کپی دکور بهار نارنج از اسکار 2018

کپی دکور بهار نارنج از اسکار 2018 خبرگزاری صبا: دکور ویژه برنامه نوروزی بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی که پخش آن از دیشب آغاز شد، کپی برداری از مراسم های هنری غربی مانند اسکار 2018 است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 28 دقیقه پیش
راه اندازی تلگرامِ کودکان تا فروردین 97

راه اندازی تلگرامِ کودکان تا فروردین 97 خبرگزاری ایسنا: عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به سازوکارهای عملیاتی اپراتورهای اینترنت کودکان گفت: به دنبال این هستیم تا در فروردین سال آینده (1397) تلگرام کودکان را هم راه اندازی کنیم.
فضای مجازی به لحاظ ذاتی سبب ایجاد عدالتی نسبی در پیکره خود شده است؛ به این معنی که دیگر تفاوتی نمی کند که شما از چه طبقه یا صنفی باشید بلکه به صرف داشتن یک اکانت حق اظهار نظر دارید، همانطور که دیگران هم این امکان را دارند؛ با این حال حضور کودکان در این فضا به دلیل عدم بلوغ ذهنی و شخصیتی کافی، بهتر است کنترل شده باشد یا از مجرایی مستقل برای ورود به این فضا استفاده کنند تا ضمن استفاده از ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 37 دقیقه پیش
آیا سرکه سیب می تواند زگیل را درمان کند؟

آیا سرکه سیب می تواند زگیل را درمان کند؟ خبرگزاری ایسنا: برای درمان زگیل روش های متعددی از جمله برداشتن آن توسط پزشک و مصرف داروهای غیرنسخه ای وجود دارد که البته برخی راهکارهای خانگی مثل سرکه سیب نیز در این موارد پیشنهاد می شود اگرچه هنوز اثرگذاری و مضرات احتمالی آن جای سوال دارد؟
زگیل برآمدگی سفت پوست است که از ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) ناشی می شود. تاثیرگذاری سرکه سیب در درمان زگیل نامشخص است و گزارش هایی از خطرات و پیامدهای این درمان خانگی وجود دارد.
در حال حاضر هیچ تحقیق علمی وجود ندارد که تایید کند سرکه سیب درمان موثری برای زگیل است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 37 دقیقه پیش
دستمزد کارگران در سال 97 چقدر می شود؟

دستمزد کارگران در سال 97 چقدر می شود؟ خبرگزاری ایسنا: پیش بینی ها از جلسه چند ساعته شورای عالی کار از افزایش 16 تا 20 درصدی دستمزد کارگران حکایت دارد.
نمایندگان گروه کارگری در جلسه امشب شورای عالی کار تلاش کردند تا حداقل حقوق کارگران را به بیش از یک میلیون تومان افزایش دهند و بر همین اساس پیشنهاد افزایش 29 درصدی حداقل دستمزد را مطرح کردند.
این در حالی است که نمایندگان گروه کارفرمایی بر افزایش 10 درصدی حداقل مزد پافشاری می کنند اما دولت نظر دیگری دارد و افزایش 20 درصدی حداقل دستمزد را پیشنهاد کرده است.
در حال حاضر دو گروه کارگری و کارفرمایی مشغول چانه زنی و مذاکرات فشرده درخصوص تعیین رقم دستمزد هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 37 دقیقه پیش
هشدار فرید زکریا به آمریکا

هشدار فرید زکریا به آمریکا خبرگزاری فارس: فرید زکریا ، تحلیلگر ارشد مسائل بین المللی و نویسنده در آمریکا با نگارش یادداشتی در واشنگتن پست از مایک پامپئو ، گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی سمت وزارت خارجه آمریکا خواسته از توافق هسته ای با ایران خارج نشود.
او نوشته است: فوری ترین چالش پیش روی پامپئو، بازسازی وزارت خارجه و بازگرداندن روحیه به آن نخواهد بود، بلکه او باید به یک بحران حاد در زمینه سیاست خارجی رسیدگی کند که تا اندازه زیادی خود رئیس جمهور آن را ایجاد کرده است، یعنی توافق هسته ای ایران.
زکریا با اشاره به برنامه ریزی های ترامپ برای دیدار با کیم جونگ اون ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 47 دقیقه پیش
تاکتیک مدیران تلگرام برای فیلتر نشدن در ایران؟!

تاکتیک مدیران تلگرام برای فیلتر نشدن در ایران؟! تابنناک: تلگرام قرار است به زودی فیلتر شود؛ این خبری ست که در روز های اخیر به گوش می رسد و موجب شده بار دیگر نرم افزار پیام رسان محبوب ایرانیان به صدر اخبار پیوند بخورد. با اخباری ناخوشایند که ظاهرا به گوش مدیران تلگرام هم رسیده و واکنش ایشان را به دنبال داشته است!
فیلترینگ تگرام که یکبار در ابتدای دی ماه رقم خورد و حتی تجمعات پرشمار و پراکنده آن روز ها را تحت الشعاع قرار داد، بار دیگر در دستور کار قرار گرفته است. این را یکی از نمایندگان مجلس خبر داد که مدعی ست فیلترینگ این نرم افزار در شورای عالی فضای مجازی هم به تصویب رسیده و دولت راه گریزی از اجرایش ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 48 دقیقه پیش
نشست خصوصی وزیرکار با نمایندگان کارگری

نشست خصوصی وزیرکار با نمایندگان کارگری خبرگزاری مهر: ، قرار است در پی این نشست ، ربیعی رییس شورای عالی کار در یک نشست خصوصی دیگر با نمایندگان کارفرمایی به گفتگو بنشیند.
هدف وزیر تعاون ، کار و امور اجتماعی به عنوان رییس شورای عالی کار از این نشست های خصوصی نزدیک کردن نظرات شرکای اجتماعی به منظور توافق بر سر تعیین حد اقل دستمزد کارگران در سال 97 است.
پس از این دو جلسه خصوصی ، دهمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین حد اقل دستمزد که از ساعت 21 شنبه شب آغاز شده بود ، ادامه خواهد یافت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 57 دقیقه پیش
خاطره بازی با علی پروین

خاطره بازی با علی پروین ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 17 دقیقه پیش
واکنش احمدی نژاد به بازداشت مشایی

واکنش احمدی نژاد به بازداشت مشایی خبرآنلاین: محمود احمدی نژاد در واکنش به دستگیری اسفندیار رحیم مشائی، گفت: مسئولیت سلامت آقای مشائی برعهده مقام های قضایی است و باید هرچه زودتر آزاد شود.
به نقل از کانال تلگرامی محمود احمدی نژاد، گزیده ای از بیانیه احمدی نژاد در واکنش به بازداشت مشایی به شرح ذیل است:
اطلاع یافتم که عصر امروز (شنبه)، عوامل امنیتی تحت امر دستگاه قضایی، در یک رفتار غیرقانونی، خودروی آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی را متوقف ساخته و ایشان را بدون اعلام علت و بیان عناوین اتهامات احتمالی، بازداشت کرده و با خود برده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 ساعت و 27 دقیقه پیش
حریفان تدارکاتی ایران پیش از جام های جهانی

حریفان تدارکاتی ایران پیش از جام های جهانی خبرگزاری تسنیم: مصاف تیم ملی فوتبال کشورمان با سیرالئون که در راه آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی انجام می شود، حاشیه های زیادی را به دنبال داشته است. با اینکه انتخاب حریفان تدارکاتی بر عهده سرمربی تیم ملی است و سرمربی تیم ملی هم پاسخگوی این بازی ها و نتایج حاصل از آن خواهد بود، اما خیلی ها به برگزاری دیدار دوستانه با سیرالئون انتقاد کرده و البته شبهاتی را در این خصوص مطرح کرده اند.
در زیر نگاهی به بازی های دوستانه ایران پیش از حضور در چهار جام جهانی گذشته خواهیم داشت، بازی هایی که در سایت فیفا نیز به صورت رسمی به ثبت رسیده است. این بازی ها و نتایج آن به شرح زیر است: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 27 دقیقه پیش
رئال مادرید خبر توافق با لواندوفسکی را تکذیب کرد

رئال مادرید خبر توافق با لواندوفسکی را تکذیب کرد وبسایت نود: روز گذشته بود که موندو دپورتیوو در گزارشی مدعی شده بود رئال مادرید بر سر جزییات شخصی قرارداد با لواندوفسکی به توافق رسیده و آماده است تا تابستان بر سر مبلغ انتقال با باشگاه بایرن مونیخ وارد مذاکره شود.
اما یک منبع محلی در مونیخ مدعی شده است که پرز مدیر رئال مادرید در تماس با کارل هاینز رومنیگه به وی گفته است که هیچ توافقی میان باشگاهش و لواندوفسکی صورت نگرفته و در واقع هیچ تماسی مابین دو طرف هم صورت نگرفته است.
این بحث در حالی مطرح شده است که همچنان گفته می شود لواندوفسکی به دنبال ترک بایرن مونیخ در تابستان است و رئال مادرید جدی ترین مشتری مهاجم گلزن و لهستانی بایرن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 27 دقیقه پیش
اسماعیلی: آرزویم قهرمانی در سال 97 است

اسماعیلی: آرزویم قهرمانی در سال 97 است ایسنا: فرشید اسماعیلی هافبک جوان و موفق استقلال، اظهاراتی از جنس عیدانه داشت. مشروح صحبت های او به شرح زیر است:
اگر موافق باشی، اول از عید شروع کنیم. تعطیلات نوروز را چطور پشت سر می گذاری؟
عید امسال را که جایی نمی روم و خانه هستم چون ما در عید، روزهای کمی تعطیل هستیم و دوست دارم تمرکزم روی فوتبالم باشد. آخر فصل اگر ان شاءالله نتایج خوب باشد، سعی می کنم مسافرت بروم و چند روز را با آرامش استراحت کنم.
سال های گذشته در نوروز مسافرت می رفتی؟
ما چون همیشه در شب عید تمرین داشتیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 28 دقیقه پیش
چهره جدید نیمار در دوران مصدومیت

چهره جدید نیمار در دوران مصدومیت خبرآنلاین: ستاره برزیلی پاریسن ژرمن این روزها دچار مصدومیت شده و برای جراحی به برزیل رفته است تا دوره درمانش را سپری کند. نیمار اما این روزها در زمان استراحت خود موهایش را مدل جدیدی آرایش کرده و از آن رونمایی کرده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 37 دقیقه پیش
اسدی: پرسپولیس، پتانسیل قهرمانی آسیا را دارد

اسدی: پرسپولیس، پتانسیل قهرمانی آسیا را دارد وبسایت روزنامه گل: ابراهیم اسدی هافبک سابق پرسپولیس تاکید زیادی دارد روی این مساله که برانکو در لیگ قهرمانان آسیا از محسن مسلمان استفاده کند چرا که پرسپولیس هافبک طراح ندارد و مسلمان با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند در میانه میدان مهره تعیین کننده ای برای تیمش باشد و یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در آسیا لقب بگیرد.
بازی برگشت پرسپولیس – الوصل در امارات چطور بود؟
به نظر من پرسپولیس خوب و منطقی بازی کرد و نتیجه هم گرفت اما فکر می کنم برانکو نسبت به خط هافبک تیمش باید تجدیدنظر کند. برانکو روی محسن مسلمان باید تجدیدنظر کند تا به او بازی برسد چون در میانه میدان هافبک طراح نداریم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 38 دقیقه پیش
مخالفت برانکو با جدایی علیپور دلیل دارد

مخالفت برانکو با جدایی علیپور دلیل دارد خبر ورزشی: برانکو ایوانکوویچ به مدیران باشگاه اعلام کرده هرگز نباید به علی علیپور اجازه جدایی از جمع سرخپوشان را بدهند و این بازیکن باید در پرسپولیس به کارش ادامه بدهد. این در حالی است که علیپور از باشگاه های مختلفی پیشنهاد همکاری به دست آورده است. آن طور که شنیدیم، تیم هایی از بلژیک، هلند، روسیه، قطر و... به علیپور که با 17 گل زده، فعلاً آقای گل لیگ است، پیشنهاد داده اند با آنها عقد قرارداد کنند اما با توجه به خواسته برانکو، احتمال جدایی این بازیکن ملی پوش بسیار کم است.
دلیل برانکو برای مخالفت با جدایی علیپور به احتیاط این مربی و خالی ماندن دستش برمی گردد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 47 دقیقه پیش
وضع تحریم جدید علیه ایران، ناقض برجام است

وضع تحریم جدید علیه ایران، ناقض برجام است خبرگزاری فارس: به نقل از دفتر نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به تصمیم سه کشور اروپایی مبنی بر اعمال تحریم علیه ایران برای نگاه داشتن آمریکا در برجام اظهار کرد: اینکه اروپایی ها تلاش می کنند آمریکا در برجام بماند اقدام مثبتی است اما باید دید با چه هدفی این کار صورت می گیرد.
وی بیان کرد: موضع جمهوری اسلامی در زمینه برجام کاملاً شفاف است از این رو اگر آمریکایی ها در برجام نمانند دیگر تعهدی برای ما در برجام باقی نمی ماند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 47 دقیقه پیش
دولت، موافق افزایش 18 تا 20 درصدی دستمزد است

دولت، موافق افزایش 18 تا 20 درصدی دستمزد است خبرگزاری تسنیم: در راستای برگزاری جلسه شورای عالی کار به منظور تعیین دستمزد درحالیکه گروه کارفرمایی حاضر در نشست شورای عالی کار بر روی افزایش حداکثر 10درصدی حداقل حقوق سال 97 اصرار داشتند، کارفرمای بزرگ(دولت) آب پاکی را روی دستشان ریخت! دولت با افزایش18تا20 درصدی حداقل حقوق کارگران موافق است.
گروه کارگری حاضر در شورای عالی کار پیشنهاد افزایش حداقل 28تا29درصدی حداقل بگیران را دارد.
نماینده کارگری حاضر در نشست پیشنهاد افزایش 29 درصدی حداقل حقوق کارگری را داده بود تا حداقل دستمزد کارگری در سال 97 به یک میلیون و 200 هزار تومان برسد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 57 دقیقه پیش
خط و نشان قوچان نژاد برای مهاجمان تیم ملی

خط و نشان قوچان نژاد برای مهاجمان تیم ملی ورزش سه: هیرنفین در شبی که ستاره ایرانی اش روی دو گل تاثیر گذاشت مقابل اوترخت به تساوی رضایت داد.
در ادامه بازی های هفته بیست و هشتم لیگ اردیویسه هلند تیم هیرنفین که رضا قوچان نژاد را برای نهمین مسابقه متوالی در خط حمله داشت، از ساعت 23:15 شنبه شب در استادیوم خانگی آبه لنسترا مقابل اوترخت رده چهارمی قرار گرفت.
مارک فن در مارل گل اول بازی را در دقیقه 18 برای اوترخت زد، اما برتری این تیم تا پیش از پایان نیمه اول از دست رفت و ارسال دنزل دومفریس را رضا قوچان نژاد از تیرک اول زد تا توپ با عبور از بین دو مدافع و گلر اوترخت از روی خط دروازه توسط مورتن سورسبی تبدیل به گل شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 7 دقیقه پیش
محمودزاده: راه آهن تا اینجای کار هم فوق العاده بوده

محمودزاده: راه آهن تا اینجای کار هم فوق العاده بوده خبرگزاری تسنیم: فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره صحبت های محسن بیاتی نیا که گفت راه آهن در دیدارهای آتی خود در لیگ دسته اول شرکت نخواهد کرد، گفت: با صحبتی که با مدیران باشگاه راه آهن داشتیم، قرار شد این تیم با کمک فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به بازی ها ادامه دهد. راه آهن با مشکلاتی که دارد، تا اینجای کار هم عملکرد فوق العاده ای داشته است.
وی ادامه داد: باید از مدیران این باشگاه تشکر کنم که با وجود مشکلات فراوان، تحمل و تلاش کردند تا این معضلات را برطرف کنند. انشاءالله با همدلی که با مدیریت تهران در سازمان لیگ وجود دارد، راه آهن به مسابقات ادامه می دهد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 7 دقیقه پیش
منچستریونایتد به نیمه نهایی جام حذفی رسید

منچستریونایتد به نیمه نهایی جام حذفی رسید خبرگزاری تسنیم: تیم منچستریونایتد با برتری 2 بر صفر خانگی مقابل برایتون در دومین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به 4 تیم برتر این رقابت ها راه یافت.
شیاطین سرخ توسط لوکاکو در دقیقه 37 و ماتیچ در دقیقه 83 به گل رسیدند و پس از تاتنهام به عنوان دومین تیم به جمع 4 تیم برتر قدیمی ترین جام باشگاهی دنیا راه یافتند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 27 دقیقه پیش
یک نماینده مجلس برای شب عید چقدر هزینه می کند؟

یک نماینده مجلس برای شب عید چقدر هزینه می کند؟ تابناک: یک نماینده مجلس برای شب عید چقدر هزینه می کند؟در آستانه عید باستانی ایرانیان، بازار فروش اقلام مصرفی حسابی داغ است و گزارش میدانی حاکی از آن است که قیمت آجیل مخلوط در هر نقطه از شهر متفاوت است، به گونه ای که از 40 هزار تومان شروع شده و به 65 هزار تومان می رسد. همچنین قیمت تخمه ژاپنی 30 تا 35 هزار تومان، پسته اکبری 80 هزار تومان، بادام هندی 70 هزار تومان، تخمه کدو گوشتی 35 هزار تومان، بادام زمینی 35 هزارتومان، فندوق 35 هزار تومان و آجیل چهار مغز 70 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 ساعت و 37 دقیقه پیش
کلوپ: صلاح عاشق گل زدن است

کلوپ: صلاح عاشق گل زدن است ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی 5-0 تیمش مقابل واتفورد، محمد صلاح، ستاره مصری تیمش را مورد ستایش قرار داد.
صلاح در این دیدار 4 گل زد تا تعداد گل هایش در رقابت های این فصل لیگ برتر را به 28 برساند و با 4 گل بیشتر از هری کین، مهاجم مصدوم تاتنهام، به تنها در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد.
کلوپ به خبرنگاران گفت:" این نتیجه بسیار راضی کننده بود. این دیدار واقعا می توانست دشوار باشد.
ما می دانستیم که از اولین دقیقه تا ثانیه اخر تمرکزمان را حفظ می کردیم و بیشتراز 100 درصد توان مان عمل می کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 37 دقیقه پیش
فریبا: استقلال تصور کرد العین را راحت می برد!

فریبا: استقلال تصور کرد العین را راحت می برد! خبر ورزشی: بهتاش فریبا از اینکه استقلال با همان روش دیدار رفت با العین به زمین رفته بود تعجب می کرد. مربی پیشین استقلال معتقد بود با این روند در دیدار با الریان هم به مشکل برمی خورد و باید برنامه تاکتیکی تازه ای برای استقلال در نظر گرفت.
چرا استقلال در دیدار برگشت با العین نتوانست بازی خوب دور رفت را تکرار کند؟
طبیعی است. مربیان تیم حریف که بیکار ننشسته اند استقلال در امارات تیم شان را به توپ ببندد بعد در دیدار برگشت باز هم به میدان بروند تا به توپ بسته شوند.
بیشتر در این باره توضیح می دهید؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 47 دقیقه پیش
خداحافظی مهران مدیری با مردم بعد از 17 فروردین

خداحافظی مهران مدیری با مردم بعد از 17 فروردین خبرگزاری میزان: سید مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی در گفت و گو با خبرنگار درباره شکل برنامه "دورهمی" در نوروز 97 گفت: "دورهمی" در نوروز 97 با دکور متفاوت روی آنتن سیما رفته و مهمان خانه ها خواهد بود.
وی در همین راستا افزود: دکور دورهمی حال و هوای بهاری می گیرد، قاب عکس هایی که تا پیش از این با مجموعه ای از عکس ها وجود داشته در این روزها تغییر کرده و عکس های دیگری جایگزین آن می شود.
تهیه کننده برنامه دورهمی درباره شکل سن برنامه در نوروز 97 اظهار کرد: با توجه به این که فصل بهار است در سن برنامه تغییراتی ایجاد کردیم که حال و هوای بهار و نوروز را با هم داشته باشد تا در دل مخاطب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 ساعت و 47 دقیقه پیش
انتخابات ریاست جمهوری روسیه آغاز شد

انتخابات ریاست جمهوری روسیه آغاز شد خبرگزاری فارس: رسانه های روسیه بامداد یکشنبه گزارش داده اند انتخابات ریاست جمهوری روسیه آغاز شده است.
خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داده این انتخابات با آغاز به کار اولین شعب اخذ رأی در سرزمین کامچاتکا و ناحیه خودگردان چوکوتکا در ساعت 08:00 صبح یکشنبه به وقت محلی (برابر با ساعت 20:00 شنبه به وقت گرینویچ/ 23:30 شنبه به وقت تهران) شروع شده است.
در این دور از انتخابات ریاست جمهوری روسیه 7 کاندیدای دیگر قرار است با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری فعلی این کشور برای کسب کرسی ریاست جمهوری رقابت کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 ساعت و 48 دقیقه پیش
حمیده عباسعلی فینالیست شد

حمیده عباسعلی فینالیست شد خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در دومین روز لیگ جهانی کاراته وان روتردام هلند، عباسعلی با شکست همه رقبا راهی دیدار پایانی شد و ذبیح اله پورشیب هم به دیدار رده بندی راه یافت.
در روز پایانی مسابقات، بهمن عسگری در وزن منهای 75 کیلوگرم، حمیده عباسعلی در به اضافه 68 کیلوگرم و کاتای تیمی(امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر) را در فینال و ذبیح اله پورشیب دروزن منهای 84 کیلوگرم و کاتای تیمی تبریز با ترکیب احد شاهین، فرزاد محمدخانلو و سهند اسلامی را در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز به میدان می فرستد.
در مبارزات روز دوم نتایج ذیل بدست آمد: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 48 دقیقه پیش
دبل با شماره 8؛ بهترین عیدیِ 97

دبل با شماره 8؛ بهترین عیدیِ 97 ورزش سه: تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی سال 96 در ورزشگاه آزادی میزبان سیرالئون بود و یکی از روزهای عجیب و کم نظیر فوتبال ایران رقم خورد. در این بازی ملی پوشان ایران با 4 گل حریف را شکست دادند.
در بازی امروز کارلوس کی روش با ترکیبی متشکل از بازیکنان جوان لیگ داخلی به همراه دو لژیونر شاغل در لیگ بلژیک تیم ایران را راهی زمین کرد و در طول دیدار هم نفرات مختلفی را بازی داد.
یکی از بازیکنان ویژه ترکیب اصلی ایران در بازی امروز، علی قلی زاده بود که نخستین تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی را امروز به دست آورد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 ساعت و 57 دقیقه پیش
دربی اوراسیا برنده نداشت

دربی اوراسیا برنده نداشت ورزش سه: دو تیم فنرباغچه و گالاتاسارای در چارچوب هفته 26 سوپر لیگ ترکیه در دربی اوراسیا در وزشگاه اولکر آرنا به مصاف یکدیگر رفتند .
فنرباغچه پس از شکست سنگین در مقابل بشیکتاش به دنبال جبران این شکست در دربی اوراسیا بود . شاگردان کوجامان به دنبال پیروزی در مقابل گالاتاسارای صدرنشین بودند تا بتوانند رقیب دیرینه خود را شکست بدهند و هم اختلاف خود را با این تیم به حداقل برسانند در مقابل شاگردان فاتح تریم در نیم فصل دوم عملکرد بسیار خوبی نسبت به نیم فصل اول داشتند و توانستند صدرنشینی سوپرلیگ را تصاحب کنند و در این دیدار نیز انگیزه بسیار بالایی برای پیروزی در مقابل نماینده بخش آسیایی شهر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 7 دقیقه پیش
پادوانی: شفر گفت به عنوان کمک من برگرد!

پادوانی: شفر گفت به عنوان کمک من برگرد! وبسایت روزنامه گل: لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی استقلال چند روزی است از اهواز به تهران منتقل شده است وی که این روزها در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد شرایطش را بهتر توصیف می کند. او معتقد است به زودی و با کمک پزشکان می تواند همچون گذشته در خدمت فوتبال باشد. با پادوانی در خصوص شرایط خودش، تساوی استقلال مقابل العین و همچنین دیدارهای پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا همکلام شدیم.
از شرایط خودت صحبت کن.
خدا را شکر شرایطم بهتر است. مسوولان بیمارستان و دکترها رسیدگی خوبی به من می کنند، جا دارد از همبازیانم و همچنین کادر پزشکی استقلال تشکر ویژه ای را بکنم که توانستم با کمک آنها بهبودی نسبی را ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 27 دقیقه پیش
پیام کی روش بعد از بازی با سیرالئون

پیام کی روش بعد از بازی با سیرالئون ورزش سه: تیم ملی فوتبال ایران امروز در دیداری دوستانه با نتیجه 4 بر صفر مقابل سیرالئون به برتری رسید که به همین دلیل کارلوس کی روش در جدیدترین پُست خود در فیس بوک راجع به برگزاری و عملکرد بازیکنان ایران در این بازی پیامی منتشر کرده که در زیر آمده است:
می خواهم به بازیکنان تیم ملی بابت سطحی که در آن قرار دارند، تبریک بگویم؛ با وجود همه مشکلاتی که داشتیم، آنها همیشه آماده قربانی کردن خودشان برای تیم ملی هستند؛ آنها همچنین در این بازی عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند، سرعت فوق العاده ای داشتند و یک مسابقه تمرینی خوب را برای ما رقم زدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 37 دقیقه پیش
جلسه غیرعلنی مجلس درباره پیام رسان ها

جلسه غیرعلنی مجلس درباره پیام رسان ها خبرگزاری ایرنا: سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس فردا یکشنبه در جلسه غیرعلنی به بررسی موضوع فضای مجازی و پیام رسان ها می پردازند.
بهروز نعمتی با اشاره به جلسه غیرعلنی فردا (یکشنبه) مجلس اظهار کرد: این جلسه با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی و معاون وی برگزار و دبیر این شورا مقرر شد گزارشی در مورد آخرین وضعیت فضای مجازی در کشور به نمایندگان ارائه کند.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس افزود: جلسه غیرعلنی فردای مجلس حدود 2 ساعت به طول خواهد انجامید و در این جلسه به موضوع سیاست گذاری های فضای مجازی نیز پرداخته می شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 4 ساعت و 47 دقیقه پیش
احتمال افزیش 20 درصدی حداقل دستمزد 97

احتمال افزیش 20 درصدی حداقل دستمزد 97 خبرگزاری مهر: نشست شورای عالی کار از حدود ساعت 21 امشب به ریاست علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت و مسعود کرباسیان و اعضای کارگری و کارفرمایی برگزار شد که پس از حدود دو و نیم ساعت چانه زنی احتمال افزایش 20 درصدی حد اقل دستمزد سال 97 نسبت به امسال قوت گرفت . به این ترتیب حد اقل دستمزد سال آینده 929دهزار و 930 تومان با افزایش 186 هزار تومانی به یک میلیون و 116 هزار توان می رسد .
در عین حال در خصوص میزان افزایش سایر سطوح مزدی رشد 16 درصدی نسبت به دستمزد امسال پیش بینی می شود بر این اساس نشت شورای عالی کار همچنان برای نهایی شدن تکلیف دستمزد ادامه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 4 ساعت و 47 دقیقه پیش
ویژه برنامه نوروزی آی فیلم

ویژه برنامه نوروزی آی فیلم خبرگزاری فارس: به وقت بهار ویژه برنامه نوروزی آی فیلم/ برنامه ای با اجرای حسین رفیعی و جواد هاشمی
به گزارش خبرگزاری فارس، به وقت بهار عنوان برنامه زنده ای است که در ساعات آخر سال 96 و پیش از شروع سال نو برای آی فیلمی ها پخش می شود.
بر اساس این گزارش، به وقت بهار میزبان بازیگران طنز همچون علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، رضا شفیعی جم و محمدرضا هدایتی و خواهدبود.
همچنین محمود پاک نیت و مهوش صبرکن به عنوان زوج هنری در برنامه حضور خواهند داشت.
این برنامه با محوریت بازیگران طنز، خانواده هنری، موسیقی پاپ و سنتی و مقامی، ادبیات و نوروز ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 ساعت و 57 دقیقه پیش
باج خواهی 4 میلیارد دلاری ترامپ از پادشاه سعودی

باج خواهی 4 میلیارد دلاری ترامپ از پادشاه سعودی خبرگزاری ایرنا: روزنامه 'واشنگتن پست' فاش کرد که 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا از 'سلمان بن عبدالعزیز' پادشاه عربستان به بهانه پیشبرد اهداف واشنگتن در سوریه و مقابله با نفوذ ایران، چهار میلیارد دلار درخواست کرده است.
بخش عربی 'یورونیوز' روز شنبه به نقل از واشنگتن پست، نوشت: ترامپ در گفت و گوی تلفنی با ملک سلمان در ماه دسامبر (آذر /دی) سال گذشته، از وی 4 میلیارد دلار درخواست کرد.
به گفته مسئولان آمریکایی، کاخ سفید در نظر دارد این پول را برای پیشبرد اهدافش در سوریه هزینه کند. واشنگن با این مبلغ می خواهد مناطقی را که نظامیان آمریکایی از کنترل تروریست های داعش خارج کردند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 4 ساعت و 57 دقیقه پیش
محمدرضا گلزار مجری تلویزیون می شود؟

محمدرضا گلزار مجری تلویزیون می شود؟ باشگاه خبرنگاران جوان: هاشم رضایت تهیه کننده برنامه های تلویزیونی، در گفتگویی؛ در خصوص انتشار خبری مبنی بر ساخت برنامه تلویزیونی میلیونر شو با اجرای محمدرضا گلزار گفت: من و حمید رحیمی نادی یک سالی است که کاری انجام نداده ایم و مثل همیشه به دنبال طرح و کاری بزرگ بودیم. ما به اتفاق هم طرح برنامه ای را به شبکه سه سیما ارائه کرده ایم و هم اکنون در مرحله پیش تولید و طراحی دکور آن هستیم.
وی در ادامه بیان کرد: ساخت این برنامه کار بزرگی است و هنوز برای انتخاب مجری به قطعیت نرسیده ایم. ان شاء الله در اولین فرصت درباره جزئیات برنامه با رسانه ها صحبت خواهیم کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 ساعت و 7 دقیقه پیش
کشاورزان از حجتی چه می خواهند؟

کشاورزان از حجتی چه می خواهند؟ خبرگزاری ایسنا: پس از آنکه حجتی در جلسه استیضاح چهارشنبه گذشته موفق شد با رأی نه چندان محکم مجددا اعتماد نمایندگان مجلس را برای باقی ماندن در وزارت جهاد کشاورزی دریافت کند، مدیران تشکل های بخش کشاورزی در بیانیه ای از وی خواستار تغییرات ساختاری در این وزارتخانه برای اجرای قانون تمرکز وظایف بازرگانی بخش کشاورزی و واگذاری تصدی گری ها در این بخش در قالب اصل 44 شدند.
محمود حجتی پس از گذشت حدود 55 ماه از حضورش در مسند وزیر جهاد کشاورزی دولت های یازدهم و دوازدهم، چهارشنبه گذشته از سوی نمایندگان مجلس استیضاح شد اما بهارستانی ها با 105 رای موافق ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 5 ساعت و 16 دقیقه پیش
ناکامی استرشوند با قدوس در فینالیست شدن

ناکامی استرشوند با قدوس در فینالیست شدن ورزش سه: در چارچوب بازی های مرحله نیمه نهایی جام حذفی سوئد تیم استرشوند که سامان قدوس را به عنوان مهاجم در ترکیب داشت، از ساعت 20:45 امشب در استادیوم یامت کرافت آرنا به مصاف مالمو رفت.
یاران قدوس که در فصل گذشته لیگ آلسونسکان سوئد یک تساوی و یک شکست مقابل مالمو، قهرمان لیگ این کشور داشتند امشب هم با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند تا از راهیابی به فینال جام حذفی باز بمانند.
سامان قدوس حضور کامل در ترکیب استرشوند مقابل مالمو داشت و یک موقعیت خوب گلزنی هم به دست آورد که نتوانست از آن استفاده کند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 16 دقیقه پیش
توصیه پزشکیان به کمیته امداد درباره اشتغال

توصیه پزشکیان به کمیته امداد درباره اشتغال خبرآنلاین: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس اعتبارات بالایی برای بخش اشتغال در سال آینده در نظر گرفته است.
دکتر مسعود پزشکیان، با حضور در نمایشگاه عرضه محصولات مددجویان خودکفا شده کمیته امداد استان آذربایجان شرقی ابراز داشت: اگر کمیته امداد اقدامات انجام گرفته در خودکفایی را در سطح جامعه گسترش دهد، بخش اعظمی از مشکلات بیکاری کشور حل می شود.
وی افزود: کمیته امداد می تواند با ایجاد فروشگاه های زنجیره ای نسبت به معرفی تولیدات مددجویان خودکفا شده اقدام کند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 5 ساعت و 17 دقیقه پیش
داور لیگ برتری مورد ضرب و شتم قرار گرفت

داور لیگ برتری مورد ضرب و شتم قرار گرفت ورزش سه: دیدار پایانی رقابت های لیگ برتر باشگاه های گیلان بین دو تیم چای ناطق لاهیجان و شاهین بندرانزلی در شرایطی در ورزشگاه تختی لاهیجان تا ثانیه های پایانی بدون گل در جریان بود که درگیری و ضرب و شتم داور اتفاقات ناگوار و باورنکردنی را در آن شکل داد.
حمید حاج ملک، داور مطرح فوتبال کشورمان که قضاوت این بازی را برعهده داشت، با اعلام 4 دقیقه وقت اضافه و در حالی که 3 دقیقه از این زمان نیز گذشته بود، ناگهان با ورود مدیرعامل باشگاه چای ناطق بازی را جنجالی به پایان رساندند. مدیرعامل چای ناطق در دقیقه 93 با ورود به چمن ناگهان به داور چهارم این بازی حمله ور شد و در ادامه نیز تماشاگران این تیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 17 دقیقه پیش
توصیه پزشکیان به کمیته امداد برای سرمایه گذاری در اشتغال

توصیه پزشکیان به کمیته امداد برای سرمایه گذاری در اشتغال خبرآنلاین: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس اعتبارات بالایی برای بخش اشتغال در سال آینده در نظر گرفته است.
دکتر مسعود پزشکیان، با حضور در نمایشگاه عرضه محصولات مددجویان خودکفا شده کمیته امداد استان آذربایجان شرقی ابراز داشت: اگر کمیته امداد اقدامات انجام گرفته در خودکفایی را در سطح جامعه گسترش دهد، بخش اعظمی از مشکلات بیکاری کشور حل می شود.
وی افزود: کمیته امداد می تواند با ایجاد فروشگاه های زنجیره ای نسبت به معرفی تولیدات مددجویان خودکفا شده اقدام کند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 5 ساعت و 27 دقیقه پیش
پیروزی العین برابر الجزیره با درخشش عموری

پیروزی العین برابر الجزیره با درخشش عموری ورزش سه: در آخرین و حساس ترین بازی هفته نوزدهم لیگ امارات که از ساعت 20 امشب در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی پیگیری شد، تیم الجزیره رده هفتمی میزبان العین صدرنشین بود.
مارکوس برگ در دقیقه 11 گل اول را برای العین به ثمر رساند و کایو در دقیقه 43 یک پنالتی برای این تیم از دست داد تا الجزیره نیمه اول را با شکست یک بر صفر پشت سر بگذارد.
در دقیقه 69 باز هم العین صاحب پنالتی شد که این بار عمر عبدالرحمان موفق به باز کردن دروازه الجزیره شد که رومارینهو یکی از گل ها را در دقیقه 81 پاسخ داد و نتیجه را 2 بر یک کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 37 دقیقه پیش
برتری قاطعانه لیورپول با آتش بازی صلاح

برتری قاطعانه لیورپول با آتش بازی صلاح خبرگزاری تسنیم: تیم لیورپول با درخشش محمد صلاح، مهاجم فوق العاده مصری اش 5 بر صفر میهمانش، واتفورد را خرد کرد و پیروز بزرگ هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس نام گرفت.
صلاح مصری مرد اول میدان بود و با زدن 4 گل در دقایق 4، 43، 77 و 85 و ارسال پاس گل برای فرمینو در دقیقه 49 برتری تیمش را رقم زد تا لیورپول موقتا به رده سوم جدول صعود کند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 47 دقیقه پیش
برنامه موشکی ایران ارتباطی به برجام ندارد

برنامه موشکی ایران ارتباطی به برجام ندارد خبرگزاری ایسنا: نماینده روسیه در مقر سازمان ملل متحد در وین، با تاکید بر این موضوع که برجام (برنامه جامع اقدام مشترک) نیازی به توافق تکمیلی ندارد، گفت که برنامه موشکی ایران نیز هیچ ارتباطی با توافق هسته ای ندارد.
'میخائیل اولیانوف' در پی برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در وین اتریش، در گفتگو با خبرگزاری روسی تاس تاکید کرد: برجام باید به شکلی که هست، دست نخورده باقی بماند، زیرا 'یک توازن بسیار ظریف و شکننده منافع' است و روسیه اطمینان دارد که نیازمند هیچ توافق تکمیلی نیست.
وی افزود: اگر همه طرف های برجام تمایل داشته باشند به توافق های بیشتری دست یابند که هیچ ارتباطی به برجام نداشته ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 5 ساعت و 47 دقیقه پیش
عربستان، بارها دستش را برای همکاری با ایران دراز کرده

عربستان، بارها دستش را برای همکاری با ایران دراز کرده خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، سرتیپ ستاد شامی محمد الظاهری فرمانده سابق ستاد نیروهای مسلح عربستان اعلام کرد: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان از مسابقه تسلیحاتی در زمینه بمب اتمی در خاورمیانه حمایت نمی کند. ولیعهد گفته که ریاض در راستای دست یابی به بمب اتمی حرکت نمی کند اما اگر ایران این سلاح را در اختیار داشته باشد عربستان نیز در این راستا یعنی دست یابی به آن حرکت خواهد کرد. عربستان امکانات مالی و انسانی دارد و ما روابط خوبی با شرکت های بین المللی داریم و از این رو ریاض می تواند بمب هسته ای بسازد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 5 ساعت و 57 دقیقه پیش
روشن: مامیچ دست شفر را خوانده بود

روشن: مامیچ دست شفر را خوانده بود خبر ورزشی: حسن روشن پیشکسوت استقلال گفت: استقلال قدر این روزهایش را بداند.
حسن روشن از اینکه استقلال در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا در صدر جدول است ابراز خرسندی می کرد و می گفت کمک مالی هواداران به باشگاه باعث شده مشکل اصلی این تیم برطرف شده باشد.
استقلال به رغم دو تساوی با العین ولی هنوز صدرنشین جدول گروه D است. دلیل این اتفاق چیست؟
بدون هیچ تعارفی استقلال در این یکی، دو ماه خوب بازی می کند. دیدارهایش با تیم های گروهش را هم درست و حسابی ندیدم ولی مشخص است که استقلال فوتبال بازی می کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 57 دقیقه پیش
اینفوگرافی: ایرانی ها ماندگارترین دانشجویان در آمریکا

اینفوگرافی: ایرانی ها ماندگارترین دانشجویان در آمریکا خبرآنلاین: 92درصد از دانشجویان ایرانی دوره دکترا در امریکا، پس از اتمام تحصیل، به ایران خود بر نمی گردند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 7 دقیقه پیش
لیونل مسی بالاخره به رونالدو خواهد رسید

لیونل مسی بالاخره به رونالدو خواهد رسید ورزش سه: رقابت برای کسب عنوان بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان بین رونالدو و لیونل مسی به اوج رسیده است.
با به ثمر رساندن 2 گل مهم در دیدار برگشت مقابل چلسی، حالا لیونل مسی هم موفق به زدن 100 گل در لیگ قهرمانان اروپا شده اما هنوز هم 17 گل فاصله با صدرنشین این عرصه یعنی کریستیانو رونالدو دارد.
اما نشریه مارکا در یک نظرسنجی از هواداران خواست نظر خود را در مورد احتمال رسیدن مسی به رکورد رونالدو ارائه بدهند که از بین 63 هزار نفری که شرکت کرده بودند، 70 درصد معتقد بودند که ستاره آرژانتینی در نهایت رکورد رونالدو را خواهد شکست. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 7 دقیقه پیش
حذف یک مصوبه در مجمع تشخیص مصلحت نظام

حذف یک مصوبه در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1397 کل کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ بودجه سال 97 ازجانب رئیس مجلس شورای اسلامی، از حذف مصوبه مجلس درباره بازپس گیری اراضی واگذار شده از دهه 60 به دولت، در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر این اساس کل بودجه از جهت منابع و مصارف 1222 هزار میلیارد تومان می شود، افزود: از این مقدار 386 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی، 57 هزار میلیارد تومان بودجه اختصاصی و 839 هزار میلیارد تومان بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و بیمه هاست. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 6 ساعت و 17 دقیقه پیش
تیم ملی سیرالئون در یک نگاه!

تیم ملی سیرالئون در یک نگاه! ورزش سه: اولین حریف تدارکاتی تیم ملی علیرغم تمام حواشی بالاخره به میدان رفت و در دیدار برابر ایران با چهار گل شکست خورد. سیرالئونی ها همانطور که از قبل پیش بینی می شد تیمی بدون برنامه و کاملا آماتور بودند که در نهایت نتوانستند بهتر از شکست سنگین دست پیدا کنند. سیرالئونی ها در طول نود دقیقه سعی بسیار داشتند خود را به دروازه ایران برسانند اما در مجموع دو بار توانستند برای خود فرصت گلزنی به دست بیاورند و بارها بارها در انجام حرکات خود ناتوان بودند.
به طور خلاصه تیم ملی سیرالئون در این دیدار دقیقا به مانند همین تصویر است بازیکنی که در تلاش است تا یک قیچی برگردان نثار حریف کند اما در محاسبات ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 17 دقیقه پیش
کیفیت هوای 2 مرکز استان کشور ناسالم شد

کیفیت هوای 2 مرکز استان کشور ناسالم شد خبرگزاری تسنیم: سازمان حفاظت محیط زیست در آمارگیری روزانه خود شاخص کیفی هوای کلانشهرها و مراکز استانها در 24 ساعت گذشته منتهی به عصر امروز(شنبه بیست و ششم اسفند ماه) را به طور کامل مورد بررسی قرار داد.
بر اساس گزارشهای مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور، شاخصهای ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون و آلاینده های جوی در مراکز برخی استانهای کشور بیشتر از حد انتظار وجود داشته و به همین منظور دو مرکز استان به شرایط ناسالم برای گروههای حساس رسید.
به ترتیب آلودگی هوا، اهواز با شاخص 132 و کرمانشاه با شاخص 108 آلوده ترین نقاط کشور بوده اند که در این میان افراد بیمار، گروههای حساس، بیماران قلبی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 27 دقیقه پیش
دستور کی روش: سرعت، زود و خوب تصمیم گرفتن

دستور کی روش: سرعت، زود و خوب تصمیم گرفتن ورزش سه: مرور حسرت های جام جهانی 2014 برزیل برای ما به پنالتی نادیده دژآگه یا گل ثانیه های آخر مسی محدود نمی شود. ما حسرت روزهای رسمی فیفا را خوردیم که فدراسیون فوتبال ایران قادر به پیدا کردن حتی یک حریف ضعیف هم نبود و اردو بدون بازی تدارکاتی خاتمه می یافت. مشکلی که بارها و بارها سرمربی پرتغالی تیم ملی را شاکی کرده و از آن نالیده بود.
هر چند این وضعیت به مرور کمی بهتر از قبل شد ولی فقدان یک برنامه ریزی و بودجه بندی درست برای بازی های تدارکاتی در مقاطع مختلف اعتراضات کارلوس کی روش را دربرداشت. تا اینکه بعد از قرعه کشی و شناخت حریفان، وارد فاز نهایی برنامه تدارکاتی می شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 37 دقیقه پیش
برقراری نظم و امنیت کاروان های راهیان نور

برقراری نظم و امنیت کاروان های راهیان نور خبرگزاری ایسنا: فرمانده قرارگاه راهیان نور ناجا با بیان اینکه این نیرو اداره چهار یادمان دفاع مقدس را برعهده دارد، گفت: نیروی انتظامی در استمرار دفاع مقدس راه شهیدان و دفاع مقدس را دنبال می کند.
سردار فتحی زاده در مراسم اختتامیه جشنواره ره آورد سرزمین نور که در اردوگاه شهید باکری برگزار شد، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس نماد ایثارگری، رشادت، اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: راهیان نور یک نوع فناوری است که کمک می کند نسل های جدید و نسل های آینده به این معرفت عظیم دست پیدا کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 6 ساعت و 37 دقیقه پیش
نظارت دقیق و مستمر بر بازار شب عید

نظارت دقیق و مستمر بر بازار شب عید باشگاه خبرنگاران جوان: هوشیار فقیهی معاون اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر در خصوص وضعیت بازار شب عید و نظارت بر بازار گفت: در حال حاضر 1470 بازرس اصناف در کل کشور داریم و با توجه به حساسیت بازرسی برای اصناف از منابع دیگر تامین بودجه کرده ایم و 400 نفر نیرو نیز از تعزیرات کمک خواهند کرد.
فقیهی ادامه داد :بر اساس ابلاغیه اتاق اصناف مقرر شده در حوزه کالا و خدماتی که اصناف ارائه می دهند افزایش قیمتی تا پایان فروردین صورت نگیرد.
وی تصریح کرد:در شرایط فعلی مردم با آگاهی علاوه بر قیمت مناسب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 6 ساعت و 57 دقیقه پیش
بارسای والورده؛ وابستگی به لیونل مسی

بارسای والورده؛ وابستگی به لیونل مسی ورزش سه: به نظر می رسد بارسای والورده بیش از حد به لیونل مسی وابسته است.
رفیقی دارم که از قدیم الایام همه بازی های بارسا را تماشا می کند و می گوید بارسای فعلی بدترین بارسایی است که در یک دهه اخیر دیده. واکنش طبیعی به چنین اظهارنظری این است که یکسری آمار و ارقام رو کنی و آنها را توی صورت او بکوبی.
بارسلونا در لالیگا با 72 امتیاز از 28 بازی صدرنشین است. تنها دو بار در 10 سال اخیر پیش آمده که بارسلونا در مقطع فعلی لیگ بیشتر از چیزی که الان دارد، امتیاز کسب کرده باشد (13-2012 و 11-2010) و در آن بازه زمانی آنها به طور میانگین 67 امتیاز گرفته اند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 57 دقیقه پیش
دلیل بازداشت مشایی به روایت وکیل مدافعش

دلیل بازداشت مشایی به روایت وکیل مدافعش خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی گفت: موکلم احتمالا به دلیل اقدام اخیر در خصوص آتش زدن حکم آقای بقایی دستگیر شده است.
مهران عبدالله پور گفت: موکلم عصر امروز در منزل آقای بقایی حضور یافتند و در حال خروج از منزل وی، بازداشت شدند.
وی افزود: موکلم پرونده مفتوح دیگری نداشتند و احتمالا به دلیل اقدام اخیرش مبنی بر آتش زدن حکم حمید بقایی مقابل سفارت انگلیس بازداشت شده است.
وکیل مدافع رحیم مشایی گفت: دادسرای عمومی تهران در بیانیه خود دلیل دستگیری موکلم را انجام تحقیقات اعلام کرده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 57 دقیقه پیش
کاریکاتور: واکنش عارف به استعفای نجفی!

کاریکاتور: واکنش عارف به استعفای نجفی! خبرآنلاین: واکنش عارف به استعفای شهردار تهران، عنوان فتوطنز احمدرضا کاظمی در کانال بی قانون است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 7 دقیقه پیش
والنسیا جای رئال مادرید را در رده سوم گرفت

والنسیا جای رئال مادرید را در رده سوم گرفت خبرگزاری مهر: تیم فوتبال والنسیا روز شنبه در ادامه هفته بیست و نهم لالیگا در ورزشگاه مستایا میزبان آلاوس بود و برابر این تیم پیروزی 3 بر یک را کسب کرد.
رودریگو (19)، سیمونه زازا (34) و لاگواردیا (54 - گل به خودی) گل های تیم والنسیا را در این بازی به ثمر رساندند. سوبرینو نیز در دقیقه 49 گل تیم آلاوس را وارد دروازه میزبان کرد.
خفاش ها با این برد ارزشمند جمع امتیازات خود را به عدد 59 رساندند و موقتا در رده سوم جدول قرار گرفتند. رئال مادرید با 57 امتیاز در مکان چهارم جدول ایستاد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 7 ساعت و 17 دقیقه پیش
محور اصلی برنامه های سازمان زندان ها در سال 96

محور اصلی برنامه های سازمان زندان ها در سال 96 خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان زندان ها گفت: توسعه قضایی و اقدامات تأمینی محور اصلی برنامه های سازمان زندان ها در سال 96 بود.
اصغر جهانگیر در نشست شورای معاونان سازمان زندان ها با اشاره به عملکرد این سازمان در سال 1396 گفت: رویکرد سازمان زندان ها توسعه اقدامات قضایی و خدمات حمایتی است و برای توسعه هرچه بیشتر این خدمات باید فعالیت های سازمان را شناسنامه دار کنیم.
رئیس سازمان زندان ها با تاکید بر ضرورت توسعه قضایی گفت: در یک سال گذشته تلاش های بسیاری برای ارائه انواع تسهیلات قضایی از جمله اعطای مرخصی ها، عفوها و تخفیف در مجازات برای زندانیان فراهم آوردیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 7 ساعت و 27 دقیقه پیش
امارات: رویکرد ایران مبتنی بر نیاز نسل جوان نیست

امارات: رویکرد ایران مبتنی بر نیاز نسل جوان نیست خبرگزاری ایلنا: وزیر خارجه امارات مدعی شده رویکرد ایران مبتنی بر نیازها و الزامات نسل جوان نیست در حالی که رویکرد های جدید عربستان منبعث از الهامات نسل جوان است.
به نقل از روزنامه الشرق الاوسط، انور قرقاش وزیر خارجه امارات مدعی شد: رویکرد سعودی ها بازتاب امید و الهام در نسل جدید است در حالی که رویکرد ایران بازتاب ایدئولوژی تخاصمی است.
وی مدعی شد: کسانی که از عربستان سعودی انتقاد می کنند امروز می دانند که این سلاح دیگر قابل استفاده نیست.
انور قرقاش در توییتر خود با اظهاراتی مداخله جویانه مدعی شد: برخلاف عربستان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 7 ساعت و 27 دقیقه پیش
اعتماد به نفسِ رونالدو؛ کسی CR7 نمی شود!

اعتماد به نفسِ رونالدو؛ کسی CR7 نمی شود! ورزش سه: رونالدو در ویدئویی به مناسبت رونمایی از کتانی های جدید خود، صحبت های جالبی را در خصوص رویاهای ابتدای دوران حرفه ایش مطرح کرد و در نهایت مدعی شد هیچ کس به گرد پای او نمی رسد.
رونالدو بر خلاف مسی در سالهای اخیر بارها به تمجید از عملکرد خودش پرداخته و حتی در مقطعی خودش را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال خطاب کرد.
رونالدو گفت: "در ابتدا من در رویای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان بودم اما دوستانم می گفتند چه می گویی؟ اگرچه آن موقع من برای سرگرمی بازی می کردم، اما همیشه فکر می کردم که این توانایی را دارم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 7 ساعت و 27 دقیقه پیش
کلوپ: 15 سال اول فرگوسن و ونگر تعطیلات بود!

کلوپ: 15 سال اول فرگوسن و ونگر تعطیلات بود! ورزش سه: یورگن کلوپ معتقد است دیگر نسل مربیانی چون ونگر و فرگوسن به پایان رسیده است.
سرمربی آلمانی لیورپول تا سال 2022 با مرسی سایدی ها قرارداد دارد اما معتقد است در عصر مدرن امکان حضور روی نیمکت یک تیم برای زمانی طولانی مدت وجود ندارد.
کلوپ گفت: "امکان ندارد من بتوانم 20 سال سرمربی لیورپول باشم. من احترام زیادی برای فرگوسن، ونگر یا این دست از سرمربی ها قائلم اما فوتبال خصوصا در این زمینه تغییرات زیادی داشته است.
من معتقدم 15 سال اول برای ونگر و فرگوسن در مقایسه با دشواری ها 15 سال دوم مانند تعطیلات بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 7 ساعت و 37 دقیقه پیش
والنسیا به لیگ قهرمانان نزدیک شد

والنسیا به لیگ قهرمانان نزدیک شد خبرگزاری تسنیم: تیم والنسیا با برتری 3 بر یک خانگی مقابل آلاوس در بازی هفته بیست ونهم لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) به کسب جواز صعود به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شد.
گل های والنسیا توسط رودریگو در دقیقه 19، زاتزا در دقیقه 34 و لاگواردیا (بازیکن حریف) در دقیقه 54 به ثمر رسید و تنها گل آلاوس توسط سوبرینو در دقیقه 49 زده شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 7 ساعت و 37 دقیقه پیش
برگزاری تمرین پرسپولیس با یک لشکر غایب

برگزاری تمرین پرسپولیس با یک لشکر غایب خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان عصر امروز (شنبه) تمرینات خود را از ساعت 16:05 در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر مارکو استیلینوویچ آغاز کردند.
شش بازیکن ملی پوش، سه بازیکن خارجی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی غایبان تمرین امروز قرمزپوشان بودند.
همچنین اعضای خارجی کادر فنی و کریم باقری دیگر غایبان تمرین شنبه پرسپولیس را تشکیل می دادند.
تمرین با هدایت مارکو استیلینوویچ انجام شد و افشین پیروانی نیز نظاره گر تلاش سرخپوشان بود.
بازیکنان ابتدا به مدت 20 دقیقه در سالن بدنسازی به گرم کردن پرداختند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 7 دقیقه پیش
مدیرعامل باشگاه راه آهن استعفا داد

مدیرعامل باشگاه راه آهن استعفا داد ایسنا: حسین رشیدی، مدیرعامل باشگاه راه آهن تهران بعد از بازی امروز این تیم که منجر به سقوط راه آهن به دسته 2 فوتبال ایران شد، از سمت خود استعفا داد.
وی اظهار کرد: هیچ ارگان و نهاد و سازمانی حتی یک ریال پول به ما کمک نکرد و ما با سیلی صورت خودمان را سرخ نگه داشته ایم اما مسأله اصلی اینجاست که نه تنها به ما کمک نکردند بلکه با ناداوری در بسیاری از بازی های ما امکان سقوطمان به دسته پایین تر را فراهم کردند.
او ادامه داد: ما هر طور شده و در هر شرایطی که بود تیم را برای مسابقه ها آماده می کردیم. هر چند نتایج بدی کسب کردیم اما در همه بازی ها مردانه حاضر می شدیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 17 دقیقه پیش
پتروشیمی قهرمان بسکتبال غرب آسیا شد

پتروشیمی قهرمان بسکتبال غرب آسیا شد خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در سومین و آخرین مسابقه خود در مسابقات قهرمانی باشگاه های غرب آسیا که در بیروت برگزار شد با نتیجه 83 بر 53 الریاضی لبنان را شکست داد و به عنوان تیم نخست جواز حضور در رقابت های باشگاه های آسیا را کسب کرد.
نتایج کوارترهای این بازی 24 بر 23، 21 بر 8، 23 بر 11 و 15 بر 11 بود.
مایک هریس 37 امتیاز، 12 ریباند و یک پاس گل و حامد حدادی 14 امتیاز، 14 ریباند و 4 پاس گل برای پتروشیمی داشتند.
شاگردان مهران شاهین طبع در مسابقه اول مقابل رام الله فلسطین با نتیجه 118 بر59 به برتری رسیدند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 27 دقیقه پیش
یک میلیون نفر در عفرین گرسنه و بیمار شده اند

یک میلیون نفر در عفرین گرسنه و بیمار شده اند خبرگزاری فارس: تلویزیون دولتی سوریه روز شنبه در گزارشی اعلام کرد که در جریان حملات ترکیه به عفرین واقع در شمال سوریه، بیش از یک میلیون نفر از اهالی آن دچار گرسنگی و بیماری شده اند.
منابع کُردی مدعی شدند که ارتش ترکیه روز گذشته به شدت شهر عفرین و بیمارستان موجود در این شهر را بمباران کرده که در پی آن 22 غیر نظامی کشته و ده ها نفر نیز زخمی شدند.
نظامیان ترکیه و تروریست های ارتش آزاد از 20 ژانویه عملیات شاخه زیتون را در عفرین واقع در شمال سوریه کلید زدند.
ترکیه مدعی است که هدفش از این عملیات که در منطقه عفرین در استان حلب در جریان است، مبارزه با شبه نظامیان کُرد است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 27 دقیقه پیش
هامبورگ به سقوط نزدیک تر شد

هامبورگ به سقوط نزدیک تر شد خبرگزاری تسنیم: در دومین شب از هفته بیست و هفتم بوندس لیگا امشب (شنبه) چهار بازی برگزار شد که در مهمترین آنها هامبورگ در خانه مقابل هرتابرلین با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد. هامبورگ با قبول شکست در دیداری که تا دقیقه 56 آن از حریف خود پیش بود، با همان 18 امتیاز قبلی در رده ماقبل آخر جدول 18 تیمی بوندس لیگا باقی ماند و به سقوط به دسته دوم فوتبال آلمان نزدیک شد.
در دیگر بازی مهم امشب اینتراخت فرانکفورت با نتیجه 3 بر صفر از سد میهمانش ماینس گذشت و با کسب هر سه امتیاز این بازی 45 امتیازی شد تا از بایرلورکوزن سبقت گرفته و با ایستادن در رده چهارم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده امیدوار ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 37 دقیقه پیش
یک باخت دیگر برای حریف اماراتی پرسپولیس

یک باخت دیگر برای حریف اماراتی پرسپولیس ورزش سه: در مسابقه ماقبل پایانی هفته نوزدهم لیگ امارات تیم الوصل، رقیب آسیایی پرسپولیس از ساعت 17:20 امشب در ورزشگاه شیخ حمد بن زاید مهمان الظفره قعر جدولی بود.
الوصل امارات که در دو بازی گذشته لیگ امارات، یک مسابقه جام حذفی و دو دیدار لیگ قهرمانان آسیا هیچ بردی نداشت و با تنها یک تساوی و 5 شکست، شرایط دشواری را پشت سر گذاشته بود، امشب هم برابر الظفره امارات نتوانست کاری از پیش ببرد و با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد.
تیم الوصل امارات در دو دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس شکست خورد و در این رقابت ها بدون امتیاز قعرنشین گروه C است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 37 دقیقه پیش
پیروزی اسکرا با 8 امتیاز عبادی پور

پیروزی اسکرا با 8 امتیاز عبادی پور خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که میلاد عبادی پور، دریافت کننده ملی پوش ایران را در اختیار دارد در بیست وپنجمین بازی خود در پلاس لیگای لهستان با نتیجه 3 بر صفر، میهمانش ام اس کا بِدجین را شکست داد.
اسکرا در سه ست متوالی این بازی با نتایج 25 بر 20، 25 بر 12 و 25 بر 20 حریفش را از پیش رو برداشت و به بیستمین پیروزی خود در مقابل پنج شکست رسید.
میلاد عبادی پور در این دیدار بازیکن ثابت تیمش بود و هشت امتیاز به دست آورد.
اسکرا در حال حاضر با 58 امتیاز پس از زاکسای 65 امتیازی تیم دوم جدول پلاس لیگاست. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 47 دقیقه پیش
پراید، نیسان را واژگون کرد

پراید، نیسان را واژگون کرد خبرآنلاین: خودروی وانت نیسان حامل بار میوه و سبزیجات و یک دستگاه خودروی پراید به شدت با یکدیگر برخورد کردند و بر اثر شدت این حادثه، خودروی وانت واژگون شد.
به نقل از آتش نشانی، ساعت 7:28 صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید محمد علی جناح (مسیر جنوب به شمال)، بعد از بزرگراه شیخ فضل اله نوری به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه 34 را به محل حادثه اعزام کرد.
محمد طالش خان؛ فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزامی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 47 دقیقه پیش
پزشک اوسین بولت، تیام را به الریان می رساند

پزشک اوسین بولت، تیام را به الریان می رساند ورزش سه: مامه تیام در 3 بازی که برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته موفق به زدن 4 گل شده است اما او در بازی برگشت برابر العین با مصدومیت همسترینگ روبرو شد و به گفته پزشکان باشگاه استقلال این بازیکن 3 تا 4 هفته نمی تواند بازی کند.
تیام چند روز پیش ایران را ترک کرد اما بر خلاف تصور بسیاری از رسانه ها او برای تفریح به این کشور سفر نکرده است بلکه به آلمان رفته تا با مداوای پای مصدومش تلاش کند تا بازی با الریان خود را آماده بازگشت به میادین کند.
وینفرد شفر با تایید این خبر به ورزش سه گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 58 دقیقه پیش
مهمانان تحویل سال دورهمی

مهمانان تحویل سال دورهمی خبرگزاری ایسنا: برنامه دورهمی در لحظه تحویل سال و همچنین ایام عید میزبان چهره های هنری خواهد بود.
دورهمی که ویژه برنامه تحویل سال شبکه نسیم است، روز 29 اسفند از ساعت 16 به روی آنتن خواهد رفت.
دورهمی میزبان چهره هایی از جمله آتیلا پسیانی، مهدی سلطانی، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، سارا بهرامی، محمد معتمدی خواننده و گروه سون باند خواهد بود.
این برنامه از ابتدای عید هر شب ساعت 23 به روی آنتن خواهد رفت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 9 ساعت و 17 دقیقه پیش
پیشگیری از کم فروشی 600 میلیونی در تهران

پیشگیری از کم فروشی 600 میلیونی در تهران خبرگزاری فارس: خردادماه سال جاری طرح خالص فروشی میوه و شیرینی از سوی رئیس اتاق اصناف به تمامی اصناف کشور ابلاغ شد و بر این اساس تمامی فروشندگان میوه و شیرینی می بایست کالای خود را بدون احتساب وزن جعبه به مردم عرضه کنند اما گزارش های مردمی حاکی از رعایت نشدن این مصوبه به ویژه در شب عید بود.
تیم ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی با توجه به مهم و ملی بودن این مساله و با رویکرد پیشگیری از اجحاف در حق مردم، امروز به یکی از مراکز عرضه میوه تنظیم بازار رفت و در بازرسی نامحسوس بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت این تیم ویژه مشخص شد که متاسفانه خالص فروشی در تعدادی از مراکز عرضه میوه تنظیم بازار رعایت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 9 ساعت و 28 دقیقه پیش
کاوه رضایی خالق جنجالی ترین صحنه آزادی

کاوه رضایی خالق جنجالی ترین صحنه آزادی ورزش سه: مهاجم تیم ملی امروز خالق جنجالی ترین صحنه بازی ایران برابر سیرالئون بود.
کاوه رضایی چند دقیقه بعد از ثبت اولین گل ملی خود روی یک صحنه با مدافع سیرالئون برخورد کرد که این موضوع با اعتراض تند دروازه بان این تیم همراه شد.
رضایی بعد از این صحنه با دروازه بان سیرالئون درگیر شد و همین مساله باعث شد جریان بازی چند دقیقه ای قطع شود اما در نهایت با دخالت بازیکنان تیم ملی این قائله ختم به خیر شد.
عکس: امیرحسین خیرخواه ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 37 دقیقه پیش
لاریجانی، قانون بودجه 97 را به روحانی ابلاغ کرد

لاریجانی، قانون بودجه 97 را به روحانی ابلاغ کرد خبرگزاری تسنیم: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در نامه ای به حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، قانون بودجه سال 1397 کل کشور را برای اجرا، ابلاغ کرد.
طبق قانون، دولت موظف است، پیش از پایان سالجاری، آیین نامه های اجرایی قانون بودجه سال 97 کل کشور را تصویب و به بخش ها، برای اجرا، ابلاغ کند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 38 دقیقه پیش
تاج: سیرالئون 75 هزار دلار می خواست

تاج: سیرالئون 75 هزار دلار می خواست ایسنا: مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران بعد از بازی تیم ملی با سیرالئون در جمع خبرنگاران گفت: این بازی نیاز به یک توضیح دارد که روابط عمومی فدراسیون نیز آن را بیان کرد. بازی های تدارکاتی تیم ملی بر اساس نیاز ما و چیزی است که که از ما درخواست شده است.
او ادامه داد: بازی اول ما با لیبی بود که بنا به دلایلی برگزار نشد. ما ظرف مدت پنج روز تیم دیگری از آفریقا یعنی سیرالئون را انتخاب کردیم که با مشکلاتی هم بابت این دعوت روبه رو بودیم. فیفا به ما کمک کرد که این بازی برگزار شود.
تاج اضافه کرد: چند موضوع را باید راجع به این موضوع بگویم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 47 دقیقه پیش
سرمربی سیرالئون: در حال تغییر تیم ملی مان هستیم

سرمربی سیرالئون: در حال تغییر تیم ملی مان هستیم خبرگزاری تسنیم: جان کیستر، سرمربی تیم ملی سیرالئون پس از شکست 4 بر صفر تیمش مقابل ایران در نشست خبری حضور یافت و اظهار داشت: بازی دوستانه خوبی برای ما بود. برای کشور سیرالئون این بازی مناسبی بود. ما دوره گذار را طی می کنیم و بعضی بازیکنان در حال تغییر هستند.
وی افزود: نکته مثبت این بازی برای ما این بود که از دو بازیکن 16 ساله استفاده کردیم. تیم ما چند وقتی است که تمرین می کند و امیدوارم به پیشرفتی که ایران به آن رسیده، ما هم در همین راه قدم برداریم. آنچه در این بازی اتفاق افتاد و پیروزی تیم ایران قابل پیش بینی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 58 دقیقه پیش
37 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

37 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، لیگ ملت های والیبال و مسابقات قهرمانی مردان جهان دو رویداد مهم پیش روی تیم ملی والیبال ایران در سال 97 است.
ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 37 بازیکن را برای شرکت در اردوی تیم ملی که از 14 فروردین ماه شروع خواهد شد را اعلام کرد که بازیکنان در سه مرحله به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.
بر اساس اعلام کادر فنی، تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور در لیگ ملت های والیبال، به دلیل فرمول جدید برگزاری این رقابت ها، شرایط سخت و حساس سفرها و مسابقات پی در پی در دو گروه الف و ب برگزار می شود و در جریان برگزاری مسابقات ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 17 دقیقه پیش
باج خواهی 4 میلیارد دلاری آمریکا از عربستان

باج خواهی 4 میلیارد دلاری آمریکا از عربستان تابناک: در تماس تلفنی ماه دسامبر سال 2017 میان ترامپ و ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی، رئیس جمهور آمریکا ایده ای به ذهنش رسید که می توانست منجر به تسریع خروج نیروهای آمریکایی از سوریه شود: درخواست 4 میلیارد دلار از عربستان برای مخارج آمریکا در سوریه. در پایان این تماس تلفنی ظاهراً توافقی نیز شد.
بهانه ترامپ برای درخواست این رقم از عربستان آن بود که اقدام به بازسازی مناطقی از سوریه کند که توسط نیروهای ائتلاف آمریکا از دست داعش آزاد شده است. نقشه اما آن بود که با تقویت این مناطق از دسترسی دولت سوریه به آن ها یا اوج گیری مجدد داعش در این مناطق جلوگیری شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 7 دقیقه پیش
سانه: شانس خوبی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان داریم

سانه: شانس خوبی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان داریم خبرگزاری تسنیم: سادیو مانه که به همراه تیم فوتبال منچسترسیتی باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با لیورپول مصاف کنند، گفت: ما این فصل تیم واقعاً قدرتمندی داریم، فلسفه پپ گواردیولا را بهتر درک می کنیم، پیشرفت زیادی کرده ا یم و می دانیم که پپ از ما چه می خواهد.
وی افزود: لیگ قهرمانان تورنمنت واقعاً دشواری است و هر بازی سخت و دشواری های خاص خودش را دارد. با این وجود ما شانس خوبی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان و قهرمانی در این رقابت ها داریم، اما تأکید می کنم که کار آسانی در پیش نداریم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 47 دقیقه پیش
شاسی بلند جدید BMW

شاسی بلند جدید BMW وبسایت مشرق: کراس اورهای اسپرت بی ام و، هر روز جذابیت بیشتری پیدا می کنند و با آپشن های مختلف، قیمت های متنوعی از 34 هزار دلار در نسخه ی استاندارد X1 تا 115 هزار دلار در X6 M به همراه دارند. جدیدترین محصول این گروه، کراس اور کامپکت X2 خواهد بود که البته مشابهت زیادی با X1 دارد. شاید تصور کنید این خودرو بزرگ تر از X1 و کوچک تر از X2 است؛ اما در واقع، X2 حدود 7.5 سانتی متر طول کمتری نسبت به X1 دارد و به همین میزان، نسبت به زمین ارتفاع سقف کمتری دارد. البته فاصله ی بین محورهای X1 و X2 برابر خواهد بود تا فضای سرنشینان و طول کابین، تفاوت خاصی نداشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 8 دقیقه پیش
لغو طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران از 28 اسفند

لغو طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران از 28 اسفند خبرگزاری فارس: همچون همه ساله و با تصمیم مسئولان پلیس راهور، قرار است دوربین های طرح ترافیک و زوج فرد در روز 28 اسفند خاموش شود.
بر پایه این گزارش، آخرین زمان فعالیت دوربین های طرح ترافیک و زوج و فرد ساعت 18:30 روز دوشنبه 28 اسفند ماه خواهد بود.
قرار است دوربین های طرح ترافیک و زوج و فرد بعد از یک بازه زمانی 14 روزه در ساعت 6:30 صبح سه شنبه 14 فروردین ماه مجدداً روشن شود؛ بدین ترتیب در معابر تهران 14 روز دوربین های طرح ترافیک خاموش خواهند بود.
خاموش بودن دوربین های طرح ترافیک و زوج و فرد از آن جهت انجام می شود که مسافران نوروزی شهر تهران برای تردد مشکل و مسئله ایی نداشته ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 12 ساعت و 18 دقیقه پیش
سرویس دهی خط 5 مترو در تعطیلات نوروز

