اطلاعیه فیفا در خصوص احتمال تعویق رقابت های جام جهانی فوتسال 2020 لیتوانی: تا پایان ماه آوریل تصمیم نهایی اعلام خواهد شد

اطلاعیه فیفا در خصوص احتمال تعویق رقابت های جام جهانی فوتسال 2020 لیتوانی: تا پایان ماه آوریل تصمیم نهایی اعلام خواهد شد وضعیت مسابقات جهانی فوتسال نامشخص است.
طرفداری - فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد تصمیم گیری درباره جام جهانی فوتسال در پایان ماه آوریل اعلام می شود.
به گزارش طرفداری ، رقابت های جام جهانی فوتسال طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار بود از 12 سپتامبر تا 4 اکتبر 2020 به میزبانی لیتوانی برگزار شود ولی همچنان این تاریخ قطعی نیست. فیفا اطلاعیه ای را در خصوص زمان برگزاری و به تعویق افتادن رقابت های مختلف و از جمله فوتسال منتشر کرده است. در این بخش آمده است:
تصمیم گیری درباره مسابقات جام جهانی فوتسال 2020 لیتوانی که در سپتامبر 2020 برنامه ریزی شده تا پایان ماه آوریل (اردیبهشت ماه) صورت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 122 روز و 20 ساعت پیش
رونمایی کمیته پارالمپیک آسیا از شعار و لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو؛ اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها!

رونمایی کمیته پارالمپیک آسیا از شعار و لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو؛ اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها! نماد بازی های پاراآسیایی هانگژو نشانی از طلوع خورشید است.
طرفداری - کمیته پارالمپیک آسیا از شعار و لوگوی بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو رونمایی کرد.
به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک ، شعار این دوره از بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها عنوان شده و این شعار آیینه ای از پیام اصلی بازی های آسیایی، یعنی تعامل قلب ها برای آینده است. در لوگوی این بازی ها نیز از نماد یک ورزشکار ویلچری که حرکتی رو به جلو دارد، استفاده شده و این حرکت رو به جلو با استفاده از 10 خط نیمه منحنی با رنگ هایی از طیف قرمز تا بنفش که در انتها به رنگ زرد ختم می شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 122 روز و 21 ساعت پیش
باشگاه استقلال: مذاکره ای درباره انتخاب معاون ورزشی نداشته ایم؛ در حال برنامه ریزی برای حل مشکلات هستیم

باشگاه استقلال: مذاکره ای درباره انتخاب معاون ورزشی نداشته ایم؛ در حال برنامه ریزی برای حل مشکلات هستیم باشگاه استقلال دست به تکذیب برخی شایعات زد.
طرفداری - باشگاه استقلال هرگونه مذاکره برای انتخاب معاون ورزشی را تکذیب کرد.
سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد:
با نهایت احترام نسبت به پیشکسوتان عزیز و سرمایه های معنوی باشگاه استقلال که نامشان به دلیل گمانه زنی ها مطرح شده، باشگاه تاکنون جلسه و مذاکره ای درباره مسؤولیت معاون ورزشی نداشته است.
این باشگاه در ادامه اعلام کرد در شرایط فعلی، تیم در حال برنامه ریزی برای روزهای آتی و حل مشکلات و ایجاد ساختار جدید است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 122 روز و 22 ساعت پیش
کاظم طالقانی: مهدی تاج، بزرگ هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است؛ مهم ترین چالش فوتبال در مقطع فعلی گرفتن مطالباتمان از فیفا است

کاظم طالقانی: مهدی تاج، بزرگ هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است؛ مهم ترین چالش فوتبال در مقطع فعلی گرفتن مطالباتمان از فیفا است صحبت های طالقانی درخصوص هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال.
طرفداری - عبدالکاظم طالقانی درباره مهم ترین دغدغه های فدراسیون فوتبال در سال 99 عنوان کرد:
من قبل از اینکه به این موضوع بپردازم اینجا می خواهم نکته مهمی را بگویم و آن اینکه درباره وضعیت جسمانی آقای تاج بارها توضیح داده شد. اینکه او به دلیل مشکل قلبی آمادگی برگشت به سمت ریاست فدراسیون فوتبال را ندارند.
به گزارش فارس ، وی افزود:
هیات رییسه بارها با آقای تاج صحبت کرد تا وی به بازگشت متقاعد شود. به هر حال او بزرگ هیات رییسه هستند و در همین 4 ماه کمک های فراوانی به فدراسیون داشت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 123 روز و 7 ساعت پیش
برنامه ویژه کادرفنی استقلال برای تمرینات بازیکنان این تیم

برنامه ویژه کادرفنی استقلال برای تمرینات بازیکنان این تیم فرهاد مجیدی برنامه جدیدی برای بازیکنانش دارد.
طرفداری - پس از آخرین جلسه تمرین تیم استقلال در 14 اسفند سال 1398 و تعطیلی فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمرینات انفرادی بازیکنان تیم استقلال با برنامه ای که توسط کادرفنی تهیه و ارائه شده است به طور روزانه پیگیری می شود.
با اعلام کادرفنی قرار است در صورتی که شروع تمرینات گروهی مجددا به تعویق بیفتد، برنامه ویژه ای برای آماده سازی بازیکنان تدارک دیده شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 123 روز و 8 ساعت پیش
پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام: حرف مدیران تیم را شنیده ایم و به آن ها اعتماد داریم

پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام: حرف مدیران تیم را شنیده ایم و به آن ها اعتماد داریم بازیکنان پرسپولیس به حمایت از هیئت مدیره این باشگاه پرداختند.
طرفداری- چند ماهی است که پرسپولیس با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنند. بازیکنان پرسپولیس در پستی اینستاگرامی درخصوص مسائل مختلف مالی توضیحاتی داده اند و از هیئت مدیره این تیم نیز حمایت کرده اند.
سرخ ها نوشتند:
کسی نمی تواند این واقعیت را کتمان کند که پرسپولیس نیازمند منابع مالی است؛ از طلبکاران داخلی تا بازیکنان و مربیان خارجی که هر یک ارقام ریز و درشتی را از باشگاه طلب دارند اما مسئله مهم این است که نباید یک نسخه موقت و اشتباه را دوباره تجویز کرد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 123 روز و 8 ساعت پیش
واکنش پیروز قربانی به شایعه حضورش در پست معاونت باشگاه استقلال: چنین صحبتی با من نشده است

واکنش پیروز قربانی به شایعه حضورش در پست معاونت باشگاه استقلال: چنین صحبتی با من نشده است پیروز قربانی شایعات به وجود آمده را تکذیب کرد.
طرفداری - در خبرها آمده بود که پیروز قربانی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال یکی از گزینه های حضور در معاونت های باشگاه استقلال است.
پیروز قربانی اما در واکنش به این مسئله به خبرنگار تسنیم گفت:
هیچ صحبتی با من نشده است. اگر هم چنین پیشنهادی به من داده شود، فکر نکنم آن را بپذیرم. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 123 روز و 12 ساعت پیش
بسته بودن راه های بازگشت میشو کریستوویچ به ایران؛ عدم تمایل شاهینی ها نسبت به ادامه مسابقات لیگ

بسته بودن راه های بازگشت میشو کریستوویچ به ایران؛ عدم تمایل شاهینی ها نسبت به ادامه مسابقات لیگ سرمربی شاهین بوشهر نمی تواند به ایران برگردد.
طرفداری - بعد از تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال ، اگر سازمان لیگ فوتبال ایران زمان مشخصی را در آینده نزدیک برای از سرگیری مسابقات اعلام کند، میشو کریستوویچ، سرمربی شاهین بوشهر نمی تواند به ایران برگردد و روی نیمکت تیمش بنشیند.
به گزارش میزان ، با گسترش ویروس کرونا در جهان و با توجه به ممنوعیت برخی پرواز های بین المللی فعلا امکان بازگشت میشو کریستوویچ به ایران نیست. همچنین ایوو دستیار این مربی هم که در ایران مانده بود نمی تواند از ایران خارج شده و به کشورش برود تا کنار خانواده اش باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 123 روز و 17 ساعت پیش
نظارت از راه دور کادر فنی گل گهر بر تمرینات بازیکنان؛ شاگردان مجید جلالی به صورت اختصاصی در منزل تمرین می کنند

نظارت از راه دور کادر فنی گل گهر بر تمرینات بازیکنان؛ شاگردان مجید جلالی به صورت اختصاصی در منزل تمرین می کنند بازیکنان تیم فوتبال گل گهر سیرجان این روز ها تمرینات اختصاصی انجام می دهند و کادرفنی هم آنها را از راه دور زیرنظر دارد.
طرفداری - شیوع ویروس کرونا و تاثیراتش بر ورزش در کشور باعث شده تا همه مسابقات و تمرینات تیم های لیگ برتری فوتبال هم تعطیل شود.
به گزارش میزان ، تیم فوتبال گل هر سیرجان هم از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنان تیم گل گهر در این روز ها که تمرینات تعطیل است طبق برنامه کادرفنی به صورت اختصاصی و در منازل خود مشغول تمرین هستند. همچنین کادرفنی گل گهر هم مدام با بازیکنان در ارتباط است و وضعیت آنها را از راه دور بررسی می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 123 روز و 19 ساعت پیش
پرسپولیس به زودی طلب گابریل و چوک را پرداخت خواهد کرد

پرسپولیس به زودی طلب گابریل و چوک را پرداخت خواهد کرد سرخ پوشان به زودی طلب مربی و بازیکن خارجی خود را پرداخت خواهند کرد.
طرفداری - باشگاه پرسپولیس حدود 34 هزار دلار به سرتن چوک و گابریل بدهکار است. با این حال، این باشگاه هیچ مشکلی بابت پرداخت مطالبات این 2 فرد ندارد و قرار است به زودی بدهی آنها پرداخت شود.
به گزارش میزان ، در حال حاضر به اندازه بدهی چوک و گابریل، پول در باشگاه وجود دارد. تنها مسئله این است که هنوز مشخص نشده این پول قرار است به چه صورت به آنها پرداخت شود.
در این مورد 2 راه وجود دارد؛ اول اینکه نماینده باشگاه پرسپولیس پول را با خود به امارات برده و آنجا با چوک و گابریل تسویه حساب کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 123 روز و 20 ساعت پیش
ابوالفضل رجبی، بازیگر سریال پایتخت: هوادار دو آتیشه استقلال هستم؛ استقلال برای من عشق غیرقابل توصیف است

ابوالفضل رجبی، بازیگر سریال پایتخت: هوادار دو آتیشه استقلال هستم؛ استقلال برای من عشق غیرقابل توصیف است همیشه ممنون محسن تنابنده خواهم بود
بازیگر نوجوانان پایتخت، هوادار استقلال است.
طرفداری - ابوالفضل رجبی بازیگر سریال پایتخت می گوید محسن تنابنده من را برای بازی در نقش بهروز در سریال پایتخت پسندید و همیشه ممنون او خواهم بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، ابوالفضل رجبی، بازیگر نوجوان نقش بهروز در سریال پایتخت 6 در گفت و گویی نوروزی درباره شرایط این روزهای خود توضیحاتی را بیان کرد:
به نام خدا. سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام افرادی که این مصاحبه را می خوانند. فرا رسیدن سال 99 را به تمام هموطنانم تبریک می گویم و در خدمت شما هستم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 124 روز و 4 ساعت پیش
وزارت ورزش در حال تکمیل تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس؛ زمزمه های اضافه شدن عضو اقتصادی به جمع هیئت مدیره سرخپوشان

وزارت ورزش در حال تکمیل تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس؛ زمزمه های اضافه شدن عضو اقتصادی به جمع هیئت مدیره سرخپوشان غییرات در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اجتناب ناپذیر است، اما در کرسی سرپرست مدیرعاملی، تغییری حاصل نمی شود.
طرفداری - با استعفای مهدی نبی از هیئت مدیره پرسپولیس ، حالا وزارت ورزش بیش از پیش به دنبال تکمیل تیم مدیریتی سرخپوشان پایتخت است. وزارت ورزش باید برای تکمیل هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی به یک جمع بندی برسد و مدیران جدیدی را به این مجمع کوچک معرفی کند.
به گزارش میزان ، بعد از استعفای ایرج عرب و مهدی محمدنبی، حالا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تنها سه عضو رسمی دارد؛ مهدی رسول پناه، علی رغبتی و مهرداد هاشمی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 124 روز و 18 ساعت پیش
سکوت فیفا درخصوص نامه پرسپولیس؛ سرخ ها خواهان پرداخت بدهی ها از حساب بلوکه شده

سکوت فیفا درخصوص نامه پرسپولیس؛ سرخ ها خواهان پرداخت بدهی ها از حساب بلوکه شده تحریم ها برای تیم های ایرانی دردسرساز شده اند.
طرفداری - باشگاه پرسپولیس چند روز قبل در نامه ای از فیفا خواستار این شد تا برای پرداخت مطالبات فرناندو گابریل و سرتن چوک از حسابهای بلوکه شده این باشگاه در این سازمان استفاده شود.
به گزارش فارس ، با توجه به تحریمها و سخت شدن ارسال پول برای افراد خارجی، پرسپولیس این درخواست را از فیفا کرده تا مطالبات این دو فرد از این طریق پرداخت شود.
با توجه به اینکه این باشگاه تا 20 فروردین برای پرداخت پول گابریل و چوک فرصت دارد، سریع ترین راه پرداخت، برداشت از حسابهایش در فیفا است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 125 روز و 9 ساعت پیش
بهروان: شاید بتوانیم برخی دیدار ها را در ماه رمضان به صورت فشرده برگزار کنیم؛ برگزاری یا لغو مسابقات نیاز به دستور مقامات بالاتر دارد

بهروان: شاید بتوانیم برخی دیدار ها را در ماه رمضان به صورت فشرده برگزار کنیم؛ برگزاری یا لغو مسابقات نیاز به دستور مقامات بالاتر دارد بهروان اعلام کرد روز 20 فروردین به بعد، طی جلساتی احتمالا تصمیم نهایی درمورد مسابقات لیگ برتر گرفته خواهد شد.
طرفداری- غلامرضا بهروان در گفت وگو با میزان ، در خصوص شرایط اخیر حاکم بر فوتبال ایران، طرح های سازمان لیگ برای ادامه لیگ برتر، احتمال تعطیلی رقابت ها و مسائل پیرامون فوتبال کشورمان حرف های مهمی به زبان آورد که می خوانید:
آیا اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا، مسئولان سازمان لیگ را برای تعطیل کردن لیگ برتر در فصل نوزدهم ترغیب می کند؟
من از این اطلاعیه خبر ندارم. ما در شهرستان و قرنطینه هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 125 روز و 19 ساعت پیش
نوازی: آقایان به اسم استقلال خودشان را مطرح می کنند و سپس به خاطر منافع شان استعفا می دهند؛ وقتی موسوی بود از او استفاده ای نکردند

نوازی: آقایان به اسم استقلال خودشان را مطرح می کنند و سپس به خاطر منافع شان استعفا می دهند؛ وقتی موسوی بود از او استفاده ای نکردند محمد نوازی از تغییر و تحولاتی که در کادر مدیریتی باشگاه استقلال صورت گرفته می گوید.
طرفداری- پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که تغییر و تحولاتی که در این باشگاه طی مدت اخیر صورت گرفته، فقط به ضرر باشگاه بوده و هواداران این تیم هم هستند که از این قضایا آسیب می بینند.
محمد نوازی در گفت وگو با تسنیم ، درباره استعفای افرادی چون اسماعیل خلیل زاده از هیئت مدیره استقلال پس از مدیرعامل شدن احمد سعادتمند در باشگاه استقلال باشگاه گفت:
هر کسی در سیستم مدیریتی خود دوست دارد آدم های خودش را بیاورد و اگر این اتفاق نیفتد تصمیم می گیرد که برود.
وی افزود: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 125 روز و 21 ساعت پیش
نظرسنجی جدید AFC؛ رقابت سید جلال حسینی با سه مدافع دیگر برای کسب عنوان مدافع تنومند آسیا

نظرسنجی جدید AFC؛ رقابت سید جلال حسینی با سه مدافع دیگر برای کسب عنوان مدافع تنومند آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی برای انتخاب مدافع محبوب در میان کاربرانش به راه انداخته است.
طرفداری - بعد از نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن ایرانی لیگ قهرمانان آسیا ، حالا AFC در صفحات مجازی خود نظرسنجی دیگری به راه انداخته است.
به گزارش فارس ، کنفدراسیون فوتبال آسیا در صفحات مجازی خود تصویری از 4 مدافع آسیایی منتشر کرد و از مخاطبانش سوال کرد:
مهاجم رقیب یک مدافع پیش رو دارد تا بتواند به گل برسد. شما دوست دارید کدام یک از این 4 مدافع مقابل این مهاجم باشد؟
سیدجلال حسینی، مدافع و کاپیتان پرسپولیس جزو 4 مدافع تنومندی است که AFC از مخاطبانش سوال کرده که دوست دارند او ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 126 روز و 21 ساعت پیش
ایگور کولاکوویچ: خوش خبر گفت که داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال از او خواسته است تا قرارداد من را به صورت توافقی فسخ کند

ایگور کولاکوویچ: خوش خبر گفت که داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال از او خواسته است تا قرارداد من را به صورت توافقی فسخ کند پایان کار سرمربی تیم ملی والیبال با فدراسیون این کشور.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی فعلی تیم ملی والیبال ایران که در آستانه فسخ قرارداد با فدراسیون ایران قرار دارد در این مورد اظهار داشت:
قرارداد چهار ساله من روز اول سپتامبر 2020 و بعد از المپیک، تمام می شد. تمایل من این بود که بعد از ایران به دنبال چالش جدیدی بروم و فعالیت باشگاهی در اروپا را دنبال کنم.
کولاکوویچ ادامه داد:
بعد از مسابقات انتخابی المپیک، ما برای فصل 2020 برنامه ریزی کردیم، اما فدراسیون جهانی به خاطر شیوع کرونا، لیگ ملت ها را به تعویق انداخت و چند روز قبل هم المپیک به سال 2021 موکول شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 127 روز و 9 ساعت پیش
محمدرضا فغانی داور فوتبال ایران، خبر از اعلام پناهندگی خود در کشور سوئد داد

محمدرضا فغانی داور فوتبال ایران، خبر از اعلام پناهندگی خود در کشور سوئد داد محمدرضا فغانی، داور فوتبال ایران، راهی سوئد شده است و قصد بازگشت ندارد.
طرفداری - حالا دیگر هیچ کدام از برادران فغانی در فوتبال ایران قضاوت نمی کنند. علیرضا فغانی در استرالیا قضاوت می کند و محمدرضا فغانی در سوئد.
برادر بزرگترش فینال لیگ قهرمانان آسیا، فینال جام ملت های آسیا، فینال جام باشگاه های جهان، فینال المپیک و دیدار رده بندی جام جهانی را سوت زده است. برادر کوچکتر هم در گفت وگوی اختصاصی با رادیو فردا ، از پناهندگی خود به سوئد خبر می دهد.
او که در لیگ برتر ایران بازی های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و .. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 127 روز و 12 ساعت پیش
حسن روشن: سعادتمند را آدم خوبی دیده ام؛ باید دید چه عملکردی در استقلال خواهد داشت

حسن روشن: سعادتمند را آدم خوبی دیده ام؛ باید دید چه عملکردی در استقلال خواهد داشت پیشکسوت استقلال به مدیریت جدید این تیم امیدوار است.
طرفداری - حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال احمد سعادتمند، مدیرعامل جدید این باشگاه را مدیری خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد وی در مسئولیت جدیدش موفق باشد.
به گزارش تسنیم ؛ حسن روشن، درباره انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت:
سعادتمند آدم خوبی است و به نمایندگی از پیشکسوتان درگذشت برادر ایشان را تسلیت می گویم. اگر چه سعادتمند آدم خوبی است، اما باید دید در آینده چه عملکردی خواهد داشت .
وی در ادامه افزود: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 127 روز و 13 ساعت پیش
دکتر کاوه ستوده، پزشک تیم استقلال که به کرونا مبتلا شده بود، از بیمارستان مرخص شد

دکتر کاوه ستوده، پزشک تیم استقلال که به کرونا مبتلا شده بود، از بیمارستان مرخص شد پزشک استقلال بهبود یافت.
طرفداری - دکتر کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال پس از ابتلا به ویروس کرونا و گذران دوران بیماری در بیمارستان آتیه، امروز (دوشنبه) از بیمارستان مرخص شد.
به گزارش تسنیم ؛ ستوده چند روز پیش برای مبارزه با کرونا در بیمارستان بستری شده بود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 127 روز و 13 ساعت پیش
مهدی پاشازاده: از انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال خوشحالم؛ رفت و آمد مدیران استقلال را دچار مشکلات زیادی کرد

مهدی پاشازاده: از انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال خوشحالم؛ رفت و آمد مدیران استقلال را دچار مشکلات زیادی کرد پاشاده از احمد سعادتمند حمایت کرد.
طرفداری - پیشکسوت باشگاه استقلال پیرامون وضعیت استقلال توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش میزان ، مهدی پاشازاده با اشاره به انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال اظهار داشت:
خدا را شکر در شرایط جوی حاکم بر فوتبال و ورزش کشور، استقلال کسی را پیدا کرد که بتواند برای حال و آینده باشگاه برنامه ای داشته باشد. از انتخاب سعادتمند خوشحالم و امیدوارم بتواند در حوزه کاری خود موفق باشد.
وی افزود:
مدیرعامل جدید باشگاه استقلال فرد باتجربه و کاربلدی است که توانایی مدیریت در ورزش را دارد و پتانسیل های خود را سابق بر این به اثبات ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 127 روز و 19 ساعت پیش
رسمی؛ احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال منصوب شد

رسمی؛ احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال منصوب شد مدیرعامل جدید باشگاه استقلال مشخص شد.
احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش، بر اساس صورتجلسه هیات مدیره دهم فروردین ماه 99، طی حکمی از سوی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی استقلال منصوب شد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 127 روز و 20 ساعت پیش
نشریه عربستانی: تعطیلی لیگ عربستان، در دستور کار فدراسیون فوتبال این کشور نیست

نشریه عربستانی: تعطیلی لیگ عربستان، در دستور کار فدراسیون فوتبال این کشور نیست سعودی ها قصد تعطیلی لیگ فوتبال خود را ندارند.
طرفداری - یک رسانه عربستانی خبر داد که فدراسیون فوتبال این کشور اصلا قصد تعطیلی کامل لیگ را ندارد.
به گزارش فارس ، نشریه الشرق الاوسط عربستان خبر داد به هیچ وجه لغو کامل مسابقات فوتبال این کشور در دستور کار فدراسیون عربستان قرار ندارد.
لیگ عربستان مثل تمام لیگ های فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا در حالت تعلیق قرار دارد. بنا به اعلام یک عضو هیئت رئیسه فدراسیون گزینه تعطیلی کامل لیگ جایی در میان گزینه ها ندارد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 128 روز و 12 ساعت پیش
نامه دوم باشگاه پرسپولیس به فیفا برای تعیین تکلیف پرداخت مطالبات فرناندو گابریل و سرتن چوک

نامه دوم باشگاه پرسپولیس به فیفا برای تعیین تکلیف پرداخت مطالبات فرناندو گابریل و سرتن چوک سرخپوشان باید در انتظار پاسخی از سوی فیفا باشند.
طرفداری - باشگاه پرسپولیس امروز دومین نامه خود را به فیفا ارسال می کند تا در خصوص پرداخت پول به دو تن از اعضای سابق خود تکلیف خود را بدانند.
به گزارش فارس ، از حدود یک ماه قبل باشگاه پرسپولیس بابت پرونده های مالی در فیفا با حکم های مختلفی روبرو شده است. این پرونده ها در فیفا به مرحله حکم و اجرا رسیده است و باشگاه پرسپولیس برای پرداخت هر یک از این احکام فرصت چند روزه دارد تا برای پرداخت آنها اقدام کند. این در شرایطی است که این باشگاه از نظر مالی در وضعیت مطلوبی هم به سر نمی برد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 129 روز و 5 ساعت پیش
ادعای سایت عراقی: امارات میزبانی از استقلال و دیگر تیم های گروه اول لیگ قهرمانان آسیا را به عهده خواهد گرفت

ادعای سایت عراقی: امارات میزبانی از استقلال و دیگر تیم های گروه اول لیگ قهرمانان آسیا را به عهده خواهد گرفت یک رسانه عراقی مدعی شد که امارات میزبان مسابقات تیم های گروه اول لیگ قهرمانان آسیا می شود.
طرفداری - این روزها رسانه های اماراتی و قطری از برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در 2 کشور به خاطر ویروس کرونا خبر می دهند.
به گزارش فارس ، گمانه زنی های مختلفی از سوی رسانه های عربی برای میزبانی مسابقات غرب آسیا مطرح می شود. یک رسانه قطری پیش از این عمان و کویت را برای میزبانی از مسابقات معرفی کرده بود. این بازی ها بنا به گفته این رسانه ها در ماه آگوست(مرداد) برگزار می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 129 روز و 18 ساعت پیش
سیاوش، فرزند محمدعلی فردین: پدرم 3 بار غلامرضا تختی را از خودکشی منصرف کرد؛ وقتی که تختی خودکشی کرد، مادرم دچار افسردگی شد

سیاوش، فرزند محمدعلی فردین: پدرم 3 بار غلامرضا تختی را از خودکشی منصرف کرد؛ وقتی که تختی خودکشی کرد، مادرم دچار افسردگی شد حتی در فیلم تختی ساخته حاتمی هم پدرم احتمال می داد واقعیت گفته نشود؛ پدرم اعتقاد داشت که تختی نباید به توده ای ها نزدیک می شد
سیاوش فردین به مرور زندگی پدرش پرداخته است.
طرفداری - فرزند محمدعلی فردین درمورد رابطه نزدیک پدرش با جهان پهلوان تختی، شنیدنی های جذابی را در نوروز کرونایی 1399 با خوانندگان به اشتراک گذاشت.
به گزارش ایرنا ، محمدعلی فردین یکی از شاخص ترین چهره های هنر و البته ورزش ایران بود، اما وجهه قهرمانی او هرگز دیده نشد. کسی که مدال نقره جهان را در کشتی به دست آورد اما خیلی زود وارد عرصه هنر شد تا استعداد شگفت انگیز خود را در این عرصه نشان بدهد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: فرهنگی هنری انتشار : 130 روز و 12 ساعت پیش
سلطانی فر: در سال گذشته، برگزاری مسابقات استعدادیابی توانسته از توانمندی ها، ظرفیت ها و نخبگان کشور بهره ببریم

سلطانی فر: در سال گذشته، برگزاری مسابقات استعدادیابی توانسته از توانمندی ها، ظرفیت ها و نخبگان کشور بهره ببریم وزیر ورزش و جوانان کشور معتقد است برگزاری جام خوشه چین و مسابقات استعدادیابی شرایطی برای توسعه و کشف ورزشکاران در اکثر نقاط کشور است.
طرفداری - مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان کشور بیان کرد که یکی از کارهای مثبت وزارت ورزش در سال گذشته، برگزاری جام خوشه چین در رشته های مختلف ورزشی بوده است.
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی فر گفت:
تلاش ما در قسمت های مختلف این بود تا برنامه های دولت و برنامه هایی که خودمان به مجلس داده بودیم را عملی کنیم.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 130 روز و 21 ساعت پیش
با اعلام فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، تمامی مسابقات و فعالیت های این رشته به تعویق افتاد

با اعلام فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، تمامی مسابقات و فعالیت های این رشته به تعویق افتاد طی روزهای گذشته، کمیته بین المللی المپیک بالاخره رای خود را در خصوص بازی های المپی توکیو اعلام کرد که مقرر شد این رویداد تا سال آینده میلادی به تعویق بیفتد.
طرفداری - فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان به دنبال تعویق بازیهای المپیک توکیو، تمامی مسابقات و فعالیت ها را تا پایان ژوئن به تعویق انداخت.
به گزارش فارس ، پیش از این فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا تمامی مسابقات را تا 30 آوریل به تعویق انداخته بود.
برنامه جدید مسابقات در سال 2020 هنوز مشخص نیست. در صورت بهبود وضعیت، برنامه مسابقات اعلام می شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 9 ساعت پیش
تمجید باشگاه پرتغالی از مهاجم ایرانی خود؛ اقدام خیرخواهانه طارمی، بازیکن ریوآوه برای مردم بوشهر

تمجید باشگاه پرتغالی از مهاجم ایرانی خود؛ اقدام خیرخواهانه طارمی، بازیکن ریوآوه برای مردم بوشهر با شبوع ویروس کرونا در تمام نقاط جهان، ورزش نیز از این عامل در امان نمانده است و تقریبا تمام فعالیت های ورزشی را تحت تاثیر قرار داده است.
طرفداری - باشگاه ریوآوه پرتغال اقدام خیرخواهانه مهدی طارمی برای احداث کارگاه تولید ماسک در سرزمین مادری اش ایران و شهر بوشهر جهت مبارزه با ویروس کرونا را مورد تحسین قرار داد.
به گزارش فارس ، مهاجم ایرانی ریوآوه امروز اعلام کرد که به صورت هفتگی 20 هزار ماسک در اختیار همشهری های خود قرار خواهد داد.
این موضوع مورد توجه باشگاه پرتغالی قرار گرفته و از آن به عنوان اقدامی مهم در جهت مبارزه با ویروس کرونا یاد کرده است تا از مهاجم تیم خود تقدیر ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 11 ساعت پیش
محمد فلاح: امیدوارم افتخار آفرینی های تیم ملی والیبال کشورمان با کولاکوویچ تداوم پیدا کند

