از اتهام کم کاری به دانشگاههای فنی مهندسی تا چالش های اصلی مهندسی

از اتهام کم کاری به دانشگاههای فنی مهندسی تا چالش های اصلی مهندسی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدعلی برخورداری رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: روزی که من مهندس شدم جایگاه مهندسی مشخص بود. امروز هم پیشرفت های ما در علم مهندسی کم نیست. در سد سازی در مترو در نیروگاه ها در هوا فضا و در رشته های مهندسی پیشرفت های خوبی داشته ایم.
او افزود: امروز با چالش وکم کاری مواجه هستیم چالش هایی که داریم این است که سیستم عرضه و تقاضای ما به هم خورده است. تقاضا برای مهندس ما صنعت است و دانشگاه عرضه کننده مهندس که امروزه سیستم عرضه وتقاضا به هم خورده است. عرضه مهندسین در دانشگاه ها روز به روز افزایش یافته است و غیر متناسب رشد کرده است و تقاضا کاهش یافته است ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 17 ساعت و 53 دقیقه پیش
اجازه تکرار نمایش هایی شبیه حوادث خیابان پاسداران را به آشوبگران نخواهیم داد

اجازه تکرار نمایش هایی شبیه حوادث خیابان پاسداران را به آشوبگران نخواهیم داد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی شهادت بسیجیان و سه تن از نیروهای انتظامی توسط اوباش مدعی درویشی پیام تسلیتی صادر کرد که در آن آمده است: شهادت مظلومانه 5 تن از نیروهای ارزشمند و دلاور انتظامی و بسیج در جنایت وحشیانه جرثومه های فساد و تفاله های داعشی درویش نما را به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، ملت شریف ایران، آحاد نیروهای مقتدر ناجا و بسیج به ویژه خانواده های معزز و شهیدپرور آنان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
بی شک این اقدام وحشیانه در ایّام فاطمیّه و لحظاتی که ملت ایران در ماتم و حیرت سانحه جانگداز سقوط هواپیمای ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 2 روز و 19 ساعت پیش
بسته پیامکی 3 اسفند

بسته پیامکی 3 اسفند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
پیروزی آسمان خراش های ایرانی بر قزاق ها

پیروزی آسمان خراش های ایرانی بر قزاق ها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در چارچوب دور دوم رقابت های بسکتبال انتخابی جام جهانی 2019 امروز در گروه دی منطقه آسیا، تیم ملی ایران با نتیجه 75 به 54 برابر میزبانش - قزاقستان به پیروزی رسید و با کسب 5 امتیاز به صدر جدول صعود کرد.
در دیگر بازی این گروه و در تهران، تیم عراق با نتیجه ی 66 به 77 مغلوب قطر شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/از شطرنج بازان کوچک تا تصاویر سال

قلم دوربین/از شطرنج بازان کوچک تا تصاویر سال به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
ایران دارای بالاترین ظرفیت ذخیره سازی خون بند ناف در خاورمیانه

ایران دارای بالاترین ظرفیت ذخیره سازی خون بند ناف در خاورمیانه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر مرتضی ضرابی گفت: هم اکنون در بانک عمومی خون بند ناف در سطح کشور 15 هزار نمونه و در بانک خصوصی بیش از 90 هزار نمونه موجود است.
وی با بیان اینکه ایران در خاورمیانه دارای بالاترین ظرفیت ذخیره سازی خون بند ناف است، افزود: در حال حاضر در سطح جهان در بانک های عمومی ذخیره سازی خون بند ناف 750 هزار نمونه و در بخش خصوصی نیز بیش از سه میلیون نمونه نگهداری می شود.
وی با تاکید بر توسعه بانک عمومی خون بند ناف در کشور، افزود: متاسفانه از سوی دولت برای این مهم اعتباری در نظر گرفته نشد اما امیدواریم سال آینده از اعتبارات مرکز رویان برای توسعه این بانک ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
5 اسفند؛ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

5 اسفند؛ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج نهایی مرحله دوم تکمیل ظرفیت برخی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته 96 اطلاعیه ای صادر کرد.
پیرو انتشار اطلاعیه های مورخ 96/11/15 و 96/11/21 این سازمان در خصوص مرحله دوم تکمیل ظرفیت برخی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396 بدینوسیله به اطلاع همه داوطلبانی که با توجه به مندرجات اطلاعیه های مذکور نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 2 روز و 21 ساعت پیش
تیراندازی در پایتخت بلژیک + فیلم

تیراندازی در پایتخت بلژیک + فیلم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شبکه تلویزیونی روسیا الیوم در خبری فوری تصاویری از عملیات نیروهای پلیس بلژیک پخش کرد که منطقه ای مسکونی را در بروکسل پایتخت این کشور به احتمال اینکه افراد مسلحی در آن حضور دارند محاصره کرده اند.
به گزارش منابع رسانه ای، نیروهای پلیس صدها دانش آموز را از یک مدرسه که در نزدیکی این منطقه قرار دارد خارج کردند.
گزارش ها حاکیست یک فرد مسلح در داخل مدرسه ای در بروکسل توسط پلیس محاصره شده است. وی تعدادی دانش آموز را گروگان گرفته است.
خبرهای اولیه حاکی از تیراندازی و عملیات گسترده در این شهر است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 22 ساعت پیش
هشدار جدی وزیر نیرو نسبت به کم آبی

هشدار جدی وزیر نیرو نسبت به کم آبی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رضا اردکانیان در حاشیه آیین کلنگ زنی خط انتقال آب شرب کلان به پردیس گفت: موضوع بارورسازی ابر ها موضوع در دست اجرا و مطالعه است و باید در طول زمان به درصد مطمئنی از تأثیر این شیوه بر افزایش منابع آب رسید.
وی ادامه داد: هر چند هر روش و شیوه ای را مدنظر می گیریم اما نباید فراموش کنیم که مؤثرترین و بزرگترین شیوه تأمین آب مصرف صحیح آب موجود است.
اردکانیان خاطر نشان کرد: اگر در یک قرارداد نانوشته ای همه ما توجه خود را بر تأمین آب های جدید بگذاریم و از اینکه چگونه آب موجود را مصرف می کنیم غافل شویم اگر همه آب های جدید هم جمع شوند مشکل ما را حل ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
وضعیت هواپیمای سقوط کرده در ارتفاعات دنا + فیلم

وضعیت هواپیمای سقوط کرده در ارتفاعات دنا + فیلم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 23 ساعت پیش
شکست رم و تساوی سویا و یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا

شکست رم و تساوی سویا و یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در آخرین دیدارهای این مرحله تیم شاختار اوکراین که شگفتی ساز این فصل لیگ قهرمانان لقب گرفته است دیشب در زمین خود 2 به 1 از سد تیم رم گذشت.
نیمه نخست این مسابقه با گلزنی چنگیز اوندر یک - صفر به سود رم به پایان رسید اما شاختار در نیمه دوم بر بازی مسلط شد و با گل های فریرا و فرِد به پیروزی 2 - 1 دست یافت.
...
در دیگر بازی دیشب دو تیم سویا و منچستریونایتد در ورزشگاه سانچس پیسخوآن شهر سویل به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند. داوید دخه آ دروازبان اسپانیایی یونایتد در این دیدار بارها با واکنش های مناسب ، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 3 روز و 8 ساعت پیش
سنگین ترین حکم قضایی در تاریخ فرانسه

سنگین ترین حکم قضایی در تاریخ فرانسه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 8 ساعت پیش
ممنوعیت بهره برداری از جنگل های شمال

ممنوعیت بهره برداری از جنگل های شمال به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 8 ساعت پیش
جزئیات مصوبه افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت

جزئیات مصوبه افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جزئیات مصوبه امروز مجلس درخصوص افزایش حقوق کارکنان دولت و متناسب سازی حقوق بازنشستگان با حضور فرهنگی عظو هیئت رئیسه مجلس و یوسف نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق در تیتر امشب مورد بررسی بیشتر قرار گرفت.
محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات افزایش حقوق کارکنان دولت گفت: تبصره 12 دولت در لایحه مقدمه ای داشت که تصویب شد. کمیسیون تلفیق حقوق های بالاتر و پایین تر از 5 میلیون را دسته بندی کردند و افزایش حقوق هایی را مطرح کردند که مجلس امروز این امر را مورد بررسی قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 17 ساعت پیش
روزنامه های چهارشنبه با حوادثی تلخ منتشرشد

روزنامه های چهارشنبه با حوادثی تلخ منتشرشد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مروری بر تیتر روزنامه های دوم اسفند...
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 19 ساعت پیش
نوبخت: حذف دهک های پردرآمد در سه ماه امکان پذیر نیست

نوبخت: حذف دهک های پردرآمد در سه ماه امکان پذیر نیست به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدباقر نوبخت در نشست علنی عصر امروز (چهارشنبه، 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی تبصره 14 بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 97، افزود: دولت خود را موظف می داند که تمام قوانین موضوعه را که برای قوه مجریه تعیین می شود اجرا کند، اما گاهی مکانیزم اجرا به گونه ای است که قابلیت اجرای آن ضعیف است و آنچه در کاغذ متن انشا می شود امکان اجرا ندارد.
سخنگوی دولت دوازدهم با بیان اینکه چگونه می شود حساب و تراکنش مالی 80 میلیون نفر را بررسی کرد، افزود: این اقدام می تواند آثار اقتصادی داشته باشد و امنیت اقتصادی را مخدوش کند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 3 روز و 19 ساعت پیش
مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برگزار شد

مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برگزار شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عالی با اشاره به اهمیت حفظ حرمت مقدسات و با بیان اینکه خانه و خانواده امری مقدس و محل تربیت و اصلاح ضعف هاست، گفت: مهمترین رکن تربیت فرزندان، اخلاق و عمل والدین است.
همچنین در این مراسم، آقای حدادیان به مرثیه خوانی و نوحه سرایی در عزای حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها پرداخت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: مذهبی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
همایش سلامت مردان

همایش سلامت مردان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
همایش سلامت مردان با هدف بررسی آخرین دستاوردها در خصوص سلامت، بهداشت باروری و درمان نا باروری مردان آغاز به کار کرد.
به گفته رئیس این همایش حدود 15 درصد از زوج ها در کشور نابارور هستند.
دبیر علمی این همایش گفت: شغل های خطرناک، اضطراب های محیطی، نوع تغذیه و کم تحرکی از عوامل مؤثر در ناباروری مردان است و ورزش منظم می تواند در درمان مؤثر باشد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 3 روز و 20 ساعت پیش
خودکفایی کشور در تولید یو پی اس های صنعتی

خودکفایی کشور در تولید یو پی اس های صنعتی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با ساخت تجهیزات پیشرفته نیروگاه های خورشیدی در شرکت دانش بنیان یزد علاوه بر تامین نیاز بازار داخل راه برای صادرات محصولات نیز هموار خواهد شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 22 ساعت پیش
شمخانی: برجام آزمون مهمی برای اروپاست

شمخانی: برجام آزمون مهمی برای اروپاست به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شمخانی در دیدار با وزیر خارجه اسپانیا با اشاره به فرصت ها و ظرفیت های گسترده در دو کشور برای افزایش همکاری ها در حوزه های سیاسی، اقتصادی، دفاعی، گردشگری، منطقه ای وبین المللی و راهکارهای ارتقاء امنیت در منطقه افزود: اراده جدی دو کشور مبارزه واقعی با عوامل و بسترهای شکل گیری تروریسم و مقابله موثربا گسترش آن در جهان است.
اوگفت: برجام آزمون مهمی برای اروپاست و اگر الگوی برجام باتوجه به روند اقدامات منفی آمریکا موفقیت خود را اثبات نکند به معنای شکست اعتبار بین المللی منطق مذاکره خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
روحانی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت

روحانی درگذشت پدر شهیدان عبوری را تسلیت گفت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، متن پیام رئیس جمهور بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت اسوه ایثار مرحوم حاج حسن عبوری پدر بزرگوار شهیدان سرافراز محمدعلی، ابوالقاسم و حجت ا... عبوری از دلیرمردان دوران دفاع مقدس موجب تالم و تاثر شد.
این پدر مقاوم و صبور، با ایمانی راسخ به آموزه های اهل بیت (ع) و مکتب عاشورا، فرزندان غیوری پرورش داد که با شهادت فی سبیل الله، به فرهنگ ایثار و جهاد تجلی بخشیدند.
اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهید پرور مازندران و به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منّان برای آن فقید ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 23 ساعت پیش
مدیرکل امنیتی وزارت کشور منصوب شد

مدیرکل امنیتی وزارت کشور منصوب شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در حکم رحمانی فضلی آمده است:
به پیشنهاد معاون امنیتی، انتظامی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر امور امنیتی منصوب می شوید.
انجام امور مربوط به مسائل و موضوعات امنیتی، تشکیل منظم و مستمر جلسات شورای امنیت کشور و کمیسیون های زیرمجموعه و پیگیری تحقق مصوبات آن و تعامل و همکاری لازم با تشکیلات متناظر در استانداری ها، از اموری است که انتظار می رود از طریق برنامه ریزی مناسب و شایسته و مبتنی بر آخرین دست آوردهای علمی نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش نمائید. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
دیدار وزیر امورخارجه اسپانیا با ظریف

دیدار وزیر امورخارجه اسپانیا با ظریف به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
الفونسو داستیس بعداز ظهر امروز با وزیر امورخارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دکتر ظریف با اشاره به سابقه طولانی مناسبات ایران و اسپانیا بر توسعه روابط در تمام زمینه ها تاکید کرد.
وزیر خارجه اسپانیا هم ضمن ابراز خرسندی از حضور در کشورمان گفت: این اولین بار است که از ایران دیدار می کنم و امیدوارم این دیدارها تکرار شود.
آلفونسو داستیس وزیر امورخارجه اسپانیا در دیدار با ظریف گفت: به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا متعهد به برجام هستیم.
ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 0 ساعت پیش
پرواز تهران-یاسوج به بهارستان رسید

پرواز تهران-یاسوج به بهارستان رسید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر جعبه سیاه هواپیمای مسیر تهران - یاسوج همین امروز هم پیدا شود، تیم کارشناسان فرانسوی در ایران حاضر هستند که بلافاصله اقدامات لازم را انجام دهند.
عباس آخوندی در جلسه صبح امروز کمیسیون عمران مجلس درخصوص جعبه سیاه هواپیمای مسیر تهران - یاسوج افزود: روز گذشته با فرمانده ارتش صحبت کردم و قرار شد که اگر سازمان هواپیمایی ایران روش و مدل خاصی برای پیدا کردن جعبه سیاه دارد به ما کمک کند.
وی ادامه داد: روز گذشته تا ساعت 21 با دوستان در ارتش در حال مذاکره بودیم و از امروز عملیات جستجوی جعبه سیاه آغاز می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
همدردی "دورهمی" با بازماندگان سانحه هوایی

همدردی "دورهمی" با بازماندگان سانحه هوایی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی،شبکه نسیم اعلام کرد، امشب، چهارشنبه 2 اسفند، برنامه دورهمی پخش نخواهد شد. این شبکه علت پخش نشدن برنامه دورهمی را همزمانی با ایام پایانی دهه فاطمیه و همدردی با بازماندگان سانحه هوایی یاسوج اعلام کرد.
مخاطبان این برنامه می توانند فرداشب، 3 اسفند، این برنامه را دنبال کنند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
حقوق کارکنان دولت تا 20 درصد افزایش می یابد/ پاداش پایان خدمت 7 برابر حداقل حقوق شد

حقوق کارکنان دولت تا 20 درصد افزایش می یابد/ پاداش پایان خدمت 7 برابر حداقل حقوق شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، براساس مصوبه نمایندگان مجلس، حقوق و مزایای کارکنان همه دستگاه ها، سال آینده به صورت پلکانی افزایش می یابد.
براساس بندهای الحاقی 1 و 2 لایحه بودجه؛ دولت مکلف است حقوق و مزایای مستمر گروه های مختلف حقوق بگیر از جمله اعضای هیئت علمی و قضات را به صورت پلکانی نزولی به گونه ای افزایش دهد که طبقات پایین تر افزایش بیشتری داشته باشند.
حداکثر میزان افزایش 20 درصد خواهد بود. مقامات موضوع 71 قانون مدیریت خدمات کشوری شامل روسای قوا، معاونان رئیس جمهور، اعضای شورای نگهبان، وزرا، معاونان وزرا، نمایندگان مجلس، سفرا ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 1 ساعت پیش
اخبار مشروح 13، چهارشنبه، 2 اسفند 1396

اخبار مشروح 13، چهارشنبه، 2 اسفند 1396 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 2 ساعت پیش
رئیس جمهور: برخوردهای خشونت آمیز و اهانت به پلیس به هیچ وجه تحمل نمی شود

رئیس جمهور: برخوردهای خشونت آمیز و اهانت به پلیس به هیچ وجه تحمل نمی شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه امروز هیئت دولت، رئیس جمهور ضمن تسلیت به خانواده های شهدای عزیز و اظهار همدردی با آنان ، از مدیریت سنجیده و مدارای حداکثری نیروهای عملیاتی بویژه نیروی انتظامی قدردانی کرد.
دکتر روحانی اظهار داشت: برخوردهای خشونت آمیز و اهانت به پلیس که حافظ نظم و امنیت جامعه است را به هیچ وجه تحمل نمی کنیم.
وی ضمن احترام به همه عقاید و افکار و پذیرش تنوع های فکری و فرهنگی، رفتارهای خشونت آمیز از طرف هر گروهی را به شدت محکوم کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
ادامه بررسی لایحه بودجه 97/ چگونگی تامین کسری اعتبارات دیه تعیین شد

ادامه بررسی لایحه بودجه 97/ چگونگی تامین کسری اعتبارات دیه تعیین شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ابتدای نشست علنی صبح امروز خانه ملت و در ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 مقرر کردند: به منظور تامین کسری اعتبارات دیه محکومین معسر با اولویت زنان معسر و مواردی که پرداخت خسارات بر عهده بیت المال یا دولت باشد وزیر دادگستری مجاز است با تصویب هیأت نظارت صندوق تامین خسارت های بدنی حداکثر تا 3500 میلیارد ریال از منابع درآمد سالانه این صندوق دریافت و هزینه کند.
بر این اساس منابع مورد نظر از محل درآمد سالانه صندوق تامین خسارت های بدنی موضوع بندهای (ث) و (ج) ماده 24 قانون بیمه اجباری خسارات وارد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 4 روز و 5 ساعت پیش
دیدار محرمانه با معاون ترامپ لغو شد

دیدار محرمانه با معاون ترامپ لغو شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از روزنامه واشنگتن پست، دفتر مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که وی برنامه ای برای دیدار محرمانه با مقام های کره شمالی در المپیک زمستانی پیونگ چانگ داشته که در لحظه آخر از سوی کره شمالی لغو شده است.
کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی و کیم یونگ نام مرد شماره دو این کشور که قرار بوده با پنس ملاقات کنند، در راس هیاتی برای حضور در المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ و دیدار با مقام های کره جنوبی به این کشور سفر کرده بودند.
لغو این دیدار در حالی است که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از مون جائه این رئیس جمهوری کره جنوبی برای سفر به پیونگ ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 8 ساعت پیش
خودکشی دانش آموز با اسلحه گرم در آمریکا

خودکشی دانش آموز با اسلحه گرم در آمریکا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از تارنمای خبری دِهیل، یک دانش آموز پسر در یک مدرسه راهنمایی در ایالت اوهایوی آمریکا، اقدام به خودکشی با اسلحه گرم کرد.
با وجود آنکه خودکشی این دانش آموز ناموفق بود و به بیمارستان منتقل شد، پلیس اقدام به مسدود کردن منطقه اطراف این مدرسه کرد.
پلیس اوهایو اعلام کرد: هنوز مشخص نیست که این دانش آموز عامدانه اقدام به شلیک به سوی خود کرده باشد.
پلیس همچنین مدارس این منطقه را تعطیل و تخلیه کرد، اما مدرسه ای که حادثه در آن روی داده همچنان بسته بوده و دانش آموزان اجازه خروج ندارند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
وزیر خارجه اسپانیا به تهران آمد

وزیر خارجه اسپانیا به تهران آمد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
هیئتی از نمایندگان کنفدراسیون کارفرمایان و اتاق بازرگانی اسپانیا، "آلفونسو داستیس" را در این سفر همراهی می کنند.
وزیر خارجه اسپانیا با مقامات کشورمان درباره گسترش مناسبات و تحولات منطقه ای و بین المللی رایزنی خواهد کرد.
وی فردا نیز با نمایندگان شرکت های اسپانیایی مستقر در ایران دیدار می کند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 4 روز و 9 ساعت پیش
سلیمی: امدادگران 32 پیکر را آماده انتقال کرده اند

سلیمی: امدادگران 32 پیکر را آماده انتقال کرده اند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مرتضی سلیمی در تیتر امشب گفت: شب گذشته کمیته فنی تشکیل شد و قرار شد در دو جبهه زمینی کار امداد و نجات انجام شود و همه نیروها به جبهه شمال منتقل شدند. شرایط از نظر آب و هوایی و سختی محل وقوع سانحه بسیار سخت است. نیروها با بالگرد به منطقه اعزام شدند و تجهیزات شب خوابی در منطقه نیز فراهم شد تا امداد رسانی به نحو مطلوب انجام شود.
رئیس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه تیم ها به محل اجساد و لاشه هواپیما رسیده اند افزود: سی و دو پیکر در کیسه های مخصوص حمل جسد قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
خبر 20، سه شنبه اول اسفند 96

خبر 20، سه شنبه اول اسفند 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/ اجتماع بزرگ فاطمیون تا پیداشدن لاشه هواپیما

قلم دوربین/ اجتماع بزرگ فاطمیون تا پیداشدن لاشه هواپیما به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 20 ساعت پیش
مادر منتظر...

مادر منتظر... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شهید ساکی فرزند دلبند مادر بود که برایش آرزوهای زیادی داشت. مادر هنوز با هرصدای زنگ تلفن یا در خانه سراسیمه می شود تا شاید این زنگ پایان انتظار چندین ساله اش باشد.
امروز همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیکر مطهر ده ها شهید گمنام و شناسایی شده دفاع مقدس در شهرهای مختلف کشور تشییع شد.
مادر شهید ساکی خود را به مراسم تشییع شهدای گمنام رساند و اینجا در مقابل چشمان این مادر پیکر شهید گمنامی به خاک سپرده می شود تا شاید مرهمی باشد بر سی و چهارسال انتظار...
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 20 ساعت پیش
پیکر 30 جان باخته حادثه هواپیما مشاهده شد

پیکر 30 جان باخته حادثه هواپیما مشاهده شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان امداد و نجات با تائید این خبر گفت: ابزار و امکانات لازم برای انتقال پیکرها با بالگرد محل سانحه ارسال شده است.
دانلود
استاندار کهکیلویه و بویراحمد هم گفت: تلاش می شود پیکرها از محل سقوط به پایین ارتفاعات، منتقل شوند.
تیم تخصصی پزشکی قانونی هم برای بررسی اولیه اجساد نزدیکی محل سقوط هواپیما مستقرشده اند.
صبح امروز و پس از دو روز، محل دقیق سقوط هواپیما در پروازهای بالگردها و پهپادهای سپاه مشخص شد.
هواپیما در ارتفاع 4 هزار متری ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
امنیت و آرامش به خیابان پاسداران تهران بازگشت

امنیت و آرامش به خیابان پاسداران تهران بازگشت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شب گذشته عده ای اخلال گر با بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسیب زدن به خودروها و اموال عمومی، سه مامور نیروی انتظامی و حداقل یک بسیجی را به شهادت رساندند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 0 ساعت پیش
فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند برکنار می شوند

فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند برکنار می شوند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از دستور رحمانی فضلی وزیر کشور به تمامی فرمانداران بر لزوم سکونت در محل خدمت خود پیرو تاکید رئیس جمهوری خبر داد و تصریح کرد: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند برکنار می شوند.
سامانی افزود: در این خصوص به نهادهای نظارتی وزارت کشور ماموریت داده شد که بر تحقق این امر نظارت داشته باشند.
سخنگوی وزارت کشور همچنین از برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفندماه سال 96 خبر داد و اظهار داشت: این همایش به منظور تشریح برنامه ها ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 1 ساعت پیش
بزرگترین نمایشگاه زیست فناوری جهان با حضور ایران

بزرگترین نمایشگاه زیست فناوری جهان با حضور ایران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 3 ساعت پیش
پیام تسلیت رهبر انقلاب به احمد توکلی

پیام تسلیت رهبر انقلاب به احمد توکلی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
جناب آقای احمد توکلی دامت توفیقاته
خبر درگذشت فرزند عزیز جنابعالی موجب تأسّف و تأثّر اینجانب شد.
صمیمانه به شما و مادر گرامی اش و دیگر بازماندگان داغدار تسلیت میگویم و آرامش و سکینه ی قلبی برای همه ی شما و رحمت و مغفرت برای آن مرحوم از خداوند مسئلت میکنم.
والسلام علیکم و رحمة الله
سیدعلی خامنه ای
1 اسفند 1396 ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 5 روز و 4 ساعت پیش
توضیحات وزیر درباره تماس تلفنی مسافر هواپیما

توضیحات وزیر درباره تماس تلفنی مسافر هواپیما به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد جواد آذری جهرمی در خصوص اخباری که در مورد وجود گوشی روشن یکی از مسافرین طرح شد و نیز اخبار دیگری که روز گذشته در خصوص تماس یکی از شهروندان یاسوجی با یکی از مسافران منتشر شد ، توضیح داد: وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت : در خصوص اخباری که در مورد وجود گوشی روشن یکی از مسافرین طرح شد و نیز اخبار دیگری که روز گذشته در خصوص تماس یکی از شهروندان یاسوجی با یکی از مسافرین و صحبت با وی در هنگام پرواز مطرح شد، توضیحاتی را عرض می کنم.
الف. مطلع شدیم که تلفن همراه یکی از مسافرین پس از ناپدید شدن هواپیما روشن بوده و تا ساعت هفت عصر همان روز در دسترس بوده و ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 7 ساعت پیش
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این آزمون جمعه 4 اسفند در 55 شهرستان برگزار خواهد شد. در آزمون دکتری 234 هزار و 454 داوطلب نام نویسی کرده اند که از این تعداد 133 هزار و 832 نفر مرد و 100 هزار و 622 نفر زن هستند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 5 روز و 8 ساعت پیش
وقوع زمین لرزه در سردشت

وقوع زمین لرزه در سردشت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نژاد جهانی اظهار کرد: خوشبختانه بە علت کوتاە بودن زمان و کم بودن شدت زلزلە هیچگونە خسارت جانی و مالی در این شهرستان وجود نداشته است.
وی افزود: آرامش کامل در مناطقی که بر اثر زلزله لرزید حاکم است.
بخشدار بخش وزینە نیز که مرکز آن شهر میرآباد سردشت است به خبرنگار ایرنا گفت: از همان دقایق اولیە وقوع زلزله نیروهای امدادی در حالت آمادە باش کامل هستند.
میراشکان مهدوی نیا اظهار کرد: تاکنون مشکل خاصی پیش نیامده و خسارتی اعلام نشده است.
به گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زلزله به بزرگی 4 ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 9 ساعت پیش
بازآفرینی شهری؛ راهکارها و برنامه ها

بازآفرینی شهری؛ راهکارها و برنامه ها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 5 روز و 18 ساعت پیش
سه صیاد شمالی در دریا مفقود شدند

سه صیاد شمالی در دریا مفقود شدند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: نیرو های امدادی مازندران از راه هوا و دریا در جستجوی سه صیاد مفقود شده هستند.
کریمیان افزود: نیرو های امدادی تا یافتن نشانه ای از صیادان گمشده به جستجو ادامه می دهند.
او افزود: بالگرد جمعیت هلال احمراستان دقایقی قبل آب های ساحلی مناطق جویبار، بابلسر و بهشهر را برای یافتن صیادان گمشده جستجو کرد که تاکنون نشانه ای از آنان پیدا نکرد.
کریمیان گفت: یگان دریابانی با یک ناو، یک ناوچه و دو قایق تند رو و حراست منابع آبزیان دریای خزر با یک قایق تند رو و دو گروه امدادی و هیئت نجات غریق استان نیز با دو ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 18 ساعت پیش
طراحی صفحه نمایش قابل نصب بر روی پوست

طراحی صفحه نمایش قابل نصب بر روی پوست به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از شبکه ان اچ کی، ضخامت این صفحه نمایش یک میلیمتر است و از ال ای دی های بسیار کوچکی تشکیل شده که درون یک صفحه لاستیکی قرار دارند.
ابعاد بزرگترین نمونه از این صفحه نمایش 6 در 10 سانتیمتر است.
این صفحه نمایش برای کاربر هیچگونه ناراحتی ایجاد نمی کند و به راحتی بر روی پشت دست و دیگر نواحی قابل انعطاف بدن انسان چسبانده می شود.
این صفحه نمایش علائم ساده و تصاویر ویدئویی مانند پیام ها و امواج الکتروکاردیوگرام حسگرها را نمایش می دهد.
ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 5 روز و 19 ساعت پیش
پیگیری روند عملیات جستجوی هواپیمای تهران - یاسوج

پیگیری روند عملیات جستجوی هواپیمای تهران - یاسوج به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون سازمان هواپیمایی کشوری در ارتباط زنده با شبکه خبر با اشاره به اینکه از 500 عکس گرفته شده توسط پهپاد ها هنوز چیزی از هواپیما کشف نشده است، گفت: تا الان اطلاعاتی درباره لاشه هواپیما بدست نیامده است.
استاندار کهگیلویه و بویر احمد با تکذیب اظهارات فرماندار سمیرم درباره مشاهده بخش هایی از لاشه هواپیما، گفت: در شرایط جوی موجود، مشاهده قطعاتی از لاشه هواپیما را صددرصد تایید نمی کنیم ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 روز و 21 ساعت پیش
ساماندهی بازار ارز با سامانه نیما

ساماندهی بازار ارز با سامانه نیما به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در مرحله نخست، واردکنندگان برای تامین ارز کالای وارداتی و همه صرافی ها به عنوان فروشنده ارز می توانند در این سامانه فعالیت کنند.
برای تسهیل در تامین ارز ثبت سفارشات غیربانکی، با هماهنگی بانک مرکزی و وزارت صنعت، بازرگانان می توانند با مراجعه به سامانه جامع تجارت، درخواست خود را برای تامین ارز ثبت سفارشات غیربانکی ارایه کنند.
این اطلاعات به صورت سیستمی و برخط به سامانه نیما منتقل می شود.
سپس بازرگانان پیشنهادهای ارائه شده از سوی صرافی ها را مشاهده و در نهایت نسبت به خرید ارز اقدام می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 4 ساعت پیش
جزئیات مصوبات مجلس درباره بودجه 97

جزئیات مصوبات مجلس درباره بودجه 97 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در ادامه بررسی لایحه بودجه 97 عوارض سیگار را در سال آینده افزایش دادند.
عباسی افزود: از ابتدای سال 97 به قیمت خرده فروشی هر نخ سیگار تولید داخل با نشان ایرانی 75 ریال، تولید مشترک 150 ریال، تولید داخل با نشان بین المللی 250 ریال و وارداتی 600 ریال به عنوان عوارض اضافه می گردد که وزارت امور اقتصاد و دارایی مکلف است مبالغ مزبور را از تولید کنندگان و وارد کنندگان حسب مورد نظر اخذ و به حساب روابط عمومی این ردیف واریز نماید که سهمی در اختیار بخش های وزارت ورزش و جوانان به میزان 30 درصد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 7 روز و 18 ساعت پیش
پرسپولیس؛6 امتیاز تا قهرمانی لیگ برتر

پرسپولیس؛6 امتیاز تا قهرمانی لیگ برتر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، با توجه به شکست 2 بر یک فولاد برابر پیکان و حضور پرسپولیس با 54 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر و اختلاف 16 امتیازی با سه تیم ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان و سایپا، سرخپوشان تهرانی با کسب حداکثر 6 امتیاز دیگر قطعاً قهرمان هفدهمین دوره لیگ برتر خواهند شد.
دو بازی پیش روی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و استقلال (به ترتیب 5 و 10 اسفند) خواهد بود و شاگردان برانکو به شرط پیروزی مقابل هر دو تیم، در دربی پایتخت و پنج هفته زودتر از پایان لیگ قهرمانی خود را قطعی خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 9 روز و 17 ساعت پیش
یارانه نیازمندان افزایش می یابد

یارانه نیازمندان افزایش می یابد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مهرداد بائوج لاهوتی با اشاره به سه هفته فشرده کاری مجلس درباره بررسی بودجه 97 در کمیسیون تلفیق گفت: بررسی کامل بودجه 97 تا هفته آینده به پایان می رسد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به علت طولانی شدن بررسی بودجه 97 افزود: وضعیت اشتغال یکی از نگرانی هایی است که در کشور وجود دارد و در بررسی بودجه دقت های زیادی صورت گرفته تا مردم آثار آن را در زمان اجرا، احساس کنند که یکی از این موضوعات ایجاد یک میلیون اشتغال از طریق پرداخت تسهیلات روستایی در هرسال است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 9 روز و 21 ساعت پیش
ادیان برای استقرار خوبی ها و حذف مفاسد آمده اند

ادیان برای استقرار خوبی ها و حذف مفاسد آمده اند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور در سخنرانی خود در جمع علمای حیدرآباد با اشاره به اشتراکات تاریخی و فرهنگی بی شمار دو ملت گفت: روابط بین ایران و هندوستان ورای روابط سیاسی و اقتصادی است.
وی در ادامه به فلسفه ایجاد مذاهب برای انسان ها پرداخته و گفت ادیان برای ترویج خوبی ها و حذف مفاسد آمده اند و بنابراین وظیفه علمای دینی و مسلمانان در ترویج پیام اسلام سنگین است.
روحانی با تاکید بر اینکه 'پیام ملت ایران، دوستی و روابط نزدیکتر با ملت بزرگ هند است، گفت: ایران خواهان روابط صمیمانه تر و نزدیکتر با هند در تمام زمینه های ممکن است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 9 روز و 21 ساعت پیش
جنگ اقتصادی قوانین خود را دارد

جنگ اقتصادی قوانین خود را دارد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمدرضا پورابراهیمی افزود: دولت باید پیشنهادات، قوانین و مقرراتی که در جنگ اقتصادی کارآمد نیاز دارد ارائه کند و در مجلس برای این کار آمادگی داریم.
وی گفت: یکی از مشکلات ما این است که با قوانین صلح اقتصادی می خواهیم عرصه جنگ اقتصادی را اداره کنیم.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از دیوان محاسبات به عنوان اصلی ترین بازوی رصد قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و نیز بازوی نظارتی قوه مقننه یاد کرد و افزود: مدیران، فرمانداران و مدیران ارشد استان باید با قوانین و مقررات به خوبی آشنا باشند زیرا در بسیاری موارد مشکلاتی را در مسیر اجرا می بینیم که ناشی از ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 9 روز و 22 ساعت پیش
رویدادهای 26بهمن از نگاه دوربین

رویدادهای 26بهمن از نگاه دوربین به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در قلم دوربین امشب قابهایی از دهمین سالگرد شهادت عماد مغنیه، نمایشگاه کتاب دین و عکسهای خبری دیگر را می توانید مشاهده کنید. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 9 روز و 22 ساعت پیش
اشتباه ترامپ، دست تیلرسون را خالی کرد

اشتباه ترامپ، دست تیلرسون را خالی کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
روزنامه القدس العربی چاپ لندن نوشت: از آنجا که وزیر امور خارجه آمریکا در سفر به غرب آسیا چیزی برای عرضه ندارد و با دست خالی آمده است، شکست سختی را تجربه خواهد کرد.
قبل از هر کسی، خود مقامات آمریکایی پیش بینی کردند مذاکرات تیلرسون درهمه این کشورها دشوار باشد. این مقامات خلاف واقع حرف نزدند زیرا واشنگتن در همه این کشورها با مشکلاتی روبروست.
'یوسف مکی' تحلیلگر پایگاه خبری 'العرب الیوم'، می نویسد: رکس تیلرسون وزیرخارجه آمریکا که پیش از تصدی پست وزارت امور خارجه، رئیس سابق شرکت 'اکسون موبیل' بود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 9 روز و 23 ساعت پیش
رشد پروازهای فرودگاه امام خمینی در نوروز

رشد پروازهای فرودگاه امام خمینی در نوروز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از شبکه پیام رسان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)،عضو هیات مدیره و معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بر کاهش میزان تاخیر پروازها و الزام شرکت های هواپیمایی درباره تاخیر احتمالی و پذیرایی از مسافران در صورت لزوم تاکید کرد،گفت: در ایام نوروز در فرودگاه نظارت ها تشدید می شود تا از گرانفروشی احتمالی و ایجاد مشکل برای مسافران جلوگیری شود.
علی رستمی با تاکید بر لزوم حفظ ایمنی مسافران افزود: همه سامانه های ناوبری، ایکس ری و پل های تلسکوپی فرودگاه برای اطمینان از صحت عملکرد بازرسی می شود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 23 ساعت پیش
لاریجانی: مبالغ خوبی برای حل ریزگردها اختصاص می دهیم

لاریجانی: مبالغ خوبی برای حل ریزگردها اختصاص می دهیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس در نشست ویژه رسیدگی به ریزگردهای خوزستان، اظهار داشت: اکنون مسئله ریزگردها در استان خوزستان پیچیده تر شده است و همکاری همه دستگاه ها و قوا برای حل مشکل ریزگردها، ضرورت دارد.
وی گفت: رئیس سازمان محیط زیست معتقد است اگر ما حدود 600 میلیون متر مکعب آب داشته باشیم می توانیم مرطوب سازی برخی کانون های ریزگردها را انجام دهیم.
لاریجانی ادامه داد:مرطوب سازی باید با سرعت بیشتری انجام شود تا مشکل مردم حل شود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 23 ساعت پیش
پیگیر پیامکهای شما هستیم

پیگیر پیامکهای شما هستیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در بسته پیامکی این هفته پیامکهای شما درباره تکمیل فرودگاه رامسر،اتوبوسهای فرسوده کرج،سوابق بیمه ای،بیمه معدنکاران را مطرح کردیم و برای برخی از آنها پاسخ گرفتیم.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 9 روز و 23 ساعت پیش
مرغ شب عید گران نمی شود

مرغ شب عید گران نمی شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از خانه ملت علی اکبری، با اشاره به بازار شب عید، افزود: اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص تنظیم بازار شب عید چندین جلسه با مسئولان ستاد تنظیم بازار برگزار کردند و در آن نشست ها بحث های متعددی داشتیم.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان مربوطه قول دادند که با توجه به تولید و ذخیره سازی کالاهای مورد نیاز، مشکلی از نظر کمبود کالا در شب عید نخواهیم داشت.
نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: مسئولان ستاد تنظیم بازار این امیدواری را داده است که امسال مشکلی از بابت کمبود کالا پیش نخواهد آمد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 10 روز و 0 ساعت پیش
روزنامه های پنج شنبه، 26 بهمن 96

روزنامه های پنج شنبه، 26 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 8 ساعت پیش
راه اندازی مرحله دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس

راه اندازی مرحله دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با راه اندازی کامل مرحله دوم این پالایشگاه تولید بنزین از 12 میلیون لیتر در روز به 24 میلیون لیتر با استاندارد یورو 5 خواهد رسید.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 8 ساعت پیش
تیتر امشب/ عملکرد و مشکلات در مناطق زلزله زده کرمانشاه

تیتر امشب/ عملکرد و مشکلات در مناطق زلزله زده کرمانشاه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بازوند استاندار کرمانشاه در گفتگو با تیتر امشب شبکه خبر درباره وضعیت اعطای تسهیلات گفت: با سفر ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی و سپس اظهارات نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، موضوع مهلت دادن برای بازپرداخت تسهیلات بانکی جدی تر شد تا اینکه اعلام شد که با استمهال 2 ساله وام های بانکی زلزله زدگان کرمانشاه موافقت شده است.
وی گفت: درباره این طرح ابهاماتی از طرف مردم و ما وجود داشت از جمله اینکه کسانی بودند چند تسهیلات گرفته بودند یا برخی مناطق آسیب چندانی ندیده بودند که با بررسی های بیشتر این ابهامات برطرف شده و لیستی تهیه شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 10 روز و 17 ساعت پیش
انتشار گواهی سپرده با نرخ 20درصدی

انتشار گواهی سپرده با نرخ 20درصدی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تدابیر بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز: بانک ها از شنبه 28 بهمن می توانند گواهی سپرده ریالی با نرخ سود 20 درصد منتشر کنند. انتشار این اوراق فقط به مدت 2 هفته امکان پذیر است. این اوراق در قطع های حداقل یکصد میلیون ریالی و با سررسید یکساله منتشر خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 10 روز و 20 ساعت پیش
توقف تبلیغات تلفنی خدمات اپراتورها

توقف تبلیغات تلفنی خدمات اپراتورها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از توقف تبلیغات تلفنی خدمات اپراتورهای ارتباطی در تماس با مشترکان خبر داد. به گفته حقی بر اساس شکایت های دریافتی از مشترکان موضوع ایجاد مزاحمت تلفنی برای تبلیغات خدمات اپراتورها بررسی و برای توقف این نوع تماس ها به اپراتورها تذکر داده شد. چنانچه مشترکان با چنین مواردی مواجه شدند می توانند با شماره 195 تماس گرفته و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.195.ir شکایت خود را ثبت کنند تا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با متخلفان برخورد کند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 10 روز و 22 ساعت پیش
آنفلوانزای پرندگان در ایران ابتلای انسانی نداشته است

آنفلوانزای پرندگان در ایران ابتلای انسانی نداشته است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به شیوع نوع جدیدی از ویروس آنفلوآنزای پرندگان با عنوان H5N6 گفت: ویروس جدید در انسان هم ایجاد بیماری کرده که ابتلای آن تاکنون فقط در کشور چین بوده است.
دکتر گویا افزود: اقدامات فوری در وزارت جهادکشاورزی، سازمان دامپزشکی، سازمان حفاظت محیط زیست و زیرمجموعه وزارت بهداشت صورت گرفته تا از سرایت آن به انسان جلوگیری شود. رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر با اشاره به تلف شدن شماری از پرندگان وحشی در یکی از تالاب های استان گیلان بر اثر ابتلا به ویروس جدید گفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
زخمی شدن 7 نظامی صهیونیست در اریحا

زخمی شدن 7 نظامی صهیونیست در اریحا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، منابع خبری از زخمی شدن هفت نظامی صهیونیست بر اثر انفجار مین در مسیر خوردو نظامی این رژیم در نزدیکی شهر اریحا خبر دادند.
***
اوایل هفته جاری یک فروند جنگنده رژیم صهیونیستی در حمله هوایی به اهدافی در سوریه، هدف موشک های سوری قرار گرفت و پس از ورود به اراضی اشغالی، در شمال آن سقوط کرد.
این جنگنده در حالی هدف قرار گرفت که در چند هفته گذشته شاهد سخنان تند مقامات صهیونیستی درباره لبنان و سوریه بودیم. کابینه امنیتی این رژیم هفته گذشته در منطقه جولان تشکیل جلسه داده بود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 10 روز و 23 ساعت پیش
رایزنی های ظریف و امیر کویت

رایزنی های ظریف و امیر کویت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این دیدار آقایان ظریف و جابر الاحمد جابر الصباح در خصوص راهکارهای بهبود روابط و مناسبات دو جانبه و مسائل منطقه ای گفتگو و رایزنی کردند . ظریف برای شرکت در اجلاس بین المللی بازسازی عراق به کویت رفته است . در این اجلاس مقامات سیاسی 74 کشور و همچنین دبیر کل سازمان ملل و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا حضور داشتند . رئیس دستگاه دیپلماسی در حاشیه این اجلاس با همتای کویتی خود و فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هم دیدار و گفتگو کرد . ظریف تا ساعاتی دیگر کویت را به مقصد تهران ترک می کند . ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 0 ساعت پیش
حضور ایران و نمایندگان 74 کشور در کنفرانس بین المللی بازسازی عراق

حضور ایران و نمایندگان 74 کشور در کنفرانس بین المللی بازسازی عراق به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دبیر کل سازمان ملل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مقامات سیاسی و نمایندگان 74 کشور در این کنفرانس حضور دارند. اقای ظریف وزیرامورخارجه کشورمان یکی از سخنرانان این نشست است.
ظریف با حضور در این اجلاس سه روزه، دیدگاه ها و برنامه های کشورمان را درخصوص مشارکت در بازسازی عراق تبیین می کند.
این اجلاس از دیروز با حضور ده ها موسسه مردم نهاد از منطقه و دیگر مناطق جهان آغاز شده است و امروز با حضور 1850 شرکت خصوصی و سرمایه گذار ادامه می یابد.
بخش اصلی این اجلاس صبح چهارشنبه با حضور مقامات سیاسی و نمایندگان موسسات خصوصی 74 کشور جهان برگزار ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 8 ساعت پیش
روزنامه های چهارشنبه، 25 بهمن 1396

روزنامه های چهارشنبه، 25 بهمن 1396 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 9 ساعت پیش
آمریکا تانک روسی را هدف قرار داد

آمریکا تانک روسی را هدف قرار داد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مقامات آمریکایی اعلام کردند: پهپاد نظامی آمریکا، یکشنبه تانک مدل (تی72) روسیه را در استان دیرالزور منهدم کرده است. در حالی که برخی منابع اعلام کردند این حمله تلفاتی نداشته یک مقام نظامی آمریکا گفت دستکم دو تن از نیروهای حامی دولت سوریه در این حمله کشته شدند. وزیر دفاع آمریکا از اظهار نظر درباره این حمله خودداری کرد. روسیه نیز تاکنون واکنشی نشان نداده است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 9 ساعت پیش
ورود پیکر جان باختگان سانچی به کشور

ورود پیکر جان باختگان سانچی به کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کاووسی، نقیان و آروی سه تن از جان باختگان نفتکش سانچی هستند که پیکرهای آنها به دست آمده است. نفتکش سانچی 16 دی در برخورد با کشتی فله بر، دچار حریق و انفجار شد. این کشتی 32 دریانورد داشت که 30 تن ایرانی و دو نفر بنگلادشی بودند. پیکر دیگر جان باختگان این حادثه هنوز به دست نیامده است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 9 ساعت پیش
بارش برف و باران تا آخر بهمن ادامه دارد

بارش برف و باران تا آخر بهمن ادامه دارد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
موج جدید بارشی در شمال غرب، غرب، مرکز و سواحل خزر فعال است و فردا از شمال شرق خارج می شود. جمعه سامانه پر قدرت دیگری وارد کشور می شود که دامنه بارش هایش گسترده تر است و تا آخر بهمن فعال خواهد بود. سازمان هواشناسی درباره آب گرفتگی معابر در استان های تهران، قزوین، البرز، مازندران، گیلان، اردبیل، کردستان، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی هشدار داد.
سازمان مدیریت بحران از شهروندان خواست در صورت سفر به مناطق برف گیر، به زنجیر چرخ و سوخت کافی مجهز باشند و لباس گرم و مواد خوراکی به همراه داشته باشند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 9 ساعت پیش
فعالیت های موشکی ایران مشروع است

فعالیت های موشکی ایران مشروع است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، "ژوستین ویس" در دیدار علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حفظ توافق برجام تاکید کرد.
مدیر مرکز تحلیل، پیش بینی و استراتژیک وزارت امور خارجه فرانسه افزود: هدف، تغییر توافق برجام نیست بلکه پیدا کردن راه حل منطقی برای ادامه این توافق است.
ویس ادامه داد: ایران و فرانسه دارای چالش های مشترکی در مسائل سیاسی و منطقه ای هستند که می توانند با تعامل و همفکری به نتایج خوبی دست یابد.
مدیر مرکز تحلیل، پیش بینی و استراتژیک وزارت امور خارجه ضمن تشکر از فرصت این دیدار بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 19 ساعت پیش
جاسوسی با دوربین زیست محیطی

جاسوسی با دوربین زیست محیطی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، عباس جعفری دولت آبادی امروز (سه شنبه) در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: 19 دی ماه سال جاری حسب گزارش کتبی یکی از نهادهای امنیتی که به دادسرای شهید مقدس ارجاع شده بود، به موجب دستورات قضایی و با آغاز تحقیقات مشخص شد، متهمان پرونده با هدایت افسران اطلاعاتی سیا و موساد ماموریت های سه گانه ای را شامل موضوعات زیست محیطی، نفوذ در جامعه علمی ایران و جمع آوری اطلاعات از اماکن حساس و حیاتی کشور از جمله پایگاه های موشکی کشور، دنبال می کرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 روز و 19 ساعت پیش
انهدام 29 باند سرقت و زورگیری در تهران

انهدام 29 باند سرقت و زورگیری در تهران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در جمع خبرنگاران از اجرای مرحله جدیدی از طرح برخورد با سارقان، مالخران و محکومان فراری خبر داد و گفت: پس از دو هفته کار اطلاعاتی و دو روز عملیات ضربتی، ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق شدند 29 باند سرقت از جمله سارقان به عنف، زورگیران، سارقان منازل، مغازه، خودرو، لوازم داخلی خودرو و همچنین جاعلان و کلاهبرداران را منهدم و اعضای این باندها را دستگیر کنند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 11 روز و 20 ساعت پیش
بنگاههای ورشکسته به صندوق بازنشستگی تحمیل شده اند

بنگاههای ورشکسته به صندوق بازنشستگی تحمیل شده اند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی ربیعی با بیان اینکه در بسیاری مسائل باید به هم نزدیک شویم، افزود: البته منظور مواضع مشترک نیست بلکه منافع مشترک است یعنی نقطه ای که همه از آن نفع ببرند.
او با تاکید بر لزوم گفت وگو های اجتماعی، بر ضرورت نهادسازی برای این گفت وگوها تاکید کرد و افزود: باید در دل تشکل ها و اتحادیه ها مذاکرات افقی و عمودی شکل بگیرد و نتیجه این مذاکرات راهکارهایی برای خروج از مشکلات باشد.
او گفت: در ایران سنت دیرین قانون کار و تشکل های کارگری وجود دارد اما هنوز نهادسازی مناسب برای گفت وگوی اجتماعی شکل نگرفته است که باید با ایجاد تالارهای گفت وگو در کنار اتحادیه ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 11 روز و 20 ساعت پیش
دولت مکلف به کاهش تعرفه واردات خودرو شد

دولت مکلف به کاهش تعرفه واردات خودرو شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن قائمی نسب درباره حکم دیوان عدالت اداری با موضوع افزایش تعرفه خودرو افزود: دستور موقت توقف مصوبه هیئت وزیران درباره افزایش تعرفه واردات خودرو بر اساس ماده 34 و 35 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری صادر شده و طبق ماده 39 آئین دادرسی سازمان ها، ادارات هیأت ها و مأموران طرف شکایت پس از صدور و ابلاغ دستور موقت مکلفند طبق دستور عمل کنند، و اگر عمل نکنند مستنکف محسوب می شوند که در این صورت تبعات قانونی دارد.
او درباره ادعای یکی از وزرا مبنی بر این که هنوز دستور موقت دیوان ابلاغ نشده و من ندیده ام ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 11 روز و 22 ساعت پیش
پاسخ تندی به متجاوزان میدهیم

پاسخ تندی به متجاوزان میدهیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از رویترز، دولت سوریه پس از سرنگونی یک فروند جنگنده اف 16 رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم در صورت تجاوز به حریم سوریه با شگفتی های بیشتری مواجه خواهد شد.
ایمن سوزان، دستیار وزیر خارجه سوریه دراین باره گفت: اطمینان کامل داریم که متجاوز به شدت متعجب خواهد شد زیرا (متجاوز) تصور می کرد این جنگ این جنگ فرسایشی که سوریه سالهاست درگیر آن است باعث ناتوانی آن در مقابله با حملات شده است.
او در جریان کنفرانس خبری خود در دمشق افزود: به لطف خدا آنها هر زمان که سعی در حمله به سوریه داشته باشند با شگفتی های بیشتری مواجه خواهند شد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 22 ساعت پیش
بودجه کلان برای تشدید تحریم های ضدایرانی

بودجه کلان برای تشدید تحریم های ضدایرانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در صفحه 90 این سند که روی وب سایت کاخ سفید قرار گرفته آمده است: این بودجه درخواست 159 میلیون دلار افزایش بودجه را برای معاونت خزانه داری در امور تروریسم و اطلاعات مالی دارد که به منزله 36 میلیون دلار افزایش نسبت به رقم اجراشده در سال 2017 است .
ترامپ با یادآوری اینکه این بودجه برای محافظت از نظام مالی آمریکا در برابر سوءاستفاده و مقابله با سایر تهدیدهای امنیتی علیه آمریکا ضروری است، درباره اینکه این منابع مالی در کجا هزینه خواهد شد توضیح داده است.
ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 11 روز و 23 ساعت پیش
موافقت رهبر انقلاب با عفو تعدادی از محکومان

موافقت رهبر انقلاب با عفو تعدادی از محکومان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات 565 نفر از محکومان را که در کمیسیون مربوط واجد شرایط لازم تشخیص داده شده اند ارائه کرده بود، که مورد موافقت حضرت آیت الله خامنه ای قرار گرفت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 1 ساعت پیش
نشست مشترک وزیران و استانداران با روسای سازمان های اقتصادی

نشست مشترک وزیران و استانداران با روسای سازمان های اقتصادی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این نشست که با هدف تحقق برنامه های دولت در بخش های تولید و اشتغال برگزار شده است علاوه بر آقای روحانی، وزرای کشور، صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی،نیرو،ارتباطات و فناوری ارتباطات وروسای سازمان های اداری و استخدامی و همچنین میراث فرهنگی و گردشگری و معاونان حقوقی و علمی و فناوری رییس جمهور، گزارشی از عملکرد حوزه های خود با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اشتغال و کارآفرینی ارائه خواهند داد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 7 ساعت پیش
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گفته مسئولان برگزاری این همایش تاکنون حضور مدیران ارشد خودروسازان مطرح بین المللی از جمله شرکت قطعه سازی بوش آلمان، گروه پژو سیتروئن، گروه رنو، نیسان، مرسدس بنز، فولکس واگن، هیوندای، ولوو، اسکانیا و همچنین خودروسازان چینی در این همایش قطعی شده است. روسای انجمن های قطعه سازی آلمان، فرانسه و ترکیه نیز در این همایش حضور دارند.
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران تا فردا ادامه خواهد داشت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 7 ساعت پیش
بخش مفاخرجشنواره هنرهای تجسمی فجر

بخش مفاخرجشنواره هنرهای تجسمی فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بخش مفاخر، یکی از بخش های این جشنواره است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
حرف و حدیث ها درباره توزیع جوایز جشنواره

حرف و حدیث ها درباره توزیع جوایز جشنواره به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
آمریکا بیشترین تعداد زندانی در جهان

آمریکا بیشترین تعداد زندانی در جهان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
از مجموع یازده میلیون زندانی در جهان 2 میلیون و 200 هزار نفر در آمریکا هستند.
پس از آمریکا چین با یک میلیون و 700 هزار، برزیل با 670 هزار و روسیه با 602 هزار زندانی در رتبه های بعدی قرار دارند.
کشورهای کوچک سن مارینو با 2 زندانی، جزایر فارو با 6 تن و لیختن اشتاین با 10 تن کشورهایی هستند که کمترین آمار زندانیان را دارند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
قطعات فولادی

قطعات فولادی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 8 ساعت پیش
سامانه بارشی پر و پیمان در آسمان ایران/هشدار هواشناسی

سامانه بارشی پر و پیمان در آسمان ایران/هشدار هواشناسی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت نقشه ها نشان می دهد سامانه های بارشی جدید پر و پیمان است و شاهد بارش های خوبی در دو سه روز آینده خواهیم بود.
با هشدار سازمان هوشناسی؛ سازمان امداد و نجات و شرکت فرودگاه های کشور آمادگی خود را برای شرایط بحرانی اعلام کردند.
سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات گفت: تیم های امدادی در محورهای مختلف مستقر خواهند بود.
اسفندیاری، قائم مقام شرکت فرودگاه های کشور نیز از صدور دستورالعمل های لازم برای روبرو شدن با شرایط برفی خبر داد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 9 ساعت پیش
گرد و غبار در خوزستان/تعطیلی مدارس 27 شهر

گرد و غبار در خوزستان/تعطیلی مدارس 27 شهر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزش بادهای شدید، تندبادهای لحظه ای و فعال شدن کانون های داخلی به ویژه کانون جنوب شرق اهواز موجب برخاستن گرد و خاک محلی و کاهش دید افقی می شود.
مدارس 27 شهر استان خوزستان، امروز به علت پدیده گرد و خاک تعطیل است.
مدیریت بحران استانداری خوزستان اعلام کرد: مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه های 14 شهرستان در نوبت صبح و عصر و 13 شهرستان در نوبت عصر امروز در استان به علت گردوخاک تعطیل است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 9 ساعت پیش
قلم دوربین- 23 بهمن 96

قلم دوربین- 23 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 18 ساعت پیش
فلسطین دغدغه اول جهان اسلام است

فلسطین دغدغه اول جهان اسلام است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نشست مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) کشتار و تجاوز به حقوق مسلمانان و رهبران آزادی خواه مسلمان در مناطق مختلف جهان را محکوم کرد.
در بیانیه پایانی نشست مشورتی اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) که با حضور دکتر ولایتی در تهران برگزار شد، آمده است: اهتمام ویژه به مسئله فلسطین به عنوان دغدغه اول جهان اسلام، تقویت مقاومت اسلامی ، مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی و سازماندهی مجدد اقدامات سیاسی، رسانه ای، فرهنگی و عملی در راستای آزادی قدس شریف ضروری است.
ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 18 ساعت پیش
بازگویی حماسه ای فراتر از قاب دوربین ها

بازگویی حماسه ای فراتر از قاب دوربین ها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یک روز پس از برپایی راهپیمایی گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در روز یکشنبه 22 بهمن 1396 نفسیه سهرابیان، زینب چخماقی، محمدرضا طلاجوران، پوریا سلیمان زاده و محمدحسن فلاح به نمایندگی از گروه های خبری رسانه ملی با حضور در برنامه "تیتر امشب" متفق القول تداوم انقلابی گری و ایستادگی بر آرمان های حضرت امام (ره) را ترجیع بندِ شعارها، پیام ها و گفته های مردمِ حاضر در راهپیمایی دانستند.
حضور جامع و چشمگیر جوانان و نوجوانان، همپای نسل های پا به سن گذاشته، از هر رنگ و تیپ و قشری و تأکیدشان بر حفظ استقلال کشور و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 18 ساعت پیش
خبر بیست، دوشنبه 23 بهمن

خبر بیست، دوشنبه 23 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 18 ساعت پیش
ناکامی نمایندگان ایران در نخستین روز

ناکامی نمایندگان ایران در نخستین روز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نخستین روز این فصل از رقابت ها تیم تراکتورسازی در گروه یک با دریافت یک گل مغلوب الاهلی عربستان شد.
این بازی، دیدار خانگی تراکتورسازی بود که در مسقط عمان برگزار شد.
در دیگر دیدار همزمان این گروه، الجزیره امارات 3 به 2 الغرافه قطر را از پیش رو برداشت.
گل نخست الغرافه را مهدی طارمی، ملی پوش ایرانی به ثمر رساند.
در دیگر دیدار امروز و در گروه B تیم ذوب آهن اصفهان در دوحه 1 به 3 نتیجه را به میزبانش الدُحیل قطر واگذار کرد.
تک گل ذوب آهن را استنلی کی روش درون دروازه حریف جای داد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 12 روز و 20 ساعت پیش
تلاش دو کره برای کاهش تنش ها

تلاش دو کره برای کاهش تنش ها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در حالی که کره جنوبی و کره شمالی بسوی بهبود روابط همه جانبه پس از دو سال وقفه به پیش می روند آمریکا همچنان مسئله هسته ای کره شمالی را بهانه ای برای تشدید حضور نظامی خود در منطقه قرار داده است.
واشنگتن با تحریک کشورهای هم پیمان در افزایش تحریم های کره شمالی، همزمان فروش میلیاردها دلار تسلیحلات پیشرفته نظامی به کره جنوبی، منطقه را به نقطه بحرانی پیش می برد.
پیونگ یانگ خارج از همه معادلات راهبردی آمریکا همواره از پیشنهادهای همسایه جنوبی اش به ویژه درباره همبستگی در المپیک استقبال کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 12 روز و 21 ساعت پیش
گام پایانی تفاهم نامه همکاری پزشکی ایران و ژاپن

گام پایانی تفاهم نامه همکاری پزشکی ایران و ژاپن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 21 ساعت پیش
بارش های بیشتر در راه است، همه آماده باشند

بارش های بیشتر در راه است، همه آماده باشند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
احد وظیفه، مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی در برنامه روی خط خبر عصر دوشنبه اعلام کرد بارندگی هایی که در حال حاضر در غرب و ارتفاعات مرکزی جریان دارد، تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
وظیفه افزود: سامانه های بارشی جدید، بارش های مناسبی خواهند داشت و حدود 20 استان را در بر می گیرند.
وی ادامه داد: این بارندگی در جاده های کوهستانی بصورت برف خواهد بود.
وظیفه با بیان اینکه در تهران حدود 62 درصد کمبود بارندگی داریم، افزود: امیدواریم با بارش های پیش رو، بخشی از کمبود جبران شود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 21 ساعت پیش
ساخت عینک برای درمان بیماران و شناسایی مجرمان

ساخت عینک برای درمان بیماران و شناسایی مجرمان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 22 ساعت پیش
تعیین تکلیف دارایی های غیرمنقول در مجلس

تعیین تکلیف دارایی های غیرمنقول در مجلس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نمایندگان مردم در خانه ملت دستگاه های اجرایی را مجاز به فروش دارایی های غیرمنقول طبق قانون اساسی کردند.
در نهمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 1397، نمایندگان درنشست علنی امروز (دوشنبه، 23 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 با بند (ب) تبصره 12 این لایحه با 142 رأی موافق، 25 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 234 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.
در بخش درآمدی بند (ب) تبصره 12 آمده است که دستگاههای اجرائی مجازند از محل فروش اموال و دارایی های غیرمنقول مازاد در اختیار خود به استثنای ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 23 ساعت پیش
تأکید وزارت خارجه بر اهمیت بازسازی عراق برای ایران

تأکید وزارت خارجه بر اهمیت بازسازی عراق برای ایران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهرام قاسمی با اشاره به اهمیت عراق به عنوان یک کشور دوست و همسایه ایران گفت: وزیر امور خارجه کشورمان در کنفرانس بین المللی بازسازی عراق به میزبانی کویت شرکت خواهد کرد.
قاسمی افزود: ایران از برگزاری این کنفرانس استقبال کرده و مشارکت جامعۀ بین المللی در روند بازسازی این کشور را امری ضروری و اقدام در مسیری درست می داند.
وی با تاکید برضرورت مشارکت صادقانه و غیرمشروط جامعه بین المللی در این بازسازی اظهار کرد:جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم و دولت عراق هیچگونه تردیدی به خود راه نداده همانگونه که در مبارزه با تروریسم نیز در کنار مردم و دولت عراق ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 12 روز و 23 ساعت پیش
گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سوریه

گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سوریه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 23 ساعت پیش
پرداخت عیدی مستمری بگیران قبل از شب عید

پرداخت عیدی مستمری بگیران قبل از شب عید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سیدتقی نوربخش روز دوشنبه در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید شعبه 23 تامین اجتماعی تهران افزود: امیدواریم عیدی مستمری بگیران در نیمه اول اسفند محقق شود.
وی تصریح کرد: همچنین 5 هزار میلیارد تومان در ابلاغیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که در ماه اسفند محقق می شود نیز از دیگر اقدامات این سازمان است.
نوربخش با بیان اینکه 520 میلیار تومان طرح در دهه فجر به بهره برداری رسید، افزود: 320 میلیار تومان این اعتبار در بخش اقتصادی و مابقی در بخش بیمه ای و درمانی بوده است و البته راهبرد ما ارائه خدمات در مناطق محروم بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 12 روز و 23 ساعت پیش
برگزاری همایش بزرگ جراحان فک و صورت

برگزاری همایش بزرگ جراحان فک و صورت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عباسی، رئیس کمیته اجرایی این همایش، ارتباط با بزرگترین جراحان فک و صورت، پلاستیک و پاتولوژیست دنیا را از مهمترین نکات همایش امسال عنوان کرد.
دکتر عباسی افزود: در این همایش ترکیب کاملی از شرکت های ارائه کننده ابزار جراحی فک و صورت، ایمپلنت های دندانی و وسایل مصرفی جراحی حضور دارند.
رئیس کمیته اجرایی افزود: شانزدهمین کنگره بین المللی جراحان فک و صورت ایران در تاریخ 24 بهمن با هدف ارائه و تبادل آخرین تازه های علمی جراحی دهان، فک و صورت برگزار می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
خبر14:30: دوشنبه 23 بهمن 96

خبر14:30: دوشنبه 23 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
تراکتورسازی ایران - الاهلی عربستان، ساعت 19 امروز

تراکتورسازی ایران - الاهلی عربستان، ساعت 19 امروز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نخستین روز از مرحله گروهی این مسابقات و در گروه A، تراکتورسازی تبریز، نماینده کشورمان از ساعت 19 در مسقط عمان میزبان الاهلی عربستان است.
در دیگر دیدار همزمان این گروه، الجزیره امارات برابر الغرافه قطر به میدان می رود.
همچنین در گروه B و از ساعت 16 و 45 دقیقه، الدُحیل قطر در دوحه پذیرای ذوب آهن اصفهان - دیگر نماینده کشورمان خواهد بود.
در دیگر دیدار این گروه، لوکوموتیو تاشکند ازبکستان با الوحده امارات روبرو می شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
آملی لاریجانی: مسئولان قدردان بصیرت مردم باشند

آملی لاریجانی: مسئولان قدردان بصیرت مردم باشند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی، راهپیمایی ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را باشکوه، مثال زدنی و چشمگیر توصیف کرد و گفت: این حضور عظیم برای همه جهانیان در این برهه خاص شگفتی آفرید. همه باید خدا را برای نعمت بصیرت، عزم و همت مردم در ایستادگی به پای ارزشهای انقلاب شاکر باشیم.
حضور یکپارچه مردم، هزینه های میلیون دلاری دشمن را بی فایده می کند
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه حضور مردم موجب افزایش اقتدار ملی و خنثی ساختن دشمنی ها است ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 13 روز و 0 ساعت پیش
احتمال افزایش سهمیه حجاج ایرانی در سال 97

احتمال افزایش سهمیه حجاج ایرانی در سال 97 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: 5 هزار سهمیه اضافه را درخواست داده ایم که اگر این اتفاق بیفتد با احتساب سهمیه عوامل حج کشورمان، حدود 90 هزار نفر زائر خواهیم داشت.
حمید محمدی افزود: در مذاکراتی که برای حج 97 در اوایل دی ماه برگزار شد، به دلیل قطع روابط ایران و عربستان، روی همان مسائل اصولی که در حج گذشته دغدغه و نگرانی مردم بود و در مذاکرات حج 96 مورد توافق قرار گرفته بود، تاکید و در متن توافقنامه حج 97 نیز آورده شد.
او افزود: علاوه بر این در حوزه اجرایی ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: مذهبی انتشار : 13 روز و 1 ساعت پیش
ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت ارشد آزاد

ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت ارشد آزاد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی تمامی رشته های تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد سال 96 دانشگاه در روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 بهمن ماه انجام می شود.
پذیرفته شدگان نهایی تمامی رشته ها در روزهای تعیین شده می توانند با در دست داشتن تمامی مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و شماره تماس آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.iau.ac.irدرج شده است، مراجعه کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 6 ساعت پیش
تصاویر هوایی از جشن پیروزی

تصاویر هوایی از جشن پیروزی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 8 ساعت پیش
بازتاب جشن تماشایی ایران در رسانه های جهان

بازتاب جشن تماشایی ایران در رسانه های جهان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، * با آغاز مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بسیاری از نشریات آمریکایی از جمله فاکس نیوز، آسوشیتدپرس و ای بی سی نیوز با انتشار گزارشی واحد از این مراسم با شکوه به حضور پر رنگ مردم ایران اسلامی در خیابان ها و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتراف کردند.
* شبکه های تلویزیونی عرب زبان منطقه از جمله الجزیره ، المیادین و المنار دقایقی پس از آغاز راهپیمایی تهران و دیگر شهرهای کشور ، با قطع برنامه های خود این مراسم را به طور زنده پوشش دادند .
* خبرگزاری شین هوا نوشت: مردم ایران با شرکت در راهپیمایی، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند . ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 8 ساعت پیش
فعالیت سامانه بارشی در شمال غرب و غرب کشور

فعالیت سامانه بارشی در شمال غرب و غرب کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز در شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس مرکزی ، دامنه های جنوبی البرز، بتدریج سواحل شمالی و شمال شرق کشور بارش باران ،وزش باد وکاهش دما رخ خواهدداد. بارش درارتفاعات به صورت برف خواهد بود شدت بارش ها در آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی، کردستان، اردبیل، ارتفاعات استانهای البرز، تهران و مازندران بیشتراست. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 10 ساعت پیش
خبر بیست، یکشنبه 22 بهمن

خبر بیست، یکشنبه 22 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 13 روز و 18 ساعت پیش
تیترامشب/ جشنواره فیلم فجر زیر ذره بین منتقدین

تیترامشب/ جشنواره فیلم فجر زیر ذره بین منتقدین به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پوریا ذوالفقاری منتقد سینما گفت: در جشنواره امسال حواشی های عجیبی را شاهد بودیم که چندان شایسته جشنواره فیلم فجر نبود.
او افزود: در جشنواره منتقدین ممکن است نظراتی را بدهند که چندان باب میل ما نباشد، لذا باید تحمل نقد در بین سینماگران ما بالا رود، اعتراض به رای هیئت داوران شایسته اهالی سینما نیست اگرچه امسال میزان آن نسبت به سال گذشته کمتر بوده است.
ذوالفقاری گفت:عجیب است که بخشی از داوری حذف می شود اما جوایز آن حذف نمی شود، اتفاق نادری که در جشنواره فیلم فجر امسال شاهد بودیم. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 روز و 18 ساعت پیش
ملت سربلند ایران! عزم و بصیرت شما حادثه ای بزرگ وخیره کننده آفرید

ملت سربلند ایران! عزم و بصیرت شما حادثه ای بزرگ وخیره کننده آفرید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، متن پیام رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه ی بزرگ و خیره کننده ئی آفرید. عظمت راه پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه گرانِ دقیق، از سالهای پیش پرجمعیت تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست عهدان داد. دشمن با تکیه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ایران و ایرانی، همه ی توان و تلاش تبلیغی خود را بر این متمرکز کرده بود که 22 بهمن امسال را بی رونق و احیاناً به ضد خود تبدیل کند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 13 روز و 18 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ ناتوانی رسانه غربی در سانسور یوم الله 22 بهمن

گفتگوی 18:30/ ناتوانی رسانه غربی در سانسور یوم الله 22 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حسن عابدینی کارشناس رسانه گفت: زمانی که در 4000 شهر و روستا راهپیمایی گسترده ای صورت می گیرد طبیعی است که شمار زیادی از خبرنگار، خبر این حضور پرشور را بازتاب دهند، اما سوال این است که چرا در 39 سالگرد پیروزی انقلاب، مردم همچنان با حضوری مثال زدنی در این راهپیمایی حضور دارند این در حالیست که انقلاب های مشابه در مدت زمان کمتر از 10 سال فرو پاشیده اند اما انقلاب ایران به چنین سرنوشتی دچار نشده است.
او افزود: دلیل این امر باید به مردمی بودن نظام و همراه بودن نظام با مردم جستجو کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 13 روز و 20 ساعت پیش
برگزیدگان فیلم فجر

برگزیدگان فیلم فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر که با نیم ساعت تاخیر آغاز شد با پخش سرود جمهوری اسلامی و تلاوت قرآن مجید آغاز شد.
مجری این مراسم طبق اعلام قبلی رضا رشیدپور بود؛ بخش اول برنامه با اجرای زنده یک قطعه موسیقی توسط رضا بهرام شروع شد و پس از آن دبیر جشنواره ابراهیم داروغه زاده در سخنانی با اشاره به اینکه صحبت هایش ارتباط با جشنواره ندارد، گفت: شهریور سال 59 را خیلی ها به یاد دارند که دشمن به کشور ما حمله کرد و بخش زیادی از کشور در اختیار دشمن قرار گرفت و هشت سال طول کشید تا آن ها را به سختی از مرزهای خود بیرون کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 13 روز و 20 ساعت پیش
انگلیس و آمریکا منشأ حمله سایبری شب گذشته

انگلیس و آمریکا منشأ حمله سایبری شب گذشته به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرکز ماهر متعلق به سازمان فناوری اطلاعات، حمله سایبری شب گذشته 21 بهمن به سایت روزنامه قانون، روزنامه آرمان و روزنامه ستاره صبح را بررسی و نتیجه بررسی های انجام شده را منتشر کرد که بر اساس آن به دلیل مشترک بودن مجری و تولیدکننده نرم افزار 30 سایت خبری کشور که روزنامه های آرمان، قانون و ستاره صبح هم شامل آن می شوند این سایت های خبری همچنان در معرض تهدید نفوذ هکرها قرار دارند که پیشگیری و افزایش ظرفیت های امنیتی در این مورد لازم است.
گزارش کامل مرکز ماهر در بررسی حملات سایبری به سایت های خبری شب گذشته به این شرح است: ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
تبریک قاسمی به تیم فوتسال

تبریک قاسمی به تیم فوتسال به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه دوازدهمین قهرمانی مقتدرانه تیم ملی فوتسال کشورمان در آسیا را به ملت ایران، قهرمانان تیم ملی فوتسال و جامعه ورزشی کشور تبریک و شادباش گفت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
لغو محدودیت های ترافیکی 22 بهمن در تهران

لغو محدودیت های ترافیکی 22 بهمن در تهران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به پایان مراسم پرشکوه راهپیمایی 22 بهمن در تهران، تمامی مسیرهای راهپیمایی که از صبح امروز مسدود شده و با ممنوعیت در تردد و توقف روبرو بود، بازگشایی شده و در حال حاضر تردد در این معابر به حالت عادی بازگشته است.
سرهنگ حسن عابدی با بیان اینکه در حاضر حجم ترافیک عادی است، گفت: از همراهی و همکاری مردم با ماموران پلیس راهور تشکر و قدردانی می کنیم. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 13 روز و 23 ساعت پیش
هاکی ایران برنز گرفت

هاکی ایران برنز گرفت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ملی پوشان هاکی ایران در دیدار رده بندی رقابت های جام جهانی برلین مقابل استرالیا قرار گرفتند و بازی را با نتیجه 3 بر صفر به سود خود پایان دادند و به مدال برنز این مسابقات رسیدند.
تیم ملی هاکی ایران پیش از این در مرحله مقدماتی مقابل روسیه، سوئیس و آفریقای جنوبی به برتری رسیده و برابر بلژیک و اتریش به تساوی بسنده کرده بود.
این تیم در مرحله دوم رقابت ها چک را نیز از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید ولی بازی را به آلمان واگذار کرد و به فینال نرسید. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 14 روز و 0 ساعت پیش
جزیره اختصاصی زنان در فنلاند

جزیره اختصاصی زنان در فنلاند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از ایسنا، کریستینا روت مبتکر این طرح در توجیه اجرای این ایده گفت: ما ضد مرد نیستم، اما زنان حریم خصوصی خود را می خواهند برای همین قرار است به زودی شاهد ایجاد ساحلی اختصاصی به نام SuperShe باشیم.
وی افزود: ایده ایجاد سواحل و مکانی برای استراحت زنان از مدت ها قبل شکل گرفته بود، این واقعیتی است که زنان نمی توانند در حضور مردان در سواحل احساس آرامش کنند. قرار است این جزیره اختصاصی خانم ها از ابتدای تابستان سال 2018 میلادی فعال شود و ورود مردان به این جزیره نیز ممنوع خواهد شد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 0 ساعت پیش
هواپیمای روسی با 71 سرنشین سقوط کرد

هواپیمای روسی با 71 سرنشین سقوط کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
یک فروند هواپیمای آنتونوف با 71 سرنشین پس از برخاستن از فرودگاه دومودفو در مسکو سقوط کرد.
یکی از نمایندگان خدمات اضطراری منطقه مسکو در این مورد به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ما در حال بررسی اطلاعاتی هستیم که از شاهدان به دست آورده ایم. این اطلاعات به سقوط هواپیما در منطقه رامینسکویی مربوط می شود.
شاهدان اعلام کرده اند که هواپیما پیش از سقوط آتش گرفته بوده است.
این هواپیما متعلق به شرکت ساراتوف، 65 سرنشین و 6 تن خدمه داشته است. رسانه ها پیشتر اعلام کرده بودند که هواپیما از صفحه رادار محو شده است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 0 ساعت پیش
مصاف ایران و ژاپن در رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا

مصاف ایران و ژاپن در رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دیدار پایانی پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا از دقایقی قبل در چین تایپه آغاز شده است و تیم ملی ایران ششمین بار در دیدار پایانی به مصاف ژاپن رفته است . تیم ملی ایران برای حضور در دیدار پایانی به ترتیب مقابل میانمار ، چین ، عراق ، تایلند و ازبکستان به برتری رسیده است و امروز برای تکرار عنوان قهرمانی خود به میدان رفته است . از پانزده دوره برگزاری این رقابت ها ، تیم ملی ایران 11 بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرده و ژاپن در سال های 2006 ، 2012 و 2014 موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 14 روز و 2 ساعت پیش
آمادگی راهداران برای ورود سامانه بارشی پیش رو

آمادگی راهداران برای ورود سامانه بارشی پیش رو به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ؛ داود کشاورزیان با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مورد پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی از فردا 23 بهمن ماه به کشورگفت: این سامانه بارشی در روز دوشنبه از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور می شود و بارش باران و برف را به همراه دارد که طبق گزارش سازمان هواشناسی این سامانه در روز سه شنبه تقویت شده و بخش های دیگر را هم دربر خواهد گرفت.
وی افزود: ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها با دریافت گزارش سازمان هواشناسی خود را برای باز نگاه داشتن جاده های کشور و انجام عملیات راهداری ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 2 ساعت پیش
جلوه حضور در سرتاسر ایران اسلامی

جلوه حضور در سرتاسر ایران اسلامی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن در سرتاسر میهن اسلامی به جلوه ای از حضور مردم برای پاسداشت 39 سال مقاومت و پایداری و تجدید عهد با شهدای انقلاب و دفاع مقدس تبدیل شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 14 روز و 2 ساعت پیش
شرایط استخدام رسمی کارمندان پیمانی

شرایط استخدام رسمی کارمندان پیمانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با مصوبه هیات وزیران آن دسته از کارمندان پیمانی دستگاه های اجرایی که استخدام پیمانی آنان از طریق شرکت و قبولی در آزمون های استخدامی نبوده است برای استخدام آزمایشی باید در آزمون های استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور شرکت کنند و حدنصاب آزمون را بر اساس دستورالعمل مربوط کسب کنند. تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران هم بر اساس قوانین و مقررات مربوط صورت می پذیرد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 14 روز و 5 ساعت پیش
از خودروهای تاکتیکی نزاجا تا آبشار گویله برتر

از خودروهای تاکتیکی نزاجا تا آبشار گویله برتر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
تحویل 82 دستگاه خودروی تاکتیکی به یگان های عملیاتی نزاجا
تحویل 82 دستگاه خودروی تاکتیکی به یگان های عملیاتی نزاجا
تحویل 82 دستگاه خودروی تاکتیکی به یگان های عملیاتی نزاجا
اجرای ویدیو مپینگ بر دیواره برج آزادی
اجرای ویدیو مپینگ بر دیواره برج آزادی
آخرین روز سی وششمین جشنواره فیلم فجر
آخرین روز سی وششمین جشنواره فیلم فجر
مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر
مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر
مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر
آبشار زیبای گویله مریوان ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 14 روز و 7 ساعت پیش
ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات

ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نتایج قرعه کشی 25 بهمن در سایت عتبات اعلام می شود. ثبت نام سفرهای نوروزی از پنجشنبه 12 بهمن آغاز شده است . اعزام های این دوره از 23 اسفند تا 20 اردیبهشت خواهد بود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 7 ساعت پیش
مصاحبه مردمی دهه فجر 96 در یزد

مصاحبه مردمی دهه فجر 96 در یزد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 8 ساعت پیش
پیروزی مدعیان در رقابت های فوتبال باشگاهی اروپا

پیروزی مدعیان در رقابت های فوتبال باشگاهی اروپا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس ، تیم صدرنشین منچسترسیتی 5 - 1 لسترسیتی را در هم کوبید و با 72 امتیاز ، اختلاف خود را با رقبا افزایش داد . در این بازی ، ابتدا رحیم استرلینگ برای سیتی گلزنی کرد ، سپس سرخیو آگوئرو چهار بار دروازه حریف را گشود ، جیمی واردی هم تک گل لستر را به ثمر رساند .
در دیگر بازی ها، تاتنهام با تک گل هری کین آرسنال را شکست داد، اورتون 3 به 1 کریستال پالاس را مغلوب کرد، وستهام با 2 گل بر واتفورد پیروز شد، سوانزی یک صفر از سد برنلی گذشت و استوک سیتی و برایتون 1 - 1 مساوی شدند . ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 14 روز و 8 ساعت پیش
نور افشانی جشن پیروزی

نور افشانی جشن پیروزی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 8 ساعت پیش
امروز همه می آیند/ 22 بهمن تماشایی

امروز همه می آیند/ 22 بهمن تماشایی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امروز حضور اقتدار آفرین ملت ایران در جشن فجر 96 ، بار دیگر جلوه ای از اتحاد ، حماسه و آزادگی را به جهانیان نشان می دهد . امروز روزی است که جهان باید چشم باز کند تا ببیند مردم ایران بر عهد انقلابی خود مانده اند.
مراسم یوم الله 22 بهمن تا ساعتی دیگر در سراسر کشور آغاز می شود . در تهران ، راهپیمایان از مسیرهای 10 گانه به سمت میدان آزادی حرکت می کنند .
انقلاب اسلامی ایران در پرتو وحدت همه طوایف و اقوام، مذاهب، ادیان، گروه ها و تشکل های سیاسی در زیر پرچم جهاد و اجتهاد امام خمینی (ره) به ثمر نشست. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 14 روز و 9 ساعت پیش
ایران سراسر آماده حماسه

ایران سراسر آماده حماسه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 18 ساعت پیش
تبریک پیروزی انقلاب از سراسر جهان

تبریک پیروزی انقلاب از سراسر جهان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
انقلاب اسلامی ایران به دلیل ماهیت معنوی و اهداف بلند انسانی و الهی به زمان و مکان خاصی محدود نمی شود و شعاع فکری و سیاسی آن، به دیگر کشورها نیز رسیده است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 20 ساعت پیش
همه می آییم...

همه می آییم... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 20 ساعت پیش
اختتامیه جشنواره فیلم فجر از رادیو و تلویزیون

اختتامیه جشنواره فیلم فجر از رادیو و تلویزیون به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، این مراسم که محمد حمیدی مقدم کارگردانی و رضا رشیدپور اجرای آن را بر عهده دارند، شامگاه یکشنبه 22 بهمن از ساعت 19 از طریق برنامه آی سینما شبکه تلویزیونی آی فیلم و ویژه برنامه کافه هنر رادیو ایران زنده پخش خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 14 روز و 22 ساعت پیش
وزیر علوم: دانشگاه های ما باید کارآفرین باشند

وزیر علوم: دانشگاه های ما باید کارآفرین باشند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
منصور غلامی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: هم اکنون نخستین اولویت ما ارتقاء کیفیت مراکز آموزش عالی است و در این راستا بر اساس امکانات و مأموریت های دانشگاه ها به دنبال دانشگاه های نسل سوم هستیم.
وی ادامه داد: دانشگاههای ما باید کار آفرین باشند و ما باید بتوانیم از طریق تربیت دانشجویان و نخبگان به هدف خود دست پیدا کنیم.
غلامی گفت: برخی از تحقیقات پژوهشگران ما تحقیقات بزرگ ملی و تأثیر گذار در سطح جامعه است که می تواند در اشتغال زایی دانشجویان نیز تأثیر گذار باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 14 روز و 22 ساعت پیش
طرح ثبت الکترونیکی طلاق و آموزش های پیش از ازدواج

طرح ثبت الکترونیکی طلاق و آموزش های پیش از ازدواج به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان، انوشیروان محسنی بندپی با تاکید بر استفاده از توانمندی های شهرستان ها در تحقق سلامت اجتماعی، ابراز کرد: سلامت اجتماعی رویکرد اجتماع محورانه است که این امر نیز در درون استان وجود دارد که در این راستا، از گروه های مردم نهاد نیز به عنوان شرکای اجتماعی حمایت می کنیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین بر ضرورت فرهنگ سازی مناسب سازی معابر عمومی در ساختمان ها و فضای شهری تاکید کرد و گفت: یکی از مهم ترین برنامه ها برای جامعه هدف سازمان بهزیستی در حمایت از سالمندان و زنان باردار ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 14 روز و 22 ساعت پیش
هم اندیشی انقلاب با حضور میهمانان خارجی و اندیشمندان

هم اندیشی انقلاب با حضور میهمانان خارجی و اندیشمندان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر ولایتی در این هم اندیشی دستاوردهای انقلاب اسلامی را در عرصه های گوناگون برای میهمانان شرکت کننده برشمرد.
برخی از شرکت کنندگان هم از نقش اثرگذار انقلاب و جمهوری اسلامی ایران در تحولات و معادلات منطقه ای گفتند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
تحویل بیش از 100 دستگاه ادوات و تجهیزات زرهی

تحویل بیش از 100 دستگاه ادوات و تجهیزات زرهی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مراسم تحول دهی تعدادی از ادوات و تجهیزات زرهی اورهال شده نیروی زمینی ارتش صبح امروز شنبه برگزار شد.
این مراسم با حضور امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و فرماندهان و متخصین و نمایندگان یگان های زرهی نزاجا در مرکز تهیه، تولید و بهینه سازی شهید زرهرن برگزار شد.
در این مراسم بیش از 100 دستگاه خودرو سنگین و تریلر و یک دستگاه توپ، تولید و اورهال شده تحویل یگان های نیروی زمینی ارتش شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
محدودیت های ترافیکی از ساعت 22 امشب

محدودیت های ترافیکی از ساعت 22 امشب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرهنگ حسن عابدی جانشین راهور تهران بزرگ با اشاره به محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن گفت: فعالیت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در دو مرحله از ساعت 22 امشب آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: در مرحله اول محدودیت های ترافیکی و پاکسازی میدان آزادی به ویژه رینگ داخلی میدان آزادی و در مرحله پاکسازی طول مسیر راهپیمایی یعنی از میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی صورت خواهد گرفت.
عابدی افزود: فردا و در روز راهپیمایی از میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی، قسمت های جنوبی و شمالی میدان آزادی محدودیت ترافیکی و تردد خواهیم داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 روز و 23 ساعت پیش
توزیع کارت آزمون دکتری از سه شنبه

توزیع کارت آزمون دکتری از سه شنبه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این آزمون جمعه 4 اسفند سال 1396 در 55 شهرستان برگزار خواهد شد.
حسین توکلی افزود: داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
وی گفت: در این آزمون 233 هزار و 392 داوطلب نام نویسی کرده اند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 15 روز و 0 ساعت پیش
استقلال، عدم مداخله دیگران در کشور و روابط منصفانه و عادلانه با جهان، پیام انقلاب ما بود

استقلال، عدم مداخله دیگران در کشور و روابط منصفانه و عادلانه با جهان، پیام انقلاب ما بود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مراسم سلام سفرای مقیم تهران به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران با حضور رئیس جمهور آغاز شد.
حجت الاسلام و المسلمین روحانی عصر شنبه در دیدار سفرا و رؤسای نمایندگی ها و سازمان های خارجی مقیم تهران اظهارداشت: ایران می تواند دروازه ای برای ورود خاورمیانه به پارادایم جدید باشد.
دراین مراسم که همه ساله به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود سفرا،کارداران، نمایندگان عالی رتبه سفارتخانه های 120 کشور و مسئولان نهادهای بین المللی مقیم تهران حضور دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 0 ساعت پیش
تیراندازی در پاستور

تیراندازی در پاستور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نیروهای امنیتی به سمت شخصی که سلاح سرد به همراه داشته است شلیک کردند. معاون امنیتی استانداری تهران درخصوص جزییات تیراندازی در اطراف نهاد ریاست جمهوری گفت: فردی در تلاش بود از گیت های نهاد ریاست جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد. با تیراندازی ماموران حفاظت این فرد از ادامه مسیر باز می ماند و مصدوم می شود. در تلاش هستیم تا هویت فرد مصدوم و علت اقدام او را جویا شویم. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 19 روز و 23 ساعت پیش
صادرات غیرنفتی کشور 1.7 درصد رشد کرد

صادرات غیرنفتی کشور 1.7 درصد رشد کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
فرود عسگری روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به عملکرد 10ماه تجارت خارجی کشور گفت: در این مدت حجم تجارت خارجی کشورمان حدود 80 میلیارد دلار بوده است.
او افزود: در این مدت 42 میلیارد و 800 میلیون دلار واردات انجام شده که رشد 21.9 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشته است.
عسگری افزود: صادرات پتروشیمی با 12 میلیارد و 600 میلیون دلار نخستین کالای صادراتی کشورمان بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد 13درصدی را نشان می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 19 روز و 23 ساعت پیش
شهر بوی عید میگیرد!

شهر بوی عید میگیرد! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، هرچه به پایان سال نزدیک تر می شویم بازارهای شهر شلوغ و شلوغ تر می شوند و مردم به استقبال سال جدید میروند
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 19 روز و 23 ساعت پیش
تعیین تکلیف سود واردات خودرو

تعیین تکلیف سود واردات خودرو به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز دوشنبه 16 بهمن پارلمان و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 97 کل کشور با الحاق یک بند به تبصره 6 این لایحه موافقت کردند.
بر اساس این بند الحاقی دولت موظف شد 60 درصد از سود حاصل از واردات خودرو در سال 95 و 96 را به عنوان مالیات ویژه از دریافت کنندگان خودرو، دریافت و پس از واریز به خزانه، 100 درصد آن را صرف حمایت از تولید و اشتغال کند.
نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس که این پیشنهاد را مطرح کرده بود در دفاع گفت: در 2 سال گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 20 روز و 0 ساعت پیش
آتش سوزی در میدان ولیعصر

آتش سوزی در میدان ولیعصر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ملکی افزود: با بکار افتادن سامانه خودکار اطفای حریق، مقدار زیادی پودر ضدآتش در ساختمان منتشر شده بود که برخی به اشتباه، آن را دود تصور می کردند. با حضور به موقع عوامل آتش نشانی، آتش خاموش شد و شرایط به حالت طبیعی بازگشت.
سخنگوی آتش نشانی گفت: بیش از 50 نفر از ساختمان خارج و نجات یافتند. 2 نفر مصدوم شدند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 20 روز و 4 ساعت پیش
المپیک زمستانی کره جنوبی باحضور مرد شماره 2 کره شمالی

المپیک زمستانی کره جنوبی باحضور مرد شماره 2 کره شمالی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کیم یونگ نام رئیس مجمع عالی جمهوری خلق کره شمالی، به همراه 22 ورزشکار این کشور در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی کره جنوبی به شهر پیونگ چانگ سفر خواهد کرد.
بیست و سومین دوره مسابقات المپیک زمستانی از 20 بهمن تا 6 اسفند و دوازدهمین دوره رقابت های پارالمپیک زمستانی هم از 15 تا 27 اسفند در شهر پیونگ چانگ کره جنوبی برگزار می شود.
با آغاز سال نو میلادی دو کره تلاش جدی را برای بهبود روابط آغاز کرده اند.
دو کشور همچنین پس از دوسال ارتباط تلفنی مرزی را برقرار کردند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 20 روز و 8 ساعت پیش
15 زخمی در پی پرتاب بمب خوشه ای در دمشق

15 زخمی در پی پرتاب بمب خوشه ای در دمشق به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صدای انفجار بمب در تمام شهر شنیده شد. تعدادی خودرو و منزل آسیب دید. یکی از بمب های تروریست ها به بالکن دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در دمشق اصابت کرد و سبب شکستن شیشه های این ساختمان شد.
مهمات خوشه ای حاوی ده ها یا صدها بمب کوچک است که می توان آنها را با موشک به سوی هدف شلیک کرد یا از هوا بر روی هدف رها کرد.
ارتش سوریه اعلام کرد: اقدام تروریست ها نقض آتش بس است و با پاسخ روبرو خواهد شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 20 روز و 9 ساعت پیش
هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در آخرین بازی هفته، تیم های ذوب آهن و استقلال در فولاد شهر به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 2 به 1 شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.
استنلی کی روش سوارز و محمدرضا حسینی برای ذوب آهن و وریا غفوری برای استقلال گلزنی کردند.
ذوب آهن با این پیروزی 38 امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد و استقلال با 32 امتیاز در مکان ششم باقی ماند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 20 روز و 9 ساعت پیش
خبر 20، یکشنبه 15 بهمن 96

خبر 20، یکشنبه 15 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 20 روز و 17 ساعت پیش
تیترامشب/ تفاوت جمهوری اسلامی با سایر نظام های سیاسی

تیترامشب/ تفاوت جمهوری اسلامی با سایر نظام های سیاسی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امیر محبیان تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: منش رفتاری و انسان بودن جهت های حرکتی یک ملت را تعیین می کند اینجاست که حرکت بدون نگرش دینی نه تنها سودمند نیست بلکه مضر هم هست.
او افزود: حال سوال این است که حکومت ها مشروعیت خود را از رای مردم می گیرد یا از دین و شریعت؟ در ایران برخی از روشنفکران مشروعیت جمهوری اسلامی را در دینی بودن می بینند که در این حالت اگر مشروعیت دینی باشد یعنی از سوی خدا گرفته اما برخی این مقبولیت را نشات از رای آحاد ملت می بینند حال آنکه جمهوری اسلامی مقبولیت خود را هم از شرع و هم از رای مردم گرفته است لذا یکی از فرق های نظام ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 20 روز و 18 ساعت پیش
قلم دوربین/ از افتتاح موزه دفاع مقدس در دهه فجر تا قطارهای پرسرعت چین

قلم دوربین/ از افتتاح موزه دفاع مقدس در دهه فجر تا قطارهای پرسرعت چین به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 20 روز و 18 ساعت پیش
مجروح حادثه تیراندازی دانشکده ارومیه فوت کرد

مجروح حادثه تیراندازی دانشکده ارومیه فوت کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از فارس، عباس حسن خانی امروز در ارتباط با جزئیات حادثه تیراندازی در خیابان دانشکده ارومیه گفت: این حادثه حوالی ظهر امروز بر اثر درگیری دو جوان حدود 35 ساله در این خیابان به وقوع پیوست و بر اثر آن یک نفر با شلیک گلوله درگذشت و فرد دوم هم زخمی و به بیمارستان منتقل شد که وی نیز بر اثر شدت جراحات فوت کرد.
فرماندار ارومیه با بیان اینکه علت حادثه هنوز مشخص نیست و مأموران انتظامی در حال بررسی جزئیات این حادثه هستند، افزود: برخی فرضیات اختلاف حساب و رابطه بدهکار و طلبکاری را دلیل وقوع این حادثه می داند که اطلاعات تکمیلی به محض به دست آمدن شواهد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 20 روز و 22 ساعت پیش
فراخوان ثبت اطلاعات ساکنان محدوده طرح ترافیک؛ به زودی

فراخوان ثبت اطلاعات ساکنان محدوده طرح ترافیک؛ به زودی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: برای ساکنین محدوده طرح ترافیک تصمیماتی گرفته شده تا بتوانند قبل از ساعت 8:30 از محدوده خارج و پس از ساعت 17 وارد محدوده شوند.
به گفته پورسیدآقایی این افراد از پرداخت عوارض در این ساعات معاف می شوند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 20 روز و 23 ساعت پیش
رایزنی برای حل مشکل جایگاه های سوخت

رایزنی برای حل مشکل جایگاه های سوخت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمدرضا موسوی خواه با بیان اینکه تصمیم بانک مرکزی برای ما لازم الاجراست و باید اطاعت کنیم و حتماً دلایل عقلی پشت آن نهفته است گفت: در عین حال با ادامه اعتبار 48 ساعته به جایگاه ها کمک کردیم تا مشکل جایگاه های سوخت به طور موقت حل شود ضمن اینکه امیدواریم بانک مرکزی فکری برای حداقل 3 هزار و 600 جایگاه کند و این جایگاه ها را از فهرست جدیدی که مبلغ دستگاه های پوز 24 ساعت بعد به حساب مالک وجه واریز می شود، خارج کند.
وی افزود: سال هاست برای عرضه به موقع فرآورده ها و جلوگیری از مشکل نقدینگی جایگاه ها اعتبار 48 ساعته برابر با میانگین فروش 48 ساعته ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 20 روز و 23 ساعت پیش
طرح "زوج و فرد" فردا از درب منازل

طرح "زوج و فرد" فردا از درب منازل به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار مهماندار افزود: امشب تردد وسایل نقلیه سنگین در همه معابر شهر تهران ممنوع است و رانندگان این وسایل در صورت عبور و مرور در شهر مشمول جریمه( عبور از محل ممنوع) به مبلغ 90 هزار تومان و درج 6 نمره منفی خواهند شد.
در پی سکون نسبی هوا و افزایش الاینده ها ، هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت برای گروههای حساس ناسالم اعلام شد.
بر همین اساس، فردا (دوشنبه) مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی استان تهران به جز شهرای پردیس، دماوند و فیروز کوه به علت آلودگی هوا تعطیل اعلام شد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 0 ساعت پیش
آمریکا،انسانیت را به نابودی نزدیکتر می کند

آمریکا،انسانیت را به نابودی نزدیکتر می کند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در توییت وزیر امور خارجه آمده است: مرور سیاست هسته ای آمریکا نشان دهنده اتکای بیشتر آمریکا بر سلاح های هسته ای است که نقض معاهده ان پی تی است و انسانیت را به نابودی هسته ای نزدیکتر می کند.
بی جهت نیست که ساعت آخر الزمان (حرکت نمادین دانشمندان هسته ای برای نشان دادن میزان خطر هسته ای) هیچگاه از سال 1953 در چنین وضعیت خطرناکی قرار نداشته است.
سماجت ترامپ برای از بین بردن برجام هم از همین نابخردی خطرناک ناشی می شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 21 روز و 0 ساعت پیش
ایران پیشرو در درمان سرطان

ایران پیشرو در درمان سرطان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرطان از جمله بیماری هایی است که روش های نوین درمانی آن در مراکز پزشکی کشور بکار برده می شود. امروز چهارم فوریه مصادف با 15 بهمن، روز جهانی سرطان نام گذاری شده است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 21 روز و 0 ساعت پیش
نوزدهمین جشنواره ابن سینا

نوزدهمین جشنواره ابن سینا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جشنواره ابن سینا در جهت تقدیر از برگزیدگان پژوهش، آموزش و خدمات و اخلاق حرفه ای نوزده دوره است که در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
حمایت از بر گزیدگان در راستای تبدیل علم به ثروت یکی از اهداف نوزدهمین جشنواره ابن سیناست.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 21 روز و 0 ساعت پیش
اهل کجائید

اهل کجائید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شمال یا جنوب ؟ شرق یا غرب و یا حتی مرکز ؟ شما اهل کدام خطه از ایران همیشه زنده و پهناور هستید ؟
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 2 ساعت پیش
قدرت ملی را باید افزایش دهیم

قدرت ملی را باید افزایش دهیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در مراسم افتتاح 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در 10 استان کشور با تبریک ایام مبارک فجر انقلاب اسلامی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: همیشه باید در کنار هم باشیم، نیروهای مسلح در کنار دولت، دولت در کنار حوزه های علمیه و حوزه های علمیه در کنار مردم و اگر همه با هم نباشیم قدرت ملی ساخته نمی شود و قدرت اقتصادی، سیاسی یا فرهنگی مشکل پیدا می کند.
وی با بیان این که انقلاب اسلامی موضوع بسیار مهم است، خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 21 روز و 5 ساعت پیش
رژیمی سفاک جنگ را به ما تحمیل کرد

رژیمی سفاک جنگ را به ما تحمیل کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم افتتاح مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در 10 استان کشور گفت: وقتی برای مردم روشن شود که سازمان مللل و هیچ کشوری نیست که از خاک و شرف و ناموسشان دفاع کند جز خودشون، مقاومت و ایثار خواهند کرد.
روحانی گفت: در بحث نرم افزار جنگ اعتماد مردم است اگر مردم به سازمان رزم به فرمانده هان جنگ و مقامات سیاسی کشور اعتماد نداشته باشند به میدان جنگ نخواهند آمد و بچه ها و شوهرهایشان و عزیزانشان را به جبهه بدرقه نمی کنند.
رئیس جمهور در ادامه گفت: یکی از مشکلات امروز کشور ما این است که گاهی زیادی احساس مسئولیت می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 21 روز و 7 ساعت پیش
مخازن شن و نمک پر از خالی!

مخازن شن و نمک پر از خالی! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 18 ساعت پیش
بانوان کارآفرین ایرانی در پاریس

بانوان کارآفرین ایرانی در پاریس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 20 ساعت پیش
حاشیه های فوتبالی در سوت 14 بهمن

حاشیه های فوتبالی در سوت 14 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سوت این هفته با حاشیه های فوتبالی زیادی همراه بود.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/ از زنگ انقلاب تا جشنواره های دهه فجر

قلم دوربین/ از زنگ انقلاب تا جشنواره های دهه فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 21 ساعت پیش
مروری بر تیترهای نخست روزنامه ها در 14 بهمن

مروری بر تیترهای نخست روزنامه ها در 14 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 21 روز و 21 ساعت پیش
استقبال مردمی در سه روز اول جشنواره فیلم فجر

استقبال مردمی در سه روز اول جشنواره فیلم فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در سه روز نخست فیلم های تنگه ابوغریب و به وقت شام استقبال مردمی خوبی داشتند.
از "فیل شاه" تنها انیمیشن جشنواره سی و ششم نیز استقبال خوبی شد.
در این دوره از جشنواره فیلم فجر 23 فیلم بلند سینمایی، دو مستند و 4 فیلم کوتاه به نمایش در می آید. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 21 روز و 21 ساعت پیش
بخشودگی جریمه دیرکرد دانشجویان

بخشودگی جریمه دیرکرد دانشجویان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
یزدان مهر همچنین اعلام کرد: دانشجویان متقاضی وام دانشجویی می توانند از 11 بهمن تا 16 اسفند برای بهره مندی از تسهیلات دانشجویی در سامانه صندوق رفاه دانشجویی نام نویسی کنند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 21 روز و 22 ساعت پیش
پهپادهایمان با پهپادهای آمریکایی قابل رقابت است/ توان ردیابی سیستم های رادار گریز توسط رادارهای ایرانی

پهپادهایمان با پهپادهای آمریکایی قابل رقابت است/ توان ردیابی سیستم های رادار گریز توسط رادارهای ایرانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین سلامی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی که در محل کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: حوادث ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی نقطه آغازی برای شکل دهی به تمدن نوین اسلامی است و مقطعی از تاریخ بوده که مسلمانان به بازیابی حقیقی خویش نزدیک شدند و چهره ایران و اسلام در ایران تغییر کرد.
وی افزود: با آمدن انقلاب اسلامی ایران خورشید طلوع کرد و همانند آن بود که ملت مرده و بی جان روح گرفت از این رو انقلاب را می توان محشری برای ملت ایران به حساب آورد که نفسی تازه و زندگی دوباره به ملت ایران اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 21 روز و 23 ساعت پیش
کارتخوان از جایگاه های عرضه بنزین حذف شد

کارتخوان از جایگاه های عرضه بنزین حذف شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حاج محمدرضا، علت را مشکلات پیش آمده با بانک ها اعلام کرد و گفت: تا اطلاع ثانوی، جایگاه ها فقط در قبال دریافت پول نقد بنزین تحویل می دهند.
به گفته رئیس جایگاه داران سوخت، در حالی که طبق توافق قبلی با بانک ها قرار بود در پایان روز، پول کارتخوان ها به حساب جایگاه های سوخت واریز شود اما هم اکنون این اقدام 10 تا 12 روز بعد از هر تراکنش انجام می شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 0 ساعت پیش
19 مدال تاکنون حاصل تلاش نمایندگان ایران

19 مدال تاکنون حاصل تلاش نمایندگان ایران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در آخرین روز این رقابت ها که در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران در حال برگزاریست، امروز در دوی 4 در 400 متر امدادی بانوان ، تیم کشورمان متشکل از مریم محبی، فائزه نسایی، الهام کاکلی و هانیه ثمری ضمن کسب مدال نقره، حد نصاب جدیدی برای ایران به ثبت رساند.
در پنجگانه هم ، سپیده توکلی موفق شد با پرش 1 متر و 83 سانتی متر، رکورد ملی پرش ارتفاع را دو سانتی متر بهبود بخشد .
نمایندگان کشورمان تاکنون ، 3 مدال طلا ، 9 نقره و 7 برنز در این مسابقات کسب کرده اند . ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 22 روز و 2 ساعت پیش
یک روز با مخاطبان جشنواره فیلم فجر

یک روز با مخاطبان جشنواره فیلم فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در حال برگزاری است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 22 روز و 3 ساعت پیش
شما دست و دل باز هستید؟!

شما دست و دل باز هستید؟! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 22 روز و 3 ساعت پیش
نوبخت: یارانه حذف نمی شود

نوبخت: یارانه حذف نمی شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نوبخت که سکان هدایت سازمان برنامه و بودجه را هم بر عهده دارد، درباره مساعدت مجلس در این زمینه گفت: بر اساس تبصره 14 منابعی که برای پرداخت یارانه های نقدی در نظر گرفته شده بود، حدود 23 هزار میلیارد تومان بود که کمیسیون تلفیق 7 هزار میلیارد تومان به این رقم افزود، تا دولت بتواند به وضعیت فعلی پرداخت یارانه ها ادامه دهد.
نوبخت تصریح کرده: تا زمانی که فرمولی برای حذف یارانه پردرآمدها تعریف نشود ، پرداخت یارانه ها در سال 97 تغییری نمی کند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 22 روز و 3 ساعت پیش
ادامه یخ زدگی در جاده های کوهستانی؛ افزایش آلاینده ها در کلان شهرها

ادامه یخ زدگی در جاده های کوهستانی؛ افزایش آلاینده ها در کلان شهرها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سازمان هواشناسی اعلام کرد: روزهای آینده نیمه شمالی کشور جوی آرام خواهد داشت اما همچنان یخ زدگی را در جاده های کوهستانی شاهد خواهیم بود.
بر این اساس، در سه روز آینده جوی آرام را در کشور شاهد خواهیم بود که این روند باعث افزایش آلایندگی در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد و قم خواهد شد.
در قسمت های جنوبی کشور مثل استان های فارس و بوشهر و جنوب استان مرکزی شاهد باد شدید خواهیم بود و خلیج فارس هم مواج خواهد بود.
هوای تهران هم امروز صاف است و دمای هوا به هفت درجه بالای صفر خواهد رسید. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 22 روز و 4 ساعت پیش
عرضه کالاهای اساسی با قیمت مصوب از 20 بهمن

عرضه کالاهای اساسی با قیمت مصوب از 20 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سیف افزود: تاکنون 60 هزار تن برنج برای تامین نیاز بازار مصرف در ماههای پایانی سال ذخیره سازی شده است.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران همچنین از اختصاص 15 هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی محصولات اساسی برای سال 1397 خبر داد.
سیف گفت: خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی چهار ماه است که آغاز و در این زمینه از توان بخش خصوصی نیز استفاده شده است.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران افزود: برای خرید تضمینی گندم و دیگر محصولات اساسی منتظر اعلام قیمت از سوی شورای اقتصاد نشدیم و عملیات خرید در حال انجام است و شیوه خرید و ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 22 روز و 4 ساعت پیش
کوهبنان کرمان دوباره لرزید

کوهبنان کرمان دوباره لرزید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین رویداد.
جزئیات خبر هنوز منتشر نشده است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 22 روز و 18 ساعت پیش
نبض/سلول های بنیادی گرفتار بروکراسی

نبض/سلول های بنیادی گرفتار بروکراسی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر احمد وثوق تقی دیزج در برنامه تیتر امشب شبکه خبر در این باره گفت: مجموعا ساختار نظام سلامت ما در زمینه کاربردی کردن دانش سلول های بنیادی سرعت مناسبی ندارد.
معاون درمان و خدمات تخصصی پژوهشگاه رویان افزود: با وجود فعالیت های مناسبی که در کشور در زمینه سلول های بنیادی انجام گرفته هنوز ما توفیق پیدا نکرده ایم که مجوزهای لازم را از سازمان های ذیصلاح اخذ کنیم و سختگیری ها کمتر جنبه علمی دارد و بیشتر جنبه اداری.
دکتر وثوق با بیان این که خجالت می کشد بگوید تعداد مجوزهای صادر شده به تعداد انگشتان دست نیست گفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 22 روز و 18 ساعت پیش
اخبار 20 جمعه 13 بهمن 96

اخبار 20 جمعه 13 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 22 روز و 18 ساعت پیش
تحریم 13 فرد و نهاد به بهانه ارتباط با حزب الله

تحریم 13 فرد و نهاد به بهانه ارتباط با حزب الله به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از فارس، در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا 13 آمده است که 6 فرد و 7 نهاد به خاطر ارتباط با بخش مالی حزب الله به لیست تحریم های آمریکا اضافه شده اند.
بر این اساس، تمامی اموال و دارایی های آنها در آمریکا توقیف شده و هیچ شخص یا شرکت آمریکایی اجازه معامله با آنها را ندارد.
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا این افراد و اشخاص را به اتهام حمایت های مالی و تعاملات تجاری با گروه های تروریستی تحریم کرد.
اسامی افراد تحریم شده به شرح ذیل است:
1- جهاد محمد قانصو
2- علی محمد قانصو
3- عصام احمد سعد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 22 روز و 19 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ جزئیات برگزاری نمایشگاه های بهاره

گفتگوی 18:30/ جزئیات برگزاری نمایشگاه های بهاره به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابراهیم درستی نائب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از نیروی انتظامی تشکر می کنیم زیرا سال گذشته جلوی بسیاری از نمایشگاه های فاقد مجوز را گرفت لذا امسال هم از نیروی انتظامی و همه دستگاه ها می خواهیم تا جلوی نمایشگاه های فاقد مجوز را بگیرد به این دلیل که یک چنین نمایشگاه هایی هم حقوق مصرف کننده را تضیع می کنند و هم مغازه دارانی را که مالیات می دهند دچار سرخوردگی می کنند.
او افزود: ما در 5 منطقه تهران نمایشگاه بهاره برپا می کنیم ولی باید روی نمایشگاه های تخصصی کار کنیم زیرا در شرایط کنونی یک چنین نمایشگاه هایی بهتر هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 22 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/ از ویزیت رایگان دندانپزشکی تا دستی که اکبر عبدی به آن بوسه زد

قلم دوربین/ از ویزیت رایگان دندانپزشکی تا دستی که اکبر عبدی به آن بوسه زد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 22 روز و 21 ساعت پیش
تالاب انزلی از زباله پاکسازی شد

تالاب انزلی از زباله پاکسازی شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیرعامل سازمان مردم نهاد سرزمین ایده آل ما در حاشیه این مراسم گفت: هدف از مشارکت 2 سمن از دو شهر، افزایش مشارکت مردمی و نهادینه کردن اینگونه فعالیت ها با کمک همدیگر است.
پیمان بازدیدی با اشاره به لزوم ترویج این فرهنگ بین سمن های شهرهای دیگر افزود: مردم همواره نقش پررنگی در حفظ محیط زیست دارند و باید به جوامع محلی آموزش داده شود که در حاشیه رودخانه ها زباله ریخته نشود چرا که همین زباله ها توسط سیلاب ها به تالاب انزلی وارد می شود.
او با اشاره به ضرورت تقویت مشارکت مردمی در خصوص حفظ و حراست و همچنین پاکسازی تالاب انزلی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 23 روز و 0 ساعت پیش
شیخ عیسی قاسم به بیمارستان منتقل شد

شیخ عیسی قاسم به بیمارستان منتقل شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در پی وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم، رژیم آل خلیفه پس از ده روز ممانعت و کوتاهی، اجازه داد تا وی برای انجام عمل جراحی به بیمارستان منتقل شود.
هم زمان جمعیت الوفاق بحرین خواستار توقف جنایات رژیم حاکم بحرین علیه این مرجع عالیقدر و بازگرداندن تابعیت سلب شده ی وی شد.
علمای بحرین نیز در بیانیه ای جنایت علیه آیت الله عیسی قاسم را جنگی علنی با موجودیت تشیع در بحرین توصیف و تاکید کردند حرکت ملی بحرین تا تحقق تمامی مطالبات با قوت ادامه خواهد داشت . ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 23 روز و 2 ساعت پیش
5 کشته در سقوط دو بالگرد ارتش فرانسه

5 کشته در سقوط دو بالگرد ارتش فرانسه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این دو بالگرد پس از برخورد با یکدیگر نزدیک دریاچه کارسه سقوط کردند که به کشته شدن پنج سرنشین آنها منجر شد.
منبعی نزدیک به تحقیقات اعلام کرد: این بالگردها به یکدیگر برخورد کردند، سه نفر در یک بالگرد و دو نفر در بالگرد دیگر بودند که همگی جانشان را از دست دادند.
حدود ساعت 9 به وقت گرینویچ، همه اجساد پیدا شدند.
فرمانداری منطقه وار Var در بیانیه ای اعلام کرد: این بالگردهای نظامی متعلق به مدرسه هوانوردی سبک نیروی زمینی بودند.
بالگردهای امداد رسان دراگون و یک بالگرد ژاندامری به همراه حدود 20 نظامی و نیروهای ژاندارمری به محل اعزام شدند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 23 روز و 3 ساعت پیش
عراقچی: تلاش آمریکا برای بازکردن پای ایران در شورای امنیت شکست خورده است

عراقچی: تلاش آمریکا برای بازکردن پای ایران در شورای امنیت شکست خورده است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سید عباس عراقچی در حاشیه کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال اختصاصی خبرنگار شبکه خبر درباره اقدام اخیر آمریکا برای نمایش لاشه موشکی در جمع اعضای شورای امنیت گفت: این حرکت نمایشی بود که دولت آمریکا انجام داد و برخی از قطعات که معلوم نیست از کجا آمده را به نمایش گذاشت.
او افزود: ما دعوت اعضای شورای امنیت و بردن آنها به موزه را حرکت مذبوحانه می دانیم.
معاون وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه آمریکایی ها در طول یک سال گذشته تلاش کردند تا دوباره پای ایران را به شورای امنیت باز کنند و این تلاش تا کنون شکست خورده ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 23 روز و 3 ساعت پیش
برخورد قطار با عابران در هند

برخورد قطار با عابران در هند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از خبرگزاری گزارش شین هوا از دهلی نو، این زنان در مسیر خطر آهن نزدیک ایستگاه کچاری در منطقه سیوان، با قطاری که در حال حرکت بود برخورد کردند.
به گفته یک مقام ارشد محلی ، پنج زن که در حال عبور از روی ریل بودند با قطار در حال حرکت برخورد کردند.
فرد مجروح بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 23 روز و 5 ساعت پیش
زمین لرزه 5/5 ریشتری در اندونزی

زمین لرزه 5/5 ریشتری در اندونزی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از خبرگزاری شین هوا از هنگ کنگ، این مرکز اعلام کرد این زمین لرزه در 138کیلومتری جنوب شرقی مودایاگ Modayag واقع در اندونزی روی داد.
این زلزله در ساعت 20 دقیقه روز جمعه به وقت گرینویچ در عمق 51 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.
هنوز گزارشی از تلفات یا خسارات احتمالی این زلزله دریافت نشده است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 23 روز و 5 ساعت پیش
قدردانی از 3 هنرمند پیشکسوت در آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

قدردانی از 3 هنرمند پیشکسوت در آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
راسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر با نکوداشت زنده یاد علی معلم منتقد سینما و روزنامه نگار آغاز گردید.
در بخشی از این مراسم جوایز مواد تبلیغی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اهدا شد.بر این اساس سیمرغ بلورین بهترین آنونس به مسعود رفیع زاده برای فیلم خفگی اهداء شد. سیمرغ بلورین بهترین عکس به جواد جلالی برای فیلم پریناز اهداء شد.سیمرغ بلورین بهترین پوستر به بابک یادگاریان برای فیلم هجوم اهداء شد.
امسال 22 فیلم داستانی، دو فیلم مستندو یک انیمیشن بلند سینمایی و چهار فیلم کوتاه دربخش اصلی سودای سیمرغ سی وششمین جشنواره فیلم فجر با یکدیگر رقابت خواهند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 23 روز و 7 ساعت پیش
تحریم، نقض حق پیشرفت مردم است

تحریم، نقض حق پیشرفت مردم است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از ایرنا، اسحاق آل حبیب روز پنج شنبه در پنجاه و ششمین نشست کمیسیون توسعه اجتماعی سازمان ملل متحد افزود: با وجود گام های مثبتی که در سطح جهانی برای مبارزه با فقر برداشته شده، هنوز تعداد زیادی از مردم در گوشه و کنار جهان در فقر شدید به سر می برند.
وی با اشاره به وجود منازعات مسلحانه و بی ثباتی به ویژه در خاورمیانه، بر تاثیر این منازعات در تشدید فقر به ویژه برای زنان و کودکان تاکید کرد.
سفیر ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد: اهمیت و اولویت مبارزه با فقر در حوزه توسعه اجتماعی نباید عاملی برای فشارهای سیاسی باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 23 روز و 7 ساعت پیش
نزاع در منطقه کاله فرانسه

نزاع در منطقه کاله فرانسه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حال 4 نفر از مجروحان وخیم است. وضع نابسامان جنگل کاله، نبود امکانات در زمستان و کمبود مایحتاج اولیه زندگی، علت اصلی بروز این قبیل درگیری ها در منطقه کاله به شمار می آید.
دولت فرانسه دو سال پیش منازل 10 هزار نفر از مهاجران را در این منطقه تخریب کرد.
با این حال صدها مهاجر همچنان به امید رفتن به انگلیس در این منطقه به سر می برند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 23 روز و 8 ساعت پیش
ربات ها در حال بررسی لاشه نفتکش سانچی هستند

ربات ها در حال بررسی لاشه نفتکش سانچی هستند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
جی گوانک لو با اشاره به عمق زیاد و طوفانی بودن دریا گفت: هر زمان که شرایط فراهم شود فورا غواصان به عمق آب خواهند رفت تا از نزدیک بررسی های لازم را درباره نفتکش انجام دهند. این مقام چینی افزود: چین با بهره گیری از ماهواره، کشتی ها و هواپیماهای خود در حال ارزیابی اوضاع منطقه ای است که نفتکش در آن غرق شده.
او تاکید کرد: تا رسیدن به آگاهی کامل درباره نفتکش و وضع دریانوردان ایرانی تحقیقات و عملیات ادامه خواهد یافت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 23 روز و 8 ساعت پیش
نبض ورزش/ بررسی کمیت و کیفیت دوومیدانی داخل سالن آسیا

نبض ورزش/ بررسی کمیت و کیفیت دوومیدانی داخل سالن آسیا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رشته دوومیدانی جزء رشته های ورزشی مادر به حساب می آید حال توجه صرف به یک رشته ورزشی و رها نمودن سایر رشته ها می تواند به تضعیف ورزش کشور منجر شود که این دیدگاه نیازمند بازنگری است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 23 روز و 18 ساعت پیش
خبر 20، پنجشنبه 12 بهمن 96

خبر 20، پنجشنبه 12 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 23 روز و 19 ساعت پیش
ایجاد 2 هزار واحد بوم گردی و طبیعت گردی تا سال آینده

ایجاد 2 هزار واحد بوم گردی و طبیعت گردی تا سال آینده به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری توزیع یکنواخت گردشگری در سطح کشور را از اهداف سازمان برشمرد و گفت: برای انکه بتوانیم از بیشترین ظرفیت کشور در این بخش استفاده کنیم ساخت اقامتگاه های بوم گردی در دستور کار قرار گرفته است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 23 روز و 20 ساعت پیش
پرواز سی و ششمین سیمرغ بر فراز آسمان سینما

پرواز سی و ششمین سیمرغ بر فراز آسمان سینما به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
احسان کرمی مجری مراسم در ابتدای این مراسم از طرف سینمای ایران به بازماندگان سانحه سانچی تسلیت گفت و با زلزله زدگان کرمانشاه همدری کرد.
سپس داروغه زاده، دبیر سی وششمین جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فجر هر سال باشکوهتر از سال گذشته، برای نشان دادن آرمان های راستین انقلاب و نظام برگزار می شود تا نشان دهد که سینما خق خود را به این انقلاب ادا می کند.
وی تاکید کرد: برنامه افتتاحیه را به شهدای هشت سال دفاع مقدس تقدیم می کنم که جایشان خالی است و یادشان در دل ما حاودان خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 23 روز و 20 ساعت پیش
ایران بالاترین رشد توسعه انسانی جهان را در 4 دهه اخیر کسب کرد

ایران بالاترین رشد توسعه انسانی جهان را در 4 دهه اخیر کسب کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گزارش توسعه انسانی یکی از مهمترین و معتبر ترین گزارش های اقتصادی و اجتماعی در جهان است که هر ساله توسط دفتر توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) منتشر می شود و در این گزارش شاخص توسعه انسانی (HDI) کشورها بر اساس معیارهایی چون امید به زندگی، کیفیت نظام آموزشی، درآمد واقعی و سرانه درآمد ملی از عدد صفر تا یک محاسبه می شود که هرچه این شاخص به عدد یک نزدیک تر باشد، نشان از توسعه یافتگی بیشتر است.
تمامی شاخصهای توسعه اقتصادی و اجتماعی در برآورد این شاخص دخیل است و به عبارتی یکی از جامع ترین معیارها برای مقایسه توسعه یافتگی کشورها به شمار می رود که البته تمامی ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 23 روز و 21 ساعت پیش
بازدید روس ها از تاسیسات هسته ای فردو برنامه ریزی شده است

بازدید روس ها از تاسیسات هسته ای فردو برنامه ریزی شده است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهروز کمالوندی با اشاره به خبر منتشر شده درباره بازدید کارشناسان روسی از تاسیسات هسته ای فردو طی روزهای آینده افزود: هیئت روسی روز یکشنبه وارد تهران می شود و این بازدید از قبل برنامه ریزی شده و در ارتباط با مسئله ایزوتوپ پایدار است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی افزود: پروژه ایزوتوپ پایدار را در فردو با روس ها انجام می دهیم و مدتهاست که قراردادش نوشته شده و رفت و آمد هیئت های مختلف صورت گرفته و تجهیزاتی را به ایران منتقل کرده ایم.
او گفت: کارهای مقدماتی نصب و پایلوت قرار است در چند روز آینده انجام شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 23 روز و 21 ساعت پیش
جزئیات بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر

جزئیات بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نخستین روز رقابت های این هفته، امروز تیم نفت تهران برابر پیکان به تساوی 1 - 1 رضایت داد. در این بازی، محسن بنگر برای نفت و مهدی شیری برای پیکان گلزنی کردند.
بازی گسترش فولاد تبریز و سیاه جامگان مشهد هم با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در ادامه بازی های این هفته؛ فردا - جمعه؛ سپیدرود رشت با استقلال خوزستان، پدیده مشهد با تراکتورسازی تبریز، پرسپولیسِ صدرنشین با سپاهان و پارس جنوبی جم با سایپا مسابقه می دهند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 23 روز و 21 ساعت پیش
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های توسعه ای در استان کرمان

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های توسعه ای در استان کرمان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت الاسلام حسن روحانی روز پنجشنبه در سفر به استان کرمان با حضور در شرکت معدنی صنعتی گل گهر، خط 7 تولید کنسانتره سنگ آهن با ظرفیت 2 میلیون در سال را افتتاح کرد.
برای احداث این مجموعه 700 میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی و 49 میلیون یورو هزینه شده است.
رئیس جمهور ضمن افتتاح این مجموعه صنعتی - معدنی و بازدید از بخش های مختلف آن با توضیحات مهندسان و مدیران این شرکت، در جریان احداث و ظرفیت های تولیدی این مجموعه قرار گرفت.
روحانی پس از افتتاح خط 7 تولید کنسانتره سنگ آهن گل گهر سایر طرح های مجتمع صنعتی – معدنی گل گهر ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 23 روز و 23 ساعت پیش
امدادرسانی به محصلان زلزله زده

امدادرسانی به محصلان زلزله زده به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نزدیک به سه ماه از وقوع زلزله 7 و 3 دهم ریشتری در غرب کشور می گذرد. در این مدت سیل کمک های مختلف از سراسر کشور برای کاهش دردهای آسیب دیدگان از این حادثه به مناطق غرب کشور ارسال شد. حال در اقدامی جدید، قرار است کمک های آموزشی برای محصلان این منطقه از هفته آینده به کرمانشاه اعزام شود.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 23 روز و 23 ساعت پیش
جشن ورود امام در فرودگاه مهرآباد و مدرسه رفاه

جشن ورود امام در فرودگاه مهرآباد و مدرسه رفاه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 2 ساعت پیش
راه های جلوگیری از کلاهبرداری با دستگاه پوز

راه های جلوگیری از کلاهبرداری با دستگاه پوز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 3 ساعت پیش
پیشرفت در معالجه آلزایمر

پیشرفت در معالجه آلزایمر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این تنظیم کننده روند کاهش قدرت تصمیم گیری و حل مسائل روزمره را کند می کند.
در این روش پزشکان الکترودهای بسیار ریزی را در مغز بیمار قرار می دهند و با شوک های ضعیف، بافت اطراف را تحریک می کنند و جریان های تصمیم ساز در مغز تقویت می شوند. پزشکان اعلام کرده اند برای استفاده از این روش به بررسی های بیشتری نیاز دارند تا مطمئن شوند در تمام بیماران امکان استفاده از آن وجود دارد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 24 روز و 7 ساعت پیش
کرمان میزبان رئیس جمهور

کرمان میزبان رئیس جمهور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور سپس از طرح های شرکت صنعتی و معدنی گل گهر بازدید و برخی از طرح های صنعتی را در نقاط مختلف استان افتتاح خواهد کرد.
روحانی فردا از مناطق زلزله زده استان کرمان بازدید می کند. حضور در شورای اداری استان و نشست خبری از دیگر برنامه های رئیس جمهور در سفر به استان کرمان است.
جمعی از وزرا در این سفر به نمایندگی از دولت به شهرستان های استان سفر و طرح های مختلفی را افتتاح خواهند کرد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 8 ساعت پیش
آغاز جشنواره فیلم فجر از امروز

آغاز جشنواره فیلم فجر از امروز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مراسم افتتاحیه عصر امروز در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.
تجلیل از منوچهر اسماعیلی، اکبر عبدی و محمدعلی نجفی سه هنرمند سینمای ایران و اهدا جوایز بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران از برنامه های مراسم افتتاحیه است.
23 فیلم در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر امسال حضور دارند. سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تا 22 بهمن همزمان در تهران و مراکز چند استان ادامه خواهد داشت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 24 روز و 8 ساعت پیش
تولید پماد سوختگی و زخم با خیار دریایی

تولید پماد سوختگی و زخم با خیار دریایی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پژوهشگران مرکز رشد فناوری خلیج فارس در بوشهر با استفاده از سم خیار دریایی مرهم سوختگی تولید کرده اند که در آزمایش اولیه، التیام بخشی آن چهار برابر بهتر از پمادهای زخم و سوختگی موجود در بازار است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 24 روز و 19 ساعت پیش
خبر بیست؛ چهارشنبه 11 بهمن

خبر بیست؛ چهارشنبه 11 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 24 روز و 19 ساعت پیش
پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن پیام سیدعباس صالحی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سینمای ایران، این هنر فراگیر و مورد اقبال فراوان مردم، اکنون به زبانی گویا و تأثیرگذار تبدیل شده است. سینمای ملی، در کنار ترسیم تنوع فرهنگی این سرزمین، تصویرگر ارزش های انسانی و آرمان های برخاسته از انقلاب شکوهمند اسلامی نیز هست و سینماگران فرهیخته، در تمام این سال ها بار سنگین رسالتی سترگ را با توان خویش به دوش کشیده اند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 24 روز و 19 ساعت پیش
سه عامل اصلی اتفاقات اخیر در کشور

سه عامل اصلی اتفاقات اخیر در کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی فعالان زن در عرصه های اقتصادی با برشماری مباحث و اتفاقات اخیر سه موضوع را به عنوان پایه و اصلی ترین دلایل برشمرد و توضیح داد: دو دلیل ریشه ای به عنوان دلایل نزدیک و دور مدنظر قرار گرفت که البته از این عوامل سه موضوع مهم تغییر نسلی، سبک زندگی و تکنولوژی به عنوان دلایل اصلی مورد بررسی قرار گرفتند.
وزیر کشور به دلیل تغییر نسل اشاره کرد و ادامه داد: نسل انقلاب وارد 40 سالگی شده و این نسل سلایق، باورها، موضوعات اجتماعی و حتی موضوعات انتخاباتی را متفاوت از سلایق ما می بیند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 20 ساعت پیش
دو پسوند جدید اینترنتی در ایران

دو پسوند جدید اینترنتی در ایران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مهر، سازمان آیکان (ICAAN) به عنوان یکی از متولیان رسیدگی و واگذاری پسوند های اینترنتی در دنیا در راستای گسترش فضای اینترنت، پسوند های جدیدی را به صورت تخصصی در دنیا راه اندازی کرده است.
سازمان آیکان به عنوان یکی از نقش آفرینان پروتکل اینترنت، وظیفه مدیریت و نظارت بر پسوند های دامنه را دارد. از این رو شرکت های بین المللی طی مذاکره با سازمان آیکان در یک فرایندی، انحصار فروش این دامنه ها را در اختیار می گیرند و اقدام به عرضه این پسوند ها به کاربران، شرکت ها و سازمان ها می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 24 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/ تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا

قلم دوربین/ تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 24 روز و 21 ساعت پیش
آخرین خبر از وضع جسمانی آیت ا... عیسی قاسم

آخرین خبر از وضع جسمانی آیت ا... عیسی قاسم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وخامت وضع جسمانی آیت ا... عیسی قاسم از حدود ده روز قبل شدت گرفته و رژیم آل خلیفه از درمان و عمل جراحی ممانعت می کند.
رژیم بحرین به جای فراهم کردن زمینه درمان آیت ا... عیسی قاسم، جلسه دیوان عالی را برگزار کرد و ضمن تاکید بر محکومیت وی به یک سال زندان، از این عالم برجسته سلب تابعیت کرد.
رژیم آل خلیفه همچنین امروز 58 شهروند بحرینی را به علت شرکت در تظاهرات ضد حکومتی به اعدام یا حبس محکوم کرد.
تابعیت بحرینی 47 نفر از این افراد نیز از آنان سلب شد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 24 روز و 21 ساعت پیش
انتخابات پارلمانی عراق

انتخابات پارلمانی عراق به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با پایان مهلت ثبت نام ائتلاف ها برای انتخابات مجلس عراق ، گروه ها و احزاب سیاسی این کشور خود را برای این رویداد سیاسی آماده می کنند.
به گفته کمیساریای عالی انتخابات عراق، 24 میلیون و 300 هزار عراقی واجد شرایط رای دادن در این انتخابات هستند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 21 ساعت پیش
نبض دانشجو/ تجربه یک روز برفی در دانشگاه

نبض دانشجو/ تجربه یک روز برفی در دانشگاه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 23 ساعت پیش
هیچ کس مسئولیت نمی پذیرد

هیچ کس مسئولیت نمی پذیرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مردم و مسئولان همه با هم ناظر یا عامل ساخته شدن خانه ها و آپارتمان های بی کیفیت و غیر استاندارد در سطح شهرها و کوچه ها هستند. فروش تراکم بالا و ساخت ساختمان های مرتفع در معابر کم عرض بدون پیش بینی فضای بازی بچه ها یا پارک خودروها همواره مردم را آزار داده است. گذشته از نامقاوم بودن سازه های ساخته شده در برابر حوادث طبیعی از جمله زلزله، کلا ساخت غیر اصولی آپارتمان ها و خانه ها همه جوره هم جان مردم را تهدید می کند هم منابع کشور از جمله انرژی های برق و گاز را تلف می کند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 23 ساعت پیش
ادامه فروش اموال مازاد بانک ها

ادامه فروش اموال مازاد بانک ها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در همین جهت، بانکها بخش عمده ای از دارایی های مازاد خود را در بازه زمانی بیست روز از تاریخ دستور و تاکید رئیس جمهور و نیز پیگیری وزیر اقتصاد، واگذار کردند که این حجم از واگذاریها در مدت زمان مذکور بی سابقه بوده است.
تمهیدات لازم برای واگذاری شرکت امید و نیروگاه جهرم متعلق به بانک سپه، شرکت های گروه توسعه ملی و شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی متعلق به بانک ملی ایران از جمله مهمترین فروش داراییهای مازاد بانکها می باشد که با پیگیری های کرباسیان طی یک ماه اخیر انجام شد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 0 ساعت پیش
بررسی طرح بازآفرینی پایدار شهری در هیئت دولت

بررسی طرح بازآفرینی پایدار شهری در هیئت دولت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
هیئت وزیران روز چهارشنبه و پس از حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره) و ادای احترام به شهدای انقلاب، به ریاست رئیس جمهور تشکیل جلسه داد.
در این جلسه، اعضای دولت به ادامه بحث و بررسی پیرامون طرح بازآفرینی پایدار شهری که به ساخت و نوسازی واحدهای مسکونی در بافت های فرسوده اختصاص یافته است، پرداختند و دستگاه های مسئول گزارشی از اقدامات انجام شده و در دست اقدام خود را به هیئت وزیران ارایه دادند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 25 روز و 0 ساعت پیش
پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 15 بهمن

پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 15 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پانزدهم بهمن فقط بلیت تهران مشهد و روز 16 بهمن بقیه مسیرها به فروش می رسد.
پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی برای یک دوره 20 روزه از 25 اسفند 96 تا 15 فروردین 97 خواهد بود.
قیمت بلیت ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایشی نداشته است.
معاون مسافری شرکت راه آهن از متقاضیان خرید بلیت اینترنتی خواست فقط از 25 شرکت معرفی شده در سایت راه آهن بلیط خریداری کنند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 1 ساعت پیش
تجلیل از استاد جواد صفی نژاد

تجلیل از استاد جواد صفی نژاد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
از ویژگی های بارز این استاد توجه و اهتمام به اموری بود که پژوهشگران دیگر کمتر به آن توجه داشتند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 25 روز و 3 ساعت پیش
تجدید میثاق مسئولان دستگاه قضایی با امام (ره)

تجدید میثاق مسئولان دستگاه قضایی با امام (ره) به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس و مسئولان عالی دستگاه قضایی همچنین بر مزار شهدای دولت و هفتم تیر حاضر شدند و یاد و خاطره این شهدای بزرگوار را گرامی داشتند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 25 روز و 5 ساعت پیش
حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدا

حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 25 روز و 5 ساعت پیش
پایان نشست سوچی

پایان نشست سوچی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دربیانیه پایانی این نشست که همه بندهای آن به رای گذاشته شد، بر حق مردم سوریه برای تعیین آینده کشورشان، مبارزه با تروریسم و بازپس گیری بلندیهای جولان از اشغال صهیونیستها تاکید شده است.
تشکیل کمیته بررسی قانون اساسی با عضویت 150 تن از نمایندگان کنگره گفت وگوی ملی سوریه از دیگر موضوعات بیانیه پایانی نشست بود.
وزیر امور خارجه روسیه نشست گفتگوهای ملی سوریه را موفق دانست و گفت: این نشست گام مهمی در حل و فصل بحران سوریه محسوب می شود.
سرگئی لاوروف افزود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 25 روز و 8 ساعت پیش
از برف تکانی درختان تا مرگ تالاب آق گل

از برف تکانی درختان تا مرگ تالاب آق گل به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
برف تکانی از درختان
برف تکانی از درختان
برف تکانی از درختان
دیدار تیم های ذوب آهن و آیزاول هند
دیدار تیم های ذوب آهن و آیزاول هند
انتقال پروازهای ورودی تهران به اصفهان در پی بارش برف
انتقال پروازهای ورودی تهران به اصفهان در پی بارش برف
جشنواره مجسمه های برفی
جشنواره مجسمه های برفی
مرگ تالاب آق گل - همدان
مرگ تالاب آق گل - همدان ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 8 ساعت پیش
تجدید میثاق اعضای هیئت دولت با آرمان های امام راحل(ره)

تجدید میثاق اعضای هیئت دولت با آرمان های امام راحل(ره) به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اعضای هیئت دولت و رئیس جمهور با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 25 روز و 8 ساعت پیش
روزهای بهاری سرباز ایران

روزهای بهاری سرباز ایران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 8 ساعت پیش
نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی

نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کرباسیان در هفتاد و چهارمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: باید موانع بخش خصوصی در استفاده از فاینانس به ویژه در بخش های بهداشت و درمان و راه رفع شود.
وزیر اقتصاد درباره ایجاد صندوق کارگشایی بخش خصوصی و دولت هم افزود: بجای تشکیل صندوق جدید، می توان با همکاری معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد و سازمان بورس و تغییر اساسنامه بانک ایران و ونزوئلا، این بانک را فعال تر کرد.
کرباسیان به بهبود رتبه اعتباری ایران از رتبه 6 به 5 اشاره کرد و گفت: این بهبود رتبه علاوه بر کاهش ریسک، فضای سرمایه گذاری را بهبود می بخشد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 9 ساعت پیش
تیتر امشب/ آغاز عملیات نوسازی بافت های فرسوده در دهه فجر

تیتر امشب/ آغاز عملیات نوسازی بافت های فرسوده در دهه فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری درباره جزئیات عملیات نوسازی بافت های فرسوده که از دهه فجر آغاز خواهد شد، گفت: ما طبق قانون باید سالی 270 محله را دستور کار قرار دهیم که وزارت راه و شهرسازی، دولت، وزارت کشور و دولت در این امر همکاری خواهند داشت. در پی این موضوع رئیس جمهور تاکید داشتند که این برنامه سریع عملیاتی شود و برای عملیاتی کردن این موضوع نوسازی بافت های فرسوده در لایحه 97 پیشنهاد داده شد که به مجلس نیز ارائه شد. برای تحقق این امر برای هر محله باید حدود صد میلیارد تومان هزینه کنیم تا به میانگین آن شهر برسد که در طول 5 سال برای هزار و 334 محله ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 17 ساعت پیش
خبر 20، سه شنبه 10 بهمن 96

خبر 20، سه شنبه 10 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 18 ساعت پیش
پایان دومین جشنواره صنایع دستی فجر

پایان دومین جشنواره صنایع دستی فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صادرات 150 میلیون دلاری محصولات صنایع دستی و تخصیص 120 میلیارد تومان برای رونق صنایع دستی روستایی از دیگر خبرهای این جشنواره بود.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 25 روز و 18 ساعت پیش
مصرف گاز در کشور رکورد زد

مصرف گاز در کشور رکورد زد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مرکز دیسپاچینگ کشور اعلام کرد: مصرف گاز ظهر امروز با افزایش بی سابقه به 570 میلیون متر مکعب رسید. پارسال اوج مصرف 538 میلیون متر مکعب بود.
شرکت ملی گاز از هموطنان خواست برای گاز رسانی مستمر، مطمئن و پایدار صرفه جویی کنند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 19 ساعت پیش
خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 10 بهمن 96

خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 10 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 25 روز و 19 ساعت پیش
سرما مدارس برخی شهرستان ها را تعطیل کرد

سرما مدارس برخی شهرستان ها را تعطیل کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرما، کاهش دما و یخ زدگی معابر در برخی شهرستان ها و استان های کشور برخی مدارس را بازهم به تعطیلی کشاند.
*سرما باز هم مدارس البرز را تعطیل کرد
چهارشنبه 11 بهمن تمامی مدارس پیش دبستانی و دبستان های استان البرز در نوبت صبح و عصر تعطیل است.
براساس مصوبه آخرین جلسه کمیته بحران استان البرز و بعلت برودت شدید هوا و کاهش دما تا منفی 11 درجه و یخ زدگی معابر چهارشنبه 11 بهمن ماه تمامی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی البرز در نوبت صبح و عصر تعطیل است.
*تعطیلی برخی مدارس گیلان ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 25 روز و 19 ساعت پیش
دور جدید تحریم ها علیه روسیه آغاز شده است

دور جدید تحریم ها علیه روسیه آغاز شده است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در پی انتشار فهرست 200 تن از مقام های عالی رتبه و تجار سرشناس روسیه از سوی آمریکا که به گفته واشنگتن می توانند در آینده در جمع تحریم شوندگان از سوی آمریکا قرار گیرند، وزیر خزانه داری آمریکا این اقدام واشنگتن را به مثابه آغاز دور جدید از تحریم های این کشور علیه روسیه دانست.
بر اساس این گزارش، استیو مانچین همچنین از کنگره آمریکا خواسته تا بخش محرمانه گزارش مربوط به فهرست تحریم ها تحت عنوان گزارش کرملین را منتشر کنند.
گفته می شود این گزارش در راستای قانون موسوم به مبارزه با دشمنان آمریکا از طریق تحریم ها (CAATSA) که تابستان سال گذشته میلادی توسط ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 25 روز و 20 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ مدل عجیب دولت برای اشتغال زایی در بودجه رد شد

گفتگوی 18:30/ مدل عجیب دولت برای اشتغال زایی در بودجه رد شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کاتب نماینده مجلس گفت: روز گذشته از ساعت 8 صبح موضوع برگشت لایحه دولت به کمیسیون تلفیق تحویل شد، در نهایت 5 مورد از اساسی ترین لایحه بودجه مورد نقد و اصلاح قرار گرفت.
یوسف نژاد نماینده مجلس گفت: مواردی که در صحن علنی عنوان شد بسیار متنوع بود اما آنچه به به کرات عنوان شد بحث هدفمندی یارانه، افزایش حقوق و مزایا، اوراق مشارکت و ... بوده است.
او افزود: فردا صبح ادامه بررسی بودجه در صحن علنی مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت رای گیری صورت می گیرد.
ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 21 ساعت پیش
رنگ بوی فجر در قلم دوربین سه شنبه

رنگ بوی فجر در قلم دوربین سه شنبه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
قلم دوربین سه شنبه 10 بهمن گوشه هایی از نشست خبری رئیس شورای تحول و ارتقاء علوم اجتماعی،نشست فناوری اطلاعات در قوه قضائیه،همایش سازمانهای مردم نهاد و برف روزهای گذاشته را به تصویر کشیده است ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 25 روز و 21 ساعت پیش
سرانه ورزشی ما گسترش قابل قبولی داشته است

سرانه ورزشی ما گسترش قابل قبولی داشته است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، وزارت ورزش و جوانان گفت: سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی را تبریک میگویم. یک نگاه اجمالی اگر داشته باشیم در این 39 سال و دستاوردهایی که این انقلاب برای کشور داشته علیرغم سختی ها و مشکلاتی که وجود داشته و شیطنت هایی که بعضی کشورها برای تخریب انقلاب انجام دادند ولی تحول بسیار عظیمی در این سال ها اتفاق افتاده است.
وی درخصوص جاده سازی، زیرساخت های اقتصادی و پروژه های کلان تحول بزرگی در کشور رخ داده است، بیان کرد: اگر بخواهیم مقایسه کنیم می بینیم نسبت به حکومت قبل کشور ما پیشرفتهای چشم گیری داشته است ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 25 روز و 22 ساعت پیش
اختصاص 2هزار میلیارد تومان برای عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران

اختصاص 2هزار میلیارد تومان برای عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سیدتقی نوربخش گفت: پیام اصلی انقلاب اسلامی عدالت اجتماعی بوده است و هنوز جا دارد نگاه به نیروهای کم درآمد و مولد داشته باشیم.
او افزود: مناسب ترین روش ها برای حمایت از فرودستان، تأمین اجتماعی است. امسال سال اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال نام داشت که تأمین اجتماعی نقش کلیدی در این زمینه ایفا کرد.
نوربخش افزود: در دهه فجر امسال پروژه هایی با ارزش 550 میلیارد تومان در بخش های بیمه ای، درمانی و اقتصادی افتتاح و یا آغاز می شود.
او گفت: 33 پروژه در سراسر کشور به بهره برداری خواهد رسید که شش شعبه بیمه ای ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 22 ساعت پیش
قانونی آیفون وارد کردیم

قانونی آیفون وارد کردیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سید تقی نوربخش درباره واردات گوشی آیفون توسط شرکت بین المللی و بازرگانی تامین اجتماعی گفت: سازمان برای حفظ و ارتقا سرمایه بیمه شدگان نیاز به سرمایه گذاری دارد و این شرکت تاکنون در خصوص واردات گندم تجهیزات پزشکی به دولت کمک کرده و یکی دیگر از مواردی که با مجوز از وزارت صنعت، گمرک و وزارت ارتباطات، اقدام کرده واردات گوشی بوده است که به گفته وزیر ارتباطات تنها سه درصد از واردات را به خود اختصاص داده که تمامی این موارد بر اساس اساسنامه و مجوز صورت گرفته است.
ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 25 روز و 23 ساعت پیش
ذوب آهن میزبان آیزاول هند

ذوب آهن میزبان آیزاول هند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
درمرحله پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ، امروز از ساعت 17 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان ، ذوب آهن - نماینده ایران با قضاوت داوران سریلانکایی میزبان آیزاول هند خواهد بود.
ذوب آهن که به لطف حذف تیم نفت از تیم های آسیایی کشورمان و عنوان چهارمی فصلِ قبل لیگ برتر، جواز حضور در پلی آف لیگ قهرمانان را کسب کرده است ، ابتدای فصل شرایط خوبی نداشت، اما رفته رفته به ثبات نسبی رسید و حالا این تیم در لیگ برتر مدعی است و در پی کسب سهمیه آسیا نیز هست.
ذوب آهن که سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد ، در صورت پیروزی برابر آیزاول هند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 26 روز و 7 ساعت پیش
تیتر امشب/تجویز داروهای گران قیمت تخلف است

تیتر امشب/تجویز داروهای گران قیمت تخلف است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ایرج حریرچی در برنامه تیتر امشب با اشاره به افزایش 25 سال امید به زندگی در طی بیش از چهار دهه در ایران، تصریح کرد: این مهمترین هدف نظام سلامت است و امید به زندگی در بدو تولد یعنی میانگین سالهایی که انتظار می رود یک نوزاد زنده بماند. اکنون امید به زندگی در زنان ایرانی 78.4 سال و در مردان ایرانی به 73.8 سال افزایش یافته است.
او تاکید کرد: رتبه ما در امید به زندگی طی سال های دهه های گذشته بین 100 تا 110 در مقایسه با دیگر کشورهای جهان بوده که هم اکنون به رتبه 63 صعود کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 26 روز و 18 ساعت پیش
خبر 20، دوشنبه 9 بهمن 96

خبر 20، دوشنبه 9 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 19 ساعت پیش
نگاهی به تیتر اول روزنامه های صبح 9 بهمن 96

نگاهی به تیتر اول روزنامه های صبح 9 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مروری بر اصلی ترین تیترهای روزنامه های صبح امروز...
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 19 ساعت پیش
حرکت سامانه بارشی به سمت شمال/ تازه ترین گزارش پلیس راهور

حرکت سامانه بارشی به سمت شمال/ تازه ترین گزارش پلیس راهور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
همچنین فردا دامنه های مرکزی زاگرس مرکزی شامل استان های چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد شاهد بارش باران و برف خواهد بود.
هواشناسی پیش بینی کرده در بیشتر مناطق کشور هوای سرد تا روز چهارشنبه ماندگار است. هوای تهران هم طی روزهای آینده صاف تا کمی ابری است و بیشینه دما به صفر می رسد.
برابر این گزارش، بارش برف که از دو روز پیش در مناطق غربی کشور شروع شد و امروز به مناطق شمالی و شرقی کشور گسترش پیدا کرد، موجی از شادی و شعف و سرزندگی را در مردم، به ویژه کویر نشینان به همراه داشت و همگان رو شکرگزار این رحمت الهی کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 26 روز و 21 ساعت پیش
بازسازی 300 روستا به سپاه محول شد

بازسازی 300 روستا به سپاه محول شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری به تشریح عملکرد خدمات عمرانی، پزشکی و فرهنگی این سازمان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه پرداخت.
سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری ارائه عملکرد خدمات عمرانی، پزشکی و فرهنگی این سازمان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با بیان اینکه بازسازی 300 روستا به سپاه پاسداران محول شده است، گفت: با محوریت بسیج سازندگی و مشارکت سپاه های استانی 32 گانه، توزیع خدمات صورت می گیرد.
او گفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 26 روز و 23 ساعت پیش
اختتامیه جشنواره تئاتر فجر

اختتامیه جشنواره تئاتر فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این جشنواره 28 دی آغاز به کار کرده بود.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 27 روز و 8 ساعت پیش
بدهی دولت آمریکا، بیش از 20 تریلیون دلار

بدهی دولت آمریکا، بیش از 20 تریلیون دلار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در یک سال گذشته بدهی دولت فدرال 550 میلیارد دلار افزایش یافته است. این در حالی است که ترامپ همواره در نطق ها و کنفرانس های خبری بر بنیه قوی اقتصادی آمریکا از زمانی که وی بر سرکار آمده، تاکید کرده. بدهی عمومی دولت فدرال آمریکا از سال 1990 میلادی3 تریلیون و 233 میلیارد دلار بود که با گذشت یک دهه و در سال 2000 میلادی به پنج تریلیون و 674میلیارد دلار رسید. این بدهی در سه ماهه دوم 2017 خود را به مرز 20 تریلیون دلار رساند. دو جنگ افغانستان و عراق، بدهی عمومی دولت فدرال را در سال های بعد با سیر صعودی شدید مواجه کرد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 27 روز و 8 ساعت پیش
سوچی، میزبان کنگره ملی سوریه

سوچی، میزبان کنگره ملی سوریه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این نشست به ابتکار ایران، روسیه و ترکیه برگزار می شود.
وزارت خارجه روسیه از حدود 1600 نفر از افراد و گروههای مختلف سیاسی برای شرکت در نشست سوچی دعوت کرده است. تاکنون اعضای حزب مسیر تحولات صلح آمیز ، حزب ملی جوانان سوریه، اتحادیه بازرگانی سوریه، حزب سوسیالیست عربی و جبهه دمکراتیک وارد سوچی شده اند. قرار است 169 نفر از اعضای اتحادیه های کاری شامل سیاستمداران، مهندسان، معلمان، وکلا و دانشجویان سوریه هم به سوچی بیایند.
هیئتی به سرپرستی استفان دمیستورا نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در نشست سوچی شرکت می کند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 27 روز و 9 ساعت پیش
آداب صحیح راه رفتن در روزهای برفی

آداب صحیح راه رفتن در روزهای برفی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بعد از بارش برف، برودت هوا باعث یخ زدگی معابر و خیابانها خواهد شد. این موضوع مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کند که لازم است بدانیم در این شرایط چه تدابیری بکار بگیریم که از آسیب در امان بمانیم.
کارشناسان توصیه می کنند در روزهای برفی به هیچ وجه از روی خط کشی های رنگی در معابر عبور نکنید.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 16 ساعت پیش
رها سازی دومین حق آبه تالاب هامون در سال 96

رها سازی دومین حق آبه تالاب هامون در سال 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نیره پور ملایی گفت: دومین سهمیه حق آبه تالاب هامون از چاه نیمه ها در ادامه برنامه احیای تالاب هامون و اجرای طرح یکپارچه مدیریت تالاب با همکاری آب منطقه ای استان وارد تالاب شد.
پور ملائی گفت: این سهمیه حق آبه تالاب از عصر روز چهارشنبه چهارم بهمن ماه 96 از طریق مسیرهای منتهی به تالاب واریز و به سمت تالاب هامون جریان یافته است و این میزان آب ازدو شاخه افضل آباد و لورگ باغ وارد بخشهایی از تالاب گردیده و امیدواریم به یاری خداوند و بارش های زمستانی شاهد سیلاب های بهاری و آبگیری طبیعی تالاب هامون در پایان امسال و سال آینده باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 18 ساعت پیش
ضیافت ضدایرانی ترامپ برای شورای امنیت

ضیافت ضدایرانی ترامپ برای شورای امنیت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پیشتر گزارش شده بود دولت آمریکا قصد دارد در راستای سیاست های ایران هراسانه خود، روز دوشنبه سفیران کشورهای عضو شورای امنیت را به واشنگتن دعوت کند.
به نوشته رویترز، نیکی هیلی ، نماینده آمریکا در سازمان ملل آنچه را به ادعای وی قطعات موشک های منتقل شده از ایران به اعضای جنبش انصارالله یمن است به این دیپلمات ها نشان خواهد داد.
طبق برنامه ای که دفتر نمایندگی آمریکا در سازمان ملل اعلام کرده هیلی و 14 همکارش در شورای امنیت، در یک ضیافت نهار با حضور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا نیز شرکت خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 27 روز و 19 ساعت پیش
کاهش دمای 6 تا 12 درجه ای در پایتخت

کاهش دمای 6 تا 12 درجه ای در پایتخت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پیش بینی شده برخی استانها تا منفی 20 درجه را تجربه کنند. میانگین دمای هوای تهران هم امشب به منفی 6 درجه می رسد که البته در بخش های شمالی پایتخت به منفی 10 تا 12 درجه هم می رسد.
برف چهره کشور را سفید پوش و مدارس اکثر استان ها را تعطیل کرد. برخی مسافران در جاده ها ماندند اما در کل رحت الهی موجب شادی مردم شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 20 ساعت پیش
مردان ایران بر سکوی نخست لیگ جهانی کاراته وان فرانسه

مردان ایران بر سکوی نخست لیگ جهانی کاراته وان فرانسه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تیم ایران با کسب 2 نشان طلا و 5 نشان برنز به کار خود در لیگ جهانی کاراته وان پایان داد.
در آخرین روز این رقابت ها که در پاریس برگزار شد، در فینال وزن منهای 84 کیلوگرم ذبیح اله پورشیب با برتری مقابل احمد المصاری از مصر صاحب نشان طلا شد و در فینال 84+ هم سجاد گنج زاده با غلبه بر نماینده کشور میزبان دومین نشان طلای ایران را بر گردن آویخت.
همچنین، بهمن عگسری در وزن منهای 75 کیلو، هامون درفشی پور در منهای 67، صالح اباذری در باضافه 84 و طراوت خاکسار در منهای 55 کیلو صاحب نشان برنز شدند و امیر مهدی زاده ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 27 روز و 21 ساعت پیش
سفر رئیس جمهور به کرمان لغو شد

سفر رئیس جمهور به کرمان لغو شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نقی عظیمی زاده از لغو سفر ریاست جمهوری به این استان به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد و گفت: بنا به اعلام دفتر ریاست جمهوری این سفر در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان افزود: تاریخ سفر بعدی ریاست جمهوری به استان کرمان به زودی اعلام خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 23 ساعت پیش
مضامین اجتماعی در جشنواره تئاتر فجر

مضامین اجتماعی در جشنواره تئاتر فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 28 روز و 2 ساعت پیش
تیترامشب/ راهکارهایی برای بازگشت نخبگان به کشور

تیترامشب/ راهکارهایی برای بازگشت نخبگان به کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صلواتی از نخبگان بازگشته به وطن و عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: من بعد از تمرکز روی موضوع جمعیت مهاجران ایرانی به این نتیجه رسیدم که 250 میلیون مهاجر در کل دنبا وجود دارد.
او گفت: این بدان معناست که از هر 30 نفر یک نفر مهاجر است که البته این بررسی ها نشان دهنده روند رو به رشد مهاجرت در دنیاست.
او افزود: از سال 90 یک میلیون و 300 هزار دانشجوی مهاجر داشتیم که هم اکنون این تعداد به بیش از 5 میلیون نفر رسیده است.
صلواتی گفت: ایران بر اساس آمار رسمی یک میلیون مهاجر دارد که از این تعداد 500 هزار نفرشان مهاجر تحصیلی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 28 روز و 17 ساعت پیش
خبر 20، یکشنبه 7 بهمن 96

خبر 20، یکشنبه 7 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 18 ساعت پیش
اخبار ورزشی 14:30 شنبه 7 بهمن 96

اخبار ورزشی 14:30 شنبه 7 بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 28 روز و 18 ساعت پیش
مدارس همه مقاطع تهران فردا تعطیل است

مدارس همه مقاطع تهران فردا تعطیل است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به علت بارش سنگین برف در تهران مدارس شهر تهران در نوبت صبح یکشنبه تعطیل است.
مدارس شهرستان های استان تهران فردا در نوبت صبح تعطیل است.
با توجه بارش برف و یخبندان کلیه مقاطع شهرستان های استان تهران در نوبت صبح یکشنبه تعطیل است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 18 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ نفس های آخر تولیدکنندگان پوشاک

گفتگوی 18:30/ نفس های آخر تولیدکنندگان پوشاک به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک گفت: ما بیش از 5 هزار تولیدکننده پوشاک در کشور داریم که یا کار نمی کنند و یا نیمه تعطیل هستند زیرا قیمت تولید در کشور بالاست.
او افزود: به جرات می توان ادعا کرد که تولید پوشاک در کشور نفس های آخر خود را می کشد.
او گفت: پوشاک چه چینی باشد چه بنگلادش و یا حتی ترکیه تحت عناوین مختلف به کشور وارد می شود. در ترکیه هزینه کارگر و انرژی بالاتر از ماست اما زیرساخت ها در آنجا درست است و در نتیجه آنها با ظرفیت حداکثری تولید می کنند در حقیقت آنها با حمایت های دولتی توانسته اند هزینه های تولید خود را کاهش دهند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 28 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/ از کله ملق روی برف تا تالابی که خشک شد

قلم دوربین/ از کله ملق روی برف تا تالابی که خشک شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 20 ساعت پیش
بارش سنگین برف محور کرج - چالوس را مسدود کرد/ ماندگاری هوای سرد تا چهارشنبه

بارش سنگین برف محور کرج - چالوس را مسدود کرد/ ماندگاری هوای سرد تا چهارشنبه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: کاهش دما تا روز دوشنبه (9 بهمن ماه) و ماندگاری هوای سرد تا روز چهارشنبه (11 بهمن) در کشور پیش بینی می شود.
احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی با ادامه فعالیت سامانه بارشی، بارش برف و باران در غرب، شمال غرب، استان های شمالی، استان های واقع در دامنه جنوبی البرز ادامه می یابد و به مناطق مرکز، جنوب غرب و به تدریج به شمال شرق و شرق کشور خواهد رسید.
وی ادامه داد: وزش باد شدید امروز در مناطق شمال شرق، شرق، و بخش هایی از نیمه شمالی کشور پیش بینی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 0 ساعت پیش
انفجار مهیب در کابل ؛ 40 کشته ، 140 زخمی

انفجار مهیب در کابل ؛ 40 کشته ، 140 زخمی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
گزارش های اولیه حاکی است ، محل دقیق انفجار، بین مقر فرماندهی پلیس در کابل و یک بیمارستان بوده و زمان انفجار ، جمعیت زیادی که در منطقه حاضر بوده اند.
آمارهای اولیه حاکی است در این انفجار دست کم 40 نفر کشته و 140 تن زخمی شده اند .
طالبان مسئولیت این انفجار را برعهده گرفته است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 3 ساعت پیش
زمین لرزه چهار و چهار دهم ریشتری سومار را لرزاند

زمین لرزه چهار و چهار دهم ریشتری سومار را لرزاند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این زمین لرزه ساعت 23 و 47 دقیقه در عمق هشت کیلومتری زمین روی داد. تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند. ستاد مدیریت بحران و امدادی شهرستان هم در منطقه زلزله زده حضور دارد. گزارشی از تلفات و خسارت دریافت نشده است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
پایان مذاکرات طرف های سوری

پایان مذاکرات طرف های سوری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در حالی که جزئیات زیادی از مذاکرات فشرده وین منتشر نشده منابع دیپلماتیک گزارش دادند، در این مذاکرات پیشنهاد کشورهای غربی و عربستان به عنوان طرح کاری 10 ماده ای، بررسی و به عنوان ساز و کاری برای احیای مذاکرات ژنو مطرح شده است.
نماینده سوریه در این مذاکرات گزارش های مطرح شده درخصوص این پیشنهاد را مردود دانست و گفت: چگونه آمریکا که داعش را ایجاد کرده یا کشور جاهلی عربستان می توانند درباره آینده سوریه نقش ایفا کنند؟
نماینده سازمان ملل هم در پایان نشست وین گفت ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
گام به گام تا جشنواره فیلم فجر

گام به گام تا جشنواره فیلم فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این جشنواره 25 فیلم به نمایش گذاشته می شود. دیروز هیئت داوران سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر معرفی شدند.
به نقل از روابط عمومی این جشنواره، با حکم ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، بهرام بدخشانی مدیر فیلمبرداری، کمال تبریزی کارگردان، حسن خجسته استاد دانشگاه، خسرو دهقان منتقد، رسول صدرعاملی کارگردان، فرشته طائرپور تهیه کننده و محمدرضا فروتن بازیگر، آثار بخش مسابقه سینمای ایران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را داوری خواهند کرد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
برف و کولاک در شمال غرب کشور؛ مدارس برخی مناطق تعطیل شد

برف و کولاک در شمال غرب کشور؛ مدارس برخی مناطق تعطیل شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در استان اذربایجان غربی هم مدارس برخی مناطق کوهستانی استان تعطیل است. براساس دادهای سازمان هواشناسی میانگین دمای هوا در اردبیل بامداد امروز 4 درجه زیر صفر بود که پیش بینی شده فردا به منفی 11 درجه زیر صفر برسد.
دمای فعلی تبریز و ارومیه هم صفر درجه سانتیگراد است که براساس پیش بینی هواشناسی تا بامداد فردا به منفی 3 و منفی 8 درجه زیر صفر کاهش خواهد یافت.
در بسیاری از محورهای شمال و شمال غرب کشور بارش برف و باران گزارش شده است.
به علت کولاک شدید تردد در محور ایرانخواه در شهرستان تکاب استان اذربایجان غربی به کندی صورت می گیرد دیروز بیش ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ جزئیات پرداخت تسهیلات به روستائیان

گفتگوی 18:30/ جزئیات پرداخت تسهیلات به روستائیان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: استقبال از ارائه طرح تسهیلات به روستائیان عالی بود زیرا نظام برای توسعه مناطق روستایی این طرح را مصوب کرده است.
او افزود: ما از حدود یکسال پیش با بانک سینا پروژه هایی با سود 8 درصد را داشتیم لذا بیش از 10 هزار پروژه در سامانه کارا ثبت و مورد قبول واقع شده که بخش اعظم آن مربوط به طرح های کشاورزی است.
او گفت: از فردا تمامی استانها پروژه هایی را که به بانکها ارسال می کنند تا مشمول دریافت تسهیلات شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 29 روز و 18 ساعت پیش
خبر 20 جمعه 6 بهمن

خبر 20 جمعه 6 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 20 ساعت پیش
ارتقای رتبه اعتباری ایران برای سرمایه گذاری

ارتقای رتبه اعتباری ایران برای سرمایه گذاری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، پس از حدود 10 سال که رتبه اعتباری یا ریسک کشوری ایران در پایین ترین درجه ممکن و در رتبه هفتم قرار داشت، از 2 سال قبل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با همکاری وزارت امور خارجه، صندوق ضمانت صادرات اقداماتی را برای مذاکره و بهبود رتبه اعتباری آغاز کردند که در نهایت علیرغم مخالفت معدودی از کشورهای عضو ، رتبه ایران در سال 2017 از رتبه هفتم به رتبه 6 ارتقا یافت .
از سال 2017 مجددا رایزنی ها توسط سازمان سرمایه گذاری در وزارت امور اقتصادی و دارایی و با همکاری صندوق و بویژه وزارت امور خارجه ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 29 روز و 22 ساعت پیش
پیش فروش سکه از 15 بهمن

پیش فروش سکه از 15 بهمن به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مسعود رحیمی مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: پیش فروش سکه با قیمت های پایین تر از قیمت بازار در موعد ثبت نام برای پیش خرید و در سررسیدهای سه، 6 و 9 ماهه و یک ساله خواهد بود و عموم مردم می توانند با مراجعه به تمام شعب بانک ملی در سراسر کشور نسبت به واریز وجه و پیش خرید سکه به تعداد مورد نظر اقدام کنند.
وی اظهار داشت: سکه های پیش فروش شده در زمان سررسید قابل تحویل خواهد بود ضمن اینکه خریداران در صورت عدم تمایل به دریافت سکه می توانند سکه های خریداری شده خود را نزد بانک به امانت نگه داشته و هنگام نیاز دریافت کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 29 روز و 22 ساعت پیش
راه اندازی نخستین قطار خورشیدی جهان

راه اندازی نخستین قطار خورشیدی جهان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این پروژه چهار میلیون دلاری نشات گرفته از عشق و علاقه تاجر میلیونر، برایان فلنرری مالک منطقه ای در بایرون بِی (Byron Bay) است.
آقای فلنرری می گوید: با راه اندازی این قطار امیدوار است نظر مردم به منطقه بایرن بی جلب شود.
این قطار خورشیدی قرار است فعالیت خود را در سواحل ایالت نیوساوت ولز آغاز کند.
شرکت راه آهن بایرون بی Byron Bay Railway Company این قطار را که ترکیبی از واگن های قدیمی مجهز به فناوری های نوین می باشد ساخته است.
برای این منظور دو واگن قطار ساخت سال 1949 میلادی بکار گرفته شده است ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 23 ساعت پیش
واکنش عربستان به تصمیم موشکی قطر

واکنش عربستان به تصمیم موشکی قطر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک عربی، عبدالله المعلمی ، به گزارش ها درباره اینکه قطر قصد دارد سامانه موشکی اس 400 از روسیه خریداری کند، واکنش نشان داد.
او در حاشیه اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس، به خبرگزاری روسیه در این باره و به صورت کنایه و تلویحی به مساحت کوچک قطر، گفت: آن ها کجا این سامانه ها را مستقر خواهند کرد؟
رسانه های روسیه در این باره اعلام کردند که قطر درصدد خرید سامانه موشکی اس 400 از روسیه و مذاکرات در این باره پیشرفت هایی داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 29 روز و 23 ساعت پیش
فرنگی کاران قهرمان جام تختی شدند

فرنگی کاران قهرمان جام تختی شدند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در پایان این رقابت ها که امروز در بندر ماهشهر استان خوزستان به پایان رسید ، تیم ایران با کسب 192 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد ، ترکیه با 171 امتیاز دوم شد و قزاقستان با 145 امتیاز عنوان سوم را کسب کرد.
امروز در وزن 77 کیلو محمدعلی گرایی ، در 87 سامان عزیزی و در 130 کیلو بهنام مهدی زاده سه مدال طلا برای ایران کسب کردند، در 60 کیلوگرم مهرداد مردانی مدال نقره گرفت، در 55 مسلم نادری و رضا خدری ، در 63 محمد نوربخش ، در 67 محمد الیاسی، در 72 فرشاد بلفکه، در 77 برومند اصلان ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 30 روز و 0 ساعت پیش
رایزنی های ترامپ و ترزا می درباره ایران

رایزنی های ترامپ و ترزا می درباره ایران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در این دیدارکه درحاشیه نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس برگزار شد، دونالد ترامپ و ترزا می درباره فعالیت های موشکی ایران گفتگو کردند.
نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس هم در دیدار رئیس جمهور آمریکا گفت: در صورت خروج آمریکا از برجام، اسرائیل با هر روشی از شما حمایت می کند.
نتانیاهو گفت: اسرائیل از اقدامات آمریکا در مقابله با ایران حمایت می کند.
رئیس جمهور آمریکا در این دیدار ضمن حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی گفت: آنچه در باره قدس انجام داده ام مایه افتخار من است.
ترامپ افزود: آمریکا موضوع قدس را از میز مذاکره حذف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 30 روز و 3 ساعت پیش
تحویل نفت اربیل به بغداد

تحویل نفت اربیل به بغداد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حیدر العبادی در سخنانی در کنفرانس اقتصادی داووس گفت: بازسازی عراق ممکن است بیش از صد میلیارد دلار هزینه داشته باشد و این امر می طلبد که حمایت ها از بغداد به دلیل کاهش تولید نفت ادامه یابد. به گفته نخست وزیر عراق تنها راه برای انجام بازسازی های عراق جذب سرمایه های خارجی است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 30 روز و 3 ساعت پیش
برف و باران در نیمه غربی کشور/سرما در راه است

برف و باران در نیمه غربی کشور/سرما در راه است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، از بامداد امروز و با ورود سامانه جدید بارشی به کشور هموطنان در بخش های شمال غرب و سواحل دریای خزر شاهد بارش باران و برفند. در استان های اردبیل ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و زنجان بارش سنگین برف گزارش شده است.
هوای استان های گیلان و مازندران هم بارانی است. بارش در مناطق کوهستانی این استان ها به صورت برف است.
سازمان هواشناسی برای استان های تهران، البرز، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، ایلام، لرستان، شمال خوزستان، چهارمحال بختیاری و بخش هایی از فارس، اصفهان، قم، خراسان شمالی و خراسان رضوی هم بارش برف و کاهش دما پیش بینی کرده ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 3 ساعت پیش
ملاک تعیین مزد سال 97 کارگران

ملاک تعیین مزد سال 97 کارگران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عضو شورای عالی کار با اشاره به تغییر نرخ تورم در روزهای پایانی سال گفت: براساس توافقاتی که تاکنون در جلسات کارگروه مزد صورت گرفته برای تعیین عدد نهایی سبد معیشت در سال 96 که ملاک تعیین مزد در سال 97 خواهد بود، قیمت کالاهای اساسی و موثر در سبد هزینه خانوار در هفته پایانی بهمن ملاک قرار می گیرد.
خدایی افزود : اگر جلسات رسمی شورای عالی کار قرار باشد زودتر برگزار شود ، محاسبات سبد معیشت هم زودتر صورت می گیرد . عضو شورای عالی کار گفت : محور تعیین دستمزد همانند سال های گذشته توافق سه جانبه نمایندگان دولت ، کارگران و کارفرمایان خواهد بود . ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 30 روز و 4 ساعت پیش
معضل کودکان چاق

معضل کودکان چاق به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
گزارش های سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد شمار کودکان چاق یا دچار اضافه وزن در سنین 5-0 سال از 32 میلیون نفر در سال 1990 به 41 میلیون نفر در سال 2016 رسیده است.
براساس مطالعات محققان انگلیسی چاقی کودکان باعث بروز بیماری های بسیاری در بزرگسالی می شود و عمر افراد را تا دو دهه کاهش می دهد.
افزایش بازی و ورزش های پرتحرک و اجرای رژیم غذایی اصولی دو راهکار ویژه برای حل معضل چاقی است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 30 روز و 5 ساعت پیش
جان باختن 41 نفر در پی آتش سوزی در کره جنوبی

جان باختن 41 نفر در پی آتش سوزی در کره جنوبی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حریق در ساختمان پنج طبقه شامل یک آسایشگاه سالمندان و بیمارستان در 280 کیلومتری جنوب سئول روی داد.
در این سانحه تاکنون 41 نفر جان باخته و چهل نفر هم زخمی شده اند.
به گفته پلیس در زمان حادثه حدود 200 نفر درون ساختمان بودند.
علت حادثه هنوز مشخص نشده است.
یک ماه پیش هم بر اثر آتش سوزی در باشگاه ژیمناستیک، 29 نفر کشته شدند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 30 روز و 6 ساعت پیش
راهی نو برای مبارزه با سرطان

راهی نو برای مبارزه با سرطان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
تحقیقات گروهی از پژوهشگران دانشگاه هایدلبرگ آلمان حاکیست: تومورها برای رسیدن به غذا، عروق اطراف خود را توسعه می دهند و در واقع غذا و اکسیژن بیشتری جذب می کنند، پدیده ای که اصطلاحا به آن رگ زایی گفته می شود. محققان گیرنده ای را در تومورهای سرطانی کشف کرده اند که نقش مهمی در روند رگ زایی دارد و موفق شده اند با کنترل این گیرنده رشد و نمو تومورهای سرطانی را در موشهای ازمایشگاهی سرکوب کنند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 30 روز و 7 ساعت پیش
سکوی فاز 14 به خلیج فارس رسید

سکوی فاز 14 به خلیج فارس رسید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پیش بینی شده تا پایان بهمن بخشی از گاز فاز 14 پارس جنوبی به پالایشگاه برسد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 8 ساعت پیش
دومین روز مذاکرات وین درباره سوریه

دومین روز مذاکرات وین درباره سوریه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پس از هشت دور مذاکرات بی نتیجه در ژنو، نمایندگان دولت و مخالفان سوریه دیروز گفتگوهایی را با میانجیگری نماینده سازمان ملل در امور سوریه آغاز کردند.
استفان دمیستورا دیدارهای جداگانه ای با هیات سوری و همچنین مخالفان داشت.
مذاکرات سوری در وین در حالی برگزار می شود که ترکیه عملیات نظامی را در منطقه عفرین در شمال سوریه آغاز کرده است
همچنین قرار است نهم و دهم بهمن کنگره 'گفت وگوی ملی سوریه' در سوچی روسیه برگزار شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 30 روز و 8 ساعت پیش
بازسازی مناطق زلزله زده سرپل ذهاب

بازسازی مناطق زلزله زده سرپل ذهاب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 9 ساعت پیش
منتظر برف و سرما باشید

منتظر برف و سرما باشید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به پیش بینی هواشناسی بارش باران و برف بتدریج غرب ، جنوب غرب ، دامنه های زاگرس ، البرز و سواحل دریای خزر را فرا می گیرد . شنبه و یک شنبه اوج بارش ها خواهد بود پیش بینی شده در نواحی شمال پایتخت هم امروز شاهد بارش برف باشیم. براساس گزارش هواشناسی دمای هوا در برخی مناطق شمال غرب کشورتا روز یک شنبه به منفی 15 تا 20 درجه خواهد رسید. در تهران هم شاهد کاهش 8 درجه ای دمای هوا خواهیم بود. هواشناسی در باره احتمال وقوع سیل در برخی مناطق از جمله لرستان هم هشدار داده است . ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 9 ساعت پیش
تلاش دولت برای تامین مایحتاج شب عید

تلاش دولت برای تامین مایحتاج شب عید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با هم تیتر اول روزنامه های صبح امروز را مرور می کنیم...
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 19 ساعت پیش
قلم دوربین/ نشست هیئت رئیسه خبرگان

قلم دوربین/ نشست هیئت رئیسه خبرگان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 20 ساعت پیش
پیروزی پرگل استقلال بر پارس جنوبی

پیروزی پرگل استقلال بر پارس جنوبی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این دیدار از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز پنجشنبه با قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه آزادی آغاز شد و سرور جپاروف دقیقه 6 از روی نقطه پنالتی، بهنام برزای دقیقه 26 و علی قربانی در دقایق 47 و 74 گلزنان این دیدار بودند.
در دیگر مسابقات امروز سایپا با برتری یک به صفر مقابل پدیده ، 34 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.
بازی گسترش فولاد با نفت تهران هم 1- 1 مساوی به پایان رسید.
صنعت نفت آبادان نیز با 3 گل سپیدرود رشت را بدرقه کرد.
فردا هم سیاه جامگان با تراکتورسازی، سپاهان با فولاد و پیکان با پرسپولیسِ صدرنشین مسابقه می دهند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 30 روز و 22 ساعت پیش
افتتاح راه آهن کرمانشاه دهه فجر

افتتاح راه آهن کرمانشاه دهه فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمد باقر نوبخت صبح امروز در نشست برنامه ریزی افتتاح راه آهن کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به استعداد استان کرمانشاه برای توسعه و شایستگی های مردم متدین، مقاوم و رنجدیده استان کرمانشاه و با توجه به نقشی که در دفاع مقدس داشتند، توسعه زیرساخت های استان برای ایجاد اشتغال ضروری است و همکنون نظام باید برای مردم کرمانشاه جبران کند.
وی با بیان اینکه این اطمینان خاطر را به همه مردم می دهم که مسئولیت شرافت و حیثیت خود را در پاسخگویی به مطالبات مردم می دانند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 23 ساعت پیش
تنبلی چشم کودکان

تنبلی چشم کودکان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با پی گیری درمان تنبلی چشم فرزند دلبندتان می توانید بینابی کامل را به او هدیه کنید. عود (برگشت) بیماری تنبلی چشم تا سن 10 سالگی امکان پذیر است. برای جلوگیری از عود بیماری باید والدین آگاهی و اطلاعات لازم را داشته باشند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 31 روز و 0 ساعت پیش
اسکی ورزش مفرح

اسکی ورزش مفرح به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 0 ساعت پیش
امروز، 4 دیدار در آغاز هفته بیست و یکم

امروز، 4 دیدار در آغاز هفته بیست و یکم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بر اساس برنامه، از ساعت 14 و 30 دقیقه گسترش فولاد تبریز با نفت تهران، از ساعت 15 و 30 دقیقه استقلال تهران با پارس جنوبی جم و سایپا با پدیده مشهد و از ساعت 17 و 10 دقیقه صنعت نفت آبادان با سپیدرود رشت به مصاف هم می روند.
دیروز در نخستین بازی هفته، ذوب آهن با 2 گل در زمین استقلال خوزستان به پیروزی رسید و با 35 امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد . محمدرضا عباسی و مرتضی تبریزی گلهای ذوب آهن را به ثمررساندند.
دیگر بازی های این هفته ، فردا برگزار می شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 31 روز و 7 ساعت پیش
قدردانی از طلاب برگزیده جشنواره بین المللی شعر اشراق

قدردانی از طلاب برگزیده جشنواره بین المللی شعر اشراق به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بیش از هزار و 400 اثر از 338 طلبه شاعر به این جشنواره ارسال شد که از این تعداد 158 اثر مربوط به طلبه های غیر ایرانی است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 31 روز و 9 ساعت پیش
مذاکرات دولت سوریه و مخالفان در وین

مذاکرات دولت سوریه و مخالفان در وین به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این دور از گفتگوها ادامه هشت دور گفتگوهای ژنو است که تاکنون نتیجه ای نداشته است. نماینده سازمان ملل در امور سوریه گفت: هیئتی کامل از دولت و مخالفان در وین حضور دارند . استفان دمیستورا افزود : نشست جدید در مرحله ای بسیار بحرانی در این مناقشه برگزار می شود. مذاکرات وین قبل از نشست کنگره ملی سوریه برگزار می شود . قرار است این نشست نهم و دهم بهمن در سوچی روسیه برگزار شود. نصر حریری رئیس هیأت مذاکره کننده مخالفان دولت سوریه در مذاکرات ژنو گفت: شرکت مخالفان در نشست سوچی به نتایج گفتگوهای وین بستگی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 31 روز و 9 ساعت پیش
پیگیری/ ادامه عملکردها و مشکلات در مناطق زلزله زده کرمانشاه و کرمان

پیگیری/ ادامه عملکردها و مشکلات در مناطق زلزله زده کرمانشاه و کرمان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پیگیری برنامه ای است که هر هفته 4 شنبه ها به بررسی عملکردها و چالش ها و مشکلات مردم در مناطق زلزله زده کرمانشاه می پردازد البته این هفته این برنامه علاوه بر کرمانشاه به بررسی عملکردها در مناطق زلزله زده کوهبنان از کرمان نیز پرداخته است که در این برنامه استاندار کرمانشاه، معاون بنیاد مسکن و فرماندار کوهبنان پاسخگو بودند.
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه درباره اقدامات انجام شده در مناطق زلزله زده گفت: رسیدگی به مناطق زلزله زده از اولویت های دولت و رئیس جمهور است که هرلحظه رصد می شود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 17 ساعت پیش
گشت تعزیرات در مجموعه های ورزشی

گشت تعزیرات در مجموعه های ورزشی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با ورود تعزیرات به اغذیه فروشی در این مجموعه ورزشی مشخص شد که تخلفات گسترده ای در آن واحد صورت گرفته است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 18 ساعت پیش
رقابت 16هزار دانش آموز در المپیاد ملی شیمی

رقابت 16هزار دانش آموز در المپیاد ملی شیمی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانش آموزان در این رقابت بزرگ علمی به 40 سؤال چهار گزینه ای به مدت 100 دقیقه جواب دادند.
سرپرست مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: از بین این 16 هزار و 600 نفر، هزار نفر انتخاب و به مرحله دوم المپیاد که اردیبهشت سال آینده برگزار می شود معرفی خواهند شد.
فاطمه مهاجرانی افزود: نتیجه این المپیاد نیمه اسفند از طریق پایگاه اینترنتی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان به نشانی ysc.sampad.medu.ir اعلام خواهد شد.
او گفت: پذیرفته شدگان مرحله دوم این المپیاد به مسابقات جهانی شیمی که در کشور فرانسه برگزار می شود اعزام خواهند شد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 31 روز و 19 ساعت پیش
نبض دانشجو/ از تمرین نوآوری تا دستاورد دانشگاهی

نبض دانشجو/ از تمرین نوآوری تا دستاورد دانشگاهی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 19 ساعت پیش
11 کشته و زخمی در حمله موشکی به مسجدی در ترکیه

11 کشته و زخمی در حمله موشکی به مسجدی در ترکیه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بر اثر اصابت موشک به مسجدی در شهر کیلیس ترکیه 3 تن کشته و شماری زحمی شدند. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 20 ساعت پیش
جشنواره شعر فجر تا فیلم مقاومت در بسته هنر انقلاب

جشنواره شعر فجر تا فیلم مقاومت در بسته هنر انقلاب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 31 روز و 22 ساعت پیش
کسب درآمد میلیاردی از جانوری خطرناک

کسب درآمد میلیاردی از جانوری خطرناک به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پرورش برخی عقرب ها به علت خواص درمانی بی نظیر سم آن، بسیار با ارزش و پر سود است. در ایران ده ها گونه عقرب وجود دارد که سم 4 نوع آن ارزشمند و دارای خواص درمانی است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 22 ساعت پیش
مرمت تکیه معاون الملک در دستور کار قرار گرفت

مرمت تکیه معاون الملک در دستور کار قرار گرفت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اثر تاریخی تکیه معاون الملک در کرمانشاه، از جمله آثار معماری کم نظیر کشور بشمار می رود که مرمت این بنا با قدمت بیش از یک قرن در دستور کار قرار گرفته است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 31 روز و 22 ساعت پیش
صادرات میلیاردی گل به کشورهای حوزه خلیج فارس

صادرات میلیاردی گل به کشورهای حوزه خلیج فارس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سالانه بیش از 3 میلیارد شاخه گل در 5 هزار هکتار اراضی گلخانه ای کشور تولید که از محل صادرات آن حداقل 23 میلیارد تومانم ارز وارد کشور می شود.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 32 روز و 0 ساعت پیش
واردات دام از مسیر دریا

واردات دام از مسیر دریا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رفیع پور گفت: دام زنده با تضمین کیفیت کشور مبداء و مطابق تفاهم نامه های بهداشتی به کشور وارد خواهد شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 32 روز و 0 ساعت پیش
سنددار شدن مسکن های ساخته شده در اراضی دولتی

سنددار شدن مسکن های ساخته شده در اراضی دولتی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 32 روز و 0 ساعت پیش
ائتلاف عربستان: ایران حوثی ها را اداره می کند

ائتلاف عربستان: ایران حوثی ها را اداره می کند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از المواطن، ترکی المالکی سخنگوی رسمی ائتلاف عربی به رهبری عربستان مدعی شد: حوثی ها روابط مصلحتی با ایران دارند زیرا توانایی اداره امور خود را ندارند و تهران آنها را اداره می کند.
وی با اشاره به اینکه بعد از قتل علی عبدالله صالح، رییس جمهور پیشین یمن چهره واقعی و جنایتکارانه حوثی ها آشکار شد، گفت: حوثی ها بارها تلاش کردند تا کشتیرانی بین المللی را مورد هدف قرار دهند و آنها تلاش دارند تا میان قبال اختلاف ایجاد کنند.
سخنگوی ائتلاف متجاوز عربی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 34 روز و 0 ساعت پیش
ورود پلیس به معضل موسسات مالی بدون مجوز

ورود پلیس به معضل موسسات مالی بدون مجوز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سعید منتظرالمهدی افزود: با اشاره به مصوبات 618، 616 و 557 شورای عالی امنیت ملی مبنی بر این که از این پس نیروی انتظامی از دایر شدن موسسات مالی و اعتباری جدید که مجوز های لازم بانک مرکزی را اخذ نکرده باشند ممانعت به عمل می آورد.
وی ادامه داد: ضروری است که بانک مرکزی در اسرع وقت فهرست موسسات مالی و اعتباری مجاز و غیر مجاز را به تفکیک در اختیار این نیرو قرار دهد.
سردار منتظرالمهدی گفت: شناسایی نهادهای پولی غیر مجاز و جلوگیری از فعالیت آنان باهدف ساماندهی بازار غیر متشکل پولی نیز در دستور کار پلیس قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 0 ساعت پیش
نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره سوریه

نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره سوریه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ارتش ترکیه چند روزی است به بهانه نابودی گروه های تروریستی دشمن ترکیه به منطقه عفرین در شمال سوریه یورش برده است.
ارتش ترکیه مدعی است در عملیات خود شمار زیادی از تروریست ها را کشته اما شاهدان از کشته شدن دهها غیر نظامی از جمله زن و کودک در عملیات ترکیه خبر داده اند.
رئیس جمهوری سوریه هم عصر یکشنبه در دیدار با کمال خرازی، رئیس شورای راهبرد روابط خارجی ایران، با بازخوانی سیاست های ترکیه در 6 سال گذشته در قبال مسائل داخلی سوریه، گفت: حمله ترکیه به عفرین، در ادامه سیاست های این کشور در حمایت از تروریست ها در سوریه است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 34 روز و 7 ساعت پیش
هفتمین همایش بانکداری الکترونیک

هفتمین همایش بانکداری الکترونیک به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، از اهداف این همایش بحث و تبادل نظر درباره آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک است. این خبر تکمیل می شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 7 ساعت پیش
دیدار بارزانی با لاریجانی

دیدار بارزانی با لاریجانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار نخست وزیر اقلیم کردستان عراق گفت: رابطه ما با اقلیم کردستان، رابطه راهبردی است که خواهان حفظ آن هستیم و نباید با اشتباهات استراتژیک این رابطه خدشه دار شود.
لاریجانی گفت: آنچه باعث وحدت و یکپارچگی عراق می شود، اتحاد میان برادران شیعه و سنی است و نباید اجازه داددشمنان از اختلاف به نفع خود استفاده نمایند.
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق هم در این دیدار گفت: حل مسائل بین ما و دولت مرکزی باید در چارچوب قانون اساسی باشد زیرا ما خواستار یکپارچگی و حفظ تمامیت ارضی عراق هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 9 ساعت پیش
رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) در سواحل مکران

رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) در سواحل مکران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: این رزمایش دو روزه در مناطق عملیاتی جنوب، جنوب شرق کشور ، سواحل مکران و دریای عمان تا مدار 15 درجه شمالی برگزار می شود. امیردریادار سیاری افزود : شرکت نیروهای تابعه ارتش شامل نیروی زمینی ، هوایی ، دریایی و قرارگاه پدافند هوایی با بهره گیری از تجهیزات از ویژگی های این رزمایش است . معاون هماهنگ کننده ارتش گفت : بخش هایی از توانمندی های بسیار ارزشمند ارتش در این رزمایش ارزیابی می شود و رزمایش مشترک محمد رسول الله (ص) 5 در ادامه رزمایش های برنامه ریزی شده سالیانه ارتش برگزار می شود.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 9 ساعت پیش
کفشدور فلسطینی امریکا و انگلیس را تحریم کرد

کفشدور فلسطینی امریکا و انگلیس را تحریم کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این بار کفشدوز فلسطینی در اعتراض به جنایات امریکا و انگلیسی در سرزمین های اشغالی، افراد تبعه این کشورها را به فروشگاه خود راه نمی دهد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 34 روز و 19 ساعت پیش
خبر 20، یکشنبه اول بهمن 96

خبر 20، یکشنبه اول بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 19 ساعت پیش
هیئت دولت با افزایش یارانه مراکز توانبخشی غیردولتی موافقت کرد

هیئت دولت با افزایش یارانه مراکز توانبخشی غیردولتی موافقت کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به موجب این تصمیم که با هدف ارایه خدمات بیشتر و بهتر به معلولان و در راستای ایجاد عدالت اجتماعی اتخاذ شد، میزان یارانه پرداختی به مراکز غیردولتی روزانه درجه یک بابت نگهداری و خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه آموزی معلولان، سالمندان معلول و بیماران روانی مزمن، مراکز روزانه درجه 2، مراکز شبانه روزی درجه یک و درجه 2 افزایش یافت.
همچنین مراکز شبانه روزی درجه یک بابت نگهداری معلولان، سالمندان معلول و بیماران روانی مزمن فاقد سرپرست و مراکز شبانه روزی درجه 2 و خانه های کوچک معلولان نیز مشمول افزایش یارانه خواهند بود. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 34 روز و 20 ساعت پیش
قلم دوربین/ از داغی که سانچی بر دل ایران گذاشت تا یکه تازی دلار در بازار

قلم دوربین/ از داغی که سانچی بر دل ایران گذاشت تا یکه تازی دلار در بازار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 20 ساعت پیش
برآورده شدن آرزوی دختر بیمار یزدی

برآورده شدن آرزوی دختر بیمار یزدی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به همت صدا و سیمای یزد و چند هنرمند طنز پرداز این استان، دختر 11 ساله ای که به علت بیماری لاعلاج خانه نشین شده و در بستر بیماری بسر می بَرد، به آرزویش رسید.
حالا فاطمه امیدوارتر از گذشته به زندگی ادامه می دهد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 21 ساعت پیش
رزمایش مشترک محمد رسول ا..(ص) ارتش از فردا در سواحل مکران

رزمایش مشترک محمد رسول ا..(ص) ارتش از فردا در سواحل مکران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مناطق عملیاتی جنوب، جنوب شرق کشور، سواحل مَکران و دریای عمان از فردا شاهد رزمایش مشترک "محمد رسول ا... (ص)" ارتش خواهد بود.
در این رزمایش یگان هایی از نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش شرکت دارند.
هدف از رزمایش ارتقای مهارت کارکنان ارتش و ارتقای روحیه سلحشوری و انتقال تجربه به جوانان شرکت کننده در رزمایش، ارزیابی تاکتیک های آموزش داده شده، ارزیابی قدرت تحرک، ارزیابی قدرت آتش، ارزیابی هماهنگی های بین نیروهای ارتش ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 روز و 21 ساعت پیش
هنر خراطی سنتی

هنر خراطی سنتی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
هنر خراطی در شهرستان سرایان از گذشته های دور رواج داشته است. هنر خراطی سنتی دراین شهرستان بیش از سیصد سال قدمت دارد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 34 روز و 22 ساعت پیش
از سالگرد حادثه پلاسکو تا مهمان ناخوانده در اهواز

از سالگرد حادثه پلاسکو تا مهمان ناخوانده در اهواز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سالگرد مدافعان شهر
نماز در باران
رونمایی از تندیس ناجی
شهدای مدافع شهر
بابائیان شهری قدیمی در زاهدان
اهواز شهری در دام ریزگرد ها ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 35 روز و 1 ساعت پیش
رایزنی های بارزانی با روحانی و شمخانی

رایزنی های بارزانی با روحانی و شمخانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نیچروان بارزانی که در صدر هیئتی به تهران سفر کرده است با دبیر شورای عالی امنیت ملی هم دیدار و درباره آخرین تحولات اقلیم و منطقه گفتگو کرد .
دریابان شمخانی در این دیدار امنیت را خط قرمز جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: این که برخی گروه های ضدانقلاب با استفاده از سرزمین های کردی، سربازان و شهروندان ما را ترور کنند و به مناطق تحت تسلط اقلیم بازگردند و سپس در کمال وقاحت در مصاحبه با رسانه های رسمی کردی مسئولیت آن را برعهده بگیرند به هیچ وجه قابل تحمل نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: سیاسی انتشار : 35 روز و 4 ساعت پیش
تعطیلی دولت ترامپ

تعطیلی دولت ترامپ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در حالیکه تعطیلی دولت آمریکا وارد دومین روز شده، مردم آمریکا در دهها شهر همچون، نیویورک، شیکاگو و لس آنجلس سیاستهای ترامپ را محکوم کردند .تظاهرات صدها هزار نفری زنان در شهرهای مختلف در میان اعتراض ها، جایگاه خاصی داشت. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 35 روز و 8 ساعت پیش
پیشگیری از صرع

پیشگیری از صرع به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 35 روز و 9 ساعت پیش
طرح مطالبات مردم در امور مالیاتی در تیتر امشب

طرح مطالبات مردم در امور مالیاتی در تیتر امشب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور درباره الکترونیکی شدن سیستم نظام مالیات گفت: در حال حاضر سامانه ثبت نام مالیات 100 درصد الکترونیکی است و بالغ بر 90 درصد اظهارنامه ها به صورت الکترونیک دریافت می شود. سامانه مجوز و پرداخت الکترونیکی شده است و ما قابلیت این را داریم که کاغذ را از نظام مالیاتی حذف کنیم و این کار به زودی انجام خواهد شد؛ با این کار اقدامات بزرگ نظام مالیاتی برای مردم روشن خواهد شد.
سامانه املاک نیز به صورت پایلوت در حال تنظیم است و تا پایان سال سراسری می شود و برنامه بعدی در زمینه املاک این است که در سال آینده به دفترخانه ها واگذار ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اقتصادی انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
دیدار خرازی و مفتی کل سوریه

دیدار خرازی و مفتی کل سوریه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران، ابراز امیدواری کرد نگاه وحدت آمیزی که هم اینک بین مردم و علما در سوریه است همچنان تداوم داشته باشد.
مفتی کل سوریه نیز با تقدیر از جمهوری اسلامی در کمک به حل بحران این کشور گفت : سوریه به خوبی بحران جنگ را پشت سرگذاشته و این کشور همواره خواستار برقراری صلح و آرامش در منطقه بوده است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
خبر 20، شنبه 30 دی 96

خبر 20، شنبه 30 دی 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 35 روز و 18 ساعت پیش
توافق اتاق اصناف تهران با شهرداری

توافق اتاق اصناف تهران با شهرداری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 35 روز و 18 ساعت پیش
مارمولکهای کمیاب در یزد

مارمولکهای کمیاب در یزد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 35 روز و 18 ساعت پیش
قلم دوربین/ از بارش برف تا بزرگداشت شهدای آتش نشان

قلم دوربین/ از بارش برف تا بزرگداشت شهدای آتش نشان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 35 روز و 19 ساعت پیش
استفاده از آب بسته بندی شده ممنوع شد

استفاده از آب بسته بندی شده ممنوع شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
استفاده از آب بسته بندی شده در سازمان محیط زیست ممنوع شد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام هشدار درباره زباله های پلاستیکی؛ در بخشنامه ای استفاده از آب بسته بندی شده را در سازمان حفاظت محیط زیست و ادارات زیرمجموعه این سازمان، ممنوع اعلام کرد. این بخشنامه از اسفند اجرایی می شود.
متن بخشنامه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بدین شرح است:
پیرو پیشنهاد معاونت محترم آموزش و پژوهش طی نامه شماره 96.40963 مورخ 96.10.12 در ممنوعیت استفاده از آب بطری و با توجه به پیشگام بودن سازمان و کارکنان آن در فعالیت های محیط زیستی و در جهت کاهش تولید ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 35 روز و 20 ساعت پیش
کاشت 40 هزار درخت در منطقه 22 تهران

کاشت 40 هزار درخت در منطقه 22 تهران به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 35 روز و 20 ساعت پیش
اجلاس سه جانبه کشورهای ضامن کنگره گفتگوی ملی سوریه

اجلاس سه جانبه کشورهای ضامن کنگره گفتگوی ملی سوریه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین جابری انصاری دستیار ارشد وزیر خارجه در امور سیاسی، الکساندر لاورنتیف نماینده ویژه پوتین در امور سوریه و سدات اونال معاون منطقه ای وزارت خارجه ترکیه در یک نشست مقدماتی در سوچی درباره آخرین هماهنگی ها برای برگزاری اجلاس کنگره گفتگوی ملی سوریه شرکت کردند.
مذاکره کنندگان ارشد سه کشور ضامن روند آستانه، آخرین هماهنگی ها در مورد برگزاری اجلاس گفتگوی ملی سوریه که دهم بهمن ماه در سوچی برگزار می شود، را انجام دادند.
در این اجلاس ابتدا نماینده روسیه گزارشی از مقدمات اجرایی کنگره گفتگوی ملی سوریه ارائه کرد و سپس روسای هیئت های جمهوری اسلامی ایران و ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 35 روز و 23 ساعت پیش
خبر ورزشی 14:30، شنبه 30 دی 96

خبر ورزشی 14:30، شنبه 30 دی 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 35 روز و 23 ساعت پیش
شادی مردم از بارش برف زمستانی

شادی مردم از بارش برف زمستانی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مردم در استان های آذریجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، همدان، ایلام و کرمانشاه تا بخش هایی از قم، تهران، البرز، اصفهان، زنجان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان، مرکزی شاهد نزول رحمت الهی هستند.
برف همچنین در مسیرهای کوهستانی تردد خودروهای بدون زنجیر را با مشکل مواجه کرد که با کمک امدادگران خودروهای گرفتار ادامه مسیر دادند.
در تهران هم امروز برف بارید. هوای برخی مناطق دیگر کشور هم بارانی است.
در خوزستان مدارس و ادارات 18 شهر استان امروز به علت گرد و غبار تعطیل شد ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 0 ساعت پیش
تقدیم چند استوار نامه به رئیس جمهور

تقدیم چند استوار نامه به رئیس جمهور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آقای روحانی هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید کوبا، دو کشور را انقلابی و دارای روابط بسیار خوب دانست و تاکید کرد : ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه روابط تهران هاوانا در حوزه های مختلف اقتصادی، بویژه در بخش علمی و انرژی وجود دارد که باید این ظرفیت ها را به نفع دو ملت فعال کرد.
رئیس جمهور همچنین پس از دریافت استوارنامه سفیر جدید شیلی ، با تاکید بر اینکه ایران خواهان توسعه همکاری ها با کشورهای آمریکای لاتین و از جمله شیلی است، گفت : تشویق بخش های خصوصی و تسهیل در روابط بانکی ایران و شیلی ، ضروری است . ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 36 روز و 2 ساعت پیش
صدرنشینی ایران در هندبال قهرمانی آسیا

صدرنشینی ایران در هندبال قهرمانی آسیا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در ادامه این رقابتها که به میزبانی سوون کره جنوبی در حال برگزاریست، امروز از گروه اِی تیم ملی کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف ژاپن رفت و در پایان با نتیجهء 37 به 32 حریف سخت کوش خود را شکست داد.
شاگردان ماچک با این پیروزی 4 امتیازی شدند و به عنوان سرگروه به دور دوم راه یافتند.
ملی پوشان کشورمان دیروز در نخستین بازی 37 - 18 ازبکستان را شکست دادند.
چهار تیم برتر این رقابت ها سهمیه جام جهانی را کسب خواهند کرد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 36 روز و 2 ساعت پیش
همه متهمان اعتشاشات اخیر این هفته تعیین تکلیف می شوند

همه متهمان اعتشاشات اخیر این هفته تعیین تکلیف می شوند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه همایش تخصصی بررسی آسیب های اجتماعی و تامین امنیت عمومی درجمع خبرنگاران تصریح کرد: برای 54 نفر کیفرخواست صادر کردیم و از روز اول با متهمانی که در زندان بودند ملاقات کردیم و دغدغه داشتیم که این موضوع به سرعت تعیین تکلیف شود و ان شاء الله تا هفته جاری همه متهمان حوادث اخیر تعیین تکلیف می شوند.
وی در ادامه با اشاره به اهداف این همایش افزود: یکی از مسائلی که در دستگاه ها اهمیت بسزایی دارد همکاری و هماهنگی است و در همه جلسات براین موضوع تاکید می شود، این همایش نیز به همین منظور با حضور فرمانداران، بخشداران ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 36 روز و 3 ساعت پیش
بازارهای رنگارنگ رشت

بازارهای رنگارنگ رشت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دراین بازار فروشندگان با آوازهای محلی مشتریان را به خود جلب می کنند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 5 ساعت پیش
توقف استقلال، برد پرگل نفت و شکست سپاهان

توقف استقلال، برد پرگل نفت و شکست سپاهان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در یکی از بازیهای دیروز، استقلال تهران در ورزشگاه ثامن مشهد مقابل میزبانش پدیده به تساوی بدون گل رضایت داد. در این دیدار امید ابراهیمی یک ضربه پنالتی استقلال را هدر داد.
سپیدرود 2 به 1 سپاهان بحران زده را شکست داد و نفت تهران 4 به 1 مقابل سیاه جامگان به برتری رسید.
بازی فولاد و پیکان هم به دلیل گرد و غبار شدید در اهواز لغو و به ساعت 14 و 30 دقیقه امروز موکول شد.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 36 روز و 8 ساعت پیش
تاثیر گل و گیاه بر زندگی

تاثیر گل و گیاه بر زندگی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با داشتن گل در خانه می توان بدون هزینه زیاد آرامش را در خانه ها ایجاد کرد
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 36 روز و 8 ساعت پیش
درمان بیماری ها با ادویه جات

درمان بیماری ها با ادویه جات به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ادویه جات اگر به اندازه مصرف شوند علاوه بر خوش عطر و طعم کردن خوراک، هضم غذا را آسان خواهد کرد. همچنین تنظیم قندخون؛ ضددیابت و ضد سرطانی بودن از فواید ادویه جات است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 36 روز و 8 ساعت پیش
السیسی نامزد ریاست جمهوری مصر شد

السیسی نامزد ریاست جمهوری مصر شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خبرگزاری فرانسه، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر، از تصمیم خود برای شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری این کشور خبر داد.
در این باره احمد شفیق، نخست وزیر پیشین مصر، اعلام کرد که در انتخابات نامزد نمی شود و به این صورت عبدالفتاح السیسی تنها نامزد قدرتمند برای تصدی دوره دوم ریاست جمهوری مصر خواهد بود.
در همین حال، مرتضی منصور رئیس باشگاه فوتبال الزمالک و نماینده پرحاشیه پارلمان مصر از قصد خود برای کاندید شدن در انتخابات آتی ریاست جمهوری این کشور خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 36 روز و 17 ساعت پیش
نبض/ چاقی مشکل اصلی مردم جهان

نبض/ چاقی مشکل اصلی مردم جهان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عبدالهی مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: تغذیه از این بابت مهم است که نقش پیگیری کنندگی در مقابل بیماری ها دارد، تحقیقات جدید نشان می دهد تغذیه سالم می تواند تا 50 درصد جلو بیماری های قلبی را بگیرد و این اهمیت تغذیه را بیش از پیش نشان می دهد.
او افزود: مهمترین مرگ و میرها در کشور یعنی بیش از 70 درصد از آن به دلیل بیماری های غیرواگیردار است، تغییرات الگوی مصرف موجب اضافه وزن شده تا جایی که حداقل 50 درصد از جمعیت 18 سال به بالا از چاقی رنج می برند. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: علمی و پزشکی انتشار : 36 روز و 17 ساعت پیش
قلم دوربین/ از پلاسکو یکساله شد تا صعود از یخچال های سرد آلپ

قلم دوربین/ از پلاسکو یکساله شد تا صعود از یخچال های سرد آلپ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 17 ساعت پیش
بازدید سفیر ایران از مجروحان حادثه تروریستی افغانستان

بازدید سفیر ایران از مجروحان حادثه تروریستی افغانستان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بهرامی سفیر ایران در افغانستان با اشاره به اینکه اقدامات خوبی برای این بیماران در بیمارستان امام رضا انجام شده است گفت: تهدید در این منطقه مشترک است؛ فرصت هم برای این منطقه مشترک است و اگر ما نتوانیم این تهدید ها را با مساعی جمعی برطرف کنیم نمی توانیم توقع داشته باشیم که از آسیب های تهدید ها مصون باشیم.
تعدادی از مجروحان حادثه تروریستی کابل که هفتم دی ماه رخ داد برای درمان، دریکی از بیمارستان های مشهد بستری شده و تحت مراقبت هستند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 18 ساعت پیش
کوهپیمایی در روز هوای پاک

کوهپیمایی در روز هوای پاک به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شیرازی ها در روز هوای پاک به کوه های اطراف شهر رفتند تا هوایی تازه کنند. شهروندان هم ورزش و هم فرصتی برای تفریح پیدا کردند. قوم قشقایی هم این هفته میزبان شهروندان بودند.
اگر می خواهید یک روز تعطیل خاطره انگیز و بدون هیاهوی شهر را تجربه کنید حتما سری به ارتفاعات شیراز بزنید.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 18 ساعت پیش
ادامه بحث های بی پایان درباره برجام در سازمان ملل...

ادامه بحث های بی پایان درباره برجام در سازمان ملل... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرانسه، انگلیس، چین، هلند، سوئد و روسیه از برجام دفاع کردند آنقدر که سفیر امریکا گفت: نمی خواهیم توافق هسته ای شکست بخورد و به آن پایبندیم.
در کنگره طرح 41 صفحه ای آماده شده که پیوست بیانیه هفت روز قبل ترامپ است که خواستار اصلاحاتی در برجام شد.
امریکا همچنان به دنبال بهانه های واهی برای زیرسوال بردن مفاد برجام است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 36 روز و 19 ساعت پیش
مکزیک 6/3 ریشتر لرزید

مکزیک 6/3 ریشتر لرزید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مرکز این زلزله در عمق 10 کیلومتری زمین و در فاصله 77 کیلومتری شهر لورتو گزارش شده است.
پیش تر رسانه ها شدت این زمین لرزه را 6.6 ریشتر اعلام کرده بودند.
هنوز از خسارات احتمالی این زمین لرزه گزارشی منتشر نشده است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 19 ساعت پیش
خبر 20، جمعه 29 دی 96

خبر 20، جمعه 29 دی 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 19 ساعت پیش
برف و باران کشور را فرا می گیرد/ کاهش دما تا 10 درجه

برف و باران کشور را فرا می گیرد/ کاهش دما تا 10 درجه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گزارش سازمان هواشناسی، سامانه بارشی فعالی از امروز وارد کشور می شود و به ترتیب نیمه غربی، مرکز، سواحل خزر و نیمه شرقی کشور را در برمی گیرد. در مسیر ورود ابرهای باران زا به کشور، وزش بادهای شدید به وقوع می پیوندد.
در حال حاضر بخش هایی از خوزستان، ایلام، کرمانشاه، بوشهر و لرستان با پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت هوا مواجه هستند و رفته رفته با ورود ابرهای باران زا و استقرار کامل سامانه بارشی فعال، روند کاهش کیفیت هوا تغییر می یابد.
برهمین اساس، از امشب با رشد ابر و بارش باران که به شکل گل آلود خواهد بود وضعیت جوی در استان های ذکر شده تغییر ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 19 ساعت پیش
بروز پدیده نادر ابرماه سرخ آبی در بهمن 96

بروز پدیده نادر ابرماه سرخ آبی در بهمن 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران گفت: شامگاه چهارشنبه 11 بهمن 96 ماه کامل در شرایطی طلوع می کند که نه تنها یک ابر ماه خواهد بود بلکه ماه آبی و نیز یک ماه سرخ یا خونین نیز خواهد بود.
مهندس مسعود عتیقی گفت: ماه ساعت 12:28دقیقه روز سه شنبه 10 بهمن 96 به حضیض زمینی (کمترین فاصله با زمین) می رسد و در فاصله 358 هزار و 994 کیلومتری زمین واقع می شود.
ماه کامل 11 بهمن یک ابر ماه است
عتیقی گفت: در شامگاه چهارشنبه 11 بهمن 96 ماه کامل در شرایطی طلوع خواهد کرد که در کمترین فاصله با زمین قرار می گیرد و در نتیجه با یک ابر ماه مواجه می شویم ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 20 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ سبد حمایت غذایی دولت در انتظار تامین اعتبار

گفتگوی 18:30/ سبد حمایت غذایی دولت در انتظار تامین اعتبار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، میرمالک ثانی مدیرکل دفتر حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است طی دو ماه آینده سبد غذایی توزیع شود.
او افزود: قبل از سال 92 بسته های حمایتی دولت تحت عنوان کوپن توزیع می شد اما از سال 92 سبد کالا جایگزین شد که با مشکلاتی همراه بود از جمله عدم تعادل در عرضه و تقاضا، عدم شفافیت، اختلاف حساب و غیره.
میرمالک ثانی گفت: در دوره های قبل شناسایی دقیقی وجود نداشت و تقریبا همه افراد مشمول سبد کالا شدند اما در طرح جدید تنها افزادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و نیز کسانی که به عنوان نیازمند شناسایی شده اند مشمول دریافت این سبد می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: اجتماعی انتشار : 36 روز و 20 ساعت پیش
خبر ورزشی 14:30، جمعه 29 دی 96

خبر ورزشی 14:30، جمعه 29 دی 96 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 36 روز و 22 ساعت پیش
نصرالله: اگر شهدا نبودند امنیت در لبنان وجود نداشت

نصرالله: اگر شهدا نبودند امنیت در لبنان وجود نداشت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سالگرد شهدای قنیطره آغاز شد.
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سومین سالگرد شهدای قنیطره گفت: به خانواده شهدای رویداد قنیطره که در سوریه بر اثر تجاوز رژیم صهیونیستی شهید شدند تبریک می گویم و از خدا علو درجات را برای این شهدا خواستاریم.
او افزود: امروز وقتی در لبنان از امنیت صحبت می شود باید متوجه بود که این امنیت از کجا امده است. اگر جانفشانی این عزیزان نبود الان امنیت را شاهد نبودیم ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 0 ساعت پیش
شاخص هوای تهران در وضع سالم قرار دارد

شاخص هوای تهران در وضع سالم قرار دارد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد.
معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران اظهار کرد: در این بازه زمانی وضعیت آلاینده و منواکسیدکربن پاک:(39)،ذرات معلق کمتر از 10میکرون : سالم(59) و ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5میکرون: ذرات معلق( 100)سالم است. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 0 ساعت پیش
آغاز ساخت پلاسکو از دهه فجر

آغاز ساخت پلاسکو از دهه فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام این مطلب گفت: در ساختمان جدید؛ علاوه بر ساخت پارکینگی با ظرفیت هزار خودرو، پارکینگ مدرن پروانه هم که در کنار این ساختمان است در اختیار پلاسکو قرار خواهد گرفت.
محمد سعیدی کیا افزود: ساختمان پنج طبقه ای هم که در کنار برج پلاسکو قرار داشت و در حریق پارسال تخریب نشد، در عملیات احداث پلاسکوی جدید، تخریب و بازسازی می شود.
به گفته سعیدی کیا، ساختمان جدید پلاسکو بیش از 580 واحد خواهد داشت و طبق نظر شورای سرقفلی داران پلاسکو به همه کسبه قبلی واحد جدید تعلق می گیرد. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 1 ساعت پیش
موج جدید بازداشت ها در ترکیه

موج جدید بازداشت ها در ترکیه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در ادامه دستگیری و تحقیقات از عوامل مرتبط با جماعت فتح الله گولن (متهم ردیف اول کودتای 15 جولای 2016) دادستانی کل ترکیه دستور بازداشت 68 تن را در یازده استان این کشور از جمله آنکارا، استانبول، ازمیر، آدانا؛ کایسری ، قونیه، مالاتیا و دیاربکر صادر کرد.
شبکه تلویزیونی ان تی وی اعلام کرد: این افراد از اعضای رده بالای شش سندیکا و برخی نهادهای رسمی هستند که از بامداد امروز تاکنون تعدادی از آنان بازداشت شده اند و عملیات گسترده و ضربتی نیروهای امنیتی در یازده استان این کشور برای دستگیری دیگر مظنونان ادامه دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 37 روز و 2 ساعت پیش
اجرای 39 اثر در دومین روز جشنواره تئاتر فجر

اجرای 39 اثر در دومین روز جشنواره تئاتر فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در مجموعه تئاترشهر نمایش های سندرم پای بی قرار به کارگردانی عبدالله برجسته از مشهد در دو سانس 18 و 20 و 30 دقیقه در تالار چهارسو و تاریکی کاری از رامین اکبری در دو سانس 16 و 18 و30 در تالار سایه، رولور اثری از پوریا کاکاوند در تالار قشقایی در بخش مسابقه تئاتر ایران روی صحنه خواهند رفت.
تئاتر مولوی میزبان نمایش های مفیستو به کارگردانی مسعود دلخواه در ساعت 18 است. در تماشاخانه ایران شهر دو نمایش تنهایی پرهیاهو به کارگردانی افشین غفاریان از فرانسه در دو سانس 18 و 21 و اگه بیمری کاری از سمانه زندی نژاد در دو سانس 17 و 20 به مدت 90 دقیقه اجرا می ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 37 روز و 3 ساعت پیش
با حل مشکلات معیشتی مردم مانع سوء استفاده دشمنان شویم

با حل مشکلات معیشتی مردم مانع سوء استفاده دشمنان شویم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آیت الله امامی کاشانی در خطبه دوم نماز جمعه با اشاره به فرازهایی از نهج البلاغه و نامه معروف حضرت امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر افزود: حضرت علی (ع) در این نامه بر لزوم توجه به افراد ضعیف ، بیماران ، زمین گیرها و افرادآبرومند تاکید می کنند و توجه به این نکته می دهند که نباید سرمستی به میز و مقام، مسئولان را از بینوایان دور کند .
وی به فرازهای دیگری از نهج البلاغه اشاره کرد و گفت: در کشور اسلامی باید حقوق همه مصون باشد و اگر حقوق نیازمندان مراعات نشود چه بسا مانند معاویه دشمنان در صدد گمراه کردن افراد بر می آیند . ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: مذهبی انتشار : 37 روز و 3 ساعت پیش
اعزام ربات زیر دریایی به سانچی

اعزام ربات زیر دریایی به سانچی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
طبق اعلام شرکت ملی نفتکش ایران، تیمی در حال اعزام به منطقه سانحه سانچی است که با استفاده از ROV(ربات زیر آبی) بتواند ضمن بررسی وضعیت پیکرهای باقی مانده احتمالی، همچنین از کم و کیف وضعیت نفتکش، میزان آسیب دیدگی سازه و ساختمان اصلی آن و برآورد مقدار آلودگی ایجاد شده در محیط اطراف سانحه، اطلاعاتی کسب کند.
پنج روز از غرق شدن کامل نفتکش ایرانی سانچی در آبهای شرق چین می گذرد، نفتکشی که با پیکر 29 خدمه ی ایرانی خود در عمق آبهای دریا آرام گرفته است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 3 ساعت پیش
بخش خارج از صحنه جشنواره تئاتر فجر

بخش خارج از صحنه جشنواره تئاتر فجر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بخش خارج از صحنه از بخش های پر طرفدار این دوره از جشنواره است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 37 روز و 4 ساعت پیش
سامانه پربارش رسید

سامانه پربارش رسید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بر اساس این پیش بینی، سامانه واردشده عصر امروز همه مناطق غرب کشور از جمله استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان و حتی بوشهر را هم تحت تاثیر قرار می دهد و شاهد بارش برف و باران و وزش باد در این استان ها خواهیم بود.
فردا نواحی بیشتری از کشور تحت تاثیر قرار می گیرد که بر این اساس پیش بینی می شود فردا در استان های گیلان، مازندران، گلستان، البرز، تهران، قزوین، زنجان، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و اصفهان شاهد بارش برف و باران باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 5 ساعت پیش
سفر جابری انصاری به روسیه

سفر جابری انصاری به روسیه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
جابری انصاری امروز در مسکو با "باگدانف نماینده رئیس جمهور روسیه" در امور خاورمیانه دیدار و درخصوص تحولات منطقه رایزنی می کند.
دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی فردا در سوچی با مذاکره کنندگان ارشد روسیه و ترکیه در روند آستانه، دیدار و درباره کنگره گفتگوی ملی سوریه تبادل نظر می کند.
کنگره گفتگوی ملی سوریه طبق توافق ایران، روسیه و ترکیه قرار است، نهم و دهم بهمن در سوچی برگزار شود. ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 37 روز و 5 ساعت پیش
رویدادهای فرهنگی - هنری هفته

رویدادهای فرهنگی - هنری هفته به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مشخص شدن 3 هیئت داوری برای جشنواره تئاتر فجر و حضور ایران در دو نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی اسپانیا و هلند از دیگر خبرهای فرهنگی - هنری این هفته بودند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: فرهنگی هنری انتشار : 37 روز و 7 ساعت پیش
نبض ورزش/ تصمیمات کنفدراسیون فوتبال آسیا در لیگ قهرمانان

نبض ورزش/ تصمیمات کنفدراسیون فوتبال آسیا در لیگ قهرمانان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کنفدراسیون فوتبال آسیا رای های گوناگونی را بر ضد ایران صادر می کند از سوی دیگر فوتبال کشور با مشکلات زیادی روبرو است حال چطور می توان این چالش ها را مدیریت کرد؟ این موضوعی است که نبض ورزش 28 دیماه به آن پرداخته است.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: ورزشی انتشار : 37 روز و 17 ساعت پیش
لاوروف: اجازه نمی دهیم منافع سیاسی برخی کشورها برجام را تهدید کند

لاوروف: اجازه نمی دهیم منافع سیاسی برخی کشورها برجام را تهدید کند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه روز پنج شنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد که با موضوع منع گسترش سلاح های کشتار جمعی برگزار شد، این مطلب را مطرح کرد.
او افزود: متاسفانه در پنجاهمین سالگرد امضای ان پی تی، ما با مشکلاتی روبرو هستیم که تعهد به اهداف این عهدنامه را تهدید می کنند.
وزیر خارجه روسیه افزود: روسیه نمی خواهد به عهدنامه ممنوعیت استفاده از سلاح های هسته ای بپیوندد زیرا این عهدنامه ها شامل کسانی نمی شود که سلاح هسته ای دارند.
لاوروف گفت: تنها زمانی که عهدنامه ای تمامی کشورهای دارای سلاح هسته ای را خلع سلاح کند ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 37 روز و 18 ساعت پیش
خبر 20 ، بیست هشت دی ماه

خبر 20 ، بیست هشت دی ماه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 19 ساعت پیش
گفتگوی 18:30/ گوشی موبایلتان را خودتان ریجستر کنید

گفتگوی 18:30/ گوشی موبایلتان را خودتان ریجستر کنید به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حمیدرضا دهقانی نیا معاون فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: چهار برند از جمله اپل، مشمول طرف ریجستری هستند.
او گفت: برای گوشی های دست دوم، خریدار باید فرآیند رجیستری را طی کند تا ببینند که آیا گوشی مورد نظر در سامانه ثبت شده است یا خیر؟
دهقانی نیا افزود: اولین گام این است که بازگشت به تنظیمات کارخانه ای باید اعمال شود، خریداران حتما توجه داشته باشند که کارت گارنتی را دریافت کنند، کد فعال سازی 6 رقمی نیز باید دریافت و پس از احراز هویت گوشی مورد نظر ریجستر شود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 21 ساعت پیش
انفجار در اسلامشهر در پی یک سهل انگاری

انفجار در اسلامشهر در پی یک سهل انگاری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پنجاه خانه و مغازه در این حادثه خسارت دیدند. در این حادثه دوازده نفر هم زخمی شدند. جزئیات بیشتر این حادثه در گفتگو با آقای حقیقی فرماندار اسلامشهر:
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: حوادث انتشار : 37 روز و 22 ساعت پیش
اجبار زندانیان به مصرف هرگونه دارو تکذیب شد

اجبار زندانیان به مصرف هرگونه دارو تکذیب شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در پی انتشار مطالبی از سوی برخی افراد مبنی بر اجبار بازداشت شدگان به خوردن برخی قرص ها، روابط عمومی سازمان زندان ها طی اطلاعیه ای ضمن تکذیب و رد این ادعای واهی، طرح مطالبی از این دست را مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی دانست و اعلام کرد: اشخاص مطرح کننده این دروغ و تهمت بزرگ را در اسرع وقت و در دادسرای عمومی و انقلاب تهران تحت تعقیب قانونی قرار خواهد داد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: ضمناً خلاصه ای از اقدامات مرتبط با مسائل بهداشتی و درمانی که به عنوان خدمات این سازمان به تمامی محکومان و متهمان در بدو ورود به تمامی زندان های کشور ارائه می شود ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 37 روز و 23 ساعت پیش
تحریم های آمریکا علیه روسیه

تحریم های آمریکا علیه روسیه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، واشنگتن قصد دارد تا چند روز دیگر حدود 50 نفر از مقامات عالی رتبه روسیه و افراد نزدیک به کاخ کرملین را به بهانه دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تحریم کند.
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 38 روز و 2 ساعت پیش
اخبار مشروح 13 پنجشنبه، 28 دی 1396

اخبار مشروح 13 پنجشنبه، 28 دی 1396 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دانلود ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: خارجی انتشار : 38 روز و 2 ساعت پیش