کمال تبریزی از زبان کمال تبریزی

کمال تبریزی از زبان کمال تبریزی روزنامه فرهیختگان: آنچه می خوانید تنها بخش هایی از اظهارات کمال تبریزی در گفت وگو با مجله نقد سینما است. گفت وگویی که سه سال پیش به بهانه نمایش طعم شیرین خیال انجام شده بود و در آن خاطرات جالبی درمورد برخی از آثار سینمایی اش مطرح کرده است.
انقلاب، جبهه و روایت فتح
بعد از انقلاب دانشگاه ها تعطیل شد و نزدیک به دو سال بیکار شدیم. در دانشگا ه ها واحدی بود به نام جذب نیرو که به دلیل تعطیلی، دانشجویانی را که تخصص داشتند، جذب می کردند. آنها را به جاهای مختلفی می فرستادند که به نیروی کار نیاز داشتند. آن زمان در ترم سوم درس می خواندم و تخصص دانشگاهی نداشتم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
هزینه چال گونه چقدر است؟

هزینه چال گونه چقدر است؟ برترین ها: چال گونه نقصی مادرزادیست و بعضی از ما با این نقص متولد می شویم. دلیل داشتن چال گونه وجود عضله خنده در آن ناحیه و اتصال بخشی از آن به پوست گونه است. در زمان خندیدن، پوست دچار انقباض عضلانی شده و همین موضوع منجر به فرو رفتگی و به وجود آمدن چاله در گونه ی فرد می شود. اگرچه از دید علم پزشکی چال گونه نوعی نقص و معلولیت محسوب می شود اما چال گونه جزء معدود نقص هاییست که خیلی ها آرزوی داشتنش را در سر دارند و حتی حاضرند برای به دست آوردن این چاله کوچک، زیر تیغ جراحی بروند.
در این مقاله قصد داریم به چگونگی ایجاد چال گونه به صورت مصنوعی بپردازیم و بعد از توضیح در مورد عمل تعبیه ی چال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
گران ترین لپ تاپ های جهان

گران ترین لپ تاپ های جهان وب سایت فرادید: کامپیوتر ها یکی از اجزای اصلی دنیای امروزی تکنولوژی محسوب می شوند و در قرن 21 دیگر کسی نمی تواند زندگی بدون کامپیوتر را تصور کند.
در چند سال اخیر لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند جای کامپیوتر های رومیزی کلاسیک و سنگین را گرفته اند و این روز ها لپ تاپ دیگر یک وسیله لوکس به حساب نمی آید. لپ تاپ ها و اسمارت فون ها برای انجام کار های مهم و البته روزمره و ضروری مثل خرید، فروش، کسب و کار، بانکداری اینترنتی، رزرو بلیت هتل و ارتباط با دوستان و آشنایان استفاده می شوند.
هرچند لپ تاپ ها طی سال های اخیر دارای رقبای قدرتمندی شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
رجایی به کدخدایی: آن فیلم معروف را پخش کن

رجایی به کدخدایی: آن فیلم معروف را پخش کن غلامعلی رجائی مشاور آیت ا... هاشمی رفسنجانی در گفت وگویی با آرمان به موضوع ردصلاحیت هاشمی پرداخته است.
شما از نزدیکان آیت ا...هاشمی بودید. اخیرا دوباره آقای کدخدایی مطرح کردند که آیت ا... هاشمی در انتخابات رد صلاحیت نشدند.
من با آقای کدخدایی تاکنون در فضاهای مکتوب و مجازی بحث هایی داشتیم که پاسخ روشنی در مقابل برخی صحبت ها نداشتند. بارها او را به انصاف دعوت کرده ام. آقای کدخدایی اخیرا بحث جدیدی درباره واجد صلاحیت بودن افراد مطرح کردند. خبرهایی که ما از جلسات داریم و در گفت وگوهای گذشته هم گفته ایم، آقای کدخدایی چند مدل صحبت کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
نادری: برای قهرمانی به پرسپولیس پیوستم

نادری: برای قهرمانی به پرسپولیس پیوستم فرهیختگان: محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات به پایان رسید تا پرسپولیس بتواند یک بازیکن جدید را به لیست خود اضافه کند. این درحالی است که پنج بازیکن هم در ابتدای فصل با پرسپولیس به توافق رسیدند تا در نیم فصل به جمع سرخ ها اضافه شوند و حالا با ملحق شدن محمد نادری به پرسپولیس، 6 بازیکن جدید به شاگردان برانکو پیوسته اند تا سرمربی سرخ ها دیگر کمبود بازیکن را در تیمش احساس نکند.
نادری اما بازیکنی است که در تراکتورسازی چهره شد و سپس به لیگ بلژیک رفت تا شانس لژیونرشدن را در قلب اروپا امتحان کند. هرچند این تجربه کوتاه مدت برای او خوش یمن نبود و در لیست تیمش برای بازی در لیگ بلژیک قرار نگرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
کمند امیرسلیمانی: تلویزیون ما را از خودش بداند

کمند امیرسلیمانی: تلویزیون ما را از خودش بداند روزنامه آرمان: روزگاری تلویزیون آثار خانوادگی و اجتماعی خوبی همچون پدرسالار در کارنامه خودش داشت که هنوز هم روی آنتن می رود علاوه بر خاطره بازی با هنرمندان ماندگاری چون استاد محمدعلی کشاورز، مرحوم جمیله شیخی و مرحوم حمیده خیرآبادی، دیالوگ به دیالوگ این آثار درس آموز امروز سریال های بدون محتواست.
یکی از نقش هایی که مردم با آن ارتباط خوبی برقرار کردند که به گونه ای در جایگاه عروس پدرسالار ایفای نقش می کرد، کمند امیرسلیمانی، بود. امیر سلیمانی به گفته خودش هنوز هم بسیاری او را به همان آذر سریال پدرسالار می شناسند و این یعنی موفقیت ماندگاری یک سریال که کمتر این نوع آثار امروز در تلویزیون پخش ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
کفاشیان: تلاش می کنم تاج جای مرا بگیرد

کفاشیان: تلاش می کنم تاج جای مرا بگیرد فرهیختگان: بعد از مدت ها خیلی اتفاقی علی کفاشیان را دیدار کردیم و او دعوت کرد تا به دفترش در سازمان لیگ فوتسال رفته و دقایقی با او همکلام شویم. راس ساعت مقرر به خدمت او رسیدیم و بعد از صرف یک چای تلخ با هم به صحبت نشستیم.
اگرچه میهمان داشت ولی با فراغ بال میزبان مان شد، فقط یک شرط داشت: دیگر نمی خواهم مصاحبه کنم. هر اندازه در همه این سال ها صحبت کردم دیگر بس است! الان باید مسئولان مربوطه صحبت کنند! هرچند به زودی شاید برای همیشه از فوتبال بروم. با این حال و بعد از اصرار ما راضی می شود چند جمله ای را به گفت وگو بپردازد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
برانکو مردد بین مهاجم خارجی و ستاره جنجالی

برانکو مردد بین مهاجم خارجی و ستاره جنجالی فرهیختگان: چند روز قبل اخباری از نقل وانتقالات پرسپولیس منتشر کردیم که بخش اصلی آن طی همین چند روز عملی شد. گفته بودیم محمد نادری نزدیک ترین گزینه به پرسپولیس است که حالا او به شکل قرضی به پرسپولیس پیوسته است.
در مورد قوچان نژاد هم گفتیم بیشتر از اینکه به پرسپولیس نزدیک باشد به تراکتور نزدیک است و حالا پرسپولیس می گوید موضوع جذب قوچان نژاد تمام شده و از لیست خرید خارج شده است.
حالا اخبار تازه ای در مورد نقل وانتقالات به گوش می رسد که بد ندیدیم آنها را با خوانندگان پرسپولیسی خود در میان بگذاریم.
جانشین قوچان نژاد چه کسی است؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 17 ساعت پیش
بگوویچ: جام ملت های آسیا جای دفاع نیست

بگوویچ: جام ملت های آسیا جای دفاع نیست فرهیختگان: با سرمربی این روزهای گل گهر سیرجان درمورد چیزهای متفاوتی گپ زدیم. از استانکو و مرگش تا تیم ملی و جام ملت های آسیا و حتی شرایط تیم باشگاهش و اقبال شان برای صعود به لیگ برتر. بخش هایی از این مصاحبه به خاطر طولانی شدن منتشر نشد که می ماند برای روزهای دیگر. با او اما درمورد استانکو و کی روش بحث های جذابی داشتیم. گفت وگو با وینگو بگوویچ را با هم می خوانیم.
درگذشت استانکو خبر تلخی بود.
خاطرات زیادی با او داشتم. در اسپیلت مربی ام بود. چیزی که از او به یاد دارم، خاطراتی است که فراموش نمی شود. درمورد 40 سال پیش صحبت می کنیم. جوان بودم. دنیا مال من بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 18 ساعت پیش
کی روش: پیروزی معتبری به دست آوردیم

کی روش: پیروزی معتبری به دست آوردیم خبر ورزشی: کارلوس کی روش پس از برتری برابر شاگردان برابر شاگردان سانچس در دیداری دوستانه، پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: یک هفته تمرین سخت، با مقداری خستگی بیشتر برای بازیکنان را پشت سر گذاشتیم، با این حال مسابقه تدارکاتی خوبی را مقابل قطر برگزار کردیم، برای نتیجه جنگیدیم و برای ایران یک پیروزی معتبر به دست آوردیم. حالا همگی روی اولین بازی مان در جام ملت ها مقابل یمن تمرکز کرده ایم. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
جذاب ترین مرد های سال 2018

جذاب ترین مرد های سال 2018 برترین ها: لیست 100 نفره جذاب ترین مرد های سال 2018 توسط نشریه TC Candler منتشر شد که بر اساس آن جیسون موموآ، بازیگر سرشناس 39 ساله در رتبه نخست این لیست قرار گرفته است.
100- Leonardo DiCaprio
99- Winwin
98- Lionel Messi
97- Maxi Iglesias
96- Brian Whittaker
95- Laith Abu Joda
94- Chris Evans
93- Varun Dhawan
92- Alex Hogh Anderson
91- Timothe Chalamet
90- Dimash Kudaibergen
89- Anthony Joshua
88- J-Hope
87- Cole Sprouse
86- Shahid Kapoor
85- Zayn Malik
84- Henry Golding ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
آتش سوزی در لندن در شب سال نوی میلادی

آتش سوزی در لندن در شب سال نوی میلادی خبرگزاری فارس: همزمان با جشن های سال نوی میلادی در پایتخت انگلستان، وقوع آتش سوزی گسترده در انباری در جنوب لندن موجب اعزام ده ها آتش نشان به محل این حادثه شد.
به نوشته پایگاه خبری شبکه اسکای نیوز ، در پی این آتش سوزی که در منطقه کرویدون واقع در جنوب لندن رخ داده، حدود 120 آتش نشان به همراه 20 خودروی آب پاش برای خاموش کردن آتش به کار گرفته شده اند.
این حادثه ساعت 7:50 عصر به آتش نشان ها اعلام شده و تا زمان نگارش این خبر نیز انبار حادثه دیده همچنان در آتش می سوزد.
مقام های آتش نشانی لندن می گویند هنوز علت این آتش سوزی مشخص نیست و تحقیقات در این مورد آغاز شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
مقصر اصلی حادثه دانشگاه آزاد، طهرانچی است

مقصر اصلی حادثه دانشگاه آزاد، طهرانچی است پایگاه خبری انتخاب: جلال میرزایی، عضو فراکسیون امید مجلس درباره حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات می گوید: در درجه اول طهرانچی مقصر است کما اینکه او رئیس دانشگاه آزاد است و البته باید بررسی شود این رئیس چند شغل دارد.
میرزایی در گفت و گویی با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات گفت: حادثه دانشگاه مصیبتی بود که برای همه ما پیش آمد و اصلا نمی توانیم صرفا نام حادثه را روی آن بگذاریم. اما اینکه چرا در کشور ما اینگونه اتفاقات به وفور رخ می دهد، باید بررسی شود این مشکل ساختاری است یا افراد مقصرند؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
پشت پرده پخش فیلم غیراخلاقی در شبکه کیش

پشت پرده پخش فیلم غیراخلاقی در شبکه کیش برترین ها: یک خبرنگار صدا و سیما در توئیتی درباره پشت پرده پخش فیلم غیراخلاقی جکی جان از شبکه تلویزیونی کیش که باعث اخراج چند مدیر و کارمند از این شبکه شد، توضیح داد.
محمدهادی حاجی زاده، خبرنگار صدا و سیما در توئیتی درباره پخش فیلم غیراخلاقی از صدا و سیمای کیش توضیح داد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
دژپسند: صادرات عصای دست دولت در تحریم هاست

دژپسند: صادرات عصای دست دولت در تحریم هاست خبرگزاری ایسنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی معتقد است در شرایط فعلی کشور و شکل گیری از دور جدیدی از تحریم ها، صادرات عصای دست دولت برای عبور از فشارها خواهد بود.
فرهاد دژپسند در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: اصلی ترین هدف تحریم ها و ابزار دشمن این است که ایران را با بستن منابع ارزی و مالی به زانو درآورد.
در این شرایط این صادرات است که می تواند برای کشور منابع ارزی آورده و شرایط را برای سرمایه گذاری و رشد مهیا کند. ما برای آنکه بتوانیم به آمارهایمان روند باثبات بدهیم باید برخی مبانی را تغییر داده و برای مشکلات راه حل های مناسب تعریف کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
ایمن آبادی: آقا محسن راست گفت اما درست نگفت!

ایمن آبادی: آقا محسن راست گفت اما درست نگفت! برترین ها: جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مجلس در واکنش به سخنان محسن رضایی در برنامه حالا خورشید گفت : آقا محسن راست گفت اما درست نگفت!
در کربلای 4 حدود پنج هزار نفر شهید شدند و 3900 نفر مفقود ،3900 نفری که در آب سرد اروند غرق شدند و پیکرهای پاک آنان هرگز پیدا نشد که بعدا شهید محسوب شدند نمی دانم چرا آقا محسن هیچوقت این 3900نفر را ندید! روحشان شاد! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
تفاوت زنان قاجار اورجینال و زنان قاجار تلویزیون

تفاوت زنان قاجار اورجینال و زنان قاجار تلویزیون برترین ها: احمد ایراندوست با انتشار عکسی، زنان قاجار واقعی با زنان قاجار در سریال بانوی عمارت را مقایسه کرد.
ایراندوست با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:
این نقش در اصل مال من بود ولی خوب ایشون هم خوب بازی کردن ولی در زمان من عمل و بوتاکس و ژل و اینا نبود همه چی طبیعی بود مثل قیافه خودم البته در قالب اون موقع من ... خوشکل قاجاری کی بودی تو .... خودمو میگم چه ابروهایی داشتم ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
موبایل فوق لاکچری سامان قدوس

موبایل فوق لاکچری سامان قدوس خبر ورزشی: یک شرکت طراحی و ساخت قاب های سفارشی و لوکس تلفن های همراه با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که برای سامان قدوس لژیونر ایرانی باشگاه آمیان فرانسه یک قاب سفارشی iPhone XS ساخته است. این قاب های لوکس که با استفاده از طلا ساخته می شوند قیمتی حدود 5000 دلار دارند که با احتساب قیمت دلار در ایران مبلغی بالای 50 میلیون تومان می شود.
جالب اینجاست که نام سامان قدوس و شماره پیراهن او روی گوشی جدیدش حک شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 290 روز و 23 ساعت پیش
تذکر و کسر از حقوق در انتظار نماینده سراوان

تذکر و کسر از حقوق در انتظار نماینده سراوان خبرگزاری فارس: هیأت نظارت بر رفتار نمیاندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل آخرین نشست به منظور بررسی رفتار محمدباسط درازهی، برای این نماینده مجلس به تصمیم گیری نهایی و صدور حکم رسید.
یک نماینده مجلس -که خواست نام او منتشر نشود- در گفت وگویی درباره جزئیات تصمیم گیری هیأت مزبور در این رابطه اظهار داشت: در 9 بند درباره آقای درازهی تصمیم گیری و مقرر شد بر اساس ماده 6 قانون هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان عمل شود.
وی افزود: همچنین مقرر شد برای نماینده ای که فیلم جلسه غیرعلنی مربوط به این بخش را ضبط و منتشر کرده است اعمال ماده 6 قانون نظارت بر رفتار نمایندگان شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
کدام کودکان بیشتر در معرض آزار قرار دارند؟

کدام کودکان بیشتر در معرض آزار قرار دارند؟ خبرگزاری ایسنا: یک کارشناس ارشد روانشناسی گفت: برخی از کودکان در معرض آسیب های جدی در کودک آزاری جسمی و جنسی قرار دارند که باید نسبت به این کودکان مراقبت های بیشتری اتخاذ شود.
مرجان انصاری با اشاره به ضرورت پیشگیری های قانونی و اجتماعی در حوزه کودک آزاری های جسمی و جنسی عنوان کرد:کودک آزاری یک آسیب خطرناک اجتماعی است که به جسم و روان کودک لطمات جبران ناپذیری وارد می کند.
این کارشناس ارشد روانشناسی افزود: این آسیب جدی مانند هر معضل اجتماعی و آسیب های جبران ناپذیر در شرایط خاص پیش می آید و با آگاهی بخشی و فرهنگ سازی قابل کنترل و پیشگیری است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
سخنگوی پنتاگون هم استعفا داد

سخنگوی پنتاگون هم استعفا داد خبرگزاری فارس: روز پایانی سال 2018 هم برای دولت آمریکا با استعفای یک مقام دیگر همراه شد. این بار دانا وایت سخنگوی وزارت دفاع آمریکا بود که اعلام کرد از سمتش کناره گیری می کند.
استعفای وایت همان روزی اعلام شده که مأموریت جیمز متیس به عنوان وزیر دفاع آمریکا رسما به پایان رسید. متیس که به دلیل اختلاف نظر با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از سمتش استعفا داده، قرار بود اسفند ماه پنتاگون را ترک کند، اما ترامپ در واکنش به تمجید گسترده رسانه ها از این ژنرال بازنشسته، اعلام کرد که جایگزین موقت متیس از نخستین روز سال 2019 کارش را آغاز می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
گلشیفته فراهانی در بین 100 چهره زیبای 2018

گلشیفته فراهانی در بین 100 چهره زیبای 2018 برترین ها: گلشیفته فراهانی در رتبه بیست ودومین چهره زیبای سال 2018 از طرف نشریه TC Candler قرار گرفت.
در سال 2017 نیز گلشیفته فراهانی در این لیست 100 نفره حضور داشت که در آن سال در رتبه 9 قرار گرفته بود.
در ادامه نام 100 چهره معرفی شده برای سال 2018 را می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
تمجید ویژه ونگر از ستاره مصری لیورپول

تمجید ویژه ونگر از ستاره مصری لیورپول ورزش سه: آرسن ونگر که در پایان فصل قبل، بعد از 22 سال از هدایت آرسنال کنار کشید، به تمجید از محمد صلاح آقای گل فصل قبل لیگ برتر پرداخته و مدعی شد بعد از سپری شدن دوران مصدومیت و افت بعد از برخورد با سرخیو راموس در لیگ قهرمانان، می تواند دوباره به دوران اوج خود بازگردد.
آرسن ونگر گفت: "محمد صلاح بازیکنی منحصر به فرد با قابلیت گلزنی و ارسال پاس گل های متعدد است. بعد از گذر از مصدومیت در فینال لیگ قهرمانان، او به حالت عادی بازگشته و من می توانم ادعا کنم که محمد صلاح یکی از بهترین بازیکنان جهان خواهد بود." ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
2019 در جهان چه خبر است؟

2019 در جهان چه خبر است؟ خبرگزاری ایسنا: جهان سال 2018 را با همه فراز و نشیب هایش از دیدار تاریخی کیم جونگ اون با دونالد ترامپ و شکست داعش تا هیجان جام جهانی فوتبال و ماجرای قتل هولناک جمال خاشقجی پشت سر گذاشته و با بیم و امید به سال پیش رو چشم دوخته است؛ بیمی که از هرج و مرج و رخدادهای پیش بینی نشده روزافزون در مناطق مختلف جهان می آید و آن را دستمایه ادامه راه خود قرار می دهد.
سال 2018 اما هر چه بود، زمینه وقایعی را در حوزه های گوناگونی در سال 2019 ایجاد کرد که برخی قابل پیش بینی هستند و برخی غیر منتظره.
انگلیس که هیاهو و جنجال بسیاری را بر سر خروج از اتحادیه اروپا پشت سر گذاشته و شاهد دست و پنجه نرم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
رضا کیانیان: تلویزیون تبدیل به قمارخانه شده

رضا کیانیان: تلویزیون تبدیل به قمارخانه شده خبرآنلاین: رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر از در نظر گرفتن ممیزی های جدید و ممنوعیت پخش سریال های قدیمی در تلویزیون به شدت انتقاد کرد.
براساس گزارش روزنامه جام جم، این بازیگر با اشاره به سانسور برخی از سریال های قدیمی که تولیدی تلویزیون هستند، گفت: چرا باید تا این حد ممیزی باشد؟ جالب است بعضا پخش سریال های قبل هم ممنوع شده است، مثل سریال بچه های خیابان ، دوران سرکشی و ... اگر هم پخش شوند با کلی ممیزی روی آنتن می روند. خب چرا؟ مگر این سریال ها در چه حکومتی ساخته شده است؟ حتی سریال مختارنامه هم در بازپخش ها به شدت سانسور شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
برخورد با 16 کارمند و مدیر به خاطر استفاده شخصی از خودروی دولتی

برخورد با 16 کارمند و مدیر به خاطر استفاده شخصی از خودروی دولتی خخبرگزاری فارس: افشار خسروی زاد دادستان مرکز استان ایلام در گفت و گویی گفت: در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری و هم چنین تاکیدات نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه ایلام و مطالبات عمومی جامعه در برخورد با کارکنان ادارات و مدیرانی که از خودروهای دولتی استفاده شخصی می کنند برخورد جدی قضایی صورت خواهد گرفت.
وی افزود: تاکنون با حدود 16 کارمند و مدیر متخلف که از ماشین های دولتی استفاده شخصی کرده اند و سرنشینان آن افراد غیر اداری بوده اند برخورد شده و پرونده قضایی برای آنها تشکیل شده است.
دادستان مرکز استان ایلام تاکید کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
انتقاد وزیر کشور از افزایش قیمت مسکن

انتقاد وزیر کشور از افزایش قیمت مسکن خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در دیدار با نمایندگان عضو فراکسیون شهری و روستایی مجلس، در خصوص لایحه پسماندها گفت: این لایحه باید هرچه سریعتر پیگیری شود تا راه برای انجام کار جدی تر در عرصه مدیریت پسماندها باز شود. تدوین این لایحه در دولت دوسال زمان برد.
آیین نامه پسماند از سوی چند دستگاه نوشته شده است که مسئول آن وزارت صمت بود و به دنبال پیگیری و آماده سازی آن هستند و وزارت کشور در تلاش است و از مجلس نیز می خواهیم فعال باشند تا این آیین نامه اعتبارات لازم را تا آخر سال بگیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 0 ساعت پیش
سرقت از مردگان در ونزوئلا!

سرقت از مردگان در ونزوئلا! روزنامه همشهری: به دلیل بحران اقتصادی ونزوئلا، مردم به گورستان ها و قبرها حمله کرده و ضمن سرقت سنگ های قیمتی و اشیای همراه مردگان، بقایای اجساد را به افرادی که مدعی جادوگری اند می فروشند.
در دهه1930و 1940 اجساد همراه با جواهر دفن شده اند و به همین خاطر برخی قبرستان ها در جنوب کاراکاس، جولانگاه دزدان شده است.
به گزارش دیلی میل، حتی بقایای جاکین کاسترو، رئیس جمهوری سال های 1800میلادی نیز ناپدید شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
بطری آبی که برای اونای امری 8 هزار پوند آب خورد

بطری آبی که برای اونای امری 8 هزار پوند آب خورد ایرنا: کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس اونای امری سرمربی تیم آرسنال را به دلیل رفتار غیر ورزشی در بازی مقابل برایتون و شوت کردن بطری آب به سمت تماشاگران، 8 هزار پوند جریمه کرد.
روزنامه تلگراف انگلیس روز دوشنبه نوشت: سرمربی 47 ساله توپچی ها که در جریان بازی مذکور از محدوده فنی خارج شده بود، جریمه مذکور را پذیرفت. این جریمه به واسطه تخطی از استانداردهای اخلاقی برای وی در نظر گرفته شده است.
با این وجود، امری بلافاصله پس از این اقدام از یکی از هواداران روی سکوها عذرخواهی کرد و پس از اتمام بازی نیز به سمت هواداران تیم میزبان رفت و بار دیگر از آنان عذرخواهی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 1 ساعت پیش
افزایش قیمت آجیل در بازار شب عید منتفی است

افزایش قیمت آجیل در بازار شب عید منتفی است باشگاه خبرنگاران جوان: مصطفی احمدی رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران با اشاره به اینکه نرخ اقلام آجیل و خشکبار نسبت به دو ماه گذشته 15 درصد کاهش یافته است، اظهار کرد: کاهش نرخ ارز در هفته های اخیر تا حدی بازار آجیل و خشکبار را تحت تاثیر خود قرار داده است.
وی با اشاره به اینکه نرخ ارز تنها مولفه افزایش قیمت آجیل و خشکبار در بازار نبوده است، افزود: کاهش 60 تا 70 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل عامل اصلی گرانی اقلام آجیل و خشکبار در بازار به شمار می رود، به طوریکه اگر نرخ ارز بالا نمی رفت، باز هم قیمت آجیل و خشکبار در بازار با تحولاتی روبرو می شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
پوگبا حالا از فوتبال بازی کردن لذت می برد

پوگبا حالا از فوتبال بازی کردن لذت می برد ورزش سه: جسی لینگارد، ستاره جوان منچستریونایتد، به تمجید از روند اخیر پل پوگبا پرداخته است.
با جدایی ژوزه مورینیو و ورود اوله گونار سولسشر، تحول بزرگی در سبک بازی پل پوگبا ایجاد شده و حالا وی در تمام بازی هایی که با حضور سرمربی جدید انجام شده موفق به گلزنی شده است.
لینگارد گفت: "پل پوگبا حالا از فوتبال بازی کردن لذت برده و در پستی که بدان علاقه دارد بازی می کند. حالا پوگبا آزادی عمل بیشتری در زمین دارد و می تواند به سمت جلو حرکت کرده و در نهایت دروازه رقبا را نیز باز کند.
حضور سولسشر 100% به پوگبا کمک کرده زیرا او به پوگبا مجوز و اعتماد به نفس ارائه بازی و نقشی آزادانه در ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
پارس تندر 90 میلیون تومان شد

پارس تندر 90 میلیون تومان شد خبرگزاری فارس: پراید 131 امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت 35 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد.
چانگان با 500 هزار تومان کاهش به قیمت 129 میلیون و 500 هزار تومان و تیبا با 800 هزار تومان افزایش به قیمت 41 میلیون و 800 هزار تومان معامله شد.
تیبا 2 هم 300 هزار تومان افزایش یافت و این خودرو امروز در بازار به قیمت 44 میلیون و 300 هزار تومان معامله شد.
پارس تندر هم امروز در بازار خودرو با افزایش 2 میلیون تومانی نسبت به هفته های گذشته به قیمت 90 میلیون تومان معامله شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
عباس: اجازه نمی دهیم ترامپ، قدس را به اسرائیل بفروشد

عباس: اجازه نمی دهیم ترامپ، قدس را به اسرائیل بفروشد خبرگزاری ایسنا : رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد، به رئیس جمهور آمریکا اجازه داده نخواهد شد که قدس را به اسرائیل بفروشد.
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود به مناسبت پنجاه و چهارمین سالگرد تاسیس جنبش فتح تاکید کرد: قدس فروشی نیست، ما به هیچ وجه نخواهیم پذیرفت که یک ذره از خاک قدس را رها کنیم.
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: قدس پایتخت ابدی کشور فلسطین باقی خواهد ماند. هرکس که درمورد معامله قرن صحبت می کند، با سیلی زمانه پاسخ او را خواهیم داد.
وی ادامه داد: قدس خود را نخواهیم فروخت و به هیچ وجه معامله مردود قرن را نخواهیم پذیرفت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 5 ساعت پیش
لواندوفسکی: فوتبالم را در بایرن تمام می کنم

لواندوفسکی: فوتبالم را در بایرن تمام می کنم ورزش سه: رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی از سال 2014 برای بایرن بازی می کند و با این تیم هر ساله توانسته فاتح بوندسلیگا و نیز کسب آقای گلی رقابت ها شود.
در سال های اخیر همواره شایعاتی مبنی بر انتقال او به رئال و حتی چلسی شنیده شده و تابستان امسال خود او نیز صراحتا از تمایلش برای جدایی خبر داد؛ با این حال پس از مخالفت جدی سران بایرن، او ترجیح داد به قراردادش پایبند بماند.
لواندوفسکی در مصاحبه جدیدش با اسپورت بیلد و در مورد آینده اش گفت: به وضوح این تصور را دارم که فوتبالم را در بایرن تمام کنم. این امکان واقعا وجود دارد. در حال حاضر جدایی از بایرن به ذهنم خطور نمی کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
جایگزین سریال بانوی عمارت مشخص شد

جایگزین سریال بانوی عمارت مشخص شد خبرآنلاین: سریال تاریخی لحظه گرگ و میش ساخته همایون اسعدیان قرار است پس از اتمام پخش سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از شبکه سه سیما راهی آنتن شود.
در سریال لحظه گرگ و میش که در ژانر اجتماعی، سه دهه از تاریخ، از سال 60 تاکنون را روایت می کند، بازیگرانی همچون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری و ... ایفای نقش کرده اند.
داستان این مجموعه تلویزیونی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
گزینه جانشین مودریچ برای اینتر؛ باز هم از رئال!

گزینه جانشین مودریچ برای اینتر؛ باز هم از رئال! وبسایت نود: به نقل از فوتبال ایتالیا، اینترمیلان که در پروژه جذب لوکا مودریچ ناکام مانده، قصد به خدمت گیری متئو کواچیچ هافبک کروات باشگاه رئال مادرید را دارد.
کواچیچ که پیش از این در سال های 2013 تا 2015 در اینتر توپ زده، هم اکنون به شکل قرضی برای چلسی بازی می کند اما در این قرارداد یک ساله، هیچ امکان خریدی برای چلسی گنجانده نشده و توتواسپورت گمان می کند اینتر در حال بررسی جوانب برای بازگرداندن این هافبک 24 ساله به سن سیرو است.
پیرو آسیلیو، مدیرورزشی باشگاه اینتر مدت هاست که در فکر جذب یک هافبک خلاق در میانه میدان است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
طعنه بزرگ رونالدو در مورد عدم فتح توپ طلا

طعنه بزرگ رونالدو در مورد عدم فتح توپ طلا ورزش سه: سال 2018 برای رونالدو اتفاقات زیادی را به همراه داشت؛ از سومین قهرمانی متوالی در اروپا تا انتقال به یوونتوس و پرونده اتهام به تجاوز به کاترین مایورگا. حالا رونالدو در واپسین ساعات سال 2018 و در گفت و گو با نشریه پرتغالی رکورد در رابطه با سالی که گذشت صحبت کرده است.
بهترین لحظه سال 2018؟ پنجمین قهرمانی لیگ قهرمانان و سومین قهرمانی متوالی با رئال مادرید. البته من نمی توانم انتقالم به یوونتوس را نادیده بگیرم زیرا اینجا خیلی خوب با من رفتار می شود.
من هر روز حس می کنم همچنان انگیزه زیادی برای بازی کردن در بالاترین سطح داشته و اشتیاق فراوانی برای انجام بیشترین کاری که به آن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
جزئیات احداث پلاسکوی جدید

جزئیات احداث پلاسکوی جدید خبرگزاری مهر : بنیاد مستضعفان اعلام کرد: ساختمان پلاسکوی جدید به صورت 8 طبقه روی زمین و 6 طبقه زیر همکف احداث می شود.
این نهاد درباره احداث ساختمان جدید پلاسکو اعلام کرد در ساخت ساختمان جدید پلاسکو خلاف ضوابط اقدام نخواهد کرد و موارد زیر را مورد تاکید قرار خواهد داد:
1. بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پس از وقوع سانحه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو در جهت مساعدت به کسبه آسیب دیده و فارغ از وظیفه قانونی و با نگاه ملی تصمیم گرفت بنایی، فاخر ارزشمند و برخوردار از تمامی استانداردهای ساختمان و شهرسازی با رعایت ضوابط روز طرح های بالادست که پاسخگوی ذی نفعان باشد، احداث کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
بازی تیم ملی پشت درهای بسته اما با میکسدزون!