محمد فلاح: امیدوارم افتخار آفرینی های تیم ملی والیبال کشورمان با کولاکوویچ تداوم پیدا کند والیبالیست تیم سپاهان اصفهان در خصوص شیوع ویروس کرونا بیان کرد که با قرنطینه خانگی می توان این بیماری را از بین برد.
طرفداری - محمد فلاح، والیبالیست اهل گیلان تیم سپاهان اصفهان در خصوص ادامه همکاری تیم ملی با کولاکوویچ اظهار امیدواری کرد.
محمد فلاح در گفت وگو با فارس در آستانه اشرفیه با اشاره به تعطیلی لیگ برتر والیبال به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار کرد:
در فصل جاری در تیم والیبال سپاهان اصفهان عضویت داشته و این تیم در نخستین حضورش در بالاترین سطح والیبال کشور در مکان سوم ایستاد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 11 ساعت پیش
اعلام برترین های فوتسال جهان در سال 2019 از نگاه فوتسال پلنت؛ نامی از ایرانی ها در بین افراد نخست به چشم نمی خورد (عکس)

اعلام برترین های فوتسال جهان در سال 2019 از نگاه فوتسال پلنت؛ نامی از ایرانی ها در بین افراد نخست به چشم نمی خورد (عکس) کارشناسان سایت فوتبال پلنت برترین های فوتسال جهان را در سال گذشته میلادی اعلام کردند.
طرفداری - سایت جهانی فوتسال پلنت که در هفته های گذشته نامزدهای برترین های فوتسال در سال 2019 میلادی را در بخش های مختلف اعلام کرده بود، رده بندی امتیازات را از دید کارشناسان خود اعلام کرد که در آن، هیچ کدام از ایرانی ها جزو مقام های اول تا پنجم جای ندارند.
به گزارش تسنیم ، در بخش بهترین دروازه بان بانوی جهان، سیلویا آگته از اسپانیا، آنا کاتارینا سیلوا از پرتغال و آنا کالیاری از برزیل به مقام های اول تا سوم دست یافتند. فرزانه توسلی از ایران نیز با کسب 272 امتیاز، در جایگاه هفتم قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 11 ساعت پیش
احمد سعادتمند: بخشی از امور استقلال را بر عهده گرفتم؛ امیدوارم در دیدار با شفر بتوانیم مشکلات را حل کنیم

احمد سعادتمند: بخشی از امور استقلال را بر عهده گرفتم؛ امیدوارم در دیدار با شفر بتوانیم مشکلات را حل کنیم سعادتمند عنوان کرد در اولین فرصت با شفر، سرمربی سابق استقلال تماس گرفتم.
طرفداری - تماس احمد سعادتمند با وینفرد شفر برای حل مشکلات مالی ، مسئله ای است که باشگاه استقلال در تلاش است آن را برطرف کند.
به گزارش تسنیم ، سعادتمند ابتدا با اشاره به درگذشت همسر اسماعیل خلیل زاده ، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت:
با توجه به مصیبت بزرگی که برای اسماعیل خلیل زاده رخ داده، برای او آرزوی صبر و بردباری می کنم و اگر چه خودم نیز درگیر درگذشت برادرم هستم اما صلاح دانستم پیگیر حل مشکلات و موارد باشگاه باشم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 13 ساعت پیش
حمیده عباسعلی، کاراته کای المپیکی ایران: تا اواخر فروردین تمرینات فیزیوتراپی را در آلمان ادامه می دهم؛ روند بهبودی زانویم فراتر از تصور خودم بوده است

حمیده عباسعلی، کاراته کای المپیکی ایران: تا اواخر فروردین تمرینات فیزیوتراپی را در آلمان ادامه می دهم؛ روند بهبودی زانویم فراتر از تصور خودم بوده است وضعیت عباسعلی در حال بهبود است.
طرفداری - کاراته کای المپیکی ایران می گوید روند بهبودی زانوی مصدومم فراتر از تصور خودم بوده است.
حمیده عباسعلی در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته ، در خصوص وضعیت مصدومیتش پس از عمل جراحی اظهار داشت:
در حال حاضر کارهای مربوط به فیزیوتراپی زانوی مصدومم را در آلمان انجام میدهم. خدا رو شکر روند خوبی را پشت سر می گذارم و پزشکان از جراحی انجام شده روی زانویم راضی هستند.
وی افزود:
روند بهبودی زانوی مصدومم فراتر از تصور خودم بوده است. فکر می کردم شرایطم سخت تر این باشد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 16 ساعت پیش
امیر قلعه نویی و سایر اعضای تیم فوتبال سپاهان تست کرونا دادند

امیر قلعه نویی و سایر اعضای تیم فوتبال سپاهان تست کرونا دادند از سپاهانی ها تست گرفته شد.
طرفداری - اعضای تیم فوتبال سپاهان اصفهان تست ویروس کرونا دادند.
به گزارش میزان ، اعضای تیم فوتبال سپاهان اصفهان روز گذشته (چهارشنبه) با نظر کادرفنی تست کرونا دادند تا سلامت آنها تأیید شود. در این تست گیری، امیر قلعه نویی هم کنار دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان تست ویروس کرونا داد تا همه اعضای تیم در سلامت کامل بتوانند دور جدید تمرینات خود را آغاز کنند.
نکته جالب ایتجا بود که در این تست گیری، اکثر بازیکنان و اعضای کادرفنی از ماسک و دستکش استفاده کرده بودند تا نکات بهداشتی را هنگام تست هم رعایت کرده باشند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 131 روز و 17 ساعت پیش
حضور علی خطیر، معاون سابق استقلال در باشگاه تراکتور تکذیب شد

حضور علی خطیر، معاون سابق استقلال در باشگاه تراکتور تکذیب شد خطیر معاون تراکتور نشده است.
طرفداری - باشگاه تراکتور تبریز اعلام کرد انتخاب علی خطیر به عنوان معاونت حقوقی این باشگاه صحت ندارد.
به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور ، برخی رسانه ها از انتخاب علی خطیر، معاون سابق باشگاه استقلال به عنوان معاون حقوقی باشگاه تراکتور خبر داده اند که این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و تکذیب می شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 131 روز و 21 ساعت پیش
ابتلای میثم بائو، بازیکم سابق پرسپولیس و استقلال به ویروس کرونا

ابتلای میثم بائو، بازیکم سابق پرسپولیس و استقلال به ویروس کرونا متاسفانه باخبر شده ایم که بازیکن سابق سرخابی های پایتخت به ویروس کووید-19 ابتلا پیدا کرده و اکنون تحت مراقبت و درمان است
طرفداری - میثم بائو بازیکن سابق باشگاه استقلال و پرسپولیس به ویروس کرونا مبتلا شده است.
به گزارش فارس ، این بازیکن 36 ساله قائمشهری دو هفته است با این بیماری مبارزه می کند و هم اکنون در ساری بستری است و تحت درمان قرار دارد.
وی علاوه بر عضویت در تیم های استقلال و پرسپولیس سابقه بازی در تیم های الشعب امارات، راه آهن، ابومسلم، و نساجی را دارد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 132 روز و 10 ساعت پیش
با اعلام فدراسیون جهانی، مسابقات انتخابی کاراته به تعویق افتاد

با اعلام فدراسیون جهانی، مسابقات انتخابی کاراته به تعویق افتاد با گسترش ویروس کرونا در جهان، فدراسیون جهانی کاراته مسابقات انتخابی خود را جهت کسب سهمیه المپیک لغو کرد اما اعلام کرد که دنیای کاراته در این ایام دشوار به راه خود ادامه خواهد داد.
طرفداری - فدراسیون جهانی کاراته (WKF) اعلام کرد که مسابقات انتخابی کاراته 2020 (کسب سهمیه المپیک) به تعویق افتاده است. این رویداد قرار بود امسال در پاریس (فرانسه) برگزار شود اما به دلیل تعویق بازی های المپیک توکیو 2020 به حالت تعلیق در می آید.
به گزارش فارس ، پس از تأیید کمیته بین المللی المپیک (IOC) مبنی بر تغییر زمان بازی های المپیک توکیو 2020 تا تابستان 2021 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 132 روز و 10 ساعت پیش
پیام خولیو ولاسکو به مردم ایران: این روزها، روزهای سختی برای مردم ایران و ایتالیا است اما تسلیم نخواهیم شد؛ عاشقانه ایران و مردمش را دوست دارم، نوروزتان مبارک

پیام خولیو ولاسکو به مردم ایران: این روزها، روزهای سختی برای مردم ایران و ایتالیا است اما تسلیم نخواهیم شد؛ عاشقانه ایران و مردمش را دوست دارم، نوروزتان مبارک ولاسکو نوروز را به مردم ایران تبریک گفت.
طرفداری - سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران در پیامی عید نوروز را تبریک گفت و برای مردم ایران آرزوی سلامتی کرد.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ، خولیو ولاسکو در پیام تبریک نوروزی خود به رئیس فدراسیون والیبال و مردم ایران گفت:
شرایط سختی در جهان حکم فرماست اما تسلیم نخواهیم شد.
ولاسکو در پیامی ضمن تبریک نوروز به داورزنی و مردم ایران، تاکید کرد که شرایط سختی در جهان به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا حکم فرماست اما مردم تسلیم نخواهد شد و این بیماری را شکست خواهند داد. وی در ادامه پیام خود گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 132 روز و 15 ساعت پیش
به دلیل شیوع ویروس کرونا، المپیاد جهانی شطرنج به تعویق افتاد؛ برگزاری مسابقات در تابستان 2021

به دلیل شیوع ویروس کرونا، المپیاد جهانی شطرنج به تعویق افتاد؛ برگزاری مسابقات در تابستان 2021 کرونا تاثیر خود را روی شطرنج هم گذاشت.
طرفداری - شیوع ویروس کرونا منجر به تعویق المپیاد جهانی شطرنج شد.
فدراسیون جهانی شطرنج اعلام کرد که چهل و چهارمین المپیاد جهانی این رشته که پیش از این قرار بود در تابستان 2020 برگزار شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و برگزاری آن تا تابستان 2021 به تعویق افتاد. این تصمیم پس از آن گرفته شد که کمیته بین المللی المپیک روز گذشته رسماً از تعویق بازی های المپیک 2020 توکیو خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 132 روز و 17 ساعت پیش
اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در سوگ همسر خود عزادار شد

اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در سوگ همسر خود عزادار شد همسر خلیلی زاده درگذشت.
طرفداری - اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در سوگ همسر خود نشست.
به نقل از سایت باشگاه استقلال ، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه همسر خود را پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری از دست داد.
مجموعه طرفداری این ضایعه را به ایشان و خانواده خلیل زاده تسلیت می گوید. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 132 روز و 17 ساعت پیش
برنامه جالب مدیر تیم های ملی بوکس برای تمرینات ملی پوشان

برنامه جالب مدیر تیم های ملی بوکس برای تمرینات ملی پوشان مهدی پور حدود 50 بوکسور را تاکنون شناسایی کرده و برای کنترل شرایط وزنی و زیر نظر داشتن میزان آمادگی این بوکسورها از این نفرات خواسته تا تمرینات خود را در خانه انجام دهند.
طرفداری - مدیر تیم های ملی بوکس برنامه جالبی برای زیر نظر گرفتن بوکسورهای تیم جوانان طراحی کرده است.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس ، با توجه به اینکه در سال 99 رقابت های قهرمانی آسیا و جهانی جوانان در پیش است و تا این لحظه خبری مبنی بر لغو این مسابقات اعلام نشده، مدیر تیم های ملی بوکس برنامه جالبی برای کنترل شرایط بوکسورها در نظر گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 133 روز و 12 ساعت پیش
حمیدرضا گرشاسبی: در شرایط فعلی، ادامه مسابقات لیگ برتر میسر نیست؛ مسلماً جان یک انسان هم مهم تر از فوتبال است

حمیدرضا گرشاسبی: در شرایط فعلی، ادامه مسابقات لیگ برتر میسر نیست؛ مسلماً جان یک انسان هم مهم تر از فوتبال است گرشاسبی می گوید برای مجموعه باشگاه پیکان، حفظ سلامت اعضای تیم در اولویت است.
طرفداری- مدیرعامل باشگاه پیکان با اشاره به شرایط بحرانی این روزهای کشور ابراز امیدواری کرد با تمهیدات مسئولان و خودمراقبتی مردم ویروس کرونا از کشورمان ریشه کن شود.
به نقل از بخش رسانه ای باشگاه پیکان ، حمیدرضا گرشاسبی درباره بحث تعطیلی این فصل لیگ برتر گفت:
مسلماً جان یک انسان مهمتر از فوتبال است و متاسفانه این روزها شاهد رشد بیماری کرونا در سطح کشور و دنیا هستیم. می بینیم که این ویروس با چه سرعتی تمام جهان را به خطر انداخته و هزاران نفر دچار مصیبت شده اند و رشد این ویروس لیگ های بسیاری از کشورها به ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 133 روز و 15 ساعت پیش
با شروع مجدد تمرینات استقلال، شیخ دیاباته به ایران بازخواهد گشت

با شروع مجدد تمرینات استقلال، شیخ دیاباته به ایران بازخواهد گشت دیاباته آماده است تا در تمرینات استقلال شرکت کند.
طرفداری - مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از سفر به کشور فرانسه با شروع تمرینات تیم استقلال به تهران باز خواهد گشت.
به گزارش تسنیم ، با موافقت کادر فنی تیم فوتبال استقلال، شیخ دیاباته پس از انجام مراحل درمان و رفع مصدومیت به فرانسه رفت و با شروع مجدد تمرینات تیم استقلال به تهران بازخواهد گشت. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 133 روز و 15 ساعت پیش
جواد نکونام: از مورینیو، زیدان و گواردیولا به باخت مقابل بحرین رسیدیم؛ قدر کی روش را ندانستیم

جواد نکونام: از مورینیو، زیدان و گواردیولا به باخت مقابل بحرین رسیدیم؛ قدر کی روش را ندانستیم همه دنیا از عملکرد ما مقابل پرتغال و اسپانیا متعجب بود اما باز هم افرادی در ایران انتقاد می کردند چرا تیم ما دفاعی است
نکونام می گوید علیرغم میل باطنی اش از نساجی جدا شده است.
طرفداری - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفت و گویی مفصل به بررسی مشکلات فوتبال ایران در سال 98 و همچنین شرایط تیم ملی در سال های اخیر پرداخت.
به گزارش فارس ، جواد نکونام بعد از یک چالش سخت در لیگ دسته اول و هدایت خونه به خونه بابل راهی قائمشهر شد و بعد از هدایت این تیم در 10 بازی سرنوشت ساز نساجی را بعد از 24 سال به لیگ برتر هدایت کرد تا در همان ابتدای دوران مربیگری اش اتفاق ویژه ای را رقم بزند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 133 روز و 17 ساعت پیش
مدیر رسانه ای استقلال: اسماعیل خلیل زاده و دکتر ستوده به بیماری کرونا مشکوک هستند

مدیر رسانه ای استقلال: اسماعیل خلیل زاده و دکتر ستوده به بیماری کرونا مشکوک هستند نوری فر عنوان کرد شرایط خلیل زاده رو به بهبودی است.
طرفداری - محمد نوری فر، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در خصوص وضعیت اسماعیل خلیل زاده و کاوه ستوده توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش فارس ، نوری فر در این مورد گفت:
آقای خلیل زاده از 29 اسفند در بخش آی سی یو بیمارستان فیروزگر بستری بودند. ایشان به دلیل وضعیت همسرشان رفت و آمد زیادی به یکی از بیمارستان ها در رشت داشتند و احتمالا همین موضوع منجر به این شده است که رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال مشکوک به بیماری کرونا باشند. ایشان علاقه ای به انتشار این خبر نگران کننده در روزهای ابتدایی سال نداشتند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 134 روز و 9 ساعت پیش
حمید مطهری: همه می دانند بیرانوند بهترین دروازه بان ایران است؛ بحث تعطیل شدن لیگ را باید به مراجع ذی صلاح بسپاریم

حمید مطهری: همه می دانند بیرانوند بهترین دروازه بان ایران است؛ بحث تعطیل شدن لیگ را باید به مراجع ذی صلاح بسپاریم مطهری می گوید درباره گل خوردن تیم هم باید بگویم مقصر این مسأله یک نفر نیست.
طرفداری - مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید ادامه دادن و یا تعطیلی کامل لیگ به تصمیم مراجع ذی صلاح برمی گردد و باید به تصمیم آنها احترام گذاشته شود.
حمید مطهری در گفت وگو با ایسنا ، درباره شرایط پرسپولیس پیش از تعطیلات اظهار کرد:
بعد از اینکه ما به تیم اضافه شدیم. فرصت کمی داشتیم اما کادر فنی تلاش خودش را انجام داد و هرچه رو به جلو پیش رفتیم، هم از لحاظ مدل فوتبالی و نتیجه به شرایط خوبی رسیدیم. با توجه به زمان کمی که در اختیار داشتیم، نتایج خیلی خوبی گرفتیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 134 روز و 17 ساعت پیش
ادموند بزیک: با شرایط فعلی واضح است پرسپولیس قهرمان لیگ می شود؛ اگر سپاهان یا استقلال صدر جدول بودند، با این موضوع مخالفت می کردند؟

ادموند بزیک: با شرایط فعلی واضح است پرسپولیس قهرمان لیگ می شود؛ اگر سپاهان یا استقلال صدر جدول بودند، با این موضوع مخالفت می کردند؟ بزیک امیدوار است هرچه زودتر کرونا دست از سر جهان بردارد.
طرفداری - پیشکسوت فوتبال ایران می گوید با توجه به شرایطی که در لیگ وجود دارد، مشخص است چه تیمی باید قهرمان شود.
ادموند بزیک در گفت وگو با فارس ، در خصوص کیفیت لیگ برتر در سال 98 اظهار داشت:
این لیگ با فراز و نشیب هایی که دارد،جذاب است. مخصوصاً در نیم فصل اول که فاصله امتیازها کم بود. تیم های بزرگ با سرمایه گذاری و خرید بازیکنان با کیفیت، لیگ جذابی را شروع کردند. خیلی از تیم ها برای گرفتن سهمیه می جنگند و خیلی ها برای سقوط نکردن. تیم پرسپولیس با کسب امتیازهای مناسب فاصله خوبی را با رقیبان ایجاد کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 134 روز و 18 ساعت پیش
طالب نسب، پیشکسوت استقلال: مسئولیت وضعیت بد سرخابی ها وزارت ورزش است؛ تا استقلال می خواهد دوباره از جا بلند شود، دچار بحران مدیریتی می شود

طالب نسب، پیشکسوت استقلال: مسئولیت وضعیت بد سرخابی ها وزارت ورزش است؛ تا استقلال می خواهد دوباره از جا بلند شود، دچار بحران مدیریتی می شود طالب نسب مشکل سرخابی ها را مسائل مدیریتی می داند.
طرفداری - پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید متاسفانه وضعیت استقلال و پرسپولیس خوب نیست و ضعف مدیریت درد مشترک این دو تیم است.
اصغر طالب نسب در گفت وگو با میزان، در ارتباط با وضعیت فعلی باشگاه استقلال، اظهار داشت:
متاسفانه وضعیت استقلال و پرسپولیس خوب نیست و مسئولیت آن هم با وزارت ورزش است که متولی این دو باشگاه بزرگ است. متاسفانه تا استقلال می خواهد دوباره از جا بلند شود، دچار بحران مدیریتی می شود.
وی در ادامه در خصوص عملکرد وزیر ورزش، تصریح کرد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 134 روز و 19 ساعت پیش
سنگ مزار جهان پهلوان تختی نوسازی شد (عکس)

سنگ مزار جهان پهلوان تختی نوسازی شد (عکس) عرب در مورد مزار تختی صحبت کرد.
طرفداری - بااعلام مسئول امور پیشکسوتان فدراسیون کشتی، سنگ مزارم جهان پهلوان تختی نوسازی شد.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ، احمد عرب مسئول رسیدگی به امور پیشکسوتان فدراسیون کشتی، در این باره گفت:
متأسفانه سنگ قبر جهان پهلوان تختی در شرایط خوبی قرار نداشت و با پیگیری فدراسیون کشتی، بر آن شدیم که نسبت به نوسازی آن اقدام کنیم.
وی افزود:
در آستانه سال نو و با حضور در مزار جهان پهلوان تختی نسبت به شست وشوی آرامگاه جهان پهلوان تختی اقدام کردیم و سنگ قبر ایشان نیز مورد نوسازی قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 134 روز و 19 ساعت پیش
مسابقات شطرنج برق آسا لیچس؛ قهرمانی علیرضا فیروزجا؛ مگنوس کارلسن دوم شد

مسابقات شطرنج برق آسا لیچس؛ قهرمانی علیرضا فیروزجا؛ مگنوس کارلسن دوم شد با ظهور فیروزجا، به پایان عصر کارلسن نزدیک می شویم؟
فیروزجا قهرمان مسابقات اینترنتی شد.
طرفداری - علیرضا فیروزجا موفق شد در مسابقات برق آسا اینترنتی لیچس قهرمان شود.
به گزارش ایسنا ، مسابقات برق آسا لیچس با قهرمانی علیرضا فیروزجا به پایان رسید. در این مسابقات که به صورت اینترنتی برگزار شد 942 شطرنج باز با هم به رقابت پرداختند. فیروزجا در این مسابقات با 40 شطرنج باز به رقابت پرداخت که موفق شد 73 درصد مسابقاتش را با پیروزی پشت سر بگذارد. او در مسابقات اینترنتی ریتینگ برق آسا 2830 را داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 135 روز و 18 ساعت پیش
فوری؛ تست کرونای پائولو دیبالا مثبت اعلام شد

فوری؛ تست کرونای پائولو دیبالا مثبت اعلام شد تست کرونای ستاره آرژانتینی یوونتوس مثبت اعلام شد.
طرفداری- مهاجم آرژانتینی یوونتوس به ویروس کرونا مبتلا شده است.
در حال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 136 روز و 9 ساعت پیش
بحران اقتصادی در باشگاه زوله، تیم رضا قوچان نژاد به دلیل شیوع ویروس کرونا

بحران اقتصادی در باشگاه زوله، تیم رضا قوچان نژاد به دلیل شیوع ویروس کرونا تیم زووله با در اختیار داشتن رضا قوچان نژاد در رده پانزدهم جدول اردویژه هلند قرار دارد.
طرفداری - تیم زوله هلند که رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی در آن بازی می کند، به دلیل شیوع ویروس کرونا به مشکل اقتصادی برخورده است.
سایت Voetbal International هلند نوشت که لیوون، مدیر باشگاه زوله اعلام کرده است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی لیگ هلند، اکنون هیچ گونه درآمدی ندارند و با بحران شدید اقتصادی مواجه شدند.
لیوون در گفتگوی خود بیان کرد:
باشگاه زووله علاوه بر مشکلات مالی در تامین تجهیزات مورد نیاز نیز با مشکل مواجه شده و از سویی با خطر سقوط در اردویژه هلند مواجه هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 136 روز و 10 ساعت پیش
مرتضی فکرآزاد پیشکسوت دوچرخه سواری ایران، دار فانی را وداع گفت

مرتضی فکرآزاد پیشکسوت دوچرخه سواری ایران، دار فانی را وداع گفت متاسفانه باخبر شده ایم که قهرمان سابق مسابقات دوچرخه سواری کشور دار فانی را وداع گفته است.
طرفداری - مرتضی فکرآزاد قهرمان سابق دوچرخه سواری کشور و از اولین ملی پوشان تبریز در تیم ملی دوچرخه سواری ایران چشم از جهان فرو بست.
به گزارش فارس ، سال گذشته برادر وی منوچهر فکرآزاد هم که از مربیان و دوچرخه سواران سابق تبریز به شمار می رفت، درگذشته بود تا بدین ترتیب هر دو رکابزن سابق تبریزی از خانواده فکرآزاد با دنیای فانی خداحافظی کرده باشند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 136 روز و 13 ساعت پیش
حسن آذرنیا، سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی: بهتر است لیگ نوزدهم ناتمام باقی بماند؛ نه قهرمانی مشخص و نه تیمی سقوط کند

حسن آذرنیا، سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی: بهتر است لیگ نوزدهم ناتمام باقی بماند؛ نه قهرمانی مشخص و نه تیمی سقوط کند آذرنیا از مردم ایران خواست به سفر نرفته و بهداشت فردی را رعایت کنند.
طرفداری - حسن آذرنیا معتقد است برای پیشگیری از مبتلا شدن فوتبالی ها به ویروس کرونا، لیگ نوزدهم را بدون مشخص کردن قهرمان و سقوط کننده باید لغو کنند.
حسن آذرنیا، سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی در گفت گو با ایسنا ، در خصوص شرایط تیمش گفت:
ما چند روز پیش از آغاز سال نو تمرین های تیم را به دلیل ویروس کرونا تعطیل کردیم قرار شد کادر فنی، تمرین هایی را به طور اختصاصی به بازیکنان بدهند تا آن ها بتوانند در روزهایی که در خانه قرنطینه هستند، آمادگی خود را حفظ کنند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 136 روز و 17 ساعت پیش
احمد سعادتمند: سرمربی و بازیکنان غیرتمند استقلال حق دارند؛ باید دل هواداران را در سال جدید شاد کنیم

احمد سعادتمند: سرمربی و بازیکنان غیرتمند استقلال حق دارند؛ باید دل هواداران را در سال جدید شاد کنیم سعادتمند پیامی را به هواداران استقلال داد.
طرفداری - عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال امیدوار است بتواند سال خوبی را برای هواداران استقلال رقم بزند.
به گزارش طرفداری ، احمد سعادتمند عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال در صفحه اینستاگرام شخصی خود متن زیر را در واکنش به اظهارنظرهایی که علیه او از سوی کادر فنی و بازیکنان استقلال مطرح شده بود، منتشر کرد:
برادر نازنینم سه روز است که رفتی و هرگز جدایی ات را نمی توانم فراموش کنم، اما با اجازه از روح بلندت که یک استقلالی ناب بودی و همچنین کسب اجازه از خانواده از امروز علی رغم اینکه سیستم بانکی به نوعی تعطیل است کارم را در استقلال ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 136 روز و 17 ساعت پیش
محمد نوازی: هرج و مرج و بی برنامگی در استقلال موج می زند؛ نفهمیدیم استراماچونی چرا آمد و چرا رفت

محمد نوازی: هرج و مرج و بی برنامگی در استقلال موج می زند؛ نفهمیدیم استراماچونی چرا آمد و چرا رفت نوازی از مردم می خواهد در این روزها بیرون نرفته و در خانه به زندگی شان ادامه دهند.
طرفداری - بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید یکی باید به هواداران توضیح بدهد چه بلایی سر استقلال آورده اند که باشگاه به این بزرگی و عظمت نمی تواند خودش را پیدا کند.
محمد نوازی در گفت وگو با فارس ، در خصوص اتفاقاتی که طی سال گذشته در تیم استقلال رخ داده و همچنین تعطیلی مسابقات فوتبال در ابتدای سال جدید صحبت هایی را انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:
برای چندمین سال پیاپی مدیریت استقلال دستخوش تغییرات شده و علی فتح الله زاده هم از سمت خود کنار رفت دیدگاه شما چیست؟ ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 136 روز و 17 ساعت پیش
وحید هاشمیان، مربی تیم ملی به کارش ادامه خواهد داد؛ توضیح دراگان اسکوچیچ در خصوص برخی اظهاراتش

وحید هاشمیان، مربی تیم ملی به کارش ادامه خواهد داد؛ توضیح دراگان اسکوچیچ در خصوص برخی اظهاراتش هاشمیان در تیم ملی می ماند.
طرفداری - سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد که وحید هاشمیان از تیم ملی جدا نشده است.
به گزارش فارس ، دراگان اسکوچیچ در گفت و گوی تلویزیونی امروز خود با شبکه ورزش اعلام کرد با حضور کریم باقری در تیم ملی نیازی به دستیار ایرانی دیگری ندارد که همین موضوع باعث شد تا همه تصور کنند وحید هاشمیان به پایان کار در تیم ملی رسیده است اما امیر مهدی علوی توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرد.
سخنگوی فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت:
اسکوچیچ بعد از گفت و گوی امروزش توضیح داد منظورش از منتفی شدن مربی ایرانی در تیم ملی افراد جدید بوده است و منظور او عدم حضور وحید ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 136 روز و 22 ساعت پیش
گل شجاع خلیل زاده به الاهلی عربستان، به عنوان یکی از 5 گل برتر نمایشی قاره آسیا معرفی شد

گل شجاع خلیل زاده به الاهلی عربستان، به عنوان یکی از 5 گل برتر نمایشی قاره آسیا معرفی شد گل شجاع خلیل در بین یکی از زیباترین گل های نمایشی قاره آسیا قرار گرفت.
طرفداری - درحالی که پیش از این، با اتمام مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، بهترین گل این مرحله با آراء مخاطبان انتخاب شده بود و آن گل، ضربه دیدنی شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس به به الاهلی عربستان بود، حالا به نظر می رسد وی ممکن است جایزه دیگری را هم ببرد.
به نقل از AFC ، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا زیباترین گل های نمایشی در این قاره را معرفی کرد که در بین آنها گل شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس در بازی با الاهلی عربستان به عنوان یکی از 5 گل برتر نمایشی در قاره آسیا معرفی شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 138 روز و 15 ساعت پیش
واکنش تند فرهاد مجیدی به تغییرات صورت گرفته در استقلال: این تصمیم های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می گیرد؟

واکنش تند فرهاد مجیدی به تغییرات صورت گرفته در استقلال: این تصمیم های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می گیرد؟ فرهاد مجیدی از تغییرات اخیری که در باشگاه استقلال انجام شده، عصبانی است.
طرفداری - شرایط و تغییرات این روزهای باشگاه استقلال و همچنین عدم دریافت مطالبات بازیکنان این تیم باعث شد تا فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان از این موضوع گله مند شود و در صفحه شخصی تلگرامی خود نسبت به این اتفاق واکنش تندی نشان دهد.
مجیدی با نشان دادن یک متن عنوان کرده است به چه دلیل ترکیب خلیل زاده و موسوی که افرادی پولدار به حساب می آمدند را تغییر داده اند و گویا این تغییرات از روی عمد اتخاذ می شود. وی در متنی نوشت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 138 روز و 16 ساعت پیش
علیاری، ملی پوش کشتی فرنگی: با اینکه جداگانه تمرین می کنیم اما تمرینات خارج از اردو نمی تواند ما را به آن حد از آمادگی برساند

علیاری، ملی پوش کشتی فرنگی: با اینکه جداگانه تمرین می کنیم اما تمرینات خارج از اردو نمی تواند ما را به آن حد از آمادگی برساند قهرمان کشتی فرنگی ایران در بازی های آسیایی معتقد است با رعایت نکات بهداشتی و در خانه ماندن می توان کرونا را شکست داد.
طرفداری - مهدی علیاری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در حال حاضر تمرینات خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت جداگانه از سوی کادر فنی تیم ملی دریافت می کند.
به گزارش فارس ، مهدی علیاری در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی گفت:
کادر فنی برنامه های تمرینی را به ما می دهد. من نیز تمریناتم از جمله دویدن، وزنه زدن و کوهپیمایی را به صورت شخصی انجام می دهم و در صورت نیاز نیز از برادرانم کمک می گیرم.
وی ادامه داد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 138 روز و 21 ساعت پیش
احسان حدادی: عده ای مصلحت فردی را بر مصلحت ورزش دو و میدانی ترجیح دادند و در نهایت انتخابات ابطال شد

احسان حدادی: عده ای مصلحت فردی را بر مصلحت ورزش دو و میدانی ترجیح دادند و در نهایت انتخابات ابطال شد احسان حدادی از مراسم تودیع و معارفه رئیس فدراسیون جدید می گوید.
طرفداری- احسان حدادی که سابقه قهرمانی پرتاب دیسک در آسیا را دارد، امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید این فدراسیون، شرکت کرده بود که پس از مراسم صحبت هایی را در مورد مسائل مختلفی انجام داد.
به نقل از فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی اظهار داشت:
جای دارد صمیمانه از زحمات دلسوزانه عرب در مدت زمان مسئولیتش در پست سرپرستی فدراسیون تشکر کنم. او با درایت و سعه صدر آرامش را به خانواده دوومیدانی آورد و در همان مدت زمان حضورشان سعی کرد تمامی امور مرتبط با ورزشکاران المپیکی و دیگر ورزشکاران دارای شانس کسب سهمیه را ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 139 روز و 12 ساعت پیش
حجت نظری و احمد سعادتمند، به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال معرفی شدند

حجت نظری و احمد سعادتمند، به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال معرفی شدند اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال مشخص شدند.
طرفداری - درحالی که پیش از این وضعیت هیئت مدیره باشگاه استقلال مشخص نبود و شایعاتی زیادی در این باره وجود داشت، سرانجام اعضای جدید مشخص شدند.
بر اساس مصوبه مجمع عمومی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال تهران، حجت نظری و احمد سعادتمند به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه انتخاب شدند. مجمع عمومی باشگاه استقلال تهران همچنین ضمن پذیرش استعفای علی فتح الله زاده، با آرزوی صحت و سلامتی برای وی از تلاشهایش در مدت حضور در هیات مدیره این باشگاه قدردانی کرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 139 روز و 14 ساعت پیش
رسمی؛ در پی شیوع ویروس کرونا، تمام مسابقات AFC کاپ تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد

رسمی؛ در پی شیوع ویروس کرونا، تمام مسابقات AFC کاپ تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد مسابقات AFC کاپ هم وضعیتی مشابه با تمام رویدادهای ورزشی جهان پیدا کرد.
طرفداری - کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا تمام مسابقات AFC کاپ را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت.
کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد بعد از آنکه به خاطر شیوع ویروس کرونا مرزهای کشورها بسته شد AFC امروز تصمیم گرفت تا تمام مسابقات AFC کاپ تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق دربیاید. کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این بازی های مرحله گروهی AFC کاپ را در تاریخ 12 مارس به تعویق انداخته بود. این حکم به تمام مسابقات این تورنمنت در ماه های مارس و آوریل قابل اجرا است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 139 روز و 17 ساعت پیش
محمدرضا مقصودلو به عنوان سرپرست جدید فدراسیون بولینگ و بیلیارد انتخاب شد

محمدرضا مقصودلو به عنوان سرپرست جدید فدراسیون بولینگ و بیلیارد انتخاب شد محمدرضا مقصودلو، سرپرست جدید فدراسیون بولینگ و بیلیارد خواهد بود.
طرفداری - به نظر می رسد فدراسیون بولینگ و بیلیارد، سرپرست جدیدی را انتخاب کرده است.
به گزارش خبرنگار مهر ، با تصمیم وزارت ورزش و جوانان محمدرضا مقصودلو که سابقه ریاست فدراسیون کبدی را دارد به عنوان سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد انتخاب شد.
وزارت ورزش در حالی برای این فدراسیون سرپرست جدید انتخاب کرده است که دلیل برکناری هاشم اسکندری از ریاست فدراسیون هنوز اعلام نشده است. هرچند پیش از این اعلام شده بود وی به دلیل برخی مشکلات از این مسئولیت کنار گذاشته شده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 140 روز و 14 ساعت پیش
فوری؛ رقابت های یورو به تعویق افتاد

فوری؛ رقابت های یورو به تعویق افتاد مسابقات یورو به جای سال 2020 در سال 2021 برگزار خواهد شد.
طرفداری- تکمیل می شود.... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 140 روز و 16 ساعت پیش
شجاع خلیل زاده: امسال که هیچ، سال بعد هم قهرمان می شویم؛ اسم تیم ما پرسپولیس است و اگر برخی می خواهند آن را به زبان بیاورند، درست تلفظ کنند

شجاع خلیل زاده: امسال که هیچ، سال بعد هم قهرمان می شویم؛ اسم تیم ما پرسپولیس است و اگر برخی می خواهند آن را به زبان بیاورند، درست تلفظ کنند به خاطر سروش رفیعی گریه کردم
خلیل زاده می گوید صحبت برخی باعث ایجاد تنش بین هواداران می شود.
طرفداری - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه به خاطر جدایی سروش رفیعی از این تیم گریه کرده است اعلام کرد به هواداران قول می دهیم که فصل جاری و همچنین سال آینده قهرمان خواهیم شد.
به گزارش مهر ، شجاع خلیل زاده که شب گذشته به همراه سروش رفیعی مهمان برنامه فوتبال برتر بود، درباره شرایط خودش در فصل جاری لیگ برتر با پیراهن پرسپولیس گفت:
خوشبختانه سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم خیلی خوب هم لیگ برتر امسال را پشت سر بگذاریم.
مدافع پرسپولیس افزود: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 140 روز و 18 ساعت پیش
کمیل قاسمی: کادر پزشکی و درمانی در خط مقدم هستند؛ حضورم در گیلان برای مقابله با کرونا؟ باید می رفتم و کاری که از دستم برمی آمد را انجام می دادم

کمیل قاسمی: کادر پزشکی و درمانی در خط مقدم هستند؛ حضورم در گیلان برای مقابله با کرونا؟ باید می رفتم و کاری که از دستم برمی آمد را انجام می دادم قاسمی امیدوار است کشور به زودی از شر کرونا راحت شود.
طرفداری - دارنده مدال نقره کشتی آزاد المپیک 2016 می گوید مگر می شود یک ورزشکار که سابقه مثبت شدن آزمایش دوپینگش در المپیک را داشته، دچار دسیسه شود؟ تایمازوف مدال المپیک 2008 را هم به خاطر همین مسئله از دست داد.
کمیل قاسمی در گفت وگو با تسنیم ، درخصوص حضورش با لباس مخصوص مقابله با کرونا در استان گیلان و کمک به مردم برخی از شهرها اظهار داشت:
پیرو همان کارهایی که در موسسه خیریه خادمین علی ابن ابیطالب انجام می شود، با درخواستی که از مردم داشتیم، حدودا رقم 500 میلیون تومان جمع آوری شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 140 روز و 19 ساعت پیش
پدر حسن یزدانی، قهرمان کشتی المپیک به کرونا مبتلا شده است؛ سخنگوی فدراسیون: حسن یزدانی هیچ کسالتی ندارد

پدر حسن یزدانی، قهرمان کشتی المپیک به کرونا مبتلا شده است؛ سخنگوی فدراسیون: حسن یزدانی هیچ کسالتی ندارد پدر و مربی حسن یزدانی به کرونا مبتلا شده اند.
طرفداری - سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد که با وجود ابتلای پدر و مربی بدنساز حسن یزدانی به کرونا، قهرمان المپیک 2016 این روزها هیچ کسالتی ندارد.
حسن رنگرز در گفت وگو با تسنیم ، با تائید ابتلای پدر حسن یزدانی به بیماری کرونا اظهار داشت:
خودم با حسن یزدانی تماس گرفتم و الحمدالله شرایط خودش خوب است و هیچ کسالتی ندارد. پدرش و مربی بدنسازش به کرونا مبتلا شده اند که در قرنطینه خانگی هستند و این طور که پیداست وضعیت شان بهتر شده است. حسن یزدانی تمریناتش را با همه محدودیت هایی که وجود دارد، پیگیری می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 140 روز و 19 ساعت پیش
سعید عبدولی: 20 روز است که در پارک تمرین می کنم و در خیابان کشتی می گیرم

سعید عبدولی: 20 روز است که در پارک تمرین می کنم و در خیابان کشتی می گیرم سعید عبدولی امیدوار است که مشکلات ویروس کرونا به پایان برسد.
طرفداری - سعید عبدولی با اشاره به تعطیلی اردوی تیم ملی کشتی فرنگی به دلیل مقابله با شیوع بیشتر بیماری کرونا، اظهار داشت:
کرونا ما را هم خانه نشین کرده، فقط به پارک کنار خانه مان می روم و تمرین هوازی انجام می دهم. باشگاه ها که همه تعطیلند و نمی شود رفت. 20 روز است تمرین کشتی ندارم و فقط در خیابان کشتی می گیرم. با چند تن از دوستان کف خیابان و روی آسفالت کشتی می گیریم. ما هر جا گیرمان بیاید، کشتی می گیریم.
به گزارش تسنیم ؛ وی ادامه داد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 3 ساعت پیش
پرسپولیس قرارداد اوساگوآنا را تمدید نخواهد کرد

پرسپولیس قرارداد اوساگوآنا را تمدید نخواهد کرد به نظر می رسد یحیی گل محمدی از عملکرد مهاجم تیمش رضایت ندارد.
طرفداری - کریستین اوساگونا یکی از خریدهای تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل بود که با قراردادی یک سال و نیمه به این تیم پیوست اما قرارداد سال آینده اش منوط به این است که کادر فنی سرخپوشان از وی رضایت داشته باشد.
به گزارش تسنیم ؛ اوساگونا در بازی هایی که تا اینجای فصل برای پرسپولیس به میدان رفته، نتوانسته عملکرد خوبی از خود ارائه کند و از این رو گل محمدی از حالا به دنبال پیدا کردن یک جانشین مطمئن برای اوست.
آنتونی استوکس هم دیگر خرید ناموفق پرسپولیس در نیم فصل بود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 3 ساعت پیش
امیر علی اکبری: MMA همان فوتبال است، اما کمی زد و خورد دارد؛ در فوتبال توپ را شوت می کنند و در اینجا سر و صورت را!

امیر علی اکبری: MMA همان فوتبال است، اما کمی زد و خورد دارد؛ در فوتبال توپ را شوت می کنند و در اینجا سر و صورت را! فایتر ایرانی شرایط خودش را در MMA توضیح داد.
طرفداری - امیر علی اکبری، فایتر ایرانی، در آستانه فرارسیدن عید نوروز اظهار داشت:
امیدوارم مردم سال بعد سال بهتری را تجربه کنند. امسال از همان عید که سیل شروع شد درگیر مشکلات بودیم. در ابتدا که با روسیه به مشکل خوردم و قراردادی با UFC داشتیم که مدیر برنامه ام در نوشتن آن اشتباه کرده بود. از طرفی من پاسپورت ایرانی دارم و به این خاطر هم به مشکل خوردم، اما به هر حال چند نفر باید پای این مملکت بایستند.
به گزارش فارس ؛ فایتر ایرانی درباره مسابقات MMA خاطرنشان کرد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 3 ساعت پیش
مهدی علی نژاد: هیچ کدام از ورزشکاران حرفه ای ما دچار کرونا نشده اند؛ در شرایط کنونی هم اردوها تقریبا تعطیل شده است

مهدی علی نژاد: هیچ کدام از ورزشکاران حرفه ای ما دچار کرونا نشده اند؛ در شرایط کنونی هم اردوها تقریبا تعطیل شده است معاون وزیر ورزش اعلام کرد که هیچ ورزشکاری در ایران به کرونا دچار نشده است.
طرفداری - ویروس کرونا این روزها یکی از بزرگترین دغدغه های مردم دنیا شده و علاوه بر تعطیلی اکثر مسابقات ورزشی، ابعاد بدتری هم در پی داشته است. مهدی علی نژاد در جلسه ستاد پیشگیری از همه گیری کرونا که عصر امروز برگزار شد، با بیان اینکه از همان روزی که تست مثبت دو نفر در قم برای ویروس کرونا مثبت اعلام شد، اعلام کرد تمهیدات لازم در ابعاد همگانی و قهرمانی ورزش اندیشیده شده است.
وی در این باره اظهار داشت:
در مورد رشته های المپیکی با تمهیدی که دکتر سلطانی فر داشتند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 13 ساعت پیش
سلطانی فر: مکان های ورزشی خوبی داریم که می توانیم ستاد ملی کرونا را پشتیبانی کنیم؛ اردوها براساس پروتکل ها انجام می شود

سلطانی فر: مکان های ورزشی خوبی داریم که می توانیم ستاد ملی کرونا را پشتیبانی کنیم؛ اردوها براساس پروتکل ها انجام می شود سلطانی فر اعلام کرد که اردوهای آماده سازی برای رقابت های المپیک بر اساس پروتکل ها انجام می شود تا سلامت ورزشکاران در بالاترین سطح ممکن باقی بماند.
طرفداری - مسعود سلطانی که در جلسه ستاد کرونا با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و معاونین ستادی سخن می گفت ،این نکته را مورد توجه قرار داد که از نخستین ساعات اعلام وزارت بهداشت در خصوص شیوع بیماری کرونا، جلسات ویژه مبارزه با کرونا تشکیل و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفت.
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 13 ساعت پیش
اسماعیل خلیل زاده: با توجه به شیوع کرونا در کشور و خطراتی که دارد، تصمیم گرفتیم فعلا باشگاه استقلال را تعطیل کنیم

اسماعیل خلیل زاده: با توجه به شیوع کرونا در کشور و خطراتی که دارد، تصمیم گرفتیم فعلا باشگاه استقلال را تعطیل کنیم اسماعیل خلیل زاده از تعطیلی باشگاه استقلال در این ایام و با توجه به شیوع ویروس کرونا خبر داد.
طرفداری - ساعاتی پیش بود که خبری مبنی بر اداره امور باشگاه استقلال توسط اسماعیل خلیل زاده مطرح شد. این روزها با توجه به شیوع سریع ویروس کرونا، لیگ خلیج فارس تعطیل بوده و آینده نامعلومی در انتظار مسابقات ورزشی در کشورمان است. هرچند نظریه هایی در این باره بیان می شود اما فعلا تمام آن ها در حد شایعه بوده و باید دید در نهایت چه تصمیمی در باره آینده مسابقات ورزشی کشور گرفته می شود.
اسماعیل خلیل زاده در گفت وگو با میزان ، در خصوص شرایط این روز های باشگاه استقلال اظهار داشت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 14 ساعت پیش
سخنگوی وزارت بهداشت: در خصوص شروع مجدد لیگ برتر در نیمه فروردین 99 تصمیم گیری خواهد شد

سخنگوی وزارت بهداشت: در خصوص شروع مجدد لیگ برتر در نیمه فروردین 99 تصمیم گیری خواهد شد کلیه مسابقات ورزشی کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده اند.
طرفداری - کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت در ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونای ورزش کشور در خصوص شروع مجدد مسابقات ورزشی توضیحات ارائه کرد.
به نقل از فارس ، او در ابتدا گفت:
درباره شروع لیگ برتر فوتبال و سایر لیگ های ورزشی کشور در نیمه فروردین سال آینده می شود تصمیم گیری کرد و الان نمی توان اظهار نظری کرد.
وی درباره احتمال تعویق المپیک توکیو گفت :
وضعیت کنترل ویروس کرونا در امریکا و اروپا تاثیر مهمی در امکان برگزاری المپیک دارد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت : ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 15 ساعت پیش
اسماعیل خلیل زاده، امور باشگاه استقلال را به عهده گرفت

اسماعیل خلیل زاده، امور باشگاه استقلال را به عهده گرفت طرفداری - با استعفای علی فتح الله زاده از سرپرستی باشگاه استقلال ، بار دیگر این باشگاه دچار مشکلات گذشته شده است.
به گزارش میزان ، بر اساس، اساسنامه و طبق قانون در چنین شرایطی که مدیرعامل یا سرپرست باشگاه نمی تواند امور را در دست بگیرد، رئیس هیئت مدیره می تواند امور باشگاه را عهده دار شود.
به این ترتیب در حال حاضر خلیل زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره استقلال امور را در دست گرفته است. گفتنی است؛ خلیل زاده پیش از آمدن فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال بود ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 15 ساعت پیش
مهرداد کفشگری: ما قائم شهری ها از خردسالی با سکوهای شهید وطنی خو گرفتیم؛ هم وطنان عزیز! اگر پدر و مادرتان را دوست دارید، نوروز به دیدارشان نروید

مهرداد کفشگری: ما قائم شهری ها از خردسالی با سکوهای شهید وطنی خو گرفتیم؛ هم وطنان عزیز! اگر پدر و مادرتان را دوست دارید، نوروز به دیدارشان نروید همیشه آرزویم این بود که فقط یک بار پیراهن نساجی را بپوشم
کفشگری امیدوار است بازیکن مثمرثمری برای نساجی باشد.
طرفداری - بازیکن تیم فوتبال نساجی می گوید اگر پدر و مادرتان را دوست دارید، در ایام عید نوروز به دیدارشان نروید، همه باید خودمان را قرنطینه خانگی کنیم و فقط برای امور خیلی ضروری یک نفر از اعضای خانواده از خانه خارج شود و فوراً هم به منزل برگردد.
به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران ، مهرداد کفشگری یکی از قائم شهری هایی است که در بالاترین سطح لیگ برتر تجربه بستن بازوبند کاپیتانی تیم پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد و همچنین در رده های پایه نیز بارها به عضویت تیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 141 روز و 18 ساعت پیش
وکیل باشگاه ذوب آهن: پرونده رضا شکاری؟ با توجه به برداشت غلط فیفا از رای، شانس ذوب آهن برای پیروزی در این مرحله بالاست

وکیل باشگاه ذوب آهن: پرونده رضا شکاری؟ با توجه به برداشت غلط فیفا از رای، شانس ذوب آهن برای پیروزی در این مرحله بالاست وکیل باشگاه ذوب آهن از آخرین وضعیت پرونده رضا شکاری می گوید.
طرفداری - پرونده رضا شکاری طی سال های اخیر، یکی از جنجالی ترین پرونده های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بوده است و داستان این پرونده پس از گذشت مدت ها هنوز ادامه دار است. حالا وکیل باشگاه ذوب آهن در جدیدترین صحبت های خود، شانس پیروزی ذوب آهن در این پرونده را بالا دانسته و در این باره ابراز امیدواری کرده است.
میرحیدری در گفتگو با مهر ، درباره اینکه گفته می شود باشگاه ذوب آهن در پرداخت 36 هزار فرانک به دادگاه عالی ورزش به خاطر هزینه دادرسی در پرونده رضا شکاری تعلل کرده است، گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 142 روز و 14 ساعت پیش
احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن: تعطیل شدن لیگ به خاطر ویروس کرونا اتفاق خوبی است

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن: تعطیل شدن لیگ به خاطر ویروس کرونا اتفاق خوبی است سخنگوی باشگاه ذوب آهن معتقد است که تعطیلی لیگ برای تیم هایی که هزینه زیادی انجام دادند، اتفاق بدی است.
طرفداری - در این روزها مسابقات لیگ خلیج فارس به دلیل شیوع ویروس کرونا، تعطیل شده و نطرات مختلفی درباره ادامه برگزاری این رقابت ها وجود دارد. درواقع اصلا مشخص نیست که چه زمانی ویروس کرونا مهار خواهد شد و در از این رو آینده لیگ نیز غیر قابل پیش بینی است و برخی معتقد هستند که لیگ باید تعطیل شود چرا که ممکن است به فصل آینده رقابت ها نیز لطمه وارد شود.
احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن، در گفت وگو با فارس در این خصوص می گوید: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 142 روز و 17 ساعت پیش
تمرینات تیم استقلال تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

تمرینات تیم استقلال تا اطلاع ثانوی تعطیل شد آبی ها فعلا تمرین نمی کنند.
طرفداری - تمرینات تیم فوتبال استقلال به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
به نقل از سایت باشگاه استقلال ، با اعلام کادرفنی تیم فوتبال استقلال تمرینات این تیم تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل خواهد بود. گفتنی است، پیش از این قرار بود تمرینات استقلال از 26 اسفند آغاز شود. طبق اعلام ستاد مبارزه با بیماری کرونا، تمام فعالیت های ورزشی از جمله لیگ برتر فوتبال تا پایان فروردین 99 تعطیل خواهد بود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 142 روز و 18 ساعت پیش
با اعلام سازمان لیگ فوتسال برگزاری تمامی مسابقات لیگ برتر فوتسال آقایان و بانوان به زمان دیگری موکول شد

با اعلام سازمان لیگ فوتسال برگزاری تمامی مسابقات لیگ برتر فوتسال آقایان و بانوان به زمان دیگری موکول شد ادامه رقابت های لیگ های برتر فوتسال بانوان و آقایان به زمان دیگری موکول شد.
طرفداری - در ادامه تعطیلی های مسابقات ورزشی تا پایان سال ، حالا با اعلام سازمان لیگ فوتسال برگزاری دیدارهای این رشته تعویق خواهند داشت.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، با اعلام سازمان لیگ فوتسال و با توجه به اطلاعیه شماره 6 ستاد عالی مقابله با ویروس کرونا در ورزش و بر اساس تصمیمات متخذه در روز 21 اسفند ماه این ستاد مبنی بر لغو تمامی مسابقات ورزشی در کلیه رشته ها تا پایان فروردین 99، به اطلاع می رساند برنامه مرحله نیمه نهایی و نهایی پلی آف مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان و برنامه مرحله نهایی پلی آف ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 142 روز و 21 ساعت پیش
دیاباته: به هواداران استقلال می گویم که نگران نباشند چون شیخ در کنار شما است؛ علیپور در دربی بدجنسی نکرد

دیاباته: به هواداران استقلال می گویم که نگران نباشند چون شیخ در کنار شما است؛ علیپور در دربی بدجنسی نکرد به من می گویند شیخ بدون محدودیت
مهاجم اهل کشور مالی تیم فوتبال استقلال ابراز کرد که پول خودش را از تیم طلب کرده است نه چیز بیشتری.
طرفداری - شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال با حضور در برنامه فرمول یک در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت و درباره از بین رفتن ویروس کرونا ابراز امیدواری کرد.
به گزارش فارس ، متن صحبت های مهاجم استقلال را در زیر می خوانیم.
وی در بخش ابتدایی صحبت های خود ضمن تبریک به مردم ایران بابت نوروز در خصوص ویروس کرونا و اینکه تمام لیگ های جهان تعطیل شده است گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 142 روز و 22 ساعت پیش
آزمون: قهرمانی زنیت هم برای دزوبا و هم برای من مهم است؛ گل زدن یعنی اینکه مزد زحمات خودت را گرفته ای

آزمون: قهرمانی زنیت هم برای دزوبا و هم برای من مهم است؛ گل زدن یعنی اینکه مزد زحمات خودت را گرفته ای آزمون از هتریکی که برابر اورال انجام داده می گوید.
طرفداری - در جریان پیروزی 7 بر 1 زنیت برابر اورال ، سردار آزمون موفق به ثبت یک هتریک و یک پاس گل شد. دریافت نمره 10 سردار آزمون از سوی هواسکورد ، بیانگر عملکرد بی نقص وی در این دیدار بود. دریافت جایزه بهترین بازیکن زمین توسط سردار آزمون نیز در انتهای مسابقه رخ داد.
سردار آزمون، در مصاحبه ای اظهار داشت:
خدا را شکر می کنم 7 گل زدن در یک بازی کار آسانی نیست. بازی خوبی ارائه کردیم و از همه مهتر اینکه 3 امتیاز را بدست آوردیم.
وی در پاسخ به این سوال که از 3 گلی که زدی کدام گل بهتر بود؟ گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 9 ساعت پیش
سالار آقاپور در میان 10 نامزد نهایی برترین بازیکن جوان فوتسال 2019؛ هفتم فروردین بازیکن مشخص خواهد شد

سالار آقاپور در میان 10 نامزد نهایی برترین بازیکن جوان فوتسال 2019؛ هفتم فروردین بازیکن مشخص خواهد شد نام سالار آقاپور، بازیکن تیم فوتسال مس سونگون در میان 10 بازیکن جوان برتر فوتسال جهان در سال 2019 به چشم می خورد.
طرفداری - سایت جهانی فوتسال پلنت اسامی 10 بازیکن جوان برتر فوتسال جهان در سال 2019 میلادی را اعلام کرد که سالار آقاپور از ایران در این لیست حضور دارد.
به گزارش فارس ، آقاپور سابقه بازی در تیم زیر 20 سال کشورمان و دعوت به اردوی تیم ملی را در کارنامه دارد و اکنون در تیم مس سونگون توپ می زند.
اسامی برترین های فوتسال جهان از نگاه کارشناسان فوتسال پلنت، هفتم فروردین اعلام می شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 13 ساعت پیش
باشگاه نساجی رضایت چند طلبکارش را جلب کرد؛ توافق با فرزاد مجیدی، رسول ستارپور و اکبر صغیری

باشگاه نساجی رضایت چند طلبکارش را جلب کرد؛ توافق با فرزاد مجیدی، رسول ستارپور و اکبر صغیری برخی از پرونده های نساجی بسته شد.
طرفداری - باشگاه نساجی مازندران پرونده شکایت چندین نفر از این باشگاه را مختومه کرد.
به گزارش تسنیم ، مسئولان باشگاه نساجی مازندران در تعطیلی مسابقات لیگ برتر از فرصت استفاده کرده و با حضور در کمیته تعیین وضعیت تعدادی از پروند ه های این تیم را تعیین تکلیف کردند. بر همین اساس ، امروز (شنبه) مسئولان باشگاه نساجی به دنبال توافق با فرزاد مجیدی، رسول ستارپور، اکبر صغیری و چند بازیکن دیگر پرونده شکایت این افراد از باشگاه نساجی را در کمیته تعیین وضعیت مختومه کردند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 17 ساعت پیش
پایان تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان در سال 1398؛ شروع دور جدید تمرینات تیم نکونام از 10 فروردین

پایان تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان در سال 1398؛ شروع دور جدید تمرینات تیم نکونام از 10 فروردین فولادی ها تا پایان سال 98 تمرین نمی کنند.
طرفداری - تمرینات تیم فوتبال فولاد خوزستان در سال 98 به پایان رسید.
به گزارش فارس ، آخرین تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان در سال 98 امروز برگزار شد و با توجه به تعطیلی لیگ فولادی ها تمرینات خود را تعطیل کردند. شاگردان جواد نکونام از روز دهم فروردین ماه سال 99 مجددا برای ادامه مسابقات لیگ برتر تمرینات خود را آغاز خواهند کرد.
تیم فوتبال فولاد از 20 بازی گذشته خود با 33 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 17 ساعت پیش
محکومیت باشگاه فولاد از سوی فیفا؛ شکایت 300 هزار دلاری سیلوا سوارز و لوپز از خوزستانی ها

محکومیت باشگاه فولاد از سوی فیفا؛ شکایت 300 هزار دلاری سیلوا سوارز و لوپز از خوزستانی ها محکومیت دیگری از سوی فیفا برای تیم های ایرانی صادر شد.
طرفداری - باشگاه فولاد خوزستان به خاطر عدم پرداخت مطالبات دو بازیکن برزیلی خود در فیفا محکوم شد.
به گزارش تسنیم ، باشگاه فولاد خوزستان به دلیل عدم پرداخت مطالبات دو بازیکن برزیلی خود از سوی فیفا محکوم شد. سیلوا سوارز و لوپز وینسوس، بازیکن فصل گذشته فولاد به حساب می آمدند که بعد از جدایی از این باشگاه شکایت شان را برای دریافت حق و حقوق و غرامت خود به فیفا برده و اخیراً موفق شده اند که حکم به محکومیت فولاد بگیرند.
مبلغ قرارداد هر یک از این بازیکنان که در دوره سرمربیگری سیدسیروس پورموسوی و در دوره مدیریتی قبلی جذب باشگاه ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 143 روز و 18 ساعت پیش
اقدام خیرخواهانه مربی تیم ملی سرکل کبدی ایران؛ مرتضی شهیدی 5000 ماسک در بین مردم مشهد توزیع کرد

اقدام خیرخواهانه مربی تیم ملی سرکل کبدی ایران؛ مرتضی شهیدی 5000 ماسک در بین مردم مشهد توزیع کرد شهیدی 5000 ماسک در مشهد توزیع کرد.
طرفداری - مربی مشهدی تیم ملی سرکل کبدی 5000 ماسک را تهیه و در بین مردم مشهد توزیع کرد.
به گزارش تسنیم ، مرتضی شهیدی که به تازگی به همراه تیم ملی سرکل ایران در مسابقات جام جهانی توانسته بود مقام سوم جهان را کسب کند، اقدام به تهیه و توزیع ماسک در سطح شهر مشهد کرد. مرتضی شهیدی که 5000 ماسک را با هزینه شخصی خود تهیه کرده بود، روز پنج شنبه همراه با محسن رزم آرا وامین ابراهیم پور بازیکنان خراسانی تیم ملی سرکل کبدی و سمانه افخم سرمربی تیم لیگ برتری کبدی بانوان و با کمک هیئت کبدی استان خراسان رضوی در اداره کل ورزش و جوانان استان این ماسک ها را توزیع ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 18 ساعت پیش
تعطیلی تمرینات گل گهر سیرجان به دلیل شیوع ویروس کرونا؛ جواب تست کرونای تمام اعضای گل گهر منفی بود

تعطیلی تمرینات گل گهر سیرجان به دلیل شیوع ویروس کرونا؛ جواب تست کرونای تمام اعضای گل گهر منفی بود با تصمیم مجید جلالی، تمرینات تیم فوتبال گل گهر تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
طرفداری - پس از تعطیلی مسابقات لیگ برتر تا اطلاع ثانوی از سوی سازمان لیگ، کادرفنی تیم فوتبال گل گهر نیز تمرینات این تیم را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.
به گزارش تسنیم ، گل گهری ها قرار بود از روز پنجشنبه هفته گذشته تمرینات شان را در تهران آغاز کنند، اما به دلیل تعطیلی مسابقات لیگ برتر، مجید جلالی نیز فعلاً به تیمش استراحت داده است.
پس از این تصمیم، تمام بازیکنان و کادرفنی تیم گل گهر تست کرونا دادند که جواب تمام این تست ها منفی بود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 20 ساعت پیش
بعد از انتقادات تند بوژیدار رادوشوویچ از وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس؛ دروازه بان پرسپولیس برای تعیین تکلیف خود به ساختمان باشگاه خواهد رفت

بعد از انتقادات تند بوژیدار رادوشوویچ از وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس؛ دروازه بان پرسپولیس برای تعیین تکلیف خود به ساختمان باشگاه خواهد رفت دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به شدت از مسئولان این باشگاه دلخور است.
طرفداری - شب گذشته شاهد صحبت های تند بوژیدار رادوشوویچ در خصوص وضعیت مالی پرسپولیس بودیم.
به گزارش تسنیم ، بوژیدار رادوشوویچ چند هفته ای می شود که از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواستار دریافت مطالباتش و اخیر نیز تهیه بلیت سفر به کشورش شده، اما فقط وعده و وعید شنیده است.
همین بدقولی ها باعث شد تا رادوشویچ روز گذشته (جمعه) در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی از وضعیت خود در پرسپولیس شدید ابراز دلخوری کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 143 روز و 21 ساعت پیش
کمک های علی کریمی برای مقابله با کرونا، به گیلان رسید

کمک های علی کریمی برای مقابله با کرونا، به گیلان رسید کمک های جادوگر برای مبارزه با کرونا.
طرفداری - علی کریمی، بازیکن و مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که کارنامه پرافتخاری در دوران بازیگری خود داشته است، با شیوع ویروس کرونا در استان گیلان، به این استان که زادگاه او محسوب می شود، محموله های کمکی ارسال کرد.
به گزارش تسنیم ؛ تجهیزات مقابله با کرونا ، وسایلی است که کریمی به استان گیلان فرستاده که این بسته ها، امروز (جمعه) به این استان شمالی رسید.
کریمی در دو مقطع، سرمربیگری و مالکیت سپیدرود رشت را هم بر عهده داشت. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 144 روز و 5 ساعت پیش
علی کریمی خطاب به پرستاران و پرسنل درمان: پس از مبارزان 8 سال دفاع مقدس، حالا شما قهرمانان کشور هستید

علی کریمی خطاب به پرستاران و پرسنل درمان: پس از مبارزان 8 سال دفاع مقدس، حالا شما قهرمانان کشور هستید تشکر جادوگر از پرستاران و کادر درمانی که برای مقابله با کرونا حضور دارند.
طرفداری - بیماری کرونا همه مردم جهان را تحت تاثیر خودش قرار داده است. در این راه کار پرستاران و پزشکان و نیروهای درمانی برای مبارزه با این بیماری سخت است. علی کریمی در پستی اینستاگرامی از آن ها تشکر کرده است.
کریمی نوشت:
بعد از هشت سال دفاع مقدس ، که کلی قهرمان شهید و جانباز و ازاده داشتیم،براستی که شما قهرمانان بی ادعاو مظلوم این روزای ایران ومردم رنج دیده هستین. خسته نباشید و دست مریزاد ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: اجتماعی انتشار : 144 روز و 6 ساعت پیش
بازیکنان استقلال از سوی باشگاه ممنوع المصاحبه شدند

بازیکنان استقلال از سوی باشگاه ممنوع المصاحبه شدند مصاحبه با آبی ها، فعلا ممنوع.
طرفداری - در شرایطی که ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی مسابقات ورزشی را تا پایان فروردین ماه تعطیل کرده و حتی سازمان لیگ نیز مسابقات تا همین تاریخ لغو کرده است، باشگاه استقلال در اقدامی عجیب بازیکنان این تیم را ممنوع المصاحبه کرده است.
دلیل این تصمیم از سوی مسئولان استقلال مشخص نیست آن هم در شرایطی که طی روزهای اخیر بازیکنان استقلال مصاحبه خاصی انجام نداده اند.
این تصمیم این سوال را در ذهن ایجاد می کند که آیا قرار است اتفاقی بیفتد که باشگاه چنین تصمیمی گرفته یا اینکه با توجه به موعد پرداخت مطالبات بازیکنان و احتمال اعتراض آنها ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 144 روز و 13 ساعت پیش
گزارش تمرین پرسپولیس؛ کریستین اوساگوآنا مصدوم شد

گزارش تمرین پرسپولیس؛ کریستین اوساگوآنا مصدوم شد مهاجم پرسپولیس در تمرین این تیم مصدوم شد.
طرفداری - تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز جمعه را پس از دیدار با اعضای هیأت مدیره باشگاه برگزار کرد.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس ، تمرین جمعه سرخپوشان بعد از دیدار با اعضای هیأت مدیره از ساعت 13 در ورزشگاه شهید کاظمی شروع شد.
تمرین با گرم کردن و سپس پاسکاری ترکیبی آغاز شد.
مهمترین بخش تمرین فوتبال درون تیمی بین دو تیم زرد و قرمز بود. در این بازی نزدیک که با کری خوانی بالایی همراه بود و بازیکنان دو تیم تلاش زیادی برای پیروزی کردند، در نهایت تیم زرد پیروز شد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 144 روز و 13 ساعت پیش
انتصابات جدید در باشگاه پرسپولیس؛ ابوالفضل امان الله، مشاور ارتباطات رسانه ای پرسپولیس شد

انتصابات جدید در باشگاه پرسپولیس؛ ابوالفضل امان الله، مشاور ارتباطات رسانه ای پرسپولیس شد عکاس معروف ورزشی، در باشگاه پرسپولیس.
طرفداری - جلسه هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس امروز برگزار شد و مصوبه هیات مدیره در خصوص انتصابات جدید و اصلاحات ساختار سازمانی باشگاه اعلام شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، با توجه به جلسه امروز هیات مدیره مورخ 22/12/98 و به دلیل اصلاحات ساختار سازمانی در خصوص موارد ذیل تصمیم گیری شد:
1- آقای رضا یلوه به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی
2- آقای حسین خبیری به عنوان سرپرست معاونت اجرایی
3- آقای ابوالفضل امان الله به عنوان مشاور ارتباطات رسانه ای ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 145 روز و 12 ساعت پیش
باشگاه استقلال: خبر استعفای کامران منزوی از هیئت مدیره، کذب است

باشگاه استقلال: خبر استعفای کامران منزوی از هیئت مدیره، کذب است باشگاه استقلال شایعات مربوط به هیئت مدیره این باشگاه را تکذیب کرد.
طرفداری - باشگاه استقلال خبر استعفای کامران منزوی را تکذیب کرد.
کانال رسمی استقلال نوشت:
امروز خبری در سطح فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه وزارت ورزش و جوانان با استعفای کامران منزوی از هیات مدیره استقلال موافقت نموده است.
این خبر در حالی انتشار یافته که دکتر علی فتح الله زاده در بستر بیماری است و امور باشگاه توسط دو عضو دیگر در حال پیگیری است و رئیس هیات مدیره که باید اولین نفری باشد که از این موضوع باخبر شود در بیخبری مطلق است و آن را تکذیب می نماید. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 145 روز و 16 ساعت پیش
با اعلام رسمی فدراسیون شطرنج آسیا، تمامی رویدادهای شطرنج قاره کهن به تعویق افتاد

با اعلام رسمی فدراسیون شطرنج آسیا، تمامی رویدادهای شطرنج قاره کهن به تعویق افتاد مسابقات شطرنج در آسیا به تعویق افتاد.
طرفداری - فدراسیون شطرنج آسیا طی نامه ای، تمامی رویدادهای این رشته در آسیا را به تعویق انداخت.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج ، در متن این نامه آمده است:
فدراسیون شطرنج آسیا به دقت در حال نظارت به روند فراگیری ویرویس کووید 19 و مشاوره با سازمان های مرتبط و فدراسیون های شطرنج کشورهای آسیایی می باشد.ویروس جدید کرونا به 116 هزار نفر در سراسر جهان سرایت کرده و باعث مرگ 4088 نفر تا به امروز شده است. سلامت بازیکنان و افراد مرتبط با شطرنج اولویت اول ماست ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 145 روز و 18 ساعت پیش
معضل مالی جدید برای پرسپولیسی ها؛ چک رضایتنامه یحیی گل محمدی توسط مسئولان باشگاه شهر خودرو برگشت خورد

معضل مالی جدید برای پرسپولیسی ها؛ چک رضایتنامه یحیی گل محمدی توسط مسئولان باشگاه شهر خودرو برگشت خورد سرخپوشان پایتخت اولین چک رضایتنامه گل محمدی را نتوانستند پرداخت کنند.
طرفداری - ظاهراً هزینه جذب یحیی گل محمدی توسط پرسپولیس به جمع چالش های این روزهای سرخپوشان اضافه شده است. البته باشگاه سرخپوش پایتخت برای این اقدام، زیر بار بدهی گسترده ای رفت، ولی محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه تلاش کرد تا با دادن چند فقره چک، موانع سر راه بازگشت یحیی به کمپ سرخ را برطرف کند.
به گزارش میزان ، طبق اعلام یکی از مسئولان باشگاه شهرخودرو، اولین چک برای تاریخ 23 بهمن امضا شده بود که این چک توسط باشگاه مشهدی و به خاطر خالی ماندن حساب پرسپولیس، برگشت خورد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 145 روز و 21 ساعت پیش
لئوناردو پادوانی: زمانی که به باشگاه استقلال نیاز داشتم من را رها کردند؛ هر روز به این فکر می کنم که چرا باید با من چنین رفتاری صورت بگیرد

لئوناردو پادوانی: زمانی که به باشگاه استقلال نیاز داشتم من را رها کردند؛ هر روز به این فکر می کنم که چرا باید با من چنین رفتاری صورت بگیرد لئوناردو پادوانی از رفتار متولیان باشگاه استقلال گلایه هایی دارد.
طرفداری - مصدومیت لئوناردو پادوانی حالا با گلایه هایی از جانب وی نسبت به متولیان باشگاه استقلال همراه بوده است.
به گزارش فارس ، لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی که در دیدار استقلال و فولاد از ناحیه نخاع دچار ضایعه شده بود بعد از مدتی حضور در ایران و درمان زیر نظر پزشکان راهی کشورش شد تا در کنار خانواده خود به زندگی ادامه بدهد. این بازیکن هنگامی که ایران را ترک کرد از مسئولان باشگاه استقلال انتظار داشت مطالباتش را به صورت تمام و کمال پرداخت کنند اما این اتفاق رخ نداد تا او با دلخوری راهی کشورش شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 145 روز و 21 ساعت پیش
فریم به فریم از درگیری نیمار با امره جان که منجر به اخراج هافبک دورتموند شد (عکس)

فریم به فریم از درگیری نیمار با امره جان که منجر به اخراج هافبک دورتموند شد (عکس) طرفداری- در جریان برتری 2-0 پاری سن ژرمن مقابل دورتموند در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امره جان به دلیل درگیری با نیمار از زمین بازی اخراج شد. به مروری تصاویری از این درگیری می پردازیم: ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 146 روز و 5 ساعت پیش
دیدار برانکو ایوانکوویچ و ماریو مانژوکیچ در دوحه (عکس)

دیدار برانکو ایوانکوویچ و ماریو مانژوکیچ در دوحه (عکس) 3 کروات با یکدیگر دیدار کردند.
طرفداری - برانکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ، سرمربی و مربی تیم ملی عمان که در دوحه حضور داشتند، با ماریو مانژوکیچ، بازیکن کروات تیم الدحیل قطر دیدار کردند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 146 روز و 7 ساعت پیش
احتمال دعوت شدن لژیونرهای جدید به تیم ملی ایران از سوی دراگان اسکوچیچ

احتمال دعوت شدن لژیونرهای جدید به تیم ملی ایران از سوی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی همه بازیکنان را زیرنظر دارد.
طرفداری - شب گذشته اسکوچیچ قبل از ترک ایران با محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی جلسه ای را برگزار کرد.
به گزارش فارس ، در این نشست سرمربی تیم ملی فهرست کلیه بازیکنان ایرانی که در خارج از کشور بازی می کنند را تهیه کرده و مورد بررسی قرار دادند. در این فهرست حتی بازیکنانی که به تیم ملی دعوت نشدند هم بررسی شدند تا اسکوچیچ آنها را زیر نظر بگیرد.
این طور که به نظر می رسد در فهرست آینده تیم ملی اسامی جدیدی از لژیونرها دیده شوند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 146 روز و 9 ساعت پیش
پایان مصدومیت شیخ دیاباته؛ مهاجم استقلال دویدن را آغاز کرد

پایان مصدومیت شیخ دیاباته؛ مهاجم استقلال دویدن را آغاز کرد مهاجم استقلال خود را آماده بازی کردن در تیمش می کند.
طرفداری - شیخ دیاباته که قبل از دربی برگشت مقابل نفت مسجد سلیمان دچار آسیب دیدگی شده بود با پایان دوران مصدومیت در صورتی که تمرینات استقلال آغاز شود می تواند در تمرینات این تیم شرکت کند.
به گزارش فارس ، این بازیکن امروز بعد از حضور در کلینیک باشگاه استقلال و تمرینات قدرتی در مجموعه ورزشی انقلاب دویدن را آغاز کرد تا مصدومیت وی رسما به پایان برسد.
دیاباته در شرایطی که تمرینات استقلال در این مدت تعطیل بود روند درمانی خود را زیر نظر کادر پزشکی زیر نظر گرفت و با رفع مصدومیت می تواند کار خود را با آبی پوشان آغاز کند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 146 روز و 9 ساعت پیش
مهدی رسول پناه: تا زمان تعیین وضعیت مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم؛ هنوز استعفای انصاری فرد به دست ما نرسیده است

مهدی رسول پناه: تا زمان تعیین وضعیت مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم؛ هنوز استعفای انصاری فرد به دست ما نرسیده است رسول پناه از سرپرستی خود در پرسپولیس خبر داد.
طرفداری - بعد از استعفای انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس ، حالا مهدی رسول پناه سکان هدایت امور باشگاه پرسپولیس را به عهده گرفته است.
به نقل از سایت خبری وزارت ورزش و جوانان ، مهدی رسول پناه، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:
در مدت مسئولیت آقای انصاری فرد تعهدات مالی زیادی ایجاد شده و منتظر هستیم ایشان با حضور در جلسه هیئت مدیره درباره عملکرد چند ماهه و میزان تعهدات مالی و سایر موارد مربوط به مسئولیت خودش توضیح دهد.
وی ادامه داد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 146 روز و 21 ساعت پیش
علی رغم استعفای انصاری فرد؛ افشین پیروانی به عنوان سرپرست پرسپولیس کار خود را ادامه خواهد داد

علی رغم استعفای انصاری فرد؛ افشین پیروانی به عنوان سرپرست پرسپولیس کار خود را ادامه خواهد داد مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.
طرفداری - خبر استعفای محمد حسن انصاری فرد باعث شد این شایعه در شبکه های اجتماعی مطرح شود که افشین پیروانی در نظر دارد در حمایت از انصاری فرد از سمت خود در پرسپولیس کناره گیری کند.
به گزارش تسنیم ، واقعیت امر این است که پیروانی اصلا تصمیمی برای استعفا از مدیریت خود در تیم پرسپولیس ندارد و با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد. در واقع آینده انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس هیچ ارتباطی با ماندن یا رفتن پیروانی از این تیم ندارد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 146 روز و 21 ساعت پیش
حسین خبیری: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواهان ادامه همکاری با آقای انصاری فرد هستند

حسین خبیری: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواهان ادامه همکاری با آقای انصاری فرد هستند در حالی که معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس خبر از مخالفت هیات مدیره این باشگاه مبنی بر استعفای انصاری فرد از مدیرعاملی این تیم را مطرح کرد، اما هنوز اعلام رسمی در مورد مخالفت از هیات مدیره پرسپولیس دریافت نشده است.
طرفداری - حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ادعا کرد که هیات مدیره این باشگاه با استعفای محمدحسن انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس مخالفت کرده اند.
به گزارش تسنیم ، خبیری در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای محمدحسن انصاری فرد از مدیرعاملی این باشگاه گفت:
ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 147 روز و 15 ساعت پیش
به دلیل شیوع ویروس کرونا، احتمال لغو دیدار دوستانه ایران و عمان افزایش یافته است

به دلیل شیوع ویروس کرونا، احتمال لغو دیدار دوستانه ایران و عمان افزایش یافته است فدراسیون فوتبال در انتظار تصمیمات فیفا برای برنامه ریزی بازی های ملی و باشگاهی در سال آینده است.
طرفداری - پس از لغو بازی های انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا، فدراسیون فوتبال ایران در انتظار اعلام تاریخ های جدید برگزاری بازی ها از سوی فیفا است تا بتواند برنامه های تیم ملی فوتبال و مسابقات لیگ برتر در سال جدید را براساس آن بچیند.
به گزارش میزان، در این میان احتمال لغو بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و عمان هم وجود دارد. شاگردان دراگان اسکوچیچ قرار است طبق برنامه از پیش تعیین شده روز 9 خرداد به مصاف تیم ملی عمان بروند، اما ممکن است این بازی هم به تعویق بیفتد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 147 روز و 15 ساعت پیش
آغاز جلسه اضطراری هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید؛ مهرداد هاشمی جایگزین انصاری فرد می شود؟

آغاز جلسه اضطراری هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید؛ مهرداد هاشمی جایگزین انصاری فرد می شود؟ مخالفت دو عضو هیات مدیره سرخپوشان با جدایی انصاری فرد
وضعیت در پرسپولیس به یکباره آشفته شد.
طرفداری - هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه اضطراری تشکیل داده تا در خصوص اتفاقات مدیریتی این باشگاه تصمیم گیری کند.
به گزارش میزان ، شب گذشته (دوشنبه) حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از سمت خود برکنار شد. پس از این اتفاق محمدحسن انصاری فرد هم که به صورت تلفنی با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد اعلام کرد از سمت خود استعفا داده است.
امروز (سه شنبه) هم مهدی رسول پناه، رئیس هیت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد جدایی انصاری فرد قطعی شده و قرار است امروز سرپرست مدیرعاملی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 147 روز و 19 ساعت پیش
دادرس، عضو کمیته استیناف: مسعود شجاعی به داور گفته بود چقدر پول گرفتی، من دو برابرش را می دهم؛ اگر داور اشتباه هم کند، او نباید اینطور حرف بزند

دادرس، عضو کمیته استیناف: مسعود شجاعی به داور گفته بود چقدر پول گرفتی، من دو برابرش را می دهم؛ اگر داور اشتباه هم کند، او نباید اینطور حرف بزند دادرس در خصوص وضعیت شجاعی توضیحاتی ارائه کرد.
طرفداری- مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به محرومیت مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور اعلام کرد شجاعی حرف بدی به داور زده بود.
مهدی دادرس در گفت وگو با تسنیم ، در ارتباط با محرومیت مسعود شجاعی و اینکه با توجه به درخواست باشگاه تراکتور برای کاهش این محرومیت، چقدر احتمال تغییر حکم وجود دارد، گفت:
به دلیل بیماری کرونا فعلا جلسه ای برگزار نشده و بازی ها هم تعطیل است. طبیعتا این پرونده توسط کمیته استیناف و آقای صالحی بررسی خواهد شد ولی هوز نمی توان گفت که امکان کاهش محرومیت وجود دارد یا خیر ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 147 روز و 19 ساعت پیش
قلعه نویی: خبر توبیخ شدنم را کاملا تکذیب می کنم؛ قرار شد به خاطر مسائل ملی بازی سپاهان و پرسپولیس انجام شود

قلعه نویی: خبر توبیخ شدنم را کاملا تکذیب می کنم؛ قرار شد به خاطر مسائل ملی بازی سپاهان و پرسپولیس انجام شود از همه ایرانیان حلالیت می طلبم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است که دیدار پرسپولیس و سپاهان بعد از شهرآورد پایتخت، بیشترین حساسیت و توجه را دارد.
طرفداری - امیر قلعه نوعی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در گفت و گوی خود با برنامه تلویزیونی سلام صبح به خیر اظهار داشت که کشور در شرایط سختی است و مردم نباید زیاد از خانه های خود بیرون بروند.
به گزارش تسنیم ، امیر قلعه نویی در خصوص شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که برای مردم به وجود آمده است، گفت:
به خانواده های داغدار تسلیت می گویم و امیدوارم این ویروس هرچه زودتر در دنیا نابود شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 147 روز و 20 ساعت پیش
با اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا و در پی شیوع ویروس کرونا، مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا به تعویق افتاد

با اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا و در پی شیوع ویروس کرونا، مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا به تعویق افتاد مسابقات آسیایی والیبال نیز تحت تاثیر کرونا به تعویق افتاد.
طرفداری - زمان برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا به تعویق افتاد.
به نقل از سایت فدراسیون والیبال ، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا قرار بود از 30 فروردین تا 6 اردیبهشت سال 99 به میزبانی تایلند در شهر ناخون راتچاسیما برگزار شود. کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام کرد که به درخواست فدراسیون تایلند، زمان برگزاری این رقابت ها به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا در تیم ها، مسئولان، تماشاگران و مشکلات سفر تیم ها، تغییر کرده و از 20 تا 27 مرداد ماه سال 99 برگزار خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 147 روز و 20 ساعت پیش
مهدی ترابی: مطرح کردن بحث مهندسی لیگ به سود پرسپولیس، ناجوانمردانه است؛ آقای گلی؟ قهرمانی برای من شیرین تر است

مهدی ترابی: مطرح کردن بحث مهندسی لیگ به سود پرسپولیس، ناجوانمردانه است؛ آقای گلی؟ قهرمانی برای من شیرین تر است هافبک پرسپولیس به قهرمانی تیمش امیدوار است.
طرفداری - مهدی ترابی، با اشاره به تعطیلی موقت مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار داشت:
به هرحال این تصمیمی است که مسئولان فدراسیون گرفته اند و ما هم باید تابع این تصمیم باشیم. شرایط خاصی بابت بیماری کرونا در کشور وجود دارد و همه باید کمک کنند تا همه چیز به روال عادی برگردد. امیدوارم این بیماری هر چه زودتر از کشور ما و دیگر کشورها ریشه کن شود و مردم همیشه در سلامت کامل باشند. فعلاً که بازی ها تعطیل است و منتظریم تا برنامه ادامه مسابقات مشخص شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 148 روز و 6 ساعت پیش
توضیح فدراسیون فوتبال درخصوص عدم حضور محمود شیعی در هیئت رئیسه فدراسیون

توضیح فدراسیون فوتبال درخصوص عدم حضور محمود شیعی در هیئت رئیسه فدراسیون شیعی همچنان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است.
طرفداری - امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص عدم حضور محمود شیعی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد:
جناب آقای شیعی، عضو محترم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کمافی السابق در جلسات هیئت رئیسه حضور خواهند داشت. توضیح ضروری در این باره اینکه مطابق بند 7 ماده 33 اساسنامه فدراسیون، اعضایی که از هیئت رئیسه استعفا بدهند دیگر در جمع اعضا حضور نخواهند داشت.
وی افزود: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 148 روز و 6 ساعت پیش
پایان همکاری پرسپولیس و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی این باشگاه

پایان همکاری پرسپولیس و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی این باشگاه قدوسی برکنار شد.
طرفداری- باشگاه پرسپولیس از قطع همکاری با حسین قدوسی مدیر روابط عمومی این باشگاه خبر داد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، عصر امروز هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور اعضای خود تشکیل جلسه داد و به موضوعاتی نظیر تصویب چارت باشگاه، بررسی پرونده های انضباطی مطروحه در فیفا و همچنین اتخاذ راهکارهای قانونی برای برون رفت از وضعیت موجود پرداخت.
همچنین در این جلسه از زحمات حسین قدوسی به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قدردانی شد و به همکاری او با باشگاه خاتمه داده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 148 روز و 7 ساعت پیش
هیات مدیره پرسپولیس به بررسی پرونده های مفتوح در فیفا و چارت سازمانی این باشکاه پرداخت

هیات مدیره پرسپولیس به بررسی پرونده های مفتوح در فیفا و چارت سازمانی این باشکاه پرداخت برگزاری جلسه هیات مدیره پرسپولیس درباره بررسی پرونده های مفتوح در فیفا و چارت سازمانی.
طرفداری - هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست امروز دوشنبه به بررسی پرونده های باشگاه در فیفا و همچنین چارت سازمانی باشگاه پرداختند.
به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز دوشنبه در محل باشگاه تشکیل جلسه دادند. در این نشست ابتدا از سوی مدیرعامل گزارشی درباره پرونده های مفتوح باشگاه در فیفا ارایه شد، سپس اعضا به بررسی ابعاد مختلف این پرونده ها ، احکام صادره و اقدام هایی که باید صورت بگیرد پرداختند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 148 روز و 12 ساعت پیش
معرفی سرپرست جدید کمیته اخلاق از سوی فدراسیون فوتبال

معرفی سرپرست جدید کمیته اخلاق از سوی فدراسیون فوتبال یونس اسدی که در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد، امروز طی حکمی از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرپرست این کمیته منصوب شد.
طرفداری - مرتضی تورگ رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مدت ها است از سمت خود کنار رفته و این کمیته بدون مدیر اداره می شد اما حیدر بهاروند امروز در حکمی یونس اسدی مقدم را به عنوان سرپرست جدید کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال منصوب کرد.
به گزارش فارس ، اسدی مقدم پیش از این به عنوان همکار تورگ در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 148 روز و 15 ساعت پیش
بر خلاف شایعات، مسعود سلطانی فر به ویروس کرونا مبتلا نشده است

بر خلاف شایعات، مسعود سلطانی فر به ویروس کرونا مبتلا نشده است در حالی که اخباری مبنی بر مثبت بودن تست کرونای وزیر ورزش به گوش رسیده است، این اخبار از سوی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش تکذیب شد.
طرفداری - امروز در فضای مجازی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه تست کرونای مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان مثبت شده است.
به گزارش فارس ، مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در این باره گفت:
آقای وزیر در صحت و سلامت کامل است. او کرونا ندارد، الان هم درباره انتخابات فدراسیون فوتبال صحبت کردیم و از کمپین در خانه بمانیم و کرونا را شکست دهیم حمایت کرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 148 روز و 15 ساعت پیش
وینفرد شفر: امیرحسین فتحی هیچ علاقه ای به حل مشکلات نشان نداد؛ استقلال بیشتر از یک باشگاه فوتبال، نمادی از غرور و افتخار محسوب می شود

وینفرد شفر: امیرحسین فتحی هیچ علاقه ای به حل مشکلات نشان نداد؛ استقلال بیشتر از یک باشگاه فوتبال، نمادی از غرور و افتخار محسوب می شود از صمیم قلبم برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم؛ هواداران فهمیدند چه کسانی نگذاشتند قهرمان شویم
شفر به تمجید از هواداران استقلال پرداخت.
طرفداری - سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال می گوید شکایت من تبعاتی برای باشگاه نخواهد داشت اما ممکن است برای برخی مشکل ایجاد کند.
به گزارش فارس ، وینفرد شفر سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال بعد از جدایی از این تیم اقدام به شکایت از باشگاه استقلال به فیفا کرد. وی که از رفتار مدیران وقت استقلال به شدت ناراحت بود اعلام کرد اقدام آنها را بی پاسخ نخواهد گذاشت و حالا شکایت رسمی وی به باشگاه استقلال رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 148 روز و 18 ساعت پیش
محکومیت باشگاه استقلال به پرداخت 550 هزار دلار در پرونده وینفرد شفر

محکومیت باشگاه استقلال به پرداخت 550 هزار دلار در پرونده وینفرد شفر استقلال از سوی سرمربی سابقش محروم شد.
طرفداری - وینفرد شفر سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال و فعلی بن یاس امارات از باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالبات فصل جاری به فیفا شکایت کرده بود.
به گزارش تسنیم ؛ فیفا نیز پس از بررسی پرونده باشگاه استقلال را به مبلغ 550 هزار دلار جریمه کرد. فیفا دو هفته به باشگاه استقلال برای پرداخت این بدهی یا اعتراض فرصت داده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 149 روز و 5 ساعت پیش
جام جهانی شمشیربازی؛ ایران به جمع 4 تیم برتر نرسید

جام جهانی شمشیربازی؛ ایران به جمع 4 تیم برتر نرسید شمشیربازی ایران به جمع 4 تیم برتر نرسید.
طرفداری - تیم اسلحه سابر ایران در جام جهانی لوکزامبورگ با ترکیب علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی توانست به جمع 8 تیم برتر راه یابد. این تیم در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و برای حضور در جمع 8 تیم برتر بلاروس را 45 بر 36 شکست داد.
ایران برای ورود به جمع 4 تیم برتر باید از سد آلمان می گذشت.
تیم شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جام جهانی لوکزامبورگ با ترکیب علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم آلمان رفت و با شکست 45 بر 28 برابر آلمان از رسیدن به نیمه نهایی بازماند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 149 روز و 15 ساعت پیش
AFC زمان بندی جدید مراحل حذفی لیگ قهرمانان در منطقه غرب را اعلام کرد

AFC زمان بندی جدید مراحل حذفی لیگ قهرمانان در منطقه غرب را اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان بندی دیدارهای مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب را اعلام کرد.
طرفداری - دیدارهای لیگ ایران بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. دلیل این کار، شیوع بیماری خطرناک کرونا است و در جمعیت های زیاد مثل ورزشگاه ها، قطعا آمار ابتلا به این بیماری افزایش پیدا خواهد کرد. این بیماری دیدار های آسیایی تیم های ایرانی را نیز تحت تاثیر قرار داده است و همچنین شایعاتی مبنی بر تعویق دیدار های مقدماتی جام جهانی 2022 را به وجود آورده است.
به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسئولان AFC با نمایندگان غرب آسیا در دوحه و دبی در هفته اخیر جلسه برگزار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 149 روز و 17 ساعت پیش
لوکا گادرانی، مدافع گرجستانی شاهین بوشهر: خروج از ایران به دلیل شیوع کرونا ممکن نیست؛ مسئولان گرجستان می ترسند که ما این بیماری را داشته باشیم

لوکا گادرانی، مدافع گرجستانی شاهین بوشهر: خروج از ایران به دلیل شیوع کرونا ممکن نیست؛ مسئولان گرجستان می ترسند که ما این بیماری را داشته باشیم گادرانی می گوید تعطیلی لیگ به ضرر شاهین بوده است.
طرفداری - لوکا گادرانی، مدافع گرجستانی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر می گوید او و هموطنش در شاهین، نمی توانند به کشورشان بازگردند.
لوکا گادرانی در گفت وگو با تسنیم ، درباره مشکل او و ماکسیم کویلیتایا (دروازه بان شاهین شهرداری بوشهر) برای بازگشت به کشور گرجستان اظهار داشت:
ما نمی توانیم به کشورمان بازگردیم و منتظریم در این باره به ما کمک کنند. در این مقطع زمانی، خروج از ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا ممکن نیست و مسئولان گرجستان هم می ترسند که ما این بیماری را داشته باشیم و به سایر مردم منتقل کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 149 روز و 19 ساعت پیش
برانکو: پاداش بازیکنان پرسپولیس را از جیب پرداخت کردم؛ بابت قهرمانی ها، مسئولان بالای دست حتی یک تبریک هم نگفتند

برانکو: پاداش بازیکنان پرسپولیس را از جیب پرداخت کردم؛ بابت قهرمانی ها، مسئولان بالای دست حتی یک تبریک هم نگفتند اگر پول نداشتند چرا بازیکن خارجی گرفتند؟
سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس معتقد است که مسئولان باشگاه پرسپولیس شرایطی را ایجاد کرده اند که چهره وی را نزد هواداران پرسپولیس تحت الشعاع قرار داده است.
طرفداری - باشگاه پرسپولیس روز گذشته به پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ مربی سابق خود محکوم شد. این اتفاق در حالی رخ داد که مسؤولان این باشگاه چندی پیش در سفارت ایران در زاگرب جلساتی را برای توافق با ایوانکوویچ برگزار کرده اما در نهایت به جمع بندی لازم نرسیدند تا برای پرداخت مطالبات این مربی کروات محکوم شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 149 روز و 20 ساعت پیش
ابهامات فراوان در اساسنامه فدراسیون فوتبال؛ آیا انتخاب کفاشیان و تاج غیرقانونی بوده است؟

ابهامات فراوان در اساسنامه فدراسیون فوتبال؛ آیا انتخاب کفاشیان و تاج غیرقانونی بوده است؟ آنچه این روزها در فوتبال ایران به موضوعی داغ و البته حساس تبدیل شده، به مسئله اساسنامه فدراسیون فوتبال بازمی گردد. مسئله ای که فیفا روی آن دست گذاشته و هر بار از ابهامات جدیدی در این خصوص پرده برمی دارد.
طرفداری - مهم ترین مسئله ای که در نامه فیفا به آن اشاره شده، تناقض نسخه فارسی و انگلیسی اساسنامه فدراسیون فوتبال است. این مسئله به معنای عدم صداقت است، اما حالا با پاسخ جدید از سوی فدراسیون فوتبال مسائل دیگری به میان می آید.
به گزارش تسنیم ، بخش بین الملل فدراسیون فوتبال روز گذشته گفت که فقط نسخه فارسی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده و این مسئله سوالاتی را مطرح می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 149 روز و 20 ساعت پیش
پیروز قربانی: با جوی که علیه پرسپولیس ایجاد شده، موافق نیستم، اما برخوردها طوری بوده که این شائبه ها را بوجود آورده است

پیروز قربانی: با جوی که علیه پرسپولیس ایجاد شده، موافق نیستم، اما برخوردها طوری بوده که این شائبه ها را بوجود آورده است پیشکسوت استقلال امیدوار است که مشکلات تیمش برطرف شوند.
طرفداری - پیروز قربانی، درباره انتخاب علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال اظهار داشت:
استقلال بالاخره سر و سامان گرفت و می داند مسئولش چه کسی است. این موضوع، اتفاق خوبی است. کاری با افراد ندارم و همیشه می توان سیستم مدیریتی را نقد کرد، اما همین که استقلال از بلاتکلیفی خارج شد، اتفاق خوبی است.
به گزارش تسنیم ؛ وی در مورد وضعیت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد:
اتفاق خاصی برای استقلال نیفتاده که یکسری با یک شکست می خواهند زمین و زمان را به هم بدوزند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 150 روز و 7 ساعت پیش
هفته بیست و نهم لیگ بلژیک؛ تساوی یوپن در شب غیبت امید ابراهیمی و حضور 77 دقیقه ای سعید عزت اللهی

هفته بیست و نهم لیگ بلژیک؛ تساوی یوپن در شب غیبت امید ابراهیمی و حضور 77 دقیقه ای سعید عزت اللهی یاران عزت اللهی و ابراهیمی برابر حریف خود متوقف شدند.
طرفداری - در چارچوب رقابت های لیگ بلژیک و در هفته بیست و نهم، دو تیم یوپن و میشلن به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.
در این بازی امید ابراهیمی در ترکیب یوپن حضور نداشت اما سعید عزت اللهی از ابتدا تا دقیقه 77 در ترکیب یوپن حضور داشت.
یوپن با این تساوی 30 امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 150 روز و 7 ساعت پیش
محمدحسین انصاری فرد: این قول را به هواداران می دهم که نمی گذاریم پرسپولیس فصل آینده را با 6 امتیاز منفی شروع کند

محمدحسین انصاری فرد: این قول را به هواداران می دهم که نمی گذاریم پرسپولیس فصل آینده را با 6 امتیاز منفی شروع کند مدیرعامل پرسپولیس درخصوص بدهی های این باشگاه توضیح داد.
طرفداری - محمد حسین انصاری فرد در صحبت هایی عنوان کرد:
ما از زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم منابع زیادی پیش خورد شد. ما نزدیک به 17 میلیارد تومان از درآمد امسال را فصل پیش پرداخت کرده ایم.
به گزارش فارس ، وی افزود:
ما الان با ایرانسل، همراه اول و رایتل فقط پیامک هواداری 3030 را توصیه می کنیم. پیامک 3090 اصلا اعتبار ندارد. متاسفانه در 3 الی 4 سال اخیر ایرانسل و سایر اپراتورها که برای باشگاه کار می کردند، متاسفانه با ریزش فوق العاده زیادی روبرو شدیم.
مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 150 روز و 8 ساعت پیش
حضور میلاد محمدی، کاوه رضایی و علی قلی زاده در ترکیب تیم های خنت و شارلوا

حضور میلاد محمدی، کاوه رضایی و علی قلی زاده در ترکیب تیم های خنت و شارلوا جدال تیم های شارلوا و خنت تا دقایقی دیگر.
طرفداری - در چارچوب رقابت های لیگ بلژیک، دو تیم شارلوا و خنت به مصاف هم خواهند رفت. میلاد محمدی در ترکیب خنت و علی قلی زاده و کاوه رضایی در ترکیب شارلوا حضور دارند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 150 روز و 10 ساعت پیش
مصطفی کاراندیش: محکومیت تراکتور در 3 پرونده متوالی؟ در جریان امور دفاعیه ها نبوده ام؛ هرگز از پیروز شدن در پرونده استوکس صحبت نکردم

مصطفی کاراندیش: محکومیت تراکتور در 3 پرونده متوالی؟ در جریان امور دفاعیه ها نبوده ام؛ هرگز از پیروز شدن در پرونده استوکس صحبت نکردم کاراندیش می گوید پرونده های تراکتور به دوران حضور او در باشگاه مربوط نمی شوند.
طرفداری - باشگاه تراکتور در فیفا برای سومین بار محکوم شد تا شرایط دفاع این باشگاه در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی خیلی خوب نباشد.
به گزارش فارس ، وضعیت باشگاه تراکتور در فیفا وخیم شد و این باشگاه برای سومین بار متوالی در این مدت کوتاه از سوی فیفا به پرداخت پول به بازیکن خارجی خود محکوم شد. آخرین نفر که علیه تراکتور حکم گرفته لی اروین است. بازیکنی که تقریبا با رفتارهای مشابه استوکس از این تیم جدا شد و توانسته باشگاه تبریزی را در فیفا محکوم کند و طبق تصمیم کمیته انضباطی فیفا این باشگاه باید 100 هزاردلار ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 150 روز و 18 ساعت پیش
شکست های تمام نشدنی تیم های ایرانی در پرونده های بین المللی؛ نقش معاونان حقوقی در باشگاه ها چیست؟

شکست های تمام نشدنی تیم های ایرانی در پرونده های بین المللی؛ نقش معاونان حقوقی در باشگاه ها چیست؟ تمام افراد خارجی که در فوتبال ایران فعالیت می کنند، می توانند علیه باشگاه ها حکم بگیرند.
طرفداری - باشگاه های ایرانی طی سال های اخیر نتوانستند در پرونده های بین المللی موفقیت کسب کنند.
به گزارش میزان ، روز گذشته (جمعه) کمیته تعیین وضعیت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) رای خود را در خصوص پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس اعلام و این باشگاه را به پرداخت مبلغ بیش از یک میلیون یورو به سرمربی کروات سابق این تیم محکوم کرد.
این اولین بار نیست که باشگاه های ایرانی در پرونده های بین المللی بازنده از میدان خارج می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 150 روز و 19 ساعت پیش
فتح الله زاده: محرومیت استقلال؟ در حال حاضر خطری باشگاه را تهدید نمی کند

فتح الله زاده: محرومیت استقلال؟ در حال حاضر خطری باشگاه را تهدید نمی کند فتح الله زاده خبر محرومیت باشگاه استقلال را تکذیب می کند.
طرفداری - در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر محرومیت باشگاه استقلال به دلیل شکایت باشگاه پاختاکور ازبکستان در صورت عدم پرداخت مطالبات شنیده شده است.
علی فتح الله زاده ضمن تکذیب این شایعه به رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت:
اینکه گفته می شود فردا آخرین فرصت باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات پاختاکور ازبکستان است و در صورت پرداخت نشدن این مطالبات، باشگاه با محرومیت مواجه می شود، صحت ندارد.
لازم است خدمت هواداران عزیز عرض کنم که خطری در حال حاضر باشگاه را تهدید نمی کند و بنده همه تلاش خود را برای حل پرونده های جاری به ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 151 روز و 11 ساعت پیش
بهتاش فریبا: مهم نیست چه تیمی از تعطیلات لیگ سود می کند و چه تیمی ضرر می کند؛ مهم جان مردم است

بهتاش فریبا: مهم نیست چه تیمی از تعطیلات لیگ سود می کند و چه تیمی ضرر می کند؛ مهم جان مردم است پیشکسوت استقلال، مهم ترین نکته را سلامتی مردم می داند.
طرفداری - بهتاش فریبا، درباره اینکه آیا تعطیلی لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا، به سود استقلال خواهد بود یا به ضرر آن، اظهار داشت:
اصلاً به سود و ضرر تیم ها توجهی ندارم. من بیشتر دنبال این هستم که مردم گرفتار این بیماری منحوس نشوند! شما دیدید که وقتی استقلال به شهرهای مختلف می رود، از فرودگاه تا هتل محل اقامت، مردم به استقبال این تیم می آیند. این مسئله خطری برای مردم و خودِ تیم است.
به گزارش تسنیم ؛ وی افزود:
در خبرها آمده که شیوع این بیماری جهش پیدا کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 151 روز و 12 ساعت پیش
نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران: اساسنامه فارسی با متن انگلیسی آن مغایرت دارد؛ حق برگزاری انتخابات را ندارید

نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران: اساسنامه فارسی با متن انگلیسی آن مغایرت دارد؛ حق برگزاری انتخابات را ندارید فیفا درخصوص مشکلات فدراسیون فوتبال ایران، نامه ای به این فدراسیون ارسال کرد.
طرفداری - فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، در پاسخ به نامه ارسالی از سوی فدراسیون فوتبال ایران درباره تغییرات صورت گرفته در اساسنامه این فدراسیون ایمیلی ارسال کرده است.
به گزارش تسنیم ، متن این نامه به شرح زیر است:
موضوع: نامه شما (فدراسیون فوتبال ایران) مورخ 27 فوریه 2020
دبیرکل عزیز
ما دریافت مکاتبات شما در مورخ 27 فوریه سال 2020 که حسب وظیفه در ادامه به محتوی آن پرداخته می شود، را تأیید می کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 151 روز و 13 ساعت پیش
آدام همتی: هومن افاضلی و برانکو ایوانکوویچ در موارد شبیه به هم هستند؛ هواداران پرسپولیس همیشه حامی من بوده اند

آدام همتی: هومن افاضلی و برانکو ایوانکوویچ در موارد شبیه به هم هستند؛ هواداران پرسپولیس همیشه حامی من بوده اند بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی پارس جنوبی در خصوص شرایطش به صحبت پرداخت.
طرفداری - آدام همتی، در خصوص انتخاب پارس جنوبی و شرایط حضور در این تیم، اظهار داشت:
باید از هومن افاضلی تشکر کنم که این فرصت را به من داد، از بودن در این تیم خیلی خوشحالم. بازیکنان خونگرمی داریم، شهر جم هم یک شهر با مردم و هواداران خونگرم است. خیلی خوشحالم که به این تیم اضافه شده ام و می توانم فوتبالم را در ایران ادامه بدهم، تمام تلاشم را می کنم که این تیم به امید خدا نتیجه بگیرد.
به گزارش فارس ، همتی در مورد اینکه آیا حضور در تیم جدید آرامش روحی بیشتری برای او دارد، عنوان کرد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 151 روز و 17 ساعت پیش
اسکوچیچ بار دیگر فیلم بازی های نمایندگان ایران در آسیا را تماشا کرد؛ حضور کریم باقری در ساختمان پک

اسکوچیچ بار دیگر فیلم بازی های نمایندگان ایران در آسیا را تماشا کرد؛ حضور کریم باقری در ساختمان پک سرمربی تیم ملی بازی بازیکنان شاغل در قطر را بررسی کرد.
طرفداری - دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی بعد از بازگشت از اروپا این روزها در تلاش است تا برنامه تمرینات و آغاز اردوی تیم ملی را نهایی کند اما وی همچنان منتظر اعلان نظر AFC پیرامون مسابقات مقدماتی جام جهانی است.
به گزارش فارس ، اسکوچیچ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته در ساختمان پک فیلم دیدارهای نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را که خودش از نزدیک آنها را نظاره کرده بود مجددا تماشا کرد و عملکرد بازیکنان این تیم را مورد بررسی قرار داد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 151 روز و 20 ساعت پیش
علی علیپور: تعطیلی لیگ به ضرر پرسپولیس و به سود رقبا است؛ تیم ما رئال مادرید ایران است

علی علیپور: تعطیلی لیگ به ضرر پرسپولیس و به سود رقبا است؛ تیم ما رئال مادرید ایران است علیپور معتقد است که پرسپولیس رئال مادرید ایران است!
طرفداری - علی علیپور یک رئالی دو آتشه است و به همان اندازه هم کریستیانو رونالدو را دوست دارد. مهاجم اول پرسپولیس یکی از کسانی است که از دیدن ال کلاسیکو لذت برده است. او معتقد است جای کریس روی سکو های برنابئو نیست.
به گزارش خبرورزشی، وی به سوالات زیر پاسخ داد:
حتماً خیلی خوشحالی که رئال مادرید ال کلاسیکو را برد؟
چه جور هم! رئال مادرید یک تیم بزرگ و دوست داشتنی است و در دیدار با بارسا ثابت کرد بار دیگر به اوج برمی گردد.
زین الدین زیدان هم توانست این تیم را متحول کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 152 روز و 14 ساعت پیش
حمیده عباسعلی، کاراته کای المپیکی ایران زیر تیغ جراحان رفت

حمیده عباسعلی، کاراته کای المپیکی ایران زیر تیغ جراحان رفت عباسعلی جراحی شد.
طرفداری - حمیده عباسعلی کاراته کای المپیکی کشورمان امروز از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
به گزارش فارس ، حمیده عباسعلی کاراته کای المپیکی ایران به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه رباط لیگامنت که شایع ترین نوع آسیب دیدگی در میان ورزشکاران است، امروز پای خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد. عباسعلی در فینال وزن 68+ کیلوگرم در رقابت های کاراته وان اتریش آسیب دید و حالا با سفر به آلمان زیر نظر دکتر بابک زرگر امینی، کسی که مصدومیت سهراب مرادی وزنه بردار کشورمان را درمان کرد، تحت عمل جراحی قرار می گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 152 روز و 19 ساعت پیش
گزارش تمرین پرسپولیس؛ ادای احترام به مرحوم سیامند رحمان

گزارش تمرین پرسپولیس؛ ادای احترام به مرحوم سیامند رحمان بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که بعد از اعلام لغو هفته بیست و دوم لیگ برتر یک جلسه تمرین و یک روز استراحت کرده بودند امروز مجددا در ورزشگاه کاظمی حاضر شده و تمرین کردند.
طرفداری - تمرین روز چهارشنبه باشگاه پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه کاظمی آغاز شد.
به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد در این تمرین حاضر شد و با بازیکنان و کادر فنی خوش و بش کرد.
* داود فنایی و مظاهر رحیم پور زودتر از سایرین به زمین تمرین آمده و موانع و وسایل مربوط به بخش های مورد نظر کادر فنی در تمرین امروز را چیدند. تمرین با گرم کردن و دویدن های سرعتی آغاز شد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 153 روز و 14 ساعت پیش
رقابت های بوکس انتخابی المپیک؛ احسان روزبهانی، با شکست در نخستین مبارزه حذف شد؛ پیروزی دانیال شه بخش در اولین مسابقه

رقابت های بوکس انتخابی المپیک؛ احسان روزبهانی، با شکست در نخستین مبارزه حذف شد؛ پیروزی دانیال شه بخش در اولین مسابقه حذف زودهنگام روزبهانی از مسابقات انتخابی المپیک بوکس.
طرفداری - کاپیتان تیم ملی بوکس ایران با شکست در نخستین مبارزه خود، از دور رقابت های انتخابی المپیک آسیا کنار رفت.
به گزارش ایسنا ، در ادامه مبارزات روز نخست مسابقات بوکس انتخابی المپیک قاره آسیا به میزبانی اردن، احسان روزبهانی، کاپیتان تیم ملی ایران به عنوان دومین بوکسور کشورمان به روی رینگ رفت که با باخت در مبارزه نخست، از دور رقابت ها کنار رفت.
بوکسور وزن 81 کیلوگرم ایران، در این دیدار به مصاف چن دونگ، از کشور چین رفت که در سه راند متوالی با رأی داوران بازنده اعلام شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 154 روز و 10 ساعت پیش
سهیل مهدی: در حال حاضر فقط یک هفته از مسابقات لیگ برتر لغو شده است

سهیل مهدی: در حال حاضر فقط یک هفته از مسابقات لیگ برتر لغو شده است خبری از تعطیلی لیگ تا پایان سال 98 نیست!
طرفداری - سهیل مهدی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت:
در حالیکه گفته می شود مسابقات باشگاهی لیگ های در رده های مختلف تا سال آینده به تعویق افتاده باید بگویم که فقط یک هفته از مسابقات لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم لغو شده و سازمان لیگ در تلاش است سایر مسابقات را در زمان باقی مانده از سال 98 ادامه بدهد.
به نقل از فارس ، وی افزود:
در حال حاضر اطلاعیه قبلی سازمان لیگ مبنی بر تعویق یک هفته ای مسابقات به قوت خود باقی است مگر اینکه دستور جدیدی از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا صادر شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 154 روز و 12 ساعت پیش
داستان سی دی های ارزشمند آندره استراماچونی؛ آیا از داده های تمرینی سی دی ها در تهران کپی برداری شده است؟

داستان سی دی های ارزشمند آندره استراماچونی؛ آیا از داده های تمرینی سی دی ها در تهران کپی برداری شده است؟ حالا سه ماه از جدایی مرد ایتالیایی می گذرد، ولی در جریان مسئله ای قرار گرفتیم که بار دیگر پای این سرمربی را در ماجرا های استقلال باز می کند.
طرفداری - اواسط آذر بود که آندره آ استراماچونی نتوانست با شرایط موجود در باشگاه استقلال کنار بیاید و به ایتالیا بازگشت. مذاکرات و گفتگو ها برای جلب رضایت او هم کارگر واقع نشد و سرمربی اسبق اینترمیلان دیگر به تهران بازنگشت. در واقع اختلافات بسیار عمیق تر از آن بود که طرفین بتوانند با همدیگر همکاری کنند. استراماچونی از استقلال جدا شد و هدایت استقلال بر عهده فرهاد مجیدی گذاشته شد تا این سرمربی جوان بزرگ ترین ریسک زندگی ورزشی اش را انجام دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: فرهنگی هنری انتشار : 154 روز و 13 ساعت پیش
محمود یاوری: سپاهان به خاطر بازی نکردن مقابل پرسپولیس خودزنی کرد

محمود یاوری: سپاهان به خاطر بازی نکردن مقابل پرسپولیس خودزنی کرد پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است که مسعود تابش از نظر مدیر عاملی نسبت به دیگر مدیران لیگ، برتری دارد.
طرفداری - محمود یاوری، پیشکسوت سابق فوتبال کشورمان و سرمربی سایق تیم های لیگ برتر بیان کرد که فوتبال غیر قابل پیش بینی است و هر تیمی مانند سپاهان فراز و نشیب دارد.
وی در گفت وگو با فارس ، در خصوص عدم موفقیت سپاهان در بازی های اخیر اظهار داشت:
اصولا هیچ تیمی در فوتبال نمی تواند بین فراز و نشیب باشد. به عنوان مثال من خودم که علاقمند به رئال مادرید هستم، چند شب پیش فکرش را هم نمی کردم که این تیم در نیمه دوم مقابل بارسلونا دو گل بزند و 2 بر صفر پیروز میدان شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 154 روز و 15 ساعت پیش
محمد نادری به AFC برای دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی معرفی شد

محمد نادری به AFC برای دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی معرفی شد معرفی نادری به AFC برای دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی.
طرفداری - مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه اعلام کرد که محمد نادری برای دریافت جایزه مسئولیت های اجتماعی به AFC معرفی می شود.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان آبادی، مشاور فدراسیون در امور مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه در این خصوص گفت:
تلاش خانواده فوتبال در حوزه امور مسئولیت های اجتماعی این است که رفتارهای شایسته چهره های فوتبال را پر رنگ کنیم تا ابعاد مثبت این رویکردها در سطح جامعه دیده شود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 154 روز و 16 ساعت پیش
پلیس لندن آنتونی استوکس را با قید وثیقه آزاد کرد؛ مهاجم پرسپولیس 9 اردیبهشت محاکمه خواهد شد

پلیس لندن آنتونی استوکس را با قید وثیقه آزاد کرد؛ مهاجم پرسپولیس 9 اردیبهشت محاکمه خواهد شد مهاجم حنجال آفرین پرسپولیس بعد از دستگیری در لندن، امروز با قید وثیقه آزاد شد.
طرفداری - روز گذشته از دستگیری آنتونی استوکس در لندن خبر دادیم. حالا نشریه دیلی میل خبر از آزادی این بازیکن پرحاشیه با قید وثیقه داده است.
به گزارش طرفداری ، دیلی میل انگلیس خبر داد که استوکس به دلیل بی اهترامی به نامزد سابق خود از طریق فضای مجازی بازداشت و از طریق مراجع قضایی محکوم شده است و برای همین به محض ورود به لندن دستگیر شد.
گفته شده است که استوکس در تاریخ 28 آوریل ( 9 اردیبهشت 99) محاکمه خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 154 روز و 21 ساعت پیش
به دلیل لغو مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر، تمرین سه شنبه پرسپولیس لغو شد

به دلیل لغو مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر، تمرین سه شنبه پرسپولیس لغو شد سرخپوشان پایتخت روز چهارشنبه تمرینات خود را از سر خواهند گرفت.
طرفداری - لغو مسابقات هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر باعث شد یحیی گل محمدی تصمیم بگیرد تمرین فردا تیمش را تعطیل کند.
به گزارش تسنیم ، این در حالی است که سرخپوشان روز های جمعه و شنبه ای که گذشت را هم تعطیل بودند و روز گذشته (یکشنبه) و امروز تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری کردند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 155 روز و 14 ساعت پیش
علی نظری جویباری: با وجود پیشنهاد فتح الله زاده، در شرایط فعلی نمی توانم با باشگاه استقلال همکاری کنم

علی نظری جویباری: با وجود پیشنهاد فتح الله زاده، در شرایط فعلی نمی توانم با باشگاه استقلال همکاری کنم نظری جویبای در این مقطع نتوانست به استقلال کمکی کند.
طرفداری - قائم مقام سابق باشگاه استقلال پیشنهاد فتح الله زاده برای همکاری با این باشگاه را نپذیرفت.
علی نظری جوبیاری در گفت وگو با فارس ، در خصوص نشستی که روز گذشته با علی فتح ا لله زاده برگزار کرد اظهار داشت:
بعد از تماسی که او با من گرفت نزد فتح الله زاده رفتیم و به او تبریک گفتیم. وظیفه ما بود که در این شرایط در کنار سرپرست باشگاه استقلال باشیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است با فتح الله زاده و استقلال همکاری کند گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 155 روز و 20 ساعت پیش
لغو مسابقات لیگ برتر و بلاتکلیفی فرهاد مجیدی در ادامه تمرینات استقلال

لغو مسابقات لیگ برتر و بلاتکلیفی فرهاد مجیدی در ادامه تمرینات استقلال تمرینات تیم فوتبال استقلال امروز پیگیری می شود اما کادر فنی این تیم منتظر روشن شدن وضعیت ادامه مسابقات هستند تا در خصوص ادامه تمرینات تصمیم گیری کنند.
طرفداری - با تعطیلی مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر پیش بینی می شد تمرینات تیم استقلال چند روزی تعطیل شود اما کادر فنی این تیم برای تصمیم گیری در این زمینه بلاتکلیف هستند.
به گزارش فارس ، قرار است استقلالی ها از ساعت 14 امروز تمرینات خود را پیگیری کنند و تا زمانی که تکلیف هفته بیست و سوم مشخص نشود تمرینات این تیم ادامه خواهد داشت .
ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 155 روز و 21 ساعت پیش
خلاصه بازی رئال مادرید 2-0 بارسلونا (لالیگا اسپانیا - 2019/20)

خلاصه بازی رئال مادرید 2-0 بارسلونا (لالیگا اسپانیا - 2019/20) دانلود (54.5MB)
طرفداری - دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در هفته بیست و ششم لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 2-0 تیم زین الدین زیدان به اتمام رسید.
گلزنان: وینیسیوس جونیور، ماریانو دیاز ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 156 روز و 6 ساعت پیش
پیام مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در پی درگذشت سیامند رحمان

پیام مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در پی درگذشت سیامند رحمان وزیر ورزش و جوانان، درگذشت ناگهانی سیامند رحمان را تسلیت گفت.
طرفداری - مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در پیامی درگذشت قهرمان جهان و پارالمپیک سیامند رحمان را تسلیت گفت.
در پیام مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان آمده است:
خبر درگذشت قهرمان ارزنده و محبوب و مردمی سیامند رحمان موجب تاثر و تالم فراوان شد. مرحوم سیامند رحمان بارها عنوان قوی ترین مرد معلول جهان را بدست آورد و سالها با کسب مدال طلا و رکوردشکنی دل مردم را شاد و نام ایران عزیز را سربلند کرد.
ضایعه درگذشت ناگهانی سیامند رحمان برای بنده بسیار ناگوار و ناباورانه است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 11 ساعت پیش
جلسه هیئت مدیره پرسپولیس برگزار شد؛ بررسی وضعیت پرونده های باشگاه در فیفا

جلسه هیئت مدیره پرسپولیس برگزار شد؛ بررسی وضعیت پرونده های باشگاه در فیفا مدیران پرسپولیس درخصوص مسائل مختلف باشگاه تبادل نظر کردند.
طرفداری - جلسه مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه برگزار شد. در این جلسه که با حضور مدیرعامل و تمام اعضای هیئت مدیره برگزار شد، محمدحسن انصاری فرد گزارشی از وضعیت تیم و نتایج خوب پرسپولیس ارائه و از زحمات کادر فنی و بازیکنان تقدیر کرد و نقش حمایت هواداران و پیشکسوتان را در کسب این نتایج مهم و بسیار موثری دانست.
به گزارش سایت رسمی پسپولیس ؛ انصاری فرد در این جلسه گفت که آقای گل محمدی و شاگردانش توانستند با کسب 4 برد و یک مساوی مقابل مدعیان پرسپولیس را در شرایط بسیار خوب و ایده آلی قرار دهند و ادامه این روند می تواند به کسب ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 11 ساعت پیش
به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراسم تدفین سیامند رحمان امشب انجام می شود

به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراسم تدفین سیامند رحمان امشب انجام می شود سیامند رحمان همین امشب به خاک سپرده می شود.
طرفداری - علی امان زاده، رئیس هیئت جانبازان و معلولان آذربایجان غربی، درخصوص خبر درگذشت سیامند رحمان اظهار کرد:
سیامند رحمان قوی ترین فرد معلول جهان امروز بر اثر سکته قلبی در بیمارستان اشنویه درگذشت.
به گزارش تسنیم ؛ وی تصریح کرد:
مراسم تدفین وی به خاطر شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از تجمع، امشب در محل زادگاه وی یعنی اشنویه انجام می شود.
رئیس هیئت جانبازان و معلولان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سیامند رحمان تحت نظر پزشک قرار داشت، گفت:
پیش از این نیز قرار بود کارگروه پزشکی در استان برای وی تشکیل شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 11 ساعت پیش
فوری؛ تا اطلاع ثانوی، کلیه رقابت های فوتبال لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم و دسته سوم به تعویق افتاد

فوری؛ تا اطلاع ثانوی، کلیه رقابت های فوتبال لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم و دسته سوم به تعویق افتاد مسابقات لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد.
طرفداری - به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع باشگاه های حاضر در رقابت های لیگ برتر، لیگ دسته اول، لیگ دسته دوم و لیگ دسته سوم می رساند، به در خواست فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش، مستقر در فدراسیون پزشکی ورزشی، به جهت حفظ سلامت بازیکنان، مربیان، و عوامل برگزاری مسابقات باشگاهی، نمایندگان رسانه های گروهی، مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر، هفته جاری لیگ دسته اول و رقابت های لیگ های دسته دوم( از روز سه شنبه) و سوم برگزار نمی گردد و این رقابت ها به تعویق افتاد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 12 ساعت پیش
جمعی از مدیران سابق باشگاه استقلال با حضور در ساختمان باشگاه به علی فتح الله زاده بابت انتخابش به عنوان سرپرست استقلال تبریک گفتند

جمعی از مدیران سابق باشگاه استقلال با حضور در ساختمان باشگاه به علی فتح الله زاده بابت انتخابش به عنوان سرپرست استقلال تبریک گفتند دیدار مدیران سابق استقلال با فتح الله زاده.
طرفداری - جمعی از مدیران سابق باشگاه استقلال با حضور در این باشگاه با علی فتح الله زاده دیدار کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، علی نظری جویباری، بهرام امیری، علی امیری و محمد سررشته داری از مدیران سابق باشگاه استقلال با حضور در ساختمان باشگاه استقلال با علی فتح الله زاده دیدار کردند و بابت انتخابش به عنوان سرپرست این باشگاه به وی تبریک گفتند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 12 ساعت پیش
گزارش تمرین پرسپولیس منع ورود بازیکنانی که علائم سرماخوردگی داشتند

گزارش تمرین پرسپولیس منع ورود بازیکنانی که علائم سرماخوردگی داشتند با هماهنگی انجام گرفته در تیم فوتبال پرسپولیس، بازیکنانی که حتی علائم سرماخوردگی دارند، در محل تمرین این تیم حضور پیدا نمی کنند.
طرفداری - تمرین امروز (یکشنبه) سرخپوشان از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید کاظمی و با صحبت های 10 دقیقه ای یحیی گل محمدی با بازیکنان آغاز شد. ورزشگاه برای حضور سرخپوشان ضدعفونی شده بود و اعضای کادر پزشکی نیز دستورالعمل های لازم را به اطلاع اعضای تیم رساندند.
بازیکنان پرسپولیس پس از دو روز استراحت که به لطف لغو بازی با التعاون عربستان اتفاق افتاد، کار خود را با تمرینات هوازی به مدت 40 دقیقه آغاز کردند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 13 ساعت پیش
لیگ پرتغال؛ غیبت مهرداد محمدی در ترکیب آوس برای دیدار با د فریرا

لیگ پرتغال؛ غیبت مهرداد محمدی در ترکیب آوس برای دیدار با د فریرا غیبت مهرداد محمدی از ترکیب آوس مقابل د فریرا.
طرفداری - ترکیب آوس در هفته بیست و سوم لیگ پرتغال اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال آوس امشب از ساعت 18:30 به وقت تهران در هفته بیست و سوم لیگ پرتغال به مصاف تیم پاکوس د فریرا می رود.
در این راستا ترکیب اصلی آوس برای این دیدار اعلام شد که مهرداد محمدی، مهاجم ایرانی در ترکیب تیمش حضور نداشت و حتی از لیست نیز خط خورد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 14 ساعت پیش
بازی های ملوان به دستور دادستان انزلی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

بازی های ملوان به دستور دادستان انزلی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد تمام بازی های ملوان لغو شد.
طرفداری - دیدارهای لیگ ایران بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. دلیل این کار، شیوع بیماری خطرناک کرونا است و در جمعیت های زیاد مثل ورزشگاه ها، قطعا آمار ابتلا به این بیماری افزایش پیدا خواهد کرد. این بیماری دیدار های آسیایی تیم های ایرانی را نیز تحت تاثیر قرار داده است و همچنین شایعاتی مبنی بر تعویق دیدار های مقدماتی جام جهانی 2022 را به وجود آورده است. دادستان شهرستان انزلی در پی درخواست باشگاه ملوان، برگزاری بازی های این تیم را در لیگ دسته یک به دلیل شیوع این ویروس لغو کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 16 ساعت پیش
بازدید علی فتح الله زاده از کمپ زنده یاد ناصر حجازی؛ مدیرعامل استقلال، آخرین وضعیت رختکن ها و چمن را بررسی کرد

بازدید علی فتح الله زاده از کمپ زنده یاد ناصر حجازی؛ مدیرعامل استقلال، آخرین وضعیت رختکن ها و چمن را بررسی کرد فتح الله زاده به کمپ حجازی رفت.
طرفداری - سرپرست باشگاه استقلال ظهر امروز از کمپ زنده یاد حجازی بازدید کرد.
به گزارش فارس ، علی فتح الله زاده ظهر امروز با حضور در کمپ زنده یاد حجازی از قسمت های مختلف این مجموعه دیدن کرد. وی ضمن بررسی شرایط این مجموعه، آخرین وضعیت رختکن ها و چمن را مورد بررسی قرار داد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 156 روز و 17 ساعت پیش
مشکل جدی فتح الله زاده در آغاز مدیریتش در استقلال؛ درخواست 2.5 میلیارد تومانی شیخ دیاباته از آبی پوشان

مشکل جدی فتح الله زاده در آغاز مدیریتش در استقلال؛ درخواست 2.5 میلیارد تومانی شیخ دیاباته از آبی پوشان در لابلای مشکلات استقلال شیخ دیاباته بازیکن مصدوم این تیم درخواست 2.5 میلیارد تومان از باشگاه استقلال کرده است. او در روزهای اخیر به باشگاه اعلام کرده باید پولش را پرداخت کنند.
طرفداری - با وجود مصدومیت شیخ دیاباته ، ظاهراً مسئولان باشگاه استقلال مشکلات مالی جدی را پیرامون این بازیکن دارند.
به گزارش خبر آنلاین ، باشگاه استقلال با مشکل جدی برای پرداخت دستمزد بازیکنان و طلبکارانش مواجه شده است. در لابلای این مشکلات اما شیخ دیاباته بازیکن مصدوم این تیم درخواست 2.5 میلیارد تومان از باشگاه استقلال کرده است! او در روزهای اخیر به باشگاه اعلام کرده باید پولش را پرداخت کنند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 20 ساعت پیش
جزییات شکایت گابریل کالدرون از پرسپولیس مشخص شد؛ مرد آرژانتینی غرامت پاداش هایش را هم می خواهد

جزییات شکایت گابریل کالدرون از پرسپولیس مشخص شد؛ مرد آرژانتینی غرامت پاداش هایش را هم می خواهد کالدرون خواهان دریافت مطالباتش از پرسپولیس است.
طرفداری - سرمربی نیم فصل اول تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه شکایت کرده و خواسته های عجیبی را مطرح کرده است.
به گزارش فارس ، با نحوه جدایی گابریل کالدرون از پرسپولیس مشخص بود که به زودی از این باشگاه به فیفا شکایت می کند تا حقوقش را طلب کند. قرارداد این مربی آرژانتینی با پرسپولیس 850 هزار دلار بوده که باشگاه 300 هزار دلار آن را به وی پرداخت کرده است. این مربی که با رفتارهای عجیب روابط خود با این باشگاه را در نیم فصل تیره کرد؛ در حالی اعلام کرد حاضر به بازگشت به تهران نیست که پرسپولیس حاضر شده بود مبلغ قراردادش را افزایش دهد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 156 روز و 21 ساعت پیش
شجاع خلیل زاده: 10 روز است که ازدواج کرده ام و در پایان لیگ جشن عروسی خواهیم گرفت؛ پرسپولیس مقصر باخت آن تیم به گل گهر است؟

شجاع خلیل زاده: 10 روز است که ازدواج کرده ام و در پایان لیگ جشن عروسی خواهیم گرفت؛ پرسپولیس مقصر باخت آن تیم به گل گهر است؟ مدافع پرسپولیس درخصوص اتهام زنی ها به تیمش صحبت کرد.
طرفداری - شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص مسائل مختلف تیمش به صحبت پرداخت. او همچنین خبر ازدواجش را نیز رسانه ای کرد.
مصاحبه شجاع خلیل زاده را می خوانید با سایت باشگاه پرسپولیس :
ادعاهای برخی مربیان و بازیکنان لیگ بدون نام بردن از پرسپولیس؟
من هم نمی خوام اسم تیمی را بیاورم اما آن تیمی که به گل گهر می بازد آیا مقصر باختش ما هستیم؟ یا تیمی که مساوی می کند آیا دلیل مساوی کردن آنها هستیم؟ اینکه فلان تیم به رقیب پایین جدولی می بازد چه ارتباطی به ما دارد؟ نمی خواهم از تیمی اسم بیاورم اما سال گذشته یک تیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 7 ساعت پیش
یونس شاکری: می توانستم 2 گل به استقلال بزنم؛ گل گهر قطعا در لیگ برتر می ماند

یونس شاکری: می توانستم 2 گل به استقلال بزنم؛ گل گهر قطعا در لیگ برتر می ماند مهاجم گل گهر، پرسپولیس را شانساول قهرمانی می داند.
طرفداری - یونس شاکری، مهاجم گل گهر سیرجان، درباره پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال گل گهر سیرجان مقابل استقلال و اینکه برخی معتقدند گل گهر با خوش شانسی به برتری رسید، اظهار داشت:
استقلال جزو تیم های پرقدرت لیگ برتر است و انصافاً در این بازی، چند موقعیت خوب برای گلزنی داشت. آنها استقلال هستند و اگر موقعیت خوبی داشتند، به خاطر این است که تیم خوبی دارند. ما هم چند فرصت خوب داشتیم و می توانستیم با نتیجه ای بهتر استقلال را شکست دهیم. خودم هم می توانستم دو گل به استقلال بزنم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 7 ساعت پیش
کاراته وان اتریش؛ حمیده عباسعلی المپیکی شد

کاراته وان اتریش؛ حمیده عباسعلی المپیکی شد حمیده عباسعلی موفق شد سهمیه المپیک را کسب کند.
طرفداری - دومین روز از سومین مرحله رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در سال 2020، امروز(شنبه) در سالزبورگ اتریش برگزار شد و حمیده عباسعلی کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان ایران با برتری مقابل رقبای خود به دیدار نهایی وزن 68+ کیلوگرم راه یافت.
به گزارش تسنیم ؛ عباسعلی که پیش از این مسابقات و در رنکینگ وزن المپیکی 61+ کیلوگرم با کسب 6007.5 امتیاز در رتبه سوم قرار داشت و در رنکینگ جهانی وزن 68+ کیلوگرم نیز صدرنشین بود، با حضور در دیدار نهایی و با توجه به حذف النی چاتزیلیادو از یونان ، پیش از آخرین مرحله برگزاری مسابقات کاراته وان ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 9 ساعت پیش
حسین قدوسی: بعد از توافق در دبی، از دیدن رای گابریل تعجب کردیم؛ او به دنبال دردسر برای پرسپولیس نیست

حسین قدوسی: بعد از توافق در دبی، از دیدن رای گابریل تعجب کردیم؛ او به دنبال دردسر برای پرسپولیس نیست مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به صدور رای گابریل واکنش نشان داد.
طرفداری - حسین قدوسی در مورد محکومیت باشگاه پرسپولیس از سوی فیفا در پرونده فرناندو گابریل ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:
برخی هواداران به درستی سؤال می کنند اگر فیفا رأی به محکومیت 23 هزار دلاری پرسپولیس با مهلت پرداخت 45 روزه داده است پس توافق در دبی که خبر آن در حاشیه مذاکرات با استوکس اعلام شد، چه بوده است.
به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، وی در ادامه افزود:
در این باره باید بگوییم خودمان هم با مشاهده رأی تعجب کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 157 روز و 10 ساعت پیش
تمام رقابت های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد

تمام رقابت های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد دو دیدار دیگر لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد.
طرفداری- کنفدراسیون فوتبال آسیا 2 بازی الشارجه با الدحیل قطر و العین با السد را هم در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به تعویق انداخت.
بدین ترتیب تمام مسابقات هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتادند. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 157 روز و 11 ساعت پیش
شکست پورشیب در نیمه نهایی لیگ برتر کاراته وان؛ کاپیتان تیم ملی کاراته از حضور در فینال بازماند

شکست پورشیب در نیمه نهایی لیگ برتر کاراته وان؛ کاپیتان تیم ملی کاراته از حضور در فینال بازماند کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان، روز یک شنبه 11 اسفند ماه برای کسب مقام سومی و رسیدن به مدال برنز به مصاف حریف خود خواهد رفت.
طرفداری - روز دوم از سومین مرحله مسابقات لیگ برتر کاراته وان در سال 2020 از صبح امروز(شنبه) در سالزبورگ اتریش برگزار شد و در رقابت های ورن 84- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب ابتدا با نتیجه 2 بر صفر از سد برایان تیمرمانس از هلند گذشت و در ادامه با همین نتیجه مقابل تیمور سلیمانی از تونس در دور دوم پیروز شد.
به گزارش تسنیم ، کاپیتان تیم ملی کشورمان در مرحله سوم نیز با نتیجه 3 بر 2 از سد ایگور چخماروف از قزاقستان گذشت تا به مرحله نیمه نهایی صعود کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 15 ساعت پیش
مرفاوی: فکری برای حضور من در کادر نساجی پیشنهادی ارائه کرد؛ امیدوارم فتح الله زاده از سرپرستی استقلال خارج شود

مرفاوی: فکری برای حضور من در کادر نساجی پیشنهادی ارائه کرد؛ امیدوارم فتح الله زاده از سرپرستی استقلال خارج شود سرمربی اسبق تیم استقلال تهران معتقد است که در استقلال بی ثباتی وجود دارد و همین باعث شده که این تیم ضربه بخورد.
طرفداری - صمد مرفاوی، سرمربی سابق استقلال تهران و پیشکسوت این باشگاه، مذاکرات پیرامون حضورش در کادر فنی نساجی مازندران را تایید کرد.
مرفاوی در گفت و گو با تسنیم ، درباره بحث حضورش در تیم نساجی مازندران اظهار داشت:
صحبت هایی با محمود فکری داشتم و او پیشنهای به من برای حضور در تیم نساجی داد. قرار شد نشست ها و همکاری ما ادامه داشته باشد، اما بعد از بازی نساجی و ماشین سازی هنوز صحبتی با من نشده است و این موضوع مسکوت باقی مانده است. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 15 ساعت پیش
سردار آزمون، به علت بیماری، دیدار برابر لوکوموتیو را از دست داد

سردار آزمون، به علت بیماری، دیدار برابر لوکوموتیو را از دست داد آزمون به علت بیماری در دیدار تیم های زنیت و لوکوموتیو، غایب خواهد بود.
طرفداری - به نظر می رسد سردار آزمون دیدار تیمش برابر لوکوموتیو در چارچوب رقابت های لیگ روسیه را از دست داده است.
به گزارش فارس ، سایت اسپورت 24 روسیه خبر داد که سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت به خاطر بیماری نمی تواند تیمش را مقابل لوکوموتیو در هفته بیستم لیگ روسیه همراهی کند. ارتیم دزیوبا، دیگر مهاجم زنیت نیز به خاطر مصدومیت در این بازی حضور نخواهد داشت. سردار در این فصل برای زنیت 18 بازی انجام داد و 7 گل به ثمر رسانده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 16 ساعت پیش
با اعلام فدراسیون جهانی شنا، مسابقات واترپلو انتخابی المپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا با دو ماه تاخیر در ایتالیا برگزار خواهد شد

با اعلام فدراسیون جهانی شنا، مسابقات واترپلو انتخابی المپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا با دو ماه تاخیر در ایتالیا برگزار خواهد شد مسابقات واترپلو انتخابی المپیک که قرار بود از 8 مارس در ایتالیا آغاز شود، احتمالا به دلیل شیوع ویروس کرونا با 2 ماه تاخیر از 17 می شروع خواهد شد.
طرفداری - فدراسیون جهانی شنا (FINA) مسابقات واترپلو انتخابی المپیک در تریسته ایتالیا را به خاطر شیوع ویروس کرونا به تاخیر انداخت. این امیدواری وجود دارد که ایتالیا بتواند دیرتر این مسابقات را برگزار کند.
به گزارش فارس ، در بیانیه فدراسیون جهانی شنا آمده است:
به دنبال شیوع ویروس کرونا، فدراسیون جهانی بعد از مشورت با کمیته فنی واترپلو تصمیم گرفت مسابقه انتخابی زنان را به تعویق بیندازد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 16 ساعت پیش
درخواست العین امارات از AFC بابت تعویق دیدار این تیم برابر السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا

درخواست العین امارات از AFC بابت تعویق دیدار این تیم برابر السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از تمام بازی های هفته سوم در منطقه غرب را به خاطر ویروس کرونا لغو کرده بود.
طرفداری - باشگاه العین امارات لحظاتی پیش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته تا بازی این تیم با السد قطر در هفته سوم لیگ قهرمانان را به خاطر ویروس کرونا به تعویق بیندازد.
به گزارش فارس ، کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از تمام بازی های هفته سوم در منطقه غرب را به خاطر ویروس کرونا لغو کرده بود. تنها بازی نمایندگان قطر با رقبای اماراتی در این هفته برگزار می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 16 ساعت پیش
زمان مسابقه شهر خودرو و ذوب آهن هم تغییر کرد

زمان مسابقه شهر خودرو و ذوب آهن هم تغییر کرد زمان دیدار تیم های ذوب آهن و شهر خودرو تغییر کرد.
طرفداری - به نظر می رسد با توافق دو طرفه، دیدار تیم های ذوب آهن و شهر خودرو در زمان دیگری انجام خواهد شد.
به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران ، با توجه به درخواست باشگاه ذوب آهن اصفهان و موافقت میزبان و سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه دو تیم شهر خودرو مشهد و ذوب آهن اصفهان از هفته بیست و دوم لیگ برتر به جای روز یکشنبه 18 اسفند در روز جمعه 16 اسفند ساعت 15 در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار می شود. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 16 ساعت پیش
علی فتح الله زاده: بازگشت استراماچونی؟ جز مجیدی به فرد دیگری فکر نمی کنم؛ انصاف نیست همه چیز را گردن وزیر بیندازیم

علی فتح الله زاده: بازگشت استراماچونی؟ جز مجیدی به فرد دیگری فکر نمی کنم؛ انصاف نیست همه چیز را گردن وزیر بیندازیم نزدیک به 400 میلیارد تومان طی سال های گذشته به استقلال آمده، اما همچنان بدهی داریم؛ آرزویم قهرمانی با استقلال در آسیاست
فتح الله زاده می خواهد با استقلال قهرمان آسیا شود.
طرفداری - علی فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال می گوید اگر امروز باشگاه بدهی دارد، به سرم نمی زنم و نمی گویم بدهی ها برای فلانی بوده است.
به گزارش تسنیم ، علی فتح الله زاده در گفت وگو با خبرنگاران درباره بدهی های باشگاه استقلال اظهار داشت:
ما بدهی های سنگینی داریم. اگر چه دوستان در مدیریت جدید از جمله اسماعیل خلیل زاده 12 میلیارد پول آورده اند، اما در دوره های گذشته تدبیر نشده است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 18 ساعت پیش
علی جباری: مشکلات مدیریتی استقلال از وزیر ورزش سرچشمه می گیرد؛ وقتی اختلاف امتیازی بین استقلال و پرسپولیس زیاد شد، خیال آقایان راحت شد

علی جباری: مشکلات مدیریتی استقلال از وزیر ورزش سرچشمه می گیرد؛ وقتی اختلاف امتیازی بین استقلال و پرسپولیس زیاد شد، خیال آقایان راحت شد پشت انتخاب سرپرستی فتح الله زاده هم سناریویی وجود دارد؛ سناریویی که وزارت و مجمع برای استقلال می چینند، سیاسی است
جباری به شدت علیه وزیر ورزش موضع گرفت.
طرفداری - علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید اگر تمرکز فرهاد مجیدی روی مسائل فنی باشد تا حواشی، در استقلال موفق خواهد شد.
علی جباری در گفت وگو با تسنیم ، درباره مصاحبه های مدیران استقلال پیش از بازی با گل گهر سیرجان اظهار داشت:
مشکلات مدیریتی استقلال از وزارت ورزش و جوان و رئیس مجمع باشگاه یعنی وزیر ورزش سرچشمه می گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 18 ساعت پیش
زهره هراتیان: شاید ظرف روزهای آینده تصمیم تعویق بازی های فوتبال کشور گرفته شود؛ مطالعات روی ویروس کرونا نشان می دهد که ورزش هوازی انجام ندهیم

زهره هراتیان: شاید ظرف روزهای آینده تصمیم تعویق بازی های فوتبال کشور گرفته شود؛ مطالعات روی ویروس کرونا نشان می دهد که ورزش هوازی انجام ندهیم زهره هراتیان از چالش های ورزش کشور بعد از شیوع ویروس کرونا می گوید.
طرفداری - تعطیلی مسابقات لیگ برتر به دلیل شیوع کرونا حالا به خواسته تعدادی از باشگاه ها مبدل شده است.
به گزارش تسنیم ، دکتر زهره هراتیان درباره بحث برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگران گفت:
دغدغه تیم ها را درک می کنم. برگزاری این مسابقات موضوعی است که باید با هماهنگی ستاد مبارزه با بیماری کرونا، وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی و ورزشی گرفته شود، چون مسابقات لیگ برتر به AFC، تیم ملی و همه چیز وابسته است.
وی افزود: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 157 روز و 19 ساعت پیش
سیامک قلیچ خانی، مدیر رسانه ای سپاهان: پس از انجام معاینات لازم از شش بازیکن تیم مشخص شد که جای نگرانی وجود ندارد

سیامک قلیچ خانی، مدیر رسانه ای سپاهان: پس از انجام معاینات لازم از شش بازیکن تیم مشخص شد که جای نگرانی وجود ندارد مدیر رسانه ای تیم سپاهان در خصوص وضعیت سلامتی شش بازیکن این تیم توضیحاتی داد.
طرفداری - خبرگزای فارس مدعی شده بود که شش بازیکن سپاهان مبتلا به بیماری و مشکوک به ویروس کرونا هستند و به همین خاطر، آنها قادر به حضور تمرین نبودند.
به گزارش فارس ، سیامک قلیچ خانی، مدیر رسانه ای تیم سپاهان در خصوص آخرین وضعیت این بازیکنان اظهار داشت:
شش بازیکن از تیم ما به دلیل ابتلا به سرما خوردگی و وجود علائم مهم، امروز در تمرین حاضر نشدند و مورد معاینه و تحت مراقبت قرار گرفتند. پس از انجام معاینات لازم مشخص شد که بیماری این شش بازیکن جای نگرانی ندارد و علائم آنها محدود به سرماخوردگی است که ان ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 8 ساعت پیش
احسان حاج صفی: پنالتی صد در صد ما مقابل پارس جنوبی گرفته نشد؛ یک جام به تیم مدنظرشان بدهند و یک جام دیگر برای بقیه تیم ها کنار بگذارند

احسان حاج صفی: پنالتی صد در صد ما مقابل پارس جنوبی گرفته نشد؛ یک جام به تیم مدنظرشان بدهند و یک جام دیگر برای بقیه تیم ها کنار بگذارند مدافع تیم تراکتور به شدت از داور دیدار این تیم مقابل پارس جنوبی انتقاد کرد.
طرفداری - احسان حاجی صفی پس از شکست تراکتور مقابل پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:
بازی دست ما بود و این موضوع را نمی توان انکار کرد. هر چقدر هم درباره داوری صحبت کنیم، فرقی نمی کند، چرا که همه ی این ها برنامه ریزی شده است.
به نقل از باشگاه خبرنگاران ، وی ادامه داد:
پنالتی صد درصد ما را نمی گیرند و یک پنالتی که فکر کنم 5 درصد هم پنالتی نبود را برای تیم حریف می گیرند. وقتی می بینند یک تیمی می تواند امتیازاتش را با یک تیم دیگر کم کند، این بلا ها را سرش می آورند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 9 ساعت پیش
فوری؛ شش بازیکن تیم سپاهان مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند؛ سه بازیکن جهت آزمایشات تکمیلی راهی بیمارستان شدند

فوری؛ شش بازیکن تیم سپاهان مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند؛ سه بازیکن جهت آزمایشات تکمیلی راهی بیمارستان شدند شش بازیکن تیم سپاهان در تمرینات این تیم حضور نیافتند و مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند.
طرفداری - تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و یک لیگ برتر به مصاف ذوب آهن رفت و یک بر یک متوقف شد.
به نقل از فارس ، زردپوشان اصفهان امروز در حالی تمرینات ریکاوری پس از مسابقه را انجام دادند که کی روش استنلی، سجاد شهباززاده، علی قربانی، محسن مسلمان، شایان مصلح و سعید آقایی مبتلا به بیماری و مشکوک به ویروس کرونا هستند. به همین خاطر، آنها قادر به حضور در این جلسه تمرینی نبودند. حتی سه نفر از آن ها راهی بیماستان شدند تا تست های لازم را پشت سربگذارند و تحت معاینه و مراقبت قرار بگیرند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 10 ساعت پیش
پارس جنوبی 1-0 تراکتور؛ تراکتور هم مانند اکثر مدعیان امتیاز از دست داد

پارس جنوبی 1-0 تراکتور؛ تراکتور هم مانند اکثر مدعیان امتیاز از دست داد تراکتور هم مانند سایر مدعیان لغزید.
طرفداری - در چارچوب رقابت های لیگ برتر ایران و در هفته بیست و یکم، دو تیم پارس جنوبی و تراکتور به مصاف هم رفتند.
هفته بیست و یکم لیگ برتر
پارس جنوبی1 - 0تراکتور
جمعه 9 اسفند 1398 ساعت18:00
جم - ورزشگاه تختی
گل:نیما انتظاری
ترکیب
پارس جنوبی:
مسعود پورمحمد، فریبرز گرامی، محمود شفیعی، میلاد باقری، میلاد خدایی، مگنو باتیستا، نیما انتظاری، شهرام گودرزی، پوریاآریاکیا، امین منوچهری و متین کریم زاده
تراکتور: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 12 ساعت پیش
مهدی تارتار پس از تساوی نفت مسجد سلیمان برابر پیکان: فوتبال بدون هوادار اصلا معنی ندارد

مهدی تارتار پس از تساوی نفت مسجد سلیمان برابر پیکان: فوتبال بدون هوادار اصلا معنی ندارد نفت مسجد سلیمان در آخرین دقایق از شکست فرار کرد.
طرفداری - پس از تساوی 1 بر 1 دیدار پیکان و نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و یکم ، مهدی تارتار، سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
به گزارش فارس ، مهدی تارتار بعد از تساوی برابر پیکان اظهار داشت:
بازی در شروع نیمه اول در اختیار ما بود و مالکیت توپ را داشتیم. تیم پیکان هدفش استفاده از اشتباهات تیم ما بود تا به گل برسد و دقیقاً این اتفاق رخ داد و با اشتباه خودمان گل تیم پیکان به ثمر رسید.
وی ادامه داد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 13 ساعت پیش
نفت مسجد سلیمان 1-1 پیکان؛ ویسی تعارف شاهین را پس زد

نفت مسجد سلیمان 1-1 پیکان؛ ویسی تعارف شاهین را پس زد پیکان در آخرین ثانیه ها، پیروزی اش به مساوی تبدیل شد و در قعر جدول ماند.
طرفداری - در چارچوب رقابت های لیگ برتر ایران و در هفته بیست و یکم، دو تیم نفت مسجد سلیمان و پیکان تهران به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.
هفته بیست و یکم لیگ برتر
نفت مسجد سلیمان 1-1 پیکان تهران
جمعه 9 اسفند 1398 ساعت 16
مسجد سلیمان - ورزشگاه شهید بهنام محمدی
گلزنان: شهریار مغانلو برای پیکان و عماد میرجوان برای نفت مسجد سلیمان
ترکیب دو تیم
ترکیب پیکان: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 14 ساعت پیش
سایپا 1-2 صنعت نفت آبادان؛ فرار از روزهای تاریک با کسب سه امتیاز با ارزش خارج از خانه

سایپا 1-2 صنعت نفت آبادان؛ فرار از روزهای تاریک با کسب سه امتیاز با ارزش خارج از خانه سایپا، میزبان صنعت نفت آبادان بود.
طرفداری - دو تیم سایپا و صنعت نفت آبادان در چارچوب رقابت های لیگ خلیج فارس به مصاف یکدیگر رفتند.
اطلاعات بازی
تورنومنت: لیگ خلیج فارس
روز و تاریخ برگزاری: جمعه 9 اسفند، ساعت 15:30
مکان: ورزشگاه پاس قوامین تهران
گلزنان و دقایق: محمد رضا سلیمانی (58) برای سایپا - میلاد جهانی (32) و طالب ریکانی (59) برای صنعت نفت آبادان
ترکیب دو تیم
ترکیب سایپا :
محمدحسین اکبرمنادی، خالد شفیعی، سعید بیگی، سعید محمدفرد، آرمین سهرابیان، روزبه شاه علی دوست، فرشاد هاشمی، حسین کامیاب، ابوالفضل جلالی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 15 ساعت پیش
رسمی؛ ترکیب تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان

رسمی؛ ترکیب تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان ترکیب سایپا برای دیدار برابر صنعت نفت آبادان اعلام شد.
طرفداری - تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان باید در چارچوب رقابت های لیگ خلیج فارس به مصاف یکدیگر بروند و در همین راستا می توانید ترکیب دو تیم را مشاهده نمایید.
سایپا
محمدحسین اکبرمنادی، خالد شفیعی، سعید بیگی، سعید محمدفرد، آرمین سهرابیان، روزبه شاه علی دوست، فرشاد هاشمی، حسین کامیاب، ابوالفضل جلالی، امیرحسین حسین زاده و محمدرضا سلیمانی
صنعت نفت آبادان
ناصر سالاری، عیسی آل کثیر، طالب ریکانی، میلاد جهانی، حسین ساکی، مصطفی احمدی، محمد قریشی، جعفر سلمانی، محمد اهل شاخه، مهدی حنفی و عبدالله ناصری ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 17 ساعت پیش
کلاهبرداری فوتبالیست سرشناس ایرانی از یک بانوی موتورسوار

کلاهبرداری فوتبالیست سرشناس ایرانی از یک بانوی موتورسوار بازیکن پیشین استقلال درگیر دادگاه شد.
طرفداری - این روز ها یکی از بازیکنان پیشین استقلال درگیر پرونده ای مالی در دادگاه شده است.
به گزارش خبرورزشی ، گویا یک فوتبالیست سرشناس چند سال پیش قطعه زمین 360 متری در یکی از شهر های شمالی را به یک بانوی ورزشکار موتورسوار به قیمت 165 میلیون تومان فروخته و این ورزشکار بعد از آن که زمین خریداری شده را دیوار کرده با شکایت یک اداره در شهرستان شمالی مواجه شده و تازه فهمیده زمینی که خریداری کرده متعلق به آن اداره است. این بانوی ورزشکار از فوتبالیست سرشناس شکایت کرده و مدعی شده بازیکن پیشین تیم ملی به او گفته در حال راه اندازی شهرک ورزشکاران هستم و ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 158 روز و 20 ساعت پیش
حضور دو مربی ایرانی در کنار دراگان اسکوچیچ؛ وحید هاشمیان و یک ملی پوش سابق دیگر

حضور دو مربی ایرانی در کنار دراگان اسکوچیچ؛ وحید هاشمیان و یک ملی پوش سابق دیگر حضور وحید هاشمیان در تیم ملی ایران تقریبا قطعی شده است.
طرفداری - دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از امضای قراردادش با فدراسیون فوتبال، کارش را رسما شروع و دستیارانش را هم معرفی کرد.
به گزارش مهر ؛ دو مربی خارجی در کادر فنی اسکوچیچ حضور دارند. همچنین فدراسیون فوتبال هم در قرارداد اسکوچیچ حضور دو مربی ایرانی را پیش بینی کرده است که یکی از این گزینه ها، وحید هاشمیان است.
هاشمیان که از زمان مارک ویلموتس مربی تیم ملی بود، شرایطی برای ادامه کار در تیم ملی و همکاری با اسکوچیچ دارد که همین مسئله پذیرش پیشنهاد فدراسیون را کمی پیچیده کرده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 158 روز و 21 ساعت پیش
خلاصه بازی اینتر 2-1 لودوگورتس (لیگ اروپا 2019/20)

خلاصه بازی اینتر 2-1 لودوگورتس (لیگ اروپا 2019/20) دانلود (37.3MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 159 روز و 5 ساعت پیش
شجاع خلیل زاده: مگر می شود چهار سال بخواهند یک تیم قهرمان شود؛ بخاطر اشتباهاتم عذرخواهی می کنم

شجاع خلیل زاده: مگر می شود چهار سال بخواهند یک تیم قهرمان شود؛ بخاطر اشتباهاتم عذرخواهی می کنم مدافع پرسپولیس می گوید منکر اشتباهاتش در دیدارهای آسیایی نمی شود.
طرفداری - شجاع خلیل زاده بعد از برتری پرسپولیس مقابل شهرخودرو و اینکه خیلی ها مدعی هستند به پرسپولیس برای قهرمانی کمک می شود و حتی حمیداوی نیز چنین اظهارنظری انجام داده است، اظهار داشت:
این مباحث دیگر لوث شده است ما سه سال قهرمان شده ایم و در حال تلاش هستیم که برای سال چهارم نیز این اتفاق بیفتد. مگر می شود چهار سال بخواهند یک باشگاه قهرمان شود؟ ما همه قوی هستیم و پشت هم می ایستیم و از هم حمایت می کنیم بنابراین می توانیم برای چهارمین بار هم قهرمان شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 9 ساعت پیش
نوراللهی: تعطیلی لیگ به خاطر کرونا؟ هر تصمیمی بگیرند، آن را اجرا می کنیم؛ هدف پرسپولیس قهرمانی در لیگ است

نوراللهی: تعطیلی لیگ به خاطر کرونا؟ هر تصمیمی بگیرند، آن را اجرا می کنیم؛ هدف پرسپولیس قهرمانی در لیگ است نوراللهی امیدوار است پرسپولیس بتواند مقابل پیکان پیروز شود.
طرفداری - احمد نوراللهی پس از برتری 3 بر یک پرسپولیس مقابل شهرخودرو اظهار داشت:
مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم. شهر خودرو هم تیم خوبی است و در حفظ توپ خوب کار می کند. ما در این بازی از موقعیت هایمان استفاده کردیم و اختلاف را زیاد کردیم. هدف مان در این فصل قهرمانی است و امیدوارم مقابل پیکان هم بتوانیم به پیروزی برسیم.
وی در مورد دریافت 50 درصد قراردادها در این فصل گفت:
درست است، نزدیک 50 درصد گرفتیم اما تا آخر فصل دو ماه بیشتر نمانده است. امیدوارم باشگاه به تعهدات عمل کند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 9 ساعت پیش
علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد؛ حکم مدیرعاملی شوالیه به زودی صادر خواهد شد

علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد؛ حکم مدیرعاملی شوالیه به زودی صادر خواهد شد فتح الله زاده جایگزین خلیل زاده شد.
طرفداری - علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد.
به گزارش فارس ، علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب و مشغول به کار شد. وی که مدتی به عنوان عضو هیات مدیره فعالیت می کرد فعلا به عنوان سرپرست در این باشگاه فعالیت خواهد کرد تا حکم مدیرعاملی وی صادر شد.
پیش از این اسماعیل خلیل زاده سرپرستی استقلال را بر عهده داشت. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 12 ساعت پیش
گل فرجی به پرسپولیس (پرسپولیس 2- شهر خودرو)

گل فرجی به پرسپولیس (پرسپولیس 2- شهر خودرو) دانلود (1.6MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 159 روز و 12 ساعت پیش
خلاصه بازی فولاد خوزستان 1-0 شاهین بوشهر (لیگ برتر ایران 98/99)

خلاصه بازی فولاد خوزستان 1-0 شاهین بوشهر (لیگ برتر ایران 98/99) دانلود (25.2MB)
طرفداری - درچارچوب رقابت های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم های فولاد خوزستان و شاهین شهرداری بوشهر به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد خاتمه یافت. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 14 ساعت پیش
گل گهر 1-0 استقلال؛ مشکلات امان استقلال را بریده است

گل گهر 1-0 استقلال؛ مشکلات امان استقلال را بریده است گل گهر سیرجان در غیاب هوادارانش استقلال را شکست داد.
طرفداری- در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال در زمین گل گهر سیرجان صف آرایی کرد.
مشخصات بازی
هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران
گل گهر سیرجان1-0استقلال
پنجشنبه 8 اسفند 1398 ساعت 16:00
سیرجان، ورزشگاه امام علی (ع)
گل ها: ابراهیمی--
ترکیب
استقلال:
سید حسین حسینی، محمد دانشگر، نیکولای بودوروف، روزبه چشمی، هروویه میلیچ وریا غفوری ، علی کریمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، مهدی قایدی، ارسلان مطهری
گل گهر: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 14 ساعت پیش
فولاد خوزستان 1-0 شاهین بوشهر؛ دشت سه امتیازی شاگردان نکونام با شلیک پاتوسی

فولاد خوزستان 1-0 شاهین بوشهر؛ دشت سه امتیازی شاگردان نکونام با شلیک پاتوسی شلیک پاتوسی سه امتیاز را برای شاگردان نکونام به ارمغان آورد.
طرفداری - درچارچوب رقابت های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم های فولاد خوزستان و شاهین شهرداری بوشهر به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد خاتمه یافت.
هفته بیست و یکم لیگ برتر
فولاد خوزستان-شاهین شهرداری بوشهر
ورزشگاه شهدای فولاد
پنجشنبه 8 اسفند 1398/ساعت 16:00
داور وسط: یاسر همرنگ/ کمک ها: حسن انتظاری، حمیدرضا افشون
ترکیب فولاد خوزستان:
شهاب گردان، فرزاد جعفری، ایوب والی، عارف آقاسی، وحید حیدریه، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده، آیاندا پاتوسی، صابر حردانی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 14 ساعت پیش
ویندسور جان، دبیر کل AFC: تعویق بازی های لیگ قهرمانان آسیا؟ در شرایط سختی قرار داریم؛ به دلیل شیوع ویروس کرونا تنگناهای زیادی برای سفرها ایجاد شده است

ویندسور جان، دبیر کل AFC: تعویق بازی های لیگ قهرمانان آسیا؟ در شرایط سختی قرار داریم؛ به دلیل شیوع ویروس کرونا تنگناهای زیادی برای سفرها ایجاد شده است دبیر کل AFC از چالش های پیش آمده به علت ویروس کرونا می گوید.
طرفداری - امروز شاهد انتشار رسمی خبر تعویق بازی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بودیم.
کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز رسما با انتشار بیانیه ای اعلام کرد مسابقات چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در هفته آینده به دلیل خطر ویروس کرونا به تعویق افتاده است.
به گزارش فارس ، در همین راستا داتو ویندسورجان، دبیرکل AFC بعد از این تصمیم گیری، گفت:
در شرایط سخت و بی سابقه ای قرار داریم اما کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون هیچ درنگی شبانه روز اوضاع را بررسی می کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 18 ساعت پیش
17 و 18 اسفند 1398، جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا با نمایندگان باشگاه های غرب آسیا درباره تاریخ بازی های به تعویق افتاده

17 و 18 اسفند 1398، جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا با نمایندگان باشگاه های غرب آسیا درباره تاریخ بازی های به تعویق افتاده AFC با نمایندگان تیم های حاضر در لیگ قهرمانان تشکیل جلسه می دهد.
طرفداری - تاریخ جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا با نمایندگان کشورهای غرب و شرق آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا مشخص شد.
به گزارش طرفداری ، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که دوشنبه هفته آینده، 12 اسفند ماه، نمایندگان کشورهای شرق آسیایی جلسه ای را درباره ویروس کرونا و تصمیم گیری درباره بازی های لیگ قهرمانان برگزار می کند. همچنین جلسه AFC با حضور نمایندگان غرب آسیا در تاریخ 7 و 8 مارس (17 و 18 اسفند) در مالزی برگزار می شود. مسئولان فدراسیون کشورمان باید در این جلسات حضور پیدا کنند تا درباره تاریخ برگزاری بازی های به تعویق ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 18 ساعت پیش
حسین قدوسی: با اظهارات صریح شایان مصلح، کذب بودن ادعاهای مسئولان و مربیان سپاهان در خصوص بازی با پرسپولیس آشکار شد

حسین قدوسی: با اظهارات صریح شایان مصلح، کذب بودن ادعاهای مسئولان و مربیان سپاهان در خصوص بازی با پرسپولیس آشکار شد قدوسی معتقد است باید با باشگاه سپاهان توسط کمیته انضباطی برخورد مناسب صورت گیرد.
طرفداری - مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می گوید با صحبت های شایان مصلح درباره عزم سپاهانی ها برای بازی نکردن مقابل پرسپولیس دیگر همه چیز مشخص است.
به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ، حسین قدوسی با اشاره به صحبت های شایان مصلح اظهار کرد:
مستندات زیادی وجود داشت. آقای تابش صراحتاً گفت که تا ساعت 15:30 دنبال لغو بازی بودیم. داوران هم تا ساعت 17:20 در ورزشگاه بودند، ولی سپاهانی ها با وجود اینکه 16:20 به ورزشگاه رسیده بودند لیستی به ناظر بازی ارائه نکردند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 18 ساعت پیش
فول مچ رئال مادرید - منچسترسیتی (لیگ قهرمانان اروپا - 2019/20)

فول مچ رئال مادرید - منچسترسیتی (لیگ قهرمانان اروپا - 2019/20) دانلود نیمه اول (387 مگ)
دانلود نیمه دوم (294 مگ) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 159 روز و 19 ساعت پیش
در صورت مخالفت کویت با میزبانی از نمایندگان ایران؛ باشگاه التعاون عربستان، امارات را به عنوان کشور ثالث برای میزبانی از تیم های ایرانی انتخاب می کند

در صورت مخالفت کویت با میزبانی از نمایندگان ایران؛ باشگاه التعاون عربستان، امارات را به عنوان کشور ثالث برای میزبانی از تیم های ایرانی انتخاب می کند باشگاه التعاون عربستان ورزشگاه مد نظرش برای میزبانی از پرسپولیس را انتخاب کرد.
طرفداری - به دنبال موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه های عربستانی برای تعویق بازی های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا ، حالا سعودی ها گزینه جایگزینی برای میزبانی از این مسابقه انتخاب کردند.
به گزارش تسنیم ، پایگاه خبری الریاضیه در این باره نوشت:
موعد برگزاری مسابقه تیم های پرسپولیس و التعاون متعاقباً اعلام خواهد شد. با این وجود باشگاه التعاون که قرار بود در ورزشگاه الکویت میزبان پرسپولیس باشد، در صورت ادامه مخالفت کشور کویت پس از اعلام تاریخ جدید ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 21 ساعت پیش
در آستانه بازی پرسپولیس و شهر خودرو، قسمت های مختلف ورزشگاه آزادی ضد عفونی شد

در آستانه بازی پرسپولیس و شهر خودرو، قسمت های مختلف ورزشگاه آزادی ضد عفونی شد ورزشگاه آزادی برای پیشگیری از ویروس کرونا جهت دیدار پرسپولیس و شهر خودرو ضدعفونی شد.
طرفداری - با توجه به برگزاری دیدار پرسپولیس تهران و شهر خودرو مشهد در ورزشگاه آزادی ، صبح امروز پنجشنبه 8 اسفندماه، تمام قسمت های مختلف این ورزشگاه شامل: اتاق ناظران، داوران، رختکن تیم ها، جایگاه خبرنگاران، جایگاههای cip و vip و همینطور نیمکت های ذخیره به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با مواد ضدعفونی و شست و شو گردید تا مشکلی از این نظر برای بازیکنان و عوامل اجرایی پیش نیاید.
به گزارش فارس ، تیم های پرسپولیس و شهر خودرو در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 159 روز و 21 ساعت پیش
گل لوکاس توزار به یوونتوس (لیون 1-0 یوونتوس)

گل لوکاس توزار به یوونتوس (لیون 1-0 یوونتوس) دانلود (3.6MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 160 روز و 8 ساعت پیش
محسن فروزان با وجود تبرئه شدن از شرط بندی از سوی قوه قضاییه، هنوز موفق به دریافت کارت بازی خود از سازمان لیگ نشده است

محسن فروزان با وجود تبرئه شدن از شرط بندی از سوی قوه قضاییه، هنوز موفق به دریافت کارت بازی خود از سازمان لیگ نشده است دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم با وجود تبرئه شدن از شرط بندی، هنوز موفق نشده کارت بازی خود را از سازمان لیگ دریافت کند.
طرفداری - تاکنون همه نهادهای نظارتی از جمله قوه قضاییه، دروازه بان پیشین استقلال را تبرئه کرده اند، اما سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با گذشت بیش از 10 روز، کارت بازی فروزان را صادر نکرده اند. حال ابهام اصلی این است که چگونه این دروازه بان از سوی نهادهای قضایی تبرئه شده اما کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ صادر نشده است و چرا جکم کمیته اخلاق در این باره اعلام نمی شود.
ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 160 روز و 11 ساعت پیش
AFC خطاب به فدراسیون عربستان و التعاون:به جای کویت کشور دیگری را به عنوان میزبان برای دیدار با پرسپولیس معرفی کنید

AFC خطاب به فدراسیون عربستان و التعاون:به جای کویت کشور دیگری را به عنوان میزبان برای دیدار با پرسپولیس معرفی کنید کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست تغییر کشور ثالث را از تیم التعاون داشته است.
طرفداری - باشگاه التعاون عربستان از تعویق دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس ایران ، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا خبر داد، و بیان کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه مبنی بر تعویق دیدار پرسپولیس-التعاون در دور سوم مسابقات که قرار بود در تاریخ دوم مارس 2020 برگزار شود، به علت شیوع ویروس کرونا موافقت کرد اما باشگاه پرسپولیس مدعی شد خبر لغو دیدار پرسپولیس_التعاون را رسانه های سعودی و عربی منتشر کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 160 روز و 11 ساعت پیش
با اعلام باشگاه پرسپولیس بازی این تیم در مقابل التعاون همچنان لغو نشده است

با اعلام باشگاه پرسپولیس بازی این تیم در مقابل التعاون همچنان لغو نشده است بازی پرسپولیس - التعاون لغو نشده است.
طرفداری - باشگاه التعاون عربستان از تعویق دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس ایران ، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا خبر داد، و بیان کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه مبنی بر تعویق دیدار پرسپولیس-التعاون در دور سوم مسابقات که قرار بود در تاریخ دوم مارس 2020 برگزار شود، به علت شیوع ویروس کرونا موافقت کرد اما باشگاه پرسپولیس مدعی شد خبر لغو دیدار پرسپولیس_التعاون را رسانه های سعودی و عربی منتشر کرده اند.
به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 160 روز و 16 ساعت پیش
غلامرضا باغ آبادی، مربی ماشین سازی: نساجی تیم قابل احترام و ریشه داری است؛ هیچ اولتیماتومی به کادرفنی داده نشده است

غلامرضا باغ آبادی، مربی ماشین سازی: نساجی تیم قابل احترام و ریشه داری است؛ هیچ اولتیماتومی به کادرفنی داده نشده است باغ آبادی از آمادگی تیمش برای دیدار با نساجی خبر داد.
طرفداری - مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید از سوی مسئولان باشگاه اولتیماتومی به آنها داده نشده است.
به گزارش تسنیم ، غلامرضا باغ آبادی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل نساجی مازندران اظهار داشت:
نساجی تیم قابل احترام و ریشه داری است و هواداران زیادی دارد و با احترام به این تیم نگاه می کنیم. نساجی دچار تغییر شده است. ما در نیم فصل دوم با 5 تیمی که بازی کردیم 3 تیم شان مربی عوض کرده اند. تمرینات منظمی را انجام دادیم و آماده بازی هستیم.
وی درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 160 روز و 17 ساعت پیش
گزارش تمرین استقلال؛ از برگزاری تمرین آماده سازی در سالن تا غیبت سیاوش یزدانی و شیخ دیاباته

گزارش تمرین استقلال؛ از برگزاری تمرین آماده سازی در سالن تا غیبت سیاوش یزدانی و شیخ دیاباته تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در سالن وزنه برگزار شد.
طرفداری - امروز شاهد برگزاری تمرین امروز تیم فوتبال استقلال به دلیل بارش باران در سالن وزنه سهیل بودیم.
به گزارش فارس ، در ادامه شاگردان مجیدی برنامه آماده سازی خود را پیگیری کردند.
* فرشید باقری که روز گذشته تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشته بود امروز در کنار استقلالی ها به تمرین پرداخت.
* سیاوش یزدانی و شیخ دیاباته غایبان تمرین امروز بودند.
* بازیکنان تیم استقلال در تمرین امروز در سالن مشغول بازی تنیس فوتبال شدند و فضای مفرحی را ایجاد کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 161 روز و 18 ساعت پیش
سیف الله پور، مدیر باشگاه نساجی: فدراسیون یا اعلام کند بازی ها برگزار می شود یا بگوید تعطیل است؛ وقتی تمام کشور تعطیل شده است، چرا فوتبال تعطیل نشود؟

سیف الله پور، مدیر باشگاه نساجی: فدراسیون یا اعلام کند بازی ها برگزار می شود یا بگوید تعطیل است؛ وقتی تمام کشور تعطیل شده است، چرا فوتبال تعطیل نشود؟ مدیر تیم فوتبال نساجی مازندران به ضرورت تعطیلی بازی های لیگ برتر تاکید داشت.
طرفداری - مدیر تیم فوتبال نساجی درباره انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش تسنیم ، ایزد سیف الله پور درباره حضور محمود فکری بر روی نیمکت نساجی اظهار داشت:
قبل از بازی با استقلال در نیم فصل اول، مهاجری دچار مشکل قلبی شد و در آن زمان دو هفته کنار تیم نبود. در آن مقطع مشکلات برطرف شد، اما هفته قبل مهاجری دوباره در تمرین دچار حمله قبلی شد و او را به بیمارستان بردیم. بعد از این اتفاقات او شرایط خوبی نداشت و پزشک هم اجازه فعالیت به او نداد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 161 روز و 20 ساعت پیش
مهرزاد خلیلیان، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش انتخاب شد

مهرزاد خلیلیان، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش انتخاب شد خلیلیان شخصا سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش شد.
طرفداری - رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش شد.
به گزارش فارس ، با تصویب ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا وزارت ورزش و جوانان، مهرزاد خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان سخنگوی ستاد معرفی شد. ارتباط با رسانه ها و ارائه آخرین اطلاعات و موارد مربوط به مقابله با این ویروس در ورزش کشور و همینطور راه اندازی خط داغ پاسخگویی به مردم و ورزشکاران از جمله خواسته های اعضای ستاد از رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 161 روز و 20 ساعت پیش
بهزاد غلامپور: به خاطر شیوع کرونا، بعد از گل مان به ذوب آهن روی دوش مجیدی نپریدم؛ تمام تلاش مان را می کنیم که هواداران را خوشحال کنیم

بهزاد غلامپور: به خاطر شیوع کرونا، بعد از گل مان به ذوب آهن روی دوش مجیدی نپریدم؛ تمام تلاش مان را می کنیم که هواداران را خوشحال کنیم غلامپور می گوید حسینی باید روی کار خودش تمرکز کند.
طرفداری - بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال می گوید به خاطر ویروس کرونا در بازی با ذوب آهن تصمیم گرفتم که شادی گل نکنم و روی دوش فرهاد مجیدی نپرم.
بهزاد غلامپور در گفت وگو با تسنیم ، درباره برتری 2-1 استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته بیستم و دیگر مسائل صحبت هایی را انجام داد که در زیر می خوانید:
استقلال در روزی که خیلی خوب بازی نکرد، سه امتیاز مهمی را کسب کرد. آیا این مسئله را می پذیرید که تیم تان مانند همیشه نبود؟ ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 161 روز و 20 ساعت پیش
فرهاد حمیداوی: اینکه 2 بازیکن شهرخودرو را پیش از بازی با پرسپولیس محروم می کنند، ناعادلانه است؛ قرارداد استقلال با ارسلان مطهری هم اینگونه بود

فرهاد حمیداوی: اینکه 2 بازیکن شهرخودرو را پیش از بازی با پرسپولیس محروم می کنند، ناعادلانه است؛ قرارداد استقلال با ارسلان مطهری هم اینگونه بود مدیرعامل شهرخودرو، از محروم شدن دو بازیکنش ابراز گلایه کرد.
طرفداری - فرهاد حمیداوی در خصوص محرومیت بازیکنان تیمش (میلاد سرلک و حسن جعفری) اظهار داشت:
اینکه در آستانه بازی ما و پرسپولیس و 3 روز قبل از این دیدار چنین حکمی صادر می شود ناعادلانه است.
به گزارش فارس ، وی افزود:
تخلف ما این است که چرا روز هشتم که بازیکنانمان فسخ قرارداد را به باشگاه ارائه کردند و ما روز نهم با آنها امضا کردیم. آیا این تخلف است؟
مالک باشگاه شهرخودرو عنوان کرد:
ضمن احترام به باشگاه استقلال، قرارداد ارسلان مطهری مثل همین قراردادهایی است که ما با 2 بازیکنمان امضا کردیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 161 روز و 21 ساعت پیش
امیر قلعه نویی: فیلم دوربین های هتل و ورزشگاه همه چیز را درخصوص دیدار سپاهان- پرسپولیس مشخص می کنند؛ هرچه قانون بگوید همان است

امیر قلعه نویی: فیلم دوربین های هتل و ورزشگاه همه چیز را درخصوص دیدار سپاهان- پرسپولیس مشخص می کنند؛ هرچه قانون بگوید همان است سرمربی سپاهان اعتقاد دارد که شرایط هتل سپاهان غیرعادی بوده است.
طرفداری - امیر قلعه نویی در خصوص اتفاقاتی که طی یکی دو روز گذشته بعد از لغو دیدار سپاهان پرسپولیس رخ داده است اظهار داشت:
مردم باید بدانند حقیقت چه بوده است، ما بر اساس بازی اردو را پشت سر گذاشتیم و ساعت 1:45 به لابی آمدیم. من از هیچکس نمی ترسم و حرفم را می زنم. برای اینکه قضایا به همه ثابت شود شما فیلمهای هتل ما را بگیرید تا همه چیز مشخص شود.
به گزارش فارس ، وی افزود:
دوربین های ورزشگاه هم موجود است که آیا فیلم گرم کردن برای روز بازی بوده یا فردای روز بازی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 161 روز و 22 ساعت پیش
کویت از میزبانی دیدار پرسپولیس و التعاون در مرحله گروهی لیگ قهرمانان انصراف داد

کویت از میزبانی دیدار پرسپولیس و التعاون در مرحله گروهی لیگ قهرمانان انصراف داد کویت از میزبانی پرسپولیس - التعاون انصراف داد.
طرفداری - دیدارهای لیگ ایران بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. دلیل این کار، شیوع بیماری خطرناک کرونا است و در جمعیت های زیاد مثل ورزشگاه ها، قطعا آمار ابتلا به این بیماری افزایش پیدا خواهد کرد. این بیماری دیدار های آسیایی تیم های ایرانی را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
کشور کویت به خاطر ویروس کرونا حاضر نشد که میزبانی دیدار پرسپولیس و النصر عربستان را قبول کند.
به گزارش ایسنا، قرار بود که کشور کویت میزبان دیدار پرسپولیس و التعاون عربستان در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 162 روز و 12 ساعت پیش
بوحمدان، بازیکن ذوب آهن: در دیدار مقابل استقلال اگر اشتباهات داوری نبود، قطعاً نتیجه بهتری می گرفتیم؛ رادولوویچ گفت که از صحبت هایش برداشت اشتباهی شده است

بوحمدان، بازیکن ذوب آهن: در دیدار مقابل استقلال اگر اشتباهات داوری نبود، قطعاً نتیجه بهتری می گرفتیم؛ رادولوویچ گفت که از صحبت هایش برداشت اشتباهی شده است بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن پس از دیدار مقابل استقلال اظهار داشت که اگر داور بازی عادلانه قضاوت می کرد، نتیجه پایانی این گونه رقم نمی خورد.
طرفداری - حمید بوحمدان، بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است که داور دیدار با استقلال در نتیجه بازی تاثیر مستقیم داشته است.
حمید بوحمدان در گفت وگو با تسنیم ، درباره شکست 2 بر یک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مقابل استقلال اظهار داشت:
این بازی به دلیل غیبت هواداران، هیجان همیشگی را نداشت، اما بازی خوبی از آب درآمد. اگر اشتباهات داوری نبود، قطعاً نتیجه بهتری می گرفتیم. متأسفانه اشتباهات داور در نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 162 روز و 15 ساعت پیش
لغو دو دیدار در لیگ برتر والیبال بانوان به دلیل شیوع ویروس کرونا

لغو دو دیدار در لیگ برتر والیبال بانوان به دلیل شیوع ویروس کرونا دیدار تیم های والیبال بانوان پیکان تهران و شورا و شهرداری قزوین و دیدار تیم اکسون و توسعه اقتصادی اطلس در تهران لغو شدند.
طرفداری - دو دیدار هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان کشور، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که قرار بود امروز و فردا (دوشنبه و سه شنبه) در خانه والیبال تهران برگزار شود، لغو شد.
به نقل از سایت فدراسیون والیبال ، در یکی از این بازی ها، قرار بود تیم های پیکان تهران و شورا و شهرداری قزوین به مصاف یکدیگر بروند و فردا نیز تیم اکسون میزبان توسعه اقتصادی اطلس در این سالن بود که هر دو مسابقه به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا لغو شد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 162 روز و 16 ساعت پیش
ملکیان، مدافع نفت مسجد سلیمان: هدف ما قرار گرفتن در بین شش تیم بالای جدول است؛ خوشحالم جواب اعتماد تارتار را دادم

ملکیان، مدافع نفت مسجد سلیمان: هدف ما قرار گرفتن در بین شش تیم بالای جدول است؛ خوشحالم جواب اعتماد تارتار را دادم مدافع باشگاه خوزستانی از شرایط تیمش رضایت دارد.
طرفداری - از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های شهر خودرو مشهد و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2-1 شهر خودرو برابر نفت مسجد سلیمان همراه بود.
به نقل از تسنیم ، پیام ملکیان، مدافع نفت مسجد سلیمان پس از شکست تیمش بیان کرد:
بازی سختی بود و با تیمی بازی داشتیم که جزو تیم های پرقدرت لیگ برتر است، البته غیبت هواداران هم باعث شد تا این بازی هیجانی نداشته باشد. ما زود به گل رسیدیم، ولی متأسفانه بعد از گل عقب نشینی کردیم و شهر خودرو هم تیم ما را تحت فشار قرار داد تا به گل برسد. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 162 روز و 16 ساعت پیش
وضعیت نامشخص مهاجم شهرخودرو؛ محمدرضا خلعتبری بازی با پرسپولیس را از دست داد؟

وضعیت نامشخص مهاجم شهرخودرو؛ محمدرضا خلعتبری بازی با پرسپولیس را از دست داد؟ مصدومیت می تواند مانع از حضور خلعتبری در بازی مقابل تیم سابقش شود.
طرفداری - محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو برای حضور در دیدار برابر پرسپولیس وضعیت مبهمی دارد.
به گزارش تسنیم ، محمدرضا خلعتبری در دیدار روز گذشته شهر خودرو برابر نفت مسحدسلیمان از ناحیه کشاله ران آسیب دید تا حضورش در بازی با پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد. البته کادر پزشکی تیم شهر خودرو در تلاش است تا خلعتبری را برای دیدار با پرسپولیس آماده کند. بازیکنان شهر خودرو ظهر امروز (دوشنبه) هم تمرین ریکاوری بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان را انجام دادند و از فردا مهیای دیدار مقابل پرسپولیس می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 162 روز و 18 ساعت پیش
مناظره محمدحسن انصاری فرد و مسعود تابش در برنامه تهران ورزشی؛ انصاری فرد: آقای تابش! چرا بازیچه دست قلعه نویی می شوید؟

مناظره محمدحسن انصاری فرد و مسعود تابش در برنامه تهران ورزشی؛ انصاری فرد: آقای تابش! چرا بازیچه دست قلعه نویی می شوید؟ مسعود تابش: اگر تیم دیگری به جای پرسپولیس بود این بازی برگزار می شد
تابش و انصاری فرد در برنامه زنده با هم گفت و گو کردند.
طرفداری - مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان در گفت وگویی به مناظره با یکدیگر در خصوص اتفاقات روز گذشته در ورزشگاه نقش جهان پرداختند.
به گزارش فارس ، پس از اتفاقاتی که در حاشیه برگزاری بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس در روز گذشته اتفاق افتاد، صحبت ها و حرف و حدیث های زیادی از جانب مجموعه هر دو باشگاه مطرح شد، مسعود تابش و محمدحسن انصاری فرد روز گذشته اظهارنظرهای متعددی را در خصوص این اتفاق انجام دادند و امروز هم در برنامه تهران ورزشی به گفت وگویی با ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 162 روز و 20 ساعت پیش
وفا هخامنش: ذوب آهن در بازی با استقلال هم مثل چند بازی دیگر از اشتباهات داوری متضرر شد

وفا هخامنش: ذوب آهن در بازی با استقلال هم مثل چند بازی دیگر از اشتباهات داوری متضرر شد ذوب آهن موفق نشد از سد استقلال عبور کند.
طرفداری - پس از پیروزی 2 بر 1 استقلال برابر ذوب آهن در هفته بیستم لیگ برتر ، وفا هخامنش، بازیکن ذوب آهن، در میان خبرنگاران حاضر شد و درخصوص این بازی صحبت کرد.
به گزارش فارس ، وفا هخامنش بعد از شکست 2 بر یک مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت:
گل اول استقلال در شرایط آفساید به ثمر رسید و ما در این بازی هم مثل چند بازی دیگر از اشتباهات داوری متضرر شدیم. ما بازی خوبی انجام دادیم و روی نقاط ضعف و قوت حریف خیلی تمرین کرده بودیم اما یک گل آفساید و گل دیگر که از روی یک پنالتی نادرست به ثمر رسید روی نتیجه بازی تأثیر گذاشت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 163 روز و 10 ساعت پیش
مسعود تابش: ما دو ساعت قبل می خواستیم از هتل راه بیفتیم اما حدود هزار تماشاگر مقابل هتل سپاهان ایستاده بودند؛ فقط به خاطر منافع ملی حاضر شدیم با پرسپولیس بدون تماشاگر بازی کنیم

مسعود تابش: ما دو ساعت قبل می خواستیم از هتل راه بیفتیم اما حدود هزار تماشاگر مقابل هتل سپاهان ایستاده بودند؛ فقط به خاطر منافع ملی حاضر شدیم با پرسپولیس بدون تماشاگر بازی کنیم مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان بیان کرد که ما به خاطر منافع ملی حاضر شدیم بدون تماشاگر با پرسپولیس بازی کنیم.
طرفداری - در چارچوب رقابت های لیگ برتر ایران و در هفته بیستم، دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. دلیل این کار، شیوع بیماری خطرناک کرونا است و در جمعیت های زیاد مثل ورزشگاه ها، قطعا آمار ابتلا به این بیماری افزایش پیدا خواهد کرد و هواداران سپاهان نیز به همین دلیل مانع حضور تیمشان در ورزشگاه شدند .
مسعود تابش در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر شبکه سه در مورد برگزار نشدن مسابقه پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 163 روز و 15 ساعت پیش
ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش: از 5 اسفند، تمام مسابقات ورزشی لغو خواهد شد

ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش: از 5 اسفند، تمام مسابقات ورزشی لغو خواهد شد خطر کرونا در کمین است.
طرفداری - ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزشِ فدراسیون پزشکی ورزشی، با صدور اطلاعیه شماره 2 از لغو تمام رویدادهای ورزشی کشوری، لیگ های دسته اول و دوم همه رشته های ورزشی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران ، در این اطلاعیه آمده است: پیرو هماهنگی به عمل آمده با معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و نظر به اهمیت حفظ سلامت ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش و همچنین علاقه مندان و تماشاگران رویدادهای ورزشی، اعلام می گردد از روز دوشنبه 5 اسفندماه 1398 تمام مسابقات ورزشی کشوری و لیگ های دسته اول و دوم در تمام رده های سنی به مدت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 10 ساعت پیش
امیر قلعه نویی: بازی سپاهان مقابل پرسپولیس یک فینال بزرگ است؛ نظم دفاعی خود را از دست داده ایم

امیر قلعه نویی: بازی سپاهان مقابل پرسپولیس یک فینال بزرگ است؛ نظم دفاعی خود را از دست داده ایم سرمربی تیم فوتبال سپاهان بیان کرد که قرعه بدی در جام باشگاه های آسیا به تیم آنها خورده است.
طرفداری - در هفته بیستم لیگ نوزدهم دو تیم پرسپولیس و سپاهان به مصاف هم خواهند رفت که پیش بینی می شود این بازی به دلیل رعایت نکات ایمنی در مورد ویروس کورونا بدون تماشاگر برگزار شود.
به گزارش فارس، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت:
مستحضر هستید طی دو ما ه گذشته دومین بازی ما در اصفهان است. قرعه بدی در جام باشگاه های آسیا به ما خورد و بیشتر بازی های ما در خارج از خانه است. دلمان برای مردم اصفهان تنگ شده بود. چند بدشانسی داشتیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 12 ساعت پیش
عارف غلامی: باشگاه استقلال ابلاغ کرد که برای حفظ حرمت نیروی انتظامی مصاحبه ای انجام نشود؛ جناب امجدیان، منظورتان از هدایت کردن بازیکنان، ضرب و شتم آن ها است؟ (عکس)

عارف غلامی: باشگاه استقلال ابلاغ کرد که برای حفظ حرمت نیروی انتظامی مصاحبه ای انجام نشود؛ جناب امجدیان، منظورتان از هدایت کردن بازیکنان، ضرب و شتم آن ها است؟ (عکس) غلامی انتظار حمایت بیشتری در خصوص حواشی به وجود آمده در دربی تهران دارد.
طرفداری - پس از تساوی 2-2 استقلال و پرسپولیس ، خبرهایی مبنی بر ضرب و شتم بازیکنان استقلال توسط نیروی انتظامی در جریان این دیدار منتشر شد.
سردار حسین امجدیان، فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ در مصاحبه تلفنی با برنامه فوتبال برتر با اشاره به ماجرای درگیری سیاوش یزدانی و عارف غلامی در دربی 92، ضمن تکذیب هرگونه درگیری فیزیکی مدعی شد که این دو بازیکن آی دی کارت نداشتند و در ادامه هم نیروهای ما این دو بازیکن را به سمت پله های کنار زمین هدایت کردند اما آنها به نیروهای ما حمله کردند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 13 ساعت پیش
باشگاه نساجی مازندران: با استعفای مهاجری موافقت کردیم؛ نسبت به قطع همکاری بی میل بودیم

باشگاه نساجی مازندران: با استعفای مهاجری موافقت کردیم؛ نسبت به قطع همکاری بی میل بودیم باشگاه قائمشهری به زودی سرمربی جدید خود را معرفی خواهد کرد.
طرفداری - باشگاه نساجی نسبت به استعفای رضا مهاجری از سرمربیگری نساجی مازندران واکنش نشان داد.
به گزارش میزان ، ایزد سیف الله پور، قائم مقام باشگاه نساجی در این مورد گفت:
با استعفای مهاجری در هیئت مدیره موافقت شد و به زودی و قبل از بازی با تیم ماشین سازی سرمربی جدید معرفی می شود.
وی ادامه داد:
در روز های اخیر مهاجری در تمرینات حاضر نمی شد. از روز چهارشنبه هفته قبل وی دچار حمله قلبی شد و ما مجبور شدیم آمبولانس خبر و او را به بیمارستان منتقل کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 15 ساعت پیش
گل اولیویه ژیرو به تاتنهام (چلسی 1-0 تاتنهام)

گل اولیویه ژیرو به تاتنهام (چلسی 1-0 تاتنهام) دانلود (5.7MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 164 روز و 16 ساعت پیش
استکی، مربی ذوب آهن: به قول رادولوویچ فقط برای سه امتیاز مقابل استقلال خواهیم رفت؛ مطهری بازیکن خوبی است و ما از سبک بازی او شناخت داریم

استکی، مربی ذوب آهن: به قول رادولوویچ فقط برای سه امتیاز مقابل استقلال خواهیم رفت؛ مطهری بازیکن خوبی است و ما از سبک بازی او شناخت داریم مربی تیم ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با استقلال بیان کرد که تنها به سه امتیاز بازی فکر می کنیم.
طرفداری - حسن استکی، مربی تیم ذوب آهن اصفهان معتقد است که بازیکنان انگیزه زیادی مقابل استقلال دارند و با آمدن سرمربی جدید شرایط بهتر شده است.
به گزارش تسنیم ، وی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت:
آقای رادولوویچ کسالت داشت و در نشست خبری حاضر نشد. بازی با استقلال از نظر فنی شرایط خاصی دارد. اصلاً بازیکنان همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه دارند. تیم ما با آمدن مربی جدید شرایط بهتری پیدا کرده است و روز به روز بهتر می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 16 ساعت پیش
لغو مسابقات تیراندازی با کمان کشور در اراک به دلیل پیشگیری از کرونا

لغو مسابقات تیراندازی با کمان کشور در اراک به دلیل پیشگیری از کرونا به دلیل درخواست خانواده ها و نگرانی آن ها به منظور پیش گیری از ابتلا به ویروس کرونا، این مسابقات لغو شد.
طرفداری - قرار بود مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور قرار بود روزهای 7 تا 9 اسفند در اراک برگزار شود.
به گزارش فارس ، امروز دبیر فدراسیون با ارسال نامه های به هیات ها اعلام کرد مسابقات لغو شده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 19 ساعت پیش
حمید مطهری: به آینده کارمان در پرسپولیس خیلی امیدواریم؛ بازی با سپاهان یکی از کلیدی ترین بازی های ما است که تاثیر زیادی روی قهرمانی دارد

حمید مطهری: به آینده کارمان در پرسپولیس خیلی امیدواریم؛ بازی با سپاهان یکی از کلیدی ترین بازی های ما است که تاثیر زیادی روی قهرمانی دارد مطهری به تشریح وضعیت سرخپوشان پیش از مصاف با سپاهان پرداخت.
طرفداری - مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازی با سپاهان یکی از کلیدی ترین مسابقات این تیم تا پایان فصل است.
حمید مطهری در گفت وگو با سایت باشگاه پرسپولیس ، درباره شرایط سرخپوشان اظهار داشت:
در طی این 8-37 روزی که ما به پرسپولیس آمده ایم، شرایط تیم رو به پیشرفت بوده و تیم مان خیلی خوب و پویا بازی می کند. شاهد بزرگ آن هم این است که آقای گل محمدی به عنوان کسی که در راس این کادر فنی قرار دارد، همیشه دوست دارد فوتبال مالکانه و کلاسیک را پیاده کند و تیمش از عقب بازیسازی کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 20 ساعت پیش
بلاتکلیفی یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس در خصوص آنتونی استوکس؛ مهاجم ایرلندی هنوز به ایران برنگشته است

بلاتکلیفی یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس در خصوص آنتونی استوکس؛ مهاجم ایرلندی هنوز به ایران برنگشته است استوکس کماکان به ایران برنگشته است.
طرفداری - مهاجم ایرلندی تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که باید روز جمعه به تهران باز می گشت هنوز به ایران بازنگشته است.
به گزارش فارس ، آنتونی استوکس بازیکنی با سابقه منفی از نظر اخلاقی در تیم تراکتور در شرایطی جذب باشگاه پرسپولیس شد که همه این هشدارها به باشگاه پرسپولیس داده شده بود با این حال مسئولان این تیم با معطلی دو هفته ای در دبی این بازیکن را جذب کردند. استوکس که از نظر بدنی هم آماده نیست بعد از چند مورد بی نظمی های ریز در شروع تمرینات با سرخپوشان به طور غیر منتظره ای بعد از بازی با شارجه از یحیی گل محمدی مجوز گرفت تا دو روز بیشتر در دبی ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 20 ساعت پیش
سیروس پورموسوی، از هدایت تیم ملی فوتبال جوانان ایران استعفا داد

سیروس پورموسوی، از هدایت تیم ملی فوتبال جوانان ایران استعفا داد سرمربی تیم ملی جوانان ایران در فضای مجازی، از سمت خود استعفا داد.
طرفداری - سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان صبح امروز (شنبه) با انتشار متنی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود از سمت خود استعفا کرد.
متن خداحافظی منتشر شده سرمربی تیم جوانان با بازیکنانش به این شرح است:
بنام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست. با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنانم در تیم ملی جوانان ایران. همه شما عزیزانم را به خداوند بزرگ می سپارم. خدانگهدار. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 21 ساعت پیش
ادعای تسنیم؛ به علت بی انضباطی های آنتونی استوکس، این بازیکن از لیست پرسپولیس برای بازی با سپاهان خط خواهد خورد

ادعای تسنیم؛ به علت بی انضباطی های آنتونی استوکس، این بازیکن از لیست پرسپولیس برای بازی با سپاهان خط خواهد خورد مهاجم پرسپولیس به خاطر خواب ماندن، به پرواز روز جمعه نرسید!
شاید استوکس برابر سپاهان به میدان نرود.
طرفداری - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در آستانه دیدار فردا با سپاهان به مرخصی رفته ادعای جالبی در مورد بی انضباطی اخیر خود داشته است.
به گزارش تسنیم ، در روز هایی که نمایندگان باشگاه پرسپولیس در دبی چند روزی در انتظار آمدن آنتونی استوکس برای قرارداد بستن با وی بودند، کارشناسان زیادی انتقال این بازیکن به جمع سرخپوشان را تصمیمی اشتباه دانستند چرا که این بازیکن در مدت حضورش در تراکتورسازی و همچنین همه تیم های سابقش به خوبی نشان داده بود که حاشیه هایش خیلی بیشتر از توانایی هایش ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 164 روز و 22 ساعت پیش
واکنش باشگاه پرسپولیس به حواشی سفر این تیم به امارات: بازیکنان پرسپولیس فقط یک روز از ساعت 10 صبح تا 3 عصر در اختیار خود بودند

واکنش باشگاه پرسپولیس به حواشی سفر این تیم به امارات: بازیکنان پرسپولیس فقط یک روز از ساعت 10 صبح تا 3 عصر در اختیار خود بودند باشگاه پرسپولیس در خصوص اخبار عجیب پیرامون باشگاه و شایعاتی که در خصوص حضور تیم در امارات وجود داشت بیانیه ای صادر کرد.
طرفداری - ساعتی قبل یکی از خبرگزاری ها خبری عجیب در خصوص سفر پرسپولیسی ها به امارات منتشر کرد. در این خبر آمده بود که دختران مجرد بدون داشتن هیچ نسبتی برخی از بازیکنان پرسپولیس را در سفر به امارات برای دیدار با الشارجه همراهی کرده بودند. این خبر عجیب اما خیلی زود با واکنش باشگاه پرسپولیس روبه رو شد.
به گزارش باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفته: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 165 روز و 12 ساعت پیش
زمان آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد؛ بازیکنان فولاد و استقلال 2 روز دیرتر به اردو اصافه می شوند

زمان آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد؛ بازیکنان فولاد و استقلال 2 روز دیرتر به اردو اصافه می شوند ملی پوشان تیم ملی خود را برای بازی با هنک کنگ آماده می کنند.
طرفداری - تیم ملی فوتبال ایران روز هفتم فروردین ماه سال 99 در ورزشگاه آزادی به مصاف هنگ کنگ می رود و به همین دلیل برنامه آماده سازی تیم ملی مشخص شده است.
به گزارش فارس ، طبق برنامه اردوی تیم ملی فوتبال ایران قرار است از روز 27 اسفندماه در تهران برگزار شود و ملی پوشان دو تیم استقلال و فولاد که روز 28 اسفند با یکدیگر بازی می کنند در صورت دعوت روز بیست و نهم به اردوی تیم ملی فوتبال ایران اضافه خواهند شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصمیم دارد از تمام فرصت برای آماده سازی ملی پوشان استفاده کند و به همین دلیل برای دعوت ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 165 روز و 18 ساعت پیش
محمد نوری فر: شیخ دیاباته، یکی از متشخص ترین بازیکنان خارجی تاریخ باشگاه استقلال است؛ او می توانست به ایران بازنگردد

محمد نوری فر: شیخ دیاباته، یکی از متشخص ترین بازیکنان خارجی تاریخ باشگاه استقلال است؛ او می توانست به ایران بازنگردد مدیر رسانه ای باشگاه استقلال به تمجید از شیخ دیاباته پرداخت.
طرفداری- شیخ دیاباته مهاجم استقلال، امروز وارد تهران شد تا به تیمش اضافه شود. مهاجم گلزن استقلال به دلیل تاخیر در پرداخت مطالبات خود می توانست از استقلال جدا شود اما او هر بار به قول خود عمل کرد و به ایران بازگشت. حالا محمد نوری فر، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال نیز به این موضوع واکنش نشان داده است.
این قصه را همیشه نوشتیم و درباره خیلی از ستاره ها گفتیم که عاشق استقلال هستند و از کودکی استقلالی بودند و بعدها فهمیدیم که خیلی از این قصه ها واقعیت نداشته اما جدی - جدی این یکی انگار خود خودش است ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 166 روز و 10 ساعت پیش
اسماعیل خلیل زاده: دیاباته امشب وارد تهران خواهد شد؛ تنها کسی که از طرف وزارت ورزش به ما معرفی شد عبدالرضا موسوی بود

اسماعیل خلیل زاده: دیاباته امشب وارد تهران خواهد شد؛ تنها کسی که از طرف وزارت ورزش به ما معرفی شد عبدالرضا موسوی بود سرپرست باشگاه استقلال بیان کرد که حکمی درباره شریفی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره باشگاه استقلال به ما ابلاغ نشده و وی در هیچکدام از جلسات هیأت مدیره شرکت نکرده است.
طرفداری - یکی از نگرانی های این روز های هواداران استقلال، حضور شیخ دیاباته در خارج ایران و مشخص نبودن زمان بازگشت او به ایران است.
به گزارش فارس، اسماعیل خلیل زاده در خصوص اینکه صحبت های زیادی پیرامون حضور مهدی شریفی در هیأت مدیره استقلال مطرح شده اما وزارت ورزش اعلام کرده حکمی برای وی صادر نکرده است، اظهار داشت:
به عنوان رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال می گویم که شریفی به عنوان عضو هیأت مدیره به ما معرفی نشده ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 167 روز و 12 ساعت پیش
ساکت الهامی: دوست دارم مرحله به مرحله پیش برویم؛ امیدوارم جام حذفی را از شیراز به تبریز بیاوریم

ساکت الهامی: دوست دارم مرحله به مرحله پیش برویم؛ امیدوارم جام حذفی را از شیراز به تبریز بیاوریم سرمربی تیم تراکتور بیان کرد که دوست داریم تا آخرین مرحله حضور داشته باشیم و از شیراز جام را به تبریز بیاوریم.
طرفداری - تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تیم مس کرمان را شکست داد تا به مرحله بعد جام حذفی برسد.
به گزارش فارس، ساکت الهامی در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان، اظهار کرد:
خوشبختانه از یک بازی سخت و تیم قابل احترام عبور کردیم. در 20 دقیقه اول بازی، شرایط بر وفق مراد نبود، ولی زود به بازی برگشتیم و کار را در همان نیمه اول تمام کردیم.
وی با تاکید بر این که می توانستیم گل های بیشتری بزنیم، بیان کرد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 167 روز و 13 ساعت پیش
کشتی فرنگی قهرمانی آسیا؛ قهرمانی مقتدرانه ایران با 5 مدال طلا، 1 نقره و 3 برنز

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا؛ قهرمانی مقتدرانه ایران با 5 مدال طلا، 1 نقره و 3 برنز تیم ایران با 5 مدال طلا، یک مدال نقره و 3 مدال برنز مقتدرانه عنوان قهرمانی سی امین دوره رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در کشور هند را بدست آورد.
طرفداری - سی امین دوره رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای 29 و 30 بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هندوستان برگزار شد که در پایان تیم ایران با 5 مدال طلای پویا ناصرپور در وزن 55 کیلوگرم، امین کاویانی نژاد در وزن 72 کیلوگرم، مهدی ابراهیمی در وزن 82 کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن 130 کیلوگرم، یک مدال نقره پژمان پشتام در وزن 77 کیلوگرم و 3 مدال برنز مهدی محسن نژاد در وزن 60 کیلوگرم ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 167 روز و 13 ساعت پیش
حمید درخشان: بیرانوند باید تمرکزش را بیشتر کند؛ اوساگوآنا فرقی با جونیور ندارد

حمید درخشان: بیرانوند باید تمرکزش را بیشتر کند؛ اوساگوآنا فرقی با جونیور ندارد به لحاظ تاکتیکی تیم گل محمدی بهتر از کالدرون است
درخشان معتقد است که اگر پرسپولیس برابر الشارجه هوشیارتر بازی می کرد نتیجه بهتری می گرفت.
طرفداری - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد به لحاظ تاکتیکی، تیم گل محمدی شرایط بهتری نسبت به تیم کالدرون دارد.
به گزارش ایسنا ، تیم فوتبال پرسپولیس وضعیت خوبی در گروهش در لیگ قهرمانان آسیا ندارد. آن ها در اولین بازی برابر الدحیل شکست خوردند و دیشب هم در جدال با تیم پنجم امارات یعنی الشارجه به تساوی رضایت دادند. حمید درخشان، پیشکسوت این تیم درباره بازی پرسپولیس با الشارجه اظهار کرد: ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 167 روز و 18 ساعت پیش
محمد ابوسبعان، هافبک تیم فوتبال التعاون بازی با پرسپولیس را به خاطر محرومیت از دست داد

محمد ابوسبعان، هافبک تیم فوتبال التعاون بازی با پرسپولیس را به خاطر محرومیت از دست داد ابوسبعان به بازی با پرسپولیس نمی رسد.
طرفداری - هافبک التعاون عربستان به خاطر محرومیت بازی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.
به گزارش فارس ، نشریه الریاضیه عربستان خبر داد محمد ابوسبعان، هافبک التعاون در بازی با الدحیل با دریافت کارت زرد بازی آینده تیمش مقابل پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد. التعاون شب گذشته مقابل الدحیل قطر با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید. شاگردان گل محمدی هم مقابل الشارجه امارات به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.
پرسپولیس قرار است در سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 12 اسفند در کویت مقابل التعاون قرار می گیرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 167 روز و 20 ساعت پیش
قلعه نویی: سپاهان نتوانست برنامه هایش را به خوبی اجرا کند؛ امیدوارم همراه با السد از گروه خود صعود کنیم

قلعه نویی: سپاهان نتوانست برنامه هایش را به خوبی اجرا کند؛ امیدوارم همراه با السد از گروه خود صعود کنیم قلعه نویی معتقد است که بازیکنانش در حد و اندازه های خود نبوده اند.
طرفداری - امیر قلعه نویی پس از شکست 3 بر 0 سپاهان مقابل تیم السد اظهار داشت:
به ژاوی و السد تبریک می گویم آنها باشگاه بزرگی هستند و با داشتن ژاوی تیم بهتری شده اند و ما نتوانستیم برنامه های مان را به خوبی اجرا کنیم در نیمه اول پا به پای حریف تلاش کردیم با شروع نیمه دوم سعی کردیم کنترل بازی را در اختیار بگیریم اما کنترل بازی از دست مان خارج شد و گل اول را دریافت کردیم. بعد از گل مصدومیت سروش رفیعی باعث شد شرایط ما بدتر شود و این نتیجه عادلانه نبود ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 168 روز و 9 ساعت پیش
السد قطر 3-0 سپاهان؛ شاگردان قلعه نویی، دستِ خالی از قطر بازگشتند

السد قطر 3-0 سپاهان؛ شاگردان قلعه نویی، دستِ خالی از قطر بازگشتند سپاهان در قطر متحمل شکست سنگینی شد.
طرفداری - در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، السد با نتیجه 3-0 سپاهان را شکست خورد.
ترکیب السد
سعد الشیب، طارق سلمان، پدرو میگل، بوعلام خوخی، یاسر عیسی، گابی فرناندز، جونگ وو ینوگ، نام تائه هی، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بغداد بونجاح
سپاهان:
پیام نیازمند، محمدطیبی، شایان مصلح، سعید آقایی، مرتضی منصوری، امیدنورافکن، مهدی کیانی، سروش رفیعی، محمدمحبی، سیدمحمدرضا حسینی و علی قربانی
در همان ابتدای بازی تیم السد صاحب موقعیت شد که اکرم در موقعیت تک به تک توپ را از دست داد ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 168 روز و 11 ساعت پیش
قهرمانی مقتدرانه روسیه در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی اروپا؛ سعدالله اف برای پنجمین بار قهرمان اروپا شد

قهرمانی مقتدرانه روسیه در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی اروپا؛ سعدالله اف برای پنجمین بار قهرمان اروپا شد رقابت های کشتی آزاد قهرمانی اروپا با قهرمانی روس ها به پایان رسید.
طرفداری - رقابت های کشتی آزاد قهرمانب اروپا به میزبانی کشور ایتالیا برگزار شد و در پایان تیم روسیه توانست 5 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز و کسب 186 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت. تیم های آذربایجان و گرجستان نیز به ترتیب با 116 و 95 امتیاز دوم و سوم شدند.
به گزارش اتحادیه جهانی کشتی ، اسامی نفرات و تیم های برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
57 کیلوگرم: 1- عظمت توسکایف (روسیه) 2- سلیمان آتلی (ترکیه) 3- هورست لیهر (آلمان) و استیون میچیچ (صربستان) ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 168 روز و 11 ساعت پیش
گل مندس به پرسپولیس (الشارجه 2-2 پرسپولیس)

گل مندس به پرسپولیس (الشارجه 2-2 پرسپولیس) دانلود (3.1MB) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 168 روز و 12 ساعت پیش
حواشی دیدار پرسپولیس و الشارجه؛ از کل کل بین هواداران تا تشویق سرخ پوشان

حواشی دیدار پرسپولیس و الشارجه؛ از کل کل بین هواداران تا تشویق سرخ پوشان دو تیم از ساعت 19:10 به مصاف هم خواهند رفت.
طرفداری - در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم های فوتبال الشارجه امارات و پرسپولیس ایران از ساعت 19:05 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه الشارجه به مصاف هم می روند.
به گزارش میزان ، برخی حواشی این دیدار به شرح زیر است:
*در حالی که بلیت فروشی بازی تمام شده بود، برخی از هواداران ایرانی بدون بلیت بیرون از ورزشگاه مانده بودند. پس از این اتفاق یکی از هواداران ایرانی حاضر در محل به افراد بدون بلیت گفت از بازار سیاه بلیت تهیه کنند.
*هواداران شارجه به 100 نفر رسیدند. ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: ورزشی انتشار : 168 روز و 13 ساعت پیش