سرویس دهی خط 5 مترو در تعطیلات نوروز خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه از تغییر زمان خدمات رسانی خط 5 مترو درتعطیلات نوروز 97 خبر داد و گفت: ساعات ارائه خدمات به مسافران در روزهای یکم، دوم، سوم، چهارم، دهم، یازدهم و دوازدهم فروردین؛ از ساعت 8 تا 18 خواهد بود.
فرنوش نوبخت ، فاصله حرکت قطارها هر 20 دقیقه اعلام کرد وافزود: از یکشنبه (پنجم فروردین) تا پنج شنبه (نهم فروردین ) که روزهای کاری محسوب می شوند، آغاز حرکت قطارها از ساعت 6 بامداد خواهد بود و سرویس دهی مترو تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.
نوبخت با بیان اینکه در روز طبیعت مسافران بیشتری از خط 5 مترو تهران استفاده می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 27 دقیقه پیش
بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان

بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان وبسایت تکراتو: همه ساله با نزدیک شدن به پایان سال فهرستی از موضوعاتی که کاربران بیشترین سرچ در گوگل را برای آنها انجام داده باشند، منتشر می شود؛ یعنی فهرستی از پرتکرارترین کلمات جست و جو شده در گوگل.
بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان در سال 96 در حوزه های اجتماعی، هنری، فرهنگی، شبکه های اجتماعی، اتفاقات سال 96 مانند زلزله کرمانشاه، خودرو و چیزهایی از این دست بوده است.
در واقع با مشاهده بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان در سال 96 می توان به این نتیجه رسید که کاربران در سالی که گذشت چه موضوعاتی را بیشتر مورد توجه قرار داده و چه مطالبی از نظر آنها مهم بوده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 12 ساعت و 27 دقیقه پیش
حضور مهدی طارمی به جمع ملی پوشان

حضور مهدی طارمی به جمع ملی پوشان خبرگزاری فارس: دیدار دوستانه تیم ملی ایران و سیرالئون در ورزشگاه آزادی برگزار شد نزدیک به دو هزار تماشاگر این بازی را تماشا می کنند. مهدی طارمی لژیونر تیم ملی کشورمان هم امروز به جمع ملی پوشان تیم ملی اضافه شد و در رختکن تیم ملی حضور داشت.
* بازیکنان تیم ملی ایران قبل از ورود به زمین با هم خوش و بش می کردند. از نکات جالب رفاقت دوستانه حسینی و بیرانوند دو دروازه بان تیم ملی که در هنگام رفتن به زمین ورزشگاه آزادی در حال خوش و بش کردن بودند.
* با زیکنان تیم سیرالئون با توجه به اینکه در ورزشگاه آزادی حضور داشتند از حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی شگفت زده شدند و مشغول سلفی گرفتن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 47 دقیقه پیش
پیام روشن ایران به عربستان درباره عراق

پیام روشن ایران به عربستان درباره عراق خبرگزاری فارس: ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در خصوص انتخابات پارلمانی عراق گفت: آنچه در انتخابات مهم است حضور حداکثری شرکت کنندگان است و اینکه مردم عراق پای صندوق های رأی آمده و مشارکت کنند.
وی افزود: حضور طیف ها و جریانات مختلف در انتخابات، رقابت انتخاباتی را بیشتر کرده که در آن هر گروهی سعی می کند وزن سیاسی خود را آزمایش کرده و نشان دهد.
مسجدی همچنین در بخش دیگری از این گفت وگو در خصوص نقش سید محمدباقر حکیم در وضعیت سیاسی عراق پس از صدام نیز گفت: شهید بزرگوار آیت الله حکیم یکی از علمای برجسته سیاسی و مذهبی در صحنه عراق است که سال های طولانی ریاست مجلس اعلای اسلامی عراق را ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 48 دقیقه پیش
تقاضای رفع ممنوع الخروجی یک کارگردان از روحانی

تقاضای رفع ممنوع الخروجی یک کارگردان از روحانی خبرگزاری ایلنا: در نامه ای که بیش از 200 تهیه کننده، کارگردان، نویسنده و هنرپیشه امضا کرده اند بر رفع ممنوع الخروجی محمد رسول اف تاکید شده است.
این نامه که توسط مصطفا آل احمد در اختیار ایلنا قرار گرفته اسامی همچون مسعود کیمیایی - داریوش مهرجویی - اصغر فرهادی - مسعود جعفری جوزانی - مهدی فخیم زاده - محمد بزرگ نیا -کیانوش عیاری-علیرضا رئیسیان - رخشان بنی اعتماد - پوران درخشنده - فرامرز قریبیان - خسرو معصومی- حمید نعمت الله - محمد مهدی عسگرپور - حسن برزیده - علی مصفا - امین تارخ - فاطمه معتمدآریا - هدیه تهرانی - لیلا حاتمی - مانی حقیقی - مهناز افشار- فرهاد اصلانی - نوید محمدزاده - محسن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 48 دقیقه پیش
حمایت 2000 هوادار از تیم ملی فوتبال

حمایت 2000 هوادار از تیم ملی فوتبال ایسنا: حدود 2000 هوادار از دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و سیرالئون دیدن کردند که انتظار می رود به تعداد آنها افزوده شود. بنابراین استقبال بسیار کمی از دیدار دوستانه تیم ملی به عمل آمده است.
بازیکنان سیرالئون زودتر از بازیکنان ایران وارد زمین شدند و از ساعت 14:30 مسغول گرم کردن بدن های خود شدند.
بازیکنان تیم ملی ایران با لباس های یک دست قرمز وارد زمین شدند تا بدن های خود را گرم کنند.
اندک هواداران حاضر در ورزشگاه با شور و شوق زیادی بازیکنان محبوب خود از جمله رامین رضاییان و سید حسین حسینی را تشویق کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 7 دقیقه پیش
حذف دفترچه بیمه در بخش بستری بیمارستان ها

حذف دفترچه بیمه در بخش بستری بیمارستان ها خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از حذف دفترچه های بیمه در بخش بستری بیمارستان های دولتی تا پایان شش ماهه اول سال 97 خبر داد و گفت: همچنین طرح استحقاق سنجی نیز در 105 بیمارستان اجرایی می شود.
طاهر موهبتی در نشست خبری روز شنبه افزود: در سال جاری برنامه حذف دفترچه های بیمه را در قسمت بستری در بیمارستان ها آغاز کرده ایم که در سال 97 نیز این برنامه محقق خواهد شد.
وی گفت: بر اساس بودجه سال 97 در سال آینده در چهار استان کشور که شامل 105 بیمارستان می شود، برنامه استحقاق سنجی و حذف دفترچه های بیمه اجرایی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 27 دقیقه پیش
روایت جالب پرویز پرستویی از استیون هاوکینگ

روایت جالب پرویز پرستویی از استیون هاوکینگ باشگاه خبرنگاران جوان: استیون هاوکینگ فیزیکدان و نظریه پرداز نابغه جهان دو روز پیش در 76 سالگی چشم از جهان بست و به دیار باقی شتافت. خبر درگذشت این فیزیکدان جهان را متأثر کرد.
هاوکینگ در سال های جوانی بر اثر یک بیماری دچار معلولیت کامل شد و تنها عضوی که سالم ماند مغزش بود. اتفاقی عجیب که سبب تحیر دنیا شد. گرچه او قادر به انجام هیچ یک از کار های شخصی اش نبود، اما توانست با تمام نقصی که داشت به جهان ثابت کند که برای پیشرفت و موفقیت هیچ بن بستی وجود ندارد.
چهره های بسیاری در جهان تاکنون به این ضایعه غم انگیز واکنش نشان داده و تسلیت گفته اند و یا به نوعی با انتشار مطالبی درباره او ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 ساعت و 27 دقیقه پیش
برگزاری طرح نوروزگاه در بلوار کشاورز

برگزاری طرح نوروزگاه در بلوار کشاورز خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری طرح نوروزگاه بلوار کشاورز در بخش های هنرهای تجسمی، نمایشی، آفرینش ادبی و موسیقی و سرود از 3 تا 12 فروردین ماه خبرداد.
برزین ضرغامی در نشست خبری طرح پیشواز از نوروز 97 با اشاره به رویکرد سازمان زیباسازی در مورد توجه ویژه به صرفه جویی اظهار کرد: در طرح پیشواز از نوروز سازمان های متعددی در شهرداری تهران متولی فعالیت های فرهنگی و هنری هستند که امسال سعی کردیم هر کدام از این سازمان ها و حتی مناطق وظایف خود را با تقسیم کار انجام دهند تا با رعایت اصل صرفه جویی موضوع مشارکت نیز تحقق یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 27 دقیقه پیش
اینفوگرافی؛ سرقت خودرو، دلایل و راه های پیشگیری

اینفوگرافی؛ سرقت خودرو، دلایل و راه های پیشگیری اینفوگرافی؛ سرقت خو درو ، دلایل و راه های پیشگیری
برای دیدن اینفوگرافی در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 47 دقیقه پیش
عضو شورا: استعفای نجفی پذیرفته نشده است

عضو شورا: استعفای نجفی پذیرفته نشده است خبرگزاری ایلنا: عضو شورای شهر تهران گفت: استعفای شهردار هنوز پذیرفته نشده است و تمام گزینه های مطرح شده در رسانه ها، صرفا گمانه زنی است.
محمد علیخانی، عضو شورای شهر تهران امروز در نشست خبری گفت: با تاکسی های اینترنتی مخالف نیستیم، تاکسی های اینترنتی می توانند به ترافیک و مشکل آلودگی هوا کمک کنند. طبق قانون مدیریت و نظارت بر حمل و نقل بار و مسافر بر عهده شهرداری ها است.در کنار همه موارد تاکسی های اینترنتی باید با مجوز و با نظارت کار خود را انجام دهند.
علیخانی ادامه داد: حدود 200 هزار خودرو امروز در حال سرویس دهی هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 48 دقیقه پیش
کنایه های بهنوش بختیاری به سحر قریشی

کنایه های بهنوش بختیاری به سحر قریشی برترین ها: کنایه های بهنوش بختیاری به سحر قریشی ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 48 دقیقه پیش
مصوبات آخرین جلسه مجمع در سال 96

مصوبات آخرین جلسه مجمع در سال 96 خبرگزاری ایلنا: مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز شنبه26 اسفندماه تشکیل جلسه داد.
در جلسه امروز مجمع بند ح الحاقی تبصره 11 بودجه سال 1397 کشور، اختلافی بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
پس از ارائه گزارش کمیسیون امور زیر بنایی و اعلام نظر نمایندگان شورای نگهبان، مجلس و دولت، اعضای مجمع تشخیص مصلحت، به علت ماهیت غیر بودجه ای مصوبه مجلس و نظر به تعیین تکلیف موضوع اراضی واگذار شده در ماده 33 قانون جنگل ها و مراتع کشور مصوب سال های 1386 و 1390 مجمع تشخیص مصلحت نظام که با هدف جلوگیری از زمین خواری سودجویان و تأکید بر احیای درست اراضی به تصویب رسیده و منابع ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 13 ساعت و 57 دقیقه پیش
شفر در صدد جذب دفاع راست

شفر در صدد جذب دفاع راست خبرگزاری میزان: تیم استقلال در فصل جاری در پست های مختلفی بازیکنان مصدوم داده است.
در بازی با العین امارات، وریا غفوری به دلیل مصدومیت جایش را به خسرو حیدری داد. بازیکنی که نتوانست جای خالی وریا را پر کند.
شفر پس از بازی هم گفت که خسرو بازیکن خوبی است، اما وریا بازیکنی بوده که خوب نفوذ می کند.
حالا سرمربی استقلال از مدیران باشگاه خواسته به فکر جذب مدافع راست باشند تا در زمان غیبت وریا غفوری بتواند جای او را بگیرد.
پست دیگری که شفر دنبال بازیکن است، در خط حمله بوده و هنوز به گزینه خاصی نرسیده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 7 دقیقه پیش
کشف باگ جدید در اپلیکیشن گوگل برای مک بوک

کشف باگ جدید در اپلیکیشن گوگل برای مک بوک خبرگزاری مهر: یک باگ جدید در اپلیکیشن گوگل کروم ریموت دسک تاپ مخصوص مک بوک به هکرها اجازه می دهد بدون پسورد وارد رایانه افراد شوند و اطلاعات وی را سرقت کنند.
به گزارش میل آنلاین، به تازگی یک باگ جدید در اپلیکیشن Google Chrome Remote Desktop مخصوص مک بوک کشف شده است.
این باگ به هکرها اجازه می دهد با کمک بخش Google extension بدون نیاز به پسورد به حساب کاربری ادمین در رایانه های مک دسترسی یابند.
شرکت Check Point research (CPR)این شکاف امنیتی را کشف کرده است.
اپلیکیشن Google Chrome Remote Desktopبه کاربران اجازه می دهد از طریق یک رایانه یا موبایل هوشمند دیگر به دسک تاپ خود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 14 ساعت و 17 دقیقه پیش
مطالبات جایگاه داران پرداخت شد

مطالبات جایگاه داران پرداخت شد خبرگزاری میزان: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه مطالبات جایگاه داران پرداخت شد،گفت: از امروز نیز گروه های نظارت ویژه ای که تشکیل شدند از ستاد کشور به تمام استان ها اعزام می شوند.
حمید رضا موسوی خواه با بیان اینکه پرداخت کارمزد جایگاه ها انجام شده است، اظهار کرد: جایگاه ها هیچ مطالباتی از ما ندارند.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود: مطالبات بخش حمل و نقل فردا پرداخت می شود و از در حال اندیشیدن تدبیری هستیم تا از ابتدای سال 97 پرداخت ها منظم و و بدون وقفه انجام شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 14 ساعت و 17 دقیقه پیش
روزانه 5 میلیون ایرانی به ادارات مراجعه می کنند

روزانه 5 میلیون ایرانی به ادارات مراجعه می کنند خبرگزاری ایرنا: وزیر کشور با تاکید بر اجرای دولت الکترونیک برای شفاف سازی و جلوگیری از رشوه و زیرمیزی گفت: روزانه 5 میلون نفر به ادارات مراجعه می کنند که در صورت اجرای این طرح می توان از مراجعه این تعداد نفر به ادارات جلوگیری کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در مراسم آغاز به کار سامانه کدگذاری تقسیمات کشوری با بیان اینکه یکی از خلاء های کشور نبود شناسنامه واحد در تقسیمات کشوری است، اظهار داشت: به همین دلیل اختلافات زیادی در بین استان ها و مردم مناطق مختلف ایجاد شده و حتی کار بجایی می رسد که استانداران فکر می کنند استان همجوارشان کشور دیگری است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 14 ساعت و 27 دقیقه پیش
اعلام ترکیب 11 نفره ایران برای مصاف با سیرالئون

اعلام ترکیب 11 نفره ایران برای مصاف با سیرالئون خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با تصمیم کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران 11 بازیکن زیر دیدار تمرینی برابر سیرالئون را آغاز می کنند:
حامد لک، رامین رضاییان، محمدرضا خان زاده، روزبه چشمی، سعید آقایی، امید ابراهیمی، علی کریمی، احمد عبدالله زاده، امید نورافکن، علی قلی زاده و کاوه رضایی 11 بازیکن اصلی برای این دیدار هستند.
این دیدار از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 17 دقیقه پیش
جنایت های لیدیا شرمن

جنایت های لیدیا شرمن مجله همشهری سرنخ - مژگان زارع: لیدیا شرمن یکی از معدود قاتلان زنجیره ای است که برای کسب منفعت تشکیل خانواده داد و بعد همچون فرشته مرگ بر فراز خانواده به پرواز درآمد تا از مرگ آن ها سود ببرد. در ابتدای امر هیچ کسی هرگز گمان نمی برد همسر وظیفه شناس و مادر شش فرزند با نیتی پلید قصد جان خانواده اش را کرده باشد اما وقتی پرده ها فرو افتاد و رازها برملا شد تا مدت های مدید هیچ کسی حتی به سایه خود اعتماد نمی کرد و همه در این باره حرف می زدند که چطور چنین چیزی ممکن است؟
کانون گرم خانواده
لیدیا هفده ساله بود که با مردی بیوه به نام استروک ازدواج کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 18 دقیقه پیش
تحلیل زیدآبادی درباره مسائل امروز و فردای ایران

تحلیل زیدآبادی درباره مسائل امروز و فردای ایران فرارو: وقتی نامش را جستجو می کنید با عنوان فعال سیاسی اصلاح طلب رو به رو می شوید. اما نه فعال سیاسی است و نه ادعای اصلاح طلبی دارد. درستش آن است که به کسی فعال سیاسی بگوییم که یکی به نعل بزند و یکی به میخ تا فاصله اش با اریکه قدرت دور نشود.
اصلاح طلب هم به معنای رایج آن نیست. می گوید اصلاح طلبان نتیجه معکوسی به بار آورده اند. اولین چیزی که او را از بسیاری از اصلاح طلبان متمایز می کند، وقت شناسی و خوش قولی اوست. در قراری که برای گفت و گو می گذارد، با آنکه قرار را بلافاصله بعد از رفتن به ناشر کتابش گذاشته است، حتی یک دقیقه تاخیر ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 27 دقیقه پیش
راه اندازی خط تولید شلوار های خانم بازیگر

راه اندازی خط تولید شلوار های خانم بازیگر روز پلاس: پانته آ بهرام بازیگر 48 ساله کشورمان با انتشار عکس و متنی خبر از راه اندازی خط تولید شلوار های زنانه اش داد!
پانته آ بهرام بازیگر کشورمان از راه اندازی خط تولید شلوار های زنانه اش خبر داد.
پانته آ بهرام نوشت:
مادر همیشه لباسای ما رو میدوخت. به جای رفتن برای خرید ، به بوتیکای رنگارنگ ، سال های کودکی و نوجوونی من، به گشتن توی ژورنالای مد روز و انتخاب لباس و سفارشش به مادر دردانه م گذشت!
کنار دستش نشستن، قیچی کردن کاغذ الگو ، کوک شل یا به قول خودش ففیله !
روز مادر بهانه ی خوبی شد برای گشایش لاین تولید شلوارهای زنانه ی پانتی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 38 دقیقه پیش
شرایط رجل سیاسی برای ریاست جمهوری

شرایط رجل سیاسی برای ریاست جمهوری فرارو: شورای نگهبان تعاریف، شرایط و معیارهای تشخیص رجل سیاسی مذهبی و مدیر و مدبر را برای نامزدهای ریاست جمهوری اعلام کرد.
شورای نگهبان پس از حدود یک سال و نیم از ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی رهبر معظم انقلاب و در ازای جزء 5 بند د این سیاست های کلی، تعاریف، معیارها و شرایط برای تشخیص رجل سیاسی مذهبی و مدیر و مدبر بودن نامزدهای ریاست جمهوری را اعلام کرد.
در این تفسیر که از سوی شورای نگهبان صورت گرفته، با عنایت به بند 9 اصل 110 و اصل 115 قانون اساسی، تعاریف، معیارها و شرایط مذکور را که در جلسه 20 دی ماه 1396 شورای نگهبان به تصویب رسیده، به این شرح اعلام کرده است: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 15 ساعت و 38 دقیقه پیش
بنیادی فر قاضی ایران و سیرالئون

بنیادی فر قاضی ایران و سیرالئون ورزش سه: تیم داوری قضاوت بازی ایران و سیرالئون هم مشخص شد. بر خلاف آنچه معمولا در بازی های دوستانه بین المللی رخ می دهد در این بازی داورانی بازی را سوت می زنند که ملیتشان با تیم میزبان یکی است این در حالی است که دیگر در بازی های دوستانه که در سطح بین المللی برگزار می شود داوران نیز از کشورهای ثالث انتخاب می شوند. اما امروز موعود بنیادی فرد به همراه علی میرزابیگی و علیرضا ایلدروم این بازی کمک های او هستند. نکته جالب این که بنیادی فر سال قبل آخرین بازی ایران در سال 95 را که یک بازی دوستانه مقابل عراق بود قضاوت کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
طنز؛ کراش زدن روی سوفیا لورن!

طنز؛ کراش زدن روی سوفیا لورن! محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه شهروند نوشت: پلیس ایلام مدیر یک کانال تلگرامی به نام ایلام کراش را دستگیر کرده و در ادامه کراش را برای مردم ایران توضیح داده است. این روزها مسوولان کشور چیزهایی را بلدند که آدم فکرش را هم نمی کند این عزیزانی که پاکی و معنویت از اقصی نقاط وجودشان مشعشع است این چیزها را بلد باشند.
اگر کسی تا الان معنی کراش را نمی دانست، با اعلام پلیس ایلام همه ایران معنی آن را فهمیدند و فرهنگ غرب بیشتر در میان ما رواج پیدا کرد. الان چه کسی پاسخگوی رواج غرب در بین ماست؟
با این کار همه متوجه شدند که کراش زدن یعنی اینکه کسی به کسی علاقه داشته باشد ولی آن کَس اطلاعی از ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 7 دقیقه پیش
افزایش مصرف ماده مخدر گل در تهران

افزایش مصرف ماده مخدر گل در تهران خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از افزایش مصرف ماده مخدر گل در تهران خبر داد.
سرهنگ محمد بخشنده درباره افزایش مصرف ماده مخدر گل گفت: بذر ماده مخدر گل به صورت چمدانی و مسافری در بسته های کوچک از کشور هلند وارد کشور می شود، هر بذر دانه ای 200 هزار تومان است و در آپارتمان و داخل گلدان کاشته می شود. در سال جاری رصد گلخانه های اطراف تهران توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شده و در سال آینده نیز آن را دنبال می کنیم. ماده گل در برخی از مزارع شهرهای اطراف مانند ورامین، لواسان، شهر ری، کرج و ... کاشته می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 8 دقیقه پیش
هشدار جدی وزیر علوم به برخی اساتید دانشگاه

هشدار جدی وزیر علوم به برخی اساتید دانشگاه خبرگزاری فارس: منصور غلامی وزیر علوم در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه بین وزارت علوم و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: در زمینه آئین نامه بازنشستگی اعضای هیأت علمی، اصلاحات جزئی در تبصره های آئین نامه داشتیم که جزو آئین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی است و در هیأت های امنای دانشگاه ها مورد بررسی قرار می گیرد.
وی افزود: این اصلاحات جزو روال معمول اصلاح آئین نامه هاست و قسمت نهایی آن اصلاح شده که شفاف تر شدن آئین نامه درباره تاریخ و دوره های ماندگاری و سنوات را در پی داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 16 ساعت و 17 دقیقه پیش
زمان اعلام میزبان جام جهانی 2026 مشخص شد

زمان اعلام میزبان جام جهانی 2026 مشخص شد ایسنا: به نقل از آس، جیانی اینفاتینو اعلام کرد 23 خرداد ماه سال آینده در مسکو میزبان جام جهانی را از میان مراکش، آمریکا، کانادا و مکزیک انتخاب خواهند کرد.
رییس فیفا در بوگوتا گفت : دو میزبان برای رقابت های 2026 وجود دارد کانادا، آمریکا و مکزیک به صورت مشترک و مراکش نامزدهای میزبانی هستند.
بر اساس اظهارات اینفانتینو شرایط رای دهی برای جام جهانی 2026 جمعه گذشته بررسی شد.
جام جهانی 2026 برای نخستین بار با حضور 48 تیم برگزار می شود. فرمت جدید این رقابت ها باعث خواهد شد تعداد بازی ها از 64 به 80 برسد اما بازی ها در مدت 32 روز انجام می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 17 دقیقه پیش
قهرمان لیگ برتر والیبال در آستانه انحلال

قهرمان لیگ برتر والیبال در آستانه انحلال خبرگزاری میزان: تیم والیبال بانک سرمایه که برای سومین بار قهرمان لیگ برتر والیبال شده در آستانه انحلال قرار گرفته است.
شنیده می شود مسئولان بانک سرمایه دیگر علاقه ای به تیمداری ندارند و به همین دلیل از فصل آینده لیگ برتر تیمی با نام بانک سرمایه شرکت نخواهد کرد.
البته تاکنون هیچ کدام از مسئولان باشگاه، واکنشی به این مسئله نداشته اند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 28 دقیقه پیش
میانگین حقوق معلمان ایرانی اعلام شد

میانگین حقوق معلمان ایرانی اعلام شد خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر آموزش و پرورش از عدم پرداخت پول مهدکودک فرزندان فرهنگیان، لباس خدمتگزاران، فوق العاده نوبت دوم مدیران مدارس، بخشی از بیمه تکمیلی کارکنان، بخشی ازخرید خدمات و برون سپاری هنرستانها، هزینه های جاری اداری ادارات کل و 9 ماه حق التدریس شاغلان خبر داد.
منصور مجاوری با بیان اینکه در آموزش و پرورش بودجه ای تحت عنوان رفاهیات معلمان نداریم گفت: بودجه رفاهی صرف بیمه تکمیلی، ستاد اسکان نوروزی و مراکز خانه معلم می شود، در حالی که رفاه فقط اینها نیست.
وی افزود: اسکان فرهنگیان باید در شان آنها باشد و آموزش و پرورش قصد ندارد معلم را در ایام نوروز روانه مدارس کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 16 ساعت و 28 دقیقه پیش
قاسمی: یوسف بن علوی حامل پیام آمریکا نیست

قاسمی: یوسف بن علوی حامل پیام آمریکا نیست خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه برخی گمانه زنی هادر خصوص سفر وزیر خارجه عمان به تهران را رد کرد و گفت: سفر آقای یوسف بن علوی به تهران طبق زمان بندی قبلی و در راستای توسعه و تعمیق مناسبات دوجانبه انجام می شود.
بهرام قاسمی با اشاره به روابط سازنده تهران و مسقط اظهار کرد: دو کشور در طول سالیان گذشته در مسائل مختلف رایزنی هایی داشته اند و برای ارتقای روابط فیمابین تلاشهای لازم را به عمل آورده اند.
سخنگوی دستگاه دیپلماسی با اشاره به نقش مثبت عمان در صلح و ثبات منطقه افزود:سفر ایشان به تهران با محوریت مسائل اقتصادی دوجانبه تنظیم شده است به طوری که در جریان این سفر علاوه بر دیدار ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 16 ساعت و 37 دقیقه پیش
کاهش 4 تا 10 درجه ای دمای هوای کشور

کاهش 4 تا 10 درجه ای دمای هوای کشور خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش 4 تا 10 درجه ای دمای هوا خبر داد.
احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی امروز (26 اسفند) با فعالیت سامانه بارشی در دامنه های جنوبی البرز، تهران، سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، بخش هایی از شمال غرب، غرب، جنوب غرب، جنوب، نواحی مرکزی و به تدریج از بعد ازظهر در شمال شرق و شرق کشور ابرناکی، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 47 دقیقه پیش
کارتون؛ عید دیدنی!

کارتون؛ عید دیدنی! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 47 دقیقه پیش
گزارشی از وضعیت مصدومان استقلال

گزارشی از وضعیت مصدومان استقلال ایسنا: تیم فوتبال استقلال درحالی باید خود را برای مصاف با نفت تهران در نهم فرودین ماه آماده کند که بررسی وضعیت مصدومان این تیم خالی از لطف نیست.
مهم ترین مصدوم حال حاضر استقلال مامه بابا تیام است. این مهاجم سنگالی استقلال در اواسط بازی با العین از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و از بازی خارج شد. بعد از این اتفاق اخباری مبنی بر از دست دادن کل فصل از سوی تیام منتشر شد که باشگاه استقلال آن را تکذیب کرد. تیام بعد از بازی راهی کشورش شد تا تعطیلات لیگ را در آن جا باشد و به همین دلیل روند درمانیش با تاخیر خواهد بود و احتمالا بعد از بازگشت و شروع درمان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 47 دقیقه پیش
خطرات آجیل های ارزان قیمت

خطرات آجیل های ارزان قیمت خبرگزاری ایسنا: کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت با اشاره به خطرات مصرف آجیل کهنه، درخصوص خرید آجیل های ارزان قیمت از دستفروشان هشدار داد.
بهمن خدادادیان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به افزایش خرید آجیل در آستانه عید نوروز، گفت: در وحله اول توصیه اکید ما خرید آجیل از اماکن معتبر است.
وی افزود: متاسفانه در ایام شلوغی بازار نوروز بسیاری از دستفروشان اقدام به فروش آجیل کرده که عمدتا آجیل های مانده و فاسد هستند.
وی با اشاره به خطرات مصرف آجیل کهنه، گفت: آجیل های کهنه محتوای حشرات ریز بصورت شته هستند و از طرفی عمدتا کپک زده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 16 ساعت و 57 دقیقه پیش
واکنش ستاره تراکتور به غیبت در لیست تیم ملی

واکنش ستاره تراکتور به غیبت در لیست تیم ملی ورزش سه: احسان پهلوان در چند ماه گذشته یکی از بهترین بازیکنان تیم تراکتورسازی بوده و توانسته بازی های خوبی را به نمایش بگذارد. پهلوان در ترکیب سرخ پوشان تبریزی نمایش فوق العاده ای داشته و در موقعیت سازی و رساندن توپ به مهاجمان عالی عمل کرده است. با این شرایط خیلی ها انتظار داشتند او در فهرست تیم ملی فوتبال قرار بگیرد اما کی روش چنین نظری نداشت.
پهلوان درباره دعوت نشدنش به تیم ملی فوتبال گفت: همانطور که گفتم من تمام تلاشم را می کنم تا بهترین بازی را انجام دهم و همه تلاشم را برای موفقیت تیمم به کار می برم. مطمئنا دعوتم به تیم ملی بستگی به نظر مربیان دارد و اگر به درد تیم بخورم، چرا که نه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 7 دقیقه پیش
پدیده دستفروشی در کشورهای مختلف جهان

پدیده دستفروشی در کشورهای مختلف جهان روزنامه اسمان آبی - شادی شفیعی: کسب وکار خرد یا همان دست فروشی، بخش جدانشدنی زندگی شهری است و با اشکال مختلف در سراسر دنیا دیده می شود. بسیاری از کشورهای دنیا هنگام مدرنیزه کردن شهر و تغییر فضاهای عمومی، با مشکل پدیده دستفروشی که نوعی اقتصاد غیررسمی است مواجه هستند. مسئولان شهرها اغلب دستور به حذف دستفروش ها می دهند، اما این رفتار نه تنها زندگی کسانی را که به این بخش غیررسمی وابسته است به خطر می اندازد، بلکه کل اقتصاد شهر را نیز تحت تأثیر آثار منفی خود قرار می دهد.
پدیده دستفروشی
در برخی کشورهای جهان مانند ترکیه با ساماندهی و نظارت بر دستفروش ها، از آن ها باارزش افزوده ای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 17 ساعت و 7 دقیقه پیش
مأموریت نوروزی شفر برای بازیکن استقلال

مأموریت نوروزی شفر برای بازیکن استقلال خبرگزاری میزان: بهنام برزای با وجود اینکه از نیم فصل دوم به استقلال اضافه شد، اما پس از چند بازی مصدوم شد.
او چند بازی حساس استقلال در ماه اسفند را از دست داد. او در این مدت در کلینیک مشغول مداوای خود بود و قرار است تمرینات خود را آغاز کند.
وینفرد شفر به برزای مأموریت داده که در تعطیلات نوروز تمریناتش را پیگیری کند و به مانند همه بازیکنان استراحت نکند. حتی از بیژن طاهری هم خواسته شده که کنار برزای حضور داشته تا تمریناتش را انجام دهد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 7 دقیقه پیش
سردار غیب پرور: امنیت بدون بسیج امکان ندارد

سردار غیب پرور: امنیت بدون بسیج امکان ندارد خبرگزاری فارس: سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص همراهی بسیج با نیروی انتظامی در حوادث دی ماه و اغتشاشات دراویش گنابادی در پاسداران تهران اظهار داشت: فصل جدیدی در همکاری بسیج با نیروی انتظامی باز شده و جلسات متعددی چه در سطح مرکزیت و چه در سطح استان ها تا پایین ترین رده ها نیز برگزار شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر این مطلب که تحقق امنیت بدون بسیج امکان ندارد، تصریح کرد: هر قدر تعامل و همکاری نیروی انتظامی و بسیج بیشتر باشد، احساس امنیت و خود امنیت ارتقاء می یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 17 ساعت و 7 دقیقه پیش
بررسی عملکرد تراکتورسازی در آسیا

بررسی عملکرد تراکتورسازی در آسیا خبرگزاری مهر: تراکتورسازی تبریز نه تنها در جدول لیگ برتر با قرار گرفتن در رده دهم ضعیف ترین عملکرد بین چهار تیم آسیایی را دارد، بلکه در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا هم ضعیف ترین عملکرد را بین چهار تیم ایرانی حاضر در این مسابقات دارد. این تیم در گروه اول مسابقات و در کنار سه تیم الاهلی عربستان، الجزیره امارات و الغرافه قطر حضور دارد و در پایان هفته سوم با تنها دو امتیاز در رده آخر جدول قرار دارد. این تیم از کمترین شانس برای صعود به مرحله بعد برخوردار است و تنها اتفاقات نادر فوتبالی می تواند تراکتورسازان را راهی مرحله بعد نماید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 18 دقیقه پیش
لوبر یا لووُر یا لووِر یا لور!؛ بخندیم یا گریه کنیم؟

لوبر یا لووُر یا لووِر یا لور!؛ بخندیم یا گریه کنیم؟ مهرداد خدیر در عصر ایران نوشت: فیلم تقلای یک عضو هیأت رییسۀ مجلس شورای اسلامی برای تلفظ درست موزۀ لوور در فضای مجازی اسباب مضحکه و ریشخند مردم شده و هر که در هر سطح از سواد که ناآشنایی غریب اکبر رنجبر زاده نماینده اسدآباد و عضو هیأت رییسه را با واژه لوور می بیند از خنده روده بُر می شود.
خنده البته یک روی داستان است چرا که اندکی بعدتر غصه و افسوس به جان آدمی چنگ می زند که در کشوری با این همه تحصیل کردۀ بیکار چگونه افرادی این گونه به لطف حذف های شورای نگهبان و در انتخابات محدود با 19 هزار رأی به مجلس راه می یابند و بر کرسی عضویت در هیأت رییسه هم می نشینند و لوور را که شهرۀ خاص و عام است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 17 ساعت و 18 دقیقه پیش
نماینده آمریکا: خروج از برجام قطعی نیست

نماینده آمریکا: خروج از برجام قطعی نیست خبرگزاری ایرنا: نماینده آمریکا در کمیسیون مشترک برجام پس از نشست وین گفت که خروج کشورش از این توافق هسته ای هنوز تصمیمی قطعی نیست و ماموریت او بررسی امکان توافق با اروپایی ها بر سر مسائل غیر هسته ای است.
برایان هوک نماینده آمریکا در کمیسیون مشترک برجام با تاکید براینکه خروج کشورش از برجام هنوز تصمیمی قطعی نیست، گفت: برای ماندن در توافق (هسته ای)، آمریکا و اروپا باید درباره بند غروب، نظارت ها و موشک های بالستیک دوربرد به توافق برسند.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواستار دائمی شدن محدودیت های برجام ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 17 ساعت و 28 دقیقه پیش
اکبر عبدی در برنامه تحویل سال

اکبر عبدی در برنامه تحویل سال خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی یک یک : علی ضیا علاوه بر اکبر عبدی که امشب به شبکه یک می آید، میزبان اعضای پازل بند از جمله علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی است که روی آنتن زنده به اجرای موسیقی می پردازند. همچنین مجری برنامه در اولین قسمت از این برنامه سورپرایزی دارد که مخاطبان حین پخش برنامه زنده شاهد آن خواهند بود.
در این برنامه در ادامه فعالیت های انسان دوستانه ای که به همت برنامه فرمول یک شکل گرفت، ضیا میزبان بنیامین یا همان علی کوچولویی می شود که دچار بیماری نادر SMA است. این بار قرار است با حضور علی و خانواده اش در برنامه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 17 ساعت و 28 دقیقه پیش
پرداخت یارانه به افراد پشت نوبتی در سال 97

پرداخت یارانه به افراد پشت نوبتی در سال 97 خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: پرداخت یارانه به افراد پشت نوبتی و افراد نیازمند در 6 ماهه اول سال 97 انجام می شود.
انوشیروان محسنی بندپی در دیدار با خانواده های معلول تحت پوشش بهزیستی گفت: لایحه حمایت از حقوق معلولان در 3 سال گذشته و با همکاری NGOهای فعال در حوزه معلولان تهیه و تدوین شده و در نهایت در مجلس مطرح شد.
وی افزود: یکی از سیاست های اصلی در این دوره مرکززدایی است؛ چراکه ما اعتقاد داریم معلولان نباید در مراکز نگهداری شوند و باید شرایطی فراهم شود این افراد در بین خانواده و در جامعه حضور مثمرثمری داشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 17 ساعت و 47 دقیقه پیش
قدوس: هدفم انتقال به تیمی دیگر در تابستان است

قدوس: هدفم انتقال به تیمی دیگر در تابستان است خبرگزاری تسنیم: سامان قدوس 24 ساله در پی درخشش با پیراهن تیم فوتبال اوسترشوندس در رقابت های فصل جاری لیگ اروپا که بازی خوبش با عملکرد استثنایی اش مقابل آرسنال تکمیل شد، مورد توجه تیم هایی همچون وستهام، ساوتهمپتون، لسترسیتی، وست برومویچ، برایتون و چند باشگاه اسکاتلندی قرار دارد.
مهاجم ایرانی اوسترشوندس در گفت وگو با سایت Fotboll Direkt سوئد گفت: هدفم انتقال به تیمی دیگر در تابستان پیش رو است. این بهترین پنجره نقل وانتقالات برای تغییر تیم است، اما در عین حال استرسی هم ندارم. هر اتفاقی هم بیفتد، افتاده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 48 دقیقه پیش
ترسناک ترین فیلم های 2018 (1)

ترسناک ترین فیلم های 2018 (1) برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: سال 2017 سال موفقیت فیلم های ترسناک بود و در این سال فیلم های ترسناک موفق و پرهزینه بسیاری تولید شد که اکثراً با موفقیت در گیشه همراه بودند. در این سال شاهد بازگشت فرانچایز اره (Saw) بودیم و اقتباسی دیگر از رمان مشهور آن (It) نوشته استفن کینگ همراه با فیلم های متعدد دیگری در این ژانر. از داستان هایی بر اساس واقعیت تا موجودات فرازمینی ترسناک، به نظر می رسد که سال 2018 نیز سال ترسناکی در عالم سینما باشد. با توجه به این که در سال میلادی کنونی نیز قرار است فیلم های ترسناک متعددی ساخته اکران شوند این مطلب را به بهترین و ترسناک ترین فیلم های ژانر وحشت که در سال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 17 ساعت و 57 دقیقه پیش
بازار کساد رایانه در شب عید

بازار کساد رایانه در شب عید خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه صنف رایانه با بیان اینکه بازار کامپیوتر در شب عید کاملاً کساد است، گفت: شاهد هستیم که فروشندگان این کالا، مغازه های خود را تعطیل کرده و به فروش موادغذایی روی آورده اند.
سید مهدی میرمهدی در مورد وضعیت بازار رایانه و تجهیزات کامپیوتری در آستانه عید نوروز اظهار داشت: بازار خرید و فروش اقلام کامپیوتری کساد است و شاهد هستیم که این بازار حتی از سال های قبل نیز از نظر فروش و حضور مشتری در بازار بدتر شده است.
وی با بیان اینکه به دلیل افزایش هزینه خانوار، خرید کالاهای آی تی در اولویت خانواده ها قرار ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 7 دقیقه پیش
همسر سارق: شوهرم بی عرضه نیست!

همسر سارق: شوهرم بی عرضه نیست! روزنامه خراسان نوشت: جوانی که در فاصله 17 روز به دو بانک در مشهد دستبرد زده بود، با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به دام افتاد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: ساعت 11:37 روز بیست و هشتم بهمن گذشته موتورسواری که چهره اش را با شال سیاه پوشانده بود و سلاح کلت کمری را در دست می فشرد وارد یکی از شعبه های بانک تجارت در اطراف میدان بسیج مشهد شد. او ناگهان اسلحه را به سوی رئیس بانک سپس به طرف متصدی یکی از باجه ها گرفت و با تهدید کارکنان از آن ها خواست پول های نقد را به او بدهند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 27 دقیقه پیش
ایران شبیه کره شمالی نیست

ایران شبیه کره شمالی نیست خبرآنلاین: یک کارشناس مسائل بین المللی مذاکره آمریکا و کره شمالی و شباهت هایش با پرونده برجام را مورد بررسی قرار داده است.
خبر توافق کره شمالی و امریکا برای دیدار ترامپ با کیم جونگ اون، پس از حملات لفظی تند رد و بدل شده میان طرفین طی یک سال اخیر، بازتاب بسیاری در رسانه های جهان داشت. این مسئله در کاخ سفید و آمریکا نیز با اما و اگرهایی روبرو شده و برخی حتی به ترامپ هشدار داده اند که این روند نمی تواند به سادگی شکل گیرد. برخی این موضوع را به برجام و توافق هسته ای ایران و قدرتهای بزرگ تشبیه می کنند و برخی نیز بر این باورند که مذاکره کره شمالی و آمریکا هیچ سنخیتی با پرونده برجام ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 18 ساعت و 28 دقیقه پیش
پست فیسبوکی کی روش به بهانه بازی با سیرالئون

پست فیسبوکی کی روش به بهانه بازی با سیرالئون خبر ورزشی: کارلوس کی روش به بهانه بازی با تیم سیرالئون پستی را در فیسبوکش منتشر کرده است. او گفته: این مسابقه فرصتی برای پیشرفت تیم و بازیکنان است و برای بهترشدن. آنها مثل همیشه کار خواهند کرد.
این مسابقه امروز در حالی در استادیوم آزادی برگزار می شود که بعید است تماشاگران زیادی برای تماشای این بازی به استادیوم بروند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 37 دقیقه پیش
پاپ فرانسیس به پاکستان سفر می کند

پاپ فرانسیس به پاکستان سفر می کند خبرگزاری مهر به نقل از اکسپرس تریبون نوشت: رسانه های پاکستان در خبری اعلام کردند که پاپ فرانسیس رهبر مسیحیان جهان در واتیکان با جمعی از اسقف های شهرهای پاکستان دیدار کرده و قرار است به زودی در پاسخ به دعوت آنها به پاکستان سفر کند.
اسقف های شهرهای پاکستان در این دیدار در مورد مشکلات مسیحیان ساکن این کشور با پاپ گفتگو کرده اند.
پیش از این، 2 سال قبل بود که رسانه های پاکستانی اعلام کردند که رهبر مسیحیان جهان در سال میلادی 2016 و در پاسخ به دعوت نواز شریف نخست وزیر وقت پاکستان، به این کشور سفر می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 18 ساعت و 37 دقیقه پیش
سوپ اسپاگتی؛ سریع و خوشمزه

سوپ اسپاگتی؛ سریع و خوشمزه وب سایت سرآشپز پاپیون : برای تهیه این اسپاگتی دلچسب، نیازی به پختن رشته ها درآب جوش نیست، کافی است که پاستا را در سس آبدار و پرادویه آن بپزید و آن را در کاسه های سوپ خوری سرو کنید.
مواد لازم :
گوشت چرخ کرده (بدون چربی-ترجیحا گوساله )450 گرم
پیاز متوسط( خرد شده) 1 عدد
فلفل دلمه ای کوچک( خرد شده) 1 عدد
کرفس (خرد شده ) 1 ساقه
هویج متوسط( خرد شده) 1 عدد
سیر ریز (خرد شده) 1 قاشق چای خوری
گوجه فرنگی پخته ریز خرد شده و جوشیده (همراه با آب آن) 400 گرم
آب 2-3 لیوان
سس اسپاگتی 400 گرم
شکر 1 قاشق سوپ خوری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 18 ساعت و 37 دقیقه پیش
الاتفاق عربستان مشتری جدی برانکو

الاتفاق عربستان مشتری جدی برانکو خبرگزاری مهر: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که با این تیم ایرانی طی سه سال اخیر به موفقیت های خوبی رسیده است، از تیم های مختلفی پیشنهاد دارد.
هرچند باشگاه پرسپولیس با سرپرستی حمیدرضا گرشاسبی چندی پیش قرارداد برانکو را برای دو سال دیگر تمدید کرد ولی بعضی از کشورها و باشگاه ها همچنان خواستار به خدمت گرفتن این مربی کُروات هستند.
از جمله این باشگاه ها می توان به الاتفاق عربستان اشاره کرد. تیمی که برانکو در سال 2011 هدایت آنرا بر عهده داشت و حالا برای سال آینده خودشان به دنبال جذب یک مربی خارجی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 57 دقیقه پیش
موسوی تبریزی: اصلاح طلبان ناامید نشوند

موسوی تبریزی: اصلاح طلبان ناامید نشوند روزنامه آرمان - صادق چهرقانی: کم عقل خواندن مخالفان دولت از سوی دکتر روحانی رئیس جمهور، واکنش های مختلفی را هم در میان اصولگرایان و هم در میان اصلاح طلبان داشت. در این میان آیت ا...سیدحسین موسوی تبریزی دبیرکل مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم به صراحت می گوید: اصلاح طلبان هم در سال 92 و هم در سال 96 خوب می دانستند که آقای روحانی اصلاح طلب نیست، اما به خاطر خدا و به خاطر مصالح مردم و منافع ملی، از خواسته های حداکثری خودمان کوتاه آمدیم و از ایشان حمایت کردیم تا شرایط گذشته قدری بهتر شود.
دبیرکل مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم تاکید کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 18 ساعت و 57 دقیقه پیش
واکنش متفاوت به اظهارات ولیعهد سعودی

واکنش متفاوت به اظهارات ولیعهد سعودی برترین ها: روزنامه اصولگرای وطن امروز با انتشار تصویر محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در صفحه اول خود در یادداشتی نوشت است: ادعاهای متناقض ولیعهد سعودی درباره ایران در گفت وگو با یک شبکه آمریکایی، بار دیگر حقیقت خام و بی تجربه بودن این جوان تازه به دوران رسیده در عرصه قدرت جزیره العرب را عریان کرد.
محمد بن سلمان در مصاحبه با برنامه 60 دقیقه شبکه سی بی اس نیوز، تنها لحظاتی پس از آنکه مدعی شد ایران رقیبی برای سعودی نیست، جمهوری اسلامی ایران را بزرگ ترین تهدید برای منطقه و رژیم ریاض برشمرد تا جایی که آن را با آلمان نازی قیاس کرد با این توجیه که پیش از تصرف اروپا در جریان جنگ دوم جهانی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 19 ساعت و 28 دقیقه پیش
آیا نقشه حمید بقایی قرار است اجرایی شود؟

آیا نقشه حمید بقایی قرار است اجرایی شود؟ روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: سفرهای نوروزی آغاز شده و مدیران سازمان میراث فرهنگی و متولیان حوزه گردشگری در روزهای منتهی به تعطیلات نوروز مدام در حال تبلیغ جاذبه های تاریخی و فرهنگی کشور و دعوت از مردم برای بازدید از این جاذبه ها هستند. در تمام برنامه ها و نشست هایی که در این رابطه در روزهای پایانی اسفند برگزار می شود، هیچ یک از مسوولان نیم نگاهی به وضعیت و شرایط نیروی انسانی فعالی که قرار است در این مراکز به گردشگران خدمات ارایه کنند، ندارند.
آخرین پرداخت حقوق کارکنان حدود 92 پایگاه میراث ملی و جهانی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 37 دقیقه پیش
یادی از کوچ بی بازگشت مسافران سبز یاسوج

یادی از کوچ بی بازگشت مسافران سبز یاسوج روزنامه شهروند: گزارشی از مراسم یادبود فعالان محیط زیستی که در پرواز تهران-یاسوج جان سپردند را می خوانید.
تمام سرنشینان کشته شدند اما بازماندگان پرواز بی بازگشت آسمان هنوز این گزاره را باور نمی کنند. نه داییِ هادی، نه همسر مریم و نه مادر احمد؛ مسافران سبز پرواز تهران-یاسوج.
وقتی هواپیمای ای تی آر 72 شرکت آسمان صبح 29 بهمن با 60 مسافر و 6 خدمه به دنا خورد و همه مسافران جان باختند، مرگ محیط زیستی های این پرواز بیش از همه سر و صدا کرد. در فهرستی که منتشر شد، نام کارمندان سازمان جنگل ها، محققان و دانشجویان و استادان محیط زیست آمد و شمار جانباختگان محیط زیستی 16 نفر اعلام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 19 ساعت و 47 دقیقه پیش
ساشا شفر: دوست دارم حالا نظر منتقدان را بدانم!

ساشا شفر: دوست دارم حالا نظر منتقدان را بدانم! خبرآنلاین: ساشا شفر؛ پسر سرمربی موفق استقلالی ها.روزی که پایش به ایران باز شد انتقادها هم همراهش آمدند.تجربه تلخ پدر و پسری در تیم های مختلف باعث شده بود تا این بار هم همه روی شفر زوم کنند و بگویند: آخر با کدام تخصص؟چرا باید شفر پسرش را به ایران بیاورد.فامیل بازی شده و دیده اند یک پولی هست و .... انتقادها قابل کنترل نبودند مگر به یک طریق.همان طریقی که حالا نه تنها کسی از شفر و پسرش انتقاد نمی کند بلکه همه به دنبال این هستند تا این پدر و پسر را در ایران نگه دارند.اتفاقی که شاید بیفتد و شاید هم نه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 19 ساعت و 57 دقیقه پیش
هشدار درباره زوال همبستگی اجتماعی در ایران

هشدار درباره زوال همبستگی اجتماعی در ایران هادی خانیکی در روزنامه اعتماد نوشت: پرسش درباره چیستی و چگونگی مساله بنیادین جامعه ایران مبحثی تاریخی است که حداقل به صورت رسمی از دهه 1350 خورشیدی تاکنون در حوزه های گوناگون توسعه مطرح بوده و هست.
گاه وجه مثبت این پرسش را تحرک های اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و فرهنگی جامعه به خود اختصاص می داد که خارج شدن از پوسته ها و قالب های سنتی چالش ها و مسائل جدیدی پیش رو می نهد و گاه نگرانی های ناشی از فرسایش و زوال منابع معنوی و مادی توسعه تهدیدها و مخاطراتی را که همبستگی اجتماعی را در بر می گیرد، برجسته کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 19 ساعت و 57 دقیقه پیش
اهمیت حضور خانم ها و خانواده ها در ورزشگاه ها

اهمیت حضور خانم ها و خانواده ها در ورزشگاه ها آسمان آبی: حضور بانوان در اماکن ورزشی و استادیوم ها به عنوان تماشاگر، موضوعی است که به تازگی اهمیت بیشتری یافته است. ابراز علاقه فراوان زنان برای تماشای بازی های ورزشی از یک سو و درخواست و فشار نهادهای بین المللی ورزشی مانند فیفا، ای اف سی، فدراسیون جهانی والیبال و... از سوی دیگر اهمیت این بحث را بیش از گذشته کرده است.
با توجه به این که زنان نیمی از افراد جامعه انسانی و همچنین مادران آینده جامعه را تشکیل می دهند، توجه به سلامت جسمی، روانی و اجتماعی آنان از اهمیت بالایی برخوردار است و موجبات سلامت نسل و جامعه را در پی خواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 20 ساعت و 7 دقیقه پیش
سایه روشنِ استیضاح وزرای روحانی در بهارستان

سایه روشنِ استیضاح وزرای روحانی در بهارستان عباس آخوندی در روزنامه اعتماد نوشت: نکته روشن و برجسته استیضاح های سه گانه وزیران در روزهای پایانی سال، کاربست حق پرسشگری مجلس به نمایندگی از ملت بود و نکته مناقشه آمیز آن ارزیابی میزان سودمندی، اثربخشی، هزینه- فایده و مقایسه آن با سایر روش های قانونی پرسشگری و گفت وگوی اجتماعی بود.
در این رخداد نیز چون هر رویداد سیاسی و اجتماعی دیگری عامل های مختلفی درگیر بودند که از میان آنها دو کنشگر مجلس و دولت بازیگران رسمی روی صحنه بودند؛ لذا، در ارزیابی آن نیز باید به هر دو سو نگاهی کرد و نوری تاباند تا شاید بتوانیم از این اتفاق بسیار پرهزینه رسمی درسی برای آینده و بهبود شرایط بگیریم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 7 دقیقه پیش
نگاهی به عملکرد استقلال در آسیا

نگاهی به عملکرد استقلال در آسیا خبرگزاری مهر: از نظر جایگاه جدولی استقلال تهران با حضور در صدر جدول گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا موفق ترین تیم ایرانی در چهار هفته ابتدایی مسابقات است. بررسی عملکرد گروهی و فردی بعضی از بازیکنان استقلال در این هفته های گذشته از مسابقات نشان می دهد تا اینجای کار مامه تیام بهترین گلزن، امید ابراهیمی ارزشمندترین و فرشید اسماعیلی پر خطاترین بازیکن این تیم است.
* امید ابراهیمی ارزشمندترین بازیکن تیم استقلال
بازیکنی که ابتدا از سوی هواداران استقلال لقب فرمانده گرفت و سپس وینفرد شفر نیز او را بعنوان محوری ترین بازیکن تیمش معرفی کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 20 ساعت و 8 دقیقه پیش
قصاص؛ فرجام قتل پیرزن تنها

قصاص؛ فرجام قتل پیرزن تنها روزنامه شرق: مردی که با همدستی زن خدمتکار، زن ثروتمند سالخورده ای را به قتل رسانده و اموالش را به سرقت برده بود، به قصاص محکوم شد.
پلیس زمانی در جریان قتل این زن قرار گرفت که خدمتکارش به نام زیبا با مأموران تماس گرفت و مدعی شد زمانی که در خانه نبوده ، زن میانسال به قتل رسیده است.
با حضور مأموران تحقیقات آغاز شد و به دستور بازپرس جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت. زیبا، خدمتکار مقتول، مدعی شد چند ماهی است که به استخدام او درآمده و اصلا نمی داند او با چه کسی دشمنی داشته یا چه کسی از اموال این زن تنها خبر داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 18 دقیقه پیش
واکنش جالب امری به احتمال حضور نیمار در رئال

واکنش جالب امری به احتمال حضور نیمار در رئال ایسنا: به نقل از اکیپ، نیمار در فصل جابجایی تابستانی بود که بارسلونا را ترک کرد و با 222 میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست. هدف اصلی پاری سن ژرمن از جذب نیمار درخشش در لیگ قهرمانان اروپا بود که در این هدف خود ناکام بود، چرا که با شکست برابر رئال مادرید از رسیدن به جمع هشت تیم بازماند.
نیمار در دیدار رفت برابر رئال مادرید نتوانست انتظارات را برآورده کند و دیدار برگشت را هم به خاطر آسیب دیدگی از دست داد.
خبرهای زیادی درباره جدایی نیمار از پاری سن ژرمن به گوش می رسد و رسانه های اسپانیایی و فرانسوی از احتمال زیاد پیوستن این بازیکن به رئال مادرید در تابستان سخن به میان می آورند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 20 ساعت و 27 دقیقه پیش
طنز؛ درخت و ریشه!

طنز؛ درخت و ریشه! هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: ما نمی فهمیم جا قحط بود آقای مشایی حکم آقای بقایی را آتش بزند که رفته جلوی سفارت انگلیس؟ یعنی هر طور حساب می کنیم باید حتما یک ریگی به کفش آقای مشایی باشد وگرنه چرا نرفت جلوی سفارت گینه آفریقایی این حکم را آتش بزند؟
چرا نرفت جلوی سفارت جزایر باهاماس حکم را آتش بزند؟چرا جلوی سفارت جزایر لانگرهاوس این کار را نکرد؟ مگر بقیه کشورها دل ندارند؟ مگر بقیه کشورها سفارت ندارند؟ بعد هم از نظر امنیتی آیا صحیح است که آدم یک شری را جلوی سفارتخانه ای راه بیندازد؟ آمدیم و آتش این شر از دیوار سفارت بالا می رفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 27 دقیقه پیش
ابهام توافق تهران - مسکو برای خرید نفت ایران

ابهام توافق تهران - مسکو برای خرید نفت ایران روزنامه شرق نوشت: ایران و روسیه دو کشوری که به لحاظ منابع هیدروکربنی ازجمله غنی ترین کشورهای جهان هستند، تاکنون مراودات اندکی در زمینه نفت و گاز داشته اند. با این همه در سال های اخیر به ویژه بعد از اعمال تحریم های بین المللی علیه ایران، دو طرف گام های ابتدایی را برای تعامل در این زمینه برداشتند.
هرچند هنوز توافق ملموسی میان طرفین به وقوع نپیوسته و همه چیز در حد مذاکرات اولیه بوده است؛ ازجمله زمینه های مورد علاقه طرفین همکاری در فروش نفت ایران است. اما با توجه به اینکه روسیه ازجمله بزرگ ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان نفت خام دنیاست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 20 ساعت و 28 دقیقه پیش
تعطیلی کارخانه ها یعنی ایجاد اشتغال؟!

تعطیلی کارخانه ها یعنی ایجاد اشتغال؟! روزنامه فرهیختگان با اشاره به آمار رئیس جمهور مبنی بر تولید 2 میلیون شغل در دولت یازدهم نوشت: به نظر می رسد ادعای ایجاد سالانه 500 هزار شغل در کشور بدون در نظر گرفتن آمار بیکاری، بیکار شدن کارگران، افزایش میزان تقاضای کار، تورم و مولفه های مهم دیگری مطرح می شود.
در بهمن سال گذشته، رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه براساس برنامه ریزی های انجام شده 950 هزار فرصت شغلی در برنامه ششم توسعه در دستور کار قرار دارد، وعده داد که نرخ بیکاری تک رقمی می شود. البته وعده های محمدباقر نوبخت نه تنها محقق نشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 20 ساعت و 37 دقیقه پیش
روحانی کجاست، اصلاح طلبان کجایند؟

روحانی کجاست، اصلاح طلبان کجایند؟ روزنامه شرق نوشت: خبری از حسن روحانی نیست. سکوت، لب فروبستن و سخن نگفتن گاه بهترین استراتژی است. باید از سکوت رئیس جمهور استقبال کرد و بر این نکته تأکید داشت که سخنرانی های مدام و گاه تند و بی محابا از هر جنمی که باشد، رفته رفته توان خود را از دست می دهد و بی مقدار خواهد شد.
سیاست داخلی ایران چنان دگرگون شده و روبه افول می رود که با شوک های موردی نمی توان آن را احیا کرد. شاید آنچه روحانی را به سکوت واداشته، پی بردن به ناکارآمدی همین شوک درمانی است. حسن روحانی سالیانِ باقی مانده بیش از هرکس دیگری باید تلاش کند تا نگذارد فضای خمودِ موجود به بن بستی سیاسی منتهی شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 20 ساعت و 48 دقیقه پیش
تزیین سفره هفت سین؛ نود و هفتی بچین!

تزیین سفره هفت سین؛ نود و هفتی بچین! وب سایت چیدانه: برای آماده کردن سفره هفت سین اولین قدم تهیه ظروف مناسب می باشد. شما می توانید با توجه به سلیقه تان از ظروف سفالی، شیشه ای یا ... استفاده کنید. در این مطلب سعی داریم شما را در انتخاب و چینش یک سفره هفت سین ایده آل همراهی کنیم.
هارمونی رنگی سفره هفت سین را رعایت کنید
در هنگام خرید ظروف باید دقت داشته باشید که کنتراست رنگی در سفره هفت سین رعایت شود، تا در نهایت سفره ای مجذوب کننده داشته باشید. اگر تمایل دارید هم ظروف و هم رومیزی ساده باشند، باید بر روی کنتراست رنگی آنها کار کنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 20 ساعت و 57 دقیقه پیش
بیژن ترقی و راز خلق ترانه های ماندگار

بیژن ترقی و راز خلق ترانه های ماندگار هفته نامه صدا - سید عباس سجادی* و شمیم قربانی: زنده یاد بیژن ترقی از ترانه سرایان بزرگ ایران است. از نسلی که پس از جریان تصنیف سرایی مشغول به کار شدند و ترانه های ماندگاری خلق کردند. در واقع می توان گفت جزو ترانه سرایان نسل اول است. اگر علی اکبر شیدا، عارف قزوینی، امیر جامد و بعضی دیگر را در جریان تصنیف سرایی به عنوان آغازگران این مسیر بدانیم، ترقی هم جزو نسل اولی های جریان ترانه است. استاد بیژن ترقی، زنده یاد استاد رحیم معینی کرمانشاهی، مرحومان نواب صفا و رهی معیری از جمله آغاز گران این مسیر هستند؛ مسیری که تا به امروز هم ادامه پیدا کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 21 ساعت و 8 دقیقه پیش
چگونه با موبایل در نوروز بهتر عکس بگیریم؟ (1)

چگونه با موبایل در نوروز بهتر عکس بگیریم؟ (1) وب سایت مجله دیجی کالا - محسن چینه کش: همه ی افراد می توانند با گوشی موبایل عکس بگیرند ولی رسیدن به نتایج واقعا خوب در عکاسی موبایل به مهارت بیشتری نیاز دارد. گرفتن عکس هایی خارق العاده با موبایل عملا کار بسیار ساده ای است، البته تا زمانی که برخی نکات مهم در خصوص فوکوس، نوردهی، ترکیب بندی و ویرایش عکس را رعایت کنید. در این مقاله ی دوبخشی قصد داریم 12 نکته و تکنیک اساسی را معرفی کنیم که هر عکاس موبایل جدی باید آن ها را بداند. اگر به تازگی عکاسی موبایل را شروع کرده اید بهتر است ابتدا در این 12 تکنیک مهارت پیدا کنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 21 ساعت و 27 دقیقه پیش
سرنوشت عجیب نخستین جام جهان فوتبال

سرنوشت عجیب نخستین جام جهان فوتبال ایسنا: نخستین جام انگلیس و قدیمی ترین مسابقات فوتبال در جهان در صفحه های نشریه ورزشی اسپورتمن متولد شد. چارلز الکوک یکی از افرادی بود که در این نشریه می نوشت. او از قدیمی های اسپورتمن بود و از خانواده ای خوش نام و تحصیل کرده بود. الکوک علاقه زیادی به فوتبال داشت و برای تیم واندررز به عنوان کاپیتان بازی می کرد. او از مسابقاتی که در کالج هارو برگزار می شد ایده گرفت و آن را در روزنامه مطرح کرد. در نخستین دوره 15 تیم شرکت کردند و حامیان این رقابت ها برای جام 20 پوند در نظر گرفتند. این جام ساده نقره ای 26 سانت بلندی داشت و شبیه درخت آبنوس بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
کاپیتان رم: برابر بهترین بازیکن تاریخ بازی می کنیم

کاپیتان رم: برابر بهترین بازیکن تاریخ بازی می کنیم ورزش سه: دانیله ده روسی، کاپیتان رم معتقد است هر قرعه ای برای این تیم دشوار بود.
در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، رم به مصاف بارسلونا خواهد رفت؛ اما ده روسی معتقد است آنها باید با ذهنیت پیروزی بازی کنند.
ده روسی گفت: "قرعه همه تیم ها دشوار است، زیرا همه قدرتمند هستند و شاید ما علاقمند به تقابل با تیم دیگری بودیم؛ اما در مرحله یک چهارم همه تیم ها قوی هستند. نمی خواهم تصور ناکامی داشته باشم؛ اما در حال حاضر باید به لیگ و سپس لیگ قهرمانان فکر کنیم. چلسی برای بارسا مشکلاتی ایجاد کرد و ما نیز می توانیم همین کار را انجام دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
کاخ سفید: تمرکز ما رویِ ایران و کره شمالی است

کاخ سفید: تمرکز ما رویِ ایران و کره شمالی است خبرگزاری مهر: سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران در خصوص تغییرات جدید در دولت و برکناری شمار دیگری از مقامات آمریکایی طفره رفت.
وی بدون پرداختن به برکناری سوال برانگیز رکس تیلرسون و احتمال اخراج هربرت مک مستر از کاخ سفید گفت: تمرکز ما فعلا بر تغییرات مناصب نیست، بلکه بر مسائل مهمتری مانند ایران و کره شمالی است.
سندرز همچنین در بخش دیگری از این نشست خبری، پاسخ روشنی به سوال خبرنگاران در مورد تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران و آینده برجام نداد و تنها به بیان این که واشنگتن به دنبال پیشبرد برنامه های خود است، اکتفا کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
اروپایی ها تحریم حزب الله را اجابت نمی کنند

اروپایی ها تحریم حزب الله را اجابت نمی کنند خبرگزاری فارس: یک روزنامه آمریکایی جزئیات بیشتری از تحریم های پیشنهادی کشورهای اروپایی علیه ایران، به منظور ترغیب دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برای ماندن در توافق هسته ای برجام فراهم کرده است.
ساعاتی قبل، خبرگزاری رویترز گزارش داده بود آلمان، فرانسه و انگلیس به اتحادیه اروپا پیشنهاد داده اند تحریم هایی جدید علیه ایران اعمال کند.
خبرگزاری رویترز با گزارش این خبر به استناد یک سند محرمانه افزود، تحریم های پیشنهادی سه کشور اروپایی، افراد دخیل در برنامه موشکی ایران و فعالیت های تهران در سوریه را هدف خواهند گرفت. (+ جزئیات بیشتر) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
دمشق با خمپاره هدف قرار گرفت

دمشق با خمپاره هدف قرار گرفت ایرنا: گروه های تروریستی بار دیگر محله باب توما واقع در دمشق پایتخت سوریه را با خمپاره هدف قرار دادند.
به نقل از خبرگزاری روسی اسپوتنیک، در جریان حمله خمپاره ای گروه های مسلح به باب توما سه غیر نظامی زخمی شدند.
با وجود مقررات حاکم بر منطقه کاهش تنش در غوطه شرقی، گروه های تروریستی روز گذشته گلوله باران مناطق مسکونی دمشق و حومه آن را ادامه دادند.
حمله خمپاره ای پنجشنبه گذشته گروه های تروریستی به محله 'باب توما' در شهر دمشق پایتخت سوریه، یک کشته و 10 زخمی بر جا گذاشت. این چندمین حمله خمپاره ای تروریست ها به شهر دمشق طی یک ماه اخیر است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
ممنوعیت تازه ای برای سفر به خارج در کار نیست

ممنوعیت تازه ای برای سفر به خارج در کار نیست ایسنا: ولی تیموری، مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری که خبرهای مربوط به ممنوعیت اجرای تور به قبرس را سوءتفاهم دانسته بود، با بیان این که تاکید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فقط پرهیز از تقسیم بندی های سیاسی در معرفی مقاصد سفر (به صورت قبرس شمالی یا اروپایی و قبرس ترک نشین) به ویژه در مناطقی که گاه محل مناقشه هستند، بوده است، به ایسنا گفت: درحال حاضر در تمام مسیرهای خارجی که قبلا به آن ها سفر انجام می شد، تور برگزار می شود و محدودیت و ممنوعیتی اعمال نشده است.
حرمت الله رفیعی رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران نیز با تایید این که دستورالعملی در ارتباط با اعمال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
بررسی وضعیت لرزه ای استان کرمان

بررسی وضعیت لرزه ای استان کرمان ایسنا: استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با اشاره به زلزله های مخرب و ویرانگر استان کرمان تاکید دارد که از 29 مهر تا 10 آبان سال 95 شهرستان زرند این استان بیش از 100 بار لرزید که دو مورد لرزه هایی با بزرگای 4.5 و 4.7 بوده است.
ایران جزو کشورهای پرخطر از لحاظ ریسک زمین لرزه است، به گونه ای که بیش از 80 درصد شهرهای ایران در خطر زلزله قرار دارد. از این رو در مورد ایران دیگر جایز نیست بگوییم که زلزله اتفاق نخواهد افتاد و احتمال آن کم است.
به گفته دکتر مهدی زارع استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بر اساس آمار جمعیت شهرها، در سال 1394 حدود 15 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
خریداران سیم کارت مواظب هزینه های اضافه باشند

خریداران سیم کارت مواظب هزینه های اضافه باشند ایسنا: نوسانات نرخ ارز از مهرماه سال جاری آغاز و در اواخر اسفندماه شدت بیشتری یافت به طوری که بسیاری از کسب وکارها و بازارهای خرید و فروش در حوزه های مختلف را تحت تاثیر قرار داد. به نظر می رسد بازار سیم کارت های تلفن همراه نیز از این نوسان ها بی نصیب نمانده باشد.
افشار فروتن - رئیس انجمن صنفی فروشندگان تلفن همراه، سیم کارت و لوازم جانبی با بیان این که قیمت سیم کارت های تلفن همراه در اواخر سال نوسانات آنچنانی نداشته، اظهار کرد: کاهش تقاضای قابل توجهی هم در بازار سیم کارت ها ملاحظه نمی شود، در حالی که در اسفندماه باید شاهد افزایش سطح تقاضا می بودیم اما این اتفاق هنوز نیفتاده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
رد افزایش 1000 میلیاردی بودجه پزشک خانواده

رد افزایش 1000 میلیاردی بودجه پزشک خانواده ایسنا: دکتر علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به رد درخواست افزایش 1000 میلیاردی اعتبارات برنامه پزشک خانواده در بودجه سال 97 از سوی مجلس شورای اسلامی، گفت: با این اتفاق نمی توانیم 12 گام پیش بینی شده برای پیشبرد پزشک خانواده را با این اعتباری که تعیین شده پیش بریم، این درحالیست که کاملا گام های اجرایی مان مشخص شده است و به این ترتیب برنامه هایمان را متناسب با اعتباراتی که در اختیارمان است، پیش می بریم.
وی با بیان اینکه برنامه وزارت بهداشت درباره پزشک خانواده مشخص شده است، افزود: از طرفی تکالیف تعیین شده در برنامه ششم توسعه هم حتما باید اجرایی و عملیاتی شوند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
ابطال قسمتی از طرح جامع شهر تهران

ابطال قسمتی از طرح جامع شهر تهران خبرگزاری تسنیم: هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، با شکایت سازمان بازرسی کل کشور، بند 3 پیوست 3 طرح جامع شهر تهران مصوب شورای عالی شهرسازی که واگذاری بخشی از باغات در ازای تغییر کاربری را تجویز کرده بود، غیرقانونی دانست و ابطال کرد.
در شکایت سرپرست معاونت حقوقی و نظارت همگانی و رئیس کمیسیون تطبیق مصوبات دستگاههای اداری سازمان بازرسی کل کشور آمده است: احتراماً بند 3 پیوست 3 طرح جامع (موضوع دستورالعمل ماده 14 قانون زمین شهری) در این سازمان بررسی شد که به حکایت بررسی ها اولاً به موجب ماده 14 قانون زمین شهری ( مصوب 1366) تبدیل و تغییر کاربری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
3 کشته در برخورد 2 خودروی سواری در آبادان

