر منتشر شده از او در فضای مجازی واکنش های زیادی را به دنبال داشته است.
او در تازه ترین ویدئو منتشر شده در صفحه شخصی اش در واکنش به کمپین فرزندت کجاست که هدف از آن پیدا کردن آقازاده های خارج نشینی است که از موقعیت های والدین مسئول خود استفاده کردند و در خارج از مرزهای کشور امرار معاش می کنند، خطاب به کاربران گفت:
تا کی می خواهید حسادت کنید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 ساعت و 32 دقیقه پیش
انجمن صنایع پوشاک خواستار رد لایحه افزایش مناطق آزاد اقتصادی شد

انجمن صنایع پوشاک خواستار رد لایحه افزایش مناطق آزاد اقتصادی شد به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، انجمن صنایع پوشاک ایران با ارسال نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار جلوگیری از تصویب افزایش لایحه افزایش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مجلس شدند.
در این نامه انجمن پوشاک به لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است، ما اعضای انجمن صنایع پوشاک ایران به خوبی از زحمات بی دریغ جنابعالی و همکاران محترم تان برای برطرف کردن مشکلات تحمیل شده بر صنعت به ویژه صنعت پوشاک کشور آگاهیم و همواره برای پیروزی و سربلندی شما تلاش کرده ایم، اما در این وانفسا و در اوج کوششی که برای بازسازی و بهینه سازی ساختارهای توسعه ای کشور صورت می گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 21 ساعت و 32 دقیقه پیش
شانس کی روش برای مربیگری مکزیک کمرنگ شد

شانس کی روش برای مربیگری مکزیک کمرنگ شد به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نوشته روزنامه ال هوریزنته مکزیک، ریکاردو فرتی معروف به توکا برای سومین بار به طور موقت هدایت تیم ملی مکزیک را بر عهده خواهد گرفت، اگر چه منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال مکزیک فاش کردند که آنها سعی دارند او را متقاعد کنند که در راس این تیم بماند.
به این ترتیب کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم فوتبال کشورمان که از او به عنوان یکی از گزینه های جانشینی اوسوریو در تیم ملی مکزیک نام برده می شود،شانسی برای نشستن روی نیمکت مکزیکی ها نخواهد داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 21 ساعت و 33 دقیقه پیش
حزب الله لبنان در اقدامی غافلگیرکننده تصاویری از موشک های خود را منتشر می کند

حزب الله لبنان در اقدامی غافلگیرکننده تصاویری از موشک های خود را منتشر می کند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، حزب الله لبنان عصر امروز یکشنبه در اقدامی غافلگیرکننده، تصاویری از موشک های خود را به نمایش خواهد گذاشت.
پس از اینکه پایگاه اینترنتی العهد برای اولین بار تصاویر ویژه ای از پهپاد های مقاومت اسلامی لبنان منقش به شعار نیروی هوایی را منتشر کرد، این بار این پایگاه اینترنتی اطلاع یافت که حزب الله لبنان در صدد است امروز یکشنبه، با رونمایی از موشک های خود یک غافلگیری جدید داشته باشد.
در این تصاویر که برای نخستین بار منتشر می شوند، نسل جدیدی از موشک های مقاومت اسلامی که در دفاع از لبنان طی سال های گذشته از آن ها استفاده شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 21 ساعت و 33 دقیقه پیش
رونمایی از آلبوم صوتی خاکریزهای طلایی در اردبیل

رونمایی از آلبوم صوتی خاکریزهای طلایی در اردبیل امیر رجبی، رئیس حوزه هنری استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، گفت: تحمل سال های سخت اردوگاه های دشمن کار آسانی نیست که آزادگان پر افتخار ما با شجاعت و صلابت این کار را انجام دادند و با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند.
وی با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی در تبیین این ایثار گری ها نقش مهمی دارند، افزود: متاسفانه آنگونه که باید نتوانستیم این ایثار و فداکاری ها را به مردم نشان بدهیم و خلع وظیفه ما را دو چندان می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 21 ساعت و 53 دقیقه پیش
دانش آموزان باید به حیات طیبه برسند

دانش آموزان باید به حیات طیبه برسند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛حجت الاسلام و المسلمین ملکی مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش امروز در دومین گردهمایی اعضای کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق خراسان جنوبی گفت:رویکرد آموزش و پروش دانش محوری است و تا رویکرد این نهاد به تربیت محوری برسد کار داریم که در این خصوص نیازمند همکاری طلاب و حوزه های علمیه هستیم.
وی افزود:مشاورعالی وزیر و دبیر ستاد همکاری های کشور گفت:متولی اصلی تعلیم و تربیت در کشور آموزش و پرورش است و مخاطبان ما 13 میلیون دانش آموز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 22 ساعت و 3 دقیقه پیش
خانه سورگاه ازعجایب تاریخی افوشته نطنز در انتظار کشف راز تونل زیر زمینی

خانه سورگاه ازعجایب تاریخی افوشته نطنز در انتظار کشف راز تونل زیر زمینی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، خانه سورگاه، بقعه میر سید واقف، بقعه سید حسن واقف، حمام، شربتخانه، آب انبار، حسینیه، مسجد و سر درب خانقاه، 9 اثر تاریخی است که در کنار یکدیگر قرار گرفته است.
موضوعی که اخیراً در صدر اخبار قرار گرفته است، کشف دهمین اثر تاریخی شگفت انگیز این محله یعنی تونل های زیر زمینی است که پیش از این مانند افسانه و سینه به سینه نقل شده بود.
خانه ای تاریخی به نام سورگاه در محله افوشته نطنز وجود دارد که یکی از 9 اثر تاریخی زیبای این محله است که متعلق به دوره تیموری است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 22 ساعت و 13 دقیقه پیش
پولی شدن آب شرب برای مردم کشوری که بیشترین ذخایر آب شیرین در جهان را دارد! + فیلم

پولی شدن آب شرب برای مردم کشوری که بیشترین ذخایر آب شیرین در جهان را دارد! + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ کشور روسیه با بهره مندی از دریاچه های بزرگ و کوچک زیاد، صاحب بیش از دو پنجم آب شیرین در جهان است و این ذخایر ارزشمند به دلیل سخت گیری های دولت این کشور در مصرف آب ایجاد شده است.
مردم روسیه باوجود زندگی در میان انبوهی از منابع آب شیرین ، برای تهیه آب شرب مجبور به پرداخت پول و خرید آن از فروشگاه ها هستند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 22 ساعت و 13 دقیقه پیش
انجام بیش از 700 هزار بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی/ ارجاع بیش از 4 هزار پرونده متخلف به مراجع قضایی

انجام بیش از 700 هزار بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی/ ارجاع بیش از 4 هزار پرونده متخلف به مراجع قضایی معاون دفتر سلامت محیط کار وزارت بهداشت از ارجاع 4 هزار واحد متخلف توزیع مواد غذایی به مراجع قضایی خبر داد.
فرهادی معاون دفتر سلامت و محیط کار وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با اشاره به اینکه از اول تابستان تاکنون 703 هزار و 783 بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شده است، اظهار کرد: طی بازرسی ها از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی از اول فصل تابستان تا به حال 2 هزار و 376 واحد متخلف به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی پلمپ شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 22 ساعت و 13 دقیقه پیش
دو مدال نقره پومسه ایران به روایت تصویر

دو مدال نقره پومسه ایران به روایت تصویر به گزارش خبرنگار رزمی و کشتی باشگاه خبرنگاران جوان ، کوروش بختیاری و مرجان سلحشوری دو نماینده دختر و پسر ایران در پومسه انفرادی صاحب اولین مدال های کاروان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا 2018 شدند. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 22 ساعت و 13 دقیقه پیش
رئیس سابق موساد: برای نابودی حزب الله باید لبنان را تحریم کرد

رئیس سابق موساد: برای نابودی حزب الله باید لبنان را تحریم کرد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی آر ت. فرانسه، یکی از روسای پیشین سازمان جاسوسی اسرائیل ( موساد ) طرحی را برای نابود کردن حزب الله لبنان ارائه کرد.
تامیر پاردو، از روسای پیشین موساد در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی جروزالم پست ادعا کرد تنها راه از بین بردن حزب الله، اعمال تحریم های شدید بر ضد لبنان است، درست همان کاری که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه ایران انجام داده است.
پاردو در مصاحبه خود با جروزالم پست که هفدهم اوت صورت گرفت، گفت: پیروزی نظامی اسرائیل بر جنبش حزب الله لبنان دور از تصور است و تنها با اعمال تحریم بر ضد لبنان یعنی همان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 22 ساعت و 13 دقیقه پیش
دو طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان و مبارزه با جرائم اقتصادی با یکدیگر ادغام شد

دو طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان و مبارزه با جرائم اقتصادی با یکدیگر ادغام شد محمد دهقان عضو کمیسیون حقوقی قضایی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با بیان اینکه دو طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان و مبارزه با جرائم اقتصادی با یکدیگر ادغام شده اند، گفت: این طرح در کمیسیون حقوقی قضایی تصویب شده و اکنون بیش از 120 امضاء برای اولویت یافتن در دستور کار مجلس دارد.
نماینده مردم چناران و طرقبه تصریح کرد: این طرح جدید دارای 50 ماده است که دو هفته پیش در کمیسیون حقوقی قضایی تصویب شده، البته ما دو جلسه هم در حضور لاریجانی رئیس مجلس داشتیم، زیرا وی با توجه به اهمیت این طرح باید در جریان مصوبات قرار داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 22 ساعت و 13 دقیقه پیش
هدیه جالب یک مخترع به دوست قایقران خود + فیلم

هدیه جالب یک مخترع به دوست قایقران خود + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یک مهندس خلاق برای دوست خود که در رشته قایقرانی فعالیت می کند، دوچرخه ای مخصوص ساخته است.
این دوچرخه به شکلی طراحی شده است که با حرکات پارویی دست به سمت جلو رانده می شود.
بیشتر بخوانید : باورکردنی ترین دروغ سیزده سال 2017 + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
دوچرخه ای مخصوص قایقرانان + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 22 ساعت و 32 دقیقه پیش
تعویض مفصل در بیماران هموفیلی چگونه است؟

تعویض مفصل در بیماران هموفیلی چگونه است؟ احمد قویدل رئیس انجمن بیماران هموفیلی ، در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار کرد: هر انسانی ممکن است در طول زندگی خود دچار خون ریزی های مختلفی شود، خونریزی هایی که می تواند در اثر حوادث، سوانح یا در هنگام انجام جراحی بیمارستانی و در حوزه زنان در هنگام زایمان و یا به صورت ماهیانه و مرتب رخ دهد.
قویدل گفت: از آنجایی که بیماران هموفیلی فاقد پروتئین کم انعقادی هستند و یا پلاکت های خون آنها کم و یا با شکلی غیر طبیعی است، نیازمند تزریق دارو های انعقادی می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 22 ساعت و 32 دقیقه پیش
ایالات متحده آمریکا در فروش زباله هم کم کاری و تقلب می کند! +تصاویر

ایالات متحده آمریکا در فروش زباله هم کم کاری و تقلب می کند! +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ عصر حاضر را عصر انفجار جمعیت خوانده اند، در حال حاضر جمعیت جهان روز به روز در حال افزایش است و همین موضوع باعث ایجاد مسائلی می شود که در اثر جمعیت بالا به وجود می آید.
یکی از مشکلاتی که جمعیت زیاد آن را دامن می زند، موضوع ایجاد زباله و راه مقابله با انتشار آن است. یکی از راه هایی که برای مقابله با افزایش و نشر زباله در شهرهای بزرگ انجام می شود بازیافت کردن زباله هاست.
موضوع بازیافت زباله امروزه به یک علم تبدیل شده که راه کارها و آمار و ارقام خاص خود را نیز دارد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 22 ساعت و 32 دقیقه پیش
قاچاق محصولات پتروشیمی از بورس به عراق و ترکیه

