پیراهن پرسپولیس به فرزند مرحوم نوروزی اهدا شد

پیراهن پرسپولیس به فرزند مرحوم نوروزی اهدا شد خبرگزاری فارس: پیش از ظهر امروز همسر و فرزندان مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم پرسپولیس به دیدار حمیدرضا گرشاسبی رفتند و با او دیدار کردند.
در این دیدار که به دعوت حمیدرضا گرشاسبی انجام شده بود خانواده مرحوم نوروزی درباره وضعیت خود با سرپرست باشگاه صحبت کردند و همچنین صحبت هایی هم در خصوص مطالبات این مرحوم انجام شد.
در پایان این دیدار گرشاسبی یک پیراهن پرسپولیس را به هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی اهدا کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
سقوط ارزش پول ونزوئلا به روایت تصویر

سقوط ارزش پول ونزوئلا به روایت تصویر برترین ها: تورم وحشتناک در ونزوئلا حالا از 82000 درصد نیز عبور کرده است. مردم این کشور این روز ها با افزایش قیمت عجیب کالا های مورد نیازشان روبرو هستند، به گونه ای که برای خرید هر چیزی حتی کوچک و ناچیز باید دسته دسته اسکناس بپردازند. در ادامه تصاویری از قیمت کالا های مختلف به بولیوار ونزوئلا را مشاهده می نمایید.
یک بسته ماکارونی، 2/500/000 بولیوار
یک قالب صابون، 3/500/000 بولیوار
یک کیلوگرم پنیر، 7/500/000 بولیوار
یک کیلوگرم برنج، 2/500/000 بولیوار
یک کیلوگرم هویج، 3/000/000 بولیوار
یک بسته پوشک بچه، 8/000/000 بولیوار ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 17 دقیقه پیش
آنچه بازار لوازم خانگی را بهم ریخت

آنچه بازار لوازم خانگی را بهم ریخت خبرگزاری ایسنا: با گذر از بازار می توان تاثیر بی تباتی قیمت ارز را در رکود لوازم خانگی و در نتیجه کاهش قدرت خرید مردم مشاهده کرد.
علیزاده فروشنده باسابقه لوازم خانگی در ارومیه به گرانی های اخیر در بازار لوازم خانگی اشاره کرد و گفت: افزایش قیمت در کلیه وسایل خانگی دیده می شود و بازار لوازم خانگی متلاطم است. تنها بخشی از افزایش قیمت لوازم خانگی به دلیل نوسانات ارز است و بعضی افراد از افزایش قیمت ارز سو استفاده کرده و قیمت لوازم خانگی را چند برابر کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل افزایش چند برابری و لحظه ای قیمت لوازم خانگی و برقی فروشندگان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 17 دقیقه پیش
استیضاح وزیر کشاورزی تقدیم هیات رئیسه شد

استیضاح وزیر کشاورزی تقدیم هیات رئیسه شد خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح وزیر جهاد کشاورزی با 22 امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی شده است.
علی اصغر یوسف نژاد اظهار کرد: استیضاح آقای حجتی در 46 محور و با امضای 22 نماینده تقدیم هیات رییسه شده و طبق آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی این تقاضا و محورهای تقاضا به کمیسیون کشاورزی ارجاع خواهند شد. این کمیسیون هفت روز فرصت دارد با تشکیل جلسه با حضور وزیر مربوطه و نمایندگان متقاضی موضوع را بررسی کند.
وی اضافه کرد: چنانچه بعد از پایان مهلت مقرر تعداد افرادی که اصرار به استیضاح دارند کمتر از 10 نفر نباشد استیضاح به هیات رییسه می رود و اعلام ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 27 دقیقه پیش
آل کثیر: می خواهم هرسال بهتر شوم

آل کثیر: می خواهم هرسال بهتر شوم ورزش سه: پیکان در چهارمین بازی فصلش برابر ماشین سازی به مشکل خورد. در حالی که این تیم برای کسب سه امتیاز به زمین آمده بود در همان نیمه اول عقب افتاد تا بخش عمده ای از زمان بازی را صرف رسیدن به گل مساوی کند.
عیسی آل کثیر مهاجم گلزن فصل گذشته نفت و این فصل پیکان که بازی را مثل سه هفته قبل از روی نیمکت آغاز کرده بود در دقیقه 54 به جای ماهان رحمانی به میدان آمد و 25 دقیقه بعد گل مساوی تیمش را زد.
آل کثیر درباره بازی برابر تیم تبریزی گفت: متاسفانه بازی با تیم آقا فیروز آن چیزی که فکر می کردیم نبود و مطابق میل ما پیش نرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 17 دقیقه پیش
بیانیه نمایندگان اقلیت مجلس درباره ادعای پمپئو

بیانیه نمایندگان اقلیت مجلس درباره ادعای پمپئو خبرگزاری ایلنا: بیانیه نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز قرائت شد که به شرح زیر است:
سخنان اخیر پنس معاون رئیس جمهور و نیز پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در مورد حقوق اقلیت های دینی در ایران کلا بی پایه و اساس بوده انطباقی با واقعیت های موجود نداشته و صرفا در راستای تبلیغات سیاسی با اهداف مشخص ضدایرانی بیان شده اند.
ایران از منظر آزادی های انجام مناسک دینی، حقوق اجتماعی و آزادی های فرهنگی، اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی در زمره کشورهای جهان است که در آن بستری مناسب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
متن کامل گزارش وزارت اطلاعات درباره دوتابعیتی ها

متن کامل گزارش وزارت اطلاعات درباره دوتابعیتی ها خبرگزاری تسنیم: گزارش وزارت اطلاعات درباره دوتابعیتی ها به هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دوتابعیتی ها، منتشر شد.
متن این گزارش که جواد کریمی قدوسی به شرح زیر است:
سلام علیکم
احتراماً پیرو مذاکره مدیرکل امور مجلس وزارت با جنابعالی آخرین نقطه نظرات معاونت ذی ربط این وزارتخانه به انضمام تصاویر پاسخ های قبلی ارسالی به کمیسیون امنیت ملی با رویکرد تبدیل آسیب ها به فرصت جهت بهره برداری ارسال می گردد.
معاون حقوقی و امور مجلس
موضوع: بازنگری در قوانین تابعیت مضاعف
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 17 دقیقه پیش
عباسی: آماده فروش امتیاز سیاه جامگان هستیم

عباسی: آماده فروش امتیاز سیاه جامگان هستیم ورزش سه: داستان عجیب و در آستانه انحلال باشگاه سیاه جامگان لحظه به لحظه پیچیده می شود و به نظر می رسد دیگر هواداران پرشمار نمی توانند بازی های تیم محبوب خود را از نزدیک تماشا کنند و این تیم در مسیری دشوارتر از نفت تهران قرار گرفته است.
محمدرضا عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان پس از مدتها سکوت، در گفتگویی با خبرنگار ما صحبت های متفاوتی را مطرح کرده است.
او ابتدا در خصوص شرایط مالکیتی سیاه جامگان اینطور توضیح داد: روز گذشته اختیار تام انتخاب سرمربی، انتخاب اسپانسری، جذب اسپانسر، و ... را به خداداد عزیزی واگذار کردم و ایشان اعلام کردند که آقای میرابی از دوستان قدیمی خود هستند و قرار است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 6 دقیقه پیش
یزدی: پیروزی برابر صنعت نفت از دستمان پرید

یزدی: پیروزی برابر صنعت نفت از دستمان پرید خبرگزاری فارس: داریوش یزدی در خصوص تساوی استقلال خوزستان مقابل صنعت نفت اظهار داشت: بازی خیلی خوبی در زمین صنعت نفت انجام دادیم و مستحق پیروزی بودیم. این پیروزی هم در دست مان بود اما به راحتی و بر اثر کم تجربگی بازیکنان آن را از دست دادیم. اما از همین یک امتیازی که در آبادان به دست آوردیم هم رضایت دارم.
وی در خصوص عملکرد آبی پوشان اهواز گفت: نسبت به بضاعت تیم کلا خیلی خوب نتیجه گرفتیم. اما این سطح انتظار من از این تیم و بازیکنانش نیست. ما بازیکنان خوبی داریم که در ادامه مسابقات خیلی بهتر شده و قطعا نتایج بهتری گرفته و جایگاه مان هم در جدول ارتقا پیدا می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 17 دقیقه پیش
تشریح نحوه پاسخگویی روحانی به مجلس

تشریح نحوه پاسخگویی روحانی به مجلس خبرگزاری ایسنا: معاون پارلمانی رییس جمهوری اعلام کرد که هنوز تاریخ حضور رییس جمهور در مجلس مشخص نشده است.
حسینعلی امیری در پاسخ به این پرسش که بر اساس نام رئیس جمهور به رئیس قوه قضاییه؛ پاسخ های رییس جمهور به نمایندگان مجلس شورای اسلامی چه خواهد بود، گفت: سوال از رییس جمهور سوالی است که پنج محور دارد.
وی ادامه داد: این سوالات قبلا در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان رییس جمهور پاسخ داده شده است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری خاطر نشان کرد که هنوز تاریخ حضور رییس جمهور در مجلس مشخص نشده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 17 دقیقه پیش
تاثیر گرانی سکه بر افزایش زندانیان مهریه

تاثیر گرانی سکه بر افزایش زندانیان مهریه روزنامه قانون نوشت: تورم قیمت سکه در ماه های اخیر، تورم محکومان مالی مهریه و افزایش جمعیت کیفری را به دنبال داشته است.
این موضوع را سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور می گوید و همچنین معتقد است لازم است برای خروج از این مشکل با بهره گیری از نظرات کارشناسان و نمایندگان مجلس اقداماتی انجام گیرد تا مقدمات آزادی بسیاری از افرادی که تنها به دلیل عدم توانایی پرداخت مهریه در زندان هستند، مهیا شود.
افزایش ناگهانی قیمت سکه در ماه های اخیر نه تنها تاثیر منفی بر زندگی و معیشت مردم داشته است بلکه افزایش میزان جمعیت کیفری زندان ها به ویژه محکومان مالی مهریه یا شاید نفقه را به دنبال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 46 دقیقه پیش
دیالوگ های ماندگار؛ به یاد آقای بازیگر

دیالوگ های ماندگار؛ به یاد آقای بازیگر برترین ها- بهنام رائین: سخنوری یکی از ارکان ادبیات ایران و جهان است و نغزگویی و جمله های تاثیر گذار دو بن مایه اصیل در زبان محاوره تمامی ملل هستند.
با توجه به همین اصل یکی از پایه های ماندگاری فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی را باید در دیالوگ هایی جستجو کرد که در حافظه تاریخی مخاطبانشان نقش بسته اند.در این مطلب با گزیده ای از دیالوگ های ماندگار سینمای جهان و ایران و همچنین سریال های تلویزیونی اشاره می کنم.
همچنین شما می توانید دیالوگ فیلم یا سریال محبوب خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 ساعت و 7 دقیقه پیش
هر آنچه که باید در مورد دارک وب بدانید

هر آنچه که باید در مورد دارک وب بدانید برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: دامنه وب سایت های اینترنتی که کاربران به آن ها دسترسی دارند بسیار گسترده است و روز به روز شاهد گسترش این دامنه ها هستیم. اما جالب است بدانید هزارتوی اینترنت بسیار وسیع تر از چیزی است که کاربران با آن سروکار دارند و لایه های بسیار زیادی در زیر تارهای جادویی اینترنت وجود دارد که دسترسی کاربران به اعماق اینترنت را مهیا می کند.
در عمق های زیرین اینترنت با فضاهایی تحت نام های دارک وب و دیپ وب طرف هستیم. دسترسی به چنین محیط هایی با مرورگر معروف Tor میسر است اما حضور در چنین فضاهایی پرسش های زیادی را به دنبال دارد و به همین راحتی ها نباید بیگدار به آب بزنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 ساعت و 17 دقیقه پیش
بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد

بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد خبرگزاری مهر: حمیدرضا دهقانی نیا با اشاره به اینکه مرحله دوم اجرای طرح رجیستری تلفن همراه و سایر تجهیزات سیم کارت خور مربوط به رجیستری تبلت بوده است، گفت: هم اکنون کارهای فنی رجیستری تبلت آغاز شده است و ما بستر را آماده کرده ایم تا این طرح را زیر بار ببریم.
وی با اشاره به اینکه رجیستری گوشی تلفن همراه با موفقیت به اتمام رسید، خاطرنشان کرد: در این مرحله قصد بر این است که تمامی تبلت های وارداتی به کشور که به سیم کارت مجهز هستند باید در سامانه ثبت و شناسایی رجیستری به ثبت برسند.
دهقانی نیا ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 27 دقیقه پیش
افشای سند رضایت استقلال از میزبانی در جم

افشای سند رضایت استقلال از میزبانی در جم خبرگزاری مهر: روز گذشته علی خطیر معاون باشگاه استقلال نسبت به میزبانی در شهر جم ابراز گلایه کرد و این در حالی بود که پیش از آن اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال نسبت به این میزبانی ابراز رضایت کرده بود.
سرپرست تیم استقلال حتی رضایتمندی از شرایط خوب اقامت تیمش در این سفر را به صورت کتبی اعلام داشته بود.
در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر استقلال تهران در جم به مصاف پارس جنوبی رفت که این دیدار با یک گل به سود تیم میزبان خاتمه یافت تا نخستین شکست فصل استقلال در آن مسابقه ثبت گردد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 4 ساعت و 36 دقیقه پیش
تهرانی ها رکورددار آمار نزاع و درگیری در کشور

تهرانی ها رکورددار آمار نزاع و درگیری در کشور روزنامه ایران: آمار نزاع و دعوا دربین تهرانی ها افزایش یافته و وضع خشونت و درگیری در پایتخت همچنان نگران کننده و رو به رشد است.
چهار ماه از سال 97 می گذرد و حالا مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران آخرین آمارها از مراجعه مردان و زنان ایرانی به مرکز پزشکی قانونی استان را در سه ماهه اول سال اعلام کرده است. آماری که نشان دهنده سهم 38 درصدی زنان تهرانی از نزاع های سه ماهه اول سال 97 پایتخت است.
گزارش پزشکی قانونی نشان می دهد، در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد امسال 25 هزار و 5 نفر به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مرکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که این تعداد در مقایسه با مدت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 36 دقیقه پیش
انصاری فرد و حاج صفی در آستانه جدایی از المپیاکوس

انصاری فرد و حاج صفی در آستانه جدایی از المپیاکوس خبرگزاری فارس: سایت gavros یونان خبر داد که بعد از انتقال حسن به المپیاکوس خارجی های این تیم به عدد 7 رسید ه است و این عدد باید 4 باشد. در نتیجه دو بازیکن ایرانی المپیاکوس یعنی کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی گزینه اول ترک تیم هستند.
حاج صفی پیشنهادی از باشگاه های دیگر یونان دارد و انصاری فرد نیز پیشنهادهای خوبی از باشگاه های ترکیه ای و آلمان دارد و المپیاکو می خواهد او را به مبلغ 10 میلیون یورو بفروشد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 7 دقیقه پیش
بختیاری زاده: نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده

بختیاری زاده: نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده ورزش سه: تیم فوتبال امید که با پیروزی برابر کره شمالی امیدهای خود را برای صعود از مرحله گروهی پررنگ تر کرد، فردا در سومین بازی خود به مصاف میانمار می رود.
سهراب بختیاری زاده، مربی تیم فوتبال امید در این باره گفت: خدا را شکر بازی را بردیم. شانس زیادی داریم که از گروهمان صعود کنیم. نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده است. دیروز بازی خوبی انجام دادیم. چیزی که مهم بود این است که تمرکز بازیکنان بالا بود. لحظه به لحظه بازی منظم و با دیسیپلین بازی کردیم و این یکی از عوامل مهم در کسب پیروزی بود.
وی افزود:دیروز ریکاوری کردیم و راهی جارکارتا شدیم و باید آماده دیدار با میانمار شویم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 36 دقیقه پیش
پوستر جدیدی از فیلم The Seagull منتشر شد

پوستر جدیدی از فیلم The Seagull منتشر شد سینما گیمفا: به تازگی پوستر جدید فیلم درام و تاریخی The Seagull مرغ دریایی ، با حضور ستارگانش یعنی آنت بنینگ (Annette Bening) و سورشا رونان (Saoirse Ronan) که به ترتیب آثاری از جمله 20th Century Women زنان قرن بیستم و Lady Bird لیدی برد را در کارنامه دارند، منتشر شده که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.
فیلم مرغ دریایی، که براساس یک نمایشنامه ی 122 ساله به قلم آنتوان چخوف (Anton Chekhov) ساخته شده و داستانش در دوران اجرا شدن آن روایت می شود، توسط مایکل میر (Michael Mayer) کارگردانی شده و استیون کرم (Stephen Karam) هم وظیفه ی نوشتن فیلم نامه را برعهده داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 ساعت و 37 دقیقه پیش
معرفی خودرو های توربوشارژ موجود در بازار ایران

معرفی خودرو های توربوشارژ موجود در بازار ایران وبسایت کارتور: خودروهای توربو روز به روز شرایط بهتر و فروش بیشتری برای خودروسازان به ارمغان می آورند و به لطف تکنولوژی خود، هم مصرف کمتر و هم توان بیشتری را عاید خریداران جدید در بازارهای مختلف میکنند. در این گزارش به 25 مدل خودروی مختلف پرداخته شده که در پیشرانه خود به سامانه توربوشارژر مجهزند.
این خودروها از این به بعد فروش بیشتری را عاید واردکنندگان خود میکنند چرا که تمرکز قانون جدید واردات، روی حجم کمتر موتور است، از این رو باید باز هم شاهد گسترش این خودروها در بازار ایران باشیم.
دو برادر ایرانی، سورن و دنا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 5 ساعت و 47 دقیقه پیش
بهترین فیلم های تابستان 2018 که نباید از دست بدهید

بهترین فیلم های تابستان 2018 که نباید از دست بدهید مجله دیجی کالا - صوفیا نصرالهی: برخلاف معمول سال های گذشته امسال فیلم های اکران بهار و تابستان با استقبال خوب منتقدان روبه رو شدند و امتیاز خوبی از آنها دریافت کردند.
با فرا رسیدن فصل پاییز و اکران فیلم های مهم فصل جوایز بعید است دیگر کسی اسم فیلم های تابستانی را به یاد بیاورد اما تا رسیدن ماراتون دیدن فیلم های جوایز، بهترین فیلم های تابستان 2018 را به انتخاب منتقدان بشناسید و ببینید.
کلاس هشتم (Eighth Grade)
کارگردان: بو برنهام بازیگران: الزی فیشر، جاش همیلتون، امیلی رابینسون امتیاز متاکریتیک: 90 از 100 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 ساعت و 56 دقیقه پیش
طراحی یک پوستر پس از مرگ عزت الله انتظامی

طراحی یک پوستر پس از مرگ عزت الله انتظامی ایسنا: بهزاد شیشه گران طراح، نقاش و گرافیست می گوید این پوستر را با اندوه بسیار در ستایش استاد عزت الله انتظامی، هنرمند یگانه و مردمی و به پاس یک عمر زحمت و حضورش درعرصه هنر نمایش این سرزمین طراحی کرده است. او این پوستر را برای انتشار در اختیار ایسنا قرار داده است.
عزت الله انتظامی، بازیگر مطرح سینما و تئاتر ایران که چند سال اخیر خانه نشین شده بود، ساعت 4 صبح، 26 مرداد ماه از دنیا رفت. مراسم تشییع و بدرقه پیکر او امروز (28 مرداد ماه) ساعت 9:30 از تالار وحدت برگزار می شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 ساعت و 56 دقیقه پیش
خدمتی: انشالله رقابت های بعدی

خدمتی: انشالله رقابت های بعدی ایسنا: نجمه خدمتی، یکی از دختران تیرانداز ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، گفت : تیراندازی قابل پیش بینی نیست، همه بازی را واگذار کردیم.
این بانوی تیرانداز در پاسخ به سوالی مبنی بر این که این تنها مسابقه شما بود و در انفرادی شرکت نخواهید کرد، در این باره توضیح داد: خیر. چون مربی این طور تشخیص داده است.
نجمه خدمتی در ادامه و در پاسخ به این سوال که رقبایتان را در این بازی ها چطور ارزیابی کردید؟ بیان کرد: ورزشکارانی که در این رقابت ها حضور دارند در سطح عالی ظاهر شده اند و از آمادگی کاملی برخوردارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 16 دقیقه پیش
با این 4 کلک می شود ارز دولتی گرفت!

با این 4 کلک می شود ارز دولتی گرفت! روزنامه ایران در یادداشتی به قلم احمد میدری اقتصاددان و معاون وزیر رفاه نوشت: نماینده عضو کمیسیون برنامه و بودجه مدعی شده است 9 میلیارد دلار ارز دولتی به ارزش هر دلار 4200 تومان گرفته شده و به جای ورود کالا، ارز آن در بازار آزاد فروخته شده است. بانک مرکزی این ادعا را نادرست خوانده است و اعلام کرده است کالاها بتدریج وارد کشور می شود.
هرچند ادعای نماینده مجلس اثبات نشده است اما راه های سیستماتیک برای سوء استفاده های گسترده وجود دارد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجاری احتمالی سوءاستفاده از ارز دولتی را به سازمان برنامه و بودجه و ستاد اقتصاد مقاومتی کتباً اعلام کرده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 6 ساعت و 16 دقیقه پیش
انصراف 50 نماینده از استیضاح کرباسیان

انصراف 50 نماینده از استیضاح کرباسیان خبرگزاری تسنیم: علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون 50 نماینده امضاء خود را از طرح استیضاح کرباسیان پس گرفتند، گفت: این طرح ابتدا با 70 امضا تقدیم هیئت رئیسه پارلمان شده بود.
وی با اعلام اینکه هم اکنون طرح استیضاح وزیر اقتصاد 20 امضاء دارد، ادامه داد: اگر این طرح از حد نصاب قانونی یعنی 10 امضاء پایین تر نیاید امروز در جلسه علنی پارلمان اعلام وصول می شود.
نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه طبق آیین نامه پس از اعلام وصول این طرح در صحن علنی پارلمان، وزیر مربوطه 10 روز فرصت دارد تا در مجلس حاضر شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 16 دقیقه پیش
طارمی در ترکیب اصلی الغرافه برابر السد

طارمی در ترکیب اصلی الغرافه برابر السد ایسنا: در حساس ترین بازی هفته سوم لیگ ستارگان قطر دو تیم فوتبال مدعی السد و الغرافه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار درحالی برگزار می شود که السد در هر دو دیدار خود با اقتدار به پیروزی رسیده است. این در حالی است که تیم فوتبال الغرافه یک پیروزی و یک شکست در کارنامه دارد.
مهدی طارمی به همراه وسلی اسنایدر در ترکیب اصلی الغرافه قرار دارند این در حالی است که ژاوی، گابی و بغداد بونجاح سه ستاره سرشناس السد هم در ترکیب اصلی هستند و این باعث می شود تا بازی از حساسیت و جذابیت بالایی برخوردار باشد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 37 دقیقه پیش
ونیز 2018 در انتظار درخشش تازه ایران

ونیز 2018 در انتظار درخشش تازه ایران روزنامه ایران: هفتاد و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز ایتالیا از روز چهارشنبه هفته آینده در این شهر تاریخی برگزار می شود و این فرصتی عالی برای سینماگران زبده عالم است تا کارهای تازه خود را در دومین جشنواره بزرگ سینمای جهان محک بزنند. جشنواره ای که فقط در قیاس با کن فرانسه کم می آورد و در رتبه دوم با برلین آلمان شریک است؛ البته اگر سابقه و قدمت این سه جشنواره ارشد سینمای اروپا و جهان، شرط ما باشد، از هر دوی آنان پیش است.
ونیز که آن را موسترا هم می نامند، در سال های اخیر با مدیریت آلبرتو باربرا بهای ویژه ای به آثار سینمایی کشورهای رو به رشد داده و در این راستا سینمای ایران هم به ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 6 ساعت و 56 دقیقه پیش
مرجان سلحشوری دومین برنده پومسه

مرجان سلحشوری دومین برنده پومسه خبرگزاری فارس: هجدهمین دوره بازی های آسیایی اندونزی 2018 در حالی از امروز(یک شنبه) آغاز شده است که در نخستین روز از مسابقات تکواندوی در بخش انفرادی و تیمی پومسه برگزار شد. اولین نماینده بانوان در بخش انفرادی مسابقات پومسه مرجان سلحشوری بود که به مصاف نماینده ماکائو رفت.
او موفق به پیروزی در این میدان شد. این پیروزی در حالی به دست آمد که امتیاز او روی تابلوی نتایج دیده نشد. اما داور با بالا بردن پرچم قرمز سلحشوری را برنده اعلام کرد تا نماینده ایران به دور بعدی صعود کند. مرجان سلحشوری با کسب امتیاز 010/8 به پیروزی دست یافت. چیم چو کوان نماینده ماکائو نیز 590/7 امتیاز به دست آورد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 57 دقیقه پیش
زلزله 8 ریشتری حوالی فیجی و تونگا را لرزاند

زلزله 8 ریشتری حوالی فیجی و تونگا را لرزاند خبرگزاری ایرنا: مرکز بررسی های زمین شناسی آمریکا یکشنبه اعلام کرد که زلزله ای به قدرت 8.2 درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) حوالی کشورهای فیجی و تونگا در اقیانوس آرام را لرزاند.
این زلزله در عمق 559 کلیومتری زمین رخ داده است. به همین دلیل، شدت آن چندان احساس نشده است.
مرکز هشدار سونامی در اقیانوس آرام اعلام کرد: از آنجا که این زلزله در بخش های بسیار عمیق زمین رخ داد، تهدید وقوع سونامی وجود ندارد.
کانون این زلزله در 270 کیلومتری شرق لووکا در فیجی و 443 کیلومتری غرب نیافو در تونگا قرار دارد. این مناطق در نزدیکی استرالیا قرار دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 57 دقیقه پیش
مجتبی شجاعی در روئینگ تک نفره سوم شد

مجتبی شجاعی در روئینگ تک نفره سوم شد خبرگزاری میزان: صبح امروز مرحله مقدماتی مسابقات روئینگ بازی های آسیایی اندونزی در پیست پالمبانگ آغاز شد و مجتبی شجاعی نماینده ایران در گروه A روئینگ تک نفره مردان در مرحله مقدماتی به آب زد و با ثبت زمان 8:21.77 به عنوان سوم دست یافت و راهی جدول رپه شارژ (بازنده ها) شد.
شجاعی روز چهارشنبه در مرحله رپه شارژ رقابت خواهد کرد.
در این گروه شرکت کننده هایی از کشور های ژاپن، تایلند، پاکستان، هند و عربستان حضور داشتند که نماینده ژاپن اول شد و به فینال راه یافت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 7 ساعت و 6 دقیقه پیش
ترامپ: کمک مضحک به سوریه لغو شد

ترامپ: کمک مضحک به سوریه لغو شد برترین ها: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اظهار نظر توئیتری با تمسخرآمیز خواندن بسته حمایتی 200 میلیون دلاری از سوریه، گفت کشورهای دیگر باید به آنها کمک کنند.
ترامپ بامداد یکشنبه در توئیتر خود با اشاره به لغو این بسته نوشت: آمریکا به بسته حمایتی مضحک سالانه 230 میلیون دلار به سوریه برای بازسازی، پایان داد .
وی با سلب مسئولیت از آمریکا در قبال بازسازی و کمک به سوریه بعد از جنگ با تروریست ها، ادامه داد: عربستان سعودی و دیگر کشورهای ثروتمند خاورمیانه به جای آمریکا این پرداخت ها را انجام خواهند داد . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 10 ساعت و 47 دقیقه پیش
توئیت عارف در مورد ناامیدی جوانان و پاسخ صادقی

توئیت عارف در مورد ناامیدی جوانان و پاسخ صادقی برترین ها: محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید، در توئیتی نوشت:
مردم درصورتی می توانند مشکلات را تاب بیاورند که به آینده امیدوار باشند. در گذشته به گونه ای عمل میکردیم که جوانان امید به آینده داشتند اما امروز امیدی به آینده ندارند. وقتی جوان روزنه امیدی به آینده ندارد، از او انتظار داریم که در شبکه های مجازی از اقدام ما تقدیر و تشکر کند؟!
در پاسخ به توئیت عارف، محمود صادقی نوشت:
11 راه حل تشکل های اصلاح طلب برای اصلاح و برون رفت کشور از شرایط خطیر کنونی؛ ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 57 دقیقه پیش
مسئولان پاسخ دهند: مدرسه فرزندت کجاست؟

مسئولان پاسخ دهند: مدرسه فرزندت کجاست؟ خبرگزاری تسنیم: علی اصغر جویباری در برنامه تلویزیونی پرسشگر با موضوع چالش های عدالت آموزشی در پاسخ به اینکه عدالت آموزشی یعنی چه؟ گفت: این موضوع در اسناد بالادستی به طور بسیط مورد توجه قرار گرفته است.
معتقدم وضعیت نظام آموزش و پرورش ما به لحاظ عدالت آموزشی بسیار نگران کننده است و باید بسیار کار شود.
وی افزود: هر جا خواستند مدارس شاهد راه بیندازند یا مدارس سمپاد را تقویت و مدارس غیردولتی را گسترش دهند بحث عدالت آموزشی را مطرح کردند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه نقطه مقابل عدالت آموزشی، محرومیت و تبعیض آموزشی است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 10 ساعت و 57 دقیقه پیش
واردات بیش از 3000 تن دارو در سال جاری

واردات بیش از 3000 تن دارو در سال جاری خبرگزاری ایسنا: در چهار ماه نخست سال جاری بیش از 3000 تن دارو به ایران وارد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تقریبا ثابت بوده است.
بر اساس آمار گمرک ایران از تجارت خارجی چهار ماه نخست سال جاری، در این مدت 3067 تن انواع دارو به ارزش 399 میلیون و 858 هزار دلار وارد شده است.
این آمار صرفا مشمول واردات دارو بوده و واردات مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی را شامل نمی شود و این در حالی است که واردات انواع دارو در مدت مشابه سال گذشته 3000 تن به ارزش 442 میلیون و 121 هزار دلار بوده است.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 7 دقیقه پیش
رضا رویگری به عیادت جمشید مشایخی رفت

رضا رویگری به عیادت جمشید مشایخی رفت برترین ها: رضا رویگری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
عیادت از استاد مشایخی عزیزم
امیدوارم همیشه سلامت و زنده باشی.
در کنار دوست خوبم حسین نظری ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 7 دقیقه پیش
پوریا حیدری با نقاب وارد کنسرت شد!

پوریا حیدری با نقاب وارد کنسرت شد! برترین ها: پوریا حیدری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
از اوناییکه تو چهارچوبای احمقانه زندگی میکنن و همه رو هم تشویق میکنن به تکرار، دوری میکنم... همونایی که لباشونو گاز میگیرن و میگن زشته اونا مثه باتلافن و باتلاق کشندس...
اونارو ندیده بگیرین؛خودتونو سرکوب نکنید...
ما بدنیا اومدیم که بیشتر روزامونو خوشحال باشیم و بهمون خوش بگذره...سوار موج آدمای بی دانشِ به ظاهر فرهیخته نشید اینا همونان که مارو به اینجا رسوندن...امان از آدمای تو خالی با پُزِ جدّیت... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 7 دقیقه پیش
جان بولتون به فلسطین اشغالی می رود

جان بولتون به فلسطین اشغالی می رود خبرگزاری فارس: جان بولتون سومین مشاور امنیت ملی رئیس جمهور جدید آمریکا، فردا یکشنبه برای دیدار با مقام های رژیم صهیونیستی به سرزمین های اشغالی می رود.
آنطور که پایگاه خبری صهیونیستی والا نیوز گزارش داده، بولتون فردا شب در مقر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی، میهمان بنیامین نتانیاهو خواهد بود.
سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه پیش خبر این سفر را به خبرنگاران داده بود و گفته بود که بولتون برای دیدار با مقام های رژیم صهیونیستی و اوکراین، به قدس اشغالی و کی یف می رود.
بولتون سومین مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 17 دقیقه پیش
ایران در کنیا، حبوبات می کارد

ایران در کنیا، حبوبات می کارد خبرگزاری تسنیم: رایزن بازرگانی ایران در کنیا از بررسی وضعیت تولید و صادرات انواع حبوبات ( انواع لوبیا، نخود و عدس) در کشور کنیا و راهکارهای همکاری فعالان اقتصادی ایران و کنیا در این حوزه خبر داد.
مرتضی دیلان گفت: کشور کنیا هفتمین تولید کننده انواع لوبیا در جهان و دومین تولید کننده پیشرو در شرق آفریقا پس از تانزانیا است، که توسط بیش از 5/1 میلیون کشاورز معمولی و به طور سنتی در مناطق "دره ریفت، شرقی، نیانزا، استانهای غربی و مرکزی" در وسعتی به مقیاس حدودی یک میلیون هکتار کشت می شود.
این کشور چهارمین تولید کننده لوبیای سودانی (pigeon pea ( پس از کشور های هند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 17 دقیقه پیش
کوتاه درباره ی کوفی عنان

کوتاه درباره ی کوفی عنان خبرگزاری ایسنا: کوفی عنان، هفتمین دبیر کل سازمان ملل متحد، اولین دبیر کل سیاه پوست این سازمان، برنده جایزه ی صلحِ نوبل ، به دنبال دوره کوتاه بیماری درگذشت.
کوفی عطا عنان هشتم آوریل 1938 در یکی از مستعمرات بریتانیا که امروزه به عنوان کشور غنا شناخته می شود، به دنیا آمد و 18 اوت 2018 در ژنو، پایتخت سوئیس که چند سالی در آن زندگی می کرد، بعد از یک دوره کوتاه بیماری از دنیا رفت.
او تحصیلات دانشگاهی اش را در کشور تازه استقلال یافته اش در رشته اقتصاد آغاز کرده بود و برای ادامه تحصیل به کالج مک آلستر در ایالات متحده رفت و تحصیلاتش را در ژنو سوئیس به پایان برد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 17 دقیقه پیش
دودِ هورالعظیم، زندگی را از مردم خوزستان گرفته

دودِ هورالعظیم، زندگی را از مردم خوزستان گرفته خبرگزاری تسنیم: مردم خوزستان به ویژه نقاط هم مرز با کشور عراق در بخش هورالعظیم چند هفته ای به دلیل آتش سوزی در بخش عراقی این هور با مشکل شدید تنفسی مواجه شد ه اند و آلایندگی ناشی از این حریق تا مرکز استان نیز رسیده است.
این آتش سوزی که به گفته برخی از مسئولان ملی و استانی عمدی و بعضی دیگر آن را غیر عمدی عنوان می کنند، زندگی را از مردم استان خوزستان گرفته و باعث شده حجم مراجعات به بیمارستان ها ناشی از مشکلات تنفسی افزایش یابد.
مردم خوزستان که همواره از مشکل گرد و غبار رنج می برند و پیر و جوان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 27 دقیقه پیش
رئیسی: فقر، زیبنده نظام اسلامی ایران نیست

رئیسی: فقر، زیبنده نظام اسلامی ایران نیست خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام رئیسی دقایقی قبل در دیدار نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه اقشار مختلف مردم همیشه با حضور خود در عرصه های انقلاب حماسه های گرانقدری آفریده اند اظهار داشت: باید از این حضور همیشگی مردم در عرصه های مختلف صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.
وی با تاکید بر اینکه مردم استان یزد در عرصه های مختلف و امتحان های انقلاب موفق و سربلند بوده اند خاطرنشان کرد: ما در آستان قدس سه ماموریت را برای خود در نظر داریم و این سه ماموریت را دنبال می کنیم.
نولیت آستان قدس رضوی تسهیل زیارت به ویژه برای افرادی که توانمندی مالی چندانی ندارند را یکی از این سیاست ها دانست و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 11 ساعت و 27 دقیقه پیش
جان برنان، حرفش را درباره ترامپ پس گرفت

جان برنان، حرفش را درباره ترامپ پس گرفت خبرگزاری ایلنا: جان برنان رییس پیشین سیا امروز-شنبه- گفت منظورش از این جمله که سخنان ترامپ در دیدار با پوتین در هلسینکی چیزی کمتر از خیانت نیست این نبوده که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به این کشور خیانت کرده است.
برنان گفت پس از شنیدن سخنان ترامپ در کنفرانس خبری مشترک با پوتین، بخش ایرلندی وجودش بیدار شده و توییتی که در آن ترامپ را به خیانت متهم کرد را منتشر کرده است.
پس از لغو دسترسی های برنان به اطلاعات محرمانه آمریکا به دستور ترامپ، درگیری و تنش میان رییس جمهوری آمریکا و رییس پیشین سازمان جاسوسی این کشور به اوج خود رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 27 دقیقه پیش
قول مدیران سابق به حسینی: تو شماره یک هستی!

قول مدیران سابق به حسینی: تو شماره یک هستی! ایران ورزشی: پشت پرده حاشیه سازی های اخیر سید حسین حسینی توقعاتی پنهان است که از زمان تمدید قرارداد با استقلال شکل گرفته است. انتظاراتی که مدیران سابق باشگاه استقلال باعث و بانی آن هستند و با وعده های اشتباه و فکر نشده وضعیتی را به وجود آورده اند که حالا این دروازه بان جوان توقع دارد در هر شرایطی دروازه بان اول استقلال باشد.
وینفرد شفر البته قصد داشت از همان هفته اول لیگ هجدهم حسینی را_نه به دلیل این شروط بلکه به دلیل آمادگی_ در چارچوب دروازه استقلال قرار دهد اما مصدومیت این دروازه بان و دوری 3 هفته ای از میادین فوتبال باعث شد تا سرمربی آلمانی استقلال دوباره مهدی رحمتی را به عنوان مرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 37 دقیقه پیش
ایجنت اسپانیایی برای قدوس مشکل ساز شد

ایجنت اسپانیایی برای قدوس مشکل ساز شد ایران ورزشی: بلاتکلیفی سامان قدوس، نه تنها این بازیکن بلکه باشگاه اوسترسوند را نیز در شرایط عجیبی قرار داده. باشگاهی که برای انتقال سامان، چشم به سود چند میلیون یورویی دوخته تا در این تابستان و بعد از کن سما، بروا نوری و الحاجی گرو، پولی جدید به جیب بزند.
قدوس برای انتقال، ابتدا به اسپانیا رفت، با مدیران باشگاه اوئسکا پیش قراردادی امضا کرد و بعد به سوئد برگشت تا رضایت مدیران اوسترسوند را برای این انتقال جلب کند. اتفاقی که هرگز رخ نداد، چون همه این مذاکره ها بدون اطلاع کیندبرخ-رییس باشگاه اوسترسوند- انجام شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 37 دقیقه پیش
بارسلونا با درخشش مسی گام اول را محکم برداشت

بارسلونا با درخشش مسی گام اول را محکم برداشت خبرگزاری تسنیم: تیم بارسلونا در اولین بازی اش در فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) در خانه خودش با نتیجه 3 بر صفر از سد آلاوس گذشت.
در این بازی هفته اول لالیگا، 2 مهاجم اهل آمریکای جنوبی گلزنی کردند. مسی آرژانتینی در دقایق 64 و 2+90 و کوتینیوی برزیلی در دقیقه 83 تور دروازه آلاوس را لرزاندند تا مدافع عنوان قهرمانی گام اول را محکم بردارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 37 دقیقه پیش
جنجال دعوت پوتین به یک عروسی

جنجال دعوت پوتین به یک عروسی خبرگزاری ایرنا: کارین کنایسل وزیرامورخارجه اتریش به دلیل آنکه ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را به مراسم عروسی خود دعوت کرد، مورد انتقاد مقام های اتریشی قرار گرفت.
کنایسل از سوی حزب راست افراطی آزادی و به عنوان فردی مستقل برای تصدی پست وزارت خارجه معرفی شد. وی با یک تاجر اتریشی ازدواج کرده است.
در مراسم عروسی آنها پوتین نیز حضور داشت. سباستین کورتس صدراعظم و هاینس کریستین اشتراخه معاون صدراعظم اتریش هم به این مراسم دعوت شده بودند.
اولین رنگر نماینده اتریش جناح سوسیالیست ها در پارلمان اروپا حضور پوتین در این مراسم را شرم آور خواند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 37 دقیقه پیش
نبرد مو قشنگ ها در دربی لندن!

نبرد مو قشنگ ها در دربی لندن! ورزش سه: دیدار امشب چلسی و آرسنال یک تقابل جذاب هم داشت؛ رویارویی داوید لوئیز و متئو گوندوزی.
داوید لوئیز، مدافع چلسی، بعد از یک فصل نیمکت نشینی در این تیم، با آمدن ساری بار دیگر به ترکیب اصلی آبی ها برگشت و امشب هم در دربی لندن از ابتدا به میدان رفت.
در سمت دیگر، متئو گوندوزی، هافبک جوان آرسنال، که در این تابستان از لوریان به جمع توپچی ها اضافه شده، در این دیدار هم از ابتدا در ترکیب قرار گرفت.
از زمان پیوستن گوندوزی به آرسنال، به دلیل آرایش ویژه موهایش، بسیاری او را با داوید لوئیز مقایسه می کردند و تقابل این دو در دیدار امشب، صحنه های جالبی را رقم زد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 11 ساعت و 37 دقیقه پیش
شناورهای صیادی چینی، تحت اجاره ایران است

شناورهای صیادی چینی، تحت اجاره ایران است خبرگزاری ایلنا: محمد هادی حق شناس؛ درباره وضعیت شناورهای صیادی در آبهای ایران اظهار داشت: شناورهای صیادی، که در آبهای ایران صید می کنند یا در مالکیت ایرانیان هستند و یا تحت اجاره ایرانیان قرار گرفتند.هیچ شناور خارجی با پرچم غیر ایران، اجازه صید در آبهای کشورمان را ندارد.
وی در مورد شناورهای چینی؛ که در آبهای ایران دیده شده اند، تصریح کرد: این شناورهای چینی تحت اجاره شرکت های ایرانی هستند که برای صید یک گونه ماهی به نام "فانوس ماهیان " فعالیت می کنند. این نوع ماهی خوراک انسان نیست و برای پودر در صنعت دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 47 دقیقه پیش
واکنش فرماندار قم درباره تجمع طلاب در فیضیه

واکنش فرماندار قم درباره تجمع طلاب در فیضیه خبرگزاری ایرنا: فرماندار قم اعلام کرد گزارشی از شعار های تهدیدآمیز تجمع طلاب در مدرسه فیضیه قم را به مقامات ارشد استان ارسال کرده است و دستگاه های امنیتی به این اتفاق رسیدگی خواهند کرد.
رضا سیار درباره تجمع روز پنجشنبه تعدادی از طلاب در مدرسه فیضیه قم گفت: ما این اتفاق را از طریق گزارش به مقامات ارشد استان دنبال می کنیم. من روز پنجشنبه گزارش حاشیه ها و شعار هایی که در تجمع طلاب در مدرسه فیضیه قم اتفاق افتاد را به استانداری اعلام کردم. اکنون نیز دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی پیگیری کنند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
هازارد: خوب است که مربی ای مانند ساری داریم

هازارد: خوب است که مربی ای مانند ساری داریم ورزش سه: ادن هازارد، ستاره چلسی، معتقد است که این تیم می تواند با هدایت مائوریسیو ساری، دست به کارهای بزرگی بزند.
در این دیدار چلسی در حالی به پیروزی 3-2 رسید که نتوانست برتری دو گله در 20 دقیقه ابتدایی بازی را تا پایان نیمه اول حفظ کند اما در نیمه دوم، با ورود هازارد، روند بازی به سود این تیم شد و در نهایت گل مارکوس آلونسو، سه امتیاز این بازی را نصیب این تیم کرد.
این ستاره بلژیکی تایید کرد که از نیمکت نشینی چندان راضی نیست اما معتقد است که تیمش می تواند با هدایت ساری، به دستاوردهای بزرگی برسد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2 ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 17 دقیقه پیش
تسلیت بطحایی در پی فوت درگذشت انتظامی

تسلیت بطحایی در پی فوت درگذشت انتظامی خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت درگذشت عزت الله انتظامی با اشاره به پیوستن این هنرمند به جامعه خیرین مدرسه ساز، به جاودانگی نام این هنرمند در عرصه های فرهنگ و هنر و نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد.
متن پیام سید محمد بطحایی به شرح زیر است:
خبر درگذشت استاد عزت الله انتظامی، عزتِ سینما و تئاتر ایران موجب تأسف و تأثر عمیق گردید.
ایشان بیش از هفتاد سال از عمرش را وقف فرهنگ و هنر کرد و با حفظ اصول و ارزش های حرفه ای و هنری درصحنه زندگی، تبدیل به چهره ای ماندگار شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 37 دقیقه پیش
گرجستان، هتک حجاب به مسافران ایرانی را رد کرد

گرجستان، هتک حجاب به مسافران ایرانی را رد کرد خبرگزاری ایرنا: وزارت خارجه گرجستان در پی اعتراض سفارت ایران در تفلیس، با صدور بیانیه ای هتک حجاب به مسافران ایرانی در پایتخت گرجستان را رد کرد.
در بیانیه وزارت خارجه گرجستان درباره بی احترامی به نحوه پوشش مسافران ایرانی در فرودگاه تفلیس گفته شده است:
مطابق اطلاعات اولیه و انجام اقدامات تحقیقاتی، از طرف سازمان های انتظامی گرجستان هیچ مورد تخلف ازجمله هتک حجاب مذهبی نشده است و گرجستان، نتایج تحقیقات در این مورد را به طرف ایرانی اعلام کرده است.
وزارت خارجه گرجستان خاطرنشان کرد: قرار است دیداری با سفیر ایران در تفلیس برگزار شود که در جریان آن مقام های وزارت خارجه گرجستان و این ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 37 دقیقه پیش
امری: از همه چیز راضی هستم، به جز نتیجه

امری: از همه چیز راضی هستم، به جز نتیجه ورزش سه: اونای امری، سرمربی آرسنال، پس از شکست 3-2 مقابل چلسی، تاکید کرد که دلایلی برای خوش بینی به تیمش دارد.
توپچی ها که هفته گذشته با نتیجه 2-0 مغلوب منچسترسیتی شده بودند، در دیدار امشب هم ابتدا با گل های پدرو و آلوارو موراتا در همان 20 دقیقه ابتدایی، از چلسی عقب افتادند اما هنریک میخیتاریان و الکس ایووبی توانستند در همان نیمه اول کار را به تساوی بکشند.
اما در نیمه دوم چلسی عملکرد بهتری داشت و توسط مارکوس آلونسو به گل سوم و برتری رسید. امری اگرچه از نتیجه راضی نیست اما از عملکرد شاگردانش در دو دیدار ابتدایی فصل راضی است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 47 دقیقه پیش
برتری ناپولی در خانه لاتزیو

برتری ناپولی در خانه لاتزیو خبرگزاری تسنیم: هفته اول رقابت های سری A ایتالیا با برتری 2 بریک تیم ناپولی در خانه لاتزیو پیگیری شد.
در این بازی جذاب، ایموبیله در دقیقه 25 لاتزیو را پیش انداخت اما در ادامه میلیک در دقیقه 45 و اینسینیه در دقیقه59 برای ناپولی گلزنی کردند تا این تیم با تغییر نتیجه به برتری 2 بریک دست یابد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
تلاش برای برهم زدن روابط ایران - آلمان

تلاش برای برهم زدن روابط ایران - آلمان خبرگزاری فارس: یک گروه صهیونیستی موسوم به شورای یهودیان آلمان که 100 هزار عضو دارد از برلین خواسته تا به فوریت به روابط تجاری با ایران خاتمه دهد.
به گزارش وبگاه روزنامه جروزالم پست ، جوزف شوستر رئیس این شورا در نامه ای گفته است که از توقف هرگونه رابطه اقتصادی با ایران حمایت می کند.
وی در این نامه اشاره کرده که شورای مرکزی یهودیان در آلمان مدتهاست از روابط تجاری آلمان و ایران انتقاد کرده و ادامه رابطه تجاری آلمان با ایران تناقض آمیز است، زیرا ایران هولوکاست را انکار می کند.
رئیس شورای یهودیان آلمان در این نامه همچنین از برهم زنندگان امنیت در ایران دفاع کرده و گفته است که باید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
ساز آشیق برای وزیر ارشاد کوک شد

ساز آشیق برای وزیر ارشاد کوک شد برترین ها: سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) که در هفتمین سفر کاری خود به استان ها، صبح پنجشنبه (25 مرداد) برای سفری دو روزه و حضور در چند برنامه فرهنگی- هنری به زنجان رفته بود با آشیق مسلم عسگری، شناخته شده ترین آشیق مکتب آشیقی زنجان دیدار کرد.
صالحی در توییترش در مورد این دیدار نوشت:
در سفر زنجان پیشکسوت موسیقی آشیقی را دیدم. استاد مسلم عسگری. سازی را که مدت ها ننواخته بود، برای ما کوک کرد و نواخت. در ده ها نوار نشر نیافته، روایتی ماندگار از موسیقی آشیقی زنجان را دارد. قرار شد با حمایت وزارت فرهنگ منتشر شود. حکمت ایرانی را در موسیقی آشیقی می توان جست وجو کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 ساعت و 57 دقیقه پیش
آلگری: حیف شد رونالدو گل نزد

آلگری: حیف شد رونالدو گل نزد ورزش سه: مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد است که دیدار امشب مقابل کیه وو نشان داد که تیمش نمی تواند در هیچ دیداری خود را از پیش برنده بداند.
یوونتوس در حالی امشب مقابل کیه وو به پیروزی 3-2 رسد که تا دقیقه 75، 2-1 از حریف عقب بود اما شاگردان آلگری با زدن دو گل در دقایق پایانی توانستند به سه امتیاز این دیدار برسند.
آلگری در پایان بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" ما گاردمان را کمی پایین نگه داشتیم؛ حتی در پاسکاری های مان زیرا فکر می کردیم که بازی در دست مان است و کمی ضرباهنگ بازی را کم کردیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 7 دقیقه پیش
تساوی در نبرد تیم های لژیونرهای ایرانی

تساوی در نبرد تیم های لژیونرهای ایرانی خبرگزاری تسنیم: بامداد امروز (یکشنبه) رویارویی تیم های احمد گروژنی و روبین کازان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر روسیه برگزار شد که با تساوی یک - یک به پایان رسید. ابتا کازانی ها در دقیقه 84 توسط بایرامان به گل رسیدند اما آلبای در ثانیه های پایانی دقیقه چهارم وقت های اضافه زننده گل تساوی بخش احمد گروژنی بود.
سردار آزمون، ملی پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم روبین کازان بازی کرد اما رضا شکاری روی نیمکت ذخیره ها حضور داشت. میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی تیم احمد گروژنی نیز نیمکت نشین بود.
در جدول رده بندی لیگ برتر روسیه تیم روبین کازان با 5 امتیاز هفتم است و احمد گروژنی نیز با اندوخته 4 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 16 دقیقه پیش
تاکید پوتین و مرکل بر حفظ برجام

تاکید پوتین و مرکل بر حفظ برجام خبرگزاری ایرنا: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بر لزوم حفظ برجام تاکید کردند.
پوتین درباره برجام اظهار داشت: حفظ توافق هسته ای اهمیت زیادی دارد.
پوتین افزود: ما درباره مسائل مربوط به برجام صحبت خواهیم کرد. بسیار مهم است، این توافق چندجانبه که توسط شورای امنیت تصویب شده و هدف از آن تقویت امنیت منطقه ای و جهانی و رژیم عدم اشاعه هسته ای است، حفظ شود.
مرکل نیز قبل از آنکه در قلعه مزبرگ در خارج از برلین با پوتین دیدار کند، گفت که در خصوص اوکراین، سوریه، ایران و خط لوله گاز نورد استریم2 گفت وگو خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 13 ساعت و 17 دقیقه پیش
از پرورش ستارگان بزرگ تا سقوط به دسته سوم

از پرورش ستارگان بزرگ تا سقوط به دسته سوم ورزش سه: یکی از قدیمی ترین باشگاه های فوتبال ایران که سابقه قهرمانی در جام حذفی و هم چنین حضور در جمع هشت تیم برتر آسیا را در کارنامه دارد، بعد از ظهر روز گذشته به دلیل عدم حضور در دومین دیدار خود در لیگ یک و طبق قانون موجود به لیگ دسته سوم سقوط کرد.
عصر روز قبل تیم نفت تهران از هفته دوم لیگ یک طبق برنامه باید مقابل شهرداری تبریز قرار می گرفت. اما باز هم به مانند بازی اول نفتی ها در زمین حاضر نشدند تا با 3-0 شدن این دیدار و طبق قانون موجود در فدراسیون، نفت تهران به مسابقات لیگ دسته سوم سقوط کند و تا مرز نابودی پیش رود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 17 دقیقه پیش
هشدار ذبح غیربهداشتی دام در آستانه عید قربان

هشدار ذبح غیربهداشتی دام در آستانه عید قربان خبرگزاری مهر : علیرضا رفیعی پور در این خصوص با بیان مخاطرات احتمالی ناشی از سرایت بیماری های مشترک دامی که در اثر ذبح غیر بهداشتی دام حادث می گردد، تصریح کرد:
سازمان دامپزشکی کشور در راستای اعمال وظایف ذاتی خود که همانا تامین سلامت جمعی در حوزه دامپزشکی است با بهره گیری از توان کارشناسان متخصص خود همواره می کوشد خدمتگزار و حافظ امنیت غذایی عموم مردم باشد.
رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به خدمات قابل ارائه در خصوص ذبح بهداشتی در اماکن تعیین شده و هم چنین کشتارگاه های مجاز سازمان دامپزشکی کشور در ایام عید قربان افزود: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 13 ساعت و 17 دقیقه پیش
ساری: بعد از خوردن دو گل، شروع دوباره راحت نبود

ساری: بعد از خوردن دو گل، شروع دوباره راحت نبود ورزش سه: مائوریسیو ساری، سرمربی چلسی، پس از پیروزی 3-2 مقابل آرسنال، اعلام کرد که تیمش باید در تمرینات سخت تر کار کند.
در دیدار امشب ابتدا چلسی با گل های پدرو و آلوارو موراتا پیش افتاد اما آرسنالی ها با دو گل هنریک میخیتاریان و الکس ایووبی در همان نیمه اول کار را به تساوی کشیدند.
در نیمه دوم مارکوس آلونسو توانست بار دیگر آبی ها را پیش بیندازد و در نهایت چلسی توانست به سه امتیاز این دیدار خانگی برسد. ساری معتقد است که اشتباهات تاکتیکی، دلیل گل های خورده تیمش در نیمه اول بود.
او به خبرنگاران گفت: " بازی فوق العاده ای بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 27 دقیقه پیش
کریس رونالدو؛ پرتلاش اما ناکام در بازی اول

کریس رونالدو؛ پرتلاش اما ناکام در بازی اول ورزش سه: سرانجام انتظار هواداران یوونتوس برای دیدن کریس رونالدو در اولین دیدار رسمی اش با پیراهن این تیم به پایان رسید و او امروز مقابل کیه وو به میدان رفت.
رونالدو در ترکیب اولیه یوونتوس به عنوان مهاجم نوک حضور داشت و خوان کوادرادو، پائولو دیبالا و داگلاس کاستا پشت سر او قرار داشتند. رونالدو تا دقیقه 65 و زمان ورود ماریو مانژوکیچ در این پست بازی کرد و پس از آن و با بیرون رفتن داگلاس کاستا به سمت چپ منتقل شد.
او در مدتی که به عنوان مهاجم نوک بازی کرد، چندان درخشان نبود و در 25 دقیقه پایانی و با قرار گرفتن در سمت چپ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 27 دقیقه پیش
قاسم شعله سعدی بازداشت شد

قاسم شعله سعدی بازداشت شد خبرگزاری فارس: صبح امروز در جریان تجمع غیرقانونی چند نفره در مقابل مجلس شورای اسلامی پلیس امنیت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اقدام به بازداشت تعدادی از تجمع کنندگان کرد.
برپایه این گزارش، گفته شده علاوه بر قاسم شعله سعدی، آرش کیخسروی، محمد نوری زاد و مسعود جوادیه نیز بازداشت شدند.
لازم به ذکر است که شعله سعدی دیروز در پیامی ویدیویی اعلام کرده بود که به پیروی از محمد مصدق برای مقابله با نظارت استصوابی در میدان بهارستان حاضر خواهد شد تا از انتخابات آزاد در ایران دفاع کند.
پلیس هنوز رسما این خبر را تایید نکرده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 37 دقیقه پیش
توضیح وکیل مشایی درباره 3 اتهام

توضیح وکیل مشایی درباره 3 اتهام خبرگزاری تسنیم: سید عادل حیدری در گفت وگویی به تشریح اتهامات اسفندیار رحیم مشایی پرداخت و گفت:اجتماع و تبانی جهت ارتکاب جرم علیه امنیت کشور، فعالیت تبلیغی علیه نظام و توهین به مقامات دولتی سه اتهام موکل در کیفرخواست صادره است.
این وکیل دادگستری افزود:اولین اتهام منتسب به موکل اجتماع و تبانی جهت ارتکاب جرم علیه امنیت کشور است که پس از آتش زدن حکم حمید بقایی توسط موکل در مقابل سفارت انگلستان طرح و منجر به بازداشت اسنفدیار رحیم مشایی شد.
در حالی که موکل در اعتراض به روند رسیدگی و حکم صادره علیه بقایی اقدام به آتش زدن حکم مذکور کرد و به دلیل عدم برنامه ریزی قبلی و دعوت برای تجمع و .. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 13 ساعت و 37 دقیقه پیش
وزیر دفاع: یک جنگنده در 31 مرداد رونمایی می کنیم

وزیر دفاع: یک جنگنده در 31 مرداد رونمایی می کنیم خبرگزاری مهر: امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان در برنامه تلویزیونی نگاه یک با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام در خصوص عملکرد وزارت دفاع درباره سامانه های دفاعی در یک سال گذشته گفت:
یک سالی که گذشت سال پر تلاشی برای مجموعه دفاعی کشور بود؛ البته مجموعه دفاع همواره پرتلاش بوده و ما برنامه بسیار خوبی را تهیه و برای فرماندهی کل قوا و مجلس و رئیس جمهور ارائه کردیم.
وی افزود: در این برنامه تلاش ما بر اولویت های امروز بود؛ اولویت ما موضوع موشکی بود که قدرت بازدارندگی کشور است. تمرکز ما روی کیفیت و ارتقای توانمندی ها بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 47 دقیقه پیش
الهلال اولین جام فصل را به دست آورد

الهلال اولین جام فصل را به دست آورد ورزش سه: پیش از آغاز رسمی رقابت های لیگ فوتبال عربستان، بازی سوپرکاپ این کشور در شهر لندن انگلیس برگزار شد.
در این بازی الهلال به عنوان قهرمان لیگ و الاتحاد به عنوان قهرمان جام پادشاهی فصل قبل حضور داشتند و برگزار کننده بازی موسوم به الکلاسیکوی عربستان در جدال سوپرکاپ بودند.
ابن بازی که به واسطه اوج گیری دوباره الاتحاد و حضور رامون دیاز آرژانتینی، سرمربی سابق الهلال، روی نیمکت زردپوشان از حساسیت بالایی برخوردار بود و از مدتها قبل کری خوانی هواداران عربستانی پیرامون آن شروع شده بود، سرانجام به برتری 2 بر یک آبی پوشان ریاض مقابل رقیب سنتی انجامید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 47 دقیقه پیش
دلیل تغییر داور بازی پرسپولیس اعلام شد

دلیل تغییر داور بازی پرسپولیس اعلام شد فارس: سیدرضا غیاثی، سخنگوی کمیته داوران در مورد نحوه تعیین داوران برای مسابقات لیگ برتر گفت: کمیته داوران زیرکمیته ای دارد که جناب اصفهانیان رئیس کمیته داوران، من سخنگوی کمیته داوران و حسین عسگری عضو آن هستیم و هر هفته ای بعد از پایان مسابقات فیلم ها را بازبینی و بررسی می کنیم.
از سویی دیگر قبل از برگزاری این جلسه ناظران داوری مسابقات به اصفهان رئیس کمیته داوران تلفنی گزارش عملکرد داور را اعلام می کنند. ضمن اینکه بعداً گزارش کتبی خود را هم به کمیته ارسال خواهند کرد.
از سویی دیگر برنامه های مختلف تلویزیونی هم رصد می شود تا عملکرد داوران را به دقت بررسی و آنالیز کنیم در نهایت در ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 6 دقیقه پیش
قصد همراهی دولت برای آزادی عبدالفتاح سلطانی

قصد همراهی دولت برای آزادی عبدالفتاح سلطانی خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی می گوید دولت در رابطه با آزادی مشروط موکلش قصد همراهی دارد.
سعید دهقان در این باره اظهار کرد: نامه هایی که دولت در پاسخ به نامه ما داده و پیگیری های اولیه موضوع توسط معاونت حقوقی حکایت از این دارد که ظاهراً در رابطه با آزادی مشروط موکلم، دولت قصد همراهی دارد.
وی افزود: با این وجود، باید منتظر استعلام وزارت اطلاعات ماند، زیرا هنوز پاسخ استعلام این وزارت خانه به دست ما نرسیده است.
سعید دهقان وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی در نامه ای به رییس جمهور که 27 تیر ارسال و در 14 مردادماه رسانه ای شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 14 ساعت و 7 دقیقه پیش
جانباز کلاهبرداری که خود را سردار جا زد!

جانباز کلاهبرداری که خود را سردار جا زد! رکنا: امیر 57 ساله مردی است که خود را به عنوان یک جانباز شیمیایی معرفی می کند و با چهره فریبنده ای که برای خودش درست کرده در نقش سردار و امیر ارتش اقدام به فریبکاری و اخاذی از طعمه هایش کرده است.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 27 دقیقه پیش
70 میلیارد برای رفع مشکلات مسیر فرودگاه امام

70 میلیارد برای رفع مشکلات مسیر فرودگاه امام خبرگزاری ایسنا: نعمت الله ترکی در تشریح مصوبات شورای برنامه ریزی تهران که به موضوع بررسی مشکلات محیط زیستی مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) و بوی نامطبوع آن مسیر اختصاص پیدا کرده بود، گفت:
در این جلسه 70 میلیارد تومان برای رفع مشکلات محیط زیستی این مسیر به ویژه رفع بوی نامطبوع در نظر گرفته شده که از این میزان 35 میلیارد تومان برای احداث دو تصفیه خانه شهرستان های بهارستان و اسلامشهر علاوه بر ردیف های بودجه ای قبلی تخصیص پیدا کرد تا به این ترتیب تا پایان سال جاری این دو تصفیه خانه که تاثیر بسزایی در رفع بوی نامطبوع این مسیر دارند، به اتمام برسد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 14 ساعت و 46 دقیقه پیش
خلاصه بازی چلسی 3 - آرسنال 2

خلاصه بازی چلسی 3 - آرسنال 2 ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 57 دقیقه پیش
ضرب و شتم یک بانوی فوتسالیست در مسابقات قم

ضرب و شتم یک بانوی فوتسالیست در مسابقات قم ایسنا: مسابقه های فوتسال باشگاهی قم امروز برگزار شد و در پایان یکی از بازی ها که بین شاهین فراز و گسترش صورت گرفت الهام صفا بازیکن شاهین فراز مورد ضرب و شتم قرار گرفت تا جایی که به بیمارستان منتقل شد.
گویا در پایان این مسابقه و بعد از شکست تیم شاهین فراز این درگیری روی می دهد و صفا توسط دو سه نفر مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.
هنوز علت این ماجرا مشخص نیست و هیچ یک از مسئولان هیات فوتبال استان قم در این مورد اظهار نظر نکرده اند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 7 دقیقه پیش
چلسی دربی لندن را فتح کرد؛ برتری یووه با رونالدو

چلسی دربی لندن را فتح کرد؛ برتری یووه با رونالدو خبرگزاری تسنیم: چلسی در پایان یک بازی جذاب دربی لندن را فتح کرد و یوونتوس در اولین حضور رونالدو بر کیه وو غلبه کرد.
حساس ترین بازی هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس با برتری 3 بر 2 تیم چلسی در دربی خانگی مقابل آرسنال به پایان رسید.
در این بازی ابتدا چلسی با گل های پدرو در دقیقه 9 و موراتا در دقیقه20 پیش افتاد اما آرسنال در همان نیمه اول توسط مخیتاریان در دقیقه 37 و ایووبی در دقیقه 41 بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم چلسی توسط آلونسو در دقیقه 81 به گل برتری دست یافت و ضمن کسب دومین پیروزی فصل، موقتا صدرنشین شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 16 دقیقه پیش
مدیر تلگرام طلایی و هاتگرام: ترمز تلگرام را کشیدیم

مدیر تلگرام طلایی و هاتگرام: ترمز تلگرام را کشیدیم روزنامه فرهیختگان: تلگرام طلایی جزو کلاینت های غیررسمی تلگرام است که در کشور بسیار محبوب شده و کاربرانی میلیونی پیدا کرده و حواشی بسیار زیادی را به پا کرده است.
بسیاری از مسئولان حکومتی نسبت به فعالیت تلگرام طلایی اعتراض کرده اند و با اینکه برخی ادعا کردند که وزارت ارتباطات حامی این پیام رسان است، محمدجواد آذری جهرمی این ادعاها را کذب دانست.
تلگرام طلایی ساخته و پرداخته تیم راه کار سرزمین هوشمند از مجموعه پارک فناوری دانشگاه تهران است و هویت اعضای اصلی این تیم در رسانه ها همچنان مسکوت مانده، با این حال مدیر این پیام رسان بدون آنکه نامش ذکر شود در گفتگویی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 15 ساعت و 17 دقیقه پیش
چلسی دربی لندن را فتح کرد

چلسی دربی لندن را فتح کرد خبرگزاری تسنیم:حساس ترین بازی هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس با برتری 3 بر 2 تیم چلسی در دربی خانگی مقابل آرسنال به پایان رسید.
در این بازی ابتدا چلسی با گل های پدرو در دقیقه 9 و موراتا در دقیقه20 پیش افتاد اما آرسنال در همان نیمه اول توسط مخیتاریان در دقیقه 37 و ایووبی در دقیقه 41 بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم چلسی توسط آلونسو در دقیقه 81 به گل برتری دست یافت و ضمن کسب دومین پیروزی فصل، موقتا صدرنشین شد.آرسنال هم برای اولین بار از فصل 1993-1992 در هر 2 بازی ابتدایی فصل مغلوب شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
پدرِ پرسپولیسی، دخترش را به استادیوم برد

پدرِ پرسپولیسی، دخترش را به استادیوم برد خبر ورزشی: پدر پرسپولیسی با وجود تدابیر سختگیرانه برای جلوگیری از ورود بانوان به ورزشگاه ها دخترش را به آرزویش رساند و در بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان او را به استادیوم آزادی برد تا بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا کند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
استارت متحد فولادی ها برای استقلال

استارت متحد فولادی ها برای استقلال ورزش سه: تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر چهارشنبه شب در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال خواهد بود.
بازیکنان این تیم پس از اینکه پنجشنبه شب در برابر نساجی مازندران به برتری رسیدند، دیشب تمرینات ریکاوری انجام دادند و امشب نخستین جلسه تمرینی آنها به منظور آمادگی برای بازی مهم و دشوار مقابل استقلال انجام شد.
یکی از اتفاقاتی که پیرامون فولاد در هفته پیش رخ داده بود، شعارهای عجیب از سوی هواداران در هنگام عقب افتادن از تیم نساجی بود که سیروس پورموسوی را حسابی ناراحت کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 36 دقیقه پیش
حال بازار مسکن چطور است؟

حال بازار مسکن چطور است؟ خبرگزاری مهر: دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گزارش تحلیلی تحولات بازار مسکن شهر تهران در تیرماه سال 97 را منتشر کرد.
براساس این گزارش در تیرماه امسال متوسط یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی آپارتمانی معامله شده 6 میلیون و 990 هزار تومان بود که نسبت به خرداد ماه 7.7 درصد و نسبت به تیرماه سال گذشته 53.9 درصد افزایش داشته است.
همچنین منطقه یک تهران با دارا بودن میانگین 15 میلیون تومان به ازای هر متر مربع گران ترین منطقه پایتخت و منطقه 18 با متوسط قیمت 3 میلیون و 30 هزار تومان کمترین قیمت در میان مناطق 22 گانه شهر تهران داشت ضمن اینکه بیشترین افزایش قیمت به منطقه 5 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 37 دقیقه پیش
شرط سروش، بازی نکردن جلوی پرسپولیس بود!

شرط سروش، بازی نکردن جلوی پرسپولیس بود! خبر ورزشی: پنج شنبه گذشته و در جدالی که داوری آن بحث برانگیز بود، فولاد خوزستان موفق شد در خانه 2 بر یک نساجی مازندران را شکست بدهد.
یکی از اتفاقات این دیدار برخورد سروش رفیعی با شاگردان جواد نکونام بود، هافبک پرسپولیس که بالاجبار باید نیم فصل اول را در تیم دیگری توپ بزند و بر همین اساس مذاکراتی با نساجی مازندران و پیکان داشت، ولی در نهایت تصمیم گرفت به فولادخوزستان ملحق شود.
سروش رفیعی قبل از شروع دیدار به سمت نیمکت نساجی چی ها رفته و از جواد نکونام و دستیارانش برای بازی رخصت گرفت. شاید بد نباشد بدانید که سروش رفیعی با نساجی تقریباً تمام کرده بود، اما یکی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 47 دقیقه پیش
وانت پیکان، تیرِ چراغ برق را شکست

وانت پیکان، تیرِ چراغ برق را شکست پایگاه خبری 125: ساعت 23:05 شب گذشته برخورد یک دستگاه وانت پیکان با تیر چراغ برق در هاشم آباد، خیابان نفیس، خیابان سیدجوادی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، زنگ ایستگاه 113 را به صدا درآورد و آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.
ابوالفضل ناصری فر؛ فرمانده آتش نشانان حاضر در محل حادثه درباره جزئیات این حادثه گفت: یک دستگاه وانت پیکان به دلیل نامعلوم به شدت با تیر برق کنار خیابان برخورد کرده و از حرکت متوقف شده بود.
او افزود: شدت این حادثه به حدی بود که تیر چراغ برق شکسته و سیم های برق روی زمین افتاده بود که آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 57 دقیقه پیش
آنالیز همزمان پارس و فولاد در تمرین آبی ها

آنالیز همزمان پارس و فولاد در تمرین آبی ها خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال اولین تمرین خود ا بعد از بازگشت از شهر جم از ساعت 18:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار کرد.
*پیش از شروع تمرین بازیکنان آنالیز بازی با پارس جنوبی را مرور کردند.سپس فیلم بازی فولاد نیز برای بازیکنان به نمایش در آمد.
*سید حسین حسینی که شایعات زیادی پیرامون ناراحتی وی به گوش می رسید امروز بعد از بازگشت از شیراز در محل تمرین شرکت کرد.
*وینفرد شفر پیش از تمرین امروز برای بازیکنان به صحبت پرداخت.
* فرشید باقری به دلیل درگذشت پدرش در تمرین امروز حضور نداشت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 57 دقیقه پیش
دو رویِ سکه شفر؛ پادشاهی فقط در قلمرو آزادی!

دو رویِ سکه شفر؛ پادشاهی فقط در قلمرو آزادی! وب سایت نود: استقلال شفر در فصل جاری با یک پیروزی، 2 تساوی و یک شکست در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد. تنها پیروزی آبی پوشان هم در دیداری خانگی مقابل تراکتورسازی تبریز رقم خورد؛ جایی که شاگردان شفر موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر حریف پرستاره خود را از پیش رو بردارند.
اما روند تیمی استقلال از زمان حضور شفر در این تیم، نشان دهنده اتفاقی ویژه و درصد موفقیت بیشتر این تیم در بازی های خانگی نسبت به دیدارهای خارج از خانه است.
از زمان حضور شفر در استقلال که حالا به عدد 26 بازی رسمی برای این تیم در لیگ برتر رسیده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 7 دقیقه پیش
حذف دریافت کپی کارت ملی در دفاتر پیشخوان

حذف دریافت کپی کارت ملی در دفاتر پیشخوان خبرگزاری فارس: دبیر کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت از حذف دریافت کپی کارت ملی و کپی شناسنامه از متقاضیان دریافت خدمت در تمامی دفاتر پیشخوان سراسر کشور تا چهل روز آینده خبر داد.
علی فلاح حقیقی اظهارداشت: پس از دستور وزیر کشور برای حذف دریافت کپی کارت ملی و کپی شناسنامه برای انجام امور اداری مقرر شد دستگاه های اداری با کد ملی افراد را شناسایی کنند و این دستور در سراسر کشور به اجرا درآمد.
دبیر کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت گفت: تقریبا برای دریافت هر خدمت نیاز به دو کپی وجود داشت که به طور متوسط در روز 100 هزار برگ کاغذ در دفاتر پیشخوان کپی گرفته می شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
طرح مغز افراد منحصر به فرد است

طرح مغز افراد منحصر به فرد است خبرگزاری مهر: محققان متوجه شده اند هر انسان طرح مغز منحصر به فردی دارد که طی عمر او تغییر نمی کند.
این طرح به شناسایی افراد کمک می کند و حتی می تواند رابطه خانوادگی میان افراد را نشان دهد یا دوقلوها را از یکدیگر متمایز کند.
دامیان فیر از دانشگاه علم و بهداشت اورگان می گوید: سیستم های خاص مغزی و الگوهای ارتباطی مانند دی ان ای از والدین به کودکان منتقل می شود.
فیر و همکارانش با استفاده از دو مجموعه اطلاعات مربوط به اسکن های مغزی بیش از 350 فرد بزرگسال و کودک با روابط خانوادگی و به کارگیری روشی نوین برای مشخص کردن نوع ارتباط و ماشین یادگیری توانستند افراد یک خانواده را براساس ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
پاسخ یورگن کلوپ به بازیکنان ناراضی

پاسخ یورگن کلوپ به بازیکنان ناراضی ورزش سه: کلوپ هفته ی پیش اعتراف کرده بود که برای عدم حضورآلبرتو مورنو و چند بازیکن دیگر در اولین بازی لیورپول در لیگ برتر، در مقابل وستهام، هیچ توضیحی ندارد. دومینیک سولانکه، کرتیس جونز و راگنار کلاوان که دیروز به باشگاه کالیاری پیوست، هم هفته ی پیش در ترکیب لیورپول حضور نداشتند. از این گذشته زمانی که دژان لوورن و جوئل ماتیپ آمادگی خود را بدست آورند، رقابت داخلی در لیورپول از این هم شدیدتر خواهد شد.
کلوپ که تیمش روز دوشنبه در دومین بازی خود در لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت گفت:" من نمی توانم کسی را خوشحال کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
1300 رسانه در فضای مجازی کشور فعال است/ یارانه رسانه های حکومتی حذف می شود

1300 رسانه در فضای مجازی کشور فعال است/ یارانه رسانه های حکومتی حذف می شود به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، محمدرضا دربندی در نشست خبری با مدیران مطبوعات و رسانه های سیستان و بلوچستان در زاهدان که شامگاه شب گذشته برگزار شد، با بیان اینکه 9هزار و 300 رسانه دارای مجوز در کشور وجود دارد، اظهار کرد:از این تعداد دو هزار و 300 مورد در فضای مجازی و هفت هزار رسانه مکتوب در حال فعایت می باشند.
1300 رسانه در فضای مجازی کشور فعال است
وی ادامه داد: از دو هزار و 300رسانه موجود در فضای مجازی هزار مورد غیر فعال و هزارو 300 مورد فعال هستند که 30 مورد آنها شامل خبرگزاری ها و هزار و 270 مورد پایگاه خبری هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
خروج حاج صفی از لیست اروپایی المپیاکوس

خروج حاج صفی از لیست اروپایی المپیاکوس خبرگزاری فارس: سایت protothema یونان خبر داد که همچنان که برنامه ریزی شده بود گیرمو و حسن دو بازیکن جدید المپیاکوس به لیگ اروپایی المپیاکوس اضافه شدند. حاج صفی و مانوس دو بازیکنی هستند که از لیست المپیاکو برای دیدار با برنلی خارج شدند.
دو بازیکن خروجی از لیست یعنی حاج صفی و مانوس به همراه المپیاکوس نخواهد ماند. المپیاکو در دیدار بعدی خود در لیگ اروپا به مصاف تیم برنلی انگلیس می رود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
انتقاد ج.ا از یک خطیب خوش سابقه و خوشنام

انتقاد ج.ا از یک خطیب خوش سابقه و خوشنام جمهوری اسلامی نوشت: این روزها در فضای مجازی فیلم کوتاهی از سخنان یک خطیب خوشنام، خوش سابقه و نام آشنا دست به دست می شود که خلاصه آن، زیر صفر نشان دادن نمره کارنامه نظام جمهوری اسلامی است.
دیدن این فیلم و شنیدن این سخنان، هر انسان با انصاف و مطلعی را به تعجب وامیدارد. اگر شرایط امروز جامعه ما قابل قبول نیست، این شرایط بحرانی نباید ما را وادار به نادیده گرفتن آنهمه خدمات نظام جمهوری اسلامی به این ملت و این کشور کند.
اگر فقط خدمات بزرگ امام خمینی در منقرض ساختن رژیم وابسته و منحط شاهنشاهی، باز گرداندن استقلال به ایران و دادن روحیه اعتماد به نفس به مردم را در نظر بگیرید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
من آمریکا را به عظمت خود برگردانده ام

من آمریکا را به عظمت خود برگردانده ام به گزارش خبرگزاری بسیج، دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده در حساب شخصی توییتر خود نوشت: من آمریکا را به عظمت خود برگردانده ام، فقط به بازارها، مشاغل، رکوردهای تجهیزات نظامی نگاه کنید و ما در آینده حتی بهتر از این انجام خواهیم داد.
اسپوتنیک نوشت: گفتنی است، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به نظر اندرو کومو، فرماندار ایالت نیویورک، این بیانیه را مطرح کرده است. کومو اعلام کرده بود که ایالات متحده را یک کشور بزرگ نمی داند، زیرا هنوز تبعیض علیه زنان وجود دارد. به نظر او، آمریکا هرگز بزرگ نبوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
ارتباط قرص خواب با آلزایمر

ارتباط قرص خواب با آلزایمر به گزارش خبرگزاری بسیج، مهم ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت ، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند:
خاصیت پتاسیم در تقویت استخوان ها و کاهش فشارخون
پتاسیم در مواد خوراکی نظیر سالمون، شیر پرچرب، مرکبات، چای سیاه، لیموشیرین، قهوه سیاه، سبزیجات، غلات، آب نارگیل، عدس، موز و مغزیجات آجیلی نظیر بادام یافت می شود. محققان عنوان می کنند کمبود پتاسیم می تواند منجر به ضعف و خستگی، یبوست، تحریک پذیری، گرفتگی عضلات، گرفتگی عضلات شکمی، نفخ و فشارخون شود. مصرف پتاسیم کافی به کنترل فشارخون، از بین بردن سلولیت و افزایش سلامت استخوان ها کمک می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
اکونومیست : بن سلمان، ریاض را ویران می کند

اکونومیست : بن سلمان، ریاض را ویران می کند خبرگزاری مهر: مجله انگلیسی اکونومیست در گزارشی نوشت: حماقت محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به کشورش آسیب می رساند و باعث ویرانی آن می شود.
این مجله از هم پیمانان غربی ولیعهد سعودی خواست تا او را به آرامش و دست برداشتن از ویران کردن کشورش نصیحت کرده و اگر هم نتوانستند، از فروش سلاح به او خودداری کنند.
اکونومیست با اشاره به واکنش غیرمنتظره و خشونت آمیز ولیعهد سعودی در قبال کانادا در ماه جاری میلادی، سیاست های بن سلمان را غیرقابل پیش بینی توصیف کرد که ملتش در داخل و سرمایه گذاران و هم پیمانانش در خارج را از او دور می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
نه علی لاریجانی به انتخابات سال 1400

نه علی لاریجانی به انتخابات سال 1400 روزنامه آرمان: برخی علی لاریجانی را گزینه مطلوب برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 می دانند و اگر لاریجانی اعلام کاندیداتوری کند، احتمالا مهم ترین مساله آن است که اصلاح طلبان و اعتدالگرایان از او حمایت خواهند کرد یا خیر.
درباره این موضوع باید به چند نکته توجه داشت چرا که لاریجانی با عملکرد خود در دهه اخیر به ویژه در چهار سال گذشته، عملا خود را در کنار حسن روحانی و پشت سر مرحوم آیت ا... هاشمی به عنوان یکی از تصمیم سازان جریان اعتدالگرایی مطرح کرده است. اما شواهد تا امروز گویای آن است که علی لاریجانی کاندیدای ریاست جمهوری 1400 نمی شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
ناخن جویدن در کودکان؛ عوارض و راه های درمان آن

ناخن جویدن در کودکان؛ عوارض و راه های درمان آن وب سایت نبض ما: جویدن ناخن معمولا از دوران کودکی شروع می شود و در دوران نوجوانی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و با بالا رفتن سن کاهش می یابد، گرچه ممکن است این عادت تا بزرگسالی هم ادامه یابد. آمارها نشان داده است که ناخن جویدن در نوجوانان با افزایش قابل توجه رفتارهای بدون تمرکز و بروز مشکلاتی در مراحل گذر در زندگی فردی و احساس بی ثباتی مرتبط است.
براساس راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی، عنوان شده است که جویدن ناخن در مجموعه اختلالات وسواسی-اجباری دسته بندی شده و با آن مرتبط است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
بزرگان حوزه مخالف تجمع ضددولتی طلاب بودند؟

بزرگان حوزه مخالف تجمع ضددولتی طلاب بودند؟ بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
برخی از طلاب حوزه علمیه قم، تجمعی را روز پنجشنبه شکل دادند و در آن هجمه هایی علیه دولت در قالب شعارهای خود داشته اند. چرا فقط دولت از سوی این طیف محکوم می شود و تلاش می شود که نقش سایر نهادها در پدید آوری وضعیت فعلی کشور دیده نشود؟
اگر در کشور آزادی وجود داشته باشد و دستگاه های اجرایی و بخصوص دولت که در رأس نظام اجرایی کشور قرار دارند مخاطب اعتراضات مردم قرار بگیرند، خوب است. مهم این است کسانی که حرف و اعتراضی علیه دولت دارند، در ابراز احساسات خود آزاد باشند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
مدافع لیورپول به کالیاری پیوست

مدافع لیورپول به کالیاری پیوست ایسنا: به نقل از مدیاست، فصل جابه جایی تابستانی در قاره سبز ادامه دارد. باشگاه کالیاری ایتالیا از توافق نهایی با کلاوان مدافع با تجربه لیورپول سخن به میان آورد و تاکید کرد که انتقال این بازیکن 32 ساله تنها با یک و نیم میلیون یورو انجام شده است و قرارداد او دو ساله است.
خبر دیگر درباره فصل نقل و انتقالات این که اوسپینا سنگربان آرسنال هم با ناپولی به توافق نهایی رسید و رسما قرارداد امضا کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
رکود در بازار آپارتمان های اجاره ایِ گران قیمت

رکود در بازار آپارتمان های اجاره ایِ گران قیمت دنیای اقتصاد: با رسیدن به روزهای پایانی ماه میانی تابستان، بازار رهن و اجاره آپارتمان های مسکونی دچار رخوت زودرس شده و از تب وتابی که در تیر ماه پشت سر گذاشت، افتاده است.
اوج گیری اجاره بها در تیر ماه در کنار ادامه تحولات قیمتی بخش مسکن در بازار معاملات تصویر جدیدی از قیمت های جدید عرضه آپارتمان های اجاری پیش روی مستاجران قرار داد. با وجود اینکه طرح های دولتی برای کنترل بازار اجاره بها ارائه شد اما هنوز به مرحله تصویب نرسیده، به نظر می رسد افزایش قیمت اجاره بها تا حدودی توسط عوامل مستقیم درگیر قراردادها مهار شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
استخدام چند نفر مهندس عمران در شرکت پیمانکاری

استخدام چند نفر مهندس عمران در شرکت پیمانکاری شرکت پیمانکاری معتبر از فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران دعوت به همکاری می نماید.
ارسال رزومه:
hr.emp97@gmail.com ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
رویگری، مقابل دوربین جواد رضویان می رود

رویگری، مقابل دوربین جواد رضویان می رود میزان: بازیگر فیلم سینمایی دل شکسته گفت: وضعیتم به گونه ای است که می توانم به تنهایی به جا هایی که می خواهم بروم، اما همسرم باید برایم ماشین بگیرد و من را تا ماشین همراهی کند و جایی که می روم کسانی که منتظرم هستند به کمک می آیند.
رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: متاسفانه هنوز بهبودی کامل را به دست نیاورده ام و مجبورم برای رسیدن به بهبودی همچنان فیزیوتراپی شوم.وی ادامه داد: وضعیتم به گونه ای است که می توانم به تنهایی به جا هایی که می خواهم بروم، اما همسرم باید برایم ماشین بگیرد و من را تا ماشین همراهی کند و جایی که می روم کسانی که منتظرم هستند به کمک ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
خانم مجری نتوانست خبر درگذشت دری را بخواند!

خانم مجری نتوانست خبر درگذشت دری را بخواند! خبرگزاری فارس: وقتی صدای خانم مجری گرفت و خبر درگذشت ضیاءالدین دری خوانده نشد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
جزییات پیش فروش نقدی MVM X33 S Sport

جزییات پیش فروش نقدی MVM X33 S Sport مدیران خودرو پیش فروش نقدی X33 S Sport را اعلام کرد. در این طرح خریداران برای پیش پرداخت مبلغ 48 میلیون و 100 هزار تومان را به حساب شرکت واریز می کنند. مابقی مبلغ در زمان ارسال دعوتنامه محاسبه می شود. سود مشارکت در این طرح 12 و سود انصراف 18 درصد است. گفتنی است موعد تحویل X33 S Sport در حدود 60 روز خواهد بود.
به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، خودروی X33 S Sport دارای موتور 2 لیتری 4 سیلندر با حجم دقیق 1971 سی سی است که 139 اسب بخار توان خروجی دارد، همچنین حداکثر گشتاور این خودرو 180نیوتن متری اعلام شده است که به این ترتیب خودرو قادر خواهد بود ظرف مدت حدود 13 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
پولاد کیمیایی: سینما روز به روز بی سایه می شود

پولاد کیمیایی: سینما روز به روز بی سایه می شود برترین ها: پولاد کیمیایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:
عزت سینما رفت خدا رحمتشون کنه سینما روز به روز بی سایه میشود به آقا مجید انتظامی هم تسلیت عرض میکنم. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
مسلمانان کاتالونیای اسپانیا نگرانند

مسلمانان کاتالونیای اسپانیا نگرانند منبع : ایرنا ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
کارگردان "روز واقعه": عزت الله انتظامی نقش را زندگی می کرد

کارگردان "روز واقعه": عزت الله انتظامی نقش را زندگی می کرد کارگردان فیلم سینما یی روز واقعه که عزت الله انتظامی در آن نقش آفرینی کرده بود، در گفت وگویی با ایسنا درباره جایگاه هنری این هنرمند گفت: بدون هیچ تردیدی جایگاه ایشان فارغ از ماده زمان، در هر عصر و دوره ای برای هنر و فرهنگ این سرزمین یگانه و خاص خواهد بود. بی تکرار و مثال زدنی. در یک جمله اگر بخواهم عنوان کنم باید بگویم عزت الله انتظامی در عرصه بازیگر ی یک معیار، شاخص و الگو بود. با تمام ویژگی های یک هنرمند تمام عیار، بازیگر ی در قله و در بالاترین نقطه بود.
او در پاسخ به اینکه وجه تمایز این هنرمند با دیگر همنسلانش در چیست، بیان کرد: از نقطه نظر کیفی، شاخصه مهم بازیگر ی آقای انتظامی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
حیات طیبه با دو عنصر ایمان و عمل صالح محقق می شود

حیات طیبه با دو عنصر ایمان و عمل صالح محقق می شود سیداحمد ذبیحی، مدرس دانشگاه در گفت وگو با ایکنا از گیلان، با اشاره به تعریف زندگی اسلامی از منظر قرآن کریم، اظهار کرد: از دیدگاه قرآن کریم زندگی فقط در دنیا خلاصه نمی شود بلکه زندگی واقعی در عالم آخرت ادامه می یابد؛ از این رو خداوند زندگی این دنیا را چیزی جز لهو و لعب نمی داند و متقین را به زندگی حقیقی در آخرت بشارت می دهد.
وی افزود: بنابر آیه "وَ مَا الْحَیوةُ الدنْیا إِلا لَعِبٌ وَ لَهْوٌ وَ لَلدارُ الاْخِرَةُ خَیرْ للذِینَ یتقُونَ أَفَلَا تَعْقِلُونَ" این بدان معنا نیست که انسان، قدر و ارزش واقعی این دنیا را برای رسیدن به کمال درک نکند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
با سدی آشنا شوید که قرار است بلای جان مردم مازندران شود!

با سدی آشنا شوید که قرار است بلای جان مردم مازندران شود! از سال 1388 و بدون توجه به مسائل زیست محیطی استان مازندران، متولیان منابع آب کشور تصمیم گرفتند تا عملیات احداث یک سد بزرگ را در 20 کیلومتری جنوب شهرستان آمل اجرایی کنند؛ سدی که گفته می شود، در فاصله کمتر از 5 کیلومتری محل دفن زباله های 7 شهر استان قرار دارد و هنوز اقدام مؤثری برای رفع نگرانی های زیست محیطی آن صورت نگرفته است.
به گزارش تابناک ؛ سد هراز، نام عملیات عمرانی چندساله ای است که هم اکنون در دستور کار مسئولان ارشد وزارت نیرو قرار دارد تا با نهایی کردن آن 645 میلیون متر مکعب آب سالیانه تنظیم و از قبل آن علاوه بر استفاده های کشاورزی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
واکنش آیت الله به اهانت احمدی نژادی ها به انتظامی

واکنش آیت الله به اهانت احمدی نژادی ها به انتظامی پایگاه خبری انتخاب: اسفند 94 و در بحبوحه رقابت های انتخابات مجلس، نامه عزت الله انتظامی به رییس جمهور در مورد رفع برخی محدودیت ها با واکنش تند حامیان احمدی نژاد و برخی مشاوران نزدیک او مواجه شد.
پس از این اتفاق، مرحوم ایت الله هاشمی دست به قلم شد و از عزت سینمای ایران دلجویی کرد.
در این متن آمده بود:
اصحاب انحراف به میراث اجداد خود پایبندند! توهین و تهمت به کسانی که در قلوب مردم جای دارند، شیوه همیشگی منحرفان است و شگفتا که در تاریخ بسیارند از این ها که برای بقای خویش به این شیوه نخ نما تمسّک جسته و هر بار نیز آفتاب حقیقت از پس ابر اهانت ها بردمیده و اساس شب پرستان را ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
ساری و سخت ترین شغل فعلی در دنیای فوتبال

ساری و سخت ترین شغل فعلی در دنیای فوتبال وبسایت نود: هفته گذشته وقتی مائوریسیو ساری گفت؛ شاید دو یا سه ماه زمان نیاز باشد تا چلسی فوتبالی را بازی کند که او می خواهد، واکنش بلادرنگ به این صحبت او، بالا بردن ابرو و گفتن این جمله بود: "برو که موفق باشی."
به هر صورت قابل کتمان نیست که چلسی باشگاهی نیست که به صبر و پایبند ماندن - در داخل و خارج از زمین - شهره باشد. و با این تفاسیر، مائوریسیو ساری اکنون سخت ترین شغل را در دنیای فوتبال دارد.
در طی 15 سال حضور رومن آبراموویچ در استمفوردبریج، چلسی نه سرمربی داشته است (اگر ژوزه مورینیو را دو بار حساب کنیم) و 5 سرمربی موقت هم داشته است (اگر هیدینک را دو بار حساب کنیم) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
محمدی: قلعه نویی می تواند از من بازی بگیرد

محمدی: قلعه نویی می تواند از من بازی بگیرد به گزارش خبرنگار ایمنا ، مهرداد محمدی پس از بازی برابر ذوب آهن گفت: خیلی دوست داشتم در دربی گلزنی کنم و هواداران را خوشحال کنم. بازی بسیار سختی داشتیم و دو تیم بسیار خوب و با برنامه بازی کردند. مردم اصفهان هم از این دربی راضی بودند و خوشحالم که توانستیم دل هواداران سپاهان را شاد کنیم.
وی افزود: سپاهان تازه به شکل خود رسیده است و روز به روز بهتر خواهد شد.
مهاجم سپاهان، ادامه داد: خدا را شکر امیر قلعه نویی می تواند از من بازی بگیرد. من در راه آهن مهاجم بودم ولی در سپاهان، پست درستی نداشتم و این باعث خراب شدن بازی من شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
دلارهای خانگی در راه بازار

دلارهای خانگی در راه بازار دلارهای خانگی زمانی به بازار می آید که صاحبان آنها از احتمال افزایش مجدد نرخ ارز ناامید شوند؛ یعنی همان اتفاقی که افتاد.
به گزارش اینتیتر به نقل از مجله اقتصاد، ناظران بازار ارز معتقدند چنانچه ثبات قیمت ارز همانند هفته گذشته در هفته آینده هم ادامه یابد دلارهای خانگی حداکثر از یک هفته یا 10 روز آینده به تدریج وارد بازار شده و ثبات این بازار را تحکیم خواهد کرد.
مدیریت صحیح بازار در هفته گذشته باعث شد که شاهد ثبات بی سابقه نرخ ها ( حول محور 10 هزار و 500 تومان) پس از هفت ماه تلاطم در این بازار باشیم که نشاندهنده موفقیت ایجاد بازار دوم است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
والورده: به دنبال خرید پوگبا نیستیم

والورده: به دنبال خرید پوگبا نیستیم ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، شایعات در مورد تلاش این باشگاه برای خرید پل پوگبا ستاره منچستریونایتد را رد کرد.در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد اختلاف بین ژوزه مورینیو و پوگبا منتشر شد و حتی گفته می شد که مینو رایولا، مدیر برنامه های پوگبا به دنبال بردن او به بارسلوناست.
این در حالی است که مورینیو این شایعات را رد کرده و حتی بازوبند کاپیتانی تیمش را به پوگبا داد. اکنون والورده هم تاکید کرد که بارسا به دنبال خرید این ستاره فرانسوی نیست.
او به خبرنگاران گفت:" من وارد بحث در مورد بازیکنان سایر تیم ها نمی شویم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
تغییر در سیاست رئال مادرید؟ بیشتر فروخته اند!

تغییر در سیاست رئال مادرید؟ بیشتر فروخته اند! وبسایت نود: از سال 2014 و تقریباً از زمانی که برای آخرین بار رئال مادرید برای خرید یک فوق ستاره دست به کار شد تا کهکشان خود را با یک ستاره دیگر تکمیل کند، خامس رودریگز از موناکو، این تیم بیشتر فروشنده بوده است تا خریدار!
در حالی که رئال مادرید در این تابستان رونالدویی را از دست داده که در هر فصل حدود 50 گل را برای این تیم تضمین کرد، و باشگاه هم برای خرید بازیکن جدید، هنوز مبالغ سنگینی را پرداخت نکرده و دست باشگاه برای هزینه کردن باز است و هواداران بی صبرانه منتظر خرید یک ستاره هستند ولی سیاست پرز، شرایط بازار و اخبار پیرامون رئال مادرید نشان می دهند که خبری از حضور یک ستاره جدید نیست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
حاشیه های کدروت مشایخی با مرحوم انتظامی

حاشیه های کدروت مشایخی با مرحوم انتظامی پایگاه خبری انتخاب: جمشید مشایخی و مرحوم عزت الله انتظامی از سال ها پیش در دهه 40 همکاری های مشترک شان را درعرصه تئاتر آغاز کردند و در ادامه در بسیاری از ساخته های سینمایی مرحوم علی حاتمی، در کنار هم به نقش آفرینی پرداختند.
جمشید مشایخی این روز ها در بیمارستان بستری است و دوران نقاهتش را می گذراند. با این حال او که از فوت همکار و دوست قدیمی اش بسیار غمگین شده است، در گفتگو با خبرآنلاین از سابقه آشنایی و همکاری اش با عزت الله انتظامی گفت.
جمشید مشایخی که صدای کم رمق اش خبر از ضعف جسمانی او می داد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
مسلمان: جبران کردن برابر سپاهان سخت است

مسلمان: جبران کردن برابر سپاهان سخت است به گزارش خبرنگار ایمنا ، محسن مسلمان در خصوص بازی با سپاهان گفت: بازی بسیار خوبی بود و به سپاهان تبریک می گویم. پس از این که ده نفره شدیم، بهتر از حریف بودیم اما نتوانستیم از توپ ها استفاده کنیم.
وی ادامه داد: ده دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم ولی حریف هم سپاهان است و جبران کردن در برابر این تیم سخت است. با این شرایط توانستیم یک گل بزنیم اما عملکرد خوب دروازه بان آن ها باعث شد به بازی برنگردیم و این از خاصیت های فوتبال است.
هافبک ذوب آهن در مورد داوری تاکید کرد: نظری ندارم.
مسلمان در مورد رای کمیته اخلاق خاطرنشان کرد: من یک دفتر در کمیته اخلاق دارم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
ملت ایران بن بست ندارد/امروز جهاد واقعی مبارزه با فقر وبیکاری است

ملت ایران بن بست ندارد/امروز جهاد واقعی مبارزه با فقر وبیکاری است محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با سفر به استان خوزستان و حضور در روستای بردیه شهرستان سوسنگرد، در جریان مجموعه فعالیت های اجرایی گروه جهادی توانمندسازی موج الحسین (ع) برای مبارزه با فقر و محرومیت و توانمندسازی خانواده های محروم منطقه قرار گرفت.
وی در جریان این سفر یک روزه، از ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه با حضور در روستای بردیه از اقدامات مختلف جهادی انجام شده در این روستا بازدید کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور در دبستان آیت الله غفاری در جریان روند کمک رسانی به دانش آموزان محروم و اقدامات گروه جهادی سلامت در انجام معاینات پزشکی از دانش آموزان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
روش کاشت اسطوخودوس در منزل و نگهداری از آن

روش کاشت اسطوخودوس در منزل و نگهداری از آن ستاره | سرویس گیاهان و حیوانات - اگر می خواهید عطر دلپذیر طبیعت در خانه تان بپیچد و ذهن تان از خستگی آرام گیرد، کاشت اسطوخودوس در منزل شما را به این هدف می رساند. در این مقاله روش کاشت اسطوخودوس در گلدان و شرایط نگهداری از آن در محیط منزل را به شما آموزش می دهیم.
نحوه کاشت اسطوخودوس در گلدان
کاشت اسطوخودوس به دو روش کشت بذری و کشت قلمه صورت می گیرد. البته روش دوم متداول تر و موفق تر از کشت از طریقه بذر است. مراحل کاشت اسطوخودوس از طریق قلمه زدن به شرح زیر است:
قلمه های جوان اسطوخودوس را از مراکز تولید گل و گیاه یا مزارع زیر کشت اسطوخودوس در منطقه خود تهیه کنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
حمید استیلی: برد برابر کره شمالی، آغاز راه ما بود

حمید استیلی: برد برابر کره شمالی، آغاز راه ما بود به گزارش کندو نیوز ، حمید استیلی عصر روز جمعه، پس از برتری سه بر صفر تیم امید کشورمان در دیدار برابر کره شمالی؛ اظهار داشت: کره شمالی از تیم های مطرح است که عنوان نایب قهرمانی دوره پیش بازی های آسیایی را یدک می کشد.
وی افزود: آن ها برخلاف ما که با نگاه المپیکی و بازیکنان زیر 21 سال در مسابقات حاضر شدیم، نه تنها از بازیکنان زیر بیست وسه سال استفاده می کنند، سهمیه سه بازیکن بزرگ سال را هم در اختیاردارند.
استیلی ادامه داد: برنامه های متنوع و تاکتیکی کادر فنی که به خوبی توسط بازیکنان در زمین پیاده شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
علی دایی به شعار هواداران تراکتور واکنش نشان داد

علی دایی به شعار هواداران تراکتور واکنش نشان داد به گزارش کندو نیوز ، به محض ورود علی دایی به ورزشگاه یادگار امام شعارها علیه او آغاز شد. وی به سرعت پس از مشاهده جو ورزشگاه به سمت نیمکت تیم خودی روانه شد. سرمربی سایپا در مسیر خود زمانی که با جان توشاک مواجه شد با او به خوش وبش پرداخته و سریعاً به مسیر خود ادامه داد.
جالب اینجاست که دایی به درخواست عکاسان برای گرفتن عکس یادگاری با جان توشاک نیز پاسخ رد داد و از این موضوع طفره رفت تا هر چه سریع تر خود را به نیمکت تیمش برساند.
انتهای پیام/# ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
امید نمازی: امشب کارت قرمز حق بازیکن ما نبود

امید نمازی: امشب کارت قرمز حق بازیکن ما نبود به گزارش کندو نیوز ، امید نمازی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: ما دو سه هفته است که هر بار می گوییم حیف شد؛ اما گفتن حیف شد سودی ندارد و از بازیکنانم راضی نیستم. شما فوتبال ما را دیدید. ما فوتبال خوبی بازی کردیم اما اگر این بازی خوب امتیاز نداشته باشد سودی ندارد. در فوتبال حرفه ای باید امتیاز و نتیجه گرفت که ما ظرف مدت 10 دقیقه به خاطر نداشتن تمرکز بر روی ضربات ایستگاهی تیم سپاهان بازی را باختیم.
وی با تأکید بر اهمیت تمرکز در فوتبال ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
قلعه نویی: دربی اصفهان یکی از باکیفیت ترین دربی های ایران است

قلعه نویی: دربی اصفهان یکی از باکیفیت ترین دربی های ایران است به گزارش کندو نیوز ، امیر قلعه نویی شامگاه جمعه، در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: به خاطر این بازی خیلی خوب که هم برد هم باخت هم درگیری های فیزیکی و هم 3 گل داشته، تبریک می گویم و امیدوارم شهرآورد اصفهان الگو شود و این فضای قشنگ که در استادیوم دیدیم را درجاهای دیگر هم ببینیم.
وی افزود: در این بازی سه حالت؛ پیروزی سپاهان، تساوی و پیروزی ذوب آهن ممکن بود رخ دهد که خوشبختانه سپاهان در این مسابقه برنده شد اما من از بازیکنانم عصبانی هستم و این عصبانیت را به بازیکنانم انتقال دادم و حتی شاید آن ها را جریمه کنم چراکه در این بازی که همه چیز در اختیار ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
پایگاه نظامی عربستان هدف موشک های یمن قرار گرفت

پایگاه نظامی عربستان هدف موشک های یمن قرار گرفت اقتصاد ایران: تهران - ایرنا- ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد شنبه اعلام کردند که پایگاه نظامی تازه تاسیس سعودی در شهر نجران واقع در جنوب عربستان را هدف حمله موشکی قرار داده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
عفو بین الملل: اندونزی بازدشت ها را متوقف کند

عفو بین الملل: اندونزی بازدشت ها را متوقف کند اقتصاد ایران: یورو نیوز گزارش داد: سازمان عفو بین الملل در گزارشی از عملیات دستگیری و کشتن برخی مجرمان توسط پلیس اندونزی انتقاد کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
روسیه: برای حفظ برجام عزم قاطع داریم

روسیه: برای حفظ برجام عزم قاطع داریم به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای روز جمعه بار دیگر بر عزم قاطع این کشور برای انجام تمامی اقدامات لازم برای حفظ توافق هسته ای برجام پس از خروج آمریکا از آن تأکید کرده است.
در بیانیه وزارت خارجه روسیه که خبرگزاری شینهوا آن را گزارش داده آمده است: روسیه همچنان به اجرای مداوم تعهداتش ذیل برجام ادامه می دهد... ما بار دیگر بر عزم قاطع خود برای انجام تمامی اقدامات لازم جهت حفظ برجام و اجرای کامل آن تأکید می کنیم.
ترامپ، 18 اردیبهشت ماه به طور یکجانبه با نقض تعهدات آمریکا ذیل توافق هسته ای برجام کشورش را از این توافق خارج و تمایلی را برای بازگرداندن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
رونمایی از باور 373 با قابلیت بالاتر از اس 300

رونمایی از باور 373 با قابلیت بالاتر از اس 300 خبرگزاری ایسنا: معاون امور بین الملل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سامانه موشکی باور 373 را طراحی کردیم که از سامانه اس 300 قابلیت بالاتری دارد و تا پایان سال رونمایی می شود.
امیر سرتیپ دوم محمد احدی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه تبریز، با اشاره به این که استقلال و آزادی یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: استقلال ودیعه ای از سوی خداوند بزرگ است که انقلاب اسلامی آن را برای مردم ایران به ارمغان آورده است.
وی با بیان این که بسیاری از کشورها از نعمت استقلال محروم هستند، افزود: کشوری مانند ژاپن که اقتصاد سوم جهان است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
پایان فصل گرم رهن و اجاره در ماه میانی تابستان!+جدول قیمت

پایان فصل گرم رهن و اجاره در ماه میانی تابستان!+جدول قیمت به گزارش اقتصادنیوز ، اوج گیری اجاره بها در تیر ماه در کنار ادامه تحولات قیمتی بخش مسکن در بازار معاملات تصویر جدیدی از قیمت های جدید عرضه آپارتمان های اجاری پیش روی مستاجران قرار داد. با وجود اینکه طرح های دولتی برای کنترل بازار اجاره بها ارائه شد اما هنوز به مرحله تصویب نرسیده، به نظر می رسد افزایش قیمت اجاره بها تا حدودی توسط عوامل مستقیم درگیر قراردادها مهار شده است.
تحقیقات میدانی از مشاوران املاک نشان می دهد در روزهای اخیر عدم تمایل مستاجران به پرداخت اجاره های سرسام آور و به بیان دقیق تر، ناتوانی آنها در پرداخت بهای پیشنهادی موجران ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
توصیه حدادعادل به ربع پهلوی درباره توافق اخیر خزر

توصیه حدادعادل به ربع پهلوی درباره توافق اخیر خزر غلامعلی حدادعادل درباره توافق اخیر خزر خطاب به رضا پهلوی در توییتر نوشت: ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
قاچاق بنزین چقدر سود دارد؟

قاچاق بنزین چقدر سود دارد؟ تابناک: این روزها همه مسئولین نگران افزایش میزان مصرف بنزین در کشور هستند و بر این باورند مصرف روزانه بنزین در کشور روند صعودی داشته است.
با توجه به اینکه ایران دومین کشور عرضه کننده بنزین ارزان بعد از ونزوئلاست، بنابراین با افزایش قیمت دلار، قاچاق بنزین به کشورهای همسایه از سود بیشتری نسبت به گذشته برخوردار شده است. احتمالاً طبق گفته رئیس فراکسیون کارگری مجلس، بخشی از آمار مصرف سوخت، بوی قاچاق می دهد.
در سال های اخیر و به ویژه پس از برچیده شدن کارت های سوخت، مصرف بنزین روند صعودی به خود گرفته و همین موضوع باعث ایجاد نگرانی هایی در میان مسئولین شده است؛ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
گواردیولا: برنامه ای برای خرید مارکیزیو نداریم

گواردیولا: برنامه ای برای خرید مارکیزیو نداریم ورزش سه: کوین دی بروین روز چهارشنبه در تمرینات سیتی دچار آسیب دیدگی شد و حداقل برای دو ماه از میادین دور خواهد بود.
روز گذشته هم کلودیو مارکیزیو بعد از 25 سال بازی برای یوونتوس، از این باشگاه جدا شد اما گواردیولا معتقد است بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار دارد، می توانند جای خالی دی بروین را پر کنند.
او در گفتگو با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا قصد به خدمت گرفتن مارکیزیو را دارد، گفت: " نه. اول اجازه بدهید در مورد دوران حرفه ای بگویم. او دوران حرفه ای فوق العاده ای را در یوونتوس و تیم ملی ایتالیا داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
شورای نگهبان، لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را رد کرد

شورای نگهبان، لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را رد کرد خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای نگهبان از اعاده لایحه اصلاح مبارزه با پولشویی به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
عباسعلی کدخدایی در یادداشتی در این باره نوشت:
لایحه اصلاح قانون پولشویی در چهار بند مغایر با موازین شرع مقدس و قانون اساسی شناخته شد و جهت اصلاح به مجلس اعاده گردید. ملاک بررسی شورای نگهبان در مغایرت یا عدم مغایرت یک مصوبه، موازین شرع مقدس و قانون اساسی است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
تضعیف یا حمایت

تضعیف یا حمایت مرضیه صدری
عصراقتصاد: اقتصاد کشور بیمار است و در شرایط مناسبی قرار ندارد . با وجود تلاش های تیم مذاکرات و برجام، خروج آمریکا از این معاهده و بازگشت تحریم ها می تواند شرایط را سخت تر کند. هر چند دولت برنامه ها و تدابیری برای مقابله با این شرایط اندیشیده است اما ماهیت این برنامه ها بیشتر التیام دهنده است تا درمانی. از سویی سیاست های جدید ارزی خود مثل راه اندازی بازار سرمایه و عدم مداخله در تعیین نرخ ارز، عملا می تواند منجر به افزایش نرخ ارز و تشدید پیامدهای منفی آن شود که به دنبال آن اقشار متوسط ضعیف تر شده و به حجم اقشار ضعیف اضافه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
از خانه موزه انتظامی چه خبر؟

از خانه موزه انتظامی چه خبر؟ خبرگزاری ایسنا: مدیر خانه موزه عزت الله انتظامی گفت: در ستاد برنامه ریزی مراسم تشییع به این نتیجه رسیدیم که سالن های تئاتر و سینما و هر مرکز فرهنگی دیگری برنامه های اکران فیلم و اجرای نمایش هایشان را همراه با ادای احترام به استاد داشته باشند؛ زیرا که او هیچ گاه دوست نداشت مرکزی فرهنگی از رونق بی افتد.
شکرخدا گودرزی که مدیریت این خانه را بر عهده گرفته است، درباره شرایط این خانه موزه بیان کرد: تاکنون بازدید از این خانه موزه بسیار طبیعی و معمولی بوده و بازدیدکنندگان می توانند با پرداخت ورودی اندکی از این خانه موزه دیدن کنند و یک راهنما توضیحاتی را راجع به آنچه که در خانه است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
کنایه میداودی به پیمان یوسفی

کنایه میداودی به پیمان یوسفی ورزش سه: میلاد میداودی مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان که در بازی امروز مقابل پرسپولیس غایب بود گزارش پیمان یوسفی از مسابقه مقابل پرسپولیس را جانبه دارانه ارزیابی کرده است.
میلاد میداودی پس از اتمام بازی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به پیمان یوسفی کنایه زده که عدالت را بین دو تیم رعایت نکرده و دوست داشته تیمش (پرسپولیس) برنده شود.
میداودی که سابقه بازی در استقلال را دارد و همواره در دیدارهای رو در رو مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی از وی به خاطر داریم، در صورت حضور در میدان می توانست مهره موثری برای تیمش باشد اما در نهایت او به دلیل مصدومیت دیدار برابر پرسپولیس را از دست داد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
مرورگر ساخت چین تقلبی از آب در آمد

مرورگر ساخت چین تقلبی از آب در آمد خبرگزاری ایرنا: مرورگر اینترنتی 'رد کور' (Redcore) چین که شرکت سازنده آن ادعا کرده بود با ساخت این نرم افزار بومی توانسته است انحصار آمریکا در این حوزه را بشکند تقلبی از آب در آمد و دردسرهای زیادی را برای این کشور ایجاد کرده است.
رسانه های چین امروز (جمعه) گزارش کردند پس از بکار گرفتن این مرورگر، کاربران پی بردند که این نرم افزار بر پایه گوگل کروم بوده و در شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی بیان کردند شرکت 'رد کور' فقط ظاهر این نرم افزار را تغییر داده است.
طبق گزارش رسانه های چینی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
میری: می توانستیم پرسپولیس را ببریم

میری: می توانستیم پرسپولیس را ببریم ورزش سه: پیمان میری، مهاجم نفت مسجد سلیمان صحبت هایش درباره بازی با پرسپولیس را اینطور آغاز کرد: در آزادی جلوی پرسپولیس آمدیم و طبق دستورات آقای ویسی عمل کردیم و خداراشکر یک امتیاز که میتوان گفت شیرین بود را به دست آوردیم.
می توانستیم ببریم یک موقعیت من داشتم و چند فرصت دیگر بچه ها که از دست دادیم. تیم ما رفته رفته بهتر می شود و به روزهای خوبش می رسد و انشالله باز به جدول برمی گردیم.
میری درباره عدم گلزنی نفت مسجد سلیمان هم گفت: به خدا دوست داریم گل بزنیم نمیدانم چه شده توپ هایمان در گل نمی رود. انشالله باید از بازی نساجی گلزنی را شروع کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی در مشهد

برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی در مشهد خبرگزاری میزان: کارمند متخلف یکی از بانک های مشهد که به برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی اقدام کرده بود، بازداشت شد.
معاون سیاسی امنیتی دادستان مشهد گفت: کارمند یکی از بانک های مشهد که روز پنج شنبه مبادرت به برداشت غیر قانونی از تعدادی حساب دولتی نموده بود با درایت مسئولین بانک مربوطه شناسایی و بازداشت و بلافاصله وجوه ذیربط به حساب های مورد نظر برگشت داده شد.
وی ادامه داد: مشارالیه با بخشی از وجوه مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی نموده بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
کوهنوردان گمشده لرستان پیدا شدند

کوهنوردان گمشده لرستان پیدا شدند خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر از یافته شدن کوهنوردان گمشده لرستان خبر داد.
صارم رضایی در این باره اظهار کرد: امروز بعد از ظهر به مسئول امداد و نجات شعبه ازنا گزارش تلفنی مبنی بر گرفتار شدن سه کوهنورد در قلل میانی اشترانکوه به نام های قله میرزایی، پیارو و کوه لگه ارسال شد که بلافاصله حادثه به رئیس شعبه اطلاع داده و به سرعت یک تیم زمینی 5 نفره جهت جستجو اعزام شد.
وی ادامه داد: با توجه به گستردگی منطقه جهت اعزام بالگرد هماهنگی های لازم انجام و بلافاصله مجوز پرواز بالگرد از سازمان امداد گرفته شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
قلعه نویی: اجازه دهید هنرمندان محبوب مردم به کشور برگردند

قلعه نویی: اجازه دهید هنرمندان محبوب مردم به کشور برگردند به گزارش جی پلاس؛ امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی مقابل ذوب آهن که با پیروزی 2 بر یک تیمش به پایان رسید، اظهار کرد: خوشحالم که با یک نمایش خوب توانستیم پیروز شویم. از آذری تشکر می کنم که برای مجموعه ذوب آهن زحمت می کشد. جنبه اول این فوتبال برد ما بود، جنبه دوم مساوی و جنبه سوم باخت بود. ما تعویض های خوبی نداشتیم و تعویضی های ما انتظارات را برآورده نکردند. تیم ما خوب شروع کرد و نظم بازی را در اختیار گرفت. می توانستیم به گل های بیشتری برسیم. ذوب آهن تغییرات کمتری نسبت به ما داشت. امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
مازندران قهرمان مسابقات تنیس ساحلی کشور شد

مازندران قهرمان مسابقات تنیس ساحلی کشور شد به گزارش خبرنگار ایرنا، در پایان این مسابقات که جمعه شب در ساحل شهرستان بابلسر برگزار شد، تیم نوا خودرو الف با ترکیب اسماعیل غلامرضا پور، علی غلامرضا پور و حسین اطروشی با کسب بیشترین امتیاز در این دوره از مسابقات که به صورت تیمی برگزار شد به مقام نخست دست یافت و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
این تیم در دوره گذشته این مسابقات نیز به مقام نخست دست یافته بود و از عنوان قهرمانی دوره گذشته خود در این مسابقات نیز دفاع کرد.
همچنین تیم های آزمایشگاه دکتر چپرلی گنبد و دراپ شات گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
حداد عادل، درگذشت انتظامی را تسلیت گفت

حداد عادل، درگذشت انتظامی را تسلیت گفت خبرگزاری مهر: غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت عزت الله انتظامی را تسلیت گفت.
متن پیام وی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
درگذشت استاد عزت الله انتظامی هنرمند پیشکسوت و توانای عرصه هنر سینما و نمایش کشور را تسلیت می گویم، یکی از امتیازات این بازیگر ارجمند این بود که پس از انقلاب نیز با حضور فعال در هنر عشق و علاقه خود را به ایران به اثبات رساند.
برای او از خداوند آرامش روح طلب می کنم و برای فرزند هنرمندش مجید انتظامی صبر و شکیبایی آرزومندم. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
پورعلی گنجی: یوپن یک گام بود در رسیدن من به رؤیای بازی در اروپا

پورعلی گنجی: یوپن یک گام بود در رسیدن من به رؤیای بازی در اروپا به گزارش خبرورزشی ، مرتضی پورعلی گنجی، ملی پوش ایرانی امشب (جمعه) در مراسم معارفه خود که در سالن نشست های خبری باشگاه یوپن بلژیک برگزار شد، گفت: با پایان یافتن بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه چند روز استراحت و پس از آن تمرین ها را آغاز کردم.
بازیکن جدید تیم یوپن بلژیک ظرف 10 روز آینده زیر نظر مربی بدنسازی این باشگاه تمرین خواهد کرد و پس از آن به تمرین های گروهی ملحق می شود.
مرتضی پورعلی گنجی درباره انتخاب تیم یوپن بلژیک برای ادامه دوران حرفه ای فوتبالش گفت: یوپن را انتخاب کردم، زیرا باشگاه جالبی با یک سرمربی بزرگ است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
شعار پرسپولیسی ها علیه ویسی و دویدن سیدجلال به سمت رختکن

شعار پرسپولیسی ها علیه ویسی و دویدن سیدجلال به سمت رختکن هواداران پرسپولیس پس از وقت تلفی بازیکنان نفت علیه سرمربی این تیم شعار دادند و فحاشی کردند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
تمرین پرسپولیس فردا در دو گروه برگزار می شود

تمرین پرسپولیس فردا در دو گروه برگزار می شود تمرین فوتبال تیم پرسپولیس پس از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان فردا در دو گروه برگزار خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
پرسپولیسی ها حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشدند

پرسپولیسی ها حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشدند ایسنا: پرسپولیس در هفته چهارم لیگ هجدهم با تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد تا دومین تساوی بدون گل این تیم مقابل تیم های خوزستانی حاصل شود و شاگردان برانکو با از دست دادن صدر جدول به رده سوم سقوط کنند.
بازیکنان پرسپولیس در پی این تساوی حاضر نشدند در میکسدزون خبری بعد از این دیدار صحبتی انجام دهند و بدون مصاحبه ورزشگاه آزادی را ترک کردند.
پرسپولیس پس از گذشت 4 هفته با کسب 8 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رده سوم لیگ هجدهم قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
بیرون شدن تفرقه افکنان از سوی یوپا

بیرون شدن تفرقه افکنان از سوی یوپا خبرگزاری تسنیم: بعد از اینکه هفته گذشته قبل از مسابقه استقلال و تراکتورسازی به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و عکاسان ورزشی حاضر در ورزشگاه تقدیر شد، این هفته نیز در بین دو نیمه بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان نمایشی بر مبنای وحدت قومیت های ایرانی انجام شد.
در این نمایش، ابتدا نوجوانان ایرانی با پوشش قومیت های مختلف در حال بازی فوتبال، توسط افراد تفرقه افکن و شرور که با لباس مشکی به داخل زمین آمدند متفرق شدند ولی با حضور یوپای جوانان مجددا به زمین بازگشته و با اتحاد خود، افراد شرور را از زمین فوتبال خارج کردند و در نهایت حول پرچم ایران جمع شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
تسلیت جهانگیری در پی فوت عزت الله انتظامی

تسلیت جهانگیری در پی فوت عزت الله انتظامی خبرگزاری مهر: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در پیامی درگذشت عزت الله انتظامی پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
در متن پیام جهانگیری آمده است: درگذشت تأسف بار بازیگر بلند آوازه و پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون مرحوم عزت الله انتظامی برای جامعه هنری ایران ضایعه ای سخت است. خدمات صادقانه و ماندگار این استاد بزرگ و مردمی به فرهنگ و هنر این مرز و بوم و حضور شاخصش در عرصه هنر او را به عنوان 'آقای سینمای ایران' شهره ساخت.
این پیام در ادامه آورده است: این مصیبت را به خانواده محترم ایشان به ویژه فرزند ارجمندشان جناب آقای مجید انتظامی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
تساوی صنعت نفت و استقلال در دربی خوزستان

تساوی صنعت نفت و استقلال در دربی خوزستان خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 20:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد و دو تیم به تساوی 2 - 2 رضایت دادند.
میلاد جهانی در دقیقه 63 و کرار جاسم در دقیقه 73 برای صنعت نفت آبادان و وحید خشتان در دقایق 26 و 66 برای استقلال خوزستان در این مسابقه گلزنی کردند.
علی میرغفاری قضاوت دیدار صنعت نفت آبادان - استقلال خوزستان را بر عهده داشت. او در این دیدار به کرار جاسم از صنعت نفت و مهرداد پورابوالقاسم از استقلال خوزستان کارت زرد نشان داد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
ترامپ در آستانه طلاق قرار گرفت

ترامپ در آستانه طلاق قرار گرفت میهن امروز - بانوی اول آمریکا همچنین با لباس های نامناسب و تحریک آمیز از شوهرش انتقام می گیرد.
کارمند سابق ریاست جمهوری آمریکا گفت که خانم اول آمریکا، ملانیا ترامپ خوابید و می بیند که روزی می آید که می تواند شوهرش را طلاق دهد. برای انجام این کار، او برنامه ریزی می کند، احتمالا به محض پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ او این کار را انجام می دهد.
اختلاف جدی رئیس جمهور 72 ساله آمریکا و همسر سومش ملانیا ترامپ که متولد اسلواکی است و پیش از این مانکن بوده، در سفر خاورمیانه ای ترامپ آشکار شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
استخر فرح در انتظار مذاکره کنندگان!

استخر فرح در انتظار مذاکره کنندگان! میهن امروز - داود حشمتی روزنامه نگار در صفحه توئیتر خود به تابلوهایی اشاره کرده است که روز گذشته در تجمع طلاب در قم استفاده شده بود. در دسته تابلو نوشته بعد از پایان تجمع آنها را تحویل دهند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
کارگردان کیف انگلیسی درگذشت

کارگردان کیف انگلیسی درگذشت میهن امروز - درحالی که سینمای ایران در شوک خبر درگذشت عزت الله انتظامی بود، خبر فوت سید ضیاء الدین دری، کارگردان برجسته ایران و خالق آثاری چون کیف انگلیسی و کلاه پهلوی بر این شوک افزود.
نوید دری فرزند سید ضیاء الدین دری نیز درگذشت پدرش را تایید کرد.
وی گفت: پدرم ساعتی پیش در بیمارستان ابوعلی سینای شیراز درگذشته است.
این کارگردان به دلیل عمل پیوند کبد، چند روزی در بیمارستان شیراز بستری بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
جدول گل زنان لیگ برتر فوتبال ایران

جدول گل زنان لیگ برتر فوتبال ایران مهاجم فصل گذشته نفت تهران برای اولین بار با پیراهن پیکان تهران در مسابقات لیگ برتر گلزنی کرد.
میهن امروز - آغاز مسابقات هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران 8 گل به همراه داشت که محمد عباس زاده و لوسیانو پریرا گلزنی کردند و گل دوم فولاد روی اشتباه حامد لک به ثمر رسید.
استقلال با گل به خودی آرمین سهرابیان از پارس جنوبی شکست خورد. عیسی آل کثیر پس از مدت ها گلزنی کرد و تک گل گسترش فولاد مقابل پیکان را پیمان بابایی به ثمر رساند. در دیدار پدیده مقابل سپیدرود رشت هم حسین مهربان و یونس شاکری گلزنی کردند.
اسامی گلزنان فصل 97-98 لیگ برتر فوتبال ایران:
2 گل: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
سیامک انصاری: آقای انتظامی، خدانگهدار

سیامک انصاری: آقای انتظامی، خدانگهدار برترین ها: سیامک انصاری در توییت خود در واکنش به فوت عزت الله انتظامی در توییت خود نوشت: آقای انتظامی، خدانگهدار. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
سفر به سرعت نور همراه با لوکس ترین قطارهای مسافربری/تصاویر

سفر به سرعت نور همراه با لوکس ترین قطارهای مسافربری/تصاویر به گزارش "توریسم آنلاین" صنعت ریلی امروزه تغییر فراوانی کرده و آن قطارهای قدیمی که دودش از آن سر کوه معلوم بود تبدیل به قطارهای لوکس و پر سرعت شده اند.
در ادامه فهرستی از پر سرعت ترین قطارهای دنیا را می خوانید:
قطار THSR 700T با سرعت 299 کیلومتر در ساعت در تایوان مسافر جابه جا می کند.
قطار TGV دوپلکس در فرانسه با 508 مسافر تردد می کند و سرعت آن 321 کیلومتر در ساعت است.
قطار TGV RESEAU نیز با 361 مسافر 294 کیلومتر در ساعت سرعت دارد.
قطار E5 از مجموعه قطارهای پرسرعت شیکانسن با 731 مسافر با سرعت 299 کیلومتر در ساعت می تازد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
جالب ترین مجسمه های دنیا؛ببینید و لذت ببرید!/تصاویر

جالب ترین مجسمه های دنیا؛ببینید و لذت ببرید!/تصاویر به گزارش "توریسم آنلاین" در هنر مجسمه سازی ابتدا سنگ یا چوب کنده کاری می شود و سپس با استفاده از خمیر مجسمه سازی یا خاک رس کار مدل سازی اجرا می شود.
تکنیک های ساخت مجسمه بسته به مواد مورد استفاده دارد و برای کنده کاری چوب و سنگ اغلب از مته و چکش استفاده می شود و هنگام استفاده از خاک رس ،هنرمند با دست وارد عمل می شود.
در ادامه کار ممکن است مجسمه ساز سر از کارگاه جوشکاری ،قالب ریزی در آورده و حتی از سازه های پلاستیکی ، بتن و یا پشم شیشه هم استفاده کند.
به هر حال هنر به دست آمده حاصل روزها تلاش و دقت است و البته تحسین برانگیز خواهد بود . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
اینجا خیلی "پَرت" است!/تصاویر

اینجا خیلی "پَرت" است!/تصاویر به گزارش "توریسم آنلاین" ، پرت، یکی از دورافتاده ترین شهرهای دنیاست که نزدیک ترین شهر به آن "آدلاید" و به فاصله 2 هزار و 200 کیلومتر است .
جالب است بدانید که پرت آنقدر که به جاکارتا و سنگاپور نزدیک است به شهری واقع در کشور خودش مثل "کانبرا" نزدیک نیست!
معادن زیادی از طلا ،نقره و الماس در پرت وجود دارد و این باعث شده که ثروتمندان زیادی ساکن آن باشند.
این شهر آفتابی مردمانی شاد دارد که آغوششان به روی گردشگران باز است.
"پارک کینگز" در پرت دارای 2 هزار گونه مختلف گیاهی ،زمین های بازی ،مسیرهای پیاده روی و ... است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
یک شب اجاره "جزیره" چند؟!

یک شب اجاره "جزیره" چند؟! به گزارش "توریسم آنلاین" برخی از افراد مشهور صاحب جزیره،ترجیح می دهند که در زمانهایی که به آن نیازی ندارند آنها را با قیمت های حساب خالی کنی، اجاره دهند .
در ادامه تعدادی از این جزیره های زیبا را مشاهده می کنید:
جزیره "نِکِر" در مجموعه الجزایر ویریجین بریتانیا متعلق به سرمایه گذار مشهور بریتانیایی "ریچارد برانسون" است. او کل جزیره را شبی 42 هزار دلار اجاره می دهد و اما اجاره فقط یک ویلا در جزیره 27 هزار دلار قیمت دارد.
جزیره "موشا کی" در باهاماس متعلق به "دیوید کاپرفیلد"-تردست مشهور- است که شبی 57 هزار دلار آن را اجاره می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند/ دزدیدن ده ها سکه از خانه یک مدیر

خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند/ دزدیدن ده ها سکه از خانه یک مدیر به گزارش عصر امروز سردار محمدرضا مقیمی، در واکنش به تاثیراتی که افزایش قیمت ها و طبعاً کاهش قدرت خرید در جرائم خرد و خشن خواهد داشت اظهار کرد: آمارهای موجود نشان می دهد که در 4 ماهه ابتدایی امسال خوشبختانه شاهد کاهش 7 درصدی وقوع جرائم خشن بوده ایم و بعید می دانم شرایط اقتصادی موجود به افزایش وقوع جرائم خشن بینجامد که البته بخشی از این کاهش وقوع، مربوط به پای کار بودن همکارانمان است و بخش عمده دیگر مرتبط با مسائل فرهنگی مردم.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وقوع جرائم در کشور تابعی از عوامل متعدد از جمله وضعیت اقتصادی، فرهنگ مردم، عملکرد پلیس و .. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
برتری شاگردان قلعه نویی در دربی اصفهان

برتری شاگردان قلعه نویی در دربی اصفهان خبرگزاری تسنیم: در ادامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت 20:15 امشب (جمعه) تیم های ذوب آهن و سپاهان در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک تیم سپاهان به پایان رسید. مهرداد محمدی در دقیقه 25 و عزت الله پورقاز در دقیقه 27 برای سپاهان و محمدرضا حسینی در دقیقه 71 برای ذوب آهن گلزنی کردند.
وحید کاظمی، داور این دیدار در دقیقه 64 زبیر نیک نفس، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن را از میدان اخراج کرد. همچنین حمید بوحمدان، میلاد فخرالدینی، قاسم حدادی فر و محسن مسلمان از ذوب آهن و مهرداد محمدی و ساسان انصاری از سپاهان کارت زرد دریافت کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
ژروینیو به پارما ملحق شد

ژروینیو به پارما ملحق شد خبرگزاری تسنیم: ژروینیو بازیکن برزیلی سابق تیم های آرسنال و رم ایتالیا به پارما پیوست تا دوباره به فوتبال ایتالیا بازگردد. این مهاجم 30 ساله که در تیم های لیل فرانسه و هبی فورچون چین هم به میدان رفته، پس از قبولی در تست های پزشکی پارما، تا سال 2021 با این باشگاه قرارداد امضا کرد.
پارما که امسال به تازگی به سری A بازگشته، روز یکشنبه هفته آینده در اولین دیدار خود در این مسابقات به مصاف اودینزه خواهد رفت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
حماقت بن سلمان عربستان را ویران می کند

حماقت بن سلمان عربستان را ویران می کند العالم - عربستان سعودی
مجله انگلیسی اکونومیست در گزارشی نوشت: حماقت محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بدون توجیه به کشورش آسیب می رساند.
این مجله از همپیمانان غربی ولیعهد سعودی خواست تا او را به آرامش و دست برداشتن از ویران کردن کشورش و وجهه آن نصیحت کنند و اگر هم نتوانستند، از فروش سلاح به او خودداری کنند.
اکونومیست با اشاره به واکنش غیرمنتظره و خشونت آمیز ولیعهد سعودی در قبال کانادا در ماه جاری میلادی، سیاست های بن سلمان را غیرقابل پیش بینی توصیف کرد که ملتش در داخل و سرمایه گذاران و همپیمانانش در خارج را از او دور می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
شتاب گرفتن اجرای خط سوم انتقال برق بین ایران و ارمنستان

شتاب گرفتن اجرای خط سوم انتقال برق بین ایران و ارمنستان به گزارش اتاق خبر ، به نقل از خبرگزاری مهر، همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در سفر دو روزه به ارمنستان، امروز (جمعه) با آرتور گریگوریان، وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی این کشور دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با حضور سیدکاظم سجادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان صورت گرفت، معاون وزیر نیروی کشورمان گفت: اجرای به موقع خط سوم انتقال برق به ارمنستان یکی از مهم ترین قسمت های همکاری های دو جانبه و چندجانبه ایران با ارمنستان است.
حائری در دیدار با آرتور گریگوریان با اشاره به تعاملات اقتصادی بین دو کشور بر اهمیت نهایی شدن و تسریع در اجرای پروژه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
آنهائی که به شما میگفتند تا ابد باید در این زندان بمانید، خودشان به زباله دان تاریخ افتادند

آنهائی که به شما میگفتند تا ابد باید در این زندان بمانید، خودشان به زباله دان تاریخ افتادند پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی بیانات رهبرمعظم انقلاب دیدار جمعی از آزادگان در مرداد 91 منتشر می شود:
بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
خوشامد عرض میکنم به شما برادران عزیز؛ گوهرهای بازیافته ی از ذخیره ی ایمان در جمهوری اسلامی. در طول قرنهای متوالی، یک عنصر جامدِ بیارزش تبدیل میشود به الماس؛ در صورتی که استعداد آن را داشته باشد. دوران اسارت، کوتاه شده ی قرنهائی است که انسانهای بااستعداد را تبدیل کرده است به الماسهای درخشان: آزادگان. خوشوقتم از دیدار امروز ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
ستاره سابق بارسا در آستانه بازنشستگی

ستاره سابق بارسا در آستانه بازنشستگی ورزش سه: داوید ویا پس از چند فصل درخشان در ساراگوسا و والنسیا، سال 2010 به بارسا پیوست و با این باشگاه به تمام افتخارات ممکن دست یافت.
او سپس به اتلتیکو مادرید پیوست و با این تیم در سال 2014 لالیگا را فتح کرد و سپس راهی نیویورک سیتی در لیگ MLS شد. او که کاپیتان این باشگاه است و با گلزنی هایش بازیکنی محبوب بین هواداران، به دلیل یک آسیب دیدگی شدید مدتی است که به دور از میادین است و به همین دلیل باشگاه آمریکایی قصد تمدید قرارداد با او را ندارد.
در همین رابطه آاس گزارش داد که اگر قرارداد ویا تمدید نشود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
برانکو به داور اعتراض کرد، سیدجلال به کاشته زن ها

برانکو به داور اعتراض کرد، سیدجلال به کاشته زن ها خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در شرایطی از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی آغاز شده که تعداد تماشاگران حاضر در این ورزشگاه به 40 هزار نفر می رسد.
*دقیقه 12 بازی محمد انصاری ارسالی از سمت چپ روی دروازه نفت مسجدسلیمان داشت که توپ به مدافع این تیم برخورد کرد. در این صحنه برانکو و هواداران پرسپولیس اعتقاد داشتند که داور باید برای پرسپولیس اعلام پنالتی کند چرا که توپ به دست مدافع نفتی ها برخورد کرده است.
*ویسی و مکوندی مربیان تیم نفت مسجد سلیمان بارها جای خود را در کنار زمین تغییر دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
18میلیون ایرانی دچارکم تحرکی هستند

18میلیون ایرانی دچارکم تحرکی هستند ناطقان: دکتر مریم حضرتی، در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران در همدان، با بیان اینکه پدیده های شهرنشینی و صنعتی شدن جوامع با تغییرات وسیع در سبک زندگی همراه است، اظهار داشت: در کنار بهبود شاخص های بهداشتی که سبب افزایش امید در زندگی شده است، مهمترین عوامل افزایش بار بیماری ها، بیماری های غیر واگیر بوده اند.
وی افزود: بیماری های غیر واگیرمسئول بیش از 53 درصد بار بیماری ها در جهان هستند و بیش از 76 درصد بار کل بیماری ها در ایران به بیماری های غیر واگیر اختصاص دارد.
حضرتی تصریح کرد: پایه پیشگیری از بیماری های غیر واگیر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
آینده صنایع طی 3 ماه آینده

آینده صنایع طی 3 ماه آینده با بسته جدید ارزی ، صنعت ایران باید به نرخ روز بخرد و به نرخ روز بفروشد.
صنعت ایران از سال 1380 تا 1391 به شدت رشد کرد اما رشد صنعت ناشی از یارانه انرژی بود در سال 1380 قیمت نفت 17 دلار بود و در سال 1390 قیمت نفت به 100 دلار رسید اما قیمت انرژی برای تولید صنعتی در ایران بسیار کمتر از افزایش قیمت نفت ، افزایش یافت ، تقریبا انرژی به قیمت رایگان ، در اختیار صنعت قرار می گرفت.
سه صنعت در ایران در این دوره بر اساس یارانه انرژی به شدت رشد کرد:
- فولاد
- پتروشیمی
- سیمان
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
تربیت دانشجویان مبتکر،خلاق و کارآفرین در دانشگاه پیام نور/مرکز رشد تبریز بزودی افتتاح می شود

تربیت دانشجویان مبتکر،خلاق و کارآفرین در دانشگاه پیام نور/مرکز رشد تبریز بزودی افتتاح می شود بخشعلی معصومی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جایگاه دانشگاه ها در جامعه و لزوم ورودشان در حوزه های مختلف کشور و نقش تاثیرگذار آنها در رشد و توسعه، اظهار کرد: با مقایسه آماری دانشگاه ها در سال های قبل و بعد از انقلاب، شاهد رشد چشمگیر دانشگاه ها در سال های بعد از انقلاب هستیم.
وی با اشاره به نیاز کشور به نیروهای متخصص، گفت: بعد از انقلاب اسلامی میزان پذیرش دانشگاه ها رشد چشمگیری پیدا کرد تا نیروهای متخصص و کارآمد برای بخش های مختلف کشور تربیت شوند؛ در همین راستا دانشگاه پیام نور نیز با سیستم آموزشی متفاوت در سال 1367 تاسیس شد که در حقیقت مولود انقلاب است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
سجده شکر بازیکنان امید بعد از کسب 3 امتیاز دیدار مقابل کره شمالی

سجده شکر بازیکنان امید بعد از کسب 3 امتیاز دیدار مقابل کره شمالی به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی، تیم امید در دومین دیدار خود در بازی های آسیایی موفق شد مقابل کره شمالی به پیروزی 3 بر صفر دست یابد.
* در پایان بازی بازیکنان تیم امید بابت این پیروزی سجده شکر به جا آوردند.
* کادرفنی و بازیکنان تیم در پایان بازی با توجه به اینکه سهراب بختیا ری زاده به خاطر ارسال دیر هنگام مدارکش نتوانست کارت حضور روی نیمکت را دریافت کند و روی سکوها حضور داشت او را صدا کردند و به نوعی شادی این موفقیت را با بختیاری زاده تقسیم کردند.
* حمید استیلی به کادرفنی اعلام کرد به سرعت راهی هتل شوند و سپس برای آنالیز بازی میانمار به ورزشگاه باز گردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
گزارش تصویری | تساوی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در نیمه اول

گزارش تصویری | تساوی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در نیمه اول عکس ها: مجتبی صالح ،نصیر مقدری ،سهیل سعادتمندی و امیراستواری ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
دی بروین 3 ماه خانه نشین شد

دی بروین 3 ماه خانه نشین شد به گزارش ایسنا، باشگاه منچسترسیتی تایید کرد کوین دی بروین هافبک بلژیکی این تیم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.
به این ترتیب او ابتدای لیگ قهرمانان اروپا و دیدار با لیورپول را از دست خواهد داد ولی می تواند به بازی رفت یا منچستریونایتد در داربی شهر منچستر برسد.
انتهای پیام
منبع: ایسنا
مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
توافق با کاتانیچ برای سرمربیگری عراق

توافق با کاتانیچ برای سرمربیگری عراق به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فوتبال عراق، کمیسیون ویژه فدراسیون فوتبال عراق جهت مذاکره با سرمربی خارجی برای هدایت تیم ملی این کشور با سریکا کاتانیچ به توافق رسید.
قرار است قرارداد 3 ساله ای از سوی فدراسیون فوتبال عراق با سریکا کاتانیچ با دستمزد سالیانه یک میلیون و 200 هزار دلار منعقد شود. طرفین در روزهای اخیر در شهر اربیل، مرکز منطقه کردستان عراق به مذاکره پرداختند.
در ادامه خبر سایت فوتبال عراق آمده است: تیم ملی فوتبال عراق روز 10 سپتامبر سال جاری میلادی برای نخستین بار با هدایت سریکا کاتانیچ دیدار دوستانه ای برابر کویت برگزار خواهد کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
سرمربی تیم هندبال ایران: اشتباهات تاکتیکی باعث باخت ما شد

سرمربی تیم هندبال ایران: اشتباهات تاکتیکی باعث باخت ما شد به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به جاکارتا محل برگزاری بازیهای 2018 آسیایی٬ زوران کاستاراوویچ پس از شکست سنگین ایران برابر قطر اظهار داشت: ابتدا باید به تیم قطر برای این بازی تبریک بگویم. همچنین به بازیکنان خودم هم خسته نباشید می گویم. معتقدم می توانستیم در چند موقعیت بهتر ظاهر شویم. ما دو بخش متفاوت در این مسابقه داشتیم. در نیمه دوم بازیکنانم بهتر بودند. اما در نیمه اول بازی چند اشتباه و خطا تاکتیکی داشتیم. همین موضوع موجب شد که نتوانیم به بازی برگردیم.
وی افزود: در مرحله بعد احتمالا ما با تیم های کره جنوبی، بحرین و هنگ کنگ بازی خواهیم داشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
تساوی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در نیمه اول

تساوی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در نیمه اول خبرگزاری تسنیم: دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 20:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، بشار رسن، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و علی علیپور.
ترکیب نفت مسجدسلیمان: میلاد فراهانی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، یوسف وکیا، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، علیرضا علیزاده، محمود قائدرحمتی، پیمان میری، فرشید مهمدی و عباس عسکری. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
تصاویری از مرحوم عزت الله انتظامی در دوران جوانی

تصاویری از مرحوم عزت الله انتظامی در دوران جوانی استاد عزت الله انتظامی ساعت 4 بامداد امروز جمعه، 26 مرداد، در سن 94 سالگی بر اثر ایست قلبی در بیمارستان باهنر تهران در گذشت. در گزارش زیر تصاویری از جوانی این بازیگر را می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
سیف الله پور: فدراسیون فوتبال از بازیکنان بادران و شاهین بوشهر تست دوپینگ بگیرد

سیف الله پور: فدراسیون فوتبال از بازیکنان بادران و شاهین بوشهر تست دوپینگ بگیرد به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه بادران، ایزد سیف الله پور در این مورد گفت: از مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته ضددوپینگ درخواست می کنیم در جریان بازی بادران مقابل شاهین بوشهر، مطابق دیدارهای لیگ برتر، از بازیکنان هر دو تیم تست های مربوط به دوپینگ گرفته شود. اگر از نظر مالی، فدراسیون فوتبال در محدودیت به سر می برد، باشگاه بادران تمام هزینه های مربوط به تست دوپینگ را بر عهده می گیرد.
وی در مورد سرنوشت بازی هفته نخست تیمش لیگ دسته اول برابر تیم بانی گستر ارومیه تصریح کرد: بر اساس ماده 61 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
دژاگه خالکوبی های خود را پوشاند!

دژاگه خالکوبی های خود را پوشاند! به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم های تراکتورسازی و سایپا در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19:45 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد.
اشکان دژاگه، ملی پوش کشورمان که به تازگی به عضویت تیم تراکتورسازی درآمده است، در نخستین بازی خود برای تراکتورسازی مقابل استقلال به میدان رفت. او پس از این دیدار به دلیل تاتوهایی که روی دستان خود دارد به کمیته اخلاق احضار شد و در این خصوص توضیحاتی را ارائه داد.
هافبک ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی با توجه به فشارهایی که وجود داشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
لیگ برتر فوتسال| تساوی خانگی حفاری و پیروزی پُرگل سوهان محمد سیما و فرش آرا

لیگ برتر فوتسال| تساوی خانگی حفاری و پیروزی پُرگل سوهان محمد سیما و فرش آرا به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روز دوم از هفته ششم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور از ساعت 18 امروز (جمعه) با انجام سه دیدار پیگیری شد که نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:
* حفاری اهواز یک - ارژن شیراز یک
گل ها : شهاب طالبی برای حفاری و رضا جهان بخت برای ارژن
* شهرداری ساوه 2 - فرش آرای مشهد 4
گل ها : علی ابراهیمی (2 گل) برای شهرداری و سروش احمدنیا، علی رستمی، مجید خزایی و عیدی برای فرش آرا
* سوهان محمد سیمای قم 6 - آذرخش بندرعباس یک
گل ها : ناصر اطمینان (سه گل)، روح الله ایثاری و شنوفی برای سوهان محمد سیما و مصطفی طیبی برای آذرخش ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
توقیف خودروی سمند با 243 کیلو تریاک در قم

توقیف خودروی سمند با 243 کیلو تریاک در قم باشگاه خبرنگاران جوان: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز موفق یه کشف 243 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در صندوق و صندلی عقب خودرو سمند شدند.
سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت:
در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که یکی از عناصر فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مقادیر قابل توجهی مواد را از قاچاقچیان در یکی از استان های مرکزی تحویل و پس از بارگیری با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند، در حال انتقال به استان البرز است.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
ایجاد نام و نشان تجاری حلقه مفقوده توسعه صنعت مبلمان ایرانی

ایجاد نام و نشان تجاری حلقه مفقوده توسعه صنعت مبلمان ایرانی مجید طلیمی رییس مرکز مطالعاتی مدیریت دانش خاورمیانه و کارشناس عالی برند سازی و ارتباطات در حاشیه بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با اعلام مطلب فوق افزود: باتوجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی ، با تکیه برظرفیت های درونی و پتانسیل موجود در صنعت مبلمان کشور ، برپایی نمایشگاه هایی از این دست ، فرصتی مغتنم است تا با تقویت نام و نشان تجاری و بازنگری فرصت ها و چالش ها ، توسعه پایدار اقتصادی را رقم بزنیم.مدیر روابط عمومی شورای عالی تجار و فعالان اقتصادی کشور ادامه داد ؛ برندسازی و ایجاد نام و نشان تجاری در دنیا قرن هاست به عنوان ابزاری برای ایجاد تمایز میان کالاهای رقبا محسوب می ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
سیل در هند با 160 کشته

سیل در هند با 160 کشته یورونیوز: شدیدترین سیل یک قرن گذشته در ایالت کرالا در جنوب غربی هند تاکنون 164 کشته برجا گذاشته است.
در اثر این سیل تاکنون 200 هزار نفر از مناطق سیل زده تخلیه و به بیش از 1500 اردوگاه دولتی انتقال داده شده اند.
سیل در ایالت کرالا از 9 روز پیش آغاز و باعث رانش زمین در برخی از مناطق این ایالت شده است.
ایالت کرالا یکی از مقاصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی است. مسئولان هواشناسی هند بارش های بیشتری را برای آخر هفته پیش بینی کرده اند که می تواند باعث افزایش خسارت ها در این ایالت شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
رابطه آفت کش با خطر ابتلا به اوتیسم

رابطه آفت کش با خطر ابتلا به اوتیسم خبرگزاری ایسنا: یک مطالعه برجسته که اخیرا منتشر شده رابطه بین سطوح آفت کش موجود در خون مادران و خطر ابتلا به اوتیسم در نوزادان آنها را توضیح می دهد.
اوتیسم یک اختلال رشدی است که اگرچه علائم آن در هر فردی متفاوت است اما معمولا شامل رفتارهای تکراری، مشکلات سازگاری با تغییر و مشکلات در شرایط اجتماعی می شود.
تاکنون تحقیقات بسیاری در زمینه اوتیسم صورت گرفته اما چندین پاسخ برای علل ایجاد این بیماری شناخته شده که درهم آمیختگی بین عوامل محیطی و ژنتیکی از آن موارد بوده و در حال حاضر نیز هیچ درمان مشخصی برای این اختلال وجود ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
وزرای دفاع روسیه و ترکیه دیدار کردند

وزرای دفاع روسیه و ترکیه دیدار کردند به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، وزارت دفاع روسیه امروز جمعه اعلام کرد که سرگئی شویگو وزیر دفاع این کشور با همتای ترکیه ای خود رایزنی کرده است.
بر اساس اعلام وزارت دفاع روسیه، در دیدار وزیر دفاع این کشور با ژنرال خلوصی آکار همتای ترکیه ای وی در مسکو، طرفین موضوعات امنیت منطقه ای و نیز همکاری های دوجانبه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
وزارت دفاع روسیه در این خصوص اعلام کرد: در این دیدار، به راه های حل و فصل سریع بحران انسانی در سوریه شامل بازگشت آوراگاران سوری به کشور خود توجه خاصی گردید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
لطف بزرگی که وراتی به باشگاه بارسلونا کرد

لطف بزرگی که وراتی به باشگاه بارسلونا کرد ورزش سه: مارکو وراتی گزینه شماره یک خریدهای بارسا در تابستان 2017 بود. ستاره ایتالیایی جانشین ژاوی معرفی شده بود و روزها رسانه های کاتالونیا به انتشار اخباری در مورد انتقال احتمالی او پرداختند.
وراتی در ایبیزا تعطیلات خود را سپری می کرد و این به خبرنگاران اسپانیایی اجازه دسترسی بهتر به وی را می داد. حتی عکسی از او با روزنامه موندودپورتیوو منتشر شد و گمان می رفت که انتقال او به بارسا قطعی باشد اما در نهایت ناصر الخلیفی جدایی او را بلوکه کرد و حتی وراتی با اخراج مدیر برنامه هایش، قرارداد خود را با پی اس جی تمدید کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
اظهارنظر جوانترین عضو کاروان ایران در بازی های آسیایی

اظهارنظر جوانترین عضو کاروان ایران در بازی های آسیایی به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، آرمینا صادقیان ملی پوش 16ساله تیم تیراندازی در رشته تفنگ 10متر بیان کرد: امیدوارم همانطور که بودیم و در واقع بهترین خودمان باشیم.
وی ادامه داد: تیم ها رکورد خوبی دارند و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. به همه رقیب ها نگاه و تلاش می کنیم در حدشان باقی بمانیم.
صادقیان با بیان این که پیش بینی در تیراندازی سخت است، گفت: رکوردهای ما خوب بوده البته نمی توانم قول دهم که به فینال می روم ولی تمام تلاشم را می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.
این ملی پوش درباره میزبانی نیز بیان کرد: اندونزی کم و کاستی دارد ولی در کل خوب است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
پیکر ضیاءالدین دری فردا در شیراز تشییع می شود

پیکر ضیاءالدین دری فردا در شیراز تشییع می شود به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، مراسم تشییع پیکر سید ضیاءالدین دری پیشکسوت سینما و تلویزیون از طرف صدا و سیما مرکز فارس با همکاری استانداری، تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس فردا ساعت 9 صبح در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام برگزار می شود.
پیکر این هنرمند برجسته ظهر فردا برای تشییع و تدفین به تهران منتقل می شود.
بر اساس این گزارش، سید ضیاءالدین دری کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون روز 26 مردادماه در سن 65 سالگی در یکی از بیما رستان های شیراز دارفانی را وداع گفت.
انتهای پیام/4072/ ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
گام بلند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و محرومیت زدایی فارس

گام بلند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و محرومیت زدایی فارس در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به استان فارس، تفاهمنامه ی 6500 میلیارد ریالی میان این ستاد و استانداری فارس برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و محرومیتزدایی استان فارس به امضا رسید.
دکتر محمد مخبر در مراسم انعقاد این تفاهمنامه با اشاره به تواناییها و قابلیتهای استان فارس گفت: دشمنان در جنگ امروز اقتصاد کشور و معیشت مردم را مورد هدف قرار دادهاند و براساس آن، یک جنگ روانی را آغاز کردهاند.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با مقایسهی اقتصاد ایران در پیش و پس از انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز کشور به لحاظ منابع، امکانات و استعدادها ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
ایران، بلاتکلیف ترین مدعی جام ملت ها

ایران، بلاتکلیف ترین مدعی جام ملت ها تیم ملی ایران این روزها پس از 7 سال و خرده ای کار با کارلوس کی روش، بلاتکلیف ترین روزهایش را سپری می کند. موفقیت در جام جهانی و ثبات در نتایج خوب سبب شد تا اهالی فوتبال امیدوار به طلسم شکنی در جام ملت ها شوند اما روشن نشدن سرنوشت کادرفنی تیم ملی باعث شده تا یوزها وضعیت نامشخصی را در آستانه جام ملت های آسیا داشته باشند.
این در شرایطی است که تمام مدعیان قهرمانی سرمربی شان برای این مسابقات را انتخاب کرده اند و از بین تیم هایی که احتمالا در 8 تیم برتر جای خواهند داشت، فقط ایران در بلاتکلیفی به سر می برد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
سقوط بالگرد آتش نشانی در استرالیا و مرگ خلبان

سقوط بالگرد آتش نشانی در استرالیا و مرگ خلبان خبرگزاری ایسنا: رسانه های استرالیایی از سقوط یک فروند بالگرد آتش نشانی و کشته شدن خلبان آن در ایالت "نیو ساوث ولز" (NSW) استرالیا در حین انجام عملیات برای خاموش کردن آتش سوزی در این منطقه خبر دادند.
سخنگوی سرویس آمبولانس محلی اعلام کرده به نظر می رسد این بالگرد در برخورد با یک درخت در نزدیکی شهر "Ulladulla" سقوط کرده باشد.
پلیس استرالیا نیز اظهار داشت که لاشه بالگرد و جسد خلبانِ جان باخته در کنار جاده ای در غرب این شهر یافت شده است.
تروی گرانت، وزیر خدمات اضطراری استرالیا نیز این رویداد را تسلیت گفته و با خانواده و دوستان این خلبان ابراز همدردی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
قاچاق گوشی تلفن همراه به کشور صفر شد/تفاهم نامه تکمیل زیرساخت های فناوری اطلاعات در استان بوشهر امضا شد

قاچاق گوشی تلفن همراه به کشور صفر شد/تفاهم نامه تکمیل زیرساخت های فناوری اطلاعات در استان بوشهر امضا شد به گزارش خرداد و به نقل از ایلنا ، محمد جواد آذری جهرمی روز جمعه در جمع خبرنگاران در بوشهر گفت: این طرح با همه دشواری ها به صورت 100 درصد اجرا و استقرار آن در کشور ادامه دارد.
وی یادآورشد: تا پیش از اجرای رجستری و نوسانات ارزی، گوشی جی ال ایکس نخستین برند ایرانی در تلفن هوشمند بود و رتبه چهاردهم را در استفاده از گوشی تلفن همراه داشت اما با اجرای این طرح این رقم به رتبه هفتم رسیده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به شاخص رشد در تولید داخلی در بخش گوشی تلفن همراه اضافه کرد: اجرای طرح ر جستری باعث رونق تولید داخلی و زمینه ای برای ورود شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
ارزش لیر ترکیه 7 درصد کاهش یافت

ارزش لیر ترکیه 7 درصد کاهش یافت به گزارش خرداد و به نقل از تسنیم به نقل از رویترز، پس از آنکه آمریکا به آنکارا هشدار داد که اگر کشیش آمریکایی اندرو برانسون را آزاد نکند، تحریم های بیشتری در انتظار این کشور خواهد بود، ارزش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا امروز بیش از 6 درصد کاهش یافت.
به دنبال تنش دیپلماتیک میان آمریکا و ترکیه و نگرانی از تاثیرگذاری نظرات شخصی اردوغان بر سیاست های پولی بانک مرکزی ترکیه، ارزش لیر این کشور در برابر دلار از ابتدای امسال حدود 40 درصد کاهش یافته است. اردوغان که خود را دشمن نرخ بهره توصیف می کند، به رغم نرخ تورم بالا، خواهان کاهش هزینه استقراض است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
سرمربی کره شمالی: پنالتی ما گرفته نشد

سرمربی کره شمالی: پنالتی ما گرفته نشد تسنیم: جو سویگ بعد از دیدار تیم های ایران و کره شمالی که با شکست سه بر صفر تیمش همراه بود, در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: به عنوان بازی دوم که در زمان بسیار کوتاهی بعد از بازی اول برگزار شد، برای ما بازی سخت و فشرده ای بود. در دیدار مقابل ایران فرصت خوبی داشتیم تا در صورت پیروزی به صعود نزدیک شوم اما متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.
وی ادامه داد: نیمه دوم خیلی زود یک اخراجی دادیم و همین اخراج کار ما را سخت کرد و بازیکنانم دچار افت روحی شدند. به نظر من داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
قدِ هندبال ایران به قطر نرسید

قدِ هندبال ایران به قطر نرسید ایسنا: هندبالیست های ایران امروز(جمعه) در دومین دیدار از رقابت های هندبال بازی های آسیایی 2018 در سالن پاپکی شهر جاکارتا به مصاف تیم مدعی قطر رفتند.
تیم ایران با ترکیب علی رحیمی، مجتبی حیدرپور، میلاد مسائلی، شاهو نصرتی، مهدی بیجاری، مهرداد صمصامی، افشین صادقی و با هدایت زوران کاستارویچ به میدان رفت.
هر دو تیم پیش از این برابر مالزی به برتری رسیده بودند اما تفاضل گل بهتر قطری ها صدرنشینی را برای آنان به ارمغان آورده بود.
ملی پوشان ایران که خوب می دانستند مقابل قدرت اول آسیا و نایب قهرمان اسبق جهان به میدان می روند در شروع دیدار بازی منطقی را به نمایش گذاشتند اما رفته رفته تیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
بردار مسی به حبس محکوم شد

بردار مسی به حبس محکوم شد به گزارش" دی اسپورت":برادر ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل حمل سلاح محاکمه و مجازات شد.
ماتیاس مسی، بردار کاپیتان تیم ملی آرژانتین به دلیل حمل بدون مجوز اسلحه گرم به دو سال و نیم حبس محکوم شد اما او پشت میله نخواهد رفت و در عوض باید خدمات اجتماعی انجام دهد.
طبق اعلام نشریه کاپیتال آرژانتین، چیزی که باعث شده ماتیاس مسی از سپری کردن مجازاتش در زندان نجات پیدا کند، تعهدی بوده که او به دادستان های پرونده اش داده است.
سال گذشته بود که یک اسلحه گرم متعلق به ماتیاس مسی در یک قایق غرق به خون که در رود پارانا رساریو یافت شد و پس از آن هم پرونده ای برای رسیدگی به جرایم او ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
ابوترابی : کشور دیگر ظرفیت تکانه های ارزی را ندارد

ابوترابی : کشور دیگر ظرفیت تکانه های ارزی را ندارد خبرگزاری فارس: حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد خطیب نمازجمعه تهران در خطبه های خود خطاب به رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: آقای مدیرکل! با دستور و امر، معاون و مسئولان خود را عزل و نصب نکنید زیرا شما مسئول هستید و باید پاسخگو باشید.
وی افزود: رئیس کل بانک مرکزی باید مسئولیت ها را به دست مدیران عالم و باتجربه بسپارد و کشور این سرمایه ها را در اختیار دارد.
خطیب موقت نمازجمعه تهران با بیان اینکه قانون پولی و بانکی کشور مربوط به سال 1351 است، گفت: با همکاری دولت می توان با لایحه ای این قانون را اصلاح کرد و هدفگذاری در بانک مرکزی نیز باید در راستای رشد تولید ناخالص داخل به منظور ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
پیام تسلیت وزیر ارشاد برای درگذشت عزت الله انتظامی

پیام تسلیت وزیر ارشاد برای درگذشت عزت الله انتظامی به گزارش ایسنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام سیدعباس صالحی آمده است:
انالله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت هنرمند پیشکسوت، "آقای بازیگر " مرحوم عزت الله انتظامی موجب تاثر و تاسف عمیق شد. این هنرمند فرهیخته و مردمی، قریب به هفت دهه از عمر پرثمر خویش را وقف ایفای نقش های گوناگون و متنوع در عرصه تئاتر و سینما ی ایران نمود و با خلق خاطراتی به یادماندنی در ذهن همه ایرانیان هنردوست، چهره ماندگار هنر این سامان شد.
مردمی که با خنده های او شاد شدند و با اشک های او گریستند از عزت الله انتظامی جز ادب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
دعوت سازمان ملل از طرف های یمنی برای نشست ژنو

دعوت سازمان ملل از طرف های یمنی برای نشست ژنو به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل در امور یمن در دعوتنامه های جداگانه از دولت مستعفی یمن و انصارالله خواست تا در مذاکرات 6 سپتامبر (15 شهریور) در شهر ژنو شرکت کنند.
الساندرا فلوچی سخنگوی سازمان ملل در این باره گفت: دعوتنامه ها برای دولت [مستعفی] یمن و انصارالله فرستاده شده است.
عربستان از روز ششم فروردین سال 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن- فقیرترین کشور عربی - آغاز کرد تا به بهانه بازگردان عبدربه منصور هادی رئیس جمهور ی مستعفی این کشور به قدرت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
جمعه سیاه جامعه هنری ایران/ درگذشت ضیاء الدین دری در روز رفتن عزت سینمای ایران

جمعه سیاه جامعه هنری ایران/ درگذشت ضیاء الدین دری در روز رفتن عزت سینمای ایران ایران آنلاین /سرهنگ اکبر رضوی نشاط جانشین فرمانده انتظامی پلیس راه جنوب کرمان گفت: شامگاه گذشته (پنجشنبه) گزارش واژگونی خودروی سواری 405 در محور روستایی بخش مردهک اعلام و بلافاصله یک تیم به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: پس از بررسی اولیه ماموران فرماندهی انتظامی پلیس راه جنوب کرمان سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه عامل بروز این سانحه گزارش شد.
جانشین فرمانده انتظامی پلیس راه جنوب کرمان بیان کرد: در این سانحه رانندگی، راننده خودرو سواری به دلیل شدت جراحات در دم جان سپرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
سلطانی فر: در صورت ابلاغ قانون بازنشستگان، تغییرات از هفته اول آغاز می شود

سلطانی فر: در صورت ابلاغ قانون بازنشستگان، تغییرات از هفته اول آغاز می شود تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان از ادامه روند جوانگرایی در این وزارت خانه و فدراسیون های ورزشی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی فر درباره جوانگرایی در مدیریت ستادی و فدراسیون ها گفت: در انتخابات فدراسیون ها برخی از مدیران بازنشسته جای خود را به مدیران جوان دادند. در ادارات کل ورزش و جوانان استان ها نیز اکنون هشت مدیر زیر چهل سال داریم.
وزیر ورزش و جوانان افزود : روند جوانگرایی مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان ادامه خواهد یافت، بطوریکه بعد از ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
صادرات 6 میلیارد یورو کالا از ایران به اروپا

صادرات 6 میلیارد یورو کالا از ایران به اروپا خبرگزاری مهر: صادرات ایران به اتحادیه اروپا در نیمه نخست سال جاری میلادی، با رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 6 میلیارد و 110 میلیون یورو رسید.
پایگاه خبری کمیسیون اروپا از رشد 8 درصدی مبادلات تجاری اتحادیه اروپا با ایران در 6 ماهه نخست سال جاری میلادی خبر داد. مبادلات تجاری ایران و اتحادیه اروپا که در ماه های ژانویه تا ژوئن سال 2017 بالغ بر 9.9 میلیارد یورو اعلام شده بود در مدت مشابه امسال به 10.68 میلیارد یورو افزایش یافته است.
صادرات اتحادیه اروپا به ایران در نیمه نخست 2018 کاهش یافته اما واردات این اتحادیه از ایران در این دوره افزایش قابل توجهی داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
پرداخت 30 درصدی بیمه به خسارات باغات چای

پرداخت 30 درصدی بیمه به خسارات باغات چای ذبیح الله نیکفر در گفتگو با خبرنگار ندای گیلان از سیاهکل در خصوص وضعیت بیمه باغات چای اظهار داشت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده باغات چای ی که در چین اول دچار سرمازدگی شده است از سوی بیمه 30 در صد خسارت پرداخت می شود .
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل افزود: سازمان چای کشور نسبت به پرداخت بیمه چای کاران آسیب دیده از سرمازدگی اقدام و اهتمام لازم را انجام خواهد داد.نم
نیکفر از کاهش برداشت برگ سبز چای در چین اول خبر داد و گفت: قیمت برگ سبز چای در شورای اقتصاد بررسی می شود است که متناسب با قیمت تورم در کشور از کشاورزان چای کار حمایت شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
علم الهدی: آمریکا نوکر می خواهد

علم الهدی: آمریکا نوکر می خواهد خبرگزاری ایلنا: حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد گفت: جریان 28 مرداد دو نکته عبرت آموز دارد. نکته نخست این است که بعد از قرن ها زندگی مردم در حاکمیت های استبدادی و استعماری در دوران قاچار و دوران رضاخانی - که فاقد یک نظام مردمی بودند و مردم خودشان برای خودشان تصمیم نمی گرفتند.
در سال 1330 نهضتی از سوی آیت الله کاشانی با هماهنگی با قدرت های سیاسی ملی مانند نهضت آزادی و جبهه ملی تشکیل شد و حکومتی مردمی تشکیل شد که خود مردم این حکومت را تشکیل دادند.
جریان های ملی در نهضت ملی شدن صنعت نفت اعتقادی به دین نداشتند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
مهمانان ویژه برای دیدار تیم ملی هندبال ایران و قطر

مهمانان ویژه برای دیدار تیم ملی هندبال ایران و قطر به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم ملی هندبال کشورمان امروز در ادامه رقابت های آسیایی به مصاف تیم ملی قطر می رود.
بازیکنان تیم ملی شمشیربازی سابر متشکل از علی پاکدامن، محمد رهبری و مجتبی عابدینی برای تشویق تیم ملی هندبال ایران به ورزشگاه آمده اند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
شادمانی شاخص ها در پی زمزمه های آغاز مذاکرات صلح تجاری

شادمانی شاخص ها در پی زمزمه های آغاز مذاکرات صلح تجاری به گزارش پایگاه خبری عصر بازار به نقل از سنا، بازارهای آسیایی آخرین روز کاری هفته را در مدار مثبت به سر بردند در حالی که زمزمه های صلح تجاری میان آمریکا و چین و رونق نسبی قیمت لیر ترکیه، متغیرهای جهانی را کمی نسبت به ایجاد ثبات در منطقه امیدوار کرد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در حالی که آمریکا و چین آماده می شوند تا نخستین مذاکره تجاری خود را در ماه ژوئن آغاز کنند، لیر ترکیه نیز به دلیل اعلام آمادگی قطر برای سرمایه گذاری در این کشور با روند افزایشی همراه شد.
به این ترتیب، بازارهای آسیایی شاهد رشد 0.4 درصدی شاخص آسیا پاسفیک بودند در حالی که شاخص نیکی ژاپن نیز 0 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
بیشترین آمار تصادفات در محدوده سنی 15 تا 30 روی می دهد

بیشترین آمار تصادفات در محدوده سنی 15 تا 30 روی می دهد باقر لاریجانی اظهار کرد: یکی از مسائل مهم کشور در زمینه بیماری ها، حوادث ترافیکی است که خوشبختانه در سال های اخیر تدابیر خیلی خوبی در کشور برای کاهش آن برنامه ریزی شده است.
وی افزود: وزارت راه و شهرسازی، وزارت بهداشت و پلیس راهور هماهنگی های بسیاری شایسته ای برای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن تا امروز داشته اند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه در مورد حوادث به هر حال طبق تعهدات بین المللی تلاش داریم تا بتوان این حوادث را کاهش دهیم، توضیح داد: در سند بیماری های غیرواگیر پیش بینی شده تا در 15 سال آینده وقوع 25 درصد از حوادث ترافیکی را کاهش دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
کلیپی از حضور ماندگار انتظامی در گاوخونی

کلیپی از حضور ماندگار انتظامی در گاوخونی خبرآنلاین: کلیپی از حضور ماندگار عزت الله انتظامی در گاوخونی ، یکی از آخرین بازی های درخشان او که سیمرغ بلورین جشنواره بین المللی فجر را به همراه داشت.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
ضیاءالدین دری درگذشت

ضیاءالدین دری درگذشت خبرگزاری مهر: ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون که مدتی به دلیل فرآیند درمانی در بیمارستان بستری بود، ساعتی قبل (جمعه 26 مرداد) دارفانی را وداع گفت.
نوید دری فرزند این هنرمند ضمن تایید این خبر، دلیل آن را عفونت پس از پیوند کبد اعلام کرد.
دری کارگردان سریال هایی در حوزه تاریخ معاصر است که از جمله آنها می توان به کیف انگلیسی و کلاه پهلوی اشاره کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم

اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم خبرگزاری فارس: حسین اوجاقی در خصوص شرایط مردان سانداکار ایران در آستانه آغاز بازی های آسیایی 2018، اظهار داشت: روز نخستی که به جاکارتا آمدیم در محوطه دهکده تمرین کوتاهی انجام دادیم و در 2 روز اخیر پس از اینکه سالن در اختیار ما قرار گرفت، تمرینات بسیار خوبی در جاکارتا داشتیم.
وی با اشاره به اینکه در مدت زمان 3 روز حضور تیم ووشوی ایران در جاکارتا؛ کادر فنی برنامه خاصی برای کنترل وزن نفرات داشت، عنوان کرد: صبج فردا (شنبه) مراسم وزن کشی و قرعه کشی برگزار می شود.
سرمربی تیم ملی ایران، گفت: قرعه کشی یکی از عواملی است که می تواند در عملکرد نفرات تاثیرگذار باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم

اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم خبرگزاری فارس: حسین اوجاقی در خصوص شرایط مردان سانداکار ایران در آستانه آغاز بازی های آسیایی 2018، اظهار داشت: روز نخستی که به جاکارتا آمدیم در محوطه دهکده تمرین کوتاهی انجام دادیم و در 2 روز اخیر پس از اینکه سالن در اختیار ما قرار گرفت، تمرینات بسیار خوبی در جاکارتا داشتیم.
وی با اشاره به اینکه در مدت زمان 3 روز حضور تیم ووشوی ایران در جاکارتا؛ کادر فنی برنامه خاصی برای کنترل وزن نفرات داشت، عنوان کرد: صبج فردا (شنبه) مراسم وزن کشی و قرعه کشی برگزار می شود.
سرمربی تیم ملی ایران، گفت: قرعه کشی یکی از عواملی است که می تواند در عملکرد نفرات تاثیرگذار باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
بازگشت کاروان تیم استقلال به تهران

بازگشت کاروان تیم استقلال به تهران خبرگزاری فارس: کاروان تیم فوتبال استقلال ساعت 11:30 امروز به تهران بازگشت.
اعضای تیم استقلال امروز ساعت 9:30 عسلویه را به مقصد تهران ترک کردند و دقایقی قبل به تهران رسیدند.
آبی پوشان شب گذشته با یک گل مغلوب پارس جنوبی شدند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
کسانیکه نرخ گوشت گوسانه را 60هزار تومان کردند

کسانیکه نرخ گوشت گوسانه را 60هزار تومان کردند احمد مقدسی، رئیس انجمن صنفی گاوداران با انتقاد از نرخ بالای گوشت در قصابی ها اظهار کرد: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو دام زنده 15 هزار تومان است که پس از کشتار با احتساب 10 درصد استخوان،هزینه های حمل و سود مغازه دار نباید بیش از 42 تا 43 هزار تومان به مشتری عرضه شود در حالیکه نمی دانم با چه علت به نرخ های بیش از 60 هزار تومان به فروش می رسد.
وی افزود: با توجه به ممنوعیت صادرات دام زنده، تعداد زیادی دام روی دست دامداران مانده است و به نظر می رسد به دلیل فاصله میان تولید تا مصرف به این نرخ فروخته می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
ممانعت تونس از ورود یک کشتی اسرائیلی به بندرش

ممانعت تونس از ورود یک کشتی اسرائیلی به بندرش روسیا الیوم گزارش داد، سازمان جهانی تحریم اسرائیل اعلام کرد که به دلیل ممانعت تونس از ورود یک کشتی حمل و نقل اسرائیلی به بندر "رادس" تونس، این کشتی مجبور به تغییر مسیر خود شد.
این کشتی در حال حاضر در اختیار شرکت حمل و نقل دریایی "زیم" رژیم صهیونیستی قرار دارد.
این در حالی است که پایگاه عبری زبان "واللا" مدعی شده که این کشتی متعلق به شرکت زیم نیست و آن را نیز اجاره نکرده است.
در همین حال، ناتی روم، مؤسس سازمان "لیو هاعولام" رژیم صهیونیستی اظهار کرد: متاسفانه شنیدن چنین اخباری عجیب نیست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
دختران ایرانی که می توانند تاریخ ساز شوند

دختران ایرانی که می توانند تاریخ ساز شوند خبرآنلاین: ورزشکاران تیراندازی کشورمان می توانند با قوانین جدید فدراسیون جهانی،اولین رکورددار آسیا باشند.
با توجه به قوانین جدید و رشته های جدید در تیراندازی بازی های آسیایی، امکان ثبت اولین رکورد برای ورزشکاران این رشته وجود دارد.
ندا نوذری،نماینده فدراسیون جهانی تیراندازی در پالمبانگ قوانین و رشته های جدید تیراندازی را معرفی کرد که ورزشکاران این امکان را دارند با حضور در رده بندی و فینال این رشته ها اسم خود را به عنوان اولین رکورددار بازی های آسیایی ثبت کنند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
رفتار و گفتار نامحترمانه با مشتری؟!

رفتار و گفتار نامحترمانه با مشتری؟! در یکی از مراکز تجاری معروف، حوالی غرب تهران، مغازه داری را می شناسم که آخرین بار به مشتریانی که مقابل ویترینش ایستاده بودند، توصیه کردم که داخل نشوند و آنها هم از آن مغازه فاصله گرفتند و رفتند.
به عنوان خبرنگار اصناف، با یک کنجکاوی خاص، چند باری داخل این مغازه که به نظر می رسد کالاهای آن یکسره قاچاق و بی کیفیت باشند، شده ام. رفتار غیرمحترمانه او مانع از این می شود که مشتریان چند دقیقه ای در مغازه اش بچرخند و کالایی انتخاب کرده و خرید کنند. مشتریان را برانداز می کند و بعد هم اگر بگویم با کلامی پرخاشگرانه، مشتریان را از مغازه اش بیرون می کند، غلو نکرده ام ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
در بهره گیری از فضای مجازی باید به روز شویم

در بهره گیری از فضای مجازی باید به روز شویم گسترش تجارت: همایش مقابله با جرائم مالی در فضای مجازی با حضور دادستان کل کشور در مجتمع فرهنگی شهید بهشتی برگزار شد.
در این همایش که جمعی از مسئولان قضایی کشور حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، تاکید کرد: برخورد با آسیب ها در جامعه تنها برعهده قوه قضاییه نیست زیرا دو قوه دیگر و هدایتگران افکار عمومی هم مسئول هستند. امروز استفاده از فضای مجازی و بهره گیری از این فناوری نوین در سراسر جهان یکی از مسائل بسیار مهم است و لازم است در این زمینه خود را بروزرسانی و از متخصصان امر استفاده کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
نصب برچسب قیمت را با فرهنگ سازی نهادینه کنیم

نصب برچسب قیمت را با فرهنگ سازی نهادینه کنیم مژده پورزکی: درج نکردن قیمت ، گران فروشی و صادر نکردن صورتحساب عمده تخلفات صنفی هستند که در بیشتر یا شاید بتوان گفت در همه گزارش های بازرسی از صنوف تهران و کشور در چند سال گذشته عنوان شده اند.
حال اینکه چرا اتاق اصناف و اتحادیه ها نمی توانند به این تخلفات پایان دهند. به نظر می رسد، کمبود منابع مالی قدرت اعمال نفوذ اتحادیه ها بر واحدهای صنفی متخلف را کاهش داده است. از سوی دیگر، برخی کسبه برای پرهیز از متضرر شدن از چانه زنی های مشتریان، از درج نرخ خودداری می کنند و این به معنای آسیب پذیری بازار از فرهنگ نادرست، بالا اعلام کردن نرخ و به دنبال آن چانه زنی مشتریان است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
نماینده قزوین: وزرای روحانی استیضاح می شوند

نماینده قزوین: وزرای روحانی استیضاح می شوند خبرگزاری ایلنا: یک عضو فراکسیون امید با بیان اینکه در روزهای آینده بازهم شاهد استیضاح و سوال از رئیس جمهور خواهیم بود، بیان کرد: شاید در استیضاح وزرای کشور و اقتصاد که نگاه غیرسیاسی روی آن کمتر وجود دارد شاهد این رفتاها نباشیم اما هنگام سوال از رئیس جمهور قطعا نگاه سیاسی و جناح بندی وجود دارد که امیدوارم این حرکات را تکرار نکنند.
سیده حمیده زرآبادی درباره حواشی به وجود آمده در روز استیضاح وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، گفت: حرمت و شأن مجلس را خود نمایندگان باید حفظ کنند، اتفاقاتی که روز جلسه استیضاح آقای ربیعی افتاد قطعا مورد تأئید هچ فرد و جریانی نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
مشکل معلولان در تامین دارو و تجهیزات پزشکی

مشکل معلولان در تامین دارو و تجهیزات پزشکی قانون - مدیرعامل انجمن ندای معلولان ایران با اشاره به مشکل معلولان در تامین دارو و تجهیزات پزشکی گفت: بهزیستی به دلیل تعدد گروه های مختلفی که باید از آنها حمایت کند، معلولان را نادیده می گیرد و متاسفانه در برنامه های آنان دیده نمی شوند.
به گزارش قانون به نقل از ایلنا،محمود کاری (مدیرعامل انجمن ندای معلولان) در رابطه با مشکلات معلولان ضایعات نخاعی گفت: به طور کلی مشکلات این معلولان در دو بخش یکی درمان و تجهیزات پزشکی مورد نیاز و بیمه و دیگری درباره رفت و آمدهای آنها است.
او افزود: متاسفانه در بخش دارو و تجهیزات پزشکی با مشکلاتی مواجه هستند از جمله اینکه این تجهیزات به سختی در ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
مرادی: امیدواریم مدال های جاکارتا خوشرنگ باشد

مرادی: امیدواریم مدال های جاکارتا خوشرنگ باشد خبرگزاری فارس: رییس فدراسیون وزنه برداری می گوید امیدواریم مدال های جاکارتا خوشرنگ تر از دوره قبل باشد.
علی مرادی در هنگام ورود به فرودگاه جاکارتا گفت :دوره قبل وزنه برداری موفق به کسب یک مدال طلا شد اما این دوره امیدواریم نتیجه بهتری کسب کنیم.
مرادی آمادگی ورزنه برداران را خوب توصیف کرد و گفت : شانس وزنه برداران ما برای کسب بیش از یک مدال طلا، بیشتر از دوره های قبلی است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
محمدباقر قالیباف و اشتباهاتی که تمامی ندارد

محمدباقر قالیباف و اشتباهاتی که تمامی ندارد خبرآنلاین: محمدباقر قالیباف سیاستمدار همیشه ناکام سالهای گذشته این روزها به فکر رهبری اصولگرایان افتاده است و بعد از 12 سال امروز به جای رویای ریاست جمهوری رویای رئیس مجلس شدن را در سر می پروراند.
فائزه عباسی: یک هفته بعد از دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بود که قالیباف به عنوان کاندیدای ناکام و کنار گذاشته اصولگرایان انتقاد از جناح راست را کلید زد. او که تصور نمی کرد جمنایی ها ابراهیم رئیسی را به او ترجیح بدهند در روزهای آخر رقابت انتخابات 96 با اکراه به نفع تولیت آستان قدس کنار رفت اما این کنار رفتن به معنای کنار گذاشتن کینه اصولگرایان نبود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
تحقیق و تفحص مجلس از خودروسازان

تحقیق و تفحص مجلس از خودروسازان خبرگزاری ایلنا: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره نظارت بر بازار خودرو کشور گفت: قصدمان از تحقیق و تفحص رسیدن به یک طرح تحول در صنعت خودرو است تا این وضعیت نامطلوب را سر و سامان دهیم.
محمدرضا نجفی درباره مشکلاتی که در زمینه صنعت خودرو ایجاد شده است، گفت: حقیقت این است که سازوکارهای مجود در عمل دارای اشکالاتی هستند که همین امر اسباب نارضایتی برای مشتریان و شهروندان را به وجود آورده است.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن ادامه داد: همین نارضایتی ها کفایت می کند تا این ساختار معیوب مورد ارزیابی و تجدیدنظر قرار گیرد که متاسفانه در بحث تحقیق و تفحصی که داشتیم انجام نشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
راموس: رئال مادرید دوباره قهرمان می شود

راموس: رئال مادرید دوباره قهرمان می شود به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در سوپرجام اروپا برابر همشهری خود اتلتیکومادرید قرار گرفت و در نهایت با نتیجه 4 بر 2 برابر این تیم شکست خورد تا از رسیدن به عنوان قهرمانی باز بماند و نتواند قهرمانی سال گذشته خود را تکرار کند.
این اولین دیدار رسمی رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو بود که با شکست همراه بود. همچنین این شکست اولین شکست رئال مادرید در فینال های اروپایی از سال 2000 بود.
سرخیو راموس درباره شرایط تیم خود گفت: ما از هر شکست خود درس خواهیم گرفت و دوباره تلاش خواهیم کرد تا قهرمانی به رئال بازگردد و این تیم دوباره دوران خوبی داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
قیمت خودروهای داخلی امروز جمعه 26 مرداد 97 +جدول

قیمت خودروهای داخلی امروز جمعه 26 مرداد 97 +جدول خودرو قیمت زنده
ام جی 360 اتوماتیک 70000000
سیتروئن C4 140000000
کوییک اتوماتیک 39889000
پژو پارس اتوماتیک . TU5 81000000
رنو تندر E2 39500000
هیوندای اکسنت 164000000
پژو 2008 197000000
چری تیگو 5 جدید (Luxury Sport) 102000000
چری تیگو 7 (Excellent) 12860000
جیلی GC6 اتوماتیک 49000000
MVM 315 هاچ بک . اسپورت (Excellent) 5000000
رنو پارس تندر + مولتی مدیا 70000000
برلیانس H320 اتوماتیک + مولتی مدیا 69500000
برلیانس H330 اتوماتیک + مولتی مدیا 76000000
بسترن B50F 7700000 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
پیام تسلیت روحانی به رئیس جمهور ایتالیا

پیام تسلیت روحانی به رئیس جمهور ایتالیا به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در پی کشته و زخمی شدن تعدادی از مردم شهر جنوا در حادثه ریزش پل هوایی، ضمن ابراز تسلیت، از طرف دولت و ملت ایران مراتب همدردی خود را به رئیس جمهور ایتالیا، دولت و مردم این کشور به ویژه خانواده قربانیان این حادثه دلخراش ابراز کرد.
متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای سرجو ماتتارللا
رئیس جمهوری ایتالیا
خبر ریزش پل هوایی در شهر جنوا که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از مردم شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
پزشکیان: به ممنوع التصویری خاتمی پایان دهید

پزشکیان: به ممنوع التصویری خاتمی پایان دهید خبرگزاری ایسنا: مسعود پزشکیان با اشاره به حواشی جلسه استیضاح وزیر کار و با بیان اینکه بداخلاقی ها از زمان احمدی نژاد شدت پیدا کرده، می گوید که لاریجانی نباید اجازه می داد استیضاح کنندگان وارد حواشی شوند. او همچنین معتقد است که روال استیضاح از نظر قانونی اشکال نداشته زیرا مهلت یک ماهه آن گذشته بود اما این روال باید برای بقیه هم همین طور باشد که نیست.
مهمترین بخش های مصاحبه پزشکیان به این شرح است:
* زندگی من و فرزندان من خیلی روشن است. می توانند آن را بررسی کنند. جایی که فرزندانم زندگی می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
اتهام جنجالی به برانکو از زبان آقایان!

اتهام جنجالی به برانکو از زبان آقایان! خبرآنلاین: حسین کعبی به تازگی صحبت هایی جنجالی درباره بحث های اخیرش مطرح کرده است.
عد از دعواهایی که بین خداداد عزیزی و حسین کعبی به وجود آمد هرروز یکی از آنها مصاحبه هایی جنجالی کردند و درباره مسائل مختلف صحبت کردند.
در جدیدترین و البته جنجالی ترین مصاحبه حسین کعبی بدون اینکه اسمی از کسی بیاورد گفته که یک آقایی زمانی می گفت برانکو از بازیکنان فولاد پول می گیرد تا آنها را به تیم ملی دعوت کند!
این در حالی است که کعبی اسمی از خداداد نیاورده. اما بعد از مصاحبه خداداد که در آن غیرمستقیم به کعبی تاخته بود، به نظر می رود روی صحبت کعبی هم خداداد است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
ایران مراتب اعتراض خود را به گرجستان اعلام کرد

ایران مراتب اعتراض خود را به گرجستان اعلام کرد به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص اخبار منتشره از هتک حجاب چند مسافر ایرانی هنگام چک امنیتی مسافران پرواز تفلیس به اصفهان، اظهار کرد: با گزارش دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان و پس از حصول اطمینان از صحت گزارش که از طریق تماس تلفنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با تعدادی از مسافران این پرواز انجام شد، سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس مراتب اعتراض شدید خود را به وزارت امور خارجه گرجستان و پلیس امنیت فرودگاه تفلیس اعلام کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
جشن پیروزی در تیم کریم انصاری فرد

جشن پیروزی در تیم کریم انصاری فرد در چارچوب دیدار برگشت مرحله اول مقدماتی راه یابی به لیگ اروپا تیم المپیاکوس یونان مقابل لوژرن سوئیس به برتری 3 بر یک رسید و به مرحله دوم صعود کرد.
دیدار رفت با پیروزی 4 بر صفر یونانی ها به پایان رسیده بود.
کریم انصاری فرد، ستاره ایرانی المپیاکوس یونان دقیقه 70 به زمین آمد و 20 دقیقه در میدان بود. ایران آنلاین /
کلمات کلیدی
المپیاکوس کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی المپیاکوس ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
راه کارهای خنثی کردن تحریم ها در نشستی با سفرای کشورهای همسایه بررسی می شود

راه کارهای خنثی کردن تحریم ها در نشستی با سفرای کشورهای همسایه بررسی می شود مرتضی صفاری نطنزی در گفت وگو با ایسنا در توضیح برنامه های کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی برای برگزاری جلسات با سفرای خارجی در ایران و سفرایمان در کشورهای دیگر، گفت: در شرایط فعلی آمریکا با اعمال تحریم ها به دنبال تخریب و ایجاد خلل در روابط کشورهای دیگر با ما است. در این شرایط وزارت خارجه و ارگان های مرتبط با حوزه روابط خارجی باید تلاش شان را برای خنثی کردن حرکت های آمریکا به کار گیرند.
وی افزود: ما 15 کشور همسایه داریم که باید برای رفع تحریم و آثار آن ارتباط نزدیک تری داشته باشیم به همین دلیل کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به دنبال برگزاری نشست با سفرای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
داستان عجیب دختر ایزدی ربوده شده با رباینده داعشی

داستان عجیب دختر ایزدی ربوده شده با رباینده داعشی العالم - عراق
روزنامه تایمز انگلیس در تحقیقاتی به قلم ریچارد اسپنسر به روایت داستان جالب دختر ایزدی پرداخت که پس از فرار از دست داعش و سفر به آلمان با صحنه غیرمنتظره ای روبرو و بار دیگر مجبور به فرار شد.
این خبرنگار در تحقیقات خود آورده است: "اشواق" پانزده سال داشت که عناصر مسلح داعش چهارسال پیش با حمله به ایزدی ها در شمال عراق، همه خانواده اش را به اسارت بردند.
اشواق به همراه خواهرش و شمار دیگری از زنان و کودکان در بازار برده فروشان داعش در موصل فروخته و مجبور شد تا با مردی به نام ابوهمام زندگی کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
ترفند خودروسازان برای ایجاد اشتیاق خرید در مردم

ترفند خودروسازان برای ایجاد اشتیاق خرید در مردم خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: کاهش عرضه یکی از ترفندهای همیشگی خودروسان داخلی برای افزایش قیمت یا پیش فروش خودروهاست و با این کار موجبات هجوم مردم به خرید خودروهای داخلی با نرخ بالاتر را فراهم می کنند.
سعید موتمنی افزود: خودرو سازان داخلی در شرایط حاضر محصولات خود را بصورت قطره چکانی به بازار مصرف عرضه می کنند.
وی همچنین اظهارداشت: متاسفانه بازار خودروهای تولید داخل در حال حاضر متلاطم و رشد قیمت ها نیز بصورت نجومی است.
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
عرضه قطره چکانی خودرو به بازار شگرد خودروسازان برای افزایش قیمت

عرضه قطره چکانی خودرو به بازار شگرد خودروسازان برای افزایش قیمت به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، سعید موتمنی در مصاحبه با رادیو افزود: خودرو سازان داخلی در شرایط حاضر محصولات خود را بصورت قطره چکانی به بازار مصرف عرضه می کنند.
وی همچنین اظهارداشت: متاسفانه بازار خودروهای تولید داخل در حال حاضر متلاطم و رشد قیمت ها نیز بصورت نجومی است.
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: خوشبختانه بازار خودروهای وارداتی به سبب تشدید نظارت ها در حالت ثبات و آرامش بسر می برد.
وی در ادامه این گفتگو افزود: ثبات و آرامش بازار خودروهای داخلی نیز درگرو نظارت کافی و عرضه مناسب است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
ثبت نام یک غاز در دانشگاه +عکس

ثبت نام یک غاز در دانشگاه +عکس به گزارش روزپلاس؛ماجرا از این قرار بود که یک زن چینی با مراجعه به سایت دانشگاه شانگهای از آن ها درخواست می کند غازش را که "جوجو" نام دارد پذیرش کنند. او در این درخواست می نویسد که به دلیل جابه جایی منزل نگهداری از این غاز برایش دشوار است! پس از چند روز برگه پذیرش این غاز با مهر و امضا مدیریت دانشگاه در فضای مجازی منتشر و با واکنش های مثبت مردم همراه شد.
این دانشگاه همچنین یک صفحه در فضای مجازی برای این عضو جدید خاص ساخته است و از فعالیت های روزانه آن عکس منتشر می کند! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
صادقی: فضای سیاسی دانشگاه دچار رکود است

صادقی: فضای سیاسی دانشگاه دچار رکود است خبرگزاری ایرنا: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می گوید: فعالیت های سیاسی دانشجویان دچار نوعی رکود است تحرک و پویایی در بین تشکل های دانشجویی در همه طیف ها از جمله اصولگرا و اصلاح طلب دیده نمی شود، مسئله ای که نیازمند بررسی است.
محمود صادقی درباره تاثیر رکود فعالیت های دانشجویی بر روی نشریات آنها نیز گفت: از خطرات بسته شدن فضای سیاسی دانشگاه این است که افراد از حالت شناسنامه دار به بی شناسنامه تبدیل می شوند و مخاطرات شکل گیری فعالیت های زیر زمینی وجود دارد.
دبیر انجمن اسلامی اساتید دانشگاه های کشور گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
داستان جالب دختر ایزدی ربوده شده با رباینده داعشی

داستان جالب دختر ایزدی ربوده شده با رباینده داعشی به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ روزنامه تایمز انگلیس در تحقیقاتی به قلم ریچارد اسپنسر به روایت داستان جالب دختر ایزدی پرداخت که پس از فرار از دست داعش و سفر به آلمان با صحنه غیرمنتظره ای روبرو و بار دیگر مجبور به فرار شد.
این خبرنگار در تحقیقات خود آورده است: "اشواق" پانزده سال داشت که عناصر مسلح داعش چهارسال پیش با حمله به ایزدی ها در شمال عراق، همه خانواده اش را به اسارت بردند.
اشواق به همراه خواهرش و شمار دیگری از زنان و کودکان در بازار برده فروشان داعش در موصل فروخته و مجبور شد تا با مردی به نام ابوهمام زندگی کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
ضرورت اصلاح سیاست های کلی آب

ضرورت اصلاح سیاست های کلی آب خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیته محیط زیست مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توجه جدی این مجمع به حل بحران آب گفت: سیاست های کلی حوزه آب به اصلاح و بازنگری نیاز دارد و وزارت نیرو هم پیش نویس سیاست های جدید را به مجمع تحویل داده است.
محمد مجابی با بیان اینکه متاسفانه هنوز به بحران آب ایران باور نداریم، گفت: نپذیرفتن بحران آب هم در بین بخش های اجرایی و حاکمیتی و هم در بین عموم مردم وجود دارد. به همین علت با وجود کمبود بارش در بسیاری از شهرها، هنوز مدیریت شهری، کاشت چمن و ایجاد فضای سبز گسترده را مورد توجه قرار می دهد و طبیعی است در شرایطی که شهرداری ها ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
بیشتر زباله گردها طرف قرارداد با پیمانکاران شهرداری تهران هستند

بیشتر زباله گردها طرف قرارداد با پیمانکاران شهرداری تهران هستند محمد حسین بازگیر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه زباله گردی توهین به نظام اجتماعی و سیستم های مدیریتی ما است، گفت: طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران باید هر چه زودتر تدوین شود.
رییس اداره محیط زیست شهر تهران با بیان اینکه اخیرا در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان تهران درباره زباله گردی صحبت و تصمیماتی در این زمینه گرفته شده است، اظهار کرد: شهرداری تهران برای جمع آوری پسماندها از سطح شهر تلاش زیادی می کند چراکه جمع آوری روزانه 9 هزار تن زباله به صورت و نزدیک به 50 هزار تن نخاله ساختمانی، آوار و پسماندهای عمرانی کار دشوار و هزینه بری است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
واگذاری سالانه بیش از 60 تا 70 مکان ورزشی در لرستان

واگذاری سالانه بیش از 60 تا 70 مکان ورزشی در لرستان به گزارش کسب و کار نیوز، علی یاور عزیزپور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: در سال جاری چهار پروژه ورزشی استان را بخش خصوصی برای اجرا واگذار خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: در قالب ماده 88 سالانه بیش از 60 تا 70 مکان ورزشی را واگذار می کنیم.
این مسئول با بیان اینکه این اماکن ورزشی توسط مردم مدیریت می شوند، افزود: این پروژه ها شامل سلف سرویس بروجرد، سالن باستانی دورود، ایجاد پایگاه قهرمانی ورزشی بروجرد و ... هستند
عزیزپور ادامه داد: در قالب ماده 27 سال های گذشته سه تا چهار پروژه نیمه تمام را برای اجرا به بخش خصوصی واگذار کردیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
مجید عسکری: شانس خود را برای مدال بازی های آسیایی امتحان می کنم

مجید عسکری: شانس خود را برای مدال بازی های آسیایی امتحان می کنم مجید عسکری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پس از آنکه جواز حضور در بازی های آسیایی را کسب کردم، به دلیل برخی دلایل همچون دوری از تمرینات جدی و همچنین آسیب دیدگی از ناحیه آرنج شرایط را برای اعزام مناسب ندیدم.
وی با بیان اینکه پس از بررسی تمامی جوانب و بهبود آسیب دیدگی ام به دور از احساسات، تصمیم بر حضور در مسابقات گرفتم، اضافه کرد: امیدوارم بتوانم با تلاش های کادرفنی و خود در این مسابقات حضوری موفق داشته و شانس خود را برای کسب مدال بازی های آسیایی امتحان کنم و سرافراز به کشور برگردم.
عسکری با تشکر از حمایت های محمد راستی(سرپرست هیئت وزنه برداری استان هرمزگان) و فاطمه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
برنامه مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی 2018

برنامه مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی 2018 خبرگزاری ایسنا: مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی 2018 فردا (شنبه) در استادیوم اصلی جاکارتا برگزار می شود.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی با مراسمی با شکوه آغاز می شود. مسئولان اندونزی قصد دارند با این مراسم نشان دهند که توانایی میزبانی مسابقات بین المللی را دارند.
در مراسم افتتاحیه این بازی ها هنرمندان اندونزیایی اجرا خواهند داشت. سکوی مراسم افتتاحیه 120 متر طول، 30 متر عرض و 26 متر ارتفاع دارد. در پس زمینه آن، یک کوه و طبیعت اندونزی شبیه سازی شده است. این سکو توسط هنرمندان اهل جاکارتا و باندونگ اندونزی ساخته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
هشدار روسیه درباره تحریم آمریکا علیه کره شمالی

هشدار روسیه درباره تحریم آمریکا علیه کره شمالی خبرگزاری مهر به نقل از رویترز: وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد تحریمهای جدیدی که واشنگتن علیه یک شرکت و یک فرد روسی به اتهام ارتباط با کره شمالی وضع کرده است، ممکن است فرآیند صلح در شبه جزیره کره را تضعیف نماید.
وزارت خارجه روسیه در بیانیه خود اعلام کرد که واشنگتن آگاه نیست که چطور اِعمال فشار حداکثری بر پیونگ یانگ اقدامی توأم با خطر است .
گفتنی است که روز چهارشنبه، آمریکا یک شرکت روسی ارائه دهنده خدمات بنادر و چندین شرکت چینی را به دلیل پشتیبانی و امداد رسانی به کشتی های کره شمالی و فروش مشروبات الکلی و تنباکو به پیونگ یانگ، مورد تحریمهای جدید قرار داد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
عروسک های تمرینی برای مادران آینده +ویدئو

عروسک های تمرینی برای مادران آینده +ویدئو به گزارش اسپوتنیک، به تازگی عروسکی که بسیار شبیه نوزاد انسان است به بازار آمده است تا مادرهای آینده بتوانند با آنها تمرین بچه داری کنند.
View this post on Instagram
A post shared by کانال گیزمیز (@gizmiztel) on Aug 15, 2018 at 1:09am PDT
نکته قابل توجه این است که این نوزادان عروسکی از بچه واقعی نیز واقعی ترند و باور اینکه عروسک هستند بسیار دشوار است.
بسیاری از کاربران با استقبال از این عروسک، معتقدند که پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار موثر است و سبب می شود تا امکان خطای مادرها کاهش پیدا کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
وزارت راه و شهرسازی بیش از 560 نوع خدمت به مردم ارائه می دهد

وزارت راه و شهرسازی بیش از 560 نوع خدمت به مردم ارائه می دهد به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، رستمی مدیر کل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی که در جمع مدیران شورای هماهنگی حمل و نقل استان سخن می گفت عنوان کرد: وزارت راه و شهرسازی در 12 بخش بیش از 560 نوع خدمت به مردم در شقوق مختلف حمل و نقل ریلی، هوایی، دریایی، زمینی و سایر بخش های مرتبط به هموطنان عزیز ارائه می کند.
رستمی ضمن بیان این مطلب افزود: دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان در حوزه شهرسازی و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری، در حوزه ساخت وساز مسکن ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
درباره کاترین هون عضو هیات مدیره کوین بیس و هکر وان بیشتر بدانید

درباره کاترین هون عضو هیات مدیره کوین بیس و هکر وان بیشتر بدانید ماهنامه عصر تراکنش / کاترین هون، دادستان فدرال وزارت دادگستری ایالات متحده بود و از سال 2006 به عنوان معاون دادستان ایالات متحده آمریکا در واشنگتن دی سی و سپس در کالیفرنیا فعالیت می کرد. او در دوران خدمتش صدها مورد از نقض قوانین فدرال را در دادگاه های ایالات متحده و با تمرکز بر جرائم سازمان یافته و فراملیتی، جرائم اینترنتی و ارز دیجیتال، مورد بررسی قرار داده است.
هون مدتی هم در دانشکده کسب وکار استنفورد به تدریس جرائم سایبری و ارزهای رمزنگاری شده مشغول بود و در حال حاضر عضو هیات مدیره کوین بیس، بزرگ ترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده دنیاست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
دلار شاه قطر لیر ترکیه را نجات داد/ لبخند امید اردوغان

دلار شاه قطر لیر ترکیه را نجات داد/ لبخند امید اردوغان به گزارش ایران خبر ، اردوغان بسیار خوش شانس است که در بحران جنگ لیر و دلار ثروتمندترین کشور جهان به یاری او شتافتند. پادشاه قطر در اقدامی بی سابقه برای نجات لیر در برابر دلار چک 15 میلیارد دلاری کشید. همزمان با این اقدام، دو قدرت بزرگ حریف امریکا، چین و روسیه نیز که به بازار ترکیه چشم دوخته اند و اردوغان را مهره ای مناسب در چالش با امریکا یافته اند اعلام کردند که به اتفاق قطر سرمایه گذاری 70 میلیارد دلاری در ترکیه انجام خواهند داد
این اتفاقات باعث شد پول ملی ترکیه از سقوط آزاد نجات یابد و لیر بعد از چند روز نفسگیر ارزش نسبی خود را بازیابد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
رونمایی از پروژه جدید کاخ سفید علیه ایران/ تشکیل گروه اقدام برای تغییر رفتار تهران

رونمایی از پروژه جدید کاخ سفید علیه ایران/ تشکیل گروه اقدام برای تغییر رفتار تهران به گزارش ایران خبر ، وزیر خارجه آمریکا ضمن اعلام رسمی خبر تشکیل گروه اقدام ایران ، اتهامات همیشگی آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی ایران را بازگو کرد.
پامپئو ابتدا به تحریم های اعمال شده علیه ایران پرداخت و مدعی شد که این تحریم ها برای توقف حمایت ایران از تروریسم اعمال شده است.
وزیر خارجه آمریکا سپس به اعلام آمادگی دونالد ترامپ رئیس جمهور کشورش در خصوص آمادگی برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران پرداخت و گفت که مذاکره منوط به تغییر رفتار رژیم ایران است.
طبق گزارشی که فارس منتشر کرده است پامپئو در بخش دیگری از سخنانش گفت که آمریکا متعهد به ایجاد تغییر در رفتار نظام حاکم بر ایران ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
فرود اضطراری 4 فروند هواپیما در شیلی و پرو

فرود اضطراری 4 فروند هواپیما در شیلی و پرو خبرگزاری مهر به نقل از رویترز: سازمان هواپیمایی کشوری شیلی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به دنبال دریافت تهدیداتی مبنی بر بمب گذاری، چهار فروند هواپیما روز پنج شنبه در کشورهای شیلی و پرو مجبور به فرود اضطراری شدند.
دو فروند از این هواپیماها متعلق به خطوط هوایی لاتام (LATAM) و دو فروند هواپیمای دیگر متعلق به اسکای (SKY)- خط هوایی ارزانقیمت شیلی- بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
ترامپ: برای آزادی کشیش محبوس، پول نمی دهیم

ترامپ: برای آزادی کشیش محبوس، پول نمی دهیم خبرگزاری مهر به نقل از رویترز: دونالد ترامپ در یک پیام توئیتری اعلام کرد که آمریکا بابت آزادی اندرو برانسون کشیش آمریکایی محبوس در ترکیه که او را یک گروگان میهن پرست بزرگ می خواند، هیچ پولی به آنکارا پرداخت نخواهد کرد .
در همین ارتباط، رئیس جمهور آمریکا در این پیام توئیتری نوشت: ما برای آزادی یک مرد بی گناه هیچ پولی پرداخت نخواهیم کرد . ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
دستور تهیه پیتزا کوئسادیلا، ساده ترین پیتزای دنیا

دستور تهیه پیتزا کوئسادیلا، ساده ترین پیتزای دنیا وب سایت بدونیم: در این دستور غذایی روش تهیه ساده ترین پیتزای دنیا را یاد می گیرید. پیتزا کوئسادیلا از آن دسته غذاهایی است که هوس می کنید هفته ای دو بار درست کنید چون هم ساده هست و هم مواد غذایی خیلی کمی نیاز دارد.
مواد مورد نیاز:
تورتیلا سس مارینارا (یا هر سس پیتزای مورد علاقه شما) پنیر موزارلا سوسیس پپرونی زیتون مواد پیتزا به دلخواه
طرز تهیه
ابتدا شعله گاز را روشن کنید و تاوه را روی شعله قرار دهید. تورتیلا را داخل تاوه قرار داده و یک لایه نازک سس مارینارا یا سس پیتزا یک طرف تورتیلا بریزید. سپس پنیر و مواد دیگر را اضافه کنید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
چرا صدای ضبط شده متفاوت است؟

چرا صدای ضبط شده متفاوت است؟ ناطقان: محمد رضا عمرانی متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن؛ درباره علت ناخوشایند بودن صداهای ضبط شده نسبت به حالت عادی اظهار کرد: اغلب افراد نسبت به صدای ضبط شده خود حس خوشایندی ندارند و آن را متفاوت از صدای اصلی خودشان می دانند که علت این اتفاق رسانایی بیشتر جامدات نسبت گازها است؛ در واقع صدایی از خودمان می شنویم که این صدا نه از طریق هوای اطراف بلکه از طریق جمجمه به گوشمان رسیده است.
وی با اشاره به اینکه گوش انسان یکی از پیچیده ترین و تکامل یافته ترین اجزای بدن انسان محسوب می شود، افزود: این عضو مهم بدن به 3 بخش بیرونی، میانی و درونی تقسیم بندی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
چند ایده برای چیدمان یک اتاق پسرانه

چند ایده برای چیدمان یک اتاق پسرانه بنابراین برای کمک به پسران کودک با نوجوان برای داشتن اتاق خوابی مناسب و البته زیبا باید کمی خلاق بود.
اگر الان فرزندتان یک پسر بچه کوچک است حواستان باشد این پسر تا چند سال دیگر به یک پسر بالغ تبدیل میشود. بنابراین در ایجاد تغییرات طوری عمل نکنید که تا چندسال دیگر باز هم مجبور به متحمل شدن هزینه برای طراحی اتاق وی باشید.
سلیقه به خرج دهید و اتاقی را تهیه کنید که دارای قفسه هایی باشد که هم برای اسباب بازی های اکنون وی و کتاب های سالهای بعد باشد.
میتوانید اتاق را به رنگ آبی و سفید کنید. این رنگ یادآور دریانوردی و جنگیدن با طوفان هاست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
مضرات لباس ها؛ وقتی لباس بلای جانتان می شود!

مضرات لباس ها؛ وقتی لباس بلای جانتان می شود! وب سایت روزیاتو - گلریز برهمند: درست است که گاهی صرفاً برای زیبایی و شیک پوشی لباس هایی را می پوشیم که چندان راحت نیستند اما مضرات لباس ها برای سلامتی ما به پا درد ناشی از یک جفت کفش تنگ محدود نمی شود.
به سختی می توان باور کرد اما لباس های زیبا و دوست داشتنی کمد لباس تان حتی می توانند شما را به کشتن دهند. در اینجا به خطراتی می پردازیم که لباس ها برای سلامتی ما دارند.
1- پارچه های سمی
پارچه هایی که الیاف مصنوعی دارند مانند پلی استر، نایلون، رایون و اکریلیک آغشته به رنگ و مواد شیمیایی هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
مدال طلای آسیایی ام را با افتخار تقدیم خانواده شهید مدافع حرم می کنم/ مدیون خون شهدا هستیم

مدال طلای آسیایی ام را با افتخار تقدیم خانواده شهید مدافع حرم می کنم/ مدیون خون شهدا هستیم به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سجاد عزیزی که در وزن 97 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا در هند موفق شد مدال طلا را به دست آورد، قصد دارد تا امروز طی مراسمی مدال خود را تقدیم خانواده شهید مدافع حرم، حجت اصغری کند.
عزیزی در خصوص اینکه چه شد که تصمیم گرفت تا مدال خود را به خانواده شهید اصغری تقدیم کند، به خبرنگار آنا، گفت: پیش از مسابقه های کشتی جوانان آسیا در کشور هند با خود نذر کرده بودم که در صورت کسب مدال طلا آن را تقدیم یکی از خانواده های شهدای مدافع حرم کنم. لطف خدا شامل حالم شد و توانستم در این رقابت ها بر روی سکوی نخست بروم و صاحب نشان طلا شوم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
اینستاگرام، دشمن بزرگ سلامت روان

اینستاگرام، دشمن بزرگ سلامت روان مجله دیجی کالا - تارا قهرمانی: این لحظه ها برایتان آشنا نیست؟ خسته از گرمای هوا و شلوغی خیابان به منزل بازگشته اید، دوش می گیرید و در حالی که لباس های راحتی خود را پوشیده اید و حتی هیچ آرایشی روی صورت ندارید، روی مبل لم می دهید. درست همین لحظه، زمان چک کردن فضای مجازی است!
اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز می کنید و سری به استوری و پست های جدید می زنید. یکی از دوستان همین چند دقیقه پیش عکسی از تولد سورپرایزی که برایش گرفته شده است، پست کرده؛ دیگری طبیعت زیبای شهرهای شمالی را تحسین می کند؛ دوست دیگری عکسی از یک سالاد خوشمزه و هیجان انگیز در یکی از کافه های معروف شهر به اشتراک گذاشته و دیگری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
چرا معمولا در سفر ها ناخوش می شوید؟

چرا معمولا در سفر ها ناخوش می شوید؟ برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: خیلی وقت ها سفر آنجوری که باید بشود نمی شود. در این مطلب برای تان می گوییم چرا در سفرها معمولا ناخوش می شوید و استرس آنجا هم ول تان نمی کند. توصیه های ساده ای هم برای تان داریم که بتوانید در طول سفر، سالم و شاد بمانید و از آن لذت ببرید.
تغییر کردن سخت است
خارج شدن از روزمرگی و روتین همیشگی می تواند استرس برانگیز باشد. تمام آن چیزهایی که در روال عادی زندگی مان به آنها خو گرفته ایم در سفر به هم می ریزند. ممکن است مجبور شویم دیرتر بخوابیم و زودتر بیدار شویم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
رژه نظامی مورد درخواست ترامپ به تعویق افتاد

رژه نظامی مورد درخواست ترامپ به تعویق افتاد منبع : ایرنا ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
جشنواره برترین های روابط عمومی ایران برگزار می شود

جشنواره برترین های روابط عمومی ایران برگزار می شود به گزارش خبرگزاری مهر ، علی فروزفر دبیر هیئت داوران جشنواره برترین های روابط عمومی ایران ضمن اعلام این مطلب گفت: روابط عمومی های کشور تا 10 مهر 97 فرصت دارند آثار و مستندات خود را برای رقابت در این جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.
وی افزود:در این دوره از جشنواره، رقابت برای انتخاب برترین های روابط عمومی ایران در 9 رشته شامل برنامه ریزی ارتباطی، مدیریت راهبردی روابط عمومی، خلاقیت و نوآوری، ارتباطات الکترونیک، تکریم ارباب رجوع، ارتباطات رسانه ای، مهندسی فرهنگی و توسعه فرهنگ خاص و پژوهش ارتباطی و در دو سطح ملی و استانی برگزار شده و در نهایت حداکثر از 54 اثر برتر روابط عمومی ها تقدیر و تجلیل ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
تیراندازی شدید در کرمانشاه؛ 6 کشته و زخمی

تیراندازی شدید در کرمانشاه؛ 6 کشته و زخمی ایران آنلاین نوشت: عامل تیراندازی در یکی از روستا های کرمانشاه در عملیات ویژه پلیس در دام قانون افتاد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که متهم است پس از تیراندازی باعث مرگ یک نفر شده بود با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه دستگیر شد.
محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت:: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک مورد تیر اندازی در یکی از روستا های شهرستان کرمانشاه، گروهی از ماموران به منظور رسیدگی به موضوع سریعا وارد عمل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
یافته های پژوهشی تازه | خانواده کلم ها عیله سرطان روده

یافته های پژوهشی تازه | خانواده کلم ها عیله سرطان روده به گزارش گیزمگ، سبزیجات برای شما خوب است! خوب، این یه چیز کلی است، اما یک مطالعه جدید از یک تیم از پژوهشگران در کالج سلطنتی لندن و موسسه "فرانسیس کریک" برای اولین بار از یکی از مکانیزم های بیولوژیک کلیدی پرده برداشته که دقیقا توضیح می دهد چگونه یک ماده شیمیایی خاص با خوردن سبزیجات خاص تولید می شود که می تواند از التهاب و سرطان کولن (روده) جلوگیری کند.
"گیتا استاکینگر" نویسنده ارشد پژوهش جدید توضیح می دهد: تعدادی از مطالعات اپیدمیولوژیک (همه گیرشناسی) نشان داد که سبزیجات ممکن است از ابتلا به سرطان جلوگیری کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
از اهمیت زکات تا آثار پرداخت و عدم پرداخت آن

از اهمیت زکات تا آثار پرداخت و عدم پرداخت آن حوزه/ امام صادق علیه السلام فرمود: خداوند بر این امت چیزی را سخت تر از زکات واجب نکرده است و اکثر هلاکت امت ها به خاطر نپرداختن آن است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
برنده ها و بازنده های نقل و انتقالات تابستانی 2018

برنده ها و بازنده های نقل و انتقالات تابستانی 2018 وبسایت نود: اگرچه هنوز به پایان مهلت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی زمان باقی است ولی تا به همین جا هم خیلی از تیم ها، ترکیب هایشان را بسته اند و آماده شروع فصل جدید هستند. به همین دلیل در آستانه پایان مهلت نقل و انتقالات در اروپا، نگاهی داریم به بازنده ها و برنده های تابستان 2018:
برنده! یوونتوس
یوونتوس در دو دهه اخیر بارها به فتح لیگ قهرمانان نزدیک شده است، در همین 4 سال گذشته، آن ها دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیدند ولی هر دو بار نایب قهرمان شدند. طی دو فصل گذشته نیز این رونالدو بود که یوونتوس را در لیگ قهرمانان ناکام گذاشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
گروه اقدام ایران تشکیل شد/ مذاکره با ایران پیش شرط هایی دارد

گروه اقدام ایران تشکیل شد/ مذاکره با ایران پیش شرط هایی دارد به گزارش مانیتورینگ بین الملل خبرگزاری فارس، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا ضمن اعلام رسمی خبر تشکیل گروه اقدام ایران ، اتهامات همیشگی آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی ایران را بازگو کرد.
پامپئو ابتدا به تحریم های اعمال شده علیه ایران پرداخت و مدعی شد که این تحریم ها برای توقف حمایت ایران از تروریسم اعمال شده است.
وزیر خارجه آمریکا سپس به اعلام آمادگی دونالد ترامپ رئیس جمهور کشورش در خصوص آمادگی برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران پرداخت و گفت که مذاکره منوط به تغییر رفتار رژیم ایران است.
پامپئو در ادامه گفت که آمریکا متعهد به ایجاد تغییر در رفتار نظام حاکم بر ایران است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
فیصل مقداد: سوریه تمام سرزمین خود را از وجود تروریسم پاکسازی می کند

فیصل مقداد: سوریه تمام سرزمین خود را از وجود تروریسم پاکسازی می کند العالم-سوریه
پنجشنبه شب در دیدار با هیاتی از حزب وحدوی سوسیال دموکرات موریتانی به ریاست 'ولد عزیز' دبیرکل این حزب در دمشق افزود: ارتش و نیروهای مسلح سوریه مصمم است، سراسر کشور را به کنترل دولت بازگردانند .
وی بر اهمیت روابط دوجانبه در همه زمینه ها با موریتانی تاکید و از همبستگی قوی و اصولی این کشور با سوریه قدردانی کرد .
دبیرکل حزب وحدوی سوسیال دموکرات موریتانی نیز گفت: پیروزی های ارتش سوریه بدون رهبری حکیمانه بشار اسد و پایداری و شجاعت ملت امکان پذیر نبود .
عزیز و هیات همراه اهتمام سوریه به موضوع فلسطین به عنوان مساله اصلی امت اسلامی را ستودند . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
سهام آسیایی سقوط کردند

سهام آسیایی سقوط کردند درحالی که بحران ارزی ترکیه و وحشت از کندشدن اقتصاد چین، نگرانی هایی را در مورد رشد اقتصادی جهان ایجاد کرده، سهام آسیایی به پایین ترین سطح یکساله خود سقوط کردند.
درحالی که بحران ارزی ترکیه و وحشت از کندشدن اقتصاد چین، نگرانی هایی را در مورد رشد اقتصادی جهان ایجاد کرده، سهام آسیایی به پایین ترین سطح یکساله خود سقوط کردند.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، در معاملات روز پنج شنبه، درحالی که بحران ارزی ترکیه و وحشت از کند شدن اقتصاد چین، نگرانی هایی را در مورد رشد اقتصادی جهان ایجاد کرده است، سهام آسیایی به پایین ترین سطح یک ساله خود سقوط کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
سهام آسیایی سقوط کردند

سهام آسیایی سقوط کردند درحالی که بحران ارزی ترکیه و وحشت از کندشدن اقتصاد چین، نگرانی هایی را در مورد رشد اقتصادی جهان ایجاد کرده، سهام آسیایی به پایین ترین سطح یکساله خود سقوط کردند.
درحالی که بحران ارزی ترکیه و وحشت از کندشدن اقتصاد چین، نگرانی هایی را در مورد رشد اقتصادی جهان ایجاد کرده، سهام آسیایی به پایین ترین سطح یکساله خود سقوط کردند.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، در معاملات روز پنج شنبه، درحالی که بحران ارزی ترکیه و وحشت از کند شدن اقتصاد چین، نگرانی هایی را در مورد رشد اقتصادی جهان ایجاد کرده است، سهام آسیایی به پایین ترین سطح یک ساله خود سقوط کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
پاشنه آشیل استقلال در بوشهر؛ داغِ فرشید

پاشنه آشیل استقلال در بوشهر؛ داغِ فرشید وب سایت نود: استقلال بعد از یک بازی خوب و کسب سه امتیاز مقتدرانه مقابل تراکتورسازی از پارس جنوبی شکست خورد. اتفاقی که با توجه به بازی با شاگردان تارتار در گرمای جم و در شرایط خوب این تیم خیلی غیرقابل تصور نبود. با این حال علاوه بر بازی خوب پارس و گرمای هوا شاید بدشانسی را هم بتوان در این باخت دخیل دانست.
این بدشانسی پیش از شروع بازی و آن جایی رقم خورد که استقلال به دلیل فوت پدر فرشید باقری نتوانست او را به جم ببرد. غیبت او خیلی زود به چشم آمد و با گلی که استقلال در همان نیمه اول دریافت کرد مشخص شد که کار آبی ها سخت تر از آن چیزی است که تصور می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
گریه شرکت کننده در اولین قسمت برنده باش

گریه شرکت کننده در اولین قسمت برنده باش برترین ها: در فیلم زیر گریه شرکت کننده در اولین قسمت برنده باش را ببینید.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
هواداران یوونتوس بالاخره بونوچی را بخشیدند

هواداران یوونتوس بالاخره بونوچی را بخشیدند ورزش سه: لئوناردو بونوچی تابستان سال قبل و بعد از جنجال های فراوان تصمیم گرفت پس از سالها از یوونتوس جدا شده و راهی باشگاه رقیب یعنی میلان شود.
اما در اتفاقی عجیب، بونوچی یک سال بعد و در تابستان امسال دوباره به یووه بازگشت که این اتفاق با مخالفت بخش قابل توجهی از هواداران بیانکونری مواجه شد و در تمام نظرسنجی جمعیت غالب علاقه ای به بازگشت بونوچی نداشتند.
حتی بونوچی در اولین جلسه تمرینی خود در یوونتوس نیز مورد شماتت برخی طرفداران قرار گرفت اما اخبار حاکی از آن است که در روزهای اخیر رابطه مدافع ایتالیایی و طرفداران یوونتوس بهبود یافته و امروز بعد از پایان آخرین جلسه تمرینی یوونتوس ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
رئیس بیمارستان شهید رجائی یاسوج منصوب شد

رئیس بیمارستان شهید رجائی یاسوج منصوب شد به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی یاسوج، در بخشی از این حکم آمده است:
ا رائه خدمات مطلوب به بیماران، رعایت منشور حقوق، راه اندازی بخش های مختلف بیمارستانی، توجه ویژه به مسائل معیشتی و رفاهی پرسنل و کادر درمان بیمارستان، بررسی، مطالعه و پیشنهاد راهکارهای لازم به منظور رعایت استانداردهای حرفه ای در جهت مراقبت از بیماران، ارائه پیشنهادهای لازم مبنی بر برون سپاری بخشی از امور بیمارستان همچون امور خدماتی و تاسیساتی جهت چابک سازی امور و بخش های بیمارستان به بخش خصوصی مورد تاکید است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
نویمایر: انگیزه مان برای پیروزی در بازی بعد حفظ شد

نویمایر: انگیزه مان برای پیروزی در بازی بعد حفظ شد به گزارش ایسنا، مارکوس نویمایر درباره شکست یک بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی اظهار کرد: بازی خوبی را مشاهده کردیم. توانستیم موقعیت های خوبی را روی دروازه حریف خلق کنیم اما بدشناس و کم دقت بودیم.
او جو ورزشگاه تختی شهر جم را خوب توصیف کرد و افزود: خوشحالم در ایران و در استقلال بازی می کنم. این یک تجربه جدید برای من است.
بازیکن آلمانی استقلال گفت: هواداران استقلال انتظارات زیادی از ما دارند. درست است که در این بازی شکست خوردیم اما انگیزه مان حفظ شد و باید در بازی بعد پیروز شویم.
منبع: ایسنا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
مقدماتی لیگ اروپا| صعود آپوئل به پلی آف در غیاب قوچان نژاد

مقدماتی لیگ اروپا| صعود آپوئل به پلی آف در غیاب قوچان نژاد به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم آپوئل نیکوزیای قبرس با برتری 3 بر یک خانگی مقابل هاپوئل بیرشاو، نماینده رژیم صهیونیستی در دور برگشت مرحله سوم مقدماتی رقابت های لیگ اروپا به مرحله پلی آف این رقابت ها راه یافت.
در این بازی که نام رضا قوچان نژاد، ستاره ایرانی آپوئل در لیست ذخیره ها هم دیده نمی شد، تیم او با گل های کاژو در دقیقه 64 و سوزا در دقایق 79 و 90، گل بن باست در دقیقه 19 برای رقیب را جبران کرد و به برتری 3 بر یک دست یافت.
آپوئل با توجه به این پیروزی و تساوی 2 بر 2 در بازی رفت در مجموع به برتری 5 بر 3 دست یافت و به مرحله پلی آف راه یافت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به گزارش حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمدمجتبی حسینی معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح روز پنجشنبه 25 مردادماه از بخش موسیقی نواحی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در فرهنگسرای نیاوران دیدن کرد.
حسینی در خصوص کیفیت اجرا ها چنین گفت: اجرا ها بسیار با کیفیت و امیدوار کننده بود. جوانان ایران بسیار مسلط به نوا های نواحی خود هستند و با دقت و ظرافت خاص ویژگی های هر مقام را اجرا می کنند.
وی در خصوص تاثیر گذاری جشنواره در این حوزه توضیح داد: جشنواره ملی موسیقی جوان در حال گذراندن دوازدهمین دوره خود است و در طی سال ها توانسته به یکی از مهم ترین رویداد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فقر، داعش و بازی های آسیایی!

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فقر، داعش و بازی های آسیایی! به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، کشور اندونزی با حدود 260 میلیون نفر پرجمعیت کشور مسلمان جهان است که هم اکنون روزهای شلوغی را سپری می کند. کشوری که توانسته در اوج مشکلات مالی و فقری که چند سالی است گریبانگر مردمش شده، میزبانی هجدهمین دوره مسابقات آسیایی را از آن خود کند و قرار است فردا افتتاحیه این مسابقات برگزار شود.
روپیه واحد پول اندونزی یکی از کم ارزش ترین پول های جهان است و یک دلار آمریکا با 14300 روپیه اندونزی برابری می کند. به دلیل جمعیت زیاد و منابع کم، این کشور فقیر زیاد دارد ولی توانسته در اوج این مصائب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
با "ترین های" کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی2018

با "ترین های" کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی2018 به گزارش ایسنا، هجدهمین دوره بازی های آسیایی از 27 مرداد در اندونزی آغاز می شود و کاروان ورزشی ایران قرار است با 378 ورزشکار در این رویداد شرکت کند. در این کاروان انواع و اقسام ترین ها وجود دارد و شاید جالب باشد که بدانیم پرافتخارترین یا قدیمی ترین ورزشکار کاروان چه کسانی هستند و ایران با چه نوع کاروانی قدم در بازی های آسیایی 2018 می گذارد. از این رو در ادامه به معرفی مهمترین "ترین های" کاروان ایران می پردازیم:
*طلایی ترین ورزشکار در بازیهای آسیایی
احسان حدادی یکی از شاخص ترین ورزشکاران حاضر در کاروان ایران است که قرار است چهارمین دوره بازی های آسیایی خود را تجربه کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
پورعلی گنجی: بازی در اروپا رویا و هدف همیشگی من بود/ آماده بازی برای یوپن هستم

پورعلی گنجی: بازی در اروپا رویا و هدف همیشگی من بود/ آماده بازی برای یوپن هستم به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرتضی پورعلی گنجی پس از امضای قرارداد با تیم یوپن بلژیک از پیوستن به تیم جدیدش ابراز رضایت کرد.
او که با سابقه 30 بازی ملی در هر 3 بازی تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال حضور داشت در سطح اول فوتبال کشورش، چین و اخیرا السد قطر 124 بازی انجام داده و در 26 سالگی 9 بار در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است.
پورعلی گنجی پس از این انتقال گفت: تا این لحظه از دوران حرفه ای ام خودم را با شرایط و بازی در کشورها و سطوح مختلف وفق داده ام.بازی در اروپا، رویا و هدف همیشگی ام بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
ژانر خانواده در سینمای ایران نداریم

ژانر خانواده در سینمای ایران نداریم بیتا منصوری که سال گذشته فیلم قهرمانان کوچک را در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان داشت، در گفت وگویی با ایسنا درباره انگیزه های خود از تولید یک فیلم دیگر در حوزه کودک و نوجوان با توجه به وضعیت اکران این نوع از آثار سینمایی که برخلاف برنامه ریزی ها هنوز یک سرگروه اکران ندارد، بیان کرد: من به مخاطب عام اعتقاد زیادی دارم و به نظرم زمانی برای یک فیلم اتفاق خوبی رخ می دهد که مخاطب داشته باشد و با فروش مناسب به برگشت سرمایه هم برسد اما متاسفانه این اتفاق در شرایط فعلی ما خیلی رخ نمی دهد و جای سوال است که با وجود برخی تلاش هایی که انجام می شود چرا این اتفاق را شاهد نیستیم؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
رجبی: از ته قلب طلای تکواندو بازی های آسیایی را می خواهم/ چرا نتوانیم قهرمانی دوره گذشته را تکرار کنیم؟

رجبی: از ته قلب طلای تکواندو بازی های آسیایی را می خواهم/ چرا نتوانیم قهرمانی دوره گذشته را تکرار کنیم؟ سعید رجبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه بازی های آسیایی 2018 اندونزی اظهار داشت: در دو ماه و نیمی که برای آماده سازی جهت حضور در بازی های آسیایی زمان داشتیم، تمرینات بسیار خوب و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. از لحاظ روحی و روانی نیز مانند همه بچه ها در شرایط خوبی قرار دارم و مشکل خاصی ندارم و برای حضور پر قدرت و کسب یک مدال خوشرنگ آماده هستم.
وی با عدم نگرانی در خصوص نداشتن تجربه حضور در بازی آسیایی عنوان کرد: میدان های بزرگی مثل مسابقات جهانی و قهرمانی آسیا را پشت سر گذاشتیم و نگرانی برای حضور در بازی های آسیایی ندارم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
شیری:نیم فصل به پرسپولیس می روم

شیری:نیم فصل به پرسپولیس می روم مهدی شیری بازیکن تیم فوتبال پیکان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: دیدار خوبی را برابر تیم فوتبال گسترش فولاد انجام دادیم و توانستیم در این دیدار به اندازه ای به روی کار دفاعی تیممان تمرکز کنیم اما متاسفانه در زمان نامناسبی گل اول وارد دروزاه مان شد.در ادامه اما با توجه به هوش و توانایی بالای گلزنی خط حمله تیممان توانستیم نتیجه دیدار را تغییر داده وگلزنی کنیم.
شیری ادامه داد:در این دیدار تنها باید از تکنیک دفاع و به دنبال آن ضد حمله استفاده می کردیم و در جریان این دیدار توانستیم به خوبی از این تکنیک استفاده کنیم و باید بگویم برخی از تیم های ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
بنی تمیم: از دوچرخه سواری و تیراندازی خوابگاه اجاره می کنیم/ در کشتی آزاد و فرنگی 4 طلا در بازی های آسیایی می گیریم

بنی تمیم: از دوچرخه سواری و تیراندازی خوابگاه اجاره می کنیم/ در کشتی آزاد و فرنگی 4 طلا در بازی های آسیایی می گیریم حمید بنی تمیم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مراحل پایانی ساخت آکادمی ملی کشتی اظهار داشت: خیلی از پروژه های دولتی در بخش ورزش یا سال ها زمان می برد که به مرحله بهره برداری برسند یا اصلا به اتمام نمی رسند و نیمه کاره می مانند اما خوشبختانه کار ساخت آکادمی خیلی خوب و به سرعت پیش رفت و تا پایان امسال قطعا در اختیار ما قرار خواهد گرفت. حتی این احتمال وجود دارد که تا آخر مهر ماه نیز تحویل فدراسیون داده شود.
وی در پاسخ به این سوال که تجهیزات مورد نظر برای این مجموعه 5 طبقه به چه صورت تامین خواهد شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
افزایش حداکثر 15 درصدی شهریه پیش دبستانی های مدارس دولتی/ عدم کاهش پیش دبستانی های مدارس

افزایش حداکثر 15 درصدی شهریه پیش دبستانی های مدارس دولتی/ عدم کاهش پیش دبستانی های مدارس رضوان حکیم زاده در گفت وگو با ایسنا، درباره شهریه مراکز پیش دبستانی ضمیمه مدارس دولتی اظهار کرد: دوره پیش دبستانی یک اولویت و اصل مهم است که باید مورد توجه قرار بگیرد. طبق دستورالعمل وزیر آموزش و پرورش، در دوره پیش دبستانی اصل بر استفاده از همه ظرفیت های موجود است.
وی افزود: نظر وزارتخانه این است که کلاس ها و فضاهای مازاد مدارس دولتی همچنان برای پیش دبستانی مورد استفاده باشد تا خانواده های بیشتری بتوانند فرزندشان را در پیش دبستانی ها ثبت نام کنند.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تاکید ما ثبت نام در پیش دبستانی های ضمیمه مدارس دولتی با همان قیمت سال قبل است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
رئیس فدراسیون اسکواش: امروز آخرین کار های خروج از کشور علیرضا شاملی انجام می شود

رئیس فدراسیون اسکواش: امروز آخرین کار های خروج از کشور علیرضا شاملی انجام می شود مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان در مورد امور نظام وظیفه علیرضا شاملی و مصدومیت سجاد زارعیان گفت: ما در حال پیگیری کارهای نظام وظیفه علیرضا شاملی هستیم. بخشی از این کار که مربوط به امور خروج از کشور این بازیکن است که در وزارت ورزش در حال پیگیری است. او اواخر خرداد ماه به خدمت مقدس سربازی اعزام شد و آخرین کارهای او فردا باید در سازمان محل خدمتی او پیگیری شود تا برای جمعه آماده اعزام به جاکارتا شود. شاملی به علت اینکه باید در پادگان حاضر می بود نتوانست در تمرین های تیم به شکل کامل حضور داشته باشد اما او ورزشکار سرسختی است و نشان داده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
دیدار محرمانه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و مقام قطری

دیدار محرمانه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و مقام قطری به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوزعربی، شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفته است که لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با مقام قطری به منظور توافقات دو جانبه در قبرس دیدار کرده است.
ده تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود: محور گفتگوهای طرفین با توجه به اینکه تنش ها از اواخر ماه مارس گذشته در مرزهای اراضی اشغالی و نوار غزه زیاد شده، غزه بوده است.
طبق اعلام تلویزیون رژیم صهیونیستی، این دیدار به صورت مخفیانه صورت گرفته است .
منبع: مهر
مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
بمباران تروریستهای داعش در سوریه توسط جنگنده های عراقی

بمباران تروریستهای داعش در سوریه توسط جنگنده های عراقی به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق در بیانیه ای اعلام کرد: جنگنده های اف 16 عراقی در راستای اجرای دستورات فرماندهی کل قوا، محل تجمع تروریست های داعش را در داخل سوریه بمباران کردند.
در این بیانیه آمده است: هدف جنگنده های عراقی اتاق عملیات تروریست های داعش بود که به طور کامل تخریب و منجر به کشته شدن شماری از عناصر این گروه تروریستی شد.
بیانیه مذکور افزود: طبق اطلاعات به دست آمده تروریست هایی که کشته شدند به دنبال اجرای عملیات با کمربندهای انفجاری علیه غیر نظامیان در داخل خاک عراق بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
بررسی تصمیم عجیب شفر؛ 6 تغییر با 2 تعویض!

بررسی تصمیم عجیب شفر؛ 6 تغییر با 2 تعویض! وبسایت نود: آرایش مد نظر شفر برای مقابله با پارس جنوبی جم هم مثل تمام مسابقاتی که روی نیمکت استقلال نشست، سیستم 1-3-2-4 بود. ترکیبی که با حضور محمدی مهر در سمت راست دفاع، زکی پور در سمت چپ، منتظری و سهرابیان در قلب دفاع چیده شده بود. حضور دانشگر در پست هافبک دفاعی، سورپرایز شفر برای این مسابقه بود. که کنار علی کریمی از او بازی گرفته بود. سه هافبک استقلال هم وریا، اسماعیلی و تبریزی تشکیل داده بودند که یک خط عقب تر از باقری بازی می کردند.
آرایش استقلال در نیمه نخست
نمایش نه چندان دل چسب استقلال در نیمه نخست که با گل خوردن از پارس جنوبی همراه شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
روسیه: تحریمهای آمریکا علیه کره شمالی فرآیند صلح را تضعیف می کند

روسیه: تحریمهای آمریکا علیه کره شمالی فرآیند صلح را تضعیف می کند وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که تحریمهای جدید آمریکا علیه یک شرکت و یک فرد روسی به اتهام ارتباط با کره شمالی، ممکن است فرآیند صلح در شبه جزیره کره را تضعیف نماید.
به گزارش پرس شیعه به نقل از رویترز، وزارت امور خارجه روسیه روز پنج شنبه اعلام کرد تحریمهای جدیدی که واشنگتن علیه یک شرکت و یک فرد روسی به اتهام ارتباط با کره شمالی وضع کرده است، ممکن است فرآیند صلح در شبه جزیره کره را تضعیف نماید.
وزارت خارجه روسیه در بیانیه خود اعلام کرد که واشنگتن آگاه نیست که چطور اِعمال فشار حداکثری بر پیونگ یانگ اقدامی توأم با خطر است . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
نگاهی به همه قهرمانان سوپرجام اروپا

نگاهی به همه قهرمانان سوپرجام اروپا وبسایت نود: به نقل از فورفورتو، چهارشنبه شب برای اولین بار در تاریخ سوپرجام اروپا، دو تیم همشهری به مصاف هم رفتند. دیداری که اتفاقا جذاب هم شد و 6 گل را به همراه داشت. دیگو کاستا با گلزنی در ثانیه 49 رکورد اور بانگا را شکست و سریع ترین گل تاریخ این رقابت را به ثمر رساند.
اتلتیکو مادرید در نهایت با پیروزی 4-2 مقابل رئال مادرید برای سومین بار قهرمان سوپرجام شد تا در کنار لیورپول چهارمین تیم پرافتخار این مسابقات نام گیرد. نکته جالب آن است که اتلتی 3 بار به این مسابقه راه یافته و هرگز شکست نخورده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
پس لرزه های سقوط شدید لیر؛ پیش خرید طلا 2 برابر شد

پس لرزه های سقوط شدید لیر؛ پیش خرید طلا 2 برابر شد به گزارش راشاتودی، افزایش تنش های دیپلماتیک بین آنکارا و واشنگتن فشار شدیدی بر لیر ترکیه وارد کرد و در نتیجه، با هجوم سرمایه گذاران به سوی سرمایه های امن، تجارت پیش خرید طلا در این کشور حدودا دو برابر شد.
درحالی که نوسانات شدید اخیر ارز ملی گمانه زنی ها در مورد قیمت را افزایش داد و قیمت محلی این فلز گران بها را تقویت کرد، حجم معاملات پیش خرید طلا در بورس ترکیه اوج گرفت. میانگین حجم تبادلات روزانه قرارداد های پیش خرید 90 روزه، دو برابر شده و به 40000 قرارداد رسید. این میزان در ماه مارچ 17000 قرارداد در روز بود بود. در همین زمان قیمت هر اونس طلا به لیر ترکیه، بیش از 50 درصد رشد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
افزایش 7 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر

افزایش 7 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر همچنین طی دو روز آینده در بعضی ساعات بارش پراکنده و خفیف در برخی نقاط استان های ساحلی خزر پیش بینی می شود. از لحاظ دمایی روز های پنج شنبه و جمعه افزایش نسبی دما در استان های نوار شمالی کشور رخ خواهد داد که بیشترین مقدار افزایش دما در استان های ساحلی خزر و اردبیل بین 4 تا 7 درجه پیش بینی می شود.
تهران امروز در گرمترین ساعت خود به 36 درجه خواهد رسید و افزایش یک تا دو درجه ای دما را در روز های آینده خواهد داشت.
میزان ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
همنشینی ماه و مشتری، بعدازظهر فردا

همنشینی ماه و مشتری، بعدازظهر فردا مسعود عتیقی دبیر انجمن نجوم آماتوری ایران در این باره گفت: پدیده همنشینی ماه و سیاره مشتری در ساعت 15 و 8 دقیقه روز جمعه 26 مرداد رخ می دهد.
به گفته وی در این پدیده سیاره برجیس 5.4 درجه جنوب ماه قرار دارد.
عتیقی با تاکید بر اینکه این زمان بهترین فرصت برای رصد این پدیده زیبای نجومی است، خاطر نشان کرد: علاقه مندان تا قبل نیمه شب که زمان غروب این اجرام است فرصت دارند، این همنشینی دلچسب نجومی را مشاهده کنند.
مشتری که با نام های "هرمز" و "برجیس" شناخته می شود پنجمین سیاره پس از تیر، ناهید، زمین و بهرام و بزرگترین سیاره در سامانه خورشیدی است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
افزایش قیمت مرغ در بازار

افزایش قیمت مرغ در بازار مهدی یوسف خانی از افزایش قیمت مرغ به 11 هزار و 400 تومان در مراکز خرده فروشی خبر داد و گفت: قیمت مرغ گرم در عمده فروشی درب کشتارگاه 10350 تومانتوزیع درب واحد های صنفی 10500 تومان و مراکز خرده فروشی 11400 تومان است.
وی قیمت خرده فروشی مرغ شمال را 10600 تومان اعلام کرد و افزود: قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن 9600 تومان است.
یوسف خانی ادامه داد: همکاران ما باید توجه کنند قیمت های اعلامی فوق نرخ استعلامی بوده و آن ها می توانند با توجه به فاکتور خرید رسمی و با احتساب 10 درصد سود اقدام به فروش کنند.
مهر ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
دستگیری 40 نفر در پارتی شبانه

دستگیری 40 نفر در پارتی شبانه محمدرضا اعراب شیبانی افزود: میانگین سنی متهمان بین 20 تا 35 سال بود که از این تعداد 16 مرد و 24 زن حسب مشاهدات عینی قاضی با اتهام شرب و نگهداری خمر و سایر مفاسد اجتماعی در شب های اخیر دستگیر شدند.
وی گفت: کمیسیون مبارزه با مفاسد اجتماعی استان به ریاست دادستان مرکز استان، اعضای محاکم قضایی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است که مفاسد و آسیب های اجتماعی به صورت کاملا فنی در آن رصد و پیگیری می شود.
معاون دادستان بیرجند اظهار داشت: مفاسد اجتماعی استان در این کمیسیون پیگیری و با همکاری و مشارکت اعضا در مورد برخورد بازدارنده با مفاسد تصمیم گیری می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
وعده جدید مدیران پرسپولیس به بازیکنان و کادر فنی

وعده جدید مدیران پرسپولیس به بازیکنان و کادر فنی مهر: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس قصد داشت قسط اول قرارداهای فصل جاری اعضای این تیم را تا یکشنبه گذشته پرداخت کند. اما عدم تامین منابع مالی از سوی اسپانسرهای این باشگاه سبب شد تا آنها نتوانند این موضوع را محقق کنند.
مدیران باشگاه پرسپولیس که صدای اعتراض بازیکنان به دلیل بی پولی را از طریق سید جلال حسینی و حسین ماهینی، کاپیتان های اول و دوم سرخپوشان شنیده اند به آنها قول داده اند بدون شک حدود 20 درصد از قراردادهای فصل جاری را چند روز قبل از بازی رفت با الدحیل پرداخت کنند.
از قرار معلوم مسئولان پرسپولیس ابتدای شهریورماه پولی را دریافت می کنند که به واسطه آن خواهند توانست بدهی خود به ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
14 فواید و خواص شگفت انگیز اب خیارشور

14 فواید و خواص شگفت انگیز اب خیارشور آب خیارشور چیست؟
خیارشور عبارت است از خیار های داخل آب نمک که مدتی برای تخمیرشدن کنار گذاشته شده اند. تخمیر باعث تغییر طعم و ظاهر خیار ها می شود. نام علمی خیار هایی که برای خیارشور پرورش می یابند Cucumis anguria است، که گونه ای نادرتر از خیار های عادی هستند. آب خیارشور همان آب داخل شیشه ی خیارشور ها است، اما بعضی از شرکت ها، بعد از اینکه متوجه شدند این ماده برای سلامتی فوایدی دارد، شروع کردند به فروش آن به صورت جداگانه. مزه ی آن به شدت شور و اسیدی است و ممکن است با خوردن آن چهره تان در هم برود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
پیشرفت خیره کننده در صنعت هواپیما

پیشرفت خیره کننده در صنعت هواپیما چین اعلام کرد آزمایش اولین هواپیمای مافوق صوت خود را با موفقیت انجام داده است. به لطف توانایی این فناوری در پرواز کردن با سرعتی 6 برابر سرعت صوت، این دستاورد می تواند به پیشرفته ترین سامانه های دفاع موشکی نیز نفوذ کند. آزمایش موفق این هواپیما یک پیشرفت عالی برای چین به حساب می آمد، چرا که در زمینه ی گسترش فناوری موشک ها و هواپیماهای مافوق صوت، مشغول رقابت با روسیه و ایالات متحده است.
آکادمی هوا فضای آیرودینامیک چین این آزمایش را "کاملا موفقیت آمیز" اعلام کرد و در کانال هایش در شبکه های اجتماعی تصاویری را از این آزمایش ارسال کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
افزایش 10 میلیون تومانی قیمت بلیت کشور چین

افزایش 10 میلیون تومانی قیمت بلیت کشور چین گزارش های میدانی حاکی از آن است که برخی از آژانس های مسافرتی و دلالان از این فرصت استفاده کرده و بلیت های خود را با قیمت های بسیار نجومی تر به مسافران می فروشند به طوری که برخی از آژانس ها مابه التفاوت بلیت پیش فروش شده خود را از مسافران دریافت کرده اند.
افزایش 10 میلیون تومانی قیمت بلیت کشور چین
مدیر یکی از آژانس های مسافرتی در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی از تعطیلی تعداد زیادی از آژانس های مسافرتی به دلیل کاهش چشمگیر مسافران هوایی خبر داد و گفت: متأسفانه عدم تخصیص ارز به شرکت های هواپیمایی باعث شده که قیمت بلیت های خود را بین 70 تا 110 درصد افزایش دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
دستگاهی برای بهینه سازی کود دهی به درختان شهری

دستگاهی برای بهینه سازی کود دهی به درختان شهری به گزارش کسب و کار نیوز، بهترین روش جهت کوددهی درختان، حفر گودال در اطراف تنه آن هاست. این گودال ها معمولاً روی دایره هایی هم مرکز در اطراف درخت ایجاد می شوند و فاصله آن ها از تنه درخت به گونه درخت، نوع ریشه آن، الگوی رشد ریشه و نوع خاک بستگی دارد. عمق گودال بر اساس وارد شدن کمترین آسیب به ریشه و اثربخشی حداکثری کود انتخاب می شود. میزان کود توصیه شده به طور یکنواخت در بین حفره ها توزیع می شود و بسته به قطر سوراخ، می توان کود را با انواع مواد مکمل مانند کود پیت ماس، رس آهکی، پرلیت، سنگریزه، شن و ماسه یا سوپرجاذب ها مخلوط کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال/ لیگ عجایب!

هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال/ لیگ عجایب! به گزارش کسب و کار نیوز، بعد از لغو سه بازی در هفته اول و اتفاقات عجیب این هفته مثل نیامدن خونه به خونه و نفت تهران به مسابقه تا لغو دیدار بادران و بانی گستر ارومیه (گسترش فولاد تبریز) هفته دوم مسابقات لیگ دسته یک از شنبه آغاز می شود. شاید در این هفته شاهد کنار گذاشتن نفت تهران و خونه به خونه از دور مسابقات باشیم. برنامه هفته دوم مسابقات به شرح زیر است.
گل گهر سیرجان – مس کرمان
شاگردان وینگو بگوویچ که در بازی گذشته اولین گل این فصل لیگ دسته یک را با گلزنی پیمان رنجبری به ثمر رساندند، در اولین بازی خود مقابل شاهین شهرداری بوشهر به تساوی یک بر یک دست یافتند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
ادامه پیگیری هابرای شهیدقلمدادشدن شهدای آتش نشان/عدالت محوری درارائه خدمات به ایثارگران شهرداری

ادامه پیگیری هابرای شهیدقلمدادشدن شهدای آتش نشان/عدالت محوری درارائه خدمات به ایثارگران شهرداری رضا جلالی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح عملکرد این اداره کل ظرف یک سال گذشته با اشاره به اینکه از 14 سال پیش در قالب مشاورت، امور ایثارگران شهرداری تهران شکل گرفت و نهایتا به اداره کل تبدیل شد، گفت: از زمستان 1396 که همکاری خود را در این اداره کل آغاز کردم همه تلاش خود را برای ایجاد عدالت و جلوگیری از تبعیض و نابرابری در ارائه خدمات به ایثارگران معزز به کار گرفتم و عزم خود و همکارانم را جزم نمودم.
وی افزود: در پنجمین دوره شورای شهر تهران که همگی از لیست امید هستند بالاترین درجه ایثارگری را شاهد هستیم به شکلی که از 21 عضو شورا 15 عضو از خانواده معزز ایثارگران هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
درگیری با ماموران شهرداری در اهواز /لودر به آتش کشیده شد

درگیری با ماموران شهرداری در اهواز /لودر به آتش کشیده شد شهردار منطقه سه اهواز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پنجشنبه برای چهارمین بار برای برخورد با ساخت و سازهایی غیرمجاز که حق طبیعی مردم بوده با نیروهای اجرائیات این منطقه برخورد می شود.
مجتبی یوسفی ادامه داد: این ساخت و سازهای غیرمجاز عمدتا در اراضی ملی نفت و دیگر نهادهای دولتی مثل مسکن و شهرسازی است که به عنوان سرانه عمومی برای بهداشت و درمان، بیمارستان، مدرسه و فضای سبز درنظر گرفته شده اند.
وی تصریح کرد: شهرداری برای احقاق حق مردم قصد بازگرداندن این اراضی برای شهر را دارد ولی متأسفانه خیلی به مأموران اجرائیات شهرداری تعدی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
قاضی: تیم حریف با بازی تدافعی مانع پیروزی ما شد

قاضی: تیم حریف با بازی تدافعی مانع پیروزی ما شد آنها با این روش هم موفق شدند یک امتیاز از یک بازی سخت بگیرند.
وی افزود: بعضی ها می گویند تیم ما فوتبال بازی نمی کند، اما این فوتبال است و بعضی از تیم ها از این روش دفاعی استفاده می کنند. شما هم دیدید که تیم گسترش فولاد امروز از اول بازی عقب نشسته بود و موفق شد از این طریق هم یک امتیاز از ما بگیرد.
مهاجم تیم فوتبال پیکان در مورد داوری علی بای در دیدار این تیم برابر گسترش فولاد نیز تصریح کرد: او داور جوان و خوبی بود، اما در یکسری از صحنه ها بازیکنان حریف خودشان را زمین می انداختند و من از داور می خواستم تا بازی را زودتر شروع کند. به طور کلی داوری خوبی بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
قاضی پور: پسرم کار گوسفند ها را خودش انجام می دهد

قاضی پور: پسرم کار گوسفند ها را خودش انجام می دهد الف: پس از راه اندازی کمپین فرزندت کجاست؟ نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی به این سوال جواب داد و اعلام کرد که 2 پسر دارد که یکی از پسرهایش چوپان است.
بعد از این مصاحبه وی، عکسی از پسرش در فضای مجازی منتشر شد که در یک گاوداری حضور دارد.
خبرنگار ما به سراغ این نماینده مجلس رفت و ماجرا را جویا شد.
قاضی پور در گفتگو با خبرنگار گفت: خبر گاوداری پسرم صحت ندارد و دروغ است.
وی تصریح کرد: عکس منتشر شده، پسرم است، اما گاوداری مال پسرم نیست بلکه مال یکی از دوستانش در روستای جبل کندی در جاده سلماس است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
ارزهای دیجیتالی، راهکار مقابله با تحریم ها برای دریافت پول نفت

ارزهای دیجیتالی، راهکار مقابله با تحریم ها برای دریافت پول نفت سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده های نفتیباید زمینه اجرای همه راهکارهای مقابله با تحریم از جمله بورس نفت فراهم شودخبرگزاری فارس: باید زمینه اجرای همه راهکارهای مقابله با تحریم از جمله بورس نفت فراهم شود
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده های نفتی با اشاره به تجربه موفق حضور بخش خصوصی در زمینه صادرات فرآورده های نفتی در دوران تحریم گفت: وزارت نفت باید از همه امکانات از جمله فروش نفت در بورس برای مقابله با تحریم ها استفاده کند.
سید حمید حسینی، سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده های نفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
ترافیک نیمه سنگین در محور هراز

ترافیک نیمه سنگین در محور هراز وی در خصوص وضعیت ترافیکی محور فیروزکوه نیز گفت: ترافیک در محور فیروزکوه در هر دو مسیر عادی و روان است، اما در محور تهران به دماوند محدوده گیلاونذ حجم خودرو ها افزایش یافته و ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم.
رییس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: در محور هراز نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین خودرو ها در مسیر جنوب به شمال هستیم، که حجم ترافیک در محدوده های رودهن و مشاء بالا رفته و توقف خودرو ها در این محدوده ها را شاهد هستیم.
وی گفت: آزادراه تهران- پردیس نیز در محدوده شهر پردیس با ترافیک نیمه سنگین مواجه است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
فرزندان باهنر کجاست هستند و چه شغلی دارند؟

فرزندان باهنر کجاست هستند و چه شغلی دارند؟ شش فرزند دارم. 4 دختر و 2 پسر. پنج فرزندم دهه شصتی هستند و پسر کوچکم کلاس ششم دبستان و پست مدیریتی ندارد.
دو دخترم فوق لیسانس مدیریت IT و عمران دانشگاه تهران هستند و خانه دار هستند.
یک دخترم فوق لیسانس مدیریت IT دانشگاه تهران و کارشناس شرکت ایرانسل است.
یک دخترم هم فوق لیسانس عمران دانشگاه تهران و کارشناس با قرارداد ساعتی در شرکت مهاب قدس مشغول به تدریس است.
پسر بزرگم فوق لیسانس مکانیک دانشگاه تهران و با دوستان دانشگاهیش یک کارگاه خصوصی دایر کرده اند و هنوز به درآمدی نرسیده است.
برنا ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
لاشه حیوان عجیب الخلقه در کرمانشاه دایناسور بود؟ +عکس

لاشه حیوان عجیب الخلقه در کرمانشاه دایناسور بود؟ +عکس تعدادی از مردم این منطقه معتقدند که این لاشه متعلق به یک حیوان عجیب الخلقه و شاید نسل حیوانات غول پیکر و نخستین است.عده ای دیگر اصرار دارند که باقیمانده نسل منقرض شده دایناسور ها یا پرندگان گوشتخوار است.
برخی حتی مدعی اند که این حیوان یک جفت هم دارد و بعید نیست به زودی سراغ مردم منطقه بیاید.
بسیاری از برداشت ها و گمان های مطرح شده، اما با واقعیت فاصله زیادی دارد.
تقریبا همه کسانی که این حیوان را از نسل موجودات ماقبل تاریخ می دانند یا در باره آن برداشت های عجیب و غریب مطرح می کنند، این حیوان را از نزدیک ندیده اند و حدس آن ها بر مبنای عکسی از لاشه آن است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
یارانه 50 هزار میلیاردی دولت به ارز 4200 تومانی

یارانه 50 هزار میلیاردی دولت به ارز 4200 تومانی خبرگزاری فارس: حمیدرضا حاجی بابایی بعد از ظهر امروز در همایش بزرگ معلم انقلابی و استکبارستیزی ، با تأکید بر اینکه تا کی باید سوءمدیریت ها را در این کشور تحمل کنیم، ادامه داد: 35 میلیارد دلار ثبت سفارش با دلار 4 هزار و 200 تومان انجام شده که 11 میلیارد دلار آن عملیاتی شده است.
وی خاطرنشان کرد: یارانه ای که دولت برای 11 میلیارد دلار داده 50 هزار میلیارد تومان است، بودجه آموزش و پرورش 37 هزار میلیارد تومان است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به کسری 14 هزار میلیارد تومانی آموزش و پرورش اشاره کرد و یادآور شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
ادامه پیگیری هابرای شهیدقلمدادشدن شهدای آتش نشان/عدالت محوری درارائه خدمات به ایثارگران شهرداری

ادامه پیگیری هابرای شهیدقلمدادشدن شهدای آتش نشان/عدالت محوری درارائه خدمات به ایثارگران شهرداری رضا جلالی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح عملکرد این اداره کل ظرف یک سال گذشته با اشاره به اینکه از 14 سال پیش در قالب مشاورت، امور ایثارگران شهرداری تهران شکل گرفت و نهایتا به اداره کل تبدیل شد، گفت: از زمستان 1396 که همکاری خود را در این اداره کل آغاز کردم همه تلاش خود را برای ایجاد عدالت و جلوگیری از تبعیض و نابرابری در ارائه خدمات به ایثارگران معزز به کار گرفتم و عزم خود و همکارانم را جزم نمودم.
وی افزود: در پنجمین دوره شورای شهر تهران که همگی از لیست امید هستند بالاترین درجه ایثارگری را شاهد هستیم به شکلی که از 21 عضو شورا 15 عضو از خانواده معزز ایثارگران هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
نگاه متناقض به افت ارزش لیر در ترکیه

نگاه متناقض به افت ارزش لیر در ترکیه به نقل از ایرنا، تنش میان روابط آنکارا و واشنگتن طی دو هفته اخیر بر سر محکومیت حبس خانگی کشیش برونسون آمریکایی همچنان ادامه دارد و این موضوع از سوی مقام های آنکارا اصلی ترین دلیل افزایش نرخ ارزهای خارجی در بازار این کشور معرفی شده و حتی در حد یک فتنه و حمله اقتصادی مطرح می شود.
در مقابل این موضع دولت، احزاب و کارشناسان مخالف حزب حاکم شرایط موجود در اقتصاد ترکیه و به خصوص افت ارزش لیر به عنوان پول ملی ترکیه را ناشی از تدابیر اشتباه دولت طی سال های اخیر توصیف می کنند.
بحران اقتصادی و افزایش سرسام آور نرخ ارزهای خارجی که از اول سال جاری میلادی آغاز شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
روایت بازگشت یار احمد متوسلیان به عراق

روایت بازگشت یار احمد متوسلیان به عراق به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، آن دسته از رزمندگان ایرانی که در دوران دفاع مقدس به اسارت نیروهای بعثی درآمدند و بعدها به عنوان آزاده به کشور بازگشتند، خاطرات تلخ و شیرین زیادی از اردوگاه های عراق به یاد دارند، تلخی اسارت و شیرینی با هم بودن و مقاومت در برابر دژخیمان بعثی از جمله خاطرات آنهاست.
داوود میقانی یکی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس است که داستان زندگی اش برای خیلی ها جذاب است؛ او سال 1359 با شروع جنگ به جبهه رفت و در کنار حاج احمد متوسلیان در منطقه مریوان جنگید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
تعیین تکلیف مطالبات پیمانکاران صنعت برق با قانون تهاتر

تعیین تکلیف مطالبات پیمانکاران صنعت برق با قانون تهاتر رضا اردکانیان در حاشیه افتتاح نیروگاه کاسپین نوشهر در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا، گفت: امیدواریم در پرداخت مطالبات پیمانکاران و طلبکاران در سال جاری و آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه راهکارهای متعددی به منظور پرداخت مطالبات پیمانکاران وطلبکاران در نظرگرفته شده است، تأکید کرد: با تهاتر مطالبات و رد دیون از طریق تبصره بودجه سال 97 کل کشور به استمرار فعالیت پیمانکاران و طلبکاران در صنعت برق کمک خواهیم کرد.
وزیر نیرو گفت: این تهاتر به این شکل انجام خواهد شد که از پیمانکاری از ما طلب داشته باشد و در عین حال به بانک بدهکار است می توان این بدهی و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
تارتار؛ دومین ایرانی که شفر را شکست داد

تارتار؛ دومین ایرانی که شفر را شکست داد ورزش سه: وینفرد شفر با استقلال در لیگ برتر تنها سه باخت را تجربه کرده است. اولین شکست او به دیدار دربی باز می گردد که آبی ها با نتیجه یک بر صفر از حریف خود شکست خوردند تا شفر برابر برانکو مغلوب شده است.
با این وجود امیر قلعه نویی اولین مربی ایرانی بود که موفق به شکست شفر شد و در لیگ برتر با نتیجه دو بر یک استقلال را از پیش رو برداشت. قلعه نویی یک مرتبه دیگر نیز موفق شد با ذوب آهن شفر را در آسیا شکست دهد اما در دیدار برگشت برابر تیم این سرمربی آلمانی حذف شد.
مهدی تارتار در دیدار عصر پنجشنبه نیز موفق شد سومین باخت لیگ برتری شفر را رقم بزند تا حالا بعد از قلعه نویی دومین مربی ایرانی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
رم بی خیالِ ستاره جنجالی بارسلونا نمی شود!

رم بی خیالِ ستاره جنجالی بارسلونا نمی شود! ورزش سه: مونچی، مدیر ورزشی باشگاه رم در مراسم معارفه استفان انزونزی نیز در مورد مالکوم صحبت کرد.
چند هفته قبل و در شرایطی که اخبار همگی معطوف انتقال مالکوم به رم بود، باشگاه بارسلونا به یکباره با وی به توافق رسید و این انتقال باعث ایجاد جنجال های زیادی بین 2 باشگاه شد. حالا مونچی بعد از جذب استفان انزونزی وی را خریدی بهتر از مالکوم خطاب کرده است.
مونچی گفت: "من اعلام کردم بازیکنی بهتر از مالکوم را جذب خواهیم کرد اما منظورم لزوما هم پست او نبود. آیا بازیکن تیم قهرمان جهان به نظر شما بهتر از مالکوم نیست؟ برای من که استیون انرونزی بهتر از مالکوم است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
حکم نابودی نفت تهران و دربی کرمان

حکم نابودی نفت تهران و دربی کرمان خبرگزاری آریا - دیدارهای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال روز شنبه با انجام 4 مسابقه آغاز می شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، هفته اول لیک دسته یک با حواشی بسیاری همراه بود به طوریکه سه بازی از 9 مسابقه هفته اول به دلایل مختلف برگزار نشد! تیم نفت تهران که ظاهرا وجود خارجی ندارد هنوز در جدول مسابقات باقی مانده و شاید در پایان هفته دوم نام این تیم از جدول مسابقات حذف شود. روز شنبه 4 بازی از هفته دوم لیگ یک برگزار می شود.
در سیرجان شاهد دربی استان کرمان و تقابل تیم گل گهر سیرجان و مس کرمان هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
نسخه طلایی آیفون ایکس 2018 در راه است +عکس

نسخه طلایی آیفون ایکس 2018 در راه است +عکس به نقل از سی نت، اگر ثروتمند هستید و به اشیا پر زرق و برق علاقه مندید می توانید دست به کار شوید و نسخه روکش طلای آیفون ایکس را تهیه کنید. نسخه ای که با یک ورق طلای 18 عیار ساخته شده است.
هنوز در خصوص نام رسمی این موبایل اعلام نظر نشده اما پیش بینی می شود این موبایل "آیفون Xs" نامیده شود.رسانه ها گوشی مذکور را به عنوان "لوکس ترین محصول و نام تجاری سال " معرفی می کنند. البته این نخستین بار نیست که برندهای معتبر از روکش های طلا یا الماس برای محصولات خود استفاده می کنند.
البته اگر قصد دارید این موبایل جنجالی را بخرید فراموش نکنید که ارزش موبایل مذکور با ورود موبایل های بعدی روکش طلا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
سلفی خاص فرزندان دو اسطوره موسیقی

سلفی خاص فرزندان دو اسطوره موسیقی عکس سلفی که شان اونو لنون تنها فرزند جان لنون عضو فقید و همسر ژاپنی اش یوکو اون با جیمز مک کارتنی پسر پل مک کارتنی عضو 76 ساله گروه در حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرد، با استقبال زیادی روبرو شد.
رسانه های آمریکایی نوشتند: فرزندان دو هنرمندی که شصت سال پیش گروه افسانه ای بیتل ها را بنیان گذاشتند و اغلب ترانه های فراموش نشدنی بیتل ها را به طور مشترک امضاء کردند، شباهت خیره کننده ای با پدران خود دارند، و علاوه بر شباهت ظاهری، عشق به موسیقی و استعداد ترانه نویسی را از پدران خود به ارث برده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
زلزله 4 ریشتری شاهرود را لرزاند

زلزله 4 ریشتری شاهرود را لرزاند محمد کرم محمدی ضمن تایید خبر زلزله 4.7 ریشتری در کلاته خیج شاهرود، افزود: این زلزله در ساعت یازده و 11 دقیقه و 50 ثانیه صبح پنج شنبه و در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوسته است.
وی با اشاره به اعزام اکیپ های ارزیابی و امدادی به منطقه کلاته خیج، تصریح کرد: طی چند روز گذشته نیز زلزله ای امیریه شاهرود را لرزانده بود ولی گزارشات واصله از عدم بروز خسارت در این منطقه خبر دادند.
فرماندار شاهرود این زمین لرزه را در موقعیت جغرافیایی با عرض شمالی 36.835 درجه و طول شرقی 55.220 درجه ذکر کرد و افزود: این زلزله در 20 کیلومتری کلاته خیج شاهرود به وقوع پیوسته است.
مهر ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
حکم نابودی نفت تهران و دربی کرمان

حکم نابودی نفت تهران و دربی کرمان هفته اول لیک دسته یک با حواشی بسیاری همراه بود به طوریکه سه بازی از 9 مسابقه هفته اول به دلایل مختلف برگزار نشد! تیم نفت تهران که ظاهرا وجود خارجی ندارد هنوز در جدول مسابقات باقی مانده و شاید در پایان هفته دوم نام این تیم از جدول مسابقات حذف شود. روز شنبه 4 بازی از هفته دوم لیگ یک برگزار می شود.
در سیرجان شاهد دربی استان کرمان و تقابل تیم گل گهر سیرجان و مس کرمان هستیم.گل گهر در هفته اول مقابل شاهین بوشهر متوقف شد و مس کرمان با پیروزی مقابل شهرداری ماهشهر گام اول را محکم برداشت.
شهرداری تبریز که هفته اول شکست خورده بود میزبان تیم نفت تهران است تیمی که بعید است در میدان حاضر شود و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
یک خاطره از اسارت و یک تذکر به مسؤلان

یک خاطره از اسارت و یک تذکر به مسؤلان کبنا ؛ بسمه تعالی
این خاطره ای که می نویسم را می توانید ازهمه آزادگان بپرسید.
سال1365و1366 آقای ابریشم چی معاون اول سازمان منافقین تمام اردوگاههارا گشت واز اسرا درخواست کرد که به سازمان منافقین که خودمجاهدین می نامیدندش بپیوندید وتجربه جنگیتان را دراختیار ما قرار دهید درعوض از اسارت آزاد شوید وما تمام امکانات زندگی را برایتان درکشورهای اروپایی محیا میکنیم البته هم چنین میکردند چون هم بودجه کل دنیا پشتیبانشان بود وهم علیه جمهوری اسلامی نیازمبرم به نیروهای جنگ دیده ای مثل ما داشتند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
کشف 450 تن عدس احتکار شده در ساوجبلاغ

کشف 450 تن عدس احتکار شده در ساوجبلاغ خبرگزاری مهر: ابوالقاسم پالیزگیر پس از کشف 450 تن عدس احتکار شده در انباری در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد و اظهار کرد: با احتکار کالا به شدت برخورد می شود.
فرماندار ساوجبلاغ در ادامه بابیان اینکه این مقدار کالا از کشور کانادا واردشده و در انباری واقع در شهرستان ساوجبلاغ دپو شده بود، خاطرنشان کرد: پس از دریافت گزارش های مردمی، مأموران اطلاعات سپاه شهرستان ساوجبلاغ و اداره صنعت، معدن و تجارت در محل حضور یافته و در بررسی انبار مقدار 450 تن عدس احتکار شده کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: انبار مذکور توسط اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ساوجبلاغ پلمپ شد ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
تفاوت ادبیات متعهد و رشنفکری پیش و پس از انقلاب

تفاوت ادبیات متعهد و رشنفکری پیش و پس از انقلاب این نویسنده در گفت وگو با ایسنا، درباره ادبیات روشنفکری و ادبیات متعهد اظهار کرد: این تقسیم بندی در دهه 40 تشکیل شد. بخشی از نویسندگان در آن مقطع تحت تأثیر جریان جهانی که در مقابل استعمار و استکبار قد علم کرده بود و به دنبال استقلال و مبارزه با استبداد بود، به