زمان دقیق بازگشت انریکه به تیم ملی اسپانیا مشخص شد

زمان دقیق بازگشت انریکه به تیم ملی اسپانیا مشخص شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛لوییز انریکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا که چندی پیش به دلیل ابتلای دختر 9 ساله اش به سرطان که منجر به مرگ او شد، از هدایت تیم ملی اسپانیا کنار رفته بود، یک بار دیگر هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را برعهده گرفت.
او قرار است در تاریخ چهارشنبه 6 آذر یک بار دیگر به عنوان سرمربی لاروخا معرفی شود و پس از آن با حضور در کنفرانسی خبری در مادرید،پاسخگوی سوالات رسانه ها باشد.
254 43
کد خبر 1323220 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 25 روز و 1 ساعت پیش
تیم امید با تمام قوا آماده رویارویی با قطر

تیم امید با تمام قوا آماده رویارویی با قطر تمرین تیم فوتبال امید ایران روز چهارشنبه به مدت 60 دقیقه از ساعت 16 و با حضور کلیه نفرات در زمین تمرین مجموعه لوسیل ، محل برگزاری مسابقه برابر قطر برگزار شد.
مهدی قائدی ، رضا جبیره و امیر روستایی هم که روز گذشته دچار مصدومیت جزیی بودند با آمادگی کامل در این تمرین شرکت کردند.
مسابقه تیم فوتبال المپیک ایران برابر قطر روز پنج شنبه ساعت 16 در زمین تمرینی مجموعه لوسیل برگزار خواهد شد.
254 251
کد خبر 1323102 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 25 روز و 15 ساعت پیش
تمدید کمک هزینه اسنپ برای تهیه بنزین

تمدید کمک هزینه اسنپ برای تهیه بنزین تا کنون حدود 200هزار راننده از کمک هزینه اسنپ استفاده کرده اند و استقبال خوبی از این طرح حمایتی به عمل آمده است. همچنین اسنپ با تخصیص میلیاردها تومان پاداش تلاش می کند تا ضمن ثابت نگه داشتن قیمت سفرهایش، درآمدزایی رانندگان خود را بهبود بخشد.
به همین منظور تا روز شنبه (2آذر) کمک هزینه ای به صورت وام برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربران راننده واریز می شود. این مبلغ پس از پرداخت هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده های نفتی در پایان ماه از حساب اسنپی رانندگان کسر خواهد شد.
لازم به ذکر است این کمک هزینه به کاربران راننده ای تعلق می گیرد که از فعالیتشان در ناوگان اسنپ بیش ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 17 ساعت پیش
مصرف ویتامین C از ابتلا به آنفولانزا پیشگیری می کند؟

مصرف ویتامین C از ابتلا به آنفولانزا پیشگیری می کند؟ به نقل از اینسایدر، مصرف ویتامین سی نمی تواند باعث پیشگیری از ابتلا به آنفولانزا شود.
بنابر اعلام این نشریه، بسیاری از افراد برای پیشگیری از سرماخوردگی و آنفلوآنزای قریب الوقوع انواع داروهای بدون نسخه، گیاهان دارویی و پودرهای ویتامین C را استفاده می کنند اما به گفته متخصصان آمریکایی، این ویتامین تنها طول دوره بیماری های فصلی را کاهش می دهد و نقشی در جلوگیری از بروز آنها ندارد.
متخصصان معتقدند اگر سالم هستید، احساس خوبی دارید و فقط می خواهید از بیماری های فصلی جلوگیری کنید ویتامین C نمی تواند تاثیر خاصی بر روی بدن داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 25 روز و 17 ساعت پیش
غیبت قطعی زکی پور در دیدار با نساجی

غیبت قطعی زکی پور در دیدار با نساجی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، میلاد زکی پور اکنون برای رفع مصدومیت، زیر نظر پزشکان استقلال به انجام تمرینات فیزیوتراپی می پردازد.
وی از فهرست استراماچونی برای دیدار با نساجی مازندران کنار گذاشته خواهد شد و هروه میلیچ در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار خواهد گرفت.
پزشک استقلال درباره آخرین وضیعت زکی پور، گفت: این بازیکن از ناحیه زانوی سمت راست دچار آسیب دیدگی است. در حال حاضر فیزیوتراپی و اقدامات درمانی روی این بازیکن انجام می شود و باید دید در ادامه نیاز به آرتروسکوپی خواهد بود یا نه؛ که این موضوع در پایان دوره فیزیوتراپی مشخص می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 25 روز و 20 ساعت پیش
احتمال تخریب بخشی از دارالفنون

احتمال تخریب بخشی از دارالفنون مسعو بهرامی در حاشیه جلسه مشترک رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش در مدرسه دارالفنون برگزار شد اظهار کرد: مدرسه تاریخی دارالفنون یادگار امیرکبیر است که مجموعه ای از اولین اتفاقات تعلیم و تربیتی ما در اینجا رخ می دهد و اولین مدرسه بعد از مکتبخانه است.
وی افزود: امروز جلسه ای در این مدرسه میان تیم پشتیبانی سازمان پژوهش و معاونت برنامه ریزی وزارتخانه برگزار و سه محور اعتبارات فعلی، اعتبارات سال آینده برای مرمت، بازسازی و فعالیت های مدرسه و نحوه جلب مشارکت نهادهای دولتی و غیردولتی برای مرمت و بازسازی مدرسه مورد بحث قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 23 ساعت پیش
آتش سوزی در خیابان اکباتان

آتش سوزی در خیابان اکباتان سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: یک آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان اکباتان شب گذشته ساعت 20 و 53، به آتش نشانی گزارش داده شد. سه ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان و خودروی تنفس گر به محل اعزام شدند.
وی افزود: طبقه همکف این مجتمع، تجاری و پر از مغازه بود و طبقات بالا، انبارهای هفت متری وجود داشت که محل نگهداری وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه بود.
ملکی ادامه داد: 6 مغازه در طبقه همکف به وسعت 50 متر آتش گرفته و دود بسیار زیادی ایجاد کرده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 0 ساعت پیش
هوای تهران امروز سالم است

هوای تهران امروز سالم است میانگین کیفیت هوای تهران هم اکنون با شاخص 55 در شرایط سالم قرار دارد.کیفیت 24 گذشته هوای پایتخت نیز با میانگین 89 در شرایط سالم قرار داشت.
شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود. بر اساس این تقسیم بندی از عدد صفر تا 50 هوا پاک، از 51 تا 100 هوا سالم یا متوسط، از 101 تا 150 هوا ناسالم برای گروه های حساس، از 151 تا 200 هوا ناسالم برای همه گروه ها، از 201 تا 300 هوا بسیار ناسالم و از 301 تا 500 شرایط کیفی هوا خطرناک است.
47232
کد خبر 1322882 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 1 ساعت پیش
بررسی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت کنار گذاشته شد؟

بررسی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت کنار گذاشته شد؟ حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، درباره وضعیت لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص، گفت: با توجه به اینکه مهلت یک ساله مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره بررسی انطباق پالرمو با مصالح کشور پایان یافته، عملا بررسی آن کان لم یکن بوده است. درباره CFT هنوز مهلت مجمع تشخیص مصلحت نظام پایان نیافته است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: در شرایطی که کشور تحت شدیدترین تحریم ها قرار دارد، پیوستن به چنین کنوانسیون هایی یک خودتحریمی است و در شرایطی که آمریکا به دنبال محدود کردن مناسبات مالی کشور است، شفاف کردن آن برای موسساتی چون FATF به نفع کشور نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 26 روز و 1 ساعت پیش
رضایی: روزهای بد با بروژ را فراموش کردم

رضایی: روزهای بد با بروژ را فراموش کردم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، کاوه رضایی، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه شارلروا بلژیک مصاحبه ای را با نشریه Sport-Foot بلژیک انجام داد.
در ابتدای رضایی درباره بازی مقابل اوستنده که بعد از 424 روز گل نزدن موفق به گلزنی شد، اظهار داشت: ما همیشه در مسیر قرار داریم و سختی نیز همیشه در این مسیر وجود دارد. ما در آن زمان در رده دهم بودیم و نیاز به 3 امتیاز کامل داشتیم. آنها به ما فشار می آوردند تا گل بزنند اما ما فشار آنها را خنثی کردیم و در نهایت من موفق به گلزنی شدم. در این بازی اصلا به وضعیت خودم فکر نمی کردم و فقط می خواستم تیم موفق شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 26 روز و 1 ساعت پیش
کرار: از رئال مادرید پیشنهاد داشتم!

کرار: از رئال مادرید پیشنهاد داشتم! کرار جاسم، بازیکن عراقی سابق استقلال و تراکتور در مصاحبه با شبکه الکاس قطر درباره وضعیت تیم ملی عراق بعد از تساوی مقابل بحرین گفت: به نظرم تیم ملی عراق برد از پیروزی مقابل ایران نشان داد که توانایی صعود به جام جهانی را دارد. بردن اولین تیم آسیا در رده بندی فیفا که بازیکنان لژیونر خوبی در اروپا دارد، نشان از قدرت عراق است. در شرایط کنونی به نظرم اگر عراق این روند را ادامه دهد، می تواند به جام جهانی صعود کند.
وی درباره اینکه چرا در اروپا لژیونر نشده، گفت: من از طریق ایجنتم با خبر شدم که از رئال مادرید پیشنهاد دارم اما در آن زمان خانواده ام قبول نکرد و مجبور شدم که به تیم الوکره قطر بیایم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 26 روز و 2 ساعت پیش
قصه متفاوت سریال جدید کارگردان پایتخت

قصه متفاوت سریال جدید کارگردان پایتخت مجتبی طباطبایی درباره سریال خواب زده به کارگردانی سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت که قرار است به زودی به شبکه نمایش خانگی وارد شود، بیان کرد: یک ماه پیش فیلمبرداری سریال خواب زده به کارگردانی سیروس مقدم به پایان رسید و به نظرم این سریال نگاه جدیدی در قصه و داستان دارد.
وی ادامه داد: این سریال به نوعی داستان هایی در رابطه بین انسان و شیطان مطرح می کند؛ تاثیری که شیطان در زندگی انسان می گذارد و او را فریب می دهد.
این بازیگر اظهار کرد: همه عوامل تلاش کردند که سریال جذابی ساخته شود و امیدوارم از این مجموعه استقبال شود.
241241
کد خبر 1322849 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 26 روز و 2 ساعت پیش
بدهی میلیاردی سواری های بین شهری در آزادراه های الکترونیکی

بدهی میلیاردی سواری های بین شهری در آزادراه های الکترونیکی روز گذشته خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل درباره آخرین وضعیت دریافت و پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه ها به ایسنا گفت: این عوارض برای ماشین های سنگین و عمومی محاسبه شده و به تدریج پیامک آن برای مالکان این خودروها ارسال می شود و از مردم می خواهیم هر چه سریعتر نسبت به پرداخت آن اقدام کنند تا دچار جریمه نشوند.
در حالی این مقام مسئول به صورت ضمنی قسطی نبودن عوارض الکترونیکی خودروهای عمومی و سنگین را که پیش از این به آن اشاره شده بود تایید کرد، رحمت حاج محمدعلی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 26 روز و 2 ساعت پیش
رهبر انقلاب:دشمن را در همه عرصه ها عقب زدیم

رهبر انقلاب:دشمن را در همه عرصه ها عقب زدیم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (سه شنبه) در دیدار دو هزار و پانصد نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور تأکید کردند: کار و راهبرد اساسی مصون سازی اقتصاد از آسیب تحریم ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی است و بنده پشت این قضیه ایستاده ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع می کنم.
حضرت آیت الله خامنه ای هدف اصلی از جلسه با تولید کنندگان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 26 روز و 10 ساعت پیش
آتش سوزی در یک پاساژ در شهرک اکباتان

آتش سوزی در یک پاساژ در شهرک اکباتان جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 20:23 یک مورد حریق در در یک پاساژ تجاری در اکباتان به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود.
وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، خاطرنشان کرد: محل حادثه یک پاساژ تجاری در ابتدای ورودی اکباتان بود که چند باب مغازه کوچک که به انباری تبدیل شده و محل نگهداری تلفن های اسقاطی بود دچار آتش سوزی شده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در حالی که آتش به سرعت در حال سرایت به دیگر نقاط از جمله سقف های شیروانی بود به سرعت وارد عمل شده و درب پاساژ را باز کرده و برای اطفاء ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 11 ساعت پیش
تصاویر | کدام مقامات در دیدار امشب رهبر انقلاب و فعالان اقتصادی حاضر بودند؟

تصاویر | کدام مقامات در دیدار امشب رهبر انقلاب و فعالان اقتصادی حاضر بودند؟ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی عصر سه شنبه دیداری داشتند با فعالان اقتصادی که در این دیدار جمعی از وزرا و فعالان دولتی و نهادهای حاکمیتی حضور داشتند. محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، میرسلیم عضو این مجمع، زنگنه وزیر نفت، رحمانی فضلی،دژپسند، اردکانیان ، امیر حاتمی، رحمانی، مونسان از دیگر وزرای کابینه بودند که در کنار علی عسکری رئیس رسانه ملی، بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی و حناچی شهردار تهران در این دیدار حضور داشتند.
4141 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 26 روز و 13 ساعت پیش
چرا به مردم توضیح نمی دهیم؟!

چرا به مردم توضیح نمی دهیم؟! به عنوان یک شهروند و یک فعال رسانه و به اندازه سرسوزون فهمی که در این حوزه دارم معتقدم بستن به قول خودمان "شیر اینترنت" اینقدر سفت و سخت در وقایع اخیر کارشناسی ترین تصمیم ممکن نیست و من یکی مخالفم. این از این! اما حقیقت این است که من و کسانی که مثل بنده منتقد این تصمیم هستند تصمیم گیر نیستیم.تصمیم جایی گرفته شده که جایگاه قانونی دارد و باید از قانون تمکین کرد.
اما موضوع این است که همین تصمیم را چطور اجرا کرده ایم.خلاصه وضعیت فعلی این است: ما به طور موقت به اینترنت جهانی دسترسی نداریم و آنچه هست در حقیقت یک اینترانت به وسعت تقریبا همه کشور است که آن هم به اندازه یک "آب باریکه" است و روی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 14 ساعت پیش
لوازم خانگی در راه ارزان شدن؛ ظرفیت تولید داخل دوبرابر نیاز کشور است

لوازم خانگی در راه ارزان شدن؛ ظرفیت تولید داخل دوبرابر نیاز کشور است به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از وزارت صمت، حسین مدرس خیابانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه قیمت لوازم خانگی تولید داخل نسبت به سال گذشته نیز کاهش یافته است، افزود : صنعت تولید لوازم خانگی کشور سال ها از واردات بی رویه رنج می برد، از این رو برای حمایت از تولیدات داخلی واردات بی رویه را ممنوع کردیم و در حال حاضر ظرفیت تولید لوازم خانگی در داخل بیش از دو برابر نیاز کشور است.
این مقام مسئول با بیان اینکه تنها در حوزه کولر گازی کمبود وجود دارد افزود: تولیدات کنندگان داخلی باید از فرصت ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی استفاده و تلاش کنند تا کیفیت کالاهای ساخت داخل و خدمات پس از ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 26 روز و 15 ساعت پیش
جای خالی یک هاید پارک در اعتراضات به قیمت بنزین/تبعات رد مصوبه دولت از سوی دیوان عدالت اداری

جای خالی یک هاید پارک در اعتراضات به قیمت بنزین/تبعات رد مصوبه دولت از سوی دیوان عدالت اداری به گزارش خبرآنلاین ، بعد از اعترضات دی ماه 96 بود که دولت به فکر ایجاد یک هاید پارک در پایتخت افتاد. 20خرداد 97 دولت مصوبه ای را برای تعریف مکان هایی که مردم بتوانند در آنجا اعتراضات خود را مطرح کنند به تصویب رساند اما حدود یک سال بعد در تاریخ 26 شهریور 1398 دیوان عدالت اداری مصوبه دولت را ابطال کرد.
این اتفاق پس از آن صورت گرفته که سه شهروند در دادنامه هایی جداگانه نسبت به این مصوبه شکایت کردند و خواهان ابطال آن شدند. در رأی هیأت عمومی آمده است: تصویب نامه مورد شکایت اولاً: با اصل 27 قانون اساسی که تشکیل اجتماعات و راه پیمایی ها را از حیث محل های اجتماعات علی الاطلاق آزاد اعلام کرده ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 26 روز و 16 ساعت پیش
اینترنت قطع بود ولی 124 میلیون تراکنش بانکی انجام شد

اینترنت قطع بود ولی 124 میلیون تراکنش بانکی انجام شد سید ابوطالب نجفی در جمع خبرنگاران با اشاره به توسعه فناوری بلاکچین برای خدمات بانکداری دیجیتال گفت: بانک مرکزی با فناوری بلاکچین مشکلی ندارد و اعتقاد بر این است که این فناوری می تواند به حذف واسطه ها بینجامد. آنچه هم اکنون مورد چالش است، به کارگیری ارزهای دیجیتال یا ارزرمزها در حوزه پرداخت است که در این راستا بانک مرکزی با همکاری نهادهای نظارتی، مقرراتی را برای این موضوع تدوین کرده است.
این مقام مسئول در نظام بانکی تصریح کرد: همه ارکان نظام بانکی باید برای استفاده از سرویس ارز رمز در قالب چارچوب و مقررات اعلامی بانک مرکزی حرکت کنند و در این راستا بانک مرکزی به عنوان متولی سیاست های پولی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 26 روز و 17 ساعت پیش
رضا امینی در صحن علنی شورای شهر اصفهان سوگند یاد کرد

رضا امینی در صحن علنی شورای شهر اصفهان سوگند یاد کرد به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان ، با توجه به محکومیت قضایی مهدی مقدری و رای دادگاه مبنی بر سلب حضور وی در شورای شهر اصفهان، امروز رضا امینی رئیس اسبق شورای شهر اصفهان، در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان متن زیر به عنوان علی البدل شورا سوگند یاد کرد.
متن قرائت شده توسط امینی به شرح زیر است:
من در برابر کلام الله مجید به خداوند متعال سوگند یاد می کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می نمایم که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 26 روز و 17 ساعت پیش
کالدرون بشار را نمی خواهد؛ باشگاه می خواهد!

کالدرون بشار را نمی خواهد؛ باشگاه می خواهد! در شرایطی که تنها چند هفته تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر باقی مانده است، هنوز وضعیت بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار دارد. رسن همچنان از فصل گذشته از پرسپولیس مطالباتی دارد و این در حالی است که این بازیکن می تواند به همین دلیل قراردادش را با این تیم یک طرفه فسخ کند.
از طرفی چند روز پیش شبکه کووره عراق خبر داد: بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس به خاطر مشکلاتی مالی با این باشگاه در آستانه فسخ قراردادش قرار دارد. رسن توافقات اولیه با تیم سابقش نیرو هوایی عراق را انجام داده و در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 26 روز و 17 ساعت پیش
مسیر راه آهن تهران - مراغه بازگشایی شد

مسیر راه آهن تهران - مراغه بازگشایی شد شاپور ارصلانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اثر این حادثه که ساعت 6.20 صبح امروز و در محدوده ایستگاه سهند روی داد این مسیر بر روی تردد قطارهای مسیر تهران - تبریز و بالعکس مسدود شده بود.
وی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی نداشت گفت: پس از بازگشایی مسیر واگن های در راه مانده به مسیر خود ادامه دادند.
به گفته ارصلانی بخشی از این قطار حادثه دیده که مشکلی نداشت به مسیر خود تا ایستگاه مراغه ادامه داده و مسافران در این ایستگاه پیاده شده اند.
این قطار شب گذشته با 350 مسافر تهران را به مقصد تبریز ترک کرده بود که به دنبال روی دادن حادثه و با همکاری فرمانداری مراغه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 17 ساعت پیش
اعلام برنامه کارگاه های پژوهشی جشنواره سینماحقیقت

اعلام برنامه کارگاه های پژوهشی جشنواره سینماحقیقت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، عناوین کارگاه های تخصصی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت که به منظور گسترش دانش سینمای مستند و ایجاد فرصت برای تعاملات بین المللی پژوهشی، طی روزهای 19 تا 22 آذر 1398 در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود، به این شرح است:
19آذر/ ساعت 14 تا 18: تکنیک صدابرداری و صداگذار؛ با حضور اریک اشپیتزر از اتریش، مدیر پنل: حسن شبانکاره
20 آذر/ ساعت 14 تا 18: گسترش طرح و فیلمنامه با حضور پیتر گت شالک از آلمان، مدیر پنل: محسن عبدالوهاب
22 آذر/ ساعت 14 تا 18: تهیه کنندگی خلاق با حضور برام کرولس از بلژیک، مدیر پنل: سعید رشتیان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 26 روز و 18 ساعت پیش
تکواندو البرز از کورس قهرمانی عقب نمی ماند

تکواندو البرز از کورس قهرمانی عقب نمی ماند البرز طی سال های گذشته به عنوان قطب تکواندو کشورمطرح بوده و بخش اعظمی از ترکیب تیم ملی اعزامی به مسابقات برون مرزی از ورزشکار گرفته تا مربی برخاسته از این استان هستند.
49 هزار تکواندوکار سازمان یافته در استان البرز مشغول به فعالیت هستند و چهره های المپیکی و قهرمانی جهان که برای نخستین بار در جهان در بخش بانوان 2 مدال را کسب کردند مانند کیمیا علیزاده ومهلا مومن زاده از این استان برخاسته اند.
تکواندوکاران البرزی از ابتدای سال تاکنون در رقابت های برون مرزی، جهانی و آسیایی موفق به کسب 11 مدال طلا، 10 نقره و هفت برنز و در رقابت های قهرمانی کشور، 25 طلا ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 26 روز و 23 ساعت پیش
فیلم | با موج جدید برف و باران پاییزی چه کنیم؟

فیلم | با موج جدید برف و باران پاییزی چه کنیم؟ دریافت 19 MB
256263
کد خبر 1322650 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 23 ساعت پیش
ببینید: راهکار بادی برای رفع آلودگی هوا!

ببینید: راهکار بادی برای رفع آلودگی هوا! اظهارات مسئولان که گفته اند برای رفع آلودگی هوا باید منتظر وزیدن باد بود، سوژه کارتونی از کیوان زرگری در شهرونگ شد.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 23 ساعت پیش
باشگاه استقلال هزینه جراحی شجاعیان را پرداخت کرد

باشگاه استقلال هزینه جراحی شجاعیان را پرداخت کرد داریوش شجاعیان، بازیکن استقلال در دیدار مقابل سایپا از ناحیه زانوی پای چپ دچار پارگی رباط صلیبی شد و به همین دلیل ماه ها از میادین فوتبالی دور خواهد بود. او پس از این مصدومیت پای خود را به تیغ جراحان داد و در حال حاضر دوران نقاهتش را پشت سر می گذارد. در این بین باشگاه استقلال که این هفته بخشی از مطالباتش را از اسپانسر دریافت کرده است، هزینه جراحی داریوش شجاعیان را پرداخت کرد.
251 251
کد خبر 1322613 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 27 روز و 1 ساعت پیش
تهران یکی از محروم ترین فضاهای آموزشی کشور را دارد

تهران یکی از محروم ترین فضاهای آموزشی کشور را دارد محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران در همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: اولویت ما تلاش برای تکمیل 40 هزار کلاس درس نیمه کار در کشور است.
حاجی میرزایی در ادامه بیان کرد: استان تهران یکی از محروم ترین فضاهای آموزشی کشور را دارد و رده بندی های مدارس جز پایین ترین رده ها است.
حاجی میرزایی افزود: حدود 30 درصد مدارس کشور نیازمند مقاوم سازی و تخریب یا بازسازی هستند.
وزیر آموزش و پرورش افزود: در سال های گذشته آموزش و پرورش هدفش این بود که در تمامی مناطق کشور فرصت های آموزشی توسعه پیدا کند و مدارس ساخت که تعداد دانش آموزان آن ها بسیار کم است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 27 روز و 1 ساعت پیش
ربیعی: یارانه بنزین را از عده ای که مشغول دور دور بودند گرفتیم/53 درصد مردم خودرو ندارند/تک تک سلول های بدن ما نگران معیشت مردم است

ربیعی: یارانه بنزین را از عده ای که مشغول دور دور بودند گرفتیم/53 درصد مردم خودرو ندارند/تک تک سلول های بدن ما نگران معیشت مردم است به گزارش خبرآنلاین ، علی ربیعی سخنگوی دولت شب گذشته در گفتگویی تلویزیونی به سؤالات و مسائل در مورد افزایش قیمت بنزین، سهمیه ها و کمک معیشتی به خانوار توضیحاتی ارائه کرد.
در این برنامه علی ربیعی با اشاره به اینکه ساعت 24 امشب مبالغ حمایتی برای 20 میلیون نفر پرداخت می شود، اظهار داشت: این طرح در راستای برقراری عدالت اجتماعی و یا حرکت کردن به این سمت و سو بوده و دلایل مختلفی برای اجرایی آن متصور است.
ربیعی با بیان اینکه بارها درباره ضرورت اصلاح قیمت بنزین صحبت شده بود، گفت: این درست نیست که بگویم یک شبه اعلام شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 3 ساعت پیش
لیست اصلاح طلبان چند سَر دارد؟/عطریانفر:مربع که سه ضلعی نمی شود

لیست اصلاح طلبان چند سَر دارد؟/عطریانفر:مربع که سه ضلعی نمی شود فائزه عباسی: بعد از آنکه اما و اگرها بر سر آمدن-نیامدن در انتخابات حل و فصل شد حالا معادله چند مجهولی اصلاح طلبان به معمای سرلیستی رسیده است. اینکه اسم چه کسی قرار است در بالای لیست اصلاح طلبان قرار بگیرد از آن دست موضوعاتی است که اتفاقا در ماه های پایانی منتهی به روز انتخابات محل گمانه زنی ها شده است و روزی نیست که درباره این مسئله صحبتی به میان نیاید. اما واقعا چه کسی قرار است اسم و عکسش بر فراز لیست به اهتزاز دربیاید تا کلید ورود چندین نماینده را در قفل انتخابات مجلس یازدهم بچرخاند؟
شهیندخت مولاوردی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 27 روز و 3 ساعت پیش
ویلموتس گزینه ای به کام فدراسیون

ویلموتس گزینه ای به کام فدراسیون سپهر ستاری : شروع مارک ویلموتس در تیم ملی ضعیف تر از حد انتظار بوده و همین ابتدای کار انتقادات زیادی به عملکرد مربی بلژیکی وارد شده است. نتایج ضعیف او و خطر حذف از رقابت های انتخابی جام جهانی از یک طرف و بیخیالی و بی تفاوتی این مربی نسبت به وضعیت تیم ملی از طرف دیگر، شدیدا باعث نگرانی اهالی فوتبال شده است.
آیا ویلموتس پروازی است؟
مارک ویلموتس در حالی از زمان امضای قرارداد با تیم ملی اغلب در مرخصی بوده و مدت زیادی را در کشورمان نگذرانده که پس از جدایی کی روش انتظار داشتیم جانشین او بیش از مرد پرتغالی در کشورمان حضور داشته باشد و لیگ برتر را زیر نظر بگیرد ولی ظاهرا این موضوع چندان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 27 روز و 4 ساعت پیش
فیلم | حوادث تلخ در اعتراضات بنزینی یکشنبه شب ملارد

فیلم | حوادث تلخ در اعتراضات بنزینی یکشنبه شب ملارد دریافت 11 MB
4141
کد خبر 1322569 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 4 ساعت پیش
فیلم | اینترنت ملی به روایت اخبار تلویزیون!

فیلم | اینترنت ملی به روایت اخبار تلویزیون! دریافت 2 MB
4141
کد خبر 1322566 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 27 روز و 4 ساعت پیش
وزیر ارتباطات:پیگیری می کنیم تا با عادی شدن شرایط،شرکتها اینترنت را وصل کنند

وزیر ارتباطات:پیگیری می کنیم تا با عادی شدن شرایط،شرکتها اینترنت را وصل کنند محمدجواد آذری جهرمی در گفت وگویی درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر افزود: از روز گذشته پیگیری های لازم در حال انجام است تا با عادی شدن شرایط، مجوز لازم صادر شود و شرکت ها مجددا اینترنت را برقرار کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه قطع خدمات ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده اما حفظ امنیت کشور به تشخیص شورای امنیت بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: با گروه های مختلف که در این موضوع دست اندرکار هستند مانند وزارت کشور صحبت کردم تا سریع تر اینترنت وصل شود.
او در پاسخ به این سوال که آیا اینترنت داخلی می شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 27 روز و 4 ساعت پیش
عکس | بی پناه ترین وسیله عمومی در حوادث اخیر بر سر گرانی بنزین!

عکس | بی پناه ترین وسیله عمومی در حوادث اخیر بر سر گرانی بنزین! در اعتراضات به خشونت کشیده مردم به خاطر گرانی بنزین در سراسر کشور، بیشترین خسارات و تخریب ها در سراسر کشور به دستگاه های عابربانک وارد شده است. تنها در استان لرستان بیش از 57 بانک و نزدیک به بیش از 70 عابربانک آسیب دیدند. این تعداد در استان تهران، اصفهان ، فارس و خوزستان هم اعدادی چشمگیر را به خود اختصاص داده است. در روزهای اول گرانی بنزین و پس از قطع اینترنت بین المللی اختلالاتی در فعالیت این دستگاه ها ایجاد شده بود. بزودی میزان خسارت های وارده به شبکه بانکی کشور و به طور اخص این دستگاه های عابربانک اعلام خواهد شد که قطعا رقم کوچکی نخواهد بود.
4141 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 4 ساعت پیش
فیلم | راست و دروغ خبر سقوط کلانتری والفجر شیراز !

فیلم | راست و دروغ خبر سقوط کلانتری والفجر شیراز ! دریافت 610 KB
4141
کد خبر 1322519 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 13 ساعت پیش
کنایه کریمی اصفهانی به سهم خواهی پایداری ها از لیست انتخاباتی اصولگرایان

کنایه کریمی اصفهانی به سهم خواهی پایداری ها از لیست انتخاباتی اصولگرایان به گزارش خبرآنلاین ، کریمی اصفهانی از چهره های اصولگرا، با تاکید براینکه شورای وحدت نباید به سمت سهم دهی به طیف هایی چون پایداری پیش برود، به خبرآنلاین گفت: اگر با سازوکاری پیش بروند که به جای سهم خواهی، شایسته سالاری را ملاک عمل قرار دهند، این بهترین کار خواهد بود، اما باید در عمل این گفته ها درک شود. اینکه در شعار بگویند این کار را می کنند و سهم خواهی نخواهند شد، درست نیست. یکی از آفت های گروه های سیاسی همین سهم خواهی است. اگر در بیان بگویند که خواهان سهم خواهی نیستند، اما در عمل اینگونه نباشد، طبیعی است آن نتیجه ای که از وحدت می خواهند بگیرند، به دست نمی آید. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 27 روز و 13 ساعت پیش
علی سنتوری جایش را به یک نوازنده زن داد

علی سنتوری جایش را به یک نوازنده زن داد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، داریوش مهرجویی در حال ساخت فیلم لامینور به تهیه کنندگی رضا درمیشیان است که اگر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید، نخستین حضور او در این رویداد بزرگ سینمایی پس از 6 سال است.
داریوش مهرجویی، فیلمنامه لامینور را با همراهی همسرش وحیده محمدی فر نوشته و علی نصیریان و عزت الله رمضانی فر، 40سال پس از گاو بار دیگر در کنار هم در آن ایفای نقش کرده اند. کارگردان فیلم خاطره انگیز هامون البته تنها به این دو بازیگر قدیمی بسنده نکرده و بیتا فرهی و فریماه فرجامی را هم پس از سال های جلوی دوربین خود آورده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 27 روز و 17 ساعت پیش
کشف بیش از 21 تن انواع مواد مخدر در کشور در آبان ماه

کشف بیش از 21 تن انواع مواد مخدر در کشور در آبان ماه ناصر اصلانی گفت: مجموع کشفیات این هفته 21173 کیلوگرم می باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (10620 کیلوگرم) 98درصد افزایش دارد. 17435 کیلوگرم از مجموع کشفیات مربوط به ماده مخدر تریاک بود که 82 درصد کشفیات را به خود اختصاص داده است.
معاون دبیرکل ستاد بیان کرد: همچنین از این میزان 772 کیلوگرم حشیش، 2236 کیلوگرم مرفین، 114 کیلوگرم هروئین، 413 کیلوگرم گراس، 62 کیلوگرم شیشه و 141 کیلوگرم سایر مواد کشف شده است.
اصلانی اظهار داشت: در هفته یاد شده مجموعاً 6844 متهم در ارتباط با جرایم مواد مخدر و خصوصاً طی طرح های جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در سطح کشور دستگیر شده اند که از این ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 17 ساعت پیش
محمدرضا گلزار با عاشقانه 2 می آید

محمدرضا گلزار با عاشقانه 2 می آید به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، پیش تولید مجموعه نمایش خانگی عاشقانه2 به کارگردانی منوچهر هادی شروع شده است.
در قسمت اول عاشقانه ، محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، سارا رسول زاده و مهناز افشار در نقش گیسو حضور داشتند.
البته محمدرضا گلزار، بازیگر این سریال، در مرداد 98 با انتشار تصویری از فیلمنامه این اثر، از ساخت فصل دوم عاشقانه خبر داده بود و حالا این خبر رسمی شده است.
آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه دل است که هنوز به بازار نیامده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 27 روز و 18 ساعت پیش
اطمینان خاطر مدیرعامل پرسپولیس به سیدجلال حسینی

اطمینان خاطر مدیرعامل پرسپولیس به سیدجلال حسینی باشگاه پرسپولیس نتوانسته به تعهدات مالی اش در قبال بازیکنان و مربیان این تیم عمل کند و همین مسئله دلخوری و اعتراض آنها را در پی داشته است. بعد از اینکه سرخپوشان از طریق سیدجلال حسینی کاپیتان تیم و افشین پیروانی مدیر تیم پیگیر مطالبات خود شدند، محمدحسن انصاری فرد نیز در تماس با حسینی وی را در جریان مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و اقدامات انجام شده از سوی مدیران باشگاه قرار داد.
انصاری فرد به کاپیتان پرسپولیس اطمینان داد که تا پایان هفته مطالبات آنها پرداخت خواهد شد و خواست بازیکنان تمرکز خود را روی تمرینات و بازی روز جمعه مقابل نفت مسجدسلیمان قرار دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 27 روز و 19 ساعت پیش
مربیگری استراماچونی در آ.اس رم/عکس

مربیگری استراماچونی در آ.اس رم/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، آندره آ استراماچونی در فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال و پس از جدایی وینفرد شفر هدایت تیم فوتبال استقلال تهران را برعهده گرفت.
تصویری از آندره آ استراماچونی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد این شخص سرمربی آکادمی باشگاه رُم بوده است.
256 43
کد خبر 1322407 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 27 روز و 19 ساعت پیش
پرسپولیس بدون سرمربی مقابل نفت

پرسپولیس بدون سرمربی مقابل نفت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته یازدهم لیگ برتر فصل 99-98 را اعلام کرد.
اسامی محرومان به شرح زیر است:
امید سینگ نساجی مازندران
سعید آهنی نفت مسجدسلیمان
عادل باباپور ماشین سازی تبریز
گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس
محمد آبشک فولاد خوزستان
سید علیرضا ابراهیمی گل گهرسیرجان
256 43
کد خبر 1322396 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 27 روز و 20 ساعت پیش
گرانی ناشی از افزایش قیمت بنزین را گزارش دهید

گرانی ناشی از افزایش قیمت بنزین را گزارش دهید رضا جمالی افزود: بحث نظارت و بازرسی از بازار همیشه در قالب گشت های مشترک یا بازرسی های نوبه ای در سطح بازار انجام می گیرد اما با شرایط کنونی و افزایش نرخ بنزین که رقم خورده احتمال این وجود دارد برخی از افراد از این شرایط به سود خود استفاده کنند به همین دلیل گشت های مشترک با دستگاه های مرتبط افزایش یافته است.
وی بیان کرد: حتی گشت های بازرسی بعد از ظهر از بازار نیز افزایش پیدا کرده و در بخش رسیدگی به شکایت ها نیز همکاران فعال شدند تا در اسرع وقت گزارش های مردمی را رسیدگی کنند.
جمالی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 21 ساعت پیش
پلیس فتا: همه سایت ها و صفحات همسریابی کلاهبرداری است

پلیس فتا: همه سایت ها و صفحات همسریابی کلاهبرداری است همه شان کلاهبرداری است . موضوع فعالیت بعضی سایت ها، کانال ها و صفحات مجازی به عنوان سایت های همسریابی و صیغه به تازگی در یکی از برنامه های تلویزیون با حضور کارشناس پلیس فتا به بحث گذاشته شده که ویدئوی آن در فضای مجازی منتشر شده است. در این برنامه مجری از رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا درباره این فعالیت های مجازی که با اختیار و اسم و رسم بعضی افراد اتفاق می افتد هم می پرسد که چه راهکاری برای مقابله با آن ها وجود دارد که مسئول پلیس فتا می گوید: همه این سایت ها و صفحات به کلی غیرواقعی هستند. تازه اگر هم به کلاهبرداری منتهی نشوند حتما موجب هتک حیثیت و بی آبرویی می شوند .
4747 ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 27 روز و 22 ساعت پیش
مادورو: خدا را شکر اقتصادمان دلاری شد!

مادورو: خدا را شکر اقتصادمان دلاری شد! به گزارش خبرگزاری رویترز، براساس گزراش بانک مرکزی ونزوئلا، "بولیوار" که واحد پول رسمی این کشور است، امسال بیش از 90 درصد ارزش خود را از دست داد و تورم نجومی در 9 ماه نخست امسال به 4680 درصد رسیده است. شدت تورم به حدی است که قدرت خرید مردم این کشور آمریکای لاتین کاهش یافته و کلا به چیزی معادل 10 دلار در ماه رسیده است.
نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا در سخنانی گفت: من این را چیز بدی نمی بینم... این روندی که آن ها به آن "دلاریزه شدن" (دلاری شدن اقتصاد) می گویند. این دلار می تواند احیای کشورمان را به دنبال داشته باشد، به نیروهای تولیدی و اقتصادی در این کشور شتاب دهد. شکر خدا که هست ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 22 ساعت پیش
نشست این ماه آیین آواز لغو شد

نشست این ماه آیین آواز لغو شد قرار بود مبحث دوم لایه بندی تحریر با حضور علی شیرازی آوازخوان و مدرس آواز به همراه علیرضا امینی کارشناس مجری برنامه که آهنگساز و نوازندۀ سه تار است در نشست آیین آواز ارائه شود.
نشست تخصصی آموزشی آیین آواز در چهارمین سال فعالیتش به ارائه مباحث فنی و تئوریک آوازی به همراه تجلیل از چهره های مهم این هنر اختصاص دارد.
241241
کد خبر 1322253 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 28 روز و 0 ساعت پیش
بیانیه کاخ سفید درباره آشوب در ایران

بیانیه کاخ سفید درباره آشوب در ایران کاخ سفید عصر یکشنبه به وقت واشنگتن در بیانیه ای از آشوب های اخیر در کشور و اغتشاشاتی که عده ای با سوء استفاده از اعتراضات مردمی به پا کردند، حمایت کرد.
در بخشی از این بیانیه آنچه که "استفاده از نیروی مرگبار و محدود کردن شدید ارتباطات علیه تظاهرکنندگان" خوانده شده، از سوی کاخ سفید محکوم شده است.
در این بیانیه مداخله جویانه آمده است: ایالات متحده از اعتراضات مسالمت آمیز مردم ایران پشتیبانی می کند. رژیم تهران به گونه ای تعصب آمیز برنامه های جنگ افزارهای هسته ای و موشکی را دنبال و از تروریسم پشتیبانی کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 28 روز و 2 ساعت پیش
برخی مدارس در استان چهارمحال و بختیاری تعطیل شد

برخی مدارس در استان چهارمحال و بختیاری تعطیل شد فردا 27 آبان مدارس شهرستان های فارسان و کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان فریدن در استان اصفهان تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.
17231
کد خبر 1322170 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 10 ساعت پیش
استانداری: مدارس غرب استان تهران تعطیل است

استانداری: مدارس غرب استان تهران تعطیل است با اعلام فرمانداران شهرستان های شهریار، قدس، ملارد، بهارستان و رباط کریم تمام مقاطع تحصیلی به علت برودت هوا فردا دوشنبه تعطیل شد.
محمد تقی زاده، معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: صبح فردا تمام مدارس تمام مقاطع تحصیلی شهر تهران دایر است.
مدارس استان تهران امروز یکشنبه نیز به دلیل برودت هوا در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شده بود.
231
کد خبر 1322154 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 12 ساعت پیش
تمام مدارس استان البرز فردا تعطیل شد

تمام مدارس استان البرز فردا تعطیل شد علی درویش پور اظهار کرد: مدارس استان در همه مقاطع فردا دوشنبه 26 آبان ماه در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.
17231
کد خبر 1322172 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 12 ساعت پیش
سال پرحادثه برای ترامپ؛ اسب تروا راهی کاخ سفید شد

سال پرحادثه برای ترامپ؛ اسب تروا راهی کاخ سفید شد به گزارش سه شنبه ایرنا، دموکرات ها و جمهوریخواهان وقتی روز پنجشنبه به کنگره باز می گردند به جای تبریک سال نو ساز و برگ نظامی خود را آماده می کنند تا یک سال پرحادثه را آغاز کنند. اولین نبرد آنها بر سر بودجه دولت فدرال از جمله هزینه لازم برای احداث دیوار در مرز مکزیک است؛ جایی که ترامپ قصد دارد با ایجاد مانعی فیزیکی مهاجران آمریکایی را از ورود به ایالت متحده بازدارد.
10روز تمام است که یک چهارم از نهادها و آژانس های دولت ترامپ تعطیل شده اند. رئیس جمهوری فاکتوری برای دموکرات ها فرستاده و در آن نوشته است که اجرای وعده انتخاباتی وی برای ایجاد مانع یا حصار مرزی به پنج میلیارد دلار بودجه نیاز ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 349 روز و 2 ساعت پیش
فیلم | اصولگرایان از احمدی نژاد رودست خوردند؟

فیلم | اصولگرایان از احمدی نژاد رودست خوردند؟ دریافت 3 MB
گفتگوی کامل را اینجا ببینید.
6161
کد خبر 1218143 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 3 ساعت پیش
توضیحات مشاور وزیر بهداشت درباره استعفای دکتر هاشمی

توضیحات مشاور وزیر بهداشت درباره استعفای دکتر هاشمی مشاور وزیر بهداشت دیروز در واکنش به حواشی مطرح درباره استعفا و خداحافظی وزیر بهداشت، گفت: مباحث مطرح مبنی بر خداحافظی وزیر، استنباط رسانه ای است.
دکتر عباس زارع نژاد در گفت وگویی، با اشاره به برگزاری جلسه شورای معاونین در صبح امروز و بازدید وزیر بهداشت از موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع)، افزود: منطقی است که درباره “استعفا” دولت اظهار نظر کند.
گفتنی است، در پی توئیت الیاس حضرتی نماینده مجلس مبنی بر استعفای وزیر بهداشت، برخی رسانه ها اخیرا از خداحافظی وزیر در جلسه معاونین خبر داده بودند.
2323
کد خبر 1218202 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 3 ساعت پیش
کیهان از رمز و راز دعوای میان جریان اصلاحات و اعتدال خبر داد!

کیهان از رمز و راز دعوای میان جریان اصلاحات و اعتدال خبر داد! این روزنامه در این باره نوشت: به نمک نشناسی کاری ندارم، ولی قربان دهنت آقای واعظی. اصلا همه رای مال خود آقای روحانی بوده، همه افتخارات دولت و رئیسش هم مال خودتان، قبول؟ این توئیت رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات خطاب به رئیس دفتر رئیس جمهور است.
اصلاح طلبان نیک می دانند که دولت دوم برای هر رئیس جمهوری، دولت حساب محسوب می شود؛ ازاین رو بعد از انتخابات 96 و پیروزی دوباره حسن روحانی در رقابت انتخاباتی، هر یک سعی کردند به عناوین مختلف فاصله خود را با دولت حفظ کنند. از این رو گاهی خود را میراث خوار بی موهبت عملکرد دولت روحانی خواندند و گاهی دیگر با اظهار پشیمانی و نگاه منتقدانه به دولت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 349 روز و 3 ساعت پیش
استعفای ناگهانی سخنگوی واتیکان در آستانه سال جدید میلادی

استعفای ناگهانی سخنگوی واتیکان در آستانه سال جدید میلادی به گزارش رویترز، کرگ برک سخنگوی واتیکان و پالوما گارسیا جانشین او به طور ناگهانی از سمت های خود استعفا داده اند. واتیکان بدون ذکر هیچ علتی، این خبر را تایید کرده است. برک آمریکایی و گارسیا اسپانیایی هستند. رهبر کاتولیک های جهان آندرناتورنیلی دوست نزدیک و ایتالیایی خود را به سردبیری بخش ارتباطات منصوب کرده و چون تورنیلی یک خبرنگار است، حضور او در این مجموعه - آن هم در آستانه سال نوی میلادی – احتمالاً باعث این استعفای حاشیه ساز بوده است.
2323
کد خبر 1218198 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 349 روز و 3 ساعت پیش
قتل جناب سرهنگ به دست همسر دوم

قتل جناب سرهنگ به دست همسر دوم با ورود به خانه آنها با جسد مرد میانسال درحالی مواجه شدند که روسری دور گردنش پیچیده شده و روی پتویی خوابیده بود. نخستین بررسی ها حکایت از خودکشی داشت.
همسرش نیز در تحقیقات گفت: شب قبل همسرم در حال درس دادن به دختر کوچکم بود که ناگهان عصبانی شد و شروع به ناسزا گویی کرد. به رفتار او اعتراض کردم و همین موضوع باعث درگیری لفظی بین ما شد. او حتی به من حمله کرد اما با پا درمیانی دختر بزرگم دعوا تمام شد. بعد از آن شوهرم به اتاق خواب رفت و من هم شب در اتاق دخترم خوابیدم. صبح به اتاق خواب رفتم اما در اتاق قفل بود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 349 روز و 3 ساعت پیش
با خوشحالی خبر باردارشدنم را به شوهرم دادم؛او گفت باید آزمایش بدهی تا معلوم شود از من بجه دار شده ای

با خوشحالی خبر باردارشدنم را به شوهرم دادم؛او گفت باید آزمایش بدهی تا معلوم شود از من بجه دار شده ای و ی به کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: 18 سال قبل در حالی که نوزاد شیرخواره ای بودم پدرم به جرم مواد مخدر دستگیر و روانه زندان شد. آن زمان مادرم به تنهایی سرپرستی من و دو خواهرم را به عهده گرفت ولی هر چه تلاش می کرد از عهده خرج و مخارج زندگی برنمی آمد. به طوری که طبق گفته خواهرانم سرپرستی از ما برایش خیلی سخت شده بود به همین خاطر مجبور شد من و خواهرانم را به بهزیستی بسپارد.
آن زمان من که حدود یک ساله بودم به شیرخوارگاه سپرده شدم و خواهرانم نیز در یکی از مراکز بهزیستی به زندگی خود ادامه دادند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 349 روز و 4 ساعت پیش
بودجه هایی که معلوم نیست صرف چه چیزی می شود؟

بودجه هایی که معلوم نیست صرف چه چیزی می شود؟ حداقل 230 دستگاه غیرنظامی و غیرامنیتی رقمی بزرگ تر از 2032 میلیارد تومان را تحت عنوان سایر هزینه ها دریافت می کنند که مشخص نیست صرف چه اموری می شود. در میان دستگاه هایی که ارقام سنگینی را تحت عنوان سایر هزینه ها دریافت می کنند.
نام چند وزارتخانه مانند وزارت آموزش وپرورش، دادگستری، جهاد کشاورزی، امور خارجه، کشور و صنعت، معدن و تجارت دیده می شود و دو دانشگاه بزرگ کشور یعنی دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت مدرس نیز از دستگاه هایی هستند که رقم بزرگی تحت عنوان سایر هزینه ها دریافت می کنند.
سازمان ثبت احوال، سازمان ثبت اسناد و املاک، سازمان تحقیقات کشاورزی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 349 روز و 4 ساعت پیش
واردات اتوبوس از تولید آن به صرفه تر است؟

واردات اتوبوس از تولید آن به صرفه تر است؟ در حال حاضر به جز ایران خودرودیزل به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده اتوبوس در کشور، دو شرکت متعلق به بخش خصوصی نیز این محصول را تولید می کنند. در این بین، ایران خودرودیزل به تنهایی توان تولیدی بین 2 هزار تا 2 هزار و 500 دستگاه اتوبوس را دارد و با در نظر گرفتن شرکت های خصوصی، امکان تولید حداقل 3 هزار دستگاه از این محصول در کشور فراهم است. با این حال، کمبود مشتریان دولتی (به عنوان خریداران اصلی اتوبوس های درون شهری)، اجازه تولید مطابق با ظرفیت موجود را نمی دهد. اتوبوس های درون شهری معمولا سه دسته مشتری دارند که همگی شامل نهادهای دولتی و شهرداری ها می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 349 روز و 4 ساعت پیش
صفحه اول روزنامه های 3شنبه 11دی

صفحه اول روزنامه های 3شنبه 11دی بیشترین عناوین صفحه اول روزنامه ها به مصاحبه سردارسلیمانی و محسن رضایی در باره توییت محسن رضایی در باره کربلای 4 بر می گردد.
23302 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 4 ساعت پیش
استاندار: هیچ کاری برای دولت واجب تر از، حمایت از تولید و تولید کننده نیست

استاندار: هیچ کاری برای دولت واجب تر از، حمایت از تولید و تولید کننده نیست به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی، پس از بازدید از روند ساخت طرح توسعه بزرگترین کارخانه چینی آلات بهداشتی خاورمیانه در لالجین گفت: مصمم هستیم از تولیدکنندگانی که با همه وجود کار می کنند و سرمایه آنها سرمایه ملی و سرمایه ای برای مردم محل و کشور است و مشکل اشتغال مردم منطقه را حل می کند، حمایت کنیم.
استاندار همدان در ادامه از کارخانه فولاد ویان نیز بازدید کرد و در جریان روند فعالیت این کارخانه و برنامه های آینده وچشم انداز این واحد تولیدی/ صنعتی قرار گرفت.
لازم به ذکر است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 4 ساعت پیش
خاطره تلخ بازیگر قهوه تلخ از ریزش مخاطبان تلویزیون

خاطره تلخ بازیگر قهوه تلخ از ریزش مخاطبان تلویزیون غلامرضا نیکخواه درباره وضعیت برنامه های طنز در تلویزیون اظهار کرد: گروه های مختلفی کار طنز انجام می دهند. به نظرم مشکل از گروه ها نیست بلکه خود تلویزیون است که باعث ریزش مخاطبان شده است و مخاطبان کمتر تلویزیون می بینند.
او سپس با یادآوری خاطره ای چنین گفت: برنامه ای با حضور من حدود 20 یا 30 روز از تلویزیون در حال پخش شدن بود و در همان زمان سوار تاکسی شدم و راننده به من گفت که نیستید؟! چه کاری انجام می دهید؟! در حالی که من برنامه داشتم و آن ها تلویزیون نگاه نمی کردند. تلویزیون باید برای این قضیه فکری کند که بتواند مخاطبان را جذب و دلیل ریزش مخاطبان را پیدا کند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 349 روز و 5 ساعت پیش
کانال کارتی جدید رسید!

کانال کارتی جدید رسید! پخش فیلم غیراخلاقی از شبکه کیش که به برکناری مدیرکل صدا و سیمای این مرکز منجر شد، سوژه انتشار کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در صفحه اینستاگرام خود شد.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 5 ساعت پیش
توصیه های جهانگیری برای توسعه سواحل مکران

توصیه های جهانگیری برای توسعه سواحل مکران دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به ظرفیت کم نظیر سواحل مکران برای توسعه استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان، گفت: سواحل مکران باید به نقطه ای کانونی برای توسعه و رفع محرومیت از این دو استان تبدیل شود.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به وجود محرومیت در استان سیستان و بلوچستان و فاصله زیاد شاخص های توسعه در این استان با سایر استان های کشور، تصریح کرد: حل مسائل استان سیستان و بلوچستان نیازمند طرحی نو و نگاهی ملی است و این موضوع باید در دستور کار همه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
وی همچنین با اشاره به تدوین طرح جامع برای توسعه سواحل مکران و برنامه ریزی برای اجرای چند پروژه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 349 روز و 16 ساعت پیش
خبرخوشی برای نمازجمعه های تشریفاتی

خبرخوشی برای نمازجمعه های تشریفاتی دلم تنگ شده بود برای آن فضای شورانگیز و شوق آفرین سالهای دور! حالم بد می شد از این نماز جمعه رسمی و تشریفاتی پیرمردی و دلم تنگ شده بود برای آن نماز جمعه که گرمای حال و هوای جوان ها را داشته باشد!
خبر انتصاب استاد فرزانه و دانشمند اخلاقی نازنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری (و به اعتقاد من آیت الله تر از خیلی مدعیان) به امامت جمعه تهران خوش ترین خبر این روزهای تلخ و تیره بود. این هفته می توانم بعد از مدتها به نماز جمعه بروم! (و به همه دوستان جوان پیشنهاد می کنم با حضور گسترده خودشان در نماز جمعه این هفته نشان بدهند که انتخاب درست و صحیح امام جمعه می تواند نتیجه بخش باشد و نشان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 16 ساعت پیش
آیا ایران و روسیه کردهای منطقه را پای میز مذاکره آوردند؟

آیا ایران و روسیه کردهای منطقه را پای میز مذاکره آوردند؟ زهره نوروزپور: یک هفته از تصمیم جنجالی ترامپ درباره سوریه گذشت (اینجا) حمله نظامی ترکیه به شرق فرات همچنان در هاله ای از ابهام است و تنها به ارسال تجهیزات به این منطقه بسنده کرده است .(اینجا)
این در حالی است که پس از هشدارهای مکرر اردوغان در خصوص حضور ارتش سوریه در شرق فرات و کمک به کردهای سوریه، (اینجا) خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد: ارتش سوریه، عصر دیروز کنترل سد راهبردی تشرین، که بر روی رودخانه فرات در استان حلب واقع است را بر اساس توافق صورت گرفته با شبه نظامیان قسد به دست گرفت. انتظار می رود بندهای توافق موسوم به توافق منبج میان ارتش سوریه و قسد اعلام شود . (اینجا) ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 349 روز و 16 ساعت پیش
40روز بی آبی در پایگاه عشایری کهنوج

40روز بی آبی در پایگاه عشایری کهنوج به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان،‭ ‬بررسی‭ ‬منابع‭ ‬آب‭ ‬کشور‭ ‬نشان‭ ‬می دهد‭ ‬ایران‭ ‬از‭ ‬نظر‭ ‬مشخصات‭ ‬و‭ ‬وضعیت‭ ‬ذخایر‭ ‬آبی‭ ‬در‭ ‬آینده‭ ‬با‭ ‬مشکلات‭ ‬بیشتری‭ ‬روبرو‭ ‬خواهد‭ ‬شد‭. ‬اراک،اصفهان،‭ ‬بندرعباس،‭ ‬تهران،‭ ‬شیراز،‭ ‬قزوین،‭ ‬قم،‭ ‬کرج،‭ ‬کرمان،‭ ‬مشهد،‭ ‬همدان‭ ‬و‭ ‬یزد‭ ‬از‭ ‬جمله‭ ‬شهرهایی‭ ‬هستند‭ ‬که‭ ‬در‭ ‬شرایط‭ ‬‮ ‬تنش‭ ‬آبی‮ ‬‭ ‬به‭ ‬سر‭ ‬می برند‭. ‬ستار‭ ‬محمودی‭ ‬قائم‭ ‬مقام‭ ‬وزیر‭ ‬نیرو‭ ‬هم‭ ‬درباره‭ ‬این‭ ‬12‭ ‬کلانشهر‭ ‬کشور‭ ‬گفته‭ ‬بود‭ ‬که‭ ‬با‭ ‬کمبود‭ ‬125‭ ‬میلیون‭ ‬مترمکعب‭ ‬آب‭ ‬روبه رو‭ ‬هستند‭.‬ ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 349 روز و 18 ساعت پیش
خواص عجیب و فوق العاده ته تلخ خیار

خواص عجیب و فوق العاده ته تلخ خیار به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، بوته خیار، پیچک دار، با گل های زرد و دو نوع نر و ماده، واقع روی یک پایه و میوه سبز رنگ و دارای انواع متعددی است. ترکیبات شیمیایی خیار خیار دارای مواد ازته و هیدروکربنه و مواد گوگردی و کمی چربی، دارای املاحی از قبیل: منگنز، کربنات کلسیم، سلولز است. در روغن دانه خیار که رنگ آن زرد روشن با طعمی شبیه به طعم روغن زیتون است، اسیدهای چرب اشباع شده مانند اسید استئاریک، اسید پالمیتیک و اسیدهای اشباع نشده مانند اسید اولئیک و اسید لینولئیک وجود دارد. خواص و اثرات دارویی خیار طبع خیار سرد وتر (مرطوب) است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 349 روز و 19 ساعت پیش
اینجا اروپا نیست؛ نمایی زیبا از تالاب انزلی/ عکس

اینجا اروپا نیست؛ نمایی زیبا از تالاب انزلی/ عکس اینجا اروپا نیست، تالاب زیبای انزلی گیلان است ...
4242
کد خبر 1218062 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 19 ساعت پیش
چند تصویر از ریکاوری رقیب ایران

چند تصویر از ریکاوری رقیب ایران به گزارش فارس، شب گذشته در ادامه دیدارهای تدارکاتی فوتبال جهت آماده سازی تیم ها برای حضور در جام ملت های فوتبال آسیا، یمن اولین حریف ایران در این مسابقات به مصاف سوریه رفت و با یک گل مغلوب شد.
در این راستا یمنی ها امروز تمرینات ریکاوری خود را در سالن ورزشی در امارات انجام دادند تا خود را برای دیدار با شاگردان کی روش آماده کنند.
43 43
کد خبر 1218061 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 349 روز و 19 ساعت پیش
شیوه نامه اجرایی تشدید مبارزه با احتکار ابلاغ شد

شیوه نامه اجرایی تشدید مبارزه با احتکار ابلاغ شد به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت (شاتا نیوز)، به موجب ابلاغیه صادره از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ احتکار، اختفا و امتناع از عرضه و گران فروشی در این شیوه نامه شفاف شده است.
در این راستا به استناد ماده 4 قانون تعزیرات حکومتی و ماده 60 قانون نظام صنفی احتکار، نگهداری یا اختفا کالا به صورت عمده با تشخیص مراجع ذی صلاح و امتناع از عرضه آن به قصد گران فروشی یا اضرار به جامعه پس از اعلام ضرورت عرضه از سوی وزارت صمت و سایر مراجع قانونی است.
در عین حال اختفا و امتناع از عرضه نیز ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 349 روز و 19 ساعت پیش
روایت شاهد عینی از دقایق اولیه عملیات کربلای 4

روایت شاهد عینی از دقایق اولیه عملیات کربلای 4 زهره ترسایی: محسن رضایی اخیرا در توییتی عملیات کربلای 4 را عملیات فریب خوانده و گفته است: با عملیات کربلای چهار به دشمن وانمود کردیم که عملیات سالانه ما تنها همین بوده، ده روز بعد در همان نقطه و در زمانی که نیروهای ارتش بعثی به مرخصی رفته بودند، عملیات کربلای پنج را انجام دادیم.
این اظهارنظر از سوی فرمانده اسبق سپاه اگرچه مورد تایید عده ای قرار گرفت اما عده ای هم که خود شاهدان عینی دو عملیات 4 و 5 بودند آن را غیرواقعی و عملیات کربلای 4 را عملیاتی اصلی اما لو رفته و شکست خورده خواندند.( اینجا )و ( اینجا ) و( اینجا ) بخوانید. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 19 ساعت پیش
مظنه واحدهای 50 متری پایتخت

مظنه واحدهای 50 متری پایتخت جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان 50متری در مناطق 22گانه شهری تهران طی دی ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است.
223223
کد خبر 1218042 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 19 ساعت پیش
شرکت کفش نوید بهمن استان سمنان یکی از بیست شرکت برتر ایران شناخته شد

شرکت کفش نوید بهمن استان سمنان یکی از بیست شرکت برتر ایران شناخته شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین مدیر عامل شرکت کفش نوید بهمن در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: در این همایش انتخاب برترین شرکت های تولیدی و صنعتی در حوزه های مختلف در سطح کشور، که ما به نمایندگی از هلدینگ توسعه اقتصادی صبا در این جشنواره شرکت کردیم.
دکتر حسین آزمایشی افزود: شرکت کفش نوید بهمن با عنوان شرکت منتخب این هلدینگ اقتصادی فعالیتهایی که انجام داده بودیم در حوزه تولید بحث کیفیت بود که در سطح استاندارد های جهانی داشتیم و بحث اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال که حالا ما توانمند سازی مردم، کارگاههای خانگی که کفش نوید بهمن ایجاد کرده که از معیارهای انتخاب مجموعه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 349 روز و 20 ساعت پیش
عکس | محسن رضایی در پشت صحنه حالاخورشید

عکس | محسن رضایی در پشت صحنه حالاخورشید محسن رضایی را در پشت صحنه برنامه تلویزیونی حالا خورشید می بینید.
6161 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 20 ساعت پیش
پایان گروگانگیری کودک 7 ساله در زاهدان

پایان گروگانگیری کودک 7 ساله در زاهدان سردار محمد قنبری گفت: روز گذشته مردی جوان هراسان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره آدم ربایی در خیابان امام خمینی (ره) شهر زاهدان را اعلام کرد که بلافاصله تیمی ویژه از ماموران زبده اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند. او افزود: در بررسی اظهارات فرد تماس گیرنده که پدر فرد ربوده شده است مشخص شد پسر 7 ساله اش به نام الیاس مقابل منزلش با بچه های دیگر در حال بازی بود که توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید گروگان گرفته شده و آدم ربایان لحظاتی بعد با او تماس گرفته و برای رهایی او مبلغ 2 میلیارد ریال مطالبه کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 349 روز و 20 ساعت پیش
عکس | توییت عجیب رییس بسیج اساتید درباره ظریف

عکس | توییت عجیب رییس بسیج اساتید درباره ظریف 2929
کد خبر 1218031 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 20 ساعت پیش
اخبار ضد و نقیض از خداحافظی وزیر بهداشت

اخبار ضد و نقیض از خداحافظی وزیر بهداشت شایعه استعفای حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای هفته جاری در محافل سیاسی و رسانه ای مطرح می شد، تا این که الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در صفحه توئیتر شخصی اش خبر رسما این خبر را اعلام کرد.
پس از آن، برخی دیگر اعضای کمیسیون بهداشت مجلس این مسئله را تایید کردند. تا این که پیش از ظهر امروز برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبر از خداحافظی قاضی زاده هاشمی در جلسه شورای معاونین وزارتخانه دادند.
در همین حال مسئولین وزارت بهداشت و نیز شورای اطلاع رسانی دولت در تایید یا رد این خبر اظهار نظر مشخصی را اعلام نکردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 349 روز و 20 ساعت پیش
کمک 2 دختر به مادر برای پنهان ماندن راز قتل پدر

کمک 2 دختر به مادر برای پنهان ماندن راز قتل پدر ساعت 07:00 مورخ 4 دی 97 وقوع یک فقره فوت مشکوک در یک منزل واقع در سعادت آباد، خیابان ایثارگران شمالی از طریق مرکز اورژانس به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام شد.
با حضور مأموران کلانتری 163 ولنجک در محل اعلام شده، خانم 40 ساله ای به مأموران گفت که صبح روز مورخ 4 دی 97 متوجه فوت همسرش (57 ساله) در داخل اتاق خواب شده است.
با اعلام نظریه اولیه اورژانس مبنی بر فوت مشکوک، موضوع به تیم بررسی صحنه اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد؛.
پرونده اولیه با موضوع فوت مشکوک تشکیل و ضمن هماهنگی با سید سجاد منافی آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 349 روز و 21 ساعت پیش
کاربران نظر دادند/ از پاسداری تاریخ تا دغدغه درباره احتمال بروز بدبینی در جامعه

کاربران نظر دادند/ از پاسداری تاریخ تا دغدغه درباره احتمال بروز بدبینی در جامعه به گزارش خبرآنلاین ، این روزها بعد از توئیت محسن رضایی درباره عملیات کربلای 4 ناگفته های زیادی از دوران دفاع مقدس مطرح شد که حواشی زیادی را در پی داشت. خبرآنلاین از کاربران خود نظرخواهی کرد تا آنها بگویند آیا اکنون زمان مناسبی برای بازخوانی اتفاقات دوران دفاع مقدس است؟
در پاسخ به این سوال کاربران نظرهای متنوعی دادند، موافقان معتقد بودند تا هنوز بیشتر عوامل تصمیم گیر در عملیات های مختلف هنوز زنده هستند، اکنون برای بیان خاطرات جنگ تحمیلی زمان مناسبی است و حتی دیر هم شده چراکه باید روایت صحیحی برای آیندگان باقی بماند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 349 روز و 21 ساعت پیش
فیلم | طالبان دیروز در تهران چه می کردند؟

فیلم | طالبان دیروز در تهران چه می کردند؟ دریافت 12 MB
بهرام قاسمی گفت: با توجه به اینکه بیش از پنجاه درصد سرزمین افغانستان، تحت اختیار طالبان قرار دارد و همچنین ناامنی و بی ثباتی و مشکلات درون افغانستان با تمایل ایران به طرح این موضوع با دولت اشرف غنی و با اطلاع دولت افغانستان، این مذاکرات انجام شد.
6767
کد خبر 1217982 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 349 روز و 22 ساعت پیش
اتفاق محترمانه در اردوی تیم ملی!

اتفاق محترمانه در اردوی تیم ملی! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ این روزها تمرینات تیم ملی در کمپ اسپایر تا دلتان بخواهد نکته دارد. از نکات فنی بگیرید تا اخلاقی. از آنجا که کمپ در سکوت است، هنگام تمرین تیم ملی صدایی جز صدای بازیکنان شنیده نمی شود. آنها در طول تمرین مدام همدیگر را صدا می کنند و چیزی که خیلی به چشم می آید احترام است. بازیکنان جوان تیم همه با تجربه ها را فقط آقا صدا می کنند و این نشان می دهد در تیم ملی همه چیز دقیقا سر جای خودش است. کی روش هم همواره روی این احترام تاکید دارد.
256 251
کد خبر 1217975 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 349 روز و 22 ساعت پیش
داماد، مادر زن و برادر همسرش را کشت

داماد، مادر زن و برادر همسرش را کشت سرهنگ علی ابراهیمی در این خصوص گفت: این درگیری فیزیکی منجر به قتل و سرقت طلا روز گذشته به پلیس اعلام شد و موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه قاتل پس از وقوع جرم متواری شده بود، اظهار داشت: ماموران آگاهی با بهره گیری از امکانات فنی و عملی، قاتل را در سریع ترین زمان ممکن و طی همان روز شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ ابراهیمی اضافه کرد: قاتل در بازجویی به این قتل ها اعتراف و علت درگیری را اختلاف خانوادگی اعلام کرد.
وی ادامه داد: ماموران آگاهی طلاهای سرقتی را هم کشف کردند و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 349 روز و 23 ساعت پیش
راه حلی برای خرید مطمئن تر از سایت های تخفیفی

راه حلی برای خرید مطمئن تر از سایت های تخفیفی وب سایت تخفیف و خرید گروهی نت برگ برای این مشکل یک راه حل ارائه داده است. نت برگ اکسترا قابلیت جدیدی است که به کمک آن کاربر می تواند نت برگ خریداری شده را حتی 3 ماه بعد از انقضا نیز استفاده کند. در واقع نت برگ اکسترا به پیشنهادات نت برگ قابلیتی اضافه می کند که بتوان پس از انقضا نیز به اندازه پولی که پرداخت کرده اید، از خدمات مربوطه بهره ببرید.
بدین ترتیب، از این پس می توانید با خیال راحت تری از پیشنهادات نت برگ خریداری کنید و نگرانی از بابت اتمام مهلت آن نداشته باشید. پس وارد سایت نت برگ شوید و با اطمینان خاطر بیشتری خرید کنید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 349 روز و 23 ساعت پیش
درخواست صریح معاون وزیر نیرو: یارانه انرژی باید جمع شود

درخواست صریح معاون وزیر نیرو: یارانه انرژی باید جمع شود همایون حائری در نشست مشترک مدیران ارشد وزارت نیرو با رئیس جمهور افزود: راندمان این نیروگاه ها هم اکنون کمتر از 38 درصد است که با برنامه ریزی های گسترده تا پایان این دولت به بالای 40 درصد خواهد رسید.
وی همچنین تامین 4 هزار مگاوات انرژی تجدید پذیر، تک رقمی شدن تلفات شبکه و سازگاری طرح های نیروگاهی و انرژی با محیط زیست و ارتقای ایمنی را از جمله برنامه های بخش برق اعلام کرد و افزود: در تابستان گذشته از ظرفیت استانداری ها در مدیریت مصرف انرژی استفاده کردیم و نتایج خوبی حاصل شد که تلاش می کنیم از این ظرفیت بیش از گذشته استفاده کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 349 روز و 23 ساعت پیش
امیدوار مثل سرمربی تیم ملی کاراته/می جنگیم و سه سهمیه المپیک را می گیریم

امیدوار مثل سرمربی تیم ملی کاراته/می جنگیم و سه سهمیه المپیک را می گیریم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛از نایب قهرمانی در مسابقات جهانی پس از 48 سال گرفته تا قهرمانی کومیته تیمی در رقابت های قهرمانی جهان.این در حالی است که کاراته با هروی در بازی های آسیایی هم 4 مدال طلا گرفت و حالا باید در رویدادهای پیش رو برای کسب سهمیه المپیک تلاش کند.خودش در ابتدا درباره سال سختی که پیش رو دارند می گوید: شک نداشته باشید اما این را بگویم که بچه های من،ورزشکاران روزهای سخت هستند.شرایط حضور در رویدادهای سال 2019 برای کسب سهمیه المپیک اهمیت بالایی دارد و تلاش ما رسیدن به هر سه سهمیه ممکن در بخش مردان است . ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 349 روز و 23 ساعت پیش
یادی که سردار سلیمانی در آنتن زنده از مرحوم هاشمی کرد

یادی که سردار سلیمانی در آنتن زنده از مرحوم هاشمی کرد به گزارش خبرآنلاین ، سردار قاسم سلیمانی امروز دوشنبه 10 دی در تماس تلفنی با برنامه حالا خورشید درخصوص حواشی توئیت محسن رضایی درباره عملیات کربلای چهار گفت: ما با فاصله کمتر از 15 روز عملیات کربلای 5 را که پیچیده تر از کربلای 4 بود انجام دادیم و بزرگ ترین موفقیت را به دست آوردیم . خود بنده هم در عملیات کربلای4 بودم و بلافاصله وارد عملیات کربلای5 شدیم، آن وقت موافق نبودیم .
وی افزود: بحث مفصلی محضر آقای هاشمی (رحمت الله علیه) پیرامون عملیات کربلای پنج شد. آقای هاشمی اصرار داشتند که عملیات کربلای 5 صورت گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 0 ساعت پیش
سردار وحیدی: باید زنجیره تامین دفاعی کشور را مستقل طراحی کنیم

سردار وحیدی: باید زنجیره تامین دفاعی کشور را مستقل طراحی کنیم سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر پیشین دفاع و رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی صبح امروز دوشنبه دهم دی ماه در همایش ملی زنجیره تأمین دفاعی در دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: زنجیره دفاعی از نگاه ما یک زنجیره معرفتی است، زیرا نظام علت و معلولی حاکم بر هستی است و هرکدام از آن ها به منبع اصلی قدرت ارتباط دارند. اگر این ارتباط با قدرت حفظ نشود، لحظه ای وجود نخواهند داشت، لذا این نوع نگاه به هستی به ما می گوید که کشف حقیقت و کشف علم، کشف این زنجیره هاست و زمانی مهم می شود که زنجیره را کشف کنیم و علم زمانی مهم می شود که این زنجیره را کشف کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 0 ساعت پیش
فوت یکی از زنان معتاد حادثه آتش سوزی کمپ قرچک

فوت یکی از زنان معتاد حادثه آتش سوزی کمپ قرچک مدیرکل بهزیستی استان تهران از فوت یکی از زنان معتاد متجاهری که به دنبال آتش سوزی روز جمعه در کمپ نگهداری از زنان معتاد متجاهر در قرچک ورامین دچار مصدومیت شده بود، خبر داد. داریوش بیات نژاد با اشاره به اینکه مرکز نگهداری از زنان معتاد متجاهر در قرچک ورامین درپی آتش سوزی عمدی روز جمعه به دلیل خسارات واردشده تعطیل شده است، گفت: بعد از وقوع این حادثه از بین 50 زن حاضر در این مرکز، 9 زن معتاد متجاهر دچار مصدومیت شدند که بعد از انتقال آن ها به بیمارستان و انجام اقدامات لازم، پنج نفر مرخص شدند.
او با بیان اینکه چهار نفر دیگر از این زنان به دو بیمارستان در تهران انتقال داده شد بودند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 350 روز و 0 ساعت پیش
اولین واکنش محسن رضایی به حواشی کربلای 4؛ همیشه بخشی از عملیات لو رفته بود

اولین واکنش محسن رضایی به حواشی کربلای 4؛ همیشه بخشی از عملیات لو رفته بود به گزارش خبرآنلاین ، سردار قاسم سلیمانی در برنامه حالا خورشید درباره عملیات کربلای 4 اعلام کرد این عملیات یک عملیات اصلی بود و نه فرعی؛ محسن رضایی نیز که میهمان این برنامه بود در پاسخ به آنچه از سوی سردار سلیمانی مطرح شده بود گفت: من صحبت های قاسم سلیمانی را تأیید می کنم که در عملیات کربلای 4 و کربلای 5 نقش موثری داشت. او ادامه داد: ما در هیچ عملیاتی غافلگیری 100 درصدی نداشتیم. همیشه بخشی از عملیات لو رفته بود. ما در شرایط لورفتگی جنگ را با موفقیت و پیروزی به پایان رساندیم.
او با بیان اینکه کربلای 4 عملیات اصلی بوده اما عملیات بزرگ ما نبود گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 1 ساعت پیش
فرودگاه بزرگ دکسینگ پکن در سال 2019 افتتاح می شود

فرودگاه بزرگ دکسینگ پکن در سال 2019 افتتاح می شود فرودگاهی بزرگ تر و شلوغ تر
شهر پکن به شدت نیاز داشت که یک فرودگاه دوم در آن ساخته شود. فرودگاه موجود پکن تقریباً ظرفیتش پر شده و اضافه کردن پرواز در ساعات و روزهای خاص در آن، دیگر غیر ممکن شده است. فقط در سال 2017 بیش از 95 میلیون مسافر از سه ترمینال فرودگاه بین المللی پکن عبور کردند. این آمار در حال افزایش، فرودگاه پکن را در میان پر مسافرترین فرودگاه های دنیا قرار می دهد.
هدف اولیه ی فرودگاه، دستیابی به 72 میلیون مسافر و 2 میلیون تن بار در سال تا موعد سال 2025 است. فرودگاه در ابتدا 4 باند پرواز خواهد داشت اما هدف ثانویه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 2 ساعت پیش
دریاچه ارومیه در بهترین وضعیت 5 سال گذشته خود است

دریاچه ارومیه در بهترین وضعیت 5 سال گذشته خود است مشکلات و چالش های محیط زیستی و حفاظت از آن باعث شد تا حسن روحانی در سال 92 دولت خود را دولت محیط زیستی بنامد و با تقویت سازمان حفاظت محیط زیست سعی در حل چالش ها و بحران ها را داشته باشد. در این بین خشکی آب دریاچه ارومیه و آسیب های ناشی از آن ابعاد گسترده تری پیدا کرده است ولی معاون سازمان حفاظت محیط زیست در مورد آخرین وضعیت دریاچه ارومیه به خبرنگار ما می گوید: باتوجه به اطلاعات جدید خوشبختانه تراز فعلی دریاچه ارومیه باتوجه به افزایش گشت زنی ها و رهاسازی آب سدها، طی 5 سال اخیر رشد قابل توجهی داشته است که امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 2 ساعت پیش
فیلم | موتورسواری عجیب یک زن سوژه شبکه های اجتماعی شد

فیلم | موتورسواری عجیب یک زن سوژه شبکه های اجتماعی شد دریافت 1 MB
6161
کد خبر 1217689 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 2 ساعت پیش
هانی زاده: پازل خاورمیانه در حال دگرگونی است

هانی زاده: پازل خاورمیانه در حال دگرگونی است محمد اکبری: سرعت بالای تحولات و همچنین رخدادهای به هم پیوسته در خاورمیانه در آخرین روزهای سال میلادی باعث شده این منطقه با روندهای جدیدی به استقبال سال 2019 برود. اعلام خروج ناگهانی امریکا از سوریه، نگرانی های شکل گرفته در شرق فرات و احتمال بازی جدید ترکیه، تغییرات در کابینه عربستان، بازگشایی سفارتخانه برخی کشورهای عربی در سوریه و همچنین سفر ترامپ به عراق انتظار تحولات جدیدی را در منطقه ایجاد کرده است. آیا این روند می تواند تحولات تاثیرگذاری بر تنش و ثبات در منطقه ایجاد کند؟ تحولات جدید سوریه می تواند بهانه ای برای روابط جدید کشورهای حوزه خلیج فارس با ایران باشد؟ در این باره با حسن هانی زاده ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 350 روز و 3 ساعت پیش
یک روزنامه: رستورانهای بالای شهر،گوشت حیوانات حرام گوشت را به خورد مردم می دهند

یک روزنامه: رستورانهای بالای شهر،گوشت حیوانات حرام گوشت را به خورد مردم می دهند مسئولان محیط زیست می گویند این غذاها از بین گوشت گوزن ها و آهوهای پیر تهیه می گردد اما آنچه در تبلیغات و بر روی میز رستوران ها دیده می شود گوشت جوان حیواناتی است که از قلب مناطق حفاظت شده محیط زیست به این مکان ها می آیند! مدعی هستند این حیوانات از حیات وحش نیستند بلکه متعلق به واحدهای پرورشی در محیط بسته است که به صورت خصوصی نگهداری و در زمان مقرر ذبح و در اختیار رستوران ها قرار می گیرند اما تعداد محدود این واحدها در بخش خصوصی که هم اکنون به صورت پایلوت فعالیت دارند تکافوی این وسعت غذا را نمی کند! ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 350 روز و 4 ساعت پیش
به 1693 پرونده حقوقی در اداره حقوقی کمیته امداد لرستان رسیدگی شد

به 1693 پرونده حقوقی در اداره حقوقی کمیته امداد لرستان رسیدگی شد به گزارش خبرآنلاین لرستان، میرزا عباس محمودی سراب، رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه در نه ماهه سال جاری 1693 پرونده در اداره حقوقی استان موردبررسی قرارگرفته است گفت: از این تعداد 1624 پروند مددجویی و 69 پرونده سازمانی بوده اند.
وی از تهیه، تنظیم و بررسی 217 مورد دادخواست و شکوائیه، 770 مورد لایحه دفاعیه و انجام 1930 مورد مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: 106 پرونده هم منجر به صدور رأی شده است.
محمودی سراب با اشاره به اینکه اداره حقوقی کمیته امداد برای آگاهی دادن به مددجویان پیرامون مسائل حقوقی خود و استیفای حقوق آنان گام برمی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 350 روز و 4 ساعت پیش
کهکشانی بودن رویا یا کابوس ؟

کهکشانی بودن رویا یا کابوس ؟ تورج عاطف: در بسیاری از تورنمنت ها سخن از تیم هایی شده است که انبوه ستارگانش می توانند چشمها را بر واقعیت داشتن تیم بهجای نام ببندد اما سرانجام واقعیت فوتبال روشن می شود و آن چیزی جز سعی و تلاش و همدلی و داشتن سربازان بیشتر بجای سرداران مغرور برای پیروزی ارتشی نیست. بی گمان در روزهای نقل و انتقال تیم پرسپولیس که در بین طرفدارانش به نام " ارتش سرخ " معروف است باید به این مسئله توجه کند.
برانکو ایوانکوویچ مردی است که چندان اعتقادی به کهکشان ساختن ندارد. او معتقد است بازیکنانش باید گوش به فرمان باشند و در پستهایی بازی کنند که او به آنها می گوید و به انجام وظایفی بپردازند که برانکو به آنها ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 4 ساعت پیش
صفحه اول روزنامه های 2شنبه 10دی97

صفحه اول روزنامه های 2شنبه 10دی97 انتصاب رئیس جدید مجمع تشخیص مصلحت و بازخوانی حوادث و انتخابات سال 88 از تیترهای اصلی مطبوعات امروز است.
23302 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 5 ساعت پیش
استاندار همدان: قاچاق، نظام اقتصادی کشور را تهدید می کند

استاندار همدان: قاچاق، نظام اقتصادی کشور را تهدید می کند به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی، که در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: قاچاق، نظام اقتصادی کشور را تهدید می کند و این مسئله صدمات جبران ناپذیری دارد که باید از همه ظرفیت ها برای جلوگیری از آن استفاده کرد.
وی با بیان اینکه نقطه مقابل حمایت از کالای ایرانی، کالای قاچاق است، گفت: کالای قاچاق، باعث اخلال در نظام اقتصادی کشور می شود.
استاندار همدان در ادامه، اصلاح نظام اداری را یکی از کارهای محوری دولت دانست و اظهار داشت: با تاکید ریاست محترم جمهوری اصلاح نظام اداری، در حال اجرا است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 5 ساعت پیش
قیمت انواع گوشی موبایل در بازار

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار 23302
کد خبر 1217827 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 5 ساعت پیش
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان سمنان: طرح چله افتخار به مناسبت 40سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان سمنان: طرح چله افتخار به مناسبت 40سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین سمنان، نورعلی غلامحسین نیا سماکوش در گفتگویی ضمن بیان اینکه امسال چند طرح شاخص توسط کتابخانه های عمومی استان در قالب طرح چله افتخاربه مناسبت 40سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود بیان داشت: اجرای طرح های خانواده کتاب خوان در شهرستان های سمنان،مهدیشهر و سرخه، لیگ کتابخوانی در شهرستان شاهرود، پویش انقلاب در شهرستان دامغان و 40مدرسه و40کتاب در شهرستان های گرمسار و آرادان از جمله طرح ها است.
وی با اشاره به این مطلب که 40برنامه فرهنگی دربهمن ماه توسط کتابخانه های عمومی این استان به مناسبت ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 5 ساعت پیش
وزیر الجزایر: قیمت نفت بزودی 70 دلاری می شود

وزیر الجزایر: قیمت نفت بزودی 70 دلاری می شود قیتونی در جمع مدیران سونلگاز (شرکت برق و گاز الجزایر ) گفت: قیمت نفت در سه ماه نخست سال 2019 و با اجرایی شدن توافق اوپک و کشورهای غیر اوپک ، شاهد افزایش خواهد بود و به همین دلیل برای اینکه به نتایج مورد نظر برسیم، باید منتظر باشیم سه ماه نخست سال 2019 به پایان برسد.
وزیر انرژی الجزایر افزود، اعضای اوپک در ماه اوریل 2019 جلسه ای با دیگر تولید کنندگان نفت برای ارزیابی آثار کاهش تولید بر بازار خواهند داشت و اگر لازم باشد، تولید نفت بار دیگر کاهش می یابد.
قیتونی در ادامه قیمت 65 تا 70 دلار برای هر بشکه نفت را برای تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و همچنین مصرف کنندگان مناسب دانست . ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 7 ساعت پیش
با دستور وزیر واگذاری موسسه فدک رضوان متوقف شد

با دستور وزیر واگذاری موسسه فدک رضوان متوقف شد محمد شریعتمداری در ابلاغ خود تأکید کرد: اقدام بسیار نابجا و بدون توجه به احساسات ساکنان این خانه آرامش، با دقت و فوریت رسیدگی و جلوی هر گونه اقدامی که باعث جریحه دار شدن احساسات این افراد شود، فوراً گرفته شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد؛ علاوه بر برخورد با متخلفان از دستور توقف باز پس گیری مسؤولیت ها و امکانات تحویلی به بخش غیر دولتی، مگر با رسیدگی و تأیید رئیس سازمان بهزیستی به وی گزارش داده شود.
بر اساس گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان بهزیستی کشور این موضوع را پیگیری و دستور لازم برای توقف اجرای حکم تخلیه را صادر کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 350 روز و 8 ساعت پیش
کولاکوویچ چندروز دیگر به ایران می آید/ رقم قراردادش اعلام نمی شود!

کولاکوویچ چندروز دیگر به ایران می آید/ رقم قراردادش اعلام نمی شود! افشین داوری در مورد ارزیابی خود از شرایط فدراسیون والیبال در زمان تحویل این فدراسیون به عنوان سرپرست، توضیح داد: خوشبختانه هنگام تحویل فدراسیونی را در اختیار گرفتم که پر کار، در همه زمینه ها فعال و به صورت منظم برنامه های خود را پیش می برد. فدراسیونی که مسابقات لیگ آن در رده های نوجوانان، جوانان، امیدها و بزرگسالان دو بخش بانوان و آقایان در حال پیگیری است.
او ادامه داد: با این وجود سعی می کنیم تقویم ورزشی فدراسیون را به صورت منظم تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی پیش ببریم و مشکلی برای این موضوع به وجود نیاید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 8 ساعت پیش
چرا تولید آیفون گران قیمت نصف شد؟

چرا تولید آیفون گران قیمت نصف شد؟ کاهش بی سابقه تقاضا برای خرید آیفون اپل را وادار کرده که تولید این گوشی هوشمند را کاهش دهد. مدل هایی که قرار است تولید آنها کاهش یابد آیفون ایکس آر و آیفون ایکس اس هستند.
علاوه بر این، اپل عرضه مدل گران قیمت آیفون ایکس اس مکس را کاهش می دهد و پیش بینی می شود این کاهش در سه ماهه دوم سال 2019 به اوج برسد و نسبت به سه ماه قبل از آن نصف شود.
یافته های موسسه تحقیقاتی City Research حاکیست عرضه iPhone XS Max در سه ماهه منتهی به ژوئن سال 2019 در مقایسه با سه ماهه منتهی به مارس 2019 حدود 48 درصد کاهش می یابد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 9 ساعت پیش
چه اقشار ضعیفی بسته حمایتی دریافت نمی کنند؟

چه اقشار ضعیفی بسته حمایتی دریافت نمی کنند؟ توزیع سبد کالا به بخشی از جامعه در روزهای اخیر حاشیه ساز شده است و بسیاری از مشمولان این طرح انتفاداتی را نسبت به عدم دریافت این بسته ها داشته اند.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز در خصوص آخرین وضعیت سبد کالا به افراد مشمول، اظهار کرد: بین 100 تا 300 هزار تومان سبد کالایی از خانواده یک نفره و 4 نفره به افراد تحت پوشش قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: کسانی که تا حالا سبد کالا را دریافت نکرده اند با مراجعه به سازمان بهزیستی مشکلات آنها برطرف خواهد شد.
وزیر رفاه گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 350 روز و 9 ساعت پیش
چرتکه بازان کوچک ایرانی قهرمان جهان شدند

چرتکه بازان کوچک ایرانی قهرمان جهان شدند هجدهمین دوره مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه در شهر کوالالامپور مالزی با حضور 733 کودک از 24 کشور جهان در حالی برگزار شد که کودکان ایرانی موفق شدند عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات را کسب کنند.
حاضرین در سالن برگزاری این مسابقات از جمله مرضیه افخم، سفیر ایران در مالزی بارها شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و جهانیان به هوش، استعداد و نبوغ کودکان تیم چرتکه ایران احترام گذاشتند. ایران سال گذشته هم در آفریقای جنوبی قهرمانی جهان را به دست آورده بود.
امیرمهدی کرامتی، قهرمان قهرمانان در سطح A از استان کرمانشاه و هفت نفر قهرمان و 2 برگزیده اول در همین سطح ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 9 ساعت پیش
نفت کار خودش را کرد؛ ژاوی قطر را قهرمان آسیا می داند!

نفت کار خودش را کرد؛ ژاوی قطر را قهرمان آسیا می داند! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ پیش بینی ها از قهرمان جام ملت های آسیا ادامه دارد و این بار نوبت به ژاوی رسیده است. هافبک سال های نه چندان دور بارسلونا و تیم ملی اسپانیا که حالا در السد قطر بازی می کند، پیش بینی شخصی اش از مسابقات جام ملت های 2019 را اعلام کرد. او معتقد است ژاپن، ایران، استرالیا و قطر به نیمه نهایی خواهند رسید.
او در بخشی از نظراتش درباره روند احتمالی مسابقات از حذف کره جنوبی توسط قطر گفت. هافبک فعلی السد که احتمالا به رکورد صد بازی در پیراهن باشگاه قطری خواهد رسید شانس ژاپن برای شکست ایران را بیشتر دانست اما قطر را به عنوان برنده فینال مقابل ژاپن معرفی کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 10 ساعت پیش
ستاره جام جهانی2010 ورشکسته شد!

ستاره جام جهانی2010 ورشکسته شد! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ آساموا جیان، مهاجم غنایی سابق تیم های اودینزه، استاد رنس و ساندرلند، در جام جهانی 2010 ستاره تیم ملی کشورش بود و توانست تیمش را تا آستانه نیمه نهایی جام جهانی پیش ببرد. او در پایان آن سال توانست بازیکن سال آفریقا شود.
جیان پس از ترک ساندرلند، از فوتبال اروپا رفت و به العین امارات پیوست. پس از چهار فصل حضور در العین، راهی سوپرلیگ چین و باشگاه شانگهای اس آی پی جی شد. کاپیتان تیم ملی غنا در این تیم دستمزدی سالانه 10 میلیون یورویی دریافت می کرد اما اوضاع برای او آن گونه نماند. آساموا جیان 33 ساله حالا ورشکسته است و تنها 700 یورو در حساب بانکی خود سرمایه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 11 ساعت پیش
اتباع عراقی برای خرید در آبادان و خرمشهر چه شرایطی را باید رعایت کنند؟

اتباع عراقی برای خرید در آبادان و خرمشهر چه شرایطی را باید رعایت کنند؟ سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند در نشست مشترک با مسئولین عراقی که امروز در طرف عراقی مرز شلمچه تشکیل شد، گفت: از هفته گذشته مسیر تجاری شلمچه را از مسیر مسافری جدا کردیم و یک پارکینگ بزرگ که مجهز به دوربین های مداربسته و کنترل شده است را برای حضور تاکسی ها و ارائه خدمات در نظر گرفتیم.
وی افزود: راننده های تاکسی ها نیز شناسایی، شناسنامه دار و گزینش شده اند و کارت تردد دارند و صلاحیت نیز آن ها بررسی شده است.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 11 ساعت پیش
رئیس دانشگاه آزاد روی آنتن خبر21 چه گفت؟

رئیس دانشگاه آزاد روی آنتن خبر21 چه گفت؟ محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباطی زنده با بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما به بیان نتیجه بررسی های کمیته پیگیری ویژه سانحه اتوبوس دانشجویان واحد علوم و تحقیقات پرداخت.طهرانچی ضمن تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه گفت: من از لحظات اول این حادثه با تمام توان در خدمت این عزیزان بودم. حادثه ابعاد مختلفی داشت که بخشی از ابعاد آن عزیزان حادثه دیده ما بودند.
وی افزود: امروز حدود سه ساعت در جمع دانشجویان واحد علوم و تحقیقات بودم و به شکل چهره به چهره به سخنان مطرح شده از سوی دانشجویان گوش کردم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 11 ساعت پیش
اثرات فاجعه بار کاهش یک دلار در هر بشکه نفت برای بودجه سال آینده

اثرات فاجعه بار کاهش یک دلار در هر بشکه نفت برای بودجه سال آینده براساس لایحه پیشنهادی بودجه سال 98 کل کشور که توسط دولت به مجلس ارائه شده است، در لایحه قیمت هر بشکه نفت خام و میعانات گازی حدود 54 دلار، متوسط نرخ برابری دلار حدود 6000 تومان (برای کالاهای اساسی حدود 4200 و برای سایرکالاها حدود 8000 تومان)، صادرات نفت حدود 1.635 میلیون بشکه در روز (یک میلیون ونیم بشکه در روز مجموع صادرات نفت خام و میعانات گازی و 135 هزار بشکه در روز فروش میعانات گازی به پتروشیمی ها) و صادرات گاز طبیعی حدود 3.4 میلیارد دلار فرض شده است.
سرجمع منابع نفت در بودجه نیز بیش از 142 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 11 ساعت پیش
اینترنتت مارو کُشت!

اینترنتت مارو کُشت! انتشار خبری مبنی بر تلف شدن جان از پرندگان در پی اجرای آزمایشی اینترنت پرسرعت 5G در هلند، سوژه انتشار کارتونی از علی رونقیان در صفحه اینستاگرام ماهنامه خط خطی شد.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 12 ساعت پیش
عکس | تاب بازی شبنم مقدمی در کنار شقایق فراهانی

عکس | تاب بازی شبنم مقدمی در کنار شقایق فراهانی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، فیلم زهرمار ، به کارگردانی سیدجواد رضویان و بازی سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، نسیم ادبی، برزو ارجمند و ... به بخش نگاه نو جشنواره سی و هفتم فجر راه یافته است.
به همین مناسبت، شبنم مقدمی، عکسی از خود را که پشت صحنه زهرمار کنار شقایق فراهانی، سیامک انصاری و برزو ارجمند، روی تابی نشسته است، منتشر کرد.
شبنم مقدمی در توضیح این عکس نوشت: تجربه این فیلم، بهمون گفت که همه زهر مار ها، لزوماً تلخ و گزنده نیستن! می تونن شیرین هم باشن حتی، اگه شرایط فراهم باشه! فیلم سینمایی زهر ِ مار ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 350 روز و 12 ساعت پیش
تخم مرغ ارزان شد؟ قیمت هر کیلو 6 هزار و 900 تومان رسید

تخم مرغ ارزان شد؟ قیمت هر کیلو 6 هزار و 900 تومان رسید فرزاد طلاکش دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار با اشاره به اعتراض مرغداران نسبت به رشد 100 درصدی واردات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اظهار کرد: اگرچه بارها به دولت گفته ایم که واردات به عنوان یکی از روش های نخ نمای قدیمی جواب نمی دهد، اما مسئولان دولتی همچنان بر واردات اصرار می ورزند.
وی بنابر آمار گمرک ارزش واردات تخم مرغ در هشت ماهه امسال را 3 میلیون دلار اعلام کرد و افزود: دولت تا پایان سال گذشته بیش از 10 هزار تن و با احتساب دو ماهه ابتدای سال حدود 13 هزار تن تخم مرغ وارد کشور شد که بدون احتساب ارز تخصیص یافته بیش از 30 میلیارد تومان یارانه به سبب مابه التفاوت قیمت به تخم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 12 ساعت پیش
در بیمارستانی که حادثه دیدگان دانشگاه آزاد بستری اند، چه می گذرد؟

در بیمارستانی که حادثه دیدگان دانشگاه آزاد بستری اند، چه می گذرد؟ حرف از خانواده ها که می شود، پیدا کردن آن ها و پای صحبت آن ها نشستند کار آسانی نیست، خانواده هایی که این روزها بیشتر از هر چیزی فقط بازگشت جگرگوشه هایشان به زندگی برایشان مهم است. وقتی باخبر شدیم پیرحسین کولیوند رئیس اورژانس کشور قصد دارد از چند دانشجویی که در بیمارستام امام خمینی بستری هستند بهترین فرصت بود که خودمان به بیمارستان برسانیم و با خانواده های چشم انتظار گفت و گویی داشته باشیم.
عقربه ها روی عدد 12 ظهر قفل شد به بیمارستان امام خمینی می رسم، بخش اورژانس و در ادامه بخش آی سی یو مقصدم است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 12 ساعت پیش
جدیدترین کاریکاتور علی دایی!

جدیدترین کاریکاتور علی دایی! عشقی به نام مردم، قلبی به شکل ایران! عنوان کاریکاتور امروز خبر ورزشی است درباره رفتارهای مردمی علی دایی و حواشی حضورش در کرمانشاه.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 12 ساعت پیش
جایگزین گوشت قرمز رونمایی شد!

جایگزین گوشت قرمز رونمایی شد! ادامه سیر سعودی قیمت گوشت قرمز در بازار مواد غذایی، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در صفحه اینستاگرام خود شد.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 12 ساعت پیش
از عملیات کربلای 4 به آقا محسن، آقا محسن به گوشی؟

از عملیات کربلای 4 به آقا محسن، آقا محسن به گوشی؟ چرا که در آن زمان باورپذیری نسبت به جوانان به قدری بود که اکثر فرماندهان آن دوره در همین سن و سال بودند. تاکید می کنم باورپذیری. جوانانی که بدون داشتن ذره ای ادعا و چشم داشتی به کشور خود را فدای آب و خاکی کردند که آقا محسن تبدیل به دکتر محسن شد. دکتر محسنی که به گفته خودش دلش بیش تر از همه برای آقا مهدی باکری تنگ می شود. دکتر محسنی که هنوز لباس سبز را بر تن دارد و خود را کوچک ترین سرباز نظام و رهبری می داند. حال آقا محسن چه شده است که به راحتی از عملیاتی صحبت می کند که به گفته خودش با عملیات کربلای چهار به دشمن وانمود کردیم که عملیات سالانه ما تنها همین بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 13 ساعت پیش
ارایه گزارش وزارتخانه های علوم و کشور از علل وقوع حادثه واحد علوم و تحقیقات

ارایه گزارش وزارتخانه های علوم و کشور از علل وقوع حادثه واحد علوم و تحقیقات رییس جمهور با ابراز تأسف عمیق از وارد آمدن این فاجعه تکان دهنده و تسلیت به بازماندگان حادثه و جامعه دانشجویی، با توجه به مسئولیت نظارتی دولت و دفاع از حقوق عمومی، از وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و کشور و معاونت علمی و فناوری رییس جمهور خواست با تشکیل هیأت رسیدگی به این حادثه، ضمن بررسی علل و عوامل مؤثر در وقوع آن و گفت وگو با دانشجویان، اساتید و مدیران دانشگاه و نهادهای مسئول، گزارش آن را به هیئت وزیران ارایه نموده و تدابیر لازم را برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه اتخاذ نمایند.
در ادامه جلسه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 13 ساعت پیش
هشدار مدیریت بحران درباره بارش های سیل آسا

هشدار مدیریت بحران درباره بارش های سیل آسا به گزارش خبرآنلاین ، فردا دوشنبه ، بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در استان های بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، نیمه غربی استان کرمان و غرب هرمزگان پیش بینی شده است.
همچنین احتمال بارش برف، اختلال در ترافیک جاده ای و کاهش دید در مسیرهای کوهستانی استان های کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری، شرق خوزستان، ارتفاعات و مناطق مرتفع کرمان وجود دارد.
در این اخطاریه تصریح شده است:
شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، شهرستان ضمن آمادگی کامل، هماهنگی های لازم را به منظور فراهم نمودن تمهیدات مورد نیاز جهت مقابله با جاری شدن سیل، صاعقه، رعد و برق ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 14 ساعت پیش
فلاحت پیشه: شورای عالی امنیت ملی به موضوع توئیت رضایی ورود کند

فلاحت پیشه: شورای عالی امنیت ملی به موضوع توئیت رضایی ورود کند فائزه عباسی: فقط 280 کاراکتر بود اما مانند یک بمب عمل کرد. بحث همچنان بر سر توئیت محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام است. او که نزدیک به 30 سال پیش فرمانده سپاه بود از راز سر به مهر کربلای 4 از منظر خود پرده برمی دارد و اعلام می کند: با عملیات کربلای چهار به دشمن وانمود کردیم که عملیات سالانه ما تنها همین بوده است. ده روز بعد در همان نقطه و در زمانی که نیروهای ارتش بعثی به مرخصی رفته بودند، عملیات کربلای پنج را انجام دادیم. عملیات کربلای چهار برای فریب دشمن انجام شد. اگر تحلیلگر تاریخی در فهم آن فریب بخورد، پس وای به حال نوشته های او ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 14 ساعت پیش
کلیات طرح تشکیل پارلمان اصلاحات تصویب شد

کلیات طرح تشکیل پارلمان اصلاحات تصویب شد جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عصر امروز (یکشنبه) به ریاست الیاس حضرتی برگزار شد. در این جلسه که با دستور کار بررسی مصوبات اخیر کمیته سیاسی شورای هماهنگی درباره تشکیل پارلمان اصلاحات برگزار شده است، علاوه بر تصویب کلیات آیین نامه نحوه تشکیل مجمع عالی اصلاح طلبان (پارلمان اصلاحات)، 4 ماده اول این آیین نامه نیز به تصویب اعضای جلسه رسید.
طرح تشکیل پارلمان اصلاحات چندسالی است توسط سران احزاب اصلاح طلب از جمله مصطفی کواکبیان که به نحوه سازوکار حاکم بر شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان انتقاد دارند، در حال پیگیری است.
2929
کد خبر 1217780 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 14 ساعت پیش
قصور آموزش وپرورش محرز شد

قصور آموزش وپرورش محرز شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از محرز شدن قصور وزارت آموزش و پرورش در حادثه مدرسه دخترانه در زاهدان خبر داد.
حجت الاسلام علیرضا سلیمی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش گفت: در این جلسه تعدادی از نمایندگان از وزیر سوالاتی داشتند که 2 نماینده از پاسخ های بطحایی قانع نشدند و مقرر شد این موارد به صحن علنی پارلمان ارجاع شود.
وی با بیان اینکه در بخش دیگری از جلسه امروز موضوع آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان با حضور وزیر آموزش و پرورش بررسی شد، ادامه داد: جمع بندی کمیسیون بر این بود که وزارت آموزش و پرورش در این زمینه قصور داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 350 روز و 14 ساعت پیش
گالری هایی که میزبان جشنواره تجسمی فجر هستند

گالری هایی که میزبان جشنواره تجسمی فجر هستند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، مژگان قدوسی، مدیر بخش گالری های یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: برای اولین بار و به دعوت هادی مظفری مدیر اداره کل هنرهای تجسمی، لیلی گلستان به عنوان نماینده گالری ها به شورای سیاستگذاری جشنواره تجسمی فجر اعلام و در نتیجه تصمیم گرفته شد که امسال گالری داران فعال در جشنواره شرکت کنند.
او اظهار کرد: در نهایت از میان گالری هایی که در جلسات اولیه شرکت کردند 23 گالری از تهران و نمایندگانی از گالری های شهرهای مشهد، شیراز، رشت، سمنان، یزد و تبریز برای شرکت در جشنواره یازدهم با ما به توافق رسیدند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 350 روز و 15 ساعت پیش
بررسی ایرادات دوباره شورای نگهبان بهCFT در دستور کار کمیسیون امنیت مجلس/لایحه پولشویی و CFT در مجمع تشخیص تعیین تکلیف می شود

بررسی ایرادات دوباره شورای نگهبان بهCFT در دستور کار کمیسیون امنیت مجلس/لایحه پولشویی و CFT در مجمع تشخیص تعیین تکلیف می شود حشمت الله فلاحت پیشه در توضیح روند بررسی لوایح چهارگانه مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: بعد از فوت آیت الله هاشمی شاهرودی جلسات در مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل نشده است اما پیش از این اتفاق، یک جلسه در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی ایرادات لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی برگزار و ماده یک لایحه مطرح و بررسی شد.
نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پیش از این اظهاراتی در مورد ارجاع مجدد لایحه اصلاح قانون مبارزه با پول شویی به مجلس برای رفع ایرادات مطرح شده بود اما به نظر می رسد این موضوع منتفی است لذا لایحه پس از بررسی تمام مواد در مجمع تشخیص ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 15 ساعت پیش
دومین مدال نقره شطرنج جهان برای خادم الشریعه

دومین مدال نقره شطرنج جهان برای خادم الشریعه به گزارش ایسنا، دور پایانی بخش برق آسای رقابت های شطرنج قهرمانی جهان سن پترزبورگ روسیه برگزار شد و سارا سادات خادم الشریعه تنها نماینده شطرنج بانوان ایران در این رقابت ها با 13 امتیاز در رده دوم ایستاد.
شطرنج باز روس با 13.5 امتیاز و نماینده چین با 12.5 امتیاز در رده های اول و سوم ایستادند.
خادم الشریعه پیش از این در بخش سریع نیز مدال نقره را کسب کرده بود.
* نتایج خادم الشریعه در روز دوم بخش برق آسای قهرمانی جهان:
دور دهم: سارا سادات خادم الشریعه با ریتینگ 2377 صفر - نماینده چین با ریتینگ 2458 یک ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 17 ساعت پیش
نخستین تصویر مهران احمدی در من می ترسم

نخستین تصویر مهران احمدی در من می ترسم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، مهران احمدی که به تازگی بازی اش در چهارمین ساخته بهنام بهزادی به پایان رسیده است، درباره همکاری خود در فیلم من می ترسم نوشت: تجربه سینما با بهنام بهزادی پا گذاشتن در جغرافیای جدیدی است که بسیار شگفت انگیز است. انگار در دنیای تازه ای قدم می گذاری که بسیار پیچیده ولایه لایه است. تمام اینها از ذهن یک سینماگر با سواد، عاشق و پر از بینش تراوش می شود.
در این فیلم، الناز شاکردوست، پوریا رحیمی سام، امیر جعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی و... بازی می کنند.
در خلاصه داستان، من می ترسم چهارمین فیلم بلند سینمایی بهنام بهزادی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 350 روز و 17 ساعت پیش
کی روش: دعا می کنم به نیمه نهایی برسیم

کی روش: دعا می کنم به نیمه نهایی برسیم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر گفت: یک بار دیگر مراتب قدردانی خودم را به خاطر حضور تیم ملی ایران در کمپ اسپایر و میزبانی شایسته کشور قطر اعلام می کنم.
سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: تیم ملی قطر 9 بازی انجام داد و ما پنج بازی انجام دادیم. اگر میزبانی قطر نبود، سه بازی انجام داده بودیم. باید به عنوان یک دوست از میزبانی کشور قطر تشکر کنیم. این آماده سازی ایده آل من نیست. وقتی سرنوشت در دست دوستانتان است باید با کمال خضوع تشکر کنید و ما هم به خاطر این هدیه از کشور قطر تشکر می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 17 ساعت پیش
حاجی بابایی: ملت به موقع حساب خوی اشرافی برخی مسئولان را خواهند رسید

حاجی بابایی: ملت به موقع حساب خوی اشرافی برخی مسئولان را خواهند رسید حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی باید نگاه کنیم که آیا توانسته ایم اهداف انقلاب را برای جهانیان به اثبات برسانیم؟ افزود: دشمن به دنبال آن است که اهداف انقلاب را به چالش و گمراهی بکشاند؛ این در حالی است که ملت ایران موفق شده به برکت انقلاب اسلامی در عراق، یمن و سوریه، اروپا و جای جای جهان اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذارد.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی توانسته اسلام واقعی را نشان دهد و امروز شاهد نفوذ آن در جهان هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 19 ساعت پیش
انتخابات هیئت فوتبال استان البرز باطل شد

انتخابات هیئت فوتبال استان البرز باطل شد انتخابات هیئت فوتبال استان البرز باطل شد. فدراسیون فوتبال ایران، طی نامه ایی به اداره ی کل ورزش و جوانان استان البرز انتخابات هیئت فوتبال این استان را باطل اعلام کرد.
غفرانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، با تایید این خبر به خبر ورزشی البرز گفت: منصور بیک وردی که در انتخابات به عنوان رئیس هیئت انتخاب شده بود، تا زمان انتخابات مجمع به عنوان سرپرست هیئت فوتبال استان به فعایت خود ادامه خواهد داد.
46
کد خبر 1217682 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 20 ساعت پیش
تلویزیون در نوروز 98 چه سریال هایی را پخش می کند؟

تلویزیون در نوروز 98 چه سریال هایی را پخش می کند؟ دهه فجر، نوروز و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی فرصت مناسبی است تا سیما با همکاری برنامه سازان و کارگردانان خود با سریال های متفاوت مهمان خانه ها شود.
شبکه یک با سریال جدید سعید آقاخانی ن. خ ، شبکه دو با دو سریال شش قهرمان و نصفی و ساده دلان و شبکه سه سیما با مجموعه تلویزیونی مُر قانون مهمان خانه های مردم در نوروز 98 هستند.
شبکه یک
ن. خ مجموعه تلویزیونی شبکه یک سیما در نوروز 98 است که به کارگردانی سعید آقاخانی تولید خواهد شد و تهیه کنندگی آن را مهدی فرجی برعهده گرفته است.
سریال تلویزیونی ن ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 350 روز و 20 ساعت پیش
قیمت امروز خودروها در بازار/ پژوپارس 70 میلیون تومان شد

قیمت امروز خودروها در بازار/ پژوپارس 70 میلیون تومان شد در معاملات امروز خرید و فروش چانگان با افزایش 2 میلیون تومانی با قیمت 130 میلیون تومان، پژو206 صندوق دار با قیمت 71 میلیون و 500 هزار تومان ، پژو 206 تیپ 2 با قیمت 60 میلیون و 500 هزار تومان، پژوپارس TU5 با قیمت79 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.
همچنین سمند LX با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 60 میلیون تومان، پژوپارس با قیمت 70 میلیون تومان و پژو 207 اتوماتیک نیز با قیمت 110 میلیون تومان معامله می شود.
قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 1397/10/09 به شرح زیراست:
ردیف
نوع خودرو
قیمت خودرو کارخانه
قیمت خودرو بازار
1
قیمت پراید 111 ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 20 ساعت پیش
پرونده نکونام-پیکان با همه مستنداتش در راه فیفا

پرونده نکونام-پیکان با همه مستنداتش در راه فیفا زاوش محمدی : جواد نکونام این روزها به سوژه عجیبی در فوتبال ما تبدیل شده است. او پس از صعود تاریخی با نساجی به لیگ برتر پس از 24 سال، به مرد محبوب قائمشهری ها تبدیل شد و همچنین با تمام ناداوری ها توانست مازنی ها را در نیم فصل اول به رده دهم لیگ برتر برساند. اما پس از مشکلات داخلی در نساجی و عملی نشدن خواسته هایش از این تیم جدا شد. نکو پس جدایی از نساجی به پیکان پیوست اما به یکباره نامه ای از مدیرعامل ایران خودرو منتشر شد که خبر از لغو قرارداد نکو با خودروسازان می داد. کمتر کسی فکر می کرد نکونام پس از اولین جلسه تمرینش با پیکان قراردادش با این تیم منتفی شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 350 روز و 20 ساعت پیش
ضرغامی: ملت با وجود مشکلات اقتصادی، بیکاری و تورم پشت نظام هستند

ضرغامی: ملت با وجود مشکلات اقتصادی، بیکاری و تورم پشت نظام هستند عزت الله ضرغامی روز یکشنبه در آیین ویژه سالروز حماسه 9 دی در مصلای امام خمینی (ره) ارومیه افزود: آمریکا و ایادی آن در برهه های مختلف در داخل و خارج سعی کرده اند در مقابل خواست ملت ایران بایستند ولی همواره ما پیروز بوده ایم و در آینده نیز این روند ادامه می یابد.
وی با انتقاد از برخی اظهارنظرها در خصوص حضور ایران در دیگر کشورها برای دفاع از کشور بیان کرد: در حال حاضر مرزهای ما در مقابل استکبار جهانی همان کشورها هستند و باید توان خود را برای دفاع از کشور در آن مناطق صرف کنیم.
وی با اشاره به اینکه رییس جمهوری آمریکا از ترس تهدیدها، شبانه و بدون اطلاع قبلی به منطقه سفر می کند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 21 ساعت پیش
جلیلی: فساد، کم کاری و ناکارآمدی مورد تایید نیست / کشتی انقلاب نباید از حرکت بایستد

جلیلی: فساد، کم کاری و ناکارآمدی مورد تایید نیست / کشتی انقلاب نباید از حرکت بایستد سعید جلیلی روز یکشنبه در آیین گرامیداشت 9دی در حسینیه ثارالله خرم آباد اظهار داشت: در 40سال عمر انقلاب اسلامی، ایران همواره مورد هجمه دشمن بوده و دشمنان هرآنچه در توان داشته انجام داده اند. دشمن در طول عمر انقلاب اسلامی هرانچه در توان داشته برای حمایت از رژیم طاغوت، مخالفین انقلاب و همچنین در جنگ تحمیلی در کمک به صدام ، علیه ایران بکار گرفته است.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: امروز نتیجه پایداری انقلاب اسلامی را در برابر دشمنان می بینیم جایی که پس از 40 سال آمریکا و ایادی آن از منطقه خارج می شوند و رئیس جمهور آمریکا باید شبانه و مخفیانه وارد عراق شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 350 روز و 21 ساعت پیش
خطر کارگاه های زباله در کمین کریم آبادی ها

خطر کارگاه های زباله در کمین کریم آبادی ها به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، یکی از اهالی روستای کریم آباد گفت: اگر از آلودگی که در اثر سوزاندن برخی از ضایعاتی که در روستا توسط عده ای جمع شده اند بگذریم مهم ترین مشکلی که در حال حاضر مردم با آن درگیر هستند. سرقت هایی است که بصورت نگران کننده آرامش اهالی را بهم زده است. وی افزود: چون اکثر خانه ها در روستا حصار ندارد و مردم وسایل کشاورزی و ماشین و موتور را در محوطه منزل نگهداری می کند، مدتی است که با وجود این کارگاه ها سرقت در روستا خیلی زیاد شده است و کسی جرات نمی کند حتی بیل و کلنگش را بیرون بگذارد. افراد معتاد خیلی راحت هر چیز از آهن، پلاستیک، ادوات کشاورزی، گازوییل و... ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 350 روز و 21 ساعت پیش
چراغ سبز شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به حل موضوع حضور بانوان در ورزشگاه ها

چراغ سبز شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به حل موضوع حضور بانوان در ورزشگاه ها به گزارش خبرآنلاین ، مخبر دزفولی در حاشیه بیست و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان و مسئولان ورزش کشور برگزار شد و این کمیسیون ضمن پشتیبانی و حمایت از تحولات رو به جلو ورزش, آسیب ها و کاستی ها را در حوزه فرهنگ ورزش مورد بررسی قرار می دهد.
وی گفت: ما اگر به دنبال سلامت, نشاط و شادابی هستیم باید از آفت ها و آسیب ها در محیط های ورزشی بکاهیم که این کمیسیون ضمن تقویت رو به جلو حوزه فرهنگ ورزش در رفع این آسیب ها نقش موثر و خوبی دارد. بعضی مواقع آستانه تحمل شکست در برخی از گروهای ورزشی در رشته های گوناگون پایین می آید و اتفاقات و رفتارهایی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 350 روز و 22 ساعت پیش
صدور مجوز برای احداث 9 نیروگاه خورشیدی در استان اردبیل

صدور مجوز برای احداث 9 نیروگاه خورشیدی در استان اردبیل به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حسن محمدی بیان کرد: طرح خرید تضمینی برق از تولید کنندگان برق نیروگاه های خورشیدی در استان بزودی اجرایی می شود.
وی گفت: در این طرح دولت برق نیروگاه های خورشیدی را به قیمت تضمینی هشت هزار ریال به ازای هر کیلو وات ساعت و به صورت بلند مدت 20 ساله خریداری می کند.
محمدی اظهار داشت: در این طرح تمام مشترکین خانگی، تجاری و صنعتی می توانند نیروگاه های خورشیدی در پشت بام و یا محوطه بلااستفاده واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی خود نصب کرده و از طریق عقد قرارداد خرید تضمینی با این شرکت ضمن تامین برق مصرفی خود نسبت به فروش برق مازاد و درآمد حاصل از این ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 350 روز و 23 ساعت پیش
فیلم و عکس | سقوط سرویس دانش آموزان ارومیه از پل

فیلم و عکس | سقوط سرویس دانش آموزان ارومیه از پل ارومیه کلوب نوشت:سرویس دانش آموزی صبح امروز با 6 دانش آموز از روستای فیروزیان به سمت روستای گنبد در حرکت بود که به دلیل روبرو شدن با خودرویی دیگر در جاده باریک از مسیر منحرف و از روی پل سقوط کرد. از 6 دانش آموز سرنشین این سرویس مدرسه، پنج نفر پسر و یک نفر دختر هستند که دو نفر در پایه هشتم و چهار نفر در پایه هفتم تحصیل می کنند.
6767
کد خبر 1217604 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 350 روز و 23 ساعت پیش
مهلت دریافت آثار هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی کُردی تمدید شد

مهلت دریافت آثار هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی کُردی تمدید شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، سامان احمدی امروز در جلسه کارگروه برگزاری هفتمین جشنواره موسیقی کُردی در مجتمع فجر سنندج اظهار کرد: پس از جمع بندی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره، انتظار داریم که بعد از 12 سال جشنواره، شاهد برگزاری جشنواره ای در خور شان موسیقی منطقه و استان باشیم.
وی از تمدید مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره موسیقی کوردی خبر داد و گفت: علاقه مندان تا 30 بهمن مهلت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش مسابقه شامل آواز و ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 350 روز و 23 ساعت پیش
آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی دخترانه در گرمی

آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی دخترانه در گرمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی از آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی دخترانه در گرمی خبر داد و گفت: با اقدام به موقع عوامل اجرایی مدرسه و نیروهای امدادی، آتش سوزی در خوابگاه شبانه روزی دبیرستان متوسطه دوره اول نمونه عفت گرمی مهار شد. سیدعادل آقایی در جمع خبرنگاران در گرمی اظهار داشت: در پی اعلام آتش سوزی درخوابگاه دانش آموزی نمونه عفت شهرستان گرمی از سوی مدیر مدرسه به همراه کارشناسان اداره و نیروهای امدادی اعم از آتش نشانی، اورژانس، نیروهای نظامی و انتظامی با حضور در محل وقوع آتش سوزی در خوابگاه 169 نفره شبانه روزی عفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 350 روز و 23 ساعت پیش
هکر 18 ساله با 200 شاکی بازداشت شد

هکر 18 ساله با 200 شاکی بازداشت شد سردار عباسعلی محمدیان گفت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر برداشت مبلغ سه میلیون تومان ازحساب یک شهروند ساوجبلاغی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. با پیگیری های پلیس و کسب دستور قضایی حساب های اشخاصی که وجه شاکی به حساب آنها واریز شده بود، مسدود شد. او افزود: در تحقیقات بیشتر مشخص شد که شخصی ناشناس در قالب آگهی فروش ایکس باکس در یک برنامه با شیوه های خاص حساب های متقاضیان را هک می کرد.
محمدیان خاطرنشان کرد: با بررسی اطلاعاتی پلیس فتا محل اقامت این فرد در تهران شناسایی شد، وی ابتدا منکر داشتن سیم کارت و هرگونه برداشت وجه از متقاضیان شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 350 روز و 23 ساعت پیش
تصاویر | بزرگداشت 9دی در میدان امام حسین(ع) تهران

تصاویر | بزرگداشت 9دی در میدان امام حسین(ع) تهران مراسم بزرگداشت روز نهم دی ماه، با حضور گسترده مردم در میدان امام حسین(ع) تهران از صبح امروز آغاز شده و تا ظهر ادامه دارد.
عکس ها: مهر
6767 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 0 ساعت پیش
خروج با قهر محسن هاشمی از جلسه شورای شهر/ ماجرا چه بود؟

خروج با قهر محسن هاشمی از جلسه شورای شهر/ ماجرا چه بود؟ به گزارش خبرآنلاین ، در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران؛ اعضای شورا جزئیات طرح ادغام معاونت های شهرداری تهران که در جلسه گذشته کلیات آن را به تصویب رسانده بودند در دستور کار داشتند. اعضای شواری اسلامی شهر تهران بعد از بحث وبررسی در خصوص پیشنهاد اصلاح دو بند از این طرح نهایتا با 11 رای موافق، این پیشنهاد را به تصویب رساندند. در ادامه جلسه محمد سالاری نسبت به مطرح نشدن جزئیات یکی از بندهای طرح پیشنهادی به محسن هاشمی اعتراض کرد که هاشمی در پاسخ گفت: جزئیات این بند مطرح شده اما شما متوجه نشدید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 0 ساعت پیش
دوپینگی ها به زندان می روند

دوپینگی ها به زندان می روند خبرگزاری شینهوا در چین اعلام کرد که مسئولان وزارت ورزش و قوه قضاییه در این کشور در حال تهیه یک پیش نویس هستند که طبق آن، ورزشکاران دوپینگی به عنوان مجرم شناخته شده و راهی زندان می شوند. این یک علامت قوی در چین است که مسئولان این کشور علیه دوپینگ نشان داده اند.
گو ژونگ ون وزیر ورزش چین در این باره گفت: ما در آستانه پایان تحقیق و مطالعات مان درخصوص تفسیر قضایی درباره مبارزه با دوپینگ هستیم. احتمالاً این موضوع در اوایل سال 2019 اعلام می شود. کسانی که دوپینگ می کنند، با مجازات های کیفری مواجه خواهند شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 351 روز و 1 ساعت پیش
بهترین عکس های ورزشی در سال 2018 را ببینید

بهترین عکس های ورزشی در سال 2018 را ببینید در سال 2018 رقابت های مهمی برگزار شد که جام جهانی فوتبال روسیه در راس آن قرار داشت. المپیک زمستانی پیونگ چانگ از دیگر تورنمنت های مهم این سال محسوب می شد. با این حال در مسابقات دیگری که سالیانه برگزار می شود نیز لحظات جذاب و دیدنی دیده شد. با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، سایت Getty Images بهترین عکس های ورزشی را به اشتراک گذاشت که در ادامه منتخبی از آنها را می بینید.
مکس فراستاپن در فرمول یک چین
بازیکنان تیم فوتبال آمریکایی نیویورک جاینت
الکس نیکولین روس در بازی های سیدنی
هواداران تیم فوتبال فورتونا دوسلدورف ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 2 ساعت پیش
جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد با معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان

جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد با معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان به گزارش خبرآنلاین لرستان ، جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد در سالن اجتماعات اداره کل با حضور معاون جوانان ، دبیر و نمایندگان سمن های استان به منظور بهره مندی از خرد جمعی و تبادل نقطه نظرات و تجربیات و همچنین ارائه پیشنهادات مفید بین سمن های استان ،با حضور عزیزپور معاون جوانان اداره کل در سالن اجتماعات برگزار شد.
در این جلسه عبداله عزیزپور اهداف جلسات هم اندیشی را برقراری تعامل و تبادل تجارب در بین سمن ها برشمرد و گفت: لازمه موفقیت سمن ها فعالیت پویاتر مبتنی بر خلاقیت و همچنین استفاده از تجارب ارزنده سایر سمن ها می باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 351 روز و 2 ساعت پیش
تصویری از محبوب پرسپولیسی ها پس از 20 سال

تصویری از محبوب پرسپولیسی ها پس از 20 سال به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم پیشکسوتان پرسپولیس این روزها زیر نظر علی پروین در زمین طرشت به تمرین می پردازند. روز گذشته تمرین پیشکسوتان سرخ ها یک مهمان ویژه داشت. داوود محبوب. مدافع راست پرسپولیس در دهه هفتاد که رکوردی جالب در فوتبال ایران دارد. محبوب تنها بازیکن فوتبال ایران است که توانسته چهاربار پشت سرهم به قهرمانی لیگ کشوری برسد. او در سالهای 72 و 73 با سایپا قهرمان لیگ شد و سپس به پرسپولیس پیوست. محبوب در پرسپولیس هم در سالهای 74و 75 قهرمان لیگ آزادگان شد.
محبوب روز گذشته در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس حاضر شد و عکسی با علی پروین گرفت.
256 251
کد خبر 1217525 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 2 ساعت پیش
راه اندازی واحد تولیدی اندیشه سازان صنعت پلیمر اردبیل

راه اندازی واحد تولیدی اندیشه سازان صنعت پلیمر اردبیل به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه حدود 20 نفر از نیروهای شاغل این واحد تولیدی مددجویان و زندانیان می باشند افزود: این افراد از طریق بنیاد تعاون اداره کل زندان ها شناسایی شده و با هماهنگی های انجام شده به این مجتمع معرفی شده و مشغول به کار شده اند.
رئیس کل دادگستری استان، معاون اجتماعی دادگستری،دادستان مرکز استان، مدیرکل سازمان زندان های استان و حسین_پیرموذن عضو هیئت رئیسه اتاق ایران در این آیین بهره برداری این واحد تولیدی حضور داشتند.
واحد تولیدی اندیشه سازان صنعت پلیمر تعطیل شده بود که خوشبختانه پس از طرح مشکلات این شرکت در کمیته ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 351 روز و 4 ساعت پیش
فحاشی های مجازی داد مهراب قاسم خانی را درآورد / عکس

فحاشی های مجازی داد مهراب قاسم خانی را درآورد / عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، مهراب قاسم خانی که از فحاشی های فضای مجازی به تنگ آمده در پستی که کامنت های آن بسته شده است، چنین نوشت: خیلی سخته که به شدت مخالف فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک توی فضای مجازی باشی، ولی تنها عکس العمل مناسب به گفتار و کردار بسیاری از عزیزان، چیزی غیر از واژگان .... و ..... و ..... و ....... نباشه.
قاسم خانی که نویسنده آثار طنز سینمایی و تلویزیونی است در ادامه نوشت: با عرض پوزش، برای جلوگیری از وسوسه شدنتون برای پر کردن نقطه چین ها با واژگان مناسب، کامنت این پست بسته میشود.
241241
کد خبر 1217495 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 4 ساعت پیش
حسین کعبی: شاگردان کی روش با قهرمانی از امارات برمی گردند

حسین کعبی: شاگردان کی روش با قهرمانی از امارات برمی گردند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ او با این کار، یک جا در لیست تیمش خالی کرد تا سپیدرود اقدام به جذب بازیکن جدید کند. کعبی در این باره گفت: من به هر چیزی که در فوتبال می خواستم، رسیدم. البته دوست داشتم باز هم بازی کنم اما فکر کنم بهتر است جای خودم را به جوان ها بدهم تا بیایند و بازی کنند و از فوتبال لذت ببرند. من هم فعالیت مربی گری ام را آغاز می کنم و امیدوارم بتوانم یک دستیار قابل اعتماد برای کریمی باشم. سپیدرود، تیم همه ماست و با اینکه من از جنوب ایران آمده ام اما می خواهم هر چه در توان دارم به کار بگیرم و به این تیم در پست جدید کمک کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 4 ساعت پیش
صفحه اول روزنامه های یکشنبه 9 دی 97

صفحه اول روزنامه های یکشنبه 9 دی 97 عملیات کربلای4 و محسن رضایی همچنان سوژه داغ رسانه هاست و اکثر روزنامه ها مفصلا به آن پرداخته اند.
1717 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 4 ساعت پیش
آنتن فروشی و ترویج بی عدالتی در تلویزیون

آنتن فروشی و ترویج بی عدالتی در تلویزیون مدتی است که افزایش حجم تبلیغات موسسات کنکوری و کتاب های کمک آموزشی در تلویزیون با انتقادهای زیادی مواجه شده است. عده ای تبلیغ موسسات کمک آموزشی را در قالب برنامه های آموزشی امری غیراخلاقی می دانند و عده ای هم از بی اعتبار بودن برخی موسساتی که رادیو و تلویزیون آنها را معرفی و تبلیغ می کند، گله می کنند.
اما در نهایت تمام انتقادهای مطرح شده درباره حجم و شیوه تبلیغات موسسات کمک آموزشی در تلویزیون، بر سر این موضوع اتحاد دارند که صداوسیما به عنوان رسانه ای که از آن با عنوان ملی یاد می شود، نباید از اعتماد مخاطبان به منظور تامین منابع مالی خود سوءاستفاد کند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 4 ساعت پیش
تازه ترین قیمت خودروهای خارجی در بازار

تازه ترین قیمت خودروهای خارجی در بازار 17302
کد خبر 1217491 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 4 ساعت پیش
روابط دیپلماتیک ایران و آذربایجان زمینه مناسبی برای توسعه همکاری های اقتصادی مهیا کرده است

روابط دیپلماتیک ایران و آذربایجان زمینه مناسبی برای توسعه همکاری های اقتصادی مهیا کرده است به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ حسین پیرموذن عضو هیئت رئیسه اتاق ایران و رئیس اتاق مشترک ایران و آذربایجان در حاشیه نشست کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان در آستارا در دیدار با شاهین مصطفی یف وزیر اقتصاد آذربایجان و محمد موسی یف رئیس کنفدراسیون کارفرمایان آذربایجان، گفت: هیئت تجاری ایران به سرپرستی غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران و با حضور تعدادی از روسای اتاق های بازرگانی کشور، تشکل های صنفی، شرکت ها و فعالان بخش خصوصی مرتبط با این کشور به آذربایجان سفر می کند.
رئیس اتاق مشترک ایران و آذربایجان اضافه کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 5 ساعت پیش
مصلحی: هدف شان در سال 88 براندازی نظام بود

مصلحی: هدف شان در سال 88 براندازی نظام بود به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در گفتگوی تلفنی با برنامه نگاه یک با بیان اینکه در رویدادهای 88 موضوع انتخابات نبود، بیان کرد: براندازی نظام هدف بود و باید موقعیت های منطقه ای را هم در آن زمان سنجید.
او خاطر نشان کرد: ستاد پیشگیری از تقلب انتخابات یک سال قبل تاسیس شد و در منطقه پیروزی جنگ 33 روزه و 22 روزه را با اقتدار جمهوری اسلامی داشتیم.
وزیر سابق اطلاعات یادآور شد: با طرح تقلب آبروی جمهوری اسلامی را در مجامع بین المللی بردند و فرصت ها را به تهدید تبدیل کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
کدام کالا یک ساله 2000 درصد گران شد؟

کدام کالا یک ساله 2000 درصد گران شد؟ آمار وزارت صنعت از قیمت کالاهای اساسی تا پایان مهرماه امسال حکایت از افزایش شدید قیمت میگرد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارد به نحوی که در این بازده زمانی قیمت میلگرد آجدار 1990.5درصد گران شده است.
همچنین قیمت برنج تایلندی 76.6 درصد،تخم مرغ 67.2 درصد، تیرآهن نمره 14 افزایش 94.4 درصد، میلگردآجدار 14 افزایش 109.3 درصد، خیار 53.9 درصد، سیب زمینی 106.1 درصد، سیب زرد 91.9 درصد، گوجه فرنگی 144.4 درصد و موز 154.9 درصد را در مهر ماه امسال به خود اختصاص داده است.
براساس این گزارش در مهرماه امسال فقط قیمت جوجه یک روزه گوشتی رشد منفی 56.9 درصدی داشته است.
64231
کد خبر 1217479 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
توضیح دبیر ستاد حقوق بشر درباره محصوران: زمینه عذرخواهی اکنون فراهم است

توضیح دبیر ستاد حقوق بشر درباره محصوران: زمینه عذرخواهی اکنون فراهم است محمدجواد لاریجانی با حضور در برنامه بدون توقف که شنبه شب از شبکه سه سیما پخش شد، به سوالات مجری و مهمانان این برنامه در خصوص حوادث سال 88 پاسخ داد.
در این برنامه مجری با اشاره به حوادث سال 88، خطاب به لاریجانی گفت: یکی از موضوعاتی که در حقوق بشر مطرح است و در قانون اساسی ما نیز به رسمیت شناخته شده، حق آزادی تجمع است اما در عمل شاهد رفتار دوگانه ای هستیم. در سال 88 درخواست تجمعی صورت گرفت ولی اجازه این تجمع داده نشد و خیلی معتقد بودند که همین دلیل باعث شد که اتفاقات بعد از آن رخ دهد. اما کمی بعد از آن و در 9 دی ماه همان سال اجازه تجمع داده شد و هر سال هم این تجمع را تشویق می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
توضیحات سخنگوی شورای نگهبان درباره رویدادهای 88: از شعبده بازی در انتخابات تا تخلفات احتمالی

توضیحات سخنگوی شورای نگهبان درباره رویدادهای 88: از شعبده بازی در انتخابات تا تخلفات احتمالی بخشهای مهم سخنان کدخدایی به قرار زیر است:
-پاسخ چنین ادعایی خیلی روشن است که با واژه ها بازی کردن نشان دهنده این نیست که الزاماً یک تخلف یا تقلبی صورت گرفته است.
-ما حقوقی ها همیشه می گوییم که باید دلائل محکمه پسند داشته باشید اگر مدعی تخلف یا تقلب در انتخابات هستند باید مستدل باشد. شورای نگهبان همیشه حتی سال 88 به معترضین اعلام می کند که البته قانون این تکلیف را کرده باید دلایل و مستندات قوی ارائه کنند.
-اینکه ما کنار بنشینیم و هر روز واژه ای را خلق کنیم ذهن مردم را نسبت به نهادها و ارکان نظام مخدوش کنیم خیلی هنر نیست که انتظار داشته باشیم با خلق یک واژه صحت و سلامت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
عملکرد روزنامه ها در اعتراضات دی سال گذشته؛ از انکار تا همراهی

عملکرد روزنامه ها در اعتراضات دی سال گذشته؛ از انکار تا همراهی این ماجرا که منجر به تظاهرات گسترده در سراسر کشور، درگیری پلیس و مردم در خیابان ها و کشته و مجروح شدن شماری از هموطنان شد، براساس شواهد موجود از هفتم دی ماه 96 در مشهد و چند شهر دیگر در استان های خراسان شمالی و جنوبی آغاز شد؛ گرچه حسن روحانی، 5 دی را نقطه آغاز می داند. از شنبه، نهم دی، بین روزنامه های اصولگرا، اصلاح طلب و میانه رو تقریباً روزنامه ی معتبری نبود که به این حوادث بی اعتنا باشد.
هرچند بسته به سیاست هر روزنامه درباره این اتفاق، رویکردهای متفاوتی نسبت به آن اتخاذ شد اما برخی روزنامه ها بازتاب پررنگی از اعتراضات داشتند و برخی دیگر تنها یک گوشه ی کوچک از صفحه ی اول خود را به آن ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
خصوصی سازی؛ دولت فقط پول می گیرد و به فکر سرنوشت شرکت بعد از واگذاری نیست

خصوصی سازی؛ دولت فقط پول می گیرد و به فکر سرنوشت شرکت بعد از واگذاری نیست اسماعیلی نائب رئیس کمیسیون صنایع مجلس درباره چالش های پیش روی خصوصی سازی اظهار داشت: خصولتی ها یکی از چالش های خصوصی سازی هستند از یک طرف دولتی نیستند و تحت نظارت نهادهای مربوطه قرار ندارند و از طرف دیگر هیات مدیره آن دولتی هستند و نگرانی درباره ارائه بیلان کاری در پایان سال ندارند.
وی افزود: به طور مثال سهام عدالت همچنان در دست دولت است قالب خصوصی گرفته تا از نهادهای نظارتی در امان باشد.
اسماعیلی با تاکید بر اینکه خصوصی سازی در کشور بیشتر به معنای مال فروشی دولت است، گفت: دولت کارخانه ای را واگذار می کند، اما به سرعت به سمت نابودی پیش می رود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
اینفوگرافی | چند کودک ایرانی به خانه بخت رفتند؟

اینفوگرافی | چند کودک ایرانی به خانه بخت رفتند؟ آخرین آمارها مربوط به سال 95 است که 5.5 درصد از کل ازدواج های ثبت شده مربوط به کودکان بوده است. در سال 93 بیش از 40 هزار کودک ازدواج کرده اند که 176 نفر از آنها کمتر از 10 سال سن داشته اند. این اینفوگرافی بر اساس آمارهای معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، سازمان ثبت احوال و برخی نتایج پژوهش های محققان اجتماعی تهیه شده است.
64231
کد خبر 1217476 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 351 روز و 8 ساعت پیش
طارمی: حاضر نیستم با کسانی که کوتاهی کردند، عکس بگیرم/ هیچوقت به گذشته بر نمی گردم

طارمی: حاضر نیستم با کسانی که کوتاهی کردند، عکس بگیرم/ هیچوقت به گذشته بر نمی گردم مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از شرایط تیم ملی پیش از جام ملت ها گفت: اردوی قطر رایگان است و ایران پولی نداده است. اگر به خودمان بود باید در هوای سرد و آلوده تهران تمرین می کردیم.
مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش الغرافه در گفت وگویی درباره شرایط تیم ملی اظهار کرد: اردوی خیلی خوبی داشتیم و برنامه های مد نظر کی روش انجام شده و تنها یک مشکل وجود داشته است. فضای اطراف این زمین تمرین با وجود امکانات زیاد، بسیار بزرگ است و باتوجه به حضور تیم های مختلف مانند چین به راحتی می توانند از تمرین های ما فیلم بگیرند و تمرین های ما را ببینند. در کل اردوی خوبی در حال برگزاری است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 10 ساعت پیش
زیرآب نکونام را چه کسی زد؟

زیرآب نکونام را چه کسی زد؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ جواد نکونام سرمربی سابق تیم نساجی پس از جدایی از این تیم با مسئولین پیکان برای هدایت این تیم به توافق رسید و حتی گفته می شود که او با پیکانی ها قرارداد داخلی هم امضا کرده.با این حال روز شنبه باشگاه پیکان در تصمیمی عجیب اعلام کرد که به دلیل احترام به سایر تیم ها، از هیچ تیمی مربی نمی گیرد و فقط از بین مربیان آزاد یکی را انتخاب می کند پس حضور جواد نکونام در این تیم منتفی است.
این اتفاق بی سابقه در حالی رخ داد که حالا ابعاد جدیدی از این ماجرا مشخص شده.آنطور که روزنامه گل ادعا کرده ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 10 ساعت پیش
هک دوباره توئیتر پس از اعلام رفع باگ

هک دوباره توئیتر پس از اعلام رفع باگ به گزارش خبرآنلاین ، روز جمعه سخنگوی توئیتر گفت باگی که باعث شده بود تا هکرها از طریق شماره تلفن تعریف شده در انگلیس، سیستم پیامکی توئیتر را هک کنند، رفع شده است. { لینک }
اما هکرها با ارسال مجدد اکانت ها این ادعا را رد کردند.
هکرها با ارسال پیامک حاوی دستورات کامپیوتری سعی می کنند شماره موبایل قربانی را به چنگ می آورند. یکی از صدها کاربری که پیامک را دریافت کرده، دستور کامپیوتری را پذیرفته و کلیک می کند و جواب پیامک را می دهد که بدین ترتیب شماره موبایل به دست آورده می شود. شماره موبایل به دو صورت کوتاه و بلند حاوی کد کشور دریافت می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 351 روز و 12 ساعت پیش
قیمت لوازم خانگی ارزان نمی شود؛ رکود به ضرر همه اس

قیمت لوازم خانگی ارزان نمی شود؛ رکود به ضرر همه اس غزنوی سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر در خصوص دلایل تحقق نیافتن وعده کاهش قیمت لوازم خانگی تصریح کرد: مواد اولیه تولید در حوزه لوازم خانگی به طور متوسط 200 درصد افزایش یافته است به طور مثال آلومینیونم آلیاژی 144 درصد، مس 135 درصد، استیل 248 درصد و برنج فلزی 92 درصد افزایش قیمت داشته اند.
وی ادامه داد: اگر تولید کننده داخلی در شرایط افزایش نرخ ارز و مواد اولیه، کاهش تولید و افزایش هزینه های سربار، کالای تولیدی را 100 درصد افزایش قیمت داده نمی توان گفت: گران فروشی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 12 ساعت پیش
آتش لیورپول بر جان آرسنال افتاد

آتش لیورپول بر جان آرسنال افتاد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در ادامه هفته بیستم رقابت های لیگ برتر باشگاه های انگلیس، تیم فوتبال لیورپول موفق شد با ارائه فوتبالی زیبا و برتر، با نتیجه 5-1 از سد تیم آرسنال عبور کند. در این مسابقه ربرتو فرمینیو(3بار)،سادیو مانه و محمد صلاح برای میزبان گلزنی کردند. تک گل توپچی های لندن را هم مایتلند در اوایل مسابقه به ثمر رساند.
با این پیروزی شاگردان کلوپ با 54 امتیاز و مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر باقی ماندند.
254 251
کد خبر 1217464 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 12 ساعت پیش
برنده واقعی توافق هسته ای کدام کشور بود؟

برنده واقعی توافق هسته ای کدام کشور بود؟ مونا مشهدی رجبی - . امریکا در ماه می رسما از این توافق خارج شد و در ماه نوامبر تحریم های نفتی ایران را از سر گرفت. علیرغم تلاشهای کشورهای اروپایی و کشور هند برای ایجاد سازو کار مالی غیردلاری که تداوم تعامل تجاری ایران و کشورهای مذکور را بعد از تحریم بانکی ایران تضمین می کرد، هنوز نشانه های عملی از این سیاست ها مشاهده نشده است.با این حال رسانه های خارجی ایران را برنده واقعی توافق هسته ای ارزیابی کرده بودند.
حال که سال 2018 میلادی در حال پایان است و دنیا خود را برای سال جدید میلادی آماده می کند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 351 روز و 13 ساعت پیش
آیا ما دوست داریم که فریب بخوریم؟

آیا ما دوست داریم که فریب بخوریم؟ پاسخ او را به شرح زیر نوشتم. لیکن، بعد اندیشه کردم که شاید این سؤال بسیاری از مردم باشد. پس چه بهتر که به صورت گسترده تر آن را انتشار دهم.
سلام عزیز، تئاتر رفتن و دیدن دردها، گرفتاری ها و مساله های بنیادین جامعه از دید تیز بین هنرمندانِ دردمندی چون دکتر رفیعی که زیرِ پوستِ جامعه را می بینند تفریح نیست. درگیر شدن با گرفتاری های جامعه است.
اگر جامعه دارای هزاران درد است که هست، یکی از دلیل های آن ندیدن همین تبیین های عمیق هنرمندانه توسط مسؤولان است. شما مسؤولان کشور را به رفتن به تئاتر و سینما و دیدن این نمایش های پُر مغز و شنیدن این صداهای دردآشنا دعوت کنید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 351 روز و 13 ساعت پیش
درخواست ساسی مانکن از بهروز افخمی!

درخواست ساسی مانکن از بهروز افخمی! 6060
کد خبر 1217130 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 13 ساعت پیش
پیام ویژه کی روش به بازیکنان تیم ملی چه بود؟ /یا صعود کنید یا به اعماق تاریکی فرو بروید

پیام ویژه کی روش به بازیکنان تیم ملی چه بود؟ /یا صعود کنید یا به اعماق تاریکی فرو بروید اگر از بازیکنان تیم ملی درباره کاری که چهارشبنه شب گذشته کارلوس کی روش برایشان در اردوی تیم ملی کرد بپرسید، همه با یک جمله کوتاه آن را توصیف می کنند: سورپرایز بود.
بازیکنان چهارشنبه شب گذشته وقتی بعد از تمرین به اتاق ها خود برگشتند، روی تخت خود عکسی مشاهده کردند که برایشان خاص بود. کی روش با کمک مسئولان تیم ملی یک ایده جالب را عملی کرد. چندی قبل او تصمیم گرفت تا مثل همیشه، یک کار انگیزشی در اردوی ایران کند. مثلا قبل از جام جهانی برزیل او یک توپ هفت سنگ به هر بازیکن تیم ملی داده بود که 6 حرف روی آن به چشم می خورد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 13 ساعت پیش
حسینی: فتنه 88 اصل ولایت را هدف گرفته بود/چرایی عدم حضور سران فتنه در دادگاه علنی

حسینی: فتنه 88 اصل ولایت را هدف گرفته بود/چرایی عدم حضور سران فتنه در دادگاه علنی سید محمد حسینی امشب در سلسله برنامه های ویژه 9 دی در مسجد ولی عصر(عج) مشهد اظهار داشت: در سال 88 حداقل 8 ماه با انواع درگیری و آتش سوزی و حمله به اموال عمومی و بانک ها صرفا به خاطر داشتن چهره حزب الهی که اتفاقات کمی نبود درگیر بودیم و نهایت در 9 دی ماه 88 این فتنه به پایان رسید.
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اتفاقات سال 88 فراموش نشدنی بوده و باید در تاریخ همیشه تکرار و بازگو شود تا مردم از آن عبرت بگیرند که اگر چه سبب درگیری های کوتاه چند ماهه شد اما مردم فهیم ایران پایان خوشی را برای آن رقم زدند و حماسه 9 دی را آفریدند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 13 ساعت پیش
خودمون می مالیم!

خودمون می مالیم! در پی اعلام خبر همکاری ایران و روسیه در حوزه پزشکی، مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی نشریه طنز و کارتون خط خطی به این خبر واکنش نشان داد.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 14 ساعت پیش
اقدام عجیب کی روش قبل از بازی با قطر

اقدام عجیب کی روش قبل از بازی با قطر به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم ملی ایران در حالی قرار است دوشنبه آخرین بازی دوستانه خود پیش از جام ملت ها را مقابل قطر برگزار کند که سرمربی تیم ملی نمی خواهد در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شود.
کارلوس کی روش و سانچز سرمربیان دو تیم ایران و قطر قبل و بعد از انجام این دیدار قرار نیست کنفرانسی مطبوعاتی برگزار کنند و رو در روی خبرنگاران قرار نخواهند گرفت. این در حالی است که هر دو تیم آخرین جدال تدارکاتی خود قبل از جام ملت های آسیا را برگزار می کنند.
254 251
کد خبر 1217441 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 14 ساعت پیش
روایت مرحوم آیت الله هاشمی از عملیاتی که فریب نبود

روایت مرحوم آیت الله هاشمی از عملیاتی که فریب نبود توییت محسن رضایی درباره عملیات کربلای 4 با واکنش های مختلفی بخصوص از سوی خانوادهای شهدای این عملیات مواجه شده است. رضایی بیان کرده است که این عملیات برای فریب دشمن برگزار شد در حالیکه آیت الله هاشمی که در سال 65 فرمانده جنگ بود، روایت دیگری از این عملیات ارائه کرده است.
ایران در عملیات کربلای 4 در سال 65 تلفات زیادی داد. این عملیات از پیش لو رفته بود اما کربلای 5 شکست ایران را در عملیات قبلی کاملا جبران کرد. پیکر 175 شهید غواص این عملیات که با دستان بسته به شهادت رسیده بودند، در سال 94 وارد کشور شد و با همراهی مردم در زادگاهشان به خاک سپرده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 14 ساعت پیش
جلسه فوق العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد به ریاست ولایتی + جزئیات

جلسه فوق العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد به ریاست ولایتی + جزئیات - اخبار سیاسی -
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ، جلسه فوق العاده هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع حادثه دلخراش واحد علوم و تحقیقات به ریاست علی اکبر ولایتی برگزار شد.
دلجویی ولایتی و طهرانچی از خانواده جانباختگان واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد
طهرانچی: تمام اتوبوس های فرسوده از ناوگان حمل ونقل دانشگاه آزاد خارج می شود
مقدم فر: ناوگان حمل و نقل دانشجویان دانشگاه آزاد نوسازی می شود
مصوبات این جلسه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 15 ساعت پیش
تاکنون چند حزب از سوی وزارت کشور قانونی معرفی شدند؟

تاکنون چند حزب از سوی وزارت کشور قانونی معرفی شدند؟ حسین کمالی رئیس خانه احزاب ایران درباره آخرین لیست احزاب قانونی کشور از سوی وزارت کشور اظهار داشت: تاکنون حدود 90 حزب از سوی وزارت کشور به عنوان احزاب قانونی به خانه ا حزاب ایران معرفی شده است.
وی افزود: هنوز لیست احزاب قانونی کشور نهایی نشده و ما منتظر لیست نهایی از سوی وزارت کشور هستیم.
رئیس خانه احزاب ایران همچنین گفت: با توجه به اینکه لیست نهایی احزاب قانونی کشور به زودی از سوی وزارت کشور تعیین و تکلیف می شود مجمع عمومی خانه احزاب ایران نیز بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 16 ساعت پیش
ایران-قطر؛دوشنبه در استادیوم خلیفه دوحه

ایران-قطر؛دوشنبه در استادیوم خلیفه دوحه به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم ملی فوتبال ایران که این روزها در اردوی قطر حضور دارد،دوشنبه شب آخرین بازی دوستانه خود پیش از جام ملت های آسیا را مقابل تیم ملی قطر برگزار خواهد کرد.
ایران که پیش از این در دیداری دوستانه مقابل فلسطین به نتیجه تساوی 1-1 رسیده بود، دوشنبه و از ساعت 20:30 در ورزشگاه بین المللی خلیفه شهر دوحه به مصاف میزبان خود خواهد رفت تا جدی ترین محک پیش از آغاز جام ملت های 2019 را تجربه کند.
254 251
کد خبر 1217411 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 16 ساعت پیش
ناگفته ها از جلسه رهبر انقلاب با نمایندگان کاندیداهای 88/ رهبر انقلاب به نمایندگان موسوی و کروبی چه گفتند؟

ناگفته ها از جلسه رهبر انقلاب با نمایندگان کاندیداهای 88/ رهبر انقلاب به نمایندگان موسوی و کروبی چه گفتند؟ 6دی 1388 مصادف با عاشورای حسینی(ع) بود. در حالی که هیئات عزاداری از صبح عاشورا در حال عزاداری بودند، خبر می رسید افرادی که بعد انتخابات تهران را ناامن کرده اند، بار دیگر به خیابان آمدند اما این بار چهره ای دیگری از خود نشان دادند و به دسته های عزاداری حمله کردند، ایستگاه های صلواتی را تخریب کردند. گروهی که به بهانه تقلب در انتخابات ریاست جمهوری تظاهرات خود را 8 ماه به هربهانه ای ادامه دادند، این بار دشمنی خود را با شعائر حسینی نشان دادند.
راهپیمایی 9 دی 1388 در واکنش به آشوبگران عاشورای 1388 انجام صحنه ای را آفرید که به انقلاب سوم تعبیر شد و مراسم راهپیمایی بزرگداشت حماسه نهم دی از آن ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 16 ساعت پیش
این اشتباهات هنگام رزرو اقامتگاه، سفر شما را تلخ می کند

این اشتباهات هنگام رزرو اقامتگاه، سفر شما را تلخ می کند اما برخی از مواقع به دلیل ارائه خدمات ضعیف از سوی برخی از وبسایت های نامعتبر رزرو اینترنتی اقامتگاه یا سهل انگاری برخی از افرادی که قصد رزرو بوم گردی را دارند، مشکلاتی به وجود می آید که البته بخش بزرگی از این مشکلات با مراجعه به وبسایت های معتبری مانند جاباما کمرنگ شده است.
مشکلاتی چون، متفاوت بودن اقامتگاه و بوم گردی با آنچه در تصاویر وبسایت ها منتشر شده است، ثبت نشدن رزرو به دلیل بروز مشکلات اینترنتی و ... برخی از مواردی هستند که موجب گلایه مسافران شده است.
با سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما، هیچ کدام از این مشکلات را نخواهید داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 351 روز و 17 ساعت پیش
ترامپ، متحدان منطقه ای آمریکا را نقره داغ کرد

ترامپ، متحدان منطقه ای آمریکا را نقره داغ کرد زهره نوروزپور: اتفاقات خاورمیانه به طور غیر منتظره و سریع در حال وقوع است. پس از اعلام خروج نیروهای آمریکایی از سوریه ، قطع حمایت آمریکا از کردها، اتفاقات جالب تری در شمال سوریه در حال رقم خوردن است.
از آمد و رفت مقامات عربی (اینجا) تا بازگشایی سفارت امارات و آغاز تجارت دریایی میان دو کشور (اینجا)، از سر گیری پروازها میان سوریه و بحرین، (اینجا) تاخیر حمله ترکیه به شرق فرات (اینجا) همچنین بازگشت اسد به آغوش عرب ها (اینجا) و در نهایت چرخش 180 درجه ای کردها به سمت روسیه و سوریه اسد. (اینجا) از مهمترین اتفاقات یک هفته اخیر در این کشور بحران زده بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 351 روز و 17 ساعت پیش
جزییاتی تازه از وضعیت جسمانی بهنام صفوی در بیمارستان

جزییاتی تازه از وضعیت جسمانی بهنام صفوی در بیمارستان محمدعلی صفوی ضمن قدردانی از توجه و پیگیری هواداران بهنام صفوی نسبت به سلامتی این خواننده موسیقی پاپ که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده است، درباره آخرین وضعیت سلامتی پسرش توضیح داد: چند روز پیش که بهنام را به بیمارستان منتقل کردیم، سطح هوشیاری اش پایین بود و گفتار او نیز به طور کامل قطع شده بود و می توان گفت که علائم حیاتی اش به حالت خطر رسیده بود این در حالی است که بعد از انجام تازه ترین مرحله شیمی درمانی، پزشکان توصیه کردند که او باید در بیمارستان بستری شود که ما هم بلافاصله اقدامات لازم را انجام دادیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 351 روز و 17 ساعت پیش
آخرین وضعیت پرونده حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات از زبان قاضی شهریاری

آخرین وضعیت پرونده حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات از زبان قاضی شهریاری قاضی محمد شهریاری با اشاره به مرگ 10 نفر بر اثر این حادثه، اظهار کرد: کار ما در بخش دادسرای جنایی مربوط به تعیین هویت و کالبدشکافی اجساد و تحویل اجساد به خانواده ها بود که هر 10 جسد شناسایی و تعیین هویت و به خانواده هایشان تحویل داده شد.
وی همچنین گفت: بخش رسیدگی به این پرونده در دادسرای جنایی نیست و با دادسرای راهور است و در دادسرای راهور پرونده تشکیل شده و به آن رسیدگی می شود.
شهریاری یادآور شد: همانطور که اعلام شد سکته راننده اتوبوس تایید نشد.
روز سه شنبه 4 دی ماه 97، اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات واژگون شد که این حادثه 10 کشته و چندین مصدوم بر جای گذاشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 17 ساعت پیش
قاضی کرمانی 32 متهم را به جای زندان به خدمات اجتماعی واداشت

قاضی کرمانی 32 متهم را به جای زندان به خدمات اجتماعی واداشت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، او می گوید باید فرهنگسازی و اطلاع رسانی لازم به جامعه صورت گیرد تاجامعه، مجازات را خلاصه شده در زندان نبیند و به سمتی حرکت کنیم که در زمینه حبس زدایی در زمره کشورهایی باشیم که زندان ها فضای مساعدی برای اقدامات فرهنگی و آموزشی باشند.
اطمینان با تاکید بر این مطلب که زندان فایده ای برای زندانی، خانواده وی و جامعه ما ندارد، گفت: گرچه سیاست تقنینی در رابطه با مجازات های جایگزین حبس از سال ها قبل وجود داشته اما از سال 1392 دستگاه قضایی به سمتی رفت که در برخی جرائم امکان اعمال مجازات های جایگزین حبس فراهم شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 351 روز و 17 ساعت پیش
تصاویر | دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ظریف

تصاویر | دیدار دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ظریف به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در این دیدار زیاد النخاله با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران از حامیان واقعی آرمان فلسطین است، گزارشی از برگزاری انتخابات جنبش جهاد اسلامی ارایه کرد.
وی با بیان اینکه مقاومت در مقایسه با گذشته از ظرفیت و توانمندی بالایی در برابر متجاوزین برخوردار شده است، افزود: حاصل این توانمندیها در راهپیمایی های بازگشت و شکست تهاجم اخیر رژیم صهیونیستی جلوه گر شد که اعلام انتخابات زودهنگام در سرزمینهای اشغالی از ثمرات آن است.
مقام فلسطینی همچنین ضمن اشاره به تلاشهایی که از سوی برخی از کشورهای عربی و غربی برای شکستن مقاومت صورت می گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 17 ساعت پیش
نحوه محاسبه کرایه کامیون داران آذربایجان غربی تغییرکرد

نحوه محاسبه کرایه کامیون داران آذربایجان غربی تغییرکرد به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، ارسلان شکری در تشریح این خبر گفت: بعد از بیان مطالبات رانندگان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با جلب رضایت رانندگان در راستای خدمات دهی بهینه و با کیفیت را در اولویت امور خود قرار داد تا کرایه حمل بار بر اساس تن-کیلومتر محاسبه شود.
وی با بیان اینکه کرایه حمل و نقل توافقی و براساس عرضه و تقاضا و وابسته به پارامترهای مختلفی است، اضافه کرد: آذربایجان غربی بنابر دستور ریاست محترم سازمان از ابتدای دی ماه سال جاری پرداخت کرایه حمل بار بر اساس تعرفه تن_کیلومتر را آغاز کرد که بی شک تاثیر بسزایی در معیشت رانندگان ایجاد خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 351 روز و 18 ساعت پیش
رکوردشکنی بانوی پیر با دبل رونالدو

رکوردشکنی بانوی پیر با دبل رونالدو به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم فوتبال یوونتوس با پیروزی مقابل سامپدوریا رکورد جدیدی از خود در تاریخ سری آ بر جا گذاشت.
بانوی پیر با این برد 53 امتیازی شد تا اولین تیم سری آ شود که در پایان یک سال به این تعداد امتیاز دست می یابد.
یووه در دو فصل 6-2005 و 14-2013 موفق شده بود به امتیاز 52 در پایان سال برسد و یاران رونالدو حالا این با غلبه بر سامپدوریا رکورد جدیدی از خود بر جا گذاشته اند.
همچنین رونالدو با دبلی که انجام داد صدمین گل بانوی پیر را در سال 2018 به ثمر رساند.
256 43
کد خبر 1217384 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 18 ساعت پیش
نظر شما درباره این عکس چیست؟/ تیم ملی فوتبال

نظر شما درباره این عکس چیست؟/ تیم ملی فوتبال به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم ملی فوتبال ایران از دوشنبه هفته آینده کار خود را در جام ملت های آسیا آغاز می کند و در اولین دیدار به مصاف یمن خواهد رفت.
شاگردان کارلوس کی روش هم اکنون در قطر حضور دارند و تمرینات خود را در این کشور دنبال می کنند. آن ها دو روز بعد باید با تیم ملی قطر یک دیدار دوستانه برگزار کنند.
نظر شما درباره این عکس چیست؟
شما می توانید نظر خود را به صورت کامنت ارسال کنید.
43 43
کد خبر 1217368 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 19 ساعت پیش
اظهارات عجیب وزیر خارجه بحرین درباره سوریه و بشار اسد!

اظهارات عجیب وزیر خارجه بحرین درباره سوریه و بشار اسد! به گزارش النشره، پس از این که منامه از ادامه فعالیت سفارتش در دمشق خبر داد، خالد بن احمد بن محمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین بر حمایت کشورش از حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه تاکید کرد.
وی در صفحه شخصی خود در توییتر، سوریه را "کشور مهم عربی" در خاورمیانه توصیف کرد و گفت سوریه کشوری است که به رغم شرایط سخت نیز هرگز از منطقه خاورمیانه جدا نخواهد شد.
وزیر خارجه بحرین در ادامه افزود: ما از حاکمیت و تمامیت ارضی، برقراری ثبات، امنیت و شکوفایی سوریه حمایت می کنیم.
وزارت خارجه بحرین روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 351 روز و 19 ساعت پیش
پیام مهم عراق به بشار اسد

پیام مهم عراق به بشار اسد بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه امروز پیام عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق را از سوی فالح فیاض، مشاور امنیت ملی این کشور دریافت کرد.
خبرگزاری رسمی سوریه به نقل از سایت ریاست جمهوری این کشور گزارش داد، مضمون این پیام درباره تحکیم روابط دو کشور، اهمیت تداوم هماهنگی در تمام زمینه ها من جمله مبارزه با تروریسم و همکاری در این باره به خصوص در مرزهای دو کشور بود.
بشار اسد در این دیدار بر برقراری روابط مناسب با عراق و همکاری با این کشور در زمینه مقابله با تروریسم تاکید کرد و هماهنگی میان دو کشور را تا زمان نابودسازی کانون های تروریستی در برخی مناطق سوریه و عراق ضروری دانست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 351 روز و 19 ساعت پیش
دربی تهران حساس ترین بازی آسیا از نگاه ورلدساکر

دربی تهران حساس ترین بازی آسیا از نگاه ورلدساکر به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، شماره جدید مجله معتبر "WorldSoccer" به رقابت حساس استقلال و پرسپولیس اشاره کرده است و گزارشی از این جدال حساس برای مخاطبان خود نوشته شده است:
با وجود این که هر دو تیم از ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی برای بازی های خانگی خود استفاده می کنند، ولی این رقابت را می شود در همه شهرهای ایران نیز دید. ارتش پرسپولیس در سال 1963 تاسیس شد و شناخته شده ترین تیم ایران است و قهرمان فعلی لیگ این کشور محسوب می شود که 11 بار توانسته به عنوان قهرمانی دست یابد که یک رکورد است. از نظر سنتی، تیم طبقه کارگر ایران، از انحلال تیم محبوب شاهین ایجاد شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 19 ساعت پیش
روایتی عجیب از مظلومیت شهدای کربلای 4/گروهان هایی که دیگر بازنگشتند

روایتی عجیب از مظلومیت شهدای کربلای 4/گروهان هایی که دیگر بازنگشتند به گزارش خبرآنلاین بخشی از این کتاب را می خوانید:
صبح روز 29 آذر 65،بلندگوی گردان به صدا در آمد که کلیه برادران گردان یاسین را به مسجد می خواند. برادر جلیل محدثی رفت پشت میکروفن و شروع کرد بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین. و سارعو الی مغفره من ربکم...
تا این آیه تلاوت شد، صدای گریه خوشحالی بچه ها درآمد. بوی عملیات می آمد. مضمون صحبتها از برنامه غواصی یی بود که به لشگر 21 امام رضا(ع) داده شده بود. برای کار در اروند و توجیهات جزئی تر توسط گروهانها و دسته ها انجام می شود. کار توجیه بسیار دقیق بود.
مأموریت لشگر21 امام رضا(ع) ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 351 روز و 20 ساعت پیش
حضور نکونام در پیکان منتفی شد

حضور نکونام در پیکان منتفی شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو طی نامه ای، سیاست های انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان را به مدیرعامل این باشگاه فرهنگی ورزشی ابلاغ کرد.
در نامه هاشم یکه زارع خطاب به محمود شیعی، مدیر عامل باشگاه پیکان آمده است: نظر به این که سیاست های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست، احترام به مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی بوده و بدیهی است کسب هرگونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.
علی رغم این که هیچ علاقه ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه را ندارم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 20 ساعت پیش
جزییاتی تازه درباره برنامه هفت از زبان محمدحسین لطیفی

جزییاتی تازه درباره برنامه هفت از زبان محمدحسین لطیفی محمدحسین لطیفی با اشاره به زمان شروع سری جدید برنامه سینمایی هفت از شبکه سه بیان کرد: این برنامه کمی زودتر از آغاز جشنواره ملی فیلم فجر روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت .
او ادامه داد: هم اکنون تیمی 20 نفره در اتاق فکر در حال تولید و پیش بردن کارها هستند.
سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر 10 تا 22 بهمن برگزار می شود.
57243
کد خبر 1217319 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 351 روز و 20 ساعت پیش
زیباکلام: رضایی هنوز خود را نامزد بالقوه اصولگرایان می داند/ اظهارات اخیر برایش رای جمع نمی کند

زیباکلام: رضایی هنوز خود را نامزد بالقوه اصولگرایان می داند/ اظهارات اخیر برایش رای جمع نمی کند صادق زیباکلام در واکنش به اظهارات اخیر محسن رضایی و در تحلیل فعالیت های گسترده دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آقای رضایی هنوز خود را به عنوان یک نامزد احتمالی اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات آینده در نظر گرفته است. به عبارت دیگر ایشان در پاسخ به این سوال که چه کسی نامزد اردوگاه اصولگرایان شود خودش را نامزد مساعدی می داند. به عبارت دیگر می گوید من از آقایان قالیباف، ضرغامی و حتی جلیلی چیزی کم ندارم و از خیلی افراد یک سروگردن هم بالاتر می ایستم.
وی ادامه داد: در همین راستا فکر می کنم این اقدامات و اظهارنظرهای آقای رضایی در جهت مطرح ساختن خودش به عنوان یک نامزد بالقوه اصولگرا صورت می ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 21 ساعت پیش
کدخدایی: واژه ای به اسم رد صلاحیت در شورای نگهبان وجود ندارد

کدخدایی: واژه ای به اسم رد صلاحیت در شورای نگهبان وجود ندارد عباسعلی کدخدایی در حاشیه مراسم ترحیم آیت الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره سالروز 9 دی اظهار کرد: نهم دی روز بصیرت نامگذاری شده و روزی است که مردم با حضور در صحنه از جمهوریت نظام دفاع کردند. فتنه ای را که ایجاد شده بود مردم با حضورشان؛ هم پاسداری از رای خود و هم پاسداری از جمهوریت کرده و پاسخ محکمی به دشمنان خارجی دادند.
وی تاکید کرد:هرجایی که تهدیدی برای نظام وجود داشته باشد، مردم پای دفاع از منافع ملی و پای دفاع از جمهوریت و اسلامیت نظام ایستاده اند.
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این پرسش که وظیفه مسئولان در قبال مردم چیست ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 21 ساعت پیش
کنسرت محمد معتمدی در همدان برگزار شد

کنسرت محمد معتمدی در همدان برگزار شد به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ طی روزهای 6 و 7 دیماه، محمد معتمدی با همراهی کنسرت مهرگان همدان در محل فرهنگسرای بوعلی سینای این شهر و در 3 سانس به روی صحنه رفت و تمامی بلیط های این کنسرت هم به فروش رفت.
لازم به ذکر است، پیش از این باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از علیرضا درویش نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، به علت ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی، خبر از لغو کنسرت سیدمحمد معتمدی قمصری و امیرعباس گلاب در همدان و ملایر داده بود.
46
کد خبر 1217289 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 22 ساعت پیش
حفاری تونل خط دوم مترو اصفهان به زودی آغاز می شود/راه اندازی ایستگاه دوچرخه جدید

حفاری تونل خط دوم مترو اصفهان به زودی آغاز می شود/راه اندازی ایستگاه دوچرخه جدید به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان ، قدرت الله نوروزی در گفت گو با برنامه رادیویی سلام اصفهان با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روزهایی که یادآور حماسه و تلاش برای آزادی، استقلال و تحقق جمهوری اسلامی بوده و هست، اظهار کرد: از همه مردم دعوت می کنم با حضور خود در رویدادها و تجمعات مرتبط با روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، مردمی بودن انقلاب و روزهای آن را نشان دهند .
وی همچنین با بیان اینکه پیشاپیش آغاز سال نو میلادی را به شهروندان مسیحی اصفهان تبریک می گویم، گفت: اصفهان، شهر همزیستی مسالمت آمیز ادیان است . ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 351 روز و 22 ساعت پیش
حسینیان: روزنامه های شوروی هم می گفتند ما اجازه نمی دهیم ملّاها در ایران پیروز شوند

حسینیان: روزنامه های شوروی هم می گفتند ما اجازه نمی دهیم ملّاها در ایران پیروز شوند به گزارش ایسنا، حجت الاسلام روح الله حسینیان طی سخنانی در نشست شنبه های انقلاب که صبح امروز در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، با ارائه آماری از فعالیت گروهک ها در ابتدای انقلاب، گفت: ابتدای پیروزی انقلاب 30 گروه در جهت تجزیه ایران فعالیت می کردند و جالب این بود که بعضی از آنها هم از سوی آمریکا، هم از سوی شوروی و هم از سوی برخی کشورهای مسلمان حمایت می شدند.
وی افزود: آمریکایی ها چون ایران را ژاندارم بی مزد و مواجب خود در منطقه و نگهبان تنگه هرمز که محل صادرات نفت خلیج فارس بود، می دانستند، با انقلاب اسلامی مخالف بودند و جیمی کارتر با اینکه شعار حقوق بشر می داد حامی پهلوی بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 351 روز و 23 ساعت پیش
ایران عراق؛ جذاب ترین بازی جام ملت های آسیا/عکس

ایران عراق؛ جذاب ترین بازی جام ملت های آسیا/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، جام ملت های آسیا هفته آینده در کشور امارات آغاز می شود و به همین دلیل سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا 10 دیدار جذاب مرحله یک گروهی این رقابت ها را معرفی کرد که در این نظرسنجی دیدار ایران و عراق تاکنون با 84 درصد جذابترین بازی جام ملتهای 2019 انتخاب شده است.
* ایران عراق :
یکی از حساس ترین و جذاب ترین دیدارهای مرحله گروهی تقابل ایران و عراق خواهد بود. این دیدار تکرار مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا دوره قبل است. جایی که آن مسابقه با تساوی سه بر سه به پایان رسید و عراق در ضربات پنالتی هفت بر شش برنده این مسابقه شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 23 ساعت پیش
ذوب آهن پیشنهاد پرسپولیس را قبول نکرد

ذوب آهن پیشنهاد پرسپولیس را قبول نکرد عملکرد گادوین منشا در نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر به لحاظ آماری جالب نبود و این مهاجم اهل کشور نیجریه در یک نیم فصل تنها یکبار موفق به گلزنی شد. این عملکرد باعث تردید برانکو برای تداوم همکاری با این مهاجم شده است.
باشگاه ذوب آهن اصفهان هم که خلاء یک مهاجم تمام کننده را در خط حمله اش احساس می کند، در صدد جذب یک مهاجم خارجی است و این باعث شد تا برخی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد تبادل بازیکن را به ذوب آهن بدهند.
پرسپولیسی ها بی میل نبودند تا در قبال جذب سید محمد حسینی هافبک راست تیم ذوب آهن ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 351 روز و 23 ساعت پیش
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان علوم و تحقیقات/ عکس

تجمع اعتراض آمیز دانشجویان علوم و تحقیقات/ عکس به گزارش خبرآنلاین ، در پی وقوع سانحه واژگونی اتوبوس حامل جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و کشته و زخمی شدن آنها، صبح امروز جمعی از دانشجویان این واحد دانشگاهی در محل این دانشگاه تجمع کردند.
از صبح امروز تعدادی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات به صورت خودجوش در محل پارکینگ اتوبوس های این دانشگاه مستقر شده و بدون سر دادن شعار و با در دست داشتن بنرها، نسبت به وضعیت نابه سامان حمل و نقل و برخی مسائل دیگر در این دانشگاه اعتراض دارند. دانشجویان با سر دادن شعار ولایتی، ولایتی استعفاء خواستار برکناری مسئولان دانشگاه آزاد شدند.
42238
کد خبر 1217234 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 351 روز و 23 ساعت پیش
برگزاری سومین نشست ادبی "همسایگان نیما" در نور

برگزاری سومین نشست ادبی "همسایگان نیما" در نور در این نشست سیامک بهرام پرور (شاعر، نویسنده و مترجم) در گفتگویی با موضوع "غزل معاصر و غزلسرایان امروز" به مباحث و پرسش های مطرح شده پیرامون امکانات غزل معاصر، تجربه های نوگرایانه غزلسرایان امروز، و تاثیر انقلاب ادبی نیما یوشیج بر جریان غزل سرایی پرداخت.
در بخش دیگر این نشست، مهدی مریجی، شاعر و منتقد، در گفتاری به تحلیل شعر "هنوز در فکر آن کلاغم" سروده احمد شاملو پرداخت. مریجی در این گفتار، ضمن اشاره به تعبیرهای متفاوت و گاه متضادی که از سوی منتقدان و نیز خود سراینده اثر نسبت به این سروده بیان شده است، از زاویه دید جدیدی به خوانش این اثر پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 352 روز و 0 ساعت پیش
نادری امروز پرسپولیسی می شود

نادری امروز پرسپولیسی می شود باشگاه پرسپولیس پس از پشت سر گذاشتن دو پنجره محرومیت نقل و انتقالاتی، قصد دارد فعالیت پُر قدرتی در نقل و انتقالات نیم فصل داشته باشد و علاوه بر نفراتی که در ابتدای لیگ هجدهم با آنها به توافق رسیده بود، بازیکنانی هم برای تقویت تیم و کمبود بازیکن در برخی پست ها به خدمت بگیرد.
تاکنون حضور مهدی شریفی، مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی ترابی و سعید کریمی در پرسپولیس قطعی شده و این باشگاه به دنبال جذب یک هافبک دفاعی که توانایی بازی در پست دیگری هم داشته باشد را دارد و علاوه بر آن، روی جذب یک مهاجم نوک هم برنامه ریزی کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 0 ساعت پیش
دوبلور باسابقه، خواننده شد

دوبلور باسابقه، خواننده شد دریافت 7 MB
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، سعید خرسندی، دوبلور و گوینده تیزرهای تبلیغاتی و رادیو که به تازگی فعالیتش را در حوزه خوانندگی آغاز کرده است، قطعه باورش سخته را با آهنگسازی سهیل بنی کمالی و با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار داد.
ترانه این قطعه را سعید صالحی سروده و نوازندگی آن بر عهده یاسر نوازنده (کلارینت)، تورج توسلی (گیتار)، رضا جمال (ویولن) و سهیل بنی کمالی (بندیر) بوده است.
خرسندی فعالیت هنری خود را از سال 1383 آغاز و هم اکنون به عنوان گوینده و دوبلور دنیای تبلیغات در تلویزیون ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 352 روز و 0 ساعت پیش
کودک همسری در استان های مرزی منتهی به افغانستان و عراق بیشتر است/ با افزایش ازدواج موقت روبرو هستیم

کودک همسری در استان های مرزی منتهی به افغانستان و عراق بیشتر است/ با افزایش ازدواج موقت روبرو هستیم شهناز سجادی درباره رد طرح ممنوعیت ازدواج دختران کمتر از 13 سال در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: متاسفانه در بررسی برخی طرح ها سلایق حاکم است تا کارهای کارشناسی و آماری و هر کسی هر سلیقه ای دارد، براساس آن تصمیم می گیرد؛ بدون اینکه کار کارشناسی صورت گرفته باشد.
ازدواج دختران خردسال با مردانی که 20 سال از آنها بزرگترند
وی ادامه داد: درست است که برخی از موافقان بحث ازدواج کودکان این موضوع را همواره از بعد مسائل جنسی که نیاز دو نوجوان است، نگاه می کنند، اما اینگونه نیست و ما به کودک همسری به عنوان یک آسیب نگاه می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 352 روز و 0 ساعت پیش
شایعه بی اساس ، کار شبنم قلی خانی

شایعه بی اساس ، کار شبنم قلی خانی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، نمایش شایعه بی اساس به نویسندگی شهرام زرگر و کارگردانی شبنم قلی خانی از امروز (شنبه هشتم دی) اجراهای خود را در خانه نمایش مهرگان آغاز خواهد کرد.
در این اثر نمایشی، ابراهیم انتخابی نیکو، سعید آجرلو، شهاب کلانتری، محدثه تقی زاده، محمد حاجی محمدی، محمد بختیاری، مسعود بیات، الهه جامی، مبینا عسگری، مهدی رحیمی، ماکان سیگارچی، محمدرضا نیکزاد، فاطمه حسینی، فاطمه شریعتی، فاطمه گرمابدری، مژگان حسن پور، فاطمه گنجی، احسان سلمانی، برهان جان نثاری، محمد غریبی جز، زهرا مهربان شاد، سعید ره نورد، مهدی افشاری و گلناز شیرانی به ایفای نقش خواهند پرداخت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 352 روز و 0 ساعت پیش
آپارتمان ها در گران ترین منطقه تهران چند فروخته شدند؟

آپارتمان ها در گران ترین منطقه تهران چند فروخته شدند؟ آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه یک تهران طی دی ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است:
223223
کد خبر 1217185 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 352 روز و 1 ساعت پیش
امیر محبیان :هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان می خواستند ناآرامی های دی 96 را به نفع خود مصادره کنند

امیر محبیان :هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان می خواستند ناآرامی های دی 96 را به نفع خود مصادره کنند بخشی از این گفت وگو را می خوانید:
مرور سابقه اعتراضات عمده ای که در سال های گذشته از جمله در سال های 78 و 88 بروز پیدا کرد نشان می دهد که اکثر آن اعتراضات یا در تهران متمرکز بود یا از تهران آغاز می شد. چه ویژگی هایی در اعتراض ها و تظاهرات دی ماه سال گذشته وجود داشت که سبب شد پایتخت ایران چندان درگیر آن نشود و مردم در تهران با این اعتراض ها چندان همراهی نکردند؟
اکثر اعتراضات سال های پیش مبتنی بر مطالبات تشدید شده طبقات متوسط شهری بود که محل ظهور آن بیشتر تهران و شهرهای بزرگ بود. این مطالبات عمدتاً خصلت اجتماعی و سیاسی داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 3 ساعت پیش
حجاریان:وقتی خودسرها در برابر برجام ایستادند،روحانی باید محکم می ایستاد و می گفت نمی مانم/اصولگرایان عاقل می دانند شرایط بعد از روحانی بغرنج تر است

حجاریان:وقتی خودسرها در برابر برجام ایستادند،روحانی باید محکم می ایستاد و می گفت نمی مانم/اصولگرایان عاقل می دانند شرایط بعد از روحانی بغرنج تر است بخشهایی از مصاحبه را می خوانید:
شما در چند ماه گذشته چند نوبت از عملکرد دولت روحانی انتقاد کرده اید. همچنین گفته اید اصلاح طلبان با روحانی عقدی نبسته اند. لطفا توضیح دهید همراهی جمیع اصلاح طلبان در انتخابات 96 با روحانی چه معنایی داشت؛ اگر آن را ائتلاف نمی دانید؟
چنان که مشاهده کردیم، بحث ائتلاف یا عدم ائتلاف اصلاح طلبان و دکتر روحانی محدود و منحصر به من یا دیگر اصلاح طلبان نبوده است و رئیس دفتر ایشان هم اذعان کرد، نه در سال 92 و نه در سال 96 با هیچ گروهی ائتلاف نکرده اند؛ بااین حال ائتلاف گاهی مثبت و ایجابی و گاهی منفی و سلبی است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 3 ساعت پیش
ستاره تیم ملی و خانه 70میلیاردی!

ستاره تیم ملی و خانه 70میلیاردی! 6060
خانه 70 میلیاردی
کد خبر 1217107 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 3 ساعت پیش
برانکو طارمی را جانشین گوچی می کند؟

برانکو طارمی را جانشین گوچی می کند؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ نوع پاسخ صفحه رسمی پندار خمارلو به پرسش یک هوادار در خصوص جذب مهاجم می تواند نشان دهنده آن باشد که گزینه بعدی برانکو مهاجمی است که اخیرا برانکو درباره جذب او حرف هایی زده بود. گزینه ای که خمارلو از او اینگونه یاد می کند: اگر برخی ناراحت نشوند .
برخی دیگر از مسوولان باشگاه هم امروز پست هایی منتشر کرده اند با مضمون و هشتگ هر چی برانکو بگه . آیا جذب او به لحاظ مالی مقدور خواهد بود و می شود رضایت نامه اش را گرفت؟
کد خبر 1217092 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
فیلم | آموزش نظامی بسیارخطرناک با فشنگ جنگی!

فیلم | آموزش نظامی بسیارخطرناک با فشنگ جنگی! دریافت 2 MB
61262
کد خبر 1216995 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
واکنش محمدهاشمی به اظهارات کدخدایی/مردم باور نمی کنند،خودتان هم به حرفی که در باره ردصلاحیت مرحوم هاشمی می گویید باور ندارید

واکنش محمدهاشمی به اظهارات کدخدایی/مردم باور نمی کنند،خودتان هم به حرفی که در باره ردصلاحیت مرحوم هاشمی می گویید باور ندارید برادر آیت الله هاشمی رفسنجانی ادامه داد: بعد از حساسیت هایی که ایجاد شد، دو نفر از شخصیت های نظام نزد آیت الله هاشمی آمدند و به ایشان اصرار کردند که از شرکت در انتخابات انصراف دهد، البته این شخصیت ها هر یک جداگانه نزد آیت الله آمدند.
به گفته این فعال سیاسی اصلاح طلب، اشخاصی که نزد آیت الله هاشمی آمدند و قصد داشتند ایشان را متقاعد کنند که انصراف دهند، همواره به او تاکید می کردند که اگر انصراف ندهد رد صلاحیت می شود.
او با اشاره به عکس العمل آیت الله هاشمی خطاب به این افراد خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی به افرادی که سعی داشتند او را منصرف کنند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
گفت و گو با برادر راننده اتوبوس دانشگاه آزاد : 10روز دیگر مراسم عقد دخترش بود /30سال سابقه رانندگی داشت

گفت و گو با برادر راننده اتوبوس دانشگاه آزاد : 10روز دیگر مراسم عقد دخترش بود /30سال سابقه رانندگی داشت بهروز عقلمند، برادر راننده جانباخته اتوبوس دانشگاه آزاد در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایران از جزئیات حادثه و از زندگی شخصی برادرش گفت که در ادامه آن را می خوانید:
روز حادثه چطور از ماجرای سقوط اتوبوس با خبر شدی؟ شرکتی که کار می کنم سه شنبه ها تعطیل است و آن روز هم روز تعطیلم بود، به دنبال کارهایم بودم که یکی از برادرانم به من زنگ زد و جریان تصادف رحمان را برایم تعریف کرد. بعد از شنیدن این خبر نمی دانستم که چطور خودم را به بیمارستان فرهیختگان برسانم و دقایقی بعد هم که به بیمارستان رسیدم با گریه های بی امان فرزندان رحمان فهمیدم که دیگر برادرم زنده نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
دستمزدهای کلان بازیگران سینما از کجا تامین می ود؟

دستمزدهای کلان بازیگران سینما از کجا تامین می ود؟ دستمزدهای بازیگران سینما، به طور متوسط 60 درصد کل هزینه ساخت فیلم را در ایران در بر می گیرد؛ سینمایی که بخش عمده ای از ورود سرمایه به آن از محل بودجه عمومی و حمایت ارگان ها و نهادها تأمین می شود، به عبارت دیگر هر ایرانی با پرداخت مالیات یا سهمی که از فروش نفت دارد، در پرداخت دستمزدهای میلیاردی به بازیگران سینما نقش دارد. حتی فیلم های کم هزینه آپارتمانی که با چند نمای محدود و اکثراً در فضای بسته یک آپارتمان تولید می شوند، در شرایط فعلی نزدیک به 3 میلیارد تومان هزینه تولید دارند؛ هزینه ای که بخش عمده آن صرف پرداخت دستمزد بازیگران می شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
چیزی که باعث شده ایرانی ها در قطر حسرت بخورند

چیزی که باعث شده ایرانی ها در قطر حسرت بخورند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تمرین های تیم ملی در قطر ادامه دارد. کمپ اسپایر که یکی از مجهزترین کمپ های آسیا و جهان است در اختیار تیم ملی ایران قرار گرفته تا آماده تر از همیشه راهی جام ملت ها شویم. اما بازیکنان تیم ملی با حسرت عجیبی با امکانات قطری ها تمرین می کنند. کمپ اسپایر امکانات 13 رشته ورزشی را پوشش می دهد و هشت زمین چمن دارد و یک سالن فوتسال.
اشکان دژاگه درباره کمپ اسپایر می گوید: واقعا جای حسرت دارد که این امکانات وجود دارد و در اختیار تیم ملی ایران نیست . مسعود شجاعی هم که اخیرا گفت و گویی با خبرنگاران داشت با حسرت درباره امکانات اسپایر حرف زد و حتی از این گفت که ایران هم مثل ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
تریبون های نماز جمعه یکطرفه است/به کسانی حمله می کنند که اجازه جواب دادن ندارند

تریبون های نماز جمعه یکطرفه است/به کسانی حمله می کنند که اجازه جواب دادن ندارند با این حال این تنها امامان جمعه نیستند که هر هفته انتقاداتی را علیه دولتمردان مطرح می کنند؛ علاوه بر آنها سخنرانان پیش از خطبه ها هم به هر بهانه وارد یا ناواردی اعضای کابینه و سیاست های دولت را آماج تندترین انتقادها و گاه تخریب ها می کنند. چنان که روز گذشته علاوه بر سخنان انتقادی آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد، در تهران هم محمدحسین صفار هرندی در سخنان پیش از خطبه ها اگر چه از دستاوردهای 9 دی گفت اما دولت را نیز بی نصیب نگذاشت و گفت: متأسفانه امروز می بینیم آقایان می گویند قرار نبود مشکل اقتصادی با برجام حل شود و مسائل اقتصادی فعلی ربطی به برجام ندارد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 4 ساعت پیش
هرز پریدن های شهبانو، زن بارگی های شاه

هرز پریدن های شهبانو، زن بارگی های شاه فرح دیبا برای ساختن آینده خود و فرزندش، چاره ای جز گرفتن ژست همسر فداکار برای همسرش ندارد، اما خوشبختانه یا متأسفانه شواهدی وجود دارد که رابطه آن دو را دست کم در واپسین سالیان حیات شاه، بس تیره و خیانت آمیز نشان می دهد.
آنچه در پی می آید شمه ای از روایات اطرافیان این زوج است که واقعیت این ارتباط را در خاطرات خویش نشان داده اند.
درست است که شهبانوی مملکت دوست پسر داشته باشد؟
مادر محمدرضا (تاج الملوک) که به گفته خودش از سال 1352 با فرح قهر کرده و کلمه ای با او سخن نگفته بود، روایتی خواندنی از روابط خانوادگی شاه و فرح دارد و به گفته خودش ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 5 ساعت پیش
صفحه اول روزنامه های 8دی 97

صفحه اول روزنامه های 8دی 97 بحث بر سر توییت جنجالی محسن رضایی در باره عملیات کربلای4 و سخنان امامان جمعه در آستانه 9دی از موضوعات امروز مطبوعات است.
17302 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 5 ساعت پیش
اکانت توئیتری حسام الدین آشنا از دسترس خارج شد

اکانت توئیتری حسام الدین آشنا از دسترس خارج شد به گزارش خبرآنلاین ، اکانت توئیتری حسام الدین آشنا برای دومین بار در یکماه گذشته مسدود و یا محدود شده است به طوری که بعد از انتشار پست های متعدد او در پاسخ به توئیت محسن رضایی درباره عملیات کربلای چهار، اکانت وی از دسترس عموم خارج شده است. برخی معتقدند دسترسی به اکانت آشنا محدود شده و برخی نیز می گویند صفحه او تعلیق شده است.
پیش تر نیز در 21 آذرماه اکانت توئیتری آشنا یا محدودیت مواجه شد.
درباره پست های امشب مشاور رئیس جمهور اینجا را بخوانید.
6060
کد خبر 1217106 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 352 روز و 9 ساعت پیش
نوجوانان سیگاری را چطور ترک دهیم؟

نوجوانان سیگاری را چطور ترک دهیم؟ نسیم نجفی روانشناس اظهار کرد: ترس، نگرانی، خشم و رفتار پرخاشگرانه از جمله واکنش هایی به شمار می آیند که ممکن است والدین به هنگام مشاهده فرزندشان در حال سیگار کشیدن از خود نشان دهند.
وی با بیان اینکه به کار بردن کلمات توهین آمیز و فریاد زدن نوجوان را برای ترک سیگار قانع نمی کند، افزود: سه مرحله (گفتگو با نوجوانان درباره پیامدهای سیگار کشیدن، محدود کردن دسترسی نوجوانان به سیگار، برقراری یک رابطه صادقانه با آن ها) در نحوه کمک کردن به نوجوانان برای ترک سیگار وجود دارد.
نجفی خاطرنشان کرد: در مرحله نخست باید با نوجوان درباره صدمات جسمانی و بیماری های ناشی از مصرف سیگار صحبت کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 352 روز و 10 ساعت پیش
شادی به مدرسه ها برمی گردد؟ راه حل وزیر

شادی به مدرسه ها برمی گردد؟ راه حل وزیر سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: برای اضطراب زدایی از کودکان و بازگرداندن شادی و نشاط به مدارس چند اقدام انجام شد.
1- چندی پیش نامه ای را به محضر رهبری معظم انقلاب در خصوص تبلیغات پرتعداد و ناسالم برخی مؤسسات در رسانه ها نوشتم که مورد لطف و نظر مساعد ایشان قرار گرفت و دستورات مؤثری در این خصوص صادر نمودند.
2- از وزارت ارشاد و برادرم جناب دکتر صالحی خواسته ام تا صدور مجوز برای کتب کمک درسی را منوط به تأیید کارشناسان آموزش و پرورش نماید.
3- به برادر عزیزم مهندس رحمانی وزیر محترم صمت نیز اعلام کردم که از نظر وزارت آموزش و پرورش تخصیص ارز دولتی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 352 روز و 10 ساعت پیش
گروه کوهنوردی در شاهکوه گم شد

گروه کوهنوردی در شاهکوه گم شد علی یحیایی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران بابیان این که کوهنوردان استان گلستان روز جمعه در کوه های شاهوار شاهرود باگم کردن مسیر خود سرگردان شده بودند، ابراز داشت: برای نجات این افراد 2 تیم چهار نفره متشکل از هشت نفر به منطقه اعزام شدند.
وی بابیان اینکه افراد گم شده هفت نفر بودند، اضافه کرد: در تماس با اکیپ اول مفقودی ها توسط عوامل هلال احمر پیداشده و در حال انتقال افراد به سمت معدن تاش هستند که خوشبختانه سلامت همگی آن ها گزارش می شود.
وی بابیان اینکه کوهنوردی در شرایط نامساعد آب و هوایی می تواند در پاره ای از مواقع بسیار خطرآفرین باشد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 10 ساعت پیش
برف، مدارس تبریز را هم تعطیل کرد

برف، مدارس تبریز را هم تعطیل کرد مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، ابراز داشت: به دلیل بارش شدید برف و برودت هوا، مدارس مقاطع ابتدایی، پیش دبستانی و مدارس استثنایی در شیفت صبح روز شنبه در نواحی پنجگانه تعطیل است.
جعفر پاشایی در ادامه خاطرنشان کرد: در مناطق اسکو و شهر جدید سهند، خسروشاه و ایلخچی نیز مدارس استثنائی، پیش دبستانی، دبستان روستایی و شهری در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.
وی همچنین از تعطیلی مدارس برخی شهرستان های استان خبر داد و عنوان کرد: کلیه مدارس دوره های تحصیلی شهری و روستایی شهرستان سراب در شیفت صبح روز شنبه تعطیل است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 11 ساعت پیش
جزئیاتی تازه درباره دیدار بشار اسد و عمرالبشیر

جزئیاتی تازه درباره دیدار بشار اسد و عمرالبشیر به گزارش المیادین، این منابع دیپلماتیک افزودند: دیدار رئیس جمهوری سودان از سوریه که قرار است از آغاز سال 2019 ریاست اتحادیه عرب را برعهده بگیرد با هدف بررسی امکان بازگشت دمشق به اتحادیه عرب بوده است.
این منابع اضافه کردند که انتظار می رفت که قاهره موضوع بازگشت سوریه به اتحادیه عرب را در این نهاد مطرح کند اما آمریکا از این اقدام مصر جلوگیری کرده است.
منابع دیپلماتیک تأکید کردند که عمر البشیر سخن واضح و دقیقی از جانب همتای سوری خود در خصوص مواضع این کشور برای بازگشت به اتحادیه عرب شنیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 11 ساعت پیش
واکنش مشاور فرهنگی رئیس جمهور به توئیت اخیر محسن رضایی: خودشیفتگان را هرگز نمی بخشیم

واکنش مشاور فرهنگی رئیس جمهور به توئیت اخیر محسن رضایی: خودشیفتگان را هرگز نمی بخشیم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، محسن رضایی اخیرا در توئیت هایی، عملیات لو رفته کربلای 4 را عملیات فریب عنوان کرده بود که با واکنش های متعدد در فضای مجازی روبرو شد.
از جمله حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور درباره توئیت های رضایی واکنش نشان داد و نوشت:
فرمانده کل
سلام بر شما
ده ها هزار رزمنده و خانواده هزاران شهید هیچگاه از شما نپرسیدند چرا از چند شب قبل از عملیات کربلای چهار آسمان از روشنایی منورهای چلچراغی دشمن مانند روز شده بود.
بچه های توپخانه لشکر 27 هیچگاه از شما نپرسیدند چرا تنها 45 دقیقه پس از آغاز عملیات ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 11 ساعت پیش
لاریجانی حسابی در توئیتر ندارد

لاریجانی حسابی در توئیتر ندارد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین امروز خبری مبنی بر پیوستن علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به شبکه اجتماعی توئیتر در برخی رسانه ها منتشر شد که خیلی سریع این موضوع از سوی مدیرکل روابط عمومی مجلس تکذیب شد.
کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، حضور رئیس مجلس در شبکه اجتماعی توئیتر را تکذیب کرد و افزود: رئیس مجلس به جز سایت Larijani.ir و صفحه ای در اینستاگرام، هیچ حضور دیگری در شبکه های اجتماعی ندارد.
در ادامه تصویر صفحه جعلی منتسب به لاریجانی را مشاهده می کنید.
64231
کد خبر 1217084 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 11 ساعت پیش
گزارش تمرین تیم ملی/بازگشت سردار پشت درهای بسته

گزارش تمرین تیم ملی/بازگشت سردار پشت درهای بسته به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تمرینات تیم ملی با جدیت پیگیری می شود. بازگشت سردار آزمون و علی رضا جهان بخش و حضور خبرنگاران کنفدراسیون فوتبال آسیا از مهم ترین اتفاقات تمرین امروز بود. تیم ملی که امروز در دو زمین متفاوت تمرین کرد، بخشی از برنامه های خود را پشت در های بسته انجام داد.
سعید اکبری، نماینده موسسه خبر در اردو تیم ملی فوتبال ایران از جزییات تمرین امروز شاگردان کی روش گزارش می دهد:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید:
تیم ملی دوشنبه به مصاف تیم ملی عراق خواهد رفت.
41255
کد خبر 1217091 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 12 ساعت پیش
لیست نهایی عراق منتشر شد؛ رسن و طارق به نمایندگی از استقلال و پرسپولیس!

لیست نهایی عراق منتشر شد؛ رسن و طارق به نمایندگی از استقلال و پرسپولیس! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در حالی که حدود یک هفته تا آغاز جام ملت های آسیا مانده است، تیم ملی عراق هم لیست نهایی خود را برای این مسابقات اعلام کرد. در این لیست بشار رسن و طارق همام به عنوان به دو بازیکن پرسپولیسی و استقلالی حضور دارند.
عراق با یمن، ویتنام و ایران در جام ملت های آسیا هم گروه است.
کد خبر 1217088 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 12 ساعت پیش
ادمین صفحه اینستاگرام داعش را بشناسید

ادمین صفحه اینستاگرام داعش را بشناسید یک شهروند جمهوری آذربایجان که مسئولیت صفحه اینستاگرام گروه تروریستی داعش را به عهده داشت به زندان محکوم شد.
بر این اساس، دادگاه باکو برای رسیدگی به اتهام "الدنیز محمداف" به عنوان مسوول صفحه اینستاگرم گروه تروریستی داعش تشکیل جلسه داد و وی را به 15 سال و شش ماه زندان محکوم کرد.
"الدنیز محمد اف" به مدت طولانی در کنار گروه تروریستی داعش در درگیری های نظامی سوریه مشارکت داشت و به "ابو جهاد" معروف بود.
64231
کد خبر 1217081 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 12 ساعت پیش
پیش بینی کاهش تولید آیفون در فصل اول 2019

پیش بینی کاهش تولید آیفون در فصل اول 2019 به گزارش خبرآنلاین ، آنچه در حال رخ دادن در بازار است تخریب زنجیره تأمین بوده که به گفته ویلیام یانگ به دلیل کاهش تقاضای برای آیفون ایکس اس مکس اپل شاید 45 میلیون گوشی در فصل اول بفروشد. { لینک }
طبق پیش بینی ها گوشی 1099 دلاری اپل با کاهش تقاضایی معادل 48 درصد روبرو خواهد شد ولی اپل مجبور شده است به تأمین کنندگان سخت افزاری بگوید که تولید را برای هر سه مدل جدیدی که سپتامبر رونمایی کرد، کم کنند.
تأمین کنندگان سخت افزاری در آسیا نیز با کاهش ارزش سهام خود مواجه شده که نشان می دهد این پیش بینی دور از ذهن نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 12 ساعت پیش
افشای جزئیات تازه از مکالمه ترامپ و اردوغان درباره سوریه

افشای جزئیات تازه از مکالمه ترامپ و اردوغان درباره سوریه خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داده ترامپ قرار بوده در تماس تلفنی دو هفته پیشش به اردوغان درباره طرح ترکیه برای نیروهای کُرد هم پیمان آمریکا در شرق فرات، سوریه هشدار بدهد، اما در جریان مکالمه، کاملاً سیاست آمریکا در خاورمیانه را تغییر داده و مسئولیت تکمیل شکست داعش را به ترکیه واگذار کرده است.
یک مقام ترکیه ای به رویترز گفت: ترامپ از اردوغان پرسید: "اگر ما نظامیان خود را از سوریه خارج کنیم شما می توانید داعش را پاکسازی کنید؟" اردوغان به ترامپ پاسخ داد که نیروهای ترکیه ای این وظیفه را بر عهده خواهند گرفت و ترامپ بلافاصله جواب داد پس این کار را بکنید. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 13 ساعت پیش
اولین نطق وزیر خارجه جدید سعودی با بلوف همراه بود

اولین نطق وزیر خارجه جدید سعودی با بلوف همراه بود به گزارش خبرگزاری فرانسه؛ ابراهیم العساف وزیر امور خارجه جدید عربستان سعودی ضمن دفاع از این کشور در برابر خشم بین المللی بر سر قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی، گفت عربستان در بحران قرار ندارد.
العساف یک روز پس از تصدی سمت وزارت امور خارجه عربستان سعودی، در این باره گفت "مسئله جمال خاشقچی...واقعا موجب ناراحتی همه ما شد".
وی با اشاره به اصلاحات اجتماعی و اقتصادی به فرمان محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی افزود "با این حال در مجموع، ما در حال عبور از بحران نیستیم بلکه در حال عبور از یک (دوره) انتقال هستیم". ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 13 ساعت پیش
تحریم ایران بازار نفت را به آتش می کشد؟

تحریم ایران بازار نفت را به آتش می کشد؟ مونا مشهدی رجبی - بازار نفت و قیمت این منبع انرژی در بازار یکی از خبرهایی است که این روزها در تمامی رسانه ها منتشر می شود. به خصوص که نوسان قیمت این منبع در پیش از تعطیلات کریسمس و بعد از تعطیلات قابل توجه بوده است و این سوال را برای رسانه ها ایجاد کرد که ایا بازار در مسیری متفاوت از سال قبل حرکت می کند؟ باید در نظر داشت که در سال 2018 میلادی قیمت نفت در بازار روند نزولی داشته است و ازبالغ بر 83 دلار در اواسط سال به حدود 42 دلار در آستانه تعطیلی کریسمس رسید.
خبر مهم و غیر قابل اغماض افت قیمت نفت در آستانه تعطیلی روز کریسمس در غرب و بازگشت به مسیر افزایشی بعد از پایان این روز بود و مساله ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 352 روز و 14 ساعت پیش
گلزنی هافبک استقلال برای تیم ملی عراق

گلزنی هافبک استقلال برای تیم ملی عراق به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ طارق همام و بشار رسن عراقی های لیگ برتر هستند که در جام ملت های آسیا بخشی از ترکیب 23 نفره تیم ملی عراق خواهند بود. در بازی های دوستانه تیم ملی عراق مقابل تیم ملی فلسطین، طارق همام نخستین و تنها گل کشورش را به ثمر رساند.
بدین ترتیب هم گروهی ایران در جام ملت های آسیا با تک گل بازیکن استقلال به پیروزی رسید. ایران و عراق نوزده روز دیگر در دور نهایی مرحله گروهی جام ملت ها به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
41255
کد خبر 1217067 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 15 ساعت پیش
پاسخ حمید انصاری به بهتان بی بی سی

پاسخ حمید انصاری به بهتان بی بی سی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، حمید انصاری، قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره)، نسبت به برنامه ای که از بی بی سی فارسی با عنوان مستند بهتان برای حفظ نظام پخش شد، واکنش نشان داد.
در متن ارائه شده از طرف موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی، حمید انصاری نوشته است:
گرچه این برنامه بی.بی.سی بخاطر تکراری بودن تمامی سوژه های محتوایی آن فاقد ارزش رسانه ای است اما بمنظور تبیین حقیقتو پاسخ به شبهاتی که ممکن است از ناحیه این برنامه در اذهان پدید آمده باشد به بررسی نکات مهم آن می پردازم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 352 روز و 15 ساعت پیش
چشمی: فقط در ایران است که همه انتقاد می کنند

چشمی: فقط در ایران است که همه انتقاد می کنند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در ادامه تمرینات تیم ملی ایران در قطر برای حضور در جام ملت های آسیا، روزبه چشمی در جمع خبرنگاران حاضر در اردو گفت: قطعاً تیم ما پتانسیل قهرمانی دارد اما بدون شک قهرمانی راحت نیست. اگر راحت بود ما در این چند سال چند قهرمانی به دست می آوردیم. گروه راحتی نداریم. فوتبال ما بزرگ است و ما با توجه به عملکردمان در جام جهانی این شانس را داریم که موفق شویم همچون سال های گذشته که این شانس را داشتیم. امسال هم تیم هایی مثل ما، استرالیا، ژاپن، کره و... شانس قهرمانی دارند اما به هیچ وجه این کار راحت نیست و نباید فکر کنیم کار ساده ای در پیش داریم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 16 ساعت پیش
علی لاریجانی توئیتر دارد؟

علی لاریجانی توئیتر دارد؟ به گزارش خبرآنلاین ، درحالی که یک حساب کاربری در توئیتر با اسم و مشخصات علی لاریجانی اعلام کرد که این توئیتر منسوب به رئیس مجلس است مدیرکل روابط عمومی مجلس در این رابطه گفت:
▫️علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، هیچ صفحه ای در توییتر ندارد. او ادامه داد: ▫️به جز سایت Larijani.ir و صفحه ای در اینستاگرام، لاریجانی حضوری در شبکه های اجتماعی ندارد
2929
کد خبر 1217056 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 16 ساعت پیش
بارش برف 6 سانتیمتری در سرعین اردبیل / عکس

بارش برف 6 سانتیمتری در سرعین اردبیل / عکس در هفتمین روز از فصل زمستان اردبیلی ها شاهد بارش برف بودند که این امر خوشحالی کشاورزان را به دنبال داشته و اختلالاتی نیز در رفت و آمد همشهریان به وجود آورده است.
بارش برف که بیشتر مناطق استان را در برگرفته هم اکنون ادامه دارد و در بسیاری از مناطق به صورت برف است.
امروز با بارش برف شاهد کاهش دمای هوا در مناطق مختلف استان هستیم که این امر خانواده های اردبیلی را خانه نشین کرده و خانواده ها در کنار خانواده هایشان روزی گرم را سپری کنند.
امروز اکیپ راهداری و پلیس راه در جاده های مواصلاتی استان مستقر بودند و آماده ارائه خدمات در جاده ها هستند و شبانه روز پ امنیت و حفاظت جاده ها و ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 17 ساعت پیش
راز جدید در مذاکره گوچی و پرسپولیس: رقمی پیشنهاد نشده!

راز جدید در مذاکره گوچی و پرسپولیس: رقمی پیشنهاد نشده! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در ادامه مسائل مربوط به مذاکرات رضا قوچان نژاد و باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه ایرج عرب، سرپرست قرمزها اعلام کرد که گوچی پیشنهادی بالا به باشگاه داده، مدیربرنامه های مهاجم سابق تیم ملی این موضوع را رد کرد و گفت: پیشنهاد مالی به پرسپولیس ندادیم و هیچ عددی را به باشگاه نگفته ایم. آخرین بار هفjه پیش با سرپرست این باشگاه صحبت کردم و باید بگویم متاسفانه تمام این حرف و حدیث ها که می گویند مبلغ نامتعارف درخواست کرده ایم نادرست است چون ما اصلا مبلغی پیشنهاد نداده ایم. آقای عرب یک مبلغی را برای یک فصل و نیم پیشنهاد کردند و من گفتم انجام شدنی نیست و بقیه مسائلی که مطرح می ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 17 ساعت پیش
رئیس مجلس از آیت الله مومن عیادت کرد

رئیس مجلس از آیت الله مومن عیادت کرد علی لاریجانی، ظهر امروز از آیت الله مومن از فقهای شورای نگهبان که در یکی از بیمارستان های شهر قم بستری است، عیادت کرد.
لاریجانی در این دیدار ضمن اطلاع از آخرین وضعیت جسمانی آیت الله مومن با پزشکان معالج وی گفت وگو کرد.
گفتنی است، لاریجانی پیش از عیادت آیت الله مومن، با حضور در بیت حجت الاسلام سیدحسن آل احمد از خطبای مشهور شهر قم با قرائت فاتحه ای درگذشت وی را به بازماندگان او تسلیت عرض کرده و برای وی علو درجات الهی مسئله کرد.
2929
کد خبر 1217038 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 352 روز و 18 ساعت پیش
اجرای مهدی یراحی با لباس کارگران فولاد اهواز

اجرای مهدی یراحی با لباس کارگران فولاد اهواز فرهاد گوی آبادی افزود: کنسرت یراحی روز گذشته پنجشنبه ششم دی در تالار آفتاب شهر اهواز برگزار شد. مدیر گروه موسیقی یراحی توضیح داد: این خواننده پاپ همیشه در اتخاذ مواضع حمایتی از مردم خوزستان پیشقراول بوده و یکی از هنرمندانی است که او را به عنوان دوستدار محیط زیست می شناسیم. حضورش در زنجیره های انسانی نجات کارون در اهواز، ترانه خاک برای مردم اهواز و دیگر واکنش های اجتماعی اش را به یاد داریم.
فرزانه زیلابی وکیل مدافع تعدادی از کارگران بازداشتی گروه ملی فولاد اهواز روز گذشته ( پنجشنبه) درباره آخرین وضعیت بازداشت کارگران گروه ملی فولاد اهواز اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 19 ساعت پیش
واکنش باشگاه استقلال به خط خوردن نام حسینی از لیست تیم ملی و شایعه جدایی او از جمع آبی ها

واکنش باشگاه استقلال به خط خوردن نام حسینی از لیست تیم ملی و شایعه جدایی او از جمع آبی ها به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی مثل جام جهانی در آخرین اردوی تیم ملی برای جام ملت ها هم خط خورد تا حالا او استقلال را مقصر این اتفاق بداند چراکه در این فصل مهدی رحمتی گلر اول این تیم بوده است و حسینی تنها در 4 بازی در نیم فصل اول در درون دروازه استقلال قرار گرفته است.
در این بین گفته می شود حسینی قصد دارد از استقلال جدا شود تا بیشتر از این فرصت های خود را از دست ندهد و به تیمی برود که بتواند بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند.
علی خطیر در واکنش به جدایی حسینی به ورزش سه گفت: حسینی از خط خوردنش از لیست تیم ملی دلخور است و این دلخوری به حق است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 19 ساعت پیش
آغاز مرحله جدید در دیپلماسی سعودی

آغاز مرحله جدید در دیپلماسی سعودی ابوالفضل خدایی : ساعاتی بعد از انتشار خبر دستگیری خالد بن طلال، تغییرات گسترده در دولت سعودی کلید خورد. ولیعهد عربستان بار دیگر پسر عمویش را پس از گذشت چند روز از درگذشت پدر اصلاح طلبش، بازداشت کرد. عملیات بازداشت خالد بن طلال بن عبدالعزیز، پسر عموی محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی سه شنبه شب انجام شد و با وجود برخی وعده ها تا عصر روز چهارشنبه هنوز خبر آزادی وی اعلام نشده بود. درهمین بین بود که شاه عربستان دستور برکناری الجبیر را صادر کرد و همچنین انتصابات دیگری هم در کابینه عربستان رخ داد که با واکنش ها و تحلیل های متفاوتی مواجه بوده است. برخی از تحولات و تحلیل ها را در ادامه می خوانید: ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 19 ساعت پیش
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت های جام ملت های آسیا

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت های جام ملت های آسیا به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ با توجه به درخواست های مکرر علاقمندان به بازی های تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت های آسیا 2019، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای اعلام کرد: بلیت فروشی مرحله گروهی تیم ملی فوتبال کشورمان در سه بازی اول جام ملت ها که از روز پنجشنبه 22 آذرماه در سامانه بلیت فروشی فدراسیون آغاز شده بود تا آغاز اولین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان که روز دوشنبه 17 دی ماه برابر یمن خواهد بود، ادامه خواهد شد. برهمین اساس متقاضیان علاقه مند به حضور در این مسابقات و خرید بلیت می توانند به سایت فدراسیون فوتبال و لینک بلیت الکترونیک یا آدرس ticket.ffiri.ir مراجعه کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 20 ساعت پیش
اهتزاز پرچم سوریه بر فراز منبج؛ واکنش مسکو

اهتزاز پرچم سوریه بر فراز منبج؛ واکنش مسکو یگان های مدافع خلق کرد صبح امروز از عقب نشینی کامل نیروهای خود از شهر منبج در شمال شرق سوریه خبر داد و از ارتش این کشور خواست وارد این شهر شود.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، فرماندهی کل یگان های مدافع خلق کرد در بیانیه ای اعلام کرد: در سایه تهدیدات دولت ترکیه برای حمله به مناطق شمال سوریه و نابود کردن این منطقه و مجبور کردن مردم به مهاجرت مثل اتفاقی که در جرابلس، اعزاز، الباب و عفرین افتاد، ما اعلام می کنیم که با عقب نشینی از منبج برای جنگ با داعش و گروه های تروریستی دیگر در شرق فرات آماده می شویم برای همین از دولت سوریه که خود را از لحاظ ملی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 20 ساعت پیش
سرمربی تیم جوانان انتخاب شد

سرمربی تیم جوانان انتخاب شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ سیروس پورموسوی سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از اینکه از هدایت این تیم کنار رفت، به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان ایران انتخاب شد. حکم سرمربی گری پورموسوی توسط ابراهیم شکوری دبیرکل موقت فدراسیون فوتبال به او ابلاغ شده است.
43257
کد خبر 1217002 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 21 ساعت پیش
قیمت مسکن کاهش می یابد؟

قیمت مسکن کاهش می یابد؟ فرشید پورحاجت گفت: همانطور که پیش بینی میشد وضعیت مسکن در کشور بسیار پیچیده شده است و دلیل آن عدم سیاستگذاری مناسب برای تعادل بخشی به بازار مسکن است.
وی ادامه داد: باید بپذیریم که تحریم ها اثر خود را گذاشته اند، درست مثل همان اتفاقی که در سال 91 پس از شروع تحریم ها افتاد و ساخت و ساز از حدود130 میلیون متر مربع در سال96 به 50 میلیون مترمربع شدت کاهش یافت.
پورحاجت قوانین نامناسب و خلق الساعه را دلیل دیگری برای رکود بازار مسکن عنوان کرد و افزود: ما خود نیز با افسارهایی مثل قوانین مالیاتی، تامین اجتماعی، قانون پیش فروش ساختمان و حتی قانون نظام مهندسی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 352 روز و 22 ساعت پیش
کریسمس را با چه مزه هایی جشن می گیرند؟

کریسمس را با چه مزه هایی جشن می گیرند؟ یکی از رسم های هرساله ی کریسمس، بازگشایی بازارچه های ویژه ای است که محصولاتی برای هدیه، محصولات تزئینی و از همه مهم تر خوراکی های مخصوص کریسمس را عرضه می کنند. با ما همراه باشید تا محبوب ترین خوراک های این روز در سراسر دنیا را بشناسید.
قدمت طرز تهیه برخی از این خوراکی ها و شیرینی ها به قرن ها قبل برمی گردد و برخی هم در یک کشور خاص محبوبیت بیشتری دارند. خوراکی های این فهرست بیشتر در کریسمس کشورهای اروپایی متداول است اما از آنجایی که هر چیز خوشمزه ای طرفدار پیدا می کند، امکان دارد در کشور خودمان و در میان مسیحی های ایرانی هم بتوان بعضی از آن ها را پیدا کرد.
1. Bredele ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 352 روز و 22 ساعت پیش
مورد خاص گوچی!

مورد خاص گوچی! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ انتقال رضا قوچان نژاد به پرسپولیس جذاب به نظر می رسد اما چند دلیل باعث مکث او در پوشیدن پیراهن قرمز ها شود؛ نخست آن که این روز ها فصل نقل و انتقالات لیگ ام ال اس ایالات متحده آمریکا آغاز شده و شرایط رضا برای حضور در نخستین سطح فوتبال آمریکا مساعد است. شاید پیشنهادی جالب از تیم های آمریکایی او را راهی لیگ حرفه ای این کشور کند. حضور در پیراهن باشگاه های آمریکایی به رضا کمک خواهد کرد تا شرایط خانوادگی اش را به خوبی کنترل کند.
دومین دلیل دوری رضا از پرسپولیس، عدم رضایت آپوئل به خروج او از قبرس است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 352 روز و 22 ساعت پیش
تازه ترین نظرسنجی گالوپ؛ "تحسین برانگیزترین" زن و مرد سال2018 چه کسانی هستند؟

تازه ترین نظرسنجی گالوپ؛ "تحسین برانگیزترین" زن و مرد سال2018 چه کسانی هستند؟ موسسه نظرسنجی گالوپ آمریکا اعلام کرد، میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا به عنوان تحسین برانگیزترین زن سال 2018 انتخاب شده است.
به گزارش ایسنا، میشل اوباما، همسر رییس جمهوری سابق آمریکا توانسته به صدرنشینی 17 ساله هیلاری کلینتون در فهرست "تحسین برانگیزترین زنان آمریکا" پایان دهد.
بر اساس اعلام موسسه گالوپ، در نظرسنجی سال جاری میلادی، اوپرا وینفری، مجری تلویزیونی و هیلاری کلینتون به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این فهرست قرار گرفته اند.
کلینتون کاندیدای ریاست جمهوری در سال 2016، وزیر امور خارجه اسبق و همسر بیل کلینتون از روسای جمهور پیشین آمریکاست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 352 روز و 23 ساعت پیش
حجم سرمایه های سرگردان اعلام شد؛1.7 تریلیون تومان!

حجم سرمایه های سرگردان اعلام شد؛1.7 تریلیون تومان! نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نقدینگی سرگردان بالغ بر 1.7 تریلیون تومان است، افزود: برنامه ریزی حساب شده بانک مرکزی در این خصوص نیز می تواند به جذب درست نقدینگی سرگردان در بازار منجر شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بهترین جایی که می تواند به ساماندهی نقدینگی های سرگردان بیانجامد بازار بورس است، تصریح کرد: سرمایه گذاری در بورس می تواند در جهت تولید هزینه شود که این خود به تحقق اقتصاد مقاومتی منجر خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه ما به عنوان نمایندگان مردم نیز از ساماندهی نقدینگی سرگردان به واسطه بورس استقبال می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 352 روز و 23 ساعت پیش
خاتمی: ظرفیت برخی سیاسیون ما به اندازه ته استکان هم نیست

خاتمی: ظرفیت برخی سیاسیون ما به اندازه ته استکان هم نیست به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری ها، آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه های امروز نماز جمعه (6 دی ماه) با اشاره به اخلاق گفت: مراقب خودتان باشید و خود را نبازید، موانع در مسیر امروز طرح عرفان های ساختگی و خودشیفتگی است.
وی با اشاره به ابعاد خودشیفتگی ادامه داد: بعد دیگر خودشیفتگی در عرصه سیاسی است، زیرا اخلاق فقط فردی و اجتماعی نیست، بلکه در سیاست هم وجود دارد و قطعا خودشیفتگی در اخلاقِ سیاسی باعث سقوط و از بین رفتن است.
214212
کد خبر 1216967 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 352 روز و 23 ساعت پیش
واکنش رییس جدید شورای نظارت تئاتر به حواشی انتشار عکس یک نمایش قدیمی

واکنش رییس جدید شورای نظارت تئاتر به حواشی انتشار عکس یک نمایش قدیمی سیدوحید فخر موسوی رییس جدید شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی درباره اینکه با چه انگیزه ای حضور در شورای نظارت را با توجه به شرایط حساس کنونی و فشارهایی که روی تئاتر وارد می شود، پذیرفته است، گفت: واقعیت این است که در وهله اول من یک تئاتری و یک هنرمند هستم و احساس من این بود که باید به حوزه تئاتر کمک کنم، ضمن اینکه آقای کرمی از دوستان قدیمی من بودند. این نکته را هم باید مدنظر قرار دهیم که همیشه تئاتر دارای حساسیت بوده ولی در زمان های مختلف حدش بالا و پایین می شود.
او درباره اینکه تا چه حد پای مجوزهای صادر شده از سوی شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی خواهد ایستاد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
به قولی که درباره کرمانشاه داده بودیم، عمل کردیم

به قولی که درباره کرمانشاه داده بودیم، عمل کردیم به گزارش خبرآنلاین ، سیدحسن هاشمی در سفر به کرمانشاه و حضور در مناطق زلزله زده، در حاشیه افتتاح پروژه ارتقای هتلینگ و بازسازی بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) قصر شیرین گفت: خوشبختانه به قولی که یک سال قبل داده بودیم، به موقع عمل کردیم و بیمارستان سرپل ذهاب که سال گذشته در زلزله تخریب شده بود، در عرض این یک سال نوسازی، مقاوم سازی و بخش هایی از آن بازسازی شد و درحال حاضر تجهیز شده و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.
وزیر بهداشت با بیان اینکه در بیمارستان نوسازی شده سرپل ذهاب متخصصان از گروه های مختلف حضور داشته و در حال خدمت رسانی هستند، افزود: در طول یک سال گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
تحلیل روزنامۀ عرب زبان دربارۀ برکناری عادل الجبیر

تحلیل روزنامۀ عرب زبان دربارۀ برکناری عادل الجبیر به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، عبدالباری عطوان، روزنامه نگار مشهور عرب و سردبیر روزنامه رای الیوم در تحلیلی نوشت: پس از بازگشایی رسمی سفارت امارات در دمشق، این سوال مطرح می شود که آیا جهان عرب به دامن سوریه بازگشته یا این که سوریه به دامن جهان عرب بازگشته است و آیا این مقدمه ای برای بازگشت عربستان و بحرین و از سرگیری روابط با سوریه و اذعان به پیروزی بشار اسد است و اصلا چرا اعتقاد نداریم که برکناری عادل الجبیر ، وزیر امور خارجه عربستان سعودی از سمتش اتفاقی بوده است.
عطوان افزود: جایگاه و اعتبار بشار اسد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
مصطفی رحماندوست در کاشان از اهمیت کتاب خوانی گفت

مصطفی رحماندوست در کاشان از اهمیت کتاب خوانی گفت مصطفی رحماندوست شامگاه پنجشنبه در جشن امضای کتاب و نشست آموزشی قصه گویی اظهار داشت: طی تحقیقات صورت گرفته مشخص شده که مطالعه بر روی جنین نیز تاثیر دارد و این موضوع نشان دهنده اهمیت مطالعه و کتاب خوانی است.
وی با بیان اینکه قصه خوانی برای کودکان موجب می شود تا کتاب خوان پرورش پیدا کنند، ابراز داشت: بیش از 80 درصد شخصیت کودکان پیش از دبستان شکل می گیرد و در صورتی که با داستان گویی به مطالعه علاقه مند شوند کتاب خوان بار می آیند.
این شاعر برجسته کشوری ضمن تاکید بر فراگیری فن داستان گویی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
افسردگی به اندازه سیگار کشیدن مضر است

افسردگی به اندازه سیگار کشیدن مضر است یافته های محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان می دهد افراد دارای اضطراب و افسردگی 65 درصد در معرض ریسک بالا مشکلات قلبی، 64 درصد در معرض سکته، 50 درصد در معرض فشارخون بالا و 87 درصد در معرض آرتروز قرار دارند.
آندره نیلز ، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: افزایش این ریسک ها همانند شرکت کنندگانی است که سیگاری یا چاق هستند.
با این حال محققان عنوان می کنند ابتلا به سرطان در این مورد استثناء است و در شرایط افسردگی و اضطراب با چاقی و سیگار کشیدن یکسان نیست.
به گفته نیلز، یافته های ما همانند بسیاری از مطالعات نشان می دهد که ناراحتی روانشناختی فاکتور قوی ای در ابتلا به بسیاری از ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
نخستین تصویر از پارسا پیروزفر در بی حسی موضعی

نخستین تصویر از پارسا پیروزفر در بی حسی موضعی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، پیش تولید طولانی مدت فیلم بی حسی موضعی باعث شد فیلمبرداری بدون وقفه و طبق برنامه ریزی پیش برود و با توجه به تدوین همزمان، نسخه ای از فیلم به زودی در اختیار هیات انتخاب قرار خواهد گرفت تا اولین نمایش فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر باشد. همچنین آریا عظیمی نژاد نیز به تازگی ساخت موسیقی بی حسی موضعی را آغاز کرده است.
این نخستین تجربه تهیه کنندگی حبیب رضایی پس از سال ها حضور در سینما است. همچنین محمد صادق رنجکشان به عنوان سرمایه گذار و مجری طرح در این پروژه سینمایی حضور دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
سه خدمت جدید پلیس+10 در گیلان رونمائی شد

سه خدمت جدید پلیس+10 در گیلان رونمائی شد به گزارش خبرآنلاین ، سرهنگ حیدر محمدی در نشست تخصصی با مدیران دفاتر پلیس+10 گیلان گفت: سرعت عمل، ارایه خدمات مناسب، رضایت مردم، نظارت، اشرافیت بر کارها، تکریم ارباب رجوع و فضای معنوی و اسلامی باید سرلوحه کار دفاتر پلیس+10 باشد.
وی در ادامه از عملکرد سال های گذشته مدیران دفاتر پلیس+10 استان و معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات پلیس گیلان به دلیل تلاش و اهتمام در افزودن تعداد سه خدمت جدید در دفاتر پلیس به صورت آزمایشی (سوء پیشینه، عکاسی و هفت خدمت پیشگیری) تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: دفاتر پلیس+10 که حدود 32 خدمت انتظامی و پلیسی را به مردم ارائه می دهند را جزو بدنه پلیس می دانیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
تصاویر | تمرین تیم ملی در کمپ اسپایر قطر

تصاویر | تمرین تیم ملی در کمپ اسپایر قطر روز گذشته تیم ملی فوتبال جهت آماده سازی برای حضور در جام ملت های آسیا در کمپ اسپایر دوحه قطر زیر نظر کارلوس کی روش در دو نوبت صبح و عصر به تمرین پرداخت.
عکس ها: میزان
61282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
چرا نتانیاهو تسلیم شد؟

چرا نتانیاهو تسلیم شد؟ *صابر گل عنبری
در کنار تحولات مهم چند روز اخیر در پرونده سوریه، اعلام برگزاری انتخابات پیش از موعد کنست اسرائیل در 20 فروردین آینده (9 آبریل) اتفاقی قابل توجه و نیازمند واکاوی است.
اهمیت این مساله از آنجاست که بنیامین نتانیاهو به دنبال استعفای لیبرمن، قاطعانه با جلو انداختن انتخابات مخالفت کرد؛ اما حالا با آن موافقت کرده و حتی به گفته منابعی این خود نتانیاهو بوده که بقیه اعضای ائتلاف حاکم را به اتخاذ این تصمیم ترغیب کرده است.
حال باید دید علت این چرخش نتانیاهو چیست و چه محاسبات تازه ای در پشت آن نهفته است؟ ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 1 ساعت پیش
طعنه به رحیم پور ازغدی:ژاپنی ها زیاد کالا تولید می کنند، ما سخنران !

طعنه به رحیم پور ازغدی:ژاپنی ها زیاد کالا تولید می کنند، ما سخنران ! در بخشی از این یادداشت آمده است:
در برخی رسانه ها، قسمتی از سخنرانی آقای رحیم پور ازغدی منتشر شد که در آن می گوید: پیشرفت اقتصادی ژاپن چایی دیگر است علتش. می دانید کجاست؟ ژاپنی زحمت می کشد و کار می کند. ایرانی نمی کند. ژاپنی نظم سرش می شود، ما نظم نداریم. ژاپنی تولیدش از مصرفش بیشتر است، ما مصرف مان از تولیدمان بیشتر است .
این نکته درستی در سخنان ایشان است. ژاپنی ها بیش از مصرف شان تولید می کنند و ایرانیان بیش از تولیدشان، مصرف. اما این نکته را نمی توان به همه ایرانیان نسبت داد. مثلا ما در ایران بیش از نیاز و مصرف مان، تولید سخنران و سخنرانی داریم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 2 ساعت پیش
زن ربوده شده پس از 32 سال نجات یافت

زن ربوده شده پس از 32 سال نجات یافت یک زن آرژانتینی که در دهه 1980 میلادی به دست قاچاقچیان انسان ربوده شده بودT پس از 32 سال نجات یافت.
این زن در دهه 1980 توسط تعدادی قاچاقچی انسان ربوده شده بود که به تازگی در عملیاتی با همکاری پلیس بولیوی و آرژانتین آزاد شد و به جمع خانواده اش بازگشت.
وضعیت این زن که اکنون 45 سال دارد تا اوایل سال جاری نامشخص بود که پس از آن پلیس به مدارکی از او در جنوب بولیوی دست پیدا کرد. پلیس با شناسایی خانه ای که این زن در آن حبس بود، توانست او را نجات دهد. همچنین اطلاعاتی از هویت او منتشر نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 353 روز و 2 ساعت پیش
اعضای بدن پسر 27 ساله بوکانی باعث نجات جان 4 نفر شد

اعضای بدن پسر 27 ساله بوکانی باعث نجات جان 4 نفر شد علی تقی زاده افشاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پسر 27 ساله به نام ایوب مروت بر اثر آنوریسم و خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شده بود و خانواده اش با اهدای اعضای بدن وی موافقت کردند.
وی اضافه کرد: 2 کلیه این بیمار مرگ مغزی شده در ارومیه به 2 بیمار 14 و 40 ساله که در صف دریافت کلیه قرار داشتند، پیوند زده شد. کبد این فرد به بیمارستان شیراز و قلب و نسوج او نیز برای اهدا به بیماران در صف دریافت قلب پیوندی به تهران ارسال شد.
وی ادامه داد: این اهدای عضو به بیماران نیازمند هفتمین اهدای عضو اتفاق افتاده طی سال جاری در استان است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 353 روز و 2 ساعت پیش
از جنجال های مارموز تا پایان حضور پریناز ایزدیار در بینوایان

از جنجال های مارموز تا پایان حضور پریناز ایزدیار در بینوایان مهدی درستی: در این روزهای سرد زمستانی چه نیکوست که با حضور در محافل و رویدادهای هنری گرمابخش دل هنرمندان باشیم و رونق به هنر این مرز و بوم بدهیم.
اگر این هفته حسابی سرتان شلوغ است و درگیر کارهای روزمره تان هستید، پیشنهاد می کنیم این هفته را از دست ندهید که پشیمانی سودی ندارد و زمان به عقب باز نمی گردد.
اتفاقات جذاب و هیجان انگیزی در سینما، تئاتر، گالری ها و کنسرت ها در انتظار شماست، پس بهتر است با یک برنامه ریزی درست، اوقات فراغتی را برای خود کنار بگذارید و سری به محافل هنری مورد علاقه تان بزنید و حسابی هفته خود را بسازید. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 2 ساعت پیش
سطح دریاچه ارومیه 26 سانتی متر افزایش یافت

سطح دریاچه ارومیه 26 سانتی متر افزایش یافت فرهاد سرخوش با اعلام اینکه تراز دریاچه ارومیه نسبت به کمترین سطح ثبت شده برای آن 52 سانتی متر افزایش یافته است، افزود: دریاچه ارومیه نسبت به 10 روز گذشته هشت سانتی متر افزایش تراز دارد.
وی با اعلام اینکه مساحت دریاچه ارومیه به 2 هزار و 47 کیلومتر مربع رسیده، بیان کرد: وسعت این دریاچه نسبت به زمان مشابه سال گذشته 313 کیلومترمربع افزایش یافته است.
سرخوش دلیل اصلی افزایش تراز دریاچه ارومیه در روزهای اخیر را بارندگی و رهاسازی آب سدها به دریاچه عنوان کرد و گفت: مرحله نخست رهاسازی آب به دریاچه ارومیه به میزان 92 میلیون مترمکعب از سدهای زولا، سلماس، سد شهرچای و مهاباد انجام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 3 ساعت پیش
حریق در آندوسکوپی!

حریق در آندوسکوپی! علیرضایی مدیر عامل سازمان آتش نشانی خرم آباد️ گفت: ساعت 19:15 دقیقه دیروز ششم دیماه خبری مبنی بر حریق پنل داخلی یک دستگاه کولر گازی در بخش آندوسکوپی بیمارستان شهید رحیمی به سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اطلاع رسانی شد.
وی افزود: پس از دریافت این خبر سریعا تیم عملیاتی از ایستگاه شماره یک به محل حادثه اعزام و بعد از رسیدن اقدامات لازم را در جهت ایمن سازی محل حریق و تخلیه دود ناشی از کند سوزی آتش انجام دادند.
وی ادامه داد: خوشبختانه آموزش های اطفا حریق سازمان آتش نشانی که قبلا به پرستاران بخش های مختلف این بیمارستان ارائه شده بود سبب گردید پرسنل بخش سریعا اقدام به اطفا ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 353 روز و 3 ساعت پیش
دهقان: اعتدال وتوسعه می خواهد بالانسر سیاسی باشد، نه ایجادکننده خط سوم

دهقان: اعتدال وتوسعه می خواهد بالانسر سیاسی باشد، نه ایجادکننده خط سوم زهره ترسایی: غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه می گوید: حزب اعتدال وتوسعه همیشه تلاش داشته بالانسر سیاسی کشور باشد و بین نیروهای کشور تعادل ایجاد کند.
او با بیان اینکه حزب اعتدال وتوسعه به جایی رسیده که به صورت بالقوه می تواند کاندیدای اختصاصی داشته باشد معتقد است: با توجه به ساخت قدرت در ایران آن روشی که جواب می دهد ولو خیلی بطئی وکند اصلاحات اعتدالی است نه اصلاحات آوانگارد ساختارشکنانه.
دهقان بر این باور است که می شود در انتخابات 1400 با درایت رویه چرخه ای متداول که هشت سال دولت دست اصولگرایان و بعد اصلاح طلبان و بعد دوباره به همین ترتیب بوده را برهم زد و دوباره ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 353 روز و 3 ساعت پیش
خواننده ای که پیشنهاد اقامت خارجی را رد کرد تا برای شهدا بخواند

خواننده ای که پیشنهاد اقامت خارجی را رد کرد تا برای شهدا بخواند رضا احمدی خواننده حماسی و آیینی درباره نوع فعالیت های هنری خود گفت: برای زنده نگه داشتن رشادت ها، فداکاری ها و ایثار شهدا باید به موسیقی حماسی توجهی بیشتر از پیش انجام شود و افرادی که دارای استعداد، علاقه و عشق خوانندگی هستند به این سبک ورود کنند تا خوانندگان حماسی و آیینی ما بیشتر شوند.
احمدی بیان کرد: برخلاف آنچه بعضی ها تصور می کنند، خوانندگی با سبک حماسی و آیینی از سر اجبار و بیکار ماندن خواننده آن نیست، بلکه یک عشق و علاقه است. خود من چندین پیشنهاد کار در سبک هایی که صحیح نمی دانم داشته ام؛ پیشنهادهایی که حتی با اقامت در خارج از کشور همراه بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 3 ساعت پیش
زلزله 4.3 ریشتری اطراف قصر شیرین را لرزاند

زلزله 4.3 ریشتری اطراف قصر شیرین را لرزاند مرکز لرزه نگاری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گزارش داد: این زمین لرزه ساعت 2 و 27 دقیقه رخ داد.
کانون این زلزله در موقعیت 34.46 شمالی و 45.66 شرقی ثبت شده است.
هنوز از خسارات احتمالی این زمین لرزه گزارشی مخابره نشده است.
این زلزله در عمق 13 کیلومتری زمین و در فاصله های 10 کیلیومتری قصر شیرین ، 19 کیلومتری سرپل ذهاب رخ داده است.
1717
کد خبر 1216889 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 3 ساعت پیش
عکس | سلفی بهاره کیان افشار و الهام حمیدی در اتاق گریم سریالی جدید

عکس | سلفی بهاره کیان افشار و الهام حمیدی در اتاق گریم سریالی جدید به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، سریال هشتگ خاله سوسکه برای شبکه نمایش خانگی ساخته می شود و بهاره کیان افشار، الهام حمیدی، ارژنگ امیرفضلی و امیر کربلایی زاده چند تن از بازیگران آن هستند.
سریال موزیکال هشتگ خاله سوسکه به کارگردانی محمد مسلمی، تهیه کنندگی حسن مصطفوی ساخته می شود.
241241
کد خبر 1216890 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 3 ساعت پیش
منشا: بعدا می فهمند که شایعات شان دروغ بود!

منشا: بعدا می فهمند که شایعات شان دروغ بود! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ گادوین منشا از شنیدن خبر کنار گذاشته شدن نامش از لیست پرسپولیس حسابی شاکی و عصبانی است. مهاجم نیجریه ای سرخپوشان تهرانی که در شب کریسمس در ایتالیا و کنار همسر و فرزندانش حضور داشت عصبانیتش از به راه افتادن یکسری حواشی را نشان داد. او گفت: من دو هفته قبل برای دریافت مطالباتم به دفتر باشگاه رفتم. مسائلی هم بود که نباید اینجا بگویم و مربوط به اتفاقات داخل باشگاه و خانواده پرسپولیس است. به هر حال از مسئولان باشگاه خداحافظی کردم تا زمان تعطیلاتم شروع شود. بعد هم از ایران خارج شدم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 4 ساعت پیش
بیم و امید یک واگذاری؛چرا استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند؟

بیم و امید یک واگذاری؛چرا استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند؟ عرفان حاج بابایی: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دیگر آن جذابیت گذشته را ندارد. یک زمان خبر خصوصی سازی و در واقع واگذاری این دو باشگاه پرطرفدار،شور و حالی در دل اهالی فوتبال ایجاد می کرد و این نوید را به آن ها می داد که بالاخره قرار است این دو باشگاه دولتی به بخش خصوصی برسند و قدم مهمی در راه حرفه ای شدن بردارند.
با این حال این حربه دیگر برش و کارایی سابق خود را ندارد. عدم تمایل و رضای دولت به این واگذاری، این مسئله را صرفا در حد یک نمایش باقی نگه داشته و حتی آن جایی که به ظاهر خریدارانی هم پیدا شدند و فرایند قیمت گذاری هم انجام شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 5 ساعت پیش
دندانپزشک با مدرک سیکل دستگیر شد

دندانپزشک با مدرک سیکل دستگیر شد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت که این فرد 23 ساله با جعل و استفاده از شماره نظام پزشکی یک پزشک عمومی برای خودش مطلب باز کرد و بیماران را ویزیت می کرد.
دکتر سید مصطفی قاسم زاده افزود که این دندانپزشک قلابی به مدت سه ماه هم در فضای مجازی جهت جذب بیمار تبلیغات می کرد.
وی گفت که دندانپزشک قلابی با هماهنگی دادستان بابل دستگیر و به مراجع قضایی تحویل و محل کارش هم پلمپ شد.
کد خبر 1216884 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 353 روز و 9 ساعت پیش
مرفاوی: شب ها کنار دریاچه آزادی می خوابیدیم/ کسی جرات نداشت به پروین اعتراض کند

مرفاوی: شب ها کنار دریاچه آزادی می خوابیدیم/ کسی جرات نداشت به پروین اعتراض کند 12 سال پس از آخرین قهرمانی ایران و در تصمیمی عجیب، 14 بازیکن تیم ملی از حضور در این تیم استعفا دادند تا به نوعی نارضایتی خود از شرایط این تیم را اعلام کنند اما این کار با واکنشی متفاوت از سرمربی تیم ملی همراه شد. مرحوم پرویز دهداری ضمن کنار گذاشتن 10 نفر از آن بازیکنان، جوانانی را به تیم ملی دعوت کرد که که کاری غیرقابل انتظار را انجام دادند. کسب مدال برنز جام 1988 توسط تیمی که تنها چند ماه بود بازیکنانش در کنار هم بازی می کردند و جنگ ایران و عراق، اهمیت این مسابقات را در حاشیه قرار داده بود.
ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 9 ساعت پیش
واکنش ایران به سفر دزدانه ترامپ به عراق

واکنش ایران به سفر دزدانه ترامپ به عراق به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، بهرام قاسمی گفت: همانگونه که آقای ترامپ در سخنان خود در جمع نظامیان آمریکا در عین الاسد بدان تصریح کرد به رغم دخالت های بی شمار، هزینه های هزاران میلیارد دلاری و پرداخت های سنگین حیثیتی غیر فابل جبران برای مردم ایالات متحده آمریکا که منجر به حضور نظامی غیر قانونی و نا مشروع آمریکا در منطقه بویژه عراق شد، وی امروز مجبور است کاملا مخفیانه و به عبارتی دزدانه و تحت شدیدترین تدابیر حفاظتی - امنیتی قدم به سرزمین یکی از کشورهای منطقه بگذارد و اینچنین مورد انتقاد صاحب نظران و بی توجهی مقامات عراقی و مخالفت مردم این کشور قرار گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 10 ساعت پیش
حضور کارکنان دولت در مناطق عملیاتی در معافیت سربازی فرزندان شان موثر است

حضور کارکنان دولت در مناطق عملیاتی در معافیت سربازی فرزندان شان موثر است سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص محاسبه خدمت کارکنان دولت در 8 سال دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی بوده اند اظهار کرد: محاسبه 50 درصد از خدمت کارکنان دولت که در 8 سال دفاع مقدس در مناطق امنیتی خدمت کرده اند، برای استفاده از معافیت یا کسر خدمت حدود یک ماه پیش از سوی ستاد کل به سازمان امور استخدامی و سازمان مدیریت ابلاغ شده است و آنها باید آن را به وزارتخانه ها و سازمان های دولتی ابلاغ کنند.
41231
کد خبر 1216868 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 353 روز و 10 ساعت پیش
روایتی تکان دهنده از زندگی سوخته مردم سیستان: منطقه از سکنه خالی می شود

روایتی تکان دهنده از زندگی سوخته مردم سیستان: منطقه از سکنه خالی می شود هفته ای نیست که طی آن خبری از درد و رنج مردم استان پهناور سیستان و بلوچستان نشنویم. همین هفته گذشته بود که چند دانش آموز خردسال در آتش بی توجهی و کمبود وسایل ایمنی مدرسه ای در زاهدان سوختند. مردمان این دیار، انسان هایی توانمند و صبور هستند. آنها سال ها علاوه بر زیست روزمره خود، به وظیفه خطیر پاسداری از مرزها پرداخته اند. اساسا آنها پاسداران بی جیره و مواجب مرزهای شرقی کشور هستند که پویایی حیاتشان ضامن امنیت این مرزها و متعاقبا ساکنان بخش های مرکزی کشور است.
نهادینه شدن محرومیت های بنیادین و درمانده شدن مردم از برآوردن اولیه های زندگی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 353 روز و 10 ساعت پیش
واقعیاتی درباره بازداشت دانشمند هسته ای ایران در دانمارک

واقعیاتی درباره بازداشت دانشمند هسته ای ایران در دانمارک رحیقی گفته بازداشت در کپنهاگ، یک محنت هولناک بود. در شب اول، او در یک زیرزمین در فرودگاه نگهداری شد که هیچ تخت، یا پنجره یا وسیله گرمایشی یا اتاق استراحت نداشت. رحیقی افزود: من هیچ لباس مناسبی هم نداشتم. در آن دوره، رحیقی سه بار از اتاق بازداشت بیرون برده شد تا چمدانش را شناسایی کنند و نمونه دی ان ای بدهد. علاوه بر این، درحالی که او فقط لباس زیر پوشیده بود، از او عکسبرداری شد. روز بعد، او به یک سلول زندان منتقل شد که حداقل یک تخت و توالت داشت. رحیقی گفت: هیچکس دلیل بازداشتم را توضیح نداد. خانواده اش در ایران هم از محل نگهداری او اطلاعی نداشت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 10 ساعت پیش
انفجار در بجنورد؛ عوامل دستگیر شدند

انفجار در بجنورد؛ عوامل دستگیر شدند دادستان عمومی و انقلاب بجنورد گفت: 2 نفر از عاملان انفجاری که ظهر امروز در یک واحد مسکونی در گلستان شهر بجنورد روی داد، بازداشت شدند.
41231
کد خبر 1216858 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 10 ساعت پیش
رقم افزایش حقوق کارکنان دولت در سال آینده اعلام شد

رقم افزایش حقوق کارکنان دولت در سال آینده اعلام شد سعید نمکی امشب در شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان جنوبی، از افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان دولت جهت جا نماندن از تورم احتمالی سال آتی خبر داد و افزود: در بودجه سال 98، 62 هزار میلیارد تومان برای هزینه های عمرانی(در بحث آموزش عالی) کشور کنار گذاشته شده است.
وی با اعلام اینکه متأسفانه بحث بودجه کشور ما را غافلگیر کرد زیرا با مصارف حداقلی معلوم و منابع حداقلی نامعلوم مواجه ایم، اضافه کرد: در کشور ایران با تنوع اقلیمی و خرده فرهنگ ها مواجه هستیم و باید به حوزه های هر استانی به صورت مجزا بپردازیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 353 روز و 10 ساعت پیش
رفع اختلال نرم افزاری در اینستاگرام

رفع اختلال نرم افزاری در اینستاگرام به گزارش خبرآنلاین ، کمپانی می گوید باگ باعث شد تا دست تست نرم افزاری بزنیم که برخی کاربران مجبور شدند تا صفحه خود را بچرخانند تا پست های جدید را ببینند. این مشکل برای دیدن استوری نیز پیش آمد.{ لینک }
این مشکل به ناگهان روی توئیتر با پست های انتقادی زیاد روبرو شد و برخی کاربران مشکل پیش آمده را با مشکل نرم افزاری برای اسنپ چت مقایسه کردند که در زمان طراحی مجدد برای آن اپلیکیشن نیز پیش آمده بود.
کاربران گفتند اینستاگرام سعی کرده مانند اسنپ چت شود و به همین خاطر مشکلاتی شبیه آن به وجود آمده است و آپدیت اینستاگرام بسیار بدتر از آپدیت اسنپ چت است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 353 روز و 11 ساعت پیش
دو فاکتور مهم پرسپولیس از دید مدافع محبوب برانکو

دو فاکتور مهم پرسپولیس از دید مدافع محبوب برانکو به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تعطیلات نیم فصل شروع شده و بازیکنان مشغول استراحت هستند. پرسپولیسی ها بعد از اتمام آخرین دیدارشان، برخلاف سایر تیم ها به تمرینات ادامه دادند و کار را رها نکردند به همین علت بیشتر از سایر باشگاه ها نیز استراحت خواهند کرد. شجاع خلیل زاده به همین در مصاحبه ای درباره وضعیت خودش و البته باشگاه صحبت کرد.
*تعطیلات خوش می گذرد؟!
بله. استراحت می کنیم تا دوباره تمرینات آغاز شود و کار را دنبال کنیم. یک نیم فصل بسیار سخت را سپری کردیم و واقعا به این تعطیلی احتیاج داشتیم. این استراحت کردن باعث می شود با روحیه بهتر و تمرکز بالاتری به لیگ برگردیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
دلیل برکناری الجبیر چه بود؟

دلیل برکناری الجبیر چه بود؟ یک منبع آگاه پنجشنبه گفته هدف حکومت عربستان سعودی از اخراج نکردن عادل الجبیر از سمت وزارت خارجه و تنزل جایگاهش به وزیر مشاور در امور خارجی تحقیر او بوده است.
پیش از این گزارش شده بود ملک سلمان ، پادشاه عربستان سعودی ضمن ایجاد تغییراتی در کابینه، وزرای خارجه و اطلاع رسانی این کشور را برکنار و در شورای امور سیاسی و امنیتی و شورای اقتصادی تغییرات جدید ایجاد کرد.
بر اساس فرمان ملک سلمان، عادل الجبیر (وزیر خارجه) از سمتش برکنار و جایگاهش به وزیر مشاور در امور خارجی تنزل یافت و ابراهیم العساف جای او را در وزارت خارجه گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
فیلم | سارق بدشانسی بین زمین و هوا گیر افتاد!

فیلم | سارق بدشانسی بین زمین و هوا گیر افتاد! دریافت 7 MB
6161
کد خبر 1216435 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
تحلیل سیاستمدار معروف آلمانی از راهبرد آمریکا در سوریه

تحلیل سیاستمدار معروف آلمانی از راهبرد آمریکا در سوریه به گزارش روزنامه آلمانی "دی ولت" ، "یورگن تودن هوفر" از سیاستمداران سابق آلمان و روزنامه نگاران و تحلیلگران معروف آلمانی تصمیم آمریکا برای خروج نیروهایش از سوریه را شکست در تمام خط و مشی های واشنگتن دانسته و گفت: هیچ یک از سه هدف مد نظر آمریکا در این منطقه محقق نشد. استراتژی آمریکا در این منطقه و بمباران های آمریکا بخصوص تروریسم را پرورش داد.
وی خروج نیروهای آمریکایی از سوریه را ترکیبی از شکست نظامی، بزدلی و خیانت دانسته و گفت: آمریکا می خواست تروریسم داعش را نابود کند، اما این سازمان تروریستی تنها در جاهای دیگر مجددا خود را جمع و جور و گروه بندی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
رویت هواپیمای جاسوسی آمریکا در شبه جزیره کریمه

رویت هواپیمای جاسوسی آمریکا در شبه جزیره کریمه بنا به گزارش وب سایت 112 اینترنشنال ، نیروی هوایی روسیه اخیراً یک جنگنده جاسوسی نیروی هوایی آمریکا را رصد کرده که در حال گشت زنی در قلمرو شبه جزیره بوده است.
این هواپیمای جاسوسی آمریکا از نوع RC-135V بوده که نیروی هوایی روسیه آن را بر فراز دریای سیاه در نزدیکی کریمه رصد کرده است.
فوریه سال 2014 در پی برکناری ویکتور یانوکوویچ از ریاست جمهوری اوکراین، کریمه و سباستوپول در شرق اوکراین که بیشتر ساکنان آنها را روس زبان ها تشکیل می دهند پس از برگزاری همه پرسی، استقلال این مناطق را از اوکراین و الحاق مجدد آنها را به روسیه اعلام کردند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
ترکیه بمب مافوق صوت آزمایش کرد

ترکیه بمب مافوق صوت آزمایش کرد به گزارش شین هوآ، مصطفی وارناک، وزیر صنعت و فناوری ترکیه، با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: یک بمب حدودا یک تُنی با ارتقا یافتن به 1.5 برابر سرعت صوت به هدف خود برخورد کرده است. این موفقیتی قابل توجه و لحظه ای تاریخی برای صنایع دفاعی ما است .
طبق اعلام این مقام ترکیه ای، بمب مارک-84 (Mark-84) که ساخت آمریکاست پس از رسیدن به سرعت 1850 کیلومتری با موفقیت یک دیوار بتنی با ضخامت یک متر را تخریب کرد.
49311
کد خبر 1216854 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
تیراندازی در کلیسای اتریش

تیراندازی در کلیسای اتریش به گزارش راشاتودی، پلیس اعلام کرده که با توجه به ماهیت این حادثه، آن را به عنوان یک سرقت و نه حادثه ای تروریستی، مورد بررسی قرار می دهد.
با این وجود، در بیانیه پلیس وین تاکید شده که هدف از حمله این افراد به کلیسای واقع در منطقه فلوریدسدورف به درستی مشخص نیست.
مهاجمان که تعداد آن ها 2 نفر اعلام شده، چند نفر از اعضای کلیسا را زخمی کردند. تعداد زخمی ها در منابع مختلف بین 8 تا 15 نفر اعلام شده است.
به گفته پلیس، سرقت چند ساعت به طول انجامیده و افراد مهاجم، تعدادی از راهبه ها را دست بسته و مجروح رها کرده اند. هویت این افراد هنوز مشخص نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 12 ساعت پیش
دیدار رئیس مجلس با آیات عظام و مراجع تقلید/تصاویر

دیدار رئیس مجلس با آیات عظام و مراجع تقلید/تصاویر علی لاریجانی عصر امروز در سفر به قم با حضرات آیات صافی گلپایگانی و مکارم شیرازی دیدار و گفت وگو کرد و گزارشی از روند شرایط اقتصادی کشور و کنترل ارز ارائه داد.
شرایط منطقه، ضرورت همگرایی و همدلی بیشتر نیروهای سیاسی و کمک به رفع مشکلات مردم از دیگر موضوعات گزارش رئیس مجلس بود.
لاریجانی در دیدار با آیت الله صافی گلپایگانی گزارشی در خصوص مسائل مهم کشور و بحث ارز و بودجه ارائه کرد.
رئیس مجلس همچنین از آیت الله صالحی خوانساری از خطبای مشهور شهر قم عیادت کرد.
2929
کد خبر 1216846 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 13 ساعت پیش
شرایط خرید و فروش مسکن تغییر کرد

شرایط خرید و فروش مسکن تغییر کرد به گزارش خبرآنلاین ، بسیاری از فعالان بازار مسکن از ورود بازار مسکن به دوره رکود تورمی خبر می دهند و معتقدند کم بودن حجم معاملات سبب شده است بازار دیگر تحرکی از خود نشان ندهد، با این حال قیمت ها همچنان در حال افزایش است.
متوسط قیمت مسکن در تهران با رشدی بیش از 90 درصدی به آستانه 10 میلیون تومان در هر متر مربع رسیده است و اتفاقا همین رشد بی مهابا در دوره ای بسیار کوتاه زنگ های خطر را نه فقط برای بازار مسکن که برای صنایع وابسته به ساختمان به صدا درآورده است.
حالا قیمت یک واحد 40 متری در تهران، در منطقه ای متعارف و نه گران قیمت به محدوده 350 تا 400 میلیون تومان وارد شده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 13 ساعت پیش
آیت الله مکارم شیرازی: گرانی ها به شدت مردم را آزار می دهد/انتقاد از ورود زودهنگام سیاسیون به مسائل انتخاباتی

آیت الله مکارم شیرازی: گرانی ها به شدت مردم را آزار می دهد/انتقاد از ورود زودهنگام سیاسیون به مسائل انتخاباتی آیت الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شرایط حساس کشور، حفظ و تقویت وحدت در جامعه را یک اصل مهم و حیاتی عنوان کرد.
وی تاکید کرد: اگر شرایط فعلی کشور را درک نکنیم و وحدت به هم بخورد همه لطمه می بینند، اصلاح طلب و اصولگرا هم ندارد همه باید مشکلات کشور را مد نظر داشته باشند.
این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به مشکل گرانی ها در کشور، بخشی از این مشکل را ناشی از بی انصافی برخی از کسبه و تجار عنوان و تصریح کرد: عده ای که بالا رفتن ارز را عامل گرانی اجناس و محصولات خود می دانستند اکنون با پایین آمدن قیمت ارز و دلار حاضر نیستند قیمت ها را ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 14 ساعت پیش
دیدار امیر نصیرزاده با خانواده شهیدان سرهندی و شریفیان پور

دیدار امیر نصیرزاده با خانواده شهیدان سرهندی و شریفیان پور فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدارهایی جداگانه، با خانواده های خلبان شهید سرهندی و سرباز شهید شریفیان پور دیدار کرد.
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، در این دیدارها که حجت الاسلام قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی و دگر مسئولین نیز حضور داشتند، بر ضرورت تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان تکلیف مسئولین تاکید کرد و گفت: روحیه سلحشوری شهدا سرمایه عظیم ملت بزرگ ایران اسلامی است که باید برای حفظ و ترویج آن بیش از پیش تلاش کنیم.
وی خانواده های معظم شهدا را آبرومندان عالم ملکوت خواند و از ایشان خواست برای توفیق همه از جمله فرزندان ملت شریف ایران در نیروی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 353 روز و 14 ساعت پیش
نامه احساسی جواد نکونام برای هوادارن نساجی مازندران

نامه احساسی جواد نکونام برای هوادارن نساجی مازندران به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ جواد نکونام سرمربی سابق نساجی مازندران بعد از جدایی از این تیم، نامه ای احساسی برای هواداران این باشگاه منتشر کرد که متن آن را می خوانید:
سلام به هواداران نساجی کبیر
روز اول که وارد ورزشگاه وطنی شدم و شما عاشقان را دیدم مو به تنم سیخ شد و آنجا معنی و مفهوم عشق به تیم را فهمیدم. شما عاشقان نساجی هستید. 9 بازی با امید و انگیزه وارد زمین شدیم.
کنار هم، با هم و توکل بر خدا و زحمات بازیکنان، تمام مسولان تیم و کادر فنی توانستیم موفق شویم و ثابت کردیم که می شود با کار، تلاش و البته معجزه الهی به هر آنچه خواست رسید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 14 ساعت پیش
تازه ترین خبر از وضعیت سلامتی شهرام ناظری در بیمارستان

تازه ترین خبر از وضعیت سلامتی شهرام ناظری در بیمارستان سعدی ناظری برادر شهرام ناظری با اشاره به تازه ترین وضعیت جسمانی برادرش پس از عفونت ریوی که به وجود آمده و منجر به بستری شدن او در بیمارستان شد، توضیح داد: خوشبختانه از چهار روز گذشته تا به امروز وضعیت جسمانی برادرم بهتر شده و درجه تب او کاهش پیدا کرده است. به گفته وی، هنوز مشکل عفونت ریوی وجود دارد و پزشکان درتلاشند تا هرچه زودتر این مشکل را برطرف کنند.
وی ادامه داد: روز جمعه قرار است یکسری از آزمایش ها در بیمارستان انجام شود و پس از انجام این آزمایش ها، برادرم از بخش سی سی یو به بخش عادی بیمارستان انتقال داده خواهد شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 14 ساعت پیش
فرمانده کل سپاه: آمریکا دیگر جرأت بیان گزینه نظامی علیه ایران را ندارد/مشکل اصلی جامعه ما دلبستن به خارج است

فرمانده کل سپاه: آمریکا دیگر جرأت بیان گزینه نظامی علیه ایران را ندارد/مشکل اصلی جامعه ما دلبستن به خارج است سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب(پنجشنبه 6 دی ماه 97) در مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار شهید حمید تقوی در سخنانی گفت:شهید تقوی زندگی سراسر مجاهدت و مبارزه ای داشت که نهایت این مبارزه و مجاهدت، یک درجه بزرگی از شهادت برایش شد و آنچه بدون تردید برای شهید تقوی صدق می کند، درجه والای شهادت ایشان است.
وی ادامه داد: شهید تقوی مسیر خود را نسبت به اهداف انقلاب اسلامی بسیار آگاهانه و عمیق انتخاب و ادامه داد و در صحنه های مختلف انقلاب قدم برداشت و این راه پر افتخار را طی کرد.
اهم سخنان سردار محمدعلی جعفری بدین شرح است: ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 353 روز و 14 ساعت پیش
نکونام به بازیکنان پیکان معرفی شد/عکس

نکونام به بازیکنان پیکان معرفی شد/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ جواد نکونام، سرمربی سابق باشگاه نساجی مازندران که چند روز پیش استعفای خودش از هدایت این تیم را اعلام کرد، امروز به بازیکنان تیم جدیدش یعنی پیکان معرفی شد. قرارداد نکونام و باشگاه پیکان به مدت یک فصل و نیم خواهد بود.
43257
کد خبر 1216837 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 14 ساعت پیش
اینم عاقبت ورود رهبری فرد به حریم سلطان!

اینم عاقبت ورود رهبری فرد به حریم سلطان! در حاشیه مصاحبه های سریالی بهروز رهبری فرد علیه علی پروین، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبرورزشی منتشرکرد.
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 15 ساعت پیش
آیت الله مکارم شیرازی: اثر امر به معروف با زبان نرم بیشتر است

آیت الله مکارم شیرازی: اثر امر به معروف با زبان نرم بیشتر است آیت الله مکارم شیرازی امروز در دیدار با جمعی از خانواده های شهدای شهر کرج با اشاره به روایتی از امیرالمؤمنین(ع) در نهج البلاغه اظهار کرد: ایشان در این روایت از کمیل که از جمله اصحاب خاص حضرت بود، خواست تا با او به خارج شهر برود و مسائلی برای او بیان کرد که سزاوار است با آب طلا نوشته شود.
وی افزود: حضرت در ادامه فرمودند ای کمیل! دل های انسان ها شبیه ظرف است و بهترین آنها موردی است که ظرفیتش بیشتر باشد ، یعنی چشمه جوشان فیض خدا محدودیتی ندارد و ما باید سراغ آن برویم و هر کدام به اندازه ظرفیت وجودی محدود خود برداشت کنیم از این رو بهترین ظرف های دل ها آن موردی است که گنجایش بیشتری از ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 353 روز و 15 ساعت پیش
اعتراض ابوالقاسم طالبی به سانسور قلاده های طلا در تلویزیون

اعتراض ابوالقاسم طالبی به سانسور قلاده های طلا در تلویزیون ابوالقاسم طالبی در آستانه "نهم دی" و پخش فیلم قلاده های طلا در شبکه افق ویژه فیلم های سینمایی آخر هفته تلویزیون در صفحه اجتماعی خودش نوشت: حضرت رهبری یکبار به من فرمودند که به رئیس جمهور توصیه کردم فیلم قلاده های طلا را ببیند. چندی پیش هم در سخنرانی عمومی ضمن اظهار لطف به قدرت سینمای ایران فرمودند: من فیلمی را توصیه کردم آقای رئیس جمهور ببیند و...
از دکتر علی عسگری پرسیدم چرا هرسال 9 دی فیلم قلاده های طلا دچار سانسور و عدم پخش میشه یا پس از فشار مردمی برای پخشش می فرستید شبکه افق؟ گفتند من تا حالا در مورد این فیلم چنین تصمیمی نگرفتم و... ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 15 ساعت پیش
پیش بینی کی روش از نیمه نهایی جام ملت ها

پیش بینی کی روش از نیمه نهایی جام ملت ها به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در حالیکه کمتر از دو هفته تا آغاز رقابت های جام ملت های آسیا در کشور امارات زمان باقی مانده، نشریه عربی استادالدوحه در نقل قولی از طرف سرمربی تیم ملی ایران درباره چهار تیم نهایی این بازی ها نوشته. طبق بازتاب صحبت های کی روش در صفحه اینستاگرام این نشریه تیم های ایران، کره جنوبی، استرالیا و ژاپن چهار تیم حاضر در نیمه نهایی بازی ها خواهند بود.
43257
کد خبر 1216830 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 15 ساعت پیش
منتجب نیا: اعضای هیأت موسس حزب جدید انتخاب شدند

منتجب نیا: اعضای هیأت موسس حزب جدید انتخاب شدند حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی از انتخاب هیئت موسس حزب جدید خود خبر داد.
منتجب نیا در عین حال گفت که هنوز نامی برای این حزب جدید انتخاب نشده است.
قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی ادامه داد: اسمی از اعضای هیئت موسس حزب جدید نبرد اما گمان می رود که افرادی همچون قائمی و رحمت الله بیگدلی و بسیاری از اعضای جدا شده حزب اعتماد ملی جزو هیئت موسس حزب باشند.
2929
کد خبر 1216832 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 353 روز و 15 ساعت پیش
طرفداران اینتر نقره داغ شدند!

طرفداران اینتر نقره داغ شدند! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ شب گذشته در جریان دیدار تیم های اینترمیلان و ناپولی در ورزشگاه جوزپه مه آتزا درگیری هایی به وجود آمد که باعث شد فدراسیون فوتبال ایتالیا حکمی در رابطه با محرومیت دو جلسه ای طرفداران اینتر از حضور در بازی های خانگی صادر کند. کشته شدن یک هوادار 35 ساله و البته سر دادن شعارهای نژادپرستانه علیه کولیبالی، مدافع ناپولی دلایل این محرومیت اعلام شدند. دو بازی خانگی نراتزوری مقابل ساسولو و بولونیا خواهد بود.
43257
کد خبر 1216829 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 15 ساعت پیش
چه کسانی از دانشگاه آزاد اخراج شدند؟ توضیح طهرانچی

چه کسانی از دانشگاه آزاد اخراج شدند؟ توضیح طهرانچی محمدمهدی طهرانچی عصر امروز در حاشیه مراسم یادبود جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام کسانی که در بروز این حادثه قصوری در خدمت داشتند، پرونده آنها بررسی شده است.
وی با بیان اینکه بررسی پرونده حادثه واحد علوم و تحقیقات دو فرآیند دارد، افزود: یک فرآیند توسط دانشگاه پیگیری می شود و فرآیند دیگر از سوی قوه قضائیه دنبال خواهد شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در حال پیگیری ابعاد مختلف موضوع هستیم.
طهرانچی در خصوص مصدومان این حادثه نیز گفت: اوضاع جسمی این افراد رو به بهبود است و تا بهبودی کامل، موضوع را پیگیری خواهیم کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 16 ساعت پیش
عکس | سلفی شهره سلطانی و دیگران با حسین محب اهری

عکس | سلفی شهره سلطانی و دیگران با حسین محب اهری به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، شهره سلطانی تصاویری از دیدارش با حسین محب اهری منتشر کرد و در این باره نوشت: حسین محب اهری عزیزو سالهاست میشناسم با هم تو سه نمایش هم بازی بودیم . 4 سال تو هیئت مدیره انجمن بازیگران خانه تئاتر پشت یه میز نشستیم و با هم بحث کردیم . گاهی هم نظر بودیم و گاهی اختلاف نظر داشتیم اما هیچ وقت رفاقتمون فراموش نشد و بعد از جلسه دوباره همون آدم های سابق شدیم . حسین عزیز از اون آدم هایی است که خیلی مقید به اصول و اخلاقیاته ، هیچ وقت روشو برای کسی بر نگردونده و زیر آب کسیو نزده . حسین سرشار از انرژی و نیروی مثبته ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 353 روز و 16 ساعت پیش
نخست وزیر عراق برای دیدار با ترامپ شرط گذاشت

نخست وزیر عراق برای دیدار با ترامپ شرط گذاشت به گزارش الغدیر به نقل از منابع مطلع گفت که در جریان سفر چهارشنبه شب ترامپ، همسرش و چند مقام دیگر آمریکایی و بازدید آنان از پایگاه نظامی عین الاسد در استان الانبار در شمال عراق، نخست وزیر این کشور دو شرایط برای رفتن به این پایگاه و دیدار با ترامپ مطرح کرد.
این شبکه افزود: بدلیل این که ترامپ شرطهای عبدالمهدی را نپذیرفت وی نیز به پایگاه عین الاسد نرفت تا با ترامپ دیدار کند.
به گفته این شبکه، سفر ترامپ به بغداد و نیز نپرداختن به موضوع تحریم های ضد ایرانی دو شرط عبدالمهدی برای رفتن به دیدار ترامپ بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 16 ساعت پیش
آیت الله جوادی آملی: امام خمینی(ره) داغ دین داشتند/ باید تولید کننده علم باشیم

آیت الله جوادی آملی: امام خمینی(ره) داغ دین داشتند/ باید تولید کننده علم باشیم آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی در آئین رونمایی از کتاب گرانسنگ تحریر الاصول که در سالن همایش های بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، درباره تأخیر اجازه چاپ این اثر، اظهار داشت: این کتاب که تقریر درس خارج اصول حضرت امام خمینی(ره) است متعلق به 63 سال پیش می باشد که تا امروز اجازه چاپ آن را نمی دادیم چون نگران بودیم که معاذالله ما را درگیر القاب و اوصاف و خیال کند اما اینک که در پایان عمر هستیم و هیچ نگرانی از این بابت نداریم، اجازه چاپ این اثر را دادیم.
وی ادامه داد: اگر می بینیم حرف یک روحانی مانند حضرت امام(ره) این چنین در جامعه اثر داشت و حرف دیگران نه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 353 روز و 16 ساعت پیش
جام ملت ها؛موعد درخشش تازه واردها

جام ملت ها؛موعد درخشش تازه واردها عرفان حاج بابایی: تیم ملی در شرایطی خاص قرار است پا به جام ملت های 2019 امارات بگذارد. شرایطی که کار را بیش از همیشه برای کارلوس کی روش سخت کرده است.
ستاره های مورد اعتماد وی که همه روی درخشش آن ها در این رقابت ها حساب کرده بودند، یکی پس از دیگری شانس حضور در جام را از دست می دهند. سعید عزت اللهی،علی قلی زاده و علی کریمی سه بازیکنی هستند که کی روش روی آن ها حساب ویژه ای بازی کرده بود اما حالا باید بدون آن ها پا به مسابقات بگذارد. کاوه رضایی هم که به اعتبار حضور در کلوب بروژ بلژیک می توانست یکی از پدیده های ایران در خط حمله باشد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 16 ساعت پیش
مخاطبان خبرآنلاین نظر دادند؛ پیشنهادهایی برای سفرهای زمستانی

مخاطبان خبرآنلاین نظر دادند؛ پیشنهادهایی برای سفرهای زمستانی به گزارش خبرآنلاین ، در ایران ما تعطیلات زمستانی نداریم و همزمان هم بحث تعطیلات زمستانی مدارس، به نتیجه خاصی نرسیده است، اما همزمان گروه زیادی از گردشگران داخلی در فصل زمستان هم به دنبال گزینه هایی برای سفر هستند. به گزارش خبرآنلاین ، ایران کشوری است با اقلیم چهارفصل و همین ویژگی باعث شده استان ها و مناطق زیادی در کشور، مستعد پذیرایی از گردشگران در فصل زمستان باشند.
گرچه در ایران ما تعطیلات زمستانی نداریم و همزمان هم بحث تعطیلات زمستانی مدارس، به نتیجه خاصی نرسیده است، اما همزمان گروه زیادی از گردشگران داخلی در فصل زمستان هم به دنبال گزینه هایی برای سفر هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 353 روز و 17 ساعت پیش
توئیت های ترامپ پس از سفر به عراق/عکس

توئیت های ترامپ پس از سفر به عراق/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، ترامپ در دو توئیت نوشت :
تازه همین الان از سفر عراق و آلمان به خانه برگشته ایم. از یک چیزی مطمئنم و آن اینکه نمایندگان کشورمان افرادی باورنکردنی هستند- مردم میدانند چگونه پیروز شوند!
دموکراتها بالاخره فهمیدند که ما نیاز مبرم به دیوار امنیتی در مرزهای جنوبی داریم؟ نیاز به توقف مواد مخدر، قاچاق انسان، باندهای جنایتکار و گانگستر و جلوگیری از ورودشان به کشور داریم؟ آیا دموکراتها فهمیدند که اغلب کسانی که دستمزد نگرفته اند، دموکرات هستند؟
49311
کد خبر 1216811 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 353 روز و 17 ساعت پیش
روایت اسطوره پرسپولیسی از استقلالی بودنش تا فرزند جدید

روایت اسطوره پرسپولیسی از استقلالی بودنش تا فرزند جدید ناصر محمدخانی از چهره های دوست داشتنی فوتبال ایران است که هنوز قدیمی های پرسپولیس از بازی های دیدنی او در ترکیب پرسپولیس یاد می کنند. محمدخانی هر از گاهی به بهانه های مختلف مثل صحبت در مورد پرسپولیس یا تیم ملی سوژه مصاحبه خبرنگاران می شود، اما خبرورزشی این بار به مناسبت دیگری به سراغ این پیشکسوت پرسپولیس رفت. محمدخانی اخیراً بار دیگر طعم شیرین پدر شدن را چشیده و خداوند به او فرزندی عطا کرده تا او و همسرش حال و هوای تازه ای را تجربه کنند. والارضا نام سومین پسر محمدخانی است که ناصر امید زیادی دارد روزی یک فوتبالیست بزرگ شود. در ادامه بخش های خواندنی این گفتگو از نظرتان می گذرد: ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 353 روز و 17 ساعت پیش