آشنایی با مشاغل: مدیر تولید

آشنایی با مشاغل: مدیر تولید مدیر تولید بر عملیات روزانه تولید کارخانه نظارت داشته و عهده دار مسئولیت برنامه ریزی تاکتیکی و راهبردی فرآورده های موجود و جدید می باشد.
یک مدیر تولید فعالیت های مربوط به تولید گروه وسیعی از محصولات مانند خودرو، تجهیزات کامپیوتر، محصولات کاغذی و... را هماهنگ، برنامه ریزی و مدیریت می کند. بسته به میزان بزرگی کارخانه تولیدی، مدیران تولید صنعتی بر کل کارخانه یا بخشی از آن نظارت دارند.
مدیران تولید مسئول برنامه های کنترل کیفیت هستند و باید کیفی بودن محصولات تولیدی در حد قابل قبول را تضمین کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 02 اسفند 96

استخدام های روز- 02 اسفند 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
فروش 13 هزار و 234 قطعه سکه در طرح پیش فروش

فروش 13 هزار و 234 قطعه سکه در طرح پیش فروش 13 هزار و 234 قطعه سکه از ابتدای ساعت کاری بانک ملی تا ساعت 15:45 دقیقه پیش فروش قطعی شد و 5 هزار و 249 قطعه سکه در صف فروش و انتظار واریز وجه قرار دارد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در پی بخشنامه اخیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر پیش فروش شش ماهه سکه بهار آزادی با نرخ 14 میلیون ریال و پیش فروش یک ساله سکه بهار آزادی با نرخ 13 میلیون ریال، روش قبلی پیش فروش سکه که از 17 بهمن ماه آغاز شده بود، متوقف شده است.
در طرح پیشین بیش از 56 هزار قطعه سکه با پیش دریافت 10 میلیون ریال به ازای هر قطعه سکه پیش فروش شده بود تا ما به التفاوت قیمت آن در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 13 ساعت پیش
چگونه یک تیتر خوب می تواند جلب توجه کند؟

چگونه یک تیتر خوب می تواند جلب توجه کند؟ در تمامی شکل های تبلیغات، تاثیر نخست - نخستین چیزی که خواننده می بیند، می خواند و یا می شنود- می تواند به مفهوم ناکامی و یا موفقیت تلقی شود. اگر نخستین تاثیر یک آگهی نامربوط و یا ملال آور تلقی شود، توجه شما را به خود جلب نخواهد کرد. اگر اخبار و یا اطلاعات مفیدی در اختیارتان بگذارد و یا قول پاداشی را در قبال خواندن آن آگهی به شما بدهد، نخستین اثر آن جلب توجه شما خواهد بود؛ و این نخستین قدمی است که مخاطب را متقاعد می سازد کالای شما را بخرد.
این تاثیر نخست دقیقا چیست؟
در تبلیغات چاپی: عنوان و جاذیه ی بصری است که نقش تاثیر نخست را بازی می کند.
در بروشور: جلد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 10 روز و 14 ساعت پیش
سامانه بستام بانک ملت

سامانه بستام بانک ملت به سامانه بستام ملت خوش آمدید
شما می توانید در این سامانه با در اختیار داشتن تمامی کارت های عضو شتاب اقدام به انجام تراکنش هایی از قبیل فروش شارژ سیم کارت اعتباری، فروش اینترنتی هدیه کارت، پرداخت الکترونیکی قبوض، پرداخت اقساط لیزینگ و سایر موارد نمایید. با ثبت نام در این سامانه گزارش تراکنش ها و همچنین خدمات پرکاربرد مورد استفاده خود را دریافت نمایید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 14 ساعت پیش
دبیرکل جدید هیأت خدمات مالی اسلامی معرفی شد

دبیرکل جدید هیأت خدمات مالی اسلامی معرفی شد دکتر بیلو لاوال دانباتا به عنوان دبیرکل جدید هیأت خدمات مالی اسلامی (IFSB) منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، هیأت خدمات مالی اسلامی (IFSB) به صورت رسمی انتصاب دکتر بیلو لاوال دانباتا را به عنوان دبیرکل جدید آن سازمان اعلام کرد. این انتصاب در سی و یکمین جلسه مورخ 11 دسامبر 2017 در کوالالامپور از طرف اعضا تایید شد.
دانباتا جانشین آقای جاسم احمد می شود که در آوریل 2017 بازنشسته شد. وی دوره مسئولیت خود را از 29 ژانویه 2018 آغاز خواهد کرد.
دانباتا پیش از این مدیر مرکز مشاوره و برنامه های اجرایی در INCEIF بوده و دارای بیش از 25 سال تجربه در بخش های خصوصی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 11 روز و 16 ساعت پیش
هتل ارم کیش

هتل ارم کیش جزیره کیش یکی از مهم ترین قطب های گردشگری در جنوب کشور است که در سال های اخیر زیرساخت های گردشگری آن رشد چشمگیری داشته است. هتل ارم کیش یکی از بهترین هتل های این جزیره است که در این مقاله از نکست هالیدی به معرفی آن می پردازیم.
جزیره کیش در تمامی ایام سال پذیرای گردشگرانی است که برای خرید، اهداف تجاری و بازدید از جاذبه های گردشگری عازم این جزیره می شوند. شاید شما هم قصد دارید در همین ایام سفری به جزیره کیش داشته باشید، بهتر است برای داشتن سفری به یاد ماندنی، ابتدا با آشنا شوید و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید. هتل ارم کیش جز آن دسته هتل هایی است که میهمانان خود را راضی بدرقه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 12 ساعت پیش
بهترین مقاصد سرمایه گذاری در سال 2018

بهترین مقاصد سرمایه گذاری در سال 2018 بر اساس گزارش مرکز انگلیسی پی دبلیوسی ، کشورهای برتر برای مقاصد کسب و کار و سرمایه گذاری در سال 2018 به ترتیب آمریکا، چین و آلمان انتخاب شدند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، نکته جالب این است که در این رتبه بندی هندوستان در رتبه پنجم و بالاتر از ژاپن و فرانسه ایستاده است. مرکز انگلیسی پی دبلیوسی جدیدترین گزارش خود بر پایه نظرسنجی از مدیران عامل منتشر کرد. در این گزارش نظر مدیران عامل در خصوص موضوعات مختلفی نظیر رشد اقتصادی، مقاصد سرمایه گذاری، تهدیدات جامعه جهانی و... پرسیده شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 15 ساعت پیش
اخذ کارمزد استعلام اطلاعات مشتریان از ثبت احوال ممنوع است

اخذ کارمزد استعلام اطلاعات مشتریان از ثبت احوال ممنوع است اخذ کارمزد استعلام اطلاعات مشتریان از سازمان ثبت احوال کشور توسط بانک ها و موسسات اعتباری ممنوع است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، اخیراً مشاهده شده است که برخی از بانک ها و مؤسسات اعتباری، علاوه بر کارمزدهای مندرج در بخشنامه های اخذ کارمزد، اقدام به اخذ مبالغی از مشتریان خود تحت عنوان کارمزد استعلام اطلاعات مشتریان از سازمان ثبت احوال کشور می کنند. بر این اساس بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه ای به بانک ها و موسسات اعتباری این اقدام را مغایر با بخشنامه های صادره این بانک دانسته و تاکید کرده است دریافت هرگونه وجه تحت عنوان کارمزد خدمات بانکی خارج از چارچوب ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 16 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: مترجم

آشنایی با مشاغل: مترجم اگر در یک یا چند زبان خارجی تسلط دارید و با سبک های مختلف نوشتاری آشنا هستید، شغل مترجمی مناسب شماست.
مترجم کسی است که متن های مختلف عمومی و تخصصی را از یک زبان (مبدا) به زبان دیگر (مقصد) ترجمه می کند. یک مترجمخوب فردی است که به همه موارد و اجزای دو زبان مبدا و مقصد تسلط کامل دارد.
پیشرفت علمی، فرهنگی و اقتصادی هر کشوری به ترجمه خوب و دقیق از دانش و علوم و فرهنگ های سایر جوامع وابسته است . وجود مترجمان قوی در گسترش روابط بین المللی، انتقال علوم و تکنولوژی بین کشورها و... بسیار ضروری و لازم می باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 21 بهمن 96

استخدام های روز- 21 بهمن 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 3 ساعت پیش
همکاری بانک سامان و بورس کالا در صدور گواهی سپرده سکه طلا

همکاری بانک سامان و بورس کالا در صدور گواهی سپرده سکه طلا بانک سامان به عنوان بانک عامل، پذیرش سکه طلا و صدور گواهی سپرده سکه طلا را آغاز کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر قاسم سرخوش مدیر سرمایه گذاری و امور سهام بانک سامان در گفت وگو با سامان رسانه با اعلام این خبر تصریح کرد: بورس کالای ایران برای افزایش امنیت در معاملات و جابه جایی انواع سکه و ترغیب سرمایه گذاران به فعالیت در این زمینه، مکانیزمی پیش بینی کرده است که مشتریان می توانند به جای نگهداری سکه های طلا در منازل یا دفاتر، آن را به بانک سامان بسپارند و در مقابل، گواهی سپرده سکه طلا به نام مشتری دریافت کنند که می توانند آن را در بورس به فروش برسانند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 20 روز و 11 ساعت پیش
جایگاه ایران در اقتصاد سایه

جایگاه ایران در اقتصاد سایه صندوق بین المللی پول، در یک گزارش رتبه ایران از نظر اقتصاد سایه در دنیا را 29 اعلام کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این رتبه بندی، کشورهای سوئیس و اتریش، کوچک ترین اقتصاد سایه و کشورهای بولیوی و زیمبابوه بزرگ ترین اقتصاد سایه را داشته اند.
رتبه بندی گزارش صندوق بین المللی با بررسی 158 کشور دنیا، صورت گرفته است. اقتصاد سایه به طور طبیعی قابل اندازه گیری نیست. عناصر این بخش تلاش می کنند فعالیت های خود را غیرقابل شناسایی نگه دارند. البته به خاطر ارتباطات سیاسی و اقتصادی، همراه انگیزه شناسایی، اندازه گیری و بررسی تغییرات اقتصاد سایه وجود دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 20 روز و 15 ساعت پیش
برای پیش فروش سکه هیچ قیمتی از سوی بانک مرکزی تا کنون ابلاغ نشده است

برای پیش فروش سکه هیچ قیمتی از سوی بانک مرکزی تا کنون ابلاغ نشده است به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایلنا، مسعود سلیمانی، مدیر عامل بانک کارگشایی، در مورد پیش فروش سکه و استقبال مردم از این طرح بانک مرکزی اظهار داشت: آخرین پیش فروش سکه مربوط به سال 1391 است که در آن زمان استقبال خوبی از سوی مردم صورت گرفت، اما پس از ثبت نام با افت شدید بهای طلا مواجه شدیم که نهایتا افراد متضرر شدند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر قیمتی برای پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی اعلام نشده است، گفت: هنوز هیچ قیمتی به ما ابلاغ نشده و نمی توان پیش بینی درستی از استقبال مردم داشت.
ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 20 روز و 15 ساعت پیش
استخدام های روز- 15 بهمن 96

استخدام های روز- 15 بهمن 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 20 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 بهمن 96

استخدام های روز- 11 بهمن 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 3 ساعت پیش
بازگشایی حساب های مسدود شده ایرانیان در چین

بازگشایی حساب های مسدود شده ایرانیان در چین به گفته رییس اتاق مشترک ایران و چین، بانک های چینی افتتاح مجدد حساب های ایرانیان را که طی ماه های گذشته مسدود شده بود، از هفته گذشته آغاز کرده اند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، اسدالله عسگر اولادی درباره آخرین وضعیت حساب های ایرانیان در چین اظهار داشت: طی ماه های گذشته بانک های چینی حساب های آن دسته از ایرانیان را که فاقد شناسه مالیاتی بود، مسدود کردند.
بنا بر این گزارش، وی علت این اقدام را نبود شفافیت لازم در این حساب ها دانست و گفت: بیشتر این حساب ها مربوط به دانشجویان و گردشگران ایرانی بود که در کنار تحصیل یا امور تفریحی اقدام به خرید و فروش کالا می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 14 ساعت پیش
به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح بخشودگی جرائم تسهیلات معوق در بانک توسعه تعاون

به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح بخشودگی جرائم تسهیلات معوق در بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از بدهکاران بانکی، بانک توسعه تعاون اقدام به اجرای طرح بخشودگی جرائم تسهیلات معوق نموده است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون این طرح در راستای جلب رضایت مشتریان، حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی و همچنین تشویق بدهکاران در بازپرداخت تسهیلات از تاریخ ابتدای بهمن تا 29 اسفند در بانک توسعه تعاون اجرا می گردد.
شایان ذکر است مشتریان می توانند با مراجعه به شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور نسبت به بخشودگی شش درصدی جریمه دیرکرد مطالبات معوق خود اقدام نمایند. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 15 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 بهمن 96

استخدام های روز- 10 بهمن 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 8 ساعت پیش
چگونه یک بانک خوب پیدا کنیم؟

چگونه یک بانک خوب پیدا کنیم؟ به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم، گاهی برای انتخاب یک پیراهن یک هفته وقت می گذاریم و تمام فروشگاه های شهرمان را زیر و رو می کنیم تا پیراهن دلخواهمان را پیدا می کنیم اما برای انتخاب بانکمان خیلی وقت نمی گذاریم.
بانک به عنوان نهادی که به آن اعتماد می کنیم و سرمایه مادی حاصل زندگی مان را در آن به امانت می گذاریم اهمیت ویژه ای دارد اما بعضا ملاک برخی افراد برای انتخاب بانکشان چندان هم علمی و دقیق نیستد در این گزارش به 10 ملاک انتخاب بانک شخصی تان که باید به آن دقت کنیم اشاره می کنیم:
1٫ تخصصی یا عمومی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 26 روز و 9 ساعت پیش
8 تصمیم مهم کمیسیون شورای عالی اشتغال

8 تصمیم مهم کمیسیون شورای عالی اشتغال در راستای بررسی و پیگیری مفاد آیین نامه ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی، جلسه کمیسیون تخصصی شورای عالی اشتغال برگزار و هشت تصمیم اتخاذ شد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جلسه کمیسیون تخصصی شورای عالی اشتغال با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با موضوع بررسی و پیگیری مفاد آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و دستور کار ارائه گزارش اقدامات، برنامه ها و راهکارهای رفع موانع اجرایی توسط صندوق توسعه ملی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 26 روز و 10 ساعت پیش
شرایط جدید سربازی برای افراد کلیدی فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور

شرایط جدید سربازی برای افراد کلیدی فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ سید محمد صاحبکار خراسانی رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان یکی از مسائل اصلی در شرکت های دانش بنیان را حفظ و به کارگیری نیروهای توانمند عنوان کرد و گفت: در این رابطه موضوع انجام خدمت سربازی برای افراد اصلی مشغول در این شرکت ها مهم است؛ به نحوی که ممکن است با جدا شدن یک فرد اصلی، فعالیت شرکت تحت الشعاع قرار گرفته و با افت شدید مواجه شود.
دبیر کارگروه ارزیابی شرکتهای دانش بنیان افزود: از آنجایی که تدوین و اجرای برنامه های حمایتی از شرکت های دانش بنیان یکی از مهمترین فعالیت های معاونت علمی و مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 26 روز و 12 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: مهندس شهرسازی

آشنایی با مشاغل: مهندس شهرسازی شهرسازی عبارت است از مطالعهٔ طرح ریزی و توسعهٔ شهرها با در نظر گرفتن احتیاجات اجتماعی و اقتصادی با توجه به حداقل رساندن مشکلات شهری و پاسخ گویی به نیازهای عمومی جمعیت شهری. آنچه که به طور معمول درشهرسازی صورت می گیرد، طراحی، تقویت و تنظیم فضا به منظور ایجاد توسعه ای موزون است. دانش شهرسازی به بررسی کلیه تحولات اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فیزیکی یک شهر می پردازد و تلاش می کند که روابط موجود در یک شهر را در قالب یک نظام هماهنگ ، مدیریت و سازماندهی کند.
مهندس شهرسازی کیست؟
مهندس شهرسازی کسی است که با مطالعه و بررسی روابط اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی حاکم در شهر ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 4 ساعت پیش
استخدام های روز- 09 بهمن 96

استخدام های روز- 09 بهمن 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 5 ساعت پیش
ارزیابی عملکرد دولت یازدهم در بهبود رتبه کسب و کار ایران

ارزیابی عملکرد دولت یازدهم در بهبود رتبه کسب و کار ایران مرکز پژوهش های مجلس وضعیت ایران در گزارش انجام کسب و کار بانک جهانی و عملکرد دولت یازدهم در این گزارش را بررسی کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبنا ، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی وضعیت ایران در گزارش انجام کسب و کار بانک جهانی، عملکرد دولت یازدهم را در زمینه بهبود عملکرد ایران در این گزارش مورد ارزیابی قرار داد.
دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در گزارش سال 2018 انجام کسب و کار بانک جهانی، ایران با 4 رتبه تنزل نسبت به گزارش سال 2017 ، در رتبه 124 از میان 190 کشور و در مقایسه با کشورهای سند چشم انداز ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 8 ساعت پیش
هدف گذاری صادرات یک میلیارد دلاری از مناطق آزاد

هدف گذاری صادرات یک میلیارد دلاری از مناطق آزاد مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: در سال92 صادرات این مناطق 190 میلیون دلار بود و امسال این رقم بر روی یک میلیارد و 50 میلیون دلار هدف گذاری شده است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، رقم دو میلیارد و 400 میلیون دلاری صادرات در مناطق آزاد در 4 سال گذشته، محقق شده که بخشی از آن صادرات دوباره و بخشی صادرات ناشی از تولیدات داخلی مناطق آزاد بوده است. 800 میلیون دلاری سرمایه های خارجی و 20 هزار میلیارد تومانی داخلی در این مناطق جذب شده است و این اتفاقات مثبت در سال های اخیر و با توجه به برجام رخ داد است و 35 هزار میلیارد تومان نیز برای سرمایه گذاری جدید داخلی مجوز صادر شده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 9 ساعت پیش
رشد 10.3 درصدی اجاره بها در تهران

رشد 10.3 درصدی اجاره بها در تهران شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران در آذرماه نسبت به ماه مشابه سال گذشته 10.3 درصد رشد نشان می دهد.
به گزارش روابط عمومی بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، آمار بانک مرکزی در خصوص تحولات اجاره بهای مسکن در دی ماه سال 1396 نشان می دهد که شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و در کل مناطق شهری نسبت به ماه مشابه سال قبل به ترتیب 10.3 و 9.3 درصد رشد نشان می دهد.
بر این اساس ماهیت قراردادهای اجاره مسکن که غالباً یک ساله تنظیم می شود و نیز اثرپذیری شاخص اجاره بهای مسکن از سیاست های کنترل و مهار تورم، سبب تغییر متناسب اجاره بها با تحولات نرخ تورم در کشور شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 10 ساعت پیش
مجلس کلیات بودجه سال 97 را رد کرد

مجلس کلیات بودجه سال 97 را رد کرد مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه 8 بهمن ماه، بررسی بودجه سال 97 را در صحن علنی در دستور کار قرار داد و نمایندگان در پایان، با کلیات لایحه بودجه کل کشور سال 97 موافقت نکردند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، نمایندگان مجلس امروز (یکشنبه) پس از استماع سخنان نمایندگان مخالف و موافق، نماینده دولت و سخنگوی کمیسیون تلفیق با 83 رای موافق، 120 رای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 216 نماینده حاضر با کلیات لایحه بودجه 97 موافقت نکردند.
بر اساس این گزارش، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، بعد از مخالفت مجلس با کلیات لایحه بودجه 97، گفت: با توجه به مخالفت نمایندگان ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 11 ساعت پیش
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (28)

آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (28) خانواده
انگلیسی:
Family (فمیلی)
ترکی:
Aile (آیِله)
فرانسه:
La famille (لا فامیلِ)
آلمانی:
Familie (فامیلییِ)
ایتالیایی:
Famiglia (فامیلیا)
منبع: کتاب مکالمات روزمره به پنج زبان زنده دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 3 ساعت پیش
با کمک هم، دستگاه تنفسی برای بیماران نیازمند تهیه کنیم

با کمک هم، دستگاه تنفسی برای بیماران نیازمند تهیه کنیم نفس بیماران مستمند شمال غرب کشور به کمک های ما بسته است. بیمارستان خیریه امید که تا کنون هزار ان بیمار نیازمند را مداوا و بسیاری از مبتلایان به سرطان را از مرگ نجات داده است، اینک در صدد تکمیل بخش ICU داخلی است که تمام تجهیزات پزشکی این بخش نیز خریداری شده است ولی 7 دستگاه ونتیلاتور کم دارد که قیمت آن حدود 800 میلیون تومان است ( مارکDrager مدل SAVINA 300 ) ،با توجه به اهمیت حیاتی این دستگاه در نجات جان بیماران ،امید است هموطنان همچون گذشته دست یاری دهند .
از آنجا که بیمارستان خیریه امید -که در مرکز آذربایجان غربی قرار دارد و کل شمال غرب کشور را به ویژه در حوزه بیماران مبتلا به سرطان ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 28 روز و 11 ساعت پیش
قیمت بلیت های جشنواره فجر در بازار سیاه به 2.2 میلیون رسید!

قیمت بلیت های جشنواره فجر در بازار سیاه به 2.2 میلیون رسید! فروش محدود بلیت های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر منجر به یک رقابت شدید برای حضور در این رویداد از سوی مردم شده و قیمت سری کامل بلیت های جشنواره فیلم فجر را تا دو میلیون و دویست هزار تومان افزایش داده است؛ اتفاقی که در روزهای پیشین توسط مسئولان این رویداد انکار می شد اما اکنون شواهد نشان می دهد که با یک بازار سیاه گسترده برای تصاحب 4500 بلیت این رویداد مواجه هستیم.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تابناک ؛ فروش جشنواره فیلم فجر همواره با حواشی همراه بوده و در همین راستا برای خرید بلیت جشنواره باید از کد ملی استفاده کرد و در نهایت با یک کد ملی نمی توان بیش از دو سری بلیت خریداری نمود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
انجام مراحل پرداخت خسارت نفتکش سانچی

انجام مراحل پرداخت خسارت نفتکش سانچی به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، گری رینسارد، مدیر ارشد موسسه بیمه استیم شیپ میوچوآل در لندن، گفت: در حال حاضر ما تایید می کنیم که نفتکش سانچی تحت بیمه شخص ثالث و محیط زیست (P&I) نزد موسسه SSM است.
وی ادامه داد: هم اکنون در حال کمک به اعضای خود برای انجام مراحل پرداخت خسارت هستیم. این نوع بیمه با بیمه بدنه و یا بیمه بار کشتی ها متفاوت است چرا که علاوه بر خطراتی که بدنه و ماشین آلات را تهدید می کند صاحبان کشتی ها و به خصوص نفت کش ها به واسطه نوع فعالیت خود مسئول حفظ سلامت کارکنان، وسایل آنها و محموله های مورد حمل نیز هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
سامانه آنلاین رجیستری گوشی های مسافری راه اندازی شد

سامانه آنلاین رجیستری گوشی های مسافری راه اندازی شد به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی گمرک ایران ؛ راه اندازی سامانه آنلاین گوشی های مسافری با هدف دسترسی آسان مسافران و امکان خود اظهاری برای گوشی های مسافری از طریق سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی صورت گرفته است .
بنابراین گزارش ؛ مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک ایران با ارسال بخشنامه ای به گمرکات مستقر در فرودگاه های بین المللی کشور، مهلت زمانی و نحوه ثبت نام IMEI تلفن همراه مسافران ورودی در سامانه گمرک را اعلام کرد .
در این بخشنامه با اشاره به نامه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و معاون برنامه ریزی و امور بین الملل گمرک آمده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 29 روز و 12 ساعت پیش
ارسال پیامک های تبلیغاتی ممنوع است

ارسال پیامک های تبلیغاتی ممنوع است در جلسات کمیسیون تنظیم مقررات و کمیسیونهای تخصصی، تدوین پورتال برای دسترسی USSD که پیامکها را چه کسی و در چه زمانی می فرستد و نحوه نظارت بر این فرآیند به تصویب رسیده است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پنجشنبه شب در حاشیه دیدار با استاندار خراسان رضوی در مشهد گفت: اگر یک اپراتور علاقه داشته باشد پیامکهای تبلیغاتی برای مشتریان خود ارسال کند باید بسته های تشویقی به آنها پیشنهاد دهد و با اذن مشتری پیامکها را بفرستد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 29 روز و 12 ساعت پیش
شوخی است مگر بگذارید و بروید و نمانید؟

شوخی است مگر بگذارید و بروید و نمانید؟ امروز هفتمین روز از دومین ماه از چهارمین فصل سال 6432 ونوسی است.
شنیده ام طیاره برایمان خریده اند. اما مگر ما درک می کنیم؟ نه... به خدا اگر درک کنیم. به ولله اگر درک کنیم. این طیاره ها برای راحتی خودمان هستندکه دیگر جز غم چند ساعت تاخیر جزئی، غم سقوط نداشته باشیم.
شما یادتان نمی آید یک زمانی ما به مقصد طوس می پریدیم اما به عرش کبریایی می رسیدیم. اگر یادتان می آمد درک می کردید که خرید طیاره به نفع خودمان است. هر خریدی هم سکه می خواهد. هر سکه ای هم درآمد می خواهد. حال این درآمد از کجا تامین شود؟ ها؟ مگر در این بلاد جز من و شما کس دیگری هم هست؟ کو؟ چرا من نمی بینم؟ خب خیلی بد است که ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 29 روز و 13 ساعت پیش
نرخ 38 ارز بانکی افزایش یافت

نرخ 38 ارز بانکی افزایش یافت بانک مرکزی روز چهارشنبه ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش 38 واحد پولی همچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و تنها یک ارز تغییر قیمت نداشت.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، هر دلار آمریکا با 51 ریال رشد 36,721 ریال، هر پوند انگلیس با افزایش 243 ریالی 51,536ریال و هر یورو با 270 ریال افزایش 45,243 ریال قیمت گذاری شد.
در بانک مرکزی ارزش هر فرانک سوییس 38,460 ریال، کرون سوئد 4,594 ریال، کرون نروژ4,702ریال، کرون دانمارک 6,078 ریال، روپیه هند 577 ریال ،درهم امارات متحده عربی 9,999 ریال، دینار کویت 122,266 ریال ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 29 روز و 15 ساعت پیش
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (27)

آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (27) اعضای خانواده
پسر خواهر/ پسر برادر
انگلیسی:
Nephew (نِفیو)
ترکی:
Yeğen (یِئِن)
فرانسه:
Neveu (نیوِ)
آلمانی:
Neffe (نِفِ)
ایتالیایی:
Nipote (نی پُتِ)
دختر خواهر/ دختر برادر
انگلیسی:
Niece (نیس)
ترکی:
Yeğen (یِئِن)
فرانسه:
Ni ce (نییِس)
آلمانی:
Nichte (نیکتِ)
ایتالیایی:
Nipote (نی پُتِ)
منبع: کتاب مکالمات روزمره به پنج زبان زنده دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 23 ساعت پیش
پرداخت بیش از 36 میلیون دلار تسهیلات ارزی توسط صندوق توسعه ملی

پرداخت بیش از 36 میلیون دلار تسهیلات ارزی توسط صندوق توسعه ملی صندوق توسعه ملی با انتشار گزارش عملکرد خود در هشت ماهه امسال (منتهی به پایان آذرماه)، اعلام کرد که در این مدت 36 میلیون و 269 هزار دلار تسهیلات ارزی به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت کرده است. استفاده کنندگان از این تسهیلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی (اشخاص حقیقی و حقوقی)، بخش تعاونی و بنگاه های اقتصادی متعلق به مؤسسات عمومی و غیردولتی بوده اند. در بخشی از گزارش این صندوق آمده است که عمده تسهیلات ارزی پرداخت شده از منابع صندوق توسعه ملی بر اساس مفاد بند خ اساسنامه و با عاملیت بانک های طرف قرارداد بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 34 روز و 15 ساعت پیش
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (26)

آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (26) اعضای خانواده
دایی/ عمو
انگلیسی:
Uncle (آنکِل)
ترکی:
Amca/ dayı (آمکا/ دایِ)
فرانسه:
Oncle (اُنکِل)
آلمانی:
Onkel (اُنکِل)
ایتالیایی:
Zio (زیُ)
خاله/ عمه
انگلیسی:
Aunt (آنت)
ترکی:
Teyze/ hala (تِیزِ/ هالا)
فرانسه:
Tante (تانت)
آلمانی:
Tante (تانتِه)
ایتالیایی:
Zia (زیا)
منبع: کتاب مکالمات روزمره به پنج زبان زنده دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 35 روز و 3 ساعت پیش
ظرفیت های جدید قانونی وصول مطالبات در بانک صادرات ایران

ظرفیت های جدید قانونی وصول مطالبات در بانک صادرات ایران دامنه وصول مطالبات بانک صادرات ایران با صدور اوراق خزانه اسلامی و دریافت بخش دیگری از مطالبات از طریق واحدهای حقوقی بانک وارد فاز جدید شد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، عملیاتی شدن ظرفیت های به وجود آمده در قانون بودجه سال 96 در خصوص تسویه بدهی دولت با پیمانکاران طلبکار از طریق صدور اوراق مشارکت ریالی و اوراق خزانه اسلامی، موضوع تسویه مطالبات بانک از محل اوراق یاد شده به ویژه اوراق خزانه اسلامی در دستور کار قرار گرفته است.
در همین حال علاوه بر تعیین تکلیف 67 هزار و 700 میلیارد ریال از مطالبات بنگاه های اقتصادی فعال و نیمه فعال کشور از طریق ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 35 روز و 15 ساعت پیش
چگونه هرگز بیکار نمانیم؟

چگونه هرگز بیکار نمانیم؟ اگر شما بتوانید فروش یک کسب و کار را بهبود ببخشید پس هرگز بیکار نخواهید ماند.
اکثر کارشناسان فروش که علاقه مند به پیشرفت در امر فروش بودند، راه ها،ترفندها و استراتژی های مختلف را امتحان کردند. آن ها در کلاس ها و سمینارهای مختلف شرکت و فایل های صوتی متعددی گوش کردند؛ کتاب خوانده اند، مربیانی را برای خود استخدام کردند. اما نمی توان گفت راه حل قطعی برای اینکه چطور می توان فروش رو بهبود بخشید، وجود دارد. با این حال راه هایی بوده که بسیاری از متخصصان فروش رفته و امتحان کردند و در انتها موفق شدند:
1- نوع نگرش خود را تغییر دهید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 12 ساعت پیش
بخشودگی 100 درصد جرایم تأخیر تسهیلات در بانک آینده

بخشودگی 100 درصد جرایم تأخیر تسهیلات در بانک آینده به گزارش بانکی دات آی آر بانک آینده، با اجرای طرح زرین 4 در سه ماهه پایانی سال 1396 و در بازه زمانی 01/10/1396 تا 15/12/1396 طرح بخشودگی جرایم تأخیر تسهیلات اعطایی را اجرا می کند.
بر اساس این طرح، مشتریانی که تا تاریخ 15/12/1396، نسبت به تسویه نقدی بدهی های تسهیلاتی و یا به روزرسانی اقساط اقدام نمایند؛ از مزایای مختلفی، از جمله: بخشودگی 100 درصد جرایم تأخیر پرداخت اقساط، بدون توجه به نرخ سود و نوع تسهیلات، برخوردار خواهند شد.
گفتنی است؛ در این طرح برای مشتریانی که زودتر از موعد سررسید، اقدام به تسویه تسهیلات خود نمایند؛ مزایایی به عنوان جایزه خوش حسابی در نظر گرفته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 36 روز و 13 ساعت پیش
رشد اقتصادی کشور در نیمه نخست سال 1396 به 4.5 درصد رسید

رشد اقتصادی کشور در نیمه نخست سال 1396 به 4.5 درصد رسید راساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رشد اقتصادی کشور به قیمت های ثابت سال 1390 در شش ماهه نخست سال 1396، به عدد 4.5 درصد رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، بر اساس محاسبات مقدماتی و اولیه اداره حسابهای اقتصادی این بانک، تولید ناخالص داخلی کشور به قیمت پایه و به قیمت های ثابت سال 1390 در شش ماهه اول سال 1396 به 3539.1 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به رقم مشابه شش ماهه اول سال 1395 به میزان 4.5 درصد افزایش یافته است. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 39 روز و 16 ساعت پیش
"احمدی آذر" رییس جدید اداره روابط عمومی بانک تجارت

"احمدی آذر" رییس جدید اداره روابط عمومی بانک تجارت به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، در این مراسم که عصر شنبه 23 دیماه برگزار شد مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به حساسیت های حرفه روابط عمومی افزود: روابط عمومی جبهه اول هر سازمان است و عملکرد آن در سریعترین زمان ممکن مورد ارزیابی قرار می گیرد. وی افزود: شرایط جدید بانک تجارت می طلبید تا برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و با جابجایی افراد از توانمندی و پتانسیل نیروها در مسولیت های مختلف استفاده کنیم.
دولت آبادی از زحمات کاظم پور در دوران تصدی مسئولیت اداره روابط عمومی بانک تقدیر و خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 40 روز و 13 ساعت پیش
گزارش ویژه ربیعی به رئیس جمهوری درباره وضعیت سانچی

گزارش ویژه ربیعی به رئیس جمهوری درباره وضعیت سانچی علی ربیعی مسوول پیگیری حادثه نفتکش سانچی پس از ورود به تهران گزارشی از آخرین وضعیت کشتی سانچی را به رئیس جمهوری ارائه کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، در این گزارش دکتر ربیعی در خصوص زمان اعلام حادثه به مسوولان چین و چگونگی ورود گروه امداد و نجات این کشور و تلاش های صورت گرفته برای مشخص شدن وضعیت خدمه کشتی را گزارش داد.
در تاریخ 16 دی ماه یک فروند نفتکش ایرانی با یک فروند کشتی چینی، برخورد کرد که باعث حریق نفتکش ایرانی و مفقود شدن 32 پرسنل آن (30 ایرانی و دو بنگلادشی) شد که در نهایت با غرق کشتی سانچی رئیس سازمان بنادر و دریانوردی جان باختن پرسنل نفتکش "سانچی" در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 40 روز و 14 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: منشی صحنه

آشنایی با مشاغل: منشی صحنه منشی صحنه یکی از عوامل نمایش است که اطلاعات خاص هر نما را ثبت و نگهداری می کند. او مسئول است که از تعداد و طول زمان هر برداشت، گفتگوهای هر صحنه، موقعیت شخصیت ها در سر صحنه و مسیر حرکتشان، محل و موقعیت وسایل موجود در صحنه،موقعیت شخصیت ها در سر صحنه، محل استقرار دوربین و حرکت آن و... یادداشت بردارد، تا اطمینان حاصل شود که در نماهای بعدی همه چیز در سر جای درست خود قرار دارند. این گزارش ها و یادداشت ها، همچنین برای تدوین گر هم مفید هستند.
همه موارد فنی و عملی تمرین ها و اجراها را سازماندهی کرده و بر اینکه همه بازیگران و عوامل در مکان و زمان درست خود قرار دارند،کنترل دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 41 روز و 1 ساعت پیش
استخدام های روز- 25 دی 96

استخدام های روز- 25 دی 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 41 روز و 2 ساعت پیش
تشدید نظارت های بانکی در چین

تشدید نظارت های بانکی در چین کمیسیون تنظیم مقررات بانکی چین اعلام کرد این کشور نظارت های بانکی را در راستای مقابله با ریسک های مالی، تشدید خواهد کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از رویترز، در بیانیه کمیسیون تنظیم مقررات بانکی چین آمده است که اولویت این کمیسیون، افزایش نظارت در حوزه های بانکداری در سایه و فعالیت های بین بانکی خواهد بود. این کمیسیون اعلام کرد: مدیریت سهام داران بانکی، اداره شرکت ها و مکانیزم های کنترل ریسک هنوز ضعیف هستند و مسائلی که باعث بروز بحران در بازار می شوند هنوز به طور اساسی تغییر نکرده اند. تحت کنترل درآوردن مجدد بخش بانکی زمان زیادی خواهد برد و دشوار و پیچیده خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 41 روز و 14 ساعت پیش
هتل پورتوبلو آنتالیا

هتل پورتوبلو آنتالیا هتل پورتوبلو در شهر آنتالیا، یکی از بهترین هتلهای این شهر توریستی به شمار میرود. برای آشنا شدن با این ، همراه نکست هالیدی باشید.
آنتالیا جز محبوبترین شهرهای ترکیه برای سفر است و به دلیل داشتن ویژگیهای گردشگری مثل ساحل زیبا و آب و هوای عالی و همچنین انواع و اقسام مکانهای تفریحی و گردشگری، همواره میزبان توریستهای زیادی بوده که از سراسر جهان از جمله ایران، به آن سفر کردهاند. وجود انواع تور آنتالیا و هم دلیل دیگری است که باعث شده بتوان با هزینه مناسب هم به این شهر زیبا سفر کرد و از آن لذت برد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 42 روز و 11 ساعت پیش
رکورد زنی بانک ملت در اعطای وام به مددجویان معرفی شده ستاد دیه کشور

رکورد زنی بانک ملت در اعطای وام به مددجویان معرفی شده ستاد دیه کشور به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، مدیرعامل ستاد دیه کشور در دیدار با مدیرعامل بانک ملت، از اقدامات این بانک در اعطای تسهیلات قرض الحسنه به زندانیان جرایم غیرعمد تقدیر کرد.
سیداسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور در این دیدار با تقدیر از اقدامات بانک ملت در طول 12 سال گذشته ابراز امیدواری کرد با حضور دکتر بیگدلی مدیرعامل جدید بانک ملت، مساعدت ها و حمایت های این بانک از ستاد دیه افزایش یابد.
جولایی با اشاره به این که بانک ملت نخستین بانکی است که در حوزه ارایه وام های بدون سود به بدهکاران غیربزهکاری که گرفتار زندان بودند، ورود کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 42 روز و 14 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: برقکار

آشنایی با مشاغل: برقکار اگر کارهای فنی را به خوبی می توانید انجام دهید و به حوزه برق و الکترونیک علاقه دارید، این شغل مناسب شماست.
برق کاری انجام کلیه امور مربوط به سیم کشی و برق منازل، ادارات، مراکز صنعتی و ... می باشد.
برق کار متخصص در امر سیم کشی الکتریکی ساختمان ها، ماشین های ایستگاهی و تجهیزات مرتبط به آن ها است. برق کارها معمولا برق کار عمومی یا برق کار صنعتی هستند. برق کار عمومی با ساختمان ها اعم از مسکونی و اداری و تجاری بیشتر سروکار دارند. برق کار صنعتی با برق کاری سیستم های کارخانه ها درگیر هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 43 روز و 2 ساعت پیش
افزایش 10 تا 18درصدی حقوق های کمتر از 5میلیون تصویب شد

افزایش 10 تا 18درصدی حقوق های کمتر از 5میلیون تصویب شد به گزارش بانکی دات آی آر، مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز (شنبه 23 دی) کمیسیون متبوعش، گفت: در این جلسه مصوب شد تا حقوق های کمتر از 5 میلیون بین 10 تا 18 درصد افزایش یابد.
وی با بیان اینکه در جلسه مذکور مصوب شد تا حقوق های بیش از 5 میلیون در سال آینده افزایش نیابد، افزود: این عدم افزایش حقوق شامل مقامات کشوری (ماده 71 قانون خدمات کشوری)، استانداران، وزرا و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 43 روز و 8 ساعت پیش
خروج آرام بازار مسکن از رکود

خروج آرام بازار مسکن از رکود به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبنا، افزایش قدرت خرید متقاضیان واقعی مسکن یکی از برنامه های مهم دولت در چهار سال و نیم گذشته بوده است و بر این اساس تسهیلات بخش مسکن در این مدت از افزایش قابل توجهی برخوردار بود.
همچنین میزان سود وام مسکن و مدت زمان بازپرداخت آن به ترتیب کاهش و افزایش پیدا کرد. از سویی دیگر، افزایش حدود 6 برابری تسهیلات مسکن و افزایش اوراق تسه از مهمترین اقدامات دولت برای خانه دار کردن مردم بوده است. پیش از این وام مسکن در ابتدای دولت یازدهم 25 میلیون تومان بود که هم اکنون به 180 میلیون تومان رسیده است. بررسی ها نشان می دهد این اقدامات موثر واقع شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 43 روز و 8 ساعت پیش
رویکرد اصلی بودجه 97 اشتغالزایی و فقرزدایی است

رویکرد اصلی بودجه 97 اشتغالزایی و فقرزدایی است رییس جمهور با استقبال از فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب تاکید کرد که حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت که ریاست آن را برعهده داشت، ضمن تشکر از بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری درباره حوادث اخیر، افزود: رویکرد اصلی دولت در لایحه بودجه سال 97 اشتغالزایی و حرکت به سمت ریشه کنی فقر مطلق است و پیرو تاکید رهبر انقلاب، مردم انتظار دارند که همه قوا و تمامی دستگاه ها و نهادها با همدلی و همراهی به تحقق سریع تر این اهداف و تامین ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 43 روز و 9 ساعت پیش
سامانه کارا رونمایی شد

سامانه کارا رونمایی شد معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : به منظور اجرای دو طرح " اشتغال فراگیر " و " اشتغال روستایی" سامانه ای مشترک به عنوان "کارا" راه اندازی شده که در دسترس سرمایه گذاران و کارآفرینان قرار خواهد گرفت.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز روابط روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر عیسی منصوری درباره سامانه کارا گفت: متقاضیان راه اندازی کسب و کار که کارآفرینان و سرمایه گذاران (اعم از خرد و کلان) هستند می توانند از امروز طرح خود را به صورت الکترونیک ثبت کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 43 روز و 13 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: کارشناس امنیت اطلاعات

آشنایی با مشاغل: کارشناس امنیت اطلاعات متخصص امنیت اطلاعات، روش ها، تکنیک ها و ابزارهای امنیتی لازم برای حفاظت از داده ها و اطلاعات مهم یک شرکت، سازمان یا دولت در برابر دسترسی های غیرمجاز، حملات عمدی و دزدی را ایجاد می کند.
به عنوان متخصص امنیت اطلاعات شما با مجموعه ای از عوامل تهدیدکننده اطلاعات الکترونیکی در دنیای مجازی سر و کار دارید. برخی از این عوامل عبارتند از:
• هک
• ویروس ها، کرم ها، ابزارهای جاسوسی و تروجان ها
• حملات توقف سرویس - پر کردن سیستم ها با اطلاعات بی استفاده برای متوقف کردن آنها
• دسترسی به اطلاعات محرمانه کاربران مانند نام کاربری، رمز عبور و رمز کارت های بانکی آنها ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 46 روز و 5 ساعت پیش
قول مساعد مسئولان برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا

قول مساعد مسئولان برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از قول مساعد مسئولان مربوطه برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا (پنج شنبه) در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که وزارت خارجه مامور به تهیه شکایتی به سازمان ملل و مراجع قانونی بین المللی درباره کمک های آمریکا و عربستان برای ایجاد اغتشاش در کشور و به دنبال آن وارد شدن خسارات شد.
ابوالفضل حسن بیگی در گفت وگو با ایسنا درباره نتیجه جلسه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی اعتراضات اخیر، بیان کرد: کمیسیون امنیت ملی بعد از رصد اقدامات انگلیس، عربستان، اسرائیل و آمریکا درباره اغتشاشات، روز گذشته جلسه ای را با حضور همه مسئولان و معاونان سازمان های امنیتی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 46 روز و 11 ساعت پیش
اعطای تسهیلات در طرح اساتید بانک رفاه

اعطای تسهیلات در طرح اساتید بانک رفاه بانک رفاه در راستای تکریم از جامعه اساتید کشور اقدام به اعطای تسهیلات در قالب طرحی مختص جامعه یاد شده کرده است. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 46 روز و 14 ساعت پیش
تکذیب خبر قطع روابط اقتصادی چین با ایران به نقل از نماینده مجلس شورای اسلامی

تکذیب خبر قطع روابط اقتصادی چین با ایران به نقل از نماینده مجلس شورای اسلامی اظهارنظر نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در خصوص قطع روابط اقتصادی چین با ایران کذب محض است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، پیرو مصاحبه جناب آقای کریمی قدوسی، نماینده مجلس شورای اسلامی در روزهای گذشته با یکی از خبرگزاری های داخلی که عنوان کرده اند آقای سیف، رییس کل بانک مرکزی اخیراً سفری برای گشایش همکاری های پولی و بانکی به چین داشته و در آنجا چینی ها به او اعلام کرده اند که تا پایان سال 2017 یعنی حدود یک ماه دیگر روابط اقتصادی ما با شما تقریباً قطع می شود به اطلاع می رساند: چنین امری مطلقاً صحت نداشته و کذب محض است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 46 روز و 16 ساعت پیش
1200 میلیارد تومان سود سهام عدالت به حساب بانکها واریز شد

1200 میلیارد تومان سود سهام عدالت به حساب بانکها واریز شد رئیس سازمان خصوصی سازی از انتقال 1200 میلیارد تومان سود سهام عدالت به حساب بانکها خبر داد و گفت: انتظار ما این است به مرور از ساعت 12 تا 13 امروز رفته رفته مبلغ سود سهام عدالت توسط مشمولان قابل برداشت باشد.
پوری حسینی با اشاره به این که تمام اقدامات مربوط به واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولان صبح امروز توسط سازمان خصوصی سازی انجام شده است گفت: مبلغ 1200 میلیارد تومان سود دریافتی از شرکت های سرمایه پذیر از حساب این سازمان برداشته شده و در حال انتقال به حساب بانکهای طرف حساب مشمولان است که حدود 35 بانک را شامل می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 47 روز و 9 ساعت پیش
کمیسیون تلفیق عوارض خروج از کشور را 220 هزار تومان تعیین کرد

کمیسیون تلفیق عوارض خروج از کشور را 220 هزار تومان تعیین کرد سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 97 گفت که براساس مصوبه این کمیسیون عوارض خروج از کشور برای سال 97، 220 هزار تومان تعیین شد.
علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: با مصوبه کمیسیون تلفیق در سال 97 عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات عالیات (سوریه، عراق وعربستان) مثل سال 96 یعنی 37500 تومان هوایی و 12500 تومان زمینی خواهد بود و زائران اربعین به مقصد کشور عراق نیز از پرداخت عوارض معاف هستند.
به گفته وی، عوارض خروج از کشور برای سفرهای غیرعتبات عالیات 220 هزار تومان تعیین شد که دقیقا طبق پیشنهاد دولت در لایحه بودجه است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 47 روز و 10 ساعت پیش
محاسبات جدید از معیشت خانوار/ وضعیت افزایش دستمزد کارگران

محاسبات جدید از معیشت خانوار/ وضعیت افزایش دستمزد کارگران جدیدترین محاسبات درباره وضعیت معیشت خانوار و دستمزد مشمولان قانون کار ارایه شد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، در این محاسبات آمده است:
تورمی 301.3 درصدی از زمان آغاز هدفمندی یارانه ها (آذرماه 1389)
افزایش دستمزد در همین بازه 108 درصد و افزایش دستمزد در همین بازه به صورت تجمیعی 130.66 درصد
عقب افتادگی دستمزد از تورم شاخص ها 193.3=108- 301.3 درصد
عقب افتادگی دستمزد تجمیعی از تورم شاخص ها 301.3-170.64=170.64 درصد یعنی همان عقب افتادگی سبد معیشت.
حداقل دستمزد سال 96 عبارتست از 921931 تومان و سبد معیشت حداقلی مصوب شورای عالی کار عبارتست از 2485000 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 47 روز و 14 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: وبمستر

آشنایی با مشاغل: وبمستر اگر شما عاشق کامپیوتر و اینترنت هستید و توانایی مدیریت و سازماندهی بالایی دارید، این شغل برای شما مناسب است.
به مدیر یا مسئول ارشد مدیریت محتوای سایت وبمستر می گویند . فردی که مسئول طراحی، توسعه، بازاریابی و نگهداری سایت وب است، به همین دلیل می توان گفت که وبمستر بودن یک شغل است. یک وبمستر با تمام فوت و فن طراحی گرافیک و کد نویسی و برنامه نویسی و همچنین اصول مدیریتی آشناست .
مدیران سایت یا همان وب مسترها مسئول نگهداری وب سایت ها می باشند. اطمینان از اینکه وب سایت های تحت نظارت شان به درستی کار می کنند و به کاربران و مخاطبین سرویس مطلوب را ارائه می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 48 روز و 14 ساعت پیش
الزامات شروط ضمن قرارداد در بانکداری اسلامی

الزامات شروط ضمن قرارداد در بانکداری اسلامی به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، روزانه تعداد فراوانی قراردادهای اقتصادی از جمله قراردادهای بانکی بین افراد، شرکت ها و نهادهای جامعه منعقد می شود که هر یک سرمنشا مبادله، معامله، نقل و انتقال و یا رخدادهای مالی هستند. با شکل گرفتن رابطه حقوقی در قالب قرارداد میان دو شخص (حقیقی یا حقوقی)، تعهداتی برای هر یک از طرفین ایجاد می شود. در وهله اول، به حکم قانون، تعهداتی برای طرفین به وجود می آید که به آنها تعهدات اصلی یا قانونی گفته می شود.
اما در قرارداد علاوه بر این نوع تعهدات، می توان تعهدات دیگری را بنا به صلاحدید و خواسته طرفین به وجود آورد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 48 روز و 15 ساعت پیش
افزایش 1.2 درصدی ارزش طلا در نخستین هفته سال 2018

افزایش 1.2 درصدی ارزش طلا در نخستین هفته سال 2018 ارزش طلا در نخستین هفته سال جدید میلادی 1.2 درصد افزایش یافت که برای نخستین بار از ماه آوریل 2017، چهارمین هفته متوالی افزایشی به شمار می رود.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، قیمت طلا روز جمعه 15 دی ماه، (آخرین روز کاری اولین هفته سال جدید میلادی) کاهش یافت و از بالاترین قیمت 3 سال و نیم اخیر فاصله گرفت.
با تقویت ارزش دلار در آستانه انتشار گزارش فرصت های شغلی در بخش غیرکشاورزی آمریکا قیمت طلا 3.42 دلار کاهش یافت و هر اونس 1319.59 دلار فروخته شد.
بر اساس پیش بینی رویترز ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 48 روز و 15 ساعت پیش
استخدام های روز- 17 دی 96

استخدام های روز- 17 دی 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 49 روز و 8 ساعت پیش
تعطیلی 9000 کسب و کار تلگرامی

تعطیلی 9000 کسب و کار تلگرامی جدیدترین آماری که از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شده نشان می دهد 9000 کسب و کار خرد اینترنتی که درگیر قطع شدن ارتباطشان از تلگرام هستند در یک هفته اخیر با مشکلاتی مواجه شده اند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، دنیای اقتصاد با انتشار این مطلب نوشت: به گفته سید مرتضی موسویان رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، در آمار رسمی این سازمان 19 هزار کانال شامددار به ثبت رسیده که از این تعداد 9000 کانال مرتبط با فروش کالا یا خدمات بوده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 49 روز و 14 ساعت پیش
جزییات افزایش مالیات بر حقوق در سال 97

جزییات افزایش مالیات بر حقوق در سال 97 میزان افزایش مالیات حقوق کارکنان بخش عمومی در لایحه بودجه سال 97 به میزان 11 درصد و رشد مالیات حقوق کارکنان بخش خصوصی نیز 8 تا 9 درصد برآورد شد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مرکز پژوهش های مجلس ارقام مالیاتی، درآمدها و پیش بینی های صورت گرفته در لایحه بودجه سال آینده را بررسی کرد. بر این اساس، مالیات حقوق کارکنان بخش عمومی در لایحه بودجه سال 1397 نسبت به میزان مصوب و برآورد عملکرد آن در سال 1936 از رشد حدود 11 درصدی برخوردار بوده است.
برآورد عملکرد کل سال 1396 حکایت از تحقق صددردرصدی این قلم از درآمدهای مالیاتی نسبت به قانون سال 96 دارد که دلیل آن ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 49 روز و 15 ساعت پیش
انسداد مسیر انحرافی سپرده ها

انسداد مسیر انحرافی سپرده ها بانک مرکزی در یک بخشنامه، تصدی گری بانک ها در صندوق های سرمایه گذاری را ممنوع کرده تا با اجرایی کردن این سیاست، مسیر انحرافی سپرده ها را مسدود کند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، این فرصتی است برای بانک های ضابطه مند که با ایجاد فضای رقابتی به تجهیز منابع مبادرت ورزند.
بانک مرکزی در یک بخشنامه اعلام کرد که بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان بورس، صدور واحد های سرمایه گذاری برای صندوق های سرمایه گذاری از طریق شعب بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی ممنوع شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 49 روز و 16 ساعت پیش
آشنایی با قانون پیش فروش ساختمان

آشنایی با قانون پیش فروش ساختمان ماده 1- هر قراردادی با هر عنوان که به موجب آن، مالک رسمی زمین (پیش فروشنده) متعهد به احداث یا تکمیل واحد ساختمانی مشخص در آن زمین شود و واحد ساختمانی مذکور با هر نوع کاربری از ابتدا یا در حین احداث و تکمیل یا پس از اتمام عملیات ساختمانی به مالکیت طرف دیگر قرارداد (پیش خریدار) درآید از نظر مقررات این قانون (( قرارداد پیش فروش ساختمان)) محسوب می شود.
تبصره- اشخاص ذیل نیز می توانند در چهارچوب این قانون و قراردادی که به موجب آن زمینی در اختیارشان قرار می گیرد اقدام به پیش فروش ساختمان نمایند: ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 50 روز و 11 ساعت پیش
بانک مرکزی اروپا بیت کوین را تهدید اصلی ثبات مالی خواند

بانک مرکزی اروپا بیت کوین را تهدید اصلی ثبات مالی خواند عضو هیات اجرایی بانک مرکزی اروپا گفت: در صورتیکه نهادهای مالی درگیر بیت کوین شوند، این ارز رمزنگار تهدید جدی برای ثبات مالی محسوب می شود.
یِویس مرشه عضو هیات اجرایی بانک مرکزی اروپا در مصاحبه ای با روزنامه بورسن زیتانگ آلمان گفت: در صورتی که نهادهای زیرساخت مالی درگیر بیت کوین شوند، این ارز رمزنگار تهدیدی برای ثبات مالی خواهد بود.
حجم معاملات بیت کوین در حال حاضر در مقایسه با گذشته نسبتا کاهش پیدا کرده و بنابراین اکنون برای سیاست پولی مسئله ای را ایجاد نمی کند. مرشه هشدار داد چیزی که بیشترین نگرانی را برای ما به همراه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 50 روز و 13 ساعت پیش
خط اعتباری اگزیم بانک روسیه محدودیت ندارد

خط اعتباری اگزیم بانک روسیه محدودیت ندارد وزیر اقتصاد گفت: ویژگی خط اعتباری اگزیم بانک روسیه این است که سقف و محدودیتی ندارد و می توان از این ظرفیت برای تهاتر و صادرات استفاده کرد.
وی با اشاره به آمادگی سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران برای ارایه راهنمایی های مورد نیاز فعالان اقتصادی در زمینه استفاده از این خطوط اعتباری، گفت: کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان روزهای 26 و 27 دی ماه با همکاری اتاق بازرگانی ایران در تهران برگزار می شود. وزیر اقتصاد افزود: همچنین قرار است اجلاس بازرگانان و صنعتگران ایران و آذربایجان نیز در حاشیه برگزاری این کمیسیون مشترک برپا شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 50 روز و 14 ساعت پیش
برندسازی و توسعه صادرات با استمرار عرضه زعفران در بورس کالا

برندسازی و توسعه صادرات با استمرار عرضه زعفران در بورس کالا اجرای سیاست خرید توافقی زعفران از بستر بورس کالا اقدام موثری در جهت ایجاد رونق در معاملات این محصول و شفافیت قیمتی آن بوده و می تواند به برندسازی و توسعه صادرات و معرفی آن به بازارهای جهانی منتهی شود.
اجرای سیاست خرید توافقی زعفران از بستر بورس کالا اقدام موثری در جهت ایجاد رونق در معاملات این محصول و شفافیت قیمتی آن بوده و می تواند به برندسازی و توسعه صادرات و معرفی آن به بازارهای جهانی منتهی شود.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، خبرها حکایت از آن دارد که بر اساس توافق صورت گرفته با وزارت جهاد کشاورزی طرح خرید توافقی زعفران تا پنجم بهمن ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 50 روز و 16 ساعت پیش
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (21)

آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (21) اعضای خانواده
زن
انگلیسی:
wife (وایف)
ترکی:
karı (کارِ)
فرانسه:
une femme (اِین فِم)
une pouse (این اِپوز)
آلمانی:
Die frau (دی فقاو)
ایتالیایی:
moglie (مُهلییِ)
شوهر
انگلیسی:
Husband (هازبِند)
ترکی:
koca (کُجا)
فرانسه:
Le mari (لِ ماقی)
آلمانی:
Der mann (دِر مان)
ایتالیایی:
marito (ماریتُه)
منبع: کتاب مکالمات روزمره به پنج زبان زنده دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 53 روز و 0 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: برنامه نویس

آشنایی با مشاغل: برنامه نویس یکی از مهمترین خصوصیات Computer برنامه پذیر بودن آن است؛ یعنی به خودی خود قادر به انجام کاری نمی باشد . بنابراین نیاز به این دارد که دستوراتی را از طرف ما دریافت کند، این دستورات به کامپیوتر می گویند چگونه از سخت افزار (CPU , RAM و ...) خود در جهت هدفی معین که ما تعیین کرده ایم استفاده کند. مجموعه این دستورات همان برنامه ها هستند.
کامپیوتر زبان خاص خود را دارد که این زبان مجموعه ای از صفرها و یک ها است مثلا 11100111 می تواند یک دستور قابل فهم برای Computer باشد. البته مجموعه ای از این کدها تشکیل یک برنامه را می دهند که از Computer در خواست انجام کاری را می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 53 روز و 1 ساعت پیش
مالیات بر ارزش افزوده حامی تولید است

مالیات بر ارزش افزوده حامی تولید است رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه تصویب قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده و یا استمرار اجرای آزمایشی آن در انتظار تصمیم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است، گفت: مالیات بر ارزش افزوده حامی تولید است و تامین منابع مالی دولت، شهرداری ها و دهیاری ها، حوزه سلامت و ورزش در گرو تعیین تکلیف لایحه مالیات بر ارزش افزوده است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) ، سیدکامل تقوی نژاد در خصوص آخرین وضعیت بررسی لایحه دائمی مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 53 روز و 9 ساعت پیش
به روز رسانی بدهی دولت با انتشار اوراق بدهی

به روز رسانی بدهی دولت با انتشار اوراق بدهی مدیرعامل تأمین سرمایه سپهر گفت: کل اوراق بدهی که دولت در سال 96 منتشر کرد، 34 هزار میلیارد تومان بود که این عدد در سال 97 به میزان 38 هزار میلیارد تومان رسیده و وزارت نفت نیز می تواند اوراق ارزی و ریالی خود را منتشر کند و با این شرایط در مجموع دولت و دستگاه ها قادر هستند که تا 84 هزار میلیارد تومان اوراق منتشر کنند.وی در ادامه با اشاره به این که دولت در شش ماهه اول سال جاری نزدیک به 25 هزار میلیارد تومان اوراق منتشر کرده، پیش بینی کرد که تا پایان سال، این رقم نزدیک 40 هزار میلیارد تومان شو و اگر این اتفاق رخ دهد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 53 روز و 11 ساعت پیش
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (20)

آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (20) معارفه
معرفی کردن اعضای خانواده
این دخترم است
انگلیسی:
This is my daughter دیس ایز مای دُتِر) )
ترکی:
Bu kızım (بو کِزِم)
فرانسه:
C’est ma fille (سِما فییِ)
آلمانی:
Das ist meine tochter (داس ایست ماینِ دُخِتاه)
ایتالیایی:
(غیررسمی) Ti presento mia figlia (تی پرِسِنتُ میا فیلیا)
(رسمی) Le presento mia figlia (لِ پرِسِنتُ میا فیلیا)
منبع: کتاب مکالمات روزمره به پنج زبان زنده دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 54 روز و 3 ساعت پیش
فیلتر تلگرام چند هزار نفر را بیکار می کند؟

فیلتر تلگرام چند هزار نفر را بیکار می کند؟ نایب رئیس کمیسیون کسب و کارهای نوین اتاق ایران گفت: بین 10 تا 15 هزار کسب و کار در ایران به صورت کاملا مجازی اداره می شوند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: نایب رئیس کمیسیون کسب و کارهای نوین اتاق ایران گفت: بین 10 تا 15 هزار کسب و کار در ایران به صورت کاملا مجازی اداره می شوند.
بازار کسب وکارهای تلگرامی و اینستاگرامی، کساد شد. بعد از کشیده شدن تجمعات به خیابان های مرکزی تهران، تلگرام و اینستاگرام هم در ابتدا دچار مشکل و سپس به طور کامل از دسترس خارج شدند. این درحالی است که پیش از آن بسته های اینترنتی اپراتورهای کشور هم از کار افتاده بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 54 روز و 13 ساعت پیش
حجتی:بازار تخم مرغ با کنترل توزیع و واردات متعادل می شود

حجتی:بازار تخم مرغ با کنترل توزیع و واردات متعادل می شود وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز به دلیل شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با کسری تخم مرغ مواجه هستیم که تلاش می شود با تامین بخشی از آن از طریق واردات و کنترل چگونگی توزیع در بازار مصرف آن را متعادل کنیم .
وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز به دلیل شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با کسری تخم مرغ مواجه هستیم که تلاش می شود با تامین بخشی از آن از طریق واردات و کنترل چگونگی توزیع در بازار مصرف آن را متعادل کنیم .
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دولت، محمود حجتی روز دوشنبه در حاشیه همایش تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا و ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 54 روز و 15 ساعت پیش
جدیدترین آمار تجارت خارجی ایران

جدیدترین آمار تجارت خارجی ایران کارنامه عملکرد تجارت خارجی کشور در 9 ماهه سال جاری منتشر شد که براین اساس تراز تجاری ایران با صادرات بیش از 31 میلیارد دلار و واردات بیش از 37 میلیون دلار در حدود منفی شش میلیارد دلار است.به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، مجموع صادرات غیرنفتی ایران طی 9 ماهه سال جاری به 31 میلیارد و 640 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2.39 درصد کاهش داشته است.
بر اساس این گزارش، صادرات کالاهای ایرانی به چین در 9 ماهه امسال نسبت به سال گذشته 12.78 افزایش یافته و در بازار عراق هم رشد 0.36 درصدی ثبت شده است. صادرات غیرنفتی ایران به کره جنوبی و افغانستان به ترتیب با افزایش 28 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 54 روز و 16 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 دی 96

استخدام های روز- 11 دی 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 55 روز و 5 ساعت پیش
عرضه سکه با هدف ایجاد تعادل در بازار انجام می شود

عرضه سکه با هدف ایجاد تعادل در بازار انجام می شود بانک مرکزی انحصار ضرب انواع سکه طلا را برعهده دارد، از این رو تأمین نیاز بازار به انواع سکه بهار آزادی از وظایف این بانک می باشد. همچنین یکی از اهداف بانک مرکزی حفظ ارزش پول کشور است. از آنجا که افزایش قیمت سکه و طلا می تواند سایر بازارهای موازی همچون ارز را نیز متاثر کرده و قیمت ها در این بازارها را نیز افزایش دهد، هرگاه قیمت سکه در بازار با ارزش ذاتی سکه و قیمت تمام شده آن فاصله قابل توجهی پیدا کرده و قیمت ها غیر واقعی و به اصطلاح حبابی شود بانک مرکزی با هدف ایجاد تعادل در بازار و کنترل قیمت ها اقدام به مداخله و عرضه سکه در بازار می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 55 روز و 8 ساعت پیش
موافقت دولت با اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه

موافقت دولت با اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر روحانی با اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه موافقت کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، با اصلاح اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه موافقت کرد.
** ضمانت نامه کلی برای لازم الاجرا شدن موافقتنامه مالی با هند تمدید می شود
هیئت وزیران با توجه به اتمام مهلت استفاده از قرارداد خط اعتباری با صندوق توسعه صادرات هند، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به منظور تمدید مهلت قرارداد مذکور ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 55 روز و 14 ساعت پیش
پیش بینی نرخ تورم 10 تا 11درصدی در سال آینده

پیش بینی نرخ تورم 10 تا 11درصدی در سال آینده سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که نرخ تورم در سال آینده بین 10تا 11 درصد خواهد بود. علی اصغر یوسف نژاد درباره نرخ تورم و احتمال افزایش آن در سال آینده بیان داشت: با توجه به اتفاقاتی که در بودجه سال 96 رخ داده است به نظر می رسد نرخ تورم در سال آینده بین 10 تا 11درصد باشد. عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد دولت برای حفظ تک نرخی بودن تورم، اظهار داشت: تمام بخش های اقتصادی دولت انرژی خود را متمرکز کرده اند تا نرخ تورم را تک رقمی نگه دارند اما به چه قیمتی می خواهند این کار را انجام دهند، اهمیت دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 55 روز و 15 ساعت پیش
دولت بیش از 95 درصد مشکلات موسسات مالی را حل کرده است/ نمی گذاریم جامعه دچار تزلزل و ناامنی شود

دولت بیش از 95 درصد مشکلات موسسات مالی را حل کرده است/ نمی گذاریم جامعه دچار تزلزل و ناامنی شود به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز گذشته- یکشنبه- در نخستین اجلاس پنجمین دوره شورایعالی استان ها که در محل وزارت کشور برگزار شد، طی سخنانی با بیان این مطلب افزود: دولت تدبیر و امید توانست تورم 40 درصدی را به زیر 10 درصد برساند، همچنین رکود اقتصادی منفی 5.8 به 10 درصد رسیده و این آمار در سال جاری هم حدود 5 یا 6 درصد خواهد بود.
وزیر کشور ادامه داد: از سوی دیگر ثبات در بازار از نتایج مثبت اقتصادی است هرچند همه این ها نمی تواند مطالبات و خلاها و نیازهایی که جامعه ما به دنبال برخی ناکارآمدی ها به آنها نرسیده را جبران کند ولی مسیر و سرعت کار به گونه ای است که ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 55 روز و 16 ساعت پیش
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (19)

آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (19) معارفه
معرفی کردن اعضای خانواده
این پسرم است
انگلیسی:
This is my son (دیس ایز مای سان)
ترکی:
Bu oğlum (بو اُلوم)
فرانسه:
C’est mon fils (سِمُ فیس)
آلمانی:
Das ist meine sohn (داس ایست ماین زُهن)
ایتالیایی:
(غیررسمی) Ti presento mio figlio (تی پرِسِنتُ میُ فیلیُ)
(رسمی) Le presento mio figlio (لِ پرِسِنتُ میُ فیلیُ)
منبع: کتاب مکالمات روزمره به پنج زبان زنده دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 56 روز و 5 ساعت پیش
گزارش عملکرد بازار اوراق بهادارتا پایان آذر ماه 96 منتشر شد: افزایش 28 درصدی ارزش معاملات در بورس تهران

گزارش عملکرد بازار اوراق بهادارتا پایان آذر ماه 96 منتشر شد: افزایش 28 درصدی ارزش معاملات در بورس تهران به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بورس تهران، طی 19 روز کاری آذر ماه 96، ارزش معاملات در مقایسه با پایان آبان96، 28 درصد افزایش یافت و از 40943 میلیارد ریال به 52446 میلیارد ریال رسید. همچنین حجم سهام معامله شده از 18803 میلیون سهم به 22817 میلیون سهم معادل 21 درصد افزایش یافت.
براساس این گزارش، از ابتدای سال تا پایان آذر ماه، متوسط روزانه حجم و ارزش معاملات بازار اول و دوم به ترتیب برابر با 881 میلیون سهم و 1986 میلیارد ریال بوده است.
در آذر 96، دفعات معاملات سهام برابر با 20 درصد در مقایسه با پایان آبان ماه 96 کاهش یافت و از 1282 هزاردفعه به 1534 هزار دفعه بالغ ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 56 روز و 12 ساعت پیش
تازه ترین کارنامه تجارت خارجی کشور منتشر شد

تازه ترین کارنامه تجارت خارجی کشور منتشر شد در مجموع صادرات کالاهای ایرانی به چین در نه ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته 12 و 78 درصد افزایش یافته است. در بازار عراق هم رشد 36 صدم درصدی ثبت شد. صادرات غیرنفتی ایران به کره جنوبی و افغانستان به ترتیب با افزایش 28 و 99 صدم درصدی و 6 و 27 صدم درصدی همراه شد و شاهد افت 18 و 39 صدم درصدی صادرات کشورمان به امارات متحده عربی بوده ایم.
بر این اساس در 9 ماهه سال جاری تشریفات گمرکی 115 میلیون و 171 هزار تن کالا در گمرکات کشور تماماً به صورت الکترونیکی و با کنترل کامل به روش هوشمند انجام شده که از این مقدار 26 میلیون و 595 هزار تن سهم واردات و 88 میلیون و 576 هزار تن سهم کالاهای صادراتی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 56 روز و 12 ساعت پیش
دکتر روحانی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب : حل مشکلات معیشتی مردم؛ اولویت اصلی دولت است

دکتر روحانی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب : حل مشکلات معیشتی مردم؛ اولویت اصلی دولت است رییس جمهوری عموم مسوولان، نخبگان و رسانه ها را مخاطبان اصلی بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب دانست و تاکید کرد: امروز مهمترین شاخص انقلابی گری؛ کاستن از فاصله ها، امید آفرینی و کمک به توسعه مادی و معنوی کشور است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی،حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی صبح پنجشنبه و در جلسه ستاد اقتصادی دولت با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری، افزود: اینک و در پی اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه های منطقه ای و بین المللی؛ دشمنان انقلاب در صدد نا امید کردن مردم از آینده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 56 روز و 13 ساعت پیش
گره گشایی از اشتغال با هدفمندی یارانه های نقدی

گره گشایی از اشتغال با هدفمندی یارانه های نقدی دولت دوازدهم در ارائه اولین برنامه مالی سالانه کشور با پیشنهاد هدفمند کردن یارانه های نقدی ، رفع بیکاری را هدف گرفته که این به معنای تغییر شکل یارانه از پرداخت نقدی به سمت حمایت از طرح های اشتغالزا است.
به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین به نقل از گروه تحلیل ، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، در حال حاضر براساس آخرین آمارهای رسمی بیش از 95 درصد از جمعیت 80 میلیون کشورمان ماهانه یارانه نقدی 45 هزار 500 تومان را دریافت می کنند. در حالی که اساس پرداخت یارانه نقدی کمک به دهک های ضعیف کشور تعریف شده، دور از باور است که بیش از 70 میلیون دهک ضعیف با حداقل درآمد زندگی می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 57 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 06 دی 96

استخدام های روز- 06 دی 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 60 روز و 8 ساعت پیش
افتتاح حساب در بانک ها محدود شد

افتتاح حساب در بانک ها محدود شد مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از محدود شدن افتتاح حساب اشخاص حقیقی خبر داد و گفت: بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، اشخاص حقیقی تنها می توانند 6 حساب در هر بانک افتتاح کنند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا غنی آبادی در خصوص محدودیت های در نظر گرفته شده برای تعداد حساب های یک فرد در بانک و موسسه اعتباری اظهارداشت: به موجب این دستور العمل هر فرد در هر بانک و یا موسسه اعتباری می تواند یک حساب جاری مشترک و یک حساب جاری انفرادی، یک حساب کوتاه مدت عادی مشترک و حساب کوتاه مدت عادی انفرادی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 62 روز و 14 ساعت پیش
تلاش برای بهره مندی تولیدکنندگان داخلی ریل از قرارداد با شرکت هندی سیل

تلاش برای بهره مندی تولیدکنندگان داخلی ریل از قرارداد با شرکت هندی سیل معاون وزیر راه و شهرسازی خواستار تدوین برنامه زمان بندی برای رسیدن به نتایج فاینانس شد و ضمن اشاره به مذاکرات خرید ریل با شرکت هندی سیل(SAIL) گفت: تلاش داریم تا در همکاری ها با شرکت سیل ، از حضور شرکتهای ایرانی برای تولید ریل نیز بهره ببریم و از دولت هند انتظار داریم تا برای رسیدن برای رسیدن به توافق مشترک با این شرکت ما همکاری های لازم را داشته باشیم.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این دیدار، سعید محمد زاده مدیرعامل راه آهن ضمن تاکید بر همکاری های مشترک میان ایران و هند ابراز امیدواری کرد تا این همکاری ها با روندی رو به رشد ادامه داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 64 روز و 13 ساعت پیش
بانک ها 357 هزار میلیارد تومان تسهیلات دادند

بانک ها 357 هزار میلیارد تومان تسهیلات دادند تسهیلات پرداختی بانک ها طی هشت ماهه سال 1396 به بخش های اقتصادی مبلغ 3574.3 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 313.2 هزار میلیارد ریال معادل 9.6 درصد افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، براساس جدول 1 که بیانگر هدف از دریافت تسهیلات پرداختی در بخش های اقتصادی طی هشت ماهه سال 1396 است، سهم تسهیلات پرداختی در قالب سرمایه در گردش مبلغ 2232.2 هزار میلیارد ریال (معادل 62.5 درصد کل تسهیلات پرداختی) می باشد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 105 هزار میلیارد ریال معادل 4.9 درصد افزایش داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 64 روز و 16 ساعت پیش
ساماندهی صندوق های خانوادگی در بانک قرض الحسنه مهر ایران

ساماندهی صندوق های خانوادگی در بانک قرض الحسنه مهر ایران به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، همان طور که می دانید یکی از راه های رفع احتیاجات ضروری و نیازهای مالی خانواده ها دریافت وام قرض الحسنه از صندوق های قرض الحسنه خانوادگی یا فامیلی است لیکن نبود سرمایه در این تشکل ها و وجود ریسک های اعتباری و نقدینگی و کاهش نقدینگی (با توجه به افزایش قیمت ها) همواره این صندوق ها را تهدید کرده و گسترش خانوادگی این صندوق ها بعضاً مشکلات عدیده ای را به دنبال داشته است.
اما یکی از عقود اسلامی که در جامعه بسیار طرفدار دارد عقد قرض الحسنه است که این عقد جزو پرکارترین عقود اسلامی در بانکداری خرد است و در توانمندسازی و ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 67 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 آذر 96

استخدام های روز- 28 آذر 96 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 68 روز و 3 ساعت پیش
موسسه موسوم به RKP که خود را مرکز اقتصاد مقاومتی معرفی کرده فاقد وجاهت قانونی است

موسسه موسوم به RKP که خود را مرکز اقتصاد مقاومتی معرفی کرده فاقد وجاهت قانونی است مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه ای اعلام کرد: مؤسسه خصوصی RKP که اقدام به نامه نگاری به واحدهای صنعتی در قالب مرکز اقتصاد مقاومتی برای ارایه خدمات نموده هیچ گونه وابستگی دولتی ندارد و احتمال کلاهبرداری توسط این مؤسسه وجود دارد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از شاتا، این مؤسسه خصوصی با ارسال نامه به واحدهای صنعتی اقدام به ارایه خدمات در زمینه سوبسید رایگان استقرار ISO و سوبسیدهای ارتقای کارخانجات می کند و عنوان مرکز اقتصاد مقاومتی را در نامه های ارسالی خود مورد استفاده قرار می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 68 روز و 12 ساعت پیش
طرح رویای کودکان آسمانی حکمت

طرح رویای کودکان آسمانی حکمت بانک حکمت ایرانیان با همکاری سازمان بهزیستی کل کشور، با سرلوحه قراردادن بانکداری اخلاقی و در راستای گسترش فرهنگ نیکوکاری ، اقدام به ایجاد طرحی با نام "رویای کودکان آسمانی حکمت" نموده است.
با توجه به اینکه امروزه یکی از مهم ترین نیازهای هر فرد داشتن استقلال مالی می باشد در این طرح قصد داریم، تا از طریق کمک های مردمی دریافت شده از درگاه های الکترونیک این بانک در سراسر کشور نسبت به افتتاح سپرده کوتاه مدت برای این کودکان اقدام نماییم.
امید است بتوانیم با همدلی و همیاری شما خیرین گرانقدر نسبت به تأمین آتیه کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی دربدو ورود به اجتماع اقدام و با ارج نهادن به سنت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 68 روز و 13 ساعت پیش
صندوق بیمه کشاورزی سه برابر حق بیمه دریافتی خسارت پرداخت

صندوق بیمه کشاورزی سه برابر حق بیمه دریافتی خسارت پرداخت مدیر شعب بانک کشاورزی استان اصفهان با بیان این که صندوق بیمه کشاورزی حدود 3 برابر حق بیمه دریافتی غرامت پرداخته است، افزود: میزان حق بیمه دریافتی در این بخش حدود 217 میلیارد ریال بوده اما میزان غرامت پرداختی به 791 میلیارد ریال رسیده است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، محمدرضا پویافر مدیر شعب بانک کشاورزی استان اصفهان در جمع خبرنگاران از پوشش 154 محصول در 66 نوع فعالیت توسط صندوق بیمه کشاورزی این استان خبر داد و گفت: 11هزار بیمه گزار از خدمات این صندوق بهره مند هستند که 6٫5 درصد از بیمه گذاران کل کشور را تشکیل می دهند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 68 روز و 15 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: حسابدار

آشنایی با مشاغل: حسابدار حسابدار شخصی است که عملیات حسابداری را در موسسات و سازمان ها انجام می دهد. یک حسابدار می تواند دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته حسابداری باشد یا این دانش را به صورت تجربی آموخته باشد. بسیاری از سازمان ها دارای بخش یا واحد مالی هستند که امور حسابداری خود را در آن انجام می دهند. امروزه اکثر حسابدارها از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کردند.
حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری در شکل ها و مدل های خاص انجام می گیرد تا افراد ذی نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون سازمانی مثل بانک ها ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 69 روز و 13 ساعت پیش
افزایش 70 درصدی حقوق نمایندگان مجلس

افزایش 70 درصدی حقوق نمایندگان مجلس روزنامه همشهری: کمیته بودجه نویسی مجلس برای افزایش حقوق نمایندگان تا 10میلیون تومان در ماه به توافق رسیده است. افزایش حقوق نمایندگان از 5 میلیون و 800هزار تومان به 10 میلیون تومان تنها خبر خوش این کمیته برای مجلسی ها نیست و قراراست هزینه دفاترآنها نیز بنا به تورم 10تا 15درصد اضافه شود.
احتمالا توجیه این کمیته برای افزایش حقوق نمایندگان قانون خدمات کشوری است. ماده 71قانون خدمات کشوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را هم تراز وزرا و معاونان رئیس جمهور تعریف می کند.
تیرماه گذشته محمدباقر نوبخت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 69 روز و 15 ساعت پیش
آشنایی با مشاغل: داروساز

آشنایی با مشاغل: داروساز داروساز یا دکتر داروساز شخص متخصصی است که در شرکت ها و مراکز تحقیقاتی و کارخانجات و داروخانه ها در زمینه های تحقیقات، فرمولاسیون و تولید محصولات دارویی انسانی و دامی و فراورده های آرایشی و بهداشتی و نیز راهنمایی و ارایه مشاوره به پزشکان و بیماران و مصرف کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند.
داروسازان اطلاعات زیادی دربارهٔ محصولات فوق دارند و در دانشگاه تحت آموزش قرار می گیرند تا مکانیسم های گوناگون اثرات، عوارض جانبی و تداخلات و راه های بهینه سازی آن ها را درک کنند. به همین دلیل آن ها باید به دانش های بسیاری از جمله کالبدشناسی، شیمی و بیوشیمی، فیزیولوژی و پاتوفیزیولوژی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 71 روز و 4 ساعت پیش
بودجه دولت در 20سال گذشته را ببینید +نمودار

بودجه دولت در 20سال گذشته را ببینید +نمودار به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مشرق، منابع بودجه عمومی دولت در 20 سال گذشته را در نمودار زیر به تصویر کشیده است.
بر اساس آنچه در این نمودار می بینید، منابع بودجه عمومی دولت از 10 هزار و 900 میلیارد تومان در قانون بودجه 87 به 398 هزار میلیارد تومان در قانون بودجه 96 افزایش یافته و دولت برای سال 97 نیز رقم 424 هزار میلیارد تومانی را پیشنهاد داده است. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 71 روز و 9 ساعت پیش
اشتباه میلیاردی عجیب در لایحه بودجه

اشتباه میلیاردی عجیب در لایحه بودجه به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از عصرخبر، در پیوست شماره چهار لایحه بودجه سال 97 کشور در صفحه 357، جمع کل بودجه فصل اداره عمومی مبلغ 688.465.615 میلیون ریال اعلام شده که معادل تقریبا 16 میلیارد دلار می باشد.
با نگاهی به جدول ذیل این سرفصل مشخص می شود که ردیف برنامه ارایه خدمات نقشه برداری و اطلاعات مکانی (در صفحه 358) با جمع کل 103.800.072 میلیون ریال معادل تقریبا 2.5 میلیارد دلار و ردیف برنامه بودجه ریزی، برنامه ریزی و نظارت (در صفحه 358) با جمع کل 551.942.286 میلیون ریال معادل تقریبا 13 میلیارد دلار اجزای اصلی تشکیل دهنده این رقم کلان هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 75 روز و 11 ساعت پیش
طرح بهاور بانک آینده

طرح بهاور بانک آینده بانک آینده، با هدف تامین نیازهای مالی مشتریان محترم خود، طرحی را تحت عنوان "بهاور" به مرحله اجرا گذاشته است. در این طرح، مشتریان بانک می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه جاری در هریک از شعب بانک در سطح کشور، از مزایای دریافت تسهیلات بانکی تا سقف 2 میلیارد ریال، به شرح ذیل برخوردار شوند:
حداقل مدت سپرده گذاری برای دریافت تسهیلات بهاور، 2 ماه و حداقل مبلغ میانگین سپرده گذاری در این مدت، 10 میلیون ریال می باشد.
حداقل مدت سپرده گذاری برای دریافت تسهیلات بهاور، 2 ماه و حداقل مبلغ میانگین سپرده گذاری در این مدت، 10 میلیون ریال می باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 75 روز و 13 ساعت پیش
تسهیلات اعطایی بانک رفاه به بخش های مختلف اقتصادی

تسهیلات اعطایی بانک رفاه به بخش های مختلف اقتصادی بانک رفاه در 8 ماهه نخست سال جاری، در بخش های آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی، خدمات و متفرقه بالغ بر 204.461 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از اداره روابط عمومی بانک رفاه؛ در 8 ماهه نخست سال جاری، تعداد 3.565 فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی، اشتغال زایی و کارفرمایان طرح های مدد جویی به مبلغ 433 میلیارد ریال به معرفی شدگان کمیته امداد خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی بانک رفاه پرداخت شده است.
بانک رفاه همچنین در مدت یاد شده بالغ بر 2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 75 روز و 14 ساعت پیش
اختصاص 1500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به عشایر کشور/ اصلاح آیین نامه تسهیلات خرید و ساخت مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا

اختصاص 1500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به عشایر کشور/ اصلاح آیین نامه تسهیلات خرید و ساخت مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، با اختصاص مبلغ یک هزار و پانصد میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به منظور جبران خسارات ناشی از خشکسالی به عشایر کشور موافقت کرد.
سود و کارمزد تسهیلات یاد شده 4 درصد و طول دوره بازپرداخت حداکثر 5 سال خواهد بود.
** سند آسیب شناسی کلانشهرها در بخش اجتماعی فرهنگی و لایحه ساماندهی بافت ها و بناهای تاریخی فرهنگی در محدوده و حریم شهرها به تصویب رسید
ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 76 روز و 16 ساعت پیش
روال جدید دریافت عوارض خروج از کشور/ هر نفر 220 هزار تومان

روال جدید دریافت عوارض خروج از کشور/ هر نفر 220 هزار تومان در لایحه بودجه سال آینده عوارض خروج از کشور برای هر نفر220 هزار تومان تعیین شده که نسبت به 75 هزار تومان سال قبل تا 145 هزار تومان رشد دارد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، طبق لایحه بودجه سال 1396، درآمد حاصل از عوارض خروج مسافر از مرزهای کشور برای سال آینده حدود 1176 میلیارد تومان پیش بینی شده است که در دو بخش تامین می شود. عوارض خروج برای هر نفر 220 هزار تومان و عوارض خروج زائرین حج تمتع و عتبات عالیات 110 هزار تومان تعیین شده است.
اما روند دریافت عوارض خروج متفاوت خواهد بود به گونه ای که برای سفر اول برای هر نفر 220 هزار تومان دریافت می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 77 روز و 11 ساعت پیش
بانک ها نسبت به شکل گیری مجدد غیرمجازها حساس و مسئول باشند

بانک ها نسبت به شکل گیری مجدد غیرمجازها حساس و مسئول باشند رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در موضوعاتی که منافع کل نظام بانکی مطرح است باید تمام بانکها و موسسات اعتباری همسو و همراه باشند گفت : حال که منافع ناشی از ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی نصیب خود شبکه بانکی شده است بنابراین انتظار می رود تمام بانک ها با حساسیت مضاعف و احساس مسئولیت بیشتر نسبت به شکل گیری مجدد موسسات غیرمجاز، هوشیار باشند و در رسیدن به هدف و ماندگاری در نقطه مطلوب که ریشه کنی کامل غیرمجازهاست، بانک مرکزی را یاری کنند.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، سیف در جلسه با مدیران عامل بانک های دولتی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 77 روز و 14 ساعت پیش
طرح سرباز وطن بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به سربازان نظام وظیفه در دوران خدمت و پس از آن

طرح سرباز وطن بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به سربازان نظام وظیفه در دوران خدمت و پس از آن به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، رئیس اداره کل امور موظفین تأمین بخشی از نیازهای تسهیلاتی مشمولین نظام وظیفه، پس از پایان خدمت وظیفه را از مزایای طرح سرباز وطن برشمرد.
میرزایی کوتنایی درخصوص طرح تشویقی سرباز وطن گفت: در حال حاضر افراد مشمول خدمت در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای تکمیل و دریافت دفترچه اعزام به خدمت الزاماً می بایست در بانک سپه یک حساب افتتاح نمایند و به سازمان نظام وظیفه اعلام تا در دفترچه اعزام برای واریز و پرداخت حقوق در حین خدمت وظیفه درج گردد. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 77 روز و 15 ساعت پیش
دستمزد کارگران چقدر باشد، بهتر است؟

دستمزد کارگران چقدر باشد، بهتر است؟ عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار از نمایندگان تشکل های کارگری خواست تا زمانی که وزیر کار موضع خود را در قبال سه مطالبه مهم حق مسکن مسکوت مانده کارگران، پس نگرفتن اصلاحیه قانون کار و ادغام بیمه درمان تامین اجتماعی روشن نکرده، در جلسات دستمزد شرکت نکنند.
داوود امیری اظهار کرد: وزیر کار به ما قول داد که حق مسکن کارگران را افزایش می دهد اما دو سال است که حق مسکن 20 هزار تومانی به تصویب شورای عالی کار می رسد و هیات دولت حتی نیم نگاهی به آن نینداخته است.
وی ادامه داد: ما از وزیر کار می خواهیم که تکلیف اصلاحیه قانون کار به جا مانده از دولت قبل را مشخص و اعلام کند که چرا لایحه ای که در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 469 روز و 13 ساعت پیش
اعطای وام به شرط سپرده: به بهانه کارت اعتباری، وام نمی دهند

اعطای وام به شرط سپرده: به بهانه کارت اعتباری، وام نمی دهند از ابتدای مهرماه امسال قرار بر این بود که اعطای کارت اعتباری به عنوان یکی از سیاست های کلیدی دولت در تامین مالی متقاضیان وام های خرد، در دستور کار جدی بانک ها قرار گیرد. بانک مرکزی هم البته همه چیز را تمام و کمال اجرا کرده و هر زیرساخت و بخشنامه ای که لازم بود را صادر کرد تا بلکه بانک ها دیگر بهانه ای برای عدم اجرای این سیاست دولت نداشته باشند، اما آنها همچنان ساز خود را می زنند و تنها بخشنامه ها را بایگانی می کنند.
اکنون اگرچه 51 روز از کلیدخوردن طرح ارایه کارت اعتباری به مردم می گذرد، اما کمتر کسی پیدا می شود که وقتی به شعبه بانک ها برای دریافت این کارت مراجعه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 470 روز و 18 ساعت پیش
امکان دریافت پول عراق با کارت های شتابی ایران در کربلا

امکان دریافت پول عراق با کارت های شتابی ایران در کربلا زائران حسینی همزمان با ایام اربعین این امکان را خواهند داشت تا از طریق دستگاه های خودپرداز بانک شهر، با هرنوع کارت شتابی بانکی های ایران و کارت های اعتباری متصل به شبکه شتاب، دینار عراق را در کربلا دریافت کنند.
همزمان با فرارسیدن ایام راهپیمایی اربعین حسینی، این بانک، خدمات شبانه روزی خود را داخل و خارج از مرزهای ایران و عراق در اختیار زائران قرار می دهد.
همه پیشخوان های شهرنت بانک شهر در طول مسیر و در مرز مهران به صورت شبانه روزی فعال خواهد بود و دو دستگاه پیشخوان سیار نیز در منطقه به ارائه خدمات خواهد پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 470 روز و 18 ساعت پیش
روی تیوپ سرمایه گذاری کنید

روی تیوپ سرمایه گذاری کنید منوچهر نوروزبیگی، واردکننده ماشین آلات صنایع دارویی و غذایی در این رابطه می گوید: اگر از فضا و برخی تجهیزات اداری این سرمایه گذاری بگذریم به طور کلی شناخت دقیق خط تولید یکی از رموز موفقیت علاقه مندان است. بنابراین در بحث تولید خمیردندان هم لازم است با توجه به برنامه تولیدی و محصولات جانبی اطلاعات کلی از خطوط مختلف تولیدی داشته باشیم.
خمیردندان بهانه است
نوروزبیگی درباره ماشین آلات تولید خمیردندان افزود: با توجه به اینکه خطوط تولید خمیردندان توانایی تولید انواع اقسام کرم را (رنگ مو، خمیردندان، کرم های بهداشتی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 481 روز و 15 ساعت پیش
راه اندازی سرویس انتقال وجه در تلفن بانک سینا

راه اندازی سرویس انتقال وجه در تلفن بانک سینا در راستای بهینه سازی سامانه تلفنبانک سینا و تسهیل در انجام امور بانکی، خدمات جدیدی به این سامانه افزوده شد.
به منظور افزایش امنیت انتقال وجه در سامانه های نوین بانکی و جلب رضایت مشتریان، سرویس رمز انتقال وجه در سامانه تلفنبانک سینا راه اندازی شد. با استفاده از این خدمت، مشتریان می توانند پس از فعالسازی، جهت انتقال وجه اعم از عادی و مستمر در سامانه تلفنبانک، از رمز مخصوص انتقال وجه استفاده کنند.
همچنین به منظور توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، سرویس های کلیدهای میانبر و امکان دریافت شارژ با مبالغ بالا برای اپراتورهای همراه اول ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 486 روز و 18 ساعت پیش
بانک ملت یک و نیم میلیون تومان وام عتبات می دهد+شرایط دریافت وام

بانک ملت یک و نیم میلیون تومان وام عتبات می دهد+شرایط دریافت وام پیشتر بانک ملی خبر از ارائه وام یک و نیم میلیون تومانی عتبات داده بود. در حال حاضر افرادی که در سال های 1387 و 1390 در شعب بانک ملت برای سفر عمره مفرده ودیعه گذاری کرده و هنوز ودیعه آنان در بانک باقی مانده است می توانند با مراجعه به سامانه جامع ثبت نام عتبات سازمان حج و زیارت به نشانی www.atabat.org.ir و یا مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی تحت نظر سازمان حج و زیارت در سراسر کشور، پس از طی مراحل لازم از بانک ملت تا یک و نیم میلیون تومان وام سفر به عتبات بگیرند.
شرایط و مراحل گرفتن این وام به این ترتیب اعلام شده است: ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 486 روز و 19 ساعت پیش
چگونه با کارمندان ناسازگار کنار بیاییم

چگونه با کارمندان ناسازگار کنار بیاییم صاحب یک کسب و کار بودن گاهی این احساس را به وجود میآورد که معلم مدرسه ای هستید و متاسفانه گاهی اوقات کارمندان تان به دانش آموزان همان مدرسه بسیار شباهت پیدا می کنند. آنها زمانی که یک کیک وارد دفتر کار می شود، ذوق زده می شوند، بهره وری شان در نزدیکی تعطیلات عملا وجود نخواهد داشت و زمانی که با یکدیگر بحث می کنند و سر ناسازگاری می گذارند، ممکن است این حس در شما به وجود بیاید که باید آنها را در اتاق هایی جداگانه قرار دهید.
برای اینکه کارمندان به بالاترین سطح بهره وری شان برسند لازم است با یکدیگر روابط دوستانه ای داشته باشند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 487 روز و 13 ساعت پیش
چطور قرضم را از دوستم پس بگیرم؟

چطور قرضم را از دوستم پس بگیرم؟ شاید خودمان تجربه اش نکرده باشیم، اما بارها از اطرافیان دیده ایم که پول قرض دادن به دوست و رفیق عاقبت خوبی نداشته است.
اگر خودتان به دوستی پول قرض داده اید که فراموش کرده پولتان را پس بدهد، بهتر است این مقاله را بخوانید.
برای پول های کلان، به صورت مستقیم و شفاف پولتان را درخواست کنید
اگر دوستی از شما مبلغ بالایی را قرض گرفته است(این مبلغ بسته به افراد مختلف می تواند دو رقمی، سه یا حتی بیشتر باشد)، تعارف را کنار بگذارید. شما کاملا حق مطالبه پولتان را دارید. اگر خوب به قضیه نگاه کنید دوستی تان به همین برگرداندنِ پول بستگی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 495 روز و 7 ساعت پیش
لینکدین چطور به وجود آمد؟

لینکدین چطور به وجود آمد؟ اینترنت در زمان نوجوانی من در دسترس مردم قرار گرفت. هرچند dial up بود و باید کارت شارژ می خریدیم اما باز به همان راضی بودیم. البته ناگفته نماند که حداقل خودِ من اصلا نمی دانستم که بقیه مردم دنیا چطور به اینترنت وصل می شوند. در دنیای کوچکِ تصوراتِ من، همه مردم با مودم و سیم تلفن به اینترنت وصل می شدند.
من با همان دنیای محدود، خیال پردازی های زیادی می کردم. مثلا هر روز که به مدرسه می رفتم درباره کارگرهایی که دور میدانِ نزدیک به مدرسه می نشستند، فکر می کردم. آنها هر روز صبح، خیلی زودتر از من، به میدان می رسیدند؛ روی بلوک های سردِ سیمانی اطراف میدان ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 496 روز و 7 ساعت پیش
چطور در محل کار عذرخواهی کنیم؟

چطور در محل کار عذرخواهی کنیم؟ تا همین چند سال پیش، عذرخواهی کردن یکی از سخت ترین کارهای دنیا بود. البته برای ما ایرانی ها، بهتر است کلمه ایی ماورای کلمه سخت ترین به کار ببریم. چون در فرهنگ ما عذرخواهی کردن، یعنی پذیرفتن اشتباه. از آنجایی که اکثریت ما هم در همه امورات کارشناس هستیم، برای ما بسیار سخت است که اشتباه مان را بپذیریم.
چه خوشمان بیاید و چه نه، با هیچ بهانه ایی نمی توانیم در محل کار، بابت اشتباه مان عذرخواهی نکنیم. نمی تواینم نسبت به احساسات همکارمان بی اعتنا باشیم. در هر اداره یا سازمانی که مشغول به کار هستیم، مجبوریم نسبت به همکاران انعطاف نشان بدهیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 497 روز و 8 ساعت پیش
جنگی که به نام جنگ مشروب معروف شد

جنگی که به نام جنگ مشروب معروف شد در کتاب های تاریخِ دورانِ مدرسه ما، جنگ ها عموما بر سر مذهب و کشورگشایی بود. اما با توسعه فرهنگی و بهبود روابط بین کشورها، اختلافاتِ جنگ افروز در سال های اخیر تنوع بیشتری پیدا کرده است. یکی از جالب ترین این اختلافات بین دو کشور کانادا و دانمارک است که در این نوشته درباره آن می خوانیم.
از 200 سال پیش تا به الان بین دو کشور دانمارک و کانادا بر سرِ جزیره ایی کوچک اختلاف افتاده است. این جزیره سنگی که هانس نام گذاری شده، غیرقابل مسکونی است. جزیره هانس 3/1 کیلومتر وسعت دارد و بر اثر گرم شدن زمین و آب شدن یخ های قطبی در منطقه گرینلند به وجود آمده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: خارجی انتشار : 518 روز و 7 ساعت پیش
معارفه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران

معارفه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران مرتضی اکبری طی حکمی از سوی هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران سکان هدایت این بانک را به دست گرفت.
مرتضی اکبری که از سوی بانک صادرات ایران به عنوان نماینده هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی شده بود با اعطای حکمی از سوی رییس هیات مدیره به سمت مدیرعامل این بانک منصوب شد.
صبح امروز طی مراسمی با حضور حسین قضاوی معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی، صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات، بنایی مدیرعامل بانک مشترک ایران و ونزوئلا، پدرام رئیس هیات مدیره، صمدی و غفاری اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 524 روز و 8 ساعت پیش
نوشتن یادگاری روی دیوار با اخراج از دانشگاه تمام شد

نوشتن یادگاری روی دیوار با اخراج از دانشگاه تمام شد شاید شما هم تا به حال در سفرهای تان متوجه یادگاری های جور واجور روی در و دیوار مکان های تاریخی دیده باشید. شاید هم پیش آمده باشد که کسی جلوی چشم تان روی مکانی تاریخی نقاشی بکشد یا خطی بنویسد. احتمالا پیش خودتان فکر کرده اید که چرا مسولان گردشگری فکری به حال این مسئله نمی کنند. معضل یادگاری نوشتن بیشتر از هر چیز به فرهنگ شخصی فرد برمی گردد. گاهی افرادی برای فرار از عقده های درونی به تخریب اموال عمومی دست می زنند. شاید بشود گفت یادگاری نوشتن، نوعی انتقام گرفتن از همه جامعه است. امروز خیلی اتفاقی خبری از نحوه برخورد با یادگاری نویس ها را خواندم که برایم بسیار جالب و البته تعجب آور بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 525 روز و 8 ساعت پیش
صفر تا صد ثبت شرکت

صفر تا صد ثبت شرکت هنوز هم خیلی ها برای انجام این کار سراغ مؤسسه های ثبت شرکت می روند و کلی هزینه پرداخت می کنند، غافل از اینکه با الکترونیکی شدن روند ثبت شرکت دیگر کمتر نیازی به مؤسسه های ثبت شرکت وجود دارد. با مطالعه راهنمای زیر می توانید خودتان برای ثبت شرکت اقدام کنید. این راهنما به چگونگی ثبت یک شرکت غیرتجاری با مسئولیت محدود می پردازد.
اقدام اول: شریک خوب پیدا کنید
حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود، 2 نفر و در شرکت های سهامی خاص 3 نفر است. در گام اول باید شریک مناسبی برای خود پیدا کنید. مسئولیت هر سرمایه گذار در شرکتی با مسئولیت محدود، به اندازه میزان سرمایه اوست ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 533 روز و 10 ساعت پیش
چگونه متناسب با فرهنگ شرکت خود، بهترین کارمندان را استخدام کنیم؟

چگونه متناسب با فرهنگ شرکت خود، بهترین کارمندان را استخدام کنیم؟ رهبران و مدیران باهوش در خصوص چهار حوزه زیر سوالاتی را از متقاضیان شغلی می پرسند :
تجارب کاری، مهارت های کلیدی، تحصیلات و تناسب فرهنگی.
این موضوعات بدون شک موضوعات مهمی هستند که وقتی می خواهید از بین متقاضیان استخدام، کسی را انتخاب کنید در خصوص آنها از متقاضیان سوال می پرسید. نکته قابل توجه این است که عامل تناسب فرهنگی به اندازه ی سه عامل دیگر واضح و قابل درک نیست و نمی توان آن را در رزومه به صورت کمی و قابل اندازه گیری بیان نمود.
تناسب فرهنگی، فراتر از این است که آیا کسی وقت خود را با اعضای تیم های کاری فعلی شرکت بدون چالش می گذارند یا نه ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 535 روز و 14 ساعت پیش
چگونه با اردک ها پولدار شویم؟

چگونه با اردک ها پولدار شویم؟ تصور ما از اردک ها موجودات تزیینی بانمکی است که مرتب پشت سر هم رژه می روند و فقط در روستاهای شمالی کشور یافت می شوند؛ اما کسانی هستند که با نگاه تجاری به همین موجودات خوش رنگ ولعاب توانسته اند کسب درآمد کنند. اگر شما هم به پرورش ماکیان علاقه مند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم این بار اردک را انتخاب کنید.
محسن مهابادی 22 سال است که در حرفه پرورش اردک مشغول به کار است. این شغل حرفه پدری آقای مهابادی است و حالا او ادامه دهنده کار پدر است و الان در ورامین کارگاه تولیدی هم دارد. تقریبا 25 سالی می شود که به غیراز خطه شمال در دیگر نقاط کشور هم پرورش اردک راه افتاده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 543 روز و 15 ساعت پیش
پرداخت وام به کارکنان بانک ها از منابع قرض الحسنه ممنوع شد

پرداخت وام به کارکنان بانک ها از منابع قرض الحسنه ممنوع شد به دنبال انتقادات مطرح شده نسبت به پرداخت حجم بالایی از منابع قرض الحسنه بانک ها به کارکنان آنها که موجب کاهش منابع اختصاص یافته از این محل به بخش های تعیین شده برای آن شده بود، فرشاد حیدری امروز - سه شنبه - در حاشیه بیست وهفتمین همایش بانکداری اسلامی در پاسخ به ایسنا درباره تصمیم بانک مرکزی برای کنترل تسهیلات دهی به کارکنان بانک ها اعلام کرد: از سنوات گذشته و از دهه 60 تا به امروز بانک ها از محل منابع قرض الحسنه به کارکنان خود منابعی را اختصاص داده و تسهیلات پرداخت می کردند اما براساس مقررات جدید این موضوع ممنوع شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 544 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 1شهریور 95

استخدام های روز- 1شهریور 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 551 روز و 17 ساعت پیش
اخذ کارت هدیه آنی از بانک پاسارگاد

اخذ کارت هدیه آنی از بانک پاسارگاد مشتریان گرامی بانک پاسارگاد می توانند کارت هدیه آنی با طرح و جمله دلخواه خود را از طریق کیوسک های بانکی مستقر در شعبه های بانک پاسارگاد دریافت کنند.
این بانک جهت رفاه حال مشتریان خود با استقرار کیوسک های بانکی در 57 شعبه منتخب خدماتی مانند صدور کارت هدیه با طرح و متن دلخواه، پرداخت قبض از طریق بارکدخوان و به صورت درج شناسه ها، خرید شارژ تلفن همراه، دریافت صورتحساب کارت های بانک پاسارگاد، مانده گیری از کارت های شتابی، انتقال وجه کارت به کارت شتابی، شارژ من کارت (در کیوسک های شهر مشهد)، اطلاع رسانی در خصوص مواردی مانند نرخ روزانه ارز، آدرس و تلفن واحدهای بانک، نظرسنجی و بازخورد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 553 روز و 10 ساعت پیش
ارائه محصولات و خدمات بانکی مبتنی بر رایانش ابری شش مزیت و پنج چالش

ارائه محصولات و خدمات بانکی مبتنی بر رایانش ابری شش مزیت و پنج چالش رایانش ابری چیست؟
رایانش ابری حاصل پیوند دو کلمه رایانش و ابراست. رایانش به معنای "محاسبات" و ابر در اینجا استعاره ازشبکه هایی وسیع مانند اینترنت می باشد که کاربر معمولی از پشت صحنه و آنچه در پی آن اتفاق می افتد اطلاع دقیقی ندارد.
رایانش ابری به استفاده از منابع محاسباتی (سخت افزار و نرم افزار) از طریق یک شبکه اطلاق می شود. به عبارت دیگر در این روش، کاربر از نصب نرم افزارهای کاربردی بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر شخصی خود بی نیاز می گردد، اما در عین حال او قادر خواهد بود تا از طریق هر کامپیوتر و یا تلفن همراه متصل به شبکه (اینترنت)در هر زمان و مکان جغرافیایی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 557 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 مرداد 95

استخدام های روز- 24 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 559 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 مرداد 95

استخدام های روز- 18 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 565 روز و 17 ساعت پیش
دولت تعیین نرخ بر اساس عرضه و تقاضا را پذیرفت

دولت تعیین نرخ بر اساس عرضه و تقاضا را پذیرفت به گفته رئیس کل بانک مرکزی بانک ها می توانند مستقیما در بازار آزاد به خرید و فروش ارز دست بزنند؛ به این ترتیب به نظر می رسد بانک مرکزی خود را برای برداشتن گام نهایی در مسیر یکسان سازی نرخ ارز آماده می کند.
ولی اله سیف روز گذشته در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی از ابلاغ دستورالعمل و ضوابط اجرایی خرید و فروش ارز توسط بانک ها بر اساس ارز آزاد در هفته جاری خبر داد. به گفته وی این اقدام، گامی در جهت تحقق پیش نیازهای یکسان سازی نرخ ارز محسوب می شود .
رئیس کل بانک مرکزی در توضیح دستورالعملی که بزودی به بانک ها ابلاغ می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 574 روز و 12 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 مرداد 95

استخدام های روز- 5 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 578 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 مرداد 95

استخدام های روز- 4 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 579 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 3 مرداد 95

استخدام های روز- 3 مرداد 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 580 روز و 17 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 3 مرداد

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 3 مرداد تاریخ و ساعت
روز و ساعت تایخ
امروز : یکشنبه 1395-5-3
ساعت : 5:50
جدول نرخ ارز
ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال
USD دلار آمریکا 35,170 -20 (-0.06%)
EUR یورو 38,850 70 (0.18%)
GBP پوند انگلیس 46,345 -26 (-0.06%)
AED درهم امارات متحده عربی 9,567 -5 (-0.05%)
CAD دلار کانادا 27,049 -15 (-0.06%)
CNY یوان چین 5,372 -3 (-0.06%)
TRY لیره ترکیه 11,568 -7 (-0.06%)
JPY100 یکصد ین ژاپن 334.840 0 (0%)
INR روپیه هند 518.520 0 (0%)
AUD دلار استرالیا 26,525 -15 (-0.06%)
SEK کرون سوئد 4,112 -3 (-0.07%) ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 581 روز و 9 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 21 تیر 95

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 21 تیر 95 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1395-4-21 ساعت : 11:37 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 35,070 -10 (-0.03%) EUR یورو 39,050 120 (0.31%) GBP پوند انگلیس 45,617 -52 (-0.11%) AED درهم امارات متحده عربی 9,570 27 (0.28%) CAD دلار کانادا 27,300 134 (0.49%) CNY یوان چین 5,354 -4 (-0.07%) TRY لیره ترکیه 12,208 -11 (-0.09%) JPY100 یکصد ین ژاپن 348.010 -5 (-1.44%) INR روپیه هند 517 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 594 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز-19تیر 95

استخدام های روز-19تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام مدرس، پیمانکار و کارشناس فروش در بروجرد *استخدام شرکت ایرانیان سیر قرن *اعطاء نمایندگی رسمی بیمه زندگی شرکت بیمه پاسارگاد *دعوت به همکاری بیمه سامان از چند استان کشور *دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی شازند سال 95 *استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان سال 95 *استخدام شرکت توسعه علوم راهبردی ایده *فراخوان استخدام محدود شهرداری اصفهان سال 95 *استخدام شرکت نماد مشاوران ارتباط دنیا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 595 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز-15تیر 95

استخدام های روز-15تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 95 *استخدام کارشناس شبکه در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام لیسانس گرافیک یا نقاشی (هنرهای تجسمی) *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد *استخدام کارشناس تولید محتوا در شرکت آرمیتیس *استخدام شرکت پایشگر تدبیر افزار *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *دعوت به همکاری موسسه خیریه محک *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر *استخدام طراح وب و کارشناس مطالعات اجتماعی- اقتصادی در ارومیه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 599 روز و 17 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 14 تیر

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 14 تیر تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1395-4-14 ساعت : 15:24 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,940 10 (0.03%) EUR یورو 39,400 100 (0.25%) GBP پوند انگلیس 46,662 76 (0.16%) AED درهم امارات متحده عربی 9,504 2 (0.02%) CAD دلار کانادا 27,413 74 (0.27%) CNY یوان چین 5,353 -8 (-0.15%) TRY لیره ترکیه 12,175 26 (0.21%) JPY100 یکصد ین ژاپن 344.210 0 (0%) INR روپیه هند 514.230 0 (0%) AUD دلار استرالیا 26,585 113 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 601 روز و 9 ساعت پیش
بیزنس اینسایدر: شغلی جدید و جالب در انتظار اوباما

بیزنس اینسایدر: شغلی جدید و جالب در انتظار اوباما به نقل از بیزنس اینسایدر، در خصوص اینکه اوباما پس از پایان دوره ریاست جمهوری چگونه خود را مشغول خواهد کرد، بحث های بسیاری وجود دارد. - او احتمالا وقت خود را صرف فعالیت های بشردوستانه و نوشتن خاطرات دوران ریاست جمهوری می کند. شاید هم فروشگاه کوچکی در هاوایی برای فروش تی شرت راه اندازی کند! - رام امانوئل، شهردار شیکاگو که از دوستان نزدیک اوباماست، اظهار کرده است او و اوباما روزی در نظر داشتند در هاوایی فروشگاهی راه اندازی کنند و تنها تی شرت های سفید با سایز مدیوم بفروشند. آن ها امیدوار بودند روزی فرا برسد که دیگر مجبور به گرفتن تصمیم های مهم و شرکت در جلسات طاقت فرسا نباشند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 601 روز و 9 ساعت پیش
دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست ؟

دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست ؟ بانکی دات آی آر : - در جلسه ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داد، با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد. - به گفته روابط عمومی وزارت اقتصاد در جلسه ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داده است با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد. هادی اخلاقی متولد سال 1345 می باشد که پیش از این دارای سمتهایی همچون عضو هیات مدیره بانک سپه، عضو هیات مدیره ای بانک رفاه ، ری است هیات مدیره بانک بین المللی کیش ،عضو هیات مدیره موسسه بین المللی تحقیقات و مطالعات بانکداری اسلامی صدر و همچنین معاون مدیرعامل در امور طرح و ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 603 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز-9 تیر 95

استخدام های روز-9 تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام کارشناس اداری، فنی و بازاریاب در یاسوج *دعوت به همکاری شرکت نماد مشاوران ارتباط دنیا *استخدام شرکت مهندسی ایرانیان فراصنعت پاسارگاد *استخدام شرکت رسپیناتک *استخدام شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید *دعوت به همکاری مرکز کاهش وزن سیبیتا *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد *استخدام دندانپزشکی رسا سلامت ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 605 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز-6 تیر 95

استخدام های روز-6 تیر 95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت فن آوران اطلاعات و ارتباطات روزآمد *استخدام شرکت تجارت کالای آوا *استخدام گروه صنعتی مکرر *استخدام گروه نرم افزاری دوگان در مشهد *استخدام منشی در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 608 روز و 17 ساعت پیش
کارمندان دولت نمی توانند همزمان در دانشگاه تحصیل کنند

کارمندان دولت نمی توانند همزمان در دانشگاه تحصیل کنند نگاهی به سوابق قانونی صدور این بخشنامه نشان می دهد مهروموم ها پیش، این قانون به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است. - در ماده واحده قانون ممنوعیت ادامه تحصیل کارگزاران کشور در ساعات اداری آمده است: از تاریخ تصویب این قانون اشتغال و ادامه به تحصیل کارگزاران شاغل در جمهوری اسلامی ایران اعم از قوه مجریه، قوه مقننه و قوه قضاییه و نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تابعه دولت و کلیه مؤسساتی که به نحوی از بودجه عمومی کشور استفاده می نمایند در ساعات اداری روزهای کاری هفته در داخل و خارج کشور ممنوع است و متخلفین به انفصال موقت از خدمت از یک سال تا سه سال محکوم می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 610 روز و 12 ساعت پیش
استخدام های روز-26 خرداد95

استخدام های روز-26 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی *استخدام شرکت صنایع غذایی دینا *استخدام شرکت سامان سازان *استخدام شرکت همکاران سامانه راهبر صنایع *استخدام شرکت داده پردازان دوران *استخدام شرکت زلال ایران *دعوت به همکاری شرکت هواپیمایی اترک *استخدام کارشناس فنی برق در شرکت مهندسی-بازرگانی تکتا فن آوران راسا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 619 روز و 16 ساعت پیش
بانک ها مشتریان اول مراکز تجاری لوکس

بانک ها مشتریان اول مراکز تجاری لوکس باوجوداینکه برخی بانک ها در انباره اقداماتی را انجام داده اند، اما همچنان برخی بانک ها دارای شعب بسیار زیادی در برخی مناطق کشور هستند؛ البته از آن طرف نیز به دلیل توزیع نامتناسب شعب در کشور، برخی مناطق با کمبود شعبه های بانکی و برخی بخش ها نیز با انبوه شعبه مواجه است. - این وضعیت بیشتر به نگاه تجاری بانک ها برمی گردد، چون شبکه بانکی کشور در مناطقی که مستعد کسب درآمد و فعالیت های تجاری باشد حضور داشته و در مناطقی از کشور که شاید امکان کمتری برای کسب سود و فعالیت اقتصادی باشد، حضور کمرنگ تری دارند. - به نظر می رسد با تقویت دیدگاه تجاری سازی بانک ها در طول سال های گذشته و به ویژه پس ازاینکه بانک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 621 روز و 9 ساعت پیش
چرا رنگِ ارغوانی نمادِ ثروت است؟

چرا رنگِ ارغوانی نمادِ ثروت است؟ تاج ملکه انگلیس، در این تاج الماس کوه نور قرار دارد
ملکه الیزابت بارها با لباس ارغوانی دیده شده است
مراسم تاجگذاری چارلز هفتم، پادشاه فرانسه(ردای او ارغوانی است)
بانکی: سمیرا همتی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 622 روز و 6 ساعت پیش
وام قرض الحسنه 2 میلیونی برای بازنشستگان

وام قرض الحسنه 2 میلیونی برای بازنشستگان بنا بر اعلام بانک رفاه، اعتبارات در نظر گرفته شده فراتر از مفاد سیاست های اعتباری سال جاری و از محل منابع بانک تأمین شده است و مدت بازپرداخت آن 36 ماه با کارمزد 4 درصد است.
متقاضیان دریافت این تسهیلات باید از طریق مراجعه به کانون بازنشستگان و اخذ معرفی نامه نسبت به ارائه درخواست خود به بانک اقدام کنند.
منبع: اقتصادایران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 622 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز-19 خرداد95

استخدام های روز-19 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت گلاذین *استخدام شرکت فن آوران تصویر *دعوت به همکاری آسایشگاه خیریه کهریزک *استخدام شرکت توسعه صنعتی سولفورکوب پارس *استخدام شرکت کاروان گردشگری آپادانا (نیلوفر آبی) *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در چند شهر *دعوت به همکاری شرکت تامین صنعت *استخدام شرکت تامین صنعت *استخدام رشته های فیزیولوژی، بیولوژی، میکروبیولوژی در ارومیه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 626 روز و 16 ساعت پیش
استخدام های روز-17 خرداد95

استخدام های روز-17 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری بیمه سامان *استخدام شرکت عصر تلکام *استخدام برنامه نویس .net در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت هواپیمایی ماهان *استخدام تکنسین فنی مسلط به نقشه خوانی و نقشه کشی صنعتی در زنجان *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نیکسان *دعوت به همکاری شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام شرکت دانیار *استخدام مهندس مکانیک و فوق دیپلم تاسیسات در قزوین *استخدام یک شرکت تولیدی صنایع غذایی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 628 روز و 16 ساعت پیش
استخدام های روز-16 خرداد95

استخدام های روز-16 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*اعطاء نمایندگی رسمی شرکت بیمه پاسارگاد *استخدام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در چند استان *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام گسترده سازمان بازرسی کل کشور سال 95 *استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 95 *استخدام گسترده شرکت کارگزاری بانک کشاورزی *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر *استخدام گسترده شرکت ایران ارقام (سهامی عام) *استخدام کادر درجه داری در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 95 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 629 روز و 16 ساعت پیش
نظام مالی کشور متناسب با اشتغال نیست

نظام مالی کشور متناسب با اشتغال نیست وزیر کار با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد سپرده های مردم نزد بانک ها به طور متوسط کمتر از 100 میلیون تومان است و 80 درصد نیز کمتر از 50 میلیون تومان اظهار داشت: در بخش تسهیلات 50 درصد مردم هیچ گونه تسهیلاتی نگرفته اند و 90 درصد تسهیلات بانک ها به 10 درصد مردم اختصاص یافته است. - وی با بیان اینکه ساختار اشتغال کشور به سمت خُرد و متوسط رفته و کمترین سهم اشتغال مربوط به بنگاه های سرمایه بر بزرگ است گفت: در زمینه حذف یارانه ها، بیمه و مسائلی ازاین دست باید بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم که مطلوبیت و اثربخشی داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 635 روز و 14 ساعت پیش
استخدام های روز-10 خرداد95

استخدام های روز-10 خرداد95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت «های وب- HiWeb» *استخدام شرکت توسن *دعوت به همکاری شرکت پارس آنلاین *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان *استخدام شرکت چارگون ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 635 روز و 17 ساعت پیش
یک ماه کار معادل چه میزان سپرده است؟

یک ماه کار معادل چه میزان سپرده است؟ نرخ سود بانکی در ایران در شرایطی بالا عنوان می شود که دستمزد به گواه سخنان مسئولان ، کارفرمایان و حقوق بگیران در ایران اندک است. تبدیل ارزش دستمزد به نرخ سود سپرده های بانکی این نسبت نابرابر در اقتصاد ایران را بیش ازپیش آشکار می کند. درحالی که نیروی انسانی در دنیای امروز مهم ترین و کاربردی ترین سرمایه هر واحد اقتصادی و تولیدی تلقی می شود، نرخی برای حداقل دستمزد تعیین شده است که با سپرده ای تنها کمی بیش از 54 میلیون تومان برابری می کند . - این محاسبه با احتساب سود بلندمدت 18 درصدی سپرده های بانکی، صورت گرفته است. حداقل دستمزد کارگران در سال 1395 برابر با 812 هزار تومان تعیین شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 637 روز و 10 ساعت پیش
امکان پرداخت جریمه ریالی سربازی با وام بانکی

امکان پرداخت جریمه ریالی سربازی با وام بانکی وی با بیان اینکه از حدود یک هفته پیش ثبت نام این افراد آغاز شده است، گفت: یکی از تسهیلاتی که در سال جدید برای این دسته از افراد پیش بینی شده امکان پرداخت جریمه ریالی به صورت اقساطی است و این افراد پس از ثبت نام در صورتی که واجد شرایط بهره مندی از معافیت با جریمه ریالی تشخیص داده شوند به آنان اطلاع داده شده و می توانند به دو شکل جریمه خود را پرداخت کنند که یکی به صورت نقدی است و در سال گذشته نیز اجرا شد و دیگری به صورت اقساطی. - کریمی در توضیح بیشتر درباره نحوه پرداخت اقساطی جریمه ریالی سربازی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 638 روز و 12 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه1 خرداد

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه1 خرداد تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : شنبه 1395-3-1 ساعت : 3:47 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,460 30 (0.09%) EUR یورو 38,920 20 (0.05%) GBP پوند انگلیس 50,248 -459 (-0.91%) AED درهم امارات متحده عربی 9,374 7 (0.07%) CAD دلار کانادا 26,545 -52 (-0.2%) CNY یوان چین 5,374 4 (0.07%) TRY لیره ترکیه 11,677 50 (0.43%) JPY100 یکصد ین ژاپن 316.240 0 (0%) INR روپیه هند 505.980 0 (0%) AUD دلار استرالیا 25,142 42 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 645 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز-29اردیبهشت95

استخدام های روز-29اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت اسکای لاین *استخدام یک شرکت فنی و مهندسی *استخدام گرافیست، طراح و بازاریاب در کرمان *استخدام مهندس مکانیک و کارشناس فروش در بوشهر *استخدام سراسری کارشناسان فروش بیمه سامان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 647 روز و 17 ساعت پیش
هفته ای پُرکار و پُر خبر برای کارگران

هفته ای پُرکار و پُر خبر برای کارگران وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه 11 میلیون کارگر غیر رسمی در سال گذشته خبر داد و گفت که امسال بیمه فراگیر اجتماعی را برای بازنشستگان دنبال خواهیم کرد. - ربیعی تامین امنیت شغلی، حفظ اشتغال موجود و مقابله با اجحاف در حق کارگران را مهم ترین رویکردهای وزارت کار در سال جاری برشمرد. - وزیر کار همچنین از افزایش بودجه بیمه زنان سرپرست خانوار به 30 میلیارد تومان خبر داد و گفت: تلاش می کند که در سال آینده این رقم دو برابر شود. - وی از تدوین سند سیاستی ارتقای جایگاه زن در ایران خبر داد و گفت: این سند به کمیسیون اجتماعی دولت ارجاع شده و تا یک ماه آینده مراحل نهایی خود را برای طرح در دولت دنبال خواهد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 668 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 8اردیبهشت95

استخدام های روز- 8اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت پارسا پلاستیک پاپکو *استخدام شرکت پارسا ابزار تندیس *استخدام شرکت اورند پلاستیک *استخدام شرکت فن آوران پارسیان *استخدام شرکت فن آوری نوین نیرو *دعوت به همکاری شرکت سامان دژ پارس *استخدام شرکت سیالین صنعت آریا *استخدام شرکت گلرنگ پخش *استخدام پزشک، پرستار و روانشناس در مشهد *استخدام شرکت سامان دژ پارس *استخدام داز رایانه متین در شهر تبریز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 668 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 6اردیبهشت95

استخدام های روز- 6اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری شرکت راه آهن ج. ا. ا سال 95 *استخدام شرکت پویا تجارت کاریز *استخدام شرکت کشت و صنعت نوشینه (گلشن) *استخدام گروه صنعتی درسا *استخدام کارخانجات صنایع بهداشتی بوژنه *استخدام شرکت دمنده *استخدام گروه صنعتی توزین الکتریک *استخدام بازاریاب، برنامه نویس و گرافیست در کرمانشاه *استخدام شرکت رایانه خدمات امید *استخدام شرکت تولیدی پرچ ساز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 670 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 1اردیبهشت95

استخدام های روز- 1اردیبهشت95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت پارس پویش *استخدام گروه شرکت های پرورش داده ها *استخدام شرکت زیست فناوری کوثر *استخدام گروه صنعتی پویا *دعوت به همکاری بیمه سامان در مشهد *دعوت به همکاری شرکت پارس آنلاین *استخدام مسئول دفتر مدیرعامل و تکنسین فنی کارتخوان در مازندران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 675 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 فروردین95

استخدام های روز- 24 فروردین95 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری شرکت تامین صنعت *استخدام شرکت رایان فراسو *استخدام شرکت داده پردازی رسپینا *استخدام شرکت انتقال داده های آسیاتک *استخدام فروشگاه اینترنتی چندرنگ *استخدام بانک صادرات ایران سال 95 *استخدام کادر فنی و حقوقی شرکت ابنیه گستر در زاهدان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 683 روز و 17 ساعت پیش
95استخدام های روز- 15 فروردین

95استخدام های روز- 15 فروردین تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام برنامه نویس .net در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *دعوت به همکاری شرکت پارس آنلاین *استخدام گروه تحقیقاتی صنعتی مترا *استخدام گروه نرم افزاری رایمند ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 692 روز و 17 ساعت پیش
بی نظمی در سقف برداشت روزانه خودپرداز بانک ها

بی نظمی در سقف برداشت روزانه خودپرداز بانک ها روزهای پایانی سال گذشته به دلیل ازدحام زیاد مشتریان در جلوی خودپردازها اغلب بانک ها ارائه خدمت را به صورت اختصاصی به مشتریان خود ارائه می کردند و به همین دلیل امکان دریافت وجه تا سقف 500 هزار تومان در بسیاری از خودپردازهای بانک ها فراهم نشد. - بانک مرکزی در روزهای پایانی سال 94 از افزایش سقف برداشت از عابر بانک ها در ایام نوروز خبر داد. - در این خبر به نقل از داوود محمد بیگی مدیر نظام های پرداخت بانک مرکزی آمده بود، با توجه به اینکه مردم تمایل بیشتری به استفاده از کارت اعتباری دارند و کمتر از وجه نقد در پرداخت های جاری خود استفاده می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 700 روز و 12 ساعت پیش
مسابقه تمدید شد!

مسابقه تمدید شد! بانکی: سمیرا همتی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 712 روز و 3 ساعت پیش
استخدام های روز- 22 اسفند 94

استخدام های روز- 22 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت سایان کارت *دعوت به همکاری شرکت صنایع مس شهید باهنر *استخدام شرکت حساب رایان *فراخوان جذب پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی *استخدام شرکت ایران آنکارا *استخدام صندوق نوآوری و شکوفایی *دعوت به همکاری بیمه معلم *دعوت به همکاری شرکت نماد مشاوران ارتباط دنیا *دعوت به همکاری شرکت بیمه رازی *دعوت به همکاری مرکز آموزش های تخصصی بازار کار جهاد دانشگاهی در تهران *دعوت به همکاری بانک اقتصاد نوین ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 714 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 19 اسفند 94

استخدام های روز- 19 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام گروه صنعتی صباح *استخدام شرکت خدمات سیستم های کاربردی کاسپین *استخدام شرکت کان آذین *استخدام شرکت آسان پرداخت پرشین *استخدام شرکت پردازش تصویر کمان *استخدام شرکت صنایع غذایی دینا *استخدام شرکت پخش سایه سمن ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 717 روز و 18 ساعت پیش
حداقل دستمزد سال آینده کارگران 812 هزار تومان شد

حداقل دستمزد سال آینده کارگران 812 هزار تومان شد جلسه شورای عالی کار در حالی شب گذشته با حضور نمایندگان کارکنان، کارفرمایان و دولت تشکیل جلسه داد که دستمزد بیش از 11 میلیون کارگر را ساعت 2.5 بامداد تعیین کرد. - دستمزد سال آینده کارگران 14 درصد برای تمام سطوح افزایش یافت و سایر مولفه های حقوقی افزایش یا کاهشی نسبت به سال قبل نداشت هاست. - بر این اساس بن خواروبار ثابت همان 110هزار تومان سال گذشته و حق سنوات نیز همان رقم سال 94 است. حق مسکن نیز نسبت به سال قبل تغییری نداشته است اما در سال قبل حق مسکن به 40 هزار تومان افزایش یافته بود که کارفرمایان این مصوبه را اجرایی نکردند و تنها 20 هزار تومان بابت حق مسکن به کارگران پرداخت کردند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 718 روز و 13 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 19 اسفند 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهارشنبه 19 اسفند 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-12-19 ساعت : 11:49 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,170 0 (0%) EUR یورو 37,700 -50 (-0.13%) GBP پوند انگلیس 48,740 -87 (-0.18%) AED درهم امارات متحده عربی 9,294 0 (0%) CAD دلار کانادا 25,724 -169 (-0.66%) CNY یوان چین 5,354 -7 (-0.13%) TRY لیره ترکیه 11,839 15 (0.13%) JPY100 یکصد ین ژاپن 307.160 2 (0.65%) INR روپیه هند 502 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 718 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 اسفند 94

استخدام های روز- 12 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت نیلپر *استخدام شرکت چارگون *آگهی فراخوان دوره راهبری قطار برقی *دعوت به همکاری گروه شرکت های پرورش داده ها *استخدام شرکت کشت و صنعت نوشینه (گلشن) *استخدام شرکت آسان پرداخت پرشین *دعوت به همکاری شرکت فناوران اطلاعات خبره *استخدام در شرکت آریا همراه سامانه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 724 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 اسفند 94

استخدام های روز- 10 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت داده پردازی آرین سیستم *استخدام سایت اول مارکت (مارکت اختصاصی همراه اول) *استخدام شرکت سامان پژواک آسه *استخدام مهندس عمران و بازاریاب در سنندج *استخدام کارمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری در شرکت رایانمهر *استخدام شرکت رادکام *استخدام شرکت ابتکار پردازش خاورمیانه *استخدام گروه زورق *استخدام شرکت گلپخش اول ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 726 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 8 اسفند 94

استخدام های روز- 8 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری موسسه کهکشان نور *استخدام شرکت کاروان گردشگری آپادانا (نیلوفر آبی) *استخدام نیرو متخصص وب و نرم افزار و حسابدار در اهواز *استخدام کارشناس مالی و کادر اداری در یزد *دعوت به همکاری شرکت عمران آذرستان *استخدام شرکت فن آوران پارسیان *استخدام شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس *استخدام صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور *دعوت به همکاری شرکت رایانمهر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 728 روز و 18 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایات وقت اداری چهار شنبه 5 اسفند 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایات وقت اداری چهار شنبه 5 اسفند 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-12-5 ساعت : 5:37 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,970 120 (0.34%) EUR یورو 38,650 50 (0.13%) GBP پوند انگلیس 48,798 -600 (-1.23%) AED درهم امارات متحده عربی 9,512 32 (0.34%) CAD دلار کانادا 25,519 -132 (-0.52%) CNY یوان چین 5,461 10 (0.18%) TRY لیره ترکیه 12,003 43 (0.36%) JPY100 یکصد ین ژاپن 316.250 2 (0.63%) INR روپیه هند 504.710 2 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 732 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 اسفند 94

استخدام های روز- 4 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*آگهی فراخوان دوره راهبری قطار برقی *استخدام شرکت پرشین سیستم *استخدام شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس *استخدام شرکت لجستیک گلدیران *استخدام شرکت پوشش گستر کاغذین *استخدام شرکت دارویی پخش هجرت *استخدام شرکت بهنوش ایران *استخدام شرکت دارویی پخش فردوس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 732 روز و 18 ساعت پیش
هر آدمی قیمتی دارد!

هر آدمی قیمتی دارد! بانکی دات آی آر : - یکی از مدیرهای فروش به دفتر کار شما می آید و به شما پیشنهادی می دهد، «اگر حقوق سالانه مرا از 18میلیون تومان به 20میلیون تومان برسانید، برای 3سال دیگر هم با شما قرارداد می بندم و همین جا می مانم.» عکس العمل شما چیست؟ - آیا می توانید چنین کاری کنید؟ - اگر نه، پس چه کاری بهتر است انجام شود؟ - متاسفانه زیرکانه ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بپذیرید. - ویل هلمینگر در یکی از مقالاتش درباره «گروه توسعه منابع انسانی» می گوید: هزینه جایگزین کردن یک نماینده فروش جدید که سالانه همان 18میلیون تومان را بگیرد، تقریبا 5800000 تومان می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 733 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 3 اسفند 94

استخدام های روز- 3 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام مهندس تولید و بهره برداری و کارشناس فروش در قم *استخدام کارشناس تحقیق و تحلیل بازار وکارشناس فروش در اردبیل *استخدام شرکت عالیفرد (سن ایچ) *دعوت به همکاری شرکت گروه مهد تاژ *استخدام شرکت ایران هاست *دعوت به همکاری شرکت پادیاب تجهیز *استخدام شرکت پادیاب تجهیز *استخدام گروه کارخانجات ساران *استخدام شرکت چارگون ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 733 روز و 18 ساعت پیش
معرفی زنان کارآفرین: مریم نصیری

معرفی زنان کارآفرین: مریم نصیری از حسابداری و امور مالی کارخانه همسرش شروع کرده و در نهایت وارد هیات مدیره می شود و تا مقام ریاست هیات مدیره هم پیش می رود. سال 88 هم شرکت شخصی اش یعنی افق نوید پرشیا را تأسیس می کند که فعالیتش روی صادرات متمرکز بوده است. سال 89 کارآفرین برتر ملی می شود و سال 2012 هم به عنوان کارآفرین برتر منطقه آسیا و اقیانوسیه معرفی می شود. - از سال 91 وارد حوزه کشاورزی ارگانیک می شود و در این زمینه به تحقیق و برنامه ریزی می پردازد. مازندران سرزمین پدری اش منطقه اولیه این طرح بوده است. تحقیقات خود را به صورت پایلوت در چند شهر پیش می برد و آزمون و خطای آن را بررسی می کند و در نهایت شرکت افق تابان کاسپین تأسیس ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 734 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 2 اسفند 94

استخدام های روز- 2 اسفند 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت فن آوری هوشمند سپهر *استخدام گروه شرکت های سازیبا *استخدام شرکت ابزارسرا *استخدام مسئول دفتر مدیر عامل *استخدام شرکت مدیریت تولید و بهره برداری برق فراب *دعوت به همکاری شرکت کارگزاران رسمی بیمه گران سپهر حامی آریا *استخدام شرکت نیلپر *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 734 روز و 18 ساعت پیش
معرفی شغل جدید و نوظهور جای پارک فروشی

معرفی شغل جدید و نوظهور جای پارک فروشی : - ترافیک شدید بود و هوای نه چندان تمیز تهران و سروصدا امانم را بریده بود. از ولی عصر سر میرداماد تا پل جردن را سه بار رفتم و آمدم دنبال جای پارک. آخر سر مستأصل و کلافه جلوی ساختمان های اسکان، کنار یک اتومبیل، دوبله پارک کردم و منتظر ماندم ببینم کسی ماشینش را برمی دارد که من جایش پارک کنم. همین لحظه پسر جوانی به شیشه ماشین زد و گفت: دنبال جای پارک می گردید؟ فکر کردم قصد کمک دارد و گفتم بله. ولی هرگز تصور نمی کردم، کمکش «فی سبیل الله» نباشد، گفت: «پنج هزار می گیرم، ماشینم رو برمی دارم شما بیا بزن جای من.» هاج وواج، چند ثانیه نگاهش کردم، باورم نشد. خیال کردم شوخی می کند، یا نه، قصد آزار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 739 روز و 12 ساعت پیش
استخدام های روز- 27 بهمن 94

استخدام های روز- 27 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت مادر تخصصی صنایع برق و انرژی صبا *استخدام شرکت ایران هاست *استخدام شرکت کارت اعتباری ایران کیش *دعوت به همکاری جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت *استخدام قراردادی سال 94 دانشگاه کردستان *فراخوان جذب پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی *استخدام طراح وب برنامه نویس حرفه ای کارشناس نرم افزار در اصفهان *استخدام مهندس مکانیک و مدیر فروش در کرمانشاه *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 739 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 26 بهمن 94

استخدام های روز- 26 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری گروه صنعتی نادی *استخدام شرکت رادکام *استخدام شرکت تاژان سیستم *استخدام سایت ورزش 3 *دعوت به همکاری شرکت داده پردازی خوارزمی *استخدام شرکت «های وب- HiWeb» *دعوت به همکاری گروه مهندسی آی کن *استخدام شرکت پارسا ابزار تندیس *استخدام شرکت نیوشانیک ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 740 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 25 بهمن 94

استخدام های روز- 25 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت داده پردازی خوارزمی *استخدام شرکت تهران گوار (تولید کننده ماء الشعیر جوجو JOJO) *استخدام شرکت صنایع ارتباطی آوا *استخدام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان *استخدام آژانس تبلیغاتی پرمون طرح *استخدام شرکت وینداور *دعوت به همکاری گسترده امور بین الملل و ارزی بانک سرمایه *استخدام برنامه نویس اندروید و گرافیست حرفه ای در رشت ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 741 روز و 17 ساعت پیش
چاپ روی سطوح چقدر درآمد دارد؟

چاپ روی سطوح چقدر درآمد دارد؟ بانکی دات آی آر : حتما شما هم دوست دارید طرح و عکس مورد علاقه خود را روی تیشرت یا لیوان خود حک کنید یا این کار برای عزیزان خود انجام دهید و به عنوان کادوی تولد به آن ها هدیه بدهید. این بار می خواهیم به این کار به عنوان یک حرفه نگاه کنیم و از کار شرکت های تبلیغاتی که کار چاپ روی تیشرت، لیوان، پرچم و غیره انجام می دهند، سردربیاوریم. - هومن، مدیر یک شرکت تبلیغاتی است که کار چاپ روی سطوح انجام می دهد. این شرکت به دو صورت حضوری و آنلاین فعالیت می کند و سفارش می گیرد. تمام مشتری ها هم به صورت آنلاین می توانند از قیمت جنس مورد نظر خود باخبر بشوند و حتی به صورت آنلاین سفارش بدهند و تحویل بگیرند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 747 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 14 بهمن 94

استخدام های روز- 14 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت سپهر الکتریک *استخدام شرکت پارس پنگان *استخدام شرکت ریز موج سیستم *استخدام مدیر امور اجرایی و کارشناس فروش در همدان *استخدام شرکت صنایع چوب سکویا پارس *استخدام شرکت دارویی پخش فردوس *استخدام شرکت زلال ایران *استخدام شرکت سیمیا *استخدام شرکت گنج افزار *استخدام فروشگاه اینترنتی دیجی کالا *استخدام شرکت نیلپر *استخدام گروه صنعتی مینو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 752 روز و 18 ساعت پیش
از تخفیف های گروهی استفاده کنیم یا نه؟ (2)

از تخفیف های گروهی استفاده کنیم یا نه؟ (2) بانکی دات آی آر : در نوشته قبلی درباره تعریف تخفیف گروهی توضیحاتی دادیم. این مقاله درباره نحوه خرید آنها است. - از این پیشنهادها که تخفیف های خوبی هم دارند استفاده بکنیم یا نه؟ - ما پیشنهاد می کنیم برای تصمیم گیری در این زمینه، چند نکته را در نظر بگیرید. - اول: تا زمانی که واقعاً به کالا یا خدمتی نیاز ندارید، خرید نکنید. چراکه مصرف گرایی هم از لحاظ شرعی صحیح نیست و هم اقتصاد خانواده شما را با ضرر مواجه می کند. - دوم: از معتبربودن وب سایت خرید گروهی مطمئن شوید. برای این کار می توانید در سایت تخفیف گروهی به دنبال نماد اعتماد الکترونیکی بگردید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 755 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 بهمن 94

استخدام های روز- 10 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام گسترده شرکت بزرگ و معتبر خدمات مخابراتی *استخدام شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی (سهامی عام) *استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک *استخدام شرکت پارس پویش *استخدام شرکت مهندسی تباشیر در کرمان *دعوت به همکاری بانک کارآفرین در شعبه کیش *استخدام شرکت بازرگانی دیدارک *استخدام برنامه نویس .net در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *دعوت به همکاری گروه تورهای کیش ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 756 روز و 18 ساعت پیش
مقدار عیدی کارگران اعلام شد

مقدار عیدی کارگران اعلام شد بانکی دات آی آر : مجید آهنگریان با اشاره به میزان پرداخت عیدی کارگران در سال 94، اظهار کرد: طبق قانون همه ساله عیدی کارگران حداکثر 2 برابر پایه حقوق به شرط آنکه از 3 برابر حداقل دستمزد (712425 تومان) فراتر نباشد. وی افزود: بر این اساس حداقل میزان عیدی دریافتی کارگران حداقل بگیر 1.424.850 تومان خواهد بود و حداکثر میزان عیدی برای سایر سطوح شغلی که از حداقل حقوق بیشتر دریافت می کنند، 2.137.275 تومان خواهد بود. - این نماینده کارفرمایی با اشاره به اینکه برخی کارفرمایان به علت توانایی مالی کم و کاهش بار هزینه ای، عیدی را در 2 بخش مهر ماه و اسفندماه پرداخت می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 757 روز و 15 ساعت پیش
ایران خودرو بازهم به پژو اعتماد کرد

ایران خودرو بازهم به پژو اعتماد کرد بانکی دات آی آر: پس از ماه ها مذاکره، بالاخره قرارداد جدید ایران خودرو و پژو امضا شد تا این دو شریک قدیمی پس از سه سال جدایی، فعالیتی دوباره را آغاز کنند. همان طور که از هفته ها قبل پیش بینی می شد، در جریان سفر رئیس جمهوری به فرانسه، ایران خودرویی ها نیز شال و کلاه کرده و همراه وی راهی پاریس شدند تا نخستین قرارداد خودروسازی کشور را به امضا برسانند. البته پیش از این، مسوولان بنز نیز با حضور در ایران خودرو، تفاهم نامه ای را با این شرکت به امضا رسانده و بناست تا در آینده، این تفاهم نامه به قرارداد تبدیل شود. ایران خودرو و پژو اما پس از امضای قرارداد با یکدیگر، بیانیه مشترکی نیز صادر کردند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 757 روز و 15 ساعت پیش
ارائه وام 15 میلیون تومانی به طرح های کارآفرینی جوانان

ارائه وام 15 میلیون تومانی به طرح های کارآفرینی جوانان بانکی دات آی آر : رضا حجتی با اشاره به امضای تفاهمنامه معاونت ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بانک قرض الحسنه مهر ایران، گفت: این تفاهمنامه با هدف تمرکز حساب های سمن های جوانان و تامین نقدینگی مورد نیاز تشکل هایی که در حوزه کارآفرینی اجتماعی طرح و برنامه دارند، امضا شده است. - مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان افزود: در راستای حمایت از طرح های کارآفرینی، تشکل های جوانان و تمامی سمن ها می توانند براساس کارکرد حساب خود، وام قرض الحسنه 15 میلیونی با کارمزد 4 درصد دریافت کنند. وی ادامه داد: برای دریافت این تسهیلات نیازی به ارائه طرح کارآفرینی به بانک طرف قرارداد نیست و دریافت این وام تنها ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 760 روز و 14 ساعت پیش
برای کار کردن با رییس بداخلاق سیاست داشته باشید

برای کار کردن با رییس بداخلاق سیاست داشته باشید بانکی دات آی آر : اگر شما به طور قطع اعتقاد دارید که با یک رئیس بداخلاق کار می کنید شاید بهتر باشد به خود دلداری دهید که در این وضعیت تنها نیستید.اگر شما چنین تجربه ای داشته اید و تلاش کرده اید که یک رابطه حرفه ای و مفید با رئیس خود برقرار کنید ولی شکست خورده اید این مقاله می تواند برایتان مفید باشد. - هیچ گاه اجازه ندهید یک رئیس بداخلاق باعث از دست دادن شغل شما شود. نقاط ضعف و معایب کار را شناسایی کرده و آن ها را تبدیل به مزیت کنید. اگر شما با یک رئیس بداخلاق کار می کنید بهتر است که : - اعتراف کنید که این واقعاً مشکل شما نیست بلکه مشکل اصلی آن ها هستند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 762 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 4 بهمن 94

استخدام های روز- 4 بهمن 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*دعوت به همکاری در یک هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری شامل 20 شرکت تابعه *استخدام شرکت گسترش انفورماتیک ایران *دعوت به همکاری گروه صنعتی صباح *استخدام گروه صنعتی شیشه کاوه *استخدام مهندس صنایع و کارشناس ارشد میکروبیولوژی در قزوین *استخدام شرکت اطلاعات و فناوری کویر کومش (اینتک) *دعوت به همکاری خبرگزاری تسنیم *استخدام شرکت نرم افزاری یگانه ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 762 روز و 18 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 4 بهمن 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 4 بهمن 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1394-11-4 ساعت : 5:52 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 36,600 30 (0.08%) EUR یورو 39,870 70 (0.18%) GBP پوند انگلیس 52,491 43 (0.08%) AED درهم امارات متحده عربی 9,957 8 (0.08%) CAD دلار کانادا 26,173 21 (0.08%) CNY یوان چین 5,678 4 (0.07%) TRY لیره ترکیه 12,300 10 (0.08%) JPY100 یکصد ین ژاپن 311.570 0 (0%) INR روپیه هند 536.170 0 (0%) AUD دلار استرالیا 25,904 22 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 763 روز و 8 ساعت پیش
استخدام های روز- 29 دی 94

استخدام های روز- 29 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت بازرگانی پیوند ابزار سایش *استخدام شرکت دمنده *استخدام گروه صنعتی سپاهان (سهامی عام) *استخدام شرکت هواپیمایی معراج *دعوت به همکاری نمایندگی بیمه ایران *دعوت به همکاری گروه تورهای کیش *استخدام شرکت دلفارد تجارت *استخدام شرکت پارس رستاک *استخدام کارمند هواپیمایی و مهندس مکانیک، صنایع یا متالورژی در کرمانشاه *استخدام سرپرست مالی و مدیرفروش در بوشهر *استخدام کارشناسی ایمنی یا مکانیک و طراح گرافیک در اراک ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 767 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 دی 94

استخدام های روز- 28 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت چارگون *استخدام کارشناس فروش در کانون تبلیغات پیک برتر *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *استخدام شرکت حلوا شکری عقاب *استخدام شرکت کاسل نوش *استخدام مدیر فروش در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام مجموعه فناوری اطلاعات آرامین *استخدام شرکت مبنا کارت آریا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 768 روز و 18 ساعت پیش
11 شرکتی که سعی کردند فیسبوک را بخرند

11 شرکتی که سعی کردند فیسبوک را بخرند بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، پس از اینکه سایت فیسبوک مورد توجه مردم سرتاسر دنیا قرار گرفت، شرکت ها و افراد پولدار قصد خرید این سایت را داشتند. «مارک زاکربرگ» (Mark Zuckerberg) با رد کردن تمام این پیشنهادها اکنون به یک چهره ی شناخته شده در دنیای اینترنت به شما می رود. - در ادامه 11 شرکت را معرفی می کنیم که قصد داشتند این شبکه ی اجتماعی را خریداری کنند. - در سال 2004 این شبکه ی اجتماعی به نام TheFacebook.com شناخته می شد. در آن زمان زاکربرگ تنها 20 سال داشت که یک شرکت ناشناس به او پیشنهاد 10 میلیون دلاری داد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 769 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 23 دی 94

استخدام های روز- 23 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.
*استخدام شرکت های پارس توشه (پارس خزر) *استخدام شرکت دارو پلاسما ایرانیان *دعوت به همکاری گروه آموزشی خوارزمی *استخدام انتشارات کاگو (کانون گسترش علوم) *جذب نیروی متخصص در بانک صادرات ایران در تهران *استخدام شرکت پیشگامان فلات آریا *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نیکسان ارتباط بین الملل *استخدام دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی مژده ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 773 روز و 18 ساعت پیش
اعلام زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اعلام زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بانکی دات آی آر : - حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (18 دستگاه اجرایی) از دیروز آغاز شده و شنبه 26 دی ماه 94 به پایان می رسد. - به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت 14 و 30 دقیقه دیروز یکشنبه 20 دی 94 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و تمام داوطلبان علاقمند ضروری است با مراجعه به سایت و مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند افزود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 776 روز و 10 ساعت پیش
شیائومی گوشی Redmi 3 را معرفی کرد

شیائومی گوشی Redmi 3 را معرفی کرد بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، شرکت شیائومی برای این تلفن همراه هوشمند جدید از یک صفحه نمایش 5 اینچی با کیفیت 720p استفاده کرده است. تراشه ی اسنپ دراگون 616 توان پردازشی این گوشی را تامین می کند. شیائومی 2 گیگابایت رم هم برای این محصول در نظر گرفته است. - گوشی Redmi 3 از 16 گیگابایت حافظه ی داخلی بهره می برد که این میزان را می توان به وسیله ی کارت حافظه ارتقا داد. یک دوربین 13 مگاپیکسلی در پشت با قابلیت فوکووس خودکار و یک دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی در جلوی آن قرار گرفته است. - این گوشی دو سیم کارته خواهد بود و از یک باتری 4100 میلی آمپر ساعتی بهره می برد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 776 روز و 11 ساعت پیش
دستگاهی که خوابیدن را آسان می کند

دستگاهی که خوابیدن را آسان می کند بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، عموما بعد از روزهای کاری سخت و پرتنش، کنار گذاشتن فکرها و اضطراب های روزمره کار آسانی نیست. به همین دلیل یک شرکت ژاپنی دست به ساخت دستگاهی زده که فضای مطبوع و مناسبی برای داشتن یک خواب آرام فراهم می کند. - این دستگاه «اسلیپیون» (Sleepion) نام دارد و شامل سه قسمت است. - قسمت اصلی شبیه گوشی تلفن های قدیمی است. این دستگاه موزیک ملایم و آرامی را پخش می کند و نور کم سویی شبیه به نور مهتاب در اتاق منتشر می کند. - به غیر از این دو کار، به همراه اسلیپیون سه نوع روغن متفاوت و یک قطعه سنگ آروما (Aroma) هم عرضه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 782 روز و 10 ساعت پیش
سوپرسل با Clash Royale به میدان می آید

سوپرسل با Clash Royale به میدان می آید بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، حالا درست وسط برگزاری نمایشگاه سالیانه ی CES که بزرگ ترین رویداد مرتبط با تکنولوژی و IT در کشور ایالات متحده به شمار می رود، استودیوی بازی سازی «سوپرسل» (Supercell)، خالق بازی پرطرفدار Clash of Clans از عنوان جدیدش با نام Clash Royale رونمایی کرده. سبک بازی جدید سوپرسل یا همان Clash Royale، «کارتی» (Card-Based) است. هم چنین بازی در همان روز معرفی اش به شکل محدود برای پلتفرم iOS عرضه شده است. برای اساس اطلاعات منتشر شده بازی فعلا فقط در اختیار کاربران محصولات اپل آن هم در کشورهایی محدود مثل کانادا، استرالیا و دانمارک قرار گرفته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 782 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 دی 94

استخدام های روز- 12 دی 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شرکت مهندسی-بازرگانی تکتا فن آوران راسا *استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 94 *استخدام شرکت مهندسی برازش صنعت *استخدام شرکت صنعتی صنایع بال *استخدام شرکت الکتروپیک *استخدام شرکت عالیفرد (سن ایچ) *استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 784 روز و 18 ساعت پیش
6 نکته برای بالا بردن بهره وری روزانه

6 نکته برای بالا بردن بهره وری روزانه بانکی دات آی آر : - افراد این روز ها ساعت های طولانی را پشت میز کاری خود سپری می کنند و با انبوهی از وظایف و کارها روبرو می شوند. این مسئولیت ها برخی مواقع آنقدر زیاد می شود که شاید در طول روز فرصت به اتمام رساندن وظایف و مسئولیت های سپرده شده آن روز نیز ممکن نباشد. با توجه به این محدودیت زمانی، چگونه می توانیم روز کاری خودمان را با بهره وری بیشتر آغاز کنیم. به همین منظور در ادامه به شش نکته ای می پردازیم که اگر شما نیز با این محدودیت مواجه هستید، می توانید با سازماندهی بیشتر، بهره وری خودتان را نیز افزایش دهید. - هر روز 15 دقیقه را به برنامه ریزی همان روز اختصاص دهید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 796 روز و 14 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - بازار سرمایه بعد از چند روز افت هیجانی ناشی از فروش سرمایه گذاران خسته و نامید ماه های گذشته، با افزایش تقاضا در اکثر گروه ها شروع شد تا جایی که نمادهای گروه خودرویی و گروه پالایشگاهی در آستانه صف خرید قرار گرفتند. گروه قندی مطابق انتظار و برخلاف جهت بازار، منفی شدند اما طولی نکشید که با افت تقاضا در کل بازار مواجه شدیم که در نهایت موجب عرضه صف خریدها و کاهش قیمت ها شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 796 روز و 14 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 30 آذر 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - طبق پیش بینی، بازار امروز هم متاثر از کاهش قیمت نفت و لغو ممنوعیت صادرات نفت آمریکا و نبود هیچ چشم انداز مثبتی از افزایش قیمت آن در آینده ای نزدیک، به مانند دیروز افت قیمتی را تجربه نمود به طوری که با وجود معاملاتی متعادل در اوایل بازار، اما در ادامه داد و ستد ها و با فشار عرضه ها شاهد افت قیمت ها در اکثر نمادهای بازار بودیم. سخنگوی کمیسیون برنامه مجلس گفت: در بودجه سال آینده باید قیمت نفت پایین تر از نرخ بازار بسته شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 797 روز و 15 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 آذر 94

استخدام های روز- 28 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شهرداری های کرمانشاه سال 94 *استخدام برنامه نویس و حسابدار و بازاریاب در مشهد *استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان شمالی سال 94 *استخدام شهرداری های خراسان جنوبی سال 94 *استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان رضوی سال 94 *استخدام شهرداری های کرمان سال 94 *استخدام شهرداری های چهارمحال و بختیاری سال 94 *آزمون استخدام شهرداری های استان سمنان سال 94 *استخدام مدیر فروش و کارشناس فروش در شرکت فراگستر *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *استخدام شرکت توسعه الکترونیک سفیر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 798 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 25 آذر 94

استخدام های روز- 25 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شرکت پرهام *استخدام شرکت دیناوین *استخدام دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران (سال تحصیلی 95-96) *استخدام شرکت سامان انرژی *دعوت به همکاری شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) *استخدام شرکت عصر تلکام ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 801 روز و 18 ساعت پیش
در حاشیه ی نشست جهانی تغییرات آب و هوایی؛ آینده کره ی زمین از دید کارشناسان(بخش پایانی)

در حاشیه ی نشست جهانی تغییرات آب و هوایی؛ آینده کره ی زمین از دید کارشناسان(بخش پایانی) بانکی دات آی آر : - دو نفر از متخصصان محیط زیست به سوالات پاسخ میدهند؛ ژان نوئل تی پات (Jean-Nöel Thépaut)، مدیر "سرویس تغییرات آب و هوایی کوپرنیک در مرکز اروپایی پیش بینی های میان مدت هواشناسی"؛ و اندرو شفرد(Andrew Shepherd)، استاد "بخش نظارت زمین شناختی دانشگاه لیدز". - امروز البته کمی بیشتر از 30 سال از تغییرات آب و هوایی را در اختیار داریم. ماهواره ها از میانه دهه 60 میلادی آغاز بکار کردند. اگر به عقب بازگردید خوب به طبع با کمبودهایی مواجه ایم. باید این کمبودها را به نوعی امروز جبران کنیم و اطلاعات اقلیمی و هواشناسی مان را دقیق تر کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 802 روز و 14 ساعت پیش
استخدام های روز- 24 آذر 94

استخدام های روز- 24 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام موسسه خیریه محک *دعوت به همکاری شرکت مترو منطقه اصفهان *استخدام شرکت چارگون *استخدام هلدینگ فناوران هوشمند *استخدام فروشگاه اینترنتی تخفیف برتر *استخدام شرکت راگا ترابر پاسارگاد *استخدام شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 802 روز و 18 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 24 آذر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 24 آذر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : سه شنبه 1394-9-24 ساعت : 15:48 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,360 420 (1.22%) EUR یورو 40,000 100 (0.25%) GBP پوند انگلیس 52,340 776 (1.48%) AED درهم امارات متحده عربی 9,346 114 (1.22%) CAD دلار کانادا 25,335 441 (1.74%) CNY یوان چین 5,431 67 (1.23%) TRY لیره ترکیه 11,686 228 (1.95%) JPY100 یکصد ین ژاپن 286.810 3 (1.05%) INR روپیه هند 508.150 8 (1 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 803 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 22 آذر 94

استخدام های روز- 22 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*دعوت به همکاری بانک گردشگری *دعوت به همکاری شرکت پرشین ویژن *دعوت به همکاری شرکت پویا رسانه *استخدام شرکت پویا رسانه *دعوت به همکاری شرکت آراز الکترونیک سیستم *دعوت به همکاری شرکت ایرانسل در تهران و شهرستان ها *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت نرم نگاران آرمیتیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 804 روز و 15 ساعت پیش
رایزنی برای کاهش نرخ سود بانکی

رایزنی برای کاهش نرخ سود بانکی بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، تاکید و الزام برای کاهش نرخ سود بانکی از یک سو و فراهم نبودن شرایط لازم برای این تغییر از سویی دیگر موجب شده تا در چند ماه اخیر تصمیم گیرندگان درباره این مهم نتوانند به نقطه مشترکی رسیده و مذاکرات برای ساماندهی و کاهش نرخ سود در شورای پول و اعتبار برای چندمین هفته متوالی ادامه داشته باشد. موضوعی که البته نوبخت -رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی- بر آن اذعان داشته و پیش تر اعلام کرده بود که در رابطه با نرخ مورد نظر برای کاهش سود هنوز اجماعی بین این سازمان، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد وجود ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 810 روز و 8 ساعت پیش
شرایط جدید فروش جایگاه های سوخت

شرایط جدید فروش جایگاه های سوخت بانکی دات آی آر : . - جعفر سبحانی- مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی- در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، از آگهی 50 جایگاه سوخت در روزنامه های امروز خبر داد و گفت: جایگاه سوخت 15 استان به ارزش ریالی 300 میلیارد تومانی در روز 13 دی ماه به مزایده گذاشته می شود. - وی با بیان اینکه 200 جایگاه سوخت با ارزش جاری 2 هزار میلیارد تومان برای فروش در لیست واگذاری قرار دارد، افزود: جایگاه های سوخت با شرایط جدید 40 درصد نقد و اقساط 2 ساله واگذار شده و خریداران محدودیتی برای خرید آن ندارند. - وی یادآور شد:در گذشته یک مزایده برای فروش جایگاه های سوخت برگزار شد و بخشی از آن هم به فروش رسید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 810 روز و 8 ساعت پیش
رایانش ابری، آچار فرانسه فناوری اطلاعات

رایانش ابری، آچار فرانسه فناوری اطلاعات بانکی دات آی آر : . - به گزارش خبرنگار ایسنا، عبارت «رایانش ابری» که در آن «ابر» استعاره ای از اینترنت است، شیوه هایی از محاسبات کامپیوتری در فضایی است که به کاربر امکان می دھد بدون نیاز به تخصص یا کنترل زیرساخت ھای فناوری، به سرویس ھای مبتنی بر فناوری در اینترنت دسترسی داشته باشد. - سرویس های رایانش ابری برنامه های کاربردی را به صورت آنلاین فراهم می کنند که قابل دسترسی با مرورگرهای اینترنتی هستند، درحالی که نرم افزار و داده روی سرورها ذخیره شده اند. - مرز بین رایانش محلی (local computing) و رایانش ابری گاهی بسیار باریک می شود زیرا این روزها رایانش ابری بخش جدایی ناپذیری از فناوری های نوین ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 812 روز و 10 ساعت پیش
دلیل تاخیر در ارائه تسهیلات خرید کالا

دلیل تاخیر در ارائه تسهیلات خرید کالا بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، از اعلام سیاست بانک مرکزی برای توزیع کارت های اعتباری به منظور تحریک تقاضا، فروش بیشتر کالاهای داخلی و در نهایت کمک به رونق تولید حدود دو ماه می گذرد. اواخر مهرماه بود که رییس کل بانک مرکزی از سه سیاست اعتباری این بانک در بسته تسریع رونق اقتصادی خبر داد که در کنار تسهیلات 25 میلیون تومانی خرید خودرو و فروش اقساطی کالا، توزیع کارتهای اعتباری تا سقف 10 میلیون تومان نیز مورد توجه قرار گرفت. - آن طور که سیف اعلام کرد و در ادامه هم از سوی سایر مقامات بانک مرکزی مورد تاکید قرار گرفت، بانک ها مجازند با درخواست اعلامی از سوی دستگاه ها و سازمان های ذیربط ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 812 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 آذر 94

استخدام های روز- 10 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *دعوت به همکاری بانک کارآفرین در اداره امنیت اطلاعات (جدید) *استخدام گروه فناوری پرند *استخدام شرکت تین آوا سیستم *استخدام شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا *استخدام گرافیست در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر *استخدام شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 816 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 9 آذر 94

استخدام های روز- 9 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم *استخدام شرکت فن آوران اطلاعات و ارتباطات روزآمد *دعوت به همکاری شرکت سامیکس *استخدام کادر اداری در آموزشگاه موسیقی در تهران *دعوت به همکاری گروه شرکت های آرتا *استخدام گروه کارخانجات ساران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 817 روز و 18 ساعت پیش
استخدام شهرداری ها سال 94

استخدام شهرداری ها سال 94 استخدام پیمانی شهرداری های استان هرمزگان سال 94
استخدام شهرداری های استان کردستان سال 94
استخدام پیمانی شهرداری های استان فارس سال 94
ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های استان قزوین سال 94
آزمون استخدامی شهرداری های استان یزد سال 94
آزمون استخدامی سال 1394 شهرداری های استان اصفهان
استخدام شهرداری های استان گلستان سال 94
آزمون استخدامی شهرداری های استان گیلان سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 818 روز و 19 ساعت پیش
ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه، یک سه گانه می سازد

ریدلی اسکات برای دنباله ی بیگانه، یک سه گانه می سازد بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، ریدلی اسکات دوست ندارد برای فیلم هایش دنباله بسازد، اما این قانون را با ساخت فیلم های پرومتئوس و «بلید رانر 2» شکست. به نظر می رسد که این کارگردان افسانه ای تصمیم گرفته تا می تواند فیلم های بیگانه بسازد. فیلم Alien: Covenant بر خلاف آنچه انتظار می رفت، دومین فیلم در سه گانه ی پیش درآمد بیگانه که با پرومتئوس شروع شد نخواهد بود. درواقع این فیلم آغازگر یک سه گانه خواهد بود. - اسکات در یک رویداد مطبوعاتی در سیدنی گفت که “من پرومتئوس را به خاطر ناکامی ام در بیگانه ساختم. من فقط یک فیلم ساخته بودم چون اهل ساخت دنباله نیستم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 819 روز و 10 ساعت پیش
هشدارهای جدی نسبت به مصرف سیگارهای قاچاق + برندها

هشدارهای جدی نسبت به مصرف سیگارهای قاچاق + برندها بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، مصرف سالانه سیگار در کشور چنان رقم بالایی را تشکیل می دهد که عبدالرضا عزیزی - رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی - می گوید «به اندازه بودجه عمرانی در کشور، سیگار دود می شود» و این رقم در حالی به 60 میلیارد نخ در سال می رسد که بر اساس پیش بینی ها قرار بود در سال گذشته 24 میلیارد و 600 میلیون نخ آن در داخل تولید شود که در عمل این هدف محقق نشد و نهایتا میزان تولید داخل به 10 میلیارد نخ هم نرسید. - از مجموع این آمار می توان دریافت که حجمی نزدیک به 80 درصد از محصولات دخانی موجود در بازار از طریق واردات تامین می شود که آمار به طور قاطع می گوید که ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 819 روز و 10 ساعت پیش
دلار به مرز 3700 تومان رسید

دلار به مرز 3700 تومان رسید بانکی دات آی آر : - بر اساس ایسنا، بازار ارز و سکه مدتی است که بعد از یک دوره چند ماهه که ثبات نسبی را تجربه کرد، بار دیگر در روز ها و هفته های اخیر دچار نوسانات و تغییراتی شد. - دلار آمریکا که اخیرا در میان ارزها با بیشترین تغییر روبرو شده و مدتی است که روند صعودی پیدا کرده است در شروع این هفته نیز به روند اخیرش ادامه داد و در بازار امروز - یکشنبه - به مرز 3700 تومان نزدیک شد؛ اتفاقی که دست کم در سال جاری بی سابقه است. سالی که در بیشتر ماه های آن دلار آزاد کمتر از 3500 تومان فروخته شد، ظرف حدود یک ماه گذشته بین 200 تا 300 تومان افزایش قیمت پیدا کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 819 روز و 10 ساعت پیش
استخدام های روز- 7 آذر 94

استخدام های روز- 7 آذر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شهرداری های استان گلستان سال 94 *دعوت به همکاری کارگزاری پیام در سال 94 (نوبت دوم) در کرج *استخدام در واحد نرم افزارشرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *دعوت به همکاری شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت *استخدام شرکت ماهان گستر طاها *استخدام سازمان قطار شهری اصفهان و حومه *آزمون استخدامی سال 1394 شهرداری های استان اصفهان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 819 روز و 18 ساعت پیش
عینک جدید گوگل چگونه خواهد بود؟

عینک جدید گوگل چگونه خواهد بود؟ بانکی دات آی آر : . - به گزارش دیجی کالا، ایده ی ثبت شده ی گوگل برای Glass جدید، دستگاهی را نشان داده است که می تواند روی صورت هر شخص تنظیم شود و تنظیمات را برای استفاده ی بعدی شخص ذخیره کند. ظاهرا با استفاده از یک منشور، حتی می توان با چشم دیگر هم تصاویری که روی Glass نشان داده می شود را دید. - اولین مدل از عینک واقعیت افزوده ی گوگل، در سال رونمایی شد و یک سال پس از آن، گوگل Glass را برای توسعه دهندگان عرضه کرد. با این حال، ایده ی گوگل با شکست مواجه شد و این شرکت امسال خبر از توقف فروش Google Glass داد. گوگل گفت که می خواهد برنامه های جدیدی برای Glass بچیند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 820 روز و 12 ساعت پیش
احتمال عرضه ی بازی Resident Evil 6 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان

احتمال عرضه ی بازی Resident Evil 6 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، به احتمال زیاد تا مدتی دیگر شاهد معرفی نسخه ی بازسازی شده ی عنوان Resident Evil 6 برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 خواهیم بود. - به تازگی نام این بازی در سایت سازمان رده بندی سنی بازی های کامپیوتری کشور کره دیده شده و به همین دلیل شایعه ی عرضه این بازی برای کنسول های نسل حاضر به حقیقت نزدیک تر شده است. - در گذشته بازی های مختلفی قبل از اینکه معرفی شوند در سایت سازمان رده بندی سنی بازی های کامپیوتری کشور کره قرار گرفته بودند که از بین آن ها می توان به عرضه ی بازی Limbo برای کنسول پلی استیشن3 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 826 روز و 9 ساعت پیش
5 راه موفقیت از زبان گوگل

5 راه موفقیت از زبان گوگل بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، البته تمام افرادی که در گوگل کار می کنند هم نمی توانند به فرد چندان موفقی تبدیل شوند. گوگل محصولات زیادی تولید کرده که بسیاری از آن ها با شکست روبه رو شده است؛ اما همچنان به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شرکت های دنیا شناخته می شود. این شرکت برای اینکه بتواند تیم های موفقی داشته باشد، پنج راه کار دارد. در ادامه به معرفی این پنج راه کار می پردازیم. - انسان ها خیلی سخت یکدیگر را می بخشند و این موضوع در محیط هایی که رقابت بسیار زیاد باشد، بیشتر دیده می شود. در شرکت های مختلف این حس وجود دارد که کارها به شدت زیر نظر است و کارمندان و مدیران منتظر دیدن یک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 826 روز و 9 ساعت پیش
دوراهی اپلیکیشنهای پرداخت موبایلی؛ ساختن یا خریدن(بخش اول)

دوراهی اپلیکیشنهای پرداخت موبایلی؛ ساختن یا خریدن(بخش اول) بانکی دات آی آر : - بازرگانی و تجارت در طول بیش از هزار سال تاریخ مدنی تکامل یافته است. 20 سال پیش، عصر اینترنت بانکداری آنلاین را معرفی کرد، و در حال حاضر 80 درصد از مشتریان بانکها در دنیای توسعه یافته از این نوع بانکداری استفاده میکنند. تنها در طی چهار سال گذشته، بانکداری موبایلی در میان صاحبان گوشی های هوشمند، 52٪ رشد داشته است. و در حال حاضراپلیکیشنهای پرداخت موبایلی (اپ ها) در بازار طوفانی به پا کرده اند و این عرصه را در اختیار گرفته به داغترین حوزه ی تجارت امروز تبدیل شده اند. - به سبب رشد تلفنهای همراه و پرداخت موبایلی ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 829 روز و 14 ساعت پیش
آن ها که مدارکشان را گم کرده اند بخوانند

آن ها که مدارکشان را گم کرده اند بخوانند بانکی دات آی آر: - به گزارش ایسنا، همواره اینگونه اعلام می شود که اگر فردی مدرکی از دیگران پیدا کند باید حتما آن را در صندوق پستی انداخته یا به یکی از دفاتر پستی تحویل دهد اما فردی که مدارک خود را گم کرده چگونه می تواند از این موضوع مطلع شود که مدارک مد نظر او به دفاتر پستی تحویل داده شده است؟ - از چندی پیش شرکت پست با طراحی سرویسی به نام «پست یافته» شرایطی ایجاد کرده تا افراد بتوانند با مراجعه به سایت این شرکت به پیگیری وضعیت مدارک مفقود شده خود بپردازند. - براین اساس فرد با ورود به سایت شرکت پست و قسمت پست یافته با وارد کردن نام ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 829 روز و 14 ساعت پیش
جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست

جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست بانکی دات آی آر: - دنیل کریگ ظاهرا هنوز هم برای بازی در یک فیلم دیگر جیمز باند قرارداد دارد. - به گزارش دیجی کالا، برازنان، که قبل از «دنیل کریگ» (Daniel Craig) در نقش باند بازی می کرد، در مصاحبه ای به وب سایت HitFix گفته است که او به شدت منتظر فیلم اسپکتر بود و انتظارات بالایی از فیلم داشت، اما ناراضی از پای فیلم بلند شد. - برازنان در مصاحبه اش گفته است: “به نظرم خیلی طولانی بود. داستان هم ضعیف بود. می شد این داستان را کوتاه تر کرد ولی زیاد کش اش دادند. واقعا طولانی بود.” - با این که برازنان از فیلم رضایت ندارد، ولی تا می توانست از دنیل کریگ و بازی اش تعریف کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 829 روز و 14 ساعت پیش
اینستاگرام اپلیکیشن های مستقل را محدود می کند

اینستاگرام اپلیکیشن های مستقل را محدود می کند بانکی دات آی آر: - توسعه دهنده ها تا یازدهم خرداد ماه سال آینده فرصت دارند تا برنامه هایشان را با سیاست های جدید وفق دهند. - به گزارش دیجی کالا، اینستاگرام اخیرا اعلام کرد که تغییرات و اصلاحاتی در سیاست گذاری های رابط برنامه نویسی نرم افزار (API) ایجاد کرده است. به دنبال این تغییرات، بسیاری از اپلیکیشن های مرتبط با اینستاگرام مسدود شدند و محدودیت های سخت گیرانه ای هم روی برنامه های باقی مانده اعمال شد. براساس این بیانیه، این تغییرات به منظور افزایش کنترل افراد بر محتوای خصوصی شان صورت گرفته تا حریم شخصی مجازی شان پایدارتر و معتبر باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 829 روز و 14 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 آبان 94

استخدام های روز- 20 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران سال 94 + پاره وقت *دعوت به همکاری شرکت هنگام دندان *دعوت به همکاری شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید *دعوت به همکاری شرکت لطیفی اسپرت *استخدام شرکت شایگان سیستم *استخدام شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس *استخدام شرکت رایان فراسو *دعوت به همکاری شرکت سما استار ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 836 روز و 18 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد بانک تجارت

تحلیل تکنیکال نماد بانک تجارت بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
قرار داشتن در سطوح مقاومتی 96 تومان(فیبو 61.8) و مقاومت محکم 99 تومان(مرز روانی 100تومان) و مصادف شدن با سقف کانال کوتاه مدت صعودی و همچنین قرار داشتن RSI در محدوده بالاتر از عدد 60، همگی از ریسک متوسط آن حکایت دارد. در صورت تثبیت روی سطوح مذکور و گذر از مقاومت 108 تومانی، امکان رشد تا 120تومان هموار می شود.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 839 روز و 12 ساعت پیش
استخدام های روز- 17 آبان 94

استخدام های روز- 17 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پلیکان ایران *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نیکسان ارتباط بین الملل *استخدام شرکت پخش سایه سمن *استخدام شرکت مهندسی دمسان رایانه *استخدام شرکت سامیکس *دعوت به همکاری شرکت نانو الوند *استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت خدمات فرودگاهی هما *استخدام شرکت تولیدی پرچ ساز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 839 روز و 18 ساعت پیش
استخدام بانک ملت سال 94

استخدام بانک ملت سال 94 بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری، به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان و تکمیل نیروی انسانی خود در رده های شغلی بانکدار، متصدی امور اداری و نگهبان، مطابق با ضوابط و آئین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی (جهت رده های شغلی بانکدار و متصدی امور اداری) و دیپلم (جهت رده شغلی نگهبان)، بومی و ساکن یکی از شهرهای مندرج در جدول شماره 1، براساس اولویت های مورد نیاز و با رابطه استخدامی قراردادی دعوت به همکاری می نماید: - برای مشاهده شرایط استخدام اینجا را کلیک کنید - برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 843 روز و 2 ساعت پیش
استخدام های روز- 12 آبان 94

استخدام های روز- 12 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت فراپیام *دعوت به همکاری شرکت دژپاد *دعوت به همکاری شرکت هاکوپیان *استخدام شرکت سپینو *دعوت به همکاری موسسه پژوهشگران بین المللی آگاه *استخدام شرکت صبا شیمی آریا در تهران و قم *استخدام شرکت تولیدی پرچ ساز *استخدام شرکت خدمات فرودگاهی هما *استخدام شرکت سیزال ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 844 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 آبان 94

استخدام های روز- 11 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات نماد *استخدام شرکت مهندسی فهم (فرابرد هوشمند میهن) *استخدام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی *استخدام شرکت فولاد ساب کاران *استخدام شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس *استخدام شرکت دلپذیر *استخدام شرکت مهندسی نوآوران تحقیق *استخدام شرکت تیلدا کیش *استخدام شرکت فن آوری نوین نیرو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 845 روز و 18 ساعت پیش
کرواسی و جاذبه گردشگری

کرواسی و جاذبه گردشگری این ساحلی، ساحلی افسانه ای است و در واقع یکی از زیباترین و دراماتیک ترین خطوط ساحلی اروپاست. ساحل دالماسی صدها مایل امتداد دارد و زمانی مرز امپراتوری ونیز بود است و بخاطر مجاورت با ویرانه های رومی، معماری قرون وسطایی و مناظر رمانتیکش معروف است. سفر جاده ای در امتداد این ساحل، بهترین راه برای کشف بسیاری از زیبایی های کرواسی است. شما از کنار صخره های شگفت انگیزی می گذرید و شهرهایی مانند اسپلیت و زادار را می بینید. معماری مبهوت کننده اسپلیت و مجموعه تاریخی آن در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است و زادار سواحلی خوش منظره دارد و می توانید عکس های فوق العاده ای در کرانه آن بگیرید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 847 روز و 14 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 9 آبان 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 9 آبان 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : شنبه 1394-8-9 ساعت : 3:21 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,790 900 (2.59%) EUR یورو 38,560 40 (0.1%) GBP پوند انگلیس 53,966 1,974 (3.66%) AED درهم امارات متحده عربی 9,463 244 (2.58%) CAD دلار کانادا 26,859 970 (3.61%) CNY یوان چین 5,621 180 (3.2%) TRY لیره ترکیه 12,049 334 (2.77%) JPY100 یکصد ین ژاپن 291.530 8 (2.74%) INR روپیه هند 526.470 12 (2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 848 روز و 11 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 6 آبان 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 6 آبان 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-8-6 ساعت : 6:04 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,900 10 (0.03%) EUR یورو 38,830 -10 (-0.03%) GBP پوند انگلیس 52,081 -186 (-0.36%) AED درهم امارات متحده عربی 9,221 2 (0.02%) CAD دلار کانادا 25,861 -106 (-0.41%) CNY یوان چین 5,445 -2 (-0.04%) TRY لیره ترکیه 11,819 23 (0.19%) JPY100 یکصد ین ژاپن 284.640 0 (0%) INR روپیه هند 516 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 851 روز و 8 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 آبان 94

استخدام های روز- 5 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید..
*استخدام شرکت برق منطقه ای استان کرمان سال 94 *استخدام شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریا (آیکو) *استخدام موسسه خیریه محک *استخدام شرکت عصر تلکام *استخدام شرکت شمیم طبیعت آرا در چند استان *استخدام شرکت سامان انرژی *استخدام گروه شرکت های آراد *استخدام شرکت بازارسازان مدیر سبز قرن *استخدام شرکت فناوری اطلاعات نماد *استخدام کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 851 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز_4 آبان 94

استخدام های روز_4 آبان 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام کارمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری در شرکت رایانمهر *استخدام شرکت طراحی سایت و هاست دارکوب *استخدام بانک کارآفرین در شهر تهران *استخدام شرکت ارتباطات مبین نت *دعوت به همکاری شرکت پخش دارویی اکسیر *استخدام گروه شرکت های شاتل *دعوت به همکاری گروه شرکت های شاتل ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 852 روز و 18 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 3 آبان 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز 3 آبان 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1394-8-3 ساعت : 2:13 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 34,550 700 (2.03%) EUR یورو 38,700 800- (-2.07%) GBP پوند انگلیس 53,100 470 (0.89%) AED درهم امارات متحده عربی 9,450 242 (2.56%) CAD دلار کانادا 26,488 426 (1.61%) CNY یوان چین 5,553 114 (2.05%) TRY لیره ترکیه 11,994 171 (1.43%) JPY100 یکصد ین ژاپن 287.620 2 (0.7%) INR روپیه هند 525.970 11 (2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 854 روز و 12 ساعت پیش
استخدام های روز- 28 مهر 94

استخدام های روز- 28 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پارس پویش *استخدام موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت *استخدام شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی *استخدام شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید *استخدام شرکت تجارت بین الملل جم *استخدام شرکت سیزال *استخدام مبلمان اداری آدینا *استخدام شرکت آرمان سیستم پارس در مشهد ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 858 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 26 مهر 94

استخدام های روز- 26 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در سراسر کشور *استخدام شرکت متاکمپ *استخدام شرکت سفیر دریا ساحل *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *دعوت به همکاری شرکت ایران آنکارا *استخدام آتیه سازان بیمه سامان در چند استان *استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام کارمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری در شرکت رایانمهر ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 860 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز_25 مهر 94

استخدام های روز_25 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام بانک صادرات ایران در 21 استان سال 94
*استخدام شرکت آراکس شیمی
*استخدام شرکت داده پردازی نیلرام
*دعوت به همکاری یک شرکت بازرگانی
*استخدام بانک پاسارگاد سال 94
*استخدام بانک کارآفرین در شهر تهران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 861 روز و 18 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد توسعه معدنی و صنعتی صبا نور

تحلیل تکنیکال نماد توسعه معدنی و صنعتی صبا نور بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
سهم پس از ریزش سنگین در کف قبلی خود(1386) با افزایش نسبی تقاضا همراه شده است، نزدیکی میانگین های متحرک نیز حاکی از احتمال ادامه دار بودن روند صعودی سهم می باشد. سطوح 2110 و 2640 از مقاومتهای پیش روی سهم می باشد. وضعیت اندیکاتور RSI حاکی از روند صعودی البته با سرعتی کند می باشد. همچنین از دست رفتن سطح 1386 روند معاملات سهم را با رکود بیشتری همراه می نماید.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 865 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 مهر 94

استخدام های روز- 20 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام مرکز طراحی ودکوراسیون داخلی متد *استخدام شرکت بازرگانی الهام بیسان *استخدام شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس *استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام شرکت فن آوری نوین نیرو *استخدام شرکت طراحی سایت و هاست دارکوب *استخدام شرکت پادیاب تجهیز *استخدام شرکت صنایع سرما آفرین (سهامی عام) *استخدام پژوهشکده امنیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 866 روز و 18 ساعت پیش
نرخ سود اقتصاد را به چالش کشیده است

نرخ سود اقتصاد را به چالش کشیده است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)،محمدرضا کفاش، مدیرعامل کارگزاری کالا سپهر در خصوص شرایط این روزهای بازار سهام به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: تا زمانی که سود بانکی کاهش نیابد نمی توان انتظار اتفاق مثبتی از بازار را داشت و با رفع تحریم ها و ورود سرمایه گذاران خارجی به این سودها هیچ گاه سرمایه گذاری جذب ابزار اوراق بدهی نخواهد شد. - وی افزود: تا زمانی که نرخ سود 25 تا 28 درصد و بدون ریسک است نمی توان انتظار داشت که بازار سرمایه تکان بخورد. - کفاش خاطرنشان کرد: به واسطه نرخ سود بانکی موجود کل اقتصاد به خطر افتاده است و بازار سرمایه به عنوان بخشی از اقتصاد هم از ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 867 روز و 8 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 20 مهر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 20 مهر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1394-7-20 ساعت : 15:51 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,980 80 (0.24%) EUR یورو 39,730 90 (0.23%) GBP پوند انگلیس 52,488 278 (0.53%) AED درهم امارات متحده عربی 9,243 22 (0.24%) CAD دلار کانادا 26,540 94 (0.35%) CNY یوان چین 5,483 31 (0.57%) TRY لیره ترکیه 11,761 11 (0.09%) JPY100 یکصد ین ژاپن 285.900 1 (0.35%) INR روپیه هند 519.390 1 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 867 روز و 8 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 مهر 94

استخدام های روز- 18 مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در تهران *پذیرش همکار بازنشسته در بانک دی *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر سال 94 در البرز و قم *دعوت به همکاری بانک گردشگری *دعوت به همکاری بانک گردشگری سال 94 *جذب کارشناس فروش در بیمه سامان *استخدام شرکت تبلیغاتی قاصد سحر در اصفهان *استخدام شرکت لطیفی اسپرت در کرج ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 868 روز و 18 ساعت پیش
عقب نشینی وام 80 میلیونی مسکن از شرایط سخت

عقب نشینی وام 80 میلیونی مسکن از شرایط سخت بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، گرچه تصویب وام 80 میلیون تومانی مسکن در قالب صندوق پس انداز از طرح های پر سر و صدای پیشنهادی در سال گذشته بود و متقاضیان خرید مسکن مدتها برای ورود این طرح به گزینه های پیش روی دریافت تسهیلات مسکن منتظر مانده بودند اما مصوبه آن در اردیبهشت ماه امسال روی چندان خوشایندی برای آنها نداشت. - وام های صندوق پس انداز یکم برای متقاضیان تهرانی تا 80 میلیون، شهرهای با جمعیت بالای 200 هزار نفر 60 میلیون و سایر مناطق تا 40 میلیون تومان تعیین شد. ولی تسهیلات عامه ای نبوده و فقط به افراد متاهل آن هم با شرایط خاص اختصاص داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 869 روز و 9 ساعت پیش
معرفی 15 برند آبلیموی غیراستاندارد

معرفی 15 برند آبلیموی غیراستاندارد بانکی دات آی آر : - به گزارش خبرنگار ایسنا، نیره پیروزبخت امروز - شنبه - در نشست خبری به مناسبت هفته جهانی استاندارد گفت: براساس مشاهده بازرسان استاندارد، آبلیموهای تولیدی با برندهای"هم نوش"، "رازقی"، "زیبنده"، "ترشمزه"، "سپنتا"، "بهینه نوش"، "هرمود"، "می گلی"، "خزر"، "ناجی"، "چینود"، "شط"، "حاسب"، "دست چین" و یک برند دیگر، غیراستاندار شناسایی شده اند. - وی با بیان این که تاکنون چهار بار استاندارد آبلیمو تغییر کرده و هربار سختگیرانه تر شده است، اظهار کرد: افرادی که می خواهند تخلف کنند پس از مدتی راه گریز از کنترل ها را پیدا می کنند و به همین دلیل ما مجبوریم که استاندارد ها را تغییر دهیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 869 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 7مهر 94

استخدام های روز- 7مهر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری کارگزاری بیمه پیام آسایش پایدار در البرز *دعوت به همکاری یک شرکت در زمینه وب *دعوت به همکاری سایت بانکی *استخدام گروه شرکت های آراد *دعوت به همکاری شرکت صنایع رباتیک ایران *دعوت به همکاری وب سایت برترین ها *دعوت به همکاری شرکت بازرگانی دیدارک *استخدام شرکت بازرگانی دیدارک ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 879 روز و 18 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد پالایش نفت بندرعباس

تحلیل تکنیکال نماد پالایش نفت بندرعباس بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
با توجه به صدور سیگنال فروش در محدوده 560 تومان توسط MACD شاهد ریزش تا قیمت های 350 تومان بودیم، اما قرار داشتن RSI در محدوده اشباع فروش و مصادف با کف کانال ترسیمی، شاهد افزایش کوتاه مدت قیمت احتمالا تا 380 و در صورت گذر 430 تومان باشیم اما به دلیل شکستن کف کانال صعودی بلند مدت، همچنان پرریسک ارزیابی می شود. در صورت ادامه صعود 560 تومان مقاومت محکم پیش روی آن محسوب می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 883 روز و 10 ساعت پیش
یوروکا، سازمانی برای توسعه فناوری و توسعه

یوروکا، سازمانی برای توسعه فناوری و توسعه بانکی دات آی آر : . - رییس فعلی سازمان یورکا در این مراسم گفت: "سال 1985 فرانسوا میتران و هلموت کهل رهبران کشورهای فرانسه و آلمان با حمایت از ایده بنیانگذاری یورکا، تاسیس و شکل گیری این سازمان را عملی کردند." - یورکا پروژه ای برای حمایت از تحقیقات و توسعه صنعتی در اروپا و هدف آن بالا بردن تولید و رقابت از طریق ارتقا فناوری است. این شبکه در طول سه دهه فعالیت، با صرف سی میلیارد یورو از بودجه بخش دولتی و خصوصی به بیش از دو هزار پروژه اقتصادی گوناگون بزرگ و کوچک کمک های قابل ملاحظه ای کرده است. - برای آلمان، که یکی از اصلی ترین حامیان یوروکا میباشد، این پروژه کلید توسعه آینده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 895 روز و 12 ساعت پیش
جدیدترین روبات ها در نمایشگاه "اینوروبو" در فرانسه

جدیدترین روبات ها در نمایشگاه "اینوروبو" در فرانسه بانکی دات آی آر : - بسیاری از روبات های این نمایشگاه برای برقراری ارتباط و زندگی نزدیک با انسان ساخته شده اند که حتی برخی قابلیت درک احساسات و تحرکات صورت را نیز دارند. - در زمینه فعالیت روبات ها در صنعت، شرکت سوئیسی یک روبات بسته بندی پرسرعت ساخته است که می تواند همزمان شکلات را با دقت و ظرافت جابجا کرده و بسته بندی کند. - شرکت روسی اکسو اتلت(ExoAthlete)، با روباتی به نام اکسو – اسکلتون(Exo_skeleton) به نمایشگاه آمده است. این روبات در حوزه پزشکی کاربرد دارد و برای بازپروری جسمی و سازگاری اجتماعی معلولان جسمی ساخته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 895 روز و 12 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 21 شهریور 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 21 شهریور 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - در بازارهای جهانی با مخالفت عربستان پیرامون کاهش تولید نفت اوپک، نفت مجددا افت قیمتی را تجربه نمود. نمادهای شسینا، شبهرن و شبندر با صف خرید شروع شدند و نمادهای شنفت و شپلی با صف فروش و نمادهای پترول و پارسان منفی پی گیری شدند و بقیه شرکت های گروه پتروشیمی اکثرا متعادل و مثبت دنبال شدند. گروه پالایشگاهی نیز با عرضه صف خرید نماد شبندر اکثرا منفی به کار خود پایان دادند. نماد شراز بعد از تعدیل منفی با حدود 17 درصد افت به گردونه معاملات بازگشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 896 روز و 14 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 21 شهریور 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 21 شهریور 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - شرکت در آخرین پیش بینی که برای سال مالی منتهی به 31/6/94 منتشر کرده ؛ با سرمایه ای معادل 200 میلیارد ریال مبلغ (212) ریال زیان به ازای هر سهم گزارش کرده است.این درحالی است که در پیش بینی قبل این رقم برابر با (140) ریال زیان به ازای هر سهم بوده است.هم چنین طی دوره 9 ماهه منتهی به 31/3/94 ؛ مبلغ (204) ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی نموده است. - فروش برای سال 94 بالغ بر 296 میلیارد ریال درنظر گرفته شده که نسبت به پیش بینی قبل 22 درصد افت داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 896 روز و 14 ساعت پیش
بازار فن آوری های پوشیدنی؛ فیت بیت بالاتر از اپل

بازار فن آوری های پوشیدنی؛ فیت بیت بالاتر از اپل . شرکت فیت بیت که سازنده ی دستگاههایردیابیتناسباندام است، بین ماههای آپریل و ژوئن سال جاری، 4.4 میلیون واحد از تولیدات خود را به سرتاسر جهان محموله بندی و ارسال کرده است، که نشان از رشدی 150 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال پیش دارد. بنظر میرسد تمرکز و تاکید شرکت فیت بیت بر کارکرد "ردیابی تناسب اندام" با نظر مشتریانی که سادگی کارکرد را بر امکانات پیچیده تر و افزوده شده ی دیگر محصولات رقیب ترجیح میدهند، انطباق بیشتری دارد. - موضوع امکانات افزوده شده پیش آمد! در سه ماهه ی نخست سال جاری، شرکت اپل موفق به فروش 3.6 میلیون "ساعت اپل" در بازار شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 906 روز و 14 ساعت پیش
افزایش سریع پهنای باند موبایل

افزایش سریع پهنای باند موبایل از حیث مشترکان ثابت پهنای باند، و در کل دسترسی به اینترنت، میتوان جمعیت جهان را به دو دسته تقسیم کرد. درحالیکه استفاده از پهنای باند موبایل در کشورهای توسعه یافته تقریبا همه گیر است (87 کاربر در هر 100 نفر)، بسیاری از افراد در سرزمین های در حال توسعه به آسانی قادر به استفاده از پهنای باند موبایل نیستند (39 کاربر در هر 100 نفر). - طبق محاسبات ITU، و از حیث برابری قدرت خرید، اشتراک پهنای باند موبایل در کشورهای درحال توسعه تقریبا دو برابر گرانتر از قیمت این خدمات در کشور توسعه یافته میباشد. - بویژه افریقا، از حیث استفاده از پهنای باند موبایل از دیگر مناطق جهان عقب تر است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 906 روز و 15 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 شهریور 94

استخدام های روز- 11 شهریور 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت مارگارین *استخدام شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات سگال *استخدام شرکت فزار تجهیز *استخدام شرکت گسترش ارتباطات مبنا *استخدام شرکت تدارک صنعت طلوع *استخدام شرکت شایگان سیستم *استخدام شرکت اندیشه کامپیوتر *دعوت به همکاری شرکت همکاران سیستم در تبریز ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 906 روز و 17 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد بانک صادرات

تحلیل تکنیکال نماد بانک صادرات بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
قرار دادشن در محدوده کف کانال صعودی، منطقه کم ریسک RSI و قرار داشتن در گام خریداران، از ادامه رشد کوتاه مدت سهم تا سطوح مقاومتی 98 تا 103 تومان حکایت دارد و در صورت گذر از آنها می توان هدف میان مدتی 120 تومان را مد نظر قرار داد.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 907 روز و 14 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد خپارس

تحلیل تکنیکال نماد خپارس بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست.
طبق الگوی هارمونیک AB=CD و نزدیکی به کف کانال ترسیم شده و چنگال اندروز و سطوح حمایتی مهم 78 تا 83 تومان، صدور سیگنال خرید خفیف MACDو احتمال تکرار الگوی هارمونیک مذکور، از ریسک کمی برخوردار می باشد. همچنان مقاومت 96 و مرز روانی100 تومان از سدهای محکم پیش روی آن محسوب می شوند.
تحلیل و اخبار حوزه بورس در سایت بانکی با همکاری و حمایت کارگزاری آبان تولید و عرضه می شود. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 909 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 8 شهریور 94

استخدام های روز- 8 شهریور 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام تعمیرکار لوازم برقی خانگی و آشپزخانه *استخدام شرکت آرین تجارت *دعوت به همکاری شرکت کارگزاری بیمه پیام در استان البرز *استخدام کارمند بخش واردات در یک شرکت حمل و نقل بین المللی کالا *استخدام کارشناس فروش در یک شرکت حمل و نقل کالا *استخدام کارشناس فروش در یک مجموعه آموزشی *استخدام هولدینگ فناوران هوشمند فرنام *استخدام شرکت کامپیوتر بلوچ *استخدام شرکت مهندسی ارتباطات بارقه پردیس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 909 روز و 17 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 28 مرداد 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 28 مرداد 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : چهارشنبه 1394-5-28 ساعت : 15:50 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,490 60- (-0.18%) EUR یورو 37,350 50- (-0.13%) GBP پوند انگلیس 52,728 233- (-0.44%) AED درهم امارات متحده عربی 9,109 17- (-0.19%) CAD دلار کانادا 25,881 30 (0.12%) CNY یوان چین 5,345 11- (-0.21%) TRY لیره ترکیه 11,623 135- (-1.16%) JPY100 یکصد ین ژاپن 272.210 1- (-0.37%) INR روپیه هند 508 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 921 روز و 8 ساعت پیش
جدیدترین خبرها از فعالیت بانک آلمانی در ایران

جدیدترین خبرها از فعالیت بانک آلمانی در ایران بانکی دات آی آر - به گزارش ایسنا، در حالی که ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی روز دوشنبه اعلام کرد که آلمان برای تسهیل معاملات تجاری با طرف ایرانی، بانکی در ایران تاسیس خواهد کرد.خبرگزاری دولتی شینهوا به نقل از رسانه های ایرانی گزارش داد که در سفر اخیر زیگمار گابریل، معاون صدراعظم آلمان و وزیر امور اقتصادی و انرژی این کشور که در راس هیات عالی رتبه ای به تهران آمده بود، موافقت شد این کشور اروپایی بانکی در ایران تاسیس کند. - رییس کل بانک مرکزی در بخشی از اظهاراتش عنوان کرد که هیچ محدودیتی برای بانکهای خارجی به منظور ایجاد موسسات مالی در ایران وجود ندارد و طبق مقررات مناطق آزاد تجاری ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 935 روز و 13 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 13 مرداد 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 13 مرداد 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : سه شنبه 1394-5-13 ساعت : 17:22 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 33,240 80 (0.24%) EUR یورو 36,650 100 (0.27%) GBP پوند انگلیس 52,121 163 (0.31%) AED درهم امارات متحده عربی 9,041 21 (0.23%) CAD دلار کانادا 25,555 116 (0.45%) CNY یوان چین 5,464 12 (0.22%) TRY لیره ترکیه 12,118 86 (0.71%) JPY100 یکصد ین ژاپن 271.110 1 (0.37%) INR روپیه هند 516.340 4 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 936 روز و 7 ساعت پیش
نفس بانک مرکزی برید

نفس بانک مرکزی برید بانکی دات آی آر : - به گزارش جام نیوز،مؤسسات مالی اعتباری فاقد مجوز، عنوانی که ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی از آن با عنوان چالش جدی اقتصاد کشور یاد می کند و به گفته وی، "بانک مرکزی از دو سال گذشته به جد وارد برخورد با آن ها شده است اما مشکلات در برخورد با این مؤسسات نیازمند نظم و جدیت است زیرا این مؤسسات اقتصاد ما را با چالش های جدی روبرو کرده است" - اما این تنها اظهار نظر در خصوص عملکرد و مشکلات این مؤسسات نیست زیرا تبعات منفی ناشی از عملکرد آن ها به قدری زیاد است که هریک از مردان اقتصادی کشور حداقل یک بار لب به شکایت علیه این مؤسسات گشوده اند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 936 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 مرداد 94

استخدام های روز- 10 مرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام وزارت آموزش و پرورش سال 94 *استخدام هلدینگ فناوران هوشمند *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام کارشناس مالی در شرکت آسمان ورزش *استخدام شرکت نرم نگاران آرمیتیس *استخدام سراسری شرکت شبکه افزار *استخدام در گروه فیدیلیو ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 938 روز و 17 ساعت پیش
ارتقاء تلفن های هوشمند: چند وقت یکبار؟

ارتقاء تلفن های هوشمند: چند وقت یکبار؟ بانکی دات آی آر : - برای مثال در آمریکا، کاربران آیفون بیش از آنهایی که از سیستمهای عامل آندرویدی گوگل استفاده میکنند، تلفن هوشمند خود را ارتقاء میدهند. 51درصد از کاربران آیفون به محض آنکه مدل جدیدتری از سوی سازندگان (شرکت اَپِل) ارائه گردد، اقدام به تهیه ی آن میکنند(معمولا هر دو سال یکبار).47 درصد از دیگر کاربران ایفون نیز تا هنگامیکه گوشی شان به هر طریقی از کار بیاُفتد آنرا نگاه میدارند. درمیان کاربران آندروید نیز، 40درصد هر دو سال یکبار مدل تلفن همراه خود را ارتقاء میدهند، در حالیکه 58درصد تا زمان از کار افتادن کامل گوشی، دست به تغییر و ارتقاء مدل نمیزنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 948 روز و 13 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 29 تیر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 29 تیر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1394-4-29 ساعت : 11:49 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 32,330 30 (0.09%) EUR یورو 36,100 0 (0%) GBP پوند انگلیس 50,754 102 (0.2%) AED درهم امارات متحده عربی 8,794 8 (0.09%) CAD دلار کانادا 25,188 46 (0.18%) CNY یوان چین 5,314 4 (0.08%) TRY لیره ترکیه 12,256 -38 (-0.31%) JPY100 یکصد ین ژاپن 263.330 0 (0%) INR روپیه هند 503.750 0 (0%) AUD دلار استرالیا 24,161 85 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 951 روز و 12 ساعت پیش
جزئیات جدید شرایط دریافت وام 80 میلیونی

جزئیات جدید شرایط دریافت وام 80 میلیونی بانکی دات آی آر : از دیگر شرایط متقاضی، عدم دریافت امکانات دولتی تهیه مسکن براساس استعلام فرم «ج» از وزارت راه و شهرسازی از جمله زمین، مسکن و سایرتسهیلات یارانه ای است. - به گزارش اقتصاد پرس، - براساس اعلام این بانک، متقاضیان متأهل، باید سرپرست خانوار باشند. همچنین آن دسته از سرپرستان خانواری که همسر آنان فوت یا جدا شده ولی حضانت فرزند برعهده آنان است، می توانند حساب پس انداز مسکن یکم افتتاح کنند. - همچنین متقاضی دریافت تسهیلات نباید خود، همسر یا فرزندان صغیر وی از تسهیلات بانک مسکن یا سایر بانک ها برای خرید، احداث واحد مسکونی، انتقال سهم الشرکه یا تغییر واحد مسکونی استفاده کرده باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 951 روز و 12 ساعت پیش
استخدام های روز- 23 تیر 94

استخدام های روز- 23 تیر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام یک شرکت مهندسین مشاور *استخدام شرکت پویش پرداز در سیستان و بلوچستان *استخدام شرکت ملاصدرا *استخدام شر کت باغ دارو *دعوت به همکاری بیمه سامان *استخدام شرکت نرم افزاری داتیس آرین قشم (داتین) *استخدام شرکت بهستان رایان *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در سراسر کشور ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 956 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 13 تیر 94

استخدام های روز- 13 تیر 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام مدیر اجرایی واحد فروش در شرکت آسمان ورزش *استخدام شرکت آرمان طب *استخدام شرکت داده پژوهان نوین اسپادانا *استخدام شرکت منگان *استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در سراسر کشور *استخدام شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس *استخدام شرکت مهرگان صنعت آب *دعوت به همکاری صنایع رباتیک ایران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 966 روز و 17 ساعت پیش
توضیح بانک مرکزی درباره وام 60 میلیونی مسکن

توضیح بانک مرکزی درباره وام 60 میلیونی مسکن بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، پیمان قربانی در خصوص ممنوعیت پرداخت وام 60 میلیونی خرید و ساخت مسکن از سوی بانک های تجاری (غیر از بانک مسکن) به دلیل داشتن بدهی به بانک مرکزی اظهار کرد: بانک مرکزی اعلام کرده است بانک ها می توانند از محل منابع داخلی خود وام خرید مسکن را با شرایط مذکور در مصوبه شورای پول و اعتبار پرداخت کنند و هیچ گونه ممنوعیت مجددی در این رابطه اعلام نشده است. - معاون اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه بدهی بانک ها به بانک مرکزی موضوع کاملا جداگانه ای است، گفت: مگر الآن که بانک ها به بانک مرکزی بدهکارند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
روزهای ابری کندی کراش

روزهای ابری کندی کراش بازی کندی کراش (Candy Crush) بانکی دات آی آر : ازجمله بازی های محبوب و دوست داشتنی موبایلی به حساب می آید که بازی کنندگان زیادی را به سمت خودش جلب کرده است. - به گزارش دیجی کالا، . - این بازی در چهار روز اولی که عرضه شده بود، بیشترین دانلود را در کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا به خودش اختصاص داد. عنوان Fallout Shelter به صورت رایگان عرضه شده و بازی کنندگان می توانند مضامینی را از داخل بازی خریداری کنند. همچنین برای تجربه این بازی نیازی به اینترنت نخواهید داشت. در آماری دیگر به این موضوع اشاره شده که بازی کندی کراش روزانه و به صورت میانگین 946 دلار درآمد دارد و بازی Fallout Shelter ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
پالایشگاه های بورسی شفاف سازی کردند

پالایشگاه های بورسی شفاف سازی کردند بانکی دات آی آر: - به گزارش ایسنا، نماد معاملاتی 5 شرکت پالایشگاهی چهارشنبه گذشته به دلیل ابلاغیه جدید وزارت نفت در خصوص نرخ یارانه فروش فرآورده های نفتی و اثر با اهمیت آن و قابل ملاحظه مبلغ یارانه بر نتایج عملکرد و سودآوری سال 1393 شرکت ها متوقف شد. - این مصوبه در حالی به شرکت های پالایشگاهی ابلاغ شد که شرکت ملی پالایش و پخش دو روز پس از این اتفاق، ابلاغیه مذکور را بدون هیچ توضیحی از شرکت های پالایشی پس گرفت به همین دلیل شرکتهای پالایشگاهی با شفاف سازی در خصوص این مصوبه آماده بازگشایی نماد شدند. - بر همین اساس شرکت های پالایشی با ارسال گزارش شفاف سازی به سازمان بورس اعلام کردند که اعلامیه های ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
ثبات در بهای نفت

ثبات در بهای نفت بانکی دات آی آر : بهای نفت در معاملات امروز(دوشنبه) بدون تغییر ماند. - به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، - قیمت های نفت پس از سخنان یکی از مقامات کمیسیون اروپا مبنی بر اینکه تازه ترین پیشنهاد یونان یک پایه و اساس خوب برای پیشرفت در مذاکرات امروز است، قدری بالا رفت. - ریک اسپونر تحلیلگر بازار نفت در سیدنی گفت: ظرف 24 ساعت آینده بر اساس آنچه که در نشست یونان رخ خواهد داد شاهد یک سری بی ثباتی در قیمت ها خواهیم بود. - بهای نفت برنت برای تحویل در ماه اوت بدون تغییر 63 دلار و دو سنت در هر بشکه معامله شد. پیشتر نفت برنت 52 سنت در هر بشکه کاهش قیمت داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 1تیر 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 1تیر 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : دوشنبه 1394-4-1 ساعت : 5:46 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 32,630 -90 (-0.28%) EUR یورو 37,100 50 (0.13%) GBP پوند انگلیس 51,894 -309 (-0.6%) AED درهم امارات متحده عربی 8,875 -25 (-0.28%) CAD دلار کانادا 26,941 7 (0.03%) CNY یوان چین 5,364 -16 (-0.3%) TRY لیره ترکیه 12,315 59 (0.48%) JPY100 یکصد ین ژاپن 267.710 -2 (-0.75%) INR روپیه هند 508.590 -2 (-0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
فرانسه یک قدم نزدیک تر به روبوکاپ

فرانسه یک قدم نزدیک تر به روبوکاپ بانکی دات آی آر : این هفته در نمایشگاه تجهیزات پروازی و فرودگاهی فرانسه، شرکت تالس از یک فناوری جدید فرودگاهی رونمایی کرده که ربات ها را جایگزین کارمندان مهاجرت می کند. - «تالس» (Thales) به گزارش دیجی کالا، یک شرکت فرانسوی فعال در زمینه ی سیستم های الکتریکی، در جریان نمایشگاه تجهیزات پروازی و فرودگاهی پاریس، جدیدترین تجهیزات اش را به نمایش گذاشت. این شرکت تجهیزاتی را طراحی کرده است که ورود و خروج درون فرودگاه ها را سریع تر می کند. - آنها آینده ای را متصور شده اند که در آن مسافران دیگر با باجه های ورود سر و کار نخواهند داشت. این نوآوری هم اکنون به بسیاری از فرودگاه ها راه یافته است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
تخم مرغ در صدر افزایش قیمت خوراکی ها

تخم مرغ در صدر افزایش قیمت خوراکی ها بانکی دات آی آر: قیمت تخم مرغ در هفته گذشته معادل 22.2 درصد نسبت به مدت مشابه ماه قبل افزایش داشته است. - به گزارش ایسنا، - همچنین این گزارش نشان می دهد که قیمت سبزی های تازه نیز در هفته گذشته نسبت به هفته مشابه ماه قبل 14.3 درصد کاهش و نسبت به هفته پیش از این 0.1 درصد افزایش داشته است. - بر این اساس در حالیکه قیمت گوشت قرمز در این هفته هیچ تغییری نسبت به مدت مشابه ماه قبل و هفته پیش از آن نداشته، قیمت مرغ به ترتیب نسبت به هفته قبل و هفته مشابه ماه قبل 7 درصد افزایش و 6.5 درصد کاهش داشته است. - قیمت لبنیات نیز در هفته قبل نسبت به هفته پیش از آن بدون تغییر و نسبت به هفته مشابه ماه قبل 0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 979 روز و 8 ساعت پیش
سوآپ بنزین در کشور از سر گرفته شد

سوآپ بنزین در کشور از سر گرفته شد بانکی دات آی آر : پس از 15 سال، سوآپ اولین محموله بنزین در بندر انزلی ازسر گرفته شد. - به گزارش ایسنا، - بر این اساس، تخلیه، انتقال و جابجایی این میزان فرآورده طی 24 ساعت در گیلان صورت گرفته و محموله وارد شده به استان از طریق یکصد و سیزده دستگاه نفتکش به انبار نفت رشت، جایگاه های سراسر استان و بخشی نیز به جایگاه های شهرستان چالوس منتقل شده است و بنا شده به ازای آن فراورده های غیر همنام از بنادر جنوبی کشور صادر شود. - پیش تر ناصر سجادی، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گفته بود: در سال 93 سوآپ نفت گاز و نفت کوره صورت گرفت اما با توجه به این که در سال 94 با مازاد فرآورده روبرو خواهیم بود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 980 روز و 9 ساعت پیش
غیرمجازهای بانکی به صف شدند

غیرمجازهای بانکی به صف شدند بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، اخیرا سخنگوی قوه قضائیه عملکرد این قوه در یک سال گذشته را تشریح کرد، گزارش سالانه ای که بخش بانکی خاصه بازار غیرمتشکل پولی از مهمترین اجزاء آن بود. - در حالی به اذعان معاون نظارت بانک مرکزی حدود 7000 موسسه اعتباری در کشور فعالیت می کنند و بیش از 6000 مورد مجوزی برای فعالیت ندارند که صندوق های قرض الحسنه ، تعاونی ها، صرافی ها ، لیزینگ ها بخش عمده آنها را تشکیل داده و با وجود تمامی فراخوانها و تعیین دستورالعملها و قوانین برای به نظم کشیدن آنها تاکنون تعداد چشمگیری از این جمع قانون مند نشده و در مسیر قبلی خود حتی به طور محدودتر قرار دارند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 980 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 27 خرداد 94

استخدام های روز- 27 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید... - *استخدام بانک سینا سال 94 در چندین شهر *استخدام شرکت آرنا سیستم *دعوت به همکاری کارگزاری بیمه پیام آسایش پایدار *استخدام آژانس مسافرتی کیوان پرواز *استخدام شرکت ایران اسپیرال در اصفهان *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت پرتو تک سامانه در اصفهان *دعوت به همکاری شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *استخدام درجه داری قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در سال 94 *استخدام موسسه اعتباری ثامن در بوشهر *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان از بازنشستگان *دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان در چند شهر *استخدام ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 983 روز و 17 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 خرداد 94

استخدام های روز- 20 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام کارشناس و کاردان فنی درشرکت حمل و نقل ریلی رجاء خراسان *استخدام بانک سرمایه سال 94 *ثبت نام آزمون ورودی بانک کارآفرین برای شعب شهر تهران (جدید) *دعوت به همکاری شرکت لطیفی اسپرت *استخدام شرکت مپصا *استخدام شرکت فن آوران پویا صنعت وفا *استخدام شرکت پارسا پلاستیک *استخدام شرکت تحلیلگران شبکه آریانا *دعوت به همکاری مؤسسه اعتباری عسکریه *استخدام شرکت دهکده جهانی آریان *دعوت به همکاری شرکت ایران آنکارا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 990 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 18 خرداد 94

استخدام های روز- 18 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت فرآورده های غذایی سمیه *دعوت به همکاری موسسه چاپ و صحافی نگار *استخدام کارشناس فروش آتیه سازان بیمه سامان در تهران *استخدام شرکت داده پرداز رایانه متین در مشهد و قم *استخدام شرکت بهستان رایان *دعوت به همکاری بیمه سامان (گیلان، مازندران و گلستان) ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 992 روز و 17 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 18 خرداد 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 18 خرداد 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - فروش شرکت طی این دوره بالغ بر 910 میلیارد ریال بوده و 94 درصد مبلغ بودجه را پوشش داده است.هم چنین این رقم نسبت به مشابه سال قبل 66 درصد رشد داشته است.مقدار تولید حدود 3 درصد افزایش را نسبت به سال 92 داشته درحالیکه مقدار فروش کاهش 44 درصدی را تجربه کرده است.لازم به ذکر است که فروش خدماتی و محصولات کارمزدی طی این دوره کاهش یافته و محصول اصلی شرکت که قطعات فورج می باشد با 27 درصد رشد مقداری همراه شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 993 روز و 7 ساعت پیش
استخدام های روز- 16 خرداد 94

استخدام های روز- 16 خرداد 94 تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت راه آهن کشش *استخدام شرکت فن آوران اطلاعات سوشیانس *استخدام شرکت ایمن کاوان کیهان *دعوت به همکاری شرکت بورس کالای ایران *دعوت به همکاری شرکت سامیکس *استخدام شرکت ارجان مبتکر در اهواز *دعوت به همکاری شرکت رایتل در تهران ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 994 روز و 17 ساعت پیش
برگزاری «استارت آپ ویکند» گردشگری در ایران

برگزاری «استارت آپ ویکند» گردشگری در ایران بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، «استارت آپ ویکند» یا به اصطلاح پایان هفته کارآفرینی یک رویداد آموزشی تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی و در انتهای هفته برگزار می شود. - برای معرفی این استارت آپ ویکند آمده است: «شما آتشفشانی از ایده ها هستید در استارت آپ ویکند گردشگری خود و دنیای تان را متحول کنید.» - در انتهای رویداد، داوران و سرما یه گذاران سه گروه را به عنوان کسب وکار نوپای برگزیده ی این رویداد انتخاب خواهند کرد. - نتایجی که با حضور در این رویداد می توان بدست آورد عبارت است از: یادگرفتن راه اندازی یک کسب وکار، ساختن گروه و ایجاد شبکه های کاری ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1002 روز و 9 ساعت پیش
آیا گوشی ایسوس زنفون 3 توسط TENNA تایید شد؟

آیا گوشی ایسوس زنفون 3 توسط TENNA تایید شد؟ بانکی دات آی آر :
به گزارش دیجی کالا، بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، ایسوس زنفون 3 از یک صفحه ی نمایش 5 اینچی با استفاده از شیشه ی ضد خش گوریلا گلس 3 و با وضوح تصویر 720p، پردازنده ی 64 بیتی چهار هسته ای، دو گیگابایت حافظه ی رم LPDDR3، شانزده گیگابایت حافظه ی داخلی، دوربین اصلی 8 و سلفی 5 مگاپیکسلی بهره خواهد برد. از دیگر مشخصات فنی این محصول می توان به پشتیبانی از رابط بلوتوث 4 و نسخه ی پنجم از سیستم عامل اندروید موسوم به لالی پاپ اشاره کرد. ایسوس زنفون 3 از دو سم کارت پشتیبانی خواهد کرد و در 7 رنگ مشکی، سفید، قرمز، آبی، بنفش، طلایی و نقره ای عرضه خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1005 روز و 9 ساعت پیش
اسنپ چت 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد!

اسنپ چت 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد! بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، «ایوان اشپیگل» (E. Spiegel) مدیرعامل شرکت اسنپ چت امروز در کنفرانس Code خبر داد که این شرکت حالا 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد. این رقم تقریبا یک دهم میزان کل کاربران فعال ماهانه فیس بوک (936 میلیون کاربر) است. - اسنپ چت تعداد رسمی کاربرانش را در گذشته اعلام نکرده بود، اما در آگوست سال قبل بود که «وال استریت ژورنال» خبر داد اسنپ چت بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. اگر آمار سال قبل وال استریت ژورنال صحیح باشد، آمار امروز اسپیگل خبر از افزایش شدید محبوبیت اسنپ چت در میان کاربران آنلاین دنیا دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1005 روز و 9 ساعت پیش
استخدام های روز- 2 خرداد 94

استخدام های روز- 2 خرداد 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*پذیرش همکار بازنشسته در بانک دی *دعوت به همکاری موسسه حقوقی آفریقا *استخدام پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی *استخدام بانک پاسارگاد سال 94 + جدید *استخدام شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری *دعوت به همکاری شرکت رایتل در تهران *دعوت به همکاری شرکت ایرانسل در تهران و شهرستان ها ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1008 روز و 17 ساعت پیش
سند تفاهم بانک ها در نرخ سود کوتاه مدت

سند تفاهم بانک ها در نرخ سود کوتاه مدت بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، بعد از مصوبه شورای پول و اعتبار در رابطه با کاهش نرخ سود سپرده بانکی از 22 درصد سالانه به 20 درصد، نحوه تعیین نرخ های سود کمتر از یکسال با توجه به مصوبه بر عهده بانکها قرار گرفت و بانک مرکزی در این رابطه تکلیفی تعیین نکرد. - اما با توجه به اینکه تعیین نرخهای متفاوت از سوی بانکها برای سود سپرده کمتر از یکسال عواقب مخربی برای توافق کلی انجام شده برای کاهش نرخ سود به همراه دارد، رییس شورای هماهنگی بانکهای دولتی عنوان کرد که مناسب است بانکها در این مورد به توافق رسیده و سودهای مشخصی اجرا کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
هدفون های باسیم، بی سیم می شوند!

هدفون های باسیم، بی سیم می شوند! بانکی دات آی آر: - به گزارش دیجی کالا، موسیقی به عنوان زبانی جهانی و یکی از هنرهای برتر، بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها بوده و هست؛ خصوصا در دنیای مدرن و خیابان های شلوغ امروزی که از آلودگی های صوتی به هدفون های خود به عنوان وسیله ای برای گوش دادن به موسیقی پناه می بریم. با این که اکثرمان هدفون های مان را دوست داریم، اما احتمالا به همان نسبت از سیم شان متنفریم؛ خصوصا زمانی که مثل بند کفش به هم گره می خورند. البته می توانید صد ها هزار تومان هزینه ی هدفون های جدید بی سیم و مجهز به بلوتوث کنید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
نامشخص بودن جزئیات وام 60 میلیون تومانی

نامشخص بودن جزئیات وام 60 میلیون تومانی سرانجام بعد از طرح و بررسی پیشنهادات برای افزایش سقف وام مسکن، شورای پول و اعتبار با دو طرح راه اندازی صندوق پس انداز مسکن همچنین افزایش وام خرید تا حداکثر 60 میلیون تومان موافقت کرد. - به گزارش خبرنگار ایسنا، همانطور که مقامات بانک مرکزی وعده داده بودند جلسه روز گذشته -سه شنبه- شورای پول و اعتبار به تعیین تکلیف وام مسکن اختصاص یافت و در نهایت وام مسکن بعد از سال 1392 تاکنون تغییر کرد که این دومین افزایش وام مسکن در دولت یازدهم است. - اما با تصمیم گیری اخیر شورای پول و اعتبار در مورد طرح های مورد بررسی بانک مرکزی، دو طرح جداگانه مصوب شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
پشت موسسات پولی عمده متخلف چه کسانی هستند؟

پشت موسسات پولی عمده متخلف چه کسانی هستند؟ بانکی دات آی آر: - به گزارش ایسنا، محمود احمدی در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما با عنوان (موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز با پشتوانه های نامرئی) در پاسخ به سوالی مبنی بر تعیین نرخ سود تسهیلات و سپرده ها توسط موسسات پولی غیر مجاز در کشور افزود: این موضوع نشانه ضعف بانک مرکزی نیست. - وی با انتقاد از عملکرد صدا وسیما در برنامه ماه رمضان چند سال گذشته در پاسخ به این سوال مجری که بر اساس گفته رئیس کل بانک مرکزی نرخ سود تسهیلات و سپرده را موسسات مالی غیر مجاز تعیین می کنند، گفت: شاید منظور رئیس بانک مرکزی بر این ادعا این باشد که وقتی پرمخاطب ترین برنامه اش در زمان افطار در اختیار ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
نحوه بازپرداخت وام های جدید مسکن

نحوه بازپرداخت وام های جدید مسکن بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، در جلسه روز گذشته-سه شنبه- شورای پول و اعتبار راه اندازی صندوق پس انداز مسکن با سقف 80 میلیون تومان وام برای خرید خانه مصوب شد. - این وام که در سه مبلغ 40،60 و 80 میلیون تومان به خانه اولی ها تعلق می گیرد بر اساس سپرده گذاری که متقاضی در حساب صندوق انجام داده و دوره انتظار حداقل یک ساله را طی می کند پرداخت خواهد شد. سپرده گذاری نیز به گونه ای خواهد بود که متقاضی نصف مبلغ وام درخواستی را به مدت حداقل یکسال در حساب صندوق سپرده می کند. - با توجه به تعیین نرخ سود 14 درصد و دوره 12 ساله برای بازگشت تسهیلات دریافتی برایندها نشان می دهد که با دریافت هر یک از این ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
پرونده ی اپل و سامسونگ هنوز باز است

پرونده ی اپل و سامسونگ هنوز باز است بانکی دات آی آر: . - به گزارش دیجی کالا، بر اساس رای دادگاه فدرال آمریکا، اپل موظف شده تا 382 میلیون دلار از غرامت 930 میلیون دلاری سامسونگ را به این شرکت برگرداند. در حکم این دادگاه آورده شده که آن چه سامسونگ در طراحی محصولات اش به کار برده، تداخلی با طرح های صنعتی ثبت شده توسط اپل ندارد. هم چنین بر اساس این حکم طرح های صنعتی ثبت شده توسط اپل را می توان به محصولات بسیاری نسبت داد و مخصوص اپل نیستند. - در سال 2012، اپل شکایتی علیه سامسونگ مطرح کرد که در آن ادعا شده بود سامسونگ در طراحی سری های Galaxy S و Nexus S خود از طرح های صنعتی ثبت شده توسط اپل استفاده کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
هزینه دریافت وام های جدید مسکن

هزینه دریافت وام های جدید مسکن بانکی دات آی آر : - به گزارش ایسنا، همانطور که در خبرهای قبل نیز به آن اشاره شد، وام های 80 میلیون تومانی فقط برای خانه اولی های ساکن تهران در نظر گرفته شده که شیوه بهره مندی از آن نیز سپرده گذاری است. به این معنی که خواهان این تسهیلات باید مبلغ حدود 40 میلیون تومان را به مدت یک سال نزد بانک مسکن سپرده گذاری کند تا بتواند وام 80 میلیون تومانی را دریافت کند. - دریافت وام های 60 میلیون تومانی که مختص ساکنان شهرهای بزرگ است فعلا در قالب خرید اوراق تسهیلات مسکن امکان پذیر است. به این صورت که متقاضی این وام باید اقدام به خرید 120 برگه حق تقدم و ارائه آن با یکی از بانک ها کند که با احتساب قیمت 72 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1012 روز و 9 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب

تحلیل تکنیکال نماد شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات اختصاصی کارشناسان کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از تجربه مجدد و ریزش از سطح 3830 هم اکنون در محدوده 3263 خیز رو به بالا به خود گرفته است. نمودار در سطح مقاونتی 3466 با میانگین متحرک 30 روزه نیز درگیر بوده و در همین سطح اندیکاتور RSI نیز با خط 50 درگیر می باشد. گذر پرقدرت از این سطح، نمودار را راهی سطح 3830 خواهد نمود که دراین مسیر محدوده 3700 نیز نمودار را با چالش روبه رو می سازد. عدم عبور از سطح 3486، سطح حمایتی 3263 را فعال می نماید ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1012 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 29 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 29 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت سازمان کالا *استخدام فروشگاه بازار تی وی *استخدام مرکز پژوهش های افکارعمومی و تحولات اجتماعی دانشگاه تهران *استخدام شرکت بهینه کار نوآور *استخدام فروشگاه اینترنتی جوره *استخدام شرکت ایمن کاوان کیهان *استخدام کارمند فروش در بیمه سامان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 1012 روز و 17 ساعت پیش
عرضه ی رسمی گوشی ارزان قیمت XOLO

عرضه ی رسمی گوشی ارزان قیمت XOLO بانکی دات آی آر: . - به گزارش دیجی کالا، شرکت XOLO جدیدترین گوشی ارزان قیمت خود را به بازار کشور هند عرضه کرد. گوشی هوشمند XOLO Prime تنها 89 دلار قیمت دارد. این گوشی از یک صفحه ی نمایش 4.5 اینچی با وضوح تصویر 480 در 854 همراه با فن آوری IPS، پردازنده ی چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتزی، 1 گیگابایت حافظه ی رم، 8 گیگابایت حافظه ی داخلی همراه با پشتیبانی از درگاه microSD و دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی بهره می برد. همچنین این محصول به یک باتری 1800 میلی آمپری و نسخه ی پنجم از سیستم عامل اندروید موسوم به لالی پاپ مجهز است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1018 روز و 12 ساعت پیش
چگونگی ارائه ی مهارتها در یک رزومه

چگونگی ارائه ی مهارتها در یک رزومه بانکی دات آی آر: برای بیشتر افراد تغییر شغل، تصمیم سختی میباشد، بخصوص اگر در میانه ی راه یک شغل که در حوزه ی کاری متفاوتی قرار دارد باشید برخی مواقع همچون بازگرداندن زمان و کار کردن در کنار کاراموزان و مبتدیان با دستمزدی کمتر از آنچه پیشتر دریافت میکردید است. اما این تصمیمی است که بسیاری از ما به سبب دستیابی به رضایت خاطر و ایجاد تعادل در کار و زندگی، اتخاذ میکنیم. - این نوع رضایت خاطر مستلزم نوع دیگری از رزومه است_رزومه ای که مهارت محور باشد نه بر مبنای حوزه های کاری مختلف. بنابراین، وقتی که تغییری صورت میدهید میبایست به کارفرما نشان دهید که تجربیات و مهارتهای انتقالپذیری دارید که شما را در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1018 روز و 13 ساعت پیش
صدای سوت «یورو آسیا» در ایران می پیچید

صدای سوت «یورو آسیا» در ایران می پیچید بانکی دات آی آر : پس از سفر "عقاب طلایی" و قطار لوکس ترک ها به ایران، اکنون نوبت به قطار لوکس "یورو آسیا" رسیده است تا سوت اش را در خاک ایران به صدا درآورد. - به گزارش ایسنا، - مسیر حرکت این قطار از شهرهای تبریز، یزد، شیراز، اصفهان و تهران خواهد بود. مسافران این قطار لوکس که پنج شب را در قطار و پنج شب را در هتل های 5 ستاره ی ایران اقامت خواهند داشت، سوم خردادماه تهران را با پرواز تَرک می کنند و قطار با هفت مسافر دیگرش از راه ریلی به ترکیه بازمی گردد. - محمدعلی واقفی - مجری این پروژه در ایران - با اعلام این مطالب به خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ملیت مسافران این قطار، آلمانی، سوئیسی، دانمارکی، روس ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 1018 روز و 14 ساعت پیش
فراخوان هزاران خودرو با فرمان معیوب

فراخوان هزاران خودرو با فرمان معیوب بانکی دات آی آر: فورد موتور برای هزاران دستگاه از پیکاپ جدید اف 150 به دلیل میل فرمان معیوب که ممکن است باعث شود راننده کنترل فرمان را از دست دهد در آمریکای شمالی فراخوان داد. - به گزارش ایسنا، - فورد اعلام کرد از هیچ تصادف یا صدمه فیزیکی مربوط به این مشکل مطلع نیست اما یک مورد گزارش مربوط به خارج شدن کنترل فرمان دریافت کرده که تصور می رود مربوط به این مشکل بوده است. - خودروهایی که این مشکل را دارند در ماه مارس در کارخانه های کانزاس سیتی میسوری و دیربورن میشیگان ساخته شدند و تنها پنج هزار و 606 دستگاه از خودروهای فراخوان شده در دست مشتری هستند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1018 روز و 14 ساعت پیش
بهترین کارفرمایان آموزش در ایالات متحده

بهترین کارفرمایان آموزش در ایالات متحده بانکی دات آی آر : برخی دانشگاهها به وضعیت دانشکده های هنری و یا فارغ التحصیلان میلیارد دلاری خود میبالند، اما کدام موسسات بیشتر از سایرین مورد علاقه ی کارکنان شان هستند؟ Forbes و statista از بیش از 20000 آمریکایی شاغل در شرکتهای بزرگ، موسسات غیرانتفاعی، آژانسهای دولتی و جوامع چندملیتی آمریکا این سوال را پرسیدند که: در یک مقیاس 0 تا 10 چقدر احتمال دارد که کارفرمای خود را به شخصی دیگر توصیه کنید؟ پاسخهای دریافتی کمک کرد تا لیست بهترین کارفرمایان سال 2015 آمریکا تدوین گردد. - این دانشگاه در رتبه بندی آکادمیک دانشگاههای جهان در رده ی 32 قرار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1021 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 20 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 20 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت هستی البرز در آمل *استخدام مدیر مالی در یک شرکت حمل و نقل کالا *دعوت به همکاری کارمند واردات شرکت حمل و نقل بین المللی *استخدام یک شرکت حمل و نقل کالا *دعوت به همکاری بیمه البرز *استخدام شرکت پرشین ویژن *دعوت به همکاری شرکت پرشین ویژن *دعوت به همکاری موسسه حقوقی آفریقا *استخدام موسسه حقوقی آفریقا ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1021 روز و 17 ساعت پیش
واگذاری تعیین نرخ سود سپرده های کمتر از یک سال به بانک ها

واگذاری تعیین نرخ سود سپرده های کمتر از یک سال به بانک ها بانکی دات آی آر - به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، پس از ابلاغ «دستورالعمل ناظر بر سیاست های پولی و اعتباری در سال 1394» سئوالات متعددی از سوی برخی از بانک ها و موسسات اعتباری و رسانه ها در مورد نرخ سود علی الحساب سپرده های کوتاه مدت زیر یکسال مطرح شده است که در همین رابطه مدیریت کل مقررات،مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی این بانک طی بخشنامه ای به بانک های دولتی، غیر دولتی، شرکت دولتی پست بانک و مؤسسات اعتباری توسعه، کوثر مرکزی و عسکریه اعلام کرد: برای تعیین نرخ سود علی الحساب سپرده های بانکی برای دوره های زیر یک سال ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1025 روز و 13 ساعت پیش
استخدام های روز- 13اردیبهشت 94

استخدام های روز- 13اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت ره آورد سامانه های امن *استخدام شرکت خدمات مسافرتی- جهانگردی آفتاب کلوت *دعوت به همکاری در صنعت بیمه *استخدام شرکت ایرساپرداز پاسارگاد *استخدام یک شرکت بازرگانی *دعوت به همکاری شرکت صنایع مس شهید باهنر *استخدام شرکت صنایع غذایی نادری در لاهیجان *دعوت به همکاری در بانک دی ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1028 روز و 17 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 7 اردیبهشت 94 و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 7 اردیبهشت 94 و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - چنین عرضه ای در بازار کم رمق، کم حجم و ناپایدار این روزها جای تامل و تفکر دارد و همانطور که انتظار میرفت منجر به افزایش فشار فروش در بیشتر گروه ها و نمادهای بازار گردید. قیمت عرضه نیز با حواشی مختلفی مواجه شده به طوریکه سهامدار عمده با قیمت های بالا و متولیان بازار با عرضه در قیمت های پایین موافق هستند. - اما به نظر اکثر تحلیل گران در محدوده 300 تومان ارزنده ارزیابی می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1034 روز و 11 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین

تحلیل تکنیکال نماد سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نمودار پس از لمس سطح مقاومتی 2760-2790 با فاز اصلاحی با شیبی تند همراه شده است. در سطح فعلی تقاطع دو سطح حمایتی فیبو و میانگین متحرک 50 روزه در محدوده2210-2261 در انتظار سهم می باشد. با توجه به وضعیت اندیکاتور RSI احتمال عکس العمل سهم به سطح مذکور وجود دارد. در صورت بازگشت سهم از این محدوده، نمودار بسیار مستعد صعود خواهد بود. که در این مسیر با سطوح 2500 و 2760-2790 مواجه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1034 روز و 11 ساعت پیش
استخدام های روز- 6 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 6 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت خدمات مسافرتی شباویز پرواز *استخدام وب سایت آوین مارکت *استخدام سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه *دعوت به همکاری یک شرکت معتبر آرایشی و بهداشتی *جذب شبکه فروش بیمه کارآفرین در شرق استان تهران *دعوت به همکاری در یک شرکت حسابداری در تهران *استخدام شرکت هورمن پارس ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 1035 روز و 18 ساعت پیش
سامسونگ بزرگترین فروشنده صفحه نمایش های UHD

سامسونگ بزرگترین فروشنده صفحه نمایش های UHD بانکی دات آی آر : شرکت کره ای سامسونگ توانسته در سه ماهه نخست سال رکورد جدیدی را به ثبت برساند و رتبه نخست فروش صفحه نمایش های UHD بازار را از آن خود کند. - به گزارش دیجی کالا، - موسسه تحقیقاتی «دیسپلی سرچ» (Display Search) گزارش داده که در سه ماه اول سال 2015 سامسونگ 28.8 درصد از بازار صفحه نمایش های UHD را از آن خود کرده که 8.9 درصد بیش از سهم این شرکت در سه ماهه پایانی سال 2014 است. - رقیب همیشگی سامسونگ یعنی ال جی نیز پا به پای سامسونگ پیش می رود؛ هر چند سهم این شرکت کاهشی 2.2 درصدی را نسبت به سه ماهه پایانی 2014 تجربه کرده و در مجموع 25.7 درصد بازار را در اختیار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1036 روز و 14 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال نماد گروه بهمن

تحلیل تکنیکال نماد گروه بهمن بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - سهم پس از واکنش به PRZ الگوی هارمونیک بلند مدت خود وارد فاز اصلاحی شده است و در محدوده قیمتی 2240 منطبق بر سطح معتبر 61.8 فیبو، با بازگشت قیمتی همراه بوده است. با توجه به اندیکاتور RSI نمودار می بایست از سطوح مقاومتی 2400 و 2490 عبور نماید تا دوباره توانایی مقابله با سطح معتبر 2600-2630 را بیابد. در غیر این صورت فاز اصلاحی همچنان محتمل ترین روند حرکتی سهم خواهد بود. ورود در محدوده فعلی سطح ریسک پذیری بالایی را نیاز خواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1036 روز و 16 ساعت پیش
استخدام های روز- 5 اردیبهشت 94

استخدام های روز- 5 اردیبهشت 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام کارشناس فروش و بازاریابی شرکت فراگستر *استخدام شرکت داده پردازان خاورمیانه *استخدام شرکت داده پرداز رایانه متین در بابل و قم *استخدام بانک پاسارگاد سال 94 *استخدام بانک سامان در چند استان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1036 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 31 فروردین 94

استخدام های روز- 31 فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*استخدام شرکت لجستیک گلدیران *استخدام موسسه فرهنگی آموزشی زبان *استخدام در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام *استخدام شرکت فن و روش تجارت *استخدام شرکت بازرگانی لطیفی *استخدام شرکت پردازش موازی سامان (تدبیر) *استخدام شرکت بین المللی اوژن *دعوت به همکاری فروشگاه اینترنتی زنبیل ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1041 روز و 18 ساعت پیش
امنیت تبادل اطلاعات در شبکه مجازی

امنیت تبادل اطلاعات در شبکه مجازی بانکی دات آی آر : از نظر فنی، هر چیزی که به اینترنت وصل شود، قابلیت هک شدن را داراست. اما راه های مفیدی وجود دارند که می توانید برای محافظت از خود و داده هایتان انجام داده و امکان نفوذ هکرها را سلب کنید. - در این مطلب شما را با هفت روش جلوگیری از هک شدن توسط هکرها و یا ویروس های مخرب آشنا می کنیم: - بسیاری از حملات سایبری بوسیله ایمیل های ساده اما مخرب شکل می گیرند. ایمیل یک ابزار مفید برای ارتباط است زیرا بوسیله آن می توان هر چیزی را به هر کسی ارسال کرد؛ اما این مزیت می تواند خطرساز نیز باشد و ریسک امنیتی بالایی را موجب شود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1044 روز و 4 ساعت پیش
قفل دفتر لوک اویل در ایران باز شد

قفل دفتر لوک اویل در ایران باز شد بانکی دات آی آر : شرکت لوک اویل روسیه قفل دفتر نمایندگی خود در ایران را گشود. - به گزارش ایسنا، - مگانوف افزود: ما به دنبال آن هستیم تا بعد از لغو کامل تحریم ها علیه ایران در پروژه های این کشور مشارکت کنیم. - وی همچنین مشارکت در پروژه اناران را اولویت اول لوک اویل خواند و البته تاکید کرد که این شرکت به حضور در سایر پروژه های نفتی ایران نیز علاقه مند است. - معاون لوک اویل در این خصوص توضیح داد: ما در حال مطالعه داده های زمین شناسی سایر پروژه های ایران نیز هستیم. - «واجیت علی اکبروف»، رئیس لوک اویل هم در نوامبر 2014 گفته بود که این شرکت قصد دارد تا در صورت امکان و لغو تحریم ها به ایران بازگردد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1046 روز و 15 ساعت پیش
زیباترین و قدرتمندترین پرچمدار هوآوی رونمایی شد

زیباترین و قدرتمندترین پرچمدار هوآوی رونمایی شد بانکی دات آی آر: بالاخره نوبت به هوآوی رسید... پس از گذشت یک سال از ورود «هوآوی اسند پی7» به بازار و فروش بسیار موفق آن، هوآوی از جایگزین این گوشی با نام «هوآوی پی8» (Huawei P8) رونمایی کرد. - بالاخره نوبت به هوآوی رسید... پس از گذشت یک سال از ورود «هوآوی اسند پی7» به بازار و فروش بسیار موفق آن، هوآوی از جایگزین این گوشی با نام «هوآوی پی8» (Huawei P8) رونمایی کرد. - به گزارش دیجی کالا؛ - هوآوی که به نظر می رسد قصد ندارد خود را در حصار یک طراحی خاص محدود کند، در طراحی پرچمدار جدیدش دست به تغییراتی چشمگیر زده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1046 روز و 16 ساعت پیش
نوکیا شرکت آلکاتل-لوسنت را خرید

نوکیا شرکت آلکاتل-لوسنت را خرید بانکی دات آی آر: نوکیا اعلام کرد که شرکت فرانسوی ارائه دهنده ی تجهیزات مخابراتی آلکاتل-لوسنت را به قیمت 16.6 میلیارد دلار خریداری کرده است. - به گزارش دیجی کالا؛ نوکیا اعلام کرد که شرکت ارائه دهنده ی تجهیزات مخابراتی «آلکاتل-لوستنت» (Alcatel-Lucent) را به قیمت 16.6 میلیارد دلار خریداری می کند. - انتظار می رود که این خرید در نیمه ی دوم سال 2016 تکمیل شود. کمپانی جدید از برند نوکیا استفاده خواهد کرد، اما بخش تحقیق و توسعه ی آلکاتل همچنان با نام Alcatel-Lucent's Bell Labs به کار خود ادامه خواهد داد. - در اطلاعیه نوکیا پس از عقد این قرارداد آمده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1046 روز و 16 ساعت پیش
تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی

تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - نمودار پس از آغاز حرکت صعودی نه چندان شارپ، پس از اصلاح کوتاه، به منظور ادامه روند صعودی، می بایست از سد محدوده 921 بگذرد که این موضوع نیازمند عبور پرقدرت سهام گروه از محدوده مقاومتی خود در روز معاملاتی آینده خواهد بود. به منظور ادامه حرکت صعودی، محدوده چالشی بعدی نمودار، محدوده 1026 خواهد بود و در صورت عبور از این محدوده احتمال لمس PRZ الگوی هارمونیک گارتلی نزولی در محدوده 1153-1198 وجود خواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1046 روز و 16 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 26 فروردین و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 26 فروردین و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - اما با گذشت زمان دادوستدها شاهد افزایش عرضه ها در گروه های پیشرو و افزایش اقبال به سمت سهام کوچک و در نتیجه افت کلی بازار بودیم. در این بین گروه بانکی و خودرویی از فشار فروش بیشتر و افت قیمتی بیشتری برخوردار بودند. به نظر تا جابجایی کامل سهامداران قدیمی با سهامداران جدید و تازه نفس و کسب انرژی و پتانسیل مجدد، در کوتاه مدت شاهد معاملات نوسانی در این گروه ها باشیم. - اما در بازه میان مدت و بلند مدت قطعا رشد قیمتی را تجربه خواهند نمود ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1046 روز و 16 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 26 فروردین 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 26 فروردین 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - طبق اطلاعات حسابرسی شده منتشره برای سال مالی منتهی به 30/9/93 ؛ سود هر سهم بانک با سرمایه ای معادل 6.000 میلیارد ریال به مبلغ 25 ریال محقق شده است.گفتنی است در صورت های حسابرسی نشده ؛ این رقم معادل 69 ریال بوده است.سود 25 ریالی بانک ؛ 35 درصد مبلغ بودجه برای سال 93 را پوشش داده است. - سود تسهیلات اعطایی طی این دوره بالغ بر 8.165 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال قبل از آن 25 درصد رشد را نشان می دهد.مجموع تسهیلات اعطایی طی سال 93 بالغ بر 14 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1046 روز و 16 ساعت پیش
مدل بزرگتر و کوچکتر پرچمدار جدید هوآوی معرفی شد

مدل بزرگتر و کوچکتر پرچمدار جدید هوآوی معرفی شد بانکی دات آی آر : هوآوی در کنار معرفی پرچمدار خود از مدل بزرگتر و کوچکتر آن نیز با نام های «هوآوی پی8مکس» (Huawei P8max) و «هوآوی پی8 لایت» (Huawei P8 Lite) پرده برداری کرد. - به گزارش دیجی کالا؛ هوآوی در کنار معرفی پرچمدار خود از مدل بزرگتر و کوچکتر آن نیز با نام های «هوآوی پی8مکس» (Huawei P8max) و «هوآوی پی8 لایت» (Huawei P8 Lite) پرده برداری کرد. - پی8 مکس دارای صفحه نمایشی 6.8 اینچی است که جایی میان تبلت ها و اسمارت فون ها قرار می گیرد. رزولوشن آن نیز چون مدل اصلی 1080p باقی مانده است. - هوآوی برای جوابگو بودن چنین فبلت بزرگی از چیپست پرقدرت Kirin 935 با فرکانسی 2 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1046 روز و 16 ساعت پیش
این بازی ترکیبی تازه را دانلود کنید!

این بازی ترکیبی تازه را دانلود کنید! بانکی دات آی آر: اگر شما هم جزو کسانی هستید که نوستالژی بازی های قدیمی مثل پک-من، پونگ و اسپیس اینویدرز رهایتان نمی کند، به گزارش یک پزشک،
اما در اقدامی تازه و ابتکاری، بیایید یک بازی تازه بازی کنیم!
این بازی جالب با ترکیب هر سه بازی ای که در بالا ذکر شده ایجاد شده است و برای انجامش آمادگی و تمرکز ذهنی خاصی لازم است.
اسم این بازی را Pacapong گذاشته اند. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 1047 روز و 15 ساعت پیش
تاثیر توافق لوزان بر پیشرفت فناوری در ایران

تاثیر توافق لوزان بر پیشرفت فناوری در ایران بانکی دات آی آر: در شرایطی که این روزها شاهد اوج گیری تلاش مخالفان توافق هسته ای هستیم و نمونه اش را در فعالیت این روزهای سنای آمریکا می بینیم، احتمال برداشته شدن تحریم های ایران، سرمایه گذارانی را که مدت طولانی از بازار ایران محروم بوده اند، متقاعد کرده است که موضوع را بررسی کنند، از جمله در قسمت فناوری. - به گزارش یک پزشک، - شهاب کاویانی، یکی از همین ایرانی-آمریکایی ها مترصد فرصت است، او سایت Onevest را تأسیس کرده است تا سرمایه گذاران و استارت آپ ها را به مربوط کند و همچنین مدرس کارآفرینی در دانشگاه مریلند است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1047 روز و 15 ساعت پیش
TED چیست؟

TED چیست؟ بانکی دات آی آر : یکی از دستاوردهای اصلی اینترنت، امکان به اشتراک گذاری ایده های جدید است. همین موضوع باعث شده تا شرکت ها و موسسات زیادی در این زمینه ایجاد شوند. اما موفق ترین و تاثیرگذارترین سازمانی در این زمینه «تد» (TED) نام دارد. - به گزارش دیجی کالا، - کنفرانس اصلی TED به صورت سالانه در کشور کانادا برگزار می شود ولی کنفرانس های دیگری نیز آمریکای شمالی، اروپا و آسیا برگزار می شوند. در ابتدای کار، کنفرانس های TED بیشتر پیرامون تکنولوژی و طراحی برگزار می شد ولی امروزه کلیه مسائل علمی، فرهنگی و آموزشی را پوشش می دهند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 1050 روز و 13 ساعت پیش
رقیبی واقعی برای کتابخوان آمازون

رقیبی واقعی برای کتابخوان آمازون بانکی دات آی آر: شرکت کوبو از کتابخوان جدید و حرفه ای خود با نام Kobo Glo HD رونمایی کرد. - «کوبو» (Kobo) قصد دارد با کتابخوان جدید خود بسیاری از مشتریان بازار تبلت های کتابخوان را به سمت خود جذب کند. کتابخوان جدید این شرکت معروف امروز با نام Glo HD رونمایی شد. - به گزارش دیجی کالا، - علاوه بر رزولوشن فوق العاده و باتری 2 ماهه آن، مهم ترین ویژگی این کتابخوان، قیمت رقابتی آن است. Glo HD قیمتی 130 دلاری دارد که هفتاد دلار ارزان تر از کتابخوان Kindle Voyage آمازون است. - هر دو کتابخوان آمازون و کوبو از تکنولوژی صفحات الکترونیکی Carta بهره می برند و از رزولوشن و وزن یکسانی (180 گرم) هم برخورداند ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1053 روز و 15 ساعت پیش
واتس اپ با اپلیکیشن فیس بوک ادغام می شود

واتس اپ با اپلیکیشن فیس بوک ادغام می شود بانکی دات آی آر : فیس بوک در نسخه ی جدیدی از اپلیکیشن خود دکمه ی ارسال اطلاعات به اپلیکیشن واتس اپ را فعال کرده است. - به گزارش دیجی کالا، سال گذشته فیس بوک شرکت واتس اپ را به قیمت هنگفت 22 میلیارد دلار خریداری کرد. واتس اپ هر سه ماه میزان رشد کاربران خود را اعلام می کند و طبق جدیدترین آمار کاربران واتس اپ 100 میلیون بیشتر شده و حالا 700 میلیون کاربر فعال برای این برنامه ی پیام رسان ثبت شده است. - با وجود اظهارنظرهای اولیه ی مدیران فیس بوک مبنی بر فعالیت مستقل اپلیکیشن های این دو شرکت، خبرها و نشانه ها حکایت از تلاش های هر دو شرکت در راستای ادغام سرویس های شان دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1055 روز و 14 ساعت پیش
ال جی تصمیم اپل را لو داد؟

ال جی تصمیم اپل را لو داد؟ بانکی دات آی آر : - به گزارش دیجی کالا، اواخر سال گذشته بود که اپل از iMac جدید خود با یک صفحه نمایش 27 اینچ و رزولوشن رؤیایی 5K رونمایی کرد (5120x2880 پیکسل). صفحه نمایشی با این تعداد پیکسل توانست به سرعت آی مک را به عنوان یک انتخاب قطعی برای حرفه ای های دنیای ادیت تصاویر، ویدیو و به طور کلی علاقمندان به کیفیت برتر تبدیل کند. - اما حالا به نظر می رسد که اپل در تلاش است که مدلی بسیار قدرتمندتر از آی مک رتینای خود را برای سال جدید تولید کند. «ال جی دیسپلی» (LG Display) در بیانیه ی مطبوعاتی جدیدی که منتشر کرده، صراحتا به تولید iMac 8K توسط اپل در سال جدید اشاره کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1055 روز و 14 ساعت پیش
یوتیوب حجم زیادی اینترنت مصرف می کند

یوتیوب حجم زیادی اینترنت مصرف می کند بانکی دات آی آر: یوتیوب با معرفی یک کدک ویدیویی جدید به نام VP9 نیمی از حجم ویدیوهای اینترنتی را کاهش خواهد داد. - به گزارش دیجی کالا، - ولی اگر مجبوریم هر روز این تونل های اطلاعاتی را بزرگ تر و بیشتر کنیم، می توانیم با تکنیک هایی، حجم اطلاعات درون آن ها را نیز کاهش دهیم. کدک های ویدیویی الگوریتم های هوشمندی هستند که ویدیوهای خام را می گیرند و آن را به فایلی با اطلاعات قابل مدیریت تبدیل می کنند. هر کدک می تواند بر کیفیت و حجم ویدیو تأثیر چشمگیری داشته باشد؛ به همین دلیل شاهد تولید کدک های بیشتر و بیشتری در دنیای تکنولوژی و به خصوص اینترنت هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1055 روز و 14 ساعت پیش
تاثیر توافق بر بازار خودرو

تاثیر توافق بر بازار خودرو بانکی دات آی آر : با دستیابی به تفاهم اولیه برای امضای توافق جامع هسته ای بین ایران و 1+5، خودروسازان خارجی به افزایش احتمال حضور خود در بازار ایران امیدوار شده اند. - به گزارش ایسنا، - با این حال تحریم های یک جانبه و غیر قانونی برخی کشورهای غربی و آمریکا باعث شده تا این شرکت ها نتوانند به آرزوی خود برای حضور در بازار خودروی ایران به طور کامل جامه عمل بپوشانند. - در این شرایط دستیابی به تفاهم اولیه برای امضای توافق جامع هسته ای باعث شده تا امید این شرکتها برای حضور در بازار ایران افزایش یابد. در این زمینه مسوولان دو شرکت فرانسوی پژو و رنو از دستیابی به تفاهم اخیر بین ایران و 1+5 ابراز رضایت ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1057 روز و 14 ساعت پیش
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 16فروردین 94

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 16فروردین 94 تاریخ و ساعت روز و ساعت تایخ امروز : یکشنبه 1394-1-16 ساعت : 11:33 جدول نرخ ارز ارز آخرین نرخ تغییر لحظه ای (درصد) ریال USD دلار آمریکا 32,800 260 (0.79%) EUR یورو 36,167 286 (0.79%) GBP پوند انگلیس 49,187 389 (0.79%) AED درهم امارات متحده عربی 8,923 71 (0.8%) CAD دلار کانادا 26,524 210 (0.79%) CNY یوان چین 5,448 43 (0.79%) TRY لیره ترکیه 12,878 102 (0.79%) JPY100 یکصد ین ژاپن 278.670 2 (0.72%) INR روپیه هند 524.250 4 (0 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 1057 روز و 14 ساعت پیش
دیدگاه طیب نیا درباره رفع تحریم ها

دیدگاه طیب نیا درباره رفع تحریم ها بانکی دات آی آر : وزیر امور اقتصادی و دارایی دستاورد های مثبت اقتصادی را پشتوانه تیم مذاکره کننده عنوان کرد و گفت که همه مشکلات اقتصادی با رفع تحریم ها حل نمی شود. - به گزارش ایسنا، - طیب نیا توفیقات به دست آمده در مقابله با تورم و بهبود محیط کسب و کار را بهترین سرمایه تیم مذاکره کننده هسته ای دانست و بیان کرد: وقتی که دشمنان این مملکت فهمیدند از طریق تحریم نمی توانند خواسته هایشان را بر ما تحمیل کنند و شما رزمندگان عرصه اقتصادی کشور توانستید با این مشکلات به نحو مناسب مقابله کنید، زمینه برای پذیرش حقوق حقه ملت در بهره برداری از انرژی هسته ای فراهم آمد و بیانیه صادر شده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1057 روز و 14 ساعت پیش
موبایل پلت فرم ارتباطی جهانی جدید سونی

موبایل پلت فرم ارتباطی جهانی جدید سونی بانکی دات آی آر : سونی موبایل از امروز از طریق کمپین یکپارچه، جایگاه یابی جهانی برند جدیدی را تحت عنوان «هر روز خارق العاده» آغاز می کند. - به گزارش دیجی کالا، این کمپین پیام آور رویکرد برجستهٔ جدیدی برای سونی موبایل است و ریشهٔ عمیقی در روح بنیادین سونی در الهام بخشیدن و برآورده ساختن حس کنجکاوی افراد و جان بخشیدن به ویژگی این برند در زمینهٔ تعامل با مصرف کنندگان به شیوه ای الهام بخش و متمایز، دارد. این کار الگویی است که نشان می دهد چگونه سونی مشتریانش را قادر می سازد تا چیزهای خارق العاده را در زندگی روزمرهٔ شان تجربه کنند و مشتریان واقعی سونی موبایل را که این حس توانمند شدن را به زندگی شان ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1057 روز و 16 ساعت پیش
استخدام های روز- 11 فروردین 94

استخدام های روز- 11 فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... *استخدام گروه زورق *استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر سال 94 *استخدام شرکت مهندسی تباشیر در کرمان *استخدام شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1061 روز و 18 ساعت پیش
اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 10فروردین 94

اطلاعیه های مهم کدال در بازار بورس مورخه 10فروردین 94 بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - طبق اطلاعات 9 ماهه منتهی به 30/11/93 ؛ شرکت با سرمایه معادل 4.500 میلیارد ریال مبلغ 36 ریال سود به ازای هر سهم ساخته است.گفتنی است سود هر سهم پیش بینی شده برای سال مالی منتهی به 31/2/94 مبلغ 441 ریال می باشد. - طی دوره 9 ماهه سود حاصل از سرمایه گذاری بالغ بر 140 میلیارد ریال بوده است. این رقم در بودجه 94 بالغ بر 2.008 میلیارد ریال درنظر گرفته شده است.هم چنین سود حاصل از فروش سرمایه گذاری طی دوره 9 ماهه به مبلغ 26 میلیارد ریال بوده است.52 درصد این مبلغ از فروش 1 ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1062 روز و 18 ساعت پیش
تحلیل اختصاصی از بازار بورس 10فروردین و پیش بینی بازار فردا

تحلیل اختصاصی از بازار بورس 10فروردین و پیش بینی بازار فردا بانکی دات آی آر : لازم به ذکر است که این تحلیل ها نظرات کارشناسان اختصاصی کارگزاری آبان است و هیچ تضمینی برای سودآور بودن نیست. - اما با گذشت زمان دادوستدها و افزایش عرضه ها و بخصوص انتشار شایعات منفی درخصوص احتمال تمدید زمان مذاکرات و یا حتی عدم حصول توافق در این دور از مذاکرات و چراغ سبز دولت امریکا به کنگره برای نظارت بیشتر،شاهد افت قیمت بیشتر و حتی افزایش صف فروش در گروه های مذکور و در ادامه در کلیت بازار بودیم. - در این بین گروه خودرویی و زیر مجموعه ها از فشار فروش بیشتری برخوردار بودند.البته بواسطه ادامه رشد قیمتی گروه پالایشگاهی همراه با صف های خرید بدون عرضه و رشد قیمتی اکثر نمادهای ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1062 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 10 فروردین 94

استخدام های روز- 10 فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت داده گستران البرز آسیا *دعوت به همکاری شرکت فناوران اطلاعات خبره *استخدام شرکت بهینه کار نوآور *استخدام بانک سامان در چند استان ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: ورزشی انتشار : 1062 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 9فروردین 94

استخدام های روز- 9فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری شرکت طراحان ارتباطات پیشرو (پیشروتل) *دعوت به همکاری موسسه پارسه *دعوت به همکاری بانک گردشگری ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: مذهبی انتشار : 1063 روز و 18 ساعت پیش
استخدام های روز- 8فروردین 94

استخدام های روز- 8فروردین 94 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...
*دعوت به همکاری بانک حکمت ایرانیان از بازنشستگان *استخدام بانک حکمت ایرانیان در تهران *دعوت به همکاری بانک انصار سال 94 *استخدام بانک پاسارگاد سال 94 ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1064 روز و 18 ساعت پیش
دیدگاه یک کارشناس اقتصادی درباره چگونگی بهبود شرایط اقتصادی

دیدگاه یک کارشناس اقتصادی درباره چگونگی بهبود شرایط اقتصادی بانکی دات آی آر : یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه دولت اقدامات مثبتی تا به امروز انجام داده اما هنوز راه درازی تا بهبود شرایط اقتصادی کشور در پیش داریم گفت: باید زمان لازم داده شود تا در پایان دوره چهار ساله اول بتوانیم عملکرد دولت را داوری کنیم. - تورج دانشور اقتصاددان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: برای حل معضل اشتغال و بهبود وضعیت رکود اقتصادی و تورم در کشور باید اقدامات جدی صورت گیرد. برقرار کردن روابط خوب بین المللی می تواند این روند را تسریع کند. - این اقتصاددان با بیان این که در دراز مدت باید بحث مبارزه با فساد و اصلاح نظام بانکی صورت گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: سیاسی انتشار : 1065 روز و 5 ساعت پیش
خودروهای جدید سال 94

خودروهای جدید سال 94 بانکی دات آی آر: سالی که گذشت چند خودروی جدید از سوی خودروسازان داخلی وارد بازار ایران شد. - به گزارش ایسنا، دنا، آریسان، سراتو، تیبا هاچ بک، EADO، CS35، وانت پراید، S5، ام وی ام 550، ام وی ام X33 اتوماتیک، ام وی ام 315 جدید و آسا (B50F) از جمله خودروهای جدید عرضه شده در سال گذشته بودند. - آریسان نیز وانت جدید ایران خودرو است که از هفته سوم اسفند ماه سال گذشته تولید آن آغاز شد. آریسان با قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان عرضه می شود. این خودرو جایگزین پیکان وانت شده است. - سراتو نیز محصولی از شرکت کره ای کیاموتورز است که در گروه خودروسازی سایپا مونتاژ شده و در نیمه دوم سال گذشته عرضه آن آغاز شد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1065 روز و 5 ساعت پیش
توضیح رییس شورای رقابت درباره تعیین تکلیف رانت 650 میلیون یورویی

توضیح رییس شورای رقابت درباره تعیین تکلیف رانت 650 میلیون یورویی بانکی دات آی آر: رئیس شورای رقابت با اشاره به موکول شدن پرونده موسوم به رانت 650 میلیون یورویی به سال جاری، از در دست تکمیل بودن این پرونده خبر داد. - رضا شیوا در گفت وگو با ایسنا، درباره پرونده واردات کنجاله سویا که به پرونده رانت 650 میلیون یورویی نام گرفته است، گفت: ما از بانک مرکزی سوالاتی پرسیده بودیم که بانک مرکزی به این سوالات پاسخ داده است. اما اکنون منتظر گزارش هایی از گمرک و وزارت صنایع هستیم و تا زمانی که اطلاعات از طرف آن ها به ما نرسیده است و گزارش ها تکمیل نشده نمی توان درباره نتیجه این پرونده اظهار نظر کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1065 روز و 5 ساعت پیش
تاثیر پروانه های جدید در قیمت اینترنت

تاثیر پروانه های جدید در قیمت اینترنت بانکی دات آی آر: پروانه های شرکتهای اینترنتی در سال گذشته مورد بازبینی قرار گرفت و در نتیجه آن مقداری به حق امتیاز ایجاد شرکت های جدید با عنوان ارتباطات ثابت افزوده شد این موضوع در کنار اینکه امکان بسترسازی هم هزینه های جدیدی را برای شرکتهای فعال در این زمینه دربردارد، این سوال را ایجاد کرده که آیا با سامان دهی وضعیت شرکت های فعال در حوزه اینترنت باید انتظار افزایش قیمت اینترنت برای مشتریان نهایی را داشت؟ - به گزارش ایسنا، نبود ارتباط صحیح و منطقی بین پروانه های مختلف در حوزه ارائه خدمات اینترنتی، تکنولوژی محور بودن ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1068 روز و 3 ساعت پیش
ایران در جاده پیشرفت

ایران در جاده پیشرفت بانکی دات آی آر : اینکه اقتصاد ایران در چه مسیری قرار دارد؟ سوالی است که در پایان دومین سال از روی کار آمدن دولت روحانی، اذهان عمومی را به خود مشغول کرده است. - به گزارش ایسنا، - درآمدهای حاصل از فروش نفت به عنوان مهم ترین منبع درآمدی کشور طی سال های اخیر دچار چالش هایی شد. پس از آن که در دولت دهم و با افزایش تحریم ها صادرات نفت از 2.5 میلیون بشکه در روز به حدود یک میلیون بشکه کاهش یافت، در دولت یازدهم نیز افزایش قابل توجهی در این خصوص حاصل نشد و صادرات از حدود یک میلیون بشکه در روز فراتر نرفت. - اواخر سال 93 نیز قیمت نفت شوک دیگری به اقتصاد ایران وارد کرد و طی روند نزولی از بشکه ای 115 دلار در ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1068 روز و 3 ساعت پیش
نگاهی به حمل و نقل در سالی که گذشت

نگاهی به حمل و نقل در سالی که گذشت بانکی دات آی آر : تامین زیربناهای حمل و نقل از منظر توسعه اقتصادی کشور موضوعی محوری است که از اهمیت ویژه ای در اقتصاد کلان و خرد برخوردار است. - به گزارش ایسنا، حمل و نقل زیربنای توسعه در کشور است و می تواند سهم بسزایی در توسعه اقتصادی یک کشور داشته باشد که یکی از آنها افزایش ترانزیت و به تبع آن افزایش درآمد است؛ از این رو حمل و نقل می تواند مهم ترین پارامتر برای توسعه زیرساخت در یک کشور محسوب شود؛ در همین راستا حمل و نقل یکی از برنامه های مهم دولت و وزارت راه و شهرسازی در سال 93 بوده است. - مهم ترین اقدامات وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل و نقل در سالی که گذشت در زیر به صورت خلاصه مرور شده ... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اقتصادی انتشار : 1068 روز و 3 ساعت پیش
مردم زمان مناسب را برای سفر انتخاب کنند

مردم زمان مناسب را برای سفر انتخاب کنند بانکی دات آی آر : مرکز مدیریت راه های وزارت راه وشهرسازی اعلام کرد: در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1367 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز مشابه سال قبل 5.32 درصد کاهش را نشان می دهد.
به گزارش ایسنا،
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 7 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند. ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: اجتماعی انتشار : 1068 روز و 3 ساعت پیش
توضیح معاون وزیر راه و شهرسازی درباره سهم مسکن از تسهیلات کشور

توضیح معاون وزیر راه و شهرسازی درباره سهم مسکن از تسهیلات کشور بانکی دات آی آر : معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که با ادغام بخش راه و شهرسازی در یک وزارتخانه فرصت مناسبی به دست آمده که باید از آن بهره برد گفت: بانک ها بیشتر تمایل دارند منابع خود را در سرمایه گذاری ها کوتاه مدت و پربازده صرف کند تا این که تسهیلاتی بپردازند که بازپرداخت آن 12 سال به طول می انجامد. - به گزارش ایسنا، محمد سعید ایزدی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری به تشریح وضعیت بهساری بافت های فرسوده و توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی پرداخت و از فراز و فرودهای بهسازی و ساماندهی بافت های هدف شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در سال 93 سخن گفت ...