قاچاق محصولات پتروشیمی از بورس به عراق و ترکیه به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از صدا و سیما، احمد مهدوی ابهری دبیرکل انجمن کارفرمایی پتروشیمی با اشاره به رانت ایجاد شده در خرید مواد پتروشیمی ، گفت: در چهار ماه ابتدای امسال نسبت به سال 96 ، تقاضا برای خرید محصولات پتروشیمی بیش از 300 درصد افزایش داشته است که این نشان دهنده رانت موجود در این بخش است.
وی با اشاره به خرید پروانه های کارخانه های غیر فعال توسط افراد بدون پروانه گفت: این روند مانع از رسیدن مواد پتروشیمی به مصرف کننده واقعی است. این در حالی است که حجم محصولات پتروشیمی معامله شده در بورس امسال نسبت به پنج ماه ابتدای سال گذشته 200 هزارتن افزایش داشته که ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 22 ساعت و 32 دقیقه پیش
سایت گل: جهانبخش لرزه بر اندام شیاطین سرخ خواهد انداخت

سایت گل: جهانبخش لرزه بر اندام شیاطین سرخ خواهد انداخت به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب هفته دوم لیگ برتر انگلیس امروز (یکشنبه) برایتون که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد از ساعت 19 و 30 دقیقه رو در روی منچستریونایتد قرار خواهد گرفت.
سایت گل با انتشار گزارشی درباره این بازی از جهانبخش و چند بازیکن دیگر برایتون به عنوان بازیکنانی نام برد که می توانند لرزه بر اندام شیاطین سرخ بیندازند.
گل می نویسد: خوزه مورینیو روز یکشنبه شیاطین سرخ خود را به ساحل جنوبی می برد تا با مرغان دریایی کریس هیوتن دیدار کنند - پس چه کسی می تواند ستاره تیم میزبان شود؟ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 22 ساعت و 33 دقیقه پیش
4 کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در اسپانیا

4 کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در اسپانیا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در اسپانیا مردی بامداد یکشنبه با یک تفنگ شکاری وارد کافه ای در منطقه اسپانیایی کاستریلو-تجریگو در استان وایادولید در شمال غربی این کشور شد و به سمت حاضران در این محل تیراندازی کرد. در این تیراندازی دست کم یک نفر کشته شد و سه نفر زخمی شدند.
روزنامه اسپانیایی ال پائیس اعلام کرد این تیراندازی کمی قبل از ساعت شش بامداد اتفاق افتاد. امدادگران اورژانس، مرگ یک مرد 46 ساله را که درجا کشته شده بود تأیید کردند. سه زخمی نیز در بیمارستان بستری شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 33 دقیقه پیش
373 پایگاه کمیته امداد آماده دریافت نذورات قربانی مردم هستند

373 پایگاه کمیته امداد آماده دریافت نذورات قربانی مردم هستند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، سید مهدی عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کمیته امداد هر سال به مناسبت فرا رسیدن ماه ذی الحجه و عید قربان اقدام به جمع آوری نذورات مردمی می کند اظهار داشت: این پایگاه ها در میادین، خیابان ها و دفاتر کمیته امداد سراسر سیستان و بلوچستان برای جمع آوری نذورات و گوشت قربانی مردم برپا می شود.
وی ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان سال گذشته بیش از 34 میلیارد ریال کمک غیر نقدی شامل گوشت قربانی به مددجویان کمیته امداد اهدا کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 22 ساعت و 42 دقیقه پیش
مشارکت 1240 آموزش دهنده نهضت سوادآموزی آذربایجان غربی در طرح آموزش عملی نماز

مشارکت 1240 آموزش دهنده نهضت سوادآموزی آذربایجان غربی در طرح آموزش عملی نماز به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ آیین افتتاحیه طرح آموزش عملی نماز با عنوان نماز؛ کلید بهشت با حضور نماینده، ولی فقیه در استان آذربایجان غربی، مدیرکل آموزش و پرورش استان و باشرکت آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی آذربایجان غربی صبح امروز در محل سالن امام علی (ع) ارومیه برگزار شد.
ابراهیم محمدی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در این مراسم اظهار کرد: یکی از برنامه های راهبردی آموزش و پرورش گسترش فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان و معلمان است.
وی با بیان اینکه سال تحصیلی گذشته 184هزار دانش آموز در مسابقات قرآن ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 22 ساعت و 43 دقیقه پیش
درخشش دانش آموزان کرمانی در جشنواره خوارزمی

درخشش دانش آموزان کرمانی در جشنواره خوارزمی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، چهارمین جشنواره نوجوان خوارزمی با هدف نگرش دانش و مهارت دانش آموزان برای حل خلاقانه مسائل دانش آموزان در مدرسه برگزار شده است.
شمسی رئیس اداره آموزش دوره اول متوسط آموزش و پرورش استان کرمان گفت: این جشنواره در چهار سطح آموزشگاهی، شهرستان، استان و کشور برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه از استان کرمان تمام دانش آموزان دوره اول متوسطه در این جشنواره شرکت کردند افزود: تعداد 300 نفر دانش آموز به مرحله ی استانی راه پیدا کردند که از این تعداد 9 نفر در قالب 6 تیم به عنوان برگزیده انتخاب و به مرحله ی کشوری در مشهد مقدس ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 22 ساعت و 53 دقیقه پیش
تنیسور قمی نخستین سهمیه بازی های آسیایی را کسب کرد

تنیسور قمی نخستین سهمیه بازی های آسیایی را کسب کرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ؛حسین لطفی دبیر هیأت تنیس استان قم گفت:به لطف خدا برنامه ریزی های هیأت تنیس و تلاش مربیان برجسته و با دانش این رشته به بار نشست و برای نخستین بار در تاریخ ورزش و تنیس قم، این رشته موفق به کسب سهمیه حضور در مهمترین رویداد ورزشی آسیا یعنی بازی های آسیایی شد.
دبیر هیأت تنیس استان قم اضافه کرد: امیرحسین بادی که تمامی این موفقیت ها نتیجه انگیزه، تلاش و پشتکار وی است، با تداوم درخشش خود در این رشته عضو تیم ملی تنیس ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی شد و موفقیتی بزرگ را نصیب ورزش قم به ویژه خانواده تنیس کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 22 ساعت و 53 دقیقه پیش
کشف احتکار 6 میلیاردی لوازم خانگی در رشت

کشف احتکار 6 میلیاردی لوازم خانگی در رشت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ؛ سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: یک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال در اطراف شهرستان رشت کشف و ضبط شد.
وی با بیان اینکه در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یک انبار اطراف رشت بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات و اطمینان از صحت موضوع به محل نگهداری لوازم خانگی اعزام شدند.
رئیس پلیس آگاهی گیلان اظهار داشت: ماموران انتظامی در بررسی از این انبار 242 دستگاه کولر اسپیلیت و 50 دستگاه تلویزیون احتکار شده به ارزش 6 میلیارد و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 13 دقیقه پیش
علت مو های نازک و کم پشت چیست؟ / مضرات هولناک قرص های خواب آور/ درمان فوری و خانگی یبوست/ ادویه ای که چربی خونتان را پایین می آورد

علت مو های نازک و کم پشت چیست؟ / مضرات هولناک قرص های خواب آور/ درمان فوری و خانگی یبوست/ ادویه ای که چربی خونتان را پایین می آورد بسیاری افراد به دلایل مختلفی نمی توانند شب ها آرام بخوابند و برای درمان این مشکل خود به سراغ برخی قرص های خواب آور می روند تا راحت تر بخوابند.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ؛ حوزه کلینیک در نظر دارد تازه ترین دانستنی های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
چرا موهای تان نازک و کم پشت می شود؟
داشتن موهای پرپشت آرزوی هر شخصی است و برای داشتن این موها تلاش های بسیاری می کند، اما باید بدانیم که مو در مدت زمان کوتاه نمی تواند رشد کند و معمولا با غذاهای امروزه و آلودگی هوا ضخامت موها نازک و کم پشت می شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 23 ساعت و 32 دقیقه پیش
دوقلوها با عموهای فیتیله ای کلید خورد

دوقلوها با عموهای فیتیله ای کلید خورد به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چند روزی است مجموعه نمایشی دوقلو ها به کارگردانی جمشید بیات ترک و تهیه کنندگی مهدی بصیری وارد فاز تولید شده و در تهران مقابل دوربین رفته است.
علی فروتن، محمد مسلمی و حمید گلی که حدود دو دهه است در تلویزیون با عنوان عمو های فیتیله ای شناخته می شوند، پس از مدت ها با مجموعه تلویزیونی دو قلوها به تلویزیون می آیند و این روز ها به همراه بازیگرانی دیگر مقابل دوربین این مجموعه نقش آفرینی می کنند.
فیتیله ای ها قرار است در مجموعه دو قلوها حضوری متفاوت تر از قبل داشته باشند و این بار بر خلاف گذشته در قالب یک مجموعه نمایشی با قصه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 23 ساعت و 32 دقیقه پیش
آخرین اخبار از نتیجه رسیدگی دیوان عدالت اداری به پرونده بورسیه ها

آخرین اخبار از نتیجه رسیدگی دیوان عدالت اداری به پرونده بورسیه ها به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ غلامرضا مولابیگی معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری برای تشریح دقیق نحوه رسیدگی به پرونده بورسیه ها، به طرح دو سوال کلی در این مورد پرداخت واظهار داشت: در خصوص موضوع بورسیه ها دو بحث را باید جداگانه مطرح کرد و به دو سوال اساسی پاسخ داد.
وی سوال اول را اینگونه طرح کرد که آیا دیوان عدالت اداری صلاحیت رسیدگی به شکایت از موضوع بورسیه ها را داشته است یا خیر؟
مولابیگی در پاسخ به این پرسش گفت: به موجب اصل 173 قانون اساسی رسیدگی به شکایت و اعتراضات و تظلمات مردم نسبت به مأموران یا واحدها یا آئین نامه های دولتی و احقاق حقوق آن ها در صلاحیت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 23 ساعت و 32 دقیقه پیش
مسابقه سراسری تجلی امامت در پرتو غدیر برگزار می شود

مسابقه سراسری تجلی امامت در پرتو غدیر برگزار می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ محمد رضا رضایی مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدا روستای پندر گفت: همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم مسابقه تجلی امامت در پرتو غدیر به همت مسجد جامع غدیر خم برگزار می شود.
رضایی افزود: علاقه مندان می توانند برای دریافت سوالات به کانون های مساجد سراسر کشور یا به پیام رسان ایتا به نشانی masjed_ghadirkhmom@ مراجعه کنند.
وی گفت: شرکت کنندگان مهلت دارند تا روز 97/9/1 پاسخنامه را به یکی از کانون های مساجد یا به ادرس پستی درج شده در ابتدای سوالات ارسال نمایند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 23 ساعت و 43 دقیقه پیش
دو ذوب آهنی به تیم بانوان سپاهان پیوستند

دو ذوب آهنی به تیم بانوان سپاهان پیوستند شهلا عمادی سرپرست تیم فوتبال بانوان سپاهان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،با بیان اینکه حدود دو هفته است که تمرینات تیم شروع شده، اظهار کرد: بیش از 10 ملی پوش در ترکیب تیم حضور دارند و با اینکه بازیکنان در اردوهای ملی به سر می برند اما سایر بازیکنان در تمرینات تیم شرکت دارند .
وی با اشاره به تغییرات جزئی در ترکیب تیم امسال، ادامه داد: سه یا چهار بازیکن به صلاحدید سرمربی از ترکیب تیم جدا شدند و در نظر داریم تعدادی بازیکن به ترکیب تیم اضافه کنیم و صحبت هایی هم در این خصوص انجام شده اما هنوز به قطعیت نرسیده است . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
آموزش های مهارتی ویژه 3000 نفر از روستائیان استان بوشهر