بازی تیم ملی پشت درهای بسته اما با میکسدزون! ورزش سه: امشب تیم ملی ایران در آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از جام ملت های آسیا، در دوحه به مصاف تیم ملی قطر خواهد رفت تا دومین دیدار خود را در این شهر پشت سر بگذارد.
پس از تعیین شرط بسته بودن این دیدار، مسئولان تیم ملی درخواست حضور خبرنگاران حاضر در دوحه را برای تماشای این بازی داشتند که پس از چند پاسخ مختلف، در نهایت موفق به این کار نشدند تا به درخواست سرمربی تیم ملی قطر ، این بازی به صورت صددرصدی پشت درهای بسته برگزار شود.
به همین دلیل مسئولان تیم ملی نیز وقتی با اصرار اصحاب رسانه مبنی بر مخابره اتفاقات این بازی روبرو شدند تصمیم گرفتند تا پس از دیدار تیم ملی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
بوفون: اینکه نیمار توپ طلا را نبرده، رسوایی است

بوفون: اینکه نیمار توپ طلا را نبرده، رسوایی است خبرگزاری تسنیم: جان لوئیجی بوفون در گفت و گو با نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا، تأکید کرد که از ترک یوونتوس به خصوص به دلیل از دست دادن بازی در کنار کریستیانو رونالدو پشیمان نیست، چرا که هم تیمی های فعلی اش کیلیان امباپه و نیمار هم چیزی از ستاره پرتغالی یووه کم ندارند.
بوفون 40 ساله گفت: من در کنار قهرمانان فراوانی بازی کرده ام و می خواستم در کنار همه بازی کنم، حتی در کنار رونالدو. در پاری سن ژرمن هم این طور نیست که ما هیچ قهرمانی در تیم مان نداشته باشیم. نیمار و امباپه در زمره چنین بازیکنانی هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 6 ساعت پیش
دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای همکاری

دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای همکاری سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: شرکت پرسپولیس برای فعالیت در حوزه های بازرگانی، بازاریابی و اقتصادی، از هواداران داوطلب که دارای شرایط اعلامی باشند ، دعوت به همکاری می نماید.
بنا بر اطلاعیه صادره از سوی باشگاه، به منظور همکاری، مشارکت و تبادل نظر هواداران و علاقمندان در خصوص مسائل بازرگانی، بازاریابی و اقتصادی از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مرتبط که علاقمند به این امور هستند و همچنین افرادی که تجربه و تخصص لازم در زمینه های ذکر شده در بالا یا توانمندی درآمدزایی در زمینه های مختلف را دارند برای همکاری و عضویت در کارگروه مربوطه با باشگاه پرسپولیس دعوت به عمل می آورد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
خداحافظی وزیر بهداشت، استنباط رسانه ای است

خداحافظی وزیر بهداشت، استنباط رسانه ای است خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر بهداشت درواکنش به حواشی مطرح درباره استعفا و خداحافظی وزیر بهداشت، گفت: مباحث مطرح مبنی بر خداحافظی وزیر، استنباط رسانه ای است.
دکتر عباس زارع نژاد، با اشاره به برگزاری جلسه شورای معاونین در صبح امروز و بازدید وزیر بهداشت از موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع)، افزود: منطقی است که درباره "استعفا" دولت اظهار نظر کند.
گفتنی است، در پی توئیت روز گذشته الیاس حضرتی -نماینده مجلس- مبنی بر استعفای وزیر بهداشت، برخی رسانه ها امروز نیز از خداحافظی وزیر در جلسه معاونین خبر داده بودند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 7 ساعت پیش
سردیس دکتر قانعی راد رونمایی شد

سردیس دکتر قانعی راد رونمایی شد خبرگزاری ایرنا: سردیس دکتر محمدامین قانعی راد روز دوشنبه در آیینی با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، مشاوره وزیر علوم و رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و محمد جواد حق شناس عضو شورای اسلامی شهر تهران رونمایی شد.
در این آیین خیابان سهیل واقع در خیابان شیراز جنوبی در منطقه 3 شهر تهران به نام دکتر قانعی راد تغییر نام یافت.
سردیس دکتر قانعی راد نیز در ابتدای این خیابان جانمایی شده است.
سید محمدامین قانعی راد جامعه شناس، رئیس انجمن جامعه شناسی ایران و عضو هیئت علمی و استاد جامعه شناسی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور بود که در سن 63 سالگی به دلیل بیماری سرطان 24 خردادماه 1397 درگذشت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 9 ساعت پیش
فرمانداری تهران: تجمع امروز خیابان انقلاب مجوز نداشت

فرمانداری تهران: تجمع امروز خیابان انقلاب مجوز نداشت خبرگزاری ایسنا: معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران با بیان اینکه امروز تعدادی از افراد فرصت طلب در مقابل دانشگاه تهران تجمع کردند، گفت: این تجمع غیرقانونی بوده و البته شرایط تحت کنترل است.
عبدالعظیم رضایی با اشاره به اینکه در چند روز گذشته تجمعاتی در داخل دانشگاه آزاد به دلیل اتفاق تاثربرانگیز برای دانشجویان این دانشگاه، برگزار شده است، اظهار کرد: این تجمعات نیازی به مجوز فرمانداری یا استانداری نداشت زیرا داخل دانشگاه برگزار شده است. اما امروز برخی افراد فرصت طلب در مقابل دانشگاه تهران تجمعات پراکنده ای داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 9 ساعت پیش
وزارت ارتباطات خواستار جلوگیری از فیلترینگ سایت های گردشگری شد

وزارت ارتباطات خواستار جلوگیری از فیلترینگ سایت های گردشگری شد خبرگزاری تسنیم: امیر ناظمی؛ نماینده وزارت ارتباطات در کارگروه کاهش موانع کسب وکارهای مجازی در نامه ای خطاب به معاون حقوقی رئیس جمهور خواستار رسیدگی به روند فیلترینگ درگاه های اینترنتی حوزه اقامتگاه های غیرهتلی با قید فوریت شد.
چند ماه پیش شاهد فیلترینگ برخی سایت ها و استارتاپ های حوزه گردشگری در کشور بودیم که به دنبال آن گفته شد سازمان میراث فرهنگی با درخواست هتل ها و دفاتر مسافرتی اقدام به انجام این کار کرده و زمینه مسدودسازی درگاه های اینترنتی خدمات دهنده را فراهم آورده است.
این اتفاق که موجب بروز اعتراض و گلایه هایی از سوی فعالان حوزه استارتاپی و کسب وکارهای نوپا شد در عمل بعد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
توضیح درباره کاهش بودجه بیماران خاص

توضیح درباره کاهش بودجه بیماران خاص خبرگزاری ایسنا: سازمان برنامه و بودجه از رشد 70 درصدی اعتبارات بیماران خاص در لایحه بودجه 98 خبر داد.
سازمان برنامه و بودجه در واکنش به اظهارات رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های خاص وزارت بهداشت مبنی بر کاهش بودجه این بیماران در لایحه بودجه 98، در جوابیه ای که به ایسنا ارسال کرد ضمن تکذیب این اظهارات آورده است: رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های خاص وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا از کاهش اعتبار ردیف بودجه ای بیماران خاص در لایحه بودجه سال1398 انتقاد کرده است که در این ارتباط توضیحات زیر ارائه می شود: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
اسپیکر های هوشمند ارزان تر و کوچک تر در راهند

اسپیکر های هوشمند ارزان تر و کوچک تر در راهند خبرگزاری ایسنا: با توجه به گسترش روزافزون محبوبیت اسپیکرهای هوشمند، به نظر می رسد که شرکت های تولیدکننده موبایل و محصولات فناوری متعددی همچون گوگل، آمازون، شیائومی و اپل وارد عرصه رقابت جدید و تنگاتنگی شده اند که بتوانند با عرضه محصولات و اسپیکرهای هوشمند و جدید نظر و رضایت خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان به این گجت های هوشمند را به سمت و سوی خود جلب کنند.
حالا تازه ترین اخبار و گزارش های منتشر شده در وب سایت phonearena، حاکی از آن است که سامسونگ نیز بعنوان یکی از بزرگترین غول های تکنولوژی و شرکت های تولیدکننده موبایل قصد دارد در سال 2019 میلادی از یک اسپیکر هوشمند جدید رونمایی کند که ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 10 ساعت پیش
خودرو را با اثر انگشت روشن کنید

خودرو را با اثر انگشت روشن کنید خبرگزاری ایسنا: شرکت خودروسازی هیوندای می خواهد به اولین خودروساز در جهان تبدیل شود که برای باز کردن و روشن کردن خودرو از هیچ گونه کلید یا گوشی هوشمندی استفاده نمی کند و تنها به حسگر اثر انگشت تکیه می زند.
اولین خودرویی که از این فناوری بهره خواهد برد، خودروی شاسی بلند سانتافه مدل 2019 خواهد بود که از حسگر اثر انگشت برای قفل و باز کردن درب ها و روشن کردن موتور خودرو استفاده می کند.
حسگرهای اثر انگشت در دستگیره های درب خودرو و در دکمه استارت آن تعبیه خواهند شد. بدین ترتیب، لمس هر کدام از این حسگرها، خودرو را به نمایه شخصی راننده تبدیل می کند و امکان تنظیم صندلی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
ثروتمندترین سلبریتی های آمریکا در سال 2018

ثروتمندترین سلبریتی های آمریکا در سال 2018 روزیاتو: شهرت و ثروت می توانند با هم همراه باشند، دستکم برای بخش معدودی از انسان های خوش شانس. جرج لوکاس، خالق "جنگ ستارگان" (Star Wars) در فهرست ثروتمندترین سلبریتی های آمریکا در سال 2018 با ثروت خالص 5٫4 میلیارد دلار و به لطف فروش استودیو فیلم سازی خود با نام لوکاس فیلم (Lucasfilm) در سال 2012 با قیمت 4٫1 میلیارد دلار به کمپانی والت دیزنی در صدر ثروتمندترین چهره های دنیای فیلم و سرگرمی ایالات متحده قرار گرفته است. او همچنین خالق سری فیلم های "ایندیانا جونز" (Indiana Jones) بوده و یک استودیو فیلمسازی دیگر به نام American Zoetrope Studio را با همکاری دیگر کارگردان سرشناس ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
وزیر بهداشت خداحافظی کرد

وزیر بهداشت خداحافظی کرد خبرگزاری فارس: حسن قاضی زاده صبح امروز در جلسه معاونین وزارت بهداشت که در ستاد این وزارت خانه برگزار شد از همکاران خود خداحافظی کرد.
بر اساس اخبار رسیده سعید نمکی معاون سازمان برنامه و بودجه نیز پیش از ظهر امروز در ستاد وزارت بهداشت حضور یافته است.
قاضی زاده هفته گذشته استعفای خودش را تحویل هیات دولت داد، روز گذشته علیرغم تکذیب های پی در پی، این موضوع از منابع موثق مورد تایید قرار گرفت. موضوع اصلی اختلاف بودجه ای دولت و این وزارت خانه مطرح شده است.
لازم به ذکر است؛ هنوز رسما استعفای قاضی زاده پذیرفته نشده و خبرها از رایزنی دولتی ها در این باره حکایت دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
اظهارنظر رضا فیاضی درباره شبکه کیش

اظهارنظر رضا فیاضی درباره شبکه کیش خبرآنلاین: رضا فیاضی درباره دلایل مهاجرتش به کیش سخن گفت و از کارهای جدید خود در عرصه سینما و تلویزیون خبر داد و به رفت و آمدش به کانون اصلاح و تربیت که باعث نوشتن یک رمان تاثیرگذار شد، اشاره کرد.
رضا فیاضی، بازیگر، کارگردان و نویسنده در برنامه تلویزیونی فرمول یک درباره ماجرای مهاجرتش به کیش توضیح داد: دو سال پیش به کیش رفتم، آن زمان شرایطی پیش آمد و تئاتری به نام پدر یک دقیقه ای را اجرا کردم که مسائل مالی و گرفتاری هایی که کارگردان سرش می آید اذیتم کرد. از این فضا خسته شدم و تصمیم به کوچ گرفتم. اما دو سال که تمام شد گفتم دیگر بس است و نمی توانم اینجا بمانم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 12 ساعت پیش
اپلیکیشن های محبوب اطلاعات را به فیس بوک می دهند

اپلیکیشن های محبوب اطلاعات را به فیس بوک می دهند خبرگزاری مهر: یک تحقیق بین المللی در زمینه امنیت سایبری نشان داده از 34 اپلیکیشن محبوب اندروید حداقل 20 مورد، اطلاعات حساس کاربران را بدون اطلاعشان برای فیس بوک ارسال می کنند.
برخی از این اپلیکیشن ها عبارتند از کایاک ، My Fitness Pal، Skyscanner و TripAdvisor. این روند شامل اطلاعات تحلیلی است که برای نصب نرم افزار ارسال می شود و شامل ID مخصوص اندروید کاربر است اما برخی از این اپلیکیشن ها بعدا اطلاعات را ارسال می کنند.
به عنوان مثال موتور جستجوی سفرKayak اطلاعات مربوط به مقصد و پرواز، تاریخ سفر و وجود کودکان در سفر را برای فیس بوک ارسال می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 13 ساعت پیش
قاسمی: طالبان با عراقچی در تهران مذاکره کردند

قاسمی: طالبان با عراقچی در تهران مذاکره کردند خبرگزاری ایسنا: بهرام قاسمی گفت: علیرغم اینکه در اراده سیاسی اروپا حفظ برجام و پیشبرد آن مشهود بود ولی در عمل اروپا و مجموعه اتحادیه اروپا نشان دادند که در مقابل فشار آمریکا از توانایی لازم برخوردار نیستند.
سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت اس پی وی ادامه داد: اروپا علیرغم تاریخ هایی که در زمینه ساز و کار ویژه مالی (SPV) مشخص کرده بودند نتوانستند به سازو کار نهایی برسند.
قاسمی در ادامه گفت: البته ما همچنان این موضوع را دنبال می کنیم و این مسئله در دستور کار ماست و ما امیدواریم که اروپایی ها بتوانند با تهیه این ساز و کار از هویت خود دفاع کنند و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 291 روز و 13 ساعت پیش
غوغای پرسپولیسی ها در فضای مجازی

غوغای پرسپولیسی ها در فضای مجازی خبرورزشی: مصاحبه تند برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دیدار روز 13 آذر مقابل ذوب آهن، تبعات خاصی برای این مرد کروات داشت و او از حضور روی نیمکت سرخ ها برای دیدار مقابل پدیده مشهد محروم شد و جدا از این، باید جریمه نقدی هم پرداخت کند.
برانکو در آن روز، حرف های تند و تیزی به زبان آورده بود. مثلا در بخشی از حرف هایش، به خوشحالی علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن از مدل داوری اشاره کرد و سپس گفت: یک نامه به باشگاه بفرستند بگویند که شما نمی توانید قهرمان شوید و ما هم با آرامش بازی ها را دنبال می کنیم! هر کاری می کنند که قهرمان نشویم، اما ما باز هم قهرمان خواهیم شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
گوچی در فهرست تقوی نیست

گوچی در فهرست تقوی نیست خبرگزاری میزان: رضا قوچان نژاد که بحث حضورش در تیم فوتبال تراکتورسازی مانند پرسپولیس جدی بود، اصلا در فهرست بازیکنان مد نظر تقوی حضور ندارد و به این ترتیب حضورش در تراکتورسازی منتفی است.
*کمیته فنی باشگاه تراکتورسازی در حال ارزیابی فهرست تقوی، سرمربی این تیم هستند و بعد از باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی به صورت رسمی، مسئولان باشگاه هم بازیکنان مدنظر تقوی را جذب می کنند.
*چند روز پیش خبر رسید که سید حسین حسینی، دروازه بان تیم فوتبال استقلال به تراکتورسازی می رود و این بازیکن اعلام کرد در صورتی به تیم می رود که محسن فروزان از تراکتورسازی جدا شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
کاکا: مشکل اصلی من در رئال مورینیو بود!

کاکا: مشکل اصلی من در رئال مورینیو بود! خبرگزاری مهر: کاکا، ستاره برزیلی دنیای فوتبال، در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده اعلام کرده زمانی که در تیم فوتبال رئال مادرید بازی می کرده تنها دو مشکل داشته، یکی مصدومیت ها و دیگری مورینیو.
او در گفتگو با شبکه ای تلویزیونی این طور گفته است: من مطمئن بودم که رئال مادرید تیم خوبی خواهد شد، به همین دلیل مقابل مشکلات ایستادگی می کردم، اولین مشکل من در مادرید تداوم نداشتن بازی کردنم به خاطر مصدومیت ها و بعد مورینیو بود من 3 سال را گذراندم تا او را متوجه کنم که باید فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشم، در نهایت اما این انتخاب او بود و در کنترل من نبود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
مهم ترین رویداد های فوتبال آسیا در سال 2018

مهم ترین رویداد های فوتبال آسیا در سال 2018 ایسنا: کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه شروع سال جدید میلادی به بررسی مهم ترین رویدادهای سال 2018 این قاره پرداخت که در زیر آورده می شود:
ژانویه: اولین قهرمانی ازبکستان در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا
فوریه: قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران برای دوازدهمین بار در آسیا
مارس: تکمیل شدن 24 تیم حاضر در جام ملت های آسیا با سه تیم تازه وارد یمن، قرقیزستان و فیلیپین
می: قرعه کشی جام ملت های آسیا برگزار و تیم های حاضر در این رقابت ها حریفان شان را شناختند.
می: تیم ملی فوتسال زنان ایران برای دومین بار پیاپی فاتح رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
اعلام نرخ تورم تا اطلاع ثانوی متوقف شد

اعلام نرخ تورم تا اطلاع ثانوی متوقف شد خبرگزاری مهر: بانک مرکزی به منظور بررسی های تخصصی و کارشناسی دو جانبه با مرکز آمار در خصوص به حداقل رساندن اختلافات آماری، نرخ تورم را بررسی و منتشر خواهد کرد.
محمد چلویان، مدیر اداره آمارهای اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه بانک مرکزی و مرکز آمارایران دو نهاد اصلی تولید کننده آمار در کشور هستند گفت: آمارهای تولید شده توسط این دو نهاد طیف گسترده ای از موضوعات و متغیرها را پوشش می دهد و در مواردی هم آمارهای مشترکی تولید می شود که به عنوان مثال می توان به نرخ تورم شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی اشاره کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 291 روز و 14 ساعت پیش
اطلاعیه وزارت خارجه درباره مصاحبه ظریف

اطلاعیه وزارت خارجه درباره مصاحبه ظریف تابناک: در پی انتشار گفت و گوی مشروح وزیرخارجه کشورمان با روزنامه خراسان، برخی سایت ها و خبرگزاری ها به غلط سوال روزنامه خراسان از محمد جواد ظریف را به نقل از وزیرخارجه بازتاب داده اند که در این زمینه روابط عمومی وزارت خارجه توضیحاتی ارائه کرده است.
دراین اطلاعیه آمده است: متاسفانه به دلیل عدم دقت و توجه لازم در نقل پرسش و پاسخ ها، سخنی به اشتباه از وزیر امور خارجه بدین مضمون نقل شده که برجام را به معیشت مردم گره زدیم تا هر طور شده توافق امضا شود.
در این اطلاعیه تصریح شده است: به هیچ وجه چنین مضامین یا تصریحاتی در پاسخ های وزیر امور خارجه وجود ندارد و براثر کم دقتی روزنامه مزبور ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
فرمانده ناجا: موسوی و کروبی باید محاکمه شوند

فرمانده ناجا: موسوی و کروبی باید محاکمه شوند خبرگزاری فارس: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در همایش عمومی فرماندهان، رؤسا و مدیران فرماناهی تهران بزرگ، 9دی را میثاق مجدد با مقام معظم رهبری، امام و شهدا عنوان و اظهار داشت: 9 دی روز بصیرت و روز نابودی دشمن بود و روزی بود که دشمنان داخلی و خارجی مایوس شدند.
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: کسانی که با توطئه ها و نقشه ها در صدد براندازی نظام بودند ولی با هوشیاری مردم ناکام ماندند و باید گفت یکی از روزهای پرافتخار برای مردم 9 دی است.
عالی ترین مقام انتظامی کشور به جریانات داخلی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
خوش استایل ترین ستاره ها؛ مایلیِ اسپرت و کیتیِ کریسمسی

خوش استایل ترین ستاره ها؛ مایلیِ اسپرت و کیتیِ کریسمسی برترین ها - رعنا شریعتی: تهیه لیستی از خوش پوش ترین یا خوش استایل ترین ستاره ها به صورت هفتگی تبدیل به یکی از محبوب ترین مقالات مجلات بین المللی فشن و سبک زندگی از جمله ووگ ، هارپرز بازار ، اِل ، ونیتی فیر ، ورایتی ، اسکوایر ، جی کیو و ... شده است.
از نظر ما و بسیاری از مخاطبین این مجلات، لزوماً بسیاری از ستاره هایی که جدیدترین کارهای کلکسیون های برندهای مطرح دنیا از جمله شنل، کریستین دیور، لوئی ویتون، گوچی و ... را می پوشند، خوش استایل نیستند، ولی در میان آنها سلبریتی هایی نیز هستند که فارغ از عادت به برندپوشی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
تغییر کاربری باشگاه های کشتی به سفره خانه

تغییر کاربری باشگاه های کشتی به سفره خانه خبرگزاری مهر: نخستین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در حالی به میزبانی تهران برگزار شد که مدعیان جوان و باانگیزه ای از سراسر کشور فرصت جولان و عرض اندام یافتند و خودی به کادر فنی تیم ملی نشان دادند.
در این میان برخی از استانهای صاحب نام در کشتی فرنگی مثل خوزستان و مازندران و حتی فارس و تهران هم با مدعیان بیشتری وارد گود شدند، اما برخی از استان ها که تا همین چند سال پیش قهرمانان بزرگ و صاحب نامی داشتند، با افت و رکود چشمگیری مواجه بودند.
رحیم علی آبادی عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی با توجه به برگزاری رقابتهای انتخابی و حضور مدعیان پرشور و باانگیزه از سراسر کشور ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
معرفی داوران مسابقات تلویزیون

معرفی داوران مسابقات تلویزیون افکارنیوز: معاون سیما با صدور احکامی اعضای هیات داوران بخش مسابقات و سرگرمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.
سیدمرتضی میرباقری در آستانه برگزاری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم خانم ها زهره گوهرشادی و مریم جلالی و آقایان عیسی رجب بلوکات، ناصر ممدوح و جواد آتش افروز را به عنوان اعضای هیات داوران مسابقات تلویزیونی منصوب کرد.
میرباقری در حکم خود حضور این اعضاء در هیات داروان این کمیسیون را برای داوری آثار منتخب شبکه ها فرصتی مغتنم شمرد تا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چراغ راه و شاخص برجسته ایی در تولیدات آینده سیما باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
علیدوستی: تیم ملی همه فاکتور های موفقیت را دارد

علیدوستی: تیم ملی همه فاکتور های موفقیت را دارد ایسنا: حمید علیدوستی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال و تدارکی که برای حضور در جام ملت های آسیا می بیند، گفت: تیم ملی ایران دو بار پیاپی به جام جهانی رفته و بازیکنان مطرح، با ظرفیت و با تجربه بین المللی در آن حضور دارند. به اعتقادم امسال، سالی است که تیم ملی تمام فاکتورهای لازم برای موفقیت را دارد.
او در مورد هم گروهی ایران با تیم های یمن، عراق و ویتنام هم عنوان کرد: بازی های مرحله گروهی هیچ گاه برای ایران مشکل نبوده است. بازی های اصلی ما در مراحل حذفی آغاز می شود اما ما باید به بضاعت خودمان نگاه کنیم. هر چه برای موفقیت یک تیم بخواهیم، در تیم ملی ایران وجود دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 16 ساعت پیش
کارتون؛ مسئول بی کفایت: برو بابا، برو بابا!

کارتون؛ مسئول بی کفایت: برو بابا، برو بابا! روزنامه قانون در ستون طنز خود به موضوع تجمع دانشجویان معترض دانشگاه آزاد پرداخته است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
دادکان: واگذاری پرسپولیس و استقلال اشتباه است

دادکان: واگذاری پرسپولیس و استقلال اشتباه است خبرآنلاین: محمد دادکان مدیر فدراسیونی است که از حیث قانون مداری، شفافیت و موفقیت در تاریخ فوتبال ایران کم نظیر بود و تنها، فدراسیون پیشین خود را قابل قیاس با خویش می داند. دادکان همیشه بر این عقیده بود در دوران پیش از انقلاب پیراهن عقیده خویش را بر تن داشته و به قول خودش نام خود و خانواده بعد از انقلاب تغییر نکرده بود و چنان بر اصول اعتقادی پایبندی داشت که او را در آن دوران آشیخ می نامیدند.
محمد دادکان رییس اسبق فدراسیون فوتبال همواره درباره مبارزه با فساد در فوتبال صحبت کرد این بار معتقد است آدم هایی که در دوره او از فوتبال کنار گذاشته شده بودند، در حال حاضر در فدراسیون فعالیت می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
باز کردن قفل در با فناوری شناسایی چهره

باز کردن قفل در با فناوری شناسایی چهره خبرگزاری فارس: فناوری شناسایی چهره در سال های اخیر پیشرفت فراوانی داشته و کاربردهای تجاری نیز پیدا کرده است. یک شرکت چینی از این فناوری برای اجاره دادن خانه استفاده کرده است.
سایت ایربی ان بی سایت مشهوری برای اجاره دادن منازل است که جهانگردان به طور گسترده از آن استفاده می کنند. حالا چینی ها برای ارائه این خدمات و حفظ ایمنی مشتریان به فناوری تشخیص چهره متوسل شده اند.
Xiaozhu نسخه چینی Airbnb است و قرار است به صورت آزمایشی برای باز کردن قفل های 80 درصد از منازلی که در شهر چنگدو فهرست شده اند، از فناوری تشخیص چهره بهره بگیرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
نوابغی که از بیماری های روحی روانی رنج می بردند

نوابغی که از بیماری های روحی روانی رنج می بردند وب سایت فرادید: وقتی اسم بیماری روانی و شخص روانی به میان می آید احساس ناخوشایندی به ما دست می دهد، انگار که با یک بیماری هولناک یا یک هیولا روبرو شده ایم. به همین دلیل شاید بدترین توهین به هر شخصی این باشد که او را روانی نامیده، یا گفت که مشکل روانی دارد و باید به روانشناس و روان درمانگر مراجعه نماید.
بیماری های روانی تاثیرات ناخوشایند اجتماعی با خود به همراه دارند. در آینده شاید دیگر شاهد دیدگاه منفی این چنینی به بیمارانی که از اختلالات روانی رنج می برند نباشیم، زیرا مشخص شده که این بیماری های روانی گاه با اثرات جانبی بسیار مفیدی همراه هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
گفتگو با نیکی نصیریان: من بانوی عمارت بودم!

گفتگو با نیکی نصیریان: من بانوی عمارت بودم! روزنامه جام جم – زهرا غفاری: ده سال پیش بود که با پخش مجموعه مناسبتی رمضانی بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران از شبکه سه سیما، برای نخستین بار با نام و تصویر نیکی نصیریان آشنا شدیم. کودک چهار پنج ساله شیرین زبان و خوش صحبتی که در اولین حضور تلویزیونی خود، به نوعی بازیگر مقابل عطاران در آن مجموعه به حساب می آمد و با وجود اختلاف سنی زیاد، پابه پای عطاران در بذله گویی ها و گفتن دیالوگ های پشت سرهم و خلق موقعیت های کمدی پیش می آمد.
درسا ی آن مجموعه در آن سال بازی اش به چشم مخاطبانی که لحظه های بعد از افطارشان را به تماشای بزنگاه مینشستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
هشت بازیکنی که باید مراقب آن ها بود

هشت بازیکنی که باید مراقب آن ها بود فرهیختگان: چیزی تا آغاز هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا باقی نمانده و تب وتاب این مسابقات به اوج خود رسیده است. اعتبار یک تورنمنت به ستاره هایی است که در آن حضور دارند. جام 2019 خیلی از این ستاره ها را از دست داد ولی با این حال بازهم بازیکنان برجسته فراوانی خود را به امارات می رسانند تا کیفیت فنی مهم ترین رویداد فوتبالی قاره کهن را بالا ببرند و خودشان هم در عرصه ملی، توانایی شان را به نمایش بگذارند.
در ادامه نگاهی به مهم ترین ستاره های جام ملت ها می اندازیم. ستاره هایی که امید مردم شان هستند و قطعا رقبای سرسختی برای 23 ستاره تیم ملی به شمار می روند.
عمر سوما (سوریه) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
چند نکته درباره آنچه از تلویزیون کیش پخش شد

چند نکته درباره آنچه از تلویزیون کیش پخش شد ایسنا: پخش تصاویری نامتعارف از فیلمی سینمایی در سیمای کیش حواشی، واکنش ها و انتقادهای زیادی را به دنبال داشته است. این تصاویر که کاملا با ضوابط صداوسیمای ایران مغایرت داشت، در نهایت به برکناری و توبیخ مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش و برخی از کارکنان این مرکز منجر شد.
جبار آذین منتقد در پاسخ به پرسشی درباره علت افزایش اتفاقات غیرمترقبه روی آنتن شبکه های تلویزیونی، اظهار کرد: در سال های اخیر اتفاق هایی در بخش های مدیریتی و اداری سازمان صداوسیما رخ داده است که شرایط ورود و نفوذ عناصری که کمترین ارتباط و سنخیت را با فرهنگ جامعه دارند، فراهم کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
روزنامه شریعتمداری: حجاریان، خاتمی را قبول ندارد

روزنامه شریعتمداری: حجاریان، خاتمی را قبول ندارد بدنبال مصاحبه سعیدحجاریان با روزنامه شرق، روزنامه کیهان نوشت وی در برخورد با سیدمحمدخاتمی،منافقانه برخورد می کرده است.
کیهان نوشت: چند سال قبل نشریه ضد انقلابی پیک نت که از سوی اپوزیسیون خارج نشین مدیریت می شود، بخش های قابل انتشار ملاقات نفوذی خود را با سعید حجاریان در روزهایی که خاتمی مهیای تحویل دادن ریاست جمهوری می شد- این گونه منتشر کرد:
در یکی از کوچه های فرعی خیابان نوفل لوشاتو، یکی از ساختمان های ریاست جمهوری قرار دارد، وارد این ساختمان قدیمی که می شوید تابلویی در روبرو نظرتان را جلب می کند که با امضای حراست ریاست جمهوری از مکالمه کنندگان می خواهد در هنگام صحبت پشت تلفن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
واعظ آشتیانی: گرو و نویمایر پول بیت المال را بردند

واعظ آشتیانی: گرو و نویمایر پول بیت المال را بردند فرهیختگان: بحث خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تهران بار دیگر مطرح شده و مخالفان و موافقانی هم دارد. مدیرعامل اسبق استقلال که در مسائل اقتصادی نیز سررشته دارد جزء کسانی است که از این طرح استقبال کرده و مدعی است باید هرچه زودتر این اتفاق صورت بگیرد تا دو تیم پرهوادار پایتخت خودکفا شوند. گفت وگوی فرهیختگان با امیررضا واعظ آشتیانی را در ادامه می خوانید.
این روزها بحث خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دوباره به جریان افتاده. چه نظری دارید؟
این اتفاقی بود که ما خودمان هم همیشه اصرار داشتیم که هرچه زودتر رخ دهد و دو باشگاه خصوصی شوند و از زیر چتر حمایت وزارت ورزش خارج شوند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
زن 40 ساله شوهرش را حراج کرد!

زن 40 ساله شوهرش را حراج کرد! روزنامه ایران به نقل ازمیرر نوشت: زن 40 ساله ساکن هامبورگ آلمان با نام مستعار دورته ال ، در حراج اینترنتی ای بی ، شوهر خود را به قیمت 18 یورو به حراج گذاشت.
وی گفت که 7 سال است ازدواج کرده اما روابط او و شوهرش به سردی گراییده و آنها دیگر بهم تعلق ندارند. دورته گفت: علاقه مندان می توانند شوهرش را برای جشن سال نو کرایه کنند و ببینند می توانند او را تحمل کنند یا نه.
نامه های زیادی برای او ارسال شد ولی هیچ کدام مربوط به خرید شوهرش نبود.
شوهر دورته که از این موضوع بی خبر بود از طریق روزنامه محلی از حراج گذاشته شدن خودش مطلع و بسیار ناراحت شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
ناخن ها، بیماری ها را فریاد می زنند

ناخن ها، بیماری ها را فریاد می زنند خبرگزاری فارس: ناخن ها اعضایی هستند که سرنخ های مهمی از سلامتی شما ارائه می کنند و باید حواستان به آنها باشد.
براساس گزارش مدیکال دیلی ، در اینجا با چند نمونه از علائم غیرطبیعی بر روی ناخن آشنا می شوید.
ممکن است دندانه ها یا شیارهای افقی روی ناخن ها، خطوط بیو باشند که معمولا در نتیجه برخی از آسیب ها یا تروما به وجود می آیند. همچنین این علائم ممکن است با دیابت کنترل نشده، کمبود زینک و تب بالا مرتبط باشند.
دندانه دندانه شدن ناخن
اگر این دندانه ها با تغییر رنگ و سست شدن ناخن همراه باشد ممکن است فرد پسوریازیس را تجربه کند که با درماتولوژی تشخیص داده می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
طرح ایران برای تغییر تقویم لیگ قهرمانان آسیا

طرح ایران برای تغییر تقویم لیگ قهرمانان آسیا فرهیختگان: لیگ قهرمانان آسیا یک تورنمنت سالانه فوتبال باشگاهی قاره ای است که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اداره می شود. این رقابت ها که در سال 2002 به عموم معرفی شد، ادامه جام باشگاه های آسیاست که در سال 1967 آغاز شد. این مسابقات، مهم ترین مسابقات باشگاهی در سطح آسیا به شمار می رود و می توان آن را هم ارزش با جام لیبرتادورس، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ قهرمانان آفریقا، لیگ قهرمانان کونکاکاف و لیگ قهرمانان اقیانوسیه دانست.
با این حال لیگ قهرمانان آسیا را باید با تمام جام های عنوان شده متفاوت دانست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
آیا اعضای شورای نگهبان حامی احمدی نژاد بودند؟

آیا اعضای شورای نگهبان حامی احمدی نژاد بودند؟ روزنامه شرق نوشت: عباسعلی کدخدایی، در برنامه نگاه یک درباره جلسه 26 خرداد سال 88 نماینده های نامزدهای انتخاباتی با حضور رهبر معظم انقلاب گفت: در آن جلسه افراد مختلف از ستادهای گوناگون، مطالب متفاوتی ازجمله بازشماری صندوق ها را مطرح می کردند.
در جلسه شورای نگهبان که با حضور نمایندگان نامزدهای معترض برگزار شد، عنوان کردند که دو نفر از اعضای شورای نگهبان از نامزد خاصی جانبداری کردند اما آنها در جلسه با حضور رهبر معظم انقلاب گفتند هشت نفر از اعضای شورای جانبداری کردند .
بر اساس متن جلسه ای که کدخدایی به آن اشاره می کند و دو روز پیش هم خبرگزاری ها منتشر کردند، محمدرضا بهشتی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
اعتماد به کیهان: چه بر سر روزنامه نگاری آورده اید؟

اعتماد به کیهان: چه بر سر روزنامه نگاری آورده اید؟ اعتماد نوشت: روزنامه کیهان، در صفحه دومش، در ستون خبرویژه نوشته است که روزنامه اعتماد و چند روزنامه اصلاح طلب خبر مربوط به سفر ترامپ را به عراق سانسور کرده اند.
کیهان با ادبیات خودش ضمن اشاره به آشکار شدن سرشکستگی امریکا نوشته: روزنامه های زنجیره ای که همواره اقدام به بزرگ نمایی تهدیدهای امریکا می کنند سفر دزدکی ترامپ به عراق و اعترافات توام با سرشکستگی وی را سانسور کردند.
اولا این چه خبر ویژه ای است که بگوییم فلان روزنامه این مطلب را ننوشته . به شما چه ربطی دارد؟ صدها خبر درجه یک و موثر هم هست که شما منتشر نمی کنید و به روی خود نمی آورید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
سرو گوشت گوزن و آهو در رستوران های لوکس

سرو گوشت گوزن و آهو در رستوران های لوکس روزنامه سیاست روز نوشت: صدها رستوران در گوشه و کنار کشور و بخصوص در مناطق ییلاقی و خوش نشین و بالای شهرها منوی مشتریان ویژه خود را با غذاهایی که از گوشت حیوانات شکارشده تهیه می شود تکمیل می کنند.
مسئولان محیط زیست می گویند این غذاها از بین گوشت گوزن ها و آهوهای پیر تهیه می گردد اما آنچه در تبلیغات و بر روی میز رستوران ها دیده می شود گوشت جوان حیواناتی است که از قلب مناطق حفاظت شده محیط زیست به این مکان ها می آیند!
مدعی هستند این حیوانات از حیات وحش نیستند بلکه متعلق به واحدهای پرورشی در محیط بسته است که به صورت خصوصی نگهداری و در زمان مقرر ذبح و در اختیار رستوران ها قرار می گیرند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 291 روز و 17 ساعت پیش
شعار مرگ بر هاشمی در راهپیمایی گچساران!

