احتمال تمدید مهلت اعتراض برای دریافت بسته معیشتی

احتمال تمدید مهلت اعتراض برای دریافت بسته معیشتی به گزارش بولتن نیوز، حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اظهار کرد: امروز آخرین مهلت برای خانوار هایی است که یارانه نقدی دریافت نمی کنند و متقاضی دریافت یارانه معیشتی دولت هستند.
وی افزود: مهلت این افراد از 10 دی ماه آغاز شد و قرار بود که تا 24 دی ماه ادامه داشته باشد، اما به دلیل تقاضای برخی افراد این مهلت تا پایان دی ماه (امشب) تمدید شد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی بیان کرد: امکان تمدید مجدد مهلت اعتراض برای دریافت بسته معیشتی به بررسی های ستاد شناسایی مشمولان بستگی دارد و اگر پس از بررسی ها متوجه شویم که هنوز تعداد زیادی از افراد ثبت نام ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 28 دقیقه پیش
نوسان 450 تومانی قیمت مرغ در بازار

نوسان 450 تومانی قیمت مرغ در بازار به گزارش بولتن نیوز، عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور از نوسان قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 8 هزار و 500 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 12 هزار و 300 تومان است.
وی افزود: با توجه به کشش بازار در ایام پایانی ماه قیمت هر کیلو مرغ زنده نسبت به هفته گذشته 300 تومان و مرغ گرم 450 تومان افزایش یافته است که امیدواریم این روند تا پایان هفته تداوم یابد.
حجت نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده را 9 هزار و 500 تا 10 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ را 14 هزار تومان اعلام کرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 28 دقیقه پیش
کاهش سهم خاورمیانه از واردات نفت هند

کاهش سهم خاورمیانه از واردات نفت هند به گزارش بولتن نیوز، هند که سومین مصرف کننده بزرگ نفت جهان است، حدود 84 درصد از نیازهای نفتی خود را از خاورمیانه وارد می کند که عمده تامین نفت این کشور را برعهده داشته است. با این حال آمارهای نفتکش نشان داد سهم خاورمیانه از واردات نفت هند از 65 درصد در سال 2018 به 60 درصد در سال 2019 کاهش پیدا کرد که پایین ترین میزان از سال 2015 بود. عرضه نفت از سوی آمریکا و کشورهای دیگری مانند روسیه به واردکنندگان هندی اجازه داد از منابع دیگر بهره ببرند.
هند در سال میلادی گذشته 2.68 میلیون بشکه در روز نفت از خاورمیانه وارد کرد که حدود 10 درصد نسبت به سال 2018 کاهش داشت و حدود 1 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 37 دقیقه پیش
پیاز ارزان می شود

پیاز ارزان می شود به گزارش بولتن نیوز، اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اظهار کرد: وضعیت بازار میوه به دلیل فراوانی مناسب است و مشکلی از لحاظ تامین میوه وجود ندارد.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی درباره قیمت گوجه افزود: قیمت گوجه فرنگی به ثبات رسیده و هر کیلوگرم گوجه فرنگی انباری با قیمت 4 هزار تومان و گوجه فرنگی بوته رس با قیمت 7 هزار تومان در میادین عرضه می شود.
وی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم پیاز قرمز در حال حاضر 7 هزار تومان است گفت: به دلیل شرایط آب و هوایی که در استان سیستان و بلوچستان به وجود آمد برداشت پیاز در این مناطق با مشکل مواجه و موجب افزایش قیمت شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 37 دقیقه پیش
دلایل تاب آوری اقتصاد ایران در برابر تحریم ها

دلایل تاب آوری اقتصاد ایران در برابر تحریم ها به گزارش بولتن نیوز، خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی با اشاره به تلاش های شش ساله دولت ایران برای اتصال اقتصاد این کشور به اقتصاد جهانی با احتمال پیروزی احزاب محافظه کار در انتخابات پارلمانی نوشته است که مهم ترین چالش پیش روی دولت و مجلس آینده، بحث اقتصاد خواهد بود.
سیروس رزاقی، مدیر موسسه " آرا اینترپرایز" گفت: برداشت من این است که تحریم ها تنها بخشی از مشکل کشور در زمینه دشواری انجام کسب و کار و تضعیف بخش خصوصی است. آنچه ما نیازمندش هستیم اصلاحات ساختاری واقعی گسترده است تا بهره وری در کشور چه با تحریم و چه بدون تحریم افزایش یابد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 ساعت و 8 دقیقه پیش
ایران به تعهداتش درباره هواپیما عمل کرده است

ایران به تعهداتش درباره هواپیما عمل کرده است دفتر ریاست جمهوری اوکراین روز دوشنبه از دیدار هیأت اعزامی دولت ایران به کی یف با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین با هدف بررسی حادثه سقوط هواپیمای خطوط هوایی این کشور در ایران، خبر داده است.
ریاست این هیأت را محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارد.
بر اساس بیانیه کی یف، زلنسکی در این دیدار تصریح کرده است که ایران به آنچه برای تحقیق در مورد دلایل بروز این حادثه وعده داده بود، عمل کرده است. وی در این خصوص گفته است: اصل همه آنچه که در موردش با رئیس جمهور ایران صحبت کرده بودیم، انجام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 ساعت و 8 دقیقه پیش
وزیر کشور: دستگیری عوامل کیک های آلوده

وزیر کشور: دستگیری عوامل کیک های آلوده به گزارش بولتن نیوز ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز(دوشنبه) در پایان جلسه ستاد هماهنگی اطلاع رسانی اقتصادی کشور گفت: اعضا گزارشی که از مصوبات جلسه قبل داشتند ارائه دادند که نشان می دهد صد در صد مصوبات پیگیری شده است. از جمله موضوعات این جلسه صد قلم کالای مورد رصد وزارت صمت بود که مطرح شد و میانگین قیمت ها و صد کالا نسبت به قبل کاهشی بوده که حدود 5درصد، بالای 5درصد و 10در صد را تشکیل می دادند اما بین یک تا 2درصد افزایش قیمت داشتند.
وی اضافه کرد: مساله بعدی با توجه به ایام پایان سال بحث واردات کالاهای اساسی بود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 ساعت و 8 دقیقه پیش
سهام آسیا رشد کرد؛ اروپا عقب نشست

سهام آسیا رشد کرد؛ اروپا عقب نشست به گزارش بولتن نیوز، روز دوشنبه، پس از اینکه بانک مرکزی چین اعلام کرد در ماه ژانویه نرخ بهره وام های یک ساله و 5 ساله خود را ثابت نگاه می دارد، سهام آسیا رشد کرد. اما نگرانی از شیوع ذات الریه در چین باعث شد تا سهام شرکت های سازنده دارو و ماسک بهداشتی رشد کنند.
در بازار اروپا کاک فرانسه 0.31 درصد، فوتسی انگلیس 0.17 درصد و داکس آلمان 0.06 درصد افت کردند و شاخص پن یوروپین استاکس 600 با افت 0.17 درصدی روبرو شد.
در بازارهای آسیایی نیکی ژاپن 0.18 درصد بالا آمد.
کامپوزیت شانگهای 0.66 درصد رشد کرد، در حالی که هانگ سنگ هنگ کنگ 0.90 درصد سقوط کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 ساعت و 8 دقیقه پیش
احتمال سقوط 500 هزار بشکه ای تولید نفت لیبی

احتمال سقوط 500 هزار بشکه ای تولید نفت لیبی به گزارش بولتن نیوز، سخنگوی شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که اگر قطع دسترسی به تأسیسات نفتی این کشور ادامه یابد، در چند روز آینده تولید نفت این کشور به 72 هزار بشکه در روز کاهش می یابد.
پیش از تعطیلی پایانه ها و میدان های نفتی به دست نیروهای وفادار به خلیفه حفتر، رهبر نیروهای مسلح شرق لیبی، تولید نفت این کشور بیش از یک میلیون و 200 هزار بشکه در روز بود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 ساعت و 8 دقیقه پیش
یک کشور دیگر حزب الله لبنان را نهاد تروریستی اعلام کرد

یک کشور دیگر حزب الله لبنان را نهاد تروریستی اعلام کرد به گزارش بولتن نیوز ، دولت هندوراس امروز دوشنبه در پیروی از محور غربی- عبری اعلام کرد که این کشور مقاومت حزب الله لبنان را یک نهاد تروریستی می داند! ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 ساعت و 8 دقیقه پیش
قاچاق پوشاک کاهش یافت/افزایش20درصدی تولیدپوشاک در9ماهه امسال

قاچاق پوشاک کاهش یافت/افزایش20درصدی تولیدپوشاک در9ماهه امسال به گزارش بولتن نیوز، رضا رحمانی اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال و تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید، وزارت صنعت، معدن و تجارت امسال در 7 محور و 34 برنامه اجرایی وجوه مختلف این مهم را مورد توجه قرار داده که در همین راستا یکی از برنامه های ویژه وزارت صمت، توسعه صنعت نساجی و پوشاک بوده است.
وی ادامه داد: در جلسه امروز همه بزرگان این صنعت حضور دارند و ما به دنبال تحقق حداکثری اهداف خود در راستای توسعه صنعت پوشاک و نساجی کشور هستیم و با توجه به گام های برداشته شده در سال های گذشته، امروز و با توجه به شرایط موجود نیازمند انسجام و همگرایی بیشتری هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 ساعت و 19 دقیقه پیش
کلاهبرداری پنج میلیارد ریالی یک زن با وعده استخدام افراد

کلاهبرداری پنج میلیارد ریالی یک زن با وعده استخدام افراد به گزارش بولتن نیوز ، سعید بالش زر افزود: در پی گزارش واصله خانمی 35 ساله که از کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
وی بیان داشت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند.
بالش زر افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از تعقیب و مراقبت متهم را دستگیر کردند و متهم در بازجویی های اولیه به مبلغ پنج ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 28 دقیقه پیش
کیفیت هوای تهران، با شاخص 124

کیفیت هوای تهران، با شاخص 124 به گزارش بولتن نیوز ، کیفیت هوای تهران، با شاخص 124 برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 59 دقیقه پیش
اخطاریه مهم بارشی مورخ 30دی ماه

اخطاریه مهم بارشی مورخ 30دی ماه به گزارش بولتن نیوز ، همانطور که روزهای قبل هم اعلام شده بود موج دوم بارشی این هفته بتدریج از سه شنبه از سمت مرزهای شمالغرب و غرب وارد کشور شده و بسیاری از مناطق کشور در شمالغرب،غرب، شمال،جنوبغرب، جنوب، دامنه های زاگرس و البرز و بتدریج شمالشرق از بارشهای این سیستم تا روز جمعه بهره خواهند برد.
شدت بارشهای این سیستم در استانهای غرب،شمالغرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس خواهد بود.
اخطار وقوع سیلاب:
با توجه به شدت بارشها در استانهای ایلام،خوزستان،لرستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ،فارس و بوشهر و استانهای حاشیه دریای خزر احتمال وقوع سیلاب ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 8 دقیقه پیش
قاچاق فروشی با مجوز قانونی

قاچاق فروشی با مجوز قانونی به گزارش بولتن نیوز، با وجود آنکه از تیرماه سال گذشته واردات لوازم خانگی ممنوع شده اما در حال حاضر علاوه بر آنکه لوازم خانگی قاچاق به شکل های مختلف وارد کشور می شود، درگاه های پرداخت بانک مرکزی نیز در خدمت عرضه کنندگان کالای قاچاق قرار گرفته و عرصه برای تولیدات داخلی تنگ کرده است.
یک سال و نیم است که واردات رسمی لوازم خانگی ممنوع بوده اما علی رغم این مساله، قاچاق کالا به شکل های مختلف از جمله مبادی رسمی ، بنادر جنوبی و مناطق آزاد در حال انجام است.
در همین راستا حمیدرضا منصفی، عضو انجمن واردکنندگان لوازم خانگی با اشاره به اینکه اگر هیچ حائلی بین مناطق آزاد و منطقه اصلی نباشد قاچاق ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 8 ساعت و 7 دقیقه پیش
معاون وزیرخارجه آمریکا: به دنبال جنگ با ایران نیستیم

معاون وزیرخارجه آمریکا: به دنبال جنگ با ایران نیستیم به گزارش بولتن نیوز ، دیوید شنکر معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک در سخنانی اقلیم کردستان عراق را شریکی عالی برای آمریکا در مبارزه با تروریست عنوان کرد.
این مقام آمریکا که با کردستان 24 گفتگو می کرد، در ادامه مدعی شد که آمریکا در حال انجام اقدامات و کارهای بشردوستانه در اقلیم کردستان عراق است.
شنکر همچنین از ادامه حمایت همه جانبه اقتصادی و همچنین نظامی از نیروهای پیشمرگه اقلیم کردستان خبر داد و از مواضع رهبران اقلیم کردستان عراق در ارتباط با تحولات اخیر در منطقه استقبال کرد.
به گفته این مقام آمریکایی، حضور او در اربیل نشانگر روابط نزدیک واشنگتن با اقلیم است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 8 ساعت و 7 دقیقه پیش
آقای علی عسگری! سینه خود را مقابل حملات خناسان سپر نمایید

آقای علی عسگری! سینه خود را مقابل حملات خناسان سپر نمایید گروه فرهنگی: حاج مهدی رسولی - از مداحان اهل بیت علیهم السلام – به ضبطی شدن دو برنامه جهان آرا و ثریا واکنش نشان داده و در یادداشتی آورده است: خیلی ها گفته اند این کار با فشار دولت و برخی چهره های خاص بوده، اهمیتی ندارد! آنچه اهمیت دارد این است که در اوج جنگ رسانه ای با صدها شبکه ماهواره ای فارسی زبان، چرا باید پخش زنده ی معدود برنامه های انقلابی صداوسیما نیز حذف شود؟
به گزارش بولتن نیوز، متن یادداشت مهدی رسولی به شرح زیر است:
در خبرها دیدم که صداوسیما پخش زنده دو برنامه انقلابی و صریح خود را ممنوع کرده تا از این به بعد به صورت ضبطی پخش شوند! ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 10 ساعت و 39 دقیقه پیش
طرح تحول مجلس آخرین رمق نظام بانکی را می گیرد

طرح تحول مجلس آخرین رمق نظام بانکی را می گیرد به گزارش بولتن نیوز، طهماسب مظاهری در نشست آینده پژوهشی اقتصاد گفت: امروز نظام بانکی کشور در رنج است و مشتریان و سپرده گذاران آن نیز رنجور شده و به سختی افتاده اند، چرا که مشتریان تنگنای مالی دارند و ترازنامه های بانکی نیز دچار مشکل است.
وزیر اسبق امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هر روز در نظام بانکی، مقررات جدیدی وضع می شود که آخرین بار آن، قانون مجلس برای تسویه حساب بین بانک و مشتریان است که مدیران بانکی را نگران کرده است، افزود: علل این رنجوری امروز نظام بانکی در چند بند خلاصه می شود؛ به این معنا که می توان نتیجه گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 8 دقیقه پیش
عکس/ بارش برف زمستانی در تهران

عکس/ بارش برف زمستانی در تهران به گزارش بولتن نیوز ، بارش برف زمستانی یکشنبه 29 دی 1398، تهران را سفیدپوش کرد. در پی این بارش مدارس استان در کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل شد. پلیس به شهروندان بابت استفاده از خودروهای شخصی با توجه به لغزنده بودن سطح خیابان ها هشدار داده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 9 دقیقه پیش
افزایش تولید سایپا موجب تسریع در تحویل خودرو است

افزایش تولید سایپا موجب تسریع در تحویل خودرو است گروه اقتصادی : عباس تابش در بازدید از گروه خودروسازی سایپا افزود: برنامه موفقیت آمیز سایپا در افزایش تولید محصولات، نویدبخش ایفای تعهدات این خودروساز در کمترین زمان ممکن است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از سایپانیوز، وی با بیان این که مشتریان گروه سایپا نگران تحویل محصولات خود نباشند، ادامه داد: خودروهای در حال تولید به سرعت تحویل خواهد شد و سایپا با اجرای برنامه تسریع در تحویل محصولات می تواند رضایت مشتریان خود را برآورده کند.
تابش در ادامه تصریح کرد: گروه سایپا موفق شده تمام خودروهای کف کارخانه را تکمیل کرده و به مشتریان تحویل دهد که این امر موجب پاسخ گویی به بخش اعظمی از تعهدات ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 58 دقیقه پیش
آمریکا قصد دارد تا نیروهایش را در اقلیم کردستان و مناطق اعراب سنی، مستقر کند

آمریکا قصد دارد تا نیروهایش را در اقلیم کردستان و مناطق اعراب سنی، مستقر کند گروه بین الملل : رسانه های نزدیک به پارتی به نقل از شخصیت های سیاسی گزارش دادند که بعد از ورود نیروهای حشد شعبی به بغداد و استان های جنوبی عراق، آمریکا نیروهای خود را از این مناطق تخلیه و در کردستان و نواحی سنی نشین عراق مستقر خواهد کرد، مناطقی که برای آمریکایی ها امن است.
به گزارش بولتن نیوز، رسانه های پارتی گزارش دادند؛
از زمان شهادت حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و ابومهدی مهندس، معاون فرمانده کل نیروهای حشد شعبی، نیروهای حشد شعبی منسجم تر عمل کرده و یکصدا خواستار خروج نیروهای آمریکایی از عراق شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 13 ساعت و 9 دقیقه پیش
فیلم/ خلاصه دیدار بارسا یک - گرانادا صفر

فیلم/ خلاصه دیدار بارسا یک - گرانادا صفر به گزارش بولتن نیوز ، بارسا به سختی در اولین حضور ستین روی نیمکت با گل مسی بر گرانادا چیره گشت.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 39 دقیقه پیش
ترامپ به زودی در مورد زمان معامله قرن تصمیم می گیرد

ترامپ به زودی در مورد زمان معامله قرن تصمیم می گیرد به گزارش بولتن نیوز ، کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داده است که رئیس جمهور آمریکا ظرف روزهای آینده در مورد اینکه آیا طرح سازش را پیش از انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی رونمایی کند یا نه، تصمیم می گیرد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
تصویری تکان دهنده از جنایت فرانسوی ها در الجزایر

تصویری تکان دهنده از جنایت فرانسوی ها در الجزایر به گزارش بولتن نیوز ، الجزایری ها به کشور خود بلد میلیون شهید یعنی سرزمین یک میلیون شهید می گویند و علت آن هم این است که مردم این کشور برای بیرون راندن اشغالگران فرانسوی که به مدت 132 سال در این کشور را اشغال کرده بودند، بیش از یک میلیون قربانی دادند ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
خواهان کاهش تنش نظامی از تمامی طرف ها در یمن هستیم

خواهان کاهش تنش نظامی از تمامی طرف ها در یمن هستیم به گزارش بولتن نیوز ، مارتین گریفیتس، نماینده سازمان ملل در امور یمن افزایش تنش های نظامی اخیر در استان های صنعا، صعده و مأرب در یمن را محکوم کرده و خواستار توجه تمامی طرف ها از جبهه نظامی به سوی جبهه سیاسی شده است.
گریفیتس در حالی خواستار کاهش تنش در یمن می شود که نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن شب گذشته یک موشک بالستیک به پایگاه نیرو های عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن در شمال شهر مارب، شلیک کردند که شمار تلفات این حمله همچنان در حال افزایش است.
گریفیتس مدعی شد: این گونه اقدامات نظامی هرگونه پیشرفت به سوی کاهش تنش ها را با مشکل مواجه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
رژیم صهیونیستی خطیب مسجدالاقصی را تبعید کرد

رژیم صهیونیستی خطیب مسجدالاقصی را تبعید کرد به گزارش بولتن نیوز ، مقامات رژیم صهیونیستی متن حکم تبعید شیخ عکرمه صبری ، خطیب مسجدالاقصی و رئیس سازمان عالی اسلامی در قدس، را به وی تحویل داده اند.
به موجب این حکم، شیخ عکرمه صبری به مدت یک هفته از مسجد الاقصی تبعید می شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
کدام مدارس فردا تعطیل هستند؟

کدام مدارس فردا تعطیل هستند؟ به گزارش بولتن نیوز ، به دلیل بارش برف و برودت هوا برخی مدارس شهرستان های استان تهران دوشنبه، 30 دی تعطیل اعلام شد.
مدارس شهریار، ملارد و قدس تعطیل است
به دنبال بارش برف و برودت هوا تمام مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهریار در نوبت صبح دوشنبه، 30 دی تعطیل اعلام شدند.
تعطیلی مدارس چهاردانگه، اسلامشهر و بهارستان 1 و 2
با بارش برف و افزایش برودت هوا مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی چهاردانگه، اسلامشهر و بهارستان در نوبت صبح دوشنبه تعطیل هستند.
تعطیلی مدارس دماوند و فیروزکوه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
پارلمان اردن خواستار ممنوعیت واردات گاز رژیم صهیونیستی شد

پارلمان اردن خواستار ممنوعیت واردات گاز رژیم صهیونیستی شد به گزارش بولتن نیوز ، پارلمان اردن روز یکشنبه با طرح پیشنهادی منع واردات گاز رژیم صهیونیستی موافقت کرد و آن را به دولت ارجاع داده تا به پیش نویس قانون تبدیل شود.
جلسه ای که پارلمان امروز (یکشنبه) در خصوص واردات گاز طبیعی رژیم صهیونیستی تشکیل داده تحت فشار اعتراضات مردمی صورت گرفت.
همزمان با برگزاری نشست امروز پارلمان، گروهی از فعالان و احزاب سیاسی اردن در محکومیت توافق گازی امان و تل آویو تجمع کرده بودند. طبق این توافق که در سپتامبر 2016 به امضا رسید، اردن از ژانویه جاری حدود 45 میلیارد متر مکعب گاز رژیم صهیونیستی را به مدت 15 سال وارد می کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
پاداش به مشترکان خوش مصرف برق در پایتخت

پاداش به مشترکان خوش مصرف برق در پایتخت به گزارش بولتن نیوز، حسین صبوری اظهار داشت: در تابستان سال جاری، طرح های متعددی به منظور کنترل بار شبکه توزیع برق پایتخت در ساعات اوج مصرف به مرحله اجرا درآمده و همکاری قابل تقدیر مشترکان در بخش های مختلف خانگی، اداری، تجاری، صنعتی و کشاورزی، عدم بروز خاموشی در تهران را به همراه داشته است.
وی عنوان کرد: طبق اطلاع رسانی های قبلی انجام شده و توافق نامه های منعقد شده، بیش از 45 میلیارد ریال پاداش مالی به مشترکانی که با راهکارهای ارائه شده اعم از تغییر ساعات یا روزهای کاری، کاهش روشنایی محیط و افزایش دمای سیستم های سرمایشی و استفاده از مولدهای خود تأمین در ساعات اوج بار ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
ماجرای تأیید صلاحیت تاجگردون و حسنوند توسط شورای نگهبان چه بود

ماجرای تأیید صلاحیت تاجگردون و حسنوند توسط شورای نگهبان چه بود گروه سیاسی : همزمان با اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان در هیأت های نظارت استانی و مرکزی که در تاریخ 22 دی ماه از سوی شورای نگهبان به فرمانداری های سراسر کشور اعلام شد، شایعات و گمانه زنی های رسانه ای درباره تائید و رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان نمایندگی مجلس آغاز شد.
به گزارش بولتن نیوز ، در این میان اسامی داوطلبان، نتیجه بررسی صلاحیت 2 تن از داوطلبان یعنی آقایان غلامرضا تاج گردون نماینده گچساران و باشت و فریدون حسنوند نماینده اندیمشک بیشتر جلب توجه کرد و خبر رد صلاحیت آنان در رسانه ها منتشر شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
صنعت خودرو ابزار سیاسی دولت ها

صنعت خودرو ابزار سیاسی دولت ها به گزارش بولتن نیوز، مرتضی مصطفوی ، کارشناس ارشد اقتصاد در یادداشتی نوشت: آنها شرکت های خودروسازی را ابزاری برای تعامل سازنده با جریان های گوناگون سیاسی می دانند. حضور افراد متعدد دولتی، سیاسی، امنیتی، نماینده مجلس شورای اسلامی، آقازاده و... در شرکت های تابع خودروسازی فقط یک مصداق بارز از حاکمیت چنین نگاهی است.
در شرکتی که منافع سیاسی بر اولویت های اقتصادی غلبه می کند، به طور قطع تصمیم های سیاسی گرفته می شود تا اقتصادی؛ بنابراین خروجی آن افزایش هزینه ها، کاهش بهره وری، شفاف نبودن عملکردها، تحمیل تکالیف غیراقتصادی، مازاد نیروی انسانی و... می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
پوتین با جانسون درباره ایران گفتگو کرد

پوتین با جانسون درباره ایران گفتگو کرد به گزارش بولتن نیوز ، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه امروز یکشنبه و در حاشیه اجلاس لیبی در برلین با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و اورزلا فون در لاین رئیس کمیسیون اروپا دیدار کرد.
در بیانیه صادره از سوی وزارت خارجه روسیه در این خصوص آمده است: در این گفتگوها موضوعات روابط دو جانبه و همچنین مشکلات بین المللی از جمله حل و فصل اوضاع در لیبی مورد بحث قرار گرفت.
به گزارش رویترز، نخست وزیر انگلیس ادعا کرد که در دیدار با پوتین به وی گفته است که مادامیکه مسکو از فعالیت های بی ثبات کننده خود که امنیت را به خطر می اندازد دست برندارد؛ هیچگونه عادی سازی روابط میان دو کشور ایجاد نخواهد شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
پمپئو با سرکرده شورشیان در ونزوئلا دیدار می کند

پمپئو با سرکرده شورشیان در ونزوئلا دیدار می کند به گزارش بولتن نیوز ، 2 منبع آگاه امروز یکشنبه اعلام کردند که خوان گوایدو سرکرده شورشیان مورد حمایت غرب در ونزوئلا به منظور دیدار با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا وارد کلمبیا شده است.
بر اساس اعلام این خبرگزاری، دیدار طرفین قرار است در حاشیه یک نشست با یکدیگر دیدار کنند.
این درحالیست که پیشتر دادگاهی در ونزوئلا خوان گوایدو را ممنوع الخروج کرده بود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
مدارس استان قزوین تعطیل شد

مدارس استان قزوین تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز ، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با توجه به تغییرات جوی و لغزنده بودن خیابان، تمامی مراکز پیش دبستانی، مدارس مقطع ابتدایی، مدارس استثنایی؛ فردا دوشنبه 30 دی ماه در نوبت صبح تعطیل است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
آتش سوزی در بازار تبریز

آتش سوزی در بازار تبریز به گزارش بولتن نیوز ، از دقایقی پیش بخشی از بازار تبریز دچار حریق شده است و اکیپ های آتش نشانی در حال اعزام به بازار هستند.
عوامل آتش نشانی به علت بارش برف و ترافیک در محدوده بازار هنوز به محل نرسیده اند.
هنوز از محل دقیق آتش سوزی در بازار تبریز خبری در دسترس نیست. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
حقوق دی ماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می شود

حقوق دی ماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می شود به گزارش بولتن نیوز، امین پور ذاکری گفت: با تلاش های صورت گرفته و هماهنگی خزانه کل و سازمان برنامه و بودجه کشور حقوق بیش از یک میلیون و 428 هزار نفر از بازنشستگان و موظفین تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 24 امشب به حساب این عزیزان واریز و قابل برداشت خواهد شد.
وی گفت: بخش عمده اعتبارات پرداخت حقوق بازنشستگان عزیز توسط دولت تأمین و پرداخت می شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
پروژه جدید ایران برای لغو ویزای روسیه

پروژه جدید ایران برای لغو ویزای روسیه به گزارش بولتن نیوز، ایران و روسیه از سال 1393 می خواستند روادیدشان را لغو کنند؛ این آمادگی از سوی ایران بیشتر بود و اداره فدرال گردشگری روسیه آن را جدی پیگیری کرد تا این که در سال 1394 تفاهم نامه تسهیل اعطای روادید میان وزرای خارجه دو کشور امضا و در ادامه آن پروسه دریافت ویزا کوتاه تر شد.
پس از این اقدام سفیر ایران در روسیه گزارش کرد که سفر شهروندان ایرانی 115 درصد و سفر اتباع روس به ایران 40 درصد رشد کرد.
گام بعدی دو کشور، لغو روادید برای گروه های توریستی بود؛ پیشنهادی که از سوی روس ها در سال 1395 مطرح شد و در آذرماه همان سال موافقتنامه ای با عنوان تسهیل روادید گردشگران گروهی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
سرپرست سازمان جوانان هلال احمر عزل شد

سرپرست سازمان جوانان هلال احمر عزل شد به گزارش بولتن نیوز ، رضا بامداد اصل سرپرست سازمان جوانان هلال احمر دقایقی پیش از سوی محمودرضا پیروی دبیرکل هلال احمر، برکنار شد.
بامداد ضمن تأیید این خبر، تصمیم دبیرکل در وضعیت فعلی را مغایر با مصوبه شورای عالی هلال احمر اعلام کرد.
این تصمیم در حالی رخ داده که قریب دو ماه است وضعیت رئیس جمعیت هلال احمر در هاله ای از ابهام به سر می برد و از طرفی استان های جنوب شرقی کشور نیز به دلیل رویارویی با سیل، نیاز به امدادرسانی فوری دارند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
ارتقای منزلت بازنشستگان با خدمات بانک رفاه

ارتقای منزلت بازنشستگان با خدمات بانک رفاه به گزارش بولتن نیوز، هر گونه تلاش برای ارتقای منزلت بازنشستگان و رفع نیازهای مادی این قشر در واقع نوعی امیدآفرینی برای تمام اقشار اجتماع به شمار می آید و پیامدهای آن در تمام جامعه ملموس خواهد بود.
بانک رفاه در میان بانک های کشور، بانکی است که ارتقای وضعیت معیشتی و بهبود زندگی بازنشستگان را در اولویت فعالیت خود قرار داده است و در راستای این اولویت اقدامات و خدمات گوناگونی را طراحی و اجرا کرده است.
بانک رفاه با برنامه ریزی منسجم و هماهنگ خدمات شایسته ای به مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه کرده و روز به روز به تنوع این خدمات افزوده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت!

آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت! به گزارش بولتن نیوز ، احد کریم خانی معاون سیاسی نیروی قدس سپاه طی یادداشتی با عنوان "آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت!" که به خبرگزاری تسنیم ارسال کرده، درباره ولایتمداری شهید حاج قاسم سلیمانی نوشت: مقام معظم رهبری، بهتر از هرکسی به ویژگی ولایتمداری و اعتقاد قلبی و راسخ حاج قاسم به " ولایت فقیه " واقف بودند اما از آنجا که این موضوع به شخص و جایگاه والای ایشان برمی گشت از اشاره مستقیم به آن خودداری فرمودند.
متن این یادداشت به شرح زیر است:
پس از شهادت سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش به دست شقی ترین انسان های روی کره خاکی یعنی ارتش تروریستی آمریکای جنایتکار ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
گفت وگوی نتانیاهو با سران جهان درباره ایران

گفت وگوی نتانیاهو با سران جهان درباره ایران به گزارش بولتن نیوز ، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در جلسه کابینه خود اعلام کرد که در نشست "هولوکاست" که این هفته در اراضی اشغالی برگزار می شود، با سران جهان درباره ایران به گفت وگو می پردازد.
نتانیاهو قرار است دیدارهایی با مایک پنس، ولادیمیر پوتین و امانوئل مکرون داشته باشد. 43 نفر از سران کشورهای دیگر نیز در این نشست شرکت خواهند کرد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
طرح دشمنان برای هرج ومرج سازنده در لبنان

طرح دشمنان برای هرج ومرج سازنده در لبنان به گزارش بولتن نیوز ، صلاح فحص رئیس دفتر جنبش امل لبنان به رهبری نبیه بری رئیس پارلمان این کشور در تهران در گفت وگو با خبرنگار بین الملل تسنیم به تشریح ابعاد بحران سیاسی و اقتصادی در لبنان پرداخت و درباره علت این بحران گفت: در ابتدای این مصاحبه باید بگویم، در لبنان یک مشکل اساسی به نام مشکل طایفه گری وجود دارد، طایفه گری، مایه عذاب و رنج است، طایفه گری یکی از مشکلات اساسی است که ملت لبنان از آن رنج می برند.
جنبش امل به رهبری نبیه بری همواره برای ایجاد نظام مدنی که مبنی بر طایفه گری نباشد، تلاش کرده است نظامی که عادلانه باشد و همه مردم در برابر قانون برابر باشند و هیچ تفاوت و تبعیضی میان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
احتمال تعطیلی مدارس شهر تهران تا ساعتی دیگر

احتمال تعطیلی مدارس شهر تهران تا ساعتی دیگر به گزارش بولتن نیوز ، ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش تهران در گفتگوی تلفنی اعلام کرد:هنوز تعطیلی مدارس مشخص نیست و در حال بررسی وضعیت مناطق هستیم. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
تاکید جانسون و مکرون بر لزوم کاهش تنش پیرامون مسائل ایران

تاکید جانسون و مکرون بر لزوم کاهش تنش پیرامون مسائل ایران به گزارش بولتن نیوز ، سخنگوی دفتر نخست وزیری انگلیس در بیانیه ای با اشاره به گفت وگوی بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه گفت: این دو رهبر در خصوص تعهداشان به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و تبیین چارچوبی طولانی مدت برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای گفت وگو کردند.
وی افزود: آن دو همچنین بر لزوم کاهش تنش ها و همکاری با شرکای بین المللی در جهت یافتن راه حلی دیپلماتیک درخصوص تنش های کنونی تاکید کردند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
از امروز بازی های ایکس باکس را بر روی گوشی های اندرویدی استریم کنید

از امروز بازی های ایکس باکس را بر روی گوشی های اندرویدی استریم کنید گروه IT: مایکروسافت چندی قبل به اعضای حلقه آلفای اینسایدرهای ایکس باکس در بریتانیا و آمریکا اجازه داد به بررسی نحوه استریم بازی ها بر روی تلفن های هوشمند بپردازند و حالا با دریافت بازخوردهای لازم دایره تست کنندگان این قابلیت جذاب را گسترش داده است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، شاید بپرسید اینسایدرها دقیقا چه کسانی هستند؟ مایکروسافت بر روی ویندوز 10 و ایکس باکس کاربرانی دارد که پیش از انتشار رسمی یک بروزرسانی یا ویژگی جدید، این موارد را برای آن ها می فرستد تا مشکلات و ایرادهای احتمالی قبل از انتشار گسترده رفع شوند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
دسترسی اپ Clearview AI به سه میلیارد تصویر کاربران

دسترسی اپ Clearview AI به سه میلیارد تصویر کاربران گروه IT: استارتاپ Clearview AI اپلیکیشنی را توسعه داده که قادر به شناسایی افراد و ارائه اطلاعات در مورد آنها بر اساس یک تصویر خاص است. بر اساس گزارش نیویورک تایمز بیش از 600 نهاد مجری قانون در آمریکا و کانادا از مدت ها قبل بی سر و صدا سرگرم استفاده از آن بوده اند و این مساله نگرانی هایی در رابطه با نقض حریم خصوصی شهروندان در پی داشته است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، هرچند Clearview AI چندان شناخته شده نیست با این وجود سیستم قدرتمندی را خلق کرده که با تکیه بر پایگاه داده ای مشتمل بر حدود 3 میلیارد تصویر ، قادر به شناسایی افراد تنها با در اختیار داشتن تصویری از آنهاست ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
امارات تعدادی از تروریست های القاعده در یمن را آزاد کرد

امارات تعدادی از تروریست های القاعده در یمن را آزاد کرد به گزارش بولتن نیوز، منابع آگاه در فرودگاه الریان استان حضرموت که امارات عربی متحده از آن به عنوان زندان استفاده می کند، اعلام کردند، امارات تعدادی از عناصر گروهک القاعده را آزاد کرده است.
بر اساس گزارش سقطری پست ، عناصر آزاد شده از استان شبوه در جنوب یمن بوده اند و هدف از این اقدام، مشتنج کردن وضعیت شبوه و ایجاد بی ثباتی در این استان است.
در ادامه این گزارش آمده، از جمله فرماندهان القاعده که آزاد شده اند صالح عمر بامعبد از شهر رضوم و باسل المراوح از شهر حبان در استان شبوه هستند.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
پامپئو با بورل درباره وضعیت غرب آسیا گفت وگو کرد

پامپئو با بورل درباره وضعیت غرب آسیا گفت وگو کرد به گزارش بولتن نیوز، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه در حاشیه کنفرانس بحران لیبی در برلین آلمان، با جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کرد.
پامپئو در توییتر نوشته است: امروز جلسه مطلوبی را با "جوزپ بورل" رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در برلین داشتیم و درباره چالش های مشترک از جمله راه های همکاری مشترک جهت رسیدن به صلح و امنیت بیشتر در خاورمیانه و شمال آفریقا رایزنی کردیم.
وزیر خارجه آمریکا به جزئیات بیشتری از دیدار خود با جوزف بورل اشاره نکرد.
وزیر امور خارجه آمریکا روز گذشته در گفت وگوی تلفنی با رئیس جمهور عراق مدعی شد واشنگتن به کاستن از ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
افشاگری روزنامه کویتی درباره آمار تلفات عین الاسد

افشاگری روزنامه کویتی درباره آمار تلفات عین الاسد به گزارش بولتن نیوز، دوازده روز از حملات موشکی تلافی جویانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق می گذرد؛ با وجود انکار مقام های دولت دونالد ترامپ درباره این که این حملات آسیب های جانی نداشته، ولی طی چند روز اخیر خبرهایی در این زمینه منتشر می شود؛
پس از آن که پایگاه خبری دیفنس وان روز جمعه زخمی شدن دست کم 11 نظامی آمریکا و انتقال آنها به مراکز پزشکی این کشور در کویت و آلمان را تأیید کرد، ارتش آمریکا در همان روز اذعان کرد که بر اثر این حملات، 11 نظامی به خاطر ضربه مغزی تحت مداوا قرار گرفته اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
درس باشگاه های ورزشی به ظریف

درس باشگاه های ورزشی به ظریف گروه بین الملل: ایران از همان ابتدای سانحه ساقط شدن هواپیمای بوئینگ 737 اوکراینی که منجر به درگذشت 176 نفر شد، تلاش کرد تا با تمامی کشورهای ذینفع در پرونده همکاری های لازم را انجام دهد که از این میان ارائه خدمات کنسولی و تسریع در ارائه روادید به کارشناسان برای حضور در کشورمان برای تحقیق در پرونده از جمله این اقدامات بود. موضوعی که با واکنش مثبت و تقدیر برخی کشورهای دیگر مواجه شد.
به گزارش بولتن نیوز، کانادا از جمله کشورهایی بود که چند نفر از اتباعش در این پرواز حضور داشتند. اما یکی از مسائل مورد توجه و بحث در این اتفاق روابط دیپلماتیک ایران و کانادا بود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
قیمت آپارتمان در محدوده توحید

قیمت آپارتمان در محدوده توحید به گزارش بولتن نیوز، برای خرید آپارتمان در محدوده توحید با توجه به عمر بنا و امکانات باید هزینه های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
قیمت روز خودرو در 29 دی

قیمت روز خودرو در 29 دی به گزارش بولتن نیوز، بر اساس معاملات انجام شده امروز ( 29 دی 98) آخرین قیمت روز خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز 6 خودرو افزایش متوسط 950 هزار تومانی داشت که البته 10 محصول هم با ثبات در نرخ مواجه شدند.
طبق آخرین قیمت بازار پژو 206 صندوقدار (ساده) نسبت به قیمت روز خودرو در 28 دی 98 با افزایش 3 میلیون تومانی به نرخ 115 میلیون تومان به فروش رسید.
سمند ال ایکس 87 میلیون تومان، پژو 405 جی ال ایکس 81 میلیون و 500 هزار تومان، پژو پارس 104 میلیون و 900 هزار تومان، پژو 206 تیپ 2 (ساده) 91 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 206 تیپ 5 (ساده) 112 میلیون تومان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
جزئیات واژگونی سرویس دانش آموزان در جویبار

جزئیات واژگونی سرویس دانش آموزان در جویبار به گزارش بولتن نیوز، علیرضا طالبی امروز درباره واژگونی سرویس دانش آموزان جویباری، اظهار کرد: این خودرو از سرویس های غیررسمی بوده که از سوی خانواده ها برای رفت و آمد دانش آموزان انتخاب شده است.
وی افزود: با پیگیری صورت گرفته و حضور مدیر آموزش و پرورش جویبار مشخص شد حال عمومی دانش آموزان مساعد است.
سخنگوی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه یک دانش آموز مرخص شد، اضافه کرد: دو دانش آموز دیگر نیز در ساعات آینده مرخص می شوند.
طالبی با اعلام اینکه طی سال های گذشته و امسال مشکلی در ارتباط با سرویس های دانش آموزی نداشتیم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
سفیر جدید آمریکا در کویت بزودی مشغول به کار می شود

سفیر جدید آمریکا در کویت بزودی مشغول به کار می شود به گزارش بولتن نیوز، منابع دیپلماتیک گفتند که الینا رومانوفسکی سفیر جدید ایالات متحده آمریکا ، بزودی و تا اواخر ماه جاری میلادی، وارد کویت خواهد شد.
این منابع که هویتشان فاش نشد، به روزنامه الانباء کویت گفتند که سفیر جدید آمریکا مأموریت خود را بعد از تقدیم استوارنامه خود به امیر کویت ، آغاز خواهد کرد. او اواخر ماه جاری وارد کویت می شود.
خانم سفیر فردی با سابقه است. او در چند دولت متوالی آمریکا و بیش از بیست سال در مناصب در وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) فعالیت کرده و گفته می شود مبارزه با پولشویی از جمله تخصص های او به شمار می رود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
از سلاح های آمریکایی، انگلیسی و فرانسوی علیه یمن استفاده شده

از سلاح های آمریکایی، انگلیسی و فرانسوی علیه یمن استفاده شده به گزارش بولتن نیوز، عبدالعزیز بن حبتور نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در مراسمی فارغ التحصیلی دوره آموزشی ویژه خنثی کردن مین، اعلام کرد، مین های مربوط به چهار دهه جنگ، همچنان همچنان مشکلات زیادی ایجاد می کند و غیرنظامیان یمنی نیز هنوز با آن درگیر هستند.
بر اساس گزارش شبکه المسیره ، بن حبتور ادامه داد: با شروع حملات ائتلاف در مارس 2015 شاهد بودیم که سلاح های مرگبار آمریکایی، بریتانیایی، فرانسوی و غیره علیه غیرنظامیان یمنی استفاده شد.
وی افزود، از جمله این سلاح های کشنده، بمب های خوشه ای است که در طول مساحت های زیاد پراکنده هستند و دهها زن، کودک، کشاورز، چوپان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
بازار ارز ساماندهی شد/دستور کار بعدی، کنترل تورم خواهد بود

بازار ارز ساماندهی شد/دستور کار بعدی، کنترل تورم خواهد بود به گزارش بولتن نیوز، عبدالناصر همتی در یادداشتی که آن را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده، در خصوص بانک مرکزی و برنامه تقویت اقتصاد توضیحاتی ارائه کرد:
1. تلاش های بی وقفه بانک مرکزی به همراه سایر بخش های کشور، نظام ارزی کشور را در شرایط بسیار سخت اقتصادی به سامان رسانده است. همانگونه که پیشتر اشاره کردم، بازار ارز محل تخلیه شوک های خارجی به اقتصاد است و نقش بانک مرکزی نیز جلوگیری از نوسانات بازار و حذف نقش مخرب سفته بازان در این بازار است.
2. بانک مرکزی از این پس، تمرکز خود را بر کنترل تورم خواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
جزییات عرضه سهام بلوکی 3 شرکت دولتی

جزییات عرضه سهام بلوکی 3 شرکت دولتی به گزارش بولتن نیوز، سازمان خصوصی سازی در راستای تکلیف هیأت واگذاری مبنی بر واگذاری باقیمانده سهام دولت در شرکت های قابل واگذاری اعلام کرد، در نظر دارد به استناد قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، مصوبه هیأت واگذاری و سایر قوانین و مقررات سهام شرکت های دولتی را به صورت بلوکی و یکجا با شرایط نقد و اقساط از طریق بورس و فرابورس واگذار کند.
بر اساس این اطلاعیه سهام پالایش نفت تبریز با سرمایه 3,884 میلیارد ریال از طریق بورس به صورت بلوکی در قالب 776 میلیون و 841 هزار و 200 سهم به میزان 20 درصد از کل سهام را از طریق بورس و مطابق اطلاعیه بورس اوراق بهادار عرضه می کند که خریدار باید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
طرح اصلاح نظام بانکداری نباید شتابزده تصویب شود

طرح اصلاح نظام بانکداری نباید شتابزده تصویب شود به گزارش بولتن نیوز، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اشاره به شهادت سپبهد قاسم سلیمانی گفت: حادثه شهادت سردار رشید و انسانی شریف قاسم سلیمانی، ضایعه ای عمیق بود که موجی از تأثر و تالم را بر پهنه وسیع ایران فروریخت و شعله های غم اندوهش از مرزهای ایران گذشت و عجیب آنکه شهادتش بیش از تمامیت زندگی اش اثرهای ماندگاری بر جا گذاشت؛ صغیر و کبیر، زن و مرد، پیر و جوان، چپ و راست و همه و همه را به هوایی تازه برد و یکبار دیگر خاطره پر از همبستگی و مالامال از عشق و مهر انقلاب 57 را زنده کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
تدوین پسر تمام شد/ رونمایی از گریم بازیگران

تدوین پسر تمام شد/ رونمایی از گریم بازیگران به گزارش بولتن نیوز، با اتمام تدوین فیلم بلند ویدیویی پسر به نویسندگی و کارگردانی نوشین معراجی و تهیه کنندگی مهدی فردقادری ، مراحل فنی این فیلم آغاز و از گریم بازیگران اصلی آن رونمایی شد. طراحی گریم توسط الهام اطیابی و اجرای آن توسط سمیرا کحالی انجام گرفته است.
سهیل قنادان، ناهید حدادی، دنیا حیدری، مجتبی فلاحی و اتابک نادری از بازیگران اصلی پسر هستند و قصه این فیلم راوی تنهایی آدم ها و تلاش بی حاصل برای رهایی از آن است.
همچنین آیسان گل بابایی، کیمیا کامیار، مریم نقیب و راحله صادقی نیز به عنوان چهره های جدید در این فیلم به ایفای نقش پرداختند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
اعلام زمان واریز سهمیه بنزین بهمن ماه

اعلام زمان واریز سهمیه بنزین بهمن ماه به گزارش بولتن نیوز ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران:سهمیه بنزین بهمن ماه ساعت 24 فردا شب (دوشنبه شب) به کارت سوخت خودروها واریز خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
صدور یا تمدید کارت بازرگانی منوط به گواهی مالیاتی شد

صدور یا تمدید کارت بازرگانی منوط به گواهی مالیاتی شد به گزارش بولتن نیوز، عباس بهزاد دادستان انتظامی سازمان امور مالیاتی کشور در نامه ای به مدیران امور مالیاتی شهر و استان تهران و استان ها از صدور یا تجدید کارت بازرگانی در مهلت 10 روزه خبر داد.
در این نامه آمده است: همان گونه که آگاهی دارید مطابق ماده 186 ق. م.م صدور یا تجدید یا تمدید کارت بازرگانی و پروانه کسب یا کار اشخاص حقیقی یا حقوقی از طرف مراجع صلاحیت دار منوط به ارائه گواهی از اداره مالیاتی ذیربط مبنی بر پرداخت یا ترتیب پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده می باشد و در صورت عدم رعایت این حکم مسؤولان امر نسبت به پرداخت مالیات های مزبور با مودی مسؤولیت تضامنی خواهند داشت، لذا اقتضا دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
فرصت 6ماهه مجلس به سازمان استاندارد

فرصت 6ماهه مجلس به سازمان استاندارد به گزارش بولتن نیوز، حسین باستانی با اشاره به عرضه عسل های کم کیفیت و بی کیفیت در بازار ، اظهارداشت: طی سالهای اخیر تغییری در قوانین تولید و عرضه عسل ایجاد نشده و همچنان استاندارد تشویقی به جای استاندارد اجباری لحاظ می شود.
وی با اشاره به پیگیری های انجام شده برای حل این مشکلات، افزود: در همین زمینه هفته گذشته جلسه ای با کمیسیون کشاورزی مجلس داشتیم که در نتیجه آن، مجلس، سازمان ملی استاندارد را مکلف کرده تا طی مدت شش ماه زیرساخت های لازم را برای اجباری کردن استاندارد عسل فراهم کند.
باستانی افزود: در صورت اجباری شدن استاندارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
شرایط دریافت کارت سوخت وانت/تغییرروش تخصیص سهمیه از3روزآینده

شرایط دریافت کارت سوخت وانت/تغییرروش تخصیص سهمیه از3روزآینده به گزارش بولتن نیوز، عبدالهاشم حسن نیا در گفت وگوی با بیان اینکه بر اساس قوانین و مقررات موجود در بخش حمل و نقل، هرگونه فعالیت در زمینه حمل و نقل برون شهری کالا منوط به استفاده از اسناد حمل است، گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به منظور ساماندهی و ایجاد انتظام در نحوه بهره برداری و تردد وانت بارها در جاده های برون شهری، ارتقای سطح ایمنی در جاده های کشور؛ ساماندهی ناوگان وانت بار فعال در حمل و نقل برون شهری را با تسهیل شرایط اخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان در دستور کار قرار داده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
اولین حضور خون آشام زنده در سینمای هالیوود

اولین حضور خون آشام زنده در سینمای هالیوود به گزارش بولتن نیوز ، کمپانی سینمایی مارول در ادامه ساخت آثار ابرقهرمانی خود به دنبال شخصیتی منفی رفته و برای اکران در سال 2020 پروژه سینمایی موربیوس با بازی جرارد لتو را آماده کرده است.
موربیوس یک فیلم در ژانر ترسناک، مهیج، و ابرقهرمانی براساس ضدقهرمانی به همین نام در کتاب های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است.
موربیوس یا همان خون آشام زنده یک شخصیت خیالی در کتاب های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. این شخصیت توسط نویسنده روی توماس و طراحی گیل کین خلق شده است و اولین حضور این شخصیت در مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 101 (اکتبر 1971) به عنوان یک شخصیت هماورد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
مروری بر زندگی و کارنامه کاری کوین کاستنر

مروری بر زندگی و کارنامه کاری کوین کاستنر گروه فرهنگ و هنر: کوین کاستنر سال 1955 در سین وود کالیفرنیای آمریکا متولد شد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، مشاغل مختلفی را امتحان کرد تا این که فعالیت اش را در زمینه بازیگری با تئاتر آغاز کرد و پس از چندی حضور در صحنه، در سال 1980 وارد سینما شد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از برترین ها، نخستین فعالیت ها و نقش آفرینی هایش در سینما با استقبال و توجه مواجه نشد، به طوری که نخستین فیلمش سایه ها سیاه می شوند (1981) مناسب پخش تشخیص داده نشد و در نهایت با 5 سال تاخیر به نمایش درآمد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
نفوذ یک مامور امنیتی به زندان فوق امنیتی در خبرچین

نفوذ یک مامور امنیتی به زندان فوق امنیتی در خبرچین به گزارش بولتن نیوز ، فیلم سینمایی خبرچین به نویسندگی یوهان جوف و آندره دی استفانو اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از دیروز آغاز کرده و نخستین روز اکران را پشت سر می گذارد.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی خبرچین آمده است: یک مامور سابق سازمان سیا، تصمیم می گیرد به عنوان یک ماموریت به زندانی فوق امنیتی نفوذ کند و در این راه دشمنانی پیدا می کند که در داخل زندان قصد کشتن او را می کنند، وی در همین راه مجبور به ترک و یا فرار از زندان است.
آندره دی استفانو نویسنده فیلمنامه خبرچین علاوه بر نگارش اثر کارگردانی آن را نیز بر عهد داشته است، این فیلم به سه زبان انگلیسی ، لهستانی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
پروژه لیبی سازی ایران را چه کسانی دنبال می کنند؟

پروژه لیبی سازی ایران را چه کسانی دنبال می کنند؟ گروه بین الملل: علی علیزاده تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت:
در چند روز گذشته و در روزهای پس از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ویدئویی در یک سایت آمریکایی منتشر شد که بسیار پربازدید شد. در این ویدئو یک زن که خود را ایرانی_آمریکایی معرفی می کند به زبان انگلیسی حرف هایی را می زند که با واقعیت جامعه ایرانی کاملاً متفاوت است. حالا علی علیزاده، کارشناس و تحلیلگر سیاسی این ویدئو را در توییتر به اشتراک گذاشته و درباره آن توضیحاتی داده است که مخاطب را هر چه بیشتر با سیاست های آمریکا در مقابل ایران آشنا می کند. تحلیل خواندنی علیزاده را با هم مرور می کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
بنای اعتماد مردم بر صداقت کاندیداها استوار شده و نباید به اعتماد مردم لطمه وارد شود

بنای اعتماد مردم بر صداقت کاندیداها استوار شده و نباید به اعتماد مردم لطمه وارد شود به گزارش بولتن نیوز، قاضی ابولقاسم موسوی نژاد در ادامه با بیان اینکه حقوق شهروندی، مجموعه حقوقی است که افراد به اعتبار موقعیت شهروندی خود دارا میشوند و در واقع اطلاقی عام بر مجموعه امتیازات مربوط به شهروندان و نیز مجموعه قواعدی است که بر موقعیت آنان در جامعه حکومت میکند، افزود: این حقوق؛ یعنی شهروند، به یکایک افرادی که در جامعه زندگی میکنند، اطلاق میشود.
به عبارت دیگر، مجموعه حقوق و امتیازاتی که به شهروندان یک کشور با لحاظ کردن دو اصل کرامت انسانی و منبع تبعیض، برای فرا همسازی زمینه رشد شخصیت فردی و اجتماعی شهروندان در نظام حقوقی هر کشور تعلق میگیرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
انفجار گاز در کرمانشاه به یک آپارتمان 5 طبقه خسارت وارد کرد

انفجار گاز در کرمانشاه به یک آپارتمان 5 طبقه خسارت وارد کرد به گزارش بولتن نیوز ، غلامرضا رضایی از انفجار ی در محله فردوسی به علت نشت گاز و عدم رعایت نکات ایمنی خبر داد و اظهار داشت: شدت موج انفجار گاز به حدی بوده است که به پنج طبقه آپارتمان در محله فردوسی ضرر وارد کرده است.
وی با بیان اینکه این آپارتمان پنج طبقه 10 واحد در آن قرار گرفته است، افزود: علاوه بر ساختمان و آسیب دیدن شیشه های آپارتمان، چند دستگاه ماشین نیز دچار خسارت شده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه انفجار گاز با آتش سوزی متفاوت است، تصریح کرد: طی این حادثه انفجار ایجاد شده و خسارت به دلیل انفجار بوده است و آتش سوزی رخ نداده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
عکس/ برداشت محصول گلخانه ای در چهار فصل

عکس/ برداشت محصول گلخانه ای در چهار فصل به گزارش بولتن نیوز ، در سال 91 در زمینی حدود 5500 متر که 3700 متر آن به گلخانه اختصاص داده شده است، ساخت گلخانه رو شروع کردیم و در سال 93 اولین کشت رو انجام دادیم و در ابتدا با تجهیزات جزئی شروع به کار کردیم و در سال های بعد تجهیزات از جمله بخاری و پرده انرژی را به گلخانه اضافه کردیم، برای مدیریت بهتر، گلخانه را به دو قسمت تقسیم شده است که در تمامی فصول سال برداشت محصول داشته باشیم.
برای تولید فلفل دلمه ای حدوداً 5 ماه زمان نیاز است که در فصل گرما این زمان کمتر می شود و در فصل سرما این زمان افزایش می یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
ضرب الاجل یک روزە معترضین برای تعیبن جانشین عادل عبدالمهدی

ضرب الاجل یک روزە معترضین برای تعیبن جانشین عادل عبدالمهدی به گزارش بولتن نیوز، هفتە گذشتە، معترضین شهر ناصریە، مرکز استان زیقار، مدت یک هفتە بە احزاب سیاسی عراق مهلت دادند کە تا بامداد روز دوشنبە (30 دی ماه) کسی را برای تصدی سمت نخست وزیری کشورشان و تشکیل حکومت جدید مکلف کنند.
بعد از این درخواست مردم معترض ناصریە، معترضین شهرهای بغداد و واسط نیز حمایت خود را از درخواست مردم ناصریە اعلام کردند.
تظاهرات کنندگان تهدید کردەاند کە اگر بە درخواست آنها پاسخ دادە نشود و کسی برای تشکیل حکومت موقت مکلف نشود، دامنە اعتراضات خود را گسترش خواهند داد.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
مصاحبه با شبکه آل سعود را باور کنیم یا دلسوزی برای فوتبال ایران؟

مصاحبه با شبکه آل سعود را باور کنیم یا دلسوزی برای فوتبال ایران؟ به گزارش بولتن نیوز، اعلام سلب میزبانی تیم های ایرانی د ر لیگ قهرمانان از سوی کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا خبری نبود که به گوش اکثر علاقه مندان به فوتبال برسد و غرورشان را جریحه دار نکند.
چند سال قبل هم که فدراسیون عربستان سعودی با جوسازی و سیاسی کاری خود خود در کنفدراسیون آسیا باعث شد تا تیم های ایرانی نتوانند در کشورمان میزبان آنها باشند، باعث ناراحتی علاقه مندان به فوتبال شد. تا به حال هم این ناراحتی فروکش نکرده و علاوه بر اینکه بار مالی مضاعفی را به دوش باشگاه های ایرانی انداخته، بابت از دست دادن تماشاگران خودی ضرر بزرگی هم کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو

مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو به گزارش بولتن نیوز ، مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو صبح یکشنبه 29 دی ماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد و این ماهواره از سوی این دانشگاه به سازمان فضایی ایران تحویل داده شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
4 واحد دانشگاه آزاد اسلامی تعطیل شد

4 واحد دانشگاه آزاد اسلامی تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز، به دلیل بارش برف سنگین در برخی نقاط استان تهران، دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی (سوهانک)، رودهن و دماوند امروز یکشنبه 29 دی ماه تعطیل است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
سپاه قدس ، سپاه بدون مرز

سپاه قدس ، سپاه بدون مرز گروه سیاسی : رهبر حکیم انقلاب در خطبه های نماز جمعه تهران درباره شاخه برون مرزی سپاه پاسداران سخنانی را مطرح کردند. فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره سپاه قدس از آن جهت مهم است که ایشان در این سخنان رویکرد و هدف سپاه قدس را تشریح کردند؛ نیروی نظامی ای که بیشتر عملیات ها و اقداماتش به دلیل رویکرد امنیتی و حفاظتی همچنان پوشیده مانده است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از وطن امروز، ، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در سخنان خود در روز جمعه یکی از وجوه قدرت ایران را پشتوانه معنوی قدرت جمهوری اسلامی عنوان کردند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
اینجا آمریکاست جایی که شیاطین حکمرانی می کنند

اینجا آمریکاست جایی که شیاطین حکمرانی می کنند گروه بین الملل -روزنامه آمریکایی با اعلام اینکه، ترامپ ارزش هایی را که آمریکا مدعی سردمداری در آنها بوده را در تریبون های رسمی به چالش می کشد، او و همفکرانش در آمریکا را شیاطینی خوانده که شر آنها واگیر است .
به گزارش بولتن نیوز به نقل از کیهان، امام خمینی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در روز 14 آبان سال 1358 و یک روز پس از تسخیر لانه جاسوسی در سخنانی در جمع کارکنان بیمه مرکزی ایران در قم به آمریکا شیطان بزرگ لقب دادند. 40سال از این نامگذاری می گذرد و حالا خود آمریکایی ها اذعان می کنند که رئیس جمهور کشورشان یک شیطان مسلم است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
رد صلاحیت افراد ناصالح، پاسداری از حق ملت است

رد صلاحیت افراد ناصالح، پاسداری از حق ملت است به گزارش بولتن نیوز ، دکتر فیروز اصلانی عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران گفت: هیچ انقلاب و نظام و اندیشه ای بدون نهادینه شدن، تضمینی برای بقا ندارد؛ اگر نظامی می خواهد استمرار و بقا پیدا کند، حتماً باید نهادسازی کند؛ یکی از هنرهای امام خمینی(ره) این بود که بعد از انقلاب سریع قانون اساسی ایجاد کرد تا حاکمیت قانون در کشور ایجاد شود و برای حاکمیت این قانون نهادهایی را ایجاد کرد و این نهادینه شدن ها بود که انقلاب را استمرار بخشیده است.
اصلانی افزود در ابتدای انقلاب، بیشتر مخالفان نوشتن قانون اساسی پرونده هایشان از سفارت آمریکا در آمد و امروز هم همه آنها جزء لشکر دشمن یعنی ارتش ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
گزارش کمیسیون اصل 90 درباره عملکرد خودروسازان در راه مجلس/ بزودی قرائت در صحن

گزارش کمیسیون اصل 90 درباره عملکرد خودروسازان در راه مجلس/ بزودی قرائت در صحن گروه اقتصادی: رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تدوین گزارش این کمیسیون درباره خودروسازان خبر داد و گفت: بزودی گزارش مذکور در صحن مجلس قرائت می شود.
داود محمدی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 مجلس به تخلفات خودروسازان ورود کرده، گفت: در پی شکایات مردمی، پرونده ای در کمیسیون تشکیل شده و ما تصمیم گرفتیم تا گزارشی در این زمینه تهیه کنیم.
وی افزود: قیمت تمام شده خودروها، مطابقت با استاندارد، میزان سوخت مصرفی، عدم ایفای تعهدات خودروسازان نسبت به متقاضیان، کیفیت خودرو از جمله محورهای بررسی شده در کمیسیون اصل 90 مجلس است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
حمله موشکی نیروهای ارتش یمن به یک پادگان آموزشی در مأرب

حمله موشکی نیروهای ارتش یمن به یک پادگان آموزشی در مأرب به گزارش بولتن نیوز ، در حمله موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به یک پادگان آموزشی وابسته به دولت مستعفی در مأرب، 30 شبه نظامی کشته و ده ها تن زخمی شده اند ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
راه برداشته شدن تحریم ها، اقتدار نظامی است+ فیلم

راه برداشته شدن تحریم ها، اقتدار نظامی است+ فیلم گروه اقتصادی - دکتر محمد کهندل، اقتصاددان و تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگویی گفت: راه برداشته شدن تحریم ، التماس نیست.
به گزارش بولتن نیوز ، وی افزود: اقتدار نظامی است اگر بتوانیم آمریکا را از منطقه اخراج کنیم، اقتصاد ایران متحول و اثر تحریم ها نیز خنثی خواهد شد برای جهش اقتصادی مجبور به اقتدارگرایی نظامی هستیم اکنون تمام تبادلات تجاری در منطقه بر اساس ترس از کدخداست، کدخدا از منطقه اخراج شود، تعاملات اقتصادی به نفع جمهوری اسلامی خواهد شد.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
اعطای 100 هزار فقره وام مسکن در 9 ماه 98

اعطای 100 هزار فقره وام مسکن در 9 ماه 98 به گزارش بولتن نیوز، بر اساس گزارش عملکرد بانک در زمینه پرداخت انواع تسهیلات مسکن در ماه های گذشته از سال جاری، بیشترین تسهیلاتی که در این بخش طی مدت مورد گزارش به متقاضیان پرداخت شد تسهیلات جعاله بوده است.
از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه تعداد 115 هزار فقره تسهیلات جعاله توسط شعب بانک مسکن در شهرهای مختلف به متقاضیان این تسهیلات پرداخت شد که به لحاظ تعداد، رتبه اول بیشترین تسهیلات پرداختی به بخش مسکن طی این مدت را به خود اختصاص داده است.
جزئیات تسهیلات ساخت مسکن در 9 ماهه 98
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
دستورالعمل نظارت بر قیمت ها برای ایام پایانی سال ابلاغ شد

دستورالعمل نظارت بر قیمت ها برای ایام پایانی سال ابلاغ شد به گزارش بولتن نیوز، عباس تابش در گردهمایی رؤسای سازمانهای صمت استان ها که با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، بیان کرد: همزمان با اصلاح قیمت بنزین بازرسی ها انجام شده است و گزارشات مداوم و منظم رصد بازار ارائه می شود.
وی تصریح کرد: دستورالعمل طرح نظارتی ویژه ایام پایان سال به استان ها ابلاغ شده است و انتظار داریم با برنامه ریزی هماهنگ و بسیج امکانات، استان ها به خوبی بازار را هماهنگ نمایند.
وی همچنین با بیان اینکه تفاهم نامه با بسیج اصناف تعداد بازرس های بازار را 2 برابر خواهد کرد، گفت: با احتساب بازرسان اصناف ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
اولین معامله بانک مرکزی در چارچوب عملیات بازار باز

اولین معامله بانک مرکزی در چارچوب عملیات بازار باز به گزارش بولتن نیوز، امروز شنبه مورخ 28 دی ماه 1398، برای اولین بار، معامله اوراق بدهی دولتی در چارچوب عملیات بازار باز و در قالب خرید قطعی اوراق مزبور انجام شد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که رئیس جمهور پنجشنبه هفته گذشته در پنجاه و نهمین مجمع عمومی بانک مرکزی، از آغاز عملیات بازار باز در بانک مرکزی رونمایی کرد.
همچنین این بانک در نظر دارد روز چهارشنبه مورخ 2 بهمن ماه مجدداً اقدام به خرید قطعی اوراق بدهی دولتی از بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی در چارچوب عملیات بازار باز نماید. در همین راستا تمامی سازوکارها و شرایط مربوط به خرید قطعی مزبور برای کلیه بانک های عضو بازار بین بانکی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
تالار شیشه ای سبزپوش شد / رشد 11 هزار واحدی بورس

تالار شیشه ای سبزپوش شد / رشد 11 هزار واحدی بورس به گزارش بولتن نیوز، شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز با رشد 11 هزار و 159 واحدی یه پله 410 هزار و 609 واحدی کار خود را آغاز کرد.
بر این اساس ارزش کل معاملات از 28 هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 7 میلیون سهم طی 499 هزار نوبت معاملاتی است.
نماد های پر بیننده معاملات امروز فارس، اخابر، رمپنا، وغدیر، وبملت، فخوز و همراه با روند صعودی کار خود را آغاز کردند.
شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با رشد 174.36 به پله 5 هزار و 285 واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات از 12 هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن یک میلیارد سهم طی 228 هزار نوبت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
تحریم حزب الله توسط انگلیس به درخواست اسرائیل انجام شد

تحریم حزب الله توسط انگلیس به درخواست اسرائیل انجام شد به گزارش بولتن نیوز ، اسرائیل کاتص وزیر خارجه رژیم صهیونیستی روز شنبه از اقدام دولت انگلیس در تحریم جنبش حزب الله لبنان تمجید کرد و آن را گامی در جهت مقابله با ایران توصیف کرد.
وی در توییتر نوشت: از دولت انگلستان به دلیل اعمال تحریم علیه شاخه سیاسی حزب الله، که یک سازمان تروریستی اعلام شده، قدردانی می کنم. این دستاوردی بزرگ در مبارزه اسرائیل با ایران و نایبانش است.
کاتص با انتشار تصویری از دیدار چند هفته پیش با دومینیک راب وزیر خارجه انگلیس، افزود: در دیداری که با دومینیک راب داشتم، این درخواست را مطرح کردم و از او بابت این گام متشکرم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
جزئیات تعطیلی و شروع با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی

جزئیات تعطیلی و شروع با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی به گزارش بولتن نیوز ، در اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آمده است:
به اطلاع عموم دانشجویان، اساتید و کارکنان محترم می رساند، به علت بارش شدید برف و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان فردا یکشنبه 29 دی ماه، تعطیل بوده و زمان جدید امتحانات فردا متعاقبا از طریق کانال دانشگاه به اطلاع دانشجویان می رسد .
در اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز آمده است:
به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان در مسیرهای مواصلاتی آذربایجان شرقی و احتمال بروز حوادث ناگوار در مسیرهای منتهی به دانشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
رایزنی تلفنی ظریف و وزیر خارجه نروژ

رایزنی تلفنی ظریف و وزیر خارجه نروژ به گزارش بولتن نیوز ، محمدجواد ظریف و خانم اینه ماری اریکسن سوریده وزیر امور خارجه نروژ عصر امروز (شنبه) در گفتگویی تلفنی در خصوص آخرین تحولات منطقه ای، برجام و سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی رایزنی و تبادل نظر کردند.
ظریف همچنین پنجشنبه شب 26 دی ماه با وزیر خارجه اوکراین درباره سانحه سقوط هواپیما تلفنی گفتگو و عصر جمعه 27 دی ماه نیز در مسقط با همتای کانادایی خود به درخواست او دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
پوتین ایده ریاست جمهوری مادام العمر را رد کرد

