گروه حرفه ای شکاردر منطقه شکارممنوع کوه مند دستگیر شدند

گروه حرفه ای شکاردر منطقه شکارممنوع کوه مند دستگیر شدند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، سید احسان موسوی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر بیان کرد: در پی پایش محیط بانان و گزارش های دریافتی ,همیاران محیط زیست چهار نفر متخلف شکارغیرمجاز پستانداران را در منطقه شکارممنوع کوه مند در دستور کار یگان حفاظت قرار گرفت.
او تصریح کرد: پس از هماهنگی لازم با پاسگاه انتظامی روستای کری متخلفان بدون هیچگونه درگیری و قبل از اقدام به شکار دستگیر شدند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر ادامه داد: از متخلفان یک قبضه اسلحه گلوله زنی برنو، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی، 46 عدد فشنگ گلوله زنی و ساچمه زنی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 دقیقه پیش
اعزام زوج های جوان سمنان به مشهد مقدس

اعزام زوج های جوان سمنان به مشهد مقدس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ،محمود وفادار، مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان سمنان گفت: 92 نفر از زوج های جوان استان سمنان در قالب طرح زندگی به سبک رضوی و در آغاز زندگی مشترکشان از سوی آستان قدس رضوی و با مشارکت خیران به مشهد مقدس اعزام شدند.
او افزود: طرح بزرگ زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین است که در این راستا، زوج های جوان در سفری سه روزه به مشهد مقدس، ازدواج خود را در کنار جوار ملکوتی ثامن الحجج امام رضا (ع) جشن می گیرند.
مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان سمنان تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 دقیقه پیش
زیستگاه های برفگیری ایلام دان پاشی می شوند

زیستگاه های برفگیری ایلام دان پاشی می شوند ابدالی مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ گفت: به منظور حفظ گونه های پرنده عملیات دانه پاشی از روز گذشته ، عملیات دانه باشی زیستگاه های این استان، همزمان با بارش برف در سطح محیط زیست استان ایلام آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
مدیرکل محیط زیست استان ایلام افزود: عملیات دانه پاشی در مناطق شمالی استان شامل شهرستان های ایلام، ایوان و چرداول آغاز شده است.
او با بیان اینکه اداره کل محیط زیست استان ایلام با تمام امکانات در حال آماده باش است گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 دقیقه پیش
سقوط سه بهمن در گردنه ژالانه سروآباد

سقوط سه بهمن در گردنه ژالانه سروآباد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، دیاری استواری گفت: بارش شدید برف و کولاک از دیروز در گردنه ژالانه محور ارتباطی سروآباد به پاوه در استان کرمانشاه و محور ارتباطی شهر اورامان تخت و 10 روستای تابعه آن آغاز شده و باعث کند شدن تردد در این گردنه شده است.
او افزود: بارش سنگین برف که ارتفاع آن به بیش از 60 سانتی متر می رسد باعث سقوط سه بهمن سنگین و نیمه سنگین در این گردنه شد که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی نیرو های راهداری مستقر در این گردنه مسیر بازگشایی شد.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای سروآباد یادآور شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 دقیقه پیش
کاهش 10 درجه ایی دما هوا در کردستان

کاهش 10 درجه ایی دما هوا در کردستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، علی پناهی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان با اشاره به وجود سامانه بارشی فعال در استان گفت: ازعصر روز پنج شنبه 3 بهمن ماه موج جدید بارشی وارد استان شده که این توده هوا تا بعداظهر روز شنبه به تناوب فعال می باشد.
او با بیان اینکه عمده این بارش ها در نوار غربی استان و اغلب در شهرستان های بانه و مریوان قابل ملاحضه خواهد بود افزود: پیش بینی می شود بارش ها اغلب به صورت برف بوده که موجب اختلال تردد در ارتفاعات و گردنه ها خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 11 دقیقه پیش
محورهای فارس لغزنده است/ تردد روان در جاده ها

محورهای فارس لغزنده است/ تردد روان در جاده ها حمیدرضا احمدی مدیر مرکز مدیریت راه های فارس در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، با اشاره به لغزندگی محورهای فارس به دلیل بارش برف و باران، اظهار کرد: در حال حاضر همه محورهای استان، باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.
او ادامه داد: طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 11 درصد کاهش را نشان می دهد و همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 15 درصد است.
حمیدرضا احمدی بیان کرد: با توجه به لغزندگی، رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت و از عجله و شتاب بی مورد و هر عملی که موجب بی توجهی به جلو و اطراف می شود، خودداری کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 11 دقیقه پیش
آب جاری در زاینده رود منحصر به محیط زیست است

آب جاری در زاینده رود منحصر به محیط زیست است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،خروجی سد زاینده رود برای تامین بخشی از حقابه محیط زیست از بامداد 25 دی امسال افزایش و آب این رودخانه پس از حدود یک ماه مجدد و به مقدار کم در کلانشهر اصفهان جریان یافت.
بابک ابراهیمی معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای استان اصفهان افزود: طبق برنامه ابلاغی توزیع آب، مقرر بود در ماه های دی، بهمن و اسفند امسال و فروردین و اردیبهشت سال آینده به ترتیب 2، 2، پنج، 24 و 22 میلیون متر مکعب آب برای پایداری و استمرار جریان آب در بستر رودخانه زاینده رود و بخش محیط زیست رها شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 دقیقه پیش
ایرانشهر آفتابی ترین شهر کشور در شبانه روز گذشته

ایرانشهر آفتابی ترین شهر کشور در شبانه روز گذشته به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، محمود دیانتی رییس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ایرانشهر از کانون های تابشی سیستان و بلوچستان بشمار می رود که ظرفیت بالایی در ایجاد نیروگاه های خورشیدی دارد.
وی افزود: غیر از فصل تابستان که دمای هوای ایرانشهر تا حدودی بالاست، در سایر فصول سال میزان تابش خورشید و دمای هوای مطلوب سبب شده تا این منطقه مکان مناسبی برای تاسیس نیروگاه های خورشیدی باشد. البته دمای بالا محدودیتی برای استفاده از انرژی تابشی خورشید محسوب نمی شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 دقیقه پیش
دستگیری 9 سارق با 17 فقره سرقت در سیرجان

دستگیری 9 سارق با 17 فقره سرقت در سیرجان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ محمد رضا ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان گفت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان سیرجان، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
او افزود: ماموران با گشت زنی محسوس و نا محسوس در سطح حوزه استحفاظی 9 نفر سارق را شناسایی و آن ها را دستگیر کردند.
ایران نژاد بیان داشت: سارقان به 2 فقره سرقت داخل خودرو، 2 فقره سرقت قطعات، 2 فقره سرقت کش رو زنی و 3 فقره سرقت اماکن خصوصی و 2 فقره سرقت اتومبیل و 2 فقره مغازه و 2 فقره سایر سرقت ها و 2 فقره سرقت منزل اعتراف ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 دقیقه پیش
امدادرسانی به 98 خودرو گرفتار در کولاک/کمک 385 نیروی راهدار به مردم گرفتار در بارندگی

امدادرسانی به 98 خودرو گرفتار در کولاک/کمک 385 نیروی راهدار به مردم گرفتار در بارندگی حمیدرضا احمدی مدیرمرکز مدیریت راه های استان فارس امروز در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، اظهار کرد: 385 نیروی راهدار به 98 خودرو گرفتار در کولاک امدادرسانی کردند.
او ادامه داد: تعداد ماشین آلات درگیر برای کمک رسانی 298 دستگاه بوده و 14 مسافران اسکان داده شده است.
درحال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 22 دقیقه پیش
اجرای طرح جامع در 6 بقعه متبرکه خراسان جنوبی

اجرای طرح جامع در 6 بقعه متبرکه خراسان جنوبی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، درخشی معاون بهره وری موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی 96 بقعه متبرکه و اماکن مذهبی دارد که 43 بقعه متبرکه دارای طرح جامع مصوب است.
او با اشاره به اینکه طرح جامع 6 بقعه در دست اقدام است، افزود: برای سایر بقاع متبرکه نیز طرح تیپ در نظر گرفته شده که بر اساس آن فعالیت های عمرانی انجام می شود.
درخشی احداث عملیات عمرانی در بقاع متبرکه بر اساس طرح جامع، تکمیل فعالیت های عمرانی نیمه تمام دربقاع متبرکه سطح استان و تهیه بررسی و تصویب طرح های جامع را از جمله اقدامات حوزه عمرانی در بقاع ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 22 دقیقه پیش
دستگیری 2 سارق حرفه ای کنتور آب و اعتراف آن ها به ارتکاب 40 فقره سرقت

دستگیری 2 سارق حرفه ای کنتور آب و اعتراف آن ها به ارتکاب 40 فقره سرقت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،همت علی شکری فرمانده انتظامی هرسین گفت : پس از وقوع چندین فقره سرقت از انشعابات آب شهرستان هرسین، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
او گفت : با تلاش ماموران پلیس هرسین، 2 سارق حرفه ای شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آن ها اقدام شد.
شکری گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب 40 فقره سرقت از کنتور ها و متعلقات آن در سطح شهرستان هرسین اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی هرسین از معرفی هر 2 سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 دقیقه پیش
شهید سلیمانی الگوی راهبردی ملت های مسلمان است/ در مبارزه با فساد، دچار فساد و رکود نمی شویم

شهید سلیمانی الگوی راهبردی ملت های مسلمان است/ در مبارزه با فساد، دچار فساد و رکود نمی شویم به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در جمع اقشار مختلف مردم استان یزد گفت: به فرموده مقام معظم رهبری شهید سلیمانی یک شخص نیست بلکه یک مکتب است که امروز پیش روی همه ی ماست. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 23 دقیقه پیش
دستگیری 4 حفار غیر مجاز در کوچصفهان

دستگیری 4 حفار غیر مجاز در کوچصفهان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ،سرهنگ محمد علی پور، فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان امروز گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره 4 نفر را هنگام حفاری در بخش لولمان کوچصفهان شهرستان رشت دستگیر کردند.
بیشتر بخوانید: دستگیری حفاران غیر مجاز در تالش
او افزود: متهمان به دستور مقام قضایی پس از تنظیم صورت جلسه و بر اساس شواهد و بازجویی های اولیه و اتهامات وارده جهت تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی شهرستان رشت ارجاع داده شدند.
انتهای پیام/ عط ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 42 دقیقه پیش
لغزندگی بیشتر محور های مواصلاتی خراسان جنوبی

لغزندگی بیشتر محور های مواصلاتی خراسان جنوبی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، سرهنگ توفیقی نیا جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: به جز محور های زیرکوه و نهبندان سایلغزندگی بیشتر محور های مواصلاتی خراسان جنوبیر محور های استان به دلیل بارش باران و برف لغزنده است.
او افزود: محور های بیرجند- اسدیه، محدوده گردنه سرچاه تا منصورآباد مه غلیظ و کاهش دید افقی و بارش پراکنده برف گزارش شده است.
سرهنگ توفیقی نیا بیان کرد: با توجه به لغزندگی جاده ها، رانندگان فاصله طولی با خودروی جلویی و تردد با سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
انتهای پیام/ ی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 1 دقیقه پیش
موج شدید سرما و یخبندان به قزوین می رسد

موج شدید سرما و یخبندان به قزوین می رسد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت: براساس پیش بینی هواشناسی موج سرما در راه است و از عصر فردا جمعه تا عصر شنبه شاهد بارش سنگین برف و در برخی مسیر های ارتباطی هم کولاک خواهیم بود.
مهدیخانی افزود: آن دسته از شهروندانی که سفر آن ها ضروری است باید حتما همراه خود زنجیر چرخ همراه داشته باشند و پیش از حرکت به سمت مقصد از سلامت خودروی خود اطیمنان حاصل کنند و همچنین باک سوخت خودرویشان پر باشد.
او اضافه کرد: مسافران و رانندگان طی این مدت همچنین باید لباس گرم و آذوقه نیز به همراه داشته و با عوامل امدادی مستقر در جاده ها و پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 2 دقیقه پیش
فارس میزبان سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی

فارس میزبان سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، علی عسکر نجفی در جمع روسای آموزش و پرورش سراسر استان در شیراز، گفت: مدرسه محوری راهکاری است که می تواند موجب رفع تمرکز در آموزش و پرورش و بهبود امور در نظام تعلیم و تربیت شود و اساس این کار به دست مدیران توانمند است.
او با اشاره به مشکلاتی که گربیان آموزش و پرورش را گرفته اند، گفت: اینکه مشکلات آموزش و پرورش 70 سال است پا برجاست در این راستا یک تحلیل و نظری است که بنا بر آن باید نقش خود را در حل مشکلات آموزش و پرورش از نقش یک مدیر آموزشی یا پرورشی به نقش یک رهبر آموزشی و پرورشی تغییر دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 ساعت و 2 دقیقه پیش
شب خاطره دفاع مقدس در شیراز

شب خاطره دفاع مقدس در شیراز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، سرهنگ کوشکی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این برنامه با حضور نیرو های ارتش مستقر در فارس خاطراتی از ایستادگی، مقاومت، ایثار و شهادت نیرو های ارتش جمهوری اسلامی ایران و پیشکسوتان جنگ تحمیلی بیان کردند.
او، بیان کرد: شب خاطره دفاع مقدس هم اکنون در بنیاد حفظ اثار ونشر ارزش های دفاع مقدس برگزار می شود و مقرر شده به زودی هر ماه یک شب در مساجد محلات سایر شهر های استان برپا شود.
انتهای پیام/ت ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 ساعت و 11 دقیقه پیش
توقیف خودروی حامل دام بدون مجوز بهداشتی حمل در خوسف

توقیف خودروی حامل دام بدون مجوز بهداشتی حمل در خوسف به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، اکبری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوسف گفت: مأموران انتظامی شهرستان حین کنترل خودرو های عبوری در محور های فرعی و اصلی شهرستان خودروی سواری حامل 5 رأس دام قاچاق را متوقف کردند.
افزود: در این رابطه راننده خودرو پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/ ی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 11 دقیقه پیش
دیدار و گفتگوی وزیر دفاع ایتالیا با رئیس اجرائی دولت افغانستان

دیدار و گفتگوی وزیر دفاع ایتالیا با رئیس اجرائی دولت افغانستان به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، لورینزو گورینی، وزیر دفاع ایتالیا که به کابل سفر کرده است با عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی دولت افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار از ادامه حضور نظامیان کشورش در چارچوب سازمان ناتو خبر داد و افغانستان را از دوستان نزدیک ایتالیا خواند.
رئیس اجرایی دولت افغانستان نیز روابط ایتالیا و افغانستان را نیک و حسنه خواند و خاطرنشان کرد که ایتالیا به نیروهای نظامی افغانستان در بخش های مختلف کمک می کند. وی افزود که ایتالیا همچنین با افغانستان در بخش زیرساختارها، برنامه های توسعه ای، فرهنگی و رسیدگی به مهاجران و آوارگان همکاری دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
دیدنی های ایران برای گردشگری زمستانی/ از بندر افسانه ای تا جزیره رنگ ها و شگفتی ها + تصاویر

دیدنی های ایران برای گردشگری زمستانی/ از بندر افسانه ای تا جزیره رنگ ها و شگفتی ها + تصاویر به گزارش ایران کشوری چهار فصل است که در هر یک از این فصول، زیبایی های چشم نوازی در گوشه گوشه این پهنه بزرگ به چشم می آید. زیبایی هایی که هریک پذیرای مسافرین زیادی است که می خواهند از زیبایی های طبیعت بهره مند باشند. اما معمولاً سفرهای خانوادگی و یا دوستانه ما مربوط به تابستان است و یا عید نوروز و همان شمال و ترافیک همیشگی اش. به بیان ساده تر اگر سه المان شمال، عید و تابستان را از تقویم حذف کنیم فقط زندگی روزمره و کارهای همیشگی برایمان می ماند.
بسیاری از افرادی که در فرصت کوتاهی اقدام به سفر کردن می کنند بی خیال ماجراجویی و یا بهره مندی از طبیعتی بکر و زیبا می شوند و به سراغ همان گزینه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
بارش برف هم اکنون در شهر صدرا + فیلم

بارش برف هم اکنون در شهر صدرا + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بارش برف هم اکنون شهر صدرا در استان فارس را سفیدپوش کرد که فیلم آن را مشاهده می کنید.
منبع: عباسعلی جعفری – فارس (صدرا)
بیشتر بخوانید
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
بسترسازی برای حضور تمام جریانات سیاسی در انتخابات مجلس 98

بسترسازی برای حضور تمام جریانات سیاسی در انتخابات مجلس 98 محمد سالاری عضو شورای شهر تهران و عضو حزب همبستگی در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: در شرایط فعلی که تحت ظالمانه ترین تحریم های کشور های غربی هستیم، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس می تواند حاوی پیام های بسیاری برای جوامع بین المللی باشد.
وی افزود: باید اولویت دستگاه های نظام، توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برای بسترسازی حضور تمام جریانات سیاسی در انتخابات مجلس پیش رو باشد.
سالاری تصریح کرد: اگر به این هدف دست یابیم، به طور حتم انتخابات پیش رو به شکل حداکثری برگزار می شود و ما می توانیم در فضای کلان موجود حرفی را در مسیر تداوم آرمان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
دیدار تیم های استقلال - الکویت در دوبی برگزار می شود

دیدار تیم های استقلال - الکویت در دوبی برگزار می شود به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، باشگاه استقلال در خبری فوری اعلام کرد با توافقی که در مالزی صورت گرفته است استقلال ایران برای بازی با الکویت کویت در چارچوب پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به دوبی می رود.
دیدار تیم های فوتبال استقلال و الکویت شنبه پنجم بهمن ماه در دوبی برگزار می شود.
بیشتر بخوانید: اردوی استقلال در کیش لغو شد
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
چاووش اوغلو: ترکیه تا زمان برقراری آتش بس دیگر مستشار به لیبی اعزام نمی کند

چاووش اوغلو: ترکیه تا زمان برقراری آتش بس دیگر مستشار به لیبی اعزام نمی کند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه، اعلام کرد تا زمانی که موضوع آتش بس در لیبی مطرح است این کشور دیگر مشاور نظامی به این کشور اعزام نمی کند، بلکه به تلاش های بین المللی برای مصالحه طرف های درگیر کمک خواهد کرد.
چاووش اوغلو در این خصوص گفت: همه ما موافقیم تا زمانی که موضوع آتش بس مطرح است هیچ کس نباید نیروی مشاور و یا سرباز از هیچ کشور همسایه ای (به لیبی) اعزام کند ... همه به این امر متعهد هستند.
وزیر امور خارجه ترکیه همچنین در ادامه اضافه کرد آنکارا احتمال تحریم لیبی را تا زمانی که همه طرف های درگیر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
آمریکا سردار قاآنی را تهدید به ترور کرد!

آمریکا سردار قاآنی را تهدید به ترور کرد! به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، برایان هوک، مسئول ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط مدعی شد سردار اسماعیل قاآنی ، جانشین سردار شهید قاسم سلیمانی در سپاه قدس در صورتی که بخواهد مانند، سردار سلیمانی رفتار کند، به همان سرنوشت وی دچار خواهد شد.
برایان هوک به این روزنامه عرب زبان گفت: "اگر (اسماعیل) قاآنی همان مسیر کشتن آمریکایی ها را دنبال کند، آنگاه وی سرنوشتی مشابه (سردار سلیمانی) خواهد داشت".
وی مدعی شد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مدت هاست به صراحت اعلام کرده است "که هر گونه حمله به آمریکایی ها یا منافع آمریکا با پاسخی قاطع ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 12 دقیقه پیش
توقف ساخت و ساز در مناطق زلزله زده سراب

توقف ساخت و ساز در مناطق زلزله زده سراب به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، ثقفی فرماندار شهرستان سراب از توقف ساخت و ساز در مناطق زلزله زده سراب به دلیل سرمای هوا خبر داد و گفت: ساخت و ساز از روز گذشته متوقف شده و با مساعد شدن شرایط آب و هوایی و در تعطیلات عید نوروز دوباره از سر گرفته می شود.
ثقفی گفت: با اقدامات انجام شده از همان ساعات اولیه وقوع زمین لرزه، اسکان اضطرای زلزله زدگان، سه روز پس از حادثه به اتمام رسید و تلاش ها برای هر چه سریع تر تمام شدن مراحل اسکان دائم ادامه دارد.
او گفت: ساخت 200 واحد اسکان دائم آغاز شده و تعدای از آن ها در مرحله بهره برداری هستند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 22 دقیقه پیش
وقف در خدمت مردم و کمک به نیازمندی های جامعه است

وقف در خدمت مردم و کمک به نیازمندی های جامعه است حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، صبح امروز در دوره آموزشی مبلغان بومی مازندران که در آستان مقدس امامزاده قاسم (ع) بابل برگزار شد، گفت: مازندران حدود 8هزار مکان مذهبی دارد که در این زمینه یکی از استان های شاخص کشور به شمار می رود.
او با بیان اینکه مردم اعتقاد قوی به امامزادگان و بقاع متبرکه استان دارند، افزود: حدود 200 پروژه عمرانی بقاع متبرکه و موقوفات در مازندران در حال اجراست که دارای طرح جامع هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 ساعت و 22 دقیقه پیش
نمایشگاه جنتلمن های تروریست در قم برپا شد

نمایشگاه جنتلمن های تروریست در قم برپا شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ،آثار کاریکاتور مسعود شجاعی طباطبایی کاریکاتوریست شناخته شده کشور، با عنوان " جنتلمن های تروریست " به همت حوزه هنری قم و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در نگارگذر فرهنگ به نمایش گذاشته شده است.
در این نمایشگاه که از یکم بهمن ماه 1398 در نگارگذر فرهنگ برپا شده است، 32 اثر با مضامین ضد استکباری در معرض دید عموم شهروندان قرار گرفته است.
امکان بازدید از نمایشگاه کاریکاتور جنتلمن های تروریست که به همت حوزه هنری قم و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم برگزار می شود در 24 ساعت شبانه روز مهیاست. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 ساعت و 22 دقیقه پیش
گاز 36 واحد اداری و تجاری خراسان رضوی قطع شد

گاز 36 واحد اداری و تجاری خراسان رضوی قطع شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سیدحمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مطابق پایش انجام شده توسط کارکنان شرکت گاز از موسسه ها، اداره های دولتی و واحد های تجاری استان، در دو مرحله جریان گاز 36 واحد اداری و تجاری به دلیل عدم رعایت بخشنامه معاونت ریاست جمهوری، حوزه مدیریت بحران استان و معاونت مدیریت منابع انسانی استانداری خراسان رضوی در خصوص صرفه جویی در مصرف گاز و مدیریت دمای هوای محیط بین 18 تا 21 درجه سانتی گراد قطع شد.
او ادامه داد: با توجه به برودت هوای دو شب گذشته در مشهد و تصمیم مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی برای مدیریت مصرف گاز طبیعی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 22 دقیقه پیش
وضعیت محور های مواصلاتی در 3 بهمن / جاده مرزن آباد_کرج یک طرفه می شود

وضعیت محور های مواصلاتی در 3 بهمن / جاده مرزن آباد_کرج یک طرفه می شود به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکرشده، مابقی محور های مواصلاتی کشور باز و تردد درآن ها به روال عادی درجریان است.
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2224 تردد شمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.0 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 3.16 درصد، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 31 دقیقه پیش
پوستر جنتلمن های پشت میز مذاکره، تروریست های فرودگاه بغداد

پوستر جنتلمن های پشت میز مذاکره، تروریست های فرودگاه بغداد به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از بیانات رهبر انقلاب اسلامی در خطبه های نماز جمعه تهران در 27 دی ماه و سخنان مهم و تاریخی ایشان در اجتماع چند هزار نفری مردم، بخش های مهمی از سخنان ایشان در قالب کلیپ ها و پوستر هایی مفهومی بازنشر پیدا کرد. ایشان در مورد مذاکره با طرف های غربی و آمریکایی فرمودند:
"جنتلمن های پشت میز مذاکره، همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند."
به تازگی دفتر حفظ و نشرآثار حضرت آیت الله سیدعلی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب، پوستر جالبی را تحت عنوان جنتلمن های پشت میز مذاکره، تروریست های فرودگاه بغداد منتشر کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 31 دقیقه پیش
پیروزی آسان لیکرز در شب شکست کلیپرز و دنور

پیروزی آسان لیکرز در شب شکست کلیپرز و دنور به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا (NBA) بامداد و صبح امروز با برگزاری 12 بازی در شرق و غرب پیگیری شد و تیم های مختلف به مصاف حریفانشان رفتند. تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز در یکی از مهم ترین این دیدار ها به مصاف نیویورک رفت و در پایان موفق شد با نتیجه 100 - 92 برنده بازی باشد و به سی و پنجمین برد فصل خود دست یابد.
تیم بسکتبال دنور هم در یک بازی دیدنی و البته مهم دیگر با هیوستون رو به رو شد و در پایان با نتیجه 121 - 105 شکست خورد تا چهاردهمین باخت فصلش را تجربه کند، آن ها البته تیم چهارم کنفرانس غرب هستند و شرایط خوبی دارند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 31 دقیقه پیش
فروش 150 هزار تومانی کله پاچه منع قانونی ندارد

فروش 150 هزار تومانی کله پاچه منع قانونی ندارد حسین رواسی رئیس اتحادیه طباخان کله، پاچه و سیرابی در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره کاهش قیمت کله پارچه اظهار کرد: فروش با کیفیت تا 150 هزار تومان کله پاچه پخته از نظر اتحادیه منع قانونی ندارد.
اُفت خرید 30 درصدی کله پاچه در بازار
رئیس اتحادیه طباخان کله، پاچه و سیرابی با اشاره به اینکه کله پاچه اُفت خرید 30 درصدی را در بازار داشته است، تصریح کرد: به عبارتی می توان گفت که قیمت کله پاچه 30 هزار تومان اُفت داشته است. این در حالی است که پخته نشده آن 110 تا 120 هزار تومان به فروش می رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 31 دقیقه پیش
خطر اختلال بارداری در کمین زنان چاق!