آموزش های مهارتی ویژه 3000 نفر از روستائیان استان بوشهر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، عبدالمجید دارهکی صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح های مهارت آموزی در روستا ها با اشاره به برنامه های تدوین شده در حوزه آموزش های روستایی اظهار داشت: کمک به مهاجرت معکوس روستاییان از شهر ها به روستا ها با ارائه آموزش های مهارتی برای روستاییان، عشایر و مردم مناطق محروم در حال انجام است و برنامه های مشخصی نیز برای این گروه ها توسط فنی وحرفه ای استان تدوین شده است.
دراهکی با اشاره به اهداف تعیین شده برای امسال در حوزه آموزش های روستایی تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
الرأی: پنتاگون آماده تخلیه پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه است

الرأی: پنتاگون آماده تخلیه پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه است به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه الرأی کویت، در پی تحریم های اخیر آمریکا علیه ترکیه و تیرگی روابط دو کشور، برخی منابع بلندپایه آمریکایی اعلام کردند برای تخلیه پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه آمادگی کامل دارند.
این منابع در گفتگو با الرأی اعلام کردند: در پی تیرگی روزافزون روابط آنکارا و واشنگتن، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد مانعی برای تخلیه پایگاه هوایی اینجرلیک در جنوب شرق ترکیه نمی بیند و در صورت درخواست آنکارا آمادگی دارد از این پایگاه خارج شود.
به گفته این منابع ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
ایجاد یک فروچاله جدید در دشت کبودرآهنگ/ تعداد فروچاله ها به 25 رسید

ایجاد یک فروچاله جدید در دشت کبودرآهنگ/ تعداد فروچاله ها به 25 رسید به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فرونشست سطح زمین بر اثر برداشت بی رویه از منابع آب زیرزمینی یکی از رویداد هایی است که در استان همدان مشاهده شده، اما در این میان سهم دشت کبودرآهنگ از فروچاله های ایجادشده در دشت های استان همدان به مراتب بیشتر از دیگر دشت ها است.
عده ای کشاورزان منطقه را عامل اصلی پدید آمدن این فرو چاله ها می دانند و معتقدند کشاورزان برای آبیاری، چاه های عمیق غیرمجاز حفر کرده اند و در پی پایین رفتن سطح آب های زیرزمینی، فرو چاله ها ایجادشده است.
عده ای دیگر نیز مسئولان را مقصر شمرده و معتقدند استان همدان سرزمین کشاورزی نیست و تشویق بیجای مسئولین به ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
سرپرست دانشگاه آزاد کیست؟+ سوابق محمد مهدی طهرانچی

سرپرست دانشگاه آزاد کیست؟+ سوابق محمد مهدی طهرانچی به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ صبح امروز هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علی اکبر ولایتی جلسه فوری تشکیل داد.
در این جلسه عزل رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بررسی شد و با تصمیم اعضاء فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی عزل و محمدمهدی طهرانچی با تصمیم هیأت امنای دانشگاه به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.
بیوگرافی و زندگینامه محمدمهدی طهرانچی
محمد مهدی طهرانچی متولد 1344، استاد دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی که در اردیبهشت 91 توسط کامران دانشجو به سرپرستی دانشگاه شهید بهشتی منصوب و در سوم بهمن 1395 توسط محمد فرهادی از ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
فروش داروهای برند در برخی سوپرمارکت ها/ تمایل عجیب برخی از مردم در استفاده از داروهای برند!

فروش داروهای برند در برخی سوپرمارکت ها/ تمایل عجیب برخی از مردم در استفاده از داروهای برند! معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با انتقاد از افزایش تعداد سوپرمارکت هایی که به فروش دارو رو آورده اند، از برخوردهای قاطعانه با این تخلفات محرز خبر داد.
مهران ولایی، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با انتقاد از افزایش تخلفات در برخی سوپرمارکت ها گفت: متأسفانه این روزها بازار داغ سودجویان، پای تعداد زیادی از سوپرمارکت ها را به فروش دارو باز کرده است، موضوعی که با برخورد جدی و پیگرد قضایی چند سوپرمارکت متخلف راه پیشروی در آن بسته خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
تهران؛ یکی از 50 شهر هوشمند دنیا/ سهم 400 میلیون دلاری صادرات شرکت های دانش بنیان

تهران؛ یکی از 50 شهر هوشمند دنیا/ سهم 400 میلیون دلاری صادرات شرکت های دانش بنیان به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه ایستگاه نوآوری شریف با اشاره به شرکت های اطراف دانشگاه گفت: محیط نو آوری دانشگاه شریف، سبب ایجاد بستری جدی برای تمام استارت آپ و شرکت ها می شود، در حال حاضر 450 شرکت در اطراف محوطه دانشگاه شریف قرار دارند.
ستاری درباره قرار گرفتن شهر تهران میان شهرهای فناور بیان کرد: شهر تهران در رده بندی های اخیر به عنوان یکی از 50 شهر هوشمند دنیا انتخاب شده است و این نشان از پتانسیل های خوب شهر در حوزه فناوری است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
صلوات خاصه امام محمد باقر(ع)

صلوات خاصه امام محمد باقر(ع) به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امام محمد باقر (ع) پنجمین امام شیعیان، در سوم ماه صفر سال 57 هجری قمری در مدینه چشم به جهان گشودند و چهارمین بهار عمر خودشان را در کنار جد بزرگوارشان حسین بن علی (ع) و پدرشان امام سجاد (ع) سپری کردند. ایشان همانند پدر خود از وقایع سیاسی کربلا دور و در جوار پدر باقی ماندند تا اینکه هفتم ذی الحجه سال 114 پس از هجرت در سن 57 سالگی به شهادت رسیدند.
درادامه می توانید متن و فایل صوتی صلوات خاصه امام محمد باقر (ع) در اینجا دریافت کنید.
صلوات خاصه امام محمد باقر علیه السلام
دانلود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
مرور زندگی حرفه ای ضیاءالدین دری در مستند دکوپاژ

مرور زندگی حرفه ای ضیاءالدین دری در مستند دکوپاژ به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ به مناسبت درگذشت ضیاءالدین درّی کارگردان فقید سینما و تلویزیون، مستند دکوپاژ امروز 28 مرداد روی آنتن می رود.
این مستند، آثار و زندگی حرفه ای خالق مجموعه های تلویزیونی کیف انگلیسی و کلاه پهلوی را به تصویر می کشد. در این مستند زنده یاد سید ضیاءالدین دری، خود راوی زندگی و فعالیت های هنری اش است.
مستند دکوپاژ به تهیه کنندگی سید مازیار هاشم و کارگردانی مهدی زنگنه امروز حوالی ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می شود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
حرکت غافلگیر کننده لیونل مسی در حضور خبرنگار ورزشی +فیلم

حرکت غافلگیر کننده لیونل مسی در حضور خبرنگار ورزشی +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ لیونل مسی بازیکن مشهور در دنیای فوتبال که به زدن ضربه های جنجالی و تماشایی اش شهرت فراوان دارد، بار دیگر با هنرنمایی روی توپ در مرکز توجه رسانه ها قرار گرفت.
همانطور که در فیلم منتشره از ضربه مسی مشاهده خواهید کرد، این بازیکن آرژانتینی با حرکتی جالب و حیرت انگیز خبرنگاری که در آن سوی زمین مقابل دوربین فیلمبردار مشغول تهیه گزارش بود را غافلگیر کرد.
در ادامه فیلمی را که از این لحظه به ثبت رسیده را تماشاکنید.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
توزیع مرغ 6700 تا 8100 تومانی به بازار تا پایان هفته

توزیع مرغ 6700 تا 8100 تومانی به بازار تا پایان هفته به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،رضا سالمی مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران با اشاره به اینکه عرضه گوشت مرغ به علت افزایش دما و خسارات ناشی از قطع برق در سالن های پرورش مختل شده است، افزود: این عوامل سبب شد قیمت گوشت مرغ در بازار افزایش یابد.
وی گفت: به منظور تأمین نیاز شهروندان و مدیریت بازار روزانه 300 تا 500 تن مرغ منجمد با قیمت هر کیلو 6750 تومان و 100 تا 150 تن گوشت گرم مرغ با قیمت هر کیلو 8175 تومان در میدان مرکزی بهمن، میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی ها توزیع و عرضه می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
پیروزی مقدرانه یزدانی در گام نخست/حسین خانی در یک چهارم نهایی

پیروزی مقدرانه یزدانی در گام نخست/حسین خانی در یک چهارم نهایی به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،در ادامه رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی 2018 که در جاکارتا پایتخت اندونزی در حال برگزاری است،حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل حریفی از کشور میزبان در مدت زمان 44 ثانیه با نتیجه ده بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله یکچهارم نهایی شد.یزدانی در دومین مبارزه مقابل برنده کشتی گیران کامبوج و هند به روی تشک می رود.
اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 را لحظه به لحظه در اینجا (بازی های آسیایی جاکارتا 2018) دنبال کنید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
انتشار گزارشی تکان دهنده از زندگی 2 میلیارد انسان در فقر

انتشار گزارشی تکان دهنده از زندگی 2 میلیارد انسان در فقر به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، گزارش جهانی کمک های بشردوستانه سال 2018 نشان داد در حال حاضر 2 میلیارد نفر در سراسر جهان در فقر زندگی می کنند و 753 میلیون نفر هم فقر مطلق را تجربه کرده اند و همچنان برای زنده ماندن تلاش می کنند.
بر اساس این گزارش، وضع افرادی که از گرسنگی، خشکسالی، درگیری ها و حوادث طبیعی رنج می برند بسیار بدتر از قبل شده است. دست کم 201 میلیون نفر در 134 کشور مختلف در سال 2017 برای زنده مانده به کمک های بشردوستانه محتاج بوده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
تلاش آمریکا برای توطئه علیه ونزوئلا

تلاش آمریکا برای توطئه علیه ونزوئلا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، خبرگزاری پرنسا لاتینا در گزارشی نوشت ایوو مورالس، رئیس جمهور بولیوی اعلام کرد آمریکا با بهانه ای جدید در پی اقدام علیه ونزوئلا است.
در این گزارش آمده است ایوو مورالس کمک های بشردوستانه آمریکا به آمریکای لاتین را پوششی برای حمله به شهروندان ونزوئلا توصیف کرد که در کلمبیا زندگی می کنند.
مورالس در صفحه توئیتر خود نوشت: "ما حمله مخفی از سوی واشنگتن از طریق اعزام کشتی پنتاگون به کلمبیا به بهانه ارائه کمک های بشردوستانه به برادران ونزوئلایی را محکوم می کنیم." ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
اصلاح طلبان حامی رئیس جمهور هستند/ عملکرد روحانی جزء کارنامه اصلاحات است/اصلاح طلبان نمی توانند از زیر بار عملکرد دولت شانه خالی کنند

اصلاح طلبان حامی رئیس جمهور هستند/ عملکرد روحانی جزء کارنامه اصلاحات است/اصلاح طلبان نمی توانند از زیر بار عملکرد دولت شانه خالی کنند عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: اصلاح طلبان چه بخواهند و چه نخواهند کارنامه روحانی به پای آنها نیز نوشته خواهد شد، لذا باید نتیجه حمایت خود را از رئیس دولت پذیرفته و در شرایط کنونی به او کمک کنیم.
اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره جدایی اصلاح طلبان از روحانی اظهار کرد: جریان اصلاحات به هیچ عنوان خود را از دولت جدا نکرده و معتقدم که باید نتیجه حمایت خود را از رئیس دولت پذیرفته و در شرایط کنونی به وی کمک کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
تخصیص اعتبار برای نصب کنتور های هوشمند

تخصیص اعتبار برای نصب کنتور های هوشمند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ حسین صالح جهرمی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای فارس بیان کرد: با نصب سالانه یک هزار تا یک هزار و 500 کنتور نباید انتظار داشت که منابع آب و سفره های زیر زمینی در فارس ترمیم شود.
وی تصریح کرد: استان فارس معادل 16 استان کشور چاه مجاز دارد که 72 هزار حلقه چاه مجاز در این استان فعال بوده، که این رقم بسیار بالایی است و می تواند به منابع آب آسیب برساند که با تاکید وزارت نیرو همه چاه ها به کنتور هوشمند مجهز می شوند.
صالح جهرمی با بیان اینکه کنتور هوشمند از جمله راهکار های کنترل مصرف است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
کارمند اختلاسگر در دام پلیس شیراز

کارمند اختلاسگر در دام پلیس شیراز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس با اشاره به دستگیری کارمند اختلاسگر یکی از ادارات در شیراز، بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر اختلاس توسط یکی از کارمندان، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که کارمند یکی از ادارات به دلیل نقص در سرور حقوق و دستمزد با ترفند خاصی مبلغ 22 میلیارد ریال طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود و همسرش واریز کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
ثبت 3 وقف توسط نیک اندیشان جهرمی

ثبت 3 وقف توسط نیک اندیشان جهرمی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ بیژن قریب زاده رئیس اداره اوقاف جهرم گفت: خیران نیک اندیش جهرمی از ابتدای امسال تاکنون 3 وقف را ثبت کرده اند.
وی افزود: علی امیرسالاری و اسماعیل زاده از واقفانی هستند که 6 دانگ قطعه زمین برای احداث مسجد و حسینیه وقف کرده اند.
قریب زاده ادامه داد: 6 دانگ عرصه و اعیان یک باب خانه توسط غلام عباس توحیدی به منظور احداث پارکینگ مسجد بهارستان شهر جهرم و همچنین یک قطعه زمین جهت احداث کتابخانه و دارالقرآن توسط مرتضی قلی رستگار در بخش خفر این شهرستان در سال 97 وقف شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
تیم داری مازندران در لیگ یک فوتسال

تیم داری مازندران در لیگ یک فوتسال به گزارشاز ساری ،تیم فوتسال نام آوران رسالت که با خرید امتیاز رعد پدافند مشهد امسال در لیگ دسته یک فوتسال حضور خواهد داشت ایمان احمدی را به عنوان سرمربی بازیکن در اختیار دارد در کار دارد و بازیکنان بومی همچون احمد دستیاران، عمادمحمدی، ناصرعجم، دانیال گیولی، امین شامل و مازیار امیرخانلو را هم در اختیار گرفته است تا نمایش قابل قبولی را در لیگ امسال داشته باشند.
بازیکنان تیم تمرینات خود را در ساری آغاز کرده اند و با اعلام سازمان لیگ فوتسال کشور این مسابقات تاریخ پانزدهم شهریور ماه به مصاف حریفان خواهند رفت.
انتهای پیام/ر
آغاز تمرینات بازیکنان فوتسال در ساری ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
خراسان رضوی مقام اول در تولید گوشت قرمز در کشور

خراسان رضوی مقام اول در تولید گوشت قرمز در کشور به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ دکتر احمد شریعتی مدیر کل دامپزشکی استان در نشست خبری که با موضوع نظارت های بهداشتی دامپزشکی در روز عید سعید قربان برگزارشد افزود: یکی از مسائلی که ما رادر روز عیدسعید قربان نگران می کند بحث بیماری تب کریمه کنگو است. دراین روز تمام کشتارگاه ها باز بوده و خدمات رایگان انجام می شود واز مردم انتظار داریم دام خود را برای ذبح به کشتارگاه ها ببرند.
وی گفت:ما در سطح مشهد و شهرستان ها یکسری مراکز جهت خرید دام زنده مشخص کردیم ودر این مراکز نمایندگان ما حضورفعال برای نظارت و بازرسی دام زنده دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
انفجار در دشت برچی کابل

انفجار در دشت برچی کابل به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، لحظاتی پیش صدای انفجاری شدید از غرب کابل (دشت برچی) شنیده شد.
پلیس کابل وقوع انفجار در دشت برچی را تائید کرده است.
تاکنون از میزان تلفات و جزئیات این رویداد اطلاعی در دست نیست.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
اظهارات پنس و پمپئو در راستای تبلیغات سیاسی با اهداف مشخص ضدایرانی بیان شده است

اظهارات پنس و پمپئو در راستای تبلیغات سیاسی با اهداف مشخص ضدایرانی بیان شده است به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدعلی وکیلی در صحن علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) مجلس بیانیه نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس درباره محکومیت سخنان پنس معاون رئیس جمهور و پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا در مورد حقوق اقلیت های دینی در ایران را به شرح زیر قرائت کرد.
سخنان اخیر پنس، معاون رئیس جمهور و نیز پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در مورد حقوق اقلیت های دینی در ایران، کلا بی پایه و اساس بوده، انطباقی با واقعیت های موجود نداشته و صرفا در راستای تبلیغات سیاسی با اهداف مشخص ضد ایرانی بیان شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
برداشت 70 درصد برداشت برنج در شالیزاری های مازندران

برداشت 70 درصد برداشت برنج در شالیزاری های مازندران قربان نژاد رییس اداره برنج جهاد کشاورزی مازندران در گفتگو با خبرنگاراز ساری ، با اشاره اینکه 143 هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان برداشت شده است گفت: این میزان برنج برداشت شده معادل 70 درصد شالیزار های استان است.
وی با بیان اینکه 96 درصد برنج به صورت مکانیزه برداشت شده است افزود: 6 هزارهکتار به دلیل بارندگی در مناطق پایین دست برداشت برنج به صورت سنتی در اراضی شالیزاری استان انجام شده است.
رییس اداره برنج جهاد کشاورزی مازندران گفت: پیش بینی می شود در کشت اول 750 هزارتن برنج سفید در اراضی شالیزاری استان استحصال می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد برای تغییر سرپرست

جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد برای تغییر سرپرست به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور علی اکبر ولایتی برگزار شد.
در این جلسه قرار است سرپرست جدید دانشگاه آزاد معرفی شود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
انتقاد کاربران افغانستانی از تجلیل سالروز استقلال این کشور پس از ناامنی های اخیر

انتقاد کاربران افغانستانی از تجلیل سالروز استقلال این کشور پس از ناامنی های اخیر به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، تجلیل از سالروز استقلال افغانستان امسال در شبکه های مجازی این کشور با موجی از انتقادات گسترده از حکومت وحدت ملی همراه شده است.
بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی معتقدند که دولت در حادثه های چند روز اخیر کم کاری نموده و به این جهت، در این شرایط نباید جشنی برگزار گردد.
در هفته های گذشته کابل و چندین ولایت افغانستان شاهد حملات خونین شورشیان و تروریستان بوده است.
28 اسد سال 1298 هجری شمسی، سالروز به دست گرفتن استقلال افغانستان از انگلیس است و همه ساله در افغانستان از این روز تجلیل صورت می گیرد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
تایید 20 طرح اشتغالزایی در کمیته فنی شهرستان زنجان

تایید 20 طرح اشتغالزایی در کمیته فنی شهرستان زنجان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ آقاجانلو مدیر اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان گفت: در نهمین جلسه کمیته فنی شهرستان زنجان تعداد 43 طرح با تسهیلات زیر 2500 میلیون ریال با رقم 19 هزار و 378 میلیون ریال با تعداد اشتغالزایی 69 نفر مورد بررسی اعضاء کمیته فنی قرار گرفت.
آقاجانلو افزود: تعداد 20 طرح با رقم 6 هزار و 465 میلیون ریال با اشتغالزایی 26 نفر مورد تایید قرار گرفت و طی نامه ای به بانک های عامل و دستگاه های بخشی جهت بررسی نهایی و پرداخت تسهیلات معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام وصول شد

طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام وصول شد به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد ماه) طرح استیضاح کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی را با 33 امضا اعلام وصول کرد.
یوسف نژاد در این مورد گفت: وزیر براساس ماده 225 آیین نامه داخلی مجلس ظرف مدت 10 روز موظف به حضور در جلسه علنی و ارائه توضیحات درخصوص مسائل مطرح شده از سوی نمایندگان است.
عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین طرح عادی ممنوعیت واگذاری سکه بهار آزادی را اعلام وصول کرد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
برگزاری مسابقه بدمینتون در همدان

برگزاری مسابقه بدمینتون در همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سر فراز به میهن اسلامی یک دوره مسابقه بدمینتون در رده سنی بزرگسالان در سالن دبیرستان نمونه دولتی حاج بابایی برگزار شد.
در این دوره از مسابقات که برای انتخاب اعضای تیم استان جهت شرکت در رنکینگ بدمینتون بزرگسالان برگزار گردیدآقایان جباری ،کامرانی،پرخو در انفرادی و آقایان جباری، متقی ،روحی و جهانگیری در دوبل انتخاب گردیدند. مسابقات رنکینک کشوری از اول لغایت 5 شهریورماه سال جاری در شهرستان ساری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ب ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
طرح های مفهومی از گوشی های تاشوی سامسونگ منتشر شدند

طرح های مفهومی از گوشی های تاشوی سامسونگ منتشر شدند به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، شرکت سامسونگ چند وقت است که آمادگی خود را برای تولید گوشی های تاشو اعلام کرده و احتمال دارد این گوشی را به صورت رسمی در ماه ژانویه در CES 2019 معرفی کند. در حالی که همه ما منتظر نوآوری شرکت کره ای هستیم، یک وبسایت هلندی برای این گوشی طرح هایی مفهومی منتشر کرده است. سایت NieuweMobiel احتمال داده است که گوشی های تاشوی سامسونگ طرحی مانند طرح تصاویر خواهند داشت.
گوشی آینده سامسونگ با نام Galaxy X شناخته می شود ما احتمال دارد که نام این گوشی به Galaxy F تغییر پیا کند چرا که با این نام ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
کشف احتکار 10 میلیاردی انواع لوازم خانگی در زنجان

کشف احتکار 10 میلیاردی انواع لوازم خانگی در زنجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان زنجان گفت : با اشاره به مبارزه جدی با سودجویان و اخلالگران اقتصادی گفت: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان، از نگهداری و احتکار انواع لوازم خانگی در زنجان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
سردار آزادی افزود: بلافاصله با کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان پلیس آگاهی، تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت، طی یک عملیات از 2 انبار مورد نظر بازدید به عمل آمد که در نتیجه آن انواع لوازم خانگی فاقد مدارک و احتکار شده، کشف و توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
تجهیز 10 هزار هکتار از زمین های کشاورزی هرمزگان به سامانه نوین آبیاری

تجهیز 10 هزار هکتار از زمین های کشاورزی هرمزگان به سامانه نوین آبیاری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،تقی زاده کارشناس آب و خاک جهادکشاورزی هرمزگان گفت: هدف گذاری امسال جهادکشاورزی هرمزگان اجرای سامانه نوین آبیاری در 10 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان است.
وی افزود:از ابتدای سال تاکنون بیش از دو هزار هکتار از زمین های کشاورزی هرمزگان به سامانه نوین آبیاری مجهز شده است.
کارشناس آب و خاک جهادکشاورزی هرمزگان گفت: از صد و 56 هزار هکتار زمین های زراعی و باغی هرمزگان تاکنون صد و 3 هزار هکتار به امانه نوین آبیاری مجهز شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
شرط طالبان برای برقراری آتش بس موقت با دولت

شرط طالبان برای برقراری آتش بس موقت با دولت به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، یک مقام دولتی افغانستان که خواست نامش فاش نشود به تلویزیون یک گفت: طالبان از طریق یک هیئت دولتی از قطر که چندی قبل با مقامات کابل دیدار کرده بودند برای برقراری آتش بس خواستار آزادی یک هزار نفر از زندانیان خود شده است.
این اظهارات تاکنون از سوی دولت افغانستان و طالبان تایید نشده است.
این در حالی است که پیش از این، طالبان برای اعلام آتش بس در عید فطر پیش شرطی مطرح نکرده بود.
روز گذشته نیز طالبان پیام رهبر این گروه هبت الله آخوندزاده به مناسبت عید قربان را منتشر کرد اما به اعلام آتش بس احتمالی اشاره ای نشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
تشکیل دفتر انجمن انتقال تکنولوژی ایران و چین در اردبیل

تشکیل دفتر انجمن انتقال تکنولوژی ایران و چین در اردبیل به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جلسه ای با گروه 16 نفره از تولیدکنندگان و بازرگانان چینی در استانداری، با بیان اینکه سطح سرمایه گذاری های بخش خصوصی چین در این استان افزایش یابد، از آمادگی کامل استان اردبیل برای ارائه بسته فرصت های سرمایه گذاری این استان در بخش های کشاورزی، گردشگری، صنعت و خدمات به گروه چینی و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاری و مشارکت در اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی خبر داد.
وی اظهار داشت:حدود 5 میلیون تن تولید محصولات کشاورزی مختلف و متنوع در استان تولید می شود و برای ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
حال عمومی افراد مسموم شده در صندل اباد بجنورد مساعد است

حال عمومی افراد مسموم شده در صندل اباد بجنورد مساعد است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ تقی دولت آبادی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار داشت: مابقی افراد دچار مسمومیت نیز در درمانگاه های سطح شهر بصورت سرپایی مورد درمان قرار گرفتند.
وی افزود: علت مسمومیت ها، آب و یا غذا است، اما در این مورد، برای مشخص شدن علت، بررسی های بیشتری باید انجام شود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی اظهار داشت: مسئولان بهداشت محیط نسبت به نمونه گیری از آب شبکه این منطقه مبادرت داشته اند، اما هنوز نتیجه به دست نرسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
آمادگی کمیته امداد استان زنجان برای جمع آوری نذورات عید قربان

آمادگی کمیته امداد استان زنجان برای جمع آوری نذورات عید قربان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از آمادگی این نهاد برای جمع آوری نذورات و کمک های مردمی در روز عید سعید قربان خبر داد و گفت: امسال نیز 115 پایگاه جمع آوری نذورات و کمک های مردمی کمیته امداد در روز عید سعید قربان در استان زنجان برپا می شود.
صفری افزود: مردم خیر و نیکوکار استان زنجان می توانند در روز عید سعید قربان گوشت قربانی و نذورات خود را به دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند
وی با اشاره به اینکه کمک های جمع آوری شده در روز عید سعید قربان در اولین فرصت بین نیازمندان و ایتام این استان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
کشت آزمایشی ذرت نشایی در سیستان و بلوچستان آغاز شد

کشت آزمایشی ذرت نشایی در سیستان و بلوچستان آغاز شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، یوسف ریگی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کشت نشایی ذرت در چهار هکتار از زمین های کشاورزی سیستان و بلوچستان انجام شده است اظهار داشت: به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی نخستین کشت نشایی ذرت در این استان با رویکرد صرفه جویی در مصرف آب انجام شد.
وی افزود: کوتاهی دوره رشد، گسترش یک نواختی رشد در مزرعه و افزایش عملکرد در واحد سطح از دیگر اهداف اجرای این کشت در سیستان و بلوچستان است.
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
نصب 25 سامانه خورشیدی در تبریز، اسکو و آذرشهر

نصب 25 سامانه خورشیدی در تبریز، اسکو و آذرشهر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ؛ کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: 25 سامانه خورشیدی سه کیلوواتی درمدارس و مراکز آموزشی شهر های تبریز، اسکو، آذرشهر و خسروشاه نصب شده است.
وی با بیان اینکه برنامه فوق در راستای اجرای تفاهم نامه سازمان انرژی های نو ایران (سانا) با توانیر از سال 93 آغاز شده است، اظهار کرد: هم اکنون کل ظرفیت سامانه های یاد شده مجموعا 75 کیلووات بوده و برق تولیدی آن ها به شبکه تزریق می شود.
وی با اشاره به پیامد های استفاده از منابع فسیلی مثل گاز، گازوئیل ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
با توسعه فرودگاه اصفهان امکان پروازهای خارجی فراهم می شود

با توسعه فرودگاه اصفهان امکان پروازهای خارجی فراهم می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،حسن امجدی مدیرکل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان اظهار داشت: به علت سیاست های جدید ارزی بانک مرکزی به طور قطع کاهش تعداد مسافر و به تبع آن پروازهای داخلی و خارجی قطعی به نظر می رسد.
وی بیان داشت: در حال حاضر از استان اصفهان به طور مستقیم پرواز برای ترکیه، اتریش، دبی، نجف، کویت و تفلیس دارد.
مدیر کل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان تصریح کرد: پیرو اقدامات استانداری اصفهان در جهت راه اندازی شرکت هواپیمایی مختص استان و با توجه به دو پروژه مهم توسعه پارکینگ فرودگاه و ترمینال پروازهای خارجی امکان مستقیم پروازهای خارجی به دیگر کشورهای ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
هماهنگی کار گروه بسیج تفرش برای برنامه های چهلمین سال انقلاب +عکس

هماهنگی کار گروه بسیج تفرش برای برنامه های چهلمین سال انقلاب +عکس به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ جلسه هماهنگی کار گروه بسیج مردمی چهلمین سالگرد انقلاب با حضور اعضاء در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفرش تشکیل شد.
سرهنگ صادقی فرمانده سپاه تفرش در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ با اشاره به اهمیت برنامه های دهه فجر گفت: برگزاری نمایشگاه دختران مروارید، مسابقه حفظ و تفسیر سوره فجر، برنامه پیاده روی خانوادگی تا مزار شهدا، مسابقات تیر اندازی، نهضت روشنگری، اکران فیلم های جشنواره عمار از مهمترین برنامه های مطرح شده در این نشست بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
بهره برداری از 107 پروژه عمرانی در اسفراین

بهره برداری از 107 پروژه عمرانی در اسفراین به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ جواد نوروزی فرماندار شهرستان اسفراین در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در هفته دولت 107 پروژه با اعتباری افزون بر 350 میلیارد ریال در شهرستان اسفراین به بهره برداری می رسد.
وی مهمترین پروژه را آسفالت روستای مهدی آباد به امام زاده کوران عنوان کرد که با اعتباری افزون بر یک میلیارد و هفتصدمیلیون تومان به طول چهار و نیم کیلومتر افتتاح خواهد شد.
وی درادامه بر لزوم تامین امنیت وثبات اقتصادی برای ورود سرمایه گذاران در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
دستگیری دزدان خانه مادر بزرگ

دستگیری دزدان خانه مادر بزرگ به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ هادی عبدالهی سرکلانتر یکم پلیس مشهد گفت: تیم دایره تجسس کلانتری طرق مشهد دراقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از حضور چند نفر در بازار دام مشهد که قصد فروش چهار راس گوسفند به قیمت ارزان داشتند دست یافتند.
وی افزود: ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر و 2 نوجوان و مردی 50 ساله را دستگیر کردند.
سرکلانتر یکم پلیس مشهد گفت: بررسی های پلیسی نشان داد متهم اصلی پرونده پسری 17 ساله است، که نقشه سرقت از خانه مادربزرگش را طراحی و با همدستی مرد میان سال و پسری دیگر، چهار گوسفند را دزدیده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
احتمال آبگرفتگی محلی در مناطق پایین دست مازندران

احتمال آبگرفتگی محلی در مناطق پایین دست مازندران به گزارشاز ساری ، احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا دوشنبه 29 مرداد با نفوذ و تقویت تدریجی سامانه بارشی شاهد بارش متناوب باران، وزش باد گاهی نسبتا شدید، کاهش دما و احتمال رعدو برق در استان خواهیم بود.
وی افزود:با توجه بارش های تابستانه وقوع بارش رگباری ، احتمال آبگرفتگی نقطه ای و محلی در مناطق پایین دست و جاری شدن روان آب و سیلابی شدن محل عبور در دامنه ها و کوهپایه ها دور از انتظار نیست.
اسدی گفت: دریای خزر نیز دراین مدت مواج و برای شنا و فعالیت های دریایی مناسب نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
کشف 10 تن آرد قاچاق در شهرستان قزوین

کشف 10 تن آرد قاچاق در شهرستان قزوین به گزارش خبرنگار از قزوین ؛سرهنگ محمد قاسم طرحانی گفت: ماموران اننتظامی پاسگاه "کوهگیر" حین گشت زنی بخش طارم سفلا به یک دستگاه خودروی کامیون "اویکو" مشکوک شدند ودر بازرسی از مدارک راننده مشخص شد راننده فاقد بارنامه و کامیون حامل بار آرد قاچاق است.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: در بازرسی ماموران از کامیون 10 تن آرد قاچاق که از استان تهران به یکی از استان های شمالی کشور بارگیری شده بود کشف و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/.
آرد قاچاق به مقصد نرسید ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
تششییع پیکر مدیر کل فقید بنیاد شهید استان مرکزی در اراک

تششییع پیکر مدیر کل فقید بنیاد شهید استان مرکزی در اراک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ پیکر مرحوم صادق دوخایی مدیرکل فقید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی بر روی دستان مردم تشییع و پس از اقامه نماز به امامت آیت الله دری نجف آبادی نماینده، ولی فقیه دراستان مرکزی پیکر آن مرحوم در قطعه صالحین بهشت زهرای اراک به خاک سپرده شد.
محمدصادق دوخایی مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگزان مرکزی جانباز 25% افتخار آفرین هشت سال دفاع مقدس صبح جمعه 26 مردادماه 97 دعوت حق را لبیک گفت:.
وی در تاریخ 21 اردیبهشت سال 63 در ناحیه شرق دجله بر اثر حمله شیمیایی دشمن بعثی از ناحیه چشم، اعصاب، ریه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
کشف محموله مواد غذایی احتکار شده در لاهیجان

کشف محموله مواد غذایی احتکار شده در لاهیجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ؛ سرهنگ محمود قاسمی، فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار محموله مواد غذایی در یکی از انبار های حاشیه شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی پس از کسب اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به این انبار اعزام شدند، افزود: در بازرسی از این مکان اقلامی از قبیل: یک هزار و 700 کیلوگرم شکر، یک هزار و 500 کیلوگرم قند، 4 هزار و 369 بطری انواع روغن مایع، 3 هزار و 840 قوطی کمپوت، 10 هزار و 80 عدد تخم مرغ، یک هزار و 8 عدد آب میوه و 96 قوطی رب گوجه فرنگی کشف شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
ساماندهی 4 مرکز برای عرضه دام قربانی در بجنورد

ساماندهی 4 مرکز برای عرضه دام قربانی در بجنورد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ روح الله براتیان شهردار بجنورد گفت: برای عرضه دام چهار نقطه بجنورد، که شامل پایانه مسافربری، کشتارگاه قدیم و کشتارگاه صنعتی ، بلوار خلیج فارس و چهار راه رسالت (میدان بار) است.
وی افزود: شهرداری تلاش دارد تا از فروش دام زنده در مکانی غیر از محل های مشخص شده، جلوگیری شود و در این زمینه از شب عید قربان تا ظهر همان روز، بر سطح شهر نظارت دارد.
وی با بیان اینکه فروش پوست دام ذبح شده نیز در مکان هایی جز محل های مشخص شده، ممنوع است، اظهار کرد: پوست فروشان در میدان کارگر و چهار راه 19 مهر مستقر می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
54میلیارد ریال قیمت کشف و ضبط کالاهای کشف شده