3 کشته در برخورد 2 خودروی سواری در آبادان خبرگزاری مهر: رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تصادف دو خودروی پراید و پژو 206 در جاده آبادان به اروند کنار، سه کشته بر جا گذاشت.
شهرام مقام عنوان کرد: پس از اعلام بروز یک فقره تصادف در شامگاه جمعه که در مسیر روستای شلحه ثوامر واقع در 10 کیلومتری جاده آبادان به سمت اروند کنار رخ داد، چهار دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار کرد: دو نفر از حادثه دیدگان به دلیل شدت جراحات ناشی از تصادف شدید فوت شده و چهار نفر دیگر نیز به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
واکنش عراقچی به تحریم های جدید اروپا علیه ایران

واکنش عراقچی به تحریم های جدید اروپا علیه ایران ایرنا: سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران پیش از ترک وین درباره برخی فضاسازی های رسانه های غربی درخصوص تحریم های جدید اروپا علیه ایران واکنش نشان داد و اعلام کرد : اروپایی ها خواهان حفظ برجام و باقی ماندن لغو تحریم ها هستند.
عراقچی پیش از عزیمت به تهران در فرودگاه وین، در ارتباط با برخی فضاسازی های تایید نشده از سوی رسانه های غربی در خصوص احتمال تحریم های جدید از سوی اروپایی ها علیه ایران گفت: آنچه اروپایی ها هم در ملاقات های دوجانبه و هم در جلسه کمیسیون مشترک برجام به صورت جدی مورد تاکید قرار داده و در بیانیه ها و اظهارات رسمی و عمومی خود هم منتشر کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
انگلیس، سکوی پرتاب فضایی در اروپا می سازد

انگلیس، سکوی پرتاب فضایی در اروپا می سازد ایسنا: بریتانیا با وضع قوانین جدید و اختصاص بودجه های کلان برای تحقیقات، ساخت و توسعه پایگاه های فضایی به دنبال میزبانی از برترین پرتاب های فضایی است.
به نقل از انگجت، هدف دولت انگلیس، میزبانی از اولین پایگاه پرتاب فضایی در اروپا است و با تدابیری که اندیشیده شده، روز به روز به تحقق این هدف نزدیکتر خواهد شد.
پس از معرفی پایگاه فضایی "بیل" کمی بیش از یک سال پیش، لایحه صنعت فضایی برای تبدیل شدن این پایگاه به یک پایگاه پیشرفته کمک خواهد کرد. این قانون شامل موارد ضروری مانند صدور مجوز فضایی، شرایط بیمه و تعهدات ایمنی می شود و پایه های نظارتی را که برای پایگاه فضایی عملیاتی ضروری است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
تایید استفاده از ویدئو چک در جام جهانی 2018

تایید استفاده از ویدئو چک در جام جهانی 2018 خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، شورای فیفا در جلسه رسمی خود به ریاست جانی اینفانتینو در شهر بوگوتا، پایتخت کلمبیا استفاده از سیستم ویدئو چک (VAR) را تایید کرد.
در آغاز ماه جاری میلادی نیز هیئت بین المللی قوانین فوتبال خواهان استفاده از سیستم ویدئو چک در فوتبال شده بود. سیستم VAR جهت به حداقل رساندن اشتباهات داوری در دیدارهای فوتبال در نظر گرفته شده و پیش از این در لیگ های چند کشور اروپایی از جمله سری A ایتالیا و بوندس لیگا مورد استفاده قرار گرفت.
جام جهانی 2018 در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
ایجاد صف طولانی کامیون ها در مرز آستارا

ایجاد صف طولانی کامیون ها در مرز آستارا خبرگزاری مهر: شهرستان مرزی آستارا در استان گیلان که نقطه خروج از مرز ایران و ورود به کشور همسایه جمهوری آذربایجان و به عبارت بهتر محل اتصال قاره آسیا به قاره اروپا است، از پنج روز گذشته شاهد ایجاد صف های طولانی کامیونهای ترانزیتی ایرانی و خارجی بوده که موجب بسته شدن لاین رفت خیابان منتهی به مرز بین المللی آستارا و ترافیک در لاین برگشت و ایجاد مشکلات ترافیکی برای ساکنان منطقه شده است.
به رغم فعالیت شبانه روزی مدیریت و پرسنل پرتلاش گمرک مرزی آستارای جمهوری اسلامی ایران هم اکنون 600 کامیون ایرانی و خارجی پشت مرز ورودی به گمرک جمهوری آذربایجان و به دلیل کندی فعالیت مرزبانی و گمرک آستارای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
آلگری: دیدار با رئال مادرید فوق العاده است

آلگری: دیدار با رئال مادرید فوق العاده است ورزش سه: مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، از رویارویی تیمش با رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ابراز رضایت کرد.
یوونتوس در دو حضور اخیرش در فینال لیگ قهرمانان مغلوب بارسا و رئال شد و پیش از قرعه کشی این مرحله، آلگری ابراز امیدواری کرده بود که با این دو غول اسپانیایی روبرو نشود اما اکنون در انتظار دو دیدار فوق العاده با کهکشانی ها است.
او به خبرنگاران گفت: " رئال؟ این دو دیدار فوق العاده خواهد بود. اگر ما خوب بازی کنیم و خوش شانس باشیم. اگر اینطور نباشد، به خانه برمی گردیم. باید به اینکه در بین 8 تیم برتر اروپا جای داریم، افتخار کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
امیدواری مرکل به همکاری مسکو در پرونده سکریپال

امیدواری مرکل به همکاری مسکو در پرونده سکریپال خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان امروز جمعه اعلام کرد که امیدوار است مسکو نیز یکی از طرف های فعال در تحقیق پیرامون حادثه مسمومیت سرگئی سکریپال جاسوس دوجانبه روس تبار و دختر وی باشد.
جنجال آفرینی های لندن علیه مسکو در حالی است که انگلیس تاکنون اطلاعات کافی را درباره عامل مسمومیت وی در اختیار روسیه نگذاشته است.
گفتنی است تنش ها از روز چهارم مارس و همزمان با مسمومیت سرگئی سکریپال جاسوس دوجانبه سابق و دخترش بالا گرفت.
انگلیس با نشانه گرفتن انگشت اتهام خود به سمت روسیه، ضمن تعلیق روابط دیپلماتیک در سطوح بالا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
این فیلم را شما نابود کردید و نه هیج کس دیگر

این فیلم را شما نابود کردید و نه هیج کس دیگر ایسنا: فیلم بدون تاریخ بدون امضاء به کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه کنندگی علی جلیلوند و احسان علیخانی در جشنواره سی وپنجم فیلم فجر رونمایی و در 11 رشته نامزد دریافت جایزه شد.
این فیلم در نهایت با سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین کارگردانی و بهترین صداگذاری جشنواره را به پایان برد و پس از فجر هم در چند رویداد بین المللی از جمله جشنواره های معتبر جهانی جوایز متعددی را کسب کرد.
با توجه به موفقیت و جوایز داخلی و خارجی این فیلم، انتظار می رفت اکران عمومی در یکی از بهترین فصول اکران باشد ولی به نظر می رسد یکی از بدترین زمان ها یعنی زمان پس از جشنواره فجر که عطش فیلم دیدن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
این بار توصیه های همسر خانم کارشناس یزدی!

این بار توصیه های همسر خانم کارشناس یزدی! برترین ها: این بار توصیه های همسر خانم کارشناس یزدی! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
فال روزانه 26 / 12 / 1396

فال روزانه 26 / 12 / 1396 فال روزانه شنبه 26 اسفند 1396
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 26 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز سطح انرژی شما به طرز فوق العاده ای زیاد است. پس سعی کنید که روزتان را به بهترین شکل ممکن بسازید. پس از مدت ها به این نتیجه رسیده اید که از زندگی چه می خواهید، پس به دنبال آرزوهایتان بدوید. با اراده ای که شما دارید، هیچ چیز نمی تواند سد راهتان شود. تا یکی دو ماه آینده یکی از بزرگ ترین گره های زندگی تان باز خواهد شد که هم بر شرایط مالی و هم بر روابط عاطفی تان موثر واقع خواهد شد. در برخورد با دیگران، به خصوص در محیط کار صداقت داشته باشید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
نگاهی به بازیگران سریال های نوروزی

نگاهی به بازیگران سریال های نوروزی ایسنا: امسال چهار سریال از شبکه های سیما با یکدیگر به رقابت می پردازند که پایتخت 5 از سیروس مقدم در شبکه یک، تعطیلات رویایی از علیرضا امینی در شبکه دو، دیوار به دیوار 2 از سامان مقدم در شبکه سه و همچنین هیات مدیره ساخته مازیار میری در شبکه پنج را شامل می شود.
از میان این سریال ها، امسال دیوار به دیوار و پایتخت ، دو مجموعه دنباله دار هستند که در ادامه کارهای قبل روی آنتن می روند.
محسن تنابنده با نقش نقی، ریما رامین فر با نقش هما، احمد مهرانفر با نقش ارسطو، علیرضا خمسه با نقش بابا پنجعلی بازیگران اصلی پایتخت هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
میزان تولید نفت ایران در سال آینده اعلام شد

میزان تولید نفت ایران در سال آینده اعلام شد ایسنا: علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درمورد میزان تولید نفت ایران در سال 1397 گفت: میزان تولید نفت ایران در سال 1397 افزایش نخواهد داشت و در همین میزان تولید فعلی ثابت خواهد ماند.
وی درمورد میزان تولید فعلی نفت در کشور توضیح داد: در حال حاضر تولید نفت ایران روزانه حدود 3 میلیون و 900 هزار بشکه و ظرفیت تولید نفت نزدیک چهار میلیون بشکه است.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درمورد میزان صادرات نفت نیز گفت: میزان صادرات متغییر است اما متوسط میزان صادرات حدود یک میلیون 700 یا 750 هزار بشکه است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
الهلال و الاهلی، عربستانی های 2019 لیگ قهرمانان

الهلال و الاهلی، عربستانی های 2019 لیگ قهرمانان ورزش سه: مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ حرفه ای عربستان از ساعت 21 امشب با انجام دو بازی پیگیری شد که الهلال صدرنشین مهمان القادسیه رده دوازدهمی بود و در دیگر دیدار هم الاهلی، تیم دوم جدول در خانه الرائد به میدان رفت.
الهلال عربستان که هفته قبل مقابل الاتفاق و بعد از آن در دیدار لیگ قهرمانان برابر الریان قطر شکست خورده بود، امشب به روند ناکامی هایش پایان داد و با تک گل محمد الشلهوب، ستاره 37 ساله خود در دقیقه 36 توانست به برتری یک بر صفر در دیدار با القادسیه دست پیدا کند.
الاهلی عربستان هم موفق شد با گل های لئوناردو، عمر السومه و حسین المقهوی در دقایق 61 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
نبرد بریتانیایی ها در اروپا؛ دشمنان خانوادگی

نبرد بریتانیایی ها در اروپا؛ دشمنان خانوادگی ورزش سه: با توجه به قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، معلوم شد که لیورپول و منچسترسیتی، باید در دو بازی رفت و برگشت به مصاف یکدیگر بروند تا تیم صعودکننده به نیمه نهایی مشخص شود.
تاریخ هم رای به دیدار هایی جذاب مابین تیم های بریتانیایی در طول تاریخ لیگ قهرمانان اروپا می دهد. به همین بهانه، تصمیم گرفتیم تا به 8 بازی برتر میان دو تیم بریتانیایی در رقابت های اروپایی بپردازیم.
1-گلاسکورنجرز- لیدزیونایتد( دوردوم لیگ قهرمانان اروپا سال 1992/93):
در نوامبر سال 1992، قهرمان لیگ برتر اسکاتلند باید در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیدزیونایتد مقتدر آن دوران می رفت تا برنده، مشخص شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
تعویق رونمایی از طرح ترامپ درباره خاورمیانه

تعویق رونمایی از طرح ترامپ درباره خاورمیانه ایرنا: رئیس جمهوری آمریکا تصمیم دارد رونمایی از طرح صلح خود موسوم به معامله قرن را به سال آینده یا 2 سال دیگر موکول کند.
مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از پایگاه خبری عبری زبا ن'تیک دبکا' اعلام کرد: جیسون گرینبلات فرستاده ویژه صلح دونالد ترامپ به خاورمیانه روز سه شنبه شماری از نمایندگان کشورهای خاورمیانه را که برای شرکت در اجلاسی پیرامون غزه در کاخ سفید حاضر شده بودند، در جریان این امر قرار داده است.
منبع مذکور اشاره کرد که پیام گرینبلات رسما به نمایندگان این کشورها ابلاغ نشده است اما او در دیدار با نمایندگان رژیم صهیونیستی و عرب خارج از کاخ سفید و هنگامی که از او در باره زمان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
وضع رسیدگی به پرونده های قاچاق مناسب نیست

وضع رسیدگی به پرونده های قاچاق مناسب نیست پول نیوز: سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: حدود 1 درصد از جرایم پرونده های قاچاق در مرحله اجرای احکام در 20 سال گذشته وصول شده است.
رضا بهشتی زاده افزود: در 20 سال گذشته میانگین زمان رسیدگی محاکم قضایی به پرونده های ملی و مهم قاچاق 5 سال بوده است در صورتی که قانونگذار قوه قضاییه را مکلف کرده است رسیدگی به پرونده های قاچاق باید یک ماهه باشد و یک ماه هم قابل تمدید است.
وی افزود: بخشی از پرونده های قاچاق به سازمان تعزیرات و بخشی دیگر مانند پرونده های ملی و مهم و قاچاق سازمان یافته، اقلام ممنوعه و پرونده هایی که مجازات حبس و انفصال دارد به محاکم قضایی ارجاع می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
مصدومیت سارا بهرامی سرصحنه ساخت ایران2

مصدومیت سارا بهرامی سرصحنه ساخت ایران2 سینما دیلی: سارا بهرامی که در جشنواره سی و ششم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد سر صحنه سریال ساخت ایران2 از ناحیه پا دچار سانحه شد. پیش بینی می شود بعداز چند هفته این بازیگر بتواند کارش را در این سریال ازسر بگیرد ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
پیام وزیر اقتصاد درباره دستمزد 97

پیام وزیر اقتصاد درباره دستمزد 97 خبرگزاری مهر: علی کرباسیان، وزیر اقتصاد که امروز در نشست شورای عالی کار با دستور کار تعیین دستمزد 97 در کنار علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشت، در اظهار نظری نوشت: تعیین حداقل دستمزد کارگران باید در شأن این گروه عظیم، زحمتکش و مؤثر اقتصاد ایران و پرکننده شکاف میان قدرت خرید و هزینه هایشان باشد. همچنین کارآفرینان و کارفرمایان هم در بخش خصوصی باید بتوانند متناسب با هزینه های جاری شان، از عهده پرداخت میزان افزایش دستمزدها برآیند.
در ادامه پیام وزیر اقتصاد آمده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
غیبت موراتا در جام جهانی برایم مهم نیست!

غیبت موراتا در جام جهانی برایم مهم نیست! ورزش سه: آنتونیو کونته معتقد است لسترسیتی حریفی دشواری برای چلسی در جام حذفی خواهد بود.
همچنین سرمربی ایتالیایی چلسی واکنش متفاوتی به غیبت آلوارو موراتا و گری کیهیل، 2 بازیکن نیمکت نشین چلسی در لیست دعوت شدگان تیم های ملی اسپانیا و انگلیس داشت.
کونته گفت: "از نظر من چنین سوالاتی را باید از سرمربی های تیم های ملی بپرسید نه من. تمام تلاش من رساندن بازیکنانم به بهترین شرایط برای حضور در چلسی است و سرمربی های تیم های ملی نیز باید بهترین تصمیم را برای کشورشان بگیرند و برای من غیبت موراتا و کیهیل در جام جهانی اهمیتی ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
دستگیری 58 نفر از عناصر پ.ک.ک در ترکیه

دستگیری 58 نفر از عناصر پ.ک.ک در ترکیه ایرنا: روزنامه استار ترکیه اعلام کرد که 58 نفر به اتهام ارتباط، همکاری و همدستی با حزب کارگران کردستان ترکیه(پ.ک.ک) در شهرهای استانبول و آدانا دستگیر شدند.
به نقل از این رسانه، ماموران پلیس مبارزه با ترور ترکیه در عملیاتی محرمانه و با محاصره همزمان 19 آدرس از پیش شناسایی شده در هشت منطقه استانبول، 11 نفر را به اتهام ارتباط، همکاری و همدستی با پ.ک.ک دستگیر کردند.
بنا بر اعلام این رسانه، ماموران پلیس ضد ترور آدانا نیز در عملیاتی محرمانه و با محاصره 73 آدرس از پیش شناسایی شده، 47 نفر را به اتهام ارتباط، همکاری و همدستی با پ.ک.ک دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
تست توپ های جام جهانی توسط کی روش

تست توپ های جام جهانی توسط کی روش ورزش سه: بعد از ظهر امروز دومین تمرین تیم ملی ایران زیر نظر کارلوس کی روش در استادیوم آزادی پیگیری شد و تمام افراد دعوت شده در آن حضور داشتند . در ابتدای تمرین امروز ، سرمربی پرتغالی تیم ملی به همراه کادر خود به تست توپ های مورد استفاده در جام جهانی پرداخت . کی روش ابتدا وزن توپ ها را مورد بررسی قرار داد و سپس به بازی با آن ها پرداخت . این در حالی است که چندی پیش این توپ ها مورد انتقاد بعضی از کارشناسان قرار گرفته بود و شرکت آدیداس در جهت رفع این نقایص، اقداماتی به عمل آورد . حال باید دید این توپ ها مورد تایید سرمربی سخت پسند تیم ملی ایران قرار گرفته می گیرد یا خیر ؟ ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
مراکش کاندیدای میزبانی جام جهانی 2026 شد

مراکش کاندیدای میزبانی جام جهانی 2026 شد ورزش سه: کشور مراکش رسما برای میزبانی جام جهانی 2026 پیشنهاد داد.
مراکش که اولین حریف ایران در جام جهانی 2018 خواهد بود، قصد دارد میزبان جام جهانی 2026 شود و به همین دلیل امروز پیشنهاد رسمی خود را به مقر فیفا ارسال کرد. کمتر از 3 ماه دیگر در خصوص انتخاب میزبان جام جهانی تصمیم گیری خواهد شد.
فدراسیون فوتبال مراکش مدعی شد برگزاری جام جهانی در مراکش برای بازیکنان، هواداران، فیفا، مراکش، آفریقا و جهان مفید خواهد بود و این فدراسیون افزود که این رویداد ورزشی گامی مهم در جهت ارتقای جوانان آفریقایی و کشور مراکش است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
نیمار در رئال مادرید؟ پاسخ را از پرز بخواهید!

نیمار در رئال مادرید؟ پاسخ را از پرز بخواهید! ورزش سه: اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن در خصوص احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید صحبت کرد.
نیمار با 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست و گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد؛ اما با این حال نارضایتی او از حضور در پاریس باعث شده تا رئال مادرید خواهان جذب او باشد و شایعاتی در این خصوص شکل گیرد؛ اما اونای امری نیز در این رابطه پاسخ جالبی داده است. اگر قرار به انتقال نیمار به برنابئو باشد، احتمالا او دوباره با 400 میلیون یورو گران ترین بازیکن تاریخ خواهد شد.
اونای امری گفت: "من فکر می کنم که در این کنفرانس مطبوعاتی 30 بار در مورد این موضوع پاسخ داده ام ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
مرکل اظهارات ضداسلامی وزیر کشور خود را رد کرد

مرکل اظهارات ضداسلامی وزیر کشور خود را رد کرد خبرگزاری تسنیم: وزیر کشور جدید آلمان اخیرا اظهارات ضد اسلامی را داشته است.
"هورست زیهوفر"، وزیر کشور جدید آلمان اظهارات "توماس دمایزیر"، سلف خود که گفته بود اسلام به آلمان تعلق دارد را رد کرده و آن را ایده غلطی دانست.
وی در مصاحبه با نشریه "بیلد" آلمان تاکید کرد که آلمان از طریق مسیحیت شکل گرفته است.
زیهوفر همچنین خواستار برگزاری مجدد کنفرانس های اسلامی برای بحث کردن با مسلمانان درباره مسائل ادغام و هماهنگی شده و گفت: ما باید با انجمن های اسلامی بر سر میز مذاکره بنشینیم و در صورت لزوم این مذاکرت را گسترش دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
شوخی رضاییان هنگام مصاحبه بیرانوند

شوخی رضاییان هنگام مصاحبه بیرانوند ورزش سه: بازیکنان تیم ملی با حضور در اردو، آخرین تمرین خود را پیش از تقابل با تیم ملی سیرالئون برگزار کردند. در بخشی از تمرین علیرضا بیرانوند با تلویزیون بین اسپورت در حال مصاحبه بود که با شوخی های عجیب رامین رضاییان و مزاحمت او همراه شد تا تمرکزش برهم بخورد.
بازیکنان تیم ملی که از روحیه خوبی برای آماده سازی و بالا بردن شانس خود برای حضور در لیست پایانی کارلوس کی روش برخوردار هستند، فضای جالبی را مقابل آخرین حریف سال 96 شکل دادند.
عکس: امیرحسین خیرخواه ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
بیانیه هلگا اشمید درباره کمیسیون مشترک برجام

بیانیه هلگا اشمید درباره کمیسیون مشترک برجام ایسنا: هلگا اشمید، رییس جلسه کمیسیون مشترک برجام، پس از نشست مورخ 25 اسفند 1396 بیانیه ای صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
در تاریخ 16 مارس 2018 نشست ادواری کمیسیون مشترک برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در وین برگزار شد. این هشتمین نشست کمیسیون مشترک از روز اجرایی شدن برجام (16 ژانویه 2016) بود. بر اساس مقررات برجام، کمیسیون مشترک مسئولیت نظارت بر اجرای این توافق هسته ای را بر عهده دارد.
ریاست نشست کمیسیون مشترک بر عهده خانم هلگا اشمید، دبیرکل سرویس سیاست خارجی و امنیتی اتحادیه اروپایی به نمایندگی از خانم موگرینی نماینده عالی اتحادیه اروپایی بود و در این نشست کشورهای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
علت استعفای نجفی؛ بیماری یا فسادستیزی؟

علت استعفای نجفی؛ بیماری یا فسادستیزی؟ خبرآنلاین: احمد توکلی رییس سازمان مردم نهاد "دیده بان عدالت و شفافیت" در یادداشتی در کانال تلگرامی خود به دلایل مطرح شده در مورد استعفای شهردار تهران پرداخت.
وی در یادداشتی با عنوان علت استعفای شهردار تهران، بیماری یا فسادستیزی؟ که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده، نوشته است:
1- یکی دو روز پیش توئیتی از یک انقلابی پشیمان پیرامون استعفای شهردار تهران منتشر شده که متضمن یک دعوی و یک شبهه است. دعوی این است که در محاکمه آقای کرباسچی، آقای کروبی به رهبر انقلاب اعتراض کرده و رهبر فرموده است کرباسچی باید بداند از او گردن کلفت تر هم هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
توییتر و یوتیوب رفع فیلتر نمی شود

توییتر و یوتیوب رفع فیلتر نمی شود ایسنا: عبدالصمد خرم آبادی، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با انتشار مطلبی در کانال شخص خود در پیام رسان سروش، گفت: این روزها خبرنگاران محترم مکررا سئوال می کنند، آیا قرار است موضوع رفع فیلتر توئیتر و یوتیوب به تازگی در کارگروه تعیین مصادیق و یا شورای عالی فضای مجازی مطرح شود؟ پاسخ این است که توئیتر و یوتیوب در اجرای دستور مراجع قضایی فیلتر شده اند و مراجع دیگر نمی توانند در اموری که توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شده اند، دخالت نمایند.
وی افزود: علت فیلتر توئیتر و یوتیوب عدم تبعیت آن ها از قوانین کشور و جلوگیری از انتشار میلیون ها محتوای مجرمانه و سدکردن راه جاسوسی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
کورتوا و رد شایعات انتقال به رئال مادرید

کورتوا و رد شایعات انتقال به رئال مادرید ورزش سه: تیبو کورتوا، سنگربان بلژیکی چلسی مدعی شد تا پایان قراردادش در لندن خواهد ماند.
با توجه به سکونت 2 فرزند کورتوا در مادرید و باقی ماندن تنها یک سال از قرارداد او، اخبار فراوانی در مورد احتمال حضور کورتوا در رئال مادرید شنیده شده است. البته نمایش ضعیف کورتوا برابر بارسا و لیونل مسی شاید باعث رضایت هواداران رئال مادرید از شنیدن این خبر شده باشد.
کورتوا گفت: "من به چلسی تعهد داشته و تا پایان قراردادم که انتهای فصل بعد است اینجا باقی خواهم ماند. زمانی که تنها یک سال از قرارداد شما باقی مانده افزایش شایعات طبیعی است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
سیتی 5 ساعت بیش از ما وقت ریکاوری دارد!

سیتی 5 ساعت بیش از ما وقت ریکاوری دارد! ورزش سه: یورگن کلوپ به تغییر ساعت دیدار لیورپول و اورتون معترض است.
قرار بود دیدار مقابل اورتون در روز 8 آوریل ساعت 14:15 دقیقه برگزار شود؛ اما بعد از برخورد لیورپول با سیتی، این دیدار به 7 آوریل ساعت 12:15 منتقل شد. دیدار رفت لیورپول برابر سیتی 4 آوریل و بازی برگشت 10 آوریل برگزار خواهد شد.
کلوپ گفت: "من در حال حاضر عصبانی هستم، چرا که لیگ برتر بازی دربی را روز شنبه ساعت 12:30 برگزار می کند. این اتفاق خوشحال کننده نیست، زیرا ما چهارشنبه شب برابر سیتی و صبح روز شنبه برابر اورتون بازی می کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
مخاطب مشاور روحانی کیست؟

مخاطب مشاور روحانی کیست؟ خبرآنلاین: حسام الدین آشنا مشاور حجت الاسلام حسن روحانی، در توئیتر خود نوشت: جاسوسان لازم نیست در پوشش سمن های محیط زیست اطلاعات کشور را جمع آوری کنند؛ آنها می توانند با ادعاهای فوق انقلابی و به اسم درز دادن مکاتبات سری، نه تنها سیگنالهایی برای اربابان خود ارسال کنند بلکه منویات آنان را در تولید اختلاف در حاکمیت دنبال کنند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
بازی های سوپر لیگ یونان لغو شد

بازی های سوپر لیگ یونان لغو شد ورزش سه: فدراسیون فوتبال یونان تصمیم به تعویق یک هفته از دیدارهای سوپر لیگ این کشور گرفته است.
پس از جنجالی که ایوان ساوویدیس، مالک باشگاه پائوک در دیدار یکشنبه شب هفته اخیر این تیم مقابل آ اِ ک آتن با داشتن اسلحه بر کمر و ورود به زمین مسابقه به راه انداخت و موجب لغو این دیدار شد، با تصمیم دولت یونان مسابقات سوپر لیگ لغو شد.
به علت آشوب مالک باشگاه پائوک، مسابقات هفته بیست و ششم سوپر لیگ یونان که قرار بود با رفع تعلیق بازی ها از فردا شنبه به مدت سه روز برگزار شود، مجددا به تعویق افتاد و زمان جدیدی هم برای انجام این بازی ها اعلام نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
آخرین معاینه کارلوس از وینگر پرسپولیس

آخرین معاینه کارلوس از وینگر پرسپولیس ورزش سه: سرمربی تیم ملی پیش از این نیز بارها نشان داده بود که وضعیت بدنی بازیکنانش از اهمیت بالایی برای او برخوردار است و به همین دلیل بارها با سرکشی به نوع تمرینات آنها وضعیت طی کردن دوران نقاهت شان را مورد بررسی قرار می داد. کارلوس امروز نیز قبل از آغاز تمرین به سراغ وحید امیری رفت و صورت آسیب دیده وی را مورد معاینه کامل قرار داد تا از چند و چون آسیب دیدگی وی اطلاع کامل پیدا کند.
هافبک پرسپولیسی تیم ملی در دیدار آسیایی این تیم با ضربه خشن کاپیتان الوحده آسیب دید و به همین دلیل مجبور شد برای پیشگیری از بیشتر شدن مصدومیت به ناچار صورت خود را بخیه بزند.
عکس ها: امیرحسین خیرخواه ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
ظریف: خروج آمریکا از برجام، اشتباه دردناکی است

ظریف: خروج آمریکا از برجام، اشتباه دردناکی است خبرگزاری فارس: اگر آمریکا بخواهد از برجام خارج شود برایش اشتباه دردناکی خواهد بود
وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: اگر آمریکا این اشتباه را مرتکب شود که بخواهد از برجام خارج شود حتماً این اشتباه دردناکی برای آمریکایی ها خواهد بود.
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز جمعه پس از پایان سفر دو روزه به باکو و قزاقستان برای شرکت در دو نشست چهارجانبه و سه جانبه در جمع خبرنگاران، با اشاره به این سفرها خاطرنشان کرد: در این سفرها حرکت های منطقه ای جمهوری اسلامی را پیگیری کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
روابط با برادران ایرانی و ترک ناپسند نیست

روابط با برادران ایرانی و ترک ناپسند نیست ایسنا: "سیدعمار حکیم" رئیس تحالف ملی شیعیان عراق و رئیس جریان حکمت ملی در این مراسم که همزمان در 16 استان این کشور نیز برگزار شد، با بیان این که با گرامی داشت خانواده های شهیدان، خواهان پاسداری، حمایت و تضمین حقوق آنان هستیم و باید یاد و خاطره شهداء در شهرها، کوچه ها و خیابان ها زنده باشد، یادآور شد: شهید محراب معلم فعالیت های اجتماعی و سیاسی است که از یک دیدگاه اسلامی اصیل برخوردار است. همگان به رهبری و نقش محوری شهید محراب در جنبش اسلامی افتخار می کنند، اما این شما هستید که مرد عمل به برنامه ها و پروژه های او هستید و باید راه او را ادامه دهید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
تبعه عراقی در انگلیس مجرم شناخته شد

تبعه عراقی در انگلیس مجرم شناخته شد ایسنا: یک تبعه عراقی که درانگلیس پناهنده شده بود، امروز (جمعه) در خصوص اتهام خود درباره بمب گذاری در لندن مجرم شناخته شد.
به نقل از خبرگزاری رویترز، احمد حسن، جوان 18 ساله عراقی در خصوص اتهام خود که تلاش برای قتل از طریق بمب گذاری اعلام شده بود، متهم شناخته شد.
دادستانی انگلیس درباره این بمب گذاری اعلام کرد: خوشبختانه این بمب آن طور که عامل بمب گذاری در نظر گرفته بود، منفجر نشد؛ وگرنه می توانست به کشتار غیرنظامیان منجر شود.
این بمب گذاری 15 سپتامبر در متروی لندن صورت گرفت که 30 زخمی برجای گذاشت. پس از این بمب گذاری پلیس انگلیس احمد حسن را به دست داشتن در این حمله متهم کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
اخبار ضد و نقیض درباره مرگ پادشاه مغرب

اخبار ضد و نقیض درباره مرگ پادشاه مغرب خبرگزاری فارس: شایعاتی درباره درگذشت محمد ششم پادشاه مغرب در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد که نگرانی مردم مغرب را به دنبال داشت.
سفیان البحیری مدیر صفحه مختص به پیگیری امور مربوط به پادشاه مغرب در فیس بوک شایعه درگذشت محمد ششم را تکذیب و تأکید کرد که وی در صحت و سلامت کامل به سر می برد.
به نوشته روزنامه رأی الیوم ، البحیری همچنین در صفحه فیس بوک خود تصویری از محمد ششم به همراه دو فرزندش در یکی از فروشگاه های لباس پاریس را منتشر کرد و نوشت که پادشاه مغرب در سلامت جسمانی بسر می برد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
واکنش واران به احتمال انتقال نیمار به رئال

واکنش واران به احتمال انتقال نیمار به رئال ورزش سه: رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید به تمجید از توانایی های نیمار برزیلی پرداخت.
اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال نیمار در تابستان سال بعد به رئال مادرید شنیده شده اما واران علیرغم تمجید از کیفیت ستاره برزیلی، معتقد است همه چیز به خود باشگاه بستگی دارد. نیمار در تابستان قبل با 222 میلیون یورو از بارسا راهی پی اس جی شد اما بسیاری معتقدند این انتقال، میانبری برای پیوستن به رئال مادرید بوده است.
واران گفت: "دشوار است بگوییم بازیکنی با استعداد مانند نیمار برای رئال مادرید مفید نیست و همه می دانند که نیمار استعداد فراوانی دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
تحریم های آلمان، فرانسه و انگلیس علیه ایران

تحریم های آلمان، فرانسه و انگلیس علیه ایران خبرگزاری مهر: رویترز در خبری فوری اعلام کرد که آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم هایی جدید علیه ایران برای نگاه داشتن ترامپ در برجام ارائه کرده اند.
تحریم های پیشنهادی سه کشور اروپایی (انگلیس، فرانسه و آلمان) به اتحادیه اروپا افراد دخیل در برنامه موشکی و فعالیت های ایران در سوریه را هدف خواهد گرفت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
درگیری ها در غوطه شرقی قابل تحمل نیست

درگیری ها در غوطه شرقی قابل تحمل نیست ایسنا: به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری العربیه، استفان دی میستورا، نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه با اشاره به مواردی از تعرض جنسی به زنان در مناطق شاهد درگیری، افزود، مواردی از استفاده از سلاح های ممنوعه نیز گزارش شده است.
وی در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی اوضاع سوریه خواستار برقراری آتش بس در سراسر خاک این کشور شد و بیان کرد: بسیاری از افرادی که زخمی شده اند، به دلیل ادامه درگیری ها به خدمات درمانی دسترسی ندارند.
نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه اظهار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
دیدار عراقچی با نماینده آمریکا در گروه 1+5

دیدار عراقچی با نماینده آمریکا در گروه 1+5 ایسنا: معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان و سرپرست هیات ایرانی پس از پایان یازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، با نماینده هیات آمریکایی جداگانه دیدار کرد.
همچنین پس از نشست سه ساعته ی کمیسیون، نمایندگان ایران در دیدارهایی جداگانه با همتایان خود از کشورهای چین و دیگر کشورها با یکدیگر گفت وگو کردند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
مرد آهنی همچنان مشتاق بازی در شرلوک هولمز

مرد آهنی همچنان مشتاق بازی در شرلوک هولمز گیمفا: رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) طی مصاحبه ای با سایت EW، درباره ی پروژه های درحال توسعه و همچنین چندین فیلمی که او علاقه به حضور در آن ها دارد صحبت کرد و در بین آن ها نام Sherlock Holmes 3 به چشم خورد که او بسیار مشتاق است تا بتواند در آن فیلم نقش آفرینی کند.
او می گوید:
من تصمیم گرفتم تا خود را به چالش های جدیدی با این سن و سال سوق دهم و در فیلمی بازی کنم که می بایست در آن با لهجه ی خاصی (Welsh) حرف بزنم که واقعا سخت است به طوری که خود مردم آن منطقه هم صحبت کردن با آن لهجه را دشوار می دانند. ما منتظر شرلوک هولمز دیگری هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
29 اسفند، مهلت اعلام دستمزد کارگران

29 اسفند، مهلت اعلام دستمزد کارگران خبرآنلاین: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اعلام دستمزد کارگران در سال 97 تا 29 اسفندماه جاری فرصت داریم اما امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده نتیجه گیری و در جلسه یکشنبه هیئت دولت مطرح شود.
محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه تعیین دستمزد سال 97 گفت: تاکنون 9 جلسه سه جانبه بین نمایندگان کارگران، شبکه کارفرمایی و دولت برگزار و تلاش شده آرای دو بخش کارفرمایی و کارگری به هم نزدیک شود.
وی افزود: افزایش قیمت تمام شده تولید برای واحدهای تولیدی موضوع مهمی است و در صورتی که قیمت تمام شده به صورت غیرقابل قبولی رشد کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
سانحه تصادف در تکاب یک کشته برجای گذاشت

سانحه تصادف در تکاب یک کشته برجای گذاشت خبرگزاری مهر: سانحه رانندگی در جاده تکاب - بیجار یک کشته و دو زخمی به جا گذاشت.
در این حادثه که امروز روی داد دو خودروی پراید و تیبا با هم برخورد کردند که راننده پراید جان خود را از دست داد.
همچنین در این حادثه وضعیت دو سرنشین نیز وخیم اعلام شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
تمدید قرارداد کی روش مایه خوشحالی مردم است

تمدید قرارداد کی روش مایه خوشحالی مردم است ایسنا: پژمان منتظری عصر جمعه پیش از دومین تمرین تیم ملی گفت: امروز دومین جلسه از دور اول تمرینات تیم ملی است که بیش تر بازیکنان داخلی هستند. کارهای ریکاوری را انجام دادیم و برای دور دوم آماده می شویم.
مدافع با تجربه تیم ملی درباره شائبه لغو دیدار دوستانه ایران و سیرالئون گفت: بازی هنوز منتفی نیست. در هر حال ما باید تمرینات را ادامه دهیم تا در بازی های دوستانه و رسمی با اقتدار به میدان برویم و کیفیت لازم را داشته باشیم.
او درباره تاثیر برگزاری بازی دوستانه با تیم هایی مانند سیرالئون گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
حضور مارگو رابی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود

حضور مارگو رابی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود گیمفا: از همان ابتدای معرفی پروژه ی فیلم سینمایی Once Upon A Time In Hollywood روزی روزگاری در هالیوود ، در شایعات نام مارگو رابی (Margot Robbie) به عنوان یکی از بازیگران این فیلم به گوش می خورد. اکنون این خبر به صورت رسمی تایید شده است.
بعد از همه ی شایعه های اخیر، سایت ددلاین به صورت رسمی اعلام کرده است که این بازیگر استرالیایی که به تازگی برای فیلم I, Tonya من، تونیا هستم نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، در حال مذاکرات نهایی برای پیوستن به فیلم Once Upon A Time In Hollywood روزی روزگاری در هالیوود کارگردان مشهور هالیوودی یعنی کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
حجم مبادلات ایران و چین به 37 میلیارد دلار رسید

حجم مبادلات ایران و چین به 37 میلیارد دلار رسید ایرنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن با بیان اینکه حجم مبادلات ایران و چین در سال 2017 میلادی به 37 میلیارد دلار رسید گفت: این تراز بر خلاف سال های قبل 200 میلیون دلار به نفع ایران بود.
علی اصغر خاجی روز جمعه در انتخابات هیات مدیره اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین در پکن گفت: حجم مبادلات تجاری دو کشور در سال گذشته میلادی از نظر وزنی هم 69 میلیون و 700 هزار تن بود.
او افزود: این میزان نسبت به سال 2016 میلادی از نظر وزنی هفت میلیون و 300 هزار تن و از نظر ارزش نیز چهار میلیارد دلار برابر با 20.4 درصد رشد داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
ماکرون، غرفه کتاب روسیه را تحریم کرد

ماکرون، غرفه کتاب روسیه را تحریم کرد باشگاه خبرنگاران: در ادامه تنش ها میان مسکو و کشورهای اروپایی به دلیل ترور جاسوس دو جانبه سابق روس در انگلیس، امانوئل مکرون ،رئیس جمهوری فرانسه از غرفه روسیه در نمایشگاه کتاب پاریس بازدید نکرد.
به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس 24، روسیه میهمان افتخاری نمایشگاه کتاب پاریس است. مکارون امروز در نمایشگاه کتاب پاریس با نویسندگان بسیاری دیدار کرد. به علاوه رئیس جمهور فرانسه از این نمایشگاه برای بیان مسائل دیپلماتیک بهره برد.
ماکرون تصمیم گرفت در واکنش به مسموم کردن جاسوس سابق روس در جنوب انگلیس، غرفه رسمی روسیه در این نمایشگاه را تحریم کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
فغانی: حضورمان در جام جهانی قطعی نشده

فغانی: حضورمان در جام جهانی قطعی نشده خبرگزاری تسنیم: در یکی دو روز اخیر خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری که در کلاس های داوری در کشور امارات شرکت کرده اند، با کسب نمرات خوب، حضورشان در جام جهانی را قطعی کردند.
علیرضا فغانی، داور بین المللی کشورمان اما با رد این موضوع گفت: چنین چیزی نیست. لیست داوران تا روز آخر باز است و نفراتی که در کلاس های امارات شرکت کرده اند، ماه بعد در کلاس های داوری در کشور ایتالیا حضور می یابند. بنابراین حضور داوران در جام جهانی هنوز قطعی نشده است.
این تیم داوری از ایران سال هاست کنار هم در رویدادهای بین المللی فضاوت کرده و شانس زیادی برای حضور ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
نیکنام حسینی پور مدیرعامل خانه کتاب شد

نیکنام حسینی پور مدیرعامل خانه کتاب شد خبرآنلاین: با رأی اعضای هیئت امنای موسسه خانه کتاب و حکم محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیئت امنا، نیکنام حسینی پور به عنوان مدیرعامل خانه کتاب انتخاب شد. او چندی پیش در پی استعفای مجید غلامی جلیسه به عنوان سرپرست خانه کتاب منصوب شده بود.
حسینی پور پیش از این عهده دار سمت مشاور توسعه منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
ارائه رژیم غذایی مناسب با تحلیل میکروبیوم روده

ارائه رژیم غذایی مناسب با تحلیل میکروبیوم روده ایسنا: یک شرکت انگلیسی، فناوری جدیدی برای بررسی میکروبیوم روده ارائه داده است که بر اساس آن می توان رژیم غذایی مناسب هر فرد را تنظیم کرد.
به نقل از فیوچریسم، در سال های اخیر، نقش باکتری و دیگر ارگانیسم های روده، تمرکز اصلی کسانی است که در جست وجوی بهبود سلامتی و تندرستی هستند.
با این حال، شرایط هر روده ای کاملا منحصر به فرد است و شاید روش مناسب یک نفر برای دیگری کاربرد نداشته باشد. به همین دلیل، اطلاع دقیق از نیازهای روده، مهم است.
اکنون، شرکتی با نام "ویوم" (Viome)، در تلاش برای ارائه یک فناوری جدید با چنین قابلیتی است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
موافقت فیفا با برگزاری دیدار ایران - سیرالئون

موافقت فیفا با برگزاری دیدار ایران - سیرالئون خبرگزاری تسنیم: فدراسیون جهانی فوتبال به دلیل مشکلات داخلی فدراسیون فوتبال سیرالئون به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده بود که دیدار دوستانه ایران و سیرالئون لغو شود، اما پس از انجام مذاکرات، موافقت فیفا برای برگزاری این بازی گرفته شد.
فیفا به دلیل دخالت دولت سیرالئون در امور داخلی فدراسیون فوتبال این کشور و درخواست ایشا یوهانسن، رئیس برکنار شده فدراسیون فوتبال سیرالئون، دیدار دوستانه ایران و تیم ملی این کشور را معلق کرده بود. با این حال فدراسیون فوتبال امروز با فیفا نامه نگاری کرد که با توجه به سفر اعضای تیم سیرالئون و هزینه های صورت گرفته، با برگزاری این بازی موافقت شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
بعیدی نژاد: آمریکا بیش از همیشه در انزوا است

بعیدی نژاد: آمریکا بیش از همیشه در انزوا است ایسنا: بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن و عضو پیشین تیم مذاکره کننده هسته ای روز جمعه با اشاره به برگزاری یازدهمین نشست مشترک برجام گفت: جلسه امروز کمیسیون مشترک برجام آمریکا در برابر همبستگی تمامی کشورهای عضو بیش از همیشه در فشار و انزوای بی سابقه ای قرار گرفته است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
خطر فروپاشی نظام اطلاعاتی سازمان مالیاتی

خطر فروپاشی نظام اطلاعاتی سازمان مالیاتی ایسنا: به نقل از معاون پژوهشی سازمان امور گزارش داد: دستاورد نظام مالیات بر ارزش افزوده ایجاد شفافیت است.
احمد زمانی درباره وضعیت لایحه مالیات بر ارزش افزوده گفت: دولت پس از بررسی های کارشناسی طولانی مدت و دقیق لایحه ای را تقدیم مجلس کرده است با توجه به سیستم اجرای خاص، دقیق و نظام حسابرسی اصولی مدنظر قانون مالیات بر ارزش افزوده و ویژگی های منحصر به فرد این قانون انتظار می رود تغییرات اعمال شده با لحاظ این ویژگی ها صورت گیرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این انتظار می رود شرایط اجرایی، مساله تاثیر معافیت ها در روند اجرای قانون و سایر ویژگی های تکنیکی مرتبط با این قانون در تغییرات مدنظر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
برکناری نتانیاهو در گرو تصمیم دادستان

برکناری نتانیاهو در گرو تصمیم دادستان ایسنا: به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، موشی کحلون، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی تأکید کرد که اگر دادخواستی علیه نخست وزیر این رژیم مطرح شود، او دیگر نمی تواند به فعالیت در سمت نخست وزیری ادامه دهد.
کحلون در پاسخ به این سوال که در صورت ارائه دادخواست علیه نتانیاهو چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت: قانون می گوید که دادستان در چنین شرایطی تصمیم می گیرد که نتانیاهو با توجه به شرایط موجود باید برکنار شود یا به او اخطار داده شود.
وی ادامه داد: من صراحتا می گویم اگر دادخواستی علیه نتانیاهو تنظیم شود، او دیگر قادر به ادامه فعالیت نخواهد بود و من این را خوب می دانم. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
نظارت مستقیم کی روش بر تمرینات ملی پوشان

نظارت مستقیم کی روش بر تمرینات ملی پوشان خبرگزاری تسنیم: دومین جلسه از تمرینات تیم ملی ایران برای دیدار دوستانه مقابل سیرالئون امروز (جمعه) از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی برگزار شد.
* پیش از شروع تمرین کی روش به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و پس از آن تمرینات تیم ملی زیر نظر مربیان آغاز شد.
* پنج بازیکن ملی پوش پرسپولیس که روز گذشته در تمرینات تیم ملی غایب بودند، امروز در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند و زیر نظر دستیاران کی روش به تمرینات اختصاصی پرداختند.
* سایر ملی پوشان ابتدا به کارهای کششی و نرمشی پرداختند و سپس کارهای ترکیبی و پاسکاری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
پرسپولیس خشن ترین تیم آسیاست

پرسپولیس خشن ترین تیم آسیاست خبرگزاری مهر: شاگردان برانکو ایوانکوویچ با 3 پیروزی و یک شکست کارشان را در چهار هفته ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رساندند تا با 9 امتیاز بعد از السد در رده دوم گروه سوم قرار بگیرند. جدول مسابقات نشان می دهد شانس پرسپولیس برای صعود زیاد است و تنها یک اتفاق عجیب می تواند مانع صعود این تیم از گروه مقدماتی بازی ها شود.
سرخ پوشان نه تنها با کسب 9 امتیاز بیشترین امتیاز را در بین تیم های ایرانی در آسیا گرفته اند، بلکه با 7 گل زده و 3 گل خورده دارای بهترین عملکرد خطوط حمله و دفاع هم هستند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
گرده افشانی با زنبورهای رباتیک

گرده افشانی با زنبورهای رباتیک ایسنا: به نقل از فیوچریسم، جمعیت زنبورهای عسل به شکل هشداردهنده ای در حال از بین رفتن است. برای رفع این مشکل، شرکت " وال مارت" (Walmart) در آمریکا، به تازگی ربات های زنبور عسل را به ثبت رسانده که در کشاورزی مانند گرده افشان عمل می کنند.
این ربات های کوچک مانند زنبور عمل می کنند و به صورت خودکار، به گرده افشانی محصولات می پردازند.
عملکرد این زنبورهای رباتیک، با استفاده از حسگرها و دوربین هایی صورت می گیرد که به آنها در حرکت دادن محصولات کمک می کنند. این زنبورها با پرواز خودکار به اطراف می توانند به شکل موثری گرده افشانی کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
آناستازی سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک شد

آناستازی سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک شد خبرگزاری تسنیم: فدراسیون والیبال بلژیک، آندره آ آناستازی، سرمربی پیشین تیم های ملی ایتالیا، اسپانیا و لهستان را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور انتخاب کرد.
آناستازی 57 ساله در حال حاضر که هدایت تیم گدانسک در لیگ لهستان را بر عهده دارد تا سال 2019 سرمربی بلژریک خواهد بود که در صورت رضایت طرفین، قرارداد آنها تا پایان المپیک 2020 هم تمدید خواهد شد.
آناستازی در این مورد گفت: مهمترین هدف ما مسابقات قهرمانی جهان در ایتالیا و بلغارستان است. بلژیک، بازیکنان خوبی در لیگ های فرانسه، ایتالیا، ایران و سراسر جهان دارد. از قبول هدایت تیم ملی بلژیک به خودم افتخار می کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
واکنش کرملین به اتهام زنی لندن علیه پوتین

واکنش کرملین به اتهام زنی لندن علیه پوتین خبرگزاری مهر: به نقل از رسانه آمریکایی واشنگتن پُست، کرملین در واکنش به اظهارات بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس که ساعاتی پیش مدعی شده بود حمله به جاسوس روس تبار در انگلیس احتمالاً تصمیم پوتین بوده است ، اعلام کرد: ادعای وزیرخارجه انگلیس درباره نقش پوتین در مسمومیت سکریپال نابخشودنی است.
دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در این باره اعلام کرد: مطرح کردن نام پوتین در این خصوص شوک آور و نابخشودنی است.
وی در ادامه این اقدام وزیر خارجه انگلیس را خارج از عرف دیپلماتیک توصیف کرد.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
پروسه انتقال آب خوزستان یک برنامه انگلیسی است

پروسه انتقال آب خوزستان یک برنامه انگلیسی است ایسنا: آیت الله محسن حیدری، امام جمعه موقت اهواز در خطبه های نمازجمعه امروز (25 اسفند)، ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی و ترک نافرمانی از حق، با اشاره به فرا رسیدن ماه رجب اظهار کرد: ماه رجب را باید غنیمت بشماریم که ماه عبادت، ذکر، روزه داری، تلاوت قرآن، توبه و اعتکاف است. قلب پاک تنها با عمل صالح، اخلاص و ذکر دائم خداوند به دست می آید و ماه رجب فرصت بسیار گرانقدری است.
وی با تبریک فرا رسیدن ولادت امام محمدباقر(ع) به حدیثی از ایشان درباره الگوی تشیع حقیقی پرداخت و گفت: امام باقر(ع) در این حدیث، 15 نشانه عملی و اخلاقی برای شیعیان برمی شمارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
سیدجلال: لغو بازی تدارکاتی به ما مربوط نیست

سیدجلال: لغو بازی تدارکاتی به ما مربوط نیست ورزش سه: سیدجلال حسینی، مدافع باتجربه تیم ملی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی ایران و همچنین شرایط اردویی در آخرین روزهای سال 96 به توضیح پرداخت.
مدافع شماره 4 تیم ملی صحبت هایش را اینچین آغاز کرد و گفت: خدا را شکر اردوها شروع شده و البته ما از روز گذشته به اردو اضافه شدیم اما در مجموعه یک کار را دنبال می کردیم. به نظرم با شرایط خوبی آماده هستیم و روز به روز پیشرفت می کنیم. من هر روز و بعد از ریکاوری پیشرفت را می بینم.
وی در خصوص لغو دیدار دوستانه با سیرالئون گفت: ما باید خوب تمرین کنیم و خوب آماده شویم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
حمله به جاسوس روس تبار احتمالاً تصمیم پوتین بوده!

حمله به جاسوس روس تبار احتمالاً تصمیم پوتین بوده! خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس امروز جمعه ادعا کرد که حمله به سرگئی سکریپال جاسوس روس تبار ساکن این کشور احتمالاً تصمیم شخص ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بوده است.
وزیر خارجه انگلیس در عین حال گفت: هیچ مدرکی علیه روس ها در دست نداریم. قرار نیست با آنچه در حال رویداد است، به روسیه هراسی بپردازیم.
گفتنی است تنش ها از روز چهارم مارس و همزمان با مسمومیت سرگئی سکریپال جاسوس دوجانبه سابق و دخترش بالا گرفت.
انگلیس با نشانه گرفتن انگشت اتهام خود به سمت روسیه، ضمن تعلیق روابط دیپلماتیک در سطوح بالا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
اتهام فرار مالیاتی به ایجنت مشهور فوتبال

اتهام فرار مالیاتی به ایجنت مشهور فوتبال ورزش سه: روزنامه های ایتالیا از تخلف مالیاتی مینو رایولا، ایجنت مشهور فوتبال خبر دادند.
نشریه فاته کوتیدیانو مدعی شده که مسئولین هلندی در حال بررسی وضعیت مالیات پرداخت شده توسط رایولا هستند و این احتمال وجود دارد که تخلف مالیاتی او ثابت شده و جریمه سنگینی در انتظارش باشد.
در حقیقت برخی بازیکنانی که رایولا ایجنت آنهاست، پرونده هایی در این زمینه دارند و مسئولین مالیاتی به این موضوع مشکوک هستند که رایولا در فرار مالیاتی آنها نقش داشته است.
ایجنت ایتالیایی اخیرا در این رابطه گفته: " این موضوع به من مربوط نیست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
یک برنامه شبانه برای نوروز

یک برنامه شبانه برای نوروز ایسنا: جنگ شبانه "شب فیروزه ای" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما، از شنبه (26 اسفند ماه) حوالی ساعت 21 بر روی آنتن می رود.
به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد قنبری تهیه کننده جنگ شبانه "شب فیروزه ای" در توضیح بیشتر گفت: این برنامه از 26 اسفند ماه شروع تا 13 فروردین 97 با طراحی جدید در ساختار و محتوا مهمان خانه مخاطبان می شود.
وی ادامه داد: این برنامه با اجرای ابوالفضل آقاخانی با حضور مردم و هنرمندان این بار از شهر تهران به روی آنتن می رود و ما میزبان مردم در برج میلاد هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
طارم، محل تلاقی دو گسل اصلی زلزله است

طارم، محل تلاقی دو گسل اصلی زلزله است ایسنا: علی باقری، فرماندار طارم در جلسه هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان با بیان اهمیت نقش آموزش در خصوص شرایط بحرانی، گفت: حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی مثل زلزله قابل پیش بینی نیست، لذا افزایش توانمندی و حفظ آمادگی مسئولان و مردم به منظور رویارویی با حوادث جهت مقابله، یک اصل مهم و ضروری است.
وی تاکید کرد: ادارات و دستگاه های متولی باید به آموزش و فرهنگ سازی همواره توجه داشته باشند و با ارائه آموزش لازم و نیز برگزاری مانورهای نمادین و تمرینات کامل، شهروندان را برای رویارویی با شرایط نامطلوب آماده کرده و زمینه کاهش میزان آسیب پذیری را فراهم و تمهیداتی را در افزایش امکانات کمک رسانی و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
عکس های شانسی بهترین عکاس خیابانی دنیا

عکس های شانسی بهترین عکاس خیابانی دنیا برترین ها : تا به حال به گفتگوی خود فعلی و خود سالخورده تان فکر کرده اید؟ بسیاری از ما وقتی بزرگ می شویم خود قبیلمان را فراموش می کنیم. اما هنرمند اسپانیایی-نروژی پائو بوسکاتو رابطه خود با کودک درونش را حفظ کرده و امیدوار است همیشه آن را حفظ کند. او در مجموعه عکس هایش قصد دارد دنیا را با بازیگوشی و تخیل نگاه کودکان ببیند. بوسکاتو استاد قرار گرفتن در زمان مناسب و مکان مناسب است.
بوسکاتو در چهار سال اخیر لنز دوربینش را روی خیابان های شهر متمرکز کرده و به دنبال توهماتی می گردد که اشیای عادی می توانند ایجاد کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
ربیعی: جلسه تعیین دستمزد بی نتیجه ماند

ربیعی: جلسه تعیین دستمزد بی نتیجه ماند ایسنا: جلسه امروز شورای عالی کار که برای تعیین رقم دستمزد کارگران تعیین شده بود پس از ساعت ها بحث و مذاکره به دلیل اختلاف بالای میان نمایندگان کارگری و کارفرمایی بدون نتیجه پایان یافت.
اختلاف نظر میان شرکای اجتماعی در تعیین رقم دستمزد به نحوی بود که جلسه را به روز شنبه موکول کرد.
علی ربیعی رئیس شورای عالی کار در پایان این نشست اختلاف نظر میان گروه های کارگری و کافرمایی را دلیل بی نتیجه ماندن جلسه خواند و گفت: اختلاف نظرات زیاد بود و باید جلسات جداگانه ای به منظور نزدیک کردن دیدگاه ها به هم تشکیل شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
زیهوفر: اسلام به آلمان تعلق ندارد

زیهوفر: اسلام به آلمان تعلق ندارد خبرگزاری فارس: هورست زیهوفر وزیر کشور آلمان اعلام کرد که اسلام به آلمان تعلق ندارد.
وی که دارای گرایش های افراطی علیه پناهجویان است، ضمن موضع گیری درباره اسلام در گفت وگو با روزنامه آلمانی بیلد گفت: البته مسلمانانی که اینجا زندگی می کنند به آلمان تعلق دارند. مسلمانان باید با ما زندگی کنند نه در کنار و یا علیه ما.
این سیاستمدار آلمانی گفت که آلمان نباید به سنت هایی که دارای ماهیت مسیحی هستند پایان دهد. وی اعلام کرد که برنامه ای ارائه خواهد داد که هر چه زودتر پناهجویان مسلمان به کشور خود باز گردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
العبادی از کاهش حضور نظامی آمریکا در عراق خبر داد

العبادی از کاهش حضور نظامی آمریکا در عراق خبر داد ایلنا: به نقل از خبرگزاری آلمان، حیدر العبادی نخست وزیر عراق، امروز- جمعه- طی گفت وگوی تلفنی با مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد که طرحی برای کاهش شمار مستشاران و مربیان آمریکایی در عراق پس از پیروزی چشمگیر بر گروه تروریستی داعش تدوین شده است و حضور این مربیان بر حمایت از نهادهای نظامی و امنیتی عراق متمرکز می شود.
از سوی دیگر، معاون رئیس جمهوری آمریکا از دولت عراق به دلیل تلاش هایش برای پیروزی علیه داعش تمجید و بر ادامه حمایت کشورش از عراق تأکید کرد.
پنس همچنین از گام های دولت مرکزی عراق برای ازسرگیری پروازهای فرودگاه های سلیمانیه و اربیل در اقلیم کردستان ابراز خرسندی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
خنثی سازی طرح ترور خانواده اردوغان

خنثی سازی طرح ترور خانواده اردوغان خبرگزاری ایسنا: پلیس ترکیه اعلام کرد، نیروهای گروه موسوم به شاهین های کردستان توطئه ترور خانواده رئیس جمهور این کشور را طراحی بودند.
روزنامه زمان ترکیه نوشت، پلیس این کشور جزئیات طرح ترور گروه تروریستی موسوم به شاهین های کردستان را کشف کرد که هدفش خانواده رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه بود.
این روزنامه نوشت، اطلاعاتی که دادستانی و نیروهای امنیتی ترکیه به دست آورده بودند، حاکی از آن است که گروه شاهین های کردستان برنامه ریزی کرده بود تعدادی از شخصیت های برجسته اطراف اردوغان را از طریق باندی به رهبری سه تن از نیروهای این گروه یعنی "محمد امین توریه" ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
به صعود استقلال شک نکنید

به صعود استقلال شک نکنید خبرگزاری مهر: ایمان عالمی در خصوص تساوی یک بر یک استقلال برابر العین در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی جاندار و خوبی را شاهد بودیم. این دو تیم با توجه به شناختی که از یکدیگر داشتند تمام نقاط ضعف خود را بر روی حریف بسته بودند و اجازه نمی دادند که مهاجمان در امر گل زنی موفق باشند.
وی تأکید کرد: استقلال هفته هاست نیمه اول شروع خوبی دارد و بازی را کاملاً در اختیار و حتی گل زنی هم می کند. اما نیمه دوم شرایط قبل را ندارد و تا حدودی متعادل می شود و آن فشاری که در نیمه اول بر روی حریف می آورد را انجام نمی دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خبرگزاری فارس: قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد.
امروز مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با حضور 8 تیم راه یافته به این رقابت هادر حال برگزاری است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
تعیین مزد 97 بر اساس سبد معیشت و تورم

تعیین مزد 97 بر اساس سبد معیشت و تورم خبرگزاری فارس: صبح امروز دویست و هفتاد و دومین نشست رسمی شورای عالی کار با حضور وزرای اقتصاد، صنعت و کار و همچنین نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی در وزارت کار برگزار شد.
در حاشیه این نشست علی ربیعی با اشاره به اینکه جلسه بعدی شورای عالی کار فردا ساعت 8 شب برگزار خواهد شد، اظهار داشت: علاوه بر اینکه نرخ تورم را در نظر خواهیم گرفت، سبد معیشت نیز برای افزایش مزد 97 کارگران مدنظر خواهد بود.
ربیعی گفت: به دنبال این هستیم تا قدرت خرید کارگران افزایش پیدا کند و در کنار آن شرایط کار و تولید را نیز مدنظر قرار می دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
آغاز یازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام

آغاز یازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام خبرگزاری فارس: یازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام فردا (جمعه) 25 اسفند (16 مارس) با حضور هیأت های ایران و گروه 1+5 (آمریکا، فرانسه، روسیه، انگلستان، چین و آلمان) و به ریاست سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه ایران و هلگا اشمیت معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دقایقی قبل در هتل پله کوبورگ شهر وین پایتخت اتریش آغاز به کار کرد.
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه ایران دیروز (پنجشنبه) در اظهاراتی ضرب الاجل ترامپ درباره برجام را خلاف تعهدات آمریکا خواند و بار دیگر تصریح کرد که توافق وین به هیچ وجه امکان مذاکره و بحث مجدد ندارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
جنگ تجاری ترامپ چقدر به اقتصاد لطمه می زند؟

جنگ تجاری ترامپ چقدر به اقتصاد لطمه می زند؟ تسنیم به نقل از بلومبرگ گزارش داد: کارشناسان هشدار دادند وقوع یک جنگ تجاری تمام عیار ممکن است 470 میلیارد دلار به اقتصادی جهانی لطمه بزند.
بر اساس برآورد موسسه بلومبرگ اکونومیکس، وقوع یک جنگ تجاری تمام عیار ممکن است 470 میلیارد دلار به اقتصادی جهانی لطمه بزند.
تصمیم دولت آمریکا مبنی بر وضع تعرفه فولاد و آلومنیوم احتمالا تنها آغاز کار است، زیرا دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هشدار داده که اقدامات بیشتری را در این راستا انجام خواهد داد. سیسیلیا مالمستورم، مسئول تجارت اتحادیه اروپا وعده داده که اروپا در برابر قلدرها خواهد ایستاد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران

ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران خبرگزاری مهر: رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران به سوی شمال کشور خبر داد و گفت: پلیس در حال روان سازی ترافیک است.
سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه به سوی شمال کشور و خروج از تهران هستیم، که همین وضعیت نیز در مورد محور هراز وجود دارد.
رییس پلیس راه شرق استان تهران اضافه کرد: به نظر می رسد، سفرهای نوروزی پایتخت نشینان آغاز شده است و همین امر سبب افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران هستیم.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
14 متهم بورسی ممنوع الخروج شدند

14 متهم بورسی ممنوع الخروج شدند خبرگزاری مهر: مدیر امور حقوقی و انتظامی سازمان بورس و اوراق بهادار، از دستور قضایی مبنی بر ممنوع الخروجی 14 متهم بورسی خبر داد.
محمدعلی شیری زاده گفت: این متهمان بورسی اخیرا در یکی از پرونده ها که در آن ظن دستکاری و استفاده از اطلاعات نهانی می رفت، از طریق مرجع قضایی ممنوع الخروج شدند.
وی افزود: این اقدام پس از آن انجام شد که گزارش هایی مبنی بر اینکه در یکی از نمادهای بورسی مجموعه ای از فعالیت های غیرمجاز در حال انجام است، به سازمان بورس و اوراق بهادار رسید. البته مجموعه ای از عناوین و جرایم عمومی هم در پرونده احراز شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
شاهرودی: برانکو نمی خواهد تیمش نتیجه نگیرد

شاهرودی: برانکو نمی خواهد تیمش نتیجه نگیرد خبرگزاری تسنیم: مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، این تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی عربستان روبه رو نشود.
رضا شاهرودی با ابراز خرسندی از برتری پرسپولیس مقابل الوصل امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس شرایط خوبی دارد و پیروزی برابر الوصل هم شانس صعود این تیم را به مرحله بعد بیشتر کرد. امیدوارم شاگردان برانکو در دو بازی بعدی هم نتایج خوبی بگیرند و پرسپولیس با اقتدار صعود کند.
وی در مورد احتمال تقابل پرسپولیس با الاهلی عربستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
مطهری: امیدی به رفع حصر تا پیش از عید نیست

مطهری: امیدی به رفع حصر تا پیش از عید نیست خبرگزاری ایلنا: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که وعده رفع حصر تا پیش از پایان سال از جانب مقام های ارشد امنیتی و اطلاعاتی مطرح شده، تاکید کرد که چندان امیدی نسبت به رفع حصر در این مقطع زمانی ندارد و عدم تحقق این مهم به معنای خلف وعده خواهد بود.
با اشاره به آخرین وضعیت حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد اعلام کرد: به هر حال به ما قول داده بودند که تا پیش از پایان سال و فرارسیدن تعطیلات نوروز مشکل حصر مرتفع شود و طبیعتاً اگر عمل نکنند، درواقع خلف وعده کرده اند.
وی در واکنش به این پرسش که این وعده از جانب کدام نهاد مطرح شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
احتمال افزایش 15 تا 17 درصدی دستمزد 97

احتمال افزایش 15 تا 17 درصدی دستمزد 97 خبرگزاری تسنیم: در حالی امروز جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی و وزرای اقتصادی در حال برگزاری است که به احتمال قوی دستمزد 97 کارگران تعیین خواهد شد.
امروز بیست و پنج اسفندماه جلسه شورای عالی کار با حضور وزرای اقتصادی دولت (ربیعی وزیر کار، کرباسیان وزیر اقتصاد، شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت) و حضور شرکای اجتماعی (نماینده کارگران و کارفرمایان) به منظور بررسی و تعیین دستمزد 97 بیش از 13 میلیون کارگر مشمول قانون کار از ساعت 10 صبح در حال برگزاری است.
طبق آخرین جلسه شورای عالی کار در 3 روز گذشته هزینه سبد معیشت کارگران 2 میلیون و 669 هزار تومان تعیین شده است که در جلسه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
معنای قطع دسترسی ایرانی ها به اپ استور

معنای قطع دسترسی ایرانی ها به اپ استور خبرآنلاین: اپل به طور دائم دسترسی کاربران ایرانی آیفون به اپ استور را قطع کرده است.
اپل بدون توضیح محدودیت گسترده ای علیه ایرانی ها در اپ استور به اجرا گذاشته است که منابع مستقل غربی معتقدند این تحریم دائمی خواهد بود.
بدین ترتیب دسترسی برای آپدیت گوشی و یا لاگین به اپل آی دی به صورت عادی میسر نخواهد بود و عملا گوشی آیفون در ایران به درد نخور خواهد شد.
البته برخی کاربران از طریق وی پی ان هنوز امکان دسترسی به فروشگاه را دارند اما برخی دیگر نیز قادر به آپدیت با وی پی ان هم نیستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
شایعه قدرتمند؛ بازی با سیرالئون لغو شد

شایعه قدرتمند؛ بازی با سیرالئون لغو شد خبرآنلاین: اختلاف در فدراسیون سیرالئون بر سر برگزاری بازی با ایران بالا گرفته است.
صبح امروز و در حالی که تیم سیرالئون به ایران سفر کرده، خبر رسید احتمالا بازی فردا با تیم ملی برگزار نمی شود. پس از بررسی ها مشخص شد در داخل فدراسیون فوتبال این کشور اختلافات زیادی بر سر برگزاری مسابقه وجود دارد. خانم ایشا جوهانسن که چندی قبل قدرت را در فدراسیون فوتبال این کشور به دست گرفت، اخیرا محروم شده اما همچنان ادعا دارد باید فدراسیون فوتبال زیر نظر او اداره شود.
دولت سیرالئون در برکناری جوهانسون نقش داشته و اخیرا انتصاباتی را در فدراسیون فوتبال این کشور انجام داده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
گزارش بلومبرگ از بازار مسکن در ایران

گزارش بلومبرگ از بازار مسکن در ایران انتخاب: لومبرگ در گزارشی به بررسی زوایای مختلف افزایش قیمت ملک در ایران و ارتباط این موضوع با کاهش ارزش ریال پرداخته است.
این رسانه امریکایی در ادامه آورده است: یک مشاور املاک در تهران، پس از یک سال تلاش، برای خرید یک خانه باغی بزرگ در تهران به در بسته خورد. ماجرا از این قرار بود که وی برای خرید این خانه باغی بزرگ در مرکز تهران بر سر یک قیمت به توافق رسید و قراردادها نیز آماده شد، اما در نهایت فروشنده پاسخ گوی تماس ها برای هماهنگی فروش نبود.
بعد از مدت ها که فروشنده تلفنش را پاسخ داد اعلام کرد که قیمت زمین را تا 235 میلیون ریال در هر متر مربع افزایش داده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
گمانه زنی میدل ایست آی از ارتقای پومپئو

گمانه زنی میدل ایست آی از ارتقای پومپئو فرارو: با ارتقای پوپمئو، تقابل آمریکا و ایران محتمل شد.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، طی توئیتی رکس تیلرسون را از وزرات خارجه برکنار و مایک پومپئو، رئیس سابق سازمان سیا، را جایگزین او کرد. این اقدام باعث توجه ناظران به تبعات ارتقای رئیس سیا شد. وبگاه میدل ایست آی در یادداشتی به قلم ریچارد سیلورستاین، به بررسی تاثیرات اقدام ترامپ بر ایران پرداخت و ارتقای پومپئو را نشانه سرسختانه شدن سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران دانست. در این سیاست خارجی، تقابل با ایران محتمل است.
میدل ایست آی نوشت: پومپئو درباره مسائل امنیت ملی مهم مانند ایران، دیدگاه های افراطی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
ابراهیم زاده: علیپور بهترین بازیکن سال بود

ابراهیم زاده: علیپور بهترین بازیکن سال بود تسنیم: سرمربی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد که صحبت هایی را در مورد فصل آینده با مسئولان این باشگاه انجام داده است.
منصور ابراهیم زاده وضعیت فنی تیم فوتبال سپاهان را مطلوب توصیف کرد و گفت: ما تمرین می کنیم که تیم از لحاظ فنی شرایط بهتری پیدا کند و امیدواریم که در پنج بازی باقیمانده نیز نتایج خوبی بگیریم. البته با تیم هایی بازی داریم که یا در کورس کسب سهمیه آسیا هستند یا اینکه برای فرار از سقوط می جنگند. در هفته های پایانی کار همه تیم ها سخت است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا سپاهان می تواند تا پایان لیگ برتر، چند پله در جدول صعود کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
وقوع 500 حمله بدافزاری در هر دقیقه!

وقوع 500 حمله بدافزاری در هر دقیقه! خبرگزاری ایسنا: شرکت امنیتی مک آفی اعلام کرده که در سه ماهه چهارم و پایانی سال گذشته 2017 میلادی تقریبا در هر دقیقه 500 حمله بدافزاری کشف و ثبت گردیده است.
طبق گزارش های منتشره، آمار حملات سایبری و هک در سال گذشته 2017 میلادی به اوج خود رسید و برآوردها نیز حاکی از آن است که رکورد حملات سایبری و نفوذ بدافزارها به رایانه ها و سیستم های شخصی و سازمانی در سال جاری میلادی 2018 شکسته خواهد شد.
بدافزارها، باج افزارها و حملات DDOS از جمله تهدیدهای امنیتی بودند که از سال 2016 کاربران فضای مجازی را در معرض خطر حملات سایبری قرار داده اند و موجب لو رفتن اطلاعات شخصی و محرمانه آن ها شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
حرف های جدید مطهری درباره رفع حصر

حرف های جدید مطهری درباره رفع حصر خبرگزاری ایلنا: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که وعده رفع حصر تا پیش از پایان سال از جانب مقام های ارشد امنیتی و اطلاعاتی مطرح شده، تاکید کرد که چندان امیدی نسبت به رفع حصر در این مقطع زمانی ندارد و عدم تحقق این مهم به معنای خلف وعده خواهد بود.
با اشاره به آخرین وضعیت حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد اعلام کرد: به هر حال به ما قول داده بودند که تا پیش از پایان سال و فرارسیدن تعطیلات نوروز مشکل حصر مرتفع شود و طبیعتاً اگر عمل نکنند، درواقع خلف وعده کرده اند.
وی در واکنش به این پرسش که این وعده از جانب کدام نهاد مطرح شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
سانتوس: شناخت زیادی از تیم ملی ایران نداریم

سانتوس: شناخت زیادی از تیم ملی ایران نداریم خبرگزاری ایسنا: سرمربی پرتغال در فاصله 3 ماه تا شروع جام جهانی به ارزیابی از تیمش پرداخت و عنوان کرد او شناخت زیادی از تیم ملی ایران ندارد.
تیم ملی پرتغال یکی از حریفان تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه است. شاگردان فرناندو سانتوس که در یورو 2016 دست به کار بزرگی زدند و عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آوردند، اکنون در قامت یک مدعی به روسیه می روند.
فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال درباره شرایط تیمش در فاصله 3 ماه تا جام جهانی روسیه و در پاسخ به این سوال که پرتغال با داشتن په په (35 ساله) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
اینترنت 20 مگابایتی سال آینده می آید؟

اینترنت 20 مگابایتی سال آینده می آید؟ خبرگزاری ایسنا: به نظر می رسد حرکت به سمت سرعت های بسیار بالاتر اینترنت همچون 20 مگابیت بر ثانیه پیش از هر چیز دیگری مستلزم ایجاد زیرساخت های مرتبط با فناوری ADSL به جای VDSL و FTTH است.
براساس برنامه مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تا پایان برنامه ششم خانوارها باید از اینترنت 20مگابیت بهره مند شوند. تکنولوژی ما اکنون ADSL است و پنج درصد ظرفیت مشترکان می توانند 16 مگابیت برثانیه خدمات دریافت کنند. مفهوم 20 مگ این است که باید تکنولوژی تغییر کند و به سمت VDSL یا FTTH حرکت کنیم؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اخیرا درباره برنامه های این وزارتخانه برای افزایش سرعت اینترنت بیان کرده است که ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
تخریب 110 هکتار از باغات تهران در سه سال

تخریب 110 هکتار از باغات تهران در سه سال خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه ریزی شهرداری تهران از تخریب 110 هکتار از باغات تهران طی سه سال با استناد به مصوبه برج باغ خبر داد.
حجت میرزایی در خصوص لغو مصوبه برج باغ و استقبال شهرداری تهران از لغو این مصوبه گفت: مصوبه برج باغ نزدیک به دو دهه در شهر تهران جاری بود و عامل اصلی تخریب بسیاری از باغات تهران بوده است.
وی افزود: در سند تحویل و تحول هم اشاره شد که تنها در یک دوره سه ساله نزدیک به 110 هکتار از باغات تهران تخریب شده است و این در حالیست که ما باید از باغات و فضای سبز تهران حمایت کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
آسمان تهران فردا ابری است

آسمان تهران فردا ابری است خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به نزدیک شدن یک سامانه بارشی به اکثر مناطق نیمه غربی کشور تا ظهر امروز گفت: بارش پراکنده برف و باران از شمال غرب و بارش باران از جنوب غرب شروع شده و تا پایان این روز اکثر مناطق نیمه غربی بارش باران و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف رخ می دهد.
احد وظیفه به اعلام پیش بینی آب و هوا در سه روز آینده پرداخت و گفت: بر اساس آخرین تصاویر ماهواره و نقشه های هواشناسی با نزدیک شدن یک سامانه بارشی در اکثر مناطق نیمه غربی کشور تا ظهر امروز (جمعه) افزایش ابر پیش بینی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
نظر عارف در مورد اخراج اساتید

نظر عارف در مورد اخراج اساتید خبرگزاری ایسنا: رئیس فراکسیون امید با انتقاد از اخراج برخی از اساتید دانشگاه آزاد و ایجاد محدودیت برای تشکل های دانشجویی خطاب به مدیران این دانشگاه گفت: اینگونه برخوردها بالاترین توهین به یک استاد دنشگاه است و دانشگاه آزاد به دلیل برخوردهای صورت گرفته با اساتید و در صورت عدم اصلاح با رکود علمی مواجه می شود.
محمدرضا عارف در دیدار با اعضای اتحادیه تشکل های اسلامی - سیاسی دانشگاه آزاد با تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای جوانان بویژه دانشجویان به نقش و تاثیرگذاری جوانان در همه عرصه ها اشاره کرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
زمان برگزاری نشست سران ایران، روسیه و ترکیه

زمان برگزاری نشست سران ایران، روسیه و ترکیه خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف، سرگئی لاوروف و مولود چاووش اوغلو وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه امروز (جمعه) پس از پایان نشست وزرای خارجه سه کشور در آستانه درباره سوریه در بیانیه ای با اعلام اینکه مناقشه سوریه راه حل نظامی ندارد، در بیانیه ای بر ادامه تلاش ها برای تقویت آتش بس و همچنین تشکیل کمیته قانون اساسی تأکید کردند.
براساس توافق وزرای خارجه مقرر شد نشست آتی سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه 4 آوریل 2018 (15 فروردین 1397) در استانبول ترکیه برگزار شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
هکر 200 گوشی آیفون دستگیر شد

هکر 200 گوشی آیفون دستگیر شد خبرگزایر فارس: رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری جوان 27 ساله ای خبر داد که اقدام که هک 200 گوشی آیفون کرده بود.
سرهنگ تورج کاظمی با اعلام این خبر گفت: متهم 27 ساله اقدام به هک اپل آیدی 200 کاربر گوشی های آیفون کرده بود به نحوی که تمامی گوشی ها قفل و غیر قابل استفاده شد.
وی افزود: این فرد در قبال باز کردن آی دی هر گوشی مبلغ یک میلیون تومان درخواست می کرد.
رئیس پلیس فتا پایتخت تصریح کرد: در اقدامات فنی، مأموران سایبری به ترفند متهم پی بردند و پس از شناسایی، نامبرده دستگیر شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
شوخی معنادار مهران مدیری با قطع شدن یارانه ها

شوخی معنادار مهران مدیری با قطع شدن یارانه ها باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدویی از شوخی جالب مهران مدیری با قطع شدن یارانه ها را منتشر کرد.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
عراقچی: برجام به هیچ وجه امکان بحث مجدد ندارد

عراقچی: برجام به هیچ وجه امکان بحث مجدد ندارد خبرگزاری فارس: سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران گفت: در حاشیه نشست کمیسیون مشترک برجام بطور معمول با برخی از کشورهای مشارکت کننده در برجام یا در صورت نیاز با همه آنها دیدارهای دوجانبه برگزار می کنیم. این بار هم تا الان با هیات اتحادیه اروپا، روسیه، فرانسه و آلمان دیدار کرده ایم و با هیات های دیگر نیز متعاقبا دیدارهایی خواهیم داشت.
*مواضع برخی موید نقض برجام توسط آمریکا ولی تا حدی از گفتن ابا دارند
وی خاطرنشان کرد: در دیدارهای دوجانبه مباحث مربوط به میزان پایبندی دولت آمریکا به تعهداتش در برجام و مواردی که مورد نقض واقع شده است را مطرح کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
مربی جدید تیم ملی کیست؟

مربی جدید تیم ملی کیست؟ خبرآنلاین: به تازگی یک مربی خارجی به کادر فنی ایران اضافه شده است.
در دور جدید تمرینات تیم ملی، همه شاهد حضور یک مربی جدید کنار کی روش بوده اند.هنوز اسم این مربی اعلام نشده ولی او بخشی از وظیفه آموزش بازیکنان را برعهده دارد.
این مربی دیروز در تمرین ایران خیلی فعال بود و به بازیکنان آموزش های تاکتیکی لازم را می داد. به نظر می رسد با حضور او، کادر فنی کی روش بسته شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
فروشگاه های سلامت جایگزین داروخانه ها می شوند

فروشگاه های سلامت جایگزین داروخانه ها می شوند ایسنا نوشت: مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت از راه اندازی فروشگاه های سلامت به جای داروخانه های طبیعی خبر داد.
دکتر محمود خدادوست، درباره آخرین وضعیت راه اندازی مراکزی برای فروش داروهای گیاهی توضیح داد و گفت: طرح داروخانه های طبیعی به دلیل اینکه داروسازان کمی در این زمینه توجیه نبودند با چالش روبرو شد و با وجود ابلاغ آیین نامه آن اجرا نشد. به همین دلیل با اندکی تغییر و اصلاح، در سال جدید با نام فروشگاه سلامت فعالیت می کنند. با توجه به جلساتی که با سازمان غذا و دارو داشتیم، امیدواریم با اصلاح مواردی که داروسازان را نگران کرده بود، این مراکز در سال 97 راه اندازی شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
شکوفه های بهاری در چین و ژاپن

شکوفه های بهاری در چین و ژاپن خبرآنلاین: در تصاویر شکوفه های بهاری درختان گیلاس، هلو و بادام در کشوهای چین، ژاپن و اسپانیا را می بینید که عطر و زیبایی دل ربای آن گردشگران از سراسر جهان را به سوی خود می کشاند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
پلمب 481 رستوران و اغذیه فروشی متخلف

پلمب 481 رستوران و اغذیه فروشی متخلف خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، با اشاره به آغاز طرح سلامت نوروزی و بازرسی از اماکن عمومی، گفت: 481 رستوران و اغذیه فروشی متخلف در طرح سلامت نوروزی پلمب شد.
دکتر سید حسن هاشمی در برنامه سفر بخیر که شب گذشته از شبکه سه سیما، به طرح سلامت نوروزی اشاره کرد و افزود: از مواردی که در طرح سلامت نوروزی توسط وزارت بهداشت به طور مرتب کنترل می شود، آب شرب است و در این طرح تا کنون 248 هزار نمونه گرفته شده تمام این اقدامات برای این است که مردم تعطیلات خوب و خوشی داشته باشند.
وی ادامه داد: از مردم، هنرمندان، ورزشکاران، پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
طرح نوروزی سفر های دریایی آغاز شد

طرح نوروزی سفر های دریایی آغاز شد خبرگزاری مهر: طرح نوروزی سفرهای دریایی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بندر شهید حقانی بندرعباس، رسما آغاز شد.
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی صبح جمعه در مراسم آغاز طرح نوروزی سفرهای دریایی در هرمزگان بیان داشت: امروز در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف ارتقای سطح ایمنی سفرها و گردشگری دریایی، هشت اسکله فلزی شناور (پانتون) به ارزش 52 میلیارد ریال در مبادی گردشگری شهرستان های قشم و سیریک نصب شود.
آخوندی عنوان کرد: تاکنون نصب سه اسکله فلزی شناور در جزیره هنگام و روستاهای ساحلی کندآلو و شیب دراز قشم به پایان رسیده و امروز مورد بهره برداری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
گران ترین و ارزان ترین شهر های جهان در 2018

گران ترین و ارزان ترین شهر های جهان در 2018 پایگاه خبری انتخاب به نقل از یورونیوز نوشت: از میان 10 شهر گران دنیا، 5 شهر در قاره اروپا، 4 شهر در قاره آسیا و یک شهر در قاره اقیانوسیه واقع شده اند. در مقابل، از10 شهر ارزان دنیا، 6 شهر در قاره آسیا، 2 شهر در قاره آفریقا، یک شهر در قاره آمریکا و یک شهر در قاره اروپا قرار دارند.
گران ترین و ارزان ترین شهرهای دنیا برای زندگی در سال 2018 توسط واحد تحقیقات اکونومیست بررسی و اعلام شد. برای مقایسه بین شهرهای جهان، قیمت مواد مصرفی متداول مانند مواد غذایی، نوشیدنی ها، سیگار، سوخت، همچنین میزان تورم و درگیری های سیاسی در نظر گرفته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
قیمت نفت به 65 دلار رسید

قیمت نفت به 65 دلار رسید خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز نوشت: در حالی که در پی گسترش نگرانی ها در میان سرمایه گذاران در خصوص افزایش عرضه نفت آمریکا و دیگر کشورها قیمت هر دو شاخص نفتی اندکی کاهش یافته، قیمت نفت در مسیر کاهش هفتگی قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه آوریل با 3 سنت، معادل 0.1 درصد کاهش به 61 دلار و 16 سنت رسید. قیمت نفت خام آمریکا دیروز 23 سنت افزایش یافته بود. نفت وست تگزاس اینترمدییت از ابتدای هفته تاکنون 1.4 درصد کاهش یافته در حالی که هفته گذشته 1.3 درصد افزایش یافته بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
درخواست گرشاسبی از بازیکنان پرسپولیس

درخواست گرشاسبی از بازیکنان پرسپولیس خبرگزاری تسنیم: سرپرست باشگاه پرسپولیس در دبی خواسته خود از بازیکنان را در جمع آنها مطرح کرد.
در پایان فصل جاری مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، قرارداد اکثر بازیکنان اصلی پرسپولیس به اتمام خواهد رسید و با توجه به محرومیت این باشگاه از نقل وانتقالات تابستانی مدیریت باشگاه پرسپولیس چاره ای جز تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تیمش ندارد.
حمیدرضا گرشاسبی که در سفر اخیر پرسپولیس به دبی برای بازی با الوصل، راهی امارات شده بود از این فرصت استفاده کرد و صحبت های مفصلی را با سرخپوشان در این اردو داشت. مهمترین خواسته گرشاسبی در جلسه اش با سرخپوشان تمدید قراردادشان بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
برگزاری نشست آستانه درباره سوریه

برگزاری نشست آستانه درباره سوریه خبرگزاری ایسنا: نشست آستانه درباره سوریه برگزار شد.
نشست آستانه درباره سوریه با حضور وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، روسیه و ترکیه در پایتخت قزاقستان آغاز شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
توقف روند چاقی دختران دانش آموز در ایران

توقف روند چاقی دختران دانش آموز در ایران خبرگزاری فارس: مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه محدودیت فضا و تجهیزات ورزشی برای دختران در کشور سابقه طولانی دارد، اظهار داشت: اجرای یک طرح ضربتی برای معلمان 6 پایه مقطع ابتدایی برنامه ریزی شده است که در این طرح این معلمان طی 6 ماه با ورزش مأنوس شده و آموزش های لازم ورزشی را ببینند تا بتوانیم از نیروی معلمان مدارس پایه برای جبران کمبود معلم ورزش استفاده کنیم.
وی افزود: در مدارس نوساز تمام استانداردهای ورزشی رعایت می شود اما در مدارس قدیمی مشکل فضای ورزشی به خصوص برای دختران وجود دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
آغاز چاپ کتب درسی پایه دوازدهم از فروردین 97

آغاز چاپ کتب درسی پایه دوازدهم از فروردین 97 خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از چاپ سپاری و تکمیل کتب درسی تا پایه یازدهم خبر داد و گفت: چاپ بخشی از کتب پایه یازدهم و کتب پایه دوازدهم بعد از تعطیلات نوروزی آغاز می شود.
سید حسین طلایی زواره با بیان اینکه چاپ و نشر کتب درسی تا پایه یازدهم انجام شده است اظهار کرد: مراحل نهایی چاپ سپاری تا کتب پایه یازدهم انجام و روند آماده سازی آنها تکمیل شده است.
وی افزود: بعد از عید تمام هم و غم ما این است که تولید و چاپ کتب یازدهم و دوازدهم را انجام دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
حریری: اسرائیل، تهدید اصلی علیه لبنان است

حریری: اسرائیل، تهدید اصلی علیه لبنان است خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر لبنان تاکید کرد که "اسرائیل" همچنان تهدید اصلی علیه امنیت لبنان است و باید از نقض تمامیت ارضی این کشور دست بردارد.
سعد حریری در جریان سخنرانی خود در کنفرانس بین المللی رم 2 به منظور حمایت از دستگاه های امنیتی لبنان تصریح کرد: ما می خواهیم به آتش بس دست پیدا کنیم، اما اسرائیل به دسیسه چینی در مسیر عکس این روند ادامه می دهد.
وی افزود: این کنفرانس نشانگر اهمیت فوق العاده حمایت جامعه بین المللی از مراجع لبنانی است و این مساله باید ادامه پیدا کند و ما هم به نوبه خود به حمایت از نهادهای ملی لبنان ادامه دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
نمایش آثار هنرمند معروف آمریکایی و کیارستمی

نمایش آثار هنرمند معروف آمریکایی و کیارستمی خبرآنلاین: گالری ها و نگارخانه های تهران در آخرین جمعه سال از شش نمایشگاه میزبانی می کنند و دو نمایشگاه هم از روز گذشته افتتاح شده اند و پذیرای علاقه مندان هستند.
در آخرین جمعه از اسفند و سال 96، مطابق انتظار و طبق روال هر ساله شاهد کاهش افتتاحیه ها و برگزاری فروش های سالیانه گالری ها هستیم.
شروع خوب اسفند در میزبانی از افتتاحیه نمایشگاه های هنرمندان تجسمی تنها در همان هفته اول متوقف شد و در این جمعه تنها شش نمایشگاه جدید میزبان علاقه مندان خواهند شد. (دو نمایشگاه هم از روز گذشته برپا شده اند.) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
ماهینی و تغییرات جالب توجه در پست جدید

ماهینی و تغییرات جالب توجه در پست جدید خبرآنلاین: حسین ماهینی به خوبی توانست در پنجمین تجربه اش در پست هافبک دفاعی نقشی موثر در ترکیب سرخپوشان ایفا کند.
مدافع راست سرخپوشان اکنون به تغییرات پیاپی پست عادت کرده و توانسته اینبار در پست هافبک دفاعی نمره قبولی و اعتماد برانکو را به خود جلب کند.
ماهینی که علیرغم حضور سه هافبک دفاعی تخصصی در ترکیب پرسپولیس نظر مثبت برانکو را به خود جلب کرده و در پست شماره شش جایگاه ثابتی به خود اختصاص داده، در دیدار مقابل الوصل نیز یک روز موفق را پشت سر گذاشت و در نهایت نیز با پاس گل خود سه امتیاز این تیم در استادیوم زعبیل را تضمین کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
چین، بزرگترین وارد کننده کالا به ایران

چین، بزرگترین وارد کننده کالا به ایران خبرگزاری میزان: در یازده ماهه سال 96 ارزش واردات به 47.657 میلیون دلار رسید که حاکی از رشد 23.61 درصدی در ارزش دلاری است.
آخرین آمار منتشره از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران در یازده ماهه سال 1396 نشان می دهد که واردات کشور در این مدت با افزایش 12.88 درصدی در وزن به رقم 33.933 هزار تن رسید.
در این مدت ارزش واردات به 47.657 میلیون دلار رسید که حاکی از رشد 23.61 درصدی در ارزش دلاری است.
در این میان اقلام عمده وارداتی در یازده ماهه سال 1396، شامل قطعات منفصله جهت تولید اتومبیل سواری به ارزش 573. 1 میلیون دلار و سهم ارزشی 30. 3 درصد، ذرت دامی به ارزش 434 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
پیانیچ: بوفون مهم ترین بازیکن یوونتوس است

پیانیچ: بوفون مهم ترین بازیکن یوونتوس است خبرگزاری میزان: ستاره بوسنیایی تیم یوونتوس دروازه بان تیمش را مهمترین بازیکن بانوی پیر می داند.
میرالم پیانیچ هافبک خلاق یوونتوس در اظهار نظری جالب به تمجید از دروازه بان تیمش پرداخت.
هافبک بوسنیایی یوونتوس گفت: در خط دفاعی ما بسیار خوب کار می کنیم و وقتی کلین شیت می کنیم حاصل تلاش تمام بازیکنان است، اما جورجو کیه لینی و بوفون ستاره ها ما هستند.
وی ادامه داد: من هر روز در حال یادگیری چیز های زیادی از بوفون هستم. او هنوز در مورد بازنشستگی اش تصمیم نگرفته و امیدوارم با ما بماند چرا که او مهمترین بازیکن یوونتوس است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
قطر برای چندمین بار از امارات شکایت کرد

قطر برای چندمین بار از امارات شکایت کرد خبرگزاری ایرنا: نمایندگی دایم قطر در سازمان ملل متحد برای چندمین بار از امارات به دلیل نقض حریم هوایی این کشور شکایت کرد.
خبرگزاری رسمی دولت قطر (قنا) گزارش داد: نماینده دایمی این کشور در نامه های جداگانه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد و رییس شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که یک فروند هواپیمای نظامی امارات 4 مارس ( 13 اسفند) حریم هوایی این کشور را نقض کرده است.
در این شکایت آمده است: هواپیمای اماراتی از نوع سی ان 35 هنگامی که از ابوظبی برخاست اقدام به نقض حریم هوایی قطر کرده است.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
همه نیرو های پشت پرده حذف تیلرسون از کابینه

همه نیرو های پشت پرده حذف تیلرسون از کابینه پایگاه خبری انتخاب به نقل از امریکن کانسروتیو نوشت: پس از از تلاش های فراوان تیلرسون برای حل مشکل و بحران قطر، نئوکان ها و فعالان حاشیه خلیج فارس تصمیم گرفتند تیلرسون را حذف کنند.
این رسانه در ادامه آورده است: بر همین اساس نیز شلیک دونالد ترامپ به سمت تیلرسون و حذف وی در روز سه شنبه از عرصه سیاست، به انواع مختلف از سوی بسیاری از فعالان در واشنگتن مورد استقبال واقع شد. برای مثال، برخی این موضوع را نوعی رستگاری تلقی کردند و برخی دیگر از تلاش برای عدالت سخن گفتند . این نوع قضاوت ها را می شد در سراسر کشور شنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
ادعای متیس: ایران در انتخابات عراق مداخله می کند

ادعای متیس: ایران در انتخابات عراق مداخله می کند خبرگزاری ایلنا به نقل از رویترز نوشت: جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا، طی اظهاراتی بی اساس، ایران را به تلاش برای اثرگذاری بر انتخابات آتی پارلمانی عراق متهم کرد.
وزیر دفاع آمریکا در گفت وگو با خبرنگاران، مدعی شد: ما شواهد نگران کننده ای در اختیار داریم که نشان می دهد ایران در تلاش است با استفاده از پول بر انتخابات عراق اثر بگذارد.
انتخابات پارلمانی عراق قرار است روز 22 اردیبهشت سال آینده برگزار شود. حیدر العبادی نخست وزیر عراق، به عنوان سرلیست یک ائتلاف فرا جناحی در انتخابات پارلمانی این کشور حضور دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
توصیه های محیط زیستی برای سفر های نوروزی

توصیه های محیط زیستی برای سفر های نوروزی خبرگزاری ایسنا: یک فعال حوزه محیط زیست اظهار کرد: افرادی که برای تفریح به دل طبیعت می روند حتما باید زباله ها را جمع آوری کرده و با خود برگردانند همچنین اگر برای پخت غذا هیزم آتش روشن می کنند موقع ترک محل از خاموش شدن کامل آتش اطمینان حاصل کنند تا از وقوع آتش سوزی جلوگیری شود.
میترا البرزی منش اظهار کرد:مردم ممکن است هنگام سفر و اتراق در طبیعت با تعدادی از حیوانات وحشی اعم از پرنده ها، روباه، شغال، جوجه تیغی و ... مواجه شوند. در چنین شرایطی باید مراقب باشند که به هیچ وجه مزاحمت یا آزار و اذیتی برای این حیوانات نداشته باشند و کودکان را هم نسبت به این موضوع هشیار کنند چون نباید فراموش ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
گوشی می خرید انتقال سند را فراموش نکنید!

گوشی می خرید انتقال سند را فراموش نکنید! خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه دستگاه های مخابراتی استان تهران با اشاره به تاثیر اجرای طرح رجیستری در بازار گوشی های تلفن همراه به تغییرات جدید در حوزه نقل و انتقالات این گوشی ها پرداخت.
پیش از این و با اعلام اجرای فاز سوم اعمال رجیستری برروی گوشی های تلفن همراه بسیاری از کارشناسان و فعالان صنفی احتمال افزایش قیمت ها در بازار گوشی های موبایل مرتبط با طرح رجیستری را منتفی دانستند؛ اما چیزی که اخیرا به نظر می رسد برروی بازار گوشی های تلفن همراه تاثیر مستقیم گذاشته است، نوسانات نرخ ارز و گران شدن دلار در روزهای پایانی سال است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
بررسی وضعیت ادبیات در سال 96

بررسی وضعیت ادبیات در سال 96 خبرگزاری ایسنا: اصغر نوری می گوید: روند ادبیات امسال هم مانند سال های قبل بود؛ نه پیشرفتی داشتیم و نه پسرفتی.
این مترجم درباره ارزیابی اش از وضعیت ادبیات در سال جاری اظهار کرد: مانند سال های پیش کتاب های زیادی، چه ایرانی و چه خارجی، چاپ شد که درون شان، هم کتاب خوب بود و هم کتاب بد. فکر نمی کنم امسال نسبت به سال قبل اتفاق ویژه ای در حوزه ادبیات رخ داده باشد.
او سپس بیان کرد: جدا از جنبه خلاقیت که ما اصلا نمی دانیم چیست، اگر کتاب خوبی چاپ شده و یا نویسنده جدیدی ظهور کرده است، ما هیچ وقت منتظرش نبوده ایم؛ یعنی این ها قابل پیش بینی نیست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
90 روز تا جام جهانی؛ انتقام ژرمن ها

90 روز تا جام جهانی؛ انتقام ژرمن ها خبرگزاری ایسنا: تیم ملی آلمان با انتقام شکست خود برابر آرژانتین در فینال دوره قبل به قهرمانی در جام جهانی 1990 دست یافت.
جام جهانی 2018 روسیه 90 روز دیگر آغاز می شود و 32 تیم حاضر در این رقابت ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می روند.
سایت فیفا در فاصله 90 روز تا آغاز جام جهانی 2018 روسیه اقدام به روز شمار این رقابت ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روز باقی مانده یک واقعه مربوط به جام جهانی را مورد بررسی قرار می دهد.
دیدار نهایی بین آلمان و آرژانتین برگزار شد که دیداری سرد و کسل کننده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
دو هزار شماره پیامک تبلیغاتی مسدود شد

دو هزار شماره پیامک تبلیغاتی مسدود شد خبرگزاری ایسنا: یکی از راه های مقابله با پیامک های تبلیغاتی شکایت به سامانه و معرفی شماره های فرستنده بود؛ راهی که اگرچه موثر بود اما نمی توانست پیش گیرنده باشد. به همین دلیل تصمیم بر آن شد که جلوی ارسال پیامک های تبلیغاتی از همان ابتدا و توسط اپراتورها گرفته شود.
پیامک های تبلیغاتی از آن موارد است که هر یک از مشترکان موبایلی حداقل یک بار تجربه کرده اند. البته این تجربه معمولا به همان یک بار ختم نشده و ارسال این پیامک ها گاهی آنقدر زیاد شده که صدای کاربران را هم درآورده است؛ اینکه گاه و بیگاه و در زمان های نامناسب صدای دریافت پیامک را می شنوند و زمانی که با تصور پیغام شخصی سراغ گوشی خود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
کاخ سفید: تبانیِ ترامپ و روسیه، دروغ است

کاخ سفید: تبانیِ ترامپ و روسیه، دروغ است خبرگزاری میزان: در نشست خبری سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید خبرنگاری پرسید که ترامپ در ماه ژوئیه گذشته اعلام کرد اگر بازرس ویژه تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا وارد تحقیقات از خانواده ترامپ و روابط شخصی آنها شود این به منزله خط قرمز خواهدبود، هم اکنون بر اساس برخی گزارش ها کمیته تحقیقات وارد موضوع سازمان ترامپ به خاطر ارتباطات آن با روسیه شده است،آیا این یک خط قرمز است و آیا رئیس جمهور در این رابطه عصبانی است؟
سندرز در پاسخ به این خبرنگار گفت: همانطور که از مدتها پیش اعلام شده است و همچنین با تاکید رئیس جمهور بارها تاکید کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
چگونه با چاقی در دوران کودکی مقابله کنیم؟

چگونه با چاقی در دوران کودکی مقابله کنیم؟ خبرگزاری ایسنا: چاقی در دوران کودکی معضلی است که اغلب درسنین بزرگسالی نیز ادامه پیدا می کند و آنان را در معرض مشکلات جدی قرار می دهد.
سایت هلث دی نیوز به نکاتی اشاره کرده که با در نظر گرفتن آن ها می توان وزن کودکان را در وضعیتی سالم حفظ کرد.
نخست، مصرف وعده های غذایی در کنار دیگر اعضای خانواده عامل کلیدی در پیشگیری از افزایش وزن در کودکان است.
همچنین والدینی که کودکان خود را تحت فشار قرار داده تا غذای خود را کامل بخورند یا بر کنترل غذا خوردن فرزندشان اصرار دارند موجب افزایش وزن آنان می شوند و اجازه نمی دهند احساس واقعی گرسنگی را درک کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
تحلیلی بر علت برکناری رکس تیلرسون

تحلیلی بر علت برکناری رکس تیلرسون خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکی از دلایل تغییر وزیر خارجه آمریکا را مواضع معقول تر او نسبت به ترامپ درباره برجام دانست و گفت: به نظر می رسد وزیر جدید مواضعش به ترامپ نزدیک بوده و مخالف برجام است به همین دلیل ترامپ او را به عنوان وزیر جدید انتخاب کرده تا زمینه های خروج از برجام را ایجاد کند.
سیدحسین نقوی حسینی در تحلیلی از چرایی تغییر تیلرسون وزیر خارجه سابق آمریکا، گفت: ترامپ با مواضع شدید نسبت به برجام معتقد است که آمریکا باید از برجام خارج شود، نظری که تیلرسون مخالف آن بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
بیرانوند؛ بیشترین کلین شیت با کمترین سیو

بیرانوند؛ بیشترین کلین شیت با کمترین سیو خبرآنلاین: دروازه بان تیم ملی بهترین عملکرد را در لیگ قهرمانان داشت.
در جدول بیشترین کلین شیت ها تا پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس با 3 کلین شیت در صدر قرار دارد. او فقط در بازی مقابل السد در قطر نتوانست دروازه اش را بسته نگه دارد و 3 گل خورد اما در 3 دیدار دیگر کلین شیت کرد. با این حال او در مقایسه با دروازه بان های دیگر تیم های ایرانی لیگ قهرمانان آسیا کمترین سیو را داشته است. بیرانوند در 4 بازی پرسپولیس 9 سیو داشته اما محمدرشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن که دو کلین شیت ثبت کرده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
با حریف ناشناس تیم ملی آشنا شوید

با حریف ناشناس تیم ملی آشنا شوید خبرآنلاین: تیم ملی روز شنبه به مصاف تیم سیرالئون می رود.
در روزهای اخیر پس از جابجایی تیم های لیبی و سیرالئون موجی از انتقادات مختلف کارشناسی شده یا نشده در رسانه ها براه افتاد که مشخص می کرد برخی اهالی فوتبال برگزاری این دیدار را فاقد ارزش های فنی برای تیم ملی فوتبال کشورمان می دانند و برخی نیز معتقدند با کنار کشیدن لیبی این بازی از بازی نکردن بهتر است و می تواند دیدار آمادگی خوبی برای بازیکنان پیش از اردوی اتریش محسوب شود.
بررسی شرایط تیم ملی فوتبال سیرالئون نشان داد این تیم در دنیای فوتبال نه خیلی بی نام و نشان است و نه خیلی مطرح ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
برکناری مک مستر جدی شد

برکناری مک مستر جدی شد خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن پست نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته است هربرت مک مستر مشاور امنیت ملی خود را برکنار کند.
از سوی دیگر منابع نزدیک به ترامپ اعلام کردند که وی از طرفداران پروپاقرص جان بولتون سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد است و از این رو، نام بولتون را به فهرست نهایی گزینه های موردنظر خود برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی آمریکا افزوده است.
در حال حاضر هربرت مک مستر متصدی این مقام است، اما گزارشها از احتمال برکناری زودهنگام وی حکایت می کند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
پرونده سنگین تعزیرات برای لبنیاتی ها

پرونده سنگین تعزیرات برای لبنیاتی ها خبرگزاری مهر: بعد از تشکیل پرونده های تعزیراتی سنگین برای تولیدکنندگان محصولات لبنی و در پی نامه نگاری رئیس اتاق تهران با حسن روحانی، رئیس دفتر رئیس جمهور دستور بررسی موضوع را به وزرای صنعت و جهاد داد.
با دستور دولت برای عدم افزایش قیمت ها و بازگشت قیمت های افزایش یافته به حالت قبل، اکنون بسیاری از کارخانجات دچار مشکل شده و بازار وضعیت نابسامانی را تجربه می کند؛ به خصوص اینکه افزایش قیمت تمام شده، تاب بسیاری از تولیدکنندگان را گرفته و آنها را مجبور کرده تا علیرغم این دستور دولت، موضوع را نادیده بگیرند و کار را به روال سابق پیش برند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
شیرینی هایی به شکل حاجی فیروز

شیرینی هایی به شکل حاجی فیروز وب سایت سر آشپز پاپیون: با این شیرینی های خوشمزه و زیبا به استقبال نوروز بروید.
مواد لازم:
آرد سفید 250 گرم پودر قند 100 گرم روغن جامد 85 گرم کره 85 گرم نشاسته ذرت 4 قاشق غذا خوری پودر کاکائو 2 قاشق غذا خوری وانیل نوک قاشق چای خوری تخم مرغ 1 عدد رویال آیسینگ (برای تزئین روی شیرینی) به مقدار لازم
طرز تهیه:
1- برای تهیه شیرینی حاجی فیروز ابتدا کره و روغن جامد و پودر قند را با دور تند همزن بزنید تا کرمی رنگ بشه. تخم مرغ و اسانس رو اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست بشه.
2- در آخر آرد و پودر نشاسته و پودر کاکائو روی مواد الک کنید و هم بزنید تا خمیر یکدست و لطیفی بدست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
عصرانه های پنیری آخر هفته

