کشف 231 کیلوگرم مواد مخدر در گرگان

کشف 231 کیلوگرم مواد مخدر در گرگان علی اکبر جاویدان امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: پس از مدت ها کار اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران موفق شدند محل نگهداری و توزیع مواد مخدر در گرگان را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: پس از انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی و با هماهنگی مرجع قضایی، بازرسی از منزل مورد نظر در دستور کار ماموران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: در این عملیات ماموران موفق شدند در بازرسی از این منزل مسکونی، 231 کلیوگرم انواع مواد مخدر را کشف کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 دقیقه پیش
مسمومیت 10 دانش آموز بر اثر نشت گاز

مسمومیت 10 دانش آموز بر اثر نشت گاز شعبانی مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: در پی تماس مسوولان هنرستان شهدای کربلای سروستان با مرکز فوریت های پزشکی و اعلام گزارشی مبنی بر سرگیجه دانش آموزان، چند دستگاه آمبولانس به محل این مدرسه اعزام شدند.
به گزارش نامه نیوز وی بیان کرد: پس از معاینه دانش آموزان در نهایت 10 دانش آموز با شک مسمومیت ناشی از گاز منوکسید کربن به مراکز درمانی منتقل و تحت مراقبت قرار گرفتند.
شعبانی اظهار کرد: در نهایت پس از اطمینان از سلامت کامل دانش آموزان، این افراد پس از 30 دقیقه از بیمارستان مرخص شدند.
وی تصریح کرد: علت این حادثه نشت دربند شیرگاز اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 21 دقیقه پیش
کشف 2 کیلو گرم مواد مخدر در کنگان

کشف 2 کیلو گرم مواد مخدر در کنگان رهام رضایی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان کنگان اظهار داشت: ماموران پلیس در پی اخبار واصله مبنی بر توزیع موادمخدر توسط تبعه افغانی در سطح شهر کنگان ، شناسایی و دستگیری متهم را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات میدانی متهم را شناسایی و دستگیر کردند.
رئیس پلیس کنگان عنوان کرد: ماموران در بازرسی از ساک دستی متهم مقدار دو کیلوگرم تریاک را کشف کردند.
رضایی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه موادمخدر کشف شده برای رسیدگی به مرجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/30/3347 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 21 دقیقه پیش
مرد افغانی همسرش و مرد ایرانی را که با او رابطه داشت،در برابر چشم 2فرزند خردسالش کشت

مرد افغانی همسرش و مرد ایرانی را که با او رابطه داشت،در برابر چشم 2فرزند خردسالش کشت دنبال اعلام این خبر تیم کارآگاهان پلیس آگاهی سمنان وارد عمل شده و با حضور در محل، جسد زن جوانی را که کنار یک مینی بوس مقابل ساختمان در حال ساخت افتاده بود پیدا کردند. زن جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده بود اما دستگیره خونی مینی بوس و صدای گریه بچه ها از داخل خودرو حکایت از حادثه ای دیگر نیز داشت.مأموران با ورود به خودرو با جسد مرد جوانی مواجه شدند که او نیز با ضربات متعدد چاقو از پا درآمده بود.
در تحقیقات اولیه مشخص شد که خودرو متعلق به مقتول به نام خشایار بوده که با رانندگی روی مینی بوسی که در آن به قتل رسیده بود، مخارج زندگی اش را تأمین می کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 31 دقیقه پیش
شرط عجیب برای بخشش در یک پرونده تجاوز!

شرط عجیب برای بخشش در یک پرونده تجاوز! خانواده ای که دخترشان مورد تجاوز قرار گرفته بود رضایت خود را با شرط کثیفی همراه کردند.
به گزارش نامه نیوز 10 مرد از دو طایفه در پاکستان توافق کردند که خواهر یک متجاوز جنسی مورد تجاوز قرار بگیرد. بنابر این تصمیم برادر دختری که مورد تجاوز قرار گرفته بود به شکل وحشیانه ای به خواهر متجاوز تجاوز کرد تا به این شکل شرف خود را حفظ کند!
خانواده پسر به خانواده دختر حق انتخاب دادند که یکی از دخترهای خانواده را برای تجاوز جنسی متقابل انتخاب کنند و توافقنامه را امضا کردند تا به این شکل ماجرا خاتمه پیدا کند.
منبع: رکنا ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 31 دقیقه پیش
شهین را که صیغه کردم،همسرم بعد از سالها باردار شد/دوست همسرم من و شهین را در سینما دید و...

شهین را که صیغه کردم،همسرم بعد از سالها باردار شد/دوست همسرم من و شهین را در سینما دید و... او بدون هیچ مقدمه ای شروع به صحبت کرد: بعد از پایان خدمتم به اصرار خانواده ام با سمانه ، دختر یکی از دوستان پدرم ازدواج کردم. من تنها پسر خانواده بودم و به همین دلیل بعد از عروسی پدرم مغازه فرش فروشی را به من سپرد و خودش را بازنشسته کرد. وضع مالی ام روز به روز بهتر می شد و زندگی آرامی کنار سمانه داشتم. خانواده ام، همسرم را خیلی دوست داشتند اما هر بار که ما را می دیدند از اینکه بعد از چند سال هنوز بچه دار نشده ایم شکایت می کردند. این شرایط کم کم برای خودمان هم نگران کننده شده بود. دیگر شکی نداشتیم که اشکالی وجود دارد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 31 دقیقه پیش
کشف 65 کیلوگرم حشیش در طبس

کشف 65 کیلوگرم حشیش در طبس به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس از طبس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سعید دادگر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران یگان تکاوری 102 امام حسین(ع) دیهوک هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه نیسان آبی رنگ که از سمت کرمان به بیرجند در حرکت بود مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.
وی افزود: مأموران خودرو را جهت بازرسی فنی به داخل ایستگاه بازرسی دیهوک هدایت کردند و پس از چند ساعت تلاش 65 کیلوگرم حشیش که در داخل خودرو به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد.
جانشین انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 41 دقیقه پیش
پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند

پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند سرگرد ابراهیم شریفی مقدم با اعلام دستگیری ماموران قلابی در کهریزک گفت : کارآگاهان موفق به شناسایی 2 متهمی شدند، که با تجهیزات کامل پلیسی و در پوشش مامور اقدام به اخاذی از کارگاه های فرآورده های سوختی می کردند.
به گزارش نامه نیوزرییس کلانتری 170 کهریزک، افزود: این افراد با در دست داشتن احکام قضایی جعلی به بهانه قاچاق بودن کالا از کارگاه های فرآورده های سوختی اخاذی می کردند.
وی گفت: این افراد گمان می کردند، ردی از خود باقی نگذاشته اند، اما در برابر هوشیاری ماموران نیروی انتظامی چاره ای جز تسلیم و اقرار به جرم نداشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 41 دقیقه پیش
قطعه ای از تیغ موکت بری در نان سنگک، زن کرمانی را تا نزدیک مرگ برد

قطعه ای از تیغ موکت بری در نان سنگک، زن کرمانی را تا نزدیک مرگ برد زن بلافاصله با دخترش تماس گرفت و از او خواست وی را به بیمارستان انتقال دهد. تشخیص اولیه دکتر زخم شدن گلوی زن با نان برشته اعلام شد اما بعد از عکسبرداری متوجه وجود تیغه ای در گلوی بیمار شدند.
وجود تکه ای 2 سانتی متری شبیه تیغ موکت بُری در نان سنگک کار زن را به اتاق عمل کشاند. تیغی که نانوا از بودنش ابراز بی اطلاعی می کند و نایب رئیس اول اتحادیه صنف نانوایان استان کرمان نیز معتقد است، ممکن است در زمان آرد کردن گندم ها از تیغه دستگاه ها جدا شده باشد.
زن بعد از انتقال به بیمارستان افضلی پور شهر کرمان دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت و تیغه آهنی که در جداره مری اش گیر کرده بود خارج شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 51 دقیقه پیش
قتل مرموز مرد بازنشسته،مقابل میدان تره بار، با شلیک گلوله

قتل مرموز مرد بازنشسته،مقابل میدان تره بار، با شلیک گلوله به دنبال اعلام این خبر بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به همراه تیم تحقیق راهی شهرک غرب، خیابان حافظی، خیابان کاج، روبه روی بازار میوه و تره بار شدند.
با حضور تیم جنایی در صحنه جرم و بررسی های اولیه مشخص شد مقتول بر اثر اصابت گلوله اسلحه شکاری به گردن و از فاصله نزدیک به قتل رسیده است. جسد در کنار خودرو پرایدی کشف شد که احتمال داده می شد متعلق به مقتول باشد. با بررسی شماره پلاک خودرو مشخص شد خودرو متعلق به مقتول است. مقتول مرد 65 ساله و بازنشسته ای بود که پس از بازنشستگی با خودرواش کار می کرد و محل زندگی اش همان نزدیکی بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 1 دقیقه پیش
ریزش کوه در دماوند

ریزش کوه در دماوند معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از ریزش کوه و انسداد جاده در منطقه دریاچه تار دماوند خبر داد و گفت: 3 گردشگر که در اثر این حادثه مفقود شده بودند، نجات یافتند.
به گزارش نامه نیوز ابراهیم تاجیک نوری از گرفتار شدن 3 گردشگر که برای تفریح به منطقه دریاچه تار دماوند رفته بودند، خبر داد و افزود: این افراد بر اثر رانش کوه و انسداد جاده در منطقه ورین این دریاچه گرفتار شدند. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 1 دقیقه پیش
پسر متجاوز به 6 زن در کرج اعدام شد

پسر متجاوز به 6 زن در کرج اعدام شد فرهاد پسر جوانی که در سال 94 با یکی از دوستانش به نام سعید، 15 زن را ربوده بود، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.
فرهاد با پراید نقره ای رنگ، 15زن و دختر را در تهران ربوده و آنها را به بیابان های حاشیه شهر کشانده بود.
فرهاد در این پرونده ها، 6 زن و دختر را مورد تجاوز قرار داده که به اتهام 15 فقره آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار، ایراد ضرب و جرح عمدی و تجاوز در دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شده بود.
حکم اعدام فرهاد که در شعبه 28 دیوان عالی کشور تأیید شده بود چند روز قبل در زندان رجایی شهر کرج با حضور محمد شهریاری ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 1 دقیقه پیش
حمله مرگبار گاو کوسه به پسر نوجوان + تصاویر

حمله مرگبار گاو کوسه به پسر نوجوان + تصاویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پسر 12 ساله اهل ادینبورگ اسکاتلند که به همراه خانواده اش مشغول گذراندن تعطیلات در فلوریدای آمریکا بود با خوش شانسی از مرگ گریخت. " شان مک کونل" که توسط یک گاو کوسه مورد حمله قرار گرفته بود تنها از ناحیه پا دچار جراحت شد.
او در این خصوص گفت : " کنار دریا در حال قدم زدن بودم و برای اذیت نشدن چشمانم از نور شدید آفتاب، دو دست خود را روی صورتم قرار داده بودم. ناگهان به علت نداشتن دید به داخل آب سقوط کردم و مورد حمله یک گاو کوسه قرار گرفتم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 11 دقیقه پیش
زن جوان بخاطر لجبازی با مادر شوهر، مهریه خود را به اجرا گذاشت/ 14 شاخه گل سرخ برای رو کم کنی

زن جوان بخاطر لجبازی با مادر شوهر، مهریه خود را به اجرا گذاشت/ 14 شاخه گل سرخ برای رو کم کنی به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ زنی 27 ساله با مراجعه به دادگاه خانواده دو ونک، دادخواست مهریه خود را به قاضی دادگاه ارائه کرد.
وی با بیان اینکه همسرم به من گفته که هر وقت دادخواست مهریه بدهم آن را به من پرداخت می کند، اظهار کرد: مهریه ام 14 گل سرخ است. فقط به این علت که مادر شوهرم گفت اگر جرات داری این مهریه را از همسرت بگیر، درخواست مهریه دادم.
زن در ادامه با اشاره به اینکه 3 سال از زندگی مشترکمان می گذرد، افزود: شوهرم در این سه سال اصلا برایم یک شاخه گل هم نگرفته است و نمی دانم این مهریه را می پردازد یا خیر. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 11 دقیقه پیش
شرط عجیب برای بخشش در یک پرونده تجاوز!

شرط عجیب برای بخشش در یک پرونده تجاوز! رکنا نوشت: خانواده ای که دخترشان مورد تجاوز قرار گرفته بود رضایت خود را با شرط کثیفی همراه کردند.
10 مرد از دو طایفه در پاکستان توافق کردند که خواهر یک متجاوز جنسی مورد تجاوز قرار بگیرد. بنابر این تصمیم برادر دختری که مورد تجاوز قرار گرفته بود به شکل وحشیانه ای به خواهر متجاوز تجاوز کرد تا به این شکل شرف خود را حفظ کند!
خانواده پسر به خانواده دختر حق انتخاب دادند که یکی از دخترهای خانواده را برای تجاوز جنسی متقابل انتخاب کنند و توافقنامه را امضا کردند تا به این شکل ماجرا خاتمه پیدا کند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 1 دقیقه پیش
رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم

رفتار وحشیانه خدمتکار خانه با مرد سالخورده! +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار ناشایست و غیر انسانی یک مرد جوان را با یک مرد سالخورده به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که این مرد 77 ساله روی ویلچر نشسته است این مرد جوان طی چند ساعت 57 مرتبه سیلی به صورت او می زند. این مرد جوان از طرف خانواده این پیرمرد برای نگهداری از این مرد سالخورده پس از سکته قلبی به خدمت گرفته شده بود.
پسر این پیرمرد با مشاهده این صحنه هنگام پخش زنده آن از طریق دوربین مدار بسته داخل اتاق دچار شوک شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 1 دقیقه پیش
سارقین منزل به شیوه مسمومیت و تحت پوشش مأمورین دولتی در خوی دستگیر شدند

سارقین منزل به شیوه مسمومیت و تحت پوشش مأمورین دولتی در خوی دستگیر شدند بیت الله پاشایی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خوی، با تشریح خبر دستگیری سارقین تحت پوشش مأمورین دولتی در این شهرستان اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلاجات و زیورآلات به روش معرفی خود به عنوان مأمور یکی از ادارات دولتی و مسمومیت افراد خانواده از منزل شخصی به هویت معلوم در شهرستان خوی، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأمورین پلیس آگاهی انتظامی خوی قرار گرفته و با استفاده از شگردهای پلیسی یکی از سارقین شناسایی و دستگیر شد.
وی افزود: اقدامات لازم در جهت شناسایی و دستگیری سایر سارقین ادامه یافت تا اینکه نهایتاً فردی دیگر از سارقین به هویت معلوم نیز شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 51 دقیقه پیش
زن شیشه فروش دستگیر شد +عکس

زن شیشه فروش دستگیر شد +عکس به گزارش مشرق ، سرهنگ دوم منصوری رئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری زن سابقه دار شیشه فروش خبر داد.
وی افزود: از منزل وی 250 گرم مواد مخدر کشف شد. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 31 دقیقه پیش
18 کشته در حمله به یک کلیسا در نیجریه

18 کشته در حمله به یک کلیسا در نیجریه پلیس نیجریه روز سه شنبه اعلام کرد در حمله به یک کلیسا در مرکز نیجریه دو کشیش و دست کم 16 نفر از هواداران آن ها کشته شدند.
به گزارش میزان، پلیس نیجریه از کشته شدن دو کشیش و دست کم 16 نفر از هواداران آن ها در حمله سی فرد مسلح به یک کلیسا که در مرکز نیجریه روی داد و به دامپروران نسبت داده می شود، خبر داد.
بنابر اعلام پلیس افراد مظنون از دامپروران منطقه هستند. علت حادثه هنوز مشخص نشده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 31 دقیقه پیش
اجرای مرحله اول طرح ظفر در شهرستان زابل

اجرای مرحله اول طرح ظفر در شهرستان زابل سرهنگ غلامرضا نجابت فرمانده انتظامی شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی در سطح جامعه، مرحله اول طرح ظفر با محوریت پاکسازی مناطق آلوده وجرم خیز با بهره گیری حداکثری از توان انتظامی و عملیاتی شهرستان، با قدرت و جدیت اجرا شد.
وی افزود: در راستای اجرای این طرح از ابتدای هفته گذشته، ماموران مقدار 50 کیلوگرم تریاک، 1 دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسیکلت سرقتی، 7 قبضه سلاح غیر مجاز را کشف و 45 خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر، 37 نفر سارق و 85 نفر اتباع بیگانه را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 51 دقیقه پیش
کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان

کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان سرهنگ رضا زینلی فرمانده انتظامی شهرستان سراوان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: : ماموران انتظامی این فرماندهی در حین گشت زنی در محور های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
وی افزود:مأموران در بازرسی از این خودرو 30 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع "نفتگاز" را کشف کردند.
سرهنگ زینلی در پایان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در راستای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 11 دقیقه پیش
پیدا شدن جسد تکه تکه یک زن در سطل آشغالی

پیدا شدن جسد تکه تکه یک زن در سطل آشغالی رکنا: ساعتی پیش جسد یک زن در سطل آشغالی در باقرشهر پیدا شد.
با اطلاع ماجرا به پلیس تیمی از کاراگاهان جنایی در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.
براساس اخبار محلی جسد پیدا شده در وضعیت بسیار بدی (تکه تکه شده) در سطل زباله روبروی باشگاه غدیر شهرداری باقرشهر کشف شده است. گفته می شود مقتول زنی 30 تا 35 ساله است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 21 دقیقه پیش
جاستین ترودو: وضعیت امنیتی در کانادا هیچ تغییری نکرده است!

جاستین ترودو: وضعیت امنیتی در کانادا هیچ تغییری نکرده است! به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، در پی برخورد مرگبار و ظاهراً عامدانه یک خودروی ون به عابران پیاده در شهر تورنتو، جاستین ترودو روز سه شنبه اظهار داشت که این حادثه هیچ تأثیری بر سطح تهدیدات یا تمهیدات امنیتی لازم جهت برگزاری اجلاس جی 7 نداشته و افزود که لازم نیست مردم کانادا در ترس و وحشت زندگی کنند.
نخست وزیر کانادا در محوطه بیرونی پارلمان این کشور در گفتگو با خبرنگاران گفت: پی بردن به انگیزه های مهاجم اقدامی زمان بر است؛ اما در پی این حادثه که به مرگ 10 تن و زخمی شدن 15 تن دیگر انجامید، ملت کانادا در کنار هموطنان خود در تورنتو می ایستند . ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 21 دقیقه پیش
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خاش

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خاش سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی شهرستان خاش در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی ماموران انتظامی این فرماندهی با تلاش شبانه روزی و گشت زنی هدفمند وقوع سرقت ها را کنترل و شاهد کاهش 29 درصدی سرقت ها باشیم.
وی با اشاره به اینکه بالا رفتن ضریب احساس امنیت در بین شهروندان همواره سرلوحه کار پلیس قرار دارد، گفت: ماموران در راستای مبارزه با سوخت قاچاق مقادیر زیادی سوخت قاچاق را کشف که آمار ها نشانگر رشد 233 درصدی کشفیات در این زمینه هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 31 دقیقه پیش
توقیف محموله میلیونی کالای قاچاق در چابهار

توقیف محموله میلیونی کالای قاچاق در چابهار سرهنگ حیدر علی کیخای مقدم فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا ماموران مبازره با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی در حین گشت زنی هدفمند و کنترل خودرو ها عبوری به یک دستگاه خودرو تویوتا مشکوک و جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو، انواع کالای قاچاق شامل لوازم خانگی و پارچه به ارزش 260 میلیون ریال را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در پایان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 41 دقیقه پیش
نجات 4 فرد مفقود شده در کوه قارون

نجات 4 فرد مفقود شده در کوه قارون خبرگزاری ایلنا: مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان از نجات چهار مغقودی در کوه قارون شهرستان باغملک توسط امداد هوایی خبرداد.
مجتبی طحان با اعلام این خبر گفت: عملیات امداد هوایی با بالگرد جمعیت هلال احمر خوزستان برای نجات چهار فرد مفقود شده در کوه قارون باغملک در استان خوزستان در ساعت 16:45 امروز سه شنبه آغاز و در ساعت 20 پایان یافت.
وی افزود: مفقودی این افراد، روز گذشته به جمعیت هلال احمر اعلام شده بود. روز گذشته تا بعد از ظهر امروز جستجوهای برای یافتن این افراد توسط نیروهای امدادی و مردمی بی نتیجه ماند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 51 دقیقه پیش
خوزستان| نشت گاز موجب انفجار و حریق منزل مسکونی در بندر امام خمینی(ره) شد+ تصاویر

خوزستان| نشت گاز موجب انفجار و حریق منزل مسکونی در بندر امام خمینی(ره) شد+ تصاویر علی قاسمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بندرامام خمینی(ره)؛ اظهار داشت: این حادثه در ساعت 22:30 در یک منزل مسکونی واقع در منازل گمرک رخ داد که باعث انفجار و حریق شد.
علی قاسمی بیان کرد: در این حادثه یک منزل مسکونی تخریب و یک مصدوم بر جای گذاشت.
وی افزود: تنها مصدوم این حادثه به دلیل سوختگی به بیمارستان اهواز منتقل شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 0 دقیقه پیش
عاملان تیراندازی در اندیمشک با دستان بسته

عاملان تیراندازی در اندیمشک با دستان بسته سرهنگ محمد عزیزی، فرمانده انتظامی اندیمشک در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، با اشاره به درگیری قبلی ناشی از وقوع یک فقره قتل در این شهرستان اندیمشک و احتمال وقوع درگیری های متصور بعدی، بیان داشت: تحقیق و بررسی موضوع و اجرای طرح خلع سلاح منازعان را بصورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس پس از انجام بررسی ها و تحقیقات و با هماهنگی مرجع قضائی، موفق شدند در چند عملیات ضربتی منسجم، 5 واحد مسکونی محل اختفاء منازعان و افرادی که در سطح شهرستان اندیمشک با تیراندازی اقدام به ایجاد رعب و وحشت می کردند را شناسایی و 16 نفر را ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 11 دقیقه پیش
اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در گرگان/ دستگیری 6 سارق و 3 عامل توزیع مواد مخدر

اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در گرگان/ دستگیری 6 سارق و 3 عامل توزیع مواد مخدر مسعود فروزان نیا امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف از دو روز گذشته در شهرستان گرگان به مرحله اجرا درآمد.
وی ادامه داد: در راستای اجرای مرحله نخست این طرح، 172 دستگاه موتورسیکلت و سه خودرو توقیف شدند که در همین طرح 6 سارق شناسایی و دستگیر شد.
جانشین فرماندهی انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: همچنین در مرحله اول اجرای این طرح 17 فقره سرقت کشف و 10 کیلوگرم مواد مخدر نیز توسط ماموران کشف و سه عامل توزیع مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 31 دقیقه پیش
جزییات کودک آزاری دلخراش در ماهشهر

جزییات کودک آزاری دلخراش در ماهشهر عوامل شکنجه و آزار روحی سه کودک ماهشهری از سوی پلیس بازداشت شدند. در روزهای گذشته این کودک آزاری در شهرک طالقانی بندرماهشهر به دادستانی گزارش شد که بررسی ها بیانگر کودک آزاری توسط والدین بود. این موضوع به سرعت در دستور کار قرار گرفت و پدر خانواده در همان روز دستگیر و راهی زندان شد و نامادری کودکان هم تحت تعقیب قرار گرفت. روز گذشته او نیز دستگیر شد و برای طی مراحل قانونی در اختیار مراجع ذیربط قرار گرفت. در حال حاضر نیز پرونده در حال تکمیل نهایی است و تا به حال حکمی در این رابطه صادر نشده است.
ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 31 دقیقه پیش
پسر متجاوز به 6 زن اعدام شد

پسر متجاوز به 6 زن اعدام شد پسری که 6 زن را مورد تجاوز قرار داده بود، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.
به گزارش جام جم آنلاین، فرهاد پسر جوانی که در سال 94 با یکی از دوستانش به نام سعید، 15 زن را ربوده بود، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.
فرهاد با پراید نقره ای رنگ، 15زن و دختر را در تهران ربوده و آنها را به بیابان های حاشیه شهر کشانده بود.
فرهاد در این پرونده ها، 6 زن و دختر را مورد تجاوز قرار داده که به اتهام 15 فقره آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار، ایراد ضرب و جرح عمدی و تجاوز در دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 41 دقیقه پیش
قتل زن 63 ساله با اسلحه شکاری

قتل زن 63 ساله با اسلحه شکاری یک زن 63 ساله در کرمانشاه توسط همسرش به قتل رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از قتل زن 63 ساله در کرمانشاه به دست همسرش خبر داد.
سرهنگ محمدرضا آمویی افزود: فرد قاتل به وسیله اسلحه پران همسر خود را به قتل رساند.
وی ادامه داد: قاتل دستگیر و اسلحله پرانی که بوسیله آن شلیک شده بود نیز کشف و در اختیار ماموران قرار گرفت.
سرهنگ آمویی علت وقوع حادثه را اختلافات شخصی عنوان کرد و گفت: تحقیقات برای روشن شدن ابعاد بیشتری از حادثه ادامه دارد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 51 دقیقه پیش
شناسایی و دستگیری عامل برداشت از حساب در سبزوار

شناسایی و دستگیری عامل برداشت از حساب در سبزوار به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سیدمحمد هاشمی گفت: با دریافت مرجوعه قضائی مبنی بر چندین مرحله برداشت غیرمجاز از حساب خانمی جوان به ارزش 15 میلیون ریال، پلیس فتا این فرماندهی موضوع را دستور کار خود قرارداد.
وی افزود: کارشناسان زبده پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات میدانی با استفاده از ادله دیجیتالی به جامانده عامل برداشت های سریالی غیرمجاز را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی سبزوار تصریح کرد: متهم 30 ساله با مشاهده ادله دیجیتالی به بزه انتسابی اعتراف و اعلام داشت همکار پدر شاکی است و شماره کارت و رمز دوم مالباخته در غفلت پدرش به دست آورده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 11 دقیقه پیش
نجات 4 گردشگر مفقود شده در کوه قارون با امداد هوایی

نجات 4 گردشگر مفقود شده در کوه قارون با امداد هوایی صادق سلامت در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: چهار گردشگر محلی که عصر روز گذشته (سوم اردیبهشت ماه) در منطقه عشایری صعب العبور "دره دراز" کوه قارون واقع در منطقه امامزاده عبدالله باغملک مفقود شده بودند، سرانجام طی عملیات امداد هوایی جمعیت هلال احمر خوزستان نجات یافتند.
وی ادامه داد: این عملیات از ساعت 16:45 امروز آغاز شد و ساعت 20 به اتمام رسید،. در این عملیات تیم امداد و نجات که شامل نماینده مدیرعامل هلال احمر خوزستان، مسئول عملیات امداد و نجات، چهار نجاتگر و دو نفر راهنمای محلی بودند، پس از یک ساعت گشت هوایی، محل دقیق استقرار مفقودشدگان را با توجه به آتش کوچکی که روشن کرده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 21 دقیقه پیش
نجات بره گوسفند بازیگوش از چاه 5 متری

نجات بره گوسفند بازیگوش از چاه 5 متری عبدالعلی صفار زاده، فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، بیان کرد: ساعت 20 و 25 دقیقه امشب گزارش سقوط بره گوسفند بازیگوش در چاهی به عمق 5 متر به سامانه 125 اطلاع رسانی شد.
وی اذعان داشت: نیروهای امدادی سازمان آتش نشانی بلافاصله از ایستگاه شماره 2 به محل حادثه واقع در کیلومتر 3 جاده زیباشهر، منطقه سبیلی اعزام شدند و نسبت به نجات گوسفند اقدام نمودند.
صفار زاده اظهار کرد: با تلاش آتش نشانان و اقدام به موقع آن ها بره گوسفند صحیح و سالم از چاه بیرون خارج شد.
انتهای پیام/گ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 51 دقیقه پیش
تولد نوزاد عجول پسر + عکس

تولد نوزاد عجول پسر + عکس حسین کشاورز مسئول اورژانس 115 مرودشت در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: ظهر امروز طی تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس 115 مرودشت مبنی بر اینکه مادر باردار 30 ساله دچار درد زایمان شده بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه کوشکک به محل اعزام شد.
وی افزود: کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس در محل حاضر و پس از اقدامات درمانی مناسب، وی را به درمانگاه کوشکک منتقل و چند لحظه بعد درد بیمار تشدید و مراحل زایمان آغاز شد.
کشاورز ادامه داد: کارشناسان اورژانس 115 با کمک ماما اقدامات حمایتی را برای مادر باردار انجام دادند و نوزاد پسر به دنیا آمد که مادر و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 11 دقیقه پیش
حال یکی از نجات یافتگان کوه قارون باغملک مساعد نیست

حال یکی از نجات یافتگان کوه قارون باغملک مساعد نیست مجتبی طحان، رییس روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، در تشریح عملیات نجات مفقود شدگان کوه قارون باغملک بیان داشت: ساعت 16 و 45 دقیقه امروز، سه شنبه 4 اردیبهشت ماه عملیات امداد هوایی با بالگرد جمعیت هلال احمر استان در ساعت آغاز شد و تا ساعت 20 به طول انجامید.
وی با بیان اینکه مفقودی این افراد، روز گذشته به جمعیت هلال احمر اعلام شده بود تصریح کرد: نماینده مدیرعامل هلال احمر خوزستان، مسئول عملیات امداد و نجات ، 4 نجاتگر و 2 راهنمای محلی بوسیله بالگرد به جستجوی مفقودان پرداختند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 11 دقیقه پیش
شناسنامه اطلاعات قاچاق کالای شهرستان های کردستان مشخص شده است

شناسنامه اطلاعات قاچاق کالای شهرستان های کردستان مشخص شده است به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، جمال سلمانی عصر امروز در نخستین جلسه اصلی کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در سنندج، با بیان اینکه اولویت نیروی انتظامی در سال گذشته با توجه به نام گذاری سال و مرزی بودن استان مبارزه با قاچاق کالا بود، اظهار کرد: اقدامات خوبی در این راستا انجام شده که خروجی آن افزایش قابل توجه انجام عملیات ها و کشفیات قاچاق کالا در سال گذشته بوده است.
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان اذعان کرد: روش مقابله با قاچاق کالا در نیروی انتظامی استان از انتظامی و فیزیکی به اطلاعاتی تغییر کرده است و با همکاری مرزبانی از نقطه صفر مرزی تا شهرهای ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 21 دقیقه پیش
تلاش برای یافتن غریق 7 ساله رودخانه چم بشیر ادامه دارد/ عدم مسؤولیت شهرداری در ساماندهی رودخانه ها

تلاش برای یافتن غریق 7 ساله رودخانه چم بشیر ادامه دارد/ عدم مسؤولیت شهرداری در ساماندهی رودخانه ها به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به نقل از شهرداری کرمانشاه ظهر امروز یک کودک سه ساله در رودخانه چم بشیر غرق و کودک هفت ساله دیگری نیز توسط نیروهای امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه نجات پیدا کرد.
غلامرضا رضایی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: ظهر امروز در ساعت 12:20 دقیقه ایستگاه هفت سازمان آتش نشانی از افتادن 2 کودک در رودخانه چم بشیر شهر کرمانشاه مطلع شدند و به محض اطلاع 2 تیم از نیروهای امداد و نجات سازمان به محل اعزام شد و که و طی آن موفق به نجات کودک هفت ساله شدند اما کودک سه ساله دیگر بر اثر شدت جریان آب غرق شده ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 31 دقیقه پیش
اهواز| گمشدگان کوه قارون باغملک پیدا شدند

اهواز| گمشدگان کوه قارون باغملک پیدا شدند صادق سلامت در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز با اشاره به آخرین وضعیت گمشدکان سیلاب های چند روز اخیر اظهار داشت: مفقودی این افراد، روز گذشته به جمعیت هلال احمر اعلام شده بود که سریعا عملیات امداد هوایی با بالگرد جمعیت هلال احمر خوزستان در ساعت 16:45 امروز سه شنبه آغاز و در ساعت 20 پایان یافت.
وی افزود: پس از یک ساعت گشت هوایی و با توجه به آتشی که مفقودشدگان کوه قارون روشن کرده بودند، محل دقیق آنها مشخص شد و نجاتگران به کمک مفقودین شتافتند، حال عمومی 3 تن از نجات یافتگان که همگی مرد و بین 40 تا 60 سال دارند، مطلوب گزارش شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 31 دقیقه پیش
روایت جدید متهم از درگیری مرگبار

روایت جدید متهم از درگیری مرگبار به گزارش همشهری، این درگیری مرگبار 24فروردین در جنوب تهران رخ داد و در جریان آن نوجوان 17ساله ای با ضربات چاقو به قتل رسید و دوستش مجروح شد. در تحقیقات مشخص شد که قتل بر سر زنی به نام پرستو رخ داده است. پرستو به اداره آگاهی احضار شد و گفت قتل از سوی یکی از جوان های محله شان رخ داده است.
وی در ادامه گفت: شب حادثه همراه پسر موردعلاقه ام (مقتول) و دوست وی بودیم که در همان زمان یکی از جوان های محل از خانه شان بیرون آمد و با نگاهش مرا تعقیب کرد. همین موضوع باعث اعتراض پسر موردعلاقه ام به او شد و این شروع درگیری بود. او با چاقو ضرباتی به پسر موردعلاقه ام و دوستش زد و پس از آن فرار کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 41 دقیقه پیش
جان باختن مرد 60 ساله بر اثر سقوط از مدبه کوه خرم آباد+عکس

جان باختن مرد 60 ساله بر اثر سقوط از مدبه کوه خرم آباد+عکس علیرضایی رئیس سازمان آتش نشانی خرم آباد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ گفت: عصر امروز مردی 60 ساله از ارتفاعات مدبه کوه خرم آباد سقوط کرد.
وی افزود: حادثه رخ داده به عوامل آتش نشانی خرم آباد گزارش شد که بلافاصله ایستگاه امداد و ایستگاه شماره 5 سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند همچنین ریاست سازمان شخصا در محل حادثه حضور یافت.
علیرضایی گفت: فرد حادثه دیده جان خود را از دست داده و جسد وی توسط عوامل آتش نشانی با همکاری عوامل هلال احمر حاضر در محل منتقل و تحویل عوامل آرامستان شد.
انتهای پیام/م
جان باختن براثر سقوط از کوه ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 41 دقیقه پیش
دستگیری کلاهبردار متواری پس از سه ماه

دستگیری کلاهبردار متواری پس از سه ماه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،علی صادقی با بیان اینکه فردی با راه اندازی یک بنگاه معاملاتی خودرو در شهرستان تیران و کرون از شهروندان کلاهبرداری و متواری شده بود ، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی موفق شدند این فرد را که 3 ماه متواری بود شناسایی و در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر کنند.
وی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار مبلغ 10 میلیارد ریال از شهروندان تحت عنوان ودیعه خرید خودرو دریافت کرده و متواری شده بود، بیان داشت: متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 41 دقیقه پیش
فرد توهین کننده به امام رضا(ع) دستگیر شد

فرد توهین کننده به امام رضا(ع) دستگیر شد فردی که در فضای مجازی به امام رضا (ع) اهانت کرده بود دستگیر شد.
به گزارش ایسنا، گفته می شود که این فرد در حال فرار از کشور بوده که دستگیر شده است.
دادسرای عمومی و انقلاب تهران روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: فردی که در فضای مجازی به یکی از ائمه معصومین اهانت نموده بود تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و نامبرده توسط دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است. ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 41 دقیقه پیش
مسمومیت 10 دانش آموز بر اثر نشت گاز

مسمومیت 10 دانش آموز بر اثر نشت گاز شعبانی مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ با تایید این خبر، گفت: ظهر امروز در پی تماس مسوولان هنرستان شهدای کربلای سروستان با مرکز فوریت های پزشکی و اعلام گزارشی مبنی بر سرگیجه دانش آموزان ، چند دستگاه آمبولانس به محل این مدرسه اعزام شدند.
وی بیان کرد: پس از معاینه دانش آموزان در نهایت 10 دانش آموز با شک مسمومیت ناشی از گاز منوکسید کربن به مراکز درمانی منتقل و تحت مراقبت قرار گرفتند.
شعبانی اظهار کرد: در نهایت پس از اطمینان از سلامت کامل دانش آموزان، این افراد پس از 30 دقیقه از بیمارستان مرخص شدند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 51 دقیقه پیش
کودکان آزاردیده ماهشهری نزد عموی خود هستند

کودکان آزاردیده ماهشهری نزد عموی خود هستند مهرداد بهادری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کودکان ماهشهری که توسط پدر و نامادری خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، هم اکنون نزد عموی خود نگهداری می شوند.
بهادری عنوان کرد: فاطمه 12 ساله، ام البنین هشت ساله و علی اکبر پنج ساله سه کودک از سوی والدینشان هستند که مورد آزار و اذیت و شکنجه جسمی و روحی قرار گرفته اند و حتی به تغذیه و تحصیل کودکان نیز رسیدگی نمی شده است.
وی در واکنش به اینکه چرا از این کودکان در بهزیستی نگهداری نمی شود، گفت: باید حکم دادستانی صادر شود و بدون حکم قضایی این کار امکان پذیر نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 1 دقیقه پیش
واژگونی تریلر در جاده خرامه - سروستان

واژگونی تریلر در جاده خرامه - سروستان همتی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: در حادثه واژگونی تریلر حامل برنج که ظهر امروز، در جاده خرامه - سروستان رخ داد، یک نفر دچار مصدومیت شد.
همتی تصریح کرد: مصدوم 34 ساله این حادثه که راننده تریلر بود توسط تیم امداد نجات آتش نشانی خرامه نجات و توسط یک دستگاه آمبولانس به مرکز درمانی خرامه انتقال یافت.
انتهای پیام/ر
واژگونی تریلر حامل برنج ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 11 دقیقه پیش
سنندج| از شناسایی 149 انبار دپوی کالای قاچاق تا انهدام 54 باند قاچاق کالا توسط انتظامی کردستان

سنندج| از شناسایی 149 انبار دپوی کالای قاچاق تا انهدام 54 باند قاچاق کالا توسط انتظامی کردستان به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، سرهنگ جمال سلمانی عصر امروز در نخستین جلسه اصلی کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که در استانداری کردستان برگزار شد اظهار داشت: در رابطه با مصوبات جلسات قبل همکاران در پلیس فتا اقدامات خوبی در حوزه محصولات سلامت محور انجام داده اند و 30 مورد شناسایی و با چند مورد هم برخورد شده است.
وی گفت: در سال گذشته اولویت مأموریت نیروی انتظامی با توجه به مرزی بودن استان، مبارزه با قاچاق کالا بود و اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 31 دقیقه پیش
تایید حکم قصاص محمد ثلاث در دیوان عالی

تایید حکم قصاص محمد ثلاث در دیوان عالی رییس دادگستری استان تهران از تایید حکم قصاص محمد ثلاث - راننده اتوبوسی که در حادثه خیابان پاسداران 3 مامور نیروی انتظامی را زیر گرفته بود - در دیوان عالی کشور خبر داد.
غلامحسین اسماعیلی در گفت وکو با ایسنا، در رابطه با تایید حکم متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران اظهار کرد: بعد از رسیدگی ویژه به این پرونده در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران، صدور و ابلاغ حکم، محکوم علیه به رأی صادره اعتراض و تقاضای فرجام کرد.
وی افزود: پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و در نهایت حکم صادره از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران مبنی بر سه فقره قصاص بابت سه فقره قتل عمد سه نفر از ماموران ناجا و ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 31 دقیقه پیش
کرمانشاه| جستجو برای یافتن کودک 3 ساله در رودخانه قره سو

کرمانشاه| جستجو برای یافتن کودک 3 ساله در رودخانه قره سو غلامرضا رضایی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به جزئیات غرق شدن دو کودک در رودخانه چم بشیر در کرمانشاه اظهار داشت: امروز در پی اعلام خبر غرق شدن دو بچه در رودخانه "چم بشیر" در مسیر چهارراه رودکی و تعاون، ماموران آتش نشانی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمانشاه با بیان اینکه یکی از بچه ها از خطر غرق نجات یافت گفت : دختر بچه سه ساله در این رودخانه غرق شده و عملیات جستجو برای یافتن جسد این دختر بچه ادامه دارد.
رضایی با اشاره به اعزام دو تیم آتش نشانی به محل حادثه بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 40 دقیقه پیش
بازپس گیری بیش از 20 هکتار زمین های ملی از دست متصرفان

بازپس گیری بیش از 20 هکتار زمین های ملی از دست متصرفان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ بوستانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس با بیان اینکه 25 هکتار از زمین های ملی در شهرستان فیروز آباد توسط سه نفر به صورت غیر قانونی تصرف شده بود، اظهار کرد: این زمین ها با تلاش و همراهی نیرو های قضایی و امنیتی استان از دست متصرفان خارج شد.
وی ادامه داد: در این خصوص، متهم اصلی دستگیر و همدستان وی تحت تعقیب هستند.
وی افزود: همچنین 5 حلقه چاه موجود در این زمین ها پر شد.
شهرستان فیروزآباد در فاصله 11 کیلومتری شیراز قرار دارد.
انتهای پیام/ن
خروج زمین های ملی از دست متصرفان در فیروزآباد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 50 دقیقه پیش
شناسایی هویت 59 جان باخته سانحه هوایی تهران-یاسوج/ازدواج پیرمرد 80 ساله با پیرزن 70 ساله /سرزمین لی لی پوت های ایران/ گور دسته جمعی در بافق

شناسایی هویت 59 جان باخته سانحه هوایی تهران-یاسوج/ازدواج پیرمرد 80 ساله با پیرزن 70 ساله /سرزمین لی لی پوت های ایران/ گور دسته جمعی در بافق به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان پربازدیدترین و جذاب ترین اخبار روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه را در اینجا مشاهده کنید.
شناسایی هویت 59 جان باخته سانحه هوایی تهران-یاسوج
ازدواج پیرمرد 80 ساله با پیرزن 70 ساله در بخش گنبکی ریگان
ماخونیک،سرزمین لی لی پوت های ایران
تناقض در احتمالات گور دسته جمعی در روستای قطرم بافق
کشف لابراتوار تولید شیشه در مشهد
یک کشته بر اثر شلیک گلوله اسلحه شکاری
انتهای پیام/ف ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 51 دقیقه پیش
خرم آباد| سقوط مرگبار مرد 60 ساله از ارتفاع مدبه کوه خرم آباد

خرم آباد| سقوط مرگبار مرد 60 ساله از ارتفاع مدبه کوه خرم آباد حمید علیرضایی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد از سقوط فردی در ارتفاعات مدبه کوه شهر خرم آباد خبر داد و اظهار داشت: عصر امروز سقوط مردی 60 ساله در ارتفاعات مدبه کوه به عوامل آتش نشانی خرم آباد گزارش شد.
وی افزود: پس از حادثه رخ داده بلافاصله نیروهای امدادی و ایستگاه شماره 5 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و نیروهای جمعیت هلال احمر استان نیز حضور یافتند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد با اشاره به اینکه فرد حادثه دیده فوت شده است عنوان کرد: جسد وی توسط عوامل آتش نشانی منتقل شد.
انتهای پیام/ح ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 4 دقیقه پیش
فرد توهین کننده به امام رضا(ع) دستگیر شد

فرد توهین کننده به امام رضا(ع) دستگیر شد خبرگزاری ایسنا: فردی که در فضای مجازی به امام رضا (ع) اهانت کرده بود دستگیر شد.
گفته می شود که این فرد در حال فرار از کشور بوده که دستگیر شده است.
دادسرای عمومی و انقلاب تهران روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: فردی که در فضای مجازی به یکی از ائمه معصومین اهانت نموده بود تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و نامبرده توسط دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 23 دقیقه پیش
آخرین جزئیات از دستگیری خبرنگار توهین کننده به امام رضا(ع)

آخرین جزئیات از دستگیری خبرنگار توهین کننده به امام رضا(ع) به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان درپی هتاکی فردی در فضای مجازی به یکی از ائمه معصومین و تحت تعقیب قضایی گرفتن وی، روز گذشته نامبرده توسط دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود، ساعاتی پیش یکی از خبرگزاری ها خبر دستگیری این فرد در حال فرار از کشور را روی خروجی خود فرستاد.
بر همین اساس، یک منبع اگاه امنیتی در تشریح جزئیات دستگیری خبرنگار هتاک گفت: نامبرده در تاریخ 97.2.4 در فرودگاه امام خمینی (ره) و در حین متواری شدن از کشور به قصد گرجستان دستگیر و تحویل مرجع قضایی گردید.
منبع: میزان
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 43 دقیقه پیش
فرد توهین کننده به امام رضا (ع) در حال فرار از کشور دستگیر شد

فرد توهین کننده به امام رضا (ع) در حال فرار از کشور دستگیر شد ایسنا نوشت: گفته می شود که این فرد در حال فرار از کشور بوده که دستگیر شده است.
دادسرای عمومی و انقلاب تهران روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: فردی که در فضای مجازی به یکی از ائمه معصومین اهانت نموده بود تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و نامبرده توسط دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است. ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 53 دقیقه پیش
برخورد خودرو با شبکه برق و قطع بخشی از برق منطقه جنوب شرق اهواز

برخورد خودرو با شبکه برق و قطع بخشی از برق منطقه جنوب شرق اهواز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز این حادثه در ساعت 17 امروز به وقوع پیوست که باعث سقوط چهار اصله پایه شبکه 33 هزار ولت تغذیه کننده بخشهایی از زیبا شهر ، آریا شهر، یوسفی ، پادادشهر و امام شرقی شد .
پس از اعلام حادثه بلافاصله گروههای عملیاتی وارد عمل شد و پس از تفکیک خط توسط جداسازی ، شبکه محل حادثه از خط اصلی ازادشهر جدا و همینک در حال انتقال بار شبکه جهت برقدار کردن شهروندان هستند .
و براساس اخرین اخبار موقتا برق مناطق مذکور وصل که پس از اتمام عملیات و تعویض پایه ها مجددا بار شبکه مذکور به حالت استاندار قبلی باز خواهد ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 53 دقیقه پیش
کوهنوردان مفقود شده دورودی پیدا شدند

کوهنوردان مفقود شده دورودی پیدا شدند به گزارش ایرنا محمد رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:روز گذشته سه کوهنورد اهل شهرستان دورود و نا آشنا با منطقه عازم دره نیگاه و قله پریسک شدند که صبح امروز با قطع شدن ارتباط آنها مسیر برگشت را گم کردند.
وی خاطرنشان کرد: از ساعات اولیه مفقود شدن این کوهنوردان تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر دورود به منطقه اعزام شدند و عملیات جستجو را آغاز کردند.
رحمانی خاطرنشان کرد:سرانجام پس از ساعت ها تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر دورود این سه کوهنورد در نزدیکی قله پریسک پیدا شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 54 دقیقه پیش
تیراندازی در مقر شرکت یوتیوب در آمریکا

تیراندازی در مقر شرکت یوتیوب در آمریکا بر اثر تیراندازی در یک صحنه آتش سوزی در لس آنجلس یک نفر کشته شده است.
پلیس اعلام کرده است که مکان دقیق فرد تیرانداز مشخص نیست.
گفته شده است که پیش از تیراندازی آتش نشان ها برای خاموش کردن آتش به محل حادثه وارد می شوند، اما پس از ورود آن ها به دلیل تیراندازی مجبور به ترک صحنه می شوند.
جزئیات بیشتری از این حادثه منتشر نشده است. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 4 دقیقه پیش
کشف اشیای عتیقه در همدان

کشف اشیای عتیقه در همدان به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز همدان ،فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت :با اطلاعات مردمی مبنی بر نگهداری ظروف عتیقه در یکی از باغ های گنج نامه پس از بازرسی از محل 3 عدد ظرف قدیمی در باغ کشف شد.
سرهنگ قویمی افزود : پس از کشف این اشیاء کارشناسان میراث فرهنگی قدمت این ظرفهارا در حدود هزاره اول قبل از میلاد تخمین زدند.
وی گفت : دستگیری متهمان این پرونده در دست اقدام است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 23 دقیقه پیش
عامل توزیع چک پول های تقلبی در کنگاور دستگیر شد

عامل توزیع چک پول های تقلبی در کنگاور دستگیر شد سرهنگ عزیز الهیاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ماموران پلیس راه کنگاور به دنبال اطلاع از اینکه شخصی با یک دستگاه خودرو تیبا قصد عبور از ایستگاه پلیس راه و انتقال اسکناس های جعلی به استان مرکزی را دارد، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: ماموران نیز در قالب یک تیم عملیاتی نسبت به کنترل محور ورودی شهرستان اقدام کرده و خودرو مورد نظر را پس از شناسایی متوقف کردند.
سرهنگ الهیاری ادامه داد: در بازرسی از خودرو تعداد 100 قطعه چک پول جعلی یک میلیون ریالی و 20 قطعه چک پول جعلی 500 هزار ریالی کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
سارق حرفه ای در گچساران دستگیر شد

سارق حرفه ای در گچساران دستگیر شد سید محمد موسوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سارق پس از دستگیری در مرحله تحقیقات به چهار فقره سرقت از مغازه های گچساران اعتراف کرد.
وی بیان کرد: از مخفیگاه این فرد مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و ضبط شده است.
موسوی ابراز داشت: این سارق پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی ،تحویل مراجع قضایی شهرستان گچساران شد.
250نفر سارق در سال گذشته در شهرستان گچساران دستگیر شدند.
گچساران با 124هزار نفر جمعیت در جنوب غربی استان کهگیلویه و بویر احمد واقع شده است.
8143/1662
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 33 دقیقه پیش
متهمان اسید پاشی خودرو در کرمانشاه به دام پلیس افتادند

متهمان اسید پاشی خودرو در کرمانشاه به دام پلیس افتادند پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ محمد رستمی افزود: چندی پیش فردی با مراجعه به پلیس آگاهی استان اعلام کرد که اتومبیل وی از ناحیه کاپوت و سقف مورد اسید پاشی قرار گرفته است.
وی افزود: این فرد همچنین عنوان کرد که بعد از گذشت چند روز در حالی که به همراه یکی از همکاران خود در حال عزیمت به محل کارش بوده زمان توقف پشت چراغ قرمز، مورد حمله فردی ناشناس قرار گرفته است.
رستمی با بیان اینکه طبق اظهارات فرد شاکی، وی از ناحیه صورت به شدت زخمی و توسط همکارش به مراکز درمانی انتقال می یابد، گفت: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 43 دقیقه پیش
115 گرم مواد صنعتی کراک در شیروان کشف شد

115 گرم مواد صنعتی کراک در شیروان کشف شد سرهنگ مسعود وحیدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در این راستا 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.
وی گفت: در پی گزارش های مبنی بر اینکه فردی در منزل اقدام به نگهداری مواد مخدر و توزیع آن در یکی از روستاهای این شهرستان می کند بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس مواد مخدر شهرستان شیروان قرار گرفت.
وحیدی افزود: پس از بررسی صحت و سقم موضوع 2 اکیپ از ماموران پلیس اطلاعات و مواد مخدر این شهرستان پس از هماهنگی قضایی به منزل متهم عزیمت کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شیروان با اشاره به اینکه در این راستا 2 متهم دستگیر شدند افزود ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 24 دقیقه پیش
نامادری سنگدل در ماهشهر دستگیر شد

نامادری سنگدل در ماهشهر دستگیر شد دادستان عمومی و انقلاب بندرماهشهر از دستگیری نامادری سنگدل در پرونده کودک آزاری در ماهشهر خبرداد و گفت: این فرد که نامادری کودکان بوده است دستگیر و پرونده در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
وی در تشریح جزئیات این خبر افزود: این کودک آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزئیات و صحت و سقم جرم به محل وقوع حادثه فرستاده شد.
این مقام قضایی خاطرنشان کرد: انگیزه خاطیان از انجام چنین جرمی هنوز نامشخص و علت حادثه در دست بررسی است.
در چند روز گذشته خبری از کودک آزاری منتشر شد که حاکی بود سه کودک یک خانواده در منزل مسکونی خود در شهرک طالقانی از توابع ماهشهر ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 24 دقیقه پیش
مینی بوس حامل سیگار قاچاق در بهار متوقف شد

مینی بوس حامل سیگار قاچاق در بهار متوقف شد سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کارکنان پاسگاه همه کسی شهرستان بهار، در پی اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا با اشراف اطلاعاتی، مینی بوس حامل کالا را در گردنه همه کسی برای بررسی متوقف کردند.
وی در ادامه افزود: طی بررسی های صورت گرفته مشخص شد، راننده این مینی بوس، پس از بارگیری از غرب کشور تعداد 27 هزار و 400 نخ انواع سیگار قاچاق و خارجی را به طرز ماهرانه ای در کارتن های چای بسته بندی کرده و قصد انتقال آن ها به استان های دیگر را دارد.
سرهنگ بزرگعلی نوری با بیان اینکه ارزش کالای قاچاق کشف شده، بیش از 90 میلیون ریال برآورد شده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 24 دقیقه پیش
بازداشت سارقان حرفه ای در اقلید

بازداشت سارقان حرفه ای در اقلید به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سرهنگ خسرو رزمجویی فرمانده نیروی انتظامی اقلید بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان اقلید، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرارگرفت.
وی افزود: ماموران با انجام گشت زنی های هدفمند و اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند 2 نفر از سارقان حرفه ای را دستگیر کنند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اقلید اظهار کرد: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه با ادله و مستندات پلیس به 21 فقره سرقت احشام، منزل، مغازه و خودرو در سطح شهرستان اقرار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 33 دقیقه پیش
کشف 47 دستگاه موتور و پنل کولر گازی قاچاق

کشف 47 دستگاه موتور و پنل کولر گازی قاچاق به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سرهنگ حسین دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی لارستان اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان لارستان هنگام کنترل خودرو های عبوری در محور های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مظنون و آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو، 47 دستگاه موتور و پنل کولر گازی بدون مجوز و مدارک قانونی را که به صورت ماهرانه ای در کامیون جاسازی شده بود، کشف کنند.
فرمانده نیروی انتظامی لارستان با بیان اینکه در این خصوص راننده خودرو دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی تحویل داده شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 33 دقیقه پیش
74 سوداگر مرگ در دام پلیس

74 سوداگر مرگ در دام پلیس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده نیروی انتظامی مرودشت گفت: تشدید طرح ارتقاء امنیت اجتماعی که با هدف افزایش احساس امنیت در بین مردم و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان به اجرا در آمد، با هماهنگی مراجع قضایی تعدادی از منازل و پاتوق های سوداگران مرگ مورد بازرسی قرارگرفت.
وی افزود: در این بازرسی ها ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس های تخصصی، کلانتری و پاسگاه ها موفق شدند بیش از 26 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 54 دقیقه پیش
تکذیب کشف کیف مشکوک در میدان امام (ره)

تکذیب کشف کیف مشکوک در میدان امام (ره) خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره صحت و سقم کشف یک کیف مشکوک در میدان امام خمینی(ره) سخن گفت.
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، درخصوص صحت و سقم خبر پیدا شدن یک کیف در حاشیه میدان امام خمینی و برخی گمانه زنی ها درباره مشکوک بودن این کیف اظهار داشت: مطلب فوق کذب محض است.
لازم به ذکر است دقایقی قبل برخی از منابع غیر رسمی در شبکه های اجتماعی خبر از کشف یک کیف مشکوک در میدان امام خمینی داده بودند.
براساس تصویری که در شبکه های مجازی منتشر شده بود یک کیف شبیه جعبه ابزار در حاشیه میدان امام خمینی کشف شده بود که عنوان شده بود این کیف مشکوک بوده و به همین ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 14 دقیقه پیش
عملیات همزمان پلیس استان مرکزی در 107 نقطه

عملیات همزمان پلیس استان مرکزی در 107 نقطه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در طرحی هماهنگ و برنامه ریزی شده عملیات پاکسازی پلیس در 107 منطقه استان مرکزی به صورت همزمان اجرا شد.
سرهنگ سپهوند با بیان اینکه این طرح ها با توجه به مطالبات شهروندان برنامه ریزی شدافزود: در اجرای این طرح، 134 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و در حدود 5 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از خرده فروشان کشف شد.
وی اضافه کرد: در اجرای این طرح 221 نفر در حوزه جرایم مرتبط با مواد مخدر، سرقت و... دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
عامل برداشت های سریالی غیرمجاز به دام افتاد

عامل برداشت های سریالی غیرمجاز به دام افتاد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ سید محمد هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار افزود: با دریافت مرجوعه قضائی مبنی بر چندین مرحله برداشت غیرمجاز از حساب خانمی جوان به ارزش 15 میلیون ریال، پلیس فتا این فرماندهی موضوع را دستور کار خود قرار داد.
وی ادامه داد: کارشناسان زبده پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات میدانی با استفاده از ادله دیجیتالی بجامانده عامل برداشت های سریالی غیرمجاز را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: متهم 30 ساله با مشاهده ادله دیجیتالی به جرم خود اعتراف و اعلام داشت همکار پدر شاکی است و شماره کارت و رمز دوم مالباخته ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
دستگیری عاملان تصادف ساختگی با جسد نوزاد 25 روزه در مانه و سملقان

دستگیری عاملان تصادف ساختگی با جسد نوزاد 25 روزه در مانه و سملقان به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ سرهنگ علی حسین رختیانی اظهار کرد: صبح امروز یک فقره سانحه خروج از جاده یک دستگاه خودرو پراید در محور راز به آشخانه به پلیس گزارش شد.
وی افزود: ماموران در صحنه حضور یافته و مشاهده کردند زن و مردی که حادثه خودروی آنان گزارش شده ادعا دارند نوزاد 25 روزه شان در حادثه جان خودرا از دست داده است.
وی افزود: ماموران به این سانحه مشکوک شده و با بررسی های بیشتر، مشخص شد نوزاد شب گذشته جان باخته است و پدر و مادر برای دریافت دیه فرزند خود را طعمه حادثه ساختگی کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
کشف 150 میلیون ریالی امول مسروقه در بابلسر

کشف 150 میلیون ریالی امول مسروقه در بابلسر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ عبدالله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: در پی وقوع سرقت از اماکن خصوصی ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بهنمیر این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات میدانی و بررسی صحنه جرم متهم به سرقت که از سارقان سابقه دار بوده و به تازگی از زندان آزاد شده را شناسایی و در عملیاتی ضربتی این فرد را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی و 3 فقره سرقت اقرار کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در آمل

انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در آمل به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی آمل گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 12 این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود:کارآگاهان پس از بررسی تمامی صحنه های سرقت با پی جویی های فنی و پلیسی، دریافتند، کلیه سرقت ها به صورت گروهی و به یک شیوه و شگرد بوده و سریالی بودن آن ها نیز برای پلیس محرز شد.
سرهنگ آزادی گفت: با پیگیری های پلیس، سرانجام اعضای باند به نام های"س- غ"، "س- ه"که با اجاره منزلی اقدام به سرقت می کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 43 دقیقه پیش
کاهش 29 درصدی جرائم در استان فارس

کاهش 29 درصدی جرائم در استان فارس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سردار احمد علی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس گفت: با اقدامات مؤثر مأموران انتظامی استان در سال 96، کل سرقت ها 3 درصد کاهش داشت.
وی با بیان اینکه طبق نظر سنجی های انجام شده در دانشگاه تهران و وزارت کشور بالاترین احساس امنیت در بین استان های کشور متعلق به استان فارس بوده است، ادامه داد: این توفیقات نشان از شناخت، معرفت و درک درست مأموران انتظامی استان فارس از خدمت به مردم دارد.
فرمانده نیروی انتظامی استان فارس تصریح کرد: با تشدید فعالیت ها و اقدامات در راستای اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 43 دقیقه پیش
کشف سه تن و 500 کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق در لردگان

کشف سه تن و 500 کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق در لردگان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ سرهنگ دوم سیروس میرزایی فرمانده انتظامی لردگان از کشف سه تن و 500 کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
وی گفت: در پی کسب گزارشی مبنی بر قطع درختان جنگلی در ارتفاعات شهر منج، مأموران به این منطقه اعزام و موفق به کشف سه تن و 500 کیلو گرم چوب درخت جنگلی بلوط شدند.
میرزایی افزود: قاچاقچیان پیش از حضور مأموران، از محل متواری شده بودند.
وی با اشاره به تحویل چوب های قاچاق به عوامل یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لردگان اضافه کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 53 دقیقه پیش
دستگیری عامل تهیه وتوزیع دارو های غیرمجاز در فضای مجازی

دستگیری عامل تهیه وتوزیع دارو های غیرمجاز در فضای مجازی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران سرهنگ علیرضا باقری گفت : در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبری مبنی بر فعالیت فردی در فضای مجازی به تهیه و توزیع انواع قرص و دارو های غیر مجاز، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم این فرد را با هماهنگی قضائی در یکی از خیابان های شهر دستگیر کردند.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 54 دقیقه پیش
حکم اعدام محمد ثلاث تأیید شد

حکم اعدام محمد ثلاث تأیید شد غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران با اعلام این خبر گفت که حکم قصاص متهم پرونده قتل سه مأمور نیروی انتظامی در آشوب های خیابان پاسداران، در دیوان عالی کشور تأیید شده است.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا حکم قصاص متهم این پرونده در ملأ عام اجرا می شود یا خیر، اظهار کرد: دادگاه در این خصوص تکلیف خاصی را مشخص نکرده است و در مقام اجرا ممکن است هر تدبیری اتخاذ شود.
اسماعیلی توضیح داد: دادگاه در این ارتباط الزامی نگذاشته و باید دید در دادسرا در مقام اجرای حکم، چه تدبیری اندیشیده می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 13 دقیقه پیش
شناسایی هویت 59 نفر از قربانیان پرواز یاسوج

شناسایی هویت 59 نفر از قربانیان پرواز یاسوج به گزارش شفاف، رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: هویت 59 نفر از جان باختگان سانحه هوایی هویتشان شناسایی شده و شکایت بیش از دو سوم اولیای دم ازسوی بازپرس اخذ شده است و پرونده در حال حاضر مراحل کارشناسی خود را طی می کند.
احمد خسروی وفا امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در رابطه با پرونده سقوط هواپیمای آسمان گفت: با توجه به این که سقوط هواپیما در استان اصفهان بوده به همین جهت پرونده در دادسرای سمیرم تشکیل شد که یک نفر از بازپرسان با سابقه مرکز استان مأمور بررسی و پیگیری این پرونده شد و بلافاصله از همان لحظات اول سقوط هواپیما در منطقه حاضر شد و همراه با معاون نظارت و بازرسی اعزام و در محل ... ادامه خبر ...

منبع: شفاف نیوز دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 14 دقیقه پیش
نامادری سنگدل در ماهشهر دستگیر شد

نامادری سنگدل در ماهشهر دستگیر شد به گزارش مشرق، دادستان عمومی و انقلاب بندرماهشهر از دستگیری نامادری سنگدل در پرونده کودک آزاری در ماهشهر خبرداد و گفت: این فرد که نامادری کودکان بوده است دستگیر و پرونده در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
در همین رابطه:
ماجرای شکنجه 3 فرزند توسط پدر و نامادری +عکس
وی در تشریح جزئیات این خبر افزود: این کودک آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزئیات و صحت و سقم جرم به محل وقوع حادثه فرستاده شد.
این مقام قضایی خاطرنشان کرد: انگیزه خاطیان از انجام چنین جرمی هنوز نامشخص و علت حادثه در دست بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 34 دقیقه پیش
حکم قاتل 3 مامور ناجا در پاسداران تایید شد/ اجرای حکم اعدام قاتل بنیتا در مرحله دادسرا

حکم قاتل 3 مامور ناجا در پاسداران تایید شد/ اجرای حکم اعدام قاتل بنیتا در مرحله دادسرا غلامحسین اسماعیلی رئیس دادگستری استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در خصوص آخرین وضعیت پرونده راننده اتوبوس عامل قتل 3 مامور نیروی انتظامی در خیابان پاسداران اظهار کرد: حکم اعدام محمد ثلاث در دیوان عالی کشور تایید شد.
وی در خصوص پرونده سایر عوامل بازداشت شده در اغتشاشات خیابان پاسداران گفت: کیفرخواست تعدادی از عوامل این حادثه صادر و به حسب مورد به دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری ارسال شده و در نوبت رسیدگی قرار دارد، اما هنوز هیچ حکمی صادر نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 44 دقیقه پیش
جزئیات جدیدی از قتل جوان تویسرکانی با تیشه تشریح شد

جزئیات جدیدی از قتل جوان تویسرکانی با تیشه تشریح شد سرهنگ محمد معصومی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: زنی که حدود 6 ماه به عقد موقت مردی 39 ساله درآمده بود، چندی پیش وارد منزل وی در تویسرکان می شود.
وی اضافه کرد: مقتول خبر از ازدواج مجدد به او می دهد که این خبر موجب عصبانیت این زن حدود 40 ساله می شود.
وی بیان کرد: مرد در حالت خواب و بیداری زیر کرسی دراز کشیده بود که این زن با استفاده از تیشه بنایی سه ضربه بر پشت سر او وارد می کند.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان اظهار کرد: این زن پس از قتل همسرش، محل جرم را ترک کرده و متواری می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
دادگاهی در انگلیس به دلیل کشف ماده مشکوک تخلیه شد

دادگاهی در انگلیس به دلیل کشف ماده مشکوک تخلیه شد به گزارش ایرنا، تارنمای نشریه اکسپرس گزارش داد که این نامه خطاب به قاضی دادگاه جاستین بارون ارسال شده بود.
یک سخنگوی پلیس اعلام کرد که علاوه بر نیروهای پلیس، مأموران آتش نشانی و امدادگر به محل حادثه اعزام شده اند.
وی افزود که هرچند محتوای نامه زیان آور نبوده اما روند تحقیقات ادامه خواهد داشت.
این حادثه در حالی رخ می دهد که سطح هشدار امنیتی در انگلیس در مرحله 'شدید' قرار دارد که به این معنا است حمله تروریستی در این کشور محتمل است.
به طورکلی هشدار امنیتی در انگلیس در پنج سطح کم ، متوسط ، قابل توجه ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
کلاهبرداری ده میلیاردی با ترفند فروش خودرو

کلاهبرداری ده میلیاردی با ترفند فروش خودرو به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: به دنبال شکایاتی مبنی بر اینکه فردی با راه اندازی یک بنگاه معاملاتی خودرو در شهرستان تیران و کرون از شهروندان کلاهبرداری کرده و متواری شده ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ علی صادقی افزود: ماموران پس از تحقیقات این فرد کلاهبردار را که به مدت سه ماه متواری بود در یکی از شهرستانهای هم جوار دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار مبلغ 10 میلیارد ریال از شهروندان با عنوان ودیعه خرید خودرو دریافت و متواری شده بود. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 14 دقیقه پیش
فروشنده لبنیاتی حساب مشتریان را خالی می کرد

فروشنده لبنیاتی حساب مشتریان را خالی می کرد به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دوم مرتضی ابوطالبی گفت: فردی با طرح شکایت در دادسرا به همراه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اذعان داشت، شب گذشته حدود ساعت 0030 بامداد، پیام های بانکی پشت سر هم برایم ارسال شد که متوجه شدم از کارتم در حالی که در اختیارم است طی چندین تراکنش حدود 3 میلیون تومان اقدام به خرید شده است.
این مقام ارشد انتظامی افزود: با توجه به حساسیت موضوع پیگیری پرونده در دستور کار قرار گرفت و طی 24 ساعت متهم پرونده دستگیر شد که در بازجویی از متهم مشخص شد وی در حدود 600 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 43 دقیقه پیش
18 فقره سرقت در ایلام کشف شد

18 فقره سرقت در ایلام کشف شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛سرهنگ قدرت حیدری زاد جانشین انتظامی شهرستان ایلام بیان کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان ایلامی مبنی بر وقوع چندین فقره انواع سرقت ، مراتب بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اظهار کرد: پلیس با هماهنگی مرجع قضایی در دو عملیات غافلگیرکننده طی دوروز متوالی سارقان حرفه ای شناسایی شده را دستگیر و طی تشکیل پرونده در اختیار قانون قرار داد.
حیدری زاد اضافه کرد: در این مأموریت تعداد 4 سارق حرفه ای دستگیر وتعداد 18 فقره انواع سرقت از جمله سرقت خودرو کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 54 دقیقه پیش
توقیف یک محموله کالای قاچاق به ارزش 260 میلیون ریال چابهار

توقیف یک محموله کالای قاچاق به ارزش 260 میلیون ریال چابهار حیدرعلی کیخای مقدم در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان در تشریح این خبر گفت اظهار کرد: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا ماموران مبازره با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی در حین گشت زنی هدفمند و کنترل خودروها عبوری به یک دستگاه خودرو تویوتا مشکوک و برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو ،انواع کالای قاچاق شامل لوازم خانگی و پارچه به ارزش 260 میلیون ریال را کشف کردند.
فرمانده انتظامی چابهار با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 3 دقیقه پیش
ساری| کشف 36 میلیارد ریالی کالای قاچاق در استان مازندران

ساری| کشف 36 میلیارد ریالی کالای قاچاق در استان مازندران به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری ، به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران ، سرهنگ ذبیح الله پهلوانی اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاق کالا و ارز در استان و در جهت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی این فرماندهی با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات، طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با الویت کالاهای گمرگی، دخانی، ترانزیتی و فرآورده های شیلاتی، کالاهای تعزیراتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم در فروردین امسال به مرحله اجرا درآمد. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 3 دقیقه پیش
هنوز مستندات اعتیاد یا بیماری پدر شکنجه گر ماهشهری به دست نیامده است

هنوز مستندات اعتیاد یا بیماری پدر شکنجه گر ماهشهری به دست نیامده است حسن عباسی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی تماس مددکار بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر با سامانه 123 اورژانس اجتماعی در دوم اردیبهشت ماه امسال و گزارش یک مورد کودک آزاری بلافاصله تیم اورژانس اجتماعی ماهشهر به این بیمارستان اعزام شد.
وی ادامه داد: بر اساس اظهارات عموی کودکان آزاردیده، فاطمه 12 ساله، ام البنین 8 ساله و علی اکبر 5 ساله در شهرک طالقانی شهرستان ماهشهر از سوی پدر و نامادری شان از لحاظ روحی، روانی و جسمی شکنجه می شدند که آثار ضربات و جراحات وارده بر بدن این کودکان کاملا نمایان و مشخص است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 13 دقیقه پیش
مرد راننده قربانی ازدواج سوم

مرد راننده قربانی ازدواج سوم سلامت نیوز : همسردوم مرد راننده وقتی فهمید شوهرش قصد دارد برای سومین بار ازدواج کند ، او را با ضربه های تیشه به قتل رساند.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران ، اوایل اسفند سال گذشته زنی در تماس با پلیس شهرستان تویسرکان-استان همدان- از قتل همسرش در خانه خبر داد. با اعزام مأموران و بازپرس ویژه قتل در محل جنایت، مشخص شد مقتول 38 ساله بر اثر اصابت ضربات شی ء تیز و سنگینی به پشت سرش کشته شده بود. این زن گفت: دیشب من و بچه هایم در خانه نبودیم وقتی صبح به خانه برگشتم با جسد خونین همسرم رو به رو شدم. ... ادامه خبر ...

منبع: سلامت نیوز دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 23 دقیقه پیش
کشف 18 فقره سرقت و دستگیری 4 سارق حرفه ای در ایلام

کشف 18 فقره سرقت و دستگیری 4 سارق حرفه ای در ایلام به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ قدرت حیدری زاد امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان ایلامی مبنی بر وقوع چندین فقره انواع سرقت ، مراتب بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان واحد مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان با همکاری واحدهای تجسس کلانتری های 12 و 14 با تشکیل چند گروه تخصصی با استفاده از توان اطلاعاتی منابع خبر فعال و همکاری خوب مردم توانستند در کمترین زمان ممکن رد پای تعدادی از سارقان حرفه ای را شناسایی کنند.
وی درادامه به تلاش شبانه روزی گروه های تخصصی پلیس درکشف سرقت ها اشاره کرد وبیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 34 دقیقه پیش
کشف بیش از 23 هزار قلم داروی غیرمجاز در آق قلا

کشف بیش از 23 هزار قلم داروی غیرمجاز در آق قلا سرهنگ مجید زائری فرمانده انتظامی آق قلا در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ گفت:ماموران مبارزه با موادمخدر پس از مدت کار پلیسی و اطلاعاتی، موفق به شناسایی یک واحد صنفی شدند که اقدام به فروش دارو های غیرمجاز می کرد.
وی ادامه داد:دربازرسی از این واحد صنفی، 23 هزار قلم داروی غیرمجاز کشف و این واحد پلمب شد.
سرهنگ مجید زائری افزود: همچنین در بازرسی از منزل صاحب واحد صنفی،3 هزار و 500 سی سی شربت متادون و 480 پاکت سیگار قاچاق کشف وضبط شد.
وی گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و باتشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/م ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 43 دقیقه پیش
دستگیری پدرو پسر سارق در بلوار توس مشهد

دستگیری پدرو پسر سارق در بلوار توس مشهد به گزارش خبرنگار از مشهد ؛ سرهنگ اکبر آقا بیگی افزود: ماموران با پی گیری پرونده سرقت های سریالی وسایل داخل خودرو به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به شناسایی 2عامل اصلی این سرقت های شبانه شد.
وی ادامه داد: متهمان که پدر 64 ساله و پسر جوانش بودند دستگیرشدند.
رییس پلیس مشهد گفت: در بازرسی از مخفیگاه آنان 15عدد باطری خودرو، یک موتور برق، 13عدد چراغ خطر و مقادیر زیادی وسایل و قطعات سرقت شده از خودروهای سواری را کشف کردند.
سرهنگ اکبر آقا بیگی افزود: تحقیقات از این سارقان شب رو ادامه دارد.
انتهای پیام// ف.غ
پدر و پسر سارق، در چنگ قانون ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 53 دقیقه پیش
کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق سرهنگ حسین پهلوان دلیر فرمانده انتظامی بندر ترکمن در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ گفت: با اجرای طرح های مختلف طی یک ماه گذشته، مامورین موفق شدند انواع کالای قاچاق را به ارزش 1 میلیارد و 270 میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط کنند.
وی ادامه داد: این کالا های قاچاق، از نوع، آرایشی بهداشتی، فرآورده های شیلاتی و سلاح سرد بودند.
سرهنگ حسین پهلوان دلیرافزود: محموله هایقاچاق، تحویل مراجعذیصلاح شدند.
انتهای پیام/م
بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 54 دقیقه پیش
تلگرام بار دیگر عامل هتک حیثیت یکی از شهروندان اصفهانی شد

تلگرام بار دیگر عامل هتک حیثیت یکی از شهروندان اصفهانی شد به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ مرتضوی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس با ایجاد پروفایلی در تلگرام با نام و مشخصات وی و درج تصاویر و مطالب غیر اخلاقی موجبات آبروریزی و هتک حیثیت وی را فراهم آورده موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات تخصصی در فضای مجازی و اقدامات کارشناسی متهم به هویت بهروز. ف. شناسایی و در یک عمیلات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر شد.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 13 دقیقه پیش
برداشت غیر مجاز بانکی کودک 8 ساله در پی عشق به اینترنت و بازی های آنلاین

برداشت غیر مجاز بانکی کودک 8 ساله در پی عشق به اینترنت و بازی های آنلاین به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ بیات مختاری در تشریح پرونده گفت: با توجه به دریافت گزارشی مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب شهروند نیشابوری، شاکی جهت دریافت مرجوعه قضایی به دادسرا و سپس برای تشکیل پرونده به پلیس فتا شهرستان نیشابور مراجعه کرد.
وی افزود: شاکی در اظهارات اولیه خود به کارشناسان در خصوص نحوه برداشت غیر مجاز از حسابش اطمینان خاطر داد که هرگز کارت خود را به دست احدی نسپرده و حفاظت لازم در خصوص نگهداری از کارت و رمز عبور آن را انجام داده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 13 دقیقه پیش
افزایش کشفیات مواد مخدر در همدان

افزایش کشفیات مواد مخدر در همدان به گزارش خبرنگار گر وه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ سرهنگ هادی نجاریان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان بیان کرد: کشفیات مواد مخدر این شهرستان در فروردین امسال نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 427 درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد:بیشترین درصد افزایش کشفیات مواد مخدر مربوط به حشیش با 13 برابر است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان گفت: 380 عملیات توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان انجام شده که 12 مرحله آن طرح پاکسازی نقاط آلوده بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 14 دقیقه پیش
700 تن کالای قاچاق مکشوفه امحاء شد + عکس

700 تن کالای قاچاق مکشوفه امحاء شد + عکس به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی و طرح برخورد با کالاهای قاچاق، موفق به کشف و ضبط بیش از 70 تن کالای قاچاق شدند.
اکثر کالاهای قاچاق مکشوفه لوازم بهداشتی و شوینده تاریخ گذشته بوده اند.
بنابر این گزارش، امحاء این کالاهای قاچاق با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت امروز در مقر پلیس آگاهی تهران بزرگ انجام خواهد شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 43 دقیقه پیش
تصادف رانندگی در محور فسا - داراب + عکس

تصادف رانندگی در محور فسا - داراب + عکس محمدی رئیس جمیعت هلال احمر شهرستان فسا در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ بیان کرد: دیشب با اعلام گزارشی در کیلومتر 17 فسا - داراب حد فاصل روستای غیاث آباد مبنی بر برخورد 2 دستگاه خودرو پژو 405 دو دستگاه اورژانس به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: این حادثه 3 مصدوم داشت که توسط نیرو های اورژانس به بیمارستان فوق تخصصی فسا انتقال داده شدند.
شهرستان فسا در فاصله 150 کیلومتری شیراز قرار دارد.
انتهای پیام/ن
تصادف در محور فسا - داراب ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 44 دقیقه پیش
آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی در تبریز

آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی در تبریز موسی خلیل اللهی در گفت وگو با میزان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده عامل اسیدپاشی به یک خانم در تبریز اظهار کرد: به لحاظ جنبه عمومی بودن جرم دادسرا پیش از شکایت شاکی خصوصی به ماجرا ورود کرد و در همان روز متهم دستگیر و تحت نظر قرار گرفت.
وی ادامه داد: در حال حاضر قرار بازداشت موقت متهم در دادگاه کیفری یک تایید شده است و تحقیقات نیز از نظر قضایی تقریبا تکمیل است.
خلیل اللهی در ارتباط با صدور کیفرخواست عامل اسیدپاشی گفت: گواهی پزشکی قانونی قربانی اسیدپاشی به لحاظ میزان جراحات وارده هنوز به قطعیت نرسیده است و به محض اینکه گواهی تایید شود کیفرخواست صادر خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 3 دقیقه پیش
جزئیات واژگونی مینی بوس بنز با 15 سرنشین در کردستان

جزئیات واژگونی مینی بوس بنز با 15 سرنشین در کردستان به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس ، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت 7:35 سه شنبه در کیلومتر 7 محور مریوان - باشماق استان کردستان رخ داد.
به گفته وی عدم توجه به جلو راننده مینی بوس علت این حادثه بوده است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 24 دقیقه پیش
کشف و ضبط محموله قاچاق در بوکان

کشف و ضبط محموله قاچاق در بوکان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، فرمانده انتظامی بوکان گفت: این محموله قاچاق با 2 دستگاه خوردرو سواری سمند و پراید وارد کشور شده بود و این افراد قصد حمل این کالاها به نقاط عمقی کشور را داشتند که توسط ماموران انتظامی بوکان توقیف شدند.
وی ادامه داد: این محموله شامل 250 جفت کفش و 2 هزار و 65 ثوب کلاه خارجی قاچاق است.
سرهنگ محبعلی اظهار کرد: در این ارتباط 2 قاچاقچی دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز متوقف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
انتهای پیام/ع
کشف کالای قاچاق در بوکان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 44 دقیقه پیش
انجام 5 عملیات توسط آتش نشانان همدان

انجام 5 عملیات توسط آتش نشانان همدان به گزارش خبرنگار گر وه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ محمدرضا بیاناتی گفت: بر اساس اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در سوم اردیبهشت ماه سال جاری، دو عملیات اطفای حریق و سه عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است .
وی افزود: روز سوم اردیبهشت ماه شهروندان 380 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 5 مورد منجر به عملیات شد .
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان ابراز داشت: 10 تماس برای مشاوره و راهنمایی، 40 تماس اشتباه و متاسفانه 325 مورد ایجاد مزاحمت بوده است . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 54 دقیقه پیش
کشف بیش از 45 هزار لیتر سوخت قاچاق در ملایر

کشف بیش از 45 هزار لیتر سوخت قاچاق در ملایر به گزارش خبرنگار گر وه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی همدان بیان کرد: ماموران در بازرسی از یک کارخانه تولید شن و ماسه واقع در جاده ملایر، 45 هزار و 500 لیتر فرآورده نفتی خارج از شبکه به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال کشف کردند.
وی ادامه داد: یک دستگاه خودرو کامیون ماک و یک دستگاه کامیون بنز که گازوئیل حمل و انتقال می کردند توقیف شدند.
فرمانده انتظامی همدان تاکید کرد: فرآورده نفتی کشف شده به انبار نفت همدان منتقل شد و سه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
انتهای پیام/ب
کشف سوخت قاچاق در ملایر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 54 دقیقه پیش
مصدومیت گردشگران چینی دریاسوج

مصدومیت گردشگران چینی دریاسوج به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گفت:در کیلومتر50 جاده یاسوج به بابا میدان در محدوده روستای کوشک براثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان و یک وانت تویوتا هفت نفر مصدوم شدند.
پورانفرد افزود: 2 گردشگر چینی از سرنشینان وانت تیوتا مصدوم که به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.
وی ادامه داد: همچنین روز گذشته نیز براثر واژگونی یک دستگاه خودرو سایپا در جاده پاتاوه سه نفر مصدوم و پس از امداد و نجات اولیه به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 54 دقیقه پیش
باند حفاری غیرمجاز در نیشابور متلاشی شد

باند حفاری غیرمجاز در نیشابور متلاشی شد سرهنگ حسین بیات مختاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی دیشب حین گشت زنی در یکی از مناطق باستانی سرولایت متوجه حفاری های غیرمجاز شدند.
وی اظهار کرد: در جریان این عملیات 6 جوان که با حفاری های شبانه به دنبال گنج و زیرخاکی بودند دستگیر و تعدادی وسایل حفاری از آنان کشف شد.
وی گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
تیر ماه پارسال نیز باند حفاری های غیرمجاز در محدوده تاریخی یکی از روستاهای شهرستان نیشابور متلاشی شد.
7505/ 6053
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 13 دقیقه پیش
کشف 6 هزار لیتر روغن زیتون قاچاق

کشف 6 هزار لیتر روغن زیتون قاچاق به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان البرز به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر دپو کالای خارجی در انباری در شهرک صنعتی نظرآباد پیگیری موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران در حال بررسی موضوع و انجام تحقیقات میدانی بودند که اطلاع یافتند صاحب انبار مذکور قصد دارد یک محموله روغن زیتون خارجی را که با یک دستگاه خودرو کامیون از مرزهای غربی کشور بارگیری کرده به انبار موردنظر انتقال و در فرصت مناسب روانه بازار کند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 24 دقیقه پیش
کشف تریاک از دم کنی قابلمه

کشف تریاک از دم کنی قابلمه به گزارش خبرگزاری صداوسیما از روابط عمومی گمرک ایران؛ ماموران گمرک استان البرز موفق به کشف مقادیری مواد مخدر از نوع شیره تریاک شدند که در نمد دم کنی درب قابلمه آغشته شده بود.
براساس این گزارش، این بسته پستی 1300 گرم بوده که خالص مواد مخدر ممزوج شده در آن600 گرم از نوع شیره تریاک تشخیص داده شده است.
ماموران گمرک امانات پستی البرز با رصد نامحسوس اطلاعات محموله ها، مدیریت ریسک و حصول اطمینان از جاسازی مواد مخدر در بسته های پستی اقدام به بررسی آن کردند که مشخص شد منسوج محتوای این بسته پستی که دم کنی قابلمه بود آغشته به مواد مخدر است. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 34 دقیقه پیش
تصادف در سردشت با یک کشته و یک زخمی

تصادف در سردشت با یک کشته و یک زخمی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، مسئول فوریت های پزشکی سردشت گفت: این سانحه که در 8 کیلومتری این شهرستان اتفاق افتاده بود، راننده پژو به علت شدت جراحت در دم جان خود را از دست داد و سرنشین آن نیز مجروح شد.
ریبین سوری افزود: امشب در تماس تلفنی یکی از شهروندان با اورژانس بلافاصله امدادگران به محل سانحه اعزام شدند و عملیات رهاسازی و بیرون آوردن راننده متوفی و سرنشین مجروح از داخل خودرو انجام شد.
مسوول فوریت های پزشکی سردشت گفت: مجروح حادثه پس از اقدامات اولیه اورژانس به بیمارستان سردشت منتقل شد.
انتهای پیام/ع
تصادف در جاده سردشت ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 54 دقیقه پیش
کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق در هرمزگان

کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق در هرمزگان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ، سرهنگ علی اصغر خرم روی فرمانده مرزبانی استان از کشف یک میلیون و 270 هزار نخ سیگار قاچاق طی 24 ساعت گذشته در هرمزگان خبر داد.
وی ارزش سیگار های کشف شده را یک میلیارد و 945 هزار ریال عنوان کرد.
فرمانده مرزبانی هرمزگان افزود:در این رابطه 3 فروند شناور توقیف و یک متهم دستگیر شد.
انتهای پیام/ف
کشف سیگار قاچاق درهرمزگان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 54 دقیقه پیش
امدادرسانی جمعیت هلال احمر به 641 حادثه دیده در سیل و آب گرفتگی فارس

امدادرسانی جمعیت هلال احمر به 641 حادثه دیده در سیل و آب گرفتگی فارس به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ قدرت اله جمالی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس از امدادرسانی به 641 حادثه دیده درگیر سیل و آب گرفتگی در شهرستان های مرودشت، اقلید، سپیدان و آباده خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته امدادگران جمعیت هلال احمر به 149 خانوار حادثه دیده امداد رسانی کردند.
وی با اشاره به امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به عشایر گرفتار، اظهار کرد: با شدت بارش نزولات آسمانی و جاری شدن سیل در نقاط یاد شده، 28 نیروی عملیاتی جمعیت هلال احمر فارس برای امداد رسانی به حادثه دیدگان اعزام شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 54 دقیقه پیش
سیل و آبگرفتگی در 6 استان کشور

سیل و آبگرفتگی در 6 استان کشور به گزارش مشرق، مرتضی سلیمی در ارتباط با وقوع سیل و آبگرفتگی در کشور اظهار داشت: 6 استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان متاثر از این حادثه شده است.
وی بیان داشت: 1245 حادثه دیده از روز گذشته ا مدادرسانی شده و تعداد زیادی نیز اسکان اضطراری یافته اند.
سلیمی از فوت 3 نفر به دلیل وقوع سیل در منطقه چلگرد و اردل چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: امدادرسانی در مناطق حادثه دیده همچنان ادامه دارد.
رئیس سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: 20 واحد مسکونی از آب تخلیه و تعداد زیادی چادر، پتو و نایلون میان حادثه دیدگان توزیع شده است. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 3 دقیقه پیش
نقره داغ شدن عامل قاچاق کالا در قزوین

نقره داغ شدن عامل قاچاق کالا در قزوین به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین,مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودرو ها در جاده قدیم قزوین- زنجان به یک دستگاه خودروی عبوری مشکوک شدند و در بازرسی از آن 3 هزار و 600 پاکت انواع تنباکو کشف کردند.
احمدی اضافه کرد: متهم در شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین به پرداخت بیش از 340 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 4 دقیقه پیش
دستگیری 12 سارق در فامنین

دستگیری 12 سارق در فامنین به گزارش خبرنگار گر وه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ سرهنگ علی حسن حیدری،گفت: ماموران انتظامی شهرستان در این طرح با انجام شگرد های خاص پلیسی و انجام کار اطلاعاتی 12 نفر سارق را دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهمان به 12 فقره سرقت اعتراف و در بازرسی های صورت گرفته از منزل و مخفیگاه های آن ها از جمله یک دستگاه موتورسیکلت، یک خودرو، اموال ساختمان نیمه کاره و وجوه نقد سرقت شده کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین اظهار داشت: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 14 دقیقه پیش
کشف 32 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان بندر خمیر

کشف 32 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان بندر خمیر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،سرهنگ رضا علی بخشی فرمانده انتظامی شهرستان بندرخمیر از کشف 32 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق از یک دستگاه تریلر کشنده خبر داد.
وی افزود: این تریلر که از مسیر لارستان به سمت بندر خمیر در حال حرکت بود، پس از توقف در بازرسی از آن 32 هزار لیترسوخت (نفت سفید) بصورت قاچاق و بدون هر گونه مدارک قانونی از شرکت فراورده های نفتی و پالایشگاهی کشف شد.
سرهنگ علی بخشی گفت:تریلر کشنده توقیف و 2 نفر نیز در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی و اداره تعزیرات معرفی شدند.
انتهای پیام/ف ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 14 دقیقه پیش
امدادرسانی به سیل زدگان 6 استان کشور/ فوت 3 تن در سیل و آبگرفتگی استان چهارمحال و بختیاری

امدادرسانی به سیل زدگان 6 استان کشور/ فوت 3 تن در سیل و آبگرفتگی استان چهارمحال و بختیاری مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با ارائه گزارشی از اجرای عملیات سیل و آبگرفتگی و توفان طی 24 ساعت گذشته اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته 6 استان کشور از جمله استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس،کهگیلویه و بویر احمد و لرستان درگیر سیل و توفان بودند.
وی افزود: 212 امدادگر هلال احمر در قالب 58 تیم امدادی به یک هزار و 245 نفر در 36 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین که گرفتار سیل و توفان شده بودند، امدادرسانی کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 33 دقیقه پیش
کشف "شیشه" در نرماشیر

کشف "شیشه" در نرماشیر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان ؛ فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر گفت : این مقدار مواد مخدر هنگام بازرسی خودروهای عبوری در محور اصلی شهرستان از یک خودروی پژو 405 که به مقصد اصفهان درحرکت بود ، کشف شد.
سرهنگ یوسف آبادی افزود : در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.
بگفته وی قیمت این محموله حدودا بالغ بر 270 میلیون تومان است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 34 دقیقه پیش
عاقبت مرگبار رانندگی جوان 23 ساله در لاین مخالف بزرگراه + فیلم

عاقبت مرگبار رانندگی جوان 23 ساله در لاین مخالف بزرگراه + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یک راننده 23 ساله در یکی از شهرهای ایالت تگزاس ، مشغول به رانندگی در لاین مخالف بزرگراه بود و چند دقیقه ای به این کار خطرناک ادامه داد تا نهایتا به صورت شاخ به شاخ، با خودرویی دیگر برخورد کرد.
این حادثه به مرگ مرد 23 ساله منجر شد.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 43 دقیقه پیش
نقره داغ شدن عامل قاچاق کالا در قزوین

نقره داغ شدن عامل قاچاق کالا در قزوین محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودرو ها در جاده قدیم قزوین- زنجان به یک دستگاه خودروی عبوری مشکوک شدند و در بازرسی از آن 3 هزار و 600 پاکت انواع تنباکو کشف کردند.
احمدی اضافه کرد: متهم در شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین به پرداخت بیش از 340 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
انتهای پیام/
جریمه میلیونی عامل قاچاق تنباکو در قز وین ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 44 دقیقه پیش
توقیف کامیون بنز با محموله میلیاردی انواع کالای قاچاق در خوروبیابانک

توقیف کامیون بنز با محموله میلیاردی انواع کالای قاچاق در خوروبیابانک به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،سرگرد"نعمت خلیلی اظهار داشت : ماموران ایستگاه بازرسی شهرستان "خوروبیابانک" یک دستگاه کامیون بنز را جهت بررسی مدارک و محموله متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو 50کارتن تور، 2کارتن متر ،320گونی بادام هندی ،15 گونی قهوه ، 6 گونی انواع پوشاک ، 3 دستگاه درایو ، 57عدد آفتاب گیر ،65جعبه چراغ راهنما و چراغ خطر و 12عدد پنکه خودرویی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.
سرگرد خلیلی بیان داشت : ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 3 میلیارد و 100 میلیون ریال اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 13 دقیقه پیش
مردی با همدستی زن سومش،3فرزند همسران قبلی اش را با دستان طناب بسته در خانه زندانی کرد

مردی با همدستی زن سومش،3فرزند همسران قبلی اش را با دستان طناب بسته در خانه زندانی کرد با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله ماموران و قاضی کشیک به محل اعزام شدند. ماموران در بررسی های مقدماتی دو دختر 7 و 12 ساله و یک پسر 5 ساله را پیدا کردند که دست و دهانشان بسته بود و بر اثر ضرب و شتم بشدت مجروح شده بودند.
سه کودک به بیمارستان انتقال یافتند و پس از انجام تحقیقات تخصصی پدر آنها نیز یک روز بعد دستگیر و بازجویی از او آغاز شد. دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: بررسی های مقدماتی نشان می داد دختر 12 ساله فرزند همسر اول متهم بوده که پس از جدایی والدینش با پدرش زندگی می کرد. این مرد 45 ساله مدتی پس از جدایی بار دیگر ازدواج کرده و دختر و پسر 7 و 5 ساله فرزندان زن دوم او بودند ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 24 دقیقه پیش
کلاهبردارن به اسم رادیوجوان ،حساب مردم را خالی کردند، رادیو جوان شکایت نکرد!

کلاهبردارن به اسم رادیوجوان ،حساب مردم را خالی کردند، رادیو جوان شکایت نکرد! روزنامه خراسان نوشت: او چنین وانمود می کند که برنامه مذکور در حال پخش مستقیم است. فرد به اصطلاح مجری برنامه ، درحالی که با خوشحالی کم نظیری از حضور افراد سرشناس در برنامه سخن می گوید، سعی می کند طعمه خود را تحت تاثیر این شادی قرار دهد و او را پای دستگاه خود پرداز بکشاند.
طبق محتویات این پرونده ها و بنا به اظهارات شاکیان، مجری برنامه با بیان این که اتاق فرمان مراقب باشید تلفن قطع نشود به طعمه خود می گوید: در حالی که همچنان صحبت های شما به صورت مستقیم پخش می شود پای نزدیک ترین دستگاه عابر بانک بروید تا هدیه مذکور به حساب بانکی شما به صورت نقدی و مستقیم واریز شود! ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 34 دقیقه پیش
130 قاچاقچی کالا در آذربایجان غربی دستگیر شدند

130 قاچاقچی کالا در آذربایجان غربی دستگیر شدند سرهنگ سامان غنی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت ماموران انتظامی استان 179 عملیات منجر به کشف کالای قاچاق انجام دادند.
به گفته وی در این عملیات ها 25 هزار و 984 پاکت انواع سیگار خارجی قاچاق، 16 هزار و 408 لیتر فرآورده های نفتی، 13 هزار و 677 ثوب انواع البسه و روسری قاچاق، یکهزار و 701 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، یکصد هزار و 526 قلم انواع داروی غیرمجاز قاچاق و 2 هزار و 468 دستگاه لوازم جانبی موبایل کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 32 میلیارد و 17 میلیون ریال برآورد کردند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 34 دقیقه پیش
حمله با خودرو به عابران پیاده در مقابل یک صرافی ایرانی در تورنتو+ فیلم و عکس

حمله با خودرو به عابران پیاده در مقابل یک صرافی ایرانی در تورنتو+ فیلم و عکس به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سی تی وی نیوز، پلیس تورنتو اعلام کرد یک دستگاه ون سفید حدود 10 عابر پیاده را در مرکز این شهر زیر گرفت.
این حادثه در یک چهارراه شلوغ در تقاطع خیابان های یونگ و فینچ روی داده است. راننده پس از برخورد به حدود ده عابر پیاده به همراه خودرویش از صحنه متواری شده است. تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده چندین مصدوم را بر روی زمین نشان می دهد.
پلیس تورنتو دقایقی پس از این حادثه اعلام کرد راننده خودروی سفیدرنگی که پس از زیر گرفتن نزدیک به 10 عابر پیاده متواری شده بود، دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 34 دقیقه پیش
بازداشت یکی از عوامل شکنجه 3 کودک ماهشهری

بازداشت یکی از عوامل شکنجه 3 کودک ماهشهری رضا جعفری با اشاره به آخرین وضعیت و جزئیات حادثه کودک آزاری در بندر ماهشهر گفت: بنا به اظهارات عموی این کودکان آزاردیده، فاطمه 12 ساله، ام البنین 8 ساله و علی اکبر 5 ساله از سوی پدر و نامادری شان مورد آزار و اذیت و شکنجه جسمی و روحی قرار گرفته اند و حتی به تغذیه و تحصیل کودکان نیز رسیدگی نمی شده است.
به گفته وی بنا بر گزارش های رسیده، پدر کودکان دستگیر شده است و نامادری نیز تحت پیگرد است.
رئیس اورژانس اجتماعی کشور با بیان اینکه در حال حاضر عموی کودکان با حکم دادستانی شهرستان، سرپرستی آنها را بر عهده گرفته است و آنها در منزل عموی خود سکونت دارند ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 43 دقیقه پیش
مرد برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت،با او ازدواج کرد،بچه دار هم شد

مرد برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت،با او ازدواج کرد،بچه دار هم شد همسر اول این مرد به پلیس گفت: دو سال قبل زنم ناگهان خانه را ترک کرد و ناپدید شد همه جا دنبالش گشتم اما خبری از او نبود تا اینکه یک روز اتفاقی او را همراه یک مرد و بچه ای در آغوش دیدم. همسرم در کمال ناباوری گفت که ازدواج کرده و صاحب فرزند شده است. این در حالی بود که من هنوز او را طلاق نداده ام.
با شکایت شوهر این زن صبح دیروز زن جوان به همراه شوهر دوم وفرزند یکساله اش پای میز محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی ایستادند. در آغاز جلسه مرد جوان خواستار اشد مجازات برای همسرش شد. زن جوان هم به عنوان متهم در جایگاه قرار گرفت وگفت: همسر اولم معتاد بود، او من را رها کرد و رفت ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 44 دقیقه پیش
زن طراح، مرد ساختمان ساز را به تعرض متهم کرد

زن طراح، مرد ساختمان ساز را به تعرض متهم کرد به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، چهار سال پیش زن جوانی به مأموران پلیس خبر داد از سوی مهندسی مورد تعرض قرار گرفته است. این زن به پلیس گفت مهندسی که یک شرکت بزرگ ساختمان سازی دارد او را با حرف های دروغ به خانه کشانده و مورد آزارواذیت قرار داده است.
این زن که به شدت گریه می کرد، گفت: مهندسی که این کار را کرد مرد میان سالی است که از من خواست تا برای گرفتن مدارکی که دستش دارم به خانه اش بروم و من هم قبول کردم اما وقتی به خانه اش رفتم من را مورد آزارواذیت قرار داد و بعد هم از خانه بیرون انداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 44 دقیقه پیش
قتل در پارک ارم تهران

قتل در پارک ارم تهران به گزارش نامه نیوز ، ساعت 21:30 شامگاه جمعه 12مهر سال 1392 کارکنان بیمارستان آیت الله کاشانی مرگ مشکوک مرد جوانی را به مأموران کلانتری 133 شهر زیبا اطلاع دادند. لحظاتی بعد از اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری راهی بیمارستان شدند.
مأموران روی تخت بیمارستان با جسد غرق در خون پسر 24 ساله ای به نام احمد روبه رو شدند که با اصابت چاقو به قتل رسیده بود. بدین ترتیب با اعلام خبر قتل احمد، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 53 دقیقه پیش
ون در تورنتو به رهگذران زد

ون در تورنتو به رهگذران زد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حال پنج نفر از زخمی ها وخیم است. فرد مظنون مردی 25 ساله به نام "الک میناسیان" است. برخی خبرها از عمدی بودن این حادثه حکایت دارند. مقامات رسمی کانادا اعلام کرده اند این حادثه ارتباطی با گروه های تروریستی سازمان یافته ندارد. پلیس تورنتو ضمن بازداشت فرد مظنون اعلام کرده تحقیقات گسترده ای درباره این حادثه در جریان است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
قاتل: شیشه زندگی ام ر ا شکست

قاتل: شیشه زندگی ام ر ا شکست روزنامه قانون: مهدی 33 ساله است با قد و قواره ای لاغر و بلند. صورت کشیده و استخوانی او از سرگذشت و صحنه درگیری با دوست قدیمی اش که به دلیل یک شوخی اتفاق افتاده بود، برای مان می گوید. دست هایش را به هم می مالد و گویی در ذهنش صحنه های درگیری را برای هزارمین بار مرور می کند. مهدی پیش از اینکه دستگیر شود، چند ماهی زندگی مخفیانه ای داشت ولی هنگامی که نتوانست از شر کابوس های شبانه و عذاب وجدانش رها شود به اداره پلیس رفت و خودش را به عنوان قاتل معرفی کرد.
او لیسانس حسابداری دارد و پیش از اینکه دست به چنین قتلی بزند، در یکی از شرکت های بازرگانی مسئول حسابداری بود ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
شب دلهره آور برای سه کوهنورد در ارومیه

شب دلهره آور برای سه کوهنورد در ارومیه روزنامه شهروند: سه مرد جوان گرفتار در ارتفاعات میرداوود ارومیه نجات پیدا کردند. این سه نفر برای گردش و استراحت به کوه های اطراف روستای مارمیشو در آذربایجان غربی رفته بودند که در راه برگشت میان صخره های بلند و دره های عمیق آن منطقه گرفتار می شوند.
آنها پس از ناامید شدن از یافتن راه نجات از نیروهای هلال احمر درخواست کمک می کنند. اما عملیات امداد و نجات به دلیل صعب العبور و کوهستانی بودن منطقه بیش از 13 ساعت طول می کشد و این سه مرد جوان مجبور می شوند شب تا صبح را در همان کوهستان بدون هیچ امکاناتی سپری کنند. اما درنهایت آنها توسط نیروهای امداد و نجات کوهستان هلال احمر نجات پیدا می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
پخش مستقیم کلاهبرداری در پوشش رادیو جوان!

پخش مستقیم کلاهبرداری در پوشش رادیو جوان! پرونده های کلاهبرداری در پوشش پخش مستقیم از رادیوجوان با عناوینی مانند شما برنده کمک هزینه عتبات عالیات شده اید! درحالی رو به افزایش است که با وجود هشدارهای مقامات قضایی، پلیس و رسانه ها، این عنوان مجرمانه با شگرد جدید تبهکاران و کشاندن شهروندان پای دستگاه های عابر بانک برای دستبرد به حساب های بانکی آنان همچنان ادامه دارد.
به گزارش روزنامه خراسان، از مدت ها قبل پرونده هایی در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با عناوین مجرمانه کلاهبرداری مورد رسیدگی قرار می گیرد که فردی در پوشش پخش مستقیم از رادیو جوان ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
بلعیدن ناخن گیر توسط کودک چینی+ فیلم

بلعیدن ناخن گیر توسط کودک چینی+ فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ زنی که کودک 1 ساله خود را در خانه با وسایل خطرناک رها کرده بودند با صحنه ای وحشتناک مواجه شد. این کودک که مشغول بازی با یک ناخن گیر بود ناگهان اقدام به بلعیدن آن کرد. بلافاصله پس از این حادثه این کودک به بیمارستان منتقل گردید. پزشکان بیمارستان طی یک عمل جراحی موفق شدند تا این ناخن گیر 2.4 سانتی متری را از معده کودک خارج کنند.
این اتفاق در تاریخ 17 آوریل و در منطقه "چانگ چون" در شمال شرقی چین رخ داد. مادر این کودک در این خصوص گفت که هنگامی که پسرش مشغول بازی با ناخن گیر بود دچار این حادثه شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
لحظه دستگیری راننده ون توسط پلیس تورنتو +فیلم

لحظه دستگیری راننده ون توسط پلیس تورنتو +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بر اساس گزارش پلیس تورنتو شب گذشته راننده یک ون سفید به عابران در شهر تورنتو حمله کرد. این حادثه 9 کشته و 16 مجروح بر جای گذاشته است.
لحظاتی پس از این اتفاق پلیس تورنتو توانست راننده مورد نظر را دستگیر کند، پلیس درباره هویت این فرد گفته است که وی یک جوان 25 ساله با نام Alek Minassian است.
گفتنی است؛ برخلاف اخباری که بازگو می کند اتفاق رخ داده در مقابل یک صرافی ایرانی در تورنتو صورت گرفته است؛ لازم به ذکر است که حمله این راننده در مقابل صرافی ایرانی نبوده است و صرفا دستگیری وی به طور اتفاقی در مقابل یک صرافی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
جزئیاتی از ساعات دلهره آور 3 کوهنورد ارومیه ای

جزئیاتی از ساعات دلهره آور 3 کوهنورد ارومیه ای شهروند در ادامه نوشت: آنها پس از ناامید شدن از یافتن راه نجات از نیروهای هلال احمر درخواست کمک می کنند اما عملیات امداد و نجات به دلیل صعب العبور و کوهستانی بودن منطقه بیش از 13 ساعت طول می کشد و این سه مرد جوان مجبور می شوند شب تا صبح را در همان کوهستان بدون هیچ امکاناتی سپری کنند. اما در نهایت آنها توسط نیروهای امداد و نجات کوهستان هلال احمر نجات پیدا می کنند.
به خیال صعود یک ساعته
ماجرا از آن جا آغاز شد که رضا، آرمین و امیر تصمیم گرفتند برای تفریح و گشت وگذار به طرف منطقه زیبای مارمیشو بروند ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
قاتل: شیشه زندگی ام را شکست

قاتل: شیشه زندگی ام را شکست به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از قانون، دست هایش را به هم می مالد و گویی در ذهنش صحنه های درگیری را برای هزارمین بار مرور می کند. مهدی پیش از اینکه دستگیر شود، چند ماهی زندگی مخفیانه ای داشت ولی هنگامی که نتوانست از شر کابوس های شبانه و عذاب وجدانش رها شود به اداره پلیس رفت و خودش را به عنوان قاتل معرفی کرد.
او لیسانس حسابداری دارد و پیش از اینکه دست به چنین قتلی بزند، در یکی از شرکت های بازرگانی مسئول حسابداری بود. مهدی از ماجرای آن شب و زندگی اش می گوید.
چه اتفاقی افتاد که دست به چنین کاری زدی؟ ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
کلاهبردارن به اسم رادیوجوان ،حساب مردم را خالی کردند، رادیو جوان شکایت نکرد!

کلاهبردارن به اسم رادیوجوان ،حساب مردم را خالی کردند، رادیو جوان شکایت نکرد! او چنین وانمود می کند که برنامه مذکور در حال پخش مستقیم است. فرد به اصطلاح مجری برنامه ، درحالی که با خوشحالی کم نظیری از حضور افراد سرشناس در برنامه سخن می گوید، سعی می کند طعمه خود را تحت تاثیر این شادی قرار دهد و او را پای دستگاه خود پرداز بکشاند.
طبق محتویات این پرونده ها و بنا به اظهارات شاکیان، مجری برنامه با بیان این که اتاق فرمان مراقب باشید تلفن قطع نشود به طعمه خود می گوید: در حالی که همچنان صحبت های شما به صورت مستقیم پخش می شود پای نزدیک ترین دستگاه عابر بانک بروید تا هدیه مذکور به حساب بانکی شما به صورت نقدی و مستقیم واریز شود! ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
حمله با خودرو به عابران پیاده در شهر تورنتو

حمله با خودرو به عابران پیاده در شهر تورنتو بر اثر ورود یک دستگاه خودرو ون به پیاده رویی در شهر تورنتو، دست کم 10 عابر پیاده زخمی و 2 عابر دیگر کشته شدند.
هنوز از احتمال تعمدی یا تروریستی بودن این حادثه، خبری در دست نیست.
به گزارش فارس، آنطور که شاهدان عینی می گویند و فیلم های منتشر شده از محل حادثه تأیید می کند، خودرو ون پس از زیر گرفتن عابران، از صحنه گریخته است.
پلیس در ابتدا اعلام کرد که خدمات مترو در اطراف محل حادثه، متوقف و ورودی های مترو بسته شده است. دقائقی بعد هم خبر دستگیری یک فرد مظنون به دست داشتن در این اقدام، منتشر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
سه فوتی در سیلاب کشور/جزئیات عملیات امدادرسانی

سه فوتی در سیلاب کشور/جزئیات عملیات امدادرسانی مرتضی سلیمی رئیس در گفتگو با خبرنگار مهر ، به تشریح گزارش سیل و آبگرفتگی و همچنین توفان روز گذشته در کشور پرداخت و گفت: در 6 استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان، شاهد وقوع این حوادث بودیم.
وی با اعلام این مطلب که مناطق امدادرسانی شده شامل
36 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین بوده است، افزود: امدادرسانی 1245نفر به همراه اسکان اضطراری 40 نفر صورت گرفت. همچنین عملیات نجات و انتقال به مناطق امن برای 14 نفر انجام شد.
سلیمی از سه فوتی در این حوادث خبر داد و گفت:
تخلیه آب از 20واحد مسکونی صورت گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
چرا همسر دوم،شوهرش را با تبر کشت؟/ پای زن سوم در میان بود

چرا همسر دوم،شوهرش را با تبر کشت؟/ پای زن سوم در میان بود با اعزام مأموران و بازپرس ویژه قتل در محل جنایت، مشخص شد مقتول 38 ساله بر اثر اصابت ضربات شی ء تیز و سنگینی به پشت سرش کشته شده بود. این زن گفت: دیشب من و بچه هایم در خانه نبودیم وقتی صبح به خانه برگشتم با جسد خونین همسرم رو به رو شدم.
کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند مقتول با داشتن همسر و دو فرزند از 6 ماه قبل زنی 40 ساله را نیز به عقد موقت خود درآورده بود. به این ترتیب تحقیقات از این دو زن آغاز شد. این در حالی بود که شواهد و مدارک موجود در پرونده هر روز ظن پلیس را به همسر دوم مقتول بیشتر می کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
عامل یک فقره قتل در ماهشهر در کمتر از 24 ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد

عامل یک فقره قتل در ماهشهر در کمتر از 24 ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در خصوص جزئیات پرونده اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در مورخه یک اردیبهشت ماه سال جاری مبنی بر وقوع یک فقره خودکشی به وسیله اسلحه شکاری دریکی از روستاهای شهرستان ماهشهر، بلافاصله نیروهای پلیس به محل اعزام شدند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس پس از بررسی صحنه جرم و آثار بجا مانده پی بردند که موضوع خودکشی نبوده و قتل رخ داده که در این راستا ضمن اعلام تدابیر عملیاتی و تشکیل تیم های مجرب از کارآگاهان پلیس، دستورات ویژه نیز ابلاغ شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
مرد برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت،با او ازدواج کرد،بچه دار هم شد

مرد برای زن شوهردار شناسنامه جعلی گرفت،با او ازدواج کرد،بچه دار هم شد همسر اول این مرد به پلیس گفت: دو سال قبل زنم ناگهان خانه را ترک کرد و ناپدید شد همه جا دنبالش گشتم اما خبری از او نبود تا اینکه یک روز اتفاقی او را همراه یک مرد و بچه ای در آغوش دیدم. همسرم در کمال ناباوری گفت که ازدواج کرده و صاحب فرزند شده است. این در حالی بود که من هنوز او را طلاق نداده ام.
با شکایت شوهر این زن صبح دیروز زن جوان به همراه شوهر دوم وفرزند یکساله اش پای میز محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی ایستادند. در آغاز جلسه مرد جوان خواستار اشد مجازات برای همسرش شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
دستگیری عامل قتل در شهربازی ارم پس از 4 سال +عکس

دستگیری عامل قتل در شهربازی ارم پس از 4 سال +عکس به گزارش مشرق ، 12 مهر سال 92 وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل در پارک ارم توسط مأموران کلانتری 133 شهرزیبا به بازپرس امور جنایی تهران اعلام شد که تیم جنایی در صحنه جرم حاضر شد.
بیشتر بخوانید:
زودتر قصاصم کنید +عکس
بررسی اولیه نشان داد مقتول پسر بیست و چهار ساله ای است که با ضربه چاقو به سرش به قتل رسیده و قاتل از صحنه جرم متواری شده است.
تحقیقات بیشتر نشان داد در ابتدای درگیری، مقتول و دو دوستش در شهربازی ارم برای سوار شدن به یکی از وسیله های بازی وارد صف شده بودند که در این حین با اعتراض چند پسر دیگر مواجه شده و ضمن درگیر شدن، آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
1 کشته و 2 مجروح در واژگونی خودرو در جاده چالوس

1 کشته و 2 مجروح در واژگونی خودرو در جاده چالوس معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید و برخورد با کوه در جاده کرج - چالوس یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم برجای گذاشت .
داود رجبی شامگاه دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ساعتی پیش در محدوده روستای نسا در جاده کرج - چالوس رخ داد.
وی اضافه کرد: مصدومان این حادثه به مراکز درمانی کرج منتقل شدند و علت حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی قرار گرفت .
رجبی از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از هرگونه شتاب زدگی به ویژه در مسیرهای کوهستانی اجتناب کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
مجازات جوان شیطان صفت توسط اهالی شهر+فیلم

مجازات جوان شیطان صفت توسط اهالی شهر+فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ،در شهر أواکساکا واقع در مکزیک پسر جوانی پس از آزار و اذیت یک دختربچه توسط مردم شهر مجازات شد و در لحظاتی که روی مرز باریک مرگ و زندگی قرار داشت ، ماموران به فریادش رسیدند.
با بلایی که اهالی شهر به سر او آوردند کافی بود تا چند لحظه دیگر ماموران در رسیدن به محل حادثه تاخیر کنند و تا جوان شرور غزل خداحافظی از این دنیا را بخواند.
مردم پسر متجاوز را شبانه درون قفس تمساح ها انداختند و در حالی که نیمه جان بود توسط ماموران به بیمارستان منتقل شد تا جراحت های عمیق روی بدنش مداوا گردد و پس از آن مراحل قانونی برای مجازات ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
قاتل پارک ارم بالاخره به دام افتاد

قاتل پارک ارم بالاخره به دام افتاد در این نزاع ابتدا مقتول و دوستانش در صف سوار شدن به وسیله بازی ایستاده بودند که با چند نفر دیگر که آنها نیز می خواستند وارد صف شوند درگیر می شوند اما درگیری شدت می گیرد و مقتول و دوستانش پیروز این درگیری می شوند.
این تمام ماجرا نبود و این بار طرف بازنده دعوا با چماق و چوب به صحنه جنایت باز می گردد و دعوا از سر گرفته می شود تا اینکه قاتل که به همراه همسر خود در صف ایستاده بود اوضاع را وحشتناک می بیند و تصمیم به خاتمه دادن به این ماجرا می گیرد که در این میان قاتل با چاقو مقتول را می کشد و از صحنه جنایت متواری می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند

پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند رییس کلانتری 170 کهریزک از دستگیری 2 متهمی خبر داد که با غصب عنوان مامور پلیس، اقدام به زورگیری از کارگاه های فرآورده های سوختی می کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، سرگرد ابراهیم شریفی مقدم شامگاه دوشنبه با اعلام دستگیری ماموران قلابی در کهریزک گفت : کارآگاهان موفق به شناسایی 2 متهمی شدند، که با تجهیزات کامل پلیسی و در پوشش مامور اقدام به اخاذی از کارگاه های فرآورده های سوختی می کردند.
رییس کلانتری 170 کهریزک، افزود: این افراد با در دست داشتن احکام قضایی جعلی به بهانه قاچاق بودن کالا از کارگاه های فرآورده های سوختی اخاذی می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
جزئیاتی از ساعات دلهره آور 3 کوهنورد ارومیه ای

جزئیاتی از ساعات دلهره آور 3 کوهنورد ارومیه ای به گزارش ایسنا، شهروند در ادامه نوشت: آنها پس از ناامید شدن از یافتن راه نجات از نیروهای هلال احمر درخواست کمک می کنند اما عملیات امداد و نجات به دلیل صعب العبور و کوهستانی بودن منطقه بیش از 13 ساعت طول می کشد و این سه مرد جوان مجبور می شوند شب تا صبح را در همان کوهستان بدون هیچ امکاناتی سپری کنند. اما در نهایت آنها توسط نیروهای امداد و نجات کوهستان هلال احمر نجات پیدا می کنند.
به خیال صعود یک ساعته
ماجرا از آن جا آغاز شد که رضا، آرمین و امیر تصمیم گرفتند برای تفریح و گشت وگذار به طرف منطقه زیبای مارمیشو بروند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
عکس: ون مرگبار تورونتو | 8 کشته؛ 16مجروح

عکس: ون مرگبار تورونتو | 8 کشته؛ 16مجروح این حادثه در ساعت 1:30 بعداز ظهر به وقت محلی هنگامی که گروه بزرگی از کارکنان اداری در ساعت ناهار بیرون از محل کارشان بودند، در تقاطع خیابان های یانج و فینچ در شهر تورونتو رخ داد.
@3DOTTDOT / POSTMEDIA ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
جسد این مرد 8 ماه در فرودگاه رها شده بود

جسد این مرد 8 ماه در فرودگاه رها شده بود رکنا نوشت: جسدی قبل از اینکه کسی متوجه اش شود هشت ماه در فرودگاه ماند.
جسد مردی که در ماشین اش در فرودگاه کانزاس سیتی خودش را کشته بود هشت ماه آنجا ماند تا کسی متوجه اش شود. جسد رندی پاتر 56 ساله وقتی پیدا شد که مردی به دلیل بوی شدید تعفن با پلیس تماس گرفت. پلیس در صحنه با جسد تجزیه شده ی پاتر مواجه شد و بعد از تحقیقات ابتدایی دریافت که او خودکشی کرده است. خانواده ی رندی پاتر ازهشت ماه پیش گزارش گم شدن او را به پلیس داده بودند و الان از مسئولان فرودگاه شکایت کرده اند که در این مدت طولانی متوجه جسد او نشده اند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
مرگ سارق شب رو بر اثر تصادف

مرگ سارق شب رو بر اثر تصادف به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس خراسان جنوبی، غلامرضا حسینی اظهار داشت: برابر شکایت شهروند بیرجندی مبنی بر اینکه از ساختمان در حال احداث وی چندین بار سرقت شده است پرونده ای تشکیل شد.
وی افزود: کارآگاهان با استفاده از شیوه های نوین پلیسی متوجه شدند که سارق نیمه های شب با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت ضایعات آهن می کند.
رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی تصریح کرد: وقتی فرد سارق دوباره به ساختمان مراجعه و با یک دستگاه خودروی سواری اقدام به سرقت آهن آلات کرد هنگامی که قصد ورود به منزلش را داشت دستگیر شد و به شش مرتبه سرقت از ساختمان نیمه ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
صاعقه جان یک نفر را در چهارمحال وبختیاری گرفت

صاعقه جان یک نفر را در چهارمحال وبختیاری گرفت مدیر عامل جمعیت هلال احمر چهارمحال وبختیاری گفت: صاعقه جان یک نفر را در چهارمحال وبختیاری گرفت.
به گزارش میزان ، احمد مرتضی مدیر عامل جمعیت هلال احمر چهارمحال وبختیاری، با اشاره به اینکه صاعقه جان یک نفر را در چهارمحال وبختیاری گرفت، اظهار داشت: این حادثه در منطقه میانکوه شهرستان اردل رخ داده است.
وی عنوان کرد: سیلاب در کوهرنگ جان دو بانوی عشایر را گرفته است. وی بیان کرد: جسد این بانوان همچنان مفقود است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
کشف 230 عدد شیشه 100 میل شربت ضد حساسیت قاچاق با لیبل جعلی

کشف 230 عدد شیشه 100 میل شربت ضد حساسیت قاچاق با لیبل جعلی به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی سیدجواد سیدالموسوی با اعلام این خبر گفت: پلیس آگاهی استان در بازرسی از یک واحد باربری در شهرستان بجنورد موفق به کشف 230 عدد شیشه 100 میل شربت ضد حساسیت به ارزش 60 میلیون ریال شدد و گزارش تخلف جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال و به شعب ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز ارجاع گردید که در حال رسیدگی می باشد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
بازداشت یکی از عوامل شکنجه 3 کودک ماهشهری

بازداشت یکی از عوامل شکنجه 3 کودک ماهشهری خبرگزاری ایسنا: رئیس اورژانس اجتماعی کشور از بازداشت یکی از عوامل شکنجه و آزار روحی سه کودک ماهشهری و پیگرد عامل دیگر این اقدام خبر داد.
رضا جعفری در گفت وگویی، با اشاره به آخرین وضعیت و جزئیات حادثه کودک آزاری در بندر ماهشهر گفت: بنا به اظهارات عموی این کودکان آزاردیده، فاطمه 12 ساله، ام البنین 8 ساله و علی اکبر 5 ساله از سوی پدر و نامادری شان مورد آزار و اذیت و شکنجه جسمی و روحی قرار گرفته اند و حتی به تغذیه و تحصیل کودکان نیز رسیدگی نمی شده است.
به گفته وی بنا بر گزارش های رسیده، پدر کودکان دستگیر شده است و نامادری نیز تحت پیگرد است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
از حمله غیر مستقیم به صرافی ایرانی در تورنتو تا دستگیری قاتل برهنه در تنسی

از حمله غیر مستقیم به صرافی ایرانی در تورنتو تا دستگیری قاتل برهنه در تنسی تحریریه پارسینه -حمله با خودرو به عابران در تورنتو کانادا چندین زخمی برجای گذاشت. به گفته پلیس تورنتو بین 8 تا 10 نفر در این حادثه زخمی شده اند. به گزارش خبرگزاری فرانسه 4 نفر از مجروحان علائم حیاتی ندارند ، ولی هنوز هیچ کشته ای توسط مقامات رسمی تایید نشده است. پلیس راننده خودرو را دستگیر کرده اما هیچ جزئیاتی از هویت وی اعلام نشده است. انگیزه یا هویت فرد مهاجم هنوز اعلام نشده اما روزنامه تورنتو سان در وبسایت خود ویدئویی از لحظه دستگیری فرد مهاجم را منتشر کرده است. پلیس تأئید کرده است که فرد بازداشت شده رانندگی خودرو را در دست داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
دستگیری عامل سرقت از تلفن همراه شهروندان در اصفهان/ کشف سرقت اطلاعات از گوشی 514 نفر

دستگیری عامل سرقت از تلفن همراه شهروندان در اصفهان/ کشف سرقت اطلاعات از گوشی 514 نفر به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در پی شکایت 3 نفر از شهروندان به پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اصفهان مبنی بر این که فردی ناشناس به صورت اینترنتی اقدام به سرقت 10 میلیون تومان از حساب بانکی آن ها کرده است، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به این که سرقت ها به صورت اینترنتی صورت گرفته بود، در بررسی های به عمل آمده مشخص شد مالباختگان در یکی از درگاه های پرداخت الکترونیکی جعلی، یک نوع نرم افزار خریداری کردند و از این طریق ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
تهدید و اخاذی از دختر جوان در شبکه های اجتماعی بعد از ارتباط مجازی

تهدید و اخاذی از دختر جوان در شبکه های اجتماعی بعد از ارتباط مجازی به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ حسن محمدنژاد در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی شکایت فردی با ارائه مرجوعه قضایی به پلیس فتا، چنین عنوان داشت که در یکی از شبکه های اجتماعی پرمخاطب، شخص ناشناسی اقدام به ارسال مطالبی کذب و همچنین انتشار تصاویری از دختر بنده نموده است. به همین منظور تقاضای رسیدگی موضوع را دارم.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در ادامه حسب دستور مقام محترم قضایی، رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت، که با بررسی های فنی و تخصصی به عمل آمده، متهم به هویت معلوم شناسایی گشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
دستگیری مظنون حادثه تورنتو مقابل صرافی تهران

دستگیری مظنون حادثه تورنتو مقابل صرافی تهران کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
انفجار آشپزخانه در شورآباد کهریزک

انفجار آشپزخانه در شورآباد کهریزک خبرگزاری ایلنا: رییس کلانتری 170 کهریزک گفت: انفجار در آشپزخانه یک رستوران در شورآباد کهریزک موجب تخریب محل حادثه و مصدومیت یک نفر شد.
سرگرد علی شرفی در مورد این حادثه اظهار کرد: انفجار گاز شهری که بعد از ظهر امروز به علت نشت آن در آشپزخانه یک رستوران در شورآباد کهریزک رخ داد، قسمتی از رستوران تخریب و به 2 دستگاه خودروی پارک شده در جلوی محل حادثه آسیب وارد شد.
وی عنوان کرد: یک کارگر 17 ساله رستوران نیز در این حادثه مصدوم و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شد.
وی توصیه کرد: دستگاه های گازسنج در حال حاضر در بازار وجود دارد که قیمت بالایی ندارد و این دستگاه ها درهنگام نشت گاز ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
دو روایت متفاوت از جنایت فلکه چهارم خزانه

دو روایت متفاوت از جنایت فلکه چهارم خزانه متهم پرونده نزاع و درگیری منجر به جنایت در منطقه خزانه دستگیر شد. این درحالی است که دو روایت مختلف در این پرونده وجود دارد و تحقیقات درخصوص بررسی و صحت آنها در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته است.
به گزارش شهروند، ساعت 23 روز 24 فروردین امسال وقوع یک درگیری در فلکه چهارم خزانه- کوچه نعیمی به کلانتری 160 خزانه اعلام شد. بلافاصله مأموران کلانتری در محل حاضر و در همان بررسی اولیه مشخص شد جوانی 17ساله بر اثر اصابت ضربات جسم تیز، به قتل رسیده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
بازداشت یکی از عوامل شکنجه 3 کودک ماهشهری

بازداشت یکی از عوامل شکنجه 3 کودک ماهشهری رضا جعفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت و جزئیات حادثه کودک آزاری در بندر ماهشهر گفت: بنا به اظهارات عموی این کودکان آزاردیده، فاطمه 12 ساله، ام البنین 8 ساله و علی اکبر 5 ساله از سوی پدر و نامادری شان مورد آزار و اذیت و شکنجه جسمی و روحی قرار گرفته اند و حتی به تغذیه و تحصیل کودکان نیز رسیدگی نمی شده است.
به گفته وی بنا بر گزارش های رسیده، پدر کودکان دستگیر شده است و نامادری نیز تحت پیگرد است.
رئیس اورژانس اجتماعی کشور با بیان اینکه در حال حاضر عموی کودکان با حکم دادستانی شهرستان، سرپرستی آنها را بر عهده گرفته است و آنها در منزل عموی خود سکونت دارند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
تعیین جریمه برای تعقیب کنندگان خودروهای امدادی

تعیین جریمه برای تعقیب کنندگان خودروهای امدادی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از جریمه 30 هزار تومانی برای تعقیب کنندگان خودروهای امدادی خبر داد.
به گزارش ایلنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران در این باره اعلام کرد: یکی از تخلفاتی که علاوه بر زیر پا گذاشتن مقررات، جنبه غیراخلاقی نیز در آن مستتر است، راه ندادن یا حرکت و تعقیب خودروهای امدادی به ویژه آمبولانس حین انجام ماموریت است؛ از زمانی که مصدوم یا بیماری داخل آمبولانس باشد، امدادگران و راننده آمبولانس تلاش می کنند در آن ثانیه های طلایی از تمام ظرفیت ها و مهارت خود بهره برند تا مصدوم یا بیمار را در کمترین زمان ممکن به بیمارستان برسانند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
انفجار در رستوران در شورآباد کهریزک

انفجار در رستوران در شورآباد کهریزک رییس کلانتری 170 کهریزک گفت: انفجار در آشپزخانه یک رستوران در شورآباد کهریزک موجب تخریب محل حادثه و مصدومیت یک نفر شد.
به گزارش ایلنا، سرگرد علی شرفی در مورد این حادثه اظهار کرد: انفجار گاز شهری که بعد از ظهر امروز به علت نشت آن در آشپزخانه یک رستوران در شورآباد کهریزک رخ داد، قسمتی از رستوران تخریب و به 2 دستگاه خودروی پارک شده در جلوی محل حادثه آسیب وارد شد.
وی عنوان کرد: یک کارگر 17 ساله رستوران نیز در این حادثه مصدوم و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شد.
وی توصیه کرد: دستگاه های گازسنج در حال حاضر در بازار وجود دارد که قیمت بالایی ندارد و این دستگاه ها درهنگام نشت گاز ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
یک دستگاه خودرو در تورنتوی کانادا عابران پیاده را زیر گرفت

یک دستگاه خودرو در تورنتوی کانادا عابران پیاده را زیر گرفت به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سی تی وی نیوز، پلیس تورنتو اعلام کرد یک دستگاه ون سفید حدود ده عابر پیاده را در این شهر زیر گرفت.
این حادثه در یک چهارراه شلوغ در تقاطع خیابان های یونگ و فینچ روی داده است. راننده پس از برخورد به حدود ده عابر پیاده به همراه خودرویش از صحنه متواری شده است. تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده چندین مصدوم را بر روی زمین نشان می دهد.
هنوز جزئیات بیشتری در این خصوص و شدت جراحات افراد آسیب دیده منتشر نشده است.
پلیس تورنتو اعلام کرد راننده خودروی سفیدرنگی که نزدیک به 10 عابر پیاده را زیر گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
قاتل پارک ارم بالاخره به دام افتاد

قاتل پارک ارم بالاخره به دام افتاد به گزارش فارس، رسیدگی به این پرونده از روز 12 مهر ماه سال 92 و در جریان یک فقره نزاع مرگبار آغاز شد.
در این نزاع ابتدا مقتول و دوستانش در صف سوار شدن به وسیله بازی ایستاده بودند که با چند نفر دیگر که آنها نیز می خواستند وارد صف شوند درگیر می شوند اما درگیری شدت می گیرد و مقتول و دوستانش پیروز این درگیری می شوند.
این تمام ماجرا نبود و این بار طرف بازنده دعوا با چماق و چوب به صحنه جنایت باز می گردد و دعوا از سر گرفته می شود تا اینکه قاتل که به همراه همسر خود در صف ایستاده بود اوضاع را وحشتناک می بیند و تصمیم به خاتمه دادن به این ماجرا می گیرد که در این میان قاتل با چاقو مقتول را می ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
حمله خودروی وَن به عابران پیاده در تورنتو دوکشته برجای گذاشت

حمله خودروی وَن به عابران پیاده در تورنتو دوکشته برجای گذاشت پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش انتخاب، به نقل از راشا تودی، یک خودروی وَن امروز-دوشنبه- به عابران پیاده در شهر تورنتو در کانادا حمله کرده و بین 8 الی 10 نفر را مجروح کرده است.
شدت جراحات وارده به عابران پیاده هنوز مشخص نیست.
خبرگزاری سی بی اس اعلام کرد راننده خودروی وَن محل وقوع حادثه را ترک کرده و متواری شده است. این در جالی است که خبرگزاری آسوشیتد پرس به نقل از پلیس تورنتو از دستگیری راننده خودروی وَن خبر داد.
پایگاه خبری نیوز اکسکیوتیو از کشته شدن دو نفر در این حادثه و مجروح شدن 8 تن دیگر خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
برخورد کامیون با عابران در تورنتو چند زخمی داشت

برخورد کامیون با عابران در تورنتو چند زخمی داشت به گزارش خبرگزاری فرانسه، پلیس کانادا افزود: در این حادثه دستکم 10 نفر زخمی شدند.
پلیس کانادا اضافه کرد: هنوز مشخص نیست که این حادثه عمدی بوده است یا خیر؟
منابع محلی گزارش دادند که پلیس راننده کامیون را دستگیر کرده است.
در همین حال برخی منابع از وخامت حال چهار تن از زخمی های این حادثه گزارش دادند.
شبک**9365**1392
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند

پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند سرگرد ابراهیم شریفی مقدم شامگاه دوشنبه با اعلام دستگیری ماموران قلابی در کهریزک گفت : کارآگاهان موفق به شناسایی 2 متهمی شدند، که با تجهیزات کامل پلیسی و در پوشش مامور اقدام به اخاذی از کارگاه های فرآورده های سوختی می کردند.
رییس کلانتری 170 کهریزک، افزود: این افراد با در دست داشتن احکام قضایی جعلی به بهانه قاچاق بودن کالا از کارگاه های فرآورده های سوختی اخاذی می کردند.
وی گفت: این افراد گمان می کردند، ردی از خود باقی نگذاشته اند، اما در برابر هوشیاری ماموران نیروی انتظامی چاره ای جز تسلیم و اقرار به جرم نداشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
مفقود شدن 3 نفر در حادثه ریزش کوه در دماوند

مفقود شدن 3 نفر در حادثه ریزش کوه در دماوند مهر نوشت: معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از ریزش کوه و انسداد جاده در منطقه دریاچه تار دماوند خبر داد و گفت: 3 گردشگر که در اثر این حادثه مفقود شده بودند، نجات یافتند.
ابراهیم تاجیک نوری از گرفتار شدن 3 گردشگر که برای تفریح به منطقه دریاچه تار دماوند رفته بودند، خبر داد و افزود: این افراد بر اثر رانش کوه و انسداد جاده در منطقه ورین این دریاچه گرفتار شدند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
حمله با خودرو به عابران در تورنتو

حمله با خودرو به عابران در تورنتو حمله خودروی وَن به عابران پیاده در تورنتوی کانادا دو کشته و 8 مجروح برجای گذاشت.
به گزارش ایلنا به نقل از راشا تودی، یک خودروی وَن امروز-دوشنبه- به عابران پیاده در شهر تورنتو در کانادا حمله کرده و بین 8 الی 10 نفر را مجروح کرده است.
شدت جراحات وارده به عابران پیاده هنوز مشخص نیست.
خبرگزاری سی بی اس اعلام کرد راننده خودروی وَن محل وقوع حادثه را ترک کرده و متواری شده است. این در جالی است که خبرگزاری آسوشیتد پرس به نقل از پلیس تورنتو از دستگیری راننده خودروی وَن خبر داد.
پایگاه خبری نیوز اکسکیوتیو از کشته شدن دو نفر در این حادثه و مجروح شدن 8 تن دیگر خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
جریمه 30 تومانی برای تعقیب کنندگان خودروی امدادی

جریمه 30 تومانی برای تعقیب کنندگان خودروی امدادی به گزارش شفاف، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران در این باره اعلام کرد: یکی از تخلفاتی که علاوه بر زیر پا گذاشتن مقررات، جنبه غیراخلاقی نیز در آن مستتر است، راه ندادن یا حرکت و تعقیب خودروهای امدادی به ویژه آمبولانس حین انجام ماموریت است؛ از زمانی که مصدوم یا بیماری داخل آمبولانس باشد، امدادگران و راننده آمبولانس تلاش می کنند در آن ثانیه های طلایی از تمام ظرفیت ها و مهارت خود بهره برند تا مصدوم یا بیمار را در کمترین زمان ممکن به بیمارستان برسانند.
این در حالی است که برخی رانندگان بی توجه به صدای آژیر و چراغ های گردان ... ادامه خبر ...

منبع: شفاف نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
حمله خودروی وَن به عابران پیاده در کانادا

حمله خودروی وَن به عابران پیاده در کانادا خبرگزاری ایلنا: منابع محلی از حمله یک خودرو به عابران پیاده در تورنتوی کانادا و مجروح شدن 10 نفر در این حادثه خبر دادند.
به نقل از راشا تودی، یک خودروی وَن امروز-دوشنبه- به عابران پیاده در شهر تورنتو در کانادا حمله کرده و بین 8 الی 10 نفر را مجروح کرده است.
شدت جراحات وارده به عابران پیاده هنوز مشخص نیست.
خبرگزاری سی بی اس اعلام کرد راننده خودروی وَن محل وقوع حادثه را ترک کرده و متواری شده است. این در جالی است که خبرگزاری آسوشیتد پرس به نقل از پلیس تورنتو از دستگیری راننده خودروی وَن خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
یک خودرو در شهر تورنتو بین 8 تا 10 عابر پیاده را زیر گرفته است

یک خودرو در شهر تورنتو بین 8 تا 10 عابر پیاده را زیر گرفته است به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، بر اثر ورود یک دستگاه خودروی ون به پیاده رویی در شهر تورنتو، دست کم 10 عابر پیاده زخمی و 2 عابر دیگر کشته شدند.
هنوز از احتمال تعمدی یا تروریستی بودن این حادثه، خبری در دست نیست.
آنطور که شاهدان عینی می گویند و فیلم های منتشر شده از محل حادثه تأیید می کند، خودروی ون پس از زیر گرفتن عابران، از صحنه گریخته است.
پلیس در ابتدا اعلام کرد که خدمات مترو در اطراف محل حادثه، متوقف و ورودی های مترو بسته شده است. دقائقی بعد هم خبر دستگیری یک فرد مظنون به دست داشتن در این اقدام، منتشر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
تصادف 2 گردشگر چینی را روانه بیمارستان یاسوج کرد

تصادف 2 گردشگر چینی را روانه بیمارستان یاسوج کرد جلال پوران فرد دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه در 50 کیلومتری جاده یاسوج به بابا میدان در محدوده کوشک رخ داد و هفت نفر مصدوم شدند که 2 نفر از آنان چینی بودند.
وی ابراز داشت: 2 تن از مصدومان این حادثه به نام های لامین مینگ و لی وینگ یالا کینگ از گردشگران کشور چین به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شد.
وی همچنین از واژگونی یک خودرو سایپا در جاده پاتاوه خبر داد.
پوران فرد بیان کرد: این حادثه نیز سه مصدوم داشت که پس از امداد و نجات اولیه به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
ریزش کوه در دماوند/3 گردشگر نجات یافتند

ریزش کوه در دماوند/3 گردشگر نجات یافتند ابراهیم تاجیک نوری در گفتگو با خبرنگار مهر از گرفتار شدن 3 گردشگر که برای تفریح به منطقه دریاچه تار دماوند رفته بودند، خبر داد و افزود: این افراد بر اثر رانش کوه و انسداد جاده در منطقه ورین این دریاچه گرفتار شدند.
این خبر تکمیل می شود... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
یک خودرو در کانادا 10 نفر را زیر گرفت

یک خودرو در کانادا 10 نفر را زیر گرفت حمله با خودرو به عابران در تورنتو کانادا چندین زخمی برجای گذاشت.
به گزارش یورونیوز؛ به گفته پلیس تورنتو بین 8 تا 10 نفر در این حادثه زخمی شده اند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه 4 نفر از مجروحان علائم حیاتی ندارند.
هنوز هیچ کشته ای توسط مقامات رسمی تایید نشده است.
این خودرو یک دستگاه ون بود که حدود ساعت 1 و نیم بعدازظهر به وقت محلی وارد جمعیت در خیابان یونگ شد.
مقامات رسمی هنوز تروریستی بودن حادثه را تایید یا رد نکرده اند. ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
حمله خودروی ون به عابران در کانادا

حمله خودروی ون به عابران در کانادا به گزارش فارس، هنوز از احتمال تعمدی یا تروریستی بودن این حادثه، خبری در دست نیست. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
انفجار کپسول گاز در روستای الوندی کوهین

انفجار کپسول گاز در روستای الوندی کوهین محسن ادهمی مدیر مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی قزوین در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ گفت: این مصدوم با 45 درصد سوختگی از ناحیه شکم، پشت بدن، هر دو دست و هر دو پا آسیب دیده است.
ادهمی اضافه کرد : مصدوم 45 سال سن دارد و برای اقدامات درمانی در بخش مراقبت های ویژه بستری است.
انتهای پیام/
سوختگی مرد 45 ساله بر اثر انفجار کپسول گاز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
گرفتاری 3 گردشگر تهرانی در دریاچه تار دماوند/ گردشگران نجات یافتند

گرفتاری 3 گردشگر تهرانی در دریاچه تار دماوند/ گردشگران نجات یافتند جعفر نورمحمدی دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند اظهار کرد: سه نفر از گردشگران شهر تهران که برای تفریح به دریاچه تار دماوند سفر کرده بودند، بر اثر رانش کوه و انسداد جاده در منطقه ورین این دریاچه گرفتار شدند.
وی افزود: بلافاصله چهار امدادگر از جمعیت هلال احمر دماوند و چهار نفر از عوامل شهرداری دماوند برای نجات گردشگران به منطقه دریاچه تار اعزام شدند.
مسؤول مدیریت بحران شهرستان دماوند با بیان اینکه از یک دستگاه لودر و دو دستگاه خودروی کمک دار در این عملیات استفاده شد، گفت: عملیات نجات گردشگران از ساعت 18 آغاز شد و تا 22 ادامه داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
کشف 6000 لیتر روغن زیتون قاچاق در نظرآباد

کشف 6000 لیتر روغن زیتون قاچاق در نظرآباد به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار عباسعلی محمدیان اظهار کرد: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر دپو کالای خارجی در انباری در شهرک صنعتی نظرآباد پیگیری موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران در حال بررسی موضوع و انجام تحقیقات میدانی بودند که اطلاع یافتند صاحب انبار مذکور قصد دارد یک محموله روغن زیتون خارجی را که با یک دستگاه خودرو کامیون از مرزهای غربی کشور بارگیری کرده به انبار موردنظر انتقال و در فرصت مناسب روانه بازار کند.
ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
تصادف خودروی ون با عابران در کانادا

تصادف خودروی ون با عابران در کانادا به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، بر اثر ورود یک دستگاه خودروی ون به پیاده رویی در شهر تورنتو، دست کم 10 عابر پیاده زخمی و 2 عابر دیگر کشته شدند.
هنوز از احتمال تعمدی یا تروریستی بودن این حادثه، خبری در دست نیست.
در حال تکمیل ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
کشف آزمایشگاه تولید مواد مخدر صنعتی در مشهد

کشف آزمایشگاه تولید مواد مخدر صنعتی در مشهد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سرپرست دادسرای انقلاب مشهد گفت: از این آزمایشگاه چهار کیلو و 200 گرم هروئین، 2 کیلوگرم شیشه و 60 لیتر مواد پیش ساز شیشه کشف شد.
مهدی خدابخشی افزود: در این ارتباط یک متهم دستگیر شد که برای فرار از قانون پیشنهاد 300 میلیون ریال رشوه به ماموران داد که این مبلغ نیز ضمیمه پرونده شد.
دی ماه پارسال نیز ضابطان قضایی یک آزمایشگاه تولید مواد مخدر صنعتی را در مشهد کشف کردند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
آتش سوزی انبار اسباب بازی اطفا شد

آتش سوزی انبار اسباب بازی اطفا شد جمشید زیتونی مسئول آتش نشانی شهرداری رامسر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، بیان اینکه قسمتی از این ساختمان تجاری مسکونی توسط یکی از ساکنین به محل نگه داری اسباب بازی تبدیل شده بود، گفت: این آتش سوزی ساعت 14:15 دقیقه شروع شد که بلافاصله تیم امدادی با دو ماشین آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این آتش سوزی در محل انبار یکی از اسباب بازی فروشی های شهرستان بود که با تلاش نیرو های آتش نشانی مهار شد.
زیتونی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی نداشت. گفت:: علت دقیق آتش سوزی در دست بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند

پلیس های قلابی جنوب تهران دستگیر شدند به گزارش خبرنگار مهر ، سرگرد ابراهیم شریفی مقدم شامگاه دوشنبه با اعلام دستگیری ماموران قلابی در کهریزک گفت : کارآگاهان موفق به شناسایی 2 متهمی شدند، که با تجهیزات کامل پلیسی و در پوشش مامور اقدام به اخاذی از کارگاه های فرآورده های سوختی می کردند.
رییس کلانتری 170 کهریزک، افزود: این افراد با در دست داشتن احکام قضایی جعلی به بهانه قاچاق بودن کالا از کارگاه های فرآورده های سوختی اخاذی می کردند.
وی گفت: این افراد گمان می کردند، ردی از خود باقی نگذاشته اند، اما در برابر هوشیاری ماموران نیروی انتظامی چاره ای جز تسلیم و اقرار به جرم نداشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
آزمایشگاه تولید مواد مخدر صنعتی در مشهد کشف شد

آزمایشگاه تولید مواد مخدر صنعتی در مشهد کشف شد مهدی خدابخشی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهار کیلو و 200 گرم هروئین، 2 کیلو گرم شیشه و 60 لیتر مواد پیش ساز شیشه از این آزمایشگاه کشف شد.
وی اظهار کرد: در این ارتباط یک متهم دستگیر شد که برای فرار از قانون پیشنهاد 300 میلیون ریال رشوه به ماموران داد که این مبلغ نیز ضمیمه پرونده شد.
وی گفت: ماموران در ادامه این عملیات یک پاتوق دیگر قاچاقچیان مواد مخدر را شناسایی کرده و مقادیری مواد مخدر از آن کشف کردند.
خدابخشی با اشاره به جمع آوری ادوات تولید مواد مخدر صنعتی افزود: این عملیات ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
زودتر قصاصم کنید

زودتر قصاصم کنید به گزارش جام جم آنلاین، خرداد 96 به پلیس خبر رسید یک زن 37 ساله به نام سوسن در خانه اش در محمودآباد ورامین کشته شده است. پسر این زن با پلیس تماس گرفت و گفت پدرم معتاد است و چند روز از زندان آزاد شده و به خانه آمده بود. در این چند روز مادر و پدرم مدام با هم درگیر بودند تا این که امروز وقتی به خانه برگشتم با جنازه خونین مادرم روبه رو شدم. هیچ خبری از پدرم نیست و گمان می کنم او در قتل مادرم دست داشته باشد.
به دنبال تماس این پسر، جنازه سوسن به پزشکی قانونی فرستاده شد و پلیس به ردیابی مرد معتاد پرداخت . شواهد نشان می داد اصغر 43ساله پس از جنایت به مکان نامعلومی گریخته است ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
قتل در پارک ارم؛ قاتل بازداشت شد

قتل در پارک ارم؛ قاتل بازداشت شد خبرگزاری فارس: رسیدگی به این پرونده از روز 12 مهر ماه سال 92 و در جریان یک فقره نزاع مرگبار آغاز شد.
در این نزاع ابتدا مقتول و دوستانش در صف سوار شدن به وسیله بازی ایستاده بودند که با چند نفر دیگر که آنها نیز می خواستند وارد صف شوند درگیر می شوند اما درگیری شدت می گیرد و مقتول و دوستانش پیروز این درگیری می شوند.
این تمام ماجرا نبود و این بار طرف بازنده دعوا با چماق و چوب به صحنه جنایت باز می گردد و دعوا از سر گرفته می شود تا اینکه قاتل که به همراه همسر خود در صف ایستاده بود اوضاع را وحشتناک می بیند و تصمیم به خاتمه دادن به این ماجرا می گیرد که در این میان قاتل با چاقو مقتول را می ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری عامل قتل در شهربازی ارم پس از 4سال

دستگیری عامل قتل در شهربازی ارم پس از 4سال به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، 12 مهر سال 92 وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل در پارک ارم توسط مأموران کلانتری 133 شهرزیبا به بازپرس امور جنایی تهران اعلام شد که تیم جنایی در صحنه جرم حاضر شد.
بررسی اولیه نشان داد مقتول پسر بیست و چهار ساله ای است که با ضربه چاقو به سرش به قتل رسیده و قاتل از صحنه جرم متواری شده است.
تحقیقات بیشتر نشان داد در ابتدای درگیری، مقتول و دو دوستش در شهربازی ارم برای سوار شدن به یکی از وسیله های بازی وارد صف شده بودند که در این حین با اعتراض چند پسر دیگر مواجه شده و ضمن درگیر شدن، آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
جان باختن چوپان اردلی بر اثر برخورد صاعقه

جان باختن چوپان اردلی بر اثر برخورد صاعقه محمود کیانی فرماندار اردل در گفتگو با گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد گفت: یک چوپان 35 ساله از اهالی روستای مور این شهرستان بر اثر وقوع صاعقه جان باخت.
وی افزود: این چوپان در ارتفاعات این روستا مشغول چرای دام بود که صاعقه با بدن وی برخورد می کند و جان خود را از دست می دهد.
کیانی اضافه کرد: جسد این چوپان توسط نیرو های امدادی به سردخانه منتقل شد.
روستای مور در فاصله 60 کیلومتری اردل مرکز شهرستان اردل قرار دارد.
انتهای پیام/ف
برخورد صاعقه با چوپان اردلی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
کشف جسد مومیایی در شهرری/ آخرین مهلت مراجعه زائران حج 97 برای معاینات پزشکی اعلام شد

کشف جسد مومیایی در شهرری/ آخرین مهلت مراجعه زائران حج 97 برای معاینات پزشکی اعلام شد به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ کشف جسد مومیایی در شهرری، افتتاح فاز یک خط 6 مترو تهران تا پایان شهریور ماه، آخرین مهلت مراجعه زائران حج 97 برای معاینات پزشکی اعلام شد و غیره از مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی روز دوشنبه(سوم اردیبهشت ماه) بود.
در ادامه مهمترین اخبار سوم اردیبهشت ماه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان را مرور می کنید.
کشف جسد مومیایی در شهرری/ خلیل آبادی: احتمالا جنازه متعلق به رضا خان است
عضو شورای شهر تهران از کشف مومیایی در اطراف حرم شاه عبدالعظیم (ع) خبر داد و گفت: احتمالاً این مومیایی جنازه رضا شاه باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
جرائم در خرم آباد 25 درصد کاهش داشته است

جرائم در خرم آباد 25 درصد کاهش داشته است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ صفی اله بیرانوند فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: با عنایت خداوند متعال و با انجام برنامه ریزی های صورت گرفته و تمهیدات پیشگیرانه و همچنین تلاش و همت کارکنان خدوم انتظامی شهرستان و همکاری و همراهی مردم شریف، موفق به کاهش 25 درصدی جرائم در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شده ایم.
وی افزود: در یک ماهه اول امسال علاوه بر بحث پیشگیری از وقوع جرائم ، در راستای ارتقا ء. امنیت اجتماعی نیز تلاش هایی صورت گرفته که بخشی از این اقدامات تأمین امنیت پارک ها ، تفرجگاه ها، راسته های تجاری بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
مرگ تلخ پدر و پسر در زیرزمین خانه قدیمی

مرگ تلخ پدر و پسر در زیرزمین خانه قدیمی به گزارش اتش نشانی، این پدر و پسر که 94 و 67 سال سن داشتند به هنگام حضور آتش نشانان در کف حمام زیرزمین افتاده و جان باخته بودند.
اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که پیرمرد فوت شده در خانه، به تنهایی سکونت داشته و هر شب یکی از پسرهایش نزد وی می رفته و آنجا می خوابیدند .
حدود ساعت هشت شب گذشته یکی دیگر از پسرها پس از ورود به خانه پدرش، با جسد بی جان پدر و برادرش مواجه شده بود.
بررسی های اولیه نشان داد به مرور زمان لوله دودکش یا جداره دودکش آبگرمکن این خانه ریزش کرده و باعث مسدود شدن لوله شده به طوری که آلاینده ها قادر به خارج شدن نبوده و باعث گازگرفتگی و فوت هر دو مرد شده است. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
مصدوم شدن 4 نفر در تصادف زنجیره ای

مصدوم شدن 4 نفر در تصادف زنجیره ای شهیار میرخشتی، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، بیان کرد: ساعت 15 و 5 دقیقه ظهر امروز، تصادف زنحیره ای در محور باغملک-صیدون رخ داد.
وی اظهار داشت: نیروهای امدادی بلافاصله پس از دریافت گزارش تصادف، در محل حادثه حاضر شدند.
میرخشتی با بیان اینکه در این حادثه 4 نفر مصدوم شدند اذعان کرد: مصدومان بوسیله آمبولانس های مرکز اورژانس 115 به بیمارستان انتقال داده شدند.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان بیان داشت: خوشبختانه این تصادف منجر به فوت شخص یا اشخاصی نشد.
انتهای پیام/گ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
پلیس در برابر معمای 3 اسیدپاشی در 3نقطه از کشور

پلیس در برابر معمای 3 اسیدپاشی در 3نقطه از کشور در تبریز مردی که با همسرش دچار اختلاف بود او را قربانی اسیدپاشی کرد. در بابل مردی که قربانی اسیدپاشی شده بود جان باخت و در یزد نیز جوانی که به خواستگاری دختر مورد علاقه اش رفته بود روی ماشینش اسیدپاشیده و خودش تهدید به مرگ شد.
به گزارش همشهری، تازه ترین مورد اسیدپاشی شامگاه شنبه، مقابل خانه ای در حوالی میدان شهید فهمیده تبریز اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که زن و شوهری از مدت ها قبل با یکدیگر دچار اختلاف و کشمکش شده بودند. زن 37ساله به دلیل همین اختلافات بود که می خواست از شوهرش طلاق بگیرد. آنها بارها با یکدیگر درگیر شده بودند اما این بار ماجرا کاملا متفاوت بود ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
قتل در پارک ارم/ قاتل بازداشت شد

قتل در پارک ارم/ قاتل بازداشت شد به گزارش خبرنگار حوادث فارس، رسیدگی به این پرونده از روز 12 مهر ماه سال 92 و در جریان یک فقره نزاع مرگبار آغاز شد.
در این نزاع ابتدا مقتول و دوستانش در صف سوار شدن به وسیله بازی ایستاده بودند که با چند نفر دیگر که آنها نیز می خواستند وارد صف شوند درگیر می شوند اما درگیری شدت می گیرد و مقتول و دوستانش پیروز این درگیری می شوند.
این تمام ماجرا نبود و این بار طرف بازنده دعوا با چماق و چوب به صحنه جنایت باز می گردد و دعوا از سر گرفته می شود تا اینکه قاتل که به همراه همسر خود در صف ایستاده بود اوضاع را وحشتناک می بیند و تصمیم به خاتمه دادن به این ماجرا می گیرد که در این میان قاتل با ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
پاکسازی مخفیگاه تولیدکنندگان شیشه در مشهد/ رشوه 30 میلیون تومانی کارساز نشد

پاکسازی مخفیگاه تولیدکنندگان شیشه در مشهد/ رشوه 30 میلیون تومانی کارساز نشد مهدی خدابخشی در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: ساعتی قبل رصدهای میدانی تیمی از ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی، به کشف یک لابراتوار تولید مخدر شیشه در بولوار میرزاکوچک خان مشهد منجر شد.
وی افزود: با صدور دستورات ویژه قضایی این عملیات به سرپرستی سرهنگ صفدری، رئیس ستاد مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی آغاز شد و ماموران در پی این عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری یک متهم شدند.
خدابخشی با اشاره به کشف 4200گرم هروئین و دو کیلو شیشه و 60 لیتر مواد پیش ساز شیشه از این لابراتوار بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
توقیف 79 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق در دشتستان

توقیف 79 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق در دشتستان سید جواد رضوی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتستان اظهار داشت: با توجه به حمل کالای قاچاق توسط خودروهای شوتی و وقوع چندین فقره تصادف در محورهای دشتستان و نارضایتی شهروندان در این زمینه، کنترل محورهای مواصلاتی و توقیف خودروهای شوتی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفته است.
وی افزود: ماموران انتظامی دشتستان با انجام اقدامات پلیسی و برقراری ایست و بازرسی های موقت و اجرای گشت های هدفمند در یک ماهه سال جاری تعداد 79 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق(شوتی) را توقیف کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
واژگونی تریلر در محور تنگ ابوالحیات - دشت ارژن + عکس

واژگونی تریلر در محور تنگ ابوالحیات - دشت ارژن + عکس همتی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: بعد از ظهر امروز با اعلام گزارش واژگونی تریلر در محور تنگ ابوالحیات - دشت ارژن نیرو های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: در این حادثه به علت بارش باران و لغزندگی جاده خودرو تریلر واژگون و راننده مصدوم شده بود.
همتی تصریح کرد: مصدوم پس از دریافت خدمات درمانی اولیه برای تکمیل مراحل درمان به بیمارستان ولیعصر کازرون انتقال داده شد.
شهرستان کازرون در فاصله 120 کیلومتری شیراز قرار دارد.
انتهای پیام/ن ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
سارق طلافروشی گلسار به دام افتاد

سارق طلافروشی گلسار به دام افتاد روز پنجشنبه هفته گذشته مردی به عنوان خریدار وارد یک طلافروشی در منطقه گلسار رشت شد. او وانمود می کرد قصد خرید طلا دارد اما در یک لحظه اسلحه ای را که زیر لباسش مخفی کرده بود، بیرون کشید و شروع به تهدید مرد طلافروش کرد. او با این کار حدود یک کیلو از جواهرات را سرقت کرد و از آنجا گریخت.
در همان دقایق اولیه مأموران پلیس خود را به محل حادثه رساندند و تحقیقات در این باره آغاز شد. کارآگاهان پلیس در جریان بررسی های مقدماتی به سرنخ هایی از عامل این سرقت دست یافتند تا اینکه پس از 2روز با دنبال کردن این سرنخ ها موفق شدند سارق مسلح را دستگیر کنند ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
زورگیران خودروهای غرب استان تهران دستگیر شدند

زورگیران خودروهای غرب استان تهران دستگیر شدند به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ نجات الله چنگیز خانی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری سارقان زورگیر خودروهای غرب و جنوب غرب استان تهران خبر داد و گفت: شگرد و شیوه زورگیری از مالباختگان، به این ترتیب بوده که با عنوان مسافر به رانندگان مراجعه می کردند و به آن ها پیشنهاد مبالغ بالا برای کرایه خودرو به صورت دربستی می دادند.
وی افزود: این افراد به محض رسیدن به یک مکان خلوت با تهدید سلاح سرد و چاقو راننده را پیاده و خودرو وی را سرقت می کردند.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان افزود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
دو روایت درباره جنایت در محله خزانه/ قتل به خاطر یک نگاه

دو روایت درباره جنایت در محله خزانه/ قتل به خاطر یک نگاه پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به جنایت در محله خزانه، از دو روایت درباره آن سخن گفت.
به گزارش مهر، سرهنگ حمید مکرم با اعلام خبر دستگیری متهم پرونده نزاع و درگیری منجر به جنایت در منطقه خزانه عنوان کرد که دو روایت مختلف در این پرونده وجود دارد که تحقیقات در خصوص بررسی و صحت آنها در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این پرونده گفت: ساعت 23:00 مورخ 1397/1 ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
اعتراف خاله بیرحم به قتل خواهرزاده سه ساله

اعتراف خاله بیرحم به قتل خواهرزاده سه ساله پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر از اعتراف صریح مظنون اصلی جنایت بهشت زهرا خبر داد که طی آن پسربچه ای سه ساله به قتل رسیده بود .
به گزارش مهر، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی در توضیح این خبر عنوان داشت: ساعت 15 مورخه 28 فروردین خبر فقدان پسربچه ای 3 ساله در بهشت زهرا به کلانتری 205 صحن مطهر اعلام شد.
با حضور مأمورین در محلِ فقدان کودک سه ساله در قطعه 220 بهشت زهرا ، جستجو جهت پیدا کردن این کودک آغاز و سرانجام جسد خون آلود وی در گوشه ی سرویس بهداشتی نزدیک قطعه 220 کشف شد ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
کشف محموله 320 کیلوگرمی تریاک در آب های عسلویه

کشف محموله 320 کیلوگرمی تریاک در آب های عسلویه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، سرهنگ پاسدار، ولی الله رضایی نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با تاکید مبارزه مستمر با سوداگران مرگ اظهار داشت: یکی از ماموریت های مهم دریابانی مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و کالا است که در این رابطه همه امکانات و تجهیزات به کار گرفته می شود.
وی از رصد شبانه روزی فعالیت قاچاقچیان توسط نیرو های دریابانی خبر داد و گفت: با اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی نیرو های دریابانی، فضای استان بوشهر برای فعالیت سوداگران مرگ و قاچاقچیان تنگ شده و این استان برای فعالیت آنان ناامن است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
مرگ یکی از اهالی لردگان بر اثر سقوط از کوه

مرگ یکی از اهالی لردگان بر اثر سقوط از کوه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گفت: این مرد 51 ساله برای برداشت گیاهان دارویی به ارتفاعات بخش خانمیرزای شهرستان لردگان صعود کرده بود.
رضا ظاهری افزود: خانواده این مرد، مفقود شدن وی را به هلال احمر اطلاع دادند که دو گروه امداد و نجات برای یافتن این مرد 51 ساله به ارتفاعات لردگان اعزام شد.
وی گفت: با تلاش نیروهای امدادی، جسد این مرد 51 ساله کشف و به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
لردگان در فاصله 160 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
توقیف 405 حامل مواد مخدر شیشه در نرماشیر

توقیف 405 حامل مواد مخدر شیشه در نرماشیر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ"حسین یوسف آبادی" فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ هنگام بازرسی خودرو های عبوری در محور اصلی شهرستان به یک دستگاه خودرو پژو 405 که به مقصد اصفهان در حرکت بود، مشکوک و دستور ایست دادند.
وی با اشاره به انتقال خودرو توقیفی به پارکینگ افزود:در بازرسی فنی و تخصصی ازپژو 405 مقدار 9 کیلوگرم مواد روانگردان صنعتی از نوع شیشه کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
انفجار مین در قصرشیرین 2 مجروح به جا گذاشت

انفجار مین در قصرشیرین 2 مجروح به جا گذاشت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، سرهنگ "عنایت الله فلاحی" فرمانده انتظامی شهرستان قصرشیرین گفت: انفجار مین در بخش سومار حوالی منطقه ژاله پناه رخ داد.
وی، علت انفجار را نیز برخورد بلدوزر عوامل شرکت مین زدایی در حین پاکسازی منطقه از مین های به جا مانده از دوران دفاع مقدس عنوان کرد.
سرهنگ فلاحی یادآوری کرد: پس از گذشت سال ها از دوران دفاع مقدس هنوز آثار جنگ در این شهرستان به چشم می خورد.
انتهای پیام/ی
انفجار مین ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
توقیف 27 دستگاه موتورسیکلت شهرستان بن

توقیف 27 دستگاه موتورسیکلت شهرستان بن مجید ایمان پور فراش امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، از توقیف 27 دستگاه موتورسیکلت متخلف خبر داد و اظهار کرد: جهت پیگیری مطالبات مردمی و پیشگیری از تخلفات حادثه ساز طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با موتورسیکلت های متخلف در شهرستان بن به مرحله اجرا در آمد.
وی ادامه داد: در این راستا مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی 27 دستگاه انواع موتورسیکلت را در نقاط مختلف شهرستان بن توقیف و روانه پارکینگ کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بن اضافه کرد: عمده تخلف راکبان این موتوسیکلت ها تولید صدای ناهنجار، ایجاد مزاحمت برای شهروندان و نداشتن مدارک و پلاک بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
فرد توهین کننده به یکی از ائمه در فضای مجازی، احضار شد

فرد توهین کننده به یکی از ائمه در فضای مجازی، احضار شد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران،فردی که در فضای مجازی به یکی از ائمه معصومین اهانت نموده بود تحت تعقیب قضایی قرار گرفت. نامبرده توسط دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری سوداگران مرگ در ایلام

دستگیری سوداگران مرگ در ایلام به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ سردار نورعلی یاری بیان کرد: در پی دریافت اخبار موثق مبنی بر ورود مواد مخدر توسط تعدادی از فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر به استان موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی به اقدامات خاص و تخصصی در راستای مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و ادامه داد: در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان و با همکاری انتظامی شهرستان چرداول یک محموله مواد مخدر از نوع تریاک به مقدار 57 کیلو گرم کشف و در این راستا 2 دستگاه خودرو توقیف و تعداد 4 نفر نیز دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
6 مجروح در محور کازرون- بوشهر

6 مجروح در محور کازرون- بوشهر حسن همتی سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: بعداز ظهر امروز با اعلام گزارش واژگونی خودروی پراید در جاده کازرون –بوشهر بلافاصله تکنسن های اورژانس 115 به محل حادثه اعزام شدند.
همتی اظهار کرد: این حادثه 6 مصدوم برجای گذاشت.
وی بیان کرد: مصدومان این حادثه پس از اقدامات درمانی اولیه به وسیله 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان ولیعصر کازرون منتقل شدند.
انتهای پیام/ر
واژگونی پراید حادثه ساز شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری سارق قطعات خودرو در قزوین

دستگیری سارق قطعات خودرو در قزوین به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قزوین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: ماموران انتظامی حین گشت زنی در خیابان غیاث آباد به فردی که اطراف خودروها پرسه می زد ، مشکوک شدند و وی را برای بررسی بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند .
سرهنگ طرهانی افزود : در بازرسی بدنی از متهم تعدادی لوازم از جمله پیچ گوشتی کشف شد .
وی اضافه کرد : متهم در بازجویی های تخصصی و فنی ماموران، به 7 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.
سرهنگ طرهانی گفت : سارق پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شد . ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری سارقان ومواد فروشان در فریمان

دستگیری سارقان ومواد فروشان در فریمان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ علی اکبر قربانی فرمانده انتظامی شهرستان فریمان افزود: در راستای پاکسازی مناطق آلوده طی 2 روز گذشته طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در سطح شهرستان فریمان به مرحله اجرا درآمد.
وی گفت: در اجرای این طرح با همکاری پلیس های تخصصی و دیگر واحد های عملیاتی تعداد 15 سوداگر مرگ دستگیر و بیش از 22 کیلوگرم انواع مواد افیونی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فریمان افزود: درهمین راستا 2 نفر سارق سیم و کابل و اماکن خصوصی نیز دستگیر که با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از آنان برای کشف جرائم احتمالی ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
مفقود شدن یک نفر بر اثر وقوع سیل

مفقود شدن یک نفر بر اثر وقوع سیل مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس ، گفت: ساعت 15:36 امروز در شهرستان چلگرد در استان چهارمحال و بختیاری شاهد وقوع سیل بودیم که بر اثر این حادثه یک نفر مفقود شده است.
وی افزود: تیم های جستجو برای یافتن فرد مفقود شده به محل اعزام شده اند.
وی گفت: اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
جریمه "تعقیب کنندگان خودرو های امدادی"

جریمه "تعقیب کنندگان خودرو های امدادی" تعقیب کنندگان خودروهای امدادی 30 هزار تومان جریمه می شوند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، یکی از تخلفاتی که علاوه بر زیر پا گذاشتن مقررات، جنبه غیراخلاقی نیز در آن مستتر است، راه ندادن و یا حرکت و تعقیب خودروهای امدادی به ویژه آمبولانس در حین انجام ماموریت است.
در زمانی که مصدوم و یا بیماری داخل آمبولانس باشد، در واقع امدادگران در داخل آمبولانس تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بیمار را در آن لحظات حساس به بیمارستان برسانند. در آن ثانیه های طلایی است که راننده آمبولانس از تمام ظرفیت ها و مهارت خود استفاده می کند تا آن مصدوم یا بیماری را که می تواند ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
افزایش 7 درصدی کشفیات سرقت درتعطیلات نوروز

افزایش 7 درصدی کشفیات سرقت درتعطیلات نوروز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سرهنگ "رضا موذن" اظهارداشت: قرارگاه مبارزه با سرقت ضمن تشکیل جلسات مستمر در ماه های پایانی سال با حضور کلیه اعضاء متشکل از پلیس های تخصصی و سایر سازمان های مرتبط با توجه به چالش های پیشرو، آنها را شناسایی، مطرح و تلاش همه جانبه خود را برای کنترل آن به کار بستند.
وی با اشاره به اجرای طرح نوروز 97، گفت: طی این مدت با تلاش کارآگاهان پلیس در سراسر کشور،کشفیات سرقت های مهم و خرد نزدیک به 7 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: همچنین با اقدامات صورت گرفته ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
شرح خاطرات پزشکان و پرستاران در جمع بهشتیان زمین

شرح خاطرات پزشکان و پرستاران در جمع بهشتیان زمین به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ در تاریخ دفاع مقدس در کنار همه اقشار مختلفی که در جبهه ها خدمت می کردند، پزشکان، پرستاران و امدادگران از جایگاه ویژه و متمایزی برخوردار بودند. این ایثارگران به دلیل حضور در کنار مجروحین و حضور در خلوت آنان و خانواده هایشان شاهد مسائل گوناگونی بودند که بازخوانی آنها می تواند صحنه های کمتر دیده شده از جنگ تحمیلی را به مخاطب نشان دهد.
کتاب بالین نور که مجموعه خاطرات پزشکان، پرستاران و امدادگران در جنگ تحمیلی است به کوشش سید امیر معصومی گردآوری شده است.
قسمتی از این کتاب که به خاطرات دکتر کرامت یوسفیان اختصاص دارد را در ادامه می خوانید: ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
30 کیلوگرم تریاک در قزوین کشف شد

30 کیلوگرم تریاک در قزوین کشف شد به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی روز یکشنبه افزود: ماموران یگان امداد شهرستان قزوین حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه 'قزوین-زنجان' به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آنرا متوقف کردند.
وی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو 30 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و راننده و 2 سرنشین دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ طرهانی از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
3013 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
️کشف 30 کیلوگرم تریاک در قزوین

️کشف 30 کیلوگرم تریاک در قزوین به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ سرهنگ محمد قاسم طرهانی ️فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت:ماموران یگان امداد شهرستان قزوین حین کنترل خودرو های عبوری در عوارضی قزوین – زنجان به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
سرهنگ طرهانی افزود: در بازرسی از خودرو 30 کیلوگرم تریاک کشف و راننده و 2 سرنشین آن دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
️فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن 110 به پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
30 کیلوگرم تریاک در قزوین کشف شد

30 کیلوگرم تریاک در قزوین کشف شد به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی روز یکشنبه افزود: ماموران یگان امداد شهرستان قزوین حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه 'قزوین-زنجان' به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آنرا متوقف کردند.
وی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو 30 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و راننده و 2 سرنشین دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ طرهانی از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
3013 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
جریمه 30 هزارتومانی برای تعقیب کنندگان خودروهای امدادی

جریمه 30 هزارتومانی برای تعقیب کنندگان خودروهای امدادی مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران در این باره اعلام کرد: یکی از تخلفاتی که علاوه بر زیر پا گذاشتن مقررات، جنبه غیراخلاقی نیز در آن مستتر است، راه ندادن و یا حرکت و تعقیب خودروهای امدادی به ویژه آمبولانس حین انجام ماموریت است؛ از زمانی که مصدوم و یا بیماری داخل آمبولانس باشد، امدادگران و راننده آمبولانس تلاش می کنند در آن ثانیه های طلایی از تمام ظرفیت ها و مهارت خود بهره برند تا مصدوم و یا بیمار را در کمترین زمان ممکن به بیمارستان برسانند.
این در حالی است که برخی رانندگان بی توجه به صدای آژیر و چراغ های گردان، مسیر را برای عبور آمبولانس باز نمی کنند و یا با سرعت و فاصله بسیار نزدیک ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
زیر گرفتن مامور رفع سد معبر شهرداری همدان

زیر گرفتن مامور رفع سد معبر شهرداری همدان کامران گردان در گفت وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: شب گذشته یکی از ماموران رفع سد معبر شهرداری که در میدان هگمتانه در حال کنترل و نظارت و جلوگیری از توقف وانت بارها بود، توسط یکی از این رانندگان مصدوم شد.
وی با بیان اینکه این راننده به صورت دنده عقب با این مامور برخورد و موجب مصدوم شدن این فرد می شود، یادآور شد: راننده متواری شده اما هنوز عمدی یا غیرعمد بودن این حادثه مشخص نیست.
گردان با اشاره به اینکه احتمال می رود قصد راننده برخورد عمدی باشد، افزود: پلیس در حال چهره شناسی این فرد است تا بتواند با دستگیری وی از عمد یا غیرعمد بودن حادثه اطمینان حاصل کند. ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
واژگونی کامیون حامل تخم مرغ در جاده سبزوار - خوشاب

واژگونی کامیون حامل تخم مرغ در جاده سبزوار - خوشاب علی فتحی در گفت وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با اشاره به واژگونی یک دستگاه کامیون حامل تخم مرغ در کیلومتر 10 جاده سبزوار - خوشاب، اظهار کرد: این حادثه ظهر امروز در حوالی روستای خیرآباد رخ داد و بلافاصله ماموران پلیس راه سبزوار در محل وقوع حادثه حاضر شدند.
وی خستگی و خواب آلودگی راننده را علت واژگونی کامیون حامل تخم مرغ اعلام کرد.
رئیس پلیس راه سبزوار بیان کرد: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی برجای نگذاشته، ولی به بخش زیادی از بار تخم مرغ خسارت وارد شده است.
انتهای پیام/ 70044 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
حریق یک دستگاه کامیون در آزادراه خرم زال+عکس

حریق یک دستگاه کامیون در آزادراه خرم زال+عکس پوربهرام فرمانده ایستگاه شماره 6 سازمان آتش نشانی خرم آباد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ گفت: بامداد امروز و در پی اعلام حریق یک دستگاه کامیون ایسوزو در کیلومتر 55 آزاد راه خرم آباد پل زال توسط سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش نشانی به این ایستگاه، مامورین این ایستگاه سریعا به محل اعزام شده و با رعایت نکات ایمنی اقدام به اطفا حریق نمودند.
وی افزود: این حادثه خسارت جانی به دنبال نداشته ضمنا کامیون از قسمت بار خودرو دچار حریق گشته و حامل جوجه جهت انتقال به مرغداری بود.
پوربهرام گفت: علت حادثه در دست بررسی است.
انتهای پیام/م ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
جان باختن راننده تریلر پارک شده در پلدختر براثر حرکت خودبه خود خودرو

جان باختن راننده تریلر پارک شده در پلدختر براثر حرکت خودبه خود خودرو به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر اظهار داشت: یک دستگاه کامیون کشنده فاو جهت استراحت در بوستان فدک ابتدای ورودی شمالی شهر پلدختر پارک کرد.
وی افزود:یک دستگاه تریلر کشنده که با خودرو کشنده ه م سرویس بود به فاصله چند متر پشت سر آن پارک کرد.
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: راننده تریلرکشنده که برای پاک کردن شیشه جلو از خودرو خارج می شود هنگام تمیز کردن شیشه ، خودرو وی یک باره و ناگهانی به حرکت در آمده و با برخورد به خودرو پارک شده اولی جان راننده را گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
دو روایت درباره جنایت در محله خزانه

دو روایت درباره جنایت در محله خزانه خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به جنایت در محله خزانه، از دو روایت درباره آن سخن گفت.
سرهنگ حمید مکرم با اعلام خبر دستگیری متهم پرونده نزاع و درگیری منجر به جنایت در منطقه خزانه عنوان کرد که دو روایت مختلف در این پرونده وجود دارد که تحقیقات در خصوص بررسی و صحت آنها در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این پرونده گفت: ساعت 23:00 مورخ 1397/1/4 وقوع یک فقره درگیری در فلکه چهارم خزانه – کوچه نعیمی به کلانتری 160 خزانه اعلام شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
کودک آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش!

کودک آزاری در ماهشهر؛ ضرب و شتم با چکش! به گزارش شفاف، مهدی محمدی؛ دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر از یک پرونده کودک آزاری در شهرک طالقانی این شهرستان پرده برداشت.
دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر اظهار داشت: این کودک آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزئیات و صحت و سقم جرم به محل وقوع حادثه فرستاده شد.
وی افزود: متأسفانه این کودکان توسط والدینشان مورد آزار و اذیت قرار می گرفتند که در این رابطه یکی از کودک آزاران دستگیر شد و یکی دیگر از عوامل تحت تعقیب قرارگرفته و به زودی دستگیر خواهد شد تا برابر قانون با آنان برخورد شود. ... ادامه خبر ...

منبع: شفاف نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
فرار قاتل فراری ناکام ماند

فرار قاتل فراری ناکام ماند سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، با اشاره به وقوع یک فقره خودکشی به وسیله اسلحه شکاری در تاریخ یکم اردیبهشت ماه سال جاری در یکی از روستاهای شهرستان ماهشهر اظهار کرد: بلافاصله نیروهای پلیس به منظور بررسی موضوع در محل مذکور حضور یافتند.
وی بیان داشت: کارآگاهان پلیس پس از بررسی صحنه جرم و آثار به جا مانده از حادثه پی بردند که موضوع خودکشی نبوده و قتل رخ داده است.
سردار عباس زاده در ادامه افزود: به همین منظور ضمن اعلام تدابیر عملیاتی و تشکیل تیم های مجرب از کارآگاهان پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
انفجار مین در قصرشیرین 2 نفر را مجروح کرد

انفجار مین در قصرشیرین 2 نفر را مجروح کرد سرهنگ "عنایت الله فلاحی" اظهار کرد: این انفجار در بخش سومار، حوالی منطقه ژاله پناه رخ داد.
به گزارش نامه نیوز وی علت انفجار را برخورد بلدوزر عوامل شرکت مین زدایی در حین پاکسازی منطقه از مین های به جا مانده از دوران دفاع مقدس عنوان کرد.
فلاحی اظهار کرد: پس از گذشت سال ها از دوران دفاع مقدس هنوز آثار جنگ در این شهرستان به چشم می خورد. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
برادر یکی از مسئولان دولتی ممنوع الخروج است

برادر یکی از مسئولان دولتی ممنوع الخروج است به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس ، اخیرا در برخی محافل و شبکه های اجتماعی، خبری درخصوص احتمال فرار برادر یکی از مسئولان دولتی اخباری به گوش می رسد.
این در حالی است که براساس شنیده ها و پیگیری های انجام شده مشخص شد پرونده این فرد همچنان در حال رسیدگی است.
یک مقام مسئول اعلام کرد، در پرونده هایی با این حجم از اتهام برای اینکه متهم در دسترس باشد برای وی قرار ممنوع الخروجی صادر می شود.
خبرنگار فارس برای صحت و سقم این مطالب با این فرد تماس گرفت که متاسفانه وی پاسخگو نبود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
دستگیری کیف قاپ های حرفه ای و کشف 35 فقره سرقت

دستگیری کیف قاپ های حرفه ای و کشف 35 فقره سرقت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس بیان کرد: با اعلام گزارش چند فقره کیف قاپی توسط راکبان یک دستگاه موتورسیکلت در شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات تخصصی هر دو کیف قاپ حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده نیروی انتظامی استان تصریح کرد: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 35 فقره کیف قاپی در شیراز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
شناسایی و دستگیری عامل انتشار اکاذیب در فضای مجازی

شناسایی و دستگیری عامل انتشار اکاذیب در فضای مجازی به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ فیروز سرخوش نهاد در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر انتشار اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از طریق یکی از شبکه های اجتماعی پر مخاطب، موضوع با حساسیت خاص در دستور کار پلیس فتا استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی فنی و تخصصی توسط کارشناسان این پلیس مشخص گردید متهم با بیان اخبار کذب و انتشار آن به صورت گسترده، سعی در خدشه دار نمودن حیثیت اجتماعی و شغلی شاکی داشت.
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
64کیلو تریاک در رومشکان کشف و ضبط شد

64کیلو تریاک در رومشکان کشف و ضبط شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی رومشکان گفت:درراستای تدابیر مبارزه باموادمخدر طی یک عملیات مشترک باعوامل انتظامی رومشکان اعضای یک باند تهیه وتوزیع موادمخدر که دراستان های بوشهروکرمانشاه فعالیت میکردند وشهرستان رومشکان رابه عنوان گذرمسیرانتخاب کرده بودند دردوراهی بازوند این شهرستان متلاشی شد.
وی افزود:از این باند مقدار 64 کیلوگرم موادمخدر ازنوع تریاک کشف وضبط ودر این خصوص 3 نفر دستگیروتحویل مقام قضایی شدند.
انتهای پیام/م
کشف وضبط 64 کیلوتریاک در رومشکان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در یک سایت اینترنتی کشف شد

پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در یک سایت اینترنتی کشف شد به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی؛ فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث از کشف و ضبط پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در یک سایت اینترنتی خبرداد و گفت: علاوه بر پایه ستون آتشکده و آتشدان، گوپال، هاون سنگی، سنگ آسیاب و جون سنگی از این متهم کشف و ضبط شد.
سردار رحمت الهی، فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث با اعلام خبر کشف و ضبط پایه ستون آتشکده و آتشدان آگهی شده در سایت اینترنتی، گفت: برابر اعلام فرمانده یگان حفاظت استان بوشهر مستند به گزارش پایگاه حفاظتی شهرستان دشتستان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
کشف 13 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در 3 شهرستان استان مرکزی + مشخصات

کشف 13 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در 3 شهرستان استان مرکزی + مشخصات به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ سرهنگ خلجی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در طرح عملیاتی پلیس استان مرکزی، 13 دستگاه موتورسیکلت دارای سابقه سرقت در شهرستان های اراک، ساوه و کمیجان کشف شد و مراحل قانونی شناسایی مالکان و تحویل وسایل نقلیه کشف شده در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ خلجی افزود: وسایل نقلیه کشف شده که طی 24 ساعت گذشته در عملیات های پلیس استان مرکزی کشف شده اند عبارتند از:
*موتورسیکلت به شماره انتظامی 9163 اراک 2 (کلانتری 13)
*موتورسیکلت به شماره انتظامی 534 ایران 16311 (کلانتری 14) ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
برخورد 2 اتوبوس با یکدیگر در شیراز

برخورد 2 اتوبوس با یکدیگر در شیراز همتی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: با اعلام گزارش برخورد دو دستگاه اتوبوس با یکدیگر، 2 خودرو آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.
هنوز از تعداد کشته و زخمی ها گزارشی دریافت نشده است.
در حال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
دستگیری عامل کلاهبرداری با اجاره خودرو های لوکس و جعل مدارک در نیشابور

دستگیری عامل کلاهبرداری با اجاره خودرو های لوکس و جعل مدارک در نیشابور به گزارش خبرنگار از مشهد ؛ فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با دریافت مرجوعه قضائی مبنی بر کلاهبرداری فردی شیاد در شهر مشهد، با فروش یک دستگاه خودرو اجاره ای و فروش آن در یکی از محلات شهر نیشابور موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سردار قادر کریمی افزود: ماموران کلانتری 13 شهر نیشابور پس از یک سری تحقیقات میدانی وبا هماهنگی قضائی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و از مخفیگاهش تعداد زیادی اسناد خودرو، پرینتر رنگی، مدارک هویتی و .. کشف کردند.
وی گفت: متهم 33 ساله پس از اجاره یک ماهه یک دستگاه خودرو اپتیما به مبلغ 100 میلیون ریال با وثیقه سفته و مدارک دیگر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
دستگیری قاتل فراری در تحقیقات پلیس استان مرکزی

دستگیری قاتل فراری در تحقیقات پلیس استان مرکزی به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ؛ فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت : فردی که یک ماه پیش در بخش نوبران ساوه مرتکب قتل شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس استان مرکزی دستگیر شد .
️سرهنگ اسدی افزود: در آخرین روز های سال گذشته گزارشی از وقوع قتل در یک خانه ویلایی در یکی از روستا های بخش نوبران شهرستان ساوه به پلیس اعلام شد که با حضور کارآگاهان پلیس و پزشکی قانونی و در معاینه انجام شده از جسد، مشخص شد مردی 37 ساله که از اهالی روستا های شهرستان، در ویلایش با ضربات چاقو به قتل رسیده است.
وی اضافه کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی از سوی کارآگاهان پلیس شهرستان ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
نقص فنی عامل حادثه مینی بوس دانشگاه دامغان است

نقص فنی عامل حادثه مینی بوس دانشگاه دامغان است غلامرضا غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه علت بروز حادثه مینی بوس دانشگاه دامغان که روز جمعه باعث جان باختن دو نفر شد، نقص فنی است، تأکید کرد: متأسفانه این حادثه به جان باختن دو نفر منجر شد اما بررسی های امروز نشان داد که سایر مصدومان حال نسبتاً مساعدی دارند.
وی افزود: بنده از طرف وزیر علوم در پی حادثه مامور پیگیری حادثه شدم تا با ارائه گزارش راهکارهای پیشگیری از حوادثی مشابه اتخاذ شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: دانشجویان دانشگاه دامغان درراه بازگشت از سفر علمی که در قالب برنامه درسی پیش بینی شده بود دچار حادثه شدند که با عملکرد خوب مأموران اورژانس وامدادی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
جسد فرد مفقود شده در کوه های لردگان پیدا شد

جسد فرد مفقود شده در کوه های لردگان پیدا شد قربان مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:2 اکیپ امداد کوهستان و جمعی از اهالی منطقه از روز یکشنبه به جست و جوی فرد مفقود شده پرداختند که جسد این فرد در کوههای دالان بخش خانمیرزا پیدا شد.
وی گفت:مرد 51 ساله با نام عسکر محمودی از اهالی روستای قلعه افغان شهرستان لردگان روز یکشنبه به منظور چیدن گیاهان دارویی به کوه دالان رفته بود که خانواده وی پس از اینکه فرد مذکور به خانه برنگشت، مفقود شدن وی را به جمعیت هلال احمر لردگان اعلام کردند.
به گفته وی، اکیپ های کوهستان و امدادی شهرستان، جسد این فرد را از ارتفاعات کوه به پایین انتقال دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
15 مصدوم در جاده های لغزنده فارس

15 مصدوم در جاده های لغزنده فارس همتی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ با اشاره به اینکه از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر امروز 9 تصادف رخ داده است، افزود: از این تعداد 4 تصادف شهری و 5 تصادف جاده ای بوده است.
وی ادامه داد: این حوادث 15 مصدوم برجای گذاشت که 2 نفر در محل درمان و 13 مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده شده اند.
همتی اضافه کرد: از این تعداد تصادف، 2 فقره در محور سپیدان – شیراز رخ داده است که 3 دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
کشف 320 کیلوگرم مواد مخدر در آب های عسلویه

کشف 320 کیلوگرم مواد مخدر در آب های عسلویه به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، سرهنگ پاسدار ولی الله رضایی نژاد افزود: ماموران پایگاه دریابانی کنگان موفق شدند از ورود این میزان مواد مخدر به خاک کشور جلوگیری کنند.
وی ادامه داد: در این زمینه دو فروند قایق صیادی و دو دستگاه موتورسیکلت توقیف شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
کشف برنج قاچاق در سیریک

کشف برنج قاچاق در سیریک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،سرگرد سید سهیل حسینی فرمانده دریابانی شهرستان سیریک گفت: 10 تن برنج قاچاق در این شهرستان کشف شد.
وی افزود: این محموله از لنج تجاری در اسکله کوهستک به دست آمد.
فرمانده دریابانی شهرستان سیریک گفت: ارزش این محموله 800 میلیون ریال است.
سرگرد سید سهیل حسینی افزود: در این زمینه یک متهم دستگیر و لنج تجاری هم توقیف شد.
انتهای پیام/ز
کشف کالای قاچاق ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
دستگیری سارق مغازه در زنجان

دستگیری سارق مغازه در زنجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛سرهنگ شیرمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: در پی اطلاع ماموران از یک مورد سرقت از یک باب مغازه موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: با شناسائی متهم دستور بازداشت وی صادر و در یک اقدام ضربتی نامبرده توسط ماموران کلانتری 16 شهرستان زنجان دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه در بازرسی از این متهم اموال مسروقه کشف شد گفت: این سارق با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/ن
کشف اموال مسروقه از سارق مغازه ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
کشف بیش از 700 کیلو مواد مخدر در مرز های سیستان و بلوچستان

کشف بیش از 700 کیلو مواد مخدر در مرز های سیستان و بلوچستان سردار سعید کمیلی در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،گفت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشرافیت اطلاعاتی و با کنترل دقیق منطقه، از قصد قاچاقچیان جهت انتقال مواد مخدر به عمق کشور آگاه شدند و بلافاصله با هوشیاری کامل به اجرای کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.
فرمانده مرزبانی استان در ادامه افزود: سوداگران مرگ که با توجه به پوشش دقیق منطقه توسط مرزداران، راهی برای انتقال محموله مواد مخدر خود پیدا نکردند با مخفی کردن مواد از محل متواری شدند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار مرزداران قرار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
کشف بیش از 14 کیلو گرم تریاک در زنجان

کشف بیش از 14 کیلو گرم تریاک در زنجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ سرهنگ جعفرکردلو جانشین فرمانده انتظامی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر پس ازشناسایی یک نفر حامل موادمخدر به زنجان موضوع را دردستور کارخود قراردادند.
این مقام انتظامی تصریح کرد:ماموران با انجام کار های اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری شخص مذکور در اتوبان زنجان – قزوین شدند و در بازرسی ازخودرو مذکور مقدار 14 کیلو 880 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
سرهنگ کردلو بیان داشت:متهم در بازجویی به جرم خود اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه، به مرجع قضایی تحویل داده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
توقیف 175 دستگاه موتورسیکلت متخلف در گرگان

توقیف 175 دستگاه موتورسیکلت متخلف در گرگان سرهنگ مسعود فروزان نیا جانشین انتظامی گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ گفت: طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف، با نام ظفر 2، عصر دیروز درگرگان برگزار شد.
وی ادامه داد: در این راستا 175 دستگاه موتورسیکلت متخلف ، توقیف 19 فقره سرقت کشف شد و 7 سارق نیز دستگیر شدند.
سرهنگ مسعود فروزان نیا افزود: همچنین 10 کیلو گرم موادمخدر کشف، 7 دستگاه خودرو متخلف توقیف شد و 3 نفر از عوامل توزیع موادمخدرنیز دستگیر شدند.
انتهای پیام/م
175 دستگاه موتورسیکلت متخلف در گرگان توقیف شد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
پارک خودرو جان راننده تریلر کشنده را در پلدختر گرفت

پارک خودرو جان راننده تریلر کشنده را در پلدختر گرفت سرهنگ صفر عبدالوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارمهر اظهار داشت: یک دستگاه تریلر کشنده به شماره 813 ع 63 ایران 11 در ورودی شمالی شهر پلدختر در بوستان فدک پشت سر کامیون کشنده فاو هم سرویس خود به شماره 347 ع 89 ایران 44 در فاصله چند متری پارک کرد.
وی افزود: راننده تریلر کشنده دومی به نام پیمان خدامرادی 37 ساله که برای تمیز کردن شیشه از خودرو خارج شده بود به صورت ناگهانی با راه افتادن خودرو مواجه و با اصابت خودرو به کامیون پارک شده هم سرویس خود
جان خود را از دست داد.
فرمانده انتظامی پل دختر گفت: جسد راننده تریلر کشنده به سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر منتقل شد. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
اصفهان| انبار میلیاردی لوازم آرایشی قاچاق در اصفهان کشف شد

اصفهان| انبار میلیاردی لوازم آرایشی قاچاق در اصفهان کشف شد به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر دپوی لوازم آرایشی خارجی قاچاق در انباری در شهر اصفهان رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی به انبار مورد نظر اعزام و در بازرسی صورت گرفته تعداد 50 کارتن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق را کشف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ارزش برآورد شده این محموله را یک میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در این باره یک نفر دستگیر و به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار

محاکمه پدر و پسر به اتهام ربودن مرد بدهکار به گزارش مشرق، اواخر اردیبهشت 96 مرد جوانی به پلیس آگاهی تهران رفت و از پدر و پسری که وی را ربوده و در خانه شان زندانی کرده بودند، شکایت کرد.
افشین 37 ساله گفت: سال 91 خانه ای را از یک پدر و پسر به نام های اسماعیل و احمد خریدم و به آنها قول دادم دو ساله پول خانه را به آنها بپردازم. اما کار و کاسبی ام به هم خورد و نتوانستم در این مدت به قولم عمل کنم. چندبار از آنها مهلت گرفتم اما آخرین بار این پدر و پسر به بهانه صحبت کردن، مرا سوار خودرو کردند و به زور به خانه شان در باقرشهر بردند. آنها یک شبانه روز مرا در خانه نگه داشتند و شکنجه دادند ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
عیادت مدیرکل محیط زیست خوزستان از محیط بانان مجروح/ تلاش برای شنا

عیادت مدیرکل محیط زیست خوزستان از محیط بانان مجروح/ تلاش برای شنا به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، رضا قپانچی پور رئیس پارک ملی دز و از محیط بانان خوزستانی که صبح روز شنبه اول اردیبهشت ماه مورد اصابت گلوله متخلفان صید غیر مجاز قرار گرفت در جریان این عیادت و در خصوص این حادثه، گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل ممنوعه صید، همچنین استفاده غیرقانونی و غیر مجاز برخی از صیادان از دستگاه برق، از ساعات اولیه بامداد برنامه گشت و کنترل آب در پارک ملی دز با حضور سه محیط بان دیگر آغاز شد.
وی افزود: در حین عملیات و حدود ساعت 8 صبح شنبه ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
کشف یک تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان

کشف یک تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان سردار محمد قنبری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: یک تن و 387 موادمخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: دستگیری 5 قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار و یک قبضه اسلحه کلاش به همراه مهمات از دیگر دستاوردهای این عملیات است.
ادامه دارد.
انتهای پیام/313 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
2 کشته و مجروح در برخورد دو خودروی سنگین در بجنورد

2 کشته و مجروح در برخورد دو خودروی سنگین در بجنورد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ سرهنگ علیرضا حسین زاده رئیس پلیس راه خراسان شمالی با بیان اینکه این حادثه ساعت یک و 55 دقیقه بامداد امروز رخ داد، علت این حادثه را ع دم توجه به جلو و خواب آلودگی راننده یکی از خودرو های سنگین عنوان کرد.
وی افزود: متاسفانه در این حادثه سرنشین خودروی ایسوز در اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده خودروی کشنده هم مجروح که به مرکز درمانی انتقال داده شد.
مجید گریوانی مدیرعامل آتش نشانی بجنورد نیز گفت: در این حادثه 2 نفر از سرنشینان خودرو ایسوزو در کابین محبوس شده بودند که توسط نیرو های آتش نشانی از کابین خارج شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
کشف16 فقره سرقت قطعات خودرو/بازگرداندن جریمه ای که2 بار پرداخت شد

کشف16 فقره سرقت قطعات خودرو/بازگرداندن جریمه ای که2 بار پرداخت شد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا امیری" اظهار کرد: به دنبال اطلاع از فعالیت شخصی سابقه دار که اقدام به سرقت قطعات و لوازم و محتویات داخل خودرو می کند، شناسایی وی در دستور کار کارآگاهان پایگاه شمال پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از انجام کارهای تحقیقاتی و اطلاعاتی محل سکونت متهم اصلی سرقت ها شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.
سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: این متهم در بازجویی های ابتدایی منکر ارتکاب هرگونه سرقتی شد اما در ادامه به 16 فقره سرقت لوازم وقطعات داخل خودرو در سطح شهر کرمانشاه با همدستی شخصی دیگر اعتراف ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
برخورد سه دستگاه خودرو در قزوین + تصاویر

برخورد سه دستگاه خودرو در قزوین + تصاویر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ خسروبیگی رئیس ایستگاه شماره هفت سازمان آتش نشانی قزوین گفت: ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد امروز، کامیون بنز در مسیر حرکت از تهران به قزوین در محل عوارضی شماره 2 به دلایل نامعلومی کنترل خود را از دست داد و به شدت با کامیون بادسان و یک دستگاه خودروی سمند برخورد کرد و درحاشیه کناری اتوبان متوقف شد.
خسروبیگی افزود: در این حادثه یک نفر در خودروی سمند، یک نفر در کامیون بادسان و یک نفر در کامیون بنز مصدوم و با کمک نیرو های اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
️کلاهبرداری ناموفق از دانشجویان کرمانی

️کلاهبرداری ناموفق از دانشجویان کرمانی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حامد حسینخانی مدیر روابط عمومی دانشگاه باهنر کرمان گفت: برخی افراد سودجو طی تماس های تلفنی با اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان, خود را از همکاران امور مالی دانشگاه معرفی نموده و اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از حسابهای بانکی شان کرده اند.
وی ضمن بیان اینکه این اقدام تا کنون موفق نبوده ضمن هشدار از دانشجویان و دانشگاهیان خواست ،به هیچ وجه اطلاعات بانکی و کاری و شخصی خود را به صورت تلفنی در اختیار افراد ناشناس قرار نداده و هرگونه تماس مشکوک را به اداره حراست دانشگاه اعلام نمایند.
انتهای پیام/س ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
توقیف خودروی ام وی ام در مهران

توقیف خودروی ام وی ام در مهران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ سرهنگ امیرعباس شهبازی بیان کرد: یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام با27میلیون ریال خلافی و جریمه پرداخت نشده در داخل شهر توقیف شد.
وی با اشاره به مشکوک شدن پلیس راهور همزمان با کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری ام وی ام ، اظهارکرد: راننده این خودروی دارای خلافی بالا در اقدامی غافلگیرانه متوقف شد.
سرهنگ شهبازی با اعلام 40 فقره تخلف و 27 میلیون ریال خلافی به همراه جریمه پرداخت نشده توسط راننده خودروی ام وی ام پس از استعلام مرکز ثبت تخلفات راهور، افزود: پس از اعمال قانون، خودرو مورد نظر به پارکینگ هدایت شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
مرگ قاتل در زندان قبل از قصاص

مرگ قاتل در زندان قبل از قصاص مرد جوان که هفت سال قبل درجریان یک درگیری مرتکب قتل شده و از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود قبل از اجرای حکم جان باخت. خانواده مقتول با شنیدن این خبر با مراجعه به دادگاه کیفری استان تهران خواستار دریافت دیه از صندوق بیت المال شدند.
به گزارش ایران آنلاین رسیدگی به این پرونده از هفت سال پیش به دنبال نزاع خونین دومرد جوان در شهریار شروع شد. در این نزاع خونین مرد جوانی که می خواست با میانجیگری از نزاع دومرد در خیابان جلوگیری کند در اثر ضربه به ناحیه سر دچار مرگ مغزی شد و پس از 15 روز در بیمارستان جان باخت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
انهدام باند سارقان حرفه ای باغ ویلا ها و منازل در نیشابور

انهدام باند سارقان حرفه ای باغ ویلا ها و منازل در نیشابور به گزارش خبرنگار از مشهد ؛ فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت وسایل از باغ ویلا ها و منازل در شهر خرو بخش زبرخان شهرستان نیشابور موضوع در دستور کار کلانتری 15 خرو قرار گرفت.
سرهنگ "حسین بیات مختاری افزود: ماموران تجسس کلانتری به یکی از سارقان سابقه دار مظنون و پس از هماهنگی قضائی او دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تعدادی لوازم سرقتی از قبیل: (موتور پمپ، دوچرخه و ...) کشف کردند.
وی افزود: متهم 31 ساله در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به هفت فقره سرقت از منازل و باغ ویلا های شهر خرو با کمک و همدستی دو نفر دیگر از دوستانش اعتراف که ماموران این فرماندهی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
کشف دو کانتینر کیف و کفش قاچاق/ ارزش محموله بیش از 21 میلیارد ریال است

کشف دو کانتینر کیف و کفش قاچاق/ ارزش محموله بیش از 21 میلیارد ریال است به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی گمرک ایران؛ ماموران گمرک دوغارون در خراسان جنوبی پس از رصد و تطبیق اطلاعات یک محموله محموله ترانزیتی، به آن مظنون شده و با بازرسی آن متوجه شکسته شدن پلمپ آن شده و به توقف آن اقدام کردند.
این دو کامیون حامل دو کانتینر کالای ترانزیتی شامل کیف و کفش و لوازم آرایشی به ارزش 21 میلیارد و 566 میلیون ریال است که از مبدا گمرک شهید رجایی بندرعباس ترانزیت و قصد خروج از کشور از مرز گمرکی دو غارون را داشت.
ماموران گمرک با مانیتورینگ (رصد) هوشمند اطلاعات کالاهای ترانزیتی و رصد از طریق سامانه جامع گمرکی و تحت نظر قراردادن دو محموله خروجی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
محموله کیف و کفش قاچاق به مقصد نرسید

محموله کیف و کفش قاچاق به مقصد نرسید به گزارش ایرنا از گمرک، این کامیون ها حامل کالای ترانزیتی شامل کیف، کفش و لوازم آرایشی بودند که از مبدا گمرک شهید رجایی بندرعباس ترانزیت شده و قصد خروج از مرز گمرکی دوغارون را داشتند.
ماموران گمرک با رصد هوشمند اطلاعات کالاهای ترانزیتی و رصد از طریق سامانه جامع گمرکی و تحت نظر قراردادن دو محموله خروجی، با تقاطع گیری اطلاعات متوجه توقف نامتعارف 2 دستگاه کامیون حامل کالاهای ترانزیتی در طول مسیر شدند؛ در بازرسی های بیشتر تعویض بارهای اصلی کامیون های ترانزیتی که حاوی کیف و کفش و لوازم آرایشی بود با بارهای دیگر برای ماموران گمرک محرز شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
انفجار خانه مسکونی در مهاباد

انفجار خانه مسکونی در مهاباد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مهاباد گفت: این انفجار در یکی از محله های مهاباد بر اثر نشت گاز اتفاق افتاد و موجب فوت یک بانوی میانسال و تخریب منزل مسکونی شد.
رحمان احمدی گفت: بلافاصله گروه ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدندولی به دلیل شدت انفجار بانوی میانسال جان خود را از دست داده بود و جسد وی به بیمارستان مهاباد منتقل شده است.
وی ادامه داد: منزل مسکونی نیز دچار تخریب شده و کارشناسان آتش نشانی و اداره گاز در حال بررسی علت نشت گاز در محل وقوع حادثه هستند.
انتهای پیام/ع ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
تخریب منزل مسکونی براثر انفجار گاز در ساری

تخریب منزل مسکونی براثر انفجار گاز در ساری به گزارش خبرنگار مهر ، یک واحد مسکونی براثر انفجار گاز صبح دوشنبه در ساری واقع در کمربندی جنوبی این شهر آسیب دید و آتش نشانی های ایستگاه های 3 و 5 ساری برای اطفای حریق به محل اعزام شدند.
زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر اظهار داشت: در این حادثه چند نفر روانه بیمارستان شدند و اطلاعات تکمیلی آن اعلام می شود. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
واژگونی خودرو پژو حادثه آفرید + تصاویر

واژگونی خودرو پژو حادثه آفرید + تصاویر علیپوریان مسئول روابط عمومی اورژانس فسا در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: دیشب با اعلام گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پژوه 405 دو دستگاه اورژانس به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: در این حادثه 2 نفر مصدوم شدند.
مسئول روابط عمومی اورژانس فسا افزود: مصدومان به بیمارستان فوق تخصصی، ولی عصر فسا اعزام شد.
شهرستان فسا در فاصله 150 کیلومتری شیراز قرار دارد.
انتهای پیام/ن
تصادف در محور فسا - شیراز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
برگزاری جلسه تخصصی بررسی علل وقوع حادثه واژگونی مینی بوس دانشجویان دانشگاه دامغان

برگزاری جلسه تخصصی بررسی علل وقوع حادثه واژگونی مینی بوس دانشجویان دانشگاه دامغان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، علی خاکباز فرماندار دامغان با ابراز تاسف از وقوع حادثه واژگونی مینی بوس حامل دانشجویان دانشگاه دامغان گفت: دانشجویان رشته زمین شناسی دانشگاه دامغان هر هفته چنین اردوهایی که جز واحد درسی آنان محسوب می شود را می گذرانند، بنابراین باید علت دقیق حادثه مشخص شود تا از این پس چنین حوادثی رخ ندهد.
مینی بوس حامل 16 دانشجوی زمین شناسی دانشگاه دامغان روز جمعه در جاده دامغان- گلوگاه به علت نقص فنی در ترمز خودرو واژگون شد.
در این حادثه علی خاکباز در دم و احسان چیت ساز در بیمارستان بهشهر درگذشتند و سایر دانشجویان هم اکنون در بیمارستان های ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
کشف دام قاچاق در ملایر

کشف دام قاچاق در ملایر به گزارش خبرنگار گر وه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛سردار بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ملایر هنگام کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان، به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: با بررسی از این کامیون، تعداد 150 راس احشام قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: در ماموریتی دیگر نیز، ماموران این شهرستان به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک و با بازرسی های انجام شده تعداد 80 راس احشام قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال را کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
انهدام باند سرقت داخل خودرو با 400میلیون ریال سرقت در اصفهان

انهدام باند سرقت داخل خودرو با 400میلیون ریال سرقت در اصفهان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،سرهنگ "ستار خسروی" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت شکایاتی مبنی بر سرقت از داخل خودرو در شهر اصفهان، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارآگاهان، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند که پس از انجام اقدامات علمی و تخصصی مشخص شد سارقان با یک دستگاه خودرو وانت مزدای سرقتی که در قسمت بار خودرو ضایعات و کارتن های خالی قرار داده شده بود در محل های سرقت حاضر شده و بلافاصله پس از هر سرقت که بین 5 تا 10 ثانیه و در نهایت سرعت انجام می گرفت اموال مسروقه از ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
تصادف زنجیره ای و مصدوم شدن 6 نفر در اتوبان ساوه- همدان

تصادف زنجیره ای و مصدوم شدن 6 نفر در اتوبان ساوه- همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ گفت: بامداد امروز بر اثر تصادف زنجیره ای 5 خودرو در اتوبان ساوه همدان 6 نفر مصدوم شدند.
احمد امینی مدیر روابط عمومی اورژانس 115 ساوه در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ گفت: تصادف زنجیره ای بین کامیون خاور، اتوبوس، سواری ال 90، وانت نیسان و سواری پژو 206 در محور اتوبان ساوه به همدان 3 کیلومتر مانده به شهر غرق آباد در ساعت 3:17 بامداد امروز سوم اردیبهشت ماه به وقوع پیوست که این حادثه 6 مصدوم برجا گذاشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
انفجار منزل مسکونی در ساری یا 4 مصدوم

انفجار منزل مسکونی در ساری یا 4 مصدوم محمد رضا حقانی رئیس ایستگاه 5 اداره آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: ساعت 40 دقیقه صبح امروز طی تماس شهروندان مبنی بر انفجار گاز منزل مسکونی نیرو های آتش نشانی سریعآ به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: حادثه انفجار گاز منزل مسکونی همراه با آتش سوزی در حجم کم واقع در بلوار پاسداران، پشت هتل مازندران، کوچه امام رضا (ع) نوزده در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه بوقوع پیوست.
حقانی گفت: در اثر این حادثه 4 نفر از اعضای خانواده دچار سوختگی شدند که با تلاش آتش نشانان تحویل عوامل اورژانس شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
جزئیات حادثه کودک آزاری در بندرماهشهر

جزئیات حادثه کودک آزاری در بندرماهشهر به گزارش مشرق، مهدی محمدی اظهار داشت: این کودک آزاری به دادستانی گزارش و بدون درنگ یکی از قضات جهت بررسی جزئیات و صحت و سقم جرم به محل وقوع حادثه فرستاده شد.
بیشتر بخوانید:
آزار و اذیت دختر نوجوان توسط سه پسر شرور صدور کیفرخواست پرونده قتل ندا دختر 7 ساله افغان
وی افزود: متاسفانه این کودکان توسط والدینشان مورد آزار و اذیت قرار می گرفتند که در این رابطه یکی از کودک آزاران دستگیر و یکی دیگر از عوامل تحت تعقیب قرارگرفته و به زودی دستگیر خواهد شد تا برابر قانون با آنان برخورد شود. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
دوحادثه مرگبار در مازندران با دو کشته

دوحادثه مرگبار در مازندران با دو کشته اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در دو حادثه جداگانه در بامداد امروز دوشنبه 3 اردیبهشت در دو حادثه جداگانه تصادف دو نفر جان باختند و یک نفر مصدوم شد.
وی افزود: در حادثه اول که در ساعت 2:43 بامداد در گلوگاه رخ داد، در این حادثه خودروی 206 sd در اثر انحراف و واژگونی به شدت با تیر برق برخورد کرد.
اشکپور گفت: این حادثه در عبور روستای تیله نو اتفاق افتاد و یک آقای 25 ساله در دم جان باخت و یک آقای 22 ساله مصدوم شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
قاتل: گفت این بار چنان به زندانت می اندازم که بیرون نیایی؛ از روی خشم 7 ضربه چاقو به او زدم

قاتل: گفت این بار چنان به زندانت می اندازم که بیرون نیایی؛ از روی خشم 7 ضربه چاقو به او زدم روزنامه ایران نوشت: کشاورز معتاد که همسرش را درجریان درگیری برسر مصرف مواد مخدر به قتل رسانده بود صبح دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که با درخواست قصاص فرزندانش روبه رو شد.
پسر مقتول به قضات گفت: این مرد، مادرم را به ستوه آورده بود او را دائماً کتک می زد و با مصرف مواد مخدر و آزار و اذیت هایش زندگی را به ما تلخ کرده بود. او مادرم را بیگناه کشت و حالا ما خواستار اعدام او هستیم.
این جنایت عصر پانزدهم بهمن سال 95 در خانه ای واقع در پاکدشت رخ داد.
در تحقیقات فنی پلیس عامل جنایت که شوهر این زن بود در یک عملیات تعقیب وگریز با شلیک گلوله دستگیر شد ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
برخورد شدید قطار با واگن سرگردان

برخورد شدید قطار با واگن سرگردان در پی تصادف قطار در ایستگاه اصلی قطار در سالزبورگ شمار زیادی زخمی شدند.
به گزارش نامه نیوز بنابر گزارش خبرگزاری اتریش، شمار افراد زخمی بین 40 تا 50 نفر اعلام شده است.این قطار در مسیر زوریخ به وین در حال حرکت بود که این حادثه رخ داد.
یک سخنگوی راه آهن در این مورد گفت که در جریان عملیات اتصال واگنی به یک قطار در حوالی ساعت 4 و 46 دقیقه صبح، یک واگن به قطاری که متوقف بوده است، برخورد کرده است. با این حال دلیل اصلی این حادثه باید روشن شود.
تیم بزرگی از گروه های امدادی در محل حضور دارند. افراد زخمی به بیمارستان منتقل شده اند. هیچ یک از مصدومان آسیب جدی ندیده اند.
منبع:فارس ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
قصاص مرد همسر کش/گفت این بار چنان به زندانت می اندازم که بیرون نیایی؛از روی خشم 7ضربه چاقو به او زدم

قصاص مرد همسر کش/گفت این بار چنان به زندانت می اندازم که بیرون نیایی؛از روی خشم 7ضربه چاقو به او زدم به گزارش نامه نیوز ، پسر مقتول به قضات گفت: این مرد، مادرم را به ستوه آورده بود او را دائماً کتک می زد و با مصرف مواد مخدر و آزار و اذیت هایش زندگی را به ما تلخ کرده بود. او مادرم را بیگناه کشت و حالا ما خواستار اعدام او هستیم.
این جنایت عصر پانزدهم بهمن سال 95 در خانه ای واقع در پاکدشت رخ داد.
در تحقیقات فنی پلیس عامل جنایت که شوهر این زن بود در یک عملیات تعقیب وگریز با شلیک گلوله دستگیر شد. این متهم در همان بازجویی های نخستین پرده از راز جنایت هولناکش برداشت و به قتل عمد همسرش اعتراف کرد ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
قصاص مرد همسر کش

قصاص مرد همسر کش روزنامه ایران نوشت:پسر مقتول به قضات گفت: این مرد، مادرم را به ستوه آورده بود او را دائماً کتک می زد و با مصرف مواد مخدر و آزار و اذیت هایش زندگی را به ما تلخ کرده بود. او مادرم را بیگناه کشت و حالا ما خواستار اعدام او هستیم.
این جنایت عصر پانزدهم بهمن سال 95 در خانه ای واقع در پاکدشت رخ داد.
در تحقیقات فنی پلیس عامل جنایت که شوهر این زن بود در یک عملیات تعقیب وگریز با شلیک گلوله دستگیر شد. این متهم در همان بازجویی های نخستین پرده از راز جنایت هولناکش برداشت و به قتل عمد همسرش اعتراف کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
قصاص مرد همسر کش/گفت این بار چنان به زندانت می اندازم که بیرون نیایی؛از روی خشم 7ضربه چاقو به او زدم

قصاص مرد همسر کش/گفت این بار چنان به زندانت می اندازم که بیرون نیایی؛از روی خشم 7ضربه چاقو به او زدم پسر مقتول به قضات گفت: این مرد، مادرم را به ستوه آورده بود او را دائماً کتک می زد و با مصرف مواد مخدر و آزار و اذیت هایش زندگی را به ما تلخ کرده بود. او مادرم را بیگناه کشت و حالا ما خواستار اعدام او هستیم.
این جنایت عصر پانزدهم بهمن سال 95 در خانه ای واقع در پاکدشت رخ داد.
در تحقیقات فنی پلیس عامل جنایت که شوهر این زن بود در یک عملیات تعقیب وگریز با شلیک گلوله دستگیر شد. این متهم در همان بازجویی های نخستین پرده از راز جنایت هولناکش برداشت و به قتل عمد همسرش اعتراف کرد. این متهم صبح دیروز از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
زمین لرزه در دهرم

زمین لرزه در دهرم به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ به نقل از مرز لرزه نگاری کشور، صبح امروز ساعت 5 و 30 دقیقه زلزله ای به قدرت 3.2 دهم ریشتر دهرم در استان فارس را لرزاند.
این زمین لرزه در عمق 6 کیلومتری زمین رخ داد.
انتهای پیام/ر
دهرم لرزید ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
قتل شوهر با تیشه بنایی

قتل شوهر با تیشه بنایی به گزارش خبرآنلاین از تویسرکان ؛ سرهنگ محمد معصومی، رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: در اسفند سال 96 زن جوانی همسر خود را در یکی از روستاهای این شهرستان با تیشه بنایی به قتل رساند.
به دنبال ارجاع پرونده قتل از سوی مقام قضایی به پلیس آگاهی مبنی بر قتل مرد روستایی، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
ماموران با رصد اطلاعاتی و انجام تحقیقات گسترده سرانجام با دلایل و مدارک بدست آمده، به همسر دوم مقتول در همان روستا مظنون شدند.
با دستور مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه با توجه به دلایل و مدارک به دست آمده متهم دستگیر شد که در ابتدا منکر قتل شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
محاکمه شهردار اسرائیلی به جرم تعرض جنسی

محاکمه شهردار اسرائیلی به جرم تعرض جنسی شهردار شهر دیمونا ، واقع در سرزمین های اشغالی روز یکشنبه از سوی اداره پلیس به ظن آزار و اذیت جنسی علیه یک زن فراخوانده شد.
به گزارش فارس و به نوشته روزنامه معاریو ، بنی بیتون شهردار دیمونا به دلیل گزارش ها مبنی بر آزار و اذیت جنسی یکی از کارمند هایش به اداره پلیس احضار شده است.
این درحالی است که پلیس اعلام کرده تحقیق درباره این پرونده هنوز کامل نشده و بعد از تکمیل، پرونده به دادستانی ارسال می شود.
بر اساس این گزارش ، چندی قبل یکی از معاونان بیتون او را به چند بار آزار جنسی علیه خود متهم کرد. معاون بیتون درست یک روز بعد از بر ملا ساختن این قضیه، اخراج شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
عربستان مراسم عروسی را در یمن به خاک و خون کشید

عربستان مراسم عروسی را در یمن به خاک و خون کشید به گزارش ایرنا، المسیره تاکید کرد: این حمله به روستای الراقه در منطقه بنی قیس صوورت گرفته است.
شدت این حمله به حدی بود که بیمارستان جمهوری استان حجه حالت فوق العاده اعلام کرد و از شهروندان خواست با اهدای خون به یاری مجروحان بشتابند.
المسیره در ادامه افزود: جنگنده های عربستان با بمباران های متعدد محل حادثه، مانع از ورود گروه های امداد و نجات به روستای آسیب دیده و انتقال مجروحان به بیمارستان می شود.
ساعاتی پیش نیز به دنبال حمله جنگنده های ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان به الطینه یمن در غرب یمن، پنج تن از اعضای یک خانواده کشته شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
بی احتیاطی راننده تراکتور جان کودک 2 ساله را گرفت

بی احتیاطی راننده تراکتور جان کودک 2 ساله را گرفت فرمانده انتظامی شیروان خراسان شمالی گفت: بی احتیاطی و عدم توجه کافی راننده تراکتور در یکی از روستاهای شیروان سبب فوت کودک دو ساله شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مسعود وحیدی اظهار کرد: در اثر تصادف یک دستگاه تراکتور با کودک دو ساله در روستایی از توابع شهرستان شیروان متاسفانه کودک به علت جراحات وارده در دم فوت کرد.
این مقام انتظامی از رانندگی خواست در حین رانندگی قوانین و مقررات ر اهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و در داخل منطقه مسکونی با حداقل سرعت رانندگی کنند و به والدین توصیه کرد در نگهداری کودکان کوشا باشند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
واژگونی پژو درماهشهر یک کشته بر جای گذاشت

واژگونی پژو درماهشهر یک کشته بر جای گذاشت قدرت الله کرد شامگاه یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ساعت 17:42دقیقه عصر امروز واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در مسیر بندرماهشهر به شهرک طالقانی یک نفر کشته وپنج نفر مصدوم بر جای گذاشت.
وی افزود: بر اساس گزارش های رسیده وضعیت سه مصدوم خانم با نام های سیده فاطمه، مرثیه وستایش موسوی که به بیمارستان معرفی بندرماهشهر منتقل شده اند، وخیم اعلام شده و فرد فوت شده نیز دختری 2 ساله به نام سیده بتول موسوی نیا بود.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بندرماهشهر در ادامه عنوان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
همسایه عامل برداشت غیر مجاز بود

همسایه عامل برداشت غیر مجاز بود به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ حسن کوره بلاغی در تشریح این بیان کرد: احدی از شهروندان با در دست داشتن مرجوعه قضای در این پلیس حاضر و اعلام داشت که اخیرا با اخذ پرینت از حساب بانکی خود متوجه شدم که مبلغ 22 میلیون ریال به صورت اینترنتی برداشت شده است.
وی افزود: در روند رسیدگی به پرونده و با بررسی های صورت گرفته مشخص گردید که برداشت ها به صورت خرید کارت شارژ بوده است.
سرهنگ کوره بلاغی ادامه داد: با بررسی های فنی و پلیسی خاص متهم شناسایی و با دستور مقام قضایی به این پلیس احضار گردید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
هفت مجروح در برخورد 3 خودرو

هفت مجروح در برخورد 3 خودرو حسن همتی سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: ساعت 23 و 37 دقیقه امشب با اعلام گزارش برخورد سه دستگاه خودرو سواری تیبا، پراید و پژو پارس در دو راهی ده شیخ بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس 115 به محل حادثه اعزام شد.
همتی با بیان اینکه این حادثه 7 مصدوم برجای گذاشت، تصریح کرد: یک مصدوم پس از اقدامات درمانی اولیه به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شد و 6 مصدوم دیگر به بیمارستان شهید رجایی و نمازی شیراز منتقل شدند.
علت حادثه توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
یک سعودی 3 دخترش را سر بُرید

یک سعودی 3 دخترش را سر بُرید به گزارش مشرق به نقل از روسیاالیوم، منابع امنیتی سعودی اعلام کردند که جنایتی هولناک امروز در مکه رخ داد و یک سعودی سر سه کودک خردسالش را با کارد بریده است.
بیشتر بخوانید:
فرار پسر شیشه ای به شمال پس از کشتن پدر
این منابع از بازداشت فردی که این جنایت را رقم زده است خبر دادند و اعلام کردند که هنوز نیروهای امنیتی سعودی در محل جنایت حضور دارند.
روزنامه سبق عربستان اعلام کرد: یک سعودی سه دختر 3، 5 و 6 ساله اش را سر بریده است. مادر این کودکان که شاهد ذبح سه فرزند خود بوده است به علت وخامت وضع روانی اش به بیمارستان ملک فیصل مکه منتقل شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
کشته شدن 4 زائر انگلیسی در تصادفی در عربستان سعودی

کشته شدن 4 زائر انگلیسی در تصادفی در عربستان سعودی به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامات عربستان سعودی روز یکشنبه اعلام کردند بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس حامل زائران خارجی با یک نفتکش در این کشور 4 زائر انگلیسی کشته و 12 نفر زخمی شدند.
این تصادف روز شنبه نزدیک شهر الخلاص روی داد و زائران در مسیر شهر مقدس مکه بودند.
مصدومان به بیمارستانی در شهر مکه انتقال داده شدند.
در بیانیه مسئولان عربستانی آمده است 17 زائر انگلیسی در این اتوبوس بودند.
محمد بن نواف سفیر عربستان سعودی در انگلیس در صفحه توئیتر خود نوشت: با خانواده های 4 قربانی این حادثه ابراز همدردی می کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در شبکه اجتماعی

دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در شبکه اجتماعی به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ جمالی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه در یکی از شبکه اجتماعی خارجی توسط شخصی ناشناس برای وی ایجاد مزاحمت کرده است که در این راستا پس از تشکیل پرونده رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: پس از اخذ اظهارت شاکی و هماهنگی با مراجع قضایی و پس از تحقیقات گسترده و انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شد.
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: در تحقیقات متهم در ابتدا هرگونه جرم و ایجاد مزاحمتی را انکار می کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
کشته شدن 4 انگلیسی در تصادف در عربستان

کشته شدن 4 انگلیسی در تصادف در عربستان خبرگزاری تسنیم : به نقل از یورو نیوز، این افراد برای شرکت در مراسم حج عمره به عربستان سفر کرده بودند.
این حادثه زمانی رخ داد که این گروه از مکه به سمت مدینه در حرکت بودند. اتوبوس حامل زائران در نزدیکی شهر الخلاص با یک تانکر سوخت برخورد کرد و دچار آتش سوزی شد.
کشته شدگان این حادثه یک زن، یک مرد و همینطور یک مادر و پسر بودند. یک کودک خردسال نیز در میان زخمی ها است.
وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد که از موضوع تصادف و مرگ شهروندان این کشور با خبر است و آن را پیگیری خواهد کرد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
راز اسید پاشی با مقتول دفن شد

راز اسید پاشی با مقتول دفن شد مرد بابلی که سال گذشته هدف اسیدپاشی قرار گرفته بود در حالی دو ماه بعد جان باخت که راز این جنایت را با خود به گور برد.
به گزارش ایران، اوایل اسفند سال گذشته مرگ مرد 35 ساله ای که بر اثر اسید پاشی در بیمارستان سوانح سوختگی تهران بستری بود به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس محسن مدیر روستا آغاز شد.
پدر قربانی این حادثه به ایران گفت: چند سال قبل پسرم به خاطر اختلافاتی که داشت از همسر اولش جدا شد. مدتی بعد هم با یک زن که پسری 7 ساله داشت ازدواج کرد. شب حادثه - 4 دی - عروسم به خانه مادرش رفته بود و پسرم با بچه او در خانه تنها بود. ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
ماجرای نیمه شب خونین میرجاوه

ماجرای نیمه شب خونین میرجاوه پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در این حادثه 2 پرسنل مرزبانی و 2 نفر از نیروهای سپاه و بسیج شهید شدند در پی این حمله 3 نفر دیگر هم مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم است
به گزارش شهروند، هفته گذشته حادثه تلخی در یکی از پاسگاه های مرزی رخ داد. حادثه ای که در آن 4 نفر از نیروهای مرزبانی و بسیجی به شهادت رسیدند و 3 نفر دیگر هم مجروح شدند. حمله اشرار مسلح به پاسگاه ریگ ملک میرجاوه در نقطه صفر مرزی آغاز این درگیری بود.
استوار یکم وحید حسین زاده و سرباز وظیفه ابوالفضل غلام پور از پرسنل مرزبانی در حین تیراندازی و مقابله با اشرار مسلح شهید شدند ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
ماجرای نیمه شب خونین میرجاوه

ماجرای نیمه شب خونین میرجاوه در این حادثه 2 پرسنل مرزبانی و 2 نفر از نیروهای سپاه و بسیج شهید شدند در پی این حمله 3 نفر دیگر هم مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم است
به گزارش شهروند، هفته گذشته حادثه تلخی در یکی از پاسگاه های مرزی رخ داد. حادثه ای که در آن 4 نفر از نیروهای مرزبانی و بسیجی به شهادت رسیدند و 3 نفر دیگر هم مجروح شدند. حمله اشرار مسلح به پاسگاه ریگ ملک میرجاوه در نقطه صفر مرزی آغاز این درگیری بود.
استوار یکم وحید حسین زاده و سرباز وظیفه ابوالفضل غلام پور از پرسنل مرزبانی در حین تیراندازی و مقابله با اشرار مسلح شهید شدند ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
خواستگاری که تهدید به اسید پاشی در فضای مجازی کرده بود دستگیر شد

خواستگاری که تهدید به اسید پاشی در فضای مجازی کرده بود دستگیر شد به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ دوم مرتضی ابوطالبی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی با مراجعه به پلیس فتا و ارائه برگه شکوائیه ای با موضوع تهدید به قتل و اسید پاشی در فضای مجازی خواهان پیگیری شکایت خود بود که با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اخذ شده از شاکی، وی اعلام داشت پس از خروج از جلسه خواستگاری، متوجه شدم که ماشینم مورد اسید پاشی قرار گرفته است و از فردای آن روز فردی با ارسال پیام هایی به بنده سعی در منصرف نمودم بابت خواستگاری از دختر مورد نظرم را داشت که بعد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
برخورد تریلی با شبکه برق حادثه ساز شد

برخورد تریلی با شبکه برق حادثه ساز شد مهدی ملائکه زاده، فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، بیان داشت: ساعت 23 و 47 دقیقه وقوع حادثه برخورد یک دستگاه تریلی با شبکه برق بر روی پل روگذر فتح المبین به سامانه 125 گزارش شد.
وی تصریح کرد: نیروهای امدادی سازمان پس از دریافت گزارش بلافاصله به همراه 2 خودروی اطفاء حریق و امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند و نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام کردند.
ملائکه زاده با بیان اینکه در این حادثه بار تریلی با شبکه برق برخورد کرده بود، اذعان داشت: خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
انفجار مین در سرپل ذهاب

انفجار مین در سرپل ذهاب خبرگزاری ایرنا: فرمانده انتظامی سرپل ذهاب از وقوع انفجار یک قبضه مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه 2 مجروح به جا گذاشت.
سرهنگ محمدرضا یاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ، افزود: یک دستگاه بیل مکانیکی در روستای 'بیشکان' از توابع سرپل ذهاب با یک قبضه مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی برخورد کرد که در این حادثه 2 تن مجروح شدند.
وی اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، نیروهای امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند و مصدومان را به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب منتقل کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
تصادف 3 خودرو در دزفول یک کشته برجای گذاشت

تصادف 3 خودرو در دزفول یک کشته برجای گذاشت عبدالحسن معظم فر امشب در گفت وگو خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: در ساعت 21 و 43 دقیقه یک شهروند در تماس با سامانه 125 گزارش تصادف 3 خودرو در جاده محمدبن جعفر دزفول را اطلاع داد.
وی افزود: پس ازاین گزارش نیروهای آتش نشانی به سرعت به حادثه اعزام شدند، این حادثه بین سه خودروی بنز 911، پراید و پیکان سواری اتفاق افتاد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: در این تصادف راننده پیکان که جوانی حدود 20 ساله بود در دم جان باخت و دو سرنشین پراید نیز مصدوم شدند.
وی با اشاره انتقال جسد و مصدومان به بیمارستان عنوان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
کشته و مصدوم شدن 3 نفر بر اثر برخورد خودروها در دزفول

کشته و مصدوم شدن 3 نفر بر اثر برخورد خودروها در دزفول باقر مهرنما، معاونت عملیات سازمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، بیان داشت: ساعت 21 و 43 دقیقه امشب وقوع تصادف در جاده محمد ابن جعفر به سامانه 125 گزارش شد.
وی تصریح کرد: اکیپ امداد و نجات سازمان بلافاصله پس از دریافت گزارش در محل حادثه واقع در جاده محمد بن جعفر بعد از شرکت تکین حاضر شدند.
مهرنما با بیان اینکه در این حادثه یک دستگاه خودروی بنز 911، یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه پیکان سواری باهم برخورد کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
اختلاف خانوادگی در خاش منجر به قتل 2 نفر شد

اختلاف خانوادگی در خاش منجر به قتل 2 نفر شد فرمانده انتظامی خاش گفت: 2 نفر در جریان یک درگیری خانوادگی در محدوده این شهرستان به قتل رسیدند.
به گزارش مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد ثمره حسینی اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری خانوادگی منجر به قتل در روستای نعمت آباد بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی خاش افزود: در بررسی اولیه مشخص شد اعضاء یک خانواده به دلیل اختلافات خانودگی با هم درگیر شده و در این درگیری 2 نفر از اعضاء این خانواده به علت ضربات چاقو در محل حادثه به قتل رسیده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
تولد نوزاد دختر شیرازی در آمبولانس

تولد نوزاد دختر شیرازی در آمبولانس حسن همتی سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: عصر امروز طی تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس 115 مبنی بر اینکه مادر باردار شیرازی دچار درد زایمان شده بلافاصله یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد.
وی افزود: کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس در محل حاضر و پس از اقدامات درمانی مناسب، وی را به داخل آمبولانس منتقل کردند و با تشدید درد بیمار، مراحل زایمان آغاز شد.
همتی با بیان اینکه تکنسین های اورژانس 115 اقدامات حمایتی را برای مادر باردار انجام دادند و نوزاد دختر در آمبولانس به دنیا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
حادثه مرگبار تصادف دو خودرو در میان راهان

حادثه مرگبار تصادف دو خودرو در میان راهان به گزارش با اشاره به سقوط خودرو 206 به داخل دره گفت: در اثر این سانحه خانم سرنشین 206 فوت و راننده هر دو خودرو مجروح و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
حیدری گفت: با وجود تلاش پزشکان راننده 206 در بیمارستان فوت کرد.
رئیس پلیس راه استان علت این حادثه را تجاوز به چپ خودرو 206 اعلام کرد.
انتهای پیام/ز
تصادف دو خودرو سمند و 206 جان دو تن را گرفت ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
مرگ یک نفر بر اثر انفجار گاز در یک واحد مسکونی

مرگ یک نفر بر اثر انفجار گاز در یک واحد مسکونی براثر انفجارگاز در یک واحد مسکونی در شهرستان مهاباد یک نفر جان خود را از دست داد.
به گزارش ایلنا، ساعت 16:30 دقیقه بعد از ظهر امروز بر اثر نشت گاز در یک منزل مسکونی در خیابان نبوت شرقی این واحد دچار انفجار شد.
بر اساس این گزارش در این حادثه یک نفر خانم میانسال جان خود را از دست داد که جسد وی به بیمارستان مهاباد منتقل شد.
منزل حادثه دیده تخریب و کارشناسان در حال بررسی علت اصلی حادثه هستند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
دستگیری سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس

دستگیری سارقان خیابان گاندی با شلیک پلیس به گزارش مشرق ، سرهنگ فرهاد حیدری دراین باره گفت: در پی وقوع سرقتهای مکرر منزل در محله های خیابان گاندی تیم های تجسس و پیشگیری کلانتری 103 برای بررسی موضوع وارد عمل شده و در تحقیقات انجام شده رد پای دو سارق حرفه ای منزل در تمامی سرقت ها به دست آمد.
وی با بیان اینکه با پالایش اسناد و مدارک موجود، چهره و مشخصات ظاهری سارقان به دست آمد، تصریح کرد: تصاویر این افراد میان گشت های انتظامی توزیع شد تا آنان در صورت مشاهده این افراد را دستگیر کنند.
بشتر بخوانید:
جزئیات انفجار در خاک سفید تهران ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
یک کشته براثر سانحه رانندگی در تبریز

یک کشته براثر سانحه رانندگی در تبریز به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ؛ وحید شادی نیا مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی ،افزود: این سانحه عصر امروز در محدوده ورزشگاه یادگار امام رخ داد .
وی ادامه داد: با گزارش حادثه به مرکز اورژانس 115 کاردان های این مرکز به محل اعزام و مرگ مرد 30 ساله به علت شدت جراحت وارده را تایید کردند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی تاکید کرد: هیجان تماشاگران حوادث گاهی منجر به دخالت در امر امدادرسانی می شود که این دخالت شدت صدمه وارده به مصدومان را بالا می برد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
انفجار گاز در مهاباد قربانی گرفت

انفجار گاز در مهاباد قربانی گرفت رحمان احمدی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این انفجار عصر امروز بر اثر نشت گاز اتفاق افتاد و بلافاصله گروه سه نفری از ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: به علت شدید بودن انفجار، بانوی میانسال جان خود را از دست داده بود و جسد وی به بیمارستان مهاباد منتقل شده است.
وی ادامه داد: منزل مسکونی نیز دچار تخریب شده و کارشناسان آتش نشانی و اداره گاز در حال بررسی علت نشت گاز در محل وقوع حادثه هستند.
به گزارش ایرنا در یک ماه گذشته این دومین فوتی به علت انفجار بر اثر نشت گاز بوده که در شهرستان مهاباد اتفاق افتاده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
خودروی شخصی مدیرعامل ایران خودرو چیست؟

خودروی شخصی مدیرعامل ایران خودرو چیست؟ به گزارش مشرق ، هاشم یکه زارع امروز در حاشیه نشست دانشجویان دانشگاه شریف که با موضوع " خودروسازی ایران زیر ذره بین" برگزار شده برد در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان که پرسید خودروی شخصی شما چیست؟ گفت: خودروی شخصی من یک ماکیسمای مدل 83 است که در زمان مدیریت شرکت سایپا خریده بودم.
وی با بیان اینکه قبلا در شرکت پژو پارس داشتیم که در حال حاضر به دنا تغییر کرده است، افزود: تردد های خارج از شهر را یا با همان ماکسیما یا ویتارا انجام می دهم. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
سانحه رانندگی در تبریز یک کشته بر جای گذاشت

سانحه رانندگی در تبریز یک کشته بر جای گذاشت وحید شادی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این سانحه عصر امروز در محدوده ورزشگاه یادگار امام رخ داد .
وی ادامه داد: با گزارش حادثه به مرکز اورژانس 115 کاردان های این مرکز به محل اعزام و مرگ مرد 30 ساله به علت شدت جراحت وارده را تایید کردند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی تاکید کرد: هیجان تماشاگران حوادث گاهی منجر به دخالت در امر امدادرسانی می شود که این دخالت شدت صدمه وارده به مصدومان را بالا می برد.
اتوبان شهید کسایی با حدود 10 کیلومتر طول در ضلع جنوبی کلان شهر تبریز ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
آتش سوزی در برج 360 متری دبی

آتش سوزی در برج 360 متری دبی به گزارش شفاف به نقل از آسوشیتد پرس، آسمان خراش 360 متری الماس در دبی، امروز-یکشنبه- دچار آتش سوزی شد.
منابع محلی اعلام کردند آتش نشان ها با حضور سریع در برج الماس، از گسترش آن جلوگیری کرده و آتش را خاموش کردند.
این منابع اضافه کردند که این حادثه تلفات جانی نداشته و تنها به بخش های از طبقات فوقانی برج الماس آسیب رسانده است. ادامه خبر ...

منبع: شفاف نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
جزئیات انفجار در خاک سفید تهران

جزئیات انفجار در خاک سفید تهران به گزارش مشرق ، سرهنگ حشمتیان رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس در خصوص شنیدن صدای انفجار اظهار داشت: صدای انفجاری که در ساعت 15 به گوش رسید مربوط به انفجار گاز شهری در منزلی در محله خاک سفید بوده است.
رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس تصریح کرد: در این حادثه که به علت نشتی گاز به وقوع پیوست دو خانه تخریب شد و یک دختر 13 ساله نیز از ناحیه دست مصدوم شد. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
کشف سنگین ترین محموله مواد مخدر در کرج

کشف سنگین ترین محموله مواد مخدر در کرج به گزارش شفاف، رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مبنی بر انتقال محنوله بزرگ مواد مخدر از مبادی شرقی کشور به کرج و تصمیم به انتقال آن به ترکیه،اقدامات مناسب و لازم انجام و محموله 1560 کیلو گرمی مرفین جاسازی شده از داخل یک دستگاه تریلر در ماهدشت کشف و ضبط شد.
وی افزود:در این ارتباط 2 نفر دستگیر و قرار بازداشت موقت برای آنان صادر شد.
به گفته دادستان کرج تحقیقات جهت تکمیل پرونده ادامه دارد.
ادامه خبر ...

منبع: شفاف نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
عامل اصلی تصادفات فوتی ضربه به سر بوده است

عامل اصلی تصادفات فوتی ضربه به سر بوده است سرهنگ محمد حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، خونریزی و انواع شکستگی را دیگر دلایل مرگ و میر بر اثر سانحه اتومبیل در استان ذکرکرد.
وی با تاکید بر اینکه بستن کمربند ایمنی عامل مهمی در پیشگیری از وقوع تصادفات فوتی است، گفت: اگر می خواهیم از وقوع چنین حوادثی پیشگیری کنیم باید بستن کمربند ایمنی را جدی بگیریم.
او اظهار کرد: اگر در حین وقوع حادثه، سرنشینان خودرو کمربند ایمنی بسته باشند احتمال زنده ماندن و مجروح نشدن آنان بسیار افزایش پیدا می کند.
رئیس پلیس راه کرمانشاه یادآوری کرد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
کلاه کاسکتی که به شما دید 360 درجه می دهد/ مرگ دردناک موتورسوار 21 ساله زیر چرخ های کامیون/ واکنش رشیدپور به انتقاد یکی از مخاطبان درباره بخش چراغ زرد + صوت و فیلم

کلاه کاسکتی که به شما دید 360 درجه می دهد/ مرگ دردناک موتورسوار 21 ساله زیر چرخ های کامیون/ واکنش رشیدپور به انتقاد یکی از مخاطبان درباره بخش چراغ زرد + صوت و فیلم مهمترین و پربازدید ترین اخبار سرویس فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه فیلمگرام مشاهده کنید.
واکنش رشیدپور به انتقاد یکی از مخاطبان درباره بخش چراغ زرد + فیلم
بستن غار حراء؛ پرده ای دیگر از تناقض رفتاری و گفتاری آل سعود + صوت
کلاه کاسکتی که به شما دید 360 درجه می دهد +فیلم
استمداد از استانداران برای کمک به ساماندهی یارانه بگیران + صوت
مرگ دردناک موتورسوار 21 ساله زیر چرخ های کامیون + فیلم
رد شدن خودروی سواری از روی بدن جوان بیمار + فیلم
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در تویسرکان

کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در تویسرکان محمد معصومی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال ارجاع یک فقره پرونده قتل از سوی مقام قضایی به پلیس آگاهی مبنی بر اینکه در یکی از روستاهای تویسرکان فردی مذکر به قتل رسیده است، با توجه به اهمیت و حساسیت آن، موضوع به طور جدی در دستور کار کارآگاهان خبره پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی و انجام تحقیقات گسترده سرانجام با دلایل و مدارک بدست آمده، به همسر دوم مقتول مظنون شدند.
فرمانده نیروی انتظامی تویسرکان با اشاره به اینکه با دستور مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه با توجه ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
پلیس با ناقضان امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه برخورد جدی می کند

پلیس با ناقضان امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه برخورد جدی می کند سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: افرادی که محصولات ضد فرهنگی و غیراخلاقی در جامعه توزیع می کنند در واقع عامل پیشبرد اهداف شوم دشمن شده و ندانسته آب بر آسیاب دشمنان قسم خورده کشور می ریزند.
وی، نظارت مستمر از واحد های صنفی را از اهم وظایف نیروی انتظامی و نهاد های فرهنگی اجتماعی مسوول دانست و تصریح کرد: پلیس با ناقضان امنیت اخلاقی و اجتماعی در جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند.
قنبری به قدرت بالای تخریب این قبیل محصولات ضدفرهنگی اشاره کرد و بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
توقیف 75 دستگاه موتورسیکلت متخلف در چابهار

توقیف 75 دستگاه موتورسیکلت متخلف در چابهار سرهنگ حیدر علی کیخای مقدم فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: از آنجائی که موتورسیکلت های فاقد مدارک و گواهینامه در سطح شهر اقدام به انواع جرایم و نا آرامی ها و آسایش عمومی مردم را مختل می کنند طرح برخورد با ان ها در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف مقابله با موتورسیکلت سواران متخلف، پلاک مخدوش را اجرا و در این راستا 75 موتور سیکلت متخلف را شناسایی و توقیف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در پایان خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
محموله 60 کیلوگرمی تریاک در قزوین توقیف شد

محموله 60 کیلوگرمی تریاک در قزوین توقیف شد به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سردار مهدی محمودی عصر یکشنبه افزود: با دریافت اطلاعات از پلیس لرستان مبنی برحمل مواد مخدراز مبدا این استان و انتقال آن ازطریق جاده های مواصلاتی قزوین، موضوع به صورت ویژه در دستورکارقرار گرفت.
وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی انجام شده در این خصوص،گفت: پس از اطلاع از زمان انتقال محموله چند تیم عملیاتی برای دستگیری قاچاقچی در جاده های استان مسقر شدند.
سردار محمودی اضافه کرد: در این رابطه در عوارضی آزاد راه قزوین-زنجان یک دستگاه کامیون تریلر ولوو مشکوک متوقف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
آرایشگاه زنانه در شعله های آتش سوخت + تصاویر

آرایشگاه زنانه در شعله های آتش سوخت + تصاویر به گزارش ساعت 03:27 بامداد امروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی تجاری توسط ساکنان آن به سامانه 125 اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 27 و 55 به همراه خودروی نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شاهین جنوبی، قبل از خیابان لاله اعزام شدند.
فرامرز منصور دهقان؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: آتش سوزی در طبقه اول یک ساختمان مسکونی پنج طبقه به مساحت 40 مترمربع با کاربری تجاری و آرایشگاه زنانه به وقوع پیوسته بود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
انصراف 2 هزار زوج در خراسان رضوی از طلاق

انصراف 2 هزار زوج در خراسان رضوی از طلاق به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز خراسان رضوی، معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به اینکه پارسال بیش از 21 هزار زوج در این طرح شرکت کردند گفت: از این تعداد حدود 14 هزار زوج دوره کامل مشاوره را گذراندند که 2 هزار و 103 زوج به سازش قطعی رسیدند.
غلامحسین حقدادی افزود: همچنین از مجموع زوجین شرکت کننده 2 هزار و 348 زوج به تشخیص کارشناسان به دادگاه معرفی شدند و 11 هزار و 168 زوج دیگر نیز اعلام عدم سازش کردند.
او گفت: 500 زوج نیز با ادامه ندادن حضور در جلسات مشاوره، مراجعه ای برای پیگیری درخواست طلاق نداشته اند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
گیر کردن دست کارگر جوان در دستگاه غلطک و برش کارتن + تصاویر

گیر کردن دست کارگر جوان در دستگاه غلطک و برش کارتن + تصاویر به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ساعت 21:53 شب گذشته در پی تماس مسئولان شرکت کارتن سازی با سامانه 125 مبنی بر گیرکردن دست کارگر جوان در دستگاه غلطک، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران گروه امداد و نجات ایستگاه 59 را به همراه آتش نشانان ایستگاه 129 به محل حادثه در بزرگراه آزادگان، خیابان فیروز بهرام اعزام کرد.
مجید انوشه؛ فرمانده نجاتگران اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در یک شرکت کارتن سازی، یکی از کارگران هنگام کار با دستگاه غلطک و برش کارتن با بی احتیاطی خود موجب گیرکردن دست راست خود در دستگاه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
توقیف خودرو پراید با 1300 لیتر سوخت قاچاق در ایرانشهر

توقیف خودرو پراید با 1300 لیتر سوخت قاچاق در ایرانشهر نبی بخش داودی فرماندار ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت:در این بازدید که مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی چابهار و اعضای ستاد سوخت ایرانشهر حضور داشتند صاحب جایگاه به تعزیرات حکومتی معرفی و خودروی حامل سوخت قاچاق نیز توقیف شد.
داودی افزود: روزانه تعداد زیادی از مردم برای دریافت خدمات به جایگاه های سوخت مراجعه می کنند که ممکن است کسی توجهی به نقاط قوت و ضعف این جایگاه ها نداشته باشد.
وی با اشاره به سواستفاده افراد سودجو برای قاچاق فرآورده های نفتی به خارج از کشور گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
اشرار با شلیک پلیس در تربت جام زمینگیر شدند

اشرار با شلیک پلیس در تربت جام زمینگیر شدند سرهنگ هوشنگ کیانی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در چارچوب اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی با دریافت گزارش مردمی مبنی بر تخریب یک مغازه در یکی از مناطق شهر تربت جام توسط دو شرور ماموران کلانتری و یگان امداد پلیس به محل اعزام شدند.
وی گفت: پلیس با حضور در محل این دو نفر را که دارای سابقه شرارت هستند و در حالی که به سوی ماموران حمله ور شده بودند پس از شلیک هوایی زمینگیر نموده و از آنها شمشیر و چاقو کشف و ضبط شد. متهمان با تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شدند.
تربت جام در فاصله 165 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.
7494/1858 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
200 کیلوگرم مواد مخدر در مشهد کشف شد

200 کیلوگرم مواد مخدر در مشهد کشف شد سردار قادر کریمی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر با ردزنی محموله مواد افیونی یک منزل مسکونی را با هماهنگی مقام قضایی در شهرک شهید رجایی مورد بازرسی قرار دادند.
وی گفت: در این عملیات 113 کیلو و500 گرم تریاک کشف و پنج متهم دستگیر شدند. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
او افزود: در عملیاتی دیگر ماموران به یک دستگاه خودروی پژو 405 در مشهد مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی گفت: در بازرسی از این خودرو نیز 87 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.
پارسال 26 تن مواد مخدر در خراسان رضوی کشف و ضبط شد.
7505/1858 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
تیراندازی در ایالت تنسی سه کشته برجای گذاشت

تیراندازی در ایالت تنسی سه کشته برجای گذاشت به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رویترز، این فرد مسلح در ساعت سه و 30 دقیقه بامداد یکشنبه، وارد این رستوران در حومه شهر نشویل شد و شروع به تیراندازی کرد که با واکنش یکی از مشتریان رستوران، میان آن ها درگیری رخ داد. در جریان درگیری اسلحه او از دسترش خاج شد.
دستکم یکی از زخمی شدگان در شرایط بحرانی به سر می برد، ضمن اینکه فرد مهاجم پس از این حمله از مهلکه گریخت.
مشخص نیست که آیا فرد مهاجم به سلاح دیگری مجهز است یا نه؟ رسانه های محلی از وقوع تیراندازی دیگری در نزدیکی این رستوران خبر دادند که ممکن است با حادثه تیراندازی اول مرتبط بوده باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
85 درصد سرقتها در آذربایجان شرقی کشف شد

85 درصد سرقتها در آذربایجان شرقی کشف شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ؛ سرهنگ عباس زاده رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی، در نشست خبری با بیان این مطلب افزود : در سال 96 سرقت منزل همکشف 85 درصد سرقتها در آذربایجان شرقی 10 درصد کاهش داشته است و عمده سرقت ها در این حوزه از شهرک های اقماری ، طبقه اول آپارتمان ها و بیشترین میزان موارد مسروقه طلا ، جواهرات و پول نقد بود.
او بیشترین میزان سرقت را مربوط به وسائل نقلیه دانست و گفت : در این میان خودروی پراید با بیش از 75درصد سهم بیشتری دارد.
رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد : سال گذشته 4 مورد سرقت مسلحانه و زورگیری در استان رخ داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
مصدومیت دختر 13 ساله در انفجار خانه ای در خاک سفید

مصدومیت دختر 13 ساله در انفجار خانه ای در خاک سفید به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان سرهنگ حشمتیان رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس در خصوص شنیدن صدای انفجار اظهار داشت: صدای انفجاری که در ساعت 15 به گوش رسید مربوط به انفجار گاز شهری در منزلی در محله خاک سفید بوده است.
رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس تصریح کرد: در این حادثه که به علت نشتی گاز به وقوع پیوست دو خانه تخریب شد و یک دختر 13 ساله نیز از ناحیه دست مصدوم شد.
انتهای پیام/
انفجار در خاک سفید ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری سارقان منزل در گاندی

دستگیری سارقان منزل در گاندی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سرهنگ "فرهاد حیدری"، گفت: در پی سرقتهای مکرر منزل در محله های گاندی و اطراف آن، تیم های تجسس و پیشگیری این کلانتری به بررسی موضوع پرداختند.
وی افزود: در تحقیقات انجام شده رد پای دو سارق حرفه ای منزل در تمامی سرقت ها مشاهده شد که در نهایت طی پالایش مدارک موجود، چهره و مشخصات ظاهری این متهمان به دست آمد و در میان گشت های انتظامی توزیع تا در صورت مشاهده آنها را دستگیر کنند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: اقدامات ماموران ادامه یافت تا این که در نهایت شب گذشته ماموران گشت انتظامی متوجه حضور این سارقان در یکی از خیابان های مذکور شناسایی شده و ماموران برای ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
پیاده و سوار کردن مسافران در معابر

پیاده و سوار کردن مسافران در معابر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اطلاع رسانی راهور تهران بزرگ اعلام کرد: رانندگان وسایل نقلیه برای پیاده و سوار کردن سرنشینان خود باید تنها در محل های مجاز و یا منتهی الیه سمت راست سواره رو توقف کنند، همچنین مسافران و سرنشینان نیز باید از سمت راست وسایل نقلیه سوار و پیاده شوند.
گاهی راننده وسیله نقلیه به جای آنکه منتهی الیه سمت راست توقف کند با فاصله زیاد از کنار راه توقف می کند به گونه ای که امکان عبور وسایل نقلیه از سمت راست وجود دارد بر اساس ( ماده 158 آیین نامه راهنمایی و رانندگی ) در چنین م