شعار مرگ بر هاشمی در راهپیمایی گچساران! برترین ها: راهپیمایی 9 دی در شهر گچساران با حواشی کم نظیری بر پا شد.
در یکی از تجمعات مردمی در این شهر، فرد شعار دهنده با اشاره به اینکه برای اولین بار از میکروفون در گچساران اسم این خائنین می آید شعار مرگ بر هاشمی سر داد .
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
بعد از انتشار این ویدیو، غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران به دلیل توهین به آیت الله هاشمی در راهپیمایی امروز این شهر عذرخواهی کرد و گفت:
آنانیکه جلوتر از ولایت ایستادند و با دادن شعار مرگ بر این و آن خود را زنده نگهداشتند در روز وحدت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
حمایت دیگو مارادونا از مدافع ناپولی

حمایت دیگو مارادونا از مدافع ناپولی ورزش سه: توهین نژادپرستانه هواداران اینتر علیه کالیدو کولیبالی، مدافع ناپولی، محرومیت دو جلسه ای نرآتزوری از حضور تماشاگران در دیدارهای خانگی را به دنبال داشت. پس از این اتفاق، ستاره های سری آ از جمله کریس رونالدو و مائورو ایکاردی با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرام شان از کولیبالی حمایت کردند.
اکنون مارادونا هم که بین سال های 1984 تا 1991 برای ناپولی بازی کرد، حمایتش را از این بازیکن اعلام کرد.
او عکسی از خود در حالی که پیراهن کولیبالی را در دست دارد، در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:" من 7 سال برای ناپولی بازی کردم و من هم با شعارهای نژادپرستانه گروهی از هواداران روبرو شدم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
ورود سپاه و ارتش به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر

ورود سپاه و ارتش به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده انتظامی گفت: نیروی دریایی ارتش و سپاه پاسداران در موضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با نیروی انتظامی همکاری خواهند کرد.
سردار ایوب سلیمانی افزود: درباره این موضوع در نشست امشب با رییس ستاد مشترک نیروهای مسلح در بندرعباس مذاکره شد و موافقت ایشان در این زمینه جلب شد و در آینده نزدیک این همکاری درعمق دریا و ساحل عملیاتی می شود.
وی تصریح کرد: برای ارتقای سطح امنیت و مقابله جدی با قاچاق کالا و سوخت و مواد مخدر با سازمان های مختلف نشست های هماهنگی برگزار شده تا اقدام ضربتی و موثر در این حوزه ها داشته باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
دریادار ضرغامی درگذشت

دریادار ضرغامی درگذشت خبرگزاری مهر: دریادار تکاور داریوش ضرغامی یکی از تکاوران دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس و از فرماندهان مدافع خرمشهر بود که دو روز پیش در حین سخنرانی و بازگویی خاطرات و رشادت های هم رزمان خود در دوران دفاع مقدس در آئین افتتاحیه سایت قایقرانی شهید ناخدا تکاور محمد مختاری دچار سکته قلبی و بلافاصله به بیمارستان ولیعصر خرمشهر منتقل شد.
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: روز گذشته از سوی مسئولان بیمارستان ولیعصر خرمشهر برای انتقال دریادار ضرغامی به بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز تقاضای یک دستگاه آمبولانس مجهز شد که به سرعت در اختیار این بیمارستان قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
آیت الله آملی: نخبگان علمی به کشور برگردند

آیت الله آملی: نخبگان علمی به کشور برگردند خبرگزاری ایرنا: آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید ضمن دعوت از نخبگان علمی ایرانی خارج از کشور جهت بازگشت به کشور گفت: نخبگان علمی به ایران برگردند و برای استقلال مملکت بکوشند.
وی روز یکشنبه در دیدار جمعی از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، قم ابراز داشت: اگر با نخبگان علمی ایرانی خارج از کشور ارتباط دارید از آنها بخواهید که به کشور بازگردند و در این سرزمین تلاش و کوشش کنند و در خدمت کشورهایی که کارخانه های اسلحه سازی آنها سه شیفت در حال کار است نباشند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
بازگشت مولاوردی به عرصه سیاست پس از بازنشستگی

بازگشت مولاوردی به عرصه سیاست پس از بازنشستگی خبرگزاری ایرنا: با انتخاب روسای کارگروه های چهارگانه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان،اعضای هیات رئیسه این شورا تکمیل شد.
نخستین جلسه کارگروه های استانها، سیاست گذاری، پایش و ارزیابی و کارگروه ارتباطات و رسانه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان روز یکشنبه برگزار شد و با رای گیری اعضا، یدالله طاهرنژاد به عنوان رئیس کارگروه استانها، الهه کولایی به عنوان رئیس کارگروه سیاست گذاری، محمود صادقی به عنوان رئیس کارگروه پایش و ارزیابی و فاطمه راکعی به عنوان رییس کارگروه ارتباطات و رسانه انتخاب شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
زاکانی: ریشه مشکلات کشور در دل بستن به آمریکا است

زاکانی: ریشه مشکلات کشور در دل بستن به آمریکا است خبرگزاری فارس: علیرضا زاکانی امشب در ویژه برنامه گرامیداشت یوم الله 9 دی که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد، طی سخنانی از تلاش اشخاص خواص در فتنه برای براندازی نظام اسلامی یاد کرد و گفت:
مردم انسان های خوبی هستند اما زمانی برخی از آن ها در یک فضای احساسی قرار می گیرند و از آن ها سواستفاده می شود؛ افرادی که 25 خرداد اعتراض داشتند در9 دی ماه به کار اشتباه خود اعتراف کردند اما مشکل ما برخی از خواص به ویژه افرادی در جبهه خودی بود که سکوت کرده بودند.
وی اضافه کرد: برخی از خودی ها به علت ناراحتی که از رئیس جمهور وقت داشتند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
چرا سیگار برای زنان خطرناک تر از مردان است؟

چرا سیگار برای زنان خطرناک تر از مردان است؟ پایگاه خبری انتخاب: سیگار کشیدن برای همه افراد خطرناک است و در هر سن و با هر شرایط مجاز نیست. اما به نظر می رسد که سیگار کشیدن برای زنان خطرناک تر از مردان است.
اگرچه سیگار کشیدن رفتار درستی نیست، اما به نظر می رسد تنها بانوان باردار، کودکان و سالمندان و نیستند که بیشترین آسیب را از سیگار کشیدن می برند. بر اساس پژوهش های متعدد، زنان بیش از مردان از مضرات شدید سیگار آسیب می بینند:
_زنانی که سیگار می کشند بیش از دیگر زنان با مشکلات هورمونی مواجه می شوند
_بانوان سیگار در دوران عادات ماهیانه درد بیشتری را متحمل می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
پتروشیمی بیستون واگذار شد

پتروشیمی بیستون واگذار شد خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان خصوصی سازی با اشاره به واگذاری پتروشیمی بیستون، گفت: مزایده این پتروشیمی در حضور ناظران قانونی به صورت شفاف برگزار شد و در نهایت به سه برابر قیمت پایه به فروش رسید.
میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی درباره اینکه برخی می گویند چرا مزایده پتروشیمی بیستون به عقب افتاده بود؟ اظهار کرد: مزایده پتروشیمی بیستون را به این علت عقب انداختیم که افراد بیشتری بتوانند در مزایده شرکت کنند که همین اتفاق هم افتاد و تعداد شرکت کنندگان بیشتر شد. این موضوع یک حسن است. اگر به جای مثلا دو متقاضی کاری کنید که 10 متقاضی بیاید که اتفاق خوبی افتاده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 291 روز و 23 ساعت پیش
عراق، دادن تابعیت به شیخ قاسم را تکذیب کرد

عراق، دادن تابعیت به شیخ قاسم را تکذیب کرد مدیرکل تابعیت، گذرنامه و اقامت عراق، شایعات مربوط به اعطای تابعیت و صدور کارت ملی به آیت الله شیخ عیسی قاسم را تکذیب کرد.
در برخی شبکه های اجتماعی تصویری از یک کارت ملی عراقی با مشخصات آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین منتشر شد.
شیخ عیسی قاسم پنجشنبه شب گذشته پس از یک سفر درمانی از لندن به نجف اشرف آمد هم اکنون در این شهر بسر می برد.
سرلشگر 'هیثم الغرباوی' با تکذیب خبر اعطای کارت ملی عراق به شیخ عیسی قاسم، تصویر منتشر شده را ساختگی و فتوشاپ دانست و گفت: شماره ملی ثبت شده در این کارت و سایر مشخصات آن، وجود خارجی در نظام ثبت احوال عراق ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
نوشیدن چای برای دندان ها خوب است یا بد؟

نوشیدن چای برای دندان ها خوب است یا بد؟ پایگاه خبری انتخاب: نوشیدن چای یکی از تفریحات بسیاری از افراد است. تفریحی که البته اغلب پس از کارهای روزمره تبدیل به یک ارامبخش طبیعی می شود. اما آیا اگر مدام چای بنوشیم به دندانهایمان لطف کرده ایم؟
مصرف مداوم چای از دید برخی از افراد بسیار خوب است. چرا که چای فلوراید دارد و همین فلوراید به حفظ سلامت دندانها کمک می کند. اما چای نوشیدن در برخی شرایط سراسر ضرر است:
_اگر چای بیش از حد داغ باشید، می تواند به مینای دندان شما آسیب رسانده و حتی در دندان ترک ایجاد کند
_چای هایی که رنگ های مصنوعی زیادی دارند اغلب رنگ دندانها را نیز زرد می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
بهروز افخمی: ظلی پور ابتدائیات را هم نمی داند

بهروز افخمی: ظلی پور ابتدائیات را هم نمی داند خبرآنلاین: بخشی از گفتگوی بهروز افخمی درباره برنامه جنجالی فراستی و آرش ظلی پور را در ادامه می خوانید:
*این اواخر آقای فراستی در پوزیشنی قرار گرفت که باید انتخاب می کرد. البته باز هم هوشمندانه تصمیم درست را گرفت و آنجا که باید خودش را کنترل می کرد، کنترل کرد.
کدام برنامه؟
*برنامه من و شما آرش ظلی پور. به نظرتان اینجا نباید تحمل می کرد یا ادبیات لحاظ شده...
مسعود خودش بود، مثل همیشه بود و من اصلا تعجب کردم که چرا در برنامه آقای ظلی پور رفت. البته من قبلا آقای ظلی پور را نمی شناختم. آن موقع هم که دیدم فکر کردم ابتداییات را نمی داند و نمی داند اصلا چه بپرسد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
آخوندی: مقصر گرانی دولت است نه ارز فروش

آخوندی: مقصر گرانی دولت است نه ارز فروش خبرگزاری تسنیم : عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی در صفحه اینستاگرام خود با بازنشر اظهارات یکی از کارشناسان حامی دولت عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی را با دوره طاغوت مقایسه کرد و در نهایت به این نتیجه گیری رسیده که مقصر گرانی ها دولت است.
در بخشی از این یادداشت آمده است: ... اقتصاد ما امروز سر یک دوراهی قرار دارد: اگر بخواهیم روش مرسوم دولت های پوپولیست را در پیش بگیریم -که به دلیل جو اجتماعی موجود، برای خوشایند مردم توجیه می شود- سرنوشتی بهتر از سایر دولت های مشابه نخواهیم داشت.
راه دوم اما این است که مانند انگلستان بعد از جنگ اول، با بازگشت به عقلانیت و کنار گذاشتن احساسات ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
فال روزانه 10/ 10/ 1397

فال روزانه 10/ 10/ 1397 فال روزانه دوشنبه 10 دی 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 10 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بلندپرواز، با وقار، باهوش، فیلسوف، منظم و دارای اعتماد به نفس هستید. شما می توانید با رفتار هوشمندانه و صحبت های خود هر کسی که بخواهید را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. با این همه گاهی رفتارهایتان کمی عجیب به نظر می رسند و این می تواند یکی از خصوصیات منفی شما محسوب شود. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود، فقط ممن است در ناحیه ی چشم ها یا دهان و دندان با مشکلاتی جزئی روبرو شوید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
تهمینه میلانی به سارا خادم الشریعه تبریک گفت

تهمینه میلانی به سارا خادم الشریعه تبریک گفت برترین ها: تهمینه میلانی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش به سارا خادم الشریعه تبریک گفت و نوشت:
تبریک فراوان به خانم سارا خادم الشریعه. نمایش درخشان خادم الشریعه در روسیه. سارا خادم الشریعه، شطرنج باز ایرانی در بخش برق آسای رقابت های قهرمانی جهان روسیه با 13 امتیاز پس از ورزشکار میزبان، نایب قهرمان شد. او پیش از این در بخش سریع مسابقات هم مدال نقره گرفته بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 0 ساعت پیش
بازداشت مهاجران ایرانی در مرز انگلستان

بازداشت مهاجران ایرانی در مرز انگلستان خبرگزاری ایلنا : تصاویر گروهی از مهاجران که توسط مقام های نیروی مرزی بریتانیا در ساحل کنت در صبح روز یکشنبه بازداشت شده اند، منتشر شد.
6 تن از اتباع ایرانی از طریق یک کشتی کوچک در حدود ساعت 7.30 صبح به ساحل کینگز داون رسیدند.
تعدادی از آنها برای مراقبت های پزشکی دست به این کار زده بودند.
ساحلی که این افراد در آن بازداشت شده اند حدود هفت مایلی دوور است؛ جایی که کارولین نوکز، وزیر مهاجرت روز شنبه از آن بازدید کرد.
این اتفاق در پی تلاش مهاجران برای عبور از ساحل در ماه دسامبر صورت گرفت که باعث شد وزیر کشور انگلستان این وضعیت را یک حادثه بزرگ بنامد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
رئیس دانشگاه آزاد: با شجاعت عذرخواهی می کنیم

رئیس دانشگاه آزاد: با شجاعت عذرخواهی می کنیم خبرگزاری ایلنا: محمد مهدی طهرانچی در بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما درباره آخرین جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات بررسی های نهایی کمیته ویژه پیگیری گفت: ابتدا لازم می دانم خدمت بازماندگان حادثه و خانواده برزرگ دانشگاه آزاد تسلیت عرض کنم.
رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه حادثه ابعاد مختلفی داشت، گفت: حدود 3 ساعت چهره به چهره با دانشجویان صحبت کردم و باید یادآوری کنم علاوه بر آن که عزادار 10 نفر هستیم، حادثه 25 مصدوم هم وجود دارد و دانشگاه با تمام توان در خدمت آنها بود و حال 2 تن از دانشجویان بد است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
طلاکش: نیازی به واردات تخم مرغ نداریم

طلاکش: نیازی به واردات تخم مرغ نداریم باشگاه خبرنگاران جوان: فرزاد طلاکش دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار با اشاره به اعتراض مرغداران نسبت به رشد 100 درصدی واردات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اظهار کرد: اگرچه بارها به دولت گفته ایم که واردات به عنوان یکی از روش های نخ نمای قدیمی جواب نمی دهد، اما مسئولان دولتی همچنان بر واردات اصرار می ورزند.
وی بنابر آمار گمرک ارزش واردات تخم مرغ در هشت ماهه امسال را 3 میلیون دلار اعلام کرد و افزود: دولت تا پایان سال گذشته بیش از 10 هزار تن و با احتساب دو ماهه ابتدای سال حدود 13 هزار تن تخم مرغ وارد کشور شد که بدون احتساب ارز تخصیص یافته بیش از 30 میلیارد تومان یارانه به سبب مابه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
سولسشر: آزمون بزرگی پیش رو داریم

سولسشر: آزمون بزرگی پیش رو داریم ورزش سه: منچستریونایتد در سه بازی روزهای حضور اوله گونار سولسشر موفق به ثبت پیروزی های پرگل شده اما هنوز در ثبت کلین شیت ناکام مانده است و سرمربی جدید یونایتد از نمایش تیمش خصوصا در نیمه اول مقابل بورنموث ابراز رضایت می کند.
سولسشر گفت: "در نیمه نخست ما نمایشی هجومی، با سرعت و انرژی فراوان ارائه دادیم و موفق شدیم توپ های عقب زمین را از آن خود کنیم. پاسخ ما به گل حریف بسیار خوب بود و ما بازی مقابل بورنموث را خیلی بهتر از دیدار برابر هادرسفیلد مدیریت کردیم.
شما باید همیشه به دنبال پیشرفت باشید و ما نیاز به ثبت کلیت شیت داریم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
اخبار ناخوشایند از تفاهم پدیده و شهر خودرو!

اخبار ناخوشایند از تفاهم پدیده و شهر خودرو! ورزش سه: در حالی که ستاد تدبیر استان تلاش زیادی برای انتقال امتیاز پدیده به شرکت شهر خودرو به عنوان تنها خواهان نماینده لیگ برتری مشهد که از فیلترهای ارزیابی نیز بسلامت عبور کرده انجام داده است، خبرهای ناامید کننده عصر امروز حاکی از آن است که انجام این انتقال که هواداران پدیده نیز بی صبرانه منتظرش هستند، دوباره در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
بنا به اخبار موثق از شرکت شهر خودرو، تفاهم نامه ارائه شده به این شرکت در جلسه هفته گذشته استانداری که مورد تایید هم بوده با متن تفاهم نامه ای که امروز مجددا از سوی پدیده به مدیران شهر خودرو ارسال شده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
تیم رویایی پرسپولیس و استقلال در جام ملت ها

تیم رویایی پرسپولیس و استقلال در جام ملت ها خبر ورزشی: تا به حال برای همه شما فوتبال دوستان پیش آمده که در ذهن یا خیال خود تیم رؤیایی خود را بچینید. فرقی هم نمی کند آبی باشید یا قرمز و حتی ممکن است این تیم رؤیایی داخلی، خارجی یا ملی باشد.
بر همین اساس و در آستانه جام ملت های 2019 آسیا بد ندیدیم از میان بهترین بازیکنان پرسپولیس و استقلال در تاریخ این رقابت ها تیمی انتخاب کنیم. می دانید که در تیم فعلی 3 استقلالی (منتظری، غفوری و چشمی) و 3 پرسپولیسی (بیرانوند، ترابی و نوراللهی) حضور دارند.
شاید استقلال و پرسپولیس بازیکنان بزرگ دیگری هم داشته باشند که عدم انتخاب آنان جای سؤال داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
اطلاعیه درباره انتساب یک نقل قول اشتباه به ظریف

اطلاعیه درباره انتساب یک نقل قول اشتباه به ظریف خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی وزارت امور خارجه در مورد انتساب یک نقل قول اشتباه به ظریف از سوی برخی از رسانه ها، اطلاعیه ای را منتشر کرد.
در متن این اطلاعیه آمده است: به دنبال انتشار گفت وگوی وزیر محترم امور خارجه با روزنامه خراسان، متأسفانه به دلیل عدم دقت و توجه لازم در نقل پرسش و پاسخ ها، سخنی به اشتباه از وزیر امور خارجه بدین مضمون نقل شده که برجام را به معیشت مردم گره زدیم تا هر طور شده توافق امضا شود .
روابط عمومی وزارت امور به اطلاع می رساند به هیچ وجه چنین مضامین یا تصریحاتی در پاسخ های وزیر امور خارجه وجود ندارد و در اثر کم دقتی این روزنامه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 1 ساعت پیش
ساری: کانته بیشتر باید به دفاع کمک کند تا حمله

ساری: کانته بیشتر باید به دفاع کمک کند تا حمله ورزش سه: چلسی امروز با تک گل اوایل نیمه دوم انگولو کانته موفق به برتری مقابل کریستال پالاس و کاهش فاصله خود به یک امتیاز با منچسترسیتی رده سومی شد؛ اما مائوریتسیو ساری از اینکه کار حریف زودتر از پایان بازی به اتمام نرسیده است، ابراز نارضایتی می کند.
مائوریتسیو ساری، سرمربی چلسی گفت: "از نظر من کریستال پالاس حریف خطرناکی برای چلسی بود؛ اما ما نمایش خوبی مقابل تیمی که در حملات، رقیبی دشوار بود، ارائه کردیم. ما به خوبی جریان بازی را کنترل کردیم؛ اما نتوانستیم کار را تمام کنیم و دفاع کردن مقابل پالاس برای ما دشوار شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
بیرانوند: لازم بود با فلسطین مساوی کنیم

بیرانوند: لازم بود با فلسطین مساوی کنیم خبر ورزشی: علیرضا بیرانوند حضور پررنگی در تمرینات تیم ملی دارد. او را می توان شادترین و باروحیه ترین بازیکن اردوی قطر دانست که سعی می کند حس خوب و انرژی مثبت خود را به سایر ملی پوشان منتقل کند. در حاشیه تمرین دیشب تیم ملی گفت وگویی با سنگربان شماره یک تیم ملی انجام دادیم.
شرایط تیم را مطلوب می بینی؟
بله، خدا را شکر همه مربیان و بازیکنان یکدل هستند و یک هدف مشترک دارند و به دنبال موفقیت تیم ایران هستیم. تمرینات خوبی را در فضایی حرفه ای انجام داده ایم، به جام ملت ها نزدیک شده ایم و باید از روزهای باقی مانده بیشترین استفاده را ببریم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
30 میلیون پوند؛ هزینه جذب مدافع بایرن برای چلسی

30 میلیون پوند؛ هزینه جذب مدافع بایرن برای چلسی وبسایت نود: به نقل از دیلی میل، متس هوملس مدافع ملی پوش بایرن مونیخ که در کارنامه خود 70 بازی ملی برای تیم ملی آلمان دارد دیگر گزینه اول خط دفاعی باواریایی ها نیست و امیدوار به پیدا کردن باشگاهی جدید برای دقایق بازی بیشتر است.
از سوی دیگر مائوریتسیو ساری، سرمربی چلسی دفاع میانی را یکی از نقاط آسیب پذیر تیمش تشخیص داده و برای پایان دادن به افت اخیر تیمش، قصد جذب نفرات جدید در این بخش از زمین را دارد. گری کیهیل و آندریاس کریستنسن دو مدافع میانی آبی ها نیز ممکن است برای یافتن فرصت های بازی بیشتر، در ژانویه استمفوردبریج را ترک کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
هشدار آمریکا به اتباع خود: به غزه نروید

هشدار آمریکا به اتباع خود: به غزه نروید خبرگزاری مهر: وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای از اتباع این کشور خواست تا در سفر به سرزمین های اشغالی شدیداً جوانب احتیاط را رعایت کنند.
در بیانیه وزارت خارجه آمریکا در این خصوص آمده است که تدابیر امنیتی در سرزمین های اشغالی، کرانه باختری و غزه در سطح 2 قرار دارد؛ لذا باید حداکثر احتیاط به انجام برسد.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: به خاطر عملیات تروریستی، ناآرامی مدنی و برخوردهای مسلحانه، مسافران از عزیمت به غزه خوداری کنند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
صادرات 220 تن پنیر به آمریکا

صادرات 220 تن پنیر به آمریکا باشگاه خبرنگاران جوان: رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی درباره اینکه آیا امکان افزایش مجدد نرخ لبنیات در بازار وجود دارد، اظهار کرد: تا زمانیکه که شرایط مطابق با وضع فعلی در حال پیشروی باشد، قیمت های مصوب فعلی تغییری نخواهد داشت .
بدیهی است که تغییرات مجدد در قیمت های رسمی ارز، تغییر نرخ ارز در بودجه 98، قوانین و مقررات گمرکی و افزایش خدمات دولتی همچون انرژی و حقوق کارگری اثر خود را بر قیمت تمام شده می گذارد و به ناچار مجددا قیمت ها باید تغییر یابد و در غیر این صورت دامداران و کارخانه های لبنی مکلفند نرخ های فعلی را رعایت کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
حساب ویژه کی روش روی ستاره های اروپایی

حساب ویژه کی روش روی ستاره های اروپایی ورزش سه: آخرین جلسه تمرینی تیم ملی ایران بعد از ظهر امروز در کمپ تمرینی اسپایر برگزار شد و بازیکنان آخرین دستورات کادر فنی قبل از انجام بازی با تیم ملی قطر را مرور کردند.
طبق تصاویر موجود در خلال تمرین امروز کارلوس کی روش جلسات خصوصی را بازیکنان سرشناس و ستاره خود برگزار و نکات زیادی را به آن ها منتقل کرد. انصاری فرد و قدوس دو بازیکن تکنیکی و با تجربه ایران هستند که فوتبالشان را در انگلیس و فرانسه پیگیری می کنند. از طرفی دیگر اشکان دژاگه هم بیشتر عمر فوتبالی اش را در سطح اول فوتبال آلمان پشت سر گذاشته است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
سردار غیب پرور: دشمن در سال 88 دچار اشتباه راهبردی شد

سردار غیب پرور: دشمن در سال 88 دچار اشتباه راهبردی شد خبرگزاری فارس: سردار غلامحسین غیب پرور عصر امروز در مراسم 9 دی ماه، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" در مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز در جمع مردم ولایت مدار این شهر اظهار کرد: خدا را سپاسگزارم که توفیق حضور در جمع مردم غیور و شریف آذربایجان را عنایت فرمود.
وی اظهار داشت: مردم انقلابی ایران با حضور میلیونی خود در برابر گستاخی فتنه گران از مکتب عاشورایی انقلاب دفاع کردند.
وی راهپیمایی 9 دی را نماد وحدت و یکپارچگی مردم ایران اسلامی دانست و اضافه کرد: این راهپیمایی نماد عزت طلبی استقلال و شکوه ملتی است که در حفظ دستاوردهاو آرمان های والای اسلام و انقلاب همت کردند و با حضور به موقع ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
خریدار استقلال: پرسپولیسی نیستم!

خریدار استقلال: پرسپولیسی نیستم! خبر ورزشی: در پی انتشار مطلبی از خریدار جوان استقلال در خبر ورزشی، محمد مهدیان، متقاضی خرید استقلال به روزنامه توضیحاتی داد.
* لازم است توضیح دهم که ما مالک سامانه 3090 نیستیم، مالک آن شرکت همراه اول است و شرکت ما به عنوان یک شرکت فعال در زمینه سامانه هواداری از آن استفاده می کند.
* شرکت ما در قالب فعالیت های مختلف با باشگاه ها، فدراسیون ها و مجموعه های مختلف زیادی همکاری دارد که شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و تیم فوتبال اروند خرمشهر هم از این دسته هستند.
* در زمان بازی دوستانه پرسپولیس و اروند خرمشهر که به دعوت مدیران تیم خرمشهری حضور پیدا کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
به بهانه 30 دسامبر، روز تاریخی فوتبال جزیره

به بهانه 30 دسامبر، روز تاریخی فوتبال جزیره وبسایت نود: همگان صحبت از یک تحول می کردند؛ اتفاقی که در ظاهر صرفا یک تغییر نام بود اما انقلاب آن بعد از مدت کوتاهی بر همگان آشکار شد.
با تغییر نام و فرمت سطح اول فوتبال انگلیس، "لیگ دسته یک" از فصل 93-1992 "لیگ برتر" خوانده شد اما این تنها تغییر به وجود آمده نبود. اسپانسرها به سمت تمامی باشگاه ها سرازیر شدند و قراردادهای پخش تلویزیونی سر به فلک کشیدند. برندهای تجاری برای امضای قرارداد با تیم ها سر و دست می شکستند تا بتوانند نام خود را در این لیگ حرفه ای شده، در بین مردم دنیا بر سر زبان ها بیندازند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 2 ساعت پیش
الهلال عربستان قهرمان نیم فصل شد

الهلال عربستان قهرمان نیم فصل شد ورزش سه: در آخرین مسابقه هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ حرفه ای عربستان، تیم صدرنشین الهلال از ساعت 18:30 امروز در استادیوم ملک عبدالله جده مهمان تیم رده چهارمی التعاون بود.
تیم الهلال که در دیدار اخیرش به پیروزی ارزشمند 4 بر 3 مقابل الاهلی رسیده بود، در دیدار امشب به تساوی 2 بر 2 در خانه التعاون رضایت داد تا 36 امتیازی شود و با سه امتیاز بیشتر از النصر رده دومی، صدر جدول را حفظ کرده و قهرمان نیم فصل اول لیگ حرفه ای عربستان شود.
الهلال عربستان، حریف استقلال در مرحله گروهی فصل 2019 لیگ قهرمانان آسیا است و همانند سال گذشته باید در این رقابت ها به مصاف آبی پوشان برود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
قتل فجیع 4 عضو یک خانواده در آمریکا

قتل فجیع 4 عضو یک خانواده در آمریکا خبرگزاری فارس: روز شنبه 4 عضو یک خانواده در ایالت میسوری آمریکا در داخل منزل خود با شلیک گلوله به قتل رسیدند.
به گزارش شبکه خبری سی بی اس، مادر بزرگ 61 ساله این خانواده، نوه های وی که 8 ساله و 10 ساله بودند و یک زن 39 ساله که هویت وی اعلام نشده قربانیان این تیراندازی بودند.
ماموران پلیس پس از آنکه در صحنه جرم حاضر شدند خودرویی را مشاهده کردند که با سرعت زیاد صحنه جرم را ترک کرد. پلیس اقدام به شلیک به سوی این خودرو که معتقد بود قاتل در آن بوده کرد. اندکی بعد مشخصات خودرویی مشابه خودرویی که از صحنه جرم فرار کرده بود به پلیس اعلام شد که تلاش داشت خودروی زنی دیگر را برباید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 3 ساعت پیش
آذری: شفر گفت برو بازی کن تا پخته تر شوی

آذری: شفر گفت برو بازی کن تا پخته تر شوی خبر ورزشی: رضا آذری پس از مسابقه روز گذشته تیم امید های استقلال برابر پیکان با خبرورزشی حرف زد. هافبک جوان استقلال درباره شرایط این روز های خودش، تمرینات و برنامه هایش برای نیم فصل دوم صحبت کرد و برای تیم ملی در جام ملت ها آرزوی موفقیت داشت.
*در ترکیب امید های استقلال بازی کردی؟
بله! شکر خدا بازی خوبی بود. با تیم پیکان بازی داشتیم و در حالی که تیم حریف کلی بازیکن لیگ برتری داشت که در رده امید هستند ولی بچه های تیم ما باغیرت بازی کردند و توانستیم برنده شویم و به صدر برسیم.
*فیکس بودی؟
بله! 90 دقیقه بازی کردم و یک پاس گل هم دادم.
*باز هم بازی دارید؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
درخشش دوباره پل پوگبا؛ تولدی دیگر!

درخشش دوباره پل پوگبا؛ تولدی دیگر! ورزش سه: پل پوگبا در فصل جاری روزهای تلخی را در ردوی منچستریونایتد سپری کرد و حتی در اواخر دوران حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت این تیم تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده بود اما با جدایی سرمربی پرتغالی، او تبدبل به ستاره تیم اوله گونار سولسشر شده و نقش مهمی در نتایج بسیار خوب سرمربی جدید در بدو ورود ایفا کرده است.
در سومین حضور سولسشر روی نیمکت یونایتد، پل پوگبا برای باز کردن دروازه بورنموث تنها به 4 دقیقه زمان نیاز داشت و این ستاره فرانسوی موفق شد روی حرکت انفرادی و تماشایی مارکوس راشفورد و ارسال عرضی او به دهانه دروازه، موفق شد با حضوری به موقع گل اول تیمش را به ثمر برساند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
بارسلونا و رد توافق با هافبک PSG

بارسلونا و رد توافق با هافبک PSG ورزش سه: باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای، هر گونه توافق با آدرین رابیو، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن را رد کرد.
بعد از کنار گذاشته شدن آدرین رابیو هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن از لیست این تیم، اخباری در مورد توافق قطعی باشگاه بارسلونا برای انتقال این هافبک 25 ساله مطرح شد اما کاتالان ها علیرغم تایید مذاکره با این بازیکن، هر گونه توافق قطعی با او را تکذیب می کنند.
البته این اتفاق در شرایطی رخ داده که با توجه به اتمام قرارداد رابیو با پی اس جی، به نظر می رسد استادیوم نوکمپ مقصد بعدی او خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 4 ساعت پیش
ظریف: انگلیس چاره ای جز پرداخت طلب مردم ایران ندارد

ظریف: انگلیس چاره ای جز پرداخت طلب مردم ایران ندارد خبرگزای فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با روزنامه همشهری درباره تغییر وزیر خارجه عربستان و تاثیر آن بر سیاست خارجی این کشور عنوان کرد: اگر تغییری در سیاست خارجی عربستان شکل بگیرد و سیاستش را مبتنی بر واقعیات بنا کند، هم به نفع عربستان، هم منطقه و هم به نفع دنیاست و از چنین سیاستی ما هم استقبال خواهیم کرد.
وی افزود: باید ببینیم، هنوز برای چنین پیش بینی زود است، برخی علائم خلاف این را نشان می دهد، ولی باید ببینیم، همیشه آمادگی این را داریم که همسایگان ما سیاست های اشتباه گذشته خود را اصلاح کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 5 ساعت پیش
توزیع بسته های حمایتی بازنشستگان از امشب

توزیع بسته های حمایتی بازنشستگان از امشب خبرگزاری فارس: محمدحسن زدا سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در گفت وگو 18:30 شبکه خبر در خصوص بسته های حمایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی و نحوه توزیع آنها، اظهار داشت: این بسته حمایتی پول نقد است که به حساب بازنشستگان واریز می شود و 2 میلیون و 600 هزار نفر از مستمری بگیران ما که دریافتی آنها زیر 3 میلیون تومان است مشمول این دریافت هستند.
وی در خصوص نحوه اطلاع رسانی به بازنشستگان در خصوص پرداخت ها، گفت: یکی از روش ها اطلاع رسانی از سوی رسانه های عمومی است و فکر می کنم از طریق بانک هم پیامک واریز برای افراد ارسال می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 5 ساعت پیش
خط و نشان استرالیا برای رقبا با 5 گل

خط و نشان استرالیا برای رقبا با 5 گل ورزش سه: شاگردان گراهام آرنولد در تیم استرالیا امروز در ورزشگاه خانگی شان به مصاف تیم عمان رفتند. آن ها در جام ملت های آسیا با اردن، فلسطین و سوریه هم گروه هستند و باتوجه به هم گروهی با تیم های عربی، جدال با عمان می توانست بازی دوستانه خوبی برایشان باشد.
کانگوروها با ترکیب متئو رایان، بهیچ، سینسبوری، دگه نک، گرانت، امینی، ایکونومیدیس، میلیگان، مابیل، کروس و نابوت بازی را آغاز کردند. آن ها همچون دیگر مسابقات با آرایش 433 در میدان حاضر شدند.
این بازی پشت درهای بسته برگزار می شد و از ساعت 16 به وقت ایران آغاز شد. در همان دقیقه 10 بازی، آندره نابوت گل اول را زد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 5 ساعت پیش
کاکا: با حرف های آنچلوتی از رئال رفتم

کاکا: با حرف های آنچلوتی از رئال رفتم ورزش سه: کاکا، ستاره برزیلی سابق فوتبال دوران 4 ساله نه چندان موفقی را در رئال پشت سر گذاشت.
کاکا سال 2009 با رقم 66 میلیون یورو از میلان به رئال مادرید پیوست و با این تیم یک قهرمانی لالیگا، کوپا دل ری و سوپرکاپ اسپانیا را تجربه کرد. او سال 2013 و با خروج مورینیو ترجیح داد به میلان برگردد.
کاکا در مورد دلیل جدایی اش از رئال گفت: آنچلوتی تازه به رئال آمده بود و یک روز از من خواست تا به دفترش بروم. او به من گفت که پرز(رئیس رئال) درخواست کرده تا از فوتبالیست های جوان و جدیدی که به تیم پیوسته اند بیشتر استفاده شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 5 ساعت پیش
جلیقه زرد ها به الکوثر رسیدند

جلیقه زرد ها به الکوثر رسیدند خبرگزاری ایسنا: در هفتمین شنبه سیاه جنبش ضد سرمایه داری در فرانسه گروه سیاسی شبکه جهانی الکوثر، شب گذشته در برنامه زنده گفت وگوی سیاسی قضیه ساخنه به موضوع استمرار اعتراضات فرانسوی ها و جلیقه زردها پرداخت.
در این برنامه که عبدالجلیل الزبیدی نویسنده و خبرنگار در استودیو و عمادالدین الحمرونی کارشناس جغرافیای سیاسی در پاریس از طریق اسکایپ در برنامه حضور داشتند، فراس زعیتر خبرنگار اختصاصی شبکه الکوثر به همراه آنتوان شاربنتیه فعال سیاسی فرانسه نیز از طریق اسکایپ و به صورت زنده با دوربین الکوثر به میان مردم معترض در خیابان های فرانسه رفتند و به انعکاس اعتراضات جلیقه زردها پرداختند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 5 ساعت پیش
پیروزی منچسترسیتی پس از دو باخت متوالی!

پیروزی منچسترسیتی پس از دو باخت متوالی! خبرگزاری فارس: از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در خانه ساوتهمپتون به میدان رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد.
گل های این بازی را داوید سیلوا 10، پورس (گل به خودی 45) و آگوئرو 45 برای من سیتی گل زدند.
تک گل ساوتهپمتون توسط هویبرگ در دقیقه 37 زده شد. این بازیکن در دقیقه 85 اخراج شد.
من سیتی با این برد 47 امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد.
لیورپول با 54 امتیاز در صدر لیگ برتر انگلیس قرار دارد.
در دیگر بازی برنلی با دو گل وستهام را شکست داد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 5 ساعت پیش
پرسپولیس- قوچان نژاد؛ در بن بست

پرسپولیس- قوچان نژاد؛ در بن بست خبر ورزشی: ماجرای مذاکره رضا قوچان نژاد با پرسپولیس جنجال های زیادی به پا کرد. از همان ابتدا که این موضوع از داخل باشگاه پرسپولیس به بیرون درز کرد، برخی گفتند برانکو به دنبال بازیکن محبوب کارلوس کی روش افتاده و سپس بحث مبلغ قرارداد پیش آمد و بعد هم گفتند این بازیکن مشکلاتی دارد که نمی تواند به ایران بیاید، پس از آن نوبت به طرح شدن موضوع مخالفت باشگاه آپوئل قبرس به میان آمد و...
در نهایت شنیدیم مذاکرات بدون سر و صدا آغاز شده و مدیربرنامه های این بازیکن حتی سری به کشور قبرس هم زد تا دیداری با مدیران باشگاه آپوئل داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 6 ساعت پیش
درخواست شهرداری درباره زباله های بیمارستانی

درخواست شهرداری درباره زباله های بیمارستانی خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به توضیح معاونت بهداشت وزارت بهداشت درباره بی خطرسازی زباله های عفونی در بیمارستان های تهران" پاسخ داد.
در جوابیه روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در پاسخ به جوابیه معاونت بهداشت وزارت بهداشت که در مورخ 2 دی ماه سال جاری و در واکنش به اظهارات افشین حبیب زاده - رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با موضوع "وزارت بهداشت نسبت به جمع آوری و بی خطر سازی زباله های عفونی اقدام کند" درج شده، آمده است:
همان گونه که مردم شریف تهران مطلع هستند، یکی از انواع پسماندهای جامد تولیدی در بافت شهری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 6 ساعت پیش
حسین شحات از العین می رود؟

حسین شحات از العین می رود؟ ورزش سه: حسین شحات، ستاره مصری تیم العین امارات، یکی از سوژه های خبری فوتبال مصر در ساعات گذشته بوده است. باشگاه الاهلی مصر اعلام کرد که پیشنهادی به او داده است و می خواهد در نقل و انتقالات زمستانی این بازیکن را جذب کند. این در حالی است که شحات برای تعطیلات به کشور مصر رفته است تا در کنار خانواده باشد.
رسانه های اماراتی در این مورد می گویند که زوران مامیچ، سرمربی کروات العین، موکدا خواهان ماندن حسین شحات در تیمش است؛ مخصوصا به این خاطر که شحات در چند پست بازی می کند. اما نکته اینجاست که باشگاه العین پس از به خدمت گرفتن روبن ریبیرو ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 6 ساعت پیش
پرویز مظلومی گزینه سرمربیگری پیکان شد

پرویز مظلومی گزینه سرمربیگری پیکان شد خبرگزاری مهر: پس از عملکرد پرنوسان مجید جلالی در تیم پیکان، مدیران این تیم در پایان نیم فصل اول با او قطع همکاری کرده و جواد نکونام را به عنوان جانشین جلالی انتخاب کردند که این انتخاب هم با دستور هاشم یکه زارع مدیرعامل کارخانه ایران خودرو منتفی اعلام شد.
پس از صحبت هایی مبنی بر حضور حمید درخشان در تیم فوتبال پیکان، حالا پرویز مظلومی هم به جمع مربیانی پیوسته که قرار است از نیم فصل دوم هدایت پیکان را به عهده بگیرد.
گفته می شود قرار شده سرمربی سابق استقلال برنامه های خود را به مدیران باشگاه پیکان ارائه کرده تا در خصوص حضور او به عنوان سرمربی جدید تصمیم نهایی گرفته شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 7 ساعت پیش
توضیح مترو درباره نشست زمین اطراف ایستگاه جوادیه

توضیح مترو درباره نشست زمین اطراف ایستگاه جوادیه خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) ضمن ارایه توضیحاتی درباره نشست زمین اطراف ایستگاه جوادیه، گفت: در حال حاضر بهره برداری و مسافرگیری در ایستگاه متروی جوادیه بلا مانع است.
علی امام با بیان این مطلب که ساخت و بهره برداری از ایستگاه مترو جوادیه مربوط به فروردین سال 93 است، گفت: در حال حاضر مشکلی در خصوص جا به جایی مسافرین در این ایستگاه گزارش نشده است.
وی با اشاره به اینکه سازه های مترو هیچ مشکلی ندارد، افزود: نشست به وجود آمده مربوط به فضای اطراف ایستگاه است و احتمالا مساله به وجود آمده می تواند ناشی از چند علت باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 7 ساعت پیش
تاریخ سازی دوباره خادم الشریعه در قهرمانی جهان

تاریخ سازی دوباره خادم الشریعه در قهرمانی جهان خبرگزاری تسنیم: رقابت های شطرنج برق آسای قهرمانی جهان عصر امروز در روسیه به پایان رسید و در بخش بانوان سارا سادات خادم الشریعه به عنوان تنها نماینده کشورمان با کسب 13 امتیاز از 17 دیداری که برگزار کرد، به مقام ارزشمند نایب قهرمانی رسید و بر سکوی دوم تکیه زد.
وی در حالی به این عنوان دست یافت که در دور هفدهم و پایانی موفق شد آناستازیا بودناروک از روسیه را شکست دهد و جمع امتیازاتش را به 13 برساند.
خادم الشریعه دو روز قبل در رقابت های قهرمانی سریع جهان هم توانسته بود به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 7 ساعت پیش
پیروزی چلسی در خانه کریستال پالاس

پیروزی چلسی در خانه کریستال پالاس خبرگزاری تسنیم: در دمین روز از هفته بیستم لیگ برتر انگلیس، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال چلسی میهمان کریستال پالاس بود که این بازی را با تک گل دقیقه 51 انگولو کانته به سود خود به پایان رساند.
چلسی با سه امتیاز این برد، 43 امتیازی شد و با توجه به شکست آرسنال، جایگاه خود را در رده چهارم جدول تثبیت کرد. مردان ساری همچنین به فاصله یک امتیازی منچسترسیتی رسیده اند.
امشب سه بازی دیگر در لیگ برتر انگلیس برگزار می شود که در دو بازی همزمان از ساعت 17:45 به وقت تهران منچسترسیتی میهمان ساوتهمپتون است و برنلی از وستهام پذیرایی می کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 7 ساعت پیش
رونمایی از لوگوی فیلم 23 نفر

رونمایی از لوگوی فیلم 23 نفر افکار نیوز: پس از پایان فیلمبرداری 23 نفر از لوگوی رسمی این فیلم سینمایی نیز رونمایی شد.
فیلم سینمایی 23 نفر به کارگردانی مهدی جعفری که تصویربرداری آن نزدیک به سه ماه در تهران و آبادان به طول انجامید در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.
فیلمبرداری این اثر از روز جمعه 13 مهرماه با حضور سردار حاج قاسم سلیمانی در تهران آغاز شده بود. 23نفر به تهیه کنندگی مجتبی فرآورده، روایت گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی است که در جریان جنگ ایران و عراق در سال 1361 به اسارت نیرو های عراقی درآمدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 8 ساعت پیش
کعبی: فعلاً هیچ بازیکنی جذب نکرده ایم

کعبی: فعلاً هیچ بازیکنی جذب نکرده ایم خبرگزاری تسنیم: حسین کعبی درباره وضعیت تیم سپیدرود رشت در تعطیلات نیم فصل اظهار داشت: تمرینات در حال پیگیری است و خدا را شکر همه چیز خوب است. فعلاً بازیکن خاصی به تیم اضافه نشده است و با بازیکنان قبلی به کارمان ادامه می دهیم.
وی در خصوص اینکه آیا بازیکن جدیدی به سپیدرود اضافه خواهد شد یا خیر؟ ، عنوان کرد: فعلاً در حال مذاکره با بازیکنان مدنظرمان هستیم و قرارداد هیچ بازیکنی قطعی نشده است. تا قطعی هم نشود نمی توان از بازیکنی نام برد، اما همان طور که گفتم در تلاش هستیم تا نقاط ضعف تیم مان را ترمیم کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 8 ساعت پیش
احمدی نژاد به پاپ فرانسیس نامه نوشت

احمدی نژاد به پاپ فرانسیس نامه نوشت انصاف نیوز: محمود احمدی نژاد در پیامی خطاب به پاپ فرانسیس خورخه ماریو برگولیون رهبر مسیحیان کاتولیک جهان ، آغاز سال نو میلادی را به وی تبریک گفت و با تحلیلی از روند تحولات جهانی تاکید کرد که برای حل مشکلات بشریت ، هیچ راهی جز بازگشت به راه حقیقی انبیاء الهی و مدیریت انسانهای صالح از جنس و نسل انبیاء باقی نمانده است.
ایشان در پیام خود با تاکید بر وحدت آفرین بودن اصل دین آورده است: پیروان پیامبران، هر یک خود دینی آفریده و موجبات تفرقه را فراهم آورده اند و متاسفانه به نام دین الهی و به ادعای پیروی از انبیاء الهی جنگ راه می اندازند، سرزمین ها را اشغال و ثروت ملت ها را چپاول می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 292 روز و 8 ساعت پیش
پیشنهاد باورنکردنی و عجیب استقلال به حسینی!

