اشتباه میلیاردی عجیب در لایحه بودجه

اشتباه میلیاردی عجیب در لایحه بودجه به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از عصرخبر، در پیوست شماره چهار لایحه بودجه سال 97 کشور در صفحه 357، جمع کل بودجه فصل اداره عمومی مبلغ 688.465.615 میلیون ریال اعلام شده که معادل تقریبا 16 میلیارد دلار می باشد.
با نگاهی به جدول ذیل این سرفصل مشخص می شود که ردیف برنامه ارایه خدمات نقشه برداری و اطلاعات مکانی (در صفحه 358) با جمع کل 103.800.072 میلیون ریال معادل تقریبا 2.5 میلیارد دلار و ردیف برنامه بودجه ریزی، برنامه ریزی و نظارت (در صفحه 358) با جمع کل 551.942.286 میلیون ریال معادل تقریبا 13 میلیارد دلار اجزای اصلی تشکیل دهنده این رقم کلان هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 4 ساعت و 22 دقیقه پیش
طرح بهاور بانک آینده

طرح بهاور بانک آینده بانک آینده، با هدف تامین نیازهای مالی مشتریان محترم خود، طرحی را تحت عنوان "بهاور" به مرحله اجرا گذاشته است. در این طرح، مشتریان بانک می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه جاری در هریک از شعب بانک در سطح کشور، از مزایای دریافت تسهیلات بانکی تا سقف 2 میلیارد ریال، به شرح ذیل برخوردار شوند:
حداقل مدت سپرده گذاری برای دریافت تسهیلات بهاور، 2 ماه و حداقل مبلغ میانگین سپرده گذاری در این مدت، 10 میلیون ریال می باشد.
حداقل مدت سپرده گذاری برای دریافت تسهیلات بهاور، 2 ماه و حداقل مبلغ میانگین سپرده گذاری در این مدت، 10 میلیون ریال می باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 6 ساعت و 52 دقیقه پیش
تسهیلات اعطایی بانک رفاه به بخش های مختلف اقتصادی

تسهیلات اعطایی بانک رفاه به بخش های مختلف اقتصادی بانک رفاه در 8 ماهه نخست سال جاری، در بخش های آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی، خدمات و متفرقه بالغ بر 204.461 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از اداره روابط عمومی بانک رفاه؛ در 8 ماهه نخست سال جاری، تعداد 3.565 فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی، اشتغال زایی و کارفرمایان طرح های مدد جویی به مبلغ 433 میلیارد ریال به معرفی شدگان کمیته امداد خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی بانک رفاه پرداخت شده است.
بانک رفاه همچنین در مدت یاد شده بالغ بر 2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 7 ساعت و 3 دقیقه پیش
اختصاص 1500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به عشایر کشور/ اصلاح آیین نامه تسهیلات خرید و ساخت مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا

اختصاص 1500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به عشایر کشور/ اصلاح آیین نامه تسهیلات خرید و ساخت مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، با اختصاص مبلغ یک هزار و پانصد میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به منظور جبران خسارات ناشی از خشکسالی به عشایر کشور موافقت کرد.
سود و کارمزد تسهیلات یاد شده 4 درصد و طول دوره بازپرداخت حداکثر 5 سال خواهد بود.
** سند آسیب شناسی کلانشهرها در بخش اجتماعی فرهنگی و لایحه ساماندهی بافت ها و بناهای تاریخی فرهنگی در محدوده و حریم شهرها به تصویب رسید
ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
روال جدید دریافت عوارض خروج از کشور/ هر نفر 220 هزار تومان

روال جدید دریافت عوارض خروج از کشور/ هر نفر 220 هزار تومان در لایحه بودجه سال آینده عوارض خروج از کشور برای هر نفر220 هزار تومان تعیین شده که نسبت به 75 هزار تومان سال قبل تا 145 هزار تومان رشد دارد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، طبق لایحه بودجه سال 1396، درآمد حاصل از عوارض خروج مسافر از مرزهای کشور برای سال آینده حدود 1176 میلیارد تومان پیش بینی شده است که در دو بخش تامین می شود. عوارض خروج برای هر نفر 220 هزار تومان و عوارض خروج زائرین حج تمتع و عتبات عالیات 110 هزار تومان تعیین شده است.
اما روند دریافت عوارض خروج متفاوت خواهد بود به گونه ای که برای سفر اول برای هر نفر 220 هزار تومان دریافت می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
بانک ها نسبت به شکل گیری مجدد غیرمجازها حساس و مسئول باشند

بانک ها نسبت به شکل گیری مجدد غیرمجازها حساس و مسئول باشند رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در موضوعاتی که منافع کل نظام بانکی مطرح است باید تمام بانکها و موسسات اعتباری همسو و همراه باشند گفت : حال که منافع ناشی از ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی نصیب خود شبکه بانکی شده است بنابراین انتظار می رود تمام بانک ها با حساسیت مضاعف و احساس مسئولیت بیشتر نسبت به شکل گیری مجدد موسسات غیرمجاز، هوشیار باشند و در رسیدن به هدف و ماندگاری در نقطه مطلوب که ریشه کنی کامل غیرمجازهاست، بانک مرکزی را یاری کنند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، سیف در جلسه با مدیران عامل بانک های دولتی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
طرح سرباز وطن بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به سربازان نظام وظیفه در دوران خدمت و پس از آن

طرح سرباز وطن بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به سربازان نظام وظیفه در دوران خدمت و پس از آن به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، رئیس اداره کل امور موظفین تأمین بخشی از نیازهای تسهیلاتی مشمولین نظام وظیفه، پس از پایان خدمت وظیفه را از مزایای طرح سرباز وطن برشمرد.
میرزایی کوتنایی درخصوص طرح تشویقی سرباز وطن گفت: در حال حاضر افراد مشمول خدمت در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای تکمیل و دریافت دفترچه اعزام به خدمت الزاماً می بایست در بانک سپه یک حساب افتتاح نمایند و به سازمان نظام وظیفه اعلام تا در دفترچه اعزام برای واریز و پرداخت حقوق در حین خدمت وظیفه درج گردد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
دستمزد کارگران چقدر باشد، بهتر است؟

دستمزد کارگران چقدر باشد، بهتر است؟ عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار از نمایندگان تشکل های کارگری خواست تا زمانی که وزیر کار موضع خود را در قبال سه مطالبه مهم حق مسکن مسکوت مانده کارگران، پس نگرفتن اصلاحیه قانون کار و ادغام بیمه درمان تامین اجتماعی روشن نکرده، در جلسات دستمزد شرکت نکنند.
داوود امیری اظهار کرد: وزیر کار به ما قول داد که حق مسکن کارگران را افزایش می دهد اما دو سال است که حق مسکن 20 هزار تومانی به تصویب شورای عالی کار می رسد و هیات دولت حتی نیم نگاهی به آن نینداخته است.
وی ادامه داد: ما از وزیر کار می خواهیم که تکلیف اصلاحیه قانون کار به جا مانده از دولت قبل را مشخص و اعلام کند که چرا لایحه ای که در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 394 روز و 5 ساعت پیش
اعطای وام به شرط سپرده: به بهانه کارت اعتباری، وام نمی دهند

اعطای وام به شرط سپرده: به بهانه کارت اعتباری، وام نمی دهند از ابتدای مهرماه امسال قرار بر این بود که اعطای کارت اعتباری به عنوان یکی از سیاست های کلیدی دولت در تامین مالی متقاضیان وام های خرد، در دستور کار جدی بانک ها قرار گیرد. بانک مرکزی هم البته همه چیز را تمام و کمال اجرا کرده و هر زیرساخت و بخشنامه ای که لازم بود را صادر کرد تا بلکه بانک ها دیگر بهانه ای برای عدم اجرای این سیاست دولت نداشته باشند، اما آنها همچنان ساز خود را می زنند و تنها بخشنامه ها را بایگانی می کنند.
اکنون اگرچه 51 روز از کلیدخوردن طرح ارایه کارت اعتباری به مردم می گذرد، اما کمتر کسی پیدا می شود که وقتی به شعبه بانک ها برای دریافت این کارت مراجعه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 395 روز و 10 ساعت پیش
امکان دریافت پول عراق با کارت های شتابی ایران در کربلا

امکان دریافت پول عراق با کارت های شتابی ایران در کربلا زائران حسینی همزمان با ایام اربعین این امکان را خواهند داشت تا از طریق دستگاه های خودپرداز بانک شهر، با هرنوع کارت شتابی بانکی های ایران و کارت های اعتباری متصل به شبکه شتاب، دینار عراق را در کربلا دریافت کنند.
همزمان با فرارسیدن ایام راهپیمایی اربعین حسینی، این بانک، خدمات شبانه روزی خود را داخل و خارج از مرزهای ایران و عراق در اختیار زائران قرار می دهد.
همه پیشخوان های شهرنت بانک شهر در طول مسیر و در مرز مهران به صورت شبانه روزی فعال خواهد بود و دو دستگاه پیشخوان سیار نیز در منطقه به ارائه خدمات خواهد پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 395 روز و 11 ساعت پیش
روی تیوپ سرمایه گذاری کنید

روی تیوپ سرمایه گذاری کنید منوچهر نوروزبیگی، واردکننده ماشین آلات صنایع دارویی و غذایی در این رابطه می گوید: اگر از فضا و برخی تجهیزات اداری این سرمایه گذاری بگذریم به طور کلی شناخت دقیق خط تولید یکی از رموز موفقیت علاقه مندان است. بنابراین در بحث تولید خمیردندان هم لازم است با توجه به برنامه تولیدی و محصولات جانبی اطلاعات کلی از خطوط مختلف تولیدی داشته باشیم.
خمیردندان بهانه است
نوروزبیگی درباره ماشین آلات تولید خمیردندان افزود: با توجه به اینکه خطوط تولید خمیردندان توانایی تولید انواع اقسام کرم را (رنگ مو، خمیردندان، کرم های بهداشتی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 406 روز و 8 ساعت پیش
راه اندازی سرویس انتقال وجه در تلفن بانک سینا

راه اندازی سرویس انتقال وجه در تلفن بانک سینا در راستای بهینه سازی سامانه تلفنبانک سینا و تسهیل در انجام امور بانکی، خدمات جدیدی به این سامانه افزوده شد.
به منظور افزایش امنیت انتقال وجه در سامانه های نوین بانکی و جلب رضایت مشتریان، سرویس رمز انتقال وجه در سامانه تلفنبانک سینا راه اندازی شد. با استفاده از این خدمت، مشتریان می توانند پس از فعالسازی، جهت انتقال وجه اعم از عادی و مستمر در سامانه تلفنبانک، از رمز مخصوص انتقال وجه استفاده کنند.
همچنین به منظور توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، سرویس های کلیدهای میانبر و امکان دریافت شارژ با مبالغ بالا برای اپراتورهای همراه اول ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 411 روز و 11 ساعت پیش
بانک ملت یک و نیم میلیون تومان وام عتبات می دهد+شرایط دریافت وام

بانک ملت یک و نیم میلیون تومان وام عتبات می دهد+شرایط دریافت وام پیشتر بانک ملی خبر از ارائه وام یک و نیم میلیون تومانی عتبات داده بود. در حال حاضر افرادی که در سال های 1387 و 1390 در شعب بانک ملت برای سفر عمره مفرده ودیعه گذاری کرده و هنوز ودیعه آنان در بانک باقی مانده است می توانند با مراجعه به سامانه جامع ثبت نام عتبات سازمان حج و زیارت به نشانی www.atabat.org.ir و یا مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی تحت نظر سازمان حج و زیارت در سراسر کشور، پس از طی مراحل لازم از بانک ملت تا یک و نیم میلیون تومان وام سفر به عتبات بگیرند.
شرایط و مراحل گرفتن این وام به این ترتیب اعلام شده است: ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 411 روز و 11 ساعت پیش
چگونه با کارمندان ناسازگار کنار بیاییم

چگونه با کارمندان ناسازگار کنار بیاییم صاحب یک کسب و کار بودن گاهی این احساس را به وجود میآورد که معلم مدرسه ای هستید و متاسفانه گاهی اوقات کارمندان تان به دانش آموزان همان مدرسه بسیار شباهت پیدا می کنند. آنها زمانی که یک کیک وارد دفتر کار می شود، ذوق زده می شوند، بهره وری شان در نزدیکی تعطیلات عملا وجود نخواهد داشت و زمانی که با یکدیگر بحث می کنند و سر ناسازگاری می گذارند، ممکن است این حس در شما به وجود بیاید که باید آنها را در اتاق هایی جداگانه قرار دهید.
برای اینکه کارمندان به بالاترین سطح بهره وری شان برسند لازم است با یکدیگر روابط دوستانه ای داشته باشند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 412 روز و 5 ساعت پیش
چطور قرضم را از دوستم پس بگیرم؟

چطور قرضم را از دوستم پس بگیرم؟ شاید خودمان تجربه اش نکرده باشیم، اما بارها از اطرافیان دیده ایم که پول قرض دادن به دوست و رفیق عاقبت خوبی نداشته است.
اگر خودتان به دوستی پول قرض داده اید که فراموش کرده پولتان را پس بدهد، بهتر است این مقاله را بخوانید.
برای پول های کلان، به صورت مستقیم و شفاف پولتان را درخواست کنید
اگر دوستی از شما مبلغ بالایی را قرض گرفته است(این مبلغ بسته به افراد مختلف می تواند دو رقمی، سه یا حتی بیشتر باشد)، تعارف را کنار بگذارید. شما کاملا حق مطالبه پولتان را دارید. اگر خوب به قضیه نگاه کنید دوستی تان به همین برگرداندنِ پول بستگی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 420 روز و 0 ساعت پیش
لینکدین چطور به وجود آمد؟

لینکدین چطور به وجود آمد؟ اینترنت در زمان نوجوانی من در دسترس مردم قرار گرفت. هرچند dial up بود و باید کارت شارژ می خریدیم اما باز به همان راضی بودیم. البته ناگفته نماند که حداقل خودِ من اصلا نمی دانستم که بقیه مردم دنیا چطور به اینترنت وصل می شوند. در دنیای کوچکِ تصوراتِ من، همه مردم با مودم و سیم تلفن به اینترنت وصل می شدند.
من با همان دنیای محدود، خیال پردازی های زیادی می کردم. مثلا هر روز که به مدرسه می رفتم درباره کارگرهایی که دور میدانِ نزدیک به مدرسه می نشستند، فکر می کردم. آنها هر روز صبح، خیلی زودتر از من، به میدان می رسیدند؛ روی بلوک های سردِ سیمانی اطراف میدان ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 421 روز و 0 ساعت پیش
چطور در محل کار عذرخواهی کنیم؟

چطور در محل کار عذرخواهی کنیم؟ تا همین چند سال پیش، عذرخواهی کردن یکی از سخت ترین کارهای دنیا بود. البته برای ما ایرانی ها، بهتر است کلمه ایی ماورای کلمه سخت ترین به کار ببریم. چون در فرهنگ ما عذرخواهی کردن، یعنی پذیرفتن اشتباه. از آنجایی که اکثریت ما هم در همه امورات کارشناس هستیم، برای ما بسیار سخت است که اشتباه مان را بپذیریم.
چه خوشمان بیاید و چه نه، با هیچ بهانه ایی نمی توانیم در محل کار، بابت اشتباه مان عذرخواهی نکنیم. نمی تواینم نسبت به احساسات همکارمان بی اعتنا باشیم. در هر اداره یا سازمانی که مشغول به کار هستیم، مجبوریم نسبت به همکاران انعطاف نشان بدهیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 422 روز و 1 ساعت پیش
جنگی که به نام جنگ مشروب معروف شد

جنگی که به نام جنگ مشروب معروف شد در کتاب های تاریخِ دورانِ مدرسه ما، جنگ ها عموما بر سر مذهب و کشورگشایی بود. اما با توسعه فرهنگی و بهبود روابط بین کشورها، اختلافاتِ جنگ افروز در سال های اخیر تنوع بیشتری پیدا کرده است. یکی از جالب ترین این اختلافات بین دو کشور کانادا و دانمارک است که در این نوشته درباره آن می خوانیم.
از 200 سال پیش تا به الان بین دو کشور دانمارک و کانادا بر سرِ جزیره ایی کوچک اختلاف افتاده است. این جزیره سنگی که هانس نام گذاری شده، غیرقابل مسکونی است. جزیره هانس 3/1 کیلومتر وسعت دارد و بر اثر گرم شدن زمین و آب شدن یخ های قطبی در منطقه گرینلند به وجود آمده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: خارجی انتشار : 443 روز و 0 ساعت پیش
معارفه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران

معارفه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران مرتضی اکبری طی حکمی از سوی هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران سکان هدایت این بانک را به دست گرفت.
مرتضی اکبری که از سوی بانک صادرات ایران به عنوان نماینده هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی شده بود با اعطای حکمی از سوی رییس هیات مدیره به سمت مدیرعامل این بانک منصوب شد.
صبح امروز طی مراسمی با حضور حسین قضاوی معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی، صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات، بنایی مدیرعامل بانک مشترک ایران و ونزوئلا، پدرام رئیس هیات مدیره، صمدی و غفاری اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 449 روز و 1 ساعت پیش
نوشتن یادگاری روی دیوار با اخراج از دانشگاه تمام شد

نوشتن یادگاری روی دیوار با اخراج از دانشگاه تمام شد شاید شما هم تا به حال در سفرهای تان متوجه یادگاری های جور واجور روی در و دیوار مکان های تاریخی دیده باشید. شاید هم پیش آمده باشد که کسی جلوی چشم تان روی مکانی تاریخی نقاشی بکشد یا خطی بنویسد. احتمالا پیش خودتان فکر کرده اید که چرا مسولان گردشگری فکری به حال این مسئله نمی کنند. معضل یادگاری نوشتن بیشتر از هر چیز به فرهنگ شخصی فرد برمی گردد. گاهی افرادی برای فرار از عقده های درونی به تخریب اموال عمومی دست می زنند. شاید بشود گفت یادگاری نوشتن، نوعی انتقام گرفتن از همه جامعه است. امروز خیلی اتفاقی خبری از نحوه برخورد با یادگاری نویس ها را خواندم که برایم بسیار جالب و البته تعجب آور بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 450 روز و 1 ساعت پیش
صفر تا صد ثبت شرکت

صفر تا صد ثبت شرکت هنوز هم خیلی ها برای انجام این کار سراغ مؤسسه های ثبت شرکت می روند و کلی هزینه پرداخت می کنند، غافل از اینکه با الکترونیکی شدن روند ثبت شرکت دیگر کمتر نیازی به مؤسسه های ثبت شرکت وجود دارد. با مطالعه راهنمای زیر می توانید خودتان برای ثبت شرکت اقدام کنید. این راهنما به چگونگی ثبت یک شرکت غیرتجاری با مسئولیت محدود می پردازد.
اقدام اول: شریک خوب پیدا کنید
حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود، 2 نفر و در شرکت های سهامی خاص 3 نفر است. در گام اول باید شریک مناسبی برای خود پیدا کنید. مسئولیت هر سرمایه گذار در شرکتی با مسئولیت محدود، به اندازه میزان سرمایه اوست ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 458 روز و 3 ساعت پیش
چگونه متناسب با فرهنگ شرکت خود، بهترین کارمندان را استخدام کنیم؟

چگونه متناسب با فرهنگ شرکت خود، بهترین کارمندان را استخدام کنیم؟ رهبران و مدیران باهوش در خصوص چهار حوزه زیر سوالاتی را از متقاضیان شغلی می پرسند :
تجارب کاری، مهارت های کلیدی، تحصیلات و تناسب فرهنگی.
این موضوعات بدون شک موضوعات مهمی هستند که وقتی می خواهید از بین متقاضیان استخدام، کسی را انتخاب کنید در خصوص آنها از متقاضیان سوال می پرسید. نکته قابل توجه این است که عامل تناسب فرهنگی به اندازه ی سه عامل دیگر واضح و قابل درک نیست و نمی توان آن را در رزومه به صورت کمی و قابل اندازه گیری بیان نمود.
تناسب فرهنگی، فراتر از این است که آیا کسی وقت خود را با اعضای تیم های کاری فعلی شرکت بدون چالش می گذارند یا نه ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 460 روز و 7 ساعت پیش
چگونه با اردک ها پولدار شویم؟

چگونه با اردک ها پولدار شویم؟ تصور ما از اردک ها موجودات تزیینی بانمکی است که مرتب پشت سر هم رژه می روند و فقط در روستاهای شمالی کشور یافت می شوند؛ اما کسانی هستند که با نگاه تجاری به همین موجودات خوش رنگ ولعاب توانسته اند کسب درآمد کنند. اگر شما هم به پرورش ماکیان علاقه مند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم این بار اردک را انتخاب کنید.
محسن مهابادی 22 سال است که در حرفه پرورش اردک مشغول به کار است. این شغل حرفه پدری آقای مهابادی است و حالا او ادامه دهنده کار پدر است و الان در ورامین کارگاه تولیدی هم دارد. تقریبا 25 سالی می شود که به غیراز خطه شمال در دیگر نقاط کشور هم پرورش اردک راه افتاده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 468 روز و 7 ساعت پیش
پرداخت وام به کارکنان بانک ها از منابع قرض الحسنه ممنوع شد

پرداخت وام به کارکنان بانک ها از منابع قرض الحسنه ممنوع شد به دنبال انتقادات مطرح شده نسبت به پرداخت حجم بالایی از منابع قرض الحسنه بانک ها به کارکنان آنها که موجب کاهش منابع اختصاص یافته از این محل به بخش های تعیین شده برای آن شده بود، فرشاد حیدری امروز - سه شنبه - در حاشیه بیست وهفتمین همایش بانکداری اسلامی در پاسخ به ایسنا درباره تصمیم بانک مرکزی برای کنترل تسهیلات دهی به کارکنان بانک ها اعلام کرد: از سنوات گذشته و از دهه 60 تا به امروز بانک ها از محل منابع قرض الحسنه به کارکنان خود منابعی را اختصاص داده و تسهیلات پرداخت می کردند اما براساس مقررات جدید این موضوع ممنوع شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 469 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 1شهریور 95

استخدام های روز- 1شهریور 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 476 روز و 10 ساعت پیش
اخذ کارت هدیه آنی از بانک پاسارگاد

اخذ کارت هدیه آنی از بانک پاسارگاد مشتریان گرامی بانک پاسارگاد می توانند کارت هدیه آنی با طرح و جمله دلخواه خود را از طریق کیوسک های بانکی مستقر در شعبه های بانک پاسارگاد دریافت کنند.
این بانک جهت رفاه حال مشتریان خود با استقرار کیوسک های بانکی در 57 شعبه منتخب خدماتی مانند صدور کارت هدیه با طرح و متن دلخواه، پرداخت قبض از طریق بارکدخوان و به صورت درج شناسه ها، خرید شارژ تلفن همراه، دریافت صورتحساب کارت های بانک پاسارگاد، مانده گیری از کارت های شتابی، انتقال وجه کارت به کارت شتابی، شارژ من کارت (در کیوسک های شهر مشهد)، اطلاع رسانی در خصوص مواردی مانند نرخ روزانه ارز، آدرس و تلفن واحدهای بانک، نظرسنجی و بازخورد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 478 روز و 2 ساعت پیش
ارائه محصولات و خدمات بانکی مبتنی بر رایانش ابری شش مزیت و پنج چالش

ارائه محصولات و خدمات بانکی مبتنی بر رایانش ابری شش مزیت و پنج چالش رایانش ابری چیست؟
رایانش ابری حاصل پیوند دو کلمه رایانش و ابراست. رایانش به معنای "محاسبات" و ابر در اینجا استعاره ازشبکه هایی وسیع مانند اینترنت می باشد که کاربر معمولی از پشت صحنه و آنچه در پی آن اتفاق می افتد اطلاع دقیقی ندارد.
رایانش ابری به استفاده از منابع محاسباتی (سخت افزار و نرم افزار) از طریق یک شبکه اطلاق می شود. به عبارت دیگر در این روش، کاربر از نصب نرم افزارهای کاربردی بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر شخصی خود بی نیاز می گردد، اما در عین حال او قادر خواهد بود تا از طریق هر کامپیوتر و یا تلفن همراه متصل به شبکه (اینترنت)در هر زمان و مکان جغرافیایی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 482 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 مرداد 95

استخدام های روز- 24 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 484 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 مرداد 95

استخدام های روز- 18 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 490 روز و 10 ساعت پیش
دولت تعیین نرخ بر اساس عرضه و تقاضا را پذیرفت

دولت تعیین نرخ بر اساس عرضه و تقاضا را پذیرفت به گفته رئیس کل بانک مرکزی بانک ها می توانند مستقیما در بازار آزاد به خرید و فروش ارز دست بزنند؛ به این ترتیب به نظر می رسد بانک مرکزی خود را برای برداشتن گام نهایی در مسیر یکسان سازی نرخ ارز آماده می کند.
ولی اله سیف روز گذشته در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی از ابلاغ دستورالعمل و ضوابط اجرایی خرید و فروش ارز توسط بانک ها بر اساس ارز آزاد در هفته جاری خبر داد. به گفته وی این اقدام، گامی در جهت تحقق پیش نیازهای یکسان سازی نرخ ارز محسوب می شود .
رئیس کل بانک مرکزی در توضیح دستورالعملی که بزودی به بانک ها ابلاغ می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 499 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 مرداد 95

استخدام های روز- 5 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 503 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 مرداد 95

استخدام های روز- 4 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 504 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 3 مرداد 95

استخدام های روز- 3 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 505 روز و 10 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 3 مرداد

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 3 مرداد تاریخ و ساعت
روز و ساعت تایخ
امروز : یکشنبه 1395-5-3
ساعت : 5:50
جدول نرخ ارز
ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال
USD دلار آمریکا 35,170 -20 (-0.06%)
EUR یورو 38,850 70 (0.18%)
GBP پوند انگلیس 46,345 -26 (-0.06%)
AED درهم امارات متحده عربی 9,567 -5 (-0.05%)
CAD دلار کانادا 27,049 -15 (-0.06%)
CNY یوان چین 5,372 -3 (-0.06%)
TRY لیره ترکیه 11,568 -7 (-0.06%)
JPY100 یکصد ین ژاپن 334.840 0 (0%)
INR روپیه هند 518.520 0 (0%)
AUD دلار استرالیا 26,525 -15 (-0.06%)
SEK کرون سوئد 4,112 -3 (-0.07%) ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 506 روز و 2 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 21 تیر 95

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 21 تیر 95 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1395-4-21 ساعت : 11:37 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 35,070 -10 (-0.03%) EUR یورو 39,050 120 (0.31%) GBP پوند انگلیس 45,617 -52 (-0.11%) AED درهم امارات متحده عربی 9,570 27 (0.28%) CAD دلار کانادا 27,300 134 (0.49%) CNY یوان چین 5,354 -4 (-0.07%) TRY لیره ترکیه 12,208 -11 (-0.09%) JPY100 یکصد ین ژاپن 348.010 -5 (-1.44%) INR روپیه هند 517 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 519 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز-19تیر 95

استخدام های روز-19تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام مدرس، پیمانکار و کارشناس فروش در بروجرد *استخدام شرکت ایرانیان سیر قرن *اعطاء نمایندگی رسمی بیمه زندگی شرکت بیمه پاسارگاد *دعوت به همکاری بیمه سامان از چند استان کشور *دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی شازند سال 95 *استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان سال 95 *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *فراخوان استخدام محدود شهرداری اصفهان سال 95 *استخدام شرکت نماد مشاوران ارتباط دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 520 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز-15تیر 95

استخدام های روز-15تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 95 *استخدام کارشناس شبکه در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام لیسانس گرافیک یا نقاشی (هنرهای تجسمی) *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد *استخدام کارشناس تولید محتوا در شرکت آرمیتیس *استخدام شرکت پایشگر تدبیر افزار *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *دعوت به همکاری موسسه خیریه محک *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر *استخدام طراح وب و کارشناس مطالعات اجتماعی- اقتصادی در ارومیه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 524 روز و 9 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 14 تیر

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 14 تیر تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1395-4-14 ساعت : 15:24 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,940 10 (0.03%) EUR یورو 39,400 100 (0.25%) GBP پوند انگلیس 46,662 76 (0.16%) AED درهم امارات متحده عربی 9,504 2 (0.02%) CAD دلار کانادا 27,413 74 (0.27%) CNY یوان چین 5,353 -8 (-0.15%) TRY لیره ترکیه 12,175 26 (0.21%) JPY100 یکصد ین ژاپن 344.210 0 (0%) INR روپیه هند 514.230 0 (0%) AUD دلار استرالیا 26,585 113 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 526 روز و 2 ساعت پیش
بیزنس اینسایدر: شغلی جدید و جالب در انتظار اوباما

بیزنس اینسایدر: شغلی جدید و جالب در انتظار اوباما به نقل از بیزنس اینسایدر، در خصوص اینکه اوباما پس از پایان دوره ریاست جمهوری چگونه خود را مشغول خواهد کرد، بحث های بسیاری وجود دارد. - او احتمالا وقت خود را صرف فعالیت های بشردوستانه و نوشتن خاطرات دوران ریاست جمهوری می کند. شاید هم فروشگاه کوچکی در هاوایی برای فروش تی شرت راه اندازی کند! - رام امانوئل، شهردار شیکاگو که از دوستان نزدیک اوباماست، اظهار کرده است او و اوباما روزی در نظر داشتند در هاوایی فروشگاهی راه اندازی کنند و تنها تی شرت های سفید با سایز مدیوم بفروشند. آن ها امیدوار بودند روزی فرا برسد که دیگر مجبور به گرفتن تصمیم های مهم و شرکت در جلسات طاقت فرسا نباشند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 526 روز و 2 ساعت پیش
دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست ؟

دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست ؟ بانکی دات آی آر : - در جلسه ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داد، با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد. - به گفته روابط عمومی وزارت اقتصاد در جلسه ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داده است با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد. هادی اخلاقی متولد سال 1345 می باشد که پیش از این دارای سمتهایی همچون عضو هیات مدیره بانک سپه، عضو هیات مدیره ای بانک رفاه ، ری است هیات مدیره بانک بین المللی کیش ،عضو هیات مدیره موسسه بین المللی تحقیقات و مطالعات بانکداری اسلامی صدر و همچنین معاون مدیرعامل در امور طرح و ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 528 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز-9 تیر 95

استخدام های روز-9 تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام کارشناس اداری، فنی و بازاریاب در یاسوج *دعوت به همکاری شرکت نماد مشاوران ارتباط دنیا *استخدام شرکت مهندسی ایرانیان فراصنعت پاسارگاد *استخدام شرکت رسپیناتک *استخدام شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید *دعوت به همکاری مرکز کاهش وزن سیبیتا *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد *استخدام دندانپزشکی رسا سلامت ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 530 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز-6 تیر 95

استخدام های روز-6 تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت فن آوران اطلاعات و ارتباطات روزآمد *استخدام شرکت تجارت کالای آوا *استخدام گروه صنعتی مکرر *استخدام گروه نرم افزاری دوگان در مشهد *استخدام منشی در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 533 روز و 9 ساعت پیش
کارمندان دولت نمی توانند همزمان در دانشگاه تحصیل کنند

کارمندان دولت نمی توانند همزمان در دانشگاه تحصیل کنند نگاهی به سوابق قانونی صدور این بخشنامه نشان می دهد مهروموم ها پیش، این قانون به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است. - در ماده واحده قانون ممنوعیت ادامه تحصیل کارگزاران کشور در ساعات اداری آمده است: از تاریخ تصویب این قانون اشتغال و ادامه به تحصیل کارگزاران شاغل در جمهوری اسلامی ایران اعم از قوه مجریه، قوه مقننه و قوه قضاییه و نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تابعه دولت و کلیه مؤسساتی که به نحوی از بودجه عمومی کشور استفاده می نمایند در ساعات اداری روزهای کاری هفته در داخل و خارج کشور ممنوع است و متخلفین به انفصال موقت از خدمت از یک سال تا سه سال محکوم می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 535 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز-26 خرداد95