54میلیارد ریال قیمت کشف و ضبط کالاهای کشف شده حسنی مقدم دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند گفت : ازابتدای امسال 214هزارو 955 لیتر فرآورده های نفتی ، 29کیلوگرم چای ، 272هزارو 683 متر پارچه ، هزارو510 کیلوگرم برنج ، 882 جفت کیف و کفش ، 562 هزارو800 نخ سیگار ، 5 هزارو2 قلم لوازم آرایش ، 94 هزارو 375 قلم دارو و10 هزارو 975 پوشاک قاچاق کشف و ضبط شده است.
وی افزود : ازمیان کالاهای قاچاق شده فراورده های نفتی ، پارچه ، سیگار و دارو نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد در خراسان شمالی انتخاب شد

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد در خراسان شمالی انتخاب شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ مجمع هیئت بولینگ و بیلیارد استان با حضور نایب رئیس فدراسیون این رشته برگزار و محسن ابراهیمی تنها کاندیدای این مجمع به مدت 4 سال به عنوان رئیس این هیئت ورزشی انتخاب شد.
کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استانافزود: یکی از مشکلات ما در این رشته کلاس های مربیگری و داوری است و خیلی ها علاقه مند هستند که این کلاس ها برگزار شود و امیدواریم با پیگیری فدراسیون بولینگ و بیلیارد کلاس ها برگزار شود.
نایب رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد نیز گفت: فدراسیون ما بسیار فعال است و ان شاءا.. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
سرعت غیرمجاز خودروی راهنمایی و رانندگی در اراک + فیلم

سرعت غیرمجاز خودروی راهنمایی و رانندگی در اراک + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ روز گذشته (شنبه) تردد یک دستگاه خودروی سمند راهنمایی و رانندگی با سرعت غیرمجاز در شهر اراک توجه شهروندخبرنگار ما را به خود جلب کرد.
شهروندخبرنگار ما فیلمی را تهیه و ارسال کرده است.
منبع: رحیم - اراک
بیشتر بخوانید : سرعت غیرمجاز اتوبوس مسافربری در محور قم - کاشان + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
فیلمی از خلاف کردن راهنمایی و رانندگی در اراک ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
نخ و پنبه پشت درب های بسته کمرگ/کارگاه های تولید پوشاک به مرز تعطیلی رسیدند

نخ و پنبه پشت درب های بسته کمرگ/کارگاه های تولید پوشاک به مرز تعطیلی رسیدند ابوالقاسم آقا حسین شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره علت رکود بازار پوشاک اظهار کرد: در حال حاضر مواد اولیه مثل نخ، پارچه و سایر ملزومات تکمیل کننده لباس در دسترس تولیدکنندگان نیست.
وی افزود: میزان عمده ای از پنبه و نخ وارداتی است همچنین پارچه که ماده اصلی تولید پوشاک محسوب می شود در گمرک ها مانده و به دست تولیدکنندگان نرسیده است.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک به نوسانات ارزی در ماه های اخیر اشاره کرد و افزود: نوسانات ارزی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
هلاکت 36 مزدور سعودی توسط تک تیراندازان یمنی

هلاکت 36 مزدور سعودی توسط تک تیراندازان یمنی به گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، سلسله عملیات های انتقام جویانه ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه سعودی ها و مزدوران آنها ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، تک تیراندازان یمنی تجمع مزدوران سعودی در مأرب، تعز و الجوف را هدف قرار دادند.
به دنبال این عملیات در سه جبهه مختلف طی 24 ساعت گذشته 36 عنصر مزدور به هلاکت رسیدند.
از سوی دیگر، سلسله جنایت های رژیم سعودی علیه مردم یمن و همچنین نیروهای نظامی این کشور ادامه دارد.
در همین راستا، جنگنده های رژیم سعودی اخیرا پایگاه الحفا وابسته به نیروهای یمنی در شهر صنعاء را بمباران کردند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
واردات برنج در فصل برداشت خلاف قانون است

واردات برنج در فصل برداشت خلاف قانون است به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در جلسه علنی امروز (یکشنبه 28 مرداد) طی تذکری شفاهی، اظهار کرد: علی رغم اینکه واردات برنج در فصل برداشت ممنوع شده است اما شاهدیم که در حال حاضر برنج به کشور وارد می شود.
وی با اشاره به اینکه کشاورزان ما به ویژه در استان های شمالی با شرایط سختی در حال برداشت محصولات خود هستند، گفت: در این شرایط واردات برنج خلاف قانون است و باید جلوی آن گرفته شود.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر، گفت: کشور دچار محذوراتی است که شما هم در جریان آن هستید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
سرقت 20 گوشی آیفون از یک اپل استور در کالیفرنیا

سرقت 20 گوشی آیفون از یک اپل استور در کالیفرنیا به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، ماه گذشته بود که ویدئوهای منتشر شده از یک اپل استور در Fresno نشان دادند که چهار سارق بدون هیچگونه درگیری 26 دستگاه اپل را که ارزش آن ها 27 هزار دلار می شد به سرقت بردند. سه شنبه هفته گذشته، تاریخ دوباره تکرار شد و همین اتفاق در اپل استور گالری رزویل روی داد. همانند ماه گذشته، سارقان کار کثیف خود را جلوی چشمان مشتریان انجام دادند.
در حالی که این سارقان فقط زمان کوتاهی داخل مغازه بودند، توانستند با 20 گوشی آیفون، یک آیپد و دو McBook Pro از مغازه فرار کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
لحظه ربودن دختر خردسال از دست مادرش +فیلم

لحظه ربودن دختر خردسال از دست مادرش +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه ربودن یک دختر خردسال را در مقابل یک کافی شاپ در شهر تایپه، پایتخت کشور تایوان به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود هنگامی که این دختر خردسال به همراه مادرش در حال عبور از پیاده رو بودند ناگهان مرد کودک ربا به آنها نزدیک می شود و با کشیدن دست دختر تلاش می کند تا او را برباید که با مقاومت مادر دختر موفق به اجرای نقشه خود نمی شود.
بیشتر بخوانید : اصابت صاعقه پسر نوجوان را به کما فرستاد! +فیلم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
اعتصاب سراسری زندانیان در 17 ایالت آمریکا

اعتصاب سراسری زندانیان در 17 ایالت آمریکا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، زندانیان 17 ایالت آمریکا قرار است به مدت سه هفته در اعتراض به شرایط بد زندان ها و به کار گماشتن زندانیان برای انجام کارهایی با حقوق پایین، دست به اعتصاب بزنند. این تظاهرات قرار است از 21 اوت آغاز شود و تا 9 سپتامبر ادامه داشته باشد.
این زندانیان آمریکایی قصد دارند با برگزاری این نوع اعتراض نشان دهند که خواستار بهبود شرایط زندگی در زندان، نوسازی، اصلاح حکم زندانیان و پایان یافتن دوره برده داری مدرن هستند.
یکی از سازماندهندگان این تظاهرات اعلام کرد: همه حوزه ها و صنایع به گونه ای به زندان و زندانیان وابسته هستند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
قانون اصلاح حداکثر استفاده از توان تولیدی خدماتی بار دیگر در دستور کار مجلس قرار می گیرد

قانون اصلاح حداکثر استفاده از توان تولیدی خدماتی بار دیگر در دستور کار مجلس قرار می گیرد به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، نمایندگان در صحن علنی امروز ( یکشنبه 28 مرداد ماه) با تقاضای اعمال ماده 134 آیین نامه داخلی مجلس درباره قانون اصلاح حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدمات در مورد نیازهای کشور با 155 رای موافق، 27 رای مخالف و 5 رای ممتنع از مجموع 217 رای ماخوذه موافقت کردند.
بر اساس اعلام لاریجانی رئیس مجلس این اصلاحیه پیش از این در مجلس مورد مخالفت قرار گرفته بود اما بار دیگر این طرح با تقاضا 50 نفر از نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده است که در صورت تعیین نمایندگان در صحن علنی می تواند بار دیگر بر اساس ماده 134 آیین نامه داخلی مجلس در دستور ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
سودان، مهره آفریقایی عربستان در باتلاق یمن

سودان، مهره آفریقایی عربستان در باتلاق یمن به گزارش خبرنگار حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، "برنامه ای برای توزیع فوری مواد غذایی در تعدادی از شهرهای سودان به اجرا در خواهد آمد." این خبر هفته گذشته از طرف کاخ نشینان ابوظبی مخابره شد و رئیس سازمان هلال احمر امارات با تاکید این خبر اعلام کرد که کشورش در تلاش است تا حضور نیروهای نظامی متحد خود را از طریق برنامه و پروژه های مختلف، در سودان تقویت کند و این یعنی نکته ای بسیار جالبِ توجه و البته نگران کننده از اهدافی که در پس پرده این اقدامات نمایشی در آفریقا توسط کشورهای عربی صورت می گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
بازگشت نخستین کاروان های حجاج خراسان شمالی از پنجم شهریورماه

بازگشت نخستین کاروان های حجاج خراسان شمالی از پنجم شهریورماه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ فیروزه، جانشین مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت : نخستین کاروان های حجاج استان در قالب 2 کاروان مربوط به شهر های شیروان و اسفراین، پنجم شهریورماه به استان بازمی گردند.
وی با بیان اینکه بازگشت کاروان های حجاج تا بیستم شهریور ادامه دارد، افزود: هزار و 545 نفر از استان در قالب 11 کاروان به حج تمتع اعزام شدند.
انتهای پیام/آ
هزار و 545 نفر از استان در قالب 11 کاروان به حج تمتع اعزام شدند ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
63 درصد پیشرفت فیزیکی نیروگاه 1000 مگاواتی شهرستان هریس

63 درصد پیشرفت فیزیکی نیروگاه 1000 مگاواتی شهرستان هریس به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ؛ خدابخش استاندار آذربایجان شرقی پس از این بازدید ها در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان هریس حضور یافت و آخرین مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی این شهرستان را با حضور مسوولان مربوط بررسی کرد.
استاندار آذربایجان شرقی در این نشست پیشرفت فیزیکی فاز نخست نیروگاه هریس را 63 درصد اعلام کرد و گفت: این نیروگاه تا خرداد ماه سال 98 بهره برداری می شود.
خدابخش از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به این طرح خبر داد و گفت: با توجه به کمبود تولید برق در کشور خواسته ما براتمام فاز اول این نیروگاه تا پایان امسال است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
عبدالله: افغانستان در خط مقدم مبارزه با تروریست قرار دارد

عبدالله: افغانستان در خط مقدم مبارزه با تروریست قرار دارد به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی دولت افغانستان در پیامی نود و نهمین سالروز استقلال افغانستان را تبریک گفت.
در پیام عبدالله آمده است: 98 سال پیش، مردم آزادی خواه و مبارز افغانستان به رهبری شاه امان الله خان در برابر اشغال و مداخله امپراطوی بریتانیای وقت ایستاد تا اینکه جهان افغانستان را به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت شناخت.
وی ضمن پاسداشت آزادی خواهی مردم افغانستان، افزود: مردم افغانستان در طول تاریخ روزهای دشوار و سختی را پشت سر گذاشته؛ اما هرگز تابع ظلم، استبداد و بی عدالتی نشدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
کاربران هشتگ #پدرت کجاست را داغ کردند

کاربران هشتگ #پدرت کجاست را داغ کردند به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ چند روزی است که کمپین فرزندت کجاست؟ در فضای مجازی به راه افتاده است تا مسئولان با پاسخ دادن به این سوال تفکر اشرافی گری و آقازادگی را در ذهن مردم و کاربران از میان بردارند. اما پاسخ مسئولان آنقدر به هم شباهت داشت که قبل از پاسخ هر فرد دیگری، کاربران از آن خبر داشتند؛ اینکه احتمالا فرزندان آنها نیز مانند بقیه در ایران سکونت دارند و برای رفتن به دانشگاه دولتی از هیچ سهمیه ای استفاده نکرده اند.
از روز گذشته در مقابل کمپین فرزندت کجاست؟ کمپین پدرت کجاست؟ به راه افتاده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
بررسی وضعیت بازنشستگی افشانی در جلسه هم اندیشی اعضای شورا