پیشنهاد باورنکردنی و عجیب استقلال به حسینی! ورزش 11: باشگاه استقلال تلاش می کند تا حسین حسینی دروازه بان جوان و با استعداد خود را حفظ کند. حسینی که در آخرین صحبت ها پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرده است تمایل دارد این تیم را ترک کند.
به همین منظور آبی ها در آخرین مذاکرات خود یک پیشنهاد جنجالی به این بازیکن ارائه کردند. منابع نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند حسینی در صورتی که حاضر به تمدید 3 ساله با استقلال شود از سال بعد به عنوان دروازه بان ثابت آبی های پایتخت به میدان خواهد رفت!
به این ترتیب عملا، مهدی رحمتی کاپیتان باسابقه استقلال روزهای آخر حضورش در این تیم را تجربه می کند و حاضر نیست با این آمادگی که دارد به عنوانی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 8 ساعت پیش
ابراهیم فیاض: باید نخست وزیری را احیا کنیم

ابراهیم فیاض: باید نخست وزیری را احیا کنیم نامه نیوز نوشت: استاد دانشگاه گفت: دولت آینده یا دولت نظامی اقتدارگراست یا دولت اجتماعی که تفکر سوسیالیست عدالت طلب دارد.
اصولگرایان و اعتدالیون خیلی امیدوارانه حرکت های انتخاباتی خود را برای آوردگاه 98 و 1400 جلو می برند. اصولگرایان از الان مشغول تقسیم جایگاه ها بین خود هستند تا گروهی را وارد پارلمان و گروهی را وارد دولت آینده کنند. اعتدالیون همسو با روحانی به ویژه حزب اعتدال و توسعه نیز معتقدند اگر اوضاع به همین شکل پیش برود، همچون سال آخر ریاست جمهوری احمدی نژاد می شود بنابراین مثل سال 92 اصولگرایان میانه رو ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 8 ساعت پیش
سوریه؛ جبهه جدید نبرد بین ایران و عربستان

سوریه؛ جبهه جدید نبرد بین ایران و عربستان تابناک نوشت: خاورمیانه هرگز منطقه ثبات دائم نبوده و از زمان تهاجم ایالات متحده به عراق و فجایع ناشی از آن، زمینه های بی قانونی یا فقدان حکمرانی در این منطقه وجود داشته است. متأسفانه همه ما پیامدهای چشمگیر این وضعیت را نه تنها برای منطقه و مردمش بلکه برای کل جهان می دانیم. به نظر می رسد هیچ کس به رئیس جمهور ترامپ توضیح نداده است ... سیاست بین المللی از موازنه های مشروط ساخته شده و آمریکا نقش مهمی در حفظ آن ها دارد.
ناتالی گوله، سیاستمدار فرانسوی و عضو امور خارجی و دفاعی سنای فرانسه در مطلبی در یورو نیوز با اشاره به موضوع فوق نوشته است: امروز عراق خود را یک کشور آزاد تلقی می کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 9 ساعت پیش
آمار طلاق های زیر 15 سال در خراسان شمالی

آمار طلاق های زیر 15 سال در خراسان شمالی خبرگزاری ایرنا: مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: از یکهزار و 560 واقعه طلاق به ثبت رسیده این استان در 9 ماهه امسال، 16 مورد مربوط به زنانی بود که در سنین 10 تا 15 این آسیب را تجربه کردند.
خراسان شمالی از نظر ازدواج زودهنگام دختران، در ردیف پنج استان نخست کشور است.
علی زاهدی نیا روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بیشترین طلاق های صورت گرفته در مردان گروه 25 تا 29 سال با 431 مورد، 30 تا 34 سال با 365 مورد و 35 تا 39 سال با 229 مورد رخ داده است.
وی اظهار داشت: در بین زنان نیز گروه 20 تا 24 سال با 349 مورد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 9 ساعت پیش
هر گونه همکاری با تلگرام اقدام علیه امنیت ملی است

هر گونه همکاری با تلگرام اقدام علیه امنیت ملی است خبرنگار فارس: جواد جاویدنیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: یکی از مهمترین عوامل فیلترینگ تلگرام احساس خطر اقتصادی جدی ناشی از فعالیت آن بود که متأسفانه در فضای غبارآلود هیاهوهای سیاسی به حاشیه رانده شد و مورد غفلت قرار گرفت.
وی افزود: در سال 1395 به دنبال انتشار و ترجمه سند راهبردی تلگرام و تاکید آن بر راه اندازی ارز رمزپایه گرام تا مارس 2017 (فروردین 1397) و خطر جدی آن برای اقتصاد کشور تصمیم جدی بر فیلتر تلگرام گرفته شد و اجرا شد و سبب افت شدید سهام تلگرام و ضرر 9 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 9 ساعت پیش
مرتضی پورعلی گنجی هستم 26 ساله از بابل

مرتضی پورعلی گنجی هستم 26 ساله از بابل ورزش سه: این روزها می شود درست چهارسال که هافبک 21 سال تیم نفت برای تیم ملی به میدان رفت. هافبک جوانی که مهم ترین ریسک سرمربی تیم ملی شامل او شد و برای اولین بار در خط دفاعی به میدان رفت.
حالا چهار سال پس از آن روزها با مرتضی هم کلام می شویم مدافع بابلی فوتبال ایران که این روزها در بلژیک بازی می کند به عنوان مهره ای ثابت، در تیم ملی ایران معرفی شده است.
لیگامنت پاره کرده بودم اما ترمیم شد
خداراشکر پس از دو ماه مصدومیت توانستم به بهبودی کامل برسم. البته در این راه زحمت بسیار زیادی کشیدم. لیگامنت پایم به خاطر ناآمادگی بدنم پاره شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 9 ساعت پیش
شماره پیراهن بازیکنان ایران مشخص شد

شماره پیراهن بازیکنان ایران مشخص شد ورزش سه: در حالی که تنها هشت روز به نخستین بازی تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا برابر یمن باقی مانده و لیست 23 نفره مد نظر کی روش برای این رقابت ها نیز اعلام شده، اکنون این سرمربی شماره پیراهن بازیکنان ملی پوش را هم مشخص کرده است.
اخیرا تصویری از 1+23 بازیکن تیم ملی ایران که در جام ملت های آسیا حاضر هستند، انتشار یافت که در آن به نظر می رسید شماره پیراهن آنها نیز مشخص شده است.
شماره پیراهن 1 تا 23 ملی پوشان به بازیکنانی که در لیست نهایی تیم ایران برای جام ملت های 2019 امارات قرار گرفتند، اختصاص یافته و همانند تصویر تیمی جام جهانی 2018 روسیه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
فیلمساز اسطوره ای هندوستان درگذشت

فیلمساز اسطوره ای هندوستان درگذشت خبرگزاری مهر: مرینال سِن فیلمساز اسطوره ای هندی که به همراه ساتیا جیت رای و ریتویک گاتاک سینمای هند را به دنیا معرفی کردند روز یکشنبه 30 دسامبر در سن 95 سالگی درگذشت.
به نقل از ورایتی، مرینال سِن فیلمساز اسطوره ای هندی روز یکشنبه 30 دسامبر در سن 95 سالگی درگذشت.
این کارگردان مطرح هندی در سال 1923 در بنگلادش کنونی به دنیا آمد.
سپیده دم محصول 1955 نخستین فیلم مرینال سِن در مقام کارگردان بود، پس از آن وی با فیلم های زیر آسمان آبی (1959) و بایشی شراوانا (1960) در کشور خود مورد تحسین واقع شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
سهم هر ایرانی از بودجه 98 چقدر است؟

سهم هر ایرانی از بودجه 98 چقدر است؟ خبرآنلاین با احتساب مصارف بودجه عمومی دولت به ازای هر ایرانی در سال آینده 5 میلیون و 460 هزار تومان هزینه می کند.
کل مصارف بودجه عمومی در سال آینده برابر با 454 هزار میلیارد تومان برآورد شده است که با احتساب جمعیت ایران، 5 میلیون و 460 هزار تومان به ازای هر نفر خواهد شد.
به این ترتیب سهم ایرانیان در ماه از این اعتبار 455 هزار تومان می شود. این اعتبار به عبارت دیگر هزینه خدماتی است که سالانه ایرانیان در بخش های مختلف اعم از بهداشت و درمان و بیمه و قانونگذاری و ... دریافت می کنند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
تابش: جنس شیشه اتوبوس پرسپولیس از الماس بود؟

تابش: جنس شیشه اتوبوس پرسپولیس از الماس بود؟ ورزش سه: مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص آرای انضباطی بازی تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در گفتگو با میزبان اظهارداشت: به نظرم ما خیلی بیشتر از پرسپولیسی ها ضرر کردیم. نمی خواهم خیلی در این مورد بحث کنم، ولی فکر می کنم برای سپاهان بیشتر از تیم های دیگر در صدور آرای انضباطی سخت گیری می شود.
وی افزود: بار ها شاهد بودیم که برای سپاهان آرای سنگینی آمده، ولی با تیم های دیگر با لطافت برخورد شده و در نهایت با تذکر به پایان رسیده است. به نظر می رسد فقط برای ما اینگونه رای صادر می شود. ما حتما در این مورد اعتراض می کنیم و امیدواریم تجدیدنظر شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
وزیر علوم: معدل در رشته های پرطرفدار ملاک نیست

وزیر علوم: معدل در رشته های پرطرفدار ملاک نیست خبرگزاری مهر: وزیر علوم تحقیقات و فناوری درباره پذیرش معدل بیست ها در رشته های پرطرفدار کنکور گفت: معمولا در مدارس، تعداد زیادی دارای معدل 20 هستند و اگر مبنا فقط معدل باشد، این کار امکان ندارد.
منصور غلامی درباره پذیرش معدل بیست ها در رشته های پرطرفدار بعد از حذف کنکور گفت: در بحث حذف کنکور، ما برای رشته های پرطرفدار حتما باید یک روش ارزیابی و انتخاب داوطلبانه برای استعداد های بالاتر را داشته باشیم.
وی ادامه داد: معمولا در مدارس و دبیرستان ها، تعداد زیادی از دانش آموزان دارای معدل 20 هستند و اگر مبنا فقط معدل تحصیلات باشد، این کار امکان ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
ویسی: همه انتظار دارند که تیم ملی قهرمان شود

ویسی: همه انتظار دارند که تیم ملی قهرمان شود خبرگزاری تسنیم: عبدالله ویسی در مورد وضعیت تیم ملی برای حضور در مسابقات جام ملت های 2019 آسیا گفت: تیم ما خوشبختانه شرایط خوبی دارد و از لحاظ امکانات و برگزاری اردوی تدارکاتی، همه چیز در سطح بالایی قرار دارد. در این مدت فدراسیون فوتبال تلاش کرد تا بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم آورد تا بازیکنان و کادر فنی، بدون دغدغه آماده مسابقات جام ملت های آسیا شوند. به نظر من همه چیز برای موفقیت تیم ملی در این جام آماده است.
وی در واکنش به اظهارات اخیر کارلوس کی روش که گفته است رؤیای تیم ملی حضور در مرحله نیمه نهایی جام ملت هاست، تصریح کرد: مردم، کارشناسان و رسانه ها به خوبی فوتبال را می فهمند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
تشریح بودجه وزارت بهداشت در دولت روحانی

تشریح بودجه وزارت بهداشت در دولت روحانی خبرگزاری تسنیم: مژگان خانلو سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور برخی ارقام بودجه ای بخش بهداشت و سلامت و وزارت بهداشت را به شرح زیر بیان کرد:
* 3.2 برابر شدن اعتبارات بخش سلامت و بهداشت در دولت دکتر روحانی
* در سال 92 کل اعتبار بخش سلامت و بهداشت بالغ بر 23 هزار و 600 میلیارد تومان بود که برای سال 98 به 75 هزار و 900 میلیارد تومان رسیده است .
* وزارت بهداشت به تنهایی 35 هزار و 900 میلیارد تومان درآمد اختصاصی دارد که 4 هزار و 900 میلیارد تومان نیز از هدفمندی یارانه ها می گیرد.
* اعتبار 63.4 هزار میلیارد تومانی بخش سلامت در سال آینده. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 10 ساعت پیش
واکنش تیموری به شایعه جدایی اش از استقلال

واکنش تیموری به شایعه جدایی اش از استقلال خبرگزاری تسنیم: میثم تیموری درباره بحث خروجش از لیست استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: با استقلال قراردادی سه ساله دارم و پیگیر این حرف و حدیث ها نیستم. در حال حاضر به تمرین کردن فکر می کنم و اینکه خودم را آماده کنم. دوست دارم هر چه زودتر آماده شوم. بهتر است هر کسی حقش در زمین بگیرد، نه در بیرون از تیم.
وی در مورد اینکه با توجه به حضور میلاد زکی پور و آرمین سهرابیان در پست دفاع چپ و بازگشت احتمالی امید نورافکن، چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت: اگر بازی کنم، دوست دارم در استقلال بمانم، اما الان فکر رفتن یا نرفتن نیستم و همان طور که گفتم تلاشم را خواهم کرد تا به حقم برسم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 11 ساعت پیش
یونیفرم چینی دانش آموزان را کنترل می کند

یونیفرم چینی دانش آموزان را کنترل می کند خبرگزاری مهر: دانش آموزان بیش از 10 مدرسه در چین یونیفرم هایی به تن می کنند که ورود و خروج آنان به مدرسه را ثبت و اطلاعات را به معلمان و والدین ارسال می کند.
به نظر می رسد چین تصمیم دارد حتی کودکان در مدرسه ها را کنترل کند. درهمین راستا دانش آموزان بیش از 10 مدرسه در ایالت گویژو و منطفه خودمختار گوانگشی ژوانگ یونیفرم های هوشمندی می پوشند که شرکت گویانیو تکنولوژی آن را برای ارتقای امنیت و کنترل حضور دانش آموزان در مدرسه ساخته است.
هر یونیفرم به دو تراشه مجهز است که ورود و خروج دانش آموز به مدرسه را نشان می دهد و به طور خودکار اطلاعات را به والدین و معلمان ارسال می کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 11 ساعت پیش
آنجلینا جولی برنامه کودک می سازد

آنجلینا جولی برنامه کودک می سازد فارس: برنامه کودک "دنیای ما" در 10 قسمت با تهیه کنندگی آنجلینا جولی و به سفارش بی بی سی برای گروه سنی 7 تا 12 سال ساخته می شود.
بنابر تحقیقات بی بی سی، بچه ها از سن 7 سالگی از بخشی به نام اخبار آگاهی می یابند و در سن 12 سالگی نیز بچه ها در ایالات متحده برای داشتن حساب شبکه های اجتماعی ثبت نام می کنند. از این رو زمان بین این دو گروه سنی معرف پنجره ای برای کودکان ارزش سوال پرسیدن و فرصتی برای گسترش تفکر حیاتی و مهم خواهد بود.
به نقل از هالیوود ریپورتر، "آنجلینا جولی" در همین باره می گوید: "هیچ وقت فرصتی پیش نیامد تا نسل بعدی را از اخبار عینی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 11 ساعت پیش
شادباش کریسمسیِ پوتین به ترامپ

شادباش کریسمسیِ پوتین به ترامپ برترین ها: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به مناسبت کریسمس و سال نو به همتای امریکایی خود دونالد ترامپ تبریک گفت.
در پیام پوتین چنین آمده است:
"در شرایط بین المللی پیچیده فعلی، روند یک گفتگوی سازنده میان آمریکا و روسیه به ویژه به منظور تقویت ثبات استراتژیک در جهان و جهت پاسخ بهینه به چالش ها و تهدیدات جهانی امری ضروری است".
گفتنی است، رئیس جمهور روسیه در این پیام به اهمیت اصول برابری و احترام متقابل به عنوان مبنای توسعه روابط بین مسکو و واشنگتن اشاره کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 11 ساعت پیش
تیم ملی فوتبال ایران خوش تیپ می شود!

تیم ملی فوتبال ایران خوش تیپ می شود! خبرگزاری مهر: اعضای تیم ملی فوتبال ایران که برای اعزام به رقابت های جام جهانی 2018 روسیه کت و شلوار یکی از برندهای معتبر ایرانی را بر تن داشتند قرار است برای اعزام به امارات هم با لباس های جدید این برند به مسابقات جام ملت های 2019 آسیا بروند.
از این رو تیم عکاسی و خیاطی این شرکت در محل اردوی تیم ملی حاضر شدند تا بازیکنان مقابل دوربین های آنها قرار گرفته و عکس بگیرند.
تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی رقابت های جام ملت های 2019 آسیا در کشور امارات با یمن، ویتنام و عراق همگروه است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 12 ساعت پیش
درخت خواری در نقاط مختلف کشور شدت گرفت

درخت خواری در نقاط مختلف کشور شدت گرفت برترین ها: بعد از خبرها و عکس هایی مبنی بر قطع درختان گردوی چندین ساله در روستایی اطراف شهر کلیبر و همچنین هجوم درخت خواران به جنگل های ارسباران، این بار ویدئویی از قطع درختان بلوط در اطراف شهر مرزی بانه در فضای مجازی منتشر شده است که باعث تاسف است که درختان را این گونه بدون هیچ نظارت و برخوردی از بین می برند.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
باز هم قطع درختان در تبریز
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: 191 اصله درخت در باغ منطقه29 بهمن آفت زده و یا خشک شده بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 12 ساعت پیش
تلویزیون جدید سامسونگ جمع می شود!

تلویزیون جدید سامسونگ جمع می شود! وبسایت سخت افزار: شرکت LG افزون بر تلویزیون منعطفی که بیش از 1 سال است که قول عرضه رسمی آن را داده، یک تلویزیون با بلندگوهای متحرک را نیز در دست تولید دارد که حق اختراع آن به تازگی به ثبت رسیده است؛ به تازگی با خبر شده ایم که شرکت رقیب و هم میهن آن، سامسونگ، یک پتنت جدید را به ثبت رسانده است که پاسخی به ابداعات جدید خواهد بود.
به گزارش Letsgodigital، شرکت کره ای Samsung، به تازگی پتنتی را به ثبت رسانده است که شامل یک تلویزیون، با پنل قابل انعطاف است. سالها پیش، سامسونگ الکترونیک به سراغ تلویزیون های OLED رفته اما پس از تولید چند مدل محدود، آن را کنار گذاشت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 12 ساعت پیش
توضیحات لاریجانی درباره استیضاح حجتی

توضیحات لاریجانی درباره استیضاح حجتی خبرگزاری تسنیم: رئیس مجلس جزئیات جلسه متقاضیان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را تشریح کرد.
علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، در ابتدای جلسه علنی امروز (یکشنبه 9 دی) در نطق پیش از دستور در صحن علنی با بیان اینکه طبق دستور قبلی باید استیضاح محمود حجتی، وزیر جهادکشاورزی در برنامه مجلس قرار می گرفت،گفت: کمیسیون کشاورزی و استیضاح کنندگان با وزیرکشاورزی جلسه ای داشتند و نقطه نظرات اصلاحی خود را درباره قیمت تضمینی گندم و اصلاح برخی از رویه ها و توجه خاص به آبخیزداری، قنوات، آبیاری نوین و گسترش سیستم های گلخانه ای و نظارت جدی تر بر صادرات و واردات کشاورزی بیان داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 13 ساعت پیش
علی پروین: هیچکس علیه برانکو حرف نزند

علی پروین: هیچکس علیه برانکو حرف نزند ورزش سه: صحبت های نسنجیده چند روز اخیر برخی پیشکسوتان علیه برانکو ایوانکوویچ با واکنش شدیدی از سوی هواداران همراه شد و اظهارنظر برخی پیشکسوتان دیگر را نیز در پی داشت. سرمربی کروات سرخپوشان که طی مدت اخیر علیرغم مشکلاتی که باشگاه پشت سر گذاشته، توانسته نتایج خوبی کسب کند این روزها مورد هجوم بی جهت برخی پیشکسوتان قرار گرفته است که ناراحتی علی پروین را نیز در پی داشته است.
در این رابطه علی پروین در حاشیه تمرین پیشکسوتان از آنها خواست از مصاحبه علیه کادرفنی پرسپولیس خودداری کنند. پروین اعلام کرد برانکو ارتباط خوبی با پیشکسوتان دارد و پیشکسوتان پرسپولیس نیز ارتباط خوبی با او دارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 13 ساعت پیش
توزیع گوشت گرم استرالیایی در بازار

توزیع گوشت گرم استرالیایی در بازار خبرگزاری ایلنا: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: در حال حاضر هر کیلو شقه بدون دنبه در خرده فروشی ها 71 تا 72 هزار تومان خرید و فروش می شود و قیمت آن نسبت به روزهای گذشته افزایش داشته است.
نوسانات قیمت دلار در کشور از اوایل سال 97 تا کنون بر کمبود یا افزایش قیمت محصولات و کالا موثر بوده به نحوی که برخی محصولات کشاورزی و دامی مانند گوشت و دام زنده داخلی را با کمبود شدید مواجه کرده است.
درحالی که صادرات دام زنده ممنوع اعلام شده اما نوسانات نرخ ارز و کاهش ارزش ریال باعث شده این کالا باب طبع دلالان و سودجویان باشد و از غرب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 13 ساعت پیش
صیادمنش: به تصمیمات شفر اعتماد کامل دارم

صیادمنش: به تصمیمات شفر اعتماد کامل دارم خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، اللهیار صیادمنش مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال در نیم فصل اول عملکرد خوبی در ترکیب آبی پوشان داشت و توانست خود را به عنوان یکی از پدیده های لیگ معرفی کند.
صیادمنش در مورد مسائل مختلف صحبت های زیر را انجام داد:
در فاصله کوتاه تا شروع دوباره تمرینات، در چه شرایطی هستی؟
بعد از پایان مسابقات یک مصدومیت جزئی داشتم که البته بیشتر به دلیل خستگی و فشردگی مسابقات و تمرینات بود. به اردوی تیم امید نیز رفتم و بعد از کسب اجازه، مرخصی گرفتم تا کمی استراحت کنم زیرا بعد از یک نیم فصل پرفشار به چند روز استراحت نیاز داشتم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 13 ساعت پیش
سقوط خودروی حامل دانش آموزان در ارومیه

سقوط خودروی حامل دانش آموزان در ارومیه خبرگزاری مهر: خودروی حامل دانش آموزان روستای بخش صومای برادوست ارومیه امروز یکشنبه از پل روستای فیروزیان موجب جراحت سه دانش آموز شد.
بخشدار انزل ارومیه گفت: خودروی حامل دانش آموزان امروز صبح از جاده منحرف و از روی پل سقوط کرده است که نیرو های امدادی بلافاصله در محل حاضر شدند.
نریمانی ادامه داد: معاینات و کمک های اولیه در همان محل انجام شد، سه نفر از دانش آموزان برای ادامه مداوا به بیمارستان امام خمینی اعزام شدند که خوشبختانه نگرانی خاصی نیست و در حد شکستگی دست جراحت دارند.
بخشدار انزل اضافه کرد: سایر دانش آموزان نیز با وجود اینکه جراحتی نداشتند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 13 ساعت پیش
مسن ترین بازیکن جام ملت های آسیا

مسن ترین بازیکن جام ملت های آسیا ورزش سه: در شرایطی که بیشتر 24 تیم حاضر در جام ملت های آسیا سعی کردند با ترکیبی جوان گام به امارات 2019 بگذارند تا به نوعی از بنزین سبز برای موفقیت بهره ببرند، برخی تیم ها ترجیح دادند از بازیکنان باتجربه خود نیز بهره ببرند از جمله اژدهای سرخ مارچلو لیپی که با مسن ترین بازیکن وارد جام ملت ها خواهد شد.
سرمربی ایتالیایی با انتشار فهرست نهایی و 23 نفره چین تایید کرد ژان زنگ ژی کاپیتان سرشناس این کشور را با سنی بیش از 38 سال به امارات خواهد آورد تا با بستن بازوبند کاپیتانی به بازو نقش رهبری اژدهای سرخ در داخل زمین را برعهده داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 14 ساعت پیش
تجمع دانشجویان دانشگاه آزاد مقابل مجلس

تجمع دانشجویان دانشگاه آزاد مقابل مجلس خبرگزاری ایسنا: تعدادی از داوطلبان علوم پزشکی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد که در پی اشتباه صورت گرفته در پذیرش دانشجویان سال 97 بلاتکلیف هستند، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده اند.
جمعی از دانشجویان پذیرفته شده در برخی از واحدهای مختلف دانشگاه آزاد که به عنوان ذخیره در واحدهای این دانشگاه پذیرفته شده اند و بعد از ثبت نام و پرداخت شهریه و دریافت کارت دانشجویی به آنها اعلام شد که پذیرش شان اشتباه بوده و امکان تحصیل برای آنها فراهم نیست، امروز (یکشنبه ) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواستار تعیین تکلیف وضعیت شان شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 14 ساعت پیش
آغاز قیمت گذاری سرخابی ها

آغاز قیمت گذاری سرخابی ها خبرگزاری مهر: سازمان خصوصی سازی که مسئولیت مهیا کردن ساز و کارهای قانونی برای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را بر عهده دارد، در اولین گام برای رسیدگی به این موضوع خواستار ارسال پرونده مالی سرخابی ها از سوی وزارت ورزش شد چراکه اطلاع از وضعیت صورتحساب های مالی و بدهی پرسپولیس و استقلال لازمه قیمت گذاری آنها است.
بر اساس درخواست مکتوب مطرح شده به وزارت ورزش، پرونده مالی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توسط این وزارتخانه برای سازمان خصوصی سازی ارسال شده است. این سازمان نیز با در اختیار گرفتن صورتحساب های مالی مورد نظر، پروسه قیمت گذاری سرخابی ها را به صورت رسمی آغاز کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
سوءاستفاده از الکسا به سبک دانش آموز 6ساله

سوءاستفاده از الکسا به سبک دانش آموز 6ساله خبرگزاری مهر: یک مادر اهل ایالت نیوجرسی آمریکا هفته گذشته متوجه شد که پسر شش ساله اش به طور مداوم دور و بر بلندگوی الکسا حضور دارد و به همین علت نسبت به این موضوع حساس شد.
سرانجام بررسی های وی نشان داد که این دانش آموز برای انجام تکالیف ریاضی خود از این بلندگو سوءاستفاده می کند و با طرح پرسش های طرح شده توسط معلم خود جواب آنها را از الکسا دریافت می کند.
این مادر یک ویدئوی کوتاه 11 ثانیه ای هم از شیطنت فرزند شش ساله اش در اینترنت منتشر کرده است. در این ویدئو کودک از الکسا می پرسد که 5 منهای سه چقدر می شود؟ و الکسا نیز به او جواب می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
جنجال آتش گرفتن آیفون ایکس اس مکس

جنجال آتش گرفتن آیفون ایکس اس مکس خبرگزاری مهر: در حالی که تا به حال خبری در مورد آتش گرفتن مدل های جدید گوشی های آیفون منتشر نشده بود، این مرد که جاش هیلارد نام دارد، مدعی شده که در تاریخ 12 دسامبر و زمانی که گوشی آیفون در جیب وی بوده، ابتدا بوی سوختگی به مشامش رسیده و سپس متوجه شده که آیفون او آتش گرفته است.
وی می گوید چون به موقع متوجه موضوع شده، موفق شده قبل از آنکه آیفون بخش زیادی از پای وی را بسوزاند، آن را از جیب عقب شلوارش بیرون بکشد.
این فرد گفته که موضوع را با اپل در میان گذاشته و آنها پیشنهاد کرده اند که یک گوشی جدید را در اختیار وی بگذارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
جهانبخش: مردم از تیم ملی دلسرد نیستند

جهانبخش: مردم از تیم ملی دلسرد نیستند خبرگزاری مهر: علیرضا جهانبخش درباره اتفاقات چندماه اخیر پیرامون خود و تیم ملی فوتبال ایران صحبت کرد. هافبک ملی پوش برایتون انگلیس که نگرانی هایی بابت مصدومیت او برای حضور در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام ملت های 2019 امارات وجود داشت در خصوص مصدومیت خود و همچنین تعریف و تمجیدها و انتقاداتی که در روزهای واپسین مانده به این بازی ها از کارلوس کی روش می شود صحبت های مفصلی را با خبرنگار مهر انجام داد.
مشروح این گفتگو در ادامه می آید:
* ابتدا از وضعیت خودت برایمان بگو. خیلی ها نگران وضعیت سلامتی ات هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
انتقال جنسی ایدز بین زنان کشور 10 برابر شد

انتقال جنسی ایدز بین زنان کشور 10 برابر شد خبرگزاری ایرنا: رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران گفت: از دو سال پیش اصلی ترین راه انتقال ایدز در کشور تماس جنسی است. زمانی انتقال این بیماری 97 درصد در معتادان مرد و سه درصد در زنان معتاد بود، اما طی دو سال اخیر تعداد زنان مبتلا از طریق روابط جنسی 10 برابر شده است.
مینو محرز افزود: اکثر مبتلایان به ویروس ایدز در کشور 25 تا 40 ساله هستند و به علت ضعف اطلاع رسانی و نبود آموزش در مورد انتقال ایدز از طریق رفتارهای پرخطر جنسی، جوانان در معرض ابتلا به این بیماری هستند.
وی گفت: ایدز یک بیماری عفونی است که با درمان قابل کنترل است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
فتاح: کمپین های ضد کمیته امداد بی تاثیر بود

فتاح: کمپین های ضد کمیته امداد بی تاثیر بود خبرگزاری فارس: سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با اشاره به اقدامات این نهاد در جهت محرومیت زدایی، گفت: سال گذشته برای رفع فقر مطلق تلاش شدکه در این خصوص تبصره 14 را با همکاری دولت و مجلس تعیین کردیم و اکنون 7 هزار میلیارد تومان در این تبصره موجود است و ظرف یک و نیم سال گذشته این مقدار ایجاد شده و برای کاهش فقر مطلق اختصاص پیدا کرده است.
وی ادامه داد: در سال گشته این مبلغ 4 هزار میلیارد تومان بود که به صورت صد در صد عمل شد و امسال این مبلغ 7 هزار میلیارد تومان است که این مقدار نیز صد در صد عمل شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
صادقیان در آستانه سپیدرودی شدن

صادقیان در آستانه سپیدرودی شدن ایلنا: پیام صادقیان روز گذشته و پس از دوسال حضور در لیگ ترکیه به صورت توافقی از عثمانلی اسپو ترکیه جدا شد و قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد.
شنیده ها حاکی از آن است که مقصد بعدی صادقیان لیگ برتر است و او قصد دارد به یکی از چند پیشنهاد خود از لیگ ایران پاسخ مثبت دهد که در این میان دو گزینه از سایرین جدی تر است.
منصوریان در ذوب آهن خواهان به خدمت گرفتن صادقیان است و او هم با توجه به سابقه کار کردن با منصوریان و همچنین سابقه حضور در ذوب آهن و شروع فوتبالش در این تیم بی تمایل نیست به اصفهان و جمع سبزپوشان برگردد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
خودکشی متهم مقابل چشم مأموران پلیس

خودکشی متهم مقابل چشم مأموران پلیس روزنامه ایران: جاعل و سارق سابقه دار وقتی خود را در محاصره پلیس دید اسلحه اش را روی شقیقه گذاشت و شلیک کرد.
ساعت 9:45 صبح 5 دی بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان های تهران قرار گرفت.
به دنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز شد و بررسی ها نشان می داد که مرد جوان بر اثر شلیک گلوله به سر فوت کرده است.
در ادامه بررسی ها مشخص شد که مرد جوان از سارقان سابقه داری است که به همراه اعضای باندش به اتهام جعل اسکناس و پلاک خودرو و سرقت تحت تعقیب بوده است.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 15 ساعت پیش
مناسب ترین گزینه ریاست مجمع تشخیص مصلحت

مناسب ترین گزینه ریاست مجمع تشخیص مصلحت مهرداد خدیر در عصر ایران نوشت: دو سال پیش در همین دی ماه و البته طبعا بعد از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشتم با خروج این سیاست مدار از صحنه گمانه زنی دربارۀ رییس جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام در رسانه ها بالا گرفته و نام های مختلفی مطرح می شود.
اکنون پس از دو سال و با درگذشت آیت الله محمود هاشمی شاهرودی در جایگاه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بار دیگر این بحث موضوعیت یافته است.
در آن یادداشت که طبعا قبل از انتصاب آیت الله هاشمی شاهرودی نوشته و منتشر شد از حسن روحانی رییس جمهوری هم به سبب شخصیت حقیقی و هم حقوقی به عنوان یک گزینه یاد شد و در مرتبه بعد به نام هایی که شنیده می شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 16 ساعت پیش
قطع 62 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی

قطع 62 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی خبرگزاری مهر: آخرین آمار ارائه شده از وضعیت برخورد با سیم کارت های شخصی ارسال کننده پیامک تبلیغاتی که در پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری منتشر شده است، نشان می دهد که 62 هزار و 364 سیم کارت تا پایان روز 8 دی ماه جاری به دلیل ارسال پیامک تبلیغاتی مزاحم، قطع سرویس شده اند.
این درحالی است که تا روز 25 آذرماه شمار سیم کارتهای قطع شده به دلیل مزاحمت پیامکی، 30 هزار سیم کارت بود.
آخرین آمار رگولاتوری از برخورد با سیم کارتهای شخصی که نسبت به ارسال تبلیغات اقدام می کنند، حاکی از آن است که روند برخورد رگولاتوری شدت بیشتری یافته و در عرض دو هفته تعداد سیم کارتهای مسدودشده به دو برابر رقم قبلی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 16 ساعت پیش
پنجعلی: کسی به من نگفت سرپرست شوم

پنجعلی: کسی به من نگفت سرپرست شوم خبرآنلاین: چند روزی است این شایعه دست به دست می چرخد که از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار شده محمد پنجعلی پست جدیدی بگیرد. او با حکم حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیریت آکادمی باشگاه فعالیتش را ادامه می داد اما به زودی و با تصمیم ایرج عرب قرار شده فرد دیگری به عنوان مدیر آکادمی و تیم های پایه باشگاه فعالیت کند و از این رو، پنجعلی باید تغییر پست بدهد.
همچنین گفته می شود در این صورت، پنجعلی دوباره به نیمکت سرخپوشان برمی گردد و در نقش سرپرست یا مدیر تیم به فعالیتش ادامه خواهد داد. اما در این خصوص با پنجعلی تماس گرفتیم. او گفت: من چنین چیزی را نشنیدیم و اصلا نمی دانم داستان چیست. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 16 ساعت پیش
عابدزاده: راه پسرِ اشمایکل برایم درسی بزرگ است

عابدزاده: راه پسرِ اشمایکل برایم درسی بزرگ است خبرگزاری فارس: شاید اگر تا همین یک سال پیش قرار بود سه گزینه برای حضور در اردوی تیم ملی در جام جهانی و جام ملتهای آسیا را از کارشناسان سوال کنیم هیچ یک نامی از امیر عابدزاده نمی بردند و شاید زرق و برق های رسانه ای گلرهای وطنی و بازنشر فیلم ها و تصاویر واکنش های آنها باعث می شد چشم خیلی ها به گلرهای داخل ایران خیره شود اما امیر عابدزاده که در ماریتیموی پرتغال بازی می کرد در غربت کار را از رقبای خود در ایران گرفت و هم به جام جهانی رفت و حالا هم در جام ملتهای آسیا حضور دارد.
بازیکنی که مثل محمد پروین، آتیلا حجازی و ... ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 16 ساعت پیش
مجلس به موضوع تعداد امامزاده ها ورود می کند؟

مجلس به موضوع تعداد امامزاده ها ورود می کند؟ خبرآنلاین: پورمختار می گوید: سازمان اوقاف برای جلوگیری از وهن امامزاده ها باید به این موضوع ورود کند. مضاف بر اینکه سازمان اوقاف متولی اصلی این امر است و تکلیف دارد اجازه این سو استفاده ها را ندهد.
سازمان اوقاف در این دکان ها را ببندد این جمله ای است که نماینده رشت آن را درباره امامزاده ها به کار می برد. امامزاده هایی که برخی معتقدند بدون حساب و کتاب در حال افزایش هستند و گویا چندان سد سخت و محکمی دربرابر آنها وجود ندارد؛ شاهد این ادعا هم صحبت های غلامعلی جعفرزاده است که به خانه ملت می گوید: در همین فاصله مجلس نهم تا مجلس دهم چندهزارتایی به آمار امامزاده ها اضافه شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 16 ساعت پیش
هک دوباره توئیتر پس از اعلام رفع باگ

هک دوباره توئیتر پس از اعلام رفع باگ خبرآنلاین: روز جمعه سخنگوی توئیتر گفت باگی که باعث شده بود تا هکرها از طریق شماره تلفن تعریف شده در انگلیس، سیستم پیامکی توئیتر را هک کنند، رفع شده است.
اما هکرها با ارسال مجدد اکانت ها این ادعا را رد کردند.
هکرها با ارسال پیامک حاوی دستورات کامپیوتری سعی می کنند شماره موبایل قربانی را به چنگ می آورند. یکی از صدها کاربری که پیامک را دریافت کرده، دستور کامپیوتری را پذیرفته و کلیک می کند و جواب پیامک را می دهد که بدین ترتیب شماره موبایل به دست آورده می شود. شماره موبایل به دو صورت کوتاه و بلند حاوی کد کشور دریافت می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
محروم و بی بهره از لوله کشی آب

محروم و بی بهره از لوله کشی آب خبرگزاری ایسنا: لرستان جزو پنج استان پر آب از نظر میزان بارش سالیانه در کشور است با این حال، مردم روستاهای بخش بشارت ذلقی شهرستان الیگودرز از لوله کشی آب بی بهره اند و به دلیل کم آبی و مدیریت نشدن آب های منطقه با مشکلات زیادی روبرو هستند. اغلب هر روز با پای پیاده و یا با چهارپایان به نزدیک ترین چشمه آب می روند و آب می آورند و یا برای خانه هایشان لوله هایی از نزدیک ترین چشمه های آب کشیده اند تا سختی رفت و آمد و فاصله زیاد را کاهش دهند.
با این وجود در برخی نقاط چشمه های آب خشک شده روستاییان مجبورند برای آوردن آب مسافت بیشتری را طی کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
چالش جدید برانکو؛ شیرین، ولی سخت!