استخدام های روز-26 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی *استخدام شرکت صنایع غذایی دینا *استخدام شرکت سامان سازان *استخدام شرکت همکاران سامانه راهبر صنایع *استخدام شرکت داده پردازان دوران *استخدام شرکت زلال ایران *دعوت به همکاری شرکت هواپیمایی اترک *استخدام کارشناس فنی برق در شرکت مهندسی-بازرگانی تکتا فن آوران راسا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 544 روز و 9 ساعت پیش
بانک ها مشتریان اول مراکز تجاری لوکس

بانک ها مشتریان اول مراکز تجاری لوکس باوجوداینکه برخی بانک ها در انباره اقداماتی را انجام داده اند، اما همچنان برخی بانک ها دارای شعب بسیار زیادی در برخی مناطق کشور هستند؛ البته از آن طرف نیز به دلیل توزیع نامتناسب شعب در کشور، برخی مناطق با کمبود شعبه های بانکی و برخی بخش ها نیز با انبوه شعبه مواجه است. - این وضعیت بیشتر به نگاه تجاری بانک ها برمی گردد، چون شبکه بانکی کشور در مناطقی که مستعد کسب درآمد و فعالیت های تجاری باشد حضور داشته و در مناطقی از کشور که شاید امکان کمتری برای کسب سود و فعالیت اقتصادی باشد، حضور کمرنگ تری دارند. - به نظر می رسد با تقویت دیدگاه تجاری سازی بانک ها در طول سال های گذشته و به ویژه پس ازاینکه بانک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 546 روز و 2 ساعت پیش
چرا رنگِ ارغوانی نمادِ ثروت است؟

چرا رنگِ ارغوانی نمادِ ثروت است؟ تاج ملکه انگلیس، در این تاج الماس کوه نور قرار دارد
ملکه الیزابت بارها با لباس ارغوانی دیده شده است
مراسم تاجگذاری چارلز هفتم، پادشاه فرانسه(ردای او ارغوانی است)
بانکی: سمیرا همتی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 546 روز و 23 ساعت پیش
وام قرض الحسنه 2 میلیونی برای بازنشستگان

وام قرض الحسنه 2 میلیونی برای بازنشستگان بنا بر اعلام بانک رفاه، اعتبارات در نظر گرفته شده فراتر از مفاد سیاست های اعتباری سال جاری و از محل منابع بانک تأمین شده است و مدت بازپرداخت آن 36 ماه با کارمزد 4 درصد است.
متقاضیان دریافت این تسهیلات باید از طریق مراجعه به کانون بازنشستگان و اخذ معرفی نامه نسبت به ارائه درخواست خود به بانک اقدام کنند.
منبع: اقتصادایران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 547 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز-19 خرداد95

استخدام های روز-19 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت گلاذین *استخدام شرکت فن آوران تصویر *دعوت به همکاری آسایشگاه خیریه کهریزک *استخدام شرکت توسعه صنعتی سولفورکوب پارس *استخدام شرکت کاروان گردشگری آپادانا (نیلوفر آبی) *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در چند شهر *دعوت به همکاری شرکت تامین صنعت *استخدام شرکت تامین صنعت *استخدام رشته های فیزیولوژی، بیولوژی، میکروبیولوژی در ارومیه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 551 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز-17 خرداد95

استخدام های روز-17 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری بیمه سامان *استخدام شرکت عصر تلکام *استخدام برنامه نویس .net در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت هواپیمایی ماهان *استخدام تکنسین فنی مسلط به نقشه خوانی و نقشه کشی صنعتی در زنجان *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نیکسان *دعوت به همکاری شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام شرکت دانیار *استخدام مهندس مکانیک و فوق دیپلم تاسیسات در قزوین *استخدام یک شرکت تولیدی صنایع غذایی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 553 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز-16 خرداد95

استخدام های روز-16 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*اعطاء نمایندگی رسمی شرکت بیمه پاسارگاد *استخدام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در چند استان *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام گسترده سازمان بازرسی کل کشور سال 95 *استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 95 *استخدام گسترده شرکت کارگزاری بانک کشاورزی *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر *استخدام گسترده شرکت ایران ارقام (سهامی عام) *استخدام کادر درجه داری در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 95 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 554 روز و 9 ساعت پیش
نظام مالی کشور متناسب با اشتغال نیست

نظام مالی کشور متناسب با اشتغال نیست وزیر کار با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد سپرده های مردم نزد بانک ها به طور متوسط کمتر از 100 میلیون تومان است و 80 درصد نیز کمتر از 50 میلیون تومان اظهار داشت: در بخش تسهیلات 50 درصد مردم هیچ گونه تسهیلاتی نگرفته اند و 90 درصد تسهیلات بانک ها به 10 درصد مردم اختصاص یافته است. - وی با بیان اینکه ساختار اشتغال کشور به سمت خُرد و متوسط رفته و کمترین سهم اشتغال مربوط به بنگاه های سرمایه بر بزرگ است گفت: در زمینه حذف یارانه ها، بیمه و مسائلی ازاین دست باید بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم که مطلوبیت و اثربخشی داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 560 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز-10 خرداد95

استخدام های روز-10 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت «های وب- HiWeb» *استخدام شرکت توسن *دعوت به همکاری شرکت پارس آنلاین *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان *استخدام شرکت چارگون ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 560 روز و 10 ساعت پیش
یک ماه کار معادل چه میزان سپرده است؟

یک ماه کار معادل چه میزان سپرده است؟ نرخ سود بانکی در ایران در شرایطی بالا عنوان می شود که دستمزد به گواه سخنان مسئولان ، کارفرمایان و حقوق بگیران در ایران اندک است. تبدیل ارزش دستمزد به نرخ سود سپرده های بانکی این نسبت نابرابر در اقتصاد ایران را بیش ازپیش آشکار می کند. درحالی که نیروی انسانی در دنیای امروز مهم ترین و کاربردی ترین سرمایه هر واحد اقتصادی و تولیدی تلقی می شود، نرخی برای حداقل دستمزد تعیین شده است که با سپرده ای تنها کمی بیش از 54 میلیون تومان برابری می کند . - این محاسبه با احتساب سود بلندمدت 18 درصدی سپرده های بانکی، صورت گرفته است. حداقل دستمزد کارگران در سال 1395 برابر با 812 هزار تومان تعیین شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 562 روز و 3 ساعت پیش
امکان پرداخت جریمه ریالی سربازی با وام بانکی

امکان پرداخت جریمه ریالی سربازی با وام بانکی وی با بیان اینکه از حدود یک هفته پیش ثبت نام این افراد آغاز شده است، گفت: یکی از تسهیلاتی که در سال جدید برای این دسته از افراد پیش بینی شده امکان پرداخت جریمه ریالی به صورت اقساطی است و این افراد پس از ثبت نام در صورتی که واجد شرایط بهره مندی از معافیت با جریمه ریالی تشخیص داده شوند به آنان اطلاع داده شده و می توانند به دو شکل جریمه خود را پرداخت کنند که یکی به صورت نقدی است و در سال گذشته نیز اجرا شد و دیگری به صورت اقساطی. - کریمی در توضیح بیشتر درباره نحوه پرداخت اقساطی جریمه ریالی سربازی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 563 روز و 5 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه1 خرداد

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه1 خرداد تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : شنبه 1395-3-1 ساعت : 3:47 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,460 30 (0.09%) EUR یورو 38,920 20 (0.05%) GBP پوند انگلیس 50,248 -459 (-0.91%) AED درهم امارات متحده عربی 9,374 7 (0.07%) CAD دلار کانادا 26,545 -52 (-0.2%) CNY یوان چین 5,374 4 (0.07%) TRY لیره ترکیه 11,677 50 (0.43%) JPY100 یکصد ین ژاپن 316.240 0 (0%) INR روپیه هند 505.980 0 (0%) AUD دلار استرالیا 25,142 42 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 570 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز-29اردیبهشت95

استخدام های روز-29اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت اسکای لاین *استخدام یک شرکت فنی و مهندسی *استخدام گرافیست، طراح و بازاریاب در کرمان *استخدام مهندس مکانیک و کارشناس فروش در بوشهر *استخدام سراسری کارشناسان فروش بیمه سامان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 572 روز و 10 ساعت پیش
هفته ای پُرکار و پُر خبر برای کارگران

هفته ای پُرکار و پُر خبر برای کارگران وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه 11 میلیون کارگر غیر رسمی در سال گذشته خبر داد و گفت که امسال بیمه فراگیر اجتماعی را برای بازنشستگان دنبال خواهیم کرد. - ربیعی تامین امنیت شغلی، حفظ اشتغال موجود و مقابله با اجحاف در حق کارگران را مهم ترین رویکردهای وزارت کار در سال جاری برشمرد. - وزیر کار همچنین از افزایش بودجه بیمه زنان سرپرست خانوار به 30 میلیارد تومان خبر داد و گفت: تلاش می کند که در سال آینده این رقم دو برابر شود. - وی از تدوین سند سیاستی ارتقای جایگاه زن در ایران خبر داد و گفت: این سند به کمیسیون اجتماعی دولت ارجاع شده و تا یک ماه آینده مراحل نهایی خود را برای طرح در دولت دنبال خواهد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 593 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 8اردیبهشت95

استخدام های روز- 8اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت پارسا پلاستیک پاپکو *استخدام شرکت پارسا ابزار تندیس *استخدام شرکت اورند پلاستیک *استخدام شرکت فن آوران پارسیان *استخدام شرکت فن آوری نوین نیرو *دعوت به همکاری شرکت سامان دژ پارس *استخدام شرکت سیالین صنعت آریا *استخدام شرکت گلرنگ پخش *استخدام پزشک، پرستار و روانشناس در مشهد *استخدام شرکت سامان دژ پارس *استخدام داز رایانه متین در شهر تبریز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 593 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 6اردیبهشت95

استخدام های روز- 6اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری شرکت راه آهن ج. ا. ا سال 95 *استخدام شرکت پویا تجارت کاریز *استخدام شرکت کشت و صنعت نوشینه (گلشن) *استخدام گروه صنعتی درسا *استخدام کارخانجات صنایع بهداشتی بوژنه *استخدام شرکت دمنده *استخدام گروه صنعتی توزین الکتریک *استخدام بازاریاب، برنامه نویس و گرافیست در کرمانشاه *استخدام شرکت رایانه خدمات امید *استخدام شرکت تولیدی پرچ ساز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 595 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 1اردیبهشت95

استخدام های روز- 1اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت پارس پویش *استخدام گروه شرکت های پرورش داده ها *استخدام شرکت زیست فناوری کوثر *استخدام گروه صنعتی پویا *دعوت به همکاری بیمه سامان در مشهد *دعوت به همکاری شرکت پارس آنلاین *استخدام مسئول دفتر مدیرعامل و تکنسین فنی کارتخوان در مازندران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 600 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 فروردین95

استخدام های روز- 24 فروردین95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری شرکت تامین صنعت *استخدام شرکت رایان فراسو *استخدام شرکت داده پردازی رسپینا *استخدام شرکت انتقال داده های آسیاتک *استخدام فروشگاه اینترنتی چندرنگ *استخدام بانک صادرات ایران سال 95 *استخدام کادر فنی و حقوقی شرکت ابنیه گستر در زاهدان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 608 روز و 10 ساعت پیش
95استخدام های روز- 15 فروردین

95استخدام های روز- 15 فروردین تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام برنامه نویس .net در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *دعوت به همکاری شرکت پارس آنلاین *استخدام گروه تحقیقاتی صنعتی مترا *استخدام گروه نرم افزاری رایمند ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 617 روز و 10 ساعت پیش
بی نظمی در سقف برداشت روزانه خودپرداز بانک ها

بی نظمی در سقف برداشت روزانه خودپرداز بانک ها روزهای پایانی سال گذشته به دلیل ازدحام زیاد مشتریان در جلوی خودپردازها اغلب بانک ها ارائه خدمت را به صورت اختصاصی به مشتریان خود ارائه می کردند و به همین دلیل امکان دریافت وجه تا سقف 500 هزار تومان در بسیاری از خودپردازهای بانک ها فراهم نشد. - بانک مرکزی در روزهای پایانی سال 94 از افزایش سقف برداشت از عابر بانک ها در ایام نوروز خبر داد. - در این خبر به نقل از داوود محمد بیگی مدیر نظام های پرداخت بانک مرکزی آمده بود، با توجه به اینکه مردم تمایل بیشتری به استفاده از کارت اعتباری دارند و کمتر از وجه نقد در پرداخت های جاری خود استفاده می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 625 روز و 4 ساعت پیش
مسابقه تمدید شد!

مسابقه تمدید شد! بانکی: سمیرا همتی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 636 روز و 20 ساعت پیش
استخدام های روز- 22 اسفند 94

استخدام های روز- 22 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت سایان کارت *دعوت به همکاری شرکت صنایع مس شهید باهنر *استخدام شرکت حساب رایان *فراخوان جذب پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی *استخدام شرکت ایران آنکارا *استخدام صندوق نوآوری و شکوفایی *دعوت به همکاری بیمه معلم *دعوت به همکاری شرکت نماد مشاوران ارتباط دنیا *دعوت به همکاری شرکت بیمه رازی *دعوت به همکاری مرکز آموزش های تخصصی بازار کار جهاد دانشگاهی در تهران *دعوت به همکاری بانک اقتصاد نوین ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 639 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 19 اسفند 94

استخدام های روز- 19 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام گروه صنعتی صباح *استخدام شرکت خدمات سیستم های کاربردی کاسپین *استخدام شرکت کان آذین *استخدام شرکت آسان پرداخت پرشین *استخدام شرکت پردازش تصویر کمان *استخدام شرکت صنایع غذایی دینا *استخدام شرکت پخش سایه سمن ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 642 روز و 11 ساعت پیش
حداقل دستمزد سال آینده کارگران 812 هزار تومان شد

حداقل دستمزد سال آینده کارگران 812 هزار تومان شد جلسه شورای عالی کار در حالی شب گذشته با حضور نمایندگان کارکنان، کارفرمایان و دولت تشکیل جلسه داد که دستمزد بیش از 11 میلیون کارگر را ساعت 2.5 بامداد تعیین کرد. - دستمزد سال آینده کارگران 14 درصد برای تمام سطوح افزایش یافت و سایر مولفه های حقوقی افزایش یا کاهشی نسبت به سال قبل نداشت هاست. - بر این اساس بن خواروبار ثابت همان 110هزار تومان سال گذشته و حق سنوات نیز همان رقم سال 94 است. حق مسکن نیز نسبت به سال قبل تغییری نداشته است اما در سال قبل حق مسکن به 40 هزار تومان افزایش یافته بود که کارفرمایان این مصوبه را اجرایی نکردند و تنها 20 هزار تومان بابت حق مسکن به کارگران پرداخت کردند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 643 روز و 6 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 19 اسفند 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 19 اسفند 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-12-19 ساعت : 11:49 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,170 0 (0%) EUR یورو 37,700 -50 (-0.13%) GBP پوند انگلیس 48,740 -87 (-0.18%) AED درهم امارات متحده عربی 9,294 0 (0%) CAD دلار کانادا 25,724 -169 (-0.66%) CNY یوان چین 5,354 -7 (-0.13%) TRY لیره ترکیه 11,839 15 (0.13%) JPY100 یکصد ین ژاپن 307.160 2 (0.65%) INR روپیه هند 502 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 643 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 اسفند 94

استخدام های روز- 12 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت نیلپر *استخدام شرکت چارگون *آگهی فراخوان دوره راهبری قطار برقی *دعوت به همکاری گروه شرکت های پرورش داده ها *استخدام شرکت کشت و صنعت نوشینه (گلشن) *استخدام شرکت آسان پرداخت پرشین *دعوت به همکاری شرکت فناوران اطلاعات خبره *استخدام در شرکت آریا همراه سامانه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 649 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 اسفند 94

استخدام های روز- 10 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت داده پردازی آرین سیستم *استخدام سایت اول مارکت (مارکت اختصاصی همراه اول) *استخدام شرکت سامان پژواک آسه *استخدام مهندس عمران و بازاریاب در سنندج *استخدام کارمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری در شرکت رایانمهر *استخدام شرکت رادکام *استخدام شرکت ابتکار پردازش خاورمیانه *استخدام گروه زورق *استخدام شرکت گلپخش اول ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 651 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 8 اسفند 94

استخدام های روز- 8 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری موسسه کهکشان نور *استخدام شرکت کاروان گردشگری آپادانا (نیلوفر آبی) *استخدام نیرو متخصص وب و نرم افزار و حسابدار در اهواز *استخدام کارشناس مالی و کادر اداری در یزد *دعوت به همکاری شرکت عمران آذرستان *استخدام شرکت فن آوران پارسیان *استخدام شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس *استخدام صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 653 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایات وقت اداری چهار شنبه 5 اسفند 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایات وقت اداری چهار شنبه 5 اسفند 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-12-5 ساعت : 5:37 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,970 120 (0.34%) EUR یورو 38,650 50 (0.13%) GBP پوند انگلیس 48,798 -600 (-1.23%) AED درهم امارات متحده عربی 9,512 32 (0.34%) CAD دلار کانادا 25,519 -132 (-0.52%) CNY یوان چین 5,461 10 (0.18%) TRY لیره ترکیه 12,003 43 (0.36%) JPY100 یکصد ین ژاپن 316.250 2 (0.63%) INR روپیه هند 504.710 2 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 657 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 اسفند 94

استخدام های روز- 4 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*آگهی فراخوان دوره راهبری قطار برقی *استخدام شرکت پرشین سیستم *استخدام شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس *استخدام شرکت لجستیک گلدیران *استخدام شرکت پوشش گستر کاغذین *استخدام شرکت دارویی پخش هجرت *استخدام شرکت بهنوش ایران *استخدام شرکت دارویی پخش فردوس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 657 روز و 10 ساعت پیش
هر آدمی قیمتی دارد!

هر آدمی قیمتی دارد! بانکی دات آی آر : - یکی از مدیرهای فروش به دفتر کار شما می آید و به شما پیشنهادی می دهد، «اگر حقوق سالانه مرا از 18میلیون تومان به 20میلیون تومان برسانید، برای 3سال دیگر هم با شما قرارداد می بندم و همین جا می مانم.» عکس العمل شما چیست؟ - آیا می توانید چنین کاری کنید؟ - اگر نه، پس چه کاری بهتر است انجام شود؟ - متاسفانه زیرکانه ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بپذیرید. - ویل هلمینگر در یکی از مقالاتش درباره «گروه توسعه منابع انسانی» می گوید: هزینه جایگزین کردن یک نماینده فروش جدید که سالانه همان 18میلیون تومان را بگیرد، تقریبا 5800000 تومان می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 658 روز و 3 ساعت پیش
استخدام های روز- 3 اسفند 94

استخدام های روز- 3 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام مهندس تولید و بهره برداری و کارشناس فروش در قم *استخدام کارشناس تحقیق و تحلیل بازار وکارشناس فروش در اردبیل *استخدام شرکت عالیفرد (سن ایچ) *دعوت به همکاری شرکت گروه مهد تاژ *استخدام شرکت ایران هاست *دعوت به همکاری شرکت پادیاب تجهیز *استخدام شرکت پادیاب تجهیز *استخدام گروه کارخانجات ساران *استخدام شرکت چارگون ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 658 روز و 11 ساعت پیش
معرفی زنان کارآفرین: مریم نصیری

معرفی زنان کارآفرین: مریم نصیری از حسابداری و امور مالی کارخانه همسرش شروع کرده و در نهایت وارد هیات مدیره می شود و تا مقام ریاست هیات مدیره هم پیش می رود. سال 88 هم شرکت شخصی اش یعنی افق نوید پرشیا را تأسیس می کند که فعالیتش روی صادرات متمرکز بوده است. سال 89 کارآفرین برتر ملی می شود و سال 2012 هم به عنوان کارآفرین برتر منطقه آسیا و اقیانوسیه معرفی می شود. - از سال 91 وارد حوزه کشاورزی ارگانیک می شود و در این زمینه به تحقیق و برنامه ریزی می پردازد. مازندران سرزمین پدری اش منطقه اولیه این طرح بوده است. تحقیقات خود را به صورت پایلوت در چند شهر پیش می برد و آزمون و خطای آن را بررسی می کند و در نهایت شرکت افق تابان کاسپین تأسیس ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 659 روز و 3 ساعت پیش
استخدام های روز- 2 اسفند 94

استخدام های روز- 2 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت فن آوری هوشمند سپهر *استخدام گروه شرکت های سازیبا *استخدام شرکت ابزارسرا *استخدام مسئول دفتر مدیر عامل *استخدام شرکت مدیریت تولید و بهره برداری برق فراب *دعوت به همکاری شرکت کارگزاران رسمی بیمه گران سپهر حامی آریا *استخدام شرکت نیلپر *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 659 روز و 11 ساعت پیش
معرفی شغل جدید و نوظهور جای پارک فروشی

معرفی شغل جدید و نوظهور جای پارک فروشی : - ترافیک شدید بود و هوای نه چندان تمیز تهران و سروصدا امانم را بریده بود. از ولی عصر سر میرداماد تا پل جردن را سه بار رفتم و آمدم دنبال جای پارک. آخر سر مستأصل و کلافه جلوی ساختمان های اسکان، کنار یک اتومبیل، دوبله پارک کردم و منتظر ماندم ببینم کسی ماشینش را برمی دارد که من جایش پارک کنم. همین لحظه پسر جوانی به شیشه ماشین زد و گفت: دنبال جای پارک می گردید؟ فکر کردم قصد کمک دارد و گفتم بله. ولی هرگز تصور نمی کردم، کمکش «فی سبیل الله» نباشد، گفت: «پنج هزار می گیرم، ماشینم رو برمی دارم شما بیا بزن جای من.» هاج وواج، چند ثانیه نگاهش کردم، باورم نشد. خیال کردم شوخی می کند، یا نه، قصد آزار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 664 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 27 بهمن 94

استخدام های روز- 27 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت مادر تخصصی صنایع برق و انرژی صبا *استخدام شرکت ایران هاست *استخدام شرکت کارت اعتباری ایران کیش *دعوت به همکاری جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت *استخدام قراردادی سال 94 دانشگاه کردستان *فراخوان جذب پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی *استخدام طراح وب برنامه نویس حرفه ای کارشناس نرم افزار در اصفهان *استخدام مهندس مکانیک و مدیر فروش در کرمانشاه *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 664 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 26 بهمن 94

استخدام های روز- 26 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری گروه صنعتی نادی *استخدام شرکت رادکام *استخدام شرکت تاژان سیستم *استخدام سایت ورزش 3 *دعوت به همکاری شرکت داده پردازی خوارزمی *استخدام شرکت «های وب- HiWeb» *دعوت به همکاری گروه مهندسی آی کن *استخدام شرکت پارسا ابزار تندیس *استخدام شرکت نیوشانیک ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 665 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 25 بهمن 94

استخدام های روز- 25 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت داده پردازی خوارزمی *استخدام شرکت تهران گوار (تولید کننده ماء الشعیر جوجو JOJO) *استخدام شرکت صنایع ارتباطی آوا *استخدام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان *استخدام آژانس تبلیغاتی پرمون طرح *استخدام شرکت وینداور *دعوت به همکاری گسترده امور بین الملل و ارزی بانک سرمایه *استخدام برنامه نویس اندروید و گرافیست حرفه ای در رشت ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 666 روز و 10 ساعت پیش
چاپ روی سطوح چقدر درآمد دارد؟

چاپ روی سطوح چقدر درآمد دارد؟ بانکی دات آی آر : حتما شما هم دوست دارید طرح و عکس مورد علاقه خود را روی تیشرت یا لیوان خود حک کنید یا این کار برای عزیزان خود انجام دهید و به عنوان کادوی تولد به آن ها هدیه بدهید. این بار می خواهیم به این کار به عنوان یک حرفه نگاه کنیم و از کار شرکت های تبلیغاتی که کار چاپ روی تیشرت، لیوان، پرچم و غیره انجام می دهند، سردربیاوریم. - هومن، مدیر یک شرکت تبلیغاتی است که کار چاپ روی سطوح انجام می دهد. این شرکت به دو صورت حضوری و آنلاین فعالیت می کند و سفارش می گیرد. تمام مشتری ها هم به صورت آنلاین می توانند از قیمت جنس مورد نظر خود باخبر بشوند و حتی به صورت آنلاین سفارش بدهند و تحویل بگیرند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 672 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز- 14 بهمن 94

استخدام های روز- 14 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت سپهر الکتریک *استخدام شرکت پارس پنگان *استخدام شرکت ریز موج سیستم *استخدام مدیر امور اجرایی و کارشناس فروش در همدان *استخدام شرکت صنایع چوب سکویا پارس *استخدام شرکت دارویی پخش فردوس *استخدام شرکت زلال ایران *استخدام شرکت سیمیا *استخدام شرکت گنج افزار *استخدام فروشگاه اینترنتی دیجی کالا *استخدام شرکت نیلپر *استخدام گروه صنعتی مینو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 677 روز و 11 ساعت پیش
از تخفیف های گروهی استفاده کنیم یا نه؟ (2)

از تخفیف های گروهی استفاده کنیم یا نه؟ (2) بانکی دات آی آر : در نوشته قبلی درباره تعریف تخفیف گروهی توضیحاتی دادیم. این مقاله درباره نحوه خرید آنها است. - از این پیشنهادها که تخفیف های خوبی هم دارند استفاده بکنیم یا نه؟ - ما پیشنهاد می کنیم برای تصمیم گیری در این زمینه، چند نکته را در نظر بگیرید. - اول: تا زمانی که واقعاً به کالا یا خدمتی نیاز ندارید، خرید نکنید. چراکه مصرف گرایی هم از لحاظ شرعی صحیح نیست و هم اقتصاد خانواده شما را با ضرر مواجه می کند. - دوم: از معتبربودن وب سایت خرید گروهی مطمئن شوید. برای این کار می توانید در سایت تخفیف گروهی به دنبال نماد اعتماد الکترونیکی بگردید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 680 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 بهمن 94

استخدام های روز- 10 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام گسترده شرکت بزرگ و معتبر خدمات مخابراتی *استخدام شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی (سهامی عام) *استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک *استخدام شرکت پارس پویش *استخدام شرکت مهندسی تباشیر در کرمان *دعوت به همکاری بانک کارآفرین در شعبه کیش *استخدام شرکت بازرگانی دیدارک *استخدام برنامه نویس .net در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *دعوت به همکاری گروه تورهای کیش ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 681 روز و 11 ساعت پیش
مقدار عیدی کارگران اعلام شد

مقدار عیدی کارگران اعلام شد بانکی دات آی آر : مجید آهنگریان با اشاره به میزان پرداخت عیدی کارگران در سال 94، اظهار کرد: طبق قانون همه ساله عیدی کارگران حداکثر 2 برابر پایه حقوق به شرط آنکه از 3 برابر حداقل دستمزد (712425 تومان) فراتر نباشد. وی افزود: بر این اساس حداقل میزان عیدی دریافتی کارگران حداقل بگیر 1.424.850 تومان خواهد بود و حداکثر میزان عیدی برای سایر سطوح شغلی که از حداقل حقوق بیشتر دریافت می کنند، 2.137.275 تومان خواهد بود. - این نماینده کارفرمایی با اشاره به اینکه برخی کارفرمایان به علت توانایی مالی کم و کاهش بار هزینه ای، عیدی را در 2 بخش مهر ماه و اسفندماه پرداخت می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 682 روز و 8 ساعت پیش
ایران خودرو بازهم به پژو اعتماد کرد

ایران خودرو بازهم به پژو اعتماد کرد بانکی دات آی آر: پس از ماه ها مذاکره، بالاخره قرارداد جدید ایران خودرو و پژو امضا شد تا این دو شریک قدیمی پس از سه سال جدایی، فعالیتی دوباره را آغاز کنند. همان طور که از هفته ها قبل پیش بینی می شد، در جریان سفر رئیس جمهوری به فرانسه، ایران خودرویی ها نیز شال و کلاه کرده و همراه وی راهی پاریس شدند تا نخستین قرارداد خودروسازی کشور را به امضا برسانند. البته پیش از این، مسوولان بنز نیز با حضور در ایران خودرو، تفاهم نامه ای را با این شرکت به امضا رسانده و بناست تا در آینده، این تفاهم نامه به قرارداد تبدیل شود. ایران خودرو و پژو اما پس از امضای قرارداد با یکدیگر، بیانیه مشترکی نیز صادر کردند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 682 روز و 8 ساعت پیش
ارائه وام 15 میلیون تومانی به طرح های کارآفرینی جوانان

ارائه وام 15 میلیون تومانی به طرح های کارآفرینی جوانان بانکی دات آی آر : رضا حجتی با اشاره به امضای تفاهمنامه معاونت ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بانک قرض الحسنه مهر ایران، گفت: این تفاهمنامه با هدف تمرکز حساب های سمن های جوانان و تامین نقدینگی مورد نیاز تشکل هایی که در حوزه کارآفرینی اجتماعی طرح و برنامه دارند، امضا شده است. - مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان افزود: در راستای حمایت از طرح های کارآفرینی، تشکل های جوانان و تمامی سمن ها می توانند براساس کارکرد حساب خود، وام قرض الحسنه 15 میلیونی با کارمزد 4 درصد دریافت کنند. وی ادامه داد: برای دریافت این تسهیلات نیازی به ارائه طرح کارآفرینی به بانک طرف قرارداد نیست و دریافت این وام تنها ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 685 روز و 7 ساعت پیش
برای کار کردن با رییس بداخلاق سیاست داشته باشید

برای کار کردن با رییس بداخلاق سیاست داشته باشید بانکی دات آی آر : اگر شما به طور قطع اعتقاد دارید که با یک رئیس بداخلاق کار می کنید شاید بهتر باشد به خود دلداری دهید که در این وضعیت تنها نیستید.اگر شما چنین تجربه ای داشته اید و تلاش کرده اید که یک رابطه حرفه ای و مفید با رئیس خود برقرار کنید ولی شکست خورده اید این مقاله می تواند برایتان مفید باشد. - هیچ گاه اجازه ندهید یک رئیس بداخلاق باعث از دست دادن شغل شما شود. نقاط ضعف و معایب کار را شناسایی کرده و آن ها را تبدیل به مزیت کنید. اگر شما با یک رئیس بداخلاق کار می کنید بهتر است که : - اعتراف کنید که این واقعاً مشکل شما نیست بلکه مشکل اصلی آن ها هستند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 687 روز و 0 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 بهمن 94

استخدام های روز- 4 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری در یک هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری شامل 20 شرکت تابعه *استخدام شرکت گسترش انفورماتیک ایران *دعوت به همکاری گروه صنعتی صباح *استخدام گروه صنعتی شیشه کاوه *استخدام مهندس صنایع و کارشناس ارشد میکروبیولوژی در قزوین *استخدام شرکت اطلاعات و فناوری کویر کومش (اینتک) *دعوت به همکاری خبرگزاری تسنیم *استخدام شرکت نرم افزاری یگانه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 687 روز و 10 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 4 بهمن 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 4 بهمن 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1394-11-4 ساعت : 5:52 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 36,600 30 (0.08%) EUR یورو 39,870 70 (0.18%) GBP پوند انگلیس 52,491 43 (0.08%) AED درهم امارات متحده عربی 9,957 8 (0.08%) CAD دلار کانادا 26,173 21 (0.08%) CNY یوان چین 5,678 4 (0.07%) TRY لیره ترکیه 12,300 10 (0.08%) JPY100 یکصد ین ژاپن 311.570 0 (0%) INR روپیه هند 536.170 0 (0%) AUD دلار استرالیا 25,904 22 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 688 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 29 دی 94

