شهردار چابهار از همشهری های مسافر خود خواست یک هفته در قرنطینه بمانند

شهردار چابهار از همشهری های مسافر خود خواست یک هفته در قرنطینه بمانند گروه اجتماعی: محمد یونس حقانی در گفتگو با شبکه رادیویی صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از مردم به خاطر در خانه ماندن و مبارزه دسته جمعی با کرونا به خصوص در روز 13 فروردین، گفت: شهرداری چابهار از ابتدای شروع کرونا با همکاری سازمان ها و ارگان های ذی ربط ازجمله آتش نشانی معابر مختلف شهر و حتی نقاط حاشیه نشین را روزانه ضدعفونی می کند.
به گزارش بولتن نیوز، شهردار چابهار در خصوص نگرانی پیرامون موج دوم بازگشت مسافران نوروزی، گفت: خیلی از کارمندان و اهالی چابهار به مناطق قرمز مبتلابه کرونا ازجمله تهران ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 21 ساعت و 33 دقیقه پیش
تأکید ستاد ملی کرونا بر تداوم تعطیلی واحدهای خدماتی غیر ضرور

تأکید ستاد ملی کرونا بر تداوم تعطیلی واحدهای خدماتی غیر ضرور به گزارش بولتن نیوز، در عین حال فعالیت تمامی واحدهای تولیدی– با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا – از تاریخ 16 فروردین ماه بلامانع خواهد بود.
کارگروه اطلاع رسانی ستاد ملی کرونا در این اطلاعیه اعلام کرد: فعالیت واحدهای تولیدی (با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا) از فردا 16 فروردین بلامانع خواهد بود.
در خصوص فعالیت مشاغل صنفی، خدماتی و واحدهای تولیدی در هفته آینده، به اطلاع می رساند:
1- واحدهای توزیعی، خدماتی و تجاری که مشمول ممنوعیت و محدودیت تردد و تجمع هستند و رسته های آن ها قبلاً در اطلاعیه های کمیته اجتماعی ستاد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 23 ساعت و 3 دقیقه پیش
روسیه اجازه بازگشت هوایی روس ها به میهنشان را هم ممنوع کرد

روسیه اجازه بازگشت هوایی روس ها به میهنشان را هم ممنوع کرد به گزارش بولتن نیوز ، براساس این دستورالعمل که تا کمتر از سه ساعت دیگر به اجرا درخواهد آمد، تمامی پروازهایی که قرار بود روس ها را به خانه بازگرداند به حالت تعلیق در آمده است.
روسیه جمعه گذشته تمامی پروازهای منظم و چارتری خود را متوقف کرد اما وزارت خارجه این کشور خبر داد که تنها هواپیماها برای بازگرداندن روسها به کشورشان یا بازگرداندن شهروندان دیگر کشورها به میهنشان امکان نشستن در روسیه را خواهند داشت.
گفته شده، پروازهای باربری، پستی، بشردوستانه و برخی پروازهای امنیتی از این قاعده مستثنی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 23 ساعت و 23 دقیقه پیش
خنثی سازی ویروس کرونا تا یک سال با واکسن جدید

خنثی سازی ویروس کرونا تا یک سال با واکسن جدید به گزارش بولتن نیوز ، تیمی از دانشمندان دانشگاه پیتسبرگ موفق به ساخت واکسن بالقوه ای برای ویروس کرونا شده اند که می تواند تا یک سال این ویروس را در حالت خنثی نگه دارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 23 ساعت و 24 دقیقه پیش
راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد به تأخیر افتاد

راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد به تأخیر افتاد به گزارش بولتن نیوز ، مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای از به تعویق افتادن راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به دلیل صیانت از حقوق آموزشی و تربیتی دانش آموزان و حصول اطمینان از امن بودن بستر ارتباطی این شبکه خبر داد.
در این اطلاعیه با اشاره راه اندازی آزمایشی شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) در هفته های گذشته آمده است، به دلیل تاکید وزارت آموزش و پرورش بر صیانت از حقوق آموزشی و تربیتی دانش آموزان و امن بودن بستر ارتباطی بین معلمان و دانش آموزان در شبکه اجتماعی دانش آموزان(شاد)، این کار نیاز به زمان بیشتر برای بررسی فنی و کسب اطمینان لازم را دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
آثار و تبعات عصر پسا کرونا

آثار و تبعات عصر پسا کرونا گروه بین الملل: تقویت ملی گرایی، تضعیف لیبرالیسم، تسریع در افول قدرت آمریکا، قطب بندی جدید جهانی و ارتقا بیشتر جایگاه چین، افزایش تعداد دولت های ورشکسته، تداوم قیمت های پایین نفت و انرژی و ضرر هنگفت کشورهای تولید کننده نفت در کنار تولید کنندگان نفت صخره ای(نفت شیل)، رشد و تقویت بازار کار از راه دور و خرید های غیرحضوری و ....از جمله آثار و تبعات عصر پسا کروناست.
به گزارش بولتن نیوز ، در مورد آمریکا، با مرور بحران های بزرگ اقتصاد جهانی از جمله دوبحران 1929 و 2008، تسریع در جابجایی قدرت می تواند از مهمترین نتایج بحران مالی 2020 باشد که توسط ویروس کرونا هم زمان آن به جلو افتاده و هم تشدید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
آمریکا از عراق خارج نمی شود

آمریکا از عراق خارج نمی شود به گزارش بولتن نیوز ، سلیم الجبوری رئیس سابق پارلمان عراق در گفت و گو با شبکه السومریه عراق مدعی شد که خروج آمریکا از برخی پایگاه ها به این معنی نیست که این کشور از عراق خارج خواهد شد.
پیشتر، نیروهای ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا از واگذاری کنترل پایگاه کی وان واقع در کرکوک به طرف عراقی خبر دادند.
رئیس سابق پارلمان عراق مدعی شد که آمریکا از عراق خارج نخواهد شد و در دو پایگاه معروف خود در اربیل (شمال عراق) و عین الاسد (شمال بغداد) باقی خواهد ماند.
سلیم الجبوری در ادامه صحبت هایش گفت که حضور آمریکا در عراق تنها برای عراق نیست بلکه برای منطقه است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
هلدینگ بزرگ تامین اجتماعی به عرضه در فرابورس نزدیک شد

هلدینگ بزرگ تامین اجتماعی به عرضه در فرابورس نزدیک شد به گزارش بولتن نیوز، شرکت سرمایه گذاری صبا تامین پس از احراز شرایط پذیرش به عنوان دویست و چهاردهمین نماد معاملاتی(پنجاه و نهمین شرکت در بازار اول) در فهرست نرخ های فرابورس ایران درج شد.
این شرکت که دوم اردیبهشت سال 93 نزد سازمان بورس ثبت و در تاریخ 13 اسفندماه گذشته پذیرش شده است، با نماد معاملاتی "صبا" در گروه سرمایه گذاری ها، زیرگروه سایر واسطه های مالی روی تابلوی فرابورس رفته است.
این گزارش می افزاید: شرکت سرمایه گذاری صبا تامین یکی از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری کشور و زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
دستگیری 111 نفر در یک پارتی شبانه در شهریار

دستگیری 111 نفر در یک پارتی شبانه در شهریار به گزارش بولتن نیوز ، سردار محسن خانچرلی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی به عمل آمده، شب گذشته پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، موفق به انهدام یک باند پارتی فعال در یکی از باغ های باغستان، از توابع شهرستان شهریار شدند.
وی افزود: در این جریان، 91 نفر مرد و 20 نفر زن، از جمله مالک باغ و لیدر این باند دستگیر و جهت سیر مراحل پرونده، تحویل مقام محترم قضایی شدند که در این رابطه، تعداد 31 دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: برگزاری پارتی های مختلط، خط قرمز پلیس است و در صورت مشاهده، بدون هیچگونه اغماض ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
آقای ترامپ رعایت حقوق بشر نیاز به درخواست ندارد

آقای ترامپ رعایت حقوق بشر نیاز به درخواست ندارد به گزارش بولتن نیوز، مجید سجادی پناه در توئیتی نوشت: درخواست کمک از شما ( ترامپ ) به معنی جواز حمله به کتائب حزبالله و یا بهره برداری در انتخابات آتی خودت و با ایجاد شکاف بین مردم ایران با نظام شان و یا ... است؟ رعایت حقوق بشر نیاز به درخواست نداشته مگر پای رشوه سیاسی در میان باشد. کجاست حقوق بشر جهانی و وزارت دادگستری دولت دوازدهم؟ ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
فقط از من به شما نصحیت که قصه های سال کرونایی را به خاطر بسپارید

فقط از من به شما نصحیت که قصه های سال کرونایی را به خاطر بسپارید گروه اجتماعی - کیانی در شبکه اجتماعی اتچ پات نوشت: می گویم "سال کرونایی" همچون سال وبابی، سال تیفوسی و حتی سال قحطی! با این تفاوت که در قبلی ها، تنها آثار این بلایا را در حول و حوش خودمان نشان می کردیم و این بار بیشتر در حیطه از ما بهتران و صاحبان بوق و کَرنای سروری عالم! گو اینکه این بار ویروسی کوچک آمده تا بزرگی صاحبان ادعا را نیست و از طرف دیگر توان و قدرت نهفته مردمانی که به فریب رسانه کوچک شده اند را، عیان کند.
به گزارش بولتن نیوز، شرقی ها را می گویم که همیشه جماعتی قلمداد می شدند کاسه گدایی به دست و در تمنا از غرب! اینها در مواجهه با این بلا ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
رهبر انقلاب درگذشت مجاهد فداکار میرزا محمد سُلگی را تسلیت گفتند

رهبر انقلاب درگذشت مجاهد فداکار میرزا محمد سُلگی را تسلیت گفتند گروه سیاسی: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در پی درگذشت سردار میرزا محمد سُلگی پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کردند.
بسمه تعالی
به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، درگذشت جانباز عزیز و سردار فداکار جناب آقای میرزا محمد سُلگی را به همه ی کسانی که به ایثارگران دفاع مقدس ارادت میورزند و به همه ی خانواده های شهید و به همه ی جانبازان و خانواده های آنان و همه ی یادگاران دفاع مقدس و بویژه به همسر فداکار و فرزندان و دیگر بازماندگان وی تسلیت عرض میکنم.
این مجاهد فداکار در دوره ی پس از پایان دفاع مقدس نیز با تحمل رنج جسمانی، مجاهدت در راه خدا را ادامه داد تا به لقاء الله پیوست ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود

محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود به گزارش بولتن نیوز، به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد از ساعات پایانی شب تا حوالی صبح تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش حضور دارند و بدون رعایت هیچیک از نکات ایمنی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا با یکدیگر مراوده دارند.
از آنجا که هرگونه تجمع افراد بدون در نظر گرفتن نکات بهداشتی به طور حتم می تواند منجر به انتشار ویروس کرونا شود، سازمان مدیریت پسماند عصر امروز، با استفاده از 15 دستگاه واترجت هر یک با ظرفیت هزار لیتر و با حضور 50 نیروی سازمان محدوده میدان شوش را ضدعفونی خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
آخرین وضعیت مرزهای کشور

آخرین وضعیت مرزهای کشور به گزارش بولتن نیوز، منوچهر سلمان زاده، مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درباره ی آخرین وضعیت مرزهای زمینی ایران با کشورهای همسایه توضیح داد: طی روزها و هفته های گذشته تنها مرز نوردوز که مرز مشترک ایران با ارمنستان است فعال شده و حمل و نقل جاده ای در آن جریان پیدا کرده است و بقیه مرزها همان شرایط گذشته را دارند؛ بنابراین از همه رانندگان و شرکت های حمل و نقل بین المللی می خواهیم قبل از جابه جایی و ارسال بار به نقاط مرزی مختلف از آخرین تغییر و تحولات و شرایط مرزهای کشور از طریق سامانه 141 سازمان راهداری یا دیگر دستگاه های متولی مطلع شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
مرکل از قرنطینه خارج شد/ جانسون هنوز بهبود نیافته است

مرکل از قرنطینه خارج شد/ جانسون هنوز بهبود نیافته است به گزارش بولتن نیوز، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که به خاطر نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا به قرنطینه رفته بود، امروز (جمعه) از قرنطینه خارج شد.
به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک ، سخنگوی مرکل گفت، تست کرونای صدراعظم آلمان منفی اعلام شده و او از قرنطینه خارج شده است.
مرکل از سوی یک پزشک واکسنی را برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا دریافت کرد، اما مشخص شد این پزشک به ویروس کرونا مبتلا است.
به همین دلیل مرکل از 20 مارس (یکم فروردین) به دلیل نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا خود را قرنطینه کرده و از منزل به امور دولت رسیدگی می کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
5 کشته در انفجارهای استان نینوی و کرکوک

5 کشته در انفجارهای استان نینوی و کرکوک به گزارش بولتن نیوز، مرکز اطلاع رسانی امنیتی عراق امروز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که در نتیجه وقوع انفجار در نزدیکی منطقه مخمور در شمال استان نینوی ، دو نیروی امنیتی کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.
طبق گزارش وبگاه السومریه نیوز ، در بیانیه این مرکز آمده است که انفجار یک بمب دست ساز در مسیر خودروی حامل نیروهای تیپ 51 لشکر 4 در جاده ناحیه قراج از توابع مخمور دو نفر کشته و سه نفر نیز زخمی شدند.
از سوی دیگر منابع امنیتی عراق گزارش دادند که امروز جمعه بر اثر وقوع انفجار در یکی از مناطق شمال غربی شهر کرکوک(250 کیلومتری شمال بغداد) سه سرباز عراقی کشته و دو نفر نیز زخمی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
وضعیت أسف بار بازداشتگاه های مهاجران در آمریکا علی رغم کرونا

وضعیت أسف بار بازداشتگاه های مهاجران در آمریکا علی رغم کرونا به گزارش بولتن نیوز، با افزایش شیوع ویروس کرونا در آمریکا ، افراد بازداشت شده در بازداشتگاه های مرزی این کشور، درخصوص ابتلا به این بیماری و کمبود امکانات مقابله با آن ابراز نگرانی کردند.
به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه سی بی اس ، یکی از زنان بازداشتی در کمپ لاسال در منطقه روستایی جینا در ایالت لوئیزیانا، در پیامی ویدئویی گفت: نگذارید در اینجا بمیریم .
حدود 35 هزار نفر در بازداشتگاه های متعلق به پلیس مهاجرت و گمرک ایالات متحده (آیس) حبس شده اند. تنها در ایالت لوئیزیانا که چندین بازداشتگاه در آن وجود دارد، تا کنون 310 نفر در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باخته اند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
12 هزار معتاد متجاهر را رها کردند

12 هزار معتاد متجاهر را رها کردند به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند درباره فیلمهای منتشر شده از تجمع معتادان در تهران و خرید و فروش موادمخدر توسط آنها، اظهار کرد: از زمان شیوع کرونا در سطح کشور و تهران، اقداماتی توسط پلیس مبارزه با موادمخدر مبنی بر طرحهای تعطیلات نوروز در کمیته مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ شکل گرفت.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ افزود: جمع آوری پنج هزار معتاد جامانده در شهر تهران در مناطق آلوده مخصوصاً مناطقی از جمله فرحزاد، شوش، مولوی، هرندی و دروازه غار از جمله تصمیمات اخذ شده بود.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
جزییات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده

جزییات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده به گزارش بولتن نیوز، علی ربیعی، دستیار ارتباطات رئیس جمهوری و سخنگوی دولت در یادداشتی به تشریح اقدامات دولت برای مقابله با ویروس کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت.
متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:
پنجشنبه، ساعت 9 صبح ستاد اقتصادی دولت به ریاست رئیس جمهور روحانی تشکیل شد. دو موضوع در این جلسه مورد بحث قرار گرفتند. آثار اقتصادی کرونا یکی از موضوعات مورد بحث در جلسه بود. بنا بر گزارش های ILO ، متوسط رشد جهانی در 2020 به 1/5 افت و اقتصاد دنیا 2 تریلیون دلار خسارت خواهد دید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
واکنش وزارت صمت به نامه وزیر بهداشت

واکنش وزارت صمت به نامه وزیر بهداشت گروه اقتصادی: پس از اعلام اینکه کسب و کارها از فردا شروع به کار خواهند کرد طی اطلاعیه ای توسط وزارت صمت وزارت بهداشت طی نامه ای به رییس جمهور و هشدار شیوع ویروس کرونا وزارت صمت با انتشار اطلاعیه جدیدی نسبت به نامه وزیر بهداشت واکنش نشان داد.
به گزارش بولتن نیوز، نامه قائم مقام وزیر صمت به سازمان های استانی بر اساس دستور رییس جمهور محترم برای تامین اقلام مربوط به مبارزه با کرونا و کالاهای مورد نیاز مردم بود و مربوط به واحدهای تولیدی بود و شامل اصناف و کسب و کارها نمی شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
تداوم بررسی متقاضیان اینترنتی ملی مسکن

تداوم بررسی متقاضیان اینترنتی ملی مسکن به گزارش بولتن نیوز، محمود محمودزاده با اشاره به اینکه راهبری تدوین مقررات ملی و کنترل ساختمان به معاونت مسکن و ساختمان واگذار شده است، از آغاز پالایش متقاضیان اینترنتی طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و اعلام کرد: متقاضیانی که با پیامک اقدام به ثبت نام کردند بعد از برطرف شدن بحران با تکمیل مراحل، پالایش خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه با شیوع ویروس کرونا در اسفندماه 98، ثبت نام مرحله دوم به دو روش مراجعه به سامانه اینترنتی tem.mrud.ir و پیامکی به سرشماره 30007364 انجام شد، گفت: 542 هزار و 409 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از طریق سامانه اینترنتی و 819 هزار و 739 نفر از طریق پیامک ثبت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
روسیه برنامه ای برای افزایش تولید نفت ندارد

روسیه برنامه ای برای افزایش تولید نفت ندارد به گزارش بولتن نیوز، الکساندر نواک اعلام کرد که با توجه به شرایط مازاد عرضه در بازارهای جهانی نفت خام، روسیه برنامه ای برای افزایش تولید نفت ندارد.
وی افزود: روسیه هنوز با عربستان سعودی درباره شرایط بازارهای جهانی نفت خام مذاکره نکرده است.
این سخنان وزیر انرژی روسیه پیش از توئیت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه هم اکنون با محمد بن سلمان، ولیعهد پادشاه عربستان سعودی که با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه صحبت کرده است، مکالمه تلفنی داشتم، اکنون امیدوارم و انتظار می رود که ریاض و مسکو تولید نفت را حدود 10 میلیون بشکه کاهش می دهند و حتی ممکن است این رقم بیشتر باید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
فعالیت تجاری اروپا به پایین ترین سطح تاریخ رسید

فعالیت تجاری اروپا به پایین ترین سطح تاریخ رسید به گزارش بولتن نیوز، روز جمعه، پس از اینکه داده ها نشان داد فعالیت های تجاری منطقه یورو به پایین ترین سطح تاریخ خود رسیده است، سهام اروپا پایین آمد.
پی ام آی (شاخص مدیران خرید) کامپوزیت آی اچ اس مارکیت برای کل اروپا، از 51.6 واحد در ماه فوریه به 29.7 واحد در ماه مارس سقوط کرد، که این پایین ترین سطح تاریخ این شاخص در اروپا می باشد. این همچنین بزرگترین سقوط یک ماهه این شاخص از زمان ایجاد آن در 1998 تا کنون است.
اقتصاددانان پیش بینی کرده بودند پی ام آی اروپا این ماه تا 31.4 واحد سقوط خواهد کرد.
عدد پایین تر از 50 نشان دهنده افت فعالیت های اقتصادی در این قاره است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
در سوگواری های مجازی مشارکت کنیم

در سوگواری های مجازی مشارکت کنیم به گزارش بولتن نیوز ، در سوگواری های مجازی مشارکت کنیم، تسلی بخش و همدرد باشیم
روح شهدای خدمت و همه درگذشتگان به ویژه در دوران کرونا شاد.
طرح: دکتر مریم سلیمی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
حاکمیت به روز جوان محتاج تر است تا جامعه!

حاکمیت به روز جوان محتاج تر است تا جامعه! گروه اجتماعی - حجت الاسلام محسن قنبریان طی یادداشتی نوشت: چون تحقق دولت اسلامی مقدم بر جامعه ی کاملا اسلامی است؛ پس شعارها و آرمانها نیز باید اول از دولت و حاکمیت طلب شود. یعنی مثلا به جای اینکه همواره اخلاق نبویِ علی اکبرِ سیدالشهداء را از جامعه ی جوان کشور مطالبه و با این رویکرد روز تولدش را روز جوان بنامیم؛ ازدواج دادن جوان مجردِ کشیده شده به گناه توسط امیرالمومنین با هزینه بیت المال را هم برای دولت، روز جوان اعلام کنیم و از دولت مثل آنرا مطالبه کنیم! وقتی بیش از سه میلیون جوان بیکار داریم؛ در ده سال(87تا97) کاهش 37درصدی ازدواج داریم؛ حدود 12میلیون مجرد داریم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
تولید 110هزار عدد محلول ضدعفونی کننده دست با کمترین قیمت بازار

تولید 110هزار عدد محلول ضدعفونی کننده دست با کمترین قیمت بازار گروه اجتماعی: با آغاز روند تولید محلول ضدعفونی کننده دست (اتانول 80درصد) برای کاهش خطر ابتلای مصرف کنندگان به کویید-19، تاکنون حدود 110هزار عدد از این محصول در شرکت کارخانجات داروپخش تولید شده است.
به گزارش بولتن نیوز، مدیر فروش شرکت کارخانجات داروپخش ، اعلام کرد:
با آغاز تولید محلول ضدعفونی کننده دست که در بسته بندی 60میلی لیتری در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد، تاکنون حدود 45هزار عدد از این محصول به بازار عرضه شده است.
منصور مویدی با بیان اینکه "بارگیری و عرضه این محصول از آخرین روز کاری سال گذشته آغاز شد"، گفت: در اولین مرحله ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
آماده سازی نقاهتگاه ها در سالن های ورزشی همدان

آماده سازی نقاهتگاه ها در سالن های ورزشی همدان به گزارش بولتن نیوز ، تبدیل سالن های ورزشی در شهرهای مختلف استان همدان به عنوان نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا با نظارت دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است.. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
عجله برای شروع فعالیت های جمعی تلفات انسانی به همراه دارد

عجله برای شروع فعالیت های جمعی تلفات انسانی به همراه دارد به گزارش بولتن نیوز، علی نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی طی مطلبی با تاکید بر اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، نوشت: عدم رعایت ضوابط علمی و اجرایی ستاد ملی مبارزه با کرونا و ساده اندیشی و دست کم گرفتن شیوع کرونا و دخالت اشخاص حقیقی و حقوقی غیرمسئول به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
وی همچنین گفت: تلاش عده ای برای عادی جلوه دادن موضوع کرونا و عجله در شروع فعالیت های جمعی، تلفات وسیع انسانی را به همراه خواهد داشت. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
سران دموکرات کنگره درباره اقدام نظامی علیه ایران به ترامپ هشدار دادند

سران دموکرات کنگره درباره اقدام نظامی علیه ایران به ترامپ هشدار دادند به گزارش بولتن نیوز ، اعضای دموکرات گروه 8 نفره سران کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به دونالد ترامپ درباره اقدام نظامی علیه ایران به وی هشدار دادند.
این نامه در روز 27 مارس ارسال شده و در آن درباره اقدام نظامی علیه ایران و هرگونه اقدامی که منجر به جنگ شود به ترامپ هشدار داده شده است.
این گروه که گزارش های سطح بالای اطلاعاتی را از نهاد های آمریکایی دریافت می کنند، از ترامپ درخواست کرده اند تا پیش از هرگونه اقدامی علیه ایران با کنگره مشورت کند.
در این نامه به گزارش های اخیر مبنی بر آماده شدن پنتاگون برای اقدام نظامی در عراق اشاره شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
پایان موقت پایتخت 6

پایان موقت پایتخت 6 به گزارش بولتن نیوز ، ششمین فصل از مجموعه تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری در نوروز 99 هرشب ساعت 22 روی آنتن شبکه یک رفت، امشب با پخش قسمت پانزدهم، این سریال موقتا به پایان میرسد.
سیروس مقدم چند روز پیش در مصاحبه ای اعلام کرد: پایتخت در 15 قسمت طبق قرار و تعهدش در تعطیلات نوروز پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن، طلب مخاطبان از ما است که ان شاءالله در اولین روزی که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی نمودند، تیم پایتخت گِرد هم جمع شده و فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا ... به محضر مردم عزیز تقدیم می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
معرفی فیلم مهاجم مقبره به کارگردانی رور اوثاک

معرفی فیلم مهاجم مقبره به کارگردانی رور اوثاک به گزارش بولتن نیوز ، فیلم سینمایی Tomb Raider (به فارسی: مهاجم مقبره) فیلمی سینمایی در ژانر اکشن و مهیج است که سال 2018 توسط رور اوثاک کارگردانی و ساخته شد. ژنو رابتسون، دمر و آلیستر سیدتون فیلمنامه نویس های این پروژه بودند. این فیلم سینمایی بر اساس بازی ویدیوئی تومب ریدر 2013 ساخته شده است.
سال ها قبل دو عنوان سینمایی از این بازی تهیه شد که در آن مقطع آنجلینا جولیِ جوان ایفاگر نقش لارا کرافت بود. اثری اکشن که علی رغم انتقادات توانست به فروش قابل قبولی دست پیدا کند. کارگردان نسخه جدید این فیلم سینمایی نیز تلاش کرده تا تمامی رویداد ها و اتفاقاتی که برای لاکرافت اتفاق می افتد کاملا از ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
بحران کرونا ملّی ترین بحران ایران در چند دهه اخیر است

بحران کرونا ملّی ترین بحران ایران در چند دهه اخیر است گروه سیاسی - دکتر علی اصغر مصلح استاد گروه فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی در یادداشتی پیرامون کرونا در ایران نوشت: آقای رئیس جمهور روز سیزدهم فروردین 99 در باره شیوه کنترل ویروس کرونا، سخنانی ایراد کردند. حاصل سخن ایشان این بود که ما برای مقابله با بحران کرونا، نه مدل چینی و نه مدل کشورهای اروپایی را در پیش گرفته ایم، بلکه در حال اجرای مدل خاص خود هستیم. این سخن رئیس جمهور را می توان پراهمیت تلقی کرد و آن را مبنایی برای گشایش بحثی ریشه ای در باره روش جاری و روش های ممکنِ برخورد با بحران کرونا قرار داد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور تا 22 فروردین ماه

تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور تا 22 فروردین ماه به گزارش بولتن نیوز، با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، کتابخانه های عمومی سراسر کشور تا شنبه 22 فروردین ماه تعطیل اعلام شد.
گفتنی است از سوم اسفند تا کنون و در پنج مرحله با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همزمان با تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی، کتابخانه های عمومی نیز تعطیل شده اند.
بر این اساس بلافاصله پس از تعطیلی کتابخانه های عمومی و با توجه به دستورالعمل های بهداشتی وزارت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
فیلم/ اعتراف تلخ ترامپ درباره ویروس کرونا

فیلم/ اعتراف تلخ ترامپ درباره ویروس کرونا به گزارش بولتن نیوز، ترامپ گفت: من دیدم بیمارستانی را در نیویورک که سراسر سالن هایش مملو از اجساد بود؛ تعداد اجساد آنقدر زیاد بود که برای حمل آنها کامیون های بزرگ آمده بودند؛، تاکنون چنین چیزی ندیده بودم!
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
خطر کرونا هنوز تهران را تهدید می کند

خطر کرونا هنوز تهران را تهدید می کند به گزارش بولتن نیوز ، رییس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با تاکید بر اینکه نباید فریب آرامش را خورد، تصمیم گیری مسئولان بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی و ماندن مردم در خانه را خواستار شد.
آقای علیرضا زالی گفت: شرایط بیماری کرونا در تهران هنوز به ثبات نرسیده است و نباید فریب کاهش مراجعات به مراکز درمانی را خورد.
وی تصریح کرد: کمتر شدن مراجعات به مراکز درمانی نباید موجب شود گمان کنیم که خطر این بیماری در تهران فروکش کرده است، چون هنوز برخی از مسافران به خانه خود برنگشته اند و این دسته از افراد می توانند ناقل ویروس به دیگران ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان کشوری چه شد؟

تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان کشوری چه شد؟ به گزارش بولتن نیوز ، چند روزی است که علاوه بر اهمیت تعیین حقوق و دستمزد برای کارگران، سازمان برنامه و بودجه کشور در تکاپوی همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و نیروهای مسلح است.
عمده ترین مشکلی که امسال برای این قشر منجربه گله گذاری شد، افزایش 50 درصدی حقوق واریزی برای حقوق بگیران دولتی و محرومیت آن ها از این میزان دریافتی بود. به همین سبب دولت در صدد این موضوع برآمده و قصد دارد دو برابر مبلغ تخصیص یافته سال 98، را برای همسان سازی حقوق بازنشستگان بین آن ها تقسیم کند.
اما طی این سال ها، بازنشستگان چقدر شاهد افزایش حقوق بوده اند؟ طی مقایسه ای کوتاه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
جدول درسی مدرسه تلویزیونی امروزجمعه 15 فروردین

جدول درسی مدرسه تلویزیونی امروزجمعه 15 فروردین به گزارش بولتن نیوز ، جدول درسی مدرسه تلویزیونی امروزجمعه 15 فروردینبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز فارس، جدول زمانی مدرسه تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و 4 سیما برای روز جمعه 15 فروردین 99 اعلام شد.
متوسطه دوره اول
ساعت9 تا9:30درس تفکر و سبک زندگی پایه 8
ساعت9:30 تا10 درس ادبیات فارسی پایه 9
ساعت10 تا 10:30 درس تفکر و سبک زندگی پایه8
برنامه دوره ابتدایی
ازساعت10:30 تا11 بازی و ریاضی پایه اول
از ساعت 11 تا11:30 فارسی و نگارش پایه دوم.
از ساعت 11:30 تا12پیام ها و هدیه های آسمانی پایه سوم.
ازساعت12تا12:30 فارسی و نگارش پایه چهارم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
پنتاگون فرمانده ناوهواپیمابر روزولت را برکنار کرد

پنتاگون فرمانده ناوهواپیمابر روزولت را برکنار کرد به گزارش بولتن نیوز ، نیروی دریایی ارتش آمریکا از برکناری فرمانده ناو هواپیمابر روزولت در پی نامه شدید الحن وی به پنتاگون پیرامون ویروس کرونا خبر داد.
بر اساس این گزارش، برت کروزیه فرمانده ناو هواپیمابر روزولت به دلیل درز نامه وی درباره شیوع ویروس کرونا در این ناو جنگی برکنار شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
در خانه بمان و از گرسنگی بمیر تا مبادا زندگی من و خانواده من به خطر بیفتد

در خانه بمان و از گرسنگی بمیر تا مبادا زندگی من و خانواده من به خطر بیفتد گروه اجتماعی - عقیل دغاقله در یادداشتی نوشت: من راننده ای هستم که روزانه حدود 100 تا 150 هزارتومان در خط اهواز آبادان کار می کردم. بخش عمده ای از این درآمد اجاره خانه، وام ماشین، نگهداری ماشین و ما بقی نیز برای خورد و خوراک روزانه. تعطیلات نوروز همیشه برای ما پردرآمدترین ماه سال بود که برای چند ماه درآمد داشتیم. الان آن نیز از بین رفته است. آقا بگذار کرونا بیاید جان ما را بگیرد، مگر رفتن چندباره مسیر اهواز آبادان خطرش کمتر از کروناست؟
به گزارش بولتن نیوز ، این خلاصه های صحبت های یکی از آشنایان بود در مورد قرنطینه و ممنوعیت سفر ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
مرکل چگونه با آلمان ها سخن گفت ؟

مرکل چگونه با آلمان ها سخن گفت ؟ گروه بین الملل - روزبه کردونی رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی در یادداشتی نوشت: نخست وزیر المان در یک نطق تاریخی با مردم کشورش در خصوص کرونا سخن گفت. مرکل با اشاره به اینکه کرونا زندگی عادی و روزانه همه را تغییر داده است ، توضیح می دهد علت این گفت و گوی بی سابقه و غیر معمول آن است که متعهد است به اینکه تصمیمات سیاسی را شفاف بگیرد و توضیح دهد تا مردم شرایط را درک کنند. نخست وزیر آلمان با تاکید بر اینکه در مبارزه با کرونا ، شکست سرنوشت اجتناب ناپذیر کشورش نیست ، بیان می کند اگر همه شهروندان (بدون هیچ استثنایی) ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
دانشجویان نگران غیبت های گذشته خود نباشند

دانشجویان نگران غیبت های گذشته خود نباشند به گزارش بولتن نیوز ، مسعود همتی از طریق ارتباط مجازی در گروه تلگرامی "دانشجویان دانشگاه آزاد" حاضر شد و به ارائه سخنانی پیرامون کلاس های مجازی، مشکل های دانشجویان در این باره و ابهامات موجود پرداخت.
وی در ابتدای سخنان خود اظهار کرد:" با سلام و احترام خدمت دانشجویان عزیز و حضار در جلسه، آینده سازان ایران بزرگ و جهان. در اینجا لازم می دانم از عزیزانی یاد کنیم که به خاک افتادند تا ما قامت خم نکنیم. درود می فرستیم به پزشکان و پرستارانی که روزهای سختی می گذرانند و همچون زمان جنگ از کشور ما محافظت می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
سازمان جهانی بهداشت: افراد سالم هم باید ماسک بزنند

سازمان جهانی بهداشت: افراد سالم هم باید ماسک بزنند گروه اجتماعی: مقامات WHO تا پیش از این توصیه می کردند که افراد سالم نیازی به زدن ماسک ندارند، اما ظاهرا حرف خود را پس گرفته اند. مطالعات جدید نشان داده کروناویروس با عطسه 8 متری در هوا قابل انتقال است. در واقع ویروس کشنده می تواند از فاصله 8 متری به فرد دیگر در هوا منتقل شود و به همین خاطر توصیه بر نزدن ماسک افراد سالم، اشتباه بوده است. به گفته محققان، ابر عظیمی از ویروس حتی با سرفه در هوا تشکیل می شود و به همین خاطر باید از هر چیزی که جلوی انتشار ویروس را می گیرد، از جمله ماسک، استفاده کرد.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
قیمت جهانی نفت افزایش یافت

قیمت جهانی نفت افزایش یافت به گزارش بولتن نیوز ، افزایش قیمت جهانی نفت بعد از آن رخ داد که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که انتظار دارد که عربستان و روسیه بزودی توافق کنند تا جنگ قیمت نفت خود را پایان دهند و ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه نیز خواستار راه حل "چالش برانگیز" بازارهای نفت شد.
روز پنجشنبه قیمت نفت برنت با افزایش 11.36 درصدی به 27.55 دلار و نفت وست تگزاس آمریکا نیز با رشد 10 درصدی به 22.34 دلار رسید.
ترامپ شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که اخیراً با رهبران روسیه و عربستان سعودی مذاکره کرده و معتقد است که دو کشور برای پایان دادن به جنگ قیمت نفت طی چند روز توافق خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
احتمال تغییر تاریخ برگزاری کنکور

احتمال تغییر تاریخ برگزاری کنکور به گزارش بولتن نیوز ، رئیس سازمان سنجش: تا تقویم آموزشی آموزش و پرورش مشخص نشود نمی شود درباره کنکور صحبت کرد. باید با توجه به وضعیتی که وجود دارد و همچنین وضعیت تقویم آموزشی درباره ی تعویق کنکور صحبت کنیم.
زمانی که تقویم آموزشی آموزش و پرورش مشخص شد درباره کنکور هم تصمیم گیری می کنیم.
احتمال اینکه اواخر فروردین ماه درباره آن تصمیم گیری شود وجود دارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
لزوم تجدید نظر در آرمان

لزوم تجدید نظر در آرمان گروه اقتصادی: شاید بتوان شروع دوره سخت بیمه آرمان را از پایان سال 95 برشمرد زیرا بعد از این سال آرمانی ها در مسیر زیان قرار گرفتند و تا کنون این وضعیت ادامه دارد.
به گزارش بولتن نیوز، میزان بدهی این شرکت بیمه ای از 2.980 میلیارد ریال در پایان سال 95 به بیش از 6.742 میلیارد ریال در پایان نیمسال جاری رسیده است که نشان از شتاب 44 درصدی دارد و البته انتظار می رود که تا پایان سال این میزان بدهی افزایش یابد. با درنظر گرفتن همین میزان ، بیمه آرمان نسبت بدهی به دارایی خود را 93 درصد می بیند که بسیار رقم قابل توجهی است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
جانبازی که رهبری می خواست به دیدارش برود

جانبازی که رهبری می خواست به دیدارش برود گروه سیاسی: حاج میرزا محمد سلگی جانبازی بود که رهبر معظم انقلاب که گفته بودند اکر برای من ممکن بود، برای دیدن این جانباز و شهید زنده به همدان می رفتم.
به گزارش بولتن نیوز، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در یادداشتی برای بولتن نیوز به مناسبت شهادت جانباز سرافراز حاج میرزا محمد سلگی نوشت: حاج میرزا چه کردی با قلب رئوف رهبر معظم انقلاب که عاشقانه گفت: اکر برای من ممکن بود، برای دیدن این جانباز وشهید زنده به همدان می رفتم.
متن این دلنوشته به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
آب هرگز نمی میرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
برای بعد از 20 فروردین یکشنبه تصمیم نهایی را خواهیم گرفت

برای بعد از 20 فروردین یکشنبه تصمیم نهایی را خواهیم گرفت به گزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز 14 فروردین ماه در جلسه ستاد اقتصادی دولت اظهار کرد: در جلسه امروز بحثی درباره فعالیت های بعد از 20 فروردین ماه مطرح شد که تصمیم نهایی آن در اختیار ستاد ملی کروناست. البته ما در اینجا بحث های اقتصادی آن را انجام دادیم و بحث های اصلی آن هم امروز در وزارت کشور صورت می گیرد و نهایتا روز یکشنبه در ستاد ملی مبارزه با کرونا در این مورد تصمیم گیری نهایی انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: البته برای کسب وکارهایی که قرار است فعالیت های خود را انجام و اقدامات اقتصادی دهند با اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند برای ما هم مبارزه با فقر ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
فرصت طلایی کرونا برای اقتصادایران

فرصت طلایی کرونا برای اقتصادایران گروه اقتصادی: دکتر سیدامیر سیاح عضو مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی نوشت: کرونا فرصتی طلایی و بی سابقه برای ترک زدن و اگر جدی باشیم برداشتن دیوار تحریمهای ظالمانه ایجاد کرده است.
به گزارش بولتن نیوز ، رویکرد دولت و وزارت خارجه ما برای برداشتن دیوار تحریم تا امروز، درخواست و خواهش بوده است. یعنی در مذاکرات به 5+1 میگفتیم ببینید ما تعهدات مان را در برجام اجرا کردیم، این هم تاییدیه آژانس! حالا میشه تحریمها را بردارید؟
خب آنها هم نه لوطی و بامعرفت هستند و نه هالو، تاوقتی احساس کنند ما به آنها نیاز داریم و کاسه گدایی دستمان است، تاقچه بالا میگذارند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
اولویت تامین کالاها و اقلام مورد نیاز مردم تا پایان سال

اولویت تامین کالاها و اقلام مورد نیاز مردم تا پایان سال گروه اقتصادی: رضا رحمانی در این خصوص تصریح کرد: کالا به اندازه کافی در بازار وجود دارد و برای ماه مبارک رمضان و حتی بعد از آن تا پایان سال برنامه ریزی ها و تدابیر لازم برای تامین و ذخیره سازی کالاها در انبارهای کشور اتخاذ شده است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از شاتا، وی با بیان اینکه بخشی از این کالاها از محل تولید داخل و بخشی از طریق واردات تامین شده است، گفت: واردات کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با تعرفه گروه یک کالایی انجام شده است و کالاها در سریع ترین زمان ممکن بارگیری و تخلیه شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
افتضاح اطلاعاتی نتانیاهو در مورد قربانیان کرونا در ایران +فیلم

افتضاح اطلاعاتی نتانیاهو در مورد قربانیان کرونا در ایران +فیلم گروه بین الملل: مسعود اسداللهی کارشناس مسائل منطقه در کانال شخصی خود از گاف اطلاعاتی کابینه رژیم صهیونیستی خبر داد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از مشرق نیوز، سعید بشارات، روزنامه نگار فلسطینی طی یادداشتی نوشت: باراک رافیلد(تحلیل گر شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی) امشب (13 فروردین 1399) خبر مهمی را افشاء کرده است. وی اعلام کرده که نتانیاهو یکشنبه شب گذشته(10 فروردین) در جلسه کابینه به وزرای خود خبر داده که "مئیر بن شبات"(مشاور امنیت ملی اسرائیل) ویدیویی را به نتانیاهو نشان داده که نظام ایران چگونه حجم و تعداد واقعی کشته های بیماری کرونا در ایران را مخفی می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
سامانه های دفاعی در عراق مستقر کردیم

سامانه های دفاعی در عراق مستقر کردیم به گزارش بولتن نیوز، "بیل اوربان " سخنگوی تروریست های سنتکام گفت که واشنگتن، سامانه های دفاعی به عراق منتقل کرده است.
وی افزود: همانطور که ژنرال مکنزی فرمانده سنتکام در کنفرانس خبری 13 مارس اعلام کرد، ایالات متحده سامانه های دفاع موشکی را به منظور محافظت از نیروهای عراقی، ائتلاف بین المللی و نیروهای آمریکایی مستقر در عراق در برابر انواع تهدیدهای بالقوه به پایگاه های میزبان نیروهای ائتلاف در عراق منتقل می کند.
سخنگوی تروریست های سنتکام در ادامه مدعی شد که حملات مکرر به پایگاه های عراقی باعث نقض حاکمیت عراق شده و کشته و زخمی شدن نیروهای عراقی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
هشدار دوباره گردان های حزب الله به آمریکا

هشدار دوباره گردان های حزب الله به آمریکا به گزارش بولتن نیوز، گردان های حزب الله عراق اعلام کرد: ما ماهیت جنایتکارانه دولت دونالد ترامپ را می شناسیم و به این دولت درباره هرگونه اقدام خصمانه علیه ملت فلسطین و گروه های مقاومت هشدار می دهیم.
گردان های حزب الله افزود: اگر خروج نیروهای آمریکایی از عراق ادامه یابد و آنها به صورت کامل از عراق خارج شوند هیچ کدام کشته نخواهند شد.
گردان های حزب الله تاکید کرد: ما بر اساس وظیفه دینی می جنگیم نه بنا به درخواست طرفی خاص.
در حالی که نیروهای آمریکایی طی روزهای اخیر تحرکات نظامی مشکوکی را در عراق داشته و حتی با نقض آشکار حاکمیت عراق اقدام به استقرار سامانه های دفاع موشکی پاتریوت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
روزهای آینده وضعیت مقابله ایران با کرونا در سطح جهان متحول می شود

روزهای آینده وضعیت مقابله ایران با کرونا در سطح جهان متحول می شود به گزارش بولتن نیوز، امروز نشست ویدیویی با مسئولان سازمان جهانی بهداشت در منطقه مدیترانه شرقی داشتیم و کارشناسان این سازمان، از ایران به دلیل اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا، تقدیر کردند و خواستار استفاده از تجربه ایران در کل منطقه مدیترانه شرقی شدند.
سعید نمکی در حاشیه این نشست و در ارتباط زنده تصویری با شبکه خبر، اظهار کرد: تا امروز توانسته ایم بیش از 90 درصد از جمعیت هدف را در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا، پوشش دهیم.
وی با بیان اینکه در افکار عمومی و از سوی برخی کارشناسان این پرسش مطرح شده است که "وقتی می گوییم موج سنگین اولیه بیماری را در کشور مدیریت کرده ایم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
علی لاریجانی به بیماری کرونا مبتلا شد

علی لاریجانی به بیماری کرونا مبتلا شد به گزارش بولتن نیوز، تست کرونای علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی مثبت اعلام شد.
روابط عمومی مجلسی شورای اسلامی طی اطلاعیه ای گفته است که در پی تماس های برخی نمایندگان محترم و همکاران در مجلس شورای اسلامی که جویای حال جناب آقای دکتر لاریجانی، ریاست محترم مجلس گردیده اند، به آگاهی می رساند حسب اطلاع واصله از حوزه ریاست مجلس، به دنبال بروز برخی علائم ، از ایشان آزمایش کرونا به عمل آمد و با توجه به نتیجه مثبت آن در حال حاضر در قرنطینه و تحت درمان می باشند .
کووید-19 یا همان کرونا ویروس 30 بهمن ماه توسط رسانه ها به نقل از وزارت بهداشت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
سامانه جامع املاک کمکی به بازار مسکن نمی کند

سامانه جامع املاک کمکی به بازار مسکن نمی کند به گزارش بولتن نیوز، فرشید پورحاجت دبیر انجمن انبوه سازان کشور با بیان اینکه راه اندازی سامانه جامع املاک تأثیر چندانی بر بهبود وضعیت بازار مسکن به ویژه بازار اجاره ندارد، گفت: با راه اندازی این سامانه تنها دیتا ها و اطلاعات مربوط به بازار مسکن بیشتر می شود که این خود نمی تواند کمکی به وضعیت خانه های خالی کند.
دبیر انجمن انبوه سازان کشور با اشاره به اینکه آیا آمار های مربوط به سامانه املاک کمکی به افزایش تولید مسکن می کند افزود: باید برای شناسایی خانه های خالی، دولت اقدامات دیگری را در دستور کار قرار دهد چراکه این اقدام خود می تواند بخش کوچکی از مشکلات مربوط به حوزه مسکن را برطرف کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
وزیر کشور: زمان آغاز عادی فعالیت ها مشخص نیست

وزیر کشور: زمان آغاز عادی فعالیت ها مشخص نیست به گزارش بولتن نیوز ، زمان آغاز عادی فعالیت ها مشخص نیست و وزارتخانه ها در این زمینه باید آمادگی های خود را داشته باشند ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
چگونه گوشی خیس شده را از نابودی نجات دهیم؟

چگونه گوشی خیس شده را از نابودی نجات دهیم؟ به گزارش بولتن نیوز ، یک مشاوره رایج و مرسوم این است که وقتی گوشی تان به هر ترتیبی خیس می شود_ داخل توالت یا هر حجمی از آب افتاد- تنها کاری که باید بکنید این است که تلفن همراه خود را در داخل کاسه ای از برنج بیندازید و صبح که بیدار می شوید همه چیز روبراه بوده و می توانید مانند همیشه از آن استفاده کنید.
شوربختانه ، اما این توصیه بیشتر یک افسانه است تا مشاوره ای کاربردی و عملی. اما این بدان معنا نیست که با افتادن گوشی تان در آب یا خیس شدن آن به هر شکل و به هر دلیلی دیگر امیدی به بازگشت آن نیست ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
4 اقدام ایران و عقب نشینی دشمن در سال98

4 اقدام ایران و عقب نشینی دشمن در سال98 به گزارش بولتن نیوز ، محسن احدی؛ آنچه در طول سال 98 بسیار مهم بود و در کنار اتفاقاتی که در این سال رخ داد، سال گذشته را متمایز می کرد اقداماتی قاطعی بود که در مقابل هرگونه تحرک و تهدید دشمن، صورت می گرفت. از آغاز گام های کاهش تعهدات هسته ای، ساقط کردن پهپاد آمریکایی، توقیف نفت کش انگلیسی و شلیک موشک به پایگاه آمریکایی، مجموعه اقداماتی بودند که نشان دادند که با اتکا به توان بومی و خودباوری ملی می توان هر تهدیدی را به فرصتی تبدیل کرد و دشمن را به عقب راند.
در آغازین روزهای سال 99 فرصت بسیار خوبی است تا با بررسی اقدامات قاطع و پاسخ های ایران به مواردی که مقاومت هوشمندانه سبب عقب نشینی دشمن ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
هشدار فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران

هشدار فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران به گزارش بولتن نیوز ، دکتر علیرضا زالی امروز چهارشنبه سیزدهم فروردین ماه مصادف با روز طبیعت درباره اوضاع استان تهران در این روز اظهار کرد: خوشبختانه امروز شاهد تحقق یک رفتار ستودنی و بسیار افتخار آمیز از سوی مردم استان به خصوص شهروندان تهران بودیم.
وی ادامه داد: امروز شاهد آن بودیم که مردم شریف تهران با یک نگاه مسئولانه و با مسئولیت پذیری اجتماعی توصیه های بهداشتی را در دستورکار قرار دادند و با توجه ویژه به این توصیه ها شاهد حداقل حضور افراد در شهر بودیم.
دکتر زالی با بیان اینکه مشاهدات میدانی موید عدم حضور و اسکان مردم در شهر به ویژه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
آقای روحانی تاخیر در قرنطینه سطح چهار خسارات جبران ناپذیری برای مردم بدنبال خواهد

آقای روحانی تاخیر در قرنطینه سطح چهار خسارات جبران ناپذیری برای مردم بدنبال خواهد گروه سیاسی: اقای رئیس جمهور، آمار بیماران پر خطر و آمار تخت های آی سی یو و پر پر شدن کادر درمانی در این دوران حکایت از اوضاع بهتر از هفته قبل نمی کند، لطفا دستور قرنطینه سطح چهارم درون شهری و فاصله گذاری فیزیکی در سراسر کشور را صادر فرمایید
به گزارش بولتن نیوز ، جمعی از مدیران اسبق حوزه سلامت و اعضاء هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و نظام پزشکی؛ درباره ارائه اطلاعات غلط یا ارائه تحلیل اشتباه آمار به وی هشدار دادند.
متن نامه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
محضر ریاست جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای دکتر روحانی
سلام علیکم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
کاهش درآمد نفتی؛ واقعیتی تلخ که ایران باید با آن مقابله کند

کاهش درآمد نفتی؛ واقعیتی تلخ که ایران باید با آن مقابله کند به گزارش بولتن نیوز، همه گیری جهانی بیماری کرونا اقتصاد کشورهای سراسر جهان را به شدت تهدید می کند. کرونا چرخ کارخانه های تولیدی را از کار انداخته و انتظار می رود تولید ناخالص داخلی در بسیاری از کشورها با افت مواجه شود.
برای ایران هم که علاوه بر کرونا با کاهش منابع درآمدی حاصل از فروش نفت به دلیل افت قیمت در بازارهای جهانی مواجه شده، پیش بینی ها حاکی از افت حدود 20 تا 30 درصدی تولید ناخالص ملی است.
حسین مدرس خیابانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، در گفت وگو با شرق بروز کرونا را مجالی برای شناسایی فرصت های داخلی معرفی می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
راه اندازی سامانه ثبت شکایات احتمالی مشتریان بانکی

راه اندازی سامانه ثبت شکایات احتمالی مشتریان بانکی به گزارش بولتن نیوز، در راستای حمایت بانک مرکزی از کسب و کارهای زیان دیده از شیوع ویروس کرونا و تعویق پرداخت تسهیلات آنها و همچنین تعویق پرداخت تسهیلات وام های قرض الحسنه در اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت 99، روابط عمومی بانک مرکزی در پی ابلاغ بخشنامه های مربوطه به شبکه بانکی به اطلاع می رساند چنانچه ازحساب کسانی که اقساط قرض الحسنه دارند یا از حساب ضامنین آنها در شعب بانک ها و موسسات اعتباری، برداشتی بابت اقساط انجام شد، هموطنان عزیز می توانند موضوع را در سامانه مربوطه از طریق سایت بانک مرکزی یا لینک ذیل درج کنند.
قطعا پیگیری لازم از طرف بانک مرکزی انجام خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
تصاویر هوایی سیزدهمین روز فروردین تهران

تصاویر هوایی سیزدهمین روز فروردین تهران به گزارش بولتن نیوز، تصاویر هوایی سیزدهمین روز فروردین تهران، مردم به هشدار ها توجه کرده اند و در خانه های خود مانده اند.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
آب و برق همکاران خاموش کادر درمان هستند + فیلم

آب و برق همکاران خاموش کادر درمان هستند + فیلم به گزارش بولتن نیوز، رضا اردکانیان وزیر نیرو گفت:از مردم عزیزمان می خواهیم بدون هیچ اغماضی در رعایت بهداشت ، در موارد دیگر، مصرف آب را کاهش دهند.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
جزئیات پرداخت وام 2میلیون تومانی به کارگران ساختمانی

جزئیات پرداخت وام 2میلیون تومانی به کارگران ساختمانی یک عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار از ثبت نام 70 هزار نفر از کارگران آسیب دیده از کرونا در سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری خبر داد و گفت: به کارگران ساختمانی که تحت تاثیر کرونا از کار بیکار شده اند دو میلیون تومان وام با بهره پایین پرداخت می شود.
علی اصلانی در گفت وگو با ایسنا، درباره اختصاص 5000 میلیارد تومان اعتبار به صندوق بیمه بیکاری برای حمایت از کارگران آسیب دیده از کرونا گفت: یکی از مصوبات اخیر نشست اقتصادی ستاد مقابله با کرونا پرداخت 5000 میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت بیمه بیکاری به تمام مشاغل و صنوف بود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
پاتریوت های آمریکایی در عراق برای چه نصب می شوند؟

پاتریوت های آمریکایی در عراق برای چه نصب می شوند؟ به گزارش بولتن نیوز به نقل از العالم،در حالی که سیستم پدافند هوایی پاتریوت آمریکایی در عین الاسد و اربیل در حال نصب هستند و در شرایطی که گفته می شود دو سیستم دیگر نیز از کویت راهی عراق شده است برخی منابع این حرکت و تحرکات مشابه این روزها در عراق را نشانه بروز درگیری جدید در عراق تلقی کرده اند.
تحلیل:
_اگر چه تجهیز پایگاه های امریکایی در عراق به پاتریوت مساله ای به ظاهر جدید است اما به نظر می رسد ضرورت آن بدون انکه به زبان اورده شود در حمله 4 ماه پیش ایران به عین الاسد و متعاقب ترور سردار سلیمانی به شدت از سوی امریکا احساس شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 19 ساعت پیش
تکذیب خبر شهادت سردار قاآنی

تکذیب خبر شهادت سردار قاآنی به گزارش بولتن نیوز ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سردار قاآنی ، در پی انتشار شایعاتی از سوی برخی رسانه های عربی و بازنشر آن در شبکه های اجتماعی مبنی بر شهادت سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه با تکذیب این شایعه اعلام می کنیم:
دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران آمال و آرزو های باطل و شیطانی خود را در دروغ پردازی ها و شایع پراکنی ها و انتشار اخبار کذب و بی اساس دنبال می کنند.
شهادت آرزوی تربیت شدگان مکتب عاشورا و مایه افتخار پاسداران و مدافعان انقلاب و میهن اسلامی است و بهتر است رسانه های معاند با پرهیز ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 19 ساعت پیش
اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحران کرونا

اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحران کرونا گروه اقتصادی: دکتر محمد شریعتمداری ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشت پیش رو، گزارش بخشی از اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود در بحران کرونا را به مردم می دهد و می نویسد: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجموعه تحولات مربوط به کووید 19 در سطح جهانی و ملی رصد و سیاست ها و اقدامات مرتبط با مواجهه با کرونا، از طریق مشورت با نخبگان و کارشناسان، به صورت کاملاً انعطاف پذیر و به موقع تدوین و اجرا می شود.
به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت به شرح زیر است:
همه گیری کووید 19 در کنار ایجاد بحران در حوزه سلامت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 3 روز و 21 ساعت پیش
کدام بانک ها اقساط را به تعویق نمی اندازند؟

کدام بانک ها اقساط را به تعویق نمی اندازند؟ به گزارش بولتن نیوز ، یک ماه از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می گذرد و برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری کسب و کارها یکی یکی چراغ مغازه های خود را خاموش و با دستور رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا، کرکره ها را پایین کشیده اند.
توقفی یکباره در کسب و کارها نه تنها ایران بلکه جهان را با رکود قابل توجهی مواجه کرده است. البته که احتمال یک دستکاری بیولوژیک در این بسیار قوی است اما هنوز اثبات آن قطعی نشده است. موضوعی که بیش تر برپا لطمه اقتصادی بنا شده و جان بسیاری از مردم جهان را نیز می گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 22 ساعت پیش
قیمت مرغ به 9 هزار و 500 تومان کاهش یافت

قیمت مرغ به 9 هزار و 500 تومان کاهش یافت به گزارش بولتن نیوز، حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 6 هزار و 200 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 9 هزار و 500 تومان است.
وی عرضه مرغ با نرخ بالاتر از 9 هزار و 500 تومان را گرانفروشی دانست و گفت: دستگاه های ذی ربط با اعمال نظارت های دقیق باید از سودجویی عوامل واسطه و دلال در بازار جلوگیری کنند.
اسداله نژاد ادامه داد: مسئولان نظارتی در مواقعی که قیمت مرغ زنده از نرخ مصوب فراتر رود، برخورد جدی با تولیدکنندگان دارند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
هجوم موش ها به خیابان ها در نیواورلئان

هجوم موش ها به خیابان ها در نیواورلئان گروه بین الملل: نیواورلئان یکی از شهرهای پیشرو آمریکا در زمینه ی شیوع کرونا و مرگ و میر بر اثر این بیماری است.
به گزارش بولتن نیوز ، شبکه ی سی بی اس در این گزارش نشان می دهد اکنون علاوه بر مشکلات مربوط به بیماری کرونا، این شهر با مساله ای جدید روبرو شده است: هجوم موش ها به خیابان ها! ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
نسبت نظام جمهوری اسلامی با انقلاب اسلامی

نسبت نظام جمهوری اسلامی با انقلاب اسلامی گروه سیاسی: حفظ موجودیت انقلاب، کار اول ماست که در استمرار نظام جمهوری اسلامی تجسم یافته است. به همین خاطر، امام(ره) مکرر میفرمودند: حفظ نظام اسلامی، واجبترین فریضه است. انقلاب، از نظام جمهوری اسلامی جدا نیست. نباید کسی خیال کند که این دو از هم جدا هستند. تجسم انقلاب، نظام جمهوری اسلامی است که همه ی قلدرهای دنیا دست به دست هم داده بودند، تا او را ریشه کن کنند.
به گزارش بولتن نیوز ، امروز هم عناد و دشمنی استکبار امریکا، سرمایه دارهای بزرگ جهانی، رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع ادامه دارد و با آن مخالفت میکنند. انقلاب ما که به پیروزی رسید، نظام جمهوری اسلامی متولد شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
آزادراه تهران-شمال بسته شد

آزادراه تهران-شمال بسته شد به گزارش بولتن نیوز ، سرهنگ نورالله خادم رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: باتوجه به بسته شدن جاده قدیم کرج-چالوس و به علت لکه گیری، آزاد راه تهران-شمال از ورودی بزرگراه شهید همت و بزرگراه آزادگان تا اطلاع بعدی بسته شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
گوشی آنر پلی 9A با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی رسما معرفی شد

گوشی آنر پلی 9A با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی رسما معرفی شد گروه IT: امروز شرکت آنر که یکی از زیرمجموعه های قدرتمند هواوی نیز محسوب می شود از گوشی اقتصادی خود با نام آنر پلی 9A رونمایی کرد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیکالا مگ، گوشی آنر پلی 9A با توجه به مشخصاتی که دارد یک گوشی پایین رده به حساب می آید و برای آن دسته از کاربرانی که قصد انجام کارهای معمولی و روزانه را با گوشی های خود دارند مناسب است. آنر برای اطمینان از عملکرد مناسب این محصول، تمام قابلیت های آن را تا جایی که می شد بهبود بخشید که نمونه آن را می توان بکارگیری باتری 5000 میلی آمپر ساعتی دانست.
آنر پلی 9A
آنر پلی 9A
آنر پلی 9A ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
سامانه پدافندی سوریه باتعدادی اهداف متخاصم درحمص مقابله کرد

سامانه پدافندی سوریه باتعدادی اهداف متخاصم درحمص مقابله کرد به گزارش بولتن نیوز ، سامانه های پدافندی سوریه با تعدادی اهداف متخاصم در آسمان حمص مقابله کرد ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
صادرات گاز ایران به ترکیه به زودی از سر گرفته می شود

صادرات گاز ایران به ترکیه به زودی از سر گرفته می شود به گزارش بولتن نیوز، مهدی جمشیدی دانا، اظهار کرد: این انفجار که در بخشی از خط لوله صادرات گاز ایران به ترکیه در خاک ترکیه و حدود 1.5 کیلومتری مرز بازرگان رخ داده است، به آتش سوزی و توقف صادرات گاز از ساعت 6 و 50 دقیقه امروز (سه شنبه، 12 فروردین ماه) منجر شد.
وی افزود: بخش آسیب دیده خط لوله صادرات گاز ایران به ترکیه ظرف چند روز آینده تعمیر و بازسازی و صادرات گاز به زودی از سر گرفته خواهد شد.
طبق اعلام وزارت نفت مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در این زمینه توضیح داد: تجربه نشان داده است که تعمیرات خطوط سه تا هفت روز زمان می برد که البته به میزان خسارت وارد شده بستگی دارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
آخرین جزئیات از انفجار خط لوله گاز صادراتی ایران به ترکیه

آخرین جزئیات از انفجار خط لوله گاز صادراتی ایران به ترکیه به گزارش بولتن نیوز ، مهدی جمشیدی دانا مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در خصوص انفجار خط لوله گاز ایران به کشور ترکیه که صبح امروز در خط مرزی بازرگان روی داد گفت: صبح امروز در خطوط انتقال گاز ایران به کشور ترکیه انفجاری توسط گروهای تروریستی صورت گرفت.
او ادامه داد: در پی این حادثه در راستای ارزیابی حادثه، نیروهای امدادی به مرز زمینی خاک ایران اعزام شد که معلوم شد این انفجار در خاک ترکیه صورت گرفته است.
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا نماینده مقیم ترکیه در ایران حضور ندارد تا خبرها را به طور دقیق دریافت کنیم و ممکن است خبرهای دریافتی با ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
آخرین وضعیت کرونا در بین نمایندگان مجلس

آخرین وضعیت کرونا در بین نمایندگان مجلس به گزارش بولتن نیوز ، از زمان اعلام شیوع بیماری کرونا در ایران، شماری از چهره ها و مقامات سیاسی کشورمان اعلام کردند که به ویروس کرونا مبتلا شده اند. در این برخی نمایندگان مجلس هم اعلام کردند که به ویروس کرونا مبتلا شدند.
از آنجا که در زمان شیوع این ویروس جلسات علنی مجلس در حال برگزاری بود، یک تیم پزشکی در مجلس شورای اسلامی مستقر شدند تا از نمایندگان مجلس تست کرونا بگیرند.
اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مورد نتیجه آزمایش کرونای وکلای ملت گفت: از 100 نماینده مجلس تست کرونا گرفته شده است که جواب تست حدود 23 نفر از آنها مثبت بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
کمبود جوجه در آمریکا!

کمبود جوجه در آمریکا! گروه بین الملل - محمدرضا اسلامی: بچند هفته پیش و در روزهای اولِ جدی شدنِ بحث کرونا در آمریکا ، یکی از دوستان پیغام داد که:برای این مدتِ (نامعلوم) خانه نشینی بچه ها فکرهایی کرده، و یکی از فکرها هم اینکه جوجه بخریم تا در طول روز بچه ها در منزل با جوجه ها مشغول باشند.
به گزارش بولتن نیوز ،گفت: تو هم سریعا برو و دوتا جوجه بخر! گفتم تصدقت در این همه وانفسا و گرفتاری، فقط همین هم کم مانده که دو عدد (فروند؟/بهله؟) جوجه به خانه اضافه شود و جیرجیر این اعصابِ چکشکاری شده را، کلا متلاشی نماید. بیت شاعر شیرازی (سمندر) را هم نقل کردم که:
دلِ ما که خودِش کبابه، کِنجَش نکنی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
هرگونه حمله به سفارت آمریکا در بغداد را بی پاسخ نمی گذاریم

هرگونه حمله به سفارت آمریکا در بغداد را بی پاسخ نمی گذاریم به گزارش بولتن نیوز ، مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت که واشنگتن به هرگونه تهدید علیه آمریکایی ها پاسخ خواهد داد.
وی که در یک کنفرانس خبری صحبت می کرد، گفت: اوایل فوریه گذشته 18 تن کمک های پزشکی به ووهان چین ارسال کردیم و واشنگتن 370 میلیون دلار به 64 کشور برای مقابله با ویروس کرونا کمک کرده است.
وزیر امور خارجه آمریکا در ادامه گفت که واشنگتن به ارزیابی تمامی سیاست های خود از جمله تحریم های اعمال شده علیه برخی کشورها ادامه می دهد.
پامپئو گفت که برخی کشورها همچنان به ساخت سلاح و بمب می پردازند حال آنکه شهروندان این کشور از گرسنگی رنج می برند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
تکذیب استقرار سامانه های ضدموشکی آمریکا در عراق

تکذیب استقرار سامانه های ضدموشکی آمریکا در عراق به گزارش بولتن نیوز ، شبکه المیادین به نقل از منابع اطلاعاتی خود گزارش داد استقرار سامانه های پاتریوت آمریکا در پایگاه های عین الاسد و منطقه اقلیم کردستان عراق صحت ندارد.
به گفته منابع المیادین، مقامات عراق هنوز به درخواست واشنگتن برای استقرار این سامانه های ضدموشکی جواب مثبت نداده اند و آمریکا همچنان به تلاش خود ادامه می دهد.
در بحبوحه افزایش تحرکات مشکوک این روزهای آمریکا در عراق، روز گذشته خبرگزاری فرانسه به نقل از "منابع آمریکایی و عراق" مدعی شد سامانه های پاتریوت در برخی پایگاه های آمریکایی در عراق مستقر شده اند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
زالی:عزیمت به تفرجگاهها در 13فروردین به استقبال مرگ رفتن است

زالی:عزیمت به تفرجگاهها در 13فروردین به استقبال مرگ رفتن است به گزارش بولتن نیوز، دکتر علیرضا زالی در آستانه 13 فروردین، روز طبیعت به همشهریان صراحتا هشدار داد که فردا(روز طبیعیت) رفتن به طبیعت و تفرجگاهها در واقع به منزله به استقبال مرگ رفتن است. وی تاکید کرد: فردا در صورت رفتن به طبیعت و تفرجگاهها، نه تنها تفنن و نشاط نخواهیم داشت بلکه با پای خود به کام مرگ خواهیم رفت. وی با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: فردا(13 فروردین) روز نصیحت و موعظه نیست و نقش بسیار مهمی در کاهش یا گسترش شیوع بیماری دارد. بنابراین هیچ گونه تسامحی در این قضیه پذیرفتنی نیست و با افراد از سوی مراجع انتظامی برخورد می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
قربانیان کرونا در آمریکا بیشتر از چین شد

قربانیان کرونا در آمریکا بیشتر از چین شد به گزارش بولتن نیوز ، با رسیدن قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 3 هزار و 400 نفر، تعداد قربانیان #کرونا در این کشور از چین با 3 هزار و 305 مورد فراتر رفت.
همچنین مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به سرعت در حال افزایش بوده و بر اساس آخرین آمار دست کم 174 هزار و 684 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
عضو پارلمان: آمریکا علیه نظام دموکراتیک عراق توطئه می کند

عضو پارلمان: آمریکا علیه نظام دموکراتیک عراق توطئه می کند به گزارش بولتن نیوز، فاضل جابر عضو ائتلاف الفتح پارلمان عراق روز سه شنبه درباره توطئه ها و تهدیدهای آمریکا علیه نظام عراق هشدار داد و گروه های سیاسی را به ضرورت درک خطر این تهدیدها دعوت کرد.
جابر در اظهاراتی به پایگاه خبری المعلومه گفت: ما هرگز وجود تهدیدها و توطئه های آمریکا علیه نظام دموکراتیک نوین عراق را پنهان نمی کنیم اما دوره کودتاها از زمان تغییر رژیم عراق در سال 2003 به سر آمده است و هر حرف و حدیثی از کودتای نظامی در عراق شکست خورده است به دلیل اینکه نظام حکومتی فعلی مبتنی بر مراکز رهبری متعدداست و یک نظام دموکراتیک محسوب می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
هیچ تاییدی درباره موافقت بغداد با استقرار پاتریوت وجود ندارد

هیچ تاییدی درباره موافقت بغداد با استقرار پاتریوت وجود ندارد به گزارش بولتن نیوز، شبکه المیادین اعلام کرد که احتمال می رود اقدام آمریکا در ورود سامانه های دفاع هوایی پاتریوت به عراق و استقرار آن در عراق خودسرانه انجام گرفته باشد.
شبکه المیادین اعلام کرد که واشنگتن در جریان مذاکره با دولت عراق برای جلب موافقت آن با استقرار سامانه پاتریوت در پایگاه های نظامی این کشور گفته که خودش مسئول تامین امنیت آن خواهد بود.
به گفته المیادین طرف آمریکایی در این مذاکرات گفته بود که منتظر موافقت بغداد با استقرار پاتریوت می ماند و ابراز امیدواری کرده بود که موافقت عراقی ها را کسب کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
روایتی از مادر و پدر بسیجی با نوزاد چهار ماهه در جبهه سلامت

روایتی از مادر و پدر بسیجی با نوزاد چهار ماهه در جبهه سلامت به گزارش بولتن نیوز، سپاه در رفسنجان چهار کارگاه تولید ماسک راه اندازی کرده و بسیجیان در آن مشغول دوخت ماسک برای رفع نیاز بهداشتی جامعه هستند و در خط مقدم مبارزه با کرونا جهادگونه کار می کنند.
یکی از این کارگاه ها در روستای کبوترخان دایر شده که در آن مادری جوان پشت یکی از چرخ های خیاطی نشسته و در کنار دوخت ماسک، دقایقی کارگاه را ترک می کند و دوباره برمی گردد.
موضوع را که جویا شدیم متوجه شدیم او کودکی شیرخوار دارد که برای دادن شیر به او چند دقیقه ای چرخش را خاموش می کند و به جهادی دیگر در جبهه خانواده می پردازد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 8 ساعت پیش
حقوق بازنشستگان در فروردین ماه افزایش خواهد یافت

حقوق بازنشستگان در فروردین ماه افزایش خواهد یافت به گزارش بولتن نیوز ، محمدباقر نوبخت عصر امروز (دوشنبه) از طریق صفحه اینستاگرام خود به صورت زنده جزئیات جلسه مدیران سازمان برنامه وبودجه با نمایندگان تشکل های بازنشستگی در خصوص نحوه تقسیم 10 هزار میلیارد تومان منابع مربوط به همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99 را تشریح کرد.
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه هدف از جلسه امروز بهبود و عدالت در پرداخت حقوق بازنشستگان بوده است گفت: بایستی آثار تزریق 10 هزار میلیارد تومان اعتبار همسان سازی بازنشستگان در پرداختی های فروردین ماه ظهور و بروز داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
متوسط سن مبتلایان کرونایی در تهران چقدر است؟

متوسط سن مبتلایان کرونایی در تهران چقدر است؟ به گزارش بولتن نیوز ، دکتر علیرضا زالی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه ای با مدیران عامل بانک ها، گفت: در این جلسه مطرح شد که بانک ها در حال تدارک شیوه نامه ای هستند که افرادی که مشاغل خرد اقتصادی دارند و در این شرایط کرونایی دچار مشکل شدند در با ارائه تسهیلات کم بهره و مطول کمک کنند.
تمهیداتی برای کاهش مراجعه مردم به بانک ها
وی افزود: نکته دیگری که در این جلسه مطرح شد، نحوه حفاظت از پرسنل بانک ها و رعایت اصول بهداشتی بود که خوشبختانه بانک ها تجارب خوبی را طی روزهای اخیر در زمینه اقدامات حفاظتی برای پرسنل شان به دست آورده اند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
کشف اَبَرکروناویروس فراگیر درچین که درمحیط گرم گسترش می یابد

کشف اَبَرکروناویروس فراگیر درچین که درمحیط گرم گسترش می یابد به گزارش بولتن نیوز ، محققان دانشگاه علوم پزشکی نانجینگ می گویند یک اَبَرکروناویروس فراگیر پیدا کرده اند که 8 تن را در آن واحد در یک استخر مبتلا کرده است!
این جدیدترین یافته محققان درباره کووید 19 است که نشان می دهد ویروس در محیط 41 درجه نیز قابل انتقال و سرایت است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
استرالیا 80 میلیارد دلار دیگر برای حمایت از مشاغل تخصیص داد

استرالیا 80 میلیارد دلار دیگر برای حمایت از مشاغل تخصیص داد به گزارش بولتن نیوز، نخست وزیر استرالیا، اسکات موریسون، اعلام کرد که دولت او 130 میلیارد دلار استرالیا (معادل 80 میلیارد دلار آمریکا) در 6 ماه آینده برای حمایت از مشاغلی که با شیوع ویروس کرونا در معرض خطر قرار رفته اند تخصیص خواهد داد.
موریسون در بیانیه تلویزیونی خود اعلام کرد که دولت استرالیا هر دو هفته یک بار 1500 دلار استرالیا (925 دلار آمریکا) به کارفرمایان می دهد که به هر کارگر بپردازند. این سوبسید دستمزد به کارگران کمک می کند شغل خود را حفظ کنند. انتظار می رود این برنامه به 6 میلیون نفر کمک کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
6.9درصد دانش آموزان به اینترنت دسترسی ندارند

6.9درصد دانش آموزان به اینترنت دسترسی ندارند به گزارش بولتن نیوز ، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: "تنها 869 هزار و 400 نفر معادل 6.9 درصد دانش آموزان به اینترنت دسترسی ندارند.
غالب این دانش آموزان در کلاس های چندپایه تحصیل می کنند و برای آنان نیز برنامه داریم.
متأسفانه در خبری نادرست از قول من نقل شده 30 درصد دانش آموزان دسترسی به اینترنت ندارند که از اساس کذب است."
پیش از این محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش وپرورش گفته بود: براساس برآوردهای ما 70 درصد دانش آموزان به اینترنت، تلفن همراه، تبلت و وسیله ای که ارتباط را برقرار کنند دسترسی دارند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
قیمت خرید تضمینی سه محصول کشاورزی تعیین شد

قیمت خرید تضمینی سه محصول کشاورزی تعیین شد به گزارش بولتن نیوز، اعضای شورای اقتصاد و عضو هیأت وزیران 1398 در جلسه خود درخواست وزارت جهاد کشاورزی در مورد پیشنهاد قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای و پیله تر ابریشم و اصلاح قیمت خرید تضمینی چغندرقند برای سال زراعی 99-1398 را مورد بررسی قرارداد و به استناد ماده 36 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) درخواست مذکور را تصویب کرد.
بر اساس این مصوبه قیمت هر کیلوگرم چغندرقند بهاره 6024 ریال (با عیار 16 درصد)، چغندرقند پاییزه 5900 ریال (با عیار 15 درصد)، برگ سبز چای درجه یک 46000 ریال، برگ سبز چای درجه دو 33000 ریال و پیله تر ابریشم 330000 ریال تعیین شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
418 نفر در 24 ساعت گذشته به دلیل کرونا جان باختند

418 نفر در 24 ساعت گذشته به دلیل کرونا جان باختند به گزارش بولتن نیوز ، وزارت بهداشت فرانسه در جدیدترین آمار خود اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 418 نفر از شهروندان این کشور بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند و شمار کلی فوتی ها به 3024 نفر رسیده است.
شمار مبتلایان فرانسه نیز به 40174 نفر رسیده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
اوضاع زندان سپیدار اهواز آرام و تحت کنترل است

اوضاع زندان سپیدار اهواز آرام و تحت کنترل است به گزارش بولتن نیوز ، تعدادی از زندانیان 2 بند سپیدار اهواز امروز قصد آشوب و ایجاد ناآرامی داشتند که با حضور به موقع نیروهای انتظامی و امنیتی آرامش به زندان برگردانده شد و در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
تعداد محدودی از زندانیان امروز اقدام به سوزاندن چند سطل زباله در درون این زندان کردند که عوامل امنیتی و انتظامی حاضر در زندان این آتش سوزی های محدود را هم مهار کرده و خوشبختانه کسی در بین این زندانیان آسیبی ندیده است.
شایعه فرار زندانیان این زندان به هیچ وجه صحت ندارد و نیروهای امنیتی و انتظامی زندان و نیز نیروهای کمکی اجازه نداده اند هیچ زندانی حتی از بندهای ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
تست کرونای نتانیاهو منفی شد

تست کرونای نتانیاهو منفی شد به گزارش بولتن نیوز ، دفتر نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که تست کرونا بنیامین نتانیاهو ، خانواده وی و افراد نزدیک به او منفی بوده است ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
مقابله با بیماری کرونا اولویت نخست نظام حکمرانی کشور است

مقابله با بیماری کرونا اولویت نخست نظام حکمرانی کشور است به گزارش بولتن نیوز ، واعظی دوشنبه شب در این یادداشت خود در اینستاگرام افزود: در روزهایی که کشور بیش از همیشه به وحدت، انسجام و یکپارچگی برای مقابله با بیماری عالم گیر کرونا نیازمند است، طرح موضوعات انحرافی و دامن زدن به بگومگوهای بی ثمر سیاسی، نه تنها کج سلیقگی است که گامی آشکار در جهت تضعیف مدیریت بحران و هدررفت توان و تمرکزی است که تمام و کمال باید صرف حفاظت از جان مردم شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر بیماری کووید19 مهمترین مساله و اولویت نخست نظام حکمرانی کشور اعم از دولت و سایر قوا و نیروهای مسلح است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
بیمه گذاران شخص ثالث نگران عدم دریافت کد یکتا نباشند

بیمه گذاران شخص ثالث نگران عدم دریافت کد یکتا نباشند به گزارش بولتن نیوز، بیمه مرکزی با ارسال پیامکی به آن دسته از بیمه گذارانی که تا امروز به صورت الکترونیکی و یا حضوری جهت اخذ بیمه نامه اقدام کرده، ولی کد یکتای بیمه نامه شخص ثالث خود را دریافت نکرده اند، به آنان اطمینان داد که هیچگونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
ادامه محدودیت تردد تا 20 فروردین

ادامه محدودیت تردد تا 20 فروردین به گزارش بولتن نیوز ، حسین قاسمی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با واکاوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور به برخی سوالات متداول و ابهامات مخاطبان پاسخ داد.
او در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی تردد بین شهری به ویژه شهرستان های استان تهران ( مثل پردیس، دماوند، گیلاوند، آبسرد، فیروزکوه) گفت: ورود افراد غیربومی به این شهر ها ممنوع است.
دبیر کمیته امنیتی ستاد ملی مقابله با کرونا در پاسخ به سوال دیگری گفت: با توجه به یکی نبودن محل کار و سکونت برخی افراد بدون داشتن سه مشخصه اعلامی تردد فقط با کارت شناسایی محل کار مجاز است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 15 ساعت پیش
کدام مقامات غربی کرونا گرفته اند؟

کدام مقامات غربی کرونا گرفته اند؟ به گزارش بولتن نیوز ، شیوع ویروس کرونا که سازمان جهانی بهداشت آن را مهمترین بحران سلامت عصر حاضر توصیف می کند همچنان رو به گسترش است و قربانیان بیشتری می گیرد.
کرونا که در آمریکا، اتحادیه اروپا و بیش از 120 کشور دنیا جولان می دهد و تاثیرات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی زیادی را با خود همراه داشته است هیچ حد و مرزی نشناخته و حتی بسیاری از مقامات بلندپایه دنیا را درگیر خود کرده است.
15 وزیر لهستانی قرنطینه شدند
پانزده وزیر دولت لهستان پس از اینکه آزمایش ابتلای میشال ووس، وزیر محیط زیست این کشور به ویروس کرونا مثبت اعلام شد، قرنطینه شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 15 ساعت پیش
سندروم دست بیقرار چیست؟

سندروم دست بیقرار چیست؟ به گزارش بولتن نیوز ، سندرم دست بی قرار مانند سندرم پای بی قرار است که با حس سوزش ناخوشایند همراه بوده و ممکن است فرد در حالت استراحت چنین سوزشی را احساس کند و اذیت شود.
علائم رایج سندرم دست بی قرار را بشناسید
1_ احساس سوزش هنگام استراحت کردن
2_ حس نیاز به تکان دادن دست ها
3_ خارش
4_ احساس سوزن سوزن شدن دست ها
در صورتی که به بیماری سندرم دست بی قرار مبتلا شده باشید حتما با تکان دادن یا حرکت دادن دست ها به آرامش خواهید رسید که علائم این بیماری در خواب، در حالت نشسته و خوابیده در فرد تشدید می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 5 روز و 15 ساعت پیش
عدم توجه دولت به نظر کارشناسان با ایجاد تشدید بحران و درخواست کمک از دیگران/ با دست به دست هم می توانیم برمشکلات فائق شویم

عدم توجه دولت به نظر کارشناسان با ایجاد تشدید بحران و درخواست کمک از دیگران/ با دست به دست هم می توانیم برمشکلات فائق شویم به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، محمد باقر قالیباف منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در چند توئیت جداگانه به حاشیه سازی های اخیر دولت واکنش نشان داد.
وی در این توئیت ها تاکید کرد: تلاش ما تاکنون استفاده موثر از ظرفیت نیروهای جهادی بوده است. مدیریت ناکارآمد دولت به طور فشرده در بحران کرونا تکرار شد. دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی کند و با تشدید بحران دست کمک به سوی دیگران دراز می کند. می توانیم دست به دست هم بر مشکلات فائق شویم.
متن کامل این توئیت های به شرح زیر است؛
توئیت اول؛ ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 21 ساعت پیش
تردد شناورهای صیادی در آب های خلیج فارس ممنوع شد

تردد شناورهای صیادی در آب های خلیج فارس ممنوع شد به گزارش بولتن نیوز، کیامرث حاجی زاده از عموم دریانوردان و صیادان خوزستانی خواست تا بهبود شرایط جوی سفرهای خود را به تعویق بیندازند.
وی گفت: سفرهای دریایی برای شناورهای تجاری و صیادی به علت متلاطم شدن دریا خطرآفرین است. خوشبختانه تاکنون حوادث دریایی ناشی از وضعیت نامساعد جوی در آب های شمال غرب خلیج فارس دریافت نشده است.
مدیرکل هواشناسی خوزستان نیز گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی، آب های شمالی خلیج فارس به علت متلاطم و مواج بودن برای سفرهای دریایی مناسب نیست.
محمد سبزه زاری با اشاره به اینکه آب های شمالی خلیج فارس تا سه شنبه هفته جاری توفانی و مواج است افزود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 23 ساعت پیش
ایران دارای پیچیده ترین تجارت خارجی دنیا

ایران دارای پیچیده ترین تجارت خارجی دنیا به گزارش بولتن نیوز، مهدی میراشرفی در برنامه دو نیمه ماه شبکه دو سیما گفت: در روزهای اخیر دستگاه های ساخت ماسک تنفسی وارد کشور شده و با بهره برداری از آنها ظرفیت تولید ماسک که در حال حاضر 15 میلیون است به 50 میلیون ماسک افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین ماشین آلات ساخت دستگاه "ونتیلاتور" توسط برخی از شرکت های دانش بنیان وارد کشور شده و تولید این دستگاه که نیاز مبرم مراکز درمانی برای بیماران مبتلا به کرونا است آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به ضرورت هماهنگی بین سازمان های ذی ربط در بحث تسهیل تجارت گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 23 ساعت پیش
بهبودی کم سن ترین بیماران کرونایی کشور در گیلان

بهبودی کم سن ترین بیماران کرونایی کشور در گیلان به گزارش بولتن نیوز ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهبودی کم سن ترین بیماران کرونایی کشور در این استان خبر داد و گفت: این دو نوزاد چهار و 14 روزه بهبود یافتند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 5 روز و 23 ساعت پیش
آمار ثبت نام مسکن ملی در شهرهای کوچک

آمار ثبت نام مسکن ملی در شهرهای کوچک به گزارش بولتن نیوز، آمارهای ارایه شده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص حجم کل ثبت نام کننده ها در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن نشان می دهد در مرحله اول 234 هزار و 250 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در کشور ثبت نام کرده اند. در واقع تعداد کل ثبت نام کنندگان این طرح در همه نقاط کشور (شهرهای بزرگ، شهرهای جدید و شهرهای کوچک) در فاز اول ثبت نام ها، به این میزان بوده است.
از این تعداد 119 هزار و 9 نفر در فهرست متقاضیان تأیید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار گرفته اند. از این تعداد 65 هزار و 680 نفر متقاضیان ثبت نام شده در شهرهای با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر هستند که ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 23 ساعت پیش
تاثیرات کرونا بر روند صادرات در ایران و جهان

تاثیرات کرونا بر روند صادرات در ایران و جهان به گزارش بولتن نیوز، پدرام سلطانی با اشاره به تاثیر شیوع کرونا بر اقتصاد جهان اظهار کرد: همانطور که از قبل پیش بینی می شد با شیوع این ویروس، بسیاری از کشورهای دنیا تحت تاثیر قرار گرفتند و دولت ها مجبور به اندیشیدن تمهیداتی شده اند تا از این شرایط عبور کنند.
به گفته وی، در ایران نیز که شیوع این ویروس از ابتدای اسفند ماه قطعی شده و تعداد مبتلایان صعودی بوده است، قطعا این امر بر اقتصاد و صادرات کشور تاثیر خواهد گذاشت.
این فعال اقتصادی با اشاره به محدودیت های ترددی که در مرزهای مشترک ایران به وجود آمده، بیان کرد: یکی از اصلی ترین مسائلی که صادرات را محدود کرده ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 0 ساعت پیش
مرخصی 100 هزار زندانی تا پایان فروردین تمدید شد

مرخصی 100 هزار زندانی تا پایان فروردین تمدید شد به گزارش بولتن نیوز ، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه با توجه به اینکه مرخصی مرحله اول زندانیان رو به اتمام است، قوه قضاییه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا چه تدابیری را در نظر گرفته است، ضمن تبریک اعیاد ماه شعبانیه گفت: با توجه به شرایط عمومی کشور و متعاقب مرخصی اعطایی از ناحیه ریاست قوه قضاییه به زندانیان کشور که قریب به 100 هزار نفر از زندانیان از این مرخصی اعطایی تاکنون بهره مند شدند، لازم می دانم اعلام کنم با دستور صریحی که امروز ریاست قوه قضائیه صادر کردند، موج دوم اعطای مرخصی به زندانیان آغاز شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
هیچگونه نگرانی از بارش باران در تهران نداریم

هیچگونه نگرانی از بارش باران در تهران نداریم به گزارش بولتن نیوز، اصغر عطایی، مدیرکل امور خدمات شهری با اشاره با بارش شدید باران در تهران گفت: ما منتظر این حجم بارش باران بودیم و جای هیچگونه نگرانی نیست.
وی با بیان اینکه پیش بینی های هواشناسی درباره بارشها و امکان آبگرفتگی معابر از سوی شهرداری تهران مورد توجه قرار گرفته بود، اظهار داشت: همه کانال ها، مسیل ها، انهار و راه آبها در تهران در شرایط مناسبی قرار دارند.
عطایی افزود: تمامی عوامل ستادی و اجرایی مناطق در آمادگی کامل به سر می برند.
مدیرکل امور خدمات شهری با تاکید براینکه جای هیچ گونه نگرانی برای بارش این حجم بارندگی در تهران وجود ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
فاصله گذاری اجتماعی یا فیزیکی؟

فاصله گذاری اجتماعی یا فیزیکی؟ گروه بین الملل- مرتضی کریمی: دنیل الدریچ (Daniel Aldrich) ، استاد علوم سیاسی نورث ایسترن آمریکا، متذکر شده است استفاده نابجا از واژه فاصله اجتماعی می تواند غیرسازنده باشد.
به گزارش بولتن نیوز ، سازمان بهداشت جهانی ( WHO) نیز به همین نتیجه رسیده و اشتباه خود را در استفاده از این واژه پذیرفته و اذعان داشته است که استفاده از این واژه باعث بدفهمی در سطح جهانی شده است.
در واقع آن کاری که باید برای مراقبت فردی و گروهی، از خطر ابتلا به کرونا انجام داد، انجامِ فاصله فیزیکی (physical distancing) و اجتناب از فاصله اجتماعی (social distancing) است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
استاندار قم: برای احتمال افزایش ابتلا به کرونا آماده باشید

استاندار قم: برای احتمال افزایش ابتلا به کرونا آماده باشید به گزارش بولتن نیوز ، "بهرام سرمست" روز یکشنبه در ستاد پیشگیری هماهنگی و عملیات پاسخ به بحران استان در سالن کرامت استانداری قم، با تاکید بر هم افزایی بخش های مردمی و دولتی در مسیر مدیریت مبارزه با بیماری کرونا گفت: بسیج همه ظرفیت ها در دستور کار مدیریت استان است.
وی طرح فاصله گذاری اجتماعی و بسیج ملی را 2 سیاست مهم دولت در زمینه مدیریت کرونا دانست و تصریح کرد: در راستای سیاست فاصله گذاری اجتماعی بخش نامه های ستاد ملی کرونا در دستور کار مدیران استانی است.
سرمست با تاکید بر برخورد با هر گونه کم کاری دستگاه های دولتی در این ایام گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
افراد سیگاری بیشتر در معرض خطر ویروس کرونا قرار دارند

افراد سیگاری بیشتر در معرض خطر ویروس کرونا قرار دارند به گزارش بولتن نیوز ، دکتر جان ترک تاشچی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی در مصاحبه با خبرنگار آناتولی درباره ریسک بیشتر مرگ بر اثر ویروس کرونا در افراد سیگاری گفت: بر اساس آخرین تحقیقاتی که در چین بر مبتلایان به ویروس کرونا انجام شد، احتمال بروز نارسایی های جدی و مرگ در میان افراد سیگاری مبتلا به ویروس کرونا به مراتب بیشتر از افرادی است که دخانیات استعمال نمی کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: ویروس کرونا قرنها است که شناخته شده و 6 زیرگروه دارد. سارس و مرس از زیرگروه های خطرناک شناخته شده این ویروس هستند. اینها از جمله عفونت هایی هستند که از حیوانات وحشی به انسان منتقل شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
چگونه ویروس دموکرات رسانه های خارجی را رسوا می کند؟

چگونه ویروس دموکرات رسانه های خارجی را رسوا می کند؟ گروه سیاسی: در اولین روز اسفندماه، وزارت بهداشت از ورود ویروس کرونا به ایران خبر داد. بعد از گذشت یک هفته و افزایش آمار مبتلایان در شهرهای مختلف و همچنین فوت یا بیماری چندتن از مسئولان نظام براثر کرونا، رسانه های فارسی زبان با سوءاستفاده از این اخبار، وزارت بهداشت را متهم به دروغ گویی و مخفی کاری یا کمبود برخی اقلام دارویی و یا بهداشتی کردند و از این طریق، ناکارآمدی نظام را تبلیغ می کردند!
به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، برای مثال پس از ابتلای برخی مسئولان مانند ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت و یا رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم که در خط مقدم مقابله با ویروس بودند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
ورودی تفرجگاه ها و سواحل رشت برای 13 فروردین مسدود می شود

ورودی تفرجگاه ها و سواحل رشت برای 13 فروردین مسدود می شود به گزارش بولتن نیوز ، فرماندار رشت با بیان اینکه حضور و تجمع مردم در فضاهای عمومی در روز طبیعت می تواند وضعیت شهرستان رشت در زمینه همه گیری بیماری کرونا را بحرانی کند، افزود: در همین راستا با ابلاغ دستورالعملی از بخشداران و شهرداران شهرستان رشت خواسته شده است نسبت به انسداد مسیرهای ورودی کلیه تفرجگاه ها، مناطق تفریحی و سواحل دریا در ایام پایانی نوروز اقدام شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 22 ساعت پیش
کاربران ایرانی بیشترین فشار را بر شبکه اینترنت در جهان وارد کردند

کاربران ایرانی بیشترین فشار را بر شبکه اینترنت در جهان وارد کردند گروه IT: طبق گزارش های منتشر شده، در زمان بحران کرونا رکورد بیشترین فشار بر شبکه اینترنت به کاربران ایرانی اختصاص دارد. در این لیست پس از ایران کشورهای مالزی ، اکوادور و کلمبیا قرار دارند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و محدودیت هایی که کشورها برای در خانه ماندن مردم در نظر گرفتند، میزان فشار به زیرساخت های اینترنتی به شکل بی سابقه ای افزایش پیدا کرده و در این میان کشورهایی که به زیرساخت های اینترنتی قدرتمندی دسترسی نداشتند، با مشکلات فراوانی از جمله کاهش سرعت و کیفیت خدمات مواجه شدند.
ایران رکورددار بیشترین فشار بر شبکه اینترنت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 23 ساعت پیش
الزامات تحقق جهش تولید در شهر

الزامات تحقق جهش تولید در شهر گروه اقتصادی - علی حجازیان پژوهشگر شهرسازی اسلامی نوشت: بیش از یک دهه است که مقام معظم رهبری نام گذاری سال ها را معطوف به مباحث اقتصادی کرده اند اما متأسفانه آن گونه که انتظار می رفت رشد و پیشرفت محسوسی درزمینه اقتصاد متناسب با شعار سال صورت نپذیرفت. علت عدم تحقق شعار سال در این یک دهه را می توان در عدم معرفت شناسی صحیح در حوزه اقتصاد و عدم توجه به ارزش هاو ظرفیت های بالقوه داخلی دانست. با توجه به این که بیش از 70 درصد جمعیت کشور در شهرها ساکن هستند توجه به بحث اقتصاد شهری از اهمیت زیادی برخوردار است در اقتصاد شهری علاوه بر تحلیل علمی چگونگی تخصیص عوامل تولید و توزیع درآمد در داخل محیط شهری ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 23 ساعت پیش
ابتلای نخستین مقام عراقی به ویروس کرونا

ابتلای نخستین مقام عراقی به ویروس کرونا به گزارش بولتن نیوز ، وزارت بازرگانی عراق اعلام کرد که معاون ارشد این وزارتخانه، ولید الحلو به عنوان نخستین مقام دولتی کشور به ویروس #کرونا مبتلا شده است ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 23 ساعت پیش
جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز یکشنبه 10 فروردین

جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز یکشنبه 10 فروردین به گزارش بولتن نیوز ، جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی ایران از شبکه آموزش و 4 سیما برای روز یکشنبه 10 فروردین 99 اعلام شد.
شبکه آموزش
متوسطه دوره اول:
ساعت 9 تا 9.30 ریاضی پایه هفتم
ساعت 9.30 تا 10 فرهنگ و هنر پایه نهم
ساعت 10 تا 10.30 ریاضی پایه هشتم
برنامه دوره ابتدایی :
ساعت 10.30 تا 11 بازی و ریاضی پایه اول دبستان
ساعت 11 تا 11.30 فارسی و نگارش دوم دبستان
ساعت 11.30 تا 12 فارسی و نگارش سوم دبستان
ساعت 12 تا 12.30 علوم تجربی و تفکر چهارم دبستان
ساعت 12.30 تا 13 فارسی و نگارش پنجم دبستان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
تلویزیون میزبان هتاک به سردار حاج قاسم سلیمانی

تلویزیون میزبان هتاک به سردار حاج قاسم سلیمانی گروه فرهنگی: شبکه چهار تلویزیون به بهانه بازپخش برنامه های کتاب باز ، گفتگوی امیر پوریا، منتقد سینما و کارشناس شبکه سعودی و ضدایرانی "ایران اینترنشنال" را که در جریان ترور شهید قاسم سلیمانی توسط دولت آمریکا، با توئیتی به ایشان جسارت کرده بود، مجددا پخش کرد!
به گزارش بولتن نیوز ، پوریا چهره ی اصلی برای تحریک سینماگران به عدم مشارکت در جشنواره ی فیلم فجر امسال بود که شخصا از انصراف برخی سلبریتی ها از جشنواره حمایت کرد و از آنان می خواست که به نشانه ی اعتراض به جمهوری اسلامی ایران، در جشنواره شرکت نکنند! ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
جزئیات جدید از مالیات ستانی در سال جهش تولید

جزئیات جدید از مالیات ستانی در سال جهش تولید به گزارش بولتن نیوز، محمد دهقان دهنوی، معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد در تشریح عملکرد وزارتخانه اقتصاد و دارایی در سال 98 و توضیح بخشنامه ابلاغی وزیر در سال " جهش تولید " اظهار کرد: همزمان با نام گذاری سال جدید، وزارت اقتصاد به دستور وزیر به تدوین بخشنامه های تخصصی و درون سازمانی مشغول شد هر چند این روز ها درگیر ویروس کرونا بوده و هستیم، اما باید در اجرای دستورات مقام معظم رهبری آینده بلند مدتی را در نظر بگیریم.
این مقام مسئول بیان کرد: یکی از جایگاه های مهم برای "جهش تولید" گمرکات کشور هستند که در ترخیص و سهولت در امر تجارت نقش بسزایی را ایفا می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
تردد های جاده ای در حد مطلوبی کاهش یافته است

تردد های جاده ای در حد مطلوبی کاهش یافته است به گزارش بولتن نیوز ، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: روز گذشته اولین روز از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جاده های بین استانی به اجرا درآمد.
وی افزود: بررسی های ما و اطلاعات دوربین های تردد شمار جاده ای حکایت از آن دارد که تردد خودروها نسبت به روز پنجشنبه 7 فروردین به میزان 15 درصد کاهش داشته است.
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: این در حالی است که در خود روز جمعه 8 فروردین شاهد کاهش تردد ها به میزان 60 درصد نسبت به هشتم فروردین سال 98 بودیم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
عربستان از اوپک کناره گیری کند

عربستان از اوپک کناره گیری کند به گزارش بولتن نیوز، دیلی صباح نوشت: گروهی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکا، چهارشنبه 6 فروردین مدعی شدند که عربستان سعودی و روسیه، جنگ اقتصادی علیه آمریکا را آغاز کرده اند، همچنین از ریاض خواستند اوپک را ترک کند و در عوض تبدیل به نیروگاه انرژی بازار آزاد شود.
لیزا مورکوفسکی، کوین کرَمِر، دن سالیوان، جیمز اینهوف، جان هوون و سیندی هاید اسمیت در نامه ای اعلام کردند که اوپک تنها یادگاری از اتحادیه ای منسوخ است که اعضای آن، بدون پیروی از تصمیم گیری های این سازمان، فقط بار سنگینی بر دوش عربستان سعودی هستند که ریاض را وادار به تحمل حجم زیادی از تصمیم گیری های صورت گرفته در زمینه تولید می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
طالبان: با هیات دولت افغانستان مذاکره نخواهیم کرد

طالبان: با هیات دولت افغانستان مذاکره نخواهیم کرد به گزارش بولتن نیوز ، طالبان معرفی هیات مذاکره کننده از سوی دولت افغانستان را مخالف توافقنامه صلح با آمریکا خواند.
دولت افغانستان پس از رایزنی های بسیار، روز گذشته هیات 21 نفری گفت وگو کننده با طالبان را معرفی کرد.
امروز اما طالبان در واکنش به این اقدام دولت، اعلام کرد که این هیات از سوی حکومت معرفی شده و این خلاف موضع اصولی طالبان و توافق صلح آمریکا با این گر وه است.
بر اساس این گزارش، طالبان، اعلام کرد که دولت افغانستان می تواند همانند دیگر افغان ها به عنوان یک طرف در مذاکره شرکت کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
بازار مرغ تعریفی ندارد؛ قیمت هر کیلو مرغ 9 هزار و 700 تومان

بازار مرغ تعریفی ندارد؛ قیمت هر کیلو مرغ 9 هزار و 700 تومان به گزارش بولتن نیوز، عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور با اشاره به اینکه بازار مرغ تعریفی ندارد، اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 6 هزار و 400 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی 9 هزار و 500 تا 9 هزار و 700 تومان است.
او قیمت واقعی هر کیلو مرغ زنده را 9 هزار و 500 تا 10 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها را 14 هزار تومان اعلام کرد و گفت: عرضه با نرخ های فعلی بیانگر زیان 3 هزار تومانی مرغداران در فروش هر کیلو مرغ است.
حجت ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
پیشنهاد ویژه صرافان برای فروش غیرحضوری ارز

پیشنهاد ویژه صرافان برای فروش غیرحضوری ارز به گزارش بولتن نیوز، کامران سلطانی زاده گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا و ضرورت حفظ سلامت جامعه صرافان و عموم مردم، کانون صرافان طرح خرید و فروش ارز از طریق اپلیکیشن رسمی کانون صرافان را اجرایی خواهد کرد.
رئیس کانون صرافان افزود: در این طرح علاوه بر کاهش مراجعات به صرافی ها و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به حفظ آرامش بازار ارز هم کمک خواهد شد.
وی تصریح کرد: در قالب این طرح، صرافان ضمن فعال سازی ظرفیت دورکاری پرسنل خود، مسئولیت دریافت و تحویل ارز تا درب منازل را به عهده خواهند داشت؛ این در حالی است که این طرح موجب شکسته شدن فضای انحصار دلالان در دوره ای خواهد بود که به دلیل مسائل ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش
نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران شد

نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران شد گروه ورزشی: نبی سابقه دبیرکلی فدراسیون، مشاور اجرایی ریاست، معاون اجرایی دبیرکل و رییس کمیته مسابقات فدراسیون و همچنین مدیرعاملی باشگاه های گسترش پارس خودرو، عضویت در هیات مدیره و قائم مقامی باشگاه پرسپولیس و نیز عضویت در هیات موسس اتحادیه فوتبال باشگاه های کشور را دارد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از ورزش 3 ، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در پیامی از تلاش های دکتر ابراهیم شکوری که از آذرماه 97 به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فعالیت داشت تقدیر کرد.
یکی از ماموریت های مهم نبی در بازگشت به فدراسیون فوتبال در کنار دیگر اعضا تدوین اساسنامه جدید و مورد نظر فیفا و سپس برگزاری ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش
امسال خبری از دروغ اول آوریل گوگل نیست

امسال خبری از دروغ اول آوریل گوگل نیست گروه IT: دروغ روز اول آوریل یکی از سنت هایی است که سابقه ی زیادی دارد اما امسال شرکت گوگل که به خاطر شوخی های استادانه خود در این روز شهرت زیادی کسب کرده، قرار نیست امسال این سنت را اجرا کند. این موضوع هم به دلیل تهدید گسترده ویروس کرونا برمی گردد که ظاهرا قرار نیست به این زودی ها سایه ی آن کمرنگ شود.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیکالا مگ، بر اساس یک ایمیل داخلی که به دست سایت Business Insider رسیده، در بخشی از آن آمده: گوگل امسال به احترام کسانی که با این بیماری در حال مبارزه هستند، در این سنت سالانه شرکت نخواهد کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش
مخالفت ستاد ملی کرونا با پیشنهاد تعطیلی مترو

مخالفت ستاد ملی کرونا با پیشنهاد تعطیلی مترو به گزارش بولتن نیوز ، استاندار تهران با اشاره به کاهش میزان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی از محدودسازی فعالیت مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت:در مورد تعطیلی مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی، گزارشی در ستاد ملی مبنی بر کاهش حجم فعالیت و میزان تردد در ناوگان حمل و نقل عمومی و مترو مطرح شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 7 روز و 8 ساعت پیش
رد پای جنگ بیولوژیک/ آمریکا مرتکب جنایت ضد بشری در جهان و علیه بشریت شده است

رد پای جنگ بیولوژیک/ آمریکا مرتکب جنایت ضد بشری در جهان و علیه بشریت شده است گروه بین الملل: رضا سراج – فعال رسانه ای– در یادداشت پیش رو به بحث بیوتروریسم بودن ویروس کرونا پرداخته و آورده است: اسناد در اختیار ثابت می کند، مرکز تحقیقات لوگار آمریکا در گرجستان پهپادهایی در اختیار دارد که می توانند، حشرات حامل ویروس های خاص را به هر نقطه از جهان انتقال دهند. به موازات اظهار نظرهای وزارت دفاع و وزارت بهداشت روسیه، وزارت خارجه چین رسما آمریکا را به شیوع ویروس کرونا در چین متهم کرد.
به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت که در صفحه اجتماعی نگارنده نیز منتشر شده، به شرح زیر است: ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 7 روز و 10 ساعت پیش
برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی ارز وارد کشور می شود

برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی ارز وارد کشور می شود به گزارش بولتن نیوز، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش درباره تلاش بانک مرکزی برای تامین منابع ارزی در شرایط مواجه کشورمان با تحریم های ظالمانه آمریکا و روزهای شیوع ویروس کرونا خبر داد.
همتی در یادداشت مجازی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
این روز ها زندگی اقتصادی مردم تحت فشار تحریم های ظالمانه و همه جانبه و شیوع ویروس کرونا نیازمند پشتیبانی و تلاش جدی و فوری مسئولان است بانک مرکزی در ادامه رویکرد فعال و تلاش های خود با همراهی و پشتیبانی وزیر محترم امور خارجه تمام توان و همت خودش را صرف تامین منابع ارزی مورد نیاز کشورمان از محل منابع متعلق به ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 23 ساعت پیش
کرونا از طریق هوا هم منتقل می شود!

کرونا از طریق هوا هم منتقل می شود! به گزارش بولتن نیوز ، کرونا از طریق هوا هم منتقل می شود.حتما ماسک بزنید
زنجبیل، دارچین و آویشن در درمان بیماری کرونا موثر است
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 23 ساعت پیش
قالیباف: در حوزه میدانی باید با تمام توان کار کرد

قالیباف: در حوزه میدانی باید با تمام توان کار کرد گروه اجتماعی : منتخب اول تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم در هفتمین جلسۀ قرارگاه جهادی امام رضا(ع) گفت: در حوزه میدانی باید با تمام توان کار کرد.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، محمد باقر قالیباف منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی دیروز پنچ شنبه در هفتمین جلسۀ قرارگاه جهادی امام رضا(ع) شرکت کرد.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
در این جلسه جوانان فعال گزارش کاری ارائه کردند.
قالیباف سپس با انتشار یک ویدئو در اینستاگرام خود نوشت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 روز و 0 ساعت پیش
پایتخت؛ نماینده خانواده ایرانی یا خانواده صداوسیمایی

پایتخت؛ نماینده خانواده ایرانی یا خانواده صداوسیمایی گروه فرهنگی- محسن احمدی: سریال پایتخت، موفق ترین سریال دامنه دار صداوسیما ست که پس از طی 6 سری، طبق آخرین نظرسنجی صداوسیما هنوز قدرت خنداندن و راضی نگه داشتن 75 درصد ایرانیان را دارد.
به گزارش بولتن نیوز ، شاید برخی گمان کنند با بررسی روند تغییرات عرفی و فرهنگی این سریال طی 6 سال گذشته، می شود به روند تغییر در فرهنگ خانواده های ایرانی پی برد؛ روند حرکت از خانواده ای سنتی و مقید به عرف و شرع اسلامی ایرانی تا خانواده ای که اکنون با بسیاری از احکام شرعی و عرفی جامعه خود در تقابل است.
روند تغییرات فرهنگی خانواده نقی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 8 روز و 0 ساعت پیش
پرواز ها با محدودیت انجام می شود

پرواز ها با محدودیت انجام می شود به گزارش بولتن نیوز، مرتضی دهقان گفت: به دلیل نقش حمل و نقل هوایی در پشتیبانی و تامین اقلام ضروری و فوری، پرواز ها با توجه به نیاز مراکز استان ها برقرار است و در مسیر های غیر ضرور متناسب با درخواست استانداران و تایید مقامات ذیربط با محدودیت های لازم اعمال می شود.
او اظهار داشت: با توجه به توصیه های انجام شده مبنی بر کاهش سفر ها و اعمال محدودیت در تردد ها به منظور توقف چرخه انتشار ویروس کرونا و کاهش بیماری های ناشی از آن، به اطلاع مسافران بخش هوایی می رساند از انجام سفر های غیر ضرور خودداری و مسافرت های خود را به حداقل کاهش دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 روز و 0 ساعت پیش
تولید واکسن کرونا حداقل 18 ماه طول خواهد کشید

تولید واکسن کرونا حداقل 18 ماه طول خواهد کشید به گزارش بولتن نیوز ، مدیرکل سازمان جهانی بهداشت: تولید واکسن #کرونا حداقل 18 ماه طول خواهد کشید
مدیرکل این سازمان:با این حال تلاش برای یافتن راه حل هایی برای درمان از اهمیت و فوریت بالایی برخوردار است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 8 روز و 0 ساعت پیش
جهان وارد رکود اقتصادی شده است

جهان وارد رکود اقتصادی شده است به گزارش بولتن نیوز، کریستالینا جئورجیوا رئیس صندوق بین المللی پول عصر جمعه در سخنانی از ورود جهان به مرحله رکود اقتصادی خبر داد.
وی گفت: کاملا آشکار است که جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا وارد مرحله رکود اقتصادی شده است.
رئیس صندوق بین المللی پول با اشاره به اینکه اقتصاد آمریکا نیز وارد مرحله رکود شده گفت که این بحران از بحران مالی جهانی سال 2009 وخیم تر خواهد بود.
جئورجیوا در ادامه گفت: بازار کشور های در حال توسعه به حدود 2.5 تریلیون دلار نیاز خواهد داشت. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 8 روز و 0 ساعت پیش
شنبه در خصوص تعطیلی مترو تصمیم گیری می شود

شنبه در خصوص تعطیلی مترو تصمیم گیری می شود به گزارش بولتن نیوز ، استاندار تهران با بیان این که محدودیت تردد درون شهری در تهران نداریم، گفت:فردا در مورد تعطیلی مترو تصمیم گیری می شود.
محدودیت برای فروشگاه های غیرضروری اعمال شده و این فروشگاه ها و تمام مراکز تجمعی غیرضرور باید تعطیل باشند.
ما فعلاً ممنوعیت تردد در شهر تهران نداریم، اما ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران پیشنهاد تعطیلی حمل و نقل عمومی و مترو را ارائه داده است، که فردا در این خصوص تصمیم گیری می شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 روز و 1 ساعت پیش
ماه شعبان، شعبه هایی دارد برای رسیدن به سرچشمۀ خیر، یعنی نبی اکرم (ص)

ماه شعبان، شعبه هایی دارد برای رسیدن به سرچشمۀ خیر، یعنی نبی اکرم (ص) گروه دین و اندیشه: بیماری اخیر (شیوع #کرونا) نباید موجب غفلت از فرصت های معنویِ پیشِ رو شود.
به گزارش بولتن نیوز ، ماه شعبان، شعبه هایی دارد برای رسیدن به سرچشمۀ خیر، یعنی نبی اکرم (ص).
نباید خودمان را در معرض ویروس هایِ #شبهات_الهیاتی قرار دهیم.
بلا و ابتلاء می آید که ما به خدا نزدیک شویم، اما عده ای در این ابتلا، با طرح شبهات الهیاتی می خواهند ما را از خدا جدا کنند! ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 8 روز و 1 ساعت پیش
اعلام تاریخ برگزاری کنسرت های آنلاین

اعلام تاریخ برگزاری کنسرت های آنلاین به گزارش بولتن نیوز، با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری شهرداری تهران و به همت مؤسسه فرهنگی هنری جام سبز برج میلاد به مدت 2 هفته میزبان هنرمندان برای اجراهای صحنه ای می شود.
بر این اساس، امید حاجیلی (8 فروردین)، مهدی جهانی (9 فروردین)، روزبه بمانی (10 فروردین)، گروه استاد اسداللهی (11 فروردین)، رضا یزدانی (12 فروردین)، گروه رستاک (13 فروردین)، حمید عسگری (14 فروردین)، گروه گیل و آمارد _ ناصروحدتی _ (15 فروردین)، مهدی یغمایی (16 فروردین)، گروه ژوانا _سعدالله نصیری _ (17 فروردین)، حمید حامی (18 فروردین)، لیان بوشهر (19 فروردین)، سینا سرلک (20 فروردین) ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 8 روز و 1 ساعت پیش
بچه شهیدی که مخلصانه با سن کم اش به کمک بیماران کرونایی آمد

بچه شهیدی که مخلصانه با سن کم اش به کمک بیماران کرونایی آمد گروه اجتماعی - علی مهدیان طلبه عصر انقلاب که این روز ها به کمک بیماران کرونایی به بیمارستان رفته از جوانی می گوید که می توانست در بهترین روزهای زندگی خود باشد ولی با عشق به کمک بیماران آمده می گوید و می نویسد: توی قرارگاه، یه جوون هفده هجده ساله کار میکنه. موهای مجعد پر پشتش رو با یه کلاه مشکی میپوشونه. همیشه یه لبخند زیبا چهرشو تزیین میکنه، ولی زیاد حرف نمیزنه. شاید چون سنش از همه کمتره. باهاش که شوخی میکنن میخنده و به رو نمیاره.
به گزارش بولتن نیوز ، چایی میاره. ظرف میشوره. سفره میندازه. تمیز میکنه. بی سر و صدا. اوائل فکر میکردم فامیل یکی از طلبه هاست که باهاش اومده ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 8 روز و 1 ساعت پیش
نخست وزیر انگلیس: دیشب به بیمارستان بیماران کرونایی رفتم با همه دست دادم، باز هم این کار را می کنم!

نخست وزیر انگلیس: دیشب به بیمارستان بیماران کرونایی رفتم با همه دست دادم، باز هم این کار را می کنم! به گزارش بولتن نیوز، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در صفحه شخصی توئیتر خویش از ابتلای خود به بیماری کووید-19 خبر داد.
او نوشت در طول 24 ساعت گذشته علائم خفیفی را در خود مشاهده کرده و پس از آزمایش، جواب تست ویروس کرونا مثبت اعلام شده و خود را در قرنطینه قرار داده است.
جانسون در ادامه تأکید کرد که رهبری دولت را از طریق ویدئوکنفرانس ادامه خواهد داد. او گفت که با همدیگر با این ویروس مبارزه خواهیم کرد.
نخست وزیر انگلیس در 14 اسفند سال گذشته طی یک سخنرانی گفته بود که به بیمارستان محل بستری بیماران مبتلا به کرونا رفته و با همه آن ها دست داده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 8 روز و 1 ساعت پیش
ساعت هوشمند اسپرت هواوی واچ جی تی 2e معرفی شد

ساعت هوشمند اسپرت هواوی واچ جی تی 2e معرفی شد گروه IT: هواوی با رونمایی از Watch GT 2e بر تنوع ساعت های هوشمند خود افزود. کمپانی چینی، هواوی واچ جی تی 2e را با ظاهری اسپرت برای نسل جوان طراحی کرده است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، با ساختاری از فولاد ضد زنگ، هواوی واچ جی تی 2e دارای حاشیه های الگودار و بند یکپارچه است. این یعنی بند ساعت را برخلاف مدل های قبلی، نمی توانید خیلی سریع و بی دردسر تعویض کنید. البته برای کاربر، استفاده از ساعتی با این نوع طراحی راحت تر خواهد بود.
به لطف تراشه کایرین A1 که بهره وری بالایی دارد؛ اسمارت واچ جدید هواوی با هر بار شارژ تا 14 روز کار می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 8 روز و 2 ساعت پیش
محورهای ورودی گیلان از ساعت 24 امشب مسدود می شود

محورهای ورودی گیلان از ساعت 24 امشب مسدود می شود به گزارش بولتن نیوز ، محمود قاسم نژاد قطع چرخه انتقال ویروس کرونا و جلوگیری از بحرانی تر شدن وضعیت استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: طبق تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدودسازی ورودی های استان گیلان از ساعت 24 امشب به مدت دو هفته اجرایی می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان همکاری آحاد مردم با متولیان امر و توجه به توصیه ها و هشدارهای ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا را لازم و ضروری خواند و عنوان کرد: اعمال محدودیت های سختگیرانه تردد در استان گیلان در راستای مدیریت هر چه بیشتر بحران شیوع کرونا به مرحله اجرا در می آید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 روز و 23 ساعت پیش
اختصاص 75 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بنگاه ها

اختصاص 75 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بنگاه ها به گزارش بولتن نیوز، علی ربیعی با ارسال رشته توییتی، گزارشی از جلسه اقتصادی کرونا را که امروز با حضور حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد را ارائه کرد.
ربیعی در توییت اول خود از اختصاص 100 هزار میلیارد تومان برای پایداری بنگاه های آسیب دیده، تقویت معیشت، کمک به اقشار فاقد درآمد، حمایت از خانوارها، حمایت از کارگران و تجهیز نظام سلامت خبر داد.
وی در توییت دوم، از اختصاص 75 هزار میلیارد تومان تسهیلات 12 درصدی به بنگاه هایی که کارگران خود را اخراج نکنند، خبر داد داد.
وی همچنین از تقویت تجهیزات، افزایش تخت های ای سی یو، تامین دارو و.. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 8 روز و 23 ساعت پیش
قرنطینه بندرانزلی صحت ندارد

قرنطینه بندرانزلی صحت ندارد به گزارش بولتن نیوز ، محمود قاسم نژاد با بیان اینکه قرنطینه بندرانزلی برای مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا صحت ندارد اظهار داشت: هیچ کدام از شهرهای استان گیلان قرنطینه نمی شوند بلکه بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت بحران کرونا محورهای ورودی به استان مسدود می شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان ایجاد یک فاصله اجتماعی را برای کنترل شیوع ویروس از جمله اهداف مهم ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد و ابراز داشت: از ساعت 24 امشب در جاده های منتهی به گیلان از هیچ شهری در کشور ورودی مسافر نداریم و اجازه نمی دهیم پلاک های غیربومی وارد استان شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 8 روز و 23 ساعت پیش
هیچ اختلالی در تأمین مایحتاج مردم به وجود نمی آید

هیچ اختلالی در تأمین مایحتاج مردم به وجود نمی آید به گزارش بولتن نیوز ، بهرام سرمست امروز در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: این طرح مصوبه ستاد ملی پیشگیری از بیماری کرونا بوده و به تأیید ریاست جمهوری نیز رسیده و ابلاغ شده است.
استاندار قم هدف از اجرای این طرح را کاستن از زنجیره انتقال بیماری کرونا دانست و گفت: یکی از راه های گسستن از زنجیره انتقال این بیماری فاصله گذاری اجتماعی است که این طرح در یک سطح بالاتر از راهکارهای دیگر انجام می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 8 روز و 23 ساعت پیش
معاون وزیر بهداشت: غربالگری 50 میلیون ایرانی

معاون وزیر بهداشت: غربالگری 50 میلیون ایرانی به گزارش بولتن نیوز ، دکتر علیرضا رئیسی معاونت بهداشت وزیر بهداشت ضمن اعلام این مطلب افزود: روند غربالگری کرونا ویروس در تمامی استان ها با حضور گستره کارشناسان حوزه بهداشت و 23 هزار تیم ویژه ادامه دارد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: کلیه هموطنان از دو مسیر سامانه تلفنی 4030 و سامانه اینترنتی salamat.gov.ir در این غربالگری فراگیر شرکت نمایند.
دکتر رئیسی ضمن اشاره به آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی افزود: مردم شریف کشورمان با رعایت کامل این طرح گام بلندی در مسیر غلبه بر بیماری کووید 19 طی خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 9 روز و 0 ساعت پیش
هیچ شخصی حق خروج از شهر خود را ندارد

هیچ شخصی حق خروج از شهر خود را ندارد به گزارش بولتن نیوز ، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده ناجا اظهار کرد: طبق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، قرار شد افرادی که در سفر هستند سریعا به شهر های خود باز گردند و سفر بعدی انجام نشود.
فرمانده ناجا با بیان اینکه همکاران من و دستگاه های زیربط جاده ها را کنترل خواهند کرد، گفت: افراد مجاز هستند که به شهرهای خود بازگردند اما هیچ شخصی اجازه خروج از شهر خود را نخواهد داشت. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 1 ساعت پیش
نامه هشت کشور به سازمان ملل برای رفع تحریم های ایران

نامه هشت کشور به سازمان ملل برای رفع تحریم های ایران به گزارش بولتن نیوز، بعد از انتقادات شدید مسئولان جمهوری اسلامی ایران و برخی مقامات بین المللی از تاثیر منفی تحریم های ایالات متحده بر توانایی ایران برای مقابله با ویروس کووید19 ، هشت کشور طی نامه ای به سازمان ملل خواستار رفع تحریم های ایران شدند.
به نوشته خبرگزاری تاس ، کشورهای روسیه، چین، سوریه، کوبا، نیکاراگوئه، کره شمالی، ونزوئلا و ایران نامه مشترکی را به آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل ارسال کرده و از او خواستند که رفع تحریم های یکجانبه آمریکا بر ایران را، که مانع مبارزه با شیوع ویروس کرونا شده است، خواستار شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 9 روز و 1 ساعت پیش
توصیه های معنوی حجت الاسلام انصاریان در آغاز ماه شعبان

توصیه های معنوی حجت الاسلام انصاریان در آغاز ماه شعبان به گزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام حسین انصاریان مفسر قرآن کریم و سخنران مذهبی، طی پیامی توصیه هایی به مناسبت آغاز ماه شعبان داشت.
متن این پیام به شرح زیر است:
در این بخش از روزگار که همه جهانیان، در سیطره امتحان الهی و آزمایشی بزرگ از سوی محبوبی کریم قرار گرفته اند و یقیناً در پس این ظاهر تلخ و این بلیه جانکاه بسی شیرین است چنان که حضرتش فرموده: عَسَیٰ أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَکُمْ (بقره 216)
شایسته است همه برادران و خواهران ایمانی نکاتی را مورد توجه قرار دهند:
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 9 روز و 4 ساعت پیش
رهبر انصارالله یمن: ائتلاف سعودی به شکست واقعی رسیده است

رهبر انصارالله یمن: ائتلاف سعودی به شکست واقعی رسیده است به گزارش بولتن نیوز، عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن امروز (پنجشنبه) به مناسبت پنج سال ایستادگی یمن در برابر تجاوز ائتلاف سعودی و ورود این جنگ به سال ششم سخنرانی کرد.
بر اساس گزارش شبکه المسیره ، وی در ابتدای این سخنرانی به مناسبت روز ملی ایستادگی ، مقاومت ملت یمن در برابر ائتلاف سعودی را یک ایستادگی اسطوره ای و بی نظیر در تاریخ یمن خواند.
عبدالملک الحوثی در ادامه از تمام ملت یمن بویژه رزمندگان یمنی در میدان جنگ به خاطر تمام فداکاری ها و ایستادگی ها قدردانی کرد.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 9 روز و 4 ساعت پیش
عضو هیات رئیسه:جلسات صحن مجلس تا 2 هفته آینده به تعویق افتاد

عضو هیات رئیسه:جلسات صحن مجلس تا 2 هفته آینده به تعویق افتاد به گزارش بولتن نیوز، اکبر رنجبرزاد ه عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت برگزاری جلسه علنی مجلس گفت: در پی نامه رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا به رییس مجلس در خصوص ضرورت خودداری از تشکیل جلسات علنی و غیرعلنی مجلس تا دو هفته آتی، برگزاری جلسات صحن مجلس تا دو هفته آتی به تعویق افتاد.
وی افزود: احتمالا جلسه علنی مجلس در هفته پایانی فروردین ماه برگزار خواهد شد.
پیش از گفته شده بود که 10 فروردین قرار است اولین جلسه علنی مجلس در سال 99 برگزار شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 9 روز و 4 ساعت پیش
ادعای کمک آمریکا به مردم ایران عوام فریبی است/ نیازی به کمک دشمن ملت ایران نداریم

ادعای کمک آمریکا به مردم ایران عوام فریبی است/ نیازی به کمک دشمن ملت ایران نداریم به گزارش بولتن نیوز، سردار حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران، در حاشیه بازدید از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه و در جمع خبرنگاران در واکنش به ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر کمک به ملت ایران گفت: اینکه آمریکایی ها می گویند، می خواهند به ملت ایران در این شرایط کمک کند چیزی جز عوام فریبی نیست. آنها خودشان گرفتار شیوع این ویروس شدند و زیرساخت های بهداشتی آنها قادر نیست که در مقابله با این پدیده از مردم آمریکا محافظت کند. اگر ملت آمریکا نیاز به کمک دارند ما می توانیم به آنها کمک کنیم ولی نیازی به کمک آنها نداریم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 9 روز و 8 ساعت پیش
بیمارستان 2000 تختخوابی که ارتش در 48 ساعت برپا کرد

بیمارستان 2000 تختخوابی که ارتش در 48 ساعت برپا کرد به گزارش بولتن نیوز ، مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه 2000 تختخوابی شهید دکتر هجرتی نیروی زمینی ارتش صبح امروز توسط سرلشکر سید عبد الرحیم موسوی فرمانده کل ارتش افتتاح شد.
این مجتمع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و طی 48 ساعت برپا شده است و ظرفیت افزایش 1000 تخت دیگر را نیز دارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 11 ساعت پیش
ورود محموله های دارویی و بهداشتی از چین

ورود محموله های دارویی و بهداشتی از چین به گزارش بولتن نیوز ، محمد رضا شانه ساز، در مراسم بازدید از کمک های بشردوستانه کشور چین به ایران، اظهار کرد: با توجه به اینکه از شروع بحران کرونا در چین، جمهوری اسلامی ایران جزو اولین کشورهایی بود که کمک های خود را ارسال کرد، مورد تقدیر مردم و دولت چین قرار گرفت.
معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه حداقل دو محموله این چنینی نیز از سوی کشور چین در راه است و به زودی وارد کشور می شود، عنوان کرد: این محموله ها شامل تمام اقلام مورد نیازمان است که هم شامل دارو، محلول ضد عفونی، تجهیزات پزشکی اعم از دستکش، ماسک، لباس، دستگاه اکسیژن ساز و.. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 9 روز و 14 ساعت پیش
افزایش آمار قتل های عاشقانه در عید امسال!+فیلم

افزایش آمار قتل های عاشقانه در عید امسال!+فیلم به گزارش بولتن نیوز ، این روزها مسافران بسیاری برای دیدار پدر و مادر خود به شهرهای مختلف ایران سفر می کنند اما بسیاری از آن ها از ماجرای افزایش قتل های عاشقانه افراد بالای 60 سال در شهر مقصد خود بی خبرند!
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 14 ساعت پیش
روحانی برای قرنطیه کردن مقاومت می کرد/ رئیس جمهور خود را کارشناس همه حوزه ها حتی بهداشت می داند

روحانی برای قرنطیه کردن مقاومت می کرد/ رئیس جمهور خود را کارشناس همه حوزه ها حتی بهداشت می داند گروه سیاسی : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه متاسفانه ستاد ملی مقابله با کرونا و بیشتر خود رئیس جمهور برای قرنطینه کردن شهرها مقاومت می کرد، گفت: رئیس جمهور فکر می کرد که کارشناس تمام امور و حتی حوزه سلامت هم است.
دکتر حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به شیوع کرونا در کشور گفت: کشورهای قدرتمند دنیا مثل آمریکا، اسپانیا، انگلیس، فرانسه، آلمان سخت گیریهای جدی برای قرنطینه ماندن مردم انجام دادند، حتی در برخی کشورها تجمع بیش از 2 نفر با جریمه سنگین روبرو می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 22 ساعت پیش
قربانیان کرونا در ایتالیا از 7500 نفر فراتر رفت

قربانیان کرونا در ایتالیا از 7500 نفر فراتر رفت به گزارش بولتن نیوز ، مقامات ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کردند که 683 نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا شمار قربانیان کرونا در این کشور به 7503 نفر برسد.
همچنین طی 24 ساعت گذشته ابتلا به کرونای 5210 نفر دیگر در این کشور مثبت اعلام شد تا مجموع مبتلایان به کرونا در ایتالیا به 74386 نفر برسد.
تا کنون 9362 نفر از مجموع مبتلایان به کرونا در ایتالیا بهبودی خود را بدست آورده اند، اما همچنان 57521 نفر در این کشور درگیر ویروس کرونا هستند که حال 3489 نفر وخیم اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 9 روز و 23 ساعت پیش
⁣احسان حدادی کرونا گرفت

⁣احسان حدادی کرونا گرفت به گزارش بولتن نیوز ، قهرمان پرتاب دیسک ایران:با توجه به سرفه های مکرر، تب و سردرد و این که بدنم خیلی عرق می کند حس می کنم کرونا گرفتم.متأسفانه چند روز اخیر مراعات نکردم و از خانه بیرون رفتم.در حال حاضر شرایط خوشایندی ندارم ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 23 ساعت پیش
بازار امام زاده حسن تهران تعطیل شد

بازار امام زاده حسن تهران تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز ، شهردار منطقه 17 تهران اعلام کرد: فعالیت تمامی واحدهای صنفی و دستفروشان در بازار امام زاده حسن(ع) تعطیل شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
هشدار سازمان هواشناسی نسبت به ورود سامانه بارشی جدید به کشور

هشدار سازمان هواشناسی نسبت به ورود سامانه بارشی جدید به کشور به گزارش بولتن نیوز، در اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است که فردا (7 فروردین) بارش باران و رعد و برق کردستان، کرمانشاه (بارش حداکثر بین 30 تا 40 میلیمتر) پیش بینی می شود در نیمه شمالی فارس و جنوب غرب و مرکز کرمان نیز بارش ها حداکثر بین 20 تا 30 میلیمتر به صورت محلی است و احتمال بارش بیش از 30 میلیمتر وجود دارد.
بر اساس این اخطاریه روز جمعه (8 فروردین) نیز بارش باران و رعد و برق در جنوب آذربایجان غربی، شمال کردستان (حداکثر بارش بین 30 تا 40 میلیمتر) غرب اصفهان، جنوب استان مرکزی و لرستان (حداکثر بین 20 تا 30 میلیمتر) پیش بینی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
6 نکته تجربی درباره کرونا: از بخور آب گرم تا بخاری خودرو

6 نکته تجربی درباره کرونا: از بخور آب گرم تا بخاری خودرو به گزارش بولتن نیوز، هر چه زمان می گذرد، بیرون رفتن خطرناک تر و پر ریسک تر می شود چون تعداد افراد ناقل ویروس به طور تصاعدی بالا می رود و احتمال ابتلایتان نیز جداً افزایش پیدا می کند.
بی هیچ مقدمه ای، 6 نکته مهم درباره کرونا را مطرح می کنیم. لطفا به دیگران هم بگویید:
1 - برخی افراد درگیر کرونا و اعضای خانواده های آنان، می گویند که "بخور آب گرم" به آنها کمک کرده زودتر بهبود پیدا کنند یا ریسک ابتلایشان کاهش یابد.
این که بخار آب داغ بعد از ورود به بینی یا ریه، ویروس کرونا را از بین می برد یا خیر، بر ما معلوم نیست، هر چند که برخی می گویند این ویروس در دمای بالا از بین می رود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
بعد از کرونا و در دوران نقاهت چه کار کنیم؟ (اینفوگرافیک)

بعد از کرونا و در دوران نقاهت چه کار کنیم؟ (اینفوگرافیک) به گزارش بولتن نیوز، بیماران کرونایی بعد از ترخیص، نیاز به مراقبت های خاص و ویژه دارند، چون تا دو هفته احتمال حامل بودن ویروس را دارند و همچنین احتمال بازگشت بیماری در این افراد بسیار بالا است
اما اقدامات مورد نیاز در دوران نقاهت پس از کرونا چیست؟ این سه اینفوگرافیک را ببینید. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
دومین تست کرونای مرکل هم منفی شد

دومین تست کرونای مرکل هم منفی شد به گزارش بولتن نیوز ، تست دوم ابتلا به ویروس کرونای آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان منفی اعلام شد.
تست نخست صدراعظم آلمان برای تعیین ابتلا به بیماری کووید-19 دو روز پیش منفی گزارش شده بود.
آنگلا مرکل از روز یکشنبه به دلیل تماس با پزشکی که به ویروس کرونا مبتلا بود خودش را قرنطینه کرده است.
استفان سیبرت سخنگوی دولت آلمان پیشتر گفته بود به مرکل بعد از یک کنفرانس خبری اطلاع داده شده پزشکی که روز جمعه به او واکسن تزریق کرده به ویروس کرونای جدید مبتلا شده است.
سخنگوی دولت آلمان گفت مرکل بلافاصله تصمیم گرفت خودش را قرنطینه کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
مرخصی تا 15 فروردین جزء مرخصی استحقاقی محسوب نمی شود

مرخصی تا 15 فروردین جزء مرخصی استحقاقی محسوب نمی شود به گزارش بولتن نیوز، جمشید انصاری، معاون رییس جمهوری، در بخشنامه ای ساز و کار مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا را به کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.
در این بخشنامه تصریح شده است: وزراء و روسای دستگاه های اجرایی ضمن تعیین و اعلام عناوین خدمات عمومی ضروری حوزه مسئولیت دستگاه متبوع خود، نسبت به شیفت بندی کارکنان به نحوی اقدام کنند که خدمات عمومی ضروری با حضور روزانه حداقل یک سوم کارکنان ارائه شود.
در این بخشنامه آمده است: تعداد کارکنان حاضر در محیط های اداری از طریق نوبت بندی و اعطای مرخصی و یا انجام دورکاری به میزان تا دوسوم کاهش یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
احتمالا جهان تا تابستان همچنان درگیر کرونا باشد

