طرح جنجالی در مجلس متوقف شد/ شهردار تهران باید برود

طرح جنجالی در مجلس متوقف شد/ شهردار تهران باید برود محمدعلی وکیلی اظهار کرد: با توجه به اینکه فضای مجلس پیرامون طرح مستثنی کردن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان یک فضای دوقطبی بود، لذا ترجیح دادیم این طرح را مطرح نکنیم و آن را بایگانی کنیم.
وی اضافه کرد: پیش از این اعضای شورای شهر تهران از نمایندگان خواسته بودند برای باقی ماندن شهردار اقدامی انجام دهند و در نتیجه تصمیم به ارائه یک طرح دو فوریتی برای مستثنی کردن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان اتخاذ شده بود که نهایتا این طرح متوقف شد.
2929 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 25 دقیقه پیش
پدری که وضعیت فرزندش، گریه پرویز پرستویی را درآورد/ عکس

پدری که وضعیت فرزندش، گریه پرویز پرستویی را درآورد/ عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرویز پرستویی با انتشار فیلمی از یک پدر فلسطینی که فرزندش در حمله صهیونیست ها نابینا شده و ناچار است این حقیقت تلخ را به او بگوید، در اینستاگرام نوشت: این کودکان بی گناه چرا باید قربانی سیاستمدارها و جنگ های انسا ن کش بشوند؟
مگر این کودکان حق حیات ندارند؟ مگر این کودکان حق نفس کشیدن ندارند؟ مگر آن کسانی که باعث این جنایت ها میشوند ،خودشان کودک ندارند؟ لعنت به جنگ...لعنت به جنگ...لعنت به جنگ.
57243 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 55 دقیقه پیش
بیانیه مشترک انگلیس، فرانسه و آلمان علیه عربستان

بیانیه مشترک انگلیس، فرانسه و آلمان علیه عربستان در بیانیه مشترک انگلیس، فرانسه و آلمان که امروز یکشنبه صادر شد سه کشور بر ضرروت شفاف سازی فوری در خصوص مرگ خاشقجی تاکید و اعلام کردند روایت ارائه شده از سوی عربستان (درباره مرگ خاشقجی) نیازمند حقایق قابل اعتبار است.
در این بیانیه آمده است: در کنار فرضیه هایی که تاکنون از سوی عربستان مطرح شده و باید با حقایق معتبر پشتیبانی شود، نیاز فوری به شفاف سازی درباره آنچه واقعا در 2 اکتبر به وقوع پیوسته، همچنان وجود دارد. هر سه کشور تلاش های بیشتر برای کشف حقیقت به صورتی جامع، شفاف و قابل اعتبار را خواستار هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 55 دقیقه پیش
توضیح سرمربی بانوان ملوان درباره عکس خبرساز رامین رضاییان

توضیح سرمربی بانوان ملوان درباره عکس خبرساز رامین رضاییان مریم ایراندوست سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تمرین رامین رضاییان ملی پوش فوتبال با بازیکنان تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: بازیکنان ما به مرکز پزشکی تیم های ملی (ایفمارک) رفته بودند تا تست های پزشکی پیش از آغاز فصل را انجام دهند وظاهرا آقای رضاییان آنجا تمرین می کردند که با بچه های تیم ماعکس یادگاری گرفتند.
او در ادامه بیان کرد: خودم آنجا نبودم و تیم با سرپرست رفت و مثل شما فقط عکس ها را دیدم اما فقط در این حد بوده که هر دو گروه ورزشی بودند و عکس گرفتند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
شوخی بامزه هواداران پرسپولیس با برانکو/عکس

شوخی بامزه هواداران پرسپولیس با برانکو/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکویچ در یکی از مصاحبه هایش وعده داده اگر بتواند پرسپولیس را قهرمان لیگ قهرمانان آسیا کند، به جای تراشیدن مو های سرش، قصد دارد سبیل بگذارد .
این موضوع، دستمایه شوخی هواداران در فضای مجازی شد تا این طرح جالب توجه شکل بگیرد:
256 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 ساعت و 46 دقیقه پیش
شکایت یک هوادار از استقلال به فیفا

شکایت یک هوادار از استقلال به فیفا به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سال گذشته در فینال جام حذفی که بین دو تیم استقلال و خونه به خونه بابل برگزار شد، حادثه تلخی رخ داد که یکی از هواداران استقلال بر اثر پرتاب سنگ و صندلی، یکی از چشمان خود را از دست داد. بعد از آن حادثه تلخ مدیران استقلال به عیادت اسماعیل بهداروند، این هوادار مصدوم رفتند و قول مساعدت و تامین هزینه های درمانی این هوادار را به او و خانواده اش دادند.
بعد از گذشت چند ماه از آن حادثه هنوز هیچ کاری برای این هوادار انجم نشده و همین امر باعث شده این هوادار به شدت از بدقولی مدیران استقلال شاکی شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 ساعت و 16 دقیقه پیش
اختلاف جهانگیری و شریعتمداری چقدر جدی است؟ + تصاویر

اختلاف جهانگیری و شریعتمداری چقدر جدی است؟ + تصاویر به گزارش خبرآنلاین شریعتمداری وزیر مستعفی صنعت، معدن و تجارت در سخنانش خطاب به معاون اول رئیس جمهور گفت: هیچ جای دیگری من را به کار نگیرید زیرا اگر این شرایط مهیا نباشد نمی توان کار کرد .
وی افزود: آقای جهانگیری من امروز که در میان شما نیستم اگر این مسیر ادامه پیدا کند هیچ مدیر دولتی پای سندی را امضا نمی کند و هیچ فردی جرات امضای سند ندارد و همه را به وزیر موکول می کند.
جهانگیری هم نسبت به این سخنان واکنش نشان داد و در سخنانش گفت: آقای شریعتمداری طوری می گویند بیکارم در حالی که سمت ایشان در وزارت بعدی امروز در مجلس اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 16 دقیقه پیش
ابراهیم دهقان فردوس درگذشت

ابراهیم دهقان فردوس درگذشت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم دهقان فردوس، مدیر انتشارات نغمه دارفانی را وداع گفت.
بر اساس اعلام اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران، مراسم تشییع پیکر این ناشر، روز دوشنبه 30 مهر ساعت 9 صبح از محل دفتر انتشارات نغمه، واقع در خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 126 برگزار می شود.
پیکر ابراهیم دهقان فردوس در بهشت زهرا (س) به خاک سپرده خواهد شد.
57244 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 ساعت و 25 دقیقه پیش
فدراسیون فوتبال اینگونه از کی روش حمایت کرد

فدراسیون فوتبال اینگونه از کی روش حمایت کرد در این اطلاعیه آمده است: تیم ملی طی دو ماه آینده در بزرگترین رویداد فوتبال آسیا حضور خواهد یافت و به دلیل حضور پرقدرت در جام جهانی و نتایجی که در این مسابقات کسب شده انتظارات و توقعات همه اهالی فوتبال به اوج رسیده و فدراسیون فوتبال نیز علی رغم تنگناهای موجود سعی دارد تا با برنامه ریزی مدون حضوری قدرتمند در این مسابقات داشته باشد، لذا همه ارکان فدراسیون اعم از رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون حمایت همه جانبه خود را از تیم ملی، سرمربی و اعضای کادر فنی جهت حضور در جام ملتهای آسیا اعلام داشته اند.
ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 26 دقیقه پیش
یک درس خارج متفاوت در حوزه علیمه قم؛ درس خارج آسیب های اجتماعی

یک درس خارج متفاوت در حوزه علیمه قم؛ درس خارج آسیب های اجتماعی حجت الاسلام احسان رنجبر عیسی آبادی، عضو هیأت امنای تشکل گروه های تبلیغی کشور که مبتکر راه اندازی این دوره است، دراین باره به ایرناپلاس می گوید: برگزاری درس خارج آسیب های اجتماعی اولین اقدام کمیسیون پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای کمک به کاهش آسیب های اجتماعی است.
این درس از مهرماه آغاز شده و روزهای سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 16 عصر در ساختمان شهید حقانی قم برگزار می شود.
درس خارج که از سوی مراجع و مجتهدان تراز اول حوزه برگزار می شود، به تشریح دیدگاه اجتهادی آنان در موضوعات همراه با رجوع انتقادی به منابع شرعی و دیدگاه فقهای قبلی اختصاص دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 9 ساعت و 6 دقیقه پیش
چرا به وقت شام و امپراطور جهنم از مسابقه سینمای ملی جشنواره مقاومت حذف شدند؟

چرا به وقت شام و امپراطور جهنم از مسابقه سینمای ملی جشنواره مقاومت حذف شدند؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد خزاعی دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت که تهیه کننده فیلم های به وقت شام و امپراطور جهنم است، اعلام کرد: درباره شائبه حضور فیلم های به وقت شام و امپراطور جهنم باید عرض کنم بنابر اعلام نظر جمعی اعضای شورای راهبردی جشنواره امکان حضور این فیلم ها در بخش مسابقه سینمای ملی وجود ندارد.
او ادامه داد: شورای راهبردی معتقد است از آن جایی که در فرآیند تولید این فیلم ها به جز تهیه کننده عوامل مؤثر دیگری هم نقش دارند لذا برای جلوگیری از تضییع حقوق سایر عوامل ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 10 ساعت و 6 دقیقه پیش
فیلم | از ادامه حواشی خیابانی تا دستگیری 3 مرد زنانه پوش در مسیر اربعین!

فیلم | از ادامه حواشی خیابانی تا دستگیری 3 مرد زنانه پوش در مسیر اربعین! Video/Audio Link
برای دیدن نسخه کامل این ویدئوها روی لینک های زیر کلیک کنید:
دستگیری 3 مرد با لباس زنانه در مسیر پیاده روی اربعین!
رونالدینیو؛ اعجوبه ای که قصد تمام شدن ندارد
رشیدپور: دست از سر جواد خیابانی بردارید
فرهاد آئیش: مشکل روانی شدید دارم!
چرا دهه شصتی ها نسل سوخته هستند؟
61262 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 10 ساعت و 15 دقیقه پیش
خاطره مرحوم مهدوی کنی از لج بازی های منتظری

خاطره مرحوم مهدوی کنی از لج بازی های منتظری آیت الله محمدرضا مهدوی کنی، از جمله پیشگامان نهضت اسلامی و یاران وفادار امام خمینی بود که در شرایط بحرانی و دشوار پس از پیروزی انقلاب اسلامی مسئولیت های خطیری را بر عهده گرفت. وی در سخت ترین روزها وفاداری خود نسبت به امام و انقلاب را ثابت کرد و خاطرات جالبی را از آن روزها به یادگار گذاشت.
آیت الله مهدوی کنی درباره بحران آفرینی های سید مهدی هاشمی در دهه 60 می گوید: نسبت به سید مهدی هاشمی از اول انقلاب و حتی قبل از انقلاب حساس بودم. چون می دیدم پاره ای از کارهایی که به سید مهدی نسبت داده می شود با موازین شرعی منطبق نیست و من نسبت به آنچه که دوستان هم نقل می کردند و برخوردهایی هم که در ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 10 ساعت و 15 دقیقه پیش
بررسی گزینه های روی میز برای ادامه کار در ایستگاه فضایی بین المللی

بررسی گزینه های روی میز برای ادامه کار در ایستگاه فضایی بین المللی یک منبع مطلع در شرکت صنایع موشکی و فضایی انرگیا گفت: "تمام گزینه ها براساس توانایی های موجود برای پرتاب ناوهای باربری بدون سرنشین و سفینه سرنشین دار است و فقط در تاریخ های پرتاب تفاوت دارند."
به گفته این منبع این پیشنهادها ظرف روزهای اخیر به سازمان فضایی روسیه(روسکاسموس) رای انتخاب و تایید ارائه خواهند شد. این منبع افزود که گزینه ای برای زنده نگاه داشتن ایستگاه فضایی بین المللی جز سناریوهای پیشنهادی وجود ندارد و محور همه پرتاب ناو سرنشین دار سایوز ام.اس-11 در اوایل ماه دسامبر است.
منبع ریا نووستی می گوید: "در حال حاضر در پایگاه پرتاب های فضایی بایکونور ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
آخرین امضای شریعتمداری در وزارت صمت پای چه نامه ای نشست؟/ دبیر ستاد تنظیم بازار استعفا کرد

آخرین امضای شریعتمداری در وزارت صمت پای چه نامه ای نشست؟/ دبیر ستاد تنظیم بازار استعفا کرد سینکی که دبیری ستاد تنظیم بازار را عهده دار بود در شهریور ماه با استناد به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان از سمت خود استعفا کرده بود اما محمد شریعتمداری در آخرین ساعات حضور در این وزارتخانه با استعفای وی موافقت کرد. شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی شده است.
سینکی پیش از این نیز در قامت معاون وزیر بازرگانی ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت معاون وزیر جهاد کشاورزی ایفای مسئولیت کرده بود. وی رییس ستاد تشدید مبارزه با احتکار و اختفا نیز بود.
وی پس از تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان به همراه دیگر همکارانش در سمت معاون وزیر صنعت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
موضع تازه آمریکا درباره ایران، بشار اسد و سوریه

موضع تازه آمریکا درباره ایران، بشار اسد و سوریه به گزارش روزنامه رأی الیوم، جیمز جفری، نماینده آمریکا در امور سوریه در سفر به ترکیه گفت: ما نیروهایی در ترکیه داریم که با نیروهای این کشور برای گشت زنی در منبج آموزش می بینند و هدف از این اقدام ایجاد منطقه امن است. ترکیه ای ها از این مسئله خرسند هستند چراکه این منطقه نزدیک مرز ترکیه است. ما نیز بسیار خرسندیم و ساکنان محلی در امنت هستند و یگان های مدافع خلق به بخش شرقی رود فرات بازمی گردند.
وی گفت: آنچه موجب نگرانی ترکیه است این است که این منطقه به اقلیم مستقل یا شبه مستقلی که مرتبط با حزب کارگران کردستان ترکیه(پ ک ک) باشد، تبدیل شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
رونمایی از یافته های شهر خسرو اوشیروان در موزه ملی کاشان

رونمایی از یافته های شهر خسرو اوشیروان در موزه ملی کاشان زهرا ساروخانی اظهار کرد: ا ین آثار برای اولین بار روز دوشنبه 30 مهرماه ساعت 10صبح در مجموعه جهانی باغ فین کاشان رونمایی خواهد شد.
وی افزود: غنی ترین داده های منقول فرهنگی حاصل از کاوش های باستان شناسی در مجموعه باستانی شهر زیرزمینی نوش آباد به دست آمده که ظروف سیاه قلم قرن هفتم هجری و آبخوری های قرن پنجم هجری، سفالینه های آبی ، سفید و انواع پیه سوز بخشی از آن است.
مدیر پایگاه میراث فرهنگی نوش آباد تصریح کرد: در کاوش های کارگاه جدید نزدیک مسجد جامع، به سازه آبی یا همان قنات دسترسی پیدا کردیم که یک مجموعه وسیع و کامل از دست کندهای قنات در زیر بافت شهر است که در نوع خود در کشور بی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
ترامپ بار دیگر نظرش را درباره خاشقجی عوض کرد

ترامپ بار دیگر نظرش را درباره خاشقجی عوض کرد به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اظهار داشت: از توضیح عربستان سعودی درباره شرایط کشته شدن خاشقجی راضی نیستم. فریب و دروغ وجود دارد روشن است که نیرنگ و دروغی در کار است، هیچ کسی در عربستان سعودی اعلام نکرده که مسؤول این اتفاق است. همچنین کسی هم نگفته در این پرونده مسؤولیتی ندارد.
وی افزود: تا زمانی که به جواب نرسیم از شیوه تعامل عربستان با پرونده خاشقجی راضی نیستم اما باید بگویم گام اولیه بزرگی برداشته شده که گام خوبی است اما من می خواهم به جواب برسم.
ترامپ در ادامه به دفاع از عربستان سعودی پرداخت و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
تیمار و رهاسازی یک قلاده گربه جنگلی در بروجرد

تیمار و رهاسازی یک قلاده گربه جنگلی در بروجرد به گزارش خبرآنلاین لرستان ،مصطفی مصطفی وند گفت: یک قلاده گربه جنگلی نابالغ که توسط یکی از همیاران محیط زیست به اداره محیط زیست بروجرد تحویل داده شده بود پس از تیمار و اطمینان کامل از سلامت این حیوان در محل اصلی زندگی خود در طبیعت تالاب بیشه دالان بروجرد رهاسازی شد.
سامانه 1540 جهت رسیدگی به گزارشات
مصطفی وند ضمن تشکر از این دوستدار محیط زیست از تمامی هم استانیهای عزیز خواست نمود در صورت برخورد با حیات وحش آسیب دیده موضع را به سامانه 1540 اطلاع داده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
46 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 11 ساعت و 55 دقیقه پیش
برگزاری نشست مشترک کارشناسان گروه های بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای در خرم آباد

برگزاری نشست مشترک کارشناسان گروه های بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای در خرم آباد به گزارش خبرآنلاین لرستان، در این نشست که در حضور معاون بهداشت تشکیل شده بود ابتدا بررسی دستورالعمل سامانه مدیریت ارتباطات مردمی فوریت های سلامت محیط و کار و ارائه گزارش اقدامات و وضعیت موجود توسط کارشناسان گروه مهندسی بهداشت محیط معاونت بیان گردید.
در ادامه بررسی روند اجرای طرح نوبت کاری بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد و ارائه گزارش اقدامات و وضعیت موجود ، توسط کارشناسان گروه مهندسی بهداشت محیط معاونت و مرکز بهداشت شهرستان خرم آبادعنوان شد.
بررسی وضعیت فعلی سامانه جامع بازرسی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 11 ساعت و 55 دقیقه پیش
حال و روز کشاورزی لرستان مناسب نیست

حال و روز کشاورزی لرستان مناسب نیست به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید بهزاد والیزاده با انتقاد از وضعیت ادوات کشاورزی کشاورزان استان اظهار داشت: کشاورزی در حال حاضر نیاز به نواوری دارد و بایستی از تکنولوژی روز برای کشاورزی روز استفاده کرد اما ادوات مورد استفاده کشاورزان لرستانی قدیمی هستند و وضعیت مکانیزاسیون کشاورزی لرستان مستهلک بوده که موجبات گله مندی و اعتراضات کشاورزان فراهم اورده که در این راستا ادوات کشاورزی نیاز جدی به نوسازی و بازسازی دارند.
وی گفت : مسولان جهاد کشاورزی ان چنان که باید و شاید نتوانستند در حل مشکلات کشاورزان موثر باشند و کشاورزان لرستانی با مشکلات زیادی روبرو هستند و از این رو توسعه بخش کشاورزی با ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 11 ساعت و 55 دقیقه پیش
اردوغان برای ریاض خط و نشان کشید

اردوغان برای ریاض خط و نشان کشید به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه در جمع خبرنگاران در جریان بازگشتش از مولداوی گفت: به هیئت سعودی گفتم شما کنسولی دارید که به صورت بی پروا رفتار می کند و با یکی از فرستاده های آژانس های خبری دیدار می کند و خزانه کنسولگری را به او نشان می دهد. حقیقت این است که رفتارهای این کنسول قابل فهم نیست.
اردوغان افزود: من در تماس تلفنی که شب جمعه با ملک سلمان، پادشاه عربستان داشتم به او گفتم رفتارهای محمد العتیبی، کنسول عربستان شایسته نیست و ملک سلمان نیز این انتقاد را با روی باز پذیرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
20میلیارددلار خانگی با اقتصاد ایران چه می کند؟/اگر در پسابرجام،تنشهای خارجی را کم می کردیم...

20میلیارددلار خانگی با اقتصاد ایران چه می کند؟/اگر در پسابرجام،تنشهای خارجی را کم می کردیم... همین مبلغ برای اصلاح زیرساخت های کشور و ایجاد محرک برای بخش تولید، کافی است. در واقع دلارهای خانگی (اگر به چرخه اقتصادی وارد شوند) می تواند بخش بزرگی از اقتصاد کشور را به حرکت درآورند.
میزان سرمایه جذب شده بعد از برجام بین 7 تا 8 میلیارد دلار بوده است. این مبلغ بسیار کمتر از آنچه برای آن برنامه ریزی می شد، بوده است. بسیاری از فعالان اقتصادی ازمناسب نبودن شرایط و فضا برای ورود سرمایه های خارجی به کشور، گله مند بوده اند. در حالی که اگر شرایط به گونه ای پیش می رفت که مردم به سیستم بانکی اعتماد می کردند ، تحقق و جذب سرمایه داخلی برای بخش های مختلف اقتصادی دور از ذهن نبوده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 6 دقیقه پیش
رئیس سازمان توسعه تجارت پاسخ می دهد/ تخلف جنجالی در ثبت سفارش واردات خودرو چگونه اتفاق افتاد؟

رئیس سازمان توسعه تجارت پاسخ می دهد/ تخلف جنجالی در ثبت سفارش واردات خودرو چگونه اتفاق افتاد؟ بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
پس از اعلام ممنوعیت ثبت سفارش و در زمان توقف ثبت سفارش گروهی موفق به ثبت درخواست های خود در سامانه مربوطه شدند. آیا چند کارمند آی تی می توانند به راحتی در سایت ثبت سفارش نفوذ کنند و دست به تخلفاتی این چنینی بزنند؟
درباره این تخلف، به نظر من سؤال اساسی این است که نحوه تخلف چگونه بوده است. به سه یا چهار روش ممکن است این تخلف انجام شده باشد. اولین روش اینکه خود افراد فنی شرکت های واردکننده، توانسته باشند وارد سیستم شوند و بفهمند که سیستم چه ضعف هایی دارد یا بفهمند چطور می توان وارد سیستم ها شد و تغییراتی را در آن به وجود آورد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 15 دقیقه پیش
روایت واقعی بیرانوند از لحظه مهار پنالتی کریس رونالدو

روایت واقعی بیرانوند از لحظه مهار پنالتی کریس رونالدو به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند در روسیه سر زبان ها افتاد. او توانست پنالتی یکی از بهترین های جهان را مهار کند. بیرانوند در این باره به خبرنگاران Afc گفته است: آن لحظه که پنالتی شد یاد چطوری کریس بودم و گفتم اگر پنالتی را نگیرم داستان زیاد درست می شود. قبل از اینکه او ضربه اش را بزند تصمیم خودم را گرفته بودم و می دانستم باید به چپ بپرم چون پنالتی های کریس را قبلا دیده بودم و می دانست به چپ می زند. اولش فکر می کردم گل می شود ولی وقتی توپ را گرفتم یک حس آرامشی به من دست داد. حرف های کامل او را امروز می توانید در خبرورزشی بخوانید.
252 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 25 دقیقه پیش
گفت وگو با زنی که قاتل فرزندش را بخشید/مردی را می شناسم که بعد از قصاص قاتل فرزندش روانی شد

گفت وگو با زنی که قاتل فرزندش را بخشید/مردی را می شناسم که بعد از قصاص قاتل فرزندش روانی شد در نخستین روز پاییز 1392 با گزارش شهروندان کرمانشاهی مرکز فوریت های پلیس در جریان یک نزاع خیابانی منجر به فوت جوانی 32ساله به نام نبی الله رحمانی قرار گرفت و تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری به نام محمدرضا که در آن زمان 52 سال داشت، آغاز کرد. با هماهنگی های به عمل آمده پلیس کرمانشاه، متهم به قتل در شهر کرج دستگیر شد.
متهم در ابتدای تحقیقات به قتل نبی الله اعتراف و دلیل ارتکاب به قتل را اختلاف قدیمی بیان کرد. او گفت: من و مرحوم با هم اختلاف قدیمی به دلیل انجام یک معامله داشتیم که در آن معامله من فریب خوردم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 36 دقیقه پیش
فیلم | روپایی زدن معلق در ارتفاع 2000 متری!

فیلم | روپایی زدن معلق در ارتفاع 2000 متری! Video/Audio Link
61262
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 45 دقیقه پیش
بانک مرکزی: سهمیه ارزی هر زائر اربعین 100 هزار دینار عراق است، لب مرز تحویل بگیرند

بانک مرکزی: سهمیه ارزی هر زائر اربعین 100 هزار دینار عراق است، لب مرز تحویل بگیرند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین بانک مرکزی اعلام کرد: زائران می توانند از طریق بانک ملی ایران مبلغ 100 هزار دینار عراق را با نرخ هر دینار 96 ریال و با پرداخت معادل ریالی آن خریداری کنند و اسکناس دینار را در نقاط مشخص شده شهرهای نجف، کربلا، کاظمین و همچنین سه نقطه مرزی مقابل مرزهای مهران، چزابه و شلمچه (داخل کشور عراق) تحویل بگیرند.
بر همین اساس ضمن تاکید بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از شعب بانک ملی نیست، تصریح می شود زائران می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاعاتی بانک ملی ایران به آدرس WWW.BMI.IR از آخرین جزییات و شیوه اجرایی موضوع اطلاعات لازم را کسب کنند.
17231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 13 ساعت و 46 دقیقه پیش
ارسال کننده پیامک به نمایندگان:غیر از این کار،اقدامات دیگر هم خواهیم کرد

ارسال کننده پیامک به نمایندگان:غیر از این کار،اقدامات دیگر هم خواهیم کرد این عضو شورای شهر سابق مشهد با بیان اینکه پیامک های ارسالی تهدیدآمیز نبوده، گفته است: پیامک هایی که ارسال می کردیم جنبه فشار نداشت، اینکه می گویند ما به مجلس و نمایندگان فشار آوردیم صحت ندارد، ما شفاف سازی کردیم و می خواستیم برایشان شفاف کنیم که چه اتفاقی قرار است با تصویب این لایحه رخ دهد. ارسال پیامک را تا زمانی که تشخیص دهیم ادامه می دهیم، زیرا این امر را یک نهی از منکر می دانیم.
وی افزود: وظیفه ما امر به معروف است و از هر مسیری که باشد آن را ادامه می دهیم، مسیر های جز پیامک دادن هم داریم که طبیعتاً آنها را به شما نمی گوییم.
17302 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 13 ساعت و 54 دقیقه پیش
جانشینان آخوندی و شریعتمداری را بشناسید

جانشینان آخوندی و شریعتمداری را بشناسید اسلامی متولد 1335 از اصفهان است . وی دانش آموخته مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه دیترویت میشیگان آمریکا در سال 1358 در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناس ارشد مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه تولیدو اوهایو آمریکا در سال 1360 و MBA مدیریت جهانی هوانوردی مشترک دانشگاه رویال رودز کانادا و دانشگاه شریف در سال 1383 است.
اسلامی پیش از این معاون مهندسی و طرح های توسعه سازمان صنایع دفاع بزرگ1374 1366، مدیرعامل شرکت هواپیماسازی ایران1382 1374، قائم مقام سازمان صنایع هوافضا 1384 1383، رئیس موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی 1386 1383، معاون امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع 1396 1386 ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 54 دقیقه پیش
سیاسی ترین وزارتخانه اقتصادی ایران در انتظار وزیر جدید از سه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دو وزیر با استیضاح از این وزارتخانه رفته اند

سیاسی ترین وزارتخانه اقتصادی ایران در انتظار وزیر جدید از سه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دو وزیر با استیضاح از این وزارتخانه رفته اند زهرا علی اکبری- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حالی شمارش معکوس برای ورود چهارمین وزیر را آغاز کرده است که پیش از این تغییرات و تحولاتی جدی را پشت سر گذاشت.
این وزارتخانه که از سه وزارتخانه تعاون، رفاه و تامین اجتماعی و کار و امور اجتماعی در دولت دهم تشکیل شد، تا کنون سه وزیر به خود دیده است .
بیراه نیست اگر بگوییم این وزارتخانه همواره به نوعی درگیر سیاست بوده است چرا که از سه وزیری که در اتاق وزارت آن جای گرفته اند، دو وزیر با استیضاح ، مسند قدرت را ترک کرده اند.
شیخ الاسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
مهرنوش از خانه گریخت تا با پسر افغان مورد علاقه اش ازدواج کند!

مهرنوش از خانه گریخت تا با پسر افغان مورد علاقه اش ازدواج کند! چند روز قبل مرد میانسالی به اداره پلیس رفت و از ناپدید شدن دختر20 ساله اش خبر داد. وی گفت: دخترم مهرنوش مدتی است که با یک جوان افغان آشنا شده است. چند وقت قبل پسر افغان به خواستگاری دخترم آمد اما از آنجایی که ما ایرانی بودیم و او افغان با این ازدواج مخالفت کردم. صبح امروز دخترم برای خرید از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. مطمئنم که با او فرار کرده است.با شکایت مرد میانسال تحقیقات به دستور سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.
در نخستین گام کارآگاهان به سراغ پسر افغان رفتند. خواستگار 23 ساله به محض مشاهده مأموران گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
اکرمی: حرف های انحرافی درباره روحانی برای ردگم کردن است مجلس، صداوسیما و ائمه جمعه در این سال ها ناکارآمدی و ناامیدی را به جامعه القاء کردند

اکرمی: حرف های انحرافی درباره روحانی برای ردگم کردن است مجلس، صداوسیما و ائمه جمعه در این سال ها ناکارآمدی و ناامیدی را به جامعه القاء کردند حجت الاسلام سیدرضا اکرمی در گفتگو با خبرآنلاین درباره انتقادهای مخالفان به بی توجهی دولت نسبت به مشکلات مردم گفت: رهبر معظم انقلاب به سه قوه اختیارات کامل دادند تا آنها با همکاری هم مشکلات موجود را حل کنند و این نشان می دهد که حل مشکلات کشور مربوط به سه قوه است و باید با همکاری یکدیگر مشکلات را حل کنند. بنابراین انتساب مشکلات موجود کشور به یک قوه کار صحیح و درستی نیست.
وی افزود: همه دستگاه ها اعم از دولت، مجلس، قوه قضائیه، صداوسیما، نمازجمعه و حوزه در شکل گیری وضعیت موجود نقش دارند، البته نقش مردم را نیز نباید نادیده گرفت چون وقتی مسئولان می گویند تا پایان امسال هیچ مشکلی برای عرضه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
اخاذی با ریش مصنوعی، کلاه گیس و اسلحه چوبی از نوازندگان خیابانی، به نام وزارت اطلاعات!

اخاذی با ریش مصنوعی، کلاه گیس و اسلحه چوبی از نوازندگان خیابانی، به نام وزارت اطلاعات! هفته گذشته پسر جوانی با پلیس تماس گرفت و از اخاذی مرد مأمور نمایی خبر داد. او گفت: نوازنده گیتار هستم و کنار خیابان در میدان فردوسی مشغول نوازندگی بودم که مرد میانسالی از خودرو پژو اش پیاده شد و به سمتم آمد. او خودش را مأمور اطلاعات معرفی کرد و از من خواست تا با او به وزارت اطلاعات بروم. مرد میانسال مدعی بود کاری که انجام می دهم جرم و غیر قانونی است.
به او گفتم که من موزیسین هستم و کار خلافی انجام نداده ام. اصرارهای من باعث شد تا مرد میانسال قبول کند که در ازای بازداشت نکردن من یک میلیون تومان پول به او بدهم بعد از ارسال پیامک واریز پول، وی سوار ماشین خود شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
سخنگوی وزارت کشور: 15 شهردار در سراسر کشور بازنشسته هستند و باید بروند

سخنگوی وزارت کشور: 15 شهردار در سراسر کشور بازنشسته هستند و باید بروند از این تعداد 6 نفر دارای شرایط استثنائات این قانون هستند و می توانند به فعالیت خود ادامه دهند، اما 28 نفر دیگر باید طی مهلت قانونی از سازمان شهرداری جدا شوند که از بین دو نفر از معاونان شهردار ضمن ارائه استعفانامه خود از شهرداری جدا شدند و افراد دیگر هم بزودی پست های خود را تحویل می دهند.
این در حالی است که اجرای این قانون برای سکاندار این سازمان یعنی سیدمحمدعلی افشانی، شهردار تهران هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
سید سلمان سامانی، سخنگوی وزارت کشور نیز اظهار می دارد: با توجه به بررسی های به عمل آمده تعداد 14 استاندار، 11 معاون استاندار، 5 فرماندار ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
واکنش پرویز پرستویی به باخت ناباورانه حسن یزدانی / عکس

واکنش پرویز پرستویی به باخت ناباورانه حسن یزدانی / عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرویز پرستویی در اینستاگرام نوشت: حسن یزدانی عزیز پهلوان جویباری چهار روز پیش اومدم تو اردو دیدمت . کاش میدونستی و باور داشتی که با چه عشقی اومدم تو، و هم تیمی هات و ببینم آقارسول و ببینم کاش باور کنی که چقدر روحم شاد شد، از دیدنتون اونجا با یه عده عاشق مواجه شدم .
عاشق خدا، عاشق علی ، عاشق وطن ، عاشق ورزش کشتی.
پهلوون اونجا جسارت کردم و در حضور شماها حرف زدم یادتونه ؟
میدونم باخت سنگینه اونم برای تو که، همیشه کشتی هات زیر 4 دقیقه با برد تموم شده . حالا هم ،دنیا که به آخر نرسیده از نظر من کوچکترین تو ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
خبر کیهان در باره دیدار دو مجری و بازیگر تلویزیون با یکی از چهره های دراویش

خبر کیهان در باره دیدار دو مجری و بازیگر تلویزیون با یکی از چهره های دراویش این عضو دراویش داعشی که از جمله مشارکت کنندگان در قتل چند نفر از شهروندان در جریان جنایت بهمن سال گذشته در خیابان پاسداران تهران است، پس از گذراندن دوران محکومیت خودش، از زندان آزاد شد. اما بلافاصله پس از بیرون آمدن از زندان، دو بازیگر صداوسیما به استقبال وی رفتند و ضمن ملاقات با این عضو دراویش داعشی، با وی عکس هم گرفتند.
اقدام این دو بازیگر، تحت هر عنوان و به هر دلیلی، همکاری تبلیغاتی و رسانه ای با این جریان وابسته جهت تطهیر چهره و جنایاتشان محسوب می شود و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
صحنه شکار شده از دربی امیدها توسط عکاس خانم

صحنه شکار شده از دربی امیدها توسط عکاس خانم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز گذشته دربی امیدها برگزار شد و استقلال مثل دربی نوجوانان پرسپولیس را 4تایی کرد. این بازی علاوه بر نتیجه، یک مهمان ویژه داشت. پریسا پورطاهریان. عکاس ورزشی زن که این روزها در رسانه های ایران و جهان مطرح شده است. او که مجوز حضور در استادیوم های فوتبال را ندارد، با حضور در پشت بام ها، عکاسی می کند. او پیش از این بازی نساجی- ذوب آهن و نساجی و استقلال را از پشت بام مشرف به ورزشگاه وطنی عکاسی کرد. او روز گذشته موفق شد وارد استادیوم شود و از نزدیک دربی امیدها را عکاسی کند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
ماجرای جالب در دادگاه/ زن: شوهرم تولیدکننده شیشه است/ قاضی:شما که عاشقش بودید...

ماجرای جالب در دادگاه/ زن: شوهرم تولیدکننده شیشه است/ قاضی:شما که عاشقش بودید... وقتی که زن میانسال در مقابل قاضی محمود سعادت قرار گرفت، بدون تأمل گفت: تا به حال دیده بودید یک زن دو بار از همسرش طلاق بگیرد؟ قاضی سرش را از پرونده های روی میز برداشت و گفت: گاهی پیش می آید. سپس اسم زن را پرسید و از منشی خواست پرونده اش را از دفتر شعبه بیاورد. وقتی پرونده به دستش رسید، آن را ورق زد و گفت: اینطور که معلوم است یک بار حکم طلاق شما صادر شده اما به دفترخانه مراجعه نکرده اید، طبیعی است که رأی باطل شود... حالا که وکیل تان دوباره دادخواست طلاق ارائه کرده، مشکلی نیست، رسیدگی می کنیم. هنگامه بطری آب را از کیفش بیرون آورد و جرعه ای نوشید. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 13 ساعت و 55 دقیقه پیش
نگاه عجیب عادل به چطوری کریس!

نگاه عجیب عادل به چطوری کریس! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حدودا یک ماه پیش بود که عکاسان ورزشی حاضر در جام حهانی نمایشگاهی از مجموعه آثار خود برپا کرده بودند که یکی از مهمانان این نمایشگاه عادل فردوسی پور بود. فردوسی پور در تصویر زیر مقابل عکسی از محمد کرمعلی ایستاده و به تقابل جالب بیرانوند و کریس رونالدو نگاه می کند. بیرانوند پیش از جام جهانی با جمله "چطوری کریس" برای بهترین بازیکن جهان کری خوانده بود تا سوژه رسانه ها و فضای مجازی شود. او در بازی برابر پرتغال پنالتی رونالدو را گرفت تا بیشتر از قبل محبوب هواداران فوتبال شود.
256 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 20 ساعت و 55 دقیقه پیش
AFC باعث شد بزرگترین عامل مزاحم از ورزشگاه آزادی حذف شود

AFC باعث شد بزرگترین عامل مزاحم از ورزشگاه آزادی حذف شود به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ورزشگاه آزادی که سالهاست میزبان مهمترین بازی های فوتبال کشورمان است این روزها درحال ترمیم و تجهیز برای بازی آسیایی پرسپولیس است. خوشبختانه فشارهای afc منجر به این روند شد تا مشکلاتی که در این ورزشگاه وجود دارد تا حدودی برطرف شود. از جمله اصلاحاتی که در حال انجام است، می توان به این موارد اشاره کرد: بازسازی اتاق عکاسان و جایگاه خبرنگاران، آسفالت تونل ورزشگاه، نصب چمن مصنوعی کنار زمین و پشت دروازه ها، اصلاح سیستم صوتی ورزشگاه آزادی، نصب در ورودی و بازسازی سرویس های بهداشتی. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 21 ساعت و 5 دقیقه پیش
دفاع حاجی انصاری از سیدجلال به خاطر گلایه از هواداران پرسپولیس

دفاع حاجی انصاری از سیدجلال به خاطر گلایه از هواداران پرسپولیس روزنامه خبرورزشی نوشت: امروز توی رختکن، قبل از بازی سیدعلی آقا سجادی تی شرتی که عکس شهید محمدتقی سالخورده روی آن بود را به چند تا از بچه ها پیشنهاد داد تا زیر لباس شون بپوشن. بعضی ها، چون تی شرت دیگه ای داشتن نتونستن بپوشن. علی آقا که دید کسی رو پیدا نمی کنه سراغ من اومد. من هم با خنده بهش گفتم علی آقا مسخره نکن ما که گل نمی زنیم اما... شب جمعه است. شادی روح همه شهدا بالاخص شهدای کربلا صلواتی هدیه کنیم. این داستان جالبی بود که محمد انصاری زننده تنها گل پیروزی بخش پرسپولیس در بازی حذفی مقابل نود ارومیه روی صفحه شخصی اش منتشر کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 21 ساعت و 6 دقیقه پیش
اشپیگل: بن سلمان خواسته بود قتل خاشقجی وحشیانه و رعب آور باشد

اشپیگل: بن سلمان خواسته بود قتل خاشقجی وحشیانه و رعب آور باشد مجله آلمانی اشپیگل روز شنبه به نقل از منابعی در اداره تحقیقات فدرال آمریکا اف بی آی نوشت: محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی، خواسته بود قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد وی، وحشیانه و رعب آور باشد.
علی سوفان مأمور سابق اف بی آی درباره هدف محمد بن سلمان از قتل وحشیانه خاشقجی به اشپیگل گفته است: ولیعهد عربستان می خواسته این پیام را به مخالفان خود ارسال کند که هر کجا باشید، در چنگ من خواهید بود. او بر وحشیانه بودن قتل اصرار داشت، چون این نحوه کشتن پیام را به خوبی منتقل می کرد.
وی همچنین در خصوص پیامدها و عواقب سیاسی قتل خاشخجی با اشاره به اینکه محمد بن سلمان برای ارائه تصویری ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 21 ساعت و 16 دقیقه پیش
تصاویر | برندگان مسابقه عکاسی ارتش 2018

تصاویر | برندگان مسابقه عکاسی ارتش 2018 این عکس به عنوان بهترین عکس مسابقات عکاسی ارتش 2018 انتخاب شد.
عکس ها: bbc
61282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 22 ساعت و 26 دقیقه پیش
صنعت نفت دوباره تراکتورسازی را شکست داد

صنعت نفت دوباره تراکتورسازی را شکست داد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چارچوب دیدار هفته نهم رقابت های لیگ برتر ایران دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت این تیم آبادانی بود که موفق شد با حساب دو بر یک از سد مهمانش بگذرد.
مصاف دو تیم در هر دو نیمه جذاب بود و بازیکنان دو تیم فرصت های خوب گلزنی متعددی را در این دیدار از دست دادند.
گل اول بازی را طالب ریکانی روی یک شوت از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی در دقیقه 17 به ثمر رساند و بازی با حساب یک بر صفر در نیمه اول به پایان رسید. در نیمه دوم تراکتورسازی در دقیقه 74 روی پاس دیدنی دژاگه به استوکس و ضربه تمام کننده این بازیکن ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 0 ساعت پیش
برایتون با جهانبخش خانه کلاغ ها را فتح کرد

برایتون با جهانبخش خانه کلاغ ها را فتح کرد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دیداری از هفته نهم لیگ برتر انگلیس تیم برایتون که علیرضا جهانبخش را در ترکیب اصلی اش داشت در ورزشگاه سنت جیمزپارک برابر میزبانش نیوکاسل به برتری یک بر صفر رسید.
برام کایال دقیقه 29 تنها گل برایتون را زد. علیرضا جهانبخش 90 دقیقه در ترکیب برایتون حضور داشت و یک کارت زرد هم گرفت.
با این برد برایتون 11 امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد. نیوکاسل هم همچنان در حسرت برد ماند و با 2 امتیاز قعرنشین است.
256 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
روحانی استعفای آخوندی و شریعتمداری را پذیرفت

روحانی استعفای آخوندی و شریعتمداری را پذیرفت به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن نامه حجت الاسلام روحانی به آخوندی شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر عباس آخوندی
بدین وسیله ضمن قبول استعفای جنا ب عالی از سمت وزیر راه و شهرسازی، از تلاش های مستمر شما در طول مدت تصدی وزارتخانه مزبور تشکر و قدردانی می نمایم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
متن انتساب محمد اسلامی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس محمد اسلامی
با عنایت به استغفای جناب آقای دکتر عباس آخوندی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
رونمایی از دو گوشی میان رده و دو ساعت هوشمند لنوو / عکس

رونمایی از دو گوشی میان رده و دو ساعت هوشمند لنوو / عکس به گزارش خبرآنلاین، گوشی S5 Pro در سایز 6.2 اینچی به صورت ناچ دار با رزولوشن 1080 پیکسل همراه با لنز 20 مگاپیکسلی سونی و اسکنر چهره شناس سه بعدی طراحی شده است که در عکس زیر به وضوح دیده می شود.{ لینک }
پشت گوشی مجهز به دو دوربین، یکی 12 مگاپیکسلی با اپارچر f/1.8 و دومی لنز 20 مگاپیکسلی تله با 2 ایکس زوم است که فایل ویدئویی را با فرمت 4K و 30 فریم بر ثانیه ضبط می کند.
حسگر اثرانگشت نیز در پشت گوشی نصب شده تا کاربرانی که به جای فناوری چهره شناس به اثرانگشت علاقه مندند، از آن بهره گیرند. اسپیکر استریو در دو سوی گوشی نیز قابل توجه است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 1 ساعت پیش
توقیف خودروی بدهکاران بالای یک میلیون تومان عوارض طرح ترافیک

توقیف خودروی بدهکاران بالای یک میلیون تومان عوارض طرح ترافیک به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: به اطلاع شهروندان و دارندگان خودروهای شخصی می رساند؛ در سال جاری تردد غیرمجاز در محدوده های طرح ترافیک و زوج و فرد (روزهای مخالف پلاک) صرفا موجب جریمه راهنمایی و رانندگی نمی شود و علاوه بر آن، بدهی عوارض خودرو به شهرداری را نیز به همراه خواهد داشت. این موضوع باعث شده که شرایط برای رعایت کنندگان قانون آسان تر و برای متخلفان سخت تر شود.
با وجود آنکه در شش ماه اخیر اکثر شهروندان با ضوابط جدید طرح ترافیک آشنا شده و توانسته اند رفت و آمد خود به محدوده ها را با آن تطبیق دهند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
بن سلمان سرانجام سکوت خود را درباره خرید باشگاه منچستر شکست

بن سلمان سرانجام سکوت خود را درباره خرید باشگاه منچستر شکست نشریه فورفور تو روز شنبه نوشت: در روزهای گذشته گزارش هایی مبنی بر تمایل خانواده ثروتمند سعودی با سرمایه ای نزدیک به 850 میلیارد پوند، برای خرید باشگاه منچستریونایتد منتشر شد؛ این در حالی است که آل سعود با لحنی تنش آمیز گمانه زنی ها را در این خصوص رد کرد.
یکی از سخنگویان بن سلمان در مصاحبه با نشریه فورفور تو اظهار داشت: خانواده آل سعود قصد دارد از هر گونه ارتباط با خوزه مورینیو و رژیم استبدادی او در منچسریونایتد فاصله بگیرد.
وی ادامه داد: بی پرده بگوییم که ما حتی از تصور ارتباط داده شدن با سرمربی خود رای یونایتد که از طریق ایجاد وحشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
3 موضوع مهمی که می تواند پایان کار ترامپ را رقم بزند؟

3 موضوع مهمی که می تواند پایان کار ترامپ را رقم بزند؟ نشریه انگلیسی ایندیپندنت در یادداشتی از احتمال افول ستاره بخت ترامپ بر اثر سیاست های خاورمیانه اش خبر داد.
به نوشته یادداشت نویس ایندیپندنت، خاورمیانه برای مدت یک قرن به مثابه قبرستانی سیاسی برای سران سیاسی آمریکایی و انگلیسی بوده است. فهرست قربانیان این منطقه از بین سران این دو کشور طولانی است: لوید جورج، آنتونی ایدن، جیمی کارتر، رونالد ریگان، تونی بلر و جورج بوش پسر. تمامی این مقامات سیاسی شاهد این بودند که به خاطر ناکامی در منطقه خاورمیانه دوران فعالیت سیاسی شان پایان یافته و یا اقتدار آن ها شکسته شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
تصاویر خوردن یک فنجان قهوه در آغوش مارها | کافه خزندگان کامبوج با استقبال مواجه شد

تصاویر خوردن یک فنجان قهوه در آغوش مارها | کافه خزندگان کامبوج با استقبال مواجه شد Chea Raty صاحب کافه ای در شهر پنوم پن پایتخت کامبوج برای جذب مشتری بیشتر دست به ابتکار جالبی زده، او از انواع مار مثل پیتون و خزندگان دیگر مثل ایگوانا و عقرب در کافه ی خود برای میزبانی از مشتریان استفاده می کند. شاید فکر کنید کمتر کسی علاقه داشته باشد یک مار در کنار فنجان قهوه اش روی میز باشد اما در کمال تعجب، مردم از این کار استقبال کرده اند.
قبل از این، کافه گربه ها در کامبوج خبرساز شد و حالا صاحب کافه خزندگان یک قدم جلوتر گذاشته است. مشتری ها در کنار فنجان کافه لاته خود با مارهای نسبتاً بزرگ یا ایگوانا بازی می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 2 ساعت پیش
7 شخصیت مشهور تاریخ به چه غذاهایی علاقه داشتند؟

7 شخصیت مشهور تاریخ به چه غذاهایی علاقه داشتند؟ کلئوپاترا
کلئوپاترا در تاریخ به عنوان ملکه ای که همیشه به سر و وضع خود اهمیت ویژه ای می داد مشهور است. بر اساس اطلاعات منتشرشده از کلئوپاترا در تاریخ، یکی از شهرت های این ملکه، توانایی اش در برپایی ضیافت های شام بوده است. غذاهای مصری که ترکیبی از عناصر غذاهای عربی و مدیترانه ای است، رژیم غذایی سرشار از گوشت و ماهی را به همراه دارد که با میزان زیادی از روغن زیتون، غلات، حبوبات و سبزیجات ترکیب شده است.
شواهد تاریخ حاکی از آن هستند که کلئوپاترا کبوتر شکم پر که با سبزیجات فصلی یا سوپ های پخته شده از لوبیا یا جو و گندم همراه می شد را از همه ی غذاها بیشتر دوست داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
حضور جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون

حضور جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون به گزارش خبرگزای خبرآنلاین، تیم فوتبال برایتون امروز از ساعت 17:30 از هفته نهم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل می رود.
در این راستا ترکیب اصلی برایتون برای این دیدار اعلام شد که علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی این تیم در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت.
256 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 3 ساعت پیش
جسد خاشقچی کجاست؟

جسد خاشقچی کجاست؟ مقامات آل سعود بامداد شنبه با صدور بیانیه ای به کشته شدن 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار منتقد در ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول اعتراف و ادعا کردند که وی بعد از یک نزاع داخل این ساختمان کشته شده است.
شبکه تلویزیونی ان.تی.وی ترکیه با انتشار اخبار مربوط به اعتراف دولت عربستان مبنی بر به قتل رساندن خاشقچی در ساختمان کنسولگری این کشور در استانبول، خواستار مشخص شدن وضعیت جسد خاشقچی شد.
بر اساس گزارش این رسانه، در بیانیه صادر شده توسط دولت عربستان، تنها به قتل خاشقچی اشاره شده و درباره سرنوشت جسد خاشقچی اطلاعاتی عنوان و اعلام نشده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 9 ساعت پیش
فروش گوشت دام پیر ایرانی به نام برزیلی!

فروش گوشت دام پیر ایرانی به نام برزیلی! عباس ابراهیمی در مورد آخرین قیمت گوشت قرمز در بازار گفت: قیمت هر کیلو گوشت گوسفند ایرانی 70 هزار تومان و هر کیلو گوشت گوساله نیز 65 هزار تومان است.
رئیس اتحادیه قصابان البرز افزود: این گوشت ها با قیمت هر کیلو 30 هزار تومان، توسط قصابی ها و دیگر مراکز عرضه به فروش می رسد؛ البته مقدار این گوشت ها کم است و فقط در فروشگاه ها و مراکز دولتی توزیع می شود.
ابراهیمی در خصوص واردات گوشت به کشور نیز خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از گوشت وارداتی به کشور از مغولستان و قرقیزستان تأمین می شود؛ این گوشت ها که به نوعی گوشت گرم محسوب می شوند با قیمت 40 هزار تومان به دست مصرف کنندگان می رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
بازیکن پرسپولیس که در پوست خودش نمی گنجد

بازیکن پرسپولیس که در پوست خودش نمی گنجد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او در دیدار مقابل نود ارومیه به اندازه 4 یا 5 دقیقه توان بازی برای تیمش را پیدا کرد و شاید در آن دقایق حتی توپ هم به پایش برخورد نکرد اما اتفاقاتی رخ داد که بابتش، خیلی خوشحال است. محسن در این مورد گفت: وقتی برانکو اواسط نیمه دوم من را هم به همراه سایر بازیکنان از روی نیمکت بلند کرد تا پشت دروازه برویم و بدن مان را گرم کنیم، دوباره امید زیادی به زندگیم وارد شد. من ماه ها مصدوم بودم و منتظر این فرصت می گشتم تا باز هم برگردم و در ورزشگاه آزادی، پیراهن تیم محبوبم را بپوشم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
تصاویر | خوش تیپ ترین خلبان زن دنیا؛ ماریا پترسون از سوئد

تصاویر | خوش تیپ ترین خلبان زن دنیا؛ ماریا پترسون از سوئد به گزارش خبرآنلاین به نقل از توریسم آنلاین پترسون به ورزش یوگا علاقه خاصی دارد. صفحه این خلبان زن در اینستاگرام نیز با 515 هزار دنبال کننده برای خلبانان یک رکورد به حساب می آید.
او سال گذشته از طرف سایت پاندا به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا برگزیده شد.
1717 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
تصاویر | روایت تصویری رویترز از مهم ترین اتفاقات هفته گذشته

تصاویر | روایت تصویری رویترز از مهم ترین اتفاقات هفته گذشته رویارویی یک مرد فلسطینی با یک سرباز اسرائیلی به هنگام درگیری در زمان تعطیل کردن یک مدرسه فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی در نزدیکی نابلس در کرانه باختری
دیدار پرنس هری، دوک ساسکس، و مگان، دوشس ساسکس، با لوک وینسنت 5 ساله در فرودگاه دابو سیتی استرالیا
راپر کانیه وست یک عکس را در تلفن همراه خود به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید نشان می دهد.
مصرف ماری جوآنا توسط دو همکار در پارکی در تورنتو کانادا بعد از آزادسازی خرید و فروش این ماده مخدر
کارشناس قانونی ترکیه در کنسولگری عربستان سعودی در استانبول مشغول تحقیق است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 12 ساعت پیش
فروش گسترده سئوالات آزمون وکالت فقط با 900 هزار تومان!

فروش گسترده سئوالات آزمون وکالت فقط با 900 هزار تومان! قبولی در آزمون وکالت از آن دست آرزوهایی است که بسیاری از فارغ التحصیلان رشته حقوق آن را در دل دارند و برای تحقق آن هزینه های مختلفی هم می کنند. یکی از دلایل افزایش رقابت در آزمون وکالت کم بودن میزان جذب در آزمون وکالت و دیگری تصور درآمد بالا از شغل وکالت است، تصوری که رئیس اسکودا آن را درست نمی داند و پیرامون آن می گوید: بازار وکالت بازار پررونقی نیست و کمتر از پنج درصد وکلا درآمد خیلی خوبی دارند و به نظر بنده حتما 95 درصد آنها یک معیشت معمولی دارند و در برخی کانون ها، تقریبا نزدیک به نصف اعضا نمی توانند حتی پروانه وکالت خود را تمدید کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
خدمات ویژه و عجیب یک کتابفروشی به فرزندان مشتریان خاص!/ عکس

خدمات ویژه و عجیب یک کتابفروشی به فرزندان مشتریان خاص!/ عکس کاربری ضمن انتقاد به این کار مغازه دار نوشت: این دیگه خیلی شغل کثیفیه. از فروش پایان نامه هم بدتره.
کاربر دیگری نوشت: زمان ما جرئت نمی کردیم مشقامون رو ننویسیم و گرنه کتک راه حل این جور ماجراها بود .
کاربری هم نوشت: این که به نظر می رسه شوخی بیش نیست ولی واقعا باید آموزش پرورش فکری برداره و حذف مشق رو کلید بزنه .
23231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
مسمومیت گسترده دانشجویان در بجنورد؛ رئیس دانشگاه آمار را کتمان می کند؟

مسمومیت گسترده دانشجویان در بجنورد؛ رئیس دانشگاه آمار را کتمان می کند؟ در حالی که گفته می شود 105 نفر از دانشجویان دچار مسمومیت شدند اما رئیس دانشگاه کوثر اعلام کرد که 17 دانشجو مراجعه مجدد داشتند. در پی مراجعه 13 نفر از دانشجویان غیر بومی دانشگاه بجنورد و مستقر در خوابگاه دانشجویی این دانشگاه به اورژانس بیمارستان امام رضا(ع)، مرکز بهداشت بجنورد این موضوع را تحت بررسی قرار داد.
بر اساس اعلام این مرکز، افراد مراجعه کننده دچار درد شکمی بودند اما حال همگی شان مساعد بود و با درمان سرپایی مرخص شدند. این مرکز از آب و مواد غذایی مصرف شده توسط دانشجویان نمونه برداری و اعلام نتیجه آزمایش ها را به این هفته موکول کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
رونمایی از وان پلاس 6 تی یک روز زودتر از موعد

رونمایی از وان پلاس 6 تی یک روز زودتر از موعد به گزارش خبرآنلاین، به دلیل هم زمان شدن مراسم رونمایی گوشی چینی با مراسم رونمایی اپل در نیویورک، مدیر کمپانی تصمیم گرفت تا یک روز زودتر گوشی خود را رونمایی کند.{ لینک }
Pete Lau مدیر وان پلاس در پست خود نوشت: نمی خواهم رعدوبرق اپل ما را بگیرد و به همین خاطر یک روز زودتر گوشی را رونمایی می کنیم.
وی قول داد کسانی که نتوانند در مراسم حاضر شوند، پولشان پس داده می شود. بیش از 1000 نفر در مراسم ثبت نام کرده اند که حالا باید روز 29 اکتبر ساعت 11 صبح به وقت محلی در مراسم حاضر شوند.
قرار است وان پلاس 6 تی اولین گوشی سازنده چینی باشد که توسط اپراتور ورایزون در بازار آمریکا توزیع می ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
دلیل عجیب یک مدیر برای فروش ساختمان نوساز دولتی!

دلیل عجیب یک مدیر برای فروش ساختمان نوساز دولتی! بر اساس درخواست یک مقام مسئول از مدیران هیئت دولت، با اشاره به این که ساختمان مرکزی یکی از سازمان های مهم دولتی در غرب کشور که به تازگی نیز احداث شده، در موقعیتی محصور بین ساختمان های مسکونی و تجاری در انتهای کوچه ای بن بست واقع شده است، اعلام شده به علت بافت تجاری و مسکونی منطقه و شروع عملیات بلند مرتبه سازی در ساختمان های مجاور آن، مشکلات عدیده ای برای مراجعان از دستگاه های دولتی استان و کارکنان این سازمان ایجاد شده، لذا پیشنهاد می شود این ساختمان به فروش برسد و مکان دیگری برای این مجموعه خریداری شود!
23231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
حرف های مهم کاپیتان تیم ملی درباره اتهام پیشکسوتان به کی روش

حرف های مهم کاپیتان تیم ملی درباره اتهام پیشکسوتان به کی روش یکی از بزرگترین انتقادات به کارلوس کی روش این است که او برخوردی از بالا به پایین و نگاهی منفی و ریاستی به زیردستانش دارد. این حرف در همه 7 سال گذشته درباره نظام ارباب رعیتی سرمربی تیم ملی سبب شده تا او با فشار بسیاری مواجه شود. اگرچه دعواهای بیرونی کی روش با اهالی فوتبال این قدر در این سال ها زیاد بوده و مثلا همین حالا که کمی لحن سرمربی آرام تر شده، امیر قلعه نویی جبهه جدیدی برای جنگ با سرمربی را آغاز کرده است تا احتمالا او در بازگشت به ایران فوران کند اما در پس همه این دعواها، آنهایی که در اردوهای تیم ملی بوده اند انگار خیلی این عقیده را ندارند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
ابتکار: امیدوارم از دولت های نهم و دهم درس گرفته باشیم برای پیشگیری از یک اتفاق غیرمنتظره باید متعادل و منطقی رفتار کنیم

ابتکار: امیدوارم از دولت های نهم و دهم درس گرفته باشیم برای پیشگیری از یک اتفاق غیرمنتظره باید متعادل و منطقی رفتار کنیم معصومه ابتکار درباره پیگیری رویکرد رئیس جمهور برای نشست با منتقدان حوزه های مختلف به خبرآنلاین گفت: نشست هایی در حوزه های زنان و خانواده داریم، حتی جلساتی را با طیف های مختلف منتقد برگزار کردیم. تشکل ها مرتب دعوت می شوند و دیدگاه های خود را بیان می کنند که طبیعتا بخشی از بحث های آنها انتقادی است.
وی افزود: در استان ها با تشکل ها، دانشگاهیان و فعالان حوزه زنان و خانواده نشست داریم. از مهمترین موضوعات مطرح در آن نشست ها، بیان انتقادها، مشکلات، کمبودها و کاستی هاست. خیلی به این رایزنی ها اعتقاد داریم و با قوت این نشست ها را ادامه می دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
اعترافات هولناک مربی بوکس: دخترهایم را کشتم چون مثل مادرشان بودند و زندگی مرد دیگری را خراب می کردند

اعترافات هولناک مربی بوکس: دخترهایم را کشتم چون مثل مادرشان بودند و زندگی مرد دیگری را خراب می کردند راز این جنایت های فجیع در حالی فاش شد که دایی خانواده به دنبال تماس های بی پاسخ پدر و مادرش نگران شده و به دنبال راهی برای اطلاع از سرنوشت آنها بود. شهرام می دانست پدر و مادر پیرش به خانه دامادشان رفته اند اما هر چه با آنها و دو خواهرزاده اش تماس می گرفت بی فایده بود و کسی پاسخ نمی داد.
بشدت نگران شده بود، چند روز قبل خواهرش با شوهرش سیروس دعوایش شده بود و به حالت قهر به خانه او آمده بود. سیروس مردی عصبی و بد اخلاق بود و شهرام احتمال می داد اتفاقی رخ داده باشد. به ناچار با برادر سیروس تماس گرفت و از او خواست تا با وی تماس بگیرد و علت این ماجرا را جویا شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
مرز خسروی امسال بسته می ماند، طرف ایرانی 6 میلیارد تومان خرج زیرساخت مرزی کرد

مرز خسروی امسال بسته می ماند، طرف ایرانی 6 میلیارد تومان خرج زیرساخت مرزی کرد هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در سفری که به همراه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به عراق داشتیم با وزیر کشورشان ملاقات و این مسأله مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت دو وزیر توافقنامه ای را برای باز شدن مرز خسروی به روی زائران امضا کردند، منوط به اینکه این تصمیم در هیأت دولت کشورعراق به تصویب برسد.
استاندار کرمانشاه افزود: متأسفانه به دلیل تغییرات صورت گرفته در دولت عراق این مسأله به تعویق افتاد و انتظار نمی رود تا 15 روز آینده نیز کار خود را به صورت جدی از سر بگیرند، لذا با توجه به این شرایط احتمال باز نشدن مرزخسروی خیلی بیشتر از بازشدن آن برای زائران حسینی است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
ریاض سرانجام به قتل خاشقچی اعتراف کرد

ریاض سرانجام به قتل خاشقچی اعتراف کرد به گزارش ایرنا، واس بامداد شنبه اعلام کرد که دادستانی 18 نفر را که تمامی آنها اتباع سعودی هستند، در خصوص پرونده قتل جمال خاشقچی در کنسولگری ریاض در استانبول بازداشت کرده است.
خبرگزاری رسمی عربستان بدون نام بردن از افراد بازداشت شده، مدعی شد که تحقیقات در خصوص کشته شدن این روزنامه نگار ادامه دارد.
عربستان در حالی کشته شدن خاشقچی را تایید می کند، که پیشتر مقام های سعودی منکر جان باختن این روزنامه نگار در مرکز دیپلماتیک خود در استانبول شده بودند.
خبرگزاری رسمی عربستان بدون نام بردن از افراد بازداشت شده، مدعی شد که تحقیقات در خصوص پرونده کشته شدن این روزنامه نگار ادامه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
ادغام داروهای درمانی در پارچه ها با هدف سریع تر رساندن به پوست

ادغام داروهای درمانی در پارچه ها با هدف سریع تر رساندن به پوست در حال حاضر پژوهشگران "آزمایشگاه علوم و تکنولوژی مواد فدرال سوئیس" در حال تلاش برای ادغام داروهای درمانی در پارچه ها هستند زیرا معتقدند که پارچه ها می توانند داروها را سریع تر به پوست برسانند.
محققان تصور می کنند که این روش می تواند بسیار سریع دارو یا آنتی بیوتیک مورد نیاز را به محض ایجاد زخم به بدن افراد برساند.
به همین منظور در این مطالعه پژوهشگران از "پلیمرهای زیست تخریب پذیر"(biodegradable polymers) استفاده کردند و داروها را به صورت کنترل شده درون آنها قرار دادند.
پلیمرهای زیست تخریب پذیر نوع خاصی از پلیمر هستند که پس از انجام کار خود تخریب می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
مخالفان تصویبFATF بدنبال فسادمالی،قاجاق،عدم شفافیت و فرارمالیاتی اند

مخالفان تصویبFATF بدنبال فسادمالی،قاجاق،عدم شفافیت و فرارمالیاتی اند تمام شرکای تجاری ایران، ضوابط FATF را پذیرفته اند و به آن عمل می کنند. اگر کشور نسبت به تصویب لوایح مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بی اعتنا باشد، حتی با وجود حمایت سایر کشور ها از ایران در مقابل تحریم ها، نمی توان مراودات بانکی و مالی با جهان داشته باشیم.
نپذیرفتن لوایح 4 گانه، کشور را با عواقب سخت تری نسبت به تحریم ها روبه رو می کند. البته باید به این نکته توجه کرد که زمانی عواقب نپیوستن به FATF بر ما اثرگذار است که تحریم ها اعمال نشود یا همان طور که گفته شد برخی کشورها درصدد دور زدن یا تبعیت نکردن از تحریم ها برآیند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
روزنامه اصولگرا:چرا صداوسیما در برابر درآمدنجومی اش از تبلیغات کنکور ساکت است؟

روزنامه اصولگرا:چرا صداوسیما در برابر درآمدنجومی اش از تبلیغات کنکور ساکت است؟ کارنامه بیست ، فرصت برابر ، اوج یادگیری ، گزینه چهار و مسیر برتر تنها چند عنوان از برنامه هایی است که در سال های اخیر روی آنتن شبکه های تلویزیونی رفته اند و همگی به آموزش های کنکوری پرداخته اند. این برنامه ها که در آن مدرسان تست زنی حضور دارند، به عنوان برنامه های مشارکتی منبع خوبی برای درآمد تلویزیون محسوب می شوند.
در کنار این برنامه ها، آگهی های بازرگانی نیز توجه ویژه ای به موسسات آموزشی دارد. تنها یک موسسه از میان چند برند مشهور فعال در این حوزه، سال گذشته 300 میلیارد تومان به صداوسیما برای پخش آگهی پول داده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 1 روز و 13 ساعت پیش
رئیس سابق ام آی6: شواهد از دست داشتن بن سلمان در پرونده خاشقجی حکایت دارد

رئیس سابق ام آی6: شواهد از دست داشتن بن سلمان در پرونده خاشقجی حکایت دارد ساورز در مصاحبه ای به بی بی سی گفت: "همه شواهد حاکی از دستور و انجام (قتل خاشقجی) توسط افراد نزدیک به محمد بن سلمان است."
رئیس سابق اطلاعات خارجی بریتانیا افزود: "فکر نمی کنم که او (بن سلمان) این کار را بدون آن انجام می داد که فکر کند از دولت آمریکا مجوز دارد که هر طور دلش می خواهد رفتار کند."
جان ساورز با بیان اینکه برای دستگاه اطلاعاتی ترکیه "احترام" قائل است و آنها را "حرفه ای" می داند، گفت ادعاهای منابع ترکیه درباره چگونگی قتل آقای خاشقجی را باور می کند.
او گفت: "میزان جزئیاتی که منابع اطلاعاتی ترکیه منتشر می کنند به حدی است که باید به ترتیبی نواری وجود داشته باشد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 19 ساعت پیش
تمدید تعلیق از لیست سیاه گروه اقدام مالی گام مثبتی در حفظ ارتباطات بانکی بین المللی است

تمدید تعلیق از لیست سیاه گروه اقدام مالی گام مثبتی در حفظ ارتباطات بانکی بین المللی است ه گزارش خبرآنلاین بنقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وی در خصوص اثر تمدید تعلیق از لیست سیاه گروه اقدام مالی و بیانیه امروز این گروه به پایگاه اطلاع رسانی دولت گفت: باید توجه داشت که تصویب لوایح چهارگانه قبل از هر چیز به خود ما کمک می کند که بانکداری بهتری داشته باشیم و امکان نقل انتقالات مالی ناشی از برخی جرائم و تخلفات مالی را کاهش دهیم. به همین دلیل بیش و پیش از هر چیز باید برای بهبود نظام بانکی و مالی خود و حفظ امنیت روابط بانکی و مالی این قدم ها را برداریم.
معاون حقوقی رییس جمهور افزود: بنابراین تلاش دولت تنها برای تامین نظر گروه اقدام مالی(اف ای تی اف) نبوده است بلکه برای رسیدن به ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 20 ساعت پیش
اینفوگرافیک | ایرانی ها در یک سال گذشته 10 پله نوآورتر شده اند

اینفوگرافیک | ایرانی ها در یک سال گذشته 10 پله نوآورتر شده اند برای بزرگنمایی تصویر بر روی آن کلیک کنید.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
67282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 22 ساعت پیش
واکنش بعیدی نژاد به درخواست اف ای تی اف از ایران/عکس

واکنش بعیدی نژاد به درخواست اف ای تی اف از ایران/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید بعیدی نژاد توئیت زیر را منتشر کرد:
لازم به ذکر است که بر اساس بیانیه منتشره در پایان اجلاس جاری گروه ویژه اقدام مالی FATF در پاریس، اعضای این گروه تصمیم گرفتند که تعلیق اقدامات مقابله ای را به مدت چهارماه دیگر تمدید نمایند. این تصمیم علیرغم اصرار شدید نمایندگان دولت آمریکا و معدودی از متحدین آمریکا برای پایان بخشیدن به تعلیق و وضع مجدد اقدامات مقابله ای اتخاذ گردید.
جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.
49311 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
پاسخ داور بازی سایپا به علی دایی!

پاسخ داور بازی سایپا به علی دایی! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بعد از پایان بازی استقلال و سایپا، علی دایی به تیم داوری انتقاد شدیدی داشت .
او که در حین بازی به پنالتی استقلال اعتراض شدید داشت، بعد از بازی هم گناه را گردن کمک داور چهارم مسابقه انداخت که گفته بوده در آن صحنه داور هند گرفته بوده است.
حرفی که البته شنیدنش برای زاهدی فر عجیب بود. او بعد از بازی در حالی که منتظر ترک ورزشگاه بود وقتی چنین چیزی را شنید با خوش رویی گفت: چه ارتباطی به کمک داور چهارم داشته؟ من خطای دفاع سایپا و ضربه اش به ساق پای صیادمنش را دیدم و پنالتی گرفتم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 23 ساعت پیش
وقتی 2 جان به جان هم می افتند/ درگیری لفظی شدید در کاخ سفید

وقتی 2 جان به جان هم می افتند/ درگیری لفظی شدید در کاخ سفید بلومبرگ به نقل از سه منبع گزارش داد که رئیس دفتر دونالد ترامپ با مشاور امنیت ملی آمریکا روز پنجشنبه در خارج از دفتر بیضی شکل کاخ سفید مجادله لفظی شدیدی را داشته اند.
این مجادله لفظی درباره مسئله مهاجرت، عبور از مرزها و همچنین عملکرد کریستن نیلسون، وزیر امنیت داخلی در این زمینه است.
در این مجادله، بولتون از نیلسون انتقاد کرده است. نیلسون معاون جان کلی بود که با تلاش های کلی جایگزین او در وزارت امنیت داخلی شد. در حالی که در مسائل مربوط به مهاجرت ترامپ با بولتون هم نظر است، اتفاق دیروز دوباره بر گمانه ها در خصوص احتمال برکناری جان کلی از ریاست دفتر ترامپ دامن می زند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
قلعه نویی اسمی از رفیق کی روش نیاورد!/استقلال؟ فعلا حرفی ندارم!

قلعه نویی اسمی از رفیق کی روش نیاورد!/استقلال؟ فعلا حرفی ندارم! امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 3 بر 2 مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: خدا را شکر سه امتیاز بازی را گرفتیم. بازی خوب بود، به تیم نساجی و آقای نکونام تبریک می گویم با بضاعتی که دارند تیمی هدفمند دارند.
* نساجی با لایه های دفاعی آمده بود
وی ادامه داد: هدف ها فرق دارد. آنها با لایه های دفاعی آمده بودند و چشم به ضد حمله داشتند که به گل هم رسیدند. ما هم به دنبال بازی هجومی بودیم. شانس هم با ما همراه بود. خوشحالم که این نگرش در تیم ما به وجود آمده است و بعد از دقیقه 90 هم تلاش کردیم. دو توپ روی دروازه ما آمد و گل شد برای این مساله باید فکر اساسی کنیم اما کم کم به سپاهان واقعی نزدیک ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 0 ساعت پیش
اظهارنظر جنجالی امیرحسین صدیق درباره بازیگر سن و سال دار سینما

اظهارنظر جنجالی امیرحسین صدیق درباره بازیگر سن و سال دار سینما Video/Audio Link
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیرحسین صدیق که مهمان برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا بود، در این برنامه از حضور احمد پورمخبر در آثار سینمایی و تلویزیونی انتقاد و تاکید کرد که استفاده از او عامل پایین آمدن سطح آثار می شود.
241243
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
حال خوش وریا از داشتن پیراهنش را در این عکس ببینید

حال خوش وریا از داشتن پیراهنش را در این عکس ببینید به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وریا غفوری مدافع استقلال با استفاده از یک ضربه پنالتی دروازه سایپا را باز کرد تا سومین گل فصل خود را به ثمر رسانده باشد. او پس از پایان بازی این تصویر را در اینستاگرامش منتشر کرد و از حال خوب پوشیدن پیراهن استقلال نوشت.
43258 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
متن بیانیه اف ای تی اف/ گروه مالی از ایران چه درخواست هایی دارد؟

متن بیانیه اف ای تی اف/ گروه مالی از ایران چه درخواست هایی دارد؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن این بیانیه بدین شرح است :
بر اساس بیانیه منتشره در پایان اجلاس جاری گروه ویژه اقدام مالی FATF در پاریس، اعضای این گروه تصمیم گرفتند که تعلیق اقدامات مقابله ای را به مدت چهارماه دیگر تمدید نمایند. این تصمیم علیرغم اصرار شدید نمایندگان دولت آمریکا و معدودی از متحدین آمریکا برای پایان بخشیدن به تعلیق و وضع مجدد اقدامات مقابله ای اتخاذ گردید.
FATF در انتظار مصوبات نهایی
در ابتدای این بیانیه ضمن اشاره به اقدامات مثبت جمهوری اسلامی ایران از جمله تصویب نهایی اصلاحیه قانون مقابله با تامین مالی تروریسم و نیز تصویب سایر لوایح در مجلس شورای اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
تحلیل یک مسئول پیشین استقلال از تیم جدید شفر

تحلیل یک مسئول پیشین استقلال از تیم جدید شفر به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نوری فر در باره استقلال این روزها و برد استقلال در مقابل سایپا نوشت:
شاید در تاریخ لیگ برتر بی سابقه بود که یک باشگاه 13 بازیکن به اردوی تیم های ملی بزرگسالان و امید فرستاده باشد و خودش در تمرین کردن معمولی به مشکل بخورد اما پیروزی استقلال مقابل سایپا همه آن مشکلات و حاشیه ها را برطرف کرد.
با این برد می توان با اطمینان بیشتری نام استقلال را در کنار مدعیانی مثل پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی نوشت و از همه مهمتر اینکه شفر دوباره دارد تیم می سازد. این بار با بازیکنان داخلی و جوان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 1 ساعت پیش
توئیت جدید ضرغامی درباره ورود زنان به ورزشگاه

توئیت جدید ضرغامی درباره ورود زنان به ورزشگاه عزت الله ضرغامی در حساب توئیتری خود با هشتگ های بانوان و ورزشگاه نوشت:
نمی خواهیم مردم را به زور به بهشت ببریم. ولی وظیفه داریم راه بهشت را برای آنان هموار کنیم. امروز، بستن راه های گناه، جز از طریق رفع نیازهای ضروری مردم و خوشبین کردن آنان به اسلام عزیز مقدور نیست. دندان نشان دادن به آنان راه بهشت را بر همه می بندد.
2929 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
تکذیب حرف های رضا رویگری در حمایت از عادل فردوسی پور

تکذیب حرف های رضا رویگری در حمایت از عادل فردوسی پور رضا رویگری ضمن تکذیب صحبت های منسوب به او در یک گفت و گو، گفت: بی تردید جوانگرایی در هر مجموعه رسانه ای یک نیاز مبرم به حساب می آید و خوب است که افراد با تجربه ای مثل فردوسی پور که سال ها برنامه نود را روی آنتن داشته به فکر جوان گرایی در این برنامه هم باشد و خودش به تغییر نسل در این برنامه کمک کند.
بازیگر نقش کیان ایرانی در مختارنامه، ادامه داد: این به نفع برنامه نود و شخص فردوسی پور است که به تغییر نسل و جوان گرایی در این برنامه کمک کند چرا که این اتفاق می تواند ثمرات بزرگی برای این برنامه داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
سپاهان؛فاتح جذاب ترین جدال هفته در نقش جهان

سپاهان؛فاتح جذاب ترین جدال هفته در نقش جهان به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سپاهان اصفهان در دیداری فوق العاده جذاب و دیدنی موفق شد با نتیحه 3-2 از سد نساجی قائمشهر عبور کند تا هفته نهم لیگ را با پیروزی پشت سر بگذارد.
در این مسابقه که تا دقیقه 91 با برتری 2-1 سپاهان در جریان بود، ابتدا نساجی موفق شد توسط فرشاد فرجی کار را به تساوی بکشاند اما خطای پنالتی جورجی ولیسیانی در دقیقه 95 بر روی سجاد شهباززاده و ضربه دقیقه کی روش استنلی، در نهایت سه امتیاز مهم این دیدار را برای تیم امیر قلعه نویی به ارمغان آورد.
سپاهان با این پیروزی ارزشمند 19 امتیازی شد و در رده دوم جای گرفت و نساجی هم با همان 7 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول باقی ماند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
پیام ویدئویی جعفر پناهی پس از کسب جایزه از جشنواره سائوپائولو

پیام ویدئویی جعفر پناهی پس از کسب جایزه از جشنواره سائوپائولو Video/Audio Link
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در مراسم افتتاحیه چهل و دومین جشنواره فیلم سائوپائولو برزیل اعلام شد جایزه امسال لئون کاکوف، بنیانگذار و مدیر پیشین جشنواره، به جعفر پناهی اعطا خواهد شد.
به همین مناسبت پیام جعفر پناهی که از روستای تاریخی ابیانه برای آن جشنواره فرستاده شده بود به هنگام اعلام این جایزه پخش شد.
طی دو هفته گذشته این پنجمین جایزه بین المللی جعفر پناهی از اروپا، امریکا و آسیا است.
241243
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
دبیرکل حزب الله: سعودی ها در تنگنای شدیدی قرار دارند

دبیرکل حزب الله: سعودی ها در تنگنای شدیدی قرار دارند دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به گسترش مراکز آموزش و پرورش اسلامی در لبنان آنها را نقطه قوتی برای جبهه مقاومت دانست و گفت: ما در در تمام سطوح سیاسی، امنیتی، معنوی، مالی، مردمی، اجتماعی، مالی، محلی و منطقه ای پیشرفت های گسترده ای نسبت به گذشته داشته ایم؛ نسبت به آینده بهتر برای این بنیاد و پیشرفت کمی و کیفی آن امیدواریم.
دبیرکل حزب الله لبنان آمریکا و اسرائیل را رژیم هایی خطاب کرد که از علم و فناوری برای ذلیل نمودن ملت ها و حکام آنها استفاده می نمایند.
روزهای آینده روزهای سرنوشت سازی برای فلسطین و منطقه است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
مهدی قائدی و ادعایی که همه امیدواریم درست باشد

مهدی قائدی و ادعایی که همه امیدواریم درست باشد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی قائدی پس از گذراندن سالی پر حاشیه، حالا گویا به ساحل آرامش رسیده است. مهاجم جوان و تکنیکی اهل بوشهر استقلال که تقریبا نیمی از فصل قبل را به دلیل یک تصادف وحشتناک از دست داد، پس از کسب سلامتی اش بازهم درگیر حواشی مربوط به آن اتفاق تلخ بود.
او حالا طبق گفته خود از آن فضاها فاصله گرفته و تمام تمرکزش را روی فوتبالش گذاشته. قائدی که در بازی مقابل سایپا هم مثل دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان در ترکیب ثابت آبی ها قرار گرفته بود، پس از این بازی گفت: 100 درصد از حواشی فاصله گرفتم و ان شاء الله بهتر از شرایط فعلی می شوم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
دایی بازهم شاکی از داور؛طارق باید اخراج می شد

دایی بازهم شاکی از داور؛طارق باید اخراج می شد علی دایی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل استقلال گفت: بازی خیلی خوبی بود. نیمه اول هر دو تیم موقعیت زیادی خلق کردند. ما بعد از اینکه گل اول را زدیم، می توانستیم گل دوم را هم بزنیم، اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد تا روی اشتباه بچه گانه گل بخوریم. متأسفانه دو مدافع کناری ما آفساید را پر کرده بودند.
سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: بعد از گل ما داوری طور دیگری شد و در چند صحنه می توانست به بازیکنان استقلال کارت بدهد، اما این کار را نکرد. این مسئله باعث شد آنها راحت تر بازی کنند. طارق همام بازیکن استقلال باید اخراج می شد که داور این کار را نکرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 2 ساعت پیش
11 روز دیگر اپل چه محصولاتی را رونمایی می کند؟

11 روز دیگر اپل چه محصولاتی را رونمایی می کند؟ به گزارش خبرآنلاین، ماه گذشته بود که اپل با رونمایی از 3 آیفون جدید و جدیدترین ساعت هوشمندش، بازار را تکان داد اما حالا با ارسال دعوت نامه به رسانه ها و کارشناسان، رخداد 30 اکتبر در بروکلین نیویورک را اعلام کرده است.{ لینک }
بر اساس شایعات و اخبار لورفته باید شاهد رونمایی از 4 محصول باشیم. آی پد پرو جدید که پورت لایتنینگ آن به یو اس بی تایپ سی تبدیل شده، یکی از این محصولات است. این مدل 11 اینچی است که در کنار مدل 12.9 اینچی جدید رونمایی خواهد شد.
هم زمان کمپانی ادوبی نسخه فول فتوشاپ خود را برای آی پد بیرون داده و با یک نگاه می توان فهمید تغییرات جدید با آی پد جدید هماهنگ شده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
تاجرنیا: خطر ظهور احمدی نژاد جدید می تواند خیلی جدی باشد شخصاً معتقدم اصلاح طلبان باز هم به صورت منسجم یک تصمیم عاقلانه ای خواهند گرفت

تاجرنیا: خطر ظهور احمدی نژاد جدید می تواند خیلی جدی باشد شخصاً معتقدم اصلاح طلبان باز هم به صورت منسجم یک تصمیم عاقلانه ای خواهند گرفت امید کرمانی ها : اصلاح طلبان با وضعیت پیچیده ای مواجه هستند، وضعیتی که خیلی شبیه سال های 81 تا 84 است. در آن مقطع زمانی اصلاح طلبان سنگر به سنگر کرسی های قدرت را در حاکمیت به رقیب واگذار کردند اما واگذاری سنگر آخر خیلی تاریخ ساز شد و تبعات سنگینی برای کشور داشت. جامعه از فضای رادیکالی دست ساز اصلاح طلبان خسته بود، به یکباره احمدی نژاد با مواضع ساختارشکنانه وارد شد و با پیروزی خود بر آیت الله هاشمی رفسنجانی هر دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب را غافلگیر کرد.
علی تاجرنیا عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ظهور احمدی نژاد جدید را در فضای سیاسی کنونی جدی می داند و می گوید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
پلیس ترکیه به دنبال جسد خاشقجی در جنگل های اطراف استانبول !

پلیس ترکیه به دنبال جسد خاشقجی در جنگل های اطراف استانبول ! منابع آگاه در دولت ترکیه که نخواسته اند نامشان فاش شود، گفته اند ممکن است جسد این روزنامه نگار در جنگل ها و یا مزارع اطراف معدوم شده باشد.
خاشقجی روز دوم اکتبر پس از ورود به کنسولگری عربستان در استانبول ناپدید شد و مقام های ترکیه ادعا می کنند او به قتل رسیده است. عربستان هرگونه اطلاع از سرنوشت خاشقجی را انکار کرده است.
کارآگاهان از ساختمان های کنسول گری عربستان و اقامتگاه کنسول در جریان بازرسی ها برای مطابقت با نمونه دی ان ای خاشقجی نمونه برداری کرده اند.
یک مقام ارشد دولت ترکیه روز پنج شنبه به شبکه خبری ای بی سی گفت که مایک پامپئو ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
زائران اربعین بیشتر با چه مشکلات و بیماری هایی مواجه می شوند؟

زائران اربعین بیشتر با چه مشکلات و بیماری هایی مواجه می شوند؟ حامد سجادی با اشاره به آخرین وضعیت ارائه خدمات امدادی در مرز مهران به زائران اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: تقریباً از دو روز گذشته میزان حضور زائران اربعین حسینی (ع) در مرز مهران افزایش یافته و به رغم نگرانی هایی که به خاطر افزایش حضور زائران داشتیم اما شرایط بسیار خوب است و مشکل خاصی در تردد زائران وجود ندارد.
این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه تریلرهای حامل دارو و تجهیزات پزشکی و آمبولانس و اتوآمبولانس های هلال احمر طی روزهای گذشته از مرز مهران عبور کرده است، گفت: در حال حاضر نیز 24 آمبولانس در قرارگاه مرزی مهران و 24 دستگاه آمبولانس نیز در مسیر تردد زائران از ایلام تا ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 3 ساعت پیش
واکنش پنتاگون به سخنان اخیر پوتین درباره گروگانگیری داعش

واکنش پنتاگون به سخنان اخیر پوتین درباره گروگانگیری داعش به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در سخنرانی اخیر خود در یک اجلاس سالانه در این کشور گفت: اخیرا تروریست های داعش در مناطق تحت کنترل قوای مورد حمایت آمریکا درکرانه چپ رودخانه فرات در سوریه حضورشان را گسترش داده و حدود 700 نفر از جمله چند شهروند آمریکایی و اروپایی را به گروگان گرفتند.
شان رابرتسون، سخنگوی پنتاگون در واکنش به این صحبت اظهارکرد: با وجود آنکه ما تایید می کنیم که چند روز پیش حمله ای علیه کمپ IDP در نزدیکی دیرالزور صورت گرفت، اما اطلاعاتی دال بر اینکه این تعداد زیاد به گروگان گرفته شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
افزایش چشمگیر مراودات تسلیحاتی انگلیس و عربستان

افزایش چشمگیر مراودات تسلیحاتی انگلیس و عربستان اسکای نیوز در گزارش خود آورده است: رقم واقعی مراودات تسلیحاتی دو کشور قطعاً بیشتر از میزان اعلام شده است، چرا که در طول مدت یاد شده تعداد مجوزهای محرمانه فروش سلاح به عربستان دو برابر رشد داشته است.
نهادهای حقوق بشری در انگلیس 'مجوز فروش آزاد اسلحه' را سندی برای انجام معامله 'محرمانه' توصیف می کنند که بر اساس آن دولت قادر خواهد بود تا بدون هیچ محدودیتی به مدت 5 سال سلاح صادر کند.
طبق این مجوز الزامی برای دولت انگلیس وجود ندارد تا مشخصات مصرف کننده نهایی را اعلام کرده و ضمن آن حجم معاملات انجام شده تا پایان دوره مجوز قابل افشا نخواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
تمدید مهلت ایران برای اجرای خواسته های FATF تا فوریه 2019

تمدید مهلت ایران برای اجرای خواسته های FATF تا فوریه 2019 گروه ویژه اقدام مالی (FATF) امروز -جمعه- در آخرین روز نشست خود در پاریس، مهلت ایران برای اجرای خواسته های خود را تا فوریه 2019 (چهار ماه دیگر) تمدید کرد.
این نهاد همچنین در بیانیه خود ضمن اعلام تعلیق مجدد اقدامات تقابلی علیه کشورمان، از آنچه "سرعت کُند ایران در اجرای خواسته های خود" خوانده، انتقاد کرده است.
این در حالیست که دیوید لوئیس، دبیر اجرایی گروه ویژه اقدام مالی، همزمان با همزمان با آغاز اجلاس 6 روزه این سازمان در پاریس در مصاحبه با بی بی سی (اینجا) اذعان کرد هیچ تضمینی وجود ندارد که ایران با اجرای خواسته های FATF از لیست سیاه آن خارج شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
خودکشی مرد 60 ساله در ایستگاه متروی علم و صنعت

خودکشی مرد 60 ساله در ایستگاه متروی علم و صنعت ساعت 12:50 امروز ماموران کلانتری 126 تهرانپارس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند که مرد 60 ساله ای در ایستگاه مترو علم و صنعت اقدام به خودکشی کرده و پس از انتقال به بیمارستان تهرانپارس به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.
با اعلام این اتفاق به محسن مدیر روستا؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت، دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده صادر شد.
42238 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
اظهارات چاووش اوغلو درباره افشای نوار صوتی قاشقجی

اظهارات چاووش اوغلو درباره افشای نوار صوتی قاشقجی به گزارش سایت اینترنتی النشره، مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه در کنفرانسی مطبوعاتی گفت: دستگاه امنیتی اسناد و مدارک تأیید شده ای در جریان تحقیقات درباره ربوده شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد عربستانی در کنسولگری عربستان در استانبول به دست آورده است. ما نتایج تحقیقات را با شفافیت به جهان اعلام خواهیم کرد.
اوغلو تأکید کرد که آنکارا هیچ نوار ضبط شده صوتی درباره پرونده جمال خاشقجی به هیچ طرفی نداده است.
جمال خاشقجی دوم اکتبر پس از ورود به کنسولگری عربستان در استانبول ناپدید شد. مقامات ترکیه احتمال داده اند که وی در داخل این مقر دیپلماتیک کشته شده باشد اما ریاض این مسئله را ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 4 ساعت پیش
11 شهر ارزان برای اجاره در آمریکا کدامند؟

11 شهر ارزان برای اجاره در آمریکا کدامند؟ به گزارش خبرآنلاین به نقل از بیزنس اینسایدر، براساس آمار های منتشر شده، در ماه سپتامبر احاره خانه به طور میانگین سالانه 35 درصد کاهش یافته که این کاهش برای اولین بار طی 6 سال گذشته گزارش شده است.
بیشترین کاهش قیمت در سیاتل و واشنگتن گزارش شده که به ترتیب 2.7 و 2.2 درصد کاهش نشان می دهد.
آرون ترازا کارشناس اقتصادی به بیزنس اینسایدر گفته است: برای مستاجرها کاهش نرخ اجاره بها یک خبر خوش است و باعث می شود که هزینه های آنها کاهش یابد.
او اضافه کرد: اجاره بها مطابق استاندارد تعیین می شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
یک انفجار بیماری در ایران

یک انفجار بیماری در ایران کتایون رازجویان در حاشیه سی و پنجمین کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران گفت: با توجه به اینکه پیشگیری می تواند از افزایش تعداد مبتلایان به اختلالات اتیسمی بکاهد، می توان با پیشگیری و درمان به موقع بخشی از مشکلات آنان را حل کرد.
او تصریح کرد: براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی تا چندین سال گذشته 70 درصد کودکان دارای اختلال اتیسم درگیر این بیماری می شدند اما اکنون این رقم به 30 درصد کاهش یافته است چون اکنون مراحل رفتار درمانی، گفتار درمانی و توانبخشی برای این افراد بیشتر شده است.
رازجویان اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
فاضلی: دولت هزینه های نانوایان را کاهش دهد

فاضلی: دولت هزینه های نانوایان را کاهش دهد علی فاضلی گفت: مسئولان باید به مشکلات نانوایان توجه کنند و واقعیات را بپذیرند اما تا به امروز به این واقعیت توجهی نداشته اند.
وی افزود: دولت به تازگی بعد از 4 سال قیمت نان را تنها در شهرستانها 10 درصد افزایش داده اما قیمت نان در تهران افزایشی نیافته است؛ هر چند که این افزایش 10 درصدی هزینه های نانوایان را پوشش نمی دهد.
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه 4 سال است که موضوع رفع مشکلات نانوایان مطرح است و در این مدت باید فکری برای رفع مشکلات نانوایان صورت می گرفت؛ ادامه داد: میزان دستمزدها در این سال ها به طور میانگین 17 درصد افزایش یافته ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
اینفوگرافیک | درآمد 277 میلیونی قاچاقچیان سوخت در هر دقیقه

اینفوگرافیک | درآمد 277 میلیونی قاچاقچیان سوخت در هر دقیقه منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
برای مشاهده اینفوگرافیک در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید.
6767 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
بازار خودرو به نقطه تعادل قیمتی نزدیک می شود

بازار خودرو به نقطه تعادل قیمتی نزدیک می شود ماجرا اما از آن جا شروع شد که خبر رسید قرار است خودرو گران شود. برخی سایت های خرید خودرو هم به این شایعه دامن زدند. پیامد آن، سیل سرمایه های کوچک سرگردان به سوی بازار خودرو بود تا آنجا که هیجان بازار جای منطق را گرفت.
دلالان و سوداگران که زمینه را مساعد دیدند، بازار آزاد را به دست گرفتند و نتیجه آن شد که قیمت برخی خودروها به دو تا دو و نیم برابر قیمت کارخانه رسید.
با بالارفتن قیمت خودرو، متقاضیان بیشتری برای خرید خودرو صف کشیدند و برخی فضا را به این سمت هدایت کردند که 'بعضی از این خودروها دیگر قرار نیست تولید شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
حرکت ضربتی توئیتر علیه اکانت های جعلی سعودی

حرکت ضربتی توئیتر علیه اکانت های جعلی سعودی به گزارش خبرآنلاین، توئیتر در یک حرکت ضربتی صدها اکانت مشکوک را که احساسات طرفداران بی سلمان را در مورد ناپدید شدن روزنامه نگار مقتول تحریک می کردند، بست. { لینک }
جاش راسل کارشناس آی تی نمایش داد چگونه اکانت های جعلی با توئیت و ری-توئیت کردن پست های جانبدارانه از حکومت عربستان، سعی می کردند تا داستان قتل روزنامه نگار مقتول را وارونه جلوه دهند.
آنچه مشخص شده، اینکه بات ها/ Bots به صورت خودکار پست های حکومتی را پروموت می کردند(با هشتگ #We_all_trust_Mohammad_Bin_Salman) که به طورغافلگیرانه توسط برنامه نویسان توئیتر جلویشان گرفته شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
هفته پر بارش در راه است/ جزییات

هفته پر بارش در راه است/ جزییات احد وظیفه، گفت: با توجه به نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده به سبب عبور متناوب امواج کوتاه در ساعات بعدازظهر برای دامنه های شمالی، مرکزی و جنوبی زاگرس در استان های کردستان، همدان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری، غرب اصفهان، کهکیلویه و بویراحمد، فارس، شمال خوزستان، شرق بوشهر، شمال هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.
وی افزود: از روز یکشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور ابتدا برای استان های واقع در نوار غربی و به تدریج با گسترش آن، نیمه غربی کشور تحت تاثیر قرار خواهد گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
اهدای تصویر رهبر انقلاب و پدر و مادر شهیدمغنیه به خانواده شهید+ عکس

اهدای تصویر رهبر انقلاب و پدر و مادر شهیدمغنیه به خانواده شهید+ عکس به گزارش خبرآنلاین در پی رحلت مادر گرامی شهید حاج عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب الله لبنان، نماینده ی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای با حضور در منزل این مرحومه در بیروت، ضمن عرض تسلیت و آرزوی علو درجات برای این مادر شهید، تصویر یادگاری از دیدار پدر و مادر شهید مغنیه با رهبر انقلاب -که در تاریخ 91/2/12 برگزار شده بود- به خانواده شهید اهدا کرد.
2929 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 7 ساعت پیش
خوشحالی کی روش از حضور جهانبخش در برایتون

خوشحالی کی روش از حضور جهانبخش در برایتون به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا جهانبخش هافبک لژیونر ارزشمند فوتبال ایران در مصاحبه ای با سایت TRIBALFOOTBALL از خوشحالی کی روش بابت حضور خودش در فوتبال انگلیس گفته. جهانبخش اعلام کرده: کی روش عملکرد بازیکنان لژیونر را به خاطر توانایی و امکاناتی که دارند دوست دارد. او از حضور در لیگ جزیره خوشحال است.لیگ انگلیس با لیگ هلند متفاوت است.لیگ انگلیس سریع تر و بهتر است و کی روش درباره مسائل مختلف از من سوال می کند.این مرحله بزرگی برای من است و من پیش از این ثابت کردم که می توانم در تمام شرایط خودم را وفق دهم.
43257 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
آرا گولر، چشم استانبول از دنیا رفت

آرا گولر، چشم استانبول از دنیا رفت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، آرا گولر که با ثبت تصاویری بی نظیر لقب چشم استانبول را یدک می کشید در 90 سالگی در بیمارستان از دنیا رفت.
او که در خانواده ای ارمنی در ترکیه به دنیا آمده بود، در روزنامه های ترکیه کار عکاسی را آغاز کرد و در اوایل دهه 50 میلادی به استخدام نشریه تایم درآمد.
عکس های گولر خیلی زود تصویری که از استانبول در ذهن جهانیان وجود داشت را تغییر داد و علاوه بر آن برای ثبت برخی عکس های ماندگار به گوشه گوشه جهان سفر کرد.
او یکبار گفته بود: مردم مرا عکاس استانبول می خوانند اما من شهروند و عکاس جهان هستم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
ایران چگونه تحریم نفتی آمریکا را دور می زند؟

ایران چگونه تحریم نفتی آمریکا را دور می زند؟ بر پایه آمار رفینیتیو آیکان اعلام کرد حجم کم سابقه ای از نفت ایران ماه جاری و اوایل نوامبر پیش از اجرایی شدن تحریم های آمریکا، به بندر دالیان چین خواهد رسید.
بر اساس این گزارش، مجموعا 22 میلیون بشکه نفت ایران که در ابرنفتکشهای شرکت ملی نفتکش ایران بارگیری شده است، به سوی دالیان رهسپار شده اند.
طبق آمار از ژانویه سال 2015 تاکنون، دالیان معمولا هر ماه بین یک تا سه میلیون بشکه نفت ایران را وارد می کند.
ایران در دوران تحریم های قبلی در سال 2014 اقدام به ذخیره سازی نفت در دالیان کرده بود و سپس این نفت را به خریداران در کره جنوبی و هند می فروخت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 8 ساعت پیش
شاخص بورس امسال چقدر رشد کرد؟

شاخص بورس امسال چقدر رشد کرد؟ از ابتدای امسال تاکنون در مدت 137 روز معاملاتی تعداد 289 میلیارد و 765 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 853 هزار و 137 میلیارد ریال در 16 میلیون و 313 هزار و 215 دفعه مورد معامله قرار گرفته است.
همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت 193 میلیارد و 411 میلیون سهم به ارزش 485 هزار و 692 میلیارد ریال در 8 میلیون و 748 هزار و 192 نوبت در بازار اول؛ 91میلیارد و 558 میلیون سهم به ارزش 284 هزار و 94 میلیارد ریال در 7 میلیون و 399 هزار و 742 نوبت در بازار دوم؛ 54 میلیون سهم به ارزش 52 هزار و 315 میلیارد ریال در 23 هزار و 512 نوبت در بازار بدهی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
این 6 راه را برای سلامتی دهان و دندان را جدی بگیرید!

این 6 راه را برای سلامتی دهان و دندان را جدی بگیرید! به گزارش خبرآنلاین، وقتی صحبت از بهداشت و سلامت دهان ودندان می شود، مقصود تنها صاف بودن ردیف دندان ها یا میزان سفید و براق بودن آن ها نیست، موضوعی که اغلب فراموش می شود، سلامت لثه هاست. حتی اگر دندان هایی سفید و یک دست داشته باشید به این معنا نیست که از بیماری های لثه مصون هستید؛ چون اغلب این بیماری ها بدون درد هستند، کسی که به آن مبتلا می شود ممکن است اصلا متوجه بروز آن نشود.
بیماری لثه چیست؟
بیماری لثه با به وجود آمدن پلاک، زیر خط لثه شروع می شود. پلاک، ماده چسبناکی است، پر از باکتری؛ که می تواند باعث عفونت و درد لثه و استخوان های زیر آن شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
تصویری که نگرانی پرسپولیسی ها را از بین می برد

تصویری که نگرانی پرسپولیسی ها را از بین می برد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیروز و در جریان دیدار تیم های پرسپولیس و نود ارومیه کتف کمال کامیابی نیا دوباره دچار در رفتگی شد تا خودش، برانکو و پرسپولیسی ها به شدت نگران شوند. اما کمال که بعد از خروج از زمین راهی بیمارستان شد و آنجا کتفش را جا انداختند، امروز در تمرین قرمزها حاضر شد تا نگرانی طرفداران برای بازی سرنوشت ساز روز سه شنبه از بین برود. همچنین بشار رسن نیز بعد از پشت سر گذاشتن بازی های ملی و البته غم از دست دادن مادرش در تمرین امروز حاضر بود.
43257 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
مایکل فلپس ایران در تمرین پرسپولیس!

مایکل فلپس ایران در تمرین پرسپولیس! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاهین ایزدیار ملی پوش شنای جانبازان و معلولین که توانست 7 مدال شامل 6 طلا و یک نقره در بازی های پارا آسیایی جاکارتا برای ایران رقم بزند با دعوت گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در تمرین این تیم حاضر می شود. ایزدیار پرسپولیسی است و بارها در محافل مختلف این طرفداری خودش را اعلام کرده.
43257 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
مقررات مربوط به نمایندگی بانک های خارجی در ایران تصویب شد

مقررات مربوط به نمایندگی بانک های خارجی در ایران تصویب شد به گزارش خبرآنلاین به نقل از بانک مرکزی، شورای پول و اعتبار در یک هزار و دویست و شصتمین جلسه خود که عصر روز سه شنبه مورخ 24 مهر در بانک مرکزی تشکیل شد، بنا به پیشنهاد بانک مرکزی و در اجرای یکی از رئوس و محورهای برنامه اقتصاد مقاومتی در راستای تسهیل و ترغیب حضور بانک های معتبر بین المللی در کشور و با هدف افزایش رقابت پذیری، تعمیق و ایجاد پویایی در شبکه بانکی، اصلاحیه مقررات ناظر بر شعب و دفاتر نمایندگی بانک های خارجی در کشور را به منظور تطابق هرچه بیشتر با شرایط و مقتضیات کنونی، مورد تصویب قرار داد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
دلالان بازار خودرو فروشنده شدند

دلالان بازار خودرو فروشنده شدند بازار خودرو طی روزهای گذشته با اعلام خبر آغاز پیش فروش ها از سوی دو خودروساز بزرگ با عکس العمل های جدی از سوی دلالان و افرادی مواجه شده است که طی ماه های گذشته با تلاطم بازار خودرو از این کالای مصرفی به عنوان محلی برای سرمایه گذاری استفاده کرده بودند اما اکنون وارد میدان شده و با اصرار در انتشار آگهی های متعدد بنا را بر فروش خودروهای خود گذاشته اند.
بر این اساس، این روزها بازار خودرو با افزایش عرضه مواجه شده و به نظر می رسد به مرور تقاضاهای کاذب از بازار حذف شده و مصرف کنندگان واقعی به سمت این بازار هدایت شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 9 ساعت پیش
خاطره شیرین مهدوی کیا از یکی تاریخی ترین عکس های فوتبال ایران

خاطره شیرین مهدوی کیا از یکی تاریخی ترین عکس های فوتبال ایران به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بدون شک او شماره دو تاریخی ایران است. مهدوی کیا خاطرات شیرینی برایمان رقم زد و حالا با دیدن یکی از عکس های قدیمی اش می گوید: آخ آخ، این یکی از آن گل هاست که من در زندگی ام فراموشش نمی کنم. در اوج خوشحالی تمام استرس های بازی ، تمام زحماتی که در آن سال ها کشیدیم با این گل به بار نشست. این از آن گل هایی است که در خلوت خودم می نشینم و نگاهش می کنم. از وسط زمین که استارت زدم ، تقریبا همه ورزشگاه با من نیم خیز شدند و نگاه شان به گام های من بود. یک نمایی از پشت دروازه است که دوربین روی پاهای من زوم کرده. آن نما را خیلی دوست دارم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 11 ساعت پیش
موفقیت زوج جدید سینمای ایران روی پرده نقاشی های یک پزشک در خیال طبیعت | نامبرده و سیزیف روی صحنه تئاتر

موفقیت زوج جدید سینمای ایران روی پرده نقاشی های یک پزشک در خیال طبیعت | نامبرده و سیزیف روی صحنه تئاتر مهدی درستی: در روزهای پایانی مهر که تهران در حال و هوای پاییزی به سر می برد، فعالیت های فرهنگی و هنری نیز طبق روال همیشه با تنوع و گستردگی بیشتری برگزار می شوند. از اکران فیلم در سینما گرفته تا برگزاری یک نمایشگاه و نمایشی که در یکی از تماشاخانه های شهر روی صحنه می رود.
در حال حاضر سینمای ایران از تنوع موضوعی قابل قبولی بهره مند است و می توان گفت که اگر صاحب هر سلیقه ای باشید، دست خالی از سالن های سینما خارج نمی شوید. در تئاتر نیز جوانان در کنار پیشکسوتان دست به کار شده اند و آثار متفاوتی را روانه صحنه نمایش کردند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
قاچاق گوشی هم معکوس شد

قاچاق گوشی هم معکوس شد مهدی محبی گفت: اختصاص ارز نیما با نرخ 8 هزارتومان به گوشی تلفن همراه سبب رونق گرفتن قاچاق این کالا به خارج از کشور به دلیل تفاوت نرخ ارز آزاد با ارز نیما خواهد شد.
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های مخابراتی و گوشی تلفن همراه با اشاره به اینکه بازار گوشی تلفن همراه بلاتکلیف است افزود: با وجود پرداخت تفاوت ارز 4200 تومانی و واردات گوشی تلفن همراه اما همچنان اجازه فروش به واردکنندگان نداده شده است.
وی با بیان اینکه گوشی های وارد شده با ارز نیما نیز ترخیص شده است گفت: بیش از 400 هزاردستگاه تلفن همراه همچنان اجازه فروش را دربازار ندارد درحالی که عرضه آنها در بازار سبب کاهش قیمت 30 تا ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
احمدی نژاد جدید در راه است؟

احمدی نژاد جدید در راه است؟ اصلاح طلبان با وضعیت پیچیده ای مواجه هستند، وضعیتی که خیلی شبیه سال های 81 تا 84 است. اصلاح طلبان بعد از سال 80 سرمست پیروزی های متوالی در دو دوره ریاست جمهوری، مجلس ششم و شورای شهر اول بودند و با غرور فضای سیاسی کشور را به سمت رادیکالیسم بردند و می گفتند قطار اصلاحات عقب گرد ندارد اما این حال و هوای آنها دوام زیادی نداشت چون رادیکالیسم معکوس نتیجه داد. آنها باد کاشتند و توفان درو کردند.
عقب نشینی سنگر به سنگر
به واسطه دعواهای داخلی در شورای شهر، وزارت کشور دولت اصلاحات حکم به انحلال شورا داد. این مسئله خاطره بدی در ذهن مردم به جا گذاشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
نظرات کدام طیف از اقتصادانان راه نجات وضعیت کنونی است؟ ندری: مهم نیست اقتصاددانان چه می گویند، برداشت دولت از نظرات اهمیت دارد

نظرات کدام طیف از اقتصادانان راه نجات وضعیت کنونی است؟ ندری: مهم نیست اقتصاددانان چه می گویند، برداشت دولت از نظرات اهمیت دارد مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی با حضور در کافه خبر ، با اعلام این مطلب در پاسخ به این سئوال که نظرات کدام طیف از اقتصاددانان راهگشای مسائل کنونی اقتصاد است؟ گفت: آنچه در خصوص طیف های اقتصادی ایران می گویند با مبانی علمی چندان همخوانی ندارد به عنوان مثال افرادی را در طیف هایی با نام محله های مختلف تهران طبقه بندی کرده اند، حالا از این نکته که بگذریم می رسیم به نهادگرایان، معتقدن به اقتصاد آزاد و ... من نظرات این افراد و طیف ها را مانع الجمع نمی بینم .
تدری در توضیح این مطلب افزود: هر کدام از اقتصاد دانان به نوعی بر نکات صحیح و درستی انگشت می گذارند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
عکسی تازه از بهنوش بختیاری پشت صحنه فیلم جدید ده نمکی

عکسی تازه از بهنوش بختیاری پشت صحنه فیلم جدید ده نمکی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، زندانی ها تازه ترین پروژه سینمایی مسعود ده نمکی است. ده نمکی که اخراجی ها و رسوایی را در کارنامه دارد در این فیلم از بازیگرانی چون بهنوش بختیاری، هومن برق نورد و بهنام تشکر بازی گرفته است.
241241 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
فیلم | توصیه های کلیدی برای زائران اربعین

فیلم | توصیه های کلیدی برای زائران اربعین Video/Audio Link
6767
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 12 ساعت پیش
ماجرای خط و نشان هایی که به بادی بندند پارسایی: مردم موافق تصویب لوایح هستند / میرزایی: می خواهند آزادی عمل نمایندگان را پر هزینه کنند

ماجرای خط و نشان هایی که به بادی بندند پارسایی: مردم موافق تصویب لوایح هستند / میرزایی: می خواهند آزادی عمل نمایندگان را پر هزینه کنند به گزارش خبرآنلاین، دو هفته پیش بود که در مجلس غوغایی به پا شده بود. از تجمع مقابل در گرفته تا جنگ پلاکاردها؛ همه چشم ها را به ساختمان هرمی شکل بهارستان دوخته بودند تا ببینند دست آخر سرنوشت CFT چه خواهد شد. هرچند خانه ها ملتی با اختلاف کم تصمیم به تصویب این لایحه جنجالی گرفتند اما رسیدن به این نقطه چندان ساده و بی حاشیه نبود ؛ از جلسه غیرعلنی که بیش از یک ساعت طول کشید تا بیش از 3 ساعت جلسه علنی انقدر بحث و جدال در جریان بود که هنوز شاهد پس لرزه های آن هستیم.
هرچند چندین روز است که پرونده لایحه CFT در مجلس بسته شده است توپ به زمین شورای نگهبان افتاده اما حرف و حدیث ها درباره جلسه داغ ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
آیا باید نگران شوخی های فیلم جدید رامبد جوان باشیم؟

آیا باید نگران شوخی های فیلم جدید رامبد جوان باشیم؟ این کارگردان که به تازگی پروانه نمایش فیلم جدیدش با نام قانون مورفی صادر شده است، بیان کرد: قانون مورفی یک کمدی اکشن سرحال، خوش ریتم و متفاوت با آنچه بیشتر در سینمای ایران ساخته می شود است که من به عنوان کارگردان و محمد شایسته به عنوان تهیه کننده در کنار دیگر عوامل تولید فیلم، هرچه در توان داشتیم و بلد بودیم را برای این پروژه خرج کردیم تا یک فیلم خوب به سینمای ایران و سینمادوستان تقدیم کنیم.
او با اشاره به اینکه قانون مورفی فیلم سختی بوده است، افزود: این فیلم یک اثر کمدی و کاملا خانوادگی است و حتی به نظرم برای نوجوانان می تواند خیلی مناسب باشد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
عکس | 4 روز اقامت در متل قو 1500 ریال!

عکس | 4 روز اقامت در متل قو 1500 ریال! عکس: گذری بر اسرار تاریخ
61282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 13 ساعت پیش
شرایط ویژه فعالیت های صادرات محور در شهرک های صنعتی مستقر در محدوده منطقه آزاد اروند

شرایط ویژه فعالیت های صادرات محور در شهرک های صنعتی مستقر در محدوده منطقه آزاد اروند به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان: اخلاق محمدیان در نشست بررسی مزیت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند و شناخت زمینه های همکاری مشترک با فعالان اقتصادی استان البرز که با حضور مدیران و فعالان اقتصادی، بازرگانی و صنعتی استان های خوزستان و البرز در اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار شد اظهار کرد: 5 شهرک و ناحیه صنعتی با مساحت 2000 هکتار اراضی صنعتی در منطقه آزاد اروند وجود دارد.
وی افزود: همجواری با مرزهای زمینی و آبی، بنادر، گمرک ها، صنایع کشاورزی، تبدیلی، نفت، گاز، پتروشیمی، نیشکر، شیلات ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
پیوس: برای زنده شدن خاطرات فیلم مرا ببنید

پیوس: برای زنده شدن خاطرات فیلم مرا ببنید به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛این فیلم که فرشاد آقای گل نام دارد، در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است و علاقه مندان به سینمای مستند می توانند به تماشای آن بپردازند. پیوس در این مورد گفت: برای زنده شدن خاطرات قدیمی فوتبال، دیدن این فیلم را به همه توصیه می کنم. فیلمی است که در آن، چهره های محبوب در مورد فوتبال قدیم صحبت می کنند و حرف ها و خاطرات زیادی در آن زنده می شود.
او همچنین گفت: ما تلاش کردیم هویت خودمان در فوتبال را حفظ کنیم که این موضوع از کسب هر جام و مقامی مهم تر بود. در ایران قدر پیشکسوتان را نمی دانند اما امیدوارم این فیلم بتواند جایگاه پیشکسوتان و کسانی که رد پایی از خود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
پیدایش و فعالیت سازمان های مردم نهاد در ایجاد تعاملات اجتماعی جدید نقش اساسی دارد

پیدایش و فعالیت سازمان های مردم نهاد در ایجاد تعاملات اجتماعی جدید نقش اساسی دارد به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ مجتبی لاله با تاکید بر نقش موثر و بدیع سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری گفت: در دهه های اخیر و افزایش جمیعت و تغییرات در بافت فرهنگی شهر، پیدایش و فعالیت سازمان های مردم نهاد در ایجاد تعاملات اجتماعی جدید نقش اساسی داشته و سبب افزایش ارتباط مردمی با نهادهای خدماتی و دولتی شده است.
وی گفت: در تلاش هستیم با فراهم کردن بسترهای مناسب برای مشارکت مردم در مدیریت شهری این فعالیت ها را گسترش دهیم که اولویت اصلی نیز حضور سمن ها، جوانان و بانوان در این تعامل خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
سیامند رحمان: منتظر رکوردم در پارالمپیک 2020 توکیو باشید

سیامند رحمان: منتظر رکوردم در پارالمپیک 2020 توکیو باشید به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، سیامند رحمان قهرمان اشنویه ای وزنه برداری جانبازان و معلولین که پنج شنبه بهمراه حسن جان فشان پینگ پنگ باز دارنده مدال برنز بازی های آسیایی وارد فرودگاه ارومیه شدند و مورد استقبال مسئولین استانی قرار گرفتند در گفت و گویی اختصاصی گفت: بازی های آسیایی جاکارتا برای من خوب بود و خوشحالم که دل مردم را شاد کردم و مدال طلا را کسب و رکوردشکنی کردم.
وی ادامه داد: آنچه مربیان از من خواستند را اجرا کردم و خود را برای شکستن یک رکورد جدید در رقابت های پارالمپیک 2020 توکیو آماده خواهم کرد تا نام ایران را جاودانه کنم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
عکسی بی نظیر از جنگل های گیلان

عکسی بی نظیر از جنگل های گیلان عکس:فرید کامران نیا
1717 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
یک لشگر مصدوم برای استقلال؛ این بار نوبت جوانان است

یک لشگر مصدوم برای استقلال؛ این بار نوبت جوانان است به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نگاهی به لیست غایبان استقلال برای دیدار سخت در مقابل سایپا نشان می دهد که وینفرد شفر حتی برای انتخاب یازده بازیکن اصلی تیمش هم با چالشی جدی مواجه است.
فرشید اسماعیلی،روزبه چشمی،میلاد زکی پور و خسرو حیدری بازیکنانی هستند که به طور قطعی بازی عصر امروز را از دست داده اند. بازیکنانی که تا پیش از این در اکثر بازی های استقلال به طور ثابت در ترکیب تیم حاضر بوده اند و در واقع ستون فقرات تیم شفر را تشکیل می دادند.
در این میان تعدادی از بازیکنان استقلال مثل وریا غفوری ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
عملکرد تاریخی جوانان ایران در المپیک بوینس آیرس/صالحی امیری:عزم و اراده ما آهنین بود

عملکرد تاریخی جوانان ایران در المپیک بوینس آیرس/صالحی امیری:عزم و اراده ما آهنین بود به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کاروان ورزشی ایران در رقابت های المپیک جوانان بوینس آیرس آرژانتین موفق شد با کسب 14 مدال رنگارنگ( 7 مدال طلا،3نقره و 4برنز ) و صعودی 17 پله ای در جدول توزیع مدال ها به نسبت دوره قبل،در رده هفتم قرار بگیرد و حتی ایالات متحده آمریکا را هم پشت سر بگذارد.
این موفقیت قابل توجه باعث شد تا رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، با انتشار پیامی این عملکرد ارزشمند را تبریک بگوید.
در متن پیام تبریک رئیس کمیته ملی المپیک آمده است:
موفقیت و درخشش جوانان این سرزمین در بازیهای المپیک جوانان 2018 بیانگرخود باوری ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
ماجرای عجیب گلزنی انصاری و خوشحالی پس از گلش

ماجرای عجیب گلزنی انصاری و خوشحالی پس از گلش به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد انصاری مدافع وسط تیم پرسپولیس در بازی تیمش مقابل نود ارومیه موفق به گلزنی شد و پس از گلش خوشحالی جالبی را انجام داد. خوشحالی پس از گلی که ماجرای خاص خودش را داشت.
254 251 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
فیلم | واکنش یک سگ پس از مدت ها دوری از صاحبش

فیلم | واکنش یک سگ پس از مدت ها دوری از صاحبش Video/Audio Link
6161
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
واکنش توئیتری مهناز افشار به درآمد شبی 30 میلیونی از تئاتر لاکچری!

واکنش توئیتری مهناز افشار به درآمد شبی 30 میلیونی از تئاتر لاکچری! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها تئاتر بینوایان حسابی خبرساز است و مدام به این کار نمایشی حمله می شود. قیمت بالای بلیت این کار و استفاده از ستاره های زیاد برای شان حاشیه های بسیاری ساخته است. جالب اما این است که در حین حمله به این نمایش ، گروهی از رسانه ها به مهناز افشار تاخته بودند و ادعا کرده بودند او از این نمایش درآمدی 30 میلیون تومانی برای هر شب دارد که یک رقم چشمگیر است.
مهناز افشار که البته این روزها نه در تهران بلکه در گرگان و فیلمبرداری فیلم جدید محسن تنابنده است در واکنش به این خبر با انتقاد جدی از این شایعه و رسانه های منتشر کننده آن نوشته است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
نرخ مکالمه اربعین دقیقه ای 900 تومان/توصیه های اینستاگرامی آذری جهرمی به مسافران کربلا

نرخ مکالمه اربعین دقیقه ای 900 تومان/توصیه های اینستاگرامی آذری جهرمی به مسافران کربلا به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خود توصیه های جالبی داشته به زواری که می خواهند برای راهپیمایی اربعین به عراق بروند. او در این باره نوشته است که در پایین ترین رقم نرخ مکالمه از ایران به عراق ، 900 تومان در هر دقیقه خواهد بود: مذاکرات سیاسی گسترده ای در سال جاری با هیئت اتصالات و وزارت ارتباطات عراق به منظور تسهیل ارتباطات اربعین داشتیم. با توافق صورت گرفته، قیمت ارتباطات بین ایران و عراق و بالعکس کاهش یافته است. بر این اساس، نرخ مکالمات صادره ایران به عراق از دقیقه ای 3000 تومان به دقیقه ای 900 تومان برای ایام اربعین حسینی کاهش یافت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
کمال از آخرین وضعیتش می گوید؛به السد می رسم انشاالله

کمال از آخرین وضعیتش می گوید؛به السد می رسم انشاالله کمال کامیابی نیا که در دیدار مقابل نود ارومیه دچار آسیب دیدگی کتف شده بود، دقایقی پیش و بعد از انجام درمان بیمارستان را ترک کرد.
مصدومیت دوباره کتف کمال کامیابی نیا که اکنون به نگرانی بزرگ کادرفنی و هواداران پرسپولیس در آستانه ی بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شد، با ادعای این بازیکن مبنی بر عدم مشکل و آمادگی برای حضور در کنار تیم همراه بوده است.
کامیابی نیا دقایقی بعد از مرخصی از بیمارستان در خصوص این مصدومیت گفت: بدشانسی بود و کاری نمی شود کرد. خدا را شکر مشکلی وجود ندارد و اکنون نیز بعد از اتمام درمان به منزل می روم و فردا در خدمت پرسپولیس در تمرین خواهم بود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
از غصه قدیمی رهبری تا درآمد نجومی صدا و سیما استقبال مردم از یک فیلم اجتماعی | واکنش جواد خیابانی به گزارش خبرآنلاین!

از غصه قدیمی رهبری تا درآمد نجومی صدا و سیما استقبال مردم از یک فیلم اجتماعی | واکنش جواد خیابانی به گزارش خبرآنلاین! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز ( پنجشنبه 26 مهر )، اخبار مربوط به قتل جمال خاشقچی همچنان خوانندگان زیادی داشت. این که یک رویداد خارجی برای مخاطبان ایرانی مهم باشد و در شبکه های مجازی هم خیلی ها آن را پیگیری کنند، هر چند وقت یک بار رخ می دهد.
در یک روز نیمه تعطیل، با کاهش فعالیت های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کشور، اخبار تازه و به روز کم تری هم نشر می یابند و مطالب آرشیوی و قدیمی تر، مجال دیده شدن بیشتری پیدا می کنند که امروز هم چنین بود. در ادامه نگاهی انداخته ایم به اخبار پربازدید امروز خبرآنلاین: ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
اتهام زنی عجیب و غریب نیکی هیلی به ایران

اتهام زنی عجیب و غریب نیکی هیلی به ایران نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل متحد، روز بسیج دانش آموزی را نشان دهنده استفاده ایران از کودکان در جنگ توصیف و تهدید کرد: هر کسی با شرکت های تحریم شده بسیج تعامل کند، تحت تحریم های آمریکا قرار می گیرد.
نیکی هیلی که این روزها کمتر در سازمان ملل دیده می شود بر اساس سرسپردگی همیشگی خود به صهیونیست ها در نشست روز پنج شنبه شورای امنیت که با موضوع فلسطین برگزار شد، حضور یافت.
وی با انحراف از مساله اصلی نشست، همچون گذشته به ایران اشاره کرد و در راستای جریان سازی اخیر دولت آمریکا در اتهام استفاده ایران از کودکان در جنگ ها و سوریه افزود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
گلایه عجیب سیدجلال از پرسپولیسی ها؛هواداران ما فریب خوردند!

گلایه عجیب سیدجلال از پرسپولیسی ها؛هواداران ما فریب خوردند! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس پس از برتری تیمش مقابل نود ارومیه، در مصاحبه پس از بازی در کمال تعجب از هواداران تیمش انتقاد کرد.
سید جلال گفت: از تماشاگرانی که امروز به ورزشگاه آمدند ممنونم اما آن هایی که به استادیوم نیامدند، فریب خوردند و مطمئنا بعدها مشخص می شود که چقدر این مساله به ضرر تیم تمام می شود. کمال کامیابی نیا مصدوم می شود. منشا هم مصدوم می شود. ما در کل 4 مصدوم داریم من می دانستم شرایط جوری است که اگر تماشاگران به استادیوم می آمدند، بازیکنان جوانی که در بازی بودند می توانستند خودشان را نشان دهند خودشان را آماده تر کنند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
قرمزها امیدوار باشند؛ کمال گتوزو شاید به السد برسد

قرمزها امیدوار باشند؛ کمال گتوزو شاید به السد برسد به گزارس خبرگزاری خبرآنلاین؛ مصدومیت کمال کامیابی نیا در دقیقه 65 دیدار مقابل نود ارومیه هواداران پرسپولیس را بسیار نگران کرد. مصدومیتی بد موقع که در آستانه دیدار با السد به سراغ هافبک دفاعی پرسپولیسی ها آمد.
با این حال اما خبر برانکو از مصدومیت کمال چندان هم ناامید کننده نبود. سرمربی سرخ ها در کنفرانس خبری مصدومیت کامیابی نیا را چندان جدی ندانست و ابراز امیدواری کرد که این هافبک تاثیر گذار به بازی سه شنبه شب در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسد.
254 251 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
فیلم | نسل آینده اتوبوس های شهری

فیلم | نسل آینده اتوبوس های شهری Video/Audio Link
6161
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
جوان شیطان صفت، دختران را می دزدید و آزار و اذیت می کرد

جوان شیطان صفت، دختران را می دزدید و آزار و اذیت می کرد سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی شیطان صفت خبر داد که در پوشش وبگردی در فضای مجازی و مسافرکش، اقدام به فریب و ربایش دختران جوان به قصد آزار و اذیت آن ها کرده است.
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: در مورخه 1397/07/05 پرونده ای با موضوع آدم ربایی منجر به آزار و اذیت از شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران، جهت رسیدگی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
اظهارات شاکی پرونده
شاکی پرونده با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 0 ساعت پیش
قربانی جایگزین بن سلمان در پرونده ترور خاشقجی، کیست؟

قربانی جایگزین بن سلمان در پرونده ترور خاشقجی، کیست؟ به نقل از روزنامه لبنانی الاخبار، بر اساس روندی که در تحقیقات دنبال می شود، قرار است فرد دیگری قربانی این اتهام شود. این موضوع با استقبال آمریکا مواجه شده، اما ترکیه نیز باید با این اتفاق موافقت کرده و اسناد این پرونده را به صورت محرمانه نگهداری کند.
از زمان آغاز سفر مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و فرستاده رئیس جمهور این کشور برای حل پرونده خاشقجی بر اساس حفظ منافع آمریکا، به نظر می رسد همکاری ترکیه و عربستان سعودی شکل گرفته است. همکاری که البته باعث شود محمد بن سلمان از اتهامات مطرح شده تبرئه گردد و صدور دستور ترور از سوی وی رد شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
خشونت در انگلیس رکورد می زند؛ چاقوکشی در صدر

خشونت در انگلیس رکورد می زند؛ چاقوکشی در صدر آمار منتشر شده نشان می دهد که در 12 ماه منتهی به ژوئن گذشته، پلیس 39 هزار و 332 فقره جرم در حوزه چاقوکشی ثبت کرده که این میزان مؤید افزایش 12 درصدی و بالاترین آمار ثبت شده تاکنون به شمار می رود.
بر اساس اعلام دفتر آمار ملی انگلیس، 5 میلیون 600 هزار جرم در یک سال گذشته به ثبت رسیده که این میزان 19 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش نشان می دهد. 'مگان الکین' رئیس بخش جرائم و عدالت دفتر آمار ملی انگلیس می گوید: چاقوکشی در انگلیس طی 4 سال گذشته روند افزایش طی کرده است. ' هرچند آمار حملات مسلحانه کاهش نشان می دهد اما سایر جرائم مانند دزدی، سرقت خودرو و کف زنی افزایش یافته است.' ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
صعود سخت پرسپولیس با شلیک حاجی انصاری دیدار شاگرد و استاد در یک هشتم نهایی جام حذفی

صعود سخت پرسپولیس با شلیک حاجی انصاری دیدار شاگرد و استاد در یک هشتم نهایی جام حذفی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آخرین بازی مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور، تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی موفق شد با یک گل از سد حریف سرسخت خود، تیم نود ارومیه عبور کند.
در این مسابقه که بر خلاف انتظارات اصلا برای شاگردان برانکو آسان پیش نرفت، محمد انصاری در دقیقه 59 با شوتی از راه دور موفق به گلزنی شد تا سرخ پوشان راهی مرحله بعد شوند.
پرسپولیس در مرحله یک هشتم مهمان سپیدرود رشت خواهد بود.
نکته منفی این دیدار برای پرسپولیسی ها اما مصدومیت کمال کامیابی نیا از ناحیه کتف بود. مصدومیتی که باعث شد این بازیکن در دقیقه 65 زمین بازی را ترک کند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
مصدومیت کهنه به سراغ کمال آمد؛ به السد می رسد؟

مصدومیت کهنه به سراغ کمال آمد؛ به السد می رسد؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در دقیقه 65 بازی تیم های پرسپولیس و نود ارومیه، مصدومیتی کهنه باز هم به سراغ کمال کامیابی نیا آمد تا در آستانه بازی حساس مقابل السد قطر، هواداران و کادرفنی پرسپولیس شوک جدیدی را متحمل شوند.
کمال که پیش از این چندین بار هم از ناحیه کتف مصدوم شده بود، در این بازی هم به دلیل آسیب دیدگی و دردی که از آن ناحیه احساس می کرد زمین بازی را ترک کرد تا حضورش برای بازی سه شنبه مقابل السد در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
254 41 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
پرداخت 100 میلیون دلار توسط عربستان به آمریکا برای چه بود؟

پرداخت 100 میلیون دلار توسط عربستان به آمریکا برای چه بود؟ به نقل از سایت روسیاالیوم، رسانه های آمریکایی پیشتر از پرداخت 100 میلیون دلار به واشنگتن از سوی ریاض به منظور حمایت از تلاش های این کشور در شمال شرق سوریه همزمان با سفر مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا در روز سه شنبه به ریاض خبر دادند.
آمریکا در حال حاضر بر قسمت هایی از مناطق شمالی سوریه در بخش شرقی رود فرات تسلط دارد و از نیروهای سوریه دموکراتیک که اکثر آن ها را کردهای سوری تشکیل می دهد، حمایت می کند.
در همین راستا، برت مک گورک، نماینده ویژه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ائتلاف ضد داعش تحت امر واشنگتن تاکید کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
عکس | موتور سواری محمدحسین مهدویان و هادی حجازی فر

عکس | موتور سواری محمدحسین مهدویان و هادی حجازی فر به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به مناسبت پایان فیلمبرداری ماجرای نیمروز 2: رد خون در کرمانشاه، محمدحسین مهدویان (کارگردان) عکسی از خود و هادی حجازی فر (بازیگر) را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
او به همراه این عکس نوشت: برادر بی قراره، برادر شعله واره، برادر دشت سینه اش، لاله زاره
فیلمبرداری این فیلم با کارگردانی محمدحسین مهدویان و بازی هادی حجازی فر، جواد عزتی، بهنوش طباطبایی، محسن کیایی، هستی مهدوی، حسین مهری و مهدی زمین پرداز از اواخر شهریور امسال در کرمانشاه کلید خورد و در تهران ادامه پیدا خواهد کرد.
5757 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
هشدار اتمی پوتین/ حمله به روسیه سبب می شود به بهشت برویم !

هشدار اتمی پوتین/ حمله به روسیه سبب می شود به بهشت برویم ! ولادیمیر پوتین امروز در نشست عمومی پانزدهمین کنفرانس باشگاه مباحثه والدای در منطقه کراسنایا پالیانا در حومه شهر سوچی افزود: روسیه نخستین کشور نخواهد بود که در جنگ از سلاح اتمی علیه کشور دیگری استفاده کند چرا که در دکترین هسته ای ما استفاده پیشگیرانه از سلاح اتمی وجود ندارد.
وی یادآورشد: زمانی ما از سلاح هسته ای استفاده خواهیم کرد که اطمینان یابیم حمله ای علیه روسیه آغاز شده و در این صورت حدود 10 ثانیه بعد ، به سوی آن کشور سلاح اتمی پرتاب می کنیم.
**روسیه در امور داخلی هیچ کشوری دخالت نمی کند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 1 ساعت پیش
درگیری لفظی نمایندگان سوریه و عربستان در نشست شورای امنیت

درگیری لفظی نمایندگان سوریه و عربستان در نشست شورای امنیت به نقل از خبرگزاری فرانسه، نمایندگان سوریه و عربستان در سازمان ملل در پایان نشست تخصصی شورای امنیت درباره سوریه اتهامات شدیدی را درخصوص ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار و منتقد عربستانی به یکدیگر وارد کردند.
پس از اظهارات مداخله آمیز عبدالله المعلمی، سفیر عربستان در سازمان ملل، بشار الجعفری، همتای سوری وی خواستار پاسخ به اتهامات المعلمی شد.
الجعفری تصریح کرد: نماینده عربستان از اراده نظام کشورش برای کمک به ملت سوریه سخن گفت، در حالی که این نکته را نادیده گرفت که همین نظام مسئول اصلی رشد و انتشار تروریسم در سوریه، عراق، لبنان، اردن، مصر، لیبی، افغانستان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
رضا امیر یاراحمدی درگذشت

رضا امیر یاراحمدی درگذشت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا امیر یار احمدی، هنرمند پیشکسوت و عضو موسسین و هیئت مدیره انجمن مجسمه سازان، شب گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.
ساخت ساختمان اجلاس کنفرانس سران، بازسازی نمای ساختمان مجلس شورای ملی در بهارستان و همچنین ساخت پیکره برنزی ابوالقاسم فردوسی، مولانا، ابونصر فارابی، ابن سینا و سردار مجید بقایی از فعالیت های هنری این هنرمند به شمار می آیند.
5757 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 2 ساعت پیش
یهودیان آمریکا به دمکرات ها رأی خواهند داد؟

یهودیان آمریکا به دمکرات ها رأی خواهند داد؟ به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، براساس نظرسنجی انجام شده توسط موسسه الکترال یهود 74 درصد از یهودیان آمریکا در انتخابات نوامبر به کاندیداهای دموکرات رای خواهند داد.
این نظرسنجی نشان داده که در کل 75 درصد از یهودیان آمریکا از عملکرد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بخصوص در مسائلی نظیر اقدامات یهودستیزی، پرونده هسته ای ایران و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس رضایت ندارند.
اگر چه حدود 92 درصد از پرسش شوندگان به عنوان حامیان اسرائیل خود را معرفی کرده اند اما تنها 6 درصد گفته اند که مواضع اسرائیلی ترامپ باعث شده تا آنها حمایت از وی یا یک کاندیدای جمهوری خواه را در نظر بگیرند.
49311 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
جهانگیری:گرفتار فرسایش سرمایه اجتماعی شده ایم

جهانگیری:گرفتار فرسایش سرمایه اجتماعی شده ایم به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری ها، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز در مجمع عمومی مجمع نمایندگان ادوار که در مجتمع تلاش برگزار شد اظهار داشت: شرکت در جمع چهره های که جزو افراد نخبه در حوزه های مختلف هستند و در مسئولیت های مختلف کشور حضور داشتند فرصت مغتنمی است.
وی افزود: شرایط امروز کشور پیچیده چندوجهی وخطی است. تلاش های وسیع داخلی و خارجی انجام می گیرد که برای کشور و دولت مشکل ایجاد کند. بعد خاصی از ابعاد مورد نظر نیست.
اهم اظهارات جهانگیری به شرح زیر است:
* شرایط موجود صرفا محصول عوامل اقتصادی نیست هرچند عده ای اصرار دارند بگویند شرایط موجود کشور بدلیل ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
یکه تازی پدیده در صدر جدول؛این بار فولاد قربانی شد

یکه تازی پدیده در صدر جدول؛این بار فولاد قربانی شد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم های فوتبال پدیده مشهد و فولاد خوزستان در نخستین بازی هفته نهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد به مصاف هم رفتند و شاگردان یحیی گل محمدی در پایان با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیدند.
در این بازی که رضا مهدوی قصاوت آن را به عهده داشت، نیمه اول گلی دربر نداشت. در نیمه دوم یونس شاکری روی ضدحمله در دقیقه 55 ودرحالی که با دروازه بان فولاد تک به تک شده بود برای پدیده گلزنی کرد. گل دوم پدیده نیز در موقعیت مشابه به ثمر رسید و این بار محمدرضا خلعتبری در دقیقه 78 از روی ضربه شروع مجدد که از زمین خودی زده شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 3 ساعت پیش
چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟ / یادداشت رسمی توئیتر روی پست های حذف شده

چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟ / یادداشت رسمی توئیتر روی پست های حذف شده به گزارش خبرآنلاین، وی اخیراً در مصاحبه ای گفت: بحث اصلی تمرکز است که می تواند با غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ها از یک اپلیکیشن در آنِ واحد استفاده کند. به گفته دورسی روی لپ تاپ نمی توان چنین تمرکزی داشت و هر چیزی هنگام کار ممکن است ظاهر شود و مانع از انجام کار اصلی شود اما با موبایل چنین چیزی رخ نمی دهد.{ لینک }{ لینک }
وی زمانی که با همکاران خود جلسه دارد، موبایل را نیز کنار گذاشته تا روی موضوع موردبحث تمرکز داشته باشند. دورسی در این زمینه می گوید: اگر قرار است 15 دقیقه مفید در جلسه داشته باشیم این 15 دقیقه بدون موبایل و لپ تاپ می تواند واقعاً همان 15 دقیقه باشد! ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
حمله قلعه نویی به کی روش با ادبیات جدید

حمله قلعه نویی به کی روش با ادبیات جدید به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی یکی از مربیان منتقد کی روش بود. او از سال اول حضور مربی پرتغالی در ایران نسبت به رفتارهای کی روش انتقاد داشت و هواداران او را عاشقان چشم آبی می دانست. قلعه نویی در چند سال اخیر دیگر از کی روش انتقاد نکرد و سکوت پیشه کرد و سعی کرد حرف هایش را در قالب مسائل اجتماعی در اینستاگرامش بزند. او پس از چند سال سکوت درباره تیم ملی و کی روش حالا دوباره انتقاداتش را علنی کرده است. او در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر نساجی نسبت به اتفاقات افتاده بین تیم ملی بزرگسالان،تیم ملی امید و صحبت های میک مک درموت درباره حمید استیلی واکنش نشان داد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 4 ساعت پیش
آسیا به پرسپولیس یک قهرمانی بدهکار است

آسیا به پرسپولیس یک قهرمانی بدهکار است به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کاویانپور اما می گوید این بار، شرایط با گذشته متفاوت است. او گفت: پرسپولیس با هدایت برانکو به تیم بسیار خوبی بدل شده است. دو بار صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دو فصل پیاپی برای هیچ باشگاهی به راحتی رقم نمی خورد و پرسپولیسی ها به صورت شانسی به این افتخارات نرسیده اند. آنها برای این جایگاهی که ساخته شده، زحمات زیادی کشیدند و یک مربی خوب مثل برانکو را روی نیمکت شان داشتند. کاویانپور اضافه کرد: آسیا به پرسپولیس یک قهرمانی بدهکار است و فکر می کنم زمان آن رسیده که برانکو بتواند این بدهی را از لیگ قهرمانان به دست بیاورد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 5 ساعت پیش
چشمی دیدار با سایپا را از دست داد

چشمی دیدار با سایپا را از دست داد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با اعلام بیژن طاهری روزبه چشمی بازیکن ملی پوش استقلال به دلیل مصدومیت بازی با سایپا را از دست داد.
چشمی در دیدار با بولیوی 90 دقیقه به میدان رفت و روز چهارشنبه به ریکاوری پرداخت اما روز پنجشنبه در تمرین شرکت نکرد تا به این ترتیب شانس حضور برابر سایپا را از دست بدهد.
استقلال همچنین در این دیدار فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری را نیز در اختیار ندارد و زکی پور نیز به دلیل محرومیت غایب است.
256 251 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 6 ساعت پیش
سرقت بانک صادرات با پوشش زنانه!

سرقت بانک صادرات با پوشش زنانه! جعفر مردانی افزود: 2 تن از سارقان با شلیک یک گلوله و با تهدید و ایجاد رعب و وحشت حاضران بانک صادرات و با استفاده از ازدحام مردمی در خارج از بانک توانستند این مقدار پول نقد را به سرقت ببرند.
وی گفت: سارقان مسلح با استفاده از یکدستگاه پراید و با استفاده از ازدحام و شلوغی بیرون از بانک گریختند، اما ماموران انتظامی همچنان در تعقیب سارقان هستند.
ماموران انتظامی در حال بررسی چگونگی وقوع سرقت هستند.
برخی شاهدان عینی از تعداد 3 سارق خبر می دهند و عنوان می کنند دستگیر شده اند.
شهرستان لردگان در 160 کیلومتری شهرکرد و محل تردد استان چهارمحال و بختیاری با خوزستان است.
46 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 6 ساعت پیش
سیاست جدید صدا و سیما، قطع همکاری با فردوسی پور است

سیاست جدید صدا و سیما، قطع همکاری با فردوسی پور است به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، میلاد دخانچی، مجری برنامه جیوگی درباره شایعاتی که درباره خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما شنیده می شود، در کانال تلگرامی خود نوشت:
خبرها حاکی از اتخاذ یک سیاست جدید مبنی بر قطع همکاری سازمان صدا و سیما با عادل فردوسی پور است؛ سیاستی که مدیران این مجموعه را با وضعیت بغرنجی روبرو کرده است.
از طرفی عدم تمکین به چنین سیاستی قطعا پرهزینه خواهد بود و از طرف دیگر اعمال این سیاست به معنی قبول فشار از سمت فرهنگ عامه بوده، مخصوصا در زمانی که، درست یا غلط، مدیریت شبکه سه با برندینگ جوانگرانی حزب اللهی عجین شده و تصمیماتی این چنین به قدرت سخت نهادهای حاکمیتی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 3 روز و 6 ساعت پیش
تصاویر | جلوه های زیبای خزان در جهان

تصاویر | جلوه های زیبای خزان در جهان اسکاتلند
شهر برلین آلمان
شهر لندن انگلستان
روسیه
شهر وین اتریش
شهر دوبلین ایرلند
شهر مینسک بلاروس
شهر بودری سوئیس
شهر لوزان سوئیس
عکس ها: reuters
61282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 7 ساعت پیش
توضیح وزارت علوم درباره جعلی بودن مدرک نماینده سابق مجلس/ سند

توضیح وزارت علوم درباره جعلی بودن مدرک نماینده سابق مجلس/ سند چندی پیش وزارت راه و شهرسازی در راستای مبارزه با فساد در سیستم نظام مهندسی استان تهران اقدام به شفاف سازی های گسترده کرد که در این بین جعلی بودن مدارک سیدمهدی هاشمی رییس سابق سازمان نظام مهندسی و رییس کمیسیون عمران مجلس در دوره نهم اعلام شد.
دانشگاه امام حسین بلافاصله در نامه ای خطاب به حراست سازمان نظام مهندسی استان تهران اعلام کرد که مدرک وی در رشته کارشناسی عمران با تاریخ فارغ التحصیلی 03/08/1372 از این دانشگاه مورد تایید نیست.
عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی هم با توجه به جعلی بودن مدارک دانشگاهی هاشمی اقدام به لغو پروانه اشتغال به کار مهندسی وی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 8 ساعت پیش
تبلیغات قانونی حب ترک تریاک با بشارت به شیره ای های محترم در یک روزنامه/ عکس

تبلیغات قانونی حب ترک تریاک با بشارت به شیره ای های محترم در یک روزنامه/ عکس آگهی قانونی ترک تریاک با استفاده از حب
17231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 8 ساعت پیش
چرا امام سال 42 به نهضت آزادی اجازه ملاقات نداد؟

چرا امام سال 42 به نهضت آزادی اجازه ملاقات نداد؟ حجت الاسلام محمدحسن رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران و رئیس شورای مرکزی جمنا، صبح امروز(پنجشنبه 26 مهر ماه) در پنجمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان با بیان اینکه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به همه دستورات قرآن ایمان دارند، اظهار داشت: در مقابل، برخی افراد و جریانات به بعضی از آیات قرآن ایمان دارند و به برخی دیگر، نه.
وی با اشاره به آیه قرآن کریم مبنی بر اینکه یهود و نصاری از شما راضی نخواهند شد، مگر اینکه از آیین خود دست بردارید، گفت: ترامپ و صهیونیست ها هزار برابر از یهود و نصاری بدتر هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
"سی ان ان" طراح عملیات قتل جمال خاشقجی را معرفی کرد

"سی ان ان" طراح عملیات قتل جمال خاشقجی را معرفی کرد به نقل از شبکه "سی ان ان" یکی از منابع آگاه در گفتگو با این شبکه عنوان داشت، افسر عالی رتبه از نزدیکان محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی است و مشخص نشد که آیا ولیعهد در جریان اجرای این عملیات بوده است یا خیر. اما دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت: شاهزاده محمد بن سلمان داشتن هرگونه اطلاعات در مورد حوادث کنسولگری را تکذیب کرده است.
منبع دوم در گفتگو با شبکه "سی ان ن" تصریح کرد، افسر عالی رتبه تیم خود را برای بازجویی از خاشقچی جمع آوری و اعزام کرد .وی گفت: آنها به وجود ارتباط میان خاشقجی و قطر تردید داشتند اما هیچ مدرکی مبنی بر وجود روابط میان قطر و خاشقجی وجود ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
کاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین

کاهش تعرفه رومینگ زائرین همراه اولی اربعین به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول بمنظور رفاه حال زائرین اربعین حسینی، تعرفه تماس رومینگ بین الملل شامل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکین خود در عراق را کاهش داد.
بر این اساس از روز سه شنبه 24 مهر تا روز جمعه 11 آبان ماه سال جاری، تعرفه مکالمه مشترکین همراه اول با ایران دقیقه ای 2499 تومان، مکالمه دریافتی دقیقه ای 899 تومان، مکالمه با شماره داخلی عراق دقیقه ای 2499 تومان، ارسال پیامک 899 تومان به ازایِ هر پیامک و اینترنت همراه 499 تومان به ازای هر مگابایت محاسبه می شود. گفتنی است روشن کردن گوشی تلفن همراه هزینه ندارد و دریافت پیامک نیز رایگان است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی وتوسعه استان چهارمحال وبختیاری

برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی وتوسعه استان چهارمحال وبختیاری به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، اقبال عباسی در شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرابی چهارمحال و بختیاری، در واگذاری طرحهای نیمه تمام و قابل برون سپاری به بخش خصوصی همت بیشتری داشته باشند.
وی یادآور شد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری در تمامی جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان روند واگذاری طرحهای نیمه تمام و قابل برون سپاری به بخش خصوصی را گزارش دهد.
رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
دستگیری 23 سارق با 49 فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری

دستگیری 23 سارق با 49 فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ"فضل اله برزوئی" افزود: ماموران پلیس آگاهی و شهرستان های شهرکرد، لردگان، بروجن، فارسان، سامان، کوهرنگ و کیار با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه های سرقت موفق شدند 23 سارق را دستگیر کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: بر اساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به 49 فقره سرقت خودرو، وسائل داخل و پلاک خودرو، احشام ، منزل، اماکن خصوصی و موتورسیکلت اعتراف کردند که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
46 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
چگونه وارد دنیای بازیگری شویم؟

چگونه وارد دنیای بازیگری شویم؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه تخصصی سینماگرام ؛ امشب (پنجشنبه 26مهرماه) در بخش شعبده های بازیگری با حضور میکائیل شهرستانی و با محوریت این موضوع که چگونه وارد دنیای بازیگری شویم؟! روی آنتن شبکه چهار می رود.
عزیزاله حاجی مشهدی و طهماسب صلح جو در بخش سوژه هفته پیرامون انتخاب مدیر سازمان سینمایی به گفت وگو می نشینند.
همچنین محسن برمهانی در بخش مسئله هفته در خصوص مسائل پخش آثارسینمایی ایران در بازارهای جهانی صحبت می کند و فرزاد موتمن در بخش فرزاد موتمن تقدیم می کند همراه با روبرت صافاریان سکانس_پلان در سینما را محوریت گفت وگو قرار خواهد داد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 10 ساعت پیش
کارگران این کارخانه به جای دستمزد، "نوشابه" می گیرند!

کارگران این کارخانه به جای دستمزد، "نوشابه" می گیرند! حمید خیرخواه (دبیر کانون بازنشستگان شهرستان گرگان و رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گلستان) پیرامون مسائل و مشکلات این روزهای شرکت زمزم گرگان گفت: من خودم 24 سال در این شرکت مشغول به کار بودم و 16 سال رییس شورای اسلامی کار و فرمانده بسیج آنجا بودم. در سال 92 هم بازنشسته شدم. اکنون این شرکت بین 210 الی 215 کارگر دارد.
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گلستان در خصوص وضعیت کنونی شرکت بیان داشت: با انتخاب مهندس محمد سعیدی کیا به ریاست بنیاد مستضعفان (که شرکت زمزم هم ازجمله زیرمجموعه های آن محسوب می شود) انتظار می رفت با توجه به سوابق طولانی انقلابی-مدیریتی وی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 11 ساعت پیش
حضور باوقار زنان ایرانی در ورزشگاهها ، توطئه تبلیغاتی بیگانگان را نقش بر آب کرد

حضور باوقار زنان ایرانی در ورزشگاهها ، توطئه تبلیغاتی بیگانگان را نقش بر آب کرد امروز دیگر کمتر کسی تردید دارد که عمده شبکه های خبری تبلیغی گوناگون فارسی زبان در خارج از کشور که مرکز آنها در لندن و واشنگتن است با سرمایه مالی سعودی ها و اماراتی ها، همچنین جهت دهی سیاسی صهیونیست ها اداره می شوند تا اجرای جبهه جنگ روانی علیه ایران را امتداد دهند.
جنگ روانی بخش مهمی از سیاست های ترامپ علیه ایران دولت و مردم است، محور اصلی آن افکارسازی در داخل میهن است. با شرکت خانم ها در مسابقه فوتبال تیم ملی ایران با تیم ملی بولیوی، یک باره و بهره گیری از سوژه تبعیض علیه زنان در جمهوری اسلامی، سوژه در رسانه های بیگانه (فارسی زبان) فرو ریخت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 11 ساعت پیش
عکس یادگاری حسن چپقلی که 65 سال پیش زوج جوان را کشته بود، لحظاتی قبل از اعدام/ عکس

عکس یادگاری حسن چپقلی که 65 سال پیش زوج جوان را کشته بود، لحظاتی قبل از اعدام/ عکس حسن چپقی قبل از اعدام در مهرماه 1332
17231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 11 ساعت پیش
باور کنید اینجا گیلان و صومعه سرا ست/عکس

باور کنید اینجا گیلان و صومعه سرا ست/عکس عکس:فرید کامران نیا
1717 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
روزنامه اعتماد: ریشه اعتقاد مردم را نفاق و دروغ می سوزاند نه حضور زنان در ورزشگاه

روزنامه اعتماد: ریشه اعتقاد مردم را نفاق و دروغ می سوزاند نه حضور زنان در ورزشگاه الحمدلله جز معدودی از غیورمردان کمتر کسی معترض این حضور شد. نه راهپیمایی ای به راه افتاد و نه تحصنی صورت گرفت. علتش را نمی دانم. بعید می دانم آنهایی که وظیفه خود می دانند در چنین مواقعی کف بر لب آورند و حارسان صورت های ظاهری اخلاق باشند اهل تامل و تفکر باشند و با فکر کردن به این نتیجه رسیده باشند که اعتراض به حضور خانم ها در ورزشگاه کاری است عبث.
اما امیدوارم که آمران این بندگان خدا اندکی در کار و بار خود درنگ بیشتری کرده باشند که اگر چنین باشد بر این مژده جان فشاندن رواست. بالاخره پس از سال ها اگر بتوانیم از نزاع بر سر نکو گرفتن صورت و غافل شدن از معنی به العدل اساس الاحکام برسیم و ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
ماجرای عجیب گلوله های ناغافلی که دانشگاهیان اهواز را زخمی می کند

ماجرای عجیب گلوله های ناغافلی که دانشگاهیان اهواز را زخمی می کند دکتر شهلا وزیری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز حدود ساعت 21 دوشنبه شب (23 مهرماه)، در مسیر بازگشت به منزل خود واقع در کوی استادان اهواز، هدف اصابت یک تیر بازگشتی از خارج دانشگاه که به صورت هوایی شلیک شده بود، قرار گرفت و از ناحیه شانه مجروح شد.
همچنین در اوایل مهرماه در حادثه ای مشابه یک تیر سرگردان که خارج از دانشگاه شلیک شده بود، به شانه یک دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در داخل این دانشگاه اصابت کرد.
سرهنگ علی قاسم پور با اشاره به اصابت یک تیر بازگشتی به این استاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
دزد اموال صاحب خانه: از 17 سالگی عاشق بودم و معتاد، من را ببخشید!

دزد اموال صاحب خانه: از 17 سالگی عاشق بودم و معتاد، من را ببخشید! جوان 25 ساله ای که پس از چندین بار دستبرد به اموال صاحبخانه اش در چنگ قانون گرفتار شده است با بیان این که سرقت ها را قبول دارم و از شاکی می خواهم از گناهانم گذشت کند در تشریح سرگذشت سیاه خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: فرزند چهارم یک خانواده هشت نفره هستم که سه برادر و دو خواهر دارم پدرم به دلیل این که تحصیلاتی نداشت هیچ وقت نمی توانست شغل مناسبی پیدا کند تا این که بالاخره با راهنمایی های دیگران به عنوان کارگر فضای سبز در شهرداری مشغول کار شد.
با آن که درآمد زیادی نداشت و مادرم نیز خانه دار بود ولی زندگی آرام و توام با قناعت داشت به طوری که دستش را نزد دیگران دراز ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
نماینده شهرکرد:چین و روسیه به ما گفته اند اگرFATF را نپذیرید با شما کار نمی کنیم

نماینده شهرکرد:چین و روسیه به ما گفته اند اگرFATF را نپذیرید با شما کار نمی کنیم اردشیر نوریان در نشست با دانشجویان دانشگاه شهرکردگفت: هدف اولیه FATF معطوف به مساله مقابله با پولشویی بود که پس از حملات 11سپتامبر مساله مقابله با تروریست و مساله مربوط به آن نیز اضافه شد.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: تا زمان حاضر 187کشور به این باشگاه پیوسته اند و تعدادی در صف ورود به این گردهمایی اند و برخی از کشورها نیز در گروه سوم است که مشمول اقدامات مقابل هستند.
به گفته وی، کارشناسان FATF در گزارش سالانه خود به موضوع کشورهای پر ریسک برای سرمایه گذاری نیز اشاره می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
پرداخت روزی یک میلیارد تومان از سوی یک موسسه کنکور به صدا و سیما برای تبلیغات

پرداخت روزی یک میلیارد تومان از سوی یک موسسه کنکور به صدا و سیما برای تبلیغات یعنی آموزش و پرورش کشور ما یکی از منابع مهم از بین بردن طبیعت است. به خاطر این که هرسال کتاب های درسی عوض شود تا کسانی که کتاب کمک درسی می خواهند دیگر نتوانند از کتاب های سال گذشته استفاده کنند و کتاب ها هرسال تجدید چاپ شود...
تنها یک ناشر کتاب کمک درسی در کشور بیشتر از 330 عنوان کتاب چاپ کرده و مبلغ 350 میلیارد در یک سال برای تبلیغات به صدا وسیما پرداخت کرده است !
این بخشی از صحبت های یک کارشناس است که دیروز ترند شد. کاربری نوشته: این چیزا نشون میده که توی کنکور مافیایی وجود داره که نمیذاره هیچ وقت از بین بره وزیر هم چند روز قبل همین را گفت!
17231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
چاقوکشی روی یک طلبه و همسرش در همدان

چاقوکشی روی یک طلبه و همسرش در همدان سرهنگ رضا زارعی افزود: با داد و فریاد این مجروحان و کمک خواهی آنان ضارب از ترس گیرافتادن هراسان به داخل کوچه فرار کرد که در این حین با دختربچه ای کوچک هم برخورد که او را هم زخمی کرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان هم گفت: به گفته پدر ضارب فرزند آنها با این خانواده هیچ مشکلی نداشته و سال ها با صلح و دوستی کنار هم زندگی می کردند و به صورت غیرمنتظره این حادثه تأسف بار اتفاق افتاده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان هم درباره وضعیت مجروحان این حادثه گفت: مرد خانواده (48ساله) با حالت آسیب دیدگی بر اثر ضربات چاقو از ناحیه ساعد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 12 ساعت پیش
شنای خاویر باردم خلاف جهت آب/ حمایت قاطع از وودی آلن در ماجرای اتهام آزار جنسی

شنای خاویر باردم خلاف جهت آب/ حمایت قاطع از وودی آلن در ماجرای اتهام آزار جنسی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، خاویر باردم بازیگر برنده جایزه اسکار در جشنواره فیلم لومیر درباره موضوعات بسیاری از جمله طرح اتهامات جنسی علیه وودی آلن صحبت کرد.
باردم در این جشنواره بار دیگر مواضع خود را درباره ماجرای اتهامات جنسی علیه وودی آلن تکرار کرد. این بازیگر که در فیلم ویکی کریستینا بارسلونا به کارگردانی آلن بازی کرده است، می گوید حاضر است بدون درنگ در فیلم دیگری به کارگردانی وودی آلن بازی کند.
باردم گفت: وودی آلن نابغه است. من حاضرم همین فردا در فیلم دیگری از او بازی کنم. و با تاکید بر اثبات بی گناهی وودی آلن در دادگاه گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
فیلم | ذوق زدگی یک خارجی برای چای و نبات ایرانی

فیلم | ذوق زدگی یک خارجی برای چای و نبات ایرانی Video/Audio Link
6161
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
خیز بلند یوونتوس برای خرید ستاره جوان منچستر

خیز بلند یوونتوس برای خرید ستاره جوان منچستر به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نشریه انگلیسی سان با انتشار گزارشی مدعی شد باشگاه یوونتوس، مارکوس رشفورد را به عنوان گزینه بعدی خود در بازار نقل وانتقالات در نظر دارد، این در حالی است که این مهاجم 20 ساله این فصل آنطور که باید نتوانسته زیرنظر ژوزه مورینیو در ترکیب اصلی منچستریونایتد به میدان برود. رشفورد که فصل گذشته در 52 بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفت و 13 گل هم به ثمر رساند، اکنون مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار گرفته و این باشگاه ایتالیایی در نظر دارد با پیشنهادی 65 میلیون پوندی او را به خدمت بگیرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
دلخوری منشا از مدیران پرسپولیس

دلخوری منشا از مدیران پرسپولیس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدیریت باشگاه پرسپولیس که به گادوین منشا قول داده بود نهایتا تا پایان این هفته به وی پرداختی داشته باشند نتوانست به قول خود عمل کند تا این بازیکن و دیگر خارجی های پرسپولیس همچنان در انتظار باشند. منشا اوایل این هفته از گرشاسبی خواسته بود به هر شکلی که هست به وی پول دهد چرا که قصد خانواده اش در ایتالیا شدیدا نیاز به پول دارند و وقتی متوجه شد باز هم باید چند روز دیگر صبر کند، دلخور شد. گویا همه مراحل اداری که باید برای پرداخت ارز به باشگاه پرسپولیس طی شود، تقریبا سپری شده و تا آخر هفته آینده مبلغ مورد نظر در اختیار این باشگاه قرار خواهد گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 14 ساعت پیش
رامبد جوان فرشته می شود و رابرت ردفورد خبرنگار حقیقت و خون به پا می شود مهم ترین آثار خارجی هستند | مرگ نیکی کریمی در فیلم

رامبد جوان فرشته می شود و رابرت ردفورد خبرنگار حقیقت و خون به پا می شود مهم ترین آثار خارجی هستند | مرگ نیکی کریمی در فیلم به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در آخرین تعطیلات هفتگی مهر، شبکه های تلویزیونی شاهد پخش 22 فیلم سینمایی و تلویزیونی ایرانی و خارجی خواهند شد.
فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن حقیقت ، انار ، نقطه رهایی ، جعبه موسیقی ، گردان آب نبات چوبی ، نشانه ، در انتظار تابستان ، آدم های معمولی ، شمشیرباز ، به خاطر برادرم ، خون به پا می شود ، تصویری از سفر به ماه ، ریو 2 ، جرج کنجکاو ، هیمالیا ، جاودانگی ، ساعت یک نیمه شب ، زمین بازی ، چگونه اژدهای خود را آموزش دهید 2 ، اختراع آقا جون ، فراری و ایستگاه ، پنج شنبه و جمعه 26 و 27 مهر از شبکه های مختلف سیما روی آنتن می روند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 14 ساعت پیش
کی روش و جدال های بی پایان مروری بر مهم ترین مشاجره های سرمربی پرتغالی در ایران

کی روش و جدال های بی پایان مروری بر مهم ترین مشاجره های سرمربی پرتغالی در ایران امیرمحمد سلیمانی: به عقب باز می گردیم، سال 1389؛ عملکرد ضعیف تیم ملی ایران در جام ملت های 2011 مسئولان فدراسیون فوتبال را مجبور به تغییر سرمربی کرد. جنجال های کی روش از همان ابتدا آغاز شد. او که برای حضور در تیم ملی کشورمان به توافق رسیده بود، در بامداد بیست و پنجم بهمن ماه با ارسال ایمیلی به فدراسیون فوتبال به دلایل خانوادگی از مسئولیت خویش انصراف داد اما مدتی نگذشت تا در 19 فروردین 1390 هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد. کارلوس کی روش، حالا با سابقه ترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران است. او دستاورد های بسیاری در تیم ملی داشته است، اما آیا فضای تیم را بدون حاشیه مدیریت می کند؟ ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 14 ساعت پیش
پروین هم علیه کی روش موضع گرفت: موفقی؟ آفرین ولی پولش را می گیری

پروین هم علیه کی روش موضع گرفت: موفقی؟ آفرین ولی پولش را می گیری علی پروین از توهین میک مک درموت به حمید استیلی شاکی است، آن قدر شاکی که به خبرورزشی گفت: دیگر کی روش را دوست ندارم ...
علی آقا، شما اگر جای کی روش بودید و دستیار تان به حمید استیلی اهانت می کرد چه کار می کردید؟ سکوت می کردید؟
معلوم است که نه، قطعاً با او برخورد می کردم. من تعجب می کنم چرا کی روش دستیارش را وادار به عذرخواهی نکرده... دارم یواش یواش شک می کنم.
به چی؟
به این که حرف های مک درموت دیکته شده باشد و به او گفته باشند این حرف ها را بزند، خدا کند این شکلی نباشد. از این توهین به استیلی خیلی ناراحت شدم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 15 ساعت پیش
در 6ماهه نخست امسال بیش از 56میلیون تردد در استان اردبیل ثبت شده است

در 6ماهه نخست امسال بیش از 56میلیون تردد در استان اردبیل ثبت شده است به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ علی رحمتی دربازدید از محورهای مواصلاتی استان اظهار کرد: در 6ماهه نخست امسال بیش از 56میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل توسط 64 دستگاه تردد شمار به ثبت رسیده است که درمقایسه با مدت مشابه سال قبل که بیش از 49میلیون تردد بود حدود 13٫6درصد افزایش نشان می دهد.
دبیر کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل ونقل استان، محورهای اردبیل- آستارا و اردبیل- نمین را با ثبت بیش از 3میلیون تردد جزو پرترددترین محورهای استان در سال 97برشمرد و افزود: ماه های مرداد و شهریور پرترددترین ماه در 6ماهه امسال بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 15 ساعت پیش
سالروز پرتاب فضاپیمای "گالیله"

سالروز پرتاب فضاپیمای "گالیله" فضاپیمای آمریکایی بدون سرنشین "گالیله"(Galileo) در 18 اکتبر سال 1989 توسط موشک "آتلانتیس"و از "پایگاه فضایی کندی مجتمع پرتاب 39" با هدف مطالعه مشتری و قمرهایش به فضا پرتاب شد.
فضاپیمای گالیله توسط "آزمایشگاه پیش رانش جت" ناسا که مسئول پرتاب و کنترل ماموریت های بی سرنشین است، توسعه داده شد.
فضاپیمای گالیله در 7 دسامبر 1995 به سیاره مشتری رسید و عکس هایی دقیق و با وضوح بالا از آن سیاره برای دانشمندان ارسال کرد.
در دسامبر سال 1995 میلادی فضاپیمای گالیله ناسا کاوشگری را به درون جو مشتری انداخت که برای اولین بار نمونه هایی را از جو مشتری آزمایش کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 3 روز و 18 ساعت پیش
جزئیات جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران که دو دختر خود را کشت!

جزئیات جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران که دو دختر خود را کشت! سرهنگ کیوان ظهیری در این باره اظهار کرد: حوالی ساعت 15 امروز مردی 47 ساله به همراه برادرش به کلانتری 132 نبرد مراجعه کرده و اعلام کرد که چهار نفر از اعضای خانواده اش را به قتل رسانده است.
وی با بیان این که بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت، گفت: ماموران با اطمینان از صحت اظهارات این فرد به محل اعزام شده و با ورود به آپارتمانش در محدوده خیابان نبرد جنوبی با اجساد غرق در خون دو دختر جوان و یک پیرمرد و پیرزن مواجه شدند.
ظهیری با بیان این که بلافاصله موضوع به بازپرس کشیک قتل اطلاع داده شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 19 ساعت پیش
توماس فریدمن در واکنش به قتل خاشقچی: نمی توان یک احمق را اصلاح کرد!

توماس فریدمن در واکنش به قتل خاشقچی: نمی توان یک احمق را اصلاح کرد! من سه فکر درباره ماجرای جمال خاشقجی دارم:
اول، نمی توانم تصویر مردی را درک کنم که تنها می خواست شاهد اصلاحات در دولتش به شکلی فراگیر و شفاف باشد اما در گوشه تاریک کنسولگری عربستان در استانبول به دست یک تیم ترور 15 نفره که گزارش شده اره برقی داشتند، کشته شد. بزدلی و انحراف اخلاقی در این عمل انزجارآور است.
دوم، من حتی برای لحظه ای باور نمی کنم که یک عملیات خودسرانه بوده و محمد بن سلمان، حاکم پرنفوذ عربستان هیچ اطلاعی از قبل درباره آن نداشته است. من نه به عنوان یک خبرنگار بلکه به عنوان یک شهروند آمریکا منزجر می شوم که رییس جمهوری کشورم و وزیر خارجه او طرف مقام های عربستانی را برای ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
ماجرای استوری های عجیب بازیکنان تیم ملی چیست؟

ماجرای استوری های عجیب بازیکنان تیم ملی چیست؟ روزنامه خبرورزشی نوشت: بعد از اینکه محمدامین اسدی با یک استوری عجیب و غریب از تیم امید اخراج شد، هفته گذشته این اتفاق برای محمد آقاجانپور دیگر بازیکن این تیم افتاد. محمد آقاجانپور با توضیحاتی کادر فنی تیم را قانع کرد و از اردو کنار گذاشته نشد، کاری که اسدی نتوانست انجام دهد.
آقاجانپور گرچه توضیح داد که این پیج متعلق به او نیست و سعی کرد خودش را تبرئه کند، اما برخی مستندات باعث می شود این ادعا قابل اثبات نباشد و این طور نتیجه گیری شود که این بازیکن اتفاقاً شخصاً استوری گذاشته و خودش و تیم را این گونه وارد حاشیه کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
هشت شاکی فعلاً در شانه خاکی!

هشت شاکی فعلاً در شانه خاکی! روزنامه خبرورزشی نوشت: باشگاه استقلال در روز های اخیر به هر نحوی دنبال سانسور کردن اخبار مربوط به حضور مجتبی جباری در تمرین این تیم بود. حتی پس از لو رفتن خبر دیدارش با شفر به نوعی درصدد برآمد تا این دیدار را یک سویه از طرف بازیکن فصل پیش این باشگاه و دیدار عادی با شفر در حین دیدار دوستانه استقلال با تیم آکادمی اش جلوه بدهد! اما جباری در اولین گام همه چیز را لو داد. مرد رُک و صریح باشگاه استقلال در سال های اخیر که بار ها ثابت کرده از بیان حقایق ابایی نداشته و بدون واهمه از هر پیامدی، آن چه خواسته را بر زبان آورده این بار هم بدون ملاحظه کاری و حتی پس از تماس مسئولان باشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 21 ساعت پیش
توییتر خبرآنلاین خبر داد؛ ورود زنان به استادیوم آزادی با مجوز شورای تامین استان تهران بود

توییتر خبرآنلاین خبر داد؛ ورود زنان به استادیوم آزادی با مجوز شورای تامین استان تهران بود به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازی ایران و بولیوی مهمان های ویژه ای داشت. برای اولین بار گروهی از زنان موفق شدند وارد استادیوم شوند و بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کنند. مدتی بود که بحث حضور بانوان در استادیوم مطرح شده بود که با مخالفت شورای تامین روبرو شد اما حالا اکانت توییتری خبرآنلاین نوشته که ورود زنان به استادیوم آزادی با تصویب مجوز شورای تامین استان تهران بوده است. این در حالی است که کلیه مسابقات فوتبال برای برگزاری نیاز به اجازه شورای تامین دارد.
شورای تامین استان نهاد پایین دستی شورای امنیت کشور در سطح استانی است که ریاست آن بر عهده استاندار است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 21 ساعت پیش
تصاویر | اعجاب انگیزترین عکس های حیات وحش در سال 2018

تصاویر | اعجاب انگیزترین عکس های حیات وحش در سال 2018 عکس میمون های طلائی که در چین گرفته شده برنده مسابقه بین المللی عکاسی حیات وحش 2018 شد.
این عکس استراحت پلنگ در بوتسوانا را نشان می دهد که جایزه بزرگ عکاسان جوان 15 تا 17 سال را کسب کرد.
کریستوبال سرانو، عکاس، با گرفتن عکس تکه یخ شناور در شبه جزیره جنوبگان، برنده عکاسی حیوانات در رده محیط زیست شد.
جورجیا استیلر با گرفتن عکس زنبورها در Walyormouring Nature Reserve استرالیا جایزه بهترین عکس های بی مهرگان را کسب کرد.
این عکس گوریل کوهی با جسد فرزندش در جنگل های اوگاندا را نشان می دهد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 3 روز و 21 ساعت پیش
اعلام جزییات پیش فروش خودرو در هفته آینده نبض بازار خودرو در دست چینی هاست

اعلام جزییات پیش فروش خودرو در هفته آینده نبض بازار خودرو در دست چینی هاست به گزارش خبرآنلاین ، سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با بیان اینکه قیمت خودرو های مونتاژی از زمان افت قیمت دلار حدود 10 تا 30 میلیون تومان کاهش یافت، می گوید: کاهش قیمت دلار قیمت خودرو های داخلی را 2 تا 13 میلیون تومان ارزان تر کرد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر شرکت های چینی نبض بازار را در دست گرفتند، گفت: در گذشته شرکت های چینی با کمترین قیمت در بازار عرضه می شدند، اما اکنون به راحتی افزایش 50 درصدی قیمت داشته اند.
از سوی دیگر ایران خودرو اعلام کرده است: یکشنبه 29 مهرماه جاری ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
واکنش اینستاگرامی سامان قدوس به اولین حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

واکنش اینستاگرامی سامان قدوس به اولین حضور بانوان در ورزشگاه آزادی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته و در حاشیه بازی ایران و بولیوی، تماشاگران زن موفق شدند برای اولین بار وارد استادیوم شوند و بازی ملی پوشان را از نزدیک تماشا کنند. سامان قدوس هافبک تیم ملی با انتشار عکسی از هوادران زن حضور آنها را اتفاقی خوب دانست و از اینکه ملی پوشان موفق شدند در حضور خانواده هایشان فوتبال بازی کنند ابراز خوشحالی کرد.
256 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
کشف 60 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهری با جمعیت 160 هزار نفر!

کشف 60 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهری با جمعیت 160 هزار نفر! دادستان عمومی و انقلاب شهرضا شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر شهرضا با اشاره به کشفایت مواد مخدر در شهرستان شهرضا از ابتدای سال تاکنون، اظهارداشت: بیش از 2 هزار و 200 کیلو گرم انواع مواد مخدر در حوزه قضایی شهرضا از ابتدای امسال کشف شده است و در این رابطه 60 خودور حمل مواد مخدر توقیف شده است.
محمد محسنی اژیه با اشاره به دستگیری 460 نفر از سوداگران مرگ در شهرستان شهرضا، افزود: پرونده کیفری بیش از 400 نفر از آنها، پس از صدور کیفرخواست، به دادگاه ارسال شده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرضا بیان کرد: جرایم ناشی از حمل ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
کاهش محسوس نرخ سکه؛ آخرین نرخ طلا و دلار در بازار امروز عصر

کاهش محسوس نرخ سکه؛ آخرین نرخ طلا و دلار در بازار امروز عصر قیمت سکه و ارز در معاملات امروز بازار تهران کاهش یافت.
سکه طرح جدید 130 هزار تومان، نیم سکه 40 هزار تومان، ربع سکه 20 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 13 هزار و 800 تومان افت قیمت داشت.
دلار در بازار ارز با 300 تومان کاهش 14 هزار و 200 تومان، یورو با افت 450 تومانی 16 هزار و 400 تومان و درهم با 80 تومان کاهش 3860 تومان معامله شد.
روز گذشته خزانه داری آمریکا 20 بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرد، اما امروز بهای سکه و ارز در بازار تهران افت کرد.
همچنین قیمت اونس طلا در بازار جهانی طلا با 2 دلار کاهش 1228 دلار و 30 سنت داد و ستد شد.
طلا و ارز
قیمت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
روحانی امشب در خانه یکی از شهدا حضور یافت + تصویر

روحانی امشب در خانه یکی از شهدا حضور یافت + تصویر رئیس جمهور شامگاه چهارشنبه در دیدار مادر و خانواده معظم شهیدان رسول و منصور ملاعباسی، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخاری برای مسئولان دانست و گفت: خانواده معظم شهدا مایه فخر ملت و عزت کشور هستند و ایثار و فداکاری آنان در راه دفاع از کشور و ملت ایران ماندگار خواهد بود.
حجت الاسلام حسن روحانی، دعای پدران و مادران شهدا و خانواده ایثارگران را در پیشبرد بهتر برنامه ها موثر دانست و اظهار داشت: دولت و مسئولان نیز با جدیت در مسیر حل مشکلات کشور و بهبود زندگی مردم تلاش می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
نیمی از مجسمه های سر معروف شیلی، زیر زمین بوده است

نیمی از مجسمه های سر معروف شیلی، زیر زمین بوده است بر اساس گزارشات ون تیبرگ (Van Tilburg) محقق موسسه باستان شناسی کواستن (Cotsen) دانشگاه کالیفرنیا واقع در لس آنجلس، این که مردم گمان می کنند که این 150 تندیس تنها دارای سر هستند به این دلیل است که این مجسمه ها در دامنه یک کوه آتشفشان قرار گرفته اند و بدنه آنها تا سر حد شانه هایشان زیر خاک مدفون شده است، مجسمه هایی که معروف ترین و زیباترین مجسمه های جزیره ایستر هستند و بیشترین عکس ها از آنها گرفته شده است.
تا قبل، این ذهنیت وجود داشت که این مجسمه ها تنها مجسمه هایی از سر هستند. تیم تحقیقاتی دانشگاه کالیفرنیای لس آنجلس (UCLA) پروژه ای در خصوص این مجسمه ها جهت مطالعه ی دقیق تر آنها و همچنین ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
تصاویری از قهر و آشتی جهانبخش و آزمون روی نیمکت تیم ملی

تصاویری از قهر و آشتی جهانبخش و آزمون روی نیمکت تیم ملی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار آزمون و جهانبخش در تیم ملی فقط دو بازیکن مختلف نبوده اند، دو سبک متفاوت بودند. یکی نمونه ای از یک بازیکن ساکت و بی حاشیه و کاملا حرفه ای در فوتبال که خارج از زمین هم اصول را رعایت می کرد. دیگری بازیکنی با کیفیت خوب در زمین فوتبال و با حاشیه و سروصدای زیاد خارج از زمین و گاهی اوقات نمونه هایی از غیرحرفه ای گری. مسیر آنها در فوتبال هم البته تا حدودی با هم تفاوت داشت. سردار آزمون سال هاست از پیشنهادهایش از لیگ برتر انگلیس و ایتالیا گفته می شود و جهانبخش این مسیر را بدون سروصدا و به صورت عملی طی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
کلیسای چوپان؛ عبادتگاهی در جوار رودخانه ارس

کلیسای چوپان؛ عبادتگاهی در جوار رودخانه ارس طبق روایتی گفته می شود این کلیسا محل عبادت چوپان های ارمنی منطقه ی دره شام بوده است. براساس روایتی دیگر، دو کلیسا به همت دو برادر چوپان بنا شده که یکی در این سمت رودخانه ارس و دیگری دقیقا رو به روی آن واقع شده بود ولی متاسفانه در سالهای اخیر تخریب شده است.
ساختمان کلیسا از خارج مربعی (به ابعاد 7.7 * 5.7) و از داخل به شکل صلیب است، بنابراین جزو کلیساهای کوچک محسوب می گردد. مصالح اصلی بنا سنگ و ملاط است و سطح دیوارهای داخلی با گچ پوشیده شده است. این کلیسا فاقد هر نوع حجاری است. داخل کلیسا خیلی کوچک است و بیش از ده نفر در آن جای نمی گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
فیلم | اگر ترس از ارتفاع دارید این ویدئو را نبینید!

فیلم | اگر ترس از ارتفاع دارید این ویدئو را نبینید! Video/Audio Link
6767
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره شنود در شهرداری تهران؟

تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره شنود در شهرداری تهران؟ الهام فخاری در توییتر خود نوشت: با توجه به شایعات پیرامون شنیدن مکالمات در شهرداری تهران، پیشنهاد می کنم کمیته ای بی طرف برای بررسی تشکیل شود و به این موضوع مهم رسیدگی کنند.
60231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
مژده به کارکنان دولت: رئیس جمهور با بررسی افزایش حقوق ها موافقت کرد

مژده به کارکنان دولت: رئیس جمهور با بررسی افزایش حقوق ها موافقت کرد به نقل از سازمان اداری و استخدامی کشور، جمشید انصاری در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت در جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تفاوت ها و تبعیض ها در پرداخت های کارکنان در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان ها و دستگاه های وابسته آن اظهار داشت: ضروری است نسبت به رفع این تبعیض در داخل وزارتخانه اقدام شود.
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: ترمیم حقوق کارکنان دولت وظیفه دولت است و ما نیز پیشنهادهای خود را ارایه کرده ایم. بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس جمهور محترم در دستور کار دولت قرار دارد و امیدواریم که در اسرع وقت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
دادستان کل کشور: خانم ها بروند ازخانه فوتبال ببینند/ اگر به تذکر اهمیت ندهند وارد می شویم

دادستان کل کشور: خانم ها بروند ازخانه فوتبال ببینند/ اگر به تذکر اهمیت ندهند وارد می شویم حجت الاسلام منتظری تصریح کرد: دستگاه قضایی با هر جریانی که به ناهنجاری ها دامن بزند مثل سایت ها، کانالها و فضای مجازی قطعا برخورد خواهد کرد.
وی بیان کرد: متاسفانه بخشی از تشکیل پرونده های فساد ناشی از سوء مدیریت وبخشی مربوط به خیانت مدیران است در پرونده های فساد وبخشی به تصمیم گیری مردم هم بستگی دارد زیرا با خرید های غیر ضروری به مشکلات دامن می زنند.
منتظری گفت: آنها که در اقتصاد دخالت دارند باید کمک کنند و از برخی منافع و طمع کاری ها خودداری کنند و شرایط کشور را درک کنند، وقتی عامه مردم و بخش مستضعف گرفتار گرانی هستند آنها که جوانمرد هستند باید همکاری بیشتری کنند زیرا شرایط ما ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
آمریکا در سوریه تروریست استخدام می کند

آمریکا در سوریه تروریست استخدام می کند رسانه های سوریه به نقل از منابع آگاه اعلام کردند که نظامیان آمریکایی از 20 روز پیش طرح گسترده ای را در اردوگاه الرکبان در استان 'حمص' برای جذب جوانان ساکن آن با حقوق ماهیانه 600 دلار آغاز کرده اند.
این جوانان با پوشیدن لباس نظامیان آمریکایی در اردوگاه التنف آموزش نظامی می بینند.
خبرگزاری اسپوتنیک نیز در این باره نوشت: این اقدام آمریکا نشان می دهد که واشنگتن قصد دارد به جای خروج نیروهای خود از سوریه آن ها را در این کشور تقویت کند.
برخی از رسانه ها اعلام کرده اند که آمریکا می خواهد از این افراد برای ایجاد یک کمربند امنیتی در اطراف پایگاه نظامی خود در التنف و اردوگاه الرکبان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
ضرغامی دادستان به صورت زنان که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید

ضرغامی دادستان به صورت زنان که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید عزت الله ضرغامی در توییت خود نوشت: در فوتبال، ورزشکاران نیمه لخت نیستند! حضور زنان در ورزشگاه حریم شکنی نیست. کبری و صغری هر دو مشکل دارند. بصورت زنان و خانواده هایی که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید! تهدید مدیران ورزش به برخورد قضائی هم شایسته نیست! آیا گناه و خلاف شرع در زندان ها، کمتر از ورزشگاه هاست؟!
214219 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
پیگیری های ظریف درباره وضعیت مرزبانان ربوده شده کشورمان

پیگیری های ظریف درباره وضعیت مرزبانان ربوده شده کشورمان به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظریف در این گفتگوی تلفنی ضمن تاکید بر ضرورت تضمین و افزایش امنیت مرزهای مشترک بین دو کشور براساس تفاهمات و گفتگوهای قبلی، خواهان اقدامات جدی و عاجل دولت پاکستان در تامین امنیت و سلامت جانی نیروهای ربوده شده و شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تروریستی و غیرانسانی و بازگشت سریع تمامی مرزبانان ربوده شده به ایران شد.
شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان نیز در این گفتگو ضمن محکومیت شدید این اقدام ضدبشری گروه های تروریستی و ابراز تاسف عمیق از وقوع این حادثه، اعلام کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
اختلاف نظر نایب رئیس مجلس با دادستان کل؛ لباس فوتبالیست ها نیمه عریان نیست

اختلاف نظر نایب رئیس مجلس با دادستان کل؛ لباس فوتبالیست ها نیمه عریان نیست علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه ها، گفت: قاعدتا حضور بانوان در مسابقاتی مثل شنا، کشتی، بسکتبال و شاید والیبال مردان اشکال شرعی دارد اما در مسابقات فوتبال به نظر می رسد مطابق این ملاک نباید اشکال شرعی وجود داشته باشد.
علی مطهری در یادداشتی با عنوان سخنی با دادستان کل کشور نوشت:
سخن دادستان کل محترم در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از آن نظر که مهم بودن مسئله عفاف از نظر اسلام را بیان می کند سخن درستی است و قابل تقدیر است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 3 ساعت پیش
تصاویر | ملوانان زن در بزرگ ترین ناو جنگی ژاپن

تصاویر | ملوانان زن در بزرگ ترین ناو جنگی ژاپن عکس ها: theguardian
61282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 4 ساعت پیش
سنگ اندازی برای سوزن دوزان ایرانشهر/ زینب نوروزی: سازمان میراث فرهنگی نمی گذارد بیمه شویم!

سنگ اندازی برای سوزن دوزان ایرانشهر/ زینب نوروزی: سازمان میراث فرهنگی نمی گذارد بیمه شویم! فاطیما فردوس: تمامی ندارد؛ چالش ها و مشکلات صنعت گرانی که در نقاط مختلف مشغول به کار هستند و محدودیت ها و سختی های کار، آنها را تا مرز رهایی از هنرشان می کشاند. سوزن دوزی هم نه تنها از این مشکل فارغ است که زنان کارآفرین و سوزن دور سیستان و بلوچستان را بیش از پیش درگیر چالش ها کرده است. جدیدترین این مشکلات به پست اخیر اینستاگرام زینب نوروزی، کارآفرین و استاد سوزن دوزی برمی گردد که در صفحه خود نوشته بود: برسد به دست مدیرکل میراث سیستان و بلوچستان: با کارشکنی و فرصت سوزی رئیس میراث فرهنگی ایرانشهر و علی رغم پیگیری، همدلی و حمایت تامین اجتماعی ایرانشهر و معاونت صنایع دستی استان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 4 ساعت پیش
توضیحات اعزازی در خصوص مقصرین تصادف اتوبوس دختران دبیرستانی

توضیحات اعزازی در خصوص مقصرین تصادف اتوبوس دختران دبیرستانی ضیاء الله اعزازی ملکی درباره آخرین پیگیری های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص تصادف اتوبوس دانش آموزان تبریزی گفت: جمع بندی تکمیلی در این خصوص باقی مانده است، با مسئولین راهداری صحبت های لازم انجام شد، من هنوز مدارک پلیس را مشاهده نکردم، از آنها خواستم تا مدارک لازم را جمع آوری کنند تا توضیحات لازم را در جلسه کمیسیون ارائه دهم.
وی افزود: راهداری مدعی است ما در این خصوص مقصر نیستم چرا که هنوز این آزادراه را تحویل نگرفته ایم، اما باید توجه کنیم چه راهداری این آزادراه را تحویل گرفته باشد و چه تحویل نگرفته باشد، راه در اختیار وزارت راه و شهرسازی است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
رهبر معظم انقلاب: در این جنگ پیروز خواهیم شد امحاء فرهنگی و یا مشغول کردن نخبگان به امور دیگر از شیوه های نظام سلطه است

رهبر معظم انقلاب: در این جنگ پیروز خواهیم شد امحاء فرهنگی و یا مشغول کردن نخبگان به امور دیگر از شیوه های نظام سلطه است به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، تلاش و فعالیت دهها هزار نخبه در سراسر ایران را ترسیم کننده تصویری امیدبخش و واقعی از کشور خواندند و با اشاره به نقش و تأثیرگذاری نخبگان جوان در برنامه ریزی صحیح برای آینده، پیشرفت علمی ایران و جلو بردن مرزهای دانش بشری، تعامل متقابل، دو جانبه و جدی تر نخبگان و نظام، مراقبت هوشمندانه و استفاده صحیح از گنجینه نیروی انسانیِ نخبه و تقویت هویت ملی و آرمانخواهی در مجموعه نخبگان کشور را ضروری خواندند و تأکید کردند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 6 ساعت پیش
از 12 واحد تولیدی اردبیل تجلیل می شود

از 12 واحد تولیدی اردبیل تجلیل می شود به گزارش خبرگزاری خبرانلاین از استان اردبیل، هاشم علایی افزود: 74 واحد تولیدی در استان اردبیل که استانداردهای لازم را در تولید محصولات خود رعایت نکرده و در ارزیابی های صورت گرفته نمره منفی کسب کردند، به تعزیرات حکومتی استان اردبیل معرفی شده اند.
وی اظهار داشت: 320 واحد تولیدی در سطح استان اردبیل تحت پوشش استاندارد بوده که این واحدهای تولیدی 697 فرآورده تولید می کنند و اداره کل استاندارد استان اردبیل به همراه شرکت های تأیید صلاحیت شده، بازرسی های دقیقی بر رعایت استاندارد در این واحدها دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
تصاویر | دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبرانقلاب

تصاویر | دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبرانقلاب عکس ها: khamenei.ir ، leader.ir
67282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
دادستان تهران: مدیر شرکت نمایندگی تویوتا در ایران دستگیر شد / جزئیات بازداشت

دادستان تهران: مدیر شرکت نمایندگی تویوتا در ایران دستگیر شد / جزئیات بازداشت به گزارش خبرآنلاین، عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه نشست با معاونین دادسرای تهران و دادستان های شهرستان های تابعه اظهار کرد: به لحاظ تشکیل شعب ویژه و تراکم اقدامات صورت گرفته این جلسه نسبت به جلسه قبل کمی با فاصله زمانی رخ داد و به دلیل هماهنگی برخی سیاست ها، ابلاغ موارد مهم و بعضی توصیه ها جلسه امروز برگزار شد تا بر هماهنگی بین دادستان های شهرستان ها، پیشگیری از وقوع جرم، کمک برای رفع برخی مشکلات کشور و همکاری با پلیس تاکید شود.
جعفری دولت آبادی در پاسخ به سوالی در رابطه با برخورد با اخلالگران ارزی و بازداشتی های اخیر در این زمینه تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
اختصاص 600 هکتار از اراضی ملی الیگودرز به کشت گیاهان دارویی

اختصاص 600 هکتار از اراضی ملی الیگودرز به کشت گیاهان دارویی به گزارش خبرآنلاین لرستان، مرتضی سعیدی فر با اشاره به رویش گونه های دارویی بی نظیر در شهرستان الیگودرز اظهار داشت: شهرستان الیگودرز از شرایط توپوگرافی خاصی برخوردار است و با توجه به موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مساعد این شهرستان و رویش گیاهان مختلف دارویی خودرو، بستر و ظرفیت بسیار خوبی برای پایلوت شدن الیگودرز جهت کاشت گیاهان دارویی فراهم است.
وی افزود: سال گذشته 450 هکتار از اراضی ملی شهرستان الیگودرز به کاشت گیاهان دارویی اختصاص یافت و گونه های مختلفی ازجمله کرفس کوهی، گل محمدی، بادام، موسیر، بیدمشک و سایر گونه های دیگر در این شهرستان کشت و تحویل بهره برداران شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
فیلم | لحظه اصابت صاعقه به بچه 12 ساله

فیلم | لحظه اصابت صاعقه به بچه 12 ساله Video/Audio Link
61262
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
انتقاد حجاریان از منتشرنشدن اسنادتاریخی/طعنه به خاطرات هاشمی،وزیردیپلمه احمدی نژاد و شنود مهاجرانی

انتقاد حجاریان از منتشرنشدن اسنادتاریخی/طعنه به خاطرات هاشمی،وزیردیپلمه احمدی نژاد و شنود مهاجرانی در این یادداشت آمده است:
در ایران، امر مستندسازی غالبا از سوی منشی ها و دیوانیان انجام گرفته و هنوز بسیاری از آن آثار موجود و قابل مراجعه است. علاوه بر این، جهانگردان هم مسائل زیادی را مستند کرده و بخشی از منابع امروز را ساخته و پرداخته کرده اند.
این روند پس از انقلاب -جز در مقطع فعالیت دولت مهندس بازرگان- ادامه نیافت و بسیاری از امور مستند نشد و متأسفانه هرچه عمل و تصمیم مهم تر بود، سند و مدرک کمتری از آن به جای ماند تا حدی که در بعضی موارد می توان گفت شاید مدارک تعمدا امحا شده اند. این رویه منجر به غلبه تاریخ شفاهی شده تا جایی که اغلب ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
اگر ایران در لیست سیاه FATFقرارگیرد چه اتفاقی برای اقتصاد ایران می افتد؟

اگر ایران در لیست سیاه FATFقرارگیرد چه اتفاقی برای اقتصاد ایران می افتد؟ در آخرین جلسه این نهاد (ژوئن 2018)، ایران فقط تا این اجلاس فرصت داشت اقدامات لازم را انجام دهد در غیر این صورت احتمالاً به لیست سیاه برخواهد گشت. براساس اکشن پلن ایران، می بایست تعدادی از قوانین، تصویب و اصلاح شده و اقدامات اجرایی دیگری نیز صورت می پذیرفت. ایران گرچه از 41 اقدام لازم، بخش عمده ای از آنها را انجام داده لکن، تصویب و تأیید قوانین مربوطه همچنان در مبادی قانونی کشور در حال رفت و آمد بوده و عملاً هیچ یک از قوانین مربوطه تأیید نشده اند. از همین رو، دبیر اجرایی این نهاد نیز پیش از برگزاری اجلاس عمومی اعلام کرد وضعیت ایران در اجرای الزامات این نهاد چندان رضایتبخش نبوده و بیش از 10 ماه ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
گشتی در کلکسیون خلافکاران پایتخت: شبح سارق، اسلحه فروش دوره گرد، دزدان 18 ساله و....

گشتی در کلکسیون خلافکاران پایتخت: شبح سارق، اسلحه فروش دوره گرد، دزدان 18 ساله و.... سارقی به نام شبح
معروف است به شبح سرگردان؛ دوستانش این اسم را رویش گذاشته اند به خاطر این که طوری وارد خانه ها می شود که صاحبخانه روحش هم از حضور دزد در خانه باخبر نمی شود. می گوید: 25 سال دارم و دو بار به خاطر سرقت از خانه های مردم به زندان افتاده ام، اما شگرد سرقت هایم فرق می کرد. این شگرد را از هم سلولی هایم یاد گرفتم، با کارت تلفن در خانه ها را باز می کردم و وارد می شدم.
گوشی تلفن همراه مالباخته را از بالای سرش سرقت می کردم و پول هایش را از داخل جیب شلوارش. به قدری این کار را آهسته و حرفه ای انجام می دادم که در تمام سرقت هایم حتی یک مورد هم صاحبخانه متوجه نشد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
فلاحت پیشه: سهل انگاری های حادثه میرجاوه را پیگیری می کنیم برخی سهل انگاری ها باعث می شود جان جوانان و مرزداران وطن به خطر بیفتد

فلاحت پیشه: سهل انگاری های حادثه میرجاوه را پیگیری می کنیم برخی سهل انگاری ها باعث می شود جان جوانان و مرزداران وطن به خطر بیفتد روز گذشته 14 نفر از نیروهای بسیجی طرح امنیت و هنگ مرزی میرجاوه بدست اعضای گروهک تروریستی ربوده شدند. بعد از چند ساعت گروهک تروریستی جیش العدل اعلام کرد این اقدام را انجام داده است.
حشمت الله فلاحت پیشه رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرآنلاین ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و نیروهای هنگ مرزی در میرجاوه را از چند جنبه قابل پیگیری دانست و گفت: پیگیری نخست باید از طرف دولت پاکستان باشد، در واقع با وجود مذاکراتی که بین مسئولان ایران و پاکستان صورت گرفته و تفاهمنامه هایی که وجود دارد دولت پاکستان مسئول بوده و باید در این زمینه پاسخگو و حافظ جان مرزداران اسیر ایرانی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
متن و حاشیه شنود در شهرداری تهران/روابط عمومی اظهارات معاون افشانی را تکذیب می کند

متن و حاشیه شنود در شهرداری تهران/روابط عمومی اظهارات معاون افشانی را تکذیب می کند او ادامه داد: این کار غیرقانونی است و در هرجای دنیا اتفاق می افتاد یک رسوایی بزرگ بود . اگر صحبتی هم شده راجع به عملکرد ایشان بوده، ما هیچگاه بر سر ماندن یا نماندن و جایگزین ایشان صحبت نکردیم. میرزایی همچنین گفت: آقای افشانی باید راجع به مشکلاتی که بر اثر حذف من برای برنامه پنج ساله سوم ایجاد می شود، پاسخگو باشند.
ادعای میرزایی البته به همین جا ختم نشد و او در پایان گفت وگوی خود افزود: شب گذشته خبری مبنی بر اینکه یک فایل صوتی که در آن کریمی (روابط عمومی) و میرزایی در حال رایزنی برای جانشینی افشانی هستند به دست شهردار تهران رسیده و دلیل حذف ناگهانی این دو از سمت های خود همین فایل صوتی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
یک جمعیت شناس: بیماری "سیندرلا" باعث می شود دختران مجرد بمانند

یک جمعیت شناس: بیماری "سیندرلا" باعث می شود دختران مجرد بمانند گاهی ما در بحث تجرد قطعی با ترکیب کمتر شنیده شده سندرم سیندرلایی رو به رو هستیم. موافق هستید؟
من سیندرلایی را بیشتر در باروری دیده ام. یعنی زنان سعی می کنند که بچه کمتر بیاورند تا هیکل هایشان بهم نخورد. مدیریت بدن را در نظر دارند ولی اینکه در تجرد قطعی تأثیر داشته باشد، نه!
موافقان این نظریه، نگاه دیگری دارند. شما قصه سیندرلا را شنیده اید. دختر فقیری که با پسر پادشاه ازدواج می کند. کسانی هم که این سندرم سیندرلایی را برای تجرد قطعی به کار می برند، معتقدند بعضی از دختران در انتظار شاهزاده ای با اسب سفید به تجرد قطعی رسیده اند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
به جرم عاشقی برخی مردان چند سال را پشت میله های زندان می گذرانند

به جرم عاشقی برخی مردان چند سال را پشت میله های زندان می گذرانند مهریه در واقع پای بست محکمی نیست که بتوان به آن تکیه کرد، آن چیزی که مهم است، تفاهم است، زنی که آرامش و امنیت جانی ندارد حاضر است رقمی هم بپردازد تا بتواند جدا شود، مردی هم که به هردلیلی دیگر توان ادامه زندگی با همسرش را ندارد به هر قیمتی حاضر است مهریه را بپردازد تا بتواند زندگی مشترک را رها کند.
وی در ادامه با تأکید بر این که مهریه پشتوانه ای برای زن و مرد نیست، اضافه می کند: این روزها طلاق قبح خود را از دست داده و هیچ کس به خاطر بالا بودن رقم مهریه وقتی در تنگنا است، حاضر به ادامه زندگی نیست و به هر قیمتی حاضر است، جدا شود و مهریه معنا و مفهومی در ادامه زندگی مشترک ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
عکس تامل برانگیزی که ده نمکی از بنز سوار شدن رزمنده ها منتشر کرد

عکس تامل برانگیزی که ده نمکی از بنز سوار شدن رزمنده ها منتشر کرد به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود ده نمکی تصویری از رزمندگان دوران دفاع مقدس در اینستاگرام منتشر کرد و در جمله ای قابل تامل نوشت: رزمنده ها هم بنز سوار می شدند اما از نوع بنز خاور
241241 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
بی احترامی به بازیکنان تیم ملی از سوی طرفداران

بی احترامی به بازیکنان تیم ملی از سوی طرفداران به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیدجلال حسینی فوق العاده است. توانمند و خاص. بازیکنی که انگار تمام شدنی نیست. کیست که نداند کیفیت او چقدر بالاست. ولی کارلوس کی روش قبل از جام جهانی تصمیم گرفت سدیجلال را خط بزند و طبیعتا این مسئله را خیلی بد مدیریت کرد. ولی حتی این مسائل باعث نمی شود تا طرفداران بعد از گل خوردن تیم ملی، او را در ورزشگاه آزادی یکصدا تشویق کنند. وقتی تیم گل می خورد، همه به اندازه کافی بی روحیه هستند. در همه جای دنیا رسم این است که وقتی تیم گل می خورد، بازیکنان تشویق می شوند تا انگیزه بگیرند و گل خورده را جبران کنند ولی اینجا برعکس است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
حزب کارگزاران:محسن هاشمی مناسب ترین گزینه برای شهرداری تهران است/افشانی منافع عده ای را تامین می کند

حزب کارگزاران:محسن هاشمی مناسب ترین گزینه برای شهرداری تهران است/افشانی منافع عده ای را تامین می کند نمازی در پاسخ به این سوال که علت اصرار برخی نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران برای حضور افشانی در شهرداری چیست؟ گفت: به هر حال حضور آقای افشانی در شهرداری تامین کننده منافع تشکل خاصی در شهرداری تهران شده و طبیعی است که نمایندگان این تشکل تمام تلاش خود را برای ادامه حضور افشانی انجام دهند. از سوی دیگر تغییرات مدیریتی در شهرداری موجب اخلال در اداره امور شهر تهران می شود.
وی درباره عزل و نصب های روزهای اخیر افشانی در شهرداری تهران اظهار داشت: وقتی مدیری می بیند عمر حضورش در مجموعه ای رو به پایان است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
چرا نوسان نرخ ارز آجیل و خشکبار را گران کرد؟ تنظیم بازار آجیل و خشکبار در گرو واردات مقطعی / عرضه مازاد صادرات آجیل و خشکبار به بازار داخل

چرا نوسان نرخ ارز آجیل و خشکبار را گران کرد؟ تنظیم بازار آجیل و خشکبار در گرو واردات مقطعی / عرضه مازاد صادرات آجیل و خشکبار به بازار داخل به گزارش خبرآنلاین مصطفی احمدی درباره دلایل افزایش قیمت انواع آجیل و خشکبار اظهار کرد: آجیل و خشکبار هم مصرف داخلی دارد و هم مصرف خارجی که با نوسانات نرخ ارز شاهد افزایش و تغییر قیمت انواع خشکبار هستیم.
وی بیان کرد: مصرف داخلی فقط 10درصد میزان تولید را شامل می شود بنابراین با توجه به صادرات 90درصدی خشکبار و آجیل، ارز و نوسانات آن تاثیر فراوانی بر روی قیمت ها می گذارد.
وی توضیح داد: اکنون قیمت هر کیلو پسته صادراتی بین 8تا 15 دلار است که اگر نرخ ارز تثبیت شود به حتم شاهد ثابت شدن قیمت آجیل و خشکبار خواهیم بود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
روزنامه کیهان: دختران با تی شرت به دانشگاه می روند، منتظر فتنه بزرگ باشید

روزنامه کیهان: دختران با تی شرت به دانشگاه می روند، منتظر فتنه بزرگ باشید به ویژه وقتی ضلع سوم این مثلث با رهاسازی فضای دانشگاه در مقوله پوشش و حجاب از طرف حراست دانشگاه کامل می شود و آمدن دختران دانشگاه با تی شرت و مانتوهای کاملا جلو باز، به امری طبیعی در دانشگاه بدل می گردد!
در آخرین پرده از این سناریو رئیس دانشگاه وعده احتمالی آزادی قریب الوقوع بازداشت شدگان را به دانشجویان می دهد!
در ادامه، برخی دانشجویان شب نامه ها و پوسترهایی در حمایت از دانشجویان بازداشتی و در راستای فشار به نهادهای قضایی و امنیتی از طرف دانشجویان به درب و دیوار دانشگاه نصب کردند!
ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
صداوسیما در عصر قبل از ظهور اینترنت / لزوم انقلاب در بخش های خبری

صداوسیما در عصر قبل از ظهور اینترنت / لزوم انقلاب در بخش های خبری مهدی رحمانیان درباره شیوه انعکاس اخبار در صداوسیما تصریح کرد: سازمان صداوسیما هنوز در عصر قبل از ظهور اینترنت باقی مانده و از آن دوره خارج نشده است؛ بنابراین فکر می کند که مردم هم هنوز در آن عصر زندگی می کنند و هر چه را که به مردم بگوید، آن ها نیز قبول می کنند، چون هیچ بسته خبری دیگری در دسترس مردم نیست. غافل از اینکه در حال حاضر منابع بی شمار خبری وجود دارد و مردم معطل اخبار صداوسیما نمی مانند.
مدیرمسوول روزنامه شرق درباره تاثیر تصمیم گیری مدیران در انتشار اخبار صداوسیما اظهار کرد: مدیران در راستای انتشار اخبار بی تاثیر نیستند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
پاسخ رهبرانقلاب به سوالی درباره شاگردی در مغازه صاحبکار خلافکار

پاسخ رهبرانقلاب به سوالی درباره شاگردی در مغازه صاحبکار خلافکار س. اگر انسان در مغازه ای کار کند (غیر از مواد غذایی) که صاحب مغازه احتکار یا گرانفروشی یا کم فروشی یا غش در معامله و امثال آن انجام دهد و فرد هم بنا به مقتضیات مغازه عامل به این قبیل امور باشد و نیز به دلیل مشکلات نتواند شغل دیگری پیدا کند پولی که به عنوان حقوق از مغازه دار می گیرد حلال است یا حرام؟
ج. به طور کلی احتکار و گرانفروشی در صورتی که برخلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی باشد و همچنین کم فروشی و غش در معامله به طوری که جنسی با جنس دیگر مخلوط شود و مشتری متوجه نشود و خریدار نیز به او اطلاع ندهد جایز نیست و عملی که در ارتباط با هر یک از موارد فوق انجام گیرد حرام است و اجرت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
تصویری جالب از خاص ترین و لوکس ترین هتل دنیا

تصویری جالب از خاص ترین و لوکس ترین هتل دنیا منبع: توریسم آنلاین
1717 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
نویسنده ایرلندی تاریخ ساز شد/ جایزه بوکر برای آنا برنز و رمان شیرفروش

نویسنده ایرلندی تاریخ ساز شد/ جایزه بوکر برای آنا برنز و رمان شیرفروش به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، رمان شیرفروش (Milkman) که داستان آن در شهری بدون نام هنگام درگیری های ایرلند شمالی می گذرد، جایزه 50 هزار پوندی بوکر را برای آنا برنز نویسنده 56 ساله اهل ایرلند شمالی به ارمغان آورد. شیرفروش چهارمین رمان بلند آنا برنز است. این نویسنده سال 1962 در بلفاست به دنیا آمد.
به گفته رییس هیات داوران جایزه بوکر نکته شگفت انگیز درباره رمان شیرفروش بافت زبانی آن است. راوی رمان زنی مورد سوءاستفاده در جامعه ای چند پاره است. فرد آزارگر از همین چند پارگی جامعه برای سوءاستفاده بهره می برد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 14 ساعت پیش
در حمله جوان چاقو به دست، روحانی 48 ساله به همراه همسرش به شدت مجروح شدند

در حمله جوان چاقو به دست، روحانی 48 ساله به همراه همسرش به شدت مجروح شدند به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افرود: ساعت 9/40 دقیقه صبح دوشنبه فردی با حالت غیرعادی در محله خضر همدان، وارد منزل همسایه دیوار به دیوار خود که روحانی 48 ساله است، می شود.
وی ابتدا با ضربات چاقو این روحانی را از ناحیه سر مجروح و در ادامه به همسر این شخص که با داد و فریاد و کمک خواهی از همسایه ها بود، حمله کرده و از روبه رو و سپس از پشت سر با چند ضربه چاقو وی را نیر مجروح می کند.
با داد و فریاد این مجروحان و کمک خواهی آنان ضارب از ترس گیر افتادن هراسان ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
آقای خیابانی نگران کتابی هستیم که ترجمه کرده ای!

آقای خیابانی نگران کتابی هستیم که ترجمه کرده ای! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اوج ناهماهنگی مصاحبه بعد از بازی را دیشب در آزادی دیدید. جایی که مربی بولیوی هم احتمالا از انگلیسی حرف زدن آقا جواد تعجب کرده بود. طبیعتا بهتر بود برای آنکه جواد خیابانی هم در شرایط به آن سختی قرار نگیرد، یک مترجم می آورند. عادل فردوسی پوری هم که زبان بلد است معمولا ترجیح می دهد با مترجم با مربیان خارجی مصاحبه کند. جواد خیابانی اما بعد از بازی دچار یک شور حماسی شد و خودش رودرو با سرمربی بولیوی مصاحبه کرد. صدا و سیما هم انگار بدش نمی آمد تا جواد خیابانی را در این شرایط سخت قرار دهد. حداقل به آرین قاسمی که همیشه زحمت ترجمه ها را می کشد، می گفتند. قطعا هم می آمد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
جمله ای که حضرت علی(ع) روی قبر سلمان فارسی نوشتند + تصاویر

جمله ای که حضرت علی(ع) روی قبر سلمان فارسی نوشتند + تصاویر اصبغ بن نباته می گوید: همین که سلمان از دنیا رفت و هنوز ما جنازه ی او را از قبرستان برنداشته بودیم، ناگهان مردی را سوار بر استر دیدیم که خیلی غمگین بود.از استر پیاده شد و بر ما سلام کرد و ما جواب سلام او را دادیم، گفت: در مورد غسل و نماز وکفن و دفن جنازه ی سلمان، جدیت و شتاب کنید. ما او را کمک کردیم، او برای حنوط و کفن و دفن، کافو آورده بود. به دستور او آب آوردیم، او جنازه ی سلمان را غسل داد وکفن کرد و نماز بر جنازه خواندیم و جنازه را دفن نمودیم.
آن مرد، امیرمؤمنان علی علیه السلام بود که خودش لحد قبر سلمان را چید و قبر را پوشانید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
تردستی برزیل در دقیقه 3+90

تردستی برزیل در دقیقه 3+90 تیم ملی فوتبال آرژانتین و برزیل سه شنبه شب در یک دیدار دوستانه در عربستان به مصاف هم رفتند که سلسائو با ستاره های خود آرژانتین بدون لیونل مسی را با یک گل شکست داد.
در نیمه اول اغلب توپ و میانه میدان در اختیار سلسائو قرار داشت اما این تیم موقعیت های کمی روی دروازه آرژانتین ایجاد کرد و از آن ها نتوانست بهره ببرد. در مقابل شاگردان لیونل اسکالونی با آرامش پیش می رفتند و در حمله و موقعیت سازی عجله ای نداشتند. بهترین فرصت آلبی سلسته توسط پائولو دیبالا ایجاد شد. شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. پیش از این میراندا فرصت گلزنی برای برزیل داشت که اوتامندی اجازه نداد توپ وارد دروازه شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 19 ساعت پیش
کنایه کارشناس معروف تلویزیون به سردار آزمون

کنایه کارشناس معروف تلویزیون به سردار آزمون به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بین دو نیمه دیدار تیم ملی ایران و بولیوی و در بخش کارشناسی برنامه فوتبال برتر وقتی محمدحسین میثاقی درباره خداحافظی سردار آزمون از امیر حاج رضایی پرسید، کارشناس برنامه با انتقاد از آزمون گفت که قبلا خداحافظی ها مردانه بود! حاج رضایی در ادامه تاکید داشت مسئله بازگشت آزمون موضوعی است که هنوز سوال جامعه است و کسی هم بابتش پاسخی نگرفته.
43257 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 21 ساعت پیش
تقدیم به برنده ترین دختر امشب دنیا؛ مبینا

تقدیم به برنده ترین دختر امشب دنیا؛ مبینا فاطمه پاقلعه نژاد ؛ احتمالا الان برای نگار، الهه، نیلوفر ، زینب و بقیه ای که باز سهم شان از آزادی درهای بسته بود، یکی از تلخ ترین شب های دنیاست. آنها باز کوشیدند و نرسیدند. با همه این حس گس و تلخی که با خود از پشت درهای بسته آزادی آوردند اما باز ته دل شان یک حسی بود که دیگر آن عبثی دفعات قبل را نداشته باشند.
آنها دویدند و نرسیدند اما بالاخره درهای آزادی را هرچند محدود ولی روی دخترانی از جنس خودشان گشودند. در میان همه آن 200 نفر روی سکوها، همه که از خوتهران انتظامی و حراست نبودند. خیلی های شان بچه های اداری فدراسیون فوتبال بودند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 21 ساعت پیش
اینفوگرافیک | استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی

اینفوگرافیک | استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی برای مشاهده تصاویر در ابعاد واقعی روی آن کلیک کنید.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
61282 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 21 ساعت پیش
نخست وزیر ارمنستان استعفا کرد، 48ساعت تا انحلال پارلمان!

نخست وزیر ارمنستان استعفا کرد، 48ساعت تا انحلال پارلمان! نیکول پاشینیان روز سه شنبه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی ارمنستان تصریح کرد تا برگزاری انتخابات پارلمانی، کفیل مقام نخست وزیری خواهد بود.
مطابق قانون اساسی ارمنستان، پارلمان این کشور در شرایطی که پس از استعفای نخست وزیر نتواند در دو دور، نخست وزیر جدید را انتخاب کند، منحل می شود. پاشینیان پیشتر گفته بود که قصد دارد در ماه دسامبر (دسامبر ) انتخابات پارلمانی زودهنگام برگزار کند.
به نظر می رسد نیکول پاشینیان که رهبری حزب مخالف دولت یلک را پیش از رسیدن به قدرت برعهده داشت و چند ماه پیش با رهبری اعتراض ها به نخست وزیری رسید، به دنبال برکناری پارلمان ارمنستان است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 21 ساعت پیش
رونمایی هوآوی از ساعت هوشمند واچ جی تی و مچ بند هوشمند بند 3 پرو / عکس

رونمایی هوآوی از ساعت هوشمند واچ جی تی و مچ بند هوشمند بند 3 پرو / عکس به گزارش خبرآنلاین، باتری با عمر طولانی در کنار مجموعه اپلیکیشن های خاص برای تناسب اندام و فعالیت های ورزشی هدف اصلی توسعه ساعت هوشمند واچ جی تی بوده است.{ لینک }
واچ جی تی پلتفرمی غیر از wear OS اندروید گوگل دارد و از تراشه Cortex-M4 با مصرف پایین انرژی و قدرت عملکرد بالا در آن استفاده شده است. اگر به صورت عادی از ساعت استفاده شود تا 30 روز باتری آن جواب می دهد. اگر از ضربان سنج استفاده شود 2 هفته عمر دارد و اگر از جی پی اس استفاده کنید باید کمتر از 24 ساعت دوباره آن را شارژ کنید.
ساعت مذکور دو کراون دارد و نمایشگر 1.39 اینچی امولد رزولوشنی معادل 454 در 454 پیکسل دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 22 ساعت پیش
همکاری امارات و آمریکا برای ترور مخالفان یمنی

همکاری امارات و آمریکا برای ترور مخالفان یمنی تارنمای خبری (BuzzFeed) که در زمینه پژوهش های رسانه ای و مطبوعاتی فعالیت می کند، برای نخستین بار فاش کرد که نظامیان پیشین ارتش آمریکا، اکنون در یک شرکت امنیتی خصوصی که وابسته امارات متحده عربی است، برای حذف و ترور رقبای سیاسی ابوظبی در شهر جنوبی عدن یمن فعالیت می کند.
این تارنمای خبری افزود: مزدوران تازه به خدمت گرفته شده امارات، ورزیده ترین نیروهای پیشین آمریکایی هستند که سالیان دراز در ارتش امریکا آموز شهای تخصصی دیده اند.
نتیجه این تحقیقات، اطلاعات بسیار مهمی را فاش کرد که نشان می دهد که ائمه جمعه، اعضای ارشد حزب اصلاح در شهر عدن به دست این گروه اترور شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 22 ساعت پیش
کی روش: اگر ما را نمی خواهید در صورت مان بگویید / از این همه بی احترامی خسته ام!

کی روش: اگر ما را نمی خواهید در صورت مان بگویید / از این همه بی احترامی خسته ام! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از پیروزی 2-1 تیم ملی ایران مقابل بولیوی در دیدار دوستانه کارلوس کی روش در نشست خبری حاضر شد و گفت: فکر می کنم بازی خیلی خوب و مدرن را دیدیم. مطمئنم هوادارانی که به ورزشگاه آمدند هم از بازی لذت بردند. در کل از نحوه بازی تیمم رضایت کامل دارم، اگرچه ما یک مسیر طولانی در پیش داریم و امروز هم بازیکنان مان می توانستند کارایی بیشتری داشته باشند و حداقل چهار گل نیز به حریف بزنیم. همان طور که گفته بودم نتایج بازی های دوستانه مهم نیست، بلکه حفظ تعادل و هماهنگی لازم بین بازیکنان اهمیت زیادی دارد و در این گونه بازی ها به دست می آید ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 22 ساعت پیش
فیلم | ایران 2- بولیوی 1؛ برد با ویژه ترین هواداران

فیلم | ایران 2- بولیوی 1؛ برد با ویژه ترین هواداران Video/Audio Link
61262
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 22 ساعت پیش
واکنش داریوش ارجمند به شایعه حذف عادل فردوسی پور از تلویزیون

واکنش داریوش ارجمند به شایعه حذف عادل فردوسی پور از تلویزیون به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، داریوش ارجمند، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون درباره شایعه حذف عادل فردوسی پور از تلویزیون گفت که شنیدن این اخبار مایه شرم است.
ارجمند در گفت و گو با کانال سینمایی کات بیان کرد: حتی شایعه این اخبار تاسف بار است.
او افزود: فردوسی پور را سال هاست می شناسم و دوست خوب من است، مجری بسیار توانمندی است و به شخصه کارش را قبول دارم.
این بازیگر ادامه داد: همه ما عیوبی داریم و گل بی عیب خداست، اما آنچه مشخص است توانمندی و کاربلدی فردوسی پور هم در اجرا و هم در شناخت فوتبال است. درک او را از فوتبال بسیار درست و دقیق می دانم و به نظرم فوتبال شناس ماهری است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 4 روز و 22 ساعت پیش
حرف های شفر که شاید جباری را ناراحت کند

حرف های شفر که شاید جباری را ناراحت کند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شماره 8 سابق استقلال گفت وینفرد شفر با او برای حضور در استقلال حرف زده و توافقاتی داشته اند. این مربی آلمانی ولی بعد از بازی تیم ملی در این باره گفت: هیچ وقت راجع به شایعات صحبت نمی کنم و اگر دستیاری بخواهم حتماً این مسئله را با مدیر باشگاه مطرح می کنم.
بی شک این اظهارات شفر در حالی که جباری تاکید دارد رودرو به او گفته به استقلال بیا، می تواند شماره 8 سابق آبی ها را دلخور کند.
252 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 4 روز و 22 ساعت پیش
سکه امروز 4.400.000 تومان فروخته شد شرح قاچاق از بنزین و گازوییل تا دام زنده و رعفران از زبان دو عضو کابینه

سکه امروز 4.400.000 تومان فروخته شد شرح قاچاق از بنزین و گازوییل تا دام زنده و رعفران از زبان دو عضو کابینه به گزارش خبرانلاین در حالی که این روزها قاچاق بنزین و سخت به دلیل فاصله قابل توجه قیمت بنزین در آن سوی مرزها با ایران از سود وصرفه بالایی برخوردار است زنگنه راهی دیگر برای طرح مساله برگزید و از در طنز گزنده وارد شد .
وی گفت از من پرسیدند از قاچاق سوخت چه خبر؟ گفتم به حمدالله از همه مرزها با موفقیت در حال انجام است . این سخنان از سوی بسیاری از کارشناسان سند محکمی است برای کاهش فاصله قیمت بنزین در داخل و خارج . از لابلای سخنان مسئولان و شخص زنگنه بر می آید که کارت سوخت به زودی در جیب دارندگان خودرو جای خواهد گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
رونمایی هوآوی از میت 20 ایکس علیه نوت 9 سامسونگ / عکس

رونمایی هوآوی از میت 20 ایکس علیه نوت 9 سامسونگ / عکس به گزارش خبرآنلاین، گوشی 7.2 اینچی مجهز به قلم M-Pen است و دارای نمایشگر اولد 2244 در 1080 پیکسلی است که ناچ آن بسیار ظریف و کوچک تعریف شده است.{ لینک }
پردازنده گوشی Kirin 980 و گرافیک آن نیز Mali-G76 است که از مدل G72 بیش از 50 درصد سریع تر شده است.
3 دوربین در پشت گوشی قوی تر از میت 20 پرو جلوه گر شده که شامل لنز 40 مگاپیکسلی، 8 مگاپیکسلی با 3 ایکس زوم و 20 مگاپیکسلی تله است. دوربین سلفی نیز 24 مگاپیکسلی است. باتری گوشی نیز 5000 میلی آمپر ساعت تعریف شده است.
برای خرید مدل مجهز به 6 گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی باید 900 یورو بپردازید.
5656 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 4 روز و 23 ساعت پیش
معترضان قرمز به سکوهای تیم ملی رسیدند

معترضان قرمز به سکوهای تیم ملی رسیدند به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در جریان دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و بولیوی که در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است، عده ای از تماشاگران به تشویق برانکو ایوانکوویچ پرداختند. کسانی که هنوز روی زیر شعله دعواهای مرد پرتغالی نیمکت ایران و مرد کروات نیمکت پرسپولیس را زیاد می کنند و نسبت به برخی اتفاقات اعتراض دارند.
43257 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
رونمایی رسمی از هوآوی میت 20 پرو در لندن / عکس

رونمایی رسمی از هوآوی میت 20 پرو در لندن / عکس به گزارش خبرآنلاین، گوشی 6.4 اینچی از نوع اولد مانند آیفون، ناچ دار تعریف شده که به گفته سازندگان 14 درصد پرقدرت تر از نوت 9 سامسونگ است.{ لینک }
نکته قابل توجه اینکه هم شارژ بی سیم دارد و هم قادر به شارژ گوشی هایی مانند نوت 9 سامسونگ، آیفون ایکس و 10 اس نیز هست.
پردازنده 7 نانومتری Kirin 980 روی میت 20 پرو نصب شده است که بالاتر از اسنپ دراگون 845 جای می گیرد.
اتصالات نسل چهارم LTE از نوع Cat.21 کاربر را قادر می سازد تا سرعت انتقالی معادل 1.4 گیگابیت بر ثانیه داشته باشد.
6 ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
انگل تصادفات کشف شد+ متلک سردار آزمون به شهردار تهران!

انگل تصادفات کشف شد+ متلک سردار آزمون به شهردار تهران! برای مشاهده بهتر، روی تصویر کلیک کنید
6060 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
دختر پرسپولیسی که با ظاهر پسرانه می خواست بازی تیم ملی را ببیند/عکس

دختر پرسپولیسی که با ظاهر پسرانه می خواست بازی تیم ملی را ببیند/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امروز دیدار تیم ملی ایران و بولیوی در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار شده که تعدادی از بانوان انتخاب شده توسط فدراسیون فوتبال هم در ورزشگاه حضور دارند و بازی را از نزدیک می بینند. در بین این بانوان یک دختر پانزده ساله پرسپولیسی به نام مبینا هم حضور دارد. دختری که در مصاحبه با خبرآنلاین گفت جزو بانوان انتخاب شده فدراسیون نیست و امروز هم مثل چند دفعه قبل می خواسته با ظاهر پسرانه وارد استادیوم شود. البته که مبینا اعلام کرد توسط ماموران شناسایی شد اما با خواهش از آنها موفق شد وارد استادیوم شود و بازی را تماشا کند.
43257 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
روحانی به سفرای جدید هفت کشور چه گفت؟ از تاکید بر توسعه روابط دوجانبه تا محکوم کردن رفتارهای غیرقانونی آمریکا

روحانی به سفرای جدید هفت کشور چه گفت؟ از تاکید بر توسعه روابط دوجانبه تا محکوم کردن رفتارهای غیرقانونی آمریکا به گزارش خبرآنلاین، حجت اسلام والمسلمین حسن روحانی سفرای 7 کشور ژاپن، آفریقای جنوبی،بلژیک، سنگال، هلند، قطر و بوسنی و هرزگوین را در این دیدارهای جداگانه به گرمی، به حضور پذیرفت و ضمن تأکید بر بر تقویت روابط فی مابین، خواستار مبارزه همه جانبه با تروریسم و ضرورت توسعه همکاری و رایزنی ها برای حل و فصل مسایل منطقه ای و بین المللی شد.
اهم محورهای صحبت رئیس جمهور و سفرای جدید هفت کشور را در جدول زیر بخوانید:
صحبت های رییس جمهور
صحبت های سفرای خارجی
*روابط دیرینه ایران و ژاپن همواره دوستانه بوده و دو ملت برای یکدیگر احترام خاصی قایل هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
تیراندازی ممتد شبانه در پارک کودک سنندج

تیراندازی ممتد شبانه در پارک کودک سنندج دیشب فردی مسلح در پارک کودک سنندج با شلیک چند تیر هوایی، رعب و وحشت را در بین مردم ایجاد کرد و از صحنه متواری شد.
عبدالله فاتحی در سنندج اظهار کرد: پس از تیراندازی، راننده و یک نفر از همدستان عامل تیراندازی و ایجاد ناامنی توسط نیروهای انتظامی دستگیر شدند و ضارب اصلی نیز تحت تعقیب قرار گرفت.
معاون اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی استان کردستان افزود: ضارب و عامل اصلی هم که به همراه فردی دیگر قصد خروج از استان را داشتند، دقایقی قبل دستگیر شد.
64231 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
فراخوان دولتی واردات لاستیک از چین!

فراخوان دولتی واردات لاستیک از چین! جلسه ستاد تنظیم بازار استان قم ظهر امروز با حضور مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری و جمعی از مدیران استانی در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد.
در این جلسه معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اظهار داشت: در چند روز گذشته تمام پیگیری های لازم برای تأمین لاستیک های استان قم انجام و حواله های دریافتی توزیع شده است.
امیر محمدی چهر افزود: مباشرانی که توانایی داشته از کشورهای دیگر مانند چین لاستیک های موردنیاز استان را تأمین کنند به ما اطلاع داده تا لاستیک های خود را آن ها با ارز اولیه وارد کرده و به بازار استان قم عرضه کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
واکنش وزارت خارجه به ربوده شدن نیروهای مرزی ایران و هشدار به پاکستان

واکنش وزارت خارجه به ربوده شدن نیروهای مرزی ایران و هشدار به پاکستان به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی ربایش تعدادی از نیروهای مرزی جمهوری اسلامی ایران مستقر در پاسگاه میل مرزی 103 از سوی یک گروهک تکفیری و تروریستی و انتقال آنها به داخل خاک پاکستان، سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت و ابراز انزجار از این اقدام تروریستی و شرارت آمیز و با توجه به اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: بعدازظهر امروز دستیار وزیر امور خارجه در غرب آسیا از سفیر پاکستان خواست دولت آن کشور در چارچوب روابط دو جانبه و اصل حسن همجواری و تعهدات ناشی از قراردادهای دو جانبه و مقررات حقوق بین الملل ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
تأکیدحاتمی بررقابت پذیری تولیدات دفاعی درجهان/ باید باکمترین خطا به بالاترین استانداردمحصولات برسیم

تأکیدحاتمی بررقابت پذیری تولیدات دفاعی درجهان/ باید باکمترین خطا به بالاترین استانداردمحصولات برسیم به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع بمناسبت روز جهانی استاندارد در حضور مدیران ارشد این وزارتخانه با بررسی روندهای کیفی سازی محصولات تولیدی وزارت دفاع گفت: به حول قوه الهی با تکیه بر دانش و توان بومی روندهای رو به رشد تولید محصولات دفاعی و امنیتی را با رعایت ملاحظات و استانداردهای بین المللی در اولویت قرار دادیم و امروز به جایگاه مطلوبی در تامین مطالبات نیروهای مسلح به لحاظ کیفی رسیده ایم.
حاتمی با اشاره به استاندارد کردن محصولات تولیدی وزارت دفاع به عنوان یک اصل مهم و اساسی در تولیدات صنعت دفاعی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
نفیسه روشن اولین لیدرهوادار زن در بازی تیم ملی/عکس

نفیسه روشن اولین لیدرهوادار زن در بازی تیم ملی/عکس به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سرانجام قفل ورزشگاه آزادی به روی بانوان باز شد و اولین گروه از خانم ها وارد استادیوم آزادی شدند. جایگاه زیر سی آی پی در اختیار خانم ها قرار گرفته و بازی ایران و بولیوی را حدود 200 زن از ورزشگاه می بینند. خانم هایی که از کارمندان فدراسیون ، خانواده های ملی پوشان ، اعضای تیم های ملی بانوان و همیارهای طرفدار هستند!
در میان این خانم های همیار هوادار می توانید تصویر نفیسه روشن ، هنرپیشه سرشناس ایرانی را هم ببینید.
4141 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 2 ساعت پیش
برانکو 2 ملی پوش پرسپولیس را کنار گذاشت

برانکو 2 ملی پوش پرسپولیس را کنار گذاشت به گزارش تسنیم، با تصمیم برانکو ایوانکوویچ، نام علیرضا بیرانوند و بشار رسن از لیست بازی پرسپولیس مقابل نود ارومیه در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خط خورد تا این بازیکنان با آمادگی کامل سرخپوشان را در بازی برگشت مقابل السد که روز سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، همراهی کنند.
این در حالی است که برانکو به دلیل کمبود بازیکن در خط هافبک نام احمد نوراللهی دیگر ملی پوش تیمش را در لیست بازی با نود ارومیه قرار داده است.
43 43 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
کدام زنان امروز به ورزشگاه آزادی می روند؟

کدام زنان امروز به ورزشگاه آزادی می روند؟ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از کش و قوس های فراوان گفته می شود مسئولان فدراسیون فوتبال موفق شدند تا مجوز حضور تعداد محدودی از هواداران زن را در ورزشگاه آزادی دریافت کنند. فدراسیون فوتبال رایزنی هایی را با شورای تامین تهران انجام داد تا برای بازی امشب ایران و بولیوی تعدادی از هواداران زن فوتبال به ورزشگاه آزادی بروند و ظاهرا در این باره موفق هم شده است. زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در این مورد گفت: تا ساعاتی دیگر نشستی را با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار می کنیم و قرار است جزئیات این کار را بررسی کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 5 ساعت پیش
فیلم | بلایی که پله برقی سر کودک کنجکاو آورد!

فیلم | بلایی که پله برقی سر کودک کنجکاو آورد! Video/Audio Link
6767
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
ابداع روش آندوسکوپی از رگ ها

ابداع روش آندوسکوپی از رگ ها درون بین یا آندوسکوپ(Endoscope) ابزاری برای معاینه داخل مجراها و حفره های بدن است. این ابزار لوله ای شکل بوده در سرش دارای منبع نور، آینه و اغلب دوربین و ابزار بافت برداری می باشد. به صورت متداول آندوسکوپ به وسیله ای گفته می شود که از داخل مری وارد معده می شود و برای درون بینی قسمت های فوقانی دستگاه گوارش به کار می رود.
این آندوسکوپ می تواند تصاویری با وضوح 400 * 400 پیکسل که به مراتب بهتر از"آنیوسکوپ های فیبر نوری"(fiber-optic angioscopes) موجود است، ثبت کند با این حال مهندسان شرکت "Cambridge Consultants" معتقدند که می توانند قابلیت تصویربرداری را ارتقا داده و به وضوح 1,600* 1 ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 5 روز و 6 ساعت پیش
ارثیه ریگی و تروریستهایی که درس نمی گیرند آیا مقامات پاکستان طبق توافقات امنیتی رفتار خواهند کرد؟

ارثیه ریگی و تروریستهایی که درس نمی گیرند آیا مقامات پاکستان طبق توافقات امنیتی رفتار خواهند کرد؟ به گزارش خبرآنلاین، 14 نیروی بسیجی در مرز میرجاوه ربوده شدند این خبری بود که از اولین ساعات بامداد امروز بر روی خروجی تمامی خبرگزاری های رسمی کشور قرار گرفت.
جیش العدل،جندالله، پژاک، الاحوازیه و... گروهک هایی هستند که هر از گاهی تلاش میکنند در برابر امنیت کشور عرض اندام کنند و هر بار هم پاسخ محکمی دریافت می کنند. ماجرای امروز سیستان و بلوچستان هم بی ارتباط با این گروهک ها نبود و درست ساعتی بعد از این اتفاق گروه جیش العدل مسوولیت آن را به عهده گرفت .
مبدا و مقصد جیش العدل
شاید در میان اسامی ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 8 ساعت پیش
شفر تماشاگر بازی شاگردان کی روش

شفر تماشاگر بازی شاگردان کی روش به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی ایران عصر امروز و در استادیوم آزادی به مصاف بولیوی می رود تا خود را برای جام ملتهای آسیا که سه ماه دیگر در امارات برگزار می شود آماده کند. وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال، امروز قصد دارد به ورزشگاه برود و بازی دوستانه ایران-بولیوی را از نزدیک تماشا کند و همچنین عملکرد شاگردانش در ترکیب تیم ملی را زیر نظر بگیرد.
بازی ایران و بولیوی ساعت 19:30 در استادیوم آزادی برگزار می شود.
256 251 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 8 ساعت پیش
حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شد

حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شد به گزارش خبرآنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن حکم سیدعباس صالحی خطاب به سیدمهدی خاموشی به شرح زیر است:
نظر به مراتب دانش، تعهد و تجارب مدیریتی جنابعالی و تأیید و اجازه مبارک مقام معظم رهبری( مدظله العالی) به جنابعالی در تصدی اموری که در سازمان موکول به اذن ولی فقیه است، به موجب این حکم به عنوان ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه منصوب می شوید.
از خداوند متعال توفیق خدمتتان را در جهت توسعه فرهنگ والای وقف و گسترش خیرات عمومی در جهت احیای سنت حسنه پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) خواستارم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: مذهبی انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
فیلم | بازدید ترامپ و ملانیا از مناطق طوفان زده

فیلم | بازدید ترامپ و ملانیا از مناطق طوفان زده به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از ای بی سی، ترامپ به همراه ملانیا از فلوریدا و جورجیا که طی طوفان شدید موسوم به مایکل آسیب شدید دیدند بازدید کردند و در جریان جزئیات عملیات امداد رسانی قرار گرفتند.
Video/Audio Link
52311
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
عکس هایی که از آرشیو ارتش بیرون آمدند/ تصویری متفاوت از آنچه در فیلم ها دیده اید

عکس هایی که از آرشیو ارتش بیرون آمدند/ تصویری متفاوت از آنچه در فیلم ها دیده اید صیاد نبوی برگزارکننده نمایشگاه عکس های جنگ از آرشیو ارتش درباره این رویداد که 19 مهر در نگارخانه آیه دانشگاه سوره افتتاح شد و تا 25 مهرماه ادامه دارد گفت: علیرغم اینکه در سال های گذشته عکس های متنوعی از دفاع مقدس در قالب نمایشگاه ها، کتاب ها و آلبوم ها منتشر شده است اما همچنان عکس های نادیده از جنگ زیاد است.
او با اشاره به اینکه بین عکس های به نمایش درآمده در دهه های گذشته کمتر مجال دیده شدن آرشیو ارتش وجود داشته است، بیان کرد: برای رفع این خلا با کمک کانون عکس دانشگاه سوره و ارتش عکس هایی از آرشیو خارج شد و این نمایشگاه مروری بر برخی از این عکس هاست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
مصرف بنزین در کدام منطقه پایتخت بالاتر است؟

مصرف بنزین در کدام منطقه پایتخت بالاتر است؟ بیژن حاج محمدرضا با بیان این مطلب در گفت و گ با خبرانلاین اظهار کرد: جایگاه های کم فروش به جایگاه هایی اطلاق می شود که معمولا میزان عرضه روزانه سوخت در آنها به صورت میانگین برابر با 10 یا 15 و حداکثر 20هزار لیتر است.
وی ادامه داد: معمولا در این جایگاه ها، گازوئیل عرضه نمی شود و این جایگاه ها فقط سهمیه بنزین دریافت می کنند.
حاج محمدرضا تصریح کرد: جایگاه های پر فروش نیز معمولا روزانه به میزان کمتر از 100 و یا بیشتر از 100 هزار لیتر بنزین عرضه می کنند.
وی توضیح داد: جایگاه های پر فروش پایتخت بیشتر در شمال غرب تهران قرار دارند که میزان فروش روزانه آنها حدود 100 هزار لیتر است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
تصاویر همسایگی دریا و شنزار در نمایی دیدنی از تپه اژدها

تصاویر همسایگی دریا و شنزار در نمایی دیدنی از تپه اژدها تپه اژدها (Cerro Dragon) شنزاری طبیعی به طول 4 کیلومتر نزدیک ساحل شهر بندری ایگیگه در شیلی با ارتفاع متغیر بین 150 تا 500 متر است و از نظر ارتفاع فقط شنزار صحرای بزرگ آفریقا از آن مرتفع تر است. این تپه درحال حاضر به عنوان بزرگ ترین شنزار جهان شناخته می شود.
این تپه ریگ های روان روی لبه صخره باریکی بالای پرتگاهی با ارتفاع 152 متر است که سدی طبیعی روبه دریا ایجاد کرده است. اعتقاد بر این است که تپه اژدها حدود 20 هزار سال قبل در مدت آخرین عصر یخبندان و زمانی که دریا حدود 100 متر جلوتر بوده شکل گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
ادعای عجیب میرزایی درباره افشانی؛ شهردار گفت تلفن معاونانم را شنود می کنم

ادعای عجیب میرزایی درباره افشانی؛ شهردار گفت تلفن معاونانم را شنود می کنم حجت الله میرزایی گفت: این کار غیرقانونی است و در هرجای دنیا اتفاق می افتاد یک رسوایی بزرگ بود . او ادامه داد: اگر صحبتی هم شده راجع به عملکرد ایشان بوده، ما هیچ گاه بر سر ماندن یا نماندن و جایگزین ایشان صحبت نکردیم.
میرزایی گفت: آقای افشانی باید راجع به مشکلاتی که بر اثر حذف من برای برنامه پنج ساله سوم ایجاد می شود، پاسخگو باشند. او همچنین گفت: شب گذشته خبری مبنی بر اینکه یک فایل صوتی که در آن کریمی (روابط عمومی) و میرزایی در حال رایزنی برای جانشینی افشانی هستند به دست شهردار تهران رسیده و دلیل حذف ناگهانی این دو از سمت های خود همین فایل صوتی است، در کانال ها منتشر شد.
42238 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
هشدار آمریکا به کانادا درباره استفاده از فناوری 5 جی هوآوی

هشدار آمریکا به کانادا درباره استفاده از فناوری 5 جی هوآوی به گزارش خبرآنلاین، سناتور مارک وارنر و مارکو روبیو با ارسال نامه ای به جاستین ترودو از وی خواستند تا درباره استفاده از زیرساخت مخابراتی هوآوی در بخش 5G در این کشور تجدیدنظر کند.{ لینک }
در این نامه از وارد الکوک وزیر دفاع اسبق کانادا نیز نقل قول شده است که وی نیز به شدت با پیاده سازی تجهیزات چینی در بخش زیرساخت های کانادا مخالف بوده و آن را تهدیدی علیه امنیت ملی این کشور می داند.
از سال 2012 قانون گذاران آمریکایی نسبت به کمپانی های چینی هوآوی و ZTE مظنون شده و موضوع را به امنیت ملی کشانده و سعی کرده اند تا از تجهیزات مخابراتی این دو کمپانی در زیرساخت های آمریکا استفاده نکنند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: خارجی انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
اولیای 2 تن از دانش آموزان مدرسه معین تفهیم اتهام شدند

اولیای 2 تن از دانش آموزان مدرسه معین تفهیم اتهام شدند به گزارش خبرآنلاین، هفتم خرداد امسال بود که یکی از سایت های خبری، از آزار و اذیت تعدادی از دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران توسط ناظم مدرسه خبر داد؛ خبری که به سرعت در فضای مجازی پیچید و به دنبال آن، فیلم هایی از ناظم مدرسه منتشر شد. به دنبال این موضوع، پرونده قضایی در دادسرای امور ارشاد تشکیل و برای ناظم مدرسه معین، به اتهام کودک آزادی و تشویق به فساد و فحشا کیفرخواست صادر و دادگاه نیز متهم را به 10 سال حبس، 74 ضربه شلاق و دو سال انفصال از خدمت محکوم کرد؛ حکمی که در شعبه 53 دادگاه تجدیدنظر استان تهران تایید و قطعی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
کار خوب اتوبوسرانی برای نابینایان؛ نصب تابلوهای بریل در ایستگاه های اتوبوس

کار خوب اتوبوسرانی برای نابینایان؛ نصب تابلوهای بریل در ایستگاه های اتوبوس مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه توجه به معلولان یکی از اولویت های این شرکت است، گفت: سامانه ای تحت عنوان معلولان و جانبازان راه اندازی کرده ایم.
او افزود: برای اولین بار در ایران در تمامی ایستگاه های خطوط BRT به خصوص خط یک، تابلوهای بریل نصب کردیم.
سنندجی با بیان اینکه تا پایان سال جاری تمامی اتوبوس های خطوط BRT به سیستم اعلام نام ایستگاه مجهز می شوند، گفت: با اجرای این برنامه نابینایان و هم عموم مردم از آن بهره مند خواهند شد.
مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه گیت های نصب شده در ورودی ایستگاه های BRT امکان ورود معلولان را سلب کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 10 ساعت پیش
بازداشت یک مدیر ارشد در گیلان به اتهام رشوه

بازداشت یک مدیر ارشد در گیلان به اتهام رشوه حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی نیا از بازداشت یکی از مدیران ارشد اجرایی استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: این فرد صبح روز گذشته بازداشت شده است.
وی با بیان اینکه این مدیر ارشد گیلانی، متهم به اخذ مبلغ 250 میلیون تومان رشوه است، تصریح کرد: اخذ رشوه به وی تفهیم اتهام شده است.
دادستان عمومی و انقلاب رشت خاطرنشان کرد: این فرد هم اکنون با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شده است.
46 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
رضایتمندی حداکثری هدف نهایی شرکت گاز چهارمحال و بختیاری

رضایتمندی حداکثری هدف نهایی شرکت گاز چهارمحال و بختیاری به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، غلامعلی کریمیان، رئیس امور مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان، در جلسه توجیهی پرسشگران طرح بررسی و سنجش میزان رضایتمندی مشترکین شرکت گاز استان که به همت مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی(ایسپا) و با حضور جمعی از معاونین جهاد دانشگاهی و شرکت گاز استان و پرسشگران این طرح در سالن جلسات شرکت گاز برگزار شد، از برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت: توسعه گازرسانی ایمن، پایدار و همراه با رضایتمندی حداکثری هدف نهایی شرکت گاز استان است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
کشف پیه سوز 3 هزار ساله در همدان

کشف پیه سوز 3 هزار ساله در همدان به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: در پی وصول گزارشی مبنی بر نگهداری اشیاء عتیقه، توسط فردی در بخش قهاوند از توابع شهرستان همدان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی بخش قهاوند قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی، متهمان که 2 برادر بودند، شناسایی و با اخذ مجوز قضایی در بازرسی از منزل آنان مقادیری هروئین و آلات و ادوات استعمال موادمخدر همچنین یک قطعه شیء عتیقه کشف شد.
کامرانی صالح ادامه داد: در نظریه کارشناسان میراث فرهنگی مشخص شد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 11 ساعت پیش
آدم ربایی، تجاوز و فیلمبرداری از قربانی، بلایی که طلبکاران سر نامزد مرد بدهکار آوردند!

آدم ربایی، تجاوز و فیلمبرداری از قربانی، بلایی که طلبکاران سر نامزد مرد بدهکار آوردند! دختر جوان سوار بر موتور نامزدش شد تا به همراه او و یکی از دوستانش به خانه برود. اما در زیر گذر پل شهید رجایی تهران دو مرد از خودروی پژو 206 پیاده شدند. مردان ناشناس قمه به دست دو مرد موتور سوار را تهدید کرده و به زور دختر جوان را سوار خودرو کرده و متواری شدند.
پریسا عصر همان روز با پلیس تماس گرفت و از گروگانگیری 5 ساعته اش توسط مردان پژو سوار خبر داد. دختر جوان گفت: 5 ساعت قبل دو مرد جوان مرا ربودند و به خانه ای که پاتوق مواد فروشان بود بردند. آنها مرا در اتاقی حبس کرده و پس از آزار و اذیت و تهیه فیلم های سیاه آزادم کردند. من از مردان پژو سوار به خاطر آدم ربایی و آزار و اذیت شکایت دارم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 13 ساعت پیش
توصیه عجیب مشاور به جوانی که شکایت کرد زنم بداخلاق است: یاد بگیر نفس عمیق بکشی!

توصیه عجیب مشاور به جوانی که شکایت کرد زنم بداخلاق است: یاد بگیر نفس عمیق بکشی! مشاور در پاسخ نوشت:
مخاطب گرامی، ابراز علاقه تان به خانم تان که ادعا کرده اید دوطرفه است، یکی از مهم ترین ویژگی های لازم برای یک زندگی مشترک موفق است. با این حال، مهم ترین عاملی که باید در پیامک تان به آن اشاره می کردید، سن همسر تان است. آیا واقعا تجربه او کم است یا این برداشت شماست. با این حال، بعضی افراد در طول زندگی بر اساس ویژگی های شخصیتی و رفتاری که بر آن ها غالب است، زود رنج شده و با کوچک ترین مشکلی، سریع برانگیخته می شوند. در واقع آن ها آستانه تحمل پایینی دارند. آستانه تحمل به عوامل زیادی بستگی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: علمی و پزشکی انتشار : 5 روز و 13 ساعت پیش
چرا معلمان از اول هفته در اعتصابند؟

چرا معلمان از اول هفته در اعتصابند؟ شکل این اعتراض هر چند متفاوت بود اما اصل آن در تمامی سال های گذشته تکرار شده است. خواسته های معلمان از دولت به دولت دیگر و از وزیری به وزیر دیگر منتقل می شود و هنوز بخش مهمی از آن حل نشده باقی مانده است.
چه اتفاقی افتاده که هنوز اولین ماه سال تحصیلی جدید به پایان نرسیده، کار معلمان به اعتراض کشیده است؟ محمد فلاحی، عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران توضیح می دهد: نمی شود گفت اتفاق جدیدی رخ داده، خواسته ها عموما همان خواسته های صنفی قبلی است ازجمله کیفیت آموزش و حقوق معلمان. شاید اتفاق جدید این باشد که در چند ماهه اخیر نابسامانی اقتصادی شرایطی را ایجاد کرده که البته همه حقوق بگیران را ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 13 ساعت پیش
واکنش دی کاپریو به درگذشت یکی از بنیان گذاران مایکروسافت

واکنش دی کاپریو به درگذشت یکی از بنیان گذاران مایکروسافت به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لئوناردو دی کاپریو یکی از چهره هایی بود که به خبر درگذشت پل آلن واکنش نشان داد. آلن که همراه با بیل گیتس شرکت مایکروسافت را در دهه 70 میلادی تاسیس کرده بود، دوشنبه 15 اکتبر بر اثر بیماری سرطان در 65 سالگی درگذشت.
دی کاپریو در واکنش به مرگ این چهره سرشناس دنیای فناوری که در حفاظت از محیط زیست هم پیشگام بود، نوشت: از شنیدن خبر درگذشت پل آلن غمگین شدم. او از مدافعان سرسخت حفاظت از محیط زیست بود. کارهای انسان دوستانه و سرمایه گذاری هایی که در این زمینه انجام داد، میراثی است که از او به جا می ماند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 5 روز و 13 ساعت پیش
دبیراجراییFATF:اینکه چه گروهی تروریست است،به ما ربط ندارد/فقط کشورها قول می دهندحامی تروریسم نباشند

دبیراجراییFATF:اینکه چه گروهی تروریست است،به ما ربط ندارد/فقط کشورها قول می دهندحامی تروریسم نباشند دیوید لوئیس گفت: اما این اقدام می تواند شرایطی برای این کشورها فراهم کند تا وارد داد و ستد با سایر کشورها شوند، چراکه می تواند نشان دهد این کشورها محل های امنی برای سرمایه گذاری هستند! .
مجری بی بی سی سپس خطاب به دبیر اجرائی FATF گفت: مشکل ایرانی ها هم دقیقا همین است. آنها می گویند هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر ما تمام خواسته های FATF را اجرا کنیم، کشوری مانند آمریکا مانع از خروج ما از لیست سیاه نشود. نظر شما دراین باره چیست؟
لوئیس پاسخ داد: ما نمی توانیم هیچ کشوری را وادار به دادوستد با کشور دیگری کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 13 ساعت پیش
آمار سزارین در ایران،چندبرابر کشورهای پیشرفته

آمار سزارین در ایران،چندبرابر کشورهای پیشرفته دکتر ناهید افتخاری افزود آمار سزارین در بیمارستان های دولتی بین 30 تا 50 درصد است. وی گفت: 80 درصد زنان به راحتی می توانند به صورت طبیعی زایمان کنند و از عوارض سزارین در امان بمانند. به گفته این متخصص زایمان، آمار سزارین در کشورهای پیشرفته بین 10 تا 20 درصد است.
23302 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 13 ساعت پیش
داماد عصبانی در تلگرام از مادرزنش انتقام گرفت!

داماد عصبانی در تلگرام از مادرزنش انتقام گرفت! روح الله شهبازی پور - رئیس پلیس فتا- این استان گفت: چندی قبل خانمی میانسال به پلیس مراجعه کرد و اظهار داشت فرد ناشناسی در شبکه تلگرام با ارسال پیام های توهین آمیز باعث آزار و اذیت من می شود و تهدید می کند.
بلافاصله تحقیقات برای شناسایی مزاحم تلگرامی آغاز شد و با بررسی های صورت گرفته مشخص شد که فرد مورد نظر داماد این زن میانسال است. در تحقیقات بعمل آمده از متهم وی به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد و گفت: شاکی مادر زنم بود اما در زندگی مشترک من و همسرم خیلی دخالت می کرد به همین خاطر درصدد انتقام جویی برآمده و اقدام به ارسال پیام هایی از طریق شبکه اجتماعی تلگرام به او کردم ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 14 ساعت پیش
چالش پیدا کردن بازیگر ایرانی مسلط به زبان انگلیسی

چالش پیدا کردن بازیگر ایرانی مسلط به زبان انگلیسی قربان محمدپور اظهار کرد: این تصمیم را به این علت گرفته ایم که زبان فیلم کاملا انگلیسی است و بازیگران خارجی هم به همین زبان دیالوگ خواهند گفت.
این کارگردان سینما همچنین درباره زمان فیلمبرداری این فیلم اظهار کرد: زمان آغاز پروژه به بازیگران ایرانی وابسته است و هر زمان که بتوانیم قرار داد آنها را منعقد کنیم کار فیلمبرداری را آغاز خواهیم کرد.
وی درباره هزینه های ساخت فیلم در خارج از کشور هم تصریح کرد: به هرحال ما قراردادهای این فیلم را بسته ایم و لوکیشن های آن را هم در کشور ویتنام انتخاب کرده ایم به همین دلیل با هر سختی که باشد این فیلم را خواهیم ساخت. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فرهنگی هنری انتشار : 5 روز و 14 ساعت پیش
انتشار 3 ویژگی جدید که Huawei Mate 20 برای اولین بار به دنیای گوشی های هوشمند وارد می کند

انتشار 3 ویژگی جدید که Huawei Mate 20 برای اولین بار به دنیای گوشی های هوشمند وارد می کند فضای مجازی و رسانه های اجتماعی هم اکنون از اخبارمختلف درباره Huawei Mate 20 پر شده است و هر بار با انتشار خبری تازه درباره این سری جدید توجه همه کاربران به آن جلب می شود. اخبار حول Huawei Mate 20 که تاکنون منتشر شده، همگی در ارتباط با سه ویژگی در این گوشی است که ادامه به بررسی آنها می پردازیم.
توانایی های بیشتر در حوزه ارتباطات:
از کسی پوشیده نیست که این گوشی از لحاظ سخت افزاری با جدید ترین سخت افزار های روزآمد و با پردازشگر Kirin 980 تجهیز شده است. با وجود Kirin 980 در Huawei Mate 20، این گوشی اولین گوشی جهان است که در حوزه ارتباطات از LTE Cat ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 5 روز و 14 ساعت پیش
فغانی جدیدترین سلبریتی فوتبالی که زده در کار آگهی!

فغانی جدیدترین سلبریتی فوتبالی که زده در کار آگهی! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تنها کافی است سری بزنید به اینستاگرام علیرضا فغانی. داور خوشنام و دوست داشتنی کشورمان که اخیرا توانست تا بازی رده بندی جام جهانی را با کمک هایش سوت بزند. حالا آنها یکی از گروه های داوری روی بورس در فوتبال دنیا هستند که مدام برای بازی های دوستانه هم دعوت می شوند. فغانی که یک سال و نیم قبل تجربه ای ناموفق از حضور در شورای شهر تهران را داشت و به نتیجه نرسید، چندی قبل در گفت و گویش با خبرآنلاین تاکید کرد امکان ندارد دیگر دنبال کارهای مدیریت شهری یا سیاست ببرد و ترجیح می دهد از زندگی اش لذت ببرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: ورزشی انتشار : 5 روز و 14 ساعت پیش
نادرطالب زاده:باید از استادحسن عباسی حمایت کرد/حکم زندان او را ریاست جمهوری صادر کرده

نادرطالب زاده:باید از استادحسن عباسی حمایت کرد/حکم زندان او را ریاست جمهوری صادر کرده از شما خبرنگاران هم می خواهم مسئله حکم بازداشت او که از طرف ریاست جمهوری صادر شده است را پیگیری کنید. آقای عباسی در این مدت بارها و بارها به دادگاه رفت و تبرئه شد، نمی دانم امروز چرا حکم اعلام شد. عمار اگر عمار است، برای مطرح کردن همین مسائل و موضوعات است.
23302