استخدام های روز- 29 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت بازرگانی پیوند ابزار سایش *استخدام شرکت دمنده *استخدام گروه صنعتی سپاهان (سهامی عام) *استخدام شرکت هواپیمایی معراج *دعوت به همکاری نمایندگی بیمه ایران *دعوت به همکاری گروه تورهای کیش *استخدام شرکت دلفارد تجارت *استخدام شرکت پارس رستاک *استخدام کارمند هواپیمایی و مهندس مکانیک، صنایع یا متالورژی در کرمانشاه *استخدام سرپرست مالی و مدیرفروش در بوشهر *استخدام کارشناسی ایمنی یا مکانیک و طراح گرافیک در اراک ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 692 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 دی 94

استخدام های روز- 28 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت چارگون *استخدام کارشناس فروش در کانون تبلیغات پیک برتر *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *استخدام شرکت حلوا شکری عقاب *استخدام شرکت کاسل نوش *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام مجموعه فناوری اطلاعات آرامین *استخدام شرکت مبنا کارت آریا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 693 روز و 11 ساعت پیش
11 شرکتی که سعی کردند فیسبوک را بخرند

11 شرکتی که سعی کردند فیسبوک را بخرند بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، پس از اینکه سایت فیسبوک مورد توجه مردم سرتاسر دنیا قرار گرفت، شرکت ها و افراد پولدار قصد خرید این سایت را داشتند. «مارک زاکربرگ» (Mark Zuckerberg) با رد کردن تمام این پیشنهادها اکنون به یک چهره ی شناخته شده در دنیای اینترنت به شما می رود. - در ادامه 11 شرکت را معرفی می کنیم که قصد داشتند این شبکه ی اجتماعی را خریداری کنند. - در سال 2004 این شبکه ی اجتماعی به نام TheFacebook.com شناخته می شد. در آن زمان زاکربرگ تنها 20 سال داشت که یک شرکت ناشناس به او پیشنهاد 10 میلیون دلاری داد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 694 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 23 دی 94

استخدام های روز- 23 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت های پارس توشه (پارس خزر) *استخدام شرکت دارو پلاسما ایرانیان *دعوت به همکاری گروه آموزشی خوارزمی *استخدام انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) *جذب نیروی متخصص در بانک صادرات ایران در تهران *استخدام شرکت پیشگامان فلات آریا *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نیکسان ارتباط بین الملل *استخدام دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی مژده ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 698 روز و 11 ساعت پیش
اعلام زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اعلام زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بانکی دات آی آر : - حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (18 دستگاه اجرایی) از دیروز آغاز شده و شنبه 26 دی ماه 94 به پایان می رسد. - به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت 14 و 30 دقیقه دیروز یکشنبه 20 دی 94 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و تمام داوطلبان علاقمند ضروری است با مراجعه به سایت و مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند افزود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 701 روز و 2 ساعت پیش
شیائومی گوشی Redmi 3 را معرفی کرد

شیائومی گوشی Redmi 3 را معرفی کرد بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، شرکت شیائومی برای این تلفن همراه هوشمند جدید از یک صفحه نمایش 5 اینچی با کیفیت 720p استفاده کرده است. تراشه ی اسنپ دراگون 616 توان پردازشی این گوشی را تامین می کند. شیائومی 2 گیگابایت رم هم برای این محصول در نظر گرفته است. - گوشی Redmi 3 از 16 گیگابایت حافظه ی داخلی بهره می برد که این میزان را می توان به وسیله ی کارت حافظه ارتقا داد. یک دوربین 13 مگاپیکسلی در پشت با قابلیت فوکووس خودکار و یک دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی در جلوی آن قرار گرفته است. - این گوشی دو سیم کارته خواهد بود و از یک باتری 4100 میلی آمپر ساعتی بهره می برد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 701 روز و 4 ساعت پیش
دستگاهی که خوابیدن را آسان می کند

دستگاهی که خوابیدن را آسان می کند بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، عموما بعد از روزهای کاری سخت و پرتنش، کنار گذاشتن فکرها و اضطراب های روزمره کار آسانی نیست. به همین دلیل یک شرکت ژاپنی دست به ساخت دستگاهی زده که فضای مطبوع و مناسبی برای داشتن یک خواب آرام فراهم می کند. - این دستگاه «اسلیپیون» (Sleepion) نام دارد و شامل سه قسمت است. - قسمت اصلی شبیه گوشی تلفن های قدیمی است. این دستگاه موزیک ملایم و آرامی را پخش می کند و نور کم سویی شبیه به نور مهتاب در اتاق منتشر می کند. - به غیر از این دو کار، به همراه اسلیپیون سه نوع روغن متفاوت و یک قطعه سنگ آروما (Aroma) هم عرضه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 707 روز و 3 ساعت پیش
سوپرسل با Clash Royale به میدان می آید

سوپرسل با Clash Royale به میدان می آید بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، حالا درست وسط برگزاری نمایشگاه سالیانه ی CES که بزرگ ترین رویداد مرتبط با تکنولوژی و IT در کشور ایالات متحده به شمار می رود، استودیوی بازی سازی «سوپرسل» (Supercell)، خالق بازی پرطرفدار Clash of Clans از عنوان جدیدش با نام Clash Royale رونمایی کرده. سبک بازی جدید سوپرسل یا همان Clash Royale، «کارتی» (Card-Based) است. هم چنین بازی در همان روز معرفی اش به شکل محدود برای پلتفرم iOS عرضه شده است. برای اساس اطلاعات منتشر شده بازی فعلا فقط در اختیار کاربران محصولات اپل آن هم در کشورهایی محدود مثل کانادا، استرالیا و دانمارک قرار گرفته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 707 روز و 3 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 دی 94

استخدام های روز- 12 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شرکت مهندسی-بازرگانی تکتا فن آوران راسا *استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 94 *استخدام شرکت مهندسی برازش صنعت *استخدام شرکت صنعتی صنایع بال *استخدام شرکت الکتروپیک *استخدام شرکت عالیفرد (سن ایچ) *استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 709 روز و 11 ساعت پیش
6 نکته برای بالا بردن بهره وری روزانه

6 نکته برای بالا بردن بهره وری روزانه بانکی دات آی آر : - افراد این روز ها ساعت های طولانی را پشت میز کاری خود سپری می کنند و با انبوهی از وظایف و کارها روبرو می شوند. این مسئولیت ها برخی مواقع آنقدر زیاد می شود که شاید در طول روز فرصت به اتمام رساندن وظایف و مسئولیت های سپرده شده آن روز نیز ممکن نباشد. با توجه به این محدودیت زمانی، چگونه می توانیم روز کاری خودمان را با بهره وری بیشتر آغاز کنیم. به همین منظور در ادامه به شش نکته ای می پردازیم که اگر شما نیز با این محدودیت مواجه هستید، می توانید با سازماندهی بیشتر، بهره وری خودتان را نیز افزایش دهید. - هر روز 15 دقیقه را به برنامه ریزی همان روز اختصاص دهید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 721 روز و 7 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - بازار سرمایه بعد از چند روز افت هیجانی ناشی از فروش سرمایه گذاران خسته و نامید ماه های گذشته، با افزایش تقاضا در اکثر گروه ها شروع شد تا جایی که نمادهای گروه خودرویی و گروه پالایشگاهی در آستانه صف خرید قرار گرفتند. گروه قندی مطابق انتظار و برخلاف جهت بازار، منفی شدند اما طولی نکشید که با افت تقاضا در کل بازار مواجه شدیم که در نهایت موجب عرضه صف خریدها و کاهش قیمت ها شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 721 روز و 7 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - طبق پیش بینی، بازار امروز هم متاثر از کاهش قیمت نفت و لغو ممنوعیت صادرات نفت آمریکا و نبود هیچ چشم انداز مثبتی از افزایش قیمت آن در آینده ای نزدیک، به مانند دیروز افت قیمتی را تجربه نمود به طوری که با وجود معاملاتی متعادل در اوایل بازار، اما در ادامه داد و ستد ها و با فشار عرضه ها شاهد افت قیمت ها در اکثر نمادهای بازار بودیم. سخنگوی کمیسیون برنامه مجلس گفت: در بودجه سال آینده باید قیمت نفت پایین تر از نرخ بازار بسته شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 722 روز و 8 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 آذر 94

استخدام های روز- 28 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شهرداری های کرمانشاه سال 94 *استخدام برنامه نویس و حسابدار و بازاریاب در مشهد *استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان شمالی سال 94 *استخدام شهرداری های خراسان جنوبی سال 94 *استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان رضوی سال 94 *استخدام شهرداری های کرمان سال 94 *استخدام شهرداری های چهارمحال و بختیاری سال 94 *آزمون استخدام شهرداری های استان سمنان سال 94 *استخدام مدیر فروش و کارشناس فروش در شرکت فراگستر *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *استخدام شرکت توسعه الکترونیک سفیر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 723 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 25 آذر 94

استخدام های روز- 25 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شرکت پرهام *استخدام شرکت دیناوین *استخدام دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران (سال تحصیلی 95-96) *استخدام شرکت سامان انرژی *دعوت به همکاری شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) *استخدام شرکت عصر تلکام ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 726 روز و 11 ساعت پیش
در حاشیه ی نشست جهانی تغییرات آب و هوایی؛ آینده کره ی زمین از دید کارشناسان(بخش پایانی)

در حاشیه ی نشست جهانی تغییرات آب و هوایی؛ آینده کره ی زمین از دید کارشناسان(بخش پایانی) بانکی دات آی آر : - دو نفر از متخصصان محیط زیست به سوالات پاسخ میدهند؛ ژان نوئل تی پات (Jean-Nöel Thépaut)، مدیر "سرویس تغییرات آب و هوایی کوپرنیک در مرکز اروپایی پیش بینی های میان مدت هواشناسی"؛ و اندرو شفرد(Andrew Shepherd)، استاد "بخش نظارت زمین شناختی دانشگاه لیدز". - امروز البته کمی بیشتر از 30 سال از تغییرات آب و هوایی را در اختیار داریم. ماهواره ها از میانه دهه 60 میلادی آغاز بکار کردند. اگر به عقب بازگردید خوب به طبع با کمبودهایی مواجه ایم. باید این کمبودها را به نوعی امروز جبران کنیم و اطلاعات اقلیمی و هواشناسی مان را دقیق تر کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 727 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 آذر 94

استخدام های روز- 24 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام موسسه خیریه محک *دعوت به همکاری شرکت مترو منطقه اصفهان *استخدام شرکت چارگون *استخدام هلدینگ فناوران هوشمند *استخدام فروشگاه اینترنتی تخفیف برتر *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد *استخدام شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 727 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 24 آذر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 24 آذر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : سه شنبه 1394-9-24 ساعت : 15:48 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,360 420 (1.22%) EUR یورو 40,000 100 (0.25%) GBP پوند انگلیس 52,340 776 (1.48%) AED درهم امارات متحده عربی 9,346 114 (1.22%) CAD دلار کانادا 25,335 441 (1.74%) CNY یوان چین 5,431 67 (1.23%) TRY لیره ترکیه 11,686 228 (1.95%) JPY100 یکصد ین ژاپن 286.810 3 (1.05%) INR روپیه هند 508.150 8 (1 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 728 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 22 آذر 94

استخدام های روز- 22 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*دعوت به همکاری بانک گردشگری *دعوت به همکاری شرکت پرشین ویژن *دعوت به همکاری شرکت پویا رسانه *استخدام شرکت پویا رسانه *دعوت به همکاری شرکت آراز الکترونیک سیستم *دعوت به همکاری شرکت ایرانسل در تهران و شهرستان ها *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت نرم نگاران آرمیتیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 729 روز و 8 ساعت پیش
رایزنی برای کاهش نرخ سود بانکی

رایزنی برای کاهش نرخ سود بانکی بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، تاکید و الزام برای کاهش نرخ سود بانکی از یک سو و فراهم نبودن شرایط لازم برای این تغییر از سویی دیگر موجب شده تا در چند ماه اخیر تصمیم گیرندگان درباره این مهم نتوانند به نقطه مشترکی رسیده و مذاکرات برای ساماندهی و کاهش نرخ سود در شورای پول و اعتبار برای چندمین هفته متوالی ادامه داشته باشد. موضوعی که البته نوبخت -رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی- بر آن اذعان داشته و پیش تر اعلام کرده بود که در رابطه با نرخ مورد نظر برای کاهش سود هنوز اجماعی بین این سازمان، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد وجود ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 735 روز و 1 ساعت پیش
شرایط جدید فروش جایگاه های سوخت

شرایط جدید فروش جایگاه های سوخت بانکی دات آی آر : . - جعفر سبحانی- مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی- در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، از آگهی 50 جایگاه سوخت در روزنامه های امروز خبر داد و گفت: جایگاه سوخت 15 استان به ارزش ریالی 300 میلیارد تومانی در روز 13 دی ماه به مزایده گذاشته می شود. - وی با بیان اینکه 200 جایگاه سوخت با ارزش جاری 2 هزار میلیارد تومان برای فروش در لیست واگذاری قرار دارد، افزود: جایگاه های سوخت با شرایط جدید 40 درصد نقد و اقساط 2 ساله واگذار شده و خریداران محدودیتی برای خرید آن ندارند. - وی یادآور شد:در گذشته یک مزایده برای فروش جایگاه های سوخت برگزار شد و بخشی از آن هم به فروش رسید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 735 روز و 1 ساعت پیش
رایانش ابری، آچار فرانسه فناوری اطلاعات

رایانش ابری، آچار فرانسه فناوری اطلاعات بانکی دات آی آر : . - به گزارش خبرنگار ایسنا، عبارت «رایانش ابری» که در آن «ابر» استعاره ای از اینترنت است، شیوه هایی از محاسبات کامپیوتری در فضایی است که به کاربر امکان می دھد بدون نیاز به تخصص یا کنترل زیرساخت ھای فناوری، به سرویس ھای مبتنی بر فناوری در اینترنت دسترسی داشته باشد. - سرویس های رایانش ابری برنامه های کاربردی را به صورت آنلاین فراهم می کنند که قابل دسترسی با مرورگرهای اینترنتی هستند، درحالی که نرم افزار و داده روی سرورها ذخیره شده اند. - مرز بین رایانش محلی (local computing) و رایانش ابری گاهی بسیار باریک می شود زیرا این روزها رایانش ابری بخش جدایی ناپذیری از فناوری های نوین ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 737 روز و 3 ساعت پیش
دلیل تاخیر در ارائه تسهیلات خرید کالا

دلیل تاخیر در ارائه تسهیلات خرید کالا بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، از اعلام سیاست بانک مرکزی برای توزیع کارت های اعتباری به منظور تحریک تقاضا، فروش بیشتر کالاهای داخلی و در نهایت کمک به رونق تولید حدود دو ماه می گذرد. اواخر مهرماه بود که رییس کل بانک مرکزی از سه سیاست اعتباری این بانک در بسته تسریع رونق اقتصادی خبر داد که در کنار تسهیلات 25 میلیون تومانی خرید خودرو و فروش اقساطی کالا، توزیع کارتهای اعتباری تا سقف 10 میلیون تومان نیز مورد توجه قرار گرفت. - آن طور که سیف اعلام کرد و در ادامه هم از سوی سایر مقامات بانک مرکزی مورد تاکید قرار گرفت، بانک ها مجازند با درخواست اعلامی از سوی دستگاه ها و سازمان های ذیربط ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 737 روز و 3 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 آذر 94

استخدام های روز- 10 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *دعوت به همکاری بانک کارآفرین در اداره امنیت اطلاعات (جدید) *استخدام گروه فناوری پرند *استخدام شرکت تین آوا سیستم *استخدام شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر *استخدام شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 741 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 9 آذر 94

استخدام های روز- 9 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم *استخدام شرکت فن آوران اطلاعات و ارتباطات روزآمد *دعوت به همکاری شرکت سامیکس *استخدام کادر اداری در آموزشگاه موسیقی در تهران *دعوت به همکاری گروه شرکت های آرتا *استخدام گروه کارخانجات ساران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 742 روز و 11 ساعت پیش
استخدام شهرداری ها سال 94

استخدام شهرداری ها سال 94 استخدام پیمانی شهرداری های استان هرمزگان سال 94
استخدام شهرداری های استان کردستان سال 94
استخدام پیمانی شهرداری های استان فارس سال 94
ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های استان قزوین سال 94
آزمون استخدامی شهرداری های استان یزد سال 94
آزمون استخدامی سال 1394 شهرداری های استان اصفهان
استخدام شهرداری های استان گلستان سال 94
آزمون استخدامی شهرداری های استان گیلان سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 743 روز و 11 ساعت پیش
ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه، یک سه گانه می سازد

ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه، یک سه گانه می سازد بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، ریدلی اسکات دوست ندارد برای فیلم هایش دنباله بسازد، اما این قانون را با ساخت فیلم های پرومتئوس و «بلید رانر 2» شکست. به نظر می رسد که این کارگردان افسانه ای تصمیم گرفته تا می تواند فیلم های بیگانه بسازد. فیلم Alien: Covenant بر خلاف آنچه انتظار می رفت، دومین فیلم در سه گانه ی پیش درآمد بیگانه که با پرومتئوس شروع شد نخواهد بود. درواقع این فیلم آغازگر یک سه گانه خواهد بود. - اسکات در یک رویداد مطبوعاتی در سیدنی گفت که “من پرومتئوس را به خاطر ناکامی ام در بیگانه ساختم. من فقط یک فیلم ساخته بودم چون اهل ساخت دنباله نیستم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 744 روز و 3 ساعت پیش
هشدارهای جدی نسبت به مصرف سیگارهای قاچاق + برندها

هشدارهای جدی نسبت به مصرف سیگارهای قاچاق + برندها بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، مصرف سالانه سیگار در کشور چنان رقم بالایی را تشکیل می دهد که عبدالرضا عزیزی - رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی - می گوید «به اندازه بودجه عمرانی در کشور، سیگار دود می شود» و این رقم در حالی به 60 میلیارد نخ در سال می رسد که بر اساس پیش بینی ها قرار بود در سال گذشته 24 میلیارد و 600 میلیون نخ آن در داخل تولید شود که در عمل این هدف محقق نشد و نهایتا میزان تولید داخل به 10 میلیارد نخ هم نرسید. - از مجموع این آمار می توان دریافت که حجمی نزدیک به 80 درصد از محصولات دخانی موجود در بازار از طریق واردات تامین می شود که آمار به طور قاطع می گوید که ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 744 روز و 3 ساعت پیش
دلار به مرز 3700 تومان رسید

دلار به مرز 3700 تومان رسید بانکی دات آی آر : - بر اساس ایسنا، بازار ارز و سکه مدتی است که بعد از یک دوره چند ماهه که ثبات نسبی را تجربه کرد، بار دیگر در روز ها و هفته های اخیر دچار نوسانات و تغییراتی شد. - دلار آمریکا که اخیرا در میان ارزها با بیشترین تغییر روبرو شده و مدتی است که روند صعودی پیدا کرده است در شروع این هفته نیز به روند اخیرش ادامه داد و در بازار امروز - یکشنبه - به مرز 3700 تومان نزدیک شد؛ اتفاقی که دست کم در سال جاری بی سابقه است. سالی که در بیشتر ماه های آن دلار آزاد کمتر از 3500 تومان فروخته شد، ظرف حدود یک ماه گذشته بین 200 تا 300 تومان افزایش قیمت پیدا کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 744 روز و 3 ساعت پیش
استخدام های روز- 7 آذر 94

استخدام های روز- 7 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شهرداری های استان گلستان سال 94 *دعوت به همکاری کارگزاری پیام در سال 94 (نوبت دوم) در کرج *استخدام در واحد نرم افزارشرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *دعوت به همکاری شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت *استخدام شرکت ماهان گستر طاها *استخدام سازمان قطار شهری اصفهان و حومه *آزمون استخدامی سال 1394 شهرداری های استان اصفهان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 744 روز و 11 ساعت پیش
عینک جدید گوگل چگونه خواهد بود؟

عینک جدید گوگل چگونه خواهد بود؟ بانکی دات آی آر : . - به گزارش دیجی کالا، ایده ی ثبت شده ی گوگل برای Glass جدید، دستگاهی را نشان داده است که می تواند روی صورت هر شخص تنظیم شود و تنظیمات را برای استفاده ی بعدی شخص ذخیره کند. ظاهرا با استفاده از یک منشور، حتی می توان با چشم دیگر هم تصاویری که روی Glass نشان داده می شود را دید. - اولین مدل از عینک واقعیت افزوده ی گوگل، در سال رونمایی شد و یک سال پس از آن، گوگل Glass را برای توسعه دهندگان عرضه کرد. با این حال، ایده ی گوگل با شکست مواجه شد و این شرکت امسال خبر از توقف فروش Google Glass داد. گوگل گفت که می خواهد برنامه های جدیدی برای Glass بچیند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 745 روز و 5 ساعت پیش
احتمال عرضه ی بازی Resident Evil 6 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان

احتمال عرضه ی بازی Resident Evil 6 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، به احتمال زیاد تا مدتی دیگر شاهد معرفی نسخه ی بازسازی شده ی عنوان Resident Evil 6 برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 خواهیم بود. - به تازگی نام این بازی در سایت سازمان رده بندی سنی بازی های کامپیوتری کشور کره دیده شده و به همین دلیل شایعه ی عرضه این بازی برای کنسول های نسل حاضر به حقیقت نزدیک تر شده است. - در گذشته بازی های مختلفی قبل از اینکه معرفی شوند در سایت سازمان رده بندی سنی بازی های کامپیوتری کشور کره قرار گرفته بودند که از بین آن ها می توان به عرضه ی بازی Limbo برای کنسول پلی استیشن3 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 751 روز و 2 ساعت پیش
5 راه موفقیت از زبان گوگل

5 راه موفقیت از زبان گوگل بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، البته تمام افرادی که در گوگل کار می کنند هم نمی توانند به فرد چندان موفقی تبدیل شوند. گوگل محصولات زیادی تولید کرده که بسیاری از آن ها با شکست روبه رو شده است؛ اما همچنان به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شرکت های دنیا شناخته می شود. این شرکت برای اینکه بتواند تیم های موفقی داشته باشد، پنج راه کار دارد. در ادامه به معرفی این پنج راه کار می پردازیم. - انسان ها خیلی سخت یکدیگر را می بخشند و این موضوع در محیط هایی که رقابت بسیار زیاد باشد، بیشتر دیده می شود. در شرکت های مختلف این حس وجود دارد که کارها به شدت زیر نظر است و کارمندان و مدیران منتظر دیدن یک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 751 روز و 2 ساعت پیش
دوراهی اپلیکیشنهای پرداخت موبایلی؛ ساختن یا خریدن(بخش اول)

دوراهی اپلیکیشنهای پرداخت موبایلی؛ ساختن یا خریدن(بخش اول) بانکی دات آی آر : - بازرگانی و تجارت در طول بیش از هزار سال تاریخ مدنی تکامل یافته است. 20 سال پیش، عصر اینترنت بانکداری آنلاین را معرفی کرد، و در حال حاضر 80 درصد از مشتریان بانکها در دنیای توسعه یافته از این نوع بانکداری استفاده میکنند. تنها در طی چهار سال گذشته، بانکداری موبایلی در میان صاحبان گوشی های هوشمند، 52٪ رشد داشته است. و در حال حاضراپلیکیشنهای پرداخت موبایلی (اپ ها) در بازار طوفانی به پا کرده اند و این عرصه را در اختیار گرفته به داغترین حوزه ی تجارت امروز تبدیل شده اند. - به سبب رشد تلفنهای همراه و پرداخت موبایلی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 754 روز و 7 ساعت پیش
آن ها که مدارکشان را گم کرده اند بخوانند

آن ها که مدارکشان را گم کرده اند بخوانند بانکی دات آی آر: - به گزارش ایسنا، همواره اینگونه اعلام می شود که اگر فردی مدرکی از دیگران پیدا کند باید حتما آن را در صندوق پستی انداخته یا به یکی از دفاتر پستی تحویل دهد اما فردی که مدارک خود را گم کرده چگونه می تواند از این موضوع مطلع شود که مدارک مد نظر او به دفاتر پستی تحویل داده شده است؟ - از چندی پیش شرکت پست با طراحی سرویسی به نام «پست یافته» شرایطی ایجاد کرده تا افراد بتوانند با مراجعه به سایت این شرکت به پیگیری وضعیت مدارک مفقود شده خود بپردازند. - براین اساس فرد با ورود به سایت شرکت پست و قسمت پست یافته با وارد کردن نام ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 754 روز و 7 ساعت پیش
جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست

جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست بانکی دات آی آر: - دنیل کریگ ظاهرا هنوز هم برای بازی در یک فیلم دیگر جیمز باند قرارداد دارد. - به گزارش دیجی کالا، برازنان، که قبل از «دنیل کریگ» (Daniel Craig) در نقش باند بازی می کرد، در مصاحبه ای به وب سایت HitFix گفته است که او به شدت منتظر فیلم اسپکتر بود و انتظارات بالایی از فیلم داشت، اما ناراضی از پای فیلم بلند شد. - برازنان در مصاحبه اش گفته است: “به نظرم خیلی طولانی بود. داستان هم ضعیف بود. می شد این داستان را کوتاه تر کرد ولی زیاد کش اش دادند. واقعا طولانی بود.” - با این که برازنان از فیلم رضایت ندارد، ولی تا می توانست از دنیل کریگ و بازی اش تعریف کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 754 روز و 7 ساعت پیش
اینستاگرام اپلیکیشن های مستقل را محدود می کند

اینستاگرام اپلیکیشن های مستقل را محدود می کند بانکی دات آی آر: - توسعه دهنده ها تا یازدهم خرداد ماه سال آینده فرصت دارند تا برنامه هایشان را با سیاست های جدید وفق دهند. - به گزارش دیجی کالا، اینستاگرام اخیرا اعلام کرد که تغییرات و اصلاحاتی در سیاست گذاری های رابط برنامه نویسی نرم افزار (API) ایجاد کرده است. به دنبال این تغییرات، بسیاری از اپلیکیشن های مرتبط با اینستاگرام مسدود شدند و محدودیت های سخت گیرانه ای هم روی برنامه های باقی مانده اعمال شد. براساس این بیانیه، این تغییرات به منظور افزایش کنترل افراد بر محتوای خصوصی شان صورت گرفته تا حریم شخصی مجازی شان پایدارتر و معتبر باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 754 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 آبان 94

استخدام های روز- 20 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران سال 94 + پاره وقت *دعوت به همکاری شرکت هنگام دندان *دعوت به همکاری شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید *دعوت به همکاری شرکت لطیفی اسپرت *استخدام شرکت شایگان سیستم *استخدام شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس *استخدام شرکت رایان فراسو *دعوت به همکاری شرکت سما استار ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 761 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد بانک تجارت

تحلیل تکنیکال نماد بانک تجارت بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
قرار داشتن در سطوح مقاومتی 96 تومان(فیبو 61.8) و مقاومت محکم 99 تومان(مرز روانی 100تومان) و مصادف شدن با سقف کانال کوتاه مدت صعودی و همچنین قرار داشتن RSI در محدوده بالاتر از عدد 60، همگی از ریسک متوسط آن حکایت دارد. در صورت تثبیت روی سطوح مذکور و گذر از مقاومت 108 تومانی، امکان رشد تا 120تومان هموار می شود.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 764 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 17 آبان 94

استخدام های روز- 17 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پلیکان ایران *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نیکسان ارتباط بین الملل *استخدام شرکت پخش سایه سمن *استخدام شرکت مهندسی دمسان رایانه *استخدام شرکت سامیکس *دعوت به همکاری شرکت نانو الوند *استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت خدمات فرودگاهی هما *استخدام شرکت تولیدی پرچ ساز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 764 روز و 11 ساعت پیش
استخدام بانک ملت سال 94

استخدام بانک ملت سال 94 بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری، به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان و تکمیل نیروی انسانی خود در رده های شغلی بانکدار، متصدی امور اداری و نگهبان، مطابق با ضوابط و آئین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی (جهت رده های شغلی بانکدار و متصدی امور اداری) و دیپلم (جهت رده شغلی نگهبان)، بومی و ساکن یکی از شهرهای مندرج در جدول شماره 1، براساس اولویت های مورد نیاز و با رابطه استخدامی قراردادی دعوت به همکاری می نماید: - برای مشاهده شرایط استخدام اینجا را کلیک کنید - برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 767 روز و 19 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 آبان 94

استخدام های روز- 12 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت فراپیام *دعوت به همکاری شرکت دژپاد *دعوت به همکاری شرکت هاکوپیان *استخدام شرکت سپینو *دعوت به همکاری موسسه پژوهشگران بین المللی آگاه *استخدام شرکت صبا شیمی آریا در تهران و قم *استخدام شرکت تولیدی پرچ ساز *استخدام شرکت خدمات فرودگاهی هما *استخدام شرکت سیزال ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 769 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 آبان 94

استخدام های روز- 11 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات نماد *استخدام شرکت مهندسی فهم (فرابرد هوشمند میهن) *استخدام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی *استخدام شرکت فولاد ساب کاران *استخدام شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس *استخدام شرکت دلپذیر *استخدام شرکت مهندسی نوآوران تحقیق *استخدام شرکت تیلدا کیش *استخدام شرکت فن آوری نوین نیرو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 770 روز و 11 ساعت پیش
کرواسی و جاذبه گردشگری

کرواسی و جاذبه گردشگری این ساحلی، ساحلی افسانه ای است و در واقع یکی از زیباترین و دراماتیک ترین خطوط ساحلی اروپاست. ساحل دالماسی صدها مایل امتداد دارد و زمانی مرز امپراتوری ونیز بود است و بخاطر مجاورت با ویرانه های رومی، معماری قرون وسطایی و مناظر رمانتیکش معروف است. سفر جاده ای در امتداد این ساحل، بهترین راه برای کشف بسیاری از زیبایی های کرواسی است. شما از کنار صخره های شگفت انگیزی می گذرید و شهرهایی مانند اسپلیت و زادار را می بینید. معماری مبهوت کننده اسپلیت و مجموعه تاریخی آن در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است و زادار سواحلی خوش منظره دارد و می توانید عکس های فوق العاده ای در کرانه آن بگیرید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 772 روز و 7 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 9 آبان 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 9 آبان 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : شنبه 1394-8-9 ساعت : 3:21 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,790 900 (2.59%) EUR یورو 38,560 40 (0.1%) GBP پوند انگلیس 53,966 1,974 (3.66%) AED درهم امارات متحده عربی 9,463 244 (2.58%) CAD دلار کانادا 26,859 970 (3.61%) CNY یوان چین 5,621 180 (3.2%) TRY لیره ترکیه 12,049 334 (2.77%) JPY100 یکصد ین ژاپن 291.530 8 (2.74%) INR روپیه هند 526.470 12 (2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 773 روز و 4 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 6 آبان 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 6 آبان 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-8-6 ساعت : 6:04 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,900 10 (0.03%) EUR یورو 38,830 -10 (-0.03%) GBP پوند انگلیس 52,081 -186 (-0.36%) AED درهم امارات متحده عربی 9,221 2 (0.02%) CAD دلار کانادا 25,861 -106 (-0.41%) CNY یوان چین 5,445 -2 (-0.04%) TRY لیره ترکیه 11,819 23 (0.19%) JPY100 یکصد ین ژاپن 284.640 0 (0%) INR روپیه هند 516 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 776 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 آبان 94

استخدام های روز- 5 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شرکت برق منطقه ای استان کرمان سال 94 *استخدام شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریا (آیکو) *استخدام موسسه خیریه محک *استخدام شرکت عصر تلکام *استخدام شرکت شمیم طبیعت آرا در چند استان *استخدام شرکت سامان انرژی *استخدام گروه شرکت های آراد *استخدام شرکت بازارسازان مدیر سبز قرن *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نماد *استخدام کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 776 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز_4 آبان 94

استخدام های روز_4 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام کارمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری در شرکت رایانمهر *استخدام شرکت طراحی سایت و هاست دارکوب *استخدام بانک کارآفرین در شهر تهران *استخدام شرکت ارتباطات مبین نت *دعوت به همکاری شرکت پخش دارویی اکسیر *استخدام گروه شرکت های شاتل *دعوت به همکاری گروه شرکت های شاتل ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 777 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 3 آبان 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 3 آبان 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1394-8-3 ساعت : 2:13 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,550 700 (2.03%) EUR یورو 38,700 800- (-2.07%) GBP پوند انگلیس 53,100 470 (0.89%) AED درهم امارات متحده عربی 9,450 242 (2.56%) CAD دلار کانادا 26,488 426 (1.61%) CNY یوان چین 5,553 114 (2.05%) TRY لیره ترکیه 11,994 171 (1.43%) JPY100 یکصد ین ژاپن 287.620 2 (0.7%) INR روپیه هند 525.970 11 (2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 779 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 مهر 94

استخدام های روز- 28 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پارس پویش *استخدام موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت *استخدام شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی *استخدام شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید *استخدام شرکت تجارت بین الملل جم *استخدام شرکت سیزال *استخدام مبلمان اداری آدینا *استخدام شرکت آرمان سیستم پارس در مشهد ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 783 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 26 مهر 94

استخدام های روز- 26 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در سراسر کشور *استخدام شرکت متاکمپ *استخدام شرکت سفیر دریا ساحل *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *دعوت به همکاری شرکت ایران آنکارا *استخدام آتیه سازان بیمه سامان در چند استان *استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام کارمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری در شرکت رایانمهر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 785 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز_25 مهر 94

استخدام های روز_25 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام بانک صادرات ایران در 21 استان سال 94
*استخدام شرکت آراکس شیمی
*استخدام شرکت داده پردازی نیلرام
*دعوت به همکاری یک شرکت بازرگانی
*استخدام بانک پاسارگاد سال 94
*استخدام بانک کارآفرین در شهر تهران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 786 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد توسعه معدنی و صنعتی صبا نور

تحلیل تکنیکال نماد توسعه معدنی و صنعتی صبا نور بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
سهم پس از ریزش سنگین در کف قبلی خود(1386) با افزایش نسبی تقاضا همراه شده است، نزدیکی میانگین های متحرک نیز حاکی از احتمال ادامه دار بودن روند صعودی سهم می باشد. سطوح 2110 و 2640 از مقاومتهای پیش روی سهم می باشد. وضعیت اندیکاتور RSI حاکی از روند صعودی البته با سرعتی کند می باشد. همچنین از دست رفتن سطح 1386 روند معاملات سهم را با رکود بیشتری همراه می نماید.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 790 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 مهر 94

استخدام های روز- 20 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام مرکز طراحی ودکوراسیون داخلی متد *استخدام شرکت بازرگانی الهام بیسان *استخدام شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس *استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت فن آوری نوین نیرو *استخدام شرکت طراحی سایت و هاست دارکوب *استخدام شرکت پادیاب تجهیز *استخدام شرکت صنایع سرما آفرین (سهامی عام) *استخدام پژوهشکده امنیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 791 روز و 11 ساعت پیش
نرخ سود اقتصاد را به چالش کشیده است

نرخ سود اقتصاد را به چالش کشیده است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)،محمدرضا کفاش، مدیرعامل کارگزاری کالا سپهر در خصوص شرایط این روزهای بازار سهام به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: تا زمانی که سود بانکی کاهش نیابد نمی توان انتظار اتفاق مثبتی از بازار را داشت و با رفع تحریم ها و ورود سرمایه گذاران خارجی به این سودها هیچ گاه سرمایه گذاری جذب ابزار اوراق بدهی نخواهد شد. - وی افزود: تا زمانی که نرخ سود 25 تا 28 درصد و بدون ریسک است نمی توان انتظار داشت که بازار سرمایه تکان بخورد. - کفاش خاطرنشان کرد: به واسطه نرخ سود بانکی موجود کل اقتصاد به خطر افتاده است و بازار سرمایه به عنوان بخشی از اقتصاد هم از ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 792 روز و 1 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 20 مهر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 20 مهر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1394-7-20 ساعت : 15:51 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,980 80 (0.24%) EUR یورو 39,730 90 (0.23%) GBP پوند انگلیس 52,488 278 (0.53%) AED درهم امارات متحده عربی 9,243 22 (0.24%) CAD دلار کانادا 26,540 94 (0.35%) CNY یوان چین 5,483 31 (0.57%) TRY لیره ترکیه 11,761 11 (0.09%) JPY100 یکصد ین ژاپن 285.900 1 (0.35%) INR روپیه هند 519.390 1 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 792 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 مهر 94

استخدام های روز- 18 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در تهران *پذیرش همکار بازنشسته در بانک دی *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر سال 94 در البرز و قم *دعوت به همکاری بانک گردشگری *دعوت به همکاری بانک گردشگری سال 94 *جذب کارشناس فروش در بیمه سامان *استخدام شرکت تبلیغاتی قاصد سحر در اصفهان *استخدام شرکت لطیفی اسپرت در کرج ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 793 روز و 11 ساعت پیش
عقب نشینی وام 80 میلیونی مسکن از شرایط سخت

عقب نشینی وام 80 میلیونی مسکن از شرایط سخت بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، گرچه تصویب وام 80 میلیون تومانی مسکن در قالب صندوق پس انداز از طرح های پر سر و صدای پیشنهادی در سال گذشته بود و متقاضیان خرید مسکن مدتها برای ورود این طرح به گزینه های پیش روی دریافت تسهیلات مسکن منتظر مانده بودند اما مصوبه آن در اردیبهشت ماه امسال روی چندان خوشایندی برای آنها نداشت. - وام های صندوق پس انداز یکم برای متقاضیان تهرانی تا 80 میلیون، شهرهای با جمعیت بالای 200 هزار نفر 60 میلیون و سایر مناطق تا 40 میلیون تومان تعیین شد. ولی تسهیلات عامه ای نبوده و فقط به افراد متاهل آن هم با شرایط خاص اختصاص داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 794 روز و 2 ساعت پیش
معرفی 15 برند آبلیموی غیراستاندارد

معرفی 15 برند آبلیموی غیراستاندارد بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، نیره پیروزبخت امروز - شنبه - در نشست خبری به مناسبت هفته جهانی استاندارد گفت: براساس مشاهده بازرسان استاندارد، آبلیموهای تولیدی با برندهای"هم نوش"، "رازقی"، "زیبنده"، "ترشمزه"، "سپنتا"، "بهینه نوش"، "هرمود"، "می گلی"، "خزر"، "ناجی"، "چینود"، "شط"، "حاسب"، "دست چین" و یک برند دیگر، غیراستاندار شناسایی شده اند. - وی با بیان این که تاکنون چهار بار استاندارد آبلیمو تغییر کرده و هربار سختگیرانه تر شده است، اظهار کرد: افرادی که می خواهند تخلف کنند پس از مدتی راه گریز از کنترل ها را پیدا می کنند و به همین دلیل ما مجبوریم که استاندارد ها را تغییر دهیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 794 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 7مهر 94

استخدام های روز- 7مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری کارگزاری بیمه پیام آسایش پایدار در البرز *دعوت به همکاری یک شرکت در زمینه وب *دعوت به همکاری سایت بانکی *استخدام گروه شرکت های آراد *دعوت به همکاری شرکت صنایع رباتیک ایران *دعوت به همکاری وب سایت برترین ها *دعوت به همکاری شرکت بازرگانی دیدارک *استخدام شرکت بازرگانی دیدارک ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 804 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد پالایش نفت بندرعباس

تحلیل تکنیکال نماد پالایش نفت بندرعباس بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
با توجه به صدور سیگنال فروش در محدوده 560 تومان توسط MACD شاهد ریزش تا قیمت های 350 تومان بودیم، اما قرار داشتن RSI در محدوده اشباع فروش و مصادف با کف کانال ترسیمی، شاهد افزایش کوتاه مدت قیمت احتمالا تا 380 و در صورت گذر 430 تومان باشیم اما به دلیل شکستن کف کانال صعودی بلند مدت، همچنان پرریسک ارزیابی می شود. در صورت ادامه صعود 560 تومان مقاومت محکم پیش روی آن محسوب می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 808 روز و 3 ساعت پیش
یوروکا، سازمانی برای توسعه فناوری و توسعه

یوروکا، سازمانی برای توسعه فناوری و توسعه بانکی دات آی آر : . - رییس فعلی سازمان یورکا در این مراسم گفت: "سال 1985 فرانسوا میتران و هلموت کهل رهبران کشورهای فرانسه و آلمان با حمایت از ایده بنیانگذاری یورکا، تاسیس و شکل گیری این سازمان را عملی کردند." - یورکا پروژه ای برای حمایت از تحقیقات و توسعه صنعتی در اروپا و هدف آن بالا بردن تولید و رقابت از طریق ارتقا فناوری است. این شبکه در طول سه دهه فعالیت، با صرف سی میلیارد یورو از بودجه بخش دولتی و خصوصی به بیش از دو هزار پروژه اقتصادی گوناگون بزرگ و کوچک کمک های قابل ملاحظه ای کرده است. - برای آلمان، که یکی از اصلی ترین حامیان یوروکا میباشد، این پروژه کلید توسعه آینده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 820 روز و 5 ساعت پیش
جدیدترین روبات ها در نمایشگاه "اینوروبو" در فرانسه

جدیدترین روبات ها در نمایشگاه "اینوروبو" در فرانسه بانکی دات آی آر : - بسیاری از روبات های این نمایشگاه برای برقراری ارتباط و زندگی نزدیک با انسان ساخته شده اند که حتی برخی قابلیت درک احساسات و تحرکات صورت را نیز دارند. - در زمینه فعالیت روبات ها در صنعت، شرکت سوئیسی یک روبات بسته بندی پرسرعت ساخته است که می تواند همزمان شکلات را با دقت و ظرافت جابجا کرده و بسته بندی کند. - شرکت روسی اکسو اتلت(ExoAthlete)، با روباتی به نام اکسو – اسکلتون(Exo_skeleton) به نمایشگاه آمده است. این روبات در حوزه پزشکی کاربرد دارد و برای بازپروری جسمی و سازگاری اجتماعی معلولان جسمی ساخته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 820 روز و 5 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 21 شهریور 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 21 شهریور 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - در بازارهای جهانی با مخالفت عربستان پیرامون کاهش تولید نفت اوپک، نفت مجددا افت قیمتی را تجربه نمود. نمادهای شسینا، شبهرن و شبندر با صف خرید شروع شدند و نمادهای شنفت و شپلی با صف فروش و نمادهای پترول و پارسان منفی پی گیری شدند و بقیه شرکت های گروه پتروشیمی اکثرا متعادل و مثبت دنبال شدند. گروه پالایشگاهی نیز با عرضه صف خرید نماد شبندر اکثرا منفی به کار خود پایان دادند. نماد شراز بعد از تعدیل منفی با حدود 17 درصد افت به گردونه معاملات بازگشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 821 روز و 7 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 21 شهریور 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 21 شهریور 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - شرکت در آخرین پیش بینی که برای سال مالی منتهی به 31/6/94 منتشر کرده ؛ با سرمایه ای معادل 200 میلیارد ریال مبلغ (212) ریال زیان به ازای هر سهم گزارش کرده است.این درحالی است که در پیش بینی قبل این رقم برابر با (140) ریال زیان به ازای هر سهم بوده است.هم چنین طی دوره 9 ماهه منتهی به 31/3/94 ؛ مبلغ (204) ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی نموده است. - فروش برای سال 94 بالغ بر 296 میلیارد ریال درنظر گرفته شده که نسبت به پیش بینی قبل 22 درصد افت داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 821 روز و 7 ساعت پیش
بازار فن آوری های پوشیدنی؛ فیت بیت بالاتر از اپل

بازار فن آوری های پوشیدنی؛ فیت بیت بالاتر از اپل . شرکت فیت بیت که سازنده ی دستگاههایردیابیتناسباندام است، بین ماههای آپریل و ژوئن سال جاری، 4.4 میلیون واحد از تولیدات خود را به سرتاسر جهان محموله بندی و ارسال کرده است، که نشان از رشدی 150 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال پیش دارد. بنظر میرسد تمرکز و تاکید شرکت فیت بیت بر کارکرد "ردیابی تناسب اندام" با نظر مشتریانی که سادگی کارکرد را بر امکانات پیچیده تر و افزوده شده ی دیگر محصولات رقیب ترجیح میدهند، انطباق بیشتری دارد. - موضوع امکانات افزوده شده پیش آمد! در سه ماهه ی نخست سال جاری، شرکت اپل موفق به فروش 3.6 میلیون "ساعت اپل" در بازار شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 831 روز و 7 ساعت پیش
افزایش سریع پهنای باند موبایل

افزایش سریع پهنای باند موبایل از حیث مشترکان ثابت پهنای باند، و در کل دسترسی به اینترنت، میتوان جمعیت جهان را به دو دسته تقسیم کرد. درحالیکه استفاده از پهنای باند موبایل در کشورهای توسعه یافته تقریبا همه گیر است (87 کاربر در هر 100 نفر)، بسیاری از افراد در سرزمین های در حال توسعه به آسانی قادر به استفاده از پهنای باند موبایل نیستند (39 کاربر در هر 100 نفر). - طبق محاسبات ITU، و از حیث برابری قدرت خرید، اشتراک پهنای باند موبایل در کشورهای درحال توسعه تقریبا دو برابر گرانتر از قیمت این خدمات در کشور توسعه یافته میباشد. - بویژه افریقا، از حیث استفاده از پهنای باند موبایل از دیگر مناطق جهان عقب تر است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 831 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 شهریور 94

استخدام های روز- 11 شهریور 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت مارگارین *استخدام شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات سگال *استخدام شرکت فزار تجهیز *استخدام شرکت گسترش ارتباطات مبنا *استخدام شرکت تدارک صنعت طلوع *استخدام شرکت شایگان سیستم *استخدام شرکت اندیشه کامپیوتر *دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم در تبریز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 831 روز و 10 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد بانک صادرات

تحلیل تکنیکال نماد بانک صادرات بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
قرار دادشن در محدوده کف کانال صعودی، منطقه کم ریسک RSI و قرار داشتن در گام خریداران، از ادامه رشد کوتاه مدت سهم تا سطوح مقاومتی 98 تا 103 تومان حکایت دارد و در صورت گذر از آنها می توان هدف میان مدتی 120 تومان را مد نظر قرار داد.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 832 روز و 6 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد خپارس

تحلیل تکنیکال نماد خپارس بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
طبق الگوی هارمونیک AB=CD و نزدیکی به کف کانال ترسیم شده و چنگال اندروز و سطوح حمایتی مهم 78 تا 83 تومان، صدور سیگنال خرید خفیف MACDو احتمال تکرار الگوی هارمونیک مذکور، از ریسک کمی برخوردار می باشد. همچنان مقاومت 96 و مرز روانی100 تومان از سدهای محکم پیش روی آن محسوب می شوند.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 834 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 8 شهریور 94

استخدام های روز- 8 شهریور 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام تعمیرکار لوازم برقی خانگی و آشپزخانه *استخدام شرکت آرین تجارت *دعوت به همکاری شرکت کارگزاری بیمه پیام در استان البرز *استخدام کارمند بخش واردات در یک شرکت حمل و نقل بین المللی کالا *استخدام کارشناس فروش در یک شرکت حمل و نقل کالا *استخدام کارشناس فروش در یک مجموعه آموزشی *استخدام هولدینگ فناوران هوشمند فرنام *استخدام شرکت کامپیوتر بلوچ *استخدام شرکت مهندسی ارتباطات بارقه پردیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 834 روز و 10 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 28 مرداد 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 28 مرداد 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-5-28 ساعت : 15:50 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,490 60- (-0.18%) EUR یورو 37,350 50- (-0.13%) GBP پوند انگلیس 52,728 233- (-0.44%) AED درهم امارات متحده عربی 9,109 17- (-0.19%) CAD دلار کانادا 25,881 30 (0.12%) CNY یوان چین 5,345 11- (-0.21%) TRY لیره ترکیه 11,623 135- (-1.16%) JPY100 یکصد ین ژاپن 272.210 1- (-0.37%) INR روپیه هند 508 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 846 روز و 1 ساعت پیش
جدیدترین خبرها از فعالیت بانک آلمانی در ایران

جدیدترین خبرها از فعالیت بانک آلمانی در ایران بانکی دات آی آر - به گزارش ایسنا، در حالی که ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی روز دوشنبه اعلام کرد که آلمان برای تسهیل معاملات تجاری با طرف ایرانی، بانکی در ایران تاسیس خواهد کرد.خبرگزاری دولتی شینهوا به نقل از رسانه های ایرانی گزارش داد که در سفر اخیر زیگمار گابریل، معاون صدراعظم آلمان و وزیر امور اقتصادی و انرژی این کشور که در راس هیات عالی رتبه ای به تهران آمده بود، موافقت شد این کشور اروپایی بانکی در ایران تاسیس کند. - رییس کل بانک مرکزی در بخشی از اظهاراتش عنوان کرد که هیچ محدودیتی برای بانکهای خارجی به منظور ایجاد موسسات مالی در ایران وجود ندارد و طبق مقررات مناطق آزاد تجاری ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 860 روز و 6 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 13 مرداد 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 13 مرداد 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : سه شنبه 1394-5-13 ساعت : 17:22 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,240 80 (0.24%) EUR یورو 36,650 100 (0.27%) GBP پوند انگلیس 52,121 163 (0.31%) AED درهم امارات متحده عربی 9,041 21 (0.23%) CAD دلار کانادا 25,555 116 (0.45%) CNY یوان چین 5,464 12 (0.22%) TRY لیره ترکیه 12,118 86 (0.71%) JPY100 یکصد ین ژاپن 271.110 1 (0.37%) INR روپیه هند 516.340 4 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 861 روز و 0 ساعت پیش
نفس بانک مرکزی برید

نفس بانک مرکزی برید بانکی دات آی آر : - به گزارش جام نیوز،مؤسسات مالی اعتباری فاقد مجوز، عنوانی که ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی از آن با عنوان چالش جدی اقتصاد کشور یاد می کند و به گفته وی، "بانک مرکزی از دو سال گذشته به جد وارد برخورد با آن ها شده است اما مشکلات در برخورد با این مؤسسات نیازمند نظم و جدیت است زیرا این مؤسسات اقتصاد ما را با چالش های جدی روبرو کرده است" - اما این تنها اظهار نظر در خصوص عملکرد و مشکلات این مؤسسات نیست زیرا تبعات منفی ناشی از عملکرد آن ها به قدری زیاد است که هریک از مردان اقتصادی کشور حداقل یک بار لب به شکایت علیه این مؤسسات گشوده اند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 861 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 مرداد 94

استخدام های روز- 10 مرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام وزارت آموزش و پرورش سال 94 *استخدام هلدینگ فناوران هوشمند *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام کارشناس مالی در شرکت آسمان ورزش *استخدام شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام سراسری شرکت شبکه افزار *استخدام در گروه فیدیلیو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 863 روز و 10 ساعت پیش
ارتقاء تلفن های هوشمند: چند وقت یکبار؟

ارتقاء تلفن های هوشمند: چند وقت یکبار؟ بانکی دات آی آر : - برای مثال در آمریکا، کاربران آیفون بیش از آنهایی که از سیستمهای عامل آندرویدی گوگل استفاده میکنند، تلفن هوشمند خود را ارتقاء میدهند. 51درصد از کاربران آیفون به محض آنکه مدل جدیدتری از سوی سازندگان (شرکت اَپِل) ارائه گردد، اقدام به تهیه ی آن میکنند(معمولا هر دو سال یکبار).47 درصد از دیگر کاربران ایفون نیز تا هنگامیکه گوشی شان به هر طریقی از کار بیاُفتد آنرا نگاه میدارند. درمیان کاربران آندروید نیز، 40درصد هر دو سال یکبار مدل تلفن همراه خود را ارتقاء میدهند، در حالیکه 58درصد تا زمان از کار افتادن کامل گوشی، دست به تغییر و ارتقاء مدل نمیزنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 873 روز و 6 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 29 تیر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 29 تیر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1394-4-29 ساعت : 11:49 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 32,330 30 (0.09%) EUR یورو 36,100 0 (0%) GBP پوند انگلیس 50,754 102 (0.2%) AED درهم امارات متحده عربی 8,794 8 (0.09%) CAD دلار کانادا 25,188 46 (0.18%) CNY یوان چین 5,314 4 (0.08%) TRY لیره ترکیه 12,256 -38 (-0.31%) JPY100 یکصد ین ژاپن 263.330 0 (0%) INR روپیه هند 503.750 0 (0%) AUD دلار استرالیا 24,161 85 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 876 روز و 5 ساعت پیش
جزئیات جدید شرایط دریافت وام 80 میلیونی

جزئیات جدید شرایط دریافت وام 80 میلیونی بانکی دات آی آر : از دیگر شرایط متقاضی، عدم دریافت امکانات دولتی تهیه مسکن براساس استعلام فرم «ج» از وزارت راه و شهرسازی از جمله زمین، مسکن و سایرتسهیلات یارانه ای است. - به گزارش اقتصاد پرس، - براساس اعلام این بانک، متقاضیان متأهل، باید سرپرست خانوار باشند. همچنین آن دسته از سرپرستان خانواری که همسر آنان فوت یا جدا شده ولی حضانت فرزند برعهده آنان است، می توانند حساب پس انداز مسکن یکم افتتاح کنند. - همچنین متقاضی دریافت تسهیلات نباید خود، همسر یا فرزندان صغیر وی از تسهیلات بانک مسکن یا سایر بانک ها برای خرید، احداث واحد مسکونی، انتقال سهم الشرکه یا تغییر واحد مسکونی استفاده کرده باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 876 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 23 تیر 94

استخدام های روز- 23 تیر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام یک شرکت مهندسین مشاور *استخدام شرکت پویش پرداز در سیستان و بلوچستان *استخدام شرکت ملاصدرا *استخدام شر کت باغ دارو *دعوت به همکاری بیمه سامان *استخدام شرکت نرم افزاری داتیس آرین قشم (داتین) *استخدام شرکت بهستان رایان *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در سراسر کشور ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 881 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 13 تیر 94

استخدام های روز- 13 تیر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام مدیر اجرایی واحد فروش در شرکت آسمان ورزش *استخدام شرکت آرمان طب *استخدام شرکت داده پژوهان نوین اسپادانا *استخدام شرکت منگان *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در سراسر کشور *استخدام شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس *استخدام شرکت مهرگان صنعت آب *دعوت به همکاری صنایع رباتیک ایران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 891 روز و 10 ساعت پیش
توضیح بانک مرکزی درباره وام 60 میلیونی مسکن

توضیح بانک مرکزی درباره وام 60 میلیونی مسکن بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، پیمان قربانی در خصوص ممنوعیت پرداخت وام 60 میلیونی خرید و ساخت مسکن از سوی بانک های تجاری (غیر از بانک مسکن) به دلیل داشتن بدهی به بانک مرکزی اظهار کرد: بانک مرکزی اعلام کرده است بانک ها می توانند از محل منابع داخلی خود وام خرید مسکن را با شرایط مذکور در مصوبه شورای پول و اعتبار پرداخت کنند و هیچ گونه ممنوعیت مجددی در این رابطه اعلام نشده است. - معاون اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه بدهی بانک ها به بانک مرکزی موضوع کاملا جداگانه ای است، گفت: مگر الآن که بانک ها به بانک مرکزی بدهکارند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
روزهای ابری کندی کراش

روزهای ابری کندی کراش بازی کندی کراش (Candy Crush) بانکی دات آی آر : ازجمله بازی های محبوب و دوست داشتنی موبایلی به حساب می آید که بازی کنندگان زیادی را به سمت خودش جلب کرده است. - به گزارش دیجی کالا، . - این بازی در چهار روز اولی که عرضه شده بود، بیشترین دانلود را در کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا به خودش اختصاص داد. عنوان Fallout Shelter به صورت رایگان عرضه شده و بازی کنندگان می توانند مضامینی را از داخل بازی خریداری کنند. همچنین برای تجربه این بازی نیازی به اینترنت نخواهید داشت. در آماری دیگر به این موضوع اشاره شده که بازی کندی کراش روزانه و به صورت میانگین 946 دلار درآمد دارد و بازی Fallout Shelter ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
پالایشگاه های بورسی شفاف سازی کردند

پالایشگاه های بورسی شفاف سازی کردند بانکی دات آی آر: - به گزارش ایسنا، نماد معاملاتی 5 شرکت پالایشگاهی چهارشنبه گذشته به دلیل ابلاغیه جدید وزارت نفت در خصوص نرخ یارانه فروش فرآورده های نفتی و اثر با اهمیت آن و قابل ملاحظه مبلغ یارانه بر نتایج عملکرد و سودآوری سال 1393 شرکت ها متوقف شد. - این مصوبه در حالی به شرکت های پالایشگاهی ابلاغ شد که شرکت ملی پالایش و پخش دو روز پس از این اتفاق، ابلاغیه مذکور را بدون هیچ توضیحی از شرکت های پالایشی پس گرفت به همین دلیل شرکتهای پالایشگاهی با شفاف سازی در خصوص این مصوبه آماده بازگشایی نماد شدند. - بر همین اساس شرکت های پالایشی با ارسال گزارش شفاف سازی به سازمان بورس اعلام کردند که اعلامیه های ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
ثبات در بهای نفت

ثبات در بهای نفت بانکی دات آی آر : بهای نفت در معاملات امروز(دوشنبه) بدون تغییر ماند. - به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، - قیمت های نفت پس از سخنان یکی از مقامات کمیسیون اروپا مبنی بر اینکه تازه ترین پیشنهاد یونان یک پایه و اساس خوب برای پیشرفت در مذاکرات امروز است، قدری بالا رفت. - ریک اسپونر تحلیلگر بازار نفت در سیدنی گفت: ظرف 24 ساعت آینده بر اساس آنچه که در نشست یونان رخ خواهد داد شاهد یک سری بی ثباتی در قیمت ها خواهیم بود. - بهای نفت برنت برای تحویل در ماه اوت بدون تغییر 63 دلار و دو سنت در هر بشکه معامله شد. پیشتر نفت برنت 52 سنت در هر بشکه کاهش قیمت داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 1تیر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 1تیر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1394-4-1 ساعت : 5:46 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 32,630 -90 (-0.28%) EUR یورو 37,100 50 (0.13%) GBP پوند انگلیس 51,894 -309 (-0.6%) AED درهم امارات متحده عربی 8,875 -25 (-0.28%) CAD دلار کانادا 26,941 7 (0.03%) CNY یوان چین 5,364 -16 (-0.3%) TRY لیره ترکیه 12,315 59 (0.48%) JPY100 یکصد ین ژاپن 267.710 -2 (-0.75%) INR روپیه هند 508.590 -2 (-0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
فرانسه یک قدم نزدیک تر به روبوکاپ

فرانسه یک قدم نزدیک تر به روبوکاپ بانکی دات آی آر : این هفته در نمایشگاه تجهیزات پروازی و فرودگاهی فرانسه، شرکت تالس از یک فناوری جدید فرودگاهی رونمایی کرده که ربات ها را جایگزین کارمندان مهاجرت می کند. - «تالس» (Thales) به گزارش دیجی کالا، یک شرکت فرانسوی فعال در زمینه ی سیستم های الکتریکی، در جریان نمایشگاه تجهیزات پروازی و فرودگاهی پاریس، جدیدترین تجهیزات اش را به نمایش گذاشت. این شرکت تجهیزاتی را طراحی کرده است که ورود و خروج درون فرودگاه ها را سریع تر می کند. - آنها آینده ای را متصور شده اند که در آن مسافران دیگر با باجه های ورود سر و کار نخواهند داشت. این نوآوری هم اکنون به بسیاری از فرودگاه ها راه یافته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
تخم مرغ در صدر افزایش قیمت خوراکی ها

تخم مرغ در صدر افزایش قیمت خوراکی ها بانکی دات آی آر: قیمت تخم مرغ در هفته گذشته معادل 22.2 درصد نسبت به مدت مشابه ماه قبل افزایش داشته است. - به گزارش ایسنا، - همچنین این گزارش نشان می دهد که قیمت سبزی های تازه نیز در هفته گذشته نسبت به هفته مشابه ماه قبل 14.3 درصد کاهش و نسبت به هفته پیش از این 0.1 درصد افزایش داشته است. - بر این اساس در حالیکه قیمت گوشت قرمز در این هفته هیچ تغییری نسبت به مدت مشابه ماه قبل و هفته پیش از آن نداشته، قیمت مرغ به ترتیب نسبت به هفته قبل و هفته مشابه ماه قبل 7 درصد افزایش و 6.5 درصد کاهش داشته است. - قیمت لبنیات نیز در هفته قبل نسبت به هفته پیش از آن بدون تغییر و نسبت به هفته مشابه ماه قبل 0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 904 روز و 1 ساعت پیش
سوآپ بنزین در کشور از سر گرفته شد

سوآپ بنزین در کشور از سر گرفته شد بانکی دات آی آر : پس از 15 سال، سوآپ اولین محموله بنزین در بندر انزلی ازسر گرفته شد. - به گزارش ایسنا، - بر این اساس، تخلیه، انتقال و جابجایی این میزان فرآورده طی 24 ساعت در گیلان صورت گرفته و محموله وارد شده به استان از طریق یکصد و سیزده دستگاه نفتکش به انبار نفت رشت، جایگاه های سراسر استان و بخشی نیز به جایگاه های شهرستان چالوس منتقل شده است و بنا شده به ازای آن فراورده های غیر همنام از بنادر جنوبی کشور صادر شود. - پیش تر ناصر سجادی، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گفته بود: در سال 93 سوآپ نفت گاز و نفت کوره صورت گرفت اما با توجه به این که در سال 94 با مازاد فرآورده روبرو خواهیم بود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 905 روز و 2 ساعت پیش
غیرمجازهای بانکی به صف شدند

غیرمجازهای بانکی به صف شدند بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، اخیرا سخنگوی قوه قضائیه عملکرد این قوه در یک سال گذشته را تشریح کرد، گزارش سالانه ای که بخش بانکی خاصه بازار غیرمتشکل پولی از مهمترین اجزاء آن بود. - در حالی به اذعان معاون نظارت بانک مرکزی حدود 7000 موسسه اعتباری در کشور فعالیت می کنند و بیش از 6000 مورد مجوزی برای فعالیت ندارند که صندوق های قرض الحسنه ، تعاونی ها، صرافی ها ، لیزینگ ها بخش عمده آنها را تشکیل داده و با وجود تمامی فراخوانها و تعیین دستورالعملها و قوانین برای به نظم کشیدن آنها تاکنون تعداد چشمگیری از این جمع قانون مند نشده و در مسیر قبلی خود حتی به طور محدودتر قرار دارند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 905 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 27 خرداد 94

استخدام های روز- 27 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید... - *استخدام بانک سینا سال 94 در چندین شهر *استخدام شرکت آرنا سیستم *دعوت به همکاری کارگزاری بیمه پیام آسایش پایدار *استخدام آژانس مسافرتی کیوان پرواز *استخدام شرکت ایران اسپیرال در اصفهان *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت پرتو تک سامانه در اصفهان *دعوت به همکاری شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *استخدام درجه داری قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در سال 94 *استخدام موسسه اعتباری ثامن در بوشهر *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان از بازنشستگان *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان در چند شهر *استخدام ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 908 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 خرداد 94

استخدام های روز- 20 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام کارشناس و کاردان فنی درشرکت حمل و نقل ریلی رجاء خراسان *استخدام بانک سرمایه سال 94 *ثبت نام آزمون ورودی بانک کارآفرین برای شعب شهر تهران (جدید) *دعوت به همکاری شرکت لطیفی اسپرت *استخدام شرکت مپصا *استخدام شرکت فن آوران پویا صنعت وفا *استخدام شرکت پارسا پلاستیک *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *دعوت به همکاری مؤسسه اعتباری عسکریه *استخدام شرکت دهکده جهانی آریان *دعوت به همکاری شرکت ایران آنکارا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 915 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 خرداد 94

استخدام های روز- 18 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت فرآورده های غذایی سمیه *دعوت به همکاری موسسه چاپ و صحافی نگار *استخدام کارشناس فروش آتیه سازان بیمه سامان در تهران *استخدام شرکت داده پرداز رایانه متین در مشهد و قم *استخدام شرکت بهستان رایان *دعوت به همکاری بیمه سامان (گیلان، مازندران و گلستان) ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 917 روز و 10 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 18 خرداد 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 18 خرداد 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - فروش شرکت طی این دوره بالغ بر 910 میلیارد ریال بوده و 94 درصد مبلغ بودجه را پوشش داده است.هم چنین این رقم نسبت به مشابه سال قبل 66 درصد رشد داشته است.مقدار تولید حدود 3 درصد افزایش را نسبت به سال 92 داشته درحالیکه مقدار فروش کاهش 44 درصدی را تجربه کرده است.لازم به ذکر است که فروش خدماتی و محصولات کارمزدی طی این دوره کاهش یافته و محصول اصلی شرکت که قطعات فورج می باشد با 27 درصد رشد مقداری همراه شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 917 روز و 23 ساعت پیش
استخدام های روز- 16 خرداد 94

استخدام های روز- 16 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت راه آهن کشش *استخدام شرکت فن آوران اطلاعات سوشیانس *استخدام شرکت ایمن کاوان کیهان *دعوت به همکاری شرکت بورس کالای ایران *دعوت به همکاری شرکت سامیکس *استخدام شرکت ارجان مبتکر در اهواز *دعوت به همکاری شرکت رایتل در تهران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 919 روز و 10 ساعت پیش
برگزاری «استارت آپ ویکند» گردشگری در ایران

برگزاری «استارت آپ ویکند» گردشگری در ایران بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، «استارت آپ ویکند» یا به اصطلاح پایان هفته کارآفرینی یک رویداد آموزشی تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی و در انتهای هفته برگزار می شود. - برای معرفی این استارت آپ ویکند آمده است: «شما آتشفشانی از ایده ها هستید در استارت آپ ویکند گردشگری خود و دنیای تان را متحول کنید.» - در انتهای رویداد، داوران و سرما یه گذاران سه گروه را به عنوان کسب وکار نوپای برگزیده ی این رویداد انتخاب خواهند کرد. - نتایجی که با حضور در این رویداد می توان بدست آورد عبارت است از: یادگرفتن راه اندازی یک کسب وکار، ساختن گروه و ایجاد شبکه های کاری ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 927 روز و 1 ساعت پیش
آیا گوشی ایسوس زنفون 3 توسط TENNA تایید شد؟

آیا گوشی ایسوس زنفون 3 توسط TENNA تایید شد؟ بانکی دات آی آر :
به گزارش دیجی کالا، بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، ایسوس زنفون 3 از یک صفحه ی نمایش 5 اینچی با استفاده از شیشه ی ضد خش گوریلا گلس 3 و با وضوح تصویر 720p، پردازنده ی 64 بیتی چهار هسته ای، دو گیگابایت حافظه ی رم LPDDR3، شانزده گیگابایت حافظه ی داخلی، دوربین اصلی 8 و سلفی 5 مگاپیکسلی بهره خواهد برد. از دیگر مشخصات فنی این محصول می توان به پشتیبانی از رابط بلوتوث 4 و نسخه ی پنجم از سیستم عامل اندروید موسوم به لالی پاپ اشاره کرد. ایسوس زنفون 3 از دو سم کارت پشتیبانی خواهد کرد و در 7 رنگ مشکی، سفید، قرمز، آبی، بنفش، طلایی و نقره ای عرضه خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 930 روز و 2 ساعت پیش
اسنپ چت 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد!