عصرانه های پنیری آخر هفته هفته نامه همشهری شش و هفت - لاله رضاپور: عصراهای روز تعطیل جان می دهد برای یک دورهمی دوستانه یا خانوادگی. بهانه این دورهمی می تواند یک عصرانه ساده باشد؛ عصرانه ای که نیاز به تدارکات چندانی ندارد. اما چطور؟ با چند تکه نان و پنیر معمولی یا پیتزا می توانید چند خوراکی خوشمزه درست کنید و از خوردن شان دور هم لذت ببرید. در اینجا هشت دستور ساده برای درست کردن عصرانه با پنیر را برای شما آورده ایم.
ساندویچ پنیر خامه ای با کدو
برای 6 نفر
مواد لازم:
پنیر خامه ای: 200 گرم
کدوی سبز رنده شده: دو فنجان
پودر پیاز: یک ق.چ
پودر سیر: یک ق.چ
دارچین: یک ق.چ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
بهترین خودرو های سال 96 ایران

بهترین خودرو های سال 96 ایران روزنامه هفت صبح: انتخاب یک خودروی برتر که بتواند ضمن پاس کردن سطح مناسبی از استانداردهای روز جهان، محصولی نسبتا زیبا، ایمن و کیفی با قیمت مناسب باشد یک سنت دیرین است که در همه جای جهان از نیوزیلند و ژاپن در پرت ترین جای جهان تا آمریکای جنوبی، مکزیک و ایالات متحده در یک دنیا هر ساله صورت گرفته و علاوه بر مخاطبان بسیار، فواید بی شماری دارد.
غیر از این که چنین انتخابی می تواند به خریداران برای برگزیدن محصولی مناسب کمک کند، اخذ چنین رویه ای از سوی نشریات و رسانه ها می تواند مسئله تولید اتومبیل خوب را به یک چالش عمومی تبدیل کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
دستور تهیه پیده گوشت

دستور تهیه پیده گوشت ماهنامه سفره ایرانی - ستایش پاکدل: این غذا مخصوص کشور ترکیه و بسیار لذیذ می باشد. به شما توصیه می کنیم این خوراک خوشمزه را برای مهمانی های عصرانه آماده کنید و از آن لذت ببرید.
میزان سرو: 6 نفر
مواد لازم:
آرد: 500 گرم بیکینگ پودر: یک قاشق چای خوری آب: 250 گرم شکر: یک قاشق چای خوری خمیرمایه: 10 گرم شیر: 100 میلی لیتر نمک: به مقدار لازم
مواد لازم میانی:
گوشت گوساله: (ریز خردشده): 500 گرم روغن: به مقدار لازم پیاز (ریز خردشده): یک عدد
مواد لازم رویه:
دانه کنجد: به مقدار لازم زرده تخم مرغ: 3 عدد کره (ذوب شده): به مقدار لازم
طرز تهیه: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
معرفی اپلیکیشن و بازی (76)

معرفی اپلیکیشن و بازی (76) برترین ها - گردآوری و طراحی از بهنام رائین: امروزه با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و همه گیر شدن آنها، اپلیکیشن ها نقش پررنگی در فعالیتهای روزمره انسان ها دارند که در دسته بندی های مختلف مانند اخبار، سلامت، آموزش، ارتباطات و ... ارائه می شوند. ما در این مجموعه قصد داریم به معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی ها در دسته های گوناگون بپردازیم. امیدواریم بتوانیم شما را در انتخاب اپ مورد نیاز خود یاری دهیم. شما هم می توانید در بخش نظرات در انتهای همین مطلب، اپ های محبوب خود را با ما در میان بگذارید.
************* ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
دلبران گیشه؛ 10 فیلم پرفروش و موفق سال 96

دلبران گیشه؛ 10 فیلم پرفروش و موفق سال 96 هفته نامه همشهری جوان - احمد رنجبر: کارشناسان امید چندانی به گیشه سینما در سال 96 نداشتند و موفقیت سال 95 را یک اتفاق می دانستند. کیفیت فیلم های جشنواره سی و پنجم هم به بدبینی ها دامن می زد و هشدار می داد به جز خوب، بد، جلف و گشت 2 امیدی به دیگر فیلم ها نیست. فروش نوروزی و شش ماه اول سال نشان داد نگرانی ها بی مورد بوده. با این حال در اواسط تابستان زنگ خطر دیگری به صدا درآمد که می گفت منتظر فیلم پرفروش نباشید.
فیلم آینه بغل
شش ماه دوم سال هم گذشت و سینما شاهد فیلم های بفروش بود تا جایی که آینه بغل که آذرماه روی پرده رفت، حالا رتبه دوم جدول فروش سال را از آن خود کرده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
کریستوفر نولان از کارنامه فیلمسازیش می گوید

کریستوفر نولان از کارنامه فیلمسازیش می گوید روزنامه شهروند - پولاد امین : کریستوفر نولان شاید یکی از بزرگترین بت های دنیای سینما باشد. سازنده شماری از موفق ترین فیلم های قرن بیست و یکم چه در میان منتقدان و چه در گیشه؛ که در مواردی چون ممنتو، بی خوابی، بتمن آغاز می کند، پرستیژ، شوالیه تاریکی، تلقین، شوالیه تاریکی برمی خیزد و بین سیاره ای و دانکرک که تقریبا کل کارنامه اش را شامل می شود، به اوج ممکن این هنر-صنعت دست یافته است.
نولان در کمال تعجب تا به حال هیچ وقت نامزد اسکار بهترین کارگردانی نشده است. او البته در گفت وگوی طولانی با هالیوود ریپورتر نیز به این مورد پاسخ نداد؛ اما در گفت وگو با این نشریه مهم و معتبر درباره کارنامه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
اومبرتو اکو؛ مردی که زیاد می دانست

اومبرتو اکو؛ مردی که زیاد می دانست روزنامه آسمان آبی - عباس مقیمی: یک سال از درگذشت اومبرتو گذشت. وقتی درباره اومبرتو اکو صحبت می کنیم باید این نکته را به یاد داشته باشیم که او هرچند به عنوان یک نویسنده شناخته شده بود و اغلب مخاطبان ادبیات او را به عنوان یک رمان نویس صاحب سبک می شناختند و هنوز هم می شناسند، در زمینه های متعدد دیگر نیز فعالیت می کرد و در حوزه های نشانه شناسی، زیباشناسی، سیاست، تاریخ قرون وسطی و ادبیات کودک نیز حرف داشت. او خودش را روزنامه نگار نمی دانست، اما سالانه مقالات و ستون های متعددی در روزنامه های ایتالیایی منتشر می کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
مصطفی تاجزاده: همسرم مجبور شد عاشقم شود

مصطفی تاجزاده: همسرم مجبور شد عاشقم شود ماهنامه خط خطی - همایون حسینیان، شهرام شهیدی: طبق معمول زحمت همه کارها با پوپه مظفری بود. هماهنگی با تاجزاده و همسرش و با ما که همه مان اسطوره های فراموشی هستیم. این بار چون کیارش همراه مان نبود، همه زود رسیده بودیم. همه پوپه، هم همایون و مرجان بهادری با دوربین عکاسی اش. هم من! هر چه زنگ زدیم کسی در را باز نمی کرد. در ورودی آپارتمان باز شد و عده ای جوان بیرون آمدند. با هم جدل می کردند. فقط شنیدیم یکی شان گفت: من رأی نمی دهم!
رفتیم بالا. تاجزاده وسط سالن ایستاده بود. گفت: ببخشید. الان جلسه پرسش و پاسخ تمام شد! همایون گفت گویا خیلی هم جلسه مفیدی بوده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
مراقب کلیه هایتان باشید!

مراقب کلیه هایتان باشید! هفته نامه سلامت :
1. از مصرف زیاد نمک بپرهیزید. بدن برای عملکرد طبیعی و درست به نمک یا سدیم نیاز دارد. با این حال، مصرف بیش از حد نمک می تواند زمینه افزایش فشارخون را تسریع کند که این مساله فشار مضاعفی بر عملکرد کلیه ها وارد می کند. درواقع چنین شرایطی موجب می شود کلیه ها انرژی اضافی و زمان بیشتری برای دفع مقدار سدیم مضاعف به کاربگیرند که منجر به بروز بیماری های کلیوی می شود. از این رو، متخصصان همواره توصیه می کنند مقدار نمک مصرفی در طول روز بیش از 5 گرم نباشد.
2.آب فراوان بنوشید. نخستین عملکرد کلیه ها تصفیه خون و دفع مواد زائد و سمی از بدن است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
عینک آفتابی اصل این شکلیه

عینک آفتابی اصل این شکلیه وب سایت هاو کن یو: کم کم به فصول گرم و پر تابش سال نزدیک می شویم و استفاده از عینک های آفتابی یک امر بدیهی است که جدای از اینکه به زیبایی و ظاهر شما کمک می کند وظیفه مهم تری بر دوش این عینک های آفتابی نهاده شده است که آن ها محافظت از چشم شما در برابر اشعه های مضرخورشید است. اما اگر شما در خرید این عینک ها دقت نکنید نتنها از چشم خود محافظت نکرده اید بلکه با خرید عینک آفتابی بی کیفیت به چشمان خود هم آسیب خواهید رساند.
همانطور که می دانید برند های معروفی سازنده عینک های آفتابی هستند که از سمت دیگر، کپی ها و محصولات تقلبی آن ها هم به وفور یافت می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
روان شناسی نابرابری

روان شناسی نابرابری وب سایت ترجمان: الیزابت کولبرت، نیویورکر در سال 2016، بالاترین رقمی که ایالت کالیفرنیا به یکی از کارمندانش دستمزد داد نصیب جیم مورا سرمربی تیم فوتبال دانشگاه کالیفرنیا-لس آنجلس شد (گرچه او بعداً اخراج شد). در آن سال، مورا 3.58 میلیون دلار به جیب زد. رتبۀ دوم، با دستمزد 2.93 میلیون دلار، کونزو مارتین سرمربی وقت تیم بسکتبال مردان در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی بود. ویکتور خلیل (دندان پزشک ارشد ادارۀ بیمارستان های ایالت) 686 هزار دلار، آنه نویل (مدیر ادارۀ پژوهش کالیفرنیا) 135 هزار دلار، و جان اسمیت (کارمند فصلی ادارۀ مالیات ایالت کالیفرنیا) 12.900 دلار درآوردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
قبل از سفر به گرجستان بدانید که...

قبل از سفر به گرجستان بدانید که... وب سایت hgh724: سفر به گرجستان بهترین راه برای تجربه فرهنگ غنی این کشور است. گرجستان به داشتن مردمانی خونگرم و طبیعتی شگفت انگیز معروف است اما هنوز ناشناخته بسیاری برای سفر و کشف آنها در خود دارد. تفلیس پایتخت گرجستان همچنان به آداب سنتی خود پایبند است اما دارای چند فرهنگ است که البته این موضوع نیز به جذابیت آن افزوده است. پیش از سفر نکات و قوانین سفر به گرجستان را با هم مطالعه کنیم.
قانون جدید اجازه می دهد که خارجی ها برای یک سال اقامت داشته باشند
یکی از قوانین سفر به گرجستان قانون اقامت در این کشور است. طبق قانونی که در سال 2014 توسط دولت گرجستان تصویب شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
چاق کننده های مفید؛ از شکلات تلخ تا برنج

چاق کننده های مفید؛ از شکلات تلخ تا برنج روزنامه آرمان امروز: برای عده ای افزایش وزن کار ساده ای است اما کاهش وزن برایشان خیلی سخت است. عده ای هم برعکس! به راحتی وزن کم می کنند اما برای افزایش وزن باید خیلی تلاش کنند که دلایلی دارد شامل تیپ بدنی، سوخت و ساز سریع، ژنتیک، رژیم غذایی و عدم تحرک بدنی. همه ما متفاوت هستیم و چیزی که برای بعضی ها جواب می دهد لزوما برای دیگران کاربرد ندارد. اما یک سری از خوراکی ها هستند که می توانند در افزایش وزن کمک زیادی کنند.
میوه های استوایی
درست است که میوه می خورید اما بیشتر افراد معمولا پرتقال و موز و گلابی و ... می خورند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
نقش روی در باروری مردان و زنان

نقش روی در باروری مردان و زنان وب سایت نبض ما : نقش روی در باروری مردان و زنان بی تاثیر نیست. تحقیقات نشان می دهد، مصرف روی برای مردان روزانه 11 گرم و برای زنان روزانه 8 میلی گرم باشد. هرچند این مقدار ممکن است برای کمک به افزایش شانس باروری مفید باشد و کسانی که مشکل باروری ندارند، مصرف میزان کمتری از روی برای آنها کافی است.
روی در واقع یکی از ویتامین های مورد نیاز در دوران بارداری است. به این دلیل که ماده معدنی روی یکی از اجزای اساسی مواد ژنتیکی بدن انسان به شمار می رود. این بدان معنی است که کمبود روی می تواند تغییرات کروموزومی را در هر دو شریک ایجاد کند که به نوبه خود سبب کاهش باروری و افزایش احتمال بروز سقط جنین می ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
اصول استفاده از رنگ نارنجی در دکوراسیون

اصول استفاده از رنگ نارنجی در دکوراسیون ماهنامه ایران آذین - شیما کامیابی: نارنجی آدم را یاد تاکسی می اندازد. این البته تاثیر قابل توجه رنگ نارنجی در جلب توجه را نشان می دهد. هر تکه نارنجی در محیط اطراف می تواند نگاه ها را به سوی خود بکشاند. یک تی شرت نارنجی، یک بیلبورد تبلیغاتی در بزرگراه با زمینه ای به رنگ نارنجی، یک تاکسی در ترافیک و همین طور دیواری در اتاق شخصی، به رنگ نارنجی. این رنگ را روی دیوارهایی استفاده کنید که قرار است حسابی جلب توجه کند.
نارنجی از ترکیب رنگ های زرد و قرمز به وجود می آید. ترکیب دو رنگ گرم نتیجه ای جز شور و هیجان ندارد. روانشناس ها استفاده از رنگ نارنجی را به آدم های افسرده توصیه می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
سفره هفت سین عروس، امسال همه کارو خودم انجام میدم!

سفره هفت سین عروس، امسال همه کارو خودم انجام میدم! وب سایت چیدانه: امسال اولین عیدی است که در خانه خودتان هستید؟ حتما هیجان بسیاری دارید که باید از امسال همه اجزای سفره هفت سین را خود و با کمک همسرتان آماده کرده و با یک سبک انتخابی، سفره هفت سین عید را چیدمان کنید. در کنار همه این شادی و ذوق، ممکن است کمی هم سر در گم باشید که باید از کجا شروع کرد و مراحل خرید و آماده سازی هفت سین را چگونه باید انجام داد؟ ما در این مطلب مراحل خرید عید و هفت سین برای اولین عید نوعروسان را توصیف می کنیم:
دکور عید نوروز
جدا از خریدهای شخصی مانند لباس نو و وسایل مورد نیاز برای خانه، هفت سین داستان جداگانه ای دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
روش های متفاوت برای بهبود خلاقیت فردی

روش های متفاوت برای بهبود خلاقیت فردی برترین ها - ترجمه از حمید پاشایی: خلاق بودن کار بسیار سختی است؛ باید روی خلاقیت خود کار کنید تا فعال باقی بماند. ولی اگر حواستان نباشد که هر از گاهی تغییراتی در شرایط به وجود آورید، ممکن است خلاقیت شما نیز تحت تأثیر قرار بگیرد.
اگر بیش از اندازه به شرایطی یکسان عادت کرده اید، یکی از روش های زیر را برای بهبود خلاقیت خود امتحان کنید.
1. طوفان فکری جی. کی. رولینگ : گفته می شود جی. کی. رولینگ سفر دوردست خود به خلق مجموعه داستان های هری پاتر را با نوشتن یادداشت روی دستمال های کاغذی شروع کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
برومند: منصوریان بهانه دست پرسپولیسی ها داد

برومند: منصوریان بهانه دست پرسپولیسی ها داد خبرگزاری تسنیم: پرویز برومند درباره شرایط استقلال پس از حضور وینفرد شفر در این تیم، اظهار داشت: استقلال در این برهه به ثباتی رسیده که آرزوی هر تیمی داشتن چنین ثباتی است. استقلال همین نفرات و حتی بهتر از اینها را داشت که در نیم فصل از دست داد، ولی شفر با تدبیر خاصی به ایران آمده و از همین نفرات تیمی ساخته که حالا می تواند سربلندمان کند. دست شفر درد نکند با تیمی که ساخته است.
وی افزود: استقلال همین مهره ها را قبل از آمدن شفر هم داشت. عامل ادعایی که پرسپولیسی ها دارند و برای باخت شان در دربی بهانه می آورند که استرس امتیاز نداریم مربی قبلی استقلال است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
بیانیه نماینده ای که نام لوور را اشتباه تلفظ کرد

بیانیه نماینده ای که نام لوور را اشتباه تلفظ کرد باشگاه خبرنگاران جوان: اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی که هنگام سخنرانی در جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی، مطالبی را درباره موزه لوور پاریس مطرح کرد اما موفق نشد نام لوور را به خوبی تلفظ کند، توضیحاتی در این باره ارائه کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی
من بعدسلام و صلوات و با آرزوی توفیق روز افزون برای شما در آستانه فصل بهار برخود شایسته و لازم میدانم که بر عهد و تعهد دیرین خود بر خدمتگزاری شما مهر تایید نهم و خود را فرزندی برخاسته از خواست و اراده شما بدانم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
سقوط بالگرد آمریکایی با 7 سرنشین در عراق

سقوط بالگرد آمریکایی با 7 سرنشین در عراق خبرگزاری فارس: رسانه ها در خبری فوری از سقوط یک بالگرد آمریکایی در نزدیکی شهر القائم عراق خبر می دهند.
طبق گزارش های خبری فوری، یک بالگرد مدل اچ اچ پیو هاوک آمریکایی در نزدیکی القائم واقع در غرب عراق سقوط کرد.
بنا بر گفته خبرنگاران آمریکایی، این بالگرد هفت سرنشین داشته و احتمال تلفات بر اثر سقوط بالگرد وجود دارد.
هنوز مشخص نیست دلیل سقوط بالگرد آمریکایی چه بوده و اطلاعات تکمیلی درباره سرنشینان و سرنوشت آنان مخابره نشده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
توضیح اتحادیه فوتبال در مورد جریمه گواردیولا

توضیح اتحادیه فوتبال در مورد جریمه گواردیولا ورزش سه: اتحادیه فوتبال انگلیس دلیل جریمه شدن پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به دلیل استفاده از روبان زرد را اعلام کرد.
گواردیولا در چند دیدار این فصل منچسترسیتی در حالی کنار زمین حضور پیدا کرد که در حمایت از سیاست مداران زندانی شده کاتالانی، از روبان زرد روی لباسش استفاده کرد و کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس هم او را 20 هزار پوند جریمه کرد.
اکنون اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که پیش از جریمه گواردیولا، بارها به او در مورد این مسئله به این مربی اسپانیایی هشدار داده شده بود اما او توجهی به آنها نکرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
بیانیه نماینده ای که نام موزه لوور را اشتباهی تلفظ کرد

بیانیه نماینده ای که نام موزه لوور را اشتباهی تلفظ کرد باشگاه خبرنگاران جوان: اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی که هنگام سخنرانی در جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی، مطالبی را درباره موزه لوور پاریس مطرح کرد اما موفق نشد نام لوور را به خوبی تلفظ کند، توضیحاتی در این باره ارائه کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی
من بعدسلام و صلوات و با آرزوی توفیق روز افزون برای شما در آستانه فصل بهار برخود شایسته و لازم میدانم که بر عهد و تعهد دیرین خود بر خدمتگزاری شما مهر تایید نهم و خود را فرزندی برخاسته از خواست و اراده شما بدانم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
آشنا: عربستان، موضع خود مقابل اسرائیل را روشن کند

آشنا: عربستان، موضع خود مقابل اسرائیل را روشن کند عصرخبر: حسام الدین آشنا نوشت: ولی عهد اشتباه می کند؛ مشکل او نه جوانی است نه ایران؛ مشکل او عدم اعتماد به نفس و عدم التزام به سند 2030 است.او باید بداند که نمی تواند هم اتمی بشود، هم یمن را بمباران کندو هم شبکه های تروریسم تکفیری را تأمین مالی کند و هم 700 میلیارد سلاح بخرد و لی در عین حال "اقتصاد منهای نفت" هم داشته باشد.
ایران خود را ملزم به "دفاع از کعبه در مقابل پیشروی خزنده صهیونیسم" می داند و این عربستان است که باید موضع خود در مقابل اسرائیل را روشن کند. در دیدگاه بسیاری از مسلمانان کسانی که نتانیاهو آن ها را "متحدان اسرائیل در مقابل ایران" می خواند صلاحیت دفاع از قدس وکعبه را ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
هشدار؛ آب های بطری به پلاستیک آلوده هستند

هشدار؛ آب های بطری به پلاستیک آلوده هستند خبرگزاری ایسنا: تحقیقات جدید نشان می دهند که آب های بطری به پلاستیک آلوده هستند.
بعد از اینکه تحقیق جدیدی روی بطری های چند شرکت معروف تولیدکننده آب بسته بندی شده نشان داد که بیش 90درصد آنها شامل اجزای ریز پلاستیک بودند، سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده که قرار است خطرات نوشیدن آب از بطری را بررسی کنند.
در این تحقیق 259 بطری آب 11 مارک مختلف در 9 کشور بررسی شده اند و مشخص شده به ازای هر لیتر آب 325 نوع پلاستیک مختلف در بطری وجود دارد که تعداد این پلاستیک ها در برخی مواقع به 1000 پلاستیک در لیتر هم می رسید.
از 259 بطری که آزمایش شدند فقط 17 بطری اصلا پلاستیک نداشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
چلسی با همسایه ناراضی به توافق رسید!

چلسی با همسایه ناراضی به توافق رسید! وبسایت نود: سان گزارش داد که خانواده "کراس وایت" بالاخره با باشگاه چلسی در زمینه بازسازی ورزشگاه استمفوردبریج به توافق رسیدند.
این خانواده از باشگاه چلسی شکایت کرده بودند و معتقد بودند که با ساخت استمفوردبریج جدید عملا آفتاب خانه شان را از دست می دهند و مجبورند که در اغلب ساعات روز در سایه زندگی کنند. آنها در همسایگی ورزشگاه اختصاصی باشگاه چلسی زندگی می کنند. در نهایت باشگاه چلسی با پرداخت مبلغی قابل توجه دل آنها را بدست آورد تا پروژه ساخت ورزشگاه جدید چلسی به هم نخورد.
مشخص نیست که دقیقا چه مبلغی به خانواده کراس وایت پرداخت شده است اما به نظر می رسد که چند میلیون پوند دریافت کرده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
ولیعهد عربستان، مانع دیدار پدر و مادر خود شد

ولیعهد عربستان، مانع دیدار پدر و مادر خود شد خبرگزاری فارس: در حالی که اظهارات تند و متکبرانه محمد بن سلمان درباره مسائل داخلی و خارجی ادامه دارد، مقام های اطلاعاتی آمریکا از یک اتفاق نادر خبر می دهند: ولی عهد سعودی با دروغگویی به شاه سعودی، مانع از دیدار مادرش با پدرش شده است.
عکس منتسب به سلمان و مادر محمد بن سلمان
در گزارش ان بی سی نیوز آمده است: یک زن سعودی هست که مقام های آمریکایی می گویند از ظهور و قدرت گیری محمد بن سلمان ولی عهد عربستان سعودی نفعی نبرده است: مادر خود او .
این رسانه ادامه داد: 14 مقام کنونی و سابق ارشد آمریکایی به ان بی سی نیوز گفتند که اطلاعات نشان می دهد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
عروس ارشد ترامپ، درخواست طلاق داد

عروس ارشد ترامپ، درخواست طلاق داد خبرگزاری فارس: ونسا ترامپ همسر دونالدجونیور ترامپ ، فرزند ارشد رئیس جمهور آمریکا به دادگاه مراجعه کرد و خواستار طلاق شد.
ترامپ جونیور و همسرش ونسا ترامپ
یک ماه قبل بود که ونسا ترامپ همسر فرزند ارشد دونالد ترامپ در رسانه ها خبر ساز شد. او پس از باز کردن پاکتی که حاوی پودری سفید بود، به بیمارستان منتقل شد.
همسر دونالد جونیور ترامپ در منزل خود، پاکت نامه ای که برای شوهرش ارسال شده بود را باز کرد و با گزارش وجود پودر سفید در داخل پاکت، برای مقابله با تبعات احتمالی استنشاق این پودر به بیمارستان منتقل شد(جزئیات بیشتر). ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
روزانه 6300 کارگر جان می بازند

روزانه 6300 کارگر جان می بازند خبرگزاری ایسنا: سالانه 340 میلیون حادثه شغلی در جهان اتفاق می افتد و روزانه 6300 کارگر در دنیا بر اثر حوادث و بیماری های ناشی از کار جان خود را از دست می دهند. برآوردی که از خسارت این قبیل حوادث می شود رقم 2800 میلیارد دلار معادل چهار درصد تولید ناخالص داخلی کشورهای جهان است.
یکی از تبعات منفی رشد تکنولوژی در جوامع بشری، بروز حوادث مختلف از جمله حوادث ناشی از کار و بیماری های شغلی است که هر ساله تعداد بیشماری از انسان ها را در کارگاه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی دچار مشکل می کند.
برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از90 درصد حوادث ناشی از کار به دلیل نبود آموزش های لازم اتفاق می افتد و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
تفتیان: نوروز را در فرانسه تمرین می کنم

تفتیان: نوروز را در فرانسه تمرین می کنم ایسنا: حسن تفتیان در سال 96 توانست افتخارات زیادی را برای دوومیدانی ایران به ارمغان آورد. او در سه رقابت آسیایی به مدال طلا رسید و پرچم ایران را بالا برد. همنچنین در رقابت های قهرمانی داخل سالن جهان در بیرمنگام توانست عنوان پنجمی را برای ایران به ارمغان آورد و تاریخ ساز شود.
تفتیان می گوید که برای ورزشکاران عید نوروز و تعطیلات معنا ندارد و باید با برنامه مربی تمریناتشان را ادامه دهند. تفتیان نوروز خود را به دور از خانواده و در فرانسه به تمرین می پردازد تا به هدف اصلی خود که کسب خوش رنگترین مدال در بازی های آسیایی جاکارتا است دست یابد.
در ادامه گفت و گوی تفتیان را می خوانید: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
ترامپ، مشاور اقتصادی جدید خود را معرفی کرد

ترامپ، مشاور اقتصادی جدید خود را معرفی کرد خبرآنلاین: رئیس جمهور آمریکا طی پستی توئیتری جانشین گری کوهن( مشاور اقتصادی برکنار شده) را معرفی کرد.
ترامپ در توئیتر خود نوشت:
"لری کادلو" مشاور اقتصادی جدید من و مدیر شورای اقتصادی ملی خواهد بود. کشور ما سال های اقتصادی خوب و موفقیت های مالی را پیش رو خواهد داشت، همراه با مالیات کم، نوآوری های کم نظیر، تجارت عادلانه که موجب توسعه و افزایش نیروی کار می شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
14 راه حل جهانی برای کاهش آلودگی هوای تهران

14 راه حل جهانی برای کاهش آلودگی هوای تهران خبرآنلاین: بیانیه آلودگی هوای نشست کلان شهرهای جهان که 3 و 4 بهمن در همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا به تهران آمدند، صادر شد.
وحید حسینی مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در این باره گفت: مدعوین بین المللی و سخنرانان رویداد کلان شهرهای درگیر آلودگی هوا در ششمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا که توسط دانشگاه صنعتی شریف و شرکت کنترل کیفیت هوا برگزار شد، طی بیانیه ذیل به 14بند اشاره کردند که می تواند آلودگی هوای تهران را کاهش دهد. طی این بندها، توسعه حمل ونقل پاک و ارتقای ناوگان موجود، از جمله راه حل ها برای کاهش آلودگی هوای تهران است.
در این بیانیه تصریح شد: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
کدام تقویم بهتر است، شمسی یا قمری؟

کدام تقویم بهتر است، شمسی یا قمری؟ خبرآنلاین: سه نوع تقویم قمری، شمسی و ترکیبی شمسی-قمری در جهان رواج دارد. برخی از آن ها بر اساس ملاک های دقیق نجومی تنظیم می شوند و برخی دیگر از قوانین ساده تری بهره می برند. اما کدام یک از آن ها کارآمدتر است؟
به نقل از سیناپرس، همه ما از روزی که متولد می شویم تا روزی که بار سفر می بندیم و از این دنیای خاکی به دنیای دگر کوچ می کنیم، با تقویم سروکار داریم. زمان ورود و خروج ما بر اساس روز، ماه و سال در شناسنامه ثبت می شود؛ بنابراین هیچ فردی نمی تواند ادعا کند به تقویم نیازی ندارد. برنامه ریزی برای کار، آموزش ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
حمام خون ترامپ در کاخ سفید!

حمام خون ترامپ در کاخ سفید! باشگاه خبرنگاران جوان: شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به نقل از چند منبع آگاه، گمانه زنی های چند روز اخیر درباره تغییرات قریب الوقوع در کاخ سفید را تایید کرد.
به گفته این منابع، زودترین تغییر در کاخ سفید با برکناری هربرت مک مستر مشاور امنیت ملی ترامپ اتفاق خواهد افتاد و به احتمال قوی، جان بولتون نماینده تندرو اسبق آمریکا در سازمان ملل جایگزین وی خواهد شد.
مک مستر پس از رکس تیلرسون، وزیر خارجه عزل شده ترامپ، دومین حامی کلیدی باقی ماندن آمریکا در برجام است که قرار است از سِمت خود برکنار شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
اکران فیلم های خارجی در کشور ما؟

اکران فیلم های خارجی در کشور ما؟ عصر ایران؛ کاوه معین فر - در روزهای گذشته نظام نامه جدید اکران نهایی شده و از سوی سازمان سینمایی وزارت ارشاد منتشر شد. بر اساس ماده 47 فصل ششم، نمایش فیلم خارجی ، پس از اخذ پروانه نمایش و حواله اکران در پردیس های سینمایی مجاز است. تأمین و توزیع فیلم خارجی در اختیار "مؤسسه رسانه های تصویری" است.
در ابتدا آزاد شدن نمایش فیلم های خارجی امر مبارکی است که قطعا همگان از آن استقبال می کنند ولی ناگزیر چند پرسش به ذهن آدم خطور می کند، مثلا آیا شرایط اکران برای فیلم های روز دنیا وجود دارد یا اینکه فیلم هایی تاریخ گذشته را در سالن های سینما به نمایش می گذاریم؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
تشویق به تخریب مسجد توسط 2 زن آمریکایی

تشویق به تخریب مسجد توسط 2 زن آمریکایی خبرگزاری فارس: در ادامه فضای اسلام ستیزی در برخی از کشورهای غربی، انتشار سه فیلم از اظهارات نژادپرستانه و ضد اسلامی دو زن آمریکایی در ایالت آریزونا جنجال به پا کرد.
انتشار ویدئویی از دو زن آمریکایی در در شهر تمپ ایالت آریزونا که در آن آنها با گروهی از کودکان را به تخریب و دزدی از یک مسجد تشویق می کنند، بار دیگر موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی را در آمریکا برجسته کرد.
به گزارش اسپوتنیک، در سه ویدئویی که از این دو زن آمریکایی در فیس بوک زنی به نام تانی گونزالز منتشر شده، او و یک زن دیگر، سه کودک را با خود به مسجدی در این شهر می برند و در آنجا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
صعود آرسنال با شکست میلان و حذف دورتموند

صعود آرسنال با شکست میلان و حذف دورتموند وبسایت نود: دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ اروپا با برگزاری 3 بازی در ساعت 23:35 به پایان رسید. در مهمترین بازی تیم آرسنال با نتیجه 3-1 مقابل میلان پیروز شد تا در مجموع با نتیجه 5-1 به دور بعد راه یابد. ولبک (دقایق 39 پنالتی و 86 ) و ژاکا (دقیقه 71 ) برای آرسنال و چالهان اوغلو (دقیقه 35) برای میلان در این بازی گلزنی کردند.
در دیگر بازی مهم تیم دورتموند با نتیجه تساوی بدون گل در خانه سالزبورگ متوقف شد تا با توجه به شکست 2-1 در بازی رفت از این رقابت ها کنار برود. تیم لیون هم در خانه با نتیجه 2-3 مغلوب زسکامسکو شد تا در مجموع به دلیل گل زده در خانه حریف از صعود باز بماند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
کنایه اکبر عبدی به علم الهدی در افتتاحیه سینما

کنایه اکبر عبدی به علم الهدی در افتتاحیه سینما پایگاه خبری انتخاب: کنایه اکبر عبدی به علم الهدی در افتتاحیه یک سینما در مشهد: امیدوارم امام جمعه خراسان نگوید مشهد سینما حرومه، چرا آمدی سینما افتتاح کنی! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
نتانیاهو: ترامپ از برجام خارج خواهد شد

نتانیاهو: ترامپ از برجام خارج خواهد شد باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از تایمز آو اسرائیل، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در جلسه ای به اعضای کابینه خود گفته است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ممکن است در ماه مِه سال جاری میلادی از توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 خارج شود.
گزارش ها حاکی از آن است که نتانیاهو این ادعا را در جلسه کابینه روز یکشنبه مطرح کرده است. وی در این نشست، جزئیات دیدار خود با رئیس جمهور آمریکا در روزهای گذشته را بیان کرده است.
بر اساس این گزارش، نتانیاهو گفت در هنگام صحبت درباره توافق هسته ای ایران با ترامپ، مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا، رکس تیلرسون، وزیر خارجه برکنار شده آمریکا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
حذف تبلیغات ارزهای دیجیتالی از پلت فرم گوگل

حذف تبلیغات ارزهای دیجیتالی از پلت فرم گوگل خبرگزاری ایسنا: گوگل اعلام کرد قصد دارد از ماه ژوئن سال جاری میلادی هرگونه تبلیغات مرتبط با استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده روی پلت فرم های خود را ممنوع کند.
به نقل از وب سایت channelnewsasia ، آلفابت، شرکت مادر گوگل، اعلام کرد که تصمیم گرفته است از ماه ژوئن سال جاری میلادی، تمامی تبلیغات مربوط به استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت کوین ماینینگ را که برروی پلت فرم های خود اجرا و نمایش داده می شود، ممنوع اعلام کند.
از آنجا که تعداد کثیری از کاربران در فضای مجازی قربانی حملات بدافزاری وب سایت های حاوی تبلیغات برای استخراج و ماینینگ ارزهای دیجیتالی شده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
سقوط غوطه، تهدیدی برای اسرائیل و آمریکاست

سقوط غوطه، تهدیدی برای اسرائیل و آمریکاست خبرگزاری فارس: روزنامه جروزالم پست در یادداشتی به بررسی عملیات ارتش سوریه برای آزادسازی غوطه شرقی دمشق پرداخته و نوشت که شکست معارض