احتمالا جهان تا تابستان همچنان درگیر کرونا باشد به گزارش بولتن نیوز ، آژانس کنترل بیماری های اتحادیه اروپا هشدار داد اگر اقدامی برای جلوگیری از گسترش ویروس #کرونا صورت نگیرد ممکن است این همه گیری با افزایش درجه حرارت هوا ادامه یابد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 1 ساعت پیش
کنترل شدید ورودی و خروجی شهرها از فردا

کنترل شدید ورودی و خروجی شهرها از فردا به گزارش بولتن نیوز ، علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار پستی در صفحه توییتر خود اعلام کرد از فردا، ورودی و خروجی شهر ها تحت تدابیر شدید کنترل خواهند شد.
وهاب زاده در توییتر نوشت:
از فردا، ورودی و خروجی شهر ها تحت تدابیر شدید کنترل خواهند شد. تمام پلاک هایی که از شهر ها خارج شده اند شناسایی شده و پس از بازگشت مورد بررسی قرار می گیرند. همه پمپ بنزین ها و مراکز عرضه مواد غذایی و کالا های اساسی کماکان فعال هستند و به هیچ عنوان تعطیل نخواهند شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 10 روز و 1 ساعت پیش
10 پیشنهاد برای قوی شدن در فجازی

10 پیشنهاد برای قوی شدن در فجازی گروه IT: محسن مهدیان فعال رسانه ای طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: فرمودند قوی شدن در فضای مجازی حیاتی است. پیشتر فرمودند: مهمترین جنگ امروز کشور، ذهنی است.
به گزارش بولتن نیوز ، جنگ امروز جنگ شناختی است. رسانه به شما قدرت ادراک می دهد و شما با درک تان از واقع زندگی می کنید. انشالله مساله روشن است.
اما چند پیشنهاد برای قوی شدن.
یکم.بدبین باشید
رسانه دشمن را خوب رصد کنید و کلا بدبین باشید. فراموش نکنید که دشمن حتا یک خبر ساده برای اطلاع رسانی صرف و خیرخواهی شما منتشر نمی کند. هرانتخابی برای آنها قطعه ای از پازل ماموریت شان است. باچشم باز؛ اما بدبین. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 1 ساعت پیش
معرفی قابلیت Co Watching اینستاگرام

معرفی قابلیت Co Watching اینستاگرام گروه IT: اینستاگرام برای مقابله با اخبار کذب مرتبط با کرونا ویروس تلاش های خود را بیشتر کرده و همزمان سعی دارد در دوران پاندمیک کووید 19 ابزارهای لازم برای ترویج رفتارهای صحیح بهداشتی را در اختیار کاربرانش قرار دهد. همانطور که اشاره شد این گام ها همزمان با اعمال سیاست های فعلی این پلتفرم اجتماعی برای مقابله با اخبار کذب برداشته می شوند که اینستاگرام در کنار شرکت مادر خود یعنی فیسبوک از دو ماه پیش کلید زده است. در چارچوب این تلاش ها قابلیت Co-Watching اینستاگرام یا تماشای چندنفره وارد عمل شده که به کاربران این پلتفرم اجازه می دهد همراه با دوستان خود و از طریق چت ویدیویی درون برنامه پست های ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 10 روز و 3 ساعت پیش
بانک ها مجاز به افزایش 20 درصدی نرخ ارز شدند

بانک ها مجاز به افزایش 20 درصدی نرخ ارز شدند به گزارش بولتن نیوز، بانک مرکزی در بخشنامه ای که آخرین روز سال 98 به بانک ها ابلاغ کرد، نرخ تسعیر ارز بانک ها در پایان سال 98 را برای یورو که قبلا 8500 تومان بود به 10200 تومان و دلار را که قبلا 7500 تومان بود به 8500 تومان افزایش داد.
بعبارتی براساس مفاد این بخشنامه، بانک های با تراز مثبت با این رشد حدود 20 درصدی نرخ تسعیر ارز، بسته به وضعیت ارزی خود سود شناسایی می کنند ولی این سود فقط به منظور افزایش سرمایه بانک ها قابل استفاده بوده و امکان تقسیم ندارد.
کارشناسان معتقدند این بخشنامه به منظور اصلاح ساختار مالی بانکها و بالا بردن نسبت با اهمیت کفایت سرمایه متناسب با شرایط روز است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 10 روز و 6 ساعت پیش
تشدید درگیری ها در پایتخت لیبی علی رغم درخواست آتش بس

تشدید درگیری ها در پایتخت لیبی علی رغم درخواست آتش بس به گزارش بولتن نیوز، نیروهای دولت وفاق ملی لیبی عملیات نظامی گسترده ای را از امروز (چهارشنبه) برای مقابله با نیروهای ژنرال خلیفه حفتر که در حومه طرابلس مستقر هستند، آغاز کردند.
مصطفی المجعی سخنگوی مرکز اطلاع رسانی عملیات موسوم به طوفان خشم گفت که نیروهایشان عملیات جدیدی را در پاسخ به بمباران های بی وقفه محله های مسکونی طرابلس از سوی شبه نظامیان حفتر و نقض مکرر آتش بس توسط آنها، کلید زدند.
او افزود: همه محورها در پایتخت شاهد درگیری های شدید و پیشروی های وسیع نیروهای ماست و عملیات زمینی پس از پایان تمهیدات آتش باری آغاز می شود . ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 6 ساعت پیش
دادستانی ترکیه 20 نفر را در قتل خاشقچی متهم شناخت

دادستانی ترکیه 20 نفر را در قتل خاشقچی متهم شناخت به گزارش بولتن نیوز، دادستانی با گذشت نزدیک به 18 ماه از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری ریاض در استانبول ، با صدور رأی 20 تن را مجرم دانست و 18 نفر را به قتل عمد متهم کرد.
به نوشته الجزیره ، این 18 نفر، به قتل عمد و از پیش طراحی شده متهم هستند و همگی به حبس ابد محکوم شده اند. در این میان سعود القحطانی مشاور سابق دیوان پادشاهی سعودی و از افراد بسیار نزدیک به محمد بن سلمان و همچنین احمد عسیری معاون سابق سازمان امنیت عمومی سعودی نیز به برنامه ریزی و عاملیت در ترور خاشقچی متهم شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 8 ساعت پیش
کشف 154 کیلو تریاک از 2 دستگاه خودرو پراید

کشف 154 کیلو تریاک از 2 دستگاه خودرو پراید به گزارش بولتن نیوز، عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، گفت: پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی متمرکز بر روی عناصر فعال در امر خرید و فروش مواد مخدر محرز شد که اعضای یک خانواده در شهرستان " شهریار " اقدام به تهیه مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و آن ها را در بین مشتریان خود در استان های "تهران" و "البرز" توزیع می کنند.
وی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران اعلام شد و اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به شهریار اعزام و طی یک عملیات مشترک به محل مورد نظر اعزام و موفق به دستگیری 3 نفر در این رابطه شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 10 روز و 8 ساعت پیش
معابر اصلی مرکز شهر تهران در روز 5 فروردین 99

معابر اصلی مرکز شهر تهران در روز 5 فروردین 99 به گزارش بولتن نیوز ، در این گزارش تصاویر معابر و میادین مرکز شهر تهران در پنجمین روز از فروردین 99 بین ساعات 10 الی 14 ثبت شده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 11 ساعت پیش
عکس/ خلوت ترین روزهای قم

عکس/ خلوت ترین روزهای قم به گزارش بولتن نیوز ، به دنبال شیوع ویروس کرونا و درخواست مسئولان وزارت بهداشت برای ماندن در خانه به منظور قطع زنجیره انتقال، این روزها قم خلوت ترین روزهای خود را تجربه می کند و بسیاری از زائران که هر سال این شهر را برای مسافرت نوروزی خود انتخاب می کردند در خانه هایشان ماندند تا موجب انتقال این ویروس مسری نشوند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 11 ساعت پیش
زمین لرزه 7/5 ریشتری سواحل جزایر کوریل روسیه را لرزاند

زمین لرزه 7/5 ریشتری سواحل جزایر کوریل روسیه را لرزاند به گزارش بولتن نیوز ، شبکه تلویزیونی الجزیره اعلام کرد مؤسسه لرزه نگاری آمریکا از وقوع زمین لرزه ای به قدرت هفت و نیم ریشتر در سواحل جزایر کوریل روسیه و نزدیک به ژاپن خبر داد.
این در حالی است که درباره وقوع سونامی هشدار داده شده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 12 ساعت پیش
به تخت های بیمارستان برای بیماران کرونا نیاز داریم، تیراندازی نکنید

به تخت های بیمارستان برای بیماران کرونا نیاز داریم، تیراندازی نکنید به گزارش بولتن نیوز ، شهردار شهر بالتیمور آمریکا از مردم این شهر خواست تا تیراندازی ها را متوقف کنند چرا که بیمارستان های ایالات متحده نیاز دارند تا تخت های خود را برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا حفظ کنند.
شهدار بالتیمور گفت: ما نمی توانیم بیمارستان ها و تخت هایمان را برای مردمی قرار دهیم که بی معنی به تیراندازی می پردازند، چون ما به این تخت ها برای مردمی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند نیاز داریم.
این در حالی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نیز در تماس تلفنی فوری از همتای کره جنوبی خود تجهیزات برای مقابله با کرونا درخواست کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 12 ساعت پیش
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 6 فروردین ماه

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 6 فروردین ماه به گزارش بولتن نیوز ، در این بسته خبری می توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را در تاریخ پنجم فروردین ماه سال 99 مشاهده کنید.
تردد روان در محور چالوس و هراز( ساعت 9:00)
سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا؛ مبادی ورودی و خروجی شهر ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن و پایانه ها کنترل می شود و در صورت مشاهده علائم اولیه از تردد شما جلوگیری خواهد شد.
او درباره آخرین وضعیت محور های شمالی گفت: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 12 ساعت پیش
دربند، درکه، کلکچال و دارآباد تعطیل شد

دربند، درکه، کلکچال و دارآباد تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز ، حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران در واکنش به انتشار برخی از تصاویر که نشان می دهد شهروندان در دربند و درکه حاضر شدند، گفت: با هماهنگی های انجام شده با فرمانداری شمیرانات و سرکلانتری یکم تهران تصمیم بر این شد ورودی های منتهی به تفرجگاه دربند، درکه ، کلکچال و دارآباد تا پایان تعطیلات نوروز به منظور قطع زنجیره کرونا به روی شهروندان بسته شود.
شهردار منطقه یک تهران افزود: یکی از علل این تصمیم(مسدود سازی مسیر های منتهی به تفرجگاه های کوهستانی) حضور شهروندان در این تفرجگاه ها بود که هم از لحاظ گردشگر پذیر بودن و هم از لحاظ ورزشی مورد استقبال شهروندان و گردشگران قرار می ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 12 ساعت پیش
آقای روحانی با جان مردم بازی نکنید ویروس کرونا عرصه آزمون و خطا و غربالگری میلیونی مردم نیست

آقای روحانی با جان مردم بازی نکنید ویروس کرونا عرصه آزمون و خطا و غربالگری میلیونی مردم نیست گروه سیاسی : هشدار صریح انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران به رییس جمهور درباره در پیش گرفتن سیاست "ایمنی جمعی" توسط ایشان در قبال ویروس کرونا و احتمال کشتار میلیون ها نفر با جلوگیری از قرنطینه و قطع زنجیره انتقال.
به گزارش بولتن نیوز، انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران در هشداری صریح به حسن روحانی، در باره در پیش گرفتن سیاست ایمنی جمعی در قبال ویروس کرونا تلویحا نوشت آقای رئیس جمهور با جان مردم بازی نکنید.
در بخشی از این نامه که تصویر آن منتشر می شود آمده است: آقای رئیس جمهور آلوده شدن 70 درصد جمعیت برای دستیابی به ایمنی جمعی در مورد گووید 19 با عوارض زیاد و احتمالا سرایت بالا که فاقد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 10 روز و 12 ساعت پیش
گوشی زد تی ای اکسون 11 5G معرفی شد

گوشی زد تی ای اکسون 11 5G معرفی شد گروه IT: گوشی 5G زد تی ای اکسون 11 (ZTE Axon 11) دارای دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی، باتری پرظرفیت، بدنه شیشه ای و فریم آلومینیمی است. همچنین قیمتی بسیار رقابتی دارد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، این سومین بار است که یک گوشی 5G توسط کمپانی ZTE معرفی می شود. به لطف وجود مودم داخلی در تراشه اسنپدراگون 765G کوالکام، زد تی ای اکسون 11 از 5G دو حالته SA/NSA پشتیبانی می کند.
موبایل جدید ZTE یک صفحه نمایش 6.47 اینچی آمولد با وضوح فول اچ دی پلاس دارد و با ناچ قطره ای، از دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی میزبانی می کند. نسبت تصویر نمایشگر، 19 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 10 روز و 13 ساعت پیش
ردمی K30 پرو با اسنپ دراگون 865 و قیمت 425 دلاری معرفی شد

ردمی K30 پرو با اسنپ دراگون 865 و قیمت 425 دلاری معرفی شد گروه IT: گوشی ردمی K20 پرو یکی از جذاب ترین پرچم داران سال 2019 بود که از دوربین سلفی پاپ آپ، تراشه قدرتمند و قیمت بسیار مناسبی بهره می برد. شیائومی از دو جانشین برای این گوشی به نام های ردمی K30 پرو و K30 پرو زوم رونمایی کرد که ویژگی های بسیار جذابی را به ارمغان می آورند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیکالا مگ، اول از همه باید به دوربین سلفی پاپ آپ این گوشی اشاره کنیم که بهره گیری از نمایشگر یکپارچه را امکان پذیر کرده است. ردمی K30 پرو مجهز به نمایشگر 6.67 اینچی اولد با رزولوشن FHD+ است که البته برخلاف بسیاری از گوشی های جدید و مدل استاندارد K30 ، به رفرش ریت 60 هرتز بسنده کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 10 روز و 13 ساعت پیش
عملیات اجرایی واحدهای مشارکتی طرح اقدام مسکن

عملیات اجرایی واحدهای مشارکتی طرح اقدام مسکن به گزارش بولتن نیوز، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند از آغاز عملیات اجرایی ساخت 7420 واحد در قالب دو سایت 88 و 130 هکتاری خبر داد.
پدرام صمیمی فر، با اشاره به سهمیه 20 هزار واحدی شهر جدید پرند از طرح اقدام ملی تولید وعرضه مسکن، گفت: در جهت برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در دو قالب مشارکتی و فروش اقساطی، برنامه های خودمان را پیش می بریم.
وی افزود: در خصوص بحث های مشارکتی یک سایت 88 هکتاری با ظرفیت سه هزار و 420 واحد و یک سایت 130 هکتاری به ظرفیت حدود چهار هزار واحد مسکونی در دستور کاراست که سایت 130 هکتاری با مشارکت بنیاد تعاون ستاد کل نیروهای مسلح در حال آماده شدن است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
ریزش های زیاد ، زیان هنگفت و پرداختهای کلان هنر مدیریت کوروش پرویزیان

ریزش های زیاد ، زیان هنگفت و پرداختهای کلان هنر مدیریت کوروش پرویزیان گروه اقتصادی: بانک پارسیان که از آن به عنوان بانک خودرویی یاد می شود با 23 میلیارد و 760 میلیون سهم در بازار اول بورس با نماد وپارس فعالیت می کند. این بانک که در چند وقت گذشته درگیر مسئله ی زیان است کوروش پرویزیان را به عنوان مدیرعامل خود می بیند. کوروش پرویزیان که از مدتها قبل به خاطر فعالیت همزمان در بیمه ی پارسیان مورد انتقاد اصحاب رسانه بود و انتظار می رفت این موضوع اصلاح شود اما شاهد بودیم که در ادامه پرویزیان به عنوان ضامن نقد شوندگی صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان انتخاب شد تا این سؤال مطرح شود که آیا مدیری که در حال حاضر مجموعه ی متبوعش با زیان هنگفت دست و پنجه نرم می کند خواهد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
ترامپ با قرنطینه آمریکا مخالفت کرد

ترامپ با قرنطینه آمریکا مخالفت کرد به گزارش بولتن نیوز ، رییس جمهور آمریکا:یک کشور می تواند در صورت تعطیلی با ویرانی روبرو شود.
شما باید تصمیم بگیرید، ما سالانه هزاران هزار نفر را در بیماری آنفلوانزا از دست می دهیم، ما کشور را تعطیل نمی کنیم. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
وضعیت اصفهان قرمز است

وضعیت اصفهان قرمز است به گزارش بولتن نیوز ، رضایی، استاندار اصفهان:ورودی و خروجی های استان اصفهان 81 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
عکس هایی از ایتالیاکه بیماران کرونایی درخیابان بستری شده اند

عکس هایی از ایتالیاکه بیماران کرونایی درخیابان بستری شده اند به گزارش بولتن نیوز، ایتالیا اعلام کرد که در روز گذشته 602 نفر بر اثر ابتلا به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده اند و شمار جان باختگان به 6 هزار و 78 تن رسیده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
بررسی نگاه سطحی و ریشه ای نسبت به احتکار در شرایط بحرانی فعلی

بررسی نگاه سطحی و ریشه ای نسبت به احتکار در شرایط بحرانی فعلی گروه سیاسی : صاحب نظر در امور جامعه شناسی درباره محتکران گفت: چطور می شود که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و حضور جوانان انقلابی در جبهه مردم حاضر بودند از نان شب خود به جهت رفاه هم نوع بگذرند اما اکنون با یکدیگر اینگونه رفتار می کنند!
هادی آشتیانی مقدم، صاحب نظر در امور جامعه شناسی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز، ابتدا درباره بهترین شیوه ها برای مدیریت بحرانی فعلی و راه های توصیه شده دین گفت: وظیفه هر شخصی نسبت به درد های جسمی خود مراجعه به طبیب است و باید هر چه سریعتر درمان شود، چنین روشی قطعا نسبت به اداره یک جامعه و مراجعه به شخص جامعه شناس ضروری تر خواهد بود لذا به عقیده بنده لازم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
اعلام جدول زمانی برنامه های درسی 6 فروردین شبکه های 4 و 7

اعلام جدول زمانی برنامه های درسی 6 فروردین شبکه های 4 و 7 به گزارش بولتن نیوز ، برنامه تلویزیونی آموزش دروس برای مقاطع مختلف تحصیلی که از طریق شبکه 4 و شبکه آموزش(7) در روز چهارشنبه 6 فروردین به طور زنده پخش می شود، به شرح زیر است:
شبکه آموزش
متوسطه دوره اول:
از ساعت 9 تا9:30 درس کار و فناوری پایه 7
از ساعت9:30 تا10 درس عربی پایه 9
از ساعت 10 تا 10:30 درس ادبیات پایه 8
برنامه دوره ابتدایی:
از ساعت 10:30 تا 11کتاب بازی و ریاضی پایه اول
از ساعت 11 تا11:30 کتاب بازی و ریاضی پایه دوم
از ساعت 11:30 تا 12 کتاب فارسی و نگارش پایه سوم
از ساعت 12 تا 12:30 کتاب بازی و ریاضی پایه چهارم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 11 روز و 0 ساعت پیش
شدیدترین قرنطینه جهان در اردن

شدیدترین قرنطینه جهان در اردن به گزارش بولتن نیوز ، در اردن که شدیدترین قرنطینه جهان را اجرا می کند 1657 نفر به اتهام خروج از خانه و نقض قرنطینه بازداشت شده اند. این قرنطینه امروز سه شنبه وارد چهارمین روز خود شد.
افراد بازداشت شده ابتدا 14 روز در قرنطینه قرار می گیرند و سپس محاکمه خواهند شد. مجازات این افراد، زندان تا یک سال خواهد بود.
پایان این قرنطینه اعلام نشده است.
تاکنون در اردن، 127 نفر به بیماری کووید19 ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده اند و هیچ مورد مرگ ثبت نشده است. از میان 127 بیمار کرونایی نیز فقط 105 نفر شهروند اردنی و بقیه شهروندان خارجی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 0 ساعت پیش
افزایش 100 درصدی قدرت خرید بازنشستگان

افزایش 100 درصدی قدرت خرید بازنشستگان به گزارش بولتن نیوز، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در آخرین پست صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد:
برای جبران قدرت خرید بازنشستگان عزیز اعتبار همسان سازی حقوق بازنشستگان که پارسال 5 هزار میلیارد تومان بود امسال با افزایش 100 درصدی به 10 هزار میلیارد تومان خواهد رسید. برای جبران قدرت خرید بازنشستگان عزیز اعتبار همسان سازی حقوق بازنشستگان که پارسال پنج هزار میلیارد تومان بود امسال با افزایش صد در صدی به ده هزار میلیارد تومان خواهد رسید. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 11 روز و 1 ساعت پیش
به پارک ها نروید و در خانه بمانید!

به پارک ها نروید و در خانه بمانید! به گزارش بولتن نیوز ، ستاد مبارزه با کرونا:متاسفانه طی روزهای اخیر تعداد معتادان متجاهر در برخی از بوستان و اماکن افزایش یافته است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 1 ساعت پیش
پزشکان ظاهرا بدون مرز و احتیاطی که نباید از دست داد

پزشکان ظاهرا بدون مرز و احتیاطی که نباید از دست داد به گزارش بولتن نیوز ، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در واکنش به اعزام پزشکان بدون مرز به کشورمان گفت: شاید این برداشت درباره اعزام پزشکان بدون مرز “ به کشورمان بدبینانه تلقی شود ولی بدبینی اگر برخاسته از احتیاط باشد نه فقط ناشایسته نیست که “ شرط عقل “ نیز هست . کمک رسانی و همدردی با دیگران، هنگامی که پای فاجعه ای در میان است یکی از بدیهی ترین نشانه های انسانیت و نوعدوستی است و صد البته شایسته تقدیر و تمجید . اما اگر نشانه های قابل توجهی به این احتمال دامن بزند که نوعدوستی و همدردی یاد شده پوششی برای اهداف غیر انسانی است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 15 ساعت پیش
اعتراف کارشناس ایران اینترنشنال به پیروزی ایران در آزادی جلال روح الله نژاد (ویدئو)

اعتراف کارشناس ایران اینترنشنال به پیروزی ایران در آزادی جلال روح الله نژاد (ویدئو) به گزارش بولتن نیوز، کارشناس شبکه سعودی ایران اینترنشنال گفت: آزادی روح الله نژاد یک پیروزی برای سیاست خارجی و دستگاه قضایی جمهوری اسلامی است و خدشه ای بود برای عدم همخوانی سیاست خارجه فرانسه با آمریکا در مورد ایران.
تعداد بازدید : 1
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 19 ساعت پیش
بهرام قاسمی کاش رهنمودهای رهبری درباره خطر کمک های پزشکی خارجی ها را می شنید

بهرام قاسمی کاش رهنمودهای رهبری درباره خطر کمک های پزشکی خارجی ها را می شنید گروه سیاسی: بهرام قاسمی در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: دومین محموله پزشکان بدون مرز از بوردو امروز راهی تهران شد. علاوه بر دارو و اقلام موردنیاز پزشکان و پرستاران، تجهیزات یک بیمارستان صحرایی که با هماهنگی وزارت بهداشت نصب و آماده کمک رسانی به بیماران خواهد شد بخش مهمی از محموله این دو هواپیماست. اولین محموله یکشنبه به تهران رسید.
به گزارش بولتن نیوز، در حالی سازمان پزشکان بدون مرز با دو پرواز از فرانسه نیروهایش را به ایران فرستاده است که کشورهای اروپایی به شدت درگیر کرونا شده اند و برخی از آن ها مثل ایتالیا در کشته دادن رکورد زده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 19 ساعت پیش
پارسال 441 هزار میلیارد تومان به خزانه واریز شد

پارسال 441 هزار میلیارد تومان به خزانه واریز شد به گزارش بولتن نیوز، محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان و برنامه کشور در پخش زنده صفحه اینستاگرام خود اظهار کرد: امروز در اولین جلسه هیئت دولت گزارشی در چهارچوب ماده 1 قانون محاسبات عمومی که بودجه را برنامه مالی یکساله در منابع و مصارف و سیاست ها می داند. به رئیس جمهور ارائه شد.
وی افزود: گزارش ارائه شده به 4 بخش تقسیم می شود، در خصوص منابع بر اساس گزارش خزانه در سال 1398 حدود 441 هزار میلیارد تومان منابع وارد خزانه شد این رقم نسبت به 448 هزار میلیارد تومان مصوب قانون بودجه 98 درصد است و نسبت به رقمی که نسبت به سال 97 وارد شد 113 درصد است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 11 روز و 23 ساعت پیش
اتحادیه اروپا 20 میلیون یورو کمک به ایران ارسال می کند

اتحادیه اروپا 20 میلیون یورو کمک به ایران ارسال می کند به گزارش بولتن نیوز، جوزپ بورِل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشستی مطبوعاتی اعلام کرد: نتواسته ایم کمک های بشردوستانه زیادی فراهم کنیم اما چیزی در حدود 20 میلیون یورو فراهم شده است که انتظار داریم طی هفته های آتی تحویل داده شود.
وی افزود: علاوه بر این توافق کردیم تا از درخواست ایران و همچنین ونزوئلا از صندوق بین المللی پول برای دسترسی این کشورها به کمک های مالی، حمایت کنیم. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 23 ساعت پیش
233 نفر براثر کرونا در البرز جان باختند

233 نفر براثر کرونا در البرز جان باختند به گزارش بولتن نیوز ، روز دوشنبه آمار مبتلایان به بیماری ویروس کرونا را در اینفوگرامی براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی استان البرز منتشر ساخته که طبق این اینفوگرام کرج با 674 نفر مبتلا بیشترین آمار مبتلایان را به بیماری ویروسی کرونا را در استان البرز به خود اختصاص داده است .
براساس این آمار، فردیس با 198نفر،ساوجبلاغ با 94 نفر،نظرآباد با 56 نفر، اشتهارد با 9 نفر و طالقان با یک نفر به ترتیب در رده های بعدی تعداد مبتلایان به بیماری ویروسی کرونا قرار دارند.
دراین اینفوگرام آمده، آمار کل مبتلایان به بیماری کرونا دراستان البرز یک هزار و 138 نفر است که از این تعداد 233 نفر جان خود را از ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 0 ساعت پیش
انتقاد رئیس جمهور از کاغذ بازی و زمان بر بودن صدور مجوزهای متعدد در فرآیند انجام تشریفات گمرکی

انتقاد رئیس جمهور از کاغذ بازی و زمان بر بودن صدور مجوزهای متعدد در فرآیند انجام تشریفات گمرکی گروه اقتصادی: رئیس جمهور از کاغذ بازی و معطلی در صدور مجوزهای تشریفات گمرکی و ترخیص کالا از سوی سازمان های استاندارد ، غذا و دارو ، بهداشت و درمان ، جهاد کشاورزی ، بانک مرکزی و .... به شدت انتقاد کرد.
به گزارش بولتن نیوز، رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت گفت : اصلاحات گمرکی یکی از مسائل مهم برای تولید است .
حجت الاسلام حسن روحانی با بیان این مطلب افزود : اتفاقا امروز صبح یکی از بحث های ما کاغذبازی در گمرک بود؛ یعنی یک اموالی خریداری می شود که مورد نیاز جامعه است، وارد گمرک می شود و به انبار می رود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 0 ساعت پیش
هشتک #روحانی_تعطیل_کن در فضای مجازی شکل گرفت

هشتک #روحانی_تعطیل_کن در فضای مجازی شکل گرفت گروه اجتماعی : در حالی که بسیاری از کشورهای درگیر کرونا، با قرنطینه، تعطیل کردن اضطراری ادارات، مقررات منع آمد و شد، محدودیت ترددهای جاده ای و... به مردم کمک می کنند در خانه بمانند تا زنجیره انتقال ویروس قطع شود، متاسفانه دولت ایران هیچکدام از این اقدامات را به طور جدی را انجام نداده است.
به گزارش بولتن نیوز ، این در حالی است که بسیاری از کارشناسان معتقدند تعطیلی ادارات تا 20 فروردین اقدامی ضروری برای کنترل شیوع بیماری است.
از این رو هشتک #روحانی_تعطیل_کن در فضای مجازی شکل گرفته است تا بلکه این مطالبه ملی به گوش رئیس جمهور برسد و اقدامی بکند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 0 ساعت پیش
علاوه برخواهش ازشیوه های دیگری برای کنترل کرونا استفاده می کنیم

علاوه برخواهش ازشیوه های دیگری برای کنترل کرونا استفاده می کنیم به گزارش بولتن نیوز ، سعید نمکی روز دوشنبه درباره آخرین وضعیت کنترل و مبارزه با ویروس کرونا در کشور افزود: البته فاصله گذاری اجتماعی به معنی قرنطینه سخت و بستن همه جا نخواهد بود و چنین اتفاقی هرگز در ایران نمی افتد. تلاش ما این است که همه مراکزی که مربوط به خدمات عمومی و مایحتاج مردم است دچار وقفه نشود، اما مجبوریم برخی رفت و آمدها و محل های تجمع را کنترل کنیم.
بیش از 38 میلیون نفر غربالگری شدند
وزیر بهداشت درباره آخرین آمارهای طرح غربالگری و بیماریابی کرونا گفت: طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا به عنوان یک طرح موفق و الگوی جهانی جای خود را باز کرده و همراهی مردم با این طرح بسیار بالا ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 12 روز و 0 ساعت پیش
مزایده های هشدار دهنده برای بانک تجارت + سند

مزایده های هشدار دهنده برای بانک تجارت + سند گروه اقتصادی: موضوع بنگاهداری بانکها سالهاست که ادامه دارد و سالهای زیاد دیگری هم ادامه خواهد داشت. بانکها باید درآمدزایی داشته باشند و در این موضوع شکی نیست اما این مسئله باید با ظرفیتهای بانکی انجام گیرد. درآمد از طریق ظرفیتهای بانکی پایدار و ثابت خواهد بود تا اینکه برخی از مدیران بانکی با دست زدن به بنگاهداری آن هم با اشتهای سیری ناپذیر بخش مهمی از سرمایه ی بانک را در این مسیر خرج کنند. آسیب اینکار زمانی بیشتر می شود که بانکها به منظور رهایی از این وضعیت اقدام به برگزاری مزایده کنند. میزان استقبال از برگزاری مزایده نشان دهنده ی جذابیت بنگاههایی است که یک بانک بخشی از آن و یا تمام آن را در ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 0 ساعت پیش
قصه خروسک پریشان با اجرای خانم سارا روستاپور (خاله سارا) از مجموعه چهل قصه

قصه خروسک پریشان با اجرای خانم سارا روستاپور (خاله سارا) از مجموعه چهل قصه گروه فرهنگی: قصه خروسک پریشان با اجرای خانم سارا روستاپور (خاله سارا) از مجموعه چهل قصه ؛ این مجموعه با هدف الگو سازی و آموزش قصه گویی با حضور هنرمندان نام آشنای کشور و قصه گویان کانون در قالب کتاب و دی وی دی های تصویری به زودی رونمایی و عرضه می شود. قصه خروسک پریشان ویژه گروه سنی خردسالان است
به گزارش بولتن نیوز ، برای استفاده از تولیدات فیلم، انیمیشن و آموزش های خلاقانه و داوطلبانه مربیان کانون در ایام تعطیلی مدارس به سایت omid.kpf.ir مراجعه کنید ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 روز و 1 ساعت پیش
افزایش احتمالی کرونا از فردا نشان دهنده چه موضوعی خواهد بود؟

افزایش احتمالی کرونا از فردا نشان دهنده چه موضوعی خواهد بود؟ به گزارش بولتن نیوز، دکتر نمکی با تشریح طرح موفق بیماریابی که هم اکنون در ایران درحال انجام است از احتمال صعودی بودن گزارش تعداد مبتلایان کرونا در روزهای آینده خبر داد و دلایل این موضوع را بیان کرد.
تعداد بازدید : 1
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 1 ساعت پیش
کشورهای جهان باید اقدامات ضدبشری آمریکا را محکوم کنند

کشورهای جهان باید اقدامات ضدبشری آمریکا را محکوم کنند به گزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، عصر امروز (دوشنبه 4 فروردین) در تماس تلفنی قیس سعید رئیس جمهور منتخب تونس با وی، با تبریک فرارسیدن روز ملی تونس و انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور این کشور، اظهار امیدواری کرد تا روابط و همکاری های ایران و تونس در دوران جدید بیش از پیش تقویت شده و تعاملات و رایزنی دو کشور در زمینه مسائل و موضوعات گوناگون منطقه ای و بین المللی افزایش یابد.
رئیس جمهور افزود: جمهوری اسلامی ایران هیچ محدودیتی در توسعه مناسبات و همکاری ها با جمهوری تونس ندارد و باید از ظرفیت ها و توانمندی دو کشور در این راستا به خوبی استفاده کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 12 روز و 2 ساعت پیش
حمله ملخ و مورچه ها به پاسگاه مرزی مهران تکذیب شد

حمله ملخ و مورچه ها به پاسگاه مرزی مهران تکذیب شد به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ احمد رضا حاتمی فرمانده هنگ مرزی مهران، گفت: از عصر امروز فیلم کوتاهی مبنی بر حمله ملخ ها به یکی از پاسگاه های مرزی مهران در فضای مجازی بازنشر می شود که این خبر کذب و بی اساس است.
وی افزود: با بررسی های انجام شده هیچ گونه مشکلی در این زمینه در هیچ کدام از پاسگاه های مرزی شهرستان مهران گزارش نشده و اصلا حجم ملخ و یا مورچه با این تعداد در مهران وجود ندارد.
فرمانده هنگ مرزی مهران ادامه داد: فیلم مذکور مربوط به پاسگاه مرزی این شهرستان نیست و این مرزبانی با رصد کامل وبررسی همه جانبه در سطح جدار مرز ورود ملخ به مرزهای جغرافیایی شهرستان مهران و پاسگاه های مرزی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 2 ساعت پیش
برای جامه عمل پوشاندن به جهش تولید، بولتن نیوز واسطه تولیدکنندگان و مسئولان اقتصادی می شود

برای جامه عمل پوشاندن به جهش تولید، بولتن نیوز واسطه تولیدکنندگان و مسئولان اقتصادی می شود گروه اقتصادی: پس ازآنکه حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1399 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز، سال جدید را سال جهش تولید نام گذاری کردند، بسیاری از مسئولین بلندپایه کشورمان در این راستا دستورات و برنامه ریزی های در راستای افزایش قابل توجه تولید اتخاذ نمودند.
به گزارش بولتن نیوز، رئیس جمهور یکشنبه شب در تماس تلفنی با دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن تأکید بر ضرورت سرعت بخشیدن به ترخیص کالاها و تجهیزات موردنیاز برای مقابله با ویروس کرونا، بر اهمیت تسهیل واردات کالاهای سرمایه ای، واسطه ای و مواد اولیه موردنیاز برای تولید و همچنین کالاهای اساسی نیز تأکید کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 3 ساعت پیش
پدر جراحی قلب ایران درگذشت

پدر جراحی قلب ایران درگذشت به گزارش بولتن نیوز، پروفسور عباسقلی دانشور نخستین چهره ماندگار جراحی عمومی و قلب کشور ملقب به پدر جراحی نوین قلب ایران ساعتی پیش پس از طی دوره طولانی بیماری درگذشت.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 6 ساعت پیش
بحران موقت کرونا؛چالش ماندگار لیر

بحران موقت کرونا؛چالش ماندگار لیر به گزارش بولتن نیوز، ترکیه یکی از کشورهایی است که نسبت بدهی های خارجی کوتاه مدت به ذخایر ارزی آن قابل توجه بوده و سهم قابل توجهی از این بدهی مربوط به بخش خصوصی این کشور است. در صورت سررسید بدهی بخش خصوصی و عدم توان بازپرداخت این بدهی ها ناشی از رکود اقتصادی، این کشور دچار چالش بزرگی خواهد شد. این موضوع از آن جهت دارای اهمیت است که طی چند سال اخیر، ایرانیان یکی از سرمایه گذاران اصلی بازار مسکن این کشور بوده اند به طوری که به استناد مرکز آمار ترکیه، در فوریه سال 2020، اتباع ایرانی با خرید 721 خانه بزرگ ترین گروه خریدار مسکن در این کشور بوده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 7 ساعت پیش
ترامپ قبل از انتشار کرونا متخصص آمریکایی در چین را اخراج کرد

ترامپ قبل از انتشار کرونا متخصص آمریکایی در چین را اخراج کرد به گزارش بولتن نیوز، با آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بعد از انتشار ویروس کرونای جدید در چین دولت این کشور را به سانسور اطلاعات و جلوگیری از ورود متخصصان متهم کرده شواهد جدید نشان می دهند دولت او چند ماه قبل از انتشار این ویروس سمتی را که شرح وظایف آن کمک به کشف شیوع بیماری ها در چین بوده حذف کرده است.
خبرگزاری رویترز در خبری اختصاصی نوشت یک متخصص همه گیرشناسی که زیر مجموعه مرکز آمریکایی کنترل و پیشگیری بیماری ها بود در آژانس کنترل بیماری ها در چین فعالیت می کرد.
چهار منبع آگاه به رویترز گفته اند این فرد در ماه جولای از سمتش کنار گذاشته شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
توصیه های کارشناس حقوق بانکی به بانکها برای هدایت منابع به سمت جهش تولید

توصیه های کارشناس حقوق بانکی به بانکها برای هدایت منابع به سمت جهش تولید گروه اقتصادی: برای بانک ها میان تولیدکننده و سایر مراجعان تفاوتی وجود ندارد. بانک مرکزی به جای نظارت بخشنامه ای وارد نظارت میدانی شود.
به گزارش بولتن نیوز ، به نقل از نود اقتصادی، مصوبات ستاد رفع موانع تولید بدون توجه به ظرفیت منابع بانکی صادر می شود و تولید کنندگان واقعی را از غیر واقعی تشخیص نمی دهد/ برای شکایات واحدهای تولیدی از بانک ها دادگاه های تخصصی تشکیل شود
تعداد بازدید : 1
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
ابتلای 19 تن از خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما به ویروس کرونا

ابتلای 19 تن از خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما به ویروس کرونا به گزارش بولتن نیوز ، در عرصهٔ مقابله با شیوع ویروس کرونا گروه های بسیاری پای کار آمده اند، به ویژه پرستار ان و کادر درمانی که در خط مقدم رسیدگی و درمان بیماران حضور دارند و گروه های جهادی، هیئتی، مردمی و بسیجی که برای توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی کردن شهرها و کمک به مردم از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
امروز خبرنگاران نیز در خط مقدم مقابله با شیوع بیماری کرونا قرار دارند و وظیفه دارند با انتشار اخبار خوب، مفید و امیدبخش هم مردم را آگاه کرده و هم به حفظ امنیت روانی جامعه کمک کنند.در این راه نیز تعدادی از خبرنگاران به این بیماری مبتلا می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
کردستان ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده را دارد

کردستان ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده را دارد به گزارش بولتن نیوز، بهمن مرادنیا پیش از ظهر امروز در ارتباط تصویری رئیس جمهور با مسوولان استانی در خصوص اطلاع یابی از وضعیت کردستان در مقابله با کرونا که بصورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: کردستان یکی از استان هایی است که در زمینه تولید مواد ضدعفونی فعالیت دارد.
استاندار کردستان گفت: با پیگیری هایی که صورت گرفت الکل از استان های مرکزی، خوزستان و آذربایجان غربی تامین شد در صورتی که به اندازه نیاز ظرفیت تولید استان، الکل تامین شود نیاز استان های همجوار به مواد ضدعفونی را هم تامین خواهیم کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 9 ساعت پیش
ثبت نام بیش از 50 هزار نفر در دور دوم مسکن ملی استان تهران

ثبت نام بیش از 50 هزار نفر در دور دوم مسکن ملی استان تهران به گزارش بولتن نیوز، از ابتدای ثبت نام مسکن ملی در مرحله اول تاکنون 120 هزار نفر به استان ها اعلام شده اند و قبل از شیوع ویروس کرونا پرونده 50 هزار نفر تکمیل شد.
اکنون به دلیل تعطیلات نوروزی و همچنین توقف مراجعات حضوری به ادارات دولتی به دلیل گسترش کرونا تشکیل پرونده سایر متقاضیان پذیرفته متوقف شده است.
در مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی که از اواسط اسفند ماه سال گذشته آغاز شد بیش از یک میلیون و 331 هزار نفر ثبت نام کردند.
بر این اساس آمار کل پیامک های دریافتی تا ظهر روز 27 اسفند سال گذشته، 801 هزار و 228 نفر و میزان ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی 529 هزار و 827 نفر بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 10 ساعت پیش
گلایه مشهدی ها از مسافران نوروزی

گلایه مشهدی ها از مسافران نوروزی به گزارش بولتن نیوز ، همزمان با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، تعطیلی بازار ها و بسیاری از اصناف و همچنین اماکن گردشگری و اقامتگاه ها رقم خورد.
در مشهد مقدس نیز با تصمیمی شجاعانه از سوی تولیت آستان قدس رضوی(ع) و با هدف جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس، درب های حرم منور رضوی بسته شد و بارگاه رضوی میزبان زائران نبود.
در این میان اما آمار و ارقام حاکی از این است که بیش از یک میلیون مسافر در این شرایط به مشهد مقدس سفر کرده اند و آمار آن از سوی معاون استاندار خراسان رضوی به تأیید رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 10 ساعت پیش
قیمت هر اونس طلا به 1494 دلار و 63 سنت رسید

قیمت هر اونس طلا به 1494 دلار و 63 سنت رسید به گزارش بولتن نیوز، در حالی که با تشدید بحران کرونا و افزایش محدودیت های کشوری در جای جای جهان که بر اقدامات محرک اقتصادی بانک های مرکزی جهان سایه افکنده، سرمایه گذاران در حال نقد کردن دارایی های خود هستند، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود.
بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1494 دلار و 63 سنت رسید. قیمت فلز زرد در جلسه گذشته و به دلیل اقدامات محرک اقتصادی کشور های مختلف جهان 3.1 درصد افزایش یافته بود. قیمت طلا در بازار آمریکا امروز 0.8 درصد افزایش داشت و به 1496 دلار و 70 سنت رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 10 ساعت پیش
آخرین وضعیت سیل در کرمان؛ نیمی از شهر زهکلوت زیر آب رفته است

آخرین وضعیت سیل در کرمان؛ نیمی از شهر زهکلوت زیر آب رفته است به گزارش بولتن نیوز ، رضا فلاح با بیان اینکه مناطقی از شهرستان های رودبار جنوب، قلعه گنج، منوجان، کهنوج و ریگان درگیر سیل هستند، اظهار داشت: امدادرسانی هلال احمر از دیشب شروع شده است.
مدیرعامل هلال احمر کرمان از امدادرسانی حدود 200 نفر نیروی هلال احمر در مناطق سیل زده استان خبر داد و افزود: امداد هوایی نیز آغاز شده و مناطق رودبار با بحران مواجه هستند و هلال احمر با 20 دستگاه خودروی امدادی در این مناطق فعالیت می کنند.
وی با اشاره به اینکه برخی مناطق مسدود است و به محض بازگشایی امدادرسانی شروع می شود، خاطرنشان کرد: اقلام ضروری زیستی و غذایی در رودبار جنوب در حال تخلیه است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 10 ساعت پیش
برق هیچ مشترکی تا اردیبهشت قطع نمی شود

برق هیچ مشترکی تا اردیبهشت قطع نمی شود به گزارش بولتن نیوز، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور در گفت وگوی در خصوص پیامک های قطع برق باتوجه به مهلت پرداخت تا پایان اردیبهشت گفت: در واقع این پیامک ها به صورت سیستمی برای مشترکان ارسال می شود و برق هیچ کدام از مشترکان به علت عدم پرداخت قبوض قطع نخواهد شد و تا آخر اردیبهشت فرصت دارند.
او ادامه داد: همچنین اعلام شده است که متقاضیان برق می توانند هزینه انشعابات درخواستی را در سه قسط پرداخت کنند خواهش ما از مشترکانی که توانایی پرداخت دارند این است که قبوض خود را پرداخت کنند.
سخنگوی صنعت برق اضافه کرد: این موضوع شامل حال مشترکان تجاری نیز می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 10 ساعت پیش
بهار 99/ اصفهان

بهار 99/ اصفهان به گزارش بولتن نیوز ، اصفهان اگرچه شهری کویری است، اما در بهار زیبایی شگفت انگیزی دارد و همراهی طبیعت با معماری آن زیبایی خاصی به این شهر بخشیده است ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
کمیته بین المللی المپیک تسلیم کرونا شد

کمیته بین المللی المپیک تسلیم کرونا شد به گزارش بولتن نیوز ، آ.اس در گزارش خود نوشت: کمیته بین المللی المپیک در نهایت تسلیم ویروس کرونا شد و المپیک توکیو را به تعویق انداخت.
براساس گزارش نشریه آ.اس اسپانیا بازی های المپیک 2020 توکیو در تاریخ قبلی یعنی 24 جولای تا نهم آگوست برگزار نخواهد شد.
این تصمیم امروز صبح (یکشنبه) در نشست مجازی کمیته اجرایی کمیته بین المللی المپیک اتخاذ شد و به زودی به طور رسمی اعلام خواهد شد.
این کمیته تحت فشار از سوی کمیته های ملی المپیک و فدراسیون های جهانی از جمله اتحادیه ورزش های دو و میدانی و همچنین فدراسیون شنای آمریکا که روز گذشته خواستار تعویق رقابت ها شده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 12 روز و 23 ساعت پیش
بهره برداری از 38 پروژه وزارت نیرو در بهار امسال

بهره برداری از 38 پروژه وزارت نیرو در بهار امسال به گزارش بولتن نیوز، رضا اردکانیان عصر امروز، یکشنبه در گفت وگوی ویژه خبری 18:30 شبکه خبر با اشاره به تعیین کننده بودن فصل تابستان در تأمین برق کشور گفت: در تابستان 98 با وجود اینکه سال ماقبل آن سال خشکی بود و حدود 5 هزار مگاوات تولید برق در سدهای برق آبی کاهش یافته بود، از تابستان 97 برای به صفر رساندن خاموشی ها در تابستان 98 برنامه ریزی شد که تحقق این هدف مستلزم وارد مدار شدن چند هزار مگاوات نیروگاه جدید، کاهش اوج بار و عملی کردن تعهدات صادرات انرژی به کشورهای همسایه بر اساس قراردادهای موجود بود که خوشبختانه هر سه مورد انجام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
تشکیل اولین جلسه راهبردی جهش تولید در بانک مرکزی

تشکیل اولین جلسه راهبردی جهش تولید در بانک مرکزی به گزارش بولتن نیوز، در این جلسه عبدالناصر همتی با اشاره به مسئولیت بانک مرکزی در ایجاد ثبات اقتصادی و تأمین اعتبارات لازم برای تولید و هدایت بانک های کشور در مسیر رشد اقتصادی، از مدیران بانک مرکزی خواست در هماهنگی با سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اقتصادی کشور در جهت تحقق شعار سال، برنامه های اجرایی لازم را طراحی و عملیاتی کنند.
در این جلسه در خصوص محورهای مورد نظر برای پیگیری و تحقق شعار سال، تصمیم لازم اتخاذ شد و مقرر شد در ستادی با مسئولیت معاونت اقتصادی بانک، جزئیات سایر برنامه ها بررسی و تدوین شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
بانک جهانی ایران را به نشست مقابله با کرونا دعوت نکرد

بانک جهانی ایران را به نشست مقابله با کرونا دعوت نکرد به گزارش بولتن نیوز، بانک جهانی ایران را به نشستی که بصورت مشترک با صندوق بین المللی پول و با حضور وزرای اقتصادی کشورهای منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) که بصورت مجازی برگزار شد، دعوت نکرد.
در این نشست مسائل مربوط به ویروس کرونا کووید 19 و راههای مقابله با آن با حضور وزرای اقتصادی کشورهای منطقه منا مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ در این جلسه این دو نهاد بین المللی برای حمایت بیشتر از این کشورها قول همکاری داده اند.
حسین میرشجاعیان، معاون وزیر اقتصاد و نماینده ایران در صندوق بین المللی پول خبر داد که ایران به این نشست که سه روز پیش برگزار شده دعوت نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
واکنش جالب خواهران قهرمان منصوریان به مهاجرت کیمیا علیزاده از ایران

واکنش جالب خواهران قهرمان منصوریان به مهاجرت کیمیا علیزاده از ایران به گزارش بولتن نیوز ، واکنش جالب خواهران قهرمان منصوریان به مهاجرت کیمیا علیزاده از ایران، خاک اینجا را خوردیم و اگر مردم ایران نبودند ما هم نبودیم؛ ملیت تغییر ناپذیره
تعداد بازدید : 2
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
سیستم بهداشت و درمان انگلیس به زودی مقهور کرونا

سیستم بهداشت و درمان انگلیس به زودی مقهور کرونا به گزارش بولتن نیوز ، به نوشته گاردین این گزارش ویژه حاکی است تعداد بیماران کرونایی که در صورت نبودن مراقب ویژه جان خود را از دست می دهند، در هر سه روز دو برابر می شود. لندن بیشتر از هر منطقه دیگر تحت تاثیر کرونا است و سایر مناطق انگلیس نیز "به زودی" شاهد چنین افزایشی از بیماران خواهند بود.
محاسبات بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی از زمان بروز این بیماری همه گیر نشان می دهد تعداد بیمارانی که به بالاترین میزان مراقبت نیازمند هستند از 50 نفر در 9 مارچ (19 اسفند) به تقریبا 200 نفر در 19 مارچ (29 اسفند) افزایش یافته – و پزشکان نگرانند که این روند افزایشی تا چند هفته سراسر کشور را فراگیرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
افزایش 180 درصدی مطالبات معوق بانک سینا + سند

افزایش 180 درصدی مطالبات معوق بانک سینا + سند گروه اقتصادی: تسهیلات بانکی به بخشهای مختلف به منظور افزایش توانمندی و خدمت رسانی جزو وظایف ذاتی بانکهاست اما در این زمینه باید مواردی را مورد دقت قرار داد تا برای بانکها ایجاد مسئله نکند. آنچه که سبب قوام نظام بانکی می شود توانایی نقد کردن مطالباتی است که به هر دلیلی شکل گرفته و متأسفانه باید اذعان کرد که مطالبات مشکوک الوصول بانکها در اکثر صورتهای مالی رو به افزایش است اما این این مسئله نیازمند توجه جدی است. اصولا مطالبات غیرجاری شامل مطالبات سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول است. قبل از نگاه به وضعیت مطالبات غیرجاری بانک سینا با تعریف هر سه دسته آشنا می شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
نسخه بازسازی بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر 2 در راه است

نسخه بازسازی بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر 2 در راه است گروه IT: طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد به زودی شاهد عرضه نسخه بازسازی بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر 2 (Call of Duty: Modern Warfare 2) خواهیم بود.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، نسخه ریمستر بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر 2 هنوز به صورت رسمی تایید نشده است اما جزئیات مختلف حاکی از این هستند که شرکت اکتیویژن در حال توسعه آن است.
شرکت آمازون در سال 2018، این بازی را در فهرست آثارش قرار داده بود و شایعات وجود این نسخه جدید از همان زمان آغاز شد. اخیرا این عنوان محبوب در فهرست آثار سازمان درجه بندی بازی های کشور کره جنوبی دیده شده است که یک بار دیگر ثابت می کند این نسخه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
عجیب اما واقعی؛ یک میلیون و213 هزار نفر به مشهد سفر کرده اند

عجیب اما واقعی؛ یک میلیون و213 هزار نفر به مشهد سفر کرده اند به گزارش بولتن نیوز ، محمد صادق براتی اظهار داشت: طبق آمار سفر ها و مسافر ان ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای، از تاریخ 25 اسفند تا 1 فروردین 99 و مقایسه با سال گذشته، تعداد سفر به مشهد مقدس یک میلیون و 213 هزار نفر و در مقایسه با سال گذشته حدود 75 درصد کاهش داشته و میزان ورودی مسافر هم حدود 17.175 نفر بوده که به نسبت سال گذشته 84 درصد کاهش داشته است.
وی افزود: آمار خروجی مشهد نیز به تعداد 2.915 سفر بوده که 62 درصد کاهش داشته و خروجی مسافر هم 50.269 نفر است که 60 درصد کاهش را نشان می دهد.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
از آزاد شدن جلال روح الله نژاد عمیقاً متأسفیم

از آزاد شدن جلال روح الله نژاد عمیقاً متأسفیم به گزارش بولتن نیوز ، مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد که دولت متبوعش از آزاد شدن جلال روح الله نژاد مهندس ایرانی که به درخواست واشنگتن در فرانسه بازداشت شده و بیش از یک سال را در زندان های فرانسه گذرانده بود، عمیقاً متأسف است.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: آمریکا عمیقاً از تصمیم دولت فرانسه برای آزاد کردن شهروند ایرانی جلال روح الله نژاد از زندان متأسف است. او به دلیل اتهامات مختلف در زمینه صادرات غیرقانونی تجهیزات دارای کاربردهای نظامی برخلاف تحریم های آمریکا ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
شکست نور، دلیل رویت ابرهای سبز در آسمان فارس + فیلم

شکست نور، دلیل رویت ابرهای سبز در آسمان فارس + فیلم به گزارش بولتن نیوز، محمد علیزاده کارشناس اداره کل هواشناسی استان فارس گفت: این پدیده به علت شکست نور ایجاد شده است.
وی افزود: در دانش هواشناسی، ابر ها ممکن است به رنگ های مختلف دیده شوند که معمولا مردم، رنگ قرمز را زیاد دیده اند.
علیزاده افزود: این پدیده کاملا طبیعی است و مردم نگران نباشند.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
آسمان جنوب استان فارس در حال حاضر ابری است و در برخی از شهرستان ها ازجمله خنج، لارستان، گراش، داراب و زرین دشت بارش باران های رگباری و تگرگ ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 2 ساعت پیش
پدیده ابر سبز در آسمان فارس

پدیده ابر سبز در آسمان فارس به گزارش بولتن نیوز، محمد علیزاده کارشناس اداره کل هواشناسی استان فارس بیان کرد: در دانش هواشناسی ، ابر ها ممکن است به رنگ های مختلف دیده شوند و مردم، رنگ قرمز را زیاد دیده اند.
او، بیان کرد: پدیده ابر سبز به علت شکست نور بوده که طبیعی است و شهروندان نباید نگران باشند.
آسمان جنوب استان فارس در حال حاضر ابری است و در برخی از شهرستان ها ازجمله خنج، لارستان، گراش، داراب و زرین دشت بارش باران های رگباری و تگرگ ادامه دارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 2 ساعت پیش
مراکز تجاری در سراسر تهران تعطیل شد

مراکز تجاری در سراسر تهران تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز ، حمید رضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در گفت وگویی درباره تعطیلی مراکز تجاری در استان تهران، اظهار کرد: از امروز (3 فروردین ماه) فقط فروشگاه های زنجیره ای ، داروخانه ها ، سوپرمارکت ها ، پمپ بنزین ها و نانوایی ها اجازه فعالیت خواهند داشت.
وی با تاکید بر اینکه سایر واحد های تجاری اجازه فعالیت ندارند، گفت: در مورد نحوه برخورد با واحد های که فعالیت می کنند فردا تصمیم گیری می شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 14 ساعت پیش
ای اف سی هم دیگر به فوتبال ایران پول نمی دهد!

ای اف سی هم دیگر به فوتبال ایران پول نمی دهد! گروه ورزشی: فدراسیون فوتبال و به دنبال آن باشگاههایی که در تیم ملی فوتبال ایران بازیکن داشته اند، همه راه هایی که منجر به دریافت طلب فوتبال ایران و باشگاه ها از فیفا شود را امتحان کرده اند اما در نهایت به یک مانع بزرگ به نام تحریم های بانکی برخورده اند. تحریم های وضع شده علیه ایران، باعث شده در حوزه ورزش هم مشکلات مالی به وجود بیاید. جدا از اینکه مربیان و بازیکنان خارجی در ورزش و فوتبال ایران کاهش پیدا کرده اند، خود فدراسیون ها و باشگاههای ایرانی هم به مشکل خورده اند. آن هایی هم که مانده اند، هر روز به دلیل مشکلات بر سر راه پرداخت دستمزدشان چالش دارند یا به سختی تحمل می کنند یا عطای کار را به ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
صادرات و واردات 170میلیون تن کالا در سال 98 با وجود تحریم ها

صادرات و واردات 170میلیون تن کالا در سال 98 با وجود تحریم ها به گزارش بولتن نیوز، مهدی میراشرفی با بیان اینکه، سال 98 همانند سال قبل از آن با شدیدترین تحریم های اقتصادی آمریکا علیه کشورمان همراه بود، گفت: این سال سختی ها و دشواری های فراوانی را در پی داشت که تأثیرات مخرب آن بر وضعیت اقتصادی و زندگی مردم غیرقابل انکار است ، با این حال پایداری و مقاومت مردم و مسئولان در برابر این تحریم های ظالمانه دستاوردهای زیادی داشته به گونه ای که حجم تجارت خارجی(صادرات و واردات) درسال جاری بالغ بر 170 میلیون تن و 85 میلیارد دلارگردیده که این موضوع خود گواهی بر توانمندی بالای کشور بوده است و ما توانسته ایم برخی از تهدیدات و محدودیت های ناشی از تحریم را به فرصت تبدیل و ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
راه اندازی معاملات آتی در بورس کالا

راه اندازی معاملات آتی در بورس کالا به گزارش بولتن نیوز، حامد سلطانی نژاد در پیام نوروزی خود اعلام کرد: سالی که گذشت برای بازار سرمایه و بورس کالا نیز آزمون های سختی را به همراه داشت که به فضل و یاری پروردگار و یاری همه فعالان بازار توانستیم از آن با روندی رو به رشد عبور کنیم.
وی افزود: علیرغم شرایط رکودی کشور ارزش معاملات بورس کالا در سال 98 به ارزش معاملات در سال 97 نزدیک شد و ارزش معاملات بازار فیزیکی رشد قابل توجهی را تجربه کرد.
به گفته سلطانی نژاد، در سالی که گذشت راه اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده کالایی بر روی زیره سبز و پسته نیز راه اندازی شد که در کنار زعفران سه گانه محصولات مهم کشاورزی را شکل دادند که ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز یکشنبه 3 فروردین

جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز یکشنبه 3 فروردین به گزارش بولتن نیوز ، جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی ایران از شبکه آموزش و 4 سیما برای روز یکشنبه سوم فروردین 99 اعلام شد.
شبکه آموزش
متوسطه دوره اول
ساعت 9 تا 9.30 درس ریاضی پایه هفتم.
ساعت 9.30 تا 10 کار و فناوری پایه نهم.
ساعت 10 تا 10.30 ریاضی پایه هشتم
دوره ابتدایی
ساعت 10.30 تا 11 بازی و ریاضی پایه اول دبستان
ساعت 11 تا 11.30 فارسی و نگارش دوم دبستان
ساعت 11.30 تا 12 فارسی و نگارش سوم دبستان
ساعت 12 تا 12.30 علوم تجربی و تفکر چهارم دبستان
ساعت 12.30 تا 13 مطالعات و مهارت های اجتماعی پنجم دبستان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
وزن صادرات غیرنقتی 20 درصد رشد کرد

وزن صادرات غیرنقتی 20 درصد رشد کرد به گزارش بولتن نیوز، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر امروز 2 فرودین پیش از بازدید از گمرک شهرفرودگاهی امام خمینی از طریق ویدئو کنفرانس با چندین گمرک کشور از حال و هوای ایام نوروز گمرکات کشور باخبر دار شد.
او در ادامه شعار سال را در گمرکات کشور مهم خواند و افزود: امسال باید ممنوعیت برخی از کالا های گروه 4 را در دستور کار قرار بگیرد تا شاهد تولیدات بیشتر در داخل باشیم.
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه فشار ها و تحریم ها تاثیر چندانی در واردات و صادرات کالا های غیر نفتی نگذاشته است ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 14 روز و 0 ساعت پیش
مرگ 793 بیمار مبتلا به کرونا در ایتالیا طی 24 ساعت گذشته

مرگ 793 بیمار مبتلا به کرونا در ایتالیا طی 24 ساعت گذشته به گزارش بولتن نیوز ، آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا اعلام کرد شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور طی 24 ساعت گذشته 793 نفر افزایش یافته و به بیش از 4800 نفر رسیده است.
آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا شمار متبلایان به ویروس کرونا در این کشور را نیز حدود 53600 نفر اعلام کرده است که این رقم در مقایسه با آمار روز گذشته بیش از 6500 نفر افزایش نشان می دهد.
ایتالیا بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان را به خود اختصاص داده است. این کشور روز پنج شنبه از لحاظ آمار قربانیان ویروس کرونا، از چین -که در رسانه های غربی به عنوان مبدأ شیوع کرونا معرفی می شود- نیز پیش افتاد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 0 ساعت پیش
سرمایه ایران خودرو 20برابر افزایش یافت

سرمایه ایران خودرو 20برابر افزایش یافت گروه اقتصادی: تلاش های ایران خودرو برای خروج از ماده 141 قانون تجارت ظرف مدت 4 ماه و در فرآیندی بسیار فشرده به ثمر نشست و در روزهای پایانی سال 98، در مجمع فوق العاده، سهامداران افزایش حدود دوهزار درصدی سرمایه این خودروساز را تصویب کردند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از ایکوپرس، در فرآیندی که منجربه تصویب افزایش سرمایه ایران خودرو شد، فعالیت های مختلفی در دستور کار قرار گرفت. انعقاد تفاهم نامه با مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه، استفاده از خدمات حدود 800 نفر کارشناس رسمی مرکز قوه قضاییه، همکاری مستمر تیم مدیران و کارشناسان ذیربط ایران خودرو با کارشناسان رسمی قوه قضائیه برای ارزیابی کلیه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 14 روز و 0 ساعت پیش
سفیر آمریکا در پی احضار به وزارت امور خارجه عراق نرفت

سفیر آمریکا در پی احضار به وزارت امور خارجه عراق نرفت به گزارش بولتن نیوز ، رهبر سازمان بدر در استان الانبار روز شنبه اعلام کرد که سفیر آمریکا در بغداد در پی احضار برای دریافت یادداشت اعتراض درباره بمباران مقرهای الحشد الشعبی، ارتش، پلیس و فرودگاه بین المللی کربلا به وزارت خارجه عراق نرفت ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 14 روز و 1 ساعت پیش
ضرورت معرفی شاخصها و الگوهای موفق ارتباطی در بحران کرونا

ضرورت معرفی شاخصها و الگوهای موفق ارتباطی در بحران کرونا گروه اجتماعی : دکتر مریم سلیمی ، عضو گروه مولفان کتاب تفکر و سواد رسانه ای و مدرس سواد خبری و رسانه نوشت: همیشه رسم است، زحمات کسانی دیده شود که در خط مقدم نبردها حضور دارند و کمتر به تلاش نیروهای پشتیبان و امدادرسان یا کسانی که نبردها را به قاب دوربین و به رشته تحریر و روایت در قالب های مختلف رسانه ای و... در می آورند توجه و یا اشاره می شود.
به گزارش بولتن نیوز ، این روزها در کنار فعالیت اثر بخش پزشکان، پرستاران و کادر پزشکی به عنوان مدافعان سلامت در خط حمله نبرد با ویروس کرونا ، فعالان حوزه ارتباطی اعم از مطبوعاتی و روابط عمومی نیز همپای آنها ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 14 روز و 1 ساعت پیش
اینستاگرام قابلیت تازه ای را برای ارسال پیام دایرکت آزمایش می کند

اینستاگرام قابلیت تازه ای را برای ارسال پیام دایرکت آزمایش می کند گروه IT: ظاهرا قابلیت آزمایشی دیگری در حال اضافه شدن به اینستاگرام (Instagram) است که امکان ارسال پیام دایرکت محوشونده را فراهم می سازد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، هفته گذشته، افشاگر حوزه فناوری جین منچان وانگ خبر داد که به زودی مخفی کردن برخی استوری های اینستاگرام از کاربران مشخص امکان پذیر خواهد شد. حالا او از قابلیت تازه ای پرده برداشته که به ارسال پیام دایرکت اینستاگرام مرتبط است؛ در واقع حالتی برای حذف شدن خودکار پیام ها!
کندوکاو وانگ روی کدهای اپلیکیشن اینستاگرام نشان می دهد که در این حالت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 14 روز و 2 ساعت پیش
کشته شدن 143 نفر از مزدوران سوری در لیبی

کشته شدن 143 نفر از مزدوران سوری در لیبی به گزارش بولتن نیوز، دیدبان حقوق بشر سوریه امروز شنبه فاش کرد که شمار کشته های مزدوران سوری که توسط ترکیه به لیبی انتقال داده شده اند به طور بی سابقه ای افزایش یافته و طی چند هفته به 143 نفر رسیده است.
در گزارش مرکز مذکور آمده است که شمار جدیدی از مزدوران سوری در نبردهای لیبی کشته و زخمی شده اند و کشته های جدید عمدتا از مناطق تدمر، سلقین، البوکمال و الباب در سوریه بوده اند.
در این گزارش آمده است که شمار کشته های گروه های تحت حمایت ترکیه در عملیات های نظامی در لیبی به 143 نفر رسید که از عناصر گروه های لواء المعتصم، گردان سلطان مراد، تیپ صقور الشمال، الحمزات و سلیمان شاه هستند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 14 روز و 3 ساعت پیش
فراکسیون اکثریت پارلمان عراق از برهم صالح به دادگاه فدرال شکایت کرد

فراکسیون اکثریت پارلمان عراق از برهم صالح به دادگاه فدرال شکایت کرد به گزارش بولتن نیوز، معرفی شدن عدنان الزرفی استاندار اسبق نجف اشرف در عراق برای تشکیل دولت جدید از سوی رئیس جمهور این کشور با مخالفت قاطع گروه های شیعی از جمله ائتلاف هادی العامری، نوری المالکی ، فالح الفیاض و حزب الفضیله مواجه شده و جریان الحکمه عراق نیز مخالفت خود را با این شیوه انتخاب نامزد نخست وزیر اعلام کرده است.
حسن سالم عضو ائتلاف فتح به رهبری هادی العامری در پارلمان عراق امروز در گفت وگو با شبکه المیادین گفت: این برای نخستین بار نیست که رئیس جمهور قانون اساسی را نقض می کند و به حرف فراکسیون اکثریت گوش نمی دهد . ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 14 روز و 3 ساعت پیش
تشریح جزئیات آزادی روح الله نژاد از زبان سخنگوی قوه قضائیه

تشریح جزئیات آزادی روح الله نژاد از زبان سخنگوی قوه قضائیه به گزارش بولتن نیوز، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در خصوص جزئیات آزادی جلال روح الله نژاد ، گفت: لازم می دانم در ابتدا توفیق جمهوری اسلامی ایران در آزادسازی آقای مهندس روح الله نژاد که از جوانان نخبه و علمی کشورمان بود را به مردم و خانواده او تبریک عرض کنم.
وی افزود: این هموطن ما با ادعای دور زدن تحریم ها از ناحیه دستگاه قضایی آمریکا تحت تعقیب قرار گرفته بود و از کشور های مختلف خواسته بودند که نسبت به دستگیری و استراد او به آمریکا اقدام کنند.
سخنگوی قوه قضاییه بیان داشت: این در حالی است که این ادعا یک ادعای واهی و فاقد وصف مجرمانه بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 3 ساعت پیش
آماده باش ارتش آمریکا برای مقابله با اغتشاشات مدنی

آماده باش ارتش آمریکا برای مقابله با اغتشاشات مدنی به گزارش بولتن نیوز، در حالیکه دولت آمریکا تحرکات خود برای مقابله با شیوع کرونا را افزایش داده، ارتش این کشور در حال آماده سازی هزاران عضو نیروهای مسلح برای ایفای نقش بیشتر در مواجهه با این ویروس است تا در صورت بروز هرگونه اغتشاش و اخلال در نظم عمومی وارد عمل شود.
بنا به گزارش هفته نامه نیوزویک ، دهها هزار نفر از نظامیان گارد ملی آمریکا احتمالاً برای کمک به ایالات آمریکا در رویارویی با شیوع سریع کرونا به حالت آماده باش درخواهند آمد.
گارد ملی آمریکا که بخشی از نیروهای ذخیره نیروی مسلح آمریکا به حساب می آیند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 14 روز و 3 ساعت پیش
مایکروسافت اج از همه مرورگرها ناامن تر است

مایکروسافت اج از همه مرورگرها ناامن تر است گروه IT: جنگ میان مایکروسافت و گوگل بر سر مرورگرهای اج و کروم تمامی ندارد. هر روز یک کمپانی، دیگری را متهم به نقض حریم خصوصی می کند. روز دیگر، یکی از آن ها به کند بودن متهم می شود. در این بین بحث امنیت از اهمیت بیشتری برخوردار است. مایکروسافت اج با هدف افزایش امنیت کاربران منتشر شد، ولی این گونه که تست ها نشان می دهد، آن قدرها هم که ردموندی ها مدعی هستند، امن نیست.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، پروفسور داگلاس لیت (Douglas Leith) از کالج ترینیتی در دوبلین ایرلند، امنیت مرورگرهای مختلف را بررسی کرده و نتایج او نشان می دهد مایکروسافت اج از همه نا امن تر است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 14 روز و 5 ساعت پیش
مروری بر اقدامات محمد شریعتمداری در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی/ از شفاف سازی و جوانگرایی تا حمایت از معلولان و قشر کارگر و کم درآمد

مروری بر اقدامات محمد شریعتمداری در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی/ از شفاف سازی و جوانگرایی تا حمایت از معلولان و قشر کارگر و کم درآمد گروه اقتصادی: محمد شریعتمداری وزیر کار کشته ای است و سالها در بالاترین رده های مدیریت، فعالیت کرده است. او در این یک سال اخیر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شدت کار کرده به گونه ای که حتی جوانان سرحال و با بنیه هم به گرد پایش نرسیده اند.
به گزارش بولتن نیوز، در ادامه مروری کوتاه بر فعالیت های یک سال اخیر محمد شریعتمداری خواهیم داشت. در ادامه ملاحظه می کنید که حتی مطالعه بخش کوچکی از این اقدامات، چقدر انرژی می گیرد، چه برسد به انجام دادنش.
دستور شریعتمداری به سازمان ها، دستگاه ها و بانک های زیرمجموعه وزارت رفاه برای بسیج امکانات در کمک به مناطق سیل زده ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 14 روز و 15 ساعت پیش
آلمان جایگاه ایران در رده بندی تعداد مبتلایان به کرونا

آلمان جایگاه ایران در رده بندی تعداد مبتلایان به کرونا به گزارش بولتن نیوز ، آلمان جایگاه ایران در رده بندی تعداد مبتلایان به کروناویروس را گرفت ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
رکود اقتصادی اینجا است/مشاغل و ثروت نابود می شوند

رکود اقتصادی اینجا است/مشاغل و ثروت نابود می شوند به گزارش بولتن نیوز، بانک آمریکا در یادداشتی به مشتریان خود گفت: ما رسماً اعلام می کنیم که اقتصاد ما مانند سایر نقاط جهان به رکود افتاده و این یک رکود عمیق است.
میشل میر، اقتصاددان ارشد بانک آمریکا گفت: مشاغل زیادی از دست خواهد رفت، ثروت زیادی نابود خواهد شد و اعتماد به نفس (تاجران) افت خواهد کرد.
در بیانیه بانک آمریکا آمده است: پیش بینی می شود اقتصاد آمریکا در سه ماهه دوم 12 درصد آب برود و رشد اقتصادی آن برای کل سال منفی 0.8 درصد شود.
بانک آمریکا به بازار کار به عنوان راهی برای درک بزرگی این شوک اقتصادی می نگرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
دستور سازمان اموال تملیکی برای واگذاری آنی کالاهای پزشکی

دستور سازمان اموال تملیکی برای واگذاری آنی کالاهای پزشکی به گزارش بولتن نیوز، کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی را اعلام کرد: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در پی شیوع ویروس کرونا، طی بخشنامه ای واگذاری آنی کالاهای پزشکی و بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به کلیه مدیریت های استانی خود ابلاغ کرد.
بر اساس این بخشنامه، اقلام ذیل تاکنون به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل شده است: 1. واگذاری 5 میلیون عدد ماسک توسط اموال تملیکی استان هرمزگان2. تخصیص 4200 لیتر الکل، 100 هزار عدد دستکش و دیگر اقلام مورد نیاز توسط اموال تملیکی استان خراسان رضوی3 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
چراغ بورس در سال 99 سبز یا قرمز!

چراغ بورس در سال 99 سبز یا قرمز! به گزارش بولتن نیوز، صادق جوانمرد کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص وضعیت بازار سرمایه در سال 99 اظهار کرد: دلایل زیادی هستند که می توانند روی بورس اثر بگذارند و ما نمی توانیم پیش بینی کلی داشته باشیم اما مهم ترین مسئله ای که هم اکنون با آن مواجه هستیم ویروس کرونا است که اقتصاد جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و مشکلات اقتصادی را برای کشورهای مختلف به همراه داشته است.
او ادامه داد: عملکرد بازارهای داخلی برای مبادلات ارزی و صادرات به کشورهای منطقه نگران کننده است که در صورت ادامه دار بودن این وضعیت ( پایداری ویروس کرونا) به راحتی تمام بخش های اقتصادی کشور فلج می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
تأکیددولت ترامپ بر عدم رفع تحریم های ضدایرانی دربحبوحه کرونا

تأکیددولت ترامپ بر عدم رفع تحریم های ضدایرانی دربحبوحه کرونا به گزارش بولتن نیوز ، دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر جمعه تأکید کرد تحریم ها علیه ایران را به دلیل همه گیرشدن ویروس کرونا کاهش نخواهد داد.
به نوشته پایگاه سی ان بی سی، دونالد ترامپ در یک کنفرانس خبری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا دولت ترامپ رفع تحریم ها علیه ایران را بررسی می کند گفت: آنها جواب این را می دانند. مسئولان ایران جواب سئوال شما را می دانند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
با تلاش قوه قضاییه زندانی بیگناه ایرانی در فرانسه آزاد شد

با تلاش قوه قضاییه زندانی بیگناه ایرانی در فرانسه آزاد شد به گزارش بولتن نیوز ، جلال روح الله نژاد مهندس ایرانی که به اتهام دور زدن تحریمهای آمریکا علیه ایران از بیش از یک سال در زندانهای فرانسه بود امروز آزاد شد.
دادگاه های فرانسه و دیوان عالی این کشور درخواست آمریکا برای استرداد روح الله نژاد را تایید کرده بودند ولی دولت فرانسه با تغییر این تصمیم وی را آزاد کرد.
با توجه به همکاری قوه قضائیه برای آزادی یکی از زندانیان فرانسه با استفاده از تخفیف مجازات؛ دولت فرانسه در همکاری متقابل با تغییر تصمیم قبلی وی را آزاد کرد ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 15 روز و 0 ساعت پیش
جدول پخش برنامه های آموزشی 2 فروردین

جدول پخش برنامه های آموزشی 2 فروردین به گزارش بولتن نیوز ، براساس اعلام آموزش و پرورشی ها به منظور جبران عقب ماندگی های تحصیلی که بر اثر تعطیلات پی در پی در طول سال تحصیلی رخ داده است؛ در اقدامی مشترک میان رسانه ملی و آموزش و پرورش برنامه های درسی در قالب باکس های آموزشی حدود نیم ساعته برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف آموزش داده می شود.
جدول پخش آموزش ها در شبکه آموزش برای مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم برای فردا (شنبه) دوم فروردین به قرار زیر است:
متوسطه اول
مقطع تحصیلی ساعت پخش درس
هفتم 9:00-9:30 عربی
نهم 9:30-10:00 ریاضی
هفتم 10:00-10:30 علوم تجربی
دوره ابتدایی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 0 ساعت پیش
اولین توئیت قالیباف برای شهید سلیمانی

اولین توئیت قالیباف برای شهید سلیمانی گروه سیاسی : محمد باقر قالیباف منتخب نفر اول تهران در مجلس یازدهم در روز اول سال نو و در اولین توئیت در سال جدید در دلنوشته ای، آغاز سال جدید را به سردار دلها شهید سلیمانی تبریک گفت و خواستار دعای این شهید برای همه ملت شد.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، محمد باقر قالیباف منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی امروز همزمان با آغاز سال جدید، اولین توئیت خود رد سال جدید را به سردار شهید قاسم سلیمانی اختصاص داد و نوشت:
وه که جدا نمی شود نقش تو از خیال من
تا چه شود به عاقبت در طلب تو حال من
تولدت مبارک
عیدت مبارک ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 15 روز و 0 ساعت پیش
فراز و فرودهای یک شخصیت پیچیده

فراز و فرودهای یک شخصیت پیچیده گروه فرهنگی: فیلم علامرضا تختی می تواند به مثابه یک راکی ایرانی تلقی شود با این تفاوت که قهرمانش یک شخصیت ملی و واقعی است که برای بسیاری از نسل های حاضر، حتی برخی از پدران و مادران ما، شخصیتی گنگ دارد. بهرام توکلی تصمیم گرفته که بعد از نشان دادن رشادت و دلاوری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، سری هم به اسطوره های ورزشی و ملی بزند و انتخاب تختی برای این کار بسیار هوشمندانه صورت گرفته است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از سلام سینما به قلم آرش پارساپور، پیش تر فیلمی با نام تختی درباره زندگی این کشتی گیر افسانه ای ساخته شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 15 روز و 0 ساعت پیش
اولین سامانه بارشی سال 99 امشب وارد کشور می شود

اولین سامانه بارشی سال 99 امشب وارد کشور می شود به گزارش بولتن نیوز، صادق ضیاییان مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: امروز سامانه بارشی در بخش هایی از شمال شرق و شرق کشور فعال است و به تدریج از اواخر وقت این روز از کشور خارج می شود .
وی افزود: اواخر وقت امشب با ورود سامانه بارشی، بارش های پراکنده ای در غرب و شمال غرب کشور خواهیم داشت.
ضیاییان با اشاره به اینکه فردا سامانه بارشی در برخی مناطق کشور تقویت می شود، بیان کرد: روز شنبه با تقویت سامانه بارشی، بارش کل نیمه غربی و جنوبی کشور را در بر می گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
فیلم کامل پیام نوروزی سال99 رهبر انقلاب

فیلم کامل پیام نوروزی سال99 رهبر انقلاب به گزارش بولتن نیوز ، رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال جهش تولید نامگذاری کردند.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
ابوطالب، مؤمن قریش

ابوطالب، مؤمن قریش گروه دین و اندیشه: مرحوم آیت الله العظمی حاج سید احمد زنجانی در کتاب الکلام یجرّ الکلام درباره حضرت ابوطالب (ع) و مناقب ایشان می نویسد:
ابن ابی الحدید در فضل امیرالمؤمنین (علیه السلام) می گوید:
به گزارش بولتن نیوز ، چه گویم در حقّ کسی که پدرش، ابوطالب، بزرگ بطحا و شیخ قریش و رئیس مکّه بود. گفته اند که کم است اینکه فقیر و نادار، سیّد و بزرگ بوده باشد؛ ولی ابوطالب، بزرگ بود؛ در حالتی که نادار و بی مال بود، قریش او را شیخ می گفتند.
ابن ابی الحدید گرچه امیرالمؤمنین (علیه السلام) را نشناخته ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
نرخ تورم سال 98 به 34.8 درصد رسید

نرخ تورم سال 98 به 34.8 درصد رسید به گزارش بولتن نیوز، نرخ تورم نقطه ای اسفند ماه 1398 در مقایسه با ماه قبل 3,0 واحد درصد کاهش یافته است.
نرخ تورم نقطه ای گروه عمده خوراکی ها، آشامیدنی ها و دخانیات با کاهش 5.1 واحد درصدی به 14.6 درصد و گروه کالاهای غیر خوراکی و خدمات با کاهش 1.8 واحد درصدی به 25.7 درصد رسیده است.
کاهش نرخ تورم نقطه ای خانوارهای کشور
منظور از نرخ تورم نقطه ای، درصد تغییر عدد شاخص قیمت، نسبت به ماه مشابه سال قبل می باشد. نرخ تورم نقطه ای در اسفند ماه 1398 به عدد 22,0 درصد رسیده است؛ یعنی خانوارهای کشور به طور میانگین 22 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
زنگ خطر نوروزی/ سفر سه میلیون نفر از 13 استان درگیر کرونا

زنگ خطر نوروزی/ سفر سه میلیون نفر از 13 استان درگیر کرونا گروه اجتماعی: سررپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به زنگ خطر نوروزی، از سفر سه میلیون نفر از 13 استان درگیر کرونا در روزهای گذشته خبر داد.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز کریم همتی سرپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به حجم زیاد سفر نوروزی در روزهای گذشته گفت: همان کسانی که روزهای اول معترض بودند که چرا اقدام به قرنطینه نمی کنید، اکنون در حال سفر هستند.
وی افزود: نزدیک به 97 هزار خودرو با سه میلیون سرنشین از 13 استان درگیر کرونا از روز 27 اسفند برای سفر خارج شدند که 2 هزار و 400 نفر از آن ها علائم مثبت کرونا داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
ّپیام تبریک نوروزی پاک آئین به خبرنگاران پارلمانی

ّپیام تبریک نوروزی پاک آئین به خبرنگاران پارلمانی گروه فرهنگی: مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در پیام تبریک نوروزی خطاب به خبرنگاران پارلمانی نوشت: امسال مصداق "الفرج بعدالشده"و فصل عبور از عقبه های دشوار ابتلائات و موسم خجستگی و سربلندی ملت ایران و پیروزی مومنان و آزادگان عالم باشد.
به گزارش بولتن نیوز ، پدرام پاک آیین مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، سال نو را به همه خبرنگاران پارلمانی تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است؛
همکار ارجمند رسانه ای
با سلام
با توسل به ذکر مشکل گشای باب الحوائج (ع) سال نو را که به شکرانه بعثت پیامبر رحمت و روشنی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
چطور از والدین و افراد مسن تر خانواده در برابر کرونا محافظت کنیم

چطور از والدین و افراد مسن تر خانواده در برابر کرونا محافظت کنیم گروه اجتماعی- علیرضا پوررضا : این مطلبی هست در مورد مراقبت در برابر کرونا که از منابع مختلف ترجمه کردم به فارسی، به نظرم دونستنش بد نیست.
به گزارش بولتن نیوز ، ایتالیا و کره جنوبی دو کشوری هستند که با تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا روبرو شدند. طبقه بندی سنی مبتلایان به کرونا و مقایسه درصد مبتلایان در ایتالیا و کره جنوبی یک تفاوت عمده را نشان می دهد.
تنها 3 درصد افراد گرفتار کرونا در کره جنوبی بالای 80 سال هستند، در حالیکه بیشتر از 19 درصد مبتلایان در ایتالیا بالای 80 سال سن دارند. این در حالی ست که تعداد کل مبتلایان و بافت سنی در دو کشور تقریبا مشابه است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 15 روز و 1 ساعت پیش
لبنان سفیر آمریکا در بیروت را احضار کرد

لبنان سفیر آمریکا در بیروت را احضار کرد به گزارش بولتن نیوز، شیا برای توضیح در خصوص چگونگی فراری دادن الفاخوری از سفارت آمریکا در بیروت به خارج از لبنان احضار شده است.
پیش از این دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا تایید کرد که نیروهای آمریکا الفاخوری را که به قصاب الخیام شهرت دارد از لبنان فراری داده و او را به ایالات متحده منتقل کرده اند.
بدنبال فراری دادن این مزدور رژیم صهیونیسیتی، "حسین عبدالله" رییس دادگاه نظامی لبنان نیز روز جمعه از سمت خود استعفا کرد.
وی در متن استعفانامه خود اعلام کرد: از ریاست دادگاهی کناره گیری می کنم که اجرای قانون در آن با فراری دادن یک مزدور، درد اسیر و خائن خواندن یک قاضی برابر است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 15 روز و 2 ساعت پیش
مردم رعایت نکنند، موج دوم کرونا آغاز می شود

مردم رعایت نکنند، موج دوم کرونا آغاز می شود به گزارش بولتن نیوز، دکتر مینو محرز ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به مردم، گفت: مجددا از مردم خواهش میکنم که به هیچ وجه در این تعطیلات سفر نروید. در خانه هایتان بمانید و حتی برای دید و بازدید هم نروید. در غیر این صورت هم خودتان را به خطر می اندازید و هم دیگران را.
وی افزود: حتی اگر کسی به کرونای نوع خفیف یا بدون علامت مبتلا شود، ممکن است بیماری را به خانواده و اطرافیانش منتقل کند و بیماری در آن فرد خطرناک باشد. اگر زنده ماندن را حق خودتان نمی دانید، حداقل حق اطرافیانتان بدانید؛ خواهش من این است که در خانه بمانید بیرون نروید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 2 ساعت پیش
سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس المپیک ادیشن رونمایی شد

سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس المپیک ادیشن رونمایی شد گروه IT: سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس المپیک ادیشن (Samsung announces Galaxy S20+ Olympic Edition) معرفی شد. این در حالی است که احتمال کنسل شدن المپیک سال 2020 وجود دارد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، سامسونگ در همکاری با نهاد مسئول برنامه ریزی و مدیریت اجرای مسابقه های المپیک، یک نسخه جدید از پرچمدار کنونی خود طراحی کرد؛ سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس المپیک ادیشن قرار است به صورت رایگان به همه ورزشکاران حضور یافته در مسابقات المپیک اهدا شود.
المپیک سال جاری قرار است در توکیو، پایتخت ژاپن، برگزار شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 15 روز و 2 ساعت پیش
امام عشق سال 99 را سال جهش تولید نام گداری کردند

امام عشق سال 99 را سال جهش تولید نام گداری کردند به گزارش بولتن نیوز ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1399 هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال جهش تولید نامگذاری کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تسلیت و تبریک به خانواده های شهدای سال 98 از جمله شهدای دفاع از حرم و مرزها و در رأس آنان شهید بزرگوار سردار سلیمانی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 14 ساعت پیش
نان گران نمی شود

نان گران نمی شود به گزارش بولتن نیوز، محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی در واکنش به اخبار مطرح شده مبنی بر افزایش نرخ نان پس از تعطیلات نوروز بیان کرد: به هیچ عنوان نان افزایش قیمتی را در سال جدید طی یک تا 3 ماه آینده نخواهد داشت.
این مقام مسئول بیان کرد: طبق جلسه ای که با ستاد تنظیم بازار و بازرگانی دولتی برگزار کردیم، قرار بر این شد اقلام اساسی بدون تغییر قیمت در اختیار عموم قرار بگیرد. شرایط فعلی کشور با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی تحت کنترل بوده و نباید با این نوع اخبار در بین مردم تشویش ایجاد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 15 روز و 23 ساعت پیش
توزیع اقلام اساسی در ایام نوروز ادامه دارد

توزیع اقلام اساسی در ایام نوروز ادامه دارد به گزارش بولتن نیوز، عباس معروفان مدیر عامل پشتیبانی امور دام در کشور در خصوص قرنطینه شهرها اظهار کرد: بحث مربوط به قرنطینه به ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا بر می گردد اما برای توزیع و تامین کالای مردم جایی تعطیل نیست و حتی در ایام نوروز نیز تعطیل نمی شود، کشتارگاه ها, میادین دام و فروشگاه های زنجیره ای در تعطیلات باز هستند.
این مقام مسئول بیان کرد: حتی پیشنهاد بر پایی شبانه روزی برخی فروشگاه ها را ارائه دادیم تا مردم به راحتی نیاز های ضروری خود را برطرف کنند و نگران مسئله ای نباشند.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 16 روز و 0 ساعت پیش
قیمت هر کیلو مرغ 13 هزار تومان شد

قیمت هر کیلو مرغ 13 هزار تومان شد به گزارش بولتن نیوز، عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 8 هزار و 800 تا 9 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 12 هزار و 700 تا 13 هزار تومان است .
وی افزود: با توجه به شرایط مساعد تولید پیش بینی می شود که اگر موضوع عدم سفر اجرایی شود، تغییرات قابل ملاحظه ای در قیمت مرغ نخواهیم داشت.
حجت ادامه داد: با توجه به گسترش بیماری کرونا، تعطیلی رستوران و تالار ها و شرایط مساعد تولید مرغ پیش بینی می شود که نوسان خاصی در بحث قیمت اتفاق نیفتد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 0 ساعت پیش
وزیر امور خارجه: همه ما در این اوضاع شریک هستیم

وزیر امور خارجه: همه ما در این اوضاع شریک هستیم به گزارش بولتن نیوز ، در متن پیام محمد جواد ظریف به مناسبت سال نو خطاب به همه دولت ها و کسانی که نوروز را جشن می گیرند آمده است: من جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران هستم. امروز، من نه فقط به عنوان نماینده کشورم، بلکه به عنوان یک هم نوع شما را مخاطب قرار می دهم.
در پیام ظریف آمده است: کشور من جزو کشور های شدیداً متأثر از ویروس کورونا است، با این حال ما نیز مانند سایر ملل در حال یادگیری برای مقابله بهتر با آن هستیم.
وزیر امورخارجه در این پیام یادآور شده است: در این موعد که ما ایرانیان به رسم سنت، نوروز، یعنی سال نوی خود را که مصادف با آغاز فصل بهار است جشن می گیریم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 16 روز و 0 ساعت پیش
سهمیه بنزین فروردین 99 امشب در کارت سوخت شارژ می شود

سهمیه بنزین فروردین 99 امشب در کارت سوخت شارژ می شود فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت سوخت تمام خودروها ساعت دوازده امشب شارژ می شود.
وی با بیان اینکه اول هر ماه کارت سوخت افراد شارژ می شود، اظهار کرد: این ماه نیز طبق روال در بامداد کارت سوخت تمام وسائل نقلیه شارژ می شود و جای هیچگونه نگرانی نیست.
به گفته وی برای خودروهای شخصی سواری، سهمیه بنزین به شرط عبور نکردن از 360 لیتر در کارت ذخیره می شود و قابل انتقال به ماه های بعد است.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر این که سهمیه 60 لیتری ماهانه بنزین افراد درصورت عدم استفاده به صورت خودکار به ماه بعد منتقل می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 16 روز و 0 ساعت پیش
انگلیس برای مقابله با کرونا قوانین اضطراری وضع کرد

انگلیس برای مقابله با کرونا قوانین اضطراری وضع کرد به گزارش بولتن نیوز ، این قوانین که در یک سند 329 صفحه ای تنظیم و روز پنج شنبه در تارنمای دولت منتشر شده، همچنین به وزیر کشور انگلیس اجازه می دهد تا بنادر و فرودگاه های کشور را در صورت کمبود نیروی کار به حال تعلیق درآورده و یا تعطیل کند.
طبق قوانین یادشده پزشکان بازنشسته و دانشجویان رشته پزشکی قادر خواهند بود تا برای کاهش فشارها روی دستگاه بهداشتی این کشور، آغاز به کار کنند. همچنین مددکارانی که بتازگی مشاغل خود را ترک کرده اند به صورت موقت دعوت به کار خواهند شد.
بر اساس قوانین جدید دولت انگلیس ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 0 ساعت پیش
واکنش قابل تامل قالیباف به طنز شبکه سه در موردش/استفاده از تجربیات گل آقا در طنز

واکنش قابل تامل قالیباف به طنز شبکه سه در موردش/استفاده از تجربیات گل آقا در طنز گروه سیاسی: محمد باقر قالیباف در واکنش به طنز سیاسی شبکه سه که در مورد وی بود، خطاب به مسئولین این شبکه گفت: با کسانی شوخی کنید که تحمل داشته باشند.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز شبکه سه سیما چهارشنبه شب در بخشی از برنامه اتفاق نود و نو با مجری گری رشیدپور ، به شوخی سیاسی با محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم پرداخت.
این برنامه طنز سیاسی با پرداخت به موضوعاتی درباره قالیباف از جمله خلبان بودن وی، شهردار تهران در مدت 12 سال و همچنین انتخابات مجلس یازدهم که وی نفر اول تهران شد، به شوخی سیاسی با وی پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 1 ساعت پیش
آمریکا پنج دانشمند هسته ای ایران را تحریم کرد

آمریکا پنج دانشمند هسته ای ایران را تحریم کرد به گزارش بولتن نیوز ، دولت آمریکا در ادامه اقدامات خصمانه و ضد ایرانی خود، این بار به تحریم پنج تن از دانشمندان هسته ای ایران دست زده است.
به رغم درخواست های بین المللی برای کاهش دادن تحریم های آمریکا علیه ایران در اوج بحران جهانی ناشی از شیوع ویروس کرونا، واشنگتن تحریم های ضد انسانی خود را به سمت تحریم دانشمندان هسته ای ایران برده است.
دولت آمریکا روز چهارشنبه (دیروز) رسماً اعلام کرد چندین شرکت را به دلیل همکاری با ایران تحت تحریم قرار داده است.
مایک پامپئو ، وزیر خارجه آمریکا هم روز سه شنبه گفته بود: وزارت خارجه آمریکا 9 نهاد در آفریقای جنوبی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 16 روز و 1 ساعت پیش
ایتالیا آمار چین در مرگ بر اثر کرونا را رد کرد

ایتالیا آمار چین در مرگ بر اثر کرونا را رد کرد به گزارش بولتن نیوز ، دولت ایتالیا اعلام کرد در 24 ساعت گذشته 427 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کووید-19 جان باخته اند .
با این ارقام تعداد کلی مبتلایان به ویروس کرونای جدید که جان باخته اند به 3405 نفر رسیده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 1 ساعت پیش
مک بوک ایر 2020 اپل معرفی شد

مک بوک ایر 2020 اپل معرفی شد گروه IT: مک بوک ایر 2020 اپل (Apple MacBook Air 2020) با مکانیزم قیچی جدید برای کیبورد، پردازنده 4 هسته ای و قیمت پایه کمتر نسبت به نسل قبل معرفی شد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، ما وقتی محصولاتی ارزان تر و بهتر عرضه می شوند، خوشحال تر هستیم و مک بوک ایر جدید اپل نیز از این قاعده مستثنا نیست. این اولین باریست که لپ تاپ های سری Air اپل پردازنده های چهار هسته ای قدرت می گیرند، نسخه ی پایه حافظه ی بیشتری دارد، قیمت آن ها ارزان تر شده و از کیبوردی با مکانیزمی به جز مکانیزم پروانه ای استفاده می کنند.
قیمت کمتر مک بوک ایر 2020 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 16 روز و 3 ساعت پیش
قیمت سونی اکسپریا پرو فاش شد

قیمت سونی اکسپریا پرو فاش شد گروه IT: قیمت سونی اکسپریا پرو فاش شد. Sony Xperia Pro یک گوشی مخصوص کاربران دوربین های حرفه ای DSLR نظیر سونی آلفا است و امکانات مناسبی را برای عکاسان و فیلمبرداران ارائه می کند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، گرچه سونی هنوز در بازار تلفن های هوشمند حضور دارد، اما بعید به نظر می رسد منابع مالی زیادی را به سمت تجارت موبایل خودش هدایت کند. در حقیقت، تجارت موبایل این کمپانی ژاپنی طی چند سال گذشته به طور قابل توجهی با کاهش همراه بوده و اوایل ماه جاری میلادی، بسته شدن سایت SonyMobile نشان داد که این کاهش به اوج خود رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 16 روز و 5 ساعت پیش
شناسایی 1046 مبتلای جدید به ویروس کرونا

شناسایی 1046 مبتلای جدید به ویروس کرونا به گزارش بولتن نیوز، علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درخصوص شناسایی مبتلایان به کرونا گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1046 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده اند.
وی افزود: به این ترتیب شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 18407 نفر رسید.
رئیسی گفت: خوشبختانه 5979 نفر از بیماران کووید19 در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است
معاون بهداشت وزیر بهداشت ادامه داد: متاسفانه با جان باختن 149 نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 1284 نفر رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 8 ساعت پیش
امیدوارم با تداوم همراهی مردم در آینده شیوع ویروس کرونا سیر نزولی یابد

امیدوارم با تداوم همراهی مردم در آینده شیوع ویروس کرونا سیر نزولی یابد به گزارش بولتن نیوز، جلسه سران قوا با روسای برخی کمیته های اصلی ستاد ملی مقابله با کرونا امروز (پنجشنبه) برگزار شد.
حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به گزارش وزیر راه و شهرسازی درباره روند کاهشی جابه جایی و سفرهای مردم، ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم به خاطر عمل به توصیه های انجام شده گفت: امیدوارم مردم به طور جدی تر و بیشتر به این توصیه عمل کنند.
رئیس جمهور اضافه کرد: همانگونه که متولیان امور بهداشتی کشور گفته اند اگر این روند و همراهی مردم همچنان در آینده ادامه پیدا کند می توانیم امیدوار باشیم که سیر شیوع این بیماری به مرحله نزولی شدن نزدیک شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 16 روز و 8 ساعت پیش
اسناد ویکی لیکس، الزرفی را آمریکاییِ دشمن ایران توصیف می کند

اسناد ویکی لیکس، الزرفی را آمریکاییِ دشمن ایران توصیف می کند به گزارش بولتن نیوز، روز سه شنبه با پایان مهلت گروه های سیاسی عراق برای معرفی نامزد نخست وزیری، طبق یک بند قانون اساسی عراق، این ماموریت به برهم صالح رئیس جمهور عراق محول شد و او عدنان الزرفی استاندار اسبق نجف را برای این پست معرفی کرد.
الزرفی در حال حاضر نماینده پارلمان عراق و دبیرکل حزب حرکه الوفاء العراقیه است که دارای 8 کرسی در شورای استانداری نجف و دو کرسی در پارلمان عراق است.
او در سال های 2004 تا 2005، 2009 تا 2012 و 2012 تا 2014 استاندار نجف بود. از سال 2006 تا 2009 نیز معاون اداره اطلاعات در وزارت کشور عراق بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 16 روز و 9 ساعت پیش
جزئیات اخذ ضمانت نامه بانکی در سال 99 مشخص شد

جزئیات اخذ ضمانت نامه بانکی در سال 99 مشخص شد به گزارش بولتن نیوز، رییس کل گمرک ایران دستورالعمل اخذ ضمانت نامه بانکی در سال 1399 را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.
میراشرفی در این دستورالعمل نوشته است؛ در راستای حمایت از تولید و بهبود فضای کسب و کار و با توجه به بند (ت) ماده (38) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و به استناد ماده (6) قانون امور گمرکی، به منظور تسهیل و تسریع در ترخیص کالا ها و جبران کمبود نقدینگی بخش تولیدی و بازرگانی کشور اجازه داده می شود از ابتدای سال 1399 ضمن رعایت دقیق قوانین و مقررات بر اساس شرایط ذیل، بابت حقوق ورودی کالای مربوطه حسب درخواست صاحب کالا، اظهارکننده یا نماینده قانونی ایشان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 16 روز و 9 ساعت پیش
تولید افزودنی ضدعفونی کننده در دانشگاه کردستان

تولید افزودنی ضدعفونی کننده در دانشگاه کردستان به گزارش بولتن نیوز، زاهد شمی از تولید افزودنی ضدعفونی کننده با کارآیی بسیار بالا و ماندگار بر پایه نمک های آمونیوم نوع چهارم مایعات یونی پلیمری خبر داد و اظهار کرد: همزمان با رسانه ای شدن کروناویروس و شیوع آن در شهر ووهان چین و ترس از انتشار آن به دیگر کشورها، این مهم مطرح شد که با همکاری اعضای گروه راه حل های جامع و علمی برای حل این اپیدمی در جامعه ارائه شود.
وی افزود: در همین راستا ایده تولید بیولوژیکی اتانول از شکر را مطرح کردم که متاسفانه با بررسی امکانات موجود به نتیجه ای نرسیدیم.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 16 روز و 9 ساعت پیش
پیام تسلیت لاریجانی درپی درگذشت مادر شهیدان شعبانی

پیام تسلیت لاریجانی درپی درگذشت مادر شهیدان شعبانی به گزارش بولتن نیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مادر شهیدان شعبانی را تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت بانوی صبور ، مادر شهیدان والامقام، محمد و رضا شعبانی عزیز موجب تالم و تاثر شد. این مادر فداکار و مؤمنه که با صبر و استقامت و بندگی خالصانه خدا، فرزندان رشید خود را در راه پاسداری از انقلاب و سربلندی اسلام تقدیم کرد، سرمایه بی بدیل و افتخاری ماندگار بوده و همواره در یاد و خاطره مردم قدرشناس کشورمان خواهد ماند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 9 ساعت پیش
چرا بازیگر سریال پاورچین مجبور به مجری گری شد؟

چرا بازیگر سریال پاورچین مجبور به مجری گری شد؟ به گزارش بولتن نیوز ، اتفاق ویژه برنامه نوروزی شبکه سه سیما از حوالی ساعت 17 امروز آغاز شده و با بخش های متنوع مهمان خانه های مخاطبان است.
در بخشی از برنامه سحر زکریا بازیگر سریال های طنز مهران مدیری حضور پیدا کرد و درباره فعالیت کم خود در این سال ها و اجرای یک برنامه گفت:همه کار های مختلفی انجام میدهند و مجری بازیگر می شوند و برعکس.
وی افزود:اما من چهار سال است که کار نکردم و پول نداشتم. البته مجری بودن کار سختی است، در توانم نبوده و نیست، اما مجبور بودم قبول کنم.
زکریا عنوان کرد:برنامه یک گام تا سه نقطه را برای شبکه یک اجرا می کنم که قرار است بعد از سریال پایتخت پخش شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 16 روز و 13 ساعت پیش
نرخ حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو در سال 99+جدول

نرخ حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو در سال 99+جدول به گزارش بولتن نیوز، در اجرای ماده (3) آیین نامه تعیین سقف حق بیمه شخص ثالث و نحوه تخفیف، افزایش یا تقسیط آن - مصوب هیئت وزیران در سال 1396 ، موضوع ماده (18) قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه - مصوب سال 1395 ، شورای عالی بیمه در جلسه مورخ 28/12/98، شرکت های بیمه را به رعایت موارد زیر مکلف کرد:
1- نظر به اعلام مبلغ ریالی دیه برای سال 1399 از سوی قوه محترم قضائیه که متضمن 2/22 درصد افزایش در مبلغ ریالی دیه است و با توجه به افزایش 3درصدی نرخ حق بیمه رشته شخص ثالث به موجب مصوبه شورای عالی بیمه، کلیه شرکت های بیمه موظفند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 16 روز و 23 ساعت پیش
وعده آمریکا به سازمان بهداشت جهانی برای لغو تحریم های ایران

وعده آمریکا به سازمان بهداشت جهانی برای لغو تحریم های ایران به گزارش بولتن نیوز ، تدروس آدهانوم، رئیس سازمان بهداشت جهانی به خبرگزاری المیادین گفته است که آمریکا به این سازمان وعده داده بخشی از تحریم های ایران را لغو کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 23 ساعت پیش
سندرز خواستار لغو تحریم های ایران شد

سندرز خواستار لغو تحریم های ایران شد به گزارش بولتن نیوز ، سندرز در توئیتی نوشت: ایران با تلفات فاجعه باری از همه گیری ویروس کرونا مواجه است. تحریم های آمریکا نباید در این فاجعه بشری مشارکت داشته باشد. به عنوان یک ملت دلسوز، ما باید هر تحریمی که به توانایی ایران برای مقابله با این بحران آسیب می رساند از جمله تحریم های مالی را برداریم. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 16 روز و 23 ساعت پیش
چای وارداتی در گمرک رسوب کرد

چای وارداتی در گمرک رسوب کرد به گزارش بولتن نیوز، احمد رضا بخشی عضو هیئت مدیره اتحادیه بنکداران موادغذایی اظهار کرد: از آنجایی که این پروسه تمدید IRC در سیستم جدید بسیار زمان بر می باشد و مدت بسیار کمی از ابلاغ دستورالعمل جدید گذشته است با عنایت به اینکه کالاهای فوق قبل از وضع قانون جدید ثبت سفارش و همچنین ارز حاصل واردات از کشور خارج گردیده و کالاهای فوق در بنادر کشور در بلاتکلیفی به سر می برد، درصد زیادی از مایحتاج مردم در گمرکات باقی مانده و تبعات کمبود کالای فوق در شرایط کنونی جبران ناپذیر خواهد بود.
رییس کمیسیون تخصصی چای فدراسیون تشکل های صنایع غذایی کشاورزی ایران ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 16 روز و 23 ساعت پیش
مرگ 475 بیمار مبتلا به کرونا در ایتالیا طی 24 ساعت گذشته

مرگ 475 بیمار مبتلا به کرونا در ایتالیا طی 24 ساعت گذشته به گزارش بولتن نیوز ، آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد که شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور با 478 نفر افزایش نسبت به روز گذشته به 2978 نفر رسیده است.
ایتالیا بعد از چین بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا را در جهان دارد که با توجه به روند کنونی انتظار می رود ظرف روزهای آینده ایتالیا در این زمینه حتی از چین که رسانه های غربی از آن به عنوان مبدأ شیوع ویروس کرونا نام می برند پیشی بگیرد.
طی 4 روز اخیر بالغ بر 1500 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا جان خود را از دست داده اند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 17 روز و 0 ساعت پیش
ویژه برنامه عید نوروز سال 1399 و مصاحبه متفاوت با دکتر قالیباف

ویژه برنامه عید نوروز سال 1399 و مصاحبه متفاوت با دکتر قالیباف به گزارش بولتن نیوز ، فیلمی از برنامه عید نوروز سال 1399 و مصاحبه متفاوت با دکتر قالیباف را مشاهده می کنید ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 17 روز و 0 ساعت پیش
در بدبینانه ترین حالت 12 تا13هزار بستری کرونایی خواهیم داشت

در بدبینانه ترین حالت 12 تا13هزار بستری کرونایی خواهیم داشت به گزارش بولتن نیوز ، دکتر سعید نمکی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ، در پاسخ به این سوال رئیس جمهور که "چند تخت نقاهتگاه در کشور داریم؟" اظهار داشت: حدود 10 هزار تخت داریم که تقریباً بیش از 90 درصد آنها آماده هستند و احتمالاً این تعداد تخت ها را به 15 هزار تخت در هفته آینده خواهیم رساند.
وی در پاسخ به این سوال که "در حال حاضرچند بیمار بستری در کشور داریم؟" اظهار کرد: 4600 مورد بستری در کل کشور داریم و پیش بینی ما این است که در بدبینانه ترین حالت، میزان بستری های ما از 12 تا 13 هزار نفر بیشتر نخواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 17 روز و 0 ساعت پیش
کرونا در آمریکا چند ماه طول خواهد کشید؟

کرونا در آمریکا چند ماه طول خواهد کشید؟ به گزارش بولتن نیوز ، نشریه انگلیسی ایندیپندنت شیوع #کرونا در آمریکا 18 ماه طول خواهد کشید و این کشور با مشکلات جدی روبه رو خواهد شد ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 17 روز و 0 ساعت پیش
آتش سوزی دومین بیمارستان تاریخی ایران

آتش سوزی دومین بیمارستان تاریخی ایران به گزارش بولتن نیوز ، فرماندار کرمانشاه:بیمارستان مسیح کرمانشاه دومین بیمارستان تاریخی ایران سه شنبه شب (27 بهمن) در آتش سوخت.
آتش سوزی این بیمارستان کماکان ادامه دارد و نیروهای آتش نشانی در حال اطفاء حریق هستند.
علت آتش سوزی مشخص نیست. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 23 ساعت پیش
20 پیشنهاد برای گردشگریِ آنلاین در فرصت خانه نشینی

20 پیشنهاد برای گردشگریِ آنلاین در فرصت خانه نشینی گروه IT: مانع این نیست که بتوانیم از تعدادی از دیدنی ترین جاذبه ها و بهترین موزه های جهان دیدن کنیم. اگر هِدسِتِ واقعیت مجازی (VR) داشته باشید، تجربهٔ تماشای مجازی و سه بعدی این جاذبه ها و موزه ها بعضا دست کمی از دیدار حضوری شان ندارد. اما حتی اگر مثل من هدست VR ندارید هم می توانید از طریق تورهای مجازی باکیفیت 360 درجه ای گوگل در این اماکن و موزه ها بدون یک ریال هزینه گردشگری مجازی کنید و از پرسه زنی در آن ها و تماشای شاهکارهای تاریخ هنر جهان لذت و بهره ببرید.
به گزارش بولتن نیوز ، اولین بار که از طریق هدستِ VR ِهم خانه ٔ شیلیایی ام با گردشگری مجازی سه بعدی در گوگل مپ (Google Street ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 17 روز و 23 ساعت پیش
فورچون محصولات با برترین طراحی را معرفی کرد

فورچون محصولات با برترین طراحی را معرفی کرد گروه IT: مجله فورچون لیست 100 محصول برتر که بهترین طراحی های دنیای تکنولوژی در عصر جدید را دارند منتشر کرده است. با توجه به درخشش اپل در سال های اخیر جای تعجبی ندارد که این شرکت بیشترین نماینده را در این لیست دارد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، رتبه اول این لیست مطابق انتظار همگان به آیفون اختصاص داده شده است. این گوشی از سال 2007 و پس از رونمایی رسمی آن توسط استیو جابز فقید، همواره به عنوان یکی از برجسته ترین محصولات تاریخ تکنولوژی شناخته می شود. مجله فورچون ، می گوید این دستگاهی بود که نحوه زندگی ما را تغییر داد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 18 روز و 0 ساعت پیش
پس از اپل نوبت به مایکروسافت رسید

پس از اپل نوبت به مایکروسافت رسید گروه IT: اکثر غول های تکنولوژی یکی پس از دیگری مراسم ها و فروشگاه های خود را لغو و تعطیل کرده اند که از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنند. جدیدترین کمپانی که به این جرگه پیوسته، مایکروسافت است. بنا بر اعلام این کمپانی، تمامی فروشگاه های فیزیکی غول ردموندی در سراسر دنیا تا اطلاع ثانوی تعطیل شده اند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، چند روز پس از اعلام تعطیلی اپل استور های خارج از چین از سوی کمپانی اپل ، مایکروسافت نیز اعلام کرده که از الان تا اطلاع ثانوی، تمامی فروشگاه های فیزیکی این کمپانی در سراسر دنیا تعطیل می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 18 روز و 0 ساعت پیش
کرونا هم جاده چالوس را خلوت نکرد

کرونا هم جاده چالوس را خلوت نکرد به گزارش بولتن نیوز ، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور ، گفت: بر اساس آخرین گزارش ها، هم اکنون ترافیک در محور چالوس ، مسیر جنوب به شمال محدوده میدان امیرکبیر، سنگین و در محور تهران-پردیس و بالعکس در محدوده های بومهن و رودهن نیمه سنگین گزارش شده است.
وی ادامه داد: تردد در محور های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران شمال و آزادراه قزوین-رشت روان است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تأکید بر این که آزادراه چالوس- مرزن آباد و بالعکس تا اطلاع ثانوی، مسدود است، گفت: ترافیک در آزادراه تهران-کرج و کرج-قزوین ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 0 ساعت پیش
میزان افزایش حقوق کارمندان درسال 99 اعلام شد

میزان افزایش حقوق کارمندان درسال 99 اعلام شد به گزارش بولتن نیوز، محمدباقر نوبخت در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری راه آهن و تعدادی از دستگاه های دولتی و شرکت های خصوصی با اشاره به توسعه شبکه ریلی به مراکز استان های همدان، آذربایجان غربی، گیلان و کرمانشاه و همچنین آذربایجان شرقی از مسیر جدید، گفت: این اتفاقات در دومین سال تحریم ها رخ داد.
او با تأکید بر اینکه سیاست اقتصاد مقاومتی در توسعه شبکه ریلی برای دولت یک راهبرد است، افزود: علاوه بر 60 هزار میلیاردتومانی که سال جاری به پروژه های عمرانی پرداخت شد و عمدتاً برای طرح های ریلی بود، از محل صندوق توسعه ملی نیز به إذن رهبر معظم انقلاب برای احداث راه آهن 600 کیلومتری چابهار زاهدان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
اعلام جدول زمانی برنامه های درسی 28 اسفند شبکه های 4 و 7

اعلام جدول زمانی برنامه های درسی 28 اسفند شبکه های 4 و 7 به گزارش بولتن نیوز ، برنامه تلویزیونی آموزش دروس برای مقاطع مختلف تحصیلی که از طریق شبکه آموزش (7) و شبکه 4 در روز چهارشنبه 28 اسفند به طور زنده پخش می شود، به شرح زیر است:
شبکه آموزش
متوسطه دوره اول:
از ساعت 8 تا 8:30 درس ریاضی پایه 7
از ساعت 8:30 تا 9صبح عربی پایه 9
از ساعت 9 تا9:30 درس ریاضی پایه 8
از ساعت9:30 تا 10 درس علوم تجربی پایه 9
دوره ابتدایی:
از ساعت 10:05 تا 10:40 کتاب بازی و ریاضی پایه اول
از ساعت 10:45 تا 11:20 کتاب بازی و ریاضی پایه دوم
از ساعت 11:25 تا 12 کتاب فارسی و نگارش پایه سوم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
آمریکا چندین فرد ونهاد را به بهانه ارتباط با ایران تحریم کرد

آمریکا چندین فرد ونهاد را به بهانه ارتباط با ایران تحریم کرد به گزارش بولتن نیوز ، دولت آمریکا امروز چندین فرد و نهاد را به بهانه همکاری با برنامه هسته ای ایران در فهرست تحریم قرار داد.
اسپوتنیک به نقل از وزیر خارجه آمریکا نوشته دولت آمریکا 3 فرد و 9 نهاد را در فهرست تحریم قرار داده است ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
گرجستان یک ایرانی متهم به نقض تحریم را به آمریکا تحویل داد

گرجستان یک ایرانی متهم به نقض تحریم را به آمریکا تحویل داد به گزارش بولتن نیوز ، وزارت دادگستری آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که دولت گرجستان یک تبعه ایران را که به نقض تحریم ها متهم شده، به آمریکا تحویل داده است.
بر اساس بیانیه دادگستری آمریکا، این فرد که مهرداد انصاری نام دارد، تبعه ایران و مقیم امارات عربی متحده بوده است. وی در سال 2012 به همراه دو فرد دیگر به دلیل نقض تحریم های آمریکا علیه ایران تحت تعقیب قرار گرفته بود.
کریستوفر کومبز مسئول این پرونده در دایره سن آنتونیو پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) در مورد استرداد این فرد از گرجستان به آمریکا گفته است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
پمپئو: هدف از تحریم ها قطع نفوذ ایران در منطقه است!

پمپئو: هدف از تحریم ها قطع نفوذ ایران در منطقه است! به گزارش بولتن نیوز ، وزیر امور خارجه آمریکا در سخنانی باردیگر ادعاهای خود علیه ایران را تکرار کرد و مدعی شد که هدف تحریم ها علیه ایران توقف حمایت این کشور از حزب الله لبنان، تغییر رفتار و توقف نفوذ تهران در منطقه است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
موافقت رهبر انقلاب با درخواست عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

موافقت رهبر انقلاب با درخواست عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان به گزارش بولتن نیوز، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس قوه قضاییه که به مناسبت اعیاد رجبیه ، عید باستانی نوروز و بویژه مبعث پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) و با توجه به ضرورت کاهش جمعیت زندانیان ، شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومانی را که محکومیت آنها تا تاریخ 28 اسفند 1398 قطعیت یافته باشد، به تفصیل ارائه و درخواست تصویب آن را مطرح کرده بود، موافقت کردند.
متن نامه رئیس قوه قضائیه و پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ادام الله ظله الوارف ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
وحید هاشمیان شریک دزد و رفیق قافله

وحید هاشمیان شریک دزد و رفیق قافله گروه ورزشی : وحید هاشمیان که برخلاف ادعایی که می نمود در تیم ویلموس هیچکاره و فقط یک شخص تشریفاتی بوده است اکنون خواهان کمک مربیگری تیم ملی ایران هم شده است.
به گزارش بولتن نیوز، وقتی که رئیس وقت فدراسیون فوتبال آقای تاج رسما در برنامه تلویزونی اعلام کرد که از طریق آقای وحید هاشمیان که در آلمان زندگی می کند برای مربی تیم ملی ایران مشاوره گرفته است و دقیقا دو روز بعد از این مصاحبه رسمی اعلام کرد که با هدایت و تائید و پیگیری آقای وحید هاشمیان و آشنایی که نامبرده با آقای ویلموس و ایجنت او دارد مقدمات قرارداد آقای ویلموس از طریق ایجنت و آقای وحید هاشمیان با فدراسیون فوتبال ایران به امضا ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 18 روز و 1 ساعت پیش
در زنجیره انتقال اخبار جعلی کرونایی مشارکت نکنیم

در زنجیره انتقال اخبار جعلی کرونایی مشارکت نکنیم به گزارش بولتن نیوز ، دکتر مریم سلیمی، عضو گروه مولفان کتاب تفکر و سواد رسانه ای و مدرس سواد خبری و رسانه ای درکلیپی توضیح داد: در زنجیره انتقال اخبار جعلی کرونایی مشارکت نکنیم.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 18 روز و 6 ساعت پیش
قرنطینه سه هفته ای شهر سان فرانسیسکو برای مقابله با کرونا

قرنطینه سه هفته ای شهر سان فرانسیسکو برای مقابله با کرونا به گزارش بولتن نیوز ، به دنبال افزایش فوتی های ویروس کرونا در کالیفرنیا شهردار سان فرانسیسکو چهارمین شهر بزرگ این ایالت آمریکا این شهر را قرنطینه کرد.
سان فرانسیسکو کرونیکل و دیگر رسانه های آمریکایی خبر دادند، شهردار سان فرانسیسکو شامگاه دوشنبه به وقت محلی به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا مقررات جدیدی درباره منع آمد و شد صادر و به مدت حداقل سه هفته شهر را قرنطینه کرد.
لاندن برید شهردار سان فرانسیسکو، چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا با بیش از 883 هزار نفر جمعیت در پیامی توئتیر این خبر را اعلام و تصریح کرد: از نیمه شب امشب ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 7 ساعت پیش
مصدومیت 6 تن در حوادث چهارشنبه سوری تا کنون

مصدومیت 6 تن در حوادث چهارشنبه سوری تا کنون به گزارش بولتن نیوز ، سخنگوی سازمان اورژانس کشور:بر اساس آخرین گزارش هایی که از EOC دریافت شده است، حوادث چهارشنبه سوری سال جاری تا ساعت 14 امروز ، 6 مصدوم بر جای گذاشته است.
متاسفانه علیرغم تمام توصیه ها تا کنون 6 نفر مصدوم شدند که دو نفر از آن ها درمان و ترخیص شده اند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 7 ساعت پیش
آمادگی1200نفر داوطلب برای مشارکت در طرح غربالگری استان تهران

آمادگی1200نفر داوطلب برای مشارکت در طرح غربالگری استان تهران به گزارش بولتن نیوز، شاهین فتحی، مدیرعامل هلال احمر استان تهران با اشاره به ارائه خدمات این جمعیت در مبارزه با بیماری کرونا در استان تهران، اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جمعیت هلال احمر با کمک وزارت بهداشت، پلیس و راهداری تمهیداتی برای خروجی شهرها لحاظ کرده است.
وی ادامه داد: در بزرگراه تهران قم نیروهای هلال احمر استقرار پیدا کردند و تمام افرادی که از تهران خارج می شوند تحت بررسی قرار می گیرند و در صورت تب برای کنترل بیشتر به نیروهای وزارت بهداشت ارجاع داده می شوند؛ ضمن اینکه در ایستگاه های قطار و فرودگاه نیز تمهیداتی در نظر گرفته ایم و در 14 خروجی تهران نیز این ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
ویروس کرونا ساخته دست آمریکا است

ویروس کرونا ساخته دست آمریکا است به گزارش بولتن نیوز ، محمد علی الحوثی رئیس شورای عالی انقلاب یمن تاکید کرد که ویروس کرونا ساخته دست آمریکا است.
وی افزود: کسی که ملت را با سلاح می کشد در کشتن یمنی ها با هزینه های کمتر تردیدی نمی کند.
الحوثی تصریح کرد: ائتلاف متجاوز سعودی مسئول هرگونه شیوع کرونا در یمن خواهد بود. این ائتلاف عامدانه هیچ اقدام پیشگیرانه ای در این خصوص اتخاذ نمی کند.
وی تاکید کرد: ائتلاف متجاوز سعودی در مناطق اشغال شده در یمن حالت فوق العاده اعلام نکرده گویی که چیزی به نام ویروس کرونا در جهان شایع نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
اعلام وظایف فرهنگیان شاغل درمدارس برای پیشگیری از شیوع کرونا

اعلام وظایف فرهنگیان شاغل درمدارس برای پیشگیری از شیوع کرونا به گزارش بولتن نیوز، با توجه به شرایط خاص کشور در مواجهه با بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت و ایمنی معلمان و همکاران پرتلاش وزارت آموزش و پرورش که همواره در شرایط سخت کشور با تکیه بر شایستگی های خویش، پیشگام بوده اند و در این برهه حساس کشور نیز با ایجاد نهضت ملی جهاد آموزشی، جلوه هایی زیبا از خلاقیت و نوآوری را در آموزش و پرورش دانش آموزان به منصه ظهور کشاندند و یک بار دیگر جایگاه خویش را در سبد تقاضای اجتماعی جامعه رفعت بخشیدند، کمیته آموزش و پرورش ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بخشنامه ای مبنی بر شرح وظایف و مسؤولیت های همکاران شاغل در مدارس را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
زالی: تهرانی ها هنوز کرونا را جدی نگرفته اند

زالی: تهرانی ها هنوز کرونا را جدی نگرفته اند به گزارش بولتن نیوز ، رسانه ها به اندازه کافی در زمینه کرونا به شکل های مختلفی اطلاع رسانی کرده اند و هشدار های گروه پزشکی به آحاد مردم منتقل شده است، اما هنوز مردم به اندازه کافی شرایط را جدی نگرفته و حساسیت بسیار مهم این بیماری را درک نکرده اند.
وی با بیان اینکه کرونا یک بیماری مهلک و بسیار جدی است، گفت: هیچکس از این ویروس مصون نیست و نمی توان هیچ تضمینی داد که اگر هر فردی امروز به این بیماری مبتلا شد، علامت دار باشد، بلکه ممکن است بی علامت باشد.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تاکید کرد: یادمان باشد اگر امروز به ویروس مبتلا شویم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
استرالیا به درمان احتمالی کرونا ویروس رسید؟

استرالیا به درمان احتمالی کرونا ویروس رسید؟ به گزارش بولتن نیوز ،به گفته، مدیر مرکز تحقیقات بالینی دانشگاه کوئینزلند یکی از این داروها به کسانی که که تست ابتلا به ⁧ کرونا⁩ آنها مثبت بود، داده شده است،باعث ناپدید شدن ویروس از بدن آنها و بدنبال آن بهبودی کامل بیمار از عفونت شده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
کمک های روسیه به ایران برای مقابله با کرونا ادامه می یابد

کمک های روسیه به ایران برای مقابله با کرونا ادامه می یابد به گزارش بولتن نیوز ، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در تماس تلفنی با کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه به وی اطمینان داد که کمک های روسیه به ایران برای مقابله با بیماری کرونا ادامه خواهد یافت و مقامات روسیه بعد از دریافت نامه حسن روحانی رئیس جمهور ایران در حال بررسی نحوه اقدام در این زمینه هستند.
معاون وزیر امور خارجه روسیه افزود: مسکو اقداماتی را برای لغو تحریم های آمریکا علیه ایران انجام داده و تلاش خواهد کرد از راه های مختلف از جمله مشارکت در اینستکس همکاری خود با ایران را گسترش دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
عراق از آمریکا به سازمان ملل و شورای امنیت شکایت کرد

عراق از آمریکا به سازمان ملل و شورای امنیت شکایت کرد به گزارش بولتن نیوز ، وزارت خارجه عراق از ارائه دو شکایت نامه جداگانه به سازمان ملل و شورای امنیت در اعتراض به حملات هوایی اخیر آمریکا علیه نیروهای امنیتی عراق خبر داد.
به نوشته خبرگزاری رسمی عراق واع ، احمد الصحاف سخنگوی وزارت خارجه عراق گفت: این وزارتخانه دو شکایت نامه جداگانه به سازمان ملل و شورای امنیت در اعتراض به اقدام آمریکا در حمله به نیروهای عراقی ارسال کرده است.
وی افزود: وزارت خارجه عراق در این شکایت نامه ها، بمباران آمریکا را اقدامی خصمانه و نقض آشکار شروط حضور نیروهای آمریکایی در کشور توصیف کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن به کرونا مبتلا شد

رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن به کرونا مبتلا شد به گزارش بولتن نیوز ، نشریه کایدو ژاپن خبر داد تست کرونای کوزو تاشیما، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور مثبت اعلام شده است.
بنا به گزارش های رسیده رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن چند روزی بود که علائم کرونا را داشت و بعد از انجام آزمایشات تستش مثبت اعلام شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 18 روز و 9 ساعت پیش
کشف یک تن و 840 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

کشف یک تن و 840 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان به گزارش بولتن نیوز، سردار قاسم رضایی اظهار داشت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در نوار مرزی، مرزداران سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی مورتان جکیگور مطلع شدند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی انهدام این باند بزرگ را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مرزداران با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، پس از شناسایی مسیرهای تردد قاچاقچیان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی مرزبانی استان توانستند قاچاقچیان را در ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 18 روز و 10 ساعت پیش
دینداری و ارتقاء فهم دینی امری موقتی و یک یا چند بار مصرف نیست

دینداری و ارتقاء فهم دینی امری موقتی و یک یا چند بار مصرف نیست گروه دین و اندیشه - حجت الاسلام حامد کاشانی در کانال تلگرامی اش نوشت: روزگار عجیبی است، زمانی است که بیماری همه گیر کرونا دنیا را بحران زده کرده و علم پزشکی هنوز راه حل و درمان قطعی برای مهار و نابودی آن نیافته است و جمع زیادی از مردم دچار تشویش و اضطراب گردیده اند.
به گزارش بولتن نیوز ، از طرف دیگر نوروز امسال مصادف با اواخر ماه رجب و اوایل ماه شعبان است که ماه های آمادگی برای درک فیوضات ماه خدا می باشد، این فرصت را اولیاء خدا هرگز از دست نمی دادند.
از دیگر سو برنامه سمت خدا که در ماه های اخیر در صدر پربیننده ترین برنامه های تلوزیون و شبکه 3 است و از جمله در نظر سنجی همین ماه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 12 ساعت پیش
تردد محموله های ترافیکی فقط با مجوز پلیس

تردد محموله های ترافیکی فقط با مجوز پلیس به گزارش بولتن نیوز، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (مرکز مدیریت راه های کشور) با توجه به شیوع بیماری واگیر کرونا در سطح کشور و سرایت آن به اکثر استان ها و از طرفی همراهی هموطنان به توصیه های مسئولین وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز از هرگونه سفر و تردد بین شهری و ماندن در منزل و در نتیجه عادی بودن شرایط ترافیکی محورها فعلا تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در ایام نوروز 99 به استثناء محمولات ترافیکی اجرا نمی شود.
تبصره1: تردد محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راه های اصلی برون شهری از ساعت 7 صبح روز چهار شنبه تاریخ 98/12 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 12 ساعت پیش
سدهای کردستان ظرفیت کافی برای مهار سیلاب ها را دارند

سدهای کردستان ظرفیت کافی برای مهار سیلاب ها را دارند به گزارش بولتن نیوز، کامران خرم از بازگشایی 10 درصدی دریچه تحتانی سد گاوشان (25 میلیون مترمکعب در ثانیه) با هدف مدیریت سیلاب خبر داد و اظهار داشت: گرچه مدیریت این سد مربوط به آب منطقه ای استان کرمانشاه بوده اما قطعاً رهاسازی این حجم از آب، مشکلی برای مردم، ساکنان و مجاورین این سد و رودخانه گاورود ایجاد نخواهد کرد.
وی با بیان اینکه سدهای استان کردستان مدیریت شده و ظرفیت کافی برای ذخیره باران دارند، افزود: هم اکنون در سد قشلاق سنندج 180 میلیون مترمکعب آب ذخیره شده و با براساس پیش بینی های انجام شده، ظرفیت 40 میلیون مترمکعب آب دیگر برای مهار سیلاب ها را داریم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 12 ساعت پیش
نگران چک برگشتی خود نباشید

نگران چک برگشتی خود نباشید گروه اقتصادی: تصمیم گرفته شد تا اگر چک کسی برگشت خورد، سایر خدمات بانکی وی قطع نشود چرا که شاید دلیل برگشت چک موضوع کرونا باشد؛ بنابراین چک کسانی که از اول اسفند تا 31 اردیبهشت برگشت بخورد از هر زمانی در این مقطع، 3 ماه مهلت دارند که از خدمات بانکی استفاده کند ولی در رویه قضایی دخالت نمی کنیم.
به گزارش بولتن نیوز، بانک مرکزی برای استفاده بیشتر مردم از خدمات بانکداری الکترونیکی سقف کارت به کارت را از 3 به 10 میلیون تومان افزایش داده که تاثیر زیادی در تراکنش های غیر حضوری داشته است.
به منظور کاهش حضور مشتریان در شعب بانکی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 18 روز و 22 ساعت پیش
افزایش محبوبیت نسخه های غیر رسمی واتساپ

افزایش محبوبیت نسخه های غیر رسمی واتساپ گروه IT: با وجود اینکه در ماه های اخیر ویژگی های جدیدی به واتساپ اضافه شده، محبوبیت نسخه های غیر رسمی واتساپ مانند GBWhatsApp ، YoWhatsApp و FMWhatsApp به صورت قابل توجهی در حال افزایش است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، پیام رسان های بی شماری در سال های اخیر توسعه پیدا کرده اند، اما واتساپ محبوب ترین آن ها محسوب می شود. این پیام رسان تحت مالکیت فیس بوک ، به صورت ماهانه دارای 1.5 میلیارد کاربر فعال است. این پیام رسان علی رغم محبوبیت بالا، از نظر بروزرسانی و ارائه قابلیت های جدید عملکرد ناموفقی داشته و همین عامل باعث شده نسخه های غیر رسمی زیادی برای آن توسعه پیدا کنند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 18 روز و 23 ساعت پیش
بسته حمایتی دولت به اقشار کم درآمد

بسته حمایتی دولت به اقشار کم درآمد به گزارش بولتن نیوز، با شیوع بیماری کرونا در کشور، بسیاری از مشاغل تعطیل و صاحبان این مشاغل دچار ضرر و زیان شدند.
دولت قصد دارد به خانواده های کم درآمدی که دچار آسیب شده اند، بسته حمایتی پرداخت کند.
دولت به اقشار کم درآمد بسته حمایتی 200 تا 600 هزار تومانی پرداخت می کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 18 روز و 23 ساعت پیش
فرانسه قرنطینه شد

فرانسه قرنطینه شد به گزارش بولتن نیوز ، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه شامگاه دوشنبه به دلیل شیوع ویروس کرونا آغاز قرنطینه در کشورش را اعلام کرد ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 18 روز و 23 ساعت پیش
مدیریت مصرف رسانه ای در روزهای کرونا

مدیریت مصرف رسانه ای در روزهای کرونا گروه اجتماعی - عباس رضایی ثمرین؛ روزنامه نگار: هریک ازما روزانه در معرض هزاران پیام رسانه ای از منابع مختلف قرار داریم. آگاهی از اخبار و اطلاعات به یکی از ملزومات زندگی مدرن تبدیل شده و کمتر کسی از ما می تواند زندگی بدون دسترسی به منابع خبری از قبیل رسانه ها، اینترنت و شبکه های اجتماعی را تصور کند. با این حال، زیاده روی در پیگیری اخبار می تواند پیامدهای نامیمونی در زندگی هر یک از ما ایجاد کند. به ویژه در شرایط بحران، این زیاده روی می تواند آسیب های ذهنی و روانی به بار بیاورد و با ایجاد ترس و ناامنی روانی، بحران را تشدید کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 23 ساعت پیش
تکلیف جدید تولیدکنندگان و اصناف در ایام پیش رو

تکلیف جدید تولیدکنندگان و اصناف در ایام پیش رو به گزارش بولتن نیوز، حسین مدرس خیابانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور بخشنامه ای خطاب به روسای اتاق های بازرگانی و اصناف ایران و نیز سازمان های صنعت، معدن و تجارت 31 استان کشور از آن ها درخواست کرد تا تمامی واحد های تحت پوشش صنوف و اتاق های بازرگانی در سراسر کشور، ضمن افزایش تولید و رعایت حال هموطنان در ارایه نرخ های مصوب و عرضه کالا ها و ارزاق عمومی، مواد شوینده و ضدعفونی کننده، در سراسر روز ها حتی ایام تعطیلات (به جز اول فروردین)، بدون وقفه و در تلاشی سازنده و ماندگار، برای تامین مایحتاج مردم بکوشند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: