روزنامه های اقتصادی یکشنبه ششم اسفندماه 96

روزنامه های اقتصادی یکشنبه ششم اسفندماه 96 به گزارش تابناک اقتصادی تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور در روز یکشنبه ششم اسفندماه 96 منتشر گردید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 1 دقیقه پیش
سه روش متفاوت بستن شال گردن

سه روش متفاوت بستن شال گردن کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 1 دقیقه پیش
رتبه ایران در فساد

رتبه ایران در فساد تسنیم نوشت: سازمان بین المللی شفافیت (TI) طبق روال هر ساله خود گزارشی را در مورد میزان فساد کشورها تحت عنوان شاخص ادراک فساد (CPI) 2017 منتشر کرده است.
در رتبه بندی امسال که سطح فساد اداری 180 کشور بر اساس نظر کارشناسان و فعالان کسب وکارها مورد بررسی قرار گرفته است، نیوزیلند با نمره 89 توانست در جایگاه نخست به عنوان پاک ترین کشور بایستد. این درحالی است که در گزارش سال گذشته نیوزیلند و دانمارک با نمره مشابه 90 به طور مشترک در رده نخست قرار داشتند. پس از نیوزیلند، دانمارک با نمره 88در جایگاه دوم و کشورهای فنلاند، نروژ و سوئیس به طور مشترک در جایگاه سوم ایستاده اند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 1 ساعت و 51 دقیقه پیش
تعداد دانشگاه های ایران بیشتر از چین است

تعداد دانشگاه های ایران بیشتر از چین است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در مجموع 2 هزار و 700 دانشگاه در ایران ساخته ایم که از تعداد دانشگاه های چین زیادتر است.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسعود پزشکیان عصر امروز در مراسم گرامیداشت روز مهندس در تالار پتروشیمی تبریز اظهار کرد: تصور می کنند هر مسؤولی در جایی باشد، می تواند رهنمود بدهد در حالی که چنین نیست و باید یک متخصص در موارد لازم حرف بزند.
وی با بیان اینکه از جمله تهدید ها و خطرهایی که در امر مهندسی مشاهده می شود، عدم تناسب بین تولید و عرضه است، گفت: در یک دوره مدیریتی با 9 نفر از روسای دانشگاه ایرانی در تایلند حضور داشتم که در آن دوره خانمی مدیریت تدریس می ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 1 دقیقه پیش
داعش مسئولیت انفجارهای عدن را برعهده گرفت

داعش مسئولیت انفجارهای عدن را برعهده گرفت داعش مسئولیت 2 انفجار انتحاری امروز در نزدیکی پایگاه نیروهای منصورهادی رئیس جمهوری مستعفی یمن واقع در جنوب عدن را برعهده گرفت.
به گزارش مهر، گروه تروریستی داعش مسئولیت 2 انفجار انتحاری امروز در نزدیکی پایگاه نیروهای منصورهادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن واقع در جنوب عدن را برعهده گرفت.
به گزارش خبرگزاری رویترز، این گروهک تروریستی با انتشار بیانیه ای در وبگاه خود مسئولیت انفجارهای مذکور را برعهده گرفته است.
ساعاتی پیش، دو انفجار در نزدیکی یک پایگاه وابسته به نیروهای وابسته به منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن به وقوع پیوست. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 ساعت و 21 دقیقه پیش
فرار زندانیان داعشی در سوریه

فرار زندانیان داعشی در سوریه منابع آمریکایی از فرار تعدادی از عناصر داعش از دست کُرد های تحت حمایت آمریکا، خبر دادند.
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری المصدر نیوز، یک مقام آمریکایی امروز-شنبه- از فرار گروهی از زندانیان داعشی از دست نیروهای تحت حمایت آمریکا در سوریه خبر داد.
این مقام آمریکایی که نخواست نامش فاش شود، محل نگهداری از عناصر داعش در سوریه را فاش نکرد.
گفته می شود صدها تن از عناصر داعش در چندین زندان در سرتاسر سوریه در اسارت نیرو های تحت حمایت آمریکا به سر می برند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 ساعت و 32 دقیقه پیش
قابلیت جدید اینستاگرام در بخش دایرکت

قابلیت جدید اینستاگرام در بخش دایرکت باشگاه خبرنگاران نوشت: طبق اطلاعات به دست آمده قرار است اینستاگرام قابلیت های جدیدی مانند "ارسال پیام مدت دار" به بخش دایرکت اضافه کند.
طبق اطلاعات به دست آمده قرار است اینستاگرام قابلیت های جدیدی را به بخش دایرکت اضافه کند تا از رقیب خود (اسنپ چت) عقب نماند.
اگر هم اکنون به بخش دایرکت بروید می توانید قبل از آن که کاربر پیام های ارسال شده را حذف کند، آنها را مشاهده و به آنها پاسخ دهید. اما با قابلیتی که قرار است به بخش دایرکت اضافه شود، کاربر می تواند تعیین کند که عکس یا ویدئو پس از یک بار مشاهده حذف شود و یا برای پاسخ دادن به آن محدودیت زمانی داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
تهران از فراز توچال

تهران از فراز توچال ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
درخواست شورای استان ها برای رفع مشکل سپنتا نیکنام

درخواست شورای استان ها برای رفع مشکل سپنتا نیکنام رییس شورای عالی استان ها از درخواست اعضای این شورا از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل مشکل عضو زرتشتی شورای شهر یزد خبرداد.
به گزارش ایلنا، مرتضی الویری در توئیتر خود نوشت: قرار بود عدم حضور سپنتا نیکنام ، عضو زرتشتی شورای شهر یزد موقتی باشد، نه اینکه موضوع بلاتکلیف رها شود. امروز همراه با اعضای شورای عالی استان ها از رئیس مجمع تشخیص مصلحت خواستیم مشکل را برطرف کند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
تظاهرات معترضان به آزادی حمل سلاح در آمریکا

تظاهرات معترضان به آزادی حمل سلاح در آمریکا هزاران نفر از دانش آموزان آمریکایی در اعتراض به قوانین مربوط به حمل سلاح در این کشور تظاهرات برپا کردند و خواستار تغییر این قوانین شدند.
به گزارش میزان، هزاران نفر از دانش آموزان آمریکایی در اعتراض به قوانین مربوط به حمل سلاح در این کشور تظاهرات برپا کردند و خواستار تغییر این قوانین شدند.
روز چهارشنبه به وقت محلی آمریکا تعداد زیادی از دانش آموزان مدارس آمریکایی با خروج از کلاس علیه خشونت با اسلحه در این کشور تظاهرات کرده و با خانواده قربانیان تیراندازی مرگ بار در یکی از مدارس فلوریدا ابراز همدردی کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
طرز تهیه فرنی

طرز تهیه فرنی کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
برای خرید سمند چقدر باید هزینه کرد؟

برای خرید سمند چقدر باید هزینه کرد؟ برای خرید خودروی سمند در بازار بسته به مدل موردنظر و میزان کارکرد آن باید حداقل 14 میلیون و 700 هزار تومان پرداخت کرد.
به گزارش میزان برای خرید خودروی سمند در بازار بسته به مدل و میزان کارکرد آن باید هزینه های مختلفی پرداخت کرد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
کسری زندگی حقوق بگیران را نمی توانیم کنترل کنیم

کسری زندگی حقوق بگیران را نمی توانیم کنترل کنیم وزیر کار گفت: این سیاست ماست که مزد را بر تورم پیشی دادیم و سیاست درستی هم هست اما واقعیت این است که کسری زندگی کارگری، بازنشستگی و کارمندی را هنوز نمی توانیم کنترل کنیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ربیعی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در پاسخ به اولین سوال مجری برنامه گفتگوی ویژه خبری؛ مبنی بر اینکه در بودجه سال آینده تعیین شده که حقوق کارمندان حداکثر تا 20 درصد افزایش یابد. فکر می کنید توافق برای سال آینده روی چه رقمی باشد؟ گفت: سوالتان ساده است اما متاسفانه خیلی ها در زمینه اندازه گیری مزد و میزان آن و نقش آن در قیمت تمام شده کالا بحث علمی نمی کنند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
رایزنی ایران و انگلستان برای پایان دادن به بحران یمن

رایزنی ایران و انگلستان برای پایان دادن به بحران یمن بعیدی نژاد با اشاره به سفر عراقچی به لندن با بیان اینکه 2 کشور تصمیمات مهمی برای پایان دادن به بحران یمن اتخاذ کردند، گفت: ایران مخالفت شدید خود را نسبت به درج بندی در محکومیتش در پیش نویس پیشنهادی درباره یمن در شورای امنیت اعلام کرد.
به گزارش فارس، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امشب در صفحه تلگرامش با اشاره به سفر سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه به لندن نوشت: سفر آقای دکتر عراقچی به انگلیس برای انجام دومین دور گفتگوهای جامع سیاسی بین دو کشور در شرایط حساس جهانی و منطقه ای از اهمیت زیادی برخوردار بود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
چگونه پشه ها نیش می زنند؟

چگونه پشه ها نیش می زنند؟ کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
آیت الله جنتی چه زمانی انحراف احمدی نژاد را باور کرد

آیت الله جنتی چه زمانی انحراف احمدی نژاد را باور کرد کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
بازگشت پرواز هواپیمایی آسمان به فرودگاه اهواز

بازگشت پرواز هواپیمایی آسمان به فرودگاه اهواز مدیر کل فرودگاه های خوزستان گفت: پرواز هواپیمایی آسمان به مقصد اصفهان به دلیل شرایط نامساعد جوی در مسیر پرواز، به فرودگاه مبدا بازگشت.
محمدرضا رضایی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پرواز شماره 3872 هواپیمایی آسمان،ساعت 19:30 دقیقه امروز از فرودگاه بین المللی اهواز به مقصد اصفهان پرواز کرد ولی شرایط بد جوی در طول مسیر ، این هواپیما را مجبور به فرود دوباره در فرودگاه اهواز کرد.
وی یادآور شد: این هواپیما در ساعت 20:00 در فرودگاه اهواز به زمین نشست و در حال حاضر خلبان منتظر اعلام وضعیت جوی و امکان پرواز دوباره یا لغو آن است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
ورود خودرو به جمع کودکان در اسلوواکی با 12 زخمی

ورود خودرو به جمع کودکان در اسلوواکی با 12 زخمی به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اینترنتی ای نیوز؛ ورود خودرویی به داخل جمعیت انبوه کودکان 5 تا 12 ساله، 12 زخمی بر جای گذاشت. این حادثه در شهر پُپراد واقع در شمال شرق اسلواکی روی داده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
نوکتورن در جی مینور ؛ اولافور آرنالدز

نوکتورن در جی مینور ؛ اولافور آرنالدز کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
پلیس بروکسل ساختمان حاوی افردا مسلح را به محاصره درآورد

پلیس بروکسل ساختمان حاوی افردا مسلح را به محاصره درآورد ساختمانی در منطقه فورست واقع در شهر بروکسل پایتخت بلژیک به دلیل حضور افردا مسلح در آن به محاصره پلیس درآمده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشا تودی، تعداد زیادی از نیروهای پلیس شهر بروکسل پایتخت بلژیک ساختمانی در منطقه فورست (Forest) را به محاصره خود درآورده اند.
بر اساس اعلام رسانه ها، گفته می شود یک یا چند فرد مسلح در این ساختمان حضور دارند.
پلیس بروکسل سراسر خیابانی که این ساختمان در آن واقع شده است را مسدود کرده و از عبور و مرور مردم و وسایل نقلیه در آن جلوگیری می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
کشته شدن یک کودک در حملات خمپاره ای تروریستها به دمشق

کشته شدن یک کودک در حملات خمپاره ای تروریستها به دمشق منابع سوری از کشته شدن یک کودک در جدیدترین حملات خمپاره ای گروههای مسلح و ترویستی به محله های دمشق خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، منابع سوری از کشته و زخمی شدن شماری دیگر بر اثر حملات گروههای مسلح تروریستی به مناطق مختلف دمشق خبر دادند.
بر اساس این گزارش؛ گروههای مسلح با خمپاره محله های مسکونی در حومه دمشق را هدف قرار دادند که بر اثر آن یک کودک کشته و 6 نفر دیگر زخمی شدند.
مناطقی که هدف حملات خمپاره ای قرار گرفتند محله های برزه، القیمریه و جرمانا در حومه دمشق بود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
به شورشیان خروج از غوطه شرقی را پیشنهاد دادیم اما النصره رد کرد

به شورشیان خروج از غوطه شرقی را پیشنهاد دادیم اما النصره رد کرد وزیر خارجه روسیه اظهار داشت: روسیه آماده بررسی قطعنامه شورای امنیت برای برقراری آتش بس در سوریه است.
به گزارش تابناک، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در کنفرانس خبری امروز پنجشنبه اظهار داشت: آتش بس نباید شامل گروه های تروریستی شود. النصره پیشنهاد روسیه مبنی بر ترک داوطلبانه غوطه شرقی را رد کرد.
وی خاطرنشان کرد: این پیش نویس قطعنامه که در زمینه آتش بس است نباید شامل حال النصره و داعش شود.
لاوروف تاکید کرد: سیستم آتش بس نباید گروه های حامی داعش و النصره را هم شامل شود اما شرکای غربی ما متاسفانه تمایل به کنار گذاشتن داعش از سیستم آتش بس ندارند و این ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
آلمان صدور ویزا برای سفر شخصی اعضای دولت کامبوج را تعلیق کرد

آلمان صدور ویزا برای سفر شخصی اعضای دولت کامبوج را تعلیق کرد آلمان امروز(پنجشنبه) اعلام کرد، صدور ویزای ترجیحی برای سفر شخصی اعضای دولت کامبوج از جمله نخست وزیر این کشور را به دنبال سرکوب اپوزیسیون توسط دولت این کشور به حالت تعلیق درآورده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، این تعلیق صدور ویزا جدیدترین اقدام یکی از کشورهای غربی علیه دولت هون سن، نخست وزیر کامبوج است که به دنبال انحلال حزب اپوزیسیون نجات ملی کامبوج توسط دادگاه عالی این کشور در سال گذشته میلادی اتخاذ شده است.
حزب اپوزیسیون نجات ملی کامبوج به درخواست حزب حاکم که اپوزیسیون را به توطئه چینی برای سرنگونی دولت متهم کرده منحل شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
رئیس جمهور کره جنوبی: روابطمان با آمریکا استوار و محکم است

رئیس جمهور کره جنوبی: روابطمان با آمریکا استوار و محکم است همزمان با اینکه دولت سئول برای نشست احتمالی با رهبر کره شمالی آماده می شود، رئیس جمهور کره جنوبی امروز(پنجشنبه) در مصاحبه ای تاکید کرد که روابط کشورش با آمریکا "مثل همیشه استوار، محکم و قوی است."
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت مون جائه این، رئیس جمهور کره جنوبی با سوالاتی از جانب قانونگذاران مواجه شده مبنی بر اینکه آیا در سایه تلاش های سئول برای مذاکره و مشارکت با کره شمالی به منظور رهایی از برنامه های اتمی و موشکی اش، اختلافی در عقاید یا مواضع سیاسی میان کره جنوبی و آمریکا به عنوان دو متحد کلیدی به وجود آمده است یا خیر. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
هیلی:دمشق باحمایت مسکو هزاران نفر را در غوطه شرقی بمباران می کند!

هیلی:دمشق باحمایت مسکو هزاران نفر را در غوطه شرقی بمباران می کند! نماینده آمریکا در سازمان ملل ضمن نادیده گرفتن حمایتهای کشورش از تروریست های تکفیری در سوریه، دمشق و مسکو را به کشتار غیرنظامیان در غوطه شرقی متهم کرد.
به گزارش تابناک به نقل از الجزیره، نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت این سازمان ادعاهای مضحکی را علیه دمشق و مسکو مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، وی ضمن نادیده گرفتن حمایتهای کشورش از تروریست های تکفیری در سوریه، دمشق و مسکو را به کشتار غیرنظامیان در غوطه شرقی متهم کرد.
نماینده آمریکا افزود: آمریکا آماده دادن رأی مثبت به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی کویت و سوئد است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
خواهان توقف درگیری به مدت 30 روز در غوطه شرقی هستیم

خواهان توقف درگیری به مدت 30 روز در غوطه شرقی هستیم وزیر امور خارجه کویت در سخنرانی خود در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که ما خواهان توقف 30 روزه درگیری در غوطه شرقی دمشق برای رساندن کمک های انسانی هستیم.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، شیخ صباح خالد الصباح، وزیر خارجه کویت اظهار داشت: طرح ما ساده و واضح است، ما خواهان توقف 30 روزه درگیری در غوطه شرقی به منظور کمک رسانی و خدمات انسانی هستیم.
وی افزود: جای تأسف است که شمار کشته ها در غوطه به 1200 غیر نظامی رسیده است.
نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی اوضاع غوطه شرقی دمشق ساعتی پیش آغاز شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
العبادی: بازسازی عراق همانند مبارزه با تروریسم نیازمند اتحاد است

العبادی: بازسازی عراق همانند مبارزه با تروریسم نیازمند اتحاد است نخست وزیر عراق گفت که بازسازی و توسعه اقتصادی همانند مبارزه با تروریسم نیازمند اتحاد عراقی ها است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از السومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در سخنرانی خود میان شیوخ عشایر استان بصره عنوان کرد: امروز به جهانیان ثابت کردیم که عراق قدرتمند و یکپارچه است و شرکت ها و بازرگانان به دنبال فعالیت و سرمایه گذاری در کشور ما هستند.
وی افزود: مأموریت بازسازی عراق نیازمند امنیت است و همانطور که در مبارزه با تروریسم متحد بودیم و شیعه، سنی، مسلمان، مسیحی، ایزدی و صائبی در کنار هم بودند باید در تلاش برای بازسازی نیز نیازمند صبر و اتحاد هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
حملات شدید جنگنده های سعودی به الحدیده یمن

حملات شدید جنگنده های سعودی به الحدیده یمن جنگنده های رژیم سعودی در ادامه جنایت های خود علیه غیرنظامیان یمنی منطقه الصلیف در الحدیده را به شدت بمباران کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سبأ، جنایت های رژیم سعودی علیه مردم بی دفاع یمن همچنان ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، در ادامه این جنایتها، جنگنده های متجاوز سعودی طی چند نوبت الحدیده را بمباران کردند.
طبق اعلام رسانه های یمنی، منطقه الصلیف واقع در الحدیده در سه نوبت هدف حملات هوایی شدید جنگنده های سعودی قرار گرفت.
طبق اعلام سازمان های حقوق بشری، در عملیات های نظامی تجاوزکارانه عربستان علیه یمن تاکنون بیش از 13 هزار نفر شهید و بیش از 20 هزار تَن ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
21 مصری به اتهام فعالیت های تروریستی به اعدام محکوم شدند

21 مصری به اتهام فعالیت های تروریستی به اعدام محکوم شدند دادگاه جنایی مصر روز پنجشنبه، 21 متهم معروف به گروهک تروریستی دمیاط را به اعدام محکوم کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوز عربی، دادگاه جنایی مصر همچنین 4 متهم را به حبس ابد و 3 نفر دیگر را به 15 سال زندان محکوم کرد.
اتهام این افراد پیوستن به گروه تروریستی که بر خلاف قوانین فعالیت می کند و همچنین خواهان زیر پا گذاشتن قانون اساسی است و همچنین ممانعت از فعالیت های نهادهای دولتی، حمله به نهادهای عمومی و ترور نیروهای ارتش و پلیس عنوان شده است.
همچنین دادگاه جنایی مصر اعلام کرد که برخی از متهمان اقدام به ایجاد اردوگاه های آموزشی در سینا کرده و به اقدامات تروریستی تشویق ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
نمی گذاریم حامیان تروریست ها به عفرین وارد شوند

نمی گذاریم حامیان تروریست ها به عفرین وارد شوند وزیر خارجه ترکیه در کنفرانس خبری مشترک با همتای الجزایری خود در آنکارا اعلام کرد: نمی گذاریم حامیان تروریست ها به عفرین وارد شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه امروز پنجشنبه در نشست خبری مشترک با عبدالقادر مساهل (Abdelkader Messahel) وزیر خارجه الجزایر در آنکارا در رابطه با عملیات شاخه زیتون اعلام کرد: اجازه ورود حامیان گروه تروریستی پ ک ک و ی پ گ را به عفرین را نخواهیم داد.
وزیر خارجه ترکیه در حالیکه بیش از یک ماه از آغاز تجاوز نظامی ارتش این کشور به خاک سوریه می گذرد ادامه داد: هر کشور یا نیرویی که از گروه های تروریستی حمایت کند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
اصابت 6 موشک توسط نیروهای یمنی به نجران در عربستان

اصابت 6 موشک توسط نیروهای یمنی به نجران در عربستان 6 موشک شلیک شده توسط ارتش و کمیته های مردمی یمن به شهر نجران در مرزهای عربستان سعودی اصابت کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، حملات موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن در پاسخ به جنایت های رژیم سعودی در این کشور ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، ارتش و کمیته های مردمی یمن با شلیک 6 موشک مواضع سعودیها در شهر مرزی نجران را هدف قرار دادند.
منابع یمنی اعلام کردند که هر 6 موشک شلیک شده توسط یمنی ها به شهر نجران اصابت کرده است.
این حملات در حالی است که عملیات نظامی متجاوزانه رژیم سعودی علیه مردم بی دفاع و بی گناه یمن طی سه سال گذشته خسارت های انسانی و مادی زیادی برجای ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
کشته شدن 71 فرد مسلح در صحرای سینا از ابتدای سال 2018

کشته شدن 71 فرد مسلح در صحرای سینا از ابتدای سال 2018 سخنگوی نیروهای مسلح مصر اعلام کرد که ارتش این کشور از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون 71 فرد مسلح را در صحرای سینا به هلاکت رسانده است.
به گزارش تابناک به نقل از النشره، تامر الرفاعی سخنگوی نیروهای مسلح مصر اعلام کرد که 71 فرد مسلح از ابتدای سال 2018 تاکنون، در عملیات نیروهای مصری در صحرای سینا کشته شده اند.
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص تصریح کرد: در جریان عملیات ارتش مصر در سینا در سال 2018 همچنین هفت نفر از نیروهای امنیتی کشته شده اند.
این مقام نظامی مصری افزود: در عملیات نیروهای مصری همچنین 1852 فرد مسلح و تحت تعقیب هم بازداشت شدند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
لحظات برتر یو اف سی 172

لحظات برتر یو اف سی 172 کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
ادعای عجیب فرودگاه اصفهان درمورد فرود پرواز کیش ایر

ادعای عجیب فرودگاه اصفهان درمورد فرود پرواز کیش ایر انتخاب نوشت: روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان اعلام کرد: پرواز 7458 هواپیمایی کیش ایر به علت شکستن شیشه جلوی هواپیما درخواست فرود در فرودگاه اصفهان کرده و به منظور حفظ ایمنی پرواز با تایید درخواست، در شرایط عادی در اصفهان فرود آمد.
این پرواز از کیش به سمت کاشان در حرکت بود که به خاطر شکستن شیشه جلو درخواست فرود در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان کرده و با صدور مجوز در این فرودگاه در شرایط عادی به زمین نشسته است.
این فرود اضطراری نبوده و تنها به خاطر اطمینان از ایمنی و سلامت مسافران انجام شده است. مسافرین این پرواز با هماهنگی های انجام شده با تاکسی به سمت کاشان حرکت کرده اند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
آیت الله جنتی چه زمانی انجراف احمدی نژاد را باور کرد

آیت الله جنتی چه زمانی انجراف احمدی نژاد را باور کرد کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
روزنما: تلاش تکاوران ارتش در کوه های دنا

روزنما: تلاش تکاوران ارتش در کوه های دنا کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
خنثی شدن حمله تروریستی در سن پترزبورگ

خنثی شدن حمله تروریستی در سن پترزبورگ نیروهای امنیتی روسیه یک توطئه تروریستی در سن پترزبورگ را خنثی کردند.
به گزارش تسنیم، شبکه تلویزیونی المیادین به نقل از خبرنگار خود در مسکو اعلام کرد: نیروهای امنیتی فدرال روسیه، توطئه تروریستی را برای هدف قرار دادن یکی از ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی در شهر سن پترزبورگ خنثی کردند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
کسب تندیس زرین مدیریت مالی توسط بانک انصار

کسب تندیس زرین مدیریت مالی توسط بانک انصار با همت و تلاش مدیران و کارکنان بانک انصار در راستای بهبودعملکردمالی این بانک ضمن حضور هرساله در ارزیابی های تخصصی دردبیرخانه جایزه مدیریت مالی ایران، تندیس زرین هشتمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران را به دست آورد .
به گزارش اداره کل روابط عمومی وتبلیغات به نقل از معاونت مالی، شرکت در فرآیند هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، با اهتمام ویژه مدیران، کارشناسان و همکاران معاونت مالی بانک انصار و درراستای اجرای استانداردهای مالی،رعایت مقررات و قوانین بانکی و بورسی موجب شد تا باردیگر به نتیجه ای شگرف بیانجامد و این معاونت در هشتمین سال متوالی و با حداکثر رشد به نتیجه چشمگیری نسبت به دوره های ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
شکستن شیشه هواپیما باعث فروداضطراری شد

شکستن شیشه هواپیما باعث فروداضطراری شد رئیس ایستگاه شرکت کیش ایر گفت: پرواز کیش کاشان به دلیل شکستن شیشه جلو هواپیما با فرودگاه اضطراری در فرودگاه اصفهان نشست.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رضا رفعت درباره این فرود اظهار داشت: پرواز شماره 7458 کیش ایر (F100) مسیر کیش کاشان به دلیل شکستن شیشه جلوی هواپیما اعلام وضعیت اضطراری کرد و در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.
وی با بیان اینکه این پرواز، پرواز افتتاحیه کیش ایر و پس از یک ساعت و نیم تاخیر به سمت کاشان پرواز کرد، افزود: این پرواز در مسیر کیش کاشان بوده و به دلیل این اتفاق در اصفهان فرود اضطراری کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
آژانس بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

آژانس بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد آژانس بین المللی انرژی اتمی(IAEA) یک بار دیگر اعلام کرد که ایران به محدودیت های اصلی اعمال شده بر برنامه هسته ای خود در چارچوب برجام پایبند مانده است.
به گزارش ایسنا، بنابر سندی که در این باره در اختیار رویترز قرار گرفته است، مقادیر اورانیوم ایران با غنای 3.67 درصد از حد تعیین شده عبور نکرده است. ایران همچنین اورانیوم را با غنای بیش از 3.67 درصد که توسط آژانس تعیین شده بود غنی سازی نکرده است.
به گزارش ایسنا، آژانس بین المللی انرژی اتمی طی دو سال گذشته همواره پایبندی ایران به برجام را در گزارش های مختلف خود تایید کرده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
کسب تندیس زرین جایزه مدیریت مالی توسط بانک انصار

کسب تندیس زرین جایزه مدیریت مالی توسط بانک انصار با همت و تلاش مدیران و کارکنان بانک انصار در راستای بهبودعملکردمالی این بانک ضمن حضور هرساله در ارزیابی های تخصصی دردبیرخانه جایزه مدیریت مالی ایران، تندیس زرین هشتمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران را به دست آورد .
به گزارش اداره کل روابط عمومی وتبلیغات به نقل از معاونت مالی، شرکت در فرآیند هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، با اهتمام ویژه مدیران، کارشناسان و همکاران معاونت مالی بانک انصار و درراستای اجرای استانداردهای مالی،رعایت مقررات و قوانین بانکی و بورسی موجب شد تا باردیگر به نتیجه ای شگرف بیانجامد و این معاونت در هشتمین سال متوالی و با حداکثر رشد به نتیجه چشمگیری نسبت به دوره های ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
رکورد فروش اینترنتی خودرو در ایران شکسته شد

رکورد فروش اینترنتی خودرو در ایران شکسته شد گروه خودروسازی سایپا با ثبت نام 7 هزار و 500 دستگاه خودرو ساندرو استپ وی در مدت زمان دو ساعت و نیم ، رکورد فروش اینترنتی در کشور را از آن خود کرد.
به گزارش سایپا نیوز؛گروه خودروسازی سایپا امروز توانست از طریق اجرای طرح پیش فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ وی، 7 هزار و 500 دستگاه از این خودرو را با زمان تحویل مهر و آبان سال آینده به فروش برساند.
در این طرح، همچون مراحل قبلی که با تایید نهادهای نظارتی کشور و براساس ثبت نام از طریق شماره ملی متقاضیان انجام شد، گروه سایپا در چند مرحله جداگانه، علاقه مندانی که متقاضی خرید این خودرو بودند را مورد پذیرش قرار داد و مطابق با ظرفیت مدنظر ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
تکذیب پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR آسمان

تکذیب پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR آسمان مدیرکل دفتر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری خبر پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR آسمان را تکذیب کرد.
به گزارش تسنیم، محمدسعید شرفی اظهار کرد: کارشناسان دفتر بررسی استاندارد پرواز و کارشناسان فرانسوی که هم اکنون در تهران مستقر شده اند با مشاهده عکس هایی که توسط بالگرد ها در ارتفاعات از منطقه سقوط هواپیما و همچنین عکس های گرفته شده از سوی افرادی که از پایین به منطقه کوهستانی اعزام شدند، به نتایجی مبنی بر وجود جعبه سیاه در برخی نقاط رسیدند.
وی تاکید کرد: باید گروه هایی برای جستجوی جعبه سیاه به نقاط مشخص شده اعزام شوند که قابلیت شناسایی جعبه سیاه هواپیما را دارند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
قدردانی محسن رضایی از حسن تدبیر ناجا

قدردانی محسن رضایی از حسن تدبیر ناجا محسن رضایی با انتشار پستی در اینستاگرام ضمن قدردانی از حسن تدبیر ناجا، شهادت مأموران فداکار این نیرو را تبریک و تسلیت گفت، متن پست وی بدین شرح است:
نیروی انتظامی، شهدای فراوانی در مسیر مبارزه با اشرار، قاچاقچیان مواد مخدر و متجاوزان به حریم امنیت شهروندان تقدیم کرده است که تازه ترین هایشان در رویارویی با برهم زنندگان نظم عمومی در خیابان پاسداران تهران به شهادت رسیدند.
ضمن قدردانی از حسن تدبیر و مدیریت فعالانه فرماندهی نیروی انتظامی که بی آن که به کسی اسیب وارد کنند، نظم وامنیت را برقرار کردند، شهادت جانسوز مأموران فداکار آن نیرو را تسلیت می گویم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
جهت گیری های کلّی بودجه در مجلس تغییر نکرد

جهت گیری های کلّی بودجه در مجلس تغییر نکرد سخنگوی دولت با اشاره به تصویب بودجه در مجلس گفت: از نظر ارقام که بودجه از 368 هزار میلیارد تومان پیشنهادی دولت به 385هزار میلیارد تومان افرایش یافته است اما فراتر از آن، جهت گیری هایی است که ما باید از مجلس محترم قدردان باشیم.
به گزارش فارس محمّدباقر نوبخت سخنگوی دولت عصر امروز(پنجشنبه)در حاشیه همایش حزب اعتدال و توسعه استان تهران در پاسخ به این سؤال که بودجه ای که دولت به مجلس داده بود و آنچه با آن موافقت شد چقدر تغییر کرده است؟ گفت: از نظر ارقام که 368هزار میلیارد تومان آخرین محاسباتی که صورت گرفت درحال حاضر به 385هزار میلیارد تومان افرایش یافته است اما فراتر از آن ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
تصاویر تازه از درآوردن قطعات هواپیما ATR

تصاویر تازه از درآوردن قطعات هواپیما ATR کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
زندگی نباتی هدیه متخصص بیهوشی و مسئول فنی بیمارستان چمران به یک مادر تهرانی+ سند

زندگی نباتی هدیه متخصص بیهوشی و مسئول فنی بیمارستان چمران به یک مادر تهرانی+ سند با اینکه ارتقای کمی و کیفی بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور آمار اشتباهات پزشکی را کاهش داده و میزان رضایتمندی از اقدامات درمانی را بالا برده است، اما هنوز قصورهای آشکاری در برخی بیمارستان ها رخ می دهد که نتیجه آن چیزی جز تلخ کردن زندگی برای برخی خانواده ها نیست. همانند اتفاقی که تابستان سال جاری برای یک مادر تهرانی رخ داد و او را برای ماه ها در حالت نباتی پایدار قرار داد.
به گزارش تابناک ، ورود به زندگی نباتی و کاهش شدید سطح هوشیاری اتفاق تلخی است که بعد از مراجعه مادر تهرانی برای انجام عمل سزارین در یکی از بیمارستان های شهر تهران برای او رقم خورد تا این مادر با وجود گذشت نزیک به 6 ماه ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
جعبه سیاه هواپیمای ATR72 نقطه زنی شد

جعبه سیاه هواپیمای ATR72 نقطه زنی شد نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: جعبه سیاه هواپیمای ATR72 نقطه زنی شده و هم اکنون نقطه استقرار مشخص است.
غلام محمد زارعی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: هم اکنون تیم های مستقر و متولیان امر در حال برنامه ریزی برای رسیدن به جعبه سیاه و انتقال آن هستند.
وی عنوان کرد: اکیپی برای بررسی دلیل سانحه هواپیما مشخص شده و در حال بررسی موضوع هستند که به محض ارائه دلایل مستند، فنی و عادلانه با مسببان برخورد می شود. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
تعیین تکلیف یارانه ها ی سال 97

تعیین تکلیف یارانه ها ی سال 97 نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خانه ملت، میزان منابع و مصارف درآمدهای هدفمندی یارانه ها را تعیین کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، نمیندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز (پنجشنبه) پارلمان مصارف درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را تعیین کردند.
بر این اساس مقرر شد در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مصوب سال 1388 و با هدف تحقق عدالت، کاهش فقر مطلق و توسعه بهداشت و سلامت مردم و همچنین معطوف نمودن پرداخت یارانه نقدی به خانوارهای نیازمند در اجرای ماده 39 قانون برنامه ششم توسعه و قانون هدفمند کردن یارانه ها و در جهت شفاف سازی منابع و مصارف مطابق جدول ذیل ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
رویکرد بانک مرکزی برای ساماندهی موسسات مالی

رویکرد بانک مرکزی برای ساماندهی موسسات مالی قائم مقام بانک مرکزی گفت: محافظت از منافع سپرده گذاران خرد، رویکرد اصلی بانک مرکزی در فرآیند ساماندهی موسسات غیرمجاز است.
به گزارش خبر آنلاین، اکبر کمیجانی تاکید کرد: افزایش استقلال مقام ناظر پولی در حوزه سیاستگذاری پولی و بانکی، جلوگیری از ورود نهادهای غیرمرتبط به عرصه مجوزدهی به موسسات اعتباری، همراهی نهادهای قضایی و انتظامی و افزایش آگاهی و بینش سپرده گذاران، راهکارهای اصلی جلوگیری از شکل گیری مجدد تعاونی ها و موسسات غیرمجاز به شمار می روند.
این مقام مسئول در نشست ماهیانه بنیاد آفرینش انس در دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به سابقه شکل گیری موسسات اعتباری غیرمجاز در کشور به تشریح ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
همراه با اخبار پنجمین روز سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا

همراه با اخبار پنجمین روز سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا هواپیمایی که یک شنبه صبح ابتدا خبر رسید از رادار ها غیب شده و سپس خبر سقوطش مخابره شد، چند روزی است که یافت شده، اما حکایتش کماکان ادامه دارد.
به گزارش تابناک ، روز گذشته بالاخره پیکر برخی جان باختگان این رویداد تلخ به پایین کوه منتقل شد. پیکر هایی تکه تکه که حتی نمی توان فهمید متعلق به چند مسافر هستند.
وضعیتی دردناک که از ساعات ابتدایی روز گذشته تقریبا تمامی مسئولان حاضر در صحنه در خصوص آن سخن گفتند و حتی عنوان کردند که جابجایی این پیکر ها از ارتفاعات به پایین کوه نه با بانکارد یا سبد ویژه امداد و نجات، که با کوله پشتی صورت گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
تسلیت لاریجانی در پی شهادت ماموران نیروی انتظامی

تسلیت لاریجانی در پی شهادت ماموران نیروی انتظامی رئیس مجلس شورای اسلامی شهادت نیروهای انتظامی و بسیج را به همه ملت ایران و پرسنل فداکار نیروی انتظامی و بسیج تسلیت گفت و از درایت و صلابت آن ها در برخورد با این مسئله امنیتی تشکر کرد.
به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی امروز (پنج شنبه) بیان کرد: شهادت عزیزان در نیروی انتظامی را به همه ملت ایران و پرسنل فداکار نیروی انتظامی تسلیت عرض می کنم و از فرماندهی محترم نیروی انتظامی و پرسنل فداکارش که با صلابت و درایت این رخنه ای که در مسائل امنیتی در تهران ایجاد شده بود را با دقت عمل برطرف کردند، تشکر می کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
حمله کیهان به حمید فرخ نژاد

حمله کیهان به حمید فرخ نژاد روزنامه کیهان نوشت:
حمید فرخ نژاد از بازیگران سینما و خودکارشناس پندار در همه امور در توئیتی تأسف برانگیز نوشت: متاسفانه دیشب به دلیل اشراف منزلم به گلستان هفتم شاهد درگیری گسترده در این محل بودم، شهادت میدم اگر درایت نیروی انتظامی نبود، ماجراجویی آقایان لباس شخصی و عصبانیت دراویش منجر به فاجعه ای با تلفات انسانی بالا می شد، تشکر می کنم از عملکرد عاقلانه و حرفه ای نیروی انتظامی و تسلیت میگم به خانواده نیروهای از دست رفته ناجا،کاش عقلای هر دو طرف نقش پررنگ تری برای جلوگیری از این دست برخوردها ایفا می کردند . ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
نمایندگان باز هم به زندان می روند

نمایندگان باز هم به زندان می روند حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس گفت: با هماهنگی به عمل آمده رئیس کمیسیون قضایی با رئیس دستگاه قضا بازدید از زندان ها با ترکیب خاص اعضای کمیسیون قضایی ادامه می یابد.
به گزارش روزنامه خراسان، وی افزود: بعد از جریان خودکشی سینا قنبری و بازدید نمایندگان از زندان، اول قرار بود رئیس کمیسیون قضایی مصاحبه ای کند و بیانیه ای بدهد و کار بازدید از زندان ها نیز ادامه یابد اما وقتی همکاران از کوره در رفتند و شروع به مصاحبه کردند ایشان ناراحت شد و کمیته بازدید از زندان ها را تعطیل کرد.
نماینده رباط کریم در توضیح رفتار این نمایندگان تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
برف و باران در محورهای 7 استان

برف و باران در محورهای 7 استان پلیس راهور ناجا اعلام کرد: علاوه بر برفی بودن 4 محور در کشور، اکثر محورهای 7 استان بارانی است.
به گزارش مهر، پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد: در استان آذربایجان شرقی (اهر-تبریز، تبریز -زنجان)، استان آذربایجان غربی (شاهین دژ -تکاب)، استان کردستان (محور بانه) شاهد بارش برف هستیم و در اکثر محور استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، چهارمحال و بختیاری، کردستان و کرمانشاه بارندگی گزارش شده است.
بنا بر همین گزارش، محور شاهین دژ- تکاب در آذربایجان غربی دارای کولاک و یخ زدگی است و تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
علت نیمی از ناباروری ها مربوط به مردان است

علت نیمی از ناباروری ها مربوط به مردان است رئیس مرکز درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: همچنان عامل اصلی فرزنددار نشدن در خانواده های ایرانی زن شناخته می شود؛ این در حالیست که 50 درصد ناباروری ها در مردان اتفاق می افتد.
به گزارش ایسنا، دکتر جلیل حسینی با اشاره به تصور نادرست جامعه درباره علت ناباروری درخانواده ها، اظهار کرد: در حال حاضر هنوز هم در جامعه تصور می شود زن مسئول فرزنددار نشدن است؛ به همین دلیل در اولین قدم اگر زوجی صاحب فرزند نشود، زن به پزشک مراجعه می کند. گاهی نیز دیده می شود با وجود اینکه مرد مشکل باروری دارد، اما اقدام به طلاق و ازدواج مجدد می کند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
الواح هخامنشی در مسیر بازگشت به ایران

الواح هخامنشی در مسیر بازگشت به ایران دیوان عالی امریکا رأی داد که بازماندگان حملات 11 سپتامبر نمی توانند برای گرفتن غرامت از ایران الواح گلی هخامنشی را از دانشگاه شیکاگو بگیرند و حراج کنند.
به گزارش روزنامه ایران، محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور بازگرداندن الواح گلی هخامنشی را موکول به رأی دیوان عالی امریکا دانسته بود. این الواح در دهه 40 از طریق بندر بوشهر به امریکا رفت تا به رسم امانت در اختیار دانشگاه شیکاگو برای مطالعه قرار گیرد. این پنجمین محموله ای است که دولت روحانی به دنبال بازگرداندن آن به کشور است. شرایط بین المللی بعد از ورود روحانی به کشور باعث شد تا چهار محموله از ابتدای دولت اول روحانی به کشور ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
سرقت یک و نیم میلیارد تومانی کارگر از صاحب کارش

سرقت یک و نیم میلیارد تومانی کارگر از صاحب کارش رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی خبر داد که از صاحب کارش یک و نیم میلیارد تومان سرقت کرده بود.
به گزارش میزان، سرهنگ محمدقربان منصوری گفت:ب ا اعلام مرکز پیام در خصوص سرقت از اماکن خصوصی در خیابان زارع بلافاصله واحد گشت انتظامی در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداخت.در بررسی های انجام شده مالک انبار به پلیس گفت که در 6 ماه گذشته تعداد زیادی رنگ ساختمانی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون تومان از داخل کارگاهش به سرقت رفته ولی هیچ گونه آثار تخریبی در محل وجود ندارد.
این مقام انتظامی عنوان داشت: با توجه به وضعیت موجود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
هنوز 40 درصد زلزله زده ها در چادر زندگی می کنند

هنوز 40 درصد زلزله زده ها در چادر زندگی می کنند نماینده مردم سرپل ذهاب و گیلانغرب گفت: متأسفانه بی تدبیری وقصور مدیریت شهری و بنیاد مسکن ،علی رغم هشدارهای هواشناسی باعث آب گرفتگی چادرهای مردم زلزله زده شد.
به گزارش جام جم، فرهاد تجری با تاکید بر اینکه هنوز 40 در صد زلزله زدگان در چادر زندگی می کنند افزود: علی رغم هشدارهای هواشناسی متأسفانه بنیاد مسکن به عنوان متولی بازسازی و دستگاه های اجرایی منطقه بعد از گذشت 100 روز از زلزله در منطقه هیچ گونه تدبیری برای کسانی که اسکان مناسب برایشان پیدا نشده و هنوز در چادر زندگی میکنند انجام نداده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
شکایت گسترده کاربران از کیفیت اینترنت غیر حجمی

شکایت گسترده کاربران از کیفیت اینترنت غیر حجمی معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفت: این سازمان در حال مانیتورینگ و نظارت موردی نحوه اجرای مصوبه جدید اینترنت است و به زودی گزارشی از روند اجرای این مصوبه را اعلام می کند.
به گزارش روزنامه خراسان، محسنی درباره نارضایتی برخی کاربران از کیفیت سرویس اینترنت با آغاز اجرای مصوبه اینترنت غیرحجمی (مصوبه 266 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات) اظهار کرد: بخش نظارت سازمان تنظیم مقررات (رگولاتوری) پس از ابلاغ مصوبه جدید اینترنت، بسیار عمیق تر در حال نظارت و مانیتورینگ ارائه سرویس از سوی اپراتورها ست و ادعا از سوی کاربران نیز باید بررسی شود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
هواپیمای ATR72 تهران - شاهرود به تهران بازگشت

هواپیمای ATR72 تهران - شاهرود به تهران بازگشت هواپیمای ATR72 شرکت هواپیمایی هما در مسیر تهران - شاهرود، نتوانست در شاهرود فرود آید و به تهران بازگشت.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرتضی حمیدپور مدیر فرودگاه شاهرود، با تایید این خبر گفت: به رغم مساعد بودن وضعیت جوی، خلبان این پرواز اعلام کرد نمی تواند باند را بدرستی ببیند و فرود نیامد.
وی افزود: این هواپیما با دوساعت تاخیر، ساعت 10:26 از فرودگاه مهر آباد بلند شد و قرار بود ساعت 11:20 در فرودگاه شاهرود بنشیند.
به گفته وی، این پرواز 14 مسافر از تهران به شاهرود داشت و قرار بود در پرواز بازگشت، 28 مسافر را از شاهرود به تهران منتقل کند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
چگونه می توان اختلاف مالکان بر سر نوسازی ساختمان را حل کرد؟

چگونه می توان اختلاف مالکان بر سر نوسازی ساختمان را حل کرد؟ حتما شما هم در گوشه و کنار شهر ساختمان هایی را دیده اید که از ظاهرشان پیداست ده ها سال از عمرشان می گذرد. حتی برخی از این ساختمان ها به قدری فرسوده شده اند که هر لحظه ممکن است روی سر ساکنانش خراب شود.
به گزارش تابناک یکی از مشکلاتی که گاهی محیط صمیمانه آپارتمان ها را بر هم می زند، اختلاف مالکان واحد های یک ساختمان درباره نوسازی آن است.
اگر با همسایگان برای نوسازی ساختمان به مشکل برخورده اید، باید بدانید راهکار حل این مشکل مراجعه به شورای حل اختلاف است؛ به این ترتیب که فرد خواهان نوسازی ساختمان، باید دادخواست خود مبنی بر تمایل به نوسازی را به شورای حل اختلاف ارایه دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
تسلیت اسماعیل هنیه برای سانحه سقوط هواپیما

تسلیت اسماعیل هنیه برای سانحه سقوط هواپیما رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی به رئیس جمهور کشورمان جان باختن سرنشینان هواپیمای تهران - یاسوج را تسلیت گفت.
به گزارش مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی به رئیس جمهوری ایران جان باختن سرنشینان هواپیمای تهران - یاسوج را تسلیت گفت.
در پیام اسماعیل هنیه به حسن روحانی آمده است: از طرف خود و برادرانم در جنبش حماس و به این مناسبت اندوهناک پیام تسلیت و تعزیت خالصانه خود را محضر حضرتعالی و خانواده های قربانیان حادثه و ملت برادر ایران تقدیم می کنم.
ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
ترامپ: باید معلمان را مسلح کنیم!

ترامپ: باید معلمان را مسلح کنیم! دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پی کشتار اخیر دبیرستان داگلاس ایالت فلوریدا، پیشنهاد داد که سلاح در اختیار معلمان مدارس این کشور قرار گیرد.
به گزارش ایرنا به نقل از گاردین، وی این اظهارات را در دیدار با دانش آموزان بازمانده از این حادثه در کاخ سفید مطرح کرد.
رئیس جمهوری آمریکا در این دیدار همچنین وعده داد که سختگیری بیشتری برای فروش سلاح اعمال و پیشینه افراد به درستی بررسی شود.
ترامپ درحالی از لزوم بازنگری در قوانین مربوط به خرید و فروش سلاح سخن می گوید که خود سال گذشته میلادی، مانع اجرای قانونی شد که با تسهیل دسترسی فروشندگان سلاح به یک بانک اطلاعاتی سلامت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
نتانیاهو: تشکیل ائتلاف ضد ایرانی در خاورمیانه

نتانیاهو: تشکیل ائتلاف ضد ایرانی در خاورمیانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای واهی خود مبنی بر رشد اقدامات تجاوزکارانه ایران (!) در منطقه، مدعی ظهور یک ائتلاف ضد ایرانی در خاورمیانه شد.
به گزارش مهر به نقل از رسانه صهیونیستی هاآرتص، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در یک سخنرانی خطاب به هیأتی از نمایندگانِ کنفرانس رؤسای سازمانهای بزرگ یهودیان آمریکا (Conference of Presidents of Major Jewish American Organizations) که در هفته جاری از بیت المقدس دیدن می کنند، مدعی ظهور یک ائتلاف ضد ایرانی در خاورمیانه شد.
بنیامین نتانیاهو با انتقاد از توافق هسته ای منعقده میان ایران و شش قدرت جهانی در سال 2015 ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
44 کشته در حادثه واژگونی اتوبوس در پرو

44 کشته در حادثه واژگونی اتوبوس در پرو در پی سقوط یک اتوبوس دو طبقه در دره ای در جنوب پرو، دست کم 44 مسافر کشته و تعدادی زخمی شدند.
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، این اتوبوس پس از انحراف از بزرگراه پان – امریکن در منطقه ارکیپا، سقوطی 80 متری داشت.
رئیس پلیس منطقه می گوید که 45 تن به عنوان مسافر اولیه این اتوبوس ثبت شده بودند.
با این حال از آنجایی که این اتوبوس های مسافربری اغلب افرادی را در میانه راه پیاده و سوار می کنند، شمار مجروحان این حادثه به 11 تن می رسد که وضعیت آن ها به شدت وخیم اعلام شده است.
ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
9 صیاد بوشهری از زندان عربستان سعودی آزاد شدند

9 صیاد بوشهری از زندان عربستان سعودی آزاد شدند مدیر شیلات شهرستان بوشهر گفت: 9 صیاد بوشهری از زندان عربستان سعودی آزاد شدند.
به گزارش مهر، حسن احمدی اظهار داشت: دو سال پیش صیادان بوشهر که سوار بر یک فروند موتورلنج صیادی بودند در آب های مابین جزیره فارسی و عربی توسط گارد ساحلی عربستان توقیف شدند و مالک شناور در جریان این دستگیری مورد اصابت قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه تاکنون اثری از مالک شناور دیده نشده است، اضافه کرد: این 9 صیاد اهل جزیره شیف استان بوشهر هستند که پس از دو سال اسارت در کشور عربستان آزاد شده و به جمع خانواده خود برگشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
ناگفته های تازه کدخدایی از انتخابات سال 88

ناگفته های تازه کدخدایی از انتخابات سال 88 سخنگوی شورای نگهبان با ذکر خاطره ای از اصرار رئیس جمهور وقت در سال 88 بر اعلام پیش از موعد نتیجه انتخابات، نوشت: حالا باید دید چه کسانی دنبال مهندسی انتخابات بودند؟
به گزارش مهر، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مطلبی تحت عنوان برگی از تاریخ در کانال تلگرامی خود ناگفته ای از انتخابات 88 را مطرح کرد.
ظاهرا دوشنبه 25 خرداد 88 بعد از ظهر از دفتر رئیس جمهور وقت اطلاع دادند که آقای رئیس جمهور ساعت 21:30 منتظر شماست. تعجب کردم چون ارتباط و رفت و آمدی نداشتم. سوال کردم از دفتر ایشان بپرسند موضوع چیست؟ پاسخ این بود که برخی مسائل روز. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
حوادث پاسداران به روایت رئیس پلیس پایتخت

حوادث پاسداران به روایت رئیس پلیس پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به حوادث خیابان پاسداران تهران گفت: بازداشت شدگان پیش تر هم سابقه هنجار شکنی داشته اند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سردار رحیمی در استودیو گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما توضیح داد: منشا درگیری های روز گذشته به بیست و نهم ماه قبل بر می گردد.
او ادامه داد: وقتی گشت موتوری پلیس به دو پراید در سطح شهر مشکوک می شود دستور ایست می دهد اما خودروها با بی توجهی برسرعت خود می افزایند و متواری می شوند و پس از دقایقی تعقیب و گریز یکی از خودروها به محاصره نیروی انتظامی در می آید و در این هنگام راننده این خودرو به خودروی مظنون دوم پناه می برد که در نهایت خودروی ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
اعتراض مانی حقیقی به سوالات در برلین

اعتراض مانی حقیقی به سوالات در برلین کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
چگونه ماجرای خیابان پاسداران آغاز شد؟

چگونه ماجرای خیابان پاسداران آغاز شد؟ چرایی و چگونگی شروع شدن ماجرای خیابان پاسداران از زبان رئیس پلیس پایتخت می شنوید. سرتیپ رحیمی از حواشی برخورد با حاضران در این منطقه، اتفاقات رخ داده برای ماموران پلیس، آمار تخریب منازل و... نیز سخن گفته است. مهم ترین بخش های این گفت و گو را در تابناک می بینید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
انتقال بخشی از پیکرها به پایین قله دنا

انتقال بخشی از پیکرها به پایین قله دنا نیروهای امدادی با عبور از مسیرهای سخت گذر و شیب تند از طریق اسکی، بخشی از اجساد را به پایین قله رساندند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
اجرای شیطانی که در "لاین" خود را خانم جا می زد

اجرای شیطانی که در "لاین" خود را خانم جا می زد تسنیم نوشت: مردی که مدتی طولانی، در پیام رسان لاین با یک زن رابطه داشت و خودش را به جای یک زن جا زده بود، جان باخت.
اوایل بهمن سال جاری زن جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد که توسط یک مرد جوان مورد اخاذی قرار گرفته و ربوده شده است.
این زن که 34 سال سن دارد، در اظهاراتش به بازپرس امورجنایی تهران گفت: مدتها قبل با یک زن در پیام رسان "لاین" آشنا شدم و با وی در ارتباط بودم، این زن از همان ابتدا با من درد و دل کرد و و اعتمادم نسبت به او جلب شد تا اینکه قرار شد او را ببینم اما زمانیکه سرقرار حاضر شدم در کمال ناباوری دیدم که این فرد مرا گول زده و وی یک مرد است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
از واردات 66 هزار دستگاه خودرو به ارزش 1.7 میلیارد دلار تا رونمایی از اولین ارز رمزنگار اسلامی جهان

از واردات 66 هزار دستگاه خودرو به ارزش 1.7 میلیارد دلار تا رونمایی از اولین ارز رمزنگار اسلامی جهان پیمانه اقتصادی، هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کنیم.
به گزارش تابناک اقتصادی ؛ این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص کل بورس به رشد اندک 8 واحدی اکتفا کرد، سهام آسیایی به رهبری ژاپن تقویت شد، دلار به 4500 تومان نزدیک تر شد، لبنیات به قیمت قبل برگشت، رشد آرام تسه ها در بازار اوراق مسکن، تداوم کاهش قیمت طلای جهانی، تعلیق ایران از لیست سیاه FATF تمدید شد و درخواست قطر برای رفع محدودیت های هوایی را در بر دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
رشد آرام تسه ها در بازار اوراق مسکن

رشد آرام تسه ها در بازار اوراق مسکن دیروز اوراق تسهیلات مسکن اسفند94 (تسه9412) با رشد اندک 2/ 0 درصدی به قیمت 69 هزار و 242 تومان معامله شدند.
پس از روند کم نوسان تسه ها در میانگین 71 هزار و 581 تومان در بهمن، روز گذشته رشد آرام قیمت اوراق رقم خورد. به صورتی که اکثر نمادها نزدیک 72 هزار تومان معامله شدند. اما تسه9412 با نزدیک شدن به پایان سررسید با کاهش تقاضا مواجه شد.
نزدیک شدن به پایان سال، می تواند با رشد تقاضا، عامل حمایت از تسه ها شود. در ماه های اخیر شاهد رشد تعداد معاملات مسکن و افزایش تقاضا بودیم. اما سمت عرضه نیز با وجود کاهش رشد منفی ساخت و ساز در سال 95 ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
بودجه نظامی هند جزو 5 کشور اول جهان

بودجه نظامی هند جزو 5 کشور اول جهان بودجه نظامی هند در مقایسه با دیگر کشورها افزایش یافته و در حال حاضر هند در میان پنج کشور اول جهان از نظر بودجه نظامی قرار دارد.
به گزارش ایرنا در روز چهارشنبه به نقل از روزنامه اردوزبان سیاست، بر اساس گزارشی که توسط اتاق فکر مؤسسه بین المللی مطالعات استراتژیک واقع در لندن منتشر شده، هند با پشت سر گذاشتن بریتانیا برای اولین بار در میان پنج کشور اول قرار گرفته است.
این موضوع نشان دهنده تغییر در توازن قدرت نظامی بین دو کشور است. بودجه نظامی هند از 1/51 میلیارد دلار در سال 2016 به 5/52 میلیارد دلار در سال 2017 رسید ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
مصلحت نظام در خطر/تأملی بر پیچیدگی های ماجرای خیابان پاسداران/ پیش بینی حلقه های کوچک آشوب در ماه های آینده/دلواپسان عذرخواهی و توبه کنند

مصلحت نظام در خطر/تأملی بر پیچیدگی های ماجرای خیابان پاسداران/ پیش بینی حلقه های کوچک آشوب در ماه های آینده/دلواپسان عذرخواهی و توبه کنند پرونده خیابان پاسداران روی میز پیگیری، ایست به مقامات نجومی بگیر، فقر، خشونت، کودک آزاری، دعوا برسرحقوق و یارانه، روز نا امیدی کارگران از مجلس و دولت، اشتراکات اقتصادی و امنیتی ایران و اروپا، گروکشی از خلبانان، ارجاع استیضاح آخوندی به کمیسیون عمران و واکنش های رسانه ای به نامه اخیر احمدی نژاد از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.
به گزارش تابناک روزنامه های امروز پنج شنبه سوم اسفندماه در حالی از چاپخانه ها روانه پیشخوان روزنامه فروشی ها شدند که خبر قرار گرفتن پرونده خیابان پاسداران بر روزی میز پیگری دولت و بهارستان و نیز اظهارات سخنگوی قوه قضاییه مبنی ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
اعزام مجدد جنگنده های روسیه به سوریه

اعزام مجدد جنگنده های روسیه به سوریه نیروی هوایی روسیه بار دیگر تعدادی از جنگنده های خود را برای حمایت از ارتش سوریه به این کشور اعزام کرد.
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری المصدر نیوز، با وجود گذشت تنها چند ماه از خروج بخش عمده جنگنده های روسیه از خاک سوریه، نیروی هوایی روسیه بار دیگر تعدادی از هواپیما های جنگی خود را به سوریه اعزام کرد.
منابع آگاه مدعی شدند نیروی هوایی روسیه 4 فروند جنگنده سوخو-35اس، 4 فروند سوخو-25 و یک فروند جنگنده ای-50یو را امروز-چهارشنبه- به پایگاه هوایی حمیمیم اعزام کرده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در کاشان

دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در کاشان فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری فردی که تصاویر خصوصی یکی از شهروندان را در فضای مجازی منتشر کرده بود خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سرهنگ "علی پورکاوه گفت : درپی شکایت یکی ازشهروندان مبنی بر اینکه فردی اقدام به انتشار فیلم و تصاویر خصوصی در فضای مجازی کرده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای شهرستان کاشان قرارگرفت.
وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی در فضای مجازی موفق شدند عامل این عمل مجرمانه را شناسایی و دستگیر کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
نقض حریم هوایی یونان توسط جنگنده های ترکیه

نقض حریم هوایی یونان توسط جنگنده های ترکیه فرماندهی کل نیروهای مسلح یونان اعلام کرد: جنگنده های ترکیه حریم هوایی یونان را نقض و بر فراز تعدادی از جزایر یونان پرواز کردند.
به گزارش ایرنا ازآتن، فرماندهی کل نیروهای مسلح یونان چهارشنبه شب با انتقاد شدید از تحرکات اخیر نیروهای نظامی دریایی و هوایی ترکیه اعلام کرد: تعداد 2 اف- 16 و تعداد 2 اف - 4 نیروهای هوایی ترکیه در دو مرحله حریم هوایی یونان را نقض و بر فراز جزایر یونان پرواز کردند.
فرماندهی کل نیروهای مسلح یونان اعلام کرد: جنگنده های نیروی هوایی ترکیه با نقض حریم هوایی ( FIR) آتن ابتدا بر فراز جزایری ' مارکونیسو ' و' انترپوفاگی' پرواز کردند که با اقدام به موقع جنگنده های ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
ماکرون خواهان آتش بس انسانی در غوطه شرقی دمشق شد

ماکرون خواهان آتش بس انسانی در غوطه شرقی دمشق شد رئیس جمهوری فرانسه خواسته خود را برای برقراری آتش بس انسانی در غوطه شرقی دمشق مطرح کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از النشره، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه خواهان آتش بس انسانی در غوطه شرقی دمشق شد تا اجازه خارج شدن غیرنظامیان از آنجا فراهم شود. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
ورود بخش دیگری از نیروهای مردمی به عفرین

ورود بخش دیگری از نیروهای مردمی به عفرین رسانه های سوری از ورود بخش جدیدی از نیروهای مردمی به شهر عفرین خبر دادند.
به گزارش ایسنا، سانا گزارش داد که بخش جدیدی از نیروهای مردمی وارد شهر عفرین در شمال غرب سوریه شده اند تا از ساکنان در رویارویی با داعش و عملیات "شاخه زیتون" ترکیه حمایت کنند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
حریری: لبنان از تنش های امنیتی به دور است

حریری: لبنان از تنش های امنیتی به دور است سعد حریری تاکید کرد که تمامی رهبران سیاسی لبنان درمورد جلوگیری از برهم خوردن ثبات داخلی توافق نظر دارند.
به گزارش ایسنا، به نقل از النشره، سعد حریری، نخست وزیر لبنان تصریح کرد: لبنان در حال حاضر از تنش های امنیتی به دور است و تمامی رهبران سیاسی لبنان بر سر جلوگیری از برهم خوردن ثبات داخلی کشور توافق نظر دارند.
وی گفت: مردم تشنه تغییر هستند و به همین دلیل به شما می گویم که لیست های جریان المستقبل در انتخابات آتی شامل حضور برجسته جوانان و زنان است. اما ائتلاف های انتخاباتی ما همچنان در دست بررسی است و ما هرآنچه را که به نفع مردم ما و جریان المستقبل باشد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
برگزاری جلسه دادگاه متهمان به ترور سیسی

برگزاری جلسه دادگاه متهمان به ترور سیسی دادگاه نظامی مصر امروز (چهارشنبه)جلسه ای را برای محاکمه گروهک تروریستی که قصد ترور رئیس جمهوری این کشور و ولیعهد سابق عربستان را داشتند، برگزار کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، در نشستی که در آکادمی پلیس در شهر طره برگزار شد، پرونده 148 نظامی در قالب یک گروهک 292 عضوی بررسی شد که دو بار برای ترور عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهوری مصر در سال 2015 میلادی تلاش کرده بودند. بار اول در عربستان در اثنای انجام مناسک حج عمره به همراه محمد بن نایف، ولیعهد وقت عربستان و دومین بار در یکی از مناسبت های عمومی داخل مصر. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
اوپک به هدف اصلی توافق کاهش تولید نزدیک تر شد

اوپک به هدف اصلی توافق کاهش تولید نزدیک تر شد رئیس بخش پژوهش اوپک اعلام کرد با گذشت یک سال از آغاز اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت، این سازمان به هدف اصلی این توافق نزدیک تر شده است.
به گزارش مهر به نقل از رویترز، عاید القحطانی، رئیس بخش پژوهش سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، اعلام کرد: این سازمان به هدف اصلی توافق جهانی کاهش تولید نفت، یعنی کاهش ذخیره سازی نفت در کشورهای صنعتی و رساندن آن به سطح میانگین پنج ساله، نزدیک تر شده است.
وی افزود: سطح ذخیره سازی نفت در کشورهای صنعتی که در ماه ژانویه سال 2017 میلادی 340 میلیون بشکه بالاتر از میانگین پنج ساله بود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
بازار شب عید تخم مرغ ، مرغ و گوشت قرمز متعادل است

بازار شب عید تخم مرغ ، مرغ و گوشت قرمز متعادل است مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، از ورود 10 هزارتن تخم مرغ با قیمت هر شانه 12 هزار و 600 تومان به بازار خبر داد و گفت: توزیع این محصولات، از اول اسفند آغاز شده است.
به گزارش مهر به نقل از صدا و سیما، حمید ورناصری با اشاره به اینکه واردات تخم مرغ به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از نوسان قیمت این محصول پروتئینی انجام شده است افزود: پس از شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و کاهش میزان تولید تخم مرغ در کشور شاهد افزایش قیمت این محصول بودیم بنابراین وزارت جهاد کشاورزی مجوز واردات 3500 تن تخم مرغ را با همکاری بخش خصوصی صادر کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
روزنامه های اقتصادی پنج شنبه سوم اسفندماه 96

روزنامه های اقتصادی پنج شنبه سوم اسفندماه 96 به گزارش ت ابناک اقتصادی تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور در روز پنجشنبه سوم اسفندماه 96 منتشر گردید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
دادخواهی قطر از سازمان ملل متحد از دست کشورهای عربی

دادخواهی قطر از سازمان ملل متحد از دست کشورهای عربی رئیس شرکت هواپیمایی قطر ایرویز از سازمان هوانوردی غیرنظامی بین المللی ملل متحد(ایکائو) خواست تا برای رفع محدودیت های هوایی مسیر قطر در منطقه خلیج فارس با کشورهای عربی اقدام جدی به عمل آورد.
به گزارش فارس به نقل رویترز، رئیس شرکت هواپیمایی قطر ایرویز از سازمان هوانوردی غیرنظامی بین المللی سازمان ملل متحد خواسته است تا برای رفع محدودیت های هوایی مسیر قطر در منطقه خلیج فارس اقدام جدی به عمل آورد.
سال گذشته عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرین و مصر روابط دیپلماتیک و قراردادهای حمل و نقلی خود را با قطر به این اتهام که این کشور از عوامل تروریسم حمایت می کند، قطع کردند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
تعلیق ایران از لیست سیاه FATF تمدید شد

تعلیق ایران از لیست سیاه FATF تمدید شد گروه ویژه اقدام مالی (FATF) خروج ایران از لیست سیاه را برای بار دیگر تمدید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، گروه ویژه اقدام مالی (FATF) تعلیق ایران از لیست سیاه را تمدید و از اقدمات تهران ابراز رضایت کرد.
گروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF ( Financial Action Task Force ) به عنوان یک سازمان فرا دولتی در سال 1989 توسط کشورهای عضو گروه جی 7 تشکیل شد.
بررسی درباره وضعیت قوانین مبارزه با پول شویی در بازارهای مختلف مالی در سراسر جهان و اعلام نتیجه آن در جلسات دروه ای به کشورهای عضور، وظیفه این سازمان بین دولتی است تا این کشورها بتوانند ریسک سرمایه گذاری در بازارهای مالی هدف را بررسی و ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
خرید حمایتی 67 تن زعفران از کشاورزان

خرید حمایتی 67 تن زعفران از کشاورزان معاون امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از خرید حمایتی 67 تن زعفران تا امروز با قیمت ابلاغی از سوی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.
به گزارش مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حسن شیبانی با بیان این که خرید زعفران در قالب خرید فیزیکی (تحویل به مراکز خرید سازمان) و سپرده کالایی (خرید از طریق بورس کالای کشاورزی) انجام شده است، گفت: طبق گزارش ها، خرید حمایتی زعفران رضایت نسبی تولید کنندگان را در پی داشته است.
وی در همین حال افزود: این سازمان هیچگونه محدودیتی برای خرید توافقی زعفران از کشاورزان ایجاد نکرده و صادرکنندگان می توانند نسبت به خرید این محصول از کشاورزان با قیمت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
عقب نشینی کره جنوبی از ممنوعیت دادوستد ارزهای دیجیتال

عقب نشینی کره جنوبی از ممنوعیت دادوستد ارزهای دیجیتال مقامات کره جنوبی که مدتی است در حال بررسی ممنوعیت یا تسهیل امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند، ظاهراً در تصمیم خود برای اعمال ممنوعیت تجدیدنظر کرده اند.
به گزارش فارس به نقل از انگجت، این کشور اعلام کرده که از خرید و فروش عادی ارزهای دیجیتال حمایت کرده و مانعی بر سر راه علاقمندان به این کار ایجاد نمی کند.
کره جنوبی در اواخر سال 2017 به سومین بازار بزرگ تبادل ارزهای دیجیتال مبدل شد و در همان زمان برخورد با کسانی که این نوع ارزها را رد و بدل می کردند آغاز نمود. این کشور همچنین خرید و فروش این ارزها بدون ثبت هویت را ممنوع کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
برخورد با عاملان کوتاهی در بازسازی مناطق زلزله زده

برخورد با عاملان کوتاهی در بازسازی مناطق زلزله زده استاندار کرمانشاه از برخورد قاطع و قانونی با عاملان اصلی کوتاهی در بازسازی مناطق زلزله زده استان خبر داد.
به گزارش فارس، هوشنگ بازوند در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان که امشب در کرمانشاه برگزار شد از اجرای عملیات ساخت 32 مدرسه در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: تمام مدارس این مناطق قبل از فرا رسیدن سال تحصیلی جدید باید به بهر برداری برسند.
استاندار کرمانشاه با اشاره به 8 هزار واحد جایگاه دام روستایی احداثی در مناطق زلزله زده استان، تصریح کرد: برای یک هزار و 261 واحد، جایگاه دام روستایی تشکیل شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
ساخت تانک های بدون سرنشین برای ارتش ترکیه

ساخت تانک های بدون سرنشین برای ارتش ترکیه رییس جمهوری ترکیه از توسعه تانک های بدون سرنشین برای استفاده در ارتش این کشور خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد پرس، رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه امروز-چهارشنبه- از برنامه این کشور برای توسعه تانک های بدون سرنشین خبر داد.
اردوغان تاکید کرد استفاده از این تانک ها ریسک کشته شدن سربازان در جنگ را کاهش می دهد.
سخنان اردوغان درباره تانک های بدون سرنشین در جریان کنفرانس بررسی برنامه پنج ساله توسعه ترکیه مطرح شد.
وی در حالی این طرح را پیشنهاد داد که تعدادی از سربازان ارتش ترکیه در جریان حمله به منطقه عفرین در شمال سوریه و در پی انفجار تانک های این کشور، کشته شدند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد نتایج آزمون Ept بهمن ماه اعلام شد.
به گزارش ایسنا، تمامی داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی English.iau.ac.ir از نتیجه این آزمون آگاهی یابند.
امکان بازیابی شماره پرونده داوطلبان از طریق شماره تماس 4743 و انتخاب کلید شماره 3 فراهم است.
مرکز آزمون های استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی جهت آمادگی داوطلبان، کلاس های آموزشی برگزار می کند که متقاضیان در صورت تمایل و نیاز می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی English.iau.ac.ir/ept جهت شرکت در کلاس ها ثبت نام کنند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
آقای احمدی نژاد! هر وقت با صدای بلند گفتید من و دولتم عامل این تباهی ها بوده ایم ، می توانید از اصلاحات سخن بگویید

آقای احمدی نژاد! هر وقت با صدای بلند گفتید من و دولتم عامل این تباهی ها بوده ایم ، می توانید از اصلاحات سخن بگویید نامه تازه محمود احمدی نژاد به رهبر انقلاب،چهارشنبه دوم بهمن ماه منتشر شد. وی در این نامه از ضرورت برگزاری فوری انتخابات آزاد ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی،تغییر رئیس قوه قضائیه و آزادی همه کسانی که به اتهام تبلیغ و تضعیف نظام از گذشته تا کنون در بازداشت به سر می برند،سخن گفته است.
به گزارش تابناک ، در نامه احمدی نژاد،مانند عموم سخنان وی، دو نکته حق دیده می شود که در ادامه نتیجه گیری ناحق از آن شده است؛نکته اول تفکیک اصل نظام از ساختارها و نهادهای موجود در آن است؛اینکه اعتراضات و نارضایتی مردم نه از نظام اسلامی که از نهادها و ساختارهایی است که به تدریج ناکارآمدی های آنها موجب ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
اعزام امدادگران به محل سقوط هواپیما

اعزام امدادگران به محل سقوط هواپیما نیروهای هلال احمر ،اورژانس و امداد در جبهه جنوبی محل سقوط هواپیمای تهران-یاسوج مستقر شده و پشتیبانی نیروهای امدادگر اعزامی به نقطه سقوط را بر عهده دارند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
رقابت بین ارگان ها در کشف لاشه هواپیما یاسوج

رقابت بین ارگان ها در کشف لاشه هواپیما یاسوج کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
ایران 8 ماهیگیر هندی را آزاد کرد

ایران 8 ماهیگیر هندی را آزاد کرد ایران روز چهارشنبه هشت ماهیگیر هندی را که به علت ورود غیرقانونی به آبهای ایران بازداشت شده بودند، آزاد کرد.
به گزارش ایرنا، این ماهیگیران اهل ایالت تامیل نادو هند هستند که به مدت 120 روز در جزیره کیش ایران در بازداشت بودند. آن ها در میان 15 نفر از ماهیگیران اهل این ایالت هستند که در دوبی کار می کردند.
این افراد در دوم آبان امسال در حال ماهیگیری با دو قایق بودند که به طور تصادفی وارد آب های سرزمینی ایران شده و توسط گارد ساحلی ایران بازداشت شدند،
اما 14 ماهیگیر دیگر هنوز در جزیره کیش در بازداشت هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
ایران امنیت جمهوری آذربایجان را امنیت خود می داند

ایران امنیت جمهوری آذربایجان را امنیت خود می داند وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران گفت : جمهوری اسلامی ایران امنیت و ثبات کشور آذربایجان را امنیت خود می داند.
به گزارش فارس، امیر سرتیپ حاتمی در دیدار با ذاکر حسن اف وزیر دفاع جمهوری آذربایجان در باکو با بیا ن اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره از ارتقاء توان دفاعی و رشد صنایع دفاعی آذربایجان همواره خرسند بوده است، اظهار داشت: وزارت دفاع ایران تلاش می کند با فعال کردن کمیسیون مشترک همکاری های دفاعی و نظامی ایران و جمهوری آذربایجان، بسترهای لازم برای گسترش همکاری دو جانبه را فراهم کند.
*: مایلم از تجارب ایران در حوزه های دفاعی استفاده کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
الجبیر: آلمان مانند توپ فوتبال با ما رفتار نکند

الجبیر: آلمان مانند توپ فوتبال با ما رفتار نکند وزیر امور خارجه عربستان با اشاره به تنش های اخیرا ایجاد شده بین برلین-ریاض بر سر مسائل لبنان، از آلمان خواست که مانند توپ فوتبال با عربستان رفتار نکند.
به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه "فرانکفورتر آلگماینه"، "عادل الجبیر"، وزیر امور خارجه عربستان بعد از گذشت سه ماه از تنش در روابط برلین – ریاض به دلیل اظهارات وزیر امور خارجه آلمان درباره دخالت عربستان در مسائل لبنان بار دیگر این مناقشات را پیش کشیده و گفت: نمی توان بازگشت سفیر عربستان به برلین که از ماه نوامبر گذشته از آلمان خارج شده است را قبل از تشکیل دولت جدید این کشور پیش بینی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
پسر جوانی که تخم مرغ می گذارد

پسر جوانی که تخم مرغ می گذارد برنا نوشت: یک پسر 14 ساله اندونزیایی با توانایی شگفت آور خود در تخم گذاری، توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.
روز سه شنبه تلویزیون دولتی اندونزی داستان آکمال روسلی، پسری از کابوپاتن گوا (منطقه ای در جنوب سولاوسی) را نشان داد که طبق گزارش ها در یک بیمارستان محلی دو عدد تخم گذاشته است که از نظر محتویات و اندازه شبیه تخم مرغ هستند! خبر این پدیده نادر در سراسر کشور های جنوب آسیا پخش شده است.
تصاویری که با اشعه ایکس گرفته شده است وجود دو عدد تخم مرغ در شکم این پسر 14 ساله را تایید می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: علمی و پزشکی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
سوریه هواپیمای جاسوسی ترکیه را هدف قرار داد

سوریه هواپیمای جاسوسی ترکیه را هدف قرار داد گزارش ها حاکی از آن است که هواپیمای جاسوسی ترکیه در نزدیکی عفرین هدف قرار گرفته است.
به گزارش المیادین، پدافند هوایی نیروهای مردمی سوریه هواپیمای جاسوسی ترکیه را در آسمان گذرگاه الزیاره در نزدیک عفرین هدف قرار داد.
ورود نیروهای مردمی هوادار دولت سوریه به منطقه عفرین در روز سه شنبه خشم آنکارا را برانگیخته است. بلافاصله پس از ورود نیروهای مردمی سوریه به عفرین، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه مدعی شد که با آتش توپخانه واحدهای ارتش ترکیه حرکت کاروان واحدهای سوری به سوی عفرین متوقف شده است . ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
سردار نقدی:گورخوابی، صحنه سازی بود!/نماینده آستارا:سیستم اداری کشور دزد پرور است/شکایت خانواده سیدامامی از مسئولان 20:30/ نخستین واکنش روحانی به اتفاقات خیابان پاسداران

سردار نقدی:گورخوابی، صحنه سازی بود!/نماینده آستارا:سیستم اداری کشور دزد پرور است/شکایت خانواده سیدامامی از مسئولان 20:30/ نخستین واکنش روحانی به اتفاقات خیابان پاسداران تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر هایی که مورد توجه قرار می گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر هایی را برجسته می کنند و در مواردی هم از کنار آن می گذرند. اگر خبر به ما هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.
رصد خانه تابناک ، جایی است که خبر هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی گیرد، برای مخاطبان آماده می کند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در حسینیه امام خمینی

پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در حسینیه امام خمینی پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در حسینیه امام خمینی برگزار شد.
به گزارش تابناک ؛ مراسم سوگواری و عزاداری شهادت حضرت فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوای مجریه و مقننه، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه ی امام خمینی (رحمه الله) برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عالی با اشاره به اهمیت حفظ حرمت مقدسات و با بیان اینکه خانه و خانواده امری مقدس و محل تربیت و اصلاح ضعف ها است، گفت: مهم ترین رکن تربیت فرزندان، اخلاق و عمل والدین است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
تصمیمات محیط زیستی رئیس جمهور

تصمیمات محیط زیستی رئیس جمهور جلسه شورای عالی محیط زیست روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد.
به گزارش مهر، در این جلسه در خصوص تجدید نظر در برخی مناطق حفاظت شده کشور که مشکلاتی را برای بخش های مختلف بوجود آورده اند، بحث و تبادل نظر صورت گرفت و با تصمیم اعضای شورای عالی محیط زیست مقرر شد بعضی از این مناطق حفاظت شده، در نقاط مختلف کشور افزایش یا کاهش داشته باشند.
همچنین با توجه به ایراد سازمان بازرسی کل کشور به اضافه شدن 11 منطقه حفاظت شده ی کشور در دوران دولت نهم بدون مجوز شورای عالی محیط زیست و نیاز به تصویب این مناطق در این شورا ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
حذف یارانه دهک های پردرآمد در سه ماه امکان پذیر نیست

حذف یارانه دهک های پردرآمد در سه ماه امکان پذیر نیست اقتصادآنلاین نوشت: رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه نمی توان برای حذف دهک های بالای پردرآمدی حساب و تراکنش مالی 80 میلیون نفر را بررسی کرد، گفت: حذف یارنه نقدی دهک های پردرآمد در سه ماه امکان پذیر نیست.
محمدباقر نوبخت در نشست علنی عصر امروز مجلس و در جریان بررسی تبصره 14 بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 97، گفت: دولت خود را موظف می داند که تمامی قوانین موضوعه که برای قوه مجریه تعیین می شود را اجرا کند، اما گاهی مکانیزم اجرا به گونه ای است که قابلیت اجرای آن ضعیف است و آنچه که در کاغذ متن انشاء می شود، امکان اجرا ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
تذکراتی که امروز نمایندگان به دولتی ها دادند

تذکراتی که امروز نمایندگان به دولتی ها دادند نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در تذکراتی به مسئولان اجرایی، خواهان حل مشکلات زلزله زدگان ، یافتن سریع اجساد جان باختگان هواپیمای ساقط شده در دنا و اعلام قیمت خرید تضمینی گندم، کلزا و سویا شدند.
به گزارش ایرنا، فرهاد تجری نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب عصر چهارشنبه در جلسه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رییس جمهوری افزود: بنیاد مسکن مجری بازسازی مناطق زلزله زده است اما باند بازی به راه انداخته و برخلاف نیازمندی منطقه به جای استفاده از مصالح نوین از مصالح سنتی استفاده می کند.
ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
23 استان کشور منتظر "بارش برف و باران" باشند

23 استان کشور منتظر "بارش برف و باران" باشند مشرق نوشت: سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای به بارش های باران و ناپایداری های جوی در برخی نقاط کشور طی سه روز آینده اشاره کرد.
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
پنج شنبه سوم اسفند ماه سال 96: بارش باران و برف در جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، زنجان؛ بارش باران گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف در کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، فارس، اصفهان، همدان، مرکزی، خوزستان.
جمعه چهارم اسفند ماه سال 96: بارش برف و باران در جنوب آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات البرز در استانهای زنجان، قزوین، البرز ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
باز کردن در بطری توسط اختاپوس باهوش

باز کردن در بطری توسط اختاپوس باهوش گزارش کا مل از گزیده خبرهای امروز تابنا ک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
باز کردن در بطری توسط اختاپوس باهوش
فیلم های کم بودجه ای که شگفتی آفریدند
هنرنمایی با سایه ها
تیپ متفاوت نخست وزیر کانادا و خانواده اش در هند +عکس
گزارش تصویری: واژگونی قطار باری در نیشابور
تصادف شدید شبانه کامیون ها در تهران +تصاویر
نصب دوربین های مداربسته در بهشت زهرا+عکس
قاب ماندگار آقای بازیگر با مسافر کوچک پرواز یاسوج +عکس
جدیدترین تصاویر ماهواره ای از محل سقوط هواپیما
واکنش طنز به ادعای عجیب شرکت هواپیمایی آسمان+عکس ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 6 ساعت پیش
چهار اداره با هشت رئیس، دسته گل جدید وزارت آموزش و پرورش در استان لرستان

چهار اداره با هشت رئیس، دسته گل جدید وزارت آموزش و پرورش در استان لرستان در هفته های پایانی سال 1396 و در شرایطی که مدارس و ادارات آموزش و پرورش خود را برای تعطیلات عید نوروز آماده می کنند، در اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان اشکالات مدیریتی عجیبی رخ داده که بدون شک در صورت عدم رسیدگی برای ماه ها این مجموعه آموزشی و پرورشی را با چالش رو به رو خواهد کرد؛ چالش هایی که حتی به وزارتخانه نیز رسیده اما هنوز به شکل نامتعارفی استمرار دارد.
به گزارش تابناک ، صبح روز چهارشنبه و در آموزش شهرستان پلدختر استان لرستان، اتفاق عجیبی افتاد که خیلی زود به صدر اخبار رسید و حاشیه های فراوانی را به دنبال داشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 7 ساعت پیش
چرا مردها دو برابر زن ها می میرند؟

چرا مردها دو برابر زن ها می میرند؟ گزارش کا مل از گزیده خبرهای امروز تابنا ک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
چرا مردها دو برابر زن ها می میرند؟
کمدهای دیواری جادار، زیبا و کارآمد
سوختن کبریت از نمای فوق نزدیک
بازیگر نقش اول فیلم کیارستمی درگذشت +عکس
بالگرد ارتش موفق به فرود در دنا نشد +عکس
کامبیز دیرباز با گریم دلقک در یک سریال +عکس
دخترِ مهران مدیری مدل است؟! +عکس
بازداشت 3 مرد فرانسوی به اتهام آدم خواری
بازیگران سریال آینه عبرت در گذر زمان +عکس
گوشت خام اسب خوراک محبوب ژاپنی ها+عکس
بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 7 ساعت پیش
طرفداران اسرائیل تهدید اروپا به استفاده از اقدامات مقابله ای در برابر خروج ترامپ از برجام را مهم نمی دانند

طرفداران اسرائیل تهدید اروپا به استفاده از اقدامات مقابله ای در برابر خروج ترامپ از برجام را مهم نمی دانند تهدید مقامات اتحادیه اروپا طی ماه گذشته مبنی بر تلاش برای ممانعت از اعمال مجدد تحریم ها علیه ایران، نشان دهنده میزان نگرانی آنان و تلاش برای جلوگیری از خروج دونالد ترامپ از برجام است. ریچارد گولدبرگ از کارشناسان ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی ها که چندین دور از مذکرات بر سر وضع قوانین قبلی تحریم علیه ایران را از جانب جمهوری خواهان رهبری کرده، مدعی است که بانک های اروپایی که تهدید قطع دسترسی خود به نظام مالی آمریکا را بالای سرشان احساس می کنند، در نهایت مجبور خواهند شد یا میل ترامپ به تغییر در برجام را برآورده کنند و یا این که گزینه همراهی با بازگشت تحریم ها علیه ایران را انتخاب کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
شمخانی به وزیرخارجه هلند چه گفت:

شمخانی به وزیرخارجه هلند چه گفت: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: متاسفانه محاسبات نادرست برخی سیاستمداران غربی و پیروی از منطق تروریست خوب و تروریست بد امنیت شهروندان اروپایی را با مخاطرات جدی روبرو نموده است .
به گزارش ایلنا، سیخرید کاخ وزیرخارجه هلند عصر امروز با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون همکاری ها میان دو کشور در حوزه های مختلف و آخرین تحولات امنیتی در سطح بین الملل گفتگو کرد.
شمخانی با استقبال از آمادگی دو کشور به منظور گسترش مناسبات در مسائل سیاسی، اقتصادی و امنیتی گفت؛ همکاری و رایزنی میان ایران و اتحادیه اروپا به نفع صلح و ثبات در منطقه و جهان خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 10 ساعت پیش
سکه نفت ونزوئلا رسما وارد بازار شد

سکه نفت ونزوئلا رسما وارد بازار شد بر اساس گزارش های منتشر شده، نیکولاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا گفته است که در نخستین روز پیش فروش ارز مجازی ''سکه نفت'' این کشور توانسته است به میزان 735 میلیون دلار سرمایه جذب کند. به گفته ی مادورو، ''سکه نفت'' روشی قابل تقدیر برای دور زدن محاصره ی اقتصادی ایجاد شده توسط آمریکا است.
به گزارش تابناک اقتصادی به نقل از Russia Today، مادورو اذعان کرده است که '' امروز ارز مجازی ای ایجاد شده است که می تواند نقش سوپرمن را بازی کند!''. این در حالی است که وی در خصوص اینکه نخستین سرمایه گذاران در ''سکه نفت'' ونزوئلا چه کسانی هستند به جزئیات اشاره ای نکرده است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 10 ساعت پیش
دیدار وزیرخارجه اسپانیا با روحانی

دیدار وزیرخارجه اسپانیا با روحانی رئیس جمهور با بیان اینکه پس از امضاء و اجرای توافق هیچ دلیلی برای چانه زنی مجدد و مذاکره وجود ندارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران تا زمانی که طرف مقابل به تعهدات خود در برجام عمل کند، نسبت به آن پایبند خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی امروز(چهارشنبه 2 اسفند) در دیدار آلفونسوداستیس وزیر امور خارجه اسپانیا، با اشاره به روابط دیرینه و دوستانه ایران و اسپانیا، گفت: توسعه مناسبات و همکاری های تهران-مادرید به نفع دو ملت خواهد بود.
روحانی اظهار داشت: ظرفیت ها و توانمندی های خوبی در بخش های مختلف تجاری و اقتصادی در دو کشور وجود دارد که باید از آنها در راستای ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 10 ساعت پیش
واکنش واعظی به عدم استعفای آخوندی

واکنش واعظی به عدم استعفای آخوندی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با مقصران سانحه هوایی برخورد می شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوعات مورد بحث در جلسه امروز هیئت دولت اظهار داشت: در این جلسه رئیس جمهور ضمن تقدیر از اقدامات نیروی انتظامی در مواجهه با اغتشاشات دو شب گذشته خیابان پاسداران، با خانواده شهدای این حادثه همدردی کردند و دستور رسیدگی به زخمی های این اغتشاشات را دادند.
وی افزود: همچنین در این جلسه سقوط هواپیمای تهران یاسوج مورد بحث قرار گرفت و گزارشاتی پیرامون آن ارائه شد که رئیس جمهور دستور دادند تا به خانواده ها و بازماندگان این حوادث ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 11 ساعت پیش
حضور سلفی بگیران در منطقه سقوط هواپیما

حضور سلفی بگیران در منطقه سقوط هواپیما حضور مردم در منطقه سقوط هواپیمای تهران –یاسوج در روستای بیده سمیرم موجب ایجاد ترافیک شده است. به گفته فرمانده انتظامی استان اصفهان حضور تعدادی زیادی از مردم کار امداد رسانی را دشوار کرده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 11 ساعت پیش
جزییات حمله همراهان بیمار به پزشک اصفهانی

جزییات حمله همراهان بیمار به پزشک اصفهانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گفت: همراهان بیماری که در بخش روانپزشکی بیمارستان فارابی بستری بوده و در اثر آمبولی ریه فوت کرده است با حمله به کادر درمانی و تجهیزات بیمارستان، پزشک را مجروح و بالغ بر 1 میلیارد ریال خسارت وارد کرده اند.
کیانوش جهانپور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در تشریح جزییات حمله همراهان بیمار به پزشک اصفهانی در بیمارستان فارابی اظهار کرد: بیمار خانمی 65 ساله از شهرستان ایزه و دارای 11 فرزند بوده است که در بخش روانپزشکی بیمارستان فارابی اصفهان بستری بوده است که با شک به آنبولی ریه به بخش داخلی منتقل می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
وزیر کشور:حوادث پاسداران منتسب به دراویش نیست

وزیر کشور:حوادث پاسداران منتسب به دراویش نیست وزیر کشور با بیان اینکه جریان دراویش را جریانی عاقلانه، منطقی و معتدل می نامیم، اظهار کرد: به هیچ وجه حوادث دوشنبه شب خیابان پاسداران را به این جریان منتسب نمی کنیم.
به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه دوشنبه شب خیابان پاسداران تهران با بیان اینکه این اتفاق واقعا ناگوار و متاثرکننده بود، اظهار کرد: مردم عزیز ما حتما کسانی را که نظم عمومی را بر هم بزنند و قانون را زیر پا بگذارند و با خشونت برخورد کنند، نخواهند بخشید. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
تکذیب خبر کشته شدن سه تن از دراویش

تکذیب خبر کشته شدن سه تن از دراویش یک منبع مطلع اعلام کرد :خبر کشته شدن سه تن از دراویش صحت ندارد.
به گزارش ایسنا, یک منبع مطلع خبر کشته شدن سه تن از دراویش در جریان ناآرامی های اخیر خیابان پاسداران تهران را تکذیب کرد.
وی با اشاره به منابع منتشر کننده این شایعه گفت: پیش از این نیز همین منابع در خبری اقدام به انتشار تصاویری از راننده اتوبوس مرگ که منجر به شهادت سه تن از عوامل فداکار و حافظ امنیت و آرامش در نیروی انتظامی شده بود کردند و مدعی شده بودند این فرد نیز کشته شده است و در تصاویر خود برای مظلومیت قاتل فضاسازی کردند که با مصاحبه تلویزیونی این فرد کذب بودن این ادعا نیز مشخص شد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
اعلام وصول سوال حصری مطهری از وزیر دادگستری

اعلام وصول سوال حصری مطهری از وزیر دادگستری یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال علی مطهری نماینده مردم تهران درباره علت تداوم حصر را اعلام وصول کرد.
به گزارش ایسنا، محمدعلی وکیلی در جریان رسیدگی مجلس به جزئیات لایحه بودجه 97، سوال علی مطهری نماینده مردم تهران از وزیر دادگستری در خصوص علت تداوم حصر را اعلام وصول کرد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
قصور دستگاه های قضایی در پرونده سیدامامی

قصور دستگاه های قضایی در پرونده سیدامامی نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با ابراز نگرانی نسبت به این که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد، ایراد اصلی در جریان سیدامامی را متوجه دولت دانست و با انتقاد نسبت به صداوسیما گفت: چرا صداوسیما به جای نمایش تصاویر خصوصی سیدامامی، اسناد جاسوسی اش را منتشر نکرد.
به گزارش ایلنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به نمایش فیلم مستند صداوسیما در مورد کاووس سیدامامی اعلام کرد: معتقدم در قضیه مرحوم سید امامی باید قدری هم شخص رییس جمهور و مجموعه دولت را مخاطب قرار داد.
نگرانی مان این بود که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 14 ساعت پیش
دیدنی هایی از جزایر وحشی اروپا

دیدنی هایی از جزایر وحشی اروپا گزارش کا مل از گزیده خبرهای امروز تابنا ک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
دیدنی هایی از جزایر وحشی اروپا
سیب زمینی شکم پر تنوری، لذیذ و متفاوت
آشوبگران دیشب در پاسداران چه کردند +عکس
نوزاد یک روزه ای که ده ها هزار فالوور دارد +تصاویر
حراج خودروی مامور 007 در فیلم جیمر باند +عکس
روش عجیب حمل مبل در مترو برلین+عکس
دنیا تا سال 2099 چه تغییراتی خواهد کرد +عکس
سمند است یا بوگاتی؟ +عکس
گزارش تصویری از جشنواره بفتا 2018
پشت پرده ماجرای تلگرام ویروسی فاش شد
برخی اجساد قربانیان قابل شناسایی نیست ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 15 ساعت پیش
پشت صحنه ایلیسیم

پشت صحنه ایلیسیم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 284 کیفیت 480 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 15 ساعت پیش
ابهام جدید در سقوط ATR آسمان

ابهام جدید در سقوط ATR آسمان در حالی به گفته برخی نمایندگان مجلس سیستم موقعیت یاب (ELT) هواپیمای آسمان عمل نکرده که معاون آخوندی در جدیدترین اظهارنظر از ارسال سیگنال توسط این سیستم و عدم دریافت آن توسط ماهواره خبر داده است.
به گزارش تسنیم. هیئت کارشناسی سازمان هواشناسی فرانسه و نمایندگان کارخانه تولیدکننده هواپیماهای ATR شب گذشته وارد تهران شدند. قرار است این تیم دربررسی تخصصی دلایل سقوط هواپیمای آسمان با تیم کارشناسی ایرانی همکاری کرده و جعبه سیاه هواپیمای مذکور را بازخوانی کنند. یکی از ابهامات بزرگ سقوط مرگبار صبح یکشنبه فعال نشدن سیستم موقعیت یاب هواپیما موسوم به ELT بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 16 ساعت پیش
پیش بینی ثبات قیمت مسکن در سال آینده

پیش بینی ثبات قیمت مسکن در سال آینده یک مقام مسئول گفت: اگر رشد معاملات مسکن با همین روند ادامه پیدا کند، تا اوایل تابستان سال آینده، این بازار وارد دوران رونق خواهد شد.
حسام عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه مشاوره املاک استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه در نیمه دوم امسال شاهد افزایش حجم معاملات بوده ایم، اظهار کرد: اگر رشد معاملات مسکن در نیمه دوم امسال با همین روند ادامه پیدا کند، تا اوایل تابستان سال آینده بازار مسکن وارد دوران رونق خواهد شد.
عقبایی با بیان اینکه در نیمه اول سال 97، ثبات قیمتی در بازار مسکن خواهیم داشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 16 ساعت پیش
دانشگاه خوارزمی مجری برگزاری آزمون جامع گردشگری شد

دانشگاه خوارزمی مجری برگزاری آزمون جامع گردشگری شد با موافقت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از این پس دانشگاه خوارزمی مجری سراسری برگزاری آزمون جامع هماهنگ گردشگری در کشور خواهد بود.
به گزارش دانشجو، با هماهنگی و پیگیری مجتبی جاودان مدیر دفتر ارتباط دانشگاه خوارزمی با صنعت گردشگری و موافقت معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از این پس دانشگاه خوارزمی مجری سراسری برگزاری آزمون جامع هماهنگ گردشگری در کشور خواهد بود.
این آزمون ها بصورت دوره ای و دو نوبت، سالانه برگزار می شود. در همین راستا، در 27 بهمن ماه، مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 16 ساعت پیش
چالش کمبودیا مازاد معلم

چالش کمبودیا مازاد معلم اگر چه آموزش و پرورش طی سال های گذشته، یعنی حدود چهار سال پیش با مشکل نیروی مازاد روبه رو بود اما با تغییر شرایط و به ویژه تغییر نظام آموزشی اکنون این وزارتخانه با مشکل کمبود نیروی انسانی به ویژه در برخی مقاطع روبه روست به نحوی که وزیر آموزش و پرورش سه روز پیش از برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه در فروردین ماه سال 97 خبر داد.
به گزارش روزنامه خراسان، به گفته بطحایی احتمالا حدود 18 هزار نفر سهمیه این آزمون خواهد بود و افراد برگزیده از مهرماه 97 در مدارس به کار گرفته خواهند شد.اعلام این خبر در حالی است که فروردین امسال دانش آشتیانی وزیر وقت آموزش و پرورش با اشاره به بازنشستگی نزدیک به ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 3 روز و 16 ساعت پیش
بی احترامی سعودی ها به جان باختگان سقوط هواپیمای ایرانی

بی احترامی سعودی ها به جان باختگان سقوط هواپیمای ایرانی مامه تیام مهاجم سرشناس استقلال در پایان بازی از رفتار الهلالی ها در شروع بازی إظهار تاسف کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، اشاره مهاجم تیم استقلال به بی توجهی بازیکنان الهلال در ابتدای مسابقه و یک دقیقه سکوت اعلام شده درورزشگاه مسقط برای یاد درگذشتگان سقوط هواپیمای ایرانی بود که با رفتار عجیب حریف سعودی مواجه شد. بازیکنان تیم ملی عربستان سال گذشته نیز با مشابه همین رفتارها در بازی مقابل استرالیا مرتکب شدند که اعتراض شدید مردم استرالیا و همچنین فدراسیون این کشور به کنفدراسیون آسیا را در پی داشت. گویا سعودی ها بویی از احترام به همنوعان خود نبرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
ماجرای اینیستاوچلسی؛بعداز9سال

ماجرای اینیستاوچلسی؛بعداز9سال اینیستا یک بار دیگر در استمفورد بریج درخشان ظاهر شد و پایه گذار تک گل حیاتی و سرنوشت ساز آبی اناری ها برابر چلسی بود.
به گزارش تابناک ورزشی، 9سال پیش بارسلونا به لطف داور و گل استثنایی اینیستا در دقیقه 90 توانست چلسی را در نیمه نهایی حذف و راهی فینال شود.از آن بازی در کاتالونیا به عنوان "اینیستاسو" یاد می شود.کاپیتان بارسا دیشب به استفورد بریج بازگشته بود و یک بار دیگر تاثیرگذار نشان داد. بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بین چلسی و بارسا در حالی به تساوی 1-1 به اتمام رسید که نمی توان از نقش اینیستا در فرار بارسا از شکست ننوشت. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
حذف تدریجی کنکور امکان پذیر است

حذف تدریجی کنکور امکان پذیر است مدیر دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: باوجود برخی شنیده ها مبنی بر امکان ناپذیری حذف کنکور سراسری، به نظرم امکان حذف تدریجی کنکور وجود دارد.
به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا آهنچیان ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: همه به خوبی می دانند که وسعت و ریشه کنکور سراسری به اندازه ای است که اصلاح آن از عهده یک مدیریت و حتی وزارت علوم، ساخته نیست و در اینجا به یک اجماع سراسری از مراجع تصمیم گیرنده نیاز داریم که از مجلس شورای اسلامی تا شورای عالی انقلاب فرهنگی و سرانجام بدنه دولت را به یاری می طلبد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
بارسا باخوش شانسی وکمک تیردروازه،ازچلسی مساوی گرفت

بارسا باخوش شانسی وکمک تیردروازه،ازچلسی مساوی گرفت بارسلونا در شب شکسته شدن طلسم گلزنی مسی به چلسی، با خوش شانسی از جهنم لندن با اندوخته ای مناسب از لندن خارج شد و بایرن مونیخ خیال خودش بابت صعود را راحت کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، در ادامه دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم بارسلونا با تساوی یک بریک در زمین چلسی اندوخته مناسبی جمع آوری کرد و بایرنمونیخ با برتری قاطعانه 5بر صفر خانگی مقابل بشیکتاش به یک قدمی صعود رسید.
در بازی ورزشگاه استمفورد بریج لندن، چلسی پس از اینکه در 45 دقیقه اول پرتب و تاب، برتری نسبی اش نسبت به بارسلونا را با 2 تیرک دروازه ویلیان نشان داد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
اینفوگرافیک: این سوسیس و کالباس لعنتی!

اینفوگرافیک: این سوسیس و کالباس لعنتی! مصرف سوسیس و کالباس به عنوان یکی از عوامل مهم ایجاد سرطان در کشورمان به ثبت رسیده است و این دو، قطعاً سرطان زا هستند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
سقوط پژو 405 به رودخانه و مرگ سرنشینان آن

سقوط پژو 405 به رودخانه و مرگ سرنشینان آن رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه پژو 405 به رودخانه راننده و سرنشین آن در دم جان باختند.
به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان همدان با اعلام مطلب فوق افزود: مقارن ظهر روز سه شنبه در آزاد راه ساوه به همدان و بر اثر سقوط یک دستگاه پژو 405 به داخل رودخانه راننده و سرنشین جوان این خودرو در دم کشته شدند.
وی اظهار داشت: بنابر نظر کارشناسان پلیس راه استان، علت این حادثه خواب آلودگی و خستگی راننده اعلام شده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
شماره های ناشناس از کجا سبز می شوند؟

شماره های ناشناس از کجا سبز می شوند؟ با شما تماس می گیرند، سراغ تلفن می روید اما شماره ای بر روی دستگاهتان نمایش داده نشده؛ ماجرا از چه قرار است؟
به گزارش ایسنا، شاید برایتان پیش آمده باشد که تماسی با شما گرفته شده، اما دستگاه دریافت شماره تماس گیرنده و یا همان کالر آیدی تان شماره را نمایش ندهد. دلیل این موضوع آن است که بر اساس مصوبه دولت، شرکت مخابرات ایران اجازه دارد برای تعدادی از افراد، شماره هایی را در نظر بگیرد که نمایش شماره نداشته باشند.
ظاهرا برای دریافت شماره های ناشناس، بالاترین مقام دستگاهی که تقاضای شماره ناشناس دارد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
عذاب وجدان از قتل پسر بیمار

عذاب وجدان از قتل پسر بیمار مرد میانسالی که به خاطر آزار و اذیت های پسرش وی را در جریان درگیری به قتل رسانده بود، در جلسه محاکمه حادثه را شرح داد.
به گزارش روزنامه جوان، تیرماه امسال، مأموران پلیس از قتل پسر جوانی در یکی از محله های مهرآباد باخبر و راهی محل شدند. جسد متعلق به جوان 21 ساله ای به نام بابک بود که در جریان درگیری با پدرش بر اثر خفگی کشته شده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، پدر 47 ساله بابک به نام محمد که مات زده در گوشه ای از اتاق نشسته بود به عنوان عامل قتل بازداشت شد.
او در پلیس آگاهی با اقرار به جرمش با چشمانی اشک بار در خصوص انگیزه قتل گفت: پسرم سال ها گرفتار بیماری روانی بود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
مقابله با آشوبگران با پلیس بدون اسلحه!

مقابله با آشوبگران با پلیس بدون اسلحه! حسین شریعتمداری در سرمقاله امروز روزنامه کیهان نوشت:
1- نا آرامی های دو شنبه شب تهران در خیابان پاسداران که شهادت 5تن از نیروهای انتظامی و بسیجی و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم را در پی داشت و با تخریب خانه ها، خودروها و مغازه ها، زیرگرفتن وحشیانه مردم با اتوبوس، حمله با قمه و شمشیر و چاقو به رهگذران و دهها نمونه دیگر از وحشیگری همراه بود را نمی توان در بستر اعتراض جماعتی که تحت پوشش دراویش به میدان آمده و جنایت آفریده بودند تعریف کرد. این برداشت نه فقط ساده لوحانه، که بسیار احمقانه است اگر چه بعید نیست که دامن زدن به این برداشت احمقانه برای رد گم کردن نیز باشد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
کلاهبرداری با لاک طلا!

کلاهبرداری با لاک طلا! عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اعلام هشدار به مردم نسبت به خرید کالایی تحت عنوان "لاک طلا" گفت: به هیچ وجه در لاک هایی تحت این عنوان، طلا وجود ندارد و صرفا ترفندی برای گران فروشی و جلب توجه مردم توسط سوءاستفاده کنندگان است.
به گزارش ایسنا، محمد کشتی آرای درباره فروش "لاک های طلا" در بازار اظهار کرد: به هیچ وجه در چنین کالایی طلا وجود ندارد و مردم باید نسبت به خرید آن هوشیار باشند. برخی از فضای به وجود آمده پس از افزایش قیمت سکه و طلا سوءاستفاده کرده و با ترفندهای مختلف، سعی در گران فروشی و جلب توجه مردم دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
یارانه معوقه مراکز نگهداری بهزیستی پرداخت می شود

یارانه معوقه مراکز نگهداری بهزیستی پرداخت می شود رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت یارانه 2 ماه مراکز نگهداری بهزیستی ظرف هفته آینده خبرداد و وعده داد یارانه عقب افتاده بقیه ماه ها هم تا آخر سال پرداخت می شود.
به گزارش مهر، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از پرداخت یارانه عقب افتاده مراکز نگهداری بهزیستی طی هفته آینده خبرداد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داد: دو ماه از یارانه عقب افتاده مراکز نگهداری بهزیستی ظرف هفته آینده و مابقی یارانه تا پایان سال پرداخت می شود. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
کره شمالی دیدار محرمانه با معاون ترامپ را لغو کرد

کره شمالی دیدار محرمانه با معاون ترامپ را لغو کرد مقام های کره شمالی برنامه دیدار محرمانه با معاون رئیس جمهوری آمریکا هنگام حضور در المپیک زمستانی را در لحظه آخر لغو کردند.
به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه واشنگتن پست، دفتر مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که وی برنامه ای برای دیدار محرمانه با مقام های کره شمالی در المپیک زمستانی پیونگ چانگ داشته که در لحظه آخر از سوی کره شمالی لغو شده است.
کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی و کیم یونگ نام مرد شماره دو این کشور که قرار بوده با پنس ملاقات کنند، در راس هیاتی برای حضور در المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ و دیدار با مقام های کره جنوبی به این کشور سفر کرده بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
واکنش نتانیاهو به درخواست تشکیلات خودگردان

واکنش نتانیاهو به درخواست تشکیلات خودگردان نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان روز گذشته رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره بی نتیجه بودن فرایند سازش و محکوم کردن نقش برخی قدرت ها از جمله آمریکا وانگلیس درباره جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین گفت: سخنان محمود عباس هیچ چیز تازه ای به همراه نداشت.
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی صفا ، بنیامین نتانیاهو با ادعای این که محمود عباس از فرایند صلح می گریزد گفت: وی میلیون ها دلار به خانواده های کشته شدگان فلسطینی پرداخت کرده است.
محمود عباس روز گذشته در نشست شورای امنیت سازمان ملل خواستار برگزاری کنفرانس بین المللی صلح در نیمه سال 2018 بر اساس قطعنامه های ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
دستور ترامپ برای تغییر برخی قوانین مالکیت سلاح

دستور ترامپ برای تغییر برخی قوانین مالکیت سلاح بنابر گزارش رسانه های آمریکایی، دونالد ترامپ به وزارت دادگستری دستور تغییر برخی قوانین مربوط به حمل و تصرف برخی سلاح ها را داده است.
به گزارش فارس، رسانه های آمریکایی گزارش دادند که دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور به وزارت دادگستری دستور داده قوانین مربوط به حمل و تصرف برخی سلاح ها مانند آنچه که در حادثه مرگبار لاس وگاس در سال 2017 رخ داد تغییر کند.
هنوز جزئیات بیشتری از این دستور ترامپ منتشر نشده است.
سال گذشته استفان پداک شهروند 64 ساله آمریکایی با یک اسلحه نیمه اتوماتیک جمعیت حاضر در یک کنسرت موسیقی را به رگبار بست که منجر به کشته شدن 54 نفر و مجروح شدن صدها نفر شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
از موافقت قوام با درخواست اعطای امتیاز نفت شمال به شوروی تا تکذیب مشارکت آلمان در تحریم ایران

از موافقت قوام با درخواست اعطای امتیاز نفت شمال به شوروی تا تکذیب مشارکت آلمان در تحریم ایران به گزارش تابناک اقتصادی ، تاریخ اقتصاد ایران و جهان آینه ای است تمام نما از رویدادهای اقتصادی که در گذشته رخ داده است و بیانگر ریشه های تاریخی بسیاری از واقعیت های امروز ایران و جهان است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
2 اسفند 1324 ، احمد قوام قوام السلطنه در دیدار با استالین در مسکو، با درخواست شوروی برای اعطای امتیاز نفت شمال به آن کشور موافقت کرد.
ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
9 کشته و 49 زخمی درحملات خمپاره ای به دمشق

9 کشته و 49 زخمی درحملات خمپاره ای به دمشق گروه های مسلح حاضر در غوطه شرقی بار دیگر با هدف قرار دادن محلات مسکونی دمشق و حومه آن توافق مناطق کاهش تنش را نقض کردند.
به گزارش مهر به نقل از سانا، گروه های مسلح حاضر در غوطه شرقی بار دیگر با هدف قرار دادن محله های مسکونی دمشق و حومه آن توافق مناطق کاهش تنش را نقض کردند.
یک منبع در فرماندهی پلیس دمشق در همین باره گفت: گروه های مسلح ده ها بمب موشکی و خمپاره ای را شلیک کردند که در منطقه العباسیین و اطراف میدان های امویین، تحریر، باب توما و منطقه شعلان، برامکه و قصاع سقوط کرد و در اثر آن 6 غیرنظامی شهید و 34 دیگر زخمی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
دیدار ولیعهد عربستان با سناتور ضد ایرانی در ریاض

دیدار ولیعهد عربستان با سناتور ضد ایرانی در ریاض ولیعهد عربستان سعودی و رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه در ریاض پایتخت عربستان دیدار و رایزنی کردند.
به گزارش مهر به نقل از آناتولی، ولیعهد عربستان سعودی و رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه در ریاض پایتخت عربستان دیدار و رایزنی کردند.
بر اساس این گزارش، محمد بن سلمان و اد رویس در این دیدار روابط ریاض-واشنگتن و تازه ترین تحولات منطقه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
خالد بن سلمان سفیر عربستان در آمریکا و نزار بن عبید مدنی وزیر مشاور در امور خارجه عربستان نیز در نشست ولیعهد سعودی و رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا حضور ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
نماینده ایران: برجام الگوی موفق دیپلماسی صبورانه

نماینده ایران: برجام الگوی موفق دیپلماسی صبورانه نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتقاد از استفاده ابزاری آمریکا از تحریم برای پیگیری منافع خود، گفت: برجام نمونه ای از دیپلماسی صبورانه است که می تواند الگویی برای مذاکره موفق به شمار آید.
به گزارش ایرنا، غلامعلی خوشرو روز سه شنبه در نشست کمیته منشور ملل متحد به بیان مواضع جمهوری اسلامی ایران در زمینه موضوعات مرتبط به صلح و امنیت بین المللی و حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات پرداخت.
وی افزود: از زمان تاسیس سازمان ملل متحد همواره موضوع حفظ صلح و امنیت بین المللی و توسل به زور از نگرانی های اصلی جامعه بین المللی بوده است و اقدام برخی از کشورها در توسل غیر قانونی به زور یا ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
واکنش ایساکو به دروغ پردازی رسانه های ضدانقلاب

واکنش ایساکو به دروغ پردازی رسانه های ضدانقلاب روابط عمومی شرکت ایساکو با صدور اطلاعیه ای ضمن ابراز تسلیت و همدردی با خانواده شهدای گرانقدر نیروی انتظامی در حادثه شامگاه سی بهمن ماه، به دروغ پردازی برخی شبه رسانه های ضد انقلاب واکنش نشان داد.
به گزارش فارس، در این اطلاعیه آمده است: برخی شبه رسانه های ضدانقلاب به منظور سرپوش گذاردن بر اقدام جنایت کارانه عوامل اغتشاشگر که شب گذشته در منطقه پاسداران با استفاده از یک دستگاه اتوبوس به مامورین خدوم نیروی انتظامی و مردم حمله نمودند با انتشار عکس جعلی از یک اتوبوس بنز مستعمل و فرسوده از کار افتاده قدیمی مدعی شدند که اتوبوس استفاده شده در اغتشاش شب گذشته از ناوگان حمل و نقل کارکنان شرکت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
زمان مورد نیاز برای انتقال اجساد قربانیان هواپیما

زمان مورد نیاز برای انتقال اجساد قربانیان هواپیما اسماعیل نجار رئیس مدیریت بحران کشور با تاکید براینکه در صورت شرایط جوی مناسب، برای انتقال اجساد قربانیان هواپیمای یاسوج حداقل به دو روز زمان نیاز داریم، گفت: اما اگر وضعیت آب و هوا اجازه ندهد، قطعا مدت زمان این عملیات طولانی تر خواهد بود.
به گزارش ایرنا، نجار سه شنبه شب در محل بخشداری پادنا در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تسلیت مجدد به همه بازماندگان حادثه بسیار تاسف انگیر و دلخراش سانحه سقوط هواپیما، افزود: با تلاش صورت گرفته همه نیروهای مسلح بالاخص سپاه، هلال احمر، ارتش جمهوری اسلامی ایران و دیگر دستگاه ها ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
وزیر خارجه اسپانیا وارد تهران شد

وزیر خارجه اسپانیا وارد تهران شد وزیر امور خارجه اسپانیا در راس هیات اقتصادی وارد تهران شد.
به گزارش مهر، آلفونسو داستیس وزیر خارجه اسپانیا سه شنبه شب برای سفری سه روزه وارد تهران شد.
هیأتی از نمایندگان کنفدراسیون کارفرمایان و اتاق بازرگانی اسپانیا داستیس را همراهی می کنند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
واشنگتن: آمریکا به دعوت بغداد در عراق حضور نظامی دارد

واشنگتن: آمریکا به دعوت بغداد در عراق حضور نظامی دارد سخنگوی وزارت خارحه آمریکا در واکنش به سخنان مشاور مقام معظم رهبری در سفر به عراق مدعی شد که ارتش آمریکا به دعوت دولت بغداد در این کشور حضور نظامی دارد.
به گزارش تابناک، هیثر نوئرت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری سه شنبه شب در پاسخ به سوالی درباره سفر علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری به عراق و دیدارهایش با مقامات مختلف عراق و همچنین سخنانش درباره حضور نظامی آمریکا در این کشور گفت: من هم گزارشهای مربوط به اظهارات و دیدارها را شنیده ام. این طبیعی است که ایران و عراق بخواهند با یکدیگر مذاکره و گفتگو داشته باشند. منظورم این است که آنها دو کشور همسایه هستند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
شهردار سابق کاراکاس: اپوزیسیون ونزوئلا در انتخابات شرکت نمی کند

شهردار سابق کاراکاس: اپوزیسیون ونزوئلا در انتخابات شرکت نمی کند شهردار سابق کاراکاس اعلام کرد، اپوزیسیون ونزوئلا برای انتخابات ریاست جمهوری 22 آوریل در این کشور کاندیدایی معرفی نخواهد کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، آنتونیو لدزما، شهردار سابق کاراکاس و از چهره های جناح مخالف ونزوئلا خواستار آن شده که سازمان ملل متحد در خصوص تعرض به حقوق بشر در این کشور عضو اوپک بررسی هایی به عمل آورد.
لدزما که در حال حاضر در تبعید به سر می برد، با بیان این که جناح مخالف در انتخابات آتی ونزوئلا کاندیدایی نخواهد داشت، گفت: این یک بایکوت نیست. ما از افتادن در تله جلوگیری می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
رئیس سازمان کشورهای قاره آمریکا خواهان تحریم های بیشتر علیه ونزوئلا

رئیس سازمان کشورهای قاره آمریکا خواهان تحریم های بیشتر علیه ونزوئلا رئیس سازمان کشورهای قاره آمریکا خواستار اعمال تحریم های بیشتر علیه رهبران ونزوئلا شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، لوئیس آلماگرو، رئیس سازمان کشورهای قاره آمریکا اعلام کرد: باید تحریم های بیشتری علیه رهبران ونزوئلا و صنعت نفت این کشور در واکنش به فضای سیاسی مبتنی بر سرکوب در ونزوئلا اعمال شود.
آلماگرو خاطرنشان کرد، در دوران ریاست جمهوری نیکولاس مادورو دیکتاتوری بیشتر شده و رنج های 30 میلیون شهروند با توجه به کمبود مواد غذایی و دارویی افزایش یافته است.
رئیس این سازمان 34 عضوی اظهار کرد: تحریم ها باید شدیدتر شود و این راهکار پیش رو است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
آمریکا یک گروه شبه نظامی در بورکینافاسو را تحریم کرد

آمریکا یک گروه شبه نظامی در بورکینافاسو را تحریم کرد وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور یک گروه شبه نظامی تروریستی مستقر در بورکینافاسو را تحریم کرده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای از تحریم گروهی شبه نظامی در بورکینافاسو موسوم به انصارالاسلام خبر داد.
دستگاه دیپلماسی آمریکا این گروه را به دنبال انجام حملاتی در نزدیکی مرز بورکینافاسو با مالی، تروریستی قلمداد کرده است.
بدین ترتیب کلیه منابع مالی و دارایی های این گروه تحریم می شود و شهروندان آمریکایی حق ورود به تعاملات مالی با این گروه را نخواهند داشت. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
بزرگ ترین دشمن ایالات متحده از نگاه شهروندان آمریکایی

بزرگ ترین دشمن ایالات متحده از نگاه شهروندان آمریکایی نتایج یک نظرسنجی نشان داد، شهروندان آمریکایی، کره شمالی را بزرگ ترین دشمن کشورشان می دانند.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نتایج نظرسنجی گالوپ حاکی از افزایش قابل توجهی در تعداد شهروندان آمریکایی است که معتقدند کره شمالی تهدیدی علیه ایالات متحده محسوب می شود.
موسسه نظرسنجی گالوپ اعلام کرد، در افکار عمومی، کره شمالی در میان سایر کشورها بیشترین تهدید برای آمریکا محسوب می شود و 51 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، این کشور شرق آسیا را بزرگ ترین دشمن آمریکا می دانند.
ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
انتقاد سفیر بغداد از حضور نظامی ترکیه در عراق

انتقاد سفیر بغداد از حضور نظامی ترکیه در عراق سفیر عراق در روسیه گفت، حضور نظامی ترکیه در کشورش اشغالگری محسوب می شود و بر روابط آنکارا و بغداد تأثیر دارد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، حیدر هادی، سفیر عراق در روسیه به انتقاد از حضور نظامی ترکیه در کشورش پرداخت و گفت که بغداد از مذاکره برای حل این موضوع استفاده خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: درخصوص حضور آمریکا نیز ما در 2011 توافقی امضا کردیم که بر اساس آن آمریکایی ها عراق را ترک کرده اند.
این دیپلمات عراقی اظهار کرد، در آینده نزدیک احتمال ایجاد پایگاه نظامی آمریکا در کشورش وجود ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
خودکشی یک دانش آموز آمریکایی با سلاح گرم

خودکشی یک دانش آموز آمریکایی با سلاح گرم پلیس اوهایو به دنبال خودکشی ناموفق یک دانش آموز با استفاده از اسلحه گرم در یک مدرسه راهنمایی، آن منطقه را مسدود کرد.
به گزارش میزان، به دنبال خودکشی ناموفق یک دانش آموز پسر در یک مدرسه راهنمایی با استفاده از اسلحه گرم در ایالت اوهایوی آمریکا، پلیس منطقه را مسدود کرد.
با اینکه خودکشی این دانش آموز ناموفق بود و به بیمارستان منتقل شد، پلیس اقدام به مسدود کردن منطقه اطراف این مدرسه کرد.
پلیس اوهایو از مشخص نبودن اینکه این دانش آموز به طور عمد اقدام به شلیک به سوی خود کرده باشد، خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 21 ساعت پیش
ربیعی و آخوندی در دوراهی استعفا و استیضاح/تحلیل احمقانه درباره ناآرامی های پاسداران/در فضیلت عذرخواهی و استعفا/جای خالی شادمانی های عمومی

ربیعی و آخوندی در دوراهی استعفا و استیضاح/تحلیل احمقانه درباره ناآرامی های پاسداران/در فضیلت عذرخواهی و استعفا/جای خالی شادمانی های عمومی پایان خشونت در خیابان پاسداران، وضعیت قرمز در عفرین ، اعتراف نوبخت به ناتوانی دولت، رخوت در بازار مسکن، نجفی در دوراهی رفتن یا ماندن، پیدا شدن لاشه هواپیمای آسمان و ادامه جستجوی اجساد، ایران، فاتح جنگ سرد علیه اسراییل، پیکر آسمانی ها در قله دنا و شکایت خانواده سید امامی از 20:30 از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.
به گزارش تابناک روزنامه های امروز چهارشنبه دوم اسفندماه در حالی چاپ و منتشر شدند که اصلی ترین محور های صفحات اول آن ها به خبر ها و گزارش هایی درباره پیدا شدن لاشه هواپیمای سقوط کرده آسمان و ادامه تجسس اجساد مسافران این پرواز اختصاص یافته ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 22 ساعت پیش
هشدار یک پزشک درباره سلامت شهروندان خوزستان

هشدار یک پزشک درباره سلامت شهروندان خوزستان ریزگردها نه تنها خود تهدیدی جدی برای سلامتی بشمار می آیند، بلکه می توانند محملی باشند برای انتقال ویروس ها، قارچ ها، میکروب ها و حتی فلزات سنگین مانند روی و آرسنیک به درون سیستم تنفسی انسان و موجب تحریک و التهاب سیستم تنفسی شوند.
به گزارش تسنیم، محمد کرمی، فوق تخصص کلینیک ریه بیمارستان گلستان اهواز در گفت وگو با تسنیم از نسبت به آثار تداوم آلودگی هوا بر سلامت مردم در استان خوزستان هشدار داد.
کرمی با بیان اینکه اثرات سوء ناشی از ریزگردها، بطور مشخص بر دستگاه تنفسی و گاه بر سیستم قلب و عروق بیماران، به وضوح مشهود است گفت: موضوعی که چند سال اخیر استانهای غربی کشور و بیش از همه ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 22 ساعت پیش
صحبت های فرمانده پلیس تهران با نماینده دراویش

صحبت های فرمانده پلیس تهران با نماینده دراویش کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
گزیده بازی استقلال - الهلال عربستان

گزیده بازی استقلال - الهلال عربستان در جریان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، استقلال یک بر صفر الهلال عربستان را شکست داد و یک گام به جلو برداشت. خلاصه این بازی را در تابناک تماشا می کنید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
گزیده بازی السد قطر - پرسپولیس

گزیده بازی السد قطر - پرسپولیس در جریان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، السد قطر 3 بر یک پرسپولیس را شکست داد و سرخ پوشان پایتخت نتوانستند سه امتیاز این بازی را از آن خود کنند. خلاصه این بازی را در تابناک تماشا می کنید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
از تورم 8.3 درصدی به روایت مرکز آمار تا رمزگشایی تقلب مرسدس بنز در آمریکا

از تورم 8.3 درصدی به روایت مرکز آمار تا رمزگشایی تقلب مرسدس بنز در آمریکا پیمانه اقتصادی، هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کنیم.
به گزارش تابناک اقتصادی ؛ این پیمانه تیتر هایی همچون ارزش ریال ایران 20 درصد افت کرده است، بیت کوین یک ارز شکست خورده است، ارز اینترنتی ونزوئلا در راه بازار، افزایش تولید خودروهای سواری در تمام خودروسازان داخلی به جز یک شرکت، طلا در انتظار سیگنال های آمریکایی، پیش بینی ثبات قیمت مسکن در سال آینده ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
ماجرای تلگرام ویروسی چه بود؟

ماجرای تلگرام ویروسی چه بود؟ اخیرا نسخه ای از نرم افزار اندرویدی تلگرام در کانال ها و گروه های تلگرامی انتشار یافت که کاربران را به دانلود سرویس تماس صوتی و تصویری دعوت می کرد؛ در حالی که مشخص شد این نسخه ها با ارسال تبلیغ خود به مخاطبان قربانی، تعداد قربانیان را گسترش می داد و به فیشینگ اقدام می کرد.
به گزارش ایسنا، با استفاده روزافزون از تلفن های هوشمند و متصل شدن عموم افراد جامعه به اینترنت، هر روز شاهد حضور تعداد زیادی از بدافزارها، تحت عناوین مختلف هستیم. متاسفانه به دلیل آگاهی کم افراد نسبت به موارد امنیتی، قربانیان این بدافزارها تعداد قابل ملاحظه ای هستند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
طلا در انتظار سیگنال های آمریکایی

طلا در انتظار سیگنال های آمریکایی دیروز ساعت 16 هر اونس طلای جهانی به قیمت 1338 دلار معامله شد. رشد 2/ 1 درصدی شاخص دلار از کف 3ساله (روز جمعه) نوسان طلا در کانال 1330 دلاری را رقم زد.
پیش تر با رسیدن نرخ بازدهی اوراق قرضه آمریکا به سقف 4ساله و تشدید فشار فروش در بازار اوراق، اونس طلا با رشد همراه شد. برنامه دولت آمریکا برای عرضه 258 میلیارد اوراق قرضه با نگرانی ها از ریزش بازار اوراق مانع از افت قابل توجه طلا است. در هفته های اخیر ریزش بازارهای سهام با تردیدها نسبت به ارزش گذاری بالای قیمت سهام رقم خورد. برخی کارشناسان از جمله مورگان استنلی ریزش های جدی تر بازار اوراق را پیش بینی کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
یک کار زیبا از زنان بی ادعای سی سخت

یک کار زیبا از زنان بی ادعای سی سخت کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
پیدا شدن قایق غرق شده صیادان جویباری

پیدا شدن قایق غرق شده صیادان جویباری رئیس نجات غریق جویباراز پیداشدن قایق بدون سرنشین صیادان جویباری در عمق 10 متری دریا خبر داد.
علی اکبریان در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد : ساعت سه عصر امروز سه شنبه قایق صیادان در عمق 10 متری دریا در پله ششم توسط غواصان پیدا شد.
وی افزود :علت غرق شدن قایق پیچیده شدن تور ماهی گیری که صیادان برای صید پهن کرده بودند به دور موتور بوده و با موج های بلند آن منطقه قایق غرق شد ولی بدنه قایق کاملا سالم است.
رئیس نجات غریق جویبار بیان کرد : غواصانی که به عمق دریا رفته اند، از داخل قایق سه دست لباس صیادی پیدا و به ساحل آورده اند اما اثری از صیادان نبود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
حمله گرگ به روستائیان کهنگان در سمیرم

حمله گرگ به روستائیان کهنگان در سمیرم گرگ به روستائیان کهنگان در شهرستان سمیرم حمله کرد و دو نفر از اهالی این روستا را زخمی کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، در این حادثه دو نفر از اهالی روستای کهنگان دچار مصدومیت در ناحیه دست و کتف شدند که با حضور به موقع نیروی های اورژانس پس از درمان اولیه به مرکز درمانی انتقال یافتند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
شفر:باید به الهلال بیشتر گل می زدیم

شفر:باید به الهلال بیشتر گل می زدیم وینفرد شفر با حضور در نشست خبری درباره دیدار با الهلال صحبت های مختلفی را مطرح کرد که مشروح آن در ادامه می آید:
به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی آلمانی گفت: اول از همه باید این را بگویم که عمان کشور زیبایی است اما خوشحال نیستم که بازی خانگی ما در ایران برگزار نمی شود و در خارج از ایران برگزار می شود. این بازی اگر در تهران بود ما 80 هزار تماشاگر داشتیم. برای این بازی که استقلال و الهلال هستند، باید هواداران بیشتری در ورزشگاه باشند. از کسب برد و سه امتیاز خوشحال هستم. بابت سه امتیاز و بازی خوبی که انجام دادیم خوشحال هستم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
تشخیص هویت قربانبان سقوط ATR در یاسوج

تشخیص هویت قربانبان سقوط ATR در یاسوج مدیرکل بحران سازمان پزشکی قانونی کشور از انجام امور مربوط به تشخیص هویت تمام جان باختگان هواپیمای ATR در مرکز پزشکی قانونی یاسوج خبر داد.
دکتر مهرداد علی بخشی در گفت وگو با ایسنا دراین باره گفت: پس از سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا، پزشکی قانونی با اخذ مشخصات تمامی سرنشینان هواپیما با خانواده آنان تماس گرفته و از آنان برای اخذ نمونه ژنتیک دعوت کرد.
وی با بیان اینکه طبق تماس هایی که با خانواده ها برقرار شد، مقرر شد تا اخذ نمونه از آنان در یاسوج، تهران و شهرستان هایی که خانواده مسافران پرواز در آن ساکنند، انجام شود، گفت: کار نمونه گیری خون برای آزمایش های DNA انجام گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 3 ساعت پیش
صدرنشینی استقلال درگروه مرگ با انتقام فوتبال ایران ازالهلال

صدرنشینی استقلال درگروه مرگ با انتقام فوتبال ایران ازالهلال استقلال با هدایت شفر آلمانی به روزهای اوج تاریخ خود نزدیک شده است. آبی ها امشب با برتری مقابل الهلال عربستان در صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت تا طلسم تیم های ایرانی مقابل سعودی ها در این شهر پاره شود.
به گزارش تابناک ورزشی، در ادامه بازی های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، تیم های استقلال و الهلال عربستان از ساعت 19 امروز (سه شنبه) به قضاوت ریوجی ساتوی ژاپنی در ورزشگاه سیب مسقط عمان به مصاف هم رفتند که نماینده کشورمان در این بازی با یک گل به برتری رسید. در این دیدار که از گروه D و به میزبانی استقلال برگزار شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 4 ساعت پیش
عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه (س) در حضور رهبر

عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه (س) در حضور رهبر مراسم عزاداری شام شهادت حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا (س) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
به گزارش ایسنا، در این مراسم که هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین عالی در سخنانی با اشاره به ترفندها و فریب های شیطان در آخرالزمان، گفت: شیطان، خانواده ها و پیوندهای خانوادگی را هدف گرفته است و اگر این پیوندها از بین برود، سقوط انسان ها آسان، و جامعه دچار فروپاشی خواهد شد.
سخنران مراسم با بیان اینکه در فرهنگ دینی، خانه و خانواده محل عبادت، ریاضت و تربیت است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 4 ساعت پیش
السد3-پرسپولیس1/حاصل نقشه برانکو برای مهار ژاوی توسط ربیع خواه!

السد3-پرسپولیس1/حاصل نقشه برانکو برای مهار ژاوی توسط ربیع خواه! پرسپولیس که پیش از این در دیدارهای خارج خانه موفق عمل کرده بود، در نهایت امشب در قطر با سه گل شکست خوردند و یک شب تلخ را برای هواداران خود رقم زدند.
به گزارش تابناک ورزشی، آخرین باخت پرسپولیس مربوط به جدال رفت برابر پیکان بود و 156 روز از آخرین شکست آنها می گذشت. پرسپولیس که در قطر در فصل گذشته سه گل از الریان دریافت کرده بودند، اینبار هم این نتیجه را مقابل السد تکرار کردند تا کار سختی برای صعود به عنوان صدرنشین از گروه پیش رو داشته باشند.
شرح گل ها:
السد 1 پرسپولیس 0: ( بغداد بنجاح ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 4 ساعت پیش
اتمام حجت العبادی با ناتو درباره ایران

اتمام حجت العبادی با ناتو درباره ایران ایرنا نوشت: نخست وزیر عراق روز سه شنبه تاکید کرد که به ناتو اجازه نمی دهیم از اراضی کشورما علیه ایران استفاده کند.
'حیدر العبادی' امروز در کنفرانس خبری هفتگی خود، همچنین در خصوص حادثه اخیر کمین علیه نیروهایی الحشد الشعبی در شمال عراق که منجر به کشته شدن 27 تن از این نیروها به دست تروریست ها شد گفت که دستور تحقیق در این حادثه را داده است.
وی ادامه داد: درخواست شده تا عامل صادر کننده دستور به این یگان کوچک الحشد الشعبی برای حرکت به منطقه 'السعدونیه' از توابع الحویجه در جنوب غربی کرکوک، شناسایی شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 4 ساعت پیش
عاملان شهادت سه مأمور پلیس دستگیر شدند + فیلم

عاملان شهادت سه مأمور پلیس دستگیر شدند + فیلم در پی حمله یکی از عوامل فریب خورده با اتوبوس به مأموران کلانتری 102 پاسداران سه تن از مأموران این کلانتری به شهادت رسیدند که عوامل این اقدام دستگیر شدند. در ادامه نیز یک خودرو پراید به نیروهای پلیس حمله و پس از مجروح کردن چند تن از عوامل نیروی انتظامی متواری شد.
به گزارش تابناک ؛ پس از آنکه در منطقه پاسداران تهران برخی از عناصر گرداگرد یکی از دروایش اقدام به حرکت هایی کردند که نظم عمومی را در آن محدوده بر هم زده بود، پلیس به صحنه وارد شد و برای پراکنده کردن آنها اقدام نمود. در این شرایط، یک اتوبوس که ظاهراً راننده اش از این دروایش بوده ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
سرپیچی الهلالی ها از احترام به جانباختگان سقوط

سرپیچی الهلالی ها از احترام به جانباختگان سقوط حریف عربستانی استقلال حاضر به یک دقیقه سکوت به احترام جانباختگان سقوط هواپیما نشد.
به گزارش ایلنا، پیش از این قرار بود به احترام هموطنان جانباخته مان در حادثه سقوط هواپیمای مسیر تهران - یاسوج، در دیدارهایی که میزبانی آن بر عهده نمایندگان کشورمان است، یک دقیقه سکوت برقرار شود.
این پیشنهاد از سوی استقلال و ذوب آهن به AFC ارسال شد و مورد موافقت قرار گرفت تا روز گذشته و پیش از دیدار این تیم مقابل لوکوموتیو انجام شد.
قرار بود این سکوت پیش از شروع دیدار استقلال - الهلال که به میزبانی استقلال در عمان برگزار شده است هم انجام شود ولی حریف عربستانی آبی های پایتخت از این موضوع سرپیچی ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
اعلام برائت مردم گناباد از اعمال دراویش در تهران

اعلام برائت مردم گناباد از اعمال دراویش در تهران امام جمعه گناباد با بیان اینکه سران دراویش ساکن تهران ژست اپوزیسیون به خود گرفته و با نظام مخالفت می کنند، گفت: مردم به شدت از این انتساب ناراحت و به اینکه این فرقه خود را به گناباد منتسب می کند، معترض هستند.
حجت الاسلام حسن صادقی نسب امروز در گفت وگو با فارس در مشهد با اشاره به اتفاقاتی که در تهران از سوی دراویش منتسب به گنابادی رخ داده است، اظهار داشت: سران فرقه دراویش قبل از انقلاب اسلامی ساکن گناباد بودند که بعد از پیروزی انقلاب به خاطر جنایت ها و ظلم هایی که مرتکب شدند از این شهرستان فرار و به تهران رفتند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
اغفال دختران ثروتمند توسط دختر مردنما

اغفال دختران ثروتمند توسط دختر مردنما گزارش کا مل از گزیده خبرهای امروز تابنا ک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
اغفال دختران ثروتمند توسط دختر مردنما +تصاویر
تولید کلیه انسان در بدن موش
رفع چین و چروک صورت با ماسک موز
سلفی طارمی با تراکتوری ها
خسارات دراویش گنابادی به اموال مردم +عکس
راننده اتوبوسی که ماموران ناجا را زیر گرفت+عکس
روایت ظریف از یک هفته سفر پر کارِ دیپلماتیک+عکس
خیابان پاسداران بعد از آشوب دراویش +عکس
تصاویر شهدای ناجا در حوادث شب گذشته پاسداران
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ شفق قطبی
نخستین تصویر از لاشه هواپیمای تهران - یاسوج+عکس ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
روش عجیب دراویش برای ایجاد انفجار در پاسداران

روش عجیب دراویش برای ایجاد انفجار در پاسداران یک خبرنگار مشاهدات عینی خود از اتفاقات شب گذشته در خیابان پاسداران را تشریح و از تلاش دراویش تقلبی برای ایجاد یک انفجار بزرگ در این خیابان خبر داد.
به گزارش تسنیم، گلستان هفتم در منطقه پاسداران تهران شب گذشته لحظات تنش آمیزی را سپری کرد. داستان از زمانی آغاز شد که عصر روز دوشنبه 30 بهمن ماموران نیروی انتظامی در حال گشت زنی در خیابان های منطقه پاسداران بودند که دو نفر را که تلاش داشتند، خودوری را سرقت کنند دستگیر می کنند.
پس از این اقدام برخی از اعضای خانواده یکی از دستگیرشدگان با حضور در مقابل کلانتری 102 پاسداران ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
دسترسی به تلگرام با اختلال مواجه شد

دسترسی به تلگرام با اختلال مواجه شد آخرین خبر نوشت: اپلیکیشن پر طرفدار تلگرام از دقایقی پیش برای بسیاری از کاربران اروپا و خاورمیانه با اختلال مواجه شده است.
از ساعاتی پیش بسیاری از کاربران تلگرام در اروپا و خاورمیانه با انتشار گزارشاتی خبر از اختلال در دسترسی به این پیام رسان را داده اند.در ادامه اکانت تلگرام در توییتر خود ضمن تایید این مشکل، گفته به زودی حل خواهد شد.
همچنین حساب پیامرسان تلگرام در توییتر خبر داده بود که در حال رفع مشکلی است که بر بعضی از کاربرانش در اروپا و خاورمیانه تاثیر گذاشته بود.در آخر دقایقی پیش تلگرام اعلام کرد مشکل مورد نظر برای 99٪ از کاربران برطرف شده و 1٪ باقی مونده هم تا چند دقیقه دیگه ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
نوبخت: حقوق اسفند از نیمه این ماه پرداخت می شود

نوبخت: حقوق اسفند از نیمه این ماه پرداخت می شود سخنگوی دولت اظهار کرد: بخش اعظمی از یارانه مراکز خدمات بهزیستی که طی چند ماه گذشته پرداخت نشده بود تا پایان هفته جاری پرداخت می شود.
به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از مجتمع توانبخشی معلولان ذهنی تهران در جمع خبرنگاران به بیان برخی تصمیمات دولت درباره وضعیت پرداخت یارانه به انجمن های خدمات بهزیستی پرداخت و اظهار کرد: از آغاز سال 96 تاکنون بیش از چهار هزار میلیارد تومان نسبت به اسفند سال 95 اعتبار بهزیستی و کمیته امداد برای پرداخت یارانه ها افزایش یافته است و در حال حاضر نیز هر ماه رقمی حدود 3800 میلیارد تومان یارانه به خانواده ها از جمله افراد تحت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
آخرین تماس تلفنی پنج دقیقه قبل از سقوط بود/ سه تا چهار هزار متر اختلاف ارتفاع وجود دارد/ بعید است کسی زنده بماند

آخرین تماس تلفنی پنج دقیقه قبل از سقوط بود/ سه تا چهار هزار متر اختلاف ارتفاع وجود دارد/ بعید است کسی زنده بماند امروز سومین روزی است که از حادثه سقوط هواپیمای ای تی آر شرکت هواپیمایی آسمان می گذرد. اخبار رسیده حکایت از این دارد که هواپیماهای ارتش توانسته اند محل دقیق سقوط هواپیما را شناسایی کنند، ولی به دلیل اختلاف ارتفاع زیاد و همچنین صعب العبور بودن منطقه حادثه، هنوز کسی به محل نرسیده است.
به گزارش تابناک ؛ کلاه سبزهای تیپ 65 نیرو مخصوص نزاجا و همچنین چند تن از کوهنوردان از یک ساعت پیش حرکت خود برای رسیدن به محل سانحه هوایی را آغاز کرده اند، ولی هنوز کسی به محل نرسیده است.
غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران در گفت و گو با تابناک در خصوص آخرین وضعیت هواپیمای سقوط کرده در کوه های دنا اظهار ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 7 ساعت پیش
اعتصاب سراسری در نوار غزه

اعتصاب سراسری در نوار غزه تمامی مناطق نوار غزه روز سه شنبه در اعتراض به بحران های انسانی پیش روی این باریکه در نتیجه محاصره ظالمانه دشمن صهیونیستی، دست به اعتصاب سراسری زده اند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، گروه های فلسطینی روز گذشته طی فراخوانی فلسطینیان ساکن نوار غزه را به اعتصاب سراسری در تمامی بخش ها از جمله بخش حمل و نقل دعوت کردند.
گروه های فلسطینی همچنین از تمامی سازمان ها و نهادهای حقوقی و امدادرسانی دعوت کردند به مسئولیت های خود در قبال ساکنان نوار غزه عمل کرده و مانع از وقوع فاجعه انسانی در این باریکه در نتیجه ادامه محاصره ظالمانه شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 7 ساعت پیش
بررسی بودجه از فردا در شورای نگهبان

بررسی بودجه از فردا در شورای نگهبان اعضای شورای نگهبان بررسی مصوبه مجلس در مورد لایحه بودجه سال 97 را فردا آغاز می کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، شورای نگهبان از فردا چهارشنبه 2 اسفندماه 96 کار بررسی مصوبه مجلس در مورد لایحه بودجه سال 97 کل کشور را آغاز می کند.
پیش از این سخنگوی شورای نگهبان گفته بود که چنانچه کار بررسی بودجه در مجلس پایان نیابد، شورای نگهبان به منظور سرعت بخشیدن به کار، بررسی مصوبه مجلس در مورد بودجه 97 را آغاز خواهد کرد.
همچنین کدخدایی عنوان کرده بود که چنانچه لازم باشد، شورای نگهبان جلسات فوق العاده ای را برای بررسی بودجه برگزار خواهد کرد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 7 ساعت پیش
حمله بوکوحرام به دبیرستان دخترانه در نیجریه

حمله بوکوحرام به دبیرستان دخترانه در نیجریه گروه تروریستی بوکوحرام عصر به دبیرستان دخترانه ای در شمال شرق نیجریه حمله کرد اما دانش آموزان وکادر آموزشی قبل از ورود تروریست ها به داخل مدرسه، موفق به فرار وپناه بردن به محل امنی شدند .
به گزارش ایرنا، شریف آیسامی یکی از شهروندان گفت: یک کاروان متشکل از چند خودروی حامل تروریست های مسلح عصر دوشنبه با ورود به روستای دابچی در منطقه بورساری در ایالت یوبی ،به سمت دبیرستان دخترانه حرکت کرد.
آیسامی افزود:تروریست های بوکوحرام همزمان با ورود به روستا چندین گلوله و بمب منفجر کردند همین امر توجه دانش آموزان دختر دبیرستان را به خود جلب کرد وآنها به همراه معلمان خود قبل از ورود مهاجمان مسلح ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 8 ساعت پیش
منافع قاچاقچیان تامین شد!

منافع قاچاقچیان تامین شد! رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی درخواست کرد که مصوبه اخیر مجلس درباره افزایش قیمت سیگار مورد واکاوی قرار گیرد، چراکه منافع قاچاقچیان با این مصوبه در قبال تولیدکنندگان داخلی تامین شده است.
محمدرضا تاجدار در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه پس از کش وقوس های فراوان و علی رغم مخالفت های مختلف با افزایش عوارض سیگار با افزایش 75 ریالی در هر نخ تولیدات با برند ایرانی، 150 ریالی تولیدات مشارکتی، 250 ریالی تولیدات با برند بین المللی و 600 ریالی سیگارهای وارداتی مواجه شدیم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 8 ساعت پیش
ضربان قلبتان را با پوست الکترونیک چک کنید

ضربان قلبتان را با پوست الکترونیک چک کنید محققان دانشگاه توکیو موفق به تولید پوست الکترونیکی شده اند که به راحتی به پوست بدن چسبانده می شود و برای شناسایی سریع مشکلات و بیماری های بدن انسان قابل استفاده است.
به گزارش فارس به نقل از انگجت، این پوست برای نمایش اطلاعات حیاتی مانند ضربان قلب به طور آنی بر روی پوست به کار می رود.
پوست یادشده با استفاده از کاتدهای نانوی خاصی تولید شده که بسیار منعطف هستند و چسباندن آنها به پوست جلوی تنفس پوست و تبادل آن با محیط اطراف را نمی گیرد. همچنین این پوست در برابر خراش و ضربه هم بسیار مقاوم است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: علمی و پزشکی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
ترکیب پرسپولیس مقابل السد اعلام شد/تغییرمهم برانکو

ترکیب پرسپولیس مقابل السد اعلام شد/تغییرمهم برانکو برانکو ایوانکوویچ با توجه به بیماری مدافع راست اصلی چندهفته تیمش مجبور به تغییراتی در ترکیب اصلی قرمزها شد و کامیلیا نیا را را به ترکیب اصلی برگرداند.
به گزارش تابناک ورزشی، پرسپولیس با پیروزی سه بر صفر در دیدار اول مقابل نسف قارشی ازبکستان، اکنون در سخت ترین جدال خود در این گروه در قطر برابر السد قرار خواهد گرفت. تیمی که ستارگان آن می توانند دردسر بزرگی برای برانکو و شاگردانش ایجاد کنند اما سرمربی کروات سرخپوشان به پشتوانه ی موفقیت های اخیر خود در تلاش است از استادیوم جاسم بن حمد نیز سرخپوشان را با امتیاز از زمین خارج کند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
انتقاد سازمان جنگل ها از یک مصوبه مجلس

انتقاد سازمان جنگل ها از یک مصوبه مجلس معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن مخالفت با مصوبه جدید مجلس مبنی بر فروش اراضی ملی اظهار کرد: آسیب شناسی های متعدد در کشور و تجربیات کشورهای مختلف نشان می دهد که نباید مالکیت عرصه های دولتی برای اجرای طرح های تولیدی از اختیار دولت خارج شود و ثروت عمومی را به ثروت خصوصی تبدیل کرد. این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری هم است.
مسعود منصور در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه مصوبه مجلس مبنی بر فروش اراضی ملی در لایحه بودجه دولت نبوده است،اظهارکرد: این پیشنهاد در مجلس شورای اسلامی و در مرحله بررسی لایحه بودجه اضافه شده و به تصویب رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
توضیح یکی از دراویش درباره اغتشاشات پاسداران

توضیح یکی از دراویش درباره اغتشاشات پاسداران یک فعال حقوق دراویش با تکذیب عاملیت به شهادت رسیدن ماموران نیروی انتظامی در اغتشاشات شب گذشته خیابان پاسداران تهران، اظهار کرد: این اتفاق باعث ناراحتی دراویش نیز شده است، در مسلک و مرام دراویش انجام چنین حرکت هایی جایی ندارد.
فرهاد نوری در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه هیچگاه خشونت در مسلک دراویش نبوده است، به اتفاقات شب گذشته خیابان پاسداران تهران و به شهادت رسیدن 5 تن که 3 نفر از آنها ماموران انتظامی بودند، اشاره کرد و با بیان اینکه دراویش هیچگاه آغازکننده خشونت نبودند، اظهار کرد: دراویش هیچگاه نمی خواستند که این اتفاقات بیفتد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
تبعیض بین دانشجویان با مصوبات هئیت امنای دانشگاه ها

تبعیض بین دانشجویان با مصوبات هئیت امنای دانشگاه ها مدیرکل پیشگیری دیوان عدالت اداری گفت: مصوبات هیئت امنای دانشگاه ها موجب تبعیض ناروا میان دانشجویان دانشگاه های مختلف شده و فرزندان برخی اساتید با استناد به مصوبات هیئت امنای دانشگاه ها از دانشگاه های درجه دوم و سوم به دانشگاه های تهران منتقل شدند.
به گزارش تسنیم، به نقل از دیوان عدالت اداری، دومین نشست تخصصی جایگاه مصوبات هیئت امنای دانشگاه ها در نظم حقوقی کشور با حضور موحد معاون حقوقی، پیشگیری و پژوهش دیوان عدالت اداری، مولابیگی معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری، واحدی رییس هیئت تخصصی پژوهشی فرهنگی دیوان عدالت اداری، محمدجواد شریعت باقری رئیس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
فردا شورای نگهبان رسیدگی به احکام بودجه را آغاز می کند

فردا شورای نگهبان رسیدگی به احکام بودجه را آغاز می کند سخنگوی شورای نگهبان دستور جلسه چهارشنبه این هفته شورای نگهبان را تشریح کرد.
به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود نوشت:
شورای نگهبان در جلسه فردا (چهارشنبه) رسیدگی به احکام بودجه را آغاز خواهد کرد، البته هنوز مصوبه مجلس به شکل رسمی واصل نشده است، لیکن جهت سرعت در کار این رسیدگی انجام خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
تولید سواری افزایش یافت

تولید سواری افزایش یافت تولید خودروهای سواری در تمام خودروسازان داخلی به جز یک شرکت، با افزایش همراه بوده است.
به گزارش ایسنا، دی ماه امسال تولید انواع خودروهای سواری با رشد 9.2 درصدی همراه بوده و از 129 هزار و 743 دستگاه در دی ماه 1395 به 141 هزار و 720 دستگاه افزایش یافت.
در این مدت تولید انواع خودروهای سواری در گروه صنعتی ایران خودرو از 63 هزار و 281 دستگاه در دی ماه سال گذشته به 67 هزار و 102 دستگاه رسید.
تولید انواع سواری در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو نیز صعودی بوده و از 54 هزار و 604 دستگاه در دی ماه 1395 به 62 هزار و 230 دستگاه افزایش یافت. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
اسلام اجبار ندارد اما اگر حجاب واجب شد و کسی آن را بشکند بحث نهی از منکر به میان می آید/وقتی دختری روسری خود را سرچوب می کند و می چرخاند و می خواهد به نظام دهن کجی کند

اسلام اجبار ندارد اما اگر حجاب واجب شد و کسی آن را بشکند بحث نهی از منکر به میان می آید/وقتی دختری روسری خود را سرچوب می کند و می چرخاند و می خواهد به نظام دهن کجی کند حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: امروز مسئله حجاب از صورت یک حکم فردی اسلام بیرون آمده و به نظام جمهوری اسلامی گره خورده و لذا دشمن معتقد است اگر آن را متزلزل کند 50 درصد نظام ضعیف می شود که در این راستا توطئه ها و کمپین هایی را به راه می اندازد.
به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، این مرجع تقلید پیش از ظهر سه شنبه در مراسم عزای حضرت فاطمه زهرا(س) پر رنگ شدن مراسم های عزاداری و مذهبی را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد.
او اظهار کرد: این گونه مراسم های مذهبی اثرات فراوانی در جامعه دارند و پایه های مذهب اهل بیت و شیعه را پر رنگ تر می کنند و موجب گسترش نام شیعه می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
نمایندگان کارخانه سازنده هواپیما امروز به تهران می رسند

نمایندگان کارخانه سازنده هواپیما امروز به تهران می رسند رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به دعوت از نمایندگان کارخانه سازنده و سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه گفت: این تیم بعدازظهر امروز به تهران خواهند رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درخصوص آخرین وضعیت عملیات جستجو لاشه هواپیما بیان کرد: بالاخره بعد از 48 ساعت تلاش و کوشش بی وقفه جمعیت نیروهای حاضر در محل وقوع حادثه، این اقدامات جواب داد و افراد موفق به شناسایی محل دقیق سقوط هواپیما شدند.
به گفته عابدزاده این محل طبق بررسی های قبلی شناسایی شده بود اما به دلیل شرایط سخت آب و هوایی و وجود مه در منطقه مورد نظر امکان دسترسی هلی کوپتر و پهبادها برای ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
عرضه بلوک 16.67 درصدی ذوب آهن در فرابورس

عرضه بلوک 16.67 درصدی ذوب آهن در فرابورس بلوک 16.67 درصدی سهام شرکت ذوب آهن اصفهان در روز 15 اسفندماه امسال توسط سازمان خصوصی سازی در فرابورس عرضه می شود.
به گزارش ایبِنا، تعداد 5 میلیارد و 530 میلیون و 671 هزار و 12 سهم شرکت ذوب آهن اصفهان توسط سازمان خصوصی سازی به وکالت از سوی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در روز 15 اسفندماه امسال در بازار دوم فرابورس عرضه می شود.
بر اساس این گزارش، این بلوک شامل 16.67 درصدی سهام ذوب می باشد که قرار است به قیمت پایه هر سهم 750ریال با شرایط 10 درصد نقد و بقیه اقساط 8 ساله با نرخ سود 13 درصد در فرابورس واگذار شود. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
دامنه نوسان در بورس چیست؟

دامنه نوسان در بورس چیست؟ دامنه نوسان پایین ترین تا بالاترین قیمتی است که در آن دامنه، طی یک یا چند جلسه رسمی معاملاتی بورس، قیمت سهم می تواند نوسان داشته باشد.
برای جلوگیری از آشفتگی در بازار محدودیت نوسان قیمت اوراق بهادار وجود دارد. در حال حاضر، محدودیت نوسان قیمت در بورس اوراق بهادار تهران بر سهام مثبت 4 درصد و منفی 4 درصد است و بر حق تقدم سهام مثبت 8 و منفی 8 درصد است.
این در حالی است که در فرابورس دامنه نوسان سهام 5 درصد است. دامنه نوسان 4 درصدی یعنی آنکه قیمت طی یک روز حداکثر می تواند تا 4 درصد نسبت به قیمت دیروز رشد کند و در شرایط کاهش قیمت نیز می تواند تا 4 درصد کاهش یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
در جلسه معاون دادستان با مسئولان سازمان هواپیمایی چه گذشت؟

در جلسه معاون دادستان با مسئولان سازمان هواپیمایی چه گذشت؟ مشاور حقوقی وزیر راه و شهرسازی از برگزاری جلسه معاون دادستان کل کشور با مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری با حضور مدیرعامل ایران ایر در خصوص سانحه هوایی ای تی آر آسمان خبر داد.
حسین معصوم در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره تشکیل جلسه دستگاه قضایی با سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص هواپیمای ای تی آر شرکت هواپیمایی آسمان گفت: رئیس قوه قضائیه به دادستان کل موضوع را ارجاع داد تا این سانحه سقوط هواپیما بررسی قضایی شود که به حوزه معاونت حقوق عامه دادستان کل کشور ارجاع داده شده است.
وی ادامه داد: حشمتی معاون دادستان نیز به همین منظور جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه سازمان هواپیمایی کشوری تشکیل ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
باید برنامه ای برای درمان والدین آزارگر تهیه کرد

باید برنامه ای برای درمان والدین آزارگر تهیه کرد معاون دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: باید برنامه ای برای درمان والدین آزارگر داشته باشیم تا کودک پس از مدتی نگهداری به خانواده برگردد.
به گزارش ایسنا، ارجمندی در سمینار کودک آزاری و مناطق حاشیه نشین با تاکید بر اینکه سازمانهای مردمی باید در حوزه کودکان وارد شوند، گفت: ساختار دولتی در حال حاضر پاسخگوی نیازهای جامعه نیست و تشکل های مردمی باید به این حوزه وارد شوند.
وی با بیان اینکه رفع مشکلات در این حوزه زمانبر و هزینه بر است، افزود: در زمینه فقر، اعتیاد و بحران های دیگر باید کارهای زیادی انجام شود تا یک کودک شرایط نرمال پیدا کند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
کمبود بودجه برای تامین اعتبار تغذیه دانشجویی

کمبود بودجه برای تامین اعتبار تغذیه دانشجویی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: کمبود بودجه دانشگاه باعث فشار زیادی برای مباحث تغذیه دانشجویی دانشگاه شده است .
به گزارش مهر، جواد شکراله مغانی گفت: متاسفانه امسال دانشگاه ها با کمبود بودجه مواجه هستند و این مساله باعث شده، فشار زیادی برای مباحث تغذیه دانشجویی دانشگاه ایجاد کند.
وی ادامه داد: مبلغ قابل توجهی به پیمانکار بدهکار هستم و هر روز منتظریم تا یک اعتباری را اختصاص دهند و تسویه حساب کنیم.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این معضل مربوط به تمام دانشگاه ها است و دانشگاه ما نیز به شدت مشکل بودجه ای دارد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
چقدر از مناقصات به بخش خصوصی می رسد؟

چقدر از مناقصات به بخش خصوصی می رسد؟ عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران معتقد است مناقصات همواره شاهراه ارتباطی بین دولت و بخش خصوصی هستند و نیاز به توجه خاصی دارد. به گفته وی عموما مسئولان برگزاری مناقصات اطلاعات کافی و دقیق از قانون مناقصات ندارند که این خود محیط مناسبی برای تبانی فراهم می کند.
یلدا راهدار در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: معاملات و مناقصات دولتی در همه جای دنیا نقش عمده ای در اقتصاد کشورها ایفا می کند؛ بطوریکه 10 تا 15 درصد از ارزش تولید ناخالص ملی کشورها به خریدهای دولتی اختصاص دارد، اما این رقم در کشورهای در حال توسعه که نقش و اندازه دولت پررنگ تر و بزرگتر است تا حدود 50 درصد از تولید ناخالص را شامل ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
قابل توجه داوطلبان آخرین ماراتن 96

قابل توجه داوطلبان آخرین ماراتن 96 آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1397 چهارشنبه آغاز می شود و داوطلبان از اول اسفندماه باید اقدام به دریافت کارت ورود به این آزمون کنند.
به گزارش دانشجو، درست 10 روز به آغاز ماراتن آزمون دکتری سال 97 فرصت باقی مانده است؛ رقابتی که با حضور 234 هزار و 454 نفر برگزار خواهد شد که تعداد 100 هزار و 622 نفر معادل 42 ٫ 92 درصد داوطلبان زن و تعداد 133 هزار و 832 نفر معادل 57 ٫ 08 درصد داوطلبان مرد هستند.
طبق تقویم سازمان سنجش آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1397 چهارشنبه آغاز می شود و داوطلبان از اول اسفندماه باید اقدام به دریافت کارت ورود به این آزمون کنند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
مهلت ثبت نام مسابقات قرآن و عترت دانشگاه تهران

مهلت ثبت نام مسابقات قرآن و عترت دانشگاه تهران اختتامیه بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
مسابقات قرآن سال 1396 دانشگاه تهران شامل برگزاری مرحله دانشگاهی سی و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه کارکنان و استادان دانشگاه تهران از 7 تا 9 اسفند برگزار می شود.
به گزارش آنا، این مسابقات شامل 6 بخش و 33 رشته خواهد بود. دانشجویان (مرحله دانشگاهی)، کارکنان و استادان می توانند بنابر علاقه مندی خود در تمام بخش های اعلام شده این مسابقات شرکت کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
سال آینده 55 میلیون ایرانی یارانه دریافت می کنند

سال آینده 55 میلیون ایرانی یارانه دریافت می کنند سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تعداد یارانه بگیران در آینده، 55 میلیون نفر خواهد بود و افرادی که یارانه شان حذف می شود، کاهش می یابد.
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور در گفت وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دولت در لایحه بودجه سال 97 پیشنهاد داده بود که 23 هزار میلیارد تومان برای یارانه های نقدی و غیر نقدی به خانوار اختصاص یابد، البته کل رقم هدفمندی یارانه ها در بخش پرداخت های نقدی، 37 هزار میلیارد تومان بوده است.
وی افزود: از این مقدار ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
مصر و اسرائیل قرارداد صادرات گاز امضاء کردند

مصر و اسرائیل قرارداد صادرات گاز امضاء کردند طبق قرار دادی که روز دوشنبه به امضاء رسید، اسرائیل قرار است به مدت 10 سال به مبلغ 15 میلیارد دلار به مصر گاز بفروشد.
به گزارش فارس، شرکت حفاری دیلک اعلام کرد که توانسته با شرکت دولفینوز مصر توافق صادرات گاز به مصر را به میزان 64 میلیارد متر مکعب و در طول 10 سال به ارزش 15 میلیارد دلار به امضاء برساند.
به گزارش رادیو عبری تل آویو، دو شرکت اسرائیلی و مصری به زودی به طور رسمی در این خصوص موضع گیری خواهند کرد تا این قرار داد به مرحله اجرا برسد.
پس از این توافق، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی این توافق را تاریخی خواند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
برترین های علوم مهندسی کشور تجلیل می شوند

برترین های علوم مهندسی کشور تجلیل می شوند مراسم گرامیداشت روز مهندسی و تجلیل از برگزیدگان مهندسی کشور، منتخب فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در سال 1396 پنجم اسفندماه جاری برگزار می شود.
به گزارش ایسنا، ششمین دوره تجلیل از استادان برجسته مهندسی کشور، چهاردهمین دوره تجلیل از مهندسان برجسته کشور و ششمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته مهندسی کشور به همت گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم روز شنبه پنجم اسفندماه، همزمان با روز مهندسی از ساعت 14 تا 16 در تالار غدیر مجموعه فرهنگستان ها برگزار می شود.
در این مراسم از دکتر "مهرداد شکریه" استاد برجسته در مهندسی مکانیک ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
پرترافیک ترین شهر جهان

پرترافیک ترین شهر جهان ترافیک با در نظر گرفتن این موضوع که در برخی شهرها در سراسر جهان رانندگان نیمی از زمان رانندگی خود را در ترافیک می گذرانند، در حال تبدیل شدن به یک مساله جهانی است.
به گزارش ایسنا، ترافیک باعث افزایش هزینه های رانندگان می شود؛ به طوری که تنها در ایالات متحده ترافیک در سال گذشته حدود 300 میلیارد دلار به رانندگان هزینه تحمیل کرده است.
در برخی از شهرها، رانندگان سالانه بیش از 100 ساعت را پشت ترافیک می گذرانند.
یک شرکت امریکایی که در زمینه ترافیک و حمل و نقل تحقیقات انجام می دهد، اخیرا براساس آمار سال 2017 لیستی از پرترافیک ترین شهرهای جهان از لحاظ تراکم ترافیکی منتشر کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 10 ساعت پیش
کره جنوبی از آمریکا به سازمان تجارت جهانی شکایت می کند

کره جنوبی از آمریکا به سازمان تجارت جهانی شکایت می کند کره جنوبی اعلام کرد به دلیل اختلافاتی که پس از اقدام آمریکا در تعیین نرخ تعرفه فولاد بوجود آمده، از این کشور در سازمان تجارت جهانی شکایت می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یونهاپ، کره جنوبی تاکید کرده است که اگر تعرفه ها وضع شود چاره ای بجز شکایت از آمریکا وجود ندارد.
وزارت بازرگانی آمریکا به دونالد ترامپ رییس جمهور این کشور توصیه کرده است که افزایش تعرفه بر روی فولاد وارداتی از چند کشور را مد نظر قرار دهد.
در صورتی که این پیشنهاد مورد تایید قرار گیرد 12 کشور در زمره اعمال تعرفه قرار خواهند گرفت که یکی از آنها کره جنوبی است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
کمرنگ شدن رشد بازار اروپا منجر به سقوط سهام آسیایی شد

کمرنگ شدن رشد بازار اروپا منجر به سقوط سهام آسیایی شد روز سه شنبه پس از این که توالی سوددهی سهام اروپایی متوقف شد، سهام آسیایی افت کرد. درحالی که دلار فاصله اش را از کمترین میزان 3 ساله خود بیشتر کرد.
به گزارش مهر به نقل از رویترز، روز سه شنبه پس از این که توالی سوددهی سهام اروپایی متوقف شد، سهام آسیایی افت کرد. درحالی که دلار فاصله اش را از کمترین میزان 3 ساله خود بیشتر کرد.
تاجران پیش بینی می کنند امروز سهام اروپایی بازارهای خود را با نتایجی درهم وبرهم آغاز کنند؛ پیش بینی شده است که شاخص فوتسی 0.1 درصد بالاتر باز شود، داکس آلمان 0.1 درصد و کاک فرانسه هم 0.07 درصد پایین تر باز شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
بازارگرمی بانکها برای دریافت سپرده بیشتر از مشتریان

بازارگرمی بانکها برای دریافت سپرده بیشتر از مشتریان اگرچه اقدام دولت برای اعطای اوراق مشارکت ریالی و ارزی، گامی در جهت جمع آوری نقدینگی از بازار به شمار می رود، اما بانکها هم حداکثر استفاده از فضا را کرده و اکنون اوراق، ضامن وام گیرندگان شد.
به گزارش خبرنگار مهر، اوراق مشارکت ریالی و ارزی که از سوی دولت برای کنترل بازار ارز توزیع شده است، حاشیه های مثبت و منفی بسیاری داشته است. برخی بر این باورند که تنها راهکاری که در شرایط کنونی اقتصاد ایران، دولت می توانست اجرا کند، همین انتشار اوراق مشارکت ارزی و ریالی بوده و عده ای دیگر بر این باور هستند که این تصمیم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
لحظات کشف لاشه هواپیمای ای تی آر

لحظات کشف لاشه هواپیمای ای تی آر کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
ادامه درگیری ها در پاسداران تهران

ادامه درگیری ها در پاسداران تهران کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
صفحه نمایش پوستی که علایم حیاتی را نمایش می دهد

صفحه نمایش پوستی که علایم حیاتی را نمایش می دهد گزارش کا مل از گزیده خبرهای امروز تابنا ک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
صفحه نمایش پوستی که علایم حیاتی را نمایش می دهد
آیا باید برای پیدا کردن نیمه گمشده مان تلاش کنیم؟!
فرهاد اصلانی: دیگر آب از سرمان گذشته است
میزان ارتفاع برف در منطقه محل سقوط هواپیما +عکس
محل تقریبی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج مشخص شد+عکس
آیا هواپیمای ATR ساعت 8:50 سقوط کرده است!؟ +عکس
نوجوانی سلاح به دست مسلمانان را تهدید کرد +عکس
دختری که اشک نامادری نابینایش را سرازیر کرد+تصاویر
حضور آخوندی در موقعیت احتمالی سقوط هواپیما +عکس ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
تکه های مشکوک به قطعات هواپیما یا اجساد

تکه های مشکوک به قطعات هواپیما یا اجساد تکه های مشکوک به قطعات هواپیما یا اجساد، از تصویر ماهواره ای ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
حمله با پراید به نیروهای پلیس

حمله با پراید به نیروهای پلیس کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
توضیح رئیس دانشگاه تربیت مدرس درباره تجمع دانشجویان

توضیح رئیس دانشگاه تربیت مدرس درباره تجمع دانشجویان رئیس دانشگاه تربیت مدرس درخصوص تجمع تعدادی از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش مهر، به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، محمدتقی احمدی علت تجمع تعدادی از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه را تاخیر در پرداخت کمک هزینه تحصیلی عنوان کرد و گفت: متاسفانه بودجه های دانشگاه ها بعضا با تاخیر دو ماهه دریافت می شود.
وی افزود: اعتبارات بودجه از خزانه با تاخیر به دانشگاه می رسد و این مساله برای دانشجویان سوال ایجاد کرده است. متاسفانه این مسائل چند ماهی است که گاهی باعث حضور اینچنینی دانشجویان می شود و آنها خواستار اطلاع از علت تاخیر پرداخت کمک هزینه ها ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
آتش زدن خودرو مردم توسط دراویش

آتش زدن خودرو مردم توسط دراویش در ناآرامی های شب گذشته، دراویش علاوه بر حمله با خودرو به نیروهای پلیش، برخی خودروها را تخریب کرده و آتش زدند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
آمارثبت نامی ارشد 97

آمارثبت نامی ارشد 97 مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت 9 صبح امروز، 149 هزار و 700 داوطلب نسبت به ثبت نام در کارشناسی ارشد 97 اقدام کرده اند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد97 همه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد از روز دوشنبه 30 بهمن ماه 96 آغاز و تا ساعت 24 پنج شنبه سوم اسفند ماه 96 ادامه دارد.
وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در این مدت علاوه بر افرادی که از ثبت نام جا مانده اند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
شش گجتی که هر مردی باید داشته باشد

شش گجتی که هر مردی باید داشته باشد کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
واژگونی کامیون حاوی جوهرنمک در بزرگراه چمران

واژگونی کامیون حاوی جوهرنمک در بزرگراه چمران یک دستگاه کامیون حاوی ماده شیمیایی جوهرنمک شامگاه دوشنبه در حوالی مجتمع مسکونی آتی ساز واژگون شد و این حادثه از سوی آتش نشانی مدیریت شد.
به گزارش ایرنا، سیدجلال ملکی سخنگوی اتش نشانی تهران در این باره گفت: یک دستگاه کامیون حامل جوهرنمک در بزرگراه چمران (مسیر شمال) در محدوده برج های اتی ساز واژگون شده که با حضور نیروهای اتش نشان در محل، ایمن سازی های لازم انجام شد و مشکلی در این محل وجود ندارد.
وی ادامه داد: پیشتر برخی منابع اعلام کرده بودند این کامیون حامل اسید بوده که این موضوع تکذیب می شود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
تعیین محل سقوط هواپیما از تماس تلفنی مسافران

تعیین محل سقوط هواپیما از تماس تلفنی مسافران محمدجواد آدری جهرمی، وزیر ارتباطات در تازه ترین پست اینستاگرام با انتشار تصوی ماهواره ای از محل سقوط هواپیما نوشت:
در خصوص اخباری که در مورد وجود گوشی روشن یکی از مسافرین طرح شد و نیز اخبار دیگری که روز گذشته در خصوص تماس یکی از شهروندان یاسوجی با یکی از مسافرین و صحبت با وی در هنگام پرواز مطرح شد، توضیحاتی را عرض می کنم.
الف. مطلع شدیم که تلفن همراه یکی از مسافرین پس از ناپدید شدن هواپیما روشن بوده و تا ساعت هفت عصر همان روز در دسترس بوده و سپس به دلیل احتمالی اتمام باتری خاموش می شود. موقعیت تلفن همراه در سایت روستای کهنگان سمیرم بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
افشای راز یارانه ای احمدی نژاد

افشای راز یارانه ای احمدی نژاد محمود بهمنی گفت: احمدی نژاد نمی خواست به همه ایرانی ها یارانه بدهد.
به گزارش خبرآنلاین، محمود بهمنی، رییس کل سابق بانک مرکزی با اعلام این مطلب افزود: امروز همه منتقد طرح هدفمندی یارانه ها شده اند اما اگر کمی به عقب برگردید می بینید چطور در آن سالها همه کشور بسیج شده بودند که این طرح اجرایی شود. همه می پرسیدند چرا طرح هدفمندی یارانه ها را اجرایی نمی کنید. در مجلس دائم به دولت تذکر می دادند. حالا همه بسیج شدند که چرا اجرا کردید.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا شیوه اجرا نادرست بود یا خیر، گفت: شاید شیوه اجرا خوب نبود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 16 ساعت پیش
پخش شیار 143 در روزشهادت حضرت زهرا درتلویزیون

پخش شیار 143 در روزشهادت حضرت زهرا درتلویزیون فیلم های سینمایی بوسیدن روی ماه ، زخم شانه حوا ، گل برفی و راز بادبزن و شیار 143 تنها برخی فیلم های آخر هفته تلویزیون هستند.
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم های سینمایی و تلویزیونی در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فیلم های سینمایی و تلویزیونی بوسیدن روی ماه ، زخم شانه حوا ، پنجره ، خاکستر نشین ، گل برفی و راز بادبزن ، سبز به رنگ زمرد ، شیار 143 ، تیک تاک ، سرخ به رنگ عقیق ، فرار از جهنم ، هیهات ، باجه تلفن ، دو جریب زمین ، دایره سرخ و تلافی سه شنبه 1 اسفند ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
شبکه یک سیما ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 16 ساعت پیش
تحصن خوابیده دانش آموزان آمریکایی مقابل کاخ سفید

تحصن خوابیده دانش آموزان آمریکایی مقابل کاخ سفید در پی حادثه مرگبار تیراندازی هفته گذشته در دبیرستانی در ایالت فلوریدای آمریکا، هزاران دانش آموز در اعتراض به قانون آزادی حمل سلاح در مقابل کاخ سفید "تحصن خوابیده" برگزار کردند ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 16 ساعت پیش
مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای 5 استان

مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای 5 استان پلیس راه راهور ناجا از مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای 5 استان کشور خبرداد.
به گزارش مهر، پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد شاهد بارش برف در استان خراسان رضوی (محورهای تربت حیدریه-مشهد و مشهد-چناران) هستیم.
به گفته پلیس بارش باران را نیز در اکثر محورهای استان های مازندران و گلستان، استان زنجان (محورهای قیدار-همدان و قیدار-زنجان) و استان خراسان رضوی (محورهای چناران-قوچان و نیشابور) شاهدیم.
بنا بر این گزارش محورهای استان خراسان شمالی (محورهای بجنورد-آشخانه و بجنورد-اسفراین و آشخانه-چمن بید)، استان مازندران (محور ساری-کیاسر) ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 16 ساعت پیش
ذوق زدگی حامیان داعش از وقایع خیابان پاسداران

ذوق زدگی حامیان داعش از وقایع خیابان پاسداران عصر روز دوشنبه راننده یک اتوبوس با زیر گرفتن شماری از نیروهای انتظامی در خیابان پاسداران سه تن از آن ها را به شهادت رساند، در پی این رویداد رسانه های برخی از کشورهای حامی داعش با ذوق زدگی این اقدام تروریستی را با عنوان اعتراضات در تهران گزارش دادند.
به گزارش ایرنا، برخی از رسانه های عربی زبان وابسته به کشورهای عربی منطقه و غرب که از سال 2011 با حمایت همه جانبه از تروریست ها، اقدامات وحشیانه آن ها در سوریه و عراق را پوشش می دادند، روز دوشنبه در خبرهای فوری و گزارش های خود به وقایع ناگوار خیابان پاسداران پرداختند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
افزایش احتمال یافتن هواپیما با کاهش ابرهای ارتفاعات

افزایش احتمال یافتن هواپیما با کاهش ابرهای ارتفاعات با توجه به کاهش توده های ابر در ارتفاعات و افزایش میزان دید احتمال یافتن لاشه هواپیما امروز وجود دارد.
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، با توجه به کاهش توده های ابر در ارتفاعات و افزایش میزان دید احتمال یافتن لاشه هواپیما وجود دارد.
بنابراین گزارش، ورژانس کشور در منطقه سمیرم در دو قسمت تجسس را ادامه می دهد، اولی پرواز بالگردهای سازمان اورژانس بر فراز رشته کوههای دنا و دومی خودروی آفرود اورژانس کشور در دشت سمیرم.
گفتنی است هواپیمای ای تی آر 72 – 500 متعلق به هواپیمایی آسمان صبح یکشنبه 29 بهمن ماه از صفحه رادار خارج شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
ارزش ریال ایران 20 درصد افت کرده است

ارزش ریال ایران 20 درصد افت کرده است رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه اعلام کرد که برقراری پیمان پولی میان ایران و روسیه هنوز برقرار نشده است و در حال حاضر یکی از موانع در این زمینه افت 15 تا 20 درصدی ارزش ریال ایران طی پنج سال اخیر است.
به گزارش ایسنا، اسدالله عسگر اولادی اظهار کرد: هنوز پیمان پولی میان ایران و روسیه برقرار نشده است و مهمترین موانع در این زمینه این است که بانک های مرکزی ایران و روسیه سر مبادله با یکدیگر اختلاف دارند.
وی افزود: بالاخره بعد از چند ماه باید ارز مبادله شود و هنوز تفاهم کامل حاصل نشده است و به پای قرارداد نرسیده ایم اما مذاکرات ادامه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
اعلام زمان پرداخت عیدی معلمان حق التدریس

اعلام زمان پرداخت عیدی معلمان حق التدریس معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام خبر واریز حقوق حق التدریسان آزاد گفت: عیدی این گروه نیز تا پایان هفته واریز خواهد شد.
به گزارش ایسنا، علی الهیار ترکمن ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: خوشبختانه شب گذشته حقوق حق التدریسان آزاد را تا بهمن ماه پرداخت کردیم و از این بابت هیچ بدهی نداریم.
وی درباره زمان واریز عیدی این گروه از فرهنگیان نیز گفت : عیدی این عزیزان هم به استناد بند 3 مصوبه دولت به نسبت ساعات تدریس است که رقم دقیق آن محاسبه شده و تا چهارشنبه یا پنجشنبه (بسته به عملکرد خزانه) پرداخت خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
هجوم به خانه دختر پیامبر چگونه اتفاق افتاد؟

هجوم به خانه دختر پیامبر چگونه اتفاق افتاد؟ روزهای پس از رحلت رسول خدا(ص) از مهم ترین برهه های تاریخ اسلام است. می دانیم که با رحلت رسول خدا(ص) جریان سقیفه شکل گرفت که آثار و پیامدهایی داشت. از تلخ ترین آثار این رخداد، هجمه به خانه حضرت فاطمه(س) به منظور بیعت گیری بود. در این هجمه، حضرت فاطمه(س) دچار صدمات جسمی و روحی شد و فرزندش محسن را سقط کرد. از جمله پرسش های کلیدی درباره این واقعه، تاریخ رخداد آن است، زیرا با روشن شدن پاسخ این پرسش، هم می توان تاریخ شهادت محسن را به دست آورد، هم تاریخ اخذ بیعت اجباری از امام علی(ع) و هم طول مدت بیماری و بستری شدن حضرت فاطمه(س) را که به شهادت ایشان منجر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
دلیل گرانی های اخیر در بازار گوشی موبایل

دلیل گرانی های اخیر در بازار گوشی موبایل وزیر ارتباطات با اعلام اینکه در همان آغاز فاز پایش گوشی ها و پیش از اینکه هیچ برندی اعلام شود، یک شبه هزینه گوشی ها 200 هزار تومان بالا رفت، علت این موضوع را سودجویی مشخصاً تعدادی از فروشندگان بیان کرد.
به گزارش ایسنا، مبارزه با قاچاق کالا در مورد اقلامی که تولید داخلی آن وجود دارد، علاوه بر اینکه می تواند جلوی ایجاد بیکاری های گسترده را بگیرد، در رشد و توسعه اقتصادی کشور نیز اثرگذار است. این کالاها می توانند با پرداخت تعرفه تعیین شده به سازمان گمرک از مسیری قانونی وارد شوند که از درآمد حاصل شده از این تعرفه ها، منابع مالی دولت برای ارائه خدمات عمومی به همه شهروندان غنی تر می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
شناسایی خودروهای وارداتی غیرقانونی

شناسایی خودروهای وارداتی غیرقانونی وزارت صنعت، معدن و تجارت از شناسایی تمامی خودروهایی که از مبادی غیرقانونی و روش های نامتعارف ثبت سفارش شده اند خبرداد.
به گزارش ایسنا، مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در راستای اجرایی کردن تدابیر دولت و دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای مبارزه با فساد و صیانت از حقوق بیت المال، تمامی خودروهایی که در زمان ممنوعیت واردات خودرو (از هشتم تیر 96) از مبادی غیرقانونی و با روش های نامتعارف ثبت سفارش شده اند (اعم از خودروهایی که وارد کشور شده یا در گمرکات موجود هستند) شناسایی شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
دانش آموز تهرانی معلمش را مجروح کرد

دانش آموز تهرانی معلمش را مجروح کرد رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دانش آموز یکی از مدارس مقطع متوسطه منطقه 16 با استفاده از سلاح سرد(چاقو) معلم خود را مجروح و از مدرسه متواری شده است.
به گزارش ایرنا، علیرضا راه پیما با اشاره به اینکه این حادثه روز گذشته اتفاق افتاده است، افزود: دانش آموز مهاجم که در پایه نهم تحصیل می کند هنگام حضور معلم در کلاس درس با چاقو به وی حمله کرده و پس از مصدوم کردن معلم خود از مدرسه متواری می شود.
وی اظهار کرد: بلافاصله پس از اطلاع مسئولان مدرسه، موضوع به مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ(110) گزارش و معلم مجروح نیز به بیمارستان منتقل می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
وقوع زلزله 4.6 ریشتری در سردشت آذربایجان غربی

وقوع زلزله 4.6 ریشتری در سردشت آذربایجان غربی فرماندار شهرستان سردشت با اشاره به وقوع زلزله 4.6 ریشتری که مرکز آن قلعه دیزه عراق بوده و شهرهای میرآباد و سردشت آذربایجان غربی را لرزاند، گفت: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر خسارت زلزله در این 2 شهر گزارش نشده است.
به گزارش ایرنا، نژاد جهانی اظهار کرد: خوشبختانه بە علت کوتاە بودن زمان و کم بودن شدت زلزلە هیچگونە خسارت جانی و مالی در این شهرستان وجود نداشته است.
وی افزود: آرامش کامل در مناطقی که بر اثر زلزله لرزید حاکم است.
بخشدار بخش وزینە نیز که مرکز آن شهر میرآباد سردشت است به خبرنگار ایرنا گفت: از همان دقایق اولیە وقوع زلزله نیروهای امدادی در حالت آمادە باش کامل هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
احتمال سقوط بهمن در محور کرج - چالوس

احتمال سقوط بهمن در محور کرج - چالوس رئیس پلیس راه استان البرز از احتمال سقوط بهمن در محور کرج_چالوس به سبب گرم شدن هوا خبر داد.
به گزارش مهر، سرهنگ رضا معظمی گودرزی، با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان البرز، اظهار کرد: در حال حاضر گره ترافیکی در محورهای آزدراهی تهران کرج و کرج قزوین وجود ندارد.
وی با بیان اینکه تعطیلی روز سه شنبه یکم اسفندماه سبب شده ترافیک در محور کرج چالوس به سمت مازندران نیمه سنگین باشد، افزود: گرم شدن هوا احتمال سقوط بهمن در محور کرج چالوس را شدت می بخشد لذا رانندگان باید با در نظر تمهیدات لازم و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفری ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
تسلیت کره شمالی برای سقوط هواپیمای ایران

تسلیت کره شمالی برای سقوط هواپیمای ایران یک مقام ارشد کره شمالی با ارسال پیامی جان باختن مسافران هواپیمای سانحه دیده کشورمان را تسلیت گفت.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، 'کیم یونگ نام' رییس مجلس عالی خلق که از او با عنوان نفر دوم کره شمالی پس از رهبر این کشور یاد می شود، در پیام خود به 'حسن روحانی' رییس جمهور ایران این واقعه را تسلیت گفته است.
خبرگزاری کره شمالی می نویسد: مقام ارشد کره شمالی در این پیام سانحه سقوط هواپیما و جان باختن تعدادی از هموطنانمان را به رییس جمهور و خانواده های قربانیان آن تسلیت گفته و با مردم ایران ابراز همدردی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال

از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال به گزارش تابناک اقتصادی ، تاریخ اقتصاد ایران و جهان آینه ای است تمام نما از رویدادهای اقتصادی که در گذشته رخ داده است و بیانگر ریشه های تاریخی بسیاری از واقعیت های امروز ایران و جهان است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی اولین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
1 اسفند 1293 ، مستوفی الممالک کابینه خود را به این شرح ترمیم کرد: عین الدوله، وزیر داخله- معاون الدوله- وزیر خارجه- صاحب اختیار، وزیر جنگ- محتشم السلطنه، وزیر مالیه- مخبرالسلطنه، وزیر عدلیه- شهاب الدوله ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
گزارش تصویزی ظریف از یک هفته پر سفر

گزارش تصویزی ظریف از یک هفته پر سفر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، با انتشار پستی اینستاگرامی به سفرها و دیدارهای خود در هفته ای که گذشت اشاره کرد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
کودکان طلاق از چه حقوقی برخوردار هستند؟

کودکان طلاق از چه حقوقی برخوردار هستند؟ یکی از حقوقی که در پیمان نامه حقوق کودک برای کودکان مطرح شده، حق پیوند خانوادگی یا برخورداری از خانواده مناسب است. همچنین این کنوانسیون در برخی مواد خود، توجه ما را به این نکته جلب کرده است که کودکان باید شرایط لازم را برای برخورداری از خانواده مناسب داشته باشند اما با رشد طلاق در جوامع، حقوق کودکانی که خانواده های خود را از دست می دهند بیش از پیش در معرض تضییع قرار می گیرد.
به گزارش تابناک مواد 8، 9، 18، 20 و 21 پیمان نامه حقوق کودک به این موضوع پرداخته است که کودکان در موقعیت ها و زمان های مختلف اعم از اینکه والدین در کنار هم زندگی کنند یا از یکدیگر جدا شده باشند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
واکنش گوترش به احتمال تقابل بین اسرائیل و حزب الله

واکنش گوترش به احتمال تقابل بین اسرائیل و حزب الله دبیرکل سازمان ملل متحد نسبت به احتمال وقوع درگیری مستقیم بین رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان ابراز نگرانی کرد.
به گزارش مهر به نقل از رویترز، دبیرکل سازمان ملل متحد روز دوشنبه نسبت به احتمال وقوع درگیری مستقیم بین رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان ابراز نگرانی کرد.
آنتونیو گوترش طی سخنانی در پرتغال گفت: تقابل مستقیم بین اسرائیل و حزب الله بدترین کابوس خواهد بود. میزان خرابی ها در لبنان بسیار زیاد خواهد بود و نگرانی های زیادی درباره این موضوع وجود دارد.
وی افزود: در حالی که نشانه ها حاکی از این است که دو طرف به دنبال درگیری نیستند اما گاهی اوقات یک جرقه برای آغاز این درگیری ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
لبنان با هرگونه تجاوز اسرائیل مقابله خواهد کرد

لبنان با هرگونه تجاوز اسرائیل مقابله خواهد کرد فرمانده ارتش لبنان اعلام کرد که ارتش این کشور با هرگونه تجاوز اسرائیل به هر قیمتی مقابله خواهد کرد.
به گزارش مهر به نقل از المیادین، فرمانده ارتش لبنان اعلام کرد که ارتش این کشور با هرگونه تجاوز اسرائیل به هر قیمتی مقابله خواهد کرد.
سرتیپ جوزف عون گفت: ما مجددا مخالفت قاطع خود را با اقدام اسرائیل در خدشه به حاکمیت لبنان و حقمان برای سرمایه گذاری در تمام منابع خود اعلام می کنیم.
عون طی افتتاحیه هشتمین کنفرانس منطقه ای با عنوان حمایت از ثبات و توسعه کشورهای عربی و منطقه خاورمیانه تصریح کرد که ارتش لبنان از هیچ وسیله ای برای مقابله با هرگونه تجاوز اسرائیل به هر قیمتی که تمام ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
ظریف به تهران بازگشت

ظریف به تهران بازگشت وزیر امور خارجه پس از سفر به آلمان و روسیه دقایقی پیش به تهران بازگشت.
به گزارش ایلنا، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه پس از سفر به آلمان و روسیه و شرکت و سخنرانی در دو نشست مهم بین المللی و دیدار و گفت وگو با مقامات و شخصیت های سیاسی و بین المللی شب گذشته به تهران بازگشت. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
چراغ سبز ترامپ برای اصلاح قوانین فروش سلاح

چراغ سبز ترامپ برای اصلاح قوانین فروش سلاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه با عقب نشینی ضمنی از مواضع قبلی خود، از اصلاح قوانین فروش سلاح برای بررسی بهتر سابقه خریداران اعلام حمایت کرد.
به گزارش ایرنا، سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود در این رابطه گفت: در شرایطی که گفت وگوها ادامه دارد و اصلاحات پیشنهادی در دست بررسی است، رئیس جمهوری از تلاش ها برای بهبود نظام فدرال بررسی سابقه افراد حمایت می کند.
چراغ سبز ترامپ برای اصلاح قوانین مربوطه در شرایطی است که وی سال گذشته میلادی، مانع اجرای قانونی شده بود که با تسهیل دسترسی فروشندگان سلاح به یک بانک اطلاعاتی سلامت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
برگزاری مانور مشترک مصر و فرانسه

برگزاری مانور مشترک مصر و فرانسه ارتش مصر روز دوشنبه از رزمایش دریایی مشترک با فرانسه در دریای سرخ همزمان با عملیات نظامی فراگیر مصر علیه تروریست ها در مناطق مختلف این کشور که با مشارکت نیروی هوایی مصر صورت می گیرد، خبر داد.
به گزارش العالم از خبرگزاری آناتولی، وزارت دفاع مصر در بیانیه ای اعلام کرد این رزمایش از روز سه شنبه آغاز و تا روز جمعه ادامه می یابد.
بر اساس این بیانیه، یگان هایی از نیروی دریایی مصر و فرانسه در این رزمایش موسوم به کلئوپاترا 2018 شرکت می کنند و از 20 ام تا 23 فوریه کنونی در دریای سرخ در شرق مصر برگزار می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 19 ساعت پیش
پیام رئیس جمهور نیکاراگوئه برای سانحه سقوط هواپیما

پیام رئیس جمهور نیکاراگوئه برای سانحه سقوط هواپیما دانیل اورتگا ساودرا رئیس جمهوری نیکاراگوئه، با ارسال پیامی به مقام معظم رهبری و حسن روحانی رئیس جمهوری ایران مراتب تسلیت خود را به مناسبت سانحه سقوط هواپیمای مسافربری کشورمان اعلام کرد.
به گزارش ایرنا به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در نیکاراگوئه، در متن این پیام آمده است:
آیت الله سید علی حسینی خامنه ای رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران
پیام همبستگی و همدردی مردم نیکاراگوئه را به مناسبت سانحه سقوط هواپیمای مسافربری که بر اثر آن جمعی از خانواده های ایرانی به خاطر از دست دادن عزیزان و دوستان خود به سوگ نشسته و داغدارند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 19 ساعت پیش
ابراز نگرانی روسیه از تشدید تنش میان تهران-تل آویو

ابراز نگرانی روسیه از تشدید تنش میان تهران-تل آویو وزیر خارجه روسیه با ابراز نگرانی از تشدید تنشها میان ایران و رژیم صهیونیستی گفت که مسکو نمی تواند با اقداماتی موافقت کند که راه حلِ هر مسأله منطقه ای را در منشور جنگ علیه ایران می جویند.
به گزارش مهر به نقل از آناتولی، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه گفت که مسکو نگران تشدید تنشها میان ایران و رژیم صهیونیستی است.
لاوروف در ادامه افزود که مسکو نمی تواند با اقداماتی موافقت کند که راه حل هر مسأله منطقه ای را در منشور جنگ علیه ایران می جویند.
وزیر خارجه روسیه گفت: ما اینگونه اقدامات را در سوریه ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 19 ساعت پیش
دو روز گذشت و جز سوالات بیشتر، چیزی کشف نشد!

دو روز گذشت و جز سوالات بیشتر، چیزی کشف نشد! در یک کلام بگویم که در یک ابهام کامل هستیم و هیچ چیز برای ما مشخص نیست! ؛ این تعبیری است که آخوندی، وزیر راه و شهرسازی پس از سفر روزگذشته خود به یاسوج و بازدید از عملیات جست وجوی هواپیمای مفقود شده بیان کرد تا نشان دهد که حتی فردی در جایگاه او هم چیز خاصی در خصوص این فاجعه نمی داند!
به گزارش تابناک ، جست و جو برای یافتن محل سقوط هواپیمای ای تی آر شرکت هواپیمایی آسمان در حالی به سومین روز خود رسید که طی دو روز قبل هیچ اتفاق مثبتی رقم نخورد، الا برخی اخبار که به سرعت تکذیب شدند.
از شناسایی نقاط احتمالی سقوط هواپیما که همه چک شدند و اثری از پرنده گم شده و سرنشینانش در آن نبود گرفته ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
نرخ دلار با واردات چه کرد؟

نرخ دلار با واردات چه کرد؟ مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت معتقد است بالا رفتن نرخ ارز می تواند کاهش واردات را به همراه داشته باشد.
فرهاد نوری در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به سئوالی درباره تاثیر افزایش نرخ ارز بر واردات کشور گفت: بررسی یک دوره 10 ساله گویای آن است که در سال های 1386 تا 1395 همبستگی منفی و نسبتا بالایی میان نرخ ارز و واردات وجود داشته و این رقم به منفی 67 درصد رسیده است.
وی اظهار کرد: این امر بدان معناست که افزایش نرخ ارز با کاهش واردات همراه بوده و به نوعی گویای گران شدن کالاهای وارداتی است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد

خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی با بیان اینکه ELT ها در 40 تا 60 درصد سوانح هوایی عمل نمی کنند، گفت: خلبان هیچ اعلام وضعیت اضطرار ی نداشت، ارتباط در یک لحظه قطع شده و حادثه به صورت ناگهانی رخ داده است.
مرتضی دهقان در گفت وگو با خبرنگار فارس در تشریح آخرین جزئیات سانحه هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان، بیان کرد: آخرین مکالمات خلبان هواپیمای ATR با برج مراقبت فرودگاه یاسوج، بابت تقرب پرواز و کاهش ارتفاع بوده است.
وی افزود: در اطلاعات اولیه که در دست داریم خلبان هیچ اعلام وضعیت اضطرار نداشته است و طبق این اطلاعات ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
سفیر سوئد به وزارت امور خارجه احضار شد

سفیر سوئد به وزارت امور خارجه احضار شد سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به دنبال اقدام نامتعارف دولت سوئد در اعطای تابعیت به احمدرضا جلالی محکوم امنیتی، روز دوشنبه سفیر سوئد در تهران توسط مدیر کل کنسولی به وزارت امور خارجه احضار شد.
به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی با اعلام این خبر افزود: در این دیدار اعتراض شدید دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام دولت سوئد در اعطای تابعیت به فردی که به جاسوسی برای موساد و رژیم صهیونیستی و مشارکت در قتل دانشمندان ایرانی اعتراف کرده است، به سفیر سوئد اعلام شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
از بازگشت دلار آمریکا به کانال 4500 تومان تا پُررونق ترین هفته بورس آمریکا در 5 سال گذشته

از بازگشت دلار آمریکا به کانال 4500 تومان تا پُررونق ترین هفته بورس آمریکا در 5 سال گذشته شاخص های منتخب بورس تهران بازهم قرمز شد
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز دوشنبه سی بهمن ماه 96 با کاهش 152 واحدی معادل 0.15 درصد به رقم 98 هزار و 148 واحد رسید. این در حالی است که نماگر اصلی بازار سهام روز قبل نیز با افت 128 واحدی مواجه شده بود. تالار شیشه ای در سومین روز کاری از هفته جاری، همانند روز قبل شاهد روند نزولی شاخص های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با کاهش 48 واحدی معادل 0.15 درصد به رقم 31 هزار و 291 واحد رسید. شاخص کل هم وزن، با افت 17 واحدی معادل 0.10 درصد، عدد 17 هزار و 584 واحد را به نمایش گذاشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
معلم عصبانی 8 دانش آموز اصفهانی را به باد کتک گرفت و راهی بیمارستانشان کرد!

معلم عصبانی 8 دانش آموز اصفهانی را به باد کتک گرفت و راهی بیمارستانشان کرد! در روزها و هفته هایی که اخبار مرتبط با حوادث تلخ از پی هم می آیند تا جامعه ایرانی را در غم و اندوه فرو ببرند، مدارس کشور نیز از این غافله عقب نمانده اند و در این محیط های فرهنگی هم حوادث تلخ جریان دارد؛ محیط هایی مثل دبیرستان ناحیه 5 آموزش و پرورش اصفهان که در آن یک مشاور مدرسه 8 دانش آموز خود را به باد کتک گرفت تا 6 نفرشان راهی بیمارستان شوند.
به گزارش تابناک ، در روزی که گذشت و در یکی از مدارس مقطع متوسطه شهر اصفهان، مشاور عصبانی مدرسه با حضور در کلاس درس اقدام به ضرب و شتم 8 نفر از دانش آموزان کرد که در این بین 6 نفر از آنها به شدت آسیب دیدند و با کمک سایر مسئولان مدرسه به بیمارستانی ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
روزنما: کودک و جسد نهنگ عطیم الجثه

روزنما: کودک و جسد نهنگ عطیم الجثه کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
ارتش دوباره به کمک زلزله زدگان شتافت

ارتش دوباره به کمک زلزله زدگان شتافت فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش گفت: در پی بارش های اخیر، پرسنل تیپ ابوذر و گردان 35 ارتش، برای کمک به زلزله زدگان به ویژه ساکنان چادرهای اسکان اضطراری در منطقه حضور یافتند.
به گزارش خبرنگار مهر، نیروهای نظامی مستقر در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب، در پی بارش های فراوان به یاری زلزله زدگان شتافتند.
امیر فرهاد آریانفر در این خصوص توضیح داد: 200 تن از پرسنل تیپ ابوذر و گردان 35 ارتش، برای کمک به زلزله زدگان به ویژه ساکنان چادرهای اسکان اضطراری در منطقه حضور یافتند.
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش گفت: نیروهای تیپ ابوذر به همراه تجهیزات لازم از جمله جرثقیل، کامیون ها ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
سخنگوی ارتش: محل تقریبی سقوط هواپیما پیدا شد

سخنگوی ارتش: محل تقریبی سقوط هواپیما پیدا شد سخنگوی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با همکاری کشور روسیه محل تقریبی سقوط هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان را در اختیار ستاد بحران کشور گذاشت.
به گزارش ایسنا، سرتیپ دوم تقی خانی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با تلاش دفتر وابسته نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه و با همکاری مقامات دفاعی این کشور و نیز وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سازمان هواپیمایی کشوری؛ از طریق انجام یک کار اطلاعاتی و فنی دقیق، ضمن مشخص کردن طول و عرض جغرافیایی تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR، نقشه و عکس های هوایی مربوط به این محل در اختیار سازمان هواپیمایی و ستاد بحران کشور قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
هویت راننده اتوبوس دیوانه مشخص شد

هویت راننده اتوبوس دیوانه مشخص شد کانال فارس نوشت: اتوبوس مذکور متعلق به یکی از سران فرقه گنابادی و با پلاک شهرستان است که در روز های اخیر در حاشیه خیابان گلستان هفتم پاسداران متوقف بوده است.
حرکت دیوانه وار این اتوبوس در خیابان پاسداران باعث شهادت حداقل 3 مامور نیروی انتظامی و زخمی شدن تعدادی از پرسنل کلانتری 102 پاسداران و آسیب رسیدن به 12 دستگاه خودروی عبوری و پارک شده مردم و هم چنین زخمی شدن تعدادی از عابران پیاده شده است.
راننده اتوبوس دیوانه بلافاصله پس از این اقدام وحشیانه توسط ماموران نیروی انتظامی حاضر در صحنه دستگیر شد.
اسامی دو تن از شهدای جنایت خیابان پاسداران ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
پنج لباس زمستانی مردانه که حتما باید داشته باشید

پنج لباس زمستانی مردانه که حتما باید داشته باشید کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
شب پرستاره آقای گل ایرانی لیگ قهرمانان آسیا

شب پرستاره آقای گل ایرانی لیگ قهرمانان آسیا مهاجم بوشهری الغرافه قطر مرد اول بازی با تراکتورسازی بود. او در این دیدار گل زد گل ساخت و یک پنالتی نیز به دست آورد. در پایان نیز با هواداران ایرانی عکس یادگاری انداخت.
به گزارش تابناک ورزشی، می توان مهدی طارمی را مرد همه کاره الغرافه در جریان بازی با تراکتورسازی دانست . مهاجم سابق پرسپولیس تهران پس از پایان محرومیت خود و در نقل و انتقالات نیم فصل به فوتبال قطر کوچ کرد و با درخشش امروز خود نشان داد خیلی زود در ترکیب الغرافه تبدیل به مهره ای کارساز شده است. طارمی در دقیقه 11 سانتر زیبا هم تیمی خود را با ضربه سری دیدنی به گل اول الغرافه تبدیل کرد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
تکذیب توافق با دمشق برای ورود ارتش سوریه به عفرین

تکذیب توافق با دمشق برای ورود ارتش سوریه به عفرین یگان های مدافع خلق هرگونه توافق با دمشق را رد کردند.
به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، درحالی که نیروهای مردمی سوریه طبق توافقی که روز گذشته-یکشنبه- اعلام شده بود در حال وارد شدن به منطقه عفرین هستند، کُرد های ی پ گ یا یگان های مدافع خلق، توافق با دمشق را تکذیب کردند.
این در حالی است که روز گذشته شیخ بلو از مقام های ارشد حزب اتحاد دموکراتیک کُردهای سوریه از توافق یگان های مدافع خلق و دمشق برای ورود نیروهای ارتش سوریه به عفرین خبر داده بود.
سخنگوی ی پ گ اعلام کرد بین این گروه و دمشق توافقی صورت نگرفته و تنها از سوی آمریکا تماسی برای ورود نیرو های سوری به عفرین با دمشق برقرار ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
دبل طارمی،تراکتوررابه گِل نشاند/اشتباه ساغلام

دبل طارمی،تراکتوررابه گِل نشاند/اشتباه ساغلام تیم تراکتورسازی با شکست مقابل الغرافه دومین باخت متوالی خود را در لیگ قهرمانان آسیا متحمل شد.
به گزارش تابناک ورزشی، تیم های الغرافه قطر و تراکتورسازی از ساعت 18:30 امروز (دوشنبه) در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار در نهایت به پیروزی 3 بر صفر تیم میزبان انجامید.مهدی طارمی، مهاجم ایرانی الغرافه که ستاره بلامنازغ این بازی بود، در دقیقه 11 گل اول این تیم را به ثمر رساند و در دقیقه 21 هم توپ ربایی کرد و توپ را مقابل دروازه تراکتوسازی قرار داد که مدافع این تیم به جای دفع توپ، آن را به درون دروازه آلمیدا فرستاد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
عاملان شهادت سه مامور پلیس دستگیر شدند + فیلم

عاملان شهادت سه مامور پلیس دستگیر شدند + فیلم در پی حمله عوامل فریب خورده به ماموران کلانتری 102 پاسداران سه تن از ماموران این کلانتری به شهادت رسیدند که عوامل این اقدام دستگیر شدند.
به گزارش تابناک ، پس از آنکه در منطقه پاسداران تهران برخی از عناصر گرداگرد یکی از دروایش اقدام به حرکت هایی کردند که نظم عمومی را در آن محدوده بر هم زده بود، پلیس به صحنه وارد شد و برای پراکنده کردن آنها اقدام نمود. در این شرایط یک اتوبوس که ظاهراً راننده اش از این دروایش بوده، به صف ماموران نیروهای انتظامی هجوم برد و با شماری از ماموران نیروی انتظامی برخورد که به شهادت شماری از آنها منجر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
طرز تهیه سوسیس بندری

طرز تهیه سوسیس بندری سوسیس بندری یکی از غذاهای خوشمزه است که تهیه اش زمان چندان طولانی نمی برد و در عین حال طرفداران خاص خود را دارد. طرز تهیه این غذا را با آموزش جواد جوادی آشپز حرفه ای در تابناک فرامی گیرید. در این ویدیو جوادی، آموزش خرد کردن مواد را نیز مرور می کند. تکنیک کامل خرد کردن اول مواد غذایی را در ویدیوهای پیشین عرضه کرده ایم که می توانید در مجموعه آموزش آشپزی تابناک فرابگیرید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
جزئیات دقیق ضرب و شتم 8 دانش آموز اصفهانی

جزئیات دقیق ضرب و شتم 8 دانش آموز اصفهانی سخنگوی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان با اشاره به ضرب و شتم 8 دانش آموز توسط معلم آنها گفت: دانش آموزان در سلامت کامل هستند و معلمی که با دانش آموزان درگیر شده برای پاسخگویی به آموزش وپرورش احضار شده است.
علیرضا مهدی در گفت وگو با تسنیم، پیرامون ضرب و شتم دانش آموزان در مدرسه جمال، مقطع متوسطه دوم، در ناحیه 5 آموزش وپرورش اصفهان اظهار داشت: امروز مشاور مدرسه به کلاس می رود و با دانش آموزان درگیر می شود و ضرب و شتم رخ داده است اما به بزرگی که در فضای مجازی به آن پرداخته شده نیست و بیشتر درگیری لفظی بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
برش هایی از فیلم سینمایی شکلات

برش هایی از فیلم سینمایی شکلات کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
شرایط نامساعد جوی در منطقه سقوط هواپیما

شرایط نامساعد جوی در منطقه سقوط هواپیما شرایط نامساعد جوی و تلاش امدادگران برای یافتن هواپیمای سقوط کرده در سمیرم را در تابناک می بینید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
رهبر انقلاب قوی ترین رهبر جهان در شرایط کنونی است / جمهوری اسلامی خانه این مردم و دولتمردان نوکر خانه هستند / حریف های بی آبرویی داریم /

رهبر انقلاب قوی ترین رهبر جهان در شرایط کنونی است / جمهوری اسلامی خانه این مردم و دولتمردان نوکر خانه هستند / حریف های بی آبرویی داریم / دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درهمایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات 16) گفت: جمهوری اسلامی خانه این مردم است. دولتمردان خادم و نوکر ملت هستند. مردم حاضر نیستند برای اصلاح خادمان خود، خانه را خراب کنند.
به گزارش تابناک ؛ سرلشکر دکتر محسن رضایی، صبح دوشنبه 30 بهمن 1396 در همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات 16) با تسلیت شهادت مظلومانه ام ابیها، حضرت فاطمه الزهرا (س) گفت: از جناب آقای سعیدی تشکر می کنم که در شرایط کنونی کشور، این گردهمایی را با حضور روحانیون سپاه تشکیل دادند. در ابتدای انقلاب، ارتباط روحانیت با دانشگاه و نیروهای مسلح و با مردم جز موضوعات بسیار مهم انقلاب بود ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
گفتگوی تلفنی اردوغان و روحانی درباره عفرین و ادلب

گفتگوی تلفنی اردوغان و روحانی درباره عفرین و ادلب رئیس جمهوری ترکیه در تماسی تلفنی درباره تحولات عفرین و ادلب با همتای ایرانی خود به رایزنی پرداخت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه امروز دوشنبه در تماسی تلفنی با حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در خصوص تحولات اخیر سوریه به ویژه عفرین و ادلب گفتگو کرد.
طرفین همچنین اهمیت همکاری در زمینه مبارزه با تروریست ها را در این رایزنی تلفنی مورد تأکید قرار دادند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
جزئیات شهادت 3 پلیس در درگیری خیابان پاسداران

جزئیات شهادت 3 پلیس در درگیری خیابان پاسداران سخنگوی ناجا با اعلام خبر شهادت 3 مامور پلیس در درگیری خیابانی در منطقه پاسداران تهران جزئیات این حادثه را تشریح کرد.
سردار سعید منتظرالمهدی در گفت وگو با تسنیم از شهادت 3 مامور پلیس پایتخت در درگیری در خیابان پاسداران خبر داد و ضمن تشریح جزئیات این واقعه اظهار کرد: امروز در محدوده خیابان پاسداران تهران تعدادی از عوامل فریب خورده و مخلان نظم و امنیت عمومی در ادامه تجمعات اخیر خود در اقدامی مذبوحانه و در حرکتی جنایت آمیز 3 مامور پلیس را که برای کنترل نظم و امنیت در حال انجام وظیفه بودند به وسیله یک دستگاه اتوبوس به شهادت رساندند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
سیزده نمونه اولیه از خودروهای مفهومی

سیزده نمونه اولیه از خودروهای مفهومی کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 4 ساعت پیش
عزاداری محرم امام خمینی در نوفل لوشاتو

عزاداری محرم امام خمینی در نوفل لوشاتو کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 روز و 4 ساعت پیش
اعطای کمک هزینه تحصیلی به 7 هزار محصل نیازمند

اعطای کمک هزینه تحصیلی به 7 هزار محصل نیازمند معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از اعطای کمک هزینه تحصیلی به 7 هزار محصل نیازمند مقاطع مختلف تحصیلی خبر داد.
به گزارش دانشجو، مصطفی خاکسار قهرودی گفت: از ابتدای سال 96 تا کنون به 4 هزار دانشجو و طلبه محروم و نیازمند در استان های مختلف کمک هزینه تحصیلی اعطا شده است.
وی اعطای کمک هزینه تحصیلی به 3 هزار دانش آموز محروم و نیازمند را یکی دیگر از خدمات این معاونت در سال 96 دانست و افزود: امیدواریم با اعطای کمک هزینه ها، شرایط مناسبی برای تحصیل آسان تر دانش آموزان، دانشجویان و طلبه های نیازمند در مناطق محروم کشور فراهم کنیم تا فقر مالی مانع ادامه تحصیل آن ها نشود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
بر فراز جزیره لانگ باهاما

بر فراز جزیره لانگ باهاما کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 2560 کیفیت 1920 کیفیت 1280 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 دانشگاه آزاد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 دانشگاه آزاد نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 1396دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 69 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش از نتایج انتخاب رشته خود اطلاع یابند.
پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال این مرکز در قسمت راهنمای ثبت نام از مدارک لازم جهت ثبت نام آگاهی یابند و مطابق زمان بندی اعلام شده به محل دانشگاهی قبولی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.
همچنین متعاقباً کارنامه داوطلبان در سامانه سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
شکار کبوتر توسط حیوانات مختلف

شکار کبوتر توسط حیوانات مختلف کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
جستجوی صیادان مفقود شده در دریای جویبار

جستجوی صیادان مفقود شده در دریای جویبار معاون هلال احمر جویبار با بیان اینکه سه ماهیگیر که از عصر روز گذشته با قایق به دریای منطقه چپکرود رفتند هنوز بازنگشتند گفت: جستجو برای یافتن آنان ادامه دارد.
غلامرضا ایزدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سه نفر به نام های جابر کاویانی از روستای تلنار، مهدی هنرور نیا از روستای میانملک و علی مسلمی از روستای پطرود عصر روز گذشته به قصد صید با قایق موتوری به دریا رفتند، گفت: صبح امروز طبق اطلاعات داده شده مردم منطقه در خصوص مفقود شدن سه صیادجستجو درسواحل جویبار آغاز شده است.
وی با اشاره به اینکه با توجه به نامساعد بودن هوا جستجوی نیروهای هلال احمر شهرستان ادامه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
انسداد 20 روستا در ریگان به دلیل توفان شن

انسداد 20 روستا در ریگان به دلیل توفان شن فرماندار ریگان گفت: توفان شدید شن به همراه ریزگردها اهالی 20 روستا در ریگان را خانه نشین کرد.
امین باقری امروز در گفت وگو با خبرنگار ریگان ابراز کرد: طوفان شن که از اوایل صبح در شهرستان ریگان شروع به وزیدن نموده است باعث مشکلات تنفسی برای اهالی 20روستای ریگان شده است
وی تصریح کرد طوفان شن به همراه غلظت ریزگردها باعث کندی عبور و مرور در جاده ترانزیت ریگان چابهار شده است.
فرماندار با بیان اینکه مسافران و رانندگان ریگان چابهار به دلیل شن زدگی وسایل نقلیه خود با احتیاط رانندگی کنند، عنوان کرد: تمامی مراکز بهداشتی درمانی در شهرستان ریگان در حالت آماده باش قرار دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
وعده وزیر برای پرداخت معوقات حق التدریسی ها

وعده وزیر برای پرداخت معوقات حق التدریسی ها نماینده مردم تهران در مجلس از وعده وزیر آموزش و پرورش برای پرداخت معوقات حق التدریسی ها خبر داد.
سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: پیرو تذکر کتبی جمعی از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش در مورد معوقات حق التدریسی ها، آقای بطحایی صبح امروز در نشستی با نمایندگان کمیسیون آموزش گفتند که معوقات حق التدریسی ها امشب پرداخت می شود و عیدی آنها نیز تا دو سه روز آینده واریز خواهد شد.
ذوالقدر یادآور شد: قرار بود حقوق معوقه آبان و آذر معلمان حق التدریس دو هفته پیش واریز شود که با توجه به تاخیر در پرداخت آن نمایندگان خواستار تعیین تکلیف این موضوع شدند و وزیر آموزش و پرورش هم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
قطعاتی از هواپیمای سقوط کرده پیدا شد

قطعاتی از هواپیمای سقوط کرده پیدا شد فرماندار سمیرم در میان مردم تجمع کننده در مقابل بخشداری دناکوه: طبق اخبار موثقی که از سوی همکاران هواپیمایی آسمان دریافت شده، قطعاتی از هواپیما در ارتفاعات 3600 متری مشاهده شده اما از آنجا که امکان هلی برد در شرایط جوی بد کنونی وجود ندارد از فردا صبح به صورت دقیق جست وجو ادامه پیدا می کند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
90هزار زائر امسال به حج مشرف می شوند

90هزار زائر امسال به حج مشرف می شوند نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: با هماهنگی های انجام گرفته از دهه اول اسفندماه امسال ثبت نام برای اعزام 90 هزار زائر در قالب کاروانهای مختلف از سراسر کشور به حج آغاز می شود.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: تفاهمنامه ای بین جمهوری اسلامی ایران و عربستان به امضا رسید که در این تفاهمنامه امتیازات سال گذشته مد نظر قرار داده شده و یک سلسله مسائل دیگر را نیز اضافه کرده ایم.
وی اظهار کرد: سطح کیفی هتل های در نظر گرفته شده برای زائران نسبت به سال گذشته نیز بهتر شده است اما همچنان در تلاش برای ارائه خدمات مطلوب تر به زوار هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
حاشیه جدیدی که طارمی برای پرسپولیس ساخت

حاشیه جدیدی که طارمی برای پرسپولیس ساخت در حالی که دیروز خبری منتشر شد که باشگاه قطری حساب انتقال مهاجم قرمزها را تسویه کرده اما حالا تاکید شده الغرافه هنوز پول انتقال طارمی را به پرسپولیس نداده است!
به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه قطری هنوز پول انتقال مهاجم ایرانی خود را به پرسپولیس نداده است و این تاخیر برای چندمین هفته است که اتفاق می افتد. در حالی که روز گذشته در رسانه های رسمی اعلام شده بود که باشگاه الغرافه بابت انتقال مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود مبلغ 500 هزار دلار به باشگاه پرسپولیس داده است اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
احتمال جریمه سنگین فیس بوک در بلژیک

احتمال جریمه سنگین فیس بوک در بلژیک رگولاتوری بلژیک به فیس بوک دستور داده تا از ردگیری فعالیت های کاربران وب در این کشور بدون جلب رضایت آنها خودداری کند.
به گزارش فارس به نقل از وی تری، بلژیکی ها می گویند اگر فیس بوک از این کار خود دست برندارد باید به ازای هر روز سوءاستفاده از کاربران و بررسی مخفیانه وبگردی آنها 250 هزار یورو جریمه بپردازد.
بررسی های مقامات بلژیکی نشان می دهد فیس بوک با استفاده از اسکریپت ها، کوکی ها، پلاگین ها و غیره اطلاعات فراوانی را در مورد هر فردی که از فیس بوک استفاده می کند جمع آوری می کند. نکته جالب اینکه اقدامات غیرقانونی فیس بوک در این زمینه حتی افرادی که در این شبکه اجتماعی عضویت ندارند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
با هواپیمای سقوط کرده و سوابق حوادثش آشنا شوید

با هواپیمای سقوط کرده و سوابق حوادثش آشنا شوید ای تی آر 72، هواپیمای دو موتوره توربوپراپ کوتاه برد منطقه ای است که توسط شرکت هواپیماسازی فرانسوی-ایتالیایی ای تی آر تولید می شود. ای تی آر 72 (که یکی از نمونه های خانواده آن امروز سقوط کرد) از جمله مدل هایی است که از سال 1989 تولیدش آغاز شد.
به گزارش تابناک ، در ایران، دو شرکت هواپیمایی "ایران ایر" و "آسمان" کاربر این نوع هواپیما می باشند. ایران ایر به تازگی تعداد 20 فروند از این هواپیمای توربوپراپ را خریداری کرده که تاکنون هشت فروند آن وارد کشور شده و بقیه آن ها تا پایان سال 2018 وارد کشور خواهند شد و آسمان ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
گرشاسبی:علاقه ای به زودترگرفتن جام نداریم حتی جلوی استقلال

گرشاسبی:علاقه ای به زودترگرفتن جام نداریم حتی جلوی استقلال سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که این تیم در صورت قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر، در پایان مسابقات جام قهرمانی را می گیرد.
به گزارش تابناک ورزشی، حمیدرضا گرشاسبی در واکنش به این مسئله که احتمال قهرمانی پرسپولیس در دربی 86 وجود دارد و آیا این توقع را از سازمان لیگ دارند تا در صورت قهرمانی در این دیدار جام به پرسپولیسی ها داده شود؟ خاطرنشان کرد: خیر، ما احترام می گذاریم. معمولاً به محض اتمام مسابقات لیگ جام اهدا می شود و ما احترام می گذاریم به قانون و اگر ما این کار را کنیم سایر مسابقات ارزش خودش را از دست می دهد و ما باعث نمی شویم این اتفاق رخ بدهد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
عکس های طارمی در یک مراسم عروسی عربی

عکس های طارمی در یک مراسم عروسی عربی مهدی طارمی که در این فصل برای الغرافه قطر بازی می کند شب گذشته در مراسم عروسی هم تیمی اش تمیم المهیزع حضور پیدا کرد تا با داماد کردن همبازی اش به استقبال بازی با تراکتورسازی برود. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
انتقاد مردم از شخص حقیر هم منافاتی با ایستادگی پای نظام ندارد/ در جریان گله ها و شِکوه های مردم هستیم

انتقاد مردم از شخص حقیر هم منافاتی با ایستادگی پای نظام ندارد/ در جریان گله ها و شِکوه های مردم هستیم در سالروز قیام تاریخی 29 بهمن 1356 مردم تبریز، هزاران نفر از قشر های مختلف مردم انقلابی استان آذربایجان شرقی صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
به گزارش تابناک ، گزیده هایی از بیانات رهبر انقلاب در این دیدار به شرح زیر است:
* واقعاً 22بهمن امسال در سرتاسر کشور 22بهمن متفاوتی بود. بعد از 39سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.
در هیچ جای دنیا هم، چنین چیزی وجود ندارد که بعد از قریب 4دهه، خود مردم وارد میدان شوند، خیابان ها را پر کنند و خودشان شعار بدهند و حضور خود را نشان بدهند و از انقلابشان دفاع کنند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
دستور رییس جمهور به آخوندی

دستور رییس جمهور به آخوندی رییس جمهور در رابطه به پیگیری حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج دستوری را خطاب به وزیر راه و شهرسازی صادر کرد.
به گزارش ایلنا، با دستور رییس جمهور و بر اساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری وزیر راه و شهرسازی ماموریت یافت با حضور و تشکیل ستاد بررسی سانحه در این سازمان، ضمن مدیریت، پیگیری و انجام هماهنگی های لازم جهت خدمات امدادی، علل حادثه سقوط هواپیمای شرکت آسمان را سریعا گزارش نماید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 11 ساعت پیش
آخرین اخبار سقوط هواپیمای آسمان در سمیرم

آخرین اخبار سقوط هواپیمای آسمان در سمیرم یک فروند هواپیمای مسافربری آسمان که صبح امروز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک کرده بود در نزدیکی سمیرم سقوط کرد. این هواپیما 66 مسافر و خدمه داشته است.
به گزارش ایرنا، پرواز این هواپیما به شماره 3704 و ساعت 7:55 صبح بوده است.
**این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز برعکس داشت که میانگین 50 تا 60 مسافر حمل می کرد.
گزارش خبرنگاران ایرنا از این حادثه به شرح زیر ارائه می شود و خبر در حال تکمیل است:
* اعزام بالگرد امداد هوایی به محل سقوط هواپیما
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان از اعزام یک فروند بالگرد امداد هوایی در صبح یکشنبه به محل سقوط ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 11 ساعت پیش
عقب گرد 128 واحدی شاخص کل بورس پس از چهار روز روند صعودی

عقب گرد 128 واحدی شاخص کل بورس پس از چهار روز روند صعودی شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه 96 با کاهش 128 واحدی معادل 0.13 درصد به رقم 98 هزار و 300 واحد رسید. این در حالی است که نماگر اصلی بازار سهام در چهار روز کاری گذشته رشد 645 واحدی تجربه کرده بود.
به گزارش تابناک اقتصادی ، امروز تالار شیشه ای در دومین روز کاری از هفته جاری، شاهد روند نزولی شاخص های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با کاهش 41 واحدی معادل 0.13 درصد به رقم 31 هزار و 343 واحد رسید. شاخص کل هم وزن، با افت 46 واحدی معادل 0.27 درصد، عدد 17 هزار و 601 واحد را به نمایش گذاشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 11 ساعت پیش
گفت و گو ؛ مسعود شعاری، سینا شعاری و پژمان حدادی

گفت و گو ؛ مسعود شعاری، سینا شعاری و پژمان حدادی کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 11 ساعت پیش
پرواز تهران-یاسوج حوالی سمیرم سقوط کرد/ تمام سرنشینان جان باخته اند/ هواپیمای سقوط کرده سه هفته پیش هم نگرانی آفریده بود!

پرواز تهران-یاسوج حوالی سمیرم سقوط کرد/ تمام سرنشینان جان باخته اند/ هواپیمای سقوط کرده سه هفته پیش هم نگرانی آفریده بود! یک فروند هواپیمای سبک مسافری از نوع توربوپراب پس از پرواز از فرودگاه مهر آباد و طی مسیر از رادار خارج شد تا جست وجوی برای یافتن آن در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش تابناک ، ساعت 8 صبح امروز یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت یاسوج از رادار خارج شده است. این خبری بود که مدیرکل روابط عمومی آسمان در توضیح آن گفت: فعلا آخرین اخبار این است که این هواپیما از رادار خارج شده است و در حال پیگیری موضوع هستیم.
این هواپیما حامل 66 سرنشین بود.
این خبر تکمیل می شود...
رئیس جمهور، وزیر راه را مسئول پیگیری علت سقوط هواپیما کرد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
ارتفاع پایین هواپیمای ای تی آر در دنا

ارتفاع پایین هواپیمای ای تی آر در دنا کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
اگر ماهواره باشد مردم تلویزیون روشن نمی کنند

اگر ماهواره باشد مردم تلویزیون روشن نمی کنند وزیر کشور گفت: هیچ کس در نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال بستن و قلع و قمع کردن فضای مجازی نیست و همه بدنبال ساماندهی آن هستند تا از ظرفیت فضای مجازی بهترین استفاده شود.
به گزارش ایرنا عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست اعضای شورای اجتماعی کشور افزود: در جلسه ای که با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد تاکید ایشان بر ساماندهی فضای مجازی بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد ما به عنوان حکومت موظف به افزایش درد ها و رنج ها نیستیم و باید نشاط و شادی ایجاد کنیم. اگر امید نباشد، نشاط شکل نمی گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
ریزش کوه یک کشته بر جا گذاشت

ریزش کوه یک کشته بر جا گذاشت سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: تداوم بارش باران و ریزش کوه باعث تخریب 2 واحد مسکونی شد که این حادثه یک کشته و چند مصدوم برجا گذاشت.
به گزارش آرمان، فرهاد همتی افزود: بارش شدید باران منجر به ریزش کوه در روستای چمن گلین از توابع شهرستان گیلانغرب شد که در اثر این حادثه 2 باب واحد مسکونی تخریب شد.
وی اظهار کرد: تخریب این 2 منزل روستایی یک کشته و چند تن مصدوم بر جا گذاشت که از زیر آوار بیرون آورده شدند.
وی از امداد رسانی به مصدومان این حادثه خبر داد و بیان کرد: بلافاصله پس از این حادثه، با حضور نیروهای امدادی، مصدومان به مرکز درمانی منتقل شدند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری 14 عضو یک شرکت هرمی در کرج

دستگیری 14 عضو یک شرکت هرمی در کرج با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان البرز 14 عضو یک شرکت هرمی که با سپرده گذاری اقدام به عضو گیری و فعالیت غیر قانونی می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش عصر ایرانیان، سرهنگ جواد صفایی گفت: در پی دریافت گزارش های مبنی بر فعالیت تعدادی از افراد جوان در قالب شرکت هرمی در منزلی در حصارک کرج با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پیگیری آن در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.
وی افزود:ماموران با انجام تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضایی وارد منزل مورد نظر شده و در بازرسی از آن جان تعدادی مدارک و مستندات مربوط به شرکت های هرمی را کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
چاره ای برای مهار بحران ارزی

چاره ای برای مهار بحران ارزی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:
افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی باعث شده است که قدرت خرید مردم کاهش یابد. تا وقتی نرخ تورم بالاتر از کشورهای غربی و آمریکا باشد ، نرخ ارز بالا می رود؛ اما افزایش نرخ سود سپرده های بانکی و به دنبال آن افزایش نرخ سود تسهیلات هم راه حل مشکل نیست؛ زیرا رکود تورمی را تشدید می کند؛ آن هم در شرایطی که با جهش نرخ ارز، مواد اولیه و هزینه تولید بیش از حد انتظار گران شده است. در این شرایط و در کوتاه مدت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب در سالروز قیام تاریخی 29 بهمن 1356 مردم تبریز، هزاران نفر از قشر های مختلف مردم انقلابی استان آذربایجان شرقی صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مشروح خبر و تصاویر تکمیلی منتشر خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب در سالروز قیام تاریخی 29 بهمن 1356 مردم تبریز، هزاران نفر از قشر های مختلف مردم انقلابی استان آذربایجان شرقی صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مشروح خبر و تصاویر تکمیلی منتشر خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
طناب دار بر گردن خواستگارشکست خورده

طناب دار بر گردن خواستگارشکست خورده پسرجوان که پس از قتل مادر و خواهرش دربیمارستان بستری شده بود، دلبسته دختر خاله یکی از روانشناس های بیمارستان شد.
به گزارش ایران، او پس از آزادی به عنوان مدرس ریاضی دختر مورد علاقه اش با او ارتباط بیشتری برقرار کرد اما زمانی که با پاسخ منفی خانواده او برای ازدواج روبه رو شد دست به جنایت هولناکی زد و دخترجوان را با چاقوکشت. عامل جنایت 11 سال پس ازقتل، سحرگاه چهارشنبه در زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شد.
اعتراف به قتل
ساعت 4 بعد ازظهر 24 بهمن سال 85، پسر جوانی به کلانتری 138 جنت آباد رفت و از قتلی که در خانه مجردی اش مرتکب شده بود خبر داد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
حمل رایگان نفت ایران به هند

حمل رایگان نفت ایران به هند جهان انرژی در 24 ساعت گذشته شاهد تحولات گوناگونی از جمله حمل رایگان نفت ایران به هند، تصمیم گرجستان برای خرید گاز از جمهوری آذربایجان به جای روسیه، تایلند پیشرو در انرژی های تجدیدپذیر در جنوب شرق آسیا و برگزاری بزرگترین مناقصه نفت و گاز آمریکا بوده است.
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری انگلیسی رویترز، سه منبع آگاه خبر دادند که ایران قصد دارد تخفیف بیشتری روی هزینه حمل نفت خود به هند اعمال کند و در عوض، دهلی نو میزان واردات خود را افزایش دهد، زیرا ایران به عنوان عضو اوپک، می خواهد سهم خود را از بازار آسیا افزایش دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 12 ساعت پیش
CIA میز ایران را تبدیل به سازمان ایران کرد

CIA میز ایران را تبدیل به سازمان ایران کرد وزیر دفاع می گوید: سازمان اطلاعات آمریکا CIA اعلام داشته که میز ایران را در این سازمان به مرکز تبدیل کرده که این نشان دهنده عمق، حجم و گستردگی خصومت این کشور با نظام و ملت اسلامی است.
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی در همایش مدیران ارشد استانی وزارت دفاع با عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) به شخصیت والای حضرت صدیقه طاهره اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) فرشته نجات انسان ها در طول تاریخ است و برای همین است که ائمه اطهار (ع) به عنوان امامان و پیشوایان بشریت این قدر برای آن بزرگوار تکریم و حرمت قائلند و نسبت به او ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 13 ساعت پیش
بهترین جاروبرقی برای خانه شما کدام است؟

بهترین جاروبرقی برای خانه شما کدام است؟ جاروبرقی را باید یکی از اختراعات کارآمد و مفید قرن بیستم بدانیم، اختراعی که کار تمیز کردن خانه ها و ساختمان ها را تا حد زیادی راحت کرد، بدون اینکه مجبور شویم با استفاده از جارو هم کمر خم کنیم و هم هرچه گرد و خاک روی زمین هست را به هوا بلند کنیم. جاروهای برقی نیز مثل سایر لوازم خانگی این روزها بسیار متنوع شده اند و در انواع مدل ها به بازار آمده اند. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی هستید یا می خواهید یک جاروبرقی جدید و کارآمد بخرید به هیچ جایی غیر از فروشگاه اینترنتی زنبیل نروید، چون این فروشگاه در زمینه لوازم خانگی حرف اول را می زند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 13 ساعت پیش
مدیرعامل تیم سقوط آزادکرده صبا، دبیر سازمان لیگ شد!

مدیرعامل تیم سقوط آزادکرده صبا، دبیر سازمان لیگ شد! مدیرعامل و مرد همه کاره تیم صبای قم که اکنون با مدیریتی بسیار ضعیف در آستانه سقوط به لیگ دسته دوم کشور است، به عنوان دبیر جدید سازمان لیگ فوتبال ایران انتخاب شد.
به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، با حکم بهاروند رئیس سازمان لیگ، محمدرضا کشوری فرد به عنوان دبیر سازمان لیگ انتخاب شد . او اخیرا و پس از واگذاری کوتاه مدت صبای قم به بخش خصوصی در میانه فصل باز هم عنان این باشگاه را در اختیار گرفت که پس از آن با شکست های متوالی و وخیم شدن اوضاع اداره این باشگاه که زمانی قهرمان جام حذفی ایران شده بود و با تیمی پرستاره نماینده فوتبال ایران در آسیا به شمار می رفت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 6 روز و 13 ساعت پیش
چرا نریمان پناهی سیگار را ترک کرد؟

چرا نریمان پناهی سیگار را ترک کرد؟ کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 14 ساعت پیش
کتک زدن داور در مسابقه بوکس ایران

کتک زدن داور در مسابقه بوکس ایران در جریان یک مسابقه بوکس در یاسوج، داور مسابقه کتک زده شد! تصاویر منتشر شده از این اتفاق را در تابناک می بینید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 14 ساعت پیش
نارنجک انداز 40 میلیمتری نصیر

نارنجک انداز 40 میلیمتری نصیر نارنجک انداز 40 میلیمتری نصیر می تواند در یک دقیقه 250 تا 300 نارنجک را به سمت هدف شلیک کند.
به گزارش تسنیم، نارنجک ها یکی از تسلیحاتی هستند که علی رغم حجم و وزن کم می توانند به خوبی حجم آتش نیروهای پیاده را افزایش دهند. در یک نگاه کلی نارنجک ها بمب های کوچک دستی هستند که توسط نفر قابل حمل بوده و از مواد منفجره و ترکش شونده تشکیل شده اند که در مسافت های کوتاه و به خصوص جنگ های شهری کاربرد وسیعی دارند.
در ابتدا نارنجک باهدف استفاده علیه نفرات پیاده دشمن ساخته شد اما با گذر زمان و پیشرفت علوم نظامی انواع مختلفی از نارنجک ها با کاربردهای ضدزره، ضد استحکامات، دودزا و ... تولید شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 15 ساعت پیش
ادامه تلاش ها برای پیدا کردن سایر پیکرهای سانچی

ادامه تلاش ها برای پیدا کردن سایر پیکرهای سانچی سخنگوی شرکت ملی نفتکش با تاکید بر این که این شرکت تلاش خود را برای پیدا کردن سایر پیکرهای حادثه سانچی به کار می برد،گفت: البته پیدا کردن سایر پیکرها منوط به نتیجه ی گزارش های ربات ارزیاب است که برای عکسبرداری به زیرآب فرستاده شده است.
به گزارش ایسنا، محسن بهرامی با اشاره به رباتی که برای عکس گیری از نفتکش سانچی به زیر آب فرستاده شده بود، گفت: عکس های این ربات هنوز به دست ما نرسیده است. این ربات از آب خارج شده، اما به طور کلی این فرآیند بسیار زمان بر است. البته در فرآیند عکس گیری آب و هوا نامطلوب بود و به همین دلیل کار این ربات بیشتر طول کشید. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 16 ساعت پیش
4 کشته در پی واژگونی اتوبوس در اتوبان تبریز-زنجان

4 کشته در پی واژگونی اتوبوس در اتوبان تبریز-زنجان در سانحه تصادفی که بامداد امروز در اتوبان تبریز زنجان رخ داد 4 نفر فوت کردند.
به گزارش سازمان اورژانس کشوری، در اتوبان تبریز - زنجان، 40 کیلومتری بستان آباد هشترود، ساعت 3:10 دقیقه بامداد یک مورد واژگونی اتوبوس گزارش شد.
بنا بر این گزارش، کل مصدومین و فوتی در این حادثه 28نفر بودند که 4 نفر فوت کرده و 24 نفر به بیمارستان اعزام شدند.
در این حادثه 7 دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 6 روز و 16 ساعت پیش
ادعای وال استریت ژورنال درباره دیدار مقامات اروپا و ایران در مورد مسائل منطقه ای/کشته شدن 1595 نفر در شمال سوریه توسط ترکیه/ گسترش درگیری میان تروریست ها در ادلب و حلب سوریه

ادعای وال استریت ژورنال درباره دیدار مقامات اروپا و ایران در مورد مسائل منطقه ای/کشته شدن 1595 نفر در شمال سوریه توسط ترکیه/ گسترش درگیری میان تروریست ها در ادلب و حلب سوریه گسترش درگیری میان تروریست ها در ادلب و حلب سوریه، اظهار و نظر اردوغان در مورد عملیات عفرین، کشته شدن 1595 نفر در شمال سوریه توسط ترکیه و کشف گور دسته جمعی متعلق به قربانیان داعش در شمال عراق از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان، باید به ادعای وال استریت ژورنال درباره دیدار مقامات اروپا و ایران در مورد مسائل منطقه ای نیز اشاره کرد.
به گزارش تابناک؛ نشریه وال استریت ژورنال ادعا کرد مقاماتی از اروپا با معاون وزیر خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفت وگویی درباره فعالیت های منطقه ای ایران انجام دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 16 ساعت پیش
واژگونی مرگبار اتوبوس در محور تبریز زنجان

واژگونی مرگبار اتوبوس در محور تبریز زنجان رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در اتوبان تبریز- زنجان را اعلام کرد.
به گزارش میزان، سرهنگ نادر رحمانی گفت: برابر گزارشات اولیه حوالی ساعت 3 بامداد یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر 40 اتوبان تبریز - زنجان واژگون شد.
وی افزود: متاسفانه در پی این حادثه 3 تن کشته و 15 تن مجروح شدند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: علت این حادثه و جزئیات بیشتر آن متعاقبا اعلام می شود.
در همین حال اورژانس کشور آخرین آمار این حادثه را 4 کشته و 20 مجروح اعلام کرد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 6 روز و 16 ساعت پیش
ریزش 50 درصدی سفر ایرانی ها به خارج

ریزش 50 درصدی سفر ایرانی ها به خارج رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی پیش بینی کرد: نوسانات نرخ ارز و افزایش چند برابری قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی، تعداد سفرهای نوروزی به خارج از کشور را تا 50 درصد کاهش خواهد داد.
به گزارش ایسنا، حرمت الله رفیعی گفت: نوسانات نرخ ارز تاثیر محسوسی در بازار سفر داشته، هرچند شاید برخی این جریان را به قیمت خدمات در خارج از کشور ارتباط ندهند، چون هتل ها در کشورهای دیگر که گران نشده اند، اما مساله این است ارزش پول ایران کمتر شده، از سوی دیگر بیشتر شرکت های هواپیمایی از چند ماه پیش، قیمت بلیت ها را در برخی مسیرهای هوایی افزایش داده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 17 ساعت پیش
نوبخت: پشت گردانندگان مؤسسات اعتباری گرم بود

نوبخت: پشت گردانندگان مؤسسات اعتباری گرم بود رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور یکی از آنهاست که بیش از دیگران در معرض حملات رسانه ای موافقان و مخالفان دولت قرار می گیرد. برخی مکتب اقتصادی مورد علاقه نوبخت و همفکرانش را مقصر مشکلات امروز اقتصاد ایران می دانند و برخی دیگر برکناری شخص او و چند نفر دیگر را راه حل مشکلات اقتصاد کشور می دانند. اما به نظر می رسد نوبخت چندان نگران این فشارها نیست و در پاسخ هایش تأکید می کند که با آگاهی از محدودیت ها قبول مسئولیت کرده و در کنار دولت تلاش می کند از فرصت های موجود استفاده کند. او رقبای انتخاباتی را عامل اصلی فشارهای رسانه ای به دولت می داند و می گوید انتخابات اردیبهشت برای عده ای تمام نشده است و با ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 6 روز و 17 ساعت پیش
کودک زلزله زده در میان آبگرفتگی چادرها

کودک زلزله زده در میان آبگرفتگی چادرها خبر آنلاین ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 17 ساعت پیش
هوشمندسازی نیمی از مدارس پایتخت

هوشمندسازی نیمی از مدارس پایتخت مسئول هوشمند سازی مدارس شهرتهران گفت: حدود 50درصد مدارس شهر تهران هوشمند شده اند. این بدان معنا نیست که از نظر تجهیزات مدارس را 50 درصد تجهیز کرده ایم، بلکه منظور آن است که بسیاری از مدارس پیشرو هستند و کارهای جدیدی انجام می دهند در حالیکه ممکن است تعداد رایانه های در اختیارشان کم باشد.
به گزارش ایسنا، مهندس زهرا تیموری مسئول هوشمند سازی مدارس شهر تهران درباره هوشمند سازی مدارس گفت: هوشمند سازی مدارس یعنی محیط یاددهی و یادگیری را با توجه به سخت افزارها و نرم افزارهای آموزشی نهادینه می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
تسلیت دبیر مجمع تشخیص مصلحت به دکتر توکلی

تسلیت دبیر مجمع تشخیص مصلحت به دکتر توکلی در پی در گذشت فرزند دکتر احمد توکلی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی در پی در گذشت فرزند دکتر احمد توکلی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمد توکلی
عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام
فقدان اندوهبار فرزند دلبندتان، هنرمند متعهد و با استعداد، آقای محمد توکلی، بسی تلخ و طاقت سوز است.
ما را در غم خود شریک بدانید.
این مصیبت را به جنابعالی، مادر سوگوار، خواهران و برادران عزیزش ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
ال جی هم مشمول رجیستری شد

ال جی هم مشمول رجیستری شد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اجرایی شدن رجیستری برای گوشی های ال جی، علت گرانی گوشی ها در اجرای رجیستری، ایجاد اشتغال با کمک حوزه آی سی تی و لزوم ایجاد پیام رسان های داخلی توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی که در یک برنامه تلویزیونی حضور یافته بود، با بیان اینکه طرح ثبت تلفن های همراه یا رجیستری در حوزه ساماندهی واردات گوشی های همراه اجرا شده، گفت: از روز شنبه وارد فاز پنجم این طرح شدیم و گوشی های ساخت شرکت ال جی در پوشش این طرح قرار گرفتند. بنا به برنامه ریزی ها نیز پیش از پایان سال 96 تمامی برندها شامل این طرح خواهند شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
از شرط انگلیس و روس برای پرداخت وام فوری تا ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبر

از شرط انگلیس و روس برای پرداخت وام فوری تا ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبر به گزارش تابناک اقتصادی ، تاریخ اقتصاد ایران و جهان آینه ای است تمام نما از رویدادهای اقتصادی که در گذشته رخ داده است و بیانگر ریشه های تاریخی بسیاری از واقعیت های امروز ایران و جهان است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
29 بهمن 1290 ، دولتهای روسیه و انگلیس پرداخت وام فوری موردنیاز ایران را منوط کردند به پذیرش و رعایت قرارداد 1907 منعقده میان روسیه و انگلیس، برکناری چهره های ضدانگلیسی و ضد روسی از مصادر امور ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
نظارت مستقیم بازرسان در فرودگاه ها

نظارت مستقیم بازرسان در فرودگاه ها رئیس سازمان بازرسی از استقرار بازرسان این سازمان در فرودگاه ها خبر داد و گفت: این نظارت ها تا عید نوروز ادامه دارد.
به گزارش مهر، ناصر سراج در خصوص آخرین وضعیت ورود سازمان بازرسی به موضوع تاخیر پروازها و اتفاقات پیش آمده ناشی از برف اخیر گفت: همچنان نیروهای ما در فرودگاه ها موضوع نظارت را دنبال می کنند.
رئیس سازمان بازرسی افزود: در حال حاضر مشکل حادی در خصوص تاخیر پروازها وجود ندارد و وضعیت فعلا مناسب است.
سراج از ادامه بررسی وضعیت پروازها در سراسر کشور خبر داد و گفت: این بررسی ها تا سفرهای نوروزی ادامه دارد تا مردم مشکلی نداشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
حجم روابط تجاری ایران و هند در سال 96

حجم روابط تجاری ایران و هند در سال 96 در اینفوگرافیک زیر حجم روابط تجاری ایران و هند طی هشت ماهه سال 1396 و سهم کالاهای صادراتی ایران به هند را می بینید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
یک وصیت نامه صحیح چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک وصیت نامه صحیح چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ وصیت از جمله اعمال حقوقی است که هر فردی ممکن است نیازمند آن باشد چه بسا دیده شده است که اشخاص نمی توانند دیون و طلب های خویش را در زمان حیات خود پرداخت یا مطالبه کنند همچنین ممکن است افراد در زمان حیات خود، به انجام کاری تمایل داشته اند یا قسمتی از آن را انجام داده و قسمتی دیگر را ناتمام گذاشته اند، اما اجل، مجال اتمام یا انجام آن کار را ممکن نساخته است.
به گزارش تابناک بدون تردید کمتر کسی است که تابه حال با واژه وصیت برخورد نکرده باشد.وصیت از جمله اعمال حقوقی است که هر فردی ممکن است نیازمند آن باشد چه بسا دیده شده است که اشخاص نمی توانند دیون و طلب های خویش را در زمان حیات خود پرداخت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
علی دایی به تیم منتخب ستارگان جهان دعوت شد

علی دایی به تیم منتخب ستارگان جهان دعوت شد علی دایی به تیم ستارگان جهان دعوت شد تا دو بازی با اهداف صلح طلبانه در کنار بزرگان فوتبال همچون رونالدینیو و کارلس پویول انجام دهد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی دایی به تیم ستارگان فوتبال جهان دعوت شد تا در ماه مارس 2018 (فروردین 97) با این تیم دو بازی با اهداف صلح طلبانه در کشورهای مکزیک و کلمبیا انجام بدهد.
در این تیم به غیر از علی دایی که آقای گل فوتبال جهان است ستارگان نامداری همچون کارلس پویول کاپیتان سابق بارسلونا، رونالدینیو برزیلی، کلارس سیدورف ستاره سابق تیم ملی هلند و ستارگان نامدار دیگری از سراسر دنیا حضور دارند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: ورزشی انتشار : 6 روز و 18 ساعت پیش
دومین روز کنفرانس مونیخ صحنه دفاع از برجام

دومین روز کنفرانس مونیخ صحنه دفاع از برجام کنفرانس مونیخ روز شنبه به صحنه دفاع از برجام در برابر آمریکا تبدیل شد و همچنین 'ارنست مونیز' وزیر انرژی دولت باراک اوباما در حضور 'جان سولیوان' معاون وزارت خارجه دولت دونالد ترامپ با دفاع از برجام گفت:نقصی در برجام وجود ندارد که بخواهید اصلاحش کنید.
به گزارش ایرنا، در دومین روز کنفرانس امنیتی مونیخ میزگردی با موضوع امنیت هسته ای با اجرای 'نیکلاس برنز' دیپلمات پیشین آمریکا و استاد دانشگاه هاروارد آمریکا برگزار شد. در این کنفرانس 'جان سولیوان' معاون وزیر خارجه آمریکا به تکرار ادعای دولت دونالد ترامپ در خصوص لزوم رفع نواقص برجام پرداخت و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 19 ساعت پیش
ادعای مذاکره عراقچی با اروپایی ها درباره منطقه

ادعای مذاکره عراقچی با اروپایی ها درباره منطقه نشریه وال استریت ژورنال ادعا کرد مقاماتی از اروپا با معاون وزیر خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفت وگویی درباره فعالیت های منطقه ای ایران انجام دادند.
به گزارش فارس، نشریه وال استریت ژورنال مدعی شد دیپلمات های اروپایی روز شنبه با یک مقام ارشد ایرانی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با هدف انجام گفت وگوهایی برای محدود کردن فعالیت های ایران در منطقه، دیدار کردند.
بر این اساس، دیپلمات های ارشدی از اتحادیه اروپا، ایتالیا، آلمان، بریتانیا و فرانسه با عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران دیدار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 19 ساعت پیش
ظریف عازم مونیخ شد

ظریف عازم مونیخ شد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در پنجاه و چهارمین کنفرانس امنیتی مونیخ، دقایقی پیش تهران را به مقصد شهر مونیخ در کشور آلمان ترک کرد.
به گزارش ایرنا، محمدجواد ظریف بامداد یکشنبه در صدر یک هیات دیپلماتیک، برای حضور و سخنرانی در پنجاه و چهارمین کنفرانس امنیتی مونیخ که در شهر مونیخ مرکز ایالت بایرن آلمان برگزار می شود، از طریق فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، راهی این کشور اروپایی شد.
وزیر امور خارجه بعد از ظهر امروز (یکشنبه) به وقت تهران در این کنفرانس سخنرانی می کند و دیدگاه های جمهوری اسلامی را در خصوص مهمترین مسائل مربوط به امنیت منطقه ای و بین المللی تشریح خواهد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 19 ساعت پیش
ابراز همدردی تهران با دولت و ملت مکزیک

ابراز همدردی تهران با دولت و ملت مکزیک سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با دولت و ملت مکزیک برای پیامدهای زلزله شدید در این کشور ابراز همدردی کرد.
به گزارش مهر، بهرام قاسمی با اشاره به وقوع زلزله مهیب در ایالت اوآکساکای مکزیک و سقوط مرگبار بالگرد امداد رسان به مناطق زلزله زده با دولت و ملت این کشور بویژه آسیب دیدگان از این حوادث ابراز همدردی کرد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 19 ساعت پیش
کشف گور دسته جمعی قربانیان داعش در شمال عراق

کشف گور دسته جمعی قربانیان داعش در شمال عراق یک منبع امنیتی عراق از کشف گور دسته جمعی قربانیان داعش در استان نینوا در شمال این کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، یک منبع امنیتی عراق از کشف گور دسته جمعی قربانیان داعش در استان نینوا در شمال این کشور خبر داد.
سرتیپ کاظم مزهر العتابی اعلام کرد که نیروهای امنیتی یک گور دسته جمعی متعلق به قربانیان گروه تروریستی داعش را که حاوی اجساد 111 نفر بود کشف کردند.
وی افزود که نیروهای ارتش با اطلاعات ساکنان محلی در روستای الرمضانیه از توابع بخش القیاره موفق به کشف این گور دسته جمعی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 21 ساعت پیش
العبادی: همه کشورهای دنیا به مبارزه با تروریسم برخیزند

العبادی: همه کشورهای دنیا به مبارزه با تروریسم برخیزند نخست وزیر عراق در نشست خبری در مونیخ از همه کشورهای دنیا خواست که در راستای مبارزه با تروریسم و هسته های خفته آن برخیزند
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق در نشست خبری در حاشیه برگزاری نشست مونیخ گفت: عراق بستر مناسب برای سرمایه گذاری و بازسازی را آماده کرده است. چالش آتی خدمات رسانی در مناطقی است که داعش آنرا ویران کرده است.
وی افزود: عراق شاهد بزرگترین بسیج داوطلبانه ای بود که مرجعیت دینی نجف خواستار آن شد و ما موفق به وحدت ملت عراق در برابر داعش شدیم. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 21 ساعت پیش
آمریکایی ها شجاعت عمل به تعهدات برجامی خود را داشته باشند

آمریکایی ها شجاعت عمل به تعهدات برجامی خود را داشته باشند معاون اول کمیته بین الملل شورای روسیه اعلام کرد که آمریکایی ها باید برای انجام تعهدات خود ذیل برجام، شجاعت داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، سرگئی کیسیلیاک معاون اول کمیته بین الملل شورای روسیه و سفیر سابق روسیه در آمریکا در نشستی درخصوص مسائل هسته ای در کنفرانس مونیخ اظهار داشت که تمام برنامه های روسیه مطابق با تعهداتی است که روسیه در چارچوب پیمان موشک های میان برد، داده است.
کیسیلیاک گفت: آمریکایی ها برای بررسی دکترین هسته ای و رویکردهای استفاده از سلاح های هسته ای هر اقدامی را انجام می دهند و ما خواهان بررسی تعهدات آمریکا به این پیمان هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 6 روز و 21 ساعت پیش
قانون اساسی، نیازمند بازنگری/ پیامد های فضای رازآلود پرونده سیدامامی/سرگشتگی یارانه ای و ضرورت ورود مجمع تشخیص مصلحت/عجایب نرخ دلار در ایران

قانون اساسی، نیازمند بازنگری/ پیامد های فضای رازآلود پرونده سیدامامی/سرگشتگی یارانه ای و ضرورت ورود مجمع تشخیص مصلحت/عجایب نرخ دلار در ایران قول رفع حصر به قید شرط، رد طرح جدید ترافیک توسط فرمانداری، امضای 15 سند همکاری بین ایران و هندوستان،4.5 میلیون هکتار اراضی ملی در معرض زمین خواری، فراخوان روحانی برای اتحاد منطقه ای، راهکار هایی برای کاهش نرخ ارز، فرار با پول های در بغل! در مشهد و احمدی نژاد خط قرمز چپی ها از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.
به گزارش تابناک روزنامه های امروز یکشنبه 29 بهمن ماه در حالی چاپ و بر پیشخوان روزنامه فروشی های کشور قرار گرفتند که موضوع سفر رئیس جمهور روحانی به هند و امضای 15 سند همکاری بین ایران و هند و فراخوان روحانی به همکاری های منطقه ای در کنار موضوعاتی ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 6 روز و 22 ساعت پیش
دولت تاجیکستان اینترنت را انحصاری کرد

دولت تاجیکستان اینترنت را انحصاری کرد دولت تاجیکستان خرید اینترنت ازکشورهای همسایه را ممنوع اعلام کرد. علت این امر تامین امنیت ملی و مبارزه با تروریسم و افراطی گری عنوان شده است. به این ترتیب از این پس شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی در تاجیکستان از این پس موظف هستند، فقط از شرکت دولتی تاجیک تله کام ، اینترنت بخرند.
به گزارش ایرنا، شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنتی تاجیکستان ، پیش از این در خرید اینترنت آزاد بودند و آن را از کشورهای همسایه از جمله قرقیزستان ، ازبکستان و چین خریداری می کردند، ولی بر اساس تصمیم دولت آنها در حال حاضر مجاز به خرید اینترنت از کشورهای خارجی نیستند . ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 6 روز و 23 ساعت پیش
شعاری که شهید بهشتی آنرا حرام می دانست

شعاری که شهید بهشتی آنرا حرام می دانست کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
سرقت 6 میلیون دلاری از یک بانک روسی

سرقت 6 میلیون دلاری از یک بانک روسی بانک مرکزی روسیه می گوید هکرها سال گذشته در جریان یک حمله سایبری رقمی معادل شش میلیون دلار از یک بانک روس سرقت کردند.
به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز؛ بنا به اعلام بانک مرکزی روسیه این حمله با استفاده از سامانه پیام رسان پرداخت های بین المللی سوئیفت صورت گرفته است.
حمله سایبری هکرها به این بانک روس آخرین مورد از سرقتهای دیجیتال در نظام بانکی روسیه است. بانک مرکزی روسیه نام بانکی را که مورد حمله سایبری قرار گرفته، اعلام نکرده است.
به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید
ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
روزنما: المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی

روزنما: المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
عتیقه 4500 ساله در جیرفت کشف شد

عتیقه 4500 ساله در جیرفت کشف شد دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت گفت: یک عتیقه 4 هزار و 500 ساله در اطراف شهرستان جیرفت کشف شد.
به گزارش تسنیم از جیرفت، حسین سلامی شامگاه امشب در جمع خبرنگاران در رابطه با کشف یک عتیقه در جیرفت اظهارداشت: پلیس اطلاعات پس از با خبر شدن از کشف یک شی تاریخی در اطراف جیرفت بلافاصله وارد عمل شده و اقدامات لازم را انجام دادند.
وی تصریح کرد: این شی یک رکاب عتیقه مربوط به عصر مفرق که به شکل کیف دستی است و در یکی از روستاهای حومه جیرفت کشف شده است.
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت با تاکید بر اینکه این شی عتیقه باستانی توسط کارشناس میراث فرهنگی کارشناسی شده است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
چادر زلزله زدگان خیس آب شد!

چادر زلزله زدگان خیس آب شد! وضعیت مناطق زلزله زده غرب ایران بحرانی است و پس از بارش شدید باران در سرپل ذهاب، آب به داخل چادر زلزله زدگان این منطقه رفت و آسیب هایی که زلزله زدگان وارد شد. گزارش تلویزیون را در این زمینه می بینید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 0 ساعت پیش
کشف دوربین جاسوسی رژیم صهیونیستی در نوار غزه

کشف دوربین جاسوسی رژیم صهیونیستی در نوار غزه دستگاه های امنیتی حماس، یک دوربین جاسوسی رژیم صهیونیستی را در شمال نوار غزه کشف کردند که در داخل یک سنگ کار گذاشته شده بود.
به گزارش فارس، دستگاه های امنیتی وابسته به حماس جمعه شب (دیشب) موفق شدند دوربینی را کشف کنند که توسط نیروهای رژیم صهیونیستی در بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه و در داخل یک سنگ کار گذاشته شده بود.
بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی صفا ، این دوربین در یک زمین زراعی در منطقه ابوسمره در شمال بیت لاهیا جاسازی شده بود.
محلی که دوربین در آن کار گذاشته شده نشان می دهد رژیم صهیونیستی قصد داشته با تسلط هر چه بیشتر بر مسیرها، اطلاعات مفیدتری از مقاومت به دست آورد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: خارجی انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش
حال عمومی آیت الله شاه آبادی مساعد نیست

حال عمومی آیت الله شاه آبادی مساعد نیست فرزند آیت الله شاه آبادی گفت: این عضو خبرگان رهبری در بیمارستان تحت مراقبت هستند، از مردم و مؤمنان عزیز می خواهیم که برای شفای ایشان دعا کنند.
به گزارش مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام محمدکاظم شاه آبادی فرزند آیت الله نصرالله شاه آبادی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری، از بستری شدن آیت الله شاه آبادی در بیمارستان خبر داد.
وی با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی این استاد حوزه افزود: آیت الله شاه آبادی از شب گذشته در بخش ICU بستری هستند و ایست تنفسی پیدا کردند و در بخش مراقبت های ویژه حضور دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: مذهبی انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش
فعالیت شورای عالی اصلاح طلبان ادامه می یابد

فعالیت شورای عالی اصلاح طلبان ادامه می یابد عضو شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: اکثریت اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با ادامه کار این شورا موافق هستند.
به گزارش ایلنا حسین مرعشی در کانال تلگرامی خود نوشت: علیرغم اعتقاد عده ای در مورد توقف فعالیت شورا باید گفت در مورد ادامه کار شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان باید رای نهایی داده شود تا معلوم شود.
پیشنهادی که آقای طاهرنژاد نماینده ما داده همانی است که قبلا توضیح دادم؛ حال اینکه هر کس یک رای داده و از این رای نیتی دارد که در فرایند نهایی معلوم می شود، اما اکثریت با ادامه کار شورای عالی موافق هستند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: سیاسی انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش
طرح سؤال از رئیس جمهور فردا کلید می خورد

طرح سؤال از رئیس جمهور فردا کلید می خورد فارس نوشت: جبار کوچکی نژاد با اشاره به طرح سؤال از رئیس جمهور در مجلس اظهار کرد: پس از کشمکش های طولانی بنده و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درنهایت سؤال از رئیس جمهوری فردا در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت باید مطالبات اقتصادی مردم را پاسخ دهد، افزود: فردا طرح سؤال از رئیس جمهور با حضور وزیر اقتصاد و دارائی، معاون اقتصادی رئیس جمهوری، رئیس کل بانک مرکزی در کمیسیون اقتصاد بررسی خواهد شد.
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: طبق آیین نامه داخلی مجلس اگر تیم اقتصادی دولت نتواند نمایندگان را از مشکلات اقتصادی نظیر مسائل ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 1 ساعت پیش