چالش جدید برانکو؛ شیرین، ولی سخت! خبرآنلاین: اضافه شدن بازیکنان جدید در آغاز نیم فصل دوم همانقدر که برای پرسپولیسی ها و برانکو ایوانکوویچ جذاب است همراه با چالش های قابل توجهی هم خواهد بود. مخصوصا از این نظر که با حضور سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شیری ترکیب پرسپولیس باید دست خوش تغییراتی شود. البته که این سه نفر خریدهای قطعی پرسپولیس هستند و این روزها اسامی دیگری مثل محمد نادری (مدافع چپ) و رضا قوچان نژاد هم به گوش می رسند.
این بدون شک کار سرمربی قرمزها را برای چینش ترکیبش خیلی سخت می کند. چراکه او طی این مدت با همین یازده نفر بهترین عملکرد را داشته و شاید حالا جدا از چگونگی کارآیی بازیکنان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
طارمی: هیچوقت به گذشته بر نمی گردم

طارمی: هیچوقت به گذشته بر نمی گردم مدال: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از شرایط تیم ملی پیش از جام ملت ها گفت: اردوی قطر رایگان است و ایران پولی نداده است. اگر به خودمان بود باید در هوای سرد و آلوده تهران تمرین می کردیم.
مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش الغرافه در گفت وگویی درباره شرایط تیم ملی اظهار کرد: اردوی خیلی خوبی داشتیم و برنامه های مد نظر کی روش انجام شده و تنها یک مشکل وجود داشته است. فضای اطراف این زمین تمرین با وجود امکانات زیاد، بسیار بزرگ است و باتوجه به حضور تیم های مختلف مانند چین به راحتی می توانند از تمرین های ما فیلم بگیرند و تمرین های ما را ببینند. در کل اردوی خوبی در حال برگزاری است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
فیس بوک به عملکرد خود می بالد!

فیس بوک به عملکرد خود می بالد! خبرگزاری ایسنا: با اینکه اخبار و گزارش های زیادی مبنی بر رسوایی های اطلاعاتی پیاپی در شبکه اجتماعی فیس بوک که منجر به سرقت و افشای میلیون ها نفر از کاربران و اعضای فیس بوک شد، منتشر شده و نام و آوازه و محبوبیت این شبکه اجتماعی را به چالش کشانده و امنیت سایبری و حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربرانش را به شدت زیر سوال برده است، مارک زوکربرگ، موسس و مدیرعامل این شرکت به تازگی با انتشار پستی در صفحه کاربری شخصی خود خاطرنشان کرده است که از عملکرد فیس بوک به منظور ارتقای سطح امنیت سایبری، حفاظت از حریم خصوصی کاربرانش و برون رفت از بحران رسوایی های پیاپی اطلاعاتی این شبکه اجتماعی در طول یک ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
فیلترینگ تلگرام به نفع پیام رسان های ایرانی نبود

فیلترینگ تلگرام به نفع پیام رسان های ایرانی نبود خبرگزاری ایسنا: مرتضی رحیمی درباره ی این که یک پیام رسان باید چه ویژگی هایی داشته باشد که مردم به استفاد از آن ترغیب شوند، گفت: هر اپلیکیشنی باید مخاطبانش را بشناسد و با توجه به انتظار آن ها، یک ارزش ایجاد کند که توسط آن ها مورد استفاده قرار بگیرد. ما با مخاطب شناسی که انجام دادیم، جامعه ی مخاطبان مان را به دو دسته تقسیم کردیم؛ یک دسته از مخاطبان ما طرفداران سرویس های داخلی هستند. یعنی اگر یک پیام رسان ایرانی خوب که خدماتی نزدیک به نمونه های خارجی ارائه کند، به آن ها عرضه شود، نمونه ی ایرانی را انتخاب و استفاده خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
انواع مختلف دروغ گو ها را بشناسید!

انواع مختلف دروغ گو ها را بشناسید! وب سایت دیجی رو - نهال سهیلی فر: دروغ گفتن یک چیز مخرب و وحشتناک است. دروغ گفتن برای هر دو طرف درد بوجود آورده و صدمه وارد می کند. دروغ گفتن چیزی است که مردم در حال مبارزه با آن هستند، ولی شاید در جریان نباشید که در واقع انواع مختلفی از دروغ گو ها وجود دارند. در این مطلب ما قصد داریم شما را با همین انواع مختلف دروغ گو ها و نحوه ی کنار آمدن با آنها آشنا کنیم.
دروغ گو های مصلحتی
ما اغلب تمایل داریم که دروغ های مصلحتی را خیلی دروغ حساب نکنیم و کسانی که همچنین دروغ هایی می گویند اغلب حس می کنند که این دروغ ها یا سودی داشته و یا حداقل بی ضرر هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
انصاری: استقلال مدعی قهرمانی است

انصاری: استقلال مدعی قهرمانی است فرهیختگان: مهاجم آذری و نیمکت نشین تیم استقلال تهران جزء نفراتی است که گفته می شود احتمال دارد در نقل و انتقالات نیم فصل راهی تیمی دیگر شود، با این حال دوست دارد بازهم در این تیم بماند و برای حضور در ترکیب رقابت کند. وی که شایعه مذاکره با پدیده مشهد و دیگر تیم های لیگ برتری را تکذیب کرده، معتقد است اگر استقلال دچار بدشانسی نشود، می تواند همچون نیم فصل دوم فصل گذشته نتایج مناسبی گرفته و مدعی قهرمانی باشد. گفت وگو با جابر انصاری را در ادامه می خوانید.
نیم فصل اول رقابت های لیگ به پایان رسید. فکر می کنی رتبه استقلال در جدول رضایت بخش است؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
چرا تتو می کنید؟

چرا تتو می کنید؟ خبرگزاری ایسنا: تتو دیگر خطوط آبی پخش شده زیر پوست چروکیده پیرمردها نیست و نه حتی نقش های پیچیده روی دست و بال فوتبالیست های خارجی یا خال های آبی کوچک روی چانه مادربزرگ ها. تتو یکی از رایج ترین خدمات آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است. نه تنها خط لب و خط چشم و ابرو بلکه طرح های کوچک و بزرگ روی تن، دیگر اصلا عجیب نیست.
خیلی ها فکر می کنند تتو فقط برای دیگران است، مردان بیشتر از زنان تتو می کنند و دست ها و گردن و قسمت هایی که پوشانده نمی شوند، بیشتر برای تتو محبوبیت دارند. گروه دیگری هم هستند که دقیقا از سمت دیگر به ماجرا نگاه می کنند و تتو را روی قسمت هایی از پوست انجام می دهند که خصوصی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
پیروانی: از استقلال پیشنهاد داشتم

پیروانی: از استقلال پیشنهاد داشتم فرهیختگان: خیلی وقت بود از او خبری نداشتیم. تماس گرفتیم درباره تیم ملی با وی صحبت کنیم اما احساس کردیم دلش گرفته و دوست دارد درباره آخرین شرایطی که دارد هم حرف به میان بیاید.
دلش برای فوتبال تنگ شده اما با همان زبان شعرگونه می گوید: هر که خوبی کرد زجرش می دهند، هرکه زشتی کرد اجرش می دهند. خیلی اشاره مان را طولانی نمی کنیم. درست حدس زدید! گفت وگو با غلام پیروانی در ادامه می خوانید.
شاغلام کم پیدا هستید!
حتما قابل نیستیم که کسی سراغی از ما نمی گیرد.
شما کنار گود هستید تا یک سری مربی کارنامه پس داده در کنار برخی خارجی های بی دانش داخل گود باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
مهدی یراحی؛ سلبریتی بدون شوآف

مهدی یراحی؛ سلبریتی بدون شوآف روزنامه شهروند: مهدی یراحی یکی از همان خواننده های اهوازی است که همیشه مثل رضا صادقی یا محسن چاووشی نسبت به مسائل زادگاه خود حساسیت خاصی داشته است.
او بعد از آن همه سروصدایی که در ماه های گذشته درباره مشکلات کارگران فولاد اهواز رخ داده بود، تازه ترین کنسرتش را با لباس های کارگران اجرا کرده است. چند وقتی است که اعتراض ها و درخواست های کارگران فولاد اهواز رسانه ای کشور شده است.
برعکس موارد و مسائل اجتماعی دیگر، این قضیه، اما از سوی سلبریتی ها کاملا نادیده گرفته شد، اما پنجشنبه شب مهدی یراحی، خواننده مطرح موسیقی پاپ به همراه اعضای گروه خود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
آمریکایی هایی که دنیا را تغییر داده اند!

آمریکایی هایی که دنیا را تغییر داده اند! وبسایت چرخان: کشور آمریکا، همیشه صاحب خودروهای جذاب و دوست داشتنی بوده است که بعضی از آن ها، از حد و مرز یک خودروی صرفاً معمولی خارج شده و خود را به عنوان نماینده های مهم آمریکا در جهان معرفی کرده اند.
خودروهایی که نه تنها تأثیر زیادی بر صنعت خودروسازی داشتند بلکه با تعداد زیادی از فن آوری های مدرن و روز دنیا نیز وارد عرصه رقابت شدند. مردم این کشور به خودروهایی علاقه دارند که هم قدرت بالایی داشته باشد و هم بتواند در نقش یک رفیق آفرود برای آن ها ظاهر شود. به همین دلیل است که بیشتر خودروهای تولیدی در ایالات متحده، نسبت به رقیبان اروپایی خود دارای جثه بزرگ تری هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 292 روز و 17 ساعت پیش
دیجیتال نومَد یا کوچ گردی دیجیتالی چیست؟

دیجیتال نومَد یا کوچ گردی دیجیتالی چیست؟ روزنامه خراسان - مهین ساعدی: اگر شما هم از این که هر روز چشم تان را باز کنید و با یک فضای تکراری برای زندگی و کار رو به رو شوید خسته اید، پیشنهاد ما برایتان زندگی به سبک عشایر است. چرا تعجب کردید؟ از این که هر روز ساعت مشخصی بیدار شوید، به محل کار مشخصی بروید، کارهای مشخصی انجام دهید و در نهایت هم به مکان مشخصی برگردید، خسته نشدید؟ برای بعضی از ما، تاکید می کنم فقط بعضی از ما و نه همه، این سبک زندگی کسالت بار و آزاردهنده است و باید فکری به حال آن کنیم؛ البته اگر بنا داریم به غیر از زنده بودن، به معنای واقعی، زندگی کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
معرفی مورد انتظار ترین گوشی های سال 2019

معرفی مورد انتظار ترین گوشی های سال 2019 وب سایت دیجیاتو - مانی میرجوادی: سال 2018 میلادی، سالی پربار برای تلفن های هوشمند محسوب می شود. پیشرفت های چشمگیر در زمینه ی عکس برداری و حتی کیفیت بسیار مناسب تلفن های اقتصادی سالی موفق و جذاب را برای تلفن های هوشمند رقم زد. اما حالا که به آغاز 2019 نزدیک می شویم یک سوال در ذهنمان نقش می بندد. آیا 2019 برای دنیای گوشی های هوشمند بهتر از 2018 خواهد بود؟
سال آینده گوشی هایی عرضه می شوند که از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی می کنند، نمایشگرشان تا می شود و برترین چیپست های تاریخ را دارند. بنابراین باید منتظر شکوفایی هرچه بیشتر گوشی های هوشمند در سال 2019 باشیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
معرفی سریال Anne With an E: دختر موقرمز احساساتی

معرفی سریال Anne With an E: دختر موقرمز احساساتی وب سایت نماوا - شهلا شیر افکن: ساخت اقتباس جدیدی از کتاب محبوب نویسنده کانادایی، لوسی ماد مونتگمری Lucy Maud Montgomery (آن در گرین گیبلز Anne of Green Gables) به نظر حرکتی عجیب و غیرمنطقی است. آنی یک کاراکتر فیکشنال به شدت محبوب در کانادا (و البته بقیه دنیا) است. این کتاب به 20 زبان زندهٔ دنیا ترجمه شده، تاکنون 50 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است و در مدارس نیز تدریس می شود.
پیش از این نیز فیلم ها، سریال ها، تئاترهای موزیکال و نمایش های متعددی به اقتباس از این کتاب تولید شده اند؛ اما محبوب ترین سریال اقتباس شده از این کتاب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
تاریخ سینمای ایران، بخش اول؛ از مظفرالدین شاه تا اوانس اوهانیانس

تاریخ سینمای ایران، بخش اول؛ از مظفرالدین شاه تا اوانس اوهانیانس وب سایت گیمفا - پژمان خلیل زاده: سینما، این پدیده ی جمعی که در ذات خود یک جادوی فراگیر مسخ کننده را به همراه دارد، بزرگترین و مهمترین اتفاق ژرف در قرن بیستم بود که جهان را همچون یک بمب اتمی تحت تاثیر تشعشعات خود گذاشت. بمبی که از تاریخ و سیاست و فرهنگ گرفته تا روانشناسی و سبک زندگی و تفکر در کالبد و ذهن انسان ریشه می دواند و او را در میان تصاویر خود بر روی پرده ای عظیم هضم می کند.
کشور ایران با تاریخ فرهنگی و هنری خود از اعصار گذشته که ریشه در مناسک جمعی و اعتقادی مردم این سرزمین دارد همیشه از درون پتانسیل قوی ای برای بسط تاثیر پدیده ای همچون سینما داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
مهمترین اتفاقات سیاسی سال 2018

مهمترین اتفاقات سیاسی سال 2018 روزنامه ایران - لاله مهرزاد: سال 2018 همراه بود با وقایع گوناگون سیاسی، اقتصادی و اجتماعی. اما در نگاهی به این سال و مهم ترین وقایع آن می توان آن را سال خسته شدن جهان از جنگ های نظامی نامید. در این سال کشورهای جهان و سازمان ملل، بارها از افزایش خشونت ها در جهان ابراز نگرانی کردند، از عربستان خواستند به جنگ یمن پایان دهد، تلاش کردند بین دو کره آشتی برقرار کنند و جنگ در افغانستان را پایان بخشند.
این سال همچنین سال آغاز جنگ های تجاری بود؛ جنگی که دونالد ترامپ با کلید زدن جنگ تعرفه ها به راه انداخت. نگاهی داریم به مهم ترین وقایع سال میلادی که آخرین روزهای آن را سپری می کنیم: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
مروری بر زندگی و کشفیات گالیله؛ فیلسوف و ریاضیدان ایتالیایی

مروری بر زندگی و کشفیات گالیله؛ فیلسوف و ریاضیدان ایتالیایی وب سایت دیجیاتو - علی باقرزاده: گالیلئو گالیله یکی از مهمترین دانشمندان تاریخ است و در دوره ای از تاریخ زندگی کرد که تقاطع رویدادهای متعددی بود؛ دوران فلسفه طبیعی بر اساس ایده های اشتباه ارسطو و باورهای خاص کلیسای کاتولیک.
در نهایت اما این ایده های امثال گالیله بود که پیروز شد، چرا که آنها توانستند تئوری هایشان را به اثبات برسانند. با این حال اثبات حقایق برای گالیله گران تمام شد. این دانشمند در سال های پایانی عمر خود را در بازداشت خانگی به سر برد و کلیسای کاتولیک انتشار هر نوشته او را ممنوع اعلام کرد.
تولد و تحصیل گالیله ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
سلبریتی ها سال 2018 را چگونه گذراندند

سلبریتی ها سال 2018 را چگونه گذراندند برترین ها - ترجمه از محمند کاملان: سال 2018 میلادی به پایان خود نزدیک می شود و در اقصی نقاط دنیا شاهد رویدادهای تلخ و شیرینی بودیم. انسان های مختلفی در این سال به موفقیت های زیادی رسیدند و افراد زیادی هم طعم تلخ شکست را تجربه کردند و برای موفقیت های بیشتر به سال 2019 چشم دوخته اند. در این بین سلبریتی ها هم همانند سایر افراد سربالایی ها و سرازیری های زیادی را در سال 2018 شاهد بودند.
اما از قرار معلوم کفه ترازوی روزگار در سال 2018 به سمت سلبریتی ها بوده و چهره های سرشناس زیادی را سراغ داریم که در این سال نسبت به سال های گذشته محبوب تر شدند و پول بیشتری از این محبوبیت به جیب زده اند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 292 روز و 18 ساعت پیش
آینه سیاه: بندراسنچ با 5 پایان بندی منتشر شد

آینه سیاه: بندراسنچ با 5 پایان بندی منتشر شد سینما نیوز: فیلم آینه سیاه: بندراسنچ به صورت تعاملی می باشد و وقتی از شبکه استریم نتفلیکس مشاهده می کنید چندین بار اواسط فیلم متوقف میشود و از شما می خواهد که مثلا صبحانه و یا آهنگ و خیلی چیزهای دیگر را به دلخواه خودتان انتخاب کنید و مسیر داستان فیلم را با توجه به انتخابی که انجام میدهید پیش ببرید.
همچنین مدت زمان فیلم هم متفاوت است، ممکنه فیلم را در 40 دقیقه تمام کنید و یا در 2 ساعت!
جالبه بدانید بیش از یک تریلیون احتمالات برای آن در نظر گرفته شده است و هر کسی می تواند با تصمیماتی جزئی، نسخهٔ مخصوص خود را داشته باشد، اما در مورد پایان بندی کلی این موضوع صدق نمی کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
ابراهیمی: این عکس ها را پخش نکنیم!

ابراهیمی: این عکس ها را پخش نکنیم! برترین ها: محمدرضا ابراهیمی در واکنش به انتشار عکس های خانوادگی دخترِ دکتر کی نژاد، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در توییتر خود نوشت: این خانواده چه گناهی کرده که نمیخواد با عقاید و تفکرات پدراشون زندگی کنند و شما مخالف اون طرز تفکرین. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
چنگال لودر ها در دل شهر باستانی شوش

چنگال لودر ها در دل شهر باستانی شوش برترین ها: سهراب پورناظری، آهنگساز معروف با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:
دوستان پس از چندین بار مخالفت سازمان میراث فرهنگی متولیان شهر شوش با حکم شبانه شورای تأمین این شهر برای کندن زیر گذر به جان شهر باستانی شوش افتادند.
این کار یادآور تخریب شهر اشکانی هترا در موصل و نابودی بودای بامیان است عجب است که نا آگاهانی چون ترامپ و بوش با تمام دشمنیشان با ملت ایران در برابر تاریخ تمدن ساز این سرزمین همیشه سر تعظیم فرود می آورند اما متولیان شهر کهن شوش اینگونه به جان میراث چند هزار ساله این مرز و بوم افتاده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
طعنه ربیعی به مسئولان دانشگاه آزاد

طعنه ربیعی به مسئولان دانشگاه آزاد برترین ها: علی ربیعی، وزیر سباق کار در واکنش به واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم تحقیقات در توییتر خود با کنایه به مسئولان نوشت: ظاهرا مسئولان دانشگاه آزاد دل مشغولی های دیگری دارند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
واکنش دهباشی و جهرمی به ادعای محسن رضایی

واکنش دهباشی و جهرمی به ادعای محسن رضایی برترین ها: حسین دهباشی، فعال رسانه ای و آذری جهرمی، وزیر ارتباطات به توییت محسن رضایی درباره عملیات کربلای چهار واکنش نشان دادند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
واکنش دهباشی به ادعای محسن رضایی

واکنش دهباشی به ادعای محسن رضایی برترین ها: حسین دهباشی، فعال رسانه ای به توییت محسن رضایی درباره عملیات کربلای چهار واکنش نشان داد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
پاسخ عجیب یک مسئول به دانشجویان علوم و تحقیقات: حق با مشتریه!

پاسخ عجیب یک مسئول به دانشجویان علوم و تحقیقات: حق با مشتریه! برترین ها: در ویدیوی زیر پاسخ عجیب یک مسئول به دانشجویان علوم و تحقیقات را می بینید که دانشجویان رو مشتری خطاب می کند! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 22 ساعت پیش
ورود مدعی العموم به ریزش سنگ در جاده چالوس

ورود مدعی العموم به ریزش سنگ در جاده چالوس خبرگزاری میزان: حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از ورود دادستانی به موضوع ریزش سنگ از کوه در روزهای گذشته در جاده چالوس خبر داد و بیان کرد: ریزش سنگ در دو محدوده از جاده چالوس موجب مسدود شدن جاده، ایجاد مشکلاتی برای ساکنان منطقه، رانندگان خودروهای عبوری و ایجاد خسارت به چند دستگاه خودرو و مجروح شدن تعدادی از رانندگان و سرنشینان خودروها شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در ادامه خاطرنشان کرد: دادستانی در راستای حمایت از حقوق عامه به این موضوع ورود کرد و معاون دادستان موظف شد تا به قید فوریت همراه کارشناسان و مسئولان دستگاه های متولی از محل حادثه بازدید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
وزیر ارشاد احمدی نژاد: اگر حصر برداشته شود قوه قضاییه به شدت سران فتنه را مجازات می کند

وزیر ارشاد احمدی نژاد: اگر حصر برداشته شود قوه قضاییه به شدت سران فتنه را مجازات می کند خبرگزاری تسنیم: سید محمد حسینی امشب در سلسله برنامه های ویژه 9 دی در مسجد ولی عصر(عج) مشهد اظهار داشت: در سال 88 حداقل 8 ماه با انواع درگیری و آتش سوزی و حمله به اموال عمومی و بانک ها صرفا به خاطر داشتن چهره حزب الهی که اتفاقات کمی نبود درگیر بودیم و نهایت در 9 دی ماه 88 این فتنه به پایان رسید.
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اتفاقات سال 88 فراموش نشدنی بوده و باید در تاریخ همیشه تکرار و بازگو شود تا مردم از آن عبرت بگیرند که اگر چه سبب درگیری های کوتاه چند ماهه شد اما مردم فهیم ایران پایان خوشی را برای آن رقم زدند و حماسه 9 دی را آفریدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
قیمت لوازم خانگی ارزان نمی شود

قیمت لوازم خانگی ارزان نمی شود باشگاه خبرنگاران جوان: غزنوی سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر در خصوص دلایل تحقق نیافتن وعده کاهش قیمت لوازم خانگی تصریح کرد: مواد اولیه تولید در حوزه لوازم خانگی به طور متوسط 200 درصد افزایش یافته است به طور مثال آلومینیونم آلیاژی 144 درصد، مس 135 درصد، استیل 248 درصد و برنج فلزی 92 درصد افزایش قیمت داشته اند.
وی ادامه داد: اگر تولید کننده داخلی در شرایط افزایش نرخ ارز و مواد اولیه، کاهش تولید و افزایش هزینه های سربار، کالای تولیدی را 100 درصد افزایش قیمت داده نمی توان گفت: گران فروشی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
ترامپ: دموکرات ها اذیتم می کنند!

ترامپ: دموکرات ها اذیتم می کنند! برترین ها: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد: من در کاخ سفید منتظر دموکرات ها هستم تا بیایند و توافقی درباره دیوار امنیتی ایجاد شود.
رئیس جمهور آمریکا در ادامه نوشت: آن طور که من شنیده ام، آنها زمان بسیار زیادی را برای آزار و اذیت رئیس جمهور صرف می کنند و زمان اندکی برای چیزهایی مانند متوقف کردن جنایت دارند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
وام مسکن مهر تا 40 میلیون تومان زیاد شد

وام مسکن مهر تا 40 میلیون تومان زیاد شد باشگاه خبرنگاران جوان: علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: بر اساس رویکرد و تأکید دولت پروژه های مسکن مهر در سطح کشور باید سال 1398 تکمیل و پرونده آن ها بسته شود بنابراین برای شتاب در روند نهایی شدن این پروژه ها موضوع افزایش تسهیلات از 300 میلیون ریال به 400 میلیون ریال در دست پیگیری است که به زودی عملیاتی می شود.
وی ادامه داد: دغدغه های این پروژه ها باید به صورت صریح پیگیری و امور زیربنایی و روبنایی آن ها تکمیل شود.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن همچنین به واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی اشاره و بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
منصوری: اشتباه روحانی قطع ارتباط با مردم بود

منصوری: اشتباه روحانی قطع ارتباط با مردم بود خبرگزاری ایسنا: قائم مقام حزب اتحاد ملت گفت: اشتباه روحانی این بود که پس از اتفاقات دی ماه سال گذشته ارتباط خود را با مردم قطع کرد. دولت روحانی با کدام نظرخواهی مبلغ 30 هزار میلیارد تومان را به بدهکاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت کرد؟
آذر منصوری در نشست بررسی ابعاد سیاسی و اجتماعی اعتراضات دی ماه 96 که به همت حزب اتحاد ملت ایران اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: اصل بیست و هفتم قانون اساسی به مردم حق اعتراض مسالمت آمیز را داده است. ما از ظرفیت این اصل استفاده نکرده ایم.
وی ابراز عقیده کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
توصیه های کم خرج برای سلامت جسم و روان

توصیه های کم خرج برای سلامت جسم و روان خبرگزاری ایسنا: متخصصان، بهبود سلامت جسم و روان را با رعایت فاکتورهای مختلفی مرتبط می دانند که انجام حرکات یوگا، کاهش مصرف کربوهیدرات ها و چربی و همچنین رفع استرس از آن جمله است.
در برخی از مواقع افراد با مراجعه به متخصصان به دنبال یک راهکار ساده برای بهبود سلامتی خود هستند.
شبکه خبری بی بی سی در مطلبی در همین رابطه آورده است: با این فرض که فرد از سلامت کامل برخوردار است و سیگار هم نمی کشد، رعایت این راهکارها توصیه می شود:
تمرکز روی ذهن
تنها توجه کردن به سلامت جسم کار آسانی است. هرچند، متخصصان همچنین بر ضرورت توجه به بهبود سلامت ذهن از طریق خودآگاهی تاکید دارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
فرودگاه بین المللی هانوفر آلمان بسته شد

فرودگاه بین المللی هانوفر آلمان بسته شد خبرگزاری مهر : فرودگاه بین المللی هانوفر در المان به دلیل تهدید امنیتی بسته شد.
این حادثه زمانی روی داد که مَردی با خودروی خود قصد داشت گیت ورودی را تخریب کرده و از آن عبور کند.
رسانه های خبری دقایقی پیش اعلام کردند که راننده خودروی مذکور یک لهستانی بوده و توسط پلیس بازداشت شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
خاتمی: عده ای برای انتخابات 1400 خواب دیده اند

خاتمی: عده ای برای انتخابات 1400 خواب دیده اند خبرگزاری ایرنا: امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه هدف دشمنان براندازی نظام است، گفت: فتنه گران داخلی خود را خودی فرض می کنند، ولی در ضربه زدن به نظام همسو با دشمنان خارجی هستند.
سیداحمد خاتمی امشب در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد فیروزآبادی شهرری افزود: فتنه گران در طی هشت ماه ننگین در سال 88 هر فتنه شومی را برعلیه ولایت و مردم انجام دادند و هر مناسبت ملی و غیر ملی را به آشوب کشاندند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حوادث سال 88 یک دمل چرکین بود که سر باز کرد و با جراحی مردم ولایتمدار در 9 دی پایان پذیرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
اینفوگرافی: آمار ازدواج کودکان در ایران

اینفوگرافی: آمار ازدواج کودکان در ایران خبرگزاری ایسنا: آمارهای مربوط به ازدواج کودکان در ایران نشان می دهد که طی سال های 90 تا 93 این رقم روندی افزایشی داشته و در دو سال بعد از آن با کاهش اندکی مواجه شده است.
آخرین آمارها مربوط به سال 95 است که 5.5 درصد از کل ازدواج های ثبت شده مربوط به کودکان بوده است. در سال 93 بیش از 40 هزار کودک ازدواج کرده اند که 176 نفر از آنها کمتر از 10 سال سن داشته اند.
این اینفوگرافی بر اساس آمارهای معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، سازمان ثبت احوال و برخی نتایج پژوهش های محققان اجتماعی تهیه شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
SPV چگونه کار می کند؟

SPV چگونه کار می کند؟ خبرگزاری ایسنا: بر اساس اعلام اتحادیه اروپا قرار است SPV (ساز و کار ویژه مالی ) تا پایان ماه دسامبر سال جاری میلادی به عنوان راهی برای حفظ و ارتقای داد و ستدهای مشروع با ایران مستقر شود، اما به نظر می آید این ساز و کار در گام نخست صرفا نیازها و کالاهای "انسانی" را در برمی گیرد.
سه کشور اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان در اردیبهشت سال جاری بعد از خروج آمریکا از برجام، تلاش کردند تا این توافق را با ایران حفظ کنند، از این رو مذاکرات دو و چندجانبه با ایران را برای رسیدن به ساز و کار ویژه مالی که در چارچوب آن ایران بتواند ضمن اجرای تعهدات هسته ای اش ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 292 روز و 23 ساعت پیش
چراغ نفتی، دختر نوجوان را به کام مرگ فرستاد

چراغ نفتی، دختر نوجوان را به کام مرگ فرستاد خبرگزاری ایلنا: سرهنگ آیت الله قره گوزلو اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس تلفنی مبنی بر مرگ مشکوک دختری نوجوان در روستای ندام غربی بلافاصله ماموران انتظامی بخش جزینک به محل حادثه اعزام شدند.
وی گفت: با بررسی های میدانی مشخص شد دختری 17 ساله در حال پر کردن مخزن چراغ نفتی بوده که مقداری از نفت روی شعله آتش و لباسش ریخته و با شعله ور شدن آتش در حریق گرفتار می شود.
فرمانده انتظامی زهک افزود: مصدوم پس از انتقال به بیمارستان زابل و با وجود تلاش های تیم پزشکی به علت شدت جراحات بالا فوت کرد.
وی تصریح کرد: جسد برای بررسی بیشتر به سردخانه منتقل و پرونده قضایی تشکیل شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 293 روز و 0 ساعت پیش
بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب در 30 تیر 88

بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب در 30 تیر 88 خبرگزاری فارس: بخشی از کتاب فتنه تغلب که شامل برخی اسناد منتشر شده از فتنه 88 و سخنان منتشر نشده رهبر انقلاب است، به دیداری اختصاص دارد که تیرماه 88 برگزار شده اختصاص دارد. در این دیدار، تعدادی از علما و فضلای حوزه علمیه با رهبر انقلاب به بحث و گفتگو پرداختند. حجت الاسلام حمید پارسانیا شرحی از این جلسه صمیمانه و گفت وگوهای صریحی را که با رهبر انقلاب انجام شده است در این کتاب روایت کرده است. آنچه در این ویدئو می بینید بخشی از آن جلسه تاریخی است که به تازگی منتشر شده است:
رهبر انقلاب در این دیدار با اشاره به اعلام ادعای تقلب از سوی آقای میرحسین موسوی که منشاء همه حرف های بعدی بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 0 ساعت پیش
شکستن طلسم ناکامی های میلان با بُرد اسپال

شکستن طلسم ناکامی های میلان با بُرد اسپال خبرگزاری فارس: در چارچوب هفته نوزدهم سری آ ایتالیا از ساعت 23 آث میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف اسپال ته جدولی رفت.
میلان که در 4 دیدار گذشته موفق به کسب پیروزی نشده بود در این دیدار برای شکست طلسم ناکامی ها پا به میدان گذاشت و در نهایت با نتیجه 2 بر مقابل تیم ته جدولی اسپال به پیروزی دست یافت.
برای میلان کاستیخو 16 و هیگواین 64 و برای اسپال پاتانیا 13 گلزنی کردند تا گتوزو با پیروزی در آخرین دیدار سال 2018 موقتا از اخراج دور شود.
در جدول سری آ میلان با 31 امتیاز در مکان پنجم و اسپال با 17 امتیاز شانزدهم است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 0 ساعت پیش
انصراف مسعود ده نمکی از حضور در جشنواره فیلم فجر

انصراف مسعود ده نمکی از حضور در جشنواره فیلم فجر برترین ها: مسعود ده نمکی کارگردان با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد.
متن پیام به این شرح است:
بعضی کار ها و فیلم ها از جنس رقابت نیستند و در فضای رقابتی، حرف اصلی آن ها گم می شود. حرف از معنویت و مفاهیم اخلاقی و عرفانی و فیلم هایی از جنس رسوایی 1 و2 و حالا هم زندانی ها از این گونه اند.
وقتی فیلمی جلو تر از زمان خودش باشد در چنین فضا های رقابتی دیده نمی شوند حتی اگر قابلیت های منحصر به فردی داشته باشند. مثل سکانس های زلزله رسوایی2 که حالا تیم سازنده این تروکاژ ها برای شرکت های معتبر خارجی کار می کنند و در جشنواره خودمان تعمدا دیده نمی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 0 ساعت پیش
دستگیری 9 عضو شبکه تبشیری صلیبی صهیونیستی در البرز

دستگیری 9 عضو شبکه تبشیری صلیبی صهیونیستی در البرز خبرگزاری فارس: اعضای شبکه تبشیری صلیبی صهیونیستی به صورت برنامه ریزی شده با عناصر خارج از کشور در ارتباط بوده و عقاید و افکار انحرافی در مسیحیت را ترویج می کردند.
ترویج عقاید و افکار انحرافی مسیحیت در استان البرز مورد اعتراض رسمی مسیحیان قرار گرفته است.
گفتنی است 5 نفر از اعضای این گروه نیز با تلاش دستگاه های مسؤول روز 5 دی در استان البرز بازداشت شده بودند.
جریان تبلیغ و تبشیر مسیحیت بدون در نظر گرفتن اختلافات فرق و مذاهب مسیحی با تشکیل اردوگاه ها در سطح جهان اقدام به جذب مسلمانان و پیروان دیگر ادیان در قالب کلیساهای خانگی می کند . ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 0 ساعت پیش
فال روزانه 09/ 10/ 1397

فال روزانه 09/ 10/ 1397 فال روزانه یکشنبه 9 دی 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 9 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با صداقت، حساس، خلاق و دارای قدرت تخیل قوی هستید. شما همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید و چه از لحاظ مادی و چه معنوی تا جایی که در توانتان باشد دیگران را مورد حمایت خود قرار می دهید. با این همه، شما خجالتی و درونگرا نیز هستید و همین رفتارهایتان باعث می شود که ویژگی های مثبت شخصیتتان کمتر دیده شوند. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و با مشکل خاصی روبرو نخواهید بود، اما حتما حداقل دو بار در سال به دندان پزشک خود سر بزنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 293 روز و 0 ساعت پیش
دستگیری سارقان گاوصندوق ها در شهرک غرب

دستگیری سارقان گاوصندوق ها در شهرک غرب خبرگزاری مهر: سرهنگ ظهیری در تشریح این خبر گفت: از 23 ماه گذشته سرقت از منازل واقع در شهرک غرب و سعادت آباد تهران شدت گرفت تا اینکه در روز پنجشنبه هفته گذشته ماموران با استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی در جریان شروع به سرقت جدیدی توسط همین باند قرار گرفتند.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری 134 شهرک غرب خیلی سریع به محل اعزام شده و با شناسایی محل سرقت اقدام به تعقیب و گریز پلیسی با متهمان کردند که دو نفر از متهمان طی تعقیب و گریز سریع پلیسی زمینگیر و دستگیر شدند که از آنها آلات و ادوات جرم نیز کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 293 روز و 1 ساعت پیش
لاریجانی: زمینه عذرخواهی سران فتنه 88 فراهم است

لاریجانی: زمینه عذرخواهی سران فتنه 88 فراهم است خبرگزاری ایسنا: محمدجواد لاریجانی با حضور در برنامه بدون توقف که شنبه شب از شبکه سه سیما پخش شد، به سوالات مجری و مهمانان این برنامه در خصوص حوادث سال 88 پاسخ داد.
در این برنامه مجری با اشاره به حوادث سال 88، خطاب به لاریجانی گفت: یکی از موضوعاتی که در حقوق بشر مطرح است و در قانون اساسی ما نیز به رسمیت شناخته شده، حق آزادی تجمع است اما در عمل شاهد رفتار دوگانه ای هستیم.
در سال 88 درخواست تجمعی صورت گرفت ولی اجازه این تجمع داده نشد و خیلی معتقد بودند که همین دلیل باعث شد که اتفاقات بعد از آن رخ دهد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 1 ساعت پیش
مصلحی: هدف فتنه 88 براندازی نظام بود

مصلحی: هدف فتنه 88 براندازی نظام بود خبرگزاری مهر: حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در گفتگوی تلفنی با برنامه نگاه یک با بیان اینکه در فتنه 88 موضوع انتخابات نبود، بیان کرد: براندازی نظام هدف بود و باید موقعیت های منطقه ای را هم در آن زمان سنجید.
وی خاطر نشان کرد: ستاد پیشگیری از تقلب انتخابات یک سال قبل تاسیس شد و در منطقه پیروزی جنگ 33 روزه و 22 روزه را با اقتدار جمهوری اسلامی داشتیم.
وزیر سابق اطلاعات یادآور شد: با طرح تقلب آبروی جمهوری اسلامی را در مجامع بین المللی بردند و فرصت ها را به تهدید تبدیل کردند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 1 ساعت پیش
کشف دو انبار کتاب قاچاق در تهران

کشف دو انبار کتاب قاچاق در تهران خبرگزاری ایلنا: کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران اعلام کرد: عصر شنبه 8 دی یک باب مغازه فروش کتاب غیرقانونی و قاچاق را در خیابان انقلاب (روبروی دانشگاه تهران) کشف کرده است.
همچنین این کارگروه موفق شد در این روز یک انبار کتاب قاچاق در محدوده خیابان کارگر کشف کند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 1 ساعت پیش
دروغی که بازیکن گالا را در فهرست فروش قرار داد

دروغی که بازیکن گالا را در فهرست فروش قرار داد ایرنا: پس از انتشار تصاویری از سردار عزیز بازیکن تیم گالاتاسرای در حال تفریح و گذراندن تعطیلات توسط همسرش در فضای مجازی، این باشگاه نام او را که به بهانه معده درد در یکی از بازی های تیمش غیبت کرده بود، در فهرست فروش قرار داد.
شبکه راشا تودی روز شنبه با درج این خبر نوشت: براساس گزارش ها، پس از غیبت عمدی عزیز 28 ساله در بازی خانگی تیم گالاتاسرای مقابل سیوا اسپور آن هم به بهانه ای دروغ، غول های ترکیه تصمیم به قطع همکاری با وی گرفتند.
در واقع، همسر عزیز با انتشار این تصاویر در فضای مجازی که آنها را در حال گذارندن تعطیلات در جزایر مالدیو نشان می دهد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 1 ساعت پیش
دیدار دایی با اینفانتینو در دبی

دیدار دایی با اینفانتینو در دبی ورزش سه: علی دایی سرمربی سایپا که از تعطیلی مسابقات لیگ برتر استفاده کرده و برای انجام سفر تفریحی در دبی امارات به سر می برد، امشب دیداری با جیانی اینفانتینو داشت.
علی دایی که یکی از مفاخر فوتبال ایران است، در جریان سفر اخیر جیانی اینفانتینو به تهران، برای استقبال او به فرودگاه امام خمینی رفت و در جریان دیدار دوستانه ای که با حضور اعضای فیفا و پیشکسوتان فوتبال ایران برگزار شد، برخورد گرمی با رئیس فیفا داشت.
اینفانتینو از یک هفته قبل برای تماشای فینال جام باشگاه های جهان به امارات سفر کرده، امشب دیداری با علی دایی داشت که برخلاف برخوردهای قبل ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 1 ساعت پیش
پیش بینی درآمد دولت از جریمه رانندگی در بودجه 98

پیش بینی درآمد دولت از جریمه رانندگی در بودجه 98 خبرگزاری فارس: دولت در لایحه بودجه سال 98 از محل جرایم رانندگی بالغ بر 4 هزار میلیارد تومان درآمد پیش بینی کرده است.
دولت در لایحه بودجه سال 98 از محل جرایم رانندگی بالغ بر 4 هزار میلیارد تومان درآمد پیش بینی کرده است.
این درآمد در جدول شماره 5 ردیف 150101 مربوط به درآمدها، واگذاری دارایی های سرمایه ای و واگذاری دارایی های مالی لایحه بودجه 98 گنجانده شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
واکنش مهناز افشار به عدم تصویب منع قانون کودک همسری

واکنش مهناز افشار به عدم تصویب منع قانون کودک همسری برترین ها: مهناز افشار در واکنش به عدم تصویب منع قانون کودک همسری در توییترش نوشت: بدن و ذهن یک دختر نوجوان برای زن شدن و مادر شدن هنوز آماده نیست. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
پیام ویژه کی روش به بازیکنان تیم ملی چه بود؟

پیام ویژه کی روش به بازیکنان تیم ملی چه بود؟ خبرورزشی نوشت:اگر از بازیکنان تیم ملی درباره کاری که چهارشبنه شب گذشته کارلوس کی روش برایشان در اردوی تیم ملی کرد بپرسید، همه با یک جمله کوتاه آن را توصیف می کنند: سورپرایز بود.
بازیکنان چهارشنبه شب گذشته وقتی بعد از تمرین به اتاق ها خود برگشتند، روی تخت خود عکسی مشاهده کردند که برایشان خاص بود. کی روش با کمک مسئولان تیم ملی یک ایده جالب را عملی کرد. چندی قبل او تصمیم گرفت تا مثل همیشه، یک کار انگیزشی در اردوی ایران کند.
مثلا قبل از جام جهانی برزیل او یک توپ هفت سنگ به هر بازیکن تیم ملی داده بود که 6 حرف روی آن به چشم می خورد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
رجزخوانی لیورپول برای مدعیان با تحقیر آرسنال

رجزخوانی لیورپول برای مدعیان با تحقیر آرسنال خبرگزاری تسنیم: در آخرین دیدار از شب نخست هفته بیستم لیگ برتر انگلیس امشب (شنبه) در ورزشگاه آنفیلد، تیم فوتبال لیورپول صدرنشین جدول رده بندی رقابت ها میهمانش آرسنال را با نتیجه پر گل 5 بر یک در هم کوبید و حاشیه امنیتش در صدر جدول را به 9 امتیاز افزایش داد.
آرسنال اگرچه در این بازی با گل زودهنگام اینسلی میتلند نیلز از میزبان خود پیش افتاد اما برتری اش تنها 3 دقیقه دوام داشت چرا که روبرتو فیرمینو کار را در دقیقه 14 به تساوی کشاند. فیرمینو خیلی زود ورق را به سود لیورپول برگرداند و دو دقیقه بعد دومین گل خود و تیمش را زد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
10 میلیارد استقلال در حساب فدراسیون!

10 میلیارد استقلال در حساب فدراسیون! خبر ورزشی: در روز های ابتدایی تابستان سال جاری میزان پول فیفا به عنوان قدرالسهم باشگاه ها از بازیکنانی که در قالب تیم های ملی در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه شرکت کرده بودند، مشخص شد.
اعتراض باشگاه ها به فیفا!
طبق اعتراض های اتحادیه باشگاه های فوتبالی در دنیا و به ویژه در اروپا، این قانون از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی تصویب و اجرایی شد. جایی که باشگاه ها معتقد بودند در نبود بازیکنان ملی پوش شان به خاطر حضور در اردو های ملی، در رده باشگاهی متضرر شده و در نهایت هیئت رئیسه فدراسیون بین المللی فوتبال تصویب کرد از آن سال به بعد بخشی از درآمد مسابقات جام جهانی به باشگاه های بازیکنان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
عامل وقوع 65 درصد تصادفات شهری

عامل وقوع 65 درصد تصادفات شهری خبرگزاری مهر: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس ناجا گفت: عدم توجه به جلو و عدم رعایت حق تقدم با حدود 65 درصد مهمترین علل رخداد تصادفات درون شهری در آذرماه بوده است.
سرهنگ نادر رحمانی افزود: پس از این دو عامل، تخطی از سرعت مطمئنه با حدود 8 درصد، تغییر مسیر ناگهانی 6درصد، انحراف به چپ 4درصد، حرکت در خلاف جهت با 3درصد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با حدود 3 درصد مهمترین علل رخداد تصادفات در داخل شهرها طی آذرماه امسال بوده است.
به گفته وی خستگی و خواب آلودگی با حدود 4درصد و نقص فنی با حدود 6درصد کمترین نقش را در این مدت در تصادفات درونشهری داشته اند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
نفس ناپولی در لحظات آخر بالا آمد

نفس ناپولی در لحظات آخر بالا آمد خبرگزاری فارس: در چارچوب هفته نوزدهم سری آ ایتالیا از ساعت 20 و30 دقیقه ناپولی در ورزشگاه سن پائولو به مصاف بولونیا رفت.
شاگردان آنچلوتی در حالی پا به این دیدار گذاشتند که کولیبالی و لورنزو اینسینیه را به دلیل محرومیت و دریافت کارت قرمز در بازی گذشته مقابل اینتر در میدان حضور نداشتند.در نهایت این دیدار با نتیجه 3 بر 2 به سود ناپولی خاتمه یافت.
برای ناپولی میلیک 16 و 51 و مرتنس 88 سانتاندر 37 و دنیلو 80 گلزنی کردند.
در جدول سری آ ایتالیا ناپولی با 44 امتیاز در مکان دوم قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
ادامه قضاوت داوران ایرانی در قطر

ادامه قضاوت داوران ایرانی در قطر ورزش سه: تیم های داوری فوتبال ایران در قطر حضور دارند تا دیدارهای تدارکاتی بین المللی را قضاوت کنند.
محمدرضا ابوالفضلی که یکی از کمک داوران خوب فوتبال ایران محسوب می شود و اکنون در قطر حضور دارد، با اشاره به قضاوت فغانی در جام ملت های آسیا گفت: موجب افتخار است که آقای فغانی به همراه آقایان سخندان و منصوری که تیمشان هستند، در جام ملت های آسیا حضور دارند و امیدوار هستیم مجددا بتوانند بهترین بازی ها را قضاوت کرده و همانطور که همه انتظار دارند، در فینال هم حضور داشته باشند.
او با اشاره به حضورشان در قطر عنوان کرد: ما به اتفاق دکتر بیژن حیدری، موعود بنیادی فر، آرمان اسدی و .. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 2 ساعت پیش
اسپانیا با زعفران ایرانی، حرف اول را در جهان می زند

اسپانیا با زعفران ایرانی، حرف اول را در جهان می زند تابناک: از دیرباز تاکنون، ایران بیش از 90 درصد زعفران جهان را تولید کرده، ولی کشوری مانند اسپانیا از تجارت پرسود این ادویه منفعت بیشتری برده است. در سال جاری به دلیل اعمال تحریم های خارجی و بخشنامه های دست و پاگیر داخلی، زعفران ایران با قاچاق گسترده به افغانستان نیز رو به رو و پای این کشور هم به تجارت پرسود زعفران ایران باز شده است.
آمار های جهانی نشان می دهند که بیش از 90 درصد زعفران جهان در ایران تولید می شود، اما کشور ما از تجارت این ادویه پرسود آن گونه که باید نفعی نمی برد، چون این محصول در دنیا به نام کشور اسپانیا شناخته می شود و این کشور در رتبه نخست تجارت این محصول قرار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 3 ساعت پیش
آلگری: 37 امتیاز دیگر برای قهرمانی می خواهیم

آلگری: 37 امتیاز دیگر برای قهرمانی می خواهیم خبرگزاری تسنیم: ماسیمیلیانو آلگری ، سرمربی یوونتوس پس از پیروزی 2 بر یک امروز (شنبه) یوونتوس مقابل سامپدوریا در تورین با ثبت یک رکورد جدید برای یوونتوس همراه بود، گفت: من از رکوردمان خوشحالم اما فقط به نتایج مان فکر می کنم.
تا الان 53 امتیاز گرفته ایم و 37 امتیاز دیگر برای قهرمانی لازم داریم. امروز برد مهمی کسب کردیم، بردی که اصلاً آسان نبود. بعد از گلی که حریف از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، تیم ما کمی سردرگم و مضطرب شد. پس این یعنی که تیم ما هنوز هم در برخی جهات نیاز دارد پیشرفت کند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 3 ساعت پیش
مسببان واژگونی اتوبوس منتظر مجازات شدید باشند

مسببان واژگونی اتوبوس منتظر مجازات شدید باشند خبرگزاری مهر: هیات امنای دانشگاه آزاد امروز جلسه فوق العاده ای تشکیل و در این جلسه ضمن صحبت درباره ابعاد و دلایل حادثه تلخ واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات تصمیمات مهمی در این خصوص گرفته شد.
در این جلسه مقرر شد بازرس ویژه هیات امنا با استقلال کامل به بررسی دقیق و موشکافانه ابعاد این حادثه بپردازد و ضمن ارائه گزارش فوری به هیات امنا، با متخلفان و خاطیان این حادثه دلخراش برخورد قاطعانه و بدون مسامحه ای داشته باشد.
ضمنا طبق دستور اعضای هیات امنا تمامی دست اندرکاران دانشگاه علوم تحقیقات ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 293 روز و 3 ساعت پیش
مرگ دردناک کودک 2 ساله یمنی در آمریکا

مرگ دردناک کودک 2 ساله یمنی در آمریکا خبرگزاری ایسنا: شورای روابط اسلامی آمریکا اعلام کرد، یک پسربچه مبتلا به یک بیماری لاعلاج مغزی در ایالات متحده که مادرش یمنی بود و به همین دلیل برای گرفتن ویزا و دیدار پسرش ماه ها تلاش کرد، جان باخته است.
عبدالله حسن، دو ساله با یک بیماری مغزی متولد شده بود. مادرش، شیما سویله، که در حال حاضر در مصر زندگی می کند، از دیدار با پسرش براساس فرمان ممنوعیت سفر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، برای افرادی از کشورهای عمدتا مسلمان نشین از دیدار با پسرش ممنوع شده بود.
او سرانجام قبل از مرگ پسرش اجازه ورود به خاک ایالات متحده آمریکا را دریافت کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 4 ساعت پیش
عذاب وجدان شدید واران پس از اخراج لوپتگی

عذاب وجدان شدید واران پس از اخراج لوپتگی ورزش سه: پس از شکست 5-1 رئال از بارسلونا بود که صبر سران رئال تمام شد و حکم به برکناری لوپتگی دادند. سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا که لاروخا را به نوعی فدای رئال کرد، شروع خوبی در این باشگاه داشت اما به یکباره و پس از شکست 3-0 در زمین سویا موج نتایج بد متوالی آغاز شد و رئال دیگر نتوانست سر بلند کند.
در نهایت مطابق انتظار، این لوپتگی بود که تاوان نتایج بد و باخت های پی در پی را پس داد و اخراج شد.
امروز مارکا ادعا کرد که رافا واران چند روز پس از اخراج لوپتگی با وی تماس گرفته و از او عذرخواهی کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 4 ساعت پیش
ساخت دستگاه تفکیک کاغذ از کارتن در کشور

ساخت دستگاه تفکیک کاغذ از کارتن در کشور خبرگزاری ایسنا: محققان دانشگاه تربیت مدرس موفق به طراحی و ساخت دستگاه "سرند دیسک اسکرین تفکیک کاغذهای باطله (کاغذ از کارتن)" شدند.
دکتر آرش رضایی، پژوهشگر دانشگاه تربیت مدرس در تشریح پیامدهای عدم تفکیک کاغذهای مستعمل برای محیط زیست و اقتصاد گفت: عدم امکان تفکیک کاغذهای مستعمل به ویژه کاغذ از کارتن دارای دو پیامد بزرگ برای محیط زیست و اقتصاد کشور است؛ اول اینکه تولیدکننده پسماند انگیزه ای برای تفکیک کاغذ مستعمل از سایر پسماندهای خشک ندارد که این امر منجر به اختلاط انواع پسماندهای خشک با یکدیگر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 4 ساعت پیش
هم تیمی های جهانبخش با پیروزی آشتی کردند

هم تیمی های جهانبخش با پیروزی آشتی کردند خبرگزاری تسنیم: در آغاز هفته بیستم لیگ برتر انگلیس، 5 بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال تاتنهام با نتیجه 3 بر یک مغلوب میهمانش ولورهمپتون شد و سال 2018 را با یک شکست خانگی به پایان رساند.
تاتنهام در حالی بازنده میدان بود که با گل دقیقه 22 هری کین پیش افتاد اما در ادامه سه با دروازه اش باز شد. ویلی بولی در دقیقه 72، رائول خیمنس در دقیقه 84 و هلدر کاستا در دقیقه 87 گل های این بازی را برای گرگ ها به ثمر رساندند.
در دیگر بازی مهم امشب برایتون، تیمی که علیرضا جهانبخش در آن توپ می زند در غیاب بازیکن ایرانی اش میهمان سرسخت خود اورتون را با یک گل شکست داد و بعد از 5 بازی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 4 ساعت پیش
بانک ها دلار را 400 تومان ارزان تر خریدند

بانک ها دلار را 400 تومان ارزان تر خریدند ایسنا: بانک ها امروز نرخ خرید دلار آمریکا را 400 تومان کاهش دادند.
بانک مرکزی از چندماه پیش و همزمان با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد به بانک ها مجوز داد تا نسبت به خرید ارز مردم با قیمتی که بانک مرکزی روزانه اعلام می کند، اقدام کنند.
این نرخ در ابتدا تفاوت قابل توجهی با بازار آزاد داشت و به همین دلیل، کمتر کسی برای فروش ارز خود به بانک ها مراجعه می کرد، اما به تدریج با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد و افزایش قیمت خرید ارز در بانک ها این نرخ به بازار نزدیک شد و حتی در برخی روزها از قیمت بازار آزاد نیز عبور کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 5 ساعت پیش
اقدام عجیب سرمربیان قطر و ایران

اقدام عجیب سرمربیان قطر و ایران ورزش سه: روز دوشنبه تیم ملی ایران در آخرین بازی تدارکاتی خود برابر تیم ملی قطر می گیرد و بعد از آن هر دو تیم برای حضور موفق در جام ملت های آسیا راهی امارات خواهند شد.
اما در اقدامی جالب توجه کارلوس کی روش و سانچز سرمربیان دو تیم ایران و قطر قبل و بعد از انجام این دیدار کنفرانس مطبوعاتی برگزار نمی کنند و رو در روی خبرنگاران قرار نخواهند گرفت. این در حالی است که هر دو تیم آخرین جدال تدارکاتی خود قبل از جام ملت های آسیا را برگزار می کنند و برگزاری کنفرانس می توانست آخرین نقاط ابهام را هم برطرف کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 5 ساعت پیش
اینتر بدون هوادارانش امپولی را شکست داد

اینتر بدون هوادارانش امپولی را شکست داد خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم سری A امشب (شنبه) 7 دیدار همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها اینتر با نتیجه یک بر صفر میزبانش امپولی را شکست داد. در این بازی که اینتر بدون هوادارانش به خانه امپولی رفته بود (به دلیل جنجال بازی چهارشنبه هفته قبل مقابل ناپولی) کیتا بالده در دقیقه 72 تنها گل مسابقه را زد.
رم نیز امشب میزبانش پارما را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. برایان کریستانته در دقیقه 58 و چنگیز اوندر در دقیقه 75 گل های این بازی را برای جالوروسی زدند تا این تیم فاصله خود با لاتزیو رده چهارمی که در خانه برابر تورینو به تساوی یک بر یک رضایت داد به دو امتیاز کاهش داده و به جمع ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 5 ساعت پیش
سردار غلام پور: عملیات لو رفته کربلای 4 را به عملیات فریب تبدیل کردیم

سردار غلام پور: عملیات لو رفته کربلای 4 را به عملیات فریب تبدیل کردیم خبرگزاری فارس: سردار احمد غلام پور فرمانده قرارگاه کربلا در دوران دفاع مقدس درخصوص توئیت اخیر محسن رضایی پیرامون عملیات کربلای4 اظهارداشت: این عملیات از نیمه شب شروع و قبل از طلوع آفتاب دستور عقب نشینی داده شد. لذا چند ساعت بیشتر عمل نشد.
سردار غلام پور درباره علت عقب نشینی سریع در عملیات کربلای 4 افزود: احتمال لو رفتن و بسته شدن برخی از راه ها را داده بودیم ولی نمی دانستیم کدام ها بسته شده اند. منتظر بودیم که اگر موفق نشدیم، نقاط قوت و ضعف دشمن را شناسایی کنیم تا فرصتی برای ادامه عملیات داشته باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 6 ساعت پیش
هر چهارشنبه از لاله زار با برترین ها همراه باشید

هر چهارشنبه از لاله زار با برترین ها همراه باشید برترین ها: لاله زار عنوان برنامه هفتگی است که از چهارشنبه این هفته در برترین ها بارگذاری خواهد شد.
در لاله زار برای سینما، ادبیات، موزیک و تئاتر پیشنهاداتی خواهیم داشت و البته سعی می کنیم هوای شما رفقایمان را داشته باشیم که گاهی کارِ بد فرهنگی نخرید و مبتلا به فیلم بد و موزیک بد و...نشوید.
لاله زار بسته پیشنهادی فرهنگی است که هر هفته در اختیار شما قرار میگیرد. چهارشنبه خواهیم آمد.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 6 ساعت پیش
علم الهدی: گرانی به دکانداران مربوط نمی شود

علم الهدی: گرانی به دکانداران مربوط نمی شود ایرنا نوشت: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بازار در تاریخ انقلاب ما ارزشی و مقدس است و حرکت عظیم انقلاب اسلامی در دفاع از رهبری و مرجعیت از بازار و بازاری آغاز شد.
آیت الله سید احمد علم الهدی روز شنبه در دیدار با اعضای بسیج اصناف مشهد افزود: خاطره فتنه 88 و نهم دی ماه 88 این نکته را ثابت می کند که نه فتنه منحصر به 88 است و نه حماسه ولایی پس از آن. وقوع فتنه ای چون فتنه 88 در هر سالی و زمانی ممکن است و حماسه نهم دی ماه هم که به گفته رهبری باطل السحر این فتنه بود در هر زمانی که فتنه انجام شود ممکن می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 8 ساعت پیش
تبلیغ شبهه ناک یک مجری تلویزیونی روی آنتن!

تبلیغ شبهه ناک یک مجری تلویزیونی روی آنتن! تابناک: مجری رسانه ملی حق دارد برای خود کسب و کاری دایر نماید، اما تبلیغ آن کسب و کار در رسانه ملی، مسأله ای متفاوت است؛ مسأله ای که حالا چند روزی است گریبان یکی از مجریان رسانه ملی را گرفته است.
اگر با برنامه پایش که از شبکه یک سیما پخش می شود، آشنایی داشته باشید، حتما نام کیاداود اسفندیاری به گوشتان خورده است. یکی از مجریان این برنامه که ممکن است با سوابقش در دیگر برنامه های رسانه ملی هم آشنایی داشته باشید. مجری جوانی که آنچه سبب شهرتش در روز های اخیر شده، نه توانایی اش در اجرای برنامه تلویزیونی، که یک مسأله بسیار مهم است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 8 ساعت پیش
برنده جوایز اسکار و گرمی درگذشت

برنده جوایز اسکار و گرمی درگذشت فارس: نورمن گیمبل آهنگساز برنده جایزه "اسکار" و "گِرَمی" خالق اثر معروف "مرا با ترانه ات به آرامی کُشتی" در 91 سالگی درگذشت.
او همچنین شاعر دو آهنگ موفق "دختری از ایپانِما" و "روزهای خوش" بود که جایزه اسکار را برای جنفر وارنز به دست آورد. گیمبل در همکاری با چارلز فاکس آهنگ و ترانه "مرا به آرامی می کُشی" را خلق کرد که جایزه "گِرَمی" سال 1973 را برای آنها به ارمغان آورد.
گیمبل و چارلز فاکس طی 30 سال همکاری مستمر با همدیگر بیش از 150 ترانه خلق کردند که نامزدی اسکار را برای آهنگ "بیوه ریچارد" در فیلم "آن سوی کوهستان" به کارگردانی "اولیویا نیوتون جان" در سال 1975 و آهنگ "آماده برای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 8 ساعت پیش
پوتین، ترامپ را برای ریاست جمهوری انتخاب کرد!

پوتین، ترامپ را برای ریاست جمهوری انتخاب کرد! تابناک: یک مقام سابق آژانس اطلاعات اسرائیل موساد ادعا کرده است که روسیه، دونالد ترامپ را انتخاب و او را به عنوان کاندیدای رئیس جمهور مطرح کرده است، چون مسکو به این نتیجه رسیده بود که او بهترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود.
تمیر پاردو ، رئیس سابق موساد، در جریان کنفرانس دیجیتال مارکر در اسرائیل، روز دوشنبه، در خصوص عملیات ایذایی در اطلاع رسانی ربات ها در جریان مبارزات انتخاباتی سخنرانی کرده است. وی در خصوص ریاست جمهوری دونالد ترامپ، در سخنان خود ادعا کرده که روسیه ترامپ را به عنوان یک نامزد انتخاباتی برای دستیابی به اهداف مسکو برگزیده و سپس با استفاده از تاکتیک های ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 8 ساعت پیش
آغاز اعتراضات هفتمین شنبه سیاه در فرانسه

آغاز اعتراضات هفتمین شنبه سیاه در فرانسه خبرگزاری مهر: رسانه ها از آغاز اعتراضات مردم فرانسه که به جلیقه زردها معروف شده اند در هفتمین هفته متوالی خبر می دهند.
اسپوتنیک در خبری فوری از آغاز اعتراضات مردم فرانسه در هفتمین شنبه متوالی خبر داد.
این اعتراضات از هفت هفته قبل به دلیل مخالفت مردم فرانسه با سیاست های اقتصادی دولت امانوئل ماکرون آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
در این میان هر چند دولت از برخی از سیاست های اقتصادی خود چشم پوشی کرده اما با این وجود اعتراضات همچنان ادامه دارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 8 ساعت پیش
انصارالله مرحله اول توافق سوئد را اجرا کرد

انصارالله مرحله اول توافق سوئد را اجرا کرد خبرگزاری مهر: یحیی سریع سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن امروز (شنبه) اعلام کرد که ارتش و کمیته های مردمی یمن از شب گذشته تا کنون اجرای مرحله اول توافق سوئد برای جابجایی نیروها در بندر الحدیده را آغاز کرده اند.
وی تاکید کرد: بر اساس توافق استکهلم و در راستای اجرای دستورات سران، اجرای مرحله اول این توافق از شب گذشته آغاز شد.
این مسئول یمنی با اعلام اینکه نیروهای یمنی در بندر الحدیده بر اساس توافق مذکور، جابه جا شده اند توضیح داد: ما از کمیته نظارت وابسته به سازمان ملل انتظار داریم طرف مقابل را به اجرای تعهداتش در مرحله اول توافق یعنی عقب نشینی از بخش شرقی شهر الحدیده و بقیه بخش های ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 8 ساعت پیش
نادری: از برانکو بابت لطفش ممنونم

نادری: از برانکو بابت لطفش ممنونم خبرگزاری فارس: محمد نادری در خصوص حضورش در تیم پرسپولیس و اینکه چه شد این تیم را برای ادامه فوتبال انتخاب کرده، گفت: من پیشنهادهایی داشتم اما پس از مشورت هایی که انجام دادم در نهایت تصمیم گرفتم به تیم بزرگ و پرهوادار پرسپولیس بپیوندم و خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و امیدواریم همراه با خانواده بزرگ پرسپولیس سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر را جشن بگیریم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا از نظر ذهنی و روحی خود را آماده حضور در تیمی مثل پرسپولیس کرده اید؟ ادامه داد: من همه تلاشم را می کنم تا در تیم پرسپولیس جا بیفتم و 100 درصد این آمادگی ذهنی را دارم تا در تیم پرسپولیس بازی کنم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 9 ساعت پیش
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس: اگر دستمان را در دست ولایت نگذاریم، توحیدمان کامل نمی شود

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس: اگر دستمان را در دست ولایت نگذاریم، توحیدمان کامل نمی شود خبرگزاری ایسنا: حجت الاسلام و المسلمین"علی شیرازی" در نشست بصیرتی "مشق حضور" در دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به حدیثی از پیامبر (ص) مبنی بر گفتن لا اله الا الله و رستگار شدن اظهار کرد: منظور از این حدیث نفی هر وجود غیر از خدا و نفی استکبار و رفتن زیر چتر خدای واحد است که این امر به بیان ساده و در عمل دشوار است.
وی افزود: منظور این است انسان در عمل بپذیرد خداوند همه کاره و قدرت و عزت دست اوست و مسلمین را بر کفر غالب می کند.
شیرازی با اشاره به تجلیل کرمانی ها از سردار سلیمانی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 293 روز و 9 ساعت پیش
قطع درختان گردو با بیش از 300 سال عمر!

قطع درختان گردو با بیش از 300 سال عمر! برترین ها: قطع درختان گردویی که بیش از سیصد سال عمر داشت! در روستای کلاله کلیبر ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 9 ساعت پیش
اردوغان: با تجزیه سوریه مخالفیم

اردوغان: با تجزیه سوریه مخالفیم باشگاه خبرنگاران جوان: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر خواست آنکارا برای پاکسازی منبج از گروه های تروریستی ، گفت: هدف ما آن است که گروه ی پ گ درس عبرت بگیرد. ما در این باره کاملا مصمم هستیم.
رئیس جمهور ترکیه افزود: ما تدابیر لازم را اتخاذ کرده ایم و نیرو های مسلح ما نیز به فعالیت هایشان در منطقه ادامه می دهند. وارد جزییات نخواهم شد، اما ما هرگونه گام لازم را در منطقه برداشته ایم.
اردوغان با اشاره به گفتگوی تلفنی اخیر خود با دونالد ترامپ تاکید کرد: روابط و گفتگو های ما با آمریکا و روسیه ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 10 ساعت پیش
پراید به درخت خورد و لوله شد!

پراید به درخت خورد و لوله شد! آژانس عکس شهر: عصر روز جمعه وقوع یک سانحه رانندگی در بلوار کلانتری مشهد 4 مصدوم در پی داشت. در این حادثه یک دستگاه پراید با درختی در حاشیه بلوار کلانتری برخورد کرد و به شدت خسارت دید. هر 4 سرنشین این خودرو راهی بیمارستان شدند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 293 روز و 10 ساعت پیش
عجیب و غریب ترین آدم های دنیا!

عجیب و غریب ترین آدم های دنیا! وبسایت عجیبترین -امیر امامی: در این مطلب 10 تا از عجیب ترین آدم های دنیا آشنا می شوید که شاید نامشان را هم نشنیده باشید.
میشل لوتیتو (Michel Lotito)
او یک فرانسوی است که همه چیز می خورد. از تلویزیون گرفته تا دوچرخه، از آهن گرفته تا شیشه و پلاستیک و ... البته اگر آن شیء کمی بزرگ باشد خوردنش نیز طول می کشد. مثلاً دو سال طول کشید از 1978 تا 1980 که او توانست یک هواپیما را بخورد. ظاهراً او یک معده و روده ای با دو برابر ضخامت قابل انتظار دارد و اسید گوارشی او دارای قدرت غیر معمولی است که به او امکان خوردن فلزات را می دهد.
دیوید ایکه (David Icke) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 11 ساعت پیش
استوکس و تقوی از اواسط هفته در تمرین تراکتور

استوکس و تقوی از اواسط هفته در تمرین تراکتور خبرگزاری مهر: تمرینات تراکتورسازی در حالی در تبریز پیگیری می شود که سرمربی این تیم در ایران حضور ندارد. محمد تقوی که در تعطیلات نیم فصل عازم انگلستان شده بود، کماکان در این کشور به سر می برد و از روز دوشنبه یا سه شنبه با حضور در تبریز تمرینات تیمش را شخصا زیر نظر می گیرد.
همچنین آنتونی استوکس مهاجم سرخ پوشان که چند هفته پایانی لیگ برتر را هم در خدمت این تیم نبود تا شائبه جدایی اش از سرخ پوشان ایجاد شود، همراه با تقوی به تبریز برگشته و همزمان با وی در تمرینات سرخ پوشان شرکت خواهد کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 11 ساعت پیش
آشنایی با مارکو فوتاکس، مهاجم مدنظر برانکو

آشنایی با مارکو فوتاکس، مهاجم مدنظر برانکو برترین ها: پس از منتفی شدن حضور رضا قوچان نژاد در پرسپولیس، بار دیگر پرونده جذب یک مهاجم سانتر فوروارد حرفه ای در دستور کار برانکو قرار گرفته و اینطور که از شنیده ها بر می آید او از بین یک مهاجم کروات و یک مهاجم مجار، یکی را برای خط حمله پرسپولیس انتخاب می کند؛ بر طبق شنیده ها، مهاجم مجارستانی مد نظر پرسپولیس، مارکو فوتاکس نام دارد که در ادامه به بیوگرافی و سوابق تیمهای او و همچنین آمار گلهای او در تیمهای سابقش می پردازیم.
آشنایی با مارکو فوتاکس یکی از گزینه های خط حمله پرسپولیس
مارکو فوتاکس سانتی متری اهل کشور مجارستان است و 28 سال سن دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 12 ساعت پیش
سردار سلامی: از 13 آبان به بعد شرایط بهتر شد

سردار سلامی: از 13 آبان به بعد شرایط بهتر شد خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وقتی آمریکا می گوید ما 7 تریلیون دلار در منطقه هزینه کردیم و امروز منطقه را بدون هیچ دستاوردی ترک می کنند، به این معناست که ذخایر عقل استراتژیک شان خاتمه پیدا کرده است.
سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه نشست شنبه های انقلاب که صبح امروز در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه هرچه حجم توطئه های دشمن علیه ملت ایران بیشتر می شود، تاثیرات آن کمتر می شود، اظهار کرد: ما این مسئله را در میدان تحریم های اقتصادی هم مشاهده می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 13 ساعت پیش
شرایط جدید وام ضروری بازنشستگان

شرایط جدید وام ضروری بازنشستگان خبرگزاری فارس: سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری شرایط وام ضروری بازنشستگان را برای مرحله جدید اعلام کرد.
پرویز افشار در مورد آخرین وضعیت وام ضروری بازنشستگان گفت: مدیران صندوق بازنشستگی کشوری با پیگیری ها و هماهنگی هایی که با بانک صادرات انجام داد موفق شد 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای وام های بازنشستگان کشوری بگیرد که این یکی از مهمترین و بزرگترین اقدامات صندوق است یعنی چیزی حدود 40 تا 45 درصد افزایش اعتبار را نسبت به سال گذشته داشتیم که این وام، وام 5 میلیون تومانی است.
وی در مورد فرایند ثبت نام برای وام گفت: این امر از طریق صدا و سیما، مطبوعات ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 13 ساعت پیش
جنیدی: به مصوبات FATF نیاز داریم

جنیدی: به مصوبات FATF نیاز داریم خبرآنلاین: عضو کابینه دولت دوازدهم درباره رایزنی دولت با مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تسریع و اولویت قراردادن تکمیل مرحله قانونگذاری CFT اظهار کرد: مصوبات پالرمو و اصلاح قانون مبارزه با پولشویی از دو ماه پیش روی میز مجمع تشخیص مصلحت نظام است. CFT اخیرا به مجمع رسید و هنوز لازم نشده که چنین رایزنی انجام شود.
سال گذشته دولت برای تغییر وضعیت خاکستری ایران در FATF لایحه پالرمو یا الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته ، لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم و لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم را تقدیم مجلس ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
روایت اسطوره فوتبال یمن از ورزشگاه آزادی

روایت اسطوره فوتبال یمن از ورزشگاه آزادی خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه الاتحاد امارات، عبدالله باعامر درباره حضور تیم ملی فوتبال یمن در جام ملت های آسیا 2019 پس از گذشت 42 سال گفت: انتظار می رود این تیم سطح فنی خوبی از خود به نمایش بگذارد. صعود یمن به مرحله نهایی جام ملت های آسیا 2019 نشان دهنده شایستگی های این تیم بود. این صعود در شرایط جنگ و بحران یمن لبخند را روی صورت های مردم نشاند. بازیکنان تیم ملی فوتبال یمن بدین خاطر شایسته تقدیر و احترام هستند.
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال یمن سپس با اشاره به جام ملت های آسیا 1976 که به میزبانی ایران برگزار شد خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
مانعی که قوچان نژاد را از پرسپولیس دور می کند

مانعی که قوچان نژاد را از پرسپولیس دور می کند خبرگزاری مهر: یکی از بازیکنان مد نظر تیم پرسپولیس برای نیم فصل دوم، رضا قوچان نژاد ملی پوش سابق کشورمان هست که سابقه دو دوره حضور در جام جهانی را هم در کارنامه اش دارد.
قوچان نژاد که در حال حاضر در استخدام تیم آپوئل قبرس می باشد و فصل خوبی را با این تیم سپری نمی کند، از طریق مدیر برنامه هایش مذاکراتی را با پرسپولیس داشته که این مذاکرات هنوز منتج به نتیجه نشده است.
پیگیری های خبرنگار ما در این زمینه مشخص کرد مسئولین باشگاه پرسپولیس رقم پیشنهادی خود را به نماینده ملی پوش سابق کشورمان اعلام کرده اند و بنا به اعلام مدیربرنامه قوچان نژاد، این رقم با رقم مد نظر آنها اختلاف فاحشی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
واکنش باشگاه میلان به اخراج گتوزو

واکنش باشگاه میلان به اخراج گتوزو ایسنا: به نقل از مدیاست، میلان با هدایت گتوزو در هفته های اخیر رقابت های سری A عملکرد خوبی از خود نشان نداده تا جایی که به رده ششم جدول رده بندی سقوط کرده است و بعید است که باز هم موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شود.
در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره احتمال اخراج گتوزو در نیم فصل دوم به گوش رسیده که باعث شد باشگاه میلان واکنش نشان دهد.
لئوناردو، مدیر ورزشی میلان گفت: ما هیچ برنامه ای برای اخراج گتوزو نداریم و حمایت خود را از این مربی اعلام می داریم. ما برای فصل بعد هم برنامه داریم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
تفریحات هوایی در ایران، هیجان در آسمان

تفریحات هوایی در ایران، هیجان در آسمان وب سایت کارناوال: یکی از فرصت های خوشگذرانی، تفریحات هوایی در ایران هستند که لحظاتی متفاوت را برای تان می آفرینند. شاید خیلی از شما به دنبال تفریحات هیجان انگیز در ایران باشید اما اطلاعات چندانی در موردشان ندارید. امروز می خواهیم تعدادی از این فعالیت ها را به شما معرفی کنیم که برای انجام دادن شان باید به آسمان بروید و به پرواز درآیید.
اگر شما از طرفداران فعالیت های هیجانی هستید و سرتان برای بالا بردن آدرنالین خون تان درد می کند، با ما همراه باشید تا از ورزش های هوایی در ایران بیشتر بدانید و طعم هیجان را با آنها بچشید.
1- پرواز تفریحی با هواپیما ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
دستمزد سالانه 900 کارگر برای 90 دقیقه بازی در فیلم

دستمزد سالانه 900 کارگر برای 90 دقیقه بازی در فیلم روزنامه جوان: یک کارگر ایرانی برای 30 روز کار در سال 97، حداقل یک میلیون و 111 هزار تومان دستمزد می گیرد. این رقم اگر در 900 ضرب شود، حاصل آن عدد بزرگی می شود؛ به اندازه دستمزدی که این روز ها در سینمای ایران به بعضی از بازیگران پرداخت می شود. زمان متوسط فیلم های سینمایی 90 دقیقه است و یک بازیگر برای اینکه نامش به عنوان بازیگر اصلی این فیلم درج شود برای هر دقیقه از حضورش دستمزد 10 ماه کار یک کارگر را طلب می کند.
یک تهیه کننده پرکار سینما با تأیید پرداخت دستمزد میلیاردی به بازیگران در سینما، این پرداخت را ناشی از شراکت بازیگران در فروش فیلم ها عنوان می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
تقارن ماه گرفتگی و ابرماه در ژانویه

تقارن ماه گرفتگی و ابرماه در ژانویه خبرگزاری مهر: در شب 20 ژانویه ماه کامل در آسمان همراه با خسوف کامل قابل رویت است.
علاوه بر آن، خسوف کامل و بدر درحالی اتفاق می افتد که ماه هنگام مدار زدن به نزدیک ترین فاصله تا زمین می رسد. بنابراین ماه کمی بزرگتر و درخشان تر دیده می شود. این رویداد ابرماه نام گرفته است.
خسوف کامل بیشتر اوقات ماه سرخ نام می گیرد زیرا هنگامیکه خورشید، زمین و ماه در یک راستا قرار می گیرند نور خورشید از طریق اتمسفر زمین به ماه می رسد و سبب می شود این ستاره قرمز رنگ به نظر برسد.
بنابراین این رویداد ترکیبی از ابرماه و ماه سرخ است و آخرین خسوف کامل تا قبل از سال2021 میلادی خواهدبود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
بنزین تلویزیون در آتش کنکوری ها

بنزین تلویزیون در آتش کنکوری ها خبرگزاری مهر: یک روانپزشک معتقد است تلویزیون با آنتن دادن به برنامه های کنکوری بنزین در آتش تند جامعه برای گرایش به کنکور می ریزد.
امیرحسین جلالی روانپزشک با اشاره به پرداخت بیش از حد برنامه های سیما به کنکور علی رغم دستور معاون سیما مبنی بر نصف شدن این برنامه ها گفت: امروزه اجماعی وجود دارد که کنکور را به یک روز سرنوشت ساز برای بچه ها تبدیل کرده است و آن ها از مقاطع تحصیلی پایین تر و حتی پیش دبستانی برای این روز آماده می شوند.
وی ادامه داد: مسلما چنین نگاهی به کنکور که هر کودکی در افق نگاه خود منتظر است تا در این روز سرنوشت ساز شرکت کند تا به آمال خود برسد پیامدها و عواقب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 293 روز و 15 ساعت پیش
کیک های باشکوه این قناد روسی را باید در موزه گذاشت!

کیک های باشکوه این قناد روسی را باید در موزه گذاشت! برترین ها : نگاهی به آثار این قناد جوان رنات آگمازوف بیندازید تا بفهمید چرا نه تنها در روسیه بلکه در جهان این قدر محبوب و معروف است.
قلعه
به سختی می توان تصور کرد، اما این کیک از 19.6 هزار قطعه جداگانه تشکیل شده که به هم وصل شده اند. همچنین 712 پنجره و 9000 گل شیرین دارد که از 126000 گلبرگ تشکیل شده اند. این یک اثر هنری باورنکردنی است.
شفق قطبی
این کیک شبیه شفق های درخشان قطبی است که در بخش هایی از دنیا دیده می شود. توانایی رنات در دستیابی به چنین ترکیب رنگی تحسین برانگیز است. البته کل کیک کاملا خوراکی است.
کریستال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 293 روز و 16 ساعت پیش
تغییر رنگ زبان نشانه چیست؟

تغییر رنگ زبان نشانه چیست؟ هفته نامه سلامت: زبان را اغلب قوی ترین عضله بدن می نامند، اما زبان از گروه عضلاتی تشکیل شده که به ما امکان چشیدن غذا، بلعیدن و حرف زدن می دهد. یک زبان سالم به رنگ صورتی است و با ساختارهای زائده ای کوچکی به نام پرز یا پاپیلای زبانی پوشیده شده است.
از آنجایی شما به طور مداوم از زبانتان استفاده می کنید، مشکلات زبانی مانند تغییر رنگ و دردناک شدن زبان می تواند باعث ناراحتی و آزار مداومتان شود. علل گوناگونی برای علائم رایج زبانی وجود دارد. خوشبختانه بیشتر مشکلات زبانی آنقدر وخیم نیستند و اغلبشان به سرعت بهبود پیدا می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 293 روز و 16 ساعت پیش
واکنش موسسه نشر آثار امام به مستند بهتان

واکنش موسسه نشر آثار امام به مستند بهتان خبرگزاری ایسنا: قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره)، پاسخی به برنامه شبکه بی بی سی با عنوان مستند بهتان منتشر کرد.
حمید انصاری، قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) در پاسخی که در واکنش به برنامه شبکه بی بی سی با عنوان مستند بهتان منتشر کرده است، بر این موارد تأکید دارد:
1- این که گفته شد امام (ره) حفظ نظام را به هر قیمتی واجب می دانند نسبتی غلط و باطل است.
2- هیچ مطلبی از فرازهای کتاب ولایت فقیه، اثر امام خمینی (ره) توسط موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره) حذف نشده است و آنچه انتشار یافته ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 293 روز و 16 ساعت پیش
رابطه جنسی سالم؛ از این اشتباهات بپرهیزید!

رابطه جنسی سالم؛ از این اشتباهات بپرهیزید! برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: اگر می خواهید روابط جنسی تان با همسر دوست داشتنی تان واقعا لذتبخش و شاد باشد، سعی کنید اشتباهات زیر را مرتکب نشوید.
فکر نکنید همه چیز را می دانید و بلدید
فکر نکنید همه چیز را در مورد خواسته ها و تمایلات همسرتان می دانید، مخصوصا اگر تازه ازدواج کرده اید. همه ی ما خواسته های شخصی خودمان را داریم. ارتباط، کلید فهم خواسته های درونی همسرتان است. اگر بتوانید با گفتگو و ارتباط مناسب درک کنید همسر شما چه چیزهایی را ترجیح می دهد، رابطه ای رضایتبخش خواهید داشت، چه از نظر فیزیکی و چه از لحاظ روحی و هیجانی.
اتاق خواب جای بگومگو کردن نیست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 293 روز و 16 ساعت پیش
معرفی گروه A جام ملت های آسیا 2019

معرفی گروه A جام ملت های آسیا 2019 ایسنا: جام ملت های آسیا از 15 دی ماه آغاز خواهد شد و میزبان با تیم های بحرین، تایلند و هند هم گروه شده است.
امارات
تیم ملی فوتبال امارات در حالی به عنوان میزبان پای به این رقابت ها خواهد گذاشت که عمر عبدالرحمان ستاره خود را که در الهلال بازی می کند به دلیل مصدومیت از دست داده است. امارات برای دومین بار میزبان این رقابت هاست. در دوره گذشته در سال 1996، امارات نایب قهرمان شد و برابر عربستان شکست خورد.
باید ببینیم حالا تیم آلبرتو زاکرونی می تواند افتخار گذشته را تکرار کند یا خیر. احمد خلیل، ولید عباس، اسماعیل مطر و اسماعیل الحمدی ستاره های امارات برای این دوره هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 16 ساعت پیش
واقعیت قطع درختان جنگل های ارسباران چیست؟

واقعیت قطع درختان جنگل های ارسباران چیست؟ خبرگزاری ایرنا: در روزهای گذشته فیلمی موسوم به قطع درختان منطقه حفاظت شده ارسباران (قره داغ) در فضای مجازی منتشر شد که حساسیت دوستداران طبیعت را برانگیخت و موجب اظهارنظرهای مختلفی در محافل عمومی شد.
انتشار فیلم آنچه که گفته می شود قطع درختان جنگل های ارسباران است، در شرایطی که حوزه محیط زیست با مشکلات متعددی مواجه است، نگرانی هایی را درباره خطر نابودی جنگل های ارسباران موجب شد، به ویژه اینکه وسعت این منطقه جنگلی حفاظت شده در پنج دهه اخیر به دلیل جنگل زدایی و قطع درختان به شکل چشمگیری کاهش یافته است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
مراقب فالوئریاب، لایک بگیر و آنفالویاب باشید!

مراقب فالوئریاب، لایک بگیر و آنفالویاب باشید! خبرگزاری ایسنا: یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در ایران اینستاگرام است و برنامه های زیادی با نام های فالوئریاب ، لایک بگیر ، آنفالویاب و عناوین مشابه برای ارائه خدمات جانبی به کاربران اینستاگرامی در مارکت های داخلی منتشر شده است. همانطور که نام برنامه ها نشان می دهد، هدف برنامه ها عمدتا گرفتن فالوئر و لایک و... برای کاربران اینستاگرام است.
پیش تر، هشداری توسط مرکز ماهر (مدیریت و امداد هماهنگی رخدادهای رایانه ای) با عنوان هشدار درباره برنامه های مرتبط با اینستاگرام منتشر شد. در این گزارش، جزییات بیش تر این بررسی ارائه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
فروش قلعه بازی تاج و تخت ؛ 656 هزار دلار

فروش قلعه بازی تاج و تخت ؛ 656 هزار دلار فرادید: در حالی که تنها چند ماه تا انتشار فصل بعدی سریال بازی تاج وتخت در بهار سال 2019 باقی مانده و همه طرفداران این سریال چشم انتظار دیدن ادامه ماجرا و نبرد بزرگ هستند، یکی از قلعه هایی که محل فیلمبرداری این سریال بود، به فروش گذاشته شده است.
لوکیشن های سریال بازی تاج وتخت گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است و به این دلیل قلعه هایی قدیمی در کشور های مختلف بر شهرتشان افزوده شده است. یکی از قلعه ها که در سریال با نام ریورران شناخته می شود، برای فروش گذاشته شده است. نام اصلی این قلعه گاسفورد (Gosford) است و در ایرلند شمالی قرار دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
مجازات حبس و دیه برای کور کردن خواهر

مجازات حبس و دیه برای کور کردن خواهر ایران نوشت: دختر جوانی که در جریان اختلاف خانوادگی چشم خواهرش را با سوئیچ خودرو نابینا کرده بود هفته گذشته در شعبه دهم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد و به پرداخت دیه و حبس محکوم شد.
این درگیری هشتم مرداد 95 بین دو خواهر و دختران آنها در ورامین اتفاق افتاد.
در جریان تحقیقات پلیس، مینا زن 48ساله ای که باعث کوری یک چشم خواهرش شده بود ، را دستگیر کرد و او هفته گذشته در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفت.
در آغاز جلسه دادگاه یکی از دختران زن نابینا به قضات گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
چرا برهم زدن تمرکز کی روش خودکشی است؟

چرا برهم زدن تمرکز کی روش خودکشی است؟ خبرآنلاین: تاریخ را به یاد بیاوریم. انگار همین دیروز، افشین قطبی پیش از جام ملت های آسیا خبر از ترک تیم ملی در آینده بسیار نزدیک داده بود. اتفاقی که در نهایت به جو ناامیدانه تیم ملی در آن روز ها منتهی شد. فضایی که تیم ملی را چنان درون حاشیه غرق کرد که با وجود همه شایستگی ها، حتی فرصت حضور در جمع چهار تیم را هم پیدا نکرد.
افشین قطبی، سرمربی باسوادی است که این روز ها دوباره به فوتبال ایران بازگشته است. اما هرگز نمی توان از این اشتباه بزرگ او چشم پوشی کرد. اشتباهی که تیم ملی را چهار سال به عقب برد تا یوزها برای تعبیر رویایی که دست نیافتنی بود، باز هم صبر کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
دربی برگشت در تعطیلات نوروز برگزار می شود

دربی برگشت در تعطیلات نوروز برگزار می شود فرهیختگان: نیم فصل دوم لیگ برتر قرار است از 14 یا 15 بهمن ماه امسال آغاز شده و تیم ها دور برگشت رقابت ها را آغاز خواهند کرد. زمان پایان رقابت ها نیز 26اردیبهشت 98 اعلام شده است.
برای اینکه بدانیم در بین زمان آغاز نیم فصل دوم تا پایان رقابت های فصل هجدهم چه اتفاقاتی می افتد، با سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در فرهیختگان همکلام شدیم. زمان دربی برگشت و اتفاقات مرتبط با همزمانی دیدارهای لیگ برتر با لیگ قهرمانان آسیا را در مابین این گفت وگو از فتاحی جویا شدیم. متن این مصاحبه را در ادامه می خوانید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
لاله اسکندری: خودم را فرزند تلویزیون می دانم

لاله اسکندری: خودم را فرزند تلویزیون می دانم تسنیم: او با تلویزیون سال 79 کار خودش را آغاز کرد یک نقش موثر در مجموعه تلویزیونی خاک سرخ که یک معرفی جامع از لاله اسکندری بود. خودش را ثابت کرد که می تواند در محور یک داستان خوش بدرخشد. پس از آن رقص پرواز ، مشق عشق و حالا این روزها هم بی قرار تلویزیون با قهرمانی او پیش می رود.
او درباره اصرار بر انتخاب قهرمانان و محورهای اصلی داستان های تلویزیون گفت: واقعیت این است که شانس و اقبال من باعث شد تا شرایطی پیش بیاید در مجموعه های تلویزیونی که زن محور داستان است، انتخاب شوم. در شروع کار ابراهیم حاتمی کیا خاک سرخ را پیشنهاد داد و در ادامه رقص پرواز ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
هاشمی نسب: حرف بزنم شهر به هم می ریزد

هاشمی نسب: حرف بزنم شهر به هم می ریزد فرهیختگان: صحبت های اخیر بهروز رهبری فرد داغ دل خیلی ها را که عاشق پرسپولیس هستند تازه کرده و البته این مصاحبه ها بی تبعات نبوده است. حرف هایش را در مورد شرکت پیشکسوتان و اتفاقات اطرافش را خواندیم. اما آنچه بیشتر از همه به چشم آمد صحبت هایش در مورد مهدی هاشمی نسب بود.
بازیکنی که بعد از زدن چهار گل به استقلال با پیراهن پرسپولیس، به یک باره سر از استقلال درآورد. این واقعه آنقدر برای هواداران پرسپولیس ناراحت کننده بود که هنوز هم با تلخی از آن یاد می کنند و مهدی را از بابت این ناراحتی بی نصیب نمی گذارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 17 ساعت پیش
آشنا به محسن رضایی: فرمانده عملیات فریبنده! پشت نام شهدا نمی توانید مخفی شوید

آشنا به محسن رضایی: فرمانده عملیات فریبنده! پشت نام شهدا نمی توانید مخفی شوید برترین ها: محسن رضایی اخیرا در توئیت هایی، عملیات لو رفته کربلای 4 را عملیات فریب عنوان کرده بود که با واکنش های متعدد در فضای مجازی روبرو شد.
از جمله حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور درباره توئیت های رضایی واکنش نشان داد و نوشت:
فرمانده کل
سلام بر شما
ده ها هزار رزمنده و خانواده هزاران شهید هیچگاه از شما نپرسیدند چرا از چند شب قبل از عملیات کربلای چهار آسمان از روشنایی منورهای چلچراغی دشمن مانند روز شده بود.
بچه های توپخانه لشکر 27 هیچگاه از شما نپرسیدند چرا تنها 45 دقیقه پس از آغاز عملیات، تقریبا تمام قبضه ها مورد اصابت توپ های دشمن قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 22 ساعت پیش
اینفوگرافی: خط فقر در ایران

اینفوگرافی: خط فقر در ایران خبرگزاری ایسنا: طبق گزارش منتشر شده از سوی مرکز پژوهش های مجلس، قدرت خرید خانوارهای ایرانی در تابستان سال جاری نسبت به فصل بهار، کاهش محسوسی داشته است؛ به طوری که خط فقر مطلق برای یک خانوار چهار نفره در در شهرستان تهران، 300 هزار تومان افزایش داشته است.
اینفوگرافی پیش رو تغییرات قدرت خانوارهای ایرانی در تابستان 97 را که مرکز پژوهش های مجلس منتشر کرده، به تصویر کشیده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
ادمین اینستاگرام داعش را بشناسید

ادمین اینستاگرام داعش را بشناسید باشگاه خبرنگاران جوان: یک شهروند جمهوری آذربایجان که مسئولیت صفحه اینستاگرام گروه تروریستی داعش را به عهده داشت به زندان محکوم شد.
بر این اساس، دادگاه باکو برای رسیدگی به اتهام "الدنیز محمداف" به عنوان مسوول صفحه اینستاگرم گروه تروریستی داعش تشکیل جلسه داد و وی را به 15 سال و شش ماه زندان محکوم کرد.
"الدنیز محمد اف" به مدت طولانی در کنار گروه تروریستی داعش در درگیری های نظامی سوریه مشارکت داشت و به "ابو جهاد" معروف بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
تکذیب فعال شدن 48 ساعته کارت بانکی

تکذیب فعال شدن 48 ساعته کارت بانکی خبرگزاری ایسنا: برخی شعب بانک ها از برنامه بانک مرکزی برای فعال شدن کارت های بانکی صادره 48 ساعت پس از صدور خبر داده اند که بانک مرکزی این موضوع را رد کرد.
بانک مرکزی در راستای جلوگیری از تخلفات کارتی بانکی، پولشویی و نقل و انتقالات پول بدون مشخص بودن مبدا و مقصد، چندی پیش مقرر کرد که میزان تراکنش های بانکی برای هر کارت بانکی در طول روز به سقف 50 میلیون تومان تقلیل داده شود.
پس از آن برای جلوگیری از تخلفاتی از جمله افتتاح حساب های متعدد و انتقال پول از طریق کارت های مختلف، تصمیم بر آن شد که سقف تراکنش های روزانه بانکی برای هر کدملی 100 میلیون تومان و برای هر کارت بانکی نیز تا 50 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
پخش بدون توقف با موضوع فتنه 88

پخش بدون توقف با موضوع فتنه 88 خبرگزاری فارس: فتنه 88 با حضور محمدجواد لاریجانی در برنامه تلویزیونی بدون توقف بررسی می شود. این موضوع فردا شب (شنبه 8 دی) ساعت 19:20 در آنتن شبکه سه ساعت به بحث گذاشته خواهد شد.
برنامه ترکیبی_چالشی بدون توقف با تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد،کارگردانی رحیم صادق پور وسردبیری ابراهیم جلالیان از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود.
تا کنون بیش از 60 قسمت از این برنامه روی آنتن رفته است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
در خاطرات آیت الله هاشمی درباره عملیات کربلای 4 چه آمده؟

در خاطرات آیت الله هاشمی درباره عملیات کربلای 4 چه آمده؟ پایگاه خبری انتخاب: آیت الله هاشمی رفسنجانی تلفات عملیات کربلای چهار را هزار شهید، 4هزار مفقود و 11 هزار مجروح عنوان کرده است.
در خاطرات آیت الله هاشمی آمده است:
چهارشنبه 10 دی 1365 اذان صبح بیدار شدیم. بعد از نماز به سوی خوزستان حرکت کردیم. صبحانه را در قهوه خانه ای از توابع لرستان، بعد از گذشت از کوههای بلند، در کنار رودخانه ای عظیم خوردیم: سرشیر و تخم مرغ.به سوی اهواز راندیم.
در حومه اهواز، گروه پیشرو که برای آماده کردن اقامتگاه به محل گلف رفته بودند، با بی سیم اطلاع دادند کمی در راه توقف کنیم. در کنار جاده توقف کردیم و کاهو خوردیم. هوا هم سرد بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
انفجار در مسیر اتوبوس گردشگران در مصر

انفجار در مسیر اتوبوس گردشگران در مصر خبرگزاری مهر: انفجار یک بمب در مسیر اتوبوس گردشگران در استان الجیزه مصر به کشته شدن 4 نفر و زخمی شدن 12 نفر از آنها انجامید.
وزارت کشور مصر با انتشار این خبر در صفحه فیس بوک خود هویت کشته شدگان را گردشگرانی از کشور ویتنام اعلام کرد. راننده و راهنماهای محلی نیز جزو زخمی شدگان هستند.
بر این اساس انفجار در نزدیکی منطقه باستانی اهرام ثلاثه رخ داده است.
تا کنون فرد یا گروهی مسئولیت این اقدام تروریستی را به عهده نگرفته است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
اشتباه فاحش در سریال بانوی عمارت

اشتباه فاحش در سریال بانوی عمارت برترین ها: احسان جوانمرد ، نویسنده سریال بانوی عمارت ، مصرعی را به فیه مافیه مولانا نسبت می دهد که مطلع غزلی از بیدل دهلوی است و ربطی به مولوی ندارد!
در ادامه بخش مربوط به این ایراد را می بینید:
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
واکنش نویسنده بانوی عمارت به هجمه ها بخاطر اشتباه ادبی
احسان جوانمرد، نویسنده بانوی عمارت در واکنش به هجمه ها بخاطر اشتباه ادبی با انتشار عکس زیر در صفحه اش نوشت:
دوستان بالاتفاق می گویند به حاشیه ها واکنش نشان نده اما من ذاتا آدم انفعال نیستم حتی اگر نفعم در بی تفاوتی باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
آشنا علیه محسن رضایی سند هم رو کرد

آشنا علیه محسن رضایی سند هم رو کرد برترین ها: حسام الدین آشنا در ادامه جدال مکتوب خود با محسن رضایی درباره عملیات کربلای 4، خاطره ای از سردار مهدیقلی رضایی را به نقل از کتاب لشکر خوبان منتشر کرد که در ادامه می خوانید:
داخل سنگر شدم، امین آقا (سردار شریعتی) پای بیسیم دوزانو نشسته بود. پرسیدم کی به آب بزنیم؟ گفت: حتی ساعت عملیات هم لو رفته ولی آقا محسن (رضایی) قبول نمی کند که عملیات لغو شود. تو به غواص ها بگو به محض شلیک از طرف دشمن، برگردند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 293 روز و 23 ساعت پیش
جای انگشتر مدیر روی صورت دانش آموز بعد از 20 روز!

جای انگشتر مدیر روی صورت دانش آموز بعد از 20 روز! خبرگزاری ایلنا: چند روز پیش در فضای مجازی استان قزوین عکسی از دانش آموز پسری منتشر شد که از سوی مدیر مدرسه مورد ضرب وشتم قرار گرفت. خبری که این روزها برای مخاطبان چندان بیگانه نیست و از چندی در مدارس ما و هر بار در یک جای کشور اتفاق می افتد و جالب آنکه کسی خود را مسئول رسیدگی نمی داند.
زیر عکس منتشر شده این دانش آموز که در قزوین دست به دست می شود، نوشته شده که این پسر توسط مدیر مدرسه تنبیه بدنی شده و والدین وی نیز نسبت به این موضوع شکایت کرده اند.
پدر دانش آموز قزوینی در گفت وگو با خبرنگار گفت: سیلی خوردن پسرم20 روز پیش اتفاق افتاده که جای انگشتر مدیر هم روی صورتش افتاده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 294 روز و 0 ساعت پیش
نادری امروز سرخ پوش می شود

نادری امروز سرخ پوش می شود ورزش سه: باشگاه پرسپولیس پس از پشت سر گذاشتن دو پنجره محرومیت نقل و انتقالاتی، قصد دارد فعالیت پُر قدرتی در نقل و انتقالات نیم فصل داشته باشد و علاوه بر نفراتی که در ابتدای لیگ هجدهم با آنها به توافق رسیده بود، بازیکنانی هم برای تقویت تیم و کمبود بازیکن در برخی پست ها به خدمت بگیرد.
تاکنون حضور مهدی شریفی، مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی ترابی و سعید کریمی در پرسپولیس قطعی شده و این باشگاه به دنبال جذب یک هافبک دفاعی که توانایی بازی در پست دیگری هم داشته باشد را دارد و علاوه بر آن، روی جذب یک مهاجم نوک هم برنامه ریزی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 0 ساعت پیش
فال روزانه 08/ 10/ 1397

فال روزانه 08/ 10/ 1397 فال روزانه شنبه 8 دی 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 8 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر چه تا به حال مسیر دشواری را گذرانده باشید اما از این پس راهتان هموار است. به جای این که برای تک تک لحظات خود برنامه ریزی کنید، کمی به زمان اجازه دهید تا شما را به هر کجا که دوست دارد ببرد. آنوقت می بینید که چقدر لحظات شیرین تری را تجربه خواهید کرد. اگر زندگی تان یکنواخت شده، از امروز که تولدتان است استفاده کنید و ساختارهای گذشته را بشکنید. تنوع و تجربه چیزهای جدید می تواند شما را قوی و پخته تر از قبل سازد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 294 روز و 0 ساعت پیش
گلزار به احترام اذان، کنسرتش را قطع کرد

گلزار به احترام اذان، کنسرتش را قطع کرد برترین ها: محمدرضا گلزار در جریان کنسرتش با اعلام اینکه موقع اذان است، کنسرت خود را متوقف کرد و از مردم خواست تا به احترام اذان 2 دقیقه سکوت کنند.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
کلوپ: حرف های موره نو شگفت زده ام کرد

کلوپ: حرف های موره نو شگفت زده ام کرد ورزش سه: آلبرتو موره نو روز گذشته در مصاحبه با یک رسانه اسپانیایی از شیوه رفتاری کلوپ نسبت به خودش ابراز گلایه کرده بود.
موره نو چند سالی است که در لیورپول بازی می کند و با وجود اینکه در ابتدا بازیکن فیکس قرمزها بود، اما با آمدن رابرتسون او به نیمکت ذخیره ها تبعید شد.
او روز گذشته در مصاحبه با اندا سرو گفت: دسامبر سال گذشته بود که در بهترین شرایط بدنی دچار مصدومیت شدم. دو ماه به دور از میادین ماندم و همین باعث شد جایگاه ثابتم را از دست بدهم. از اینکه کلوپ به رابرتسون اعتماد کرد و من فراموش شدم، ناراضی هستم. فکر می کنم شایستگی و لیاقت اعتماد دوباره را داشتم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
امری: من با پیوستن صلاح به PSG مخالفت کردم

امری: من با پیوستن صلاح به PSG مخالفت کردم ورزش سه: اونای امری سرمربی آرسنال که تیمش روز شنبه در یک بازی بزرگ به مصاف لیورپول خواهد رفت فاش کرد زمانی که سرمربی پاری سن ژرمن بوده باشگاه استخدام محمد صلاح را به او پیشنهاد کرده ولی چون امری نسبت به توان صلاح برای درخشش در یک باشگاه بزرگ شک داشته از به خدمت گرفتن او خودداری کرده است.
صلاح در تابستان 2017 از رم به لیورپول منتقل شد و از آن زمان تا امروز خود را به عنوان یکی از بزرگترین ستاره های دنیای فوتبال مطرح کرده است. امری می گوید پیش از انتقال صلاح به لیورپول مدیران PSG استخدام محمد صلاح را به او پیشنهاد داده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
سپنتا: یزد استاندار و فرماندار و شهردار ندارد!

سپنتا: یزد استاندار و فرماندار و شهردار ندارد! برترین ها: سپنتا نیکنام، عضو شورای شهر یزد، در حساب توییتری خود نوشت:
صحبتی با وزیر محترم کشور
یزد چندماهی ست که استاندار و فرماندار و شهردار ندارد!
قبلا یزد را این گونه معرفی می کردند:شهر قنات و قنوت و قناعت
الان باید بگوییم: شهر بدون استاندار و فرماندار و شهردار!
لطفا هرچه سریعتر کاری کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
اگر استرس دارید ویتامین B بخورید

اگر استرس دارید ویتامین B بخورید پایگاه خبری انتخاب: استرس یکی از خطرناک ترین احساسات قرن اخیر است. یک احساس همه گیر که اغلب افراد در برهه های مختلف زندگی آن را تحمل کرده اند.
همانقدر که استرس نداشتن می تواند گاهی بد باشد، استرس بیش از حد خطرناک است. برخی از افراد از شدت بیخیالی و عدم استرس دیگران را کلافه می کنند و برخی دیگر با استرسهای مدام و پر تعداد خود باعث می شوند همه احساس هراس کنند.
بر این اساس می توان استرسها را به دو گروه استرس مثبت و استرس منفی تقسیم کرد. وقتی شما برای امتحانات خود یا یک وظیفه کاری استرس داشته باشید، این یک استرس مثبت است، اما استرس و تپش قلب هنگام خروج از خانه برای خرید روزمره ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
6 کوهنورد در ارتفاعات شاهرود گم شدند

6 کوهنورد در ارتفاعات شاهرود گم شدند خبرگزاری ایرنا: مسوول تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر شاهرود گفت: گروهی از امدادگران برای نجات 6 تن از کوهنوردان گلستانی در ارتفاعات شاهوار استان سمنان اعزام شدند.
حمیدرضا قربانی گفت: این 6 کوهنورد اهل استان گلستان از گروه خود جدا شده و به دلیل آشنا نبودن به مسیر، راه را گم کرده اند.
وی با بیان اینکه موقعیت دقیق این افراد هنوز مشخص نشده، افزود: گروهی متشکل از چهار تن از امدادگران تیم کوهستان هلال احمر شاهرود برای یافتن آنان به محل اعزام شدند.
کوه شاهوار با ارتفاع 3945 متر بلندترین قله در قسمت شرقی رشته کوه البرز است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
فرهاد مجیدی گزینه اصلی نساجی

فرهاد مجیدی گزینه اصلی نساجی ایران ورزشی: بعد از اینکه جواد نکونام از نساجی مازندران جدا شد و به پیکان رفت، شایعه های زیادی در مورد سرمربی بعدی تیم قرمزپوش قائمشهری به وجود آمد که جذابیت چندانی نداشت.
در میان گزینه های که برای سرمربیگری نساجی نام برده می شد، خبری از سرمربی باتجربه نبود و در میان جوان ها هم هیچ کدام مثل جواد نکونام نمی توانست برای هواداران نساجی جذاب باشد. این مساله ناراحتی و ناامیدی هواداران نساجی را به دنبال داشت که ناگهان نام عجیبی به عنوان گزینه سرمربیگری این تیم به گوش رسید.
نامی که باورش برای خیلی ها سخت است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
بولدوزر غنایی در لیست خرید استقلال

بولدوزر غنایی در لیست خرید استقلال ایران ورزشی: بعد از جدایی الحاجی گرو از استقلال، هر روز نام جدیدی را برای جانشینی او می شنویم.یک روز صحبت از دیارا، مهاجم موناکو می شود و روز دیگر رضا قوچان نژاد. درباره جانشین گرو اما موثق ترین خبر، علاقه استقلال و وینفرد شفر به کالیب اکوبان است. مهاجم 24 ساله و غنایی ترابزون اسپور که این فصل را در ترکیب تیم دوم جدول رده بندی لیگ ترکیه سپری می کند.
کالیب اکوبان، فوتبال خود را در ایتالیا و باشگاه کیه وو آغاز کرد اما در سری A فقط یک بار روی نیمکت الاغ های پرنده نشست. انقتال اکوبان به سری C و باشگاه سودتیرول، گام بعدی در دوران حرفه ای این مهاجم بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 1 ساعت پیش
لیورپول - آرسنال؛ در انتظار آتش بازی

لیورپول - آرسنال؛ در انتظار آتش بازی وبسایت نود: در حساس ترین بازی هفته بیستم لیگ برتر انگلیس شنبه شب و از ساعت 21 (به وقت تهران) لیورپول، صدرنشین جدول رده بندی در ورزشگاه آنفیلد میزبان آرسنال تیم رده پنجم جدول خواهد بود. شواهد و قرائن نشان می دهند می توان از این دیدار انتظار چندین گل را داشت. هرچند در کنار هم قرار دادن چند عامل دیگر نیز می تواند برای ما پیروزی قاطعانه لیورپول را پیش بینی کند.
در بازی های برگزار شده بین این دو تیم در تاریخ لیگ برتر 149 گل رد و بدل شده است. در تاریخ لیگ برتر تنها در 4 نبرد بیش از 150 گل به ثمر رسیده است؛ آرسنال-اورتون، لیورپول-تاتنهام، چلسی-آرسنال و آرسنال-تاتنهام ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
عکس تیمی شاگردان کی روش در آستانه جام ملت ها

عکس تیمی شاگردان کی روش در آستانه جام ملت ها خبرگزاری فارس: جام ملت های فوتبال آسیا کمتر از 8 روز دیگر در امارات آغاز می شود و تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه D با تیم های ویتنام، عراق و یمن همگروه است.
بر این اساس شاگردان کی روش در تمرین شب گذشته یک عکس تیمی با حضور تمامی نفرات گرفتند که در زیر می بینید: ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
نسل طلایی را به فوتبال ایران معرفی می کنم

نسل طلایی را به فوتبال ایران معرفی می کنم خبرگزاری مهر: سیدسیروس پورموسوی بعد از انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران گفت: باید از مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان تشکر کنم که من را انتخاب کردند. از حدود دو ماه پیش بود که برای سرمربیگری در تیم جوانان با من مذاکره شد. نسبت به رده سنی پایه شناخت کاملی دارم. سالها در رده های پایه مربیگری کرده ام. این چند سال هم که در لیگ برتر بودم، همواره چند بازیکن جوان روی نیمکت داشتم.
وی افزود: امیدوارم با حمایت های همه جانبه و با همکاری فدراسیون فوتبال نسل طلایی فوتبال را به جامعه معرفی کنم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
واکنش اردوغان به ورود ارتش سوریه به منبج

واکنش اردوغان به ورود ارتش سوریه به منبج خبرگزاری فارس: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه امروز (جمعه) در واکنش به ورود ارتش سوریه به منطقه منبج مدعی شد که این عملیات روانی دولت دمشق است.
اردوغان در مصاحبه با خبرنگاران پس از نماز جمعه در استانبول، ادعا کرد: ما می دانیم که دولت (سوریه) در حال اجرای عملیات روانی است اما هیچ اقدام قاطعی انجام نداده است .
به نوشته روزنامه دیلی صاباح وی با بیان اینکه هنوز مقامات دستگاه های اطلاعات ترکیه و روسیه چیزی را درباره ورود نیروهای سوری به شهر منبج تایید نمی کنند، گفت: هدف ترکیه دادن درس عبرتی به ی.پ.گ و پ.ک.ک است. در این امر نیز مصمم هستیم . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
خاطرات تکان دهنده اشمایکل از مرگ مالک لستر

خاطرات تکان دهنده اشمایکل از مرگ مالک لستر ورزش سه: کسپر اشمایکل دروازه بان دانمارکی لسترسیتی و پسر مایکل اشمایکل اسطوره منچستریونایتد که شاهد عینی فاجعه سقوط هلیکوپتر مالک این باشگاه، ویچای، که به مرگ دلخراش او منجر شده بوده جزئیاتی تکان دهنده و جدید از آن حادثه را فاش کرد و درباره لحظات قبل و بعد از حادثه که خود از نزدیک شاهدشان بوده با رسانه ها سخن گفت.
در اواخر ماه اکتبر، بعد از پایان دیدار لستر مقابل وستهام که با تساوی 1-1 به پایان رسید هلیکوپتر رئیس باشگاه لستر، ویچای سریواداناپرابا، بیرون از استادیوم کینگ پاور سقوط کرد و به کشته شدن ویچای و پنج نفر دیگر از همراهانش انجامید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
خاطرات مارگارت تاچر از ملاقات با پل گاسکوئین

خاطرات مارگارت تاچر از ملاقات با پل گاسکوئین خبرآنلاین: در ابتدای دهه نود میلادی، فوتبال بریتانیا با معضل اراذل و اوباش روبرو بود و پنج سال از محرومیت آنان از رقابت های باشگاهی اروپا گذشته بود. محرومیتی که حاصل ماجرای ورزشگاه هیسل در مسابقه بین لیورپول و یوونتوس بود. حادثه ای که باعث کشته شدن 39 نفر شد.
مارگارت تاچر در آن زمان از هولیگانیسم و افراط گرایی در فوتبال این کشور و مسئولان فوتبال انتقاد کرده بود. در چنین روز هایی مارگارت تاچر، نخست وزیر سابق بریتانیا در سال 1990، از بازیکنان تیم ملی انگلیس قدردانی کرد که در جام جهانی ایتالیا خود را برای فریب داور زمین نمی انداختند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
حمایت آمریکا از حملات رژیم صهیونیستی در سوریه

حمایت آمریکا از حملات رژیم صهیونیستی در سوریه خبرگزاری فارس: رابرت پالادینو معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا عصر جمعه در بیانیه ای از حملات رژیم صهیونیستی در سوریه حمایت کرده و آن را حق اسرائیل برای دفاع از خودش معرفی کرده است.
این مقام آمریکایی در این بیانیه همچنین با تکرار ادعاهای اثبات نشده گفته که این حملات برای مقابله با اقدامات منطقه ای ایران انجام می شوند.
پالادینو در این بیانیه اعلام کرد: آمریکا کاملا از حق اسرائیل برای دفاع از خود در مقابل اقدامات منطقه ای ایران که امنیت ملی اسرائیل و امنیت مردم آن را به خطر انداخته حمایت می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
مسابقه شوت در چارچوب؛ طارمی برنده غیرمنتظره

مسابقه شوت در چارچوب؛ طارمی برنده غیرمنتظره ورزش سه: هر چه قدر به آغاز مسابقات جام ملت های آسیا 2019 قطر نزدیک تر می شویم تمرینات تیم ملی ایران در کمپ اسپایر حالت جدی تری به خود می گیرد.
کارلوش کی روش امروز اکثر وقت خود را با مهاجمین تیمش گذراند تا آنها را برای حضور در این رقابت ها هر چه بیشتر آماده کند .
یکی از آیتم های تمرین امروز به شوتزنی از فواصل تعیین شده زیر نظر چشمان تیز بین کی روش اختصاص پیدا کرد. تمرینی که برای هر مهاجم از نان شب هم واجب تر است. در این تمرین که بین مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری فر و مهدی ترابی انجام می شد این مهدی طارمی بود که در عین تعجب از عملکرد بهتری نسبتا به سایر مهاجمین برخوردار بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 2 ساعت پیش
شکست های بی پایان الاهلی عربستان

شکست های بی پایان الاهلی عربستان ورزش سه: در یکی از مسابقات هفته پانزدهم و پایانی دور رفت لیگ حرفه ای عربستان، تیم الاهلی که حریف پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا است، از ساعت 19 امشب مهمان تیم رده هفتمی الوحده بود.
الاهلی عربستان که نتایج ضعیفی در این فصل کسب کرده و در پنج دیدار اخیرش سه تساوی و دو شکست پیاپی داشت، امشب هم نتوانست به این روند ناکامی پایان دهند و در خانه الوحده با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا با یک پله سقوط در رده ششم جدول لیگ حرفه ای این کشور قرار بگیرد.
تیم الاهلی در حالی نیم فصل اول لیگ حرفه ای عربستان را با هفت پیروزی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 3 ساعت پیش
هواداران اینتر، کولیبالی را تمسخر سالم کردند!

هواداران اینتر، کولیبالی را تمسخر سالم کردند! ورزش سه: معاون نخست وزیر ایتالیا، ماتئو سالوینی، بعد از جنجال های ناشی از بازی پرحادثه اینتر و ناپولی ماجرای توهین های نژادپرستانه هواداران اینتر به کولیبالی بازیکن ناپولی در این بازی را خیلی جدی ندانست و مدعی شد بخشی از هواداران اینتر دست به "تمسخر سالم" کولیبالی زده اند.
این در حالی است که در جریان شکست 1-0 ناپولی در سن سیرو صداهای میمون که هواداران اینتر برای توهین به کولیبالی در می آوردند به راحتی و با صدای بلند شنیده می شد. از تصاویر تلویزیونی مشخص بود که کولیبالی از این توهین ها بسیار آزرده شده است تا اینکه او در دقیقه 81 با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 3 ساعت پیش
اینفوگرافی: چگونه زنجیر چرخ ببندیم؟

اینفوگرافی: چگونه زنجیر چرخ ببندیم؟ باشگاه خبرنگاران جوان: عمده ترین چالش نیروهای امدادرسان هلال احمر در فصل زمستان، آشنا نبودن رانندگان با نحوه صحیح بستن زنجیرچرخ است.
بدون شک برای شما هم این مشکل پیش آمده است که در فصل زمستان هنگامی که با خودروی شخصی به سفر می روید به هنگام بارش برف و یخ بندان در جاده ها با مشکلاتی رو به رو شوید که ممکن است لحظات شیرین شما را تلخ کرده و باعث وقوع حوادث جاده ای شود.
بارها دیده یا شنیده اید که برخی از رانندگان خودروها به دلیل نبستن زنجیر چرخ در جاده های برفی گرفتار شده اند و سرنشینان این خودروها خطر مرگ را در چند قدمی خود احساس کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 3 ساعت پیش
کومان: ما جواب منتقدان را با رتبه اول داده ایم!

کومان: ما جواب منتقدان را با رتبه اول داده ایم! ورزش سه: ولادیمیر کومان بازیکن اوکراینی – مجار تیم فوتبال سپاهان که نیم فصل خوبی با طلایی پوشان پشت سر گذاشت و موفق شد با این تیم هفته به هفته نمایش های بهتری ارائه دهد و نیم فصل را با قهرمانی خاتمه دهد، در خصوص روزهایی که در ایران سپری کرده، در گفتگو با "ورزش سه" گفت: من روزهای خوبی در تیم و همینطور با تیم داشتم و امیدوارم همین روند خوب و مسیری که طی کردیم را ادامه دهیم.
بازیکن سابق موناکو و سمپدوریا کیفیت لیگ ایران پس از نیم فصل حضور در این لیگ را اینگونه توضیح می دهد: لیگ ایران سخت و پیچیده است و هر تیمی می تواند مقابل تیم دیگر برنده باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 3 ساعت پیش
اینجا کمپ اسپایر است؛ امن و امان

اینجا کمپ اسپایر است؛ امن و امان ورزش سه: اینجا دوحه است و ما در کمپ اسپایر حضور داریم. جایی که نصب دزدگیر در آن از نان شب واجب تر است.
موضوع امنیت و لو نرفتن تاکتیک ها و برنامه ها برای هر کسی(مربی) مهم است اما کیست که ندانداین موضوع برای کارلوس کی روش اهمیتی هزار برابری دارد و همین موضوع باعث شده تا او امن ترین جاهای ممکن را برای تمرینات تیم ملی انتخاب کند. جاهایی که چندین ورودی داشته باشد و نفرات حاضر از گیت و نگهبانانی که برای آن تعبیه شدند عبور کنند تا بدین صورت ورود افراد ناآشنا به محل تمرین تیم ملی نزدیک به صفر شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 3 ساعت پیش
بارش برف 6 سانتیمتری در سرعین اردبیل

بارش برف 6 سانتیمتری در سرعین اردبیل خبرگزاری تسنیم: در هفتمین روز از فصل زمستان اردبیلی ها شاهد بارش برف بودند که این امر خوشحالی کشاورزان را به دنبال داشته و اختلالاتی نیز در رفت و آمد همشهریان به وجود آورده است.
بارش برف که بیشتر مناطق استان را در برگرفته هم اکنون ادامه دارد و در بسیاری از مناطق به صورت برف است.
امروز با بارش برف شاهد کاهش دمای هوا در مناطق مختلف استان هستیم که این امر خانواده های اردبیلی را خانه نشین کرده و خانواده ها در کنار خانواده هایشان روزی گرم را سپری کنند.
امروز اکیپ راهداری و پلیس راه در جاده های مواصلاتی استان مستقر بودند و آماده ارائه خدمات در جاده ها هستند و شبانه روز پ امنیت و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 3 ساعت پیش
تلاش ترکیه برای معافیت بیشتر از تحریم ایران

تلاش ترکیه برای معافیت بیشتر از تحریم ایران خبرگزاری ایسنا: به گفته وزیر تجارت ترکیه این کشور به دنبال افزایش دوره معافیت خود از تحریم های نفتی ایران می باشد.
وزیر تجارت ترکیه روز پنج شنبه گفته است که آنکارا به دنبال افزایش مدت معافیت های خود در برابر تحریم های ایالات متحده آمریکا علیه ایران است که این مسئله تحریم بر روی کشورهایی که با ایران همکاری می کنند اثر می گذارد.
رخسار پکان در این باره تصریح کرد: ما تواقنامه تجارت آزاد با ایران داریم؛ چگونه می توانیم همکاری مان را در چنین شرایطی ادامه دهیم؟
وی در مصاحبه با ان تی وی در این باره افزود: ما در رابطه با کالاهای وارداتی با ایران قرارداد ترجیحی امضا شده دایم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 294 روز و 4 ساعت پیش
موافقت رهبری با تخصیص 100 میلیون دلار برای تولید 2 واکسن

موافقت رهبری با تخصیص 100 میلیون دلار برای تولید 2 واکسن خبرگزاری فارس: علی واشقانی با تأکید بر اینکه طرح واکسیناسیون نیازمند تأمین منابع مالی پایدار است، اظهار کرد: به دلیل اینکه نمی توان پس از آغاز طرح واکسیناسیون یک نوع واکسن، آن را متوقف کرد، باید پیش اجرای آن، از تأمین مستمر منابع اطمینان حاصل شود.
وی افزود: آخرین تغییر در برنامه واکسیناسیون کشور تبدیل واکسن سه ظرفیتی (دیفتری، کزاز و سیاه سرفه) به 5 ظرفیتی(دیفتری، کزاز، سیاه سرفه، هپاتیت ب و هموفیلوس آنفلوانزا تیپ ب) بود که در اواخر سال 93 صورت گرفت و ازآن پس تغییر خاصی در طرح واکسیناسیون کشور رخ نداده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 294 روز و 4 ساعت پیش
ریزش سنگ در جاده چالوس

ریزش سنگ در جاده چالوس خبرگزاری فارس: مهرداد جهانی در گفتگو با خبرنگار با اشاره به حادثه ریزش سنگ در محور کرج - چالوس، گفت: این حادثه در محدوده روستای پل خواب به وقوع پیوسته است.
وی با اشاره به اینکه چهار نفر براثر این حادثه مصدوم شده اند، گفت: به پنج خودرو نیز آسیب واردشده است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز با تأکید بر اینکه پس از وقوع این حادثه نیم ساعتی تردد با مشکل مواجه بوده است، گفت: در حال حاضر تردد در این محور کوهستانی با مشکلی مواجه نیست.
جهانی تأکید کرد: تیم های راهداری مستقر در محور کرج - چالوس با همه توان برای حفظ ایمنی محور تلاش می کنند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 294 روز و 4 ساعت پیش
ضرر چند میلیاردی پرسپولیس در پاداش AFC

ضرر چند میلیاردی پرسپولیس در پاداش AFC ورزش سه: پس از راهیابی پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا این انتظار می رفت که این تیم از محل پاداش های تیم نایب قهرمان آسیا بخش عمده مشکلات مالی خود را سر و سامان بخشد اما تا به این لحظه مدیران باشگاه پرسپولیس با وجود رایزنی های مکرری که داشته اند نتوانسته اند به این پول دسترسی داشته باشند و آن را برای تیم هزینه کنند.
تحریم، عامل اصلی نرسیدن پول
اصلی ترین دلیل به درازا کشیدن پرداخت پاداش ای اف سی بحث تحریم هایی است که علیه کل سیستم بانکی ایران وجود دارد و انتقال وجه را با مشکل مواجه کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 5 ساعت پیش
کره 1960 و داستان عجیب مدال های تقلبی

کره 1960 و داستان عجیب مدال های تقلبی ورزش سه: کره جنوبی آخرین قهرمانی خود در جام ملت های اسیا را سال 11960 و در خاک خود جشن گرفت.
پارگ کئونگ هووا در 79 سالگی یکی از آخرین بازماندگان قهرمانی سال 1960 کره ای هاست. کسی که بعد ها رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی نیز شد. او در رویای فتح جام ملت های آسیاست و دوست دارد تا زمانی که در قید حیات است، یک بار دیگر ببیند که تیم ملی کشورش مهمترین تورنمنت فوتبالی آسیا را فتح کرده است.
عجیب است که کره با 9 بار حضور متوالی در جام جهانی تنها دو قهرمانی جام ملت ها را در کارنامه دارد. اولی در سال 1956 و دومی در 1960 که خودشان میزبانی را بر عهده داشتند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 5 ساعت پیش
نگاهی به برترین گلزنان لیگ برتر در سال 2018

نگاهی به برترین گلزنان لیگ برتر در سال 2018 وبسایت نود: به نقل از فورفورتو، یک سال دیگر رو به پایان است و لیگ برتر انگلیس مطابق سالیان اخیر، در روزهای پایانی سال پر حرارت تر از گذشته دنبال می شود.
بازی های باکسینگ دی، لیگ برتر فصل 19-2018 را به نیمه رساند و با انجام 10 بازی دیگر در روزهای 30 و 31 دسامبر، پرونده لیگ برتر در سال 2018 میلادی رسما بسته می شود. اما برترین گلزنان لیگ برتر در این سال تقویمی چه افرادی بودند.
محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول با ادامه روند مناسب خود در نیمه دوم فصل 18-2017 توانست با 32 گل عنوان آقای گلی لیگ برتر را از آن خود کند و اجازه ندهد هری کین 30 گله در کسب این عنوان هت تریک کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 5 ساعت پیش
جدیدترین ستاره پوچتینو؛ هت تریک پاس گل!

جدیدترین ستاره پوچتینو؛ هت تریک پاس گل! وبسایت نود: در یکی از مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس تاتنهام در ورزشگاه ومبلی میزبان بورنموث بود و در ادامه روند درخشان ماه های اخیر، موفق شد با 5 گل حریف را از پیش رو بردارد.
اریکسن، کین و لوکاس مورا باز هم گلزنان تاتنهام بودند و سان هیونگ مین نیز با زدن دو گل دیگر، نشان داد که به راستی الماس این روزهای فوتبال آسیاست. اما ستاره تاتنهام در روز باکسینگ دی، مردی در سمت راست خط دفاعی بود.
کایل واکر پیترز مدافع 21 ساله تاتنهام که در این فصل نیمکت نشین ثابت کیران تریپیر در پست دفاع راست بوده، در این مسابقه جای مدافع ملی پوش اسپرز را گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 5 ساعت پیش
بازگشت سردار و تنبیه ملی پوشان

بازگشت سردار و تنبیه ملی پوشان خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17:30 امروز تمرینات خود را در کمپ اسپایر پیگیری کرد.
* پیش از شروع تمرین علیرضا جهانبخش زودتر از سایر بازیکنان در زمین حاضر شد و زیر نظر مربی بدنساز تیم ملی به تمرین پرداخت. جهانبخش بعد از استارت های کوتاه و بلند با حالت بوکسورها به آدمک های کنار زمین ضربه می زد که حرکت این بازیکن جالب توجه بود.
*هنگامی که تمرین آغاز نشده بود کی روش در گوشه ای از زمین مشغول صحبت با خبرنگاران بود. در این لحظه احسان حاج صفی از کنار خبرنگاران عبور کرد که کی روش با زبان فارسی به حاج صفی گفت: سلام! این موضوع باعث تعجب و خنده مدافع ملی پوش تراکتورسازی شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 6 ساعت پیش
بونجاح تا 2024 در قطر!

بونجاح تا 2024 در قطر! ورزش سه: طی هفته های اخیر صحبت های زیادی در مورد جدایی بغداد بونجاح از تیم فوتبال السد شنیده می شد و بسیاری مقصد بعدی این مهاجم هوشمند را لیگ جزیره و تیم لسترسیتی اعلام کرده بودند ولی مدیران باشگاه السد که تلاش می کنند، به قهرمانی لیگ ستارگان قطر دست یابند و در آسیا هم شانس خود را برای تکرار قهرمانی سال 2015 به کار بگیرند، قرار داد بونجاح را تمدید کردند.
طبق قراردادی جدیدی که میان بونجاح و السد منعقد شده، این مهاجم تا سال 2024 در این باشگاه ماندنی می شود؛ با این استراتژی و عقد قرارداد بلند مدت با بغداد که 27 سال دارد، حتی در صورتی که طی این مدت باشگاه قطری قصد فروش او را داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 6 ساعت پیش
لازم باشد همین فردا از اتلتیکو به بایرن می روم

لازم باشد همین فردا از اتلتیکو به بایرن می روم ورزش سه: در یک هفته گذشته اخبار مربوط به انتقال لوکاس از اتلتیکو به بایرن مونیخ، سوژه داغ رسانه های اسپانیایی بوده است.
لوکاس محصول آکادمی فوتبال اتلتیکو مادرید است و توانست به تدریج به تیم اول باشگاه راه یافته و حالا یک بازیکن ثابت و غیر قابل انکار در ایده های سیمئونه محسوب می شود. هفته گذشته بود که نشریه مارکا خبر داد، بایرنی ها با لوکاس به توافق رسیده اند و قصد دارند با پرداخت بند فسخ 80 میلیون یورویی، این بازیکن را جذب کنند.
خبری که با واکنش سریع اتلتیکو همراه شد و سپس خود لوکاس جدایی اش در زمستان را تکذیب کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 6 ساعت پیش
تراکتوری ها این هفته پولدار می شوند

تراکتوری ها این هفته پولدار می شوند ورزش سه: تراکتورسازی که در این فصل به بخش خصوصی سپرده شده است، با صرف هزینه جالب توجه توانسته ستاره های تیم ملی و فوتبال ایران را به تبریز بکشاند و اکنون هواداران این تیم با حمایت لازم از سرخپوشان در انتظار اتفاق ویژه ای در فصل جاری هستند.
مالک این باشگاه که توانسته در اولین فصل حضور خود با جذب بازیکنانی مثل احسان حاج صفی، اشکان دژآگه، مسعود شجاعی و ... جذابیت جالب توجهی برای سکوها و هواداران این تیم شکل دهد، تا به اینجای فصل علیرغم مشکلات اقتصادی کشور عملکرد مناسبی از حیث پرداختی ها داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 6 ساعت پیش
سرنوشت تیم های بدون باخت در نیم فصل لیگ برتر

سرنوشت تیم های بدون باخت در نیم فصل لیگ برتر وبسایت نود: در یکی از مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر لیورپول میزبان نیوکاسل بود و در دیداری برتر، کلاغ ها را با 4 گل بدرقه کرد تا به این ترتیب بدون شکست به نیم فصل مسابقات لیگ برتر برسد.
پیروزی مقابل شاگردان رافائل بنیتس، شانزدهمین برد قرمزها در فصل 19-2018 بود. 16 برد و 3 تساوی، 43 گل زده و تنها 7 گل خورده، کارنامه شاگردان یورگن کلوپ در نیمه مسابقات لیگ برتر است. لیورپول در حالی 19 بازی بدون شکست را پشت سر گذاشته که تاتنهام تیم دوم جدول، تا این جا 4 باخت داشته و من سیتی، چلسی و آرسنال نیز همگی در مقابل تعداد باخت هایشان عدد 3 را می بینند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 6 ساعت پیش
حذف داور فمینیست از جشنواره تجسمی فجر

حذف داور فمینیست از جشنواره تجسمی فجر خبرگزاری فارس: شادی قدیریان که با پروژه های عکاسی قجر ، مربع سفید ، هیچ به هیچ و شاپرک خانم در فضای هنری شناخته شده است، از جمع داوران رشته عکاسی یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر خط خورد.
دو نمونه از عکس های شادی قدیریان
انتخاب قدیریان که در آثارش بر عقاید فمینیستی تأکید دارد و در لایه های زیرین بر زن مسلمان ایرانی طعنه می زند، برای داوری در جشنواره ای که به مزین به نام فجر است آن هم در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی به شدت سؤال برانگیز بود و مورد انتقاد هنرمندان انقلابی و دغدغه مند قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 294 روز و 6 ساعت پیش
تلاش جلیقه زرد ها برای ورود به اقامتگاه مکرون

تلاش جلیقه زرد ها برای ورود به اقامتگاه مکرون خبرگزاری مهر: در ادامه اعتراضات جنبش جلیقه زردها در فرانسه، معترضان تلاش کردند وارد اقامتگاه تابستانی رئیس جمهور فرانسه شوند و آن را محاصره کنند.
در این ارتباط شبکه رادیویی فرانسه آبی در جنوب فرانسه گفته است که حدود چهل نفر از معترضان به سیاست های اقتصادی دولت فرانسه تلاش کردند تا قلعه برگانسون، به عنوان اقامتگاه تابستانی رئیس جمهور فرانسه در سواحل مدیترانه را تصرف و به آن وارد شوند که با ممانعت نیروهای پلیس روبرو شدند.
گفته شده هنگام این اعتراضات، امانوئل ماکرون همراه با خانواده خود برای تعطیلات کریسمس در این اقامتگاه دولتی به سر می برده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
محو کردن زنان مدل در شوی لباس ایرانی

محو کردن زنان مدل در شوی لباس ایرانی برترین ها: در ویدیوی زیر می بینید که با استفاده از فناوری، زنان در شو لباس حذف شده اند.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
مدیر برنامه قوچان نژاد: مبلغی پیشنهاد ندادیم

مدیر برنامه قوچان نژاد: مبلغی پیشنهاد ندادیم خبرگزاری فارس: محمود فاضلی مدیر برنامه های رضا قوچان نژاد د ر خصو ص این که ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کر د ه مبلغ پیشنهاد ی رضا قوچان نژاد مبلغ بالایی بوده، گفت: ما هیچ مبلغی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد ندادیم.
وی ادامه داد: من آ خرین بار هفته قبل با ایرج عرب صحبت کردم و ما هیچ مبلغی د ر این رابطه پیشنهاد ندادیم.
مدیر بر نامه های قوچان نژاد اظهار داشت: مسئولان باشگاه پرسپولیس مبلغی بر ا ی یک فصل و نیم به ما پیشنهاد دادند که ما گفتیم همکاری با این مبلغ بر ا ی ما مقدور نیست. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
شجاعی به مهدوی کیا و نکونام رسید

شجاعی به مهدوی کیا و نکونام رسید وبسایت نود: ظهر امروز کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اسامی 23 بازیکن را برای حضور در رقابت های جام ملت های آسیای 2019 امارات که 10 روز دیگر آغاز می شود، اعلام کرد. همان طور که انتظار می رفت در لیست کی روش نام مسعود شجاعی هافبک باشگاه تراکتورسازی و کاپیتان اول تیم ملی هم به چشم می خورد.
با انتخاب شجاعی، او که به عنوان یک ایرانی رکورددار بازی در جام جهانی است و در 3 جام جهانی 2006 آلمان، 2014 برزیل و 2018 روسیه به حضور داشته، حالا به رکورد دو کاپیتان اسبق تیم ملی از نظر حضور در رقابت های جام ملت ها آسیا هم رسیده است.
رسیدن به مهدی و جواد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
ادامه سیاست سکوت استقلال در نقل و انتقالات

ادامه سیاست سکوت استقلال در نقل و انتقالات ورزش سه: در شرایطی که تقریبا از تمام باشگاه ها اخباری مبنی بر تمایل برای جذب بازیکن به بیرون منتشر شده است، مدیران باشگاه استقلال به هیچ عنوان تمایلی برای رسانه ای کردن فعالیت های خود ندارند و ترجیح می دهند در سکوت کار خود را جلو ببرند.
علی خطیر در این باره می گوید: این قولی است که من و آقای فتحی به هم داده ایم و به هیچ عنوان نمی خواهیم در بازار نقل و انتقالات شلوغ بازی کنیم. می خواهیم در سکوت کار خود را ادامه بدهیم.
او در پایان گفت: می دانم این شرایط سخت است ولی از رسانه ها و هواداران می خواهم یک ماه ما را تحمل کنند و مطمئن باشید ما تلاش می کنیم بهترین بازیکنان را برای استقلال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
انتشار ویدیوی آزار کوین اسپیسی!

انتشار ویدیوی آزار کوین اسپیسی! دنیای تصویر آنلاین: ویدیویی که نشان می دهد کوین اسپیسی پسری هجده ساله را آزار داده، وجود دارد.
مقامات رسمی این موضوع را اعلام کردند.این حادثه در سال 2016 رخ داده. و شکایتی از کوین اسپیسی در دادگاه مطرح شده است. که هفتم ژانویه او باید پاسخ گو باشد.
قربانی خودش این ویدیو را گرفته و برای دوستش فرستاده بود که کوین اسپیسی من را آزارداد .وکلای کوین اسپیسی می گویند این ویدیو اتفاق خاصی را نشان نمی دهد. و تنها اسپیسی تی شرت مدعی را لمس کرده است!کوین اسپیسی پرونده دیگری نیز در انگلستان دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
احتمال اخراج هوآوی و ZTE از بازار آمریکا

احتمال اخراج هوآوی و ZTE از بازار آمریکا خبرگزاری فارس: سه منبع آگاه از تصمیم ترامپ برای صدور فرمان اجرایی در راستای ممنوع کردن فعالیت های دو شرکت هوآوی و ZTE چین در بازار آمریکا خبر دادند.
بر اساس این فرمان همکاری شرکت های آمریکایی با این دو شرکت ممنوع خواهد شد.
در واقع این فرمان ترامپ شرکت هوآوی به عنوان رقیب اپل در بازارهای داخلی آمریکا و در بازارهای جهانی را به همراه شرکت مخابراتی ZTE را در داخل آمریکا تحت تاثیر قرار خواهد داد و این ممنوعیت احتمالا از روزهای نخست 2019 اعمال خواهد شد.
وزارت بازرگانی آمریکا در قالب فرمان اجرایی ترامپ، خرید تجهیزات از این دو شرکت بزرگ چینی را متوقف خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 294 روز و 7 ساعت پیش
اعتراض بازیکنان تراکتور به مسائل مالی!

اعتراض بازیکنان تراکتور به مسائل مالی! ورزش سه: تمرین تراکتورسازی قرار بود روز گذشته از ساعت 14 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شود اما این جلسه تمرینی به دلیل اعتراض بازیکنان به مسائل مالی با یک ساعت تاخیر انجام شد.
دریافتی برخی بازیکنان تراکتورسازی در فصل جاری هنوز به 30 درصد هم نرسیده و همین موضوع باعث ناراحتی آنها شده است. از این رو روز گذشته بازیکنان حاضر به تمرین نشدند تا علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه خود را به محل تمرین برساند.
بعد از حضور اسدی نفرات تیم جلسه ای یک ساعته را با مدیرعامل برگزار کردند و اسدی نیز به آنها قول داد که با تلاش زیاد مشکلات حل شود و به تیم پول تزریق شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 8 ساعت پیش
فابرگاس در آستانه فسخ قرارداد با چلسی

فابرگاس در آستانه فسخ قرارداد با چلسی ورزش سه: نشریه مارکا مدعی شد که سسک فابرگاس به فسخ قرارداد با چلسی بسیار نزدیک شده است.
فابرگاس سعی دارد قراردادش را با چلسی فسخ کند تا بتواند در زمستان به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود. او تا پایان فصل با چلسی قرارداد دارد ولی اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، او به زودی قراردادش را با این باشگاه فسخ خواهد کرد و برای جدایی لازم نیست تا پایان فصل منتظر شود. در حقیقت، هافبک سابق بارسلونا و آرسنال جایی در برنامه های مائوریزیو ساری ندارد و از همین رو به فکر جدایی است.
آث میلان جدی ترین مشتری فابرگاس است ولی موناکو نیز در تلاش است تا با روسونری برای جذب او رقابت کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 8 ساعت پیش
ارتباط بین پدران افسرده و دختران دچار اختلال سلامت روان

ارتباط بین پدران افسرده و دختران دچار اختلال سلامت روان خبرگزاری فارس: نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد، پدرانی که پس از تولد فرزند خود دچار افسردگی می شوند، احتمال بیشتری داد که دختران نوجوان با مشکلات سلامت روان داشته باشند.
براساس داده های به دست آمده از بیش از 3 هزار مردی که صاحب فرزند شده بودند، 10 درصد مردان پس از تولد نوزاد خود دچار افسردگی می شوند.
محققان باور دارند، دختران این پدران به میزان قابل توجهی بیش از سایر افراد در سنین نوجوانی مبتلا به اختلالات سلامت روان خواهند شد.
افسردگی پس از زایمان یک پدیده شایع بین مادران است که به دلایل مختلفی از جمله دگرگونی های هورمونی، بی خوابی و کم خوابی، تفاوت وزن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 294 روز و 8 ساعت پیش
کیمیش بازیکن سال بایرن مونیخ شد

کیمیش بازیکن سال بایرن مونیخ شد خبرگزاری تسنیم: نشریه آلمانی بیلد در پایان نظرسنجی سه روزه خود، یاشوا کیمیش را به انتخاب خوانندگانش به عنوان بازیکن برتر بایرن مونیخ در سال 2018 معرفی کرد. این هافبک 23 ساله سال گذشته هم موفق شده بود این عنوان را از آن خود کند.
در نظرسنجی بیلد ، 92 هزار و 712 رأی به ثبت رسید که کیمیش با کسب 35 درصد آرا این عنوان را از آن خود کرد و روبرت لواندوفسکی هم در جایگاه دوم قرار گرفت.
کیمیش که چهارمین فصل حضورش در بایرن را تجربه می کند، این فصل در 26 بازی از رقابت های مختلف برای سرخپوشان مونیخی به میدان رفته و یک گل هم به ثمر رسانده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 8 ساعت پیش
نیمار یا امباپه؛ یکی راهی رئال خواهد شد

نیمار یا امباپه؛ یکی راهی رئال خواهد شد ورزش سه: پاری سن ژرمن و سران قطری اش در یک بحران کم سابقه گرفتار شده اند و باید روی یکی از دو ستاره خود چوب حراج بزنند.
به نظر می رسد که تنها راه فرار پی اس جی از خطر نقض فیرپلی مالی فروش یکی از دو ستاره اول خود یعنی نیمار و امباپه است.
یک ماه پیش بود که اکیپ اعلام کرد یوفا بر اساس اطلاعات لورفته توسط فوتبال لیکس، دور تازه ای از تحقیقات در مورد باشگاه پی اس جی را شروع کرده است. حمایت های مالی پنهان دولت قطر از این باشگاه پاریسی باعث شده تا به تیمی بی رقیب در فرانسه تبدیل شده و با جذب ستاره های گران قیمتی چون نیمار و امباپه، مدعی تر از همیشه برای فتح لیگ قهرمانان باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 8 ساعت پیش
تارتار: مذاکره با بازیکنان ما اخلاقی نیست

تارتار: مذاکره با بازیکنان ما اخلاقی نیست ایسنا: به نقل از باشگاه پارس جنوبی، مهدی تارتار، سرمربی باشگاه پارس جنوبی درباره شرایط تیمش بعد از شروع دور جدید تمرینات بیان کرد: از روز سه شنبه تمرینات خود را بعد از چند روز استراحت از سر گرفتیم. خوشبختانه شرایط خوبی داریم و طبق برنامه از پیش تعیین شده کارمان را برای نیم فصل دوم آغاز کردیم.
طی روزهای آینده چند بازی دوستانه را انجام خواهیم داد و یک اردو هم در جزیره کیش برگزار می کنیم تا بتوانیم در شرایط مطلوبی برای شروع دور برگشت مسابقات لیگ برتر قرار بگیریم.
وی درباره نقل و انتقالات تیم پارس جنوبی جم در نیم فصل تاکید کرد: طی توافقاتی که داشتیم، محسن بنگر از جمع ما جدا شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 294 روز و 9 ساعت پیش
افزایش نرخ بیکاری در ژاپن

افزایش نرخ بیکاری در ژاپن خبرگزاری ایسنا: نرخ بیکاری ژاپن تا پایان ماه نوامبر با 0.1 درصد افزایش به 2.5 درصد رسید.
این رقم 0.1 درصد بیشتر از ماه اکتبر و بیشتر از رقم پیش بینی شده توسط فعالان بازار است. در عین حال نرخ شغل به متقاضیان کار از 1.62 درصد ماه اکتبر به 1.63 درصد در ماه نوامبر افزایش یافته است.
متوسط نرخ بیکاری ژاپن در بین سال های 1953 تا 2018 معادل 2.73 درصد بوده است که بالاترین رقم ثبت شده با 5.5 درصد در ماه ژوین سال 2002 و کمترین رقم با یک درصد در نوامبر 1968 به ثبت رسیده است.
در ماه اکتبر شمار بیکاران ژاپنی با 80هزار نفر افزایش به یک میلیون و