اسنپ چت 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد! بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، «ایوان اشپیگل» (E. Spiegel) مدیرعامل شرکت اسنپ چت امروز در کنفرانس Code خبر داد که این شرکت حالا 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد. این رقم تقریبا یک دهم میزان کل کاربران فعال ماهانه فیس بوک (936 میلیون کاربر) است. - اسنپ چت تعداد رسمی کاربرانش را در گذشته اعلام نکرده بود، اما در آگوست سال قبل بود که «وال استریت ژورنال» خبر داد اسنپ چت بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. اگر آمار سال قبل وال استریت ژورنال صحیح باشد، آمار امروز اسپیگل خبر از افزایش شدید محبوبیت اسنپ چت در میان کاربران آنلاین دنیا دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 930 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 2 خرداد 94

استخدام های روز- 2 خرداد 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*پذیرش همکار بازنشسته در بانک دی *دعوت به همکاری موسسه حقوقی آفریقا *استخدام پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی *استخدام بانک پاسارگاد سال 94 + جدید *استخدام شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری *دعوت به همکاری شرکت رایتل در تهران *دعوت به همکاری شرکت ایرانسل در تهران و شهرستان ها ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 933 روز و 10 ساعت پیش
سند تفاهم بانک ها در نرخ سود کوتاه مدت

سند تفاهم بانک ها در نرخ سود کوتاه مدت بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، بعد از مصوبه شورای پول و اعتبار در رابطه با کاهش نرخ سود سپرده بانکی از 22 درصد سالانه به 20 درصد، نحوه تعیین نرخ های سود کمتر از یکسال با توجه به مصوبه بر عهده بانکها قرار گرفت و بانک مرکزی در این رابطه تکلیفی تعیین نکرد. - اما با توجه به اینکه تعیین نرخهای متفاوت از سوی بانکها برای سود سپرده کمتر از یکسال عواقب مخربی برای توافق کلی انجام شده برای کاهش نرخ سود به همراه دارد، رییس شورای هماهنگی بانکهای دولتی عنوان کرد که مناسب است بانکها در این مورد به توافق رسیده و سودهای مشخصی اجرا کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
هدفون های باسیم، بی سیم می شوند!

هدفون های باسیم، بی سیم می شوند! بانکی دات آی آر: - به گزارش دیجی کالا، موسیقی به عنوان زبانی جهانی و یکی از هنرهای برتر، بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها بوده و هست؛ خصوصا در دنیای مدرن و خیابان های شلوغ امروزی که از آلودگی های صوتی به هدفون های خود به عنوان وسیله ای برای گوش دادن به موسیقی پناه می بریم. با این که اکثرمان هدفون های مان را دوست داریم، اما احتمالا به همان نسبت از سیم شان متنفریم؛ خصوصا زمانی که مثل بند کفش به هم گره می خورند. البته می توانید صد ها هزار تومان هزینه ی هدفون های جدید بی سیم و مجهز به بلوتوث کنید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
نامشخص بودن جزئیات وام 60 میلیون تومانی

نامشخص بودن جزئیات وام 60 میلیون تومانی سرانجام بعد از طرح و بررسی پیشنهادات برای افزایش سقف وام مسکن، شورای پول و اعتبار با دو طرح راه اندازی صندوق پس انداز مسکن همچنین افزایش وام خرید تا حداکثر 60 میلیون تومان موافقت کرد. - به گزارش خبرنگار ایسنا، همانطور که مقامات بانک مرکزی وعده داده بودند جلسه روز گذشته -سه شنبه- شورای پول و اعتبار به تعیین تکلیف وام مسکن اختصاص یافت و در نهایت وام مسکن بعد از سال 1392 تاکنون تغییر کرد که این دومین افزایش وام مسکن در دولت یازدهم است. - اما با تصمیم گیری اخیر شورای پول و اعتبار در مورد طرح های مورد بررسی بانک مرکزی، دو طرح جداگانه مصوب شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
پشت موسسات پولی عمده متخلف چه کسانی هستند؟

پشت موسسات پولی عمده متخلف چه کسانی هستند؟ بانکی دات آی آر: - به گزارش ایسنا، محمود احمدی در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما با عنوان (موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز با پشتوانه های نامرئی) در پاسخ به سوالی مبنی بر تعیین نرخ سود تسهیلات و سپرده ها توسط موسسات پولی غیر مجاز در کشور افزود: این موضوع نشانه ضعف بانک مرکزی نیست. - وی با انتقاد از عملکرد صدا وسیما در برنامه ماه رمضان چند سال گذشته در پاسخ به این سوال مجری که بر اساس گفته رئیس کل بانک مرکزی نرخ سود تسهیلات و سپرده را موسسات مالی غیر مجاز تعیین می کنند، گفت: شاید منظور رئیس بانک مرکزی بر این ادعا این باشد که وقتی پرمخاطب ترین برنامه اش در زمان افطار در اختیار ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
نحوه بازپرداخت وام های جدید مسکن

نحوه بازپرداخت وام های جدید مسکن بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، در جلسه روز گذشته-سه شنبه- شورای پول و اعتبار راه اندازی صندوق پس انداز مسکن با سقف 80 میلیون تومان وام برای خرید خانه مصوب شد. - این وام که در سه مبلغ 40،60 و 80 میلیون تومان به خانه اولی ها تعلق می گیرد بر اساس سپرده گذاری که متقاضی در حساب صندوق انجام داده و دوره انتظار حداقل یک ساله را طی می کند پرداخت خواهد شد. سپرده گذاری نیز به گونه ای خواهد بود که متقاضی نصف مبلغ وام درخواستی را به مدت حداقل یکسال در حساب صندوق سپرده می کند. - با توجه به تعیین نرخ سود 14 درصد و دوره 12 ساله برای بازگشت تسهیلات دریافتی برایندها نشان می دهد که با دریافت هر یک از این ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
پرونده ی اپل و سامسونگ هنوز باز است

پرونده ی اپل و سامسونگ هنوز باز است بانکی دات آی آر: . - به گزارش دیجی کالا، بر اساس رای دادگاه فدرال آمریکا، اپل موظف شده تا 382 میلیون دلار از غرامت 930 میلیون دلاری سامسونگ را به این شرکت برگرداند. در حکم این دادگاه آورده شده که آن چه سامسونگ در طراحی محصولات اش به کار برده، تداخلی با طرح های صنعتی ثبت شده توسط اپل ندارد. هم چنین بر اساس این حکم طرح های صنعتی ثبت شده توسط اپل را می توان به محصولات بسیاری نسبت داد و مخصوص اپل نیستند. - در سال 2012، اپل شکایتی علیه سامسونگ مطرح کرد که در آن ادعا شده بود سامسونگ در طراحی سری های Galaxy S و Nexus S خود از طرح های صنعتی ثبت شده توسط اپل استفاده کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
هزینه دریافت وام های جدید مسکن

هزینه دریافت وام های جدید مسکن بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، همانطور که در خبرهای قبل نیز به آن اشاره شد، وام های 80 میلیون تومانی فقط برای خانه اولی های ساکن تهران در نظر گرفته شده که شیوه بهره مندی از آن نیز سپرده گذاری است. به این معنی که خواهان این تسهیلات باید مبلغ حدود 40 میلیون تومان را به مدت یک سال نزد بانک مسکن سپرده گذاری کند تا بتواند وام 80 میلیون تومانی را دریافت کند. - دریافت وام های 60 میلیون تومانی که مختص ساکنان شهرهای بزرگ است فعلا در قالب خرید اوراق تسهیلات مسکن امکان پذیر است. به این صورت که متقاضی این وام باید اقدام به خرید 120 برگه حق تقدم و ارائه آن با یکی از بانک ها کند که با احتساب قیمت 72 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 937 روز و 2 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب

تحلیل تکنیکال نماد شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از تجربه مجدد و ریزش از سطح 3830 هم اکنون در محدوده 3263 خیز رو به بالا به خود گرفته است. نمودار در سطح مقاونتی 3466 با میانگین متحرک 30 روزه نیز درگیر بوده و در همین سطح اندیکاتور RSI نیز با خط 50 درگیر می باشد. گذر پرقدرت از این سطح، نمودار را راهی سطح 3830 خواهد نمود که دراین مسیر محدوده 3700 نیز نمودار را با چالش روبه رو می سازد. عدم عبور از سطح 3486، سطح حمایتی 3263 را فعال می نماید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 937 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 29 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 29 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت سازمان کالا *استخدام فروشگاه بازار تی وی *استخدام مرکز پژوهش های افکارعمومی و تحولات اجتماعی دانشگاه تهران *استخدام شرکت بهینه کار نوآور *استخدام فروشگاه اینترنتی جوره *استخدام شرکت ایمن کاوان کیهان *استخدام کارمند فروش در بیمه سامان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 937 روز و 10 ساعت پیش
عرضه ی رسمی گوشی ارزان قیمت XOLO

عرضه ی رسمی گوشی ارزان قیمت XOLO بانکی دات آی آر: . - به گزارش دیجی کالا، شرکت XOLO جدیدترین گوشی ارزان قیمت خود را به بازار کشور هند عرضه کرد. گوشی هوشمند XOLO Prime تنها 89 دلار قیمت دارد. این گوشی از یک صفحه ی نمایش 4.5 اینچی با وضوح تصویر 480 در 854 همراه با فن آوری IPS، پردازنده ی چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتزی، 1 گیگابایت حافظه ی رم، 8 گیگابایت حافظه ی داخلی همراه با پشتیبانی از درگاه microSD و دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی بهره می برد. همچنین این محصول به یک باتری 1800 میلی آمپری و نسخه ی پنجم از سیستم عامل اندروید موسوم به لالی پاپ مجهز است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 943 روز و 5 ساعت پیش
چگونگی ارائه ی مهارتها در یک رزومه

چگونگی ارائه ی مهارتها در یک رزومه بانکی دات آی آر: برای بیشتر افراد تغییر شغل، تصمیم سختی میباشد، بخصوص اگر در میانه ی راه یک شغل که در حوزه ی کاری متفاوتی قرار دارد باشید برخی مواقع همچون بازگرداندن زمان و کار کردن در کنار کاراموزان و مبتدیان با دستمزدی کمتر از آنچه پیشتر دریافت میکردید است. اما این تصمیمی است که بسیاری از ما به سبب دستیابی به رضایت خاطر و ایجاد تعادل در کار و زندگی، اتخاذ میکنیم. - این نوع رضایت خاطر مستلزم نوع دیگری از رزومه است_رزومه ای که مهارت محور باشد نه بر مبنای حوزه های کاری مختلف. بنابراین، وقتی که تغییری صورت میدهید میبایست به کارفرما نشان دهید که تجربیات و مهارتهای انتقالپذیری دارید که شما را در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 943 روز و 6 ساعت پیش
صدای سوت «یورو آسیا» در ایران می پیچید

صدای سوت «یورو آسیا» در ایران می پیچید بانکی دات آی آر : پس از سفر "عقاب طلایی" و قطار لوکس ترک ها به ایران، اکنون نوبت به قطار لوکس "یورو آسیا" رسیده است تا سوت اش را در خاک ایران به صدا درآورد. - به گزارش ایسنا، - مسیر حرکت این قطار از شهرهای تبریز، یزد، شیراز، اصفهان و تهران خواهد بود. مسافران این قطار لوکس که پنج شب را در قطار و پنج شب را در هتل های 5 ستاره ی ایران اقامت خواهند داشت، سوم خردادماه تهران را با پرواز تَرک می کنند و قطار با هفت مسافر دیگرش از راه ریلی به ترکیه بازمی گردد. - محمدعلی واقفی - مجری این پروژه در ایران - با اعلام این مطالب به خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ملیت مسافران این قطار، آلمانی، سوئیسی، دانمارکی، روس ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 943 روز و 7 ساعت پیش
فراخوان هزاران خودرو با فرمان معیوب

فراخوان هزاران خودرو با فرمان معیوب بانکی دات آی آر: فورد موتور برای هزاران دستگاه از پیکاپ جدید اف 150 به دلیل میل فرمان معیوب که ممکن است باعث شود راننده کنترل فرمان را از دست دهد در آمریکای شمالی فراخوان داد. - به گزارش ایسنا، - فورد اعلام کرد از هیچ تصادف یا صدمه فیزیکی مربوط به این مشکل مطلع نیست اما یک مورد گزارش مربوط به خارج شدن کنترل فرمان دریافت کرده که تصور می رود مربوط به این مشکل بوده است. - خودروهایی که این مشکل را دارند در ماه مارس در کارخانه های کانزاس سیتی میسوری و دیربورن میشیگان ساخته شدند و تنها پنج هزار و 606 دستگاه از خودروهای فراخوان شده در دست مشتری هستند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 943 روز و 7 ساعت پیش
بهترین کارفرمایان آموزش در ایالات متحده

بهترین کارفرمایان آموزش در ایالات متحده بانکی دات آی آر : برخی دانشگاهها به وضعیت دانشکده های هنری و یا فارغ التحصیلان میلیارد دلاری خود میبالند، اما کدام موسسات بیشتر از سایرین مورد علاقه ی کارکنان شان هستند؟ Forbes و statista از بیش از 20000 آمریکایی شاغل در شرکتهای بزرگ، موسسات غیرانتفاعی، آژانسهای دولتی و جوامع چندملیتی آمریکا این سوال را پرسیدند که: در یک مقیاس 0 تا 10 چقدر احتمال دارد که کارفرمای خود را به شخصی دیگر توصیه کنید؟ پاسخهای دریافتی کمک کرد تا لیست بهترین کارفرمایان سال 2015 آمریکا تدوین گردد. - این دانشگاه در رتبه بندی آکادمیک دانشگاههای جهان در رده ی 32 قرار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 946 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 20 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت هستی البرز در آمل *استخدام مدیر مالی در یک شرکت حمل و نقل کالا *دعوت به همکاری کارمند واردات شرکت حمل و نقل بین المللی *استخدام یک شرکت حمل و نقل کالا *دعوت به همکاری بیمه البرز *استخدام شرکت پرشین ویژن *دعوت به همکاری شرکت پرشین ویژن *دعوت به همکاری موسسه حقوقی آفریقا *استخدام موسسه حقوقی آفریقا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 946 روز و 10 ساعت پیش
واگذاری تعیین نرخ سود سپرده های کمتر از یک سال به بانک ها

واگذاری تعیین نرخ سود سپرده های کمتر از یک سال به بانک ها بانکی دات آی آر - به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، پس از ابلاغ «دستورالعمل ناظر بر سیاست های پولی و اعتباری در سال 1394» سئوالات متعددی از سوی برخی از بانک ها و موسسات اعتباری و رسانه ها در مورد نرخ سود علی الحساب سپرده های کوتاه مدت زیر یکسال مطرح شده است که در همین رابطه مدیریت کل مقررات،مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی این بانک طی بخشنامه ای به بانک های دولتی، غیر دولتی، شرکت دولتی پست بانک و مؤسسات اعتباری توسعه، کوثر مرکزی و عسکریه اعلام کرد: برای تعیین نرخ سود علی الحساب سپرده های بانکی برای دوره های زیر یک سال ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 950 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 13اردیبهشت 94

استخدام های روز- 13اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام شرکت خدمات مسافرتی- جهانگردی آفتاب کلوت *دعوت به همکاری در صنعت بیمه *استخدام شرکت ایرساپرداز پاسارگاد *استخدام یک شرکت بازرگانی *دعوت به همکاری شرکت صنایع مس شهید باهنر *استخدام شرکت صنایع غذایی نادری در لاهیجان *دعوت به همکاری در بانک دی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 953 روز و 10 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 7 اردیبهشت 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 7 اردیبهشت 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - چنین عرضه ای در بازار کم رمق، کم حجم و ناپایدار این روزها جای تامل و تفکر دارد و همانطور که انتظار میرفت منجر به افزایش فشار فروش در بیشتر گروه ها و نمادهای بازار گردید. قیمت عرضه نیز با حواشی مختلفی مواجه شده به طوریکه سهامدار عمده با قیمت های بالا و متولیان بازار با عرضه در قیمت های پایین موافق هستند. - اما به نظر اکثر تحلیل گران در محدوده 300 تومان ارزنده ارزیابی می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 959 روز و 4 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین

تحلیل تکنیکال نماد سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نمودار پس از لمس سطح مقاومتی 2760-2790 با فاز اصلاحی با شیبی تند همراه شده است. در سطح فعلی تقاطع دو سطح حمایتی فیبو و میانگین متحرک 50 روزه در محدوده2210-2261 در انتظار سهم می باشد. با توجه به وضعیت اندیکاتور RSI احتمال عکس العمل سهم به سطح مذکور وجود دارد. در صورت بازگشت سهم از این محدوده، نمودار بسیار مستعد صعود خواهد بود. که در این مسیر با سطوح 2500 و 2760-2790 مواجه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 959 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز- 6 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 6 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز *استخدام وب سایت آوین مارکت *استخدام سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه *دعوت به همکاری یک شرکت معتبر آرایشی و بهداشتی *جذب شبکه فروش بیمه کارآفرین در شرق استان تهران *دعوت به همکاری در یک شرکت حسابداری در تهران *استخدام شرکت هورمن پارس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 960 روز و 11 ساعت پیش
سامسونگ بزرگترین فروشنده صفحه نمایش های UHD

سامسونگ بزرگترین فروشنده صفحه نمایش های UHD بانکی دات آی آر : شرکت کره ای سامسونگ توانسته در سه ماهه نخست سال رکورد جدیدی را به ثبت برساند و رتبه نخست فروش صفحه نمایش های UHD بازار را از آن خود کند. - به گزارش دیجی کالا، - موسسه تحقیقاتی «دیسپلی سرچ» (Display Search) گزارش داده که در سه ماه اول سال 2015 سامسونگ 28.8 درصد از بازار صفحه نمایش های UHD را از آن خود کرده که 8.9 درصد بیش از سهم این شرکت در سه ماهه پایانی سال 2014 است. - رقیب همیشگی سامسونگ یعنی ال جی نیز پا به پای سامسونگ پیش می رود؛ هر چند سهم این شرکت کاهشی 2.2 درصدی را نسبت به سه ماهه پایانی 2014 تجربه کرده و در مجموع 25.7 درصد بازار را در اختیار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 961 روز و 7 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد گروه بهمن

تحلیل تکنیکال نماد گروه بهمن بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از واکنش به PRZ الگوی هارمونیک بلند مدت خود وارد فاز اصلاحی شده است و در محدوده قیمتی 2240 منطبق بر سطح معتبر 61.8 فیبو، با بازگشت قیمتی همراه بوده است. با توجه به اندیکاتور RSI نمودار می بایست از سطوح مقاومتی 2400 و 2490 عبور نماید تا دوباره توانایی مقابله با سطح معتبر 2600-2630 را بیابد. در غیر این صورت فاز اصلاحی همچنان محتمل ترین روند حرکتی سهم خواهد بود. ورود در محدوده فعلی سطح ریسک پذیری بالایی را نیاز خواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 961 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 5 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام کارشناس فروش و بازاریابی شرکت فراگستر *استخدام شرکت داده پردازان خاورمیانه *استخدام شرکت داده پرداز رایانه متین در بابل و قم *استخدام بانک پاسارگاد سال 94 *استخدام بانک سامان در چند استان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 961 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 31 فروردین 94

استخدام های روز- 31 فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت لجستیک گلدیران *استخدام موسسه فرهنگی آموزشی زبان *استخدام در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام *استخدام شرکت فن و روش تجارت *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت بین المللی اوژن *دعوت به همکاری فروشگاه اینترنتی زنبیل ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 966 روز و 11 ساعت پیش
امنیت تبادل اطلاعات در شبکه مجازی

امنیت تبادل اطلاعات در شبکه مجازی بانکی دات آی آر : از نظر فنی، هر چیزی که به اینترنت وصل شود، قابلیت هک شدن را داراست. اما راه های مفیدی وجود دارند که می توانید برای محافظت از خود و داده هایتان انجام داده و امکان نفوذ هکرها را سلب کنید. - در این مطلب شما را با هفت روش جلوگیری از هک شدن توسط هکرها و یا ویروس های مخرب آشنا می کنیم: - بسیاری از حملات سایبری بوسیله ایمیل های ساده اما مخرب شکل می گیرند. ایمیل یک ابزار مفید برای ارتباط است زیرا بوسیله آن می توان هر چیزی را به هر کسی ارسال کرد؛ اما این مزیت می تواند خطرساز نیز باشد و ریسک امنیتی بالایی را موجب شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 968 روز و 21 ساعت پیش
قفل دفتر لوک اویل در ایران باز شد

قفل دفتر لوک اویل در ایران باز شد بانکی دات آی آر : شرکت لوک اویل روسیه قفل دفتر نمایندگی خود در ایران را گشود. - به گزارش ایسنا، - مگانوف افزود: ما به دنبال آن هستیم تا بعد از لغو کامل تحریم ها علیه ایران در پروژه های این کشور مشارکت کنیم. - وی همچنین مشارکت در پروژه اناران را اولویت اول لوک اویل خواند و البته تاکید کرد که این شرکت به حضور در سایر پروژه های نفتی ایران نیز علاقه مند است. - معاون لوک اویل در این خصوص توضیح داد: ما در حال مطالعه داده های زمین شناسی سایر پروژه های ایران نیز هستیم. - «واجیت علی اکبروف»، رئیس لوک اویل هم در نوامبر 2014 گفته بود که این شرکت قصد دارد تا در صورت امکان و لغو تحریم ها به ایران بازگردد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 971 روز و 8 ساعت پیش
زیباترین و قدرتمندترین پرچمدار هوآوی رونمایی شد

زیباترین و قدرتمندترین پرچمدار هوآوی رونمایی شد بانکی دات آی آر: بالاخره نوبت به هوآوی رسید... پس از گذشت یک سال از ورود «هوآوی اسند پی7» به بازار و فروش بسیار موفق آن، هوآوی از جایگزین این گوشی با نام «هوآوی پی8» (Huawei P8) رونمایی کرد. - بالاخره نوبت به هوآوی رسید... پس از گذشت یک سال از ورود «هوآوی اسند پی7» به بازار و فروش بسیار موفق آن، هوآوی از جایگزین این گوشی با نام «هوآوی پی8» (Huawei P8) رونمایی کرد. - به گزارش دیجی کالا؛ - هوآوی که به نظر می رسد قصد ندارد خود را در حصار یک طراحی خاص محدود کند، در طراحی پرچمدار جدیدش دست به تغییراتی چشمگیر زده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 971 روز و 8 ساعت پیش
نوکیا شرکت آلکاتل-لوسنت را خرید

نوکیا شرکت آلکاتل-لوسنت را خرید بانکی دات آی آر: نوکیا اعلام کرد که شرکت فرانسوی ارائه دهنده ی تجهیزات مخابراتی آلکاتل-لوسنت را به قیمت 16.6 میلیارد دلار خریداری کرده است. - به گزارش دیجی کالا؛ نوکیا اعلام کرد که شرکت ارائه دهنده ی تجهیزات مخابراتی «آلکاتل-لوستنت» (Alcatel-Lucent) را به قیمت 16.6 میلیارد دلار خریداری می کند. - انتظار می رود که این خرید در نیمه ی دوم سال 2016 تکمیل شود. کمپانی جدید از برند نوکیا استفاده خواهد کرد، اما بخش تحقیق و توسعه ی آلکاتل همچنان با نام Alcatel-Lucent's Bell Labs به کار خود ادامه خواهد داد. - در اطلاعیه نوکیا پس از عقد این قرارداد آمده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 971 روز و 8 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی

تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نمودار پس از آغاز حرکت صعودی نه چندان شارپ، پس از اصلاح کوتاه، به منظور ادامه روند صعودی، می بایست از سد محدوده 921 بگذرد که این موضوع نیازمند عبور پرقدرت سهام گروه از محدوده مقاومتی خود در روز معاملاتی آینده خواهد بود. به منظور ادامه حرکت صعودی، محدوده چالشی بعدی نمودار، محدوده 1026 خواهد بود و در صورت عبور از این محدوده احتمال لمس PRZ الگوی هارمونیک گارتلی نزولی در محدوده 1153-1198 وجود خواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 971 روز و 9 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 26 فروردین و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 26 فروردین و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - اما با گذشت زمان دادوستدها شاهد افزایش عرضه ها در گروه های پیشرو و افزایش اقبال به سمت سهام کوچک و در نتیجه افت کلی بازار بودیم. در این بین گروه بانکی و خودرویی از فشار فروش بیشتر و افت قیمتی بیشتری برخوردار بودند. به نظر تا جابجایی کامل سهامداران قدیمی با سهامداران جدید و تازه نفس و کسب انرژی و پتانسیل مجدد، در کوتاه مدت شاهد معاملات نوسانی در این گروه ها باشیم. - اما در بازه میان مدت و بلند مدت قطعا رشد قیمتی را تجربه خواهند نمود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 971 روز و 9 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 26 فروردین 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 26 فروردین 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - طبق اطلاعات حسابرسی شده منتشره برای سال مالی منتهی به 30/9/93 ؛ سود هر سهم بانک با سرمایه ای معادل 6.000 میلیارد ریال به مبلغ 25 ریال محقق شده است.گفتنی است در صورت های حسابرسی نشده ؛ این رقم معادل 69 ریال بوده است.سود 25 ریالی بانک ؛ 35 درصد مبلغ بودجه برای سال 93 را پوشش داده است. - سود تسهیلات اعطایی طی این دوره بالغ بر 8.165 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال قبل از آن 25 درصد رشد را نشان می دهد.مجموع تسهیلات اعطایی طی سال 93 بالغ بر 14 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 971 روز و 9 ساعت پیش
مدل بزرگتر و کوچکتر پرچمدار جدید هوآوی معرفی شد

مدل بزرگتر و کوچکتر پرچمدار جدید هوآوی معرفی شد بانکی دات آی آر : هوآوی در کنار معرفی پرچمدار خود از مدل بزرگتر و کوچکتر آن نیز با نام های «هوآوی پی8مکس» (Huawei P8max) و «هوآوی پی8 لایت» (Huawei P8 Lite) پرده برداری کرد. - به گزارش دیجی کالا؛ هوآوی در کنار معرفی پرچمدار خود از مدل بزرگتر و کوچکتر آن نیز با نام های «هوآوی پی8مکس» (Huawei P8max) و «هوآوی پی8 لایت» (Huawei P8 Lite) پرده برداری کرد. - پی8 مکس دارای صفحه نمایشی 6.8 اینچی است که جایی میان تبلت ها و اسمارت فون ها قرار می گیرد. رزولوشن آن نیز چون مدل اصلی 1080p باقی مانده است. - هوآوی برای جوابگو بودن چنین فبلت بزرگی از چیپست پرقدرت Kirin 935 با فرکانسی 2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 971 روز و 9 ساعت پیش
این بازی ترکیبی تازه را دانلود کنید!

این بازی ترکیبی تازه را دانلود کنید! بانکی دات آی آر: اگر شما هم جزو کسانی هستید که نوستالژی بازی های قدیمی مثل پک-من، پونگ و اسپیس اینویدرز رهایتان نمی کند، به گزارش یک پزشک،
اما در اقدامی تازه و ابتکاری، بیایید یک بازی تازه بازی کنیم!
این بازی جالب با ترکیب هر سه بازی ای که در بالا ذکر شده ایجاد شده است و برای انجامش آمادگی و تمرکز ذهنی خاصی لازم است.
اسم این بازی را Pacapong گذاشته اند. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 972 روز و 8 ساعت پیش
تاثیر توافق لوزان بر پیشرفت فناوری در ایران

تاثیر توافق لوزان بر پیشرفت فناوری در ایران بانکی دات آی آر: در شرایطی که این روزها شاهد اوج گیری تلاش مخالفان توافق هسته ای هستیم و نمونه اش را در فعالیت این روزهای سنای آمریکا می بینیم، احتمال برداشته شدن تحریم های ایران، سرمایه گذارانی را که مدت طولانی از بازار ایران محروم بوده اند، متقاعد کرده است که موضوع را بررسی کنند، از جمله در قسمت فناوری. - به گزارش یک پزشک، - شهاب کاویانی، یکی از همین ایرانی-آمریکایی ها مترصد فرصت است، او سایت Onevest را تأسیس کرده است تا سرمایه گذاران و استارت آپ ها را به مربوط کند و همچنین مدرس کارآفرینی در دانشگاه مریلند است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 972 روز و 8 ساعت پیش
TED چیست؟

TED چیست؟ بانکی دات آی آر : یکی از دستاوردهای اصلی اینترنت، امکان به اشتراک گذاری ایده های جدید است. همین موضوع باعث شده تا شرکت ها و موسسات زیادی در این زمینه ایجاد شوند. اما موفق ترین و تاثیرگذارترین سازمانی در این زمینه «تد» (TED) نام دارد. - به گزارش دیجی کالا، - کنفرانس اصلی TED به صورت سالانه در کشور کانادا برگزار می شود ولی کنفرانس های دیگری نیز آمریکای شمالی، اروپا و آسیا برگزار می شوند. در ابتدای کار، کنفرانس های TED بیشتر پیرامون تکنولوژی و طراحی برگزار می شد ولی امروزه کلیه مسائل علمی، فرهنگی و آموزشی را پوشش می دهند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 975 روز و 6 ساعت پیش
رقیبی واقعی برای کتابخوان آمازون

رقیبی واقعی برای کتابخوان آمازون بانکی دات آی آر: شرکت کوبو از کتابخوان جدید و حرفه ای خود با نام Kobo Glo HD رونمایی کرد. - «کوبو» (Kobo) قصد دارد با کتابخوان جدید خود بسیاری از مشتریان بازار تبلت های کتابخوان را به سمت خود جذب کند. کتابخوان جدید این شرکت معروف امروز با نام Glo HD رونمایی شد. - به گزارش دیجی کالا، - علاوه بر رزولوشن فوق العاده و باتری 2 ماهه آن، مهم ترین ویژگی این کتابخوان، قیمت رقابتی آن است. Glo HD قیمتی 130 دلاری دارد که هفتاد دلار ارزان تر از کتابخوان Kindle Voyage آمازون است. - هر دو کتابخوان آمازون و کوبو از تکنولوژی صفحات الکترونیکی Carta بهره می برند و از رزولوشن و وزن یکسانی (180 گرم) هم برخورداند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 978 روز و 8 ساعت پیش
واتس اپ با اپلیکیشن فیس بوک ادغام می شود

واتس اپ با اپلیکیشن فیس بوک ادغام می شود بانکی دات آی آر : فیس بوک در نسخه ی جدیدی از اپلیکیشن خود دکمه ی ارسال اطلاعات به اپلیکیشن واتس اپ را فعال کرده است. - به گزارش دیجی کالا، سال گذشته فیس بوک شرکت واتس اپ را به قیمت هنگفت 22 میلیارد دلار خریداری کرد. واتس اپ هر سه ماه میزان رشد کاربران خود را اعلام می کند و طبق جدیدترین آمار کاربران واتس اپ 100 میلیون بیشتر شده و حالا 700 میلیون کاربر فعال برای این برنامه ی پیام رسان ثبت شده است. - با وجود اظهارنظرهای اولیه ی مدیران فیس بوک مبنی بر فعالیت مستقل اپلیکیشن های این دو شرکت، خبرها و نشانه ها حکایت از تلاش های هر دو شرکت در راستای ادغام سرویس های شان دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 980 روز و 6 ساعت پیش
ال جی تصمیم اپل را لو داد؟

ال جی تصمیم اپل را لو داد؟ بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، اواخر سال گذشته بود که اپل از iMac جدید خود با یک صفحه نمایش 27 اینچ و رزولوشن رؤیایی 5K رونمایی کرد (5120x2880 پیکسل). صفحه نمایشی با این تعداد پیکسل توانست به سرعت آی مک را به عنوان یک انتخاب قطعی برای حرفه ای های دنیای ادیت تصاویر، ویدیو و به طور کلی علاقمندان به کیفیت برتر تبدیل کند. - اما حالا به نظر می رسد که اپل در تلاش است که مدلی بسیار قدرتمندتر از آی مک رتینای خود را برای سال جدید تولید کند. «ال جی دیسپلی» (LG Display) در بیانیه ی مطبوعاتی جدیدی که منتشر کرده، صراحتا به تولید iMac 8K توسط اپل در سال جدید اشاره کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 980 روز و 6 ساعت پیش
یوتیوب حجم زیادی اینترنت مصرف می کند

یوتیوب حجم زیادی اینترنت مصرف می کند بانکی دات آی آر: یوتیوب با معرفی یک کدک ویدیویی جدید به نام VP9 نیمی از حجم ویدیوهای اینترنتی را کاهش خواهد داد. - به گزارش دیجی کالا، - ولی اگر مجبوریم هر روز این تونل های اطلاعاتی را بزرگ تر و بیشتر کنیم، می توانیم با تکنیک هایی، حجم اطلاعات درون آن ها را نیز کاهش دهیم. کدک های ویدیویی الگوریتم های هوشمندی هستند که ویدیوهای خام را می گیرند و آن را به فایلی با اطلاعات قابل مدیریت تبدیل می کنند. هر کدک می تواند بر کیفیت و حجم ویدیو تأثیر چشمگیری داشته باشد؛ به همین دلیل شاهد تولید کدک های بیشتر و بیشتری در دنیای تکنولوژی و به خصوص اینترنت هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 980 روز و 6 ساعت پیش
تاثیر توافق بر بازار خودرو

تاثیر توافق بر بازار خودرو بانکی دات آی آر : با دستیابی به تفاهم اولیه برای امضای توافق جامع هسته ای بین ایران و 1+5، خودروسازان خارجی به افزایش احتمال حضور خود در بازار ایران امیدوار شده اند. - به گزارش ایسنا، - با این حال تحریم های یک جانبه و غیر قانونی برخی کشورهای غربی و آمریکا باعث شده تا این شرکت ها نتوانند به آرزوی خود برای حضور در بازار خودروی ایران به طور کامل جامه عمل بپوشانند. - در این شرایط دستیابی به تفاهم اولیه برای امضای توافق جامع هسته ای باعث شده تا امید این شرکتها برای حضور در بازار ایران افزایش یابد. در این زمینه مسوولان دو شرکت فرانسوی پژو و رنو از دستیابی به تفاهم اخیر بین ایران و 1+5 ابراز رضایت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 982 روز و 7 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 16فروردین 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 16فروردین 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1394-1-16 ساعت : 11:33 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 32,800 260 (0.79%) EUR یورو 36,167 286 (0.79%) GBP پوند انگلیس 49,187 389 (0.79%) AED درهم امارات متحده عربی 8,923 71 (0.8%) CAD دلار کانادا 26,524 210 (0.79%) CNY یوان چین 5,448 43 (0.79%) TRY لیره ترکیه 12,878 102 (0.79%) JPY100 یکصد ین ژاپن 278.670 2 (0.72%) INR روپیه هند 524.250 4 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 982 روز و 7 ساعت پیش
دیدگاه طیب نیا درباره رفع تحریم ها

دیدگاه طیب نیا درباره رفع تحریم ها بانکی دات آی آر : وزیر امور اقتصادی و دارایی دستاورد های مثبت اقتصادی را پشتوانه تیم مذاکره کننده عنوان کرد و گفت که همه مشکلات اقتصادی با رفع تحریم ها حل نمی شود. - به گزارش ایسنا، - طیب نیا توفیقات به دست آمده در مقابله با تورم و بهبود محیط کسب و کار را بهترین سرمایه تیم مذاکره کننده هسته ای دانست و بیان کرد: وقتی که دشمنان این مملکت فهمیدند از طریق تحریم نمی توانند خواسته هایشان را بر ما تحمیل کنند و شما رزمندگان عرصه اقتصادی کشور توانستید با این مشکلات به نحو مناسب مقابله کنید، زمینه برای پذیرش حقوق حقه ملت در بهره برداری از انرژی هسته ای فراهم آمد و بیانیه صادر شده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 982 روز و 7 ساعت پیش
موبایل پلت فرم ارتباطی جهانی جدید سونی

موبایل پلت فرم ارتباطی جهانی جدید سونی بانکی دات آی آر : سونی موبایل از امروز از طریق کمپین یکپارچه، جایگاه یابی جهانی برند جدیدی را تحت عنوان «هر روز خارق العاده» آغاز می کند. - به گزارش دیجی کالا، این کمپین پیام آور رویکرد برجستهٔ جدیدی برای سونی موبایل است و ریشهٔ عمیقی در روح بنیادین سونی در الهام بخشیدن و برآورده ساختن حس کنجکاوی افراد و جان بخشیدن به ویژگی این برند در زمینهٔ تعامل با مصرف کنندگان به شیوه ای الهام بخش و متمایز، دارد. این کار الگویی است که نشان می دهد چگونه سونی مشتریانش را قادر می سازد تا چیزهای خارق العاده را در زندگی روزمرهٔ شان تجربه کنند و مشتریان واقعی سونی موبایل را که این حس توانمند شدن را به زندگی شان ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 982 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 فروردین 94

استخدام های روز- 11 فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... *استخدام گروه زورق *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر سال 94 *استخدام شرکت مهندسی تباشیر در کرمان *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 986 روز و 11 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 10فروردین 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 10فروردین 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - طبق اطلاعات 9 ماهه منتهی به 30/11/93 ؛ شرکت با سرمایه معادل 4.500 میلیارد ریال مبلغ 36 ریال سود به ازای هر سهم ساخته است.گفتنی است سود هر سهم پیش بینی شده برای سال مالی منتهی به 31/2/94 مبلغ 441 ریال می باشد. - طی دوره 9 ماهه سود حاصل از سرمایه گذاری بالغ بر 140 میلیارد ریال بوده است. این رقم در بودجه 94 بالغ بر 2.008 میلیارد ریال درنظر گرفته شده است.هم چنین سود حاصل از فروش سرمایه گذاری طی دوره 9 ماهه به مبلغ 26 میلیارد ریال بوده است.52 درصد این مبلغ از فروش 1 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 987 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 10فروردین و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 10فروردین و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - اما با گذشت زمان دادوستدها و افزایش عرضه ها و بخصوص انتشار شایعات منفی درخصوص احتمال تمدید زمان مذاکرات و یا حتی عدم حصول توافق در این دور از مذاکرات و چراغ سبز دولت امریکا به کنگره برای نظارت بیشتر،شاهد افت قیمت بیشتر و حتی افزایش صف فروش در گروه های مذکور و در ادامه در کلیت بازار بودیم. - در این بین گروه خودرویی و زیر مجموعه ها از فشار فروش بیشتری برخوردار بودند.البته بواسطه ادامه رشد قیمتی گروه پالایشگاهی همراه با صف های خرید بدون عرضه و رشد قیمتی اکثر نمادهای ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 987 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 فروردین 94

استخدام های روز- 10 فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت داده گستران البرز آسیا *دعوت به همکاری شرکت فناوران اطلاعات خبره *استخدام شرکت بهینه کار نوآور *استخدام بانک سامان در چند استان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 987 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 9فروردین 94

استخدام های روز- 9فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت طراحان ارتباطات پیشرو (پیشروتل) *دعوت به همکاری موسسه پارسه *دعوت به همکاری بانک گردشگری ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 988 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 8فروردین 94

استخدام های روز- 8فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان از بازنشستگان *استخدام بانک حکمت ایرانیان در تهران *دعوت به همکاری بانک انصار سال 94 *استخدام بانک پاسارگاد سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 989 روز و 11 ساعت پیش
دیدگاه یک کارشناس اقتصادی درباره چگونگی بهبود شرایط اقتصادی

دیدگاه یک کارشناس اقتصادی درباره چگونگی بهبود شرایط اقتصادی بانکی دات آی آر : یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه دولت اقدامات مثبتی تا به امروز انجام داده اما هنوز راه درازی تا بهبود شرایط اقتصادی کشور در پیش داریم گفت: باید زمان لازم داده شود تا در پایان دوره چهار ساله اول بتوانیم عملکرد دولت را داوری کنیم. - تورج دانشور اقتصاددان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: برای حل معضل اشتغال و بهبود وضعیت رکود اقتصادی و تورم در کشور باید اقدامات جدی صورت گیرد. برقرار کردن روابط خوب بین المللی می تواند این روند را تسریع کند. - این اقتصاددان با بیان این که در دراز مدت باید بحث مبارزه با فساد و اصلاح نظام بانکی صورت گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 989 روز و 21 ساعت پیش
خودروهای جدید سال 94

خودروهای جدید سال 94 بانکی دات آی آر: سالی که گذشت چند خودروی جدید از سوی خودروسازان داخلی وارد بازار ایران شد. - به گزارش ایسنا، دنا، آریسان، سراتو، تیبا هاچ بک، EADO، CS35، وانت پراید، S5، ام وی ام 550، ام وی ام X33 اتوماتیک، ام وی ام 315 جدید و آسا (B50F) از جمله خودروهای جدید عرضه شده در سال گذشته بودند. - آریسان نیز وانت جدید ایران خودرو است که از هفته سوم اسفند ماه سال گذشته تولید آن آغاز شد. آریسان با قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان عرضه می شود. این خودرو جایگزین پیکان وانت شده است. - سراتو نیز محصولی از شرکت کره ای کیاموتورز است که در گروه خودروسازی سایپا مونتاژ شده و در نیمه دوم سال گذشته عرضه آن آغاز شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 989 روز و 21 ساعت پیش
توضیح رییس شورای رقابت درباره تعیین تکلیف رانت 650 میلیون یورویی

توضیح رییس شورای رقابت درباره تعیین تکلیف رانت 650 میلیون یورویی بانکی دات آی آر: رئیس شورای رقابت با اشاره به موکول شدن پرونده موسوم به رانت 650 میلیون یورویی به سال جاری، از در دست تکمیل بودن این پرونده خبر داد. - رضا شیوا در گفت وگو با ایسنا، درباره پرونده واردات کنجاله سویا که به پرونده رانت 650 میلیون یورویی نام گرفته است، گفت: ما از بانک مرکزی سوالاتی پرسیده بودیم که بانک مرکزی به این سوالات پاسخ داده است. اما اکنون منتظر گزارش هایی از گمرک و وزارت صنایع هستیم و تا زمانی که اطلاعات از طرف آن ها به ما نرسیده است و گزارش ها تکمیل نشده نمی توان درباره نتیجه این پرونده اظهار نظر کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 989 روز و 21 ساعت پیش
تاثیر پروانه های جدید در قیمت اینترنت

تاثیر پروانه های جدید در قیمت اینترنت بانکی دات آی آر: پروانه های شرکتهای اینترنتی در سال گذشته مورد بازبینی قرار گرفت و در نتیجه آن مقداری به حق امتیاز ایجاد شرکت های جدید با عنوان ارتباطات ثابت افزوده شد این موضوع در کنار اینکه امکان بسترسازی هم هزینه های جدیدی را برای شرکتهای فعال در این زمینه دربردارد، این سوال را ایجاد کرده که آیا با سامان دهی وضعیت شرکت های فعال در حوزه اینترنت باید انتظار افزایش قیمت اینترنت برای مشتریان نهایی را داشت؟ - به گزارش ایسنا، نبود ارتباط صحیح و منطقی بین پروانه های مختلف در حوزه ارائه خدمات اینترنتی، تکنولوژی محور بودن ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 992 روز و 19 ساعت پیش
ایران در جاده پیشرفت

ایران در جاده پیشرفت بانکی دات آی آر : اینکه اقتصاد ایران در چه مسیری قرار دارد؟ سوالی است که در پایان دومین سال از روی کار آمدن دولت روحانی، اذهان عمومی را به خود مشغول کرده است. - به گزارش ایسنا، - درآمدهای حاصل از فروش نفت به عنوان مهم ترین منبع درآمدی کشور طی سال های اخیر دچار چالش هایی شد. پس از آن که در دولت دهم و با افزایش تحریم ها صادرات نفت از 2.5 میلیون بشکه در روز به حدود یک میلیون بشکه کاهش یافت، در دولت یازدهم نیز افزایش قابل توجهی در این خصوص حاصل نشد و صادرات از حدود یک میلیون بشکه در روز فراتر نرفت. - اواخر سال 93 نیز قیمت نفت شوک دیگری به اقتصاد ایران وارد کرد و طی روند نزولی از بشکه ای 115 دلار در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
نگاهی به حمل و نقل در سالی که گذشت

نگاهی به حمل و نقل در سالی که گذشت بانکی دات آی آر : تامین زیربناهای حمل و نقل از منظر توسعه اقتصادی کشور موضوعی محوری است که از اهمیت ویژه ای در اقتصاد کلان و خرد برخوردار است. - به گزارش ایسنا، حمل و نقل زیربنای توسعه در کشور است و می تواند سهم بسزایی در توسعه اقتصادی یک کشور داشته باشد که یکی از آنها افزایش ترانزیت و به تبع آن افزایش درآمد است؛ از این رو حمل و نقل می تواند مهم ترین پارامتر برای توسعه زیرساخت در یک کشور محسوب شود؛ در همین راستا حمل و نقل یکی از برنامه های مهم دولت و وزارت راه و شهرسازی در سال 93 بوده است. - مهم ترین اقدامات وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل و نقل در سالی که گذشت در زیر به صورت خلاصه مرور شده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
مردم زمان مناسب را برای سفر انتخاب کنند

مردم زمان مناسب را برای سفر انتخاب کنند بانکی دات آی آر : مرکز مدیریت راه های وزارت راه وشهرسازی اعلام کرد: در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1367 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز مشابه سال قبل 5.32 درصد کاهش را نشان می دهد.
به گزارش ایسنا،
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 7 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
توضیح معاون وزیر راه و شهرسازی درباره سهم مسکن از تسهیلات کشور

توضیح معاون وزیر راه و شهرسازی درباره سهم مسکن از تسهیلات کشور بانکی دات آی آر : معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که با ادغام بخش راه و شهرسازی در یک وزارتخانه فرصت مناسبی به دست آمده که باید از آن بهره برد گفت: بانک ها بیشتر تمایل دارند منابع خود را در سرمایه گذاری ها کوتاه مدت و پربازده صرف کند تا این که تسهیلاتی بپردازند که بازپرداخت آن 12 سال به طول می انجامد. - به گزارش ایسنا، محمد سعید ایزدی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری به تشریح وضعیت بهساری بافت های فرسوده و توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی پرداخت و از فراز و فرودهای بهسازی و ساماندهی بافت های هدف شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در سال 93 سخن گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
تمهیدات مناسب برای راهداری در قانون بودجه 94

تمهیدات مناسب برای راهداری در قانون بودجه 94 بانکی دات آی آر: معاون ساخت و نگهداری راه روستایی وزیر راه و شهرسازی گفت: در عملیات راهداری نوروزی در استان کرمان، با انجام فعالیت های مناسب و تلاش راهداران زمینه سفرهای ایمن مسافران نوروزی در کرمان فراهم شده است. - به گزارش ایسنا، مهندس سید حسین میرشفیع در سفر به کرمان و بازدید از راهها و مرکز مدیرت راههای این استان، گفت: خوشبختانه مرکز مدیریت راههای استان کرمان به صورت شبانه روزی فعال است. - وی عملیات راهداری نوروزی در استان کرمان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: - میرشفیع اظهار کرد: به رغم بارش های فراوان برف و بارن در اواخر سال 93 و همچنین ایام تعطیلات نوروز راههای استان باز بود و کارهایی که ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
دیدگاه بزرگترین پالایشگاه نفتی آسیا درباره قیمت نفت

دیدگاه بزرگترین پالایشگاه نفتی آسیا درباره قیمت نفت بانکی دات آی آر : بزرگترین پالایشگاه نفتی آسیا اعلام کرد که بازگشت قیمت نفت به سطح 100 دلار به زمانی طولانی نیاز دارد. - به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، - فو چینگیو، رئیس سینوپک این تحلیل را یک روز بعد از انتشار گزارش اولین زیان سه ماهه این شرکت، ارائه کرد. - چینگو که در جریان نشست گزارش درآمدهای سینوپک سخن می گفت، افزود: شرکتهای نفتی باید عادت کنند که در شرایط قیمتی پایین، فعالیت کنند. - قیمت آتی نفت خام برنت روز دوشنبه با 67 سنت کاهش، بشکه ای 54 دلار و 65 سنت معامله شد. - اگرچه عرضه بیش از تقاضای نفت از جمله دلایل اصلی این کاهش قیمت بیان می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
جزییات تامین بنزین نوروزی

جزییات تامین بنزین نوروزی بانکی دات آی آر: معاون وزیر نفت با تاکید بر این که هیچ نگرانی برای تامین بنزین نوروزی وجود ندارد به مردم توصیه کرد که در مصرف سوخت صرفه جویی کنند. - عباس کاظمی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی در گفت و گو با ایسنا، درباره تامین بنزین نوروزی اظهار کرد: - وی در ادامه با اشاره به این که پالایشگاه ها با ظرفیت کامل در حال تولید بنزین هستند،تصریح کرد: ظرفیت تولید در 9 پالایشگاه داخلی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و هیچ نگرانی برای تامین بنزین وجود ندارد. - معاون وزیر نفت گفت: اگرچه هیچ نگرانی در زمینه تامین بنزین نوروزی و حتی تابستانی همچنین میزان ذخایر نداریم اما مردم را به صرفه ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 992 روز و 20 ساعت پیش
درخواست گوگل از کاربران فایرفاکس

درخواست گوگل از کاربران فایرفاکس بانکی دات آی آر : . - به گزارش دیجی کالا، در اواخر سال گذشته موزیلا رسما موتور جستجوی پیش فرض فایرفاکس را از گوگل به یاهو تغییر داد. این سیاست به دنبال قراردادی بود که یاهو با شرکت موزیلا بسته بود. به دنبال این اتفاق، سهم موتور جستجوی یاهو به شکل قابل ملاحظه ای رشد کرد و به دنبال این رشد، سهم گوگل از بازار موتورهای جستجو برای اولین بار پس از سال 2008 به زیر 75 درصد سقوط کرد. - سهم یاهو در ماه نوامبر گذشته 8.6 درصد اعلام شده بود، اما در ماه دسامبر ناگهان به 10.4 درصد صعود کرد و در ماه ژانویه امسال نیز به 10.9 درصد رسید. گوگل نیز از 77.3 درصد نوامبر به 75.2 در ماه دسامبر و به 74 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1002 روز و 6 ساعت پیش
پرونده مزد 94 بسته شد

پرونده مزد 94 بسته شد بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، بر این اساس حداقل دستمزد سال آینده 11 میلیون کارگر ایرانی مشمول قانون کار با 103 هزار و 530 تومان افزایش به 712 هزار و 413 تومان رسید. - مصوبه افزایش 17 درصدی شورای عالی کار، میزان عیدی مشمولان قانون کار را نیز مشخص کرد. بر این اساس میزان عیدی و پاداش پایان سال کارگران بر مبنای محاسبه دو ماه، یک میلیون و 428 هزار تومان و در صورت محاسبه سه ماه، دو میلیون و 142 هزار تومان خواهد بود. - همچنین پیرو ابلاغ سیاست های افزایش جمعیت از سوی مقام معظم رهبری و برداشته شدن محدودیت پرداخت حق اولاد برای بیش از دو فرزند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1002 روز و 6 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 23اسفند 93

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 23اسفند 93 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نماد ذوب سوم اسفندماه و در قیمت 152 تومان، با توجه به تعدیل با اهمیت درآمد هر سهم متوقف شد. ذوب در تازه ترین گزارش خود سود هر سهم سال 94 را 86 ریال اعلام کرده است؛ همچنین شرکت سود سال 93 را از 30 تومان به 6 تومان (معادل 78 درصد) کاهش داده است. - در بودجه 94، افزایش مقدار و نرخ متوسط فروش، مبلغ فروش شرکت را با 32 درصد رشد به 5.446 میلیارد تومان رسانده است. تیرآهن با 4.8 درصد بیشترین افزایش قیمت را داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1002 روز و 20 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 23اسفند و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 23اسفند و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - البته بازگشایی پالایشگاهی ها احتمالا در هفته اخیر و همچنین شروع دور آخر مذاکرات هسته ای و کاهش اکثر نرخ ارزهای داخلی و افت مجدد قیمت نفت همچنان باید به دقت پیگیری و با تامل خاصی صورت پذیرد. - اکثر گروه ها و نمادها با اقبال فراوان دادوستدهای مثبتی را تجربه نمودند اما گروه بانکی و خودرویی و زیر مجموعه ها ازاقبال و معاملاتی بهتر و گروه سیمانی و ساختمانی و قندی از دادوستدهای متعادلتری برخوردار بودند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1002 روز و 20 ساعت پیش
استخدام های روز- 23 اسفند 93

استخدام های روز- 23 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت هما ویسپار *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *استخدام شرکت صنعت فولاد شادگان (سهامی خاص) *دعوت به همکاری مشاورین مالی سرمایگان *دعوت به همکاری بانک قرض الحسنه رسالت *دعوت به همکاری شرکت سیبیتا *دعوت به همکاری شرکت داده گستران البرز آسیا *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1003 روز و 11 ساعت پیش
شرایط بازار تبلت بدتر می شود

شرایط بازار تبلت بدتر می شود بانکی دات آی آر : موسسه تحقیقاتی آی دی سی در جدیدترین گزارش فروش تبلت برای سال 2015 میزان پیشبینی فروش تبلت را باز هم کمتر کرد. - شرایط همچنان برای شرکت های تولیدکننده تبلت بدتر می شود؛ به خصوص برای اپل... - به گزارش دیجی کالا، - این پیشبینی شامل دستگاه های هایبریدی تبلت-لپ تاپ یا همان Two in One ها نیز می شود که به گفته آی دی سی بیشتر سهم این رشد را به خود اختصاص خواهد داد. - آی دی سی می گوید که "در سه ماهه چهارم سال قبل، فروش تبلت کمتر از پیشبینی ها بود، بنابراین پیشبینی رشد فروش برای سال جدید را باز هم کاهش دادیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1004 روز و 6 ساعت پیش
جزئیات جدیدی از پروژه خودروی اپل

جزئیات جدیدی از پروژه خودروی اپل بانکی دات آی آر: طراحی یک خودروی الکتریکی توسط اپل به واسطه گزارش های متعددی که در ماه های اخیر منتشر شده، دیگر یک راز نیست. - به گزارش دیجی کالا، - امروز وبسایت معتبر «اپل اینسایدر» (Apple Insidet) جزئیات جدیدی از این پروژه را منتشر کرده است. نکات مهم گزارش اپل اینسایدر را در زیر می بینید: - . - اپل هیچگاه گزارش های مربوط به تولید یک خودروی الکتریکی را تأیید نکرده است. اما همیشه علاقه به خودرو و صنعت خودرو در گفته های مدیران اپل مشهود بوده است. در آخرین مورد، تیم کوک در مصاحبه با شبکه CNBC اذعان داشته که خدمات و تکنولوژی های مربوط به خودرو ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1004 روز و 6 ساعت پیش
پایان ساخت بازی Bloodborne

پایان ساخت بازی Bloodborne بانکی دات آی آر: با استناد به خبر منتشر شده در وب سایت معتبر VG247 (مرجع تخصصی اخبار بازی های ویدیویی و رایانه ای)، پروژه ی ساخت بازی Bloodborne به اتمام رسیده است.
به گزارش دیجی کالا،
ساخت این بازی حاصل همکاری ناشر SCE Japan Studio و استودیو From Software است که بازی هایی مثل DarkSouls و DemonSouls را در کارنامه ی خود دارد. کارگردانی این بازی را آقای «هیدتاکا میازاکی» Hidetaka Miyazaki بر عهده دارد. همچنین به تازگی ویدیو عرضه ی بازی مذکور به طور رسمی منتشر شده که برای مشاهده ی آن می تواند اینجا کلیک کنید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1004 روز و 6 ساعت پیش
چرا افراد خلاق همیشه رهبرانی موفق نیستند؟

چرا افراد خلاق همیشه رهبرانی موفق نیستند؟ بانکی دات آی آر : - مطمئنا این فقط یک مساله شخصیتی نیست و افراد خلاق از محبوبیت کمتری برخوردارند، حتی زمانی که هر دو گروهِ این افراد از صلاحیت یکسانی برخوردار باشند. پس مشکل، حقیقتاً ارائه نظر هوشمندانه است نه فقط یک ایراد مهم شخصیتی. این دقیقاً با تعاریفی که مردم در گذشته به طور سنتی از رهبری تجارت در ذهن خود داشتند ، یکسان است. رهبران در راس هرمِ قدرت، خوب می دانند که چه کنند و با دادن انگیزه به تیم هایشان، عملکرد بهتری را در رسیدن به اهداف کلی شرکت بدست می آورند. - آنها به منظور ایجاد اهداف مشترک، برای گروه کاری خود ارزش قائل می شوند تا افراد گروه به اهداف خود برسند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1004 روز و 6 ساعت پیش
تعیین تکلیف 14 موسسه به کجا رسید؟

تعیین تکلیف 14 موسسه به کجا رسید؟ بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، بی تردید جایگاه تخریبی موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز که به طرز عجیبی بدون دریافت مجوز فعالیت، دهها هزار میلیارد تومان از سپرده های کشور را در اختیار گرفته و به قول مقامات بانکی معلوم نیست که با آن در حال چه کاری هستند، بر جامعه بانکی و اقتصادی کشور پوشیده نیست. - از سویی دیگر فعالیت آزادانه موسسات مالی غیر مجاز و عدم پاسخگویی آنها به بانک مرکزی در حالی ادامه دارد که ارقام هنگفتی در بین آنها مبادله و تسلط قابل توجهی بر سپرده های مردمی که به دلیل دریافت سود بیشتر به این موسسات در اصل ناامن پناه آورده اند دارند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1004 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 اسفند 93

استخدام های روز- 20 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت مهندسی تباشیر در کرمان *استخدام شرکت ایرساپرداز پاسارگاد *دعوت به همکاری شرکت طراحان ارتباطات پیشرو (پیشروتل) *استخدام یک شرکت مخابراتی *استخدام گروه زورق *استخدام گروه شرکت های آراد *استخدام شرکت هورمن پارس *دعوت به همکاری بانک انصار سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1006 روز و 11 ساعت پیش
برنامه های هفته جهانی پول در ایران اجرا می شود

برنامه های هفته جهانی پول در ایران اجرا می شود بانکی دات آی آر : بانک اقتصادنوین برنامه ویژه ای همزمان با هفته جهانی پول برگزار کرد. - به گزارش ایسنا، مدیرعاملبانک اقتصادنوین در مراسمی که به همین مناسبت با حضور جمعی از دانش آموزان برگزار شد، در تشریح جزییات برنامه های هفته جهانی پول گفت: این رویداد بین المللی هر ساله به مدت دو هفته در ماه مارس با هدف توانمندسازی نسل آینده فعالان بازارهای مالی دنیا به عنوان شهروندان فعال اقتصادی برگزار می شود که با هماهنگی های صورت گرفته در ایران نیز بانک اقتصادنوین به عنوان متولی برگزاری مراسم این جشنواره معرفی شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 1007 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 19 اسفند 93

استخدام های روز- 19 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پویان تجهیز طب آسیا *استخدام در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام *استخدام شرکت فرآورده های غذایی سمیه *استخدام موسسه خیریه محک *استخدام شرکت صنعت فولاد شادگان (سهامی خاص) *استخدام دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1007 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 اسفند 93

استخدام های روز- 18 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت بهینه کار نوآور *دعوت به همکاری شرکت سامان *دعوت به همکاری سازمان کالا *استخدام گروه صنعتی فرادید افزار *استخدام شرکت توزیع داروپخش تهران *استخدام شرکت افرانت *استخدام شرکت داده پردازی نیلرام ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1008 روز و 11 ساعت پیش
کارت اعتباری تخفیف دار بانک سرمایه برای فرهنگیان

کارت اعتباری تخفیف دار بانک سرمایه برای فرهنگیان بانکی دات آی آر : - به گزارش «اخبار بانک»، خیرالله بیرانوند در حاشیه امضای تفاهم نامه بانک سرمایه با وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: در چارچوب این طرح که مبتنی بر بانکداری الکترونیک می باشد، قرار است نیاز فرهنگیان از طریق تعاونی فرهنگیان و شرکت های وابسته به بانک در زمینه کالاهای اساسی ارزان قیمت تامین می شود. - وی با بیان این نکته که سقف این کارت ها براساس ضوابط بانک مرکزی تعیین می شود، اظهار داشت: زیرساخت های الکترونیک این طرح آماده شده و قرار است کارگروهی در این راستا ایجاد شود تا بتوانیم این طرح ملی را اجرایی کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1008 روز و 19 ساعت پیش
استخدام های روز- 17 اسفند 93

استخدام های روز- 17 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت مهندسی سگال پردازش *دعوت به همکاری انتشارات خیلی سبز *استخدام شرکت آتی تندیس لیان (آتی تل) *استخدام شرکت ایران هاست *استخدام شرکت فرآورده های متالورژی پودری سهند *استخدام شرکت آدران رایانه *استخدام سایت NextHoliday.ir *دعوت به همکاری شرکت فناوران اطلاعات خبره ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 1009 روز و 11 ساعت پیش
8 دلیل عمده رشد مطالبات معوق بانکی را بشناسید

8 دلیل عمده رشد مطالبات معوق بانکی را بشناسید بانکی دات آی آر: . - به گزارش «اخبار بانک»، چند سالی است که مطالبات معوق معضل جدی بانکها تبدیل شده است.این معضل در چهار گذشته به شدت اوج گرفت.بانکها بویژه دولتی ها با دادن وام های کلان و بعضا تکلیفی و سفارشی در چاه معوقات افتاده اند و حال مانده اند چگونه پول خود و در حقیقت بیت المال را زنده کنند. - اما در این بین یک نکته مهم را نباید فراموش کرد، مطالبات معوق بانکها بسیار بیشتر از ارقام اعلام شده است.زیرا بسیاری از بانک ها تسهیلات کلانی بعضا با سفارش پرداخته اند که یا با ترفندهایی آمار آن را به بانک مرکزی ارایه نمی دهند و یا بسیاری از تسهیلات را که به معوقات رفته با دادن وام جدید به تسهیلات در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1010 روز و 7 ساعت پیش
ادامه سیاست های ناکارا در حمایت از ازدواج

ادامه سیاست های ناکارا در حمایت از ازدواج بانکی دات آی آر : مجلس شورای اسلامی در بودجه 94 تصویب کرد که جوانان می توانند به جای دریافت وام 3 میلیون تومانی ازدواج، از تسهیلات 10 میلیون تومانی جهت تهیه لوازم منزل و جهیزیه در قالب فروش اقساطی استفاده کنند. در این سیاست متقاضی باید یا وام 3 میلیون تومانی را انتخاب کند و یا از تسهیلات 10 میلیون تومانی در قالب فروش اقساطی برای خرید لوازم منزل استفاده نماید. - به گزارش «اخبار بانک»، - هر چند چنین کاری مثبت بوده چرا که هم تولید ملی مورد استفاده قرار می گیرد و هم با خرید اقساطی به زوجهای جوان فشار نمی آید (که البته این به نرخ سود فروش اقساطی تعیین شده توسط تولید کننده و مدت زمان بازپرداخت اقساط ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1010 روز و 7 ساعت پیش
پرچم دار بعدی AMD در زمینه ی کارت گرافیک

پرچم دار بعدی AMD در زمینه ی کارت گرافیک بانکی دات آی آر : شرکت AMD در کنفرانس توسعه دهندگان بازی های رایانه ای و ویدیویی (GDC 2015)، پرچم دار بعدی خود را در زمینه ی کارت های گرافیکی را معرفی نکرد. - به گزارش دیجی کالا، درحالی که شرکت AMD در کنفرانس توسعه دهندگان بازی های رایانه ای و ویدیویی (GDC 2015)، پرچم دار بعدی خود را در زمینه ی کارت های گرافیکی را معرفی نکرد؛ به تازگی در صفحه ی رسمی توییتر یکی از کارکنان این شرکت، اطلاعیه ای منتشر شده که نمایانگر پرچم دار بعدی این شرکت یعنی R9 390X بر پایه ی فن آوری Fiji XT است. در تصویر زیر شما می توانید اطلاعیه ای منتشر شده در صفحه ی توییتر مذکور را مشاهده کنید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1010 روز و 8 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 16اسفند 93

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 16اسفند 93 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - خاور امروز در قیمت 77 تومان و با 5.5 درصد رشد بازگشایی شد. شرکت ایرن خودرو دیزل زیان هر سهم را در سال 94 ، 8 تومان برآورد کرده است و توانسته است نسبت به سال 93 زیان شرکت را 87 درصد کاهش دهد. - کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون محصولات اصلی شرکت هستند. رشد مقداری تولید و افزایش نرخ متوسط فروش، مبلغ فروش شرکت را 46 درصد افزایش داده و به 1235 میلیارد تومان رسانده است. مبنای بودجه 94 تولید و فروش 6060 دستگاه است که خاور با توجه به رکود اقتصادی فعلی و پتانسیل موجود آن را ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1010 روز و 8 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 16اسفند و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 16اسفند و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - گروه بانکی نیز همچون گروه خودرویی منفی بکار خود پایان دادند. گروه فلزات و معدنی و پتروشیمی نیز همچنان اکثرا کم حجم و منفی دنبال گردیدند. بازگشایی احتمالی گروه پرحاشیه پالایشگاهی و همچنین شروع پذیره نویسی صندوق سپاس از دیگر دلایل منفی شدن بازار امروز علی رغم خوشبینی و امیدواری های پیرامون حصول توافق هسته ای بود. - البته خبرهای مثبتی چون رشد اندک فلزات رنگین بخصوص مس در بازارهای جهانی و ریزش طلا و رشد اندک قیمت نفت بواسطه آمار مناسب و روبه رشد بیکاری امریکا و بهبود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1010 روز و 8 ساعت پیش
استخدام های روز- 16 اسفند 93

استخدام های روز- 16 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت هواپیمایی نفت ایران در تهران و خوزستان *دعوت به همکاری مشاورین مالی سرمایگان *استخدام بانک حکمت ایرانیان در تهران *استخدام شرکت پارس پویش *استخدام شرکت مبین نت *استخدام شرکت آسیا تک *استخدام شرکت پالایش نفت اصفهان سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1010 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 13 اسفند 93

استخدام های روز- 13 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان
*استخدام شرکت رایانه پرداز ماندگار سیستم *دعوت به همکاری شرکت طراحان ارتباطات پیشرو (پیشروتل) *استخدام شرکت فناپ *استخدام سایت ادچه *استخدام گروه پایا *استخدام بانک پاسارگاد در چند استان سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1013 روز و 11 ساعت پیش
بلک بری لیپ معرفی شد

بلک بری لیپ معرفی شد بانکی دات آی آر: بلک بری لیپ یک میان رده ارزان قیمت است که بلک بری میخواهد از آن در افزایش نفوذ پلتفرم نرم افزاری خود استفاده کند. - به گزارش دیجی کالا، امروز «بلک بری لیپ» (BlackBerry Leap) به شکل رسمی در MWC 2015 معرفی شد. جدیدترین عضو خانواده بلک بری یک گوشی میان رده ارزان قیمت است تا بتواند بر زنده شدن دوباره این کمپانی در بازار سرعت بیشتری بخشد. - طبق اعلام بلک بری این گوشی اندازه ای 144x72.8x9.5 میلی متر و وزنی 170 گرمی دارد. باتری این گوشی 2800 میلی آمپرساعتی است و بلک بری ادعا می کند که لیپ می تواند تا 25 ساعت در مقابل استفاده سنگین دوام بیاورد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1014 روز و 5 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 13اسفند 93

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 13اسفند 93 وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 13اسفند 93 - تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1393-12-13 ساعت : 12:01 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,130 20 (0.06%) EUR یورو 38,281 -23 (-0.06%) GBP پوند انگلیس 52,696 49 (0.09%) AED درهم امارات متحده عربی 9,284 6 (0.06%) CAD دلار کانادا 27,561 -87 (-0.32%) CNY یوان چین 5,555 6 (0.11%) TRY لیره ترکیه 13,528 -62 (-0.46%) JPY100 یکصد ین ژاپن 288 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1014 روز و 5 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 12اسفند و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 12اسفند و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - امری که در صورت انجام درست آن می تواند بخشی از پول های به اصطلاح پارک شده در بانک ها را به سمت بازار سرمایه هدایت نماید. گروه بانکی تحت تاثیر ادامه دادوستدهای بانک صادرات و شایعات مختلف مبنی بر اعلام تعدیل مثبت، معاماملاتی اکثراً متعادل با گرایشی مثبت را تجربه نمودند. بانک صادرات در صورت تثبیت روی76 تومان به احتمال زیاد با ساختن الگوی کف دوقلو راهی هدف 90 تومان خواهد شد و احتمالا فردا پس از منفی کوتاهی به عنوان پول بک، به صعود خود ادامه می دهد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1014 روز و 7 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه12اسفندماه 93

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه12اسفندماه 93 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نماد شرکت فولاد خوزستان با توجه به تعدیل درآمد هر سهم متوقف شده است. فخوز در بودجه 94 سود هر سهم را با 24 درصد کاهش نسبت به سال 93، 80 تومان اعلام کرده است. - گندله، اسلب، بیلت و بلوم محصولات شرکت را تشکیل می دهند. نرخ فروش کاهش یافته ولی افزایش مقدار فروش سبب شده تا مبلغ کل فروش شرکت 7 درصد زیاد شده و به 558 میلیارد تومان برسد. - فخوز مقدار خرید کنسانتره از شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو را معادل 2.78 میلیون تن با نرخ 1 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1014 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 اسفند 93

استخدام های روز- 12 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام فروشگاه اینترنتی زنبیل *استخدام شرکت مهندسی زیستی آروکو *استخدام شرکت اطلاعات فن آوری جهانی پارس *استخدام شرکت چارگون *دعوت به همکاری گروه پژوهشی فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی صنعتی شریف *استخدام شرکت صنعت فولاد شادگان (سهامی خاص) ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1014 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 12 اسفند 93

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 12 اسفند 93 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : سه شنبه 1393-12-12 ساعت : 15:50 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,070 -190 (-0.56%) EUR یورو 38,201 -446 (-1.17%) GBP پوند انگلیس 52,608 -382 (-0.73%) AED درهم امارات متحده عربی 9,268 -51 (-0.55%) CAD دلار کانادا 27,499 -148 (-0.54%) CNY یوان چین 5,541 -35 (-0.63%) TRY لیره ترکیه 13,589 -182 (-1.34%) JPY100 یکصد ین ژاپن 287.350 -2 (-0.7%) INR روپیه هند 544.630 -3 (-0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 1015 روز و 1 ساعت پیش
خوش تراش ترین پرچمداران سامسونگ!

خوش تراش ترین پرچمداران سامسونگ! بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، بازار در سال گذشته گلکسی اس5 را یکی از اشتباهات سامسونگ میدانست. قابلیت های گوناگون و یک صفحه نمایش فوق العاده اگرچه از جنبه های عالی این گوشی برشمرده می شد، اما حضور چشمگیر پلاستیک و طراحی به غایت تکراری آن، کل موجودیت گوشی را زیر سؤال می برد. (هر چند طرفداران پر و پا قرص برند سامسونگ چنین اعتقادی ندارند!) پس قدم نگذاشتن در مسیر سال گذشته پیشبینی چندان دشواری نبود. - سامسونگ پس از معرفی گلکسی اس5 و انتقادات مختلف، به سمت طراحی جدید رفت و در نهایت با به کارگیری فلز مسیری نو را در دپارتمان طراحی خود در پیش گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1015 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 6 اسفند 93

استخدام های روز- 6 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت داده پردازی نیلرام *استخدام شرکت داده کاوان پیشرو *استخدام شرکت داده پردازان همراه ایرانیان (سیبچه) *دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم *استخدام شرکت صنایع ارتباطی آوا *استخدام کانون ایران نوین *دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم در اصفهان *استخدام دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 1020 روز و 11 ساعت پیش
پیش شرط های کاهش سپرده بانک ها نزد بانک مرکزی

پیش شرط های کاهش سپرده بانک ها نزد بانک مرکزی بانکی دات آی آر : یک کارشناس امور بانکی درخواست برای کاهش نرخ سپرده قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی را اساسا مثبت ارزیابی کرد و گفت: مساله اینجاست که آیا بانک ها همان پولی که اکنون در اختیار دارند را در مسیر درست و صحیح آن مصرف می کنند و شرط های لازم برای آزاد سازی این منابع مهیاست؟ - محمد صدرهاشمی در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که سپرده قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی امری رایج در بسیاری از کشور ها و در تمام سیستم بانکداری است، گفت: اما آنچه که در ایران اتفاق می افتد برای بانک ها و تسهیلات دهی آنها صدها مشکل ایجاد کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1021 روز و 5 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهارشنبه 6 اسفند93

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهارشنبه 6 اسفند93 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1393-12-6 ساعت : 1:57 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,370 70 (0.2%) EUR یورو 39,226 216 (0.55%) GBP پوند انگلیس 53,545 377 (0.7%) AED درهم امارات متحده عربی 9,349 19 (0.2%) CAD دلار کانادا 27,872 424 (1.52%) CNY یوان چین 5,604 6 (0.11%) TRY لیره ترکیه 14,118 147 (1.04%) JPY100 یکصد ین ژاپن 292.260 2 (0.68%) INR روپیه هند 548.590 3 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1021 روز و 5 ساعت پیش
گله سیف از بانکی ها

گله سیف از بانکی ها بانکی دات آی آر : ولی الله سیف در نشستی با بانکداران از تنها گذاشتن بانک مرکزی در موضوع کارمزد کارت خوان ها گله کرد. وی با اعلام اینکه اضافه برداشت بانک ها غوغا می کند، سود 22درصد را پایدار ندانست و هشدار داد که بانک ها زیر بار سودهای کاذب نروند. - با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 93 و افزایش ترافیک فعالیت بانک داران باخبر شدیم که طی روزهای گذشته ولی الله سیف سکاندار بانک مرکزی میزبان مدیران عامل بانک ها در برج میرداماد بوده است. - در این نشست که اعضای هیئت عامل بانک مرکزی نیز حضور داشتند؛ مباحثی از جمله اخذ کارمزد از دستگاه های کارت خوان فروشگاهی و نرخهای سود بانکی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1021 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 اسفند 93

استخدام های روز- 5 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت مهندسی نرم افزار رایورز *دعوت به همکاری شرکت سازه پویش *استخدام موسسه نواندیشان *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر سال 93 *دعوت به همکاری شرکت فرآورده های غذایی سمیه *استخدام شرکت مهندسین خبره میهن *استخدام شرکت مهندسی شبکه گستر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1021 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 اسفند 93

استخدام های روز- 4 اسفند 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت اورند پلاستیک *استخدام بازاریاب فروش مواد غذایی *استخدام شرکت فناوری ارتباطات آذرباد (اُپیلو) *استخدام شرکت فناپ *استخدام شرکت آرمان شیمی آروین (سهامی خاص) *استخدام گروه شرکت های پرورش داده ها *استخدام بانک سامان در چند استان *استخدام آژانس سالیان سفر امین *دعوت به همکاری انتشارات خیلی سبز *استخدام شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا *استخدام شرکت پخش سایه سمن ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1022 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد بانک پاسارگاد

تحلیل تکنیکال نماد بانک پاسارگاد بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از افت اخیر خود، در محدوده 1550-1613 نوسان میانمدتی داشته است. وضعیت میانگین های متحرک، و همچنین واگرایی مثبت در اندیکاتور MACD حاکی از اهمیت و حساسیت محدوده فعلی معاملات می باشد. در صورت شروع روند رشد سهم دو محدوده 1670 و 1770 روند را به چالش خواهند کشید. همچنین سهم به منظور آغاز روند می بایست از محدوده 1613 با حجمی مناسب عبور کند و در صورت عبور ورود به سهم با در نظر داشتن حد سود منطقی، مناسب ارزیابی می گردد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1023 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 بهمن 93

استخدام های روز- 28 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت ارتعاشات صنعتی ایران *استخدام شرکت رشد صنعت نیرو (سهامی خاص) *استخدام شرکت بهنوش ایران *استخدام شرکت پارس پویش *استخدام شرکت پرشین ویژن *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1027 روز و 11 ساعت پیش
راز زنده ماندن اس ام اس در سال 2015

راز زنده ماندن اس ام اس در سال 2015 بانکی دات آی آر : - به گزارش 1پزشک، طبق تحقیقاتی که در سال 2009 در آمریکا به عمل آمد، هرماه به طور متوسط 152.7 میلیارد SMS توسط مشترکین خطوط تلفن همراه فرستاده می شد. یک مرکز تحقیقاتی در سال 2010 نیز اعلام کرد که 72٪ مشترکین بزرگ سال آمریکایی SMS می فرستند. - اکنون چندین سال است که گوشی های هوشمند جای خود را میان مردم بازکرده اند به طوری که امروزه اکثر مردم از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. در گوشی های هوشمند دیگر محدود به SMS برای فرستادن پیام متنی نیستید و می توانید از ایمیل، چت یا برنامه هایی مثل Viber و WhatsApp برای فرستادن پیام ها استفاده کنید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1028 روز و 5 ساعت پیش
شناسایی خلاقیت ها در همایش مدیران موفق شعب بانکها

شناسایی خلاقیت ها در همایش مدیران موفق شعب بانکها بانکی دات آی آر : همایش روسای موفق شعب بانکها علاوه بر تقدیر از تلاش های بی وقفه مدیران ساعی شبکه بانکی با هدف شناسایی ابتکارات و خلاقیت ها در نظام بانکی برگزار شد. - به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی ،دکتر رضوی رییس موسسه بانکداری ایران، در پنجمین همایش روسای موفق شعب بانکها با بیان اینکه انتقال تجربیات موفق به دیگر همتایان و نیز آشنایی با تغییر و تحولات و نوآوری خدمات بانکها و چالش های پیشرو آنها از دیگر اهداف این همایش است، خاطرنشان کرد: - وی در ادامه افزود: ایران نیز در کمتر از یک دهه گذشته شاهد این تغییرات بوده و استفاده از سیستم های پرداخت جامع همچون شتاب ، سانا،تابا، پایا، شاپرک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1032 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 21 بهمن 93

استخدام های روز- 21 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران *استخدام افسر پیمانی در نیروی زمینی ارتش *استخدام شرکت اورند پلاستیک *استخدام شرکت پرشین ویژن *استخدام گروه پایا *دعوت به همکاری بانک انصار سال 93 *استخدام شرکت مشاور نرم افزار محک درتهران، مشهد و هرمزگان *استخدام گروه فناوری پرند *استخدام گروه مواد غذایی محسن ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1035 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 بهمن 93

استخدام های روز- 20 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت رایان سامانه آرکا *استخدام شرکت آریامان یار *استخدام شرکت رسا پژواک جهان (پرداخت الکترونیک جهان پی) *استخدام شرکت میزبان سامانه گستر پایتخت (تهران هاست) *دعوت به همکاری سازمان کالا *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان از بازنشستگان *دعوت به همکاری بیمه سامان *استخدام شرکت نرم نگاران آرمیتیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1036 روز و 11 ساعت پیش
نقش شرکت های نرم افزاری در مسیر رشد اقتصاد کشور

نقش شرکت های نرم افزاری در مسیر رشد اقتصاد کشور بانکی دات آی آر : - معتقدم حداقل شرکت های بزرگ نرم افزاری در ایران در کند شدن روند توسعه اقتصاد کشور سهم قابل توجهی دارند چرا که در 10 سال گذشته شاید بدلیل توان ضعیف مالی آنها و یا در اختیار نگرفتن نیروهای متخصص و مشاور در تمامی لایه های تولید، محصولاتی را به بازار ارائه کردند که فقط نام ای آر پی را به یدک کشیده و نتیجه آن این است که امروز صنعت ما نسبت به وجود یک محصول ای آرپی ایرانی نگاهی منفی دارد - در مسیر اول رعایت صداقت با مشتری میباشد یعنی لیبل ای آر پی را از روی محصول خود پاک کرده و اجازه دهیم مشتری با آنچه که هست آشنا شود و تصمیم به خرید گیرد مطمئن باشید محصول شما بازار خود را خواهد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1037 روز و 2 ساعت پیش
اسرار موفقیت در شروع کسب و کار

اسرار موفقیت در شروع کسب و کار بانکی دات آی آر : ریچارد برانسون در کتاب 2012 خود ” مانند یک تازه کار – اسراری که در هیچ دانشکده کسب و کاری آموزش نمی دهند چیست؟ ” پنج رمز موفقیت خود را برای شروع یک کسب و کار معرفی می کند. - زمانی که من شرکت خود را در زیرزمین در غرب لندن به راه انداختم، هیچ طرح بزرگ و یا استراتژی وجود نداشت. من قصدی برای ساخت یک امپراتوری کسب و کار نداشتم. من خیلی ساده به دنبال چیزی بودم که مردم با استفاده از آن لذت ببرند و در پایان روز از اینکه عایدی به حد کافی برای پرداختن قبوض بود شکرگزار بودم. - ریچارد برانسون ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1038 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 بهمن 93

استخدام های روز- 18 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو *استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سال 93 *استخدام شرکت پارس پویش *دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم *استخدام شرکت داده پردازان خاورمیانه *استخدام بانک تجارت سال 93 *دعوت به همکاری در پروژه قابلیت سازی راه آهن در تهران و سایر شهرستان ها ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1038 روز و 11 ساعت پیش
دو امتیاز ویژه به جای یارانه

دو امتیاز ویژه به جای یارانه بانکی دات آی آر : اگر چه با توافق اخیر دولت و مجلس این گونه به نظر می رسد که سال آینده آغاز تحولی در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و پایان دادن به بیش از چهار سال توزیع یارانه 45 هزار و 500 تومانی بین بالغ بر 90 درصد از مردم است؛ اما - به گزارش ایسنا، روزهای پایانی بررسی لایحه بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق یکی از مهمترین مصوبات آن را رقم زد و بالاخره بعد از یک سال، سقف درآمدی برای غربالگری بیش از 76 میلیون یارانه بگیر تعیین شد. - در تبصره (21) قانون بودجه سال جاری مصوب شد که بر این اساس تاکید شد که مشمولین یارانه نقدی کسانی هستند که مجموع درآمد سالانه آنها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1039 روز و 6 ساعت پیش
افزایش وام ازدواج تا 6 میلیون تومان

افزایش وام ازدواج تا 6 میلیون تومان بانکی دات آی آر : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تهیه طرحی برای خبر داد. - به گزارش تسنیم، موید حسینی صدر نماینده مردم خوی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تهیه طرح ساماندهی وام ازدواج جوانان در مجلس خبر داد و گفت: - وی ادامه داد: براساس این طرح مبلغ وام ازدواج جوانان به 6 میلیون تومان برای سال 94 افزایش می یابد و پرداخت وام نیز بدون نوبت خواهد بود. - این نماینده مجلس تصریح کرد: در این حالت کارخانجات با بانک ها طرف هستند و متقاضیان دریافت کالا به جای وام به بانک معرفی می شوند و بعد می توانند از کارخانجات کالا بردارند و بانک قسط کارخانجات را پرداخت می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1039 روز و 6 ساعت پیش
وضعیت بیمه کارگران ساختمانی

وضعیت بیمه کارگران ساختمانی بانکی دات آی آر : در حالی که نمایندگان گروههای کارگری حذف سهیمه بندی بیمه کارگران ساختمانی در استانها و پوشش همه کارگران ساختمانی را خواستار شده اند، - به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبه مجلس، - محمدحسن زدا گفته است که سازمان تامین اجتماعی از دولت خواسته تا برای افزایش پوشش بیمه ای کارگران جدید ساختمانی مصوبه را به 20 درصد تبدیل کند و از آنجا که این درخواست طی هفته جاری در دستور کار هیات وزیران قرار می گیرد نیازمند تصویب دولت است تا بر اساس آن تعداد کارگران ساختمانی برای برخورداری از پوشش بیمه افزایش یابد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1039 روز و 6 ساعت پیش
انتشار گزارش مالی سه ماهه چهارم 2014 اچ تی سی

انتشار گزارش مالی سه ماهه چهارم 2014 اچ تی سی بانکی دات آی آر : این کمپانی موفق شده همچنان به روند رو به رشد خود ادامه دهد و در سه ماهه قبل نیز سود کمی را به ثبت رسانده است. - به گزارش دیجی کالا، اچ تی سی امروز جدیدترین گزارش مالی خود را منتشر کرد که بر اساس آن، - بنابر یک استراتژی جدید، اچ تی سی از محصولاتی غیر از اسمارت فون برای گسترش کسب و کار خود در بازار بهره خواهد برد. پیتر چو رییس این کمپانی خبر داده که اچ تی سی برای افزایش درآمدها و گسترش حضور خود در بازار، به تولید محصولات جدید موبایلی در سال جدید میلادی نیز ادامه خواهد داد. - این استراتژی تا امروز جدای از اسمارت فون ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1039 روز و 6 ساعت پیش
سیستم عاملی برای دنیای اینترنت اشیا

سیستم عاملی برای دنیای اینترنت اشیا بانکی دات آی آر : سامسونگ اخیرا با معرفی جدیدترین گوشی هوشمند تایزنی، این سیستم عامل را به طیف بسیار گسترده تری از مشتریان بازار معرفی کرده است. - به گزارش دیجی کالا، اما این سیستم عامل تنها برای موبایل ها نخواهد بود و سامسونگ میخواهد آن را در خیل وسیع تری از محصولات خانگی و پوشیدنی نیز قرار دهد. - قرار است به زودی این سیستم عامل در طیف گسترده تری از محصولات پوشیدنی و دیجیتالی سامسونگ مورد استفاده قرار بگیرد. به این ترتیب سامسونگ طی پنج سال آینده، بخش عمده ای از دستگاه های دیجیتال و اینترنت اشیا را با سیستم عامل تایزن در اختیار خواهد گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1041 روز و 18 ساعت پیش
نحوه اداره بانک های مرکزی دیگر کشورهای جهان

نحوه اداره بانک های مرکزی دیگر کشورهای جهان بانکی دات آی آر : شیوه انتخاب رئیس بانک مرکزی و همچنین وظایف آن در کشورهای مختلف متفاوت است. - به گزارش خبرآنلاین، بانک های مرکزی در کشورهای مختلف جهان تاریخ و نحوه مدیریت و میزان استقلال متفاوتی دارند، اما آنچه در میان آن ها مشترک است وظایفی است که در مورد حفظ ثبات قیمت ها بر عهده آنان است. با نگاهی اجمالی به عملکرد و پیشینه بانک های مرکزی در نقاط مختلف جهان، بهتر می توان به تفاوت ها و شباهت های آنان پی برد. - فدرال رزرو ((Federal Reserve یا همان بانک مرکزی آمریکا بر اساس قانون کنگره این کشور در سال 1913 تاسیس شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1042 روز و 5 ساعت پیش
مجوز پرداخت سود 17 درصدی روزشمار از سوی بانک مرکزی !

مجوز پرداخت سود 17 درصدی روزشمار از سوی بانک مرکزی ! بانکی دات آی آر : بانک مرکزی مجوز پرداخت سود روزشمار با نرخ 17 درصدی را بطور غیر مستیم به یکی از بانک ها اعطا کرده است. - به گزارش اخبار بانک، بانک مرکزی از ابتدای امسال تلاش گسترده ای برای کاهش نرخ سود سپرده های بانکی به خرج داده است. - هر چند به نظر می رسد این تلاش ها تا کنون آنگونه که انتظار می رفت ثمر بخش نبوده اما به هر حال جلوی افزایش بی رویه نرخ سود سپرده های بانک و موسسات مالی و اعتباری را گرفته و می توان گفت ترمز افزایش سود کشیده شده است. - بر این اساس بانک سینا با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام (یکساله با نام) عرضه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1042 روز و 5 ساعت پیش
چینی ها بزرگ ترین خریدار اپل

چینی ها بزرگ ترین خریدار اپل بانکی دات آی آر : . - به گزارش 1پزشک، آیفون و مک نسبت به سال قبل رشد قابل ملاحظه ای داشتند اما فروش آیپد کاهش یافته است. درآمد کل این شرکت در این سه ماه برابر 74٫6 میلیارد دلار است که سود خالصی برابر 18 میلیارد دلار را نسیب اپل می کند و در نوع خودش یک رکورد به حساب می آید. سود هر سهم اپل در این مدت مالی 3٫06 دلار می شود. این شرکت در سه ماهه مشابه سال قبل، درآمدی 57٫6 میلیارد دلاری داشته که سود خالص آن 13٫1 میلیارد دلار و به ازای هر سهم 2٫07 دلار بوده است. یعنی سه ماهه آخر سال 2014 نسبت به سه ماهه آخر سال 2013 سود هر سهم یک دلار افزایش یافته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1045 روز و 7 ساعت پیش
شایعات جدید در مورد گلکسی اس 6

شایعات جدید در مورد گلکسی اس 6 بانکی دات آی آر : وب سایت فرانسوی NowhereElse اطلاعاتی را در مورد یک قاب گوشی که گویا متعلق به گلکسی اس 6 را منتشر کرده است. بر اساس گفته های این وب سایت، این قاب ها توسط یک فرد ناشناس به دست آن ها رسیده است. - به گزارش دیجی کالا، یک وب سایت فرانسوی به نام NowhereElse اطلاعاتی را در مورد یک قاب گوشی منتشر کرده که گویا متعلق به گلکسی اس 6 است. بر اساس گفته های این وب سایت، این قاب ها توسط یک فرد ناشناس به دست آن ها رسیده است. بر اساس تصاویر منتشر شده توسط سایت مذکور، به نظر می رسد که ابعاد پرچم دار بعدی سامسونگ برابر با 143.32 در 70.70 در 7.19 میلی متر خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1045 روز و 7 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد گروه بهمن

تحلیل تکنیکال نماد گروه بهمن بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از بازگشت قیمت از محدوده 1490 منطبق با سطح 23.4 فیبو، و پس از گذر از سطح 61.8 فیبو در محدوده قیمتی 1650 هم اکنون سطح قیمتی 1720 را در پیش دارد. در همین محدوده قیمتی، اندیکاتور RSI نیز در محدوده مقاومتی 50 نفوذ کرده است و در صورت تداوم حرکت صعودی و گذر از محدوده به احتمال پرعرضه 1720و تثبیت قیمت بالاتر از این محدوده، لمس سطح قیمتی 1800 نیز دور از ذهن نمی باشد. لازم به ذکر است که محدوده 1720 محل تکمیل الگوی نزولی کوتاه مدت Alternate AB=CD نیز می باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1045 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 8 بهمن 93

استخدام های روز- 8 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*جذب پژوهشگر در مقطع ارشد و دکتری در تهران *استخدام شرکت صنایع رباتیک ایران *استخدام شرکت نرم افزاری داتیس آرین قشم (داتین) *دعوت به همکاری بانک قوامین سال 93 *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر سال 93 *استخدام دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران *استخدام افسر پیمانی در نیروی زمینی ارتش *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1048 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 7 بهمن 93

استخدام های روز- 7 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت برید سامانه نوین *استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سال 93 *استخدام شرکت اورند پلاستیک *استخدام شرکت شماران سیستم *دعوت به همکاری پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی *استخدام ایران هاست ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1049 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد پتروشیمی اراک

تحلیل تکنیکال نماد پتروشیمی اراک بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از عکس العمل به سطح معتبر 161.8 در محدوده قیمتی 5670 و بازگشت قیمتی اخیر, برای دومین بار با این سطح درگیر می باشد. در صورت تثبیت قیمت پایین تر از سطح مذکور، نمودار راهی سطح قیمتی 5398 خواهد شد. و در ادامه سطح 200درصد فیبو در محدوده قیمتی 5000 در انتظار سهم خواهد بود. با توجه به وضعیت اندیکاتور RSI به نظر میرسد تغییر قیمت پایانی سهم در مسیر ریزش، از سرعت زیادی برخوردار نباشد. همچنین واگرایی مثبت خفیف در اندیکاتور MACD نیز اندکی ازاین سرعت خواهد کاست ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1051 روز و 6 ساعت پیش
جزئیات فروش حیرت انگیز آیفون منتشر شد

جزئیات فروش حیرت انگیز آیفون منتشر شد بانکی دات آی آر : یکی از آنالیزورهای مشهور بازار پیشبینی کرده که اپل در سه ماهه چهارم سال قبل در مجموع 73 میلیون آیفون به فروش رساندهاست. در صورت صحت این آمار، اپل موفق به ثبت رکوردی بی سابقه شده است. - مینگ چی کوئو از آنالیزورهای گروه KGI و فردی که از وی به عنوان دقیق ترین آنالیزور کمپانی اپل یاد می شود، جزئیات فروش حیرت انگیز آیفون در سه ماهه قبل را منتشر کرد. - اغلب تحلیلگران در گذشته بر روی فروش 66 میلیونی آیفون در سه ماهه قبل توافق کرده بودند. حال اگر پیشبینی کوئو صحیح باشد، اپل بار دیگر انتظارات بازار را پشت سر گذاشته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1052 روز و 7 ساعت پیش
چگونه از وبگردی در فایرفاکس لذت ببریم

چگونه از وبگردی در فایرفاکس لذت ببریم بانکی دات آی آر: در فایرفاکس 35 بهبودهای بزرگ و کوچک زیادی اعمال شده است. اگر تا به حال هیچ گاه از این مرورگر محبوب بنیاد موزیلا استفادهبا نکرده اید و یا مجدداً قصد استفاده از آن را دارید در ادامه این مقاله شما را با ترفندهای نرم افزاری آشنا خواهیم کرد که تجربه دلپذیر تری از کار با فایرفاکس را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با استفاده از این ترفندها می توانید بهتر و مفیدتر از این مرورگر محبوب استفاده کنید. - قابلیت چت تصویری یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که به نسخه 35 این مرورگر اضافه شده است. این ویژگی تقریباً مشابه با اسکایپ است و بدون نیاز به برنامه یا افزونه اضافی در فایرفاکس 35 قابل ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1052 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 بهمن 93

استخدام های روز- 4 بهمن 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام وب سایت آوین مارکت *دعوت به همکاری فروشگاه اینترنتی زنبیل *استخدام شرکت تجارت الکترونیک کتاب بین *استخدام شرکت معدنی توسن *استخدام شرکت توسعه اموال سینا وابسته به بنیاد درچند شهر *استخدام شرکت امید سلامت کاسپین (مدیکالا) *استخدام بانک پاسارگاد در شهرهای مختلف سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1052 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 دی 93

استخدام های روز- 28 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*دعوت به همکاری شرکت هواپیمایی نفت ایران *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *جذب نیروی شرکت بیمه کارآفرین در تهران و گیلان *استخدام شرکت حلوا شکری عقاب *استخدام گروه فاطمی *استخدام شرکت ساخت سیستم *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر در تهران و قم سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1058 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 28 دی 93

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 28 دی 93 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1393-10-28 ساعت : 15:51 18 / 01 / 2015 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای USD دلار آمریکا 34,650 210 EUR یورو 40,600 300 GBP پوند انگلیس 52,600 100 AED درهم امارات متحده عربی 9,440 20 CAD دلار کانادا 29,900 0 CNY یوان چین 5,250 0 TRY لیره ترکیه 15,850 0 JPY100 یکصد ین ژاپن 300 0 INR روپیه هند 510 0 AUD دلار استرالیا 30,200 0 SEK کرون سوئد 4,850 0 CHF فرانک سوئیس 36 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1059 روز و 1 ساعت پیش
اخراج 9000 نفر در بزرگترین شرکت خدمات نفتی جهان

اخراج 9000 نفر در بزرگترین شرکت خدمات نفتی جهان به گزارش ایسنا، این شرکت ماه گذشته اعلام کرد یک میلیارد دلار هزینه مربوط به تعدیل نیرو و کاهش ارزش برخی از دارایی هایش در نظر می گیرد. - شماری از غول های نفتی جهان مانند بریتیش پترولیوم و کونوکو فیلیپس به دلیل کاهش 60 درصدی قیمت نفت طی شش ماه گذشته، تعداد کارمندانشان را کاهش داده اند. نفت برنت روز پنج شنبه به 47.67 دلار در هر بشکه رسید. - تحلیلگران اظهار می کنند اگر قیمت نفت در همین سطح باقی بماند، شرکتهای نفتی نمی توانند به یک دور کاهش نیرو اکتفا کنند. - بر اساس گزارش رویترز، مشتریان شولومبرگر که تولیدکنندگان نفت هستند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1060 روز و 5 ساعت پیش
استخدام های روز- 22 دی 93

استخدام های روز- 22 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت قاره سبز *استخدام شرکت مهندسی پاژ *استخدام شرکت افرانت *استخدام شرکت فنی و مهندسی تحلیل گران کنترل فرایند *استخدام سایت ساختمون دات کام *استخدام شرکت متد دیزاین ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1064 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، بورس و ارز در نیمروز یکشنبه 21 دی ماه 93

وضعیت طلا، سکه، بورس و ارز در نیمروز یکشنبه 21 دی ماه 93 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 21/ 10 / 1393 ساعت : 12:29 11 / 01 / 2015 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای USD دلار آمریکا 34,960 (0.03%) 10 EUR یورو 41,594 (0.03%) 12 GBP پوند انگلیس 53,269 (0.03%) 15 AED درهم امارات متحده عربی 9,512 (0.05%) 5 CAD دلار کانادا 29,755 (0.03%) 9 CNY یوان چین 5,751 (0.02%) 1 TRY لیره ترکیه 15,390 (0.03%) 5 JPY100 یکصد ین ژاپن 298.34 (0%) 0 INR روپیه هند 557.24 (0%) 0 AUD دلار استرالیا 28,982 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 1065 روز و 21 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 دی 93

استخدام های روز- 20 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت راهنمای مشاغل شهر باران در رشت *استخدام سراسری شرکت دووالکترونیک *استخدام شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) *دعوت به همکاری شرکت داداش برادر (آیدین) *دعوت به همکاری دانشگاه تربیت مدرس *استخدام شرکت مشاور نرم افزار محک درتهران، مشهد و هرمزگان *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1066 روز و 11 ساعت پیش
اپل یا سامسونگ؟

اپل یا سامسونگ؟ : نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد که توانسته در بحث از اپل بگیرد. - به گزارش دیجی کالا، اپل شاید در کریسمس امسال با شکست سامسونگ، رکورد بیشترین دستگاه های خریداری شده را به خود اختصاص داده باشد (به ازای سه دستگاه اپل، یک سامسونگ به فروش رسیده) اما رضایت نهایی را صاحبان دستگاه های سامسونگ داشته اند. - داده های American Customer Satisfaction Index که هر ساله میزان رضایت مشتریان بازار در آمریکا را می سنجد، نشان می دهد که صاحبان گوشی های سامسونگ رضایت بیشتری نسبت به صاحبان گوشی های اپل دارند. - طبق این آمار، در سال 2014 سامسونگ موفق به دریافت نمره 81 در این نظرسنجی شده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1070 روز و 6 ساعت پیش
تکذیب بدهکاری به دولت ازسوی مدیرعامل پدیده شاندیز

تکذیب بدهکاری به دولت ازسوی مدیرعامل پدیده شاندیز بانکی دات آی آر : مدیر عامل پدیده شاندیز گفت: جلوتر از قانون حرکت نمی کنیم و در برابر قوه قضائیه و مردم همیشه پاسخگو خواهیم بود. - به گزارش مهر، محسن پهلوان مقدم بعدازظهر سه شنبه در جمع تعداد زیادی از سهامداران پدیده با بیان اینکه ما هموراه پشت سر قانون حرکت کرده ایم گفت: . - مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز در خصوص زمین هایی که در آن ساخت و ساز انجام می شود و شکایت جهادکشاورزی و با اشاره به حکم دادگاه پس از شکایت جهاد کشاورزی گفت: این حکم پس از تجدید نظر در نهایت به نفع پدیده صادر شد و ما برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه سهامداران همه حقوق قانونی را و هر آنچه می بایست پرداخت می شد برای یک بار به ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1070 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 16 دی 93

استخدام های روز- 16 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت پاکت نیما *استخدام شرکت منظومه نگاران *استخدام شرکت پایون توزیع کالا *استخدام شرکت صنایع ارتباطی آوا *دعوت به همکاری شرکت دوران الکترونیک *استخدام شرکت ایران هاست *استخدام شرکت پتروشیمی شازند (اراک) ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1070 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

تحلیل تکنیکال نماد گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو بانکی دات آی آر: لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نمودار پس از ریزش اخیر خود هم اکنون در محدوده 3395 درگیر خط مقاومتی 38.2 درصد فیبو Ret. می باشد. با توجه به وضعیت اندیکاتور Rsi تا حدود زیادی از احتمال ادامه دار بودن ریزش کاسته شده و همچنین واگرایی مثبت در نمودار ساعتی سهم احتمال بازگشت قیمتی در محدوده مذکور و یا سطح پایین تر فیبو در محدوده قیمتی 3166 را زیاد خواهد کرد. ورود به سهم در سطوح حمایتی در صورت عکس العمل نمودار و تشکیل کندل بازگشتی با در نظر داشتن حد سود منطقی، مناسب ارزیابی می گردد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1072 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 13 دی 93

استخدام های روز- 13 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت مشاور نرم افزار محک درتهران، مشهد و هرمزگان *استخدام بنیادICDL جمهوری اسلامی ایران *استخدام شرکت سنگستان عمادی *استخدام شرکت بهینه کار نوآور *جذب نیرو و اعطای کد عمر شرکت بیمه کارآفرین *استخدام شرکت ارتباطات دانافن *استخدام شرکت سیبیتا *استخدام شرکت سفیر دریا ساحل ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1073 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 دی 93

استخدام های روز- 10 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت پتروشیمی شازند (اراک) *استخدام فروشگاه بازار تی وی *استخدام شرکت دیبا طب پارس *فراخوان جذب شرکت پالایش نفت تهران سال 93 *استخدام بانک سرمایه *استخدام شرکت شایگان سیستم *استخدام آژانس پرشین سیر ایرانیان *استخدام شرکت خدمات رایان اقتصاد نوین ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1076 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 08 دی 93

استخدام های روز- 08 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت تجارت الکترونیک پایگان *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی *استخدام در گروه مهندسی آی کن *استخدام شرکت خدمات مسافرتی و هوایی مانی گشت *استخدام شرکت آرمان سیستم پارس در مشهد ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1078 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 03 دی 93

استخدام های روز- 03 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*دعوت به همکاری نمایندگی 11011 بیمه سامان در تهران *استخدام شرکت «های وب- HiWeb» *دعوت به همکاری بانک دی سال 93 *استخدام شرکت بهسازان ملت در تهران *استخدام شرکت دقیق فرایند کنترل *استخدام شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو *دعوت به همکاری شرکت فراگستر *استخدام شرکت فراگستر *دعوت به همکاری بانک کارآفرین سال 93 (جدید) ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1083 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 01 دی 93

استخدام های روز- 01 دی 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*دعوت به همکاری فروشگاه اینترنتی زنبیل *استخدام شرکت مدرن پل *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *استخدام در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام *دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم *استخدام شرکت همکاران سیستم ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1085 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 29 آذر 93

استخدام های روز- 29 آذر 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام گروه مهندسی بازرگانی سیکو *استخدام شرکت پرستوی آبی ارگ *استخدام گروه صنعتی آرتا *استخدام شرکت دلپذیر *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام حوزه هنری *استخدام شرکت عمران آذرستان *استخدام شرکت آی سودا *دعوت به همکاری پست بانک ایران سال 93 در سراسر کشور ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1087 روز و 11 ساعت پیش
آغاز پرداخت وام 20 میلیونی ودیعه مسکن

آغاز پرداخت وام 20 میلیونی ودیعه مسکن خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: بانک مرکزی بخشنامه پرداخت وام های نوسازی و ودیعه مسکن بافت های فرسوده را ابلاغ کرد. - محمد سعید ایزدی گفت: بر اساس این بخشنامه، 22 بانک موظف شدند این تسهیلات را پرداخت کنند. - وی گفت: براساس بخشنامه بانک مرکزی، وام بازسازی بافت های فرسوده در کلانشهرها 50 میلیون تومان و ودیعه مسکن نیز 20 میلیون تومان است. - ایزدی اظهارداشت: مبلغ وام نوسازی در شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت نیز 40میلیون تومان و وام ودیعه در این شهرها 15 میلیون تومان است. - مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران افزود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1088 روز و 4 ساعت پیش
دلار سال آینده در جهان گرانتر خواهد شد

دلار سال آینده در جهان گرانتر خواهد شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فدرال رزرو، بانک مرکزی آمریکا، به احتمال بسیار زیاد در سال آینده میلادی نرخ بهره را افزایش خواهد داد که چنین اقدامی باعث تقویت بیشتر ارزش دلار در بازارهای جهانی خواهد شد. البته همین حالا هم وضعیت دلار در مقایسه با ارزهای مطرح جهان رو به بهبود است به خصوص که اقتصاد آمریکا طی سال 2014 در مقایسه با دیگر اقتصادهای بزرگ جهان یعنی چین، منطقه یورو و ژاپن بهترین عملکرد را داشته است. - اما افزایش بهای دلار در سال آینده برای برخی از کشورها مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. اقتصادهای نوظهور و در حال توسعه شاهد افزایش نرخ سود اوراق قرضه و کاهش ارزش پول خواهند بود چرا که سرمایه ها از ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1088 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز- 26 آذر 93

استخدام های روز- 26 آذر 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*دعوت به همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان *استخدام شرکت دقیق فرایند کنترل *استخدام شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام *دعوت به همکاری مرکز ملی رزرواسیون در مشهد *استخدام شرکت داده کاوان پیشرو *استخدام موسسه آموزشی نرم افزاری نخبگان جوان *دعوت به همکاری فروشگاه اینترنتی زنبیل *استخدام شرکت تولیدی پاکسان (سهامی عام) *استخدام شرکت حتیم ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1090 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 آذر 93

استخدام های روز- 24 آذر 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام مدرس در تمام شهرهای ایران *استخدام مترجم برای سایت بانکی *دعوت به همکاری گرافیست در شرکت معتبر نرم افزاری *استخدام شرکت فناوری صنعتی هرالد کیش *استخدام شرکت شایگان سیستم *استخدام متخصص php در تهران *استخدام آژانس مسافرتی سالی گشت *دعوت به همکاری پست بانک ایران سال 93 در سراسر کشور ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1092 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 23 آذر 93

استخدام های روز- 23 آذر 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت ارویس *استخدام شرکت ایرمان *استخدام شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) *استخدام شرکت سیبیتا *استخدام شرکت پگاهان سپهر ایرانیان *استخدام شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن *دعوت به همکاری بانک کارآفرین سال 93 (جدید) *دعوت به همکاری بانک سینا سال 93 در چند شهر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1093 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 19 آذر 93

استخدام های روز- 19 آذر 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*دعوت به همکاری شرکت پرشین ویژن *فراخوان دعوت به همکاری بیمه پارسیان *استخدام گروه مهندسی بازرگانی سیکو *استخدام یک شرکت نرم افزاری *استخدام یک شرکت بازرگانی واردات و پخش *استخدام شرکت فراگستر *دعوت به همکاری مرکز ملی رزرواسیون در مشهد *دعوت به همکاری شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام *استخدام شرکت هورمن پارس *دعوت به همکاری بانک کارآفرین سال 93 (جدید) *استخدام کارشناس BI در همکاران سیستم *استخدام یک شرکت تولیدی *دعوت به همکاری شرکت مهندسی نرم افزار رایورز شمال ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1097 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 17 آذر 93

استخدام های روز- 17 آذر 93 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید ...
*استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو *استخدام شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن *دعوت به همکاری شرکت فراگستر *استخدام شرکت مدرن پل *استخدام شرکت پرشین ویژن *استخدام شرکت ZUBIN electronic ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1099 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 09 آذر 93

استخدام های روز- 09 آذر 93 *استخدام شرکت اورند پلاستیک *استخدام شرکت آریا همراه سامانه *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت ارویس *استخدام کارشناس فروش و بازاریاب در تهران *استخدام شرکت بهینه کار نوآور ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1107 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 05 آذر 93

استخدام های روز- 05 آذر 93 *استخدام شرکت جنرال فورس *استخدام شرکت شونیز در تبریز *دعوت به همکاری شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی *استخدام شرکت سازه پویش *دعوت به همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان *دعوت به همکاری شرکت حمل و نقل ریلی رجاء *استخدام شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن *دعوت به همکاری وب سایت چیدانه *استخدام شرکت متاکمپ *استخدام در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1111 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 02 آذر 93

استخدام های روز- 02 آذر 93 *استخدام شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت(وابسته به بانک ملت) *استخدام شرکت مهندسی تکین *استخدام وب سایت چیدانه *جذب نیرو و اعطای کد عمر شرکت بیمه کارآفرین *دعوت به همکاری نمایندگی 11011 بیمه سامان *استخدام شرکت آریامان یار *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت آدران رایانه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 1114 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 آبان 93

استخدام های روز- 28 آبان 93 *استخدام شرکت منشور سیمین *استخدام شرکت اروم ناب *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *استخدام شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت(وابسته به بانک ملت) *استخدام شرکت ایده نگاران آرته *دعوت به همکاری گرافیست در شرکت معتبر نرم افزاری *استخدام شرکت داده کاوان پیشرو *دعوت به همکاری صنایع رباتیک ایران *استخدام گروه صنعتی بازرگانی پارکو *دعوت به همکاری شرکت مترو منطقه اصفهان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1118 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 27 آبان 93

استخدام های روز- 27 آبان 93 *استخدام در منطقه نمونه گردشگری چالدره در تنکابن
*استخدام فروشنده خانم در تهران *استخدام شرکت ارتباطات دانافن *استخدام شرکت نرم افزاری یگانه *استخدام شرکت نفت بهران *دعوت به همکاری شرکت تأمین سرمایه امین *استخدام شرکت برید سامانه نوین *استخدام شرکت دیجی کالا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1119 روز و 11 ساعت پیش
رییس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی: اگر دستگاه قضا جلوی بانک ها را نگیرد، پس چه کسی باید مانع از ارتکاب جرم آن ها شود

رییس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی: اگر دستگاه قضا جلوی بانک ها را نگیرد، پس چه کسی باید مانع از ارتکاب جرم آن ها شود رییس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: اگر قوه قضاییه می گوید که رویکرد بانک ها بستر جرم را فراهم می کند، پس چرا در جایگاه دستگاه متولی پیشگیری جرم، از وقوع آن جلوگیری نمی کند؛ اگر دستگاه قضا جلوی بانک ها را نگیرد، پس چه کسی باید مانع از ارتکاب جرم آن ها شود. - سیدحسن حسینی در میزگرد خبری مرکز خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان رضوی در مشهد افزود: اخیرا دادستان تهران گفته که نظام مالی امور بانکی در کشور جرم خیز است. - وی گفت: اشکال اساسی اقتصاد ایران مجرم بودن نظام بانکی است، اما هیچ کس نمی تواند درباره آن کاری انجام دهد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1120 روز و 6 ساعت پیش
وزیر کار: تعیین دست مزد 94 بر مبنای نظام تورم و چانه زنی

وزیر کار: تعیین دست مزد 94 بر مبنای نظام تورم و چانه زنی وزیر کار ضمن اعلام مطالعه پیشنهادات افزایش دست مزد کارگران گفت: تعیین دست مزد سال آینده با تبعیت از قانون و براساس نظام تورم و چانه زنی انجام می شود. - به گزارش خبرگزاری ایسنا علی ربیعی گفته است: پیشنهاداتی که درباره بررسی دست مزد کارگران و افزایش آن مطرح می شود در حال مطالعه است ولی طبعا آن چه را که قانون مشخص کرده ملاک عمل قرار می دهیم. - وی با بیان اینکه طرح برخی موضوعات درباره دست مزد بحران فکری ایجاد می کند، افزود: در بحث تعیین دست مزد همان نظام تورم و در نهایت چانه زنی را مبنای کار قرار خواهیم داد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1120 روز و 6 ساعت پیش
بورس کالای ایران به طور رسمی عضو اتحادیه IEU شد

بورس کالای ایران به طور رسمی عضو اتحادیه IEU شد بانکی دات آی آر: اعضای اتحادیه الکترونیکی بین بورسی (IEU) در بعدازظهر دومین روز نشست بین المللی این اتحادیه در تهران، توافق نامه عضویت بورس کالای ایران را در این نهاد بین المللی امضا کردند. - به گزارش بورس کالای ایران، در پی برگزاری دومین نشست بین المللی بورس های کالایی کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و اروپای شرقی در قالب اتحادیه الکترونیکی بین بورسی (IEU)به میزبانی بورس کالای ایران در تهران، عضویت بورس کالای ایران در این اتحادیه مطرح و به اتفاق آرا، تصویب شد. - بر اساس این گزارش، با عضویت بورس کالای ایران در اتحادیهIEU ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1120 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 آبان 93

استخدام های روز- 20 آبان 93 *استخدام در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام *استخدام کارشناس صنایع آشنا به مدیریت در تهران *استخدام شرکت «های وب- HiWeb» *استخدام شرکت ایرتمپ *استخدام گروه شرکت های آرک *استخدام شرکت مدیریت فناوری بورس تهران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1126 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 19 آبان 93

استخدام های روز- 19 آبان 93 *استخدام شرکت افرانت *استخدام شرکت پادیاب تجهیز *استخدام شرکت خدمات مسافرتی و طبیعت گردی اسپیلت البرز *استخدام شرکت تولید و توزیع ظروف آشپزخانه و لوازم خانگی *استخدام سراسری هلدینگ ایران تایپیست *دعوت به همکاری بیمه سامان – آتیه سازان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1127 روز و 11 ساعت پیش
تهران میزبان آی. ایی. یو/ توسعه تجارت بین المللی از طریق بورس کالا

تهران میزبان آی. ایی. یو/ توسعه تجارت بین المللی از طریق بورس کالا دومین نشست بین المللی بورس های کالایی کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و اروپای شرقی در قالب اتحادیه الکترونیکی بین بورسی (IEU) در تاریخ 24 و 25 آبان ماه به میزبانی بورس کالای ایران در تهران برگزار می شود. - اتحادیه الکترونیکی بین بورسی (IEU) سازمانی بین المللی است که در زمینه ارتباط بین بورس های کالایی در منطقه کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و اروپای شرقی فعالیت می کند. به تازگی درخواستی از این اتحادیه برای عضویت بورس کالای ایران داده شده است؛ در پی این پیشنهاد مقرر شد این اتحادیه دومین نشست بین المللی خود را با میزبانی بورس کالای ایران در تهران برگزار کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1128 روز و 6 ساعت پیش
استخدام های روز- 17 آبان 93

استخدام های روز- 17 آبان 93 *استخدام شرکت تجارت الکترونیک پایگان *استخدام شرکت لطیفی اسپرت *استخدام گروه شرکت های شتاب *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت ارتباطات نوین فرانام *استخدام گروه مشاوران نوبلین *استخدام بانک پاسارگاد در چند استان سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1129 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 آبان 93

استخدام های روز- 11 آبان 93 *آگهی پذیرش نیروی قراردادی شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل گهر *آگهی پذیرش نیروی قرارداد شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر *استخدام شرکت ایران فاوا گسترش *استخدام شرکت صنایع کم مصرف ایرانیان *استخدام شرکت ERP مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان *استخدام شرکت مهندسین مشاور پارس پیاب *استخدام شرکت نماد اندیش آرین *دعوت به همکاری شرکت ایمن تدبیر پارس *استخدام وب سایت فناوری نوچه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1135 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 آبان 93

استخدام های روز- 10 آبان 93 *استخدام گروه دایا *استخدام کادر هیئت علمی در دانشگاه پدافند خاتم الانبیاء (ص) *استخدام شرکت سازه پویش *استخدام وزارت نیرو سال 93 *استخدام شرکت رایانه روژینا *دعوت به همکاری بانک دی سال 93 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1136 روز و 11 ساعت پیش
سیاست پولی ژاپن بورس های آمریکا و اروپا را تکان داد

سیاست پولی ژاپن بورس های آمریکا و اروپا را تکان داد سهام آمریکا و بازارهای بورس اروپا روز جمعه به دنبال تصمیم بانک مرکزی ژاپن برای افزایش حجم برنامه تشویق پولی به گونه ای قابل ملاحظه رشد کرد. - به گزارش رویترز، شاخص سهام استاندارد اند پورز 500 آمریکا متشکل از بزرگ ترین شرکت های بازار این کشور در پایان معاملات روز جمعه با 1.06 صعود معادل 21.23 واحد به سطح 2015.88 واحد رسید. - بهای شاخص صنعتی داوجونز نیز با 1.07 درصد افزایش معادل 184.05 واحد به سطح 17379.47 واحد افزایش یافت. هم چنین شاخص نزدک ویژه سهام شرکت های تکنولوژیک 1.41 درصد افزایش را به خود دید تا با افزایشی 64.26 واحدی به 4630.40 واحد برسد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1137 روز و 6 ساعت پیش
تغییرات جدید در سبد هزینه های خانوار/ کسری مزد 93 کارگران میلیونی شد

تغییرات جدید در سبد هزینه های خانوار/ کسری مزد 93 کارگران میلیونی شد کم ترین رقم مورد نیاز برای تامین معیشت خانوار را در سال جاری مرکز آمار ایران 1.8 میلیون تومان و کارشناسان اقتصادی 2.5 میلیون تومان اعلام کرده اند که با حداقل مزد 609 هزارتومانی امسال کارگران فاصله زیادی دارد. - عادل آذر رئیس مرکز آمار ایران در تازه ترین اظهارات خود با اعلام تغییرات جدید هزینه و درآمد خانوارها گفته است: در بهار 1393 هزینه یک خانوار روستایی در ایران ماهانه یک میلیون و 92 هزار و 500 تومان و هزینه یک خانوار شهری ایرانی یک میلیون و 822 هزارتومان بوده که عدد قابل توجهی است. - پیش از آن، مهر در گزارشی به جدیدترین یافته های کارگران درباره تغییرات سبد هزینه های خانوار پرداخته بود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1139 روز و 11 ساعت پیش
معرفی با ارزش ترین صنایع بورسی/ شیمیایی ها همچنان در صدر

معرفی با ارزش ترین صنایع بورسی/ شیمیایی ها همچنان در صدر ارزش بازار صنایع بورسی در هفت ماهه سال 93 منتشر شد که صنعت شیمیایی با 781 هزار میلیارد ریال همچنان در صدر صنایع بورسی قرار دارد. - پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در روز چهارشنبه اعلام کرد، گروه محصولات شیمیایی با در اختیار داشتن 29 شرکت و ارزش بازار 781 هزار و 65 میلیارد ریال در صدر ایستاده است و گروه بانک ها، موسسات اعتباری و سایر نهادهای پولی با 373 هزار میلیارد ریال و فلزات اساسی با 353 هزار میلیارد ریال در رتبه های بعدی جای دارند. - گروه فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای با 347 هزار میلیارد ریال، شرکت های چند رشته ای صنعتی با 301 هزار میلیارد ریال ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1139 روز و 11 ساعت پیش
رشد 183 واحدی شاخص کل بورس/ بازگشت به کانال 74 هزار واحد

رشد 183 واحدی شاخص کل بورس/ بازگشت به کانال 74 هزار واحد شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات روز چهارشنبه با رشد 183 واحدی پس از بازگشت دوباره به ارتفاع 74 هزار واحدی در رقم 74 هزار و 151 واحدی ایستاد .
در جریان معاملات چهارشنبه بازار سرمایه شاخص 30 شرکت بزرگ 11 واحد، آزاد شناور 520 واحد، بازار اول 232 واحد و شاخص صنعت 15 واحد رشد داشتند؛ اما شاخص بازار دوم 279 واحد افت را تجربه کرد .
در مجموع در بازار امروز تعداد 753 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 205 میلیارد تومان در 77 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد .
ارزش بازاری بورس بیش از 333 هزار میلیارد تومان است.
منبع: خبرگزاری ایرنا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1139 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 06 آبان 93

استخدام های روز- 06 آبان 93 *استخدام شرکت رمیس *استخدام شرکت بهپرداز جهان *دعوت به همکاری بانک گردشگری *استخدام گروه دایا *استخدام شرکت هورمن پارس *استخدام نماینده آموزش در سراسر کشور (آراد) *استخدام شرکت تدبیر سنجش توانا *استخدام شرکت بین المللی اوژن ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1140 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 05 آبان 93

استخدام های روز- 05 آبان 93 *استخدام شرکت فروشگاه های زنجیره ای فانوس *استخدام مرکز بین المللی تجارت صنعت ساخت و ساز ICCBiz.com *استخدام شرکت پرشین ویژن *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو *استخدام شرکت مهندسی تکین *جذب نیرو و اعطای کد عمرشرکت بیمه کارآفرین ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1141 روز و 11 ساعت پیش
انواع کارآفرین کدام است؟

انواع کارآفرین کدام است؟ کارآفرینی عبارتست از فرآیند نوآوری و بهره گیری از فرصت ها، با تلاش وپشتکار بسیار همراه با پذیرش ریسک های مالی، روانی و اجتماعی که با انگیزه کسب سود مالی، توفیق طلبی، رضایت بخشی و استقلال صورت پذیرد. به بیان دیگر کارآفرینی فرآیندیست که منجر به ایجاد رضایت مندی و یا تقاضای جدید می گردد. کارآفرینی می تواند فرآیند ایجاد ارزش از راه تشکیل مجموعه منحصر به فردی از منابع به منظور بهره گیری از فرصت ها معنی شود. همه بر این باورند که کارآفرینی، موتور محرکه توسعه اقتصادی کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. سه دلیل مهم کشورها برای توجه به مقوله کارآفرینی، تولید ثروت، توسعه تکنولوژی و اشتغال مولد است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1148 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز- 27مهر 93

استخدام های روز- 27مهر 93 *استخدام دانشگاه علوم پزشکی سال 93 *استخدام شرکت فرش فرهی *دعوت به همکاری شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت تهویه دماوند پارس *استخدام شرکت مهندسان مشاور *استخدام شرکت گسترش تجهیزات دانا *استخدام شرکت سرمایه گذاری چالدره *استخدام فروشگاه اینترنتی زنبیل *استخدام مرکز خرید پالادیوم ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1149 روز و 11 ساعت پیش
بانکی که خانه خراب شد+عکس

بانکی که خانه خراب شد+عکس ریزش ساختمان بانک در پی گودبرداری غیر اصولی در سمنان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: حوادث انتشار : 1150 روز و 8 ساعت پیش
استخدام های روز- 22مهر 93

استخدام های روز- 22مهر 93 *استخدام شرکت آدران رایانه *دعوت به همکاری شرکت ایمن رایانه امیرکبیر *استخدام شرکت مهندسی ارتباطات بارقه *دعوت به همکاری شرکت طراحان ارتباطات پیشرو *دعوت به همکاری مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی *استخدام شرکت شونیز در تبریز *استخدام گروه صنایع تولیدی استیل البرز و هفت الماس *استخدام شرکت مهندسی نرم افزار رایورز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1154 روز و 4 ساعت پیش
کلک های کم فروشی در پمپ بنزین ها

کلک های کم فروشی در پمپ بنزین ها «می گویند بنزین زدیم اما آمپر بنزین خودرو تکان نخورده است، برخی هم می گویند: در تعدادی از جایگاه های سوخت با ترفند های مختلف اقدام به فروش مکمل یا اکتان افزای بنزین می کنند و در مواردی هم کارگران شاغل در جایگاه ها به ویژه در هنگام سوخت گیری برای خودروهایی که راننده حاضر نیست خودش بنزین بزند، اقدام به کم فروشی می کنند.» - اینها بخشی از انتقادها و شایعات مردم درباره ترفندها و کلک ها و دردسرهای بنزین زدن در برخی جایگاه های سوخت گیری است. شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اما در واکنش به این انتقادها و شایعه ها اعلام کرده که شماره تلفن 09627 در سراسر کشور برای دریافت انتقادها فعال است و مردم می توانند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 1160 روز و 7 ساعت پیش