بررسی وضعیت بازنشستگی افشانی در جلسه هم اندیشی اعضای شورا رئیس شورای شهر تهران با اشاره به جلسه هم اندیشی امروز صبح اعضای شورا گفت: در این جلسه به این نتیجه رسیدیم که افشانی بازنشسته نیست.
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در هشتادمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه هم اندیشی امروز صبح در خصوص وضعیت بازنشستگی افشانی شهردار تهران صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که او بازنشسته نیست و هیچ مشکلی هم پیش نمی آید.
رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
بازگشت مصدومان استقلال به تمرینات/ سرنوشت بویان در انتظار نیومایر

بازگشت مصدومان استقلال به تمرینات/ سرنوشت بویان در انتظار نیومایر به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، با توجه به مصدومیت های طولانی مدت برخی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال طی ماه های گذشته در نهایت این نفرات با حضور در کلینیک پزشکی دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشتند و در حال حاضر شرایط برای بازگشت آنها به تمرینات و ترکیب تیم فراهم شده است.
روزبه چشمی از جمله بازیکنانی است که دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و این بازیکن هم اکنون در تمرینت گروهی آبی ها هم حضور دارد و حتی در صورت صلاح دید شفر در بازی مقابل فولاد خوزستان در هفته پنجم رقابت ها نیز می تواند روی نیمکتآبی ها قرار بگیرد . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
راهپیمایی مخالفان و موافقان کنترل سلاح در سیاتل/ تلاش پلیس ضدشورش آمریکا برای جدا نگه داشتن معترضان+ تصاویر

راهپیمایی مخالفان و موافقان کنترل سلاح در سیاتل/ تلاش پلیس ضدشورش آمریکا برای جدا نگه داشتن معترضان+ تصاویر به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آسوشیتدپرس، تظاهرکنندگان راستگرا روز شنبه در اعتراض به طرح کنترل سلاح در سیاتل راهپیمایی کردند. این راهپیمایی، معترضان مخالف از جناح چپ را نیز به خیابان کشاند و ده ها پلیس از جمله نیرو های ضدشورش نیز تلاش کردند دو طرف را از یکدیگر جدا نگه دارند.
گروه های راستگرا در اعتراض به طرح کنترل سلاح مقابل ساختمان شهرداری سیاتل راهپیمایی کردند. بر اساس این طرح، سن خریدان سلاح نیمه خودکار در ایالت واشنگتن افزایش خواهد یافت.
شنبه بعد از ظهر، صد ها معترض در یک طرف خیابان با موانع فلزی و نیرو های پلیس از یکدیگر جدا نگه داشته شدند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
چامسکی: حتی جامعه اطلاعاتی آمریکا هم تایید کرد که ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است

چامسکی: حتی جامعه اطلاعاتی آمریکا هم تایید کرد که ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، پایگاه اینترنتی مرکز رسانه ای اینترنشنال میدل ایست با انتشار متن مصاحبه نوام چامسکی، مورخ و زبان شناس آمریکایی به نقل از وی نوشت حمایت از اسرائیل در آمریکا رو به افول است و اینکه خروج آمریکا از برجام به تنش ها در منطقه دامن زده است.
به موجب این گزارش، چامسکی گفت هدف راهبردی دولت آمریکا در وهله نخست این است که پایه های ائتلاف در حال توسعه اسرائیل و کشورهای عرب را برای مقابله با دشمن مشترک یعنی ایران - که هژمونی آمریکا را در منطقه به خطر انداخته و آزادی عمل اسرائیل را در توسل به خشونت با تهدید مواجه ساخته است - تقویت کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
هشدار هواشناسی گیلان به شالیکاران

هشدار هواشناسی گیلان به شالیکاران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ؛ محمد دادرس سرپرست اداره کل هواشناسی استان گیلان امروز گفت: با نفوذ سامانه هوای خنک و بارشی، آسمان گیلان بعد از چند روز آفتابی، ازعصر امروز بارانی می شود.
وی افزود: در این مدت دمای هوا 4 تا 8 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
سرپرست اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از دیگر پدیده های جوی در 24 ساعت آینده وزش باد و احتمال رعد و برق است.
محمد دادرس افزود: با توجه به بارش شدید باران در برخی ساعات آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها دور از انتظار نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
بارش شدید باران همراه با رعد و برق و تگرگ در بشاگرد

بارش شدید باران همراه با رعد و برق و تگرگ در بشاگرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،محمد مهدی زاده مسئول ایستگاه هواشناسی سردشت بشاگرد گفت:بارش شدید باران همراه با رعد و برق و تگرگ در شهرگوهران، سردشت و بشاگرد موجب لطافت هوا و خوشحالی مردم شد.
وی افزود: بارش رحمت الهی که از ساعت 4و بیست دقیقه عصر دیروز در شهر های سردشت و گوهران و ارتفاعات منطقه آغاز شد، موجب آبگرفتگی معابر شد.
مسئول ایستگاه هواشناسی سردشت بشاگرد گفت:بارش باران به صورت پراکنده یک ساعت و نیم ادامه داشت.
محمد مهدی زاده افزود: عصر دیروز در شهر گوهران 8میلیمتر و در شهر سردشت دو دهم میلیمتر باران باریده است.
انتهای پیام/ف ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
گلستان همچنان میزبان بارش های تابستانه / کاهش 8 درجه ای دما

گلستان همچنان میزبان بارش های تابستانه / کاهش 8 درجه ای دما قلی پور رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ گفت: اولین سامانه بارشی، بامداد دیشب وارد استان شد و بر اساس الگو ها انتظار داریم موج اصلی سامانه بارشی از ظهر امروز به طور کامل وارد استان شود.
وی ادامه داد: این سامانه باعث کاهش نسبی دما، افزایش ابر و بارش باران و در برخی نقاط استان وزش باد نسبتا شدید خواهد شد.
قلی پور افزود: در مناطق کوهستانی پدیده مه را خواهیم داشت که باعث کاهش دید می شود و این سامانه تا سه شنبه به فعالیت خود ادامه خواهد داد که دمای هوا تا 8 درجه کاهش پیدا می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
انتصاب مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه

انتصاب مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در حکمی علیرضا حیدری را به عنوان مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری منصوب کرد.
گفتنی است،علیرضا حیدری پیش از این مسئولیت بخشدار مرکزی کرمانشاه را بر عهده داشت.
پیش از این نیز کیومرث رشیدی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه بود.
انتهای پیام/ز
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه منصوب شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
پایان رقابت های دارت هفتگی شهرستان بیرجند

پایان رقابت های دارت هفتگی شهرستان بیرجند علیزاده، رییس هیئت انجمن های ورزشی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ گفت: رقابت های هفتگی دارت شهرستان بیرجند در دو بخش مردان و زنان برگزارشد.
وی افزود: در بخش بانوان سمیرا سلیم، فروزان زارعی، فاطمه زهرا عرب و در بخش مردان علیرضا فروتن مقدم، مجتبی فروتن مقدم و امیر مداح در بخش مردان عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.
انتهای پیام/ب
رقابت های دارت هفتگی شهرستان بیرجند به پایان رسید ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
دانشگاه علمی کاربردی در 5 هزار کد رشته محل دانشجو می پذیرد

دانشگاه علمی کاربردی در 5 هزار کد رشته محل دانشجو می پذیرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛اخوان بهابادی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست خبری گفت:اکنون 500 مرکز این دانشگاه در سراسر کشور با 5 هزار و 342 کد رشته محل،آماده پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید هستند.
وی افزود:از این کد رشته ها 63 درصد برای دوره های کاردانی و 37 درصد مربوط به دوره های کارشناسی است.
اخوان بهابادی گفت:پذیرش دانشجو در مراکز آموزشی این دانشگاه تنها از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور است.
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه در قانون برنامه ششم تأکید زیادی بر مهارت آموزی شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
پایان رقابت های هندبال نوجوانان دختر استان

پایان رقابت های هندبال نوجوانان دختر استان کمالی، مربی تیم هندبال نوجوانان دختر استان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ گفت: رقابت های هندبال نوجوانان دختر استان یادواره 2000شهید استان به میزبانی شهرستان بیرجند برگزارشد.
وی افزود:در این دوره از رقابت ها تیم های بیرجند، سرایان و باشگاه سه گام قاین به ترتیب سکو های اول تا سوم را از آن خود کردند.
انتهای پیام/ب
رقابت های هندبال نوجوانان دختر استان به پایان رسید ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
معرفی برگزیدگان جشنواره ملی داستان کوتاه سقلاتون

معرفی برگزیدگان جشنواره ملی داستان کوتاه سقلاتون به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ؛ امیرحسین نوروزی افزود: در بخش آزاد سولماز اسعدی از تهران، امین اطمینان از خراسان و فاضله فراهانی ازتهران برگزیده شدند.
وی بیان کرد: برگزیده مرحله نهایی جایزه ملی سقلاتون گچساران (بخش بومی) مصطفی شمس از کرمان، صابر محمدی از کهگیلویه و بویراحمد و آرش محمودی از کرمانشاه است.
نوروزی اظهار داشت: در بخش نفت عباس باباعلی از تهران، صابر محمدی کهگیلویه و بویراحمد و مجتبی هژبری از خراسان برگزیده شدند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
300 طرح عمرانی در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود

300 طرح عمرانی در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ مجید نظری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ، از برنامه ریزی برای افتتاح و کلنگ زنی 300 طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در این استان خبر داد.
وی گفت: از این تعداد، 243 طرح با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 90 میلیارد ریال افتتاح می شود که 198 مورد آن و 45 مورد آن ملی است و زمینه اشتغال 387 نفر را فراهم می کند.
نظری افزود: این طرح ها شامل 4 طرح مسکونی، 8 طرح گردشگری، 6 طرح آموزشی، 12 طرح فرهنگی و مذهبی، 28 طرح صنعتی، 4 طرح ورزشی، 10 طرح اداری، 107 طرح زیرساخت، 2 طرح شیلات، 35 طرح کشاورزی و آبخیزداری ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان یکشنبه بیست و هشتم مرداد ماه

برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان یکشنبه بیست و هشتم مرداد ماه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ برنامه امروز پروازهای فرودگاه بین المللی گرگان بدین شرح است.
ایرلاین شماره پرواز مبدا مقصد وضعیت ساعت
پویا PYA2340 گرگان مشهد طبق برنامه 10:30
آسمان IRC631 گرگان تهران طبق برنامه 10:50
پویا PYA2348 گرگان تهران طبق برنامه 14:30
آسمان IRC629 گرگان تهران طبق برنامه 23:00
پویا PYA2345 تهران گرگان طبق برنامه 09:30
آسمان IRC630 تهران گرگان طبق برنامه 10:20
پویا PYA2341 مشهد گرگان طبق برنامه 13:30
آسمان IRC628 تهران گرگان طبق برنامه 22:35
انتهای پیام / ا ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی گل های محمدی و فاطمی محلات

تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی گل های محمدی و فاطمی محلات به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ مراسم اختتامیه مرحله شهرستانی پنجمین جشنواره قرآنی گل های محمدی و فاطمی شهرستان محلات با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از خانواده های قرآن آموزان در سالن زینب (س) شهرستان محلات برگزار و از برگزیدگان تجلیل شد.
420 نفر از علاقه مندان قرآنی در سنین دبستانی تا دبیرستانی درمرحله شهرستانی پنجمین جشنواره قرآنی گل های محمدی و فاطمی شهرستان محلات شرکت کردند.
پس از رقابت این قرآن آموزان در رشته های مفاهیم، تحقیق، ترتیل، حفظ و در رشته های هنری قرآنی خوشنویسی، نقاشی و خط تحریری در پایان از 110 نفر از برگزیدگان تجلیل شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
شرکت بیش از هزار و 100 نفر سرباز در آزمون مهارت آموزی