پوتین ایده ریاست جمهوری مادام العمر را رد کرد به گزارش بولتن نیوز ، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز شنبه در دیدار با کهنه سربازان روس گفت بهتر است که اجازه داده نشود دوره هایی که یک فرد می تواند رئیس جمهور روسیه باشد نامحدود باشد.
به نوشته پایگاه خبری اسپوتنیک ، وی در ادامه گفت: زمانی که موضوع به دوره های ریاست جمهوری می رسد، من درک می کنم که این موضوع به نگرانی های مردم برای ثبات در جامعه، در کشور و روابط خارجی گره خورده است.
پوتین پیشتر نیز در سخنرانی در پارلمان این کشور درباره تغییر قانون اساسی روسیه، تأکید کرده بود که یک فرد فقط باید بتواند برای دو دوره رئیس جمهور باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
از پیوستن ایران به سازمان همکاری شانگهای حمایت می کنیم

از پیوستن ایران به سازمان همکاری شانگهای حمایت می کنیم به گزارش بولتن نیوز ، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه روز چهارشنبه از پیوستن ایران به سازمان همکاری شانگهای حمایت کرد.
به نوشته وبگاه سی ان اس ، لاوروف که در نشست رایسینا در دهلی نو، پایتخت هند صحبت می کرد، درباره عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای گفت: ایران یک عضو ناظر است و ما از درخواست این کشور برای عضویت کامل در این سازمان حمایت می کنیم.
وزیر خارجه روسیه در ادامه اظهار داشت که اکثر کشورهای این سازمان از این تقاضا حمایت می کنند و مسکو اطمینان دارد که این خواسته نهایتا محقق می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
قیمت روز خودرو در 28 دی

قیمت روز خودرو در 28 دی به گزارش بولتن نیوز، بر اساس معاملات انجام شده امروز ( 28 دی 98) آخرین قیمت روز خودرو در بازار آزاد نسبت به پنجشنبه (26 دی)12 خودرو افزایش 840 هزار تومانی داشت که البته 4 محصول هم با ثبات در نرخ مواجه شدند.
طبق آخرین قیمت بازار رنو تندر پلاس اتوماتیک(بدون رینگ) نسبت به قیمت روز خودرو در26 دی 98 با افزایش 2 میلیون تومانی به نرخ 215 میلیون تومان به فروش رسید.
پژو پارس با افزایش 100 هزار تومانی به مبلغ 104 میلیون و 900 هزار تومان رسید که در مقابل پژو 206 تیپ 2 (ساده) با کاهش 100 هزار تومان به نرخ 91 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
وزیر خارجه کره شمالی برکنار شد

وزیر خارجه کره شمالی برکنار شد به گزارش بولتن نیوز ، مقامات پیونگ یانگ اطلاع دادند که کره شمالی در یک تغییر شکل سیاسی بزرگ که می تواند تأثیر بسزایی در پیشروی دیپلماتیک کشور داشته باشد، ری یونگ هو وزیر خارجه این کشور را برکنار کرده است ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
کاهش 25 هزار تومانی نرخ سکه امامی

کاهش 25 هزار تومانی نرخ سکه امامی به گزارش بولتن نیوز، عبادلله محمدولی رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره وضعیت بازار امروز طلا و سکه اظهار کرد: سکه امامی نسبت به پنج شنبه روز گذشته، 25 هزار تومان کاهش قیمت داشته است.
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ادامه داد: هر اونس جهانی طلا 7 دلار و 500 سنت، افزایش، هر مثقال طلا 4 هزار تومان، هر گرم طلای 18 عیار 1000 تومان کاهش قیمت داشته است.
محمدولی با بیان اینکه امروز در بازار حباب سکه نداریم تصریح کرد: امیدواریم که روند کاهش در بازار ادامه داشته باشد.
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از مردم درخواست کرد که زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند که بازار روند متعادلی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
ترور قاسم سلیمانی نشانه تبدیل آمریکا به دولتی سرکش است

ترور قاسم سلیمانی نشانه تبدیل آمریکا به دولتی سرکش است به گزارش بولتن نیوز، خبرگزاری ایتالیایی اِی جی آی در یادداشتی در مورد ترور سردار قاسم سلیمانی نوشته است که این اقدام، تازه ترین گام آمریکا در جهت تضعیف هنجارهای بین المللی و تبدیل واشنگتن به دولتی سرکش است.
مارکو آمبروگی نویسنده این یادداشت، با بیان اینکه دولت آمریکا با بی ملاحظه گی سردار سلیمانی را فردی تروریست خوانده، نوشته است: واقعیت این است که او در اغلب بخش های خاورمیانه ، به درست یا غلط، چهره ای قهرمان به شمار می آمد که به دلیل ویژگی هایی که به او نسبت داده شده بود، حتی از سوی دشمنانش هم مورد احترام بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
کارت سوخت خودرو معلولان و جانبازان ابطال شد

کارت سوخت خودرو معلولان و جانبازان ابطال شد به گزارش بولتن نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه جدید خود و پیرو اطلاعیه شماره 11، به اطلاع مالکان خودروهای معلولان و جانبازان می رساند کارت هوشمند سوخت پیشین، از امروز (شنبه، 28 دی ماه) ابطال و غیرقابل استفاده خواهد بود و کارت سوخت جدید با شارژ سهمیه ویژه معلولان و جانبازان در اسرع وقت، صادر و توسط شرکت پست به آدرس مالکان خودروها ارسال و تحویل می شود.
به اطلاع آن دسته از معلولان و جانبازان که پلاک خودروی آنها ویژه معلولان و جانبازان نیست می رساند، برای دریافت سهمیه مازاد 40 لیتر ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
تخصیص 14 هزار میلیارد ریال برای رتبه بندی معلمان

تخصیص 14 هزار میلیارد ریال برای رتبه بندی معلمان به گزارش بولتن نیوز، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه طی ابلاغی به خزانه داری کل کشور، دستور تخصیص 14 هزار و 720 میلیارد ریال برای اجرای نظام رتبه بندی معلمان در چهار ماه مهر، آبان، آذر و دی امسال را صادر کرد.
این اعتبار هزینه نقدی وزارت آموزش و پرورش بابت اجرای بند الف ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
مالیات دو پله ای به نفع نجومی بگیران است

مالیات دو پله ای به نفع نجومی بگیران است به گزارش بولتن نیوز، وحید شقاقی شهری در گفتگوی درباره اقدام کمیسیون تلفیق بودجه که مالیات کارمندان را از پنج پله به دو پله کاهش داده است، اظهار داشت: در نظام مالیاتی ما عدالت محوری و بحث کاهش شکاف طبقاتی هرگز مدنظر نبوده است؛ تاکنون عمدتاً به مالیات بیشتر نگرش درآمدی آن هم یک درآمد ناچیز داشته ایم.
این کارشناس اقتصادی افزود: تاکنون هر بودجه ای که بسته ایم 40 تا 50 درصد متکی به درآمدهای نفتی، 20 درصد متکی به درآمدهای حاصل از واگذاری ها و انتشار اوراق مالی و 30 تا 35 درصد وابسته به مالیات بوده که عدد ناچیزی است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
ساخت 1500 واحد مسکن ملی در تهرانسر آغاز شد

ساخت 1500 واحد مسکن ملی در تهرانسر آغاز شد به گزارش بولتن نیوز، محمود محمودزاده درباره اظهارات رئیس جمهور در مجمع عمومی بانک مرکزی که خواستار واگذاری رایگان اراضی دولتی به سازندگان برای ساخت مسکن شده بود، اظهار داشت: این سخنان رئیس جمهور در خصوص پروژه های مشارکتی است؛ نظر رئیس جمهور این است که اول زمین به رایگان به انبوه سازان داده شود سپس سهم دولت به شکل واحد مسکونی از سازنده بازپس گرفته شود.
وی افزود: وزارت راه و شهرسازی نیز در بخشی از پروژه های مسکن ملی به این صورت عمل کرده که به پروژه های مشارکتی مشهور است.
70 هزار واحد از مسکن ملی، مشارکتی است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
چرا ترامپ به سمت فرافکنی از موضوع ترور سردار شهید سلیمانی خیز برداشته است؟

چرا ترامپ به سمت فرافکنی از موضوع ترور سردار شهید سلیمانی خیز برداشته است؟ گروه بین الملل مصطفی مطهری* : واقعیات حمله موشکی ایران به پایگاه نظامیان آمریکایی ها در عین الاسد در عراق آن چنان تاثیرگذار بوده است که با گذشت چندین روز از انجام آن عملیات، کاخ سفید همچنان درگیر پاسخ گویی از دلایل و اتفاقات منجر به انجام آن و تلفات حاصل از پاسخ هولناک ایران به این عملیات تروریستی است؛ بطوریکه این عملیات موشکی ایران بر علیه مواضع آمریکا در عراق خواه جنبه تبلیغاتی داشته و خواه تلفاتی از جنس انسانی و ... توانسته است اثرات مخرب خود را بر آینده دولت ترامپ از یک سو و آینده سیاسی او برای انتخاب مجدد تصدی کرسی ریاست جمهوری در کاخ سفید از سوی دیگر برجای بگذارد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
آزادی یک زندانی پس از 22 سال در بندر عباس

آزادی یک زندانی پس از 22 سال در بندر عباس به گزارش بولتن نیوز، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با اشاره به آزادی یک زندانی پس از 22 سال و نیم با مساعدت دادستان کل کشور در تأمین دیه، در مورد جزئیات این پرونده گفت: در اردیبهشت ماه سال 1376 فردی در جریان یک درگیری با همکارش او را با ضربه چاقو به قتل رساند و پس از دستگیری و رسیدگی قضائی محکوم به قصاص نفس شد.
وی با بیان اینکه اولیای دم گذشت را منوط به دریافت دیه کرده بودند و قاتل نیز توانایی پرداخت دیه را نداشت، افزود: دادستان کل کشور در سفری که اخیراً به بندرعباس داشت در جریان موضوع قرار گرفت و بر اقدامات لازم برای پیگیری و فراهم کردن مقدمات آزادی این فرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
حضور جلیقه زردها در خیابان های فرانسه در شنبه سیاه

حضور جلیقه زردها در خیابان های فرانسه در شنبه سیاه به گزارش بولتن نیوز، خیابان های پاریس امروز شنبه برای شصت و دومین هفته متوالی صحنه حضور معترضین به سیاست های اقتصادی دولت فرانسه ( جلیقه زردها ) است.
اعتراضات امروز هنوز به طور رسمی آغاز نشده اما با این وجود تجمعاتی در خیابان های اصلی پاریس از سوی جلیقه زردها در حال شکل گیری است.
اعتراضات جلیقه زردها از نوامبر 2018 (آذر ماه سال گذشته) آغاز شده و همچنان با وجود وعده های دولت برای حل مشکلات اقتصادی مردم، همچنان در شنبه هر هفته ادامه دارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه برگزار می شود

بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه برگزار می شود به گزارش بولتن نیوز، مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه، پنج شنبه 3 بهمن 98 در سالن همایش های مدرسه علمیه دارالشفاء قم برگزار می شود.
هم زمان در این مراسم، برگزیدگان سومین جشنواره مقالات علمی حوزه نیز معرفی شده و از نویسندگان آن تجلیل می شود.
در این مراسم که با حضور علما، اندیشمندان و فرهیختگان حوزه های علمیه برگزار می شود، از مقام علمی شخصیت های پیشرو در عرصه تألیف و نگارش علوم آل محمد (ص) و ناشران برتر نیز تجلیل می شود.
در همایش کتاب سال حوزه که بزرگ ترین رویداد علمی فرهنگی حوزه های علمیه است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
تهران، مقصد جدید نهضت اشتغال زایی بنیاد برکت

تهران، مقصد جدید نهضت اشتغال زایی بنیاد برکت گروه اجتماعی: معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت با اعلام این خبر افزود: با آغاز اجرای 800 طرح اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان تهران، نهضت اشتغال زایی این بنیاد به قلب ایران رسید.
به گزارش بولتن نیوز، رضا راضی زاده تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس ستاد اجرایی فرمان امام مبنی بر توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و کم تر توسعه یافته از طریق اشتغال زایی و ایجاد فرصت های کسب وکار، استان تهران تحت پوشش فعالیت های بنیاد برکت قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
درهایی که حمله به عین الاسد به روی اقتصاد ایران باز کرد

درهایی که حمله به عین الاسد به روی اقتصاد ایران باز کرد به گزارش بولتن نیوز، وضعیت تحریم های ایران از قبل و بعد از امضای برجام تا خروج آمریکا از آن تغییر شکل های زیادی داشته است.
در ابتدا، پس از تصویب برجام همه تحریم های اتحادیه اروپا، سازمان ملل و تحریم های ثانویه آمریکا، یعنی تحریم هایی که به بهانه برنامه هسته ای ایران تصویب شده بود، روی کاغذ حذف شد. با این اتفاق ایران توانست مجددا سهم خود را از بازار نفت بازیابد و مبادلات مالی بانکی را با کشورهای مختلف گسترش دهد.
صادرات نفت ایران بعد از اجرای برجام جهش قابل توجهی پیدا کرد و از صادرات روزانه 700 هزار بشکه به بیش از 2 میلیون و 300 هزار بشکه در روز رسید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
آمریکا در آستانه خروج تحقیرآمیز از خاک عراق

آمریکا در آستانه خروج تحقیرآمیز از خاک عراق به گزارش بولتن نیوز، شبکه سی ان ان در گزارشی به موضوع فشارهای اخیر بر دولت ایالت متحده برای خروج از عراق پرداخت و نوشت: علی رغم وعده های دونالد ترامپ برای پایان دادن به جنگهای آمریکا در خاورمیانه، وی هنوز نظامیان آمریکایی را از عراق خارج نکرده است.
این گزارش افزود: مقامات پارلمان عراق که روابط قدرتمندی با تهران دارند، روندی را برای پایان دادن به حضور نظامی آمریکا در عراق آغاز کرده اند که یک واکنش تند در قبال حمله آمریکا به ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
عراق در حال بازنگری روابط امنیتی با آمریکاست

عراق در حال بازنگری روابط امنیتی با آمریکاست به گزارش بولتن نیوز، سرتیپ عبدالکریم خلف سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق امروز شنبه گفت که دولت عراق در حال رایزنی با آمریکا درباره روابط امنیتی است.
خلف در مصاحبه با شبکه روسیا الیوم افزود که عراق ملاحظات و طرح هایی درباره این پرونده دارد و در تلاش است تا همه چیز به نحوی پیش برود که منافات با حاکمیت عراق نداشته باشد و این مذاکرات هنوز به پایان نرسیده است.
سیزدهم دی ماه آمریکا در اقدامی که نقض حاکمیت عراق است، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نایب رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق را در نزدیکی فرودگاه بغداد ترور کرد و پس از این جنایت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
گزارش روزنامه کویتی از میانجیگری قطر در سایه تنش اخیر

گزارش روزنامه کویتی از میانجیگری قطر در سایه تنش اخیر به گزارش بولتن نیوز، روزنامه کویتی القبس درباره رفت و آمد مقامات قطری به ایران و عراق در مقطع اخیر در یادداشتی با عنوان قطر نقش آتش نشان را ایفا می کند ، نوشت: با توجه به اینکه شرایط امنیتی منطقه در سایه اقدام ایالات متحده آمریکا در ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پاسخ ایران با حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در عراق به نقطه حساسی رسیده است، کشورهایی عربی در حوزه خلیج (فارس) سعی می کنند با تحرکات دیپلماتیک مانع تشدید این تنش ها شوند که تبعات و آثار آن متوجه کل منطقه می شود . ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
رئیس جمهور وارد چابهار شد

رئیس جمهور وارد چابهار شد به گزارش بولتن نیوز، حسن روحانی رئیس جمهور به همراه هیأتی اموز به منظور بررسی روند امدادرسانی و بازدید از مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان وارد چابهار شد.
رییس جمهور در این سفر یک روزه به چابهار روند پیگیری امدادرسانی در مناطق سیل زده جنوب استان مورد بررسی قرار می دهد.
نشست با مدیران استانی در چابهار از دیگر برنامه های سفر یک روزه وی به مناطق سیلزده سیستان بلوچستان است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
انجام عملیات فتح قلوب حاج قاسم/ رهبر مدافع سربازش شد

انجام عملیات فتح قلوب حاج قاسم/ رهبر مدافع سربازش شد گروه سیاسی: کمیل خجسته از حماسه نماز جمعه نوشته است، حماسه ای که برای دفاع از حاج قاسم و خون ریخته شده اش، در تاریخ ثبت شد؛ روزی که رهبری با مردمش در مقابل عملیات نرم دشمن برای به فراموش سپردن حاج قاسم، مدافع حاج قاسم شدند تا او مأموریت جدیدش را برای تثبیت عملیات فتح قلوب به انجام برساند.
به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت به شرح زیر است:
یک عمر سردار جان برکف، جسم و جانش را بر دوشش گذاشت تا از ولایت و انقلاب و مردم دفاع کند و امروز در نماز جمعه کار دنیا برعکس شد. ولی خدا همه را در مصلی جمع کرد تا با مردم از او دفاع کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
امامتِ بالفعلِ خامنه ای مُدّظلّه و خطر عقب ماندگی نخبگانِ حزب الّهی

امامتِ بالفعلِ خامنه ای مُدّظلّه و خطر عقب ماندگی نخبگانِ حزب الّهی گروه سیاسی : مجتبی زارعی عضو هیأت علمی اندیشهٔ سیاسی اسلام دانشگاه تربیت مدرس طی یادداشتی پیرامون بیانات رهبر معظم انقلاب در مصلی تهران نوشت: بیانات امروز امامِ حکیم در مصلّایِ طهران معلوم کرد که ما درک درستی از تحوّلات زمانه نداریم و نسبت ما با او وضعیت قُوّه به فِعل است؛ مع الاسف اجتماعات پارتیزانیِ گروهک های هیجان ساز سایبریِ لندنی _ سعودی ما را از چگونگی تولید قدرت نرم از بزرگترین بدرقهٔ جهان و از دگرگونی در موازنهٔ قوای جهان در آسیای غربی با عملیاتِ تاریخی سپاه علیه آمریکا، باز داشت، همه مشغول گروهک ها شدیم؛ حتی به این بسنده نکردیم و دو، سه روزه مکررا به هم وعده دادیم که امام ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
باید قوی شویم

باید قوی شویم گروه سیاسی : محسن مهدیان – روزنامه نگار – در یادداشت پیش رو که درباره سخنان رهبر انقلاب بوده آورده است: رهبرانقلاب در دو سخنرانی اخیرشان بعد از "یوم الله قیامت مردم" و "شلیک به حیثیت آمریکا " در مرحله "چه باید کرد" فرمودند: باید قوی_شویم.
به گزارش بولتن نیوز ، متن این یادداشت به شرح زیر است:
تعبیر جدیدی نیست اما یک تاکید مجدد در ماموریت هاست. گوئی زمانه، زمانه جدی تر این مطالبه است. قوی شدن ارتقای مقاومت است. مقاومت در واکنش است و قوی شدن یک کنش فعال است. هرچند در بطن مقاومت نیز قوی شدن است اما اینبار رهبری اصل قوت را در دل مقاومت از اجمال خارج و نشان دار ساختند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
مسمومیت 5 نفر با گاز مونوکسید کربن در چهارمحال و بختیاری

مسمومیت 5 نفر با گاز مونوکسید کربن در چهارمحال و بختیاری به گزارش بولتن نیوز ، محمد حیدری با اشاره به مسمومیت پنج نفر با گاز مونوکسید کربن در چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: این پنج نفر به در شهر بروجن دچار گاز گرفتگی شدند.
وی گفت: مصدومان این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی مناسب توسط کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس با آمبولانس به بیمارستان ولیعصر بروجن منتقل شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از مسمومیت 118 نفر با گاز مونوکسید کربن در چهارمحال و بختیاری در سالجاری خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
مدارس برخی شهرستان های آذربایجان شرقی در روز شنبه تعطیل شد

مدارس برخی شهرستان های آذربایجان شرقی در روز شنبه تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز ، در منطقه مراغه تمام مدارس روستا یی در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل و مدارس استثنایی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری روز شنبه در شیفت صبح تعطیل است.
در بخش صوفیان نیز تمام مدارس بخش رودقات در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل و سایر مدارس شهری و روستایی این منطقه با یک ساعت تأخیر شروع به فعالیت می کنند.
در منطقه چاراویماق نیز مدارس استثنایی، پیش دبستانی، ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی با یک ساعت تأخیر شروع به فعالیت می کنند.
در منطقه سراب نیز تمام مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل و در شهر سراب مدارس استثنایی، پیش دبستانی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
اردوغان: ژنرال حفتر غیرقابل اعتماد است

اردوغان: ژنرال حفتر غیرقابل اعتماد است به گزارش بولتن نیوز ، رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه در سخنانی، ژنرال خلیفه حفتر ، رئیس ارتش ملی لیبی را فردی غیرقابل اعتماد توصیف کرد.
به گفته اردوغان، از آنجا که حفتر بمباران شهر طرابلس در غرب لیبی را بار دیگر آغاز کرده است، بر این اساس اعتمادی به او نیست.
اردوغان در عین حال تاکید کرده که بمباران طرابلس از سوی حفتر را در نشست برلین که قرار است درباره لیبی برگزار شود، مطرح خواهد کرد.
قرار است شهر برلین، پایتخت لیبی به زودی میزبان مذاکرات درباره لیبی باشد و در این کنفرانس کشورهای اروپایی و منطقه ای نیز شرکت خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
امشبم همه میخوابیم،چه اونا که گفتن پای نظام و سپاه هستن...چه اونها که علیه سپاه شعار دادن و فحش دادند ...

امشبم همه میخوابیم،چه اونا که گفتن پای نظام و سپاه هستن...چه اونها که علیه سپاه شعار دادن و فحش دادند ... گروه فرهنگی: جواد رضویان کارگردان و یازیگر سینما:چه اونا که گفتن پای نظام و سپاه هستن...چه اونها که علیه سپاه شعار دادن و فحش دادند ...
به گزارش بولتن نیوز ، ولی یه عده پای همون پدافند ، پای همون شاسی ، امشب نمیخوابن !!
40ساله که نمیخوابن !!
برادر عزیزی که پای پدافند نشستی دست و دلت نلرزه !!
حتی اونی که داره فحش میده به امید بیدار بودن تو ، خودش و زن و بچه اش راحت میخوابن ...
تو صبور باش
اینها داعش ندیده اند. جهاد نکاح و فروختن ناموس را به نظاره ننشسته اند. تجاوز به زن و فرزند را در مقابل چشم شان شاهد نبوده اند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
المیادین: وقوع 4 انفجار متوالی در مرکز بغداد

المیادین: وقوع 4 انفجار متوالی در مرکز بغداد به گزارش بولتن نیوز ، چهار انفجار که به نظر می رسد ناشی از بمب صوتی بوده است به طور پیاپی مرکز پایتخت عراق را لرزاند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
کارنامه یکساله قیمت دلار و یورو در بازار آزاد

کارنامه یکساله قیمت دلار و یورو در بازار آزاد به گزارش بولتن نیوز، همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک دلار آمریکا در ماه مذکور به ترتیب 11 هزار و 146 تومان و 12 هزار و 337 تومان بوده است.
همچنین در آبان ماه 1398 متوسط قیمت فروش یک یورو در بازار آزاد شهر تهران 12 هزار و 725 تومان بود که در مقایسه با ماه قبل 1.1 درصد افزایش و نسبت به ماه مشابه سال قبل 19.8 درصد کاهش داشته است.
همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک یورو در ماه مذکور به ترتیب 12 هزار و 427 تومان و 13 هزار و 502 تومان بوده است.
در هشت ماه اول سال 98 متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب 12 هزار و 531 تومان و 14 هزار و 102 تومان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
ظریف: تراژدی سقوط هواپیمای اوکراینی نباید سیاسی شود

ظریف: تراژدی سقوط هواپیمای اوکراینی نباید سیاسی شود به گزارش بولتن نیوز ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر به دیدار امروز خود با وزیر امور خارجه کانادا اشاره کرد.
وی در این پیام توئیتری نوشت: امروز در عمان با وزیر خارجه کانادا ملاقات و درباره همکاریهای کنسولی، فنی و حقوقی بین ملتهای آسیب دیده از تراژدی PS752 (سقوط هواپیمای اوکراینی) گفتگو کردم.
وزیر امور خارجه ایران در ادامه این پیام توئیتری نوشت: توافق شد تا تبادل میان کارشناسان مربوطه ادامه یابد.
ظریف تاکید کرد: سیاسی سازی این تراژدی باید منع شود. تمرکز (باید) بر روی خانواده های قربانیان باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
در حمله نافرجام به ارتش سوریه در ادلب 50 تروریست کشته شدند

در حمله نافرجام به ارتش سوریه در ادلب 50 تروریست کشته شدند به گزارش بولتن نیوز ، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ارتش سوریه حمله افراد مسلح به ادلب را خنثی کرد.
به گزارش آرتی، بر اساس اعلام وزارت دفاع روسیه، در این حمله که ارتش سوریه توانست آن را خنثی کند دست کم 50 تروریست کشته شدند.
همچنین وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که طی روز گذشته 24 سرباز ارتش سوریه در مبارزه با گروه های تروریستی در لاذقیه، حلب، ادلب و حماه کشته شده و 24 نفر دیگر نیز مجروح شدند.
علی رغم گذشت پنج روز از برقراری آتش بس در استان ادلب در قالب توافق ترکیه و روسیه، اما نقض گسترده این توافق از سوی تروریست ها، حملات ارتش سوریه و جنگنده های روسیه را در پی داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
قیمت نفت تا پنج سال دیگر همین است

قیمت نفت تا پنج سال دیگر همین است به گزارش بولتن نیوز، پیش بینی می شود به دلیل عرضه فراوان از سوی صنعت نفت شیل آمریکا و سایر منابع خارج از اوپک، قیمت های نفت برای مدت نامعلومی در محدوده فعلی باقی می ماند.
نگرانی هایی که تا 10 سال پیش در خصوص دوران پیک عرضه نفت وجود داشت، از میان رفته زیرا اکنون نشانه ها حاکی از آن است که هنوز زمان زیادی تا رسیدن به پیک عرضه نفت وجود دارد.
در نظرسنجی رویترز پیش بینی شده است میانگین قیمت سالانه نفت تا پنج سال دیگر 65 دلار است و از 67 دلار در سال 2020 اندکی رشد کرده و به 69 دلار تا سال 2024 افزایش پیدا می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
چرا فشار حداکثری موجب فروپاشی اقتصاد ایران نشده است؟

چرا فشار حداکثری موجب فروپاشی اقتصاد ایران نشده است؟ به گزارش بولتن نیوز، در این مطلب که به قلم جاکل نورتهام نگاشته شده، آمده است: دولت ترامپ از سال 2017 تاکنون دست به تلاش هایی برای محدودسازی منابع اقتصادی ایران و وادار نمودن این کشور به حضور در میز مذاکره هسته ای مجدد زده است. مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در سخنان اخیر خود عنوان کرده که هدف استراتژی فشار حداکثری دولت ترامپ قطع 80 درصدی درآمدهای نفتی ایران می باشد.
با این حال، اقتصاد ایران هنوز از بین نرفته است. جواد صالحی اصفهانی، اقتصاددان دانشگاه ویرجینیا و کارشناس اقتصاد ایران در این باره می گوید: من فکر می نم پیش بینی ها در باره سقوط سریع اقتصاد در ایران، خوش بینانه است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
پانتا:راهبرد ترامپ در قبال ایران همچنان مبهم است

پانتا:راهبرد ترامپ در قبال ایران همچنان مبهم است به گزارش بولتن نیوز ، وزیر دفاع و رئیس سابق سازمان جاسوسی آمریکا در مصاحبه ای گفت که دولت کنونی این کشور هیچگونه راهبرد واضحی در قبال ایران ندارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
تحلیلی بر فرامتن خطبه های رهبر انقلاب

تحلیلی بر فرامتن خطبه های رهبر انقلاب گروه سیاسی - احسان صالحی : هشت سال پس از آخرین نمازجمعه ای که به امامت رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد، حضرت آیت الله خامنه ای امروز بار دیگر به نمازجمعه آمدند و خاطره خطبه های شورانگیز قبلی خود را که برخی از آنها در سرنوشت کشور و منطقه نقش تعیین کننده داشته اند، زنده کردند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، برای فهم علت این حضور، توجه به طلیعه خطبه ایشان راهگشاست. رهبر انقلاب اسلامی خطبه را با آیاتی از سوره مبارکه ابراهیم آغاز کردند که در آنها خداوند به حضرت موسی(ع) دستور می دهد ایام الله را به یاد بنی اسرائیل بیاور ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
بررسی اقدام خلاف عرف دیپلماتیک سفیر انگلیس در کمیسیون امنیت مجلس

بررسی اقدام خلاف عرف دیپلماتیک سفیر انگلیس در کمیسیون امنیت مجلس گروه سیاسی: حضور غیر قانونی سفیر انگلیس در تجمع عصر روز شنبه گذشته در مقابل دانشگاه امیرکبیر در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز عصر روز شنبه هفته گذشته رابر مک ایر، سفیر انگلیس در اقدامی خلاف مقررات در تهران در تجمع اعتراضی مقابل دانشگاه امیرکبیر حضور یافت.
وی بازداشت شد و بعد از سه ساعت آزاد شد.
متعاقب آن نمایندگان مجلس خواستار اخراج وی از کشور شدند.
زمزمه اخراج سفیر انگلیس از ایران از صبح روز یکشنبه 22 دی ماه در راهروهای مجلس شنید شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
سخنان رئیس جمهور؛ دستاویز وزیر خارجه آمریکا برای حمله به انتخابات ایران

سخنان رئیس جمهور؛ دستاویز وزیر خارجه آمریکا برای حمله به انتخابات ایران گروه سیاسی: هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:
به گزارش بولتن نیوز ، فرآیند بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات های نظارت استانی و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات تمام شد و اکنون زمان رسیدگی به شکایات داوطلبان از نتایج اعلام شده توسط خود اعضای شورای نگهبان است. کار شورای نگهبان تازه آغاز شده و تلاش می شود، شکایات به طور دقیق بررسی شود تا حقی از افراد و مردم ضایع نشود.
نتایج اولیه بررسی صلاحیت ها نشان داد در میان تایید و رد شده ها، افراد شاخصی از هر دو جناح هستند و با هر کس در هر جایگاه و با انتساب به مقامات نیز مماشات نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
مسمومیت 5 نفر با گاز مونواکسید کربن زنجان

مسمومیت 5 نفر با گاز مونواکسید کربن زنجان به گزارش بولتن نیوز، مسمومیت با گاز مونو اکسیدکربن در زنجان منجر به مصدوم شدن پنج نفر شد.
تعداد مصدومان این حادثه سه خانم 30-34-50 ساله و دو کودک چهار ماهه و 6 ساله بودند.
برای انتقال مصدومان ناشی از استنشاق دو دستگاه آمبولانس از چیر و الهیه به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
مصدومان پس از اقدامات درمانی پیش بیمارستانی مسمومیت به بیمارستان های ولیعصر (عج) و آیت اله موسوی انتقال یافتند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
آمادگی ایران برای مذاکره با عربستان / درباره توافق جدید مذاکره نمی کنیم

آمادگی ایران برای مذاکره با عربستان / درباره توافق جدید مذاکره نمی کنیم به گزارش بولتن نیوز، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران امروز (جمعه) در جمع تجار هندی در شهر بمبئی (مومبای) مرکز ایالت ماهاراشترا طی سخنانی با اشاره به تأسیس سرکنسولگری ایران در بمبئی به عنوان اولین و شاید دومین نمایندگی دیپلماتیک ایران در خارج از کشور اشاره کرد و آن را بیانگر پیوند ناگسستنی دو ملت هند و ایران خواند.
ظریف همچنین افزود: در چند هفته گذشته ما شاهد رویدادهای تلخی بودیم و آمریکا در یک اقدام تروریستی محبوبترین سردار کشورمان را به شهادت رساند. تنها در هند در 430 شهر این کشور علیه شهادت سردار سلیمانی برنامه های اعتراض آمیزی برگزار شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
آمریکا، فرمانده سپاه خوزستان را تحریم کرد

آمریکا، فرمانده سپاه خوزستان را تحریم کرد به گزارش بولتن نیوز، برایان هوک ، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران امروز جمعه گفت واشنگتن یک مقام ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تحریم کرده است.
به گفته برایان هوک، آمریکا نام سردار حسن شاهوارپور ، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان را به بهانه های حقوق بشر در فهرست تحریم ها قرار داده است.
در پی اعلام سهمیه بندی و تغییر نرخ بنزین، همانند سایر نقاط کشور در استان خوزستان نیز تجمعات اعتراضی صورت گرفت که این تجمعات در شهرستان ماهشهر با نفوذ عناصر آشوبگر به خشونت کشیده شد.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
واشنگتن اندک اندک تلفات عین الاسد را می پذیرد

واشنگتن اندک اندک تلفات عین الاسد را می پذیرد به گزارش بولتن نیوز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در تاریخ هجدهم دی ماه در پاسخ به ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس در حمله تروریستی آمریکایی ها به حومه فرودگاه بغداد، عملیاتی موشکی را علیه پایگاه نظامی ایالات متحده در عین الاسد واقع در استان الانبار عراق انجام داد.
در این عملیات، 13 فروند موشک بالستیک از نوع موشک های فاتح-313 و قیام به پایگاه عین الاسد تحت اشغال نظامیان تروریست آمریکایی و دیگر پایگاه آنها در اربیل، مرکز منطقه کردستان عراق شلیک شد به گفته سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
بازگشایی راه گافر بشاگرد توسط سپاه

بازگشایی راه گافر بشاگرد توسط سپاه به گزارش بولتن نیوز، بعد از بارش های سیل آسا چند روز اخیر در بشاگرد که منجر به قطع شدن راه ارتباطی در بخش گافر و پارامون شد بود، عصر امروز برخی از مسیرها توسط پاسداران سپاه بشاگرد بازگشایی شد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) بخش گافر و پارامون گفت: عصر امروز با تلاش فراوان مسؤول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از پاسداران سپاه ناحیه بشاگرد و بسیجیان موفق به باز گشایی راه مواصلاتی 20 روستای این بخش شدند.
محسن خورشیدی اظهار داشت: در روزهایی که مسؤولان اجرایی شهرستان منتظر رسیدن دستگاه ها از جمله لودر و بولدوزر برای بازگشایی این راه ارتباطی بودند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
پوکو به یک برند مستقل تبدیل شد

پوکو به یک برند مستقل تبدیل شد گروه IT: کمپانی شیائومی در سال 2018 برند پوکو را به عنوان یکی از برندهای زیرمجموعه خود معرفی کرد. اما ساعاتی قبل اعلام شد که این برند دیگر زیرمجموعه شیائومی محسوب نمی شود و از این به بعد به صورت مستقل عمل می کند. در همین زمینه می توانیم به اخباری اشاره کنیم که به عرضه جاشین گوشی پوکو F1 در آینده نزدیک اشاره دارند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجی کالا مگ، مدیر بخش هند شیائومی در حساب توییتری خود نوشته: پوکو که در ابتدا به عنوان یک برند فرعی کار خود را آغاز کرد، طی مدت زمانی کوتاه توانست هویت مختص به خود را خلق کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
گوشی لاوا Z71 معرفی شد

گوشی لاوا Z71 معرفی شد گروه IT: گوشی جدید هندی لاوا Z71 به تازگی معرفی شد. هدف از تولید این محصول، ارائه تمامی امکانات یک گوشی هوشمند با قیمت زیر 100 دلار بوده است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، لاوا Z71 نمایشگر LCD به اندازه 5.7 اینچ و رزولوشن اچ دی پلاس دارد. نسبت ابعاد این نمایشگر 18 به 9 بوده و در بالای آن، یک شکاف قطره ای برای جای گذاری دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی تعبیه شده است. در پنل پشتی، دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی در کنار سنسور تشخیص عمق 2 مگاپیکسلی قرار دارد. همچنین فلش LED و حسگر اثر انگشت نیز، در قاب پشتی این دستگاه جای گرفته اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
بازی Call Of Duty Mobile به دومین اثر محبوب موبایل در سال 2019 تبدیل شد

بازی Call Of Duty Mobile به دومین اثر محبوب موبایل در سال 2019 تبدیل شد گروه IT: اینکه سری کال اف دیوتی یکی از بهترین و محبوب ترین مجموعه های تیراندازی تاریخ صنعت بازی های ویدیویی محسوب می شود، قابل انکار نیست. موفقیت بی نظیر Call of Duty: Modern Warfare در ماه های اخیر مهر تایید دیگری بر این ادعا زده و عملکرد فوق العاده آن به همراه فروش و درآمد خیره کننده، بار دیگر محبوبیت بالای فرانچایز را به رخ کشیده است. در حالی که این مجموعه هر سال میزبان نسخه جدیدی است، اما این روند نه تنها لطمه به آن وارد نکرده، بلکه انتشار نسخه موبایل بازی به نام Call of Duty Mobile در گسترش جامعه این سری شدیدا تاثیر مثبتی گذاشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
سردار حاجی زاده: مردم امیدشان را از دست ندهند

سردار حاجی زاده: مردم امیدشان را از دست ندهند به گزارش بولتن نیوز، سردار حاجی زاده در حاشیه نماز جمعه این هفته تهران به امامت مقام معظم رهبری با بیان این که "فقدان حاج قاسم برای همه سخت است" اظهار کرد: اما نیروهای مسلح اعم از هوافضا، قدس و نیروی زمینی هر کدام نماد و پیشانی ای دارند که ممکن است حاج قاسم، سلامی، حاجی زاده باشد اما واقعا افراد به درد بخور و کاری در این نیروها هستند که اساسا کار دست آنهاست و با نبود حاج قاسم و شهید مقدم و حاجی زاده و امثالهم اتفاقی نمی افتد.
بر اساس گزارش خبرگزاری صدا و سیما وی تاکید کرد که این مسیر نورانی ادامه می یابد و مردم امیدشان را از دست ندهند و احساس نکنند که شکافی ایجاد می شود و کارها از دور ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
حاشیه نگاری نماز جمعه تهران پس از 2 هفته پر اُفت و خیز+ تصاویر

حاشیه نگاری نماز جمعه تهران پس از 2 هفته پر اُفت و خیز+ تصاویر به گزارش بولتن نیوز، ملّت، دو هفته پرماجرا و پر افت و خیز را پشت سر گذاشته است و حالا زمان نتیجه گیری، جمع بندی و عبرت گیری از حوادث تلخ و شیرین این دوهفته است. باید قرائتی صحیح و یکدست از آنچه در این دو هفته کردیم و بر سر ما آمد، وجود داشته باشد و همه پای آن را امضاء کنیم.
برای همین، مردم برای گوشِ جان سپردن به خطبه های آقا، راهی مصلی تهران شدند.
برای کسانی که مثل من، که هم نمازجمعه تاریخی 29 خرداد رهبر انقلاب را تجربه کرده بودند هم نمازهای باشکوه عیدفطر را به آقا اقتدا کرده بودند، واضح بود که امروز روز دیگری است و نوع حضور، متفاوت است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 6 ساعت پیش
برگشت 36 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور

برگشت 36 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور به گزارش بولتن نیوز، محمد لاهوتی درباره میزان ارز برگشت داده شده از سوی صادرکنندگان اظهار کرد: از تاریخ 22 فروردین 97 تا پایان آذرماه امسال، 36 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازگردانده شد که بیش از 70 درصد از تعهد صادرکنندگان را شامل می شود.
رئیس کنفدراسیون صادرات افزود: این 70 درصد بر اساس فرمول ها و معافیت هایی است که بانک مرکزی در نظر گرفته است.
وی گفت: این میزان بازگشت ارز، شرایط مورد قبول برای بانک مرکزی است و مسئولان این بانک هم تاکید داشتند که صادرکنندگان ارز را به چرخه اقتصادی بر گرداندند به همین دلیل تا پایان دی ماه را تمدید کرد تا افرادی بتوانند کف تعیین شده را واریز ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 11 ساعت پیش
افشاگری سیروان خسروی از پیشنهاد نجومی مهراب قاسم خانی در ازای حمایت از روحانی

افشاگری سیروان خسروی از پیشنهاد نجومی مهراب قاسم خانی در ازای حمایت از روحانی گروه فرهنگ و هنر: سیروان خسروی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: بعد از خوندن پست مهراب قاسم خانی، دوست قدیمی و آشنای امروز که در مورد من نوشته شده ترجیح دادم که سکوت نکنم تا موجب سو تعبیر از طرف دنبال کننده های ایشون نشه.
به گزارش بولتن نیوز، سیروان خسروی در ادامه پست اینستاگرامی خود آورده است:
مهراب جان قطعاً به یاد داری که در ایام انتخابات پیشین با من تماس گرفتی و گفتی از طرف تیم آقای روحانی پیشنهاد شده که من (سیروان خسروی) در ازای دریافت دستمزد 3 سانس کنسرت تهران، سه چهار آهنگ در تجمع هوادارهای ایشون در استادیوم 12 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
موفقیت راهبری شرکت های معدنی و صنایع معدنی در بورس توسط ایمیدرو

موفقیت راهبری شرکت های معدنی و صنایع معدنی در بورس توسط ایمیدرو گروه اقتصادی: راهبری شرکت های معدنی و صنایع معدنی توسط ایمیدرو با هدف هدایت سود انباشته شرکت ها به سمت افزایش سرمایه و همچنین توسعه و اجرای طرح ها با استقبال بازار مواجه شد
به گزارش بولتن نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایمیدرو، شرکت های معدنی و صنایع معدنی در بورس طی یک هفته گذشته اوج گرفتند.
شرکت های معدنی و صنعتی دور جدیدی از رشد را آغاز کرده اند. این گروه هفته منتهی به 25 دی ماه شاهد اوج گیری ارزش سهام در بورس اوراق بهادار شدند.
ارزش سهام شرکت های معدن و صنایع معدنی طی هفته ای که رو به پایان است، با جهش 11 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
بدهی جهانی به بالاترین میزان رسید

بدهی جهانی به بالاترین میزان رسید به گزارش بولتن نیوز، طبق گزارش جدید مؤسسه فاینانس بین الملل، سطح بدهی جهانی به 253 تریلیون دلار رسیده که این بالاترین سطح در تاریخ است. در این گزارش همچنین آمده است که پیش بینی می شود با تداوم این روند، سطح بدهی در ادامه از این هم بالاتر رود.
در این گزارش اشاره شده است که کند شدن اقتصاد چین بین سال های 2017 و 2018 باعث افزایش قابل توجهی بدهی جهانی شده است و این روند دوباره در ماه های آینده ادامه خواهد یافت.
در ادامه گزارش آمده است: در 3 ماهه سوم سال 2019، بدهی جهانی به رکورد تاریخی 322 درصد تولید ناخالص جهانی رسیده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
ارزش تجارت خارجی کشور 64 میلیارد دلار شد

ارزش تجارت خارجی کشور 64 میلیارد دلار شد به گزارش بولتن نیوز، فرهاد نوری با اشاره به تجارت 64 میلیارد دلاری تجارت خارجی کشور در 9 ماهه امسال اظهار داشت: این میزان تجارت خارجی با تلاش های بخش خصوصی و حمایت هایی که دولت در حد توان و ظرفیت خود از صادرات داشته محقق شده و امیدواریم با اصلاح قوانین و بخشنامه های دست و پاگیر فرا روی تولید و صادرات، شاهد افزایش صادرات باشیم.
وی ادامه داد: بررسی ها نشان می دهد که مشکلات نسبت به ماه های اخیر رو به کاهش است و نشانه هایی از اقدامات انجام شده در این زمینه را در ایام پیش رو شاهد خواهیم بود.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
دستور رسیدگی به خسارات کشاورزی سیل زدگان

دستور رسیدگی به خسارات کشاورزی سیل زدگان به گزارش بولتن نیوز، در پی بارندگی شدید و وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان که باعث طغیان رودخانه های محلی و وقوع سیلاب شد، عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با دستور ویژه ای هیأتی را به سرپرستی معاون آب و خاک این وزارتخانه مأمور کرد، برای رسیدگی و امدادرسانی هر چه سریع تر به کشاورزان و دامداران به مناطق سیل زده اعزام شوند.
بازسازی تأسیسات آبی و خاکی کشاورزی شامل قنوات، انهار سنتی و کانال های آبیاری، بندهای آبخیزداری و استخرهای پرورش ماهی، جاده های دسترسی، مزارع و باغات، جایگاه دام، واحدهای مرغداری ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
کلیپی تکان دهنده از واکنش سپهبد قاسم سلیمانی به درخواست یکی از فرماندهان در سوریه

کلیپی تکان دهنده از واکنش سپهبد قاسم سلیمانی به درخواست یکی از فرماندهان در سوریه به گزارش بولتن نیوز ، کلیپی تکان دهنده از واکنش سپهبد قاسم سلیمانی به درخواست یکی از فرماندهان در سوریه که میگفت: به خدا اگر بری جلو میزنن شما را!
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
جهش وال استریت با امضای فاز اول توافق تجاری

جهش وال استریت با امضای فاز اول توافق تجاری به گزارش بولتن نیوز، چهارشنبه شب با امضای فاز اول از توافق تجاری مورد انتظار چین و آمریکا، سهام آمریکا رشد کرد اما با اعلام نشدن جزئیات دقیق این توافق، قیمت جهانی طلا بالا رفت.
با امضای این توافقنامه، شاخص داوجونز 153 واحد یا 0.5 درصد رشد کرد تا رکورد تاریخی جدید 29097 واحد به دست بیاید. اس اندپی و نزدک هر کدام 0.3 درصد رشد کردند.
همچنین آن چه باعث ایجاد انرژی بیشتر در بازارها شد این بود که مشاور اقتصادی ترامپ، لری کودلا، گفت: دولت ترامپ امسال کاهش مالیات های بیشتری ارائه خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
عملیات بازار باز امروز رسما آغاز می شود

عملیات بازار باز امروز رسما آغاز می شود به گزارش بولتن نیوز، عملیات بازار باز امروز در مجمع سالیانه بانک مرکزی با حضور رئیس جمهور و با رونمایی از سامانه معاملاتی آغاز به کار خواهد کرد.
هدف از راه اندازی عملیات بازار باز، اجرای چارچوب جدید سیاست گذاری پولی با هدف مدیریت نرخ سود در بازار بین بانکی و نهایتاً کنترل نقدینگی و مهار تورم و فراهم کردن بستر لازم برای سیاست پولی مبتنی بر هدف گذاری تورم با استفاده از ابزارهای کوتاه مدت غیرمستقیم سیاست پولی است.
کمیته اجرایی عملیات بازار باز در تاریخ 31 شهریور سال 1398 به دستور رئیس کل بانک مرکزی با فراهم سازی بسترها و الزامات مورد نیاز تشکیل شده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
فرصت سه ماهه آمریکا در ارتباط با تحریم های جدید ایران

فرصت سه ماهه آمریکا در ارتباط با تحریم های جدید ایران به گزارش بولتن نیوز ، وبگاه وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای اعلام کرد که شرکت های خارجی برای توقف معاملات خود با ایران در ارتباط با تحریم های جدیدی که از هفته گذشته اعلام شد، سه ماه فرصت خواهند داشت.
وزارت خزانه داری آمریکا در این ارتباط اعلام کرده که این فرصت سه ماهه برای انطباق شرکت های خارجی با تحریم های تازه علیه ایران است.
در این بیانیه علاوه بر این گفته شده که این فرصت سه ماهه، در روز 9 آوریل (برابر با21 فروردین) به پایان خواهد رسید و بعد از این تاریخ عدم تبعیت شرکت های خارجی با تحریم های آمریکا علیه ایران به مجازات آن ها منجر خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
سازمان ملل: ممکن است صلح در یمن امسال محقق شود

سازمان ملل: ممکن است صلح در یمن امسال محقق شود به گزارش بولتن نیوز ، مارتین گریفیتس ، نماینده سازمان ملل متحد در امور یمن امروز (پنجشنبه) از احتمال وقوع صلح در یمن در سال جاری میلادی خبر داده است.
طبق گزارش شبکه الحدث ، گریفیتس با بیان اینکه عملیات های نظامی در یمن به نحو قابل توجهی کاهش یافته اند گفت: احتمال می رود صلح در سال جاری محقق شود.
نماینده سازمان ملل بار دیگر بر ضرورت یافتن راه حل سیاسی برای بحران یمن تأکید کرد و مدعی شد توافق ریاض نقش مهمی در بهبود وضعیت امنیتی در یمن داشته است.
توافق ریاض، توافق عربستان و امارات عربی متحده برای تقسیم قدرت در عدن ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
هوک: توافق مورد نظر ما، با #برجام سه تفاوت دارد

هوک: توافق مورد نظر ما، با #برجام سه تفاوت دارد به گزارش بولتن نیوز ، مسئول پرونده ایران در دولت آمریکا: توافق مورد نظر ما، با برجام سه تفاوت دارد: اولا ایران نباید حق غنی سازی اورانیوم داشته باشد.
ثانیا، این توافق بر خلاف برجام، برای تصویب به سنا تقدیم می شود تا یک معاهده شود
سوم اینکه این توافق باید مسائل فراتر از هسته ای، از جمله مسائل موشکی و ستیزه جویی منطقه را هم در بر بگیرد ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
آمادگی ایران برای انتقال اجساد شهروندان اوکرینی

آمادگی ایران برای انتقال اجساد شهروندان اوکرینی به گزارش بولتن نیوز ، وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و اوکراین امشب در یک تماس تلفنی در خصوص آخرین وضعیت سانحه هوایی اخیر گفتگو و تبادل نظر کردند.
محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران در این گفتگو از آمادگی ایران برای انتقال اجساد شهروندان اوکرینی و نیز مشارکت دادن متخصصان این کشور در تحقیقات جعبه سیاه خبر داد.
وزیر امور خارجه اوکراین هم از اعلام سریع مسئولیت این سانحه و همکاری ایران در کلیه مراحل تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش فارس، صبح روز چهارشنبه 18 دی ماه یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی اوکراین با 176 سرنشین حامل هموطنان ایرانی و شهروندانی از کانادا، سوئد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
پنتاگون: برنامه ای برای خروج از عراق نداریم

پنتاگون: برنامه ای برای خروج از عراق نداریم به گزارش بولتن نیوز ، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا امروز پنجشنبه گفت که آمریکا برنامه ای برای خروج از عراق ندارد.
جانان هافمن ، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت: قصدی برای خروج از عراق نداریم. هدف ما ماندن در خاورمیانه است.
هافمن در بخش دیگری از سخنانش به اظهارنظر درباره مأموریت ادعایی آمریکا در عراق برای مبارزه با داعش پرداخت.
ساعاتی قبل تر، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از برخی منابع نظامی مدعی شده بود نیروهای ارتش آمریکا برنامه های نظامی مشترک خود با نیروهای عراقی برای مبارزه با داعش را بعد از وقفه ای چند هفته ای از سر گرفته اند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
تهدید به بمب گذاری در بریتانیا/ جاده منچستر بسته شد

تهدید به بمب گذاری در بریتانیا/ جاده منچستر بسته شد به گزارش بولتن نیوز ، جاده منچستر در بریتانیا در پی تهدید به بمب گذاری امروز - پنج شنبه- از سوی پلیس بسته شد.
پلیس در این راستا یک فرد را بازداشت کرده است.
تیم های خنثی کردن بمب به محل اعزام شده اند. پلیس از مردم خواسته تا از خانه های خود بیرون نیامده و درها را قفل کنند. گزارش های حاکی از آن است که پلیس مشغول جست وجو در شهر داکینفیلد است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
با این 10 راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

با این 10 راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید گروه اقتصادی: اقتصاددان کشور در نامه ای به رئیس جمهور راهکارهای دهگانه را بدون کمک خارجی برای نجات اقتصاد ایران پیشنهاد کردند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، متن نامه به این شرح است:
جناب آقای حسن روحانی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم؛
امروز در بانک مرکزی فرمودید بلد نیستید با تکیه بر داخل و بدون کمک خارجی مشکلات اقتصادایران را حل کنید.
یادآوری میکنیم کثیری از کارآفرینان و کارشناسان کشور تاکید دارند مشکلات اصلی اقتصاد کشور، بیشتر ناشی از سوءمدیریت و "تحریم داخلی" است نه خارجی. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
اعتراف بی بی سی به عدم هماهنگی سپاه با آمریکا در حمله به عین الاسد + فیلم

اعتراف بی بی سی به عدم هماهنگی سپاه با آمریکا در حمله به عین الاسد + فیلم گروه بین الملل: در حالی بی بی سی به عدم هماهنگی سپاه با آمریکایی ها برای حمله به پایگاه عین الاسد اعتراف می کند که برخی بدنبال نفی این موضوع هستند.
به گزارش بولتن نیوز، اعتراف بی بی سی به عدم هماهنگی سپاه با امریکاییها برای حمله به پایگاه نظامی آمریکا در عراق و تلاش سپاه برای جلوگیری از کشته شدن سربازان آمریکایی در این پایگاه نظامی در حالی است که بسیاری از شبکه های اجتماعی و برخی پایگاه های خبری داخلی و خارجی تلاش می کنند تا بر خلاف این را اثبات کنند و بگویند سپاه بدنبال کشتن نظامیان آمریکایی در انتقام به خاطر ترور سردار شهید قاسم سلیمانی نبوده. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 3 ساعت پیش
مرورگر اج کرومیوم منتشر شد

مرورگر اج کرومیوم منتشر شد گروه IT: نسخه جدید مرورگر اج کرومیوم حس و حال گوگل کروم را منتقل می کند؛ البته این شباهت چندان تعجب آور نیست چون این مرورگر و گوگل کروم بر پایه پروژه متن باز کرومیوم (Chromium) توسعه داده شده اند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، نسخه جدید مرورگر اج کرومیوم با افزونه های گوگل کروم سازگار بوده و به سرعت با اکانت جیمیل سینک می شود. همچنین مایکروسافت قول عملکرد بهتر را در این نسخه داده است. یکی از تفاوت های اصلی اج کرومیوم با گوگل کروم در این است که موتور جستجو به طور پیشفرض بینگ انتخاب شده که می توان با رفتن به تنظیمات آن را تغییر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
رمزگشایی از نابلدی روحانی

رمزگشایی از نابلدی روحانی گروه سیاسی : صحبت های دو روز اخیر روحانی رئیس جمهوری بسیار غیرعادی است، از حمله به شورای نگهبان تا بازی غیرصادقانه با افکار عمومی .
به گزارش بولتن نیوز، این سخنان حاوی نکاتی است:
1. ایده مرکزی روحانی نگاه به غرب و مذاکره و تعامل بود. پس از حدود هفت سال این واقعیت روشن شده است که این ایده نه در حوزه خارجی دستاوردی داشته و نه در حوزه داخلی بخصوص حل مشکلات افتصادی.
حال که ناتوانی فکری و اجرایی او برای عموم مردم و حتی سخت ترین هوادارانش آشکار شده است با ژست طلبکارانه، فرار به جلو را آغاز کرده است و مغالطه های جدید ابداع می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
واکنش وزیر خارجه ایران به عمل جراحی آیت الله سیستانی

واکنش وزیر خارجه ایران به عمل جراحی آیت الله سیستانی به گزارش بولتن نیوز، بعد از واکنش های متعدد به خبر عمل جراحی آیت الله علی سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان در عراق، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز به این خبر واکنش نشان داد.
ظریف در توییتر خود در توییتی به زبان عربی نوشت، مژده به همه ما در ایران و در عراق که عمل جراحی مرجع بزرگ جناب آیت الله عظمی سید علی سیستانی -أدام ظله الوارف- با موفقیت انجام شد .
وزیر خارجه ایران در ادامه این توییت از خدای متعال خواستار شفای عاجل ایشان شد و از خداومند مسئلت کرد که با به سلامت نگاه داشتن ایشان، ما را از نعمت او همچنان برخوردار نگاه دارد . ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
نقص امنیتی مهم ویندوز 10

نقص امنیتی مهم ویندوز 10 گروه IT: آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) به تازگی نقص امنیتی جدیدی به نام CVE-2020-0601 در ویندوز 10 کشف کرد که این نقص می تواند کاربران را درمعرض خطرهای بزرگی چون نظارت و اختلال قرار دهد. البته طبق این گزارش ها، ظاهرا آژانس امنیت ایالت متحده روش خود را تغییر داده است؛ زیرا در گذشته، این آژانس به محض کشف حفره امنیتی، آن را برای جاسوسی یا استفاده ی خود نگه می داشت که از میان چنینی مواردی، می توان به نقص امنیتی WannaCry و EternalBlue در ویندوز 10 اشاره کرد. بااین حال، این آسیب پذیری را گزارش و آن را نقصی جدی ارزیابی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
قابلیت ضبط مکالمه به اپلیکیشن Phone گوگل اضافه می شود

قابلیت ضبط مکالمه به اپلیکیشن Phone گوگل اضافه می شود گروه IT: بررسی کدهای APK در تازه ترین نسخه از اپلیکیشن Phone نشان می دهد که به زودی گوگل امکان ضبط مکالمه را به آن اضافه خواهد کرد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، منبع این خبر، با بررسی کدهای اپلیکیشن Phone در گوشی گوگل پیکسل 4 به چنین نتیجه ای رسیده است. ظاهرا علایمی از یک دکمه درون مکالمه ای، طرح بندی و آیکون جدید دیده شده که نشان دهنده اضافه شدن این قابلیت به اپ گوگل فون هستند.
پیش تر امکان ضبط مکالمه با Google Phone استوک ، تا اندروید 6 مارشملو وجود داشت. در نسخه های بالاتر اما، استفاده از این قابلیت کمی مشکل شد و سرانجام گوگل در اندروید 9 پای آن را غیر فعال ساخت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
آقای مسعود بارزانی، شما به حاج قاسم سلیمانی مدیون هستی

آقای مسعود بارزانی، شما به حاج قاسم سلیمانی مدیون هستی گروه بین الملل: با گذشت چند هفته از شهادت سردار سرافراز اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مسعود بارزانی که نجات اربیل از دست داعش را مدیون رشادت های حاج قاسم سلیمانی است و بخاطر حاج قاسم است که امروز مسعود بارزانی همچنان زنده است و در کردستان عراق حکمرانی می کند، اما دریغ از یک پیام تسلیت به مناسبت شهادت حاج قاسم.
به گزارش بولتن نیوز، این در حالی است که در روزهایی که حاج قاسم، اربیل را از سقوط حتمی نجات داد، در روزهایی که آمریکایی ها و غربی ها از ترس داعش، حتی جواب تلفن بارزانی ها را هم نمی دادند، مسعود بارزانی در مصاحبه ای اعتراف کرد که شهید حاج قاسم سلیمانی اگر نبود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 8 ساعت پیش
توضیح نماینده عراقی درباره مصوبه اخراج نظامیان آمریکایی

توضیح نماینده عراقی درباره مصوبه اخراج نظامیان آمریکایی به گزارش بولتن نیوز، کریم علیوی عضو ائتلاف الفتح پارلمان عراق به مخالفت واشنگتن با تصمیم پارلمان عراق که دولت عبدالمهدی را ملزم به اخراج نظامیان بیگانه از عراق کرده است، واکنش نشان داد.
علیوی در گفت و گو با بغداد الیوم گفت: پارلمان در تصویب هر گونه تصمیم یا قانونی از نظام نصف به علاوه یک پیروی می کند و جلسه پارلمان که در آن طرح اخراج نیروهای آمریکایی از عراق تصویب شد، به حد نصاب کامل یعنی همان نصف به علاوه یک رسیده بود .
علیوی گفت: اظهارات مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا یا سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره اینکه جلسه پارلمان عراق که در آن تصمیم به اخراج نظامیان آمریکایی گرفته شده ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
آیت الله سیسستانی تحت عمل جراحی قرار می گیرد

آیت الله سیسستانی تحت عمل جراحی قرار می گیرد به گزارش بولتن نیوز، دفتر آیت الله العظمی سیستانی اعلام کرد که مرجعیت عالیقدر شیعیان عراق شب گذشته دچار شکستگی استخوان ران چپ شد.
ایشان قرار است امروز تحت نظر یک تیم پزشکی عراقی جراحی شود.
این دفتر از مؤمنین خواسته است که برای بهبودی این مرجع عالیقدر شیعیان عراق دعا کنند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
آقای روحانی، شما راه تعامل با جهان را هم بلد نیستیبد!

آقای روحانی، شما راه تعامل با جهان را هم بلد نیستیبد! گروه سیاسی_سید محسن عبدالهی: در پنجاه و نهمین مجمع عمومی بانک مرکزی حسن روحانی به عنوان سخنران حضور پیدا کرد و طبق معمول در سخنرانی خود مسائلی را مطرح نمود که جای کار بسیاری دارند و مستلزم بررسی می باشند که تا چه حد صحیح هستند و صادقانه و تا چه میزان نادرست.
به گزارش بولتن نیوز، روحانی در صحبت های امروز خود مساله ای جالب را مطرح کرد که با هم آن را مرور خواهیم کرد. وی در ابتدا در سخنانی عجیب و غیرواقعی مدعی شده است که برخی در کشور می خواهند هیچ ارتباطی با جهان وجود نداشته باشد و درونگرا باشیم و ارتباطمان با جهان خراب باشد و فروش و صادرات محصولات مختلف همچون نفت هم نداشته باشیم اما اقتصاد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
ظرفیت پذیرش فلوشیپ پزشکی سال 99 اعلام شد

ظرفیت پذیرش فلوشیپ پزشکی سال 99 اعلام شد به گزارش بولتن نیوز، مرحله کتبی آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی ( فلوشیپ ) سال 1399 وفق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی به صورت متمرکز و الکترونیک توسط دانشگاه های مجری برنامه آموزشی در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 29 خرداد 99 برگزار می شود.
مرحله شفاهی (به صورت منفرد یا ترکیبی از روش های PMP و OSCE و مصاحبه ساختارمند یا سایر روش های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود) در روزهای 2 تا 4 تیرماه 99 در یکی از دانشگاه های سطح تهران برگزار خواهد شد.
ظرفیت 16 دانشگاه علوم پزشکی در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 1399 برای بیش از 50 دوره تکمیلی تخصصی 417 نفر است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
گزینه ویرایش به توئیتر اضافه نمی شود

گزینه ویرایش به توئیتر اضافه نمی شود به گزارش بولتن نیوز، کاربران توئیتر از زمان راه اندازی این شبکه اجتماعی در 2006 میلادی خواستار گزینه ای برای ادیت (اصلاح) توئیت های خود هستند. اما شرکت همیشه از ارائه آن طفره رفته و می گوید مشکل را بررسی می کند یا مشغول بررسی عمیق آن است.
اکنون جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر پاسخی قاطع به این سوال داده است. طی یک جلسه پرسش و پاسخ ویدئویی با نشریه ویرد (Wired) از او پرسیده شد آیا دکمه ادیت در 2020 به توئیتر افزوده می شود یا خیر. او با لبخند نامحسوسی پاسخ داد: جواب این سوال نه است.
البته این پاسخ چندان غیرمنتظره نیست ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
گوجه فرنگی؛ کیلویی چند!؟

گوجه فرنگی؛ کیلویی چند!؟ به گزارش بولتن نیوز، با وجود اینکه قیمت این محصول جالیزی نسبت به یکی دو ماه گذشته مقداری کاهش داشته است، اما همچنان این محصول در برخی خرده فروشی ها با قیمت های مختلفی عرضه می شود و به نظر می رسد که ثبات قیمتی بر این محصول خصوصا در نوع بوته ای آن حاصل نشده است؛ به گونه ای که براساس مشاهدات میدانی قیمت گوجه فرنگی بوته ای درجه 1 در خرده فروشی ها در محدود مرکزی شهر به طور میانگین کیلویی 8500 تا 12 هزار تومان است.
علت این تفاوت و نوسانات قیمتی گوجه فرنگی را از اسدالله کارگر - رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی - جویا شدیم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
ایران 3 درصد از واردات هند را تامین می کند

ایران 3 درصد از واردات هند را تامین می کند به گزارش بولتن نیوز، جدیدترین گزارش ارائه شده از سوی اتاق بازرگانی تهران نشان می دهد که هندوستان در سال 2018، 831 میلیارد دلار تجارت خارجی داشته که از این عدد 323 میلیارد دلار مربوط به صادرات و 508 میلیارد دلار مربوط به واردات بوده است.
گزارش ها از وضعیت اقتصادی این همسایه شرقی ایران نشان می دهد که در سال 2018 رشد اقتصادی هند به 6.8 درصد رسیده و در سال 2019 این عدد به 6.1 درصد کاهش یافته است، اما با این وجود پیش بینی صندوق بین المللی پول نشان می دهد که رشد هند در سال 2020 به هفت درصد خواهد رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
اگر آمریکا با دیپلماسی از عراق خارج نشود، نیروهایش شکست بزرگی متحمل خواهند شد

اگر آمریکا با دیپلماسی از عراق خارج نشود، نیروهایش شکست بزرگی متحمل خواهند شد به گزارش بولتن نیوز، جنبش عصائب اهل الحق عراق روز پنجشنبه در گفت وگو با پایگاه خبری روسیا الیوم اعلام کرد، اگر آمریکا تصمیم پارلمان عراق را برای ترک این کشور از طریق قانونی و دیپلماتیک رد کند، این جنبش شکستی بزرگ به نیروهای آمریکایی تحمیل خواهند کرد.
محمود الربیعی سخنگوی دفتر سیاسی عصائب اهل الحق عراق گفت: اگر نیروهای آمریکایی حاضر به تسلیم در برابر اراده دولت و ملت عراق نباشند، گروه های مقاومت با همه تشکیلات خود کاملا آماده وارد آوردن شکستی بزرگ به آنهاست .
وی افزود: به اعتقاد من آمریکا از رویارویی مستقیم با جنبش های مقاومت هراس دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
استقرار چند سامانه گنبد آهنین در نزدیکی غزه

استقرار چند سامانه گنبد آهنین در نزدیکی غزه به گزارش بولتن نیوز، در پی آغاز مجدد تبادل آتش بین نوار غزه و شهرک های صهیونیست نشین نزدیک به این منطقه، ارتش رژیم صهیونیستی چند سامانه پدافند موشکی به جنوب فلسطین اشغالی منتقل کرد.
به نوشته وبگاه یدیعوت آحرونوت ارتش اسرائیل شامگاه چهارشنبه به بهانه شلیک شدن چهار راکت از نوار غزه به سمت شهرک های جنوب فلسطین اشغالی، چندین سامانه پدافندی گنبد آهنین در نزدیکی غزه مستقر کرد.
شامگاه چهارشنبه بود که جنگنده ها و توپخانه های ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق شمالی و شمال غربی غزه حمله کردند.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
بیانیه کانون دانش پژوهان نخبه برای سقوط هواپیمای اوکراینی

بیانیه کانون دانش پژوهان نخبه برای سقوط هواپیمای اوکراینی به گزارش بولتن نیوز، در پی سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن تعدادی از هموطنان از جمله جمعی از نخبگان علمی , کانون دانش پژوهان نخبه بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
خبر جان باختن عدّه ای از هموطنان عزیز بویژه جمعی از نخبگان کشور در سانحه ی هوایی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی همه ی ما را داغدار کرد و روشن شدن دخالت خطای انسانی در بروز این حادثه، بر سختی این مصیبت افزود.
داغ این حادثه جانگداز برای اعضای کانون دانش پژوهان نخبه بسیار سنگین تر است. چراکه اعضای این کانون که خود از دانش آموزان مدارس برتر کشور و دانشجویان و دانش آموختگان بهترین دانشگاه های داخلی و ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
کشف 2 محموله اسلحه قاچاق در مرز های غربی کشور

کشف 2 محموله اسلحه قاچاق در مرز های غربی کشور به گزارش بولتن نیوز، امیرکیومرث حیدری در بازدید از مرزهای استان کرمانشاه ، اظهار داشت: محموله کشف شده شامل اقلامی است که در ترور های خیابانی کاربرد دارد، با توجه به توطئه دشمن برای گسترش اغتشاشات در کشور، قاچاقچیان با همین هدف قصد انتقال این محموله به داخل کشور را داشتند.
وی افزود: اقلام کشف شده شامل 86 قبضه کلت 9 میلی متری، یک هزار و 450 عدد فشنگ کالیبرریز و 28 قبضه کلاشینکف است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: در پی بالا گرفتن تنش ها در منطقه، یگان های مختلف ارتش در بالاترین درجه آمادگی قرار دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
نقش سلبریتی ها در جریان وقایع طبیعی

نقش سلبریتی ها در جریان وقایع طبیعی به گزارش بولتن نیوز، عیسی امینی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: مسئله سیل پیش آمده در سیستان و بلوچستان یک مسئله ملی است و فاجعه ای است که علت های انسانی آن اکنون اهمیت چندانی ندارد و مهم این است که این فاجعه رخ داده است.
وی ادامه داد: همه باید کمک کنیم و نقش نهادهای مردمی نمود خوبی در این جریان دارد و مرکز وکلا در تمام حوادث طبیعی در طول یک سال اخیر در این خصوص اقدامات مناسبی را انجام داده است.
امینی با اشاره به حضور فعال کانون وکلا در کمک به مردم گفت: در خصوص سیل سیستان و بلوچستان وجوهی از جامعه وکلا دریافت شده که به نهادهای عمومی و مردم نهاد نیز تحویل داده شده تا در اختیار ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
رشد زیان خالص با وجود افزایش درآمد+اسناد

رشد زیان خالص با وجود افزایش درآمد+اسناد گروه اقتصادی: شرکت مهرکام پارس یکی از فعال در صنعت خودرو است بیش از 50 درصد سهام آن متعلق به شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو است.
به گزارش بولتن نیوز، طبق گزارش تفسیری هیئت مدیره در دوره شش ماهه منتهی به 31/6/1398 عمده پروژه های این شرکت عبارتند از:
داشبورد، سپر، بخاری و صندلی از عمده محصولات تولیدی این شرکت هستند که میزان تولید و فروش آنان در شش ماهه سال جاری به شرح ذیل است که در این بین ، به غیر از سپر در بقیه محصولات شرکت مهرکام پارس سود(ناخالص) داشته است.
بررسی ها نشان می دهد که میزان فروش این شرکت از سال 1393 تا پایان 1397 همواره از بهای تمام شده بیشتر بوده ولی در ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
ارسال بیش از 500 هزار بسته کمک های اهدایی شستا به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

ارسال بیش از 500 هزار بسته کمک های اهدایی شستا به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان گروه اجتماعی : در ادامه کمک های ارسالی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شرکت های تابعه شستا و بسیجیان این هلدینگ بزرگ اقتصادی تامین اجتماعی با ارسال بیش از 500 هزار بسته کمک های اهدایی به یاری سیل زدگان شتافتند
به گزارش بولتن نیوز به نقل از شستا رسانه، شرکت های تابعه شستا در اقدامی متمرکز بیش از 500 هزار بسته کمک های اهدایی خود را تحت عنوان کاروانهمدلی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال کردند.
اقلام ارسال شده از سوی شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) شامل 1600 تخته پتو، 1750 قوطی شیرخشک، 600 دستگاه بخاری، 1000 سیلندر گاز 11 کیلویی گاز مایع می باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
کمپین های غیرقانونی در رصد پلیس پایتخت

کمپین های غیرقانونی در رصد پلیس پایتخت به گزارش بولتن نیوز ، فرمانده انتظامی پایتخت:پلیس با رصد ویژه در فضای مجازی افرادی را که اقدام به راه اندازی کمپین یا دعوت در تجمعات غیرقانونی می کنند شناسایی کرده و به شدت با آنها برخورد می کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
هوای تهران در 26 دی ماه؛ همچنان ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران در 26 دی ماه؛ همچنان ناسالم برای گروه های حساس به گزارش بولتن نیوز ، طبق اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، هوای پایتخت امروز با شاخص 106 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص 107 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
نادرترین گونه های دریایی را در موزه صدف ناژوان ببینید

نادرترین گونه های دریایی را در موزه صدف ناژوان ببینید به گزارش بولتن نیوز ، دریا و ساکنان آن همواره در مرکز توجه اقشار مختلف جوامع و تمدن ها بوده اند. ما با نگاه کردن به رنگ آبی دریا آرامش می گیریم، اما در قعر آن جنب و جوشی اعجاب برانگیز حاکم است؛ یکی از عجیب ترین ساکنان دریا نرم تنان هستند. آن ها با پوستهٔ سختی با نام عامی صدف شناخته می شوند.
ما در این گزارش شما را به اولین موزه تخصصی صدف ها و حلزون های دریایی خواهیم برد. این موزه که با نام موزه صدف ناژوان شناخته می شود و در شهر اصفهان قرار دارد.
موزه صدف ناژوان در قالب یکی از نادرترین مجموعه ها در خاورمیانه بیش از 2000 نمونه از 800 گونه مختلف نرم تنان، خارپوستان، سخت پوستان و.. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
اسامی فیلم های کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد

اسامی فیلم های کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد به گزارش بولتن نیوز ، اسامی 10 فیلم منتخب برای نمایش در بخش فیلم کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد.
از میان فیلم های کوتاهی که در بخش بهترین فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشن مستقل فیلم های کوتاه خانه سینما نامزد بوده و به نمایش درنیامده اند و همچنین در دوره های قبل متقاضی نبودند، 10 فیلم دارای شرایط حضور در بخش فیلم کوتاه این دوره بودند که از سوی انجمن سینمای جوانان و انجمن فیلم کوتاه ایران به جشنواره معرفی شدند.
اسامی 10 فیلم راه یافته به بخش فیلم کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به این شرح است:
1- اشغال، کارگردان: علی عزیزی، تهیه کننده: علی عزیزی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
کتابی که برای آگاهی از ویژگی های یک بیماری خاص نوشته شد

کتابی که برای آگاهی از ویژگی های یک بیماری خاص نوشته شد به گزارش بولتن نیوز ، کتاب من ام اس دارم مجموعه ای از داستان های مختلف زندگی مریم پیمان است؛ بیماری که 18 سال مبتلا به ام اس بوده و سعی دارد تا تصویر نادرستی که از این بیماری در جامعه وجود دارد را اصلاح کند؛ با بیماران فضایی دوستانه بسازد و به آن ها و خانواده هایشان درباره این بیماری و شرایط زندگی اش اطلاعات تجربی و پزشکی دهد.
ام اس چیست؟
ام اس تنها یک بیماری نیست بلکه مجموعه ای از دردها، نشانه ها و مشکلات در اعضای مختلف بدن است که شیوه خاصی از زیستن را به شما می آموزد. گاهی او شما را و گاهی شما او را جهت پذیرفتن یکدیگر قانع می کنید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
بهترین نمازها از منظر نبی اکرم (ص)

بهترین نمازها از منظر نبی اکرم (ص) به گزارش بولتن نیوز ، اهمیت حدیث در میان مسلمانان از آن روست که از منابع اصلی استنباط احکام در فقه و عقاید در علم کلام محسوب می شود. همچنین احادیث از منابع اولیه پژوهش های تاریخی است.
به دلیل آشنایی بیشتر و تلمذ در پیشگاه پروردگار الهی و ائمه معصومین، هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.
رسول بزرگوار اسلام صلی الله علیه و آله و سلم:
اَفْضَلُ الصَّلاةِ بَعْدَ الصَّلاةِ الْمَکْتُوبَةِ الصَّلاةُ فِی جَوْفِ الَلَّیْلِ.
بهترین نماز بعد از نماز واجب، نماز خواندن در دل شب است.
کنز العمال، 7/21397 ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
در انتظار خطبه تاریخ ساز

در انتظار خطبه تاریخ ساز به گزارش بولتن نیوز به نقل از خراسان، درحالی که فردا پس از حدود هشت سال، خطبه های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه خواهد شد، در محافل مختلف خبری و شبکه های اجتماعی، از این نماز با عنوان نماز جمعه تاریخ ساز یاد می شود.این تحلیل از آن جا قوت بیشتری گرفت که طی چند روز گذشته چند تحول مهم به وقوع پیوسته است و انتظار می رود رهبر معظم انقلاب نکاتی را در باره این شرایط بیان کنند.
شهادت سردار سلیمانی و تشییع باشکوه او و همرزمانش ،پاسخ قاطعانه ایران به آمریکا و موشک باران دژ اصلی آمریکادر عراق که برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم توسط یک کشور علیه پایگاه های نظامی ایالات ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
کمپین های غیرقانونی در رصد پلیس پایتخت

کمپین های غیرقانونی در رصد پلیس پایتخت به گزارش بولتن نیوز، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص رصد پلیس بر فضای مجازی و برخورد با افرادی که اقدام به تبلیغ و انتشار بیانیه هایی مبنی بر شرکت در تجمع های غیرقانونی می کنند، اظهار داشت: پلیس با رصد ویژه در فضای مجازی افرادی را که اقدام به راه اندازی کمپین یا دعوت در تجمعات غیرقانونی می کنند شناسایی کرده و به شدت با آنها برخورد می کند.
فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: پلیس با هر گونه تخلف که در فضای مجازی رخ دهد اعم از فروش مواد مخدر، مسائل امنیتی، فروش سلاح و غیره که خارج از چارچوب قانو ن هستند، به شدت برخورد می کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
دستگیری کلاهبردار پیامکی با 340 شاکی

دستگیری کلاهبردار پیامکی با 340 شاکی به گزارش بولتن نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ تورج کاظمی افزود: سیزدهم تیرماه امسال مردی 33 ساله با در دست داشتن پرونده ای از دادسرای ناحیه 31 تهران به پلیس فتا مراجعه کرد و افزود: پیامکی در خصوص دریافت سبد کالا دریافت کردم که پس از ارتباط با ارسال کننده پیام، من را به درگاه بانک هدایت و پس از وارد کردن اطلاعات کارت مبلغ 14 میلیون و 700 هزار ریال از حسابم به صورت اینترنتی کسر شد.
وی ادامه داد: پس از ثبت شکایت بررسی موضوع در اختیار تیم تخصصی پلیس فتا قرار گرفت و در ادامه تحقیقات پلیسی شکایت های مشابهی به این پلیس ارجاع شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
ادعای جدید روحانی:وقتی برجام اجرا شد ایران پرواز کرد!!!

ادعای جدید روحانی:وقتی برجام اجرا شد ایران پرواز کرد!!! به گزارش بولتن نیوز به نقل از کیهان، حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه دیروز هیئت وزیران ، با اشاره به حوادث اخیر، تاکید کرد: این عروج ها بسیار مظلومانه بود؛ هم شهادت شهید سلیمانی، هم از دست رفتن جان عزیزان در کرمان و هم از دست رفتن عزیزان ما در پرواز هواپیما بسیار مظلومانه بود و این مظلومیت دل همه را آتش زده است و مردم را بی قرار کرده است.
رئیس جمهور گفت: البته حادثه سیل و گرفتاری مردم سیستان و بلوچستان در روزهای اخیر هم اضافه شده، در برابر این حوادث ملت ما قادر است بایستد و جبران کند. شهادت سردار سلیمانی جبران دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
دوگانه کهنه: کارشناسی-انقلابی گری!

دوگانه کهنه: کارشناسی-انقلابی گری! گروه سیاسی - حجت الاسلام محسن قنبریان طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: آنچه استاد روابط بین الملل دانشگاه تهران درباره توافق آتی ایران و آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی گفته، قبل از اینکه اظهار نظری شخصی باشد، سخن رایج کارشناسی غیر انقلابی در طول 4دهه مواجه انقلاب با آمریکاست؛که البته ایشان رُک وصریح بیانش کرده است! این کارشناسی اغلب در "مجاری تصمیم سازی" دولتمردان حضور داشته است؛ لذا بجای موضع گیری درباره شخص ایشان باید درباره دوگانه ساختگیِ کارشناسی-انقلابی گری بیاندیشیم.
به گزارش بولتن نیوز ، ایشان بطور خلاصه گفته اند: ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
حمله جنگنده ها و پهپادهای صهیونیستی به مناطقی در غزه

حمله جنگنده ها و پهپادهای صهیونیستی به مناطقی در غزه به گزارش بولتن نیوز ، رسانه ها از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مواضعی در غزه خبر دادند که صهیونیست ها مدعی شده اند که این مناطق متعلق به جنبش حماس است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
سردار علی فضلی به شهادت رسید

سردار علی فضلی به شهادت رسید به گزارش بولتن نیوز ، سردار حاج علی فضلی، جانباز دفاع مقدس در ماه های اخیر به دلیل عوارض ناشی از جنگ در بیمارستان بستری بود.
سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) پس از انجام یک دوره شیمی درمانی، روز نوزدهم آذر امسال در یکی از بیمارستان های تهران مورد عمل پیوند مغز استخوان قرار گرفت.
جراحات و صدماتی که سردار علی فضلی در دوران دفاع مقدس متحمل شد، باعث شد که 21 سال پس از پایان جنگ سرانجام عمل پیوند مغز استخوان بر روی وی انجام شود.
منبع:دیده بان دولت ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
فحش های رکیک ترامپ از فاحشه خانه پدربزرگش نشئت می گیرد

فحش های رکیک ترامپ از فاحشه خانه پدربزرگش نشئت می گیرد گروه بین الملل: ترامپ هر روز در توییت ها، مصاحبه ها و نشست های خبری و تبلیغاتی اش از اصطلاحات زشت، رکیک و زننده ای استفاده می کند که نه تنها در شأن یک رئیس جمهور نیست که یک انسان عادی هم از آن ها استفاده نمی کند. اقدام سال گذشته نخست وزیر کانادا و هدیه ای که به ترامپ داد، پرده از ماجرایی برداشت که دلیل فحاشی های ترامپ است.
به گزارش بولتن نیوز، جاستین ترودو عکسی را به ترامپ نشان داد که در آن هتلی متعلق به پدربزرگ ترامپ در کانادا دیده می شد که البته این هتل تبدیل به یک روسپی خانه معروف در این کشور شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
مستندی 7 دقیقه ای درباره تجربه های تاریخی کشورها بعد از اعتماد به آمریکا و بدعهدی آمریکا

مستندی 7 دقیقه ای درباره تجربه های تاریخی کشورها بعد از اعتماد به آمریکا و بدعهدی آمریکا به گزارش بولتن نیوز ، مستندی 7 دقیقه ای درباره تجربه های تاریخی کشورها بعد از اعتماد به آمریکا و بدعهدی آمریکا را مشاهده می کنید.
ورود به دوران تازه ای از مناسبات ایران و آمریکا / آیا با این شرایط باز هم می توان به آمریکا اعتماد کرد؟ ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
پایان جنگ تجاری؛چین200میلیارد دلار کالا ازآمریکا وارد می کند

پایان جنگ تجاری؛چین200میلیارد دلار کالا ازآمریکا وارد می کند به گزارش بولتن نیوز، تجارت چین و آمریکا از امروز(چهارشنبه) وارد فاز جدیدی می شود. دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا و لیو هه معاون نخست وزیر چین توافق اولیه تجاری را امضا می کنند که بر اساس آن، چین واردات گسترده ای از آمریکا خواهد داشت.
خبرگزاری رویترز درباره این توافق می نویسد: توافق فاز1 سرپوشی بر 18 ماه درگیری تعرفه ای بین دو اقتصاد بزرگ جهان است که باعث خسارت صدها میلیارد دلار کالا، آشفتگی بازارهای مالی، اختلال در زنجیره های عرضه و کند کردن رشد اقتصادی جهان شد.
ترامپ و لیو قرار است که قراردادی 86 صفحه ای را در حضور 200 فعال افتصادی و مقام های دولتی و دیپلماتیک در کاخ سفید امضا ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
لوکوموتیو اقتصاد کشور را مَسکن هدایت می کند

لوکوموتیو اقتصاد کشور را مَسکن هدایت می کند به گزارش بولتن نیوز، کمال اطهاری کارشناس مسائل اقتصادی در گفت وگوی با اشاره به آمار بیکاری تصریح کرد: در حال حاضر مسئله بیکاری جوانان کشور به یک معضل تبدیل شده است، هر چند در سال های گذشته هم در کشور شاهد بیکاری جوانان بودیم.
این کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص افزایش آمار بیکاری امسال گفت: امسال مسائل سیاسی، تحریم ها و تنش هایی که به کشور وارد شده، اقتصاد ایران را با مشکل روبه رو کرد.
اطهاری افزود: بر اثر همین مشکلات و نداشتن بودجه کافی، ایران نتوانسته آنطور که باید در بازار های جهانی یا در اقتصاد جهانی حضور پیدا کند و البته دولت کنونی هم مانند دولت های گذشته در مورد اقتصاد ایران ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
تیراندازی در پایگاه هوایی در ایالت تنسی آمریکا

تیراندازی در پایگاه هوایی در ایالت تنسی آمریکا به گزارش بولتن نیوز ، یک پایگاه هوایی در ایالت تنسی آمریکا شاهد وقوع تیراندازی بوده است.
گفته شده فرد مهاجم هنوز دستگیر نشده است.
اگرچه منابع آمریکایی از اعزام گارد ملی تنسی به پایگاه مذکور خبر داده اند، اما جزئیات بیشتری از این حادثه منتشر نگردیده است.
در عین حال منابع رسمی هنوز گزارشی مبنی بر زخمی و یا کشته شدن افراد در این حادثه اعلام نکرده اند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
طالبان: 7 سرباز ارتش افغانستان طی دو روز گذشته کشته شدند

طالبان: 7 سرباز ارتش افغانستان طی دو روز گذشته کشته شدند به گزارش بولتن نیوز ، گروه طالبان از کشته شدن حداقل 7 سرباز نیروهای نظامی افغانستان در جریان حملات اخیر در مناطق مختلف افغانستان خبر دادند.
این خبر را وبگاه مجاهدین که اخبار مرتبط با گروه طالبان را منتشر می کند، اعلام کرده است.
براساس این خبر، حداقل 2 سرباز در منطقه چمتال واقع در ولایت بلخ کشته شدند و 2 سرباز دیگر نیز دوشنبه شب به دنبال حمله طالبان در منطقه چاربولک واقع در همان ولایت بلخ کشته شده اند. روز سه شنبه نیز یک سرباز دیگر در همین منطقه کشته شده است.
طالبان همچنین اعلام کرده اند که 2 سرباز دیگر نیروهای دولتی نیز در روز سه شنبه در همان مناطق شمالی ولایت بلخ کشته شده ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
آلبانی از 2 دیپلمات ایرانی خواست تیرانا را تَرک کنند

آلبانی از 2 دیپلمات ایرانی خواست تیرانا را تَرک کنند به گزارش بولتن نیوز ، وزارت خارجه آلبانی امروز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که 2 دیپلمات سفارت ایران را اخراج کرده است.
بهانه اعلامی این کشور در خصوص اقدام ضدایرانی خود، عدم همخوانی فعالیت های آن ها به جایگاهشان توجیه شده است!
بر اساس بیانیه وزارت خارجه آلبانی، از این افراد خواسته شده است تا فوراً تیرانا را تَرک کنند.
گفتنی است، آلبانی مدت ها است پایگاه گروهک تروریستی منافقین است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
برنامه جدید محاسبه هزینه های صنعت نفت و گاز

برنامه جدید محاسبه هزینه های صنعت نفت و گاز به گزارش بولتن نیوز، یاسر میرزایی در کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری شریف ضمن تبیین مشکلات و موانع حاصل از روابط مالی فعلی میان شرکت ملی نفت ایران و دولت، گفت: بخش عمده ای از درآمدهای حاصل از تولید نفت و گاز که حدود 70 درصد است، به صورت یارانه پنهان در اختیار مردم قرار می گیرد که عملاً دولت و شرکت نفت هیچ نقشی در تخصیص این منابع در توسعه صنعت نفت ندارند. کلیه مباحث و موضوعات مربوط به تنظیم روابط مالی دولت و شرکت نفت، بر روی 30 درصد باقیمانده متمرکز است که البته این سهم کم، نافی اهمیت و ضرورت تدوین یک رابطه بهینه نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
تیراندازی در پایگاه هوایی در ایالت تنسی آمریکا

تیراندازی در پایگاه هوایی در ایالت تنسی آمریکا به گزارش بولتن نیوز ، یک پایگاه هوایی در ایالت تنسی آمریکا شاهد وقوع تیراندازی بوده است.
گفته شده فرد مهاجم هنوز دستگیر نشده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
توافق تجاری انگلیس و آمریکا در گرو لغو برجام توسط لندن است

توافق تجاری انگلیس و آمریکا در گرو لغو برجام توسط لندن است به گزارش بولتن نیوز ، ریچارد گلدبرگ دستیار سابق مشاور امنیت ملی کاخ سفید ، گفت اگر انگلیس از برجام خارج نشود، توافق تجاری با آمریکا پس از خروج از اتحادیه اروپا را به خطر می اندازد.
به نوشته روزنامه گاردین ، گلدبرگ که تا هفته گذشته دستیار مشاور امنیت ملی دولت آمریکا بود، در مصاحبه ای گفته است: سوالی که باید از نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون پرسیده شود این است: "با حرکت به سمت برگزیت (خروج از اتحادیه اروپا)، از آنجا که حامیان برگزیت از توافق هسته ای [با ایران] خوششان نمی آید، از شما می خواهند از توافق هسته ای خارج شوید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
گوشی آیفون 12 پرو با 6 گیگابایت رم از راه می رسد

گوشی آیفون 12 پرو با 6 گیگابایت رم از راه می رسد گروه IT: بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی MacRumors در اختیار رسانه ها قرار گرفته، دو گوشی اپل در سال جاری میلادی از 6 گیگابایت رم بهره می برند. انتظار می رود دو گوشی دیگر آن دارای 4 گیگابایت رم باشند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از کلیک، بنابر اعلام تحلیلگران USB ، برخی مشخصات آیفون های 2020 به شرح زیر است:
آیفون 6.7 اینچی: دوربین اصلی سه گانه با سنسور ToF و 6 گیگابایت رم
آیفون 6.1 اینچی: دوربین اصلی سه گانه با سنسور ToF و 6 گیگابایت رم
آیفون 6.1 اینچی: دوربین اصلی دوگانه با 4 گیگابایت رم
آیفون 5.4 اینچی: دوربین اصلی دوگانه با 4 گیگابایت رم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
پروازهای شرکت هواپیمایی قطر به ایران ادامه دارد

پروازهای شرکت هواپیمایی قطر به ایران ادامه دارد به گزارش بولتن نیوز، اکبر الباکر، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی قطرایرویز اعلام کرد: این شرکت به پروازهای خود به ایران ادامه می دهد.
او همچنین گفت: در زمان اوج تنش بین ایران و آمریکا، هیچ بلیتی که از قبل رزرو شده بود، لغو نشده است.
رویترز همچنین مدعی شد، برخی از پروازها به تهران پس از سقوط پرواز اوکراینی در ایران در هفته گذشته، لغو شده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
سفر ناگهانی وزیر دفاع آلمان به عراق

سفر ناگهانی وزیر دفاع آلمان به عراق به گزارش بولتن نیوز ، کارن باوئر، وزیر دفاع آلمان در سفری ناگهانی برای بررسی حضور نظامیان آلمانی وارد عراق شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
شرکت های بزرگ معدنی به کمک سیل زدگان شتافتند

شرکت های بزرگ معدنی به کمک سیل زدگان شتافتند به گزارش بولتن نیوز، با توجه به سیل اخیر در استان های جنوب شرقی کشور، وزیر صنعت، معدن و تجارت به بخش های مختلف دستور داد تا برای حل مشکلات سیل زدگان ، تمهیدات لازم را بیندیشند.
با پیگیری های رئیس هیأت عامل ایمیدرو، شرکت های ملی صنایع مس، گل گهر، چادرملو و فولاد خوزستان، به یاری سیل زدگان استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان شتافتند.
اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی و در اختیار قرار دادن ماشین آالات سنگین این شرکت ها به هموطنان سیل زده، در قالب مسئولیت اجتماعی و کمک به هموطنان عزیز آسیب دیده از سیل در حال انجام است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
گفت وگوی تلفنی اردوغان و ترامپ درباره تحولات لیبی

گفت وگوی تلفنی اردوغان و ترامپ درباره تحولات لیبی به گزارش بولتن نیوز ، مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه طی بیانیه ای اعلام کرد که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه و دونالد ترامپ، همتای آمریکایی او در این گفت وگوی تلفنی، علاوه به روابط دوجانبه، مسائل منطقه و تحولات لیبی را مورد بررسی قرار دادند.
این گفت وگو قبل از اجلاس برلین انجام شده که قرار است در روز یکشنبه آتی به مساله لیبی بپردازد.
آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان میزبان رهبران، ایتالیا، ترکیه، روسیه، انگلیس خواهد بود، این اجلاس بعد از نشست روز دوشنبه مسکو است که به شکست در امضای آتش بس بین طرفین درگیر در این کشور انجامید. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
استقبال ائتلاف 14 فوریه بحرین از تظاهرات میلیونی در عراق

استقبال ائتلاف 14 فوریه بحرین از تظاهرات میلیونی در عراق به گزارش بولتن نیوز، ائتلاف 14 فوریه بحرین با اشاره به افزایش خطر اشغالگری آمریکا در اراضی عراق که به تهدیدی برای امنیت ملی آن و کل منطقه تبدیل شده است، تأکید کرد که از دعوت برادرانمان در عراق برای برگزاری تظاهرات میلیونی علیه آمریکا استقبال می کنیم .
در این بیانیه که در سایت ائتلاف مذکور منتشر شد، آمده است که دعوت به تظاهرات میلیونی در شرایط حساس و سرنوشت ساز در عراق و منطقه به ویژه پس از ترور دو شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، صورت گرفته است و اهمیت این دعوت در این است که به محض اعلام آن مورد استقبال مردمی و سیاسی قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
هواپیمایی قطر: پروازها به ایران ادامه خواهد داشت

هواپیمایی قطر: پروازها به ایران ادامه خواهد داشت به گزارش بولتن نیوز، اکبر الباکر مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی قطر امروز چهارشنبه اعلام کرد که پروازهای این شرکت به ایران ادامه خواهد داشت.
طبق گزارش خبرگزاری رویترز ، الباکر افزود که در جریان تشدید تنش اخیر در منطقه، هیچ گونه لغوی در بلیت های پرواز نداشتیم.
رویترز همچنین مدعی شد که هفته گذشته پس از سانحه هواپیمای اوکراینی، برخی پروازها به تهران لغو شد و با این حال تعدادی از شرکت های هواپیمایی از جمله هواپیمایی قطر اعلام کرده اند که همچنان به پرواز در حریم هوایی ایران ادامه می دهند.
ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
داعش مرقد ابراهیم بن مالک اشتر را در عراق هدف قرار داد

داعش مرقد ابراهیم بن مالک اشتر را در عراق هدف قرار داد به گزارش بولتن نیوز ، خبرگزاری الاخباریه در خبری فوری و کوتاه به نقل از داعش نوشت که در این حمله چند نفر نیز زخمی شده اند.
این رسانه هیچ اشاره ای به زمان و جزئیات این حمله نکرده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 0 ساعت پیش
مدارس ابتدایی فریمان و تربت جام در نوبت صبح فردا تعطیل است

مدارس ابتدایی فریمان و تربت جام در نوبت صبح فردا تعطیل است به گزارش بولتن نیوز ، خراسان رضوی، قاسم علی خدابنده از تعطیلی مدارس ابتدایی فریمان و تربت جام در نوبت صبح چهارشنبه 25 دی ماه خبر داد.
خدابنده اظهار کرد: با توجه به برودت شدید هوا مدارس ابتدایی شهرستان های فریمان و تربت جام در نوبت صبح تعطیل است.
وی بیان کرد: همچنین مدارس متوسطه اول شهرستان های فریمان و تربت جام در نوبت صبح فعالیت خود را با یک ساعت تأخیر آغاز می کنند.
خدابنده گفت: همه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی (در تمامی مقاطع) در این شهرستان ها تعطیل خواهد بود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 0 ساعت پیش
ایران تا دو سال دیگر بمب اتم می سازد!

ایران تا دو سال دیگر بمب اتم می سازد! به گزارش بولتن نیوز ، رسانه های صهیونیستی روز سه شنبه به نقل از ارتش این رژیم بار دیگر مدعی شدند که ایران با ساخت بمب اتم 2 سال فاصله دارد.
آنطور که روزنامه یدیعوت آحارانوت گزارش داده، اداره اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در ارزیابی تازه خود ادامه برنامه هسته ای ایران را تلاش برای ساخت بمب اتم توصیف کرده و مدعی شده است که ایران ظرف یک سال به مواد غنی شده کافی برای یک کلاهک اتمی دست می یابد و پس از آن هم یک سال برای ساخت یک موشک دارای قابلیت حمل این کلاهک، زمان نیاز خواهد داشت.
به نوشته این روزنامه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 0 ساعت پیش
نتایج مهم تحقیقات در مورد ترور سردار سلیمانی

نتایج مهم تحقیقات در مورد ترور سردار سلیمانی به گزارش بولتن نیوز ، عبدالکریم خلف سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق:کمیته تحقیقات ترور المهندس و سردار سلیمانی به نتایج مهمی رسیده است
تحقیقات در مورد این ترور ممکن است از مرزهای عراق فراتر رود ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
پلی استیشن 5 ماه آینده معرفی می شود؟

پلی استیشن 5 ماه آینده معرفی می شود؟ گروه IT: از آنجا که نزدیک به یک سال به پایان دوره نسل هشتم کنسول ها باقی مانده و پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در تعطیلات کریسمس سال جاری میلادی راهی بازار می شوند، در حال حاضر هواداران دو آتیشه سونی بی صبرانه منتظر رونمایی کامل از کنسول جدید این شرکت هستند. چند هفته پیش، سونی با انتشار هشتک SonyCES به گمانه زنی هایی مبنی بر حضور این دستگاه در نمایشگاه CES 2020 دامن زد که بعدها در این مراسم تنها شاهد رونمایی از لوگوی PS5 بودیم.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از کلیک، با اتمام این مراسم، توجه بسیاری از بازیکنان به رویداد E3 2020 معطوف شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 1 ساعت پیش
کاسه ی داغ تر از آش نشوید

کاسه ی داغ تر از آش نشوید به گزارش بولتن نیوز ، رحیم رضاخانی کارشناس مسائل روز نوشت: دانشجو یک کلمه ترکیبی است که از "دانش" به معنی آگاهی، فضل ودانائی وهمچنان پسوند "جو" به معنی جستن و پژوهش کردن میباشد. یعنی دانشجو عبارت از شخصی است که همواره درپی گمشده ای خودکه عبارت از دانش وعلم است می باشد، تشنه ای که هیچ سیراب نمی شود، ولی هرقدم،تشنگی ای بیش از پیش را ببار می آورد، تنها غریزه که ارضاع نمی شود، مسیرناتمام که او را پایانی نیست دانش است،رهروان این مسیرطولانی و یا هم می توان گفت پایان ناپذیر، دانشجو می باشد.
قشر دانشجو بعنوان یک قشر روشن، متحرک، فعال وآگاه است که در جامعه زیست می نمایند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
صادرات 3 میلیارد دلاری محصولات‬ غذایی و خشکبار

صادرات 3 میلیارد دلاری محصولات‬ غذایی و خشکبار به گزارش بولتن نیوز، سید زین العابدین هاشمی، دبیر اتحادیه صادرکنندگان خشکبار کشور، با اشاره به میزان صادرات محصولات غذایی و خشکبار گفت: بیشترین حجم صادرات در کشور بعد از نفت مربوط به صنعت غذا و خشکبار است که حدود 3 میلیارد دلار ارزش آن است.
وی همچنین درباره برگزاری نمایشگاه غذا گفت: تولیدکنندگان انواع افزودنی، فرآورده های تقطیری، تولیدکنندگان غذاهای میان وعده، تولیدکنندگان انواع چاشنی های مواد غذایی، تولیدکنندگان روغن های خوراکی و تولیدکنندگان و فرآوری کنندگان میوه و سبزیجات و تولیدکنندگان فرآورده های لبنی در زمره گروه های کالایی حاضر در این نمایشگاه به شمار می روند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
شهدای هواپیمای مسافری مانند حاج قاسم سرمایه های ملی ما بودند

شهدای هواپیمای مسافری مانند حاج قاسم سرمایه های ملی ما بودند گروه سیاسی: عصر امروز سعید جلیلی با حضور در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای حادثه تشییع کرمان و همچنین گرامیداشت شهدای سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در مسجد دانشگاه تهران، به ایراد سخنرانی مهمی پرداخت.
آمریکایی ها تهدید کرده بودند
به گزارش بولتن نیوز ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم که به همت بسیج اساتید دانشگاه های تهران برگزار شد، گفت: آمریکایی ها پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی از طریق رسانه ها و محافل دیپلماتیک پیام می دادند که اگر ایران نسبت به ترور شهید سلیمانی پاسخ بدهد، آن ها پاسخ محکم تری خواهند داد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
راه اندازی دفاتر صادرات کالاهای صنعت آب و برق

راه اندازی دفاتر صادرات کالاهای صنعت آب و برق به گزارش بولتن نیوز، محمدولی علاءالدینی، با تاکید بر اینکه صنعت آب و برق در گذشته وابستگی زیادی به واردات داشته است، گفت: پس از تشکیل این شرکت در سال 1347 دفاتری در خارج از کشور به منظور واردات فناوری و کالاهای مورد نیاز صنعت آب و برق ایجاد شده بود، ولی توانمندی متخصصان داخلی و دستاوردهای این صنعت در طی سالیان اخیر موجب شده است تا ساتکاب مأموریت پیدا کند که دفاتری در خارج از کشور طبق مصوبه مجمع عمومی برای صادرات دانش فنی و تجهیزات تولیدی حوزه آب و برق ایران ایجاد کند. به تعبیری صنعت آب و برق کشورمان که پیش از این براساس نیازهای خود وارد کننده محصولات بود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
توسعه صادرات سخت ترین تحریم ها را می شکند

توسعه صادرات سخت ترین تحریم ها را می شکند به گزارش بولتن نیوز، رضا رحمانی در دیدار با مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: برای توسعه صادرات باید همه ظرفیت ها و توان تشکل های خصوصی را فعال کنیم.
وی اضافه کرد: هر گاه تشکل های چون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، اتاق تعاون و اتاق اصناف با جدیت و تمام توان وارد میدان شدند و حمایت لازم به درستی انجام شد، می توان به جرأت گفت که صادرات ایران وارد فاز توسعه ای شده است.
رحمانی با یادآوری بخشی از محدودیت های تحمیلی به اقتصاد کشورمان گفت: توسعه صادرات سخت ترین تحریم ها را نیز می شکند و مطمئن باشید که ما از این شرایط سخت نیز به سلامت عبور خواهیم کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
دولت هرچه سریعتر سفیر انگلیس را اخراج کند

دولت هرچه سریعتر سفیر انگلیس را اخراج کند به گزارش بولتن نیوز ، حجت الاسلام منتظری در حاشیه همایش سراسری مراکز داوری اتاق تعاون ایراندر رابطه با سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی اظهار کرد: در این رابطه اظهار تأسف شدید داریم و همه ما در اینباره باره سوگوار و ناراحت هستیم.
وی گفت: در خصوص این حادثه قوه قضاییه بلافاصله ورود کرده اما به لحاظ پیچیدگی پرونده و ابعاد آن رسیدگی زمانبر خواهد بود. چون باید تمام ابعاد این قضیه به لحاظ حقوقی و فنی رسیدگی شود.
دادستان کل کشور افزود: مردم عزیز مطمئن باشند که قوه قضاییه به هیچ وجه از رسیدگی به این موضوع کوتاه نخواهد آمد و خانواده های محترم عزادار هم مطمئن باشند که دستگاه قضایی در این ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
چند نظامی آمریکایی در حمله به عین الأسد آسیب دیده اند

چند نظامی آمریکایی در حمله به عین الأسد آسیب دیده اند به گزارش بولتن نیوز ، فرماندهان آمریکا یی که در پایگاه های نظامی آمریکا در عراق مستقر هستند روز دوشنبه گفتند معتقدند که شلیک موشک های ایرانی به پایگاه های این کشور در عراق، با هدف کشتن آمریکایی ها بوده است.
به نوشته روزنامه واشنگتن پست ، موشک باران هفته پیش علیه پایگاه هوایی عین الأسد در غرب عراق یک سکوی فرود بالگرد و چند منطقه ای که نظامیان آمریکایی در آنجا حضور می یافتند را به خرابه تبدیل کرد.
بر اساس گزارش واشنگتن پست، یک مقام نظامی که در پایگاه عین الاسد حضور داشت گفت: در نتیجه این حملات موشکی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
توسعه اقتصاد کشور در گروی توسعه سواحل مکران

توسعه اقتصاد کشور در گروی توسعه سواحل مکران به گزارش بولتن نیوز، محسن محیط کرمانی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در روزهای 20، 21 و 22 بهمن امسال در مرکز همایش ها و نمایشگاه های منطقه آزاد ، گفت: همزمان با این نمایشگاه، همایش نقش حمل و نقل و لجستیک در توسعه بنادر و سواحل مکران نیز با حضور مقامات ارشد وزارت خانه های مرتبط با توسعه سواحل مکران اعم از وزارت راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و نفت و بخش های مرتبط با حوزه دریایی نیروهای مسلح، ستاد توسعه سواحل مکران و دیگر دستگاه های مربوطه برگزار می شود.
وی افزود: ستاد توسعه سواحل مکران، شورای عالی صنایع دریایی کشور، سازمان منطقه آزاد چابهار، فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 2 ساعت پیش
العامری از تظاهرات میلیونی علیه آمریکا در عراق حمایت کرد

العامری از تظاهرات میلیونی علیه آمریکا در عراق حمایت کرد به گزارش بولتن نیوز، هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح عراق روز سه شنبه با صدور بیانیه ای از فراخوان رهبر جریان صدر برای شرکت در تظاهرات میلیونی در اعتراض به حضور نظامیان آمریکایی در عراق حمایت کرد.
دفتر رئیس ائتلاف الفتح عراق در بیانیه ای اعلام کرد که العامری از تظاهرات میلیونی که سید مقتدی الصدر برای آن فراخوان صادر کرده است، حمایت می کند .
به نوشته پایگاه خبری المسله ، العامری تصریح کرد: مردم عراق باید مخالفت خود را با اشغالگری آمریکا و نیروهای خارجی اعلام کنند تا حاکمیت ملی این کشور به صور کامل محقق شود . ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 3 ساعت پیش
انتقام واقعی، اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه است

انتقام واقعی، اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه است به گزارش بولتن نیوز، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز سه شنبه در گفت وگویی کوتاه با شبکه المسیره گفت که سپاه پاسداران وعده پاسخی سخت به جنایت آمریکا در ترور شهید قاسم سلیمانی داد و هدف قرار دادن پایگاه هوایی عین الأسد ، فقط نخستین اقدام جمهوری اسلامی ایران در این زمینه بود.
سردار رمضان شریف افزود: انتقام حقیقی از خون شهدا زمانی محقق می شود که نیروهای آمریکایی به طور کامل منطقه را ترک کنند و قدس اشغالی هم آزاد شود .
وی تصریح کرد: هدف شهید سلیمانی، آزادی بیت المقدس بود و سپاه پاسداران این راه را ادامه خواهد داد تا این هدف محقق شود . ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 3 ساعت پیش
آیا مهاجرت ورزشکاران در چند وقت اخیر اتفاقی بوده است؟!

آیا مهاجرت ورزشکاران در چند وقت اخیر اتفاقی بوده است؟! گروه ورزشی: از ابتدای سال 98 پنج ورزشکار حرفه ای که سابقه قهرمانی های بین المللی و ارزشمند در مسابقات جهانی داشته اند، از ایران مهاجرت کرده و به تابعیت کشورهای دیگری درآمده اند. آخرین نمونه نیز که مانند یک شوی تبلیغاتی تدارک دیده شد، مهاجرت کیمیا علیزاده ، تکواندو کار سابق تیم ملی کشورمان بود که در مسابقات المپیک ریو موفق به کسب مدال برنز گشته بود.
به گزارش بولتن نیوز، اما این میزان از خروج ورزشکاران قهرمان در طول چند ماه امری است کاملا غیر طبیعی که نیازمند بررسی دقیق است. مهاجرت ورزشکاران در تمام دنیا رخ می دهد و امری است کاملا مرسوم و طبیعی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 6 روز و 4 ساعت پیش
پنهان سازی تصاویر فتوشاپی در اینستاگرام

پنهان سازی تصاویر فتوشاپی در اینستاگرام گروه IT: اینستاگرام اعلام کرده که از این پس تصاویر فتوشاپی و دستکاری شده ای که در این پلتفرم منتشر می گردند را با برچسب اطلاعات کذب از سایرین متمایز خواهد کرد و به این ترتیب برخی از عکس هایی که با هدف زیباسازی تغییر یافته اند نیز شامل چنین قانونی می شوند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیتاتو، این تصمیم در واقع بخشی از تلاش های فیسبوک برای مقابله با اخبار جعلی است. البته اشاره کنیم که اینستاگرام دقیقا مشخص نکرده چه محتوایی را تحت عنوان اطلاعات کذب قلمداد می کند و هر پست باید توسط افراد مستقلی که وظیفه تایید حقایق را دارند مورد بررسی قرار بگیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 6 ساعت پیش
به بدعهدی و اقدامات غیرسازنده 3 کشور اروپایی با جدیت و قاطعیت پاسخ می دهیم

به بدعهدی و اقدامات غیرسازنده 3 کشور اروپایی با جدیت و قاطعیت پاسخ می دهیم به گزارش بولتن نیوز، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص بیانیه سه کشور اروپایی مبنی بر آغاز فرآیند حل و فصل اختلافات در برجام توسط این سه کشور به خبرنگاران گفت: ابتدا این توضیح لازم است که اقدام سه کشور اروپایی یک اقدام کاملا انفعالی و از موضع ضعف به شمار می رود. فرآیند حل و فصل اختلافات در برجام را جمهوری اسلامی ایران از یک سال و اندی پیش و با ارسال نامه های رسمی از سوی وزیر امور خارجه کشورمان به هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام آغاز کرده و لذا نه به لحاظ فرآیندی و نه به لحاظ عملی اتفاق جدیدی نیفتاده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 6 ساعت پیش
ترمیم حقوق سال آینده کارگران و بازنشستگان

ترمیم حقوق سال آینده کارگران و بازنشستگان به گزارش بولتن نیوز، رحمت اله پورموسی با تاکید بر ضرورت توجه و رسیدگی به وضع معیشت کارگران به ویژه بازنشستگان کارگری گفت: ماده 41 قانون کار به صراحت مبنای تعیین حداقل دستمزد را نرخ تورم و سبد معیشت خانوار اعلام کرده است و ما انتظار داریم که با درنظر گرفتن واقعیتهای امروز و معیشت کارگران و بازنشستگان نسبت به ترمیم حقوق و دستمزد سال آینده اقدام شود.
وی گفت: با توجه به افزایش هزینه های زندگی دستمزدها باید به سمت واقعی تر شدن برود. متاسفانه علاوه بر کارگران معیشت بازنشستگان کارگری هم دچار مشکل شده و حقوق بازنشستگی کفاف هزینه های دارو، درمان و اجاره مسکن را نمی دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 60 روز و 9 ساعت پیش
افزایش نرخ بیکاری ترکیه

افزایش نرخ بیکاری ترکیه به گزارش بولتن نیوز، نرخ بیکاری ترکیه در دوزاده ماه منتهی به اوت با 0.9 درصد افزایش نسبت به ماه قبل به 14 درصد رسید که بالاترین تورم ثبت شده در این کشور از مارس سال جاری تاکنون بوده است. این نرخ هم چنین در مقایسه با نرخ بیکاری ترکیه در اکتبر سال گذشته 2.9 درصد افزایش پیدا کرده است.
در مقایسه با سال قبل، تا پایان ماه اوت شمار افراد بی کار با افزایش980 هزار نفری به چهار میلیون و 650 هزار نفر افزایش پیدا کرده است و از طرف دیگر شمار شاغلان با کاهش789 هزار نفری به 28 میلیون و 530 هزار نفر رسیده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 60 روز و 9 ساعت پیش
تعطیلی اردوگاه های مهاجران در یونان به دلیل شرایط بد زندگی

تعطیلی اردوگاه های مهاجران در یونان به دلیل شرایط بد زندگی به گزارش بولتن نیوز ، در زمان حاضر بیش از 27 هزار نفر در این سه اردوگاه واقع در جزایر لسبوس ، خیوس و ساموس در شرایط بسیار بدی زندگی می کنند.
شرایط زندگی افراد ساکن در این اردوگاه ها به حدی وخیم است که گروه های مدافع حقوق بشر و شورای اروپا بارها از آن انتقاد کرده اند. ظرفیت پذیرش در این اردوگاه ها، چهار هزار و 500 نفر است.
دولت محافظه کار جدید یونان که چندی پیش روی کار آمده، قانونی را تصویب کرده است که درخواست پناهندگی برای مهاجران را سخت تر می کند. آتن همچنین وعده داده است که گشت های مرزی خود را افزایش می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 61 روز و 0 ساعت پیش
توضیح یک عضو شورای امنیت کشور درباره زمان برقراری اینترنت

توضیح یک عضو شورای امنیت کشور درباره زمان برقراری اینترنت به گزارش بولتن نیوز، محمد جواد کولیوند در پاسخ به این پرسش که اینترنت چه زمانی مجددا وصل خواهد شد؟، گفت: بحث امنیت در اولویت کشور قرار دارد و از هر موضوع دیگری مهم تر است. اگر لازم باشد باید همه چیز فدا شود تا مردم در فضایی امن زندگی کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه نباید اجازه داد تا هیچ چیزی مخل آرامش مردم در زندگی روزمره آنان شود اظهار کرد: در جلسه شورای امنیت کشور تصمیم بر قطعی اینترنت گرفته شد. البته در این زمینه رتبه بندی انجام شده و شرکت ها و کسب و کار هایی که با اینترنت سر و کار دارند، برای دسترسی به اینترنت در اولویت هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 61 روز و 9 ساعت پیش
نحوه خرید بلیت بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

نحوه خرید بلیت بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان به گزارش بولتن نیوز ، پس از حل شدن مشکل بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان با تصمیم سازمان لیگ قرار بر این شد این دیدار در همان تاریخ قبلی یعنی روز جمعه از ساعت 16:15 دقیقه برگزار شود.
بر همین اساس هواداران و دوستداران فوتبال می تواند با استفاده از شبکه اینترنت داخلی که در اختیار دارند به سایت Pin90.ir مراجعه کرده و بلیت دیدار روز جمعه پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان را خریداری کنند.
مطابق متنی که در صفحه نخست سایت بلیت فروشی شرکت توسعه و تجهیز نوشته شده کاربران برای مراجعه و استفاده از این سایت باید از اینترنت داخلی استفاده کنند و نباید VPN روی اینترنت آن ها فعال باشد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 61 روز و 9 ساعت پیش
جان بولتون بار دیگر به گروه اتحاد علیه ایران هسته ای پیوست

جان بولتون بار دیگر به گروه اتحاد علیه ایران هسته ای پیوست به گزارش بولتن نیوز، به نقل از پایگاه اینترنتی گروه اتحاد علیه ایران هسته ای (UANI)، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا به عنوان مشاور ارشد به گروه اتحاد علیه ایران هسته ای بازگشت؛ گروهی که متشکل از طرفداران دو حزب دموکرات و جمهوریخواه بوده و تلاش می کنند به شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان در مورد خطرات ناشی از هسته ای شدن ایران هشدار دهند.
در یادداشت منتشر شده از سوی این گروه آمده است: جان بولتون که پیش از این و تا سال 2018 به عنوان عضو هیئت مشورتی گروه اتحاد علیه ایران هسته ای مشغول به کار بوده، وکیلی برجسته ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 61 روز و 12 ساعت پیش
وزیر نیرو: آب و برق گران نمی شود

وزیر نیرو: آب و برق گران نمی شود به گزارش بولتن نیوز ، رضا اردکانیان وزیر نیرو با بیان اینکه آب و برق تا پایان سال گران نخواهد شد، گفت: وزارت نیرو تابع مقررات و قوانین است به همین دلیل پس از تغییر قیمت بنزین به هیچ عنوان قیمت آب و برق تا پایان سال گران نخواهد شد لذا مردم نگران این موضوع نباشند.
اردکانیان با بیان اینکه آب و برق فقط 7 درصد در اردیبهشت ماه سال جاری گران شد، افزود: دولت قصد افزایش قیمت آب و برق را در سراسر کشور ندارد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 61 روز و 12 ساعت پیش
بیشتر موشک های رژیم صهیونیستی رهگیری شد

بیشتر موشک های رژیم صهیونیستی رهگیری شد به گزارش بولتن نیوز، این منابع می گویند که سامانه موشکی ارتش سوریه در منطقه البارده در شمال استان درعا موشکهای صهیونیستی را رهگیری و منهدم کردند.
فرماندهی ارتش سوریه در بیانیه ای اعلام کرد : حملات جنگنده های صهیونیستی به حومه شهر دمشق از منطقه مرجعیون لبنان و جولان اشغالی آغاز شد و سامانه پدافند موشکی ارتش سوریه در واکنش سریع به این حملات بیشتر موشک ها را رهگیری و منهدم کرد.
تهاجم موشکی بامداد چهارشنبه به حومه جنوبی دمشق از طریق حریم هوایی فلسطین و لبنان صورت گرفته است.
تلویزیون الاخباریه سوریه اعلام کرد موشک های شلیک شده از جنگنده های رژیم صهیونیستی یک خانه مسکونی را در ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 61 روز و 13 ساعت پیش
ولز جمع صعودکننده ها را کامل کرد/ آلمان و هلند قاطعانه به کارشان پایان دادند

ولز جمع صعودکننده ها را کامل کرد/ آلمان و هلند قاطعانه به کارشان پایان دادند به گزارش بولتن نیوز ، مرحله انتخابی رقابت های یورو 2020 با صعود تیم ملی ولز به عنوان بیستمین تیم حاضر در این رقابت ها و برتری پرگل هلند و آلمان به پایان رسید.
در مهمترین بازی از گروه پنجم، ولز در خانه خود با گل های رمزی در دقایق 15 و 47، با نتیجه 2 بر صفر مجارستان را برد و همراه ستاره اش گرت بیل به عنوان بیستمین تیم جواز حضور در یورو 2020 را به دست آورد. در دیگر بازی این گروه، اسلواکی 2 بر صفر جمهوری آذربایجان را برد. در جدول گروه پنجم، کرواسی 17 و ولز 14 امتیازی به عنوان تیم های اول و دوم صعود کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 61 روز و 13 ساعت پیش
مورینیو رسماً سرمربی تاتنهام شد

مورینیو رسماً سرمربی تاتنهام شد به گزارش بولتن نیوز ، باشگاه تاتنهام دقایقی پیش به طور رسمی ژوزه مورینیو را به عنوان جانشین مائوریسیو پوچتینو معرفی کرد. بر اساس اعلام این باشگاه انگلیسی، این سرمربی پرتغالی تا پایان فصل 23-2022 هدایت اسپرز را برعهده خواهد داشت.
باشگاه تاتنهام شب گذشته (سه شنبه) در پی تداوم نتایج ضعیف به همکاری خود با مائوریسیو پوچتینو پایان داد و این سرمربی آرژانتینی را از سمت سرمربیگری اسپرز اخراج کرد. این اتفاق درست 6 ماه پس از اینکه پوچتینو موفق شد این تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند، رخ داد، چیزی که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه افتاد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 61 روز و 13 ساعت پیش
مذاکرات با چین نتیجه ندهد تعرفه ها را بیشتر می کنم

مذاکرات با چین نتیجه ندهد تعرفه ها را بیشتر می کنم به گزارش بولتن نیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: اگر مذاکرات با چین به نتیجه نرسد تعرفه های بیشتری ضد این کشور وضع می کنم.
ترامپ درباره روند مذاکرات با چین گفت: چین در کنار ما به پیش می آید. چین قصد دارد که به توافقی برسد که من خواهان آن هستم. اگر آن ها خواهان آن نباشند آنگاه وضعیت به گونه دیگری خواهد بود. من هم اکنون در رابطه با چین راضی هستم. آن ها میلیارد ها و میلیارد ها دلار به ما پرداخت می کنند. در آینده ای نه چندان دور این میزان به بیش از 100 میلیارد دلار خواهد رسید. چین حتی هرگز 10 سنت هم به ما نمی داد. من باید به شما بگویم که من پول زیادی را به کشاورزان داده ام ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 61 روز و 13 ساعت پیش
حالت جدید عکسبرداری و فیلمبرداری برای گوشی سامسونگ

حالت جدید عکسبرداری و فیلمبرداری برای گوشی سامسونگ به گزارش بولتن نیوز، به نقل از دیلی میل، سامسونگ مشغول توسعه چند حالت جدید برای دوربین هایی است که در آینده در موبایل ها به کار می رود.
محققان فناوری مشغول تحلیل کدی داخل دستگاه های سامسونگ هستند که به گفته آنان نشان دهنده چند حالت جدید در دوربین مانند نمای کارگردان (Director s View) است که به کاربران اجازه می دهد از لنزهای مختلف در موبایل هایشان استفاده کنند.همچنین این حالت ها به کاربر اجازه می دهد تا هنگام ثبت فیلم، روی سوژه خود تمرکز کنند.
کارشناسان وب سایت XDA معتقدند این ویژگی مانند قابلیت Filmic Pro در آیفون 11 عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد همزمان از دو دوربین متفاوت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
ترامپ استقرار 3000 نظامی در عربستان را به کنگره اطلاع داد

ترامپ استقرار 3000 نظامی در عربستان را به کنگره اطلاع داد به گزارش بولتن نیوز ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سه شنبه شب به وقت تهران در نامه ای خطاب به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، با تهدید خواندن ایران، از استقرار نیروها و تجهیزات آمریکایی به عربستان و تداوم حضور آن ها در کشور تا مدتی نامعلوم خبر داد.
ترامپ در بخشی از این نامه نوشت: همانطور که در 22 جولای (31 تیر) 2019 گفتم، نیروهای ارتش آمریکا جهت محافظت از منافع آمریکا و افزایش محافظت از منطقه برابر اقدامات خصمانه ایران و نیروهای نیابتی این کشور در منطقه مستقر شدند.
وی در بخش دیگر این نامه نوشت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
رفتار عجیب دو قمر نپتون برای جلوگیری از برخورد با یکدیگر

رفتار عجیب دو قمر نپتون برای جلوگیری از برخورد با یکدیگر به گزارش بولتن نیوز، ناسا می گوید قمرهای نپتون به شیوه ای عجیب و باورنکردنی دور یکدیگر می چرخند تا با هم برخورد نکنند. این دو قمر در مدار خود بالا و پایین می روند و به قول دانشمندان، می رقصند تا سر را هم قرار نگیرند.
محققین با مشاهده قمرهای نپتون به نام های Naiad و Thalassa این رفتار عجیب را برای نخستین بار دیده اند. این دو ماه در مداری بسیار نزدیک و شبیه یکدیگر حرکت می کنند که فقط 1850 کیلومتر فاصله دارند. رقص دو قمر نپتون باعث می شود تا بیش از حد به یکدیگر نزدیک نشوند. در واقع قمر Naiad هر بار که از کنار Thalassa عبور می کند بالا و پایین می رود، چون Thalassa سرعت بسیار کمتری دارد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
اهدابسته کامل جهیزیه به دختری که خانه اش درآتش آشوبگران سوخت

اهدابسته کامل جهیزیه به دختری که خانه اش درآتش آشوبگران سوخت به گزارش بولتن نیوز ، دستور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به دختر جوانی که در حادثه آشوب آفرینی اغتشاش گران در خانی آباد نو تهران جهیزیه و خانه اش به آتش کشیده شده بود، بسته کامل جهیزیه اهدا می شود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
بیت دیفندر از رشد 74 درصدی باج افزار های ویندوزی خبر می دهد

بیت دیفندر از رشد 74 درصدی باج افزار های ویندوزی خبر می دهد به گزارش بولتن نیوز، بازار باج افزار ها این روزها بسیار خطرناک شده است. تا پیش از این، اکوسیستم مجرمین سایبری محدود به چند گروه بزرگ بود، ولی اخیرا گروه های کوچک زیادی هستند که از باج افزار استفاده می کنند. به همین دلیل شرکت امنیتی بیت دیفندر تحلیل هایی در رابطه با تهدیدات امنیتی ویندوز انجام داده و به این نتیجه رسیده که استفاده از باج افزار به شدت رو به رشد است.
کمپانی بیت دیفندر برای تحلیل های خود، چندین مورد از تهدید های امنیتی مانند باج افزار، ماینر ها، بدافزارهای بدون فایل، اکسپلویت ها و PUA ها را مورد بررسی قرار داده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
مدارس تهران فردا تعطیل است؟

مدارس تهران فردا تعطیل است؟ به گزارش بولتن نیوز ، مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: تعطیلی مدارس تهران برای فردا (چهارشنبه، 29 آبان) بسیار کم است و دلیلی برای تعطیلی مدارس وجود ندارد.
او افزود: با توجه به اطلاعیه هواشناسی و اعلام اینکه با بارش باران و برف روبرو نیستیم مدارس تهران فردا تعطیل نیست. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
هشدار جنبش حماس به عربستان

هشدار جنبش حماس به عربستان به گزارش بولتن نیوز ، صالح العاروری معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس خاطرنشان کرد: بازداشت فلسطینیان در عربستان ، اعتبار این کشور را زیر سوال می برد و وجهه آن را خدشه دار می کند.
وی در بخش دیگری از سخنانش درخصوص طرح آمریکایی موسوم به "معامله قرن" گفت: معامله قرن در حال حاضر در بدترین شرایط خود به سر می برد و نهایتا با شکست مواجه خواهد شد.
العاروری همچنین گفت: جنبش حماس به گروه های مقاومت فلسطین کمک نظامی و فنی زیادی کرده است.
وی تاکید کرد: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بهای جنایت های خود در حق ملت فلسطین را خواهند پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
تاتنهام پوچتینو را رسما اخراج کرد

تاتنهام پوچتینو را رسما اخراج کرد به گزارش بولتن نیوز ، دقایقی پیش در خبری غافلگیر کننده باشگاه تاتنهام خبر اخراج مائوریسیو پوچتینو مربی آرژانتینی خود ره به صورت رسمی اعلام کرد.
پوچتینو 5 سال و نیم در تاتنهام حضور داشت و پایه ریز اصلی موفقیت اخیر این باشگاه به حساب می آید.البته این تیم پس از اینکه در فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان راه یافت دیگر نتوانست انتظارات هواداران را بر آورده کند و امشب به صورتی غیر قابل انتظار از تاتنهام اخراج شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 62 روز و 0 ساعت پیش
انتقاد ترکیه از حمایت آمریکا از شهرک سازی اسراییل

انتقاد ترکیه از حمایت آمریکا از شهرک سازی اسراییل به گزارش بولتن نیوز ، ترکیه از اقدام آمریکا در مشروعیت بخشیدن به شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری رود اردن انتقاد کرد.
بر این اساس، ابراهیم کالین، سخنگوی نهاد ریاست جمهوری ترکیه بعد از برگزاری نشست شورای ملی ترکیه به ریاست رجب طیب اردوغان در کنفرانس خبری درباره اقدام آمریکا در راستای مشروعیت بخشیدن شهرک های صهیونیست نشین گفت: اقدام آمریکا برای مشروعیت بخشیدن به شهرک های یهودی نشین و الحاق آن ها به اسرائیل، نقض حقوق بین المللی و غیر قابل قبول است و ترکیه از حقوق مردم فلسطین حمایت می کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 1 ساعت پیش
حالا نوبت بنزین است، تیزی را سه برابر بارهای قبلش توی گرده مان فروکرده

حالا نوبت بنزین است، تیزی را سه برابر بارهای قبلش توی گرده مان فروکرده گروه سیاسی: حامد عسکری – نویسنده، شاعر و ترانه سرا – در یادداشتی به بهانه فشار اجتماعی – اقتصادی که اخیراً بر مردم وارد شده است، آورده است: سه روز قبل از گرانی بنزین خبری منتشر میشود مبنی بر کشف یک میدان نفتی بزرگ دیگر، خب مبارک است. چه فرقی به حال من دارد. چه فرق به حال پسرم دارد. بنزین گران شده چندنفر کشته و زخمی شده اند. چندتا پمپ بنزین و بانک و کانکس و مرکز اداری و تجاری آتش گرفته و توی عصبانیت عده ای سوخته اند.
به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت به شرح زیر است:
صفحه بندی روزنامه تمام شده. از روزنامه زده ام بیرون ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 62 روز و 1 ساعت پیش
بنیان گذاران اوبر میلیون ها دلار از سهام خود را فروختند

بنیان گذاران اوبر میلیون ها دلار از سهام خود را فروختند هر دو موسس تاکسی اینترنتی اوبر میلیون ها سهم از سهام خود را به ارزش چند صد میلیون دلار به فروش رساندند. بر اساس اسناد عمومی ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، تراویس کلانیک بیشتر از 26 میلیون سهم خود در اوبر را به فروش رسانده است. این رقم، حدود 27 درصد از سهامی است که او به عنوان موسس اصلی اوبر در اختیار داشته است.
به گزارش بولتن نیوز، آنطور که CNet گزارش داده، 26 میلیون سهمی که کلانیک از سهام اوبر به فروش رسانده، در حال حاضر ارزشی معادل 705 میلیون دلار داشته اند. از سوی دیگر گرت کمپ ، هم موسس دیگر اوبر نیز 510 هزار سهم خود در اوبر را به فروش رسانده که ارزشی معادل 13 ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 62 روز و 1 ساعت پیش
مدارس بیجار تعطیل شد

مدارس بیجار تعطیل شد به گزارش بولتن نیوز ، روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت برودت هوا و لغزندگی معابر مدارس شهری و روستایی نوبت صبح چهارشنبه 29 آبانماه 98 شهرستان بیجار تعطیل است.
در این اطلاعیه اعلام شد: تعطیلی مدارس بر اساس تصمیم فرماندار بیجار انجام گرفته است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
با رفع تحریم ها، ایران به دنبال خرید جنگنده و تانک خواهد بود

با رفع تحریم ها، ایران به دنبال خرید جنگنده و تانک خواهد بود به گزارش بولتن نیوز ، یک مقام آمریکایی روز سه شنبه از چشم انداز رفع تحریم های تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران در پایان سال آینده میلادی ابراز نگرانی کرد.
به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس ، این مقام آمریکایی که خواسته نامش فاش نشود، به خبرنگاران گفته است که براساس گزارش تازه آژانس دفاعی آمریکا در مورد توانایی نظامی ایران، با رفع این تحریم ها، تهران احتمالا برای خرید جنگنده ها و تانک های جدید از روسیه و چین، وارد عمل می شود.
در گزارش آژانس دفاعی آمریکا در مورد ایران همچنین ادعا شده است که ایران مصمم است که به قدرت مسلط در غرب آسیا بدل شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
جان بولتون باردیگر به گروه ضد ایرانی مستقر در آمریکا پیوست

جان بولتون باردیگر به گروه ضد ایرانی مستقر در آمریکا پیوست به گزارش بولتن نیوز ، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا که سابقه طولانی در ضدیت و عناد با ایران دارد بار دیگر به یک گروه ضد ایرانی مستقر در آمریکا که نقش زیادی در ارائه اطلاعات نادرست در خصوص ایران دارد، پیوست.
به نوشته وبگاه هیل جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا سه شنبه به گروه ضد ایرانی یوانی (اتحاد علیه ایران هسته ای) پیوست. وی در سال 2018 قبل از حضور در کاخ سفید به عنوان مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، عضو هیئت مشاوره یوانی بود.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سرانجام شهریور ماه سال جاری جان بولتون را از کاخ سفید اخراج کرد. (جزئیات بیشتر) ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
مدارس شیفت صبح زنجان فردا تعطیل است

مدارس شیفت صبح زنجان فردا تعطیل است به گزارش بولتن نیوز ، ابراهیم رفیعی از تعطیلی مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه اول ناحیه یک و دو زنجان و زنجانرود شیفت صبح خبر داد و گفت: به علت برودت هوا فردا 29 آبان ماه مدارس برخی شهرستان های استان زنجان تعطیل است.
وی اظهار کرد: مدارس استان زنجان طی دو روز متوالی به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شده است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
حمایت رهبر انقلاب از تصمیم سران قوا علی رغم سکوت مسئولان دولتی اقدام بسیار شجاعانه ای بود

حمایت رهبر انقلاب از تصمیم سران قوا علی رغم سکوت مسئولان دولتی اقدام بسیار شجاعانه ای بود گروه اقتصادی: سعید لیلاز کارشناس مسائل اقتصادی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره استعفای برخی نمایندگان عموماً اصلاح طلب مجلس در واکنش به گرانی بنزین گفت: من خیلی متاسفم از اینکه این جمله را می گویم ولی واقعیت این است که مجلس دهم یکی از مجالس ضعیف در تاریخ قانون گذاری پس از انقلاب اسلامی بوده است و تقریبا نقش موثری در هیچ یک از حوزه ها در بهبود وضعیت کشور نداشته است.
به گزارش بولتن نیوز ، این کارشناس مسائل اقتصادی ضمن تاکید بر اینکه اصلاح قیمت بنزین فی نفسه یک گام بلند به سمت عدالت اجتماعی است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
وداع با پیکر دو شهید مدافع امنیت در معراج الشهدا + عکس و فیلم

وداع با پیکر دو شهید مدافع امنیت در معراج الشهدا + عکس و فیلم گروه اجتماعی: عصر امروز مراسم وداع با پیکر شهیدان مدافع امنیت مرتضی ابراهیمی و مصطفی رضایی در معراج الشهدای تهران با حضور خانواده و دوستان این شهیدان و جمعی از مردم برگزار شد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، این دو شهید روز یکشنبه 26 آبان در درگیری با منافقین و آشوبگران در شهر ملارد توسط اشرار و مخلان امنیت کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
تعداد بازدید : 0
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
مراسم تشییع پیکر پاک شهید مرتضی ابراهیمی ساعت 10 صبح فردا چهارشنبه 29 آبان ماه در شهریار برگزار می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
کره شمالی میانجیگری سوئد برای مذاکره با آمریکا را رد کرد

کره شمالی میانجیگری سوئد برای مذاکره با آمریکا را رد کرد به گزارش بولتن نیوز ، یک مقام ارشد کره شمالی از مخالفت پیونگ یانگ با پیشنهاد مذاکره با آمریکا از طریق میانجیگری سوئد خبر می دهد.
مذاکره کننده ارشد کره شمالی می گوید: آمریکا پیشنهادی برای مذاکره از طرق سوئد برای ما ارسال کرده است.
این مقام ارشد کره شمالی در بیانیه خود گفته است: در حال حاضر کره شمالی و آمریکا شناخت خوبی از یکدیگر دارند و نیازی به تلاش سوئد برای مذاکره میان پیونگ یانگ و واشنگتن نیست.
کیم میونگ گیل این اظهارات را در مصاحبه با رسانه دولتی کره شمالی مطرح کرده و می افزاید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
قیمت کالا های اساسی در سامانه 124 درج شد

قیمت کالا های اساسی در سامانه 124 درج شد به گزارش بولتن نیوز، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانیبا اشاره به اینکه سامانه 135 سازمان تعزیرات حکومتی نیز برای دریافت گزارش های مردمی فعال شده است و مردم می توانند شکایات خود را به این سامانه نیز اعلام کنند، افزود: فهرست قیمت کالا های اساسی در اپلیکیشن آپ نیز به مردم ارائه شده است.
وی با بیان اینکه سه میلیون واحد صنفی داریم که نمی توانیم برای هر کدام از آن ها یک بازرس بگذاریم، از مردم خواست از فروشگاه هایی خرید کنند که برچسب قیمت کالا دارند و افزود: برای اطمینان مردم از مبارزه تنظیم بازار با سوءاستفاده کنندگان شرایط کنونی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
انجام بیش از 40 هزار بازرسی در سطح بازار

انجام بیش از 40 هزار بازرسی در سطح بازار به گزارش بولتن نیوز، آمار بازرسی های انجام گرفته توسط بازرسان سازمان حمایت، صنعت، معدن و تجارت استان ها و همچنین بازرسی اصناف در 2 روز نخست اجرای طرح تشدید بازار در سطح کشور منتشر شد.
در روز های شنبه و یکشنبه این هفته در مجموع 40 هزار 797 مورد بازرسی در سطح کشور در حوزه عرضه انجام شده است.
در همین راستا برای 2 هزار 746 متخلف صنفی پرونده تشکیل و برای رسیدگی های بعدی به تعزیرات حکومتی هر یک از استان ها ارسال شده است.
بنا بر این گزارش روز شنبه بازرسان سازمان حمایت و بازرسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان لغو نمی شود

بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان لغو نمی شود به گزارش بولتن نیوز ، سهیل مهدی روز سه شنبه اظهار داشت: همان طور که در سایت سازمان لیگ اطلاع رسانی کردیم، به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری، چهار مسابقه از هفته یازدهم لیگ برتر لغو شد.
وی افزود: برنامه جدید مسابقات لغو شده، ظرف روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد تا تیم ها از تاریخ مسابقاتی که باید برگزار کنند باخبر شوند.
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد: به جز چهار بازی لیگ برتر که به تعویق افتاد، سایر مسابقات هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران برگزار خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
شرکت های فناوری آمریکایی مشمول مالیات دولت چک شدند

شرکت های فناوری آمریکایی مشمول مالیات دولت چک شدند به گزارش بولتن نیوز، به نقل از آسوشیتدپرس، دولت جمهوری چک برنامه ای را برای وضع مالیات بر شرکت های بزرگ اینترنتی مانند گوگل، آمازون، فیس بوک و اپل تایید کرده است.
به این ترتیب جمهوری چک نیز به فرانسه و کشورهای دیگری پیوست که تصمیم دارند مالیاتی معادل سالانه 7 درصد بر درآمد کسب و کارهای دیجیتال وضع کنند. چنین قانونی شامل شرکت هایی می شود که فروش جهانی آنها بیش از 750 میلیون یورو(830 میلیون دلار) و درآمد آنها در جمهوری چک بیش از 100 میلیون کرون(4.3 میلیون دلار) است.
وزیر اقتصاد این کشور تخمین می زند میزان مالیات بر شرکت های فناوری به حدود 5 میلیارد کرون (216 میلیون دلار) در سال می ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 62 روز و 2 ساعت پیش
رژیم صهیونیستی عملیات شهرک سازی را متوقف کند

رژیم صهیونیستی عملیات شهرک سازی را متوقف کند به گزارش بولتن نیوز، به نقل از شبکه تلویزیونی العربی، اتحادیه اروپا اعلام کرد موضع این اتحادیه درباره شهرک های (اسرائیلی) ثابت و تغییری نکرده است.
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای افزود: همه شهرک های (اسرائیلی) غیرقانونی است.
موگرینی همچنین از اسرائیل خواست تا به همه فعالیت های شهرک سازی خود پایان دهد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 3 ساعت پیش
شکست مذاکرات، این بار در نیمه جنوبی کره

شکست مذاکرات، این بار در نیمه جنوبی کره به گزارش بولتن نیوز، رسانه های کره جنوبی روز سه شنبه از شکست مذاکرات این کشور با آمریکا در مورد نحوه تقسیم هزینه های استقرار نظامی آمریکا در شبه جزیره کره خبر دادند.
خبرگزاری یونهاپ نوشته است که در جریان این گفت وگوها که امروز در سئول در جریان بوده، مذاکره کنندگان آمریکایی طرف کره ای را به عدم ارائه پیشنهادات منصفانه و عادلانه متهم کرده و مذاکرات را نیمه کاره گذاشته و از اتاق خارج شده اند.
دور تازه مذاکرات آمریکا و کره جنوبی در مورد هزینه های ادامه استقرار 28500 نظامی آمریکایی در شبه جزیره کره، روز دوشنبه آغاز شده و قرار بود تا پایان وقت سه شنبه ادامه یابد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 4 ساعت پیش
نیسان آشوبگران بیگانه در تهران متوقف شد

نیسان آشوبگران بیگانه در تهران متوقف شد به گزارش بولتن نیوز، شامگاه یکشنبه تیمی از مأموران یکی از نهادهای امنیتی در حال بررسی وضعیت شهر تهران با گروهی از اتباع بیگانه مواجه شدند که ظرف مدت نیم ساعت اقدام به تخریب و به آتش کشیدن پنج بانک کرده بودند.
بررسی های بیشتر حکایت از آن داشت این تیم 7 نفره که به وسیله یک خودروی نیسان آبی در جنوب تهران تردد می کردند از محدوده دروازه غار تخریب اموال عمومی را شروع کرده و در نهایت در حوالی میدان شوش در حین تخریب پنجمین بانک شناسایی و دستگیر شدند.
اخبار تکمیلی از این افراد که همگی از اتباع یکی از کشورهای همسایه شرقی هستند در دسترس نیست و هنوز مشخص نشده که این افراد برای اقدامات تخریبی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 62 روز و 4 ساعت پیش
واکنش وزارت دفاع روسیه نسبت به تهدیدات ترکیه

واکنش وزارت دفاع روسیه نسبت به تهدیدات ترکیه به گزارش بولتن نیوز، ایگور کوناشینکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: ما نسبت به ادعاهای مولود چاووش اوغلو، وزیر دفاع ترکیه مبنی بر عدم پایبندی روسیه به تعهداتش و تهدید به از سرگیری عملیات نظامی علیه کردها در شمال شرق سوریه، ابراز تعجب می کنیم.
وی در ادامه افزود: اظهارات وزیر خارجه ترکیه و تهدیدهای وی برای از سرگیری عملیات نظامی علیه کردها تنها منجر به وخامت وضعیت شمال سوریه می شود نه حل و فصل و بهبود آن.
پیشتر وزیر خارجه ترکیه با اعلام این که ایالات متحده و روسیه تدابیر لازم را در خصوص شمال شرق سوریه اتخاذ نکرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 4 ساعت پیش
عبدالرضا داوری به اتهام همکاری با آمدنیوز بازداشت شد

عبدالرضا داوری به اتهام همکاری با آمدنیوز بازداشت شد به گزارش بولتن نیوز ، عبدالرضا داوری از نزدیکان محمود احمدی نژاد با دستور قضایی بازداشت شده است.
براساس کسب اطلاع خبرنگار فارس این فرد به اتهام همکاری با شبکه معاند آمدنیوز بازداشت شده است.
امروز غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود گفته بود که مستندات خوبی از روح الله زم مدیر شبکه آمدنیوز به دست آورده است.
داوری پیش از این در خرداد ماه سال 96 برای تحمل حبس به مدت 3 سال بازداشت شد اما سرانجام در شهریور ماه سال 97 و پس از نقض حکم صادر شده از سوی دیوان عالی کشور آزاد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 62 روز و 6 ساعت پیش
بررسی سوالات از نمایندگان از وزیر نیرو در کمیسیون انرژی

بررسی سوالات از نمایندگان از وزیر نیرو در کمیسیون انرژی به گزارش بولتن نیوز، علی بختیار ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون وزیر نیرو به اتفاق معاونین خود حضور یافتند و به سوالات چند تن از نمایندگان در خصوص مسائل ملی و منطقه ای پاسخ دادند.
وی در ادامه اظهار کرد: سوالات مربوطه پیرامون حوزه آب های مرزی، رویکرد علمی در تصمیمات حوزه آب و برق و همچنین انتقاد تعدادی از نمایندگان از بکارگیری نیروهای غیربومی در طرح ها و پروژه های منطقه ای بود.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح کرد: در نهایت پس از توضیحات وزیر نیرو تعدادی از نمایندگان از پاسخ های ایشان قانع شدند و قرار شد جلساتی برای پیگیری مسائل ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 6 ساعت پیش
بررسی موضوع ورود پول های مشکوک به سینما در کمیسیون فرهنگی

بررسی موضوع ورود پول های مشکوک به سینما در کمیسیون فرهنگی به گزارش بولتن نیوز، سیده فاطمه ذوالقدر در خصوص جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در ماده 234 آیین نامه یک ظرفیت نظارتی داریم که در دو نوبت برای قانون تسهیل ازدواج جوانان در مجلس شورای اسلامی قرائت شده است. از ظرفیت این ماده استفاده شده و رای هم آورده است سپس به قوه قضاییه رفته است و در قوه قضاییه به دلیل ابهامی که وجود داشت این قانون معطل مانده بود که با همکاری مجلس و قوه قضاییه قرار شد معاونت نظارت تغییرات جدیدی برای رفع ابهام به قوه قضاییه ابلاغ کند تا مقصرینی که باعث عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج می شوند معرفی شده و مورد بازخواست قرار گیرند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 6 ساعت پیش
جان باختن 15 نفر بر اثر بیماری سرخک در ساموآ

جان باختن 15 نفر بر اثر بیماری سرخک در ساموآ به گزارش بولتن نیوز، به نقل از خبرگزاری فرانسه، یونیسف روز سه شنبه در گزارشی اعلام کرد، شیوع بیماری سرخک در ساموآ(Samoa) تاکنون 15 کشته برجای گذاشته است که 14 نفر آن ها کودک هستند.
در این گزارش آمده است سرخک موجب مرگ 14 کودک زیر پنج سال و یک فرد بزرگسال شده است.
یونیسف به دنبال توزیع 110 هزار دوز واکسن در ساموآ با جمعیت 200 هزار نفر است.
شمار موارد مظنون به ابتلا به سرخک در ساموآ از مرز هزار نفر گذشت. یونیسف در ساموآ وضع فوق العاده اعلام کرد و کارزار واکسیناسیون اجباری را آغاز کرد.
در آمار قبلی شمار قربانیان سرخک در ساموآ هفت نفر اعلام شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 62 روز و 6 ساعت پیش
تحریم های آمریکا تاثیری بر روابط ایران و ارمنستان ندارد

تحریم های آمریکا تاثیری بر روابط ایران و ارمنستان ندارد به گزارش بولتن نیوز، به نقل از آراوت، لین تریسی سفیر آمریکا در جمهوری ارمنستان در مورد همکاری ایران و ارمنستان گفت: ما درک می کنیم که ایران یکی از تنها دو مرز باز ارمنستان است. ما متوجه روابط عمیق و گسترده اقتصادی میان ایران و ارمنستان هستیم.
وی در ادامه مدعی شد: هدف تحریم های آمریکا علیه ایران هدف قرار دادن بخش ویژه ای از اقتصاد ایران است، اما روابط تجاری ارمنستان و ایران از این موضوع جدا است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 7 ساعت پیش
مذاکره با ایران باید واقعی باشد

مذاکره با ایران باید واقعی باشد به گزارش بولتن نیوز، وندی شرمن نماینده دولت باراک اوباما در مذاکرات هسته ای با ایران در توییتر خود نوشت: در واقع ایران و کره شمالی به یکدیگر می نگرند. کیم جونگ اون از دونالد ترامپ اعتبار دریافت کرد اما اکنون به نظر می رسد خواسته های بیشتری دارد.
شرمن در ادامه افزود: روحانی عکس یادگاری را بی فایده دید و نخواست که تنها خواهان یک گفت وگوی تلفنی و یا عکسی یادگاری با ترامپ باشد. در هر دو مورد ضرورت مذاکرات واقعی و جدی وجود دارد. نباید تنها به دنبال عکس یادگاری بود. اکنون وزیر دفاع آمریکا باید به دقت اوضاع را در کره شمالی بررسی کند. در واقع اوضاع سختی است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 62 روز و 8 ساعت پیش
صادرات 16 میلیون دلاری ایران به اوراسیا از 5 آبان

صادرات 16 میلیون دلاری ایران به اوراسیا از 5 آبان به گزارش بولتن نیوز، علی اکبر مهرفرد امروز در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: براساس موافقت نامه ای که میان ایران و 5 کشور عضو اتحادیه اوراسیا نهایی شد، دو طرف تعهد کردند که تخفیف هایی را در حوزه صادرات کالا در تعرفه های وارداتی خود اعمال کنند که ایران از 5 آبان این تخفیفات را اجرای کرده است.
وی با اشاره به صحبت های ضد و نقیضی که درباره اعمال تعرفه تخفیفی از سوی کشورهای اوراسیا به تاجران ایرانی ارائه شده، توضیح داد: براساس توافقات دو طرف این تعرفه ها باید به طور کامل اجرایی شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 62 روز و 9 ساعت پیش
عکس/جشنواره رنگ ها در عروسی بختیاری

عکس/جشنواره رنگ ها در عروسی بختیاری به گزارش بولتن نیوز، زن ها کل می کشند و در صف مرتب می ایستند، رنگ های تند و زیبا در زیر نور آفتاب می درخشند، لباس ها بلند و پوشیده و خوش رنگ روستا را فرا می گیرند دستمال ها در حرکت مواج تکان می خورند. با تمام شدن فصل برداشت محصول در مناطق عشایرنشین چهارمحال و بختیاری عروسی های پر از رنگ ایل بختیاری آغار می شود. زنان و مردان دوش به دوش هم تدارکات مجلس را فراهم کرده تا خانواده ی عروس و داماد با خیالی آسوده به استقبال جشن بروند. طایفه ی بزرگ شیخ رباط یکی از این اقوام است که جشن های چندهزار نفری شان را در منطقه بازفت برگزار می کنند. قوم بختیاری با حفظ آداب اصیل خود یکی از کهن ترین اقوام ایران است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 62 روز و 10 ساعت پیش
مراقبت های لازم برای نوجوانان مبتلا به دیابت نوع یک

مراقبت های لازم برای نوجوانان مبتلا به دیابت نوع یک به گزارش بولتن نیوز، مشخص است که یک جای کار ایراد دارد؛ به ویژه اگر فرزند شما اهل خودنمایی، لج بازی، شیطنت و... نباشد.
به قول معروف آهسته برود و آهسته بیاید. بنابراین باید به خوردن و نوشیدن و احوالات نوجوان ها دقت کرد، چراکه هر تغییری می تواند یک نشانه باشد.
کما این که آمار ابتلا به این بیماری در بین کودکان و نوجوانان ما کم نیست. همین مسأله، بهانه خوبی شد تا با دکتر اصغر صفرزاده خسروشاهی، متخصص داخلی و عضوهیات مدیره انجمن متخصصان داخلی ایران درباره دیابت نوع یک، نشانه ها و روش های مراقبت و آموزش به والدین کودکان و نوجوانان مبتلا به این بیماری، صحبت کنیم که می خوانید. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 62 روز و 10 ساعت پیش
پاسخ به 10 سوال بنزینی شما

پاسخ به 10 سوال بنزینی شما به گزارش بولتن نیوز به نقل از مجله فارس پلاس: پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن، سوالات متعددی برای اقشار مختلف مردم پیش آمده است. خبرگزاری فارس جهت تنویر افکار عمومی مطلبی با عنوان از ما بپرسید؛ کارشناسان به سؤالات بنزینی شما پاسخ می دهند ، منتشر کرد. پس از انتشار این مطلب مخاطبان فارس سوالات متعددی را مطرح کردند که در بخش نخست، به تعدادی از این سوالات پاسخ داده می شود. خبرگزاری فارس در نظر دارد ضمن تماس با کارشناسان و مسوولان دولتی، در مطالب بعدی خود به سایر سوالات مردم نیز پاسخ دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 62 روز و 17 ساعت پیش
آذری جهرمی: قطع اینترنت به ضرر مردم و نظام است، پیگیر اتصال اینترنت هستیم

آذری جهرمی: قطع اینترنت به ضرر مردم و نظام است، پیگیر اتصال اینترنت هستیم گروه IT: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت قطع اینترنت به ضرر مردم و نظام است و ما پیگیر اتصال اینترنت هستیم که در همین رابطه شورای امنیت کشور نیز به زودی مجوزی را برای برقراری اینترنت صادر خواهد کرد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از گجت نیوز، محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد اتصال اینترنت ملی در سراسر کشور عنوان کرد اینترنت ملی وجود خارجی ندارد. وی افزود شبکه ملی اطلاعات معادل قطع اینترنت نیست و در حقیقت قطعی اینترنت ایران به فعالیت شبکه ملی اطلاعات نیز آسیب می رساند.
واکنش آذری جهرمی به قطع اینترنت ایران ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 63 روز و 1 ساعت پیش
پاسخ رهبر انقلاب به نامه وزیر بهداشت درباره جمعیت

پاسخ رهبر انقلاب به نامه وزیر بهداشت درباره جمعیت گروه سیاسی: چندی قبل سعید نمکی؛ وزیر بهداشت، نامه ای را پیرامون موضوع جمعیت به رهبر معظم انقلاب نوشت که در آن نامه آمده بود: مستحضرید مهمترین مولفه ارزشیابی جمعیت، میزان باروری کل (TFR) است که در سال 1395 این شاخص را 2.01 اعلام نمودند، سپس با رایزنی هایی که انجام دادند این عدد به 2.1 ارتقا یافت. تحلیل علمی این رقم یعنی آنکه مسئولین نظام نباید بدین حد نگران باشند و ما به بالاتر از سطح جایگزینی رسیده ایم. اولین گام اینجانب و همکارانم تشکیک نسبت به این ارقام بود که می تواند حاصل یک اشتباه محاسباتی و یا خدای ناکرده محصول یک غرض ورزی مبتنی بر نیات غیر منطبق با مصالح ملی باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 63 روز و 2 ساعت پیش
دلایل تاب آوری اقتصاد ایران در مقابل تحریم ها

دلایل تاب آوری اقتصاد ایران در مقابل تحریم ها به گزارش بولتن نیوز، حسین سلاح ورزی عصر امروز (دوشنبه 27 آبان) در یازدهمین همایش فرصت های سرمایه گذاری با بیان اینکه آمار تجارت خارجی کشور در سال 97 حکایت از آن دارد که در شرایط تحریم از مجموع 44 میلیارد دلار صادرات ایران، 24 میلیارد دلار به کشورهای همسایه بوده است گفت: 54 درصد از مجموع صادرات ایران به کشورهای همسایه صورت گرفته است.
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران افزود: رونق صادرات کشورهای همسایه یکی از دلایل تاب آوری اقتصاد ایران در مقابل تحریم ها و خنثی سازی فشارهایی است که از سوی دشمنان به اقتصاد ایران وارد آمده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 63 روز و 2 ساعت پیش
مداخله آشکار فرانسه در امور داخلی ایران

مداخله آشکار فرانسه در امور داخلی ایران به گزارش بولتن نیوز ، وزارت خارجه فرانسه در اظهاراتی که نشانگر مداخله آشکار این کشور در امور داخلی کشورمان است، از ایران خواست به آزادی بیان و حق برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز احترام بگذارد.
دولت آلمان هم امروز دوشنبه در اقدامی مداخله جویانه از اغتشاشات و ناآرامی ها در ایران حمایت کرد و آنها را تجمع های مشروع خواند!
پیش از این دولت آمریکا نیز در اقدامی مشابه از شرارتهای اخیر که به بهانه افزایش قیمت بنزین شروع شد، حمایت کرده بود.
کاخ سفید با انتشار بیانیه ای مدعی شد: ایالات متحده از مردم و اعتراضات مسالمت آمیز آن ها علیه حکومت حمایت می کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 63 روز و 2 ساعت پیش
اوراق بیمه ای را بهادار خواهیم کرد

اوراق بیمه ای را بهادار خواهیم کرد به گزارش بولتن نیوز، غلامرضا سلیمانی در یازدهمین همایش فرصت های سرمایه گذاری از آغاز بکار دومین شرکت بیمه تخصصی زندگی خبر داد و گفت: در حوزه بیمه زندگی تلاش بیمه مرکزی آن است که از بیمه های عمومی به سمت بیمه های تخصصی حرکت کرده و پول های خرد جامعه را در کنار بانک و بورس جمع آوری و سرمایه گذاری نمایند.
رئیس کل بیمه مرکزی افزود: بیمه مرکزی به عنوان هیئت موسس در بورس بین الملل حضور خواهد یافت که در واقع گسترش و تعمیق نظام تامین مالی، بازار پول و بازار سرمایه و در نهایت ارتقاء فرصت بیمه را در پی دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 63 روز و 2 ساعت پیش
توضیحات آذری جهرمی درباره قطعی اینترنت

توضیحات آذری جهرمی درباره قطعی اینترنت به گزارش بولتن نیوز ، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گویی درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.
وی افزود: از روز گذشته پیگیری های لازم در حال انجام است تا با عادی شدن شرایط، مجوز لازم صادر شود و شرکت ها مجدد اینترنت را برقرار کنند.
وزیر ارتباطات که با خبرگزاری خانه ملت گفت وگو کرده است، با بیان اینکه قطع خدمات ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده، اما حفظ امنیت کشور به تشخیص امنیت کشور بسیار حائزاهمیت است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 63 روز و 2 ساعت پیش
هیچ مدرسه ای در استان تهران فردا تعطیل نیست

هیچ مدرسه ای در استان تهران فردا تعطیل نیست به گزارش بولتن نیوز ، امین بابایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران اظهار داشت: تمام مدارس پایتخت و شهرستان های استان تهران فردا سه شنبه دایر است.
وی با تأکید بر اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی فردا شرایط برودت برای هیچ شهری وجود ندارد، گفت: با تدابیر لازم ستاد مدیریت بحران با محوریت شهرداری تهران معابرمنطقه یک شهری و شمیرانات نیز بازگشایی شده و مشکلی وجود ندارد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران تصریح کرد: توصیه می کنیم مردم اخبار را از سایت های رسمی دنبال کنند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 63 روز و 3 ساعت پیش
انصارالله یمن دو کشتی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی را توقیف کرد

انصارالله یمن دو کشتی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی را توقیف کرد به گزارش بولتن نیوز ، ارتش یمن روز دوشنبه دو کشتی جنگی وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی را در آب های منطقه ای الحدیده توقیف کرد.
شبکه خبری الجزیره به نقل از یک منبع نظامی جنبش انصارالله این خبر را منتشر کرد.
ائتلاف متجاوز سعودی نیز اعلام کرد که یک یدک کش در حنوب دریای سرخ توسط حوثی ها توقیف شده است.
بر اساس اعلام این ائتلاف متجاوز، این یدک کش توسط دو قایق که افراد مسلح در داخل آن بودند توقیف شده است.
این یدک کش در حال انتقال یک سکوی حفاری وابسته به یکی از شرکت های کره جنوبی بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 63 روز و 3 ساعت پیش
مرکل و ماکرون در قتل خاشقجی همدست بن سلمان بودند

مرکل و ماکرون در قتل خاشقجی همدست بن سلمان بودند به گزارش بولتن نیوز به نقل از کیهان،هر روز که می گذرد، ابعاد جدیدی در ارتباط با قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی برملا می شود. آگنس کالامار گزارشگر ویژه سازمان ملل، که درباره قتل خاشقجی تحقیق می کند، در مصاحبه با بیزینس اینسایدر اظهار داشت، جامعه جهانی به اندازه کافی برای کشف جزئیات قتل روزنامه نگار سعودی اقدام نکرده است. به گزارش دویچه وله، نماینده سازمان ملل به طور صریح از پارلمان کشورها خواست که از دولت هایشان بخواهند برای تحقیق در مورد پرونده خاشقجی دست به کار شوند.
کالامار در گزارش خود، خواستار تحقیقات مستقل درباره مقامات دولت عربستان ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 63 روز و 17 ساعت پیش
دعوای کهنه اوراکل و گوگل در دیوان عالی آمریکا دنبال می شود

دعوای کهنه اوراکل و گوگل در دیوان عالی آمریکا دنبال می شود به گزارش بولتن نیوز، سال هاست که اوراکل مدعی شده گوگل در توسعه ی اندروید از 37 عدد API مربوط به جاوا بدون مجوز استفاده کرده و مدت هاست که شنیده می شود گوگل احتمالاً مجبور می شود غرامتی با ابعاد چند میلیارد دلاری به اوراکل پرداخت کند. اما هنوز هیچ چیز به نتیجه ی نهایی نرسیده است. بلومبرگ امروز گزارش داده است که گوگل می خواهد این دعوای حقوقی را در دیوان عالی آمریکا پیگیری کند.
یکی از علت های اصلی طولانی شدن این دعوای حقوقی این بود که در سال 2012، یکی از دادگاه های منطقه ای اعلام کرده بود APIها نمی توانند شامل قانون کپی رایت شوند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 64 روز و 0 ساعت پیش
درآمد اپل به لطف TV پلاس 5 برابر می شود

درآمد اپل به لطف TV پلاس 5 برابر می شود به گزارش بولتن نیوز، کمپانی کوپرتینویی سال گذشته از سرویس محتوای خود با عنوان اپل تی وی پلاس رونمایی کرد که در حوزه نمایش و تولید محتوای اختصاصی فعالیت می کند. حال کارشناسان موسسه معتبر جی پی مورگان تخمین زده اند که اپل تی پلاس در کنار دیگر سرویس های محبوب اپل، تا سال 2025 درآمد این شرکت را به رقم سرسام آور 11 میلیارد دلار می رساند که تقریبا 5 برابر درآمد کنونی آنها است.
هرچند تی وی پلاس در جذب مخاطب باید با رقبای قدری نظیر نتفلیکس و دیزنی پلاس رقابت کند اما اپل آیفون را هم زمانی معرفی کرد که نوکیا، سامسونگ و شرکت های دیگر بازار موبایل را قبضه کرده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 64 روز و 0 ساعت پیش
جنایات جنگی نظامیان انگلیسی در عراق و افغانستان

جنایات جنگی نظامیان انگلیسی در عراق و افغانستان به گزارش بولتن نیوز، به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ تحقیقات مشترک شبکه تلویزیونی بی بی سی و روزنامه ساندی تایمز نشان می دهد دولت و ارتش انگلیس شواهد معتبر در مورد جنایات جنگی سربازان انگلیسی علیه غیرنظامیان در افغانستان و عراق را لاپوشانی کرده اند.
بر اساس این تحقیقات، نشت اطلاعات از دو تحقیق دولتی در مورد رفتار نیرو های انگلیسی در جنگ های افغانستان و عراق نشان می دهد سربازان انگلیسی در قتل و شکنجه کودکان و غیرنظامیان در این دو کشور دست داشته اند.
این اتهامات شامل قتل در زمان بازداشت، ضرب و شتم ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 64 روز و 0 ساعت پیش
هشدار نتانیاهو نسبت به خطر فوری علیه اسرائیل

هشدار نتانیاهو نسبت به خطر فوری علیه اسرائیل به گزارش بولتن نیوز، به نقل از عربی 21، بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز- یکشنبه- همزمان با ادامه بحران تشکیل دولت که شخص وی در این زمینه شکست خورد و بنی گانتز ، رهبر حزب آبی- سفید مأمور آن شد، به برگزاری نشست فوری فرا خواند.
نتانیاهو در توئیتی نوشت: یک خطر فوری اسرائیل را تهدید می کند، من به نشست فوری برای ساعت هفت عصر روز یکشنبه در تل آویو دعوت می کنم .
رادیو اسرائیل گزارش داد که رئوین ریولین ، رئیس رژیم صهیونیستی و بنی گانتز ، عصر روز گذشته بر ادامه ارتباط تا هر زمان که نیاز باشد، تأکید کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 64 روز و 0 ساعت پیش
مردم تخلفات افزایش قیمت کالاها را در سامانه 124 گزارش کنند

مردم تخلفات افزایش قیمت کالاها را در سامانه 124 گزارش کنند به گزارش بولتن نیوز، علی رهبری در حاشیه سومین جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران افزود: این سامانه با هدف کنترل و رصد قیمت کالا ها راه اندازی شد و مردم می توانند هر گونه تخلف و افزایش قیمت را از طریق ثبت در این سامانه به مسوولان مربوطه گزارش دهند.
وی با اشاره به اینکه سامانه124 پنج ماه پیش راه اندازی شد، بیان کرد: تا کنون حدود 3 میلیون و 700هزار نفر از این سامانه بازدید کردند و هزارو 700 شکایت در این سامانه ثبت شده است.
رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی افزود: همزمان با اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین که از دو روز گذشته اعلام شد حدود 76 شکایت مبنی بر گران فروشی اعلام شده است که ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 64 روز و 1 ساعت پیش
15 هزار کودک یمنی دچار سوء تغذیه حاد هستند

15 هزار کودک یمنی دچار سوء تغذیه حاد هستند به گزارش بولتن نیوز ، این سازمان با صدور بیانیه ای در صفحه رسمی اش در توئیتر نوشت: حدود 63 هزار کودک یمنی از آغاز سال میلادی جاری مورد بررسی های پزشکی قرار گرفتند که 9 هزار تن از آنها زیر پنج سال هستند.
این بیانیه افزود: 26 درصد از کودکانی که بررسی شدند (نزدیک 15 هزار کودک)، دچار سوء تغذیه حاد و وخیم هستند.
از آغاز حملات ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان در فروردین 94 به یمن، بخش بزرگی از زیرساخت های آب آشامیدنی و بهداشت یمن از بین رفته و در نتیجه، حدود 9 میلیون و 200 هزار کودک یمنی به آب سالم دسترسی ندارند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 64 روز و 2 ساعت پیش
عرضه برنج های وارداتی در انبارها از امروز

عرضه برنج های وارداتی در انبارها از امروز به گزارش بولتن نیوز، عباس قبادی در حاشیه برگزاری سومین نشست ویژه ستاد تنظیم بازار که با حضوراعضا و مدیران اصناف و فروشگاه های زنجیره ای برگزار شد گفت: در نشست امروز قرار شد که اگر ضرروتی در تامین کالا در کشور به وجود آمد، از طریق انبارهای سطح کشور تامین شود.
وی ادامه داد: با توجه به موجودی های مطمئن و انبارهایی که مملو از کالاها هستند و شرایطی که کشور در حال حاضر در آن وجود دارد، شرایط احتکار وجود ندارد و احتکار گران فروشی جایگاهی ندارد.
قبادی توضیح داد: اگر در سطح کشور گرانفروشی رویت شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 64 روز و 2 ساعت پیش
حزب الله: واشنگتن و ریاض به دنبال فتنه انگیزی در لبنان هستند

حزب الله: واشنگتن و ریاض به دنبال فتنه انگیزی در لبنان هستند به گزارش بولتن نیوز ، قاووق امروز (یکشنبه) با ایراد سخنانی در حسینیه الصوانه بیروت اظهار کرد: سیاست آمریکا و عربستان در قبال اعتراضات لبنان، سوق دادن مردم به درگیری در خیابان هاست.
وی با اشاره به عملکرد موفق حزب الله در توقف فتنه انگیزی آمریکا و جنگ داخلی طبق خواست رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: معترضان برای نجات کشور و تحقق مطالبات برحق، تظاهرات کردند.
قاووق همچنین تشکیل هر چه زودتر دولت لبنان را خواستار شد و نسبت به مانع تراشی در مسیر تشکیل دولت به منظور تغییر معادلات سیاسی لبنان هشدار داد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 64 روز و 2 ساعت پیش
آبگرفتگی خیابان ها و قطع برق در آبادان در پی بارندگی

آبگرفتگی خیابان ها و قطع برق در آبادان در پی بارندگی به گزارش بولتن نیوز ، بارش باران در آبادان که تا لحظه مخابره خبر همچنان ادامه دارد در کوی ذوالفقاری، احمدآباد و بهار رفت وآمد خودروها و عابران را با کندی و اخلال روبهرو کرده است.
بارش این نعمت الهی گرچه موجب به وجود آمدن مشکلاتی برای شهروندان آبادان شد اما طراوت خاصی به آب و هوای این شهر بخشید و خوشحالی کشاوران به ویژه نخلداران را در پی داشت.
رییس اداره هواشناسی آبادان به خبرنگار ایرنا گفت: نقشه های پیش یابی هوا، در استان خوزستان و منطقه نشان می دهد، بارش باران پاییزی تا پایان روز سه شنبه ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 64 روز و 2 ساعت پیش
مقامات آمریکایی و ضدانقلاب در صف اول حمایت از آشوب و اغتشاش

مقامات آمریکایی و ضدانقلاب در صف اول حمایت از آشوب و اغتشاش گروه بین الملل: اعتراضات پراکنده در برخی شهرهای ایران که بعضا به اغتشاش و آشوب کشیده شده؛ به تدریج مقامات آمریکایی و شخصیت های معاند را نیز وارد صحنه کرده است تا به زعم خویش از این آب گل آلود، به مطامع خود دست یابند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، مقامات آمریکایی جلودار این تحریکات قرار گرفته و در صفحات توئیتر خود، آشوب طلبان را برای حضور هرچه بیشتر در خیابان ها و اقدامات خرابکارانه تشویق می کنند.
ابتدا مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا شامگاه شنبه در پیامی در توئیتر ضمن یادآوری پیام سال گذشته خود، مدعی حمایت واشنگتن از مردم ایران شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 64 روز و 3 ساعت پیش
تظاهرات شماری از عراقی ها در میدان التحریر بغداد

تظاهرات شماری از عراقی ها در میدان التحریر بغداد به گزارش بولتن نیوز، عصر یکشنبه شماری از عراقی های معترض در میدان التحریر بغداد تجمع کردند.
شبکه خبری روسیا الیوم گزارش داد که معترضان عراقی با نیروهای امنیتی این کشور در بغداد درگیر شدند که در نتیجه آن، شماری از طرفین زخمی شدند.
پایگاه سومریه هم نوشته است که پلیس در تلاش برای متفرق کردن جمعیت از گاز اشک آور و شلیک هوایی استفاده کرده است.
تظاهرات عراقی ها در حالی ادامه دارد که قرار است نیمی از وزرای کابینه عبدالمهدی در چارچوب اصلاحات بزرگ دولت تغییر کنند. اواخر مهرماه، بدر الزیادی عضو ائتلاف سائرون در پارلمان عراق خبر داده بود که نخست وزیر به دنبال تغییر نیمی از اعضای کابینه ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 64 روز و 3 ساعت پیش
لزوم مراقبت کامل مسئولین از افزایش قیمت کالا ها به بهانه گرانی بنزین

لزوم مراقبت کامل مسئولین از افزایش قیمت کالا ها به بهانه گرانی بنزین گروه اجتماعی: حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور طی بخشنامه ای به دادستان های عمومی و انقلاب مراکز استان ها بر لزوم مراقبت کامل مسئولین از افزایش قیمت کالا ها به بهانه اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و به منظور کاهش مشکلات مردم، تاکید کرد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، متن بخشنامه به شرح ذیل است:
با سلام
نظر به تأکید مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر لزوم مراقبت کامل مسئولین از افزایش قیمت کالا ها به بهانه اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و به منظور کاهش مشکلات مردم، مقتضی است: ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 64 روز و 3 ساعت پیش
سمیر نصری راهی وستهام شد

سمیر نصری راهی وستهام شد به گزارش بولتن نیوز ، سمیر نصری ، مهاجم جنجالی فوتبال فرانسه با امضای قراردادی راهی تیم فوتبال وستهام شد.
او که 2 بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده، پیراهن شماره 18 وستهام را به تن خواهد کرد. هافبک فرانسوی پس از پشت سر گذاشتن محرومیتی طولانی مدت به دلیل دوپینگ حالا می تواند بار دیگر فوتبال بازی کند و قصد دارد دوران فوتبالش را احیا کند. به نظر می رسد دستمزد هفتگی نصری چیزی حدود 80 هزارپوند است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 384 روز و 15 ساعت پیش
اونای امری 8 هزار پوند جریمه شد

اونای امری 8 هزار پوند جریمه شد به گزارش بولتن نیوز ، اونای امری ، سرمربی آرسنال به خاطر لگد زدن و پرتاب بطری آب در اعتراض به داور بازی تیمش مقابل برایتون از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس 8 هزار پوند جریمه شد.
سرمربی 47 ساله در جریان تساوی یک بر یک 2 تیم در استادیوم آمکس بطری آب را به سمت هواداران برایتون پرتاب کرد، سپس توسط اتحادیه فوتبال احضار و در نهایت 8 هزار پوند جریمه شد. البته امری بابت این رفتار عذرخواهی کرد اما در نهایت اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیم گرفت او را جریمه مالی کند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 384 روز و 15 ساعت پیش
بازیکنانم اشتباهات احمقانه انجام می دهند

بازیکنانم اشتباهات احمقانه انجام می دهند به گزارش بولتن نیوز ، ناتینگهام فارست که کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش کشورمان را در اختیار دارد در چارچوب هفته بیست و پنجم چمپونز شیپ به مصاف میلوال رفت و در این دیدار با نتیجه یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد.
آرتور کارانکا مربی ناتینگهام فارست بعد از باخت در این دیدار با اظهار نظری عجیب به بازیکنان خود انتقاد کرد، و گفت: متوجه نمی شوم بازیکنان در زمین چکار می کنند.در طول هفته هر چه تلاش می کنیم آخر هفته به خاطر بی مبالاتی بازیکنان به هدر می رود.
وی افزود: مگر می شود اینقدر اشتباه در یک بازی انجام داد.بازیکن من اشتباهات احمقانه ای انجام می دهند که تاب تحمل آنها را ندارم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: ورزشی انتشار : 384 روز و 15 ساعت پیش
رئیس جمهور: برجام فقط یکی از خیرات دولت است!

رئیس جمهور: برجام فقط یکی از خیرات دولت است! به گزارش بولتن نیوز ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح دیروز (دوشنبه) در جمع مدیران ارشد وزارت نیرو اظهار داشت: از مرکز مدیریت برق کشور که بازدید کردیم، دیدیم چه تلاشی انجام می شود تا تراز تولید و مصرف رعایت شود و ایجاد این تراز کار مهمی است. فروپاشی شبکه در کشورهای بسیار پیشرفته رخ می دهد، 10 یا 15 سال پیش برای کاری به لندن رفته بودم و در آنجا شهر لندن 24 ساعت دچار فروپاشی شبکه و خاموشی
شده بود.
روحانی ادامه داد: 15 سال است که فروپاشی شبکه برق در ایران نداشتیم که کار بسیار بزرگ و پیچیده ای است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 384 روز و 17 ساعت پیش
امام جمعه جدید و جوان تهران را بیشتر بشناسید

امام جمعه جدید و جوان تهران را بیشتر بشناسید به گزارش بولتن نیوز ،حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری صبح امروز از سوی ستاد نماز جمعه به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب شد.
در گزارش زیر با سوابق امام جمعه موقت تهران آشنا می شوید:
حاج علی اکبری، به عنوان یکی از صاحب نظران حوزه تربیتی در کشور، خود از دوران نوجوانی، پس از آشنایی با معارف الهی از بستر آثار و منظومه فکری شهید مطهری و شهید صدر، با جریان انقلاب اسلامی همراه شد و با شیفتگی نسبت به شخصیت والای امام راحل، در قالب انجمن های اسلامی، به مبارزه با جریانات منحرف فکری از طریق ترویج اندیشه ناب اسلامی پرداخت و با تفکر تشکیلاتی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 384 روز و 17 ساعت پیش
نافرجامی اعتبار 187 میلیاردی زباله در مازندران

نافرجامی اعتبار 187 میلیاردی زباله در مازندران به گزارش بولتن نیوز به نقل از بلاغ، سومین جلسه کارگروه راهبردی مدیریت پسماند استان مازندران در محل فرمانداری ویژه آمل و با حضور رازجویان سرپرست معاونت عمرانی استاندار مازندران، محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، شهردار، فرماندار و دادستان آمل، شهردار نوشهر و تنکابن، حضور ویژه نمایندگان سازمان بازرسی کشور و سایر اعضای این کارگروه به دبیری حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران برگزار شد.
نوسانات ارزی ما را در خرید دستگاه ترنر زمین گیر کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 384 روز و 17 ساعت پیش
آمریکایی ها خواستار خروج نظامیان کشور از افغانستان هستند

آمریکایی ها خواستار خروج نظامیان کشور از افغانستان هستند به گزارش بولتن نیوز، بر اساس نظرسنجی جدید که توسط دانشگاه هاروارد و هارس گرفته شده، اکثر شهروندان آمریکا از تصمیم ترامپ مبنی بر خروج نیروهای این کشور از سوریه و کاهش حضور نظامی ارتش این کشور در افغانستان حمایت کردند.
در این نظرسنجی 52درصد از مصاحبه شوندگان اعلام کردند آنها از تصمیم رییس جمهور آمریکا مبنی بر خارج کردن نیروهای این کشور از سوریه و کاهش نیروها درافغانستان استقبال می کنند. اما درمقابل 48درصد دیگر گفته اند با این تصمیم ترامپ مخالف هستند.
ترامپ رییس جمهور آمریکا پنجشنبه هفته پیش دستور خروج کامل دوهزار نیروی نظامی این کشور از سوریه را صادر کرد و بنابر گزارش رسانه های ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 385 روز و 0 ساعت پیش
پایان گروگانگیری 2 میلیاردی کودک 7 ساله در زاهدان

پایان گروگانگیری 2 میلیاردی کودک 7 ساله در زاهدان به گزارش بولتن نیوز، سردار محمد قنبری گفت:ظهر روز گذشته مردی جوان هراسان با تماس با سامانه فوریت های پلیسی 110 یک فقره آدم ربایی در خیابان امام خمینی (ره) شهر زاهدان را اعلام و بلافاصله تیمی ویژه از ماموران زبده اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند.
وی افزود: در بررسی اظهارات فرد تماس گیرنده که پدر فرد ربوده شده است مشخص شد پسر 7 ساله اش به نام الیاس مقابل منزلش با بچه های دیگر در حال بازی بوده که توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید گروگان گرفته شده و آدم ربایان لحظاتی بعد با او تماس گرفته و برای رهایی او مبلغ 2 میلیارد ریال مطالبه کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 385 روز و 0 ساعت پیش
سکولارها موجب ایجاد مشکلات اقتصادی کشور شده اند

سکولارها موجب ایجاد مشکلات اقتصادی کشور شده اند به گزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام کاظم صدیقی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت مرحوم سید محمود هاشمی شاهرودی که در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهارکرد: علما در جبهه مقابله با جهل در خط مقدم قرار دارند و قرآن کریم نیز در برخی آیات به این مهم اشاره دارد.
وی افزود: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و شهدا مدیون فقها هستند که که مسیر جهاد را به این افراد نشان دادند و آنها را از عجر و ثواب این راه باخبر کردند.
امام جمعه موقت تهران گفت: آیت الله شاهرودی در 3 مکتب دارای درجه اجتهاد بود که یکی از آنها مکتب آیت الله خوئی بود که ایشان جزو فقها و افتخارات تشییع هستند و آقای شاهرودی نزد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 385 روز و 4 ساعت پیش
سگ های هار 1600 نفر از شهروندان کرمانی را گاز گرفتند

سگ های هار 1600 نفر از شهروندان کرمانی را گاز گرفتند به گزارش بولتن نیوز، امروزه وجود بیش از حد سگها در سطح عمومی جامعه مشکلات زیادی برای شهروندان کرمانی ایجاد کرده و بر اساس آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمان از ابتدای امسال حدود 3 هزار حیوان گزیدگی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ثبت شده که در مجموع 90 درصد گزشها از سگها در کرمان بوده است.
از طرفی هاری یک بیماری ویروسی و کشنده است است که موجب التهاب مغزی حاد می شود، این ویروس در تمام حیوانات خون گرم از جمله سگ می تواند ایجاد بیماری کند و ویروس آن از بزاق حیوان مبتلا به هاری و محل گازگرفتگی وارد بدن شده، در ماهیچه ها به سمت اعصاب انتهایی می رود و به سرعت شروع به تکثیر می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 385 روز و 4 ساعت پیش
دلیل مخالفت رهبری با ابطال انتخابات دوم خرداد 76 چه بود

دلیل مخالفت رهبری با ابطال انتخابات دوم خرداد 76 چه بود گروه سیاسی: سی ام تیرماه 1388، کشور همچنان در اوج التهابات پس از انتخابات ریاست جمهوری قرار داشت. چند روزی از جنجال خطبه های نماز جمعه جناب آقای هاشمی رفسنجانی نگذشته است که رئیس جمهور سابق نیز پیشنهاد رفراندوم را پیش می کشد. از آن سو، نامه رهبر انقلاب به منتخب ملّت برای الغای انتصاب آقای رحیم مشایی به مقام معاونت اوّل رئیس جمهوری، همچنان بی پاسخ مانده است. رسانه های بیگانه و بلندگوهای داخلی شان نیز همچنان مشغول تردیدافکنی در اعتماد مردم به نظام هستند.
به گزارش بولتن نیوز، در این شرایط، جمعی از فضلای حوزه ی علمیّه دیداری با رهبر انقلاب دارند تا دیدگاه های خود در مورد انتخابات و مسائل ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: سیاسی انتشار : 385 روز و 5 ساعت پیش
فلسطین، گام دوم آزادسازی تل آویو

فلسطین، گام دوم آزادسازی تل آویو گروه سیاسی : سعدالله زارعی ، کارشناس سیاسی طی یادداشتی نوشت: پیروزی مقاومت فلسطین در ایستادن است. چون این ایستادن لازمه تحقق آرمان فلسطین است. ایستادن و مقاومت کردن به این معناست که اولاً بر خلاف تبلیغات هدایت شده و برنامه ریزی شده جهانی، کار فلسطین به پایان نرسیده است و ثانیاً آن ماده ی شکل دهنده به سرزمین و موجودیت فلسطین یعنی اعتقاد و اراده فلسطینی به قوت خود باقی است.
به گزارش بولتن نیوز، این در حالی است که پیروزی مهاجم وابسته به از میان برداشتن طرف مقابل است. برای او، خود جنگیدن و در میدان رزم بودن کفایت نمی کند ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 385 روز و 5 ساعت پیش
محفوظ مجوز گرفت

محفوظ مجوز گرفت به گزارش بولتن نیوز، پروانه ساخت فیلم سینمایی محفوظ به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی رحمانی صادر شد و به زودی فیلمبرداری این اثر به عنوان پنجمین فیلم سینمایی این کارگردان در تهران آغاز می شود.
فیلمنامه فیلم سینمایی محفوظ را طلا معتضدی نوشته است.
مهدی رحمانی پیش از این فیلم های دیگری ، پنهان ، برف و کارت پرواز را ساخته است که جدیدترین اثر او با عنوان کارت پرواز به زودی روی پرده سینماها می رود. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 385 روز و 6 ساعت پیش
نخستین رویداد هنرسو برگزار می شود

نخستین رویداد هنرسو برگزار می شود به گزارش بولتن نیوز، علی کاشفی پور، مدیر حوزه هنری دیجیتال درباره برگزاری رویداد هنرسو گفت: یکی از برنامه های اصلی که طی سال گذشته، حوزه هنری دیجیتال پیگیر آن بوده ایجاد مراکز نوآوری است که در آن افراد فعال، هنرمند و خلاق به ویژه جوانان، با هدف تدوین و تشکیل کسب و کارهای جدید در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه بتوانند از امکانات و سرمایه هایی که در اختیار نهادها است استفاده کنند. ما در نظر داریم برای این جوانان مستعد، در مرحله اول یک محیط فعالیت ایجاد کنیم تا بتوانند بدون دغدغه فضای کاری به ایجاد کسب و کار خودشان بپردازند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 385 روز و 7 ساعت پیش
آمریکا تروریستها را در عراق و افغانستان سازماندهی می کند

آمریکا تروریستها را در عراق و افغانستان سازماندهی می کند گروه بین الملل: در پی نشر خبر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه اخباری مبنی بر اینکه آمریکاییها منطقه را ترک می کنند و یا دستکم یکی از کشور های منطقه را ترک می کنند مطرح شد .برخی سیاسیون این خروج آمریکا را نشانه ای مثبت در بهبود وضعیت سیاسی و اجتماعی سوریه و حتی منطقه ارزیابی کردند اما به نظر نمی رسد اینگونه باشد چون شواهد امر نشان از برنامه جدید آمریکا برای ایجاد تنش های جدید با سبک نو در منطقه حکایت دارد.
به گزارش بولتن نیوز ، مرکز مطالعات فیریل در آلمان در تحلیل این رخداد یا عقب نشینی نیروهای آمریکا از سوریه بر این باور است که آمریکاییها سیاست جدیدی را در خاورمیانه در پیش خواهند گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 385 روز و 11 ساعت پیش
انبار لوازم خانگی در مشهد طعمه حریق شد

انبار لوازم خانگی در مشهد طعمه حریق شد به گزارش بولتن نیوز ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: این انبار شامل سوله 500 متری و محوطه 200 متری مملو از لوازم خانگی در سوله و محوطه مسقف آن بود.
آتشپاد حسن جعفری افزود: آتش سوزی به علتی نامعلوم از محوطه مسقف این انبار آغاز شد و به سرعت در حال گسترش بود؛ بطوریکه حریق به سقف واحد تراشکاری مجاور این انبار نیز سرایت کرده بود.
وی با اشاره به مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن، افزود: نگهبان این سوله نیز داخل آتش محبوس، ولی توسط اهالی منطقه به بیرون منتقل شد.
جعفری تصریح کرد: میزان خسارت وارده به این انبار در دست بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 385 روز و 12 ساعت پیش
نجات اعضای یک خانواده از ساحل گلی

نجات اعضای یک خانواده از ساحل گلی به گزارش بولتن نیوز ، اعضای این خانواده یکی پس از دیگری در حالی در گل به دام افتاده بودند که نخستین نفر برای نجات سگ خانواده وارد این منطقه شده بود.
با گرفتار شدن وی دو نفر دیگر نیز تلاش داشتند تا هر طور شده او را نجات دهند، اما همگی در گل فرو رفتند تا اینکه امداد گران به کمکشان آمدند. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 385 روز و 12 ساعت پیش
یک جن دستگیر شد

یک جن دستگیر شد به گزارش بولتن نیوز ، سرهنگ جهانگیر کریمی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: مردی با حضور در پلیس آگاهی شکایت کرد که از حدود دو سال قبل یک جن وارد خانه آن ها شده و با جابه جایی وسایل خانه باعث وحشت اعضای خانواده اش شده است.
وی افزود: مأمور ان بلافاصله خانه شاکی را زیر نظر گرفتند و دریافتند یک مرد شبانه با لباسی خاص و زنانه وارد خانه این فرد می شود بنابراین بلافاصله او را شناسایی و بازداشت کردند.
سرهنگ کریمی اضافه کرد: تحقیقات نشان می داد او از آشنایان این خانواده بوده و به خاطر حسادتی که به آن ها داشته، تصمیم به برهم زدن آرامش اعضای این خانواده گرفته بود. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 385 روز و 12 ساعت پیش
انفجار مین جوان 34 ساله را زخمی کرد

انفجار مین جوان 34 ساله را زخمی کرد به گزارش بولتن نیوز ، دکتر اسدالله مهاجر با اعلام این خبر، اظهار کرد: این انفجار موجب جراحت در همه اعضای بدن این جوان و به ویژه از ناحیه پا شد که برای مداوای اولیه توسط اورژانس به مرکز بهداشتی درمانی دهستان دشت عباس منتقل و مداوای اولیه انجام شد.
وی یادآور شد: جوان مجروح برای درمان تخصصی به بیمارستان گنجویان دزفول اعزام شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 385 روز و 12 ساعت پیش
عکس/ اینک ای خوب ، فصل غریبی سر آمد ...

عکس/ اینک ای خوب ، فصل غریبی سر آمد ... به گزارش بولتن نیوز ، 62 سال در انتظار دعوت شاه غریبان ؛ روایت تصویری مهر از آرزوی توران مادر 3 معلول از اهالی روستای عیسی خندق ساری است، ماجرای حسرتی 62 ساله برای زیارت حرم امام مهربانی ها که حالا به یمن همراهی خیرین رنگ اجابت به خود گرفته است. بازتاب گزارش تصویری مهر بستری برای سفر سه روزه این مادر و فرزندانش به مشهد مقدس فراهم آورد تا با نگاه مهربانانه امام هشتم ، همت گسترده و قابل تقدیر خیران و همراهی متولیان در مجموعه آستان قدس رضوی، داغ فراق به شیرینی وصال تبدیل شود. عکاس مهر در تصاویر زیر روایتی از این دیدار عاشقانه را به تصویر می کشد: اینک ای خوب، فصل غریبی سر آمد! ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فرهنگی هنری انتشار : 385 روز و 13 ساعت پیش
خروج نظامیان آمریکایی از سوریه و اعتراف به شکست کشورهای عربی

خروج نظامیان آمریکایی از سوریه و اعتراف به شکست کشورهای عربی به گزارش بولتن نیوز ، الکس واتانکا عضو ارشد موسسه خاورمیانه در واشنگتن ، در یادداشتی در نشنال اینترست به رویکرد ایران در مورد خروج نظامیان آمریکایی از سوریه پرداخته و این تصمیم ترامپ را آغاز تغییراتی در سیاست منطقه می داند.
وی در این یادداشت نوشته است: در حالی که سردرگمی های ناشی از تصمیم ترامپ مبنی بر خروج نظامیان آمریکایی از سوریه در واشنگتن همچنان ادامه دارد، به نظر می رسد سه بازیگر خارجی اصلی در این جنگ تقریبا 8 ساله یعنی ایران، روسیه و ترکیه توانستند در پی این تصمیم دست بالا را در تحولات سوریه داشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 385 روز و 13 ساعت پیش
مسکو و آستانه نقشی کلیدی در فرایند همگرایی اوراسیایی دارند

مسکو و آستانه نقشی کلیدی در فرایند همگرایی اوراسیایی دارند به گزارش بولتن نیوز، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهوری فدراسیون روسیه در تماس تلفنی با نورسلطان نظربایف ، رئیس جمهور قزاقستان ضمن پیام تبریک سال جدید میلادی در خصوص همکاری های آتی دو کشور در سال آینده گفت و گو کرد.
در این تماس تلفنی دو طرف همچنین پیرامون مسائل کلیدی روابط دوجانبه، مسائل جاری بین المللی و نیز تعاملات مسکو و آستانه در خلال جوامع همگرایی اوراسیایی بحث و تبادل نظر کردند.
پوتین همچنین در پیامی که برای رئیس جمهوری قزاقستان ارسال شده بود، اظهار می دارد: مسکو و آستانه نقشی کلیدی در ارتقاء و ترویج فرایندهای همگرایی در فضای اوراسیا ایفا می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 385 روز و 13 ساعت پیش
روایتی تازه از شهادت فرشته مهربانی غزه

روایتی تازه از شهادت فرشته مهربانی غزه به گزارش بولتن نیوز ، آخرین روز زندگی اش مدت زیادی پیش از طلوع آفتاب آن روز رمضان آغاز می شود. خانم نجار برای وعده سحری خودش و پدرش، سمبوسه و تکه کوچکی گوشت سرخ می کند. لباس تازه ای را که برای امیر، برادر 5 ساله اش خریده، به پدرش نشان می دهد. پیش از خواب، با هم نماز می خوانند. زمانی که پدرش از خواب بیدار می شود، می بیند که دخترش رفته است.
این بخشی از گزارش مفصلی است که روزنامه نیویورک تایمز با موضوع زندگی و شهادت رزان نجار دختر فلسطینی و پرستار داوطلب ساکن غزه منتشر کرده است. در این گزارش دختری پرشور، عاشق زندگی ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 385 روز و 16 ساعت پیش
ناخن ها، بیماری ها را فریاد می زنند

ناخن ها، بیماری ها را فریاد می زنند به گزارش بولتن نیوز، ناخن ها اعضایی هستند که سرنخ های مهمی از سلامتی شما ارائه می کنند و باید حواستان به آنها باشد.
براساس گزارش مدیکال دیلی ، در اینجا با چند نمونه از علائم غیرطبیعی بر روی ناخن آشنا می شوید.
ممکن است دندانه ها یا شیارهای افقی روی ناخن ها، خطوط بیو باشند که معمولا در نتیجه برخی از آسیب ها یا تروما به وجود می آیند. همچنین این علائم ممکن است با دیابت کنترل نشده، کمبود زینک و تب بالا مرتبط باشند.
دندانه دندانه شدن ناخن
اگر این دندانه ها با تغییر رنگ و سست شدن ناخن همراه باشد ممکن است فرد پسوریازیس را تجربه کند که با درماتولوژی تشخیص داده می شود ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: علمی و پزشکی انتشار : 385 روز و 23 ساعت پیش
ترامپ در حال تجدید نظر درباره نحوه خروج از سوریه است

ترامپ در حال تجدید نظر درباره نحوه خروج از سوریه است به گزارش بولتن نیوز، یک سناتور آمریکایی ادعا کرده دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در حال انجام ارزیابی های دوباره در خصوص خارج کردن سریع نیروهای آمریکایی از سوریه است.
دونالد ترامپ روز 28 آذرماه با بیان این ادعا که شکست داعش در سوریه تکمیل شده گفت که آمریکا قصد دارد نیروهایش را از سوریه خارج کند. مقام های آمریکایی تقویم های زمانی مختلفی درباره تکمیل فرایند خروج ارائه کرده اند.
گراهام در گفت وگویی با سی ان ان با بیان اینکه با مقام های پنتاگون درباره خروج از سوریه صحبت کرده، گفت: ترامپ در حال تجدید نظر درباره نحوه انجام این کار است. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 385 روز و 23 ساعت پیش
جاماندگان بسته حمایتی چه کسانی هستند؟

جاماندگان بسته حمایتی چه کسانی هستند؟ به گزارش بولتن نیوز، توزیع سبد کالا به بخشی از جامعه در روزهای اخیر حاشیه ساز شده است و بسیاری از مشمولان این طرح انتفاداتی را نسبت به عدم دریافت این بسته ها داشته اند.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز در خصوص آخرین وضعیت سبد کالا به افراد مشمول، اظهار کرد: بین 100 تا 300 هزار تومان سبد کالایی از خانواده یک نفره و 4 نفره به افراد تحت پوشش قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: کسانی که تا حالا سبد کالا را دریافت نکرده اند با مراجعه به سازمان بهزیستی مشکلات آنها برطرف خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 385 روز و 23 ساعت پیش
نرم افزاری ایرانی برای انجام روال اداری میان چند بانک

نرم افزاری ایرانی برای انجام روال اداری میان چند بانک به گزارش بولتن نیوز، محمدرضا مقدم محقق پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، گفت: ما یک شرکت دانش بنیان هستیم که در حوزه نرم افزاری و بانکی فعالیت می کنیم و از سال 94 با یک محصول شروع کردیم.
وی افزود: در حال حاضر محصول شاه کلید را رونمایی کردیم که شاه کلید یک موبایل بانک شرکتی است.
مقدم ادامه داد: شاه کلید به این صورت است که می توانیم از طریق موبایل نرم افزار را در بانک های مختلف فعال سازی کنیم.
محقق ایرانی اظهار داشت: نرم افزار کلید، نخستین نرم افزار موبایل شرکتی بود که چک و توکن را حذف کرد و فرآیندهای مالی از طریق موبایل انجام می شد و شاه کلید نرم افزاری است که می توان از این ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 385 روز و 23 ساعت پیش
آخوندی: مقصر گرانی دولت است نه ارزفروش و صادرکننده گوجه

آخوندی: مقصر گرانی دولت است نه ارزفروش و صادرکننده گوجه به گزارش بولتن نیوز، عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی در صفحه اینستاگرام خود با بازنشر اظهارات یکی از کارشناسان حامی دولت عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی را با دوره طاغوت مقایسه کرد و در نهایت به این نتیجه گیری رسیده که مقصر گرانی ها دولت است.
در بخشی از این یادداشت آمده است: ... اقتصاد ما امروز سر یک دوراهی قرار دارد: اگر بخواهیم روش مرسوم دولت های پوپولیست را در پیش بگیریم -که به دلیل جو اجتماعی موجود، برای خوشایند مردم توجیه می شود- سرنوشتی بهتر از سایر دولت های مشابه نخواهیم داشت. راه دوم اما این است که مانند انگلستان بعد از جنگ اول، با بازگشت به عقلانیت و کنار گذاشتن احساسات ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 385 روز و 23 ساعت پیش
جزئیات افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر

جزئیات افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر به گزارش بولتن نیوز، مهدی هدایت در خصوص افزایش 5 میلیون تومان وام مسکن مهر شهر پردیس اظهار کرد: افزایش وام پیشنهادی برای افرادی (متقاضیانی) است که پروژه آنها در مرحله نصبیات مانده است.
وی افزود: معتقدم باید برای تحویل پروژه های مسکن مهر به مردم باید سه گروه با هم مشارکت کنند؛ وزارت راه و شهرسازی ، بانک مسکن و مردم.
وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی امسال حداکثر ظرفیت های خود را در شهر پردیس برای تکمیل پروژه های مسکن مهر گذاشته است. تمام اراضی شرکت عمران را برای مسکن مهر تخصیص داده ایم. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 385 روز و 23 ساعت پیش
کشف جسد یک زن از باغچه منزلش در مشهد

کشف جسد یک زن از باغچه منزلش در مشهد به گزارش بولتن نیوز، قاضی علی اکبر احمدنژاد در مشهدمقدس اظهار داشت: فردی به دلیل اختلافات قدیمی و همچنین نیاز مالی و زیاده خواهی، مادر خود را به قتل رسانده و سپس وی را در باغچه منزل مسکونی خود در مشهد دفن کرده بود و پس از آن نیز عنوان کرده بودند که مادر وی به قصد زیارت منزل را ترک کرده و دیگر به منزل بازنگشته است.
قاضی ویژه قتل مشهد بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته متهم به قتل خود اقرار کرده و علت اصلی این قتل و انگیزه قاتل را نیز باید زیاده خواهی وی عنوان کرد.
احمدنژاد افزود: قاتل که پسر این مادر 57 ساله بوده ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
آتش سوزی مینی بوس در اهواز

آتش سوزی مینی بوس در اهواز به گزارش بولتن نیوز، علی میری اظهار کرد: ساعت 11:50 امروز (9 دی ماه) شهروندان طی تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی، خبر حریق خودرو مینی بوس در منطقه سپیدار را اطلاع رسانی کردند.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با دو دستگاه خودرو اطفای حریق و امداد و نجات، در محل حادثه حاضر شدند و سریعا عملیات اطفا و امداد و نجات را انجام دادند.
میری با بیان اینکه علت این آتش سوزی اتصال برق در باطری خودرو بوده است، گفت: این حادثه تلفات جانی نداشت. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
فوران آتشفشانی دیگر در اندونزی

فوران آتشفشانی دیگر در اندونزی به گزارش بولتن نیوز، سازمان ژئوفیزیک اندونزی اعلام کرد: فوران کوه آتشفشانی "آگونگ" ساعت 4:09 صبح امروز (یکشنبه) به وقت محلی رخ داده است.
ارتفاع دقیق ستون های خاکستر ناشی از این فوران به سختی قابل مشاهده است. ابرهای سنگین به هنگام فوران مانع دید مستقیم قله این کوه آتشفشانی شده است.
هم چنین دستگاه های لرزه نگار حداکثر دامنه این فوران را که به مدت سه دقیقه و هشت ثانیه به طول انجامیده، 22 میلی متر اندازه گیری کرده اند.
در حال حاضر این کوه در وضعیت هشدار قرار داشته و سطح سه هشدار برای این آتشفشان صادر شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
پارلمان ایتالیا بودجه جنجالی این کشور را تصویب کرد

پارلمان ایتالیا بودجه جنجالی این کشور را تصویب کرد به گزارش بولتن نیوز ، پارلمان ایتالیا روز یکشنبه موافقت نهایی خود با پیش نویس قانون بودجه این کشور برای سال 2019 را اعلام کرد.
به گزارش اسپوتنیک، لایجه بودجه ایالتی برای سال آینده مالی و بودجه دوره 2019-2021 با 313 رای موافق در مقابل 70 رای مخالف تصویب شد.
اختلاف ایتالیا با اتحادیه اروپا بر سر بودجه اش سبب شده بود که دولت این کشور از مفاد اساسی طرح خود عقب نشینی کند.
پیشتر ماتئو سالوینی معاون نخست وزیر ایتالیا اعلام کرده بود که دولت همچنان میزان رشد اقتصادی در سال 2019 را 1.5 درصد پیش بینی می کند. وی همچنین میزان کسری بودجه را 2.4 درصد تولید ناخالص داخلی اعلام کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اقتصادی انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
دعوت وزیر خارجه امارات از غرب برای چشم پوشی از قتل خاشقجی

دعوت وزیر خارجه امارات از غرب برای چشم پوشی از قتل خاشقجی به گزارش بولتن نیوز، به نقل از روسیا الیوم، انور قرقاش وزیر امور خارجه امارات مقاله انگلیسی تماشاگر را که تصویری از کاریکاتور محمد بن سلمان ولیعهد سعودی پوشش داده است، در صفحه شخصی خود در توئیتر باز نشر کرد.
عید حسین نویسنده این مقاله نوشته است که انزوای عربستان و پی گرد بن سلمان به دنبال موضوع قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری استانبول، غرب را تضعیف خواهد کرد. وی در این مقاله لندن را به تکیه بر منطق صحیح و دیدگاه دوراندیشانه در سایه گسترش نفوذ ایران در منطقه دعوت کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
پلیس فرانسه 4500 معترض جلیقه زرد را دستگیر کرد

پلیس فرانسه 4500 معترض جلیقه زرد را دستگیر کرد به گزارش بولتن نیوز، پلیس فرانسه همچنان با گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی به مقابله با معترضان موسوم به جلیقه زرد می پردازد.
این اعتراضات ضد دولتی که از نوامبر سال جاری در فرانسه آغاز شد، روز گذشته(شنبه) هفتمین شنبه اعتراضی را پشت سر گذاشت. معترضان در ابتدا به افزایش مالیات بر سوخت اعتراض داشتند و اکنون خواستار استعفای مکرون رئیس جمهور فرانسه هستند.
فعالان جلیقه زرد کاهش شمار معترضان را تعطیلات سال نو میلادی می دانند.
این اعتراضات در بسیاری موارد به درگیری های خشونت آمیز با پلیس فرانسه منجر شد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: خارجی انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
برخورد قاطعانه با اشخاصی که حقوق مردم را تهدید می کنند

برخورد قاطعانه با اشخاصی که حقوق مردم را تهدید می کنند به گزارش بولتن نیوز، رئیس کل دادگستری استان کردستان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان دهگلان بازدید کردند.
محمد رضا مترقب رئیس کل دادگستری استان کردستان در ابتدای این سفر از شوراهای حل اختلاف این شهرستان بازدید و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.
وی سپس در جمع قضات شهرستان دهگلان از زحمات همکاران قضایی و اداری تشکر و از اینکه در یک شهرستان با داشتن حداقل امکانات در حال خدمت هستند تقدیر کرد.
رئیس کل دادگستری استان کردستان هدف حضور در شهرستان را بازدید از مراجع قضایی و بررسی پرونده های قضایی عنوان و تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 386 روز و 0 ساعت پیش
اعمال خاموشی موقت در برخی مناطق شهر اهواز

اعمال خاموشی موقت در برخی مناطق شهر اهواز به گزارش بولتن نیوز ، شرکت توزیع نیروی برق اهواز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده که در راستای پایداری، تقویت و بهینه سازی شبکه برق در شهرستان اهواز مطابق برنامه زمانبندی شده فاز اول اجرای پروژه ساماندهی و تغییر شبکه برق بازار مرکزی اهواز از فرسوده و قدیمی به ساختار تلفیقی جدید حد فاصل خیابان حضرت امام خمینی (ره) تا خیابان طالقانی و خیابان دکتر شریعتی تا آزادگان از امشب 9 دی ماه 97 از ساعت 23 امشب تا ساعت 6 صبح فردا توسط گروه های متعدد عملیاتی این شرکت آغاز به کار خواهد کرد.
در این اطلاعیه آمده است: امشب در این عملیات از حدفاصل خیابان شریعتی تا مسلم و خیابان های شهید کیوان (کاوه) ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 386 روز و 1 ساعت پیش
انفجار مین در دهلران یک مجروح برجا گذاشت

انفجار مین در دهلران یک مجروح برجا گذاشت به گزارش بولتن نیوز، مدیر شبکه بهداشت و درمان دهلران گفت: ساعت حوالی چهار عصر امروز(9دی) جوان 34 ساله ای در منطقه دشت عباس، روستای استقلال با یک مین بجای مانده از دوران دفاع مقدس برخورد می کند.
اسدالله مهاجر افزود: تمام بدن این جوان بخصوص از ناحیه پا دچار جراحت شدید شده است.
وی تصریح کرد: پس از اعزام این مصدوم به مرکز بهداشتی درمانی دهستان دشت عباس توسط نیروهای اورژانس، برای درمان تخصصی تر به بیمارستان گنجویان دزفول اعزام شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 386 روز و 1 ساعت پیش
اولین نماز با چادر مهربانی

اولین نماز با چادر مهربانی به گزارش بولتن نیوز، دومین مرحله پویش مشق بندگی با همت بنیاد خیریه موج مهربانی برگزار شد. در این پویش برای 200 دانش آموز در منطقه محروم بشاگرد جشن تکلیف گرفته شد و دانش آموزان دختر خلعت زیبای تکلیف را بر سر کرده و اولین نماز خود را اقامه کردند.
مهرداد الطافی، مدیرعامل خیریه موج مهربانی می گوید: این پویش برای دومین سال است که اجرا می شود. هدف اصلی و بزرگ ما از این کار این است که از این طریق وارد مناطق محروم شویم و ضمن برگزاری جشن تکلیف برای دانش آموزان محروم، بسته هدیه به آنها بدهیم.
الطافی می افزاید ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: اجتماعی انتشار : 386 روز و 1 ساعت پیش
سقوط بالگرد در صربستان

سقوط بالگرد در صربستان به گزارش بولتن نیوز، در حادثه سقوط یک فروند بالگرد در منطقه ای واقع در شرق صربستان ، 4 نفر کشته شدند.
بر اساس اعلام این رسانه، حادثه مذکور امروز یکشنبه در شهر اولان-اوده (Ulan-Ude) روی داده است.
منابع آگاه پلیس صربستان در این خصوص اعلام کردند که تمامی 4 سرنشین بالگرد مذکور کشته شده اند.
تا کنون اطلاعاتی درباره علل و عوامل این حادثه منتشر نشده است.