خطر اختلال بارداری در کمین زنان چاق! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، دکتر مجید، ولی زاده با اشاره به وضعیت چاقی و اضافه وزن جامعه ایرانی، اظهار کرد: در حال حاضر 30 درصد زنان در کشور دچار چاقی و اضافه وزن هستند که این آمار 2 برابر مردان است.
وی با اشاره به آمار چاقی و اضافه وزن در جامعه ایرانی گفت: این روند در زنان، مردان و کودکان رو به رشد و در حال افزایش است.
وی اصلاح سبک زندگی را بهترین راهکار جهت کنترل اضافه وزن در سطح جامعه دانست و افزود: اساس اصلاح سبک زندگی جدا از دانش فردی، وجود یک محیط سالم است که متاسفانه اغلب شهر های بزرگ ما فاقد شاخص های شهر سالم هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 ساعت و 31 دقیقه پیش
بارش برف و تلاقی بهار و زمستان در خرم آباد

بارش برف و تلاقی بهار و زمستان در خرم آباد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، هرچند بارش باران و برف در روزهای اخیر مشکلاتی را ایجاد کرد ولی بارش باران این نعمت الهی موجب خوشحالی مردم خرم آباد شده است و دست به دعا برداشته و به خاطر نزول رحمت الهی خدا را شکر کردند.
انتهای پیام/ب ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
پلمب 6 مطب و موسسه درمانی غیرمجاز در کهگیلویه

پلمب 6 مطب و موسسه درمانی غیرمجاز در کهگیلویه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، محمدطاهر طیب زادگان رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: طی یک ماه گذشته چهار مطب پزشک و 2 موسسه درمانی در شهرستان پلمب شدند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: گشت های مشترک با نهادهای نظارتی و تشدید نظارت بر مراکز طب سنتی، مراکز خدمات پوست و مو از اهم عملکرد نظارت بر بخش درمان است.
اوبیان داشت: پزشکان متخلف و کسانی که مبالغی خارج از تعرفه مصوب اخذ کردند به تعزیرات حکومتی و کمیسیون ماده 11 دانشگاه علوم پزشکی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
میزان بارش هرمزگان تا ساعت 9:30 صبح امروز/ بیشترین میزان بارش در بندرعباس با 17 میلیمتر

میزان بارش هرمزگان تا ساعت 9:30 صبح امروز/ بیشترین میزان بارش در بندرعباس با 17 میلیمتر مرضیه سی سی پور، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ،گفت: بیشترین میزان بارش استان از دیشب تا ساعت 9:30 صبح امروز در شهرستان بندرعباس و به میزان 17 میلیمتر به ثبت رسیده است.
سی سی پور افزود: در این مدت در بستک 9 میلیمتر، پارسیان 6، حاجی آباد 4.1، سردشت بشاگرد 1.5 و جاسک 4 دهم میلیمتر باران باریده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: هوای استان از دیشب تحت تاثیر موج فعال بارشی قرار گرفته و این شرایط ناپایدار جوی به شکل بارش های رگباری همراه با وزش باد نسبتا شدید و مواج بودن دریا تا ظهر فردا جمعه ادامه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
پاکستان: محدودیت تازه ای بر کالاهای صادراتی افغانستان وضع نکرده ایم

پاکستان: محدودیت تازه ای بر کالاهای صادراتی افغانستان وضع نکرده ایم به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، سفارت پاکستان در کابل با انتشار اعلامیه ای اعلام کرد که این کشور محدودیت تازه ای روی کالای های صادراتی افغانستان وضع نکرده و به ایجاد سهولت در صادرات افغانستان ادامه می دهد.
در این اعلامیه آمده است که صادرات افغانستان به پاکستان در سال 2019 نسبت به سال 2018 میلادی، 19 درصد افزایش داشته است.
سفارت پاکستان در کال همچنین افزوده است که این کشور به توافقنامه تجارت ترانزیت میان افغانستان و پاکستان متعهد می باشد.
این در حالی است که چند روز پیش مسئولان اتاق تجارت افغانستان اعلام کرده بودند که اسلام آباد بر کالاهای صادراتی افغانستان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
دیدار سرپرست سفارت آمریکا در کابل با عبدالله عبدالله

دیدار سرپرست سفارت آمریکا در کابل با عبدالله عبدالله به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، راس ویلسون، سرپرست سفارت آمریکا در کابل با عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی دولت افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
رئیس اجرائی دولت افغانستان در این دیدار مسئولیت جدید ویلسون را به وی تبریک گفت و برای او در اجرای مسئولیت های جدید آرزوی موفقیت کرد.
طرفین همچنین در این دیدار درباره انتخابات ریاست جمهوری، رسیدگی به شکایت های انتخاباتی، تلاش ها برای صلح و همچنین رسیدگی به وضعیت آوارگان داخلی در فصل سرما بحث و تبادل نظر کردند.
قابل ذکر است که راس ویلسون در تاریخ 28 جدی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
ایستگاه صلواتی به مناسبت ایام فاطمیه در آران و بیدگل + فیلم

ایستگاه صلواتی به مناسبت ایام فاطمیه در آران و بیدگل + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ همزمان با ایام شهادت جانگداز حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هیئت مسلم بن عقیل شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان ایستگاه صلواتی برپا کردند که فیلم آن را مشاهده خواهید کرد.
منبع: شهروندخبرنگار – اصفهان (آران و بیدگل)
بیشتر بخوانید
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
راه اندازی 77 مرکز دندانپزشکی ویژه بیماران خاص

راه اندازی 77 مرکز دندانپزشکی ویژه بیماران خاص به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، قاسم صادقی، رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت صبح امروز در مراسم اولین سمپوزیوم دندانپزشکی بیمارستان که در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم توجه به نیاز های درمانی مردم در حوزه خدمات دندانپزشکی است، خوشبختانه امروزه علاوه بر کلینیک ها، بیمارستان های دندانپزشکی نیز راه اندازی شده است.
او ادامه داد: جدا افتادن رشته دندانپزشکی از پزشکی می تواند کیفیت آموزش را تحت تاثیر قرار دهد و همکاران جوان دندانپزشک این تصور را دارند که فقط در مطب های خود باید کار های زیبایی انجام دهند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
خط تولید سوبارو طی دو دهه آینده تنها به خودرو های الکتریکی اختصاص می یابد

خط تولید سوبارو طی دو دهه آینده تنها به خودرو های الکتریکی اختصاص می یابد به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، شرکت خودرو سازی ژاپنی سوبارو برنامه دارد تا طی 15 سال آینده، خط تولید خود را به صورت 100 درصد به خودرو های الکتریکی اختصاص دهد. البته سوبارو از شرکت های برجسته در حوزه تولید خودرو الکتریکی به شمار نمی آید و تا کنون تنها دو مدل کراس استریت هیبریدی را برای بازار آمریکا و فوستر ای باکسر را برای بازار اروپا با پیشرانه الکتریکی عرضه کرده است. اما طرح جاه طلبانه این شرکت برای حضور قدرتمند در بازار خودرو های الکتریکی و حرکت به سمت ساخت وسایل نقلیه پاک، قابل احترام است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
سقوط هواپیمای اطفای حریق در استرالیا

سقوط هواپیمای اطفای حریق در استرالیا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، یکی از بزرگترین هواپیما های تانکردار که در عملیات اطفای حریق استرالیا مورد استفاده قرار می گرفت، سقوط کرد. بر اثر این حادثه 3 سرنشین آن که آمریکایی بودند جان خود را از دست دادند.
از ابتدای آتش سوزی های ویرانگر در ماه سپتامبر در استرالیا، دستکم 28 نفر کشته و حدود 1 میلیارد جانور تلف شده اند. آتش بیش از 2 هزار واحد مسکونی را تخریب و منطقه ای به وسعت 100 هزار کیلومتر مربع - معادل 10 میلیون هکتار یعنی سرزمینی به وسعت کره جنوبی - را به خاکستر تبدیل کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
چین ادامه دخالت های آمریکا در روابط تجاری اسلام آباد-پکن را محکوم کرد

چین ادامه دخالت های آمریکا در روابط تجاری اسلام آباد-پکن را محکوم کرد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه خبری "جیو نیوز"، سفارت چین در پاکستان با صدور بیانیه ای، ادامه دخالت های آمریکا در روابط تجاری چین و پاکستان و سخنان مداخله جویانه "آلیس ولز" معاون وزیر خارجه آمریکا در جریان سفر به پاکستان را محکوم کرد.
در این بیانیه آمده است: پاکستان و چین به خوبی از منافع خود در کریدور اقتصادی "سی پک" آگاه و مطمئن هستند و به خوبی می دانند مداخله جویی آمریکا در روابط تجاری اقتصادی کشور های منطقه صرفا در راستای تحقق اهداف اقتصادی واشنگتن بوده و این کشور تنها به منافع خود فکر می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
واقعیت ماجرای سوختن صورتِ پسر بچه رامسری در مهد کودک

واقعیت ماجرای سوختن صورتِ پسر بچه رامسری در مهد کودک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، از دیشب مطلبی با عنوان سوزاندن صورت یک پسر بچه با کفگیر در یکی از مهد کودک های رامسر در فضای مجازی منتشر و اعلام شد پدر این بچه به اداره بهزیستی شهرستان رامسر مراجعه و اعلام کرد مربی یکی از مهد کودک ها بچه اش را با کفگیر سوزانده و ریاست اداره بهزیستی هم دستور اخراج این مربی را صادر کرده است.
میثم طالشی پدر این پسر بچه 6 ساله در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: ظهر دیروز هنگام بازگرداندن بچه از مهدکودک، متوجه آثار سوختگی در طرف چپ صورت پسرم شدم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 32 دقیقه پیش
لزوم رعایت مصرف گاز با توجه به برودت هوا در ایلام

لزوم رعایت مصرف گاز با توجه به برودت هوا در ایلام شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ گفت: با توجه به بارش برف در سطح استان از روز گذشته و همچنین ورود موج سرمایی طی روز های آینده از شهروندان گرامی خواهشمندیم در روز های برفی و سرد زمستانی در مصرف گاز صرفه جویی داشته باشد و در طی این روز های سرد با پوشیدن لباسی مناسب در داخل منازل و کاهش دمای وسایل گرمایشی خود در حد معتدل در صرفه جویی در مصرف گاز سهیم باشند.
او ادامه داد: از شهروندان خواستاریم دمای استاندارد که بین 18 تا 21 درجه را رعایت نمایند تا از هدر رفت انرژی جلوگیری شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 33 دقیقه پیش
تاکید بر پرداخت و جذب تسهیلات بنگاه های اقتصادی

تاکید بر پرداخت و جذب تسهیلات بنگاه های اقتصادی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، حشمت الله صمیمی دوست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در جلسه بررسی تصویب بند الف تبصره 18 قانون بودجه خواستار بازنگری جدی در پرداخت تسهیلات بانکی شد و گفت: در جلسه بعدی انتظار داریم شاهد عملکرد مطلوب تر بانک ها باشیم.
حشمت الله صمیمی دوست افزود: بند الف تبصره 18 قانون بودجه از ظرفیت های قانونی برای تامین تسهیلات بنگاه های اقتصادی است.
معاون اقتصادی استاندار با اشاره به اینکه نرخ این تسهیلات 12 درصد است، بیان کرد: بانک های عامل موظف هستند ظرفیت قانونی برای ایجاد طرح های جدید با پیشرفت بالای 60 درصد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 42 دقیقه پیش
اعلام وضعیت بارش برف در محور های مواصلاتی استان در 24 ساعت گذشته

اعلام وضعیت بارش برف در محور های مواصلاتی استان در 24 ساعت گذشته به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،کرمی مدیرکل حمل و نقل استان کرمانشاه گفت : محور های مواصلاتی استان در حال حاضر باز می باشد.
او گفت : مجموع نیرو های راهدار آماده باش و مستقر در راهدارخانه های سطح استان و درگیر برف روبی 235 نفر مجموع ماشین آلات درگیر 156 دستگاه مجموع برف روبی 4105 کیلومتر باند می باشد .
کرمی افزود : مجموع شن و نمک مصرفی 1740 تن در 28 ساعت کولاک داشته ایم.
او افزود : 5 مرحله ریزش برداری و 270 خودرو امداد رسانی شده 69 راه های روستایی برف روبی انجام شده است . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 42 دقیقه پیش
مجلس تعزیه علمدار برمزار سردار مقاومت

مجلس تعزیه علمدار برمزار سردار مقاومت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،مجید خواجویی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرمان امروز در نشست خبری گفت: از زمان تشییع و تدفین پیکر مطهر شهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و سردار شهید حسین پورجعفری، گلزار شهدا ی کرمان خالی از جمعیت نشده و به صورت شبانه روزی شاهد حضور زائرانی از سراسر کشور در این مکان مقدس هستیم.
او با بیان اینکه برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در گلزار شهدای کرمان تدارک دیده شده که توسط خادمان شهدا در حال اجرا است، افزود: هیئت های عزاداری نیز برنامه های مختلفی با حضور مداحان استانی و کشوری برگزار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 42 دقیقه پیش
شهید باهنر فاتح مسابقات لیگ برتر فوتبال زرند

شهید باهنر فاتح مسابقات لیگ برتر فوتبال زرند عباس جعفری رئیس هیئت فوتبال شهرستان زرند در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، گفت: مسابقات لیگ برتر فوتبال شهرستان زرند با حضور 5 تیم از روز جمعه 10 آبان ماه 98 آغاز شد.
او افزود: این رقابت ها به مدت سه ماه با حضور تیم های شهیدباهنر، مجتمع تجاری چترود، سرخپوشان، شهدای روح آباد و شهدای جلال آباد به صورت رفت و برگشت در استادیوم شهید عربنژاد این شهرستان برگزار شد.
جعفری تصریح کرد: در دیدار پایانی و اختتامیه این مسابقات تیم شهید باهنر موفق شد با نتیجه 4 بر یک تیم سرخپوشان را شکست دهد و عنوان قهرمان این رقابت ها را از آن خود کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 42 دقیقه پیش
تولید بیشترین محصولات باغی در سامان

تولید بیشترین محصولات باغی در سامان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، ذبیح الله غریب اظهار داشت: بیشترین محصولات باغی چهارمحال و بختیاری در شهرستان سامان تولید می شود.
رئیس جهاد کشاورزی استان افزود: مالکان باغات در این شهرستان در حال تغییر کاربری باغات برای تجاری هستند.
او اضافه کرد: طبق قانون باغات زیر دو هزار متر مربع نمی توانند تفکیک شوند و می توان این باغات را به یک باغ گردشگری تبدیل کرد که در شهرستان سامان این پتانسیل وجود دارد.
غریب ادامه داد: شهرستان سامان مهمترین شهرستان در چهارمحال و بختیاری در بخش توسعه باغات است.
انتهای پیام/ن ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 42 دقیقه پیش
100 مسافر گرفتار در کولاک اقلید اسکان یافتند

100 مسافر گرفتار در کولاک اقلید اسکان یافتند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، محسن شریفی دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان اقلید گفت: به علت بارش برف وکولاک و لغزندگی جاده های مواصلاتی این شهرستان و همچنین کاهش دید افقی به کمتر از چهار متر از مردم درخواست داریم که از سفر غیرضروری پرهیز کنند.
او ادامه داد: بیش از 100 مسافر جا مانده در محور اقلید به سپیدان و اقلید به شیراز از سمت دژکرد امدادرسانی و اسکان داده شده اند.
شریفی ادامه داد: به علت کوهستانی بودن محور های اقلید، تردد بدون زنجیر چرخ در این مسیر امکان پذیر نیست و پلیس راه از حرکت ماشین های بدون زنجیر چرخ جلوگیری خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
راه اندازی نرم افزار اندروید کانون سالار شهیدان

راه اندازی نرم افزار اندروید کانون سالار شهیدان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، احسان طاهری مسئول کانون فرهنگی هنری سالار شهیدان شهرکرد گفت: نرم افزار اندروید به منظور اطلاع رسانی فعالیت های این کانون راه اندازی شده است.
او افزود: طراحی این نرم افزار اولین گام در راستای اطلاع رسانی و ثبت فعالیت های کانون می باشد.
طاهری اضافه کرد: این نرم افزار توسط بهمن صالحی یکی از اعضای کانون فرهنگی هنری سالار شهیدان مسجد امام سجاد (ع) شهرکرد طراحی شده است.
انتهای پیام/ن ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
درخشش بانوان دوگانه کار در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور

درخشش بانوان دوگانه کار در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، تیم دختران دوگانه کار چهارمحال و بختیاری در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور بانوان به عنوان سوم تیمی کشور دست پیدا کرد.
در این مسابقات 47 ورزشکار از 14 استان، در دو رده سنی 16 سال به بالا و زیر 16 سال و در مسافت اسپرینت شامل 5 کیلومتر دو، 20 کیلومتر دوچرخه و 2/5 کیلومتر دو به رقایبت پرداختند.
نرگس نیک روش، فاطمه شیخی، ستاره سبزی پور، یاسمن مدنی، فاطمه سمیعیا و کیمیا سبزی پوربا سرپرستی مریم صمیمی پا به این مسابقات گذاشته بودند.
انتهای پیام/ف ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
روستای معصوم آباد جامه سفید بر تن کرد + فیلم

روستای معصوم آباد جامه سفید بر تن کرد + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بارش برف زمستانی، روستای معصوم آباد در شهرستان بوئین و میاندشت در استان اصفهان را سفیدپوش کرد که فیلم آن توسط شهروندخبرنگار ما ارسال شده است.
منبع: سیاوش قربانعلی – بوئین و میاندشت (روستای معصوم آباد)
بیشتر بخوانید
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
وضعیت خطرناک جاده هراز پس از بارش برف + فیلم

وضعیت خطرناک جاده هراز پس از بارش برف + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، برف سنگین در جاده هراز ، این جاده را شدیدا لغزنده و در برخی نقاط، مسدود کرده است.
سیاوش محبی رئیس پلیس راه شرق استان تهران در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر، درباره جزئیات تردد در جاده هراز، توضیحاتی را ارائه کرده است که در فیلم زیر مشاهده می کنید.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
درگیری لفظی مکرون با پلیس رژیم صهیونیستی + فیلم

درگیری لفظی مکرون با پلیس رژیم صهیونیستی + فیلم به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از راشا تودی، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه، که در سرزمین های اشغالی به سر می برد با پلیس این رژیم درگیری لفظی پیدا کرد.
پس از ورود پلیس رژیم صهیونیستی به کلیسای سنت آن در قدس اشغالی که متعلق به فرانسوی هاست مکرون از آن ها خواست که قانون را رعایت کنند. به سرعت ویدئوی این درگیری که روز گذشته روی داد در شبکه های اجتماعی منتشر شد. این کلیسای مربوط به دوره صلیبی اگرچه در قدس اشغالی واقع شده است، به دولت فرانسه تعلق دارد و ظاهرا نیرو های پلیس رژیم صهیونیستی سعی داشته اند پیش از ورود مکرون به آنجا وارد شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
رئیس جمهور از حجت الاسلام والمسلمین شهیدی عیادت کرد

رئیس جمهور از حجت الاسلام والمسلمین شهیدی عیادت کرد به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور روز پنجشنبه با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی نماینده، ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عیادت کرد.
روحانی در این عیادت ضمن آرزوی سلامتی برای حجت الاسلام والمسلمین شهیدی، از اقدامات انجام شده برای درمان وی مطلع شد.
رئیس جمهور همچنین ضمن گفت وگو با پزشکان معالج، در جریان روند مداوای نماینده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 1 ساعت و 52 دقیقه پیش
بارش سنگین برف راه ارتباطی 270 روستای الیگودرز را مسدود کرد

بارش سنگین برف راه ارتباطی 270 روستای الیگودرز را مسدود کرد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، فرماندار الیگودرز گفت: بارش سنگین برف سبب بسته شدن راه ارتباطی 270 روستای الیگودرز شده است.
حمید کشکولی در رابطه با وضعیت این شهرستان پس از بارش برف اظهارداشت: در حال حاضر راه های اصلی شهرستان باز است و راه های بخش های سه گانه شهرستان الیگودرز بسته است.
او با اشاره به اینکه هم اکنون راه های دسترسی حدود 270 روستا بسته است افزود: تنها مشکل شهرستان بسته بودن راه های روستایی است که راهداری در حال پاکسازی راه ها و جاده های مسدود شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 52 دقیقه پیش
برقراری تردد در جاده های لرستان

برقراری تردد در جاده های لرستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: با اتمام عملیات پاکسازی جاده ها از برف اکنون تردد در تمام محور های اصلی و شریانی استان بجز آزادراه خرم آباد - پل زال برقرار است.
عباس شرفی اظهار داشت: بارش برف که از ظهر چهارشنبه تا بامداد امروز در اغلب جاده های استان ادامه داشت موجب کند شدن تردد و یا بسته شدن اغلب جاده های استان شده بود.
به گفته او اکنون در جنوب استان شهرستان های کوهدشت محور بلوران، چگنی، خرم آباد و آزادراه خرم آباد پل زال و همچنین گردنه های ایواندر الشتر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 1 دقیقه پیش
برگزاری سوگواره یاس نبوی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

برگزاری سوگواره یاس نبوی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی ویژه بانوان در بقاع متبرکه و مساجد استان برگزار می شود.
او اظهار داشت: از مهم ترین اهداف برنامه های ایام فاطمیه، تقویت بعد اجتماعی خدمات بقاع متبرکه، توجه به محرومان و اقشار آسیب پذیر، ترویج فرهنگ صدقه به نیابت از اهل بیت (ع) و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی است.
انتهای پیام/ن ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 2 ساعت و 2 دقیقه پیش
انتشار نخستین تصویر از خورشید مجید مجیدی

انتشار نخستین تصویر از خورشید مجید مجیدی به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، نخستین تصویر از فیلم سینمایی خورشید به کارگردانی مجید مجیدی و تهیه کنندگی امیر بنان و مجید مجیدی رونمایی شد.
خورشید فیلمنامه اش توسط مجید مجیدی و نیما جاویدی به نگارش درآمده است و طبق شنیده ها بازگشت مجیدی پس از سال ها به سینمای اجتماعی محسوب می شود.
این فیلم در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر امسال به نمایش در می آید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 ساعت و 31 دقیقه پیش
محورهای هزار و چالوس بازگشایی شد

محورهای هزار و چالوس بازگشایی شد به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه کشور درباره آخرین وضعیت راه های کشور در پی بارش برف و باران گفت: در استان های اصفهان، مرکزی، البرز، سمنان، همدان، قزوین و تهران بیشترین میزان بارش برف را شاهد بودیم.
وی افزود: به دلیل بارش برف در برخی از محورهای فرعی شاهد انسدادهای مقطعی و موقتی بودیم.
رئیس پلیس راه کشور گفت: محورهای هزار و چالوس به دلیل بهمن دیشب مسدود شده بود که بازگشایی شد.
سردار حسینی تصریح کرد: امروز صبح هم به واسطه بهمن در محدوده گچسر و پیچ آئینه بخشی از جاده چالوس حدود 2-3 مسدود شده بود که ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 31 دقیقه پیش
پخش زنده هندبال ایران - کره جنوبی

پخش زنده هندبال ایران - کره جنوبی به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب رقابت های قهرمانی آسیا تیم های ملی هندبال ایران و کره جنوبی امروز (پنجشنبه) ساعت 18:15 به مصاف هم می روند.
هندبال قهرمانی آسیا/ ایران - کره جنوبی/ ساعت 18:15/ پخش زنده از شبکه ورزش
شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان این دیدار را از طریق لینک پخش زنده شبکه ورزش مشاهده فرمایید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 31 دقیقه پیش
اجرای فعالیت های فرهنگی منجر به ایجاد امنیت می شود

اجرای فعالیت های فرهنگی منجر به ایجاد امنیت می شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، حمید رضا خوشبخت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه، به همراه جمعی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ وهنر با حاج ماموستا خدایی امام جمعه بانه دیدار کردند.
در این دیدار صمیمی حمیدرضا خوشبخت با اشاره به فعالیت ها و ماموریت های فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان مرزی بانه گفت: یکی از نقاط برجسته و شهرت شهرستان بانه در خصوص دین مبین اسلام، لقب اختیار الدینی است که در ابتدای ورود اسلام به مردمان این منطقه داده شد این نشان از وجود مردم دیندار و ماموستایان و روحانیون برجسته و فعال است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 ساعت و 42 دقیقه پیش
کمک 10 میلیاردی ریالی مردم آذربایجان شرقی برای بازسازی عتبات عالیات

کمک 10 میلیاردی ریالی مردم آذربایجان شرقی برای بازسازی عتبات عالیات به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، مردم آذربایجان شرقی از ابتدای سال 10 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده اند.
حق بیگی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان شرقی گفت: کمک های مردم ولایتمداراستان برای بازسازی عتبات درسالجای 20 درصد افزایش یافته است.
حق بیگی در مراسم تجلیل از خادمان موکب 1400 شهید مراغه افزود: این کمک ها صرف ساخت بخشی از صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب در کربلا شده است.
او با بیان اینکه ساخت بخشی از این صحن تعهد مردم آذربایجان است، ازمردم ولایتمدار استان خواست با کمک های خود برای ساخت و تکمیل این طرح کمک کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 2 ساعت و 43 دقیقه پیش
وقوع 70 فقره واژگونی خودرو در جاده های استان همدان

وقوع 70 فقره واژگونی خودرو در جاده های استان همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ،سرهنگ رضا عزیزی رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر لغزندگی سطح جاده و بی احتیاطی رانندگان 80 فقره سانحه رانندگی، 12 ساعت گذشته در جاده های برون شهری این استان رخ داده است.
او با بیان اینکه 70 فقره از سوانح رانندگی 12 ساعت گذشته از نوع واژگونی بوده، گفت: این تصادفات به علت تردد با سرعت غیرمطمئنه و بی توجهی به جلو رخ داده است.
رئیس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: در یک سانحه خودروی سواری که ساعت 6 صبح از گردنه اسدآباد به سمت همدان در حال تردد بود به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه و انحراف به چپ با 2 دستگاه خودرو به ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 43 دقیقه پیش
سهم مردم فارس از خان نعمت الهی

سهم مردم فارس از خان نعمت الهی دهملایی مدیرکل هواشناسی فارس در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، میزان بارندگی در شهرستان های فارس را اعلام کرد.
در حال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 43 دقیقه پیش
توصیه های دامپزشکی آبیک برای کنترل بیماری های طیور

توصیه های دامپزشکی آبیک برای کنترل بیماری های طیور به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، مرتضی یعقوبی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک با اشاره به افزایش بقا و انتقال آسان ویروس در هوای سرد و مرطوب از صاحبان صنعت طیور و پرورش دهندگان طیور بومی خواست برای پیشگیری از شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان اقدامات امنیت زیستی وضوابط بهداشتی و قرنطینه ای در واحد های طیور را بیشتر از قبل رعایت کنند.
یعقوبی به کارکنان این واحد ها توصیه کرد که از تردد های غیر ضروری خود داری و هر گونه تلفات غیر عادی را گزارش دهند.
او گفت: از آنجایی که پرندگان مهاجر به عنوان مهمترین عامل ورود آلودگی به کشور ها می توانند طیور روستایی را نیز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 43 دقیقه پیش
بارش برف و باران در جاده های 15 استان کشور/ اجازه تردد تنها با زنجیر چرخ

بارش برف و باران در جاده های 15 استان کشور/ اجازه تردد تنها با زنجیر چرخ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت راه های کشور اظهار کرد: در حال حاضر تردد در محور های هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.
وی افزود: محور های هراز، فیروزکوه، چالوس و آزادراه قزوین-رشت دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات هستند.
رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده های پایانه کلانتری، ساسانی نیمه سنگین است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 12 دقیقه پیش
آغاز عملیات احیای تاسیسات کشاورزی در زیر بخش های آب و خاک و باغبانی

آغاز عملیات احیای تاسیسات کشاورزی در زیر بخش های آب و خاک و باغبانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت::رسوبات سیل اخیر وطغیان سهمگین رودخانه ها خسارت سنگینی به زیر بخش های مختلف کشاورزی استان خصوصا به منابع آبی و تاسیسات آبی خاکی تحمیل کرد .
غلام حیدر زورقی افزود: سازمان جهادکشاورزی در اولین فرصت پس از فروکش کردن سیلاب با اعزام گروههای ارزیاب به مناطق سیل زده و برآورد خسارات واحصای نیاز های ضروری نسبت به معرفی 5مجری بازسازی اقدام که این مجریان با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها، فرمانداران، بخشداران، دهیاران ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 22 دقیقه پیش
بارش های رگباری در هرمزگان/ دریا مواج است

بارش های رگباری در هرمزگان/ دریا مواج است مرضیه سی سی پور، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، از ادامه بارش های رگباری و مواج بودن دریا خبر داد.
سی سی پور گفت: موج فعال بارشی که از دیشب وارد استان شده طی امروز تا ساعات پایانی شب در اکثر نقاط سبب رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد نسبتا شدید می شود.
او افزود: شدت فعالیت موج بارشی در مناطق مرکزی، مناطق شرقی و مناطق دریایی به ویژه تنگه هرمز خواهد بود و طی ساعاتی بارش ها رگباری همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 24 دقیقه پیش
تعطیلی مدارس البرز

تعطیلی مدارس البرز به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز ،به نقل از روابط عمومی اداراه کل آموزش و پرورش استان البرز، به دلیل بارش شدید برف، یخبندان و برودت هوا در سراسر استان البرز ، تمامی مدارس و آموزشگاه های زبان و علمی آزاد استان طی نوبت صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه 98 تعطیل می باشد.
انتهای پیام/خ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
آمریکا فکر می کرد ایران جرات گرفتن انتقام خون شهید سلیمان را ندارد

آمریکا فکر می کرد ایران جرات گرفتن انتقام خون شهید سلیمان را ندارد کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت دولت نهم در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران که روز تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی و روز حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد آمریکا را یوم الله و نقاط عطف تاریخی نامیدند، گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که سرعت وقایع و جریانات از معمول تاریخ بسیار سریع تر است.
او ادامه داد: زیرا به طور معمول اگر به تاریخ گذشته کشور خودمان و جهان نگاه کنیم به وضوح شاهد هستیم که در برخی مواقع سرعت وقایع بسیار سریع تر بوده و اتفاقات را نمی توان با عقل حسابگر و معمول ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
دیدار رئیس قوه قضائیه با نخبگان استان یزد

دیدار رئیس قوه قضائیه با نخبگان استان یزد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در مسجد روضه محمدیه با نخبگان و کارآفرینان استان دیدار کرد در این دیدار اقشار مختلف مردم و خانواده شهدای فاطمیون (شهدای اتباع افغانی مدافع حرم) حضور داشتند.
رئیس قوه قضائیه صبح امروز پنجشنبه سوم بهمن ماه وارد استان یزد شد و مورد استقبال نماینده، ولی فقیه در استان یزد، استاندار و مسئولان این استان قرار گرفت.
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی همچنین در این سفر یک روزه ضمن بررسی آخرین مسائل قضایی و حقوقی استان یزد در جمع قضات و کارکنان قضایی در حوزه علمیه کاظمیه یزد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
افتتاح 7 طرح کشاورزی به مناسبت دهه فجر در آمل

افتتاح 7 طرح کشاورزی به مناسبت دهه فجر در آمل سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، 7 پروژه زبنایی و تولیدی شهرستان آمل شامل یک واحد مرغ گوشتی، یک واحد مکانیزه پرورش بلدرچین ، یکپارچه سازی اراضی، انتقال آب، گلخانه مدرن، پرورش ماهی ، احداث و برق رسانی چاه عمیق مورد افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
او افزود: برای اجرای این طرح ها بیش از 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و این طرح ها همزمان با سایر طرح ها در استان با حضور مقامات کشوری و استانی در یکی از واحد های تولیدی شهرستان آمل افتتاح خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
اقدام عجیب مسافر بی فرهنگ در داخل هواپیما!

اقدام عجیب مسافر بی فرهنگ در داخل هواپیما! به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، کف هواپیما منبع میکروب است؛ از طرفی کف کفش به دلیل تماس با آن آلوده شده و رعایت نکردن بهداشت می تواند موجب بیمار شدن فرد یا افراد حاضر در هواپیما شود.
بنابراین یکی از وظایف مهم مسافران هنگام مسافرات با هواپیما توجه به نکات بهداشتی است. نکته مهمی که به تازگی بی توجهی یکی از مسافران یک هواپیمای مسافربری موجب شد تا او به سوژه رسانه ها تبدیل شود.
این مسافر در عملی مشمئزکننده اقدام به خشک کردن کفش خود در زیذر هواکش هواپیما کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
بیش از 97 درصد مطالبات چای کاران پرداخت شد

بیش از 97 درصد مطالبات چای کاران پرداخت شد حبیب جهان ساز رئیس سازمان چای کشور در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، از پرداخت بیش از 97 درصد مطالبات چای کاران خبر داد و گفت: بنابر آخرین آمار تاکنون 335 میلیارد تومان از مطالبات چای کاران پرداخت و مابقی بعد از تخصیص سهم کارخانه ها و دولت به حساب چای کاران واریز خواهد شد.
بیشتر بخوانید: پرداخت 91 درصد مطالبات چای کاران / 4 هزار تن چای به بازار های هدف صادر شد
رئیس سازمان چای کشور افزود: امسال 126 هزار و 753 تن برگ سبز چای با ارزش بالغ بر 342 میلیارد و 400 میلیون تومان از چای کاران دو استان گیلان و مازندران خریداری شد که نسبت به مدت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
پخش زنده بسکتبال مهرام - پتروشیمی

پخش زنده بسکتبال مهرام - پتروشیمی به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب رقابت های لیگ برتر تیم های بسکتبال مهرام - پتروشیمی امروز (پنجشنبه) ساعت 16 به مصاف هم می روند.
لیگ برتر بسکتبال/ مهرام - پتروشیمی بندر امام/ ساعت: 16:00 زنده از شبکه ورزش
شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان این دیدار را از طریق لینک پخش زنده شبکه ورزش مشاهده فرمایید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان، پنجشنبه سوم بهمن ماه

برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان، پنجشنبه سوم بهمن ماه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، برنامه امروز پروازهای فرودگاه بین المللی گرگان بدین شرح است.
ایرلاین شماره پرواز مبدا مقصد وضعیت ساعت
ایران ایر IRA3501 گرگان تهران طبق برنامه 10:30
ایران ایر IRA3359 گرگان تهران طبق برنامه 17:15
آسمان IRC635 گرگان تهران طبق برنامه 22:55
ایران ایر IRA3500 تهران گرگان طبق برنامه 09:50
ایران ایر IRA3358 تهران گرگان طبق برنامه 16:40
آسمان IRC634 تهران گرگان طبق برنامه 22:25
انتهای پیام / اس ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
پرداخت 14 میلیارد ریال پاداش به مشترکین برق

پرداخت 14 میلیارد ریال پاداش به مشترکین برق به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، مجید فرهزاد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق اهداف طرح های مدیریت مصرف بالغ بر 14 میلیارد ریال پاداش به مشترکینی که در طرح های کاهش پیک بار مشارکت داشتند پرداخت شد.
او با بیان اینکه بیشترین پاداش پرداخت شده متعلق به مشترکین بخش کشاورزی به میزان هشت میلیارد و 700 میلیون ریال بود افزود: سهم پاداش مشترکین همکار بخش صنعتی نیز بالغ بر چهارمیلیارد و 340 میلیون ریال است.
فرهزاد پرداخت این مشوق ها را در تعرفه انشعابات برق کشاورزی، صنعتی، اداری ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
پیش بینی دمای استان گلستان، پنجشنبه سوم بهمن ماه

پیش بینی دمای استان گلستان، پنجشنبه سوم بهمن ماه محمدقلی پور رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، هوای استان را قسمتی تا نیمه ابری، بتدریج افزایش ابر، در راتفاعات بارش پراکنده باران، وزش باد و در برخی نقاط مه آلود پیش بینی کرده است.
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما
گرگان 0 12 مینودشت 4 13
گنبد کاووس 2 14 بندرگز 3 14
علی آبادکتول 1 12 گمیشان 3 14
کردکوی 1 12 رامیان 1 12
بندرترکمن 3 14 مراوه تپه 0 12
کلاله 0 12 اینچه برون 1 14
انتهای پیام / اس ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس

سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز ، سرهنگ رضا گودرزی ،رییس پلیس راه البرز گفت: سقوط بهمن در مناطق امام چشمه و پیچ آئینه رخ داد و ماموران راهداری به سرعت عملیات پاکسازی را آغاز کردند و سقوط بهمن هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.
رییس پلیس راه البرز افزود: اکنون بارش برف در تمام راه های البرز وجود دارد و بستن زنجیر چرخ در محور های کوهستانی الزامی است.
گودرزی گفت: ماموران راهداری، پلیس راه و هلال احمر در مناطق مختلف جاده کرج -چالوس برای خدمات رسانی به مردم مستقر هستند، با توجه به احتمال سقوط بهمن در این محور ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
هشدارجدی پلیس راهور به رانندگان /بدون تجهیزات زمستانی سفرنکنید

هشدارجدی پلیس راهور به رانندگان /بدون تجهیزات زمستانی سفرنکنید سرهنگ ابوالفضل کوهزادی گفت:رانندگی درشرایط برفی فعالیتی سخت و پیچیده است که در صورت استفاده از تجهیزات ایمنی می توان بر بخشی از این شرایط غلبه کرد.
سرهنگ کوهزادی افزود:استفاده از زنجیر چرخ در زمان تردد در معابر برفی موجب افزایش ضریب اصطکاک چرخ ها با سطح راه شده و در نتیجه امکان سرخوردن وسیله نقلیه در این حالت به حداقل می رسد.
این مقام مسئول تصریح کرد: کارکنان راهور با بهره گیری از تمامی تجهیزات خودورئی در کنار سایر نیرو های امدادی در آماده باش 100 درصدی بوده و آماده کمک رسانی به رانندگان عزیز در معابر شهری هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
احیای قلعه مبارکه مروست نیازمند مشارکت بخش خصوصی است

احیای قلعه مبارکه مروست نیازمند مشارکت بخش خصوصی است عباس قدیریان، رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خاتم در گفت و گو با به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، گفت: حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاری در قلعه روستای مبارکه مروست یکی از راه های احیا این قلعه دانست.
او افزود: احیای قلعه روستای مبارکه می تواند پویایی بیشتر، اشتغال و گردشگری پایدار روستا را نیز بدنبال داشته باشد.
قدیریان اظهار داشت: امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم و مشارکت دهیاری روستا، مرمت و ساماندهی قلعه بخصوص مرمت های اضطراری آن انجام و از تخریب بیشتر قلعه جلوگیری شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
ابراز نگرانی چاک شومر از احتمال ناعادلانه برگزار شدن استیضاح ترامپ

ابراز نگرانی چاک شومر از احتمال ناعادلانه برگزار شدن استیضاح ترامپ به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، چاک شومر، رهبر اقلیت دموکرات در سنای آمریکا خواستار عادلانه تر برگزار شدن استیضاح رئیس جمهور این کشور شد.
سناتور چاک شومر گفت: اجازه بدهید به این حقیقت اشاره کنم، این که میچ مک کانل (رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا) مجبور به تغییر قطعنامه خود شد، این مسئله نشان می دهد جمهوریخواهان می توانند این محاکمه (استیضاح) را اگر بخواهند، عادلانه تر برگزار کنند. بحث توانایی نیست. آن ها می توانند این کار را اگر بخواهند انجام دهند. بحث وجدان است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 53 دقیقه پیش
پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی تا سقف 40 میلیارد ریال

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی تا سقف 40 میلیارد ریال به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، مسعود ملکی فرماندار بروجن در دیدار با مدیر عامل صندوق کارآفرین امید استان اظهار داشت: یکی از مهم ترین اولویت های دولت توسعه اشتغال پایدار در روستا ها بوده که با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در حال اجرا است.
او با بیان اینکه تسهیلات اشتغال روستایی در سه بخش کشاورزی، خدمات و صنعت قابل پرداخت است افزود: سقف تسهیلات تا 40 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
ملکی اضافه کرد: سود مشارکت تسهیلات پرداخت شده شش درصد با بازپرداخت 60 ماهه بوده که در صورت احداث کارگاه و یا واحد تولیدی تا 84 ماه قابل افزایش است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 4 ساعت و 2 دقیقه پیش
تاخیر یک ساعته فعالیت بانک های حوزه شمالی ایلام در روز پنجشنبه

تاخیر یک ساعته فعالیت بانک های حوزه شمالی ایلام در روز پنجشنبه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ کریمیان مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: با توجه به برودت هوا و بروز یخبندان در ساعات آغازین صبح امروز پنج شنبه ، فعالیت کلیه بانک ها در شهرستان های ایلام، ایوان، سیروان، ملکشاهی، چرداول و مهران با یک ساعت تأخیر آغاز می شود.
او افزود: این تاخیر شامل دستگاه های خدمات رسان و امدادی نمی باشد و این افراد در حالت آماده باش کامل هستند.
منبع: فارس
انتهای پیام/ ن ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 3 دقیقه پیش
یادواره شهید نواب صفوی در قائم شهر

یادواره شهید نواب صفوی در قائم شهر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در یادواره شهید نواب صفوی و یاران صدیقش و بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهید نواب صفوی را از پیشگامان نهضت اسلامی و پیشاهنگ جهاد وشهادت نام برد که معبرآزادی، و استقلال و استقرار حاکمیت نظام اسلامی و ولایت الهی راگشود.
او افزود با تداوم راه شهید نواب، نهضت اسلامی معاصر با طلوع مجدد هویت و حقیقت ملت ایران و رهبری های امام حمینی رحمه الله علیه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 4 ساعت و 3 دقیقه پیش
معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس کارکنان دولت در کرمان

معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس کارکنان دولت در کرمان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت به مناسبت چهل و یکمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یادواره شهید والامقام سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" با شرکت 22 تیم به صورت حذفی در سالن شهید کهنوجی کرمان برگزار شد.
پس از انجام 19بازی تیمی، در نهایت تیم صنعت آب و برق الف با ترکیب حمید رضا مظهری صفات، احمد روانبخش و جلال اکبری مقام نخست این مسابقات را از آن خود کرد و صنعت آب و برق ب نیز متشکل از احد بیگلری، مرتضی کمالی و مسعود رضایی به مقام دوم دست یافت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 4 ساعت و 22 دقیقه پیش
رئیس قوه قضائیه وراد استان یزد شد

رئیس قوه قضائیه وراد استان یزد شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه دقایقی پیش وارد استان یزد شد و در محل فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد مورد استقبال نماینده، ولی فقیه در استان یزد، استاندار و مسئولان این استان قرار گرفت.
دیدار با نخبگان و کارآفرینان استان، ملاقات با اقشار مختلف مردم و خانواده شهدای فاطمیون (شهدای اتباع افغانی مدافع حرم) در مسجد روضه محمدیه از جمله برنامه های صبح پنجشنبه سفر رئیس قوه قضائیه به استان یزد است.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی همچنین در این سفر یک روزه ضمن بررسی آخرین مسائل قضایی و حقوقی استان یزد در جمع قضات و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 24 دقیقه پیش
تسلیت استاندار در پی درگذشت پدر شهیدان یعقوبی

تسلیت استاندار در پی درگذشت پدر شهیدان یعقوبی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی رجعت ملکوتی مرحوم مغفور حاج محمد علی یعقوبی پدر بزرگوار شهیدان والا مقام صفرعلی و علی اکبر یعقوبی را تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح ذیل است:
درگذشت مرحوم مغفور حاج محمدعلی یعقوبی پدر شهیدان سرافراز صفرعلی و علی اکبر یعقوبی موجب تأثر فراوان گردید.
بی شک، چنین پدران فداکار و شهید پروری که مربی فرهنگ جهاد و شهادت هستند جایگاه ویژه ای در مقام قرب الهی و در دل مردم قدرشناس ایران دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 4 ساعت و 24 دقیقه پیش
قیمت روز گوشی موبایل اپل

قیمت روز گوشی موبایل اپل به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، قیمت انواع گوشی اپل در بازار به شرح زیر است:
قیمت نام محصول
21.000.000 iPhone 11 Pro Max 256 GB
20.000.000 iPhone 11 Pro 256 GB
13.500.000 iPhone 11 128 GB
16.500.000 iPhone XS Max 256 GB
14.000.000 iPhone XS 64 GB
9.500.000 iPhone XR 64 GB
13.400.000 iPhone X 256 GB
9.500.000 iPhone 8 Plus 64 GB
8.900.000 iPhone 8 64 GB
8.600.000 iPhone 7 Plus 128 GB
7.400.000 iPhone 7 128 GB
3.800.000 iPhone SE 64 G
انتهای پیام/
قیمت نام محصول ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 33 دقیقه پیش
استفاده از آب هوتگ در افتتاحیه خط لوله دشتیاری صحت ندارد

استفاده از آب هوتگ در افتتاحیه خط لوله دشتیاری صحت ندارد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، عبدالاحد ریگی مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی سیستان وبلوچستان اظهار داشت: مجتمع آبرسانی تلنگ، پیرسهراب و پلان منطقه دشتیاری که برای 261 روستا طراحی شده است و هدف اصلی این طرح آبرسانی حدود 72 هزارنفر فعلی این منطقه پیشبینی که تامین آب پایدار آن سد زیردان میباشد.
وی گفت: بزرگترین طرح آبرسانی کشور در استان سیستان و بلوچستان در حال اجرا است و امیدواریم بزودی به پایان برسد.
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و دسترسی سریع مردم منطقه دشتیاری به آب شرب تصمیم گرفتیم از فیلتر های تند شیمی استفاده کنیم و طرف هفته آینده بخش دیگری از این ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 4 ساعت و 33 دقیقه پیش
سیل تاثیری بر حضور گردشگران در سیستان و بلوچستان نداشته است

سیل تاثیری بر حضور گردشگران در سیستان و بلوچستان نداشته است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، علیرضا جلالزایی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان در نخستین نشست اتاق فکر صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان که با حضور اساتید و فعالان گردشگری استان برگزار شد، اظهار داشت: امکان سنجی برای صدور موافقت اصولی به طرح های ساخت تاسیسات و امکانات گردشگری تنها باید از سوی اداره کل میراث فرهنگی انجام شود اما برخی مواقع شاهد ناهماهنگی هایی از سوی دستگاه های دیگر هستیم.
او گفت: 2 رویداد مهم از سیستان و بلوچستان در تقویم رویدادهای ملی گردشگری کشور ثبت شده که برگزاری همایش فرهنگ ساحل نشینان از 14 تا 18 بهمن ماه جاری با ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 33 دقیقه پیش
برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آستانه نوروز

برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آستانه نوروز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، سجاد رستمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری در نشست کارگروه تنظیم بازار گفت: نمایشگاه توزیع کالا های ضروری مردم در روز های پایان سال از 17 تا 23 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا خواهد شد.
او افزود: اقلام اساسی مردم در این نمایشگاه با تخفیفات ویژه به همت تولیدکنندگان و اصناف عرضه می شود.
رستمی اضافه کرد: به منظور تعادل بخشی به قیمت میوه و کوتاه کردن دست واسطه و تشدید نظارت بر قیمت، مایحتاج مردم در فرآیند عرضه و تقاضا، میادین تره بار در مرکز شهر شهرکرد ایجاد، توسعه و فعال می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 4 ساعت و 34 دقیقه پیش
"کتاب یعنی زندگی "شعار این روزهای مردمِ دیار مقاومت/ با یار مهربان آشتی کنیم

"کتاب یعنی زندگی "شعار این روزهای مردمِ دیار مقاومت/ با یار مهربان آشتی کنیم به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، بدون شک، هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتاب نیست؛ چرا که کتاب، مایه آرامش روحی انسان است و همدمی است که اندوه را می زداید و مطالعه کننده را از تنهایی در می آورد و به او حکمت های جان پرور می آموزد.
خیلی از افراد از تاثیر کتاب خواندن بر روی ذهن اطلاع ندارند و نمی دانند که کتاب خواندن از همان دوران کودکی چه تاثیری بر زندگیشان می گذارد .
مزایای بی شمار مطالعه کتاب
لذت خواندن کتاب با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست و هیچ فناوری دیجیتالی یارای رقابت با کتاب خواندن را ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 ساعت و 34 دقیقه پیش
پدر شهیدان یعقوبی آسمانی شد

پدر شهیدان یعقوبی آسمانی شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، مرحوم حاج محمدعلی یعقوبی پدر شهیدان صفرعلی و علی اکبر یعقوبی در سن 95 سالگی به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به دیدار فرزندان شهیدش پیوست.
پیکر این پدر مؤمن و صبور پس از تشییع در قطعه ایثار در جوار گلزار شهدای روستای دهنو شهرستان بروجن به خاک سپرده شد.
روحانی شهید صفرعلی یعقوبی دهنویی 17 اردیبهشت 1347 در روستای دهنو از توابع شهرستان بروجن به دنیا آمد.
این شهید بزرگوار در تاریخ 22 دی ماه سال 1365 در اروندرود بر اثر اصابت ترکش به دست ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 44 دقیقه پیش
جدول پخش برنامه های صدا و سیما مهاباد پنجشنبه 3 بهمن ماه

جدول پخش برنامه های صدا و سیما مهاباد پنجشنبه 3 بهمن ماه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، جدول پخش برنامه های صدا و سیما مهاباد پنجشنبه 3 بهمن ماه شرح زیر است:
تکرار فیلم سینمایی01:20
تکرار خبر فارسی03:00
اذان شافعی وجعفری04:40
دلنوازان05:00
تکرار خبر کردی06:05
مستند آفرینش06:25
سرود جمهوری اسلامی +تلاوت قرآن07:02
مستند میراثی از سناباد07:15
مستند دلنوازان07:25
مستند دفاع مقدس07:50
صبحانه08:35
مستند دکوپاژ09:45
سریال سام بونگ11:05
به خته وه ری (اذان فقه شافعی وجعفری) 12:00
اذان ظهر12:20
تکرار ریحانه12:45 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
مرور تاریخچه تهران در موزه نقشه +تصاویر

مرور تاریخچه تهران در موزه نقشه +تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، انسان از بدو آفرینش تا به امروز تلاش کرده است محدوده زندگی خودش را مشخص کند و نقطه نقطه گستره آن را به بهترین شکل بشناسد بنابراین تلاش کرد گستره محدوده زندگی خودش را به روش های موجود ثبت و ضبط کند. یکی از این راه ها ترسیم نقشه بود. نقشه یک تصویر نمادین از روابط بین المان ها مانند اشیاء، مناطق و مضامین است.
امروزه حجم زیادی از نقشه های جغرافیایی برای ما بر جای مانده است که با اتکا به آن ها می توان به نوعی گذشته تمدن ها، کشور ها و شهر ها را مرور کرد. این نقشه ها میراث تاریخی مهمی برای ما به حساب می آیند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
بررسی فنی کراس اوور جنسیس GV80 +مشخصات

بررسی فنی کراس اوور جنسیس GV80 +مشخصات به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از افشای تصاویر مختلف، سرانجام جنسیس تصمیم گرفته رسماً تصاویر و اطلاعاتی از اولین کراس اوور خود یعنی GV80 منتشر کند. به لطف تصاویر فراوانی که طی چند ماه اخیر افشا شدند، طراحی ظاهری GV80 که از طریق تلاش مشترک استودیو های طراحی جنسیس در کرهٔ جنوبی، آلمان و ایالات متحده شکل گرفته، چندان برای ما ناشناخته نیست.
علاوه بر این، پیش نمایش این کراس اوور لوکس نیز با رونمایی از کانسپت GV80 در نمایشگاه نیویورک 2017 ارائه شده بود. GV80 در بیرون خودرویی اسپرت و پیچیده به نظر می رسد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
تغییر کاربری زمین های شهری نباید موجب کاهش سرانه فضای سبز شود

تغییر کاربری زمین های شهری نباید موجب کاهش سرانه فضای سبز شود به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در نشست کمیسیون ماده پنج استان، رعایت حقوق شهروندی و آرامش زندگی مردم را در تغییر کاربری شهرسازی مهم ارزیابی کرد و افزود: با رعایت دقیق و کارشناسی ضوابط معماری و شهرسازی، باید رفاه و آرامش شهروندان نیز رعایت گردد.
او با تأکید بر حفظ سرانه فضای سبز شهر ها در استان افزود: تغییر کاربری زمین های شهری نباید موجب کاهش سرانه فضای سبز و نامتعادل کردن معابر عمومی شود.
عباسی اضافه کرد: باید اصول شهرسازی به درستی و با تکیه بر مصوبات شورای عالی شهرسازی عملیاتی شود و نباید این اصول را به دلیل ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
روش های ساده برای کسب مهارت در برنامه اکسل

روش های ساده برای کسب مهارت در برنامه اکسل به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، برنامه اکسل تقریبا تمام کار هایی که یک فرد در عنوان صفحه گسترده می خواهد انجام دهد را پشتیبانی می کند. اکسل تنها برای اعداد نیست، این برنامه همچنین می تواند برای مدیریت مخاطبین و روابط حرفه ای با مشتریان بسیار کارآمد باشد.مشکل این جا است که تقریبا تمام کاربران این برنامه از قدرت اکسل خبر ندارند. هزاران قابلیت و گزینه در این برنامه وجود دارد که شاید ماه ها وقت لازم باشد که یک شخص بتواند بر آن ها مسلط شود. اینجا تعدادی از این قابلیت ها ذکر شده است که نه تنها آسان تر از دیگر گزینه ها هستند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
حضور به کلاس نیم فصل داوران لیگ برتر فوتبال

حضور به کلاس نیم فصل داوران لیگ برتر فوتبال به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، بنا به لیست منتشر شده توسط کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، شش داور استان چهارمحال و بختیاری به کلاس توجیهی نیم فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال حضور یافتند.
موعود بنیادی فرد و میثم حیدری به عنوان داور، قهرمان نجفی، براتعلی مولوی، حمید نادری و بهمن عبداللهی به عنوان کمک داور در این کلاس حضور دارند.
کلاس توجیهی نیم فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال از 30 دی ماه تا 2 بهمن ماه 98 در محل هتل آزادی برگزار شد.
در حاشیه این کلاس از مسعود عنایت پیشکسوت ارزنده داوری کشور تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ف ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 4 ساعت و 54 دقیقه پیش
دستگیری 101 معتاد متجاهر در کرمان

دستگیری 101 معتاد متجاهر در کرمان سرهنگ علی کشاورزی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، گفت: اجرای طرح پاکسازی محلات آلوده و جرم خیز کرمان، زمینه وقوع جرایمی از جمله اعتیاد را از بین می برد که در همین زمینه در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 101 معتاد متجاهر از سطح شهر کرمان جمع آوری شد.
او افزود: از این تعداد معتاد متجاهر، 28 نفر زن و بقیه مرد بودند که به مراکز ترک اعتیاد تحویل شدند.
سرهنگ کشاورزی تصریح کرد: اجرای طرح های پیشگیرانه و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادین متجاهر و پر خطر تا پایان سال در دستور کار پلیس قرار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 54 دقیقه پیش
ادامه فعالیت سایت های آپلود فیلم منوط به دریافت مجوز از سازمان صدا و سیما

ادامه فعالیت سایت های آپلود فیلم منوط به دریافت مجوز از سازمان صدا و سیما جواد جاویدنیا سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره بخشنامه رئیس قوه قضاییه مبنی بر دریافت مجوز سایت های آپلود فیلم در فضایی مجازی از سازمان صدا و سیما گفت: طبق بخشنامه رئیس قوه قضاییه سایت هایی که در حوزه صوت و تصویر در فضای مجازی فعالیت دارند، باید از سازمان صدا و سیما مجوز فعالیت دریافت کنند.
وی افزود: تعدادی از سایت های آپلود فیلم مانند آپارات برای دریافت مجوز اقدام کرده اند و درخواست صدور مجور خود را داده اند و فرآیندهایی در این خصوص انجام شده، اما هنوز مجوز صادر نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
حمایت عمار حکیم از گفت وگو های بین المللی سازنده

حمایت عمار حکیم از گفت وگو های بین المللی سازنده به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، عمار حکیم ، رئیس جریان حکمت ملی عراق در بیانیه ای ضمن تاکید بر گفت وگو و راه های دیپلماتیک در عراق خواستار پایان یافتن حضور نیروهای نظامی بیگانه در این کشور شد.
رئیس جریان حکمت ملی عراق اعلام کرد: در عین حالی که ما بر ضرورت احترام به حاکمیت عراق و پایان یافتن هرگونه حضور نظامی بیگانگان تاکید می کنیم، معتقدیم گفت وگو و به کارگیری ابزار های مسالمت آمیز و راه های دیپلماتیک می تواند خواست عراق را بر کرسی بنشاند.
عمار حکیم تاکید کرد: به همین دلیل معتقدیم تلاش های جناب رئیس جمهور در انجام دادن گفت وگوی بین المللی سازنده می تواند خواسته های ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
ماجرای دستگاه های دیالیزی که رنگ مراکز درمانی را نمی بینند

ماجرای دستگاه های دیالیزی که رنگ مراکز درمانی را نمی بینند به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، بیماران کلیوی آن دست از بیمارانی هستند که حیاتشان بسته به یک دستگاه است، دستگاهی که هفته ای سه بار و هر بار 3 تا 5 ساعت عمرشان را با آن سپری می کنند، دستگاه های دیالیزی که مثل نفس کشیدن برای بیماران کلیوی اهمیت دارند و اگر بیمار به موقع دیالیز را انجام ندهد جانش به خطر می افتد و مرگ را در جلوی چشمان خود می بیند.
32 هزار بیمار دیالیزی در کشور داریم
به گفته مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت 32 هزار بیمار دیالیزی در کشور داریم که به صورت خالص سه هزار بیمار در سال به این تعداد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
چرا خودروساز خوبی نیستیم؟ / صنایع دفاعی پیشران اما صنعت خودروسازی جامانده در تولید ملی برتر!

چرا خودروساز خوبی نیستیم؟ / صنایع دفاعی پیشران اما صنعت خودروسازی جامانده در تولید ملی برتر! به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، "چرا صنایع دفاعی ما پیشرفت کرده است، اما صنعت خودرو کشور نتوانسته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد؟" این سوالی است که اغلب در ذهن بسیاری از افراد به وجود می آید.
در برخی از صنایع مانند صنایع دفاعی کشور سرمایه گذار بخش خصوصی وجود ندارد و از آنجایی که در ایران نیروی محرک قدرتمندی برای توسعه صنایع نظامی در اختیار دانشمندان عرصه نظامی قرار می دهند، در نتیجه در این حوزه قوی تر از صنعت خودرو خواهند بود. نکته ای که وجود دارد خودروسازی در ایران از سوی بخش خصوصی شکل گرفته است، اما پس از انقلاب دولت یا قدرت سیاسی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
تفاوت سلبریتی های وطنی با سلبریتی های هالیوودی در دوران بحران اقتصادی + فیلم

تفاوت سلبریتی های وطنی با سلبریتی های هالیوودی در دوران بحران اقتصادی + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، برخی سلبریتی ها به بهانه بودن در کنار مردم، اعلام کرده اند از حضور در تلویزیون و جشنواره فجر انصراف می دهند.
جالب است بدانید در نود سال پیش در زمانی که آمریکا درگیر یک رکود بزرگ اقتصادی بود هنرمندان آمریکایی هم گفتند که می خواهیم در کنار مردم باشیم.
در کنار مردم بودن سلبریتی های آمریکایی به معنای انصراف از تلویزیون و جشنواره نبود بلکه آنان می کوشیدند با ساخت فیلم های شاد با بلیط های ارزان قیمت، آخر هفته های شادی را برای مردم درست کنند تا هموطنانشان برای چند ساعت مشکلاتشان را فراموش کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 4 دقیقه پیش
نگاهی به سوابق علی دایی و امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی فوتبال/ محاکمه سخت با تنها یک باخت بد

نگاهی به سوابق علی دایی و امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی فوتبال/ محاکمه سخت با تنها یک باخت بد به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، حیدر بهاروند ، سرپرست فدراسیون فوتبال کشورمان به تازگی از امیر قلعه نویی و علی دایی به عنوان تنها گزینه های داخلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران نام برد.
هر 2 مربی پیش از این هم در تیم ملی سابقه فعالیت داشته اند که عمر حضورشان روی نیمکت این تیم دوام چندانی نداشت و در نهایت هم شهریار (لقب علی دایی) و ژنرال (لقب امیر قلعه نویی) با حواشی عجیب و غریب حکم اخراج شان را دریافت کردند و اکنون پس از حدود 9 سال قصد دارند به اولین مربی ایرانی تبدیل شوند که پس از دوام هشت ساله کارلوس کی روش و کمتر از 6 ماهه مارک ویلموتس هدایت یوز ها ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 4 دقیقه پیش
چگونه کودکان را به تنهایی خوابیدن عادت دهیم؟

چگونه کودکان را به تنهایی خوابیدن عادت دهیم؟ به گزارش، تنهایی خوابیدن، کودک، والدین، مشکلات عاطفی، وابستگی، روابط زوجین، اعتماد به نفس، اضطراب جدایی، تحقیر، تشویق کردن، عوامل تهدید کننده، اتاق کودک، باز کردن، اختلال خواب، تنبیه معمولا تا حدود یک سالگی کودک در کنار والدین می خوابد و این مسئله می تواند باعث وابستگی او شود؛ بنابراین در ابتدا جدا کردن خواب کودک کمی سخت است، اما بالاخره دیر یا زود باید این اتفاق بیفتد و با طولانی شدن این روند ممکن است مشکلات دیگری همچون وابستگی بیش از اندازه کودک و مشکلات عاطفی زوجین رخ دهد؛ این در حالی است که تنهایی خوابیدن کودک مزایایی دارد که عبارت اند از:
- افزایش حس استقلال و اعتمادبه نفس ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 5 ساعت و 4 دقیقه پیش
720 شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس در استان بوشهر تعیین شد

720 شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس در استان بوشهر تعیین شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری گفت: فرایند تعیین شعب اخذ رای برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان در 26 هیات اجرایی به پایان رسید و در مجموع 720 شعبه اخذ رای در چهار حوزه انتخابیه استان تعیین شد.
خسرو دهقانی افزود: تعداد شعب اخذ رأی، نسبت به دوره گذشته انتخابات مجلس حدود چهار درصد افزایش دارد.
او ادامه داد: از مجموع 720 شعبه اخذ رای، 501 شعبه معادل 70 درصد ثابت و 219 شعبه معادل 30 درصد سیار است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
خودنمایی جاذبه های زمستانه در بام ایران/ با تاریخچه گردشگری زمستانی در دنیا آشنا شوید

خودنمایی جاذبه های زمستانه در بام ایران/ با تاریخچه گردشگری زمستانی در دنیا آشنا شوید به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، وقتی از سفر و گردشگری صحبت به میان می آید، ناخودآگاه به فکر کوه و کمر و سرسبزی و ساحل دریا و شب های کویر می افتیم.
اما همیشه ایران را با چهار فصل و آب و هوا های متغیرش می شناسند بنابراین باید بخش اعظمی از گردشگری را به زمستان ایران و باران و برف مناطق سردسیرش اختصاص داد.
کافی است سری به استان های پر بارش بزنیم یعنی استان های غربی و شمال غرب ایران که از اوایل مهر ماه برف را تجربه می کنند جایی که حالا با دارا بودن پیست های اسکی و سیستم بالابر های تله کابین، می تواند چشم هر توریست و گردشگری را به سمت خود خیره کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 24 دقیقه پیش
این روزهای ایرانجوان بوشهر پر از ناامیدی است

این روزهای ایرانجوان بوشهر پر از ناامیدی است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، صفحه نخست روزنامه بامداد جنوب را در پنجشنبه 3 بهمن 98 اینجا بخوانید.
پیام عسلویه دیگر روزنامه بوشهر پنجشنبه منتشر نمی شود.
انتهای پیام/ک ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 24 دقیقه پیش
عاقبت ورود به واگن متروی ویژه بانوان در هند!

عاقبت ورود به واگن متروی ویژه بانوان در هند! به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، در برخی از کشور ها به ویژه کشور های مسلمان برای رفاه حال بانوان خدمات ویژه ای ارائه می شود. مثلا در اتوبوس یا مترو محل یا مکانی ویژه برای آن ها در نظر گرفته می شود تا علاوه بر تجربه سفری بدون دغدغه از مزاحمت برخی افراد مصون بمانند.
اما متاسفانه با وجود چنین تدابیری افراد قانون شکنی هستند که با نقض قانون هنگام سوار شدن مترو یا اتوبوس وارد جایگاه ویژه بانوان شده و برای آن ها مزاحمت ایجاد می کنند. اتفاقی که اغلب در ایستگاه های متروی هند رخ می دهد و ماموران پلیس و مترو ظاهرا چاره ای جز برخورد فیزیکی با این مسافران پیدا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 33 دقیقه پیش
سناتور آمریکایی خواستار تحقیق درباره دست داشتن بن سلمان در هک کردن تلفن بیزوس شد

سناتور آمریکایی خواستار تحقیق درباره دست داشتن بن سلمان در هک کردن تلفن بیزوس شد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه الجزیره عربی، سناتور کریس مورفی ، نماینده کنگره آمریکا، از مدیران سازمان اطلاعات ملی آمریکا (سیا) و پلیس فدرال این کشور (اف بی آی) خواست درباره احتمال دست داشتن محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در هک کردن تلفن جف بیزوس تحقیق کنند.
در همین حال برخی از مسئولان نزدیک به محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی می گویند که از طرح هک کردن مدیر شرکت آمازون و ثروتمندترین فرد دنیا اطلاع داشته اند.
بیشتر بخوانید : واکنش عربستان به گزارش هک شدن تلفن جف بیزوس با پیام ولیعهد سعودی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 5 ساعت و 33 دقیقه پیش
ارتشی که ناجی ملت است + تصاویر

ارتشی که ناجی ملت است + تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در هر اتفاقی، چون سیل و زلزله در کنار ملت بوده و همواره سعی کرده تا ذره ای از غم مردم کم شود.
در بلایای طبیعی نیرو های ارتش داوطلبانه از همان لحظه اول وارد میدان می شوند و تا پایان حضور دارند، این حضور را می توان بار ها دید از زلزله هایی، چون منجیل، بم و کرمانشاه گرفته تا همین سیل اخیر سیستان و بلوچستان که بسیاری از مردم را گرفتار کرد.
سیل ویران کننده سیستان و بلوچستان، اتحادی بین ملت و ارتش ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 5 ساعت و 33 دقیقه پیش
روانشناس سیا: استفاده از شکنجه مناسب و ضروری است!

روانشناس سیا: استفاده از شکنجه مناسب و ضروری است! به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، جیمز میچل، روانشناس سازمان سیا برنامه بازجویی پیشرفته در آمریکا از جمله غرق مصنوعی و دیگر انواع شکنجه را طراحی کرده است، در برابر دادگاه نظامی زندان گوانتانامو استفاده از شکنجه را اقدامی مناسب و ضروری خواند.
جیمز میچل روز سه شنبه در جلسه پرسش و پاسخ مقدماتی محاکمه 5 متهم طراحی حملات 11 سپتامبر گفت: من امروز (هم اگر لازم باشد) این کار (شکنجه) را دوباره خواهم کرد.
براساس این گزارش که روز گذشته در نیویورک تایمز منتشر شد میچل برای جلوگیری از هرگونه حمله جدید مانند 11 سپتامبر شکنجه را یک وظیفه اخلاقی تلقی می ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 5 ساعت و 44 دقیقه پیش
بررسی آفت های آموزشی در موفقیت در زندگی یا مدرسه؟!

بررسی آفت های آموزشی در موفقیت در زندگی یا مدرسه؟! به گزارش خبرنگار ، کتاب موفقیت در زندگی یا مدرسه؟! نوشته علیرضا سراجیان، به نظام آموزش و پرورش در ایران و کمبود ها و آفت های آن می پردازد، همچنین مشکلاتی که از دیرباز در این نظام آموزشی وجود داشته را بررسی می کند.
مدرسه از شما چه چیزی ساخت؟ به نظرتان برای بهتر شدن نظام آموزشی چه می توان کرد؟ راه حل بهبود چیست؟ این ها بخشی از سؤالاتی است که سراجیان در این کتاب مطرح کرده و پاسخ آن ها را نیز از دیدگاه خود در ذیل آن گنجانده است.
مدرسه از من چه چیزی ساخت؟ , مدرسه چیست؟, برای بهتر شدن چه می توان کرد؟! , مشکلات نظام آموزش و پرورش در حال حاضر چیست؟, آفت های نظام آموزشی چه چیزهایی هستند؟ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 5 ساعت و 54 دقیقه پیش
اصلاح ایراد های نگارشی رتبه بندی فرهنگیان در حقوق بهمن

اصلاح ایراد های نگارشی رتبه بندی فرهنگیان در حقوق بهمن به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان ، اما و اگر های بسیاری به دنبال داشت و حذف ضریب تعجیل، تغییر در نوع رتبه بندی، مشمول نشدن دانشجومعلمان و مواردی دیگر نظیر آنچه نام برده شد، گلایه معلمان را نسبت به اجرای این طرح و بوق و کرنا کردن آن برانگیخت.
به دنبال این گلایه ها آموزش و پرورشی ها از تشکیل جلسه با هیئت ممیزه برای مرور احکام رتبه بندی و تغییر در برخی بند های آن خبر دادند و از جمله موارد این موارد، بازگشت موضوع ضریب تعجیل بود، اما علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش تاکید داشت که حل این مشکلات را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 6 ساعت و 3 دقیقه پیش
آیا ویدئوی آبشار آتشین واقعی است؟

آیا ویدئوی آبشار آتشین واقعی است؟ به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه ای شگفت انگیز از یک آبشار در آمریکا را به تصویر می کشد. در این ویدئو که به ویدئویی داغ تبدیل شده در نگاه اول فروریختن گدازه های آتش از بالای آبشار را نشان می دهد. بسیاری از کاربران با دیدن این ویدئو این سوال برای آن ها مطرح شد که واقعا چه اتفاقی در این ویدئو افتاده است؟
آیا واقعا فروریختن گدازه های آتش از بالای آبشار بوده است؟ با بررسی بیشتر مشخص شد آنچه که در این ویدئو دیده می شود نه تنها آتش در حال ریزش از آبشار نیست بلکه این تنها آب است که در حال فروریختن از آبشار است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 6 ساعت و 3 دقیقه پیش
نجات بچه ها از زندگی به سبک راحت طلبی ؛ نه به هرچه پیش آید خوش آید

نجات بچه ها از زندگی به سبک راحت طلبی ؛ نه به هرچه پیش آید خوش آید به گزارش، نوجوانی، پلی بین دنیای کودکی و جوانی است که عبور از راه دراز بلوغ تنها مسیری است که کودک را به دنیای بزرگ جوانی می رساند. در میانه راه، آسیب های زیادی وجود دارد که می تواند نوجوانان را به برداشتن قدم های کج و نادرست تشویق کند.
با فاطمه محمدصالحی کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی درباره آسیب های راحت طلبی که یکی از آسیب های جدی تربیتی است گفتگو کردیم. خصیصه ای که اگر به قدرت برسد، زمام و افسار هدف های متعالی را گرفته و میل به سکون و رکود را بیشتر می کند.
راحت طلبی روی دیگر سکه بی مسئولیتی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 6 ساعت و 3 دقیقه پیش
مخالفت بیش از 60 درصد مردم فرانسه با قانون بازنشستگی

مخالفت بیش از 60 درصد مردم فرانسه با قانون بازنشستگی به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، نتایج نظرسنجی موسسه آماری الاب که در شبکه تلویزیونی بی اف ام تی وی فرانسه منتشر شد، نشان می دهد 61 درصد فرانسویان مخالف قانون بازنشستگی جدید هستند.
مخالفان اصلاحات نظام بازنشستگی در مقایسه با ماه قبل چهار درصد افزایش داشته اند. این درحالیست که لایحه جنجال برانگیز و پر سر و صدای قانون بازنشستگی جمعه 24 ژانویه (4 بهمن) در شورای وزیران دولت فرانسه به ریاست مکرون بررسی می شود.
با شروع اعتصابات علیه مکرون که از 5 دسامبر سال گذشته آغاز شده است و همچنان به ویژه در بخش حمل و نقل ریلی ادامه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 6 ساعت و 4 دقیقه پیش
پرواز نکردن از آسمان ایران برای خارجی ها مقرون به صرفه نیست/ توقف پرواز های خارجی به ایران موقتی است

پرواز نکردن از آسمان ایران برای خارجی ها مقرون به صرفه نیست/ توقف پرواز های خارجی به ایران موقتی است مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در گفت وگو با خبر نگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با بیان اینکه پرواز نکردن شرکت های هواپیمایی خارجی از آسمان ایران برای بسیاری از این شرکت ها هزینه بر خواهد بود، گفت: چند روزی است که برخی از شرکت های هواپیمایی خارجی ترجیح می دهند از آسمان عراق به دلیل شرایط سیاسی عبور کنند که این اقدام برای آن ها مقرون به صرفه نیست، چرا که عبور از آسمان ایران نه تنها باعث کاهش فاصله پروازی می شود بلکه هزینه ها را هم کاهش می دهد.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 33 دقیقه پیش
محمود عباس: اروپا کشور فلسطین را به رسمیت بشناسند

محمود عباس: اروپا کشور فلسطین را به رسمیت بشناسند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری فلسطینی (وفا)، محمود عباس، تشکیلات خودگردان فلسطین در دفتر خود در رام الله با امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه درباره تحولات مربوط به فرایند سیاسی حل مسئله فلسطین و مسائل منطقه گفت وگو کرد.
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از امانوئل مکرون به دلیل مواضع فرانسه در حمایت از ایجاد صلح بر اساس راه حل تشکیل 2 کشور در فلسطین و قطعنامه ها و قوانین بین المللی تقدیر کرد.
عباس بر اهمیت نقش فرانسه و اروپا برای آنچه نجات فرآیند سیاسی حل مناقشه فلسطین و اسرائیل خواند، تاکید کرد و گفت: سرپیچی اسرائیل کار را به بن بست کشانده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 6 ساعت و 33 دقیقه پیش
بیش از 50 درصد مفاسد اقتصادی با ایجاد سامانه جامع شفافیت از بین می رود

بیش از 50 درصد مفاسد اقتصادی با ایجاد سامانه جامع شفافیت از بین می رود حجت الله عبدالملکی، کارشناس اقتصادی - سیاسی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره سامانه اموال و دارایی گفت: مهم ترین زیرساخت فساد کمبود اطلاعات است، اگر اطلاعات کافی درباره وضعیت فعالیت ها و تراکنش های اقتصادی در اختیار افراد ذی صلاح قرار نگیرد، موجب توسعه زمینه های فساد می شود.
او ادامه داد: اکنون تا گام های بعدی شفافیت یعنی برداشتن گام اقتصادی در کشور که موجب ریشه کن شدن فساد می شود، فاصله بسیاری داریم، اما اگر گام اول یعنی شفافیت برداشته شود، اتفاقات بسیار مطلوبی رخ می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 6 ساعت و 33 دقیقه پیش
طارم بزرگترین تولید کننده زیتون در کشور

طارم بزرگترین تولید کننده زیتون در کشور به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، در ایران شاید کمتر منطقه ای را بتوان یافت که طبیعتی همانند طارم داشته و در آن انواع محصولات کشاورزی و باغی به تنوع قابل کشت باشد.
شهرستان طارم هندوستان ایران است و باغات و اراضی این شهرستان پذیرای کشت انواع محصولات کشاورزی است که بدون شک زیتون سر آمد همه این محصولات محسوب می شود، شهرت، ویژگی و کیفیت بی نظیراین محصول آن را به محصولی استراتژیک در سطح استان زنجان و منطقه تبدیل کرده است.
این شهرستان رکورد دار تولید زیتون در دنیا و از نظر وسعت باغات بارور و تولید محصول زیتون، جایگاه برتری در کشور دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 44 دقیقه پیش
تیراندازی در ایالت واشنگتن آمریکا

تیراندازی در ایالت واشنگتن آمریکا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، منابع محلی در آمریکا اعلام کردند تعدادی از شهروندان آمریکایی در شهر سیاتل، واقع در ایالت واشنگتن آمریکا هدف تیراندازی فرد مهاجمی قرار گرفتند.
از تلفات احتمالی این تیراندازی هنوز خبری منتشر نشده است.
پیش از این نیز یک جوان 18 ساله آمریکایی روز 11 ژانویه (شنبه 21 دی) در پی تیراندازی در حین برگزاری یک مسابقه بسکتبال آموزشگاهی در شهر دالاس آمریکا کشته شد.
بیشتر بخوانید : تیراندازی در تگزاس هفت کشته و زخمی برجای گذاشت
مارک استریکلند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 6 ساعت و 54 دقیقه پیش
تعیین عملکرد مسیرهای پاداش مغز با روش یادگیری هوش مصنوعی

تعیین عملکرد مسیرهای پاداش مغز با روش یادگیری هوش مصنوعی به گزارش حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، گروهی از محققان دانشگاه هاروارد دریافتند که دروس آموخته شده در استفاده از تکنیک های یادگیری در سیستم های هوش مصنوعی ممکن است به توضیح نحوه عملکرد مسیر های پاداش در مغز کمک کند.
تحقیقات قبلی نشان داده است که دوپامین تولید شده در مغز در پردازش پاداش دخیل است که همزمان با رخ دادن یک اتفاق خوب، تولید شده و منجر به احساس لذت می شود. برخی مطالعات همچنین نشان داده اند که سلول های عصبی در مغز که به حضور دوپامین پاسخ می دهند، همه با یک روش مشابه پاسخ می دهند، چیزی که سبب می شود فرد یا موش احساس خوب یا بدی داشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 7 ساعت و 3 دقیقه پیش
انتشار اندروید 10 برای گوشی ال جی V50 ThinQ

انتشار اندروید 10 برای گوشی ال جی V50 ThinQ به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، شرکت ال جی یکی از بزرگ ترین توسعه دهندگان فناوری در جهان است که تا چند سال پیش سود بسیار خوب را از فروش گوشی هایش بدست می آورد؛ اما در چند سال اخیر به نوعی می توان گفت این شرکت از رقبای خود عقب افتاده و نتوانتسه است ویژگی هایی را که شرکت های رقیبش به گوشی های خود اضافه کرده اند را در دسترس کاربرانش قرار دهد و همین موضوع سبب شده تا فروش گوشی های این شرکت تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.
اما به تازگی اعلام شده است که ال جی بروزرسانی اندروید 10 را برای گوشی V50 ThinQ آغاز کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
رزمندگان بدون مرز + کلیپ

رزمندگان بدون مرز + کلیپ به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران (مورخ 27 دی) گفتند: نباید به شهید عزیز ما حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی به چشم یک فرد نگاه کرد، به آن ها به چشم یک مکتب باید نگاه کرد.
ایشان درباره نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کردند: سپاه قدس را صرفا به عنوان یک مجموعه و سازمان اداری نبینیم. سپاه قدس یک نیرویی است که با سعه صدر به همه جا و همه کس نگاه می کند و رزمندگان بدون مرز هستند.
بیشتر بخوانید: گزیده بیانات رهبر انقلاب درباره حضور گسترده مردم در تشییع سپهبد قاسم سلیمانی + نماهنگ
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
پمپئو: مردم لبنان خواستار مسیر جدیدی هستند

پمپئو: مردم لبنان خواستار مسیر جدیدی هستند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به انتخاب کابینه جدید دولت لبنان درپیامی توییتری مدعی شد: قدرت هر دولتی به اقدامات و پاسخگویی آن به خواسته های مردم بستگی دارد. مردم لبنان خواستار مسیر جدیدی هستند.
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد: تنها دولتی که قادر به اصلاحات ملموس در لبنان باشد می تواند اعتماد سرمایه گذاران را بازگردانده و منجر به از سرگیری کمک های بین المللی به لبنان شود.
روز سه شنبه میشل عون ، رئیس جمهور لبنان با تشکیل کابینه جدید به ریاست حسان دیاب موافقت کرد. کابینه جدید شامل 20 وزیر اعم از 4 زن است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
مفید ترین گوشت ها برای سلامتی بدن شما

مفید ترین گوشت ها برای سلامتی بدن شما به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، ارزش غذایی مواد خوراکی را میزان خواص مفید آن مشخص می کند. با اینکه تعداد خوراکی های مفید کم نیست اما در میان آن ها گوشت، به تعبیر طب سنتی، نسبت به سایر مواد، ارزش غذایی بیشتری دارد.
در طب سنتی هر نوع گوشتی، گرم و تر شمرده می شود، اما میزان گرمی و تری آنها با یکدیگر متفاوت است؛ برای مثال، گوشت حیواناتی مثل گوسفند، بز، کبک، بلدرچین، شتر، شترمرغ و میگو از جمله گوشت هایی هستند که میزان گرمی و تری بالاتری دارند.
ویژگی عمومی انواع گوشت ها ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 7 ساعت و 33 دقیقه پیش
تبانی وکیل ترامپ با مجرم ونزوئلایی برای حمایت مالی گوایدو

تبانی وکیل ترامپ با مجرم ونزوئلایی برای حمایت مالی گوایدو به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از رویترز، رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به یک سرمایه دار ونزوئلایی متهم به رشوه خواری و پولشویی در آمریکا وعده داده است که در قبال حمایت از خوان گوایدو رهبر مخالفان ونزوئلا، تحقیقات وزرات دادگستری آمریکا علیه او را لغو کند.
رویترز روز چهارشنبه در گزارشی اختصاصی به نقل از چهار فرد مطلع نوشت، الخاندرو بتانکورت تاجر ونزوئلایی که تحت تحقیقات وزارت دادگستری آمریکا قرار داشته در اقامتگاهی در اسپانیا به جولیانی گفته است که به طور مخفیانه به گوایدو برای سرنگون کردن نیکلاس مادورو رئیس جمهور قانونی ونزوئلا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 7 ساعت و 33 دقیقه پیش
محبوب ترین چیز ها در نگاه حضرت زهرا (س) چه بود؟

محبوب ترین چیز ها در نگاه حضرت زهرا (س) چه بود؟ به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، اهمیت حدیث در میان مسلمانان از آن روست که از منابع اصلی استنباط احکام در فقه و عقاید در علم کلام محسوب می شود. همچنین احادیث از منابع اولیه پژوهش های تاریخی است.
به دلیل آشنایی بیشتر و تلمذ در پیشگاه پروردگار الهی و ائمه معصومین، هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
حضرت فاطمه زهرا (س):
حُبِّبَ إلَیَّ من دُنیاکُم ثَلاثٌ: تِلاوَةُ کِتابِ اللّه ِ و النَّظَرُ فی وَجهِ رَسولِ اللّه ِ و الإنفاقُ فی سَبیلِ اللّه. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 7 ساعت و 53 دقیقه پیش
بازرگان، مبارز دیرین با رژیم ستم شاهی بود

بازرگان، مبارز دیرین با رژیم ستم شاهی بود به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، صفحه اینستاگرامی روایات حضرت آیت الله خامنه ای درباره وقایع تاریخی ایران و جهان منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب به مناسب سالروز درگذشت مهدی بازرگان نخست وزیر دولت موقت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، استوری از بیانات ایشان در وصف بازرگان منتشر کرد.
بر اساس این استوری، رهبر انقلاب مهدی بازرگان را یکی از مبارزان دیرین با رژیم ستم شاهی و از پیشروان ترویج اندیشه های ناب اسلامی با روش نوین معرفی کرده اند.
در ادامه استوری منتشر شده را مشاهده می کنید:
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 8 ساعت و 4 دقیقه پیش
پمپئو: به زودی به اوکراین سفر خواهم کرد

پمپئو: به زودی به اوکراین سفر خواهم کرد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا از سفر خود به اوکراین خبر داد.
پمپئو زمان دقیق این سفر را اعلام نکرد، اما گفت به زودی به کی یف، پایتخت اوکراین سفر و با مقامات این کشور گفتگو خواهد کرد.
سفر پمپئو به اوکراین در حالی انجام خواهد شد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل تلاش برای فشار بر رئیس جمهور اوکراین در راستای تحقیق درباره جو بایدن، معاون اوباما و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از سوی کنگره مورد استیضاح قرار گرفت.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 13 دقیقه پیش
فیلمی با بیان مشکلات مردم محروم در جشنواره فیلم فجر/ اثری از کارگردان بادیگارد

فیلمی با بیان مشکلات مردم محروم در جشنواره فیلم فجر/ اثری از کارگردان بادیگارد به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ،فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و تهیه کنندگی حبیب والی نژاد است که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می شود.
فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، جهانگیر الماسی، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی نیا، مهدی فقیه، سام قریبیان، محمد فیلی، آتش تقی پور، اکبر رحمتی، فرزاد حسنی، رامین پور ایمان و محسن صادقی نسب در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می پردازند.
خروج روایتگرمشکلات معیشتی کشاورزان و شرایط خاص اقتصادی مردم محروم کشور است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
ثبت رکورد جدید ترامپ در توییت کردن یک روز

ثبت رکورد جدید ترامپ در توییت کردن یک روز به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا رکوردی جدید در تعداد توییت کردن در یک روز را ثبت کرد.
بر این اساس، ترامپ همزمان با جلسه استیضاح خود در مجلس سنای آمریکا 132 توییت را در حساب شخصی خود در توییتر منتشر کرد. ترامپ تا ساعت 5 بعد از ظهر به وقت آمریکا این میزان توییت را ثبت کرده است. احتمال می رود ترامپ تا اواخر شب به وقت محلی با انتشار توییت های دیگر، رکورد خود را جابه جا کند.
ترامپ که از روند استیضاح خود از سوی نمایندگان دموکرات کنگره خشمگین است، امروز به طور پیوسته اقدام به توییت برای حمله به دموکرات ها و دفاع از خود کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
رونمایی سامسونگ از صفحه نمایش منحنی گیمینگ

رونمایی سامسونگ از صفحه نمایش منحنی گیمینگ به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، شرکت سامسونگ اعلام کرد که صفحه نمایش منحنی Odyssey قرار است شگفت آور باشد، چرا که خیلی از قابلیت ها را با خود به همراه دارد. در نمایشگاه CES، شرکت سامسونگ دو مدل صفحه نمایش منحنی در سه اندازه مختلف را معرفی کرد که شامل یک صفحه نمایش 49 اینچی Odyssey G9، یک نمونه 32 اینچی و یک عنوان 27 اینچی Odyssey G7 است. سامسونگ آن ها را با عنوان " صفحه نمایش فوق عمیق منحنی" معرفی کرد و مسئولین این شرکت همچنین گفتند: " ما اولین شرکتی هستیم که موفق به ساخت یک صفحه نمایش منحنی QLED با چنین کیفیتی می شود". ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 9 ساعت و 3 دقیقه پیش
مکاتبه وزارت بهداشت با پلیس راهور برای نصب صندلی کودک در خودروها

مکاتبه وزارت بهداشت با پلیس راهور برای نصب صندلی کودک در خودروها مرضیه بخشنده رئیس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: وزارت بهداشت تعامل خوبی جهت جلب مشارکت دستگاه های ذی ربط و NGOها برای سلامت کودکان دارد و در این خصوص پیشنهادهایی برای بهسازی و افزایش ایمنی پارک های سطح شهر ارائه شده است.
رئیس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت ادامه داد: یکی از مواردی که باعث آسیب جدی کودکان می شود محیط نا ایمن بودن پارک ها است، زیرا در برخی موارد کودکان به دلیل نبود حفاظ لازم از نقاط بلند سقوط می کنند .
مکاتبه با آموزش و پرورش در زمینه بهبود فضای مهدکودک ها ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 3 دقیقه پیش
زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم

زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم به گزارش، از روزی که فهمیدم در دام یک شیاد حیله گر گرفتار شده ام و همه پس انداز و سرمایه ام را بر باد داده ام، عذاب وجدان رهایم نمی کند چرا که پول های زحمت کشی خودم و شوهر کارگرم را به مردی دادم که قرار بود گرهی از مشکلات خانوادگی من بگشاید اما...
زن 45 ساله که ده ها میلیون تومان سرمایه اش را به مرد رمال داده بود تا از دهن بینی شوهرش جلوگیری کند، درباره سرگذشت تاسف بار خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: وارد بیستمین بهار زندگی ام شده بودم که به خواستگاری رسول پاسخ مثبت دادم. او شاگرد گچ کار بود و با زحمت نان حلال به دست می آورد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 4 دقیقه پیش
رمالی و فالگیری چه مجازاتی دارد؟

رمالی و فالگیری چه مجازاتی دارد؟ به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، رمالی، جادوگری و سرکتاب باز کردن جرم به حساب نمی آید، اما فعالیت افراد در این حیطه تحت عنوان اختلاس، ارتشاء و کلاهبرداری شناخته شده و با آن ها مقابله می شود.
در قانون گذشته اگر فردی رمالی، فالگیری، افسونگری، تعبیر خواب، جنگیری و امثال آن ها را به عنوان پیشه خود قرار می داد، به حبس از 7 تا 10 روز و از 100 تا 200 ریال غرامت محکوم می شد.
اما در قانون جدید رمالی و جادوگری جرم به حساب نمی آیند، اما تحت عنوان اختلاس و کلاهبرداری شناخته می شوند و افرادی که این مشاغل را به عنوان شغل خود قرار دهند با استفاده از قوانین ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 4 دقیقه پیش
کرمانشاه 42 هزار نفر معلول دارد

کرمانشاه 42 هزار نفر معلول دارد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت : در استان کرمانشاه 42 هزار نفر معلول داریم که نیاز است فضا های عمومی و اماکن برای آن ها مناسب سازی شود و علاوه بر آن ها سالمندان و افراد ناتوان نیز با مشکل تردد مواجه هستند.
او گفت : چندین سال است که در جشنواره شهید رجایی وضعیت مناسب سازی دستگاه های اجرایی مورد بررسی قرار می گیرد که دارای 30 نمره بوده و بهزیستی دستگاه ناظر بر این موضوع است.
رضوان مدنی خواستار اختصاص بودجه توسط دستگاه های دولتی برای اجرایی کردن قوانین مناسب سازی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 4 دقیقه پیش
توافق جمهوری آذربایجان با روسیه برای توسعه دو میدان نفتی در دریای خزر

توافق جمهوری آذربایجان با روسیه برای توسعه دو میدان نفتی در دریای خزر به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، جمهوری آذربایجان و شرکت "لوک اویل" روسیه در زمینه توسعه دو میدان انرژی "نخجوان" و "قوشاداق" در دریای خزر به توافق رسیدند.
این توافق روز گذشته در داووس به امضای "الهام علی اف" رئیس جمهوری آذربایجان و "واحد علی اکبر اف" رئیس شرکت "لوک اویل" روسیه رسید. دو طرف در این دیدار همچنین درباره چشم انداز همکاری های نفتی میان دو کشور رایزنی کردند.
میدان انرژی "نخجوان" در 90 کیلومتری جنوب شرق باکو در دریای خزر واقع شده است. شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان (سوکار) و شرکت "اکسون موبیل" در سال 1997 میلادی قرارداد اکتشاف در این میدان را امضا کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 9 ساعت و 14 دقیقه پیش
چند خبر از کمیته امداد

چند خبر از کمیته امداد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،قدمی رییس کمیته امداد گهواره گفت : این طرح های اشتغالزائی شامل دامپروری ، گاوداری ، خرید خودرو و ادوات کشاورزی ، باغداری و زنبورداری و کاشت گیاهان داروئی ؛ مغاز داری می باشد.
او گفت : از ابتدای سال1396 تا پایان دیماه سالجاری با همت و تلاش همکاران حوزه های مختلف این اداره بخصوص هماهنگی واحدهای مددکاری و تلاش های بی وقفه واحد خودکفائی امداد گهواره 420 طرح اشتغالزائی با جذب اعتباراتی بالغ بر 99 میلیارد ریال تحت عناوین وام های مختلف از محل اعتبارات توسعه روستائی، تبصره 16 و منابع امدادی صندوق ولایت و ... پرداخت گردیده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
400 هزار خودروی فرسوده چطور از رده خارج نشد؟ + فیلم

400 هزار خودروی فرسوده چطور از رده خارج نشد؟ + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، تجریشی معاون سازمان حفاظت از محیط زیست درباره تقصیر وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان در توقف طرح نوسازی خودرو های فرسوده صحبت کرد.
در ادامه این فیلم را مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: خودروهای فرسوده ای که یک قانون مهم را از رده خارج کردند + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
ثبت 95 درصدی املاک دانشگاه در سامانه سادا

ثبت 95 درصدی املاک دانشگاه در سامانه سادا به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،ایمانی معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در طی دو ماه گذشته با ثبت 915 مورد از املاک دانشگاه در سامانه اموال دستگاه های اجرایی (سادا)، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به رشد سه برابری در این زمینه رسیده است.
او گفت : با تلاش همکاران این ستاد، 95 درصد املاک دانشگاه در سامانه سادا و همچنین 100 درصد این املاک در سامانه حقوقی دانشگاه ثبت شده است.
ایمانی افزود : خریداری و تملک املاک مورد نیاز دانشگاه پس از بررسی و تصویب در کمیته تخصیص باید در ستادفرعی مستند سازی املاک و اموال غیر منقول دانشگاه نیز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
تعلیق 90 روزه ی رئیس جهانی فدراسیون وزنه برداری

تعلیق 90 روزه ی رئیس جهانی فدراسیون وزنه برداری به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از Insidethegames، تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری به دلیل اتهاماتی که از سوی یک شبکه آلمانی (بابت دوپینگ سیستماتیک و فساد مالی) به او وارد شد، از سوی هیئت اجرایی فدراسیون جهانی به مدت 90 روز از سمتش تعلیق و اورسلا پاپاندرئا نایب رئیس فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون وزنه برداری آمریکا به صورت موقت جانشین آیان مجارستانی شد.
بیشتر بخوانید: هیئت اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری به دنبال برکناری "تاماش آیان"
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
منچستریونایتد صفر - برنلی 2/بحران در اردوی شیاطین سرخ با ثبت دومین باخت متوالی

منچستریونایتد صفر - برنلی 2/بحران در اردوی شیاطین سرخ با ثبت دومین باخت متوالی به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در ادامه دیدار های هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ جزیره ، از ساعت 23 و 45 دقیقه تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان برنلی بود که با 2 گل شکست خورد.
کریس وود در دقیقه 39 و رودریگوئز در دقیقه 56 گل های مهمان را در این مسابقه به ثمر رساندند.
شاگردان سولسشیر با تحمل دومین باخت پیاپی خود در لیگ برتر انگلیس ، با 34 امتیاز در رتبه پنجم جای دارند و برنلی هم با 30 امتیاز سیزدهم است.
بیشتر بخوانید: چلسی 2 - آرسنال 2 / جدال لندنی ها برنده نداشت
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 44 دقیقه پیش
اعطای جایزه کسینجر به صدراعظم آلمان

اعطای جایزه کسینجر به صدراعظم آلمان به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، جایزه آکادمی آمریکایی هنری کیسینجر به آنگلا مرکل ، صدر اعظم آلمان اعطا شد.
بر این اساس، در مراسمی در برلین با حضور هنری کیسینجر، کهنه دیپلمات آمریکایی، جان کری، وزیر خارجه اسبق ایالات متحده و جورج بوش پسر، به صورت ویدئو کنفرانس این جایزه را به آنگلا مرکل به خاطر آنچه که فعالیت موفق او در دیپلماسی و داشتن سهم بزرگ در تحکیم روابط آلمان با آمریکا خوانده شد، اهدا کردند.
صدر اعظم آلمان هم گفت: من خودم در هر شرایطی در زمان صدر اعظمی و حتی بعد از آن به دنبال روابط خوب ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 9 ساعت و 44 دقیقه پیش
نظارت کیفی بر خدمات آزمایشگاه ها

نظارت کیفی بر خدمات آزمایشگاه ها به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در دیماه 98 با تلاش مستمر تیم کارشناسی مدیریت آزمایشگاه ، بازدید های دوره ای از آزمایشگاه های فعال در کل استان انجام شده است.
او گفت : این بازدید ها بر اساس چک لیست جامع ابلاغی از طرف وزارت که در دوبخش جامع و باکتری شناسی انجام می شود.
روشنی افزود : کارگاه آموزشی استاندارد های آزمایشگاه تشخیص پزشکی و چک لیست جامع ممیزی برای مسئولین فنی و سوپروایزر های آزمایشگاه های تشخیص پزشکی برگزار گردید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 54 دقیقه پیش
این 10 علامت به شما هشدار می دهد بدنتان شدیدا به سم زدایی نیاز دارد

این 10 علامت به شما هشدار می دهد بدنتان شدیدا به سم زدایی نیاز دارد به گزارش، اگر چه خیلی از ما فکر می کنیم که بدن می تواند هر از گاهی پاک سازی و سم زدایی خودش را بر عهده بگیرد، اما گاهی اوقات به ما علائمی نشان می دهد که در واقع با زبان بی زبانی می گوید من برای سم زدایی نیاز به کمک شما دارم . به محض این که سم ها وارد بدن می شوند، سیستم ایمنی بدن، کلیه و کبد، همزمان با یکدیگر برای از بین بردن سموم دست همکاری می دهند.
با این حال، وقتی این سموم فراتر از توانایی بدن برای پاک سازی باشند مدت های زیادی در داخل سیستم شما ذخیره می شوند تا بدن بتواند به طور کامل آن ها را از بین ببرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 3 دقیقه پیش
رزمندگان بدون مرز تلاشی بزرگ انجام دادند

رزمندگان بدون مرز تلاشی بزرگ انجام دادند به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، صفحه توییتر منتسب به رهبر انقلاب اسلامی با انتشار توییتی از سخنان ایشان در مورد رزمندگان بدون مرز منتشر کرد؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی با توجه به تشکیل داعش توسط کشور آمریکا تاکید کردند که آمریکا داعش را تجهیز و تقویت کرد که هدف اصلی او ایران بود، اما با تدبر و شجاعت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نقشه های آنان به نتیجه نرسید و امروز کشور ایران مدیون رزمندگان بدون مرز است.
در ادامه متن و تصویر صفحه توییتر رهبر انقلاب را مشاهده می کنید:
رزمندگان بدون مرز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 10 ساعت و 3 دقیقه پیش
چگونه طبع خود را بشناسیم؟

چگونه طبع خود را بشناسیم؟ به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، همه ما حداقل یک بار در طول زندگی خود در خصوص طبع گرم و سرد شنیده ایم، ولی همواره برایمان سوال بوده است که خوردن چه نوع مواد غذایی یا مواد خوراکی مناسب با سیستم بدن ما بوده و از مصرف چه غدا هایی باید پرهیز کنیم.
بسیاری از افراد سرد مزاج فکر می کنند که سرد مزاجی یعنی اینکه مصرف سردی با بدنشان سازی ندارد یا اینکه دستانشان همیشه سرد است به همین علت در تشخیص طبع (مزاج) خود همواره سوال دارند، اما گاهی همین افراد از خوردن هر دو غذا ی طبع گرم و سرد حالشان بد می شود و نمی دانند که از چه برنامه غذایی الگوبرداری کنند و همیشه در ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 3 دقیقه پیش
پیروزی رئال مادرید مقابل میزبان دسته سومی/صعود ویارئال، والنسیا و سوسیه داد

پیروزی رئال مادرید مقابل میزبان دسته سومی/صعود ویارئال، والنسیا و سوسیه داد به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال اسپانیا ، از ساعت 23 و 30 دقیقه، چند دیدار برگزار شد که در مهمترین مسابقه، تیم رئال مادرید مهمان تیم گمنام و دسته سومی یونیونیستاس سالامانکا بود که با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.
گرت بیل در دقیقه 18، گونگورا (گل به خودی) در دقیقه 62 و دیاز در دقیقه 90 گل های مهمان نامدار را به ثمر رساندند تا شاگردان زیدان راهی دور بعد کوپا دل ری شوند.
بیشتر بخوانید: ایبیزا یک - بارسلونا 2/صعود دشوار آبی و اناری پوشان با درخشش گریزمان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 3 دقیقه پیش
صعود پاری سن ژرمن به فینال جام اتحادیه فرانسه

صعود پاری سن ژرمن به فینال جام اتحادیه فرانسه به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم فوتبال پاری سن ژرمن در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام اتحادیه فرانسه ، مهمان رنس بود که با سه گل به پیروزی دست یافت.
مارکینیوش در دقیقه 9، کونان (گل به خودی) در دقیقه 31 و کواساسی در دقیقه 77 برای مهمان گل زدند.
پاری سن ژرمن با این برد به فینال رقابت های جام اتحادیه رسید و حریف لیون در دیدار پایانی شد.
بیشتر بخوانید: توقف آمیان در غیاب قدوس/ رن با بردی خارج از خانه در رده سوم باقی ماند
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 3 دقیقه پیش
اسکیزوفرنی جنونی که جوانان را هدف می گیرید

اسکیزوفرنی جنونی که جوانان را هدف می گیرید به گزارش، اسکیزوفرنی یک اختلال جدی، مزمن و از ناتوان کننده ترین بیماری های روانی است که معمولاً در سنین بین 16 تا 30 سالگی شروع شده و شیوع آن در آقایان بیشتر است. تفکر آشفته، هذیان و توهم، گفتار یا رفتار غیرمعمول، دوری از اجتماع، عدم تعامل با دیگران و از دست دادن فرصت های شغلی از نشانه های شایع این اختلال است. افراد مبتلا به این اختلال غالباً به دلیل فقدان درک عمومی از این بیماری متأسفانه در اجتماع بدنام می شوند.
علل ایجاد اختلال اسکیزوفرنی
تحقیقات نشان می دهد که ترکیبی از عوامل جسمی، ژنتیکی، روانی و محیطی می تواند شانس ابتلا به این اختلال را در افراد افزایش دهد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 3 دقیقه پیش
مرگبار و کشنده مثل کرونا و ابولا ؛ آن چه باید درباره خطرناک ترین ویروس ها بدانید

مرگبار و کشنده مثل کرونا و ابولا ؛ آن چه باید درباره خطرناک ترین ویروس ها بدانید به گزارش، جلوگیری از شیوع ویروس اسرارآمیز کرونا ، چالش جدیدی است که اگر هرچه زودتر برای مقابله با آن چاره ای اندیشیده نشود، میزان خسارت های آن قابل پیش بینی نخواهد بود و معلوم نیست چند نفر را به کام مرگ خواهد کشاند. جالب است بدانید پژوهشگران بر اساس اسنادی که تاکنون به دست آورده اند، احتمال می دهند این ویروس ناشناخته از طریق بازار ماهی فروشی شهر ووهان در چین شیوع پیدا کرده باشد.
در ضمن و از آن جا که این ویروس از طریق حیوانات به انسان منتقل می شود، در ابتدا اعلام شد امکان این که از انسان به انسان انتقال یافته باشد، بسیار کم است، اما چند روز بعد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 4 دقیقه پیش
حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مرز دریایی غزه

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مرز دریایی غزه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد جنگنده های رژیم صهیونیستی به سمت یک هدف ناشناس در مرز دریایی شمال غزه موشک شلیک کردند.
هنوز جزئیات این حمله هوایی فاش نشده است. پیش تر رژیم صهیونیستی به قایق های ماهیگیری مردم غزه شلیک می کرد تا مانع از صید ماهی از سوی آن ها در آب های دورتر از ساحل غزه شود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 10 ساعت و 4 دقیقه پیش
ورود دانشگاه علوم پزشکی به کرمانشاه 2020 با برنامه روستای سالم

ورود دانشگاه علوم پزشکی به کرمانشاه 2020 با برنامه روستای سالم به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : ️آب و هوا، اقلیم ، دشت ها، کوه ها، رودها، کوهستانها، مسایل فرهنگی، تاریخی و... کرمانشاه را مستعد جذب گردشگر کرده است.
او گفت : استان توانمندی کم نظیری در جلب گردشگر دارد و ما ساکنان کرمانشاه باید به آن باور داشته باشیم.
مرادی افزود : در این سال ها کرمانشاه پیشرفت هایی هم در حوزه های مختلف داشته، اما اغلب نادیده گرفته می شود.
او افزود : دانشگاه علوم پزشکی با موضوع روستای سالم و توسعه روستایی که با کمک خود مردم انجام می گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 13 دقیقه پیش
بخشش مادرانه قبل از قصاص

بخشش مادرانه قبل از قصاص به گزارش، 7 روز پس از شب یلدای سال 97 کشف جسد نیمه سوخته دختری 30 ساله به نام رعنا در خانه اش موجب شد تا رسیدگی به این پرونده در دستور کار مأموران جنایی پلیس استان البرز قرار گیرد. معاینات پزشکی قانونی هم نشان داد که مقتول پیش از سوزانده شدن بر اثر ضربه های چاقو به قفسه سینه اش جان باخته است.
مأموران پس از بررسی صحنه جرم و شواهد موجود در محل جنایت حمید، نامزد 33 ساله رعنا را به عنوان نخستین مظنون احضار کردند و مورد بازجویی قرار دادند، ولی او موفق شد با ترفند هایی مسیر بازجویی را منحرف کند و خودش را بی گناه نشان بدهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 32 دقیقه پیش
گل محمدی به دنبال پاک کردن خاطرات تلخ

گل محمدی به دنبال پاک کردن خاطرات تلخ به گزارش، گل محمدی در حالی به پرسپولیس برگشته که 7 سال پیش به عنوان یک سرمربی جوان و جویای نام نشستن روی نیمکت سرخ ها را تجربه کرد؛ تجربه ای که اگرچه شیرین نبود و پایان خوشی نداشت، اما برای مربی جویای نامی که آن زمان فقط 40 سال سن داشت، قطعا تجربه ای گران بها بود.
حالا یحیی با آن تجربه ارزشمند و 7 سال تجربه حضور در تیم هایی مثل نفت، ذوب آهن، تراکتور و شهرخودرو به پرسپولیس برگشته تا این بار نامش را به عنوان یک مربی موفق در تاریخ این باشگاه ماندگار کند. گل محمدی در اولین دوره حضور خود در پرسپولیس 22 بار روی نیمکت نشست که حاصل آن 10 پیروزی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 32 دقیقه پیش
یوونتوس 3 - رم یک/سلاخی یک نیمه ای گرگ ها برای صعود بانوی پیر کافی بود

یوونتوس 3 - رم یک/سلاخی یک نیمه ای گرگ ها برای صعود بانوی پیر کافی بود به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا ، از ساعت 23 و 15 دقیقه، تیم فوتبال یوونتوس میزبان رم بود که با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.
بانوی پیر در همان نیمه نخست کار جالوروسی را تمام کرد و با گل های رونالدو در دقیقه 26، بنتانکور در دقیقه 38 و بونوچی در دقیقه 45 پیروز به رختکن رفت. رم در نیمه دوم یکی از گل ها را جبران کرد و شوت چنگیز اوندر در دقیقه 50 پس از برخورد به تیر دروازه، به دستان بوفون برخورد کرد و وارد دروازه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 32 دقیقه پیش
علائم آنفلوآنزا و چند توصیه

علائم آنفلوآنزا و چند توصیه به گزارش، آنفلوآنزا به علت درگیری دستگاه تنفسی، بسیار مسری بوده و شروع علائم معمولا دو الی سه روز بعد از ورود ویروس به بدن است.
علائم بیماری آنفلوآنزا شامل موارد زیر است:
- تب و لرز: تب در بیماری آنفلوآنزا معمولا بین 37 تا 40 درجه سانتی گراد بوده و گاهی تا 41 درجه سانتی گراد هم بالا می رود، سرفه (اغلب سرفه خشک)، آبریزش و گرفتگی بینی، گلودرد، درد سینوس و گوش ها، درد گردن و پشت چشم ها، بی اشتهایی، تهوع، اسهال و استفراغ، احساس کوفتگی، درد های عضلانی و استخوانی (درد عضلات اغلب در پشت، بازو ها و پاها)، افزایش تعریق و خشونت صدا. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 ساعت و 32 دقیقه پیش
راه اندازی مراکز کاهش آسیب اعتیاد

راه اندازی مراکز کاهش آسیب اعتیاد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،روان مدنی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت : راه اندازی مراکز کاهش آسیب اعتیاد از جمله اقدامات بهزیستی در راستای اسکان معتادان پر خطر و بی خانمان است و بهبود زندگی آن ها در حوزه سلامت جسمی، روانی، اشتغال، مسکن و داشتن سرپناه از دیگر برنامه های در دست اقدام میباشد.
او با بیان اینکه در حال حاضر هفت مرکز کاهش آسیب اجتماعی در استان فعال است، گفت : از این تعداد پنج مرکز در شهرستان کرمانشاه و دو مرکز نیز در شهرستان های کنگاور و اسلام آبادغرب مشغول فعالیت هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 10 ساعت و 33 دقیقه پیش
وقوع زلزله 6.5 ریشتری در ترکیه

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در ترکیه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، سازمان زمین شناسی آمریکا اعلام کرد زلزله ای به قدرت 6.5 ریشتر روز چهارشنبه منطقه ای در نزدیکی شهر کرک آغاچ ترکیه را لرزاند.
این زمین لرزه که مرکز آن در 15 کیلومتری این شهر بود در عمق حدود 8 کیلومتری روی داد. وزارت مدیریت بلایای طبیعی و امور اورژانس ترکیه گفت: هنوز هیچ اخباری از تلفات یا خسارات ناشی از این زلزله گزارش نشده است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 10 ساعت و 33 دقیقه پیش
کابوس 5 ساله زندان برای قاتل جنگل جنوب تهران

کابوس 5 ساله زندان برای قاتل جنگل جنوب تهران به گزارش، رسیدگی به این پرونده از شانزدهم اردیبهشت سال 93 به دنبال پیدا شدن جسد خونین یک مرد 30 ساله به نام مهران در گودالی در حوالی جنگل های جعفرآباد در جنوب تهران آغاز شد.
شواهد نشان می داد این مرد با ضربه های چاقو کشته شده است. پلیس به تحقیق پرداخت و در نخستین گام از بررسی ها، به درگیری های دنباله دار قربانی با جوانی به نام عباس پی برد.
به این ترتیب عباس که صاحب یک کارگاه در جنوب تهران بود، ردیابی و بازداشت شد و به مشارکت در قتل با همدستی دو نفر از کارگران کارگاهش به نام های کریم و احمد اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 44 دقیقه پیش
اجرای نمایش جنایات قلب با سبکی متفاوت

اجرای نمایش جنایات قلب با سبکی متفاوت دلارا نوشین کارگردان نمایش جنایات قلب درباره اجرای این نمایش در گفت و گو با خبرنگار ، گفت: نمایشنامه جنایات قلب را حدود 12 سال پیش ترجمه کرده بودم و همواره اجرای این اثر در ذهن من بود، بعد از اینکه تصمیم گرفتم اثری رئالیستی را روی صحنه ببرم، این نمایشنامه را انتخاب کردم؛ نمایشنامه جنایات قلب متن خوب، محکم و قوی دارد.
نوشین درباره انتخاب بازیگران نمایش جنایات قلب بیان کرد: گروهی برای اجرای نمایش ها دارم، ولی بسیاری از بازیگران من در این گروه نیستند، کار بازیگرانی را که انتخاب می کنم که از قبل دیده ام و با توانایی آن ها آشنایی دارم و می خواستم بازیگرانی انتخاب کنم که دغدغه بازیگری و تئاتر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 10 ساعت و 44 دقیقه پیش
پیروزی شاگردان مورینیو مقابل قعرنشین/برد پُرگل لسترسیتی مقابل چکش ها

پیروزی شاگردان مورینیو مقابل قعرنشین/برد پُرگل لسترسیتی مقابل چکش ها به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ جزیره و از ساعت 23، دو دیدار به صورت همزمان برگزار شد.
تیم تاتنهام میزبان نوریچ بود که با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید. دله علی در دقیقه 38 و سون هیونگ مین در دقیقه 79 برای تاتنهام و پوکی در دقیقه 70 از روی نقطه پنالتی برای نوریچ گلزنی کردند.
شاگردان مورینیو با این پیروزی 34 امتیازی شدند و در رتبه ششم جدول جای دارند. نوریچ هم با 17 امتیاز قعرنشین است.
بیشتر بخوانید: چلسی 2 - آرسنال 2 / جدال لندنی ها برنده نداشت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
صعود بیلبائو با پیروزی در ضربات پنالتی

صعود بیلبائو با پیروزی در ضربات پنالتی به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در چارچوب دیدار های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال اسپانیا ، تیم اتلتیک بیلبائو در خانه تیم دسته دومی الچه به میدان رفت که این دیدار پس از تساوی یک بر یک در طول وقت های قانونی و اضافه بازی، با پیروزی پنج بر چهار بیلبائو در ضربات پنالتی به پایان رسید.
ویلیامز در دقیقه پنج بیلبائو را پیش انداخت، اما چاوس در دقیقه 41 گل مساوی را زد.
بیلبائو با این پیروزی مانند بارسلونا راهی مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری شد.
بیشتر بخوانید: میلان 3 - اودینزه 2/ ربیچ فرشته نجات روسونری
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 4 دقیقه پیش
برگزاری ششمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری ازاعتیاد

برگزاری ششمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری ازاعتیاد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،سید مجتبی موسوی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش بزرگ سفیران پیشگیری از اعتیاد که با شرکت معلمان شاغل در مناطق روستایی و عشایری در نواحی استان و با حضور مسؤولین کشوری و استانی برگزارشد، گفت : چنین طرح هایی در جهت پیشگیری از اعتیاد و اسیب های اجتماعی در سطح کلان جامعه حائز اهمیت هستند و ضروری است تمام دستگاه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی در راستای تحقق این هدف ملی گام بردارند.
او گفت : حضور فعال دانش آموزان در این نمایشگاه ها گامی موثر در جهت آگاهی بخشی به این قشر است و با ارتقا سطح کیفی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 11 ساعت و 13 دقیقه پیش
به کارگیری 3626 نفر نیروی طرحی طی دو سال گذشته

به کارگیری 3626 نفر نیروی طرحی طی دو سال گذشته به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فریبرز ایمانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از به کارگیری 3626 نفر نیروی طرحی طی دو سال گذشته خبرداد و گفت : از این تعداد 2446 نفر نیروی طرح جدید بوده است.
او گفت : در نیمه دوم سال 96، 505 نفر نیروی طرحی برای آغاز طرح و 245 نفر برای تداوم خدمت به واحد ها معرفی شده اند.
او افزود: در سال 1397 نیز 1045 نفر نیروی طرحی و 424 نفر تمدید طرح در مراکز دانشگاهی مشغول به خدمت شده اند و از آغاز سال جاری نیز تاکنون 896 نیروی طرحی جدید و 511 نفر نیروی طرحی جهت تداوم خدمت به کارگیری شده اند .
انتهای پیام/د ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 11 ساعت و 22 دقیقه پیش
ایبیزا یک - بارسلونا 2/صعود دشوار آبی و اناری پوشان با درخشش گریزمان

ایبیزا یک - بارسلونا 2/صعود دشوار آبی و اناری پوشان با درخشش گریزمان به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم فوتبال بارسلونا در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی اسپانیا ، از ساعت 21 و 30 دقیقه، مهمان تیم گمنام ایبیزا بود که با نتیجه 2 بر یک پیروز شد.
در این بازی ابتدا میزبان توسط مارتین در دقیقه 9 به گل رسید، اما گریزمان مهاجم فرانسوی بارسا، در غیاب لیونل مسی ناجی تیمش شد و با دو گل در دقایق 72 و 94 نتیجه را برگداند.
بیشتر بخوانید: بارسلونا یک - گرانادا صفر/ مسی ناجی پیرمرد اسپانیایی شد
با این نتیجه بارسلونا موفق شد به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 32 دقیقه پیش
شوک افزایش قیمت بر مسکن/ ثبات پایدار قیمت ها مطالبه عمومی/حل چالش کالای چند نرخی با حذف دلار دولتی

شوک افزایش قیمت بر مسکن/ ثبات پایدار قیمت ها مطالبه عمومی/حل چالش کالای چند نرخی با حذف دلار دولتی به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین تیتر های روزنامه های اقتصادی امروز پنجشنبه 3 بهمن ماه به بیان مسائلی همچون الزامات رشد صادرات غیرنفتی، برای کاهش تورم نیازمند زمان هستیم، شوک افزایش قیمت بر مسکن، ریل گذاری برای چابک سازی نظام بانکی، ثبات پایدار قیمت ها مطالبه عمومی، می پردازد.
همچنین جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در ایران می ماند، کوچ تورم ملکی به لوکس ها، حل چالش کالای چند نرخی با حذف دلار دولتی، مالیات جدید همان عوارض خروج از کشور است، اقبال بازار سرمایه به سهم های عقب مانده از صعود، می پردازد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 32 دقیقه پیش
مذاکرات کووالامپور پیش شرط شکایت به CAS/ توافق نهایی پرسپولیس و استوکس/ پاسخ منفی طارمی به استون ویلا

مذاکرات کووالامپور پیش شرط شکایت به CAS/ توافق نهایی پرسپولیس و استوکس/ پاسخ منفی طارمی به استون ویلا به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی سوم بهمن ماه به رشته های مختلف ورزشی، به خصوص فوتبال اختصاص یافته است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 33 دقیقه پیش
طرح پنتاگون برای استقرار سامانه موشکی پاتریوت در عراق

طرح پنتاگون برای استقرار سامانه موشکی پاتریوت در عراق به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فاکس نیوز، منابع آگاه در وزارت دفاع آمریکا ( پنتاگون ) اعلام کردند این وزارتخانه در نظر دارد برای حفاظت از نیرو های آمریکایی در عراق، یک سامانه دفاع موشکی پاتریوت را در این کشور مستقر کند.
بر این اساس، این منابع تاکید کردند این اقدام پنتاگون در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه نیرو های آمریکایی در عین الاسد انجام می شود.
با این وجود، استقرار این سامانه احتمالاً به اجازه پارلمان عراق نیاز داشته باشد، زیرا نمایندگان مردم عراق رای به خروج نیرو های نظامی آمریکایی از کشورشان داده اند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 33 دقیقه پیش
آسیب های روانی روابط پیش از ازدواج را بیشتر بشناسید

آسیب های روانی روابط پیش از ازدواج را بیشتر بشناسید یاسر مهدویان روان شناس و مشاور خانواده در گفت وگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره روابط پیش از ازدواج اظهار کرد: ارتباطات پیش از ازدواج معمولا برای طرفین جذابیت کاذبی دارد.
او با بیان اینکه متاسفانه در این روابط طرفین مهارت لازم را ندارند، گفت: در بسیاری از موارد این روابط زیر نظر خانواده شکل نمی گیرد و آسیب های زیادی را به همراه دارد.
مهدویان با بیان اینکه دختران در این گونه روابط آسیب جدی تری می بینند، ادامه داد: امروزه با توجه به شرایط مدرن جامعه، روابط آنلاین و تمایل جوانان به انتخاب همسر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 11 ساعت و 52 دقیقه پیش
تاجران چه چیزی از قانون جدید تجارت می خواهند؟ / چرخ تولید بچرخد، صادرات گسترش می یابد

تاجران چه چیزی از قانون جدید تجارت می خواهند؟ / چرخ تولید بچرخد، صادرات گسترش می یابد به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، موضع اصلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در رابطه با قانون تجارت فعلی مشخص است؛ اتاق بار ها اعلام کرده است که با توجه اینکه قانون تجارت فعلی مصوب 1311، چندین سال است که در کشور جا افتاده است و قضات، فعالان اقتصادی و بازرگانان با قواعد آن آشنا هستند، بنابراین ضروری است که این قانون با همان مبنای اولیه، اما متناسب با شرایط اقتصادی و به خصوص تکنولوژی های روز اصلاح شود.
بیشتر بخوانید: قانون تجارت نیازمند بروزرسانی/ آخرین مصوبه تجارت مربوط به سال 1311
قانون تجارت باید جامع و کامل باشد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 53 دقیقه پیش
عاملان نزاع طایفه ای در ماهشهر مقابل قانون زانو زدند

عاملان نزاع طایفه ای در ماهشهر مقابل قانون زانو زدند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، سرهنگ رضا پاپی فرمانده انتظامی ماهشهر با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به یک دستگاه خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو در شهرستان ماهشهر با بیان اینکه این فیلم به دور از واقعیت است گفت: واقعیت ماجرا این بود که فردی بدون توجه به صحت خبر از 2 خودرو در میدان لنج ماهشهر که درپی درگیری بین 2 طایفه مورد اثابت گلوله قرار گرفته بودند، فیلمبرداری کرده و آن را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو منتشر کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 54 دقیقه پیش
فردا کلاس های آموزشی و تقویتی لرستان تعطیل است

فردا کلاس های آموزشی و تقویتی لرستان تعطیل است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش وپرورش لرستان چهارشنبه شب با اعلام این خبر افزود: چنانچه مدارس در روز های پنجشنبه نسبت به برگزاری کلاس های تقویتی اقدام کرده اند این دور ه ها به دلیل شدت برودت هوا و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان تعطیل شده است.
مدیرکل هواشناسی لرستان نیز گفت: با توجه شرایط جوی موجود و نفوذ هوای سرد به آسمان استان، یخبندان معابر در ساعات پایانی روز چهارشنبه و امشب پیش بینی می شود.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 2 دقیقه پیش
مهار آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کنگاور

مهار آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کنگاور به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،خزایی فرماندار کنگاور در جمع دستگاه های عضو ستاد پدافند غیرعامل شهرستان کنگاور گفت : چند روز پیش دو کانون آنفلوانزا ی فوق حاد پرندگان در روستا های بخش مرکزی کنگاور شناسایی شد
او با اشاره به این که حدود چهارهزار قطعه پرنده در اثر آلودگی این دو کانون تلف شدند گفت : با حضور به موقع کارشناسان دامپزشکی و تایید ابتلای دام ها به آنفلوانزا، بیش از یکهزار قطعه در معرض آلودگی جمع آوری، معدوم و دفن بهداشتی شد
فرماندار کنگاور از تشدید اقدامات پیش گیرانه ادارات مرتبط خبر داد و گفت: پایش و مراقبت از واحد های تولید طیور روستایی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 2 دقیقه پیش
اجرای پویش ملی مبارزه با سرطان

اجرای پویش ملی مبارزه با سرطان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،سارا شاه آبادی رئیس گروه کنترل بیماری های غیرواگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : پویش ملی مبارزه با سرطان هر ساله از اول تا هفتم بهمن در سراسر کشور برگزار می شود و بنا بر تصمیم مسئولان در استان کرمانشاه نیز همگام با سراسر کشور انجام خواهد شد.
او با اعلام اینکه بر خلاف باور های نادرست مردم مبنی بر درمان ناپذیر بودن سرطان هدف اصلی از این پویش را افزایش آگاهی و جلب مشارکت مردم در خصوص قابل پیشگیری بودن سرطان و اصلاح آن عنوان کرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 3 دقیقه پیش
لزوم بررسی نبود توازن در فرصت و فضای آموزشی در خوزستان

لزوم بررسی نبود توازن در فرصت و فضای آموزشی در خوزستان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، عبدالرسول عمادی مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش روز چهارشنبه در نشستی که با حضور معاونان وزیر ٖآموزش و پرورش و رئیس ادارات آموزش و پرورش خوزستان در سرسرای اجتماعات هتل فجر اهواز برای بررسی تدوین سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش استان برگزار شد، گفت: وزیر آموزش و پرورش در نخستین سفر خود به خوزستان در شورای آموزش و پرورش قول داد که کارگروه ارتقای شاخص های آموزش و پرورش خوزستان برای نخستین بار در کشور تشکیل شود.
او افزود: امسال این کارگروه در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد و مقرر شد که سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش خوزستان نیز برای ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 4 دقیقه پیش
سیر صعودی قاچاق انسان و مصرف مواد مخدر در لندن

سیر صعودی قاچاق انسان و مصرف مواد مخدر در لندن به گزارش، افزایش میزان اجاره کوتاه مدت مسکن در لندن سبب به صدا درآمدن زنگ هشدار مبنی با ارتباط این پدیده با رشد جرایمی مانند قاچاق انسان و مواد مخدر شده است.
به گزارش گاردین، از هر 50 خانه در لندن یک خانه با قرارداد کوتاه مدت به اجاره رفته و همزمان از هر پنجاه نفر ساکن لندن یک نفر بی خانمان است.
به اذعان مقام های مربوطه، اجاره کوتاه مدت مسکن در لندن که عمدتا از طریق کارگزاری های آنلاین انجام می شود، موضوعی است که از کنترل خارج شده و به میزان یک مورد از هر پنجاه مورد رسیده است.
اجاره کوتاه مدت خانه در لندن منجر به افزایش رفتار های ضد اجتماعی و جنایت علیه ساکنان منطقه شده و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
تیم ملی تنیس روی میز ایران از صعود به المپیک باز ماند

تیم ملی تنیس روی میز ایران از صعود به المپیک باز ماند به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم های ملی تنیس روی میز کشورمان و اسلوونی امشب از ساعت 20 و 30 دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان لطف الله نسبی با شکست 3-1 برابر اسلوونی شانس رسیدن به مراحل بالاتر و کسب سهمیه تیمی المپیک 2020 توکیو را از دست دادند.
در این مسابقات کا به میزبان پرتغال در حال برگزاری است 36 تیم حاضرند و 9 تیم برتر آن المپیکی می شوند.
بیشتر بخوانید: لطف الله نسبی: احمدیان مشکلی برای همراهی تیم ملی ندارد
نتایج کامل بازی به شرح زیر است:
بازی دوبل:
ایران 1 - اسلوونی 3
بازی های انفرادی: ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
اذعان نزدیکان بن سلمان به اطلاع از طرح هک تلفن جف بزوس

اذعان نزدیکان بن سلمان به اطلاع از طرح هک تلفن جف بزوس به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوا ن به نقل از وال استریت ژورنال، برخی از مسئولان نزدیک به محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی می گویند که از طرح هک کردن تلفن جف بزوس اطلاع داشته اند.
این مسئولان در همین حین می گویند نمی دانند که اقدام به هک برای باج خواهی از بزوس صورت گرفته است.
آنها فاش کرده اند که سعود القحطانی، معاون سابق ولیعهد سعودی به عنوان بخشی از کمپین به هراس انداختن جمال خاشقجی در عملیات هک تلفن بزوس شرکت داشته است.
در همین راستا ران وایدن، سناتور آمریکایی در نامه ای به جف بزوس از او خواسته تا در مورد هک شدن گوشی خود توسط عربستان توضیح دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
وضعیت بازار پروتئینی در زمستان 98

وضعیت بازار پروتئینی در زمستان 98 به گزارش، علی اصغر ملکی با بیان اینکه وضعیت بازار متعادل و آرام است، اظهار کرد: با توجه به اینکه در ابتدا ماه قرار داریم و تقاضا در این زمان بیشتر می شود و این افزایش تقاضا کمی بر قیمت ها تاثیر می گذارد.
رئیس اتحادیه فروشندگان گوسفندی افزود: به دلیل بارش برف و عدم تشکیل میادین دام و همچنین کم شدن حمل و نقل پیش بینی می شود حدود 1000 تا 2000 تومان قیمت در هفته آینده قیمت افزایش یابد.
وی گفت: در حال حاضر هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی بدون دنبه بین 78 تا 80 هزار تومان به واحد های صنفی عرضه می شود که با سود 10 درصدی و با قیمت 88 تا 90 هزار تومان به مشتری فروخته می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
آشنایی با سوابق جیانی دی بیاسی/ بدون افتخار، ارزان و فاتح نبرد با بارسلونا

آشنایی با سوابق جیانی دی بیاسی/ بدون افتخار، ارزان و فاتح نبرد با بارسلونا به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، درحالیکه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران همچنان بین علی دایی و امیر قلعه نویی برای هدایت تیم ملی فوتبال تردید دارند و البته هر 2 مربی هم با موانعی برای سرمربیگری این تیم مواجه هستند جان لوکا دی مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی از جیانی دی بیاسی هم به عنوان گزینه ای نزدیک به نیمکت تیم ملی کشورمان یاد کرده است.
سرمربی 63 ساله اهل ایتالیا 16 ژوئن 1956 در سامده متولد شد و در زمان بازیگری اش هم پیراهن تیم های ترویسو، اینترمیلان ، رجینا، پسکارا، برشیا، پالرمو ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
مدارس کدام استان ها پنجشنبه سوم بهمن ماه تعطیل است؟

مدارس کدام استان ها پنجشنبه سوم بهمن ماه تعطیل است؟ به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،در این بسته مدارسی که به دلیل برودت هوا ، بارش برف و باران و یا آبگرفتگی تعطیل شدند را مشاهده می کنید.
پنجشنبه 3بهمن ادارات در زنجان تعطیل اعلام شد.
درحال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
قاتل خاموش، 4 مصدوم برجای گذاشت

قاتل خاموش، 4 مصدوم برجای گذاشت سخنگوی اورژانس فارس اعلام کرد: 4 نفر در اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن مصدوم شدند. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
ترک خوردگی و آسیب به برخی مناززل مسکونی بر اثر زلزله در سرگزحاجی آباد

ترک خوردگی و آسیب به برخی مناززل مسکونی بر اثر زلزله در سرگزحاجی آباد جهانگیری فرماندار حاجی اباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ،گفت: طبق بررسی های اولیه زمین لرزه امشب شهرستان حاجی آباد برخی منازل آسیب جزئی دیده اند.
او افزود:طبق بررسی های اولیه برخی از دیوارهای منازل مسکونی ترک خورده است.
فرماندار حاجی آباد گفت:هنوز اطلاعاتی دقیقی از میزان خسارات احتمالی نداریم و طی دو ساعت آینده با بررسی دهیاران و تیم های ارزیابی اطلاعات دقیق تری از این حادثه منتشر خواهد شد.
بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران زمین لرزه ای به بزرگی به بزرگی 5 و 2 دهم ریشتر ساعت 22 و 53دقیقه امشب سرگز شهرستان حاجی آباد را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 13 دقیقه پیش
عمر البشیر به بیمارستان منتقل شد

عمر البشیر به بیمارستان منتقل شد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوا ن به نقل از الحدث، خبر ها از انتقال عمر البشیر ، رئیس جمهور برکنار شده سودان به بیمارستان شهر ام درمان در خارطوم حکایت دارد.
گفتنی است، عمرالبشیر پس از فشار گسترده مردم و فشار ناشی از نابسامانی اقتصادی در 22 فروردین سال جاری از قدرت کنار گذاشته شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 13 دقیقه پیش
عزم جدی فوتسالیست های ایران برای حضوری پر قدرت در جام ملت های آسیا

عزم جدی فوتسالیست های ایران برای حضوری پر قدرت در جام ملت های آسیا به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی فوتسال کشورمان قرار است تمرینات خود را جهت آمادگی برای مسابقات جام ملت های آسیا از روز چهارشنبه 9 بهمن ماه در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال برگزار کند. به همین منظور محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان قرار است قبل از آغاز اردو، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی جهت حضور در مسابقات جام ملت های آسیا را اعلام کند و تمرینات هم به طور رسمی از روز چهارشنبه 9 بهمن ماه آغاز خواهد شد. به گفته ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی قرار است تمامی بازیکنان لژیونر کشورمان از همان روز اول تمرینات در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 13 دقیقه پیش
2 کشته در حادثه رانندگی جاده بروجرد - نهاوند

2 کشته در حادثه رانندگی جاده بروجرد - نهاوند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، محمد کرمی رییس جمعیت هلال احمر افزود: این حادثه ساعاتی پیش در 2راهی نهاوند بین یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک کامیون ایسوزو رخ داد.
کرمی اظهار داشت: به علت شدت برخورد 2 سرنشین خودروی پژو در دم جان خود را از دست دادند.
او بیان کرد: رها سازی 2 نفر فوت شده توسط امدادگران هلال احمر انجام شد.
رییس جمعیت هلال احمر اضافه کرد: همچنین برخورد یک دستگاه کامیون با مینی بوس در کلیومتر 20 جاده بروجرد به خرم آباد هشت نفر مصدوم برجا گذاشت که توسط هلال احمر و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 14 دقیقه پیش
تعویض 45 اصله پایه تیر برق در قروه

تعویض 45 اصله پایه تیر برق در قروه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، فرهاد میمنت آبادی مدیر توزیع برق شهرستان قروه گفت: با هدف مقاوم سازی شبکه و بهبود کیفیت ولتاژ برق تحویلی به مشترکان پس از بررسی های بعمل آمده و شناسایی مسیر های معظل دار شبکه، تعداد 45 اصله پایه چوبی در شبکه برق شهرستان قروه تعویض و تبدیل به پایه های استاندارد گردید.
او افزود: تعویض 45 اصله پایه بعلت فرسودگی، خطر سقوط، ایجاد ضرر و زیان احتمالی به وسایل الکتریکی مشترکان و خسارت به شبکه برق محتمل بوده که توسط اکیپ تعمیرات شهرستان قروه تعویض گردید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 14 دقیقه پیش
نقش جدی 33 سازمان کشور در برنامه ریزی برای کاهش حوادث ترافیکی

نقش جدی 33 سازمان کشور در برنامه ریزی برای کاهش حوادث ترافیکی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، فرمانده پلیس راهور ناجا در آئین آغاز به کار این رویداد علمی، گفت: امروزه ترافیک و سوانح ترافیکی عامل دغدغه های زیادی به ویژه در حوزه ایمنی در دنیا شده است و کشورها به آن توجه کرده اند.
سردار سید کمال هادیان فر با اشاره به برگزاری سمینار کاهش بار سوانح ترافیکی، چالش ها و راهکارهای پیش رو در شیراز، اظهار امیدواری کرد دانشگاه ها و بخش های پژوهشی کشور و این سمینارها ما را به یک سند انسجام ملی برساند که بتوانیم روند کاهشی در زمینه سوانح ترافیکی در کشور ایجاد کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
دعوت جودوکار سنندجی به اردوی تیم ملی

دعوت جودوکار سنندجی به اردوی تیم ملی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، زانکو شریفی جودوکار عنوان دار سنندجی از سوی کادر فنی فدراسیون به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور فراخوامده شد.
این اردو طی روز های 23 لغایت 27 بهمن ماه در سالن جودو مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/ع ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 24 دقیقه پیش
بیش از یک هزار کلاس درس در اختیار دانش آموزان خوزستانی قرار می گیرد

بیش از یک هزار کلاس درس در اختیار دانش آموزان خوزستانی قرار می گیرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، علی قربانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در جلسه کارگروه ارتقابخشی به شاخص های آموزش و پرورش خوزستان که امروز چهارشنبه 2 بهمن ماه در مجموعه فرهنگی فجر اهواز برگزار شد، گفت: در استان بیش از 6 هزار و 500 فضای آموزشی وجود دارد و بیش از یک میلیون و 100 دانش آموز در آن ها مشغول به تحصیل هستند.
او با بیان اینکه استان در جلب مشارکت خیرین رتبه اول را دارد، بیان کرد: اقدامات ارزشمندی در استان خوزستان صورت گرفته است و سال گذشته کلاس های کانکسی برچیده شدند و قرار است به مناطق عشایری ارسال شوند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 24 دقیقه پیش
کم لطفی نمایندگان مجلس در قبال سازمان غذا و دارو

کم لطفی نمایندگان مجلس در قبال سازمان غذا و دارو به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در متن توئیت کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو آمده است: بسیاری از کشور ها سازمان ملی استاندارد ندارند، اما حتما سازمان غذا و دارو دارند. از سال 1304 تاکنون بار ها قوانین استاندارد در ایران تغییر یافته، برخی نمایندگان وقت سه دوره مجلس را مصروف تصویب طرح توسعه نظام استاندارد ملی کردند، ردپای نواقص و ابهامات آن امروز بیش از هر روز مشخص است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 32 دقیقه پیش
مشاور رئیس جمهور عراق استعفا کرد

مشاور رئیس جمهور عراق استعفا کرد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوا ن ، المیادین گزارش داد احمد الیاسری، مشاور رئیس جمهور عراق از سمت خود استعفا کرد.
برخی خبرها حاکی از آن است که احمد الیاسری در اعتراض به دیدار برهم صالح، رئیس جمهور عراق با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حاشیه نشست داووس از سمت خود استعفا کرده است.
بسیاری از گروه های عراقی از برهم صالح و دیگر مسئولان این کشور خواسته بودند در حاشیه نشست مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس به دلیل اقدامات اخیر آمریکا علیه عراق و منافع ملی آن با ترامپ و دیگر مسئولان آمریکایی دیدار نکنند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 32 دقیقه پیش
تشکیل دولت لبنان به حفظ مثلث قدرتمند ارتش، مقاومت و ملت کمک کرد

تشکیل دولت لبنان به حفظ مثلث قدرتمند ارتش، مقاومت و ملت کمک کرد به گزارش، دولت جدید لبنان در نهایت پس از کش و قوس های فراوان٬ روز گذشته یعنی 21 ژانویه (سه شنبه یکم بهمن ماه) ٬ به ریاست حسان دیاب تشکیل شد. در حال حاضر دولت جدید لبنان با 20 وزیر شامل 6 وزیر از جریان وابسته به جبران باسیل، دو وزیر از حزب الله، دو وزیر از جنبش امل، 2 وزیر وابسته به سلیمان فرنجیه، دو وزیر وابسته به طلال ارسلان و چهار وزیر وابسته به نخست وزیر لبنان و یک وزیر وابسته به حزب گفتمان مشورتی و حزب طاشناق تشکیل شده است. جریان 8 مارس (حزب الله و متحدینش) تلاش زیادی برای نگه داشتن سعد حریری در قدرت و تشکیل یک دولت توافقی کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 32 دقیقه پیش
درگیری مکرون با با نیروهای امنیتی اسرائیل در قدس + فیلم

درگیری مکرون با با نیروهای امنیتی اسرائیل در قدس + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، فرانس پرس گزارش داد: امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به اصرار از نیروهای امنیتی اسرائیل (شاباک) خواست که اجازه دهد وی وارد کلیسای سنت آن در قدس شود.
مکرون به یک مأمور پلیس اسرائیل با فریاد و به زبان انگلیسی گفت: من آنچه شما در برابر من انجام می دهید دوست ندارم. این صحنه یادآور حادثه ای در دوره ژاک شیراک، رئیس جمهور پیشین فرانسه در دهه 90 است.
بیشتر بخوانید: درگیری ژاک شیراک با سربازان اسرائیلی در بیت المقدس + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 32 دقیقه پیش
زمین لرزه 5.2 ریشتری سرگز را لرزاند/ اعزام دو تیم ارزیاب به کانون زلزله سرگز

زمین لرزه 5.2 ریشتری سرگز را لرزاند/ اعزام دو تیم ارزیاب به کانون زلزله سرگز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،دقایقی پیش زلزله 5.2 ریشتری در عمق 21 کیلومتری زمین سرگز در استان هرمزگان را لرزاند.
امداد و نجات هلال احمر گفت: در پی زلزله 5.2 ریشتری در مرز استان های هرمزگان و کرمان، دو تیم ارزیاب به کانون زمین لرزه اعزام شده اند
گزارش تکمیلی حادثه و ارزیابی، اعلام می شود.
انتهای پیام/ز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 32 دقیقه پیش
لزوم راه اندازی هنرستان های کارآفرین و تولیدی

لزوم راه اندازی هنرستان های کارآفرین و تولیدی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به بیان نقش توازن رشته ای در کنکور و اشتغال پرداخت و گفت : توازن و توزیع رشته های و سوق دادن دانش آموزان به رشته های ریاضی انسانی و فنی از محوری ترین برنامه های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.
او گفت : بر این اساس باید در دانشگاه های استان برای تصویب و راه اندازی رشته های جذاب حوزه علوم انسانی و علوم ریاضی در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به منظور ایجاد جاذبه برای دانش آموزان برنامه ریزی شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
فردا ادارات و موسسات دولتی لرستان تعطیل است

فردا ادارات و موسسات دولتی لرستان تعطیل است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، غلامرضا آقامیرزایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: فردا پنجشنبه همه ادارات، دانشگاه ها، مدارس و مؤسسات دولتی این استان به دلیل شرایط جوی تعطیل هستند.
غلامرضا آقامیرزایی شامگاه چهارشنبه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: باتوجه به گزارش و پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق، به علت برودت هوا و افزایش مصرف بیش از حد انرژی، در جهت جلوگیری از قطع برق در استان و با توجه به وضعیت جوی و لغزندگی جاده های مواصلاتی و شهری، با نظر موافق اعضای مدیریت بحران استان، همه ادارات، دانشگاه ها، مدارس و مؤسسات دولتی تعطیل هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
مظنه اجاره آپارتمان نوساز در تهران +جدول

مظنه اجاره آپارتمان نوساز در تهران +جدول به گزارش، آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی دی ماه 98 است. بنابر عرف بازار، در ازای کم کردن یک میلیون تومان از ودیعه، 30 هزار تومان به اجاره بهای ماهیانه اضافه می شود.
منبع:اقتصادآنلاین
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
سرگز حاجی آباد لرزید

سرگز حاجی آباد لرزید به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، زمین لرزه ای به بزرگی 5 و 2 دهم ریشتر سرگز شهرستان حاجی اباد را لرزاند.
این زلزله ساعت 22 و 53دقیقه امشب در عمق 21 کیلومتری زمین رخ داد.
تا کنون از خسارت احتمالی این زمین لرزه گزارشی در دست نیست.
انتهای پیام/ر
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، زمین لرزه ای به بزرگی 5 و 2 دهم ریشتر سرگز شهرستان حاجی اباد را لرزاند.
این زلزله ساعت 22 و 53دقیقه امشب در عمق 21 کیلومتری زمین رخ داد.
تا کنون از خسارت احتمالی این زمین لرزه گزارشی در دست نیست.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 34 دقیقه پیش
فردا ادارات استان زنجان تعطیل است

فردا ادارات استان زنجان تعطیل است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، به علت برودت هوا در جهت مدیریت بهینه و کاهش مصرف سوخت کلیه ادارات دولتی ،دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی استان به جز دستگاه های امدادی، بانک ها و دستگاه های خدمات رسان فردا پنج شنبه سوم بهمن ماه در زنجان تعطیل خواهد بود.
انتهای پیام/ن ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 52 دقیقه پیش
از پایان مسابقات جهانی رقابت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تا تالاب پلدختر لرستان میزبان کوچ زمستانی پرندگان + فیلم

از پایان مسابقات جهانی رقابت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تا تالاب پلدختر لرستان میزبان کوچ زمستانی پرندگان + فیلم به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، در بسته گزارش تصویری امروز شاهد پخش گزارش های پایان مسابقات جهانی رقابت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در بجنورد و تالاب پلدختر لرستان میزبان کوچ زمستانی پرندگان از استان های هستید. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 52 دقیقه پیش
نمایندگان باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی شدند

نمایندگان باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی شدند به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، سفر مدیران باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با پیشنهاد محمد حسن انصاری فرد (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) به مسعود سلطانی فر (وزیر ورزش و جوانان) استقبال و موافقت وی و طرح موضوع در جلسه مدیران چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون تبدیل به یکی ازخواسته های مکتوب باشگاه های ایرانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) شد. و درپی رایزنی بهاروند و شکوری و دیگر مسئولان فدراسیون و همچنین پیگیری موثر علی نژاد معاون وزیر با افراد موثر در کنفدراسیون رسمیت یافت و دعوتنامه ای بدین منظور دریافت شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 52 دقیقه پیش
طرز تهیه میگوپلو؛ فلفل خور ها از دست ندهند

طرز تهیه میگوپلو؛ فلفل خور ها از دست ندهند به گزارش، میگوپلو از آن غذا هایی است که حتی اگر غذا های دریایی را دوست نداشته باشید، نمی توان از آن بگذرید. میگویی که با ادویه های مختلف ترکیب می شود و طعم تندی آن آن قدر لذت بخش است که از خوردنش سیر نمی شوید. حتی اگر فلفل دوست هم نباشید، می توانید با انواع ادویه ها بازی کنید و یک غذای جذاب داشته باشید.
مواد لازم:
سبزی پلو: 100 گرم
میگوی ریز: نیم کیلو
پیاز: یک عدد
ادویه ها: زردچوبه، نمک، فلفل، پودر لیمو و فلفل
زعفران: به مقدار لازم
لیمو ترش: به مقدار لازم
برنج: 3 پیمانه
طرز تهیه و دستور پخت: ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 52 دقیقه پیش
آشنایی با 15 نشانه مهم استرس های مزمن

آشنایی با 15 نشانه مهم استرس های مزمن به گزارش، همه ما در طول زندگی خود گاهی اوقات و به دلایل مختلف که می توانند از مشکلات خانوادگی یا کاری تا تعهدات اجتماعی را شامل شوند، استرس را تجربه می کنیم. به نقل از اکتیوبیت نوشت: در شرایطی که استرس کوتاه مدت دلیلی برای نگرانی نیست، اما استرس مزمن و افزایش ترشح کورتیزول و هورمون های استرس دیگر در بدن می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
در ادامه با برخی نشانه های نامحسوس استرس مزمن بیشتر آشنا می شویم.
حساسیت فک
آیا در فک یا دهان خود با احساس سفتی مواجه هستید؟ ممکن است این شرایط با استرس و فشار دندان ها روی یکدیگر که به نام دندان قروچه نیز شناخته می شود، مرتبط باشد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 12 ساعت و 52 دقیقه پیش
رهاورد اقدام اروپا چیزی جز نابودی برجام نیست

رهاورد اقدام اروپا چیزی جز نابودی برجام نیست به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس در صفحه توئیتر سفارت ایران در فرانسه درباره بدعهدی های اروپا در برجام و به کارگیری مکانیسم حل و فصل اختلافات در برجام نوشت: اروپای مدعی دفاع از ⁧‫برجام‬⁩ به رغم مواضع سیاسی و تبلیغاتی، در بخش اقتصادی هرگز تعهداتش را اجرا نکرد.
او افزود: می گویند اینستکس هم اهرمی تبلیغاتی و جعبه ای خالی بود. اکنون نیز سخن از اقدامی می کنند که رهاورد آن نابودی برجام است. این همان سرانجامی است که آمریکا برای برجام ترسیم کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 52 دقیقه پیش
9 نفر بر اثر واژگونی خودروی مینی بوس مصدوم شدند

9 نفر بر اثر واژگونی خودروی مینی بوس مصدوم شدند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، علاءالدین شیخی ️رئیس سازمان اورژانس لرستان در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: طی تماسی با مرکز دیسپچ مبنی بر یک مورد واژگونی خودرو مینی بوس در محور خرم آباد به بروجرد بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد.
او افزود: این حادثه 9 مصدوم بر جا گذاشت که سه کد آمبولانس از شهرستان دورود و بروجرد مصدومان را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان فوریت های پزشکی به بیمارستان شهید چمران بروجرد انتقال دادند.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 53 دقیقه پیش
13 کشته و مصدوم در تصادف یک خودرو

13 کشته و مصدوم در تصادف یک خودرو به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، و بنا به اعلام روابط عمومی مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سید محمد صابری مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در واژگونی پژو 405، حامل اتباع افاغنه در محور شهربابک به هرات یزد که ساعت 19:45 امروز رخ داد، 11 نفر مصدوم و 2 نفر کشته شدند.
او افزود: راننده خودرو و یکی از سرنشینان به علت شدت جراحات وارد شده در دم جان باختند.
صابری با بیان اینکه 4 تیم فوریت های پزشکی، 11 مصدوم را به مراکز درمانی ولیعصر (عج) شهربابک و آیت الله خاتمی (هرات یزد) منتقل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 53 دقیقه پیش
قیمت خودرو پژو در بازار تهران +جدول

قیمت خودرو پژو در بازار تهران +جدول به گزارش، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودرو پژو در سطح بازار پایتخت طی بهمن ماه 98 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
منبع: اقتصادآنلاین
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 53 دقیقه پیش
سردار سلیمانی سفیر صلح بود

سردار سلیمانی سفیر صلح بود به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گفت : شهید قاسم سلیمانی اسطوره و یک قهرمان ملی بود که تاریخ به طور قطع به نیکی از او یاد خواهد کرد.
او بازگشایی مرز خسروی را مدیون زحمات سپهبد سلیمانی دانست و گفت : پیش از بازگشایی مرز، امنیت مسیر خسروی تا بغداد توسط پلیس عراق تامین می شد که در حدود 90 کیلومتر این مسیر نگرانی هایی برای حضور داعش وجود داشت؛ این سردار بزرگ به ابو مهدی مهندس گفت که امنیت این 90 کیلومتر را تامین کند.
استاندار کرمانشاه افزود: روزی که خسروی باز شد و زایران تردد کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 53 دقیقه پیش
برای توزیع مناسب سفر در تمامی شهرستان های گیلان برنامه ریزی شود

برای توزیع مناسب سفر در تمامی شهرستان های گیلان برنامه ریزی شود به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ، ارسلان زارع استاندار گیلان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، با بیان اینکه به منظور توسعه گردشگری به خصوص گردشگری داخلی می بایست هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات صورت گیرد، به شرح وظایف این ستاد و کمیته های آن اشاره و گفت: فعالیت این ستاد دائمی است و در طول سال باید فعال باشد.
او با اشاره به دستور جلسه امروز ستاد که با محوریت نوروز بود، افزود: رسالت و وظایف این ستاد و کمیته ها، مخصوص نوروز نیست و مربوط به تمامی طول سال است.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
جاده اندیکا - شهرکرد مسدود شد

جاده اندیکا - شهرکرد مسدود شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، کورش دهنو رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا گفت: از صبح امروز چهارشنبه، 3 تیم عملیاتی برف روبی این جاده را انجام دادند، اما بارش برف و بوران از بعدازظهر روز چهارشنبه شدت گرفت و باعث بسته شدن این مسیر شد.
او بیان داشت: تیم های راهداری همچنان برای بازگشایی این مسیر در تلاش هستند، اما براساس هماهنگی انجام شده با مدیریت بحران شهرستان، این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود است.
دهنو اظهار کرد: به رانندگان توصیه می شود تا بازگشایی این مسیر از جاده های جایگزین استفاده کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای سه خودرو سواری در محور خاش /5نفرکشته و زخمی شدند+تصویر

تصادف زنجیره ای سه خودرو سواری در محور خاش /5نفرکشته و زخمی شدند+تصویر راشدی مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: ساعتی قبل براثر برخورد زنجیره ای پراید با پژو 405 ویک دستگاه تیبا در محور خاش دوراهی حسین آباد سه نفر جان باختند.
راشدی بابیان اینکه در این حادثه 2نفر نیز مصدوم شدند، افزود: مصدومان با 2دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی خاش منتقل شدند.
علت حادثه در دست بررسی است.
انتهای پیام/ع ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 12 دقیقه پیش
ضرورت وحدت رویه در ساختار مالی و اداری دستگاه های اجرایی

ضرورت وحدت رویه در ساختار مالی و اداری دستگاه های اجرایی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، چهارشنبه در نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذیحسابان اداره های کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور در شیراز، اظهار کرد: یکی از اهداف این نشست، اعمال وحدت رویه در تمام امور و اشتراک گذاری تجارب مجموعه های گسترده این وزارتخانه است.
او بیان کرد: در وضعیت کنونی اقتصادی و مالی کشور به دنبال شفافیت امور هستیم، باید از بروز هر گونه فساد در دستگاه های اداری جلوگیری کرد و یکی دیگر از اهداف برپایی این گردهمایی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 22 دقیقه پیش
آیین روز ملی هوای پاک در حمیدیه برگزار شد

آیین روز ملی هوای پاک در حمیدیه برگزار شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، شاهین هاشمی فرماندار حمیدیه در مراسم روز ملی هوای پاک که در جنگل این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اثرات مطلوب هوای پاک و ترویج درختکاری در سلامت روحی و روانی مردم، بر اهمیت حفظ محیط زیست تاکید کرد.
او با اشاره به اهمیت موضوع و همچنین وسعت جنگل های طبیعی و دست کاشت در سطح شهرستان حمیدیه، خواستار تلاش و اهتمام بیش از پیش نسبت به حفظ و نگهداری این منابع ملی شدند.
هاشمی، با اشاره به اهمیت حفاظت و مراقبت از جنگل ها و مراتع طبیعی، خواستار همکاری و همراهی کلیه ادارات مرتبط به ویژه مراجع قضایی و عوامل انتظامی شهرستان در این زمینه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 22 دقیقه پیش
صدمات اپلیکیشن های خارجی به سرمایه های اجتماعی

صدمات اپلیکیشن های خارجی به سرمایه های اجتماعی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حجت الاسلام محمدحسن عامری فر مسئول مرکز فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت : رویداد تولید محتوا ی دیجیتال به صورت همزمان در سراسر کشور در 31 استان برگزار می شود.
او با اشاره به حضور 1500 نفر در قالب 500 تیم تولید محتوا در این رقابت ها گفت : در استان کرمانشاه هم 5 تیم در قالب 20 نفر به مدت 48 ساعت با هم به رقابت می پردازند.
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه محورهای تولید محتوا در این رقابت ها را پویانمایی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 24 دقیقه پیش
برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز ی خراسان شمالی

برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز ی خراسان شمالی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، عباس سعیدی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت:خراسان شمالی 417 شهید دانش آموز و 74 شهید فرهنگی تقدیم اسلام انقلاب کرده است.
سعیدی افزود:ترویج فرهنگ رشادت، ایثارگری و از خود گذشتگی رسالتی است که معلمان و مسئولان در سند تحول بنیادین برعهده دارند.
انتهای پیام/د ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 33 دقیقه پیش
وظیفه مسئولان رعایت اصل بی طرفی در انتخابات است

وظیفه مسئولان رعایت اصل بی طرفی در انتخابات است شاهین هاشمی فرماندار حمیدیه در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، با اشاره به برگزاری نشست انتخاباتی گفت: در نشست انتخاباتی که با حضور اعضای ستاد انتخابات این شهرستان برگزار شد، بر رعایت اصل بی طرفی و اجرای قانون، تاکید شد.
او در ادامه خواستار حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی شد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت انتخابات و نقش آن در ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران، اجرای قانون و سلامت برگزاری انتخابات پیش رو الزامی است.
هاشمی با اشاره به اینکه اعضای ستاد برگزاری انتخابات باید با ایجاد فضای مناسب و کاهش اختلافات با جدیت و دقت لازم کار کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 13 ساعت و 33 دقیقه پیش
اجرای طرح فجر صادق در مساجد کرمانشاه

اجرای طرح فجر صادق در مساجد کرمانشاه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،مهدی عبدالمالکی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت : به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در تدارک اجرای برنامه های گوناگون و متنوعی با مشارکت دستگاه ها و نهاد های مردمی و مساجد در سطح محلات شهر است.
او گفت : رویکرد برگزاری این برنامه ها در حوزه فرهنگی، توجه به مناطق کم برخوردار شهر و ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و حوزه سلامت است.
او با اشاره به برگزاری بیش از 40 برنامه شاخص در ایام دهه فجر سال گذشته از سوی این سازمان گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 42 دقیقه پیش
پرداخت 32 میلیارد تومان تسهیلات پرواربندی به عشایر خراسان شمالی

پرداخت 32 میلیارد تومان تسهیلات پرواربندی به عشایر خراسان شمالی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، محمدرضا قلی پور مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی گفت: طرح های پرواربندی دام عشایر در ده ماه گذشته برای دریافت 32 میلیارد و 725 میلیون تومان وام با کارمزد ده درصد و بازپرداخت یکساله، به بانک ها معرفی شد.
قلی پور با اشاره به پرداخت تسهیلات پرواربندی برای جلوگیری از فروش زودرس بره، افزود: تاکنون ده میلیارد و 545 میلیون تومان از این میزان جذب شده و بقیه در حال پرداخت است.
او گفت: با اجرای طرح پرواربندی و ارائه تسهیلات برای 263 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 54 دقیقه پیش
38 درصد از صاحبان مشاغل پزشکی نسبت به ثبت دستگاه کارت خوان اقدام کرد ند

38 درصد از صاحبان مشاغل پزشکی نسبت به ثبت دستگاه کارت خوان اقدام کرد ند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،هادی ملکشاهی مدیرکل امور مالیاتی استان کرمانشاه گفت : براساس بند ی تبصره 6 قانون بودجه سال 98 و تبصره 2 ماده 169 قانون مالیات های مستقیم، همه صاحبان مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی که مجوز فعالیت آن ها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی، نظام دامپزشکی و دامپزشکی صادر می شود، مکلف هستند نسبت به نصب راه اندازی و استفاده از کارتخوان اقدام کنند و قبل از آنکه بخواهد استفاده کنند حتما لازم است در سامانه سازمان مالیاتی به ثبت برسانند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 14 ساعت و 21 دقیقه پیش
اتاق بازرگانی مدرسه سازی می کند/ ساخت مدرسه چهارکلاسه درفهرج

اتاق بازرگانی مدرسه سازی می کند/ ساخت مدرسه چهارکلاسه درفهرج به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، با حضور جمعی از مسئولین یک آموزشگاه چهار کلاسه در طرح پویش مدرسه سازی تحت عنوان ایران من با مشارکت فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی استان در روستای حسین آباد خدابنده از توابع بخش نگین کویر شهرستان فهرج به بهره برداری رسید
ساخت این مدرسه چهار کلاسه با زیر بنای 300 متر و محوطه 1800 متر مربع احداث شده است که هزینه ساخت آن از سوی فعالان اقتصادی، کار آفرینان و اتاق بازرگانی تامین شده است
پویش مدرسه سازی حرکتی است برای ساخت مدارس در مناطق کمتر برخوردار کشور که توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 14 ساعت و 54 دقیقه پیش
گفت و گویی خواندنی با رئیس پژوهشگاه ژنتیکی تشخیص شهدای گمنام نور

گفت و گویی خواندنی با رئیس پژوهشگاه ژنتیکی تشخیص شهدای گمنام نور به گزارش، چند باری گیجاویج، خیابان برزیل را بالا و پایین می رویم. ساختمان نو نوار و هیبت دار مرکز ژنتیک نور هنوز تابلو ندارد. کیپ و چفت آپارتمان های مسکونی نشسته و همسایگانی دارد که این روز ها در بی خبری همجوار بقایای مرد ترین مردان روزگار شده اند. نگهبان از قرار ما با دکتر محمود تولایی باخبر است. بی درنگ اشاره می دهد که آسانسور کجاست و در کدام طبقه باید پای گپ و گفت بنشینیم. در های آسانسور طبقه هشتم به روی دیوار هایی باز می شود که خطوط زاویه داری روی شان حک شده. اهل فن می دانند این خطوط نشانی از دی ان ای دارند. رشته هایی که کارشان سرنخ دادن برای رسیدن به هویت است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 15 ساعت و 12 دقیقه پیش
گذشت خانواده شهید سلیمانی از جوان اهانت کننده به عکس سردار + فیلم

گذشت خانواده شهید سلیمانی از جوان اهانت کننده به عکس سردار + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، خانواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جوان اهانت کننده به تصویر سردار را بخشیدند.
در ادامه صحبت های سهراب سلیمانی برادر سردار سلیمانی در این باره را مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: سردار قاسم سلیمانی در غزه چه می کرد؟ + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 13 دقیقه پیش
رفتار جوانمردانه شطرنج باز ایرانی/ ایدنی حاضر به مسابقه با نماینده رژیم صهیونیستی نشد

رفتار جوانمردانه شطرنج باز ایرانی/ ایدنی حاضر به مسابقه با نماینده رژیم صهیونیستی نشد به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، پویا ایدنی شطرنج باز کشورمان که در رقابت های بین المللی جبل الطارق حضور دارد با رفتاری شایسته و جوانمردانه حاضر به رویارویی با حریفی از رژیم صهیونیستی نشد.
پرهام مقصودلو ، محمدامین طباطبایی و آتوسا پورکاشیان دیگر شطرن ج بازان ایران در این مسابقات هستند.
بیشتر بخوانید: پهلوان زاده: مدیران کلان ورزش کشور با مردم همصدا هستند
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 13 دقیقه پیش
یاری رساندن غنچه های هلال احمر اردکان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

یاری رساندن غنچه های هلال احمر اردکان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت: مشارکت در امر خداپسندانه و خیرخواهانه برای کمک به جبران خسارت سیل زدگان و کمک به همنوع با دستان مهربان نوگلان کانون غنچه های هلال احمر مهد کودک آوای باران شهرستان اردکان رقم خورد.
کمال آبادی افزود: غنچه های هلال احمر اسباب بازی و کادو های خود را به کودکان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان هدیه دادند، تا با هم محبت و دوستی را تجربه کنند.
او هدف این کار را آشنایی اعضا غنچه های هلال باکارهای انسان دوستانه و کمک به هم نوع دانست و افزود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
شلیک پلیس خودروی قاچاقچیان مواد مخدر را متوقف کرد

شلیک پلیس خودروی قاچاقچیان مواد مخدر را متوقف کرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ علی کریمی فرمانده انتظامی شاهرود گفت: تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر شاهرود نیمه های شب با شناسایی خودرو قاچاقچیان در یکی از محور های مواصلاتی شاهرود، به نامبردگان دستور ایست دادندکه راننده بدون توجه به ایست پلیس با سرعت از محل متواری می شود.
او از شلیک چندگلوله به لاستیک خودروی قاچاقچیان خبر داد و افزود: درنهایت خودرو قاچاقچیان متوقف و 102 کیلوگرم تریاک و حشیش از این خودرو که در مسیر یکی از استان های همجوار بود کشف وضبط شد.
انتهای پیام / ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
پارکینگ شهرداری کرمانشاه پیاده راه می شود

پارکینگ شهرداری کرمانشاه پیاده راه می شود به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، بیژن مرادی شهردار منطقه چهار کرمانشاه گفت : اکنون شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در حال ساماندهی رودخانه آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری است و پس از اتمام فعالیت ساماندهی کار پیاده راه شدن این محدوده آغاز خواهد شد.
او گفت : به منظور شروع عملیات شرکت آب منطقه ای باید بخش مهمی از طول مسیر که در کنار میدان مالیات قرار دارد را به ما تحویل دهد.
شهردار منطقه چهار کرمانشاه با اشاره به پرتردد بودن مسیر پارکینگ شهرداری، گفت: براساس طراحی های انجام شده تمام این محدوده به یک پیاده راه بزرگ برای مردم تبدیل می شود و در وسط آن یک راه کوچک ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
بسته شدن پرونده اصلاح سیستم گرمایشی مدارس

بسته شدن پرونده اصلاح سیستم گرمایشی مدارس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه با بیان اینکه زلزله سال 96 می توانست یک شوک سنگین به پیکره آموزش استان وارد آورد، گفت : با تلاش مجموعه نوسازی مدارس استان، نه فقط هیچ خلا آموزشی پیش نیامد، بلکه تهدید زلزله برای استان به فرصت تبدیل شد.
او گفت : در حالی که زلزله 78 مدرسه استان کرمانشاه را تخریب کرد، با تلاش های مجموعه نوسازی مدارس استان و همت خیرین تفاهم نامه ساخت 230 مدرسه با خیرین در استان منعقد شد.
استاندار کرمانشاه در ادامه با تاکید بر اینکه باید به دانش آموزان درس خودباوری و اعتماد به نفس بدهیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 14 دقیقه پیش
نو دوستی و مهمان نوازی ایرانیان این بار از قاب دوربین یک عکاس هلندی + فیلم

نو دوستی و مهمان نوازی ایرانیان این بار از قاب دوربین یک عکاس هلندی + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، چندی پیش گردشگر هلندی که ظاهرا می خواهد دور دنیا را با موتور سفر کند وارد ایران می شود، وقتی به مازندران می رسد دچار مشکلاتی می شود که با کمک مردم مهمان نواز مازندران مشکلاتش مرتفع می شود.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
بیشتر بخوانید: اهواز؛ پایتخت فلافل های ایران + فیلم
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
خودکفایی در تولید شیرخشک در کشور + فیلم

خودکفایی در تولید شیرخشک در کشور + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، شیرمادر اصلی ترین غذای نوزاد است اما گاهی به دلایلی نمی تواند غذای کافی برای نوزادان محسوب شود، در این شرایط شیر خشک به عنوان جایگزین انتخاب می شود.شرکت ایرانی که با دستگاه های کاملا مکانیزه شیرخشک با کیفیتی را تولید می کند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
بیشتر بخوانید: وقتی شعله تحریم ها بر جان پروانه هایی ها می افتد + فیلم
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
حمله نیرو های تحت فرمان حفتر به فرودگاه طرابلس

حمله نیرو های تحت فرمان حفتر به فرودگاه طرابلس به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، نیرو های دولت وفاق ملی گزارش دادند که نیرو های تحت فرمان خلیفه حفتر موسوم به ارتش ملی لیبی، فرودگاه معیتیقه طرابلس را هدف حمله قرار داده اند.
این اقدام جدیدترین مورد از نقض آتش بس اعلام شده در روز 12 ژانویه (22 دی) از سوی نیروهای حفتر به شمار می رود.
محمد قنونو سخنگوی نیرو های دولت وفاق ملی لیبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که نیرو های تحت فرمان حفتر اقدام به بمباران فرودگاه معیتیقه با استفاده از چند فروند موشک گراد کرده اند.
قنونو جزئیات بیشتری درباره این حمله ارائه نداده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
از تلاش قطر برای میانجیگری میان ایران و آمریکا تا هک تلفن بزوس توسط بن سلمان و سناریوی جدید کلاه سفیدها در عراق+فیلم

از تلاش قطر برای میانجیگری میان ایران و آمریکا تا هک تلفن بزوس توسط بن سلمان و سناریوی جدید کلاه سفیدها در عراق+فیلم به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، گزیده ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ دوم بهمن ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید.
رد اصلاحیه های دموکرات ها در روز نخست محاکمه ترامپ/ سنا مقررات استیضاح را تصویب کرد
سنای آمریکا تمامی درخواست های اصلاح ضوابط محاکمه پارلمانی دونالد ترامپ را که از سوی دموکرات ها مطرح شد، رد کرد.
بعد از انگلیس، فرانسه هم خواستار توافق گسترده با ایران شد
رئیس جمهور فرانسه با تکرار ادعای تلاش ایران برای دست یافتن به سلاح اتمی، خواستار گسترش توافق هسته ای و شامل شدن برنامه موشکی ایران شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
مسدود شدن تمام راه های روستایی بروجرد بر اثر بارش برف

مسدود شدن تمام راه های روستایی بروجرد بر اثر بارش برف به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، معاون عمرانی مسعود فلاح فرمانداری بروجرد گفت: بارش سنگین برف تمام راه های روستایی بخش اشترینان و مرکزی این شهرستان را مسدود کرد.
مسعود فلاح افزود: بارش سنگین برف در شهرستان هم اکنون ادامه دارد و راه های روستایی بروجرد را مسدود کرده است.
او اظهار داشت: بنابر اطلاعات گرفته شده از راهداری شهرستان بروجرد تردد از جاده بروجرد به اراک به سختی صورت می گیرد و انتظار می رود رانندگان تردد خود را از این مسیر را لغو کنند.
معاون عمرانی فرمانداری بروجرد بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 44 دقیقه پیش
خطر یخ زدگی سیستم های اندازه گیری خانگی

خطر یخ زدگی سیستم های اندازه گیری خانگی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، کیومرث حسن نژاد رئیس روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفار لرستان گفت: با توجه به شروع فصل سرما و ورود توده هوای سرد، و در راستای جلوگیری از یخ زدگی کنتور ها و وسایل اندازه گیری، لازم است با پوشاندن آن ها از یخ زدگی لوله ها جلوگیری شود.
او اضافه کرد: پوشش کنتور و وسایل جانبی آن می تواند به وسیله پوشال، پشم و شیشه و یا سایر پوشش های مناسب انجام شود.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 17 ساعت و 13 دقیقه پیش
موفقیت تیپ 33 المهدی در مسابقات ورزشی

موفقیت تیپ 33 المهدی در مسابقات ورزشی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، مسابقات ورزشی قهرمانی کارکنان نیروی زمینی سپاه، گرامیداشت شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی، با حضور 18تیم در رشته های تفنگ و تپانچه بادی به میزبانی مجتمع امیرالمومنین (ع) اصفهان برگزار شد.
در پایان این مسابقات و در رشته تپانچه بادی تیپ نیرو مخصوص 33المهدی (عج) مقام اول تیمی و در انفرادی نیز مرتضی پایدار مقام نخست را به دست آورد.
در رشته تفنگ بادی نیز تیپ نیرو مخصوص 33المهدی (عج) مقام سوم تیمی را کسب کرد.اعضای این تیم شامل ابراهیم صفایی، سیدمجتبی رضوی زادگان و حسن مصلی نژاد بود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 22 دقیقه پیش
مسدود شدن محور یاسوج - اقلید

مسدود شدن محور یاسوج - اقلید محور یاسوج - اقلید مسدود شد.
در حال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 17 ساعت و 22 دقیقه پیش
تجاوز به صفحه های مجازی کاربران توسط شبکه های مجازی بی سابقه بود

تجاوز به صفحه های مجازی کاربران توسط شبکه های مجازی بی سابقه بود به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، سید ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در دومین رویداد تولید محتوای بسیج گفت: فیلتر و عدم اجازه نصب برنامه در سکو های نرم افزاری پیشتر اتفاق افتاده بود، اما ورود به صفحه شخصی کاربران در موبایل و حذف برنامه بر روی موبایل شخصی افراد بدون اجازه صاحبان آن ها و مسدودسازی ده ها هزار صفحه در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توئیتر که میلیون ها دنبال کننده داشتند، تاکنون در دنیا اتفاق نیفتاده بود. برهمین اساس باید ما در چنین فضایی محتوای بومی و سکو های مناسب برای اشاعه آن ها در جهان داشته باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 17 ساعت و 33 دقیقه پیش
راه اندازی سامانه مبادلات بین بنگاهی صندوق حمایت از توسعه زنبورداران کشور

راه اندازی سامانه مبادلات بین بنگاهی صندوق حمایت از توسعه زنبورداران کشور به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهدوی مدیر عامل بانک توسعه و تعاون در مراسم افتتاح نهاد ملی ارتقای بهره وری، مهارت و اتصال به بازار و رونمایی از محصولات جدید قرص ژل رویال و سامانه مبادلات صنعت زنبورداری اظهار کرد: کمتر از 10 سال است که بانک توسعه و تعاون کار خود را به طور رسمی آغاز کرده است.
او با بیان اینکه 70 درصد تسهیلات بانک توسعه و تعاون به بخش تعاونی ها اختصاص دارد ،ادامه داد :فعالان اقتصادی در حوزه های کشاورزی ،مسکن و ساختمان از این تسهیلات بهره مند می شوند که زنبورداران زیرمجموعه بخش کشاورزی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 17 ساعت و 33 دقیقه پیش
ایجاد تحول در صنعت زنبورداری با وجود مدیران خلاق

ایجاد تحول در صنعت زنبورداری با وجود مدیران خلاق به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح نهاد ملی ارتقای بهره وری، مهارت و اتصال به بازار و رونمایی از محصولات جدید قرص ژل رویال و سامانه مبادلات صنعت زنبورداری اظهار کرد: در 6 سال گذشته تحولات خوبی را در حوزه کشاورزی با مدیریت مدیران خلاق و همکاری وزارت جهاد کشاورزی شاهد بودیم.
در حال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 17 ساعت و 33 دقیقه پیش
کشف 5 هزار لباس قاچاق در سلسله

کشف 5 هزار لباس قاچاق در سلسله به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، سردار حاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان گفت: ماموران انتظامی "سلسله" در اجرای طرح مقابله با کالای قاچاق در محور "فیروزآباد –دلفان" یک دستگاه خودرو سواری تیبا را متوقف کردند.
او افزود: ماموران در بازرسی از خودرو مذکور 5 هزار ثوب لباس قاچاق کشف و یک نفر را در این راستا دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: متهم به همراه پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 33 دقیقه پیش
گاف حساب کاربری کاخ سفید در سایت یوتیوب

گاف حساب کاربری کاخ سفید در سایت یوتیوب به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، در حاشیه اجلاس داووس، روئسای جمهور آمریکا و عراق با یکدیگر دیدار کردند و در توضیح ویدیوی این دیدار که در حساب کاربری کاخ سفید در یوتیوب بارگذاری شد، از دیدار رئیس جمهور آمریکا و جمهوری اسلامی ایران یاد شد.
کارشناسان معتقدند این گاف می تواند نه یک موضوع سهوی بلکه فرایندی هدف دار برای زمینه سازی دیدار و مذاکره روئسای جمهور ایران و آمریکا باشد.
این دیدار با وجود مخالفت های گسترده مردمی و رسمی در درون عراق شکل گرفته و بر خلاف دستور پارلمانی عراق مبنی بر خروج نظامیان آمریکایی از این کشور ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 17 ساعت و 33 دقیقه پیش
ترس از کاهش محبوبیت نباید مانع اجرای عدالت شود

ترس از کاهش محبوبیت نباید مانع اجرای عدالت شود به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در نخستین همایش حاکمیت بخشی به موازین شرعی در رفتار سازمانی اظهار کرد: ترس از کاهش محبوبیت نباید مانع اجرای عدالت شود.
او ادامه داد: تشکیل یک حکومت و نظام اسلامی جزو آرزو های دیرینه اهل بیت (ع) بوده است تا در پرتو آن حاکم کردن مسائل شرعی در دستور کار قرار گیرد. این همایش در راستای اجرای مسائل شرعی در حکومت اسلامی برگزار می شود و قطعا خشنودی اهل بیت (ع) را به دنبال دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: مذهبی انتشار : 17 ساعت و 33 دقیقه پیش
احتمال هجوم ملخ های صحرایی به استان بوشهر

احتمال هجوم ملخ های صحرایی به استان بوشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، خسرو عمرانی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بیان کرد: با توجه به بارش های مناسب سه ماه اخیر و افزایش رطوبت خاک، پیش بینی می شود در بهمن ماه شاهد تکثیر ملخ های صحرایی وارد شده از سال قبل در کانون های آلوده استان باشیم.
او افزود: پیش بینی می شود امسال خسارت ها در استان بوشهر با توجه به رشد کانون های ملخ های صحرایی افزایش یابد که انتظار می رود نیاز به سطح مبارزه بالای 80 تا 100 هزار هکتار باشد.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 3 دقیقه پیش
هشدار شرکت آب و فاضلاب قزوین در مورد یخ زدگی کنتورها

هشدار شرکت آب و فاضلاب قزوین در مورد یخ زدگی کنتورها به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، بیرنوندی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: با توجه به کاهش شدید دما از هم استانی ها درخواست می شود برای جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی کنتور های آب به وسیله عایق های ضخیم مانند پارچه و گونی از آنان محافظت کنند.
بیرنوندی افزود: عایق کردن اطراف کنتور به وسیله پشم شیشه، گونی، موکت و لباس فرسوده در محفظه کنتور و عایق بندی لوله های آب در فضای باز ساختمان از جمله اقداماتی است که شهروندان و روستانشینان می توانند در خصوص پیشگیری از یخ زدگی لوله ها و کنتور ها انجام دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 4 دقیقه پیش
تخفیف ویژه معاینه فنی خودرو قزوین برای تاکسیرانان

تخفیف ویژه معاینه فنی خودرو قزوین برای تاکسیرانان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته هوای پاک، مرکز معاینه فنی شهید رجایی خدمات خود را، تا پایان روز پنجم بهمن، با 75 درصد تخفیف برای تاکسیرانان و 50 درصد تخفیف برای رانندگان خودروی سرویس مدارس ارائه می کند.
او افزود: نرخ خدمات معاینه فنی در حال حاضر 37 هزار تومان است که با احتساب تخفیف هفته هوای پاک ، با قیمت 9 هزار و 200 تومان برای تاکسیرانان و 18 هزار و 500 تومان برای رانندگان سرویس مدارس داده خواهد شد.
انتهای پیام/ک ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 18 ساعت و 13 دقیقه پیش
آغاز رویداد تولید محتوای دیجیتال در لرستان

آغاز رویداد تولید محتوای دیجیتال در لرستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، سردار حبیب الله توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در آیین افتتاح این رویداد اظهار داشت: فضای مجازی ابزاری برای بهره برداری دشمن است بنابراین حضور قدرتمند در این فضا و توانمند سازی بسیج از برنامه های مجموعه سپاه استان است.
سردار حبیب الله توکلی افزود: بر اساس آمار، 70 درصد جمعیت کشور درگیر فضای مجازی است و تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد بنابراین باید در این حوزه برنامه ریزی لازم انجام شود که لرستان با توجه به طرفیت بالای علمی می تواند جایگاه ویژه ای داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 18 ساعت و 14 دقیقه پیش
هنر، فرصتی برای در خدمت تشیع بودن است

هنر، فرصتی برای در خدمت تشیع بودن است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، حجت الاسلام سید محمدحسین نواب مدیر مدرسه اسلامی هنر، چهارشنبه در همایش فقه هنر در شیراز با بیان اینکه هنر از ابعاد و شئون زندگی دینی است، اظهار کرد: در جامعه اسلامی باید تکلیف مسایل شرعی روشن شود، تلاش این نیست که چیزی حلال شود بلکه تلاش برای شفاف شدن تکلیف است.
مدیر مدرسه اسلامی هنر با بیان اینکه رویکرد علوم انسانی و حکمت به هنر می تواند گشایش هایی در این زمینه ایجاد کند، افزود: پژوهش در این زمینه می تواند بسیاری از مسایل را حل کند، مثلا برای نشان دادن چهره ائمه معصومین (ع) که تاکنون بحث هایی زیادی پیرامون آن صورت گرفته است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 18 ساعت و 23 دقیقه پیش
از ماندن جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در ایران تا بررسی بهترین گزینه برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی + فیلم

از ماندن جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در ایران تا بررسی بهترین گزینه برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، اعضای هیئت دولت در ظهر دوم بهمن ماه و در حیاط پاستور به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ دادند.
ماندن جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در ایران و بررسی بهترین گزینه برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی بخشی از موضوعاتی بود که اعضای هیئت دولت درباره آن ها صحبت کردند.
بیشتر بخوانید : از فروکش کردن تب آنفولانزا در کشور تا گمانه زنی ها برای انتخاب سکاندار جدید وزارت جهاد کشاورزی + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 18 ساعت و 33 دقیقه پیش
عجیب ترین سرقت ها در تهران/ 649 مجرم در دام پلیس + فیلم

عجیب ترین سرقت ها در تهران/ 649 مجرم در دام پلیس + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، 649 مجرم در طرح رعد 32 پلیس پایتخت ، دستگیری شدند.
این سارقان، سرقت 9800 کالا به ارزش بیش از 7 میلیارد تومان را در کارنامه خود ثبت کردند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 33 دقیقه پیش
توضیحات سخنگوی بسته معیشتی درباره رصد حساب های بانکی مردم

توضیحات سخنگوی بسته معیشتی درباره رصد حساب های بانکی مردم به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی در خصوص موضوع عدم اجازه دولت برای بررسی سیستمی حساب های بانکی که از سوی برخی نمایندگان مجلس و حقوقدانان مطرح شد، گفت: بررسی سیستمی اطلاعات بانکی با اجازه خود مردم است و قاعدتا افرادی که اجازه بررسی حساب های بانکی خود را نداده اند اطلاعات مالی و بانکی آن ها نیز بررسی نشده است.
وی افزود: در این فرآیند خود افراد اجازه بررسی حساب های بانکی را می دهند؛ حتی گاهی امکان دارد که اجازه بازدید میدانی را هم بدهند مانند کاری که کمیته امداد، یا بعضا مددکاران سازمان بهزیستی انجام می دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 18 ساعت و 33 دقیقه پیش
کروناویروس به آمریکا رسید

کروناویروس به آمریکا رسید به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، امروز اولین مورد از ابتلا به کروناویروس که برای نخستین بار در یکی از شهر های چین مشاهده شده بود در آمریکا گزارش شد.
طبق گزارش ها، کروناویروس که منشاء آن شهر ووهان چین است تاکنون جان نه نفر را در چین گرفته و بیش از 473 نفر را آلوده ساخته است. این ویروس که در سراسر آسیا گسترش یافته و به سرعت در حال انتشار در جهان است، امروز به آمریکا رسید. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا امروز یک مورد آلودگی را در سیاتل در ایالت واشنگتن به ثبت رساند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 18 ساعت و 33 دقیقه پیش
مهلت مجمع تشخیص برای بررسی CFT به پایان رسید

مهلت مجمع تشخیص برای بررسی CFT به پایان رسید به گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگویی با بیان اینکه مهلت مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی CFT به پایان رسیده است، نظر شورای نگهبان مبنی بر نپویستن ایران به این لایحه مورد تاید قرار می گیرد.
به گزارش تسنیم، سال گذشته لایحه پوستن ایران به کنوانسیون CFT که از لوایح مرتبط با گروه ویژه اقدام مالی (FATF) است، به دلیل اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد و چندین جلسه ی مجمع به بررسی این لوایح و صحبت های موافقان و مخالفان گذشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 33 دقیقه پیش
رشد 36 درصدی کشفیات مواد مخدر در خوسف

رشد 36 درصدی کشفیات مواد مخدر در خوسف به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوا ن از بیرجند ، صادقی فرمانده انتظامی خوسف گفت: از ابتدای امسال تا کنون دو تن انواع مواد مخدر در شهرستان خوسف کشف و ضبط شده است.
او افزود: نیروی انتظامی تعامل خوبی با مردم و دستگاه های اجرایی دارد و به دنبال امنیت اجتماعی است.
صادقی بیان کرد: مردم شهرستان خوسف با شماره گیری 197، از ابتدای سال تا کنون 107 مورد از نیروهای انتظامی شهرستان تقدیر کرده اند که نشان از اعتماد مردم به ناجا است.
فرمانده انتظامی خوسف اظهار کرد: به همت مردم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 42 دقیقه پیش
فراخوان ثبت نام توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع در فارس

فراخوان ثبت نام توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع در فارس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، امیر بنی کریمی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی فارس گفت: به منظور شناسایی و تسهیل در ارائه خدمات به مردم شریف استان فارس، توزیع نفت سفید و سیلندرگاز مایع مصارف خانگی را الکترونیکی و از طریق زیر ساخت بانکی ارائه کند.
او افزود: از عموم خانوار های غیر بهره مند از گاز طبیعی دعوت می شود برای ثبت نام از تاریخ 8/11/98 به پایگاه اینترنتی http://newtejaratasan.niopdc.ir مراجعه کنند.
بنی کریمی ادامه داد: متقاضیان می توانند درصورت نیاز به اطلاعات تکمیلی، به نواحی 16 گانه این شرکت در شهرستان ها مراجعه کنند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 18 ساعت و 52 دقیقه پیش
از انتخابات چه خبر؟ + فیلم

از انتخابات چه خبر؟ + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، با نزدیک شدن به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شما می توانید مهمترین اخبار انتخاباتی را در بسته خبری از انتخابات چه خبر؟ باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری کنید.
بیشتر بخوانید : از حال و هوای انتخاباتی زیر پوست شهر تا همه چیز درباره بررسی صلاحیت ها در شورای نگهبان + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 52 دقیقه پیش
شکوفه به ظرفیت پیش فروش های جشنواره فجر 38 اضافه شد

شکوفه به ظرفیت پیش فروش های جشنواره فجر 38 اضافه شد به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، با عنایت به استقبال مخاطبان از پیش فروش بلیت های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و بنا به درخواست مدیر امور سینما ها و موافقت دبیر جشنواره، سینما شکوفه به ظرفیت سینما های مردمی اضافه شد و پیش فروش بلیت های آن از امروز در سامانه پیش فروش بلیت های جشنواره آغاز شد.
بر این اساس، باتوجه به اعلام قبلی، مهلت پیش فروش بلیت های جشنواره تا ساعت 24 امشب تمدید شده است.
گفتنی است فروش بلیت های این دوره جشنواره با استقبال مخاطبان همراه بوده است به طوریکه در دقایق ابتدایی پیش فروش، غیر از سینما های فجراسلامشهر، راگا، کیان و تماشا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 18 ساعت و 52 دقیقه پیش
درخواست نتانیاهو از مکرون: فرانسه برای تحریم بیشتر ایران به واشنگتن و تل آویو ملحق شود

درخواست نتانیاهو از مکرون: فرانسه برای تحریم بیشتر ایران به واشنگتن و تل آویو ملحق شود به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوا ن به نقل ازجروزالم پست، بنیامین نتانیاهو امروز (چهارشنبه) در ملاقاتش با امانوئل مکرون گفت فرانسه باید ایران را در خصوص غنی سازی اورانیوم تحریم کند. همچنین این دو بر ادامه مذاکراتی توافق کردند که به همکاری بیشتر به سوی اهداف مشترکشان منجر می شوند.
نتانیاهو پس از دیدار با مکرون افزود: در این ملاقات درباره مسائل مختلفی از جمله ایران، عراق، سوریه، ترکیه، لبنان و لیبی صحبت کردیم و در آخر دوست خوبم مکرون را به صبحانه ای گرم دعوت کردم! .
به نوشته تایمزِ اسرائیل ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 18 ساعت و 53 دقیقه پیش
پیام تسلیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آیت الله سید جعفر کریمی

پیام تسلیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آیت الله سید جعفر کریمی به گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز چهارشنبه با صدور پیامی، مصبیبت وارده به آیت الله سید جعفر کریمی را به ایشان و خانواده معزا تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت آیت الله آملی لاریجانی به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله آقای حاج سیدجعفرکریمی دامت برکاته
سلام علیکم
خبرمصیبت وارده به حضرتعالی موجب تاثر وتاسف گردید.
اینجانب درگذشت این بانوی مومنه را به محضرحضرتعالی و خانواده محترم تسلیت گفته، ضمن طلب علو درجات و آرزوی رحمت واسعه الهی برای آن مرحومه مغفوره ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 18 ساعت و 53 دقیقه پیش
آماده بهره برداری 8.5 میلیارد تومان طرح در معمولان

آماده بهره برداری 8.5 میلیارد تومان طرح در معمولان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، سید حبیب الله موسوی بخشدار معمولان روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری بخش معمولان با محوریت برنامه های دهه فجر، اظهار داشت: این طرح ها شامل، آبرسانی، افتتاح دفترقضایی و واحد های مسکونی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و یک طرح پرورش گاو می باشند.
موسوی با بیان این که دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین خدمات و اقدام های دولت است افزود: هشت کمیته زیر مجموعه ستاد دهه فجر بخش معمولان، اجرای برنامه های مختلف یادواره شهدا، مسابقات ورزشی بومی محلی، نشست های بصیرتی، نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی، آسیب های خانواده اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 4 دقیقه پیش
خروج اراضی ملی از دست متصرفان در زرین دشت

خروج اراضی ملی از دست متصرفان در زرین دشت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، شیری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زرین دشت اظهار کرد: به منظور حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از زمین خواری بیش از 17 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان زرین دشت از دست متصرفان خارج و به دولت باز گردانده شد.
او افزود: متخلفان با استفاده از یک دستگاه لودر و احداث هلالی آبگیر در اراضی ملی اقدام به دخل و تصرف غیر قانونی در این منطقه کرده بودند که با تلاش نیرو های منابع طبیعی و همکاری عوامل انتظامی شهرستان به دام افتادند.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 12 دقیقه پیش
پاکسازی عرصه های طبیعی در قیروکارزین

پاکسازی عرصه های طبیعی در قیروکارزین به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، نظریان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قیروکارزین گفت: گروه کوهنوردی بانوان قیروکارزین اقدام به پاکسازی طبیعت بکر و زیبای برکه آبی این شهرستان کردند.
او، بیان کرد: این منطقه یکی از تفرجگاه های زیبای فارس به شمار می رود که در اثر رعایت نکردن توصیه های زیست محیطی از سوی برخی از گردشگران با زباله آلوده شده است.
منطقه دیدنی و شگفت انگیز روستای برکه آبی در فاصله 120 کیلومتری مرکز شهرستان قیروکارزین به سمت تنگ کیش قرار دارد.
انتهای پیام/ت ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 19 ساعت و 12 دقیقه پیش
تغییر نام شهرک صنعتی سنگ نی ریز به نام سردار حاج قاسم سلیمانی

تغییر نام شهرک صنعتی سنگ نی ریز به نام سردار حاج قاسم سلیمانی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، احد فتوحی پس از بازدید از شهرک صنعتی سنگ نی ریز و ناحیه ده فاضل نی ریز درجلسه با فرماندار نی ریز، افزود: امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون ایثارگری ها و جانفشانی های شهدا و ایثارگران در جبهه های حق علیه باطل است و در این راستا نامگذاری این شهرک صنعتی به نام این شهید والامقام جبهه مقاومت کمترین کاری است که می توان برای پاسداشت سردار سلیمانی انجام دادو. بدون تردید از مهمترین اثرات این نامگذاری، ترویج فرهنگ ایثارو شهادت و ارتقای روحیه کارو تلاش در یبین تلاشگران و فعالان تولیدی مستقر در این شهرک صنعتی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 19 ساعت و 12 دقیقه پیش
از قطع سوخت بنزین معلولان تا پرداخت نکردن حقوق کارگران شهرداری شهر اراک

از قطع سوخت بنزین معلولان تا پرداخت نکردن حقوق کارگران شهرداری شهر اراک به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، روزانه پیامک های ارسالی شما به سامانه 10001915 در سایت باشگاه خبرنگاران جوان به نشانی www.yjc.ir منتشر می شود.
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ دوم بهمن ماه مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
4404...0939: باسلام حقوق کارگران شهرداری فضای سبز منطقه 4 شهر اراک را پرداخت نمی کنند. بخدا مشکلات زیاد داریم لطفأ رسیدگی کنید.
0787...0911: سلام از مشکلات شهرستان بندرترکمن استان گلستان به خصوص روستاهای آن گزارش تهیه کنید
7110...0930: سلام کارت سوخت ویژه جانبازان رو ابطال کردن لطفآ پیگیری کنید ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 19 ساعت و 13 دقیقه پیش
80 درصد محیط بانان شهید با سلاح مجوزدار کشته شدند

80 درصد محیط بانان شهید با سلاح مجوزدار کشته شدند به گزارش خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور اظهار کرد: مراحل استخدام محیط بانان از پارسال شروع شده است و هم اکنون مراحل آموزش و ورود به عرصه های طبیعی را می گذرانند و به زودی فراخوان بکارگیری 300 نیروی جدید دیگر محیط بانی هم اعلام می شود تا از سال آینده گزینش این افراد نیز آغاز شود.
ضرورت وجود 8 هزار محیط بان در کشور
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه در کشور با کمبود نیروی محیط بانی رو به رو هستیم، افزود: با توجه به وسعت عرصه های طبیعی باید 8 هزار محیط بان داشته باشیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 19 ساعت و 13 دقیقه پیش
ترامپ اروپا را به اعمال تعرفه بر خودرو تهدید کرد

ترامپ اروپا را به اعمال تعرفه بر خودرو تهدید کرد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، امروز بار دیگر تهدید های خود درباره اتحادیه اروپا را تکرار کرد و گفت چنانچه مذاکرات تجاری پیشرفتی نداشته باشد تعرفه های سنگینی را بر تولیدات خودروی اتحادیه اروپا اعمال خواهد کرد.
او در حاشیه پنجاهمین نشست سالانه مجمع اقتصادی جهان در داووس سوئیس به فاکس نیوز گفت: اتحادیه اروپا از هر کسی دیگری برای تجارت سخت تر است. آن ها سال های زیادی است که از کشور ما سود برده اند.
او در ادامه تاکید کرد: سرانجام، این کار بسیار آسان خواهد شد، چون اگر نتوانیم به توافق برسیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 19 ساعت و 13 دقیقه پیش
طرح تامین روشنایی مناطق سیلزده پلدختر آغاز شد

طرح تامین روشنایی مناطق سیلزده پلدختر آغاز شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، محمد طاهر متش پور رییس اداره توزیع برق پلدختر روز چهارشنبه اظهار داشت: سیل 12 فروردین امسال علاوه بر خسارت وارده به شبکه های برق این شهرستان، موجب تخریب کامل 2 فیدر شهری و آسیب به 430 کیلومتر از خطوط برق رسانی شد.
متش پور با بیان اینکه بارندگی شدید و سیل به روشنایی معابر و کنتور های مشترکان آسیب وارد کرده ادامه داد: پس از سیل، معابر ضلع غربی شهر پلدختر و روستا هایی مانند بابازید، چم مهر، چم شهران و برخی روستا های سیل زده، شدت خسارت بیشتری داشتند که شرکت توزیع برق پلدختر طی 48 ساعت اولیه پس از وقوع حادثه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 13 دقیقه پیش
تشکیل نخستین کانون خبرگان کشاورزی لرستان

تشکیل نخستین کانون خبرگان کشاورزی لرستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، نادر زهره ای سرپرست تعاون روستایی لرستان روز چهارشنبه با اشاره به برگزاری انتخابات نخستین کانون خبرگان کشاورزی لرستان افزود: با توجه به اینکه اقتصاد استان بر پایه کشاورزی استوار شده باید به دنبال راهکار های نوین برای توسعه و ارتقای آن باشیم که یکی از روش های تحقق این مهم، انتقال دانش و تجربیات است.
او استفاده از تجربیات و دانش اکتسابی خبرگان کشاورزی را سرمایه بزرگی برای تحول این بخش دانست و ادامه داد: گسترش تشکل های تولیدی، خدماتی، آموزشی و حمایت بیشتر از تولیدکنندگان و بهره برداران با کمک این کانون انجام می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 19 ساعت و 22 دقیقه پیش
احداث 100 واحد مسکن مددجویی

احداث 100 واحد مسکن مددجویی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، کلامی مدیر کل امداد امام خمینی (ره) استان در دیدار با فرماندار شهرستان بستان آباد گفت:کمیته امداد امام خمینی با کمک خیران شهرستان بستان آباد 100 واحد مسکن مددجویی می سازد.
کلامی با بیان اینکه کمیته امداد خمینی آمادگی دارد در راستای مقاوم سازی مساکن مددجویان در شهرستان بستان آباد 100 واحد مسکن را با مشارکت خیران بسازد افزود:اعتبار اولیه ساخت این مسکن ها که 50 درصد هزینه های ساخت را شامل می شود از سوی کمیته امداد استان تامین شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 19 ساعت و 32 دقیقه پیش
تاثیرشگفت انگیز سیر و عسل در درمان آنفولانزا

تاثیرشگفت انگیز سیر و عسل در درمان آنفولانزا دکترعبد الرضا نوروزی متخصص تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، گفت: ترکیب " سیر و عسل " را می توان برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفولوآنزا ، سم زدایی بدن، تقویت سیستم ایمنی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.
او تصریح کرد: معجون سیر و عسل باعث انرژی بخشیدن به بدن شده و باعث می شود برای فعالیت های روزمره سرحال باشید و انرژی کافی را داشته باشید، بیشتر چربی های موجود در غذاها به عنوان یک منبع مصرف شده در بدن ذخیره و باعث اضافه وزن می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: علمی و پزشکی انتشار : 19 ساعت و 33 دقیقه پیش
تعیین67 شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس در تفت

تعیین67 شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس در تفت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، علیرضا نوکار فرماندار شهرستان تفت گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته 67 شعبه اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی شهرستان برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین شده که مورد تأیید هیئت نظارت نیز قرار گرفته است.
او افزود: از این تعداد، 15 شعبه در شهر تفت، 28 شعبه در بخش مرکزی، 13 شعبه در بخش نیر، 10 شعبه در بخش گاریزات و یک شعبه برای اقلیت زرتشتیان در نظر گرفته شده است.
نوکار تصریح کرد: همه شعبه های اخذ رأی سال های گذشته مورد بازدید و بررسی قرار گرفته اند و برحسب تعداد آرای اخذ شده در آن ها بعضاً به دلیل بالا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 19 ساعت و 33 دقیقه پیش
سیما سمر: عده ای منافعشان را در تداوم جنگ می بینند

سیما سمر: عده ای منافعشان را در تداوم جنگ می بینند به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، سیما سمر، وزیر دولت افغانستان در امور حقوق بشر امروز چهارشنبه در یک نشست خبری در کابل گفت: اکثر مردم افغانستان صلح می خواهند اما عده ای که منافعشان را در تداوم جنگ و ضعف قانون می بینند، از این خواست جمعی مردم نگران هستند.
وی اظهار داشت: از بین بردن فقر و توجه به رشد اقتصادی، تامین عدالت و رسیدگی به حقوق قربانیان جنگ، فراهم آوری آموزش با کیفیت و فراهم آوری زمینه کار برای افراد جذب شده در روند صلح، از شرایط اساسی رسیدن به صلح است.
وزیر دولت در امور حقوق بشر تاکید کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 33 دقیقه پیش
برنامه شورای ائتلاف برای رسیدن به وحدت حداکثری در جال اجراست

برنامه شورای ائتلاف برای رسیدن به وحدت حداکثری در جال اجراست به گزارش ، مهدی اقراریان دبیر شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در تهران با تشریح آخرین فرآیند های تشکیل لیست 30 نفره تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی در راستای رسیدن به لیست تهران فرآیندی را طراحی کرد که این فرآیند براساس زمان بندی صورت گرفته در حال اجرا است.
وی با اشاره به اینکه شورای ائتلاف تهران در روز پنج شنبه یک گام دیگر به نهایی شدن لیست تهران نزدیک خواهد شد افزود: با توجه به بررسی های به عمل آمده و دعوت از 159 نامزد انتخاباتی تهران که براساس نظر احزاب، اقشار، اصناف، تشکل ها و چهره های شاخص معرفی شدند و از طریق مصاحبه نهایی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 19 ساعت و 33 دقیقه پیش
سهمیه سوخت صیادان 1200 لیتر تعیین شد

سهمیه سوخت صیادان 1200 لیتر تعیین شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، نبی الله خون میرزایی بیان کرد: جامعه صیادی با ثبت نام در سامانه تجارت آسان می توانند برای دریافت صهمیه سوخت ماهانه 1200 لیتر اقدام کنند.
او با بیان اینکه تصمیم میزان سوخت بر اساس فرمول فائو گرفته شده است ادامه داد:قدرت موتور، فاصله صیدگاهی، روز های دریاروی و ... از جمله مواردی است که این فرمول آن را در نظر گرفته است.
رئیس سازمان شیلات ایران ضمن بیان اینکه مقدار سوخت تعیین شده پاسخگوی نیاز جامعه صیادی است تصریح کرد:پیش از این مقدار سهمیه سوخت کمتری در نظر گرفته شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 19 ساعت و 42 دقیقه پیش
بیش از 150 مرکز درمانی طی یک سال گذشته تخریب و مسدود شده است

بیش از 150 مرکز درمانی طی یک سال گذشته تخریب و مسدود شده است به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامه/ بهداشت افغانستان گفت: طی یک سال گذشته بیش از 50 مرکز صحی در نتیجه درگیری ها تخریب و 112 مرکز صحی دیگر توسط طالبان مسدود شده اند.
فیروز بیان داشت: جنگجویان طالبان پیش از این نیز برای مراکز درمانی و فعالان صحی از جمله برنامه واکسن کودکان، شرط های دشواری تعیین کرده بودند.
وزیر صحت عامه/ بهداشت افغانستان تاکید کرد که مراکز بهداشتی را گسترش خواهد داد.
وی همچنین افزود که جواز فعالیت هفت هزار مرکز صحی خصوصی را به دلیل بی توجهی به بیماران و ارائه خدمات بی کیفیت باطل کرده است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 19 ساعت و 52 دقیقه پیش
معرفی شخصیتی ناشناخته در تاریخ معاصر/ مهدی عراقی را بکش ؛ روایتی از یک انسان پیچیده در جشنواره فجر

معرفی شخصیتی ناشناخته در تاریخ معاصر/ مهدی عراقی را بکش ؛ روایتی از یک انسان پیچیده در جشنواره فجر به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، یکی از راه های رسیدن به اعماق اتفاقات تاریخی و شناخت شخصیت های پیچیده تاثیرگذار در گذشته، ساخت مستند است. یکی از افرادی که در نهضت انقلاب اسلامی و جریان های مختلف نقش بسزایی داشته است، مهدی عراقی است. مردی که زندگی او از اوایل سده اخیر با عضویت در گروه های مختلف سیاسی و انجام فعالیت های متعدد در این زمینه در تاریخ ایران خودنمایی می کند. حالا عبدالرضا نعمت اللهی در نخستین تجربه مستند سازی خود، زندگی پر فراز و نشیب مهدی عراقی را در قالب مستند به جشنواره فیلم فجر آورده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: فرهنگی هنری انتشار : 19 ساعت و 53 دقیقه پیش
دستگیری 2 سارق حرفه ای منازل پایتخت

دستگیری 2 سارق حرفه ای منازل پایتخت به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ افشین منافی فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پلیس پایتخت گفت: با دریافت پیامی مبنی بر توقیف خودرو 405 و دستگیری سرنشین و راننده خودرو طبق دستور قضائی، واحد گشت انتظامی مستقر در عوارضی تهران-قم توقیف خودرو و دستگیری سرنشینان خودرو را در دستور کار قرار دادند.
وی بیان داشت: در کنترل تردد خودرو های عبوری در عوارضی تهران-قم خودروی متهمان توسط ماموران مستقر شناسایی و تیم حاضر برای مهار و دستگیری راننده و سرنشین خودرو وارد عمل شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 53 دقیقه پیش
عربستان: کشور های زیادی پیشنهاد میانجیگری میان تهران و ریاض را داده اند

عربستان: کشور های زیادی پیشنهاد میانجیگری میان تهران و ریاض را داده اند به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المیادین، فیصل بن فرحان وزیر خارجه عربستان سعودی اعلام کرد کشور های بسیاری پیشنهاد میانجیگری در مذاکرات با ایران را داده اند.
وی همچنین گفت: خوشحالیم منطقه از هرگونه تنش با ایران خودداری کرد.
وزیر خارجه عربستان همچنین مدعی شد: در صورتی که ایران به این نتیجه برسد که نمی تواند برنامه منطقه ای خود را از طریق خشونت به پیش ببرد، ما آماده گفت وگو هستیم.
بن فرحان در واکنش به هک تلفن مدیر آمازون از طریق پیام بن سلمان، ولیعهد عربستان نیز گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 19 ساعت و 53 دقیقه پیش
اعضای دفتر سیاسی و روسای کمیسیون های حزب اتحاد ملت انتخاب شدند

اعضای دفتر سیاسی و روسای کمیسیون های حزب اتحاد ملت انتخاب شدند به گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، اعضای دفتر سیاسی و روسای کمیسیون های تخصصی سومین دوره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با رای اعضای شورای مرکزی این حزب انتخاب شدند.
بر اساس رای گیری اعضای شورای مرکزی حمیدامین اسماعیلی (رئیس کمیسیون اقتصادی)، حمیدرضا جلایی پور (رئیس کمیسیون اجتماعی)، هادی خانیکی (رئیس کمیسیون علمی و فرهنگی)، پرستو سرمدی (رئیس کمیسیون امور زنان)، مهدی شیرزاد (رئیس کمیسیون مطالعات توسعه مناطق)، محمود میرلوحی (رئیس کمیسیون امور زیر بنایی و محیط زیست)، حسین نورانی نژاد (رئیس کمیسیون سیاسی) انتخاب شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: سیاسی انتشار : 19 ساعت و 53 دقیقه پیش
اختصاص اعتبار برای رفع مشکل محور هراز و تکمیل و احداث جاده جایگزین در مسیر مجاور سد هراز

اختصاص اعتبار برای رفع مشکل محور هراز و تکمیل و احداث جاده جایگزین در مسیر مجاور سد هراز به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، در جلسه امروز هیئت دولت، مبلغ 500 میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکل محور هراز، تکمیل و احداث جاده جایگزین در مسیر مجاور سد هراز و به منظور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه، به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران اختصاص یافت.
در این جلسه که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران موظف شد ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام عملیات مذکور، گزارش عملکرد اعتبارات را هر سه ماه به سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت بحران کشور ارسال نماید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اقتصادی انتشار : 19 ساعت و 53 دقیقه پیش
طرح شهرستان شدن چوار پس از تایید در وزارت کشور به هئیت دولت رفت

طرح شهرستان شدن چوار پس از تایید در وزارت کشور به هئیت دولت رفت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام از تصویب طرح شهرستان شدن چوار در وزارت کشور خبر داد و گفت: این طرح امروز پس از تصویب در وزارت کشور با نامه وزیر محترم کشور به هیئت دولت رفت و انشاء الله طی روز های آتی در دولت مطرح می شود و بایستی به زودی شاهد افزایش تعداد شهرستان های استان به عدد 12 باشیم.
استاندار ایلام در ادامه ضمن تشکر از وزیر کشور، حوزه معاونت سیاسی و تقسیمات کشوری وزارت کشور، مجموعه نمایندکان استان در مجلس شورای اسلامی و همه دلسوزان استان این موفقیت را به مردم خوب چوار تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که شاهد تحقق بخش ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
مرگ سالانه 11 هزار نفر به علت آلودگی هوا/ وزارت صنعت و وزارت نفت برای استاندارد سازی سوخت بهانه می آورند

مرگ سالانه 11 هزار نفر به علت آلودگی هوا/ وزارت صنعت و وزارت نفت برای استاندارد سازی سوخت بهانه می آورند به گزارش خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، عباس شاهسونی رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای کلانشهر ها که صبح امروز (چهارشنبه دوم بهمن ماه) در سازمان محیط زیست برگزار شد، اظهار کرد: وزارت صنعت برای ارتقای استاندارد خودرو ها بهانه عدم سوخت مناسب برای استاندارد یورو 5 را دارد و وزارت نفت بهانه ای دیگر و این موضوع بازی با سلامت مردم است و سالانه 5.7 میلیارد دلار هزینه مرگ های زودرس منتسب به آلودگی هوا است.
شاهسونی در ادامه بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
تاکید کرزی بر تحکیم و گسترش روابط دوستانه میان ایران و افغانستان

تاکید کرزی بر تحکیم و گسترش روابط دوستانه میان ایران و افغانستان به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، بهادر امینیان، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حامد کرزی، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
کرزی در این دیدار با ابراز قدردانی فراوان از استقبال صمیمانه و میهمان نوازی مقامات ایرانی در سفر اخیرش به تهران، بر تعمیق و تحکیم بیشتر پیوندها و ارتباطات برادرانه میان ایران و افغانستان تاکید کرد.
بهادر امینیان، سفیر ایران در کابل روز گذشته نیز با عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی دولت افغانستان دیدار و گفتگو کرده بود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: خارجی انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
برف روبی جاده سمنان به شهمیرزاد + فیلم

برف روبی جاده سمنان به شهمیرزاد + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فیلمی از برف روبی جاده سمنان به شهمیرزاد توسط نیروهای راهداری را مشاهده می کنید که شهروندخبرنگار ما ارسال کرده است.
منبع: امیرمهدی بابایی - سمنان
بیشتر بخوانید
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
اگر توان نظامی داشته باشیم، دشمن بدون حمله نظامی سر جای خود می نشیند

اگر توان نظامی داشته باشیم، دشمن بدون حمله نظامی سر جای خود می نشیند به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر دریادار حبیب الله سیاری رئیس ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز چهارشنبه در نخستین همایش حاکمیت بخشی به موازین شرعی در رفتار سازمانی با اشاره به آثار معنویت محوری اظهار کرد: معنویت موجب بازدارندگی و در برابر آسیب ها و هنجارشکنی ها موثر است، اما دومین تاثیر معنویت که از اهمیت بالایی برخوردار است، باانگیزه کردن افراد برای خدمت صادقانه در راه رضای خدا است.
معاون هماهنگ کننده ارتش درباره سیاست های دفاعی کشور یادآور شد: خواستگاه سیاست های دفاعی کشور برگرفته از قانون اساسی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 12 دقیقه پیش
دروازه جنوب شرقی استان یزد مسیر ترانزیت مواد مخدر و افاغنه/ ایجاد ایست بازرسی در بافق

دروازه جنوب شرقی استان یزد مسیر ترانزیت مواد مخدر و افاغنه/ ایجاد ایست بازرسی در بافق به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، محمد زاده رحمانی فرماندار بافق در نشست شورای اداری شهرستان، بافق را دروازه جنوب شرقی استان یزد است بیان کرد و گفت: به همین منظور در مسیر ترانزیت مواد مخدر و افاغنه از سوی قاچاقچیانی که از جنوب شرق کشور قصد تردد به نواحی مرکزی کشور را دارند، قرار دارد.
او افزود: وجود ایست بازرسی قبل از بافق و در نقطه صفر مرزی کرمان به تایید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان رسیده که نیازمند پیگیری و تسریع احداث آن است.
زاده رحمانی به برخی از مشکلات مهم شهرستان پرداخت و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 20 ساعت و 42 دقیقه پیش
لزوم تدوین طرح جامع کاهش تصادفات درون شهری کرمانشاه

لزوم تدوین طرح جامع کاهش تصادفات درون شهری کرمانشاه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به افزایش آمار کشته های تصادفات درون شهر کرمانشاه که افزایش 63 درصدی را در هشت ماهه امسال نسبت به سال قبل نشان می دهد، گفت : شهرداری و شورای شهر باید اولویت خود را بر این موضوع قرار دهند و برنامه ای با همکاری سایر دستگاه ها برای کاهش تصادفات داشته باشند.
او با بیان اینکه گاهی شهرداری کمبود اعتبارات را برای عدم اجرای طرح های ترافیکی مطرح می کند، گفت : شهرداری باید برای حفظ جان شهروندان هزینه کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 20 ساعت و 43 دقیقه پیش
نام مدافع مدنظر استقلال لو رفت

نام مدافع مدنظر استقلال لو رفت به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، طبق درخواست فرهاد مجیدی از مسئولان باشگاه استقلال ، مدیران این باشگاه با ریبین سولاقا مدافع تیم ملی فوتبال عراق مذاکراتی داشته اند.
این مدافع ملی پوش سابقه بازی در تیم های الخور و الشحانیه قطر، رادنیکی کرواسی و چند تیم سوئدی را دارد.
بیشتر بخوانید: خلیل زاده: لیست بازیکنان مدنظر مجیدی را اعلام نمی کنیم / طبق قانون نمی توانم مدیرعامل شوم
گفته می شود نام این بازیکن در لیست بازیکنان مدنظر مجیدی قرار دارد و مدیران باشگاه نیز مذاکراتی با او انجام داده اند، اما هنوز توافقی حاصل نشده است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: ورزشی انتشار : 20 ساعت و 52 دقیقه پیش
بررسی راهکار های مشارکت متقابل جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری فارس

بررسی راهکار های مشارکت متقابل جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری فارس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، مظاهر بابایی رئیس جهاد دانشگاهی فارس در این جلسه ضمن معرفی فعالیت ها و خدمات این نهاد انقلابی، گفت: با توجه به موافقت اولیه در خصوص ساخت شعبه پارک علم و فناوری و صنایع نرم فرهنگی با مشارکت این نهاد در استان فارس، برای حمایت از این فعالیت نوپا و فناورانه در حوزه صنایع نرم فرهنگی، از ظرفیت های موجود در استان به خصوص پارک علم و فناوری فارس استفاده می شود.
او، بیان کرد: پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در 22 اردبیهشت 97 آغاز به کار کرد و به عنوان نخستین پارک ملی علم و فناوری در حوزه علوم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 ساعت و 2 دقیقه پیش
ثبت ملی 60 اثر تاریخی، طبیعی و ناملموس گیلان

ثبت ملی 60 اثر تاریخی، طبیعی و ناملموس گیلان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ، شهرود امیرانتخابی، مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان گفت: 60 اثر تاریخی منقول و غیرمنقول، طبیعی و ناملموس گیلان در 9 ماهه امسال شامل 27 اثر غیرمنقول، 16 اثر طبیعی، 12 اثر ناملموس (معنوی) و پنج اثر منقول (اشیا) در فهرست آثار ملی ایران قرار گرفت.
او با بیان اینکه از فروردین تا پایان آذرماه امسال 35 بنای تاریخی با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد ریال مرمت و بازسازی شده است، افزود: در حالی که استان گیلان با مناظر طبیعی همچون دریا و کوه شناخته می شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 ساعت و 32 دقیقه پیش
تداوم سرما و کاهش دما در اراک تا هفته آینده

تداوم سرما و کاهش دما در اراک تا هفته آینده به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، سازمان هواشناسی استان مرکزی اخطاریه شماره 10 مورخه 98/11/2 را منتشر کرد.
توصیف سامانه های مورد انتظار: تشدید بارش برف و کاهش دما
زمان شروع: چهارشنبه 98/11/2
نوع مخاطره:
-تشدید فعالیت سامانه بارشی بصورت بارش برف از ساعات ظهر چهارشنبه تا بامداد پنجشنبه
- با عبور سامانه بارشی دمای هوا بتدریج بین 5 تا 10 درجه کاهش خواهد یافت و سرمای هوا حداقل تا اواسط هفته آینده تداوم خواهد یافت.
منطقه اثر: کل استان
زمان پایان:
-بارش بامداد پنجشنبه 98/11/3 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 21 ساعت و 33 دقیقه پیش
ضرورت ثبت تجارب بازنشستگان

ضرورت ثبت تجارب بازنشستگان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، سید صدرالدین معاون سرمایه انسانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور صدری در دومین نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذی حسابان ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور در شیراز با اشاره به تجربیات سایر کشور ها در زمینه بهره از تجارب پیشکسوتان بیان کرد: در برخی از کشور ها افراد قبل از بازنشستگی مطالبی شبیه پایان نامه برای مدیریت دانش و تجربیات خود تهیه می کنند و دریافت حقوق و مزایای بازنشستگی آنان پس از تحویل این مطالب انجام می شود.
او ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: اجتماعی انتشار : 21 ساعت و 33 دقیقه پیش
فعالیت 7 سایت الگویی جامع تولیدی در طرح 550 هزار هکتاری

فعالیت 7 سایت الگویی جامع تولیدی در طرح 550 هزار هکتاری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، محمد غانمی سرپرست جهاد کشاورزی کلانشهر اهواز گفت: 7 سایت الگویی جامع تولیدی در طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در اهواز فعالیت می کند که شامل؛ یک سایت کلزا، یک سایت دام سبک و 5 سایت گندم است.
او اظهار داشت: در این سایت ها 35 کلاس آموزشی یک روزه برای 875 نفر روز از ابتدای مهرماه سال جاری تا پایان آذر ماه برگزار شد.
غانمی تصریح کرد: راهکار های افزایش بهره برداری، حفظ و نگهداری شبکه های آبیاری و زهکشی، تغذیه متعادل و حفظ حاصلخیزی خاک، الگوی کشت و تناوب زراعی و اصول زراعت (کاشت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: