سیدبندی یورو 2020 مشخص شد؛ آلمان، ایتالیا، بلژیک، انگلستان، اوکراین و اسپانیا در سید اول

سیدبندی یورو 2020 مشخص شد؛ آلمان، ایتالیا، بلژیک، انگلستان، اوکراین و اسپانیا در سید اول فرانسه و هلند در سید دوم؛ پرتغال در سید سوم
قهرمان جهان و قهرمان لیگ ملت های اروپا، جایی در سید یک یورو 2020 ندارند.
طرفداری- با پایان یافتن مرحله مقدماتی یورو 2020 ، چهره 20 تیم از 24 تیم نهایی این رقابت ها مشخص شد. 4 تیم باقیمانده پس از انجام بازی های پلی آف مشخص می شوند.
دور نهایی یورو 2020 در 6 گروه 4 تیمی برگزار می شود. سید بندی این رقابت ها به شرح زیر است:
سید اول: بلژیک، ایتالیا، آلمان، انگلستان، اوکراین، اسپانیا سید دوم: فرانسه، لهستان، سوئیس، کرواسی، هلند، روسیه سید سوم: پرتغال، ترکیه، دانمارک، اتریش، سوئد، جمهوری چک سید چهارم: ولز، فنلاند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
در پایان مرحله مقدماتی یورو 2020، فقط ایتالیا و بلژیک با حداکثر امتیاز به دور نهایی صعود کردند

در پایان مرحله مقدماتی یورو 2020، فقط ایتالیا و بلژیک با حداکثر امتیاز به دور نهایی صعود کردند تیم های روبرتو مارتینز و روبرتو مانچینی بدون باخت یا مساوی به یورو 2020 صعود کردند.
طرفداری- با پایان یافتن مرحله مقدماتی یورو 2020 ، چهره 20 تیم از 24 تیم نهایی این رقابت ها مشخص شد. ایتالیا و بلژیک با اقتدار کامل و رکورد 100% برد، دور مقدماتی را به پایان رساندند.
اتریش، بلژیک، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، انگلیس، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، لهستان، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، اوکراین و ولز تاکنون صعودشان به مرحله نهایی مسابقات مسجل شده و 4 تیم دیگر از پلی آف به این جمع اضافه خواهند شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 5 ساعت و 47 دقیقه پیش
16 تیم حاضر در پلی آف مقدماتی یورو 2020 مشخص شدند

16 تیم حاضر در پلی آف مقدماتی یورو 2020 مشخص شدند 16 تیم همچنان شانس حضور در مسابقات یورو 2020 را دارا هستند و 4 تیم از بین این 16 تیم مجوز حضور در مسابقات را کسب خواهند کرد.
طرفداری - با مشخص شدن تکلیف 20 تیم صعودکننده به مسابقات یورو 2020 ، 16 تیم حاضر در مرحله پلی آف این مسابقات برای کسب 4 سهمیه باقیمانده مشخص شدند.
به گزارش وب سایت رسمی یوفا ، اتریش، بلژیک، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، انگلیس، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، لهستان، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، اوکراین و ولز تاکنون صعودشان به مرحله نهایی مسابقات مسجل شده و 4 تیم دیگر به این جمع اضافه خواهند شد.
16 تیم حاضر در مرحله پلی آف ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 6 ساعت و 23 دقیقه پیش
لوییس سوارز: مسی تا کنون هزاران بار در زمین، دوستی خود را به من ثابت کرده است (با زیرنویس فارسی)

لوییس سوارز: مسی تا کنون هزاران بار در زمین، دوستی خود را به من ثابت کرده است (با زیرنویس فارسی) دانلود (46.7MB)
طرفداری- لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسلونا در مصاحبه اخیری که با شبکه تلویزیونی این باشگاه داشته در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است؛ از لوئیز انریکه و نقش این مربی در پیشرفتش تا دوستی با لیونل مسی در داخل و خارج از زمین فوتبال. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 47 دقیقه پیش
خبرنگار گاتزتا دلا اسپورت: لس آنجلس گلکسی، کاوانی را به عنوان جایگزین زلاتان ابراهیموویچ انتخاب کرده است

خبرنگار گاتزتا دلا اسپورت: لس آنجلس گلکسی، کاوانی را به عنوان جایگزین زلاتان ابراهیموویچ انتخاب کرده است کاوانی هنوز هم یکی از مهاجمان خطرناک و گلزن فوتبال اروپاست.
طرفداری - جدایی ستاره بزرگی چون زلاتان ابراهیموویچ می تواند خبر بدی برای MLS باشد اما مطمئنا باشگاه های آمریکایی همچنان شانس خود را برای جذب ستاره های بزرگ دنیای فوتبال امتحان خواهند کرد.
به گزارش اسکیرا خبرنگار گاتزتا دلا اسپورت ، باشگاه لس آنجلس گلکسی آمریکا با جدایی زلاتان ابراهیموویچ، به دنبال جذب ادینسون کاوانی است. طبق این گزارش، آنها مذاکرات اولیه را هم آغاز کرده اند. پیشنهاد آنها برای این مهاجم گلزن اروگوئه ای دستمزد سالانه 7 میلیون یورویی است. قرارداد پیشنهادی آنها تا 31 دسامبر 2021 معتبر خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: خارجی انتشار : 11 ساعت و 18 دقیقه پیش
خبرنگار گاتزتا دلا اسپورت: اینتر به دنبال تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز است

خبرنگار گاتزتا دلا اسپورت: اینتر به دنبال تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز است اینتری ها نمی خواهند ستاره آرژانتینی شان را به سادگی از دست بدهند.
طرفداری - لائوتارو مارتینز کم کم به یک مهره کلیدی در اینتر تبدیل شده است. این بازیکن آرژانتینی توجه باشگاه های بزرگ اروپا را هم به خود جلب کرده است.
به گزارش نیکولو اسکیرا خبرنگار گاتزتا دلا اسپورت ، اینتر به دنبال تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز است. طبق این گزارش، جلسه مذاکره بین طرفین در ماه دسامبر برگزار می شود. مسئولان اینتر در این جلسه با مدیر برنامه های لائوتارو مارتینز مذاکره می کنند. قرارداد جدید این بازیکن تا سال 2024 معتبر خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 56 دقیقه پیش
تصمیم عجیب فدراسیون فوتبال اسپانیا؛ لوئیز انریکه در آستانه بازگشت به تیم ملی اسپانیا قرار دارد!

تصمیم عجیب فدراسیون فوتبال اسپانیا؛ لوئیز انریکه در آستانه بازگشت به تیم ملی اسپانیا قرار دارد! روبرت مورنو با بازیکنان اسپانیا خداحافظی کرد
لوئیز انریکه، احتمالا سرمربی اسپانیا در یورو 2020 خواهد بود.
طرفداری - پس از پیروزی 5-0 اسپانیا برابر رومانی، روبرت مورنو، سرمربی لاروخا با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد زیرا فدراسیون فوتبال این کشور تصمیم گرفته لوئیز انریکه را به نیمکت لاروخا برگرداند.
به گزارش کوپه و آ اس ، فدراسیون فوتبال اسپانیا در اقدامی عجیب، تصمیم گرفته لوئیز انریکه را دوباره به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا منصوب کند. فردا، سه شنبه، فدراسیون فوتبال اسپانیا با انتشار بیانیه و برگزاری یک کنفرانس خبری ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
با برتری 9-1 مقابل ارمنستان، تیم ملی ایتالیا برای چهارمین بار در جریان دیداری موفق به ثبت 9 گل یا بیشتر شد

با برتری 9-1 مقابل ارمنستان، تیم ملی ایتالیا برای چهارمین بار در جریان دیداری موفق به ثبت 9 گل یا بیشتر شد آتزوری در 11 بازی اخیر خود در همه رقابت ها برنده شده است؛ ایتالیا طی این 11 بازی، 37 گل به ثمر رسانده و فقط 4 گل دریافت کرده است.
طرفداری- دیدار ایتالیا-ارمنستان در مرحله مقدماتی یورو 2020 با برتری 9-1 آتزوری به پایان رسید. به نقل از اوپتا به مرور نکات آماری این دیدار می پردازیم:
- برای اولین بار از آگوست 1948، ایتالیا در جریان یک بازی موفق به ثبت 9 گل یا بیشتر شد. در آن سال در المپیک 1948، آتزوری با نتیجه 9-0 مقابل آمریکا به برتری رسیده بود.
- ایتالیا فقط در 4 بازی موفق به ثبت 9 گل یا بیشتر شده است: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
خلاصه بازی ایتالیا 9-1 ارمنستان (مقدماتی یورو 2020)

خلاصه بازی ایتالیا 9-1 ارمنستان (مقدماتی یورو 2020) دانلود (63.3MB)
طرفداری- دو تیم ایتالیا و ارمنستان در آخرین هفته مسابقات مقدماتی یورو 2020 به مصاف هم رفتند که تیم ملی ایتالیا توانست با نتیجه شگفتی آور 9-1، تیم ملی ارمنستان را شکست دهد. . این نتیجه، بدترین شکست تاریخ فوتبال ارمنستان و دومین پیروزی بزرگ تاریخ فوتبال ایتالیا بود. بهترین پیروزی تاریخ تیم ملی ایتالیا در سال 1948 با برد 9-0 مقابل آمریکا رقم خورد.
گلزنان: ایموبیله '8 و 33'، زانیولو 9' و 64'، بارلا 29'، رومانیولی 72'، جورجینیو 75'، اورسولینی 77'، کیه زا 81' برای ایتالیا| باباییان 79' برای ارمنستان ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
مانچینی: این روزها نمی توان در یک بازی ملی 9 گل زد اما برای رسیدن به این هدف، تمام تلاش مان را به کار گرفتیم

مانچینی: این روزها نمی توان در یک بازی ملی 9 گل زد اما برای رسیدن به این هدف، تمام تلاش مان را به کار گرفتیم مانچینی امیدوار است ایتالیا در یورو 2020 نیز این روند خوب خود را ادامه دهد.
طرفداری - پیروزی 9-1 ایتالیا برابر ارمنستان باعث شد دومین پیروزی پرگل تاریخ تیم ملی ایتالیا رقم بخورد. روبرتو مانچینی که این روزها روی نوار تاریخ سازی است، پس از نمایش پرفروغ امشب تیمش به رای اسپورت گفت:
یک شب زیبا را سپری کردیم و در آخرین دیدارمان در مقدماتی یورو، عملکردی عالی داشتیم. این روزها نمی توان در یک بازی ملی، نه گل به ثمر رساند اما برای رسیدن به این هدف، تمام تلاشمان را کردیم. بریس زانیولو و گلزنی اورسولینی؟ همه بازیکنان جوان تیم مان بازی به بازی بهتر از قبل می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
آرژانتین 2-2 اروگوئه؛ فرار آلبی سلسته از شکست با درخشش مسی

آرژانتین 2-2 اروگوئه؛ فرار آلبی سلسته از شکست با درخشش مسی مسی با یک گل و یک پاس گل، مرد اول تیم لیونل اسکالونی مقابل اروگوئه بود.
طرفداری - در دیداری دوستانه، آرژانتین و اروگوئه به مصاف یکدیگر رفتند:
مشخصات بازی دوشنبه؛ 27 آبان 1398 - 18 نوامبر 2019 ساعت 22:45 به وقت ایران دیدار دوستانه گلزنان: ادینسون کاوانی (34) و لوییس سوارز (69) برای اروگوئه- سرخیو آگوئرو (63) و لیونل مسی (91 پنالتی) برای آرژانتین
ترکیب دو تیم
به دلیل محدودیت های بعمل آمده حتی نمی توانیم ترکیب دو تیم را خدمت شما دوستان عزیز اعلام کنیم. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 6 ساعت پیش
ایتالیا 9-1 ارمنستان؛ ده از ده!

ایتالیا 9-1 ارمنستان؛ ده از ده! دومین پیروزی بزرگ تاریخ فوتبال ایتالیا رقم خورد
روبرتو مانچینی پس از شکستن رکورد پیروزی های پیاپی ویتوریو پوتزو، در آستانه ثبت رکورد بهترین پیروزی تاریخ ایتالیا نیز بود اما تیمش یک گل کم آورد.
طرفداری- در آخرین هفته مسابقات مقدماتی یورو 2020، تیم ملی ایتالیا توانست با نتیجه شگفتی آور 9-1، تیم ملی ارمنستان را شکست دهد. این نتیجه، بدترین شکست تاریخ فوتبال ارمنستان و دومین پیروزی بزرگ تاریخ فوتبال ایتالیا بود.
اطلاعات بازی
تاریخ: دوشنبه، 27 آبان 1398
مکان: رنتزو باربرا، پالرمو
تورنمنت: هفته دهم مقدماتی یورو 2020 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
برزیل با غلبه بر مکزیک قهرمان جام جهانی زیر 17 ساله های جهان در سال 2019 شد

برزیل با غلبه بر مکزیک قهرمان جام جهانی زیر 17 ساله های جهان در سال 2019 شد برزیل موفق شد با گل دقیقه 3+90 لازارو قهرمان جام جهانی زیر 17 ساله های جهان در سال 2019 شود.
طرفداری - در دیدار فینال مسابقات جام جهانی زیر 17 ساله های جهان در سال 2019، برزیل موفق شد با نتیجه 2-1 از سد مکزیک عبور کرد و به قهرمانی دست یافت.
در این دیدار ابتدا مکزیک با گل برایان گونزالس در دقیقه 66 پیش افتاد، اما کایو ژرژ در دقیقه 84 از روی نقطه پنالتی گل تساوی بخش برزیل را به ثمر رساند و لازارو وینیسیوس در دقیقه 3+90 گل پیروزی برزیل را زد، تا برزیل برای چهارمین بار قهرمان جام جهانی زیر 17 ساله های جهان شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 7 ساعت پیش
رسمی؛ ترکیب تیم های آرژانتین و اروگوئه

رسمی؛ ترکیب تیم های آرژانتین و اروگوئه یاران مسی و سوارز تا دقایقی دیگر مقابل هم قرار خواهند گرفت.
طرفداری - از ساعت 22:45 به وقت تهران، تیم های آرژانتین و اروگوئه در چارچوب دیداری دوستانه برابر هم قرار می گیرند. ترکیب دو تیم به شرح زیر است:
آرژانتین (2-1-3-4)
آندرادا| ساراویا، پتزلا، اوتامندی، تاگلیافیکو| دی پل، پاردس، آکونیا| مسی| دیبالا، آگوئرو
اروگوئه (3-3-4)
کامپانیا| کاسرس، کواتس، گودین، وینا| توریرا، والورده، وسینو| کاوانی، سوارز، لوزانو ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 10 ساعت پیش
محمد مایلی کهن: کی روش در این مملکت تبدیل به رئیس جمهور و رئیس فدراسیون شده بود؛ اگر قرار بود من بر حسب تجربه و دانشم سمت بگیرم، اکنون باید رییس فیفا می شدم

محمد مایلی کهن: کی روش در این مملکت تبدیل به رئیس جمهور و رئیس فدراسیون شده بود؛ اگر قرار بود من بر حسب تجربه و دانشم سمت بگیرم، اکنون باید رییس فیفا می شدم پیشکسوت فوتبال ایران به نقد مسئولان فدراسیون فوتبال پرداخت.
طرفداری - محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال درباره نتایج ضعیف تیم ملی ایران با ویلموتس در مقدماتی جام جهانی اظهار کرد:
دیگر نمی شود درباره این فوتبال حرف زد. ویلموتس کاری کرده که مردم دلشان برای کی روش تنگ شده و می گویند ای کاش باز او سرمربی تیم ملی بود. البته همین کی روش هم خدمتی به فوتبال مملکت نکرد. کی روش اگر بیل زن بود، باغچه کلمبیا را بیل می زد نه این که از جامی به راحتی حذف شود.
به گزارش ایسنا ؛ وی ادامه داد:
کی روش در این مملکت تبدیل به رییس جمهور و رییس فدراسیون شده بود و واژه "سرمربی" برایش کم بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 11 ساعت پیش
دی یونگ: شش تیم مدعی قهرمانی در یورو 2020 خواهند بود و هلند صرفا یکی از آنها است، نه بیشتر

دی یونگ: شش تیم مدعی قهرمانی در یورو 2020 خواهند بود و هلند صرفا یکی از آنها است، نه بیشتر دی یونگ هلند را مدعی اصلی فتح یورو نمی داند.
طرفداری - فرنکی دی یونگ، ستاره هلندی بارسلونا مدعی شد تیم ملی کشورش تنها یکی از 6 مدعی قهرمانی در یورو 2020 است.
هلند که پس از سپری کردن یک دوره دشوار و توام با ناکامی، دوباره خودش را وارد جمع بزرگان دنیا کرده، از جمله تیم های صعود کرده به یورو 2020 است. تیم رونالد کومان با ارائه نمایش هایی خوب و امیدوارکننده توانسته لاله های نارنجی را به حضوری موفقیت آمیز در تورنمنت های معتبر پیش رو خوش بین کند.
به گزارش سایت گل ، فرنکی دی یونگ درباره شانس قهرمانی هلند در یورو 2020 می گوید: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 14 ساعت پیش
ایجنت گواردیولا: بازگشت پپ به بایرن مونیخ؟ او در منچسترسیتی راحت است

ایجنت گواردیولا: بازگشت پپ به بایرن مونیخ؟ او در منچسترسیتی راحت است بازگشت پپ به آلیانز آرنا فعلا منتفی است.
طرفداری - جوزپ ماریا اوروبیگ، احتمال بازگشت گواردیولا به بایرن مونیخ را حداقل در آینده کوتاه مدت رد کرد.
پس از اخراج نیکو کواچ از بایرن مونیخ، فعلا هدایت باواریایی ها بر عهده دستیار وی، هانسی فلیک است. با این حال نام مربیان مطرح زیادی چون توماس توخل، اریک تن هاخ، آرسن ونگر و پپ گواردیولا به عنوان گزینه های مربی گری بایرن مونیخ برای فصل آینده به میان آمده است. ونگر اخیرا به عنوان رئیس کمیته توسعه جهانی فوتبال فیفا منصوب شد و خودش را از میان گزینه های بایرن خارج کرد اما صحبت از احتمال بازگشت پپ به بوندس لیگا است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 1 روز و 15 ساعت پیش
ویدیو؛ تبریک تولد پیتر اشمایکل توسط اکانت یوفا

ویدیو؛ تبریک تولد پیتر اشمایکل توسط اکانت یوفا دانلود (5.4MB)
طرفداری - صفحه رسمی یوفا با انتشار این ویدیو تولد پیتر اشمایکل، دروازه بان سابق منچستریونایتد و تیم ملی دانمارک را تبریک گفت. او در 355 بازی با پیراهن یونایتد، موفق به ثبت 158 کلین شیت شد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
کریستیانو رونالدو: دوست ندارم تعویض شوم اما می دانم طی سه هفته گذشته در یوونتوس، کاملا آماده نبودم

کریستیانو رونالدو: دوست ندارم تعویض شوم اما می دانم طی سه هفته گذشته در یوونتوس، کاملا آماده نبودم کریستیانو رونالدو همچنان در پرتغال به تاریخ سازی ادامه می دهد اما دوست دارد این فرم خوبش را در بیانکونری هم ادامه دهد.
طرفداری - پس از پیروزی پرتغال برابر لوکزامبورگ در مقدماتی یورو 2020 ، کریستیانو رونالدو بالاخره به حرف آمد تا در مورد حاشیه های پیش آمده پس از تعویض مقابل مقابل و تصمیم مائوریتزیو ساری صحبت کند. مصاحبه فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس را با آبولا ، می خوانید.
طی سه هفته گذشته، از نهایت ظرفیت خودم استفاده نکردم. همه می دانند که دوست ندارم تعویض شوم اما هیچ مشکلی در حرکت من پس از تعویض مقابل میلان نبود. سعی کردم حتی با مصدومیت هم به یوونتوس کمک کنم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 5 ساعت پیش
خلاصه بازی لوکزامبورگ 0-2 پرتغال (مقدماتی یورو 2020)

خلاصه بازی لوکزامبورگ 0-2 پرتغال (مقدماتی یورو 2020) دانلود (24.6MB)
طرفداری - دو تیم لوکزامبورگ و پرتغال در چارچوب مقدماتی یورو 2020 به مصاف هم رفتند.
گلزنان: برونو فرناندز و کریستیانو رونالدو ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
خلاصه بازی کوزوو 0-4 انگلیس (مقدماتی یورو 2020)

خلاصه بازی کوزوو 0-4 انگلیس (مقدماتی یورو 2020) دانلود (40.3MB)
طرفداری - دو تیم انگلیس و کوزوو در چارچوب مقدماتی یورو 2020 به مصاف هم رفتند.
گلزنان: الکس هری وینکس، هری کین، مارکوس رشفورد و میسون مانت ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
پرتغال 2-0 لوکزامبورگ؛ مدافع عنوان قهرمانی به یورو 2020 صعود کرد، رونالدو 99 گله شد

پرتغال 2-0 لوکزامبورگ؛ مدافع عنوان قهرمانی به یورو 2020 صعود کرد، رونالدو 99 گله شد اوکراین و پرتغال، به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم گروه B مسابقات انتخابی به یورو 2020 صعود کردند.
طرفداری - در ادامه بازی های مقدماتی یورو 2020، پرتغال در خانه حریف با دو گل از سد لوکزامبورگ عبور کرد تا حضورش در مسابقات یورو 2020 مسجل شود. تیم ملی اوکراین نیز در صربستان با تساوی 2-2 متوقف شد.
برونو فرناندس در دقیقه 39 گل اول را برای پرتغال به ثمر رساند و کریس رونالدو نیز چهار دقیقه مانده به پایان مسابقه تیر خلاص را زد. یاران رونالدو با این پیروزی 17 امتیازی شدند و بالاتر از صربستان قرار گرفتند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 2 روز و 6 ساعت پیش
تیم منتخب سال 2018 سری آ از نگاه اوپتا (عکس)

تیم منتخب سال 2018 سری آ از نگاه اوپتا (عکس) نمایندگان 5 تیم در ترکیب تیم منتخب سال 2018 اوپتا حضور دارند.
طرفداری- با پایان یافتن سال 2018، اوپتا، منبع تحلیلی و آماری فوتبال اروپا ، تیم منتخب سال 2018 سری آ را مشخص کرده است. 3 بازیکن از یوونتوس در این تیم حضور دارند و از هر یک از تیم های لاتزیو، اینتر، ناپولی و آتالانتا نیز نام دو بازیکن به چشم می خورد: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 6 ساعت پیش
دانلود؛ مروری بر جام ملت های آسیا 1976

دانلود؛ مروری بر جام ملت های آسیا 1976 دانلود (17.8MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 6 ساعت پیش
ده روسی از تعطیلات سال نو چشم پوشی کرده و در محل تمرینات رم مشغول ریکاوری مصدومیت زانوی خود است (عکس)

ده روسی از تعطیلات سال نو چشم پوشی کرده و در محل تمرینات رم مشغول ریکاوری مصدومیت زانوی خود است (عکس) کاپیتان جالوروسی می خواهد در شروع بازی های تیمش در سال 2019، کاملا آماده باشد.
طرفداری- درحالیکه در شروع سال 2019 میلادی، فوتبال در ایتالیا همچون اکثر نقاط اروپا موقتا تعطیل شده است و بازیکنان مختلف تعطیلات سال نو را در کنار خانواده خود سپری می کنند، دنیله ده روسی در پایتخت ایتالیا مشغول ریکاوری مصدومیت قدیمی اش است.
به نقل از کالچو مرکاتو ، کمتر بازیکنی پیدا می شود که در سال نوی میلادی، به تمرینات خود ادامه بدهد. در اصل ده روسی تنها بازیکن رم است که همراه با خانواده، به تعطیلات نرفته و در تریگوریا، محل تمرینات رم مشغول تمرین است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 6 ساعت پیش
ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 31 دسامبر 2018

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 31 دسامبر 2018 فعالیت های روز گذشته ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی را مرور می کنیم.
کیلیان ام باپه:
برادران
خاطرات بروزوویچ از سال 2018
کریم بنزما:
اگر به دنبال چیزی که می خواهی نروی، هرگز به آن نمیرسی
بونوچی و خانواده در تعطیلات
فرانچسکو توتی سال نوی میلادی را تبریک گفت
کریستیانو رونالدو تولد مادرش را تبریک گفت
تونی کروس:
خداحافظ 2018
فابرگاس در کنار فرزندانش سال نو میلادی را تبریک گفت
فن در سار، فردیناند، اریک کانتونا و سایر یونایتدی ها تولد سر الکس فرگوسن را تبریک گفتند. کانتونا نوشت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 7 ساعت پیش
ستاره های فوتبال در جشن شروع سال 2019 میلادی (کاریکاتور)

ستاره های فوتبال در جشن شروع سال 2019 میلادی (کاریکاتور) با تعطیلی لیگ های مختلف اروپایی، همه مشغول برپایی جشن سال نوی میلادی هستند.
طرفداری- سال 2018 میلادی با همه فراز و نشیب های فوتبالی خود به پایان رسید؛ ساعتی از شروع سال 2019 میلادی می گذرد و در روزهایی که فوتبال به جز در لیگ جزیره تعطیل است، همه در کشورهای اروپایی مشغول جشن گرفتن سال نوی میلادی هستند؛ در این راستا، بلیچر ریپورت جشن سال نوی ستاره های فوتبال را در قالب کاریکاتور زیر به تصویر کشیده است:
بلیچر ریپورت همچنین مهم ترین لحظات به یادمانده از سال 2018 و قهرمانان این سال را در قالب دو تصویر زیر به نمایش در آورده است: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: فرهنگی هنری انتشار : 323 روز و 7 ساعت پیش
پس از پایان دیدار تیم های ایران و قطر؛ از جشن تولد آزمون در اردوی تیم ملی تا سورپرایز کی روش توسط بازیکنان به مناسبت سال نو

پس از پایان دیدار تیم های ایران و قطر؛ از جشن تولد آزمون در اردوی تیم ملی تا سورپرایز کی روش توسط بازیکنان به مناسبت سال نو بازیکنان تیم ملی کارلوس کی روش و کادر فنی ایران را به مناسبت سال نوی میلادی سورپرایز کردند.
طرفداری - بعد از پایان دیدار تیم های ایران و قطر و زمانی که اعضای تیم ملی به هتل محل اقامت خود برگشتند بازیکنان همگی به مناسبت آغاز سال نو کی روش و همکارانش را سورپرایز کردند.
به نقل از فارس ، اعضای تیم ملی ایران همگی با اهدای یک عطر سرمربی تیم ملی و همکارانش را سورپرایز کرده و سال نو را به آن ها تبریک گفتند. همچنین جشن تولد سردار آزمون نیز به هنگام صرف شام توسط بازیکنان گرفته شد و مهاجم تیم ملی ایران آغاز 25 سالگی خود را جشن گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 7 ساعت پیش
جدول رده بندی تیم های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپایی از نظر کسب امتیاز در سال 2018؛ یوونتوس در صدر

جدول رده بندی تیم های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپایی از نظر کسب امتیاز در سال 2018؛ یوونتوس در صدر بانوی پیر در سال 2018 در سری آ از مرز 100 امتیاز گذشت.
طرفداری- سال 2018 میلادی به پایان رسید؛ در تقویم این سال در بین تیم های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپایی فقط یوونتوس از مرز 100 امتیاز در لیگ داخلی گذشت. یوونتوس 101 امتیاز دشت کرد و در صدر جدول فاصله ای 11 امتیازی با پاری سن ژرمن 90 امتیازی دارد. سیتی و لیورپول نیز با 88 امتیاز به طور مشترک در رتبه سوم هستند.
به نقل از اوپتا ؛ رده بندی موفق ترین تیم های حاضر در 5 لیگ اروپایی از نظر امتیازگیری در لیگ داخلی به شرح زیر است: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 7 ساعت پیش
دانلود؛ 20 واکنش برتر دروازه بانان در سال 2018

دانلود؛ 20 واکنش برتر دروازه بانان در سال 2018 دانلود (40.7MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 7 ساعت پیش
دانلود؛ 20 گل برتر یوونتوس در سال 2018

دانلود؛ 20 گل برتر یوونتوس در سال 2018 دانلود (31MB)
طرفداری - نگاهی خواهیم انداخت به برترین گل های باشگاه یوونتوس در سال 2018. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 7 ساعت پیش
دانلود؛ برترین گل های لیونل مسی با شماره 19

دانلود؛ برترین گل های لیونل مسی با شماره 19 دانلود (20.2MB)
طرفداری - به بهانه فرا رسیدن سال 2019 میلادی، نگاهی خواهیم انداخت به برترین گل های لیونل مسی با شماره 19. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 8 ساعت پیش
گیشه طرفداری؛ 11 دی؛ تیم ملی از لاک دفاعی درآمد!

گیشه طرفداری؛ 11 دی؛ تیم ملی از لاک دفاعی درآمد! در این مطلب به مرور روزنامه های ورزشی صبح کشور پرداخته ایم. با ما همراه باشید.
طرفداری - خبرهای تیم ملی، دیدار ایران و قطر و سال نوی میلادی مهم ترین سوژه روزنامه های ورزشی بود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 8 ساعت پیش
ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی؛ 10 دی

ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی؛ 10 دی با هم به مرور فعالیت ورزشکاران ایرانی در شبکه های اجتماعی پرداخته ایم. با ما همراه باشید
طرفداری - به مرور فعالیت ورزشکاران در 10 دی پرداخته ایم.
ایمون زاید در کنار کلودیو رانیری
حنیف عمران زاده با یک عکس از 20 سال نوشت:
من رو پیدا کردید؟
مهدی شریفی
عکسی زیبا از علی کریمی
علی علیپور و پسرش
سارا خادم الشریعه
بختیار رحمانی تولد دخترش را تبریک گفت
عکس قدیمی از عادل کلاه کج و آرزوی موفقیت برای فولاد
بازار نوستالژی بازی داغ است: این بار محمد نوازی
الهام فرهمند ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 8 ساعت پیش
دانلود؛ برترین حرکات تکنیکی باشگاه رئال مادرید در سال 2018

دانلود؛ برترین حرکات تکنیکی باشگاه رئال مادرید در سال 2018 دانلود (18MB)
طرفداری - نکته جالب آنجاست که خبری از کریستیانو رونالدو در این ویدیو نیست! ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 8 ساعت پیش
برترین گلزن های ادوار مختلف جام ملت های آسیا؛ از صدرنشینی علی دایی تا حضور بهتاش فریبا و حسین کلانی در جمع برترین ها

برترین گلزن های ادوار مختلف جام ملت های آسیا؛ از صدرنشینی علی دایی تا حضور بهتاش فریبا و حسین کلانی در جمع برترین ها علی دایی دست نیافتنی در قاره کهن.
طرفداری - هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا در حالی طی روزهای آینده به میزبانی امارات آغاز خواهد شد که در بین برترین گلزنان تمام ادوار این رقابت ها، نام علی دایی اقای گل فوتبال ملی جهان در صدر جدول به چشم می خورد.
جام ملت های 2019 در حالی آغاز می شود که مهاجمان مطرحی در ترکیب تیم های حاضر وجود دارند و امید اول گلزنی تیم ها خود محسوب می شوند. مهاجمانی مانند علیرضا جهانبخش، سون هیونگ مین، متئو لکی و شینجی اوکازاکی که همگی در فوتبال اروپا مشغول به فعالیت هستند. با این حال صدر جدول گلزنان تمام ادوار جام ملت ها همچنان در اختیار علی دایی است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 8 ساعت پیش
رئیس باشگاه جنوا: پیاتک و کوامه در ژانویه، جنوا را ترک نمی کنند؛ به آنها تا پایان فصل نیاز داریم

رئیس باشگاه جنوا: پیاتک و کوامه در ژانویه، جنوا را ترک نمی کنند؛ به آنها تا پایان فصل نیاز داریم تیم پراندلی در ژانویه برنامه ای برای فروش ستاره هایش ندارد.
طرفداری- زوج کریستین کوامه و کریستوف پیاتک در این فصل سری آ فوق العاده ظاهر شده اند اما رئیس جنوا تایید کرد با وجود علاقه مندی تیم های متعدد به آنها، این دو بازیکن قطعا فصل را در جنوا به پایان می برند و در ژانویه به تیمی دیگر منتقل نمی شوند.
انریکو پرتزیوسی، رئیس جنوا در مصاحبه ای با Il Secolo XIX گفت:
هیچ بازیکنی از جمله پیاتک و کوامه در ژانویه و حداقل تا تابستان آینده، جایی نمی روند. به آنها تا پایان فصل نیاز داریم. در مورد این دو بازیکن صحبت زیادی شده اما هنوز پیشنهادی رسمی به دست ما نرسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 8 ساعت پیش
میلاد نوری برای امضای قرارداد با تیم الزورای عراق وارد بغداد شد

میلاد نوری برای امضای قرارداد با تیم الزورای عراق وارد بغداد شد باشگاه الزوراء، نماینده کشور عراق در لیگ قهرمانان آسیا در حال نهایی کردن قرارداد با اولین بازیکن ایرانی خود است.
طرفداری - میلاد نوری، بازیکن سابق باشگاه های فولاد خوزستان، استقلال تهران، راه آهن و پیکان تهران برای امضای قرارداد با تیم الزورای عراق وارد بغداد شده است.
باشگاه الزورای عراق نماینده این کشور در لیگ قهرمانان آسیا بوده و برای حضوری قدرتمند در این رقابت ها، خواستار حضور و عقد قرارداد با هافبک سابق باشگاه استقلال شده است. گفتنی است به غیر از میلاد نوری، فرزاد حاتمی دیگر لژیونر ایرانی این تیم بوده و بنا به گفته رسانه های عراقی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 12 ساعت پیش
دانلود؛ به یاد پیتر تامپسون، اسطوره باشگاه لیورپول

دانلود؛ به یاد پیتر تامپسون، اسطوره باشگاه لیورپول دانلود (8.4MB)
طرفداری - ویدیوی باشگاه لیورپول برای پیتر تامپستون، اسطوره این باشگاه که به تازگی درگذشته است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 12 ساعت پیش
دانلود؛ گل ها و مهارت های برتر الکساندر لاکازت با پیراهن آرسنال در سال 2018

دانلود؛ گل ها و مهارت های برتر الکساندر لاکازت با پیراهن آرسنال در سال 2018 دانلود (11.3MB)
طرفداری - صفحه رسمی باشگاه آرسنال با انتشار این ویدیو نگاهی داشته است به گل ها و مهارت های برتر الکساندر لاکازت، ستاره 27 ساله خود در سال 2018. لاکازات از سال 2017 در آرسنال حضور دارد و تاکنون در 63 بازی با پیراهن این تیم 25 بار گلزنی کرده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 13 ساعت پیش
دانلود؛ لحظات برتر باشگاه منچسترسیتی در سال 2018

دانلود؛ لحظات برتر باشگاه منچسترسیتی در سال 2018 دانلود (21.7MB)
طرفداری - صفحه رسمی باشگاه منچسترسیتی با انتشار این ویدیو مروری کرده است به لحظات برتر این تیم در سال 2018. پپ گواردیولا و سرخیو آگوئرو از جمله چهره های شاخص این ویدیو هستند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 13 ساعت پیش
محمد قاسمی نژاد: تلاش می کنم تا بهترین پاسور لیگ برتر شوم؛ هدف پدیده قهرمانی در لیگ و رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا است

محمد قاسمی نژاد: تلاش می کنم تا بهترین پاسور لیگ برتر شوم؛ هدف پدیده قهرمانی در لیگ و رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا است بازیکن پدیده امیدوار است که مشکلات تیمش رفع شود.
طرفداری - محمد قاسمی نژاد درباره وضعیت فعلی پدیده و اینکه یحیی گل محمدی در اعتراض به مشکلات باشگاه در تمرینات شرکت نکرده است، گفت:
تمرینات ما چند روزی است که شروع شده و امیدوارم که تکلیف باشگاه هم هر چه زودتر مشخص شود. به هرحال ایشان حق دارد که نگران تیم باشد، چون در نیم فصل دوم شرایط متفاوت است و قطعاً نتیجه گرفتن سخت تر خواهد شد. همه تیم ها دنبال تقویت خودشان هستند و ما هم باید با تیم قوی تری وارد نیم فصل دوم شویم.
به گزارش تسنیم ، هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان ادامه داد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 14 ساعت پیش
نگاهی به آمار سر الکس فرگوسن در دوران بازیگری و سرمربیگری (اینفوگرافیک اختصاصی)

نگاهی به آمار سر الکس فرگوسن در دوران بازیگری و سرمربیگری (اینفوگرافیک اختصاصی) سرالکس فرگوسن، با کسب 50 جام در 39 سال سرمربیگری، یکی از پرافتخارترین سرمربیان تاریخ فوتبال به شمار می رود.
طرفداری- سرالکس فرگوسن، سرمربی اسکاتلندی سابق منچستریونایتد که حدود سی سال هدایت این تیم را برعهده داشت، امروز تولد 77 سالگی اش را جشن می گیرد . در همین راستا، حسین خسروی ، گرافیست سایت طرفداری یک اینفوگرافیک آماری از عملکرد او به عنوان بازیکن و سرمربی طراحی کرده است: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 15 ساعت پیش
تجلیل از نصرالله عبداللهی و مجید حلوایی، دو پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران

تجلیل از نصرالله عبداللهی و مجید حلوایی، دو پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران تجلیل از زننده تنها گل ایران به برزیل!
طرفداری- در جریان دیدار تیم های رده سنی بالای 65 سال جام پیشکسوتان از دو بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران تجلیل شد. نصرالله عبداللهی و مجید حلوایی جوایز خود را از نادر لطیفی و غلامحسین نوریان دریافت کردند.
نصرالله عبداللهی و مجید حلوایی دو مدافع ملی پوش افتخار آفرین مورد تجلیل قرار گرفتند. این دو پیشکسوت امروز در جریان دیدار تیمهای رده سنی بالای 65 سال در چارچوب رقابتهای فوتبال پیشکسوتان جام زنده یاد یونس شکوری مورد تقدیر قرار گرفتند.
به نقل از مهر ، عبداللهی در جام جهانی 1978 آرژانتین عضو ثابت تیم ملی فوتبال کشورمان بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 15 ساعت پیش
دانلود؛ 100 گل خلاقانه برتر در سال 2018

دانلود؛ 100 گل خلاقانه برتر در سال 2018 دانلود (93.6MB)
طرفدارای - با پایان سال 2018 نگاهی خواهیم انداخت به برترین گل های این سال. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 15 ساعت پیش
نامجومطلق: تیم ملی با کارلوس کی روش به ثبات رسیده است؛ بعد از هشت سال کی روش باید یک جام به ایران بدهد

نامجومطلق: تیم ملی با کارلوس کی روش به ثبات رسیده است؛ بعد از هشت سال کی روش باید یک جام به ایران بدهد انتظار پیشکسوت استقلال از کی روش!
طرفداری- مجید نامجومطلق، پیشکسوت استقلال و تیم ملی فوتبال درباره وضعیت تیم ملی در جام ملت های آسیا 2019 اظهار داشت فکر می کنم شرایط تیم ملی بسیار خوب است و بازیکنان خیلی خوبی را کارلوس کی روش کنار هم جمع کرده است.
مجید نامجومطلق در خصوص اینکه مسئولان باشگاه شهرداری ماهشهر خواهان حضور وی روی نیمکت این تیم شده اند، اظهار داشت:
قرار است با مسئولان این باشگاه مذاکره کنم تا همه چیز مشخص شود. فعلاً که اتفاقی نیفتاده است و بعد از مذاکره با مسئولان شهرداری ماهشهر تصمیم می گیرم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 16 ساعت پیش
پیش بینی فاکس اسپورتس از مراحل حذفی جام ملت های آسیا 2019؛ ایران و کره جنوبی در فینال

پیش بینی فاکس اسپورتس از مراحل حذفی جام ملت های آسیا 2019؛ ایران و کره جنوبی در فینال راه روشن به فینال!
طرفداری- در حالی که کمتر از 5 روز دیگر به شروع جام ملت های آسیا زمان باقی مانده است سایت ها و مجلات معتبر اقدام به پیش بینی صعودکنندگان و فینالیست ها می کنند.
سایت فاکس اسپورتس مراحل حذفی جام ملت های آسیا 2019 را پیش بینی کرده است. بر طبق این پیش بینی ایران و کره جنوبی در فینال حاضر خواهند بود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 17 ساعت پیش
دانلود؛ برترین های لوکا مودریچ در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2018 در 60 ثانیه

دانلود؛ برترین های لوکا مودریچ در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2018 در 60 ثانیه دانلود (5.7MB)
طرفداری - یوفا کلیپی از مهارت های برتر لوکا مودریچ در سال 2018 در 60 ثانیه را در پیراهن تیم رئال مادرید منتشر کرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 17 ساعت پیش
دانلود؛ برترین لحظات لوکا مودریچ در سال 2018

دانلود؛ برترین لحظات لوکا مودریچ در سال 2018 دانلود (5.6MB)
طرفداری - نگاهی خواهیم انداخت به برترین لحظات لوکا مودریچ در سال 2018. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 323 روز و 17 ساعت پیش
به انتخاب فاکس اسپورت؛ حضور علیرضا بیرانوند در میان 5 دروازه بانی که باید بازی آنها در جام ملت های آسیا را تماشا کرد

به انتخاب فاکس اسپورت؛ حضور علیرضا بیرانوند در میان 5 دروازه بانی که باید بازی آنها در جام ملت های آسیا را تماشا کرد سایت فاکس اسپورت آسیا از دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان یکی از برترین دروازه بانانی یاد کرد که باید بازی آنها را در جام ملت های آسیا دید.
طرفداری - سایت فاکس اسپورت آسیا در گزارشی به قلم گابریل تان به معرفی پنج دروازه بان برتری پرداخت که باید بازی های آنها در جام ملت های آسیا 2019 را دید. یکی از این دروازه بان ها، علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیسی تیم ملی فوتبال کشورمان است.
به گزارش تسنیم ، در این گزارش آمده است: علیرضا بیرانوند که تنها چند سالی است که جایگاه خود در تیم ملی را ثبیت کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 18 ساعت پیش
تمرین صبحگاهی سبک ملی پوشان پیش از دیدار مقابل قطر

تمرین صبحگاهی سبک ملی پوشان پیش از دیدار مقابل قطر بازیکنان تیم ملی صبح امروز با حضور در زمین چمن کمپ اسپایر تمرین صبحگاهی سبکی را پیش از دیدار برابر قطر انجام دادند.
طرفداری - بازیکنان تیم ملی صبح امروز با حضور در زمین چمن کمپ اسپایر تمرین صبحگاهی سبکی را پیش از دیدار برابر قطر انجام دادند. در تمرین امروز که همه اعضای کادر فنی حضور داشته و زیر نظر کارلوس کی روش برگزار شد، بازیکنان با رول و توپ های سبک تمرین کردند.
به گزارش فارس ، در پایان تمرین کارلوس کی روش در جمع بازیکنان حاضر و دقایقی با آنها به گفت وگو پرداخت. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 18 ساعت پیش
نکته آماری؛ در تنها 5 ماه، کریستیانو رونالدو بهترین گلزن سال 2018 رئال مادرید شد!

نکته آماری؛ در تنها 5 ماه، کریستیانو رونالدو بهترین گلزن سال 2018 رئال مادرید شد! این آمار به خوبی اهمیت کریستیانو برای رئال مادرید را توضیح می دهد.
طرفداری - کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس بهترین گلزن سال 2018 رئال مادرید بود.
به گزارش مارکا ، رئال مادرید جای خالی رونالدو را حس می کند؟ نظر همه محترم است ولی آمار دروغ نمی گوید. برخی از این آمارها به طرز عجیبی مخاطب را به فکر فرو می برد. آماری همچون اینکه رونالدو با تنها 5 ماه بازی در رئال مادرید، بهترین گلزن تیم در سال 2018 است! از ماه ژانویه تا می 2018، کریستیانو در تنها 5 ماه موفق به زدن 28 گل برای سفیدپوشان شد تا بالاتر از گرت بیل 27 گله، بهترین گلزن سال لقب بگیرد. بنزما هم با 18 گل سوم شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 18 ساعت پیش
بهترین های فوتسال جهان؛ حسین شمس: کسانی که به آن ها رای دادم، پسر خاله ام نبودند؛ بر خلاف ایران، در خارج از کشور آبرو داریم

بهترین های فوتسال جهان؛ حسین شمس: کسانی که به آن ها رای دادم، پسر خاله ام نبودند؛ بر خلاف ایران، در خارج از کشور آبرو داریم حسین شمس، سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال تأکید کرد در نظرسنجی سایت فوتسال پلنت به کسانی که به نظرش حقشان بوده، رأی داده است.
طرفداری - سایت معتبر فوتسال پلنت همانند ادوار گذشته امسال نیز به انتخاب برترین های فوتسال جهان پرداخت که نمایندگانی از ایران نیز در بخش های مختلف این نظرسنجی به عنوان کاندیدا حضور داشتند.
به گزارش تسنیم ، حسین شمس، سرمربی پیشین تیم ملی نیز یکی از افرادی است که در این نظرسنجی حق رأی دارد و نفرات برتر جهان در بخش های مختلف را انتخاب می کند، اما امروز (دوشنبه) پس از اعلام آرای مأخوذه مشخص شد، او به شهرزاد مظفر ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 19 ساعت پیش
ایمان مبعلی: استقلال خوزستان فقط با یک معجزه می تواند در لیگ برتر بماند

ایمان مبعلی: استقلال خوزستان فقط با یک معجزه می تواند در لیگ برتر بماند مبعلی می گوید کسر شش امتیاز خیلی به ضرر آبی های خوزستان بوده است.
طرفداری - ایمان مبعلی، هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد بقای این تیم در لیگ برتر تنها با یک معجزه صورت خواهد گرفت.
ایمان مبعلی در گفت وگو با تسنیم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:
بعد از کنار رفتن داریوش یزدی ، مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند که آقای بوستانی و بنده به عنوان مربی در کنار تیم باشیم و در سه بازی هم این وظیفه را بر عهده داشتیم. قرار بود باشگاه تکلیف کادر فنی را برای نیم فصل دوم مشخص کند که هنوز این اتفاق رخ نداده است. از طرفی قرار بود تمرینات روز شنبه شروع شود که هنوز این اتفاق رخ نداده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 21 ساعت پیش
اخبار نقل و انتقالات تراکتورسازی؛ رضا قوچان نژاد و سید حسینی حسینی در لیست تقوی نیستند

اخبار نقل و انتقالات تراکتورسازی؛ رضا قوچان نژاد و سید حسینی حسینی در لیست تقوی نیستند مسئولان تراکتورسازی در حال ارزیابی لیست نقل و انتقالاتی تقوی هستند.
طرفداری - دروازه بان دوم تیم فوتبال استقلال جزو گزینه های مد نظر تقوی، سرمربی تراکتورسازی نیست.
به گزارش میزان ، رضا قوچان نژادکه بحث حضورش در تیم فوتبال تراکتورسازی مانند پرسپولیس جدی بود، اصلا در فهرست بازیکنان مد نظر تقوی حضور ندارد و به این ترتیب حضورش در تراکتورسازی منتفی است.
*کمیته فنی باشگاه تراکتورسازی در حال ارزیابی فهرست تقوی، سرمربی این تیم هستند و بعد از باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی به صورت رسمی، مسئولان باشگاه هم بازیکنان مدنظر تقوی را جذب می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 21 ساعت پیش
لس آنجلس لیکرز 121- 114 ساکرامنتو کینگز: کادوی تولد پادشاه هم با کمی تاخیر از راه رسید

لس آنجلس لیکرز 121- 114 ساکرامنتو کینگز: کادوی تولد پادشاه هم با کمی تاخیر از راه رسید لس آنجلس لیکرز پس از دو شکست پیاپی در غیاب لبران جیمز، موفق شد در برابر ساکرامنتو کینگز به پیروزی برسد.
طرفداری - تیم های لس آنجلس لیکرز و ساکرامنتو کینگز به مصاف هم رفتند که در پایان این شاگردان لوک والتون بودند که با نتیجه 121-114 پیروز شدند.
تاریخ ورزشگاه تاریخ
دوشنبه 10 دی 1397- 31 دسامبر 2018 استاپلس سنتر 6:00 صبح
گزارش بازی
لیکرز کار را خوب آغاز کرد. درخشش برندن اینگرام و جاش هارت که بعد از آن، کایل کوزما نیز به این جمع پیوست، باعث شد تا لس آنجلس لیکرز کوارتر اول را 37-31 پیروز شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 323 روز و 21 ساعت پیش
ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 30 دسامبر 2018

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 30 دسامبر 2018 ماریو بالوتلی:
اول از هر چیز، خانواده
کریستیانو رونالدو و تبلیغ هتلش در پرتغال
منچستریونایتد:
پوگبا، 2 بازی و 4 گل
دراکسلر:
بر قله جهان
تعطیلات دیپای در دوبی
رم:
بهترین لحظات سال 2018، این لحظه کجا بودید؟
رونالدینیو:
رقابت دوستانه
رونالدو در تایلند
محمد صلاح:
تبریک به روبرتو فیرمینو بابت هت تریک
تعطیلات کاوانی در اروگوئه
آنتوان گریزمان:
تشکر از اروگوئه
سادیو مانه:
بابی! انقدر فوتبال را با کاراته اشتباه نگیر
لیونل مسی ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 6 ساعت پیش
پیش بینی ژاوی از جام ملت های آسیا؛ قطر با شکست ژاپن در فینال، قهرمان خواهد شد!

پیش بینی ژاوی از جام ملت های آسیا؛ قطر با شکست ژاپن در فینال، قهرمان خواهد شد! اسطوره فوتبال اسپانیا، پیش بینی کرده که ایران به نیمه نهایی جام ملت های آسیا خواهد رسید.
طرفداری- حدود یک هفته بعد، مسابقات جام ملت های آسیا 2019 در امارات متحده عربی برگزار خواهد شد و 24 تیم برای کسب عنوان قهرمانی آسیا به رقابت خواهند پرداخت.
شبکه ورزشی الکاس قطر، هرشب مهمانان سرشناسی را دعوت می کند و این مهمانان، پیش بینی خود را از مسابقات جام ملت های آسیا را اعلام می کنند. مهمان امشب برنامه ویژه جام ملت های آسیای شبکه الکاس، ژاوی هرناندز، هافبک اسپانیایی السد قطر بود. اسطوره بارسلونا معتقد است که ژاپن با حذف ایران به فینال خواهد رسید و قطر نیز با شکست استرالیا ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 7 ساعت پیش
وقتی سیاسی ها نسخه نکونام، نساجی و پیکان را پیچیدند؛ دروغ بزرگی به نام خصوصی سازی!

وقتی سیاسی ها نسخه نکونام، نساجی و پیکان را پیچیدند؛ دروغ بزرگی به نام خصوصی سازی! نوشدارو بعد از مرگ سهراب!
طرفداری- در یکی از حاشیه سازترین نقل و انتقالات هجدهمین دوره لیگ برتر، جواد نکونام از نساجی استعفا کرد و به پیکان پیوست اما درست چند روز بعد با دستور اکید مدیرعامل ایران خودرو از این سمت برکنار شد.
فوتبال ایران راه دور و درازی را تا حرفه ای شدن باید دنبال کند. این مسئله را می توان از اتفاقات چند روز اخیر و کشمکش سه ضلعی نساجی، نکونام و پیکان به وضوح مشاهده کرد. هر یک از طرفین در معضلی که امروز به وجود آمده مقصر هستند اما چیزی فراتر از این مشکلات نیز فوتبال ایران را تهدید می کند. دخالت دوباره سیاسیون در ورزش! ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 8 ساعت پیش
فول مچ منچستریونایتد - بورنموث (لیگ برتر انگلیس - 2018/19)

فول مچ منچستریونایتد - بورنموث (لیگ برتر انگلیس - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل منچستریونایتد-بورنموث ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 8 ساعت پیش
مارادونا در حمایت از کولیبالی: در ایتالیا بارها هدف شعارهای نژادپرستانه قرار گرفتم؛ حالا بیشتر از همیشه خودم را ناپلی می دانم

مارادونا در حمایت از کولیبالی: در ایتالیا بارها هدف شعارهای نژادپرستانه قرار گرفتم؛ حالا بیشتر از همیشه خودم را ناپلی می دانم اسطوره فوتبال آرژانتین و ناپولی با کالیدو کولیبالی اظهار همدردی کرد.
طرفداری - کالیدو کولیبالی طی شکست 1-0 ناپولی مقابل اینتر از زمین اخراج شد اما انتقادهای زیادی به داور بازی انجام شد. عده ای معتقد بودند داور باید به دلیل شعارهای نژادپرستانه هواداران اینتر علیه کولیبالی، بازی را نیمه تمام می گذاشت. شب گذشته هواداران ناپولی در جریان پیروزی 3-2 تیم شان مقابل بولونیا، همگی از یک ماسک کولیبالی استفاده و از او حمایت کردند و حالا اسطوره این باشگاه، دیگو مارادونا نیز از مدافع سنگالی حمایت کرد. وی در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویر زیر نوشت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 8 ساعت پیش
ادعای رسانه ترکیه ای: فنرباحچه در حال مذاکره با چلسی برای انتقال فابرگاس

ادعای رسانه ترکیه ای: فنرباحچه در حال مذاکره با چلسی برای انتقال فابرگاس این امکان وجود دارد که هافبک اسپانیایی چلسی به فوتبال ترکیه برود.
طرفداری - میلان فقط آماده است تا سسک فابرگاس را به طور رایگان در اختیار بگیرد و بنابراین گفته می شود فنرباحچه در حال مذاکره با چلسی برای انتقال این هافبک اسپانیایی است.
قرارداد فابرگاس 31 ساله در پایان فصل با چلسی به پایان می رسد و گفته می شود فنرباحچه در حال مذاکره با چلسی برای انتقال او در ژانویه است. در حالی که علاقه میلان به فابرگاس بر هیچکس پوشیده نیست اما آنها به دلیل مشکلات فیرپلی مالی در محدودیت هستند.
بنا به آخرین گزارش ها از کشور ترکیه ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 9 ساعت پیش
گل ها و خلاصه HD بازی منچستریونایتد 4-1 بورنموث (لیگ برتر انگلیس - 2018/19)

گل ها و خلاصه HD بازی منچستریونایتد 4-1 بورنموث (لیگ برتر انگلیس - 2018/19) گل ها و خلاصه HD تنها برای کاربران ویژه قابل مشاهده است؛
تماشای خلاصه بازی با کیفیت معمولی ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 9 ساعت پیش
کاکا: کریستیانو رونالدو 15 گوشی تلفن همراه برای کارکنان رئال مادرید خرید؛ او همیشه مراقب و به فکر همه بود

کاکا: کریستیانو رونالدو 15 گوشی تلفن همراه برای کارکنان رئال مادرید خرید؛ او همیشه مراقب و به فکر همه بود کاکا از رونالدو تمجید کرد.
طرفداری - کاکا سه سال در رئال مادرید با کریستیانو رونالدو هم تیمی بود تا آنکه در سال 2013 به میلان بازگشت. وی در گفتگو با اسپور تی وی در مورد ستاره پرتغالی گفت:
کریستیانو نه تنها یک قهرمان، بلکه یک انسان بزرگ است. در رئال مادرید او همیشه مراقب و به فکر همه بود. او همیشه در رختکن در دسترس همه بود. درست است، شاید کمی مغرور بود اما همیشه خوب رفتار می کرد. او کمک زیادی به من کرد و حتی در مصاحبه هایش از من حمایت می کرد. یک بار وقتی در لوس آنجلس در کمپ تمرین بودیم، 15 گوشی موبایل به هر یک از کارکنان داد. من هرگز با او و هیچ یک از هم تیمی هایم مشکلی نداشتم. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 9 ساعت پیش
سولسشر: تلاش رشفورد باور کردنی نیست؛ کماکان به دنبال کلین شیت هستیم چون استحکام دفاعی بسیار مهم است

سولسشر: تلاش رشفورد باور کردنی نیست؛ کماکان به دنبال کلین شیت هستیم چون استحکام دفاعی بسیار مهم است به گفته سولسشر، بایی به خوبی می داند که کارت قرمز بی موردی دریافت کرده است.
طرفداری - اوله گونار سولسشر پس از کسب سومین پیروزی پیاپی خود به عنوان سرمربی منچستریونایتد، چیزی جز ستایش در وصف تیمش برای گفتن نداشت.
به گزارش BBC Sports ، منچستریونایتد 4-1 بورنموث را شکست داد تا سولسشر در ارزیابی کلی خود از این مسابقه بگوید:
در نیمه اول با ریتم و انرژی بالا حمله کردیم اما واکنش مان به گل حریف عالی بود. نسبت به بازی برابر هادرزفیلد، خیلی بهتر بازی را مدیریت کردیم. هنوز به دنبال کلین شیت هستیم؛ در این لیگ حتی برای یک ثانیه نمی توان غافل شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 9 ساعت پیش
با وجود پیشنهاد میلان، لوییس موریل در آستانه انتقال به فیورنتینا

با وجود پیشنهاد میلان، لوییس موریل در آستانه انتقال به فیورنتینا مهاجم کلمبیایی می خواهد به قولی که به ویولا داده، عمل کند.
طرفداری - میلان در حال مذاکره با سویا و مدیر برنامه لوییس موریل برای انتقال او در ژانویه است اما به نظر می رسد فیورنتینا شانس بیشتری برای جذب او دارد.
به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، لوییس موریل می خواهد از سویا جدا شود و به سری آ بازگردد و تنها جزئیات نهایی برای انتقال او به فیورنتینا باقی مانده است. میلان هم به او علاقه مند است اما در واقع موریل می خواهد به قولی که به فیورنتینا داده، احترام بگذارد زیرا ویولا برای جذب او اصرار بیشتری داشته و زودتر اقدام کرده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 10 ساعت پیش
پوگبا: منچستریونایتد در راه برگشتن است؛ دوست داریم بر اساس همین سبک تهاجمی بازی کنیم

پوگبا: منچستریونایتد در راه برگشتن است؛ دوست داریم بر اساس همین سبک تهاجمی بازی کنیم ستاره فرانسوی شیاطین سرخ با نمایش های اخیرش، منتقدان را به سکوت وا داشته است.
طرفداری - پل پوگبا، ستاره بی چون و چرای این روزهای منچستریونایتد، از این می گوید که تیمش با وجود در پیش داشتن مسیری بلند، راه درستی را انتخاب کرده است.
به گزارش BBC Sport ، دو گل و یک پاس گل در جریان پیروزی 4-1 منچستریونایتد مقابل بورنموث ، باز هم پوگبا را در رأس کار قرار داد. این بازیکن در مصاحبه پس از بازی عنوان کرد:
به این برد نیاز داشتیم و نمایش خیلی خوبی هم به اجرا گذاشتیم. در حال برگشتن هستیم و هنوز راه درازی در پیش است اما به پایان رساندن سال به این شکل، زیباست. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 10 ساعت پیش
شکست یمن، حریف ایران در جام ملت های آسیا برابر سوریه

شکست یمن، حریف ایران در جام ملت های آسیا برابر سوریه تیم ملی فوتبال یمن حریف ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 در دیداری تدارکاتی برابر سوریه شکست را پذیرا شد.
طرفداری - امشب (یکشنبه) تیم ملی فوتبال یمن در ادامه دیدارهای تدارکاتی خود در امارات رو در روی سوریه قرار گرفت که با نتیجه یک صفر شکست خورد. عمر خربین در دقیقه 64 روی ضربه ایستگاهی گل پیروزی بخش سوریه را به ثمر رساند.
به گزارش تسنیم ، تیم ملی فوتبال یمن در گروه D جام ملت های آسیا 2019 به مصاف تیم های ملی ایران، عراق و ویتنام خواهد رفت. رقابت هایی که از 15 دی با شرکت 24 تیم در شهرهای ابوظبی، دبی، العین و الشارجه امارات آغاز می شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 10 ساعت پیش
منچستریونایتد 4-1 بورنموث؛ قطار سریع السیر منچستر با پوگبا می تازد

منچستریونایتد 4-1 بورنموث؛ قطار سریع السیر منچستر با پوگبا می تازد بورنموث هم زمین گیر شد
سومین برد یونایتد در سومین بازی حضور سولسشر بر روی نیمکت این تیم به دست آمد.
طرفداری - پس از کاردیف و هادرزفیلد، بورنموث جدیدترین قربانی منچستریونایتد آماده این روزها نام گرفت.
مشخصات بازی روز و تاریخ برگزاری : یکشنبه 30 دسامبر 2018 | 9 دی 1397 تورنمنت : لیگ برتر انگلیس | هفته بیستم ورزشگاه : اولدترافورد داور : لی میسون اخراج : اریک بایی (79) از منچستریونایتد گلزنان : پل پوگبا (5 و 33)، مارکوس رشفورد (45) و روملو لوکاکو (72) برای منچستریونایتد | ناتان آکه (2+45) برای بورنموث ترکیب ابتدایی و لحظات حساس ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 10 ساعت پیش
بیانیه پرسپولیس در خصوص محرومیت برانکو: هرچند دردناک است اما اتفاق تازه و غافلگیر کننده ای نیست

بیانیه پرسپولیس در خصوص محرومیت برانکو: هرچند دردناک است اما اتفاق تازه و غافلگیر کننده ای نیست پرسپولیس به حمایت از سرمربی خود پرداخت.
طرفداری - باشگاه پرسپولیس در پی صدور حکم محرومیت برای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و در ادامه احکام دیگری که مرتبط با بازی سپاهان صادر شده بود، بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، در این بیانیه آمده است:
قبل از هر چیز، حق طبیعی خود می دانیم که حمایت باشگاه و خانواده بزرگ پرسپولیس، از آقای برانکو ایوانکوویچ را اعلام نماییم. همچنین این سوال را مطرح کنیم که به راستی چه اتفاقاتی روی می دهد تا یک مربی حرفه ای در این سطح با حسن اخلاق و منشی که در طول سال ها، همگان به آن اذعان داشته اند، در چنین شرایطی قرار بگیرد؟!! ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 11 ساعت پیش
عملکرد فوق العاده دوان زاپاتا در آتالانتا؛ او در ماه دسامبر سری آ موفق به ثبت 9 گل شد

عملکرد فوق العاده دوان زاپاتا در آتالانتا؛ او در ماه دسامبر سری آ موفق به ثبت 9 گل شد زاپاتا ستاره این فصل تیم گاسپرینی است.
طرفداری- آتالانتا پس از شروعی نه چندان خوب در سری آ، به فرم ایده آل خود با گاسپرینی برگشته و در این میان درخشش دوان زاپاتا بیش از سایر بازیکنان تیم برگامویی به چشم آمده است. این مهاجم کلمبیایی در ماه دسامبر سری آ، 9 بار موفق به گلزنی شد. وی در 19 بازی این فصل سری آ 10 گل به ثمر رساند که به جز گل ابتدایی او مقابل رم در ورزشگاه المپیکو، سایر گل های زاپاتا در ماه دسامبر به ثمر رسیده است. به نقل از اوپتا ؛ بیشترین گل زده در تاریخ سری آ در طول یک ماه با 10 گل به نام نوردال ثبت شده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 11 ساعت پیش
پپ گواردیولا: منچسترسیتی خوب پیش می رود ولی لیورپول یکی از قوی ترین تیم های اروپاست؛ وضعیت دی بروین برای بازی پنج شنبه مشخص نیست

پپ گواردیولا: منچسترسیتی خوب پیش می رود ولی لیورپول یکی از قوی ترین تیم های اروپاست؛ وضعیت دی بروین برای بازی پنج شنبه مشخص نیست سیتیزن ها با پیروزی مقابل ساوتهمپتون فاصله خود را با لیورپول صدرنشین کاهش دادند.
طرفداری - در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم های منچسترسیتی و ساوتهمپتون به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی 3-1 سیتیزن ها خاتمه یافت.
به نقل از بی بی سی ، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در خصوص این پیروزی بیان کرد:
پیروزی مهمی بود مخصوصا اینکه دو شکست کسب کرده بودیم و بازیکنان به خوبی کار کردند. قبل از اینکه بازی 1-1 شود می توانستیم گل های بیشتری بزنیم ولی آنها گل تساوی را زدند و بازی متعادل تر شد اما دو گل دیگر زدیم. در بازی های قبلی نیز مانند این مسابقه همه کار انجام دادیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 11 ساعت پیش
جدول رده بندی تیم ها و برترین گلزنان سری آ در تقویم سال 2018 (عکس)

جدول رده بندی تیم ها و برترین گلزنان سری آ در تقویم سال 2018 (عکس) از نظر آمار و ارقام، ایموبیله بهترین گلزن و یوونتوس بهترین تیم سال 2018 فوتبال ایتالیا بودند.
طرفداری- سال 2018 فوتبال ایتالیا با انجام بازی های هفته نوزدهم فصل 2018/19 به پایان رسید. با مرور اتفاقات تقویم سال 2018، مشخص شد یوونتوس با 101 امتیاز بیش از سایر تیم ها در امتیازگیری موفق بوده است. چیرو ایموبیله هم با 23 گل، بیش از هر بازیکنی در سال 2018 سری آ موفق به گلزنی شد.
جدول رده بندی سری آ در سال 2018
در مورد گتوزو از زمانیکه او در نوامبر 2017 به جای مونتلا روی نیمکت میلان نشست، این سرمربی موفق به کسب 20 برد، 15 تساوی و 8 شکست در سری آ شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 12 ساعت پیش
بازیکنان تیم ملی ایران تماشاگر دیدار ساوتهمپتون-منچسترسیتی؛ بیرانوند طرفدار تیم گواردیولا

بازیکنان تیم ملی ایران تماشاگر دیدار ساوتهمپتون-منچسترسیتی؛ بیرانوند طرفدار تیم گواردیولا علیرضا بیرانوند طرفدار پر و پا قرص تیم منچسترسیتی.
طرفداری - تمرین امروز تیم ملی در کمپ اسپایر ساعت 19:15 به پایان رسید اما بعد از پایان این تمرین ملی پوشان در محوطه سالن مجموعه اسپایر به تماشای دیدار منچستر سیتی و ساوتهمپتون پرداختند.
به گزارش فارس ، بازیکنانی مثل منتظری، شجاعی، دژاگه، میلاد محمدی، احسان حاج صفی و .... مشغول تماشای بازی دو تیم انگلیسی بودند که علیرضا بیرانوند در جمع آنها حاضر شد و با صدای بلند گفت:
تیم فقط منچسر سیتی! من مطمئن هستم منچستر سیتی، لیورپول را هم می برد.در این بین بقیه بازیکنان هم با بیرانوند شوخی می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 12 ساعت پیش
فررو: با ادامه روند فعلی سیستم کمک داور ویدیویی، داوران اتوریته شان را در زمین از دست خواهند داد؛ فوتبال زنده تبدیل می شود به سینما

فررو: با ادامه روند فعلی سیستم کمک داور ویدیویی، داوران اتوریته شان را در زمین از دست خواهند داد؛ فوتبال زنده تبدیل می شود به سینما ماسیمو فررو به انتقاد از روش استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی پرداخته است.
طرفداری - رئیس باشگاه سمپدوریا معتقد است سیستم کمک داور ویدیویی با همان VAR باعث می شود فوتبال تبدیل به سینما شود.
به گزارش آنسا ، یوونتوس 2-1 سمپدوریا را شکست داد و فررو با برخی تصمیم های داور این بازی مخالف بود.
درست است که ما همه می خواستیم از VAR در فوتبال استفاده شود ولی این، برای اصلاح اشتباهات بزرگ داوری بود. قرار بود این سیستم به داور کمک کند. اما حالا می بینیم که شش یا هفت بار بازی متوقف می شود. با ادامه روند فعلی داوران اتوریته شان را در زمین از دست خواهند داد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 12 ساعت پیش
فول مچ کریستال پالاس - چلسی (لیگ برتر انگلیس - 2018/19)

فول مچ کریستال پالاس - چلسی (لیگ برتر انگلیس - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل کریستال پالاس-چلسی ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 12 ساعت پیش
علی خطیر: اگر می خواستیم منافع کشور را در نظر بگیریم، برای شرکت در دادگاه CAS به جای سوئیس، باید به ابوظبی می رفتیم

علی خطیر: اگر می خواستیم منافع کشور را در نظر بگیریم، برای شرکت در دادگاه CAS به جای سوئیس، باید به ابوظبی می رفتیم علی خطیر عنوان کرد اگر تخلفی کرده است، با افتخار به هر کمیته ای که بخواهند جواب پس می دهد.
طرفداری - علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال، در گفت و گویی درباره شرکت در دادگاه CAS، صحبت کرد.
به گزارش تسنیم ، علی خطیر در حاشیه نشست هم اندیشی خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس درباره صحبت های اخیرش مبنی بر اینکه گفته بود دوستان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دنبال سفر لاکچری به سوئیس هستند و اینکه گفته می شود کمیته انضباطی هم واکنش نشان داده است، اظهار داشت:
من فقط دو سؤال مطرح کردم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 14 ساعت پیش
تاریخ سازی دوباره شطرنج باز ایرانی؛ سارا خادم الشریعه نایب قهرمان مسابقات برق آسای جهان شد

تاریخ سازی دوباره شطرنج باز ایرانی؛ سارا خادم الشریعه نایب قهرمان مسابقات برق آسای جهان شد خادم الشریعه نایب قهرمان بخش دیگری از مسابقات جهانی شد.
طرفداری - سارا سادات خادم الشریعه به مقام دوم رقابت های شطرنج برق آسای بانوان جهان دست یافت.
به گزارش تسنیم ، رقابت های شطرنج برق آسای قهرمانی جهان عصر امروز در روسیه به پایان رسید و در بخش بانوان سارا سادات خادم الشریعه به عنوان تنها نماینده کشورمان با کسب 13 امتیاز از 17 دیداری که برگزار کرد، به مقام ارزشمند نایب قهرمانی رسید و بر سکوی دوم تکیه زد. وی در حالی به این عنوان دست یافت که در دور هفدهم و پایانی موفق شد آناستازیا بودناروک از روسیه را شکست دهد و جمع امتیازاتش را به 13 برساند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 14 ساعت پیش
ساری: به کریستال پالاس موقعیت چندانی ندادیم؛ اولویت کانته باید بر روی مباحث دفاعی باشد

ساری: به کریستال پالاس موقعیت چندانی ندادیم؛ اولویت کانته باید بر روی مباحث دفاعی باشد مائوریتزیو ساری پس از پیروزی مقابل کریستال پالاس، در کنفرانس خبری پس از بازی حضور یافت.
طرفداری - دو تیم کریستال پالاس و چلسی از چارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه سلهرست پارک به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان مائوریتزیو ساری به پیروزی ارزشمند 0-1 دست یافتند تا فاصله خود با تاتنهام را به عدد 2 برسانند.
به گزارش فوتبال لندن ، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل کریستال پالاس، به سوالات زیر پاسخ داد:
اهمیت صبر در بازی
فکر می کنم در برابر حریفی خطرناک بازی کردیم. در حملات بسیار خطرناک بودند. باید سازمان دهی خوبی از خود نشان می دادیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 14 ساعت پیش
ویتنام و چهارمین حضور در جام ملت ها؛ امیدوارتر از همیشه

ویتنام و چهارمین حضور در جام ملت ها؛ امیدوارتر از همیشه تیم ملی ویتنام یکی از 4 حریف ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا است. آن ها برای چهارمین بار حضور در این تورنمنت را تجربه می کنند و تیمی امیدوارتر از همیشه را در اختیار دارند. گرچه ویتنام تیمی جوان است اما از تیم سرسخت سال 2007 که به مرحله حذفی نیز رسید الهام می گیرد.
طرفداری - فوتبال در ویتنام، مسیر توسعه خود را توام با شیبی صعودی اما آهسته طی می کند. در سال 2007 بود که آن ها یکی از میزبانان مشترک جام ملت های آسیا بودند و به لطف این میزبانی در مرحله گروهی امارات را بردند و با قطر مساوی کردند و به مرحله حذفی رسیدند گرچه با شکست برابر عراق با جام خداحافظی کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 15 ساعت پیش
اندی رابرتسون: احمقانه است اگر فکر کنیم امکان ندارد لیورپول هم مثل منچسترسیتی امتیاز از دست بدهد

اندی رابرتسون: احمقانه است اگر فکر کنیم امکان ندارد لیورپول هم مثل منچسترسیتی امتیاز از دست بدهد لیورپول هنوز چیزی نبرده است
آنفیلد بازی به بازی بی قرارتر می شود تا جام را بالای دست شاگردان کلوپ ببیند.
طرفداری - اندی رابرتسون، مدافع انگلیسی لیورپول به هم تیمی هایش هشدار داد علی رغم همه پیروزی ها این تیم هنوز چیزی کسب نکرده است.
لیورپول بهترین شروع تاریخش را در لیگ برتر رقم زده است. تیم ها یکی پس از دیگری از لبه تیغ گذرانده می شوند تا حتی منچسترسیتی پپ هم از کورس عقب بماند. تیم کلوپ با فرماندهی به نام فن دایک در خط دفاعی به ندرت گل می خورد و با مثلث آتشینی که در خط حمله دارد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 15 ساعت پیش
هانگ سو، سرمربی ویتنام: باور دارم که ایران نامزد قهرمانی جام ملت ها است؛ پیروزی مقابل ایران سخت ترین وظیفه ماست

هانگ سو، سرمربی ویتنام: باور دارم که ایران نامزد قهرمانی جام ملت ها است؛ پیروزی مقابل ایران سخت ترین وظیفه ماست تمجید سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام از تیم کی روش!
طرفداری- پارک هانگ سو، سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام درباره رویایی با تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا اظهار داشت ایران تیمی بسیار قوی است و از نظر کارشناسان، یکی از بهترین نامزد های قهرمانی این دوره محسوب می شود. من هم همین باور را دارم و لازم است که در مواجه با این حریف، کاملا مراقب و محتاط باشیم
پارک هانگ سئو در مصاحبه ای از تیم ملی کشورمان به عنوان قدرت بزرگ مسابقات جام ملت های آسیا در امارات دانست.
به نقل از فارس ، او اظهار داشت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 16 ساعت پیش
مهدی تاج و مسئولان سازمان لیگ از مذاکره جواد نکونام با مسئولان پیکان اطلاع داشتند!

مهدی تاج و مسئولان سازمان لیگ از مذاکره جواد نکونام با مسئولان پیکان اطلاع داشتند! برگ برنده نکونام در موضوع عقد قرارداد با پیکان!
طرفداری- جواد نکونام، سرمربی سابق تیم نساجی مازندران و تعلیق شده تیم پیکان تهران قبل از این که از تیم شمالی جدا شود این تصمیم را به اطلاع مسئولان سازمان لیگ رسانده بود.
جواد نکونام که در نیم فصل اول لیگ برتر هدایت تیم نساجی را بر عهده داشت قصد داشت تا با فسخ قرارداد با این باشگاه به تیم پیکان بیاید و خودروسازان را در نیم فصل دوم لیگ برتر هدایت کند.
به نقل از فارس ، نکونام با پیکان قرارداد داخلی امضا کرد و با استقبال مسئولان این باشگاه در محل تمرین پیکانی ها نیز حاضر شد اما فردای همان روز به یکباره نگاه های مدیران خودروساز نسبت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 16 ساعت پیش
سوسو: اخراجم در بازی مقابل اسپال ناعادلانه بود؛ سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در نوک انگشتان مان قرار دارد

سوسو: اخراجم در بازی مقابل اسپال ناعادلانه بود؛ سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در نوک انگشتان مان قرار دارد سوسو به سال 2019 خوش بین است و قول می دهد بهتر از قبل بازی کند.
طرفداری - سوسو، ستاره اسپانیایی میلان، که یکی از مهره های کلیدی تیمِ رینو گتوزو در رقابت های سری آ بوده، به دلیل اخراج در بازی دیشب برابر اسپال، نخواهد توانست تیمش را در دیدار سوپرکاپ ایتالیا برابر یوونتوس همراهی کند. این بازیکن در حساب اینستاگرام خود، ضمن عذرخواهی از هواداران میلان، از داور بازی هم گله کرد.
از هواداران، باشگاه، هم تیمی ها و مربی تیم معذرت می خواهم و متاسفم که از زمین بازی اخراج شدم. شاید می توانستم از اخراج شدن جلوگیری کنم، اما به نظرم کاملا ناعادلانه بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 17 ساعت پیش
نظرسنجی موندو؛ ملو و لنگلت بالاتر از آرتورو ویدال و کوتینیو، ارزشمندترین خریدهای بارسلونا در سال 2018

نظرسنجی موندو؛ ملو و لنگلت بالاتر از آرتورو ویدال و کوتینیو، ارزشمندترین خریدهای بارسلونا در سال 2018 عملکرد دو بازیکن جوان و ارزشمندی که در تابستان به ترکیب تیم اضافه شدند، از چشم هواداران دور نمانده است.
طرفداری - آرتور ملو و کلمنت لنگلت از سوی هواداران بارسلونا به عنوان بهترین خریدهای باشگاه در سال 2018 معرفی شدند.
به گزارش موندو دپورتیوو ، بارسا در سال 2018 پنج بازیکن جدید به خدمت گرفت. یکی در نقل و انتقالات ژانویه - کوتینیو - و چهار بازیکن در تابستان (آرتور، لنگلت، مالکوم و ویدال). در نظرسنجی این نشریه از 300 عضو رسمی باشگاه مشخص شد عملکرد ملو و لنگلت بیش از سه بازیکن دیگر، چشم هواداران را گرفته است. میانگین امتیازاتی که اعضا به عملکرد آرتور دادند، 7 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 18 ساعت پیش
محمدرضا داورزنی: بانوان ورزشکار ما با حجاب کامل، فرهنگ غنی خود را به دنیا نشان می دهند؛ چرا زنان اجازه حضور در استادیوم ها را ندارند؟

محمدرضا داورزنی: بانوان ورزشکار ما با حجاب کامل، فرهنگ غنی خود را به دنیا نشان می دهند؛ چرا زنان اجازه حضور در استادیوم ها را ندارند؟ محمدرضا داورزنی، معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش می گوید کیمیا علیزاده دختر ارزشمند ما در المپیک روی سکو می رود و بانوان ورزشکار ما با حجاب کامل فرهنگ غنی خود را به دنیا نشان می دهند و بارها مقام معظم رهبری از این بانوان تشکر کرده است.
طرفداری - محمدرضا داورزنی معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش نیز در کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی گفت:
بانوان ایرانی در قالب تیم های مختلف ورزشی در عرصه های بین المللی شرکت می کنند قهرمان می شوند و روی سکو می روند. کیمیا علیزاده دختر ارزشمند ما در المپیک روی سکو می رود و بانوان ورزشکار ما با حجاب کامل فرهنگ غنی خود را به دنیا نشان می دهند که بارها ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 19 ساعت پیش
مهدی طارمی: موقعیتی که مقابل پرتغال از دست دادم؟ به گذشته برنمی گردم؛ با کسانی که کوتاهی کردند، عکس نمی گیرم!

مهدی طارمی: موقعیتی که مقابل پرتغال از دست دادم؟ به گذشته برنمی گردم؛ با کسانی که کوتاهی کردند، عکس نمی گیرم! اگر به خودمان بود، باید در هوای سرد و آلوده تهران تمرین می کردیم
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از شرایط تیم ملی پیش از جام ملت ها می گوید اردوی قطر رایگان است و ایران پولی نداده است. اگر به خودمان بود باید در هوای سرد و آلوده تهران تمرین می کردیم.
طرفداری - مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش الغرافه قطر درباره شرایط تیم ملی پیش از آغاز جام ملت های آسیا اظهار کرد:
اردوی خیلی خوبی داشتیم و برنامه های مد نظر کی روش انجام شده و تنها یک مشکل وجود داشته است. فضای اطراف این زمین تمرین با وجود امکانات زیاد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 324 روز و 21 ساعت پیش
فول مچ میلان - اسپال (سری آ - 2018/19)

فول مچ میلان - اسپال (سری آ - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل میلان-اسپال ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 324 روز و 23 ساعت پیش
نیواورلینز پلیکانز 104-108 هیوستون راکتس؛ طعم شیرین بیستمین پیروزی!

نیواورلینز پلیکانز 104-108 هیوستون راکتس؛ طعم شیرین بیستمین پیروزی! یک پیروزی دیگر با درخشش همان همیشگی!
یک پیروزی دیگر برای شاگردان مایک دی آنتونی! جیمز هاردن بازهم در نقش سوپر استار ظاهر شد و 41 امتیاز برای راکتس به دست آورد.
طرفداری - از سری رقابت های بسکتبال nba، تیم های نیواورلینز پلیکانز و هیوستون راکتس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه104-108 به یود راکتس به پایان رسید.
هیوستون کوارتر نخست را بسیار عالی آغاز کرد. درخشش جیمز هاردن در این کوارتر سبب شد تا هیوستون با فاصله ای 12 امتیازی به استقبال کوارتر دوم برود. جیمز هاردن موفق شد در این کوارتر 17 امتیاز به دست آورد و نقش موثری در پیروزی 20-32 هیوستون ایفا کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 2 ساعت پیش
گتوزو: هیگواین باید موانع ذهنی را از پیش رو بردارد؛ خرید لوییس موریل؟ در موردش صحبت کرده ایم

گتوزو: هیگواین باید موانع ذهنی را از پیش رو بردارد؛ خرید لوییس موریل؟ در موردش صحبت کرده ایم به نظر می رسد میلان گام هایی برای جذب لوییس موریل برداشته است.
طرفداری - جنارو گتوزو پس از برد حیاتی برابر اسپال که باعث شد میلان دوباره به کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازگردد، نظراتش در خصوص بازی تیمش را در مصاحبه با DAZN، بیان کرد.
بسیار از عملکرد تیم راضی هستم، هم فنی و هم تاکتیکی. از ذهنیت تیم هم خوشم آمد. می توانستیم زودتر کار را تمام کنیم. امسال تمام مشکلات ما را پیدا می کند. حال باید بدون سوسو به استقبال سوپرکاپ برویم. او یکی از مهم ترین بازیکنان تیم است، اما بهانه ای نمی خواهم. از دو بازی مهم دسامبر، دست پر بیرون نیامدیم، اما باید به سختکوشی ادامه دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 6 ساعت پیش
فول مچ لیورپول - آرسنال (لیگ برتر انگلیس - 2018/19)

فول مچ لیورپول - آرسنال (لیگ برتر انگلیس - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل لیورپول-آرسنال ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 6 ساعت پیش
رقم پیشنهادی بایرن مونیخ برای جذب هادسون اودی به 20 میلیون پوند رسید

رقم پیشنهادی بایرن مونیخ برای جذب هادسون اودی به 20 میلیون پوند رسید مسئولان بایرن مونیخ نسبت به جذب کالوم هادسون-اودی مصمم هستند.
طرفداری - کالوم هادسون-اودی وینگر 18 ساله باشگاه چلسی تبدیل به یکی از اهداف اصلی بایرن مونیخ برای نقل و انتقالات زمستانی شده است. صبح شنبه بسیاری از رسانه های معتبر اروپا از جمله SportBild ، مدعی شدند که بایرن مونیخ پیشنهاد اولیه به مبلغ 14.5 میلیون یورو را برای جذب این بازیکن آینده دار به چلسی ارائه داده اما انگار این پیشنهاد مورد قبول مسئولان تیم آبی پوش لندن واقع نشده است.
اکنون Sky Sports می گوید بایرنی ها دومین پیشنهاد را هم به لندن فرستاده اند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 6 ساعت پیش
هیگواین: گلم برابر اسپال را به گتوزو تقدیم می کنم؛ به پروژه میلان ایمان دارم و می خواهم بمانم

هیگواین: گلم برابر اسپال را به گتوزو تقدیم می کنم؛ به پروژه میلان ایمان دارم و می خواهم بمانم پیپیتا می خواهد در سال جدید، در سوپرکاپ ایتالیا پیروز شده و جام را بالای سر ببرد.
طرفداری - بالاخره پای پیپیتا به گلزنی باز شد تا فشار زیادی که روی دوش او بود، برداشته شود. میلان سال 2018 را با پیروزی به پایان می رساند و هیگواین از این موضوع خوشحال است. وی در مصاحبه با DAZN ، گفته است:
واقعا گل مهمی بود و سه امتیازی حساس کسب کردیم. امتیازات زیادی هدر داده ایم.
درست قبل از گل، هیگواین توسط برخی از هواداران میلان هو شد. او در این مورد می گوید:
طبیعی است که هواداران از من انتظارات زیادی دارند. به میلان آمدم چون از پروژه باشگاه مطمئن بودم و می خواهم ادامه دهم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 7 ساعت پیش
خلاصه بازی میلان 2-1 اسپال (سری آ فصل 2018/19)

خلاصه بازی میلان 2-1 اسپال (سری آ فصل 2018/19) دانلود (79.4MB)
طرفداری - از هفته نوزدهم رقابت های سری آ، دو تیم میلان و اسپال به مصاف هم رفتند تا در پایان این میلان باشد که با نتیجه 2-1 میهمان خود را مغلوب کند . ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 7 ساعت پیش
سوسو غایب بزرگ میلان در دیدار سوپرکاپ ایتالیا برابر یوونتوس

سوسو غایب بزرگ میلان در دیدار سوپرکاپ ایتالیا برابر یوونتوس میلان سلاح اصلی خود را در دیدار سوپرکاپ ایتالیا در اختیار نخواهد داشت.
طرفداری - سوسو فرناندز، پس از اخراج در بازی امشب برابر اسپال، دیدار بزرگی را از دست داد.
دو تیم یوونتوس (قهرمان سری آ و کوپا ایتالیا) و میلان (نایب قهرمان کوپا ایتالیا) در تاریخ 16 ژانویه 2019 در شهر جده عربستان دیدار سوپرکاپ ایتالیا را برگزار خواهند کرد. ظاهرا محرومیت سوسو در سری آ، قرار است در کوپا ایتالیا اعمال شود و بدین ترتیب این مهره کلیدی تیم گتوزو، قادر نخواهد بود برابر بیانکونری تیمش را همراهی کند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 7 ساعت پیش
امری: می دانیم باید در زمینه دفاعی بهتر شویم؛ لیورپول پیشرفت زیادی کرده و این یک الگو برای ماست

امری: می دانیم باید در زمینه دفاعی بهتر شویم؛ لیورپول پیشرفت زیادی کرده و این یک الگو برای ماست سرمربی آرسنال معتقد است تیمش می تواند عملکردش را بهبود بخشد و پس از چنین شکست سنگینی، باید به بازیکنان روحیه داد.
طرفداری - از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس، لیورپول با هت تریک روبرتو فیرمینو موفق شد آرسنال را با نتیجه 5-1 در هم بکوبد و این در حالی بود که توپچی ها در ابتدای 1-0 جلو افتادند. اونای امری پس از بازی در گفتگو با بی تی اسپورت گفت:
فکر می کنم ما خوب شروع کردیم و اولین گل را زدیم اما بعد از نظر حملات، انگیزه و کیفیت، تفاوت رقم زده شد. نتوانستیم این لحظات را مهار کنیم. در نیمه دوم می خواستیم کم کم پیشرفت کنیم و به گل برسیم اما یک پنالتی دیگر، بازی را تمام کرد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 8 ساعت پیش
فن دایک: حالا احساس می کنم یک هوادار واقعی لیورپول هستم؛ ما در مسیر خوبی هستیم و احساس خوبی داریم

فن دایک: حالا احساس می کنم یک هوادار واقعی لیورپول هستم؛ ما در مسیر خوبی هستیم و احساس خوبی داریم ویرجیل فن دایک بعد از پیروزی مقابل آرسنال صحبت کرد و خودش را هوادار واقعی لیورپول دانست.
طرفداری- پس از پیروزی مقتدرانه لیورپول مقابل آرسنال ، ویرجیل فن دایک از حضور در آنفیلد و تیم لیورپول احساس رضایت کرد و حالا قرمزها با 9 امتیاز اختلاف در صدر جدول هستند.
به گزارش وب سایت رسمی باشگاه لیورپول ، قرمزها با هتریک فیرمینو و گل های محمد صلاح و مانه موفق شدند آرسنال را شکست دهند و به روند 20 بازی شکست ناپذیری خودشان ادامه دهند. بعد از اتمام بازی ویرجیل فن دایک گفت:
هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اگر ما همین سبک بازی را ارائه دهیم، هر اتفاقی ممکن می شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 8 ساعت پیش
سیمونه اینزاگی: داور اجازه نداد مقابل تورینو پیروز شویم؛ بازی به طور واضح خراب شد

سیمونه اینزاگی: داور اجازه نداد مقابل تورینو پیروز شویم؛ بازی به طور واضح خراب شد سرمربی لاتزیو به شدت از داوری بازی تیمش مقابل تورینو شاکی بود.
طرفداری - تساوی 1-1 دو تیم لاتزیو و تورینو در هفته نوزدهم سری آ ایتالیا با دو کارت قرمز و یک پنالتی مشکوک، پر از جنجال بود و هر دو تیم از داوری ناراضی بودند. سیمونه اینزاگی پس از بازی به رای اسپورت گفت:
ما نمایش فوق العاده ای داشتیم و رکورد تعداد موقعیت گلزنی را در این فصل شکستیم. آرماندو ایتزو دقیقا یک دقیقه بعد از کارت زردی که گرفت، باید به دلیل کارت زرد دوم از زمین اخراج می شد. بچه ها خیلی خوب بازی کردند و شایسته پیروزی بودند اما این بازی به طور واضح خراب شد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 8 ساعت پیش
گل آندره آ پتانیا به میلان (میلان 0-1 اسپال)

گل آندره آ پتانیا به میلان (میلان 0-1 اسپال) دانلود (3.3MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 9 ساعت پیش
گل سامو کاستیخو به اسپال (میلان 1-1 اسپال)

گل سامو کاستیخو به اسپال (میلان 1-1 اسپال) دانلود (4.3MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 9 ساعت پیش
نکته آماری؛ مسی بالاتر از رونالدو، برترین گلزن سال تقویمی 2018 فوتبال جهان لقب گرفت

نکته آماری؛ مسی بالاتر از رونالدو، برترین گلزن سال تقویمی 2018 فوتبال جهان لقب گرفت ستاره آرژانتینی بلوگرانا تنها بازیکنی بود که در سال 2018 از مرز 50 گل گذشت.
طرفداری- سال 2018 میلادی برای کریستیانو رونالدو همچون لیونل مسی به پایان رسید. رونالدو در آخرین بازی امسالِ خود با یوونتوس در پیروزی 2-1 مقابل سمپدوریا ، بریس کرد با این حال موفق نشد به رکورد گل های مسی در سال 2018 برسد.
به نقل از اوپتا ؛ لیونل مسی با 51 گل زده در مجموع بازی های باشگاهی و ملی سال 2018، برترین گلزن سطح حرفه ای فوتبال جهان لقب گرفت. کریستیانو رونالدو نیز با 49 گل، در رتبه دوم قرار گرفت. برای اولین بار از سال 2010 است که رونالدو نمی تواند از مرز +50 گل عبور کند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 9 ساعت پیش
خلاصه بازی ناپولی 3-2 بولونیا (سری آ فصل 2018/19)

خلاصه بازی ناپولی 3-2 بولونیا (سری آ فصل 2018/19) دانلود (50.6MB)
طرفداری - در چارچوب سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال ناپولی با هدایت کارلو آنچلوتی و بولونیا به مصاف هم رفتند و بازی با برتری شاگردان کارلتو با حساب 3 بر 2 به پایان رسید.
گلزنان: آرکادیوش میلیک (15) (51)، دریس مرتنز (88) برای ناپولی - فدریکو سانتاندر (37)، دنیلو (80) برای بولونیا ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 9 ساعت پیش
دی فرانچسکو: رم مشکلات کار با جوانان را پذیرفت و حالا می توانیم نتیجه اعتماد به پلگرینی، زانیولو، کلایورت و اوندر را ببینیم

دی فرانچسکو: رم مشکلات کار با جوانان را پذیرفت و حالا می توانیم نتیجه اعتماد به پلگرینی، زانیولو، کلایورت و اوندر را ببینیم جالوروسی این فصل مملو از استعدادهای ناب است که یکی پس از دیگری به کمک دی فرانچسکو شکوفا می شوند.
طرفداری- در هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، آ اس رم در زمین پارما به برتری 2-0 رسید تا در فاصله دو امتیازیِ لاتزیوی رده چهارمی قرار بگیرد.
پس از این دیدار، اوزه بیو دی فرانچسکو در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:
امروز از عملکرد تیم بسیار خوشم آمد؛ می دانم که تیم ما در نیمه اول کمی به دردسر افتاد چون آنها مهاجمان سریعی دارند. با این حال تنها موقعیت خطرناک پارما روی یک ضدحمله به دست آمد. در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم. در حال بازیابی شخصیت خود هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 9 ساعت پیش
گل صلاح به آرسنال (لیورپول 4-1 آرسنال)

گل صلاح به آرسنال (لیورپول 4-1 آرسنال) دانلود (6MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 10 ساعت پیش
فول مچ پارما - رم (سری آ - 2018/19)

فول مچ پارما - رم (سری آ - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل پارما-رم ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 10 ساعت پیش
پیش بازی کریستال پالاس- چلسی؛ روی هاجسون باز هم هوای غول کشی به سرش می زند؟

پیش بازی کریستال پالاس- چلسی؛ روی هاجسون باز هم هوای غول کشی به سرش می زند؟ کریستال پالاس و چلسی مقابل هم قرار خواهند گرفت. پس از باخت تاتنهام، شاگردان مائوریتزیو ساری فرصت این را دارند تا خود را به حریف لندنی نزدیک تر کنند.
طرفداری - دو تیم کریستال پالاس و چلسی از چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر می روند.
مشخصات بازی
تاریخ برگزاری: یکشنبه، 9 دی1397 (26 دسامبر 2018)
زمان برگزاری: 15:30 به وقت ایران
محل برگزاری: سلهرست پارک
تورنمنت: لیگ برتر انگلیس - هفته بیستم
داور: کریگ پاوسون
بررسی وضعیت دو تیم
کریستال پالاس، در سه بازی گذشته خود طعم شکست را نچشیده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 10 ساعت پیش
گل اینزلی نایلز به لیورپول (لیورپول 0-1 آرسنال)

گل اینزلی نایلز به لیورپول (لیورپول 0-1 آرسنال) دانلود (4.1MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 11 ساعت پیش
فول مچ یوونتوس - سمپدوریا (سری آ - 2018/19)

فول مچ یوونتوس - سمپدوریا (سری آ - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل یوونتوس-سمپدوریا ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 11 ساعت پیش
گواردیولا: آینده براهیم دیاز در دستان خودش است؛ آیا گواردیولا پیوستن براهیم دیاز به رئال مادرید را تایید کرد؟

گواردیولا: آینده براهیم دیاز در دستان خودش است؛ آیا گواردیولا پیوستن براهیم دیاز به رئال مادرید را تایید کرد؟ پپ گواردیولا آینده و تصمیم نهایی جدایی یا ماندن براهیم دیاز را به خودش سپرد تا پیوستنش به رئال مادرید را نه تکذیب کند و نه تایید.
طرفداری- پپ گواردیولا هنوز از ماندن یا خروج براهیم دیاز در نقل و انتقالات زمستانی مطمئن نیست و تصمیم گیری را به خود براهیم دیاز سپرد تا در رئال مادرید بپیوندد یا در منچسترسیتی بماند. این در حالی است که منابع محلی اسپانیایی تایید کردند که براهیم دیاز به رئال مادرید پیوسته است .
به نقل از SkySports ، براهیم دیاز بازیکن زیر 21 ساله های اسپانیا، در انتهای فصل قراردادش با منچسترسیتی به پایان می رسد و به شدت خواهان برگشت به اسپانیا و پیوستن به رئال مادرید می ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 11 ساعت پیش
دانلود؛ گل های برتر رئال مادرید در سال 2018

دانلود؛ گل های برتر رئال مادرید در سال 2018 دانلود (20.1MB)
طرفداری - باشگاه رئال مادرید گل های برتر این باشگاه در سال 2018 را منتشر کرد که کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما از جمله گلزنان این ویدیو هستند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 12 ساعت پیش
دانلود؛ پیش نمایش باشگاه آرسنال برای تقابل با لیورپول (لیگ برتر انگلیس-2018/19)

دانلود؛ پیش نمایش باشگاه آرسنال برای تقابل با لیورپول (لیگ برتر انگلیس-2018/19) دانلود (6.2MB)
طرفداری - صفحه رسمی باشگاه آرسنال به بهانه تقابل با لیورپول این ویدیو را منتشر کرده است. این دو تیم امشب از ساعت 21 در آنفیلد به مصاف هم خواهند رفت . ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 12 ساعت پیش
خلاصه بازی لاتزیو 1-1 تورینو (سری آ 2018/19)

خلاصه بازی لاتزیو 1-1 تورینو (سری آ 2018/19) دانلود (50MB)
طرفداری - در هفته نوزدهم رقابت های سری آ ایتالیا دو تیم لاتزیو و تورینو در ورزشگاه المپیکوی رم به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید .
آندره آ بلوتی برای تورینو و سرگی ساویچ برای لاتزیو گلزنی کردند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 12 ساعت پیش
کپا آریزابالاگا: جانشینی کورتوا را نمی توانم اسمش را فشار بگذارم؛ با تلاش خودم، می دانم به بازی در تیم ملی می رسم

کپا آریزابالاگا: جانشینی کورتوا را نمی توانم اسمش را فشار بگذارم؛ با تلاش خودم، می دانم به بازی در تیم ملی می رسم کپا آریزابالاگا گران قیمت ترین دروازه بان تاریخ، در خصوص مسائلی مختلف از جمله قیمت انتقالش، جانشینی کورتوا و بازی در تیم ملی صحبت کرد.
طرفداری- کپا آریزابالاگا دروازه بان چلسی می گوید روی رکورد گران قیمت ترین دروازه بان تاریخ که به نام او ثبت شده است متمرکز نیست.
به نقل از SkySports ، در تابستان 2018، لیورپول با جذب الیسون از رم رکورد گران قیمت ترین دروازه را ثبت کرده بود اما دو هفته بعد باشگاه چلسی با پرداخت بند فسخ قرارداد کپا آریزابالاگا ، این رکورد را افزایش داد و حالا او گران قیمت ترین دروازه بان تاریخ می باشد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 12 ساعت پیش
موعود بنیادی فر: داوران مانند بازیکنان هستند و اشتباه از سوی آن ها اجتناب ناپذیر است

موعود بنیادی فر: داوران مانند بازیکنان هستند و اشتباه از سوی آن ها اجتناب ناپذیر است داور لیگ برتر ایران می گوید باید به داوران حق داد.
طرفداری- موعود بنیادی فر، داور فوتبال ایران در حاشیه اردوی تیم ملی فوتبال درباره وضعیت داوری ایران اظهار داشت من می گویم که حتما در کار داوران ایراد و اشکالی هست اما باید به داوران حق داد، آنها هم مثل بازیکنان ممکن است مرتکب اشتباه شوند.
موعود بنیادی فر که در اردوی تیم ملی حاضر شده بود، در مورد مشکلات داوران در نیم فصل اول لیگ برتر گفت:
داوران حق مصاحبه ندارند، اما به هر حال من می گویم که حتما در کار داوران ایراد و اشکالی هست اما باید به داوران حق داد، آنها هم مثل بازیکنان ممکن است مرتکب اشتباه شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 12 ساعت پیش
علی پروین خطاب به پیشکسوتان پرسپولیس: علیه برانکو مصاحبه ای انجام ندهید

علی پروین خطاب به پیشکسوتان پرسپولیس: علیه برانکو مصاحبه ای انجام ندهید توصیه پیشکسوت محبوب پرسپولیس به دیگر پیشکسوتان!
طرفداری- در روزهای اخیر چند پیشکسوت پرسپولیس در مصاحبه های خود به برانکو ایوانکوویچ انتقادهایی مطرح کرده بودند. به همین دلیل علی پروین از سایر پیشکسوتان خواست که در این مقطع انتقادی را متوجه برانکو ایوانکوویج نسازند.
بعد از اینکه در چند روز گذشته یکی دو پیشکسوت پرسپولیس علیه برانکو صحبت هایی کرده بودند، علی پروین در پایان تمرین امروز پیشکسوتان از شاگردان سابق خود درخواست کرد که به هیچ عنوان علیه برانکو صحبتی نکنند.
به نقل از سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 12 ساعت پیش
ملاقات دوباره ایران و عراق در امارات؛ 22 سال پس از حسام ناجی و نیما نکیسا

ملاقات دوباره ایران و عراق در امارات؛ 22 سال پس از حسام ناجی و نیما نکیسا ایران و عراق در جام ملت های آسیا بار دیگر برابر هم قرار می گیرند. این یک رویارویی تکرار در ادوار جام ملت ها محسوب می شود اما دو تیم 22 سال پیش از هم گروهی در جام ملت های آسیا در امارات بار دیگر در خاک این کشور برابر هم به میدان خواهند رفت.
طرفداری - ایران در جام ملت های آسیا در سال 1996 اولین مسابقه خود را با عراق برگزار کرد. مسابقه ای که با توجه به حضور محمد مایلی کهن بر روی نیمکت تیم ملی و تغییر در ترکیب تیم از جمله ورود بازیکنان جوانی چون مهدی مهدوی کیا، سید علی موسوی و نیما نکیسا مسابقه ای پر التهاب برای ایران بود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 13 ساعت پیش
رونالدو: سیستم کمک داور ویدیویی را می پسندم؛ نیم فصل اول را عالی پشت سر گذاشتیم

رونالدو: سیستم کمک داور ویدیویی را می پسندم؛ نیم فصل اول را عالی پشت سر گذاشتیم کریستیانو رونالدو معتقد است باید از آسان شدن کار داور در بازی استقبال کرد.
طرفداری- کریستیانو رونالدو در جریان پیروزی یوونتوس برابر سمپدوریا، با دو گلی که به ثمر رساند، حالا با 14 گل زده، بهترین گلزن سری آ است. رونالدو پس از پیروزی جنجالی تیمش برابر سمپدوریا در صحبت با اسکای ایتالیا گفت:
سیستم کمک داور ویدیویی را می پسندم زیرا گرفتن برخی تصمیم ها برای داور سخت است و باید از هر چیزی که کار داور را آسان تر کند، استقبال کنیم. یوونتوس اکنون خوب کار می کند و نیم فصل اول را عالی پشت سر گذاشتیم اما باید به کار ادامه دهیم تا مطمئن شویم که می توانیم همین گونه در نیم فصل دوم نیز ادامه دهیم. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 13 ساعت پیش
تمرینات فولاد برای نیم فصل دوم لیگ آغاز شد

تمرینات فولاد برای نیم فصل دوم لیگ آغاز شد سرخپوشان خوزستان تمرینات خود را برای حضور در مرحله برگشت رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور آغاز کردند.
طرفداری - شاگردان افشین قطبی پس از استراحت دو هفته ای بعد از دیدار برابر تیم تراکتورسازی ، بار دیگر در مجموعه باشگاه فولاد خوزستان گردهم آمدند تا دور جدید تمرینات خود را برای حضوری مقتدرانه در مرحله بازگشت لیگ برتر هجدهم آغاز کنند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این جلسه تمرینی که از ساعت 15 و در هوای بسیار خوب و آفتابی اهواز آغاز شد، افشین قطبی پس از انجام یک گفتگوی صمیمانه با شاگردانش تمرین را استارت زد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 14 ساعت پیش
الگری: با 37 امتیاز دیگر قهرمان خواهیم شد؛ رونالدو بهترین بازیکن دنیا است

الگری: با 37 امتیاز دیگر قهرمان خواهیم شد؛ رونالدو بهترین بازیکن دنیا است سرمربی یوونتوس به تمجید از فوق ستاره خط حمله این تیم، کریستیانو رونالدو پرداخت و می گوید با 37 امتیاز دیگر می توانند قهرمانی را در سری آ مسجل کنند.
طرفداری - ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل سمپدوریا در گفتگو با اسکای اسپورت درباره 101 امتیازی که تیمش در سال 2018 کسب کرده صحبت کرد و می گوید معتقد است آن ها 37 امتیاز دیگر برای قهرمانی لازم دارند.
الگری گفت:
فکر می کنم 37 امتیاز دیگر برای قهرمانی نیاز داریم. مهم بود که سال را خوب به پایان برسانیم. موقعیت هایی مقابل سامپدوریا داشتیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 14 ساعت پیش
رسمی؛ ترکیب تاتنهام برای بازی با وولورهمپتون

رسمی؛ ترکیب تاتنهام برای بازی با وولورهمپتون تاتنهام میزبان وولورهمپتون خواهد بود.
طرفداری - دو تیم تاتنهام و وولورهمپتون در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می روند. ترکیب رسمی تاتنهام برای این بازی اعلام شد:
لوریس - تریپیر - آلدرویرلد - سانچز - دیویس - سیسوکو - وینکس - اریکسن - دله آلی - سون - کین ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 15 ساعت پیش
فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: انتقال باشگاه پدیده به شرکت شهر خودرو زمان بر است؛ نام پدیده تا پایان فصل تغییر نمی کند

فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: انتقال باشگاه پدیده به شرکت شهر خودرو زمان بر است؛ نام پدیده تا پایان فصل تغییر نمی کند مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص واگذاری باشگاه پدیده به بخش خصوصی و احتمال تغییر نام این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.
طرفداری - فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی د ر خصوص آخرین وضعیت باشگاه پدیده خراسان گفت :
انتقال باشگاه پدیده به شرکت شهر خودرو زمان بر است و به سادگی نیست؛ چراکه این شرکت باید یک هزینه هنگفت ر ا تقبل کند. از طرف د یگر شرکت پدیده مادر باید بر ا ی این انتقال موافقت خود ر ا اعلام کند. د ر این زمینه اقدامات خوبی از سوی استانداری خراسان رضوی انجام شد که جا د ارد از آنها قدردانی کنم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 15 ساعت پیش
یوونتوس 2-1 سمپدوریا؛ بهترین شروع تاریخ سری آ با بریس رونالدو به ثبت رسید

یوونتوس 2-1 سمپدوریا؛ بهترین شروع تاریخ سری آ با بریس رونالدو به ثبت رسید یوونتوس موفق شد سمپدوریا را با نتیجه 2-1 مغلوب کند و با کسب 53 امتیاز رکورد قبلی بهترین شروع تاریخ سری آ را که یوونتوسِ آنتونیو کونته ثبت کرده بود را جابجا کند.
طرفداری- یوونتوس در ادامه رقابت های سری آ، در استادیوم خانگی اش، میزبان سمپدوریا بود.
مشخصات بازی
هفته نوزدهم سری آ
استادیوم آلیانتس تورین
گلزنان: کریستیانو رونالدو (2 بار) برای یوونتوس / کوالیارلا برای سمپدوریا
ترکیب دو تیم
شرح بازی
یوونتوس که در فصل جاری رقابت های سری آ تنها مقابل دو تیم امتیاز از دست داده بود، به مصاف سمپدوریا رده پنجمی رفت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 15 ساعت پیش
بسکتبال NBA- خلاصه بازی های 8 دی 1397

بسکتبال NBA- خلاصه بازی های 8 دی 1397 مینسوتا تیمبرولوز - آتلانتا هاوکس
میامی هیت - کلیولند کاوالیرز
نیواورلینز پلیکانز - دالاس موریکس
فینیکس سانز - اوکلاهاما سیتی تاندر
لس آنجلس لیکرز - لس آنجلس کلیپرز
دنور ناگتس - سن آنتونیو اسپرز ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 325 روز و 16 ساعت پیش
بلاتکلیف همچون پیکان تهران؛ حسین فرکی بار دیگر به عنوان گزینه هدایت این تیم مطرح شد

بلاتکلیف همچون پیکان تهران؛ حسین فرکی بار دیگر به عنوان گزینه هدایت این تیم مطرح شد نکونام می رود و فرکی می آید؟
طرفداری - پس از اینکه حضور جواد نکونام در تیم فوتبال پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو و به دلیل عدم فسخ قرارداد این مربی با نساجی منتفی شد، مدیران این باشگاه به دنبال مذاکره با حسین فرکی و عقد قرارداد با این مربی هستند تا هر چه زودتر جانشین مجید جلالی را انتخاب کنند.
به گزارش تسنیم ، فرکی سابقه هدایت فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان را بر عهده دارد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 17 ساعت پیش
ژان کلی تودیبو تا حداکثر 10 روز دیگر تیم بعدی اش را انتخاب می کند

ژان کلی تودیبو تا حداکثر 10 روز دیگر تیم بعدی اش را انتخاب می کند تودیبو به کدام تیم می رود؟
طرفداری - ژان کلی تودیبو، مدافع مرکزی فرانسوی و 18 ساله تولوز فرانسه که مشتریان بنام زیادی دارد، به زودی تصمیمش را می گیرد.
تودیبو که به زودی 19 ساله می شود، به خاطر کیفیت بالایی که دارد و البته خریدش هزینه ای نخواهد داشت، مورد توجه بسیاری از بزرگان اروپا قرار دارد. از یوونتوس گرفته تا بارسلونا و رئال مادرید همگی مایل هستند واران جدید فوتبال فرانسه را که در پایان همین فصل بازیکن آزاد می شود، به خدمت بگیرند. تودیبو فصل را به عنوان بازیکنی فیکس در تولوز آغاز کرد اما این باشگاه وقتی دید او تصمیم به تمدید قراردادش ندارد، به نیمکت ذخیره ها تبعیدش کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 17 ساعت پیش
مهدی کیانی: هنوز طلبم را از تراکتورسازی دریافت نکرده ام؛ وقتی مهاجمی مثل کی روش استنلی داریم، چرا نباید از توپ های هوایی استفاده کنیم؟

مهدی کیانی: هنوز طلبم را از تراکتورسازی دریافت نکرده ام؛ وقتی مهاجمی مثل کی روش استنلی داریم، چرا نباید از توپ های هوایی استفاده کنیم؟ بازیکن سپاهان عنوان کرد از تراکتورسازی طلب دارد، اما دوست ندارد از این تیم شکایت کند.
طرفداری -مهدی کیانی، بازیکن سپاهان در مورد عملکرد سپاهان در نیم فصل اول لیگ که با قهرمانی این تیم به پایان رسید، گفت:
این خیلی خوب است که در نیم فصل اول باخت نداشتیم. واقعاً تیم ما فراز و نشیب کمی داشت. این مسئله اعتمادبه نفس بازیکنان را بالاتر می برد. ما در خارج از خانه و همچنین بازی های خانگی فقط دنبال برد هستیم. البته باید بیشتر امتیاز می گرفتیم، ولی گاهی مواقع اشتباهاتی داشتیم و البته مسائل داوری هم تأثیرگذار بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 17 ساعت پیش
مهدوی کیا: تمام و کمال از تیم ملی کشورم حمایت خواهم کرد

مهدوی کیا: تمام و کمال از تیم ملی کشورم حمایت خواهم کرد واکنش ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران به برخی از شایعات!
طرفداری - مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه های پرسپولیس و هامبورگ آلمان، در حساب توییتری خود در مورد برخی شایعات و صحبت هایی که به دروغ در فضای مجازی و در آستانه بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا به او نسبت داده اند، پاسخ داد.
مهدوی کیا در توییتی کوتاه گفته است:
مصاحبه های خیالی در جراید متأسفانه چیز جدیدی نیست. بنده نظراتم را مستقیمأ با مردم مطرح میکنم. هفته آینده در امارات خواهم بود و ضمن دیدن بازی افتتاحیه و ملاقات با مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 17 ساعت پیش
وسلی اسنایدر: آژاکس در بهترین زمان ممکن به رئال مادرید برخورد کرد؛ آنها وابستگی زیادی به رونالدو داشتند

وسلی اسنایدر: آژاکس در بهترین زمان ممکن به رئال مادرید برخورد کرد؛ آنها وابستگی زیادی به رونالدو داشتند رئال مادرید در قلبم جای دارد
از نگاه اسنایدر، اگر رئال مادرید به آژاکس باخت و حذف نشد، جای تعجبی ندارد.
طرفداری - وسلی اسنایدر، هافبک هلندی الغرافه قطر و ستاره سابق اینتر، آژاکس و رئال مادرید اخیرا در دوحه با نشریه مارکا مصاحبه ای داشته است. مناسبت این مصاحبه بیشتر به رویارویی دو تیم سابق اسنایدر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بوده است. اسنایدر به عنوان یکی از بهترین های تاریخ فوتبال هلند که اخیرا خداحافظی باشکوهی از تیم ملی کشورش داشت ، ظاهرا اعتقاد زیادی به آژاکس تن هاگ دارد. با هم صحبت های اسنایدر را می خوانیم:
از بازی آژاکس و رئال مادرید شروع کنیم... ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 18 ساعت پیش
رسمی؛ محمد نادری به پرسپولیس پیوست

رسمی؛ محمد نادری به پرسپولیس پیوست بازیکن تیم فوتبال کورتریک بلژیک به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
طرفداری - محمد نادری مدافع پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی که این فصل به تیم کورتریک بلژیک پیوسته بود بعد از ظهر امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس و دیدار با ایرج عرب سرپرست این باشگاه، قرارداد خود را با این تیم امضا کرد.
به گزارش فارس ، قرارداد نادری با پرسپولیس 6 ماهه و به صورت قرضی خواهد بود و این بازیکن با شروع دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس زیر نظر برانکو کار خود را آغاز خواهد کرد.
نادری 21 ساله در پست های دفاع چپ و دفاع وسط قابلیت بازی کردن دارد و تا پایان فصل در اختیار تیم پرسپولیس خواهد بود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 18 ساعت پیش
خاوی گراسیا: شایعات پیرامون عبدولایه دوکوره برای من عجیب نیست

خاوی گراسیا: شایعات پیرامون عبدولایه دوکوره برای من عجیب نیست هافبک فرانسوی واتفورد، شاید همانند ریچارلیسون جدایی را به ماندن ترجیح بدهد.
طرفداری - ابراز علاقه چندین باشگاه به جذب عبدولایه دوکوره، برای سرمربی واتفورد جای تعجب ندارد.
به گزارش BT Sport ، به تازگی برخی گزارش ها از علاقه پاری سن ژرمن به هافبک 25 ساله زنبورهای سرخ حکایت دارند و در همین حال گفته می شود مارکو سیلوا هم دوست دارد تا دوباره در اورتون با دوکوره همکاری کند. این بازیکن در طول تابستان هم به تیم هایی همچون لیورپول و تاتنهام لینک می شد، تا این که در نهایت قرارداد پنج ساله جدیدی را با واتفورد امضا کرد.
خاوی گراسیا در مورد دوکوره گفته است: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 19 ساعت پیش
منصور رشیدی: از خط خوردن دوباره سید حسین حسینی برای تیم ملی شوکه شدم؛ بیرانوند با فاصله بهترین دروازه بان ایران است

منصور رشیدی: از خط خوردن دوباره سید حسین حسینی برای تیم ملی شوکه شدم؛ بیرانوند با فاصله بهترین دروازه بان ایران است منصور رشیدی، دروازه بان سابق تیم ملی ایران در خصوص خط خوردن سیدحسین حسینی از تیم ملی و مسائل دیگر، صحبت هایی را بیان کرد.
طرفداری - آخرین قهرمانی تیم ملی کشورمان در جام ملتهای آسیا به سال 1354 و میزبانی ایران باز می گردد. تیم ملی ایران در آن دوره از مسابقات در حالی برای سومین بار پیاپی قهرمانی در آسیا را تجربه کرد که منصور رشیدی دروازه بان این تیم بود و توانست جام ملتها را بدون گل خورده به پایان برساند تا یک رکورد برای خود در این مسابقات ثبت کند.
شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که این آخرین قهرمانی تیم ایران در جام ملتهای آسیا باشد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 19 ساعت پیش
کریستال پالاس و برایتون به دنبال انتقال دومینیک سولانکه هستند؛ مهاجم لیورپول باید تا 48 ساعت آینده تصمیم گیری کند

کریستال پالاس و برایتون به دنبال انتقال دومینیک سولانکه هستند؛ مهاجم لیورپول باید تا 48 ساعت آینده تصمیم گیری کند فرصت بازی در لیورپول نصیب مهاجم جوان نشده است.
طرفداری - دومینیک سولانکه، مهاجم جوان باشگاه لیورپول در این فصل بازی های چندانی نکرده و حتی گاها در لیست 18 نفره تیمش نیز حضور نداشته است. همین موجب شده تا برخی تیم ها به انتقال قرضی وی علاقه مند شوند.
پل جویس از تایمز اعتقاد دارد که مهاجم جوان انگلیسی باید در خصوص آینده اش تا 48 ساعت آینده تصمیم گیری کند چرا که باشگاه های برایتون و کریستال پالاس به طور جدی خواهان انتقال او هستند.
باشگاه کریستال پالاس به دنبال انتقال قرضی وی در ژانویه برای یک نیم فصل تا پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس است ولی برایتون به دنبال جذب دائم اوست ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 21 ساعت پیش
محل جدید تمرینات باشگاه پرسپولیس توسط برانکو ایوانکوویچ انتخاب می شود

محل جدید تمرینات باشگاه پرسپولیس توسط برانکو ایوانکوویچ انتخاب می شود برانکو محل تمرین تیمش را انتخاب می کند.
طرفداری - محل تمرین جدید تیم پرسپولیس با انتخاب سرمربی این تیم مشخص و معرفی خواهد شد.
به گزارش فارس ، برخی از کارمندان باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر به بازی در زمین چمن های مختلفی در شهر تهران پرداختند تا یک زمین تمرین برای سرخ پوشان تهیه کنند. قرار است این محل تمرین تا زمان مرمت ورزشگاه شهید کاظمی میزبان تمرینات تیم پرسپولیس باشد اما نظر نهایی را در خصوص زمین تمرین جدید سرمربی تیم پرسپولیس اعلام خواهد کرد.
قرار است گزینه های انتخاب شده به برانکو ارائه شود تا سرمربی پرسپولیس یک محل تمرین را برای تیمش انتخاب و معرفی کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 21 ساعت پیش
حضور سر الکس فرگوسن در تمرینات منچستریونایتد پیش از بازی با بورنموث

حضور سر الکس فرگوسن در تمرینات منچستریونایتد پیش از بازی با بورنموث اسطوره منچستریونایتد بار دیگر به زمین تمرین باشگاه بر می گردد.
طرفداری - با دعوت اوله گونار سولسشر از رئیس سابقش، انتظار می رود سر الکس فرگوسن امروز در کمپ تمرینی منچستریونایتد حاضر شود.
به گزارش دیلی میل ، فرگوسن که ظاهرا در انتصاب اوله گونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت منچستریونایتد تا انتهای فصل جاری در کنار بازگشت دستیار سابقش مایک فیلان نقش داشته است، پیش از بازی روز یکشنبه مقابل بورنموث، سری به تمرینات منچستریونایتد خواهد زد. سولسشر که از شیفتگان سبک مربیگری فرگوسن است، پیش از در مصاحبه های مختلف از میل خود به ارائه فوتبال هجومی و اعتماد به آکادمی باشگاه منچستریونایتد سخن ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 21 ساعت پیش
نیل وارناک: پوچتینو باید بداند که شانس همکاری با منچستریونایتد همیشه در دسترس نخواهد بود

نیل وارناک: پوچتینو باید بداند که شانس همکاری با منچستریونایتد همیشه در دسترس نخواهد بود وارناک دوست ندارد تجربه تلخش همراه ناتس کانتی، برای سرمربی آرژانتینی تاتنهام هم تکرار شود.
طرفداری - نیل وارناک به مائوریسیو پوچتینو توصیه کرده است که در صورت دریافت پیشنهاد از منچستریونایتد، وفاداری خود به اسپرز را فراموش کند.
اسکای گزارش می دهد: از پوچتینو به عنوان اصلی ترین گزینه برای جانشینی دائم ژوزه مورینیو در منچستریونایتد یاد می شود. او تیمش را به رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر رسانده و با یونایتد رده ششمی، 13 امتیاز اختلاف ایجاد کرده است. در آستانه بازی کاردیف-تاتنهام، سرمربی کاردیف به پوچتینو توصیه کرده است که هر فرصتی را غنیمت بشمارد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 325 روز و 22 ساعت پیش
پیش بازی میلان-اسپال؛ پایان عصر کرگدن در جمع شیاطین یا بردی التیام بخش برای روسونری؟

پیش بازی میلان-اسپال؛ پایان عصر کرگدن در جمع شیاطین یا بردی التیام بخش برای روسونری؟ در پایان این دیدار، احتمالا ثبت هر نتیجه ای به جز برد میلان، به معنی پایان کار گتوزو در این تیم خواهد بود.
طرفداری- در یکی از بازی های هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، اسپال میهمان میلان است:
مشخصات بازی شنبه؛ 8 دی ماه 1397 - 29 دسامبر 2018 ساعت 23:00 به وقت ایران سری آ ایتالیا - هفته نوزدهم داور: روزاریو آبیتزیو ورزشگاه سن سیروی میلان
ترکیب احتمالی دو تیم
استرینیچ، کالدارا، بیلیا، بوناونتورا، بورینی، برتولاچی و سوسو در تیم میلان مصدوم هستند.
یوهان ژورو مهمترین مصدوم اسپال است. وضعیت مانوئل لاتزاری برای حضور در ترکیب اصلی اسپال مشخص نیست.
نکات آماری بازی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 5 ساعت پیش
پیش بازی پارما-آ اس رم؛ جالوروسی به دنبال فتح انیو تاردینی برای بازگشت به کورس سهمیه لیگ قهرمانان اروپا

پیش بازی پارما-آ اس رم؛ جالوروسی به دنبال فتح انیو تاردینی برای بازگشت به کورس سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گرگ ها که مقابل ساسولو امیدوارکننده ظاهر شدند، می خواهند با کسب سه امتیاز بازی با پارما، کاملا بحران سخت اخیر را به دست فراموشی بسپارند و پایانی خوشی را در سال 2018 رقم بزنند.
طرفداری- در یکی از بازی های هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، آ اس رم میهمان ساسولو است:
مشخصات بازی شنبه؛ 8 دی ماه 1397 - 29 دسامبر 2018 ساعت 17:30 به وقت ایران سری آ ایتالیا - هفته نوزدهم داور: جانلوکا مانیانلو ورزشگاه انیو تاردینی
ترکیب احتمالی دو تیم
دنیله ده روسی، آنته چوریچ و داویده سانتون مهم ترین مصدومان رم هستند.
در تیم پارما، امانوئله کالایو محروم و آلبرتو گراسی مصدوم هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 5 ساعت پیش
دی فرانچسکو: در ورزشگاه های ایتالیا، تماشاگران بیشتر به دنبال توهین به حریف هستند تا تشویق تیم خود؛ دیدار با پارما دشوار خواهد بود

دی فرانچسکو: در ورزشگاه های ایتالیا، تماشاگران بیشتر به دنبال توهین به حریف هستند تا تشویق تیم خود؛ دیدار با پارما دشوار خواهد بود سرمربی جالوروسی نیز از وضعیت تماشاگران در استادیوم های ایتالیا گلایه دارد.
طرفداری- در هفته نوزدهم سری آ، آ اس رم میهمان پارما است. اوزه بیو دی فرانچسکو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.
به نقل از Football-Italia ؛ دی فرانچسکو گفت:
در مورد اتفاقات بازی اینتر-ناپولی کاملا با آنچلوتی موافق هستم. اینها پرسش هایی است (رفتارهای نژادپرستی) که به جوابی مشخص و قاطع در موردش نیاز داریم. به استادیوم هایی می رویم که طرفداران در آن بیشتر به دنبال توهین و تحقیر تیم حریف هستند تا تشویق تیم خودی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 6 ساعت پیش
فوری؛ چلسی با کریستین پولیشیچ به توافق شخصی رسید

فوری؛ چلسی با کریستین پولیشیچ به توافق شخصی رسید وینگر جوان دورتموند احتمالا فوتبالش را در لیگ جزیره و باشگاه چلسی دنبال خواهد کرد.
طرفداری - کریستین پولیشیچ، وینگر 20 ساله و آمریکایی باشگاه دورتموند می خواهد این تیم را به مقصد چلسی ترک کند. به گزارش نشریه بیلد ، پولیشیچ که مورد توجه بسیاری از تیم های انگلیسی از جمله لیورپول، منچستریونایتد و آرسنال بود و همچنین نامش در لیست بایرن مونیخ هم دیده می شود، با چلسی به توافق شخصی رسیده است.
بعد از توافق شخصی با بازیکن، چلسی قصد داشت که پولیشیچ را در ژانویه به لندن بیاورد اما دورتموند مخالف است و انتقال را به تابستان موکول کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 6 ساعت پیش
مونچی: مسئولان اینتر احمق نیستند اما چاره ای جز واگذاری زانیولو نداشتند؛ با استعدادهای زیادی کار کرده ام اما اصلا انتظار نداشتم زانیولو اینقدر با کیفیت باشد

مونچی: مسئولان اینتر احمق نیستند اما چاره ای جز واگذاری زانیولو نداشتند؛ با استعدادهای زیادی کار کرده ام اما اصلا انتظار نداشتم زانیولو اینقدر با کیفیت باشد عملکرد هافبک 19 ساله، حتی تعجب مونچی که سابقه زیادی در کار کردن با جوانان دارد را هم برانگیخته است.
طرفداری- با گذشت زمان، ابهامات در مورد تفکرات مونچی درحال برطرف شدن است. پس از انتقال راجا ناینگولان به اینتر، نیکولو زانیولو درخشش خیره کننده ای در پایتخت ایتالیا داشته است. عملکرد او حتی تعجب مونچی را هم به دنبال داشته است. مدیر اسپانیایی جالوروسی از هواداران این تیم خواست به او زمان بدهند تا آینده را طبق تجربه و تفکرات خود برای رم بسازد.
مونچی در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 6 ساعت پیش
مسوت اوزیل و جیمز میلنر به دلیل مصدومیت دیدار لیورپول-آرسنال را از دست دادند

مسوت اوزیل و جیمز میلنر به دلیل مصدومیت دیدار لیورپول-آرسنال را از دست دادند خط هافبک هر دو مهره ای ارزشمند را برای دیدار حساس آنفیلد در اختیار نخواهد داشت.
طرفداری- در هفته بیستم لیگ برتر، در دیدار حساس و سرنوشت ساز لیورپول میزبان آرسنال است. ابتدا تایید شد که جیمز میلنر به دلیل مشکلات عضلاتی قادر به همراهی لیورپول نیست و اکنون غیبت مسوت اوزیل به دلیل آسیب دیدگی زانو نیز قطعی شده است.
به نقل از BBC Sport ؛ جیمز میلنر نمی تواند لیورپول را در جدال با تیم اونای امری همراهی کند اما برای دیدار حساس هفته آینده با سیتی در دسترس کلوپ خواهد بود. مسوت اوزیل نیز به دلیل مصدومیت زانو قادر به همراهی آرسنال نیست و در مورد مدت زمان دوری او از میادین نیز تردیدهایی وجود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 7 ساعت پیش
پلگرینی: می خواهم روزی بازوبند کاپیتانی رم را بر بازو ببندم و مسئولیت این کار را با کمال میل قبول می کنم

پلگرینی: می خواهم روزی بازوبند کاپیتانی رم را بر بازو ببندم و مسئولیت این کار را با کمال میل قبول می کنم هافبک متولد رمِ جالوروسی، تایید کرد برنامه ای برای ترک پایتخت ایتالیا ندارد و در دراز مدت به کاپیتانی در این تیم فکر می کند.
طرفداری- لورنتزو پلگرینی که پس از مدتی مصدومیت، دوباره به ترکیب آ اس رم برای دیدار با پارما اضافه شده است، تایید کرد در آرزوی بستن بازوبند کاپیتان جالوروسی به سر می برد.
پلگرینی در مصاحبه ای با DAZN گفت:
از گفتن این موضوع به پسربچه های رمی خسته نمی شوم؛ بازی کردن در این پیراهن به شما حس مسئولیت پذیری و غرور می بخشد. وقتی با پیراهن رم به میدان می روید، انگار نماینده فامیل خود هستید. مثل این است که بزرگ شده اید تا با این پیراهن بازی کنید ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 7 ساعت پیش
پیش بازی یوونتوس-سمپدوریا؛ بیانکونری می خواهد سال را با پیروزی به پایان ببرد

پیش بازی یوونتوس-سمپدوریا؛ بیانکونری می خواهد سال را با پیروزی به پایان ببرد نبرد تاکتیکی میان آل پاچینو و ماسیمیلیانو الگری
فابیو کوالیارلا و کریستیانو رونالدو، بهترین مهاجمان این فصل سری آ فردا مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. کدام یک فردا خواهد توانست تعیین کننده باشد؟
طرفداری - در هفته نوزدهم سری آ، یوونتوس پذیرای سمپدوریا خواهد بود. نگاهی داریم به آمار و اطلاعات مربوط به این دیدار:
تاریخ زمان مکان داور
شنبه، 8 دی 1397 15:00 به وقت تهران استادیوم آلیانز، تورین پائولو والری
بررسی وضعیت دو تیم
یوونتوس پس از کسب چندین پیروزی متوالی و داشتن 16 برد در 17 هفته ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 7 ساعت پیش
کرار جاسم با تیم النجف عراق به توافق اولیه رسید

کرار جاسم با تیم النجف عراق به توافق اولیه رسید هافبک عراقی نفت آبادان در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.
طرفداری -کرار جاسم، هافبک عراقی تیم صنعت نفت آبادان در اولین جلسه تمرینی این تیم پس از تعطیلات حاضر نشد تا شایعات جدایی اش جدی تر شود.
ابتدا شایعاتی در خصوص مذاکره وی با باشگاه سپاهان شنیده می شد که زردپوشان اصفهانی این موضوع را تکذیب کردند. اما ظاهرا کرار در حال مذاکره با تیم های عراقی است و ممکن است به کشور خود بازگردد.
به گزارش سایت عراق اسپورت، کرار جاسم، هافبک صنعت نفت آبادان در نشست امشب با مسئولان تیم النجف، برای پیوستن به این تیم عراقی به توافق اولیه رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 7 ساعت پیش
تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر انگلستان از نگاه بلیچر ریپورت (فصل 2018/19)

تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر انگلستان از نگاه بلیچر ریپورت (فصل 2018/19) مطابق انتظار لیورپول و سیتی بیشترین نماینده را دارند.
طرفداری- لیگ برتر انگلستان در فصل 2018/19 به نیمه راه خود رسید و لیورپول مقتدرانه قهرمان نیم فصل لقب گرفت. حالا هدف کلوپ و شاگردانش حفظ صدرنشینی در نیم فصل دوم و قهرمانی در سطح اول فوتبال انگلستان با فرمت لیگ برتر برای اولین بار است.
با پایان هفته نوزدهم لیگ جزیره، تیم منتخب نیم فصل این لیگ از سوی منابع مختلف اعلام شده است. در این راستا، بلیچر ریپورت، تیم منتخب خود را به شرح زیر مشخص کرده است: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 7 ساعت پیش
گیشه طرفداری؛ 8 دی؛ همه برای ایران، همه فدای ایران!

گیشه طرفداری؛ 8 دی؛ همه برای ایران، همه فدای ایران! در این مطلب به مرور روزنامه های ورزشی صبح کشور پرداخته ایم. با ما همراه باشید.
طرفداری - خبرهای نقل و انتقالاتی و خبرهای تیم ملی ایران مهم ترین سوژه روزنامه های ورزشی بوده اند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی؛ 7 دی

ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی؛ 7 دی با هم به مرور فعالیت ورزشکاران ایرانی در شبکه های اجتماعی پرداخته ایم. با ما همراه باشید
طرفداری - به مرور فعالیت ورزشکاران در 7 دی پرداخته ایم.
محمد نوری
محمود فکری نوشت:
بفرمایید قلیه میگو بوشهری
قدوس و عابدزاده در تمرین تیم ملی
خاطره بازی عادل کلاه کج
سپاهانی ها
کاپیتان رحمتی
شهاب زاهدی تولد رفیقش را تبریک گفت
آندو تیموریان
بهادر عبدی
سیدجلال حسینی و دخترش
آرش افشین در کنار مهندس مبعلی ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
هواداران اینتر از همراهی تیم خود در بازی هفته نوزدهم مقابل امپولی در توسکانی محروم شدند

هواداران اینتر از همراهی تیم خود در بازی هفته نوزدهم مقابل امپولی در توسکانی محروم شدند نراتزوری علاوه بر بازی های خانگی، احتمالا مدتی در بازی های خارج از خانه نیز نمی تواند از حمایت هوادارانش برخوردار باشد.
طرفداری- پس از اتفاقات بازی اینتر-ناپولی و بازتاب گسترده رفتارهای نژادپرستانه هواداران نسبت به کالیدو کولیبالی، اینتر محکوم به انجام دو بازی خانگی بدون تماشاگر شد. این تیم بدون تماشاگرانش از بنونتو و ساسولو پذیرایی می کند ضمن اینکه در بازی سوم خانگی مقابل بولونیا نیز جایگاه کوروا نورد بسته خواهد بود.
به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا ؛ پس از جلسه مسئولان برگزاری دیدار امپولی مقابل اینتر در توسکانی، تصمیم بر این شد که هواداران نراتزوری اجازه همراهی تیمشان را ندارند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
مالدینی: فعال کردن بند خرید هیگواین و باکایوکو به کسب سهمیه لیگ قهرمانان بستگی دارد؛ گتوزو می داند که انتظار بیشتری از او داریم

مالدینی: فعال کردن بند خرید هیگواین و باکایوکو به کسب سهمیه لیگ قهرمانان بستگی دارد؛ گتوزو می داند که انتظار بیشتری از او داریم آینده روسونری به صعود این تیم به لیگ قهرمانان اروپا بستگی دارد.
طرفداری- میلان درحال سپری کردن هفته های سختی است و این تیم پس از کسب چند نتیجه ناامیدکننده، در فاصله 3 امتیازی از لاتزیو و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است. پائولو مالدینی تایید کرد به کسب سهمیه خوشبین است اما درصورت عدم راهیابی میلان به لیگ قهرمانان اروپای سال آینده، فعال کردن بند خرید بازیکنانی چون باکایوکو و هیگواین مشکل خواهد بود.
به نقل از Football-Italia ، مالدینی در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت:
متقاعد شده ایم که می توانیم به رتبه چهارم برسیم و فصل را با کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به پایان ببریم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
یوسف العربی، بازیکن الدحیل: ایران، قهرمان جام ملت های آسیا خواهد شد

یوسف العربی، بازیکن الدحیل: ایران، قهرمان جام ملت های آسیا خواهد شد بازیکن مراکشی تیم الدحیل قطر معتقد است که ایران در جام ملت های آسیا قهرمان می شود.
طرفداری - در شبکه الکاس قطر، هر شب مهمانان ویژه برنامه جام ملت های آسیا ، قهرمان رقابت ها را پیش بینی می کنند که یوسف العربی، مهاجم مطرح تیم الدحیل قطر، قهرمانی ایران در آسیا را پیش بینی کرد.
یوسف العربی در خصوص تیم ملی ایران گفت:
تیم ملی ایران قهرمانی جام ملت های آسیا خواهد شد. ایران تیم منظمی است که در جام جهانی بازی های خوبی را به نمایش گذاشت. همچنین این تیم بازیکنان خوبی دارد که برخی از آن ها را در تیم های عربی دیده ایم که می درخشند. تیم ملی ایران در تورنمنت ها همیشه نام بزرگی بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
گفتگوی کارلوس کی روش با کانال الکاس: هدفم قهرمانی ایران در آسیا است (زیرنویس فارسی) (1)

گفتگوی کارلوس کی روش با کانال الکاس: هدفم قهرمانی ایران در آسیا است (زیرنویس فارسی) (1) دانلود (8.8MB)
طرفداری - سرمربی تیم ملی ایران، کارلوس کی روش در گفتگویی با کانال قطری الکاس شرکت کرده و درباره مسائل مختلف در آستانه جام ملت های آسیا به صحبت پرداخته است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
فررو: در صورت پیروزی سمپدوریا مقابل یوونتوس، موهای خود را شبیه ناینگولان کوتاه می کنم

فررو: در صورت پیروزی سمپدوریا مقابل یوونتوس، موهای خود را شبیه ناینگولان کوتاه می کنم رئیس شوخ طبع سمپدوریا، با اظهارات اخیر خود باعث شد همه به غیر از طرفداران بانوی پیر، منتظر پیروزی سمپدوریا در شهر تورین باشند.
طرفداری- در هفته نوزدهم سری آ، سمپدوریا میهمان یوونتوس است. تیم جامپائولو در فرم خوبی به سر می برد و اخیرا به کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا اضافه شده است. ماسیمو فررو تایید کرد در صورت غلبه بر یوونتوس، مدل موی خود را شبیه راجا ناینگولان خواهد کرد.
فررو در مصاحبه ای با Rai Radio Uno ، گفت:
موهای بلندی دارم؛ همیشه به این شکل بوده ام اما اگر موفق به شکست یوونتوس شویم، همه آنها را می تراشم. شاید مدل مویم را شبیه ناینگولان دربیاورم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 8 ساعت پیش
چالهان اوعلو: از حضور در میلان خوشحال هستم؛ رابطه ام با گتوزو همیشه خوب بوده است

چالهان اوعلو: از حضور در میلان خوشحال هستم؛ رابطه ام با گتوزو همیشه خوب بوده است هافبک ترک تبار روسونری به شایعات خروجش از این تیم واکنش نشان داد.
طرفداری- اخیرا شایعاتی مبنی بر نارضایتی هاکان چالهان اوعلو از حضور در میلان و انتقال حتمالی او به لایپزیش آلمان شنیده شد اما او تاکید کرد از حضور در پیراهن روسونری خوشحال است.
چالهان اوعلو در مصاحبه ای با DAZN گفت:
در میلان خوشحال هستم؛ از کار کردن با گتوزو و کادر فنی اش راضی هستم و احساس می کنم در خانه خود به سر می برم. رابطه ام حتی زمانیکه گتوزو از دستم عصبانی می شود، با او همیشه خوب بوده است. با این موضوع کنار آمده ام و مشکلی از این بابت ندارم. گتوزو سرمربی خوبی است و روحیه جنگندگی و برنده شدن دارد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 9 ساعت پیش
پیش بازی امپولی-اینتر؛ هشدار: خطر بی انگیزگی!

پیش بازی امپولی-اینتر؛ هشدار: خطر بی انگیزگی! فاصله معنادار تا صدر و رده پنجم برای اینتر زیاد است و این می تواند برای آنها ایجاد بی انگیزگی کند. شاگردان اسپالتی برای کم کردن فاصله با ناپولی باید سال 2018 را با پیروزی تمام کنند. آمار آنها مقابل امپولی در بازی های رو در رو بسیار خوب بوده است.
طرفداری - از هفته نوزدهم رقابت های سری آ ایتالیا، فردا، شنبه از ساعت 17:30 اینتر میهمان امپولی خواهد بود.
جزئیات بازی
اخبار دو تیم
با وجود آنکه کرونیچ در این دیدار غائب است، باز هم انتظار می رود میها زاچ روی نیمکت باشد. جووانی دی لورنتزو هم محروم است و لوکا آنتونلی جانشین او در پست دفاع راست خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 9 ساعت پیش
عکس گروهی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام ملت های آسیا

عکس گروهی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام ملت های آسیا بازیکنان تیم ملی آماده حضور در جام ملت های آسیا می شوند.
طرفداری - تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم جام ملت های 2019 آسیا با تیم های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.
این رقابت های در حالی چند روز دیگر آغاز می شود و ایران در اولین دیدار خود به مصاف یمن می رود که لیست نهایی تیم ملی چند روز پیش از سوی کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد.
بازیکنان تیم ملی زیر نظر کادرفنی برای حضور در مسابقات آماده می شوند و این روز ها جو خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است. بازیکنان امشب در کنار یکدیگر عکس دسته جمعی گرفتند تا اتحاد خود را در آستانه جام ملت های آسیا نشان دهند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 9 ساعت پیش
لیست بازیکنان آ اس رم برای دیدار با پارما؛ بازگشت لورنتزو پلگرینی و تداوم غیبت ده روسی

لیست بازیکنان آ اس رم برای دیدار با پارما؛ بازگشت لورنتزو پلگرینی و تداوم غیبت ده روسی لیست مصدومان جالوروسی، کوتاه تر از همیشه است!
طرفداری- در هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، آ اس رم میهمان پارما است. اکثر مصدومان رم در هفته های اخیر همچون ژکو، الشعراوی، پاستوره و پروتی به مرز آمادگی رسیده اند و اکنون نام لورنتزو پلگرینی نیز در لیست جالوروسی دیده می شود. همچون هفته های اخیر، دنیله ده روسی مهم ترین مصدوم رم است. آسیب دیدگی او وارد سومین ماه خود شد. همچنین چوریچ و سانتون به مشکلات عضلانی، قادر به همراهی گرگ ها در این دیدار نیستند. به نقل از توئیتر رسمی باشگاه رم ، لیست بازیکنان این تیم برای دیدار با پارما به شرح زیر است: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 9 ساعت پیش
سون هیونگ مین: فوتبال بهترین شغل دنیا است و من خوش شانس ترین و خوشحال ترین فرد دنیا هستم

سون هیونگ مین: فوتبال بهترین شغل دنیا است و من خوش شانس ترین و خوشحال ترین فرد دنیا هستم مهاجم 26 ساله تاتنهام بابت پوشیدن پیراهن سفید اسپرز، به خودش افتخار می کند.
طرفداری - به گفته سون هیونگ مین، تاتنهام شایسته این است تا در فصل جاری یک جام قهرمانی را بالای سر ببرد و بازیکنان تیم هم به چنین چیزی ایمان دارند.
اسکای گزارش می دهد: هری کین به تازگی گفته است که سون خوشحال ترین بازیکن اسپرز است. با توجه به فرم درخشان این بازیکن کره ای در بازی های اخیر (10 گل طی 10 بازی آخر)، این گفته درست به نظر می رسد. سون امیدوار است تا پس از سال ها تلاش مجموعه تاتنهام، شاهد موفقیت این باشگاه باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 9 ساعت پیش
لیست تیم ملی عراق برای جام ملت های آسیا اعلام شد؛ حضور بشار رسن و طارق همام

لیست تیم ملی عراق برای جام ملت های آسیا اعلام شد؛ حضور بشار رسن و طارق همام لیست نهایی تیم ملی فوتبال عراق، همگروهی ایران در جام ملت های فوتبال آسیا اعلام شد.
طرفداری - تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم جام ملت های 2019 آسیا با تیم های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.
لیست بازیکنان تیم ملی عراق حریف ایران در جام ملت های آسیا از سوی سرمربی این تیم اعلام شد که نام بشار رسن، بازیکن پرسپولیس و طارق همام، بازیکن استقلال در این لیست دیده می شود و باید به مصاف ایران بروند.
دیدار تیم های ملی ایران و عراق، روز چهارشنبه 26 دی برگزار خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 10 ساعت پیش
شطرنج قهرمانی جهان-روسیه؛ سارا خادم الشریعه، نایب قهرمان شد

شطرنج قهرمانی جهان-روسیه؛ سارا خادم الشریعه، نایب قهرمان شد سارا خادم الشریعه عنوان باارزش نایب قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.
طرفداری - روز سوم (پایانی) مسابقات قهرمانی سریع جهان در سن پترزبورگ روسیه ابرگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.
احسان قائم مقامی، پرهام مقصودلو، علیرضا فیروزجا و سارا خادم الشریعه نمایندگان شطرنج ایران بودند که امروز در دورهای یازدهم تا پانزدهم در بخش مردان و دورهای نهم تا دوازدهم در بخش بانوان به رقابت با حریفان خود پرداختند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، در بخش بانوان سارا خادم الشریعه با کسب 9 امتیاز از 12 امتیاز ممکن دست به کار بزرگی زد و عنوان دوم جهان را از آن خود کرد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 10 ساعت پیش
10 لحظه خنده دار فوتبال جهان در سال 2018؛ از ناکامی میلاد محمدی در پرتاب اوت تا تحقیر بن عطیه توسط 2 مدل!

10 لحظه خنده دار فوتبال جهان در سال 2018؛ از ناکامی میلاد محمدی در پرتاب اوت تا تحقیر بن عطیه توسط 2 مدل! جرارد پیکه 0-1 آیینه بغل اتوبوس!
طرفداری- سال 2018 آخرین روزهای خود را می گذراند و ماه دسامبر در حال پایان است. فوتبال جهان در این سال شاهد رویداد مهمی چون جام جهانی روسیه بود و لحظات تلخ و شیرینی در این سال رقم خورد. سایت مدیوم انگلیس 10 لحظه خنده دار این سال را معرفی کرده است.
به نقل از medium ، چه سال پراتفاقی را فوتبال به خود دید. از جام جهانی 2018 روسیه تا سومین قهرمانی متوالی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا! سال 2018 یک سال فوتبالی باورنکردنی بود. 10 لحظه خنده دار فوتبالی در این سال را با یکدیگر مرور می کنیم:
10- تلاش نافرجام مهدی بن عطیه برای دست دادن! ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 10 ساعت پیش
نظرسنجی؛ شما انتخاب کننده بهترین فوتبالیست سال 2018 باشید!

نظرسنجی؛ شما انتخاب کننده بهترین فوتبالیست سال 2018 باشید! در آخرین روزهای سال میلادی، تصمیم گرفتیم تا یک نظرسنجی در خصوص بهترین بازیکن سال 2018 راه اندازی کنیم.
طرفداری - سال 2018 هم با همه خاطرات فوتبالی تلخ و شیرین خود به پایان نزدیک می شود. اما چه کسی شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن سال بود؟
در سال 2018 جایزه توپ طلا و همچنین فوتبالیست سال فیفا به لوکا مودریچ رسید، وب سایت فور فور تو جایزه بهترین بازیکن سال را به لیونل مسی اهدا کرد و... اما این بار حق رأی با شماست. ما با انتخاب پانزده گزینه (که در اکثر نظرسنجی های بهترین بازیکن سال جزو نفرات اصلی بودند) به دنبال شناختن بهترین بازیکن جهان در سال 2018 هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 10 ساعت پیش
خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا: ابراهیمی، چشمی و نوراللهی، کمربند محکم خط میانی تیم کی روش

خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا: ابراهیمی، چشمی و نوراللهی، کمربند محکم خط میانی تیم کی روش در یادداشت هایی در طرفداری قصد داریم تا با نفرات اصلی تیم ملی و هم چنین پیش بینی ترکیب احتمالی این تیم، تا پیش از شروع مسابقات جام ملت های آسیای 2019 امارات ، بیشتر آشنا شویم.
طرفداری - تا قبل از مصدومیت بد موقع سعید عزت اللهی ، او در کنار امید ابراهیمی گزینه اصلی حضور در ترکیب اصلی جام ملت های آسیا بود. با اعلام خبر مصدومیت سعید و هم چنین انتشار لیست 23 نفره بازیکنان تیم ملی، کی روش یکی از مهم ترین بازیکنان خود را در تورنمنت امارات 2019 به همراه نخواهد داشت.
در دیدارهای تدارکاتی و اردوهای پیشین، بازیکنانی چون سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، علی کریمی، روزبه چشمی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 11 ساعت پیش
رده بندی برترین باشگاه های آسیا در سال 2018؛ صدرنشینی کره ای ها و عدم حضور تیم های ایرانی در جمع 10 تیم برتر!

رده بندی برترین باشگاه های آسیا در سال 2018؛ صدرنشینی کره ای ها و عدم حضور تیم های ایرانی در جمع 10 تیم برتر! شرقی های آسیا در صدر بهترین ها!
طرفداری- یکی از آخرین رده بندی های باشگاه های جهان توسط سایت Club World Ranking اعلام شده است و تیم اولسان هیوندای کره جنوبی در صدر جدول تیم های آسیایی قرار دارد.
سایت معتبر Club World Ranking جدیدترین رده بندی باشگاه های جهان را اعلام کرد و تیم اولسان هیوندای کره جنوبی با کسب 6452 امتیاز در صدر تیم های آسیایی قرار گرفت. از ایران تیم پرسپولیس در رده چهاردهم آسیا و اول ایران قرار دارد.
رتبه آسیا نام تیم رتبه جهانی امتیاز
1 اولسان هیوندای کره جنوبی 48 6452
2 سوون سامسونگ کره جنوبی 54 6313
3 کاشیما آنتلرز ژاپن 56 6191 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 12 ساعت پیش
لیگ برتر هندبال بانوان؛ شکست تلخ ذوب آهن در خانه برابر چمران لارستان

لیگ برتر هندبال بانوان؛ شکست تلخ ذوب آهن در خانه برابر چمران لارستان هفته نهم لیگ برتر هندبال بانوان با شکست تلخ ذوب آهن در خانه برابر تیم رده دومی شهید چمران لارستان همراه بود. ذوب آهن که امید زیادی برای متوقف کردن تیم پرستاره شهید چمران لارستان داشت با نمایشی دور از انتظار در حد و اندازه خود نشان نداد و پس از پیروزی متزلزل هفته گذشته، این بار دست خالی میدان را ترک کرد.
طرفداری - لیگ برتر هندبال بانوان امروز هفته نهم خود را سپری کرد و تیم های صدرنشین تاسیسات دریایی تهران و شهید چمران لارستان حریفان خود را شکست دادند و تلاش ذوب آهن برای متوقف کردن چمران لارستان ناکام ماند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 12 ساعت پیش
لیگ تکواندوی بانوان؛ ادامه رقابت بر سر قهرمانی بین لوازم خانگی کن و بنیاد گیلان

لیگ تکواندوی بانوان؛ ادامه رقابت بر سر قهرمانی بین لوازم خانگی کن و بنیاد گیلان لیگ تکواندوی بانوان به پایان هفته دوازدهم خود رسید و رقابت دو تیم قدرتمند لیگ شامل لوازم خانگی کن و بنیاد گیلان بر سر کسب عنوان قهرمانی همچنان ادامه دارد. لوازم خانگی کن که تیمی پرستاره تر و پرهزینه تر است در صدر قرار دارد اما بنیاد گیلان این تیم را آزار می دهد.
طرفداری - در پایان دیدارهای هفته یازدهم و دوازدهم لیگ تکواندوی بانوان موسوم به جام کوثر تیم لوازم خانگی کن موفق شد با 2 پیروزی دیگر جایگاه خود را در صدر حفظ کند البته بنیاد گیلان، تیم تعقیب کننده کن نیز هر دو بازی خود را برد تا همچنان به دنبال رسیدن به صدر باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 12 ساعت پیش
صدرنشینی جوانه صفادشت و مرداس قم در سوپر لیگ کاراته بانوان

صدرنشینی جوانه صفادشت و مرداس قم در سوپر لیگ کاراته بانوان تیم های شهرداری جوانه صفادشت و مرداس قم در سوپر لیگ کاراته بانوان در صدر جدول گروه های دوگانه قرار گرفتند. جوانه صفادشت در هفته دوم سوپر لیگ با 3 پیروزی متوالی در صدر جدول گروه یک قرار گرفت و مرداس نیز در گروه دوم برابر پیام و هیئت کاراته گیلان به برتری رسید.
طرفداری - هفته دوم سوپر لیگ کاراته بانوان امروز در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تیم های حاضر در سوپر لیگ در گروه های یک و دو این مسابقات روی تاتامی رفتند که در نهایت تغییری در صدرنشینان هفته نخست رخ نداد و جوانه صفادشت و مرداس صدرنشین باقی ماندند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 12 ساعت پیش
رسمی؛ یاپ استام، هدایت زوله هلند را بر عهده گرفت

رسمی؛ یاپ استام، هدایت زوله هلند را بر عهده گرفت مدافع سابق منچستریونایتد این بار باید ناجی زوله شود و مانع از سقوط آن ها به دسته پایین تر شود.
طرفداری - باشگاه زوله از امضای قراردادی 18 ماهه با یاپ استام خبر داد.
سرمربی سابق ردینگ پس از جدایی جان فن شیپ در تیم جدیدش روی کار می آید. زوله باشگاهی است که استام به عنوان بازیکن، فوتبال حرفه ای خود را در آن آغاز کرده است. استام پس از این انتصاب گفته است:
زوله باشگاهی است که در قلب من جا دارد و بازگشت به اینجا حس خوبی دارد. طی سالیان اخیر، باشگاه را دنبال کرده ام و دیدن روند پیشرفت آن، جالب بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 12 ساعت پیش
پیش بازی لیورپول-آرسنال؛ آتش بازی سال نو در آنفیلد (به همراه نظرسنجی)

پیش بازی لیورپول-آرسنال؛ آتش بازی سال نو در آنفیلد (به همراه نظرسنجی) قرمزها قبل از جنگی تمام عیار مقابل منچسترسیتی، باید از سد آرسنال خطرناک امری بگذرند.
طرفداری - شاگردان یورگن کلوپ در آِغاز نیم فصل دوم لیگ برتر، باید از تیم رده پنجمی آرسنال میزبانی کنند.
مشخصات بازی روز و تاریخ برگزاری : شنبه 29 دسامبر 2018 | 8 دی 1397 ساعت : 21:00 تورنمنت : لیگ برتر انگلیس | هفته بیستم ورزشگاه : آنفیلد ترکیب احتمالی و شرایط دو تیم
لیورپول به انگیزه مضاعفی برای این بازی نیاز ندارد. پس از دو شکست منچسترسیتی مقابل کریستال پالاس و لسترسیتی، حالا صدرنشین لیگ برتر با اختلافی شش امتیازی نسبت به تاتنهام صدرنشین است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 13 ساعت پیش
اسپالتی: اگر محرومیت هواداران به پایان توهین ها کمک می کند، با کمال میل آن را می پذیریم؛ ناینگولان در دسترس است

اسپالتی: اگر محرومیت هواداران به پایان توهین ها کمک می کند، با کمال میل آن را می پذیریم؛ ناینگولان در دسترس است سرمربی اینتر بدون اما و اگر، نژادپرستی را محکوم می کند.
طرفداری - در آستانه دیدار اینتر مقابل امپولی در چارچوب رقابت های سری آ ایتالیا، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری حاضر شد. در دیدار اینتر مقابل ناپولی، هواداران نراتزوری به کالیدو کولیبالی توهین نژادپرستانه کردند و این مساله با حواشی زیادی از جمله محرومیت هواداران اینتر همراه بود. اسپالتی در این مورد گفت:
من بدون اما و اگر چنین چیزی را محکوم می کنم. وقت آن رسیده تا به کسانی که شعارهای نژادپرستانه می دهد، بگوییم کافی است. سوت زدن برای مربی طی 90 دقیقه کافی است. در مجموع باید گفت نفرت در فوتبال کافی است. این مساله کلیدی است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 13 ساعت پیش
دانلود؛ لحظات فان باشگاه بارسلونا در سال 2018

دانلود؛ لحظات فان باشگاه بارسلونا در سال 2018 دانلود (7.8MB)
طرفداری - باشگاه بارسلونا کلیپی از لحظات فان این باشگاه در سال 2018 را منتشر کرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 13 ساعت پیش
امری: در پاری سن ژرمن، تردیدهایی برای جذب محمد صلاح از رم داشتیم؛ او حالا یکی از 5 بازیکن برتر جهان است

امری: در پاری سن ژرمن، تردیدهایی برای جذب محمد صلاح از رم داشتیم؛ او حالا یکی از 5 بازیکن برتر جهان است اونای امری می گوید شانس این را داشته تا محمد صلاح را به پاری سن ژرمن بیاورد.
طرفداری - اونای امری عنوان کرد می توانسته محمد صلاح را از رم به پاری سن ژرمن بیاورد اما شک داشته که او می تواند در یک باشگاه بزرگ، کارایی داشته باشد یا خیر. محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول در فصل جاری 15 گل را برای قرمزها به ثمر رسانده است. در فصل گذشته، او با 45 گل، عملکردی خیره کننده داشت.
به گزارش دیلی میل ، محمد صلاح در تابستان 2017 با مبلغ 34 میلیون پوند از رم به لیورپول پیوست. در زمانی که اونای امری هدایت پی اس جی را بر عهده داشت، محمد صلاح در رادار این باشگاه فرانسوی بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 13 ساعت پیش
روزبه چشمی: پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داریم؛ عجیب است که برخی بخواهند تیم ملی نتیجه نگیرد

روزبه چشمی: پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داریم؛ عجیب است که برخی بخواهند تیم ملی نتیجه نگیرد مدافع تیم ملی فوتبال، می گوید عجیب است که برخی بخواهند تیم ملی نتیجه نگیرد و متأسفانه این اتفاقات فقط در کشور ما رخ می دهد که همه فقط انتقاد می کنند.
طرفداری - روزبه چشمی مدافع تیم ملی فوتبال، در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت:
به خبرنگاران خسته نباشید می گویم. تمرینات خوبی داشتیم. بازی دوستانه مقابل فلسطین برگزار کردیم. تمرینات را به خوبی دنبال می کنیم تا در آخرین بازی دوستانه به مصاف قطر برویم.
به نقل از فارس ، وی در پاسخ به این سؤال که کارلوس کی روش اعلام کرد سه هفته همه تحمل کنند و مصاحبه ای علیه تیم ملی انجام ندهند اما با این وجود همچنان شاهدیم برخی مصاحبه ها ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 14 ساعت پیش
فاضلی، مدیر برنامه های قوچان نژاد: مبلغی به پرسپولیس پیشنهاد ندادیم؛ مسئولان پرسپولیس مبلغی پیشنهاد دادند و ما آن را رد کردیم

فاضلی، مدیر برنامه های قوچان نژاد: مبلغی به پرسپولیس پیشنهاد ندادیم؛ مسئولان پرسپولیس مبلغی پیشنهاد دادند و ما آن را رد کردیم مدیر برنامه های قوچان نژاد خبر داد که پیشنهاد پرسپولیس نتوانسته قوچان نژاد را برای پیوستن به این تیم راضی کند.
طرفداری - محمود فاضلی، مدیر برنامه های قوچان نژاد می گوید که مبلغی به پرسپولیس پیشنهاد نداده اند و این پرسپولیس بوده است که مبلغ پیشنهادی خود را اعلام کرده است.
به نقل از فارس ، فاضلی، د ر خصو ص این که ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کر د ه مبلغ پیشنهاد ی رضا قوچان نژاد مبلغ بالایی بوده، گفت:
ما هیچ مبلغی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد ندادیم.
وی ادامه داد:
من آ خرین بار هفته قبل با ایرج عرب صحبت کردم و ما هیچ مبلغی د ر این رابطه پیشنهاد ندادیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 14 ساعت پیش
احمد نوراللهی: می خواهم جواب اعتماد کی روش را بدهم؛ شماره 6 که بر تن بزرگانی مثل کریم باقری بوده است را بر تن خواهم کرد

احمد نوراللهی: می خواهم جواب اعتماد کی روش را بدهم؛ شماره 6 که بر تن بزرگانی مثل کریم باقری بوده است را بر تن خواهم کرد هافبک تیم ملی فوتبال ایران می گوید می خواهد عملکرد خوبی در جام ملت های آسیا از خود نشان دهد.
طرفداری - احمد نوراللهی، هافبک پرسپولیس می گوید که می خواهد جواب اعتماد کارلوس کی روش را بدهد.
به نقل از فارس ، احمد نورالهی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت:
تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم. تمرینات تاکتیکی برای هماهنگی تیم انجام می شود. این هفته یک بازی با قطر داریم که امیدوارم بازی خوبی باشد و به هماهنگی بیشتری برسیم.
وی در مورد اینکه بعد از مدت ها دوباره به تیم ملی دعوت شده، گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 15 ساعت پیش
دانلود؛ واکنش های برتر دنیای فوتبال در هفته گذشته (28 دسامبر 2018)

دانلود؛ واکنش های برتر دنیای فوتبال در هفته گذشته (28 دسامبر 2018) دانلود (9.8MB)
طرفداری - نگاهی داریم به واکنش های برتر دنیای فوتبال در هفته گذشته. داوید دخیا،سمیر هندانوویچ،تیبو کورتوا و یان اوبلاک از جمله چهره های سرشناس این ویدیو هستند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 15 ساعت پیش
گیشه خارجی؛ جمعه، 28 دسامبر 2018: ام باپه و نیمار زیر نظر رئال مادرید

گیشه خارجی؛ جمعه، 28 دسامبر 2018: ام باپه و نیمار زیر نظر رئال مادرید محکوم کردن نژادپرستی در فوتبال از سوی روزنامه های ایتالیایی اصلی ترین تیتر روزنامه های امروز ورزشی اروپا است.
طرفداری- به مرور صفحات نخست روزنامه های ورزشی مشهور اروپا می پردازیم:
گاتزتا دلو اسپورت
فوتبال خشونت و نژادپرستی
دو بازی خانگی بعدی اینتر بدون تماشاگر خواهد بود
کولیبالی به خاطر کارت قرمز و توهین به داور دو جلسه محروم شد
کوریره دلو اسپورت
بیایید خودمان را نجات دهیم
ده لیخت و ترینکائو؛ تمرکز بانوی پیر روی جوانان
توتو اسپورت
همه ما با کولیبالی هستیم
یووه و رمزی بله گفت
تورینو و اقدام برای لاتزاری ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 17 ساعت پیش
اتحاد ملی بازیکنان تیم ملی در کمپ اسپایر با سورپرایز کی روش

اتحاد ملی بازیکنان تیم ملی در کمپ اسپایر با سورپرایز کی روش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از اینکه کی روش سورپزایز جالب توجهی برای آنها در نظر گرفته ابراز خوشحالی کردند.
طرفداری - کارلوس کی روش از مدت ها پیش برنامه ای برای سورپزایز کردن بازیکنان تیم ملی در نظر گرفته و در اردوی قطر با قراردادن عکس کودکی بازیکنان تیم ملی و عکس فعلی آنها در اتاق بازیکنان و قراردادن این تصاویر روی تحت بازیکنان همه آنها را تحت تاثیر قرار داد. این اقدام 2 شب پیش و بعد از اینکه بازیکنان شام را صرف کردند صورت گرفت و هنگامی که آنها به اتاق هایشان مراجعه کردند با تصاویر کودکی و فعلی خود که در کنار آنها نوشته ای هم چاپ شده مواجه شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 17 ساعت پیش
مارکا: فابرگاس برای پیوستن به یک تیم اروپایی، در حال فسخ قرارداد خود با چلسی است

مارکا: فابرگاس برای پیوستن به یک تیم اروپایی، در حال فسخ قرارداد خود با چلسی است دوران سسک فابرگاس در چلسی به سر رسیده است.
طرفداری - فابرگاس نمی خواهد بیش از این روی نیمکت بنشیند و با توجه به اتمام قراردادش در تابستان، سعی دارد زودتر از موعد مقرر، آبی های لندن را ترک کند.
به گزارش مارکا ، سسک فابرگاس مراحل پایانی فسخ قرارداد خود را با چلسی سپری می کند. او سعی دارد با این باشگاه انگلیسی وداع کند و حتی انتظار می رود طی ساعات آتی ، این خبر رسمی شود. طبق گفته های یک منبع نزدیک به ایجنت فابرگاس، این بازیکن اسپانیایی خود را آماده حضور در یک تیم اروپایی با پروژه ای جدید می کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 17 ساعت پیش
فوتبالیست های متولد امروز؛ 28 دسامبر

فوتبالیست های متولد امروز؛ 28 دسامبر طرفداری- امروز جمعه 7 دی 1397 برابر با 28 دسامبر 2018 است.
خالد بول اهروز (37)
مارکوس آلونسو (28)
تانگوی اندومبله (22) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 326 روز و 18 ساعت پیش
گوندوزی: آرسنال از دوران کودکی همیشه در قلبم بود؛ باور دارم می توانیم مقابل لیورپول پیروز شویم

گوندوزی: آرسنال از دوران کودکی همیشه در قلبم بود؛ باور دارم می توانیم مقابل لیورپول پیروز شویم هافبک جوان معتقد است که خود را به خوبی با تیم جدیدش وفق داده است.
طرفداری - متئو گوندوزی، هافبک باشگاه آرسنال در خصوص علاقه خود از کودکی به باشگاهش و همچنین وفق دادن خود با لیگ برتر انگلستان به گفتگو پرداخت.
به نقل از اسکای اسپورتس ، هافبک جوان در این خصوص بیان کرد:
همیشه می خواستم در آرسنال بازی کنم. از وقتی در فرانسه بودم، این باشگاه همیشه در قلبم بود و یکی از تیم های مورد علاقه ام بود. بازی های آرسنال را زیاد تماشا می کردم زیرا بازیکنان فرانسوی زیادی در ترکیبشان داشتند. بسیار جوان بودم که تیری آنری و پاتریک ویرا بازی می کردند و مرتبا ویدیوهای آنها را می دیدم و آنها به ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 20 ساعت پیش
پیش بینی هکتور کوپر از 4 تیم نیمه نهایی جام ملت های آسیا؛ ایران، عربستان، کره جنوبی و امارات!

پیش بینی هکتور کوپر از 4 تیم نیمه نهایی جام ملت های آسیا؛ ایران، عربستان، کره جنوبی و امارات! سرمربی ازبکستان تیمش را در نیمه نهایی آسیا نمی بیند.
طرفداری - مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات 15 دی ماه با دیدار تیم های ملی امارات و بحرین کلید می خورد.
به گزارش فارس ، در راستا هکتور کوپر، سرمربی سرشناس ازبکستان پیش بینی کرده است که تیم های ایران، عربستان، امارات و کره جنوبی به نیمه نهایی مسابقات جام ملت های آسیا 2019 می رسند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 20 ساعت پیش
رئال مادرید و منچسترسیتی بر سر انتقال براهیم دیاز به توافق رسیدند

رئال مادرید و منچسترسیتی بر سر انتقال براهیم دیاز به توافق رسیدند براهیم دیاز هفه آینده در سانتیاگو برنابئو معارفه می شود.
طرفداری- براهیم دیاز پدیده 19 ساله آکادمی منچسترسیتی، قرار است این تیم را ترک کند و به رئال مادرید بپیوندد.
به نقل از مارکا ، براهیم دیاز با این انتقال به دو هدف بزرگ می رسد: اول اینکه او می تواند با خانواده اش دوباره به اسپانیا برگردد و دوم اینکه بعد از 5 سال که او از مالاگا به منچسترسیتی پیوسته بود، حالا می تواند در کهکشانی ها بازی کند. این انتقال قرار است با قراردادی 15 میلیونی و 6 ساله به ثبت برسد. در متن قرارداد این بازیکن آمده که دیاز در ترکیب تیم اول رئال مادرید قرار بگیرد و سالیانه 3 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 21 ساعت پیش
ادن هازارد: آینده ام در چلسی؟ در پایان فصل خواهیم دید چه رخ خواهد داد

ادن هازارد: آینده ام در چلسی؟ در پایان فصل خواهیم دید چه رخ خواهد داد ستاره بلژیکی آبی پوشان چندین بار به حضور در رئال مادرید مرتبط شده است.
طرفداری - ادن هازارد، ستاره باشگاه چلسی اذعان کرد که در پایان فصل در خصوص آینده خود تصمیم گیری خواهد کرد.
قرارداد وینگر بلژیکی با چلسی تا سال 2020 اعتبار دارد و بارها صحبت انتقال وی به رئال مادرید مطرح شده و این در حالی است که خود بازیکن نیز نسبت به این انتقال بی میل نیست .
به نقل از FFT ، وقتی از هازارد در خصوص آِینده اش و همچنین انتقال احتمالی در نقل و انتقالات ژانویه سوال شد، وی در پاسخ گفت:
من فقط روی کارم درون زمین تمرکز کردهام. خواهیم دید در پایان فصل چه رخ خواهد داد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 326 روز و 22 ساعت پیش
هیوستون راکتس 127-113 بوستون سلتیکس؛ نمایشی در قامت یک مدعی!

هیوستون راکتس 127-113 بوستون سلتیکس؛ نمایشی در قامت یک مدعی! با آمادگی این روزهای جیمز هاردن، حریفان در تویوتا سنتر، چاره ای جز شکست خوردن ندارند!
45 امتیاز از جیمز هاردن برای آسان کردن مسیر پیروزی!
طرفداری - از سری رقابت های بسکتبالnba، تیم های هیوستون راکتس و بوستون سلتیکس در ورزشگاه تویوتا سنتر شهر تگزاس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه127-113 به سود راکتس به پایان رسید.
هیوستون کوارتر نخست را بسیار بهتر آغاز کرد. جادوی جیمز هاردن که در کوارتر نخست، سبب شد تا هیسوتون از نیمه های کوارتر از حریف خود پیش بیفتد. نمایش دل نشین کایری اروینگ و موریس هم در این کوارتر بی فایده بود و هیوستون با بازیگردانی سوپر استار و ستاره خود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 1 ساعت پیش
دانلود؛ گل به خودی عجیب دروازه بان آسکولی مقابل پالرمو در سری بی ایتالیا!

دانلود؛ گل به خودی عجیب دروازه بان آسکولی مقابل پالرمو در سری بی ایتالیا! دانلود (1.9MB)
طرفداری - از سری رقابت های سری بی ایتالیا، در دیدار آسکولی و پالرمو، دروازه بان آسکولی به این شکل عجیب دروازه تیم خود را گشود.! ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 6 ساعت پیش
ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 27 دسامبر 2018

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 27 دسامبر 2018 فعالیت های روز گذشته ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی را مرور می کنیم.
کریسمس آسنسیو با برادرش
دنی آلوز!
ایکاردی در حمایت از کولیبالی بر علیه نژادپرستی نوشت:
اتفاقات دیروز سن سیرو ناامیدکننده بود. بیایید به نژادپرستی نه بگوییم
بالوتلی در این رابطه نوشت:
نه به نژادپرستی
میچی باتشوایی:
کولیبالی، سیاه و پرافتخار
پرینس بواتنگ نوشت:
من، تو، ما همه کولیبالی هستیم. نه به نژادپرستی
خاویر زانتی هم نوشت:
از سال 1908 و تاسیس این باشگاه، اینتر همیشه مخالف نژادپرستی و رفتار خشونت آمیز و توهین آمیز بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 6 ساعت پیش
فوتبال 120- بخش دوم آیتم فان (97/10/06)

فوتبال 120- بخش دوم آیتم فان (97/10/06) دانلود (30.6MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 7 ساعت پیش
ماجد الخلیفی، رئیس تحریریه استاد الدوحه قطر: ایران با شکست کره جنوبی، قهرمان جام ملت های آسیا می شود

ماجد الخلیفی، رئیس تحریریه استاد الدوحه قطر: ایران با شکست کره جنوبی، قهرمان جام ملت های آسیا می شود یکی از کارشناسان برجسته فوتبال قطر معتقد است ایران قهرمان آسیا می شود.
طرفداری- در شبکه الکاس قطر، هر شب مهمانان ویژه برنامه جام ملت های آسیا، قهرمان رقابت ها را پیش بینی می کنند که رئیس تحریریه یکی از نشریات مهم قطر، قهرمانی ایران در آسیا را پیش بینی کرد.
ماجد الخلیفی، مسئول نشریه استاد الدوحه در خصوص پیش بینی قهرمان جام ملت های آسیا گفت:
من فکر می کنم ایران و کره جنوبی به فینال صعود خواهند کرد. قهرمان؟ ایران. پیش بینی من این است که ایران قهرمان خواهد شد.
وی در خصوص علت پیش بینی خود می گوید: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 8 ساعت پیش
نیمه دوم، کتاب روی کین (2)؛ علاقه به کریستیانو رونالدو و فن نیستلروی در سایه اختلاف با پاتریک ویرا

نیمه دوم، کتاب روی کین (2)؛ علاقه به کریستیانو رونالدو و فن نیستلروی در سایه اختلاف با پاتریک ویرا پنجشنبه ها در طرفداری بخوانید
درست در بازگشت از مصدومیت رباط صلیبی خودم، در تور پیش فصل آسیایی سال 1998 با پیتر درگیر شدم. فکر کنم در هنگ کنگ بودیم و پای مشروبات الکی هم در میان بود. شبی من و نیکی بات بیرون رفته بودیم و بعد پای میز پذیرش هتل، با پیتر درگیر شدیم. حوالی دو صبح بود. مقداری فحش و ناسزا نثار هم کردیم. برای یکسری کار شخصی به اتاق نیکی رفتم، یک ساندویچ خوردم و بعد از این که از اتاق خارج شدم، دیدم پیتر در آنجا منتظر من است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: حوادث انتشار : 327 روز و 8 ساعت پیش
رئال بتیس برای جایگزینی جونیور فیرپو، مارک کوکوریا و خوان میراندا از بارسلونا را زیر نظر دارد

رئال بتیس برای جایگزینی جونیور فیرپو، مارک کوکوریا و خوان میراندا از بارسلونا را زیر نظر دارد رئال مادرید بند آزادسازی جونیور را فعال کند، شاید بارسا یکی از دو مدافع چپ آینده دارش را از دست بدهد!
طرفداری - رئال بتیس برای پر کردن جای خالی احتمالی جونیور فیرپو، خوان میراندا و مارک کوکوریا از بارسلونا را مدنظر دارد.
جونیور فیرپو یکی از پدیده های امسال لالیگا بوده که کیکه ستین توانسته خیلی خوب از او در پست فول بک سمت چپ بازی بگیرد. فیرپو مقابل بارسلونا عملکرد بسیار خوبی داشت و ظاهرا چشم رئال مادرید را گرفته است. کهکشانی ها که خودشان را برای دوران پسا-مارسلو آماده می کنند، به گفته as ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 8 ساعت پیش
رسمی؛ روبینیو به باشگاه باشاک شهیر ترکیه پیوست

رسمی؛ روبینیو به باشگاه باشاک شهیر ترکیه پیوست باشاک شهیر می خواهد به هر قیمتی شده قهرمان سوپرلیگ ترکیه شود.
طرفداری - باشاک شهیر ترکیه یک ترانسفر مهم انجام داد.
به گزارش وب سایت رسمی باشاک شهیر، این باشگاه روبینیو، مهاجم برزیلی سیواس سپور را به خدمت گرفت. در بیانیه کوتاهی که با امضای گوکسل گوموشداع، رئیس باشگاه منتشر شده می خوانیم:
باشگاه ما، برای ترانسفر رابسون دسوزا (روبینیو) با باشگاه سیواس سپور به توافق رسیده است. امیدوارم این انتقال برای هر دو باشگاه سبب خیر باشد.
این بازیکن 34ساله در فصل جاری سوپرلیگ ترکیه، 16بازی انجام داده و 8گل به ثمر رسانده است. باشاک شهیر در حال حاضر تیم صدرنشین لیگ است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 9 ساعت پیش
آشنایی با ورزشگاه های جام ملت های آسیا 2019 امارات (6)؛ ورزشگاه محمد بن زاید، هیجانی فوق العاده در کنار برج های دوقلو!

آشنایی با ورزشگاه های جام ملت های آسیا 2019 امارات (6)؛ ورزشگاه محمد بن زاید، هیجانی فوق العاده در کنار برج های دوقلو! تجربه هوایی مطبوع با سیستم خنک کننده مدرن ورزشگاه محمد بن زاید!
طرفداری- با نزدیک شدن به رقابت های جام ملت های آسیا رفته رفته توجهات به سمت امارات معطوف شده است. کشوری که به نظر می رسد با توجه به امکانات رفاهی مدرن خود یکی از شیک ترین میزبانی ها را داشته باشد. در قالب چند مطلب سعی بر این خواهیم داشت که ورزشگاه های میزبان رقابت های جام ملت های آسیا را معرفی کنیم.
ورزشگاه محمد بن زاید یک استادیوم چند منظوره در شهر دوبی کشور امارات متحده عربی است. این ورزشگاه بیشتر برای ورزش های فوتبال و کریکت مورد استفاده قرار می گیرد و محل انجام بازی های تیم الجزیره امارات است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 9 ساعت پیش
مقایسه نفرات لیست تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2019 با جام جهانی 2018؛ امارات با چهار تغییر نسبت به روسیه!

مقایسه نفرات لیست تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2019 با جام جهانی 2018؛ امارات با چهار تغییر نسبت به روسیه! تیم ملی ایران نسبت به 6 ماه پیش با 4 تغییر روبرو شده است.
طرفداری - تیم ملی ایران تا حدود یک هفته دیگر باید در جام ملت های آسیا به سراغ رقبای خود برود. ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا با تیم های یمن، عراق و ویتنام همگروه است.
در این مطلب می خواهیم لیست تیم ملی ایران برای جام ملت های آسیا 2019 را با لیست تیم ملی برای جام جهانی 2018 روسیه مقایسه کنیم و بازیکن هایی را که خط خورده اند یا جدید اضافه شده اند را در این مطلب بررسی کنیم.
جام جهانی 2018 روسیه جام ملت های 2019 امارات
علیرضا بیرانوند علیرضا بیرانوند
امیر عابدزاده امیر عابدزاده ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 9 ساعت پیش
مارکا: به جز بارسلونا، رئال مادرید هم به جذب ژان کلی تودیبو علاقه مند است

مارکا: به جز بارسلونا، رئال مادرید هم به جذب ژان کلی تودیبو علاقه مند است شاهد یک ال کلاسیکو بر سر جذب تودیبو خواهیم بود و البته یوونتوس هم هست.
طرفداری - به نظر می رسد بسیاری از بزرگان اروپا خواهان به خدمت گرفتن ژان کلی تودیبو، مدافع میانی فرانسوی باشگاه تولوز هستند.
تودیبو به اعتقاد بسیاری آینده درخشانی دارد و از او به عنوان واران جدید یاد می شود. مدافعی راست پا، تکنیکی، تنومند با قدرت تکل زنی خوب و قوی در بازی هوایی. عملکرد او برای بازیکنی که چند روز دیگر وارد 19 سالگی می شود، فراتر از انتظارات بوده است. کیفیت بالا در کنار رایگان بودن جذب تودیبو باعث شده تقریبا نیمی از بهترین باشگاه های اروپایی برای خرید او به صف شوند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 10 ساعت پیش
خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا: رقابت رامین و وریا؛ انتخاب کی روش کدام بازیکن است؟

خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا: رقابت رامین و وریا؛ انتخاب کی روش کدام بازیکن است؟ در یادداشت هایی در طرفداری قصد داریم تا با نفرات اصلی تیم ملی و هم چنین پیش بینی ترکیب احتمالی این تیم، تا پیش از شروع مسابقات جام ملت های آسیای 2019 امارات ، بیشتر آشنا شویم.
طرفداری - با خط خوردن صادق محرمی از لیست تیم ملی ، حال در سمت راست خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران، شاهد یک رقابت جذاب بین رامین رضاییان و وریا غفوری خواهیم بود.
اگر ملاک اصلی کارلوس کی روش را بازی کردن در دیدارهای دوستانه، اردوها و هم چنین تورنمنت های قبلی در نظر بگیریم، شانس مدافع جدید باشگاه الشحانیه قطر یعنی رامین رضاییان بیشتر خواهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 10 ساعت پیش
جواد نکونام بعد از جدایی از نساجی مازندران: از شما هواداران خداحافظی نمی کنم چون بر خواهم گشت و شما را خواهم دید

جواد نکونام بعد از جدایی از نساجی مازندران: از شما هواداران خداحافظی نمی کنم چون بر خواهم گشت و شما را خواهم دید جواد نکونام پس از جدایی از نساجی و حضور در پیکان تهران نامه ای خطاب به هواداران قائمشهری نوشت.
طرفداری - جواد نکونام امروز رسما به عنوان سرمربی پیکان انتخاب شد. سرمربی سابق نساجی مازندران بعد از جدایی از این تیم، نامه ای احساسی برای هواداران این باشگاه منتشر کرد.
در متن نامه جواد نکونام خطاب به هواداران نساجی آمده است:
سلام به هواداران نساجی کبیر
روز اول که وارد ورزشگاه وطنی شدم و شما عاشقان را دیدم مو به تنم سیخ شد و آنجا معنی و مفهوم عشق به تیم را فهمیدم. شما عاشقان نساجی هستید. 9 بازی با امید و انگیزه وارد زمین شدیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 10 ساعت پیش
گیل مارین، مدیرعامل اتلتیکو مادرید: لوکاس هرناندز می خواهد به بایرن مونیخ برود؟ تابستان با هم حرف می زنیم!

گیل مارین، مدیرعامل اتلتیکو مادرید: لوکاس هرناندز می خواهد به بایرن مونیخ برود؟ تابستان با هم حرف می زنیم! لوکاس به احتمال فراوان در این زمستان جایی نمی رود.
طرفداری - گیل مارین، یکی از سهامداران و مدیرعامل اتلتیکو مادرید احتمال جدایی لوکاس هرناندز از این تیم در ژانویه را رد کرد.
هرناندز 22 ساله که بازیکنی ملی پوش به شمار می رود، اخیرا پیشنهادی بسیار خوب از بایرن مونیخ دریافت کرده که دستمزد دریافتی اش را چند برابر می کند. لوکاس که حالا فکر می کند اتلتی به اندازه ای که باید برای او - به لحاظ مالی - ارزش قائل نیست، تصمیمش را گرفته و می خواهد راهی غول باواریایی شود. با این حال انتقالی که به نظر می رسید صد در صد در همین ژانویه رخ می دهد احتمالا تا تابستان به تاخیر بیفتد و دلیل آن هم احترام ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 10 ساعت پیش
پیرلو: رمزی می تواند بازیکن بسیار خوبی برای یوونتوس باشد

پیرلو: رمزی می تواند بازیکن بسیار خوبی برای یوونتوس باشد هافبک سابق تیم ملی ایتالیا امیدوار است تا شاهد حضور رمزی در بیانکونری باشد.
طرفداری - آندره آ پیرلو با علاقه ظاهری یوونتوس برای جذب آرون رمزی به عنوان بازیکن آزاد ابراز موافقت کرده است.
به گزارش FFT ، یوونتوس که در تابستان گذشته پس از اتمام قرارداد امره جان با لیورپول، این بازیکن را به تورین کشاند، حالا برای هافبک ولزی آرسنال که آخرین ماه های حضورش در امارات را تجربه می کند، نقشه کشیده است. پیرلو در این خصوص به اسکای ایتالیا گفته است:
رمزی خرید بسیار خوبی خواهد بود. یوونتوس برای یک قرارداد عالی دیگر آماده می شود. او بازیکنی قوی است و می تواند خیلی خوب کار کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 10 ساعت پیش
امتناع اتحادیه فوتبال انگلیس از محرومیت صلاح؛ ستاره لیورپول مقابل آرسنال و منچسترسیتی بازی می کند

امتناع اتحادیه فوتبال انگلیس از محرومیت صلاح؛ ستاره لیورپول مقابل آرسنال و منچسترسیتی بازی می کند خطر محرومیت، ستاره لیورپول را تهدید نمی کند.
طرفداری - محمد صلاح برای بازی های لیورپول مقابل آرسنال و منچسترسیتی در دسترس خواهد بود و قرار نیست این بازیکن مصری به خاطر صحنه پنالتی بازی با نیوکاسل جریمه شود.
به گزارش BT Sport ، صلاح در دقیقه 47 بازی با نیوکاسل زمین خورد و سپس خودش پشت توپ ایستاد و حساب کار را 2-0 کرد. لیورپول در نهایت در آن بازی 4-0 برنده شد تا با استفاده از شکست منچسترسیتی در بازی همزمان، اختلافش را با تیم دوم جدول رده بندی لیگ برتر به عدد شش برساند. با وجود این که صلاح در صحنه مورد اشاره به راحتی نقش بر زمین شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 11 ساعت پیش
متهم شدن اونای امری به رفتار ناشایست از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس، به خاطر شوت کردن بطری آب

متهم شدن اونای امری به رفتار ناشایست از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس، به خاطر شوت کردن بطری آب ابراز خشم سرمربی اسپانیایی توپچی ها، بر خلاف داور بازی از چشم اتحادیه فوتبال پنهان نمانده است.
طرفداری - احتمالا اونای امری بابت ضربه زدن به یک بطری آب به سوی طرفداران برایتون، از طرف اتحادیه فوتبال جریمه می شود.
به گزارش اسکای ، سرمربی آرسنال پس از بازی بابت اقدام خود عذرخواهی کرده است ولی تحقیقات اتحادیه فوتبال در این مورد ادامه داشت. ظاهرا بطری شوت شده در دقایق پایانی بازی با برایتون، به یک طرفدار تیم میزبان اصابت کرده است. ژوزه مورینیو در سال 2016 به دلیل انجام اقدامی مشابه پس از اخراج شدن از کنار زمین، یک جلسه محروم شد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 11 ساعت پیش
رسمی؛ سباستین روده به صورت قرضی به آینتراخت فرانکفورت پیوست

رسمی؛ سباستین روده به صورت قرضی به آینتراخت فرانکفورت پیوست هافبک 28 ساله دورتموند مسابقر شهر فرانکفورت شد.
طرفداری- سباستین روده، بازیکن تیم فوتبال دورتموند با قراردادی قرضی تا پایان فصل 19-2018 به تیم فوتبال آینرتاخت فرانکفورت پیوست. وی سابقه بازی در تیم بایرن مونیخ را نیز در کارنامه دارد.
روده در سال 2016 با مبلغ 12 میلیون یورو از تیم فوتبال بایرن مونیخ به دورتموند پیوست اما نتوانست جایی در ترکیب اصلی زنبور ها پیدا کند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 11 ساعت پیش
اونای امری: لیورپول می تواند رکورد شکست ناپذیری آرسنال را تکرار کند؛ باید در بخش دفاعی بهتر شویم

اونای امری: لیورپول می تواند رکورد شکست ناپذیری آرسنال را تکرار کند؛ باید در بخش دفاعی بهتر شویم بازی مقابل لیورپول آزمون خوبی برای ما است
سرمربی توپچی ها در مورد درخشش لیورپول در فصل جاری صحبت کرده است.
طرفداری - دو تیم فوتبال لیورپول و آرسنال در لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم در فرم بسیار خوبی قرار دارند. اونای امری، سرمربی آرسنال در مورد این بازی و روند شاگردان یورگن کلوپ در این فصل صحبت کرده است.
به نقل از اسکای ، امری از تیم فوتبال لیورپول ستایش کرده است.
این بازی، بازی بزرگی برای ما و برای آن ها است. آن ها در این فصل شکست نخورده اند و اعتماد به نفس زیادی دارند. این بازی یک آزمون خوب برای ما است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 11 ساعت پیش
شکست تیم ملی فوتبال قطر در دیداری تدارکاتی مقابل الجزایر

شکست تیم ملی فوتبال قطر در دیداری تدارکاتی مقابل الجزایر قطر در دیداری خانگی مقابل الجزایر شکست خورد.
طرفداری - تیم ملی فوتبال قطر، یکی از تیم های حاضر در جام ملت های آسیا و حریف تدارکاتی بعدی تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی به مصاف الجزایر رفت و با نتیجه 1-0 شکست خورد.
تک گل الجزایر را بغداد بونجاح به ثمر رساند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 12 ساعت پیش
گزارش تمرین تیم ملی؛ از چهره خندان کی روش تا تمرینات اختصاصی آزمون و جهانبخش

گزارش تمرین تیم ملی؛ از چهره خندان کی روش تا تمرینات اختصاصی آزمون و جهانبخش تمرین نوبت عصر تیم ملی فوتبال ایران در کمپ اسپایر برگزار شد.
طرفداری - تمرین نوبت عصر تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17:30 به وقت تهران در کمپ اسپایر برگزار شد.
به نقل از فارس ، پیش از آغاز تمرین امروز (پنج شنبه) ملی پوشان یک عکس تیمی 24 نفره گرفتند که در این عکس علی قلی زاده هم حضور داشت. در ابتدا بازیکنان با لباس های اصلی در این عکس حاضر شده و سپس لباس های تمرینی خود را پوشیدند.
* کارلوس کی روش با چهره ای خندان در محل تمرین امروز تیم ملی حاضر شد و در کنار علی قلی زاده و مهدی ترابی عکس یادگاری گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 12 ساعت پیش
آلبرتو مورنو: لیورپول برای تمدید قراردادم پیشنهاد داد؛ رفتار کلوپ در قبال خودم را دوست نداشتم

آلبرتو مورنو: لیورپول برای تمدید قراردادم پیشنهاد داد؛ رفتار کلوپ در قبال خودم را دوست نداشتم مدافع سابق سویا از شرایطش در لیورپول راضی نیست و به دنبال فرصت بیشتری برای بازی کردن است.
طرفداری - آلبرتو مورنو از این که یورگن کلوپ ترجیح داده است از اندی رابرتسون به جای او استفاده کند، ناراحت شده است.
سایت گل گزارش می دهد: مورنو تا همین فصل گذشته گزینه اول کلوپ برای سمت چپ خط دفاعی بود ولی مصدومیتی نا به هنگام موجب شد تا مدافع اسکاتلندی قرمزها به جای او خودش را به ترکیب تیم تحمیل کند. مورنو از این ناراحت است که در بازگشت به میادین، کلوپ دیگر اعتقاد چندانی به او ندارد.
(تصمیم گیری بر سر استفاده از رابرتسون) برای من جالب نبود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 12 ساعت پیش
دانلود؛ رونمایی از جیسون موریو در ورزشگاه نیوکمپ

دانلود؛ رونمایی از جیسون موریو در ورزشگاه نیوکمپ دانلود (9.8MB)
طرفداری - جیسون موریو بازیکن جدید بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به هواداران این تیم معرفی شد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 13 ساعت پیش
هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال؛ پالایش نفت 52-57 شیمیدر تهران؛ پرتاب بطری و جنجال در آبادان

هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال؛ پالایش نفت 52-57 شیمیدر تهران؛ پرتاب بطری و جنجال در آبادان مهم ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال در آبادان با پیروزی شیمیدر برابر پالایش نفت آبادان همراه بود. در مسابقه ای پرحاشیه، بازیکنان و نیمکت شیمیدر در ثانیه های پایانی بازی با پرتاب بطری و اشیا به توپ بسته شدند و بازی در 9 ثانیه پایانی مسابقه، دقایقی به حالت تعطیل درآمد.
طرفداری - گل سرسبد دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال امروز در آبادان برگزار شد و تیم پالایش نفت آبادان در مسابقه ای نفس گیر و نزدیک که تحت تأثیر حواشی قرار داشت در نهایت مغلوب شیمیدر تهران شد.
در این مسابقه در کوارتر نخست میزبان تیم برتر میدان بود و توانست 13 بر 7 پیروز شود اما در کوارتر دوم شیمیدر اختلاف را ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 13 ساعت پیش
کنعانی زادگان: می خواهیم پس از مدت ها در جام ملت های آسیا قهرمان شویم؛ از پیشکسوتان انتظار حمایت داریم

کنعانی زادگان: می خواهیم پس از مدت ها در جام ملت های آسیا قهرمان شویم؛ از پیشکسوتان انتظار حمایت داریم ملی پوش فوتبال کشورمان می گوید از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال کشور می خواهیم که پشت تیم ملی باشند و حمایت کنند تا این تیم به چیزی که حقش است، برسد.
طرفداری - محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی، در مورد شرایط تیم ملی و اردوی این تیم در قطر گفت:
تمرینات خوبی را داشتیم.اردو امکانات خوبی دارد و همه به دنبال این هستند که دل مردم را شاد کنند.
به نقل از فارس ، وی در مورد رقبا گفت:
همه حریفان به دنبال نشان دادن خود هستند و پیشرفت کرده اند و حرفهای زیادی برای گفتن دارند و چیزی جز قهرمانی راضی مان نمی کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 14 ساعت پیش
هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال؛ پیروزی شیمیدر در حساس ترین بازی هفته با درخشش جمشیدی

هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال؛ پیروزی شیمیدر در حساس ترین بازی هفته با درخشش جمشیدی هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال در آبادان آغاز شد و در حساس ترین بازی شیمیدر موفق شد نفت این شهر را از پیش رو بردارد.
طرفداری - هفتمین هفته از لیگ برتر بسکتبال عصر امروز با جدال تیم های نفت آبادان و شیمیدر در آبادان آغاز شد.
در این بازی که حساس ترین مسابقه هفته بود، دو تیم کاملا پایاپای پیش آمدند. در حالی که تا یک دقیقه آخر حساب کار مساوی 52 بود و نفتی ها 4 بازیکن 5 فوله داشتند و شیمیدر هم با استفاده از این فرصت و به لطف بر درخشش محمد جمشیدی که 5 امتیاز در یک دقیقه کسب کرد و حساب کار 57 بر 52 شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 14 ساعت پیش
وریا غفوری: کمپ تمرینی تیم ملی در قطر بسیار مجهز است؛ خیلی ها قهرمانی در جام ملت های آسیا را آسان جلوه دادند

وریا غفوری: کمپ تمرینی تیم ملی در قطر بسیار مجهز است؛ خیلی ها قهرمانی در جام ملت های آسیا را آسان جلوه دادند مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیم ملی پتانسیل قهرمانی جام ملت های آسیا را داراست.
طرفداری- وریا غفوری، مدافع تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز شاگردان کی روش اظهار داشت
وریا غفوری بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز این تیم در دوحه قطر گفت:
در مرحله آخر اردو هستیم و شرایط خوبی داریم. تمرینات منظمی هم داشتیم و برای جام ملت ها آماده می شویم.
به نقل از فارس ، وی درباره شرایط اردویی تیم ملی در قطر هم افزود:
شرایط خیلی خوبی اینجا داریم. در کمپ مجهزی هستیم و تمرینات خوبی برای جام ملت های آسیا انجام می دهیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 14 ساعت پیش
مذاکرات باشگاه شنژن چین با میلان برای جذب بورینی آغاز شده است

مذاکرات باشگاه شنژن چین با میلان برای جذب بورینی آغاز شده است بورینی آماده سفر به چین می شود.
طرفداری - فابیو بورینی به نظر در راه خروج از میلان قرار دارد و مقصد بعدی وی، چین خواهد بود.
به گزارش کالچومرکاتو و میلان نیوز ، سران باشگاه شنژن مذاکرات را با میلان آغاز کرده اند. روسونری مشکلی بابت فروش این مهاجم ندارد و خودِ بازیکن هم نمی خواهد به چنین پیشنهادی از چین، پاسخ منفی دهد. قرار است مدیر برنامه های بورینی، امروز به هنگ کنگ سفر کند. به زودی مشخص خواهد شد پیشنهاد آسیایی ها چه خواهد بود، اما انتظار می رود در حدود 10-15 میلیون یورو باشد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 15 ساعت پیش
گراوینا در مورد جنجال های بازی اینتر-ناپولی: دیگر نمی توان این اتفاقات را تحمل کرد؛ خشونت کلامی و فیزیکی و نژادپرستی محکوم است

گراوینا در مورد جنجال های بازی اینتر-ناپولی: دیگر نمی توان این اتفاقات را تحمل کرد؛ خشونت کلامی و فیزیکی و نژادپرستی محکوم است رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا هم در مورد جنجال های بازی اینتر-ناپولی صحبت کرده است.
طرفداری - درگیری طرفداران اینتر و ناپولی، قبل و در جریان بازی این دو تیم، جنجال های زیادی ایجاد کرد. کولیبالی، بازیکن ناپولی با توهین های نژادپرستانه مواجه شد، چهار طرفدار ناپولی زخمی شدند و یک طرفدار اینتر هم در یک تصادف عمدی جان خود را از دست داد.
به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا ، گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در مورد احتمال تعلیق مسابقات سری آ به خاطر جنجال های بازی اینتر-ناپولی اظهار داشت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 15 ساعت پیش
آ اس: رئال مادرید به دنبال فعال کردن بند آزادسازی 50 میلیون یورویی جونیور فیرپو، دفاع چپ رئال بتیس

آ اس: رئال مادرید به دنبال فعال کردن بند آزادسازی 50 میلیون یورویی جونیور فیرپو، دفاع چپ رئال بتیس جانشین مارسلو از اندلس می آید؟
پس از اینکه تئو هرناندز جواب نداد، رئال مادرید قصد دارد یکی دیگر از پدیده های لالیگا را برای جانشینی مارسلو جذب کند.
طرفداری - رئال مادرید به جذب جونیور فیرپو، فول بک اسپانیایی رئال بتیس علاقه مند است.
به گزارش AS ، فیرپو به یکی از اهداف رئال مادرید برای فصل آتی تبدیل شده است. این فول بک چپ یکی از پدیده های این فصل رئال بتیسِ کیکه ستین بوده است و سفیدپوشان مایلند بند آزادسازی او را پرداخت کنند. اگرچه سولاری از عملکرد رگیلون به عنوان ذخیره مارسلو راضی و خوشحال است اما سران باشگاه با توجه به اینکه مارسلو تا چند ماه دیگر 31 ساله می شود و از طرفی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 15 ساعت پیش
گیشه مطبوعات خارجی؛ پنج شنبه، 27 دسامبر 2018؛ پوگبک!

گیشه مطبوعات خارجی؛ پنج شنبه، 27 دسامبر 2018؛ پوگبک! به مرور عناوین اصلی نشریات خارجی پرداختیم.
طرفداری - برد اینتر مقابل ناپولی، توقف یووه مقابل آتالانتا و مصاحبه مسی عنوان اصلی صفحه نخست روزنامه ها را به خود اختصاص داده است.
گاتزتا دلو اسپورت
لائوتاروی طلایی
لائوتارو گل زد؛ به کولیبالی توهین شد؛ اخراج شد و درگیری به وجود آمد
سقوط میلان
چیپ زانیولو، شمه ای حضور توتی در زمین
سوپر آتالانتا، cr7 یووه را نجات داد
کوریره دلو اسپورت
غرب دور در سن سیرو؛ ناپولی باخت، اختلاف با یووه در صدر به 9 امتیاز رسید
بوکسینگ دی!
رم با زانیولو تجدید حیات کرد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 16 ساعت پیش
مهدی بن عطیه پیرامون دوران سختش در یوونتوس: یک شیر هیچوقت نمی میرد

مهدی بن عطیه پیرامون دوران سختش در یوونتوس: یک شیر هیچوقت نمی میرد مهدی بن عطیه از دوران سختش در یووه گفته است.
طرفداری - با بازگشت لئوناردو بونوچی به یوونتوس زمان بازی کردن مهدی بن عطیه در این تیم کم شده است و او از 11 نوامبر برای بیانکونری به میدان نرفته است. حال این مرد مراکشی در پیامی که در اینستاگرام خود منتشر کرده است از روز های سخت خود در یووه گفته است و از هر کسی که از او حمایت کرده است نیز تشکر کرده است.
به نقل از فوتبال ایتالیا ، وی در اکانت خود نوشته است:
بسیاری از شما در این بازه سخت برای من پیام های حمایتی نوشتید و من به خاطر آن ها از شما ممنونم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 16 ساعت پیش
محمد نادری، بازیکن مدنظر پرسپولیس با انتشار یک استوری از حضورش در ایران خبر داد

محمد نادری، بازیکن مدنظر پرسپولیس با انتشار یک استوری از حضورش در ایران خبر داد سفر بازیکن مورد علاقه برانکو از هلند به ایران!
طرفداری- محمد نادری، بازیکن مدنظر برانکو ایوانکوویچ که با پرسپولیس به توافقات اولیه دست یافته است با انتشار یک استوری در حساب اینستاگرام خود از بازگشتش به ایران خبر داد و احتمالاً او اولین خرید جدید پرسپولیسی ها خواهد بود.
محمد نادری با انتشار یک استوری از پروازش به سمت ایران و شهر تهران خبر داد تا به شایعات پیرامون حضورش در پرسپولیس قوت ببخشد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 16 ساعت پیش
مادر و ایجنت رابیو حالا پول بیشتری نسبت به توافق قبلی از بارسلونا می خواهد

مادر و ایجنت رابیو حالا پول بیشتری نسبت به توافق قبلی از بارسلونا می خواهد بارسا تنها به شرط خرید رایگان رابیو و با همان ارقام توافق شده قبلی حاضر است این بازیکن را به خدمت بگیرد.
طرفداری - ورونیکا رابیو، مادر و ایجنت آدرین رابیو، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن حالا پول بیشتری از بارسلونا می خواهد.
به گزارش موندو دپورتیوو ، با رسیدن ماه ژانویه، بازار نقل و انتقالات شکل بسیار جدی تری به خودش می گیرد. بارسلونا هم که از ماه ها پیش به دنبال جذب آدرین رابیو، هافبک 23 ساله پاریسی ها بود و در چند مقطع در جذبش ناکام ماند، قصد دارد در زمستان خیالش بابت خرید این بازیکن راحت شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 327 روز و 16 ساعت پیش
جواد نکونام از شنبه در تمرینات پیکان حاضر می شود

جواد نکونام از شنبه در تمرینات پیکان حاضر می شود سرمربی مستعفی نساجی از شنبه در تمرینات تیم جدید!
طرفداری- جواد نکونام، سرمربی سابق نساجی مازندران که هدایت پیکان تهران را برای نیم فصل دوم به دست گرفته است از روز شنبه در تمرینات تیم جدیدش حاضر خواهد شد تا از نزدیک عملکرد آبی پوشان را زیر نظر بگیرد.
جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نیم فصل اول پس از استعفا از هدایت این تیم و توافق با این باشگاه برای جدایی، قراردادی به مدت یک فصل و نیم با باشگاه پیکان امضا کرد.
به نقل از تسنیم ، پیکانی ها که پس از جدایی مجید جلالی مذاکره با گزینه های خود را آغاز کرده بودند در نهایت شب گذشته (چهارشنبه) با نکونام به توافق نهایی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 17 ساعت پیش
رئیس پلیس میلان بعد از بازی اینتر-ناپولی: باید از سفر طرفداران اینتر به شهرهای دیگر جلوگیری شده جایگاه طرفداران افراطی در سن سیرو بسته شود

رئیس پلیس میلان بعد از بازی اینتر-ناپولی: باید از سفر طرفداران اینتر به شهرهای دیگر جلوگیری شده جایگاه طرفداران افراطی در سن سیرو بسته شود رئیس پلیس شهر میلان نسبت به اتفاقات عجیب بازی اینتر-ناپولی واکنش نشان داد.
طرفداری - حواشی بازی اینتر-ناپولی فوتبال ایتالیا را در شوک فرو برده است.
به گزارش فوتبال ایتالیا ، مارچلو کاردونا، رئیس پلیس شهر میلان می گوید درخواست ممنوعیت سفر طرفداران اینتر به شهرهای محل برگزاری بازی های این تیم را ارائه خواهد کرد. همچنین او اعلام کرده جایگاه طرفداران افراطی اینتر در ورزشگاه سن سیرو باید بسته شود.
اینتر در یک بازی خانگی با یک گل از سد ناپولی گذشت و حواشی تلخ و سیاه این بازی تا مدت ها فراموش نخواهد شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 327 روز و 17 ساعت پیش
ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 26 دسامبر 2018 (ویژه کریسمس)

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی؛ 26 دسامبر 2018 (ویژه کریسمس) به مرور پست های فوتبالیست های مطرح سطح اروپا و تبریک آنها بابت فرا رسیدن کریسمس می پردازیم.
کریستیانو رونالدو
آندره آ پیرلو
کوادو آساموا
لوکا مودریچ
لیونل مسی
باشگاه رم
هامس رودریگز
گابریل باتیستوتا
فیلیپ لام
لوییس سوارز
کاکا
تلویزیون فوتبال ایتالیا
چیرو ایموبیله
آندره آ پیرلو
تیاگو آلکانتارا
پیر امریک اوبامیانگ
الساندرو دل پیرو
دیوید بکام
ایوان راکیتیچ
مارکوس رشفورد
رونالدو
خاویر زانتی
استفان الشعراوی
روبرتو فیرمینو
فیلیپه کوتینیو ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 1 ساعت پیش
پس از دیدار مقابل اینتر، 4 هوادار ناپولی در اطراف سن سرو به ضرب چاقو مجروح شدند

پس از دیدار مقابل اینتر، 4 هوادار ناپولی در اطراف سن سرو به ضرب چاقو مجروح شدند فوتبال ایتالیا، باکسینگ دی سیاهی را در ایام کریسمس خود سپری کرد.
طرفداری- اینتر در دیداری پر حاشیه با نتیجه 1-0 مقابل ناپولی به پیروزی رسید اما حواشی این بازی فقط مربوط به رفتارهای نژادپرستانه علیه کالیدو کولیبالی نمی شود.
به نقل از Football-Italia ؛ قبل و در جریان دیدار اینتر-ناپولی درگیری هایی میان طرفداران دو تیم به وجود آمد و اکنون گزارش شده است که 4 هوادار ناپولی پس از این دیدار به ضرب چاقو در اطراف سن سیرو مجروح شده اند. سه نفر از آنها در محل حادثه درمان شدند اما حال یکی از این افراد وخیم گزارش شده است و او در بیمارستان به سر می برد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 5 ساعت پیش
کالیدو کولیبالی پس از حواشی بازی با اینتر: به رنگ پوست خود افتخار می کنم

کالیدو کولیبالی پس از حواشی بازی با اینتر: به رنگ پوست خود افتخار می کنم مدافع سنگالی پارتنوپی به نژاد و رنگ پوست خود می بالد تا با این نگرش به بهترین شکل ممکن پاسخ نژادپرستان را داده باشد.
طرفداری- در دیداری پرحاشیه، تیم اینتر موفق شد با نتیجه 1-0 از سد ناپولی بگذرد. پس از این بازی، کارلو آنچلوتی مدعی شد طرفداران اینتر، کالیدو کولیبالی را میمون خطاب کردند و داور با بی اعتنایی به این موضوع، در نهایت کولیبالی را تحت تاثیر شعارهای نژاد پرستانه از زمین اخراج کرده است.
کولیدو کولیبالی در واکنش به حواشی این دیدار در توئیتر خود نوشت:
بابت شکست متاسفم اما از همه مهمتر به خاطر ترک کردن بردارانم در زمین ناراحت هستم. به رنگ پوستم افتخار می کنم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 5 ساعت پیش
فول مچ آتالانتا - یوونتوس (سری آ - 2018/19)

فول مچ آتالانتا - یوونتوس (سری آ - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل آتالانتا - یوونتوس ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
فول مچ ساسولو - رم (سری آ - 2018/19)

فول مچ ساسولو - رم (سری آ - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل ساسولو - رم ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
فول مچ برایتون - آرسنال (لیگ برتر انگلیس - 2018/19)

فول مچ برایتون - آرسنال (لیگ برتر انگلیس - 2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل برایتون-آرسنال ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
زانیولو: مقایسه من با توتی غیرممکن است؛ گلزنی در سری آ، رویای دوران کودکی ام بود

زانیولو: مقایسه من با توتی غیرممکن است؛ گلزنی در سری آ، رویای دوران کودکی ام بود هافبک خوش آتیه جالوروسی، به سرعت در مسیر پیشرفت گام برمی دارد.
طرفداری- در جریان پیروزی 3-1 آ اس رم مقابل ساسولو ، نیکولو زانیولو اولین گل خود در سری آ را به ثمر رساند تا به جوانترین گلزن این فصل سری آ تبدیل شود.
زانیولو در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:
واقعا در حال حاضر کلمه مناسبی برای توصیف این شرایط پیدا نمی کنم. به خاطر گلی که زدم خیلی خوشحالم، مخصوصا اینکه بردیم و برای ما این برد حیاتی بود. حالا باید در پارما هم برنده شویم تا بتوانیم به کورس سهمیه لیگ قهرمانان برگردیم. گلزنی در سری آ، رویای دوران کودکی ام بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
ساری: در 90 دقیقه بازی مقابل واتفورد، عملکرد بهتری نسبت به دیدار گذشته داشتیم؛ هادسون اودوی به دلیل مصدومیت بیرون رفت

ساری: در 90 دقیقه بازی مقابل واتفورد، عملکرد بهتری نسبت به دیدار گذشته داشتیم؛ هادسون اودوی به دلیل مصدومیت بیرون رفت مائوریتزیو ساری، پس از پیروزی مقابل واتفورد در کنفرانس خبری پس از مسابقه حاضر شد.
طرفداری - دو تیم واتفورد و چلسی از چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این شاگردان مائوریتزیو ساری بودند که با درخشش ادن هازارد، با نتیجه 1-2 از ویکریج رود خارج شدند. پس از بازی، مائوریتزیو ساری در جمع خبرنگاران حاضر شد تا پاسخگوی سوالات آن ها باشد.
به گزارش فوتبال لندن ، سرمربی ایتالیایی چلسی، به سوالات زیر پاسخ داد
درباره بازی
در مقابل لسترسیتی، ذهنیت خوبی داشتیم اما نتوانستیم پس از دریافت گل و جو منفی که بر تیم حاکم شد، واکنشی نشان دهیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
اسپالتی: اگر آساموا آن توپ را بیرون نمی آورد، شرایط کاملا فرق می کرد؛ شایسته پیروزی بودیم

اسپالتی: اگر آساموا آن توپ را بیرون نمی آورد، شرایط کاملا فرق می کرد؛ شایسته پیروزی بودیم سرمربی ایتالیایی اینتر از بازی امشب می گوید.
طرفداری - اینتر امشب در یک بازی پیچیده، در لحظات پایانی موفق شد ناپولی را ببرد تا نسبت به آینده سری آ امیدوار شود. لوچانو اسپالتی بعد از بازی به اسکای گفت:
امشب، اینتر قدرتمندی را در سرتاسر بازی شاهد بودیم و تقریبا، شایسته پیروزی بودیم. زیرا فشار خوبی به حریف وارد کردیم. در عین حال، اگر آساموا آن توپ را بیرون نمی آورد، می توانستیم امشب ببازیم و وضعیت سختی به وجود می آمد. مهمتر از همه، شاهد یک بازی سرگرم کننده بین دو تیمی بود که با سرعت بازی می کردند و به حدی خوب بازی کردند که هر دو شایسته امتیاز بودند.
لائوتارو مارتینز؟ ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
نکته آماری؛ ادن هازارد، دهمین بازیکن تاریخ چلسی است که از مرز 100+ گل در این باشگاه می گذرد

نکته آماری؛ ادن هازارد، دهمین بازیکن تاریخ چلسی است که از مرز 100+ گل در این باشگاه می گذرد ستاره بلژیکی از هر زمان دیگری آماده تر به نظر می رسد.
طرفداری- در جریان پیروزی 2-1 چلسی مقابل واتفورد، ادن هازاد هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا به رکوردی جاودان در تاریخ چلسی برسد.
به نقل از بلیچر ریپورت ؛ هازارد اکنون 101 گل برای چلسی در همه رقابت ها به ثمر رسانده است. او دهمین بازیکن تاریخ چلسی است که از مرز 100+ گل در این باشگاه می گذرد. ضمنا هیچ بازیکنی در این فصل لیگ برتر انگلستان به اندازه هازاد روی گل ها موثر نبوده است. (19) 10 گل و 9 پاس گل. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 6 ساعت پیش
ماروتا: ناینگولایی جایی در بازار نقل و انتقالات ژانویه ندارد؛ قوانینی وجود دارد و هر بازیکنی که آنها را زیر پای بگذارد باید بهایش را بپردازد

ماروتا: ناینگولایی جایی در بازار نقل و انتقالات ژانویه ندارد؛ قوانینی وجود دارد و هر بازیکنی که آنها را زیر پای بگذارد باید بهایش را بپردازد از نظر ماروتا، نینجا متوجه اشتباه خود شده است و حالا آنها می توانند در کنار یکدیگر به کارشان ادامه بدهند.
طرفداری- پیش از دیدار اینتر-ناپولی که با برتری 1-0 تیم اسپالتی به پایان رسید، جوزپه ماروتا تایید کرد نراتزوری برنامه ای برای فروش راجا ناینگولان در ژانویه ندارد. پس از حواشی اخیر این بازیکن، شایعه فروش او به گوش می رسید.
ماروتا در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:
ما فقط نقش مشاور اسپالتی را داریم چراکه او رهبر گروه است و تصمیم گیری می کند. ناینگولان قطعا جایی در نقل و انتقالات ژانویه نخواهد داشت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 7 ساعت پیش
ادن هازارد، پس از درخشش مقابل واتفورد: تلاش خواهم کرد تا مانند تری، لمپارد و دروگبا، به اسطوره چلسی تبدیل شوم

ادن هازارد، پس از درخشش مقابل واتفورد: تلاش خواهم کرد تا مانند تری، لمپارد و دروگبا، به اسطوره چلسی تبدیل شوم ادن هازارد، باز هم ستاره تیمش بود. خبری که قطعا برای هیچکس تازگی ندارد.
طرفداری - چلسی در شبی که موقعیت های زیادی را توسط بازیکنانش از دست داد، موفق شد تا با درخشش ادن هازارد، واتفورد را شکست دهد . شاگردان مائوریتزیو ساری با حساب 2-1، حریف سرسخت خود را کنار زدند.
ادن هازارد پس از بازی و در مصاحبه با اسکای اسپورت ، کلمات جالبی را به زبان آورد.
به ثمر رساندن 101 گل برای این باشگاه فوق العاده، موضوعی است که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. اکنون من، طرفداران و باشگاه بیش از این ها را می خواهیم. تلاش خواهم کرد که مانند جان تری، فرانک لمپارد و دیدیه دروگبا، به اسطوره چلسی تبدیل شوم. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 7 ساعت پیش
خلاصه بازی اینتر 1-0 ناپولی (سری آ - 2018/19)

خلاصه بازی اینتر 1-0 ناپولی (سری آ - 2018/19) دانلود (48.6MB)
طرفداری - در مهمترین دیدار از هفته هجدهم سری آ، اینتر با نتیجه 1 بر 0 مقابل ناپولی به برتری رسید . لائوتارو مارتینز تک گل این دیدار را به ثمر رساند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 7 ساعت پیش
خلاصه بازی اینتر 1-0 ناپولی (سری آ 2018/19)

خلاصه بازی اینتر 1-0 ناپولی (سری آ 2018/19) دانلود (49.5MB)
طرفداری - اینتر و ناپولی در جدال حساس تیم های دوم و سوم جدولِ سری آ، به مصاف هم رفتند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 7 ساعت پیش
دی فرانچسکو: بازی مقابل ساسولو، بهترین نمایش فصل رم بود؛ واقعا فقدان پروتی را در دیدارهای اخیر حس کردیم

دی فرانچسکو: بازی مقابل ساسولو، بهترین نمایش فصل رم بود؛ واقعا فقدان پروتی را در دیدارهای اخیر حس کردیم پس از مدت ها، اوضاع در اردوگاه جالوروسی آرام به نظر می رسد.
طرفداری- آ اس رم در خانه با نتیجه 3-1 ساسولو را شکست داد تا دوباره به کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برگردد. حالا جالوروسی در آخرین بازی سال 2018 به دنبال پیروزی در زمین پارما است.
پس از این دیدار، دی فرانچسکو در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:
از نظر فنی یکی از بهترین بازی های فصل ما بود و با توجه به تعداد موقعیت گلی که ساختیم، شاید بهترین نمایش فصل ما بود. در مسیر صحیح هستیم و امشب فاکتورهای جالب توجه زیادی در تیم دیدم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 7 ساعت پیش
واتفورد 1-2 چلسی؛ در شبِ صدمین گل هازارد برای آبی پوشان، پسرانِ ساری بردند و به صدر نزدیک تر شدند

واتفورد 1-2 چلسی؛ در شبِ صدمین گل هازارد برای آبی پوشان، پسرانِ ساری بردند و به صدر نزدیک تر شدند چلسی در پایان، حسرت موقعیت های از دست رفته توسط بازیکنانش را نخورد
چلسی در شبی که باز هم قدر موقعیت هایش را ندانست و حریف نیز فرصت های خوبی برای گلزنی داشت، موفق شد تا با سه امتیاز از ویکریج رود بیرون بیاید.
طرفداری - واتفورد و چلسی از چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در آخر این شاگردان مائوریتزیو ساری بودند که با نتیجه 1-2 پیروز شدند.
مشخصات بازی
تورنمنت: لیگ برتر انگلیس- هفته نوزدهم
تاریخ: چهارشنبه، 5 دی 1397 | 26 دسامبر 2018
استادیوم: ویکریج رود
گلزنان: روبرتو پریرا (3+45) برای واتفورد- ادن هازارد (1+45) و (58) برای چلسی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 7 ساعت پیش
آشنایی با ورزشگاه های جام ملت های آسیا 2019 امارات (5)؛ ورزشگاه آل مکتوم، تداعی کننده معماری آلیانز آرنا و ناکام در میزبانی از مایکل جکسون!

آشنایی با ورزشگاه های جام ملت های آسیا 2019 امارات (5)؛ ورزشگاه آل مکتوم، تداعی کننده معماری آلیانز آرنا و ناکام در میزبانی از مایکل جکسون! ورزشگاهی که می خواست میزبان مایکل جکسون باشد.
طرفداری- با نزدیک شدن به رقابت های جام ملت های آسیا رفته رفته توجهات به سمت امارات معطوف شده است. کشوری که به نظر می رسد با توجه به امکانات رفاهی مدرن خود یکی از شیک ترین میزبانی ها را داشته باشد. در قالب چند مطلب سعی بر این خواهیم داشت که ورزشگاه های میزبان رقابت های جام ملت های آسیا را معرفی کنیم.
ورزشگاه آل مکتوم یک استادیوم چند منظوره در شهر دوبی امارات متحده عربی است. ظرفیت این استادیوم 10750 نفر است و ورزشگاه اختصاصی تیم النصر امارات محسوب می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 8 ساعت پیش
نکته آماری؛ سیتی در دو بازی اخیرش در فصل 2018/19 لیگ برتر به اندازه کل بازی های خود در فصل 2017/18 متحمل شکست شده است

نکته آماری؛ سیتی در دو بازی اخیرش در فصل 2018/19 لیگ برتر به اندازه کل بازی های خود در فصل 2017/18 متحمل شکست شده است تیم گواردیولا فعلا از دور خارج شده و قافیه را به قرمزهای آنفیلد باخته است.
طرفداری- با شکست 2-1 منچسترسیتی مقابل لسترسیتی ، اختلاف این تیم با لیورپول در صدر جدول لیگ برتر به 6 امتیاز رسید. سیتی هفته گذشته نیز در خانه مغلوب کریستال پالاس شده بود.
به نقل از اوپتا ؛ سیتی در دو بازی اخیرش در لیگ برتر 2 شکست متحمل شده است (3 شکست در 19 هفته) درحالیکه این تیم در کل فصل گذشته لیگ برتر فقط 2 بار شکست خورده بود. ضمنا تیم گواردیولا در 4 بازی اخیرش در لیگ برتر 8 گل دریافت کرده درحالیکه لیورپول در پایان هفته نوزدهم فقط 7 گل خورده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 8 ساعت پیش
آ اس رم و دورتموند با 16 گلزن مختلف از حیث تنوع گلزن در فصل 2018/19 لیگ های معتبر اروپایی رکورددار هستند

آ اس رم و دورتموند با 16 گلزن مختلف از حیث تنوع گلزن در فصل 2018/19 لیگ های معتبر اروپایی رکورددار هستند رم و دورتموند در گلزنی فقط به چند بازیکن خاص تکیه نمی کنند.
طرفداری- تا پیش از بازی های این هفته سری آ، دورتموند با 16 گلزن مختلف در بوندس لیگا در بین 5 لیگ معتبر اروپایی از حیث تنوع گلزن رکورددار بود ولی حالا 16 بازیکن مختلف رم هم در سری آ موفق به گشودن دروازه رقبا شده اند.
به نقل از اوپتا ؛ رم و دورتموند در بین تیم های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپایی، بیشترین تنوع را در بین گلزنان خود داشته اند. در پایان نیم فصل بوندس لیگا، 16 بازیکن تیم فاوره موفق به گلزنی شده بودند و امشب در جریان پیروزی 3-1 رم مقابل ساسولو هم پروتی و زانیولو برای اولین بار در این فصل به گل رسیدند تا رم هم 16 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 8 ساعت پیش
گل روبرتو پریرا به چلسی (واتفورد 1-1 چلسی)

گل روبرتو پریرا به چلسی (واتفورد 1-1 چلسی) دانلود (2.8MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 8 ساعت پیش
خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا؛ خیالی آسوده با پورعلی گنجی و حسینی

خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا؛ خیالی آسوده با پورعلی گنجی و حسینی در یادداشت هایی در طرفداری قصد داریم تا با نفرات اصلی تیم ملی و هم چنین پیش بینی ترکیب احتمالی این تیم، تا پیش از شروع مسابقات جام ملت های آسیای 2019 امارات ، بیشتر آشنا شویم.
طرفداری - کارلوس کی روش در بیش از هشت سالی که عهده دار هدایت تیم ملی فوتبال ایران بوده است، بر روی اصول دفاعی و رعایت آن تاکید ویژه ای داشته است. تاکیدی که البته جواب هم داده و ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 در بین تیم های آسیایی کمترین گل را خورد و در روسیه نیز مدافعان ایران، درخشش فوق العاده ای داشتند.
ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 9 ساعت پیش
اقدام جالب کی روش برای ملی پوشان؛ چاپ تصاویر کودکی و حال حاضر بازیکنان و قرار دادن آن در اتاق خواب

اقدام جالب کی روش برای ملی پوشان؛ چاپ تصاویر کودکی و حال حاضر بازیکنان و قرار دادن آن در اتاق خواب سرمربی تیم ملی فوتبال ملی پوشان را سورپرایز کرد.
طرفداری- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در هتل تیم ملی در قطر دست به اقدام جالبی زد و ملی پوشان را غافلگیر کرد.
کالوس کی روش در اقدامی جالب با چاپ تصاویر کودکی و حال حاضر بازیکنان و قرار دادن این تصاویر روی تخت خواب های ملی پوشان ایران، شاگردانش را غافلگیر کرد.
در کنار این تصاویر پیامی هم از کی روش برای بازیکنان حک شده بود.
استوری علیرضا بیرانوند در این خصوص: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 9 ساعت پیش
خلاصه بازی آاس رم 3-1 ساسولو (سری آ - 2018/19)

خلاصه بازی آاس رم 3-1 ساسولو (سری آ - 2018/19) دانلود (51.5MB)
طرفداری - از هفته هجدهم سری آ، رم با نتیجه 3 بر 1 مقابل میهمان خود ساسولو به برتری رسید . پروتی ، شیک و زانیولو برای میزبان گلزنی کردند و تک گل ساسولو نیز توسط باباکار به ثمر رسید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 9 ساعت پیش
آ اس رم 3-0 ساسولو؛ برد شیک جالوروسی در شب درخشش جواهری به نام نیکولو زانیولو

آ اس رم 3-0 ساسولو؛ برد شیک جالوروسی در شب درخشش جواهری به نام نیکولو زانیولو در بهترین نمایش این فصل تیم دی فرانچسکو، گرگ ها سه گل زدند و چندین گل نزدند تا گربه سیاه المپیکو را قربانی کنند. ساسولو در 5 بازی تاریخش در المپیکو مقابل رم فقط یک باخت داشت و 4 تساوی به دست آورده بود. تنها نکته تاریک این بازی، کلین شیتی بود که در آخرین ثانیه ها از دست رفت. حالا جالوروسی با روحیه تر از قبل، به کورس سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برمی گردد.
طرفداری- در یکی از بازی های هفته هجدهم سری آ ایتالیا، آ اس رم میزبان ساسولو است:
مشخصات بازی چهارشنبه؛ 5 دی ماه 1397 - 26 دسامبر 2018 ساعت 20:30 به وقت ایران سری آ ایتالیا - هفته هجدهم داور ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 10 ساعت پیش
کلوپ: صدرنشینی و شش امتیاز اختلاف با رده دوم جدول؟ هیچ اهمیتی ندارد زیرا راه درازی در پیش داریم

کلوپ: صدرنشینی و شش امتیاز اختلاف با رده دوم جدول؟ هیچ اهمیتی ندارد زیرا راه درازی در پیش داریم صحبت های سرمربی لیورپول پس از پیروزی مقابل نیوکاسل
یورگن کلوپ می داند تیمش هنوز نوزده بازی دیگر در لیگ برتر پیش رو دارد و باید تمرکزش را حفظ کند.
طرفداری- دقایقی پیش دیدار دو تیم لیورپول و نیوکاسل با پیروزی 4 بر 0 تیم یورگن کلوپ به اتمام رسید تا لیورپول با شش امتیاز اختلاف نسبت به تاتنهام، به صدرنشینی در جدول لیگ برتر ادامه دهد. در ادامه، کنفرانس بعد از بازی یورگن کلوپ را مرور خواهیم کرد.
به گزارش وبسایت رسمی باشگاه لیورپول، کلوپ در خصوص عملکرد لیورپول و نتیجه به دست آمده گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 10 ساعت پیش
فول مچ فروزینونه - میلان (سری آ-2018/19)

فول مچ فروزینونه - میلان (سری آ-2018/19) طرفداری - دانلود بازی کامل فروزینونه-میلان ، خلاصه بازی را از اینجا تماشا کنید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 10 ساعت پیش
برناردو سیلوا: برای اینکه در کورس قهرمانی بمانیم، نباید این باخت ها تکرار شود

برناردو سیلوا: برای اینکه در کورس قهرمانی بمانیم، نباید این باخت ها تکرار شود برناردو سیلوا هافبک سیتیزن ها پس از باخت به لسترسیتی در خصوص این بازی صحبت کرد.
طرفداری- پس از شکست 2-1 منچسترسیتی مقابل لسترسیتی ، برناردو سیلوا هافبک سیتیزن ها در خصوص این بازی صحبت کرد.
سیلوا در مصاحبه با BBC گفت:
ما بازی را خوب شروع کردیم اما قادر نبودیم مثل همیشه بازی کنیم و آن ها در پایان یک گل شگفت انگیز به ثمر رساندند. خوشحال نیستیم اما سعی می کنیم بر این وضعیت غلبه کنیم. ما دو بازی پشت سر هم باختیم که اگر می خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم، نباید تکرار شود. بازی های زیادی مانده است و ما روی کاغذ همچنان شانس داریم اما ما باید عالی باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 10 ساعت پیش
پست اینستاگرامی کریم انصاری فرد در آستانه جام ملت های آسیا: هیچ عذر و بهانه ای نداریم؛ نفس گرم و دعای خیرتان را از ما دریغ نکنید

پست اینستاگرامی کریم انصاری فرد در آستانه جام ملت های آسیا: هیچ عذر و بهانه ای نداریم؛ نفس گرم و دعای خیرتان را از ما دریغ نکنید مهاجم تیم ملی کشورمان تاکید کرد بازیکنان تیم ملی با تمام وجود در جام ملت های آسیا حاضر می شوند.
طرفداری - کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال در آستانه جام ملت های آسیا با انتشار پستی، از مردم خواست تا ملی پوشان را دعا کنند.
انصاری فرد نوشت:
ده روز دیگر جام ملتهای آسیا آغاز می شود. بیش تا پایان، ای جاویدان ایران. ما سربازان وطن (بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران) از حالا آماده مبارزه ایم. جز سربلندی ایران و شادمانی ملت ایران، هدف دیگری نداریم و در پیشگاه مردم شریف ایران قول می دهیم در هر لحظه از بازیها، تمام وجودمان را در زمین بگذاریم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 10 ساعت پیش
رسمی؛ ترکیب تیم های اینتر و ناپولی

رسمی؛ ترکیب تیم های اینتر و ناپولی ترکیب تیم های اینتر و ناپولی منتشر شد.
طرفداری-
اینتر :
هندانوویچ، دی آمبروزیو، دی فرای، اشکرینیار، آساموا، والرو، بروزوویچ، ماریو، پولیتانو، پریشیچ، ایکاردی
ناپولی :
مرت، آلبیول، کولیبالی، ماریو روی، آلن، رویز، همشیک، زیلینسکی، کایخون، میلیک، اینسینیه ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 10 ساعت پیش
دکتر خانلری، پزشک تیم ملی: وضعیت مصدومیت سردار آزمون مشخص نیست و باید تا فردا منتظر ماند

دکتر خانلری، پزشک تیم ملی: وضعیت مصدومیت سردار آزمون مشخص نیست و باید تا فردا منتظر ماند مهاجم لژیونر تیم ملی به جام ملت ها خواهد رسید؟
طرفداری- سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران که کی روش نقش مستقیمی به بازگرداندن او بعد از خداحافظی اش داشت با مصدومیتش موجی از نگرانی را در کادرفنی تیم ملی به وجود آورده و باید دید وضعیت او به کجا خواهد انجامید.
سردار آزمون که از سوی کارلوس کی روش در لیست نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملت های آسیا 2019 قرار گرفته است در تمرین امروز تیم ملی مصدوم شد. دکتر خانلری، پزشک تیم ملی اعلام کرد که وضعیت او مشخص نیست و برای تعیین شدت و مدت مصدومیتش باید تا فردا منتظر ماند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 11 ساعت پیش
گل پاتریک شیک به ساسولو (آاس رم 2_0 ساسولو)

گل پاتریک شیک به ساسولو (آاس رم 2_0 ساسولو) دانلود (8.3MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 11 ساعت پیش
در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال؛ سردار آزمون مصدوم شد

در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال؛ سردار آزمون مصدوم شد مهاجم تیم ملی فوتبال دچار مصدومیت شد.
طرفداری- در اواخر تمرین امروز تیم ملی فوتبال و در فوتبال درون تیم سردار آزمون دچار مصدومیت از ناحیه ساق پا شد و به بازی ادامه نداد. البته به نظر می رسد مصدومیت آزمون تنها یک کوفتگی ساده باشد که به زودی برطرف خواهد شد.
به نقل از فارس ، همچنین در پایان تمرین امروز نمایندگان سفارات ایران در محل تمرین حضور پیدا کرده و با بازیکنان و کادر فنی صحبت کردند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 12 ساعت پیش
خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا؛ دروازه بان ها

خط به خط با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا؛ دروازه بان ها در یادداشت هایی در طرفداری قصد داریم تا با نفرات اصلی تیم ملی و هم چنین پیش بینی ترکیب احتمالی این تیم، تا پیش از شروع مسابقات جام ملت های آسیای 2019 امارات ، بیشتر آشنا شویم.
طرفداری - تا پیش از خط خوردن سید حسین حسینی ، گلر ملی پوش باشگاه استقلال تهران، تیم ملی در اردوهای آمادگی و بازی های دوستانه خود از حضور چهار دروازه بان در خط دروازه خود بهره می برد.
با اعلام لیست نهایی تیم ملی و انتخاب 23 بازیکن منتخب کارلوس کی روش، حال تیم ملی در کلیدی ترین پست خود یعنی خط دروازه نام هایی چون علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده و پیام نیازمند را به خود می بیند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 12 ساعت پیش
آتالانتا 2-2 یوونتوس؛ بیانکونری ده نفره با گل رونالدو از شکست گریخت

آتالانتا 2-2 یوونتوس؛ بیانکونری ده نفره با گل رونالدو از شکست گریخت یوونتوس همچنان بدون شکست ماند
یوونتوس در آستانه زدن کامبکی جالب بود اما گل بونوچی آفساید اعلام شد تا بازی با نتیجه تساوی خاتمه یابد.
طرفداری - در هفته هجدهم سری آ، تیم های آتالانتا و یوونتوس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار
اطلاعات بازی
تاریخ بازی: چهارشنبه، 5 دی 1397
مکان بازی: استادیوم اتلتی آتزوری، برگامو
تورنمنت: هفته هجدهم سری آ
گلزنان: گل به خودی دیمسیتی (2) و رونالدو (76) برای یوونتوس- دوان زاپاتا (24 و 56) برای آتالانتا
ترکیب تیم ها و آمار بازی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 13 ساعت پیش
خلاصه بازی فروزینونه 0-0 میلان (سری آ 2018/19)

خلاصه بازی فروزینونه 0-0 میلان (سری آ 2018/19) دانلود (49.5MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
پیشنهاد جذب آنتونی استوکس به استقلال با 800 هزار دلار!

پیشنهاد جذب آنتونی استوکس به استقلال با 800 هزار دلار! در حالی که از بازگشت آنتونی استوکس، بازیکن ایرلندی تراکتورسازی تبریز به این تیم خبر می دهند که یک ایجنت قصد داشت او را به استقلال بفروشد.
طرفداری - آنتونی استوکس بعد از ترک ایران، گفته بود که دیگر حاضر نیست برای تراکتورسازی بازی کند. چند هفته پیش و در شرایطی که استوکس با تراکتوری ها اختلاف داشت، یکی از ایجنت ها که با بازیکنان مختلف در ارتباط است در تماس با یکی از مسئولان باشگاه استقلال، پیشنهاد جذب استوکس را ارائه کرد.
به نقل از تسنیم ، این ایجنت به استقلالی ها گفته بود که با 800 هزار دلار استوکس را به استقلال می آورد که البته عقد چنین قراردادی برای استقلالی ها (با توجه به مشکلات ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
رسمی؛ رئال سوسیداد، آسیر گاریتانو را اخراج کرد

رسمی؛ رئال سوسیداد، آسیر گاریتانو را اخراج کرد شکست گاریتانو در اولین چالش بزرگش در مربی گری.
طرفداری - باشگاه رئال سوسیداد اعلام کرد با آسیر گاریتانو ، سرمربی آرژانتینی خود به دلیل کسب نتایج ضعیف، قطع همکاری کرده است. گاریتانو که پیشتر در لگانس تجربه موفقی داشت، از ابتدای فصل هدایت سن سباستینی ها را بر عهده گرفت و قراردادی سه ساله به امضا رساند. رئال سوسیداد در پایان هفته هفدهم لالیگا با کسب تنها 19 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد. سوسیداد نام جانشین گاریتانو را مشخص نکرده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
فروزینونه 0-0 میلان؛ پس از این فاجعه، دیگر بهانه ای برای گتوزو باقی نمانده است!

فروزینونه 0-0 میلان؛ پس از این فاجعه، دیگر بهانه ای برای گتوزو باقی نمانده است! رکوردهای نه چندان خوب در تیم گتوزو شکسته می شوند. از سال 1984 به این طرف، میلان هرگز در چهار بازی پیاپی سری آ، بدون گل کارش را به پایان نرسانده بود!
طرفداری - از هفته هجدهم رقابت های سری آ، دو تیم میلان و فروزینونه به مصاف هم رفتند.
مشخصات بازی
تورنمنت: سری آ
تاریخ: چهارشنبه 05 دی 1397 | 26 دسامبر 2018
استادیوم: Stadio Benito Stirpe
گلزنان:
ترکیب ابتدایی
گزارش بازی
شروع بازی. فروزینونه از همین دقایق ابتدایی بسیار بهتر از میلان بازی می کند. شوت کاستیخو به تیرک دروازه برخورد کرد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
عبدولایه دوکوره با پاری سن ژرمن به توافق شخصی رسید؛ واتفورد 50 میلیون یورو می خواهد!

عبدولایه دوکوره با پاری سن ژرمن به توافق شخصی رسید؛ واتفورد 50 میلیون یورو می خواهد! پاریسی ها قصد دارند ناکامی شان در نقل و انتقالات تابستانی و البته تمدید قرارداد رابیو را با به خدمت گرفتن ستاره واتفورد جبران کنند اما به نظر کار دشواری در پیش خواهند داشت.
طرفداری - عبدولایه دوکوره، هافبک دفاعی فرانسوی واتفورد مایل است به پاری سن ژرمن بپیوندد اما گوزن ها فعلا به او اجازه جدایی نداده اند.
به گزارش پاریس یونایتد ، پی اس جی قصد دارد در این پنجره زمستانی هافبکی با خصوصیات فیزیکی به خدمت بگیرد تا به نوعی جای خالی تیاگو موتا و آدرین رابیو پر شود. اولویت باشگاه عبدولایه دوکوره است. هافبک دفاعی تنومند و بلندقامت 25 ساله ای که در واتفورد بازی می کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: خارجی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
پیام نیازمند: همه تلاش مان را می کنیم تا تیم ملی نتیجه خوبی در جام ملت های آسیا بگیرد

پیام نیازمند: همه تلاش مان را می کنیم تا تیم ملی نتیجه خوبی در جام ملت های آسیا بگیرد نیازمند از مردم و هواداران تیم ملی فقط خواستار همدلی است.
طرفداری - دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان می گوید خدا را شکر در اولین حضورم نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کردم.
به گزارش فارس ، پیام نیازمند درباره اردوی تیم ملی فوتبال در قطر و حضورش در لیست تیم ملی برای جام ملت های آسیا گفت:
خدا را شاکرم و بی نهایت خوشحالم که در اولین حضورم در اردوی بزرگسالان نظر کادرفنی را جلب کردم.
وی درباره شانس بازی کردنش هم ادامه داد:
10 روز تا بازی ها باقی مانده و کسی نمی داند بازی می کند یا نه. همه تلاش خودمان را می کنیم تا تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
مهدی ترابی: دیدار با فلسطین شبیه سازی بازی با یمن بود؛ خروج برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

مهدی ترابی: دیدار با فلسطین شبیه سازی بازی با یمن بود؛ خروج برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، می گوید امیدوارم تیم ملی بعد از سال ها نتایج خوبی بگیرد.
طرفداری - مهدی ترابی قبل از شروع تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت:
خدا را شکر توانستم در لیست نهایی قرار بگیریم. امیداورم تیم ملی بعد از سال ها نتایج خوبی بگیرد تا مردم شاد شوند.
به نقل از فارس ، وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان خط خوردند و چه صحبتی با این نفرات که دیگر کنار تیم نیستند دارد، اظهار داشت:
این مسئله برای ما هم سخت بود. این بازیکنان هم زحمت زیادی کشیدند. قطعا آنها دعاگوی ما هستند تا تیم ملی موفق شوند. همه برای سربلندی تیم ملی تلاش می کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
رسمی؛ مایکون، مدافع سابق اینتر به تیم دسته دومی کریسیوما برزیل پیوست

رسمی؛ مایکون، مدافع سابق اینتر به تیم دسته دومی کریسیوما برزیل پیوست مایکون یک چالش دیگر در لیگ دسته دوم برزیل را تجربه خواهد کرد.
طرفداری- مایکون، مدافع راست 37 ساله سابق تیم ملی برزیل و باشگاه اینتر، پس از ترک اروپا در لیگ دسته دوم برزیل به فوتبالش ادامه می دهد.
مایکون که از سال 2017 در تیم دسته دومی آوای برزیل توپ می زد ، قصد داشت تا در آغاز سال 2019 بازنشسته شود اما او همچنان به فوتبالش ادامه می دهد. به گزارش گل ایتالیا ، مایکون حالا می خواهد یک سال دیگر بازی کند و در همین راستا، قراردادی یک ساله با باشگاه دسته دومی کریسیومای برزیل به ثبت رسانده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
در حاشیه تمرین ملی پوشان؛ اخراج فرد مشکوک توسط مسئولان از تمرین تیم ملی ایران

در حاشیه تمرین ملی پوشان؛ اخراج فرد مشکوک توسط مسئولان از تمرین تیم ملی ایران فردی که مشخص نبود به چه شکل وارد منطقه محل تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران شده توسط مسئولان کمپ اسپایر اخراج شد.
طرفداری - تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17 در شرایطی برگزار شد که حضور یک فرد مشکوک نگاه های کادر فنی تیم ملی فوتبال را به خود جلب کرد. کی روش که متوجه نشد این شخص به چه شکل وارد منطقه شده از مسئولان تیم ملی خواست تا پیگیر این موضوع شوند و به همین علت محمدرضا ساکت و خراطی در تماس با مسئولان کمپ اسپایر خواستار توضیحات این فرد در محل تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 328 روز و 14 ساعت پیش
<