کشف محموله قاچاق در آب های گناوه

کشف محموله قاچاق در آب های گناوه به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛سرهنگ، ولی الله رضایی نژاد روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: براساس گزارش رسیده شناوری از کشور های حوزه خلیج فارس به قصد تخلیه بار در آب های بندر گناوه در حال تردد بود که ماموران دریابانی گناوه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز آن را متوقف کردند.
وی بیان کرد: در بازرسی ازاین شناور اقلام قابل توجهی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، پارچه، لوازم و تجهیزات رایانه ای، کاغذ برچسب، برنج، دستگاه اندوسکوپی، لوازم و تجهیزات جانبی و موبایل کشف شد.
رضایی نژاد گفت: در این عملیات 6 نفر از قاچاقچیان شناسایی و دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 3 دقیقه پیش
1.5 میلیارد ریال خشکبار قاچاق در عجب شیر کشف شد

1.5 میلیارد ریال خشکبار قاچاق در عجب شیر کشف شد سرهنگ رحمان عبدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی کالای قاچاق در یکی از روستاهای شهرستان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران یگان امداد و مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.
وی گفت: با انجام اقدامات تخصصی و نامحسوس محل مورد نظر شناسایی و در بازرسی از محل یک دستگاه کامیونت بارگیری شده و آماده خروج توقیف شد.
سرهنگ عبدی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، 1.375 تن تخمه سفید و 1.480 تن مغز گردو کشف و راننده را نیز دستگیر و تحویل مقام قضایی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 14 دقیقه پیش
کشف 13 تن برنج احتکار شده در سبزوار

کشف 13 تن برنج احتکار شده در سبزوار به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی، سرهنگ سید محمد هاشمی افزود: با کسب خبری مبنی بر احتکار برنج ایرانی در یکی از محلات شهرستان سبزوار، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی از این انبار بازدید کردند.
وی گفت: در این رابطه یک متهم ،دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 23 دقیقه پیش
کشف محموله قاچاق به ارزش بیش از 98 میلیارد ریال در آب های گناوه

کشف محموله قاچاق به ارزش بیش از 98 میلیارد ریال در آب های گناوه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سرهنگ ولی الله رضایی نژاد در تشریح این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تردد شناوری حامل کالای قاچاق از کشورهای حوزه خلیج فارس به مقصد گناوه پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران دریابانی در عملیاتی این شناور را در آب های ساحلی گناوه شناسایی و توقیف و در بازرسی از آن انواع کالای قاچاق شامل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، پارچه، لوازم و تجهیزات رایانه ای، کاغذ برچسب، برنج، دستگاه اندوسکوپی، موبایل و لوازم و تجهیزات جانبی آن کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 24 دقیقه پیش
کشف احتکار 5 میلیاردی لوازم برقی در بوئین زهرا

کشف احتکار 5 میلیاردی لوازم برقی در بوئین زهرا به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، سرهنگ حسین علیان نژادی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی از احتکار کالا و لوازم ضروری در منزل شخصی فرد متخلف مطلع شدند.
وی افزود: در بازدید از انبار کالا، 88 نوع لوازم برقی به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد.
️فرمانده انتظامی بوئین زهر اضافه کرد: انبار کالا به دستور مقام قضائی پلمپ و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 34 دقیقه پیش
تشییع پیکر مامور شهید ناجا فردا در شهرستان باوی

تشییع پیکر مامور شهید ناجا فردا در شهرستان باوی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت : این مامور وظیفه شناس که از کارکنان کلانتری 32 شیبان بود 27 مرداد ماه در هنگام گشت زنی از فاصله دور با سلاح شکاری مورد حمله قرار گرفت و زخمی شد.
سرهنگ علی قاسم پور افزود : این مامور پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات در بیمارستان نفت اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی با بیان اینکه علت و انگیزه تیراندازی تحت بررسی قرار گرفته و تعداد سه نفرمظنون در این رابطه دستگیر و تحقیقات ادامه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 44 دقیقه پیش
کشف محموله های جدید قاچاق انسان در گمرک

کشف محموله های جدید قاچاق انسان در گمرک به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این محموله ها عمدتا بعد از نیمه شب با هوشیاری ماموران گمرک و رصد اطلاعات محموله ها به کمک سامانه جامع گمرکی و همچنین بهره گیری از دستگاههای کنترلی ایکس ری شناسایی و کشف شد.
در محموله اول، 3 نفر تبعه ایرانی دستگیر شد. این سه نفر به صورت غیرمجاز لابه لای تریلی های خروجی مخفی شده بودند و قصد عبور مخفیانه داشتند که با دقت و هوشیاری ماموران گمرک بازرگان در نیمه شب شناسایی و دستگیر شدند.
محموله دوم یک نفر تبعه افغان از یک دستگاه تریلی خروجی ایرانی حامل روغن صنعتی (هیدرولیک) کشف و دستگیر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 53 دقیقه پیش
13 تن برنج احتکار شده در سبزوار کشف شد

13 تن برنج احتکار شده در سبزوار کشف شد به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد هاشمی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار برنج ایرانی در یکی از محلات شهرستان سبزوار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی اظهار داشت: ماموران پس از شناسایی انبار مورد نظر به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی مراجع قضایی در بازرسی از این مکان 13 تن برنج احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 320 میلیون ریال کشف و در این ارتباط یک متهم را دستگیر کردند.
ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 23 دقیقه پیش
کشف محموله های قاچاق انسان توسط گمرک

کشف محموله های قاچاق انسان توسط گمرک به گزارش ایلنا، این محموله ها عمدتا بعد از نیمه شب با هوشیاری ماموران گمرک و رصد اطلاعات محموله ها به کمک سامانه جامع گمرکی و همچنین بهره گیری از دستگاه های کنترلی ایکس ری شناسایی و کشف شد. در محموله اول 3 نفر تبعه ایرانی دستگیر شد. این سه نفر به صورت غیرمجاز لابه لای تریلی های خروجی مخفی شده بودند و قصد عبور مخفیانه داشتند که با دقت و هوشیاری ماموران گمرک بازرگان در نیمه شب شناسایی و دستگیر شدند.
محموله دوم یک نفر تبعه افغان از یک دستگاه تریلی خروجی ایرانی حامل روغن صنعتی (هیدرولیک) کشف و دستگیر شد ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 24 دقیقه پیش
5 مصدوم در حادثه رانندگی فیروزآباد

5 مصدوم در حادثه رانندگی فیروزآباد به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، مرکز فارس، علی یاری مسئول اورژانس فیروزآباد گفت: در این حادثه که دیشب بر اثر برخورد دو خودرو پراید در این جاده رخ داد ، 5 نفر از سرنشینان زخمی و به بیمارستان قائم فیروزآباد منتقل شدند.
علت این حادثه در دست بررسی است.
شهرستان فیروزآباد در 110 کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 44 دقیقه پیش
راههای موصلاتی باشت جز محورهای حادثه خیز استان

راههای موصلاتی باشت جز محورهای حادثه خیز استان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده پلیس راه گچساران- شیراز با بیان اینکه عملیات چهارخطه کردن حدود 27 کیلومترازمحور باشت به گچساران از چهارسال پیش آغاز شده است گفت: طبق بررسی های پلیس،چهار عامل اصلی انسانی،راه ،وسیله نقلیه وعوامل محیطی درشکل گیری تصادفات نقش عمده را ایفا میکنند که عامل انسانی به عنوان اصلی ترین ومهمترین عامل درصدر سایر علل و راه به عنوان دومین عامل درشکل گیری تصادفات از اهمیت وجایگاه ویژه ای برخوردار هستند.
سرهنگ حسین کیانی افزود: از نظر جغرافیای مکانی حدود 70 درصد از تصادفات در حوزه پلیس راه گچساران – شیراز به راههای شهرستان باشت اختصاص دارد ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 44 دقیقه پیش
آزار و اذیت دختر جوان به بهانه مشاوره درسی/برای دیدن کلکسیون کلاه و شکلات به خانه مشاور رفت

آزار و اذیت دختر جوان به بهانه مشاوره درسی/برای دیدن کلکسیون کلاه و شکلات به خانه مشاور رفت سرهنگ علی ولیپور گودرزی، گفت: در 11 مرداد ماه پرونده ای با موضوع آزار و اذیت از کلانتری 102 پاسداران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن خانم جوانی حدودا 30 ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود.
شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از حدود شش ماه پیش در شبکه اینستاگرام با شخصی به نام همایون آشنا شدم؛ طی این مدت از ایشان در خصوص ادامه تحصیل مشاوره می گرفتم تا اینکه چند روز پیش از طریق تلگرام پیامی برای من فرستاد و در ازای تدریس و مشاوره ای که انجام داده بود از من درخواست حق مشاوره کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 54 دقیقه پیش
تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید

تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ; سرهنگ منوچهر مکی فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با اعلام این خبر گفت: در یک مراسم تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید تشییع و خاکسپاری در یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران بر اساس رسم و رسوم عشایری با اسلحه شکاری ساچمه زنی و دارای مجوز حمل ، تیراندازی انجام شدکه منجر به زخمی شدن 10 نفر به صورت سطحی شد.
وی افزود: با حضور به موقع ماموران، عامل تیراندازی پس از شناسایی دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی پرونده تحت بررسی بیشتر قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 13 دقیقه پیش
واژگونی پراید در همدان یک کشته برجا گذاشت

واژگونی پراید در همدان یک کشته برجا گذاشت سرهنگ علیرضا زنگنه روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این سانحه رانندگی ساعت یک و 30 دقیقه بامداد امروز در بلوار کربلا حدفاصل میدان صدا و سیما تا میدان کربلا رخ داد.
وی افزود: خودروی پراید با پنج سرنشین خانم در بلوار کربلا تردد می کرد که به علت تخطی از سرعت مطمئنه، این وسیله نقلیه واژگون شد.
رئیس پلیس راهور شهرستان همدان اضافه کرد: راننده این وسیله نقلیه در سر صحنه جان باخت و 2 تن دیگر در محل حادثه و یک سرنشین در بیمارستان مداوا شدند.
سرهنگ زنگنه اظهار داشت: بلوار کربلا به واسطه نصب نرده ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 14 دقیقه پیش
جنایت هولناکی که پسر قمار باز رقم زد؛ قتل پدر!

جنایت هولناکی که پسر قمار باز رقم زد؛ قتل پدر! به گزارش سرویس حواد جام نیوز به نقل از روزنامه ایران، عصر 21 مرداد مأموران کلانتری 107 فلسطین در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک مرد میانسالی در بیمارستان امام حسین(ع) خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس جنایی آغاز شد. بررسی ها نشان می داد که دو مرد میانسال و پسر جوانی بر اثر مسمومیت غذایی به بیمارستان منتقل شده اما ساعتی بعد یکی از مردان میانسال به نام پرویز فوت کرده است.
مسمومیت با غذا/ کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بلافاصله از پدر و پسر که بهبود یافته بودند تحقیق کردند ... ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 24 دقیقه پیش
کشف خشکبار قاچاق در عجب شیر

کشف خشکبار قاچاق در عجب شیر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رحمان عبدی " در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی کالای قاچاق در یکی از روستاهای شهرستان "عجب شیر" رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران یگان امداد و مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی و نامحسوس محل مورد نظر شناسایی و در بازرسی از محل مشاهده شد، یک دستگاه کامیونت "ایسوزو" از انبار بارگیری و در حال خروج از روستا بوده که بلافاصله متوقف شد.
سرهنگ عبدی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 24 دقیقه پیش
تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید

تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری حادثه آفرید به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منوچهر مکی با اعلام این خبر گفت: در یک مراسم تشییع و خاکسپاری در یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران بر اساس رسم و رسوم عشایری با اسلحه شکاری ساچمه زنی و دارای مجوز حمل ، تیراندازی انجام شدکه منجر به زخمی شدن 10 نفر به صورت سطحی شد.
وی افزود: با حضور به موقع ماموران، عامل تیراندازی پس از شناسایی دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی پرونده تحت بررسی بیشتر قرار گرفت.
سرهنگ مکی با بیان اینکه بعضی از رسومات غلط و حادثه آفرین باید به فراموشی سپرده شود ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 34 دقیقه پیش
از 50 پراید در یک ماه سرقت کردم

از 50 پراید در یک ماه سرقت کردم سارقی که در کمتر از یک ماه، لوازم داخل 50 پراید را خالی کرده بود، درباره شگردهای سرقتش توضیح داد.
به گزارش آرمان، پیرمرد کنار چند سارق بازداشتی دیگر، توی آفتاب چرت می زند؛ از آن چرت های خماری.سعید صدایش می کنند؛ می گوید: خیاط ماهری بودم اما امان از اعتیاد.بعد ادامه می دهد: قبل از این، دو بار دیگر هم دستگیر شدم، یک بار به خاطر حمل مواد و یک بار هم سرقت.
سعید باز هم بر می گردد به خاطرات خیاطی: بین همکارانم معروف شده بودم به دست طلایی. از بس کارم خوب و سریع بود، اما وقتی پای مواد به زندگی ام باز شد، همه چیز از بین رفت.از تریاک تا شیشه، یک اعتیاد 30 ساله ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 34 دقیقه پیش
اذیت و آزار دختر بی خانمان توسط پسر 15 ساله

اذیت و آزار دختر بی خانمان توسط پسر 15 ساله سمیه 18 ساله از ترس نامادری اش در یک گورستان 8 روز را سپری کرد، اما سپس سر از خانه یک پسر 15 ساله درآورد.
به گزارش مردم سالاری، سمیه 18 ساله از ترس نامادری اش در یک گورستان 8 روز را سپری کرد، اما سپس سر از خانه یک پسر 15 ساله درآورد.سمیه، 18 ساله گفت: یکسال پیش نامادری ام با یک بهانه واهی برادر کوچکم را کتک زد من در حالت عصبانیت ساعت دیواری را برداشتم و با آن ضربه محکمی به سرش کوبیدم نامادری ام بیهوش شد و من که خیلی ترسیده بودم کیفم را برداشتم و از خانه فرار کردم.
این دختر ادامه داد: چند ساعت بعد پنهانی به بیمارستان رفتم و فهمیدم که نامادری ام به کما رفته است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 53 دقیقه پیش
واژگونی میی بوس 22 نفر مجروح برجای گذاشت

واژگونی میی بوس 22 نفر مجروح برجای گذاشت دکتر محمد نوری معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان ،در ارتباط با جزئیات واژگونییک دستگاه مینی بوس گفت: این حادثه حوالی ساعت 7:14 صبح امروز (دوشنبه) در کیلومتر 15 محور قاین – گناباد رخ داده است.
وی افزود: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور: متاسفانه در این حادثه 22 نفر مجروح شدند که یک نفر در محل درمان و 21 نفر توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
انتهای پیام / ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 53 دقیقه پیش
گروگان گیری در انزلی، رهایی گروگان در یاسوج

گروگان گیری در انزلی، رهایی گروگان در یاسوج فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جوان حدودا 35 ساله ای که چند روز پیش در بندر انزلی ربوده شده بود، عصر شنبه، 27 مرداد با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان آزاد شد.
به گزارش ابتکار، سردار مهدی انصاری افزود: در پی ارجاع یک فقره نیابت قضایی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرانزلی استان گیلان و در راستای اجرای دستور دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد مبنی بر ربایش جوانی 35 ساله و انتقال وی به استان کهگیلویه و بویراحمد، با توجه به حساسیت موضوع مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 54 دقیقه پیش
"زندگی ام را در قمار رابطه خیابانی باختم"

"زندگی ام را در قمار رابطه خیابانی باختم" همه هستی و زندگی ام را در یک قمار رابطه خیابانی باختم. آن روز ها آن قدر وابسته این عشق خیابانی شده بودم که حتی نمی خواستم به چیز دیگری غیر از ازدواج با اردوان فکر کنم، اما حالا با قلبی شکسته در حالی آرزوی پایان بخشیدن به این رابطه شوم را دارم که فهمیدم باردارم و اگر پدر ومادرم از ماجرا اطلاع یابند به یقین آن ها را نیز از دست خواهم داد و...
به گزارش خراسان، زن 31 ساله ای که فریب چرب زبانی و حیله گری های مرد خواستگار نما را خورده و زندگی اش را به تباهی کشانده بود در حالی که بیان می کرد کاش فقط یک لحظه به حرف های پدرم گوش می کردم ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 13 دقیقه پیش
سرقت هایی که فاجعه به بار می آورند

سرقت هایی که فاجعه به بار می آورند سلامت نیوز : قطار تا ایستگاه فاصله زیادی نداشت. تا چشم کار می کرد بیابان بی آب و علف بود. لکوموتیوران احساس کرد قطار از تعادل خارج شده است چند باری سعی کرد سرعت را کم کند تا کنترل قطار را به دست بگیرد اما دیگر کار از کار گذشته بود.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران ،ترمز را کشید اما پیش از اینکه قطار متوقف شود، واگن ها یکی پس از دیگری از خط خارج شده و واژگون شدند...لحظاتی گذشت. از آن غول بزرگ آهنی، فقط آهن پاره هایی واژگون بر جا مانده بود. لکوموتیوران زخمی شده و از درد ناله می کرد. چند نفر از مأموران نیز به اطراف پرت شده و زخمی بودند. خسارت قابل توجهی به قطار وارد شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: سلامت نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 23 دقیقه پیش
حمله مسلحانه به سفارت آمریکا در آنکارا

حمله مسلحانه به سفارت آمریکا در آنکارا به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در جریان این حمله که از داخل یک دستگاه خودرو و از سمت بلوار آتاتورک انجام شده، تیرهای شلیک شده به باجه نگهبانی اصابت کرد.
بنا به اعلام رسانه های ترکیه، در جریان این حمله کسی آسیب ندیده و خسارتی نیز وارد نشده است.
رسانه های ترکیه همچنین گزارش دادند که پلاک خودرویی که از ان شلیک انجام شده، شناسایی نشده احتمالا مخدوش بوده و پلیس در حال پیگیری مظنونان و عاملان این حمله است.
هنوز هویت عامل و یا عاملان و علت این حمله نامشخص است.
سفارت آمریکا در آنکارا در مرکز شهر واقع شده و هم اکنون توسط کاردار اداره می شود.
خاورم/1905 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
سناریوی تکراری اسیدپاشی این بار به کارگردانی یک پیرمرد در آمل/مجرم متواری است

سناریوی تکراری اسیدپاشی این بار به کارگردانی یک پیرمرد در آمل/مجرم متواری است به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عقربه ها ساعت 24 روز 25 مرداد را نشان می داد که صدای فریادهای یک خانواده سکوت کوچه رحیمی آمل را شکست.
حمیدرضا همراه همسر و دو پسرش قربانی جنایت اسید ی پیرمرد همسایه شده بودند. ماموران پلیس پس از این حادثه در محل حاضر شدند اما عامل اسیدپاشی از محل گریخته بود.
باجناق حمیدرضا درباره جزئیات این حادثه بیان کرد: حمید رضا و خانواده اش قصد سفر داشتند و آن شب حمیدرضا همراه خانواده اش برای خداحافظی به خانه پدرزنم آمده بودند، ما نیز در آنجا بودیم، پس از مهمانی حمیدرضا همراه خانواده اش راهی خانه خودشان شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 53 دقیقه پیش
2 کشته در برخورد موتورسیکلت با خودرو در سامان

2 کشته در برخورد موتورسیکلت با خودرو در سامان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گفت: این حادثه در جاده کمربندی سامان به پل زمانخان حوالی پمپ گاز رخ داد که دو سرنشین موتور سیکلت فوت کردند و دو نفر مصدوم شدند.
فرامرز شاهین افزود: دو دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به محل حادثه اعزام شد و مصدومان را به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل کرد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 4 دقیقه پیش
سناریوی شوم قاتل برای همسر سابقش

سناریوی شوم قاتل برای همسر سابقش به گزارش مشرق، حوالی غروب روز گذشته بود که ماموران انتظامی در محدوده تهران نو از وقوع یک همسرکشی در خیابان صفا باخبر شدند و سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.
در محل حادثه مشخص شد که مرد جوانی همسر سابق خود را کشته و از محل گریخته است.
بیشتر بخوانید:
قتل پدر با "سَم" بعد انصراف از خودکشی
برادرکشی به خاطر 100 میلیون تومان
مردی که در محل حادثه حضور داشت در این زمینه به ماموران گفت: من برادر مقتول هستم. امروز شوهر سابق خواهرم که از مدتی پیش خواهرم را طلاق داده بود با من تماس گرفت و اعلام کرد که خواهرم را کشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 4 دقیقه پیش
کشف انبار احتکار کالا به ارزش 135 میلیارد ریال در اسفراین

کشف انبار احتکار کالا به ارزش 135 میلیارد ریال در اسفراین به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛، سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری غیر قانونی تعداد قابل توجهی اقلام مصرفی در یک انبار غیر مجاز در شهرستان اسفراین نموده بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران به همراه کارشناسان مربوطه با هماهنگی مقام قضائی ، به مکان مورد نظر اعزام شدند، افزود: ماموران در بازرسی از این انبار تعداد 970 عدد لنت خودرو، 2 هزار و 520 کیلو گرم برنج پاکستانی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 14 دقیقه پیش
کشف 150 هزار لیتر سوخت قاچاق

کشف 150 هزار لیتر سوخت قاچاق به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، سردار مهدی محمودی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان با کسب خبر از دپوی مقادیر بالایی سوخت در یکی از شرکت های تولیدی،150 هزار لیتر سوخت گازوئیل را در داخل تانکری در این شرکت کشف کردند.
وی اضافه کرد: پس از کشف سوخت دپو شده، در این رابطه یک نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به اینکه سوخت مکشوفه به شرکت نفت تحویل داده شد، گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش سوخت قاچاق 3 میلیارد و 30 میلیون ریالی برآورد شده است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 23 دقیقه پیش
کشف 1600 لیتر سوخت قاچاق در روانسر

کشف 1600 لیتر سوخت قاچاق در روانسر به گزارش خبرنگار مهر و به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد قنبری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان روانسر با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی شهرستان، به یک دستگاه خودرو سایپا مشکوک شده و دستور توقیف آن را صادر کردند.
وی افزود: ماموران در بازجویی از راننده و پس از تناقض گویی های وی، متوجه شدند سوخت موجود در خودرو قاچاق بوده، از همین رو نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان روانسر بیان کرد: پس از انتقال خودرو به مقر پلیس، ماموران حدود یک هزار و 600 لیتر سوخت گازوئیل که خارج از شبکه بارگیری شده بود را کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 33 دقیقه پیش
آتش بازی بچه گانه فاجعه آفرید

آتش بازی بچه گانه فاجعه آفرید روزنامه ایران: بازی کودکانه پسران خردسال با کبریت در اتاق کوچک خانه، مرگ دلخراشی را برای خواهر و برادر مشهدی رقم زد.
ساعت 19 و 16 دقیقه شنبه 27 مرداد، ساکنان منطقه سیدی در حومه مشهد با شنیدن صدای فریادهای سه کودک همسایه از خانه هایشان بیرون ریختند. پسر 5 ساله ای در برابر خانه آجری کوچک ایستاده بود و با فریادهای کودکانه اش از مردم کمک می خواست او برای نجات خواهر و برادرش که میان شعله های آتش گرفتار شده بودند ضجه می زد.
آتش همه اتاق را گرفته بود و هیچ راهی برای ورود نبود. همسایگان بلافاصله با آتش نشانی تماس گرفتند و نخستین تیم 3 دقیقه بعد در محل حاضر شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 34 دقیقه پیش
کشف 70 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران بزرگ

کشف 70 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران بزرگ به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ سرهنگ سپهوند گفت: 70 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی و پلیس عملیات ویژه پایگاه سوم تهران کضف شد.
وی افزود: در این عملیات 2 خودرو سواری متوقف و 3 متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 34 دقیقه پیش
یک کشته در تصادف جاده کنارتخته

یک کشته در تصادف جاده کنارتخته به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، مرکز فارس، جمشیدی مسئول اورژانس 115 کازرون گفت: در این سانحه که دیشب بر اثر برخورد پژو 206، مزدا 3 و کامیون در این جاده رخ داد، یک نفر از سرنشینان پژو در دم کشته و 8 نفر زخمی و به بیمارستان گنجی برازجان منتقل شدند.
علت این حادثه در دست بررسی است .
شهر کنارتخته کازرون در 185 کیلومتری غرب شیراز قرار دارد . ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 24 دقیقه پیش
مرگ مرموز در خانه زن ماساژور

مرگ مرموز در خانه زن ماساژور به گزارش مشرق، 17 مرداد مرد جوانی ناپدید شدن پدرش را گزارش کرد.
به دنبال اعلام این گزارش تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی های صورت گرفته کارآگاهان پلیس به ردپای زن میانسالی رسیدند. بررسی ها نشان می داد که احمد، آخرین بار با زن میانسالی در تماس بوده است.
بیشتر بخوانید:
قتل پدر با "سَم" بعد انصراف از خودکشی
بدین ترتیب زن بازداشت شد و گفت: من ماساژور هستم روزی که احمد به آپارتمانم آمد ناگهان قلبش گرفت و حالش بد شد.
می خواستم او را به بیمارستان ببرم که متوجه شدم فوت کرده است. ترسیده بودم ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 34 دقیقه پیش
سارقان در جواب دستور ایست پلیس، شلیک کردند

سارقان در جواب دستور ایست پلیس، شلیک کردند سرهنگ عباس کشتگر، افزود: یکی از تیم های پاسگاه انتظامی لطف ا... هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه سواری ام وی ام 315 با دو سرنشین جوان مظنون و به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به دستور پلیس با سرعت سرسام آوری متواری شد.
وی افزود: با متواری شدن خودرو طرح مهار در محور های مواصلاتی شهرستان به اجرا درآمد و در استعلام شماره پلاک خودرو مشخص شد این خودرو اسفندماه سال گذشته در شهر مشهد به سرقت رفته است.
وی تصریح کرد: پس از طی مسافتی، سرنشین خودرو به سمت خودرو پلیس شلیک و یکی از سرنشینان خودرو گشت پلیس از ناحیه دست چپ مجروح شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 43 دقیقه پیش
خرده فروشان مواد مخدر در تایباد دستگیر شدند

خرده فروشان مواد مخدر در تایباد دستگیر شدند سرهنگ علی اکبر قربانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر در چندین عملیات ضربتی ضمن پاکسازی سه پاتوق، 10 خرده فروش و پنج معتاد پرخطر را شناسایی و بازداشت کرد و در این چارچوب یک کیلوگرم تریاک، 15 کیلوگرم حشیش و 560 گرم شیره و سوخته تریاک کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون 100 خرده فروش مواد مخدر و معتاد در تایباد دستگیر و در همین ارتباط 30 دستگاه موتورسیکلت توقیف شده است.
فرمانده انتظامی تایباد همچنین از کشف سه و نیم کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی 206 در جاده تایباد - تربت جام و بازداشت یک متهم در این ارتباط خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 43 دقیقه پیش
شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد افزایش یافت

شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد افزایش یافت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ علی پاکدل فرمانده انتظامی بجنورد اظهار کرد: شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد به 84 نفر رسیده است.
پاکدل اضافه کرد: از این تعداد 28 نفر در بیمارستان ها بستری و تعداد 46 نفر نیز از بیمارستان مرخص شدند.
بیشتر بخوانید: مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد/ علت در دست بررسی است
وی بیان کرد: علت این مسمومیت هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است.
انتهای پیام/ب ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 54 دقیقه پیش
زنده زنده سوختن دو کودک مشهدی در خانه شان

زنده زنده سوختن دو کودک مشهدی در خانه شان ساعت 19 و 16 دقیقه شنبه 27 مرداد، ساکنان منطقه سیدی در حومه مشهد با شنیدن صدای فریادهای سه کودک همسایه از خانه هایشان بیرون ریختند. پسر 5 ساله ای در برابر خانه آجری کوچک ایستاده بود و با فریادهای کودکانه اش از مردم کمک می خواست او برای نجات خواهر و برادرش که میان شعله های آتش گرفتار شده بودند ضجه می زد. آتش همه اتاق را گرفته بود و هیچ راهی برای ورود نبود. همسایگان بلافاصله با آتش نشانی تماس گرفتند و نخستین تیم 3 دقیقه بعد در محل حاضر شد.
مهدی رضایی، معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت: با گزارش این آتش سوزی 20 آتش نشان از 4 ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 14 دقیقه پیش
فروش کلیه منجر به بیماری ایدز و مرگ شد

فروش کلیه منجر به بیماری ایدز و مرگ شد عصر ایران: صبح امروز در شعبه 2 مجتمع کیفری یک تهران دادگاه پرونده ای برگزار شد که علاوه بر اینکه فرد دریافت کننده کلیه، پس از پیوند به بیماری ایدز مبتلا شده و سپس فوت می کند، همسر وی نیز اکنون به بیماری ایدز گرفتار شده است.
فردی چندسال پیش به دلیل نارسایی کلیه اقدام به خرید کلیه می کند، مدتی پس از پیوند کلیه به دلیل بیماری به دکتر مراجعه می کند و متوجه می شود به ایدز مبتلا شده است.
پس از شکایت از بیمارستان و بررسی های کارشناسی مشخص می شود که بیمارستان و محل انجام عمل هیچ گونه آلودگی نداشته و فرد فروشنده کلیه ایدز دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 23 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای در ازنا 2 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

تصادف زنجیره ای در ازنا 2 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: وقوع تصادف زنجیره ای در محور ازنا - اراک منجر به کشته شدن 2 نفر و مجروحیت 3 نفر دیگر شد.
به گزارش مهر، صارم رضایی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عصر امروز به دلیل تصادف دو دستگاه تریلر و یک پژو آردی متأسفانه دو نفر در دم کشته شدند و سه تن دیگر مصدوم شدند.
وی افزود: این حادثه در کیلومتر 10محور ازنا به اراک اتفاق افتاد که بلافاصله چهار تیم امداد و نجات از جمعیت هلال احمر ازنا عازم صحنه تصادف شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 24 دقیقه پیش
سرقت هایی که فاجعه به بار می آورند

سرقت هایی که فاجعه به بار می آورند لحظاتی گذشت. از آن غول بزرگ آهنی، فقط آهن پاره هایی واژگون بر جا مانده بود. لکوموتیوران زخمی شده و از درد ناله می کرد. چند نفر از مأموران نیز به اطراف پرت شده و زخمی بودند. خسارت قابل توجهی به قطار وارد شده بود. بلافاصله تحقیقات برای یافتن علت حادثه آغاز شد. عواملی نظیر ناتوانی لکوموتیوران تا عمل نکردن ترمز و نقص فنی مطرح شد اما وقتی کارشناسان موضوع را به طور دقیق بررسی کردند با نتیجه بهت آوری رو به رو شدند. پیچ و مهره ریل ها شل شده بود و حتی تعدادی از پیچ ها سرجایش نبود...
***
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، سرقت ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 34 دقیقه پیش
10 تن زیتون قاچاق در کنگان معدوم شد

10 تن زیتون قاچاق در کنگان معدوم شد به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سرهنگ رهام رضایی بیان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا تمامی مبادی و محورهای مواصلاتی این شهرستان توسط نیروی انتظامی کنترل می شود.
وی افزود: در همین راستا محموله 10 تنی زیتون قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی کنگان شناسایی و کشف شد.
فرمانده انتظامی کنگان اضافه کرد: این محموله پس از کسب دستور مقام قضایی با حضور مسئولان واحدهای نظارتی معدوم شد.
انتهای پیام/و ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 44 دقیقه پیش
نقشه عجیب زن شیاد برای بدست آوردن پول از رانندگان +فیلم

نقشه عجیب زن شیاد برای بدست آوردن پول از رانندگان +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ دوربین مدار بسته دست زن جوانی را که قصد داشت وانمود کند با یک ون تصادف کرده است رو کرد. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود ابتدا این زن جوان تلاش می کند تا پسر خردسالش را به مقابل یک خودروی ون هل بدهد که پس از عکس العمل به موقع راننده ون در توقف خودرو ناکام می ماند.
در ادامه او که در اجرای نقشه نخست خود با شکست مواجه شده بود خود را در مقابل خودروی ون می اندازد و با دست و پا زدن وانمود می کند که خودروی ون با او برخورد کرده است.
بیشتر بخوانید : لحظه بلعیده شدن پای دختر خردسال توسط پله برقی +فیلم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 6 ساعت و 44 دقیقه پیش
انفجار بمب در کویته پاکستان

انفجار بمب در کویته پاکستان 10 نیروی امنیتی در انفجار بمب کنار جاده ای در مسیر حرکت کاروان این نیروها در منطقه 'درینگهار' شهر کویته پاکستان زخمی شدند.
به گزارش ایرنا، تلویزیون 'جیو' پاکستان اعلام کرد که این بمب کنار جاده ای در مسیر حرکت نیروهای امنیتی منفجر شده است.
تاکنون فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.
بر اساس این گزارش، نیروهای مسئول تامین امنیت با حضور در محل حادثه، به بررسی بیشتر آن پرداخته و زخمی های این انفجار نیز به بیمارستان منتقل شده اند.
به گزارش ایرنا، بیست و پنجم مرداد نیز، انفجار بمب در منطقه 'چمن' از توابع ایالت بلوچستان پاکستان ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
آتش سوزی بزرگ در پایتخت فرانسه

آتش سوزی بزرگ در پایتخت فرانسه وقوع یک آتش سوزی بزرگ در حومه شمال شرقی پاریس دست کم 19 تن زخمی برجای گذاشت که حال 5 تن از آنان وخیم گزارش شده است.
به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، مقامات محلی فرانسه به خبرنگاران گفت که وقوع یک آتش سوزی بزرگ در حومه شمال شرق پاریس به زخمی شدن دست کم 19 تن از جمله 5 کودک انجامید که حال هر 5 کودکان وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری رسمی فرانسه به نقل از سخنگوی سازمان آتش نشانی پاریس اعلام کرد که چندین افسر پلیس نیز در اثر این آتش سوزی مجروح شدند.
لازم به ذکر است که نزدیک به صد آتش نشان برای اطفای این حریق که از اتاقک زیر شیروانی یک ساختمان دوطبقه در حومه پاریس آغاز شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
آتش سوزی بزرگ در حومه پاریس

آتش سوزی بزرگ در حومه پاریس مقامات محلی فرانسه به خبرنگاران گفت که وقوع یک آتش سوزی بزرگ در حومه شمال شرق پاریس به زخمی شدن دست کم 19 تن از جمله 5 کودک انجامید که حال هر 5 کودکان وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری رسمی فرانسه به نقل از سخنگوی سازمان آتش نشانی پاریس اعلام کرد که چندین افسر پلیس نیز در اثر این آتش سوزی مجروح شدند.
لازم به ذکر است که نزدیک به صد آتش نشان برای اطفای این حریق که از اتاقک زیر شیروانی یک ساختمان دوطبقه در حومه پاریس آغاز شد، به محل اعزام شدند.
مقامات محلی در حال بررسی علت وقوع این آتش سوزی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 14 دقیقه پیش
تعمیر 27 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر در سرپل ذهاب

تعمیر 27 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر در سرپل ذهاب به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه خواجه ای رئیس ستاد هماهنگی بازسازی استان کرمانشاه گفت : تعمیرات 50 هزار واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از زلزله کرمانشاه پایان یافته و عملیات تعمیر 27 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر سرپل ذهاب هم اکنون در دست اقدام است.
وی با بیان اینکه عملیات آواربرداری و پی کنی 32 هزار واحد مسکونی در سرپل ذهاب پایان یافته است، اظهار داشت: 28 هزار واحد مسکونی در مرحله آرماتوربندی، 13 هزار و 500 واحد در مرحله دیوارچینی، 20 هزار واحد در مرحله اسکلت بندی، 14 هزار و 500 واحد در مرحله اجرای سقف ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
ممّد گاوی و علی دراز دستگیر شدند

ممّد گاوی و علی دراز دستگیر شدند سرهنگ محمدامین اربابی در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به دستگیری 2 سارق حرفه ای و سابقه دار در منطقه خیابان صفا در تشریح جزئیات دستگیری این 2 اظهار کرد: ساعت 7 صبح چهارشنبه، 2 سارق به قصد سرقت وارد یک منزل مسکونی قدیمی در محدوده خیابان صفا می شوند و در حالی که صاحب خانه و برادرش در یکی از اتاق ها خواب بودند، مشغول جمع کردن لوازم با ارزش داخل خانه می کنند.
سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت ادامه داد: در حین سرقت لوازم، پای یکی از سارقان به ظرفی چینی برخورد کرده و با شکستن ظرف ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 14 دقیقه پیش
تیراندازی در دهلران حادثه آفرید

تیراندازی در دهلران حادثه آفرید به گزارش مشرق ، سرهنگ منوچهر مکی گفت: در یک مراسم فاتحه خوانی در یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران بر اساس رسم و رسوم عشایری با اسلحه شکاری ساچمه زنی و دارای مجوز حمل ، تیراندازی انجام شدکه منجر به زخمی شدن 10 نفر به صورت سطحی شد.
وی افزود: با حضور به موقع ماموران، عامل تیراندازی پس از شناسایی دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی پرونده تحت بررسی بیشتر قرار گرفت.
سرهنگ مکی با بیان اینکه بعضی از رسومات غلط و حادثه آفرین بایستی به فراموشی سپرده شود، گفت: بزرگان و معتمدان می توانند با بهره گیری از نفوذ معنوی خود ، آداب و سنن خوب را جایگزین رسوم های غلط کنند. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 24 دقیقه پیش
آتش سوزی بزرگ در پایتخت فرانسه

آتش سوزی بزرگ در پایتخت فرانسه خبرگزاری مهر: مقامات محلی فرانسه به خبرنگاران گفت که وقوع یک آتش سوزی بزرگ در حومه شمال شرق پاریس به زخمی شدن دست کم 19 تن از جمله 5 کودک انجامید که حال هر 5 کودکان وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری رسمی فرانسه به نقل از سخنگوی سازمان آتش نشانی پاریس اعلام کرد که چندین افسر پلیس نیز در اثر این آتش سوزی مجروح شدند.
لازم به ذکر است که نزدیک به صد آتش نشان برای اطفای این حریق که از اتاقک زیر شیروانی یک ساختمان دوطبقه در حومه پاریس آغاز شد، به محل اعزام شدند.
مقامات محلی در حال بررسی علت وقوع این آتش سوزی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 24 دقیقه پیش
سینما رکس باید موزه جنایات شاه می شد

سینما رکس باید موزه جنایات شاه می شد به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس، 28 مرداد سال 57، یکی از هولناک ترین فجایع انسانی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در آبادان رخ داد. مردمی که برای تماشای فیلم گوزن ها در سینما رکس آبادان حضور داشتند در یک آتش سوزی عامدانه، زنده زنده سوختند. این فاجعه انسانی در شرایطی رخ داد که رژیم پهلوی تلاش می کرد انقلابیون مذهبی را مخالف مراکز فرهنگی جلوه دهد. در سالگرد این فاجعه، جوان گفت وگویی با رضا خدری خبرنگار سابق روزنامه کیهان که به عنوان شاهد عینی در محل حضور داشته و عکس و گزارش تهیه کرده انجام داده است.
آقای خدری، شب حادثه کجا بودید؟ ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 34 دقیقه پیش
آتش سوزی بزرگ در پایتخت فرانسه/ 19 تن از جمله پنج کودک زخمی شدند

آتش سوزی بزرگ در پایتخت فرانسه/ 19 تن از جمله پنج کودک زخمی شدند به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، مقامات محلی فرانسه به خبرنگاران گفت که وقوع یک آتش سوزی بزرگ در حومه شمال شرق پاریس به زخمی شدن دست کم 19 تن از جمله 5 کودک انجامید که حال هر 5 کودکان وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری رسمی فرانسه به نقل از سخنگوی سازمان آتش نشانی پاریس اعلام کرد که چندین افسر پلیس نیز در اثر این آتش سوزی مجروح شدند.
لازم به ذکر است که نزدیک به صد آتش نشان برای اطفای این حریق که از اتاقک زیر شیروانی یک ساختمان دوطبقه در حومه پاریس آغاز شد، به محل اعزام شدند.
مقامات محلی در حال بررسی علت وقوع این آتش سوزی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 34 دقیقه پیش
آدم ربایان، کلیه مادرم را 100 میلیون فروختند!

آدم ربایان، کلیه مادرم را 100 میلیون فروختند! روزهای پایانی هفته گذشته مرد جوانی با حضور در وقت کشیک دادسرای ناحیه 34 تهران از سه مرد آدم ربا شکایت کرد .
شاکی به بازپرس کشیک دادسرا گفت: من برای خرید بیرون رفته بودم، شب که به خانه بازگشتم خبری از مادرم نبود. با تلفن همراهش تماس گرفتم که خاموش بود. برای پیدا کردن او خواستم از خانه بیرون بروم که ناگهان او را که زخمی بود، مقابل در خانه یافتم. او به سختی حرف می زد. مادرم را به خانه بردم و بعد از گفت وگو با وی متوجه شدم که سه مرد او را ربوده اند. سه مرد به زور وارد خانه مان شده بودند، دست و پای مادرم را بسته و با انداختن در خودرویی او را با خود برده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 13 دقیقه پیش
افزایش شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد

افزایش شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی بجنورد گفت: شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد به 84 نفر رسیده است.
سرهنگ علی پاکدل اظهار کرد: از این تعداد 28 نفر در بیمارستان ها بستری و تعداد 46 نفر نیز از بیمارستان مرخص شدند.
وی بیان کرد: علت این مسمومیت هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 24 دقیقه پیش
مرد ماهیگیر صورت خودش را صید کرد!

مرد ماهیگیر صورت خودش را صید کرد! خبرگزاری تسنیم: ساعت 11:31 صبح روز گذشته پس از تماس مسئولان یک مرکز درمانی با سامانه 125 و درخواست کمک از آتش نشانی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 104 را به درمانگاه صاحب کوثر واقع در میدان الغدیر روانه کرد.
به گفته رضا پهلوانی فرمانده آتش نشانان اعزامی، مرد بیست و پنج ساله در حال ماهیگیری به یکی از مکانهای ماهیگیری حوالی تهرانسر رفته بود که پرتاب اشتباهی قلاب باعث فرو رفتن قلاب ماهی گیری در صورت وی، خون ریزی از محل گیرکردن قلاب و درد و ناراحتی این شخص شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 54 دقیقه پیش
شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد به 84 نفر رسید

شمار مسموم شدگان روستای صندل آباد به 84 نفر رسید به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ علی پاکدل اظهار کرد: از این تعداد 28 نفر در بیمارستان ها بستری و تعداد 46 نفر نیز از بیمارستان مرخص شدند.
وی بیان کرد: علت این مسمومیت هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است.
کد خبر 4379428
الهام یزدان پناه ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 53 دقیقه پیش
جزغاله شدن خودرو در حین حرکت +تصاویر

جزغاله شدن خودرو در حین حرکت +تصاویر به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از آتش نشانی، در این حادثه شعله های آتش پراید را به طور کامل در بر گرفته و آتش فراوان همراه با دود سیاهی از آن به آسمان بلند می شد. هیچ یک از سرنشینان خودرو آسیب جانی نرسید و علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی است. ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 3 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای در ازنا 2 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

تصادف زنجیره ای در ازنا 2 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت به گزارش خبرنگار مهر ، صارم رضایی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عصر امروز به دلیل تصادف دو دستگاه تریلر و یک پژو آردی متأسفانه دو نفر در دم کشته شدند و سه تن دیگر مصدوم شدند.
وی افزود: این حادثه در کیلومتر 10محور ازنا به اراک اتفاق افتاد که بلافاصله چهار تیم امداد و نجات از جمعیت هلال احمر ازنا عازم صحنه تصادف شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود: به دلیل شدت حادثه دو کشته شده این تصادف توسط تیم های امداد و نجات رهاسازی و مصدومین نیز توسط عوامل اورژانس 115 شهرستان به بیمارستان منتقل شدند.
رضایی ن بیان کرد: علت این حادثه از سوی پلیس راه استان بررسی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 4 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای در ازنا باعث کشته و زخمی شدن 5 نفر شد

تصادف زنجیره ای در ازنا باعث کشته و زخمی شدن 5 نفر شد به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، صارم رضایی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: عصر یکشنبه به دلیل تصادف دو دستگاه تریلر و یک پژو آردی متأسفانه دو نفر در دم کشته و سه تن دیگر مصدوم شدند.
وی خاطرنشان کرد: این حادثه در کیلومتر 10 محور ازنا به اراک اتفاق افتاد که بلافاصله چهار تیم امداد و نجات از جمعیت هلال احمر ازنا عازم صحنه تصادف شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان داشت: به دلیل شدت حادثه دو کشته شده این تصادف توسط تیم های امداد و نجات رهاسازی و مصدومین نیز توسط عوامل اورژانس 115 شهرستان به بیمارستان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 13 دقیقه پیش
آتش سوزی در پاریس/ 8 تن به شدت زخمی شدند

آتش سوزی در پاریس/ 8 تن به شدت زخمی شدند به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، یکشنبه شب در پی وقوع آتش سوزی در پاریس، پایتخت فرانسه 8 تن از جمله 5 کودک به شدت مجروح شدند.
در حال تکمیل...
کد خبر 4379420 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 13 دقیقه پیش
پلیس آمریکا نوجوان 16 ساله را ناکار کرد

پلیس آمریکا نوجوان 16 ساله را ناکار کرد پلیس آمریکا یک نوجوان 16 ساله را زیر گرفته که این موضوع جنجال آفرین شده است. این نوجوان در حال دوچرخه سواری بوده که خودروی پلیس از مسیر منحرف شده و در یک فرعی، این نوجوان را زیر گرفته است! تصاویر لحظات وقوع این حادثه را در تابناک می بینید. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 23 دقیقه پیش
اختلاف در حساب مالی به دستگیری زن حامل مواد مخدر انجامید

اختلاف در حساب مالی به دستگیری زن حامل مواد مخدر انجامید سرهنگ علی نعمتی رئیس کلانتری 190 وحیدیه در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: فردی با مراجعه به کلانتری 190 وحیدیه از شریک خود به جرم خیانت در امانت شکایت کرد. این فرد مدعی شد که زنی که شریک وی است با گرفتن 4 فقره چک چند روزی است که ناپدید شده و در دسترس نیست.
وی افزود: با اعلام مشخصات و شماره پلاک خودرو توسط فرد شاکی، ماموران کلانتری 190 وحیدیه در گشت زنی های شبانه خود موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شدند، اما زن متهم و راننده وی در هنگام مواجهه ماموران اقدام به فرار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 24 دقیقه پیش
کشف سه انبار احتکار کالا به ارزش 77 میلیارد ریال در گیلان

کشف سه انبار احتکار کالا به ارزش 77 میلیارد ریال در گیلان رئیس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار اقلام و کالای مردم توسط چند محتکرسوءاستفاده گر سریعاً موضوع در دستور کار اطلاعات سپاه قدس گیلان قرار گرفت.
وی با اشاره به کشف دو انبار لوازم خانگی به ارزش 27 میلیارد ریال در لولمان تصریح کرد: با کار اطلاعاتی صورت گرفته دو انبار احتکار لوازم خانگی و پکیج شوفاژ خانگی به همراه متعلقات در شهر لولمان از توابع شهرستان رشت کشف و پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با همکاری پلیس آگاهی استان گیلان و همراهی اداره کل تعزیرات پلمپ و با دستور قضایی به چرخه بازار عرضه تا از کمبود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 43 دقیقه پیش
رییس مرکز پزشکی حج: 2 زائر تا کنون فوت کرده اند/ حال زائران ایرانی خوب است

رییس مرکز پزشکی حج: 2 زائر تا کنون فوت کرده اند/ حال زائران ایرانی خوب است پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر روند ارائه خدمات درمانی و پزشکی به حجاج کشورمان را مطلوب توصیف کرد و گفت: وضعیت عمومی زائران ایرانی رضایت بخش است و مشکل خاصی ندارند.
به گزارش ایسنا دکترسیدعلی مرعشی اظهار کرد: تاکنون 150 هزار مورد خدمات به مراجعه کنندگان در 80 مطب، 5 درمانگاه و بیمارستان مکه ارائه شده که 123 هزار مورد ویزیت بوده است.
وی بیشترین دلیل مراجعه بیماران را سرماخوردگی و مشکلات عضلانی ذکر کرد و گفت: 7 بیمار در دو بیمارستان سعودی نور و ملک فیصل و 38 بیمار در بیمارستان زائران ایرانی در مکه تا دیروز بستری بودند که حال ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 53 دقیقه پیش
مرگ مرموز مرد میانسال در خانه زن ماساژور

مرگ مرموز مرد میانسال در خانه زن ماساژور خبرگزاری تسنیم: 17 مرداد سال جاری مردی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد پدرش از خانه خارج شده و به منزل بازنگشته است.
وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساعت سه بعدازظهر پدرم برای خرید از خانه خارج شد و به سمت پارک شهر رفت، اما دیگر به خانه بازنگشت، چند ساعت بعد نیز تلفن همراه پدرم از دسترس خارج و خاموش شد که به همین دلیل نگران شدم و مفقود شدن پدرم را اعلام کردم.
پس از ثبت این شکایت، تیمی از مأموران آگاهی برای یافتن مرد مفقود شده دست به کار شده و در تحقیقات اولیه متوجه شدند زن جوانی آخرین بار با مرد مفقوده شده در تماس بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 54 دقیقه پیش
21 هزار نخ سیگار قاچاق در سنقروکلیایی کشف شد

21 هزار نخ سیگار قاچاق در سنقروکلیایی کشف شد غضبان احمدی فرد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت: یکی از شهروندان در واحد صنفی خود اقدام به خرید و فروش سیگار قاچاق می کرد که پس از هماهنگی با مراجع قضایی در بازدید از این واحد صنفی 21 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.
سرهنگ احمدی فرد با بیان اینکه فرد متهم به مراجع قانونی تحویل داده شد یادآوری کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش سیگار قاچاق کشف شده به 25 میلیون ریال می رسد.
انتهای پیام/ز
کشف سیگار قاچاق ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 13 دقیقه پیش
5 مصدوم در حادثه رانندگی محور فیروزآباد-فراشبند

5 مصدوم در حادثه رانندگی محور فیروزآباد-فراشبند مهدی علی یاری مسئول اورژانس شهرستان فیروزآباد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: امشب بدنبال اعلام تصادف جاده ای در جاده فیروزآباد-فراشبند اکیپ فوریت های پزشکی به صحنه حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این حادثه بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو پراید، رخ داد که منجر به مصدومیت 5 تن شد.
علیاری تصریح کرد: باحضور عوامل فوریت های پزشکی مصدومان پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط دو دستگاه خودروی آمبولانس 115 به بیمارستان قائم فیروزآباد انتقال داده شدند.
علت حادثه ازسوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 13 دقیقه پیش
پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات

پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در تاریخ 21 مرداد ماه جاری از طریق بیمارستان امام حسین(ع) وقوع یک فقره مرگ مشکوک ناشی از مسمومیت به کلانتری اعلام شد که بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک تشکیل و برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
کارآگاهان اداره دهم در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که علاوه بر متوفی شریک متوفی و پسرش نیز دچار مسمومیت شده اما در مراجعه به بیمارستان، این دو نفر به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفته ومداوا شده اند؛ اما متوفی با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت مسمومیت در بیمارستان فوت کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 13 دقیقه پیش
ممد جیمبو بازداشت شد

ممد جیمبو بازداشت شد سارق سابقه دار لوازم خودرو معروف به جیمبو که 17 سال سابقه حبس داشت، پس از یک سال آزادی از زندان با موتور خورجین دار لوازم سرقتی دستگیر شد.
به گزارش شهروند، روز سه شنبه هفته گذشته یک خودروی تاکسی سمند از محدوده نازی آباد سرقت و توسط شاکی شکایتی در این زمینه مطرح شد که متعاقب آن شماره پلاک خودرو نیز در سامانه پلیس ثبت شد.
تحقیقات برای کشف این خودرو و دستگیری متهم پرونده جریان داشت تا اینکه نیروهای گشت کلانتری 160 خزانه روز چهارشنبه به خودروی سمند تاکسی مظنون شدند که یکی از سارقان سابقه دار به نام ممد جیمبو با آن درحال رانندگی بوده که با مشاهده ماموران متواری شد. ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 23 دقیقه پیش
خودشکی بخاطر اختلاف خانوادگی

خودشکی بخاطر اختلاف خانوادگی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ رضا زیدآبادی جانشین فرماندهی انتظامی ریگان گفت: طی تماس بامرکز فوریت های پلیسی یک فقره خودکشی اعلام شد که نیرو های کلانتری مرکزی وکارشناسان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.
وی افزود:ماموران پس از حضور در صحنه مشاهده کردند یک جوان حدود ا 21 ساله خود را حلقه آویز کرده است.
این مسئول انتظامی اذعان داشت:طی بررسی اولیه و به گفته شاهدان، فرد مذکور به دلیل اختلاف خانوادگی اقدام به این کار کرده است.
جانشین فرمانده انتظامی ریگان در پایان خاطر نشان کرد: جسد به پزشک قانونی انتقال داده شد تا علت اصلی فوت مشخص گرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 23 دقیقه پیش
حمله یک پیرمرد با گالن اسید به یک خانواده در آمل

حمله یک پیرمرد با گالن اسید به یک خانواده در آمل خبرآنلاین نوشت: پیرمرد همسایه در آمل با یک گالن چهار لیتری پر از اسید به جان یک خانواده چهار نفره افتاده و حادثه وحشتناکی را رقم زد.
عقربه ها ساعت 24 روز 25 مرداد را نشان می داد که صدای فریادهای یک خانواده سکوت کوچه رحیمی آمل را شکست.
حمیدرضا همراه همسر و دو پسرش قربانی جنایت اسیدی پیرمرد همسایه شده بودند. ماموران پلیس پس از این حادثه در محل حاضر شدند اما عامل اسیدپاشی از محل گریخته بود.
باجناق حمیدرضا در گفتگو با رکنا در خصوص جزئیات این حادثه بیان کرد: حمید رضا و خانواده اش قصد سفر داشتند و آن شب حمیدرضا همراه خانواده اش برای خداحافظی به خانه پدرزنم آمده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
150 هزار لیتر سوخت قاچاق در قزوین کشف شد

150 هزار لیتر سوخت قاچاق در قزوین کشف شد به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار مهدی محمودی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و فنی از ذخیره سازی مقادیر زیادی سوخت در یکی از شرکت های تولیدی اطلاع یافتند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مراجع قضائی برای بررسی از صحت و سقم موضوع به محل اعزام شده و 150 هزار لیتر سوخت گازوئیل را در داخل تانکری کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: یک نفر در این رابطه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
تیراندازی در دهلران 10 نفر را روانه بیمارستان کرد

تیراندازی در دهلران 10 نفر را روانه بیمارستان کرد آفتاب نیوز :
تیر اندازی در مراسم تشییع جنازه یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران، باعث مجروح شدن جمعی از مردم روستا شد.
به علت تیراندازی با اسلحه شکاری ساچمه زنی 10 نفر از حاضرین در مراسم تشییع جنازه مجروح و هم اکنون در بیمارستان شهدای شهر دهلران در حال مداوا می باشند.
به گزارش خبرآنلاین؛ این تیراندازی بخاطر فرهنگ غلط و عجیب تیراندازی در مراسم تشییع و بی احتیاطی صورت گرفته است.خوشبختانه حال هیچکدام از آسیب دیدگان وخیم نیست. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 43 دقیقه پیش
بیش از یک میلیارد ریال توتون قاچاق کشف شد

بیش از یک میلیارد ریال توتون قاچاق کشف شد پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سردار منوچهر امان اللهی اظهار داشت: به دنبال انجام اقدام های اطلاعاتی پلیس آگاهی استان کرمانشاه مبنی بر اینکه عده ای از قاچاقچیان سودجو اقدام به خرید یک محموله توتون قاچاق کرده و قصد انتقال آن را به استان های مرکزی کشور دارند، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و گسترش دامنه تحقیقاتی خود، مسیر تردد و نوع خودروی حامل کالای قاچاق را شناسایی کردند.
سردار امان اللهی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 54 دقیقه پیش
9 واحد صنفی متخلف در دلفان پلمب شد

9 واحد صنفی متخلف در دلفان پلمب شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ سرهنگ کرم حسین سپهوند فرمانده انتظامی دلفان، گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در اماکن عمومی، جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحد های صنفی و اماکن عمومی با جدیت توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی این فرماندهی، اجرا شد.
وی افزود: در این راستا مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی دلفان در مرداد ماه امسال از 212 واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید که 9 واحد صنفی به علت عدم رعایت ضوابط انتظامی و احتکار با دستور مقام قضائی پلمب و با متخلفان برابر قانون برخورد شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 54 دقیقه پیش
زمین لرزه قدرتمند دیگری لومبوک را لرزاند

زمین لرزه قدرتمند دیگری لومبوک را لرزاند خبرگزاری فارس: در حالی که عملیات امدادرسانی به قربانیان زلزله مرگبار هفته گذشته لومبوک اندونزی ادامه دارد، مرکز زمین شناسی آمریکا روز یکشنبه از وقوع زمین لرزه قدرتمند تازه ای در این جزیره توریستی خبر داد.
در حالی که قدرت این زمین لرزه در ابتدا 7.2 ریشتر اعلام شده بود، اما بعد از دقایقی در عدد اعلام شده تجدید نظر و قدرت زلزله 6.9 ریشتر اعلام شد. مقام های محلی هنوز گزارشی درباره خسارات یا تلفات احتمالی این زمین لرزه منتشر نکرده اند.
شنبه هفته گذشته زمین لرزه 7 ریشتری دیگری در این جزیره به مرگ بیش از 400 نفر منجر شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 14 دقیقه پیش
70 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

70 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد یوسف سپهوند در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در روند مشترک تحقیقاتی خود با پلیس عملیات ویژه پایگاه سوم تهران، از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر که در سطح کشور به صورت گسترده فعالیت می کرد، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری او آغاز کردند.
وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، فرد مورد نظر شناسایی و مشخص شد که با دو دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی به مرکز کشور است. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 14 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای دردشتستان یک کشته و هفت مجروح برجا گذاشت

تصادف زنجیره ای دردشتستان یک کشته و هفت مجروح برجا گذاشت سرهنگ جابر پاپری یکشنبه شب درگفت وگو با ایرنا افزود: عصر یکشنبه یک دستگاه خودرو پژو 206 که از دالکی به سمت کنارتخته در حرکت بود به دلیل سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل واژگون و به لاین مقابل منحرف شد.
وی یادآورشد: این خودرو در لاین مخالف همزمان به 2 خودروی ایسوزو که از سمت شیراز به دالکی در حرکت بودند، برخورد کرد و سپس به سمت بیرون از جاده واژگون شد.
پاپری اضافه کرد : یک خودروی مزدا 3 نیز که پشت خودرو 206 درحرکت بود وقتی راننه تلاش کرد دچار سانحه نشود واژگون و به پایین جاده منحرف شد.
وی یادآورشد: در این حادثه یک نوجوان 14 ساله در خودروی پژو 206 در دم جان سپرد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 23 دقیقه پیش
قاچاقچیان مواد مخدر قبل از خروج از مرز آستارا دستگیر شدند

قاچاقچیان مواد مخدر قبل از خروج از مرز آستارا دستگیر شدند سرهنگ نوذر مرادی عصر یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران مرزبانی استان اردبیل در شناسایی قاچاقچیان با هنگ مرزی آستارا همکاری و از متخلفان، یک کیلو و 75 گرم هروئین، 50 گرم تریاک و 20 عدد قرص متادون کشف و خودروی سواری آنها توقیف کردند.
وی ادامه داد: مرزبانان آستارا با هوشیاری کامل از مرزهای آبی و خاکی این شهرستان صیانت و با هرگونه تخلف، قاطعانه برخورد می کنند.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و با جمهوری آذربایجان 38 کیلومتر مرز خشکی و 15 کیلومتر مرز آبی دارد.
7105 / 7124 /6030 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 24 دقیقه پیش
70 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران کشف شد

70 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران کشف شد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه پلیس، یوسف سپهوند در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در روند مشترک تحقیقاتی خود با پلیس عملیات ویژه پایگاه سوم تهران، از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر که در سطح کشور به صورت گسترده فعالیت می کرد، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری او آغاز کردند .
وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، فرد مورد نظر شناسایی و مشخص شد که با دو دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی به مرکز کشور است . ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 24 دقیقه پیش
تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری در دهلران حادثه آفرید

تیراندازی در مراسم تشییع و خاکسپاری در دهلران حادثه آفرید به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ منوچهر مکی گفت: در یک مراسم فاتحه خوانی در یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران بر اساس رسم و رسوم عشایری با اسلحه شکاری ساچمه زنی و دارای مجوز حمل ، تیراندازی انجام شدکه منجر به زخمی شدن 10 نفر به صورت سطحی شد.
وی افزود: با حضور به موقع ماموران، عامل تیراندازی پس از شناسایی دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی پرونده تحت بررسی بیشتر قرار گرفت.
سرهنگ مکی با بیان اینکه بعضی از رسومات غلط و حادثه آفرین بایستی به فراموشی سپرده شود، گفت: بزرگان و معتمدان می توانند با بهره گیری از نفوذ معنوی خود ، آداب و سنن خوب را جایگزین رسوم های غلط کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 34 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای در محور دالکی به کنارتخته

تصادف زنجیره ای در محور دالکی به کنارتخته به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، سرهنگ جابر پاپری یکشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: در این حادثه یک نوجوان جان خود را از دست داد و 7 نفر هم مجروح شدند.
وی تصریح کرد: عصر یکشنبه یک دستگاه خودرو پژو 206 که از دالکی به سمت کنارتخته در حرکت بود به دلیل سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل آن، واژگون شده و به لاین مقابل منحرف شد.
سرهنگ پاپری ادامه داد: این خودرو در لاین مخالف همزمان به دو خودروی ایسوزو که از سمت شیراز به دالکی در حرکت بودند، برخورد کرده و سپس به بیرون از جاده واژگون شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 34 دقیقه پیش
4 مجروح در سانحه رانندگی محور ایرانشهر

4 مجروح در سانحه رانندگی محور ایرانشهر محمودرضا ناصح رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی ایرانشهردر گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در ساعت 19:50 امشب بر اثر برخورد دو خودروی سواری پژو 405 در محور ایرانشهر به بزمان نرسیده به پل کاسکین 4 نفر مجروح شدند.
ناصح گفت:: مجروحین بوسیله 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر منتقل شدند.
وی افزود: حال یک نفر وخیم می باشد.
علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه جنوب سیستان وبلوچستان در دست بررسی است.
انتهای پیام/ع
تصادف در ایرانشهر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 43 دقیقه پیش
مصدوم شدن 2 نفر در سانحه رانندگی

مصدوم شدن 2 نفر در سانحه رانندگی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، جانشین فرمانده پلیس راه خراسان رضوی امروز با بیان این مطلب گفت: این حادثه در کیلومتر 50 جاده سبزوار - خوشاب در حاشیه جاده روستای چرو روی داد که بلافاصله عوامل اورژانس سر صحنه حاضر شدند.
سرهنگ احسان بخش افزود: عدم حق تقدم و بی احتیاطی راننده پژو علت این حادثه گزارش شده است.
مرکز اورژانس شهری و روستایی با 29 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک موتورسیکلت آمبولانس و یک فروند بالگرد زیر نظر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اورژانس سبزوار فعالیت دارند.
سبزوار در فاصله 230 کیلومتری غرب مشهد واقع است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 43 دقیقه پیش
تیراندازی در دهلران 10 نفر را روانه بیمارستان کرد

تیراندازی در دهلران 10 نفر را روانه بیمارستان کرد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ایلام ؛ تیر اندازی در مراسم تشییع جنازه یکی از روستاهای بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران، باعث مجروح شدن جمعی از مردم روستا شد.
به علت تیراندازی با اسلحه شکاری ساچمه زنی 10 نفر از حاضرین در مراسم تشییع جنازه مجروح و هم اکنون در بیمارستان شهدای شهر دهلران در حال مداوا می باشند.
این تیراندازی بخاطر فرهنگ غلط و عجیب تیراندازی در مراسم تشییع و بی احتیاطی صورت گرفته است.خوشبختانه حال هیچکدام از آسیب دیدگان وخیم نیست.
46 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 53 دقیقه پیش
غرق و مفقود شدن 3 عراقی در رامسر

غرق و مفقود شدن 3 عراقی در رامسر خبرگزاری فارس: پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار گفت: ساعت 15:41 دقیقه امروز حادثه غرق شدگی در منطقه دریاپشت رامسر به اطلاع اورژانس رسید.
وی افزود: در این حادثه دو نفر از اتباع مرد عراقی فوت کردند و یک مرد تبعه عراق نیز مفقود شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 54 دقیقه پیش
5 کشته ومصدوم در حادثه رانندگی محور ازنا - شازند+تصاویر

5 کشته ومصدوم در حادثه رانندگی محور ازنا - شازند+تصاویر رفائی رییس اورژانس لرستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ گفت: طی تماس تلفنی با مرکزپیام اورژانس 115 شهرستان ازنا مبنی بر برخورد دودستگاه تریلی نفت کش ویک دستگاه خودروی سواری پژو درجاده ازنا شازند نرسیده به روستای مومن آباد درساعت 17:15 امروزیکشنبه بلافاصله دو دستگاه آمبولانس اورژانس این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: طی این حادثه متاسفانه دونفر از سرنشینان دردم فوت نموده و 3 مصدوم دیگر این حادثه پس ازانجام اقدامات درمانی اولیه توسط کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس 115 به بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 4 دقیقه پیش
2کشته در حادثه رانندگی در جاده ازنا - شازند

2کشته در حادثه رانندگی در جاده ازنا - شازند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ سرهنگ مرتضی چغلوند رییس پلیس راه لرستان گفت :به دلیل تجاوز به چپ یک دستگاه خودرو آردی، این سواری با یک کامیون تصادف کرد که شدت برخورد موجب حادثه با کامیون دوم شد.
وی افزود: بر اثر این سانحه راننده خودرو سواری و یکی از رانندگان کامیون جان باختند.
سرهنگ چغلوند ضمن تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بیان کرد: رانندگی در مسیر های 2 بانده و با عرض کم باید با دقت و آرامش بیشتری صورت گیرد.
ازنا - شازند حدود 80 کیلومتر است که 38 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی لرستان قرار دارد و سال گذشته 12 نفر در این مسیر 2 بانده ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 14 دقیقه پیش
کشته شدن باجناق به دست باجناق در گلبهار

کشته شدن باجناق به دست باجناق در گلبهار سیدجواد محمودی در گفت وگو با خبرنگار فارس در گلبها ر، گفت: به دلیل اختلافات بین دو نفر در روستای فریزی که نسبت باجناقی نیز با هم داشتند، توسط چاقو به دست باجناق خود به قتل می رسد.
رئیس دادگستری گلبهار افزود: قاتل با هم دستی فرد دیگری اقدام به فرار می کنند، که با اقدامات صورت گرفته در 48 ساعت هر دو متهم یکی در مشهد و دیگری در چناران در مسیر برگشت از مشهد توسط نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر می شود.
وی ادامه داد: تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
گفتنی است؛ طی کمتر از یک هفته این دومین قتل است که در گلبهار رخ می دهد.
انتهای پیام/ 70051 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 14 دقیقه پیش
رییس اسبق بانک ملی آبادان دستگیر شد

رییس اسبق بانک ملی آبادان دستگیر شد دادستان عمومی و انقلاب آبادان با اشاره به دستگیری رئیس اسبق بانک ملی شعبه مرکزی آبادان بنام آقای علی اکبر رضایی پور اظهار کرد: این فرد به اتهام اختلاس به تحمل ده سال حبس تعزیری، 14 میلیارد ریال جزای نقدی و 82 میلیارد ریال رد مال محکوم شده است.
دادستان عمومی و انقلاب آبادان در گفتگو با میزان با اشاره به دستگیری رئیس اسبق بانک ملی شعبه مرکزی آبادان بنام آقای علی اکبر رضایی پور اظهار کرد: این فرد به اتهام اختلاس به تحمل ده سال حبس تعزیری، 14 میلیارد ریال جزای نقدی و 82 میلیارد ریال رد مال محکوم شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 54 دقیقه پیش
دریای شمال جان عراقی ها را گرفت

دریای شمال جان عراقی ها را گرفت 2 نفر بر اثر غرق شدگی جان باختند و یک نفر مفقود شد.
محمد نوری معاون فنی اورژانس کشور در گفتگو با میزان گفت: ظهر امروز 28مرداد 97 حوالی ساعت 15:41، 2 نفر بر اثر غرق شدگی در دریای رامسر جان باختند و یک نفر نیز مفقود شد.
وی با بیان اینکه برای نجات مصدومان فورا تکنسین های اورژانس به محل رسیدند گفت:ولی متاسفانه با پیکر بی جان آن ها مواجه شدند.
وی افزود: این 3 نفر از تبعه کشور عراق بودند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 13 دقیقه پیش
کشف 69 کیلوگرم تریاک در محور بابامیدان - گچساران

کشف 69 کیلوگرم تریاک در محور بابامیدان - گچساران به گزارش ایلنا از یاسوج، سرهنگ ناصر افسریان اظهار داشت: درپی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر، پس از هماهنگی با مرجع قضائی مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان باشت در محور بابامیدان-گچساران، تور ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: مأموران حین کنترل خودروهای عبوری، خودروی مظنون را شناسایی و متوقف کردند. مأموران در بازرسی از این خودرو 69 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 14 دقیقه پیش
دستگیری باند خرید و فروش اموال عتیقه در استان مازندران

دستگیری باند خرید و فروش اموال عتیقه در استان مازندران به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی یگان حفاظت میراث فرهنگی، سردار امیر رحمت اللهی فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، توضیح داد: یگان حفاظت استان مازندران با ادامه رصد و پایش جرائم علیه مواریث تاریخی - فرهنگی، با اطلاع از انجام خرید و فروش اشیای عتیقه در شهرستان قائم شهر، اقدامات عملی برای شناسایی و دستگیری متهمان را آغاز کرد.
او افزود: تیم عملیاتی پس از چندین روز کار اطلاعاتی با به دست آوردن سرنخ های اولیه، با شناسایی افراد دخیل در امر، با بهره گیری از ظرفیت حمایتی مراجع قضایی و انتظامی، با دستگیری سه نفر اعضای باند قاچاق اموال تاریخی حین ارتکاب جرم ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 14 دقیقه پیش
سانحه رانندگی در شمال سبزوار هشت مصدوم داشت

سانحه رانندگی در شمال سبزوار هشت مصدوم داشت سعید فکور شامگاه یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه در کیلومتر 50 جاده سبزوار - خوشاب در حاشیه جاده روستای چرو روی داد که بلافاصله عوامل اورژانس سر صحنه حاضر شدند.
وی گفت: دو مصدوم حادثه با بالگرد هوایی و دو مصدوم دیگر با آمبولانس اورژانس به بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار منتقل و چهار مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.
26 مرکز اورژانس شهری و روستایی با 29 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک موتورسیکلت آمبولانس و یک فروند بالگرد زیر نظر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اورژانس سبزوار فعالیت دارند.
سبزوار در فاصله 230 کیلومتری غرب مشهد واقع است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 24 دقیقه پیش
دو کشته و یک نفر مفقودی در دریای رامسر

دو کشته و یک نفر مفقودی در دریای رامسر به گزارش ایلنا، حسن نوری، معاون فنی و عملیات اورژانس کشور در تشریح جزییات این خبر گفت: ظهر امروز 28 مرداد 97 حوالی ساعت 15:41، دو نفر بر اثر غرق شدگی در دریای رامسر جان باختند و یک نفر نیز مفقود شد.
وی با بیان اینکه برای نجات مصدومان فورا تکنسین های اورژانس به محل رسیدند، اظهار داشت: تکنسین های اورژانس متاسفانه با پیکر بی جان آنها مواجه شدند
معاون فنی و عملیات اورژانس کشور افزود: این سه نفر از تبعه کشور عراق بودند. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 14 دقیقه پیش
غرق و مفقود شدن سه نفر از اتباع عراقی در رامسر

غرق و مفقود شدن سه نفر از اتباع عراقی در رامسر پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس گفت: ساعت 15:41 دقیقه امروز حادثه غرق شدگی در منطقه دریاپشت رامسر به اطلاع اورژانس رسید.
وی افزود: در این حادثه دو نفر از اتباع مرد عراقی فوت کردند و یک مرد تبعه عراق نیز مفقود شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 24 دقیقه پیش
اشیاء عتیقه قاچاق در جیرفت کشف شد

اشیاء عتیقه قاچاق در جیرفت کشف شد حسین سلامی دادستان عمومی و انقلاب جیرفت اظهار داشت: پس از انجام یکسری کار اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی شهرستان جیرفت، 11 شی عتیقه مربوط به عصر مفرغ با قدمت 5 هزار ساله کشف و ضبط شد.
دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: در این عملیات چهار کاسه سفالی، یک جام پایدار سفالی، یک قطعه کوزه سفالی، یک قطعه کوزه کوچک شکم دار سفالی کشف و ضبط شد که قسمت بالای یک کوزه مفرغی و یک ظرف مفرغی آبریزدار و یک شی مفرغی میله مانند اکسیده شده و خرده شده است.
سلامی ضمن تشکر از مردم در خصوص همکاری برای کشف اشیاء عتیقه اظهار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 34 دقیقه پیش
جسد سوخته در پارکینگ زمین گلف کشف شد

جسد سوخته در پارکینگ زمین گلف کشف شد روز گذشته، ماموران آتش نشانی فلوریدا برای خاموش کردن آتش یکی از خودرو های پارک شده در پارکینگ زمین کوچک گلف مجموعه تفریحی دیزنی ورلد عازم منطقه شدند.
تحقیقات برای کشف جزئیات این پرونده قتل آغاز شده با این حال تا کنون نه جسد شناسایی شده و نه اطلاعات بیشتری در اختیار افکار عمومی قرار گرفته است. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 3 دقیقه پیش
کشف جسد سوخته در پارکینگ مجموعه تفریحی دیزنی ورلد

کشف جسد سوخته در پارکینگ مجموعه تفریحی دیزنی ورلد به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از فاکس نیوز، روز گذشته، ماموران آتش نشانی فلوریدا برای خاموش کردن آتش یکی از خودروهای پارک شده در پارکینگ زمین کوچک گلف مجموعه تفریحی دیزنی ورلد عازم منطقه شدند.
ماموران پس از اطفای حریق، با وجود یک جسد در این خودروی سوخته مواجه شدند.
تحقیقات برای کشف جزئیات این پرونده قتل آغاز شده با این حال تا کنون نه جسد شناسایی شده و نه اطلاعات بیشتری در اختیار افکار عمومی قرار گرفته است.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 23 دقیقه پیش
آتش سوزی یک واحد مسکونی در کامرانیه

آتش سوزی یک واحد مسکونی در کامرانیه به گزارش ایسنا، جلال ملکی با اشاره به اینکه ساعت 16:36 عصر امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان کامرانیه به سازمان آتش نشانی اعلام شد، اظهار کرد: بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل از جمله خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: محل آتش سوزی، یک ساختمان پنج طبقه مسکونی بود که 10 واحد داشت و در طبقه دوم یک واحد بیش از 120 متری دچار آتش سوزی شده بود. زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند این واحد کاملا شعله ور بود و آتش در حال سرایت به واحد مجاور بود، همچنین دود بسیار زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 44 دقیقه پیش
مرگ مرموز یک مرد در خانه زن ماساژور

مرگ مرموز یک مرد در خانه زن ماساژور دو دوستم برای کاشت ناخن در خانه بودند اما حال مرد میانسال قبل از ماساژ ناگهان بد شد که برای وی آب بردم ولی...
به گزارش خبرآنلاین به نقل از پلیس آگاهی، 17 مرداد سال جاری مردی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد پدرش از خانه خارج شده و به منزل بازنگشته است.
وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساعت سه بعدازظهر پدرم برای خرید از خانه خارج شد و به سمت پارک شهر رفت اما دیگر به خانه بازنگشت، چند ساعت بعد نیز تلفن همراه پدرم از دسترس خارج و خاموش شد که به همین دلیل نگران شدم و مفقود شدن پدرم را اعلام کردم. ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 53 دقیقه پیش
صلح و سازش پرونده قتل پس از 16 سال در قزوین

صلح و سازش پرونده قتل پس از 16 سال در قزوین به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین علی زمانی رئیس شورای حل اختلاف استان قزوین گفت: قاتلی که 16 سال پیش دوستش را در ملارد کرج به قتل رسانده بود، مورد گذشت و رضایت خانواده مقتول قرار گرفت.
این مقام قضایی اظهار کرد: پرونده قتل آقای (م. ش) که در ملارد کرج اتفاق افتاده بود، در سال 93 به شورای حل اختلاف استان قزوین ارجاع شد تا اقدامات مصالحه و سازش قتل برای آن صورت پذیرد.
وی در توضیح پرونده تصریح کرد: ماجرا از این قرار بود که قاتل پرونده آقای (الف. ق) در اسفندماه سال 81 به همراه مقتول آقای (م ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 54 دقیقه پیش
کشف اشیاء عتیقه قاچاق با قدمت 5 هزار ساله در جیرفت

کشف اشیاء عتیقه قاچاق با قدمت 5 هزار ساله در جیرفت به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، حسین سلامی اظهار داشت: پس از انجام یکسری کار اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی شهرستان جیرفت، 11 شی عتیقه مربوط به عصر مفرغ با قدمت 5 هزار ساله کشف و ضبط شد.
دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: در این عملیات چهار کاسه سفالی، یک جام پایدار سفالی، یک قطعه کوزه سفالی، یک قطعه کوزه کوچک شکم دار سفالی کشف و ضبط شد که قسمت بالای یک کوزه مفرغی و یک ظرف مفرغی آبریزدار و یک شی مفرغی میله مانند اکسیده شده و خرده شده است.
سلامی ضمن تشکر از مردم در خصوص همکاری برای کشف اشیاء عتیقه اظهار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 54 دقیقه پیش
اعتراف سارق لوازم داخلی خودرو به 3 فقره سرقت در یک شب

اعتراف سارق لوازم داخلی خودرو به 3 فقره سرقت در یک شب سرهنگ محمدباقر قدم زاده، در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: با شکایت شهروندان ساکن محله ولنجک در خصوص سرقت لوازم داخلی خودروهایشان، جلسه ای با حضور کارشناسان پلیس در کلانتری تشکیل و پس از بررسی های انجام شده مقرر شد تیم های عملیاتی برای دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شوند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: با حضور ماموران گشت های انتظامی در محدوده های جرم خیز و کنترل افراد سابقه دار و مظنون، در نهایت ماموران یک سارق سابقه دار را شناسایی کرده و او را تحت کنترل قرار دادند.
ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 4 دقیقه پیش
حمله جوان مست با خودرو به میان جمعیت در فرانسه 7 زخمی بر جای گذاشت

حمله جوان مست با خودرو به میان جمعیت در فرانسه 7 زخمی بر جای گذاشت پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جوانی با ورود خودرو به میان شماری از مردم در فرانسه دستکم 7 نفر را زخمی کرد که حال دو تن وخیم گزارش شده است.
به گزارش فارس، مرد جوانی در فرانسه با خودرو به میان جمعیتی رفت که در نزدیکی باشگاه شبانه تجمع کرده بودند.
بنابر گزارش خبرگزاری فرانسه، جوانی 18 یا 19 ساله با نگهبان یک باشگاه شبانه در شهر کمبره مشاجره کرد و با خودرو به میان جمعیتی رفت که اطراف باشگاه ایستاده بودند.
این اقدام به زخمی شدن دست کم 7 نفر از جمله فرد نگهبان منجر شد که حال دو نفر وخیم گزارش شده است. خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که فرد خاطی دستگیر شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 4 دقیقه پیش
دستگیری 63 کیف قاپ و زورگیر در تهران

دستگیری 63 کیف قاپ و زورگیر در تهران جانشین رییس پلیس پایتخت از دستگیری 63 کیف قاپ و زورگیر در اجرای طرح انضباط اجتماعی خبر داد.
به گزارش ایسنا، سردار حمید هداوند در این باره گفت: به دنبال شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و بررسی های انجام شده از سوی ماموران تجسس کلانتری ها و پایگاه های پلیس های تخصصی همچون آگاهی، تعدادی از سارقان و مالخران در پاتوق ها و مخفیگاه های خود شناسایی شدند.
وی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت، گفت: پس از آن دستور بازداشت متهمان و همچنین بازرسی از مخفیگاه آنان صادر شد و بلافاصله تیم های عملیاتی با هماهنگی های انجام شده از سوی پلیس های تخصصی عملیات خود ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 4 دقیقه پیش
تیراندازی در کافه ای در اسپانیا

تیراندازی در کافه ای در اسپانیا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در اسپانیا مردی بامداد یکشنبه با یک تفنگ شکاری وارد کافه ای در منطقه اسپانیایی کاستریلو-تجریگو در استان وایادولید در شمال غربی این کشور شد و به سمت حاضران در این محل تیراندازی کرد.
در این تیراندازی دست کم یک نفر کشته شد و سه نفر زخمی شدند.
روزنامه اسپانیایی ال پائیس اعلام کرد این تیراندازی کمی قبل از ساعت شش بامداد اتفاق افتاد. امدادگران اورژانس، مرگ یک مرد 46 ساله را که درجا کشته شده بود تأیید کردند.
سه زخمی نیز در بیمارستان بستری شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 14 دقیقه پیش
کلاهبرداری با ربات همدم یاب

کلاهبرداری با ربات همدم یاب خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری زنی که در پوشش فروش ربات تلگرامی همدم یاب اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.
سرهنگ تورج کاظمی دراین باره گفت: چندی پیش یکی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که مبالغی از حساب بانکی اش به شکل غیرمجاز و مخفیانه برداشت شده است که در همین راستا بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس فتا قرارگرفت.
وی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد که مالباخته عضو یکی از کانال های شبکه های اجتماعی شده است و با خرید نرم افزار ربات "همدم یاب" مبلغ 500 هزار ریال از حساب بانکی اش افزار کسر شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 44 دقیقه پیش
2600 غریق از امواج مرگبار خزر در ساحل مازندران نجات یافتند

2600 غریق از امواج مرگبار خزر در ساحل مازندران نجات یافتند به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری ، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران ، مجتبی اکبری با اعلام استقرار بیش از هزار نجاتگر و ناجی غریق در 376 نقطه پرخطر ساحل مازندران اظهار داشت: تیم های امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران و ناجیان غریق مستقر در سواحل استان از آغاز طرح کاهش غریق در خرداد 97 تاکنون موفق شدند دو هزار و 655 غریق را از امواج مرگبار خزر نجات دهند.
وی افزود: نجاتگران هلال احمر 99 مصدوم حوادث دریایی را به مراکز درمانی انتقال دادند و پنج هزار و 354 نفر نیز با مراجعه به پایگاه ها و پست های امداد و نجات ساحلی هلال احمر مازندران از خدمات امدادی سرپایی برخوردار شدند ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 44 دقیقه پیش
اجرای طرح تشدید مبارزه با کالای قاچاق در ایلام

اجرای طرح تشدید مبارزه با کالای قاچاق در ایلام به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ; سرهنگ امیر همتی رئیس پلیس امنیت عمومی استان ایلام گفت:در راستای تشدید مبارزه با کالای قاچاق ماموران پلیس توانستند سه انبار احتکار لوازم خانگی و مواد دامی را پس از انجام کار اطلاعاتی در شهر ایلام کشف کنند.
وی افزود: در بازدید های به عمل آمده تعداد 60 دستگاه کولر اسپیلت گازی ، 44 هزار و 750 کیلو کنسانتره دامی ، 600قوطی مواد ویتامینه دامی، کشف و ضبط شد .
وی ادامه داد:انبار های فوق پلمب شده و متصدیان به مرجع قضایی معرفی شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 53 دقیقه پیش
5 کشته و 8 مجروح بر اثر برخورد پیکان و پژو پارس

5 کشته و 8 مجروح بر اثر برخورد پیکان و پژو پارس سرهنگ "عباس فرمانی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: برابر اعلام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "خوی- چالدران"، بلافاصله ماموران پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی ها مشخص شداین تصادف بین 2 دستگاه سواری پژو پارس و پیکان رخ داده است.
وی با بیان اینکه در این حادثه دلخراش، راننده و یکی از سرنشینان سواری پیکان و نیز راننده و 2 سرنشین سواری پژو، به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 54 دقیقه پیش
تجاوز به چپ راننده پژو ،یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت

تجاوز به چپ راننده پژو ،یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت سرهنگ "یداله جهان آرا " فرمانده انتظامی شهرستان جلفا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برابر اعلام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "جلفا – سیه رود "، بلافاصله ماموران مرزبانی و گشت پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل حادثه و نیز در بررسی های اولیه مشخص شد، تصادف بین یک دستگاه خودرو پژو با خودرو تیبا به وقوع پیوسته که در این حادثه سرنشین خودرو پژو فوت و 4 نفر دیگر از سرنشینان هردو خودرو مصدوم که با حضور عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 54 دقیقه پیش
کلاهبرداری با ربات همدم یاب

کلاهبرداری با ربات همدم یاب رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری زنی که در پوشش فروش ربات تلگرامی همدم یاب اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.
سرهنگ تورج کاظمی در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: چندی پیش یکی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که مبالغی از حساب بانکی اش به شکل غیرمجاز و مخفیانه برداشت شده است که در همین راستا بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس فتا قرارگرفت.
وی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد که مالباخته عضو یکی از کانال های شبکه های اجتماعی شده است و با خرید نرم افزار ربات "همدم یاب" مبلغ 500 هزار ریال از حساب بانکی اش افزار کسر شده است ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 54 دقیقه پیش
آمار رسمی قربانیان حادثه فرو ریختن پل در ایتالیا

آمار رسمی قربانیان حادثه فرو ریختن پل در ایتالیا خبرگزاری فارس: پس از پایان یافتن عملیات امدادونجات در شهر جنوا واقع در ایتالیا در پی فرو ریختن یک پل، شمار قربانیان به صورت رسمی 43 نفر اعلام شد.
بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، عملیات نیمه شب گذشته پس از اینکه سه جسد دیگر هم پیدا شد، خاتمه یافت.با این حال، نه نفر از مردم همچنان در بیمارستان هستند که حال چهار نفر وخیم اعلام شده است.
استفانو زانوت یکی از مقامات ارشد آتش نشانی هم گفت علاوه برکسانی که اسامی آنها در لیست گم شدگان قراردارد تلاش ها برای به قطعیت رسیدن اینکه فرد دیگری خارج از لیست در زیر آوار نمانده باشد ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 4 دقیقه پیش
زخمی شدن هفت نفر بر اثر حوادث رانندگی در دهلران

زخمی شدن هفت نفر بر اثر حوادث رانندگی در دهلران به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ سجاد دادجویان با بیان اینکه صبح امروز در تصادف یک دستگاه سورای پژو با پراید در نزدیکی منطقه سید اکبر در 10 کیلومتری دهلران پنج تن مجروح شدند افزود: سه نفر از مجروحان در بیمارستان شهدای دهلران بستری شدند که حال عمومی آنها خوب است و 2 نفر دیگر نیز برای مداوا از طریق اورژانس هوایی به مرکز استان اعزام شدند.
فرمانده پلیس راه دهلران به اندیمشک یادآور شد: علت تصادف پژو با پراید تجاوز به چپ سواری پژو بوده است.
دادجویان تاکید کرد: کم عرض بودن جاده در مسیر دهلران به اندیمشک همیشه حادثه ساز بوده و موجب بروز حوادث رانندگی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 4 دقیقه پیش
سرشاخه های یک شرکت هرمی در نیشابور دستگیر شدند

سرشاخه های یک شرکت هرمی در نیشابور دستگیر شدند سرهنگ حسین دهقانپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از دریافت گزارشهایی مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و شش گرداننده اصلی این شرکت شامل 4چهار مرد و دو زن بازداشت شدند.
وی گفت: تحقیقات از این متهمان ادامه دارد.
فروردین ماه امسال نیز 17 نفر از سرشاخه یک شرکت هرمی در خراسان رضوی دستگیر شده بودند.
7505/1858
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 14 دقیقه پیش
شعله ور شدن ناگهانی پراید حین حرکت در خیابان + تصاویر

شعله ور شدن ناگهانی پراید حین حرکت در خیابان + تصاویر به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 13:33 امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری، ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 33 را به محله مهرآباد، بیست متری پادگان، تقاطع زرند اعزام کرد.
محسن اله یار؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: زمان رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، شعله های آتش، یک خودروی سواری پراید را به طور کامل در برگرفته و آتش فراوان همراه با دود سیاهی از آن به آسمان بلند می شد.
ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 14 دقیقه پیش
اعضای بدن ملی پوش ایرانی اهدا شد

اعضای بدن ملی پوش ایرانی اهدا شد آفتاب نیوز :
اعضای بدن اسماء زحمتکش ورزشکار و ملی پوش ایرانی رشته سافتبال اهل شهرستان دشتی، استان بوشهر با رضایت خانواده اش اهدا شد.
اسماء زحمتکش به دنبال حادثه تصادف چند روز پیش بعد از تلاش های بسیار پزشکان در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با کاهش سطح هوشیاری روبرو و مرگ مغزی او اعلام شد.
بعد از حادثه تصادفی که برای اسماء زحمتکش اتفاق افتاد، زحمتکش ملی پوش ایرانی علی رغم تلاش های پزشکان سطح هوشیاری او کاهش یافت و مرگ مغزی اعلام شد.
با امضای فرم اهدای عضو از سوی خانواده ایشان، اکنون اعضای بدن او موجب نجات جان چند بیمار شده است.
منبع: ایران ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 24 دقیقه پیش
پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات!

پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات! ایسنا نوشت: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که پدرش را برای پایان دادن به مشکلات مالی اش قربانی کرده بود، خبر داد.
در تاریخ 21 مرداد ماه جاری از طریق بیمارستان امام حسین(ع) وقوع یک فقره مرگ مشکوک ناشی از مسمومیت به کلانتری اعلام شد که بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک تشکیل و برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
کارآگاهان اداره دهم در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که علاوه بر متوفی شریک متوفی و پسرش نیز دچار مسمومیت شده اما در مراجعه به بیمارستان ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 24 دقیقه پیش
اعضای بدن ملی پوش ایرانی اهدا شد

اعضای بدن ملی پوش ایرانی اهدا شد اعضای بدن اسماء زحمتکش ورزشکار و ملی پوش ایرانی رشته سافتبال اهل شهرستان دشتی، استان بوشهر با رضایت خانواده اش اهدا شد.
به گزارش ایران، اسماء زحمتکش به دنبال حادثه تصادف چند روز پیش بعد از تلاش های بسیار پزشکان در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با کاهش سطح هوشیاری روبرو و مرگ مغزی او اعلام شد.
بعد از حادثه تصادفی که برای اسماء زحمتکش اتفاق افتاد، زحمتکش ملی پوش ایرانی علی رغم تلاش های پزشکان سطح هوشیاری او کاهش یافت و مرگ مغزی اعلام شد.
با امضای فرم اهدای عضو از سوی خانواده ایشان، اکنون اعضای بدن او موجب نجات جان چند بیمار شده است. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 53 دقیقه پیش
انفجار در کابل 2 کشته و زخمی از پلیس برجای گذاشت

انفجار در کابل 2 کشته و زخمی از پلیس برجای گذاشت به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خامه پرس، انفجار شدیدی در منطقه دشت برچی واقع در غرب شهر کابل پایتخت این کشور شنیده شده است.
بر اساس اعلام شاهدان عینی، این انفجار ناشی از منفجر شدن یک بمب مغناطیسی جاسازی شده در خودروی پلیس کابل بوده است.
بر اساس اعلام منابع امنیتی، یک پلیس افغانستان در این حادثه کشته و پلیس دیگر نیز به شدت زخمی شده است.
هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است.
کد خبر 4379106 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 53 دقیقه پیش
مرد ماهی گیر صورت خودش را صید کرد! + تصاویر

مرد ماهی گیر صورت خودش را صید کرد! + تصاویر به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 11:31 صبح روز گذشته پس از تماس مسئولان یک مرکز درمانی با سامانه 125 و درخواست کمک از آتش نشانی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 104 را به درمانگاه صاحب کوثر واقع در میدان الغدیر روانه کرد.
به گفته رضا پهلوانی فرمانده آتش نشانان اعزامی، مرد بیست و پنج ساله در حال ماهیگیری به یکی از مکانهای ماهیگیری حوالی تهرانسر رفته بود که پرتاب اشتباهی قلاب باعث فرو رفتن قلاب ماهی گیری در صورت وی، خون ریزی از محل گیرکردن قلاب و درد و ناراحتی این شخص شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 14 دقیقه پیش
4 کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در اسپانیا

4 کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در اسپانیا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در اسپانیا مردی بامداد یکشنبه با یک تفنگ شکاری وارد کافه ای در منطقه اسپانیایی کاستریلو-تجریگو در استان وایادولید در شمال غربی این کشور شد و به سمت حاضران در این محل تیراندازی کرد. در این تیراندازی دست کم یک نفر کشته شد و سه نفر زخمی شدند.
روزنامه اسپانیایی ال پائیس اعلام کرد این تیراندازی کمی قبل از ساعت شش بامداد اتفاق افتاد. امدادگران اورژانس، مرگ یک مرد 46 ساله را که درجا کشته شده بود تأیید کردند. سه زخمی نیز در بیمارستان بستری شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 34 دقیقه پیش
پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات

پدرکشی، برای پایان دادن به مشکلات پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که پدرش را برای پایان دادن به مشکلات مالی اش قربانی کرده بود، خبر داد.
در تاریخ 21 مرداد ماه جاری از طریق بیمارستان امام حسین(ع) وقوع یک فقره مرگ مشکوک ناشی از مسمومیت به کلانتری اعلام شد که بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک تشکیل و برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
کارآگاهان اداره دهم در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که علاوه بر متوفی شریک متوفی و پسرش نیز دچار مسمومیت شده اما در مراجعه به بیمارستان ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 4 دقیقه پیش
مرگ کارگر معدن در محلات

مرگ کارگر معدن در محلات به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی از فوت کارگر معدن سنگ طی یک حادثه در محلات خبرداد.
سرهنگ خلجی افزود: کارگر 37 ساله یک معدن سنگ محلات در حین کار به علت سقوط یک قطعه سنگ دچار جراحت شدید شد و جان خود را از دست داد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 4 دقیقه پیش
سه انبار کالای احتکار شده در ایلام شکف شد

سه انبار کالای احتکار شده در ایلام شکف شد به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ امیر همتی اظهار داشت: در راستای تشدید مبارزه با کالای قاچاق و کشف انبارهای احتکار در سطح استان، این پلیس با محوریت اداره نظارت بر اماکن عمومی و همراهی گشت تعزیرات ، سه انبار احتکار لوازم خانگی و مواد دامی را پس از انجام کار اطلاعاتی در شهر ایلام کشف کردند.
وی افزود: در بازدیدهای به عمل آمده از انبارهای فوق 60 دستگاه کولر اسپیلت گازی ، 44 هزار و 750 کیلوگرم کنستانتره دامی ، 600 قوطی مواد ویتامینه دامی کشف و ضبط و نسبت به پلمب آنان اقدام و متصدیان به مرجع قضایی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 13 دقیقه پیش
صدای سه انفجار در کابل شنیده شد

صدای سه انفجار در کابل شنیده شد به گزارش ایرنا، این انفجارها بر اثر پرتاب دو راکت و یک بمب جاسازی شده درخودرو پلیس همزمان با برگزاری آئین سالگرد روز استقلال افغانستان بوقوع پیوست.
براساس گزارش رسانه ها،حدود ساعت 12 روز یکشنبه یک بمب مغناطیسی جاسازی شده در خودرو پلیس در غرب کابل منفجر شد که بر اثر آن یک پلیس زخمی شد.
'حشمت استانکزی'سخنگوی پلیس کابل ضمن تائید این رخداد، به رسانه های محلی گفت که انفجار ناشی از بمب جاسازی شده در خودرو پلیس بود.
وی در خصوص پرتاب دو راکت به کابل اظهار نظری نکرد.
صبح امروز دو راکت در محله 'نادر خان' در شرق کابل به زمین اصابت کرد که خسارات مالی و جانی نداشت . ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 13 دقیقه پیش
کشف احتکار 6 میلیاردی لوازم خانگی در رشت

کشف احتکار 6 میلیاردی لوازم خانگی در رشت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ؛ سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: یک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال در اطراف شهرستان رشت کشف و ضبط شد.
وی با بیان اینکه در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یک انبار اطراف رشت بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات و اطمینان از صحت موضوع به محل نگهداری لوازم خانگی اعزام شدند.
رئیس پلیس آگاهی گیلان اظهار داشت: ماموران انتظامی در بررسی از این انبار 242 دستگاه کولر اسپیلیت و 50 دستگاه تلویزیون احتکار شده به ارزش 6 میلیارد و ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 14 دقیقه پیش
مادرم را دزدیدند، کلیه هایش را درآوردند و 100 میلیون فروختند!

مادرم را دزدیدند، کلیه هایش را درآوردند و 100 میلیون فروختند! آفتاب نیوز :
او ادامه داد: در را با آیفون باز کردم تا بخواهم خودم را به مقابل در برسانم چند مرد وارد خانه مان شدند. آن ها با تهدید دست و پا و دهانم را بستند و درحالی که دستمالی روی دهان مادرم گذاشته بودند او را به زور از خانه بیرون بردند. هر چه تقلا کردم تا دست و پایم را باز کنم بی فایده بود و، چون دهانم نیز بسته بود و از طرفی مردان ناشناس صدای تلویزیون را هم زیاد کرده بودند کسی صدای مرا نمی شنید. تا اینکه صبح امروز مردان خشن، بدن نیمه جان مادرم را در مقابل در ورودی رها کردند و همسایه ها با دیدن مادرم از ماجرا با خبر شده و به کمک من آمدند. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 14 دقیقه پیش
بیش از 15 هزار پاکت تنباکو و قرص غیرمجاز در بوکان کشف شد

بیش از 15 هزار پاکت تنباکو و قرص غیرمجاز در بوکان کشف شد سرهنگ مجید محبعلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این محموله شامل 2 هزار و 400 پاکت تنباکو و 13 هزار عدد قرص غیرمجاز بود، از یک دستگاه اتوبوس بین شهری کشف و ضبط شده است.
وی ارزش ریالی کالای قاچاق توقیف شده را 200 میلیون ریال برآورد کرد و ادامه داد: در این ارتباط یک نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
وی افزود: در یک عملیات جداگانه نیز از یک دستگاه خودروی سواری، 9 هزار و 780 قلم لوازم آرایشی قاچاق کشف و ضبط شد.
سرهنگ محبعلی گفت: ارزش ریالی این کالای قاچاق توقیف شده 200 میلیون ریال برآورد شده و در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 23 دقیقه پیش
سقوط سنگ جان کارگر محلاتی را گرفت

سقوط سنگ جان کارگر محلاتی را گرفت به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمود خلجی افزود: این حادثه عصر روز گذشته به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و تیم های امداد و نجات به سرعت در محل حاضر شدند.
وی توضیح داد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که یک کارگر 37 ساله در این معدن سنگ بر اثر سقوط ناگهانی سنگی جراحات عمیق برداشته و قبل از رسیدن به مراکز درمانی جان باخته است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: جسد این فرد برای سیر مراحل قانونی به سردخانه تحویل داده شد.
70 معدن در محلات فعال است و این شهرستان قطب تولید سنگ نما در کشور محسوب می شود.
7277/6013/
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 33 دقیقه پیش
پلیس سیرجان 252 کیلوگرم تریاک کشف کرد

پلیس سیرجان 252 کیلوگرم تریاک کشف کرد سرهنگ محمدرضا ایران نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طی مدت یاد شده پلیس مبارزه با مواد مخدر سیرجان با همکاری پلیس مواد مخدر استانهای کرمان و قزوین موفق به توقف سه خودرو در محورهای ارتباطی سیرجان شد.
وی ادامه داد: ماموران پس از بازرسی خودروهای متوقف شده از آنان 252 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
به گفته سرهنگ ایران نژاد در این ارتباط سه نفر هم دستگیر شدند که به همراه مواد مکشوفه تحویل مقامات قضایی داده شد.
وی گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک تن مواد مخدر در این شهرستان کشف و در این رابطه بیش از 100 نفر متهم دستگیر شدند . ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 43 دقیقه پیش
کشف 3 انبار کالای احتکار شده در ایلام

کشف 3 انبار کالای احتکار شده در ایلام به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ امیر همتی اظهار داشت:در راستای تشدید مبارزه با کالای قاچاق و کشف انبار های احتکار در سطح استان، این پلیس با محوریت اداره نظارت بر اماکن عمومی و همراهی گشت تعزیرات ،تعداد سه انبار احتکار لوازم خانگی و مواد دامی را پس از انجام کار اطلاعاتی در شهر ایلام کشف کردند.
وی افزود: در بازدید های به عمل آمده از انبار های فوق تعداد 60 دستگاه کولر اسپیلت گازی ، 44 هزار و 750 کیلو کنستانتره دامی ، 600قوطی مواد ویتامینه دامی، کشف و ضبط شد و نسبت به پلمب آنان اقدام و متصدیان به مرجع قضایی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 43 دقیقه پیش
قتل پدر با "سَم" بعد انصراف از خودکشی

قتل پدر با "سَم" بعد انصراف از خودکشی به گزارش مشرق، 21 مرداد جاری مأموران کلانتری 107 فلسطین در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد حدوداً پنجاه ساله ای پس از خوردن غذا دچار مسمومیت شده و بعد از انتقال به بیمارستان امام حسین (ع) جان باخته است.
دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
بیشتر بخوانید:
دو بار قصاص مجازات عاشق کینه توز خواننده زیرزمینی قتل را گردن نگرفت
بررسی اولیه نشان داد متوفی و پسرش محسن به همراه شریک متوفی و پسر وی در یک مغازه در خیابان جمهوری مشغول کار بودند که ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 44 دقیقه پیش
کشتن پدر با "سَم" بعد انصراف از خودکشی

کشتن پدر با "سَم" بعد انصراف از خودکشی به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا ؛ 21 مرداد جاری مأموران کلانتری 107 فلسطین در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد حدوداً پنجاه ساله ای پس از خوردن غذا دچار مسمومیت شده و بعد از انتقال به بیمارستان امام حسین (ع) جان باخته است.
دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
بررسی اولیه نشان داد متوفی و پسرش محسن به همراه شریک متوفی و پسر وی در یک مغازه در خیابان جمهوری مشغول کار بودند که هنگام ظهر پس از خوردن غذا دچار مسمویت شده اما در نهایت متوفی به ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 54 دقیقه پیش
3 هزار لیتر مشروب الکلی در ساوجبلاغ کشف و ضبط شد

3 هزار لیتر مشروب الکلی در ساوجبلاغ کشف و ضبط شد حیدر جعفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در بازرسی از یک منزل مسکونی در این روستا، 13 بشکه 200 لیتری، 2 بشکه 80 لیتری و یک بشکه 20 لیتری مشروبات الکلی کشف شد.
وی از بازداشت یک نفر در این زمینه خبر داد و افزود: پس از دریافت گزارش در مورد تولید و توزیع مشروبات الکلی در یکی از روستاهای شهرستان دستور قضایی به نیروی انتظامی برای ورود و بازرسی از محل صادر شد.
به گفته جعفری، ماموران دو دستگاه تقطیر نیز در محل کشف کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: این فرد در بازداشت به سر می برد و در یکی از واحدهای دادیاری شهرستان تحقیقات در حال تکمیل است.
7414/ 6155 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
کارمند اختلاسگر در دام پلیس شیراز

کارمند اختلاسگر در دام پلیس شیراز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس با اشاره به دستگیری کارمند اختلاسگر یکی از ادارات در شیراز، بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر اختلاس توسط یکی از کارمندان، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که کارمند یکی از ادارات به دلیل نقص در سرور حقوق و دستمزد با ترفند خاصی مبلغ 22 میلیارد ریال طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود و همسرش واریز کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
10 تن زیتون قاچاق در شهرستان کنگان معدوم شد

10 تن زیتون قاچاق در شهرستان کنگان معدوم شد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سرهنگ رهام رضایی بیان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا تمامی مبادی و محورهای مواصلاتی این شهرستان توسط نیروی انتظامی کنترل می شود.
وی افزود: در همین راستا محموله 10 تنی زیتون قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی کنگان شناسایی و کشف شد.
فرمانده انتظامی کنگان اضافه کرد: این محموله پس از کسب دستور مقام قضایی با حضور مسئولان واحدهای نظارتی معدوم شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
یک کشته در جاده مرودشت

یک کشته در جاده مرودشت به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، سرپرست روابط عمومی اورژانس 115 شهرستان مرودشت گفت: ساعت 23 شب بر اثر برخورد خودروی پژو 405 و کامیون در جاده قدیم مرودشت به سعادت شهر، خودروی پژو 405 دچار آتش سوزی شده و یک نفر کشته و یک نفر مصدوم برجای گذاشت.
امیر شعبانی تصریح کرد: پس از اقدامات درمانی اولیه، مصدوم این حادثه به بیمارستان شهید مطهری مرودشت منتقل شدند.
سرپرست روابط عمومی اورژانس 115 شهرستان مرودشت افزود: کارشناسان پلیس راه در حال بررسی علت حادثه اند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
دستگیری کارمند اختلاسگر در شیراز

دستگیری کارمند اختلاسگر در شیراز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، فرمانده انتظامی فارس گفت: این کارمند به دلیل نقص در سرور حقوق و دستمزد با ترفند خاصی 22 میلیارد ریال را طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود و همسرش واریز کرده بود.
سردار احمد علی گودرزی گفت: مأموران با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی او و همسرش را در شیراز شناسایی و دستگیر کردند.
وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
انفجار در دشت برچی کابل

انفجار در دشت برچی کابل به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، لحظاتی پیش صدای انفجاری شدید از غرب کابل (دشت برچی) شنیده شد.
پلیس کابل وقوع انفجار در دشت برچی را تائید کرده است.
تاکنون از میزان تلفات و جزئیات این رویداد اطلاعی در دست نیست.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
کشف احتکار 10 میلیاردی انواع لوازم خانگی در زنجان

کشف احتکار 10 میلیاردی انواع لوازم خانگی در زنجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان زنجان گفت : با اشاره به مبارزه جدی با سودجویان و اخلالگران اقتصادی گفت: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان، از نگهداری و احتکار انواع لوازم خانگی در زنجان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
سردار آزادی افزود: بلافاصله با کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان پلیس آگاهی، تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت، طی یک عملیات از 2 انبار مورد نظر بازدید به عمل آمد که در نتیجه آن انواع لوازم خانگی فاقد مدارک و احتکار شده، کشف و توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
5 کشته در تصادف محور خوی-چالدران

5 کشته در تصادف محور خوی-چالدران به گزارش ایلنا، سرهنگ عباس فرمانی گفت: این حادثه ساعت 20 شب گذشته به وقوع پیوست و در آن سه نفر از سرنشینان خودرو پژو پارس و 2 نفر از سرنشینان پیکان جان خود را از دست دادند.
وی افزود: طبق بررسی های کارشناسی صورت گرفته، انحراف به چپ خودرو پژو پارس علت اصلی بروز این حادثه بوده است.
فرمانی بیان کرد: این تصادف، موجب بروز راه بندان در این مسیر شد که توسط نیروهای امدادی بازگشایی شد.
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی ادامه داد: سرعت و سبقت غیرمجاز، رعایت نکردن فاصله طولی و انحراف به چپ عمده تخلف های حادثه ساز جاده های این استان است و رانندگان نیز با وجود سهم این موارد در تصادف های فوتی ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
دستگیری دزدان خانه مادر بزرگ

دستگیری دزدان خانه مادر بزرگ به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ هادی عبدالهی سرکلانتر یکم پلیس مشهد گفت: تیم دایره تجسس کلانتری طرق مشهد دراقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از حضور چند نفر در بازار دام مشهد که قصد فروش چهار راس گوسفند به قیمت ارزان داشتند دست یافتند.
وی افزود: ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر و 2 نوجوان و مردی 50 ساله را دستگیر کردند.
سرکلانتر یکم پلیس مشهد گفت: بررسی های پلیسی نشان داد متهم اصلی پرونده پسری 17 ساله است، که نقشه سرقت از خانه مادربزرگش را طراحی و با همدستی مرد میان سال و پسری دیگر، چهار گوسفند را دزدیده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
بیش از پنج تن گوشت فاسد در نمین کشف شد

بیش از پنج تن گوشت فاسد در نمین کشف شد سرهنگ رحیم سروری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: : این میزان گوشت فاسد در یک واحد سردخانه در شهرک صنعتی جهاد نمین دپو شده بود.
او اظهار داشت: گشت انتظامی ماموران کلانتری مرکزی نمین با هماهنگی مقام قضایی محل را پلمب کردند.
جاشین فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه سردخانه متعلق به یک شرکت تولید محصولات گوشتی و پروتئینی است، گفت: گوشت های فاسد کشف شده قرار بود در تولید همبرگر، کالباس و سوسیس استفاده شود که با اقدام به موقع پلیس منتج به نتیجه نشد.
سرهنگ سروری ارزش گوشت های کشف شده را 600 میلیون ریال ذکر کرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
یک کشته حاصل برخورد کامیون با پژو 405

یک کشته حاصل برخورد کامیون با پژو 405 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، رئیس پلیس راه شمالی استان گفت: بر اثر برخورد کامیون با پژو 405 در جاده روستایی حسین آباد به نقش رستم مرودشت راننده پژو در دم کشته شد.
سرهنگ احمد احمدی افزود: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ از سوی راننده پژو 405 اعلام کردند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
کشف احتکار 10 میلیارد ریالی انواع لوازم خانگی در زنجان

کشف احتکار 10 میلیارد ریالی انواع لوازم خانگی در زنجان علی آزادی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به مبارزه جدی با سودجویان و اخلالگران اقتصادی؛ اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان، از نگهداری و احتکار انواع لوازم خانگی در زنجان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
رئیس پلیس زنجان افزود: در روند این ماموریت، بلافاصله با کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان پلیس آگاهی، تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت، طی یک عملیات از دو انبار مورد نظر بازدید به عمل آمد که در نتیجه آن انواع لوازم خانگی فاقد مدارک و احتکار شده،کشف و توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
جزئیات مسمویت 50 نفر از اهالی منطقه صندل آباد بجنورد؛ تکذیب مسمومیت با آب شرب

جزئیات مسمویت 50 نفر از اهالی منطقه صندل آباد بجنورد؛ تکذیب مسمومیت با آب شرب به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ٬ بامداد امروز بیش از 50 نفر از اهالی منطقه حاشیه ای صندل آباد این شهر با مراجعه به اورژانش بیمارستان های بجنورد از درد شدید در ناحیه شکم و مسمومیت همراه با علائم آن اظهار رنج می کردند.
رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی در این زمینه اظهار داشت: ساعت 3 و 24 دقیقه بامداد امروز جمعی از اهالی صندل آباد با علائم تهوع و استفراغ با اورژانس 115 استان تماس گرفتند .
دولت آبادی تعداد کل افراد مسموم شده را حدود 30 نفر اعلام و تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
کشف 10 تن آرد قاچاق در شهرستان قزوین

کشف 10 تن آرد قاچاق در شهرستان قزوین به گزارش خبرنگار از قزوین ؛سرهنگ محمد قاسم طرحانی گفت: ماموران اننتظامی پاسگاه "کوهگیر" حین گشت زنی بخش طارم سفلا به یک دستگاه خودروی کامیون "اویکو" مشکوک شدند ودر بازرسی از مدارک راننده مشخص شد راننده فاقد بارنامه و کامیون حامل بار آرد قاچاق است.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: در بازرسی ماموران از کامیون 10 تن آرد قاچاق که از استان تهران به یکی از استان های شمالی کشور بارگیری شده بود کشف و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/.
آرد قاچاق به مقصد نرسید ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
یک مامور نیروی انتظامی در حادثه تیراندازی در شیبان کشته شد

یک مامور نیروی انتظامی در حادثه تیراندازی در شیبان کشته شد حیدر کاظمی یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: این حادثه نیمه شب گذشته اتفاق افتاد که طی آن 2 نفر موتورسوار به 2 مامور نیروی انتظامی که در پارک شیبان مشغول گشت زنی بودند، تیراندازی کرده و یکی از آنها هدف تیراندازی با اسلحه شکاری قرار گرفت.
وی افزود: این مامور نیروی انتظامی به بیمارستان منتقل شد اما متاسفانه تلاش ها بی نتیجه بود و جان خود را از دست داد.
کاظمی درباره نحوه وقوع این حادثه توضیح نداد اما گفت که علت این حادثه در دست بررسی است و عوامل تحت پیگرد قرار دارند.
/6002/9754
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
کشف محموله مواد غذایی احتکار شده در لاهیجان

کشف محموله مواد غذایی احتکار شده در لاهیجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ؛ سرهنگ محمود قاسمی، فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار محموله مواد غذایی در یکی از انبار های حاشیه شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی پس از کسب اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به این انبار اعزام شدند، افزود: در بازرسی از این مکان اقلامی از قبیل: یک هزار و 700 کیلوگرم شکر، یک هزار و 500 کیلوگرم قند، 4 هزار و 369 بطری انواع روغن مایع، 3 هزار و 840 قوطی کمپوت، 10 هزار و 80 عدد تخم مرغ، یک هزار و 8 عدد آب میوه و 96 قوطی رب گوجه فرنگی کشف شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
3162 تن مواد غذایی احتکار شده در سیستان و بلوچستان کشف شد

3162 تن مواد غذایی احتکار شده در سیستان و بلوچستان کشف شد به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: همچنین در این مدت 350 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شده است.
وی کشف 40 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده و سه میلیارد و 700 میلیون ریال انواع کالای قاچاق را از دیگر نتایج طرح های پلیس سیستان و بلوچستان در مبارزه با احتکار و قاچاق در این استان ذکر کرد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس در راستای وظایف ذاتی خود با محتکران و قاچاقچیان که مخلان امنیت اقتصادی کشور هستند مبارزه می کند.
7316**3213
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
مرگ تلخ دختر کماندار بوشهری

مرگ تلخ دختر کماندار بوشهری به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اسماء زحمتکش، دختر کماندار بوشهری که در جریان برگشت از تمرینات دچار تصادف سختی شده بود، چند روزی در وضعیت بدی در بیمارستان قرار داشت و در تلاش بین مرگ و زندگی در نهایت جان خودش را از دست داد.
وی که در بازگشت از تمرینات و پس از پیاده شدن در کنار یک اتوبان پر تردد قصد داشت به سمت دیگر اتوبان برود ابتدا با یک ماشین برخورد کرد و نقش زمین شد و پس از آن اتوموبیل به شدت با او برخورد کرد.
زحمتکش چندین روز در بیمارستان اوضاع وخیمی داشت و هرچند که پزشکان ابتدا او را از مرگ مغزی نجات دادند ولی در نهایت موفق نشدند او را به هوش بیاورند و پس از گذشت چند روز دار ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
2 ربا خوار در فردیس دستگیر شدند

2 ربا خوار در فردیس دستگیر شدند حسن جهانشاهلو روز یکشنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا افزود : این افراد در پوشش یک شرکت اقدام به رباخواری می کردند.
وی افزود: پس از دریافت گزارش های مکرر مبنی بر اینکه در جاده ملارد- فردیس فردی در پوشش شرکتی با مسولیت محدود مبادرت به پرداخت مبالغ ربا در سطح شهر می کند، بلافاصله موضوع در دستور قرار گرفت.
وی ادامه داد: با حضور عوامل آگاهی در محل دفترشرکت مذکور و با بررسی اسناد,مدارک و مستندات صحت پرداخت مبالغ کلان به عنوان ربا به افراد با سود غیرمتعارف مشخص شد.
دادستان فردیس گفت: در بازرسی های به عمل آمده از این محل تعدادی اسناد پرداخت وجه ربا کشف و ضبط شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
سرعت غیرمجاز خودروی راهنمایی و رانندگی در اراک + فیلم

سرعت غیرمجاز خودروی راهنمایی و رانندگی در اراک + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ روز گذشته (شنبه) تردد یک دستگاه خودروی سمند راهنمایی و رانندگی با سرعت غیرمجاز در شهر اراک توجه شهروندخبرنگار ما را به خود جلب کرد.
شهروندخبرنگار ما فیلمی را تهیه و ارسال کرده است.
منبع: رحیم - اراک
بیشتر بخوانید : سرعت غیرمجاز اتوبوس مسافربری در محور قم - کاشان + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
فیلمی از خلاف کردن راهنمایی و رانندگی در اراک ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
غرق شدن فیلمبردار عروسی در سد آذربایجان شرقی

غرق شدن فیلمبردار عروسی در سد آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از غرق شدن دو نفر در سد آیدوغموش شهرستان میانه خبر داد.
به گزارش ایسنا، وحید شادی نیا در تشریح این خبر اظهار کرد: عصر امروز، بیست و هفتم مرداد ماه، حوالی ساعت 17، به دنبال گزارش غرق شدن دو نفر در سد آیدوغموش، اورژانس و سایر نیروهای امدادی و غواصان عازم محل شدند.
وی اضافه کرد: به دلیل تاریک شدن هوا، ادامه تلاش ها برای پیدا کردن اجساد دو مرد 30ساله و37 ساله به فردا موکول شد. این دو نفر، حین فیلمبرداری از عروس و دامادی در سد آیدوغموش میانه به دلیل واژگونی قایق، غرق شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
سرقت 20 گوشی آیفون از یک اپل استور در کالیفرنیا

سرقت 20 گوشی آیفون از یک اپل استور در کالیفرنیا به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، ماه گذشته بود که ویدئوهای منتشر شده از یک اپل استور در Fresno نشان دادند که چهار سارق بدون هیچگونه درگیری 26 دستگاه اپل را که ارزش آن ها 27 هزار دلار می شد به سرقت بردند. سه شنبه هفته گذشته، تاریخ دوباره تکرار شد و همین اتفاق در اپل استور گالری رزویل روی داد. همانند ماه گذشته، سارقان کار کثیف خود را جلوی چشمان مشتریان انجام دادند.
در حالی که این سارقان فقط زمان کوتاهی داخل مغازه بودند، توانستند با 20 گوشی آیفون، یک آیپد و دو McBook Pro از مغازه فرار کنند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
لحظه ربودن دختر خردسال از دست مادرش +فیلم

لحظه ربودن دختر خردسال از دست مادرش +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه ربودن یک دختر خردسال را در مقابل یک کافی شاپ در شهر تایپه، پایتخت کشور تایوان به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود هنگامی که این دختر خردسال به همراه مادرش در حال عبور از پیاده رو بودند ناگهان مرد کودک ربا به آنها نزدیک می شود و با کشیدن دست دختر تلاش می کند تا او را برباید که با مقاومت مادر دختر موفق به اجرای نقشه خود نمی شود.
بیشتر بخوانید : اصابت صاعقه پسر نوجوان را به کما فرستاد! +فیلم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
14 میلیارد ریال حبوبات احتکاری در اردبیل کشف شد

14 میلیارد ریال حبوبات احتکاری در اردبیل کشف شد به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس اردبیل ، سردار حسین عبدی روز یکشنبه گفت: محل احتکار حبوبات و غلات یک واحد انباری در جاده اردبیل - مغان است.
او اظهار داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با هماهنگی مقام قضایی و با همراهی کارشناسان اداره تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت به آدرس این انباری اعزام و در بازرسی از محل 242 تن و 320 کیلوگرم انواع حبوبات و غلات احتکار شده را کشف کردند.
وی گفت: پرونده قضایی در این زمینه تشکیل و اقدامات قانونی از طریق اداره تعزیرات حکومتی در حال انجام است.
6018/ 1257
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
کشف بیش از 3هزار تن مواد خوراکی احتکارشده در 10 روز اخیر

کشف بیش از 3هزار تن مواد خوراکی احتکارشده در 10 روز اخیر به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، سردار " محمد قنبری " در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران انتظامی استان در طول 10 روز گذشته 3هزار و162 تن و 300 کیلوگرم مواد غذایی احتکار شده به ارزش 83 میلیارد و 700میلیون ریال کشف کردند.
وی افزود: در طول این مدت 350 هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کشف شده است.
این مقام انتظامی بیان کرد: کشف 40 میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده و 3میلیارد و 700 میلیون ریال انواع کالای قاچاق از دیگر نتایج طرح های پلیس استان در مبارزه با احتکارو قاچاق در این مدت بوده است.
انتهای پیام/3139 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
بیش از 20 تن برنج قاچاق در گلستان کشف شد

بیش از 20 تن برنج قاچاق در گلستان کشف شد به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان ، سرهنگ مسعود فروزان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در استان اظهار داشت: بیش از 20 تن برنج قاچاق در راستای اجرای این طرح در استان کشف شد.
وی افزود: ماموران انتظامی این شهرستان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، در ایست بازرسی تنگراه، حین کنترل خودرو های عبوری، به یک دستگاه کامیون حامل برنج مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: در بازرسی از کامیون 22 تن برنج قاچاق کشف و ضبط شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد بجنورد

مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد بجنورد فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از مسمومیت 50 نفر از شهروندان صندل آباد بجنورد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی پاکدل در خصوص جزئیات این خبر گفت: ساعات اولیه بامداد امروز طی اخبار واصله و تماس شهروندان مبنی بر مسمومیت تعدادی از اهالی صندل آباد، بلافاصله مامورین انتظامی در محل حاضر شدند.
وی افزود: پس از بررسی ماموران مشخص شد تعداد 50 نفر از اهالی یک محل بعلت نامعلومی مسموم وبه بیمارستان های سطح شهر منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: علت اصلی این موضوع در دست بررسی است و هنوز مشخص نیست ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
احتمال مسمومیت غذایی 35 نفر در صندل آباد بجنورد

احتمال مسمومیت غذایی 35 نفر در صندل آباد بجنورد رئیس مرکز فوریت های پزشکی خراسان شمالی گفت: درحال حاضر علت اصلی مسمومیت اهالی صندل آباد بجنورد مشخص نشده اما احتمال مسمومیت غذایی وجود دارد.
به گزارش مهر، محمدتقی دولت آبادی با بیان اینکه علت اصلی مسمومیت اهالی صندل آباد درحال بررسی است، اظهار کرد: آب نمی تواند سبب این مسمومیت شده باشد چرا فقط 35 نفر از اهالی به مراکز درمانی منتقل شده اند.
دولت آبادی درباره تعداد افراد مسموم شده، بیان کرد: طبق آمار اولیه تعداد مسموم شدگان 50 نفر اعلام شد درحالی که تاکنون بین 30 تا 35 نفر به مراکز درمانی شهرستان بجنورد مراجعه کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد 2کشته بر جای گذاشت

آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد 2کشته بر جای گذاشت آتشپاد حسن جعفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دیشب یک منزل مسکونی 40 متری گرفتار آتش سوزی شد که هنگام رسیدن آتش نشانان به محل این منزل به صورت کامل زیر آتش رفته بود.
وی بیان کرد: هنگام وقوع آتش سوزی، چهار نفر داخل این ساختمان بودند که پدر خانواده به همراه یکی از فرزندانش در زمان حریق موفق به خروج از منزل شده بودند ولی خواهر و برادر 16 و 4 ساله در منزل محبوس و بر اثر دودگرفتگی جان خود را از دست دادند.
آتشپاد جعفری ادامه داد: حریق به سرعت توسط آتش نشانان مهار و از سرایت آن به ساختمان های مجاور جلوگیری شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
5 نفر در تصادف جاده خوی - چالدران جان باختند

5 نفر در تصادف جاده خوی - چالدران جان باختند پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: پنج نفر در تصادف 2 خودرو پژو پارس و پیکان در جاده خوی - چالدران جان خود را از دست دادند.
سرهنگ عباس فرمانی روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: این حادثه در ساعت 20 شنبه به وقوع پیوست و در آن سه نفر از سرنشینان خودرو پژو پارس و 2 نفر از سرنشینان پیکان جان خود را از دست دادند.
وی اضافه کرد: طبق بررسی های کارشناسی صورت گرفته، انحراف به چپ خودرو پژو پارس علت اصلی بروز این حادثه بوده است.
وی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
کشف جسد مرد میانسال در تنکابن

کشف جسد مرد میانسال در تنکابن فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از کشف جسد مرد میانسال در سواحل این شهرستان خبر داد.
به گزارش ابتکار، فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از کشف جسد مرد میانسال در سواحل این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رامین شمس در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غریق مرد میانسالی در سواحل بخش نشتای این شهرستان بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن، تصریح کرد: با حضور عوامل امدادی جسد این فرد حدودا 50 ساله که توسط امواج دریا به سمت سواحل دریا در این شهرستان هدایت شده بود، کشف و به سردخانه منتقل شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
5 تن در تصادف محور خوی - چالدران جان باختند

5 تن در تصادف محور خوی - چالدران جان باختند سرهنگ عباس فرمانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه در ساعت هشت شامگاه شنبه به وقوع پیوست و در آن سه نفر از سرنشینان خودرو پژو پارس و 2 نفر از سرنشینان پیکان جان خود را از دست دادند.
وی اضافه کرد: طبق بررسی های کارشناسی صورت گرفته، انحراف به چپ خودرو پژو پارس علت اصلی بروز این حادثه بوده است.
وی بیان کرد: شدت این سانحه رانندگی بسیار زیاد بود و امدادرسانی نیروهای پلیس و امدادی به کشته شدگان این تصادف، موجب بروز راه بندان در این مسیر شد.
فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی ادامه داد: سرعت و سبقت غیرمجاز ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد

مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ علی پاکدل اظهار کرد: ساعات اولیه بامداد امروز طی اخبار واصله و تماس شهروندان مبنی بر مسمومیت تعدادی از اهالی صندل آباد، بلافاصله مامورین انتظامی در محل حاضر شدند .
سرهنگ پاکدل افزود: پس از بررسی ماموران مشخص گردید تعداد 50 نفر از اهالی یک محل به علت نامعلومی مسموم وبه بیمارستان های سطح شهر منتقل و تحت درمان قرار گرفتند .
وی تصریح کرد: علت اصلی این موضوع در دست بررسی است و هنوز مشخص نیست، طبق بررسی های اولیه مشخص شده تمام افراد ساکن یک کوچه هستند .
فرمانده انتظامی بجنورد با بیان اینکه حال عمومی مسمومین بهتر است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
تصادف در سامان منجر به مرگ 2 موتور سوار شد

تصادف در سامان منجر به مرگ 2 موتور سوار شد به گزارش ایرنا، فرامرز شاهین روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: در این حادثه که ساعت 21 و 45 دقیقه شنبه شب ، در محدوده کمربندی سامان به پل زمانخان حوالی پمپ گاز رخ داد، 2 تن از راکبان یکی از موتورسیکلت ها در دم جان باختند.
وی ادامه داد: این حادثه همچنین 2 مصدوم برجا گذاشت که بوسیله 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان کاشانی منتقل شدند.
به گزارش ایرنا، تعداد تصادفات رانندگی در استان در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 40 درصد افزایش داشته است.
شهرستان سامان در 20کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است.
7363/2097
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
محور لار- جهرم، جاده وحشت شده است

محور لار- جهرم، جاده وحشت شده است تلفات جاده ای از مهمترین عوامل مرگ و میر در کشورهاست و با توجه به آمارهای تأسف آور تلفات جانی و مالی و البته معلولیت های ناشی از حوادث جاده ای، ضرورت بهبود شرایط زیرساختی را ایجاب می کند. یکی از این ضرورت ها که از این آمارهای وحشتناک می کاهد، جاده است.
مجمع عمومی سازمان ملل متحد طی قطعنامه هایی سال های 2011 تا 2020 را دهه کنش و اقدام برای ارتقای ایمنی جاده ای با هدف تثبیت و سپس کاهش تلفات جاده ای اعلام کرد.
این اقدام سازمان ملل تأکیدی بر ضرورت تلاش برای بهبود ایمنی راه هاست، تلاشی که باید به بهبود ایمنی در محورهای مختلف کشور بینجامد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
قتل برادر با ضربات چاقو به خاطر چهارو نیم میلیون تومان

قتل برادر با ضربات چاقو به خاطر چهارو نیم میلیون تومان به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پسر جوان که حدود دوازده سال پیش در جریان اختلاف مالی برادرش را با چاقو به قتل رسانده و به پرداخت دیه محکوم شده بود صبح دیروز با درخواست اعسار از قضات دادگاه خواست با توجه به اینکه توانایی پرداخت دیه را ندارد او را آزاد کنند.
رسیدگی به این پرونده از سال 85 به دنبال درگیری خونین بین دو برادر در جنوب تهران شروع شد.در این درگیری خانوادگی که چند دقیقه بیشتر طول نکشید برادر بزرگ تر به نام سعید در اثر ضربه چاقو برادر کوچک تر در دم جان باخت.
بهنام که برادر کوچک تر بود به اتهام قتل عمد بازداشت شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد

مسمومیت 50 نفر از اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،فرمانده انتظامی بجنورد گفت: 50 نفر از اهالی محله صندل آباد بجنورد به علت مسمومیت در 3 بیمارستان امام علی، تامین اجتماعی و امام رضای شهر بجنورد بستری شده اند.
وی افزود: علت مسمومیت مشخص نیست.
خبر تکمیلی ارسال می شود.
انتهای پیام/ب
مسمومیت اهالی صندل آباد شهرستان بجنورد ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
سرنوشت تلخ لادن؛ رانده از پدر و بریده از همسر

سرنوشت تلخ لادن؛ رانده از پدر و بریده از همسر به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، مقابل شعبه 264 دادگاه خانواده که رسید، بی اختیار پاهایش سست شد و همانجا روی صندلی کنار زنی سالمند نشست تا در فرصتی مناسب برگه دادخواست تمکین را به قاضی نشان دهد. بعد از هشت سال زندگی مشترک، بی تفاوتی همسرش از یک طرف و اصرار پدرش از طرف دیگر او را در وضعیت بدی گرفتار کرده بود.
زن غریبه سر صحبت را باز کرد و گفت: دخترم، نگران نباش انشاالله همه چیز درست می شود...
لادن به خودش آمد و گفت: اولین بار است پایم به دادگاه باز می شود. اما ظاهراً باید عادت کنم ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
مرگ غم انگیز داماد آملی در سقوط به دره مرگ

مرگ غم انگیز داماد آملی در سقوط به دره مرگ به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، این زوج جوان قرار بود تا چند روز دیگر شیرین ترین جشن زندگی شان را برگزار کنند. برنامه های زیادی برای برگزاری مراسم عروسی تدارک دیده بودند به همین خاطر برای تصویربرداری صحنه های زیبا و به یاد ماندنی به ارتفاعات زیبای منطقه رفته بودند اما یک حادثه طومار زندگی شان را در هم پیچید و جشن شان را به عزا تبدیل کرد.
این حادثه عصر جمعه 26 مرداد 97 در حالی رخ داد که این زوج جوان آملی سوار بر خودروی سانتافه با گروه فیلمبرداری راهی ارتفاعات 2 هزار متری نمارستاق در منطقه لاریجان شدند و فیلمبرداران در حال ثبت لحظات شاد و پر هیجان این زوج جوان بودند ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
پرونده مردی که همسرش را مسموم کرد و بر اثر ضربه مغزی کشت،پیچیده تر شد/زن صیغه ای هم علیه او حرف زد

پرونده مردی که همسرش را مسموم کرد و بر اثر ضربه مغزی کشت،پیچیده تر شد/زن صیغه ای هم علیه او حرف زد این مرد به مأموران گفت: من در خانه ام بودم که همسر صیغه ای شوهرخواهرم با من تماس گرفت و گفت ملیحه بدحال است؛ من هم بلافاصله خودم را به خانه خواهرم رساندم. شوهرخواهرم و ملیحه با هم مشکلاتی داشتند و من این موضوع را می دانستم اما خواهرم به خاطر بچه هایش از شوهرش جدا نمی شد با اینکه شوهرش همسر دیگری هم داشت.
مأموران به دستور بازپرس پرونده جسم نیمه جان این زن 29ساله را به بیمارستان منتقل کردند اما او چند روز بعد جان خود را از دست داد.
زمانی که پرونده با اتهام قتل عمد مطرح شد و مأموران برای دستگیری حسن، شوهر ملیحه، اقدام کردند، متوجه شدند این مرد و همسر صیغه ای اش، ناهید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
آزادم کنید؛کار می کنم و دیه برادرم را به فرزندانش می دهم

آزادم کنید؛کار می کنم و دیه برادرم را به فرزندانش می دهم رسیدگی به این پرونده از سال 85 به دنبال درگیری خونین بین دو برادر در جنوب تهران شروع شد.در این درگیری خانوادگی که چند دقیقه بیشتر طول نکشید برادر بزرگ تر به نام سعید در اثر ضربه چاقو برادر کوچک تر در دم جان باخت.
بهنام که برادر کوچک تر بود به اتهام قتل عمد بازداشت شد. او در تحقیقات جنایی گفت: برادرم چهارونیم میلیون تومان به من بدهکار بود وقتی از او پولم را می خواستم می گفت تو مجرد هستی و پول لازم نداری.... تا اینکه روز حادثه برسر همین موضوع ناخواسته باهم درگیر شدیم،من آنقدر عصبانی بودم که نمی دانستم چکار می کنم و بدون اینکه بخواهم برادرم را که متأهل بود با ضربه چاقو زخمی کردم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
برخورد زائر هندوستانی با هلیکوپتر!

برخورد زائر هندوستانی با هلیکوپتر! به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یک زائر 42 ساله هندوستانی که در حال سفر به یک زیارتگاه بودائیان در تبت چین بود در یک حادثه جان باخت. این مرد که هویتش "ناجندرا کومار" و اهل بمبئی اعلام شده است در اثر برخورد پروانه عقب هلیکوپتر با سرش در دم جان باخت.
در این حادثه که در منطقه "هیلسا" نپال رخ داد و سر این مرد در اثر برخورد با پروانه هلیکوپتر از بدنش جدا شد. او به همراه تعدادی دیگری از زائران در حال عزیمت به زیارتگاهی مشهوری با نام "کایلاش مانساروور" بودند که دچار این حادثه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
کشف زمین خواری 5 میلیارد ریالی در بجنورد

کشف زمین خواری 5 میلیارد ریالی در بجنورد }به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی سرهنگ حسین بدری گفت: با کسب خبری مبنی بر تصرف اراضی ملی شهرستان بجنورد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های فنی کارآگاهان پلیس مشخص شد بخشی از اراضی ملی به مساحت 32 هزار و 947 متر مربع به ارزش تقریبی پنج میلیارد ریال به صورت غیر قانونی تصرف شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت : تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی، عامل زمین خواری را شناسائی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر کرد.
متهم به دادسرا معرفی شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
مادرم را شبانه دزدیدند،کلیه هایش را درآوردند و 100میلیون فروختند

مادرم را شبانه دزدیدند،کلیه هایش را درآوردند و 100میلیون فروختند او ادامه داد:در را با آیفون باز کردم تا بخواهم خودم را به مقابل در برسانم چند مرد وارد خانه مان شدند. آنها با تهدید دست و پا و دهانم را بستند و درحالی که دستمالی روی دهان مادرم گذاشته بودند او را به زور از خانه بیرون بردند.هر چه تقلا کردم تا دست و پایم را باز کنم بی فایده بود و چون دهانم نیز بسته بود و از طرفی مردان ناشناس صدای تلویزیون را هم زیاد کرده بودند کسی صدای مرا نمی شنید. تا اینکه صبح امروز مردان خشن، بدن نیمه جان مادرم را در مقابل در ورودی رها کردند و همسایه ها با دیدن مادرم از ماجرا با خبر شده و به کمک من آمدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
گروگانگیری در انزلی، رهایی گروگان در یاسوج

گروگانگیری در انزلی، رهایی گروگان در یاسوج به گزارش ایسنا، سردار مهدی انصاری افزود: در پی ارجاع یک فقره نیابت قضایی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرانزلی استان گیلان و در راستای اجرای دستور دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد مبنی بر ربایش جوانی 35 ساله و انتقال وی به استان کهگیلویه و بویراحمد، با توجه به حساسیت موضوع مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی اظهارکرد: سریعا یک تیم ویژه از زبده ترین ماموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی، محل اختفای گروگان را در یکی از مناطق شهر یاسوج شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
دعوای باجناق ها رنگ خون گرفت

دعوای باجناق ها رنگ خون گرفت به گزارش رکنا، سرهنگ علی یعقوبی رییس کلانتری 146 حکیمیه درباره جزییات این خبر گفت: اهالی کوهسار حکیمیه در تماس با پلیس از نزاع دسته جمعی در ساختمان نیمه ساز این محله خبر دادند. بلافاصله ماموران کلانتری 146 حکیمیه برای بررسی موضوع به محل اعلام شده رفته و در ورودی ساختمان نیمه کار با جسد غرق خون مرد 18 ساله روبرو شدند. ماموران در اولین گام اقدام به بازداشت تمامی افراد حاضر در نزاع کردند.
او ادامه داد: با توجه به اینکه سه نفر از افراد بازداشت شده مجروح شده بودند، با دستور قضایی برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
برادر کشی به خاطر 4 و نیم میلیون تومان

برادر کشی به خاطر 4 و نیم میلیون تومان به گزارش رکنا، علی 42 ساله 11 سال قبل در تابستان سال 85 به خاطر اختلاف مالی برادر بزرگش به نام عباس را با یک ضربه چاقو به شکمش کشت. وی که با رضایت مادر و برادرزاده هایش از قصاص رهایی یافته بود به پرداخت دیه محکوم شد، ولی نتوانست دیه را بپردازد. به این ترتیب 11 سال در زندان ماند. وی طی نامه ای از قضات دادگاه کمک خواست و درخواست تقسیط دیه را مطرح کرد.
این مرد دیروز در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد و در تشریح جزییات درگیری مرگبار گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
زندانی: آزادم کنید تا دیه برادرم را بدهم

زندانی: آزادم کنید تا دیه برادرم را بدهم پسر جوان که حدود دوازده سال پیش در جریان اختلاف مالی برادرش را با چاقو به قتل رسانده و به پرداخت دیه محکوم شده بود صبح دیروز با درخواست اعسار از قضات دادگاه خواست با توجه به اینکه توانایی پرداخت دیه را ندارد او را آزاد کنند.
به گزارش ایران ، رسیدگی به این پرونده از سال 85 به دنبال درگیری خونین بین دو برادر در جنوب تهران شروع شد.در این درگیری خانوادگی که چند دقیقه بیشتر طول نکشید برادر بزرگ تر به نام سعید در اثر ضربه چاقو برادر کوچک تر در دم جان باخت.
بهنام که برادر کوچک تر بود به اتهام قتل عمد بازداشت شد ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
کدام صرافی ها پلمب شدند؟+ تصاویر

کدام صرافی ها پلمب شدند؟+ تصاویر به گزارش نامه نیوز سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران افزود:صرافی پارسیان که سال ها صرافی عامل بانک مرکزی در عرضه ارز به بازار بود، پلمب شد.
وی گفت: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی یک ماهه انجام شد و در همکاری مشترک میان مأموران پلیس امنیت، پلیس آگاهی، یگان امداد، بانک مرکزی، دستگاه قضا، سازمان تعزیرات و امثال آن در سه نقطه از مراکز عرضه دلار و ارز در خیابان منوچهری، پاساژ افشار و سبزه میدان به مرحله اجرا درآمد که 10 صرافی پلمب شدند و به 16 صرافی دیگر اخطار پلمب داده شده است.
مشاهدات از صرافی های خیابان فردوسی نشان می دهد در این راسته 4 صرافی به نام های صرافی بختیاری، صرافی سلیمانی ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
6 ساعت گروگان گیری دبیر ادبیات

6 ساعت گروگان گیری دبیر ادبیات مردان ناشناس با ورود به خانه ویلایی معلم بازنشسته او را 6 ساعت گروگان گرفته و 50 میلیون تومان از او سرقت کردند.
به گزارش ایران ، چندی پیش مرد 70 ساله ای به اداره پلیس رفت و از ورود سه مرد ناشناس به خانه ویلایی اش خبر داد. وی گفت: دبیر بازنشسته ادبیات هستم و فوق لیسانس همین رشته را دارم. بعد از ازدواج فرزندانم، به تنهایی در خانه ویلایی ام در شمال تهران زندگی می کنم.
ساعت 8 صبح امروز سه مرد ناشناس از طریق موتورخانه وارد خانه ام شدند. آنها تهدید کردند که هر چه پول دارم در اختیارشان قرار دهم اما چون معمولاً من پول ها و طلاهایم را در بانک نگهداری می کنم به آنها گفتم که پولی داخل خانه ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
کشف 21 تن شکر در یکی از منازل روستایی چناران/ دستگیری سارق اینترنتی توسط پلیس سبزوار

کشف 21 تن شکر در یکی از منازل روستایی چناران/ دستگیری سارق اینترنتی توسط پلیس سبزوار به گزارش خبرگزاری فارس از چناران، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت چناران، بخشعلی بیاتی قله زو گفت: در پی گزارشات مردمی رسیده به سامانه 124 از یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای تابعه بخش مرکزی چناران، بازرسان این اداره با بررسی و تحقیقات اولیه ضمن تایید صحت گزارش با بازدیدی که از محل نگهداری انجام دادند، مقدار 21 تن شکر به همراه مقادیری نوشابه خانواده کشف شد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار چناران افزود: گزارش تخلفی به ارزش 571 میلیون و 620 هزار ریال برای متخلف، تنظیم و برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی چناران ارسال شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
2 کشته و مصدوم در تصادف محور مرودشت به سعادت شهر

2 کشته و مصدوم در تصادف محور مرودشت به سعادت شهر امیر شعبانی سرپرست روابط عمومی اورژانس 115 شهرستان مرودشت در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ اظهار کرد: ساعتی قبل بر اثر برخورد خودروی پژو 405 و کامیون در محور مرودشت به سعادت شهر ، خودروی پژو 405 دچار آتش سوزی شده و یک نفر کشته و یک نفر مصدوم برجای گذاشت.
وی تصریح کرد: پس از اقدامات درمانی اولیه، مصدوم این حادثه به بیمارستان شهید مطهری مرودشت انتقال داده شد.
سرپرست روابط عمومی اورژانس 115 شهرستان مرودشت اضافه کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
17 نفر از مخلان نظم بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس دستگیر شدند

17 نفر از مخلان نظم بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس دستگیر شدند به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ محمد صفری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در دیدار دو تیم فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه غدیر اهواز، فردی اقدام به آتش زدن پرچم ایران کرد که بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی هویت و دستگیری فرد خاطی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آغاز شد.
وی در افزود: با تلاش های مستمر و اقدامات تخصصی و اطلاعاتی محل اختفای این فرد شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با هماهنگی مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه کمتر از 24 ساعت متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد غرق شدند

فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد غرق شدند رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری میانه گفت: فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند.
به گزارش مهر، مهدی پورعباس عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فیلمبردار و دستیارش امروز در قایقی مشغول فیلمبرداری از عروس و دامادی بودند که ناگهان با آمدن موجی قایق واژگون شده و این دو نفر غرق شدند.
وی سپس گفت: حوالی ساعت 5 عصر مدیریت بحران شهرستان میانه خبر از غرق شدن دونفر در سد ایدوغموش به سازمان اتش نشانی داده شد که بلافاصله اکیپ غواصی سازمان با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
فردی که پرچم ایران را در ورزشگاه غدیر آتش زده بود دستگیر شد

فردی که پرچم ایران را در ورزشگاه غدیر آتش زده بود دستگیر شد به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمد صفری شامگاه شنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: : در دیدار 2 تیم فوتبال پرسپولیس واستقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز، فردی خودفروخته اقدام به آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران کرد که بلافاصله اقدامات لازم جهت شناسایی هویت ودستگیری فرد خاطی توسط پلیس اطلاعات وامنیت عمومی آغاز گردید.
وی افزود : با تلاش های مستمر و اقدامات تخصصی و اطلاعاتی محل اختفاء فرد خود فروخته شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد :ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی با هماهنگی مرجع قضایی دریک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
تصادف 2 سواری در نطنز 10 نفر مصدوم برجای گذاشت

تصادف 2 سواری در نطنز 10 نفر مصدوم برجای گذاشت عباس عابدی شنبه شب به خبرنگار ایرنا بیان کرد: آسیب دیدگان این حادثه رانندگی بین یک دستگاه پراید و پژو 405 با آمبولانس به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شدند که شامل یک نفر خانم و 9 نفر مرد بودند.
وی افزود: سه نفر از آسیب دیدگان این حادثه رانندگی که شامگاه امروز در نزدیکی جایگاه سی ان جی جاده بادرود- کاشان رخ داد، تبعه کشور افغانستان هستند.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: علت این سانحه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی می باشد.
ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
گستردگی آتش منجربه مرگ 2 نفر در مشهد شد

گستردگی آتش منجربه مرگ 2 نفر در مشهد شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ مهدی رضایی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: این حادثه ساعتی قبل طی تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 اعلام شد که با توجه به دریافت اطلاعات اولیه و محبوسی افراد درمنزلی حدود 35 متری، ستاد فرماندهی این سازمان بلادرنگ چندین ایستگاه عملیاتی همراه با گروه نجات تخصصی را به محل حادثه اعزام کرد.
وی افزود: آتش نشانان از 3 ایستگاه 20،13،11 سریعا به محل حریق اعزام و به محض رسیدن با حجم گسترده ای از آتش و دود مواجه شدند که در مرحله اول اقدام به نجات محبوسین از میان دود و شعله های آتش کردند که بعلت حجم حریق و حرارت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
انهدام باند سارقان قاپ زن توسط پلیس آگاهی

انهدام باند سارقان قاپ زن توسط پلیس آگاهی آفتاب نیوز :
محمد رضا امیری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت : به دنبال وقوع چند فقره قاپ زنی در شهر کرمانشاه و ارجاع پرونده ها به پلیس آگاهی، مراتب شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیمی مجرب از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تحقیقات بعمل آمده و افزایش گشت ها، نهایتا پس از تعقیب و مراقبت های شبانه روزی، محل اختفای سرکرده این باند سارق شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به دستگیری وی اقدام شد.
سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های صورت گرفته به 29 فقره قاپ زنی و 5 فقره سرقت گوشی با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
دو زخمی در برخورد جت اسکی با اسکله محمودآباد

دو زخمی در برخورد جت اسکی با اسکله محمودآباد حادثه برخورد جت اسکی به اسکله یکی از هتل های دریایی محمودآباد دو زخمی بر جای گذاشت.
زکریا اشکپور روابط عمومی مرکز فوریت های پیش بیمارستانی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در حادثه برخورد جت اسکی به اسکله ساحلی یکی از هتل های محمودآباد دو نفر زخمی شدند.
وی افزود: زخمی ها که دو آقای 24 ساله بودند با کمک تیم های اورژانس اعزامی ،پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل شدند ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
نجات جوان گیلانی از بند گروگان گیران در یاسوج

نجات جوان گیلانی از بند گروگان گیران در یاسوج آفتاب نیوز :
سردار "مهدی انصاری" اظهار داشت : در پی ارجاع یک فقره نیابت قضائی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرانزلی استان گیلان و در راستای اجرای دستور دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد مبنی بر ربایش جوان 35 ساله ای و انتقال وی به استان کهگیلویه و بویراحمد ، با توجه به حساسیت موضوع مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی بیان داشت: سریعا یک تیم ویژه از زبده ترین ماموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد ، با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
آزادی گروگان توسط پلیس آگاهی استان/ دستگیری شش گروگانگیر

آزادی گروگان توسط پلیس آگاهی استان/ دستگیری شش گروگانگیر به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار مهدی انصاری در رابطه با جزئیات خبر افزود: در پی ارجاع یک فقره نیابت قضائی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرانزلی استان گیلان و در راستای اجرای دستور دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد مبنی بر پیگیری پرونده ربایش جوان 35 ساله و انتقال وی به استان کهگیلویه و بویراحمد، با توجه به حساسیت موضوع مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
انصاری تصریح کرد: در همین راستا سریعا یک تیم ویژه از زبده ترین ماموران پلیس آگاهی استان فعال شده و با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
انهدام باند سارقان قاپ زن توسط پلیس آگاهی

انهدام باند سارقان قاپ زن توسط پلیس آگاهی محمد رضا امیری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : به دنبال وقوع چند فقره قاپ زنی در شهر کرمانشاه و ارجاع پرونده ها به پلیس آگاهی، مراتب شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیمی مجرب از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تحقیقات بعمل آمده و افزایش گشت ها، نهایتا پس از تعقیب و مراقبت های شبانه روزی، محل اختفای سرکرده این باند سارق شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به دستگیری وی اقدام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
انفجار معدن در پاکستان 18 کشته بر جای گذاشت

انفجار معدن در پاکستان 18 کشته بر جای گذاشت انفجار معدن زغال سنگ در جنوب غرب پاکستان 18 کشته بر جا گذاشت.
به گزارش صدا و سیما ، انفجار معدن زغال سنگ در جنوب غرب پاکستان 18 کشته بر جا گذاشت.
به گزارش فرانس پرس، مقامات پاکستانی اعلام کردند تاکنون توانسته اند اجساد 18 تن را از زیر آوار این معدن فروریخته بیرون بکشند.
در جریان امداد رسانی به افراد درون معدن پیکر دو داوطلب نجات که در لحظات اولیه انفجار برای کمک به گرفتاران به داخل معدن رفته بودند، نیز از زیر آوار بیرون کشیده شد.
معدن سینجیدی در 45 کیلومتری شرق کلکته واقع است و این منطقه در زمره مناطق غنی نفت و گاز در استان بلوچستان پاکستان محسوب می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
تکذیب آتش سوزی در هتل چمران

تکذیب آتش سوزی در هتل چمران به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس؛ رئیس روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: شایعه آتش سوزی هتل چمران صحت ندارد و تنها بخشی از رستوران شاندیز شامل یک درخت در مجاور پارکینگ هتل چمران دچار حریق شد.
علیرضا عدلو افزود: فیلمی که مبنی بر آتش سوزی هتل چمران در فضای مجازی منتشر شده مربوط به این هتل نیست .
وی ادامه داد: ظهر امروز تماسی مبنی بر بروز آتش سوزی در رستوران شاندیز با آتش نشانی ثبت شد که در پی آن ماموران آتش نشانی ایستگاه های 2 و 20 شیراز به محل اعزام شدند و آتش را خاموش کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند

فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری میانه گفت: فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند.
به گزارش مهر، مهدی پورعباس عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فیلمبردار و دستیارش امروز در قایقی مشغول فیلمبرداری از عروس و دامادی بودند که ناگهان با آمدن موجی قایق واژگون شده و این دو نفر غرق شدند.
وی سپس گفت: حوالی ساعت 5 عصر مدیریت بحران شهرستان میانه خبر از غرق شدن دونفر در سد ایدوغموش به سازمان اتش نشانی داده شد که بلافاصله اکیپ غواصی سازمان با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
نجات جوان گیلانی از بند گروگان گیران در یاسوج

نجات جوان گیلانی از بند گروگان گیران در یاسوج به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج سردار "مهدی انصاری" اظهار داشت : در پی ارجاع یک فقره نیابت قضائی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرانزلی استان گیلان و در راستای اجرای دستور دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد مبنی بر ربایش جوان 35 ساله ای و انتقال وی به استان کهگیلویه و بویراحمد ، با توجه به حساسیت موضوع مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی بیان داشت: سریعا یک تیم ویژه از زبده ترین ماموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد ، با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
وانت پیکان، تیرِ چراغ برق را شکست

وانت پیکان، تیرِ چراغ برق را شکست پایگاه خبری 125: ساعت 23:05 شب گذشته برخورد یک دستگاه وانت پیکان با تیر چراغ برق در هاشم آباد، خیابان نفیس، خیابان سیدجوادی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، زنگ ایستگاه 113 را به صدا درآورد و آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.
ابوالفضل ناصری فر؛ فرمانده آتش نشانان حاضر در محل حادثه درباره جزئیات این حادثه گفت: یک دستگاه وانت پیکان به دلیل نامعلوم به شدت با تیر برق کنار خیابان برخورد کرده و از حرکت متوقف شده بود.
او افزود: شدت این حادثه به حدی بود که تیر چراغ برق شکسته و سیم های برق روی زمین افتاده بود که آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند

فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری میانه گفت: فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی پورعباس عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فیلمبردار و دستیارش امروز در قایقی مشغول فیلمبرداری از عروس و دامادی بودند که ناگهان با آمدن موجی قایق واژگون شده و این دو نفر غرق شدند.
وی سپس گفت: حوالی ساعت 5 عصر مدیریت بحران شهرستان میانه خبر از غرق شدن دونفر در سد ایدوغموش به سازمان اتش نشانی داده شد که بلافاصله اکیپ غواصی سازمان با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند

فیلمبردار عروسی و دستیارش در سد آیدوغموش میانه غرق شدند به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی پورعباس عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فیلمبردار و دستیارش امروز در قایقی مشغول فیلمبرداری از عروس و دامادی بودند که ناگهان با آمدن موجی قایق واژگون شده و این دو نفر غرق شدند.
وی سپس گفت: حوالی ساعت 5 عصر مدیریت بحران شهرستان میانه خبر از غرق شدن دونفر در سد ایدوغموش به سازمان اتش نشانی داده شد که بلافاصله اکیپ غواصی سازمان با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.
وی گفت: بررسی های میدانی نشان از این می دهند که در عمق 30 متری دریاچه این اتفاق افتاده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
تصادف خونین در محور خوی به چالدران

تصادف خونین در محور خوی به چالدران سرهنگ علیلو فرمانده پلیس راه خوی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ با اشاره به حادثه رانندگی در محور خوی-چالدران افزود: در این حادثه که مقارن ساعت 20 امشب در 2 کیلومتری شهر زرآباد صفایئه خوی رخ داد، براثر برخورد یک دستگاه پژو پارس با خودرو پیکان 3 نفر از سرنشینان پژو و 2 نفر از پیکان در دم جان باختند.
فرمانده پلیس راه خوی علت این حادثه را انحراف به چپ از جانب راننده پژو پارس اعلام کرد.
انتهای پیام/م
حادثه رانندگی در محور خوی -چالدران ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
بازداشت عامل آتش زدن پرچم ایران در ورزشگاه غدیر اهواز

بازداشت عامل آتش زدن پرچم ایران در ورزشگاه غدیر اهواز تسنیم نوشت: سرهنگ محمد صفری در تشریح جزئیات خبر گفت: در دیدار 2 تیم فوتبال پرسپولیس واستقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز، فردی خودفروخته به آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام می کند که بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی هویت و دستگیری فرد خاطی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آغاز شد.
وی ادامه داد: باتلاش های مستمر و اقدامات تخصصی واطلاعاتی محل اختفاء فرد خود فروخته شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: مأموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی باهماهنگی مرجع قضائی دریک عملیات غافلگیرانه کمتر از 24ساعت متهم را در مخفیگاه او دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
کدام صرافی ها توسط پلیس پلمب شدند؟

کدام صرافی ها توسط پلیس پلمب شدند؟ صرافی پارسیان که سال ها صرافی عامل بانک مرکزی در عرضه ارز به بازار بود، پلمب شد
روز پنج شنبه رئیس پلیس تهران از پلمپ 10 صرافی و ارائه اخطار پلمب به 16 صرافی دیگر خبر داده بود.
سردار حسین رحیمی گفته بود: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی یک ماهه انجام شد و در همکاری مشترک میان مأموران پلیس امنیت، پلیس آگاهی، یگان امداد، بانک مرکزی، دستگاه قضا، سازمان تعزیرات و امثال آن در سه نقطه از مراکز عرضه دلار و ارز در خیابان منوچهری، پاساژ افشار و سبزه میدان به مرحله اجرا درآمد. .
مشاهدات از صرافی های خیابان فردوسی نشان می دهد در این راسته 4 صرافی به نام های صرافی بختیاری، صرافی سلیمانی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
کودکان یمنی مجروح شده در جنایت ضحیان از روز تلخ حادثه می گویند

کودکان یمنی مجروح شده در جنایت ضحیان از روز تلخ حادثه می گویند خبرنگار العالم از بیمارستان محل مداوای کودکان مجروح شده در حملات آل سعود گزارش داد که محل مداوای این کودکان به خاطر استمرار بمباران های آل سعود و محاصره یمن با کمبود امکانات و نیازهای اساسی مواجه است.
خبرنگار العالم در بخشی از گزارش خود اشاره می کند که این بیمارستان از اولین خدمات بهداشتی و درمانی نیز محروم است برای نمونه این بیمارستان فاقد دستگاه های رادیولوژی و کپسول اکسیژن است.
در این گزارش خبرنگار با کودکان مجروح شده در حادثه نیز مصاحبه می کند یکی از این کودکان می گویند در هنگامی که به بازار رسیدیم دیدم جنگنده ها در حال بمباران هستند سپس اتوبوس را هدف قرار دادند و پس از آن نمی ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
شنا در زاینده رود جان جوان 27 ساله را گرفت

شنا در زاینده رود جان جوان 27 ساله را گرفت شنبه 27 مرداد 1397, 12:18
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: روز گذشته جوانی 27 ساله در رودخانه زاینده رود حوالی سد چم آسمان غرق شد.
غفور راستین در گفت وگو با فارس از غرق شدن یک جوان 27 ساله در روز گذشته در شهر باغ بهادران خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در ساعت 15:26 روز گذشته در حالی که این جوان در رودخانه زاینده رود در حوالی سد چم آسمان در حال شنا بود، رخ داد.
وی با اشاره به اعزام یک واحد امدادی برای امدادرسانی در این حادثه، افزود: این فرد توسط آتش نشانان غواص از رودخانه بیرون کشیده شده بود، اما جان خود را از دست داده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
6 نفر درتصادف جاده زابل در آتش سوختند

6 نفر درتصادف جاده زابل در آتش سوختند ناطقان: مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: 6 نفر بر اثر سانحه رانندگی جمعه شب در مسیر زابل - نهبندان محدوده میل نادر در آتش سوختند که پیکر پنج نفر از آنان به دلیل شدت سوختگی فعلا قابل شناسایی نیست.
دکتر رضا عبدی روز شنبه اظهار داشت: اجساد این افراد برای شناسایی و صدور جواز دفن به پزشکی قانونی زابل انتقال یافت.
وی افزود: با توجه به شدت سوختگی فعلا فقط پیکر یکی از 6 کشته شناسایی شده و بقیه در حال شناسایی است.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: ساعت 21 و 10 دقیقه جمعه شب 2 دستگاه پراید از دوراهی نهبندان به سمت زابل و یک پژو از زابل به سمت دوراهی نهبندان در ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
کشف 3 انبار احتکار حبوبات و روغن موتور در استان

کشف 3 انبار احتکار حبوبات و روغن موتور در استان شنبه 27 مرداد 1397, 13:58
ماموران پلیس فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه طرح های مبارزه با محتکران و مفسدان اقتصادی توانستند یک هزار و 500 تن برنج و 885 تن عدس خارجی و 35 هزار لیتر روغن موتور ایرانی و خارجی احتکار شده کشف کنند.
به گزارش رویش نیوز به نقل ازصاحب نیوز؛ در ادامه طرح های مبارزه با محتکران و مفسدان اقتصادی، ماموران پلیس فرماندهی انتظامی استان اصفهان دست به کشفیات جدید زدند.
کشف انبار احتکار کالا به ارزش 145 میلیارد ریال در اصفهان
سردار مهدی معصوم بیگی اظهار کرد: در ادامه طرح های مبارزه با محتکران و مفسدان اقتصادی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
صرافی پارسیان پلمب شد + عکس

صرافی پارسیان پلمب شد + عکس روز پنج شنبه رئیس پلیس تهران از پلمپ 10 صرافی و ارائه اخطار پلمب به 16 صرافی دیگر خبر داده بود.
سردار حسین رحیمی گفته بود: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی یک ماهه انجام شد و در همکاری مشترک میان مأموران پلیس امنیت، پلیس آگاهی، یگان امداد، بانک مرکزی، دستگاه قضا، سازمان تعزیرات و امثال آن در سه نقطه از مراکز عرضه دلار و ارز در خیابان منوچهری، پاساژ افشار و سبزه میدان به مرحله اجرا درآمد.
مشاهدات خبرنگار فارس از صرافی های خیابان فردوسی نشان می دهد در این راسته 4 صرافی به نام های صرافی بختیاری، صرافی سلیمانی، صرافی احمد و شرکت صرافی پارسیان، متعلق به بانک پارسیان پلمب شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
جریمه 92 میلیون و 500 هزار تومانی متهم قاچاق سوخت در نهبندان

جریمه 92 میلیون و 500 هزار تومانی متهم قاچاق سوخت در نهبندان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛اشرفی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان از محکومیت عامل قاچاق 16 هزار لیتر سوخت خبر داد و گفت:مأموران پلیس آگاهی شهرستان نهبندان در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک دستگاه کامیون و متوقف کردن آن، این مقدار سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را که زیر بار گچ مخفی شده بود کشف کردند.
وی افزود:پس از بررسی، پرونده تشکیل و در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز شهرستان نهبندان رسیدگی و پس از محرز شدن تخلف، متهم علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه به پرداخت مبلغ 92 میلیون و 500 هزار تومان در حق صندوق دولت محکوم شد.
انتهای پیام/غ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
صرافی معروف پلمب شد +عکس

صرافی معروف پلمب شد +عکس خبرگزاری فارس: روز پنج شنبه رئیس پلیس تهران از پلمپ 10 صرافی و ارائه اخطار پلمب به 16 صرافی دیگر خبر داده بود.
سردار حسین رحیمی گفته بود: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی یک ماهه انجام شد و در همکاری مشترک میان مأموران پلیس امنیت، پلیس آگاهی، یگان امداد، بانک مرکزی، دستگاه قضا، سازمان تعزیرات و امثال آن در سه نقطه از مراکز عرضه دلار و ارز در خیابان منوچهری، پاساژ افشار و سبزه میدان به مرحله اجرا درآمد.
به گزارش فارس، مشاهدات خبرنگار فارس از صرافی های خیابان فردوسی نشان می دهد در این راسته 4 صرافی به نام های صرافی بختیاری، صرافی سلیمانی، صرافی احمد و شرکت صرافی پارسیان ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
اعدام 6 عضو باند مخوف دزدان طلا

اعدام 6 عضو باند مخوف دزدان طلا سیدخلیل سجادپور | شش عضو یک باند مخوف شمشیر به دست که با حمله به خودروی حامل طلافروشان کیفی و ایجاد رعب و وحشت در بولوار فرودگاه مشهد، حدود 10 کیلوگرم طلا را سرقت کردند، سپیده دم امروز در زندان مشهد به دار مجازات آویخته می شوند.
ماجرای این دستبرد مسلحانه وحشتناک چهاردهم مهر سال 94 هنگامی روی داد که پرواز اصفهان – مشهد در باند فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد بر زمین نشست. دقایقی بعد دو مرد میان سال در حالی که کیف حاوی بیش از 10 کیلوگرم طلا را در دست داشتند، از فرودگاه خارج شدند.
میثم جوان 29 ساله ای که از ساعتی قبل منتظر فرود هواپیمای اصفهان در مشهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
واژگونی سمند و پراید 10 مصدوم برجا گذاشت

واژگونی سمند و پراید 10 مصدوم برجا گذاشت غفور راستین در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اثر واژگونی زانتیا در لنجان، یک مرد 35 ساله و دو زن 35 و 56 ساله و دو کودک 9 و یک و نیم ساله مصدوم شدند.
وی بیان داشت: در این حادثه دو کد اورژانس اعزام شدند.
مدیر مرکز حوادث فوریت های پزشکی اصفهان تصریح کرد: در واژگونی پراید در نایین سه زن 23 و 31 و 45 ساله و دو کودک سه و 11 ساله مصدوم شدند.
وی اعلام کرد: همچنین بر اثر واژگونی سمند در شش راه، دو آمبولانس اعزام و پنج نفر مصدوم شدند که یک مرد 66 ساله و مابقی 35 ساله بودند.
ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
هشدار پلیس به رانندگان برای تغییر مسیرهای ناگهانی وسایل نقلیه

هشدار پلیس به رانندگان برای تغییر مسیرهای ناگهانی وسایل نقلیه به گزارش پایگاه خبری عصرخودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ هشدار داد: برابر ماده 119 آئین نامه راهنمایی و رانندگی، رانندگان وسایل نقلیه باید بین خطوط حرکت کنند و بی جهت تغییر مسیر ندهند.
اگر نیاز به تغییر مسیر باشد، ابتدا با چراغ راهنما و علامت دادن باید رانندگان وسایل نقلیه دیگر را آگاه سازید، سپس با رعایت حق تقدم و احتیاط، خط حرکت را تغییر دهید. متأسفانه تغییر مسیر های ناگهانی وسایل نقلیه باعث وقوع برخی سوانح رانندگی می شود و با کمی توجه، دقت و بردباری می توان این حوادث را کاهش داد.
دانلود با کیفیت ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
بیمه ما بیش از ده میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

بیمه ما بیش از ده میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد به گزارش تریبون، این شرکت مبلغ ده میلیارد ریال خسارت به خانواده فرد آسیب دیده که بر اثر تصادف دچار صدمات و تعدد دیه شده بود را پرداخت کرد. بر اساس این گزارش، طی مراسمی که با حضور امیر کهن مدیر بیمه های اتومبیل ، داود شکری مدیر روابط عمومی بیمه "ما"، امین فصیحی رییس شعبه کرمان و اولیا مصدوم برگزار شد، خسارت طی یک فقره چک به مبلغ ده میلیارد و یکصد و شصت و سه میلیون و هفتصد و شصت و نه هزار ریال به ولی مصدوم عباس برومند پرداخت شد.
پایان پیام
کد:1390 ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
تصادف مرگبار در محور زابل به نهبندان/شش نفر کشته و یک نفر مجروح شد

تصادف مرگبار در محور زابل به نهبندان/شش نفر کشته و یک نفر مجروح شد سرهنگ کشواد بهروزی زاده رئیس پلیس راه شمال سیستان وبلوچستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف فوتی 3 دستگاه خودرو در محور نیمروز به نهبندان بلافاصله تیمی از پلیس راه به همراه عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه پژو 405 با 2 سرنشین که از سمت زابل به نهبندان در حرکت بوده به علت نامعلومی با 2 دستگاه خودرو پراید دیگر به شدت برخورد کرده و یکی از خودرو های پراید طعمه حریق شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
تعقیب و گریز، جان پسر رزنی را گرفت

تعقیب و گریز، جان پسر رزنی را گرفت سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پسر جوان شب گذشته در یک مشاجره لفظی با ضربه چاقو طرف مقابل خود را مجروح کرد.
وی افزود: پس از این درگیری، متهم با سوار شدن به پشت یک دستگاه وانت پیکان از محل حادثه متواری شد اما افرادی با یک دستگاه سواری به تعقیب او پرداختند.
رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: خودروی وانت هنگامی که با سرعت جاده روستایی را برای رهایی از این مهلکه می پیمود، دچار سانحه شد.
سرهنگ عزیزی با عنوان اینکه تخطی از سرعت مطمئنه منجر به واژگونی وانت پیکان شد اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
یک کشته و دو زخمی در انفجار گاز یک منزل مسکونی در عجب شیر

یک کشته و دو زخمی در انفجار گاز یک منزل مسکونی در عجب شیر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ؛ شادی نیا سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران گفت: دقایق اولیه بامداد امروز شنبه، انفجار گاز در منزل مسکونی در روستای گوراوان شهرستان عجب شیر اورژانس را به صحنه کشاند.
وی گفت: کارشناسان اعزامی دو مصدوم این حادثه را بعد از اینکه از زیر آوار بیرون آورده شدند بصورت سرپایی در محل درمان کردند و پیکر یک زن حدودا 70ساله که جان خود را از دست داده بود از زیر آوار پیدا شد و تلاش ها برای احیا وی نتیجه ای نداشت.
انتهای پیام/ش
انفجار گاز درمنزل مسکونی شهرستان عجب شیر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
افزون بر 1800 حلب روغن احتکار شده در نظرآباد کشف شد

افزون بر 1800 حلب روغن احتکار شده در نظرآباد کشف شد محمدرضا فلاح نژاد از کشف هزار و 863 حلب روغن 16 کیلویی احتکار شده در انباری در شهرستان نظرآباد خبر داد و گفت: طی گزارش های مردمی به سامانه 124 اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نظرآباد، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار مأموران این اداره قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: در بازرسی از اخبار مذکور هزار و864 حلب روغن 16 کیلویی به ارزش بیش از 143 میلیون تومان کشف شد.
فرماندار نظرآباد خاطرنشان کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان ارسال شد.
به گفته فلاح نژاد انبار مذکور توسط مأموران اماکن و به دستور دادستان شهرستان نظرآباد پلمپ شد.
منبع : مهر ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
فیلمبرداری پیش از عروسی داماد را به کام مرگ کشاند + تصویر

فیلمبرداری پیش از عروسی داماد را به کام مرگ کشاند + تصویر به گزارش تیتر امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پیش بیمارستانی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: خبر سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری در ارتفاعات 2 هزار متری منطقه نمارستاق در محدوده روستای شیخ محله بایجان جاده هراز مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد.
وی افزود: در این حادثه داماد جان باخت و عروس 25 ساله و یک آقای 20 ساله زخمی شدند.
اشکپور گفت: دو زخمی این حادثه با بالگرد به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
نزاع در علی آبادکتول به قتل یک جوان منجر شد

نزاع در علی آبادکتول به قتل یک جوان منجر شد به گزارش گلستان ما، سرهنگ الیاس تازیکه فرمانده انتظامی علی آبادکتول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اواخر پنجشنبه شب نزاعی بین چند دوست در روستای برفتان علی آبادکتول اتفاق افتاد که یکی از آن ها به شدت عصبانی شد و با یک شی تیز جوان 22 ساله را به کام مرگ فرستاد و سپس متواری شد.
وی افزود: ماموران پس از اطلاع از موضوع سریع خود را به محل رساندند و تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند تا این که صبح روز جمعه 5 نفر از کسانی که در این قتل مشارکت داشتند شناسایی و دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز

دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز فرمانده انتظامی اهواز از شناسایی و دستگیری عاملان اصلی حمله به ماموران شهرداری و آتش سوزی خودروی این سازمان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد صفری اظهار کرد: پس از اتفاقات ناخوشایندی که روز گذشته برای پرسنل واحد اجرائیات شهرداری اهواز رخ داد، که منجر به صدمه دیدن دو نفر ازکارکنان شهرداری شد، پلیس بلافاصله وارد عمل شد و پس از هماهنگی با مرجع قضایی و انجام یک طرح ریزی جامع و کامل و نیز با در دست داشتن احکام قضایی تخریب چهار ملک تجاری مسکونی به ابعاد حدود 2000 متر راهی منطقه موردنظر شد که در طی این عملیات زمین خوار شرور "ع – ز" و چهار نفر از همدستانش دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
تجاوز به منشی جوان در مطب دندان پزشکی

تجاوز به منشی جوان در مطب دندان پزشکی پرشیا دایجست - سرهنگ علی ولیپور گودرزی گفت : روز 29 تیرماه سال جاری پرونده ای با موضوع "آزار و اذیت منشی خانم در کلینیک دندانپزشکی" از کلانتری 134 شهرک قدس به اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .
به گزارش رکنا، زن جوان پس از حضور در اداره 16به کارآگاهان گفت : مردی به عنوان بیمار به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرد اما با سوء استفاده از خلوتی داخل کلینیک به سمت من حمله ور شد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد .
وی افزود : "ساعت 19:00 مردی حدودا 50 ساله به کلینیک دندانپزشکی مراجعه و درخواست کرد تا پزشک نسبت به معاینه ی ایشان اقدام کند ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
اقدام بی شرمانه کارفرمای بی حیا با دختران تبعه خارج !

اقدام بی شرمانه کارفرمای بی حیا با دختران تبعه خارج ! پرشیا دایجست - مرد 34 ساله که تهدید به انتشار عکس های دختری جوان و قصد سوء استفاده از او داشت شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش نوداد، این مرد 34 ساله که تبعه خارجی است و در حاشیه شهر مشهد کارگاه تولیدی دارد چندی قبل آگهی استخدام خانمی جوان را برای همکاری در کارگاه در فضای مجازی منتشر کرد .
دختری جوان که او نیز تبعه خارجی است با مراجعه به محل تقاضای کار داد و مرد 34 ساله او را استخدام کرد. اما این فرد که نیت پلیدی در سر می پروراند نتوانست دختر جوان را اغفال کند. از همین رو نقشه شوم دیگری کشید و از طریق مشخصاتی که از دختر جوان داشت و به بهانه ازدواج با خواهر او ارتباط مجازی برقرار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
مرد شیطان صفت دستگیر شد+ جزییات

مرد شیطان صفت دستگیر شد+ جزییات به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس سرهنگ علی ولیپور گودرزی، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در مورخه 29 تیر پرونده ای با موضوع آزار و اذیت منشی خانم در کلینیک دندانپزشکی از کلانتری 134 شهرک قدس به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، تصریح کرد:شاکی پس از حضور در اداره شانزدهم به کارآگاهان گفت که فردی به عنوان بیمار به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرد اما با سوء استفاده از خلوتی داخل کلینیک به سمت من حمله ور شد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
یک کشته و دو مصدوم براثر انفجار گاز در عجب شیر

یک کشته و دو مصدوم براثر انفجار گاز در عجب شیر وحید شادی نیا امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: انفجار ناشی از نشت گاز در یکی از روستاهای شهرستان عجب شیر یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
وی افزود: دقایق اولیه بامداد امروز شنبه بیست و هفتم مرداد ماه بر اثر انفجار گاز در منزل مسکونی در روستای گوراوان شهرستان عجب شیر اورژانس را به صحنه کشاند.
شادی نیا اضافه کرد: کارشناسان اعزامی دو مصدوم این حادثه را بعد از اینکه از زیر آوار بیرون آورده شدند به صورت سرپایی در محل درمان کردند و پیکر یک زن حدودا 70ساله که جان خود را از دست داده بود از زیر آوار پیدا شد و تلاش ها برای احیا وی نتیجه ای نداشت.
انتهای پیام/60002 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
مرغ های احتکاری چوب حراج خوردند!

مرغ های احتکاری چوب حراج خوردند! به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ سیدمهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند از کشف و پلمب انبار های احتکاری مرغ ، برنج خارجی، قند، آب معدنی و میلگرد در این شهرستان خبر داد و گفت: از این انبار ها 5 هزار و 936 شاخه میلگرد، هزار و 100 کیلو گرم برنج، دو تن قند و 600 بطری آّب معدنی کشف شده است.
وی با بیان اینکه توزیع سریع این اقلام در دستور کار می باشد،افزود:طی روز های گذشته بیش از یک و نیم تن مرغ کشف شده از محتکران به قیمت کیلویی 5 هزار تومان بین شهروندان توزیع شد و امروز 27 مرداد ماه اقلام خوراکی از جمله قند و برنج های مکشوفه و فردا یک شنبه 28 مرداد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
مرگ داماد به دلیل سقوط خودروی عروسی

مرگ داماد به دلیل سقوط خودروی عروسی زکریا اشکپور در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: خبر سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری در ارتفاعات 2 هزار متری منطقه نمارستاق در محدوده روستای شیخ محله بایجان جاده هراز مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد.
وی افزود: در این حادثه داماد جان باخت و عروس 25 ساله و یک آقای 20 ساله زخمی شدند.
اشکپور گفت: 2 زخمی این حادثه با بالگرد به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
445 مورد عملیات امداد و نجات طی 72 ساعت گذشته

445 مورد عملیات امداد و نجات طی 72 ساعت گذشته مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات عملیات امداد و نجات طی 72 ساعت گذشته گفت: 445 مورد ماموریت طی این زمان انجام شده و به 1226 نفر امدادرسانی شده است.
وی ادامه داد: 503 نفر در جریان این عملیات نجات یافته اند. همچنین 255 نفر به مراکز درمانی منتقل شده اند.
رییس سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: به 624 نفر خدمات سرپایی ارائه شده، همچنین 40 مصدوم در سوانح ترافیکی رهاسازی شده اند. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
کشف 16 میلیارد انواع کالای قاچاق در استان البرز

کشف 16 میلیارد انواع کالای قاچاق در استان البرز به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار عباسعلی محمدیان از کشف بیش از 16 میلیارد انواع کالای قاچاق در استان البرز خبر داد و اظهار کرد: در اجرای مصوبات قرارگاه استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دومین طرح سراسری با محوریت مقابله با قاچاق کالای گمرکی، دخانی و ترانزیتی در سطح استان البرز به اجرا درآمد .
وی در ادامه افزود: کالاهای قاچاق کشف شده شامل؛ مواد اولیه قنادی، لوازم خانگی، کولر، فرآورده های نفتی، مواد دخانی و غیره است .
فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح 19 متهم دستگیر، پنج دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق توقیف ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
نجات 5 نفر توسط آتش نشانان همدانی

نجات 5 نفر توسط آتش نشانان همدانی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ محمد رضا بیاناتی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در 24 ساعت گذشته، 16 عملیات اطفای حریق و5 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان بوده است.
وی افزود: در 24 ساعت گذشته، شهروندان 460 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 21 مورد منجر به عملیات شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان ابراز داشت: 29 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 115 تماس اشتباه و متاسفانه 294 مورد ایجاد مزاحمت و یک مورد گزارش حریق کذب بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
غرق شدن 3 عضو یک خانواده در سد کینه ورس ابهر

غرق شدن 3 عضو یک خانواده در سد کینه ورس ابهر به گزارش جام جم آنلاین، علی باقری در گفتگو با مهر، با بیان اینکه اعضای یک خانواده سه نفر که همراه پدر بزرگ و مادر بزرگ برای گذاران تعطیلات به کنار سد کینه ورس رفته بودند، افزود: فرزند این خانواده در حال غرق شدن بود که پدر و مادر برای نجات وی اقدام می کنند که متأسفانه هم پدر و هم مادر نیز غرق می شوند.
وی ادامه داد: تاکنون جسد مادر و کودک پیدا شده و جستجو برای یافتن جسد پدر خانواده ادامه دارد.
باقری به مردم توصیه کننده از شنا کردن در سدها و رودخانه های استان خودداری کنند. ادامه خبر ...

منبع: سلامت نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
اعدام 6 عضو باند مخوف دزدان طلا در مشهد

اعدام 6 عضو باند مخوف دزدان طلا در مشهد به گزارش ایلنا، معاون دادستان مشهد گفت: 6 عضو یک باند مخوف شمشیر به دست که با حمله به خودروی حامل طلافروشان کیفی و ایجاد رعب و وحشت در بلوار فرودگاه مشهد ، حدود 10 کیلوگرم طلا را سرقت کرده بودند ، سپیده دم امروز در زندان مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
قاضی حیدری افزود: این افراد در چهاردهم مهر سال 94 با طراحی نقشه قبلی و با انجام سرقت مسلحانه کیف حاوی 10 کیلوگرم طلا متعلق به یکی از مسافران پرواز اصفهان – مشهد را سرقت کرده بودند.
معاون دادستان ادامه داد: سرکرده این باند به نام میثم به علت اینکه 20 سال قبل در زمینه طلاسازی کار می کرد ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای احشام در ماهشهر

دستگیری سارق حرفه ای احشام در ماهشهر خوزنیوز: فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری سارق حرفه ای احشام با 59 راس دام سرقتی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خوزنیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلیل زبیدی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در روستاهای اطراف شهرستان، شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت ها در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند یک سارق احشام را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
خود داری بیمارستان شفا از پذیرش کودک بدحال

خود داری بیمارستان شفا از پذیرش کودک بدحال به گزارش خرداد رئیس مرکز اورژانس پردیس گفت :تکنیسین های این مرکز مورد ضرب و شتم نیز قرار گرفته اند و به آمبولانس هم که حدود دو ساعت در توقیف عوامل بیمارستان بوده، خسارت وارد شده است. این رویداد بعدازظهر امروز در مقابل چشم بیماران و مراجعان در حالی رخ داده که تکنسین های اورژانس پردیس یک کودک 2 ساله بدحال را به این بیمارستان انتقال داده بودند.
رئیس اورژانس پردیس در این باره توضیح داد: تکنسین های ما به علت وخامت حال پسربچه دو ساله و نبود زمان کافی برای انتقال به تهران،بیمار را به بیمارستان شفا منتقل کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
جوان عاشق دو نفر را به کشتن داد

جوان عاشق دو نفر را به کشتن داد مرد جوان که به خاطر یک دختر درجنایتی هولناک دو مرد جوان را به کشتن داده بود پس از محاکمه در شعبه هشتم دادگاه کیفری به دو بار قصاص نفس محکوم شد.
به گزارش صدای ایران رسیدگی به این پرونده از خرداد پارسال به دنبال آتش سوزی در خیابان سبلان شروع شد؛ خیلی زود چند تیم آتش نشانی راهی خیابان سبلان جنوبی شده و پس از اطفای حریق با جسد دو مرد جوان در طبقه دوم خانه ای مخروبه روبه روشدند. با کشف اجساد، بازپرس جنایی و تیم تحقیق راهی محل شدند تا اینکه دربررسی ها مشخص شد حریق عمدی بوده است. همزمان با افشای این ماجرا ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
نجات کوهنوردان گرفتار شده در اشترانکوه +عکس

نجات کوهنوردان گرفتار شده در اشترانکوه +عکس به گزارش تابناک یزد ، علیرضا سلیمانی در گفت وگو با تسنیم در ازنا بابیان اینکه تیم کوهنوردی گرفتارشده در اشترانکوه با اقدامات عوامل زمینی و هوایی جمعیت هلال احمر ازنا نجات یافتند اظهار داشت: تیم هوایی ساعت 19 به منطقه اعزام شد که پس از 25 دقیقه جستجو موفق شدند کوهنوردان گرفتارشده در دیواره قله کول خشکه را پیدا کند.
وی افزود: عوامل هلال احمر ازنا سه کوهنورد گرفتارشده را بعد از گذشت 45 دقیقه از میان صخره قله کول خشکه منتهی به مهر جمال نجات دادند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا بابیان اینکه حال سه کوهنورد گرفتارشده در قله کول خشکه خوب بوده و در سلامت کامل هستند عنوان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
5 مصدوم حاصل آتش سوزی منزل مسکونی در شوشتر

5 مصدوم حاصل آتش سوزی منزل مسکونی در شوشتر مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن پنج نفر بر اثر آتش سوزی یک منزل مسکونی در شوشتر خبر داد.
رضا رفیعی اظهار کرد: بر اثر آتش سوزی یک باب منزل مسکونی که ساعت 10:35 (26 مرداد ماه) در منطقه سکتور 6 شوشتر رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند.
وی افزود: دو نفر از مصدومان حادثه توسط تکنسین های اورژانس 115 در محل درمان شدند و سه تن دیگر به بیمارستان خاتم شوشتر انتقال یافتند. ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
فیلمبرداری پیش از عروسی داماد آملی را به کام مرگ کشاند + تصویر

فیلمبرداری پیش از عروسی داماد آملی را به کام مرگ کشاند + تصویر زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پیش بیمارستانی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگاراز ساری ، گفت: خبر سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری در ارتفاعات 2 هزار متری منطقه نمارستاق در محدوده روستای شیخ محله بایجان جاده هراز مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد.
وی افزود: در این حادثه داماد جان باخت و عروس 25 ساله و یک آقای 20 ساله زخمی شدند.
اشکپور گفت: دو زخمی این حادثه با بالگرد به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.
انتهای پیام/ م
3 کشته و زخمی در حادثه سقوط خودرو در منطقه نمارستاق ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
عامل مزاحمت های تلگرامی دستگیر شد

عامل مزاحمت های تلگرامی دستگیر شد سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فردی با مراجعه به پلیس فتا از دریافت پیام های توهین آمیز توسط پیام رسان تلگرام از طرف فردی ناشناس خبر داد.
وی اضافه کرد: پس از بررسی کارشناسان پلیس فتا مشخص شد که فردی با هویت ناشناس اقدام به ارسال پیام های مستهجن، رکیک و توهین آمیز به شاکی کرده است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان افزود: به دنبال تلاش برای شناسایی سیم کارت تلفن همراهی که پیام ارسال می شد مشخص شد که مالک این خط تلفن یک زن است.
ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
توقیف 56 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دالاهو

توقیف 56 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دالاهو محسن ویسی فرمانده انتظامی شهرستان دالاهو در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : تعداد 56 وسیله نقلیه متخلف به دلایلی نظیر ایجاد مزاحمت، نداشتن پلاک و یا پلاک مخدوش بودن توقیف و روانه پارکینگ شدند.
وی گفت : در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی دالاهو 6 فقره انواع سرقت نیزکشف شد .
ویسی افزود : کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری 5 سارق و خرده فروش مواد از دیگر اقدامات انجام گرفته در این طرح بود.
انتهای پیام/د
طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دالاهو ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
جوانی که بخاطر یک دختر 2 نفر را به کشتن داد

جوانی که بخاطر یک دختر 2 نفر را به کشتن داد رسیدگی به این پرونده از خرداد پارسال به دنبال آتش سوزی در خیابان سبلان شروع شد؛ خیلی زود چند تیم آتش نشانی راهی خیابان سبلان جنوبی شده و پس از اطفای حریق با جسد دو مرد جوان در طبقه دوم خانه ای مخروبه روبه روشدند.
با کشف اجساد، بازپرس جنایی و تیم تحقیق راهی محل شدند تا اینکه دربررسی ها مشخص شد حریق عمدی بوده است. همزمان با افشای این ماجرا، مرد جوانی به نام امیر که برادرش در این حادثه کشته شده بود خود را به مأموران رساند و مدعی شد که پسر جوانی به نام جمشید عامل این آتش سوزی است.
او گفت ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
دار مجازات برای 6 عضو باند دزدان طلا در مشهد

دار مجازات برای 6 عضو باند دزدان طلا در مشهد 6 عضو باند مخوف دزدان طلا سپیده دم امروز در مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
به گزارش صدا و سیما، معاون دادستانمشهد گفت: 6 عضو یک باند مخوف شمشیر به دست که با حمله به خودروی حامل طلافروشان کیفی و ایجاد رعب و وحشت در بولوار فرودگاه مشهد ، حدود 10 کیلوگرم طلا را سرقت کرده بودند ، سپیده دم امروز در زندان مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
قاضی حیدری افزود: این افراد در چهاردهم مهر سال 94 با طراحی نقشه قبلی و با انجام سرقت مسلحانه کیف حاوی 10 کیلوگرم طلا متعلق به یکی از مسافران پرواز اصفهان – مشهد را سرقت کرده بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
علت فوت ضیاءالدین دری چه بود؟+عکس

علت فوت ضیاءالدین دری چه بود؟+عکس به گزارش ایسنا، سامان نیک اقبال رئیس بخش پیوند بیمارستان ابوعلی سینا با اعلام این که مرحوم سید ضیاءالدین دری در 27 تیرماه به علت نارسایی مزمن کبدی و نارسایی کلیه از بخش اورژانس بیمارستان تهران به شیراز منتقل شد، گفت: صبح امروز پس از تحمل بیماری به علت شدت ضعف عضلانی در شیراز فوت کرد.
این پزشک معالج افزود: دری در تاریخ 27 تیرماه در شرایط اورژانسی به این بیمارستان منتقل و در دوم مرداد عمل پیوند برای وی انجام شد که در نهایت به علت شدت ضعف عضلانی و به دنبال آن نارسایی کلیوی نتوانست درد را تحمل کند.
ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون و سریال کیف انگلیسی ساعتی پیش درگذشت. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب های دولتی در مشهد

برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب های دولتی در مشهد خلیج فارس: کارمند متخلف یکی از بانک های مشهد که به برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی اقدام کرده بود، بازداشت شد.
وی ادامه داد: مشارالیه با بخشی از وجوه مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی نموده بود. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
دزدیدن 90 سکه از خانه یک مدیر!

دزدیدن 90 سکه از خانه یک مدیر! سردار محمدرضا مقیمی در گفت وگو با تسنیم، در واکنش به تاثیراتی که افزایش قیمت ها و طبعاً کاهش قدرت خرید در جرائم خرد و خشن خواهد داشت اظهار کرد: آمارهای موجود نشان می دهد که در 4 ماهه ابتدایی امسال خوشبختانه شاهد کاهش 7 درصدی وقوع جرائم خشن بوده ایم و بعید می دانم شرایط اقتصادی موجود به افزایش وقوع جرائم خشن بینجامد که البته بخشی از این کاهش وقوع، مربوط به پای کار بودن همکارانمان است و بخش عمده دیگر مرتبط با مسائل فرهنگی مردم.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وقوع جرائم در کشور تابعی از عوامل متعدد از جمله وضعیت اقتصادی، فرهنگ مردم، عملکرد پلیس و .. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
سناریوی دروغین تاجر برنج برای فرار از دام طلبکارانش

سناریوی دروغین تاجر برنج برای فرار از دام طلبکارانش روزنامه جوان: تاجر برنج که با دو نفر از مشتریانش اختلاف حساب داشت نقشه آدم ربایی دورغین را برای به دردسر انداختن آن ها طراحی و اجرا کرد.
به گزارش خبرنگار ما، چند روز قبل زن جوانی به اداره پلیس رفت و مدعی شد که شوهرش به طور ناگهانی ناپدید شده است.
شاکی در توضیح ماجرا گفت: شوهرم بهرام 30 ساله است. او چند سالی است در کار خرید و فروش برنج فعالیت می کند و خریداران زیادی با او ارتباط دارند تا اینکه مدتی قبل متوجه شدم با دو نفر از مشتریانش اختلاف حساب دارد. بهرام از آن دو نفر که حمید و مسیح نام دارند مبلغ 900 میلیون تومان بابت فروش برنج طلب دارد ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
دو بار قصاص مجازات عاشق کینه توز/ جوان عاشق خانه دختر مورد علاقه اش را به آتش کشید

دو بار قصاص مجازات عاشق کینه توز/ جوان عاشق خانه دختر مورد علاقه اش را به آتش کشید به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛مرد جوان که به خاطر یک دختر درجنایتی هولناک دو مرد جوان را به کشتن داده بود پس از محاکمه در شعبه هشتم دادگاه کیفری به دو بار قصاص نفس محکوم شد.
رسیدگی به این پرونده از خرداد پارسال به دنبال آتش سوزی در خیابان سبلان شروع شد؛ خیلی زود چند تیم آتش نشانی راهی خیابان سبلان جنوبی شده و پس از اطفای حریق با جسد دو مرد جوان در طبقه دوم خانه ای مخروبه روبه روشدند.
با کشف اجساد، بازپرس جنایی و تیم تحقیق راهی محل شدند تا اینکه دربررسی ها مشخص شد حریق عمدی بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
جریمه 20 میلیون تومانی قاچاقچی مواد نیرو زا در طبس

جریمه 20 میلیون تومانی قاچاقچی مواد نیرو زا در طبس به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گفت: درپی کشف 101 کیلوگرم انواع مکمل ها و مواد نیروزا، قاچاق (پودر بدن سازی ) پرونده ای تشکیل و در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز شهرستان طبس رسیدگی شد.
اشرفی افزود : پس از بررسی پرونده و محرز شدن تخلف، متهم در شعبه علاوه بر ضبط کالا به پرداخت 20 میلیون تومان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
ارتباط شوم نو عروس با دوست مجرد داماد

ارتباط شوم نو عروس با دوست مجرد داماد سایت خبری تحلیلی هنگام Hengamnews.com:
زن جوان می گوید شوهرش به دوستش اعتماد زیادی داشت غافل از اینکه با ورود او به خانه مان من هرروز از شوهرم دور شده و با دوستش رابطه برقرار می کنم.
زهرا 23 ساله به پلیس گفت: 17 ساله بودم که با پرویز ازدواج کردم ما همدیگر را دوست داشتیم اما میهمانی های دوست دوران مجردی اش که تقریبا هر شب بود من را از مسیر زندگی جدا کرد کمال با ابراز علاقه اش به من وادارم کرد تا با او ارتباط برقرار کنم و همین باعث شد من با تصور اینکه با کمال می توانم زندگی عاشقانه تری داشته باشم و در رفاه بیشتری باشم از شوهرم طلاق گرفتم. ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
رازی که پس از 10 سال در محل ساختمان متروکه اداره پست برملا شد !

رازی که پس از 10 سال در محل ساختمان متروکه اداره پست برملا شد ! جاگاناث پوهان پستچی هندی به دلیل کوتاهی در انجام وظیفه و عدم تحویل حدود 6000 نامه در طول دوره کاری ده ساله اش شغل خود را از دست داد.
به گزارش بی بی سی نامه های تحویل داده نشده پس از 10 سال در محل ساختمان متروکه اداره پست پیدا شده بودند.
بنابر گفته های کارمند ارشد اداره پست و افسران پلیس، او فقط کارت های شناسایی، نامه هایی که با پست پیشتاز ارسال شده بودند و نامه های اداری را تحویل می داده است و به دلیل عدم ثبت شکایت رسمی نامه های تحویل داده نشده قابل پیگیری نبودند. نیمی از نامه ها به طور کامل از بین رفته اند و 1500 نامه پس از طی مراحل لازم با تاخیری چندساله به گیرنده ها تحویل داده ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
کوهنوردان گمشده لرستان پیدا شدند

کوهنوردان گمشده لرستان پیدا شدند به گزارش نامه نیوز صارم رضایی در این باره اظهار کرد: امروز بعد از ظهر به مسئول امداد و نجات شعبه ازنا گزارش تلفنی مبنی بر گرفتار شدن سه کوهنورد در قلل میانی اشترانکوه به نام های قله میرزایی، پیارو و کوه لگه ارسال شد که بلافاصله حادثه به رئیس شعبه اطلاع داده و به سرعت یک تیم زمینی 5 نفره جهت جستجو اعزام شد.
وی ادامه داد: با توجه به گستردگی منطقه جهت اعزام بالگرد هماهنگی های لازم انجام و بلافاصله مجوز پرواز بالگرد از سازمان امداد گرفته شد.
رضایی ادامه داد: پس از اعزام بالگرد به پایگاه امداد و نجات اباذر ازنا یک تیم 5 نفره به منطقه اعزام شد که پس از 25 دقیقه گشت زنی در ارتفاعات ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
کشف نوزاد تازه متولد شده از فاضلاب!

کشف نوزاد تازه متولد شده از فاضلاب! نمناک نوشت: روز گذشته، چند نفر از خانم های محلی هندوستان پس از شنیدن صدای گریه یک کودک در زیر زهکشی آب فاضلاب به جستجوی مکان انتشار صدا رفتند که در نهایت آنها موفق به یافتن نوزاد تازه متولد شده شدند که بند ناف او توسط مادر یا پدرش به گردنش همانند طنابی محکم بسته شده بود.
در هنگام بیرون آوردن نوزاد از زهکشی آب فاضلاب، ده ها نفر از مردمان محلی در حال تماشای این صحنه دلخراش بودند که بند ناف دور گردنش پیچیده و بدنش به مواد آلوده آغشته شده بود.
یقینا پدر و مادر این نوزاد تازه متولد شده، افراد بسیار بی مسئولیتی بودند که فرزند تازه متولد شده خود را اینگونه در خیابان رها نموده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
مدیری که 10 ها سکه را در کشوی میز توالت نگه داری می کرد ! + عکس

مدیری که 10 ها سکه را در کشوی میز توالت نگه داری می کرد ! + عکس رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وقوع جرائم در کشور تابعی از عوامل متعدد از جمله وضعیت اقتصادی، فرهنگ مردم، عملکرد پلیس و ... است، افزود: برخلاف جرائم خشن، متأسفانه در جرائم و سرقت های خرد شاهد افزایش وقوعات هستیم و با توجه به گران شدن قیمت انواع ارزها، دلار، طلا و سکه، سرقت از منازل افزایش یافته است.
وی با تاکید بر اینکه منازل ، بانک نیستند، با انتقاد از نگه داری ارز، پول و طلا در منازل گفت: ما مستمراً به مردم هشدار داده ایم که از نگهداری طلا، وجوه نقد و ارز در منازلشان اجتناب کنند ولی متأسفانه هنوز شاهد مواردی هستیم که در سرقت از منازل میلیون ها تومان پول به سرقت می رود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
6 عضو باند مخوف دزدان طلا در مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

6 عضو باند مخوف دزدان طلا در مشهد به دار مجازات آویخته شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون دادستان مشهد گفت: 6 عضو یک باند مخوف شمشیر به دست که با حمله به خودروی حامل طلافروشان کیفی و ایجاد رعب و وحشت در بولوار فرودگاه مشهد، حدود 10 کیلوگرم طلا را سرقت کرده بودند، سپیده دم امروز در زندان مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
قاضی حیدری افزود: این افراد در چهاردهم مهر سال 94 با طراحی نقشه قبلی و با انجام سرقت مسلحانه کیف حاوی 10 کیلوگرم طلا متعلق به یکی از مسافران پرواز اصفهان – مشهد را سرقت کرده بودند.
قاضی حیدری گفت: اعضای این باند با اقدامات مجرمانه خود ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
دستگیری عامل برداشت غیرقانونی از حساب های دولتی

دستگیری عامل برداشت غیرقانونی از حساب های دولتی به گزارش نامه نیوز قاضی حسن حیدری افزود: کارمند یکی از بانک های مشهد که پنجشنبه هفته گذشته مبادرت به برداشت غیر قانونی از تعدادی حساب دولتی نموده بود با درایت مسئولین بانک مربوطه شناسایی و وجوه مزبور به حساب های ذیربط برگشت داده شد.
وی اظهار داشت: این فرد با وجوه برداشت شده مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی کرده بود.
قاضی حیدری گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
زلزله قدرتمند 6 ریشتری کاستاریکا را لرزاند

زلزله قدرتمند 6 ریشتری کاستاریکا را لرزاند زلزله قدرتمند 6 ریشتری عصر جمعه (به وقت محلی) جنوب کاستاریکا در نزدیکی مرز با پاناما را لرزاند.
به گزارش ایرنا به نقل از آسوشیتدپرس، مرکز زمین شناسی آمریکا اعلام کرده که این زمین لرزه در 19 کیلومتری شهر گلفیتو در جنوب کاستاریکا رخ داده است.
برمبنای این گزارش، شدت زلزله 6 ریشتر و عمق آن 19 کیلومتری زمین بوده است.
هنوز گزارشی از خسارات و تلفات احتمالی این حادثه منتشر نشده است.
در حال حاضر برق برخی مناطق نزدیک به محل وقوع زلزله قطع شده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
دستگیری سارق منزل در کاشان

دستگیری سارق منزل در کاشان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " علی پورکاوه" گفت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت از منزل وی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات علمی و تخصصی سرانجام یک سارق سابقه دار که در این سرقت دست داشت را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ "پورکاوه" با اشار به اعتراف سارق دستگیر شده به 24 فقره سرقت منزل گفت: در بازرسی از خودروی متهم تعدادی اقلام و اموال مسروقه کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
زنده شدن نوزاد مُرده!

زنده شدن نوزاد مُرده! به گزارش رکنا، به دنبال ایست تنفسی نوزاد پسر 10 روزه در مطب پزشکی در شهر فارسان و اطلاع رسانی موضوع به مرکز پیام 115، یک دستگاه آمبولانس به همراه دو کارشناس به محل اعزام گردید.
کارشناسان اعزامی، سریعاً عملیات احیای قلبی و ریوی پیشرفته را برای نوزاد انجام دادند و پس از بازگشت به زندگی، بیمار را به بیمارستان سیدالشهدا (ع) فارسان منتقل کردند.
شهر فارسان در فاصله 35 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
سرقت مزدا 3 در 3 ثانیه

سرقت مزدا 3 در 3 ثانیه تعمیرکار خودرو های شاسی بلند که فقط برای دور دور کردن در خیابان و عشق به سرعت، اقدام به سرقت خودرو های خارجی می کرد، توسط پلیس به دام افتاد.
در رابطه با سرقت های انجام شده توسط وی به شرح زیر است:
چند سالت است؟
31 سالمه.
برای چه کاری بازداشت شده ای؟
به خاطر سرقت 15 تا مزدا 3 و داشتن موادمخدر منو گرفتن آوردن اینجا.
چرا سرقت می کردی؟
عشق آقا.
عشق به چی؟
آقا عشق به سرعت، من عاشق سرعتم. دوست دارم با ماشین دور دور کنم و تو خیابونا لایی کشی کنم. انگیزه برای این کارم عشق به سرعته.
خب بعد سرقت با خودرو ها چکار می کردی؟ ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
بیمارستانی که کودک بدحال و اورژانس را راه نداد

بیمارستانی که کودک بدحال و اورژانس را راه نداد شعارسال: آنطور که رئیس مرکز اورژانس پردیس می گوید تکنیسین های این مرکز مورد ضرب و شتم نیز قرار گرفته اند و به آمبولانس هم که حدود دو ساعت در توقیف عوامل بیمارستان بوده، خسارت وارد شده است .
این رویداد بعدازظهر پنجشنبه در مقابل چشم بیماران و مراجعان در حالی رخ داده که تکنسین های اورژانس پردیس یک کودک 2 ساله بدحال را به این بیمارستان انتقال داده بودند .
رئیس اورژانس پردیس در این باره توضیح داد: تکنسین های ما به علت وخامت حال پسربچه دو ساله و نبود زمان کافی برای انتقال به تهران،بیمار را به بیمارستان شفا منتقل کردند . ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
خودروی شاسی بلند، مینی بوس را واژگون کرد

خودروی شاسی بلند، مینی بوس را واژگون کرد سرویس حوادث:
یک دستگاه خودروی سواری به علت نامعلومی با یک دستگاه مینی بوس برخورد کرد که درپی آن مینی بوس، به یک طرف واژگون شد.
حادثه تصادف در جاده مخصوص کرج، سه راهی ارج به سامانه 125 اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 104 این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
امیرعباس سرافرازی؛ رئیس ایستگاه 104 آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری به علت نامعلومی با یک دستگاه مینی بوس برخورد کرد که درپی آن مینی بوس فاقد مسافر، به یک طرف واژگون شد و هر دو وسیله نقلیه دچار خسارت زیادی شدند ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
13 پرونده قصور پزشکی در شاهرود تشکیل شد

13 پرونده قصور پزشکی در شاهرود تشکیل شد شاهرود- خبرنگار روزنامه پیام استان سمنان
دادستان شاهرود گفت: در پنج ماهه سال جاری 13 فقره پرونده قصور پزشکی در این شهرستان تشکیل شده است.
حسین رجبی در نشست با پزشکان و پرستاران بیمارستان امام حسین (ع) افزود: در سال 95 تعداد پرونده های قصور پزشکی در شاهرود 35 فقره بوده و این تعداد در سال گذشته به 41 مورد رسیده بود.
دادستان شاهرود با تأکید بر ضرورت توجه به پیشگیری از وقوع جرم، تصریح کرد: فضای مجازی و رسانه ای شاهرود اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) را مورد انتقاد قرار می دهند در صورتی که بسیاری از مردم از مشکلات کارکنان این بیمارستان مانند کمبود فضا و نیرو اطلاعی ندارند. ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
تصادف اتوبوس حامل زائران عراقی در سمنان؛ یک نفر کشته و 20 نفر مصدوم شدند

تصادف اتوبوس حامل زائران عراقی در سمنان؛ یک نفر کشته و 20 نفر مصدوم شدند سرویس حوادث:
رئیس پلیس راه استان سمنان از تصادف شدید یک دستگاه اتوبوس حامل زائران عراقی در نزدیکی سمنان خبر داد و گفت: در این حادثه یک مسافر عراقی کشته شد.
سرهنگ تقی کبیری اظهار داشت: در این حادثه یک دستگاه اتوبوس حامل زائران عراقی در جاده دامغان سمنان و در 8 کیلومتری سمنان و در سرازیری کوهپایه دچار سانحه شد.
وی با اشاره به نحوه وقوع حادثه خاطرنشان کرد: اتوبوس اسکانیا حامل زائران عراقی از عقب به پشت یک تریلی هوو برخورد کرد که سبب کشته شدن یک زائر عراقی شد.
رئیس پلیس راه استان سمنان افزود: اتوبوس حامل زائران عراقی از مشهد مقدس عازم شهر قم بود که دچار سانحه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز

دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز محمد صفری از شناسایی و دستگیری عاملین اصلی حمله به مامورین شهرداری و آتش سوزی خودروی این سازمان خبر داد.
وی در بیان جزئیات خبر گفت: پس از اتفاقات ناخوشایندی که روز گذشته برای پرسنل واحد اجرائیات شهرداری اهواز رخ داد، که منجر به صدمه دیدن 2 نفر ازکارکنان شهرداری شد، پلیس بلافاصله وارد عمل شد و پس از هماهنگی با مرجع قضایی و انجام یک طرح ریزی جامع و کامل و نیز با در دست داشتن احکام قضایی تخریب چهار ملک تجاری مسکونی به ابعاد حدود 2000 متر راهی منطقه موردنظر گردید، که در طی این عملیات زمین خوار شرور ع - ز و چهار نفر از همدستانش دستگیر و تحتویل مرجع قضایی شدند . ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
انفجار تانکر گاز در نظرآباد سه کشته و مصدوم به جای گذاشت

انفجار تانکر گاز در نظرآباد سه کشته و مصدوم به جای گذاشت مهرداد بابایی در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج گفت: انفجار یک تانکر گاز در شهرک صنعتی نظرآباد حادثه ساز شد.
وی افزود: در پی این حادثه یک مرد 39 ساله قطع عضو شد و سپس جان خود را از دست داد.
رئیس اورژانس استان البرز بیان کرد: همچنین موج انفجار دو نفر از حاضرین در این مجموعه را گرفت و دو مرد 43 و 63 ساله نیز مصدوم شدند.
به گفته بابایی این افراد در بیمارستان امام حسین (ع) کرج بستری هستند و وضعیت جسمانی آن ها وخیم نیست. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
کشف نوزاد تازه متولد شده از فاضلاب!

کشف نوزاد تازه متولد شده از فاضلاب! نمناک نوشت: کشور هندوستان یکی از فقیر ترین کشورهایی است که با وجود جمعیت بسیار زیاد آن ، تعداد زاد و ولد در آن بسیار زیاد می باشد که متاسفانه اغلب آنها قبل از به دنیا آمدن جنین، آنرا سقط می کنند و یا بعد از به دنیا آمدن نوزاد، آن را در خیابان رها می کنند. در طی چنین اتفاقی، روز گذشته تصاویری بسیار دلخراش و احساسی از نوزادی تازه متولد شده هندی که در داخل زهکشی آب فاضلاب پیدا شد.
روز گذشته، چند نفر از خانم های محلی هندوستان پس از شنیدن صدای گریه یک کودک در زیر زهکشی آب فاضلاب به جستجوی مکان انتشار صدا رفتند که در نهایت آنها موفق به یافتن نوزاد تازه متولد شده شدند که بند ناف او توسط مادر ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
وقوع دومین حادثه آتش سوزی مراتع در ساوجبلاغ/اطفای حریق ادامه دارد

وقوع دومین حادثه آتش سوزی مراتع در ساوجبلاغ/اطفای حریق ادامه دارد ابوالقاسم پالیزگیر در گفتگو با خبرنگار مهر از آتش سوزی مراتع منطقه شیروار روستای بَرغان در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد و اظهار کرد: طبق برآورد اولیه حدود یک هکتار از این مراتع در آتش سوخته است .
وی در ادامه افزود: آتش نشانی و ع وام ل منابع طبیعی در محل حضور دارند و همین طور اهالی روستا نیز برای اطفاء حریق به کمک نیروها آمده اند.
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: تلاش برای اطفای حریق همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار مهر ، آتش سوزی مراتع روستای برغان، دومین آتش سوزی است که امروز در استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ به وقوع پیوسته است.
منبع : خبر گزاری مهر ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی

برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی میزان: کارمند متخلف یکی از بانک های مشهد که به برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی اقدام کرده بود، بازداشت شد.
معاون سیاسی امنیتی دادستان مشهد گفت: کارمند یکی از بانک های مشهد که روز پنج شنبه مبادرت به برداشت غیر قانونی از تعدادی حساب دولتی نموده بود با درایت مسئولین بانک مربوطه شناسایی و بازداشت و بلافاصله وجوه ذیربط به حساب های مورد نظر برگشت داده شد.
وی ادامه داد: مشارالیه با بخشی از وجوه مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی نموده بود.
working(); ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
ساخت پهپاد غریق نجات

ساخت پهپاد غریق نجات استارتاپ اسپانیایی "GeneralDrones" پهپادی ساخته است که غریق نجات است و می تواند جان افرادی که در حال غرق شدن در دریا هستند را نجات دهد.
به گزارش ایسنا، یک استارتاپ اسپانیایی تحت عنوان " GeneralDrones" پهپادی موسم به " Auxdron" تولید کرده است که مانند غریق نجات عمل می کند.
این پهپاد دارای 8 موتور است که در انتهای 4 بازوی آن تعبیه شده اند. بیشینه زمان پرواز این پهپاد 34 دقیقه است.
این پهپاد دارای دو جلیقه نجات است که به هنگام غرق شدن افراد در دریا، این دو جلیقه را به سمت آن ها می فرستد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری عوامل حمله به ماموران شهرداری اهواز

دستگیری عوامل حمله به ماموران شهرداری اهواز سرهنگ محمد صفری فرمانده انتظامی شهرستان اهواز درباره دستگیری عوامل حمله و حریق مأموران شهرداری اهواز، اظهار داشت: پس از اتفاقات ناخوشایندی که روز گذشته برای پرسنل واحد اجرائیات و مبارزه با زمین خواری سازمان شهرداری اهواز رخ داد، که منجر به صدمه دیدن دو نفر به صورت جدی شد، پلیس بلافاصله وارد عمل گردید و پس از هماهنگی با مقام قضایی، در طی یک عملیات زمین خوار شرور ع_ز و چهار نفر از همدستانش را دستگیر و تحویل مقام قضایی کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز بیان کرد: پلیس همواره حامی شهروندان عزیز خصوصاً نیرو های خدماتی و زحمتکش بوده و هست و در این راه با عزمی راسخ مقابل هنجارشکنان و کسانی که ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
حسن بخاطر یک دختر اعدام می شود! + عکس

حسن بخاطر یک دختر اعدام می شود! + عکس رکنا: پسر جوان که به خاطر یک دختر خانه رقیب عشقی اش را با کوکتل مولوتوف به آتش کشیده و مرگ تلخ وی و دوستش را رقم زده بود دیروز با حکم قضایی به دوبار قصاص و زندان محکوم شد. قضات دادگاه دو همدست وی را نیز به زندان محکوم کردند.
به گزارش رکنا، حسن 29 ساله تابستان سال 96 به خاطر اختلاف با میثم 30 ساله خانه وی در نظام آباد را با پرتاب کوکتل مولوتوف به آتش کشید و مرگ میثم و یکی از دوستان است به نام فرهاد را رقم زد. وی که به جنایت Crime با همدستی دو نفر از به نام های کیارش و بهنام اعتراف کرده بود هفته گذشته در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
زنده شدن نوزاد مُرده در فارسان!

زنده شدن نوزاد مُرده در فارسان! رکنا: پسر 10 روزه که در اتفاقی هولناک دچار ایست قلبی تنفسی شده بود، با اقدامات به موقع تکنسین های اورژانس از مرگ حتمی نجات یافت. این نوزاد برای دقایقی زیر 10 دقیقه مُرده بود که زنده شد!
به گزارش مرکز مدیریت حوادث Accidents و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری؛ به دنبال ایست تنفسی نوزاد پسر 10 روزه در مطب پزشکی در شهر فارسان و اطلاع رسانی موضوع به مرکز پیام 115، یک دستگاه آمبولانس به همراه دو کارشناس به محل اعزام گردید.
کارشناسان اعزامی، سریعاً عملیات احیای قلبی و ریوی پیشرفته را برای نوزاد انجام دادند و پس از بازگشت به زندگی، بیمار را به بیمارستان سیدالشهدا (ع) فارسان منتقل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی در مشهد

برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی در مشهد خبرگزاری میزان: کارمند متخلف یکی از بانک های مشهد که به برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی اقدام کرده بود، بازداشت شد.
معاون سیاسی امنیتی دادستان مشهد گفت: کارمند یکی از بانک های مشهد که روز پنج شنبه مبادرت به برداشت غیر قانونی از تعدادی حساب دولتی نموده بود با درایت مسئولین بانک مربوطه شناسایی و بازداشت و بلافاصله وجوه ذیربط به حساب های مورد نظر برگشت داده شد.
وی ادامه داد: مشارالیه با بخشی از وجوه مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی نموده بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
کوهنوردان گمشده لرستان پیدا شدند

کوهنوردان گمشده لرستان پیدا شدند خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر از یافته شدن کوهنوردان گمشده لرستان خبر داد.
صارم رضایی در این باره اظهار کرد: امروز بعد از ظهر به مسئول امداد و نجات شعبه ازنا گزارش تلفنی مبنی بر گرفتار شدن سه کوهنورد در قلل میانی اشترانکوه به نام های قله میرزایی، پیارو و کوه لگه ارسال شد که بلافاصله حادثه به رئیس شعبه اطلاع داده و به سرعت یک تیم زمینی 5 نفره جهت جستجو اعزام شد.
وی ادامه داد: با توجه به گستردگی منطقه جهت اعزام بالگرد هماهنگی های لازم انجام و بلافاصله مجوز پرواز بالگرد از سازمان امداد گرفته شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
چاه های روباز اهواز همچنان کودکان را می بلعند/ مرگ یک کودک در چاه فاضلاب اطراف تالار عروسی

چاه های روباز اهواز همچنان کودکان را می بلعند/ مرگ یک کودک در چاه فاضلاب اطراف تالار عروسی علی تراب پور رئیس آتش نشانی اهواز اظهار کرد: ساعت 1 و 5 بامداد امروز سقوط یک پسربچه حدوداً پنج ساله در چاه فاضلاب به آتش نشانی اطلاع داده شد.
وی افزود: این پسر بچه در چاه روبازی نزدیک ترمینال قدیم آبادان سقوط کرد که بعد از اطلاع از حادثه، تیم های امداد و نجات به محل اعزام شده و عملیات جست وجو را انجام دادند.
رئیس آتش نشانی اهواز بیان کرد: ساعاتی بعد جنازه این کودک در میان فاضلاب و گل و لای کشف شد.
خبرها حاکی از این است که این کودک با نام الیاس خزایی شب گذشته برای مراسم عروسی به تالار ماهان رفته بود، که در یک چاه فاضلاب روباز در اطراف تالار سقوط کرد.
منبع: فارس ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
سه کوهنورد گرفتار شده در اشترانکوه لرستان نجات یافتند

سه کوهنورد گرفتار شده در اشترانکوه لرستان نجات یافتند علیرضا سلیمانی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در یک عملیات مشترک هوایی و زمینی تیم های امداد و نجات موفق شدن این سه کوهنورد گرفتار در ارتفاعات اشترانکوه را نجات دهند.
وی اظهار داشت: این کوهنوردان اهل شهرستان ازنا بودند که به دلیل آشنا نبودن به مسیر در اشترانکوه گرفتار شدند.
ازنا در 140 کیلو متری شرق لرستان قرار دارد.
7273/7279
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
5 مصدوم حاصل آتش سوزی منزل مسکونی در شوشتر

5 مصدوم حاصل آتش سوزی منزل مسکونی در شوشتر رضا رفیعی اظهار کرد: بر اثر آتش سوزی یک باب منزل مسکونی که ساعت 10:35 امروز (26 مرداد ماه) در منطقه سکتور 6 شوشتر رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند.
وی افزود: دو نفر از مصدومان حادثه توسط تکنسین های اورژانس 115 در محل درمان شدند و سه تن دیگر به بیمارستان خاتم شوشتر انتقال یافتند.
منبع: ایسنا ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
قانون، میزبان سارق حرفه ای سیم برق در دزفول

قانون، میزبان سارق حرفه ای سیم برق در دزفول سرهنگ علی الهامی، فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، به وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح این شهرستان اشاره و اظهار کرد: شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه به ماموران پلیس آگاهی این شهرستان ابلاغ شد.
وی با اشاره به انجام اقدامات فنی و تخصصی توسط ماموران پلیس آگاهی دزفول بیان داشت: ماموران موفق شدند یک سارق حرفه ای سیم برق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش به دام بیاندازند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز

دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز فرمانده انتظامی اهواز از شناسایی و دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری و آتش سوزی لودر این سازمان خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
دستبند پلیس بر دستان عاملان اصلی حمله به ماموران شهرداری اهواز حلقه زد

دستبند پلیس بر دستان عاملان اصلی حمله به ماموران شهرداری اهواز حلقه زد سرهنگ محمد صفری، فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، به اتفاقات ناخوشایندی که روز گذشته برای پرسنل واحد اجرائیات شهرداری اهواز رخ داد، اشاره کرد و بیان داشت: این اقدام منجر به صدمه دیدن 2 نفر از کارکنان شهرداری شد و پلیس بلافاصله وارد عمل شد و پس از هماهنگی با مرجع قضایی و انجام یک طرح ریزی جامع و کامل و نیز با در دست داشتن احکام قضایی تخریب 4 ملک تجاری مسکونی به ابعاد حدود 2 هزار متر راهی منطقه موردنظر گردید و طی این عملیات زمین خوار شرور با هویت (ع_ز ) و 4 نفر از همدستانش دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
بسته های هروئین به دست پلیس رسید

بسته های هروئین به دست پلیس رسید سرهنگ رضا پاپی، فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، با اشاره به اجرای طرح مبارزه جدی و بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ ، بیان کرد: پلیس مبارزه با موادمخد ر در عملیاتی مشترک با ماموران پاسگاه پل زهره با تشدید و کنترل دقیق خودروهای عبوری در محور "قلعه کعبی _ امیدیه" موفق شدند یک دستگاه خودروی پراید حامل مواد مخدر را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آن را متوقف نمایند.
وی اذعان داشت: در بازرسی از این خودروی توقیفی مقدار یک کیلو و 993 گرم مواد مخدر از نوع هروئین که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط گردید. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
کوهنوردان گرفتار شده در اشترانکوه نجات یافتند

کوهنوردان گرفتار شده در اشترانکوه نجات یافتند رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا گفت: 3 کوهنورد گرفتارشده در اشترانکوه با تلاش نیرو های جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا نجات یافتند.
علیرضا سلیمانی در گفتگو با تسنیم در ازنا بابیان اینکه تیم کوهنوردی گرفتارشده در اشترانکوه با اقدامات عوامل زمینی و هوایی جمعیت هلال احمر ازنا نجات یافتند اظهار داشت: تیم هوایی ساعت 19 به منطقه اعزام شد که پس از 25 دقیقه جستجو موفق شدند کوهنوردان گرفتارشده در دیواره قله کول خشکه را پیدا کند.
وی افزود: عوامل هلال احمر ازنا سه کوهنورد گرفتارشده را بعد از گذشت 45 دقیقه از میان صخره قله کول خشکه منتهی به مهر جمال نجات دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
حراست بیمارستان ها متهم اصلی پرونده های حمله به پزشکان

حراست بیمارستان ها متهم اصلی پرونده های حمله به پزشکان شفا آنلاین اجتماعی سلامت نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید براینکه پزشکان باید از امنیت روحی و جسمی لازم برخوردار شوند از حراست بیمارستان به عنوان متهم اصلی در پرونده های حمله به پزشکان یاد کرد.
به گزارش شفا آنلاین :محمدجواد جمالی نوبندگانی در مورد حوادث حمله به پزشکان و کادر درمانی در بیمارستان ها، گفت: پزشکان باید در محیط مراکز درمانی از امنیت جانی و روانی برخوردار باشند تا بتوانند تصمیمات بهتری اتخاذ کنند، چرا که اقدامات آنها با جان بیماران سروکار دارد.
نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری کلاهبردار معافیت سربازی در شیراز

دستگیری کلاهبردار معافیت سربازی در شیراز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ سرهنگ فرج شجاعی رئیس پلیس اگاهی فارس گفت: در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری به بهانه اخذ کارت پایان خدمت برای آن ها، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: ماموران در بررسی های اولیه مطلع شدند که متهم با اغفال و انجام اعمال متقلبانه و با ادعای نفوذ در مراجع قضائی و انتظامی و به انگیزه اخذ کارت معافیت سربازی ، مبلغ 590 میلیون ریال از 4 شهروند کلاهبرداری کرده است.
سرهنگ شجاعی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند/ دزدیدن ده ها سکه از خانه یک مدیر

خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند/ دزدیدن ده ها سکه از خانه یک مدیر به گزارش عصر امروز سردار محمدرضا مقیمی، در واکنش به تاثیراتی که افزایش قیمت ها و طبعاً کاهش قدرت خرید در جرائم خرد و خشن خواهد داشت اظهار کرد: آمارهای موجود نشان می دهد که در 4 ماهه ابتدایی امسال خوشبختانه شاهد کاهش 7 درصدی وقوع جرائم خشن بوده ایم و بعید می دانم شرایط اقتصادی موجود به افزایش وقوع جرائم خشن بینجامد که البته بخشی از این کاهش وقوع، مربوط به پای کار بودن همکارانمان است و بخش عمده دیگر مرتبط با مسائل فرهنگی مردم.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وقوع جرائم در کشور تابعی از عوامل متعدد از جمله وضعیت اقتصادی، فرهنگ مردم، عملکرد پلیس و .. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب های دولتی در مشهد

برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب های دولتی در مشهد کارمند متخلف یکی از بانک های مشهد که به برداشت غیرقانونی از تعدادی حساب دولتی اقدام کرده بود، بازداشت شد.
معاون سیاسی امنیتی دادستان مشهد در گفتگو با میزان گفت: کارمند یکی از بانک های مشهد که روز پنج شنبه مبادرت به برداشت غیر قانونی از تعدادی حساب دولتی نموده بود با درایت مسئولین بانک مربوطه شناسایی و بازداشت و بلافاصله وجوه ذیربط به حساب های مورد نظر برگشت داده شد.
وی ادامه داد: مشارالیه با بخشی از وجوه مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی نموده بود. ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود

حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود سینا، 24 ساله به قاضی دادگاه خانواده گفت: چهار سال پیش بود که با مهتاب آشنا شدم، پس از سربازی به پدر و مادرم اصرار کردم که به خواستگاری او برویم اما آن ها معتقد بودند که ما با یکدیگر از نظر فرهنگی تفاوت داریم.
سینا ادامه داد: در این میان 4 سال تمام فقط به دنبال مهتاب بودم و همه راه ها را برای ازدواج با او آزمودم اما به هیچ وجه خانواده ها راضی نشدند، به همین دلیل دست به اقدام احمقانه ای زدم و روزی مهتاب را به بهانه ای به خانه دوستم کشاندم، این در حالی بود که در آنجا هیچ کسی نبود، به او ماجرا را توضیح دادم و گفتم تنها راهی که برایمان مانده این است که تو از من باردار شوی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند

خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وجوه نقد و طلای برخی از منازل مسکونی از پول شعب بانک ها هم بیشتر است، به مواردی جالب از سرقت های کلان از منازل مسکونی اشاره کرد.
سردار محمدرضا مقیمی در گفتگو با تسنیم، در واکنش به تاثیراتی که افزایش قیمت ها و طبعاً کاهش قدرت خرید در جرائم خرد و خشن خواهد داشت اظهار کرد: آمار های موجود نشان می دهد که در 4 ماهه ابتدایی امسال خوشبختانه شاهد کاهش 7 درصدی وقوع جرائم خشن بوده ایم و بعید می دانم شرایط اقتصادی موجود به افزایش وقوع جرائم خشن بینجامد که البته بخشی از این کاهش وقوع، مربوط به پای کار بودن همکارانمان است و بخش عمده دیگر مرتبط با مسائل فرهنگی مردم ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
شناسایی یک انبار احتکار لوازم خانگی با 3 هزار قلم کالا/ اظهارات عضو شورای شهر تهران درباره تخلفات ایران مال

شناسایی یک انبار احتکار لوازم خانگی با 3 هزار قلم کالا/ اظهارات عضو شورای شهر تهران درباره تخلفات ایران مال به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شناسایی یک انبار احتکار لوازم خانگی با 3 هزار قلم کالا، اظهارات عضو شورای شهر تهران درباره تخلفات ایران مال ، نحوه محاسبه حقوق و مزایای کارگران ساعتی و غیره از مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی روز جمعه (بیست و ششم مرداد ماه) بود.
در ادامه مهمترین اخبار بیست و ششم مرداد ماه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان را مرور می کنید.
حقوق و مزایای کارگران ساعتی چطور محاسبه می شود؟
سازمان تامین اجتماعی برای کارگران ساعتی مزایایی از جمله کمک هزینه مسکن را در نظر گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
توضیحات شرکت آبفا اهواز در خصوص حادثه سقوط کودک اهوازی در چاه چاه روباز

توضیحات شرکت آبفا اهواز در خصوص حادثه سقوط کودک اهوازی در چاه چاه روباز شرکت آب و فاضلاب اهواز ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترم کودک جانباخته در حادثه سقوط در چاه روباز توضیحاتی در خصوص انتشار مطلبی با عنوان "چاه های روباز و معیوب فاضلاب اهواز باز هم جان یک کودک را گرفت!" منتشر کرد
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت آ بفا اهواز چاه مربوطه هیچگونه اتصالی به سیستم دفع فاضلاب شهری اهواز نداشته و مربوط به انبار در نزدیکی تالار است.
گفتنی است: بامداد امروز یک پسر پنج ساله اهوازی با سقوط در فاضلاب جان خود را از دست داد. در این حادثه در ساعت 1:30 دقیقه بامداد امروز در محل ترمینال سابق آبادان اتفاق افتاد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
توقیف خودروی سمند با 243 کیلو تریاک در قم

توقیف خودروی سمند با 243 کیلو تریاک در قم باشگاه خبرنگاران جوان: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز موفق یه کشف 243 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در صندوق و صندلی عقب خودرو سمند شدند.
سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت:
در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که یکی از عناصر فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مقادیر قابل توجهی مواد را از قاچاقچیان در یکی از استان های مرکزی تحویل و پس از بارگیری با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند، در حال انتقال به استان البرز است.
ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
2کشته و 4 مصدوم در حادثه تصادف جاده ایی در بوکان

2کشته و 4 مصدوم در حادثه تصادف جاده ایی در بوکان به گزارش کردپرس، محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان در خصوص این خبر افزود: در این تصادف که بین خودروی سمند و سایپا رخ داد دو سرنشین سایپا مصدوم شده و از چهار سرنشین سمند یک مرد 40 ساله و دختر بچه 12 ساله اش در صحنه حادثه فوت کرده و زن 35 ساله و دختر 13 ساله این خانواده نیزمصدوم شدند .
وی ادامه داد: ساعت 15:05 پنج شنبه یک دستگاه نیسان آبی با یکدستگاه سمند در جاده سد شهید کاظمی در 7 کیلومتری بوکان به شدت برخورد کردند.
محمدی گفت:طی تماسی با فوریت های پزشکی بوکان وگزارش تصادف دو خودرو ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
برداشت غیرقانونی از حسابهای دولتی در مشهد

برداشت غیرقانونی از حسابهای دولتی در مشهد به گزارش جماران؛ معاون سیاسی، امنیتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: عامل برداشت غیر قانونی از تعدادی حسابهای دولتی در مشهد شناسایی شد.
قاضی حسن حیدری افزود: کارمند یکی از بانک های مشهد که پنجشنبه هفته گذشته مبادرت به برداشت غیر قانونی از تعدادی حساب دولتی نموده بود با درایت مسئولین بانک مربوطه شناسایی و وجوه مزبور به حساب های ذیربط برگشت داده شد.
وی اظهار داشت: این فرد با وجوه برداشت شده مبادرت به خرید تعدادی سکه، خرید اینترنتی سهام یکی دیگر از بانک ها و نیز انتقال مبالغی به تعدادی حساب شخصی کرده بود.
قاضی حیدری گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
مراتع و جنگل های کوه گِلی جاورده در آتش

مراتع و جنگل های کوه گِلی جاورده در آتش تابناک کهگیلویه و بویراحمد /اجتماعی، مراتع و جنگل های کوه گِلی بخش جاورده از توابع آتش سوزی مراتع و جنگلهای کوه گِلی جاوردهشهرستان کهگیلویه طعمه حریق شد.
بنابراین گزارش هم اکنون گروه های مختلف مردم،دهیار و اعضای شورای دهستان جاورده در حال خاموش کردن این آتش سوزی هستند.
از علت و وسعت این آتش سوزی تاکنون خبری ارسال نشده است.
عمده درختان جنگلهای این منطقه شامل گونه های مختلف بلوط است./صدا و سیما ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
لحظه نجات نهنگ غول پیکر از میان طناب های ماهیگیری + فیلم

لحظه نجات نهنگ غول پیکر از میان طناب های ماهیگیری + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ دریانوردان شیلی و ماهیگیران این کشور به کمک یکدیگر زندگی نهنگی را که در انبوهی از زباله های دریایی گیر کرده بود، نجات دادند.
دریانوردان این نهنگ گرفتار در شبکه ای از تورها و طناب های ماهیگیری را در نزدیکی منطقۀ پاتاگونیا پیدا کردند و پس از آن از ماهیگیران درخواست کمک کردند. در پاسخ به این درخواست، ماهیگیران محلی به کمک کشتی گارد ساحلی شیلی رهسپار محل شدند. آنها پس از سه ساعت به محل اعلام شده رسیدند و درنهایت پس از یک ساعت تلاش توانستند این نهنگ را از میان تورها و طناب ها رها کنند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
یک شهرک نشین صهیونیست در نابلس کشته شد

یک شهرک نشین صهیونیست در نابلس کشته شد به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین رسانه های عبری از کشته شدن این شهرک نشین – که یک زن 30 ساله است - بر اثر شدت جراحت خبر دادند.
نظامیان رژیم صهیونیستی این خودرو را نزدیک دو راهی "جیت" بدون راننده پیدا کردند.
رژیم در حال تحقیق درباره انگیزه های این عملیات است مخصوصا که این عملیات در محلی رخ داده است که خاخام "رازئیل شیفح" در اوایل سال جاری توسط گروه عزیزالدین قسام به فرماندهی شهید "احمد نصر جرار"، هم در همان جا کشته شده است.
پس از این عملیات نظامیان رژیم صهیونیستی در اطراف شهر نابلس مستقر شده و شروع به بازرسی گسترده محل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
کشف 319 تن انواع مواد مخدر و روان گردان

کشف 319 تن انواع مواد مخدر و روان گردان اسداله هادی نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: مجموع کشفیات چهارماه و سه هفته ای سالجاری 319 تن است که از این مقدار 18881 کیلوگرم آن مربوط به هفته اخیر است. کشفیات سال جاری ( 4 ماه و سه هفته مردادماه) به شکل غیر رسمی 3 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.
وی افزود: بیشترین حجم مواد مکشوفه از مجموع 18881 کیلوگرم، مربوط به تریاک به میزان 17364 کیلوگرم بوده است که 92 درصد مجموع کشفیات را شامل می شود.
این مقام مسئول در ستاد بیان داشت: همچنین از این میزان، 919 کیلوگرم حشیش، 132 کیلوگرم هروئین، 81 کیلوگرم مرفین، 40 کیلوگرم شیشه، 1965 کیلوگرم مواد پیش ساز ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
واژگونی خودروی جیلی هفت کشته و مجروح برجای گذاشت

واژگونی خودروی جیلی هفت کشته و مجروح برجای گذاشت به گزارش ایلنا، حسن نوری معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات واژگونی یک دستگاه خودرو جیلی گفت: این حادثه حوالی ساعت 13:50 امروز در جاده زنجان دندی رخ داد که در جریان آن خودرو از مسیر اصلی خارج شد.
وی افزود: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس بلافاصله دو دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور افزود: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان باخت و شش نفر مجروح شدند که توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
رودخانه خروشان در باغبادران باز هم قربانی گرفت

رودخانه خروشان در باغبادران باز هم قربانی گرفت محمد اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز یک مورد حادثه غرق شدگی در صحرای گزستان توسط تماس مردمی به سامانه 125 اطلاع داده شد و بر همین اساس نیروهای عملیاتی و اکیپ غواصی شهرداری باغبادران سریعا به محل حادثه اعزام شدند .
وی افزود: با توجه به آماده باش کامل تیم غواصی ایستگاه آتش نشانی باغبادران در ایام بهار و تابستان تیم غواصی ایستگاه آتش نشانی باغبادران ظرف کمترین مدت زمان ممکن با تجهیزات کامل در محل حادثه حاضر شدند و مشاهده کردند جوانی 27 ساله که به قصد شنا به رودخانه وارد شده بود در رودخانه غرق شده است . ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
ربودن کودک 3 ساله برای رفع افسردگی زن مطلقه

ربودن کودک 3 ساله برای رفع افسردگی زن مطلقه به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ فرج شجاعی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت : 11 مرداد ماه 97، فردی با مراجعه به پلیس آگاهی اظهار داشت که دختر بچه سه ساله اش به نام هانیه در کوچه روبروی منزل مشغول بازی بوده که پس از مدتی ناپدید شده و جستجو برای پیدا کردن وی فایده ای نداشته است.
وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از بررسی دوربین های مداربسته متوجه شدند خانمی میانسال طفل را جلو منزل ربوده و با یک دستگاه سواری پیکان از محل متواری شده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
یک کودک اهوازی دیگر در چاه فاضلاب غرق شد

یک کودک اهوازی دیگر در چاه فاضلاب غرق شد مقصود حق شناس اظهار داشت: این حادثه در ساعت 1:30 دقیقه بامداد امروز در محل ترمینال سابق آبادان اتفاق افتاده است.
وی افزود: ماموران امداد و نجات پس از حضور در محل و انجام عملیات جست و جو جسد بی جان کودک را از فاضلاب خارج کردند.
در پیامی که در شبکه های مجازی منتشر شده، گفته شده است که یکی از شهروندان با ورود به فاضلاب جسد این کودک را بیرون آورده است.
خرداد 96 نیز یک کودک سه ساله اهوازی در شبکه فاضلاب افتاد و جان باخت. این حادثه بازتاب وسیعی در افکار عمومی داشت و بعد از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه شهرداری اهواز و آب و فاضلاب اهواز هر دو مقصر شناخته شدند.
ایرنا/ ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
هک کردن حساب تلگرام همسر به دلیل سوء ظن

هک کردن حساب تلگرام همسر به دلیل سوء ظن وی افزود: مراتب در دستور کار کارشناسان اداره مبارزه با جرایم سایبری این پلیس قرار گرفته و در این رابطه پرونده تشکیل گردید و پس از انجام اقدامات تخصصی و فنی لازم ، شخصی اهل و ساکن سنندج که اقدام به هک تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی شاکیه نموده بود ، شناسایی گردید .
سرهنگ شاکری گفت: با هماهنگی مقام قضایی نامبرده به پلیس فتا احضار و از متهم تحقیق به عمل آمد ، متهم گفت که شاکیه همسر بنده است و به دلیل شکی که نسبت به وی مبنی بر ارتباط همسرم در فضای مجازی با اشخاص دیگری دارم، اقدام به هک تلگرام و رصد محتویات و چت های وی نمودم و بیشتر انگیزه من کنجکاوی و بد گمانی به همسرم بود . ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
واژگونی منجر به فوت در عنبرآباد

واژگونی منجر به فوت در عنبرآباد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان ، جانشین فرمانده انتظامی پلیس راه جنوب کرمان گفت: براثر واژگونی پژو 405 در شهرستان عنبرآبادراننده جان خود را از دست داد.سرهنگ اکبر رضوی نشاط گفت: پژو 405در محور فرعی مردهک از توابع شهرستان عنبرآباد واژگون شد.
جانشین فرمانده انتظامی پلیس راه جنوب کرمان ، واژگونی خودرو را توجه نکردن راننده به جلو اتفاق افتاده است، ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
واژگونی پژو 207 با دو مجروح

واژگونی پژو 207 با دو مجروح به گزارش ایلنا، پیمان صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران در ارتباط با جزئیات واژگونی خودروی پژو 207 گفت: این حادثه حوالی ساعت 4 صبح امروز (جمعه) در اتوبان بابایی پایتخت رخ داده است.
وی افزود: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس بلافاصله دو دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس مرکز اورژانس تهران ادامه داد: متاسفانه در این دو نفر مجروح شدند که توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
استارتاپ غریق نجات

استارتاپ غریق نجات قانون - استارتاپ اسپانیایی "GeneralDrones" پهپادی ساخته است که غریق نجات است و می تواند جان افرادی که در حال غرق شدن در دریا هستند را نجات دهد.
به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ ، یک استارتاپ اسپانیایی تحت عنوان " GeneralDrones" پهپادی موسم به " Auxdron" تولید کرده است که مانند غریق نجات عمل می کند.
این پهپاد دارای 8 موتور است که در انتهای 4 بازوی آن تعبیه شده اند. بیشینه زمان پرواز این پهپاد 34 دقیقه است.
این پهپاد دارای دو جلیقه نجات است که به هنگام غرق شدن افراد در دریا، این دو جلیقه را به سمت آن ها می فرستد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
پدر ایدزی دختر 9 ساله اش را آلوده کرد !+عکس

پدر ایدزی دختر 9 ساله اش را آلوده کرد !+عکس طبق گزارش پلیس، رابرت استفورد 41 ساله پس از این که دختر خود را شکنجه و در انبار زندانی کرد او را مورد تعرض قرار داد.
رابرت که از بیماری شبه ایدز رنج می برد با همخوابی با دخترش او را هم به این بیماری دچار کرد.
قربانی به افسرپرونده گفت که پدرش او را در روز بارها مورد تعرض قرار می داد و اگر وی درخواست های شوم او را قبول نمی کرد مجبور بود روزها در خانه زندانی و از آب و غذا محروم باشد.
دختر ناتوان که بعد از انتقال بیماری کم کم دچار ضعف و ناتوانی شده بود با مراجعه به بیمارستان از حال ناخوشش توضیح داد. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
اقدام عجیب پلیس آبادان با خودروی کلانتری! + عکس

اقدام عجیب پلیس آبادان با خودروی کلانتری! + عکس رکنا: به تازگی عکسی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد یک پلیس وظیفه شناس آبادانی در اقدامی جالب، خودروی همکار خود را که مرتکب خلاف شده، جریمه می کند.
به گزارش رکنا، عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط مردم همیشه عامل بروز حوادث تلخ شده و اساس وجود این قوانین جلوگیری از همین اتفاقات ناگوار است.
بسیاری از مردم در اغلب اوقات برای راحتی خود قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر پا گذاشته و به آن عمل نمی کنند. یکی از عواملی که می تواند انگیزه مردم برای عمل قوانین را کم کند، این است که مأموران راهنمایی و رانندگی خود به این قوانین عمل نکنند یا در اعمال قوانین عدالت را رعایت نکرده و ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
مصدومیت دونفر بر اثر واژگونی خودروی 207

مصدومیت دونفر بر اثر واژگونی خودروی 207 پیمان صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در ارتباط با جزئیات واژگونی خودروی پژو 207 گفت: این حادثه حوالی ساعت 4 صبح امروز در اتوبان بابایی پایتخت رخ داده است.
وی افزود: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس بلافاصله 2 دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: متاسفانه در این 2 نفر مجروح شدند که توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
خودروی سمند با 243 کیلو تریاک توقیف شد

خودروی سمند با 243 کیلو تریاک توقیف شد به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که یکی از عناصر فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مقادیر قابل توجهی مواد را از قاچاقچیان در یکی از استان های مرکزی تحویل و پس از بارگیری با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند، در حال انتقال به استان البرز است.
وی افزود: با ردگیری های اطلاعاتی ماموران، خودرو در محدوده استان قم شناسایی و اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز پس از دریافت نیابت قضائی به آن استان اعزام و خودرو مذکور را در محور قم - کاشان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
جمعه سیاه جامعه هنری ایران/ درگذشت ضیاء الدین دری در روز رفتن عزت سینمای ایران

جمعه سیاه جامعه هنری ایران/ درگذشت ضیاء الدین دری در روز رفتن عزت سینمای ایران ایران آنلاین /سرهنگ اکبر رضوی نشاط جانشین فرمانده انتظامی پلیس راه جنوب کرمان گفت: شامگاه گذشته (پنجشنبه) گزارش واژگونی خودروی سواری 405 در محور روستایی بخش مردهک اعلام و بلافاصله یک تیم به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: پس از بررسی اولیه ماموران فرماندهی انتظامی پلیس راه جنوب کرمان سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه عامل بروز این سانحه گزارش شد.
جانشین فرمانده انتظامی پلیس راه جنوب کرمان بیان کرد: در این سانحه رانندگی، راننده خودرو سواری به دلیل شدت جراحات در دم جان سپرد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
تصادف خونین در جاده کرج - چالوس

تصادف خونین در جاده کرج - چالوس پدال ذنیوز- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: برخورد 2 دستگاه خودرو mvm و پراید درجاده کرج - چالوس یک نفرکشته و 2 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، داود رجبی افزود: این حادثه صبح امروز درمحدوده کوشک بالا در جاده کرج - چالوس رخ داد.
وی اضافه کرد: مصدومان این حادثه نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
رجبی از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از هرگونه شتاب زدگی به ویژه در مسیرهای کوهستانی اجتناب کنند.
وی افزود: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
ضعف عضلانی و نارسایی کلیه علت فوت ضیاءالدین دری

ضعف عضلانی و نارسایی کلیه علت فوت ضیاءالدین دری پزشک معالج مرحوم ضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون درباره علت فوت وی گفت: ایشان به علت شدت ضعف عضلانی و به دنبال آن نارسایی کلیوی نتوانست درد را تحمل کند.
دکتر سامان نیک اقبال رئیس بخش پیوند بیمارستان ابوعلی سینا با اعلام این که مرحوم سید ضیاءالدین دری در 27 تیرماه به علت نارسایی مزمن کبدی و نارسایی کلیه از بخش اورژانس بیمارستان تهران به شیراز منتقل شد، گفت: صبح امروز پس از تحمل بیماری به علت شدت ضعف عضلانی در شیراز فوت کرد.
این پزشک معالج افزود: دری در تاریخ 27 تیرماه در شرایط اورژانسی به این بیمارستان منتقل و در دوم مرداد عمل پیوند برای وی انجام شد که در نهایت به علت شدت ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند/ دزدیدن ده ها سکه از خانه یک مدیر

خانه هایی که از بانک ها بیشتر پول دارند/ دزدیدن ده ها سکه از خانه یک مدیر به گزارش مشرق، سردار محمدرضا مقیمی در واکنش به تاثیراتی که افزایش قیمت ها و طبعاً کاهش قدرت خرید در جرائم خرد و خشن خواهد داشت اظهار کرد: آمارهای موجود نشان می دهد که در 4 ماهه ابتدایی امسال خوشبختانه شاهد کاهش 7 درصدی وقوع جرائم خشن بوده ایم و بعید می دانم شرایط اقتصادی موجود به افزایش وقوع جرائم خشن بینجامد که البته بخشی از این کاهش وقوع، مربوط به پای کار بودن همکارانمان است و بخش عمده دیگر مرتبط با مسائل فرهنگی مردم.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه وقوع جرائم در کشور تابعی از عوامل متعدد از جمله وضعیت اقتصادی، فرهنگ مردم، عملکرد پلیس و .. ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
ضعف عضلانی و نارسایی کلیه علت فوت ضیاءالدین دری

ضعف عضلانی و نارسایی کلیه علت فوت ضیاءالدین دری به گزارش ایسنا، دکتر سامان نیک اقبال رئیس بخش پیوند بیمارستان ابوعلی سینا با اعلام این که مرحوم سید ضیاءالدین دری در 27 تیرماه به علت نارسایی مزمن کبدی و نارسایی کلیه از بخش اورژانس بیمارستان تهران به شیراز منتقل شد، گفت: صبح امروز پس از تحمل بیماری به علت شدت ضعف عضلانی در شیراز فوت کرد.
این پزشک معالج افزود: دری در تاریخ 27 تیرماه در شرایط اورژانسی به این بیمارستان منتقل و در دوم مرداد عمل پیوند برای وی انجام شد که در نهایت به علت شدت ضعف عضلانی و به دنبال آن نارسایی کلیوی نتوانست درد را تحمل کند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
کشف 221 کیلو گرم تریاک در یزد

کشف 221 کیلو گرم تریاک در یزد به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد , رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر یزد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یزددر یک عملیات ایست وبازرسی221 کیلوگرم تریاک را کشف کردند.
محمدحسین ستوده نیا گفت: این مقدارماده مخدرهنگام گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی از یک دستگاه تریلی ولوو که با محموله قطعات صنعتی از جنوب کشور عازم تهران بود بدست آمد .
وی افزود: در این زمینه دو متهم دستگیر وتحویل مقام قضایی شدند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
چهار پایگاه امداد و نجات قزوین صاحب ساختمان می شوند

چهار پایگاه امداد و نجات قزوین صاحب ساختمان می شوند حسن آصفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پایگاه ها شامل دانسفهان، میرپنجی و محمدیه در آزادراه قزوین- کرج و سه راهی رحیم آباد هستند.
وی همچنین با اشاره به ساخت چند پایگاه امداد و نجات جاده ای دیگر از جمله پایگاه شیرین سو و افتتاح آن در دهه فجر سال جاری،اضافه کرد: علاوه بر ساخت این پایگاه ها عملیات اجرایی مدرسه امداد و نجات کوهین نیز به منظور آموزش و توان افزایی نیروهای عملیاتی در حال انجام است که در اواخر امسال بهره برداری می شود.
آصفی در ادامه از آغاز احداث ساختمان اداری جمعیت هلال احمر استان در منطقه پونک در سال جاری خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
توقیف خودرو سمند با 243 کیلو تریاک

توقیف خودرو سمند با 243 کیلو تریاک به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که یکی از عناصر فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مقادیر قابل توجهی مواد را از قاچاقچیان در یکی از استان های مرکزی تحویل و پس از بارگیری با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند، در حال انتقال به استان البرز است.
وی افزود: با ردگیری های اطلاعاتی ماموران، خودرو در محدوده استان قم شناسایی و اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز پس از دریافت نیابت قضائی به آن استان اعزام و خودرو مذکور را در محور قم - کاشان شناسایی ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
کشف 450 تن عدس احتکار شده در ساوجبلاغ

کشف 450 تن عدس احتکار شده در ساوجبلاغ فرماندار ساوجبلاغ گفت: به همت اطلاعات سپاه این شهرستان 450 تن عدس احتکار شده کشف و ضبط شد.
ابوالقاسم پالیزگیر پس از کشف 450 تن عدس احتکار شده در انباری در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد و اظهار کرد: با احتکار کالا به شدت برخورد می شود.
فرماندار ساوجبلاغ در ادامه بابیان اینکه این مقدار کالا از کشور کانادا واردشده و در انباری واقع در شهرستان ساوجبلاغ دپو شده بود، خاطرنشان کرد: پس از دریافت گزارش های مردمی، مأموران اطلاعات سپاه شهرستان ساوجبلاغ و اداره صنعت، معدن و تجارت در محل حضور یافته و در بررسی انبار مقدار 450 تن عدس احتکار شده کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
وقوع9زمین لرزه دریک شب درجنوب ایتالیا

وقوع9زمین لرزه دریک شب درجنوب ایتالیا ناطقان: طبق اعلام مقامات ایتالیا این زمین لرزه ها هیچ مصدومی نداشته و تنها یک پسربچه که از ترس قصد فرار از بالکن را داشت پس از آویزان شدن از بالکن خانه دچار مصدومیت هایی شده است.
این زمین لرزه تنها باعث آسیب دیدن بالکن های خانه ها، ترک خوردن دیوارها و ویرانی برخی خانه های غیرمسکونی در منطقه "مولیس" در جنوب مرکزی ایتالیا شده است.
آژانس لرزه نگاری ملی ایتالیا اعلام کرد: قوی ترین زمین لرزه که 5.1 ریشتر برآورد شده در ساعت 8.19 شب رخ داده و سپس با هشت لرزه دیگر که قوی ترین آنها 4.4 ریشتر بوده ادامه یافته و به طور کلی پس از زلزله اصلی 27 پس لرزه رخ داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
عزت الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران درگذشت/ جامعه هنری ایران سوگوار شد

عزت الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران درگذشت/ جامعه هنری ایران سوگوار شد ایران آنلاین /داود رجبی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: این حادثه صبح امروز درمحدوده کوشک بالا در جاده کرج - چالوس رخ داد.
وی اضافه کرد: مصدومان این حادثه نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
رجبی از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از هرگونه شتاب زدگی به ویژه در مسیرهای کوهستانی اجتناب کنند.
وی افزود: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است. وی از مردم خواست در صورت نیاز امدادی با سامانه 112 هلال احمر تماس بگیرند.
استان البرز دارای یک هزار و 450کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که به علت قرار گرفتن در مسیر 14 استان ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
امروز، جاده چالوس یک طرفه می شود

امروز، جاده چالوس یک طرفه می شود به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا ، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز تا یک بامداد شنبه 27 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد شد.
سرهنگ علیرضا قدمی افزود: برای تخلیه بار ترافیکی در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 امروز تا یک بامداد روز شنبه 27 مرداد از مرزن آباد به کرج یکطرفه می شود.
وی با بیان اینکه آمد و شد انواع تریلر، کامیون، کامیونت و موتور سیکلت از جاده چالوس کماکان ممنوع است، گفت: رفت و آمد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 امروز از جاده هراز نیز ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
5 دوقلوی شیرازی در یک روز و یک مکان به دنیا آمدند

5 دوقلوی شیرازی در یک روز و یک مکان به دنیا آمدند به گزارش برنا مسوول اتاق عمل این مرکز با اعلام این خبر گفت: بیمارستان حضرت زینب (س) در این روز پذیرای به دنیا آمدن 32 نوزاد بود که 10 نوزاد از این تعداد، دوقلو بودند.
معصومه دهقانی با بیان اینکه حال تمام این دوقلو ها خوب است ابراز امیدواری کرد که تلاش های پزشکان و کارکنان بخش های مختلف بیمارستان قدمی موثر برای داشتن آینده سازانی سالم برای این سرزمین باشد.
به گزارش برنا مسوول اتاق عمل این مرکز با اعلام این خبر گفت: بیمارستان حضرت زینب (س) در این روز پذیرای به دنیا آمدن 32 نوزاد بود که 10 نوزاد از این تعداد، دوقلو بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
کشف محموله میلیاردی باطری قاچاق در شیراز

کشف محموله میلیاردی باطری قاچاق در شیراز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس ،فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان از تردد یک دستگاه تریلر حامل باطری قاچاق در محور منتهی به شیراز مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.
سردار احمدعلی گودرزی افزود: پس از مراقبت های لازم و انجام ایست و بازرسی های محسوس و نامحسوس، در نهایت خودرو مورد نظر شناسایی و توسط مأموران توقیف شد.
وی با بیان اینکه خودرو توقیف شده به همراه راننده آن برای انجام مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال داده شد، تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
راز شوم نرگس 4 ماه پس از ازدواج لو رفت !

راز شوم نرگس 4 ماه پس از ازدواج لو رفت ! روزی که به خواستگاری نرگس رفتم آن قدر مورد استقبال و تعریف و تمجید قرار گرفتم که فکر می کردم در آسمان ها به پرواز درآمده ام. پدر نرگس من را بسیار دوست داشت. این در حالی بود که نرگس نیز خود را دختری محجبه و با ایمان جلوه می داد و ادعا می کرد تا لحظه مرگ از من جدا نخواهد شد. این گونه بود که ما به عقد یکدیگر درآمدیم و روزهای خوش و شیرین ما فرا رسید. اختلافات ریشه دار ما از آن جا آغاز شد که نرگس از کمک های مالی من به مادر و خواهرانم ناراحت می شد چرا که پس از فوت پدرم من سرپرستی خانواده ام را به عهده داشتم ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
چهار هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق در میبد کشف شد

چهار هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق در میبد کشف شد به گزارش روز جمعه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سید طاهر موسوی افزود: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و محموله سوخت یاد شده هم تحویل شرکت نفت استان شد.
مرکز شهرستان 85 هزار نفری میبد در 50 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
راه های یزد نقش موثری در اتصال استان های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت استان در مسیر کریدور شمال - جنوب، بعضا راه های آن برای انتقال مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می گیرد.
7536/ 6197
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
یک شهرک نشین صهیونیست در نابلس کشته شد

یک شهرک نشین صهیونیست در نابلس کشته شد العالم - فلسطین اشغالی
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین رسانه های عبری از کشته شدن این شهرک نشین – که یک زن 30 ساله است - بر اثر شدت جراحت خبر دادند.
نظامیان رژیم صهیونیستی این خودرو را نزدیک دو راهی "جیت" بدون راننده پیدا کردند.
رژیم در حال تحقیق درباره انگیزه های این عملیات است مخصوصا که این عملیات در محلی رخ داده است که خاخام "رازئیل شیفح" در اوایل سال جاری توسط گروه عزیزالدین قسام به فرماندهی شهید "احمد نصر جرار"، هم در همان جا کشته شده است.
پس از این عملیات نظامیان رژیم صهیونیستی در اطراف شهر نابلس مستقر شده و شروع به بازرسی گسترده محل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
دستگیری عوامل تیراندازی میدان شهدای کرمانشاه

دستگیری عوامل تیراندازی میدان شهدای کرمانشاه حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر یک مورد تیر اندازی در میدان شهدا ، ماموران کلانتری به منظور رسیدگی به موضوع سریعا وارد عمل شدند.
وی گفت : پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که چند نفر با هم درگیری داشته و با سلاح گرم علیه یکدیگر تیراندازی نموده و 2 نفراز عوامل نزاع مصدوم که جهت مداوا به یکی از بیمارستان ها اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: در بررسی های کارشناسی و فنی ... ادامه خبر ...