سنی که احساس می کنید بیشتر از سن واقعی تان اهمیت دارد

سنی که احساس می کنید بیشتر از سن واقعی تان اهمیت دارد برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: سنی که در وجودتان احساس می کنید عددی جادویی است! مطالعات زیادی نشان داده اند سن احساسی شما می تواند شاخص بهتری برای وضعیت سلامت جسمی ، تندرستی و حتی طول عمرتان باشد.
خیلی خوب و لذتبخش است که خودتان را مثلا 22 ساله احساس کنید اما اگر استرس ها و فشارهای زندگی اثر مخرب خود را روی شما گذاشته و باعث شده باشند خود را حتی پیرتر از سن شناسنامه ای تان احساس کنید چطور؟
نگران نباشید؛ برخلاف سن واقعی تان که نمی توانید تغییرش دهید، سن احساسی تان را می توانید تغییر دهید و خود را جوانتر و شاداب تر احساس کنید.
روح تان را پرورش دهید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 5 دقیقه پیش
راز کتف کمال و حرف های نگران کننده پزشکان

راز کتف کمال و حرف های نگران کننده پزشکان خبرآنلاین: کتف کمال کامیابی نیا تبدیل به یک معضل برای او شده چراکه گاه و بیگاه در می رود و برایش مشکل درست می کند.
این بازیکن در پستی هم بازی می کند که کلا درگیری با بازیکنان حریف زیاد دارد. چندی قبل وقتی کتف کمال در رفته بود پزشکان به او گفته بودند دو سه بار دیگر هم این اتفاق بیفتد می تواند آن را جا بیاندازد ولی بعد از آن احتمالا نیاز به جراحی خواهد داشت.
دیروز به همین دلیل قرمزها بیشتر نگران وضعیت این بازیکن شدند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 5 دقیقه پیش
خاظره علی دایی از تیتر نخست یک نشریه

خاظره علی دایی از تیتر نخست یک نشریه خبرآنلاین: علی دایی بی شک یکی از برجسته ترین چهره های تاریخ فوتبال ایران است.
با دایی می توان ساعت ها نشست و گفت و گو کرد. با او درباره خاطرات گذشته حرف زد اما بی شک اگر تصاویر قدیمی را به دایی نشان دهید، برایتان خاطرات جالبی تعریف می کند. این جلد مجله همشهری ورزشی مربوط به زمانی است که دایی با ایران به عربستان باخت و از تیم ملی برکنار شد.
وقتی یک بار این جلد را به او نشان دادیم، اینطور واکنش نشان داد: این متاسفانه یکی از بدترین شکست های دوران مربیگری ام بود. این اولین شکست رسمی من در مقام مربی تیم ملی بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 25 دقیقه پیش
شکنجه مرگبار دختر 11 ماهه توسط ناپدری

شکنجه مرگبار دختر 11 ماهه توسط ناپدری رکنا نوشت: ناپدری سنگدل در اوهایو دختر 11 ماهه را با ضربه زدن به سرش به قتل رساند.
طبق گزارش پلیس و به گفته دریک مکلین 29 ساله، متهم قربانی کوچک را به دلیل گریه های بی وقفه و بی تابی برای مادرش با ضربه زدن های زیاد به سرش کشت.
زمانی که مادر قربانی از محل کارش به خانه بازگشت با جسد خونی و زخمی دختر 11 ماهه اش رو به رو شد.
وی زمانی که علت این وضع کودکش را پرسید، نامزدش ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که از هیچ چیز خبر ندارد و احتمال دارد دختربچه از روی مبل به پایین افتاده و این اتفاق برایش رخ داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 35 دقیقه پیش
روایتی تکان دهنده از حرمسرای قذافی

روایتی تکان دهنده از حرمسرای قذافی خبرآنلاین: قذافی دارای حرمسراهایی بوده است که در محل اقامت او قرار داشته و شامل اتاق ها یا آپارتمان های کوچک بوده است. زنان حاضر در این حرمسرا موظف بوده اند که با لباس نیمه عریان نزد قذافی حضور پیدا کنند.
گزارشی که اطلاعات آن برگرفته از کتاب حرمسرای قذافی به قلم آنیک کوژان و با ترجمه بیژن اشتری (نشر ثالث) است، در آستانۀ سالگرد مرگ قذافی نوشته است: هرگز این لحظه را فراموش نخواهم کرد. او فقط به بدنم تعرض نکرد بلکه روحم را نیز با دشنه ای سوراخ کرد. آن دشنه هرگز بیرون نیامد. همان جا ساکن و بی حرکت افتاده بودم و فقط گریه می کردم. قذافی به جادوی سیاه معتقد بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 35 دقیقه پیش
بهاره رهنما در نقش بیوه نویسنده فقید

بهاره رهنما در نقش بیوه نویسنده فقید خبرگزاری مهر: بهاره رهنما از اول آبان با نمایش مضرات دخانیات یا بیوه ی نویسنده فقید به کارگردانی مقداد اسلامی روی صحنه می رود.
نمایش مضرات دخانیات یا بیوه ی نویسنده فقید به نویسندگی و کارگردانی مقداد اسلامی از سه شنبه یکم آبان ماه در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می رود. این نمایش شامل دو پرده است که بهاره رهنما بازیگر پرده بیوه ی نویسنده فقید و مقداد اسلامی بازیگر پرده مضرات دخانیات هستند.
دو پرده این نمایش به طور کامل از هم مجزا هستند اما در عین حال هر دو در قالبی کمدی به روابط زناشویی می پردازند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 45 دقیقه پیش
با 6 خط قدیمی هنر خوشنویسی آشنا شوید

با 6 خط قدیمی هنر خوشنویسی آشنا شوید روزنامه خراسان - احسان نظری: مهر ماه برای هنر، ماه پر رونقی است. انگار فصل پاییز با آمدنش، فرش قرمز برای دیگر وادی های هنر انداخته و هر روز اکران جدیدی از هنرهای هفت گانه در راه است. روزهای 21تا 27 مهرماه، روزهای هنر خوشنویسی است. هنری که سراسر زیبایی است و در برخی سبک ها، شوریده سر و حیرانی برانگیز است.
ما ایرانی ها از گذشته های دور به خوشنویسی دل داده ایم و در معماری، قالی بافی، کتابت و... با خوشنویسی در پیوندیم. به احترام هفته خوشنویسی و روزهایی که چشم هایمان با خط خوشی آویخته بر دیوار یا نقش بسته بر گلدسته و گنبدی گره خورده، با شش خط قدیمی تر در خوشنویسی آشناتر می شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 54 دقیقه پیش
اجرای شپش ادامه می یابد

اجرای شپش ادامه می یابد خبرگزاری مهر: کوروش نریمانی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر که دوره اول کارگاه کمدی خلاق را با حضور هنرجویان جوان تئاتر برگزار و خروجی این کارگاه را در قالب نمایش شپش در تماشاخانه تئاتر مستقل تهران به صحنه برد، درباره برنامه ریزی برای اجرای مجدد نمایش شپش گفت: اجرای مجدد نمایش شپش در ذهنم هست و قصد دارم که بار دیگر این اثر را روی صحنه ببرم. البته در اجرای مجدد این اثر بازیگران دوره اول کارگاه و بازیگران جوان جدید حضور خواهند داشت.
وی درباره دوره جدید کارگاه کمدی خلاق اظهار کرد: قصد دارم به زودی دوره دوم این کارگاه را برگزار کنم و از دل این کارگاه نیز با حضور هنرجویان جوان اثری را روی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 54 دقیقه پیش
نقد فیلم ماهورا، روایتی ناگفته از جنگ ایران و عراق

نقد فیلم ماهورا، روایتی ناگفته از جنگ ایران و عراق وب سایت روزیاتو - آرش پارساپور: سال های جنگ در کشور ما آنقدر قصه و حماسه ناشنیده دارد که تا سالیان سال بتوان از دل آنها سوژه ای به دست آورد و فیلم ساخت.
مدتها پیش اثری مثل دوئل همین کار را کرد و یا همین اواخر فیلم تنگه ابوقریب با دست گذاشتن روی نبردی که کمتر کسی به آن پرداخته بود، خاطره تازه ای از آن روزگار را زنده کرد. فیلم ماهورا هم یکی از همین فیلم هاست که سوژه بکری از اتفاقات جنگ را انتخاب کرده و به جریان طایفه های عرب زبان در خطه جنوبی مرز کشورمان، مرزی بین دو سرزمین ایران و عراق می پردازد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 54 دقیقه پیش
کی روش، گزینه مربیگری تیم ملی مراکش!

کی روش، گزینه مربیگری تیم ملی مراکش! خبرگزاری مهر: روزنامه ابولا پرتغال درباره وضعیت کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال ایران نوشت: کی روش در حال حاضر تمام تلاش خود را به کار بسته است تا تیم ملی ایران را برای چهارمین بار به عنوان قهرمانی جام ملتهای آسیا که سال 2019 در امارات برگزار می شود، برساند. همه اینها نشان دهنده پایان کارش با فدراسیون فوتبال ایران است.
نام این مربی پرتغالی برای سرمربیگری در چند تیم مطرح شده است. رسانه های مکزیکی اعلام کرده اند که کی روش یکی از دو کاندیدای نهایی این تیم است ... همچنین فدراسیون فوتبال مراکش نیز به کار با کی روش علاقه مند است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 55 دقیقه پیش
قاسمخانی: روی کت گویندگان خبر تبلیغ کنکور بزنید!

قاسمخانی: روی کت گویندگان خبر تبلیغ کنکور بزنید! برترین ها: محراب قاسمخانی؛ نویسنده سریال های تلویزیونی از تبلیغات بیش از حد کلاس های کنکور و کمک آموزشی لنتقاد کرد.
قاسمخانی نوشت:
دیگه فقط مونده تلویزیون روی کت گوینده خبرش تبلیغ کلاس کنکور بزنه و برنامه های مذهبی و پزشکی در باب فواید تست زنی برای روح و جسم فرزندان بسازه و میزگرد تاثیر مثبت خرید بسته های کمک آموزشی در پیشبرد اقتصاد کشور تشکیل بده... پ.ن اول: تا وقتی این همه والدین خوش فکر و با درایت وجود دارن که با پشتکار مشغول دیوونه کردن فرزندان بیچاره شون برای کسب یه رتبه بالا تر توی کنکور هستن، اوضاع همینه. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 ساعت و 5 دقیقه پیش
خبر خوب؛ باران پاییزی یکشنبه بر می گردد

خبر خوب؛ باران پاییزی یکشنبه بر می گردد خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از بارش باران، رعد و برق و وزش باد در 16 استان کشور خبر داد و اعلام کرد: سامانه بارشی جدید روز یکشنبه از غرب وارد کشور می شود.
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: به دلیل عبور متناوب امواج کوتاه برای ساعات بعدازظهر امروز و فردا در استان های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قزوین، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، اصفهان، فارس، خوزستان، بوشهر، هرمزگان و کرمان رگبار، رعد و برق و وزش بادهای شدید خواهیم داشت.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 14 دقیقه پیش
ابطحی: خودسر ها خیلی بدبخت هستند

ابطحی: خودسر ها خیلی بدبخت هستند برترین ها: محمدعلی ابطحی فعال سیاسی اصلاح طلب با انتشار توییتی کنایه ای به نقش عوامل خودسر در فتل خاشقچی، روزنامه گار سعودی زد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 15 دقیقه پیش
بله! اینجا دریاچه ارومیه، کویر جدید ایران

بله! اینجا دریاچه ارومیه، کویر جدید ایران برترین ها: بیش از پنج نقطه بزرگ در آذربایجان غربی و سه نقطه دیگر در آذربایجان شرقی بر اثر کویر ارومیه، زخمی عمیق خورده اند.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 35 دقیقه پیش
احمدی نژاد جدید در راه است؟

احمدی نژاد جدید در راه است؟ نامه نیوز نوشت: مجلس دهم به نیمه رسید و فراکسیون امید مجلس هنوز نمی داند در مجلس اقلیت است یا اکثریت، یک سال و نیم از واگذاری مدیریت شهری به اصلاح طلبان می گذرد و آنها جز تغییر 2 شهردار هیچ خروجی نداشتند. در دولت نیز وضعیت بهتر از حوزه پارلمان و مدیریت شهری نیست.
روحانی گوش شنوایی نسبت به توصیه های اصلاح طلبان ندارد و همین مسئله بیش از پیش پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان را سرخورده کرده است.
اصلاح طلبان با وضعیت پیچیده ای مواجه هستند، وضعیتی که خیلی شبیه سال های 81 تا 84 است. اصلاح طلبان بعد از سال 80 سرمست پیروزی های متوالی در دو دوره ریاست جمهوری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 ساعت و 4 دقیقه پیش
موفقیت زوج جدید سینمای ایران روی پرده

موفقیت زوج جدید سینمای ایران روی پرده خبرآنلاین: اکران فیلم لس آنجلس تهران ، اجرای نمایش های نامبرده و سیزیف و برگزاری نمایشگاهای متنوع هنری از جمله جذاب ترین رویدادهای فرهنگی این هفته است.
در روزهای پایانی مهر که تهران در حال و هوای پاییزی به سر می برد، فعالیت های فرهنگی و هنری نیز طبق روال همیشه با تنوع و گستردگی بیشتری برگزار می شوند. از اکران فیلم در سینما گرفته تا برگزاری یک نمایشگاه و نمایشی که در یکی از تماشاخانه های شهر روی صحنه می رود.
در حال حاضر سینمای ایران از تنوع موضوعی قابل قبولی بهره مند است و می توان گفت که اگر صاحب هر سلیقه ای باشید، دست خالی از سالن های سینما خارج نمی شوید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 ساعت و 5 دقیقه پیش
دلیل ایجاد چین و چروک روی پوست فیل ها چیست؟

دلیل ایجاد چین و چروک روی پوست فیل ها چیست؟ وبسایت روزیاتو - حسین علی پناهی: چروکیدگی پوست فیل ها بر خلاف انسان ها تنها به بالا بودن سن آن ها مربوط نمی شود اما عدم وجود چین و چروک های قابل توجه (در مقایسه با بزرگسالان) در میان بچه فیل ها باعث شد که محققان از خود بپرسند دلیل شکل گیری این چین و چروک ها در فیل های بزرگسال چیست. چیزی که محققان یافتند این است که این تَرَک ها در واقع برای داشتن یک زندگی باکیفیت تر روی پوست فیل ها شکل می گیرند. محققان دانشگاه ژنو و موسس بیواینفورماتیک سوییس سطح پوست فیل های آفریقایی را بررسی کرده و دریافتند که این چین و چروک ها شبکه ای پیچیده از شکاف ها را تشکیل می دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 ساعت و 5 دقیقه پیش
انفجار در رباط کریم؛ 9 نفر مصدوم شدند

انفجار در رباط کریم؛ 9 نفر مصدوم شدند خبرگزاری مهر: مدیر عامل سازمان آتش نشانی رباط کریم از انفجار در این شهر و تخریب 4 واحد مسکونی و مصدوم شدن 9 نفر خبر داد.
امداد جمعه یک مورد انفجار مهیب در شهرک آبشناسان رباط کریم رخ داد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رباط کریم در این خصوص مستقر در محل حادثه اظهار داشت: بامداد جمعه یک مورد انفجار گاز در شهرک آبشناسان رباط کریم رخ داد، که نیروهای آتش نشانی رباط کریم به محض اطلاع در صحنه حاضر شدند.
سید رضا موسوی گفت: در پی این حادثه 4 واحد مسکونی به طور کامل تخریب شد و مصالح ساختمانی روی خودروهای مستقر آوار شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 15 دقیقه پیش
ساخت فانوس با کدو تنبل غول پیکر

ساخت فانوس با کدو تنبل غول پیکر خبرآنلاین: کریستین راسل در بریتانیا با کدو تنبل فانوس درست کرده که آن را در زیر می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 15 دقیقه پیش
یارانه نقدی مهرماه واریز شد

یارانه نقدی مهرماه واریز شد خبرگزاری تسنیم: یارانه نقدی مهر ماه قابل برداشت شد.
نود و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر امسال به ازای هر نفر 455.000 ریال به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور ساعت 24:00 روز پنج شنبه 26 مهر به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 ساعت و 25 دقیقه پیش
مجادله شدید جان بولتون و جان کلی در کاخ سفید

مجادله شدید جان بولتون و جان کلی در کاخ سفید باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز: دو نفر از مشاوران ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه جدال لفظی شدیدی بر سر چگونگی مدیریت مسئله مهاجرت غیرقانونی داشتند.
این مجادله لفظی که درست خارج از دفتر بیضی شکل کاخ سفید رخ داد میان جان کلی، رئیس کارکنان کاخ سفید و وزیر پیشین امنیت کشور آمریکا و جان بولتون، مشاور امنیت ملی ترامپ اتفاق افتاد. یک منبع آگاه این مجادله لفظی را بسیار شدید توصیف کرد.
ترامپ در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره این مجادله گفت: چیزی درباره آن نشنیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 ساعت و 35 دقیقه پیش
جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان

جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در سمنان خبرگزاری ایسنا: معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از مرگ دو و مصدومیت 10 نفر از اتوبوس زوار کرمانشاهی در گردنه آهوان در نزدیکی سمنان خبر داد.
علی یحیایی اظهار کرد: این اتوبوس حوالی ساعت 20 امشب در گردنه آهوان واژگون شده است.
وی از اعزام پنج تیم امداد جاده ای از سمنان به محل وقوع این حادثه خبر داد و افزود: 10 مجروح این حادثه به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.
معاون امدادونجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه دو نفر از سرنشینان این اتوبوس در دم جان باخته بودند تصریح کرد: بعد از انتقال کامل مصدومان کار انتقال مسافران این اتوبوس نیز هم اکنون در حال انجام است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 35 دقیقه پیش
مرگ دو تن در حادثه برخورد صاعقه در باغملک

مرگ دو تن در حادثه برخورد صاعقه در باغملک رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مرگ دو نفر بر اثر اصابت صاعقه در باغملک خبر داد.
دکتر شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر اصابت صاعقه که ساعت 17:20 روز5 شنبه (26 مهرماه) در منطقه کیوپ ابوالعباس در باغملک رخ داد، دو نفر جان باختند.
وی افزود: این دو نفر پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 44 دقیقه پیش
4 روز اقامت در متل قو 1500 ریال!

4 روز اقامت در متل قو 1500 ریال! خبرآنلاین: آگهی تور متل قو به قیمت 1500 ریال را می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 45 دقیقه پیش
جزئیات واردات کالا های اساسی در سال جاری

جزئیات واردات کالا های اساسی در سال جاری خبرگزاری مهر: طی نیمه نخست سال جاری واردات کالاهای اساسی به کشور تا حدودی بدون وقفه در حال انجام بود به گونه ای که واردات ذرت، دانه های روغنی، گوشت قرمز و جو افزایش یافته است.
با ناپایدار شدن نرخ ارز و افزایش ناگهانی قیمت آن طی ماه های اخیر، بسیاری از واردکنندگان کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید، برای واردات کالای خود دچار مشکل شدند و این موضوع سبب شد تا مقادیر زیادی کالا در گمرک دپو شود.
در این میان با توجه به تسهیلاتی که در اختیار واردکنندگان کالاهای اساسی قرار گرفت به نظر می رسد واردات کالاهای اساسی تقریبا بدون مشکل انجام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 55 دقیقه پیش
فست فود ریسک افسردگی را افزایش می دهد

فست فود ریسک افسردگی را افزایش می دهد خبرگزاری مهر: به گفته محققان، بین رژیم غذایی و افسردگی رابطه قوی ای وجود دارد.
محققان دانشگاه جیمز کوک استرالیا دریافتند رژیم غذایی بد نظیر مصرف فست فود می تواند فرد را در معرض ریسک بالا ابتلا به افسردگی قرار دهد.
محققان به بررسی ارتباط بین افسردگی و رژیم غذایی در مردم جزیره تورس استریت که دسترسی به فست فود داشتند و مردم جزیره دورافتاده تری که در آنجا فست فود وجود نداشت، پرداختند.
تیم محققان از حدود 100 نفر از هر دو جزیره در مورد رژیم غذایی شان سوال کردند، آنها را از لحاظ افسردگی مورد معاینه قرار دادند و نمونه خون شان را گرفتند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 ساعت و 55 دقیقه پیش
25 هزار قایق بادبانی در فستیوال خلیج تریسته

25 هزار قایق بادبانی در فستیوال خلیج تریسته خبرآنلاین: پنجاهمین مسابقه و فستیوال قایقرانی بادبانی با حضور در خلیج تریسته برگزار شد. خلیج تریسته در میان کشورهای ایتالیا، کرواسی و اسلوونی قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 4 دقیقه پیش
ترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپا

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپا خبرگزاری ایلنا: استقلال تهران در هفته نهم لیگ برتر امروز در ورزشگاه تختی به مصاف سایپا تهران می رود و وینفرد شفر انتظار دارد با فاصله گرفتن از شرایط مسابقه به دلیل تعطیلات فیفا دی شاگردانش فضای جدیدی را تجربه کنند.
استقلال تا به امروز در فصل جاری لیگ برتر با توجه به 4 گل خورده و 7 گل زده، 2 پیروزی و 5 تساوی داشته که همچنین یک شکست هم برابر پارس جنوبی جم تجربه کرده اند. دو تیم استقلال و سایپا پیش از این در لیگ برتر 34 بار با هم بازی کرده اند که 16 بار استقلال پیروز شده و 7 بار سایپا پیروز میدان بوده و همچنین 11 بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 14 دقیقه پیش
کونته جدی ترین گزینه جانشینی لوپتگی

کونته جدی ترین گزینه جانشینی لوپتگی خبرگزاری میزان: پرز رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد سرمربی ناموفق این فصل تیمش یعنی خولن لوپتگی را از این تیم اخراج کرده و برای کسب نتایج بهتر مربی بهتری را به این تیم بیاورد.
در همین ارتباط رئیس باشگاه رئال مادرید مذاکرات پیشرفته ای را با آنتونیو کونته سرمربی سابق چلسی داشته و به نظر می رسد توافقات خوبی هم درا ین مورد صورت گرفته است.
گفته می شود لوپتگی تنها تا بازی ال کلاسیکو فرصت دارد و اگر نتایج ضعیف تیمش را جبران نکند از این تیم اخراج خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 15 دقیقه پیش
تکذیب پخش فایل صوتی جنجالی برای پمپئو

تکذیب پخش فایل صوتی جنجالی برای پمپئو خبرگزاری تسنیم به نقل از الجزیره: وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که "مایک پامپئو" وزیر امور خارجه آمریکا به هیچ نوار صوتی یا مکتوبی درباره ناپدید شدن "جمال خاشقجی" روزنامه نگار منتقد سعودی گوش نداده است.
ساعتی پیش شبکه خبری ای بی سی آمریکا گزارش داد که مقامات ترکیه نوار شکنجه و قتل جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان را برای "مایک پامپئو" وزیر امور خارجه آمریکا پخش کرده اند.
از سوی دیگر شبکه خبری سی ان ان به نقل از منابعی گزارش داد که ترکیه تنها چند ساعت پس از ناپدید شدن خاشقجی دانست که وی به قتل رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 15 دقیقه پیش
توضیح درباره بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران

توضیح درباره بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران باشگاه خبرنگاران جوان: محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به درخواست جدید اتحادیه اروپا برای بازگشایی دفتر در تهران اظهار کرد: کشور های عضو اتحادیه اروپا که در تهران سفارت دارند کار های دو جانبه خود را انجام می دهند؛ در حالی که وقتی اتحادیه اروپا اقدام به راه اندازی دفتری در یک کشور می کند تمامی موضوعاتی که در ارتباط با مسئله اتحادیه اروپاست؛ در آن دفتر انجام می شود.
واعظی با بیان اینکه همکاری ما با اتحادیه اروپا در حال گسترش بوده و ابعاد مختلفی پیدا کرده است، افزود: مخصوصا در این شرایط کنونی قول و قرار هایی در مسئله برجام با اتحادیه اروپا گذاشته ایم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 25 دقیقه پیش
آخرین وضعیت سرطان در کشور

آخرین وضعیت سرطان در کشور خبرگزاری ایسنا: رییس اداره پیشگیری از سرطان وزارت بهداشت، ضمن ارائه آمار بروز سرطان در ایران به ویژه زنان ایرانی و سرطان های شایع در آن ها، از احداث 137شبکه ملی مراقبتی در کشور با عنوان مراکز تشخیص زودهنگام سرطان خبر داد.
دکتر علی قنبری مطلق درباره میزان شیوع سرطان در ایران گفت: طبق آخرین گزارشات میزان بروز سرطان در کشور در سال 93، حدود 112هزار نفر در ایران مبتلا به سرطان هستند که زنان کمتر از نیمی از این آمار را به خود اختصاص می دهند. احتمال بروز سرطان در مردان و زنان به ترتیب 157 و 137 مورد در 100هزار نفر است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 3 ساعت و 35 دقیقه پیش
تراکتورسازی به دنبال انتقام از برزیلی ها در آبادان

تراکتورسازی به دنبال انتقام از برزیلی ها در آبادان خبرگزاری ایسنا: در آخرین دیدار هفته نهم لیگ برتر دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در آبادان و در روز شنبه برابر هم قرار می گیرند.
این دو تیم در این فصل یک بار دیگر به مصاف هم رفته بودند که شاگردان بنتو در صنعت نفت آبادان موفق شدند در ضربات پنالتی تراکتورسازی را از جام حذفی، حذف کنند و به مرحله بعد صعود کنند. این مساله انگیزه تبریزی ها را برای انتقام و همچنین نزدیک شدن به تیم های صدر جدولی دوچندان می کند. تراکتورسازی که آقای گل لیگ برتر یعنی آنتونی استوکس را در ترکیب خود دارد، امید زیادی به درخشش این بازیکن و سه کاپیتان تیم ملی یعنی مسعود شجاعی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 35 دقیقه پیش
رایزنی برای ورود به پارکینگ دو شرکت خودروساز

رایزنی برای ورود به پارکینگ دو شرکت خودروساز خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از رایزنی برای دریافت حکم دادستانی برای ورود به پارکینگ شرکت های خودروساز برای کنترل میزان آلایندگی سرویس کارکنان خبرداد.
نواب حسینی منش با تایید خبر جلوگیری از ورود اکیپ آزمون آلایندگی شهرداری و پلیس به توقفگاه سرویس کارکنان دو شرکت خودروسازی " ایران خودرو" و "سایپا"، گفت: براساس بخشنامه استاندار تهران، کلیه اتوبوس های سرویس کارکنان کارخانجات ، ادارات و... موظف به گرفتن معاینه فنی هستند.
وی با بیان اینکه برخی از کارخانجات اجازه ورود به پارکینگ هایشان را به تیم های معاینه فنی نمی دهند افزود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 35 دقیقه پیش
یاوری: کی روش به دنبال سبک جدیدی است

یاوری: کی روش به دنبال سبک جدیدی است خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر 15 سال کشورمان درباره بازی تیم ملی مقابل بولیوی گفت: به اعتقاد من کی روش به دنبال نمایش سبکی جدید از بازی تیم ملی در جریان بازی های جام ملت های آسیا است، سبکی هجومی و برتری عددی در زمان حمله.
محمد یاوری اظهار کرد: به نظر من آمد که کی روش در حال اجرای سبک جدیدی برای آماده سازی تیم ملی به منظور حضور در جام ملت های آسیا است، همان چیزی که همه به دنبال آن بودند. سبکی هجومی با پرس از داخل زمین حریف و اضافه شدن نفرات در زمان حمله یا همان برتری نفری در زمان حمله و پاس های سریع.
کی روش در پی هجومی کردن تیم ملی است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 35 دقیقه پیش
لغزش سپرده ها در آستانه ورود به بانک ها

لغزش سپرده ها در آستانه ورود به بانک ها خبرگزاری ایسنا: در حالی از حجم سپرده گذاری مردم در بانک ها کاسته شده که در این بین بازارهای موازی از جمله ارز و سکه که در رقابت با بانک ها قرار داشتند، می توانند یکی از دلایل تاثیرگذار در کاهش سرعت سپرده گذاری در شبکه بانکی باشند؛ موضوعی که البته کارشناسان آن را از سال گذشته پیش بینی کرده و روند سپرده گذاری در ماه ها قبل نیز موئد آن بود.
بررسی تزارنامه شبکه بانکی هرچند که نشان از روند رو به رشد سپرده دارد، اما روند آن بیانگر کاهش حجم سپرده گذاری در مقایسه با دوره های قبل است. در پایان مردادماه امسال 1602 هزار میلیارد تومان سپرده در بانک ها گزارش شده است که این رقم نسبت به همین ماه در ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
انگشت اتهام بازار سرمایه به سمت حقوق ها

انگشت اتهام بازار سرمایه به سمت حقوق ها خبرگزاری ایسنا: سهامداران این روزها منتظر منتشر شدن گزارش های شش ماهه شرکت های بورسی هستند. از طرفی با نزدیک شدن به 13 آبان تصمیمات سرمایه گذاران تحت تاثیر وقایع کلان کشور قرار می گیرد. برخی علت کاهش قیمت سهام را نه دلایل بنیادی، بلکه فعالیت نادرست برخی سهامداران حقوقی می دانند و امروز انگشت اتهام به سمت این سهامداران نشانه رفته است.
بورس تهران در حال حاضر شاهد روزهای متفاوتی است. از یک سو نزدیک شدن به تحریم های یک جانبه آمریکا سرمایه گذاران بورسی را تهدید می کند از سوی دیگر عرضه های نا بهنگام برخی از حقوقی ها سرمایه سهامداران خرد را هدف قرار داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
کاهش مشروط قیمت پوشک و دستمال کاغذی

کاهش مشروط قیمت پوشک و دستمال کاغذی خبرگزاری ایسنا: به گفته رییس انجمن صنایع سلولزی ایران در حال حاضر هیچگونه مشکلی در چرخه تولید و توزیع محصولات سلولزی وجود ندارد و کاهش قیمت ارز در سامانه نیما می تواند قیمت این محصولات را نیز با کاهش مواجه کند.
عباس فصیح خوشگرد درباره آخرین وضعیت تولید و توزیع محصولات سلولزی پس از کمبود و گرانی پیش آمده اخیر، اظهار کرد: حدود دو ماه پیش تامین مواد اولیه محصولات سلولزی و تخصیص ارز آن با مشکل مواجه شد اما پس از ورود مستقیم وزیر صنعت، معدن و تجارت برای حل مساله و ترخیص مواد اولیه، حدود 20 روزی است که مشکلات کاملا برطرف شده و در حال حاضر صنایع سلولزی به صورت سه شیفت در حال تولید هستند و مواد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 45 دقیقه پیش
صف اول کنگره رهپویان انقلاب

صف اول کنگره رهپویان انقلاب خبرآنلاین: پنجمین کنگره رهپویان انقلاب اسلامی در تالار تفاهم تهران برگزار شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 54 دقیقه پیش
عکسی بی نظیر از جنگل های گیلان

عکسی بی نظیر از جنگل های گیلان سایت توریسم آنلاین عکسی کم نظیر از زیبایی جنگل های گیلان را منتشر کرده و در توضیحش نوشته: انگار که این عکس جهانی متفاوت و سرنوشتی متفاوت را نشانمان می دهد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 55 دقیقه پیش
پیوس: برای زنده شدن خاطرات فیلم مرا ببنید

پیوس: برای زنده شدن خاطرات فیلم مرا ببنید خبرآنلاین: فرشاد پیوس این روزها درگیر سینماست. یک کارگردان جوان از زندگی شخصی و دوران فوتبال فرشاد پیوس فیلم مستندی تهیه کرده که در آن، آقای گل پرسپولیسی ها به ایفای نقش می پردازد.
این فیلم که فرشاد آقای گل نام دارد، در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است و علاقه مندان به سینمای مستند می توانند به تماشای آن بپردازند. پیوس در این مورد گفت: برای زنده شدن خاطرات قدیمی فوتبال، دیدن این فیلم را به همه توصیه می کنم. فیلمی است که در آن، چهره های محبوب در مورد فوتبال قدیم صحبت می کنند و حرف ها و خاطرات زیادی در آن زنده می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 ساعت و 55 دقیقه پیش
هزینه تولید یک بشکه نفت در ایران

هزینه تولید یک بشکه نفت در ایران علی کاردر مدیرعامل شرکت مای نفت ایران به ایسنا گفت:چند بار برای خرید پالایشگاه در نقاط مختلف دنیا اقدام کرده ایم و طبق محاسبات انجام شده، هزینه خرید پالایشگاه مدرن و خوب برای هر بشکه 20 هزار دلار است.
وی اظهار کرد: بهترین کشورها برای خرید پالایشگاه، هند و چین هستند که مصرف آن ها رو به رشد است. رقابت در این زمینه بین ایران، عربستان، قطر و عراق بسیار سنگین است.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پایان درباره هزینه تولید هر بشکه نفت در ایران هم اظهار کرد: متوسط هزینه تولید هر بشکه نفت 4 دلار است. هزینه تولید نفت در ایران بسیار ارزان بوده و حتی این هزینه در عربستان از ایران بیش تر است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 3 ساعت و 55 دقیقه پیش
تلاش ریاض برای بستن پرونده قتل خاشقچی

تلاش ریاض برای بستن پرونده قتل خاشقچی خبرگزاری مهر: روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت که سران عربستان به دنبال مقصر معرفی کردن یکی از مقامات اطلاعاتی و مشاوران محمد بن سلمان ولیعهد عربستان به عنوان قاتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی هستند.
این روزنامه آمریکایی پنجشنبه شب گزارش داد که عربستان قصد دارد برای نجات بن سلمان از بحران پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی، احمد العسیری معاون سرویس امنیت و اطلاعات خارجی این کشور را به عنوان مقصر قتل خاشقجی معرفی کند.
از سوی دیگر، شبکه ان بی سی از حذف صدها ربات توئیتری حامی رژیم سعودی در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 3 ساعت و 55 دقیقه پیش
نحوه توزیع سبد کالایی دولت اعلام شد

نحوه توزیع سبد کالایی دولت اعلام شد خبرگزاری مهر: انوشیروان محسنی بندپی درباره جزئیات بسته حمایتی برای اقشار مختلف جامعه گفت: طی دو ماه گذشته بحث های مختلفی در خصوص مکانیزم حمایت از اقشار مختلف جامعه در قالب کالاکارت، سبد غذایی یا کوپن الکترونیک در سطح دولت انجام شد.
وی افزود: در نهایت جمع بندی به این صورت شد که حمایت اجتماعی به صورت سبد کالایی از اقلام مورد نیاز و اساسی جامعه باشد به این ترتیب که مبلغی در چند نوبت به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره جمعیت تحت پوشش دریافت سبد کالا گفت: تلاش کردیم تا شناسایی جامعه برخوردار از این حمایت اجتماعی با بیشترین ضریب اطمینان باشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 3 ساعت و 55 دقیقه پیش
توئیتر صد ها ربات حامی سعودی ها را مسدود کرد

توئیتر صد ها ربات حامی سعودی ها را مسدود کرد خبرگزاری مهر: شبکه ان بی سی از حذف صدها ربات توئیتری حامی رژیم سعودی در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی خبر داد.
شبکه خبری ان بی سی آمریکا گزارش داد که شرکت توئیتر را در جریان این اقدامات قرار داده و توئیتر فهرستی از ربات هایی را که در موضوع ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار عربستانی مطالبی در حمایت از آل سعود منتشر می کردند، مسدود کرده است.
برخی از این ربات ها مطالبی در حمایت از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی منتشر و بازنشر می کردند و توانسته بودند هشتگی با عنوان کلنا_ثقه_فی_محمد_بن_سلمان (ما همه به محمد بن سلمان اعتماد داریم) را به ترند جهانی تبدیل ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 4 ساعت و 5 دقیقه پیش
سندرز: آمریکا در روابط خود با عربستان تجدیدنظر کند

سندرز: آمریکا در روابط خود با عربستان تجدیدنظر کند برترین ها: برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت امروز-پنجشنبه- با انتشار پیامی در توییترش، تجدیدنظر آمریکا در روابط با عربستان را خواستار شد.
سندرز نوشت: همیشه با ماهیت روابط آمریکا و عربستان مشکل داشتم. زمان رسیده که در این روابط تجدیدنظر کنیم.
به نظر می رسد مساله ناپدید شدن جمال خاشقجی خبرنگار منتقد دولت سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول، با درخواست امروز سندرز ارتباط مستقیم داشته باشد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 35 دقیقه پیش
آمریکا، بسیج را متهم به آموزش کودکان سرباز کرد

آمریکا، بسیج را متهم به آموزش کودکان سرباز کرد خبرگزاری تسنیم: نیکی هیلی نماینده ایالات متحده در سازمان ملل در جلسه روز پنج شنبه شورای امنیت، ایران را به استفاده از کودکان سرباز متهم کرد.
به نقل از حساب توئیتری وزارت خارجه آمریکا، هیلی گفت نیروی مقاومت بسیج ایران به محصلان مدرسه ای که برخی از آنان فقط 12 سال سن دارند، آموزش نظامی می دهد و این کودکان سپس به منظور جنگ برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به طور اجباری به خارج از ایران اعزام می شوند.
اتهامات جدید آمریکا علیه ایران پس از آن مطرح شد که محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران از "اعتیاد آمریکا به تحریم" انتقاد و آن ها را نقض صریح دو حکم دیوان لاهه توصیف کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 5 ساعت و 55 دقیقه پیش
خواب شیرین هنگام سخنرانی جهانگیری

خواب شیرین هنگام سخنرانی جهانگیری خبرگزاری ایرنا: نشست مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی عصر پنج شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 45 دقیقه پیش
سردار نقدی: اگر مشکلی وجود دارد به خاطر انتخاب مردم است

سردار نقدی: اگر مشکلی وجود دارد به خاطر انتخاب مردم است پایگاه خبری انتخاب : سردار محمدرضا نقدی عصر پنجشنبه در نشست سراسری هیاتهای اندیشه ورز بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در مشهد افزود: ایران اسلامی مستقل ترین و آزادترین کشور دنیاست بطوریکه برخی روزنامه ها با پول بیت المال علیه انقلاب مطلب می نویسند.
وی با بیان اینکه نظام اسلامی مردم سالار است اظهار داشت: اوایل انقلاب به امام خمینی (ره) می گفتند ولایت فقیه دیکتاتوری است و ایشان فرمودند ولایت فقیه ضد دیکتاتوری است و امروز ثمره این امر مهم را می بینیم.
وی گفت: نظام ولایت فقیه به انسانها عزت و کرامت می دهد و مردم سالارترین نظام است اما آمریکا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 7 ساعت و 55 دقیقه پیش
نماینده ایران: آمریکا، قاتل 66 کودک ایرانی است

نماینده ایران: آمریکا، قاتل 66 کودک ایرانی است خبرگزاری ایسنا: نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد گفت: دنیا نباید اجازه دهد که زورگویی آمریکا و جنایات اسرائیل موجب تضییع بیشتر حقوق فلسطینیان گردد.
غلامعلی خوشرو نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل که در نشست امروز شورای امنیت سخن می گفت، افزود: وضعیت در فلسطین رو به وخامت است و تنها در تظاهرات بازگشت فلسطینینان، تاکنون بیش از 200 نفر شهید و بیش از 22 هزار نفر نیز مجروح شده اند.
وی اضافه کرد: آنچه تظاهرات کنندگان فلسطینی می خواهند، بازگشت به خانه و کاشانه آباء و اجدادی خود و تشکیل دولت مستقل فلسطین است. این حق طبیعی آنها است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 5 دقیقه پیش
بازگشت رضا رشیدپور به توئیتر!

بازگشت رضا رشیدپور به توئیتر! برترین ها: رضا رشیدپور، مجری برنامه حالا خورشید که این روزها یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیون را دارد و در همین هفته ای که گذشت با دعوت رفتگری که ادعا می کرد دکتری دارد، خبرساز شد، از دو روز قبل بعد از چند هفته غیرفعال کردن مرموز صفحه توئیتر 45 هزار نفری اش، دوباره بی سر و صدا فعالیتش را در این شبکه از سر گرفت، بی آنگه مشخص شود سرانجام پست جنجالی اش به کجا رسیده است.
رشیدپور در توئیتی پر سر و صدا از پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا خواسته بود تا به برنامه اش بیاید و مثل محمدجواد ظریف که به این برنامه رفته بود، درباره برجام و اختلافات اخیر ایران و آمریکا سخن بگوید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 8 ساعت و 5 دقیقه پیش
حذف کراوات از بیلبورد تبلیغاتی در بابل!

حذف کراوات از بیلبورد تبلیغاتی در بابل! برترین ها: بابلی ها در اقدامی، کروات مرد خارجی را از روی بیلبورد تبلیغاتی بعد از دو هفته منهدم کردند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 25 دقیقه پیش
آمریکا، کنفرانس عربستان را بایکوت کرد

آمریکا، کنفرانس عربستان را بایکوت کرد برترین ها: استیو منوچن وزیر خزانه داری آمریکا از حضور در کنفرانس سرمایه گذاری عربستان انصراف داد.
منوچن در یک پیام توئیتری گفت: با ترامپ و پمپئو، ملاقات کردیم و تصمیم گرفتیم که در کنفرانس سرمایه گذاری آتی در عربستان شرکت نکنم.
گفتنی است در پی ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار عربستانی در کنسولگری عربستان در ترکیه این تصمیم گرفته شده است.
پیش از این نیز وزیر امور خارجه آلمان از سفر به عربستان، به همین دلیل صرف نظر کرده بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 25 دقیقه پیش
پمپئو: مصمم به اعمال فشار علیه ایران هستیم

پمپئو: مصمم به اعمال فشار علیه ایران هستیم برترین ها: "مایک پمپئو" وزیر امور خارجه آمریکا طی پیامی در توئیتر نوشت که آمریکا مصمم است تا حداکثر فشار را برای مقابله با ایران پیگیری کند.
وی در ادامه مدعی شد که ایران قوانین بین الملل و حقوق بشر مردم ایران را نقض کرده و به گسترش مرگ و ویرانی در سرتاسر جهان می پردازد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 25 دقیقه پیش
مدیریت شفر می تواند مشکلات استقلال را حل کند

مدیریت شفر می تواند مشکلات استقلال را حل کند مهر: ایوب اصغرخانی، بازیکن سابق استقلال در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر سایپای تهران گفت: با توجه به دو پیروزی که آبی پوشان مقابل نفت مسجد سلیمان بدست آوردند حالا از شرایط روحی خوبی برخوردارند و اعتقاد دارم آمادگی این را دارند که بتوانند مقابل سایپا به پیروزی دست پیدا کنند.
وی تاکید کرد: شفر رفته رفته به ترکیب اصلی دست پیدا کرده و مطمئنا یک بازی هجومی را برابر سایپا به نمایش خواهد گذاشت تا بتواند با کسب 3 امتیاز این دیدار موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشد.
پیشکسوت استقلال در مورد شرایط سایپا هم گفت: این تیم با حضور علی دایی عملکرد بسیار خوبی داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 8 ساعت و 45 دقیقه پیش
آیا سربازی 24 ماه می شود؟

آیا سربازی 24 ماه می شود؟ خبرگزاری ایسنا: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره طول مدت خدمت سربازی ارائه کرد.
سردار موسی کمالی در گفت وگویی درباره شایعه افزایش طول مدت خدمت سربازی اظهارکرد: در حال حاضر طول مدت خدمت سربازی 21 ماه است و یک سرباز بدون کسر خدمت و در حالت عادی از زمان اعزام به آموزشی تا پایان خدمت باید 21 ماه خدمت کند.
وی درباره اینکه آیا احتمال افزایش طول مدت خدمت سربازی وجود دارد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش طول مدت خدمت سربازی وجود نداشته و آنچه که تحت عنوان افرایش طول مدت سربازی و ... مطرح می شود، صحت نداشته و شایعه است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 8 ساعت و 55 دقیقه پیش
آشنا: مشکل ما نه لولو است و نه هلو

آشنا: مشکل ما نه لولو است و نه هلو برترین ها: حسام الدین آشنا در توئیتی به توئیت سعید جلیلی واکنش نشان داد.
حسام الدین آشنا در توئیتی که روی توئیت سعید جلیلی نوشته است به گفته جلیلی پاسخ داده است.
جلیلی گفته بود: دوره ای وعده هلو دادند و دوره ای هم از لولو ترساندند هم آن وعده و هم این ترساندن ، توهمی نبود و نیست.
مشاور رئیس جمهور اما در پاسخ به دبیر پیشین شورای عالی امنیت ملی نوشته است: نه لولو و نه هلو ، همان طور که فرمودید هیچ کدام این ها مشکل ما نیست. مشکل همان است که فرمودید:توهم! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 55 دقیقه پیش
ارتباط با گروه تروریستی، تازه ترین اتهام آردا توران!

ارتباط با گروه تروریستی، تازه ترین اتهام آردا توران! ایرنا: آردا توران ستاره ترک تبار باشگاه بارسلونا و تیم ملی ترکیه به اتهام ارتباط با رهبر یک گروه تروریستی تحت تعقیب، مورد بازجویی قرار گرفت.
شبکه تلویزیونی راشا تودی روز پنجشنبه نوشت: توران به اتهام ارتباط با فتح الله گولن شهروند ترک تبار ساکن آمریکا که به عنوان رهبر گروهی که آنکارا آن را تروریست می داند، تحت تعقیب قرار دارد؛ مورد بازجویی قرار گرفت.
اداره دادستانی کل استامبول تحقیقات خود را در خصوص ادعاها مبنی بر ارتباط توران، امره بلوز اوغلو بازیکن تیم فنرباغچه و اوکان بوراک بازیکن اسبق تیم ملی ترکیه و همچنین بولن کورکماز مدیر فنی باشگاه آنتالیااسپور این کشور آغاز کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 9 ساعت و 5 دقیقه پیش
ترامپ، قتل خاشقجی را تایید کرد

ترامپ، قتل خاشقجی را تایید کرد خبرگزاری تسنیم :ترامپ روز پنج شنبه پیش از سوار شدن به هواپیما برای ترک واشنگتن به مونتانا به خبرنگاران گفت از نظر او قطعاً این گونه به نظر می رسد که خاشقجی کشته شده است.
وی افزود: این اتفاق خیلی ناراحت کننده است .
ترامپ در ادامه گفت اگر ثابت شود که عربستان مسئول این اتفاق بوده است، باید منتظر عواقب "بسیار سختی" از سوی آمریکا باشد.
جمال خاشقجی دوم سپتامبر برای کارهای مربوط به مدارکش وارد کنسولگری عربستان در استانبول شده و به گفته نامزدش که منتظر او بوده، دیگر از ساختمان بیرون نیامد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 9 ساعت و 15 دقیقه پیش
مذاکره ترکیه با آمریکا برای معافیت از تحریم های ایران

مذاکره ترکیه با آمریکا برای معافیت از تحریم های ایران خبرگزاری ایلنا: نمایندگان شرکت توپراس ترکیه برای مذاکره درباره معافیت از تحریم های علیه ایران به آمریکا سفر کردند.
توپراس، بزرگترین وارد کننده نفت خام ترکیه و بزرگترین پالایشگاه نفتی این کشور می خواهد مجوز خرید محدود نفت از ایران ادامه دهد.
نتیجه مذاکرات توپراس و آمریکا، می تواند نشان دهد که آیا روابط دو تن از اعضای ناتو بهبود یافته یا همچنان تحت تاثیر حوادث چند ماه اخیر قرار دارد.
عدم استرداد گولن، اختلاف آنکارا و واشنگتن در رابطه با سوریه و پس از آن زندانی شدن کشیش آمریکایی در ترکیه، دلایل اصلی افزایش تنش ها میان این دو عضو ناتو بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 9 ساعت و 15 دقیقه پیش
سامانه سماح تا 2 روز قبل از اربعین باز است

سامانه سماح تا 2 روز قبل از اربعین باز است تسنیم نوشت: سال گذشته با توجه به بسته شدن سامانه سماح در چند روز باقی مانده به اربعین و عدم موفقیت برخی از زائران برای ثبت نام در این سامانه برای گرفتن ویزا، برای کسب اطلاع در زمینه فعالیت سامانه سماح این موضوع را از سازمان حج و زیارت خوزستان پیگیری کرده است.
ناصر حویزاوی در این باره اظهار می کند: افرادی که قصد زیارت اربعین را دارند می توانند تا دو روز قبل از اربعین برای ثبت نام در سامانه سماح اقدام کنند.
وی می افزاید: قریب به60 هزار نفر در خوزستان و 1میلیون و 150هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 9 ساعت و 15 دقیقه پیش
آمار ناامید کننده استقلال در هفته های نهم ادوار لیگ

آمار ناامید کننده استقلال در هفته های نهم ادوار لیگ مهر: تیم فوتبال استقلال تهران در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر میهمان سایپا است و در شرایطی به مصاف این تیم می رود که تا هفته هشتم با 11 امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. آبی پوشان در حالی برای این دیدار آماده می شوند که در هفته های نهم ادوار گذشته لیگ برتر نتایج چندان درخشانی نداشته اند.
طلسم پیروز نشدن خارج از خانه
آبی پوشان 17 بار در ادوار گذشته لیگ برتر در هفته های نهم به میدان رفته که در این 17 بازی تنها 3 بار پیروز شده اند و هیچ کدام از پیروزی های این تیم در شرایط میهمانی حاصل نشده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 35 دقیقه پیش
انصاری فرد همچنان منتظر ویزای کار انگلیس

انصاری فرد همچنان منتظر ویزای کار انگلیس خبرگزاری تسنیم: صفحه رسمی باشگاه فوتبال المپیاکوس یونان در شبکه های اجتماعی اعلام کرد: کریم انصاری فرد که همزمان با بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی از فهرست تیم المپیاکوس کنار گذاشته شد تا به تیم ناتینگهام فارست بپیوندد همچنان منتظر دریافت ویزای کار انگلیس است. بدین خاطر او هنوز نمی تواند با تیمش در انگلیس تمرین کند.
در ادامه این خبر آمده است: انتظار می رود در روزهای آینده تصمیم نهایی درباره صدور ویزای کار انگلیس برای کریم انصاری فرد اتخاذ شود. در صورت لغو درخواست کریم انصاری فرد، این ملی پوش ایرانی به تیم دیگری خواهد پیوست. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 9 ساعت و 45 دقیقه پیش
فال روزانه 27/ 07/ 1397

فال روزانه 27/ 07/ 1397 فال روزانه جمعه 27 مهر 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 27 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بسیار پرانرژی، جسور و باهوش هستید که هر کاری را که به عهده بگیرد با موفقیت به پایان خواهد رساند و تا زمانی که این اتفاق نیفتاده باشد هم تسلیم نخواهد شد. شما نسبت به نظافت و تمیزی حساسیت بسیار زیادی دارید، همیشه به آنهایی که نیازمند حمایت هستند کمک می کنید و از همراهی با افراد با سواد و باهوش لذت می برید. شما خیلی خوب می دانید که از زندگی چه می خواهید و به همین دلیل هم به سرعت پله های ترقی را طی می کنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 9 ساعت و 45 دقیقه پیش
ساموئل اتوئو سفیر لالیگا شد

ساموئل اتوئو سفیر لالیگا شد خبرگزاری تسنیم: ساموئل اتوئو به عنوان سفیر جدید لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) انتخاب شد.
در مراسمی ویژه، نشان سفیر بین المللی لالیگا از سوی خاویر تباس، رئیس لالیگا به مهاجم کامرونی سابق رئال مادرید، مایورکا و بارسلونا اهدا شد.
در این مراسم علاوه بر اتوئو، افراد دیگری مانند کارلوس والدراما، ژولیو باپتیستا، لوئیس گارسیا و ژابی پریتو هم دیگر سفیران لالیگا نام گرفتند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 5 دقیقه پیش
کلمنت: مصدومیت عزت اللهی تاسف برانگیز است

کلمنت: مصدومیت عزت اللهی تاسف برانگیز است خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فوتبال لندن، پائول کلمنت در آستانه بازی تیم ردینگ برابر میلوال در هفته سیزدهم چمپیونشیپ انگلیس با اشاره به مصدومیت سعید عزت اللهی در تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: او با مصدومیت از ایران بازگشت که بسیار تاسف برانگیز است. این مساله را باید در نظر بگیریم که سعید عزت اللهی در فرم بسیار خوبی قرار داشت و بازی هایش در ترکیب تیم ردینگ در حال رشد بود.
سرمربی تیم فوتبال ردینگ انگلیس ادامه داد: سعید عزت اللهی تحت آزمایش های پزشکی قرار گرفته اما هنوز از میزان سنگینی آن اطلاعی نداریم. باید مدت زمانی کوتاهی از خودش محافظت کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 25 دقیقه پیش
چرا کشتی، یوروی 10 هزار تومانی نگرفت؟

چرا کشتی، یوروی 10 هزار تومانی نگرفت؟ ورزش سه: با اینکه پیش از این اعلام شده بود ارز ثانویه با قیمت هر یورو 10 هزار تومان به فدراسیون ها برای اعزام های بین المللی پرداخت می شود؛ اعضای تیم ملی کشتی آزاد در حالی راهی مسابقات جهانی 2018 در مجارستان شدند که در دقیقه نود ارز ثانویه با قیمت هر یورو 13 هزار تومان به آنها پرداخت شده است.
حمید بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: توضیحاتی که از کارشناسان بانک مرکزی بابت اختصاص یورو 13 هزارتومانی به کشتی دادند، قانع کننده نبود. آن چه مشخص بود مسئولان وزارت ورزش تلاش خود را کردند؛ اما این امر متاسفانه با عدم همکاری بانک مرکزی محقق نشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 10 ساعت و 54 دقیقه پیش
اعتراض به شوخی سناتور آمریکایی درباره تبار ایرانی

اعتراض به شوخی سناتور آمریکایی درباره تبار ایرانی عصر ایران: واکنش ها به اظهارات روز سه شنبه سناتور جمهوری خواه، لیندزی گراهام، درباره داشتن تبار ایرانی ادامه دارد.
به گزارش بی بی سی، او در یکی از برنامه های شبکه "فاکس نیوز" به نام "فاکس و دوستان" درحالی که با حالتی شوخ طبعانه می خندید گفته بود که "اسفناک" خواهد بود اگر آزمایش های دی ان ای نشان دهد اصل و نسب او ایرانی است.
حرف سناتور اهل کارولینای جنوبی با واکنش های گسترده ای روبرو شده است.
از جمله جمال عبدی رئیس شورای ملی ایرانیان آمریکا این اظهارات را "زننده" خواند.
او روز سه شنبه در بیانیه ای نوشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 10 ساعت و 54 دقیقه پیش
اخراج دانشجویان دانشگاه آزاد گچساران از خوابگاه

اخراج دانشجویان دانشگاه آزاد گچساران از خوابگاه خبرگزاری ایسنا: اخراج برخی دانشجویان پسر از خوابگاههای دانشگاه آزاد گچساران موجب نگرانی وضعیت تحصیل این دانشجویان شده است.
دانشجویان پسر ساکن خوابگاه پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد گچساران ضمن ابراز گلایه از این موضوع، هزینه بالای اجاره مسکن در سطح شهر گچساران و مخالفت خانواده ها با سکونت در منازل اجاره ای را از دلایل اعتراض خود اعلام کردند .
یکی از دانشجویان در این خصوص گفت: متاسفانه دانشگاه آزاد گچساران دانشجویان پسر را از خوابگاه بیرون کرده و این دانشجویان در شهر گچساران غریب و سرگردان هستند . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 11 ساعت و 25 دقیقه پیش
دعوت رسمی مغولستان از رهبر کره شمالی

دعوت رسمی مغولستان از رهبر کره شمالی خبرگزاری ایسنا: مغولستان رسما رهبر کره شمالی را برای سفر به پایتخت این کشور که زمانی امید می رفت میزبان نشست تاریخی رهبران واشنگتن و پیونگ یانگ شود، دعوت کرد.
دعوت از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در شرایطی به عمل می آید که دونالد ترامپ و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی ماه ژوئن نشستی به میزبانی سنگاپور برگزار کردند و قرار است زمان و مکان دومین نشست آنها هم به زودی مشخص شود.
براساس اعلام دفتر خالتما باتولگا، رئیس جمهوری مغولستان، این دعوتنامه در تاریخ دهم اکتبر (18 مهرماه) برای کیم جونگ اون ارسال شده است. با این حال زمان مشخصی تعیین نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 35 دقیقه پیش
قیمت نفت سقوط کرد

قیمت نفت سقوط کرد خبرگزاری مهر: روز پنج شنبه، درحالی که افزایش ذخایر نفت آمریکا برای چهارمین هفته متوالی نشان داد که بازار با مازاد عرضه روبروست، قیمت نفت به زیر 80 دلار سقوط کرد.
بر خلاف داده های موسسه سوخت آمریکا که نشان می داد میزان ذخایر نفت آمریکا در هفته اخیر کاهش یافته است، داده های اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان داد میزان این ذخایر 6.5 میلیون بشکه بالا رفته است این میزان افزایش حدود 3 برابر چیزی است که اقتصاددانان پیش بینی کرده بودند. این چهارمین هفته متوالی ای است که میزان ذخایر آمریکا رشد می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 35 دقیقه پیش
فتاح: همه موظفیم به دولت روحانی کمک کنیم

فتاح: همه موظفیم به دولت روحانی کمک کنیم خبرگزاری ایرنا: رئیس کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه نیازمند وحدت و کنار گذاشتن اختلاف های سیاسی هستیم گفت: همه ما موظف هستیم به دولت روحانی کمک کنیم.
سید پرویز فتاح روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ابرکوه استان یزد با بیان اینکه کمیته امداد با هماهنگی دولت و مجلس کار می کند، ادامه داد: دولت روحانی، کمک رسانی به مجموعه زیر پوشش امداد را به سه برابر افزایش داده و 100 درصد آن را هم پرداخت کرده است.
وی در ادامه گفت: نظام اسلامی با درایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب از سخت ترین شرایط گذر کرده و امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز داریم و امنیت امروز کشور ما مرهون تلاش و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 12 ساعت و 15 دقیقه پیش
ربیع خواه: به کمی زمان احتیاج دارم تا آماده شوم

ربیع خواه: به کمی زمان احتیاج دارم تا آماده شوم خبرگزاری تسنیم: محسن ربیع خواه بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل 90 ارومیه در جام حذفی درباره وضعیت خودش بعد از سپری کردن دوران مصدومیتش گفت: خدا را شکر وضعیتم خوب است و امروز هم توانستم چند دقیقه ای در زمین بازی کنم. تمرینات خوبی داشتم و کم کم به مرز آمادگی خواهم رسید. وضعیت تیم هم خدا را شکر بسیار خوب است بچه ها خیلی زحمت می کشند و با همه محدودیت هایی که وجود داشته موفق شدیم به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: امیدوارم روند رو به رشدمان در بازی های آینده هم تداوم داشته باشد تا بتوانیم مقابل السد هم به پیروزی برسیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 15 دقیقه پیش
فرصت خواهی پمپئو از کاخ سفید برای عربستان

فرصت خواهی پمپئو از کاخ سفید برای عربستان خبرگزاری ایرنا: وزیر خارجه آمریکا گفت که از کاخ سفید خواسته تا چند روز دیگر به عربستان برای تکمیل تحقیقات پیرامون ناپدید شدن روزنامه نگار سعودی فرصت دهد.
مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا پس از سفر به عربستان و ترکیه پیرامون ناپدید شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی خواستار ارائه فرصت بیشتری به مقام های سعودی شد.
پمپئو گفت که از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواسته که چند روز دیگر به عربستان فرصت دهند تا تحقیقات پیرامون خاشقچی را تکمیل کرده و کاخ سفید نیز درک کاملی از اوضاع به دست آورد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 24 دقیقه پیش
نرخ مکالمه زائران اربعین کاهش یافت

نرخ مکالمه زائران اربعین کاهش یافت خبرگزاری میزان: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات گسترده با هیات اتصالات و وزارت ارتباطات عراق از توافق کاهش نرخ مکالمات در مراسم اربعین امسال خبر داد.
وی که این خبر را در حساب شخصی خود به اشتراک گذاشته با اشاره به نرخ مکالمه از ایران به عراق تصریح کرد: این نرخ از دقیقه ای 3هزار تومان به 900 تومان کاهش یافته است.
آذری جهرمی درباره ارائه وای فای رایگان به زائران در اربعین خاطرنشان کرد: با همکاری شرکت های اینترنی عراقی در 10 نقطه از مسیر نجف به کربلا وای فای رایگان به زوار ارائه می شود و البته صحن حضرت زهرا (سلام الله عیلها) هم طی دو روز آینده به ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 12 ساعت و 35 دقیقه پیش
اولین مدال طلای المپیکی کاراته بدست آمد

اولین مدال طلای المپیکی کاراته بدست آمد مهر: نوید محمدی کاراته کای وزن 68+ کیلوگرم تیم اعزامی کشورمان به سومین دوره بازیهای المپیک جوانان در آرژانتین در مبارزه نهایی به مصاف نبیل اک چابی از مراکش رفت و با کسب پیروزی 5 بر صفر به نشان طلا دست یافت.
وی در مبارزات مرحله مقدماتی سین مک کارتی از ایرلند را 5 بر 2 شکست داد و سپس 2 بر صفر نتیجه را به کیسی ساکیاما از ژاپن واگذار کرد و در ادامه با برتری یک بر صفر مقابل توماس کوزا از اسلواکی به نیمه نهایی صعود کرد. محمدی در مرحله نیمه نهایی نیز انس بولوت از ترکیه را پس از تساوی 3 بر 3، با قاون سنشو (امتیاز اول) به پیروزی دست یافت و راهی مبارزه پایانی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 12 ساعت و 35 دقیقه پیش
یک نماینده: FATF مغایر قانون اساسی است

یک نماینده: FATF مغایر قانون اساسی است خبرگزاری تسنیم: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی عصر امروز(پنجشنبه، 26 مهر) در همایش مردمی نه به CFT، گفت: الحاق به FATF یعنی اینکه اگر هر کسی به مردم یمن برای تامین دارو کمک کند، تروریست قلمداد و در نهایت تحریم می شود.
وی افزود: بنده حاضرم که هرکسی مزایایی از کنوانسیون FATF می داند، به بنده بگوید تا با او در محضر مردم مناظره کنم. طبق تعریف این کنوانسیون همه بچه های جبهه و جنگ مصداق تروریست هستند که شامل سردار جنگل و رئیس علی دلواری هم می شود.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 44 دقیقه پیش
کنایه پدر شهید هسته ای به دولت

کنایه پدر شهید هسته ای به دولت خبرگزاری تسنیم، رحیم احمدی روشن پدر شهید هسته ای مصطفی احمدی روشن عصر امروز (پنجشنبه، 26) در "همایش مردمی نه به CFT" در سخنرانی ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم و صفر گفت : برای همه واضح است که رهبر انقلاب هجمه ها علیه کشورهای اسلامی را به خوبی حس کرده اند.
وی افزود: با همه دست اندازی هایی که دشمن در مسیر پیروزی ما ایجاد کرد، ما امروز توانستیم به صنعت هسته ای پیشرفته دست پیدا کنیم و تعداد سانتریفیوژهای ما از 5 هزار عدد به 19 هزار عدد رسید.
پدر شهید احمدی روشن ادامه داد: در شرایط مذاکرات هسته ای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 5 دقیقه پیش
الصنهاجی: می توانیم پرسپولیس را شکست دهیم

الصنهاجی: می توانیم پرسپولیس را شکست دهیم خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال السد قطر تمرینات خود را برای دیدار روز سه شنبه مقابل پرسپولیس در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیگیری می کند.
در تمرین امروز (پنجشنبه) شاگردان فریرا، حسن الهیدوس، تارک سلمان و سالم الهاجری که در دیدار تیم ملی قطر مقابل ازبکستان حضور داشتند، به تمرینات السد اضافه شدند. همچنین بغداد بونجاح و جونگ هو یونگ نیز پس از بازگشت از اردوی تیم های ملی کشورهای خود، با یاران ژاوی به تمرین پرداختند.
همچنین حمزه الصنهاجی، بازیکن تیم السد در گفت وگویی، درباره تقابل تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 5 دقیقه پیش
یک اخراج، طلب نود ارومیه از پرسپولیس

یک اخراج، طلب نود ارومیه از پرسپولیس ورزش سه: سعید مظفری زاده، کارشناس داوری در خصوص دیدار پرسپولیس و نود ارومیه گفت:
مجموعا شاهو اصلانی در این بازی دوندگی زیادی داشت و سعی می کرد به صحنه نزدیک باشد. کمک داور دوم مسابقه در دقیقه 46 آفسایدی اشتباهی را برای نود اعلام و موقعیت مناسبی را از آن ها سلب کرد.
در دقیقه 54 شاهو اصلانی به درستی خطای محمد انصاری پشت محوطه جریمه را اعلام اما در جریمه آن اشتباه کرد و چون موقعیت مسلم گلزنی را گرفته بود، انصاری باید اخراج می شد.
وی در ادامه گفت:
در دقیقه 73 خطای علیپور درست به نظر نمی رسید که همین مسئله با اعتراض و کارت زرد برای این مهاجم همراه شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 14 دقیقه پیش
از داماش تا برایتون با علیرضا جهانبخش

از داماش تا برایتون با علیرضا جهانبخش ورزش سه: ماهنامه رسمی AFC در گزارشی تفصیلی به گفتگو با علیرضا جهانبخش پرداخت و همچنین گزارشی از دوران حرفه ای فوتبال او منتشر کرد.
پس از آقای گلی در لیگ هلند، علیرضا جهانبخش خود را به عنوان یک ستاره در فوتبا اروپا مطرح می کند. ستاره تیم ملی ایران بخشی از تیمی بود که در جام جهانی توجه های زیادی را جلب کرد و او اکنون چشم به قهرمانی جام ملت های آسیا دارد.
علیرضا جهانبخش برای فوتبال بازی کردن زندگی می کند. او در قزوین از پدری که یک تعمیرگاه دوچرخه سازی محلی داشت و یک مادر که خانه دار بود، متولد شد. فوتبال عشق مشترک خانواده جهانبخش بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 15 دقیقه پیش
همدان لرزید

همدان لرزید خبرگزاری ایلنا: زمین لرزه 4.1 ریشتری همدان را لرزاند.
گزارش مقدماتی این زمین لرزه به شرح ذیل است:
بزرگی: 4.1
محل وقوع: استان همدان - حوالی نهاوند
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1397/07/26 18:44:49
طول جغرافیایی: 48.43
عرض جغرافیایی: 34.2
عمق زمین لرزه: 12 کیلومتر
نزدیک ترین شهرها:
5 کیلومتری نهاوند (همدان)
15 کیلومتری برزول (همدان)
17 کیلومتری گیان (همدان)
نزدیکترین مراکز استان:
67 کیلومتری همدان
79 کیلومتری خرم آباد ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 15 دقیقه پیش
کلوپ: نایب قهرمانی برای ما ارزشی ندارد

کلوپ: نایب قهرمانی برای ما ارزشی ندارد ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول تنها هدف تیمش در این فصل را فتح لیگ برتر توصیف کرده است.
نزدیک به 3 دهه است مرسی سایدی ها توفیقی در فتح رقابت های لیگ انگلیس نداشته اند و هواداران لیورپول امیدوارند تیم پرستاره آنها زیر نظر یورگن کلوپ بالاخره امسال به این مهم دست یاید. خود کلوپ هم معتقد است در فوتبال دوم شدن بر خلاف دیگر رشته های ورزشی اهمیتی ندارد.
کلوپ گفت: "در بسیاری از ورزش ها به عنوان مثال در المپیک هنگامی که شما در جایگاه دوم قرار بگیرید با مدال نقره به خانه باز خواهید گشت اما در فوتبال دوم شدن هیچ معنایی ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 25 دقیقه پیش
نعمتی: هواداران سه شنبه استادیوم را بترکانند

نعمتی: هواداران سه شنبه استادیوم را بترکانند ورزش سه: سیامک نعمتی می گوید پرسپولیس سه شنبه صددرصد السد را شکست می دهد.
او در میان خبرنگاران درباره مشکلات تیم پرسپولیس گفت: بالاخره مشکلات همیشه هست. این تیم در حال صعود به فینال آسیا است، حمایت ملی می خواهد، امیدوارم همه حمایت کنند تا این تیم در بازی برگشت با السد بهترین نتیجه را رقم بزند و صعود کند.
وی در خصوص صحبت های سیدجلال حسینی هم اظهار داشت: من فکر میکنم جام حذفی را جدی نگرفتند هواداران. انتظار داشتیم بیشتر بیایند و بیشتر کمک کنند، امیدوارم بازی با السد استادیوم آزادی را بترکانند و آماده فینال شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 35 دقیقه پیش
نوراللهی: می خواهیم در جام حذفی قهرمان شویم

نوراللهی: می خواهیم در جام حذفی قهرمان شویم خبرگزاری تسنیم: احمد نوراللهی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل نود ارومیه و صعود سرخ پوشان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اظهار داشت: مهم برد بود که بتوانیم به مرحله بعد برویم. هر تیمی که مقابل پرسپولیس بازی می کند، انگیزه خاص خودش را دارد.
حریف تلاش خود را کرد اما خوشحالم که پیروز شدیم و به مرحله بعد رفتیم. در چند سال اخیر در جام حذفی، خوب نتیجه نگرفتیم و امیدوارم امسال با قدرت قهرمان شویم.
و در مورد دیدار برابر السد قطر در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: سه شنبه بازی سختی داریم و امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 35 دقیقه پیش
ناکامی رئال مادرید به خاطر جدایی رونالدو است

ناکامی رئال مادرید به خاطر جدایی رونالدو است ورزش سه: واندرلی لوگزامبورگو، سرمربی برزیلی و سابق رئال مادرید جدایی رونالدو را عامل نتایج ضعیف این تیم می داند.
لوگزامبورگو که در سال 2005 به مدت 11 ماه هدایت کهکشانی ها را بر عهده داشت، از فشار و انتظارات بالا در این باشگاه پرده برداشت اما مدعی شد فلورنتینو پرز انتظار این نتایج را داشته است.
لوگزامبورگو گفت: "شرایط تغییر کرده زیرا در گذشته رونالدو تفاوت ها را ایجاد می کرد. من در رئال مادرید کار کرده ام و می دانم چنین بازیکنان خاصی عامل نگرانی رقبای بزرگ هستند. رئال مادرید حالا بازیکنی ندارد که باعث شود حریف احساس کند کارش تمام است زیرا شما می دانید که احساس اینکه "ما باید با ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 44 دقیقه پیش
هشدار پلیس فتا به زائران اربعین

هشدار پلیس فتا به زائران اربعین خبرگزاری صدا و سیما: با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و ثبت نام [هشدار پلیس فتا به زائران اربعین] اینترنتی زائران برای سفر به عتبات عالیات فرصتی برای افراد سودجو و کلاهبرداران اینترنتی به وجود آمده است.
سرهنگ جواد جهانشیری از زائران اربعین حسینی خواست هنگام پرداخت هزینه به صورت اینترنتی نکات امنیتی را رعایت کنند و حتی الامکان از مکانهای ارائه خدمات رایانه ای عمومی و رایگان و یا نت سرا برای ثبت نام و پرداخت اینترنتی هزینه ها استفاده نکنند.
سرهنگ جهانشیری با تاکید بر اینکه زائرن پیاده اربعین بایداز طریق سامانه سماح نام نویسی کنند گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 13 ساعت و 44 دقیقه پیش
واکنش جالب انصاری به گلزنی: از دستم در رفت!

واکنش جالب انصاری به گلزنی: از دستم در رفت! ایسنا: محمد انصاری زننده تک گل و پیروزی بخش پرسپولیس در بازی با نود ارومیه اظهار کرد: نود ارومیه تیم خوبی بود و بازیکنان خوبی داشت. چندتا از آن ها دوستانم بوده و فوتبالیست های خوبی هستند. امیدوارم آن ها در لیگ یک هم موفق باشند.
او در واکنش به سوالی درمورد گلزنی اش گفت: از دستم در رفت!
انصاری همچنین درباره بازی سه شنبه مقابل السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: این، یک بازی ملی است و امیدوارم با حمایت تمام ایرانی ها بتوانیم ببریم و صعود کنیم. طبیعی است که مسئولان باید حمایت و نگاه ملی داشته باشند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 45 دقیقه پیش
آلتونی با شکست مقابل نماینده نروژ برنز گرفت

آلتونی با شکست مقابل نماینده نروژ برنز گرفت مهر: نگین آلتونی کاراته کای وزن +59 کیلوگرم تیم کشورمان در مرحله نیمه نهایی سومین دوره بازیهای المپیک جوانان به مصاف آنیکا سلید از نروژ رفت و با قبول شکست 4 بر صفر برنز گرفت.
وی در گروه A و اولین مبارزه خود برابر جانسا میشله فونسکا از پورتوریکو بدون کسب امتیاز به تساوی دست یافت و سپس ساکورا ساواشیما از ژاپن را 5 بر یک شکست داد و در ادامه برابر لائورا لیک از دانمارک یک بر صفر شکست خورد تا با یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی راهی مرحله نیمه نهایی شود.
تیم کاراته ایران در این دوره از بازیها با سه کاراته کا در بخش دختران و دو کاراته کا در بخش پسران حضور داشت که توسط مبینا حیدری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 45 دقیقه پیش
6 میلیارد ارز ثانویه، شنبه در حساب پرسپولیس

6 میلیارد ارز ثانویه، شنبه در حساب پرسپولیس ورزش سه: حمیدرضا گرشاسبی امروز از نزدیک نظاره گر پیروزی سرخ ها در مقابل تیم دسته یکی نود ارومیه بود. او پس از این مسابقه خبر خوشحال کننده ای را اعلام کرد و گفت که بانک مرکزی به مقدار 6 میلیارد تومان، از بازار ثانویه به حساب پرسپولیس ارز خارجی واریز خواهد کرد. این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که بازیکنان و مربیان خارجی تیم پرسپولیس 6 ماه است که حقوق نگرفته اند و بدون شک این خبر در آستانه بازی با السد می تواند آن ها را بسیار خوشحال کند.
عدم پرداخت حقوق خارجی های پرسپولیس باعث شده بود تا باتوجه به قرارداد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 54 دقیقه پیش
مانوئل نویر همچنان بهترین دروازه بان دنیاست

مانوئل نویر همچنان بهترین دروازه بان دنیاست ورزش سه: هوگو لوریس، دروازه بان تاتنهام و تیم ملی فرانسه، معتقد است که مانوئل نویر، دروازه بان بایرن و تیم ملی آلمان، همچنان بهترین دروازه بان دنیاست.
نویر که فصل گذشته به دلیل مصدومیت، برای ماه ها از میادین دور بود اما در بازگشت به میادین نتوانست نمایش های خوبش را تکرار کند. اشتباهات او در دیدار مقابل کره جنوبی در جام جهانی و برابر هلند در دیدار این هفته ژرمن ها در لیگ ملت های اروپا، انتقادهایی را به همراه داشت.
حتی لوتار ماتئوس، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، اعلام کرد که مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 14 دقیقه پیش
سیدجلال: هواداران پرسپولیس فریب خوردند

سیدجلال: هواداران پرسپولیس فریب خوردند تسنیم: سید جلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نود ارومیه و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: همیشه گفته ام تماشاگران فریب [نتایج خوب پرسپولیس را] نخوردند اما متاسفانه این اتفاق افتاد. بعداً معلوم می شود ما امروز از نیامدن تماشاگران مان چقدر ضرر کردیم.
امروز اگر تماشاگران مان می آمدند بازیکنان جوان با وضعیت آشنا می شدند اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. من در تلویزیون و جاهای دیگر بارها گفته ام که تماشاگران مان گول نخورند اما این اتفاق افتاد.
وی افزود: در بازی با السد اگر ورزشگاه پر شود بازیکنان جوان ما اصلاً نمی توانند راه بروند چون این شرایط را تجربه نکرده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 25 دقیقه پیش
سه خودرو کنسولگری سعودی در استانبول مفقود شد

سه خودرو کنسولگری سعودی در استانبول مفقود شد خبرگزاری فارس: در ادامه تحقیقات پلیس و دادستانی ترکیه برای یافتن سرنخی از سرنوشت جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی مفقود شده در کنسولگری ریاض در استانبول، نیروهای امنیتی مکان های دیگری را هم تفتیش خواهند کرد.
روزنامه حریّت به نقل از منابع امنیتی نوشت که پلیس ترکیه قصد دارد دامنه تحقیقات خود را به جنگل بلگراد در حومه شهر استانبول و همچنین یک خانه مزرعه در یالووا استان مجاور، گسترش دهد.
این منابع با اعلام خبر مشکوک شدن پلیس به احتمال یافتن بقایای جسد خاشقچی در مناطق ذکر شده و قصد انجام حفاری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 45 دقیقه پیش
4 بازیکن پرسپولیس و نود، تست دوپینگ دادند

4 بازیکن پرسپولیس و نود، تست دوپینگ دادند خبرگزاری فارس: دیدار تیم های پرسپولیس و نود ارومیه در مرحله یک شانزدهم جام حذفی با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.
پس از پایان این مسابقه 4 بازیکن (شایان مصلح و سعید حسین پور) از پرسپولیس و (آرمان سوداگر و محمد رستمی زاده) از نود ارومیه تست دوپینگ دادند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 14 ساعت و 55 دقیقه پیش
صعود پرسپولیس با طعم تلخِ مصدومیت کمال

صعود پرسپولیس با طعم تلخِ مصدومیت کمال خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم های پرسپولیس و نود ارومیه در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت 18 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان این دیدار تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود بگذرد.
محمد انصاری در دقیقه 59 تک گل این دیدار را به ثمر رساند.
قضاوت دیدار پرسپولیس - نود ارومیه را شاهو اصلانی بر عهده داشت. او در این دیدار به علی علیپور، سیامک نعمتی و محمد انصاری از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد.
ترکیب پرسپولیس: رادوشویچ, سید جلال حسینی, سیامک نعمتی, شجاع خلیل زاده, محمد انصاری, احمد نوراللهی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 25 دقیقه پیش
همدردی بازیکنان پرسپولیس با بشار رسن

همدردی بازیکنان پرسپولیس با بشار رسن ورزش سه: بازیکنان پرسپولیس در شرایطی مراسم ابتدایی را مقابل نود ارومیه برگزار کردند که بنری بابت تسلیت درگذشت مادر بشار رسن همراه خود داشتند.
هافبک عراقی و موفق پرسپولیس هفته گذشته مادر خود را از دست داد و به همین منظور نیز در بازی امروز از سوی برانکو ایوانکوویچ در ترکیب به میدان نرفته است.
بازیکنان پرسپولیس برای ابراز همدردی با هم تیمی خود پیش از شروع بازی با بنری این ضایعه را به او تسلیت گفتند و در ادامه نیز عکس تیمی خود را منقش به عکسی از مادر این بازیکن گرفتند.
بشار رسن روز گذشته به تهران بازگشته است و بعد از این بازی با حضور در تمرینات پرسپولیس خود را مهیای جدال حساس ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 34 دقیقه پیش
ورزشگاه آزادی در میان نامزدهای بهترین ورزشگاه جهان

ورزشگاه آزادی در میان نامزدهای بهترین ورزشگاه جهان وبسایت نود: نشریه مارکا تصمیم به انتخاب بهترین ورزشگاه فوتبال جهان گرفته و از مخاطبان وبسایت خودش خواسته با شرکت در نظرسنجی بهترین ورزشگاه را برگزینند.
تا به این لحظه ورزشگاه ترک تلکام آرنا شهر استانبول که ورزشگاه خانگی تیم گالاتاسرای محسوب می شود با کسب نزدیک به 50 هزار رای در صدر قرار گرفته است. ورزشگاه لا بومبونرا شهر بوینس آیرس آرژانتین و سانتیاگو برنابئو به ترتیب در رده های دوم و سوم جای دارند.
نام ورزشگاه آزادی شهر تهران هم در میان 40 نامزد حضور دارد و تا این لحظه با کسب 2.5 هزار رای در رده هجدهم قرار گرفته است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 15 ساعت و 55 دقیقه پیش
خبر خوب برای رئالی ها در آستانه بازی با لوانته

خبر خوب برای رئالی ها در آستانه بازی با لوانته ورزش سه: گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد تا خبر از آمادگی خود برای بازی روز شنبه بدهد.
فشار شدید عضلانی به گرت بیل در بازی با آلاوس سبب شد تا او دقیقه 83 تقاضای تعویض دهد. در دربی مادرید نیز بین دو نیمه تعویض شده بود و با رئال به مسکو نرفت تا برابر زسکا غایب بزرگ بازی باشد. او در اردوی تیم ملی ولز نیز حاضر شد ولی با فشار رئالی ها به مادرید بازگشت و برای ولز به میدان نرفت.
در سه روز گذشته بیل به صورت انفرادی تمرین کرده بود و ابهاماتی در مورد حضور او برای بازی روز شنبه مقابل لوانته وجود داشت اما ستاره ولزی امروز به تمرینات گروهی بازگشت و بدون مشکل ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
ضرب الاجل آمریکا به عربستان درباره خاشقچی

ضرب الاجل آمریکا به عربستان درباره خاشقچی خبرگزاری فارس: یک رسانه آمریکایی روز پنج شنبه به نقل از منابع مطلع از ضرب الاجل سه روزه کاخ سفید به عربستان سعودی برای روشن کردن وضعیت جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد عربستانی خبر داده است.
پایگاه اکسیوس درباره گفت وگوهای صورت گرفته در جریان سفر روز سه شنبه مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا به ریاض نوشته است: در حالی که رئیس جمهور [دونالد] ترامپ موضعی نرم اتخاذ کرده، مایک پامپئو وزیر خارجه به "محمد بن سلمان" ولی عهد سعودی گفته که او 72 ساعت فرصت دارد تا "تحقیقات" درباره قتل جمال خاشقچی را تکمیل کند، در غیر اینصورت جایگاه این پادشاهی در جهان تضعیف می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 16 ساعت و 15 دقیقه پیش
همدردی سرخپوشان با رسن و حضور بیرانوند

همدردی سرخپوشان با رسن و حضور بیرانوند خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 امروز (پنجشنبه) در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور به مصاف تیم دسته اولی نود ارومیه رفته است.
* اندک هواداران تیم نود ارومیه حاضر در ورزشگاه با شعارهای آذربایجان قهرمان ، تیم شهر خود را تشویق می کنند.
* لحظه به لحظه بر تعداد هواداران پرسپولیس در ورزشگاه افزوده می شود. اکنون حدود پنج هزار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی حضور دارند.
* بازیکنان پرسپولیس قبل از آغاز بازی به خاطر درگذشت مادر بشار رسن، هافبک عراقی تیم خود با پوشیدن تی شرت های منقش به تصویر رسن و مادر او، با هم تیمی خود ابراز همدردی کردند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 16 ساعت و 25 دقیقه پیش
وداع حسام الدین سراج روی صحنه

وداع حسام الدین سراج روی صحنه خبرآنلاین: ارکستر ملی ایران به مدیریت هنری و رهبری دائمی فریدون شهبازیان، شامگاه دوشنبه 14 آبان، با حضور نادر مرتضی پور (رهبر مهمان) و حسام الدین سراج (خواننده) در تالار وحدت روی صحنه می رود.
این کنسرت وداع نام دارد و قطعاتی که با آهنگسازی سیدمحمد میرزمانی در آن اجرا می شود عبارت اند از راز ، سرخیل مستان ، یکدل و یک یار ، شوخ شیرین ، راه عشق ، وداع و گریه خون .
آلبوم وداع در دو مجموعه وداع 1 و وداع 2 در دهه 80 با آهنگسازی سیدمحمد میرزمانی و خوانندگی حسام الدین سراج توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد. دستمایه خلق این اثر، گنجینه اسرار عمان سامانی بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 17 ساعت و 15 دقیقه پیش
امیدوارم ایکاردی مقابل بارسلونا آماده نباشد

امیدوارم ایکاردی مقابل بارسلونا آماده نباشد ورزش سه: آمور، مدیر روابط سازمانی بارسلونا پیش از بازی حساس مقابل اینترمیلان در لیگ قهرمانان در این رابطه صحبت کرد.
اینتر و بارسلونا چهارشنبه هفته آینده در لیگ قهرمانان و در مرحله گروهی به مصاف هم خواهند رفت و این دیدار برای مائورو ایکاردی، کاپیتان و گلزن آرژانتینی اینتر که روزگاری در آکادمی بارسلونا پرورش یافته بود از جذابیت ویژه ای برخوردار است.
آمور گفت: "بازیکنان پرورش یافته در بارسلونا می توانند همه جا درخشان بازی کنند. سال قبل اینتر بازیکنانی چون رافینیا و البته ایکاردی را در اختیار داشت و من امیدوارم در دیدار لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا، ایکاردی روی فرم نباشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 15 دقیقه پیش
انتشار آخرین مقاله جمال خاشقجی در واشنگتن پست

انتشار آخرین مقاله جمال خاشقجی در واشنگتن پست یورونیوز: واشنگتن پست آخرین سرمقاله جمال خاشقجی، روزنامه نگار ناپدید شده سعودی را منتتشرکرد.
"کارن عطیه" دبیر بخش دیدگاه های جهانی این رسانه آمریکایی درباره انتشار با تاخیر آخرین مقاله خاشقجی نوشت:
مترجم جمال خاشقجی این مطلب را یک روز پس از ناپدید شدن وی به ما داد. امیدوار بودیم جمال برگردد و همراه با هم این مقاله را منتشر کنیم.
در حال حاضر باید بپذیرم که چنین اتفاقی نخواهد افتاد. این مطلب تعهد جمال به آزادی در جهان عرب را نشان می دهد؛ تعهدی که از قرار معلوم جانش را برای آن فدا کرد. این آخرین مقاله از او در [واشنگتن] پست است که من منتشر می کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 17 ساعت و 25 دقیقه پیش
نمازی: فکر نمی کنم برانکو با مسلمان لج کرده باشد

نمازی: فکر نمی کنم برانکو با مسلمان لج کرده باشد خبرگزاری تسنیم: امید نمازی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های سپدرود و ذوب آهن در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی فردا بازی جالبی خواهد بود از این نظر که هم سپیدرود و هم ذوب آهن به دنبال برد هستند.
از وقتی که سپیدرود کادر فنی اش تغییر کرده آنها سعی کرده اند خودشان را در جدول رده بندی بالا بکشند. انتظارات از هر دو تیم بسیار بالاست و این باعث می شود که فردا بازی خوبی را شاهد باشیم. دو تیم در نتیجه گیری انتظارات را برآورده نکردند برای همین دو تیم به دنبال سه امتیاز خواهند بود. امیدوارم یک بازی تماشاگرپسند را شاهد باشیم و ما هم بتوانیم به پیروزی برسیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 34 دقیقه پیش
جهانگیری: دوره سخت اقتصادی تا آخر 97 تمام می شود

جهانگیری: دوره سخت اقتصادی تا آخر 97 تمام می شود خبرگزاری فارس: اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز در مجمع عمومی مجمع نمایندگان ادوار که در مجتمع تلاش برگزار شد اظهار داشت: شرکت در جمع چهره های که جزو افراد نخبه در حوزه های مختلف هستند و در مسئولیت های مختلف کشور حضور داشتند فرصت مغتنمی است.
وی افزود: شرایط امروز کشور پیچیده، چندوجهی وخطی است. تلاش های وسبع داخلی و خارجی انجام می گیرد که برای کشور و دولت مشکل ایجاد کند. بعد خاصی از ابعاد مورد نظر نیست.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه امید, تحرک و نشاط سیاسی لازمه حرکت است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 17 ساعت و 34 دقیقه پیش
صنعت نفت در انتظار برنده دیدار استقلال و سایپا

صنعت نفت در انتظار برنده دیدار استقلال و سایپا خبرگزاری تسنیم: قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور، از ساعت 17 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد. تیم های سپاهان، صنعت نفت آبادان، ماشین سازی تبریز، پدیده، مس کرمان و داماش گیلانیان در این مرحله حضور دارند. همچنین برنده دیدارهای استقلال - سایپا دیگر تیم حاضر در این مرحله است و آخرین تیم این مرحله را برنده دیدار سپیدرود با یکی از تیم های پرسپولیس یا نود ارومیه تشکیل می دهد.
با توجه به قرعه کشی انجام شده، برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به شرح زیر است:
* ماشین سازی تبریز- داماش گیلانیان( ماشین سازی میزبان شد) ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 17 ساعت و 44 دقیقه پیش
یزدی: به دنبال 3 امتیاز بازی با پارس جنوبی هستیم

یزدی: به دنبال 3 امتیاز بازی با پارس جنوبی هستیم خبرگزاری تسنیم: داریوش یزدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنم. به خاطر روز تربیت بدنی و ورزش و نیز مدال های رنگارنگ بچه های معلول و جانباز کشورمان در بازی های پاراآسیایی تبریک می گویم. پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام سال گذشته است و در آن مسابقات نتایج خیلی خوبی گرفته بود و پدیده لیگ شد. امسال قضیه این تیم متفاوت شده است.
وی ادامه داد: پارس جنوبی تیم بسیار خوبی است، اما نتایج خوبی کسب نکرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 5 دقیقه پیش
بهترین خرید تابستانی جهان از دیدگاه سرمربی بلژیک

بهترین خرید تابستانی جهان از دیدگاه سرمربی بلژیک وبسایت نود: به نقل از اسکواکا، روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلژیک اعتقاد دارد پیوستن اکسل ویتسل، هافبک شیاطین سرخ به دورتموند بهترین انتقال تابستان 2018 در جهان فوتبال بوده است.
هافبک 29 ساله بعد از 18 ماه حضور در سوپرلیگ چین، در تابستان تیانجین کوانجیان را ترک کرد و با قراردادی به ارزش 20 میلیون یورو به بوروسیا دورتموند پیوست. ترکیب ویتسل با لوسین فاوره سرمربی جدید دورتموند جواب داده و زنبور ها اینک بر صدر جدول بوندسلیگا تکیه زده اند. سرمربی بلژیک عقیده دارد با توجه به هزینه پرداخت شده، ویتسل بهترین خرید تابستانی جهان فوتبال بوده است.
مارتینز در گفت و گو با بیلد چنین گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 14 دقیقه پیش
احتمال نابودی جسد خاشقجی با اسید

احتمال نابودی جسد خاشقجی با اسید شفقنا: خبرنگار اسکای نیوز می گوید از مقامات تحقیقاتی ترکیه شنیده که یکی از احتمالات جدی در پرونده خاشقجی این است که جسد او به طور کلی با اسید نابود شده تا هیچ ردی از آن پیدا نشود.
این گزارش می افزاید: احتمالاً نابودی جسد روزنامه گار واشنگتن پست در اسید در منزل شخصی کنسول عربستان در استانبول صورت گرفته است. نکته بعدی، صداهایی است که ترک ها به دست آورده اند.
این صداها مشاجره شدید محمدالعتیبی کنسول عربستان را با خاشقجی به صورت واضح فاش می کنند. پس از این مشاجره است که تیم سلاخی عربستان سعودی او را کتک زده و می کشند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 15 دقیقه پیش
تداوم صدرنشینی پدیده با برتری مقابل فولاد

تداوم صدرنشینی پدیده با برتری مقابل فولاد ایسنا: تیم های فوتبال پدیده مشهد و فولاد خوزستان در نخستین بازی هفته نهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد به مصاف هم رفتند و شاگردان یحیی گل محمدی در پایان با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیدند.
در این بازی که رضا مهدوی قصاوت آن را به عهده داشت، نیمه اول گلی دربر نداشت. در نیمه دوم یونس شاکری روی ضدحمله در دقیقه 55 ودرحالی که با دروازه بان فولاد تک به تک شده بود برای پدیده گلزنی کرد. گل دوم پدیده نیز در موقعیت مشابه به ثمر رسید و این بار محمدرضا خلعتبری در دقیقه 78 از روی ضربه شروع مجدد که از زمین خودی زده شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 25 دقیقه پیش
دود آتش هورالعظیم دوباره به خوزستان آمد

دود آتش هورالعظیم دوباره به خوزستان آمد خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: صبح امروز به دلیل دود ناشی از آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم دید افقی در بستان به 3000 متر کاهش یافت که احتمالا این پدیده فردا صبح در نوار غربی نیز وجود داشته باشد.
محمد سبزه زاری در گفت وگویی اظهار کرد: به دلیل بالا بودن شاخص های ناپایداری سطوح فوقانی جو و جنوبی بودن جریانات جوی، از امروز تا پایان هفته جاری وزش تندبادهای لحظه ای، بارش های رگباری پراکنده و رعد و برق به ویژه در مناطق مرتفع شمالی و شرقی و برخاستن گرد و غبار در استان خوزستان دور از انتظار نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 18 ساعت و 25 دقیقه پیش
لیونل مسی، رستورانش در بارسلونا را تعطیل کرد!

لیونل مسی، رستورانش در بارسلونا را تعطیل کرد! خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه آس اسپانیا، اینطور که پیداست کاپیتان تیم ملی آرژانتین در دنیای پخت و پز موفقیت هایش در فوتبال را ندارد. لیونل مسی رستورانش در شهر بارسلونا را بعد از دو سال از آغاز به کار آن و به دلیل برآورده نشدن بازده اقتصادی که از آن انتظار داشت تعطیل کرد و آن را تغییر کاربری داد.
رستوران بیاویستا دل خاردین دل نورته سال 2016 افتتاح شد اما استقبالی که شد مسی انتظار داشت از آن صورت نگرفت و به خاطر دادن ضرر، ستاره بارسلونا و شریکش گروه ایگلسیاس را مجاب کرد که آن را تعطیل کنند و شیوه کسب درآمدشان را تغییر دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 35 دقیقه پیش
میهمانی آقا کریم برای بازیکنان پرسپولیس!

میهمانی آقا کریم برای بازیکنان پرسپولیس! ورزش سه: کریم باقری اسطوره باشگاه پرسپولیس و دستیار ایرانی برانکو ایوانکوویچ از بازیکنان و اعضای باشگاه پرسپولیس برای حضور در یک میهمانی به صرف ناهار دعوت به عمل آورده است.
او که از زمان حضور برانکو در تیم پرسپولیس، دستیار او بوده و اعتمادش را به خوبی جلب کرده، محبوبیت زیادی هم نزد بازیکنان و هواداران دارد. خیلی ها بخشی از نظم حاکم بر پرسپولیس را حاصل تلاش های باقری میدانند و در مجموع به نظر می رسد حضورش در پرسپولیس به سود قرمزها بوده است.
حال کریم باقری میهمانی مختصری در یکی از راستوران های تهران به خاطر کسب نتایج خوب تیم در چند وقت اخیر ترتیب داده و از بازیکنان و اعضای باشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 45 دقیقه پیش
معاون دی میستورا هم می رود

معاون دی میستورا هم می رود خبرگزاری ایسنا: معاون نماینده سازمان ملل در امور سوریه نیز از تصمیم خود برای ترک پستش در اواخر ماه نوامبر خبر داد.
یان ایگلند، معاون نماینده سازمان ملل در امور بشردوستانه در سوریه در جریان کنفرانسی اعلام کرد: قصد دارم در اواخر نوامبر پستم را ترک کنم و به طور اتفاقی استفان دی میستورا، فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه نیز پست خود را در همین مدت ترک خواهد کرد. امیدوارم که این فعالیت پس از ترک پست ما ادامه داشته باشد.
ایگلند از اعطای مهلت بیشتر برای اجرای توافقنامه ادلب در سوریه استقبال کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 18 ساعت و 55 دقیقه پیش
قلعه نویی: چرا مجلس به قرارداد کی روش ورود نمی کند؟

قلعه نویی: چرا مجلس به قرارداد کی روش ورود نمی کند؟ خبرگزاری تسنیم: امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های سپاهان و نساجی در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: ما بازی سختی را در پیش خواهیم داشت. دو نگاه و دیدگاه متفاوت در بازی فردا خواهیم داشت. نساجی با دیدگاه تدافعی در میدان حاضر خواهد شد و ما نیز هجومی بازی خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: خوشحالم که در دیدار گذشته تا دقیقه 60 سپاهان گونه بازی کردیم اما متاسفانه علاوه بر اینکه توپ های مان به گل تبدیل نشد یک پنالتی را نیز برای ما نگرفتند. شاید حساسیت مسابقات لیگ کمتر از دیدار جام حذفی باشد و همین موضوع باعث شود بازیکنانم در دیدار فردا با آرامش بیشتری بازی کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 18 ساعت و 55 دقیقه پیش
لیورپول روی محمد صلاح قیمت گذاشت

لیورپول روی محمد صلاح قیمت گذاشت خبرگزاری فارس: باشگاه لیورپول پس از افتی که محمد صلاح، ستاره مصری خود در این فصل داشته از تصمیم عدم فروش او منصرف شده است و می خواهد ستاره مصری را خود به بفروشد.
البته باشگاه انگلیسی شرط بسیار سختی برای جدایی صلاح گذاشته است و اعلام کرده که هر باشگاهی که خواهان او است باید مبلغ 160 میلیون یورو بپردازد. باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید خواهان جذب صلاح هستند.
صلاح در این فصل برخلاف فصل گذشته خوب ظاهر نشده است و تا این جای فصل تنها 3 گل برای لک لک ها به ثمر رسانده است. قرارداد ستاره مصری با لیورپول تا سال 2023 است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 19 ساعت و 5 دقیقه پیش
کیومرث پوراحمد تیغ و ترمه را کلید زد

کیومرث پوراحمد تیغ و ترمه را کلید زد خبرگزاری ایسنا: کیومرث پوراحمد ساخت فیلم سینمایی تازه خود با نام تیغ و ترمه را آغاز کرد.
طبق اعلام علی قائم مقامی تهیه کننده این فیلم تیغ و ترمه جدیدترین فیلم کیومرث پوراحمد پس از فیلم کفشهایم کو؟ است که فیلمبراری آن پنجشنبه، 26 مهرماه در تهران شروع شد.
پوراحمد از مدتی قبل برای این فیلم که گفته شده یک درام اجتماعی است، به دنبال یک بازیگر زن بود که در نهایت لاله اسکندری برای نقش مورد نظر انتخاب شد.
فیلمبرداری این فیلم را هم علیرضا زرین دست برعهده دارد.
با توجه به زمان باقی مانده تا جشنواره فیلم فجر این احتمال وجود دارد که ساخته جدید این کارگردان سینما در سی و هفتمین ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 19 ساعت و 25 دقیقه پیش
وضع قاچاق بنزین الحمدالله خوب است!

وضع قاچاق بنزین الحمدالله خوب است! خبرگزاری ایسنا: موضوع قاچاق بنزین این روزها با افزایش نرخ دلار که باعث اختلاف فاحش نرخ سوخت در ایران با کشورهای همسایه شده است در سر خط مهم ترین خبرها قرار گرفته است. موضوعی که واکنش وزیر نفت را نیز برانگیخت و با کنایه وضع آن را خوب اعلام کرد.
مرزهای ایران به محلی برای خرید و فروش سوخت، نه به صورت قانونی، که به صورت غیرقانونی تبدیل شده است. موضوعی که همواره وجود داشته اما در ماه های اخیر و با افزایش نرخ ارز در ایران، شدت و قوت بیشتری گرفته است.
ایران دارای ارزان ترین نرخ بنزین در منطقه است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 19 ساعت و 35 دقیقه پیش
مهاجری: امیدوارم روند خوب مان را ادامه دهیم

مهاجری: امیدوارم روند خوب مان را ادامه دهیم تسنیم: رضا مهاجری، سرمربی ماشین سازی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم به لطف خدا و علاقمندان روند خوب مان را ادامه دهیم و روز به روز پیشرفت داشته باشیم.
وی تاکید کرد: خدا را شکر اتفاق خوبی رخ داده است. تیمی هستیم که بازیکنان کاملاً با انگیزه ای داریم که می خواهیم فصل را خیلی خوب ادامه دهیم. با عملکردی که در هفته های اخیر داشتیم توقعات از ماشین سازی بالا رفته است. هنوز به چیزی که مدنظرمان است نرسیده ایم و هنوز باید از لحاظ فنی ارتقاء پیدا کنیم اما خدا را شکر غیرت و توانایی بالای بازیکنان نشان می دهد که می توانیم بهتر کار کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 19 ساعت و 35 دقیقه پیش
بین مسی و رونالدو، مسی را انتخاب می کنم

بین مسی و رونالدو، مسی را انتخاب می کنم ورزش سه: راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی اینتر از دلایل رابطه نه چندان خوبش با هواداران یوونتوس سخن گفت.
ناینگولان معتقد است طی این سالها بارها پیشنهاد یوونتوس را برای انتقال به این تیم رد کرده و به همین دلیل است که هواداران این تیم رفتار خوبی با او ندارند و همیشه وی را هو می کنند.
ناینگولان گقت: "رابطه خوبی با هواداران یوونتوس ندارم زیرا رفتارهای توام با ناعدالتی فراوانی از سوی آنها دیدم که دیگر تحمل پذیرش آن را نداشتم. شاید برخی فکر می کنند یوونتوس علاقه ای به جذب من نداشت اما آنها 5 سال متوالی برای خرید من پیشنهاد دادند و من هر بار پیشنهاد آنها را رد کردم و شاید همین مسئله عامل ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 19 ساعت و 44 دقیقه پیش
تیم آزمون و شکاری از حضور در اروپا محروم شد

تیم آزمون و شکاری از حضور در اروپا محروم شد خبرگزاری فارس: سایت اتحادیه فوتبال اروپا اعلام کرد که اتاق بازرسی یوفا زیر نظر کمیته مالی یوفا باشگاه روبین کازان روسیه را به خاطر نقض توافق نامه مالی به مدت یک سال از حضور در رقابت های اروپایی(لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا) محروم کرد.
روبین کازان در این فصل سردار آزمون و رضا شکاری دو بازیکن ایرانی را در ترکیب خود دارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 20 ساعت و 5 دقیقه پیش
لادروپ و رد شایعات هدایت رئال مادرید

لادروپ و رد شایعات هدایت رئال مادرید ورزش سه: میشل لادروپ، سرمربی دانمارکی اخبار عجیبی که در موردش منتشر شده بود را تکذیب کرد.
دیروز شبکه ملی اسپانیا مدعی شد میشل لادروپ در تماسی با باشگاه رئال مادرید و شخص فلورنتینو پرز به وی اعلام کرده در صورت تمایل آنها به قطع همکاری با خولن لوپتگی، می تواند هدایت رئال مادرید را در ادامه فصل در دست گیرد اما لادروپ ضمن رد این شایعات مدعی شد هیچگاه چنین رفتاری در قبال یک سرمربی دیگر نخواهد کرد.
میشل لادروپ در خصوص این شایعات به بی تا اسپورتس گفت: "من هرگز خودم را به هیچ باشگاهی پیشنهاد نداده ام و این اخبار منتشر شده صحت ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 20 ساعت و 25 دقیقه پیش
اژه ای: برخی کارکنان گمرک تحت تعقیب هستند

اژه ای: برخی کارکنان گمرک تحت تعقیب هستند خبرگزاری مهر: معاون اول قوه قضائیه گفت: برخی کارکنان گمرک و همچنین مالکان خودروهایی که غیرقانونی وارد شده، در پرونده قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند.
حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت:کارهای خوبی توسط استاندار هرمزگان در حال پیگیری است و موفقیت های خوبی هم در این مدت داشته و امیدوارم با هماهنگی همه دستگاه ها آنچه امروز به نفع کشور و مردم است به خصوص در این شرایط در جهت مسائل مربوط به اشتغال، تولید داخلی، توسعه استان هرمزگان و رفاه مردم توفیقات بیشتری حاصل شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 20 ساعت و 45 دقیقه پیش
سارقان مسلح به بانکی در لردگان دستبرد زدند

سارقان مسلح به بانکی در لردگان دستبرد زدند خبرگزاری ایرنا: سارقان مسلح ظهر روز پنجشنبه به بانک صادرات شعبه مرکزی لردگان در استان چهارمحال و بختیاری دستبرد زدند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری با تایید این خبر به ایرنا گفت: سارقان مسلح ساعت 12 ظهر امروز با پوشش زنانه به بانک صادرات شعبه مرکزی لردگان داخل شدند و مقدار 24 میلیون و 200 هزار ریال را به سرقت بردند.
جعفر مردانی افزود: 2 تن از سارقان با شلیک یک گلوله و با تهدید و ایجاد رعب و وحشت حاضران بانک صادرات و با استفاده از ازدحام مردمی در خارج از بانک توانستند این مقدار پول نقد را به سرقت ببرند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 55 دقیقه پیش
بازداشت راننده پژوی شیطانی در نمایشگاه ماشین

بازداشت راننده پژوی شیطانی در نمایشگاه ماشین خبرگزاری ایسنا: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با گشت زنی در فضای مجازی و مسافربری اقدام به فریب و ربایش دختران جوان به قصد آزار و اذیت آنها کرده بود، خبر داد.
در تاریخ 5 مهرماه امسال پرونده ای با موضوع آدم ربایی منجر به آزار و اذیت از شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران ، برای رسیدگی به اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد و شاکی پرونده باحضور در اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدود یک هفته پیش با جوانی به نام دانیال در یکی از شبکه های اجتماعی آشنا شدم تا اینکه پس از گذشت چندروز با دانیال برای ساعت پنج بعداز ظهر روز ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 15 دقیقه پیش
بهمن فرمان آرا: من از وودی آلن خوش قیافه ترم!

بهمن فرمان آرا: من از وودی آلن خوش قیافه ترم! سینما روزان: فرمان آرا که بعد از مرگ کیارستمی بیش از قبل درباره این فیلمساز حرف زده نامزدی برای دریافت جایزه بازیگری از آسیاپاسیفیک را هم مجالی کرده برای گفتن از رفاقت با کیارستمی.
بهمن فرمان آرا فیلمسازی که تلاشش برای ساخت فیلمی مفرح و موزون(!) به نام دلم میخواد علیرغم استفاده همزمان از محمدرضا گلزار و قر کمر رضا کیانیان به موفقیت چندانی در گیشه نرسید به تازگی نامزد دریافت جایزه بازیگری از جشنواره آسیاپاسیفیک شده برای فیلم آخرش "حکایت دریا".
فرمان آرا که بعد از مرگ کیارستمی بیش از قبل درباره این فیلمساز حرف زده نامزدی برای دریافت جایزه بازیگری از آسیاپاسیفیک را هم مجالی کرده برای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 21 ساعت و 55 دقیقه پیش
آدام همتی و دومین حضور در ترکیب اصلی

آدام همتی و دومین حضور در ترکیب اصلی ورزش سه: هافبک 23 ساله تیم پرسپولیس پس از یک فصل نیمکت نشینی امسال به ترکیب اصلی رسیده و نمایش های قابل قبولی را هم از خود ارائه می کند. آدام همتی که متولد تورنتوی کانادا است، این فصل 8 بار برای پرسپولیس به میدان رفته و توانسته یک گل مهم و سه امتیازی را هم در بازی با سپیدرود بزند.
پس از گلزنی مقابل سپیدرود، او در دربی هم به میدان رفت و سپس باتوجه به محرومیت ها و مصدومیت ها، برای نخستین بار بازی در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس را تجربه کرد، آن هم در جدالی حساس برابر یاران ژاوی ارناندس در السد. همتی در دوحه نیز عملکرد خوبی داشت و حالا به نظر می رسد بار دیگر در ترکیب اصلی قرار بگیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 22 ساعت و 15 دقیقه پیش
روایت سعید جلیلی از خدمات یک فرماندار زن

روایت سعید جلیلی از خدمات یک فرماندار زن خبرگزاری تسنیم: سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز(پنج شنبه، 26 مهر) در کنگره جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، با بیان اینکه "دولت در سایه" یک گفتمان و حرکت است و ملک یک شخص نیست، گفت: یک انقلابی نمی تواند به روند مشکلات کشور بی تفاوت باشد و اگر روندها صحیح است، باید تأیید، پشتیبانی و تقویت کرد.
وی افزود: سال گذشته به مناسبت سالگرد تبعید آیت الله خامنه ای به ایرانشهر، سفری به آنجا داشتیم و فرماندار آن منطقه که یک خانم بود، کارهای مهمی انجام داده بود و همه باید چنین فرماندارانی را کمک کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 22 ساعت و 55 دقیقه پیش
مورینیو شنبه اخراج خواهد شد؟

مورینیو شنبه اخراج خواهد شد؟ ورزش سه: اگرچه منچستریونایتد در آخرین دیدار خود پیش از بازی های ملی با گل لحظات پایانی الکسیس سانچس موفق به شکست نیوکاسل شد، اما هنوز شرایط مورینیو در این باشگاه کاملا با ثبات نشده و یکی از روزنامه نگاران به اسکای اسپورتس اطلاع داده در صورت شکست یونایتد در دیدار ابتدای هفته بعد برابر چلسی، احتمال دارد سرمربی پرتغالی اخراج شود.
فدریکو زانکن در این رابطه گفت: "پیروزی مقابل نیوکاسل مشکلات یونایتد را پنهان کرده است، اما دیدار شنبه در استمفورد بریج برابر چلسی یک بازی بسیار مهم برای یونایتد خواهد بود و پس از آن شیاطین سرخ در لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس قرار خواهند گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 23 ساعت و 4 دقیقه پیش
بایرن مونیخ و لواندوفسکی، تشنه ی پیروزی

بایرن مونیخ و لواندوفسکی، تشنه ی پیروزی ورزش سه: یکی از مصمم ترین بازیکنان بایرن در بازی روز شنبه بدون شک رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی خواهد بود. او که در پنج بازی اخیرش چه برای بایرن و چه برای تیم ملی لهستان موفق به گلزنی نشده بی صبرانه منتظر است این ناکامی را در مقابل ولفسبورگ جبران کند، تیمی که در فصل های اخیر بارها از طرف او گزیده شده است.
اما در اردوی ولفسبورگ هم همه ی خبرها حاکی از عزم جزم این تیم برای ارائه ی یک بازی خوب در مقابل بایرن و شکست دادن باواریایی ها است. ولفسبورگ هم به نوبه ی خود در بازی های اخیرش نتایج ضعیفی کسب کرده و امیدوار است با کسب نتیجه ای خوب در مقابل بایرن در هفته های آینده با اعتماد به نفسی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 23 ساعت و 5 دقیقه پیش
تیم قطری با تمام قوا آماده بازی با پرسپولیس

تیم قطری با تمام قوا آماده بازی با پرسپولیس خبرگزاری فارس: روزنامه العرب قطر خبر داد که تمام بازیکنان ملی پوش السد به تمرینات تیمشان برگشتند تا امشب السد با تمام قوا تمریناتش را برای دیدار با پرسپولیس در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیگیری کند.
پیش از این نیمی از بازیکنان ملی پوش السد با اجازه سانچز، سرمربی عنابی به تمرینات برگشته بودند و این سری دوم بازیکنان السد است که بعد بازی شب گذشته تیم ملی قطر با ازبکستان به تمرینات تیمشان برگشتند.
دیدار السد با پرسپولیس سه شنبه این هفته در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 23 ساعت و 15 دقیقه پیش
تلاش های پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی

تلاش های پاکستان برای یافتن مرزبانان ایرانی خبرگزاری فارس: شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان ضمن محکومیت ربوده شدن مرزبانان ایرانی گفت: گشت زنی هوایی در مرز میرجاوه آغاز شده و نیروهای نظامی بیشتری به مرز مشترک اعزام شده اند.
وی افزود: نیروهای امنیتی پاکستان و ایران برای یافتن محل اختفای تروریست هایی که مرزبانان ایرانی را ربوده اند با هم در ارتباط هستند.
طبق بیانیه وزارت امور خارجه پاکستان قریشی روز گذشته در گفت و گوی تلفنی با جواد ظریف همتای ایرانی خود، درباره ربوده شدن مرزبانان ایران به تبادل نظر با وی پرداخت.
وزیر امور خارجه پاکستان افزود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 23 ساعت و 15 دقیقه پیش
دانستنی های جالب؛ از روش عجیب برای بیدار شدن تا حرکت زیبای پزشکان چینی!

دانستنی های جالب؛ از روش عجیب برای بیدار شدن تا حرکت زیبای پزشکان چینی! برترین ها - گردآوری و طراحی از بهنام رائین: در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم. شاید اصلاً این موضوع برای شما اهمیت نداشته باشد و از بکار بردن اصطلاح و انجام دادن آن رسم بدون دانستن اصل و ریشه آن هم راضی بوده باشید، ولی جالب بودن قضیه و اینکه شاید دانستن آن برای شما هم جذاب باشد، ما را بر آن داشت که مطلبی با عنوان دانستنی های جالب را به صورت سریالی برای شما تدارک ببینیم و در اختیارتان قرار بدهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 23 ساعت و 15 دقیقه پیش
کرار جاسم در جام ملت های آسیا بازی می کند

کرار جاسم در جام ملت های آسیا بازی می کند خبرگزاری فارس: سایت اسپورت عراق خبر داد که فدراسیون فوتبال عراق به کاتانچ، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور اسامی بازیکنان باتجربه ای را پیشنهاد داد تا در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 این بازیکنان در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشند.
اسامی این بازیکنان باتجربه عبارتند از: کرار جاسم، علا عبدالزهرا، سعد ناطق، عباس قاسم، احمد فاضل، یاسر قاسم و صبر نوری است.
کرار اکنون در تیم صنعت نفت آبادان بازی می کند و پیش از این به خاطر مشکلاتی که فدراسیون عراق با او داشت به تیم ملی دعوت نمی شد. عراق رقیب اصلی ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 امارات است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 23 ساعت و 15 دقیقه پیش
معرفی اپلیکیشن و بازی؛ سلام دوباره به کانتر استریک!

معرفی اپلیکیشن و بازی؛ سلام دوباره به کانتر استریک! برترین ها - گردآوری و طراحی از بهنام رائین: امروزه با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و همه گیر شدن آنها، اپلیکیشن ها نقش پررنگی در فعالیتهای روزمره انسان ها دارند که در دسته بندی های مختلف مانند اخبار، سلامت، آموزش، ارتباطات و ... ارائه می شوند. ما در این مجموعه قصد داریم به معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی ها در دسته های گوناگون بپردازیم. امیدواریم بتوانیم شما را در انتخاب اپ مورد نیاز خود یاری دهیم. شما هم می توانید در بخش نظرات در انتهای همین مطلب، اپ های محبوب خود را با ما در میان بگذارید.
**********
بازی Badland Brawl؛ برج های دشمن هدف توست! ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
دعوای پانته آ بهرام و مهرانه مهین ترابی

دعوای پانته آ بهرام و مهرانه مهین ترابی خبرآنلاین: پخش سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، بازیگران زیادی در این مجموعه جلوی دوربین رفتند؛ پانته آ بهرام و مهرانه مهین ترابی هم از نقش آفرینان این مجموعه اند.
سریال دلدادگان ساخته منوچهر هادی، یکی از مجموعه های تلویزیونی پر بیننده است که از شبکه سه روی آنتن می رود.
این مجموعه بازیگران زیادی دارد که پانته آ بهرام و مهرانه مهین ترابی از بازیگران فصل آخر آن هستند. در ویدئویی که از پشت صحنه این سریال منتشر شده است، این دو بازیگر مشغول بحث و جدل با یکدیگر درباره شخصیت های نمایشی خود هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
آشنایی با 7 پهپاد نوآورانه که می توانند ساعت ها در هوا بمانند

آشنایی با 7 پهپاد نوآورانه که می توانند ساعت ها در هوا بمانند مجله دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: پهپادها بسیار پرطرفدار هستند. یکی از مواردی که طرفداران این گجت ها چندان از آن دل خوشی ندارند، حداکثر زمان پرواز این وسایل است. در حال حاضر، میانگین زمان پهپاد های مصرفی چیزی حدود 10 تا 20 دقیقه است.
اما باید خاطرنشان کنیم که در زمینه ی پهپادها شاهد تنوع گسترده ای هستیم، تنوعی که باعث شده برخی از آن ها بتوانند بر این محدودیت ها غلبه کنند و ساعت ها در هوا باقی بمانند. در ادامه به مواردی که موفق به غلبه بر این محدودیت شده اند یا در آینده خواهند شد، می پردازیم. البته باید خاطرنشان کنیم که در این مطلب به پهپادهای نظامی که در حال فعالیت هستند، اشاره نمی کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
پرونده اتهام تجاوز رونالدو دو سال طول خواهد کشید

پرونده اتهام تجاوز رونالدو دو سال طول خواهد کشید ایسنا: به نقل از موندو دپورتیوو، قضیه متهم شدن کریستیانو رونالدو به تجاوز به کاترین مایورگا ممکن است مدت ها طول بکشد. بر اساس گفته های نزدیکان بازیکن پرتغالی، وکلای این بازیکن در یوونتوس خود را برای یک پروسه دوساله آماده کردند.
به نوشته روزنامه پرتغالی کورئو د مانیا، این قضیه توسط پلیس در حال بررسی است اما در مدت زمان کوتاهی به نتیجه نخواهد رسید. پس از وارد شدن پرونده به دادگاه و بررسی آن تصمیم نهایی گرفته خواهد شد. این قضیه زمان خواهد برد.
رونالدو به وکلای خود که در راس آن پتر کریستنسن قرار دارد اعتماد کامل دارد و ترجیح می دهد خود سکوت کند و کارها را به آن ها بسپارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
انواع قرص های اورژانسی و نحوه مصرف آن ها

انواع قرص های اورژانسی و نحوه مصرف آن ها وب سایت اوما: قرص پیشگیری از بارداری اورژانسی روش کنترل بارداری است که توسط خانم هایی که رابطه جنسی محافظت نشده داشته اند استفاده می شود.
این روش درمان به طور کلی برای شرایط خاص استفاده می شود و روش معمول کنترل بارداری نیست. قرص اورژانسی اضطراری برای جلوگیری از بارداری استفاده می شود و برای پایان دادن به بارداری استفاده نمی شود. آنها عمدتا با تأخیر در تخمک گذاری عمل می کنند. پیشگیری از بارداری اورژانسی از بیماری های منتقله از راه جنسی محافظت نمی کند.
4 نوع قرص اورژانسی وجود دارد:
قرص لونژیل قرص ال قرص اچ دی IUD
قرص های ضدبارداری اورژانسی چگونه عمل می کنند؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
از پنه تا اسپاگتی؛ آشنایی با انواع مختلف پاستای ایتالیایی

از پنه تا اسپاگتی؛ آشنایی با انواع مختلف پاستای ایتالیایی وب سایت روزیاتو - فروغ بیداری: کشور ایتالیا برای هزاران پاستای متنوعی که دارد معروف است؛ از پاستای نواری گرفته تا لوله ای، پاپیونی، صدفی و .... به مناسبت امروز که روز جهانی غذاست، تصمیم گرفتیم انواع مختلف پاستا را به شما معرفی کنیم تا متوجه شوید این خوشمزه های ایتالیایی چرا این همه تنوع دارند.
جالب است بدانید که تمامی 20 بخش مختلف کشور ایتالیا، غذای مخصوص خود را دارند. این تنوع به خاطر شرایط آب وهوایی، موقعیت جغرافیایی و تاریخ هر کدام از این مناطق است. به طور مثال، ترافل و گورگونزولای خامه ای را می توانید در مناطق کوهستانی شمال کشور همچون پیدمونت پیدا کنید ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
درخواست تجمع مقابل منزل خاوری در کانادا

درخواست تجمع مقابل منزل خاوری در کانادا روزنامه آفتاب یزد در شماره امروز خود این سوال را مطرح کرد: چرا ایرانیان مقیم کانادا مقابل منزل خاوری تجمع نمی کنند؟
این روزنامه در ادامه نوشت: تعدد قابل توجهی از ایرانی های مقیم کانادا یا در مقام برانداز مردم داخل را تشویق به بلوا و شورش می کنند، یا در مقام آقازاده مردم را ترغیب به صبوری می نمایند.
خاوری در یک مرکز خرید در کانادا
اما در این بین این پرسش مطح است که چرا هیچ کدام از اینها تاکنون یک بار در مقام احقاق حقوق به تارج رفته و به سرقت رفته مردم کشور حاضر نشده اند تا در مقابل منزل و محل کار دزد اموال مردم یعنی محمودرضا خاوری تجمعی برگزار کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
چرا بعضی زنان ایرانی، خودشان را دوست ندارند؟

چرا بعضی زنان ایرانی، خودشان را دوست ندارند؟ خبرگزاری ایسنا - سهیلا صدیقی: جلوی آینه می ایستد و خوب خودش را برانداز می کند. به جهت های مختلف می چرخد و چربی های جمع شده دور شکم و پهلویش را توی مشتش اندازه می گیرد. چند دقیقه ای از سر یأس و ناامیدی به حجم پوست و چربی جمع شده در دستش در آینه روبرو خیره می شود و می رود توی فکر؛ فکر عمیق ...
این قصه هر روز خیلی از زن هاست. قصه خیلی از آنان که بدنشان را دوست ندارند. قصه زن هایی که بلد نیستند به ترک های شکمشان بعد از زایمان عشق بورزند. بلد نیستند عاشق جثه ظریف و قد کوتاهشان، کک و مک هایشان، پوست اضافه شکمشان و ... باشند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
روزنامه ولایتی: اصغر فرهادی درد مردم را نمی فهمد

روزنامه ولایتی: اصغر فرهادی درد مردم را نمی فهمد روزنامه فرهیختگان: سرنوشت تلخی که برای آخرین فیلم اصغر فرهادی رقم خورد، شاید مقدمه بعضی از اتفاقات خوب در آینده سینمای ایران شود. بعد از موفقیت فیلم جدایی نادر از سیمین در جشنواره برلین و پس از آن در مراسم جشن آکادمی اسکار، سینمای ایران دچار سندروم پسافرهادی شد و نه تنها داستان اکثر فیلم های ایرانی به سمت یک سری تقلیدهای غیرخلاقانه از فضای فیلمسازی او رفت بلکه موفقیت در جشنواره های خارجی به عنوان بهترین تبلیغات برای یک فیلم در داخل کشور ارزیابی شد و نسبت مخاطبان ایرانی با سینما، حتی نسبت مخاطبان خاص سینما با آن، اختلال جدی پیدا کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
رشد دادن موهای گوش برای جلوگیری از کم شنوایی!

رشد دادن موهای گوش برای جلوگیری از کم شنوایی! ایسنا: دانشمندان به منظور معکوس کردن روند از دست دادن شنوایی راه هایی یافته اند که سلول های حساس موهای درون گوش را مجددا رشد می دهد.
به نقل از گیزمگ، در حالی که بسیاری از ما آرزو می کنیم که کاش بتوانیم موهای ریخته مان را در سنین پیری دوباره رشد دهیم، شاید ندانیم که موهای دیگری در بدن ما وجود دارند که وجودشان بسیار مهم تر از موی سر است.
موهای بسیار نازکی در گوش ما وجود دارند که به شنوایی ما کمک می کنند. هنگامی که ما سلول های حساس مو در حلزون گوش را از دست می دهیم، نمی توان آنها را بازگرداند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
اسلحه گمشده استقلال؛ ارتش بدون تک تیرانداز

اسلحه گمشده استقلال؛ ارتش بدون تک تیرانداز وب سایت نود: جدایی امید ابراهیمی از استقلال از همان ابتدا مشخص بود که ضربات جبران ناپذیری را به استقلال وارد خواهد کرد. با این حال پیش بینی می شد که با حضور بازیکنانی مانند علی کریمی، استقلال حداقل از نظر ضربات ایستگاهی دچار مشکل نشود.
پیش بینی ای که درست از آب درنیامد و استقلال تا این جای فصل تنها تیم لیگ برتر است که در ضربات شروع مجدد نتوانسته به گل برسد. یعنی شاگردان شفر از کرنر، اوت و یا ضربه ایستگاهی نتوانسته اند دروازه حریفان را باز کنند.
شاید یکی از دلایل بحران گل زنی استقلال در این فصل را هم بتوان همین نقطه ضعف دانست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
شهر فضایی ناسا بر فراز جو زهره

شهر فضایی ناسا بر فراز جو زهره خبرآنلاین: داستان های علمی تخیلی قرن بیست و یکم ونوس یا زهره را سرزمینی عجیب با هوایی گرمسیری و مملو از جنگل و باتلاق و حتی دایناسور نشان می دهد.
در دهه 1950 هایدن پلانه تاریوم در موزه ملی تاریخ طبیعی آمریکا داستان ثبت نام برای انجام سفر توریستی به زهره را برپا کرد و این دقیقاً سال ها قبل از تأسیس کمپانی های فضایی بلو اوریجینز ، اسپیس ایکس و ویرجین گلکتیک بود.
و امروز داستان رفتن به زهره یک گام به واقعیت نزدیک شده و آن را با عرضه نمونه مفهومی از شهرک فضایی بر فراز اتمسفر این سیاره جلو برده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
آنری: گواردیولا و ونگر الگوی من هستند

آنری: گواردیولا و ونگر الگوی من هستند خبرگزاری تسنیم: تیری آنری، ستاره سابق فوتبال فرانسه در اولین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی تیم فوتبال موناکو ضمن تکرار ابراز علافه به این تیم با خوشبینی از ماموریت دشوار خودش برای بیرون کشیدن تیم از بحران فعلی سخن گفت.
سرمربی موناکو گفت: موناکو در قلب من جایگاه خاصی دارد چون در این تیم توانستم زیر نظر آرسن ونگر نخستین گل دوران حرفه ای خودم را بزنم. اکنون تنها بازی بعدی برابر استراسبورگ برایم مهم است و می دانم بازیکنانم برای این دیدار آماده هستند.
نام لئوناردو ژاردیم برای همیشه در باشگاه موناکو ماندگار خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
دزد اموال صاحب خانه: از 17 سالگی عاشق بودم

دزد اموال صاحب خانه: از 17 سالگی عاشق بودم خراسان نوشت: درآمدم کفاف مخارج زندگی ام را نمی داد از سوی دیگر هم اعتیاد مانند غده های سرطانی در همه وجودم ریشه دوانده بود و باید به هر طریقی هزینه های مواد مخدر مصرفی ام را تامین می کردم به همین دلیل تصمیم به سرقت گرفتم.
جوان 25 ساله ای که پس از چندین بار دستبرد به اموال صاحبخانه اش در چنگ قانون گرفتار شده است با بیان این که سرقت ها را قبول دارم و از شاکی می خواهم از گناهانم گذشت کند در تشریح سرگذشت سیاه خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: فرزند چهارم یک خانواده هشت نفره هستم که سه برادر و دو خواهر دارم پدرم به دلیل این که تحصیلاتی نداشت هیچ وقت نمی توانست شغل مناسبی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
جشنواره دلخراش گیاهخواران در تایلند (16+)

جشنواره دلخراش گیاهخواران در تایلند (16+) وبسایت فرارو: جشنواره گیاه خواران در تایلند به نام "پوکت" امسال نیز با حرکات عجیب و صحنه های دلخراش همراه بود. سالانه هزاران شرکت کننده از چین و دیگر کشورهای آسیایی در این جشنواره شرکت می کنند. جشنواره "پوکت" در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر به مدت 9 روز در شهر پوکت در کشور تایلند برگزار می شود. مراسم این جشنواره در مجاورت شش معبد در جزیره پوکت در جنوب غربی تایلند برگزار می شود که در فاصله ای نه چندان دور از بازار شهر پوکت قرارگرفته است.
این معابد مقر اصلی برگزاری این جشن می باشد، اولین رویداد این جشنواره بالا بردن فانوس قطبی به منظور مطلع کردن 9 خدای چینی از شروع جشن است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران خبرگزاری تسنیم: فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیک در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
سرهنگ پاسدار علی رضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.
وی افزود: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 صبح شنبه 28 مهرماه از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.
فرمانده پلیس راه مازندران، اضافه کرد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
بازار خودرو همچنان متاثر از دور جدید تحریم ها

بازار خودرو همچنان متاثر از دور جدید تحریم ها دنیای اقتصاد: بازار خودرو و رکود این روزها تبدیل به دو همنشین جدا نشدنی شده اند. این بازار همچنان در رکود به سر می برد. نه خریداری به بازار مراجعه می کند، نه فروشندگان به دنبال فروش محصولات خود هستند.
فعالان بازار دلیل ثبات قیمتی در بازار خودروهای داخلی را به رغم افزایش قیمت در وارداتی ها ناشی از پیش فروش های صورت گرفته توسط دو خودروساز بزرگ کشور می دانند. آنها معتقدند این پیش فروش ها تا حدودی توانسته عطش خریداران را برای محصولات پرتیراژ فروبنشاند. از سوی دیگر اما سعید موتمنی در گفت وگو با ایرنا تاکید کرده که قیمت ها اندکی کاهش یافته و رشد نرخ ها متوقف شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
تنوع در بازار اجاره آپارتمان های لوکس

تنوع در بازار اجاره آپارتمان های لوکس دنیای اقتصاد: بازار اجاره واحدهای مسکونی لوکس و بزرگ متراژ واقع در محلات شمالی شهر تهران با تنوعی از فایل های اجاره مسکن عرضه شده به بازار ملک مواجه است.
تحقیقات از بازار اجاره واحدهای مسکونی لوکس و بزرگ متراژ واقع در مناطق شمالی شهر تهران نشان می دهد هم اکنون به رغم اتمام فصل طلایی جابه جایی مستاجران در بازار اجاره،بازار واحدهای مسکونی لوکس و بزرگ متراژ هم اکنون با انبوه فایل های واحدهای اجاره ای روبه رو است که اغلب با شرایط رهن کامل به مستاجران این بخش از بازار مسکن معرفی شده است.
سطح رهن هر مترمربع از این واحدها بین 2 تا بیش از 10 میلیون تومان متغیر است و همین موضوع موجب شده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
دلخوری منشا از مدیران پرسپولیس

دلخوری منشا از مدیران پرسپولیس خبرآنلاین: مدیریت باشگاه پرسپولیس که به گادوین منشا قول داده بود نهایتا تا پایان این هفته به وی پرداختی داشته باشند نتوانست به قول خود عمل کند تا این بازیکن و دیگر خارجی های پرسپولیس همچنان در انتظار باشند. منشا اوایل این هفته از گرشاسبی خواسته بود به هر شکلی که هست به وی پول دهد چرا که قصد خانواده اش در ایتالیا شدیدا نیاز به پول دارند و وقتی متوجه شد باز هم باید چند روز دیگر صبر کند، دلخور شد.
گویا همه مراحل اداری که باید برای پرداخت ارز به باشگاه پرسپولیس طی شود، تقریبا سپری شده و تا آخر هفته آینده مبلغ مورد نظر در اختیار این باشگاه قرار خواهد گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
پروین: دیگر کی روش را دوست ندارم

پروین: دیگر کی روش را دوست ندارم خبرآنلاین: علی پروین از توهین میک مک درموت به حمید استیلی شاکی است، آن قدر شاکی که گفت: دیگر کی روش را دوست ندارم ...
علی آقا، شما اگر جای کی روش بودید و دستیار تان به حمید استیلی اهانت می کرد چه کار می کردید؟ سکوت می کردید؟
معلوم است که نه، قطعاً با او برخورد می کردم. من تعجب می کنم چرا کی روش دستیارش را وادار به عذرخواهی نکرده... دارم یواش یواش شک می کنم.
به چی؟
به این که حرف های مک درموت دیکته شده باشد و به او گفته باشند این حرف ها را بزند، خدا کند این شکلی نباشد. از این توهین به استیلی خیلی ناراحت شدم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
مرد همسرکش از تیمارستان مرخص شد

مرد همسرکش از تیمارستان مرخص شد روزنامه ایران: مرد روانی که پس از قتل همسرش با اثبات جنون در بیمارستان روانی بستری شده بود در حالی از بیمارستان ترخیص شد که پدر مقتول خواهان دریافت دیه شده است.
27 اردیبهشت سال گذشته مأموران کلانتری 157 مسعودیه، در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از کشف جسد زنی میانسال در حمام خانه اش خبر دادند. نخستین بررسی ها نشان می داد زن 47 ساله در حالی که طنابی دور گردنش گره خورده بود به دست شوهرش به قتل رسیده است. متهم پس از دستگیری مدعی شد که همسرش در شکم او جی پی اس کار گذاشته تا ردیابی اش کند.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
بختیاری زاده: استقلال می تواند قهرمان جام حذفی شود

بختیاری زاده: استقلال می تواند قهرمان جام حذفی شود فرهیختگان: تیم ملی فوتبال امید این روزها به خاطر اختلافاتی که مدیران و مربیانش با اعضای تیم بزرگسالان پیدا کرده، درگیر حواشی زیادی شده که واکنش بسیاری از اهالی فوتبال را به دنبال داشت، با این حال دستیار ایرانی کرانچار به آینده هردو تیم امیدوار است و اعتقاد دارد اگر امکانات فراهم باشد هم امیدها و هم بزرگسالان در مسابقات پیش رو موفق ظاهر خواهند شد. گفت وگو با سهراب بختیاری زاده را در ادامه می خوانید.
اردوی تیم ملی امید هم به پایان رسید. ارزیابی تان از شرایط تیم چیست؟
باید قبول کنیم امکانات مان هنوز کامل نشده و ما مجبور شدیم اردو را دو روز زودتر به پایان برسانیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
ابتکار: شکایت از کریمی قدوسی را پیگیری می کنم

ابتکار: شکایت از کریمی قدوسی را پیگیری می کنم روزنامه ایران: آیا شکایت به هیأت نظارت مجلس یا قوه قضائیه، می تواند اتهام زنی ها و تهمت پراکنی های محمدجواد کریمی قدوسی را متوقف کند؟ تجربه های گذشته نشان می دهد نمی توان چندان امیدوار بود که این نماینده عضو جبهه پایداری رسم اخلاق را در پیش بگیرد.
معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت هم در نامه به رئیس مجلس و هم با شکایت در قوه قضائیه، در تلاش است تا یک بار برای همیشه به تهمت و دروغ های کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس پایان دهد، هرچند امید چندانی ندارد.
وی در پاسخ به اینکه شکایتش از کریمی قدوسی، نماینده مجلس به کجا رسیده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
کاظمیان: السد بیشتر از پرسپولیس شانس دارد!

کاظمیان: السد بیشتر از پرسپولیس شانس دارد! فرهیختگان: پرسپولیس روز سه شنبه در یکی از حساس ترین بازی های تاریخ خود در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر می رود. شاگردان برانکو در بازی رفت تیم متمول قطری را با یک گل شکست داده اند و حالا یک پای فینال لیگ قهرمانان آسیا هستند. به همین بهانه سراغ بازیکن سابق پرسپولیس رفتیم تا با او گپ و گفتی داشته باشیم. در ادامه می توانید متن کامل گفت وگو با جواد کاظمیان را بخوانید.
بازی برگشت پرسپولیس برابر السد را چطور ارزیابی می کنی؟
طبعا پرسپولیس چون در بازی رفت پیروز شده روی کاغذ در بازی برگشت شانس خوبی برای صعود به فینال دارد اما من اعتقاد دارم السد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
روایت افسانه بایگان از بازی در سریال تنهاترین سردار

روایت افسانه بایگان از بازی در سریال تنهاترین سردار جام جم: در عالم رنگارنگ و پهنه وسیع بازیگری وقتی به مرور ماندگارترین نقش های ایفا شده توسط بازیگران مطرح می پردازیم، در خاطرمان با فهرست بلندبالایی از نقش های منفی مواجه می شویم که در تاریخ ماندگار شده اند.
اصولا نقش های منفی به لحاظ شخصیت پردازی و عناصر درام، قوی تر از شخصیت های مثبت و حتی اصلی مجموعه ها ترسیم می شوند و تماشای این که تا چه حد می توانند در عالم سیاهی های درونشان غرق شوند و از عرف و هنجارهای اجتماعی و اخلاقی فاصله بگیرند، برای بسیاری از مخاطبان جذاب و جای سوال است.
بر این اساس هم در تلویزیون و سینمای جهان و هم ایران ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
شجاعی: کی روش هم بازی بزرگ می خواهد

شجاعی: کی روش هم بازی بزرگ می خواهد فرهیختگان: تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در دیداری تدارکاتی و البته زیبا و هجومی تیم ملی بولیوی را در تهران شکست دهد. این در حالی است که برخی از کارشناسان همچنان اعتقاد دارند، تیم ملی برای اینکه محک جدی بخورد باید با تیم های بزرگ دنیا بازی کند و این کی روش است که مجوز چنین دیداری را صادر نمی کند؛ اما کاپیتان تیم ملی اعتقاد دیگری دارد و می گوید کی روش هم دوست دارد با تیم های بزرگ دنیا بازی تدارکاتی داشته باشیم.
به بهانه بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بولیوی و آخرین شرایط این تیم دقایقی را با مسعود شجاعی همکلام شدیم. گفت و گو با کاپیتان تیم ملی را در ادامه می خوانید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
کاریکاتور: بن سلمان در آغوش ترامپ!

کاریکاتور: بن سلمان در آغوش ترامپ! خبرآنلاین: در حاشیه قتل فجیع جمال خاشقچی و اعتراض جهانی به عربستان و بن سلمان در کنار حمایت یکجانبه امریکا از آل سعود و تلاش برای فرافکنی قتل این روزنامه نگار منتقد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
کدام نوع واکسن آنفلوانزا موثرتر است؟

کدام نوع واکسن آنفلوانزا موثرتر است؟ خبرگزاری ایسنا: یک متخصص طب اورژانس ضمن اشاره به کسانی باید واکسن آنفلوآنزا تزریق کنند، گفت: سازمان جهانی بهداشت سال ها فرم سه ظرفیتی واکسن آنفلوآنزا را توصیه می کرد، اما در چند سال اخیر فرم چهارظرفیتی آن را که موثرتر است، توصیه می کند.
دکتر غلامرضا معصومی در گفت وگویی با بیان اینکه موثرترین راه پیشگیری از ابتلا به بیماری های عفونی، انجام واکسیناسیون است، گفت: بیش از 60 سال است که واکسن های موثر و ایمن در جهان مورد استفاده قرار می گیرند تا از بروز بیماری های عفونی جلوگیری کنند.
بر همین اساس هر ساله برای ایجاد ایمنی در مقابل بیماری آنفلوآنزا نیز واکسن های متعددی در جهان ساخته و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
چرا گیلانی ها با دست غذا می خورند؟

چرا گیلانی ها با دست غذا می خورند؟ خبرگزاری ایسنا: مرسوم بوده که گیلانی ها غذا را در سکوت و با دست می خوردند و از قاشق چوبی فقط برای برداشتن خورش و ماست استفاده می کردند. البته هنوز هم در بسیاری از مناطق گیلان و رستوران های سنتی مردم ترجیح می دهند غذا را همچنان با دست بخورند.
مردم خطه گیلان قبل و بعد از خوردن غذا، دست هایشان را می شستند. همچنین گالش ها(دامداران کوه نشین)، پلو و شیرگرم را در لاوک چوبی می ریختند و هر کس از جیب خودش قاشق خوش تراشی از چوب شمشاد یا گلابی بیرون می آورد و دست جمعی شیرپلا(شیربرنج) می خوردند. هنوز هم بسیاری از گالش ها از همین شیوه استفاده می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
ژوله با خالکوبی جدیدش

ژوله با خالکوبی جدیدش برترین ها: امیرمهدی ژوله با انتشار عکس زیر در صفحه اش نوشت:
به بسیجی های بومی و سربازان هنگ مرزی فکر میکنم که دزدیدنشون.به حال دلشون.حال دل مادرا ،همسراشون.
به روزنامه نگار منتقد سعودی فکر میکنم.که ریزریزش کردن ،ریختن تو گونی بردنش.به دولتهایی که ماله میکشن این کثافت رو.بعد دایه مهربون تر از مادر قراره بشن واسه ما.
به انگلیسی حرف زدن جواد خیابانی فکر میکنم.به ملتی که یهو همه کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی شدن واسش.
به زنانمون فکر میکنم.که به خطشون کردن،بردن ورزشگاه ازشون عکس گرفتن فرستادن فیفا که یه وقت محروم نشن. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
امیدوارم آرسن ونگر دوباره به دنیای فوتبال بازگردد

امیدوارم آرسن ونگر دوباره به دنیای فوتبال بازگردد ورزش سه: آرسن ونگر در پایان فصل قبل و بعد از 22 سال هدایت توپچی ها بالاخره از این تیم جدا شد و حالا اخیرا اخباری در مورد احتمال بازگشت او به دنیای فوتبال چه در امور مدیریتی و چه حتی مربیگری شنیده شده است؛ اتفاقی که شاگرد سابق او رابرت پیرس امیدوار است به زودی رخ دهد.
رابرت پیرس، هافبک فرانسوی و سابق آرسنال گفت: این سوال خوبی در مورد آرسن ونگر است. من امیدوارم او یک پروژه و یک چالش جدید در دنیای فوتبال پیدا کند. نمی دانم کجا، اما شاید این پیشنهاد از بریتانیا و شاید از فرانسه برای او برسد.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
کنکور در شرایط فعلی به نفع کشور نیست

کنکور در شرایط فعلی به نفع کشور نیست خبرگزاری ایسنا: رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با بیان اینکه کنکور جایی در سند تحول بنیادین ندارد و اگر زمینه اجرای کامل سند در مدارس فراهم شود در آینده نزدیک شاهد حذف کنکور خواهیم بود گفت: کنکور آموزش و پرورش را از رسیدن به اهداف متعالی اش باز می دارد.
فرهاد کریمی در گفت وگویی با اشاره به انجام پژوهش هایی پیرامون کنکور سراسری و ضرورت حذف کنکور اظهار کرد: پیرامون کنکور مقالاتی تولید و گزارش های تحلیلی در باب مضرات و اثرات سوئی که دارد انجام داده ایم.
وی افزود: البته فارغ از پژوهش های انجام شده که مضرات کنکور را به اثبات می رساند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
نتانیاهو بار دیگر غزه را تهدید کرد

نتانیاهو بار دیگر غزه را تهدید کرد خبرگزاری تسنیم : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که اگر حملات از نوار غزه متوقف نشود آن را به شیوه خود متوقف خواهیم کرد.
نتانیاهو این سخنان را در جریان دیدار با فرماندهان ارتش اسرائیل مطرح کرد.
وی افزود: می خواهم امروز به شما بگویم که اسرائیل با قدرت واکنش نشان خواهد داد.
پیش از این اویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفته بود که باید ضربه ای سخت به غزه وارد شود.
وی افزود: ما تمام راه ها را امتحان کردیم و هیچ راهی به جز واکنش شدید برای بازگرداندن اوضاع به روزهای قبل از راهپیمایی های بازگشت نداریم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
ریحانه پارسا و بهاره افشاری در اکران سریک

ریحانه پارسا و بهاره افشاری در اکران سریک برترین ها: در عکس زیر ریحانه پارسا و بهاره افشاری در اکران فیلم سریک در مشهد را می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
دستگیر 86 سارق و 168 قاچاقچی در طرح ضربتی

دستگیر 86 سارق و 168 قاچاقچی در طرح ضربتی خبرگزاری ایلنا: سردار عباسعلی محمدیان امروز در حاشیه نمایشگاه کشفیات پلیس با اشاره به دستگیری مجرمان در جمع خبرنگاران گفت: ماموران انتظامی استان البرز در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی و مبارزه با قاچاق کالا، فرماندهی انتظامی شهرستان کرج طی 24 ساعت گذشته در بحث مبارزه با قاچاق و توزیع مواد مخدر، 168 نفر را دستگیر کردند.
وی افزود: از سه نفر قاچاقچی دستگیر شده، 151 کیلوگرم مواد مخدر و از توزیع کنندگان خرد، بیش از شش کیلوگرم مواد مخدر، کشف شد.
فرمانده انتظامی البرز به کشف قاچاق کالا اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به مستندات موجود قاچاق سوخت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
نابازیگری که بیشترین شباهت را به تختی دارد

نابازیگری که بیشترین شباهت را به تختی دارد خبرآنلاین: روز گذشته خبر جدا شدن امیر جدیدی که قرار بود نقش غلامرضا تختی را در فیلم تختی به کارگردانی بهرام توکلی بازی کند، در رسانه ها منتشر شد. حالا قرار است یک نابازیگر نقش تختی را در این فیلم بازی کند که شباهت زیادی به آن جهان پهلوان دارد.
در پی جدا شدن امیر جدیدی از فیلم سینمایی تختی ، امروز عکسی از یک نابازیگر در فضای مجازی منتشر شد که برخی از رسانه ها از او به عنوان بازیگر نقش تختی نام بردند.
شاهرخ شهبازی که قرار است در نقش تختی ظاهر شود، کشتی گیر بوده و تجربه بازی در برخی تولیدات استانی را دارد. او به عنوان مشاور املاک هم فعالیت می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
سیاهگوش در چهارمحال و بختیاری ثبت ملی شد

سیاهگوش در چهارمحال و بختیاری ثبت ملی شد خبرگزاری مهر: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: یک گونه جانوری مربوط به خانواده گربه سانان با نام فارسی سیاه گوش و نام علمی Lynx lynx که برای نخستین بار توسط محیط بان منطقه حفاظت شده شیدا تصویر برداری شده بود، در کمیته ملی ثبت، جمع آوری و ساماندهی گونه های حیات وحش ایران ثبت شد.
وی، مکان ثبت و تصویربرداری از این گونه را منطقه حفاظت شده شیدا عنوان کرد و افزود: این گونه نادر و کمیاب توسط محیط بان این منطقه در دیماه سال 1395 شناسایی و تصویربرداری شده که پس از طرح و بررسی توسط این کمیته، در سال جاری ثبت ملی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
رای نیمار به کاندیدای جنجالی ریاست جمهوری برزیل

رای نیمار به کاندیدای جنجالی ریاست جمهوری برزیل ورزش سه: بولسونارو که جنجالی ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش روی برزیل است، عقاید ضد زن و نژادپرستانه ای دارد که باعث واکنش های بسیاری شده است.
او که به ترامپ برزیل مشهور شده، از حمایت طبقه مرفه این کشور برخوردار است و تعداد زیادی از ستاره های فوتبال برزیل نیز از او حمایت کرده اند. حتی گفته می شود که باشگاه بارسلونا به دلیل حمایت رونالدینیو از بولسونارو قصد قطع همکاری با او را دارد.
برونا مارکزین، نامزد نیمار که یکی از هنرپیشه های معروف برزیل است، در جریان یک مصاحبه به این نکته اشاره کرد که نیمار و خانواده اش حامی بولسونارو هستند و در انتخابات مرحله اول که یکشنبه گذشته انجام ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
علی قربانی، گزینه بازگشت به استقلال

علی قربانی، گزینه بازگشت به استقلال ایران ورزشی: عملکرد بازیکنان خارجی استقلال به خصوص الحاجی گرو که از نظر فنی وضعیت نا مناسبی داشته برخی تصمیم گیران در باشگاه استقلال را به فکر بازگرداندن علی قربانی انداخته است. مهاجمی که پس از فشار های بی حد حصر هوادارن ناچار به جدایی از استقلال شد.
این بازیکن اکنون در لیگ اسلوواکی فعالیت می کند و عملکرد چندان بدی هم نداشته است. کارنامه مهاجمان استقلال تا پایان فصل هشتم به گونه ای بوده که همین حالا قربانی نسبت به آن ها شرایط مطلوب تری دارد و یکی از دلایلی که موجب شده برخی در باشگاه استقلال پروژه بازگشت این بازیکن را کلید بزنند، شاید همین باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
فاطمه معتمدآریا با لباس کردی در جشنواره سلیمانیه

فاطمه معتمدآریا با لباس کردی در جشنواره سلیمانیه فاطمه معتمدآریا با لباس کردی در جشنواره سلیمانیه عراق حاضر شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
هر کاری می کنیم تا ادن هازارد در چلسی بماند

هر کاری می کنیم تا ادن هازارد در چلسی بماند ورزش سه: بروس باک، رئیس باشگاه چلسی مدعی شد آنها هر کاری خواهند کرد تا ادن هازارد در این تیم باقی بماند.
در هفته های اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال انتقال ادن هازارد به رئال مادرید شنیده شده است و خود این ستاره بلژیکی نیز تا به حال بارها از احتمال حضور در لالیگا به خاطر افزایش احتمال فتح عناوین شخصی سخن گفته اما رئیس باشگاه چلسی تاکید کرد همه خواهان ماندن هازارد هستند و تلاش باشگاه نیز رخ دادن این اتفاق است.
بروس باک گفت: "ما علاقه داریم ادن هازارد در چلسی باقی بماند و هر کاری خواهیم کرد تا او راضی به ماندن شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
تکذیب نقل قولی از نوبخت درباره ماندن شهردار

تکذیب نقل قولی از نوبخت درباره ماندن شهردار باشگاه خبرنگاران جوان: در پی انتشار نقل قول کذبی از نوبخت در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه با صدور اطلاعیه ای ضمن تکذیب این اخبار اعلام کرد: نوبخت در حاشیه جلسه هیأت وزیران هیچ گفتگوی رسمی و غیررسمی با خبرنگاران نداشته و به طور کلی ایشان هیچ اظهار نظری درباره ی قانون منع بکارگیری بازنشستگان چه در دولت، یا قوه قضائیه یا شهرداری تهران نداشته است.
بر این اساس عصر امروز ابتدا برخی کانالهای فضای مجازی مدعی مصاحبه نوبخت در حاشیه دولت شده و از قول وی اعلام کردند: قانون منع بکارگیری بازنشستگان "باگ امنیتی" ایجاد میکند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
نامه وزیر کشور به آفریدی درباره حادثه میرجاوه

نامه وزیر کشور به آفریدی درباره حادثه میرجاوه خبرگزاری فارس: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نامه ای به شهریار آفریدی وزیر کشور پاکستان با اشاره به ربایش 14 نفر از مرزبانان کشورمان توسط اشرار تروریست خواستار اهتمام و توجه ویژه دولت پاکستان به تعهدات امنیتی خود در جلوگیری از تحرکات اشرار از خاک این کشور در حمله به پاسگاه های مرزی و تجاوز به حریم جمهوری اسلامی ایران شد.
رحمانی فضلی در این نامه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران قاطعانه با گروههای تروریستی و تکفیری و اشرار برخورد خواهد کرد، تصریح کرد: تمام تلاش باید معطوف به آزادسازی گروگان ها، مقابله قاطع با تروریست ها و جلوگیری از تکرار چنین حوادث تلخ و ناگواری باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
ستون هفتگی مارتین تایلر برای دیدار چلسی - یونایتد

ستون هفتگی مارتین تایلر برای دیدار چلسی - یونایتد وبسایت نود: مارتین تایلر گزارشگر مشهور انگلیسی، در ستون هفتگی خود در اسکای، به سوالات آماری کاربران پاسخ داده است. اکثر سوالات این هفته مربوط به دیدار چلسی و منچستریونایتد است که شاید نقطه عطفی در کارنامه مربیگری ژوزه مورینیو برای سال های پیش رو باشد. این سوالات و پاسخ های تایلر را مرور می کنیم:
عملکرد ژوزه مورینیو تا به اینجای کار در مقایسه با شروع او در چلسی چقدر متفاوت بوده است؟
مورینیو اکنون 84 مسابقه است که در لیگ برتر روی نیمکت یونایتد نشسته است، آمارها نشان می دهند عملکرد او در مقایسه با 84 بازی ابتدایی اش در لیگ جزیره روی نیمکت چلسی، خیلی ضعیف تر بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
حامد بهداد در اولین نمای قصر شیرین

حامد بهداد در اولین نمای قصر شیرین خبرگزاری ایلنا: رضا میرکریمی جدیدترین فیلم خود را با نام قصر شیرین از نیمه مهر جلوی دوربین برده و قرار است آن را برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده کند.
به گزارش این فیلم داستانی اجتماعی دارد و حامد بهداد، محمد عسگری، ژیلا شاهی، اکبر آئین، آزاده نوبهار، محمد اشکان فر، یونا تدین و نیوشا علیپور بازیگران آن هستند.
فیلمنامه قصر شیرین توسط محسن قرائی و محمد داودی بر اساس طرحی از سیدرضا میرکریمی نوشته شده و از 16 مهرماه در یاسوج جلوی دوربین رفته است.
فیلم سینمایی دختر آخرین فیلمی بود که میرکریمی در مقام کارگردان جلوی دوربین برده بود و در جشنواره فیلم فجر 34 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
تکذیب خبر برکناری کنسول سعودی در استانبول

تکذیب خبر برکناری کنسول سعودی در استانبول خبرگزاری مهر: خبرگزاری رویترز هم اکنون با انتشار خبری فوری اعلام کرد: خبر برکناری کنسول عربستان سعودی نادرست اعلام شده است.
خبرگزاری رویترز در ادامه نوشت: این خبر را از خروجی حذف می کنیم.
این درحالیست که پیشتر رویترز اعلام کرده بود که بر اساس بیانیه رسمی دولت عربستان سعودی، کنسول عربستان در استانبول از کار معلق شد و قرار است تحت بازجویی قرار بگیرد.
ینی شفق روز گذشته در گزارشی اعلام کرد: محمد العتیبی کنسول عربستان در استانبول پیش از آغاز تفتیش از مکان اقامتش با استفاده از مصونیت سیاسی خود از ترکیه گریخته است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
زائران اربعین به توصیه های رانندگی عمل کنند

زائران اربعین به توصیه های رانندگی عمل کنند خبرگزاری مهر: سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با خبرنگار مستقر در مرز چذابه اظهار کرد: در این ایام مسئولیت امنیت زائران با مجموعه ناجا و دیگر سازمان ها است.
وی افزود: از یک ماه قبل همکاران در سراسر کشور از مبدأ تا مقصد که پایانه های مرزی شلمچه، چذابه و مهران است، حاضر و تمهیدات لازم را اتخاذ شده است.
معاون عملیات ناجا تصریح کرد: امروز توفیقی داشتیم که از پایانه مرزی چذابه بازدید و خدمات رسانی را در بخش های مختلف از جمله مرزبانی، گذرنامه، یگان ویژه، پلسی امنیت و راهور مورد بررسی قرار دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
مهسا صابری، دومین لژیونر والیبال زنان

مهسا صابری، دومین لژیونر والیبال زنان ورزش سه: چندی پیش مائده برهانی، کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان مورد توجه یکی از تیم های ترکیه ای قرار گرفت و چند روز قبل اولین بازی خود را هم در این کشور انجام داد.
حالا بعد از شروع لیگ دسته اول ترکیه که بعد از سوپرلیگ این کشور سطح دوم والیبال زنان این کشور به حساب می آید، یکی دیگر از ملی پوشان والیبال ایران راهی ترکیه شده است.
مهسا صابری بعد از مذاکره با سران باشگاه DSI که برای جذب او پیشنهاد داده بودند، به توافق رسید و قراردادش را امضا کرد.
این باشگاه در شهر بالی کسیر ترکیه فعالیت می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
لیونل مسی نیازی به صحبت کردن ندارد

لیونل مسی نیازی به صحبت کردن ندارد ورزش سه: اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا پاسخ مصاحبه اخیر و عجیب دیگو مارادونا را داد.
مارادونا اخیرا لیونل مسی را فاقد ویژگی های لازم به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین خطاب کرده است اما آبیدال معتقد است مسی نیازی به صحبت کردن ندارد زیرا همه می دانند او چه زمانی عصبانی می شود و چه زمانی خوشحال است.
اریک آبیدال گفت: "لیونل مسی نه تنها به عنوان یک بازیکن بااستعداد، بلکه به عنوان یک فرد هم نمونه ای برای یک کاپیتان است. مسی معمولا خیلی صحبت نمی کند اما همه چیز را در زمین نشان می دهد و او یک بازیکن کلیدی برای ما و برای رختکن بارسلونا است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
جراحی مهاجم گلزن لیورپول موفقیت آمیز بود

جراحی مهاجم گلزن لیورپول موفقیت آمیز بود ورزش سه: سادیو مانه، مهاجم سنگالی لیورپول امروز و در شهر لیورپول مورد عمل جراحی قرار گرفت.
در روزهای تعطیلی لیگ برتر و برگزاری بازی های ملی، اخبار تلخی از سراسر دنیا برای یورگن کلوپ مخابره می شد که یکی از آنها شکستن انگشت دست سادیو مانه در جریان تمرینات تیم ملی سنگال پیش از دیدار مقابل سودان بوده است.
سادیو مانه بعد از مصدومیت به بندر لیورپول بازگشت و امروز این باشگاه اعلام کرد که عمل جراحی او در بیمارستان شمال غربی و تحت نظارت پزشکان باشگاه به شکل موفق آمیز انجام شده است.
البته هنوز مشخص نیست که آیا سادیو مانه می تواند در دیدار بعدی مرسی سایدی ها در لیگ برتر برابر هادرسفیلد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
میرزایی: نباید دست به خودتحریمی بزنیم

میرزایی: نباید دست به خودتحریمی بزنیم خبرگزاری ایلنا: جلال میرزایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، به تلاش های برخی از مخالفان برای برگزاری تجمعی علیه پیوستن ایران به FATF اشاره کرد و گفت: متاسفانه روند امور در کشور در حال حرکت به سمتی است که روز به روز از تمرکز نسبت به مسائل اصلی کشور و توسعه دورتر شده و درگیر مسائل فرعی و حاشیه ای شده ایم.
وی خطاب به مخالفان FATF اظهار داشت: در مورد افرادی که مخالف FATF و درصدد برگزاری تجمع در این باره هستند، من نمی دانم چرا آنها دست به این کارها می زنند. اگر مجلس مهم است، اگر نمایندگان مجلس، وکلای ملت هستند و عصاره فاضل محسوب می شوند، اگر مجلس در راس امور است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
نعمت زاده: دخترم بدهکار است که باید پرداخت کند

نعمت زاده: دخترم بدهکار است که باید پرداخت کند خبرگزاری تسنیم: محمدرضا نعمت زاده در گفت وگو با برنامه پارک رادیو تهران، در خصوص وضعیت پرونده دخترش که در حال بررسی در قوه قضائیه است، اظهارداشت: دخترم در گذشته براساس مجوزهایی واردات دارو انجام می داد. اما در چند سال گذشته با همکاری فردی یک شرکت پخش راه اندازی کرد که در طول یک سال اخیر فروش آنها متوقف شده و مشغول پرداخت بدهی این شرکت است.
وی با بیان اینکه پرونده بدهی شرکت ارتباطی به دارو ندارد، افزود: فرد متخلف در شرکت پخش فرار کرده و دخترم درگیر بازپرداخت بدهی ها است.
وزیر سابق صنعت در خصوص اینکه "برخی پرونده قضائی دختر شما را مرتبط با واردات دارو می دانند" ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
برایان هوک: دنبال تغییر نظام ایران نیستیم

برایان هوک: دنبال تغییر نظام ایران نیستیم خبرگزاری فارس: برایان هوک ، نماینده ویژه وزیر خارجه آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای چهارشنبه ادعا کرده دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا سیاست تغییر نظام ایران را دنبال نمی کند.
وی در مصاحبه اختصاصی با یورونیوز ، در پاسخ به سوالی درباره اینکه تحریم های جدید آمریکا مردم ایران را در تهیه داروهای حیاتی با مشکل مواجه کرده ادعا کرد: وزارت خزانه داری آمریکا همکاری تمامی موسسات مالی (با ایران را) در زمینه هرگونه تراکنش مالی مربوط به دارو، وسایل پزشکی، غذا و کمک های بشردوستانه تأیید می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
برترین گلزنان خارجی تاریخ لیگ برتر انگلیس

برترین گلزنان خارجی تاریخ لیگ برتر انگلیس وبسایت نود: به نقل از فورفورتو، در روز آغازین تنها 13 نفر بودند. در اولین هفته از اولین فصل لیگ برتر (93-1992) تنها 13 بازیکن خارجی در ترکیب باشگاه ها قرار گرفتند؛
جان ینسن و آندرس لیمپار (آرسنال)، رابرت وارزیچا (اورتون)، اریک کانتونا (لیدز)، رانی روزنتال (لیورپول)، میشل فونک (منچسترسیتی)، پیتر اشمایکل و آندری کانچلسکیس (منچستریونایتد)، گونار هاله (اولدهام)، کریگ فارست (ایپسویچ)، رولاند نیلسون (شفیلد ونزدی)، هانس سگرز (ویمبلدون) و یان استیسکال (کیوپی آر)
بعد از آن صدها بازیکن خارجی به لیگ برتر آمدند که البته هرکدام تجربه های متفاوتی داشته اند اما به جرات می توان گفت که سطح لیگ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
قتل فجیع 4 عضو یک خانواده در خیابان نبرد

قتل فجیع 4 عضو یک خانواده در خیابان نبرد خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس پیشگیری پایتخت از قتل 4 نفر از اعضای یک خانواده در یک جنایت خانوادگی خبرداد.
سرهنگ کیوان ظهیری در گفت وگو با خبرنگار درباره جزئیات این حادثه گفت: در یک قتل خانوادگی چهار نفر از اعضای یک خانواده شامل دو دختر جوان، یک مرد سالخورده و یک خانم سالمند توسط پدر خانواده به قتل رسیده اند.
وی درباره جزییات این قتل خانوادگی ادامه داد: شب گذشته حوالی ساعت 22 مردی 47 ساله که نزدیک به چهار سال با همسرش اختلافات شدید خانوادگی داشته به منزل شخصی خود در محدوده خیابان نبرد جنوبی مراجعه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
فال روزانه 26/ 07/ 1397

فال روزانه 26/ 07/ 1397 فال روزانه پنجشنبه 26 مهر 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 26 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما عاشق چالش های تازه هستید و همیشه در انجام هر کاری که به عهده می گیرید تمام تلاش خود را به کار گرفته و در آن موفق می شوید. شما شخصی عملگرا، منظم و اجتماعی هستید و هرگاه ببینید کسی به کمک نیاز دارد هر کاری که از دستتان بربیاید برای او انجام خواهید داد. عزم و اراده ی شما و صداقتی که در کارتان از خود نشان می دهید امسال برای شما احترام در میان اطرافیانتان و پیشرفت وضعیت مالیتان را به همراه خواهند داشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
نماینده مجلس: کابینه دولت نیاز به ترمیم دارد

نماینده مجلس: کابینه دولت نیاز به ترمیم دارد خبرگزاری تسنیم: حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه همه مشکلات کشور متوجه وزارت صمت نیست، گفت: در حال حاضر در کشور با مشکلات متعددی رو به رو هستیم که نمیتوان همه آنها را به پای آقای شریعتمداری وزیر صمت نوشت چرا که در عوامل دیگری نیز دربه وجود آمد مشکلات و بعضاً تشدید آن تاثیرگذار بوده است.
وی افزود: با توجه به اینکه استیضاح وزیر صمت مطرح است باید تاکید کنم به طور قطع استیضاح راه حل مناسبی برای عبور از مشکلات اقتصادی کشور نیست و با تغییر آقای شریعتمداری و آمدن فرد دیگر به نظر نمی رسد شاهد حل مشکلات بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
شرکت های کره ای در ایران می مانند

شرکت های کره ای در ایران می مانند خبرگزاری ایلنا: بهمن عبداللهی، رئیس اتاق تعاون ایران در این نشست به سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد اشاره کرد و گفت: براساس قوانین کشور بخش تعاون یکی از 3 بخش اصلی اقتصاد است و با توجه به اینکه مردم نقش مستقیم در این بخش دارند فرصت خوبی برای همکاری مشترک با کره را فراهم می کند، همچنین با توجه به شرایطی که اخیرا تحریم های آمریکا دارد از کره به عنوان یکی از شرکای تجاری کشور توقع داریم که به فعالیت های خود در ایران ادامه بدهند.
وی ادامه داد: تجربه تاریخی نشان می دهد که شرایط مذکور گذراست و ما باید روابط دو کشور را مانند قدیم ادامه دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
آرتورو ویدال 800 هزار یورو جریمه شد

آرتورو ویدال 800 هزار یورو جریمه شد خبرگزاری تسنیم: آرتورو ویدال به خاطر نزاع و درگیری در یک رستوران در مونیخ 800 هزار یورو جریمه شد.
مهاجم شیلیایی باشگاه بارسلونا چندی قبل در دوران حضور در بایرن مونیخ در یک رستوران همراه برادر ناتنی و پدر همسرش حضور داشت که ناگهان با شخصی درگیر شد و ظرفی را روی سر طرف مقابل شکست. در ادامه اطرافیان او هم به درگیری با چند شخص دیگر پرداختند.
بر این اساس طبق حکم دادگاه مونیخ ویدال به پرداخت 800 هزار یورو غرامت به مضروب محکوم شده است. برادر ناتنی 16 و پدر همسر ویدال هم 32 هزار یورو جریمه پرداخت خواهند کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
خامس دیگر به رئال مادرید باز نخواهد گشت

خامس دیگر به رئال مادرید باز نخواهد گشت ورزش سه: در پایان فصل جاری قرارداد قرضی خامس رودریگز با بایرن مونیخ به پایان خواهد رسید و هنوز مشخص نیست آیا باشگاه آلمانی قصد دارد قرارداد این ستاره خلاق را دائمی کند یا خیر اما والدراما بازگشت خامس به برنابئو را بعید توصیف می کند.
کارلوس والدراما، اسطوره فوتبال کلمبیا گفت: "خامس در حال حاضر در بایرن خوشحال بوده و احساس رضایت دارد و اگر تا به حال به رئال مادرید برنگشته، من فکر می کنم این اتفاق در آینده نیز رخ نخواهد داد.
عملکرد او در سال اول زیر نظر آنچلوتی فوق العاده بود زیرا زمانی که وی راهی رئال مادرید شد هم کسی انتظار چنین نمایش هایی را از خامس نداشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
آمار پسر رونالدو در گلزنی؛ 14 گل در 6 بازی

آمار پسر رونالدو در گلزنی؛ 14 گل در 6 بازی خبرگزاری فارس: پس از حضور رونالدو در تورین فرزندش جونیور نیز به تیم زیر 9 سال فوتبال یوونتوس پیوست.
جونیور به مانند پدر از استعداد بالایی در فوتبال و و گلزنی دارد.در حالی که رونالدو در حال جا افتادن در ترکیب یوونتوس پسرش در تیم زیر 9 سال بیانکونری نمایش قابل تحسینی داشته است.
جونیور در 6 بازی 14 گل و 8 پاس گل را در کارنامه ثبت کرده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
کی روش با تغییر رفتار، میهمان نوازی را می بیند

کی روش با تغییر رفتار، میهمان نوازی را می بیند ایرنا: کی روش دیشب (سه شنبه) پس از برتری 2 بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل بولیوی در نشست خبری گفت که از این همه بی احترامی خسته هستم، دروغ ها و تهمت هایی که به ما زده می شود ناراحت کننده است. اگر ما را در ایران نمی خواهید رو در رو بگویید.
وی تاکید کرد که بازیکنانم، کادرفنی و رئیس فدراسیون استحقاق کمی احترام را دارند. دیگر چه کاری باید انجام دهیم که به ما احترام بگذارید؟
بیژن ذوالفقارنسب مشاور فدارسیون فوتبال درباره این موضوع گفت: اگر هجمه ای علیه کادرفنی یا تیم ملی وجود دارد به دلیل صحبت های بی ربطی است که دستیاران کی روش مطرح می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
مدال برنز مبینا حیدری مسجل شد

مدال برنز مبینا حیدری مسجل شد فارس: در ادامه رقابتهای کاراته در سومین دوره بازیهای المپیک نوجوانان، مبینا حیدری در وزن 59- کاراته در مرحله نیمه نهایی به مصاف کوکورو ساکاچی از ژاپن رفت که این مبارزه نفس گیر با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید و با رای داوران حریف ژاپنی پیروز شد.
با این نتیجه سومین مدال برنز کاراته برای کاروان کشورمان کسب شد تا در مجموع تعداد مدالهای ایران به عدد 12 برسد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
بانوی کاراته کار ایران به مدال برنز رسید

بانوی کاراته کار ایران به مدال برنز رسید خبرگزاری فارس: فاطمه خنکدار در مرحله نیمه نهایی وزن 53- کاراته به مصاف یاسمین نصر از مصر رفت که بانتیجه 5-0 شکست خورد و مدال برنز را برای کشورمان کسب کرد.
این مدال کاراته، یازدهمین مدال ایران تا اینجای مسابقات است.
در دیگر دیدار علیرضا فرجی در وزن 61- کاراته، مبارزه سومش مقابل پدروپابلو درالوکا از گواتمالا را 1-0 واگذار و از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.
علیرضا فرجی در وزن نخستین مبارزه اش مقابل اوساما اداری مراکشی را با نتیجه 4-0 به سود حریف به پایان رساند. دومین مبارزه خود را با نتیجه 5-0 به ماسامی یامائوکا از ژاپن واگذار کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
ژاوی: کار های مورینیو، موی تنم را سیخ می کرد!

ژاوی: کار های مورینیو، موی تنم را سیخ می کرد! خبر ورزشی: در یک مستند تلویزیونی با عنوان توپ را بگیر، توپ را پاس بده که نشریه گاردین درباره بارسلونا تحت هدایت پپ گواردیولا (2008 تا 2012) ژاوی هرناندس به روز هایی اشاره می کند که جنگی پرالتهاب میان گواردیولا و ژوزه مورینیو، سرمربی وقت رئال مادرید در گرفت و شاید متشنج ترین دوره رقابت دو دشمن دیرینه ال کلاسیکو ها شکل گرفت.
کینه مورینیو از بارسلونایی ها، همان تیمی که در آن به عنوان مترجم سر بابی رابسون کار می کرد، در سوپرجام اسپانیا در سال 2011 به اوج خود رسید وقتی که او شخصاً در درگیری پایان بازی شرکت و انگشت خود را در چشم تیتو ویلانووا، سرمربی سابق آبی و اناری ها فرو کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
اولین موضع گیری جاویدنیا در کارگروه فضای مجازی

اولین موضع گیری جاویدنیا در کارگروه فضای مجازی خبرگزاری فارس: جواد جاویدنیا سرپرست معاونت فضای مجازی دادستان کل کشور ضمن آرزوی موفقیت برای خرم آبادی که اکنون مسئولیت معاونت نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور را عهده دار شدند، در رابطه با مهمترین برنامه های خود با تاکید بر پایبندی به سیاست های دادستانی کل کشور در زمینه سالم سازی فضای مجازی و مقابله با مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اظهار کرد: در این خصوص با تبعیت کامل از قانون سیاست های دادستانی کل کشور را دنبال خواهیم کرد و بنا نیست با حضور بنده تغییری در سیاست ها ایجاد شود.
جاویدنیا حمایت از نرم افزارهای ملی را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
دیدار روحانی با خانواده جانباز 70 درصد

دیدار روحانی با خانواده جانباز 70 درصد پایگاه اطلاع رسانی ریاست چمهوری: رئیس جمهور با حضور در منزل قاسم چنانی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس با وی و خانواده اش در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در دیدار این جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس، گفت: جانبازان و همه کسانی که در راه دفاع از دین و وطن از خودگذشتگی کردند، اجر بزرگی نزد خداوند دارند.
رئیس جمهور افزود: خانواده جانبازان و بویژه همسران جانبازان نیز که پا به پای آنان، سختی های جانبازی را متحمل می شوند، به اندازه همان جانباز و چه بسا بیشتر، نزد خدا اجر و در دنیا و آخرت، عزت دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
روایت بازیگر مغز های ... از کارتن خوابی

روایت بازیگر مغز های ... از کارتن خوابی خبرآنلاین: نوید پورفرج بازیگر فیلم مغزهای کوچک زنگ زده در گفت وگو با روزنامه صبا به نکاتی درباره تجربه های پیشین بازیگری و حضور در این فیلم اشاره کرده است.
پورفرج که پیشتر در چند سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده، درباره آن تجربه ها می گوید: در آن سال ها در چند تجربه ای که جلوی دوربین رفتم احساس کردم هنوز خیلی آماده نیستم و نیاز به تمرین بیشتر دارم، همیشه معتقدم در این حرفه یا باید صفر باشی یا صد و مابین این دو خیلی برای من جذاب و جالب نیست. برای آن که بتوانم پخته تر وارد کار شوم مدتی را صرف تمرین و آموزش بیشتر در حرفه بازیگری کردم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرد

شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرد ورزش سه: پس از خداحافظی مهاجم گلزن تیم ملی از این تیم، پیراهن شماره 16 به مهدی ترابی رسید.
در شش سال اخیر و پس از پیوستن رضا قوچان نژاد به تیم ملی ایران، پیراهن شماره 16 را همیشه بر تن او دیدیم. مهاجم گلزن تیم ملی که در طول سال های حضور خود موفق شد گل های فراوانی برای تیم ملی به ثمر برساند پس از بازی های جام جهانی ترجیح داد از ادامه حضور در تیم ملی منصرف شود و بدین ترتیب خداحافظی خود را از بازی های ملی اعلام کند.
اما پس از این اتفاق پیراهن گوچی را بر تن مهدی ترابی دیدیم و نکته جالب اینکه گویی شم گلزنی گوچی در ترابی حلول کرده باشد در دو دیدار اخیر این بازیکن موفق شد دو گل به ثمر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
بازگشت بنزما به تمرینات؛ غیبت بیل و آسنسیو

بازگشت بنزما به تمرینات؛ غیبت بیل و آسنسیو ورزش سه: سومین جلسه تمرینی رئال برای مصاف با لوانته امروز در کمپ والدبباس انجام شد. در این تمرین کریم بنزما نیز حضور داشت تا نشان دهد مشکلی برای بازی روز شنبه ندارد. کریم به دلیل مصدومیت نتوانسته بود نیمه دوم دیدار برابر آلاوس به میدان برود اما به نظر برابر لوانته حاضر خواهد بود.
در تمرین امروز همچنین راموس، ناچو، سبایوس و وینیسیوس پس از اتمام بازی های ملی شان حضور داشتند. از غایبان تمرین، بیل و آسنسیو بودند که به دلیل مصدومیت مختصر در سالن بدنسازی حضور داشتند و هنوز مشخص نیست که بازی روز شنبه خواهند رسید یا خیر. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
ستاره لیورپول؛ هدف اول بارسلونا در تابستان 2019

ستاره لیورپول؛ هدف اول بارسلونا در تابستان 2019 ورزش سه: بارسلونا قصد دارد برای تقویت خط حمله خود روبرتو فرمینو، گلزن برزیلی لیورپول را جذب کند.
لوییس سوارز مهاجم 31 ساله و اروگوئه ای بارسلونا در ماه های اخیر نمایش خیلی خوبی نداشته و همین اتفاق مدیران باشگاه را مشتاق به جذب روبرتو فرمینو، مهاجم برزیلی لیورپول کرده است.
طبق ادعای مترو، فیلیپ کوتینیو هموطن و همبازی سابق روبرتو فرمینو در آنفیلد علاقه زیادی به این انتقال دارد و از مدیران بارسلونا خواسته برای جذب مهاجم مرسی سایدی ها اقدام کنند. فرمینو و کوتینیو رابطه ای صمیمی با یکدیگر دارند و ممکن است هافبک فعلی بارسلونا بتواند فرمینو را برای این انتقال راضی کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
آنری: ونگر و گواردیولا الگوهای من هستند

آنری: ونگر و گواردیولا الگوهای من هستند وبسایت نود: تیری آنری که کار خود به عنوان سرمربی را با قبول هدایت تیم موناکو آغاز کرده در مراسم معارفه اش از آرسن ونگر و پپ گواردیولا به عنوان الگوهایش در عرصه مربیگری نام برد.
آنری 41 ساله به نقل از اسکای اسپورت گفته:
من از مربیانم چیزهای زیادی آموختم. باید از اطرافیان خود چیز یاد بگیرید اما در عین حال باید به ایده های خود هم باور داشته باشید. ونگر باعث شد طرز فکرم تغییر کند. او به من یاد یک بازیکن حرفه ای چگونه باید رفتار کند.
گواردیولا هم در بارسلونا به من جنبه دیگری از فوتبال بازی کردن را آموخت. تحت هدایت او از ابتدا فوتبال بازی کردن را یاد گرفتم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
پیروزی یاران عبادی پور در خانه

پیروزی یاران عبادی پور در خانه خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که از حضور میلاد عبادی پور در لیگ لهستان سود می برد در دومین بازی خود در پلاس لیگا با نتیجه 3 بر یک بدژین را شکست داد.
تیم اسکرا در ست های اول، دوم و چهارم با نتایج 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 20 میهمان خود را شکست داد و در ست دوم 25 بر 27 شکست خورد.
میلاد عبادی پور در هر 4 ست به عنوان بازیکن ثابت برای تیمش بازی کرد و با کسب 20 پوئن، امتیازآورترین بازیکن میدان بود.
تیم اسکرا به همراه عبادی پور، مدافع عنوان قهرمانی پلاس لیگاست. آنها در بازی نخست خودر فصل جاری، شکست خورده بودند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
سالهاست هیچ خبری از پدرم ندارم

سالهاست هیچ خبری از پدرم ندارم ورزش سه: لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی اتلتیکومادرید در مورد سرگذشت تلخ خود در دوران کودکی اش صحبت کرد.
جان فرانسیس هرناندز پدر لوکا نیز روزگاری برای تیم اتلتیکومادرید بازی می کرد اما حالا او سالهاست خانواده اش را ترک کرده و فرزندانش که هر 2 در سطح بالایی فوتبال بازی می کنند خبری از او ندارند.
لوکاس هرناندز گفت: "12-13 سال است که هیچ خبری از پدرم ندارم. حالا خودم یک پدر شده ام و بیشتر از همیشه نسبت به عملکرد پدرم آگاهی دارم و معتقدم او در انجام وظایف خود ناموفق بوده است.
ممکن است فردا پدرم را ملاقات کرده و با او صحبت کنم اما در مورد یک چیز اطمینان دارم و می دانم که هرگز ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
دی میستورا استعفا می دهد

دی میستورا استعفا می دهد خبرگزاری ایرنا: فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در سوریه، تا پایان نوامبر (9آذر) از سمت خود کناره گیری می کند.
بعد از گذشت چند سال از انتخاب استفان دی مستورا به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه، وی اعلام کرد که در نظر دارد به دلایل شخصی تا پایان ماه نوامبر از این سمت کناره گیری کند.
کناره گیری دی میستورا از سمت خود درحالیست که نبردهای داخلی درسوریه همچنان ادامه دارد و دهها هزار تن به علت درگیری های خونین هنوز آواره هستند.
پایگاه خبری الشرق الاوسط نیزضمن تائید این خبر، از انتخاب احتمالی'رمطان لعمامرة' دیپلمات الجزایری به عنوان جانشین دی میستورا خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
نیمار: ابتدا علاقه ای به شماره 10 نداشتم

نیمار: ابتدا علاقه ای به شماره 10 نداشتم ورزش سه: نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن فاش کرد شماره 10 عدد مورد علاقه او در فوتبال نبوده است.
با توجه به تعلق داشتن شماره 10 به لیونل مسی، نیمار در بارسلونا از شماره 11 و در تیم ملی برزیل از شماره 10 استفاده کرد اما بعد از انتقال به پاری سن ژرمن، حالا در هر 2 تیم شماره نیمار 10 است و به زعم خودش این عدد مورد علاقه او نبوده است.
نیمار گفت: "روبینیو همیشه بزرگترین اسطوره من بود و بنابراین در تیم سانتوس من می خواستم با شماره 7 بازی کنم و با همین شماره نیز کار خود را آغاز کردم. اما بعدها روبینیو به سانتوس بازگشت و من با احترام به او که خواهان شماره 7 بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
روسیه: اقدامات آمریکا در سوریه استعماری است

روسیه: اقدامات آمریکا در سوریه استعماری است خبرگزاری فارس: واسیلی نبنزیا ، نماینده دائم روسیه درشورای امنیت سازمان ملل متحد سیاست ها و اقدام های ایالات متحده آمریکا در سوریه را استعماری خواند.
او طی جلسه شورای امنیت سازمان ملل که با محوریت سوریه تشکیل شده بود، شامگاه چهارشنبه به ادعاهای آمریکا علیه کشورش واکنش نشان داد و با بیان اینکه مسکو به دعوت رسمی دمشق در سوریه حضور نظامی دارد، از نماینده آمریکا پرسید کشورش برای تضمین راه حلی برای بحران سوریه چه کارهایی انجام داده است.
نبنزیا گفت که مشخص نیست در مناطقی که نیروهای ائتلاف آمریکایی حضور دارند، چه اتفاقی رخ می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
واکنش ظریف به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

واکنش ظریف به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران برترین ها: محمدجواد ظریف در واکنش به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران که روز سه شنبه (دیروز) اعلام شد، در توییتی نوشت:
اعتیاد آمریکا به تحریم از کنترل خارج شده است. یک بانک خصوصی ایرانی که نقش عمده ای در واردات غذا و دارو داشته است، به دلیل ادعای ارتباط آن هم با 8 واسطه با یک هدف غیر قانونی دیگر تحریم شده است. در مقایسه، تمام انسان های روی زمین با 6 واسطه با یکدیگر ارتباط دارند! خودتان حساب کنید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
خبر خوب برای السد قبل از دیدار برابر پرسپولیس

خبر خوب برای السد قبل از دیدار برابر پرسپولیس تسنیم: به نقل از الرای، السد خود را آماده دیدار برگشت برابر پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می کند. تیم قطری در دیدار رفت که در ورزشگاه خانگی این تیم برگزار شد با یک گل تن به شکست داد و برای صعود به دور بعد باید در آزادی با اختلاف دو گل به پیروزی برسد.
خبر خوب برای السد قبل از این دیدار، اینکه ابراهیم ماجد مدافع کلیدی و تاثیرگذار این تیم بعد از چند هفته آسیب دیدگی به شرایط بازی رسیده و مشکلی برای حضور در دیدار برابر پرسپولیس ندارد.
ماجد هر دو دیدار رفت و برگشت برابر تیم فوتبال استقلال را از دست داد و به دیدار رفت برابر پرسپولیس هم نرسد اما مشکلی برای دیدار برگشت ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
در آینده شبکه های اجتماعی تعویض خواهند کرد!

در آینده شبکه های اجتماعی تعویض خواهند کرد! ورزش سه: آرسن ونگر سرمربی سابق توپچی ها معتقد است قدرت شبکه های اجتماعی در فوتبال بیش از حد شده و مدیران باشگاه ها باید در مقابل این فشارهای بیرون ایستادگی کنند.
ونگر گفت: "20 سال قبل این بازیکنان بودند که برای باشگاه ها بازی می کردند اما امروز این باشگاه ها هستند که هر کاری برای بازیکنان انجام می دهند. در گذشته زمانی که یک بازیکن نمایش ضعیفی داشت احساس گناه می کرد اما حالا باشگاه ها نسبت به بازیکنان خود احساس گناه کرده و از خود می پرسند چه کار بیشتری باید انجام می دادند.
طرفداران تیم ها بیشتر بین المللی و جهانی شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
بازیکن سابق پرسپولیس به فجر پیوست

بازیکن سابق پرسپولیس به فجر پیوست ورزش سه: میلاد غریبی در قراردادی یکساله به تیم فجرسپاسی شیراز پیوست.
هافبک چپ پرسپولیس که با درخشش در صبای قم به جمع سرخپوشان پیوسته و بعد از حضوری کوتاه در این تیم به ذوب آهن پیوسته بود، بعد از مدت ها بی خبری در تمرینات فجرسپاسی حضور یافت و با جلب نظر کادرفنی زردپوشان شیرازی قراردادش را با این تیم به امضا رساند.
میلاد غریبی وینگر تکنیکی که سابقه حضور در صبای قم، پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ برتر را در کارنامه داشت، اکنون امیدوار است در جمع شاگردان مجید صالح بتواند بار دیگر به روزهای خوب گذشته بازگردد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
قهر و آشتی سریعِ جهانبخش و آزمون

قهر و آشتی سریعِ جهانبخش و آزمون وب سایت نود: سردار آزمون و جهانبخش در تیم ملی فقط دو بازیکن مختلف نبوده اند، دو سبک متفاوت بودند. یکی نمونه ای از یک بازیکن ساکت و بی حاشیه و کاملا حرفه ای در فوتبال که خارج از زمین هم اصول را رعایت می کرد.
دیگری بازیکنی با کیفیت خوب در زمین فوتبال و با حاشیه زیاد و گاهی اوقات نمونه هایی از غیرحرفه ای گری. مسیر آنها در فوتبال هم البته تا حدودی با هم تفاوت داشت. سردار آزمون سال هاست از پیشنهادهایش از لیگ برتر انگلیس و ایتالیا گفته می شود و جهانبخش این مسیر را بدون سروصدا و به صورت عملی طی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
ستاری: بازی با استقلال خوزستان 6 امتیازی است

ستاری: بازی با استقلال خوزستان 6 امتیازی است تسنیم: محمد ستاری در مورد آخرین وضعیت پارس جنوبی اظهار داشت: ما در تعطیلات لیگ برتر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و دو بازی دوستانه هم با سایپا و منتخب کرج انجام دادیم که عملکرد خوبی داشتیم. در این مدت هم روی نقاط ضعف و قوت استقلال خوزستان کار کردیم. امیدوارم در این بازی اولین برد بیرون از خانه را در فصل جاری به دست بیاوریم.
وی با اشاره به تقابل با استقلال خوزستان در هفته نهم لیگ برتر تأکید کرد: ما در تعطیلی قبلی مسابقات لیگ برتر با استقلال خوزستان یک بازی دوستانه انجام دادیم و باید بگویم آنها تیم خوبی دارند. هر دو تیم در جدول 9 امتیازی هستند و مسابقه هفته جاری آنها شش امتیازی است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
اعتراض شدید ایران به بازداشت اسدی

اعتراض شدید ایران به بازداشت اسدی خبرگزاری ایسنا: آنتیه لیندرتسه مدیرسیاسی وزارت خارجه آلمان در سفر به تهران با حضور در محل وزارت امور خارجه کشورمان با سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.
در این دیدار، علاوه بر گفت وگو و تبادل نظر در خصوص طیفی از موضوعات دوجانبه و بین المللی، طرفین آخرین وضعیت اجرای برجام به ویژه تلاش های صورت گرفته برای مقابله با آثار تحریم های غیرقانونی آمریکا بعد از خروج آن کشور از برجام را مورد بحث و بررسی قرار دادند و بر ضرورت اجرایی شدن هرچه سریعتر این راهکارها به ویژه کانال ویژه مالی تاکید کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
بازگشت استوکس به تمرینات تراکتورسازی

بازگشت استوکس به تمرینات تراکتورسازی وبسایت نود: تمرین امروز تیم تراکتور سازی تبریز از ساعت 12 ظهر امروز به مدت 90 دقیقه در زمین چمن ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد.
آنتونی استوکس امروز اولین تمرین خود را پس از بازگشت از سفر چند روزه به کشورش انجام داد.
احسان حاج صفی، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در اردوی تیم ملی حضور داشتند که از فردا به جمع شاگردان محمد تقوی ملحق می شوند.
کاروان تیم تراکتور سازی تبریز با پرواز اختصاصی ساعت 16 روز جمعه تبریز را به مقصد آبادان ترک می کنند تا اردوی پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان را برگزار کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
پمپئو: باید واقعیات پرونده خاشقجی را بدانیم

پمپئو: باید واقعیات پرونده خاشقجی را بدانیم خبرگزاری مهر: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا امروز چهارشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: واشنگتن باید واقعیات پشت پرده ناپدیدشدن خاشقجی را بداند تا بتواند پاسخ مناسبی را در این خصوص ارئه دهد.
ادامه دارد ... . ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
بررسی ادعای بزرگ کی روش؛ مالکیت 70 درصدی؟

بررسی ادعای بزرگ کی روش؛ مالکیت 70 درصدی؟ وبسایت نود: سبک بازی تیم ملی در جام جهانی، با دیدگاه های متناقضی همراه بود. عده ای از تیم ملی و بازی منظمش مقابل تیم های بزرگ دنیا، حمایت می کردند و عده ای اعتقاد داشتند تیم کی روش، فقط دفاع کردن را بلد است.
پس از پایان جام جهانی، کی روش وعده داد قرار است ایران در جام ملت ها نمایشی متفاوت داشته باشد و مالکیت توپ را هم در اختیار بگیرد. موضوعی که حتی در توضیح دلایل انتخاب ازبکستان و بولیوی به عنوان حریف دوستانه تیم ملی به آن اشاره کرد:
من می خواهم تیمم با حریفانی بازی کند که 70 درصد مالکیت توپ در اختیارش باشد تا بتوانیم چگونه حمله کردن و دفاع کردن را تمرین کرده تا در جام ملت ها از ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
روزهای سیاه فوتبال آلمان ادامه دارد

روزهای سیاه فوتبال آلمان ادامه دارد وبسایت نود: به نقل از گل، بعد از یک جام جهانی فاجعه بار، تیم ملی آلمان هنوز هم قصد بازگشت به روزهای درخشان گذشته را ندارد و شروعی ضعیف در رقابت های تازه تاسیس لیگ ملت های اروپا داشته است.
حالا با اطمینان می توان گفت سال 2018 بدترین سال تاریخ تیم ملی آلمان-حداقل از نظر تعداد شکست ها در یک سال تقویمی-بوده است.
شکست 2-1 شب گذشته آلمان در مقابل فرانسه ششمین شکست تیم ملی آلمان در سال 2018 بوده است. مانشافت در هیچ سالی از تاریخ پرافتخار خود این تعداد شکست را تجربه نکرده بود. این در حالی است که در تقویم سال 2018 ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
واکنش سوئد به ماجرای خاشقجی

واکنش سوئد به ماجرای خاشقجی خبرگزاری مهر: مارگوت والستروم وزیر خارجه سوئد امروز چهارشنبه در گفتگو با تلویزیون این کشور درباره ماجرای ناپدیدشدن جمال قاشقچی روزنامه نگار منتقد عربستان سعودی در استانبول گفت: این رویداد وحشتناک و غیر قابل قبول است.
وزیر خارجه سوئد در این باره گفت: سوئد و اتحادیه اروپا نتیجه تحقیقات را از نزدیک دنبال می کنند. انتظار مشترک ما و فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دستیابی فوری و شفاف به نتیجه تحقیقات در این زمینه است.
گفتنی است جمال قاشقچی روزنامه نگار اهل عربستان سعودی سردبیر سابق روزنامه الوطن و ستون نویس واشنگتن پست روز دوم ماه اکتبر جاری به منظور انجام امور رسمی وارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
آنچلوتی اسلحه ناپولی مقابل مثلث MCN است

آنچلوتی اسلحه ناپولی مقابل مثلث MCN است ورزش سه: کارلو آنچلوتی تابستان امسال جانشین ساری در ناپولی شد و تا به اینجا نتایج نسبتا خوبی کسب کرده است.
ناپولی چند روز دیگر و از هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف پاری سن ژرمن برود. این دیدار در حالی برگزار می شود که ناپولی کار سختی برابر مثلث MCN یعنی ام باپه، کاوانی و نیمار دارد.
اورلیو دی لورنتیس در مورد این دیدار حساس گفت: اگر آنها مثلث MCN را در اختیار دارند ما هم کارلو آنچلوتی را داریم. من از کار کردن با آنچلوتی بسیار راضی و شگفت زده شده ام. او تنها بعد از 10 بازی با شرایط کار کردن در ناپولی کنار آمده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
سگ آزار در چایپاره دستگیر شد؟

سگ آزار در چایپاره دستگیر شد؟ خبرگزاری ایسنا: رئیس محیط زیست چایپاره گفت: به دلیل کمبود مستندات روند شناسایی فرد سگ آزار به کندی پیش می رود.
جعفر تقی زاده با اشاره به اینکه مستندات لازم برای شناسایی و دستگیری فرد سگ آزار در دسترس نیست، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه فیلم ضبط شده از حادثه کیفیت لازم را ندارد و همچنین محل رخداد حادثه منطقه ای غیر مسکونی بوده است روند شناسایی فرد خاطی به کندی پیش می رود اما همچنان پیگیری ها با جدیت از طریق مراجع قضایی و یگان های حفاظت محیط زیست منطقه تا دستگیری فرد خاطی ادامه دارد.
تقی زاده با بیان اینکه مردم و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه خرابکاری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
واکنش مطهری به اظهارات دادستان درباره حضور زنان در استادیوم

واکنش مطهری به اظهارات دادستان درباره حضور زنان در استادیوم علی مطهری در یادداشتی با عنوان سخنی با دادستان کل کشور که در اختیار ایسنا قرار داد، نوشت:
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه ها، گفت: قاعدتا حضور بانوان در مسابقاتی مثل شنا، کشتی، بسکتبال و شاید والیبال مردان اشکال شرعی دارد، اما در مسابقات فوتبال به نظر می رسد مطابق این ملاک نباید اشکال شرعی وجود داشته باشد.
سخن دادستان کل محترم در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از آن نظر که مهم بودن مسئله عفاف از نظر اسلام را بیان می کند سخن درستی است و قابل تقدیر است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
توضیح درباره تصادف اتوبوس دختران دبیرستانی

توضیح درباره تصادف اتوبوس دختران دبیرستانی ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص مقصرین تصادف اتوبوس دختران دبیرستانی بستان آباد اظهار کرد: جمع بندی تکمیلی در این خصوص باقی مانده است.
ضیاء الله اعزازی ملکی درباره آخرین پیگیری های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص تصادف اتوبوس دانش آموزان تبریزی گفت: جمع بندی تکمیلی در این خصوص باقی مانده است، با مسئولین راهداری صحبت های لازم انجام شد، من هنوز مدارک پلیس را مشاهده نکردم، از آنها خواستم تا مدارک لازم را جمع آوری کنند تا توضیحات لازم را در جلسه کمیسیون ارائه دهم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
نارضایتی جنسی؛ دلیل اصلی طلاق در ایران

نارضایتی جنسی؛ دلیل اصلی طلاق در ایران خبرگزاری مهر: رئیس مرکز پژوهش های علوم اسلامی انسانی صدرا نارضایتی جنسی و نبود آموزشهای مناسب را از دلایل اصلی طلاق در جامعه ایران دانست.
حجت الاسلام رضا غلامی در نخستین کنگره ملی خانواده که امروز با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی و 700 نفر از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد حوزه ازدواج برگزار شد، طلاق را عامل فروپاشی خانواده دانست و گفت: این مسأله خسارات جبران ناپذیر و ادامه داری به همراه دارد چرا که این پدیده مثل یک ویروس کشنده به جان سلول بنیادی جامعه می افتد.
وی کمرنگ شدن سنت های گذشته، رواج سبک زندگی غربی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
عمران زاده: شفر از اعتماد به جوان ها ضرر نمی کند

عمران زاده: شفر از اعتماد به جوان ها ضرر نمی کند ورزش سه: به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمران زاده مدافع سالهای گذشته استقلال که سالهای زیادی با پیراهن آبی در فوتبال ایران حضور داشت. با این مدافع با تعصب استقلال گفت و گوئی انجام دادیم که در ادامه میخوانید:
مدتی است از فوتبال دور شده ای و دل هواداران برایت تنگ شده است.
ممنونم، من البته هیچ وقت از فوتبال دور نمیشوم و همواره با فوتبال هستم. بازی های داخلی و خارجی و به خصوص استقلال را میبینم و پیگیر هستم.
برنامه ا ی برای حضور دوباره در فوتبال داری ؟
فعلا که در خدمت خانواده هستم و کارهای عقب افتاده را انجام میدهم اما حتما برای فوتبال و مربیگری هم برنامه دارم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
قانون مورفی پروانه نمایش گرفت

قانون مورفی پروانه نمایش گرفت خبرگزاری مهر به نقل زا روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، مجوز نمایش دو فیلم را صادر کرد.
پروانه نمایش فیلم های کنجانچم به تهیه کنندگی رضا آشتیانی و کارگردانی یاسمن نصرتی و قانون مورفی به تهیه کنندگی محمد شایسته و کارگردانی رامبد جوان صادر شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
رونمایی از موشن گرافیک پیشونی سفید 2

رونمایی از موشن گرافیک پیشونی سفید 2 خبرگزاری ایلنا: اکران فیلم سینمایی پیشونی سفید 2 از هفته گذشته در سینماهای سراسر کشور آغاز شده و این فیلم تاکنون به فروشی حدود 300 میلیون تومان دست پیدا کرده است.
همزمان با استقبال مخاطبان موشن گرافیک فیلم پیشونی سفید 2 با استفاده از پوستر و صحنه های از فیلم توسط گروه تبلیغاتی آلبوم رونمایی و منتشر شد
در کمتر از یک هفته بیش از 20 هزار نفر به تماشای این فیلم نشسته اند به دنبال استقبال مخاطبان تعداد سینماهای نمایش دهنده فیلم پیشونی سفید 2 به 60 سالن افزایش پیدا کرد.
اکران این فیلم علاوه بر تهران در شهرهای اصفهان، مشهد، کرمان، شیراز، تبریز، فولاد شهر، نیشابور، همدان، سنندج، قم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
واکنش ایران به تحریم های جدید آمریکا

واکنش ایران به تحریم های جدید آمریکا خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: تحریم های بی اعتبار جدید آمریکا توهین آشکار ایالات متحده به ساز و کارهای حقوقی و بین المللی و ناشی از کینه ورزی کور دولت آمریکا با ملت ایران است.
بهرام قاسمی در واکنش به اعلام لیست جدیدی از شرکت های ایرانی تحریم شده از سوی وزارت خزانه داری آمریکا آن را بخشی از جنگ و فشار روانی آمریکا دانست و گفت: این اقدام را توهین آشکار ایالات متحده آمریکا به سازو کارهای حقوقی و بین المللی می دانیم که برخاسته از خودخواهی و کینه ورزی کور دولت آمریکا با ملت ایران است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
شبنم قلی خانی مهمان کتاب باز می شود

شبنم قلی خانی مهمان کتاب باز می شود هنرآنلاین: چهار شنبه 25 مهرماه، سروش صحت در برنامه "کتاب باز" میزبان شبنم قلی خانی بازیگر تلویزیون و تئاتر خواهد بود.
محوریت گفت وگوی صحت و قلی خانی در برنامه امشب درباره موضوع مطالعه و کتاب خوانی است.
در بخش دوم بخش ثابت چهارشنبه شب ها دکتر مجتبی شکوری در خصوص حال خوب و ناخودآگاه انسان صحبت خواهد کرد.
"کتاب باز" به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می شود و تکرار آن ساعت 1 بامداد، 8 صبح و 13 بعدازظهر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
علی انصاریان: کتاب خیابانی خوندن داره!

علی انصاریان: کتاب خیابانی خوندن داره! برترین ها: علی انصاریان، بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس در واکنش به مصاحبه انگلیسی خیابانی با مربی بولیوی در اینستاگرام خود نوشت: زبون مادری 10000 سوتی داده حالا رفتیم سراغ زبان خارجی. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
بازداشت یک فرد نظامی در پرونده حادثه اهواز

بازداشت یک فرد نظامی در پرونده حادثه اهواز خبرگزاری مهر: حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی در حاشیه معارفه دادستان نظامی و رئیس سازمان قضایی نیروی مسلح استان گلستان با بیان اینکه تا پایان تحقیقات این حادثه نمی توان پیش داوری کرد، اظهار داشت: در ارتباط با این پرونده افرادی به دادسرا احضار شدند و از آنان تحقیق به عمل آمده است و برای تعدادی قرار صادر شد و هم اینک یک نظامی در بازداشت است.
وی تصریح کرد: بعد از اتمام تحقیقات، اطلاع رسانی انجام می شود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: این سازمان با هدف رسیدگی به جرایم احتمالی نیروهای مسلح که بزرگترین مسئولیت را در ایجاد امنیت جامعه دارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
هاشمیان: برابر بولیوی بهتر از جام جهانی بازی کردیم

هاشمیان: برابر بولیوی بهتر از جام جهانی بازی کردیم ایسنا: وحید هاشمیان درباره دیدار ایران برابر بولیوی و همین طور حضورش در ورزشگاه آزادی برای تماشای این دیدار اظهار کرد: قرار بود چند روز در تهران نباشم اما اتفاقاتی رخ داد که مجبور شدم بمانم. بعد از این که فوتبالم را کنار گذاشتم این اولین بازی بود که در ورزشگاه آزادی دیدار ایران را تماشا می کردم و خیلی برایم لذت بخش بود.
تیم ملی فوتبال ایران در نیمه اول نسبت به بولیوی برتری داشت. کارهای ترکیبی مهاجمان ما بهتر شده بود و به وجود آمدن شانس گل روی دروازه حریف بیشتر از قبل بود. هم از کناره ها و هم از عمق، حملات خوبی انجام دادیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
آذری: به نمازی اولتیماتوم ندادم

آذری: به نمازی اولتیماتوم ندادم خبرگزاری میزان: سعید آذری در مورد جلسه ای که با امید نمازی برگزار کرد و اینکه آیا در این جلسه به نمازی اولتیماتوم داده است، اظهار داشت: جلسه برای بررسی عملکرد تیم و بررسی برنامه های آینده بود. در ضمن من تا به حال به چه کسی اولتیماتوم داده ام که نمازی دومی اش باشد؟ اصلا بحث اولتیماتوم مطرح نبود و نیست.
وی در خصوص اینکه باشگاه ذوب آهن با چه کیفیتی در نقل و انتقالات نیم فصل شرکت می کند، گفت: فعلا هفت بازی تا پایان نیم فصل مانده و ما هم تمرکزمان روی این مسابقات است.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه شنیده می شود چند ستاره این تیم از جمله رشید مظاهری در نیم فصل از ذوب آهن می روند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
حل مساله دانشجویان ستاره دار در دولت روحانی

حل مساله دانشجویان ستاره دار در دولت روحانی اینفوگرافیک؛ حل مساله دانشجویان ستاره دار دردولت روحانی
برای دیدن اینفوگرافیک در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
شفر، آب پاکی را روی دست مدافعش ریخت

شفر، آب پاکی را روی دست مدافعش ریخت خبرگزاری میزان: میثم تیموری مدافع فصل گذشته پارس جنوبی جم در ابتدای این فصل به استقلال آمد تا به فوتبال خود در این تیم ادامه دهد. البته شرایط خوب پیش نرفت و تیموری با مصدومیتی که داشت نتوانتست مهره ای اثرگذار برای استقلال باشد.
حتی در مقطعی شنیده شد که ممکن است باشگاه استقلال به دلیل مصدومیت نام تیموری را از فهرست این تیم خارج کند که این اتفاق رخ نداد. با اینکه چند وقتی است مصدومیت تیموری بهبود پیدا کرده اما شفر به این بازیکن میدان نداده و حتی او را هم در فهرست هجده نفره تیم هم قرار نمی دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
دادستان کل: حضور زنان در استادیوم آسیب است

دادستان کل: حضور زنان در استادیوم آسیب است خبرگزاری ایرنا: دادستان کل کشور با اشاره به گلایه مندی از حضور زنان در ورزشگاه ها، گفت: این یک آسیب اجتماعی است و هیچ قانون و شرعی برای حضور زنان در ورزشگاه ها نداریم.
حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری افزود: در گام اول به مدیران و مسئولان این امر توصیه می کنیم که زمینه و بستر گناه را در جامعه فراهم نکنند و در صورت ادامه این مسیر حتما با آن برخورد خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه دشمنان با برخی تحریکات به دنبال سوء استفاده و ایجاد ناامنی در کشور هستند، اظهارداشت: به عنوان نمونه، آنها با بهره برداری از اعتراض کامیون داران به دنبال وقفه در چرخ اقتصادی کشور هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
بطحائی: تعطیلات زمستانی در حد طرح اولیه است

بطحائی: تعطیلات زمستانی در حد طرح اولیه است خبرگزاری تسنیم: سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به طرح تعطیلات زمستانی دانش آموزان،گفت: فعلا هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده و همه چیز در حد طرح اولیه است.
وی با اشاره به برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه تعطیلات زمستانی برای دانش آموزان نیازمند مصوبه مجلس است، اظهار داشت: برخی نمایندگان مجلس معتقدند که این طرح نیازمند مصوبه مجلس و قانون است، اما در حال رایزنی با مجلس درباره جزئیات و تشریح دلایل این طرح هستیم.
وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: بعید است تعطیلات زمستانی دانش آموزان به سال تحصیلی جدید که در آن قرار داریم، برسد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
قدوس: هدف همه ما قهرمانی در آسیا است

قدوس: هدف همه ما قهرمانی در آسیا است خبرگزاری میزان: سامان قدوس که قبل از جام جهانی 2018 روسیه به تیم ملی فوتبال ایران اضافه شد این روز ها در لیگ برتر فرانسه و در تیم آمیان در حال درخشش است و به عنوان یکی از اصلی ترین بازیکنان تیمش به شما می رود.
این بازیکن در بازی تدارکاتی شب گذشته تیم ملی مقابل بولیوی به صورت ثابت در ترکیب قرار گرفت و در نیمه دوم تعویض شد، اما در مجموع عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت.
سامان قدوس صحبت هایی را در خصوص بازی تیم ملی با بولیوی، شرایط این روز های خود در آمیان و بازی با پاری سن ژرمن صحبت های زیر را انجام داد:
*بازی تیم ملی با بولیوی چطور بود؟ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
بیشترین باخت تاریخ ژرمن ها در یک سال

بیشترین باخت تاریخ ژرمن ها در یک سال ایسنا: در ادامه دیدارهای لیگ ملت های اروپا تیم ملی فوتبال آلمان که ضعیف ترین نتیجه تاریخ خود را در جام جهانی به دست آورده بود و در دیدارهای بعد از آن نیز عملکرد ضعیفی داشت به مصاف فرانسه، قهرمان جهان رفت.
این دیدار تقابل دو قهرمان قبلی جام جهانی بود که در نهایت با برتری دو بر یک خروس ها به پایان رسید.
ابتدا تونی کروس موفق شد از روی نقطه پنالتی آلمان را پیش اندازد اما آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسه توانست دو بار دروازه حریف خود را باز کند تا این بازی با برتری فرانسه به اتمام برسد.
به این ترتیب آلمان برای ششمین بار پیاپی در یک سال شکست خورد که این اتفاق برای اولین بار در تاریخ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
یوتیوب دچار اختلال شد

یوتیوب دچار اختلال شد خبرگزاری مهر: شبکه یوتیوب در بامداد امروز دچار اختلال شد. کاربران این شبکه اجتماعی متوجه شدند وب سایت و نسخه اپلیکیشن یوتیوب قابل دسترسی نیست. البته این مشکل حدود یک ساعت بعد برطرف شد.
علاوه براپلیکیشن، خدمات یوتیوب تی وی و یوتیوب موزیک نیز مختل شده بودند.
سایتهای خبری مانند ورج هم اعلام کردند که یوتیوب نیز در یک توئیتر به این مشکل اعتراف کرده و نوشته است: ما مشغول حل این مشکل هستیم و هنگام برطرف شدن آن، اطلاع رسانی می کنیم.
البته اختلال در خدمت رسانی یوتیوب بسیار نادر است. طی بازی های جام جهانی در تابستان امسال خدمت رسانی یوتیوب تی وی دچار اختلا شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان ماه

آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان ماه خبرگزاری فارس: سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی ریاست سازمان پدافند غیرعامل کشور از آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان ماه خبر داد.
خبری مطرح شده که آمریکا در مرحله جدید تحریم ها در آبان ماه، اینترنت کشور را با اختلال جدی مواجه کند، آیا آنها امکان این کار را دارند؟
اگرچه احتمال این کار را ضعیف می دانیم اما از طرفی، در صورتی که این اتفاق بیفتد، تدابیری دیده شده که کارکردهای ضروری کشور حفظ شود و شبکه ملی اطلاعات به اندازه ای که آماده شده بنا است که بتواند خدمات اساسی مردم را جواب دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
برنده جایزه بوکر معرفی شد

برنده جایزه بوکر معرفی شد خبرآنلاین: آنا برنز با رمان شیرفروش (Milkman) برنده تاریخ ساز جایزه ادبی بوکر شد. او نخستین نویسنده اهل ایرلند شمالی است که برنده این جایزه معتبر ادبی می شود.
رمان شیرفروش (Milkman) که داستان آن در شهری بدون نام هنگام درگیری های ایرلند شمالی می گذرد، جایزه 50 هزار پوندی بوکر را برای آنا برنز نویسنده 56 ساله اهل ایرلند شمالی به ارمغان آورد. شیرفروش چهارمین رمان بلند آنا برنز است. این نویسنده سال 1962 در بلفاست به دنیا آمد.
به گفته رییس هیات داوران جایزه بوکر نکته شگفت انگیز درباره رمان شیرفروش بافت زبانی آن است. راوی رمان زنی مورد سوءاستفاده در جامعه ای چند پاره است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
ساده ترین روش تهیه کیک براونی اینجاست!

ساده ترین روش تهیه کیک براونی اینجاست! وب سایت بدونیم - مریم اسدی: با این دستور بدون نقص تنها با 7 ماده تشکیل دهنده کیک براونی درست کنید و عصرانه ای دلچسب در کنار خانواده داشته باشید.
مواد مورد نیاز:
110 گرم کره + 1 قاشق چای خوری کره برای چرب کردن ظرف کیک 170 گرم شکلات تلخ یا نیمه شیرین 1 و 1⁄4 پیمانه شکر 1 قاشق چای خوری وانیل 3 عدد تخم مرغ 1⁄4 پیمانه پودر کاکائو 1⁄2 قاشق چای خوری نمک 1⁄2 پیمانه آرد 1 قاشق غذاخوری قهوه دم شده (اختیاری)
طرز تهیه:
1.شکلات ها و کره را خرد کنید و به روش بن ماری آب کنید. به مدت 10 دقیقه هم بزنید تا شکلات ها و کره کاملا آب شود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
درس بشار رسن به بازیکنان ایرانی

درس بشار رسن به بازیکنان ایرانی خبرورزشی: بازیکن عراقی پرسپولیس بیخود نیست محبوب هواداران و هم تیمی هایش شده، از یک سو او با سایر عراقی هایی که در لیگ ایران هستند یا بوده اند مقایسه می شود و از طرفی از بشار رسن به عنوان یک بازیکن اخلاق مدار یاد می کنند.
بشار رسن هفته پیش در مصاحبه ای درباره شرایط مالی پرسپولیس گفته بود: دریافتی آنچنانی نداشته ایم، اما چاره ای نیست باید بجنگیم. این صحبت را بگذارید کنار رفتار بازیکنان ایرانی در مقابل مشکلات مالی تیم هایشان. آن ها راهی جز اعتصاب پیش گرفته اند؟ نتیجه اش چه شده؟ نهایتاً یک مسکن موقت به تیم تزریق شده و آن ها دوباره بازی کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
اینفوگرافیک؛ استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی

اینفوگرافیک؛ استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی پایگاه اطلاع رسانی دولت: کاربران می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک های صیادی به سامانه پیامکی 701701 از وضعیت اعتباری صادر کننده چک از نظر تعداد و مبلغ چک های برگشتی ثبت شده نزد بانک مرکزی مطلع شوند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
نصیرزاده: برنامه نود مثل آهنگ الهه ناز کهنه نمی شود

نصیرزاده: برنامه نود مثل آهنگ الهه ناز کهنه نمی شود خبرآنلاین: برنامه نود شب گذشته پخش نشد تا حواشی زیادی به پا کند. شبکه سه برنامه نود را حذف کرد تا بازی انگلیس و اسپانیا را پخش کند. همین موضوع باعث شد تا زمزمه هایی مبنی بر شایعه کنار گذاشتن و کمرنگ کردن فردوسی پور به گوش برسد. همین موضوع باعث شد تا به سراغ هوشنگ نصیرزاده برویم و از او درباره حواشی به وجود آمده برای برنامه نود صحبت کنیم. مصاحبه خبرآنلاین با نصیرزاده را در ادامه می خوانید:
برنامه نود برای اولین بار در میان فصل لیگ برتر پخش نشد و گفته می شود مدیران صدا و سیما قصد کمرنگ کردن این برنامه و مجری اش را دارند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
علم الهدی: حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم

علم الهدی: حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم فارس نوشت: آیت الله سید احمد علم الهدی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد؛ گفت:بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.
وی در بخش پرسش و پاسخ در پاسخ به دانشجویی درخصوص توطئه ای که دشمنان برای حضور زائران عرب در مشهد کردند؛ بیان کرد: البته نمی گوییم که هیچ مشکلی رخ نداده است، اما اینکه یک مسئله شایع و متداول رخ داده باشد، وجود ندارد.
آیت الله علم الهدی با یادآوری این نکته که این تبلیغات ریشه سیاسی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
بی احترامی به بازیکنان تیم ملی از سوی طرفداران

بی احترامی به بازیکنان تیم ملی از سوی طرفداران خبرآنلاین: سیدجلال حسینی فوق العاده است. توانمند و خاص. بازیکنی که انگار تمام شدنی نیست. کیست که نداند کیفیت او چقدر بالاست. ولی کارلوس کی روش قبل از جام جهانی تصمیم گرفت سیدجلال را خط بزند و طبیعتا این مسئله را خیلی بد مدیریت کرد.
ولی حتی این مسائل باعث نمی شود تا طرفداران بعد از گل خوردن تیم ملی، او را در ورزشگاه آزادی یکصدا تشویق کنند. وقتی تیم گل می خورد، همه به اندازه کافی بی روحیه هستند. در همه جای دنیا رسم این است که وقتی تیم گل می خورد، بازیکنان تشویق می شوند تا انگیزه بگیرند و گل خورده را جبران کنند ولی اینجا برعکس است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
چرا نوسان نرخ ارز آجیل و خشکبار را گران کرد؟

چرا نوسان نرخ ارز آجیل و خشکبار را گران کرد؟ خبرآنلاین: رییس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت:قیمت خشکبار تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر میزان تولید، میزان عرضه و تقاضا و همچنین نرخ ارز تغییر می کند.
مصطفی احمدی درباره دلایل افزایش قیمت انواع آجیل و خشکبار اظهار کرد: آجیل و خشکبار هم مصرف داخلی دارد و هم مصرف خارجی که با نوسانات نرخ ارز شاهد افزایش و تغییر قیمت انواع خشکبار هستیم.
وی بیان کرد: مصرف داخلی فقط 10درصد میزان تولید را شامل می شود بنابراین با توجه به صادرات 90درصدی خشکبار و آجیل، ارز و نوسانات آن تاثیر فراوانی بر روی قیمت ها می گذارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
آقای خیابانی نگران کتابی هستیم که ترجمه کرده ای!

آقای خیابانی نگران کتابی هستیم که ترجمه کرده ای! خبرآنلاین: اوج ناهماهنگی مصاحبه بعد از بازی را دیشب در آزادی دیدید. جایی که مربی بولیوی هم احتمالا از انگلیسی حرف زدن آقا جواد تعجب کرده بود. طبیعتا بهتر بود برای آنکه جواد خیابانی هم در شرایط به آن سختی قرار نگیرد، یک مترجم می آورند. عادل فردوسی پوری هم که زبان بلد است معمولا ترجیح می دهد با مترجم با مربیان خارجی مصاحبه کند.
جواد خیابانی اما بعد از بازی دچار یک شور حماسی شد و خودش رودرو با سرمربی بولیوی مصاحبه کرد. صدا و سیما هم انگار بدش نمی آمد تا جواد خیابانی را در این شرایط سخت قرار دهد. حداقل به آرین قاسمی که همیشه زحمت ترجمه ها را می کشد، می گفتند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
کیهان: دختران با تی شرت به دانشگاه می روند

کیهان: دختران با تی شرت به دانشگاه می روند روزنامه کیهان نوشت: اخبار واصله حاکی از اقدام ریاست دانشگاه علامه طباطبایی برای جذب رئیس حراست دانشگاه به عنوان هیئت علمی بوده و ارتباط یا عدم ارتباط این مسئله با انفعال دانشگاه در برابر فتنه گران و نشان دادن چراغ سبز به آنها قابل بررسی است.
به ویژه وقتی ضلع سوم این مثلث با رهاسازی فضای دانشگاه در مقوله پوشش و حجاب از طرف حراست دانشگاه کامل می شود و آمدن دختران دانشگاه با تی شرت و مانتوهای کاملا جلو باز، به امری طبیعی در دانشگاه بدل می گردد!
در آخرین پرده از این سناریو رئیس دانشگاه وعده احتمالی آزادی قریب الوقوع بازداشت شدگان را به دانشجویان می دهد! ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
گرشاسبی و رفقا در مسیر طاهری و رفقا!

گرشاسبی و رفقا در مسیر طاهری و رفقا! فرهیختگان: با وجود اینکه تیم فوتبال پرسپولیس باید اول آبان ماه بازی برگشت خود مقابل السد قطر را برگزار کند تا فینالیست غرب آسیا در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود اما مسئولان این باشگاه از حالا به استقبال فینالیست شدن تیم خود رفته و کمیته هایی را در همین رابطه راه اندازی کرده اند.
کمیته بازاریابی و کمیته تشریفات ازجمله این کمیته ها هستند که در باشگاه پرسپولیس فعال شده اما مسئولان این باشگاه علاقه ای برای رسانه ای شدن این موضوع نداشتند، چراکه نمی خواستند با این کار فشار را روی تیم خود زیاد کنند. با این حال نگاهی به افراد انتخاب شده برای کمیته های مذکور نشان می دهد بیش از آنکه ضوابط اهمیت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
ناظمی: فیفا به حجابم احترام گذاشت

ناظمی: فیفا به حجابم احترام گذاشت فرهیختگان: برای اولین بار مسابقات فوتسال بین رشته های المپیکی قرار گرفت و این رشته ورزشی از المپیک جوانان 2018 آرژانتین در هردو بخش دختران و پسران استارت خورد اما نکته اصلی آن قضاوت گلاره ناظمی، بانوی ایرانی در این رقابت ها بود که به عنوان یک چهره افتخارآفرین ایرانی خبرساز شد و برای قضاوت فینال مسابقات نیز انتخاب شد. گفت وگو با ناظمی را در ادامه می خوانید.
مسابقات المپیک جوانان در چه سطحی است؟
سطح مسابقات بسیار بالاست و انگار بازی ها در رده سنی بزرگسالان برگزار می شود. برگزاری نیز در سطح حرفه ای بوده و همه اقداماتی که برای دیدارهای جهانی و بین المللی انجام می شود را در اولین دوره ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
سیندرلا باعث مجرد ماندن دختران می شود

سیندرلا باعث مجرد ماندن دختران می شود روزنامه ایران نوشت: شهلا کاظمی پور جمعیت شناس تجرد قطعی را پدیده ای گذرا می داند که بعد از گذر از دختران دهه 50 و 60 یقه پسران دهه 70 و 80 را خواهد گرفت تا این پدیده ایرانی، شکل چینی به خود بگیرد. چینی ها امروز با پدیده تجرد قطعی پسران رو به رو هستند. پسرانی که سفر به شهرها و کشورهای دیگر رابرای ازدواج انتخاب کرده اند.
گاهی ما در بحث تجرد قطعی با ترکیب کمتر شنیده شده سندرم سیندرلایی رو به رو هستیم. موافق هستید؟
من سیندرلایی را بیشتر در باروری دیده ام. یعنی زنان سعی می کنند که بچه کمتر بیاورند تا هیکل هایشان بهم نخورد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
نرخ بلیت تئاتر یکسان سازی نمی شود

نرخ بلیت تئاتر یکسان سازی نمی شود فارس: چندی است که بحث قیمت گذاری بلیت های نمایش در حوزه تئاتر حاشیه ساز شده است و مسئولان خانه تئاتر، مرکز هنرهای نمایشی را به تکاپو انداخته تا اینکه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در رابطه با لاکچری شدن تئاتر اخطار داده است.
در این رابطه مدیر اداره کل مرکز هنرهای نمایشی مدتی است که صحبتی در زمینه ایجاد یک شورای صنفی و آیین نامه قیمت گذاری بلیت های تئاتر کرده است. شهرام کرمی عنوان کرد: در حال تدوین نظام نامه شورای صنفی هستیم، تدوین این نظام نامه ضرورت دارد، باید خیلی پیش تر از این برای چنین نظام نامه ای اقدام می شد تا بتواند به بحث قیمت گذاری بلیت های تئاتر ورود کند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
عکس لو رفته از مهراب قاسمخانی در سواحل مکزیک!

عکس لو رفته از مهراب قاسمخانی در سواحل مکزیک! برترین ها: مهراب قاسمخانی با انتشار عکسی از خود در سواحل مکزیک در اینستاگرامش با کاربران شوخی کرد.
قاسمخانی با انتشار عکس زیر نوشت:
امروز هزار نفر این عکس رو واسم دایرکت کردن که “هه هه هه، آقای قاسم خانی عکستون تو سواحل مکزیک در اومد... خب، که چی؟ نه، واقعاً خجالت نمیکشید؟ حالا یه دقیقه مایو قرمزه ام رو پوشیدم و تخته زردم رو ورداشتم رفتم لب ساحل. جرم که نکردم. باید عکسش رو پخش کنید همه جا؟
پ.ن: پوستم توی این عکس یکم بیشتر از عکسی که پخش شده سوخته. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
اینفوگرافی: محبوبیت پیام رسان ها پس از تلگرام!

اینفوگرافی: محبوبیت پیام رسان ها پس از تلگرام! خبرآنلاین: بیش از 5 ماه از فیلترینگ تلگرام می گذرد. بعضی از مسئولان اعتقاد داشتند با فیلتر کردن این پیام رسان مردم از پیام رسان های داخلی استفاده خواهند کرد، اما یک بررسی نشان می دهد این اتفاق نیفتاده و کاربران ایرانی همچنان به تلگرام علاقه دارند.
برای بهتر دیدن عکس، روی آن کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
عصبانیت دوباره باشگاه بارسلونا از پیکه

عصبانیت دوباره باشگاه بارسلونا از پیکه ورزش سه: جرارد پیکه فصل را خوب شروع نکرده و در چند بازی با اشتباهات خود باعث ناکامی بارسلونا شده است.
چند ماه پیش بود که گریزمان از طریق مستندی به نام تصمیم، با تهیه کنندگی پیکه، پاسخ منفی رسمی خود را به باشگاه بارسلونا اعلام کرد و در اتلتیکو ماندنی شد. پیکه از تصمیم نهایی گریزمان مطلع بود اما تصمیم گرفت باشگاه را تا روز پایانی از این موضوع مطلع نکند که خشم مسئولان بارسا را به دنبال داشت. حتی رئیس بارسلونا گلایه خود را شخصا به اطلاع پیکه رساند.
در یکی دو روز اخیر نیز بارسلونا سوژه ای جدید برای عصبانیت از پیکه پیدا کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
این هشدار پزشکان درباره سزارین را جدی بگیرید

این هشدار پزشکان درباره سزارین را جدی بگیرید خبرگزاری ایسنا: آمار زایمان به شیوه سزارین در مدت دو دهه در سراسر جهان دو برابر شده و در برخی از کشورها به وضعیت همه گیر شدن رسیده است.
پزشکان با اعلام وضعیت هشدار نسبت به همه گیر شدن زایمان سزارین در جهان بر شکاف بزرگی که بین مادران فقیر و ثروتمند در دریافت خدمات مراقبتیِ وضع حمل و تولد وجود دارد، تاکید کردند.
به گفته پزشکان هر ساله میلیون ها زن سلامت خود و فرزندشان را با انجام جراحی سزارین به خطر می اندازند. در سال 2015 میلادی پزشکان 29.7 میلیون مورد زایمان سزارین در سراسر جهان انجام داده اند که شامل 21 درصد از تمامی موارد تولد می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
نخستین واکنش روسیه به ماجرای خاشقچی

نخستین واکنش روسیه به ماجرای خاشقچی خبرگزاری مهر: سرگی لاوروف وزیر خارجه روسیه در گفتگو با اینترفکس از تحقیقات مشترک ترکیه و عربستان پیرامون ناپدید شدن جمال خاشقجی، نویسنده منتقد سعودی استقبال کرد.
لاوروف همچنین اظهار امیدواری کرده است که نتیجه این تحقیقات بزودی در رسانه ها منتشر شود.
این نخستین واکنش رسمی وزارت خارجه روسیه به ماجرای ناپدید شدن جمال خاشقجی، نویسنده منتقد سعودی است.
جمال خاشقجی، نویسنده و منتقد سعودی کمتر از دو هفته پیش پس از مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه ناپدید شد.
پلیس ترکیه که در حال حاضر مشغول بازرسی از اماکن دیپلماتیک و ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
جدیدترین اقدامات پرسپولیس برای میزبانی فینال

جدیدترین اقدامات پرسپولیس برای میزبانی فینال ایسنا: ایرج عرب، معاون امور اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره تشکیل ستاد لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: پس از این که در بازی رفت برابر السد نتایج مطلوبی کسب کردیم باشگاه تدابیری اندیشید تا در صورت صعود تیم به فینال بتوانیم میزبانی شایسته ای داشته باشیم.
از همین رو طبق دفترچه هایی که از سوی AFC برایمان ارسال شده بود چک لیستی تهیه کردیم تا از طریق آن بتوانیم الزامات و توصیه های AFC را برای برگزاری هر چه بهتر بازی فینال در ورزشگاه آزادی اجرا کنیم.
وی افزود: از همین رو کمیته های مختلفی از جمله کمیته تشریفات، کمیته بین الملل ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
سپند امیرسلیمانی بعد از 4 سال طلاقش را افشا کرد

سپند امیرسلیمانی بعد از 4 سال طلاقش را افشا کرد برترین ها: سپند امیرسلیمانی بعد از چهار سال پشت پرده طلاقش را افشا کرد!
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
آیا اریک دایر واقعا در اندازه های بوسکتس است؟

آیا اریک دایر واقعا در اندازه های بوسکتس است؟ وبسایت نود: به نقل از فاکس اسپورت، سم آلردایس سرمربی پیشین انگلیس فکر می کند سرخیو بوسکتس هافبک میانی بارسلونا در سطحی برابر با اریک دایر، هافبک تاتنهام بازی می کند. او این ادعای بزرگ را بعد از برتری 3-2 انگلیس مقابل اسپانیا در مسابقه دوشنبه شب دو تیم در سویا و در گفت و گو با تاک اسپورت مطرح کرد.
اما آمار و ارقام چه میزان از این ادعا را تایید می کنند. در ادامه به کمک آمار اوپتا سعی داریم با ریز شدن در زوایای گوناگون بازی این دو، صحت این ادعا را دریابیم.
آلردایس در توصیف خود از بازی سرخیو بوسکتس گفته بود که او یک هافبک ایستا است که بازی حریف را تخریب می کند و ارتباط بازیکنان حریف ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
صدر، ترامپ را فرعون زمانه خواند

صدر، ترامپ را فرعون زمانه خواند خبرگزاری ایرنا: مقتدا صدر رئیس فراکسیون 'سائرون' که حزب متبوعش بیشترین کرسی های مجلس عراق را در انتخابات اردیبهشت ماه گذشته به دست آورد، در نامه ای خطاب به ترامپ، وی را فرعون زمانه نامید.
صفحه رسمی صدر در توئیتر خطاب به رئیس جمهوری آمریکا نوشت:
به جای آن که جهان را با فریادهای بیهوده ات به خاطر خاشقچی که تنها مشخصه آن، تابعیت آمریکایی است، پر کنی و به جای درخواست مکرر برای انجام تحقیقات درباره جنایت انجام شده درباره این روزنامه نگار، بهتر است چشمانت را معاینه کنی؛ شاید جنایت هایی که در یمن، بحرین، سوریه، میانمار، لیبی و آفریقا را که جریان دارد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
احترام ویژه و تیپ بانوی ژاپنی مقابل روحانی

احترام ویژه و تیپ بانوی ژاپنی مقابل روحانی خبرگزاری ایرنا: میتسو جو سایتو سفیر جدید ژاپن امروز سه شنبه استوارنامه خود را به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی ریاست جمهوری تقدیم کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
واکنش داریوش ارجمند به شایعه حذف فردوسی پور

واکنش داریوش ارجمند به شایعه حذف فردوسی پور خبرآنلاین: داریوش ارجمند، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون درباره شایعه حذف عادل فردوسی پور از تلویزیون گفت که شنیدن این اخبار مایه شرم است.
ارجمند در گفت و گو با کانال سینمایی کات بیان کرد: حتی شایعه این اخبار تاسف بار است.
او افزود: فردوسی پور را سال هاست می شناسم و دوست خوب من است، مجری بسیار توانمندی است و به شخصه کارش را قبول دارم.
این بازیگر ادامه داد: همه ما عیوبی داریم و گل بی عیب خداست، اما آنچه مشخص است توانمندی و کاربلدی فردوسی پور هم در اجرا و هم در شناخت فوتبال است. درک او را از فوتبال بسیار درست و دقیق می دانم و به نظرم فوتبال شناس ماهری است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
ترامپ از ریاض در پرونده خاشقچی حمایت کرد

ترامپ از ریاض در پرونده خاشقچی حمایت کرد خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه از عربستان سعودی در ماجرای مفقود شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد ریاض دفاع کرد.
ترامپ در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس ضمن انتقاد از محکومیت های بین المللی فزاینده علیه ریاض، گفت: دوباره به این قصه که تو گناهکار هستی مگر آنکه عکسش ثابت شود، رسیدیم. من این را دوست ندارم .
وی با تشبیه کردن اتهامات علیه ریاض به اتهامات آزارجنسی مطرح شده علیه برت کاوانا گزینه تصدی وزارت دادگستری آمریکا، گفت: ما باید دریابیم که واقعا چه اتفاقی افتاده است . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
طعنه محسن افشانی به مجری چادری

طعنه محسن افشانی به مجری چادری برترین ها: محسن افشانی با انتشار استوری زیر به الهام صفوی زاده، مجری که قبلا چادری بود و اخیرا پوشش خود را تغییر داد کنایه زد.
شایان ذکر است چند وقت پیش الهام صفوی زاده درباره علت تغییر تیپش گفته بود می خواهم خودم باشم. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
قطع همکاری بارسا با رونالدینیو به دلیل سیاسی

قطع همکاری بارسا با رونالدینیو به دلیل سیاسی ورزش سه: باشگاه بارسلونا به دلیل حمایت رونالدینیو، اسطوره سابق این باشگاه، از ژایرو بولسونارو، نامزد جنجالی ریاست جمهوری برزیل، با او قطع همکاری کرد.
رونالدینیو که بین سال های 2003 تا 2007، ستاره اصلی بارسلونا بود، سال گذشته به عنوان سفیر باشگاه کاتالانی انتخاب شد اما اکنون به دلیل حمایت او از بولسونارو، این همکاری قطع شد.
در بیانیه باشگاه بارسلونا در مورد دلیل این قطع همکاری آمده:" او (بولسونارو) نظرات سیاسی افراطی ای را نمایندگی می کند که با ارزش هایی که باشگاه بارسلونا از آن حمایت می کند، همسانی ندارد." ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
سیگار و نوشابه به جای روزنامه!

سیگار و نوشابه به جای روزنامه! خبرگزاری ایسنا: معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: ساماندهی وضعیت دکه های مطبوعاتی استان کار ساده ای نیست.
حسین جعفری در گفت وگویی اظهار کرد: سال هاست ساماندهی وضعیت دکه های مطبوعاتی استان توسط مسئولان پیگیری می شود ولی تا کنون آن طور که باید و شاید نتیجه بخش نبوده است.
وی ادامه داد: دکه های مطبوعاتی ماهیت واقعی خود را از دست داده اند و اگر به هر کدام از آنها سر بزنید به جای روزنامه و نشریه چشمتان بیشتر به سیگار، نوشابه و انواع خوراکی می افتد. واقعیت این است دکه های مطبوعاتی امروزه به مغازه های کوچکی تبدیل شده اند که از روزنامه و نشریه تنها برای ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
جلسه بعدی رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا

جلسه بعدی رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا خبرگزاری ایلنا: دیوان بین المللی دادگستری تاریخ برگزاری جلسه رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا به دلیل اعمال یکجانبه تحریم را 10 آوریل و 10 اکتبر 2019 اعلام کرد.
دادگاه لاهه در بیانیه ای با اشاره به اینکه تاریخ های مذکور با دریافت نظر طرفین اعلام شده آورده است: در 10 آوریل ایران و در 10 اکتبر آمریکا دادنامه و دفاعیات خود را مطرح خواهند کرد.
دو هفته پیش نیز دیوان بین المللی دادگستری درخواست ایران درخصوص معلق شدن تحریم های آمریکا علیه ایران را قبول کرد و حکم به برداشته شدن تحریم هایی داده بود که هوانوردی غیرنظامی و کمک های انسانی را هدف قرار داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
تابش: بایدی برای قهرمانی نداریم

تابش: بایدی برای قهرمانی نداریم ایسنا: مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان در گفت و گو با ایسنا در خصوص شرایط این تیم بیان کرد: خدا را شکر تیم یک دستی داریم و کادر فنی و سرمربی کارشان را بلدند. باشگاه هم تمام حمایت خودش را از تیم فوتبال و همچنین همه تیم های ورزشی مجموعه سپاهان ادامه می دهد و شرایط تیم خوب است.
او با انتقاد از برخی از رسانه ها برای "انتشار اخبار نادرست در مورد باشگاه سپاهان" اظهار کرد: ما تیم خوبی داریم اما من هیچ وقت نگفتم که باید قهرمان شویم. این اصلا حرف درستی نیست. ما ابزار و امکانات لازم را برای قهرمانی داریم اما به این معنی نیست که ما باید قهرمان شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
هشدار وزارت بهداشت به سوپرمارکت های داروفروش

هشدار وزارت بهداشت به سوپرمارکت های داروفروش خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان غذا و دارو نسبت به عرضه داروهای بدون نسخه و حتی برخی از داروهای اعصاب و روان در برخی سوپرمارکت ها هشدار داد و گفت: متاسفانه در برخی سوپرمارکت ها بویژه در محله هایی که از نظر تمکن مالی بالاترند، شاهد چنین مبحثی هستیم؛ چنین اقداماتی خلاف است و با خاطیان برخورد قضایی می شود.
دکتر کیانوش جهانپور در واکنش به عرضه برخی داروها از جمله مسکن ها و داروهای آرامبخش در سوپرمارکت ها، گفت: عرضه هرگونه دارو در مکانی غیر از داروخانه خلاف بوده و دارویی که در این مراکز عرضه شود، قاچاق محسوب می شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
ترامپ: بن سلمان اطلاعی از خاشقچی ندارد

ترامپ: بن سلمان اطلاعی از خاشقچی ندارد خبرگزاری مهر: رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت که با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی گفتگو کرده است.
دونالد ترامپ با اشاره به این گفتگوی تلفنی، گفت که محمد بن سلمان هیچ گونه خبر و اطلاعاتی در مورد اتفاق مورد وقوع در کنسولگری عربستان در استانبول ندارد و هرگونه اطلاع از این حادثه را انکار کرده است .
ترامپ همچنین افزود که ولیعهد عربستان به وی گفته است تحقیقات درباره ناپدید شدن خبرنگار سعودی را آغاز کرده و به سرعت آن را پیش می برد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
لوو: پنالتی فرانسه کاملا اشتباه بود

لوو: پنالتی فرانسه کاملا اشتباه بود ورزش سه: یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل فرانسه، تاکید کرد که تصمیم داور برای اعلام پنالتی به سود حریف ، اشتباه بود.
در این دیدار ابتدا ژرمن ها با گل تونی کروس از روی نقطه پنالتی پیش افتادند اما در نیمه دوم، فرانسوی ها توسط آنتوان گریزمان به گل رسیدند و توانستند به پیروزی برسند.
گل دوم فرانسه از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید؛ تصمیمی جنجالی که لوو معتقد است کاملا اشتباه بوده است.
او به خبرنگاران گفت: " من از نتیجه ناراحتم اما این شکست، با شکست مقابل هلند فرق می کرد. این بار از نمایش تیم خیلی راضی ام. ما شجاعانه بازی کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
کی روش به وعده اش عمل کرد

کی روش به وعده اش عمل کرد ورزش سه: تیم ملی ایران با ارائه یک بازی تهاجمی موفق شد با نتیجه 2 بر 1 برابر بولیوی به برتری برسد. این همان چیزی بود که کی روش از این بازی انتظار داشت.
کارلوس کی روش دو روز پیش از دیدار تیم ملی برابر بولیوی از هواداران فوتبال دعوت کرد تا در استادیوم آزادی حاضر شوند و قول داد که اگر به ورزشگاه بیایند، از تصمیم خود پشیمان نمی شوند.
پیش از بازی صحبت های کی روش نوید یک بازی تهاجمی می داد و ترکیب هم که اعلام شد، به وضوح مشخص بود که سرمربی پرتغالی تیم ملی با سیستمی هجومی تیمش را وارد میدان خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
کردی حرف زدن نوید محمدزاده لحظه دریافت جایزه

کردی حرف زدن نوید محمدزاده لحظه دریافت جایزه برترین ها: نوید محمدزاده ساعاتی قبل جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره جهانی سلیمانیه عراق برای فیلم بدون تاریخ بدون امضا دریافت کرد.
در این فستیوال فیلم هایی از جمله دزدان فروشگاه برنده جایزه نخل طلای کن ، فیلم درخت گلابی وحشی ساخته جدید نوری بیلگه جیلان، سه رخ جعفر پناهی و ... حضور داشتند.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
بانوان استقلالی و پرسپولیسی در شب آزادی

بانوان استقلالی و پرسپولیسی در شب آزادی خبر ورزشی: بانوان استقلالی و پرسپولیسی امشب برای تماشای دیدار ایران مقابل بولیوی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و به تشویق تیم ملی کشورمان پرداختند. البته آنها پرچم باشگاه های مورد علاقه شان را نیز به همراه داشتند و حسابی برای هم کری خواندند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
سرکنسول عربستان در استانبول از ترکیه گریخت

سرکنسول عربستان در استانبول از ترکیه گریخت خبرگزاری مهر : محمد العتیبی سرکنسول عربستان در استانبول پیش از آغاز تفتیش از مکان اقامتش با استفاده از مصونیت سیاسی خود از ترکیه گریخته است.
بر اساس اعلام این خبرگزاری، وی می دانست که در صورت ماندن در محل اقامت خود لغو مصونیت شده و بازداشت خواهد شد.
جمال خاشقجی دوم اکتبر برای کارهای مربوط به مدارکش وارد کنسولگری عربستان در استانبول شده و به گفته نامزدش که منتظر او بوده، دیگر از ساختمان بیرون نیامد. مقامات سعودی ادعا کرده اند که این نویسنده و روزنامه نگار 59ساله از کنسولگری خارج شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
ایران پایین ترین رتبه مالکیت توپ جام جهانی را کسب کرد

ایران پایین ترین رتبه مالکیت توپ جام جهانی را کسب کرد ایرنا: فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) گزارش فنی خود را از جام جهانی 2018 روسیه منتشر کرد و در فهرست کلیدی ترین نکات این گزارش، تیم ملی ایران با 33 درصد مالکیت توپ، پایین ترین رتبه را در بین 32 تیم حاضر در این رویداد به خود اختصاص داد.
خبرگزاری رویترز روز سه شنبه نوشت: با گذشت سه ماه از برگزاری موفقیت آمیز جام جهانی 2018، اعضای اصلی کمیته برگزاری این تورنمنت و مقامات فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) به همراهی چندین مقام بلندپایه ورزش قطر برای استفاده از تجربیات روسیه، در اجلاسی 2 روزه در زوریخ گردهم آمدند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
بازتاب پیروزی ایران در رسانه های بولیوی

بازتاب پیروزی ایران در رسانه های بولیوی خبرگزاری تسنیم: شب گذشته (سه شنبه) تیم ملی فوتبال ایران در بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه 2 بر یک از سد بولیوی گذشت.
سایت لاته بولیوی پس از پایان این بازی نوشت: تیم ملی فوتبال بولیوی در آستانه کسب نتیجه تساوی برابر ایران بود. پس از خلق نتیجه 2 بر یک به سود ایران، بولیوی 2 بار می توانست به گل تساوی دست یابد اما در نهایت شکست را پذیرا شد. تیم ملی فوتبال بولیوی پس از پایان این بازی نشان داد هنوز نیاز به اصلاحات زیادی از جمله در خط دفاعی دارد.
سایت دپور نیز درباره بازی دوستانه ایران و بولیوی نوشت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
الجزیره: قتل خاشقجی تنها 7 دقیقه زمان برده

الجزیره: قتل خاشقجی تنها 7 دقیقه زمان برده خبرگزاری مهر: شبکه تلویزیونی الجزیره به نقل از منابع آگاه در ترکیه اعلام کرد که عملیات قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول تنها هفت دقیقه طول کشیده است.
طبق اعلام شبکه الجزیره، منابع آگاه در ترکیه فاش کردند: صلاح الطبیقی رئیس پزشکی قانونی دستگاه امنیت عمومی سعودی از همکاران خود خواسته است در خلال قطعه قطعه کردن جسد جمال خاشقجی به موسیقی گوش کنند.
این منابع افزودند: تصاویر ضبط شده در داخل کنسولگری نشان می دهد جمال خاشقجی بلافاصله پس از ورود به ساختمان کنسولگری و بدون انجام بازجویی و تحقیقات کشته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
زائران اربعین بیمه می شوند

زائران اربعین بیمه می شوند خبرگزاری مهر: یک شرکت بیمه ای با صدور بخشنامه ای به تمامی شعب و مراکز خود تاکید کرده است که پوشش تعهدات این بیمه نامه برای هر یک از بیمه شدگان شامل پرداخت غرامت فوت به هر علت (عمر زمانی) به مبلغ 350 میلیون ریال، پرداخت غرامت فوت ناشی از حادثه به مبلغ یک میلیارد و 850 میلیون ریال و پرداخت غرامت نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم کلی یا جزئی ناشی از حادثه حداکثر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال است.
پرداخت هزینه های درمانی بستری بیمارستانی و اعمال جراحی به علت بیماری یا حوادث حداکثر 250میلیون ریال، پرداخت هزینه های درمانی سرپایی و پاراکلینیکی به علت بیماری یا حوادث همانند انجام نوار قلب، رادیولوژی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
چرا کین بهترین گزینه جانشینی رونالدو است؟

چرا کین بهترین گزینه جانشینی رونالدو است؟ ورزش سه: به نقل از آاس، پس از جدایی رونالدو از رئال، تنها ماریانو بود که به عنوان مهاجم به رئال اضافه شد و حتی پیراهن شماره هفت را نیز به تن کرد اما با گذشت 8 هفته از لالیگا ثابت شده است که رئال برای پر کردن جای خالی رونالدو چه کار دشواری پیش رو دارد و نه ماریانو، نه بیل و نه بنزما قدرت به ثمررساندن 50 گل در طول یک فصل را ندارند.
رئالی ها البته در تابستان برای جذب لواندوفسکی، هری کین و ایکاردی تلاش هایی داشتند که بی ثمر ماند.
نگاهی به شماره 9 های برجسته حال حاضر دنیا نشان می دهد که باید آنها را به دو دسته تقسیم کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
بعیدی نژاد: دستیابی به برجام غیر قابل تصور بود

بعیدی نژاد: دستیابی به برجام غیر قابل تصور بود خبرگاری ایرنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن، برجام را توافقی دقیق و حاصل دو سال و نیم کار شبانه روزی دانست که دستیابی به آن غیر قابل تصور بود و افزود: کافیست آنرا با توافقی که ترامپ با کره شمالی به آن می بالد مقایسه کنید که تنها دو صفحه کلیات است.
حمید بعیدی نژاد این اظهارات را عصر سه شنبه در اتحادیه آکسفورد بیان داشت: چگونه ایالات متحده می خواهد دیگر اعضای دائم شورای امنیت را بدلیل پایبندی به قطعنامه های آن شورا تحریم کند؟
وی تصریح کرد که این اقدام خلاف حقوق بین الملل است.
سفیر کشورمان در بخش دیگری از اظهارات خود افزود: ایران هیچگاه وارد جنگ نیابتی با عربستان سعودی نشد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
شاهرودی: نباید پرسپولیس در خواب بازی رفت بماند

شاهرودی: نباید پرسپولیس در خواب بازی رفت بماند ورزش سه: رضا شاهرودی مربی تیم امید کشور در خصوص پایان اردوی امید یک روز زودتر از موعد مقرر می گوید: گویا یک سری تیم ها بازی دارند و بازیکنان را یک روز زودتر مرخص کردیم، ولی دوست نداریم این موضوع باب شود. می خواستیم دیروز با یک تیم قدر بازی دوستانه داشته باشیم و امروز بازیکنان بروند ولی موفق نشدیم حریف خوبی پیدا کنیم.
دستیار زلاتکو کرانچار در مورد اینکه اردوی تشکیل شده آیا برای آنها مفید بوده یا خیر، توضیح داد: خدا را شکر به چیزی که می خواستیم رسیدیم. موضوع مهم برای ما انتخاب درست بازیکنان است که خدایی ناکرده در حق کسی اجحاف نشود. گروه اول که رفتند بازی ها را دیدیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
خواننده ماکان بند در تولد پسرِ روناک یونسی

خواننده ماکان بند در تولد پسرِ روناک یونسی برترین ها: در عکس زیر امیر مقاره، خواننده ماکان بند در تولد پسرِ روناک یونسی در کانادا را می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
فال روزانه 25/ 07/ 1397

فال روزانه 25/ 07/ 1397 فال روزانه چهارشنبه 25 مهر 1397
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 26 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، مستقل و مهربان هستید و مهارت بالایی در صحبت کردن دارید و با استفاده از این ویژگی خود می توانید اطرافیانتان را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. حمایت از دیگران و مهربانی شما باعث می شود از محبوبیت بالایی برخوردار باشید و به راحتی رهبری هر جمعی را در دست بگیرید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال بدی نخواهد بود، اما اگر به سلامت روانی خود توجه کافی نداشته باشید احتمال اینکه دچار افسردگی شوید خیلی زیاد خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
انتقاد ایران از بی توجهی به تاثیر تحریم بر مردم

انتقاد ایران از بی توجهی به تاثیر تحریم بر مردم خبرگزاری ایرنا: نماینده ایران در کمیته سوم سازمان ملل متحد، فرایندهای حقوق بشری در این سازمان را دوگانه و سیاسی دانست و گفت: در این فرایند، به تحریم های مغایر حقوق اقتصادی و اجتماعی عامه مردم ایران، توجه نشده است.
محمد حسنی نژاد روز سه شنبه در نشست کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد، گفت گزارش دبیرکل درباره حقوق بشر در ایران بار دیگر نادرستی و سیاسی بودن فرایندهای حقوق بشر ی در این سازمان را آشکار ساخت. وی ادامه داد: ارائه سالانه چهار گزارش شبیه هم درباره وضعیت حقوق بشر ایران تنها منعکس کننده رویکردهای گزینشی و استانداردهای دوگانه است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
جزئیات تشریفات خروج موقت خودروی زائران اربعین

جزئیات تشریفات خروج موقت خودروی زائران اربعین خبرگزاری مهر: گمرک ایران در خصوص چگونگی انجام تشریفات خروج موقت خودروی زائران اربعین حسینی توضیحاتی ارائه داد.
در این توضیحات آمده است: امکان خروج موقت خودروها از طریق گمرک چذابه فراهم نیست و زائران عتبات عالیات جهت خروج موقت خودرو (کابوتاژ)می توانند از طریق گمرکات مرزی شلمچه و مهران تردد کنند.
در صورتی که فرد قبلاً در سامانه گمرک کدینگ شده نیازی به حضور در گمرک جهت ثبت کدینگ ندارد و در غیر این صورت می تواند به نزدیکترین گمرک محل در استان ها با در دست داشتن سند خودرو و کارت ملی جهت دریافت کدینگ مراجعه و پس از دریافت کدینگ مراحل بعدی را بدون مراجعه حضوری و به صورت دوراظهاری از طریق ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
الجزیره: خاشقچی توسط پزشک سعودی کشته شد

الجزیره: خاشقچی توسط پزشک سعودی کشته شد خبرگزاری ایرنا: شبکه تلویزیونی الجزیره قطر در گزارشی به نقل از منابع مطلع در ترکیه اطلاعات جدیدی درباره 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار ناراضی سعودی منتشر و اعلام کرد که این روزنامه نگار توسط پزشک ویژه نیروهای امنیتی سعودی به قتل رسیده و مثله ( قطعه ) شده است.
الجزیره با استناد به تصاویر و صداهای ضبط شده در داخل کنسولگری عربستان و به نقل از منابع خود اعلام کرد که خاشقچی دو هفته پیش و دقایقی بعد از ورود به کنسولگری عربستان در استانبول توسط ' صلاح الطبیقی ' پزشک ویژه تشریح ( کالبد شکافی) که با نیروهای امنیتی عربستان همکاری دارد ، کشته شده است . ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
سید مجید؛ کم نقص، مثل همیشه

سید مجید؛ کم نقص، مثل همیشه ورزش سه: حضور مجید حسینی در تیم ملی ایران در جریان جام جهانی باعث شد تا استعداد این بازیکن بیش از گذشته شکفته شود و حسینی خیلی زود راهی فوتبال ترکیه شد.
با شروع دوباره اردوهای تیم ملی، مجید حسینی با تکیه بر عملکرد عالی خود در جام جهانی و تیم باشگاهی، مهره فیکس تیم ملی در دیدار با ازبکستان بود و حالا در دیدار با بولیوی نیز 90 دقیقه برای تیم ملی به میدان رفت.
مدافع مستحکم تیم ملی در این دیدار نیز بازیکن موفق و کم نقص تیم ملی بود و توانست جایگاه خود در تیم ملی را بیش از گذشته مستحکم کند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
تعیین سن فرسودگی انواع خودرو و موتورسیکلت

تعیین سن فرسودگی انواع خودرو و موتورسیکلت خبرگزاری ایلنا: هیات وزیران بنابر پیشنهاد سازمان های مسئول از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان ملی استاندارد و بیمه مرکزی ایران و به استناد قانون هوای پاک همچینن سن فرسودگی خودروهای عمومی شامل سواری تاکسی و استیشن ون و سواری کار را بر حسب بنزینی و دوگانه سوز بودن 10 سال، پایه گاز سوز 12 سال و برقی و هیبریدی و نیز تاکسی هایی که بنابر پیشنهاد وزارت کشور یا وزارت راه و شهرسازی و تایید سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان ملی استاندارد کماکان کیفیت ارایه خدمات مناسبی دارند را 15 سال تعیین کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
تساوی بلژیک و هلند در بروکسل

تساوی بلژیک و هلند در بروکسل خبرگزاری فارس: در ادامه دیدارهای دوستانه ملی فوتبال بلژیک در بروکسل میزبان هلند بود و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
در این بازی مرتنس در دقیقه 5 برای بلژیک گل زد و تک گل هلند هم توسط گرونولد 27 به ثمر رسید.
*سایر نتایج به شرح زیر است:
سوئد یک - اسلوواکی یک
دانمارک 2 - اتریش صفر
سوئد یک - اسلوواکی یک ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
آلگری و یوونتوس در آستانه یک رکورد بزرگ

آلگری و یوونتوس در آستانه یک رکورد بزرگ ورزش سه: ماکسی آلگری امیدوار به حفظ روند پیروزی های متوالی تیمش در رقابت های مختلف است.
فصل برای بیانکونری فوق العاده آغاز شده و آنها در تمام 10 بازی ابتدایی خود در همه رقابت ها به پیروزی رسیده اند و حالا هدف این تیم، رسیدن به رکورد 13 پیروزی متوالی میلان تحت هدایت فابیو کاپلو در آغاز فصل 93-1992 خواهد بود.
در این مسیر یوونتوس در سری آ بازی های نسبتا آسانی پیش رو دارد. بیانکونری ابتدا در خانه میزبان جنوا خواهد بود و بعد از آن برای جدال برابر امپولی راهی توسکانی خواهد شد و سومین دیدار نیز مصاف خانگی این تیم مقابل کالیاری است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
اعزام هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به میرجاوه

اعزام هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به میرجاوه خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیاتی از اعضای این کمیسیون به میرجاوه برای بررسی اتفاقات رخ داده و ربایش تعدادی از نیروهای مرزی ایران خبر داد.
حشمت الله فلاحت پیشه در گفت وگویی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بنده به همراه هیاتی از کمیسیون امنیت ملی برای بررسی اتفاق رخ داده در میرجاوه و مسائل کلی این شهر و همچنین رسیدگی به وضعیت مرزهای شرقی به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهیم کرد. در این سفر علاوه بر شرکت در جلسه شورای تامین و حضور در مرز، پیگیری های لازم نیز صورت می گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
تداوم تیره روزی های آلمان با شکست در خانه فرانسه

تداوم تیره روزی های آلمان با شکست در خانه فرانسه خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فرانسه با برتری 2 بریک خانگی مقابل آلمان به تیره روزی های قهرمان سابق دنیا ادامه داد.
در این بازی گروه اول لیگ A رقابت های لیگ ملت های اروپا در ورزشگاه استادوفرانس پاریس، ابتدا آلمان با پنالتی دقیقه 14 کروس پیش افتاد اما فرانسه با ضربه سر گریزمان در دقیقه 62 و پنالتی او در دقیقه 80 نتیجه را عوض کرد و 2 بریک پیروز شد.
با این نتیجه، خروس ها با 7 امتیاز در صدر قرار گرفتند و هلند 3 و آلمان یک امتیازی در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
در سایر بازی ها در گروه اول لیگ B، اوکراین یک بر صفر جمهوری چک را برد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
آمریکا به دنبال حذف ایران و روسیه از بازسازی سوریه

آمریکا به دنبال حذف ایران و روسیه از بازسازی سوریه خبرگزاری فارس: دولت آمریکا در پی تدوین راهبردی جدید برای سوریه است که در این راهبرد، بیشتری تمرکز به روی بیرون راندن ایران از سوریه معطوف خواهد بود.
این خبر را شبکه خبری ان بی سی نیوز گزارش کرده و گفته که در این استراتژی، با توجه به قید و بندهای قانونی ارتش آمریکا، از صدور دستور رویارویی مستقیم نظامیان آمریکا با ایرانیان و نائبان آنها در سوریه خودداری شده است. بر اساس مجوزهای فعلی ارتش آمریکا در خاک سوریه، نظامیان آمریکایی صرفاً در صورت به خطر افتادن جانشان از سوی نظامیان ایرانی می توانند با آنها درگیر شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
آقاجانیان: مهم این بود که امروز بازی کردیم!

آقاجانیان: مهم این بود که امروز بازی کردیم! خبرگزاری تسنیم: مارکار آقاجانیان پس از پیروزی 2 بر یک ایران مقابل بولیوی گفت: دو تیم بازی تهاجمی انجام دادند و فرصت های زیادی هم روی دروازه دو تیم خلق شد. کارهای ترکیبی خوبی داشتیم و مالکیت توپ و حمله هم خوب بود و فکر می کنم هواداران هم راضی بودند.
وی افزود: در بازی های تدارکاتی نتیجه در وهله دوم قرار دارد و مهم مسائل تاکتیکی است که مربیان دو تیم می خواهند به آن برسند. مهم این بود که امروز بازی کردیم، چون دو فیفادی قبلی را از دست داده بودیم.
مربی تیم ملی فوتبال در مورد حضور بانوان در ورزشگاه تصریح کرد: امروز یک اتفاق جدید افتاد و بانوان به ورزشگاه آمدند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
پیش درآمدی بر NBA فصل 19 - 2018

پیش درآمدی بر NBA فصل 19 - 2018 وبسایت نود: در اولین دیدار این فصل در ساعت 3:30 بامداد فیلادلفیا در تی دی گاردن مهمان بوستون سلتیکس است. بوستون در فصل پیش موفق شد به فینال کنفرانس شرق برسد، اما در نهایت مغلوب کلیولند و لبران جیمز شد و از حضور در فینال NBA باز ماند.
شاگردان برد استیونس در ابتدای فصل گذشته گوردون هیوارد را به دلیل مصدومیت از دست دادند، اما در ادامه نتایج خوبی در کنفرانس شرق کسب کردند. فیلادلفیا نیز یکی از مدعیان قهرمانی در کنفرانس شرق و NBA به شمار می رود.
جوئل امبید، مارکل فولتز و بن سیمونز ستاره های این تیم هستند که می توانند کار را برای هر حریفی دشوار سازند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
نفیسه روشن در ورزشگاه آزادی

نفیسه روشن در ورزشگاه آزادی برترین ها: سرانجام قفل ورزشگاه آزادی به روی بانوان باز شد و اولین گروه از خانم ها وارد استادیوم آزادی شدند. جایگاه زیر سی آی پی در اختیار خانم ها قرار گرفته و بازی ایران و بولیوی را حدود 200 زن از ورزشگاه می بینند.
نفیسه روشن ، هنرپیشه سرشناس ایرانی با انتشار عکسی از خود در ورشگاه آزادی، از حس و حال خود در ورزشگاه نوشت. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
غیبت عجیب جهانگیری در جلسه روحانی با اقتصاددانان!

غیبت عجیب جهانگیری در جلسه روحانی با اقتصاددانان! پایگاه خبری انتخاب: دیروز جلسه برخی اقتصاددانان با رییس جمهور با هدف بررسی مسایل اقتصادی کشور و راهکارهای پیشنهادی کارشناسان برگزار شد.
اولین خبر بعد از جلسه، احمد توکلی در مصاحبه ای توضیحاتی درباره این نشست داد و از جمله در نکته ای قابل توجه اعلام کرد جهانگیری معاون اول رییس جمهور در این جلسه حضور نداشته است.
پس از این مصاحبه، انتشار تصاویر نشست هم حکایت داشت به رغم حضور مدیران ارشد اقتصادی دولت یعنی نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور و همتی رییس کل بانک مرکزی، معاون اول در این برنامه غایب بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
باران با ترافیک آمد

باران با ترافیک آمد خبرگزاری مهر: با وجود خشکسالی سال های اخیر، قطعا بارش باران رحمت، اتفاق خوشایندی برای تک تک شهروندان است اما هم زمان با بارش نخستین قطرات باران، ترافیک پرحجم، دو چندان می شود و خیابان ها عملا تبدیل به پارکینگ می شود.
موضوع بارش باران و رابطه مستقیم آن با ترافیک، مسئله امروز و دیروز نیست و سال های سال است کلانشهر تهران با این موضوع رو به روست، اما هیچ داروی شفابخشی برای این چالش تجویز نمی شود.
راه حلی برای ترافیک عصرگاهی نداریم
چندی پیش محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: من آگاهی جدی از وضعیت ترافیکی تهران ندارم، اما آنچه که شنیدم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
طارمی: امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود

طارمی: امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود خبرگزاری تسنیم: مهدی طارمی پس از پیروزی 2 بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بولیوی، درخصوص اینکه چرا تیم ملی با تیم های بزرگتر بازی نمی کند، گفت: از بازی مقابل تیم های بزرگ دنیا استقبال می کنیم. حداقل جای شکرش باقی است که از دو فیفا دی ، در یک دیدار دوستانه به میدان می رویم.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه دیگر کشورهای آسیایی با تیم های بزرگ جهان بازی می کنند، تصریح کرد: توانایی ما همین قدر است. باز هم خدا را شکر که از هر دو فیفادی، یک بازی دوستانه انجام می دهیم.
دیدار مقابل بولیوی نیز خوب بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
هیچ فشاری برای بازگشت صلاح به لیورپول نبود

هیچ فشاری برای بازگشت صلاح به لیورپول نبود ورزش سه: اتحادیه فوتبال مصر این خبر که لیورپول تلاش کرده کاری کند که محمد صلاح در اردوی تیم ملی مصر به خودش فشار نیاورد را تکذیب کرد.
صلاح در پیروزی 4 بر یک مصری ها مقابل ساوازیلند در مرحله مقدماتی جام ملت های آفریقا در قاهره از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و بازی بعدی تیمش را از دست داد. با این حال برخی رسانه ها گزارش کردند که باشگاه لیورپول از اتحادیه فوتبال مصر خواسته است که در بازی بعدی تیم ملی کشور به میدان نرود تا از وارد آمدن فشار بیشتر به او جلوگیری کند.
اوسامه اسماعیل، سخنگوی اتحادیه فوتبال مصر، در این باره به ESPN گفت: این ادعاها نادرست هستند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
انصاری فرد: می توانستیم با حریف بهتری بازی کنیم

انصاری فرد: می توانستیم با حریف بهتری بازی کنیم خبرگزاری تسنیم: کریم انصاری فرد پس از پیروزی 2 بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بولیوی گفت: از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و از ما حمایت کردند، تشکر می کنم. همچنین بابت حضور بانوان در ورزشگاه که تا حدودی آزاد شده بود، تبریک ویژه ای می گویم و این نکته مثبتی بود. بولیوی حریف تدارکاتی بود که می توانست ما را به اهداف مان نزدیک تر کند. می توانستیم با تیم بهتری بازی کنیم، اما همین هم خوب بود.
وی ادامه داد: بولیوی حریف خوبی بود و با تیم ملی عربستان، 2-2 مساوی کرد. بزرگترین مشکل ما این بود که یک فیفادی را از دست دادیم و به جای دو بازی دوستانه، در یک دیدار به میدان رفتیم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
زیباکلام، مناظره FATF را ترک کرد

زیباکلام، مناظره FATF را ترک کرد خبرگزاری فارس: مناظره بررسی ابعاد سیاسی FATF در حالی عصر امروز در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد که صادق زبیاکلام عضو هیات علمی دانشگاه تهران در قسمت ابتدایی این مناظره و بعد از اینکه سخنانش تمام شد، محل مناظره را ترک کرد!
بنابراین گزارش زیباکلام و مهدی پازوکی قرار بود در این مراسم در مقابل دو نفر از منتقدانFATF ( علی خضریان و مجید شاکری) بنشینند و با آنها درباره این موضوع مناظره کنند ولی زیباکلام با ترک مناظره ابهامات بسیاری را برای دانشجویان حاضر در مراسم باقی گذاشت.
یکی از دانشجویان درباره این روند به خبرنگار گفت ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
نظرمحمدی با سپیدرود تسویه حساب کرد

نظرمحمدی با سپیدرود تسویه حساب کرد خبرگزاری تسنیم: علی نظرمحمدی، سرمربی پیشین تیم فوتبال سپیدرود رشت امروز (سه شنبه) با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود با این باشگاه تسویه حساب کرد.
نظرمحمدی در مذاکره با علی کریمی و مدیران باشگاه سپیدرود، بخش زیادی از مطالبات خود را بخشید و با این باشگاه به توافق رسید.
نظرمحمدی هم اکنون سرمربی تیم خونه به خونه در لیگ دسته اول فوتبال است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
سزار فاریاس: مقابل ایران خسته بودیم

سزار فاریاس: مقابل ایران خسته بودیم خبرگزاری تسنیم: سزار فاریاس، سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی پس از شکست 2 بر یک شاگردانش مقابل تیم ملی ایران گفت: ایران تیمی بسیار قدرتمند در بازی های خانگی است و ما شرایطی ویژه برای این بازی داشتیم.
وی افزود: قبل اینکه به ایران بیاییم به میانمار رفتیم و از آنجا به تهران آمدیم که این سفرها باعث شد امروز خسته باشیم. با این حال بازی در سطح بالا انجام شد. نفرات جدیدی را به تیم ملی آورده ایم و در حال ساخت تیمی جدید هستیم. از عملکرد امروز تیمم راضی هستم. بازیکنانم تمام تلاش خود را در زمین مسابقه انجام دادند و این بازی تجربه بین المللی خوبی برای آنها بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
احتمال بررسی CFT با حضور نمایندگان دولت

احتمال بررسی CFT با حضور نمایندگان دولت خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای نگهبان از احتمال بررسی کلیات لایحه CFT در جلسه این هفته شورای نگهبان خبر داد.
عباسعلی کدخدایی در پایان نشست گفته ها و ناگفته هایFATF در جمع خبرنگاران در رابطه با اینکه آیا لایحه CFT در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان بررسی می شود، اظهار کرد: در حال فراهم کردن مقدماتی هستیم و قرار شد فردا دوستان ما و نمایندگانی از دولت بیایند و توضیحاتشان را بشنویم شاید وارد کلیات شویم ولی بعید است فردا وقت کنیم وارد ماهیت شویم زیرا مصوبات قبل را هم داریم.
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که آیا پیامک های مخالفت با لایحه CFT و همچنین مخالفت با پیوستن به FATF ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
حمله تند اسطوره یونایتد به الکسیس سانچس

حمله تند اسطوره یونایتد به الکسیس سانچس ورزش سه: پل اسکولز، هافبک سابق منچستریونایتد الکسیس سانچس را خریدی ناکارآمد و بازیکنی خودخواه توصیف کرد.
اگرچه الکسیس سانچس هفته قبل با گل دقایق پایانی خود برابر نیوکاسل منچستریونایتد و مورینیو را نجات داد، اما از زمان انتقال به این تیم در زمستان سال قبل هرگز نمایش موفقی نداشته و تنها 3 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است. اسکولز معتقد است جذب سانچس تنها به دلیل تمایل منچسترسیتی به خرید این مهاجم شیلیایی بوده است.
اسکولز گفت: "من می دانم که سانچس دارای کیفیتی بالا بوده و یک بازیکن بزرگ است، اما من هرگز او را به عنوان یک بازیکن یونایتد نمی بینم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
قدوس: گرو در گلزنی به من کمک می کرد

قدوس: گرو در گلزنی به من کمک می کرد خبرگزاری فارس: سامان قدوس درباره بازی ایران مقابل بولیوی گفت: بازی خیلی خوب بود و می توانستیم حتی بیشتر هم گل بزنیم اما از این بازی یاد گرفتیم تا در بازی های بعد بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی درباره اینکه آیا بولیوی حریفی مناسبی برای تیم ملی بود یا نه، اظهار داشت: بولیوی تیم خوبی بود اما هرچه که بود باید ما به فکر تیم خودمان باشیم.
بازیکن تیم ملی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه هم تصریح کرد: اتفاق جالبی بود و همه ما از این مسئله خوشحال بودیم امیدوارم باز هم این اتفاق ادامه داشته باشد هرچند که من بازیکن هستم و درباره این مسائل نمی توانم صحبت کنم و باید درباره فوتبال حرف بزنم ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
همسران بازیکنان تیم ملی در جایگاه ویژه

همسران بازیکنان تیم ملی در جایگاه ویژه ورزش سه: تعدادی از همسران بازیکنان تیم ملی از جایگاه ویژه استادیوم آزادی به تماشای نمایش ملی پوشان پرداختند.
از بین حاضران در ورزشگاه همسر احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی قابل شناسایی بود. وی بازی خوبی از کاپیتان حاج صفی که امروز 90 دقیقه در تیم ملی بازی کرد را برای اولین بار در ایران از نزدیک تماشا کرد.
عکس: امیرحسین خیرخواه ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
طراح اصلی حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسید

طراح اصلی حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسید خبرگزاری تسنیم: طی عملیات شناسایی و غافلگیری نیروهای مقاومت که صبح امروز (سه شنبه 24مهر ماه ) در استان دیاله عراق صورت گرفت، "ابوضحی" امیر داعش در این استان و طراح و برنامه ریز اصلی جنایت تروریستی اخیر اهواز همراه با چهار تروریست دیگر به هلاکت رسیدند.
گفتنی است: تروریست های تکفیری 31 شهریورماه سال جاری با ارتکاب جنایتی جمعی از هموطنان عزیز و مدافعین میهن اسلامی از جمله کودک چهارساله و جانباز 70 درصد دفاع مقدس را به شهادت رساندند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
هافبک بارسا تیم بعدی خود را مشخص کرد

هافبک بارسا تیم بعدی خود را مشخص کرد ورزش سه: آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا مدعی شد علاقه دارد در آینده در لیگ مکزیک بازی کند.
ویدال 31 ساله در تابستان امسال و بعد از حواشی فراوان از بایرن مونیخ راهی بارسلونا شد اما اوضاع در ماه های ابتدایی برای او خوب پیش نرفته و معمولا این هافبک جنگنده نیمکت نشین بوده است. حالا ویدال از باشگاه کلاب آمریکا در مکزیک به عنوان باشگاه مورد علاقه خود در آینده نام برده است.
ویدال گفت: "من علاقمندم در آینده در لیگ مکزیک بازی کنم و تیم کلاب آمریکا و حضور در این کشور و این تیم برای من یک گزینه جذاب در آینده خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
قرارداد سروش و فولاد؛ فسخ یا توافق؟

قرارداد سروش و فولاد؛ فسخ یا توافق؟ ورزش سه: در حالی که امروز مسئولان این باشگاه خبر از توافق با فولاد داده بودند، ظاهرا این اتفاق رخ نداده و اگرچه در جلسه شب گذشته بحث هایی بین طرفین به نتیجه رسیده اما بحث فسخ قرارداد سروش با اهوازی ها وجود دارد.
باشگاه فولاد در روزهای گذشته نامه فسخ قرارداد سروش را زده و مشخص نیست که آیا فولادی ها می توانند این توافق را به حالت قبل برگردانند و سروش دوباره پیراهن فولاد را بپوشد یا خیر.
بنابر آنچه که خبرنگار ما از اهواز گزارش داده در جلسه روز گذشته شرایط مثبتی بین طرفین حاکم بوده و حتی رفیعی اعلام کرده حاضر است با شرایط فولاد که کاهش نزدیک به یک چهارمی قرارداد مالی اش را در پی داشته ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
فتحی: به شفر اولتیماتوم ندادیم

فتحی: به شفر اولتیماتوم ندادیم خبرگزاری فارس: امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در خصوص شایعه حضور مجتبی جباری در استقلال و نشستن روی نیمکت این تیم گفت: این موضوع را از آقای شفر پرسیدید و او به صراحت پاسخ شما را داد. هر زمان شفر مربی ایرانی یا خارجی بخواهد به باشگاه اعلام خواهد کرد تا درباره آن تصمیم گیری کنیم اما کادرفنی ما به کارش ادامه خواهد داد.
فتحی درباره بازی تیم ملی هم اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و همه ما از این بازی لذت بردیم. ملی پوشان استقلال در این بازی درخشش خوبی داشتند. همان طور که شفر گفت بازیکنان استقلال همیشه در بالاترین سطح تیم ملی بازی می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
استفتائات رهبر انقلاب درباره زیارت اربعین

استفتائات رهبر انقلاب درباره زیارت اربعین پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری: پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبری تازه ترین استفتائات در مورد اربعین حسینی را منتشر کرد که در ادامه می آید:
حکم زیارت اربعین
س. با توجه به مسائل روز، آیا زیارت اربعین در این برهه از زمان واجب است؟
ج. زیارت اربعین مستحب است.
مراعات قوانین/ گذرنامه برای زیارت اربعین
س. حکم اخذ روادید برای زیارت اربعین چیست؟
ج. در هر صورت رعایت قوانین و مقررات لازم است.
استفاده از گذرنامه دیگری
س. ایام زیارت اربعین نزدیک است و فرصت کافی برای گرفتن گذرنامه موجود نیست ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: مذهبی انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
رفعتی رئیس دپارتمان داوری شد

رفعتی رئیس دپارتمان داوری شد سایت فدراسیون فوتبال: نشست کمیته داوران فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، فریدون اصفهانیان، رضا غیاثی، زاهد بحرینی، محمدرضا فلاح، علیرضا سهرابی و طاهره کشتیرانی امروز در دفتر دبیرکل فدراسیون برگزار و موارد زیر به تصویب اعضا رسید.
1- ساختار کمیته و دپارتمان داوری براساس نظرات مشورتی AFC طراحی و مورد تصویب قرار گرفت.
2- ناظران داورانی که ظرف 48 ساعت پس از مسابقه گزارش بازی را ارائه ندهند برای بار اول 6 ماه و و بار دو یکسال محروم می شوند.
3- فرایند چیدمان داوری با تشکیل زیر کمیته های مشخص وفق اصول استاندارد AFC مورد تصویب قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
اخبار خوب به رونالدو در مورد پرونده تجاوز

اخبار خوب به رونالدو در مورد پرونده تجاوز ورزش سه: در ابتدا و بعد از آنکه پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در سال 2009 و در شهر لاس وگاس توسط نشریه اشپیگل منتشر شد، اخبار متعددی در مورد احتمال محکومیت ستاره پرتغالی و قطع همکاری اسپانسرهای بزرگ با او شنیده شد اما به نظر می رسد ماجرا در حال حل شدن به سود رونالدو است.
پیتر کریستینسن، وکیل جدید توانای رونالدو در این پرونده اخیرا جلسه ای در این رابطه با پلیس لاس وگاس داشته و طبق ادعای کالچومرکاتو، وی این نشست را بسیار مثبت داسته و ادعا کرده در حال اثبات بی گناهی رونالدو در جریان این ماجرا است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
شکست میزبان جام ملت ها برابر ونزوئلا

شکست میزبان جام ملت ها برابر ونزوئلا ورزش سه: تیم ملی امارات در دیداری دوستانه برابر ونزوئلا با دو گل شکست خورد تا بعد از تساوی برابر هندوراس، در دومین دیدار دوستانه خود نیز موفق به کسب برد نشود.
ماگو در اولین دقیقه این مسابقه موفق شد دروازه امارات را باز کند تا شروع قدرتمندانه ای داشته باشد. در ادامه عمر عبدالرحمان دقیقه 40 این شانس را داشت تا از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشاند اما این ضربه پنالتی تبدیل به گل نشد تا ونزوئلا برنده این دیدار در نیمه اول باشد.
در نیمه دوم پونسه موفق شد دقیقه 47 و با گذشت دو دقیقه از شروع مسابقه دومین گل بازی را به ثمر برساند تا به این ترتیب برتری ونزوئلایی ها دو برابر شود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
جسد سوخته چاقوچاقو شده در شمال تهران

جسد سوخته چاقوچاقو شده در شمال تهران خبرگزاری فارس: ساعت هفت صبح امروز بود که ماموران کلانتری کن در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر از کشف جنازه سوخته چاقو چاقو شده ای دادند.
سریعا پس از این قاضی محسن مدیرروستا به همراه کارآگاهان جنایی اداره دهم آگاهی تهران به محل کشف جسد که حوالی کانون و تربیت تهران بود اعزام شدند و تحقیقات اولیه را در این زمینه کلید زدند.
بنابراین گزارش جسد متعلق به مرد جوانی بود که سوخته و قبل از سوزاندن با ضربات چاقو به سینه کشته شده بود.
با دستور بازپرس محسن مدیرروستا جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پیچیده ماجرا جریان دارد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
تشویق کاپیتان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی

تشویق کاپیتان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خبرگزاری تسنیم: تیم های ملی فوتبال ایران و بولیوی از ساعت 19:30 امشب (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس که از سوی کی روش به تیم ملی دعوت نشده بعد از گل بولیوی از سوی هواداران به شدت تشویق شد. تماشاگران با شعار سید جلال با غیرت به تشویق مدافع پرسپولیس پرداختند.
* پیش از به ثمر رسیدن گل نخست بولیوی, اشکان دژاگه معتقد بود توپ اوت شده و پس از به ثمر رسیدن گل به سمت کمک داور رفت و نسبت به این موضوع اعتراض کرد.
* بازیکنان ذخیره بولیوی که مشغول گرم کردن بودند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
ترکیب اصلی برزیل و آرژانتین اعلام شد

ترکیب اصلی برزیل و آرژانتین اعلام شد ورزش سه: در دیداری دوستانه، برزیل و آرژانتین 2 تیم بزرگ آمریکای جنوبی در عربستان و در غیاب لیونل مسی مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
برزیل: آلیسون- دانیلو- مارکینیوش- میراندا- فیلیپه لوییس- کاسمیرو- آرتور- کوتینیو- نیمار- گابریل ژسوس- فیرمینو
آرژانتین: رومرو- ساراویا- اوتامندی- پزلا- تاگلیافیگو- پارادس- پاتالیا- لو سلسو- دیبالا- کوره ا- ایکاردی ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
یک نماینده: مخالفان FATF دنبال بهانه هستند

یک نماینده: مخالفان FATF دنبال بهانه هستند خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مخالفان پیوستن ایران به FATF "گروه ویژه اقدام مالی" دنبال بهانه هستند، اگرنه جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت از تروریست ها حمایت نکرده است.
کوروش کرمپور در گفت وگویی با بیان اینکه لایحه FATF "گروه ویژه اقدام مالی" موضوع جدیدی نیست و 40 سال است که ایران موارد پیش بینی شده در آن را رعایت می کند، گفت: دشمنان ایران از سال ها قبل این کشور را متهم به عدم پیوستن به این لایحه کرده اند.
وی با بیان اینکه ما خود قربانی تروریسم و آنچه که توسط کشورهای حامی تروریست ها بر بعضی از ملل اعمال شده ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
اضافه شدن مدافع مصدوم السد به تمرینات

اضافه شدن مدافع مصدوم السد به تمرینات خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی باشگاه السد قطر اعلام کرد که اعضای این تیم، روز یکشنبه آینده عازم تهران می شوند تا خود را برای دیدار روز سه شنبه مقابل پرسپولیس آماده کنند.
تمرینات این تیم روز سه شنبه و زیر نظر مانوئل فریرا دنبال شد. همچنین ابراهیم مجید، مدافع السد که از هفته سوم لیگ ستارگان قطر به دلیل مصدومیت از ناحیه پیشانی از میادین دور بود، به تمرین پرداخت.
مجید مداوای خود را زیر نظر پزشک تیم السد دنبال می کرد و در تمرینات اخیر تیم ملی فوتبال قطر نیز حاضر شد. این مدافع امروز به همراه سایر بازیکنان و با جدیت در تمرینات السد شرکت کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
روز تاریخی استادیوم آزادی با حضور بانوان

روز تاریخی استادیوم آزادی با حضور بانوان ورزش سه: صبح امروز خبر جالب حضور بانوان در استادیوم آزادی برای تماشای دیدار دو تیم ایران و بولیوی با واکنش های متفاوتی همراه بود. خبری که با توجه به اعلام حضور گزینشی بانوان با برخی واکنش های منفی بانوان هوادار فوتبال نیز همراه شد.
با شروع دیدار دو تیم ایران و بولیوی و اقداماتی که برای حضور بانوان با گماردن پلیس بانو و ورودی های مشخص تعیین شده بود، اکنون بانوان ایرانی نظاره گر یکی از دیدارهای تدارکاتی شاگردان کارلوس کی روش در مسیر جام ملت های آسیا هستند.
در بین نفراتی که در ورزشگاه آزادی حاضرند چهره های آشنایی مثل کتایون خسرویار ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
قربانی اسیدپاشی بازیگر شد

قربانی اسیدپاشی بازیگر شد خبرگزاری ایسنا: یکی از قربانیان اسیدپاشی در کشورمان بازیگر تئاتر شد.
معصومه عطایی از معروف ترین قربانیان اسیدپاشی کشورمان است که در سال 89 از سوی پدرشوهر سابقش مورد اسیدپاشی قرار گرفت، او مدتی بعد عامل اسیدپاشی را بخشید اما پس از آن به دلیل فعالیت های هنری و انسان دوستانه خود بارها نامش در رسانه ها مطرح شد، معصومه که پس از حادثه اسیدپاشی از دوچشم نابینا شد، تا کنون در رشته های هنری همچون سفال گری، سلفژ، گروه کُر، نواختن سه تار و ... فعالیت کرد و حتی این اواخر نیز نمایشگاه آثار هنری اش برگزار شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
از تشویق حمید استیلی تا حضور گزینشی بانوان

از تشویق حمید استیلی تا حضور گزینشی بانوان مهر: دیدار تدارکاتی دو تیم ملی ایران و بولیوی از ساعت 19 و 30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر خواهید خواند.
* تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور داشتند پس از صحبت هایی که دستیار کارلوس کی روش در مورد حمید استیلی کرده بود بازیکن سابق تیم ملی را مورد تشویق قرار داده و او را حمایت کردند.
* با توجه به اینکه بازی برای حضور هواداران رایگان بود اما استقبال سردی از این دیدار شد .
*قرار است تعداد بانوان که به طور گزینشی انتخاب شده اند به ورزشگاه آمده و بازی را از نزدیک تماشا کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
خوشحالی تماشاگران مرد از ورود بانوان

خوشحالی تماشاگران مرد از ورود بانوان خبرگزاری تسنیم: دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و بولیوی تحت تاثیر اولین ورود رسمی بانوان به ورزشگاه ها آغاز شد.
* در حالی که دقایق کوتاهی تا آغاز بازی مانده بود، تماشاگران خانم با سه دستگاه اتوبوس وارد ورزشگاه شدند. خانم هایی که هوادار بولیوی بودند جزو اولین نفراتی بودند که در ورزشگاه حاضر شدند.
*تماشاگران خانمی که با پرچم وارد ورزشگاه شدند، بیشتر از اهالی فوتبال و زیر نظر فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آمدند. در حالی که گفته می شد تمام تماشاگران خانم گزینش شده هستند، اما میان آنها تماشاگرانی بودند که جزو تماشاگران عادی به حساب می آمدند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
نسخه نویسی در مازندران الکترونیکی می شود

نسخه نویسی در مازندران الکترونیکی می شود خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: نسخه نویسی در مازندران الکترونیکی می شود.
رسول ظفرمند ظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه نگاه کشور در دولت فعلی به مقوله سلامت بیشتر شده و مردم از این حیث مشکلی ندارند، اظهار کرد: به منظور اجرای نسخه نویسی الکترونیکی در مازندران و حذف دفترچه بیمه در چهار سازمان بیمه گر، هماهنگی لازم صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: در این راستا بین برخی سازمان ها از جمله بیمه سلامت، نیروهای مسلح و تأمین اجتماعی رفع همپوشانی شده و برای اجرای این طرح باید طرف های خدمت مانند داروخانه، مطب های پزشکی، ثبت احوال و .. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
رضاییان دقیقه 90 به تیم ملی دعوت شد!

رضاییان دقیقه 90 به تیم ملی دعوت شد! ورزش سه: ظاهرا قرار نیست تصمیم های عجیب سرمربی تیم ملی تمام شود و او در آخرین اقدام از بازیکنی که به تیم ملی دعوت نشده بود را در لیست 18 نفره تیمش استفاده کرد.
رامین رضاییان بازیکنی است که به خاطر اینکه هنوز برای فصل جدید تیم خود را انتخاب نکرده از لیست تیم ملی برای بازی با بولیوی خط خورد و به این تیم دعوت نشد.
اما نکته عجیب اینکه او از روز اول اردو در کنار ملی پوشان حضور داشت و حتی یک آیتم تمرین را هم در این مدت از دست نداد.
کی روش در این مدت هیچ وقت در مورد تمرین کردن رامین رضاییان با وجود دعوت نشدن به تیم ملی اظهارنظری نکرد اما امروز عجیب ترین اتفاق ممکن در مورد مدافع ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
پایان ماجرای سروش و فولاد با توافق

پایان ماجرای سروش و فولاد با توافق ورزش سه: سروش رفیعی ستاره فولادخوزستان تا پایان نیم فصل در این تیم خوزستانی به فعالیت ادامه می دهد.
به نقل از یکی از مسئولان فولاد، طرفین که در چند روز گذشته بر سر مسائلی با یکدیگر اختلاف داشتند، در نهایت بر سر ادامه همکاری به توافق رسیدند. سروش رفیعی که دچار مصدومیتی از ناحیه مچ پا شده بود، بعد از تمرین زیرنظر پزشکان آکادمی اسپایر قطر به ایران بازگشته و دو هفته ای است که تمرین می کند.
فولاد که در آغاز رقابت های لیگ مقابل پدیده قرار خواهد گرفت به حضور سروش احتیاج مبرمی دارد و به نظر می رسد باید منتظر بازگشت این بازیکن سابق و آینده پرسپولیس با پیراهن فولاد باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
سفرای جدید ایران در 5 کشور تعیین شدند

سفرای جدید ایران در 5 کشور تعیین شدند خبرگزاری تسنیم: سفرای جمهوری اسلامی ایران در 5 کشور تعیین شدند. طبق اعلام وزارت امور خارجه کشورمان، سفرای جدی به زودی عازم محل ماموریت خود می شوند.
اسامی و محل مأموریت سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اسپانیا، کویت، رومانی، بنگلادش و سیرالئون، طبق اعلامیه وزارت امور خارجه به شرح زیر است:
آقای حسن قشقاوی ( معاون پیشین وزیر امور خارجه در امور کنسولی، مجلس و ایرانیان ) به عنوان سفیر ایران در اسپانیا؛
آقای محمد ایرانی ( مدیر کل خاورمیانه و شمال آفریقا ) به عنوان سفیر ایران در کویت؛ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
واکنش آتا به حواشی هواپیمای تیم ملی

واکنش آتا به حواشی هواپیمای تیم ملی سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی: شرکت آتا بعد از انتقادات مطرح شده در مورد استفاده از هواپیمای اختصاص یافته به تیم ملی در جام جهانی در امور مسافربری با صدور بیانیه ای واکنش نشان داد.
این بیانیه به شرح زیر است:
شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازهای پی در پی و طولانی دغدغه مالی و فکری داشت.
این نگاه ملی، طی ماه های منتهی به جام جهانی، با تمام دغدغه های موجود برای تیم، به یک آبروداری ملی ختم شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
هدیه 2.5 میلیون دلاری بیلسا به تیم محبوب مسی

هدیه 2.5 میلیون دلاری بیلسا به تیم محبوب مسی ورزش سه: مارسلو بیلسا، سرمربی مشهور آرژانتینی، یک هتل به ارزش 2.5 میلیون دلار را به باشگاه نیوولز اولدبویز اهدا کرد.
نام بیلسا به نوعی با این باشگاه آرژانتینی عجین شده است. او سال 1982 کار مربیگری را از تیم های پایه ای نیوولز شروع کرد و سال 1990 نیز مربی تیم اول باشگاه شد. باشگاه سرخ و سیاه پوش شهر روساریو که مسی فوتبالش را از آنجا اغاز کرد و همواره از علاقه اش برای اتمام فوتبال خود در این باشگاه صحبت کرده است.
طبق ادعای نشریه "Ole"، بیلسا هتلی 5 طبقه و 2 هزار متری که کاملا بازسازی کرده و قرار است سوم نوامبر افتتاح شود را به باشگاه نیوولز بخشیده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش