دستگیری 4 حفار غیر مجاز در کوچصفهان

دستگیری 4 حفار غیر مجاز در کوچصفهان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ،سرهنگ محمد علی پور، فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان امروز گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره 4 نفر را هنگام حفاری در بخش لولمان کوچصفهان شهرستان رشت دستگیر کردند.
بیشتر بخوانید: دستگیری حفاران غیر مجاز در تالش
او افزود: متهمان به دستور مقام قضایی پس از تنظیم صورت جلسه و بر اساس شواهد و بازجویی های اولیه و اتهامات وارده جهت تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی شهرستان رشت ارجاع داده شدند.
انتهای پیام/ عط ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 11 دقیقه پیش
برخورد 2 دستگاه خودرو در محور "صالح آباد-مشهد"

برخورد 2 دستگاه خودرو در محور "صالح آباد-مشهد" به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"جواد ابراهیمی " در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام برخورد 2 دستگاه خودرو سواری در محور "صالح آباد-مشهد" به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد، در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری تیبا با یک دستگاه پراید به دلایل نامعلومی با هم برخورد کرده اند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در این برخورد یک تن به علت شدت جراحات وارده فوت و 4 تن دیگر از سرنشینان 2 خودرو مصدوم که بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 دقیقه پیش
کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یزد

کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در یزد سرهنگ "محمدرضا حناساب" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت، ماموران پلیس آگاهی استان یزد هنگام کنترل محور "یزد-طبس" به یک دستگاه تریلی نفتکش مشکوک و آن را برای بررسی مدارک متوقف کردند.
حناساب ادامه داد: در بازرسی انجام شده، 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف که کارشناسان ارزش آن را یک میلیارد و 910 میلیون ریال برآورد کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان یزد با بیان اینکه خودرو از یزد عازم شرق کشور بود، گفت: متهم به همراه پرونده حمل سوخت قاچاق به مراجع قانونی معرفی شد.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 دقیقه پیش
توقیف خودروی حامل دام بدون مجوز بهداشتی حمل در خوسف

توقیف خودروی حامل دام بدون مجوز بهداشتی حمل در خوسف به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، اکبری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوسف گفت: مأموران انتظامی شهرستان حین کنترل خودرو های عبوری در محور های فرعی و اصلی شهرستان خودروی سواری حامل 5 رأس دام قاچاق را متوقف کردند.
افزود: در این رابطه راننده خودرو پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
انتهای پیام/ ی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 40 دقیقه پیش
اعتراف یک زن به 10 فقره سرقت دوچرخه

اعتراف یک زن به 10 فقره سرقت دوچرخه به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مراد حسین جعفریان اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت دوچرخه از داخل منازل آپارتمانی در استان، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری 13 قم قرار گرفت.
وی گفت: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی یک نفر سارق زن را شناسایی و حین انجام سرقت دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان اینکه متهمه اعتیاد شدیدی به مواد مخدر دارد، تصریح کرد: نامبرده طی تحقیقات پلیس از همدستی فردی دیگر در این رابطه خبر داد و اذعان داشت تاکنون 10 فقره سرقت دوچرخه طی 2 ماهه اخیر انجام داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 52 دقیقه پیش
کشف 139 راس دام قاچاق در فامنین

کشف 139 راس دام قاچاق در فامنین سرهنگ علی حسن حیدری روز پنجشنبه در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان فامنین با پایش مسیرهای ارتباطی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی به 2 دستگاه کامیون مشکوک و آن ها را برای بررسی متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این کامیون ها، 139 راس گوسفند قاچاق و بدون مجوز کشف شد و 2 متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی اضافه کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش احشام کشف شده حدود 350 میلیون تومان است که تمامی آنها به اداره دامپزشکی منتقل شد.
کشف دام قاچاق در رزن
فرمانده انتظامی رزن گفت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 2 دقیقه پیش
توقیف خودروی حامل دام بدون مجوز بهداشتی حمل در خوسف

توقیف خودروی حامل دام بدون مجوز بهداشتی حمل در خوسف به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس شبکه شهرستان خوسف گفت: مأموران انتظامی شهرستان حین کنترل خودرو های عبوری در محور های فرعی و اصلی شهرستان خودروی سواری حامل 5 رأس دام قاچاق را متوقف کردند.
اکبری افزود: در این رابطه راننده خودرو پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 30 دقیقه پیش
واژگونی موتور راکب آن را به کام مرگ کشاند

واژگونی موتور راکب آن را به کام مرگ کشاند سرهنگ قدرت الله کشکولی با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت، ماموران به همراه گروه های امدادی سریعا در محل حاضر شدند.
به گزارش روابط عمومی پلیس بوشهر، وی در ادامه افزود: راکب موتورسیکلت که به شدت مجروح شده بود، سریعا توسط عوامل امدادی به بیمارستان خلیج فارس منتقل شد، که به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.
رئیس پلیس راهور استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راهور علت وقوع این حادثه عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده و از رانندگان خواست ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 31 دقیقه پیش
برخورد 2 موتورسیکلت در یزد منجر به فوت هر 2 راکب شد

برخورد 2 موتورسیکلت در یزد منجر به فوت هر 2 راکب شد سرپرست پلیس راهور استان یزد روز پنجشنبه به ایرنا گفت: این اتفاق، چهارشنبه شب رخ داد و راکب یکی از موتورسیکلت ها در دم فوت کرد و راکب دیگر پس از انتقال به بیمارستان، درگذشت.
سرهنگ رضا زارع ، علت این حادثه ناگوار را سبقت غیر مجاز اعلام کرد و افزود: در چند سال اخیر بیش از 10 نفر در این معبر فوت کرده اند . ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 41 دقیقه پیش
کشف 7 کیلوگرم مواد مخدر در بابلسر

کشف 7 کیلوگرم مواد مخدر در بابلسر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف 7 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسین اسدی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط 2 قاچاقچی مواد مخدر؛ موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی، موفق شدند متهمان را که در پوشش مسافر، اقدام به تهیه و توزیع موادمخدر در این شهرستان می کردند شناسایی کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 ساعت و 50 دقیقه پیش
رییس پلیس آگاهی: باند سارقان زورگیر در قم منهدم شد

رییس پلیس آگاهی: باند سارقان زورگیر در قم منهدم شد به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ میکائیل قهرمان پور اظهار داشت: در پی وقوع پنج فقره سرقت شبانه با تهدید سلاح سرد از مغازه ها، با توجه به حساسیت موضوع تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان برای شناسایی و دستگیری متهمان در این رابطه تشکیل شد.
وی گفت: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدام های پلیسی 2 نفر در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند و در مواجهه با شواهد موجود به جرم خود اعتراف کردند.
وی اضافه کرد: سپس طی تحقیقات صورت گرفته از این افراد، 3 نفر از همدستانشان نیز شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی استان دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 1 دقیقه پیش
زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم

زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم از روزی که فهمیدم در دام یک شیاد حیله گر گرفتار شده ام و همه پس انداز و سرمایه ام را بر باد داده ام، عذاب وجدان رهایم نمی کند چرا که پول های زحمت کشی خودم و شوهر کارگرم را به مردی دادم که قرار بود گرهی از مشکلات خانوادگی من بگشاید اما...
زن 45 ساله که ده ها میلیون تومان سرمایه اش را به مرد رمال داده بود تا از دهن بینی شوهرش جلوگیری کند، درباره سرگذشت تاسف بار خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: وارد بیستمین بهار زندگی ام شده بودم که به خواستگاری رسول پاسخ مثبت دادم. او شاگرد گچ کار بود و با زحمت نان حلال به دست می آورد. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 ساعت و 12 دقیقه پیش
دام ها در دام پلیس تفت

دام ها در دام پلیس تفت به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، سرهنگ احمدی خاطر نشان کرد: کاراگاهان شهرستان تفت هنگام کنترل خودرو های عبوری درمحور دهشیر- یزد به 2 دستگاه خودرو حامل دام بودند مشکوک شدند.
وی افزود: ماموران پس از متوقف کردن خودرو ها و بررسی مدارک تعداد 43 راس دام قاچاق و فاقد هرگونه مجوز بهداشتی را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ احمدی ادامه داد: کارشناسان مربوطه ارزش ریالی دام های قاچاق یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد کرده اند فرمانده انتظامی شهرستان تفت تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی احشام کشف شده به اداره دامپزشکی شهرستان تحویل و راننده خودرو ها پس ازتشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به مراجع ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 1 دقیقه پیش
عوامل اختلاس در البرز دستگیر شدند

عوامل اختلاس در البرز دستگیر شدند به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز، سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده از دادسرای ناحیه یک کرج، مبنی بر شکایت یکی از ادارات مبنی بر اختلاس و کلاهبرداری میلیاردی توسط 2 کارمند و برداشت غیرقانونی از حساب های سازمانی، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات خود مشخص شد، 2 تن از کارمندان این اداره وجوه دریافت شده بابت شناسنامه فنی و ملکی از سازندگان و مهندسان ناظر به جای واریز به حسابی سازمان ، آن را به حساب دیگری منتقل می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
سرقت 10 میلیاردی سارقان منازل در اصفهان

سرقت 10 میلیاردی سارقان منازل در اصفهان به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اعلام شکایت مال باختگان، کارآگاهان ددر تحقیقات تخصصی در صحنه محل های سرقت باند هفت نفره سرقت طلا و وجه نقد از منازل مسکونی را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
سرهنگ حسین ترکیان افزود: سارقان در بازجویی به 10 میلیارد ریال وجه نقد و طلا در 20 فقره سرقت از منازل مسکونی اعتراف کردند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 3 ساعت و 41 دقیقه پیش
کلاهبرداری های میلیاردی از مستاجران

کلاهبرداری های میلیاردی از مستاجران پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
ماجرای کلاهبرداری های این مرد 50 ساله که از حدود سه سال قبل در مشهد آغاز شده بود، خرداد امسال زمانی لو رفت که تعداد زیادی از مالکان و مستاجران واحد های آپارتمانی و منازل مسکونی با مراجعه به مجتمع قضایی شهید کامیاب مشهد از مردی به نام ع-ک شکایت و اظهار کردند که طعمه کلاهبرداری های ده ها میلیونی شده اند. شاکیان پرونده که هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شد در حالی که مدعی بودند از طریق سایت دیوار در دام کلاهبرداری های مرد هزار چهره افتاده اند در اظهاراتشان بیان کردند که همه سرمایه زندگی خود را از دست داده اند! ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 2 دقیقه پیش
اعزام تیم های امداد و نجات و ارزیاب به محل وقوع زلزله

اعزام تیم های امداد و نجات و ارزیاب به محل وقوع زلزله سخنگوی استناداری هرمزگان گفت: تیم های امداد و نجات و ارزیاب در شهرستان حاجی آباد به محل وقوع زلزله اعزام شدند.
به گزارش تابناک ، فاطمه رکن الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: زمین لرزه 5.2 ریشتری ساعت 22 و 53 دقیقه سرگز از توابع شهرستان حاجی آباد را لرزاند که بلافاصله تیم های ارزیاب و امداد و نجات به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی عنوان کرد: تا کنون خسارت جانی و مالی از وقوع زلزله اعلام نشده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 2 دقیقه پیش
بخشش مادرانه قبل از قصاص

بخشش مادرانه قبل از قصاص 7 روز پس از شب یلدای سال 97 کشف جسد نیمه سوخته دختری 30 ساله به نام رعنا در خانه اش موجب شد تا رسیدگی به این پرونده در دستور کار مأموران جنایی پلیس استان البرز قرار گیرد. معاینات پزشکی قانونی هم نشان داد که مقتول پیش از سوزانده شدن بر اثر ضربه های چاقو به قفسه سینه اش جان باخته است.
مأموران پس از بررسی صحنه جرم و شواهد موجود در محل جنایت حمید، نامزد 33 ساله رعنا را به عنوان نخستین مظنون احضار کردند و مورد بازجویی قرار دادند، ولی او موفق شد با ترفند هایی مسیر بازجویی را منحرف کند و خودش را بی گناه نشان بدهد. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 12 دقیقه پیش
قطار بندرعباس -تهران از ریل خارج شد

قطار بندرعباس -تهران از ریل خارج شد پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
فاطمه رکن الدینی افزود: ساعاتی پیش قطار مسافربری بندرعباس-تهران در ایستگاه زاد محمود (حوالی فین) از ریل خارج شد.
وی اظهار کرد: این حادثه در زمان تعویض خط قطار در ایستگاه زاد محمود روی داد و خوشبختانه بدلیل سرعت کم قطار خسارت جانی در پی نداشته است.
رکن الدینی با بیان اینکه خوشبختانه همه مسافران این قطار در سلامت کامل هستند، خاطرنشان کرد: تنها یک واگن به دلیل مشکلات علائمی از مسیر خارج شده است.
روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران هم شامگاه دیروز (چهارشنبه 2 بهمن) در اطلاعیه ای اعلام کرد با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 31 دقیقه پیش
کابوس 5 ساله زندان برای قاتل جنگل جنوب تهران

کابوس 5 ساله زندان برای قاتل جنگل جنوب تهران رسیدگی به این پرونده از شانزدهم اردیبهشت سال 93 به دنبال پیدا شدن جسد خونین یک مرد 30 ساله به نام مهران در گودالی در حوالی جنگل های جعفرآباد در جنوب تهران آغاز شد.
شواهد نشان می داد این مرد با ضربه های چاقو کشته شده است. پلیس به تحقیق پرداخت و در نخستین گام از بررسی ها، به درگیری های دنباله دار قربانی با جوانی به نام عباس پی برد.
به این ترتیب عباس که صاحب یک کارگاه در جنوب تهران بود، ردیابی و بازداشت شد و به مشارکت در قتل با همدستی دو نفر از کارگران کارگاهش به نام های کریم و احمد اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 4 ساعت و 43 دقیقه پیش
بخشش مادرانه قبل از قصاص

بخشش مادرانه قبل از قصاص به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، 7 روز پس از شب یلدای سال 97 کشف جسد نیمه سوخته دختری 30 ساله به نام رعنا در خانه اش موجب شد تا رسیدگی به این پرونده در دستور کار مأموران جنایی پلیس استان البرز قرار گیرد. معاینات پزشکی قانونی هم نشان داد که مقتول پیش از سوزانده شدن بر اثر ضربه های چاقو به قفسه سینه اش جان باخته است.
مأموران پس از بررسی صحنه جرم و شواهد موجود در محل جنایت حمید، نامزد 33 ساله رعنا را به عنوان نخستین مظنون احضار کردند و مورد بازجویی قرار دادند، ولی او موفق شد با ترفند هایی مسیر بازجویی را منحرف کند و خودش را بی گناه نشان بدهد. ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
سقوط یک جنگنده السالوادور با 2 خلبان

سقوط یک جنگنده السالوادور با 2 خلبان آفتاب نیوز :
سخنگوی نیروهای مسلح السالوادور از کشته شدن دو تن از خلبان های این کشور بر اثر سانحه هوایی خبر داد.
به گزارش شبکه راشاتودی، این جنگنده چهارشنبه (دوم بهمن) در داخل یک محله مسکونی قدیمی واقع در پایخت السالوادور سقوط کرده و دو خلبان آن به نام های روبرتو گیلرمو کاسترو و نلسون ایوان کشته شدند.
نیروی هوایی السالوادور گفته است که تحقیقات لازم برای بررسی علت این حادثه را آغاز کرده و احتمال دارد این حادثه بر اثر نقص فنی رخ داده است. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 5 ساعت و 53 دقیقه پیش
کشف اجساد در یک گور قدیمی+عکس

کشف اجساد در یک گور قدیمی+عکس به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، متهم در سال 2010 طی یک درگیری با همکارش اقدام به قتل او و همسر و فرزندانش کرد و پس از ارتکاب جرم اجساد آن ها را در یک گور کم عمق در بیابان دفن کرد.
پس از گزارش مفقودی مقتولان به اداره پلیس ماموران تحقیقات خود را برای پیدا کردن یک سرنخ آغاز کردند تا این که در سال 2013 یک موتورسوار در آن حوالی با جسد قربانیان رو به رو شد و با تماس با اداره پلیس ماموران را در جریان قرار داد.
پس از شناسایی قربانیان و انتقال اجساد به پزشکی قانونی تحقیقات در این زمینه آغاز شد و پلیس مجرم را به عنوان مظنون اصلی این پرونده طبق تحقیقات دستگیر و تحت بازجویی قرار داد که ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 2 دقیقه پیش
آیا زن می تواند مهریه خود را از پدرشوهرش بگیرد؟

آیا زن می تواند مهریه خود را از پدرشوهرش بگیرد؟ به گزارش افکارنیوز ،
گاهی اوقات پیش می آید که برای گرفتن مهریه بخواهیم به پدرشوهر یا یکی از اعضای درجه یک خانواده همسر خود مراجعه کنیم، اما این سوال پیش می آید که آیا می توان مهریه را از پدرشوهر گرفت یا خیر؟
اخبار اجتماعی - بر اساس قانون پدر شوهر هر چقدر هم که متمول باشد، تکلیفی برای پرداخت مهریه پسرش ندارد.
مهریه تعهدی است که از سوی شوهر در قبال همسر منعقد می شود و این تعهد هیچ ارتباطی به اطرافیان شوهر ندارد و حتی اگر مرد توانایی پرداخت مال را هم نداشته باشد، می تواند با دادخواست ناتوانی از پرداخت، از دادگاه تقاضای تقسیط مهریه را داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 13 دقیقه پیش
زلزله سرگز احمدی حاجی آباد تلفات جانی نداشت

زلزله سرگز احمدی حاجی آباد تلفات جانی نداشت رضا مدرس چهارشنبه شب در گفت وگوبا خبرنگاران افزود: براساس بررسی های به عمل آمده و تماس با فرماندار حاجی آباد وبخشدار احمدی براثر این زلزله تعدادی از خانه های مسکونی درمحدوده زلزله و شعاع اطراف آن که زلزله احساس شد، دچار ترک خوردگی شده است.
وی ادامه داد: طبق گزارش مرکز لرزه نگاری کشور زلزله ساعت 22 و 53دقیقه امشب درعمق 21 کیلومتری درحوالی سرگز احمدی حاجی آباد رخ داد که نزدیک ترین شهرها به این زلزله 26 کیلومتری سرگز (هرمزگان)، 35 کیلومتری فاریاب (کرمان) و 52 کیلومتری زیارتعلی (هرمزگان) بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 7 ساعت و 53 دقیقه پیش
تکذیب تیراندازی سارقان به 2 خودرو در ماهشهر

تکذیب تیراندازی سارقان به 2 خودرو در ماهشهر به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو در شهرستان ماهشهر، فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: تیراندازی سارقان به 2دستگاه خودروی ال90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو ال 90 باری در شهرستان ماهشهر واقعیت ندارد.
رضا پاپی گفت: در فضای مجازی وشبکه های مجازی بدون توجه به صحت خبر، شخصی با فیلم برداری از2 خودروی که در میدان لنج ماهشهر درپی درگیری فی مابین دو طایفه مورد اصابت تیر قرار گرفته اند را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به سمت خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو منتشر کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 3 دقیقه پیش
توضیح پلیس ماهشهر در خصوص تیراندازی به 2 خودرو در یک درگیری

توضیح پلیس ماهشهر در خصوص تیراندازی به 2 خودرو در یک درگیری فرمانده انتظامی ماهشهر در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی گفت: تیراندازی سارقان به دو دستگاه خودروی ال90 باری و سرقت یک دستگاه خودرو ال 90 باری در شهرستان ماهشهر واقعیت ندارد.
به گزارش ایرنا سرهنگ رضا پاپی اظهار کرد: در فضای مجازی و شبکه های مجازی بدون توجه به صحت خبر، شخصی با فیلم برداری از دو خودرو که در میدان لنج ماهشهر در پی درگیری بین دو طایفه مورد اصابت تیر قرار گرفته اند را تحت عنوان تیراندازی سارقان به سمت خودروی ال 90 باری و سرقت یک دستگاه خودرو منتشر کرده اند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس خوزستان ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 32 دقیقه پیش
زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم

زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم به گزارش، از روزی که فهمیدم در دام یک شیاد حیله گر گرفتار شده ام و همه پس انداز و سرمایه ام را بر باد داده ام، عذاب وجدان رهایم نمی کند چرا که پول های زحمت کشی خودم و شوهر کارگرم را به مردی دادم که قرار بود گرهی از مشکلات خانوادگی من بگشاید اما...
زن 45 ساله که ده ها میلیون تومان سرمایه اش را به مرد رمال داده بود تا از دهن بینی شوهرش جلوگیری کند، درباره سرگذشت تاسف بار خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: وارد بیستمین بهار زندگی ام شده بودم که به خواستگاری رسول پاسخ مثبت دادم. او شاگرد گچ کار بود و با زحمت نان حلال به دست می آورد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
ماجرای گرفتاری رئیس کارخانه در چاه

ماجرای گرفتاری رئیس کارخانه در چاه به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، رئیس اداره آتش نشانی پردیس: این پیرمرد هفتادوپنج ساله، چهار روز پیش به درون چاه سقوط کرده بود. اما خوشبختانه این چاه خشک و خالی بود، وگرنه نمی توانست در آنجا دوام بیاورد. وقتی موضوع به ما اطلاع داده شد، بلافاصله یک تیم پنج نفره به محل اعزام شد. وقتی رسیدیم یک کارگر افغان به چاه رفته بود. بلافاصله عملیات آغاز شد. درنهایت این مرد را آتش نشانان پردیس نجات دادند
چهار روز بدون آب و غذا در اعماق 20متری زمین حبس شد. پیرمردی که مثل هر روز به محل کارش می رفت اما یک چاه بدون درپوش فلزی او را گرفتار کرد. هرچه فریاد زد و کمک خواست فایده نداشت ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
قتل شوهر در حمایت از فرزند

قتل شوهر در حمایت از فرزند متهم که زنی 36 ساله است، از سوی دو دخترش بخشیده شد، اما پسر مقتول که از همسر دیگرش بود، برای او درخواست قصاص کرد. با توجه به اینکه یکی از اولیای دم دختربچه ای 10 ساله بود و اعلام کرده بود مادرش را می بخشد، دادگاه رضایت او را نپذیرفته و آن را منوط به صدور حکم رشد کرده بود.
به گزارش شرق، روز گذشته پزشکی قانونی نامه ای برای دادگاه ارسال کرد و در آن نوشت دختر 10 ساله قدرت تشخیص دارد و می تواند تصمیم گیری کند، بنابراین وقتی او یک بار دیگر در جایگاه قرار گرفت، گفت برای مادرش درخواست قصاص ندارد و او را بخشیده است. متهم پس از اظهارات اولیای دم در جایگاه قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
رسیدگی دوباره به پرونده یک قتل با 3 متهم

رسیدگی دوباره به پرونده یک قتل با 3 متهم این پرونده در سال 93 به جریان افتاد. مأموران پلیس با تماس مردی باخبر شدند جوانی در یک درگیری در کارگاه جانش را از دست داده است. تحقیقات مأموران نشان داد مقتول با سه نفر که یکی از آن ها صاحب کارگاه بود و دو نفر دیگر که کارگران آنجا بودند، درگیر شده و جانش را از دست داده است.
به گزارش شرق، هر سه متهم بازداشت شدند. صاحب کارگاه که مرد جوانی بود، به مأموران گفت: من ضارب نیستم، البته مقتول با من درگیری داشت و اختلاف مالی ما باعث شد با هم دعوا کنیم. او مدام کارگران را به کارنکردن تشویق می کرد و می گفت: من حقشان را نمی دهم و از آن ها می خواست با من همکاری نکنند ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
کلاهبرداری میلیاردی از زن چینی

کلاهبرداری میلیاردی از زن چینی زنی 25 ساله، تبعه کشور چین، هجدهم دی ماه به کلانتری 137 نصر مراجعه و اعلام کرد برای انتقال 2.5 میلیارد تومان وجه به حساب پدرش در کشور چین به صرافی ای واقع در محدوده گیشا مراجعه کرده و عملیات بانکی توسط دو مرد حدودا 40 ساله انجام شده، ولی او پس از گذشت چند روز متوجه شده هیچ وجهی به حساب پدرش منتقل نشده است. این پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
به گزارش شرق، شاکی در این مرحله به کارآگاهان گفت: من به عنوان بازرگان در ایران فعالیت دارم و برای انتقال 2 ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 2 دقیقه پیش
قطار آسیب دیده راهی تهران شد

قطار آسیب دیده راهی تهران شد خبرگزاری فارس: رضا مدرس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بامداد امروز اظهار داشت: مشکل پیش آمده در ریل ایستگاه زادمحمود فین برطرف شد و قطار بندرعباس _تهران حدود ساعت 23:45 به سمت تهران حرکت کرد.
وی افزود: علت این حادثه بیرون زدن سوزن از ریل بود که منجر به خارج شدن جزئی چند چرخ دو واگن شده بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ریل آسیب دیده ایستگاه زادمحمود توسط یگان های تعمیراتی رفع نقص شده است و مشکل به طور کامل برطرف شد.
قطار بندرعباس _تهران عصر امروز در حوالی ایستگاه زادمحمود از ریل خارج شد که در جریان این حادثه ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 3 دقیقه پیش
تکذیب تیراندازی سارقان به 2 خودرو در ماهشهر

تکذیب تیراندازی سارقان به 2 خودرو در ماهشهر به گزارش پایگاه خبری پلیس، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو در شهرستان ماهشهر، فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: تیراندازی سارقان به 2 دستگاه خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو ال 90 باری در شهرستان ماهشهر واقعیت ندارد.
رضا پاپی گفت: در فضای مجازی وشبکه های مجازی بدون توجه به صحت خبر، شخصی با فیلم برداری از 2 خودروی که در میدان لنج ماهشهر درپی درگیری فی مابین دو طایفه مورد اصابت تیر قرار گرفته اند را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به سمت خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو منتشر کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 13 دقیقه پیش
سقوط یک جنگنده السالوادور با 2 خلبان

سقوط یک جنگنده السالوادور با 2 خلبان یک جنگنده السالوادور متعلق به نیروهای مسلح این کشور با دو خلبان سقوط کرد و سرنشینان آن کشته شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس، سخنگوی نیروهای مسلح السالوادور از کشته شدن دو تن از خلبان های این کشور بر اثر سانحه هوایی خبر داد.
به گزارش شبکه راشاتودی، این جنگنده چهارشنبه (دوم بهمن) در داخل یک محله مسکونی قدیمی واقع در پایخت السالوادور سقوط کرده و دو خلبان آن به نام های روبرتو گیلرمو کاسترو و نلسون ایوان کشته شدند.
نیروی هوایی السالوادور گفته است که تحقیقات لازم برای بررسی علت این حادثه را آغاز کرده و احتمال دارد این حادثه بر اثر نقص فنی رخ داده است. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
واژگونی خودرو در محور شهر بابک/ 13 کشته و مصدوم

واژگونی خودرو در محور شهر بابک/ 13 کشته و مصدوم آفتاب نیوز :
محمد خواجه ندیک شامگاه چهارشنبه گفت: ساعت 19:18 امشب، خودرو پژو 405 به دلیل لغزندگی جاده حاصل از بارندگی و سرعت زیاد واژگون شد.
وی با بیان اینکه در این حادثه یک نفر ایرانی و تبعه افغانی جان خود را از دست دادند، افزود: با استفاده از 4 دستگاه آمبولانس 6 نفر از مصدومان به بیمارستان شهربابک و 5 نفر دیگر از حادثه دیدگان به بیمارستان هرات منتقل شدند.
شهربابک در 240 کیلومتری کرمان قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 32 دقیقه پیش
مشکل ریل آسیب دیده برطرف و قطار راهی تهران شد/ علت حادثه بیرون زدن سوزن از ریل بود

مشکل ریل آسیب دیده برطرف و قطار راهی تهران شد/ علت حادثه بیرون زدن سوزن از ریل بود رضا مدرس بامداد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: مشکل پیش آمده در ریل ایستگاه زادمحمود فین برطرف شد و قطار بندرعباس _تهران حدود ساعت 23:45 به سمت تهران حرکت کرد.
وی افزود: علت این حادثه بیرون زدن سوزن از ریل بود که منجر به خارج شدن جزئی چند چرخ دو واگن شده بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ریل آسیب دیده ایستگاه زادمحمود توسط یگان های تعمیراتی رفع نقص شده است و مشکل به طور کامل برطرف شد.
به گزارش فارس، قطار بندرعباس _تهران عصر امروز در حوالی ایستگاه زادمحمود از ریل خارج شد که در جریان این حادثه ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 42 دقیقه پیش
11 نفر از عوامل درگیری در ماهشهر دستگیر شدند

11 نفر از عوامل درگیری در ماهشهر دستگیر شدند ایرنا: فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: 11 نفر از عاملان نزاع طایفه ای در این شهرستان که اقدام به تیراندازی کرده بودند ، شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ رضا پاپی با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به یکدستگاه خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو در شهرستان ماهشهر با بیان اینکه این فیلم به دور از واقعیت است افزود: واقعیت ماجرا این بود که فردی بدون توجه به صحت خبر از 2 خودرو در میدان لنج ماهشهر که درپی درگیری بین 2 طایفه مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند ، فیلمبرداری کرده و آن را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو منتشر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 9 ساعت و 52 دقیقه پیش
بخشش مادرانه قبل از قصاص

بخشش مادرانه قبل از قصاص به گزارش، 7 روز پس از شب یلدای سال 97 کشف جسد نیمه سوخته دختری 30 ساله به نام رعنا در خانه اش موجب شد تا رسیدگی به این پرونده در دستور کار مأموران جنایی پلیس استان البرز قرار گیرد. معاینات پزشکی قانونی هم نشان داد که مقتول پیش از سوزانده شدن بر اثر ضربه های چاقو به قفسه سینه اش جان باخته است.
مأموران پس از بررسی صحنه جرم و شواهد موجود در محل جنایت حمید، نامزد 33 ساله رعنا را به عنوان نخستین مظنون احضار کردند و مورد بازجویی قرار دادند، ولی او موفق شد با ترفند هایی مسیر بازجویی را منحرف کند و خودش را بی گناه نشان بدهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 1 دقیقه پیش
کابوس 5 ساله زندان برای قاتل جنگل جنوب تهران

کابوس 5 ساله زندان برای قاتل جنگل جنوب تهران به گزارش، رسیدگی به این پرونده از شانزدهم اردیبهشت سال 93 به دنبال پیدا شدن جسد خونین یک مرد 30 ساله به نام مهران در گودالی در حوالی جنگل های جعفرآباد در جنوب تهران آغاز شد.
شواهد نشان می داد این مرد با ضربه های چاقو کشته شده است. پلیس به تحقیق پرداخت و در نخستین گام از بررسی ها، به درگیری های دنباله دار قربانی با جوانی به نام عباس پی برد.
به این ترتیب عباس که صاحب یک کارگاه در جنوب تهران بود، ردیابی و بازداشت شد و به مشارکت در قتل با همدستی دو نفر از کارگران کارگاهش به نام های کریم و احمد اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 13 دقیقه پیش
تصادف خونین در جاده نهاوند -بروجرد

تصادف خونین در جاده نهاوند -بروجرد آفتاب نیوز :
محمد کرمی اظهار کرد: در دوراهی نهاوند یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک کامیون ایسوزو به یکدیگر برخورد کردند.
وی تصریح کرد: به علت شدت برخورد 2 سرنشین خودروی پژو در دم جان خود را از دست دادند.
رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد خاطرنشان کرد: رها سازی 2 نفر فوت شده توسط امدادگران هلال احمر انجام شد. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 22 دقیقه پیش
2 کشته و 8 مصدوم در حوادث ترافیکی ایذه

2 کشته و 8 مصدوم در حوادث ترافیکی ایذه آفتاب نیوز :
محمدامین زرگر اظهار کرد: در حادثه تصادف دو خودروی پژو و پراید که ساعت 15:00 چهارشنبه ( دوم بهمن ماه) در کیلومتر 5 محور دهدز رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند.
وی افزود: مصدومان این حادثه که یک زن و چهار مرد بودند توسط تکنسین های اورژانس 115 به بیمارستان شهدای ایذه انتقال یافتند.
زرگر بیان کرد: همچنین در حادثه برخورد خودروی پژو 405 و تریلر که روز چهارشنبه در کیلومتر 2 محور موزرم - دهدز رخ داد، دو زن کشته شدند.
وی ادامه داد: در این حادثه سه نفر نیز مصدوم شدند که توسط تکنسین های اورژانس 115 به درمانگاه دهدز و بیمارستان شهدای ایذه انتقال یافتند. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 22 دقیقه پیش
حادثه قطار بندرعباس- تهران خسارت جانی نداشت

حادثه قطار بندرعباس- تهران خسارت جانی نداشت به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، بنا بر اعلام روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران این حادثه چهارشنبه شب در ایستگاه زاد محمود (حوالی فین) هنگام تعویض ریل رخ داد.
بر اساس اعلام شرکت راه آهن، با تلاش مأموران فنی راه آهن و جدا سازی واگن ها، این قطار به سیر خود به سمت تهران ادامه داد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 23 دقیقه پیش
تصادف خونین در جاده نهاوند - بروجرد

تصادف خونین در جاده نهاوند - بروجرد ایسنا: رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پژو و کامیونت در جاده بروجرد - نهاوند 2 نفر کشته شدند.
محمد کرمی اظهار کرد: در دوراهی نهاوند یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک کامیون ایسوزو به یکدیگر برخورد کردند.
وی تصریح کرد: به علت شدت برخورد 2 سرنشین خودروی پژو در دم جان خود را از دست دادند.
رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد خاطرنشان کرد: رها سازی 2 نفر فوت شده توسط امدادگران هلال احمر انجام شد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 43 دقیقه پیش
تصادف خونین با 5کشته و زخمی

تصادف خونین با 5کشته و زخمی به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، تقی کبیری، ضمن بیان اینکه برخورد سه خودرو در محور سمنان- دامغان پنج کشته و زخمی برجای گذاشت، بیان کرد: این حادثه شامگاه چهارشنبه در اثر برخورد خودروی مزدا، پژو و سواری سمند رخ داده است.
وی افزود: در این حادثه دو نفر کشته و سه نفر زخمی شدند که با کمک مأموران امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده پلیس راه استان سمنان گفت: علت حادثه در دست بررسی است اما سالانه بی احتیاطی رانندگان صدها نفر را راهی بیمارستان ها می کند.
لینک کوتاه لینک کپی شد ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 52 دقیقه پیش
تکذیب تیراندازی سارقان به 2 خودرو در ماهشهر

تکذیب تیراندازی سارقان به 2 خودرو در ماهشهر به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو در شهرستان ماهشهر، فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: تیراندازی سارقان به 2دستگاه خودروی ال90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو ال 90 باری در شهرستان ماهشهر واقعیت ندارد.
رضا پاپی گفت: در فضای مجازی وشبکه های مجازی بدون توجه به صحت خبر، شخصی با فیلم برداری از2 خودروی که در میدان لنج ماهشهر درپی درگیری فی مابین دو طایفه مورد اصابت تیر قرار گرفته اند را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به سمت خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو منتشر ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
تصادف در محور فیروزآباد-جم/ 3 نفر کشته شدند

تصادف در محور فیروزآباد-جم/ 3 نفر کشته شدند آفتاب نیوز :
ساعت 19 چهارشنبه دو خودرو پژو 405 و پراید در محور فیروزآباد - جم با یکدیگر برخورد کردند.
بعد از اعلام این تصادف نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند اما سه نفر قبل از رسیدن آمبولانس فوت کردند.
همچنین یک مصدوم نیز به بیمارستان قائم فیروزآباد انتقال یافت. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 12 دقیقه پیش
2 کشته و 8 مصدوم در حوادث ترافیکی ایذه

2 کشته و 8 مصدوم در حوادث ترافیکی ایذه دکتر محمدامین زرگر در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حادثه تصادف دو خودروی پژو و پراید که ساعت 15:00 چهارشنبه ( دوم بهمن ماه) در کیلومتر 5 محور دهدز رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند.
وی افزود: مصدومان این حادثه که یک زن و چهار مرد بودند توسط تکنسین های اورژانس 115 به بیمارستان شهدای ایذه انتقال یافتند.
زرگر بیان کرد: همچنین در حادثه برخورد خودروی پژو 405 و تریلر که روز چهارشنبه در کیلومتر 2 محور موزرم - دهدز رخ داد، دو زن کشته شدند.
وی ادامه داد: در این حادثه سه نفر نیز مصدوم شدند که توسط تکنسین های اورژانس 115 به درمانگاه دهدز و بیمارستان شهدای ایذه انتقال یافتند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 12 دقیقه پیش
عاملان نزاع طایفه ای در ماهشهر مقابل قانون زانو زدند

عاملان نزاع طایفه ای در ماهشهر مقابل قانون زانو زدند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، سرهنگ رضا پاپی فرمانده انتظامی ماهشهر با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به یک دستگاه خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو در شهرستان ماهشهر با بیان اینکه این فیلم به دور از واقعیت است گفت: واقعیت ماجرا این بود که فردی بدون توجه به صحت خبر از 2 خودرو در میدان لنج ماهشهر که درپی درگیری بین 2 طایفه مورد اثابت گلوله قرار گرفته بودند، فیلمبرداری کرده و آن را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو منتشر کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 23 دقیقه پیش
توضیح پلیس ماهشهر در خصوص تیراندازی به 2 خودرو در یک درگیری

توضیح پلیس ماهشهر در خصوص تیراندازی به 2 خودرو در یک درگیری سرهنگ رضا پاپی اظهار کرد: در فضای مجازی و شبکه های مجازی بدون توجه به صحت خبر، شخصی با فیلم برداری از دو خودرو که در میدان لنج ماهشهر در پی درگیری بین دو طایفه مورد اصابت تیر قرار گرفته اند را تحت عنوان تیراندازی سارقان به سمت خودروی ال 90 باری و سرقت یک دستگاه خودرو منتشر کرده اند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس خوزستان، وی تصریح کرد: بلافاصله پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ماهشهر با کار اطلاعاتی در کمتر از هشت ساعت هویت طرفین درگیری را شناسایی و 11 نفر از عاملان نزاع را در مخفیگاهشان دستگیر و یک قبضه سلاح استفاده شده در درگیری را کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 31 دقیقه پیش
تصادف مرگبار در محور سمنان- دامغان

تصادف مرگبار در محور سمنان- دامغان آفتاب نیوز :
تقی کبیری ضمن بیان اینکه برخورد سه خودرو در محور سمنان- دامغان پنج کشته و زخمی برجای گذاشت، بیان کرد: این حادثه شامگاه چهارشنبه در اثر برخورد خودروی مزدا، پژو و سواری سمند رخ داده است. در این حادثه دو نفر کشته و سه نفر زخمی شدند که با کمک مأموران امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده پلیس راه استان سمنان گفت: علت حادثه در دست بررسی است اما سالانه بی احتیاطی رانندگان صدها نفر را راهی بیمارستان ها می کند.
همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان، گفت: بر اثر برخورد شدید یک دستگاه تریلی با دو دستگاه خودروی سواری پژو و سمند 10 نفر کشته و مجروح شدند ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 42 دقیقه پیش
تیم های امداد و نجات و ارزیاب به محل وقوع زلزله اعزام شدند

تیم های امداد و نجات و ارزیاب به محل وقوع زلزله اعزام شدند فاطمه رکن الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: زمین لرزه 5.2 ریشتری ساعت 22 و 53 دقیقه سرگز از توابع شهرستان حاجی آباد را لرزاند که بلافاصله تیم های ارزیاب و امداد و نجات به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی عنوان کرد: تا کنون خسارت جانی و مالی از وقوع زلزله اعلام نشده است.
کد خبر 4833041 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 42 دقیقه پیش
11 نفر از عوامل درگیری در ماهشهر دستگیر شدند

11 نفر از عوامل درگیری در ماهشهر دستگیر شدند سرهنگ رضا پاپی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به یکدستگاه خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو در شهرستان ماهشهر با بیان اینکه این فیلم به دور از واقعیت است افزود: واقعیت ماجرا این بود که فردی بدون توجه به صحت خبر از 2 خودرو در میدان لنج ماهشهر که درپی درگیری بین 2 طایفه مورد اثابت گلوله قرار گرفته بودند ، فیلمبرداری کرده و آن را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری و سرقت این خودرو منتشر کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 42 دقیقه پیش
2 کشته در حادثه رانندگی جاده بروجرد - نهاوند

2 کشته در حادثه رانندگی جاده بروجرد - نهاوند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، محمد کرمی رییس جمعیت هلال احمر افزود: این حادثه ساعاتی پیش در 2راهی نهاوند بین یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک کامیون ایسوزو رخ داد.
کرمی اظهار داشت: به علت شدت برخورد 2 سرنشین خودروی پژو در دم جان خود را از دست دادند.
او بیان کرد: رها سازی 2 نفر فوت شده توسط امدادگران هلال احمر انجام شد.
رییس جمعیت هلال احمر اضافه کرد: همچنین برخورد یک دستگاه کامیون با مینی بوس در کلیومتر 20 جاده بروجرد به خرم آباد هشت نفر مصدوم برجا گذاشت که توسط هلال احمر و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 43 دقیقه پیش
تصادف شدید در محور سمنان- دامغان با 5 کشته و زخمی

تصادف شدید در محور سمنان- دامغان با 5 کشته و زخمی تقی کبیری ضمن بیان اینکه برخورد سه خودرو در محور سمنان- دامغان پنج کشته و زخمی برجای گذاشت، بیان کرد: این حادثه شامگاه چهارشنبه در اثر برخورد خودروی مزدا، پژو و سواری سمند رخ داده است.
وی افزود: در این حادثه دو نفر کشته و سه نفر زخمی شدند که با کمک مأموران امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده پلیس راه استان سمنان گفت: علت حادثه در دست بررسی است، اما سالانه بی احتیاطی رانندگان صد ها نفر را راهی بیمارستان ها می کند. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 52 دقیقه پیش
زلزله ای 5.2 ریشتری سرگز را لرزاند/تاکنون خسارت مالی و جانی گزارش نشده است

زلزله ای 5.2 ریشتری سرگز را لرزاند/تاکنون خسارت مالی و جانی گزارش نشده است بنا بر اعلام مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد کانون این زمین لرزه 26 کیلومتری شهر سرگز و در عمق 21 کیلومتری زمین بوده است.
کانون این زمین لرزه از بندرعباس 116 کیلومتر فاصله داشته اما این زمین لرزه در بندرعباس نیز احساس شد.
در همین خصوص مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی هرمزگان اعلام کرد: تا این لحظه گزارش خسارت مالی یا جانی نداشته، پیگیری های اولیه در حال انجام است.
همچنین جمعیت هلال احمر هرمزگان اعلام کرد:دو اکیپ امداد و نجات برای بررسی منطقه راهی سرگز احمدی شده اند.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 11 ساعت و 53 دقیقه پیش
زمین لرزه 5.2 ریشتری سرگز را لرزاند/ اعزام دو تیم ارزیاب به کانون زلزله سرگز

زمین لرزه 5.2 ریشتری سرگز را لرزاند/ اعزام دو تیم ارزیاب به کانون زلزله سرگز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،دقایقی پیش زلزله 5.2 ریشتری در عمق 21 کیلومتری زمین سرگز در استان هرمزگان را لرزاند.
امداد و نجات هلال احمر گفت: در پی زلزله 5.2 ریشتری در مرز استان های هرمزگان و کرمان، دو تیم ارزیاب به کانون زمین لرزه اعزام شده اند
گزارش تکمیلی حادثه و ارزیابی، اعلام می شود.
انتهای پیام/ز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 1 دقیقه پیش
زلزله 5.2ریشتری در بندرعباس

زلزله 5.2ریشتری در بندرعباس به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، زلزله شدیدی حوالی ساعت 22:53 به مرکزیت سرگز احمدی از توابع شهرستان حاجی آباد بندرعباس را لرزاند.
این زلزله در عمق 21 کیلومتری زمین رخ داده است.
اعزام تیم های ارزیاب به کانون زلزله
حمید جهانگیری، فرماندار حاجی آباد، در بندرعباس اظهار کرد: با اطلاع از وقوع زلزله 5.2 ریشتری در سرگز احمدی بلافاصله یک تیم محلی و یک تیم امدادی و ارزیابی به کانون زمین لرزه اعزام شده اند.
وی افزود: تراکم جمعیتی بالایی در کانون زلزله وجود ندارد اما با این حال یگان های امدادی در سطح شهرستان در وضعیت آماده باش قرار گرفته اند. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 3 دقیقه پیش
سرگز حاجی آباد لرزید

سرگز حاجی آباد لرزید به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، زمین لرزه ای به بزرگی 5 و 2 دهم ریشتر سرگز شهرستان حاجی اباد را لرزاند.
این زلزله ساعت 22 و 53دقیقه امشب در عمق 21 کیلومتری زمین رخ داد.
تا کنون از خسارت احتمالی این زمین لرزه گزارشی در دست نیست.
انتهای پیام/ر
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، زمین لرزه ای به بزرگی 5 و 2 دهم ریشتر سرگز شهرستان حاجی اباد را لرزاند.
این زلزله ساعت 22 و 53دقیقه امشب در عمق 21 کیلومتری زمین رخ داد.
تا کنون از خسارت احتمالی این زمین لرزه گزارشی در دست نیست.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 3 دقیقه پیش
تصادف شدید در محور سمنان- دامغان/ 5 کشته و زخمی ماحصل بی احتیاطی

تصادف شدید در محور سمنان- دامغان/ 5 کشته و زخمی ماحصل بی احتیاطی تقی کبیری در گفتگو با خبرنگار مهر ، ضمن بیان اینکه برخورد سه خودرو در محور سمنان- دامغان پنج کشته و زخمی برجای گذاشت، بیان کرد: این حادثه شامگاه چهارشنبه در اثر برخورد خودروی مزدا، پژو و سواری سمند رخ داده است.
وی افزود: در این حادثه دو نفر کشته و سه نفر زخمی شدند که با کمک مأموران امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده پلیس راه استان سمنان گفت: علت حادثه در دست بررسی است اما سالانه بی احتیاطی رانندگان صدها نفر را راهی بیمارستان ها می کند.
کد خبر 4833022 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 11 دقیقه پیش
100 کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود کشف شد

100 کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود کشف شد علی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه مأموران انتظامی شهرستان شاهرود موفق به کشف 102 کیلوگرم مواد مخدر در طرح مشترک پلیس مواد مخدر شهرستان شاهرود و مرکز استان شدند، ابراز کرد: تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شاهرود نیمه های شب با شناسایی خودرو قاچاقچیان در یکی از محورهای مواصلاتی شاهرود، به سوداگران مرگ ظنین شده و دستور توقف خودرو آنها را صادر کردند اما متواری شدن این افراد تعقیب و گریز را رقم زد.
وی با بیان اینکه شلیک چند گلوله به لاستیک های خودرو سبب متوقف شدن خودروی قاچاق چیان شد، بیان کرد: 102 کیلوگرم تریاک و حشیش از این خودرو کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 12 دقیقه پیش
9 نفر بر اثر واژگونی خودروی مینی بوس مصدوم شدند

9 نفر بر اثر واژگونی خودروی مینی بوس مصدوم شدند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، علاءالدین شیخی ️رئیس سازمان اورژانس لرستان در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: طی تماسی با مرکز دیسپچ مبنی بر یک مورد واژگونی خودرو مینی بوس در محور خرم آباد به بروجرد بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد.
او افزود: این حادثه 9 مصدوم بر جا گذاشت که سه کد آمبولانس از شهرستان دورود و بروجرد مصدومان را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان فوریت های پزشکی به بیمارستان شهید چمران بروجرد انتقال دادند.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 22 دقیقه پیش
13 کشته و مصدوم در تصادف یک خودرو

13 کشته و مصدوم در تصادف یک خودرو به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، و بنا به اعلام روابط عمومی مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سید محمد صابری مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در واژگونی پژو 405، حامل اتباع افاغنه در محور شهربابک به هرات یزد که ساعت 19:45 امروز رخ داد، 11 نفر مصدوم و 2 نفر کشته شدند.
او افزود: راننده خودرو و یکی از سرنشینان به علت شدت جراحات وارد شده در دم جان باختند.
صابری با بیان اینکه 4 تیم فوریت های پزشکی، 11 مصدوم را به مراکز درمانی ولیعصر (عج) شهربابک و آیت الله خاتمی (هرات یزد) منتقل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 22 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه- همدان

تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه- همدان آفتاب نیوز :
احمدعلی امینی اظهار کرد: در ساعت 17:43 امروز چهارشنبه ؛ دوم بهمن ماه خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای بیش از 30 خودرو در محور اتوبان ساوه به همدان کیلومتر 80 لاین به همدان به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس 115 ساوه اطلاع رسانی شد.
وی تصریح کرد : پس از اطلاع از این حادثه سریعا کد های عملیاتی از پایگاههای اورژانس 115 شهر نوبران ، سیلیجرد،مرکز درمانی نوبران ، تجرک و هلال احمر تجرک به محل اعزام و 4 مصدوم این حادثه را پس از اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه منتقل نمودند. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 31 دقیقه پیش
28 تن انواع مواد مخدر در استان اصفهان کشف شد/افزایش 12 درصدی دستگیری سارقان

28 تن انواع مواد مخدر در استان اصفهان کشف شد/افزایش 12 درصدی دستگیری سارقان به گزارش خبرگزی تسنیم از نطنز ، سردار مهدی معصوم بیگی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید میدانی از ستاد فرماندهی نطنز، کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی شهرستان نطنز ضمن خرسندی از فعالیت پرسنل ستادی نیروی انتظامی این شهرستان اظهار داشت: در بازدیدی که از مراکز امنیتی و انتظامی نطنز و بادرود داشتم و با بررسی آمار و عملکرد در این شهرستان بحمدالله همکاران زحمتکش و خدوم نیروی انتظامی نطنز با انجام اقدامات عملیاتی و پیشگیری از وقوع جرم در حوزه های مختلف از رشد قابل توجهی برخوردار بوده اند.
معصوم بیگی ضمن اشاره به ارائه آمار و عملکرد 10 ماه نیروی انتظامی استان اصفهان در مقایسه با مدت مشابه با سال ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 31 دقیقه پیش
تصادف زنجیره ای سه خودرو سواری در محور خاش /5نفرکشته و زخمی شدند+تصویر

تصادف زنجیره ای سه خودرو سواری در محور خاش /5نفرکشته و زخمی شدند+تصویر راشدی مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: ساعتی قبل براثر برخورد زنجیره ای پراید با پژو 405 ویک دستگاه تیبا در محور خاش دوراهی حسین آباد سه نفر جان باختند.
راشدی بابیان اینکه در این حادثه 2نفر نیز مصدوم شدند، افزود: مصدومان با 2دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی خاش منتقل شدند.
علت حادثه در دست بررسی است.
انتهای پیام/ع ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 41 دقیقه پیش
واژگونی مینی بوس در محور خرم آباد - بروجرد؛ 9 نفر مصدوم شدند

واژگونی مینی بوس در محور خرم آباد - بروجرد؛ 9 نفر مصدوم شدند به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد ، با شدت گرفتن بارش برف در اکثر نقاط استان لرستان، اکثر جاده ها نیز لغزنده شد و پلیس برای پیشگیری از بروز حادثه تمهیداتی از جمله مسدود کردن برخی از محورهای اصلی را اتخاذ کرد اما متاسفانه محورهای لرستان امروز خالی از اتفاق نبود و در پی واژگونی یک دستگاه خودروی مینی بوس 9 نفر مصدوم و به بیمارستان انتقال یافتند.
مسئولان اورژانس لرستان در رابطه با این حادثه و وضعیت مصدومان اعلام کردند امروز در پی واژگونی خودرو مینی بوس در محور خرم آباد به بروجرد بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد و از آنجا که این حادثه 9مصدوم بر جای گذاشت سه کد آمبولانس از شهرستان دورود و ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 41 دقیقه پیش
قطار بندرعباس-تهران به سیر خود ادامه داد/ همه مسافران سالم هستند

قطار بندرعباس-تهران به سیر خود ادامه داد/ همه مسافران سالم هستند شرکت راه آهن از ادامه سیر قطار بندرعباس - تهران که عصر امروز بخشی از آن از ریل خارج شده بود، خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 قطار مسافری بندرعباس - تهران در ایستگاه زاد محمود، از عصر امروز عملیات رفع نقص فنی آغاز شد.
بر اساس اطلاعیه شرکت راه آهن، خوشبختانه همه مسافران این قطار در سلامت کامل هستند و با تلاش مأموران فنی راه آهن و جدا سازی واگن ها، این قطار به سیر خود به سمت تهران ادامه داد. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 42 دقیقه پیش
واحد بسته بندی کود در جیرفت ارز دیجیتال تولید می کرد

واحد بسته بندی کود در جیرفت ارز دیجیتال تولید می کرد به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان، محمد مشایخی اظهار داشت: درپی اقدام و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، پلیس آگاهی جیرفت و اشراف اطلاعاتی یک واحد بسته بندی کود شیمیایی مورد ضربه اطلاعاتی قرار گرفت که در پی آن محل دپوی سوخت قاچاق و تولید ارز دیجیتال در این محل کشف شد.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی جیرفت افزود: در بازرسی های میدانی از محل دپوی سوخت و حوضچه تخلیه و بارگیری به میزان بیش از 40 هزار لیتر سوخت گازوئیل شناسایی و با توجه به تاریکی هوا حوضچه به عمق 5 متر و تانکر زمینی 18 هزار لیتری با روشن شدن هوا توسط عوامل شرکت پخش فرآورده های نفتی تخلیه تا میزان نهایی سوخت دپو شده مشخص ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 12 ساعت و 42 دقیقه پیش
قطار بندرعباس-تهران به سیر خود ادامه داد/ همه مسافران سالم هستند

قطار بندرعباس-تهران به سیر خود ادامه داد/ همه مسافران سالم هستند به گزارش مهر، با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 قطار مسافری بندرعباس - تهران در ایستگاه زاد محمود، از عصر امروز عملیات رفع نقص فنی آغاز شد.
بر اساس اطلاعیه شرکت راه آهن، خوشبختانه همه مسافران این قطار در سلامت کامل هستند و با تلاش مأموران فنی راه آهن و جدا سازی واگن ها، این قطار به سیر خود به سمت تهران ادامه داد. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 13 دقیقه پیش
مصدومیت 8 نفر بر اثر تصادفات زنجیره ای در محورهای مواصلاتی ساوه

مصدومیت 8 نفر بر اثر تصادفات زنجیره ای در محورهای مواصلاتی ساوه احمدعلی امینی در گفت وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: در ساعت 17:43 امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای بیش از 30 خودرو در محور اتوبان ساوه به همدان کیلومتر 80 لاین به همدان به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس 115 ساوه اطلاع رسانی شد.
وی تصریح کرد: پس از اطلاع از این حادثه سریعا کدهای عملیاتی از پایگاههای اورژانس 115 شهر نوبران، سیلیجرد، مرکز درمانی نوبران، تجرک و هلال احمر تجرک به محل اعزام و 4 مصدوم این حادثه را پس از اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه منتقل کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 21 دقیقه پیش
قطار بندرعباس -تهران از ریل خارج شد

قطار بندرعباس -تهران از ریل خارج شد به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، فاطمه رکن الدینی افزود: ساعاتی پیش قطار مسافربری بندرعباس-تهران در ایستگاه زاد محمود (حوالی فین) از ریل خارج شد.
وی اظهار کرد: این حادثه در زمان تعویض خط قطار در ایستگاه زاد محمود روی داد و خوشبختانه بدلیل سرعت کم قطار خسارت جانی در پی نداشته است.
رکن الدینی با بیان اینکه خوشبختانه همه مسافران این قطار در سلامت کامل هستند، خاطرنشان کرد: تنها یک واگن به دلیل مشکلات علائمی از مسیر خارج شده است.
به گزارش ایسنا، روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران هم شامگاه امروز (چهارشنبه 2 بهمن) در اطلاعیه ای اعلام کرد با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 31 دقیقه پیش
دستگیری 2 کارمند به اتهام اختلاس در البرز

دستگیری 2 کارمند به اتهام اختلاس در البرز سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده از دادسرای ناحیه یک کرج، مبنی بر شکایت یکی از ادارات مبنی بر اختلاس و کلاهبرداری میلیاردی توسط 2 کارمند و برداشت غیر قانونی از حساب های سازمانی، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: درادامه تحقیقات خود مشخص شد، 2 تن از کارمندان این اداره وجوه دریافت شده بابت شناسنامه فنی و ملکی از سازندگان و مهندسان ناظر به جای واریز به حسابی سازمان، آن را به حساب دیگری منتقل می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 53 دقیقه پیش
قطار بندرعباس -تهران از ریل خارج شد

قطار بندرعباس -تهران از ریل خارج شد به گزارش ایلنا از هرمزگان، این حادثه در زمان تعویض خط قطار در ایستگاه زاد محمود روی داد و خوشبختانه بدلیل سرعت کم قطار خسارت جانی در پی نداشته است.
خوشبختانه همه مسافران این قطار در سلامت کامل هستند، یک واگن به دلیل مشکلات علائمی از مسیر خارج شده است.
روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران شامگاه امروز (چهارشنبه 2 بهمن) در اطلاعیه ای اعلام کرد:با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 قطار مسافری بندرعباس – تهران در ایستگاه زادمحمود، هم اکنون همکاران فنی راه آهن در تلاشند با رفع نقص فنی پیش آمده، این قطار تا دقایقی دیگر به سیر خود در این مسیر ادامه دهد. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 13 دقیقه پیش
تصادف تریلر و پژو در دهدز/ 2 نفر کشته شدند

تصادف تریلر و پژو در دهدز/ 2 نفر کشته شدند آفتاب نیوز :
ساعتی پیش در پی برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 با یک دستگاه تریلر در نزدیکی روستای موزرم در 10 کیلومتری شهر دهدز، 2 سرنشین خودروی سواری جان خود را از دست دادند.
جاده های پرتردد و غیر استاندارد شهرستان ایذه به عنوان اصلی ترین محور مواصلاتی و ترانزیتی استان خوزستان به استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان و مرکز کشور همواره شاهد وقوع حوادث ناگوار رانندگی مانند این حادثه و همچنین حوادثی مانند سقوط به دره بوده است. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 32 دقیقه پیش
زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس

زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در این باره گفت: بیست و دوم تیرماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 147 گلبرگ شکایتی را مبنی بر سرقت منزلش طرح کرد که پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم قرار گرفت.
وی تصریح کرد: شاکی به پایگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، سارق یا سارقان بلافاصله بعد از خروج مادرم از منزل، بدون هیچ گونه تخریبی با استفاده از کلید وارد منزل شده اند و اموالی از قبیل طلاجات، ارز و لپ تاپ به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال سرقت و هنگام خروج با لوازم آرایشی تصویر لبخند را روی آینه کمد دیواری ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 33 دقیقه پیش
کشف 102 کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود

کشف 102 کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود علی کریمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شاهرود از کشف 102 کیلوگرم مواد مخدر در طرح مشترک پلیس مواد مخدر شهرستان شاهرود و مرکز استان خبر داد.
وی افزود: تیم های عملیاتی پلیس نیمه های شب با شناسایی خودرو قاچاقچیان دریکی از محورهای فرعی شاهرود، به نامبردگان دستور ایست دادندکه راننده بدون توجه به ایست پلیس با سرعت از محل متواری می شود.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شلیک چند گلوله به لاستیک های خودرو سخن گفت و افزود: درنهایت خودرو قاچاقچیان متوقف و 102 کیلوگرم تریاک و حشیش از این خودرو که در مسیر یکی از استان های هم جوار بود کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 14 ساعت و 43 دقیقه پیش
زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس

زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در این باره گفت: بیست و دوم تیرماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 147 گلبرگ شکایتی را مبنی بر سرقت منزلش طرح کرد که پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم قرار گرفت.
وی تصریح کرد: شاکی به پایگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، سارق یا سارقان بلافاصله بعد از خروج مادرم از منزل، بدون هیچ گونه تخریبی با استفاده از کلید وارد منزل شده اند و اموالی از قبیل طلاجات، ارز و لپ تاپ به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال سرقت و هنگام خروج با لوازم آرایشی تصویر لبخند را روی آینه ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 1 دقیقه پیش
کشف 50 میلیارد لوازم آرایشی قاچاق در رباط کریم

کشف 50 میلیارد لوازم آرایشی قاچاق در رباط کریم به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپو لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی تاریخ مصرف گذشته در یک انباری در رباط کریم، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی افزود: بلافاصله ماموران پلیس امنیت با هماهنگی قضائی به محل دپو لوازم آرایشی اعزام شدند و در بازرسی از محل، 70 هزار عدد لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته کشف و در این رابطه یک متهم نیز دستگیر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 2 دقیقه پیش
پاتوق معتادان در محله بهاران پایتخت جمع شد

پاتوق معتادان در محله بهاران پایتخت جمع شد به گزارش روزچهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهارداشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و به منظور رسیدگی به شکایات و نارضایتی اهالی محله بهاران که از برپایی پاتوق استعمال و خرید و فروش مواد مخدر توسط 6 سوداگر مرگ اعلام شکایت کرده بودند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به بررسی ها و اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط ماموران و هماهنگی قضائی، گفت: دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت و ماموران پایگاه پنجم موفق شدند در یک عملیات ضربتی 6 سوداگر مرگ را در محل مسکونی دستگیر ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 3 دقیقه پیش
دستگیری کلاهبرداری با 30 شاکی

دستگیری کلاهبرداری با 30 شاکی ایسنا: رئیس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری یک کلاهبردار با 30 شاکی خبر داد و گفت: این فرد به بهانه کسر خلافی از شهروندان کلاهبرداری می کرد.
سرهنگ محمود مالمیر در این باره اظهار داشت : وقوع یک فقره درگیری بین دو مرد شامگاه روز گذشته به ماموران کلانتری اعلام که آنها برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل ، شاکی مدعی بود که متهم از وی کلاهبرداری کرده و حاضر به عودت مبلغ دریافتی نیست که هر دو طرف دعوی برای بررسی موضوع تحت تحقیقات پلیسی قرار گرفتند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 21 دقیقه پیش
شلیک پلیس خودروی قاچاقچیان مواد مخدر را متوقف کرد

شلیک پلیس خودروی قاچاقچیان مواد مخدر را متوقف کرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ علی کریمی فرمانده انتظامی شاهرود گفت: تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر شاهرود نیمه های شب با شناسایی خودرو قاچاقچیان در یکی از محور های مواصلاتی شاهرود، به نامبردگان دستور ایست دادندکه راننده بدون توجه به ایست پلیس با سرعت از محل متواری می شود.
او از شلیک چندگلوله به لاستیک خودروی قاچاقچیان خبر داد و افزود: درنهایت خودرو قاچاقچیان متوقف و 102 کیلوگرم تریاک و حشیش از این خودرو که در مسیر یکی از استان های همجوار بود کشف وضبط شد.
انتهای پیام / ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 33 دقیقه پیش
کشف131 کیلوگرم تریاک در تربت حیدریه

کشف131 کیلوگرم تریاک در تربت حیدریه به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مرکز خراسان رضوی، فرمانده نیروی انتظامی تربت حیدریه گفت: ماموران ایست و بازرسی شهید شیردل کامه این مقدار مواد مخدر را در بازرسی از یک دستگاه خودرو سمندکه از شهرهای جنوبی عازم مشهد بود، به دست آوردند.
سرهنگ علی اکبر کیانی افزود: یک متهم 38 ساله در این ارتباط دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 1 دقیقه پیش
واکنش خانواده سردار سلیمانی به بازداشت یک جوان: او را آزاد کنید

واکنش خانواده سردار سلیمانی به بازداشت یک جوان: او را آزاد کنید آفتاب نیوز :
سهراب سلیمانی افزود: امروز شنیدم جوان دستگیر شده زیر 18 سال دارد و با شناختی که از روحیه سردار دارم می دانم ایشان از این موضوع راضی نخواهد بود که فردی به خاطر او مورد آزار و اذیت قرار گیرد.
وی گفت: ما به عنوان خانواده از حق قانونی خودمان می گذریم و از مسئولین و مراجع انتظامی و قضایی خواهش می کنم این موضوع را پیگیری نکنند.
آقای سلیمانی تصریح کرد: قرار است من فردا این جوان را ببینم و به او می گویم که حاج قاسم به جوانان علاقمند بود و دوست داشت افرادی باشند که در جامعه تأثیرگذارند. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 2 دقیقه پیش
باند اشرار مسلح در دشتستان متلاشی شد

باند اشرار مسلح در دشتستان متلاشی شد ایرنا: فرمانده انتظامی دشتستان استان بوشهر گفت: اعضای باند اشرار مسلح در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ "فرهاد آراوند" روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی دریافت چند فقره شکایات و گزارش مبنی بر انجام تهدید، ایجاد مزاحمت، ضرب و شتم و تظاهر به قدرت نمایی در حالت مستی توسط تعدادی شرور مسلح در تفرجگاه های شهرستان دشتستان، کارگروه ویژه ای با محوریت پلیس امنیت عمومی تشکیل و شناسایی و دستگیری اعضای باند یاد شده در دستور کار قرار گرفت.
وی بیان کرد: با تحقیقات گسترده میدانی و اقدام های اطلاعاتی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 22 دقیقه پیش
قطار بندرعباس به تهران از ریل خارج شد

قطار بندرعباس به تهران از ریل خارج شد پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در اطلاعیه روابط عمومی راه آهن آمده است:
با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 قطار مسافری بندرعباس - تهران در ایستگاه زاد محمود، هم اکنون همکاران فنی راه آهن در تلاشند با رفع نقص فنی پیش آمده ، این قطار تا دقایقی دیگر به سیر خود در این مسیر ادامه دهد.
لازم به ذکر است خوشبختانه همه مسافران این قطار در سلامت کامل هستند.
لینک کوتاه کپی لینک ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 32 دقیقه پیش
قطار بندرعباس به تهران از ریل خارج شد

قطار بندرعباس به تهران از ریل خارج شد به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، یک مسافر مدعی شد قطار حدود ساعت 14بندرعباس به تهران بنام غزال در حدود ساعت 17:30 از ریل خارج شده و خاک زیادی به داخل قطار وارد شده که باعث وحشت مسافران شد و تا به این لحظه تلفاتی جانی در پی نداشته است.
در اطلاعیه روابط عمومی راه آهن آمده است:
با خروج یک بوژی از واگن 4 و واگن 5 قطار مسافری بندرعباس - تهران در ایستگاه زاد محمود، هم اکنون همکاران فنی راه آهن در تلاشند با رفع نقص فنی پیش آمده ، این قطار تا دقایقی دیگر به سیر خود در این مسیر ادامه دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 41 دقیقه پیش
جاسازی بیش از 63 کیلوگرم تریاک در اتوبوس مسافربری

جاسازی بیش از 63 کیلوگرم تریاک در اتوبوس مسافربری به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت: با هوشیاری بالای ماموران این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری در این ایستگاه، این مقدار تریاک که ماهرانه داخل بدنه اتوبوس مسافربری جاساز شده بود کشف شد.
سرهنگ ایرج کاکاوند افزود: متهم قصد داشت قصد انتقال این مقدار مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به تهران را داشت که با هوشیاری پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 42 دقیقه پیش
حادثه برخورد خودرو حامل سوخت با تریلی دو کشته بر جای گذاشت

حادثه برخورد خودرو حامل سوخت با تریلی دو کشته بر جای گذاشت به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، حسن امینی زاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ظهر امروز چهارشنبه، دوم بهمن ماه 98 ، ساعت 14 و سه دقیقه ، گزارش حادثه و حریقی در محور اسکله شهیدرجایی-بندرعباس ، به سامانه 125 آتش نشانی بندرعباس اعلام می شود.
وی گفت: این حادثه در حالی رخ داد که سمند حامل سوخت از غرب به شرق جاده اسکله شهید رجایی(لاین برگشت به سمت بندرعباس) با سرعت زیاد در حال حرکت بوده که پس از برخورد با یک دستگاه تریلی ماک که در حال دور زدن بوده؛ دچار حریق می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 52 دقیقه پیش
باند حرفه ای شکارچیان کوه مند متلاشی شد

باند حرفه ای شکارچیان کوه مند متلاشی شد سید احسان موسوی روز چهارشنبه در این رابطه افزود: در پی پایش منطقه توسط محیط بانان و گزارش های دریافتی توسط همیاران محیط زیست مبنی بر رویت چهار نفر متخلف شکارغیرمجاز پستانداران در منطقه شکارممنوع کوه مند موضوع در دستور کار یگان حفاظت قرار گرفت.
وی بیان کرد: پس از هماهنگی لازم با پاسگاه انتظامی روستای کری متخلفان بدون هیچگونه درگیری و قبل از اقدام به شکار دستگیر شدند.
موسوی ادامه داد: از متخلفان یک قبضه اسلحه گلوله زنی برنو، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی، 46 عدد فشنگ گلوله زنی و ساچمه زنی، دوربین چشمی و سایر ادوات کشف و ضبط شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 16 ساعت و 52 دقیقه پیش
کشف 5 هزار لباس قاچاق در سلسله

کشف 5 هزار لباس قاچاق در سلسله به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، سردار حاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان گفت: ماموران انتظامی "سلسله" در اجرای طرح مقابله با کالای قاچاق در محور "فیروزآباد –دلفان" یک دستگاه خودرو سواری تیبا را متوقف کردند.
او افزود: ماموران در بازرسی از خودرو مذکور 5 هزار ثوب لباس قاچاق کشف و یک نفر را در این راستا دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: متهم به همراه پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد.
انتهای پیام/ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 2 دقیقه پیش
سرقت منزل ویلایی توسط مطرب معروف

سرقت منزل ویلایی توسط مطرب معروف به گزراش مشرق به نقل از سایت پلیس، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی با اعلام این خبر، گفت: پانزدهم مردادماه سال جاری پرونده ای مبنی بر سرقت طلا – وجه نقد و اشیای قیمتی از منزلی واقع در خیابان سی متری جی به ارزش 50 میلیون تومان توسط کلانتری 111 هفت چنار به این پایگاه ارجاع شد.
بیشتر بخوانید: دستگیری عامل بی حرمتی به تصویر سردار سلیمانی دستبردهای هیجانی با وینچستر! +عکس
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: در گام نخست تحقیقات کارآگاهان با مراجعه به محل وقوع سرقت موفق شدند تصاویر واضحی از سارق به دست بیاورند ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 2 دقیقه پیش
با همکاری پلیس هرمزگان و شرق تهران 47 کیلو حشیش کشف شد

با همکاری پلیس هرمزگان و شرق تهران 47 کیلو حشیش کشف شد به گزارش روز چهارشنبه ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ، سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران، با اقدامات فنی و اطلاعاتی، از انتقال مواد مخدر توسط یک دستگاه تریلی از استان های جنوبی کشور به سمت استان تهران مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با اقدامات فنی پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، این خودرو در حوزه استحفاظی استان هرمزگان شناسایی و در عملیاتی ضربتی متوقف گردید. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 23 دقیقه پیش
پنج هزار دست لباس قاچاق در سلسله کشف شد

پنج هزار دست لباس قاچاق در سلسله کشف شد سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی سلسله در اجرای طرح مقابله با کالای قاچاق در محور "فیروزآباد –دلفان" یک دستگاه خودرو سواری تیبا را متوقف کردند.
وی افزود : ماموران در بازرسی از خودرو مذکور 5 هزار ثوب لباس قاچاق کشف کردند و در این راستا یک نفر دستگیر و به مراجع ذی صلاح معرفی شد.
شهرستان سلسله به مرکزیت شهر الشتر، دارای دو بخش مرکزی و فیروزآباد است. ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 41 دقیقه پیش
149 سارق و اراذل و اوباش در سرپل ذهاب دستگیر شدند

149 سارق و اراذل و اوباش در سرپل ذهاب دستگیر شدند سرهنگ منوچهر رضایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از کاهش 45 درصدی سرقت در یک ماه اخیر در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
وی اظهارداشت: کشف 2 فقره سرقت به ارزش 20 میلیارد ریال و دستگیری سارقان و افراد مالخر از دیگر اقدام های پلیس در زمینه کشف سرقت در یک ماه اخیر بوده است.
سرهنگ رضایی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان در بخش موادمخدر نیز در یک ماه اخیر بیش از یک کیلوگرم انواع موادمخدر سنتی و صنعتی، سه هزار و 959 حبه قرص مکمل غیرمجاز را کشف و ضبط کرده و تعداد 51 معتاد متجاهر را نیز دستگیر کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 42 دقیقه پیش
پاتوق معتادان در پایتخت جمع شد

پاتوق معتادان در پایتخت جمع شد به گزارش مشرق، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، اظهار داشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و به منظور رسیدگی به شکایات و نارضایتی اهالی محله بهاران که از برپایی پاتوق استعمال و خرید و فروش مواد مخدر توسط 6 سوداگر مرگ اعلام شکایت کرده بودند، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
ببینید: فیلم/ پلمپ پاتوق معتادان زن و مرد
این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به بررسی ها و اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط مأموران و هماهنگی قضائی، گفت: دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت و مأموران پایگاه پنجم موفق شدند در یک عملیات ضربتی 6 سوداگر مرگ را در محل ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 42 دقیقه پیش
دو کشته در اثر برخورد کامیون با سمند در جاده بندر شهید رجایی

دو کشته در اثر برخورد کامیون با سمند در جاده بندر شهید رجایی سرهنگ اسماعیل تنها جانشین رئیس پلیس راه هرمزگان عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از بندرعباس اظهار کرد: برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با یک دستگاه خودروی سمند در جاده بندر شهید رجایی در محدوده هوادریا موجب مرگ دو نفر شد.
وی افزود: دو سرنشین سمند در اثر آتش گرفتن خودرو در لحظه تصادف جان خود را از دست دادند.
جانشین پلیس راه هرمزگان، بی احتیاطی راننده کامیون را دلیل این سانحه عنوان کرد و اظهار داشت: راننده کامیون حق تقدم را در دوربرگردان رعایت نکرده و باعث وقوع این حادثه می شود.
انتهای پیام/3264 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 42 دقیقه پیش
زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس

زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در این باره گفت: بیست و دوم تیرماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 147 گلبرگ شکایتی را مبنی بر سرقت منزلش طرح کرد که پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم قرار گرفت.
وی تصریح کرد: شاکی به پایگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، سارق یا سارقان بلافاصله بعد از خروج مادرم از منزل، بدون هیچ گونه تخریبی با استفاده از کلید وارد منزل شده اند و اموالی از قبیل طلاجات، ارز و لپ تاپ به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال سرقت و هنگام خروج با لوازم آرایشی تصویر لبخند را روی آینه کمد دیواری کشیده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 17 ساعت و 43 دقیقه پیش
عجیب ترین سرقت ها در تهران/ 649 مجرم در دام پلیس + فیلم

عجیب ترین سرقت ها در تهران/ 649 مجرم در دام پلیس + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، 649 مجرم در طرح رعد 32 پلیس پایتخت ، دستگیری شدند.
این سارقان، سرقت 9800 کالا به ارزش بیش از 7 میلیارد تومان را در کارنامه خود ثبت کردند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 2 دقیقه پیش
رشد 36 درصدی کشفیات مواد مخدر در خوسف

رشد 36 درصدی کشفیات مواد مخدر در خوسف به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوا ن از بیرجند ، صادقی فرمانده انتظامی خوسف گفت: از ابتدای امسال تا کنون دو تن انواع مواد مخدر در شهرستان خوسف کشف و ضبط شده است.
او افزود: نیروی انتظامی تعامل خوبی با مردم و دستگاه های اجرایی دارد و به دنبال امنیت اجتماعی است.
صادقی بیان کرد: مردم شهرستان خوسف با شماره گیری 197، از ابتدای سال تا کنون 107 مورد از نیروهای انتظامی شهرستان تقدیر کرده اند که نشان از اعتماد مردم به ناجا است.
فرمانده انتظامی خوسف اظهار کرد: به همت مردم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 11 دقیقه پیش
نوشین سارق بود نه نظافتچی/ مطرب معروف از ویلا دزدی کرد/ سرقت موبایل بیماران در بیمارستان

نوشین سارق بود نه نظافتچی/ مطرب معروف از ویلا دزدی کرد/ سرقت موبایل بیماران در بیمارستان به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوشنبه 2 بهمن ماه مشاهده می کنید.
نوشین سارق بود نه نظافتچی
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف خبر داد و گفت: این زن سارق در پوشش نظافت چی از منزل مال باخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود.
مطرب معروف از ویلا دزدی کرد
سرهنگ عزیزخانی از دستگیری سارق منازل غرب و جنوب غرب تهران با 16 فقره سرقت به ارزش 20 میلیارد ریال خبر داد و گفت: متهم یکی از مطربان سابقه دار بود.
سرقت موبایل بیماران در بیمارستان ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 12 دقیقه پیش
پولشویی از طریق خرید ارز دیجیتال

پولشویی از طریق خرید ارز دیجیتال به گزارش ایسنا، سرهنگ نوروزی در تشریح این خبر اظهار کرد: برابر اعلام پلیس فتا استان زنجان، با رصدهای صورت گرفته بر روی گروه های تلگرامی فعال در زمینه فیشینگ مشخص شد اعضای یک باند مجرمانه در داخل و خارج کشور به صورت حرفه ای در زمینه راه اندازی درگاه های فیشینگ، سرقت اطلاعات و رمز کارت بانکی شهروندان فعالیت می کنند.
وی ادامه داد: با بررسی های فنی و تخصصی کارشناسان خبره پلیس فتا مشخص شد این باند با استخدام افراد مختلف در زمینه برنامه نویسی، تهیه کارت اجاره، سیم کارت های افراد غیر، شناسایی و اغفال دختران جوان، شناسایی صرافی های متخلف، تهیه مدارک هویتی و .. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 12 دقیقه پیش
رفع تصرف زمین 20 میلیاردی در جنوب تهران

رفع تصرف زمین 20 میلیاردی در جنوب تهران به گزارش ایلنا، سرهنگ دلاور القاصی مهر اظهار داشت: چندی پیش پرونده ای در خصوص رفع تصرف عدوانی یک قطعه زمین 200 متر مربع و قلع و قمع بنای احداثی در جنوب تهران به یگان امداد پایتخت ارجاع شد.
فرمانده یگان امداد پایتخت بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم 200 مربع زمین را در جنوب تهران متصرف و در آن ساخت بنا کرده و از بنای احداثی استفاده می کند.
وی با اشاره به اینکه با دستور قضائی زمین تصرفی رفع تصرف و ساختمان احداثی تخریب شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی قطعه زمین تصرفی را 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 32 دقیقه پیش
ماجرای کلاهبرداری 25 میلیاردی از زن چینی در گیشا

ماجرای کلاهبرداری 25 میلیاردی از زن چینی در گیشا آفتاب نیوز :
سردار علیرضا لطفی دراین باره گفت: در تاریخ هجدهم دی ماه امسال یک زن 25 ساله چینی به کلانتری 137 کوی نصر مراجعه و اعلام کرد برای انتقال 2.5 میلیارد تومان وجه به حساب پدرش در کشور چین به یک صرافی در محله گیشا رفته و دو مرد حدودا 40 ساله کارش را انجام داده اند، اما بعد از گذشت چند روز متوجه شده که هیچ وجهی به حساب پدرش منتقل نشده است، که در همین راستا به صرافی مراجعه کرده و در آنجا پاسخ درستی به او نداده اند.
وی با بیان اینکه مأموران کلانتری کوی نصر در این زمینه پرونده ای تشکیل دادند ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 18 ساعت و 53 دقیقه پیش
کشف 6 میلیارد ریال قاچاق در پاوه

کشف 6 میلیارد ریال قاچاق در پاوه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار "علی اکبر جاویدان"فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس پاوه در خصوص وجود یک انبار بزرگ دپوی توتون و سیگار قاچاق در شهر نوسود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران در تحقیقات خود موفق به شناسایی محل انبار شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.
سردار جاویدان با بیان اینکه در این بازرسی از محل 10 هزار و 200 پاکت توتون، 170 هزار نخ سیگار و 540 شاخه گل بامبوی قاچاق کشف شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله را 6 میلیارد ریال برآورد کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 11 دقیقه پیش
شکنجه شیطانی دختر دانشجوی مقیم کانادا در تهران

شکنجه شیطانی دختر دانشجوی مقیم کانادا در تهران دختر مقیم کانادا وقتی توسط پسر تهرانی به رستوران دعوت شد نمی دانست چه سرنوشت شومی در انتظارش است.
به گزارش خراسان، مرد جوان با فریب دختری تحصیل کرده او را به خانه اش کشاند و تسلیم نیت شوم خود کرد. جوان فریبکار دیروز پای میز محاکمه ایستاد و اظهارات عجیبی را مطرح کرد.
شکایت دختر مقیم کانادا
رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت دختری جوان به نام سپیده آغاز شد. این دختر که با حالتی آشفته به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده بود پرده از سرنوشت عجیب خود برداشت و از مردی جوان به نام مهران شکایت کرد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 12 دقیقه پیش
مرگ معمایی دختر جوان در خوابگاه دانشجویی چابهار

مرگ معمایی دختر جوان در خوابگاه دانشجویی چابهار دختر دانشجو به طرز مرموزی در خوابگاه دانشجویی دخترانه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به کام مرگ فرو رفت.
به گزارش رکنا، روز گذشته عوامل انتظامی در شهرستان چابهار در جریان مرگ مشکوک دختری جوان قرار گرفتند که در خوابگاه دانشجویی دخترانه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به کام مرگ فرو رفته بود.
ماموران در تحقیقات اولیه پی بردند دانشجوی فوت شده ورودی سال 97 و دانشجوی رشته ریاضیات و کاربردها در این دانشگاه که به طرز مرموزی در خلوتی تعطیلات میان ترمی دانشگاه به کام مرگ فرو رفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 13 دقیقه پیش
ماجرای کلاهبرداری 25 میلیاردی از زن چینی در گیشا

ماجرای کلاهبرداری 25 میلیاردی از زن چینی در گیشا به گزارش تابناک سردار علیرضا لطفی دراین باره به ایسنا گفت: در تاریخ هجدهم دی ماه امسال یک زن 25 ساله چینی به کلانتری 137 کوی نصر مراجعه و اعلام کرد برای انتقال 2.5 میلیارد تومان وجه به حساب پدرش در کشور چین به یک صرافی در محله گیشا رفته و دو مرد حدودا 40 ساله کارش را انجام داده اند، اما بعد از گذشت چند روز متوجه شده که هیچ وجهی به حساب پدرش منتقل نشده است، که در همین راستا به صرافی مراجعه کرده و در آنجا پاسخ درستی به او نداده اند.
وی با بیان اینکه مأموران کلانتری کوی نصر در این زمینه پرونده ای تشکیل دادند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 13 دقیقه پیش
دستگیری 2 سارق حرفه ای منازل پایتخت

دستگیری 2 سارق حرفه ای منازل پایتخت به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ افشین منافی فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پلیس پایتخت گفت: با دریافت پیامی مبنی بر توقیف خودرو 405 و دستگیری سرنشین و راننده خودرو طبق دستور قضائی، واحد گشت انتظامی مستقر در عوارضی تهران-قم توقیف خودرو و دستگیری سرنشینان خودرو را در دستور کار قرار دادند.
وی بیان داشت: در کنترل تردد خودرو های عبوری در عوارضی تهران-قم خودروی متهمان توسط ماموران مستقر شناسایی و تیم حاضر برای مهار و دستگیری راننده و سرنشین خودرو وارد عمل شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 22 دقیقه پیش
زنی که دور از چشم شوهرش عاشق مرد متاهل شد!

زنی که دور از چشم شوهرش عاشق مرد متاهل شد! آن قدر درگیر هوس های نفسانی بودم که دیوانه وار برای طلاق از همسرم اصرار می کردم. گویی نه چیزی می شنوم نه چیزی می بینم به طوری که حتی از نوزاد یک روزه ام گذشتم و ...
به گزارش رکنا، این ها بخشی از اظهارات زن 29 ساله ای است که اشک ریزان وارد کلانتری شد. او که چهره در هم شکسته اش را زیر نقاب مادری پنهان کرده بود در حالی که فریاد می زد دوست دارم پسرم را به آغوش بکشم اما او چشم دیدن مرا ندارد درباره عشقی خاکستری و سرگذشت تلخ خود به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: هنوز یک هفته از آغاز سال تحصیلی نگذشته بود که شبی مادرم مرا به گوشه اتاق برد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 23 دقیقه پیش
خوراندن تریاک به نوزاد یک ماهه

خوراندن تریاک به نوزاد یک ماهه نوزاد یک ماهه ای که والدینش به او تریاک خورانده بودند با تلاش پزشکان از مرگ نجات پیدا کرد.
به گزارش ایران، دکتر اسدی پزشک اورژانس بیمارستان شهدای پاکدشت در این باره گفت: ساعت 9:15 دوشنبه شب پسر یک ماهه ای با علائم کبودی ناشی از خفگی به بخش C.P.R بیمارستان انتقال داده شد که پس از حدود 10 دقیقه تلاش کادر درمانی موفق شدند مجرای تنفسی نوزاد را باز کنند و در حال حاضر حال عمومی نوزاد رضایتبخش است.
این نوزاد پس از احیا به دلیل مسمومیت با مواد مخدر برای ادامه درمان به بیمارستان لقمان انتقال پیدا کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 32 دقیقه پیش
پذیرایی پلیس از سارقان رعد با شیر و کیک +تصاویر

پذیرایی پلیس از سارقان رعد با شیر و کیک +تصاویر به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان ، نمایشگاه سی و دومین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری تهران بزرگ صبح امروز (چهارشنبه) با حضور سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در ستاد پلیس پیشگیری برگزار شد.
تصاویر منتشر شده از حاشیه نمایشگاه طرح رعد 32 نکات جالب و قابل توجهی دارد، از ابراز پشیمانی اراذل و اوباش و سارقان تا پذیرایی پلیس از آنها با شیر و کیک؛ در ادامه تصاویری از حواشی نمایشگاه مرحله سی ودوم طرح رعد را مشاهده کنید.
بیشتر بخوانید: افزایش 5 درصدی کشفیات پلیس عامل بی حرمتی به عکس سردار سلیمانی دستگیر شد
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 42 دقیقه پیش
مطرب معروف از ویلا دزدی کرد

مطرب معروف از ویلا دزدی کرد به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت گفت: پانزدهم مردادماه سال جاری پرونده ای مبنی بر سرقت طلا – وجه نقد و اشیای قیمتی از منزلی واقع در خیابان سی متری جی به ارزش 50 میلیون تومان توسط کلانتری 111 هفت چنار به این پایگاه ارجاع شد.
بیشتر بخوانید: سرقت موبایل بیماران در بیمارستان
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: در گام نخست تحقیقات کارآگاهان با مراجعه به محل وقوع سرقت موفق شدند تصاویر واضحی از سارق به دست بیاورند. در ادامه کارآگاهان با اقدامات ویژه پلیسی و تطبیق چهره سارق با متهمان و مجرمان سابقه دار توانستند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 42 دقیقه پیش
سرقت 20 میلیاردی مطرب معروف از منازل ویلایی غرب تهران

سرقت 20 میلیاردی مطرب معروف از منازل ویلایی غرب تهران سرهنگ عزیزخانی از دستگیری سارق منازل غرب و جنوب غرب تهران با 16 فقره سرقت به ارزش 20 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت گفت: پانزدهم مردادماه سال جاری پرونده ای مبنی بر سرقت طلا – وجه نقد و اشیای قیمتی از منزلی واقع در خیابان سی متری جی به ارزش 50 میلیون تومان توسط کلانتری 111 هفت چنار به این پایگاه ارجاع شد.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: در گام نخست تحقیقات کارآگاهان با مراجعه به محل وقوع سرقت موفق شدند تصاویر واضحی از سارق به دست بیاورند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 19 ساعت و 42 دقیقه پیش
دستگیری عاملان اختلاس از یک سازمان دولتی

دستگیری عاملان اختلاس از یک سازمان دولتی به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده از دادسرای ناحیه یک کرج، مبنی بر شکایت یکی از سازمان های دولتی مبنی بر اختلاس و کلاهبرداری میلیاردی توسط 2 کارمند و برداشت غیر قانونی از حساب های سازمانی، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در ابتدا تحقیقات درخصوص نحوه وچگونگی برداشت وجوه و دسترسی متهمان به حساب ها انجام شد و با توجه به مغایرت های به وجود آمده در حساب های مالی و از آن جایی که 2 متهم در واحد مالی مشغول به کار بوده و به حساب های سازمان ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 2 دقیقه پیش
دستگیری عاملان خرید و فروش اشیای تاریخی در میانه

دستگیری عاملان خرید و فروش اشیای تاریخی در میانه به گزارش خبرگزاری فارس از میانه، محبوب ساسانی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیرو پایش اخبار اولیه، تحقیقات و شناسایی منزل و محل کسب وکار افراد مشکوک به جرم، طی عملیات مشترکی که با همکاری و تعامل عوامل انتظامی و دادستانی میانه صورت گرفت و 1 نفر دستگیر شد.
وی با بیان اینکه این فرد در روستای حلاج سفلی شهرستان میانه اقدام به خرید و فروش اشیای تاریخی می کرد، افزود: طی این عملیات چند فقره شیء تاریخی ازجمله "شمشیر، کاسه و ..." توسط پلیس آگاهی و یگان حفاظت میراث فرهنگی شهرستان کشف و ضبط و برای انجام بررسی های بیشتر در اختیار باستان شناسان اداره کل قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 23 دقیقه پیش
دستگیری سارقان در سمنان و میامی

دستگیری سارقان در سمنان و میامی به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان سمنان ، در سمنان ، فرد معتاد سابقه دار با اعتراف به 23 فقره سرقت اماکن دولتی و خصوصی در این شهرستان دستگیر شد.
سرهنگ اسداله ناکینی، فرمانده انتظامی سمنان با تشریح روند دستگیری متهم 23 ساله حین سرقت در صحنه جرم گفت: متهم که فردی معتاد و سابقه دار است در بازجویی های تخصصی پلیس به 23 فقره سرقت اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان سمنان اعتراف و انگیزه خود از ارتکاب به جرایم را تامین هزینه های مواد مخدر اعلام کرد.
فرمانده انتظامی میامی هم از دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی با 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 31 دقیقه پیش
11 اراذل و اوباش شاخص در کاشان دستگیر شدند/کشف 75 فقره سرقت با دستگیری 8 سارق

11 اراذل و اوباش شاخص در کاشان دستگیر شدند/کشف 75 فقره سرقت با دستگیری 8 سارق به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، سرهنگ علی قربانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به دستگیری 11 نفر از اراذل و اوباشان شاخص در کاشان اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره ایجاد رعب و وحشت، قدرت نمایی و چاقوکِشی و در نتیجه آن نارضایتی ساکنان منطقه مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان کاشان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با اقدامات فنی و تخصصی پلیسی 11 نفر از اراذل و اوباشان شاخص و سابقه دار کاشان شناسایی شدند، افزود: با کسب دستور از مقام محترم قضایی این 11 نفر که در یکی از روستاهای کاشان مخفی شده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 42 دقیقه پیش
نجات معجزه آسای پسر 15 ساله پس از سقوط 20 متری + تصاویر

نجات معجزه آسای پسر 15 ساله پس از سقوط 20 متری + تصاویر به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 9:32 صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر گرفتار شدن فردی درون یک حلقه چاه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 100 را به همراه گروه امداد و نجات هشت به محل حادثه در بزرگراه شهید خرازی (مسیر شرق به غرب)، شهرک شهاب پرواز، اعزام کرد.
رضا وفائی؛ معاون منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد در زمین بایری به مساحت هزار متر مربع چهار حلقه چاه حفر شده و نوجوانی 15 ساله به علت نامعلوم به داخل یکی از حلقه های چاه به عمق 20 متر سقوط کرده ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 20 ساعت و 42 دقیقه پیش
نخستین ماموریت اورژانس هوائی گیلان

نخستین ماموریت اورژانس هوائی گیلان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان امروز از انتقال یک بیمار ترومایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی آستارا با بالگرد به بیمارستان پورسینای رشت خبر داد.
دکتر پیمان اسدی افزود : بیمار مردی 22 ساله و دچار تروما به قفسه سینه و پا بود که پس از انجام اقدامات درمانی لازم و پیشرفته در بیمارستان شهید بهشتی آستارا برای ادامه درمان و انجام اقدامات تخصصی تر به رشت منتقل می شود.
نخستین ماموریت اورژانس هوائی گیلان نخستین ماموریت اورژانس هوائی گیلان نخستین ماموریت اورژانس هوائی گیلان نخستین ماموریت اورژانس هوائی گیلان نخستین ماموریت اورژانس ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 2 دقیقه پیش
خودروی نیسان حامل سیگار قاچاق در سقز توقیف شد

خودروی نیسان حامل سیگار قاچاق در سقز توقیف شد سرهنگ حمید رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی حین کنترل خودروهای عبوری در این محور به این خودرو وانت نیسان مشکوک شده و او را با روش های خاص پلیسی متوقف کردند.
وی با بیان اینکه در بازرسی ماموران این مقدار سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد، افزود: در این ارتباط پرونده قضایی تشکیل و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی شد و خودروی مورد استفاده نیز روانه پارکینگ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سقز در خاتمه با اشاره به اینکه گسترش قاچاق کالا اثرات سوء و منفی بر تولید داخلی داشته و امنیت اقتصادی را درجامعه برهم می زند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 2 دقیقه پیش
دستگیری سارقان احشام در آران و بیدگل

دستگیری سارقان احشام در آران و بیدگل به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ فرمانده انتظامی آران و بیدگل گفت: در عملیات پلیس باند 30نفره سرقت احشام در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند
سرهنگ علی اصغر محمدی افزود : سارقان دستگیر شده به 90 فقره سرقت احشام به ارزش بیش از یک میلیارد ریال اعتراف کردند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 21 دقیقه پیش
کشف 9000 بسته تنباکوی تاریخ مصرف گذشته در یوسف آباد + تصاویر

کشف 9000 بسته تنباکوی تاریخ مصرف گذشته در یوسف آباد + تصاویر سرهنگ علی آقا کارخانه در گفت وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با اشاره به کشف چندین هزار بسته تنباکوی فاسد، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران کلانتری 125 یوسف آباد در جریان اجرای طرح رعد 32 (پاکسازی حوزه استحفاظی خود از مجرمان) یک سارق لوازم خودرو را بازداشت کردند.
سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: مأموران انتظامی پس از بازداشت وی، با اخذ دستور مقام قضایی به بازرسی مخفیگاه این سارق پرداختند که در جریان بازرسی، 9 هزار بسته تنباکوی تاریخ مصرف گذشته و قاچاق کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 32 دقیقه پیش
6 فقره سازش پرونده در مجتمع شماره 17 شورای حل اختلاف تهران

6 فقره سازش پرونده در مجتمع شماره 17 شورای حل اختلاف تهران به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای حل اختلاف استان تهران، موضوع های این 6 پرونده ترک انفاق، توهین، ضرب و جرح، تخریب و مطالبه وجه بوده که 30 دی ماه منجر به سازش شده است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 42 دقیقه پیش
سرقت موبایل بیماران در بیمارستان

سرقت موبایل بیماران در بیمارستان فردی که تلفن همراه بیماران بیمارستان امام خمینی (ره) را به سرقت می برد، دستگیر شد.
به گزارش میزان، دزدیده شدن اموال بیماران و همراهانشان در بیمارستان امام خمینی (ره) در دست بررسی بود که سارق به محل جنایت بازگشت و این بار دستگیر شد.
سرهنگ علی کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: فردی به عنوان همراه بیمار وارد بیمارستان شده و با استفاده از خواب بودن بیماران، اموال همراه آنان شامل تلفن همراه و کیف پول را به سرقت می برد.
وی افزود: این فرد به 30 فقره سرقت در این بیمارستان اعتراف کرده و آخرین بار در حال خروج از بیمارستان و با همراه ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 43 دقیقه پیش
حادثه پل آزادگان تلفات جانی نداشت+تصویر

حادثه پل آزادگان تلفات جانی نداشت+تصویر محمد یساولی در گفتگو با اقتصاد برخط اظهار داشت: پیش از ظهر چهارشنبه با مرکز آتشنشانی کرج 125 تماس گرفته و حادثه ای برای کارگران مشغول کار زیر پل آزادگان اعلام شد.
وی با بیان اینکه پس از اعلام این حادثه نیروهای ما از دو ایستگاه به محل اعزام شدند، افزود: پس از 5 دقیقه تیم عملیاتی آتشنشانی کرج به محل رسیدند و 50 دقیقه زمان عملیات بود.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: این حادثه بر اثر سستی خاک، ریزش دیواره ها اتفاق افتاد و بخشی از بدن این کار گر در خاک بود.
ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 52 دقیقه پیش
کشف 400 کیلو گوشت غیربهداشتی در رودسر

کشف 400 کیلو گوشت غیربهداشتی در رودسر سرهنگ بابک علیزاده در گفت وگو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر در مدخل ورودی استان گیلان به یک دستگاه خودرو سواری سمند مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از خودرو مورد نظر 400 کیلوگرم گوشت قرمز غیربهداشتی و فاقد مجوز کشف شد.
وی با اشاره به اینکه در این راستا متهم 37 ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش گوشت های کشف شده را 260 میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در پایان با بیان اینکه حمل فرآورده های دامی باید با مجوز مبادی زیربط و خودروهای ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 21 ساعت و 53 دقیقه پیش
کشف 550 میلیارد تومان اموال مسروقه در استان اصفهان

کشف 550 میلیارد تومان اموال مسروقه در استان اصفهان سردار مهدی معصوم بیگی، صبح امروز (چهارشنبه-2 بهمن) در حاشیه رونمایی از کشفیات پلیس آگاهی استان اصفهان، اظهار کرد: تعداد متهمان به سرقت که طی ده ماهه گذشته در استان اصفهان دستگیر شده اند، حدود 12 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.
وی به افزایش 6 درصدی قدرت کشف در پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و این افزایش قدرت کشفیات را دستاورد قابل توجهی برای پلیس آگاهی استان دانست.
فرمانده انتظامی استان اصفهان اعلام کرد: میزان اموال مسروقه کشف شده از ابتدای سال جاری تاکنون در استان اصفهان حدود 550 میلیارد تومان برآورد شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 22 ساعت و 42 دقیقه پیش
یک باند حرفه ای سرقت مسلحانه احشام متلاشی شد

یک باند حرفه ای سرقت مسلحانه احشام متلاشی شد ابراهیم کوچک زائی فرمانده انتظامی شهرستان خاش در گفت و گو با خبرنگار فارس در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش در پی یکسری اقدامات گسترده اطلاعاتی از فعالیت یک باند حرفه ای سرقت احشام در سطح شهرستان مطلع و دستگیری اعضای آن را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی که درصدد دستگیری اعضای این باند بودند ساعت 23 شب گذشته از حضور سارقان در یک دامداری در حومه یکی از روستاهای حاشیه شهر مطلع و سریعاً به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش بیان داشت: با حضور عوامل انتظامی در محل ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 23 ساعت و 32 دقیقه پیش
7 میلیارد ریال کالای قاچاق در بوکان کشف شد

7 میلیارد ریال کالای قاچاق در بوکان کشف شد سرهنگ سلمان حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران پلیس آگاهی حین گشت زنی در جاده روستای حصار به بوکان که جاده ای فرعی است، به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی ماموران از این کامیون، 16 هزار و 360 متر انواع پارچه، 120 جفت دستکش، 24 جفت دمپایی، 125 هزار و 353 عدد انواع ابزارآلات دستی و برقی قاچاق کشف و ضبط شد.
وی اظهار داشت: در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
9 هزار و 800 فقره اموال سرقتی کشف شد/ افزایش 5 درصدی کشفیات پلیس

9 هزار و 800 فقره اموال سرقتی کشف شد/ افزایش 5 درصدی کشفیات پلیس به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، صبح امروز نمایشگاه طرح رعد 32 با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در ستاد پلیس پیشگیری برگزار شد.
سردار رحیمی گفت: سی و دومین مرحله از طرح رعد توسط کلانتری های و پلیس پیشگیری اجرا شد. هدف از اجرای این طرح پاکسازی حوزه استحفاظی هر کلانتری از سارقان، مجرمین و بر هم زنندگان نظم عمومی، مزاحمین نوامیس، مالخران و خرده فروشان است.
وی گفت: در این مرحله از طرح 359 حکم قضایی صادر و 649 سارق و مالخر دستگیر شدند. همچنین 43 باند سرقت متلاشی شد در مجموع 9 هزار و 800 فقره اموال سرقتی کشف شد که ارزش آن بالغ بر 7 میلیارد تومان است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
صدور دستورات قضایی برای شناسایی عاملان شهادت فرمانده بسیج دارخوین شادگان

صدور دستورات قضایی برای شناسایی عاملان شهادت فرمانده بسیج دارخوین شادگان حجت الاسلام و المسلمین مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از تشکیل پرونده قضایی در رابطه با شهادت عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شادگان خبرداد.
وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت 30 دقیقه بامداد روز جاری، فرمانده حوزه بسیج دارخوین شادگان در منزل شخصی برای انتقال خودرو از منزل خارج می شود که فرد یا افراد ناشناس به سمت وی تیراندازی می کنند که براثر اصابت گلوله به سینه مجروح و حین انتقال به بیمارستان به شهادت می رسد.
رئیس کل دادگستری استان خوزستان در ادامه افزود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
صحنه وحشتناکی که صاحبخانه در حمام با آن روبرو شد

صحنه وحشتناکی که صاحبخانه در حمام با آن روبرو شد به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، هنگامی که پلیس منطقه مرسی ساید انگلیس گزارشی از یک شهروند اهل این منطقه دریافت کرد هرگز تصور نمی کرد با ورود به خانه او با مار بوآ 2.5 متری روبرو شود. پلیس پس از حضور در آدرس اعلام شده و ورود به آپارتمان یک زن ناگهان با این مار بوآ روبرو شد. این زن که هویتش مشخص نشده حین مراجعه به حمام خانه اش ناگهان این مار را مشاهده کرد.
او بلافاصله با مرکز پلیس تماس گرفت و از آن ها کمک خواست. در تصاویری که پلیس مرسی ساید در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است این مار را در داخل حمام خانه این زن نشان می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
تنبیه دردناک عاقبت ورود به واگن بانوان + فیلم

تنبیه دردناک عاقبت ورود به واگن بانوان + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، پلیس هند مردانی را که سوار واگن بانوان در مترو شده بودند، کتک زد. این مردان به دلیل نبود جای کافی وارد واگن ویژه بانوان در متروی دهلی نو شده بودند.
بیشتر بخوانید : کثیف ترین ایستگاه مترو، متعلق به نیویورک مدرن! + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان / توقیف یک تن درختچه طاق در اصفهان

کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان / توقیف یک تن درختچه طاق در اصفهان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،مهم ترین حوادث امروز دوم بهمن ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان
سرهنگ" کامران ریاحی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از حمل و قاچاق فرآورده های نفتی به وسیله یک دستگاه خودروی کامیون کشنده مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
او افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی گسترده سرانجام موفق شدند خودروی مذکور را در یکی از خیابان های سطح شهر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
2 قاتل در گلستان به احترام ایام فاطمیه بخشیده شدند

2 قاتل در گلستان به احترام ایام فاطمیه بخشیده شدند رییس شورای حل اختلاف گلستان روز چهارشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: در یکی از این حوادث، فردی که 5 سال قبل 33 ساله بود در مراسم عروسی پس از یک دعوای لفظی، دوست 32 ساله خود را به قتل رساند.
احمد جعفری اظهار داشت: با قطعی شدن حکم قصاص، اعضای شورای حل اختلاف شعبه صلحی ویژه زندان گرگان در چند مرحله از معتمدان و ریش سفیدان محلی برای میانجیگری دعوت کردند اما خانواده مقتول حاضر به بخشش قاتل نشدند.
وی ادامه داد: در روز اجرای حکم قصاص پادرمیانی ها نتیجه داد و خانواده مقتول به حرمت ایام فاطمیه طناب دار را از گردن قاتل فرزندشان برداشته و او را بخشیدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
2 محکوم به قصاص در گلستان بخشیده شدند

2 محکوم به قصاص در گلستان بخشیده شدند به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شورای حل اختلاف گلستان، احمد جعفری اظهارکرد: با رضایت اولیای دم، دو محکوم به قصاص در گلستان بخشیده شدند.
وی افزود: یکی از محکومینی که بخشیده شد فردی است که پنج سال پیش زمانی که 33 ساله بود در مراسم عروسی پس از یک دعوای لفظی، مرگ دوست 32 ساله اش را رقم زد.
جعفری گفت: با قطعی شدن حکم قصاص، اعضای شورای حل اختلاف شعبه صلحی ویژه زندان گرگان در چند مرحله از معتمدان و ریش سفیدان محلی برای میانجیگری دعوت کردند، اما خانواده مقتول حاضر به بخشش قاتل نشدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
سقوط مرموز پدر80 ساله از پشت بام خانه

سقوط مرموز پدر80 ساله از پشت بام خانه آفتاب نیوز :
همین کافی بود تا گروهی از ماموران کلانتری 108 نواب برای بررسی موضوع به محل اعزام شوند. در بررسی های ابتدایی مشخص شد مرد 80 ساله از طبقه سوم و از ارتفاع 8 متری به پایین سقوط کرده و به کام مرگ فرو رفته است. تیم پلیسی در ابتدا زن این مرد را هدف تحقیق قرار دادند. وی در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: من و همسرم در طبقه دوم ساختمان و پسر 25 ساله مان نیز در طبقه اول زندگی می کند، همسرم در خانه را قفل کرده بود که پسرم زنگ خانه را به صدا در آورد و شوهرم به جلوی در رفت و در را باز کرد. من سرگرم کارهای خانه بودم که ناگهان صدای افتادن چیزی به حیاط را شنیدم و وقتی به پشت پنجره رفتم دیدم ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق

کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق به گزارش ایلنا، سرهنگ" کامران ریاحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از حمل و قاچاق فرآورده های نفتی به وسیله یک دستگاه خودروی کامیون مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی گسترده سرانجام موفق شدند خودروی مذکور را در یکی از خیابان های سطح شهر اصفهان شناسایی و متوقف کنند که طی بازرسی از آن 30 هزار لیتر فرآورده نفتی یارانه ای که به صورت غیر مجاز و خارج از شبکه توزیع حمل می شدند کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
شهادت فرمانده بسیج دارخوین شادگان

شهادت فرمانده بسیج دارخوین شادگان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان، عبدالحسین مجدمی از مدافعان حرم و یاران سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز بود.
بسرهنگ نعمتی مدیر روابط سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: تروریستها دو موتور سوار بودند که اطراف درب منزل وی کمین کرده و در حین بستن درب و بعد از اینکه خودرویش را وارد خانه می کرد ایشان را با ضرب چهار گلوله اسلحه کلاشینکف و تفنگ شکاری شهید کردند.
هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این ترور را نپذیرفته است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
فرمانده حوزه بسیج دارخوین مورد اصابت گلوله قرار گرفت

فرمانده حوزه بسیج دارخوین مورد اصابت گلوله قرار گرفت به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان حوالی ساعت 2 بامداد امروز بر اثر حمله مسلحانه افراد ناشناس مقابل منزل خود در شهرستان شادگان جان خود را از دست داد.
هنوز علت حمله این افراد به وی به صورت رسمی اعلام نشده است.
اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می شود.
کد خبر 4832044 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان

کشف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ کامران ریاحی با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از حمل و قاچاق فرآورده های نفتی به وسیله یک دستگاه خودروی کامیون مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی گسترده سرانجام موفق شدند خودروی مذکور را در یکی از خیابان های سطح شهر اصفهان شناسایی و متوقف کنند که طی بازرسی از آن 30 هزار لیتر فرآورده نفتی یارانه ای که به صورت غیر مجاز و خارج از شبکه توزیع حمل می شدند کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
بن بست 16 ساله در 2 جنایت ازگل تهران

بن بست 16 ساله در 2 جنایت ازگل تهران آن ها دیروز در دادگاه حاضر شدند و خواستند از صندوق بیت المال دیه به آن ها پرداخت شود. رسیدگی به این پرونده از 31 تیر 83 به دنبال تماس صاحب یک کارگاه نجاری در ازگل با پلیس آغاز شد. وی که هراسان بود به ماموران گفت: من سال هاست یک کارگاه نجاری در خیابان ازگل دارم که یک مرد افغانستانی نگهبان آن جاست. صبح وقتی به کارگاه رفتم متوجه غیبت نگهبان شدم.
من در کارگاه را باز کردم و ناباورانه با جسد های طناب پیچ دو مرد جوان روبه رو شدم. به دنبال اظهارات این مرد، ماموران به کارگاه مد نظر رفتند و با جسد دو مرد ناشناس که با پیچیده شدن طناب دور گردنشان خفه شده بودند رو به رو شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
فرمانده بسیج دارخوین شادگان به شهادت رسید

فرمانده بسیج دارخوین شادگان به شهادت رسید به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان بامداد چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است.
گفته می شود این فرمانده سپاه پاسداران طی حمله مسلحانه به منزلش که توسط افراد ناشناس صورت گرفته، شهید شده است.
انتهای پیام/ ت ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
بازگشت دو محکوم به قصاص به زندگی با گذشت اولیای دم

بازگشت دو محکوم به قصاص به زندگی با گذشت اولیای دم احمد جعفری، رئیس شورا های حل اختلاف گلستان در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از بخشش دو محکوم به قصاص در گلستان خبر داد و بیان کرد: یکی از محکومانی که بخشیده شد فردی است که پنج سال پیش زمانی که 33 ساله بود در مراسم عروسی پس از یک دعوای لفظی، مرگ دوست 32 ساله اش را رقم زد.
رئیس شورا های حل اختلاف گلستان افزود: با قطعی شدن حکم قصاص، اعضای شورای حل اختلاف شعبه صلحی ویژه زندان گرگان در چند مرحله از معتمدان و ریش سفیدان محلی برای میانجیگری دعوت کردند، اما خانواده مقتول حاضر به بخشش قاتل نشدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
سقوط معمایی پدر خانواده از پشت بام خانه

سقوط معمایی پدر خانواده از پشت بام خانه پس از سقوط معمایی پدر از پشت بام خانه شان پسرجوان با چهار دلیل پلیسی به اتهام قتل پدر 80 ساله اش دستگیر شد. عقربه ها ساعت 23 دوشنبه آخرین روز دی امسال را نشان می داد که صدای فریاد های یک زن در منطقه نواب سکوت شبانه را شکست و اهالی محل با ورود به حیاط خانه این زن با جسد خونین مرد 80 ساله ای رو به رو شدند که از بالای ساختمان به پایین سقوط کرده بود. همین کافی بود تا گروهی از ماموران کلانتری 108 نواب برای بررسی موضوع به محل اعزام شوند. در بررسی های ابتدایی مشخص شد مرد 80 ساله از طبقه سوم و از ارتفاع 8 متری به پایین سقوط کرده و به کام مرگ فرو رفته است ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
بازداشت زن ثروتمند تهرانی

بازداشت زن ثروتمند تهرانی پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
برادر سهراب در تحقیقات گفت: سهراب سرایدار خانه زن ثروتمندی به نام ترانه است. از آنجا که تمام کارهای این زن را برادرم انجام می داد در حکم مباشر او نیز محسوب می شد. اما از دیروز برادرم ناپدید شده است نگران او شدیم با ترانه تماس گرفتیم. اما زن میانسال مدعی شد که از او خبری ندارد و سهراب برای انجام کار شخصی از او چند ساعتی مرخصی گرفته و دیگر برنگشته است. از آنجا که ترانه در کار خرید و فروش عتیقه است تصور می کنم که برادرم را برای معامله ای فرستاده باشد و خریداران عتیقه او را ربوده باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 4 ساعت پیش
فوت 24 نفر در اثر مسمومیت با گاز co در نه ماه سالجاری درمازندران

فوت 24 نفر در اثر مسمومیت با گاز co در نه ماه سالجاری درمازندران علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: در نه ماهه امسال 24 نفر در مازندران بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییری نکرده است.
وی با اشاره به اینکه از این تعداد 12 نفر بومی و 12 نفر هم غیر بومی هستند، افزود: از کل فوت شدگان ناشی از مسمومیت با گاز در نه ماهه امسال 19 مرد و ما بقی زن هستند.
وی اضافه کرد: بر اساس این گزارش بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از مسمومیت با گاز منوکسیدکربن درشهرستان های ساری با 6 ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
آیا زن با داشتن حق طلاق می تواند از شوهرش جدا شود؟

آیا زن با داشتن حق طلاق می تواند از شوهرش جدا شود؟ به گزارش افکارنیوز ،
بسیاری از بانوان فکر می کنند که می توانند حق طلاق را هنگام عقد از شوهر خود بگیرند تا هر زمانی که دلشان خواست همسر خود را طلاق دهند، اما بر اساس قانون حتی اگر حق طلاق به زن هم برسد، باز او نمی تواند هر زمانی که خواست از شوهرش جدا شود.
اخبار اجتماعی - بر اساس قانون حق طلاق منحصراً با شوهر است و زن تنها می تواند در شروط ضمن عقد ذکر کند که هرگاه خواست وکالت طلاق را از شوهرش بگیرد.
طبق قانون، زن می تواند از سمت شوهرش وکیل باشد تا در مواقعی معین بدون شرط یا مدت بتواند همسر خود را طلاق دهد، البته زن نمی تواند در عقد شرط ذکر کند شوهرش حق طلاق دادن او را ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 5 ساعت پیش
خودکشی افسر نیروی هوایی آمریکا بعد از فرار از دادگاه

خودکشی افسر نیروی هوایی آمریکا بعد از فرار از دادگاه به گزارش فارس، پلیس آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد جسد یک افسر نیروی هوایی ارتش این کشور در جنگلی در کالیفرنیا پیدا شده است.
به نوشته پایگاه استریپس ، این نظامی که ظاهرا دست به خودکشی زده است، روز جمعه از یک دادگاه نظامی فرار کرده و از آن زمان حکم بازداشت وی صادر شده بود.
مقام های آمریکایی می گویند جسد سرهنگ کوین لارسون 34 ساله دیروز بعد از عملیات جست وجو توسط نیروهای پلیس، کشف شده است.
به گفته پلیس، این نظامی پیش از آنکه بازداشت شود، با شلیک یک گلوله، خودش را کشته است.
این افسر ارتش آمریکا در دادگاه نظامی با چندین اتهام از جمله نگهداری، سوء استفاده و توزیع مواد مخدر ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
زن جوان: آن قدر درگیر هوس های نفسانی بودم که دیوانه وار برای طلاق اصرار می کردم

زن جوان: آن قدر درگیر هوس های نفسانی بودم که دیوانه وار برای طلاق اصرار می کردم به گزارش، زن جوان اشک ریزان وارد کلانتری آبکوه مشهد شد. او که چهره در هم شکسته اش را زیر نقاب مادری پنهان کرده بود در حالی که فریاد می زد دوست دارم پسرم را به آغوش بکشم، اما او چشم دیدن مرا ندارد درباره عشقی خاکستری و سرگذشت تلخ خود به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: هنوز یک هفته از آغاز سال تحصیلی نگذشته بود که شبی مادرم مرا به گوشه اتاق برد و گفت: فردا قرار است خواستگار بیاید و نباید مدرسه بروی! آن زمان معنای زندگی مشترک را نمی دانستم و هیچ گونه اطلاعاتی در این باره نداشتم. خلاصه روز بعد لباس شیکی پوشیدم ودر آشپزخانه منتظر ماندم تا مادرم بگوید دخترم چایی بیاور ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
این هیولا دختر خود را زنده زنده به آتش کشید +عکس

این هیولا دختر خود را زنده زنده به آتش کشید +عکس به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، متهم به دلیل این که دختر 16 ساله قصد نجات جان مادرش را زیر دست و پای او داشت به آتش کشید و او را زنده زنده سوزاند.
قربانی این پدر بی رحم را هیولا نامید که با کتک زدن مداوم او و مادرش آن ها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد.
اطلاعات پلیس نشان می دهد که متهم با ریختن بنزین در حین مستی به شکل وحشیانه ای دختر خود و خانه اش را به آتش کشیده و با رسیدن آتش یه اجاق خانه منفجر شده و آنا در آتش سوخته اما خوشبختانه مادر و برادر آنا به دادش رسیده و او را از مرگ حتمی نجات دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
در لانه وحشت پسران مجرد چه اتفاقی افتاد؟

در لانه وحشت پسران مجرد چه اتفاقی افتاد؟ به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، کلاس نهم بودم که با دختر همسایه دوست شدم. او ترک تحصیل کرده بود و هر روز یک مدل لباس می پوشید و بسیار بدحجاب بود. با وسوسه های پروانه که می گفت وقتی با دیگران چت می کنی نمی دانی چه لذتی دارد، گاهی هم پسرها را سرکار می گذاری! علاقه مند شده بودم این کار را تجربه کنم تا این که به بهانه درس و مدرسه از پدرم خواستم برایم رایانه بخرد. خواندنی های روانشناسی را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید
دیگر تمام اوقاتم را با چت کردن پر می کردم و فقط دلخوشی من گشت زدن در فضای مجازی بود. آن قدر به اینترنت علاقه پیدا کرده بودم که دیگر درس و مدرسه را هم رها کردم ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
قاتل زن سالخورده پس از 6ماه به دام افتاد

قاتل زن سالخورده پس از 6ماه به دام افتاد به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، غلامرضا توکلی، فرمانده انتظامی سیب و سوران اظهار کرد: 30 مرداد ماه سال جاری در پی قتل زنی 60ساله داخل منزلش در شهرستان سیب و سوران، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با حضور تیم رسیدگی کننده به پرونده در صحنه قتل و در پی تحقیقات صورت گرفته، مشخص شد داماد 34 ساله مقتول بدلیل اختلافات خانوادگی موجود در یک مشاجره لفظی، با کلت کمری همراه خود گلوله ای به سر مادر همسر خود شلیک و او را در حضور همسر و سایر فرزندانش به قتل رسانده و از محل متواری شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده چه بود؟

ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده چه بود؟ به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، فخیم زاده که این روزها پس از 14سال با مشت آخر به پرده سینماها بازگشته است ماجرای تصادفش حین فیلمبرداری این فیلم را اینطور تعریف می کند: مشت آخر را جلوی دوربین برده بودم که تصادف کردم. این اتفاق یک اتفاق عادی نبود. در واقع ماجرا از این قرار بود که در یکی از روزهای فیلمبرداری، تصمیم گرفتم با مدیر تولید فیلم که یک موتور داشت، برای پیدا کردن فضاهای مناسب برای فیلمبرداری بروم. پشت موتور نشستم، در طول جستجوی لوکیشن مناسب، به یک مکان مناسب برای فیلمبرداری رسیدیم و از مدیرتولید فیلم خواستم که بررسی کند این مکان را می توان برای فیلمبرداری گرفت یا خیر. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
تجاوز به دختر جوان بعد از دعوت به رستوران

تجاوز به دختر جوان بعد از دعوت به رستوران شرق: چند ماه قبل دختری جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی پسری آزار و اذیت شده است. او گفت: من در کانادا زندگی می کنم و فوق لیسانس رشته مدیریت دارم. حالا هم بورسیه تحصیلی برای دکترا گرفته ام. قبل از اینکه دانشگاهم را شروع کنم، به ایران سفر کردم تا خانواده ام را ببینم. در ایران با جوانی آشنا شدم و با هم معاشرت می کردیم تا اینکه روز حادثه او مرا به رستوران دعوت کرد.
برای خوردن غذا به رستوران رفتیم. موقع برگشتن، چون پول همراهم نبود، از او 50 هزار تومان پول گرفتم تا بتوانم با تاکسی اینترنتی به خانه برگردم. او مرا تا دم خانه اش برد و آنجا پول را به من داد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
6 هزار و 893 پرونده در شرق استان کرمان با صلح وسازش مختومه شده است

6 هزار و 893 پرونده در شرق استان کرمان با صلح وسازش مختومه شده است مهدی تقی زاده معاون قضایی رئیس کل و رئیس شورا های حل اختلاف استان کرمان در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون شعب حل اختلاف شرق استان کرمان موفق شده اند بالغ بر 6 هزار و 893 فقره پرونده را از طریق صلح و سازش به پایان برسانند.
این مقام قضایی در استان کرمان عنوان کرد: طی 9 ماهه ی گذشته 15 هزار و 75 پرونده وارد شعب حل اختلاف شرق استان شده که در مقابل 14 هزار و 596 پرونده مختومه شده است.
رئیس شورا های حل اختلاف استان کرمان در ادامه افزود: طبق آمار شورا های حل اختلاف استان ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
آیا زن می تواند مهریه خود را از پدرشوهرش بگیرد؟

آیا زن می تواند مهریه خود را از پدرشوهرش بگیرد؟ به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، گاهی اوقات پیش می آید که برای گرفتن مهریه بخواهیم به پدرشوهر یا یکی از اعضای درجه یک خانواده همسر خود مراجعه کنیم، اما این سوال پیش می آید که آیا می توان مهریه را از پدرشوهر گرفت یا خیر؟
بر اساس قانون پدر شوهر هر چقدر هم که متمول باشد، تکلیفی برای پرداخت مهریه پسرش ندارد.
مهریه تعهدی است که از سوی شوهر در قبال همسر منعقد می شود و این تعهد هیچ ارتباطی به اطرافیان شوهر ندارد و حتی اگر مرد توانایی پرداخت مال را هم نداشته باشد، می تواند با دادخواست ناتوانی از پرداخت، از دادگاه تقاضای تقسیط مهریه را داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
بچه جان خانواده خود را از آتش سوزی نجات داد +عکس

بچه جان خانواده خود را از آتش سوزی نجات داد +عکس به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، این دختر باهوش که مادالین کربن نام دارد، برادر 2 ساله و والدین خود را بیدار کرد و نجات داد. ماجرا از این قرار بود که طبقه اول خانه آنها در آونل ، نیوجرسی آسیب دیده بود و در نتیجه این خانواده در شرایط بازسازی طبقه اول، در طبقه دوم استراحت می کردند.
حدود ساعت 2:17 دقیقه بعد از ظهر ، مادالین با احساس سوزش در چشم و گلودرد از خواب بیدار شد و صدای زنگ هشدار دود را در خانه شنید.او به طبقه پایین رفت و آتش را دید ولی نتوانست مادرش را بیدار کند ، او به طبقه بالایی دوید تا پدر خود را بیدار کند. و همراه برادرش به خارج خانه فرار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 8 ساعت پیش
یک کشته در تیراندازی مراسم عزاداری در خوزستان

یک کشته در تیراندازی مراسم عزاداری در خوزستان به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر تیراندازی غیرمجاز در آیین عزاداری و قتل یکی از جوان روستایی از توابع شهرستان اهواز در ظهر امروز، ماموران پلیس و یگان های امدادی در محل حاضر شدند.
وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی قاتل را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در عملیاتی در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه سلاح کلاشینکف که در قتل از آن استفاده شده بود را کشف کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شده ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
تجاوز به دختر جوان بعد از دعوت به رستوران؛ متهم: صیغه محرمیت خواندم!

تجاوز به دختر جوان بعد از دعوت به رستوران؛ متهم: صیغه محرمیت خواندم! دختر دانشجو که در کانادا زندگی می کند، در شکایتی ادعا کرد وقتی برای دیدار خانواده اش به ایران آمد و با پسری جوان آشنا شد، از سوی او مورد تعرض قرار گرفت.
به گزارش شرق، چند ماه قبل دختری جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی پسری آزار و اذیت شده است. او گفت: من در کانادا زندگی می کنم و فوق لیسانس رشته مدیریت دارم. حالا هم بورسیه تحصیلی برای دکترا گرفته ام. قبل از اینکه دانشگاهم را شروع کنم، به ایران سفر کردم تا خانواده ام را ببینم. در ایران با جوانی آشنا شدم و با هم معاشرت می کردیم تا اینکه روز حادثه او مرا به رستوران دعوت کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
ماجرای گرفتاری رئیس کارخانه در چاه 20 متری

ماجرای گرفتاری رئیس کارخانه در چاه 20 متری شهروند: چهار روز بدون آب و غذا در اعماق 20متری زمین حبس شد. پیرمردی که مثل هر روز به محل کارش می رفت اما یک چاه بدون درپوش فلزی او را گرفتار کرد. هرچه فریاد زد و کمک خواست فایده نداشت. خانواده اش آن بیرون به دنبالش می گشتند و خودش در اعماق زمین فریاد می زد.
چند روز صدای کمک خواهی اش به کسی نرسید تا اینکه صدای فریادهایش به ناله تبدیل شد. دیگر جانی در بدنش نمانده بود. توانش را از دست داده بود. پیرمرد تنومند و درشت اندام، هرچه مقاومت کرد، باز هم چیزی نمانده بود که در چاه 20متری جان بدهد. اما درنهایت صدای ناله هایش شنیده شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
گزارش هولناک از لحظات اولیه سقوط هواپیما

گزارش هولناک از لحظات اولیه سقوط هواپیما با هراس موشک از خواب بیدار شدیم و حالا چند روز است با کابوس خون و جنازه می خوابیم. این چکیده روایت اهالی شهرکی است که هواپیمای اوکراینی صبح زود روز 18 دی ماه در پارکی چسبیده به خانه های آن ها سقوط کرد و 176 انسان را به کشتن داد.
به گزارش شرق، خیلی از آن ها می گویند روزی که هواپیما سقوط کرد، هوا هنوز روشن نشده بود، اول فکر کردیم جنگ شده و اینجا را با موشک زده اند؛ اما چند دقیقه ای بیشتر طول نکشید تا بفهمند جنس فاجعه ای که کنار خانه هایشان رقم خورده، چیست و کمی بعد هم خود را به محل سقوط که درست روبه روی برخی خانه های شهرک است رساندند، آن ها البته چندان هم اشتباه نمی کردند ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
کلاهبرداری های میلیاردی از مستاجران

کلاهبرداری های میلیاردی از مستاجران به گزارش، ماجرای کلاهبرداری های این مرد 50 ساله که از حدود سه سال قبل در مشهد آغاز شده بود، خرداد امسال زمانی لو رفت که تعداد زیادی از مالکان و مستاجران واحد های آپارتمانی و منازل مسکونی با مراجعه به مجتمع قضایی شهید کامیاب مشهد از مردی به نام ع-ک شکایت و اظهار کردند که طعمه کلاهبرداری های ده ها میلیونی شده اند. شاکیان پرونده که هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شد در حالی که مدعی بودند از طریق سایت دیوار در دام کلاهبرداری های مرد هزار چهره افتاده اند در اظهاراتشان بیان کردند که همه سرمایه زندگی خود را از دست داده اند! ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
ابعاد جدید و تکان دهنده از حادثه کرمان؛ نفس ها در کوچه 38 بند آمد!

ابعاد جدید و تکان دهنده از حادثه کرمان؛ نفس ها در کوچه 38 بند آمد! میدان آزادی کرمان، ساعت 9 صبح هفدهم دی (15 روز پیش)؛ صدها هزار نفر از شرق، غرب، شمال و جنوب وارد میدان آزادی شدند؛ میدان تازه افتتاح شده شهر، میدان اصلی. از ساعت 12 شب قبل، تمام خیابان های منتهی به میدان بسته شده است.
به گزارش شهروند، ورودی خیابان های بهمنیار در بخش شمالی، خیابان استقلال در بخش جنوبی، خیابان جمهوری و جاده تهران در بخش غربی و خیابان شریعتی در بخش شرقی میدان، با داربست و پارچه های (گونی) آبی بسته شده است.
ورودی برخی کوچه های فرعی مثل کوچه بهشتی 2 معروف به شرکت 38، با دیواره های بتونی یا همان نیوجرسی مسدود شده است تا خودرویی داخل آن تردد نکند ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
دو زخمی در واژگونی خودرو در آبادان

دو زخمی در واژگونی خودرو در آبادان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: عصر امروز یکدستگاه خودرو پژو 405 در منطقه ذوالفقاری آبادان واژگون شد.
مجید فراهانی پور با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است افزود: در این حادثه راننده خودرو و یک سرنشین آن به دلیل جراحت وارد شده تحویل عوامل اورژانس شدند . ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
128 بطانه سنجاب در بیجار کشف شد

128 بطانه سنجاب در بیجار کشف شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،علی اصغر هدایت زاده گفت: این محموله شکارغیر مجاز توسط یگان امداد انتظامی شهرستان و همکاری ماموران اداره محیط زیست بیجار در کمربندی محور بیجار - زنجان شناسایی و کشف شده است.
او افزود: 128 بطانه سنجاب که در سه قفس کوچک به صورت فشرده در یک دستگاه خودروی سواری سمند جاسازی شده بودن و در صورت عدم بازرسی در بیجار، بدون شک تلفات این گونه جانوری در این وضعیت بسیار زیاد بود.
رئیس اداره محیط زیست بیجار ضمن تقدیر از هوشیاری پلیس انتظامی در کنترل و بازرسی در محور های موصلاتی بیجار گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی در قلعه رئیسی

سرقت مسلحانه از طلافروشی در قلعه رئیسی به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، جانشین فرمانده انتظامی این استان گفت: سارقان پس از مجروح کردن صاحب طلافروشی با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند.
سرهنگ کیقباد مصطفایی افزود:ماموران بلافاصله به محل وقوع حادثه اعزام و پیگیری ها برای دستگیری سارقان ادامه دارد.
کیقباد مصطفایی اضافه کرد :دستورات ویژه با هماهنگی دستگاه قضایی نیز برای تعقیب و دستگیری مجرمان، صادر شده است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
تیراندازی در مراسم عزا یک کشته برجای گذاشت

تیراندازی در مراسم عزا یک کشته برجای گذاشت سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر تیراندازی غیرمجاز در مراسم عزا و مجروحیت یک نفر از شهروندان در یکی از روستاهای شهرستان اهواز، بلافاصله ماموران پلیس و یگان های امدادی در محل حاضر شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی قاتل را شناسایی و با هماهنگی قضائی طی عملیاتی در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه سلاح کلاش که در قتل از آن استفاده شده بود را کشف کردند.
عباس زاده با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: پلیس وظیفه دارد ضمن اعمال قانون ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
کشف کوزه سفالی مربوط به دوره اسلامی در راز و جرگلان

کشف کوزه سفالی مربوط به دوره اسلامی در راز و جرگلان سرهنگ قنبرزاده اظهار کرد: گزارشی مبنی بر کشف یک کوزه سفالی حین عملیات حفاری چاه در منزل شخصی در روستای داشلی قلعه دریافت شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، وی افزود: به دنبال دریافت این گزارش، مأموران یگان حفاظت میراث فرهنگی در محل حضور یافتند و این شی تاریخی به پاسگاه نیروی انتظامی انتقال داده شد.
قنبرزاده تصریح کرد: بر اساس اعلام نظر کارشناسان این کوزه سفالی مربوط به دوران اسلامی است که پرونده آن نیز تشکیل شده است.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
100 دستگاه لنز دوربین قاچاق در شاهرود کشف شد

100 دستگاه لنز دوربین قاچاق در شاهرود کشف شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ علی کریمی فرمانده انتظامی شاهرود گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود حین کنترل محور مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس دستور ایست داده و در بازدید نهایی 100 دستگاه لنز دوربین و 12 دستگاه دی وی آر قاچاق از جعبه بغل این خودرو کشف نمودند.
او ارزش ریالی اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان 350 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این محموله قاچاق به مقصد پایتخت کشور بارگیری شده بود.
گفتنی است، ایستگاه بازرسی شهید نوری شاهرود در جاده تهران - مشهد قرار دارد.
انتهای پیام / ر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
یک کشته در تیراندازی مراسم عزاداری در خوزستان

یک کشته در تیراندازی مراسم عزاداری در خوزستان پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سردار حیدر عباس زاده شامگاه سه شنبه با اعلام این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر تیراندازی غیرمجاز در آیین عزاداری و قتل یکی از جوان روستایی از توابع شهرستان اهواز در ظهر امروز، ماموران پلیس و یگان های امدادی در محل حاضر شدند.
وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی قاتل را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در عملیاتی در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه سلاح کلاشینکف که در قتل از آن استفاده شده بود را کشف کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شده ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
رسم غلط تیراندازی در عزاداری جان جوان اهوازی را گرفت

رسم غلط تیراندازی در عزاداری جان جوان اهوازی را گرفت سردار حیدر عباس زاده شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر تیراندازی غیرمجاز در آیین عزاداری و قتل یکی از جوان روستایی از توابع شهرستان اهواز در ظهر امروز، ماموران پلیس و یگان های امدادی در محل حاضر شدند.
وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی قاتل را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در عملیاتی در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه سلاح کلاشینکف که در قتل از آن استفاده شده بود را کشف کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شده ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
کشف یک تن درختچه طاق قاچاق در اصفهان

کشف یک تن درختچه طاق قاچاق در اصفهان به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: در گشت زنی ماموران کلانتری 29 سجزی در حوزه ماموریتی خود به یک دستگاه خودروی وانت مزدا که بین درختچه های طاق بود، مشکوک و راننده این خودرو را دستگیر کردند .
سرهنگ محمدرضا خدادوست با بیان اینکه در بازرسی از این خودروی وانت یک تن درختچه طاق کشف شد افزود: پرونده متهم پرونده برای بررسی بیشتر به مراجع قضایی ارسال شد . ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
خسارت شدید حریق به طلافروشی در مشهد

خسارت شدید حریق به طلافروشی در مشهد به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی مشهد، سر آتشیار احمد مرندی اظهار کرد: امروز در پی مشاهده تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر مشاهده دود از درون یک واحد طلا فروشی، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 18 و 42 را به محل حادثه در خیابان شهید شفیعی اعزام کرد.
وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد حریق به دلیل روشن ماندن اجاق گاز داخل این مغازه و رسیدن شعله های آتش به اجسام قابل اشتعال در زمانی که مالک در محل حضور نداشته به وقوع پیوسته که منجر به ایراد خسارت شدید به این با واحد تجاری شده بود که آتش نشانان بلافاصله حریق را مهار و از ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
خراسان جنوبی؛ تلف شدن 6 قطعه شترمرغ بالغ در پی قطع ناگهانی برق

خراسان جنوبی؛ تلف شدن 6 قطعه شترمرغ بالغ در پی قطع ناگهانی برق 6قطعه شترمرغ بالغ در مزرعه ای در شهر اسفدن در پی قطع ناگهانی برق تلف شدند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیر مزرعه شترمرغ شهر اسفدن خسارت وارده به این مزرعه شترمرغ در پی قطع ناگهانی برق را 80میلیون تومان برآورد کرد.
قطبی افزود: قطع و وصل ناگهانی برق و خاموش شدن سیستم روشنایی مزرعه باعث ایجاد ترس و در نتیجه گریختن شترمرغ ها در محل نگهداری و برخورد آنها با دیواره های مزرعه شده که تعداد 6قطعه شتر مرغ مولد تلف و تعدادی نیز دچار صدمات و جراحات جدی شده اند.
بنا به گفته اهالی شهر اسفدن قطعی مکرر برق در روز های اخیر تاکنون خساراتی به وسایل برقی منازل شهر اسفدن نیز وارد کرده است. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
100 دستگاه لنز دوربین قاچاق در شاهرود کشف شد

100 دستگاه لنز دوربین قاچاق در شاهرود کشف شد علی کریمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس دستور ایست دادند.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس در بازدید نهایی از این اتوبوس، 100 دستگاه لنز دوربین و 12 دستگاه دی. وی.آر قاچاق از جعبه بغل این خودرو کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ارزش ریالی اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان 350 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این محموله به مقصد پایتخت کشور بارگیری شده بود.
انتهای پیام/2249/م/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
پنج هزار متر مربع زمین در کامیاران رفع تصرف شد

پنج هزار متر مربع زمین در کامیاران رفع تصرف شد سردار علی آزادی روز سه شنبه اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کامیاران مبنی بر تصرف غیر قانونی پنج هزار مترمربع زمین در یکی از خیابان های شهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی گفت: با بررسی های انجام شده مشخص شد متهمان پرونده زمین مورد نظر را به تعدادی مغازه فروش مصالح ساختمانی تبدیل کرده اند که در اجرای دستور مراجع قضایی، زمین در حضور کارشناس پرونده از تصرف عدوانی خارج و تحویل شاکی شد.
فرمانده انتظامی کردستان افزود: متهمان که سه نفر بودند پس از ارائه شواهد و مدارک از سوی ماموران به جرم خود اقرار و با تشکیل پرونده برای انجام ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
سوخت قاچاق به مقصد نرسید

سوخت قاچاق به مقصد نرسید به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوا ن از بیرجند ،سرهنگ کارگر فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه برای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کنترل محور های عبوری به 2کامیون مشکوک شدند و خودرو ها را برای بازرسی متوقف کردند.
او افزود: ماموران در بازرسی از خودرو ها مقدار 3هزار و 400لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف کردند که کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را 220میلیون ریال برآورد کردند.
سرهنگ کارگر بیان کرد: در این رابطه 2متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
انتهای پیام/ ی ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
دختر 6 ساله جان خانواده خود را از آتش سوزی نجات داد

دختر 6 ساله جان خانواده خود را از آتش سوزی نجات داد پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یک دختر 6 ساله اهل نیوجرسی، خانواده خود را از آتش سوزی نجات داد. این دختر 6 ساله پس از بیدار شدن از خواب پدر و مادر و برادر کوچکتر خود را بیدار کرد تا از آتش سوزی فرار کنند.
به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، این دختر باهوش که مادالین کربن نام دارد، برادر 2 ساله و والدین خود را بیدار کرد و نجات داد. ماجرا از این قرار بود که طبقه اول خانه آنها در آونل ، نیوجرسی آسیب دیده بود و در نتیجه این خانواده در شرایط بازسازی طبقه اول، در طبقه دوم استراحت می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 17 ساعت پیش
بار کوله کش های نهبندانی به مقصد نرسید

بار کوله کش های نهبندانی به مقصد نرسید سرهنگ سعید دادگر اظهار کرد: مأموران ایست و بازرسی سهل آباد نهبندان هنگام کنترل محورهای عبوری متوجه تردد افراد ناشناسی به صورت پیاده از نزدیکی محل شدند و به آنان دستور ایست دادند.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: متهمان با بی توجهی به ایست پلیس از محل متواری شدند که مأموران در اقدامی هوشمندانه و ضربتی، دو قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند که در بازرسی از کوله های این افراد 101 کیلو و 350 گرم تریاک کشف شد.
دادگر خاطر نشان کرد: اشرار و قاچاقچیان بدانند پلیس با رصد به موقع مسیرهای تردد عرصه را بر این افراد تنگ کرده و اجازه نخواهند داد این افراد به اهداف خود دست ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
دستگیری مدیرعامل به اتهام کلاهبرداری میلیاردی

دستگیری مدیرعامل به اتهام کلاهبرداری میلیاردی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، فرمانده انتظامی مازندران با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه نماینده حقوقی یک شرکت خصوصی به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع، موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
سردار سیدمحمود میرفیضی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مشخص شد، مدیر عامل این شرکت خصوصی به عنوان پیمانکار در یک طرح عمرانی فعالیت داشته و پس از اتمام قرارداد و دریافت طلب شرکت با سوء استفاده از موقعیت شغلی اقدام به کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع به ارزش 18 میلیاردریال کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
کشف بیش از 173 کیلوگرم موادمخدر در خراسان جنوبی

کشف بیش از 173 کیلوگرم موادمخدر در خراسان جنوبی به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار مجید شجاع روز سه شنبه افزود: ماموران انتظامی نهبندان با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله موادمخدر از محورهای عبوری این شهرستان، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی بیان کرد: ماموران هنگام کنترل محورهای عبوری، خودرو قاچاقچیان را شناسایی کردند و به راننده آن دستور ایست دادند که متهمان بدون توجه به ایست پلیس متواری شدند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: بلافاصله طرح مهار توسط ماموران انتظامی شهرستان های نهبندان و سربیشه اجرا شد که در این عملیات ضربتی ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 18 ساعت پیش
کشف و توقیف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان

کشف و توقیف 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان ؛ سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان گفت: کارآگاهان انتظامی در بازرسی از یک دستگاه کامیون کشنده در یکی از محورهای مواصلاتی استان ، بیش از 30 هزار لیتر فرآورده نفتی یارانه ای که به صورت غیرمجاز و خارج از شبکه توزیع، حمل میشد را کشف و توقیف کردند .
سرهنگ کامران ریاحی ارزش این محموله قاچاق را بیش از یک میلیارد و 820 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه راننده متخلف خودرو دستگیر و پرونده وی برای بررسی بیشتر به تعزیرات حکومتی ارسال شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
واژگونی موتورسیکلت، ترک نشین را به کام مرگ کشاند

واژگونی موتورسیکلت، ترک نشین را به کام مرگ کشاند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: برابر کسب خبری از مرکز فوریت های 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتور سیکلت در جاده کمربندی روستای بنداروز در شهرستان دشتستان بلافاصله ماموران به همراه گروه های امدادی در محل حاضر شدند.
سرهنگ جابر پاپری افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد بر اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت، عوامل اورژانس ترک نشین آن را به علت آسیب شدید به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال داده اند که در آنجا فوت کرده است.
او، ضمن توصیه به موتورسواران در خصوص رعایت مقررات راهنمایی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
فوت 24 مازندرانی بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن

فوت 24 مازندرانی بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اعلام این خبر (19 مرد و بقیه زن) گفت: از این تعداد 12 نفر بومی و بقیه غیربومی بودند.
دکتر علی عباسی افزود: بر اساس این گزارش بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن در شهرستان های ساری با 6، نور 4 نفر و نیز شهر های نکا و بابلسر هر کدام با یک مورد کمترین فوتی ثبت شده است.
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با بیان اینکه بر اساس آمار مراکز پزشکی قانونی استان آذر با 8 و فروردین با 5 نفر بیشترین و مهر با یک فوتی کمترین تعداد فوت را به خود اختصاص داده اند تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
سرقت مسلحانه در کرمانشاه 50 درصد کاهش داشته است

سرقت مسلحانه در کرمانشاه 50 درصد کاهش داشته است به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار "علی اکبر جاویدان" در قرارگاه مبارزه با سرقت استان که در سالن جلسات دفتر فرماندهی انتظامی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: همچنین در مدت 9 ماهه سرقت به عنف نیز با کاهش 40 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده ایم.
وی افزود: در این مدت 58 درصد از سرقت های انجام شده در زمره سرقت های جزئی مانند قطعات و محتویات داخل خودرو و کش رو زنی بوده و 42 درصد سرقت ها نیز جزو سرقت های مهم مثل منزل، مغازه، خودرو، کیف قاپی و ... بوده است.
سردار جاویدان تصریح کرد: در 9 ماهه امسال 90 درصد سرقت های انجام شده در چهار شهرستان کرمانشاه با 77 درصد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
تصادف پژو پارس با تریلی در کبودراهنگ

تصادف پژو پارس با تریلی در کبودراهنگ به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، سرهنگ مجید گلی، فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ گفت: تصادف یک دستگاه پژو پارس با تریلی در محور کبودراهنگ – گل تپه، 3 کشته بر جای گذاشت.
او افزود: علت تصادف دیروز را کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ خودرو پژو پارس، ناشی از خواب آلودگی و عدم کنترل وسیله نقلیه اعلام کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ به رانندگان توصیه کرد: قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.
انتهای پیام/ا ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
آبکشی از 200 خانه و خیابان در شهرستان کنارک/عمق آب در برخی منازل به یک متر می رسد

آبکشی از 200 خانه و خیابان در شهرستان کنارک/عمق آب در برخی منازل به یک متر می رسد سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بنابر تصمیمات گرفته شده، آتش نشانانی که از سایر استان ها مانند تهران و اصفهان برای امدادرسانی به مناطق سیل زده اعزام شده اند، در شهر ها مشغول فعالیت شدند.
بیشتر بخوانید: ثبت هزار تصادف در کمتر از ده ساعت
وی افزود: آتش نشانی تهران پنجمین روز از ماموریت خود را شهرستان کنارک را می گذراند و پس از آبکشی از معابر اصلی و خیابان ها، توانستیم به بیش از 200 منزل مسکونی امدادرسانی کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
مامور جعلی شهرداری کرج دستگیر شد

مامور جعلی شهرداری کرج دستگیر شد سرهنگ محمد نادربیگی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تحقیقات نشان داد که فردی با مراجعه به واحدهای صنفی منطقه مهرشهر کرج و معرفی خود به عنوان مامور شهرداری از صاحبان مغازه ها اخاذی می کرد.
ماموران در تحقیقات تکمیلی متوجه شدند که نامبرده مقطعی به صورت پیمانکار در شهرداری مشغول به کار بوده است. پس از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
متهم در بازجویی ها با مشاهده مستندات چاره ای جز اعتراف در پیش روی خود ندید و تاکنون به پنج فقره اخاذی تحت عنوان مامور شهرداری اعتراف کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
واژگونی یک دستگاه کامیون در شهرستان خوسف

واژگونی یک دستگاه کامیون در شهرستان خوسف به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرهنگ علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: رانندگان می توانند با احتیاط از کنارگذر ایجاد شده عبور کنند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
کشف 40 میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کشف 40 میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق به استان، موضوع به صورت جدی در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرارگرفت.
او افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی موفق شدند چهار دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق را در یک عملیات پلیسی در محور لردگان به بروجن متوقف کنند.
غلامزاده اضافه کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ها انواع کالای قاچاق شامل لوازم خانگی، پارچه ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 21 ساعت پیش
بیش از 69 کیلوگرم موادمخدر در خلخال کشف شد

بیش از 69 کیلوگرم موادمخدر در خلخال کشف شد سرهنگ سیدهادی موسوی روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خلخال افزود: میزان موادمخدر کشف شده نسبت به زمان مشابه سال گذشته 100 درصد افزایش دارد.
وی اظهارداشت: در این مدت آمار دستگیرشدگان فعال در عرضه و توزیع موادمخدر نیز بطور قابل توجهی افزایش یافته و 165 قاچاقچی عمده و خرده فروش ،تولیدکننده مواد ،حمل کننده و عامل دخیل در این کار دستگیر شدند که از بین افراد دستگیر شده 24 نفر زن هستند.
وی گفت: با افزایش تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی و افزایش کشفیات موادمخدر و نیز افزایش دستگیرشدگان، عرصه برای فعالیت قاچاقچیان در این شهرستان تنگ شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
آتش سوزی در مدرسه ای در سیدنی

آتش سوزی در مدرسه ای در سیدنی به گزارش ایسنا، این آتش سوزی در ساعت 4 بعدازظهر با حجمی از دود سیاه که تا منطقه مرکز تجاری سیدنی نیز پیشروی کرده بود، آغاز شد.
نیروهای پلیس و آمبولانس به همراه آتش نشانان در ساعت 4:21 بعدازظهر در صحنه آتش سوزی حاضر شدند.
آتش نشانان حریق را در داخل سالن مدرسه، جایی که آتش سوزی آز آن جا شروع شده بود، مهار کرده اند.
چند دستگاه کامیون آتش نشانی در محل حادثه حضور داشته و به نظر می رسد آتش نشانان بیشتری تا بعدازظهر امروز (سه شنبه) به عملیات اطفای حریق بپیوندند.
سالن اصلی مدرسه و سالن غذاخوری در اثر آتش سوزی کاملاً تخریب شده اند و سقف کاشی کاری ساختمان فرو ریخته است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
پایان 12 سال توفان زیر سقف خانه عاشقانه

پایان 12 سال توفان زیر سقف خانه عاشقانه زن جوان رنگ پریده و تکیده در اتاق درمان را باز می کند و روی صندلی می نشیند. لبخند تلخی بر لب دارد و می گوید: 12 سال پیش من و شوهرم به همدیگر علاقه مند شدیم. مادر و پدرم مخالف بودند، اما من عشق را با تمام وجودم احساس می کردم. با اصرار های من خانواده رضایت دادند و ازدواج کردیم، اما خیلی زود همه چیز عوض شد و در همان چند ماه اول متوجه شدم شوهرم معتاد است. شوکه شده بودم. باورش سخت بود.
به گزارش خراسان، زن جوان ادامه می دهد: از حرف های شوهرم متوجه شدم که قبل از ازدواج با من هم اعتیاد داشته است، ولی به من حرفی نزده بود و این پنهان کاری و اعتیاد ذهنم را درگیر کرده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی در ماهشهر

سرقت مسلحانه از طلافروشی در ماهشهر ایرنا: به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر محسن بیرانوند سه شنبه اظهار داشت: این سرقت حدود ساعت 10 صبح از یک طلافروشی در شهرک طالقانی انجام شده است.
تعداد بازدید : 3
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
وی افزود: در این سرقت مسلحانه سارقان پس از مجروح کردن 2 نفر با خودروی سواری از محل متواری شدند. فرماندار ماهشهر گفت: پلیس سرنخ های بسیار خوبی از عاملان این سرقت به دست آورده و تلاش برای دستگیری آنها را آغاز کرده است.
بیرانوند تصریح کرد: پلیس آگاهی بندر ماهشهر برای دستگیری سارقان مسلح وارد عمل شده است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
بازداشت زن ثروتمند به اتهام ناپدید شدن سرایدار

بازداشت زن ثروتمند به اتهام ناپدید شدن سرایدار پرونده ناپدید شدن سرایدار زن ثروتمند، پس از 3 سال با بازداشت این زن به اتهام قتل به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
به گزارش ایران، 5 مرداد سال 95 مرد جوانی به همراه زن میانسالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت رفته و ناپدید شدن سهراب - سرایدار- را اعلام کردند. مرد جوان که برادر سهراب بود به همراه زن میانسال که صاحب کار او بود، مدعی بودند که سهراب را روز قبل ربوده اند.
برادر سهراب در تحقیقات گفت: سهراب سرایدار خانه زن ثروتمندی به نام ترانه است. از آنجا که تمام کارهای این زن را برادرم انجام می داد در حکم مباشر او نیز محسوب می شد ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
پایان مرگبار خیانت یک زن درخشم مرد مرموز

پایان مرگبار خیانت یک زن درخشم مرد مرموز کارمند یک شرکت خودروسازی به دنبال رابطه پنهانی با یکی از همکارانش وی را کشت.
به گزارش خراسان، این مرد با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کرد و از چوبه دار به زندگی برگشت.
قتل زن کارمند
رسیدگی به این پرونده از سال 92 به دنبال پیدا شدن جنازه یک زن جوان در خانه اش در خیابان شریعتی تهران آغاز شد.
شواهد نشان می داد مهناز 30 ساله در غیاب شوهر و دختر خردسالش با سیم تلفن خانه خفه شده است.
همسر مهناز به پلیس گفت: همسرم در یک شرکت خودرو سازی کار می کرد. من صبح دخترم را به مهد کودک بردم و سپس به محل کارم رفتم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
خودروی پارک شده یک موتورسوار را کشت!

خودروی پارک شده یک موتورسوار را کشت! یک موتور سوار بر اثر برخورد با خودروی پارک شده در اراک کشته شد.
به گزارش رکنا ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از مرگ یک موتور سوار در اراک بر اثر برخورد با خودروی پارک شده خبر داد.
سرهنگ ابوالفضل امیدی با اعلام این خبر افزود: شامگاه دیشب در سانحه برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودرویی که در حاشیه بلوار کشاورز به سمت میدان تره باره شهرستان اراک پارک بود، راکب موتورسیکلت به علت شدت ضربه وارده در دم جان خود را از دست داد.
وی تصریح کرد: صحنه تصادف از سوی کارشناسان پلیس راهور بازدید و در این خصوص پرونده ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی در بندر ماهشهر

سرقت مسلحانه از طلافروشی در بندر ماهشهر در این سرقت مسلحانه ، سارقان دو نفر را هم زخمی کردند و از صحنه جرم متواری شدند. پلیس سرنخ هایی از عاملان این سرقت به دست آورده و تلاش برای دستگیری متهمان آغاز شده است. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
گفت وگو با بازماندگان انفجار تالار عروسی سقز

گفت وگو با بازماندگان انفجار تالار عروسی سقز به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: چند روزی است که زندگی مشترکش را شروع کرده اما حال و روز یک تازه عروس کجا و حال و روز سارا کجا؛ جشن ازدواجش به عزا تبدیل شد. با لباس سفید و آن همه شور و شادی در بهترین شب زندگی اش شاهد مرگ بود. مرگ میهمان هایش؛ حالا با لباس سیاه زندگی غمبارش را در کنار شوهرش آغاز کرده اما نه می تواند بخندد و نه می تواند مانع اشک هایش شود. بختش به سفیدی لباس عروسش در شب جشن نبود. حتی روانشناسان و پزشکان هم نتوانستند حال این عروس سقزی را بهتر کنند. هیچ کدام از مشاوره ها و درمان ها جواب نداده؛ سارا نمی تواند به آن شب شوم فکر نکند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
یک کشته در واژگونی خودرو

یک کشته در واژگونی خودرو به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، مرکز فارس به نقل از سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز، در حادثه رانندگی در بلوار کمربندی سالطان آباد شیراز، بر اثر واژگونی خودرو پراید راننده جان باخت.
آتش نشانی علت سانحه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه عنوان کرد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
پیست سخوید یزد همچنان قربانی می گیرد

پیست سخوید یزد همچنان قربانی می گیرد دکتر احمد دهقان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به استاندارد نبودن پیست اسکی سخوید از بروز حوادث متعددی در آن یاد کرد و گفت: متاسفانه بیش از 100 حادثه در روزهای ششم، سیزدهم، بیستم و بیست و هفتم دی ماه که بیشتر مربوط به روزهای برفی و سرد امسال بوده در پیست سخوید اتفاق افتاده است.
وی اضافه کرد: این حوادث شامل شکستگی، در رفتگی و پارگی اعضای بدن بوده که البته در این میان یک نفر نیز به عارضه ضربه مغزی دچار و به بیمارستان منتقل شده است.
رییس اورژانس یزد با یادآوری حوادث سال گذشته در این پیست به ضرورت استانداردسازی آن تاکید و تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرک طالقانی بندر ماهشهر

سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرک طالقانی بندر ماهشهر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خوزستان، فرماندار بندر ماهشهر با تایید این خبر اظهار کرد: ساعتی پیش یک طلافروشی در شهرک طالقانی توسط سارقان مسلح مورد دستبرد قرار گرفت.
محسن بیرانوند افزود: در این سرقت مسلحانه سارقان توسط یک خودروی سواری دست به سرقت زده، دو نفر را مجروح کرده و از صحنه جرم متواری شدند.
وی خاطرنشان کرد: پلیس سرنخ های بسیار خوبی از عاملان این سرقت به دست آورده و تلاش برای دستگیری متهمان آغاز شده است. دانلود
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
دستگیری 2 سوداگر مرگ در سقز

دستگیری 2 سوداگر مرگ در سقز به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، سرهنگ حمید رضایی گفت: با پشتیبانی اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سقز، مخفیگاه 2 سوداگر مرگ شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه، متهمان دستگیر شدند.
او افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مقدار 9 کیلو و 400 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی سقز در ادامه از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و افراد مشکوک ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
تردد دسته جمعی سگ ها در خیابان نصر زیباشهر + فیلم

تردد دسته جمعی سگ ها در خیابان نصر زیباشهر + فیلم به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سگ های ولگرد در خیابان نصر زیباشهر در استان سیستان و بلوچستان علیرغم پیگیری های ساکنان این منطقه هنوز جمع آوری نشده اند.
در ادامه فیلمی از جولان سگ های ولگرد این خیابان را مشاهده می کنید که یکی از شهروندان برای ما ارسال کرده است.
منبع: مجتبی حسین خانی – سیستان و بلوچستان (زیباشهر)
بیشتر بخوانید
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
مرگ 24 نفر در اثر مسمومیت با گاز co در 9 ماه امسال

مرگ 24 نفر در اثر مسمومیت با گاز co در 9 ماه امسال به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران ،گفت: 24 نفر 9 ماه امسال در مازندران بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال تغییری نکرد.
او با اشاره به اینکه از این تعداد 12 نفر بومی و 12 نفر هم غیر بومی هستند افزود: از کل فوت شدگان ناشی از مسمومیت با گاز در نه ماهه امسال 19 مرد و بقیه زن هستند.
عباسی گفت: بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در شهرستان های ساری با 6 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
دستگیری سارق لوازم خودرو در شهرکرد

دستگیری سارق لوازم خودرو در شهرکرد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: با مراجعه تعدادی از هم استانی ها در شهرستان شهرکرد مبنی بر سرقت لوازم خودرو، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرارگرفت.
او افزود: با شناسایی خودرو سارقان و با درگیری مسلحانه دو نفر دستگیر شد.
غلامزاده اضافه کرد: یکی از سارقان در درگیری با نیرو های پلیس مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.
او ادامه داد: سارق دستگیر شده به 25 فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
نجات جان بیش از 100 مسموم در گیلان

نجات جان بیش از 100 مسموم در گیلان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان امروز گفت: امدادگران این مرکز در 9 ماه منتهی به پایان آذر امسال جان 107 نفر را که امسال بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن در گیلان مسموم شده بودند ن جات دادند.
پیمان اسدی با بیان اینکه 68 نفر از این افراد مرد و 39 نفر زن هستند، افزود: گروه سنی افراد دچار مسمومیت 4 تا 80 سال است.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به توصیه های ایمنی برای جلوگیری از مسمومیت با گاز منوکسیدکربن خاطرنشان کرد: شهروندان از بخاری های بدون دودکش در محیط بسته باید خودداری شوکنند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
نجات مرد گرفتار در زیر آوار در نی ریز

نجات مرد گرفتار در زیر آوار در نی ریز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، مدیر اورژانس 115 نی ریز گفت: با اعلام خبر گرفتار شدن مردی سالمند در زیر آوار اتاق یک باغ در نزدیکی کارخانه کنسانتره انار نی ریز به اورژانس این شهرستان سریعا نیرو های اورژانس و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند.
محمدحسین کچویی افزود: با توجه به تاریکی هوا، آتش نشانان با دقت، سرعت و با کنار زدن آوار و بعد از 20 دقیقه تلاش، این مرد 68 ساله را از زیر آوار بیرون آوردند و مصدوم را تحویل تکنسین های اورژانس حاضر در محل دادند.
وی ادامه داد: در این حادثه فرد از ناحیه گردن کمر دچار آسیب شد و صورت و هر دو دست وی نیز به دلیل روشن بودن وسایل گرمازا دچار ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
یک کشته و دو مجروح براثر واژگونی خودرو در جاده پارسیان

یک کشته و دو مجروح براثر واژگونی خودرو در جاده پارسیان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خلیج فارس ؛ سرپرست پلیس راه هرمزگان گفت: در این حادثه که قبل از دوراهی باوردان به سمت بندرلنگه رخ داد، دو نفر نیز مجروح شدند.
سرهنگ نیکبخت افزود: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بود. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
نجات پیرمرد 70 ساله بعد از 4 روز از چاه

نجات پیرمرد 70 ساله بعد از 4 روز از چاه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مهدی درفکی گفت: بر اساس فیلم دوربین ها، پیرمرد از مقابل کارخانه عبور کرده بود، اما برگشت او ثبت نشده بود و پس از جستجو در محدوده، صدای ناله او را از داخل چاه شنیدند و با ما تماس گرفتند.
وی با بیان اینکه این مرد که ساکن منطقه صنعتی کمرد نبود و خانواده او از چهار روز گذشته در منطقه به دنبال او می گشتند افزود: تیم 5 نفره عملیات امداد و نجات آتش نشانی طی 45 دقیقه مصدوم بی رمق و نیمه جان را از درون چاه نجات داد.
درفکی با اشاره به وضعیت جسمی مصدوم در هنگام نجات بخشی از چاه ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
مصدومیت یک آتش نشان هنگام مهار آتش سوزی در رشت

مصدومیت یک آتش نشان هنگام مهار آتش سوزی در رشت معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه آتش سوزی در خیابان سردار جنگل روبروی بیمارستان رازی شامگاه گذشته به مرکز ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد که بلافاصله 9 نفر از افسران ارشد، 24 آتشنشان به همراه 11 دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند.
شهرام مومنی با بیان اینکه به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، آتش سوزی چند ساختمان با پشت بام بهم پیوسته مشاهده می شد، افزود: نبود دیوار های آتش بر و سقف های چوبی متصل بهم در کنار عدم قطع فوری برق ساختمان ها عملیات سختی را برای آتش نشانان رقم زد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
دستگیری سارقان سابقه دار در نسیم شهر

دستگیری سارقان سابقه دار در نسیم شهر به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ فرامرز رضایی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران، از دستگیری سارقان سابقه دار در نسیم شهر خبر داد و اظهار داشت: تمام نیروهای پلیس، مجدانه برای امنیت مردم در تلاش هستند و اجازه هیچ گونه هنجار شکنی به متخلفین داده نخواهد شد.
رضایی افزود: با انجام تحقیقات توسط مأموران پلیس این سارقان حرفه ای و سابقه دار شناسایی و در ادامه با هماهنگی قضائی متهمان دستگیر شدند.
وی ادامه داد: جرم متهمان دستگیر شده کیف قاپی، خفت گیری، سرقت، و ایجاد رعب و وحشت بوده و با هوشیاری پلیس به دام افتاده و به دستگاه قضا تحویل داده شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
سانحه رانندگی با یک کشته

سانحه رانندگی با یک کشته به گزارش خبرگزاری صدا و سیما کرمان رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان گفت در این سانحه که صبح امروز در کمربندی امام رضای شهر کرمان رخ داد راننده 35 ساله خودروی سواری بر اثر شدت برخورد در دم جان سپرد.
به گفته صابری این سانحه مصدوم و فوتی دیگری نداشته است.
سرهنگ رضایی جانشین فرمانده پلیس راه استان نیز زمان حادثه را ساعت 7:30 دقیقه صبح امروز و علت آن را انحراف به چپ خودروی سواری اعلام کرد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
محکومیت 500 میلیونی قاچاقچی سموم کشاورزی در مازندران

محکومیت 500 میلیونی قاچاقچی سموم کشاورزی در مازندران به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، یدالله ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ،گفت: با ارسال پرونده کشف مقادیری سم تقویتی کشاورزی قاچاق از باربری در شهر ساری به شعبه چهارم ویژه تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان ساری، رسیدگی به پرونده آغاز شد.
او افزود: شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی و احراز تخلف، متهم پرونده را به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم و حکم به ضبط کالای مکشوفه صادر کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: این رای در شعبه تجدید نظر قطعی ولازم الاجراء شد.
انتهای پیام/س ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
برخورد زنجیره ای 30 خودرو در محور سبزوار - نیشابور

برخورد زنجیره ای 30 خودرو در محور سبزوار - نیشابور به گزارش مشرق ، مسلم فائق نیا با اشاره به برخورد زنجیره ای چندین خودرو بین کیلومتر 10 تا 40 محور سبزوار به نیشابور، اظهار کرد: این حادثه صبح امروز رخ داد و بالگرد اورژانس هوایی، اتوبوس آمبولانس اورژانس و چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
مسؤول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار افزود: این حادثه 12 مصدوم برجای گذاشت و مصدومان به بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند.
وی بیان کرد: علت وقوع حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در دست بررسی است. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
خرید های اینترنتی با ترفند فیشینگ

خرید های اینترنتی با ترفند فیشینگ فرمانده انتظامی استان اردبیل از شناسایی شخصی که با ترفند فیشینگ اقدام به کلاهبرداری و خریدهای اینترنتی میلیونی کرده بود، خبر داد.
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سردار هوشنگ حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه و ادعای شاکی در خصوص اینکه در دام فیشیر افتاده و مبلغ 470 میلیون ریال از حساب وی به صورت اینترنتی برداشت شده است؛ موضوع برای شناسایی عامل یا عاملین این کار در دستور کار کارشناسان سایبری این پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: با توجه به مستندات ارائه شده توسط شاکی و تحقیقات اولیه افسران پرونده مشخص شد که متهم از چندین حساب واسط استفاده کرده و ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس فتا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
پیکر 16 شهید ایرانی سانحه هوایی هنوز تحویل خانواده ها نشده است

پیکر 16 شهید ایرانی سانحه هوایی هنوز تحویل خانواده ها نشده است مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: از میان 176 جان باخته سانحه سقوط هواپیمای مسافری اوکراین در جنوب تهران، تاکنون عملیات شناسایی هویت 169 نفر به اتمام رسیده اما پیکر 16 شهید ایرانی آن هنوز تحویل خانواده ها نشده است.
منصور درجاتی در گفت و گو با ایرنا افزود: تاکنون در مجموع 153 پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اکراینی تحویل خانواده آنان شده است که از این تعداد، 131 پیکر مربوط به شهدای ایرانی و 22 پیکر متعلق به شهدا و جانباختگان خارجی این سانحه است.
وی یادآورشد: هفت پیکر هنوز در مرحله تشخیص هویت است. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
قتل، پایان خونین عشق پسر 23 ساله به زن مطلقه

قتل، پایان خونین عشق پسر 23 ساله به زن مطلقه آن قدر لبخند خیابانی یک زن در وجودم رخنه کرده بود که حتی به نصیحت های دلسوزانه پدر و مادرم نیز توجهی نداشتم و تنها به هوس های شیطانی خودم می اندیشیدم برای من چیزی جز رسیدن به آن زن اهمیت نداشت، اما طولی نکشید که همین غرور و خودسری ها دستم را به خون آلوده کرد و ...
به گزارش خراسان، این ها بخشی از اظهارات جوان 23 ساله ای است که در سال 95 به اتهام قتل همسر صیغه ای خودش و با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) دستگیر شده بود. وی پس از پاسخ به سوالات تخصصی مقام قضایی درباره چگونگی وقوع جنایت درباره سرگذشت خود نیز گفت ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
کشف 11 تن چوب جنگلی قاچاق در میاندورود و محمودآباد

کشف 11 تن چوب جنگلی قاچاق در میاندورود و محمودآباد به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده های جنگلی، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی حین گشت زنی در یکی از محور های جنگلی به یک خودروی کامیون حامل حمل چوب مشکوک شدند.
سرهنگ علی داداش تبار افزود: ماموران در اقدامی عملیاتی خودروی مورد نظر را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.
او گفت: ماموران در بازرسی از این خودرو 10 تن چوب جنگلی به ارزش 400 میلیون ریال که متهم آن را به صورت غیر قانونی از جنگل های اطراف این شهرستان برداشت کرده بود، کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
چگونه مرد 78ساله همسرکش از چوبه دار نجات یافت ؟

چگونه مرد 78ساله همسرکش از چوبه دار نجات یافت ؟ آفتاب نیوز :
صبح دیروز پیرمرد زندانی در حالی که وضعیت جسمانی مناسبی نداشت به همراه وکیل خود و پسرش به عنوان تنها ولی دم پرونده در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند.
در ابتدای جلسه پسر متهم در حالی که بشدت اشک می ریخت و ناراحت بود گفت: پدرم مردی عصبانی و بداخلاق است با اینکه من تنها فرزند او هستم اما از همان کودکی مرا بشدت کتک می زد و با من بدرفتاری می کرد هنوز هم جای سیلی هایش روی صورتم درد می کند. او با مادرم نیز بدرفتاری می کرد و همیشه با هم دعوا داشتند. تا اینکه در سال های اخیر اختلاف و درگیری هایشان بیشتر شد ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
بی دندان شدن جراح چینی در نتیجه خستگی زیاد

بی دندان شدن جراح چینی در نتیجه خستگی زیاد به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، عمل های بیمار جراح چینی، او را به قدری خسته کرد که از پا درآمد. تصاویری که دوربین های مدار بسته یک بیمارستان در چین گرفته است، صحنه های خوشایندی را نشان نمی دهد. در این تصاویر نشان می دهد که عمل های بیش از اندازه جراح باعث شد تا او قادر به ایستادن روی پاهایش نباشد.
او هفت روز در هفته به مدت دو هفته متوالی کار کرد و در این مدت عمل های زیادی را انجام داد بنابراین زمانیکه قصد بازگشت به خانه را داشت به شدت خسته بود و دو بار به زمین خورد که در نتیجه آن دندان های جلوی خود را از دست داد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
محموله کمک های جزیره قشم راهی مناطق سیل زده شد

محموله کمک های جزیره قشم راهی مناطق سیل زده شد به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم ، صبح امروز محموله کمک های جزیره قشم در قالب 2 کامیون به مناطق سیل زده جاسک و گابریک ارسال شد.
این کمک ها به همت تعاونی صیادی سلخ، شرکت مروارید شکیل قشم، خَیر فرید حاجی خلفان و اهالی روستای گامبرون تهیه و ارسال گردید.
محموله شامل 250 عدد سیلندر گاز، اجاق گاز، پتو، آب معدنی و مواد غذایی است که در محل به سیل زدگان تحویل می شود.
انتهای پیام/7558/ز ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
نجات 4 نفر با تلاش آتش نشانان همدانی

نجات 4 نفر با تلاش آتش نشانان همدانی به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، محمد رضا بیاناتی، رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات دیروز، 3 عملیات اطفای حریق و 5 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات شهر همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.
او افزود:عملیات های انجام شده در این تاریخ 3 مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در شهید زمانی، حریق خودرو در باغ بهشت و نشت سوخت خودرو در هنرستان بوده است.
رئیس سازمان آتش نشانی همدان با بیان اینکه همچنین 5 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در آقاجانی بیگ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
دستگیرسارقان مهری

دستگیرسارقان مهری به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، فرمانده انتظامی شهرستان مهر گفت: در پی وقوع چند سرقت از اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان 3 متهم را شناسایی و آن ها را دستگیر کردند.
سرهنگ فرمانی افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به 12 فقره انواع سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.
وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این سارقان، علاوه بر وسایل مورد استفاده در انجام جرم، تعدادی از اموال مسروقه نیز کشف و تحویل مالباختگان شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
اعتیاد به مواد مخدر صنعتی در صدر آسیب های اجتماعی خمین است

اعتیاد به مواد مخدر صنعتی در صدر آسیب های اجتماعی خمین است سرهنگ بهزاد فکوری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو، نزاع و درگیری فردی، بیکاری و سرقت منزل و اختلافات خانوادگی و طلاق به ترتیب بیشترین آسیب های اجتماعی درخمین است.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی خمین برنامه پیشگیرانه را با اولویت کاهش این آسیب ها برگزار می کند.
فرمانده انتظامی خمین گفت: 83 نشست آموزشی شامل آموزش چهره به چهره در مساجد، مدارس اصناف و مراکز دانشگاهی با هدف کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی در سال جاری در این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ فکوری ، برگزاری 12 نشست آموزشی با موضوع فضای مجازی، هشت تولید چاپی، هفت نمایشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
قتل عام خانوادگی در بناب

قتل عام خانوادگی در بناب سهراب شفقی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب درباره جزئیات این پرونده گفت: با اعلام خبر قتل 4 عضو یک خانواده در یکی از محلات شهر بناب موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
پس از آن مأموران با هماهنگی مقام قضایی به محل وقوع جرم اعزام و پس از بررسی صحنه قتل دریافتند خواهرزاده صاحبخانه عامل این جنایت است و پس از قتل عام خانواده خاله اش به شهرستان سقز در استان کردستان فرار کرده است که با هماهنگی مرجع قضایی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی بناب منتقل شد. متهم نیز در بازجویی مدعی شد به سبب اختلافات خانوادگی وارد خانه خاله اش شده و هر 4 عضو این خانواده را با سلاح گرم به ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
واژگونی پراید فاجعه آفرید

واژگونی پراید فاجعه آفرید به گزارش افکارنیوز ،
پیمان صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در اتوبان کرج خبر داد.
اخبار اجتماعی - وی افزود: این حادثه منجر به مصدومیت 5 نفر از هموطنان شد که بلافاصله با حضور نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
صابریان تصریح کرد: 4 نفر از این افراد برای درمان به بیمارستان امام خمینی (ره) و یک نفر نیز به بیمارستان فیاض بخش انتقال یافته است. ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
7 کشته و 25 زخمی در انفجار سودان

7 کشته و 25 زخمی در انفجار سودان انفجار یک بمب دست ساز در خارطوم پایتخت سودان 32 کشته و زخمی بر جا گذاشت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، در پی وقوع یک انفجار در خارطوم پایتخت سودان 7 نفر کشته و 25 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
یک منبع در پلیس سودان گفت که این حادثه دوشنبه شب و در پی انفجار یک بمب دست ساز به وقوع پیوست.
هنوز جزئیات بیشتری در خصوص این حادثه و عاملان آن منتشر نشده است اما پلیس تحقیقات در این خصوص را آغاز کرده است. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
راز آتش سوزی مرگبار قهوه خانه فاش نشد

راز آتش سوزی مرگبار قهوه خانه فاش نشد به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ساعت هشت و 45 دقیقه صبح 11 آذر سال 95 حادثه آتش سوزی در یک قهوه خانه سنتی در یافت آباد بلوار الغدیر به آتش نشانی اعلام شد. قهوه خانه ای 200 متری در منطقه یافت آباد دچار حریق شده بود. با اطفای حریق، مأموران آتش نشانی وارد این قهوه خانه شدند و در اتاقک 15 متری محل استراحت کارگران جسد 2 کارگر افغانستانی را پیدا کردند.
با مرگ دو کارگر جوان موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دستور بازپرس جنایی تیم کارشناسی برای مشخص شدن علت حادثه مشغول به کار شد. در بررسی های صورت گرفته کارشناسان آتش نشانی اعلام کردند که این آتش سوزی عمدی بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
کلاهبرداری میلیاردی یک خانم از 12 نفر برای استخدام در کهگیلویه و بویراحمد

کلاهبرداری میلیاردی یک خانم از 12 نفر برای استخدام در کهگیلویه و بویراحمد به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سعید بالش زر از کشف کلاهبرداری تحت عنوان استخدام افراد به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در پی گزارش واصله خانمی که کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
پایان خونین عشق پسر 23 ساله به زن مطلقه

پایان خونین عشق پسر 23 ساله به زن مطلقه آن قدر لبخند خیابانی یک زن در وجودم رخنه کرده بود که حتی به نصیحت های دلسوزانه پدر و مادرم نیز توجهی نداشتم و تنها به هوس های شیطانی خودم می اندیشیدم برای من چیزی جز رسیدن به آن زن اهمیت نداشت، اما طولی نکشید که همین غرور و خودسری ها دستم را به خون آلوده کرد و ...
این ها بخشی از اظهارات جوان 23 ساله ای است که در سال 95 به اتهام قتل همسر صیغه ای خودش و با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) دستگیر شده بود. وی پس از پاسخ به سوالات تخصصی مقام قضایی درباره چگونگی وقوع جنایت درباره سرگذشت خود نیز گفت:همه چیز از متلک گویی خیابانی شروع شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
پرداخت دیه برای قتل همکار زن

پرداخت دیه برای قتل همکار زن به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، اواخر سال 92 خبر قتل زنی جوان در خانه اش به پلیس اعلام شد. با شروع تحقیقات مشخص شد وی کارمند یک شرکت خودروسازی بوده است. همسر وی به پلیس گفت: امروز وقتی دخترم را به مدرسه بردم خودم نیز به محل کارم رفتم اما وقتی با تلفن همراه همسرم تماس گرفتم جواب نداد به محل کارش نیز نرفته بود نگران شدم به خانه برگشتم که جسد او را دیدم. همسرم را با پیچاندن سیم تلفن به گردنش خفه کرده بودند.
در ادامه مشخص شد این زن 30 ساله با یکی از همکارانش به نام پیمان بارها تماس تلفنی داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
انفجار در سودان جان 7 تن را گرفت

انفجار در سودان جان 7 تن را گرفت به گزارش شبکه خبری الجزیره، یک منبع امنیتی دوشنبه شب گفت: بر اثر انفجار در منطقه الشقله در خارطوم در یک مراسم خانوادگی، هفت نفر از جمله سه کودک کشته و ده ها تن زخمی شدند.
برخی شبکه های خبری نیز به نقل از رسانه های سودانی اعلام کردند که حادثه در پی انفجار بمب دست ساز در یک مراسم عروسی رخ داده است.
این منابع شمار زخمی ها را 400 تن اعلام کرده اند.
در پی انفجار، پلیس تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
افزون بر 6 تُن مواد مخدر در جیرفت کشف شد

افزون بر 6 تُن مواد مخدر در جیرفت کشف شد سرهنگ رضا محمدرضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت در راستای مقابله با تهیه و توزیع مواد مخدر با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر نقاط آلوده شهرستان 6 تن و 750 کیلو گرم انواع مواد مخدر را کشف کردند.
وی با اشاره به اینکه این مقدار مواد کشف شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 12 درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: در راستای برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر و مصرف کنندگان این مواد افیونی طی سال جاری تعداد 666 نفر تهیه و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
پیرمرد همسرکش از چوبه دار نجات یافت

پیرمرد همسرکش از چوبه دار نجات یافت به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، تابستان امسال خبر قتل زنی سالخورده در خانه اش حوالی ستارخان به پلیس پایتخت اعلام شد. در نخستین بررسی ها مشخص شد وی به دست شوهر 78 ساله اش با 18 ضربه چاقو کشته شده است. پس از دستگیری متهم و اعتراف به قتل، پرونده با درخواست قصاص برای وی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
صبح دیروز پیرمرد زندانی در حالی که وضعیت جسمانی مناسبی نداشت به همراه وکیل خود و پسرش به عنوان تنها ولی دم پرونده در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند.
در ابتدای جلسه پسر متهم در حالی که بشدت اشک می ریخت و ناراحت بود گفت ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
ساخت شاخص ترین سازه، بدون پروانه ماراتن پلاسکو2 سه ساله شد

ساخت شاخص ترین سازه، بدون پروانه ماراتن پلاسکو2 سه ساله شد آتش سوزی و ریزش ساختمان 17 طبقه پلاسکو حادثه ای بود که صبح روز پنجشنبه 30 دی 1395 در چهارراه استانبول واقع در مرکز تهران رخ داد. در پی وقوع این آتش سوزی ساختمان پلاسکو به طور کامل فرو ریخت. ساختمان پلاسکو در حالی پس از 3ساعت و نیم سوختن، فروریخت که تعداد زیادی مأمور آتش نشانی در حال مهار آتش سوزی، در بیرون و داخل ساختمان بودند و عده ای از آنها زیر آوارِ ناشی از فروریختن ساختمان ماندند.
به فاصله چند ماه از وقوع این حادثه دلخراش، مسئولان به مالکان واحدهای تجاری این ساختمان وعده ساخت پلاسکو2 در کوتاه ترین زمان ممکن را دادند ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
وقوع انفجار در پایتخت سودان

وقوع انفجار در پایتخت سودان وقوع انفجار در خارطوم پایتخت سودان، به کشته شدن 7 تن انجامید.
به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری الجزیره، یک منبع امنیتی دوشنبه شب گفت: بر اثر انفجار در منطقه الشقله در خارطوم در یک مراسم خانوادگی، هفت نفر از جمله سه کودک کشته و ده ها تن زخمی شدند.
برخی شبکه های خبری نیز به نقل از رسانه های سودانی اعلام کردند که حادثه در پی انفجار بمب دست ساز در یک مراسم عروسی رخ داده است.
این منابع شمار زخمی ها را 400 تن اعلام کرده اند.
در پی انفجار، پلیس تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
مهریه بیش تر از 110 سکه وصول می شود؟

مهریه بیش تر از 110 سکه وصول می شود؟ به گزارش افکارنیوز ،
اگر هنوز ازدواج نکرده اید و می خواهید اطلاعات کافی را درباره ی مهریه و شرط و شروط آن بدانید بهتر است این مطلب را از دست ندهید.
اخبار اجتماعی - قوانین مهریه مدت هاست که در کشور ما به بحث داغی تبدیل شده و حاشیه های زیادی را با خود به همراه داشته است. از مجرم شدن یک روزه داماد گرفته تا تمکین نکردن عروس خانم بعد از عقد و حقی که بعد ازمرگ نیز برذمه آقای داماد است، همگی حاشیه ها و مسایلی هستند که این روز ها همه آن هایی که ازدواج کرده اند با آن دست به گریبانند.
برخی از خانم ها خواهان مهریه های ماورایی هستند و آقایان عاشق پیشه هم با این امید که مهریه رو کی داده؟ ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
کلاهبرداری 500 میلیونی یک زن با وعده استخدام

کلاهبرداری 500 میلیونی یک زن با وعده استخدام به گزارش تابناک به نقل از مهر، سعید بالش زر افزود: در پی گزارش واصله خانمی 35 ساله که از کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
وی بیان داشت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند.
بالش زر افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از تعقیب و مراقبت متهم را دستگیر کردند و متهم در بازجویی های اولیه به مبلغ ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
تلاش پلیس برای نجات دختراز چنگال باند کودک آزار +عکس

تلاش پلیس برای نجات دختراز چنگال باند کودک آزار +عکس به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، این باند پدوفیلی متشکل از دو زن و دو مرد، در جدیدترین نقشه خود قصد ربودن، شکنجه ،تجاوز و قتل یک کودک را طراحی کرده بودند که با تلاش پلیس ایالت میشیگان آمریکا تیرشان به سنگ خورد.
"متیو تول"، 33 ساله اهل "بتل کلرک" یکی از اعضای این باند مخوف است که اگوست 2018 در تازه ترین نقشه اش تصمیم گرفت با همدستی دوستانش کودک 5 ساله را بدزدند و پس از آزار و شکنجه جنسی او را به قتل برساند. این مرد شیطان صفت به همراه دوستان خود "جیمی لاپوینت" 20 ساله از آتن،"تالیا فرمن" 33 ساله از بتل کلرک و "دیوید بیلی" 37 ساله از کالامزو ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
ارتباط پنهانی مادرزن و داماد لو رفت +عکس

ارتباط پنهانی مادرزن و داماد لو رفت +عکس بارداری یک زن 53 ساله از دامادش راز رابطه پنهانی شان را فاش کرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، زن جوان که شاهد خیانت همسرش با مادر خود بود در خصوص این اتفاق عنوان کرد : 11 ماه از ازدواجمان گذشته بود که متوجه رفتار های مشکوک همسرم با مادرم شدم . ابتدا با خود گمان می کردم که علاقه خاصی در این میان نیست و آن ها با یکدیگر به صورت معمولی صمیمی هستند اما پس از مدتی متوجه پیام و تماس های مشکوک همسرم شدم که پس از مدتی خواهرم با بررسی تلفن همراه مادرم متوجه پیام های رکیک و زننده که بین او و همسر من رد و بدل شده بود شد. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
پایان خونین عشق پسر 23 ساله به زن مطلقه

پایان خونین عشق پسر 23 ساله به زن مطلقه به گزارش، آن قدر لبخند خیابانی یک زن در وجودم رخنه کرده بود که حتی به نصیحت های دلسوزانه پدر و مادرم نیز توجهی نداشتم و تنها به هوس های شیطانی خودم می اندیشیدم برای من چیزی جز رسیدن به آن زن اهمیت نداشت، اما طولی نکشید که همین غرور و خودسری ها دستم را به خون آلوده کرد و ...
این ها بخشی از اظهارات جوان 23 ساله ای است که در سال 95 به اتهام قتل همسر صیغه ای خودش و با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) دستگیر شده بود. وی پس از پاسخ به سوالات تخصصی مقام قضایی درباره چگونگی وقوع جنایت درباره سرگذشت خود نیز گفت:همه چیز از متلک گویی خیابانی شروع شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
7 کشته و 25 زخمی در انفجار سودان

7 کشته و 25 زخمی در انفجار سودان به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، در پی وقوع یک انفجار در خارطوم پایتخت سودان 7 نفر کشته و 25 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
یک منبع در پلیس سودان گفت که این حادثه دوشنبه شب و در پی انفجار یک بمب دست ساز به وقوع پیوست.
هنوز جزئیات بیشتری در خصوص این حادثه و عاملان آن منتشر نشده است اما پلیس تحقیقات در این خصوص را آغاز کرده است.
کد خبر 4831030 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
آیا زن با داشتن حق طلاق می تواند از شوهرش جدا شود؟

آیا زن با داشتن حق طلاق می تواند از شوهرش جدا شود؟ به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، بسیاری از بانوان فکر می کنند که می توانند حق طلاق را هنگام عقد از شوهر خود بگیرند تا هر زمانی که دلشان خواست همسر خود را طلاق دهند، اما بر اساس قانون حتی اگر حق طلاق به زن هم برسد، باز او نمی تواند هر زمانی که خواست از شوهرش جدا شود.
بر اساس قانون حق طلاق منحصراً با شوهر است و زن تنها می تواند در شروط ضمن عقد ذکر کند که هرگاه خواست وکالت طلاق را از شوهرش بگیرد.
طبق قانون، زن می تواند از سمت شوهرش وکیل باشد تا در مواقعی معین بدون شرط یا مدت بتواند همسر خود را طلاق دهد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
بخشش مردی که همکارش را در رابطه پنهانی کشت

بخشش مردی که همکارش را در رابطه پنهانی کشت این پرونده شش سال قبل با شکایت مردی جوان به جریان افتاد. او به مأموران گزارش داد جسد همسرش لیدا را در خانه پیدا کرده است. این مرد گفت: صبح روز حادثه من دخترم را با خودم به مدرسه بردم و بعد از اینکه دخترم را رساندم، خودم سر کار رفتم. می خواستم درباره موضوعی با همسرم صحبت کنم که با او تماس گرفتم اما به تلفنش جواب نداد. به محل کارش زنگ زدم همکارانش گفتند او سر کار نرفته است. خیلی نگران شدم و به خانه برگشتم و جسد همسرم را پیدا کردم.
به گزارش شرق، این مرد گفت: همسرم با یکی از همکارانش به نام شاهرخ رابطه دوستانه ای داشت ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
قاتل فراری و سارقان مسلح در خرمشهر دستگیر شدند

قاتل فراری و سارقان مسلح در خرمشهر دستگیر شدند به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری ودستگیری اعضای باندسرقت مسلحانه در شهرستان خرمشهر خبر داد.
سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در 12 آذرماه سال جاری در حومه شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی درادامه افزود: روز گذشته کارآگاهان پلیس آگاهی خرمشهر با کار اطلاعاتی یک باند 5نفره سارقان مسلح که درسطح شهرستان های اهواز،آبادان، خرمشهر، شادگان اقدام به سرقت مسلحانه می کردند را شناسایی وبا هماهنگی مرجع قضایی اعضای باند را در مخفیگاهشان دستگیر ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
روزگار سخت عروس و داماد سقزی پس از 54 روز

روزگار سخت عروس و داماد سقزی پس از 54 روز چند روزی است که زندگی مشترکش را شروع کرده؛ اما حال و روز یک تازه عروس کجا و حال و روز سارا کجا؛ جشن ازدواجش به عزا تبدیل شد. با لباس سفید و آن همه شور و شادی در بهترین شب زندگی اش شاهد مرگ بود. مرگ میهمان هایش؛ حالا با لباس سیاه زندگی غمبارش را در کنار شوهرش آغاز کرده؛ اما نه می تواند بخندد و نه می تواند مانع اشک هایش شود. بختش به سفیدی لباس عروسش در شب جشن نبود. حتی روانشناسان و پزشکان هم نتوانستند حال این عروس سقزی را بهتر کنند. هیچ کدام از مشاوره ها و درمان ها جواب نداده؛ سارا نمی تواند به آن شب شوم فکر نکند ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
شوک الکتریکی برای آزار زنان مردی را گرفتار کرد

شوک الکتریکی برای آزار زنان مردی را گرفتار کرد به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، تصور می شود این مرد سی ساله برای ارضای جنسی خود به چنین کاری دست می زده است.
او در سیزده مورد به اتهام اقدام به قتل محکوم شد.
او به عنوان دکتر در شبکه های اجتماعی ظاهر می شد و به قربانیانش پشنهاد پول می داد تا در تجربه های فرضی برای درمان درد مشارکت کنند.
همانطور که قربانیان از دستگاه های خانگی برای شوک الکتریکی به خودشان استفاده می کردند، این مرد از اسکایپ آنها را تماشا می کرد وصحنه ها را ضبط می کرد.
جوان ترین دختر سیزده ساله بود.
لینک کوتاه لینک کپی شد ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
ردپای دختر خانواده ثروتمند در معمای گم شدن باغبان

ردپای دختر خانواده ثروتمند در معمای گم شدن باغبان به گزارش، صبح روز 5 خرداد سال 95 بود که مردی 40 ساله با حضور در کلانتری تجریش از ناپدید شدن برادرش خبر داد و اعلام کرد که ساعت 7:40 صبح روز گذشته برادرم برای رفتن به محل کارش در خیابان تجریش از خانه خارج شد، اما دیگر کسی از برادرم اطلاعی ندارد.
بدین ترتیب، تیمی از ماموران برای ردیابی مرد 35 ساله وارد عمل شدند و در گام نخست مشخص شد که این مرد 17 سال به عنوان پیشکار در خانه 3 هزار متری زن جوانی مشغول به کار بوده و صبح آن روز در حالی که خودروی پژوی او در مقابل خانه پارک بوده از آن جا خارج شده، اما دیگر بازنگشته است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
اشک پشیمانی پیرمرد در قتل همسرش

اشک پشیمانی پیرمرد در قتل همسرش به گزارش، در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت: اسماعیل 80 ساله متهم است که یک سال قبل همسر 70 ساله اش به نام مینا را در خانه شان با ضربات چاقو کشته است، اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده برایش تقاضای اشد مجازات دارم.
سپس پسر 50 ساله متهم که تنها، ولی دم بود، در جایگاه ویژه ایستاد و برای پدرش قصاص خواست.
وی در حالی که اشک می ریخت گفت: با این که من تنها فرزند پدر و مادرم بودم، اما پدرم همیشه با من بد رفتار می کرد و مرا کتک می زد. او مادرم را هم همیشه اذیت می کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
دستبرد های هیجانی با وینچستر!

دستبرد های هیجانی با وینچستر! به گزارش، فرمانده انتظامی خراسان رضوی روز گذشته پس از دستگیری آخرین عضو این باند مخوف در عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی و در گفت وگویی اختصاصی با خراسان گفت: در راستای ابلاغ ویژه به بخش های تخصصی نیرو های انتظامی برای برخورد قاطعانه با جرایم مسلحانه و عاملان اخلال در نظم عمومی، پرونده های شرارت و انواع جرایمی که با سلاح های سرد و گرم انجام می شود، به طور ویژه و شبانه روزی در دستور کار ماموران انتظامی قرار می گیرد و پلیس برای آرامش شهروندان از همه توان خود به منظور ردیابی باند های تبهکاری تا رسیدن به نتیجه کامل استفاده می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
قتل عام خانوادگی در بناب

قتل عام خانوادگی در بناب به گزارش، سهراب شفقی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب درباره جزئیات این پرونده گفت: با اعلام خبر قتل 4 عضو یک خانواده در یکی از محلات شهر بناب موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
پس از آن مأموران با هماهنگی مقام قضایی به محل وقوع جرم اعزام و پس از بررسی صحنه قتل دریافتند خواهرزاده صاحبخانه عامل این جنایت است و پس از قتل عام خانواده خاله اش به شهرستان سقز در استان کردستان فرار کرده است که با هماهنگی مرجع قضایی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی بناب منتقل شد. متهم نیز در بازجویی مدعی شد به سبب اختلافات خانوادگی وارد خانه خاله اش شده و هر 4 عضو این خانواده را با ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
بازداشت زن ثروتمند به اتهام ناپدید شدن سرایدار

بازداشت زن ثروتمند به اتهام ناپدید شدن سرایدار 5 مرداد سال 95 مرد جوانی به همراه زن میانسالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت رفته و ناپدید شدن سهراب - سرایدار- را اعلام کردند. مرد جوان که برادر سهراب بود به همراه زن میانسال که صاحب کار او بود، مدعی بودند که سهراب را روز قبل ربوده اند.
به گزارش ایران ، برادر سهراب در تحقیقات گفت: سهراب سرایدار خانه زن ثروتمندی به نام ترانه است. از آنجا که تمام کار های این زن را برادرم انجام می داد در حکم مباشر او نیز محسوب می شد. اما از دیروز برادرم ناپدید شده است نگران او شدیم با ترانه تماس گرفتیم. اما زن میانسال مدعی شد که از او خبری ندارد و سهراب برای انجام کار شخصی از او چند ساعتی مرخصی گرفته و ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
پایان مرگبارخیانت یک زن درخشم مرد مرموز

پایان مرگبارخیانت یک زن درخشم مرد مرموز به گزارش، رسیدگی به این پرونده از سال 92 به دنبال پیدا شدن جنازه یک زن جوان در خانه اش در خیابان شریعتی تهران آغاز شد.
شواهد نشان می داد مهناز 30 ساله در غیاب شوهر و دختر خردسالش با سیم تلفن خانه خفه شده است.
همسر مهناز به پلیس گفت: همسرم در یک شرکت خودرو سازی کار می کرد. من صبح دخترم را به مهد کودک بردم و سپس به محل کارم رفتم. اما چند ساعت بعد هر چه با تلفن همراه مهناز تماس گرفتم کسی پاسخ نداد. من که نگران او شده بودم با محل کار همسرم تماس گرفتم و فهمیدم او به محل کارش نرفته است. سپس به خانه برگشتم و ناباورانه با جنازه همسرم روبه رو شدم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
انفجار در سودان، جانِ 7 تن را گرفت

انفجار در سودان، جانِ 7 تن را گرفت ایرنا: وقوع انفجار در خارطوم پایتخت سودان، به کشته شدن 7 تن انجامید.
به گزارش شبکه خبری الجزیره، یک منبع امنیتی دوشنبه شب گفت: بر اثر انفجار در منطقه الشقله در خارطوم در یک مراسم خانوادگی، هفت نفر از جمله سه کودک کشته و ده ها تن زخمی شدند.
برخی شبکه های خبری نیز به نقل از رسانه های سودانی اعلام کردند که حادثه در پی انفجار بمب دست ساز در یک مراسم عروسی رخ داده است.
این منابع شمار زخمی ها را 400 تن اعلام کرده اند.
در پی انفجار، پلیس تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری سارق منزل با 6 فقره سرقت در بابل / انهدام باند باند 3 نفره سرقت اماکن خصوصی در رامسر

دستگیری سارق منزل با 6 فقره سرقت در بابل / انهدام باند باند 3 نفره سرقت اماکن خصوصی در رامسر به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم ترین حوادث سه شنبه اول بهمن ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
دستگیری سارق حرفه ای منزل با در بابل
سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
او افزود:با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهم را شناسایی کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
تصادف رانندگی در گنبدکاووس / 2 نفر کشته شدند

تصادف رانندگی در گنبدکاووس / 2 نفر کشته شدند آفتاب نیوز :
سرگرد حسین خسروی افزود: در این سانحه رانندگی که ساعت 21 امشب و در نزدیکی شهرک صنعتی گنبدکاووس رخ داد، دو سرنشین خوردرو سمند که متعلق به هنگ مرزی اترک بود، به دلیل شدن جراحات وارده جان باختند.
وی افزود: رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی اترک و یکی از پرسنل این اداره از جانباختگان حادثه امشب هستند.
سرگرد خسروی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، افزود: اطلاعات اولیه حاکی از تصادف رخ به رخ دو خودرو می باشد که یکی از شمال به جنوب و دیگری در سمت مخالف در حال حرکت بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 10 ساعت پیش
10 کشته و ده ها زخمی درپی حادثه در یک جشنواره مذهبی در اتیوپی

10 کشته و ده ها زخمی درپی حادثه در یک جشنواره مذهبی در اتیوپی به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، بر اثر فرو ریختن جایگاه چوبی در یک جشنواره مذهبی در اتیوپی دست کم ده نفر جان خود را از دست دادند. این حادثه همچنین چندین زخمی برجای گذاشت.
بر این اساس، این حادثه در شهر گوندار در اتیوپی روی داد. جشنواره تیمکات هر سال با حضور هزاران نفر برگزار می شود.
خبرگزاری اتیوپی گزارش داد بیش از 15 هزار نفر از کشور های دیگر در این جشن شرکت داشتند.
مسئولان محلی از احتمال افزایش تلفات این حادثه خبر می دهند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
انفجار در سودان جان 7 تن را گرفت

انفجار در سودان جان 7 تن را گرفت به گزارش شبکه خبری الجزیره، یک منبع امنیتی دوشنبه شب گفت: بر اثر انفجار در منطقه الشقله در خارطوم در یک مراسم خانوادگی، هفت نفر از جمله سه کودک کشته و ده ها تن زخمی شدند.
برخی شبکه های خبری نیز به نقل از رسانه های سودانی اعلام کردند که حادثه در پی انفجار بمب دست ساز در یک مراسم عروسی رخ داده است.
این منابع شمار زخمی ها را 400 تن اعلام کرده اند.
در پی انفجار، پلیس تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است. ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
تیراندازی در پایتخت ایالت هاوایی

تیراندازی در پایتخت ایالت هاوایی به گزارش افکارنیوز ،
گزارشها حاکی از آن است که وقوع تیراندازی در منطقه دایاموند هد شهر هونولولو، ایالت هاوایی باعث کشته شدن دو مأمور پلیس شد و فرد مظنون به تیراندازی از صحنه جرم گریخت.
اخبار بین الملل - گفتنی است که در پی این تیراندازی، یک آتش سوزی گسترده در منطقه مزبور رخ داد.
بنا بر گزارش رسانه های محلی، مأموران پلیس در پی دریافت گزارشهایی مبنی بر وقوع تیراندازی به محل اعزام شدند. فرد مظنون در مواجهه با مأموران پلیس به روی آنها آتش گشود که در پی این حمله، دو مأمور پلیس به ضرب گلوله جان باختند. ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
دستگیری کلاهبردار زن به بهانه استخدام از 12 نفر!

دستگیری کلاهبردار زن به بهانه استخدام از 12 نفر! سرهنگ "سعید بالش زر" گفت: در پی گزارش واصله خانمی35 ساله که کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
وی اظهارکرد: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از تعقیب و مراقبت متهم را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
تصادف مرگبار پراید و سمند

تصادف مرگبار پراید و سمند سرهنگ علی عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: ساعت 20 و پنج دقیقه شامگاه دوشنبه تصادف یک دستگاه خودروی سواری سمند با پراید در محور گنبدکاووس به اینچه برون، حوالی شهرک صنعتی اتفاق افتاد.
وی افزود: در این سانحه دو نفر به دلیل شدت جراحات وارد جان خود را از دست دادند و یک نفر هم مصدوم شد.
عبدی گفت که علت حادثه در دست بررسی است. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
حادثه رانندگی در گنبدکاووس 2 کشته برجای گذاشت

حادثه رانندگی در گنبدکاووس 2 کشته برجای گذاشت سرهنگ علی عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: ساعت 20 و پنج دقیقه شامگاه دوشنبه تصادف یک دستگاه خودروی سواری سمند با پراید در محور گنبدکاووس به اینچه برون، حوالی شهرک صنعتی اتفاق افتاد.
وی افزود: در این سانحه دو نفر به دلیل شدت جراحات وارد جان خود را از دست دادند و یک نفر هم مصدوم شد.
عبدی گفت که علت حادثه در دست بررسی است.
کد خبر 4831015 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری قاتل فراری در خوزستان

دستگیری قاتل فراری در خوزستان ایرنا: فرمانده انتظامی خوزستان گفت:قاتل فراری و اعضای باند یک سرقت مسلحانه در شهرستان خرمشهر شناسایی و دستگیر شدند.
سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر افزود:در پی وقوع یک فقره قتل در روز 12 آذر امسال در حومه شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی گفت:کارآگاهان پلیس آگاهی خرمشهر با کار اطلاعاتی اعضای یک باند پنج نفره سرقت مسلحانه را که در اهواز،آبادان،خرمشهر،شادگان اقدام به سرقت مسلحانه می کردند شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهشان دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری کلاهبرداری 20 هزار دلاری در ساری

دستگیری کلاهبرداری 20 هزار دلاری در ساری به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری از وی از سوی فردی با جعل عنوان و سوء استفاده از اعتماد وی به ارزش 20 هزار دلار ، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات از مال باخته که دارای یک واحد صنفی صرافی بوده، مشخص شد، فردی با مراجعه به این صرافی و معرفی خود به عنوان پزشک فوق تخصص از آمریکا با پاسپورت آمریکایی نیازمند دلار است که با سوء استفاده از اعتماد مالباخته ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
کلاهبرداری 500 میلیونی یک زن با وعده استخدام

کلاهبرداری 500 میلیونی یک زن با وعده استخدام رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف کلاهبرداری تحت عنوان استخدام افراد به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید بالش زر افزود: در پی گزارش واصله خانمی 35 ساله که از کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
وی بیان داشت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری قاتل فراری و اعضای باند سرقت مسلحانه در خوزستان

دستگیری قاتل فراری و اعضای باند سرقت مسلحانه در خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان گفت:قاتل فراری و اعضای باند یک سرقت مسلحانه در شهرستان خرمشهر شناسایی و دستگیر شدند.
سردار حیدر عباس زاده شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود:در پی وقوع یک فقره قتل در روز 12 آذر امسال در حومه شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی گفت:کارآگاهان پلیس آگاهی خرمشهر با کار اطلاعاتی اعضای یک باند پنج نفره سرقت مسلحانه را که در اهواز،آبادان،خرمشهر،شادگان اقدام به سرقت مسلحانه می کردند شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهشان دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
کلاهبرداری پنج میلیارد ریالی یک زن با وعده استخدام افراد

کلاهبرداری پنج میلیارد ریالی یک زن با وعده استخدام افراد به گزارش بولتن نیوز ، سعید بالش زر افزود: در پی گزارش واصله خانمی 35 ساله که از کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
وی بیان داشت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند.
بالش زر افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از تعقیب و مراقبت متهم را دستگیر کردند و متهم در بازجویی های اولیه به مبلغ پنج ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
دروازه بان منچستریونایتد از مرگ گریخت

دروازه بان منچستریونایتد از مرگ گریخت ورزش سه: به نظر می رسد که دروازه بان دوم منچستر یونایتد یعنی سرخیو رومرو آرژانتینی، از مرگ گریخته است. او با لامبورگینی خود که قیمت آن بالغ بر 170 هزار پوند است، به سمت گارد ریل های واقع در اتوبان منحرف شده اما به نظر می رسد که به شکل معجزه آسایی از مرگ گریخته است.
این حادثه در نزدیکی جاده کارینگتون اسپور به وقوع پیوسته است؛ جاده ای که فاصله نزدیکی با محل تمرین یونایتد در شهر منچستر دارد.
حالا اما تصاویر مربوط به تصادف دروازه بان منچستر یونایتد در حالی دست به دست می شود که اوضاع اتومبیل او و خودش کاملاً متفاوت است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
زمینه آزادی 11زندانی جرائم غیرعمد در سیستان و بلوچستان فراهم شد

زمینه آزادی 11زندانی جرائم غیرعمد در سیستان و بلوچستان فراهم شد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، سید عبدالحسین سجادی در ششمین جلسه هیات امنای ستاد دیه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: جرائم این زندانیان در خصوص مهریه، تصادف و مشکلات مالی است که 9 پرونده منجر به آزادی و 2 پرونده نیز به کمیته ویژه ستاد دیه ارسال شده است.
وی میزان کمک ستاد دیه برای آزادی این زندانیان را 554 میلیون تومان عنوان کرد.
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: از اول سالجاری تاکنون 80 نفر از مددجویان جرائم غیرعمد استان از زندان آزاد شده اند که همگی مرد بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
توقیف بیش از 16 هزار جاروبرقی قاچاق

توقیف بیش از 16 هزار جاروبرقی قاچاق فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف جاروبرقی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال خبر داد.
سرهنگ فرهاد آراوند با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس ایستگاه بازرسی شهید صلاحی در محور خروجی شهرستان دشتستان حین کنترل وسایل نقلیه عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شده و آن را برای بررسی های بیشتر متوقف کردند.
به گزارش پلیس بوشهر، این مقام انتظامی عنوان کرد: در بازرسی از وسیله نقلیه توقیفی 16 هزار و 831 دستگاه جاروبرقی فاقد مدارک گمرکی کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه مردم سالاری دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری موادفروشان شهرک غرب

دستگیری موادفروشان شهرک غرب به گزارش افکارنیوز ،
سرهنگ ضرغام آذین، در خصوص این پرونده گفت: ساعت 4 سحرگاه شنبه بیست و هشتم دی ماه 98 ماموران گشت کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده بلوار شهید پاکنژاد با توجه به تاریکی هوا و بارش شدید برف به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام سفید رنگ مشکوک شدند و در یک عملیات پلیسی موفق به توقیف خودرو شدند.
اخبار اجتماعی - وی با بیان دستگیری راننده و سرنشین خودرو، افزود: در بازرسی از جیب های لباس یکی از متهمان 286 گرم هروئین و 40 گرم شیشه کشف شد.
این مقام پلیسی ادامه داد: در تحقیقات اولیه از 2 متهم مشخص شد که آنها در زمینه توزیع ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
کلاهبردار جاعل در شهرستان ملارد دستگیر شد

کلاهبردار جاعل در شهرستان ملارد دستگیر شد به گزارش خبرگزاری فارس از ملارد، جواد جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد اظهار داشت: کلاهبرداری که با جعل اسناد و انتقال مال غیر با عنوان مباشر در بنگاه معاملات املاک، یک منزل مسکونی را به 21 نفرفروخته و یا اجاره داده بود، دستگیر شد.
وی بیان کرد: این فرد با وکالت و قولنامه های جعلی یک میلیارد و 200 میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده است که با اقدامات بموقع دستگاه قضایی دستگیر و روانه زندان شد.
انتهای پیام/ش/د/ث20 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
کلاهبرداری میلیاردی با ترفند سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی

کلاهبرداری میلیاردی با ترفند سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین ترکیان اظهار داشت: در پی وصول شکایتی مبنی بر اینکه فردی مبلغ 25 میلیارد ریال از یک شهروند با ترفند سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی دریافت و متواری شده است، کارآگاهان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی اصفهان وارد عمل شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: در تحقیقات صورت گرفته از سوی پلیس مشخص شد، فرد کلاهبردار خود را به عنوان یک شخص با نفوذ در یکی از دستگاه های دولتی معرفی کرده و توانسته با ظاهرسازی، اعتماد شاکی را بدست بیاورد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
انفجار پیک نیکِ گاز در میناب

انفجار پیک نیکِ گاز در میناب خبرگزاری ایسنا: رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان میناب عصر امروز(30 دی ماه) در جمع خبرنگاران، گفت: به دنبال گزارشی مبنی بر سوختگی شدید 5 نفر بر اثر انفجار گاز پیکنیک در میناب و انتقال آنها به بیمارستان این شهرستان بلافاصله اقدامات اولیه درمانی در بخش اورژانس این بیمارستان انجام شد.
دکتر محمد مورخ افزود: با توجه به شدت سوختگی و وخامت حال مصدومین بلافاصله از طریق ستاد هدایت بیماران (MCMC) و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان جهت اعزام بالگرد اورژانس و پذیرش بیماران در مرکز سوانح و سوختگی بندرعباس هماهنگی لازم انجام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در عجب شیر

اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در عجب شیر عادل اصغرپور روز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: نیروی انتظامی باید با اجرای طرح پاکسازی، مناطق آلوده را برای عرصه کنندگان مواد مخدر ناامن کند.
وی گفت: در همین راستا برنامه های فرهنگی در حوزه آگاه سازی و پیشگیری از اعتیاد در مدارس در قالب طرح یاری گران زندگی در 20 مدرسه شهرستان با جدیت پیگیری می شود.
اصغرپور همچنین با تاکید بر اینکه نظارت بر مراکز ترک اعتیاد شهرستان باید به صورت مداوم انجام شود افزود: نظارت مستمر و بازدیدهای سرزده، تاثیر بسیاری بر ارتقاء کیفیت این مرکز و جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی خواهد داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
ارسال سومین محموله کمک های جمعیت هلال احمر به سیستان وبلوچستان

ارسال سومین محموله کمک های جمعیت هلال احمر به سیستان وبلوچستان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،علی محمد هاشمی سرپرست جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: این محموله در قالب یک دستگاه کامیون شامل پتو، اقلام خوراکی و بهداشتی با شش ماه تاریخ مصرف به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان ارسال شد.
علی محمد هاشمی افزود: همچنین تاکنون پنج میلیارد ریال کمک نقدی مردم برای اهدا به مردم گرفتار سیل سیستان وبلوچستان جمع آوری شده است.
او گفت: علاوه بر این هم مردم استان اصفهان تاکنون یک میلیارد ریال به شماره حساب 999 جمعیت هلال احمر استان برای کمک به سیل زدگان واریز کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
نجات دروازه بان منچستریونایتد از مرگ +عکس

نجات دروازه بان منچستریونایتد از مرگ +عکس باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که دروازه بان آرژانتینی این تیم سرخیو رومرو نزدیکی زمین تمرینی این تیم (کارینگتون) دچار یک سانحه رانندگی شده که البته خوشبختانه در آن آسیبی جدی ندیده است. با وجود انتشار تصاویر نگران کننده از وضعیت خودروی لامبورگینی دروازه بان ذخیره شیاطین سرخ که نشان می دهد این خودرو از مسیر خود منحرف شده و پس از عبور از زیر گاردریل های کنار جاده با چند درخت برخورده کرده است، هیچ صدمه ای به راننده آن وارد نشده است.
هنوز جزئیات بیشتری درباره دلیل و نحوه رخ دادن این اتفاق منتشر نشده و مشخص نیست که در این سانحه شخص دیگری هم به جز رومرو در خودروی او بوده است یا نه ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
محموله پارچه قاچاق در عسلویه کشف شد

محموله پارچه قاچاق در عسلویه کشف شد سرهنگ پیمان فتاحی شامگاه دوشنبه در تشریح این خبر افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران یگان امداد عسلویه حین کنترل محور خروجی این شهرستان به یک دستگاه وانت نیسان یخچال دار مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از خودرو توقیفی 190 طاقه پارچه خارجی قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه اضافه کرد: در همین رابطه یک متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد. ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 16 ساعت پیش
تصادف در کبودراهنگ/ 3 نفر کشته شدند+عکس

تصادف در کبودراهنگ/ 3 نفر کشته شدند+عکس آفتاب نیوز :
داود مرادی افزود: ساعت 14 و 56 دقیقه امروز خبر یک مورد سانحه رانندگی به اورژانس کبودراهنگ اطلاع رسانی شد.
وی اضافه کرد: پس از حضور در محل مشخص شد که برخورد خودرو سواری پژو پارس با تریلی حامل گندم در مسیر جاده اصلی کبودراهنگ به سه راهی سایت سوباشی، یک کیلومتر بعد از روستای قزلجه منجر به مرگ سه تن شده است.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی اظهار داشت: علاوه بر اورژانس تیم های هلال احمر و آتش نشانی نیز برای امداد رسانی در محل حضور یافتند.
مرادی با بیان اینکه علت بروز این سانحه توسط پلیس راه در دست بررسی است گفت: راننده و شاگرد کامیون در این سانحه آسیبی ندیدند. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
عامل ارسال مطالب کذب به شرکت های بازرگانی دستگیر شد

عامل ارسال مطالب کذب به شرکت های بازرگانی دستگیر شد به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ تورج کاظمی، اظهار کرد: در بیست و هشتم آبان ماه امسال مدیر عامل یک شرکت بازرگانی با در دست داشتن شکایتی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای ناحیه 31 تهران به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت، فردی ناشناسی در یک سایت ناشناس مطالب کذبی درباره محصولات شرکتش منتشر کرده است و انتشار این مطالب موجب ورود ضرر و زیان مالی و تزلزل در موقعیت کاری شرکت شده است.
این مقام انتظامی بیان داشت: بررسی موضوع در اختیار مهندسان فتا قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که مردی 31 ساله و ساکن حوالی خیابان شهید مفتح بود مطالب کذب را منتشر کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
جعل عنوان و کلاهبرداری 20 هزار دلاری در ساری

جعل عنوان و کلاهبرداری 20 هزار دلاری در ساری سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری از وی از سوی فردی با جعل عنوان و سوء استفاده از اعتماد وی به ارزش 20 هزار دلار، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.
او افزود: با انجام تحقیقات از مال باخته که دارای یک واحد صنفی صرافی بوده، مشخص شد، فردی با مراجعه به این صرافی و معرفی خود به عنوان پزشک فوق تخصص از آمریکا با پاسپورت آمریکایی نیازمند دلار است که با سوء استفاده از اعتماد مالباخته ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
3 کشته در تصادف پژو با تریلی در جاده همدان (+عکس)

3 کشته در تصادف پژو با تریلی در جاده همدان (+عکس) مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ گفت: بر اثر برخورد خودرو سواری پژو با تریلی در این شهرستان سه سرنشین پژو در دم جان باختند.
داود مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 14 و 56 دقیقه امروز خبر یک مورد سانحه رانندگی به اورژانس کبودراهنگ اطلاع رسانی شد.
وی اضافه کرد: پس از حضور در محل مشخص شد که برخورد خودرو سواری پژو پارس با تریلی حامل گندم در مسیر جاده اصلی کبودراهنگ به سه راهی سایت سوباشی، یک کیلومتر بعد از روستای قزلجه منجر به مرگ سه تن شده است.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
تصادف در کبودراهنگ سه کشته برجا گذاشت

تصادف در کبودراهنگ سه کشته برجا گذاشت داود مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 14 و 56 دقیقه امروز خبر یک مورد سانحه رانندگی به اورژانس کبودراهنگ اطلاع رسانی شد.
وی اضافه کرد: پس از حضور در محل مشخص شد که برخورد خودرو سواری پژو پارس با تریلی حامل گندم در مسیر جاده اصلی کبودراهنگ به سه راهی سایت سوباشی، یک کیلومتر بعد از روستای قزلجه منجر به مرگ سه تن شده است.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی اظهار داشت: علاوه بر اورژانس تیم های هلال احمر و آتش نشانی نیز برای امداد رسانی در محل حضور یافتند.
مرادی با بیان اینکه علت بروز این سانحه توسط پلیس راه در دست بررسی است گفت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
رشد 30 درصدی کشفیات مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد

رشد 30 درصدی کشفیات مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، احد جمالی عصر امروز(30 دی) در نهمین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبنای پیشگیری، کنترل، مقابله و مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد در استان نتایج فعالیت های تحقیقاتی، پژوهشی و دانشگاهی باشد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: باید در حوزه اعتیاد هوشمندانه، سیستمی و به دور از سلیقه ای و سنتی عمل کرد.
جمالی با بیان اینکه در بحث اعتیاد و مواد مخدر باید میدانی عمل شود ، تصریح کرد: طرح های پژوهشی و مطالعاتی در حوزه مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر باید قابلیت و راهکار اجرایی و عملیاتی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
یک کشته در برخورد خودروی تیبا با تخته سنگ

یک کشته در برخورد خودروی تیبا با تخته سنگ به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، سرهنگ جابر پاپری بیان کرد: به دنبال اعلام وقوع یک حادثه رانندگی در محور جم- سیراف، عوامل پلیس به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل وقوع حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری تیبا با یک تخته سنگ بزرگ که از کوه سقوط کرده و در جاده افتاده بوده برخورد کرده و در کنار آن متوقف شده است.
رئیس پلیس راه استان بوشهر اضافه کرد: در این حادثه راننده خودرو تیبا به علت شدت جراحات، در مرکز درمانی جان خود را از دست داد.
سرهنگ پاپری گفت: کارشناسان پلیس راه در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 17 ساعت پیش
3 سارق منازل مسکونی در شهرستان شهرکرد دستگیر شدند

3 سارق منازل مسکونی در شهرستان شهرکرد دستگیر شدند سردار غلامعباس غلامزاده روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: پس از انجام تحقیقات ویژه، خودرو سارقان در محور شهرکرد به بن شناسایی شد و در تعقیب و گریز پلیس در یک درگیری مسلحانه 3 سارق دستگیر شدند.
به گفته وی، یکی از سارقان در درگیری با نیروهای پلیس مجروح شد که هم اکنون این سارق در بیمارستان بستری است.
غلامزاده اظهار داشت: این سارقان از استان های همجوار با سرقت پلاک خودرو و نصب آن بر روی ماشین های خود پس از اطمینان از خالی بودن خانه ها اقدام به سرقت می کردند.
وی افزود: این سارقان به 30 فقره سرقت اعتراف کردند که براساس ارزیابی انجام شده، تاکنون به بیش از 21 میلیارد ریال سرقت طلا ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر

سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر به گزارش تابناک ؛ مهم ترین اخبار حوادث و توصیه پلیسی امروز (دوشنبه سی ام دی ماه سال 98) را می توانید در این بسته خبری مشاهده کنید.
دستگیری 2 برادر به جرم تخریب گاراژی در جنوب
رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 3 تن از عاملان تخریب گاراژی در جنوب تهران خبر داد . بیشتر بخوانید
تصادف در اتوبان فتح 16 مصدوم بر جای گذاشت
رئیس مرکز اورژانس تهران از تصادف دو دستگاه مینی بوس با خودرو های پژو 206 و پژو 405 خبر داد. بیشتر بخوانید
16 کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قم ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
مصدومیت شدید 5 نفر بر اثر انفجار پیکنیک گاز در میناب/ مصدومان توسط بالگرد به بندرعباس منتقل شدند

مصدومیت شدید 5 نفر بر اثر انفجار پیکنیک گاز در میناب/ مصدومان توسط بالگرد به بندرعباس منتقل شدند به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان میناب گفت: به دنبال گزارشی مبنی بر سوختگی شدید 5 نفر بر اثر انفجار گاز پیکنیک در میناب و انتقال آنها به بیمارستان این شهرستان بلافاصله اقدامات اولیه درمانی در بخش اورژانس این بیمارستان انجام شد.
وی افزود: با توجه به شدت سوختگی و وخامت حال مصدومین بلافاصله از طریق ستاد هدایت بیماران (MCMC) و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان جهت اعزام بالگرد اورژانس و پذیرش بیماران در مرکز سوانح و سوختگی بندرعباس هماهنگی لازم انجام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
افزایش هشدار دهنده تلفات عابران پیاده در یزد

افزایش هشدار دهنده تلفات عابران پیاده در یزد به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد، رئیس پلیس راهور استان گفت: در 10 ماهه گذشته امسال 679 عابر پیاده در یزد در حوادث رانندگی مصدوم شده اند و 28 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
سرهنگ زارع افزود: تعداد تلفات عابران پیاده در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 56 درصد رشد داشته و این موضوع زنگ خطری جدی را به صدا درآورده است.
وی گفت: مهمترین علت این حوادث سرعت بالای خودرو ها و بی توجهی خود عابران پیاده است.
سرهنگ زارع افزود: بیشترین فوت شدگان مرد و سن آنان بالای 50 سال بوده است و این یعنی زیر ساخت های لازم برای استفاده سالمندان از پل های عابر پیاده فراهم نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر

سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر مرد متأهل برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش، همسرش را در توطئه ای شوم به قتل رساند و برای گمراه کردن تیم جنایی، دست به خودکشی ساختگی زد.
به گزارش ایران، بعد از ظهر 29 آذر مأموران کلانتری 115 رازی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ زن جوانی بر اثر مسمومیت با قرص برنج در یکی از بیمارستان ها خبر دادند. با اعلام این خبر تحقیقات آغاز شد و در بررسی های اولیه مشخص شد که همسر فتانه او را به بیمارستان منتقل کرده است.
ساسان، در تحقیقات به مأموران کلانتری گفته بود که همسرش به خاطر بیماری داروی گیاهی مصرف می کرده و احتمالاً مرگ او نیز به خاطر مصرف داروها بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
دروازه بان منچستریونایتد از سانحه رانندگی جان سالم به در برد + عکس

دروازه بان منچستریونایتد از سانحه رانندگی جان سالم به در برد + عکس به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه میرر باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که دروازه بان آرژانتینی این تیم سرخیو رومرو نزدیکی زمین تمرینی این تیم (کارینگتون) دچار یک سانحه رانندگی شده که البته خوشبختانه در آن آسیبی جدی ندیده است.
با وجود انتشار تصاویر نگران کننده از وضعیت خودروی لامبورگینی دروازه بان ذخیره شیاطین سرخ که نشان می دهد این خودرو از مسیر خود منحرف شده و پس از عبور از زیر گاردریل های کنار جاده با چند درخت برخورده کرده است، هیچ صدمه ای به راننده آن وارد نشده است.
هنوز جزئیات بیشتری درباره دلیل و نحوه رخ دادن این اتفاق منتشر نشده و مشخص نیست که در این سانحه شخص دیگری ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
دختر 4 ساله جیرفتی در آتش سوزی جان باخت

دختر 4 ساله جیرفتی در آتش سوزی جان باخت به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا محمدرضایی گفت: در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیس 110، مبنی بر آتش سوزی در یک منزل مسکونی در سطح شهر، بلافاصله تیم گشت انتظامی به محل وقوع حادثه اعزام شد.
وی گفت: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد در پی آتش گرفتن یک باب منزل مسکونی در یکی از نقاط شهر عوامل آتش نشانی نسبت به اطفای حریق اقدام و یک دختربچه 4 ساله را به همراه پدرش که در منزل حضور داشتند به بیمارستان منتقل کرده اند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه مشخص شد، پس از انتقال مصدومان به بیمارستان متاسفانه دختربچه 4 ساله به دلیل استنشاق گاز منواکسید کربن جان خود را از دست داده است ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 18 ساعت پیش
کشف تریاک از کیف لپ تاپ در شهرضا

کشف تریاک از کیف لپ تاپ در شهرضا به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید امامی شهرضا در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس به لپ تاپی که زیر صندلی مخفی شده بود مشکوک شدند و در بازرسی از آن دو کیلو و 600 گرم تریاک کشف کردند.
سرهنگ صادق کاظم زاد افزود: قاچاقچی تریاک دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق در محمودآباد

کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق در محمودآباد براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، محمود حسین زاده در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق محصولات و فرآورده های جنگلی در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران گشت انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را در حین حمل چوب قاچاق با یک خودروی وانت شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی محمودآباد از کشف یک تن چوب قاچاق در بازرسی از خودروی مورد نظر خبر داد و اظهار کرد: ضمن تحویل چوب های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان 3 نفر در این راستا نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
کشف 600 سکه بهار آزادی توسط ماموران پلیس راه آهن

کشف 600 سکه بهار آزادی توسط ماموران پلیس راه آهن به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حشمت اله ملکی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس راه آهن اصفهان حین کنترل مسافران قطار اصفهان-تهران به شخصی به هویت معلوم مشکوک شدند و در بازرسی بدنی از وی تعداد 600 سکه تمام بهار آزادی، فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف کردند.
وی افزود: متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود مبنی بر خرید و فروش غیرمجاز سکه و ارز اعتراف کرد.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه حسب دستور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان، متهم به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور دستگیر شده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
کلاهبردار 20 هزار دلاری در ساری دستگیر شد

کلاهبردار 20 هزار دلاری در ساری دستگیر شد به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس ، سردارسید محمود میرفیضی گفت : در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری از وی از سوی فردی با جعل عنوان و سوء استفاده از اعتماد وی به ارزش 20 هزار دلار ، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت .
وی افزود که با انجام تحقیقات از مال باخته که دارای یک واحد صنفی صرافی بوده، مشخص شد، فردی با مراجعه به این صرافی ، خود را پزشک فوق تخصص از آمریکا با پاسپورت آمریکایی معرفی و پس از جلب اعتماد ، 20 هزار دلار کلاهبردای کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
انهدام باند دزدان رایانه خودروهای وارداتی

انهدام باند دزدان رایانه خودروهای وارداتی رئیس کلانتری 102 پاسداران از دستگیری سه سارق رایانه خودروهای وارداتی و یک مالخر در محله پاسداران خبر داد .
به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد باقر قدم زاده گفت: با تماس های تلفنی شهروندان، ماموران کلانتری در جریان وقوع چند فقره سرقت رایانه خودروهای کره ای و وارداتی قرار گرفتند و گشت های پلیسی به صورت ویژه برای دستگیری سارقان افزایش یافت و ماموران در نهایت موفق شدند تصویری محو و نامشخصی از خودروی متهمان که سمند سفید رنگ بود را به دست بیاورند.
کلانتر محله پاسداران ادامه داد: گشت زنی های هدفمند آغاز شد تا اینکه ماموران کلانتری موفق شدند ساعت 2 بامداد شنبه (28 دی ماه) خودروی مورد نظر را که ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
اختلاف بر سر کبوتر به قتل انجامید

اختلاف بر سر کبوتر به قتل انجامید آفتاب نیوز :
سرهنگ آیت الله قره گوز لو فرمانده انتظامی شهرستان زهک گفت: ساعت 12 و 53 دقیقه بیست و ششم دیماه و در پی اعلام مرگ یک جوان 21 ساله بر اثر چاقو خوردگی در بیمارستان سیدالشهدا شهر زهک موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
او افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، این جوان در یکی از خیابان های شهر زهک در یک درگیری بر اثر اصابت چاقو از ناحیه قفسه سینه مجروح و توسط شهروندان به بیمارستان منتقل شده است که متأسفانه تلاش تیم پزشکی نیز برای احیاء او نتیجه ای نداشته و در بیمارستان فوت می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
دستگیری 2 فروشنده مواد مخدر در شهرک غرب

دستگیری 2 فروشنده مواد مخدر در شهرک غرب به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رئیس کلانتری 134 شهرک غرب گفت: 2 فروشنده مواد مخدر دستگیر و 325 گرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه کشف شد.
سرهنگ "ضرغام آذین" در خصوص این پرونده گفت: ساعت 4 سحرگاه شنبه بیست و هشتم دی ماه امسال ماموران گشت کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده بلوار شهید پاکنژاد با توجه به تاریکی هوا و بارش شدید برف به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام سفید رنگ مشکوک شدند و در یک عملیات پلیسی موفق به توقیف خودرو شدند.
وی با بیان دستگیری راننده و سرنشین خودرو، افزود: در بازرسی از جیب های لباس یکی از متهمان 286 گرم هروئین و 40 گرم شیشه کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
حوادث رانندگی در جاده های استان مرکزی 2 کشته داشت

حوادث رانندگی در جاده های استان مرکزی 2 کشته داشت سرهنگ ایرج کهریزی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حوادث بر اثر وقوع 2 فقره سانحه رانندگی در مسیرهای نخجیروان به محلات و بوئین زهرا اتفاق افتاده است.
وی بیان کرد: حادثه جاده نخجیروان به محلات ساعت 20 و 40 دقیقه شب بر اثر برخورد یک دستگاه پژو 206 با عابر پیاده به وقوع پیوسته که در پی آن عابر پیاده به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: کارشناسان پلیس راه حاضر در صحنه، علت وقوع این حادثه را توجه نکردن راننده پژو 206 به جلو گزارش کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
توییت قالیباف به مناسبت سالروز حادثه پلاسکو

توییت قالیباف به مناسبت سالروز حادثه پلاسکو به گزارش مشرق ، ساختمان پلاسکو، ساختمانی در ضلع شرقی چهارراه استانبول تهران بود که از این ساختمان 17 طبقه به عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می شد. ساختمان پلاسکو که در سال 1339 ساخته شده بود در 30 دی ماه سال 1395 پس از 3 ساعت و نیم آتش سوزی فروریخت و تعدادی از آتش نشانان که در حال مهار آتش بودند و مغازه دارانی که برای تخلیه اجناسشان به داخل ساختمان رفته بودند پس از فروریختن آن، جان باختند.
محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، به مناسبت سالروز حادثه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو تهران و جان باختن 16 نفر از آتش نشانان و تعدادی از شهروندان و مغازه داران این ساختمان ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
سارق باسابقه در میامی دستگیر شد

سارق باسابقه در میامی دستگیر شد سرگرد احمد حاج پروانه روز دوشنبه افزود : در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در کلاته های میامی ،موضوع به طور ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی به بررسی های محسوس و نامحسوس ماموران اداره پلیس آگاهی شهرستان اشاره کرد و گفت : فردی سابقه دار در تحقیقات تکمیلی پلیس به عنوان مظنون اصلی پرونده تحت پیگرد قرار گرفت.
حاج پروانه به شناسایی کامل متهم و هماهنگی های لازم در این راستا اشاره کرد و اظهار داشت : سارق 40 ساله در یک عملیات غافلگیرانه پلیس در مخفیگاه خود دستگیر، و پس از بازجویی های تخصصی به سرقت اماکن خصوصی در منطقه کلاته های شهرستان میامی اعتراف و به مراجع قضایی معرفی ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
کشف 600 سکه بهار آزادی از مسافر قطار اصفهان - تهران

کشف 600 سکه بهار آزادی از مسافر قطار اصفهان - تهران به گزارش ایلنا، فرمانده پلیس راه آهن کشور گفت: مأموران پلیس راه آهن اصفهان حین کنترل مسافران قطار اصفهان-تهران به شخصی با هویت معلوم مشکوک شدند و در بازرسی بدنی از وی 600 سکه تمام بهار آزادی، بدون هرگونه مجوز قانونی کشف کردند.
سرهنگ حشمت اله ملکی افزود: متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود مبنی بر خرید و فروش غیرمجاز سکه و ارز اعتراف کرد.
وی با بیان اینکه متهم به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور دستگیر شده گفت: ارزش ریالی سکه های کشف شده 30 میلیارد ریال برآورد شده که همگی با تشکیل پرونده به بانک ملی استان اصفهان تحویل شد. ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
دستگیری 2 برادر به جرم تخریب گاراژی در تهران

دستگیری 2 برادر به جرم تخریب گاراژی در تهران خبرگزاری ایسنا: رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 3 تن از عاملان تخریب گاراژی در جنوب تهران خبر داد و گفت: 2 تن از متهمان برادر هستند.
سرهنگ رسول محبت در تشریح این خبر گفت: اواخر هفته گذشته، فرد میانسالی به پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی مراجعه و مدعی بود مالک یک گاراژ تعمیرات خودرویی در حوالی خیابان شهید رجایی است و چند نفر ناشناس با حضور در محل کارش، اموال گاراژش را تخریب و قبل از حضور ماموران پلیس از محل گریخته اند.
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
جزییاتی جدید از قتل خانوادگی در بناب

جزییاتی جدید از قتل خانوادگی در بناب سرهنگ"سهراب شفقی"در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده چهار نفره در یکی از محلات شهرستان بناب، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع حادثه اعزام شدند، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی گفت: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه کارگاهان پلیس، متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود در کمتر از هشت ساعت با همکاری پلیس آگاهی این شهر دستگیر و جهت سیر مراحل ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
قاچاقچیان دلار در آذربایجان غربی 1.9 میلیارد ریال جریمه شدند

قاچاقچیان دلار در آذربایجان غربی 1.9 میلیارد ریال جریمه شدند محمد اقوامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح این پرونده ها اظهار کرد: در یکی از این پرونده ها، فردی که قصد داشت 20 هزار دلار را به صورت غیرقانونی از مرز بازرگان خارج کند، با هوشیاری ماموران دستگیر و پرونده او به شعبه تعزیرات حکومتی ماکو ارجاع شد.
وی اضافه کرد: قاضی نیز پس از بررسی پرونده، این فرد را به پرداخت یک میلیارد و 250 میلیون ریال جریمه و ضبط دلارهای قاچاق کشف شده محکوم کرد.
وی بیان کرد: در پرونده دیگری نیز فردی قصد انتقال 10 هزار دلار به صورت قاچاق از کشور را داشت که توسط ماموران گمرک بازرگان دستگیر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
دستگیری قاتل 4 عضو یک خانواده در بناب با سلاح گرم

دستگیری قاتل 4 عضو یک خانواده در بناب با سلاح گرم به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، سهراب شفقی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده چهار نفره در یکی از محلات شهر بناب موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع جرم اعزام و پس از بررسی صحنه قتل شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار قرار دادند.
این مقام انتظامی بناب تصریح کرد: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
کلاهبرداری میلیاردی یک خانم از 12نفر برای استخدام

کلاهبرداری میلیاردی یک خانم از 12نفر برای استخدام آفتاب نیوز :
سرهنگ "سعید بالش زر" افزود: در پی گزارش واصله خانمی35 ساله که کارمندان شرکتی بوده و خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود از 12 نفر جهت استخدام کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.
وی اظهارکرد: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند و با دعوت از مال باختگان پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
کشف سه و نیم میلیارد ریال کالای قاچاق در کرمانشاه

کشف سه و نیم میلیارد ریال کالای قاچاق در کرمانشاه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کرمانشاه حین گشتزنی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی نیسان مشکوک شدند.
او افزود: راننده این خودرو پس از مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد، اما پس از مدتی تعقیب و گریز چاره ای جز توقف و تسلیم ندید.
سردار جاویدان بیان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو، 29 جعبه بزرگ حاوی 7 هزار و 561 عدد لوازم و قطعات جانبی گوشی تلفن همراه کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان 3 میلیارد و 500 میلیون ریال ذکر کرد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
قاتل پدرم یک انسان واقعی است؛او را می بخشم

قاتل پدرم یک انسان واقعی است؛او را می بخشم سلامت نیوز : حدود دو سال قبل مأموران یکی از کلانتری ها در جنوب تهران هنگام گشت در خیابان به راننده یک خودروی پژو ظنین شده و دستور ایست دادند اما مرد جوان بی توجه به دستور پلیس با سرعت فرار کرد.
به گزارش سلامت نیوز، روزنامه ایران نوشت: مأموران نیز به تعقیب وی پرداخته و در حالی که راننده پژو با حرکات پر خطر و سرعت زیاد باعث اختلال در حرکت خودروها شده بود بارها به وی دستور ایست دادند سپس با شلیک گلوله به لاستیک خودرو قصد متوقف کردن وی را داشتند که راننده باز هم به فرار ادامه داد و این بار یکی از مأموران راننده را هدف گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: سلامت نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
اعتراف مریم به قتل مهندس در خانه مجردی

اعتراف مریم به قتل مهندس در خانه مجردی قاضی تحقیق در دادگستری اصفهان بودم خبر کشف جسد مهندس 43 ساله ای در آپارتمانش به من اعلام شد. وقتی برای بررسی صحنه جنایت به محل رفتیم با توجه به بوی تعفن شدید جسد که دو هفته از مرگ آن می گذشت نتوانستیم وارد شویم و با پلمب خانه، روز بعد با تجهیزات تنفسی به سرصحنه جنایت رفتیم. مقتول مرد 43 ساله ای بود که به تنهایی در این آپارتمان زندگی می کرد و به وسیله طناب داخل حمام خفه شده بود و قاتلان با کشیدن کیسه نایلونی بر سرمقتول شیرگاز خانه را باز کرده بودند و اقدامات زیادی انجام داده بودند تا جسد زودتر متعفن و متلاشی شود ... ادامه خبر ...

منبع: بهار نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
قتل عام خونین یک خانواده در بناب

قتل عام خونین یک خانواده در بناب فرماندار بناب گفت: چهار عضو یک خانواده در بناب با سلاح گرم به قتل رسیدند.امین رفیعی با تایید خبر قتل این خانواده چهار نفری، افزود: عصر روز گذشته، در این جنایت وحشتناک چهار عضو یک خانواده شامل زن، شوهر، فرزند دختر و فرزند پسر در شهر بناب با سلاح گرم به قتل رسیدند. قاتل متواری پس از چند ساعت دستگیر شد.قاتل فراری خانواده 4 نفره که شب گذشته در محله کوی سهند بناب توسط سلاح گرم به قتل رسیده بودند، به دام پلیس افتاد.فرماندار بناب ضمن تایید خبر قتل این خانواده چهار نفری، از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 8 ساعت بعد از وقوع جرم خبر داد ... ادامه خبر ...

منبع: بهار نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
جنایت وحشتناک در بناب/ قتل 4 عضو یک خانواده با اسلحه/ داماد خانواده مظنون اصلی

جنایت وحشتناک در بناب/ قتل 4 عضو یک خانواده با اسلحه/ داماد خانواده مظنون اصلی به گزارش ایلنا، امین رفیعی ضمن تایید این خبر گفت: چهار عضو یک خانواده در بناب با سلاح گرم به قتل رسیدند.
رفیعی با تایید خبر قتل این خانواده چهار نفری، افزود: عصر روز گذشته، در این جنایت وحشتناک چهار عضو یک خانواده شامل زن، شوهر، فرزند دختر و فرزند پسر در شهر بناب با سلاح گرم به قتل رسیدند.
وی عنوان کرد: قاتل فراری خانواده 4 نفره که شب گذشته در محله کوی سهند بناب توسط سلاح گرم به قتل رسیده بودند، ساعاتی بعد از ارتکاب به این جنایت، با تلاش مامورین نیروی انتظامی در شهرستان سقز دستگیر شده است.
همچنین اخبار رسیده حاکی است قاتل دستگیر شده، داماد این خانواده 4 نفره بوده است ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
قاتل: همسرم را کشتم تا با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم

قاتل: همسرم را کشتم تا با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم روزنامه شهروند نوشت: مرد جوان یک ماه پس از مرگ مشکوک همسرش لب به اعتراف گشود و به قتل زنش اقرار کرد. او برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش دست به این جنایت زد و آن طور که خودش می گوید چند بار پیش از این هم تلاش کرده بود زنش را به قتل برساند. اما در نهایت در آخرین روزهای آذرماه موفق شد نقشه شومش را عملی کند. ظاهرا مشکلات خانوادگی و بی علاقگی مرد جوان برای ادامه زندگی مشترک با دخترعمویش که فقط چند سال از شروع آن می گذشت، آغازی شد برای پایانی خونین. مرد همسرکش در اعترافاتش به بازپرس جنایی گفت: بارها از زنم خواستم طلاق بگیرد اما او قبول نمی کرد ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
مرگ موتورسوار در تصادف شاخ به شاخ با اتوبوس + فیلم

مرگ موتورسوار در تصادف شاخ به شاخ با اتوبوس + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، یک موتورسوار در ترکیه که وارد خط ویژه اتوبوس شده بود با یک اتوبوس به صورت شاخ به شاخ تصادف کرد.
این حادثه منجر به مرگ موتورسوار و مصدوم شدن یکی از مسافران اتوبوس شد.
بیشتر بخوانید: تصادف وحشتناک شاخ به شاخ با خودروی پارک شده در پیاده رو + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
زنگ قتل در گوشی پیرزن ! +عکس

زنگ قتل در گوشی پیرزن ! +عکس به گزارش مشرق ، سیزدهم دی، ماموران کلانتری شهید باهنر مشهد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد از مرگ مشکوک پیرزنی خبر دادند که در طبقه دوم منزل ویلایی خودش و به تنهایی زندگی می کرد. دقایقی بعد قاضی کاظم میرزایی به همراه گروهی از کارآگاهان ورزیده پلیس آگاهی به محل وقوع جنایت رسید و بدین ترتیب تحقیقات میدانی درباره چگونگی مرگ پیرزن آغاز شد.
آثار ضربات با جسم سخت و لبه دار که در سمت راست سر پیرزن وجود داشت از یک ماجرای جنایی حکایت می کرد بنابراین بررسی های تخصصی مقام قضایی شکل جنایی به خود گرفت! دختر مقتول درباره چگونگی اطلاع از وقوع جنایت به مقام قضایی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
سارقان ساختمان های نیمه کاره در آستارا دستگیر شدند

سارقان ساختمان های نیمه کاره در آستارا دستگیر شدند سرهنگ محمد نمازی روز دوشنبه گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره و انبار در آستارا، روز گذشته مأموران پلیس آگاهی سارقان 31، 44 و 54 ساله را شناسایی و دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهمان بعد از انتقال به مرکز پلیس آگاهی، در بازجویی به 11 فقره سرقت در آستارا اعتراف کردند و اغلب، خالی بودن ساختمان های نیمه کاره زمینه سرقت را فراهم می آورد.
فرمانده انتظامی آستارا از شهروندان خواست تا حد ممکن از خالی گذاشتن ساختمان های نیمه کاره خودداری و به ورودی ساختمان از پارکینگ یا زیرزمین قفل ایمنی و بر بالای دیوارها حفاظ نصب کنند و هر جرم یا اتفاق مشکوک را به پلیس 110 گزارش ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
فرار 75 متهم از زندانی در پاراگوئه

فرار 75 متهم از زندانی در پاراگوئه به گزارش ایسنا، دولت پاراگوئه اعلام کرد: دست کم 75 زندانی از جمله اعضای یک باند قاچاق روز گذشته (یکشنبه) از طریق حفر تونل از یکی از زندان های این کشور متواری شدند.
بررسی های اولیه حاکی از آن است که مسئولان زندان از تصمیم این زندانیان برای فرار و اقدام به حفر تونل آگاه بوده اند.
به گفته مقامات دولتی پاراگوئه، این عملیات طی چند روز انجام گرفته و بی اطلاعی مسئولان زندان از عدم حضور این تعداد زندانی غیرممکن است.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت پاراگوئه اعلام کرد: پلیس فدرال برزیل برای تعقیب و دستگیری این زندانیان در وضعیت آماده باش هستند هرچند این احتمال وجود دارد ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
فروش و اجاره یک واحد مسکونی به 21 نفر در ملارد

فروش و اجاره یک واحد مسکونی به 21 نفر در ملارد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد استان تهران از دستگیری کلاهبردار جاعل که با انتقال مال غیر به فروش و یا اجاره یک منزل مسکونی به 21 نفر از شهروندان اقدام کرده بود، خبرداد.
به گزارش تابناک به نقل از میزان، جواد جبله گفت: کلاهبرداری که با جعل اسناد و انتقال مال غیر با عنوان مباشر در بنگاه معاملات املاک، یک منزل مسکونی را به 21 نفر فروخته و یا اجاره داده بود، دستگیر شد.
وی افزود: این فرد با وکالت و قولنامه های جعلی یک میلیارد و 200 میلیون تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده است که با اقدامات بموقع دستگاه قضایی دستگیر و روانه زندان شد. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
جزئیات دومین شب درگیری ها در بیروت

جزئیات دومین شب درگیری ها در بیروت برترین ها: درگیری میان نیروهای ضدشورش لبنان با معترضان در مرکز شهر بیروت، پایتخت لبنان دست کم دهها زخمی برجای گذاشت.
پلیس لبنان برای دومین شب متوالی با گاز اشک آور و گلوله پلاستیکی با معترضان در بیروت درگیر شده است.
تظاهرکنندگان هم با پرتاب سنگ با پلیس مقابله کرده اند.
بنا بر گزارش منابع بیمارستانی، دست کم 145 نفر در تظاهرات یکشنبه شب مجروح شده اند که 45 نفرشان برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.
پیش از آن نیز 377 نفر از معترضان و ماموران پلیس در درگیری های روز شنبه در بیروت مجروح شده بودند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
پسرخاله قاتل بر چوبه دار! +عکس

پسرخاله قاتل بر چوبه دار! +عکس به گزارش مشر ق، ماجرای این پرونده جنایی از بیست و هشتم مرداد سال 93 هنگامی در دستور کار پلیس قرار گرفت که مأموران کلانتری قاسم آباد با قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفتند و او را در جریان مرگ مشکوک زن 35 ساله ای به نام الف-م قرار دادند. دقایقی بعد در حالی تحقیقات قضایی با حضور قاضی سیدجواد حسینی (قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه) در واحد آپارتمانی آغاز شد که طبق نظر پزشکان قانونی حدود 12 ساعت از مرگ زن جوان می گذشت و یکی از شیرهای گاز شهری نیز باز بود!
بیشتر بخوانید:
ماجرای جنایت مسلحانه پژوسواران نقابدار ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
واژگونی اتوبوس در محور سلفچگان ساوه/ 13 نفر مصدوم و 3 نفر جان باختند + اسامی مصدومان

واژگونی اتوبوس در محور سلفچگان ساوه/ 13 نفر مصدوم و 3 نفر جان باختند + اسامی مصدومان محمد شهیدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قم ، در تشریح این حادثه اظهار داشت: اورژانس برای خدمات رسانی به مصدومان 10 دستگاه آمبولانس اعزام کرد.
رئیس اورژانس 115 قم گفت: این اتوبوس از اصفهان به سمت رامسر درحرکت بود که متأسفانه در این واژگونی 3 نفر جان خود را از دست دادند که یک نفر از آن ها راننده و دو نفر دیگر مسافر خانم بودند.
وی گفت: اتوبوس 16 نفر سرنشین همراه با راننده داشت که به جز 3 نفر فوتی، 13 نفر نیز مصدوم شدند.
شهیدی ابراز کرد: در بین مصدومان منتقل شده به بیمارستان حال یکی از آنان وخیم و یک مصدوم نیز دچار قطع عضو شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
قتل هولناک اعضای یک خانواده در بناب با سلاح گرم

قتل هولناک اعضای یک خانواده در بناب با سلاح گرم آفتاب نیوز :
امین رفیعی با تایید خبر قتل این خانواده چهار نفری،افزود: عصر روز گذشته، در این جنایت وحشتناک چهار عضو یک خانواده شامل زن، شوهر،فرزند دختر و فرزند پسر در شهر بناب با سلاح گرم به قتل رسیدند.
وی همچنین از دستگیری قاتل بعد از وقوع جرم خبر داد.
وی یادآور شد: جزییات این حادثه و انگیزه قاتل توسط مراجع ذیصلاح در دست بررسی است. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
دستگیری کلاهبرداران 200 میلیاردی در پایتخت

دستگیری کلاهبرداران 200 میلیاردی در پایتخت معاون مبارزه با جرایم جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند سه نفره جعل و کلاهبرداری با 200 میلیارد ریال کلاهبرداری خبرداد و گفت: متهمان مالباختگان را در سایت اینترنتی خرید و فروش شناسایی می کردند. به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور افزود: 12 آذر ماه یک فقره پرونده مبنی برجعل و کلاهبرداری به همراه یک متهم 30 ساله به نام سهراب با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 8 تهران برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم قرار گرفت. وی درباره نقش سهراب در این باند گفت ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه مردم سالاری دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
دو خبر کوتاه از بندر آستارا

دو خبر کوتاه از بندر آستارا به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا، در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای، فرمانده مرزبانی استان گیلان با خانواده شهید گرانقدر ارژنگ انوشا در شهرستان آستارا دیدار و از آنان دلجویی کرد.
سرهنگ سهراب سجادی در این دیدار خطاب به خانواده شهید گفت: دیدار با خانواده ی شهدا یک افتخار است.
فرمانده مرزبانی گیلان افزود: به خود می بالیم که این افتخار نصیب ما شده و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر باشیم.
سرهنگ سجادی گفت: خداوند متعال به خانواده معظم شهدا عزت داده و عزت و عظمت ایران و انقلاب اسلامی به برکت خون این شهدا به دست آمده است و باید در هر حال این عزت و ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
واژگونی اتوبوس در محور ساوه - سلفچگان چهار کشته برجای گذاشت

واژگونی اتوبوس در محور ساوه - سلفچگان چهار کشته برجای گذاشت سرهنگ مختار پناهی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: یک دستگاه اتوبوس از مبدا اصفهان به مقصد رامسر در حال حرکت بود که حدود ساعت 3 بامداد امروز در محور ساوه-سلفچگان، سه کیلومتر بعد از عوارضی واژگون می شود.
وی علت این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده عنوان و اضافه کرد: این اتوبوس به سمت چپ محور منحرف و پس از برخورد با نیوجرسی لاین وسط، مجددا به سمت چپ منحرف می شود و داخل یک دهانه پل به ارتفاع 13 متر سقوط می کند.
به گفته وی، سه تن در محل حادثه و یک تن نیز در بیمارستان جان باختند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
16 کشته و مصدوم در پی واژگونی اتوبوس محور ساوه - سلفچگان

16 کشته و مصدوم در پی واژگونی اتوبوس محور ساوه - سلفچگان رئیس اورژانس قم قم در این رابطه گفت: حدود ساعت 3:10 بامداد دوشنبه 30 دی ماه 98 ، در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کیلومتر 5 بعد از عوارضی بزرگراه سلفچگان -ساوه که از اصفهان عازم رامسر بود، متاسفانه 13 نفر مصدوم و سه نفر به دلیل شدت جراحات در دم جان باختند.
وی تصریح کرد:با اعلام حادثه به اورژانس 115 بلافاصله نیروهای اورژانس به محل اعزام و مصدومان با اقدامات درمانی مناسب تکنسین های اورژانس به مراکز درمانی استان قم انتقال داده شدند.
انتهای پیام