شرکت بیش از هزار و 100 نفر سرباز در آزمون مهارت آموزی سرهنگ زمانی، فرمانده مرکز 04 امام رضا (ع) بیرجند در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ گفت: اولین آزمون ادواری فنی و حرفه ای این مرکز در سال 97، روز گذشته برگزار شد.
وی با بیان اینکه هزار و 117 نفر در این آزمون شرکت کردند، افزود: تا پایان سال 3 آزمون دیگر نیز برگزار خواهد شد.
سرهنگ زمانی ادامه داد: این دوره ها باعث اثر بخشی بیشتر دوران خدمت سربازی و افزایش اشتغال در بین جوانان می شود.
انتهای پیام/ب
بیش از هزار و 100 نفر سرباز در آزمون مهارت آموزی شرکت کردند ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
چرا آیت الله کاشانی تجدید رابطه با انگلستان را عزای ملی می دانست؟+ تصاویر

چرا آیت الله کاشانی تجدید رابطه با انگلستان را عزای ملی می دانست؟+ تصاویر به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ 28 مرداد سال 32 عوامل رژیم پهلوی با کمک سازمان سیای آمریکا توانستند دولت قانونی محمد مصدق را برکنار و محمدرضاشاه که از کشور به ایتالیا گریخته بود را به ایران برگردانند.با پیروزی کودتاگران در مردادماه، پرونده چندسال مبارزه و جهاد برای ملی شدن نفت ایران پایان تلخی پیدا کرد. برخی اعضای دولت مصدق به زندان محکوم شدند و آیت الله کاشانی و مسلمانان مبارز مجبور به خانه نشینی شدند.
یکی از برکات نهضت ملی شدن صنعت نفت، قطع رابطه با انگلستان بود. امتیاز نفت کشور آن زمان در اختیار دولت انگلیس بود، اما با تصویب ملی شدن نفت در مجلس شورای ملی در سال 1329 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
کودتای 28 مرداد، جنایت مشترک آمریکا و انگلیس

کودتای 28 مرداد، جنایت مشترک آمریکا و انگلیس به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، پایگاه اینترنتی راشاتودی در مطلبی به مناسبت سالگرد کودتای 28 مرداد سال 1332 هجری شمسی به بررسی جوانب این طرح که با حمایت سازمان مخفی اطلاعات انگلیس و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا [سیا] صورت گرفت، پرداخت. در گزارش این خبرگزاری روسی آمده است:
شصت و پنج سال از کودتای 19 اوت 1953 می گذرد؛ روزی که ایرانیان در زمینه قواعد بازی امپراتوری و هژمونی قدرت، درس سختی را فرا گرفتند. در این روز دولت محمد مصدق ، نخست وزیر ایران با اجرای طرحی انگلیسی- آمریکایی با نام عملیات آژاکس که بیشتر به راهزنی بین المللی شباهت داشت، سرنگون شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
شهربابک قطب های فوتبال کرمان می شود

شهربابک قطب های فوتبال کرمان می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، علی هاشمیان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس شهربابک در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه مس با ساختاری خوب، سازماندهی مناسب و بدون بدهی در لیگ دسته دو کشور حاضر شده است.
وی با اشاره به اینکه ما به توانایی بازیکنان و ظرفیت شهرستانمان ایمان داریم، افزود: 65 درصد تیم را بومی های خود شهربابک تشکیل داده اند و مطمئناً فصل بعد می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند و شهربابک به یکی از قطب های فوتبال استان کرمان تبدیل شود.
هاشمیان ضمن تشکر ازمدیران ارشد صنایع ملی مس ایران، اعضای هیئت مدیره ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
بیم مقامات آمریکایی از اجرای طرح بنیانگذار بلک واتر در قبال افغانستان

بیم مقامات آمریکایی از اجرای طرح بنیانگذار بلک واتر در قبال افغانستان به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه ان بی سی نیوز، مقامات آمریکایی نگران این هستند که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، مایل به اجرای طرح خصوصی کردن در جنگ در افغانستان باشد و ایده اریک پرینس ، بنیانگذار شرکت بلک واتر، را اجرا کند.
مقامات کنونی و سابق دولت آمریکا می گویند پرینس مایل به خصوصی شدن جنگ ها بود و اکنون بیم آن می رود ترامپ به دنبال اجرای همین خط مشی در افغانستان باشد.
بخشی از طرح پرینس سال گذشته در راهبرد جدید امنیت ملی آمریکا درباره افغانستان عملی شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
همایش بین المللی جدیدترین دستاوردهای فناوری و رباتیک در پکن برگزار شد +تصاویر

همایش بین المللی جدیدترین دستاوردهای فناوری و رباتیک در پکن برگزار شد +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ربات یک دستگاه الکترومکانیکی یا یک نرم افزار هوشمند با هدف جایگزینی انسان است و تاکنون دانشمندان در سرتاسر جهان موفق شده اند جایگزینی ربات به جای انسان را تا حدود بسیار زیادی تحقق ببخشند.
همایش جهانی ربات (World Robot Conference) با حضور 300 مهندس، دانشجو و کارآفرین در پکن آغاز شده و این همایش به مدت 5 روز ادامه دارد. محوریت موضوعات امسال این همایش بر پایه جدیدترین ربات ها، هوش مصنوعی، اتوماسیون و ربات های سیستم کنترلی است. در ادامه چندی از ربات ها را با شغل هایی که برای آن ساخته شده اند مشاهده می کنید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
لحظه به لحظه با حواشی بازی های آسیایی جاکارتا 2018/روز نخست

لحظه به لحظه با حواشی بازی های آسیایی جاکارتا 2018/روز نخست به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، کاروان ورزشی ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا 2018 این دوره از رقابت ها با 378 ورزشکار از 29 فدراسیون و در 42 رشته شرکت می کند و مراسم افتتاحیه این بازی ها روز گذشته (شنبه) 27 مردادماه برگزار شد و مسابقات به طور رسمی از امروز یکشنبه آغاز می شود.
اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 را لحظه به لحظه در اینجا ( بازی های آسیایی جاکارتا 2018 ) دنبال کنید.
تاکنون تیم های ملی فوتبال و هندبال کشورمان در روز های چهارشنبه 24 مردادماه و جمعه 26 مردادماه به مصاف حریفان خود رفتند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
نماز چه کسانی باطل است؟

نماز چه کسانی باطل است؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ خواندن نماز همراه با کسالت و تنبلی شایسته هیچ مؤمن و مسلمانی نیست زیرا نماز مهم ترین جلوه و نمایش عبودیت و زیباترین نماد در تکلیف عابد نسبت به معبود است و کسالت در آن می تواند قبولی آن را دچار مشکل کند.
خداوند در آیات 53 و 54 سوره توبه از عدم قبولی انفاق منافقان خبر می دهد و خواندن نماز از روی بی میلی و انفاق از روی کراهت را از دیگر نشانه های آنها مطرح می کند.
این آیه به قسمتی دیگر از نشانه های منافقان و نتیجه و سرانجام کار آنها اشاره کرده و روشن می کند که چگونه اعمال آنها بی روح و بی اثر است و هیچ بهره ای از آن عایدشان نمی شود و از ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
استارت آپی که شما را خوش اندام می کند

استارت آپی که شما را خوش اندام می کند به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اختراعات مخترعان در شرکت های دانش بنیان همچنین طرح های مبتنی بر دانش است که سبب رشد و پیشرفت کشور می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت ها و طرح های استارت اپی بپردازد.
موضوع تغذیه سالم و داشتن تناسب اندام اهمیت بسزایی دارد و داشتن رژیم غذایی مناسب برای تمام افراد ضروری است اما رفتن به سراغ پزشکان متخصص تغذیه شاید برای همه آسان نباشد و آنها نتوانند متخصص خود را پیدا کنند که البته به تازگی استارت آپی راه اندازی شده است که در آن می توانید بهترین رژیم غذایی را پیدا کرده و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
ناگفته های طراح لوگو سریال "پایتخت" از دنیای تجسمی/ افزایش توجه کارگردانان به طراحی در تیتراژها

ناگفته های طراح لوگو سریال "پایتخت" از دنیای تجسمی/ افزایش توجه کارگردانان به طراحی در تیتراژها شاهین اسکندری طراح لوگوی پایتخت گفت: توجه کارگردان و طراحان تیتراژ به خط و نوع فونت نوشته های تیتراژ زیاد شده است.
شاهین اسکندری متولد1364 در دبی، هنرمند جوانی است که در خانواده ای هنرمند چشم به جهان گشود و دوران کودکی و نوجوانی اش را به آموزش درس های هنری از پدر نقاش خود اختصاص داده است. دنیای رنگی شاهین اسکندری از سن کم آغاز و در نوجوانی با طراحی کاریکاتور برای روزنامه ها حرفه ای تر شده است.
اسکندری در خصوص شکل گیری فعالیت های هنری خود به خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: به مروز زمان گرایش من از طراحی کاریکاتور به کارتون و انیمیشن سوق پیدا کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
قتل برادر با ضربات چاقو به خاطر چهارو نیم میلیون تومان

قتل برادر با ضربات چاقو به خاطر چهارو نیم میلیون تومان به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پسر جوان که حدود دوازده سال پیش در جریان اختلاف مالی برادرش را با چاقو به قتل رسانده و به پرداخت دیه محکوم شده بود صبح دیروز با درخواست اعسار از قضات دادگاه خواست با توجه به اینکه توانایی پرداخت دیه را ندارد او را آزاد کنند.
رسیدگی به این پرونده از سال 85 به دنبال درگیری خونین بین دو برادر در جنوب تهران شروع شد.در این درگیری خانوادگی که چند دقیقه بیشتر طول نکشید برادر بزرگ تر به نام سعید در اثر ضربه چاقو برادر کوچک تر در دم جان باخت.
بهنام که برادر کوچک تر بود به اتهام قتل عمد بازداشت شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد

مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،فرمانده انتظامی بجنورد گفت: 50 نفر از اهالی محله صندل آباد بجنورد به علت مسمومیت در 3 بیمارستان امام علی، تامین اجتماعی و امام رضای شهر بجنورد بستری شده اند.
وی افزود: علت مسمومیت مشخص نیست.
خبر تکمیلی ارسال می شود.
انتهای پیام/ب
مسمومیت اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
آبروریزی وزیر ورزش اوگاندا در ورزشگاه + فیلم

آبروریزی وزیر ورزش اوگاندا در ورزشگاه + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ وزیر ورزش دولت اوگاندا هنگام شوت زدن در ورزشگاه تعادلش را از دست داد و محکم به زمین خورد.
این وزیر سنگین وزن که جثه بسیار بزرگی دارد به تازگی به عنوان وزیر ورزش اوگاندا انتخاب شده است.
بیشتر بخوانید : آبروریزی در مراسم روز ملی فرانسه جلوی چشمان مکرون + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
لحظه زمین خوردن وزیر ورزش اوگاندا + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
برخورد زائر هندوستانی با هلیکوپتر!

برخورد زائر هندوستانی با هلیکوپتر! به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یک زائر 42 ساله هندوستانی که در حال سفر به یک زیارتگاه بودائیان در تبت چین بود در یک حادثه جان باخت. این مرد که هویتش "ناجندرا کومار" و اهل بمبئی اعلام شده است در اثر برخورد پروانه عقب هلیکوپتر با سرش در دم جان باخت.
در این حادثه که در منطقه "هیلسا" نپال رخ داد و سر این مرد در اثر برخورد با پروانه هلیکوپتر از بدنش جدا شد. او به همراه تعدادی دیگری از زائران در حال عزیمت به زیارتگاهی مشهوری با نام "کایلاش مانساروور" بودند که دچار این حادثه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
نرخ مرغ و انواع مشتقات آن در بازار اعلام شد

نرخ مرغ و انواع مشتقات آن در بازار اعلام شد به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، آخرین تحولات قیمتی در بازار مرغ به شرح زیر است:
آخرین قیمت اقلام اساسی را اینجا ببینید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش