عیادت فرمانده مرزبانی ناجا از مجروحان حادثه اخیر میرجاوه

عیادت فرمانده مرزبانی ناجا از مجروحان حادثه اخیر میرجاوه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در عیادت از سرباز وظیفه "علی رضایی" که شجاعانه و دلاورانه در مقابل اشرار ایستادگی کرد، گفت: وجود روحیه ایثارگری و شهادت طلبی شما مرزداران غیور و دلاور باعث شد تا یکی دیگر از فتنه های گروه های تروریستی خنثی شود.
فرمانده مرزبانی کشور همچنین از 2 نفر از بسیجیان که در حادثه اخیر میرجاوه مجروح شدند، عیادت کرد و ضمن آرزوی عافیت برای این عزیزان، در جریان روند معالجات آنها قرار گرفت.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
کشف 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در اهواز

کشف 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در اهواز به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید شعبان" در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی" ، ماموران پلیس آگاهی استان با مستقر شدن در محور مواصلاتی "اهواز - اندیمشک" و تشدید کنترل خودروها، یک دستگاه خودوری تریلر کانتینردار حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.
وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده، 270 تشک نوزاد فاقد هرگونه مجوز گمرکی به ارزش حدود 3 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 1 روز و 16 ساعت پیش
هلاکت 3 نفر از اشرار مسلح و کشف سلاح و مهمات در جنوب سیستان و بلوچستان/ اشرار مسلح، عاملان حمله به ستاد انتظامی دلگان بودند

هلاکت 3 نفر از اشرار مسلح و کشف سلاح و مهمات در جنوب سیستان و بلوچستان/ اشرار مسلح، عاملان حمله به ستاد انتظامی دلگان بودند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،" دوم بهمن سال گذشته فردی به مقر انتظامی شهرستان دلگان تیراندازی کرد که منجر به شهادت یکی از ماموران این ستاد شد؛ پس از اقدامات اطلاعاتی و ردیابی پلیس، فرد مهاجم شناسایی شد.
23 فروردین ماه جاری، این فرد به همراه 2 نفر دیگر که به صورت مسلحانه در شهرستان دلگان با خودرو در یکی از مسیرهای دلگان تردد می کردند بدون توجه به ایست پلیس پس از تیراندازی به سمت ماموران، متواری شدند.
در عملیات تعقیب و گریز، این افراد مجددا به سمت ماموران تیراندازی کردند که در این درگیری مسلحانه، سه سرنشین خودرو فراری به هلاکت رسیدند؛ در بازرسی از این خودرو 2 قبضه سلاح کلاش ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 14 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق 5 میلیاردی در مرند

کشف کالای قاچاق 5 میلیاردی در مرند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کاظم دهقانی" گفت: ماموران انتظامی شهرستان " مرند" در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه تریلی مشکوک شده و آن را مورد بازرسی قرار دادند .
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مذکور 19 هزار و 948 عدد انواع بلورجات خارجی شامل لیوان ، سرویس 26نفره ، مرغ خوری و ... کشف شد.
سرهنگ "دهقانی" ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان 5 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: در این رابطه 3 متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
انهدام باند کلاهبرداران 7 میلیاردی در خراسان شمالی

انهدام باند کلاهبرداران 7 میلیاردی در خراسان شمالی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین بدری" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام 8 مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف از شهروندان کلاهبرداری کرده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه متهمان با ترفندهایی از قبیل جعل اسناد و جعل امضا اقدام به کلاهبرداری می کردند، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده، موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند که در نهایت در یک عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 2 روز و 15 ساعت پیش
با دستگیری 3 سارق در شیراز پرده از راز 20 فقره سرقت برداشته شد

با دستگیری 3 سارق در شیراز پرده از راز 20 فقره سرقت برداشته شد سرهنگ "دلاور القاصی مهر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت درون خودرو در شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری عوامل سرقت در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی ادامه داد: تیم ویژه ای از مأموران پلیس شیراز با انجام اقدامات اطلاعاتی، سه سارق که اعضای یک باند بودند را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
سرهنگ القاصی مهر افزود: متهمان در بازجویی فنی و تحصصی در کلانتری پس از مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 20 فقره سرقت درون خودرو در شیراز اقرار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
واژگونی اتوبوس 7 نفر را روانه بیمارستان کرد

واژگونی اتوبوس 7 نفر را روانه بیمارستان کرد سرهنگ "علیرضا حاجی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: صبح روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد واژگونی اتوبوس ولوو در مسیرشمال به جنوب بزرگراه آزادی، شهر مشهد بلافاصله ماموران گشت پلیس راهور و نیروهای انتظامی و امدادی به محل اعزام شدند.
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: در بررسی های به عمل آمده، مشخص شد یک دستگاه اتوبوس ولوو که از استان های شمالی به مقصد مشهد در حرکت بوده از جاده منحرف و واژگون شده است.
وی خاطر نشان کرد: در این حادثه هفت نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم و با کمک نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
انهدام باند سرقت خودرو در گلستان

انهدام باند سرقت خودرو در گلستان سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی افزایش سرقت خودرو در برخی نقاط مختلف استان خصوصا در مرکز استان ، مراتب شناسایی و دستگیری عوامل سرقت به صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی گفت: اعضاء این باند با شناسایی خودروهای سواری خصوصا پراید که از تجهیزات و وسائل ایمنی برخوردار نبودند در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت خودرو می کردند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد : سارقان پس از سرقت خودرو، اقدام به سرقت وسائل و قطعات آن کرده و خودرو را در نقاط خلوت و بیرون از شهر رها می کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
نیروی انتظامی یک نیروی مومن ، با بصیرت ، فداکار و همیشه در صحنه است

نیروی انتظامی یک نیروی مومن ، با بصیرت ، فداکار و همیشه در صحنه است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله "سید احمد میرعمادی" در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد با سفارش همگان به تقوای الهی اظهار داشت : تقوا بازدارنده انسان از گناه است.
وی با اشاره به 27 رجب سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت : بعثت پیامبر (ص) بزرگترین واقعه دینی و الهی است که منشاء تحول عظیمی در زندگی بشر شده است .
آیت الله میرعمادی با بیان اینکه خداوند پیامبر را به عنوان آخرین پیامبر و اسلام را به عنوان کامل ترین دین و قرآن را به عنوان آخرین کتاب آسمانی قرار داد تا سعادت بشریت برای همیشه تأمین شود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 15 ساعت پیش
بارش برف و باران در 12 استان کشور / ترافیک نیمه سنگین در محور هراز

بارش برف و باران در 12 استان کشور / ترافیک نیمه سنگین در محور هراز به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پلیس راه راهور ناجا از بارش برف در محورهای " اردبیل – آستارا و " اردبیل – مغان" در استان اردبیل و نیز محورهای هراز، کرج- چالوس و فیروزکوه خبرداد.
این پلیس همچنین به بارش باران در اکثر محورهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، مازندران، البرز و تهران و نیز محورهای "خواف- تربت حیدریه و تربت جام – فریمان" در استان خراسان رضوی، محور " سمنان – گرمسار" در استان سمنان و محورهای "رشت-لاهیجان و رشت- قزوین" در استان گیلان اشاره کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 4 روز و 17 ساعت پیش
کشف 142کیلو گرم حشیش درپایتخت

کشف 142کیلو گرم حشیش درپایتخت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد بخشنده" گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ در پی اطلاع از اینکه فردی مقادیر زیادی حشیش از قاچاقچیان مواد مخدر استان های جنوبی خریداری کرده و قصد انتقال آن با یک دستگاه تریلی به شهر تهران را دارد، پلیس پایتخت پس از تحقیقات لازم و پایش های اطلاعی انجام شده، خودرو مورد نظر را در اتوبان تهران – قم مشاهده و در گردنه حسن آباد توقیف کرد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این تریلی، 142کیلو و 400 گرم حشیش کشف و در این زمینه یک متهم را نیز دستگیر کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
پلمب انبار چوب بلوط قاچاق در خمینی شهر

پلمب انبار چوب بلوط قاچاق در خمینی شهر سرهنگ"علی جعفری نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی چوب بلوط قاچاق در انباری خارج از شهر "درچه"، ماموران کلانتری 14 بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه یک تیم مجرب از ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و از آنجا بازرسی کردند، اضافه کرد: در بازرسی به عمل آمده مقدار 33 تن چوب بلوط جنگلی قاچاق کشف و 4 قاچاقچی دستگیر شدند.
جعفری نژاد با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: ارزش چوب های کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 700 میلیون ریال است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 18 ساعت پیش
کشف بیش از 215 کیلو گرم مواد مخدر تریاک در شهرستان اندیمشک

کشف بیش از 215 کیلو گرم مواد مخدر تریاک در شهرستان اندیمشک به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"حیدر عباس زاده" در بیان جزئیات این خبر گفت: در ادامه روند مبارزه جدی وبی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از ورود محموله مواد مخدر به شهرستان اندیمشک مطلع شدند و بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم یک دستگاه خودرو ایسوزو حامل مواد مخدر را شناسایی و ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 7 روز و 13 ساعت پیش
شهروندان با امیدهای فراوان جهت رسیدگی به امور خود به کلانتری مراجعه می کنند

شهروندان با امیدهای فراوان جهت رسیدگی به امور خود به کلانتری مراجعه می کنند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار " حسین رحیمی" در مراسم اختتامیه اولین دوره آموزش استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس پیشگیری پایتخت گفت:شهروندان با امیدهای فراوان جهت رسیدگی به امور خود به کلانتری مراجعه می کنند و دراین راستا وظیفه داریم مسئولیت مدارانه با آنان رفتار کنیم.
وی گفت:باید تغییر و استانداردسازی رفتار را از خود شروع کنیم تا در مواجهه با شهروندان اثرگذاری بیشتری داشته باشیم چراکه خدمت کردن و منشاء برکت بودن نیاز به مکان خاصی ندارد و هر کجا که هستیم باید خدمتگزار باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 7 روز و 14 ساعت پیش
کشف 4 میلیاردی کاغذ دیواری قاچاق در بندرعباس

کشف 4 میلیاردی کاغذ دیواری قاچاق در بندرعباس سرهنگ "محمد اسماعیل مشایخ" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: ماموران ایست و بازرسی شهید میرزایی حین کنترل خودرو های لاین خروجی از بندرعباس به یک دستگاه کامیون کشنده اسکانیا مشکوک و با توجه به حالات روحی و روانی راننده و سرنشین ، خودرو جهت بازدید و بازرسی تکمیلی به داخل یگان منتقل کردند .
سرهنگ مشایخ تصریح کرد: در بررسی دقیق تر مشخص شد که بار موجود با مدارک و پروانه گمرکی همخوانی نداشته و در بازرسی از کانتینر مذکور تعداد 7هزار و 280 رول کاغذ دیواری قاچاق کشف شد.
وی اذعان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 7 روز و 14 ساعت پیش
تعامل هدفمند پلیس و دستگاه قضا، زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار در جامعه

تعامل هدفمند پلیس و دستگاه قضا، زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار در جامعه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کیومرث عزیزی" در دیدار با رئیس کل دادگستری استان مرکزی قانون و قانون گرایی را شاخصه یک جامعه اسلامی دانست و بیان داشت: شاکله اولیه حقوق شهروندی، دفاع از ارزش های موجود در جامعه است که در تحقق بهینه آن،همگرایی پلیس با دستگاه قضائی بسیار اثرگذار است که تاکید مجموعه انتظامی استان همواره بر این مهم بوده است.
وی با بیان این که مجموعه انتظامی استان براساس رویکرد جامعه محوری در تلاش است تا حداکثر مشارکت عمومی را در تأمین امنیت پایدار جلب و احساس آرامش واقعی را در بین شهروندان ایجاد کند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 7 روز و 15 ساعت پیش
احساس امنیت مردم در گرو تعامل پلیس و رسانه است

احساس امنیت مردم در گرو تعامل پلیس و رسانه است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی معصوم بیگی" در حاشیه بازدید از مجتمع مطبوعاتی شهر اصفهان، ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از همکاری مطبوعات و خبرگزاری ها با فرماندهی انتظامی استان اصفهان، گفت: مطالعه روزنامه همواره یکی از علاقه مندی های من بوده، به طوری که امکان ندارد روزی روزنامه نخوانم و معتقد هستم اثر مطبوعات بر جامعه، یک اثر منحصر به فرد است.
وی به رقابت نزدیک شبکه های اجتماعی با مطبوعات اشاره کرد و افزود: اگر صاحبان مطبوعات هوشمندانه به این موضوع نگاه نکنند و همچنان به همان شیوه ای که مرسوم است کار مطبوعاتی خود را انجام دهند، دنیای دیجیتال و شبکه های اجتماعی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 8 روز و 8 ساعت پیش
دستگیری سارق قطعات خودرو با 21 فقره سرقت در بوکان

دستگیری سارق قطعات خودرو با 21 فقره سرقت در بوکان سرهنگ "مجید محبعلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو در شهرستان بوکان و به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اظهار داشت: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
این مقام انتظامی افزود: در استعلام های صورت گرفته، مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای است.
وی ادامه داد: در بازجویی های انجام شده، متهم به 21 فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 8 ساعت پیش
حادثه رانندگی با یک کشته و 5 مجروح در اردبیل

حادثه رانندگی با یک کشته و 5 مجروح در اردبیل سرهنگ "جواد آقامحمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: بامداد امروز مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارشی از وقوع حادثه رانندگی در شهرستان "کوثر" را اعلام کرد که بلافاصله مأموران انتظامی و پلیس راه به محل اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، این حادثه به علت برخورد 2 دستگاه سواری پراید و رنو رخ داده که بر اثر آن، یکی از سرنشینان پراید که جان خود را از دست داده و 5 نفر از سرنشینان 2 خودرو، مجروح و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کوثر علت این حادثه را خستگی و انحراف به چپ راننده سواری پراید اعلام کرد./ ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 8 ساعت پیش
اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی " با اعلام این خبر، افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته و روز شنبه مورخ 25 فروردین ماه، همزمان با بعثت رسول گرامی اسلام(ص)، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد.
وی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) 22 فروردین ماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 26 فروردین ماه، از محورهای "کرج- چالوس"، "هراز" و" فیروزکوه" ممنوع است.
این مقام انتظامی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 8 روز و 8 ساعت پیش
اعتراف سارق سابقه دار به 52 فقره سرقت

اعتراف سارق سابقه دار به 52 فقره سرقت سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: طرح درون استانی مبارزه با سارقان وسائل و قطعات داخل خودرو، با هدف افزایش ضریب امنیتی در سطح منطقه و با بسیج نیروهای پلیس آگاهی، به مرحله اجرا درآمد.
وی بیان داشت: به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی از سوی برخی رانندگان، سرقت قطعات خودرو در استان افزایش یافته و در همین راستا، طرح مذکور به مرحله اجرا گذاشته شد.
فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار در این طرح خبر داد و افزود: با هوشیاری ماموران، این سارق طی یک عملیات غافلگیر کننده در شهرستان گرگان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 8 ساعت پیش
تبعیت از ولایت فقیه و اهتمام به اصل قانون، ویژگی بارز پلیس است

تبعیت از ولایت فقیه و اهتمام به اصل قانون، ویژگی بارز پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "بهرامی" در دیدار نوروزی با سردار "عبدالرضا ناظری" فرمانده انتظامی استان، با تقدیر از صیانت و پیشگیری از وقوع جرایم در بین نیروهای انتظامی در شرق استان تهران، بیان داشت: امروز نیروی انتظامی یک نیروی مکتبی و ولایتمدار و تابع محض قانون است.
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کل کشور گفتک جایگاه نیروهای مسلح و به خصوص نیروی انتظامی، جایگاه رفیعی بوده و از تقدس خاصی در بین مردم برخوردار است و با تلاش نیروی انتظامی، مجرمان هیچ نقطه امنی برای ارتکاب اعمال مجرمانه خود نخواهند داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 8 روز و 8 ساعت پیش
کشف لوازم آرایشی قاچاق در تبریز

کشف لوازم آرایشی قاچاق در تبریز به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پاسدار"فرهنگ نوروزی"در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران تشدید اقدامات پیشگیرانه و پوشش نقاط آلوده را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی حین گشت زنی به نحوه تخلیه کالا به داخل انباری توسط یک نفر در یکی از محلات مظنون و در بازرسی از محل، مقادیری لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش2 میلیارد ریال کشف و متهم را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده به پلیس آگاهی منتقل شد از شهروندان خواست ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 18 ساعت پیش
کشف 20 فقره سرقت داخل خودرو و اماکن در همدان

کشف 20 فقره سرقت داخل خودرو و اماکن در همدان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو، مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران حین گشت زنی به یک دستگاه وانت پیکان با 2 سرنشین مظنون و دستور ایست داده که راننده خودرو مذکور توجهی به دستور ایست نکرده و اقدام به فرار کرده که نهایتا دستگیر شدند.
سردار کامرانی صالح بیان کرد: در بازرسی از خودرو مذکور، تعدادی ابزار آلات و سوئیچ خودرو کشف و پیرامون سرقت های احتمالی و انجام تحقیقات فنی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 18 ساعت پیش
کشف 421 کیلو تریاک در عملیات پلیس یزد

کشف 421 کیلو تریاک در عملیات پلیس یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدحسین ستوده نیا" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای واردکننده موادافیونی، ماموران پلیس آگاهی از خبری پیرامون حرکت قاچاقچیان با یک محموله موادمخدر به سمت استان های غربی کشور مطلع شدند.
وی ادامه داد: با توجه به دریافت این خبر، تیم های عملیاتی از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تشکیل و کنترل محورهای مواصلاتی استان یزد را مدنظر قرار دادند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن اشاره به عملیات ضربتی ماموران و توقیف 2 خودرو سواری مربوط به قاچاقچیان گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 18 ساعت پیش
کشف بیش از 5 تن و 600 کیلوگرم ماهی قاچاق در بندرترکمن

کشف بیش از 5 تن و 600 کیلوگرم ماهی قاچاق در بندرترکمن سرهنگ " حسین پهلوان دلیر " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی بندرترکمن در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا موفق به توقیف 2دستگاه وانت نیسان حامل ماهی در یکی از خیابان های شهر شدند.
وی گفت: در این عملیات بیش از 5 تن و 600 کیلوگرم ماهی کشف شد.
فرمانده انتظامی بندر ترکمن ادامه داد : ارزش این مقدار ماهی قاچاق برابر اعلام کارشناسان شیلات بیش از یک میلیارد و 150 میلیون ریال برآورد شده است.
سرهنگ پهلوان دلیر خاطر نشان کرد: ماهی کشف شده پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذیصلاح شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 20 ساعت پیش
توقیف محموله گردوی قاچاق در شهرضا

توقیف محموله گردوی قاچاق در شهرضا سرهنگ "محمد حسین بابا کلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید "امامی" شهرستان "شهرضا" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو که از جنوب کشور به مقصد اصفهان در حرکت بود مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 140 کیسه 25کیلویی گردوی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.
سرهنگ بابا کلانی با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال اعلام شده است افزود: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 8 روز و 21 ساعت پیش
بی احتیاطی راننده پراید در زنجان 3 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت

بی احتیاطی راننده پراید در زنجان 3 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "علی اصغر شیرمحمدی" در تشریح این خبر، گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "زنجان – دندی" نرسیده به روستای آقکند، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.
سرهنگ شیرمحمدی بیان داشت: در اثر برخورد یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه سواری پیکان، راننده و سرنشین پراید و یکی از سرنشینان پیکان، در دم جان باختند و راننده و 3 سرنشین پیکان، مصدوم و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 10 روز و 8 ساعت پیش
دستگیری کلاهبردار 5 میلیاردی در محمودآباد

دستگیری کلاهبردار 5 میلیاردی در محمودآباد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسن مفخمی شهرستانی" با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع کلاهبرداری توسط فردی در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات از مالباخته دریافتند، فردی به صورت غیر قانونی با فروش زمین که مال غیر نیز بوده به کلاهبرداری 5 میلیارد ریالی از یک شهروند اقدام کرده است .
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه این فرد پس از کلاهبرداری به مدت یک سال تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی بوده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 11 روز و 12 ساعت پیش
قاتل خاموش در شیراز جان 3 شهروند را گرفت

قاتل خاموش در شیراز جان 3 شهروند را گرفت سرهنگ "دلاور القاصی مهر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گاز گرفتگی در بخش "دشت ارژن" شهرستان شیراز، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته و گزارش پزشک قانونی مشخص شد، 3 دوست که برای تفریح به آن منطقه رفته بودند به دلیل برودت هوا با روشن کردن منقل در چادر مسافرتی دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست داده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 11 روز و 12 ساعت پیش
کشف 322 کیلوگرم مواد مخدر در فارس

کشف 322 کیلوگرم مواد مخدر در فارس سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان مطلع شدند افرادی به هویت معلوم قصد دارند با استفاده از یک دستگاه سمند مقادیری مواد مخدر را از بندرعباس به لارستان انتقال دهند که دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با ایست و بازرسی محسوس و نامحسوس یک دستگاه سمند را شناسایی که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو، میزان 201 کیلوگرم حشیش را کشف و یک نفر قاچاقچی را دستگیر کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 11 روز و 12 ساعت پیش
قدر دان تلا ش ها و زحمات صادقانه و مجاهدانه پلیس هستیم

قدر دان تلا ش ها و زحمات صادقانه و مجاهدانه پلیس هستیم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس "سید مناف هاشمی " در دیدار با فرمانده و مسئولان انتظامی استان با اشاره به تلاش ها و خدمات شایسته و شبانه روزی پلیس در خدمت به مردم گفت: همه ما قدردان زحمات و تلاش های صادقانه و مجاهدانه پلیس در راستای خدمت به مردم هستیم.
وی،تلاش خستگی ناپذیر پلیس در حوزه امنیت برای مسافران نوروزی را فقط بخشی از ماموریت های متنوع پلیس عنوان و تصریح کرد: امنیت مطلوب و پایدار زمینه حضور مسافران و گردشگران را فراهم می کند.
هاشمی، از افزایش چشمگیر حجم مسافرت های نوروزی و اقامت مسافران در این استان خبر داد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 11 روز و 12 ساعت پیش
خانواده شهدا حافظان ارزش های انقلاب اسلامی هستند

خانواده شهدا حافظان ارزش های انقلاب اسلامی هستند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مهدی محمدی" با حضور در منزل شهید "غلامعلی سهرابی" سیره شهدا را بهترین معیار برای تحقق آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: شهدا با نثار خون خود، امنیت را به ملت ایران اسلامی هدیه کردند و حالا وظیفه ماست که آن را حفظ و پاسداری کنیم.
وی با اشاره به اینکه شهدا سرمایه های همیشه جاویدان انفلاب اسلامی هستند، بیان داشت: سیره شهدا بایستی سرلوحه کار همه مسئولان نظام و افراد جامعه باشد.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ما باید فرزندانمان را طوری تربیت کنیم که پاسدار خون شهیدان و ادامه دهندگان راه آنان باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 11 روز و 19 ساعت پیش
توقیف کامیون حامل برنج قاچاق در لامرد

توقیف کامیون حامل برنج قاچاق در لامرد سرهنگ "علیرضا نوشاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی پاسگاه "چاه ورز" در راستای مبارزه با قاچاق کالا یک دستگاه تریلر را در محورهای مواصلاتی شناسایی و متوقف کردند.
وی ادامه داد: مأموران در بررسی های انجام شده دریافتند که این خودرو حامل برنج قاچاق و فاقد مدارک قانونی است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و به مرجع قضائی تحویل داده شد، تصریح کرد: ارزش ریالی این محموله قاچاق بنا به نظر کارشناسان ، یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است.* ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 11 روز و 20 ساعت پیش
انهدام باند سارقان حرفه ای با 35 فقره سرقت

انهدام باند سارقان حرفه ای با 35 فقره سرقت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا عرب زاده" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان بجنورد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: مأموران با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری 4 نفر از اعضای این باند حرفه ای شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های به عمل آمده به 35 فقره سرقت از مزارع و باغات، اماکن خصوصی، اماکن دولتی، سرقت احشام، موتورسیکلت و داخل خودرو اعتراف کردند، عنوان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 روز و 10 ساعت پیش
امنیت کشور مدیون زحمات و رشادت های شبانه روزی پلیس است

امنیت کشور مدیون زحمات و رشادت های شبانه روزی پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "یحیی کمالی پور" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد، ضمن قدردانی از زحمات پلیس در طرح های نوروزی گفت: مردم باید قدردان مجاهدت های بی منت پلیس باشند؛ چون بدون امنیت، زندگی خوب و راحت برای هیچ کس میسر نخواهد بود.
وی با اشاره به رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "نیروی انتظامی باید در چشم مردم عزیز باشد"بیان داشت: آنچه باعث عزیز شدن مجموعه ناجا در بین تمامی اقشار جامعه می شود، حرکت در مسیر قانون، تکریم مردم، اخلاق مداری و رعایت حقوق شهروندی است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 15 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای محتویات خودرو با 20 فقره سرقت در اهواز

دستگیری سارق حرفه ای محتویات خودرو با 20 فقره سرقت در اهواز به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد صفری " با بیان این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات تخصصی و گشت زنی های نامحسوس و هدفمند یک سارق محتویات داخل خودرو را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند .
سرهنگ صفری تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به 20 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 روز و 10 ساعت پیش
سرقت 50 خودرو پراید در کارنامه سیاه سارقان بامدادی

سرقت 50 خودرو پراید در کارنامه سیاه سارقان بامدادی سردار "قادر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: گزارش سرقت های سریالی خودرو در مناطقی از شهر مشهد، پلیس را بر آن داشت طرح تشدید مقابله با سرقت را در دستور کار خود قرار دهد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: تیمی مجرب از ماموران دایره تجسس آگاهی کلانتری "شفا" با بررسی سرنخ های موجود و نیز اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند 3 نفر از عاملان سرقت و مخفیگاه های آنها را شناسایی کنند.
وی گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی، کارآگاهان طی یک عملیات ضربتی، سه متهم این پرونده را در حال اوراق کردن یک خودروی سرقتی پراید در مخفیگاه شان، دستگیر کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 روز و 10 ساعت پیش
آتش سوزی در پارکینگ آپارتمان 15نفر را راهی بیمارستان کرد

آتش سوزی در پارکینگ آپارتمان 15نفر را راهی بیمارستان کرد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"مسعود وحیدی" در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس مبنی بر یک مورد آتش سوزی در پارکینگ آپارتمانی در سطح شهرستان، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند.
وی در ادامه با بیان اینکه هنگام آتش سوزی یکی از ساکنان به قصد فرار از آتش سوزی خود را از طبقه دوم به پائین پرت می کند، اظهار داشت: فردی که خود را به پائین آپارتمان پرت کرده، از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در این حادثه 3 دستگاه خودرو به طور کامل طعمه حریق شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 روز و 10 ساعت پیش
تقدیر از سرباز فداکار در کردستان

تقدیر از سرباز فداکار در کردستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، صبح امروز سرهنگ “عباس مسعودی” از سرباز فداکار “حجت آزاد بخت” با اهداء لوح تقدیر و پاداش نقدی قدردانی کرد.
گفتنی است، مامور یاد شده در روز طبیعت با به خطر انداختن جان خود، توانست جان 5 نفر از سرنشینان خودرویی را که در رودخانه روستای "گزنه" از توابع شهرستان سنندج سقوط کرده بود، نجات دهد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 روز و 12 ساعت پیش
ترافیک نیمه سنگین در هراز و چالوس و 6 محور مواصلاتی کشور

ترافیک نیمه سنگین در هراز و چالوس و 6 محور مواصلاتی کشور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پلیس راه راهور نیروی انتظامی به ترافیک نیمه سنگین، پرحجم در محورهای مواصلاتی زیر اشاره کرد.
شمال به جنوب محور هراز محدوده های پارک جنگلی، نارنجستان و چلاو ؛ نیمه سنگین و طول محور پر حجم شمال به جنوب محور کرج - چالوس محدوده های دزدبن و مرزن آباد؛ نیمه سنگین و طول محور پر حجم مسیر شمال به جنوب محدوده های رودبار و منجیل استان گیلان، پر حجم آزادراه قم –تهران؛ پر حجم محورهای ملک-آباد-مشهد،قوچان-مشهد و تربت حیدریه-مشهد در استان خراسان رضوی؛ پر حجم باند جنوبی آزادراه کرج قزوین(از ترمینال تا پل فردیس) ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 16 روز و 11 ساعت پیش
انسداد اتوبان پیامبر اعظم استان هرمزگان، تا اطلاع ثانوی

انسداد اتوبان پیامبر اعظم استان هرمزگان، تا اطلاع ثانوی به گزارش پایگاه خبری پلیس، پلیس راه راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: برابر اطلاع واصله از پلیس راه استان هرمزگان ؛ به علت واژگونی یک دستگاه تانکر کشنده اسکانیا حامل روغن نباتی در محور اتوبان پیامبر اعظم (کیلومتر 2 محور بندرعباس به حاجی آباد) محور فوق تا اطلاع ثانوی مسدود شد و مسیر جایگزین بزرگراه شهید رجائی بندرعباس است.
گفتنی است، ماموران پلیس راه و راهداری جهت تسهیل در عبور و مرور در محل حضور دارند. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 16 روز و 11 ساعت پیش
کشف 240 کیلو تریاک در یزد

کشف 240 کیلو تریاک در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدحسین ستوده نیا" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ؛ ماموران پلیس استان یزد از خبری پیرامون تردد قاچاقچیان با یک محموله موادمخدر مطلع شده و به همین منظور بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
سرهنگ ستوده نیا افزود: ماموران با تلاش شبانه روزی و کار اطلاعاتی یک دستگاه خودروی سواری مربوط به قاچاقچیان را در محورهای فرعی استان یزد شناسایی و در یک عملیات ضربتی، خودرو را متوقف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد ضمن اشاره به دستگیری 3 نفر از سوداگران مرگ گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 16 روز و 14 ساعت پیش
اعتراف سارق به 21 فقره سرقت درگنبد کاووس

اعتراف سارق به 21 فقره سرقت درگنبد کاووس سرهنگ "مسعود فروزان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در گنبد کاووس، بررسی موضوع سرقت ها در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی این شهرستان پس از انجام کارهای تحقیقاتی و هدفمند سازی گشت های خود، موفق شدند سارق حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و وی را طی یک عملیات پلیسی دستگیرکنند.
جانشین فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: متهم پس از دستگیری به 21 فقره سرقت دوچرخه اعتراف کرد.
سرهنگ فروزان گفت: متهم پس از بازسازی صحنه تمامی سرقت ها با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 16 روز و 14 ساعت پیش
غرق شدگی 2 نوجوان در برزک

غرق شدگی 2 نوجوان در برزک سرهنگ "علی پورکاوه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش "برزک" شهرستان کاشان از غرق شدگی دو نوجوان در استخر آبی مطلع و جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: متاسفانه در این حادثه یک دختر 12 ساله به داخل استخر سقوط می کند که پسر عموی 13 ساله اش برای نجات او وارد استخر می شود که متاسفانه هر 2 نوجوان جان خود را از دست می دهند.
این مقام انتظامی بیان داشت : علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان امدادی بی احتیاطی اعلام شده است.
سرهنگ علی پورکاوه در پایان به والدین توصیه کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 16 روز و 14 ساعت پیش
کشف بیش از 157 کیلو مواد مخدر با دستگیری 5 متهم

کشف بیش از 157 کیلو مواد مخدر با دستگیری 5 متهم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "عباسعلی محمدیان" در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال مقادیری مواد مخدر از جنوب کشور به استان رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با بررسی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد 5 نفر از قاچاقچیان با هویت معلوم قصد دارند مقادیری مواد مخدر را با دو دستگاه خودروی سواری از هرمزگان به استان البرز منتقل و از حوزه استحفاظی استان قم عبور کنند.
فرمانده انتظامی استان افزود: طی هماهنگی با اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 9 ساعت پیش
خانواده معظم شهدا پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه هستند

خانواده معظم شهدا پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه هستند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ابوالفضل فقیهی" در دیدار با خانواده شهید "عبدالله پورفولادی" در شهرستان رودان اظهارداشت: شهادت در راه خداوند چیزی نیست که بتوان آن را با سنجش های بشری و انگیزه های مادی ارزیابی کرد.
وی از خانواده معظم شهدا به عنوان پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه نام برد و تصریح کرد: شهدا و خانواده آنها از ارزش های معنوی و انقلابی بالایی برخوردار هستند.
این مقام انتظامی افزود: شهدا بزرگترین و مقدس ترین سرمایه معنوی و ارزشی انقلاب اسلامی بوده و ما امروز به صیانت از اندیشه و تفکر دلیر مردان عرصه شهادت نیاز داریم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 17 روز و 11 ساعت پیش
ناکامی قاچاقچیان در انتقال 240 کیلوگرم هروئین

ناکامی قاچاقچیان در انتقال 240 کیلوگرم هروئین سرهنگ "جهانگیر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه اعضای یک باند حرفه ای از قاچاقچیان مواد افیونی قصد انتقال یک محموله مواد مخدر از شرق کشور به یکی از استان های مرکزی را دارند ، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان قرار گرفت .
وی افزود: ماموران، سواری هیوندای متعلق به قاچاقچیان را در یکی از محورهای فرعی استان اصفهان شناسایی و متوقف کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از این خودرو مقدار 240 کیلو و 470 گرم هروئین کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
کشف میلیاردی گوشت منجمد قاچاق در یزد

کشف میلیاردی گوشت منجمد قاچاق در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سیدرضامکی" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ ماموران پلیس آگاهی استان یزد هنگام انجام وظایف ذاتی یک دستگاه "کامیون" یخچالدار را در محورهای مواصلاتی یزد متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد افزود: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از این کامیون، 25 تن گوشت منجمد فاقد مجوز گمرکی و قاچاق را کشف و در این راستا یک متهم را نیز دستگیر کردند.
سرهنگ مکی با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله 4 میلیارد ریال برآورد شده است خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
کشف 255 کیلو مواد افیونی با دستگیری 3 قاچاقچی در هرمزگان

کشف 255 کیلو مواد افیونی با دستگیری 3 قاچاقچی در هرمزگان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تسلیت وفات حضرت زینب کبری (س) در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و قاچاقچیان و سوداگران مرگ روز گذشته طی دو عملیات جداگانه در شمال استان 3 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر را که قصد انتقال محموله مواد به استان های مرکزی کشور را داشتند شناسایی کردند.
وی افزود: مأموران با انجام کاراطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی در این زمینه ضمن شناسایی و توقیف 2 دستگاه خودرو حامل مواد مخدر 3 نفر از قاچاقچیان را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
زلزله ای با قدرت 4.1 ریشتر سرپل ذهاب را لرزاند

زلزله ای با قدرت 4.1 ریشتر سرپل ذهاب را لرزاند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، این زمین لرزه ساعت 7:33 دقیقه صبح و در عمق 8 کیلومتری به وقوع پیوست.
این زمین لرزه در طول جغرافیایی 45.83 و عرض جغرافیایی 34.41 رخ داد.
زمین لرزه 4.1 ریشتری صبح امروز در 5 کیلومتری سرپل ذهاب، 25 کیلومتری قصرشیرین و 31 کیلومتری گیلانغرب به وقوع پیوست.
نزدیک ترین مراکز استانی به محل زلزله نیز ایلام با 101 کیلومتر و کرمانشاه با 115 کیلومتر فاصله بودند.
از ساعت 10 صبح دیروز تا 10 صبح امروز، 10 زمین لرزه در شهرستان سرپل ذهاب به وقوع پیوست.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
قاچاقچیان در انتقال 383 کیلوگرم مواد مخدر به مرکز کشور ناکام ماندند

قاچاقچیان در انتقال 383 کیلوگرم مواد مخدر به مرکز کشور ناکام ماندند سردار "رضا بنی اسدی فر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر "شهرستان رابر" هنگام کنترل خودروهای عبوری درمحور مواصلاتی" جیرفت - رابر" به یک دستگاه خودرو سواری زانتیا مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی استان بیان داشت: راننده خودرو با بی توجهی به ایست پلیس اقدام به فرار کرد که بلافاصله با هوشیاری وسرعت عمل مأموران، خودرو متوقف شد.
بنی اسدی فر تصریح کرد: مأموران موفق شدند دراین عملیات 383 کیلوگرم تریاک را کشف کنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
واژگونی مرگبار 405 با 2 کشته و 4 مجروح

واژگونی مرگبار 405 با 2 کشته و 4 مجروح رئیس پلیس راه استان سمنان در گفت وگو یا خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در این سانحه که ساعت 22:25 دوازدهم فروردین در کیلومتر 4 جاده میامی شاهرود رخ داد یک دستگاه خودروی پژو 405 که 7 سرنشین داشت واژگون شد.
سرهنگ "حسن خسروجردی" ادامه داد: متاسفانه شدت حادثه به حدی بود که دو نفر از سرنشینان خودرو در دم جان باختند و 4 نفر نیز مجروح شدند.
خسروجردی، بی توجهی به جلو از سوی راننده که پیرمردی 81 ساله است را علت بروز این سانحه مرگبار اعلام و خاطرنشان کرد: در این خودرو علاوه بر راننده، 6 سرنشین نیز حضورداشتند که تعداد غیرمجاز سرنشینان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
تصادف تریلر با 2 دستگاه خودرو یک کشته و 6 مجروح برجای گذاشت

تصادف تریلر با 2 دستگاه خودرو یک کشته و 6 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "علی پورکاوه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کاشان از تصادف 3 خودرو قبل از عوارضی "باغ فین" مطلع و جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه رانندگی یک دستگاه تریلر با یک سواری پراید و یک پژو 405 برخورد کرد که متاسفانه یکی از سرنشینان پراید جان خود را از دست داد.
این مقام انتظامی بیان داشت : همچنین در اثر این حادثه 2 سرنشین سواری پژو 405 و راننده و 3 سرنشین پراید نیز به شدت مجروح شدند.
سرهنگ پورکاوه در پایان با اشاره به اینکه علت وقوع این حادثه رانندگی در دست بررسی است از رانندگان خواست با سرعت مجاز ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
خودروهایی که دو تخلف حادثه ساز مرتکب شوند به پارکینگ منتقل می شوند

خودروهایی که دو تخلف حادثه ساز مرتکب شوند به پارکینگ منتقل می شوند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس "سردار مهماندار" در توضیح این خبر گفت: در روز جاری ما با حجم بالای سفرهای درون شهری، مواجه خواهیم بود و از شهروندان می خواهیم با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در کاهش بار ترافیکی مشارکت کنند و در کنار خانواده خود، روز خوشی را سپری کنند.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه خودروهایی که دو تخلف حادثه ساز مرتکب شوند به پارکینگ منتقل خواهند شد؛ افزود: به تمام رانندگان عزیز توصیه می کنیم از نشاندن کودکان بر روی صندلی جلوی خودرو جدا خودداری کنند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری 47 قاچاقچی انسان/ طرد بیش از 30 هزار تبعه بیگانه غیر مجاز/ کشف بیش از 10 تن و 400 کیلوگرم انواع مواد مخدر

دستگیری 47 قاچاقچی انسان/ طرد بیش از 30 هزار تبعه بیگانه غیر مجاز/ کشف بیش از 10 تن و 400 کیلوگرم انواع مواد مخدر به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ابراهیم جنتی" در تشریح این مطلب بیان داشت: مأموران این فرماندهی مستقر در پاسگاه ها و گروهان های مرزی و همچنین یگان های تکاوری و رزمی در راستای پایش و حراست از مرزها موفق شدند در سال گذشته مقادیر قابل توجهی موادمخدر و سوخت قاچاق را کشف کنند.
فرمانده هنگ مرزی میرجاوه در این زمینه به کشفیات مواد مخدر اشاره کرد و افزود: مرزداران این فرماندهی در سال گذشته با به هلاکت رساندن 3 تن از اشرار و قاچاقچیان مسلح و دستگیری 13 نفر از آنها توانستند ضمن توقیف 12 دستگاه وسیله نقلیه، 10 تن و 402 کیلو گرم انواع مواد مخدر را نیز کشف کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 14 ساعت پیش
کشف محموله 12 میلیاردی کالای خانگی قاچاق توسط دریابانان ماهشهر/ 12 نفر دستگیر شدند

کشف محموله 12 میلیاردی کالای خانگی قاچاق توسط دریابانان ماهشهر/ 12 نفر دستگیر شدند به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالله نظرپور" صبح امروز در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: دریابانان پایگاه دریابانی ماهشهر، مستقر در پاسگاه شناوری "خورزهره" با تشدید اقدامات کنترلی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب های ساحلی استان، روز گذشته به 2 فروند شناور باری مظنون و جهت بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.
فرمانده مرزبانی استان خوزستان افزود: ماموران ما در بازرسی از این شناورها، 30 دستگاه یخچال، 165 دستگاه ماشین لباسشویی و 270 دستگاه کولر گازی کشف کردند که همگی قاچاق و بدون مجوز قانونی از کشورهای حوزه خلیج فارس تهیه و بارگیری شده بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 17 روز و 14 ساعت پیش
تقدیر از تلاش پلیس برای برقراری نظم و امنیت نوروزی در مشهد

تقدیر از تلاش پلیس برای برقراری نظم و امنیت نوروزی در مشهد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، صبح امروز سردار " قادر کریمی" به همراه جمعی از فرماندهان و کارکنان انتظامی استان خراسان رضوی با حضور در بارگاه منور حضرت ثامن الحجج (ع) با حجت الاسلام والمسلمین "سید ابراهیم رئیسی" تولیت آستان قدس رضوی دیدار کردند.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در دیدار صمیمانه با تبریک سال نو به تلاشگران و مجاهدان عرصه ایجاد نظم و امنیت اجتماعی گفت: به برکت این مکان و زمان مقدس در جوار امام رئوف(ع) از تلاش شما عزیزان در جهت حفظ و آرامش و امنیت و نظم و انضباط کمال امتنان را دارم و به عنوان یک شهروند و خادم آستان رضوی انشاء الله از آثار و برکات این تلاش در تمامی مراحل ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 18 روز و 10 ساعت پیش
تصادف خودرو پراید با پژو 3 کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت

تصادف خودرو پراید با پژو 3 کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ستار داداشی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در جاده "تبریز- هریس" حوالی سه راهی بیلوردی، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه خودرو پژو 405 با هم برخورد کرده اند.
سرهنگ داداشی تصریح کرد: متأسفانه در اثر این حادثه رانندگی، سرنشین خودرو پراید و 2 نفر ازسرنشینان خودرو پژو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت نموده و 4 نفر دیگر دچار مصدوم شدند که توسط عوامل ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 18 روز و 10 ساعت پیش
کشف بیش از 3 میلیارد و 115 میلیون ریال کالای قاچاق در گلستان

کشف بیش از 3 میلیارد و 115 میلیون ریال کالای قاچاق در گلستان سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق کالا و حمایت از تولید داخلی وکالای ایرانی، طرح مبارزه با قاچاق کالا طی دو روز گذشته توسط ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی در استان به اجرا گذاشته شد.
وی با اشاره به کشف 23 هزار و 800 نخ سیگار قاچاق، 3 هزار و 299 قلم لوازم آرایشی، بهداشتی وکشف بیش از 11هزار قلم انواع داروی تصریح کرد: با تلاش مأموران بیش از 200 رأس دام قاچاق کشف و 22 دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 18 روز و 10 ساعت پیش
برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت

برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " جعفر کردلو " با اعلام این خبر گفت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک حادثه رانندگی در کیلومتر 97 لاین شمالی اتوبان " زنجان - قزوین" بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.
" کردلو"خاطر نشان کرد: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با یک دستگاه کامیون بادسان برخورد کرده است.
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان اتوبوس که فردی 27 ساله بود فوت و 4 نفر دیگر مجروح شدند که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 18 روز و 14 ساعت پیش
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد: تمهیدات پلیس پایتخت ویژه روز طبیعت/ حضور پلیس در 1665 پارک و تفرجگاه پایتخت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:  تمهیدات پلیس پایتخت ویژه روز طبیعت/ حضور پلیس در 1665 پارک و تفرجگاه پایتخت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،"سردار حسین رحیمی" در تشریح اقدامات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص روز طبیعت و برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های "استقلال تهران" و "الریان قطر" در ورزشگاه آزادی و بازگشت شهروندان و مسافران به تهران گفت: پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ همان طور که تا کنون در طرح نوروزی پلیس تمهیدات و تسهیلاتی را برای شهروندان در نظر گرفته بودند، برای بازگشت مسافران نوروزی همچنین روز طبیعت برنامه ریزی های دقیقی انجام داده اند و با افزایش تعداد گشت های ویژه نسبت به پیشگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت منزل و خودرو اهتمام می ورزند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 14 ساعت پیش
پایان ساعت فعالیت شغلی صنوف تهران

پایان ساعت فعالیت شغلی صنوف تهران "سرهنگ مراد مرادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: پایان ساعت کاری واحدهای صنفی پایتخت در 6 ماهه اول سال 97 یکسان نبوده و تعدادی از آنها در ساعت 21:00 به پایان می رسد و در برخی از صنوف تا ساعت یک بامداد ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه واحد های صنفی طلافروشی زودتر از مابقی صنوف ساعت کاری آنان به پایان می رسد، توضیح داد: واحدهای صنفی طلافروشی در ساعت 21:00 ساعت کاری فعالیت شغلی شان به پایان می رسد و واحد های صنفی رستوران، اغذیه فروشی و چلوکبابی با بیشترین ساعت کاری تا ساعت یک بامداد می توانند فعالیت داشته باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 18 روز و 15 ساعت پیش
تخطی از سرعت مطمئنه، مرگ 2 موتورسوار را رقم زد

تخطی از سرعت مطمئنه، مرگ 2 موتورسوار را رقم زد سرهنگ "رضا رضایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در خروجی اتوبان "همت" شهر اصفهان، بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه، موتورسیکلت به شدت با جدول کنار خیابان برخورد کرد که متاسفانه راننده 21 ساله و سرنشین 18 ساله آن در دم فوت کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت : علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی، عدم توانایی راننده در کنترل وسلیه نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 18 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری سوداگران مرگ با 271 کیلوگرم حشیش

دستگیری سوداگران مرگ با 271 کیلوگرم حشیش سرهنگ "جهانگیر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران انتظامی شهرستان سمیرم و پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان حین اجرای ایست و بازرسی مقطعی و کنترل خودروهای عبوری در محور "آباده-سمیرم" به یک دستگاه سواری ال90 مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار 271 کیلوگرم حشیش که در صندوق عقب جاساز شد بود کشف شد.
این مقام انتظامی بیان داشت: در این رابطه 2 سوداگر مرگ دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
سرهنگ جهانگیر کریمی در پایان خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 18 روز و 15 ساعت پیش
برخورد پراید و پژو با 4 کشته و 7 مجروح در فارس

برخورد پراید و پژو با 4 کشته و 7 مجروح در فارس سرهنگ " احمد احمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در جاده راشک شهرستان سپیدان، بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: مأموران مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو پراید و پژو 405 به شدت با یکدیگر برخورد کرده اند که در نتیجه آن دو سرنشین از خودرو پراید و دو سرنشین از خودرو پژو 405 در دم کشته و 7 نفر از سرنشینان هر دو خودرو مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند.
رئیس پلیس راه شمالی فارس با بیان اینکه علت وقوع این حادثه انحراف به چپ از سوی راننده خودرو پژو 405 تشخیص داده شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 13 ساعت پیش
تجاوز به چپ موتور سیکلت 3 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت

تجاوز به چپ موتور سیکلت 3 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت سرهنگ "شهرام اسماعیلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف دودستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 2 محور نیمروز بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسی در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در این حادثه دو دستگاه موتورسیکلت به علت تجاوز به چپ از سوی یکی ازموتورسیکلت ها با هم برخورد کردند که بر اثر شدت ضربه وارده منجر به فوت دو راننده و یک سرنشین و مجروح شدن سه سرنشین دیگر شد.
رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان با اعلام دوطرفه بودن محورهای شمال ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 15 ساعت پیش
تقدیر نماینده ستاد کل نیروهای مسلح از تلاش دریابانان برای تامین امنیت مرزهای آبی استان بوشهر

تقدیر نماینده ستاد کل نیروهای مسلح از تلاش دریابانان برای تامین امنیت مرزهای آبی استان بوشهر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهری" نماینده ستاد کل نیروهای مسلح با سرهنگ "ولی الله رضایی نژاد" فرمانده دریابانی استان بوشهر دیدار کرد و ضمن تبریک سال نو به دریابانان و مرزداران این استان از تلاش شبانه روزی آنان برای تأمین امنیت مرزهای کشور تقدیر کرد.
سردار منوچهری با بیان اینکه استان بوشهر دارای بیشترین مرز دریایی در کشور است، اظهار داشت: استان بوشهر به همین لحاظ از موقعیت بسیار حساسی برخوردار است که خوشبختانه نیروی انتظامی و دریابانی از تمام ظرفیت های خود استفاده کردند و به نحو مطلوبی توانستند در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز مؤفق عمل کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 19 روز و 15 ساعت پیش
تخطی از سرعت مطمئنه 2کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت

تخطی از سرعت مطمئنه 2کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت سرهنگ "یداله ستوده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه پژو 405 با یک دستگاه وانت تویوتا درکیلومتر 30 محور" نیکشهر " فرعی چاهان ، بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسی در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود : در این حادثه یک دستگاه پژو 405 به علت تخطی از سرعت مطمئنه با یک دستگاه وانت تویوتا برخوردکرد ، که بر اثر شدت ضربه وارده راننده و سرنشین پژو 405 فوت و راننده و سرنشین وانت تویوتا مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 15 ساعت پیش
نظارت ، کنترل و ارزیابی باید سرلوحه کار پلیس باشد

نظارت ، کنترل و ارزیابی باید سرلوحه کار پلیس باشد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید حسین جلالی " ضمن تشکر از تلاش ها و فعالیت های کارکنان در تامین نظم و امنیت ایام نوروز و خدمت رسانی به شهروندان ، نظارت ، کنترل و ارزیابی را سرلوحه و اساس کار پلیس عنوان کرد .
سردار جلالی گفت : اهمیت تعالی رفتار کارکنان به قدری مهم است که باید تلاش شود تا با گسترش این امر رفتار پلیس با شهروندان به نحو مطلوبی بوده و رضایت مندی آنها را در پی داشته باشد .
این مقام انتظامی با اشاره به حساسیت و اهمیت خدمت در کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی گفت: اهمیت نقش کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی در راستای اجرای مأموریت های حساس و متنوع نیروی انتظامی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 19 روز و 16 ساعت پیش
کشف محموله 5 میلیارد ریالی انواع کالای قاچاق در شهرستان زرندیه

کشف محموله 5 میلیارد ریالی انواع کالای قاچاق در شهرستان زرندیه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " کیومرث عزیزی" در تشریح این خبر گفت: در تداوم طرح های مبارزه با قاچاق کالا از سوی پلیس استان، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی شهرستان زرندیه در انجام تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند و بلافاصله برنامه ریزی لازم را برای شناسایی و توقیف آن آغاز کردند.
وی با اشاره به شناسایی کامیون مذکور در مراحل اقدام عملیاتی پلیس، خاطر نشان کرد: سرانجام روز گذشته کامیون مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی استان شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن انواع کالای قاچاق از قبیل ریل کابینت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 16 ساعت پیش
مهار آتش سوزی جنگل های حاشیه رودخانه مرزی ارس با تلاش مرزبانان پارس آباد

مهار آتش سوزی جنگل های حاشیه رودخانه مرزی ارس با تلاش مرزبانان پارس آباد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "غفار پور" فرمانده هنگ مرزی پارس آباد در مصاحبه ای از مهار آتش سوزی جنگل حاشیه رودخانه مرزی ارس با تلاش و همت ماموران گروهان مرزی اصلاندوز و پارس آباد خبر داد.
غفار پور در تشریح بیشتر این خبر افزود: ماموران پاسگاه مرزی قره قباق در حین گشت زنی متوجه شعله های آتش سوزی در جنگل حاشیه رودخانه مرزی ارس می شوند که بلافاصله جهت مهار آتش سوزی و پیشگیری از گسترش شعاع آتش در جنگل توانستند در کمترین زمان ممکن شعله های آتش را در نوار مرزی مهار کنند.
وی تصریح کرد: در این آتش سوزی حدودا نیم هکتار از درختان جنگل حاشیه رودخانه مرزی ارس دچار طعمه حریق شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 16 ساعت پیش
محموله 11 میلیاردی کالای خانگی قاچاق در ماهشهر متوقف شد

محموله 11 میلیاردی کالای خانگی قاچاق در ماهشهر متوقف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبداله نظرپور" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آبهای ساحلی، دریابانان پایگاه دریابانی ماهشهر، مسقر در پاسگاه شناوری "خورزهره" با تشدید اقدامات کنترلی به 2 فروند شناور باری مظنون که برای بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.
فرمانده مرزبانی استان خوزستان افزود: ماموران در بازرسی از این شناورها، 150 دستگاه یخچال و 70 دستگاه ماشین لباسشویی و 150 دستگاه کولر گازی که همگی قاچاق و بدون مجوز قانونی از کشورهای حوزه خلیج فارس تهیه و بارگیری شده بود، کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 16 ساعت پیش
2 کشته در اثر بی احتیاطی راننده سمند در خراسان شمالی

2 کشته در اثر بی احتیاطی راننده سمند در خراسان شمالی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرگرد "مهدی کیوان نژاد" با اعلام جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک فقره تصادف در محور فرعی "گلیانِ شیروان به اسفراین" بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: برابر اعلام کارشناسان حاضر در محل وقوع حادثه این تصادف که بین یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه موتورسیکلت به وقوع پیوسته به دلیل انحراف به چپ خودروی سمند و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: متاسفانه در این حادثه 2 راکب موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده ناشی از عدم استفاده از کلاه ایمنی جان خود را از ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 19 روز و 16 ساعت پیش
ترافیک پر حجم در 6 محور مواصلاتی کشور/ مه گرفتگی در محور فیروزکوه

ترافیک پر حجم در 6 محور مواصلاتی کشور/ مه گرفتگی در محور فیروزکوه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پلیس راه راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: در اکثر محورهای استان مازندران و محور "علی آباد – آزادشهر" در گلستان شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود. همچنین در محور فیروزکوه در محدوده "گدوک" مه گرفتکی و کاهش دید گزارش شده است.
بنا به اعلام این پلیس، وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی سایر نقاط کشور به شرح ذیل است:
1-مسیر شمال به جنوب محور هراز(از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان) ترافیکی سنگین و محدوده های تونل تکاور، لاسم و منظریه، هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم گزارش شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 19 روز و 16 ساعت پیش
انحراف به چپ راننده، جان 3 نفر را گرفت

انحراف به چپ راننده، جان 3 نفر را گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا محمدرضایی" در تشریح این خبر اظهارداشت: در پی دریافت خبری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور ساردوئیه حوالی دهستان دلفارد، بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
وی گفت: مأموران با حضور در محل دریافتند که یک دستگاه خودرو پژو 405 بنا به عللی با یک دستگاه خودرو پراید برخورد که بر اثر این تصادف متاسفانه راننده پراید و یک سرنشین پژو 405 که دختر بچه 3 ساله بوده در دم فوت کردند و یکی از سرنشینان پژو 405 نیز به علت شدت جراحات وارده توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 20 روز و 14 ساعت پیش
کشف ظروف سرامیکی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در قم

کشف ظروف سرامیکی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در قم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " احمد کرمی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل مقادیر قابل توجهی از کالای قاچاق توسط یک دستگاه کامیون و عبور از استان قم، بلافاصله موضوع در دستور کار مآموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران دو اکیپ به محورهای مواصلاتی استان اعزام و نسبت به کنترل خودروهای عبوری کردند.
سرهنگ کرمی ادامه داد: پس از کنترل نامحسوس، مأموران نهایتاً کامیون موصوف را در محور "اراک-قم" شناسایی و متوقف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 20 روز و 14 ساعت پیش
کشف 578 کیلو انواع موادمخدر در هرمزگان

کشف 578 کیلو انواع موادمخدر در هرمزگان سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مبارزه با مواد افیونی و برخورد با سوداگران مرگ، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در سطح استان به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: طی 48ساعت گذشته ،مأموران انتظامی استان با انجام 7 مرحله عملیات و تشدید کنترل محورهای مواصلاتی استان ضمن توقیف 11 دستگاه خودرو حامل موادمخدر، موفق شدند 578 کیلو گرم انواع موادمخدر، شامل 476 کیلو تریاک و 102کیلو حشیش را کشف کنند.
سرهنگ بهدانی فرد با اشاره به این که طی این 7 عملیات، 19 نفر از سوداگران مرگ دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 20 روز و 15 ساعت پیش
نجات جان بیش از 2هزار گردشگر با هوشیاری دریابانان مازندران

نجات جان بیش از 2هزار گردشگر با هوشیاری دریابانان مازندران سرهنگ "سید تقی حسینی" فرمانده دریابانی استان مازندران در گفت و گوی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با توجه به موقعیت ویژه استان مازندران بخصوص نوار ساحلی دریای خزر و سیل عظیم مسافرت توریست ها و گردشگران به استان مازندران، دریابانان با حضور مستمر در داخل دریا و نوار ساحلی به خدمت رسانی و ایجاد نظم و امنیت گردشگران می پردازند.
سرهنگ حسینی افزود: دریابانان این استان در کنار تامین امنیت توریست ها و گردشگران با گشت های هدفمند و حضور مستمر در نقاط خطر آفرین موفق شدند در طول سال گذشته جان 2 هزار و 121 تن از مسافران و گردشگران، که در حال غرق شدن در دریای خزر بودند را ، نجات دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 20 روز و 15 ساعت پیش
دیدار با خانواده های شهدا سبب تقویت روحیه رزمندگی و ایثار در بین کارکنان می شود

دیدار با خانواده های شهدا سبب تقویت روحیه رزمندگی و ایثار در بین کارکنان می شود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "حجت الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی" به همراه فرمانده انتظامی و دریابانی استان بوشهر و رؤسای عقیدتی سیاسی استان با خانواده شهید "حسین خیراندیش" از شهدای مرزبانی در استان بوشهر دیدار کرد و اظهار داشت: خانواده های شهدا سرمایه های معنوی نظام و نماد صبر و استقامت ایران اسلامی هستند.
وی افزود: شهیدان با غیرت خودشان نشان دادند که نسبت به کشورشان تعصب و غیرت انقلابی دارند انشاءالله ما نیز نباید از حرکت در راه پر افتخار شهدا غافل نشویم.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی تاکید کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 20 روز و 16 ساعت پیش
تصادف ال 90 با سمند در زنجان 2 کشته و 6 مجروح برجای گذاشت

تصادف ال 90 با سمند در زنجان 2 کشته و 6 مجروح برجای گذاشت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ " جعفر کردلو" با اعلام این خبر گفت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک حادثه رانندگی در کیلومتر 96 اتوبان" زنجان- قزوین" بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان زمان وقوع این حادثه را شب گذشته اعلام و خاطر نشان کرد: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه سواری ال 90 با سه سرنشین با یک دستگاه سواری سمند با پنج سر نشین برخورد کرده است.
سرهنگ کردلو افزود: متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان سواری ال 90 و یکی از سرنشینان سواری سمند فوت و 6 نفر دیگر از سرنشینان این دو خودرو مجروح که ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 20 روز و 17 ساعت پیش
تقدیر و تشکر امامان جمعه تشیع و تسنن تربت جام از فرمانده ناجا

تقدیر و تشکر امامان جمعه تشیع و تسنن تربت جام از فرمانده ناجا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "حجت الاسلام طاهری" امام جمعه اهل تشیع و "مولوی جامی الاحمدی" امام جمعه اهل تسنن شهرستان تربت جام با حضور در مراسم استقبال از سردار اشتری ضمن تأکید بر همبستگی و وحدت به فرمانده ناجا خیر مقدم گفتند.
حجت الاسلام طاهری در این مراسم اظهار داشت:حضور پر خیر و برکت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را در سال جدید در تربت جام به فال نیک می گیریم و از پلیس خدمتگزار برای برقراری نظم و امنیت شایسته در سراسر کشور تقدیر و تشکر می کنیم.
مولوی جامی الاحمدی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 20 روز و 17 ساعت پیش
نیروی انتظامی چشم بیدار کشور در برقراری امنیت است / ابلاغ سلام و خدا قوت سرلشگر باقری به کارکنان انتظامی استان قزوین

نیروی انتظامی چشم بیدار کشور در برقراری امنیت است / ابلاغ سلام و خدا قوت سرلشگر باقری به کارکنان انتظامی استان قزوین به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار "عبدالله عراقی" نماینده ویژه سرلشکر "باقری" رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با فرمانده انتظامی استان و روسای پلیس های تخصصی، ضمن تبریک سال جدید و ماه رجب، اظهار داشت: امنیت با تلاش و کوشش شما و همه نیروهای امنیتی، انتظامی و ارتش و همه کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند به دست می آید.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون امنیت قابل قبولی در کشور ایجاد شده و امسال نیز یکی از مسائلی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در فرمایشات نوروزی شان نسبت به آن اظهار رضایت نمودند مسئله امنیت بود افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 8 ساعت پیش
اقتدار در چارچوب قانون رمز موفقیت پلیس است

اقتدار در چارچوب قانون رمز موفقیت پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، جانشین رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح " دکتر فرامرز یوسفوند " در این دیدار از تلاش های شبانه روزی پرسنل به ویژه در ایام نوروز،در تحقق نظم و امنیت پایدار در شهرستان ، تشکر کرد و بیان داشت: تلاش و حضور پر رنگ و با نشاط نیروی انتظامی در سطح شهرستان قابل تقدیر بوده و این امر عامل ایجاد امنیت و آرامش در ایام تعطیلات بوده است.
وی تصریح کرد: امروز کارکنان نیروی انتظامی افتخار دارند که به عنوان سربازان امام زمان (عج) انجام وظیفه کنند و در یک سو برای دفاع از مظلومان و در سوی دیگر برای برخورد با مجرمان و هنجارشکنان اقتدارشان را به رخ جهانیان بکشانند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 21 روز و 13 ساعت پیش
کشف 165 کیلو حشیش در یزد

کشف 165 کیلو حشیش در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سیدرضامکی" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ؛ ماموران پلیس استان یزد هنگام انجام وظایف خود یک دستگاه تریلی را در محورهای مواصلاتی یزد متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد افزود: ماموران پلیس در بازرسی از این تریلی، 165 کیلو حشیش را کشف و در این زمینه سه متهم را نیز دستگیر کردند.
سرهنگ مکی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده قصد انتقال این محموله موادافیونی به استان "البرز" را داشتند که توسط ماموران پلیس این استان شناسایی و دستگیر شدند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری عاملان 22 فقره سرقت وسایل داخل خودرو در گلستان

دستگیری عاملان 22 فقره سرقت وسایل داخل خودرو در گلستان سرهنگ" مسعود فروزان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی افزایش سرقت وسایل داخل خودرو در شهر گرگان، موضوع رسیدگی به سرقت ها در دستورکار مأموران انتظامی این شهر قرار گرفت.
وی ادامه داد: تحقیقات مأموران با بررسی شیوه های سرقت وکنترل سارقان سابقه دار ادامه پیدا کرد تا اینکه روز گذشته ماموران موفق شدند حین گشت زنی سه سارق را در حال سرقت وسایل یک دستگاه خودرو سواری شناسایی و طی عملیات تعقیب و گریز دستگیر کنند.
سرهنگ فروزان ادامه داد: با دستگیری اعضای این باند و اظهارات ضد و نقیض و تناقض گویی متهمان و همچنین ارائه دلایل و مستندات جمع آوری شده از سرقت های صورت گرفته ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 13 ساعت پیش
کشف محموله یک میلیاردی پودر بدنسازی و انواع قرص های نیروزا قاچاق در بندرعباس

کشف محموله یک میلیاردی پودر بدنسازی و انواع قرص های نیروزا قاچاق در بندرعباس سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد"در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس حین کنترل خودرو های لاین خروجی شهرستان، به یک دستگاه کامیون حامل بار بادنجان مشکوک و خودرو را برای بازرسی به داخل یگان منتقل کردند.
وی تصریح کرد: در بازرسی دقیق از کامیون مشخص شد زیر بار خودرو، 146 عدد قوطی انواع پودر و 49 هزار و 860 عدد انواع قرص های غیرمجاز بدنسازی جاساز شده است.
این مقام انتظامی اذعان داشت: ارزش ریالی کالای کشف شده برابر نظر کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد و یک متهم نیزدر این زمینه دستگیر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 13 ساعت پیش
تداوم انقلاب اسلامی به برکت حضور خانواده های شهداست

تداوم انقلاب اسلامی به برکت حضور خانواده های شهداست به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی پورنخعی" در دیدار با خانواده شهید "رحیم عرب پور" اظهار داشت: شهادت از برترین واژه های فرهنگ و مقدس ترین مفاهیم الهی به شمار می رود و نشاندهنده اوج کمال انسان است.
وی با بیان اینکه عزت، شرف و اقتدار جمهوری اسلامی به برکت خون شهداست، گفت: دستاوردهای نظام در داخل و خارج کشور و امنیتی که امروز ما در کشور شاهد آن هستیم در سایه ایثارگری های شهدا محقق شده است.
پورنخعی، امنیت و آرامش حاکم در جامعه را مرهون خون پاک شهدا دانست و گفت: نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند که امنیت و آرامش کنونی به برکت خون پاک شهدای این نیروی مجاهد و خستگی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 21 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری سارق محتویات خودرو با 40 فقره سرقت در شهریار

دستگیری سارق محتویات خودرو با 40 فقره سرقت در شهریار سرهنگ "تراب نوراللهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به سارق سابقه داری مشکوک و پس از تحقیقات گسترده و هماهنگی با مقام قضائی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد قابل توجهی لوازم داخل خودرو کشف و ضبط شد.
سرهنگ نوراللهی با تاکید بر اینکه متهم در بازجویی های تخصصی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 14 ساعت پیش
رانندگان با احتیاط و توجه بیشتر به قوانین رانندگی کنند

رانندگان با احتیاط و توجه بیشتر به قوانین رانندگی کنند به گزارش خبر نگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن مؤمنی" در بازدید از جاده های استان گلستان با اشاره به حجم بالای مسافرت های نوروزی گفت: ترافیک پرحجم اما روان در محورهای مواصلاتی در جریان است.
وی با اشاره به آماده باش تمام نیروهای پلیس راهور تا پایان تعطیلات نوروزی افزود: توصیه ما به رانندگان این است که با احتیاط و توجه بیشتر به قوانین رانندگی کنند.
سردار مؤمنی با بیان اینکه پلیس برخورد جدی و قانونی با رانندگان متخلف را به صورت مستمر در دستور کار خود دارد، ادامه داد: علیرغم این برخوردها ، فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، آگاه سازی و اقدامات اجتماعی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 21 روز و 14 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق 22 میلیارد ریالی در غرب استان تهران

کشف کالای قاچاق 22 میلیارد ریالی در غرب استان تهران سرهنگ "تراب نوراللهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا مأموران یگان امداد حین گشت زنی در عوارضی "تهران – ساوه " به یک دستگاه خودرو تریلی مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه خودرو توقیفی حامل یک کانتینر 40 فوت ماشین آلات خدماتی قاچاق بود، افزود: با توجه به نداشتن هیچ گونه مدارک گمرکی در این خصوص، متهم بلافاصله دستگیر و برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی منتقل شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان 22 میلیارد ریال برآورد شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 14 ساعت پیش
واژگونی سواری سمند یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

واژگونی سواری سمند یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت سرهنگ " شهرام اسماعیلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری سمند در محور" زاهدان-نصرت آباد " بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در این حادثه، یک دستگاه سواری سمند به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جاده خارج و واژگون شد، که بر اثر شدت ضربه وارده یکی از سرنشینان در محل حادثه جان خود را از دست داد و 3سرنشین دیگر خودرو نیز مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند.
رئیس پلیس راه شمال با اعلام دوطرفه بودن محورهای مواصلاتی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 14 ساعت پیش
کشف 500 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان

کشف 500 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان سرهنگ"علی اصغر خرم روی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: مرزبانان شهرستان بندر لنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت های ویژه و با تلاش های شبانه روزی، باندی که به صورت کلان اقدام به قاچاق سوخت می کردند را شناسایی کردند.
وی ادامه داد: مرزبانان در یک عملیات غافلگیرانه، یک فروند شناور یدک کش را در نزدیکی های جزیره ابوموسی متوقف و در بازرسی از آن 500 هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال کشف و در این رابطه 4 نفر را دستگیر کردند.
فرمانده دریابانی هرمزگان با اشاره به خسارات جبران ناپذیر قاچاق بر پیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 10 ساعت پیش
هلاکت سوداگر مرگ و کشف بیش از 190 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای زاهدان

هلاکت سوداگر مرگ و کشف بیش از 190 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای زاهدان سرهنگ "جواد رفیعی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزداران با اشرافیت اطلاعاتی از انتقال مقادیری موادمخدر به داخل کشور مطلع و با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.
وی افزود: مرزبانان با مشاهده قاچاقچیان که قصد داشتند موادمخدر را از نقاط صعب العبور وارد کشور کنند، وارد عمل شدند؛ سوداگران مرگ که توان رویارویی با مرزداران را نداشتند محموله های خود را رها کرده و به آن سوی مرز گریختند.
فرمانده هنگ مرزی زاهدان خاطرنشان کرد: مرزداران با توجه به تاریکی شب، با رعایت اصول امنیتی و در نظر گرفتن تمهیدات لازم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 10 ساعت پیش
خستگی و خواب آلودگی در اردکان حادثه آفرید

خستگی و خواب آلودگی در اردکان حادثه آفرید سرهنگ "حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس راه "اصفهان-نائین" از طریق اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 از واژگونی یک دستگاه سواری 405 مطلع و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه رانندگی یک سواری 405 در محور "اردکان" واژگون شده بود که متاسفانه کودک 3 ساله ای جان خود را از دست داد و 3 سرنشین دیگر آن نیز مجروح شدند .
سرهنگ پورقیصری بیان داشت : کارشناسان تصادفات جاده ای علت وقوع این حادثه رانندگی را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کرده اند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 16 ساعت پیش
کشف 4 میلیارد و 500 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در زرندیه

کشف 4 میلیارد و 500 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در زرندیه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار"کیومرث عزیزی" گفت: در تداوم طرح های مبارزه با قاچاق کالا از سوی پلیس استان، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی شهرستان زرندیه در تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند و بلافاصله برنامه ریزی لازم را برای شناسایی و توقیف آن آغاز کردند.
وی با اشاره به شناسایی کامیون مذکور در اقدامات عملیاتی پلیس، خاطر نشان کرد: سرانجام روز گذشته کامیون مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی استان شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن انواع کالای قاچاق از قبیل تلفن رومیزی، قیچی لولای استیل، ظروف سرامیکی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 16 ساعت پیش
محور کندوان از ساعت 15 به سمت چالوس یکطرفه می شود

محور کندوان از ساعت 15 به سمت چالوس یکطرفه می شود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جهانی" در تشریح این خبر، اظهارداشت: در راستای ایجاد تسهیلات برای مسافران، تردد در محور کرج - چالوس از مرزن آباد به سمت کرج از ساعت 12 ممنوع است.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در خاتمه گفت: با تخلیه بار ترافیکی، این محور از ساعت 15 از کرج به سمت چالوس یکطرفه خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 22 روز و 16 ساعت پیش
یک کشته و 2 مجروح حاصل سانحه رانندگی در آذربایجان غربی

یک کشته و 2 مجروح حاصل سانحه رانندگی در آذربایجان غربی سرهنگ "عباس فرمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برابر اعلام فوریت های پلیسی 110مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "سردشت- ربط"، بلافاصله ماموران پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، این تصادف بین دو دستگاه سواری پراید رخ داده است .
وی تصریح کرد: در این حادثه، راننده یکی از خودروها، به علت شدت جراحات وارده فوت و 2 نفر دیگر از سرنشینان هر دو خودرو مصدوم و به کمک ماموران امدادی به بیمارستان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 18 ساعت پیش
نجات کوهنورد 48 ساله در کوه های کرج

نجات کوهنورد 48 ساله در کوه های کرج به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" گفت: ماموران کلانتری 40 کلاک حین انجام ماموریت شبانه در حاشیه شهر کرج ، متوجه صدای "کمکم کنید" از طرف کوه های نزدیک شهر شدند که با توجه به کوهستانی بودن منبع صدا ، ماموران به صورت پیاده شروع به جست و جوی فرد امدادخواه کردند.
وی گفت: ماموران پس از نیم ساعت ، مرد میانسالی را در نزدیکی پرتگاهی مشاهده کرده که بلافاصله با کمک عوامل اورژانس این فرد را نجات دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت : این ورزشکار 48 ساله به علت صدمه از ناحیه پا قادر به حرکت نبوده و حدود 8 ساعت در آن محل گرفتار شده بود که پس از امدادرسانی و مداوا به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 18 ساعت پیش
کشف 15 میلیاردی محموله برنج قاچاق در نائین

کشف 15 میلیاردی محموله برنج قاچاق در نائین سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران پلیس آگاهی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید "شرافت" شهرستان نائین حین کنترل خودروهای عبوری به 10 دستگاه کامیون کشنده که همزمان وارد ایستگاه شدند مشکوک شده و آنها را برای بررسی مدارک و محموله متوقف کردند.
وی افزود: در بررسی ها مشخص شد این خودروها حامل برنج خارجی هستند که از جنوب کشور به مقصد تهران بارگیری و مدارک ارائه شده توسط رانندگان با محموله ها مطابقت ندارند.
سردار معصوم بیگی بیان داشت : در مجموع 232 تن برنج خارجی قاچاق کشف و 10 راننده نیز دستگیر که برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 22 روز و 18 ساعت پیش
ترافیک سنگین، پرحجم و روان در محورهای منتهی به استان های شمالی و آزاد راه تهران - قم

ترافیک سنگین، پرحجم و روان در محورهای منتهی به استان های شمالی و آزاد راه تهران - قم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پلیس راه راهور نیروی انتظامی با اشاره به مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان های گلستان و گیلان، وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده های ابتدای محور تا کیلومتر 12 ، آدران، سدکرج، تونل شماره 5، نساء، پیچ سرهنگ، سیاه بیشه و پل زنگوله؛ سنگین، طول محور پرحجم و روان شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده های دزدبن، هزارچم، سیاه بیشه، پل زنگوله و دهانه شمالی تونل کندوان ؛ سنگین طول محور پر حجم و روان شمال به جنوب محور هراز محدوده های تونل شماره یک، لاریجان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 22 روز و 19 ساعت پیش
پلیس مظهر اقتدار و ضامن برقراری نظم و امنیت در جامعه

پلیس مظهر اقتدار و ضامن برقراری نظم و امنیت در جامعه "داود محمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، ضمن تبریک سال جدید و ماه رجب، به اهمیت امنیت در حوزه های مختلف کشور اشاره کرد و اظهارداشت: در سایه امنیت، امکان رشد، تولید، توسعه و ترویج فرهنگ میسر خواهد شد بنابراین نیاز به امنیت یک نیاز ضروری، مستمر، دائم و پیوسته است.
وی ادامه داد: اساس همه فعالیت پلیس در جامعه باید بر مبنای احساس آرامش و امنیت در جامعه باشد، آحاد جامعه باید بدانند که چشمان بیدار و دستان توانمندی در جامعه است که شبانه روز برای امنیت و آرامش آنان تلاش می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 23 روز و 12 ساعت پیش
نقش اساسی مردم در تولید امنیت

نقش اساسی مردم در تولید امنیت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محمد بابایی" در نهمین جلسه قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: معیار کارآمدی پلیس رضایت مندی مردم بوده و جلب اعتماد عمومی و پاسخ به نیازهای انتظامی از پایه های اساسی و اصلی جامعه محوری پلیس است.
وی بر ضرورت جلب سرمایه های اجتماعی در فرایند انجام مطلوب اقدامات تاکید و تصریح کرد: رکن اساسی هر جامعه مردم اند و نقش اساسی را همواره در عرصه های گوناگون اجتماعی، ایفا می کنند؛ بدیهی است که مهرورزی و پشتیبانی مردم از یک سازمان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 23 روز و 13 ساعت پیش
کودک گمشده به آغوش خانواده بازگشت

کودک گمشده به آغوش خانواده بازگشت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا اسماعیلی" فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: عصر روز گذشته کودکی که خانواده خود را گم کرده بود، بعد از ساعت ها سردرگمی و نگرانی، پس از حضور در ایستگاه نوروزی پلیس مستقر در ساحل، با آرامش در کنار ماموران انتظامی منتظر مراجعه پدر و مادر خود ماند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی با جستجو موفق شدند خانواده این کودک را پیدا کنند.
گفتنی است، پدر این کودک در گفت وگو با ماموران پلیس گفت: من به فرزند خود یاد داده ام که امن ترین مکان و مطمئن ترین دستان برای اعتماد در هر جا و هر زمان مامور پلیس است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 23 روز و 16 ساعت پیش
واژگونی لندکروز 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت

واژگونی لندکروز 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت سرهنگ "حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت : ماموران پلیس راه "اصفهان-نجف آباد" از واژگون شدن یک دستگاه سواری لندکروز در محور "علویجه" مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه 2 سرنشین آن در دم فوت و یک سرنشین دیگر نیز به شدت مجروح شد.
این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده ای عدم توجه به جلو اعلام شده است .
سرهنگ پورقیصری در پایان به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنید و از پرداختن به کارهایی که موجبات حواس پرتی را فراهم می کند بپرهیزید تا شاهد وقوع حوادث جبران ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 23 روز و 17 ساعت پیش
کشف 109 کیلو تریاک در یزد

کشف 109 کیلو تریاک در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدحسین ستوده نیا" گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای واردکننده موادافیونی، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر از خبری پیرامون بارگیری و حرکت قاچاقچیان با یک محموله موادمخدر به سمت پایتخت مطلع شدند.
سرهنگ ستوده نیا ضمن اشاره به ردیابی مسیر قاچاقچیان گفت: با کارهای اطلاعاتی مأموران، یک دستگاه خودرو سواری حامل موادمخدر در مسیرهای مورد نظر مشاهده و با انجام یک عملیات ضربتی خودرو مذکور متوقف شد.
ستوده نیا افزود: در این عملیات 109 کیلو تریاک کشف و 3 نفر نیز دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 23 روز و 17 ساعت پیش
انسداد 3 محورمواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی

انسداد 3 محورمواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " نادر رحمانی" در تشریح این خبر، اظهارداشت: محور های "اولنگ – شاهرود" در استان های گلستان و سمنان، "دیزین- شمشک" در استان های تهران والبرز و نیز محور فرعی "گنجنامه-تویسرکان" در استان همدان تا اطلاع ثانوی مسدود است. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 23 روز و 18 ساعت پیش
شناسایی دپو80 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنگل های دریایی حرا جزیره قشم

شناسایی دپو80 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنگل های دریایی حرا جزیره قشم سرهنگ "علی اصغر خرم روی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، اظهارداشت: دریابانان قشم با اطلاع از جاسازی و دپو مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق در لابه لای جنگل های دریایی حرا در جزیره قشم، تحقیقات خود را برای شناسایی محل دپو سوخت آغاز کردند.
وی ادامه داد: ماموران دریابانی با همکاری مرزنشینان منطقه و نیز با گشت زنی درمیان جنگل های دریایی حرا موفق شدند دو شناور که در لابه لای برگ های درختان پنهان شده بود را شناسایی و در بازرسی از آن، 80 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.
فرمانده دریابانی هرمزگان، ضمن قدردانی از همکاری خوب مرزنشینان منطقه با مرزبانان استان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 24 روز و 10 ساعت پیش
سارق محتویات خودرو در شهریار دستگیر شد

سارق محتویات خودرو در شهریار دستگیر شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "فردین جوزانی" گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان شهریار ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و بررسی افراد سابقه دار ، سارق را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار تصریح کرد: متهم در بازجویی های فنی پلیس به 21 فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار اعتراف کرد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 24 روز و 11 ساعت پیش
کشف محموله 21 میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق در مرز بانه

کشف محموله 21 میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق در مرز بانه سردار"کیومرث شیخی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: در راستای حراست و کنترل مرزهای استان، مرزبانان هنگ بانه در پاسگاه مرزی "دونیس" حین پایش و رصد نوار مرزی با تعدادی متجاوز حامل بار قاچاق مواجه شدند.
وی افزود: متجاوزان به محض مشاهده مرزبانان، محموله خود را رها کرده و با توجه به نزدیکی نوار مرز و تاریکی شب، به عمق خاک کشور مقابل متواری شدند.
فرمانده مرزبانی کردستان تصریح کرد:مرزبانان در پاک سازی و بررسی محل، یک هزار و 903 دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند در مدل های مختلف کشف کردند که ارزش کالای مکشوفه از سوی کارشناسان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 24 روز و 11 ساعت پیش
انتصاب کودک 9 ساله خراسانی به عنوان مرزیار افتخاری

انتصاب کودک 9 ساله خراسانی به عنوان مرزیار افتخاری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی" فرمانده مرزبانی کشور هنگام بازدید از یادمان عملیات "والفجر" در کانال کمیل و حنظله در استان خوزستان شاهد حماسه سرایی کودک 9 ساله خراسانی به نام "مصطفی حسینی" بود که پس از سرودن شعرهای حماسی در خصوص شهادت و رشادت های دلیرمردان ایرانی در طول 8 سال دفاع مقدس و قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صدای زیبا و دل انگیز به مداحی پرداخت.
مصطفی حسینی این کودک 9 ساله خوش ذوق که از دیار طوس به زیارت کربلای ایران آمده بود از سوی سردار " رضایی" فرمانده مرزبانی کشور به عنوان مرزیار افتخاری منصوب شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 24 روز و 11 ساعت پیش
دستگیری عاملان 15 فقره سرقت خودرو در گلستان

دستگیری عاملان 15 فقره سرقت خودرو در گلستان سرهنگ" مسعود فروزان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی افزایش سرقت خودرو در شهر گرگان، موضوع رسیدگی به سرقت ها در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با بررسی های انجام شده و سرنخ های بدست آمده از سارقان سابقه دار و با هدایت های عملیاتی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی، ماموران موفق شدند یکی از متهمان را که قصد فروش قطعات ولوازم خودرو را در یک ضایعات فروشی داشت، شناسایی و دستگیر کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: با دستگیری متهم وتحقیقات صورت گرفته ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 24 روز و 11 ساعت پیش
مکاتبه پلیس امنیت ناجا با اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مکاتبه پلیس امنیت ناجا با اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به استحضار هموطنان عزیز و غیور استان لرستان که در زمان انقلاب و زمان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و در کلیه مراحل چهل ساله عمر مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه حامی نظام بوده و با حضور در صحنه و تقدیم شهدای بسیاری تعهد خود را به نظام و انقلاب اسلامی انجام داده و مورد احترام مسئولان، نیروی انتظامی و این اتحادیه می باشند، می رساند: اطلاعیه پخش شده در فضای مجازی به هیچ عنوان نظر رسمی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (پلیس نظارت بر اماکن عمومی ) نبوده و این اقدام از سوی یکی از افراد غیر مسئول صادر شده است که مسئولان رده بالای نیروی انتظامی طی تماس با مسئول اتحادیه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 25 روز و 12 ساعت پیش
2 حادثه در خراسان جنوبی 10 نفر را روانه بیمارستان کرد

2 حادثه در خراسان جنوبی 10 نفر را روانه بیمارستان کرد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین نیکمرد" اظهار داشت: شب گذشته یک دستگاه سواری پراید که از مشهد عازم یزد بود در محور "طبس - یزد" به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده واژگون شد که در این حادثه 5 نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند .
وی افزود: ساعتی بعد از حادثه اول یک دستگاه سواری ال 90 نیز که از زاهدان عازم خواف بود، در محور "قاین - زیرکوه" به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده واژگون که در این حادثه نیز 5 نفر مصدوم شدند .
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 25 روز و 15 ساعت پیش
کشف بیش از 110 کیلوگرم موادمخدر در خراسان شمالی

کشف بیش از 110 کیلوگرم موادمخدر در خراسان شمالی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی اطلاعات و اخبار واصله در خصوص حمل مقدار قابل توجهی موادمخدر با یک دستگاه خودرو کامیونت از شهرهای جنوبی کشور مراتب در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی افزود: پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی با فرماندهی انتظامی استان قم, در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران اعزامی موفق به شناسایی و توقیف خودرو حامل موادمخدر شدند.
سرهنگ مظاهری اظهار داشت: در بازرسی از خودرو، 110 کیلوگرم تریاک که به طور ماهرانه جاساز شده بود، کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 25 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری سارق باطری های خودرو با 28 فقره سرقت

دستگیری سارق باطری های خودرو با 28 فقره سرقت سردار "قادر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی گزارش سرقت های سریالی باطری خودروهای کامیون در حاشیه شهر تربت حیدریه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی دقیق محل های سرقت و بازبینی دوربین های مدار بسته یک مغازه در محدوده سرقت ها، سارق را که فردی سابقه دار است، شناسایی و با یک سری تحقیقات میدانی او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی تصریح کرد: متهم در چندین مرحله بازجویی به 28 فقره سرقت باطری خودروهای سنگین (18 فقره سرقت در شهر تربت حیدریه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 25 روز و 15 ساعت پیش
سارق محتویات خودرو در اسلامشهر به دام افتاد

سارق محتویات خودرو در اسلامشهر به دام افتاد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" ابراهیم حسن آبادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر سرقت در یکی از شهرک های اسلامشهر،پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی موفق شدند یک سارق حرفه ای محتویات خودرو را شناسایی کنند.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از هماهنگی قضائی،مأموران به محل اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود : در بازرسی از مخفیگاه متهم تعدادی ابزار الات سرقت،یک قبضه چاقو ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 25 روز و 15 ساعت پیش
انهدام باند حرفه ای سرقت از منازل در خراسان رضوی

انهدام باند حرفه ای سرقت از منازل در خراسان رضوی سردار "قادر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی گزارش 3 فقره سرقت شبانه منزل در گناباد موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های میدانی کارآگاهان به سرنخ هایی از تردد یک دستگاه پژو 206 سفید رنگ در محدوده سرقت ها دست یافتند و با توجه به گزارش سرقت های مشابه در شهرستان بجستان طرح مهار با کمک دیگر واحدهای عملیاتی به اجرا درآمد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی تصریح کرد: تحقیقات برای شناسایی سارقان ادامه داشت تا اینکه یکی از تیم های پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در محور "بجستان - گناباد" یک دستگاه پژو 206 با 3 سرنشین را ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 9 ساعت پیش
خدمات کارکنان نیروی انتظامی در ایام نوروز تعامل خوبی را بین مردم و پلیس برقرار می کند

خدمات کارکنان نیروی انتظامی در ایام نوروز تعامل خوبی را بین مردم و پلیس برقرار می کند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "درویش امیری" در بازدید از ایستگاه های نوروزی پلیس با تقدیر از اقدامات شایسته نیروی انتظامی در ستاد خدمات سفر بیان داشت: فرماندهی انتظامی استان با راه اندازی 30 پایگاه، امنیت مطلوب را برای مردم و مسافران در شهر و جاده ها ایجاد کرده است.
وی، ارزش کار پلیس را در خدمتگزاری به مردم و جامعه دانست و بیان داشت: امنیت بدون همکاری و همیاری مردم با پلیس امکان پذیر نیست و نیروی انتظامی استان خدمات امنیتی، انتظامی و ترافیکی را همه ساله به خوبی ارائه می دهد.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه در ایام نوروز ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 10 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در اشتهارد

کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در اشتهارد سرهنگ "مصطفی جوکار" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر حمل سوخت قاچاق توسط یک دستگاه کامیون تانکردار پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .
وی افزود: ماموران با استقرار در مسیر های ورودی این شهرستان، یک دستگاه خودرو کامیون تانکردار را متوقف و در بازرسی از آن ،30 هزار لیتر نفت گاز قاچاق به ارزش 45 میلیارد ریال کشف کردند و یک نفر را نیز دستگیر شد .
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در پایان گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص مبارزه با کالای قاچاق و نامگذاری سال 97 به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری سارق و کشف 20 فقره سرقت سیم و کابل در قزوین

دستگیری سارق و کشف 20 فقره سرقت سیم و کابل در قزوین سرهنگ "آرش مرادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق و اماکن خصوصی، در بخش"الموت شرقی" ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی یک سارق را شناسایی و دستگیر کردند.
وی افزود: متهم که از سارقان سابقه دار بود، پس از انتقال به مقر پلیس آگاهی در بازجویی فنی، ماموران به 20 فقره سرقت سیم، کابل و انباری با یک دستگاه پیکان وانت اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: متهم پس از معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شد./ ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
وقوع 2 حادثه واژگونی با 4 کشته و یک زخمی در جاده های کرمان

وقوع 2 حادثه واژگونی با 4 کشته و یک زخمی در جاده های کرمان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "یوسف نجفی" در این خصوص گفت: عصر دیروز یک مورد سانحه رانندگی در محور "بم - کرمان" به پلیس راه گزارش شد که با حضور تیم گشت در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودرو پراید از مسیر خود منحرف و واژگون شده است.
وی افزود: در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو پراید در دم فوت کرد و راننده آن نیز به شدت مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد.
سرهنگ نجفی بیان داشت: شب گذشته، یک حادثه دیگر باز هم از نوع واژگونی در جاده "هفت باغ" کرمان رخ داد که طی آن یک دستگاه سواری پژو 405 به علت سرعت زیاد از مسیر منحرف و واژگون می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
کشف بیش از 108 کیلوگرم هروئین در نهبندان

کشف بیش از 108 کیلوگرم هروئین در نهبندان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" جانشین فرمانده انتظامی استان، گفت: مأموران انتظامی نهبندان، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلی تانکردار که از سیستان و بلوچستان عازم شهرهای مرکزی کشور بود، مشکوک شدند و آن را متوقف کردند .
وی افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی، 108 کیلو و 900 گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد که در این رابطه یک نفر دستگیر و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد./
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" جانشین فرمانده انتظامی استان، گفت: مأموران انتظامی نهبندان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
کشف 104 هزار یورو قاچاق در خوی

کشف 104 هزار یورو قاچاق در خوی سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری در محور "تهران - ماکو" به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند و آن را توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی از وسایل همراه یکی از مسافران اتوبوس، 104 هزار یورو غیر مجاز کشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش ارزهای مکشوفه، 5 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حمایت از کالای ایرانی بسیار کارگشا است، خاطرنشان کرد: در این راستا یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد./ ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
توقیف 47 رأس گوساله فاقد مجوز در کردکوی

توقیف 47 رأس گوساله فاقد مجوز در کردکوی به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی اکبر خرمی" با اعلام این خبر گفت: روز گذشته، ماموران انتظامی حین گشت زنی و کنترل محور های مواصلاتی 2 دستگاه کامیون حامل دام فاقد مجوز را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مراجع قضائی و در بازرسی از خودروها، 47 راس گوساله را که به صورت غیر قانونی و فاقد هرگونه مجوز بهداشتی حمل می شد توقیف و در این راستا 2 نفر را دستگیر کردند و به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی کردکوی ارزش دام های فاقد مجوز را بیش از یک میلیارد و200 میلیون ریال عنوان و خاطرنشان کرد: دام فاقد مجوز پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذیصلاح شد./ ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
واژگونی سواری ال 90، 5 مصدوم بر جای گذاشت

واژگونی سواری ال 90، 5 مصدوم بر جای گذاشت سرهنگ دوم "حسن کاملی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: صبح امروز، خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو، در محور "داورزن - سبزوار" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله عوامل گشت انتظامی به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک دستگاه ال 90 به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است که در این حادثه راننده و 4 سرنشین خودرو به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داورزن عنوان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 11 ساعت پیش
ترافیک در جاده "کرج - چالوس" سنگین است

ترافیک در جاده "کرج - چالوس" سنگین است سرهنگ "رضا گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: این بار ترافیکی در خط جنوبی جاده "کرج - چالوس" از میدان امیرکبیر تا تونل کندوان سنگین است .
وی افزود: در خط شمالی و جنوبی آزادراه "تهران - کرج - قزوین" وضعیت ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است .
رئیس پلیس راه استان البرز در پایان بیان داشت: ترافیک و حجم سفرهای نوروزی در جاده های استان البرز سنگین است که می طلبد رانندگان با صبر و حوصله رانندگی کنند./
سرهنگ "رضا گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: این بار ترافیکی در خط جنوبی جاده "کرج - چالوس" از میدان امیرکبیر تا تونل کندوان سنگین است . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 15 ساعت پیش
محموله میلیاردی پارچه های قاچاق به پایتخت نرسید

محموله میلیاردی پارچه های قاچاق به پایتخت نرسید سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در ایستگاه بازرسی شهید نوری شاهرود، ماموران انتظامی به یک دستگاه کامیونت مشکوک شدند.
وی افزود: پس از توقف خودرو و بررسی مدارک و اظهارات ضد و نقیض راننده، ظن ماموران بیشتر شد و در بازرسی از خودرو توقیفی، 69 طاقه پارچه قاچاق که از مشهد به مقصد تهران بارگیری شده بود کشف شد که کارشناسان ارزش کالای مکشوفه را یک میلیارد ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی استان سمنان بر مقابله مستمر با قاچاقچیان در سراسر استان تاکید و تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 15 ساعت پیش
ترافیک پرحجم و روان در محورهای هزار و کندوان

ترافیک پرحجم و روان در محورهای هزار و کندوان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: برابر اخبار و گزارشات واصله و دوربین های پایش تصویری محورها، در حال حاضر ترافیک در 2 محور "هراز و کندوان" از جنوب به شمال پرحجم و روان گزارش شده است .
وی همچنین از ترافیک عادی و روان در محور "سوادکوه" خبر داد و افزود: وضعیت جوی در کلیه محورها ابری و خشک است.
سرهنگ قدمی اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد خودرو تا ساعاتی دیگر، از هموطنان و مسافران نوروزی انتظار داریم با مدیریت سفر و توجه به هشدارها، پلیس را در برقراری نظم و انضباط ترافیکی یاری کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 29 روز و 15 ساعت پیش
برگزاری رزمایش نوروزی پلیس پایتخت با حضور فرمانده ناجا

برگزاری رزمایش نوروزی پلیس پایتخت با حضور فرمانده ناجا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، رزمایش نوروزی پلیس پایتخت صبح امروز و همزمان با آخرین روز اسفند ماه با حضور سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار "حسین رحیمی" فرمانده انتظامی تهران بزرگ و جمعی از مسئولان ارشد ناجا و مدیران شهری در میدان آزادی در حال برگزاری است.
اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 30 روز و 19 ساعت پیش
اعتراف سارق سابقه دار به 25 فقره سرقت در آزادشهر

اعتراف سارق سابقه دار به 25 فقره سرقت در آزادشهر سرهنگ "محمدرضا اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی چندین فقره سرقت باطری های خودرو در شهرستان آزادشهر، مأموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را در خصوص شناسایی و دستگیری عوامل سرقت آغاز کردند.
وی افزود: پس از یک هفته کار اطلاعاتی، سارق حرفه ای و سابقه دار باطری های خودرو شناسایی و دستگیر شد که در تحقیقات تخصصی به 25 فقره سرقت قطعات خودرو و احشام اعتراف کرد.
سرهنگ اصلانی تصریح کرد: با تلاش ماموران یک مالخر نیز دستگیر و متهمان به مراجع قضائی تحویل داده شدند./
سرهنگ "محمدرضا اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 31 روز و 9 ساعت پیش
توقیف محموله لوازم کامپیوتر قاچاق در غرب استان تهران

توقیف محموله لوازم کامپیوتر قاچاق در غرب استان تهران سردار "خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران یگان امداد حین گشت زنی در محور عوارضی "تهران - ساوه" به یک دستگاه خودرو "فتون" مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از قسمت بار خودرو، موفق به کشف 41 کارتن لوازم کامپیوتر قاچاق شده و پس از دستگیری متهم، وی را به پلیس آگاهی انتقال دادند.
این مقام انتظامی بیان کرد: کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 5 میلیارد ریال برآورد کردند و متهم تحویل مراجع قضائی شد./
سردار "خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 31 روز و 15 ساعت پیش
واژگونی وانت نیسان 2 کشته بر جای گذاشت

واژگونی وانت نیسان 2 کشته بر جای گذاشت سرهنگ "حسن خسروجردی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: روز گذشته وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور "تهران - گرمسار" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.
خسروجردی با بیان این که در این سانحه یک دستگاه وانت نیسان واژگون شد، ادامه داد: شدت سانحه به حدی بود که راننده و سرنشین خودرو در دم جان باختند و هویت آنان نیز همچنان نامعلوم است.
وی، علت واژگونی وانت نیسان را بی توجهی راننده به جلو اعلام و تاکیدکرد: در محورهای یک طرفه به خصوص جاده های کویری، لحظه ای غلفت و بی توجهی، حوادث تلخ و دردناکی را به دنبال دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 31 روز و 15 ساعت پیش
خواب آلودگی راننده، یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت

خواب آلودگی راننده، یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت سرهنگ "جهانگیر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: شب گذشته، ماموران پلیس راه در پی اطلاع از واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 405 با 5 سرنشین در محور "اردستان - نائین" به منظور بررسی حادثه در محل حاضر شدند.
وی بیان داشت: در این حادثه که براساس اعلام کارشناسان به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده رخ داد، یک نفر بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده و 3 سرنشین دیگر نیز به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ کریمی در پایان گفت: اکثر واژگونی ها در جاده های استان اصفهان، ناشی از سرعت غیر مجاز، خستگی و خواب آلودگی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 31 روز و 15 ساعت پیش
رویکرد هوشمندانه پلیس در اجرای ماموریت ها/ پلیس براساس مهارت های علمی و فنی عمل می کند/گام های اثرگذار یگان ویژه در استمرار امنیت اجتماعی

رویکرد هوشمندانه پلیس در اجرای ماموریت ها/ پلیس براساس مهارت های علمی و فنی عمل می کند/گام های اثرگذار یگان ویژه در استمرار امنیت اجتماعی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه استان گیلان، اظهار کرد: لباس سبز پلیس، مقدس است و همه باید قدر این لباس و خدمت به مردم را بدانیم چراکه خدمت به هموطنان توفیق است.
وی، نیروی انسانی توانمند، متعهد، کارآمد و دانش بنیان را محور توسعه و پیشرفت سازمانی دانست و افزود: توجه به امر آموزش از ارکان مهم برای تحقق اهداف و از اصول تقویت و توسعه سازمانی است و "تکرار و استمرار آموزش" در افزایش سطح آمادگی کارکنان نقش موثری دارد.
فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به ماموریت های اخیر پلیس و برخورد هوشمندانه نیروی انتظامی در کنترل نا آرامی ها ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 31 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری سارق محتویات خودرو با 20 فقره سرقت در شهریار

دستگیری سارق محتویات خودرو با 20 فقره سرقت در شهریار سرهنگ "فردین جوزانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات خودرو در شهریار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات تخصصی، یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند و به مقر انتظامی انتقال دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار تصریح کرد: سارق دستگیر شده در بازجوئی های فنی پلیس به 20 فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کرد.
سرهنگ جوزانی در خاتمه عامل اصلی اینگونه سرقت ها را غفلت رانندگان دانست و به شهروندان و رانندگان توصیه کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 31 روز و 16 ساعت پیش
مجرم اینترنتی در لرستان دستگیر شد/ کشف 4 تن انواع مواد مخدر

مجرم اینترنتی در لرستان دستگیر شد/ کشف 4 تن انواع مواد مخدر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد مهدیان نسب" در نشست با خبرنگاران با اشاره به اجرای 3 هزار و 833 طرح چهارگانه عملیاتی پلیس در لرستان گفت: در این راستا طی هزار و 671 مرحله نقاط آلوده در استان پاکسازی شد.
وی با اشاره به برقراری 458 هزار و 730 مورد تماس تلفنی با پلیس 110 لرستان طی امسال افزود: از این تعداد 63 درصد عملیاتی و 37 درصد نیز ارائه مشاوره و درخواست اطلاعات بوده است.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به وقوع 9 هزار و 481 فقره سرقت در استان طی امسال بیان داشت: از این تعداد سرقت ها 8 هزار و 305 فقره از سوی پلیس کشف که در مجموع 88 درصد سرقت ها کشف شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 31 روز و 17 ساعت پیش
افزایش بصیرت؛ راهبرد اساسی برای مقابله با دشمنان

افزایش بصیرت؛ راهبرد اساسی برای مقابله با دشمنان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب الله جان نثاری" در یادواره شهدای شهرستان شاهرود استان سمنان با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و مقابله با دسیسه های دشمنان انقلاب اسلامی، اظهار داشت: شهیدان گلگون کفن ما، جان خود را در کف دست گرفتند و تقدیم انقلاب کردند، برای اینکه اعتقاد و ایمان داشتند که تشکیل حکومت اسلامی، آرزوی انبیاء الهی بوده است.
وی ادامه داد: دشمنان درصدد هستند با دسیسه ها و ترفند های متفاوت مانع پیشرفت ملت ایران شوند، چرا که تجدید پیمان با آرمان های شهدا ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 32 روز و 9 ساعت پیش
3 کشته در سوانح رانندگی روز گذشته در استان مرکزی

3 کشته در سوانح رانندگی روز گذشته در استان مرکزی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ایرج کهریزی" رئیس پلیس راه استان مرکزی در این باره گفت: در یکی از این سوانح رانندگی که در محور قدیم "ساوه - تهران" رخ داد، یک دستگاه خودرو پژو پارس، پیکان وانت و خودرو پراید با یکدیگر برخورد کردند که رانندگان وسایل نقلیه پیکان وانت و پراید جان خود را از دست دادند و یکی از سرنشینان پراید نیز مصدوم شد.
وی افزود: در بررسی کارشناس پلیس راه، علت این سانحه تجاوز به چپ از سوی راننده خودرو پراید اعلام شد.
رئیس پلیس راه استان مرکزی به سانحه دیگر که در محور "ساروق - کمیجان" رخ داد اشاره داشت و گفت: در این تصادف ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 15 ساعت پیش
کشف محموله لنز چشم قاچاق در اصفهان

کشف محموله لنز چشم قاچاق در اصفهان سرهنگ "ستار خسروی" رئیس پلیس آگاهی با اعلام این مطلب به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی کسب خبری مبنی بر دپوی محموله لنز چشم قاچاق در یک واحد صنفی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی از محل مورد نظر بازرسی کردند که 4 هزار و 424 عدد لنز چشم قاچاق کشف که کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را 2 میلیارد ریال اعلام کردند.
این مقام انتظامی در پایان گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای با 20 فقره سرقت

دستگیری سارق حرفه ای با 20 فقره سرقت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین براری" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو در کرمانشاه، ماموران رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از منابع توانستند سارق حرفه ای را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم به دستگاه قضائی معرفی شده است، گفت: وی در بازجویی های اولیه به 20 فقره سرقت قطعات خودرو معترف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 15 ساعت پیش
مصالحه 73 درصدی پرونده های ارجاعی به مرکز مشاوره آرامش غرب استان تهران

مصالحه 73 درصدی پرونده های ارجاعی به مرکز مشاوره آرامش غرب استان تهران به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مهدی سرپناه" با اشاره به اینکه با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی این فرماندهی 73 درصد پرونده های ارجاعی به دایره مشاوره طی یک سال گذشته به مصالحه ختم شده است، بیان داشت: یکی از اقدامات بسیار مفید و موثر کارشناسان مشاوره و مددکاری پلیس در کلانتری های شهرستان های تابعه که بسیار مورد استقبال شهروندان قرار گرفته، مصالحه بین افرادی است که به دلیل مسائل مختلف به کلانتری مراجعه کرده اند.
وی با بیان اینکه با تلاش کارشناسان مرکزمشاوره و دوایر مددکاری کلانتری ها 11 هزار و 241 نفر از خدمات مشاوره بهره مند شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 32 روز و 15 ساعت پیش
13 میلیارد ریال کالای قاچاق در بوشهر کشف شد

13 میلیارد ریال کالای قاچاق در بوشهر کشف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "خلیل واعظی" اظهار داشت: مأموران انتظامی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید کنندگان داخلی، حین کنترل محور مواصلاتی "بوشهر - شیراز" به 4 دستگاه کامیون مشکوک و آنها را متوقف کردند .
فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو های توقیفی، 868 کارتن انواع شیرآلات بهداشتی، هزار و 390 کارتن دستگاه جوش و متعلقات آن و هزار و 581 رول چرم مصنوعی که همگی فاقد مدارک گمرکی بودن را کشف کردند.
سردار واعظی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 13 میلیارد ریال اعلام کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 16 ساعت پیش
2 کشته و 3 مجروح بر اثر برخورد 2 خودرو تویوتا در چابهار

2 کشته و 3 مجروح بر اثر برخورد 2 خودرو تویوتا در چابهار سرهنگ "یداله ستوده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه وانت تویوتا "لندکروز" با یک دستگاه وانت تویوتا "هایلوکس" در محور" چابهار - جکیگور"، بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه حاضر شدند.
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این حادثه، راننده و یک سرنشین تویوتا هایلوکس در اثر جراحات وارده در دم جان خود را از دست دادند و 3 نفر دیگر مجروح که به مراکز درمانی انتقال داده شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 18 ساعت پیش
انهدام 28 باند حرفه ای موادمخدر / کشف 15 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق

انهدام 28 باند حرفه ای موادمخدر / کشف 15 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کاظم مجتبایی" در جمع خبرنگاران در جشنواره پلیس و رسانه، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پلیس قم طی سال جاری و برنامه های نوروز 97، اظهارداشت: سال 96 سالی پر فراز و نشیب در اجرای ماموریت های رسمی و قانونی بود اما پلیس توانست با دیدگاهی منطقی، عقلایی و کارآمد در فضای معنوی و اجتماعی به وظیفه خود عمل کرده و با کمترین هزینه موضوعات را مدیریت کند.
وی افزود: هنگامی که پلیس در ایستگاه مقابله و مدیریت تعارضات اجتماعی در استان موفق عمل می کند دلیلش این است که در ایستگاه های قبلی توانسته روابط اجتماعی خود را با مردم به خوبی تنظیم و شاهد همراهی بسیار خوب آنان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 32 روز و 18 ساعت پیش
آموزش، نقش کلیدی در تحقق اصل جامعه محوری پلیس

آموزش، نقش کلیدی در تحقق اصل جامعه محوری پلیس سرهنگ "مهدی سرپناه " در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به این یکی از مولفه های اثر گذار در تولید امنیت،مقوله آموزش است،گفت: آموزش با توجه به راهبرد استفاده از آن می تواند نقش کاهنده و فزاینده در میزان امنیت که مهمترین نتیجه آن "احساس امنیت " است، داشته باشد.
وی تصریح کرد: هر چه میزان آموزش و به تبع آن دانش افراد ساکن در یک اجتماع بیشتر باشد، نقش فزاینده و هرچه میزان آن کمتر باشد نقش کاهنده در تولید امنیت خواهد داشت.
سرهنگ سرپناه با اشاره به اینکه امنیت اجتماعی به عنوان پدیده ای در مسیر تحولات اجتماعی بر سر راه توسعه قرار می گیرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 32 روز و 18 ساعت پیش
مصالحه 78 درصدی پرونده های ارجاعی به دوایر مشاوره در قزوین

مصالحه 78 درصدی پرونده های ارجاعی به دوایر مشاوره در قزوین سرهنگ " ایمانعلی محمدزاده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح عملکرد یک ساله مرکز مشاوره و دوایر مددکاری کلانتری ها و تشریح ضرورت خدمات مشاوره ای اظهار داشت: افراد هر جامعه متناسب با شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با انواع انحرافات و مشکلات روبه رو هستند که تأثیرات مخرب آن بر روی جامعه به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.
وی ادامه داد: شناخت مشکلات اجتماعی افراد جامعه می تواند مسیر حرکت جامعه را به سوی ترقی و تعادل هموار سازد، به طوری که علاوه بر درک عمل آن ها و جلوگیری از تداوم آن با ارائه راه حل هایی به سلامت جامعه کمک کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 32 روز و 18 ساعت پیش
کالاهای قاچاق به مقصد نرسید

کالاهای قاچاق به مقصد نرسید سردار "احمدعلی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی، ماموران پلیس آگاهی اقدام به ایجاد ایست و بازرسی محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی کردند.
وی ادامه داد: در این راستا مأموران، 2 دستگاه تریلی حامل انواع ظروف پلاستیکی و شیشه ای قاچاق و فاقد مدارک قانونی را شناسایی و توقیف کردند که کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 6 میلیارد ریال برآورد و در این رابطه 2 قاچاقچی دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 33 روز و 15 ساعت پیش
کشف 200 کیلو تریاک در یزد

کشف 200 کیلو تریاک در یزد سرهنگ "محمدحسین ستوده نیا" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درباره جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و واردکنندگان موادافیونی، ماموران پلیس، کنترل محورهای مواصلاتی را مدنظر قرار دادند.
وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و کنترل محورهای ورودی استان، یک دستگاه تریلی را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند و در نتیجه مقدار 200 کیلوگرم تریاک را که داخل خودرو جاساز شده بود، کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد گفت: ماموران در این خصوص 2 قاچاقچی را که قصد انتقال این محموله موادافیونی به یزد را داشتند دستگیر و به دادسرا معرفی کردند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 33 روز و 15 ساعت پیش
راه اندازی 300 واحد گشت نوروزی /کشف بیش از یک تریلیون ریال انواع کالای قاچاق و 6 تن موادمخدر / کسب رتبه برتر در کاهش تلفات جاده ای

راه اندازی 300 واحد گشت نوروزی /کشف بیش از یک تریلیون ریال انواع کالای قاچاق و 6 تن موادمخدر / کسب رتبه برتر در کاهش تلفات جاده ای به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا ناظری" در جمع خبرنگاران گفت: نقش شما خبرنگاران در کنار مردم عزیز بسیار مهم و تاثیرگذار است و فرایند تولید امنیت و پیشگیری اجتماعی از وقوع جرایم نیاز به همراهی رسانه ها دارد.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان های شرق استان تهران چهارشنبه آخر سال آرامی را سپری کردند، گفت: با به کارگیری تمهیدات انتظامی و ترافیکی گسترده و استفاده حداکثری از توان نیروها و امکانات سازمانی، برخوردهای قاطعی با توزیع کنندگان و فروشندگان موادمحترقه انجام که منجر به تامین نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخر سال شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 33 روز و 15 ساعت پیش
کشف 245 کیلوگرم تریاک در نهبندان

کشف 245 کیلوگرم تریاک در نهبندان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مجید شجاع" اظهار داشت: شب گذشته مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در 3 عملیات جداگانه، 245 کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه 8 نفر دستگیر و 3 دستگاه خودرو توقیف شده است .
وی افزود: در یکی از این عملیات ها 189 کیلوگرم تریاک که دپو شده بود کشف و 56 کیلوگرم تریاک نیز در بازرسی از 3 دستگاه خودرو کشف شد .
سردار شجاع بر مبارزه بی امان با قاچاقچیان موادمخدر تأکید کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند .# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
کشف بیش از 3 هزار فقره سرقت در خراسان شمالی/ بیش از 2 هزار سارق دستگیر شدند

کشف بیش از 3 هزار فقره سرقت در خراسان شمالی/ بیش از 2 هزار سارق دستگیر شدند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" در جمع خبرنگاران استان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا با اشاره به آماده باش 3 هزار نیروی پلیس در قالب طرح نوروزی 97 اظهار داشت: علاوه بر این تعداد، 200 نفر نیروی کمکی از مرزبانی به طرح نوروزی ملحق شده اند تا کمبودها در این بخش مرتفع شود.
این مقام ارشد انتظامی همچنین به موضوع حوادث جاده ای اشاره کرد و با بیان اینکه طی سال گذشته 2 هزار و 372 فقره تصادف در محورهای برون شهری به وقوع پیوست، تصریح کرد: متأسفانه امسال آمار تلفات جاده ای نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش پیداکرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
تصادف وانت مزدا با موتور سیکلت 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت

تصادف وانت مزدا با موتور سیکلت 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت سرهنگ "احمد احمدی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: روز گذشته در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام گزارش یک فقره تصادف در حوزه استحفاظی شهرستان داراب، بلافاصله ماموران پلیس راه در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه وانت مزدا با یک دستگاه موتور سیکلت با 3 سرنشین برخورد و بر اثر آن راکب و یکی از سرنشینان موتور سیکلت فوت و دیگر سرنشین مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را بی احتیاطی از جانب راننده وانت مزدا به دلبل تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرده اند.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
انبار لوازم خانگی قاچاق در شیراز لو رفت

انبار لوازم خانگی قاچاق در شیراز لو رفت سردار "احمد علی گودرزی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی استان با اقدامات اطلاعاتی از دپو مقدار زیادی لوازم خانگی قاچاق در یکی از محله های شیراز مطلع شدند.
وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند 516 دستگاه انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر متهم در این خصوص، اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
رد رشوه 10 میلیون ریالی ماموران پلیس یزد

رد رشوه 10 میلیون ریالی ماموران پلیس یزد سرهنگ "سیدعلی جداری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران گشت انتظامی هنگام گشت زنی در شهر متوجه شدند، متهم سابقه داری قصد ورود و سرقت از یک منزل را دارد.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان یزد ضمن اشاره به عملیات غافلگیرانه ماموران پلیس، افزود: ماموران، متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
سرهنگ جداری خاطرنشان کرد: در راه انتقال متهم به اداره پلیس، وی به خیال باطل خود و برای رهایی از دست قانون مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد را به عنوان رشوه به ماموران پلیس پرداخت می کند و ماموران وظیفه شناس در کمال صحت و درستی وجه پیشنهاد شده را صورتجلسه و متهم را به دادسرا ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
کشف 245 کیلوگرم مواد مخدر از داخل لوله های پلیکا

کشف 245 کیلوگرم مواد مخدر از داخل لوله های پلیکا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کیومرث عزیزی" در این باره گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یکی از شهرستان های استان در تحقیقاتی از تردد یک محموله مواد مخدر از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.
وی افزود: در برنامه ریزی عملیاتی پلیس، فرد قاچاقچی که به همراه همسر و فرزند خردسالش و در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال مواد مخدر از محورهای مواصلاتی استان را داشت، شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد.
سردار عزیزی اضافه کرد: در بازرسی انجام شده از خودرو این فرد، مقدار 239 کیلو و 500 گرم تریاک و پنج کیلو و 500 گرم شیره تریاک که به شکل ماهرانه ای در داخل لوله های پلیکا ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
اعتراف کیف زن حرفه ای به 22 فقره سرقت در قم

اعتراف کیف زن حرفه ای به 22 فقره سرقت در قم سرهنگ"صیاد درویشی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت:در پی وقوع چندین فقره سرقت کیف زنی در حرم مطهر حضرت معصومه(س)در قسمت خواهران، مأموران فرماندهی انتظامی معصومیه موفق به شناسایی و دستگیری سارق شدند.
وی با بیان این که متهمه اهل و ساکن یکی از استان های غربی کشور است، افزود: با انتقال وی به پلیس آگاهی استان در تحقیقات به 22 فقره سرقت اعتراف کرد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در ادامه از تلاش برای شناسایی مال باختگان این پرونده خبر داد و گفت: نهایتاً نامبرده به انضمام پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 14 ساعت پیش
کشف 195 کیلوگرم مواد مخدر از 2 زن

کشف 195 کیلوگرم مواد مخدر از 2 زن به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار قادر کریمی با اعلام این خبرگفت: جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامی اطلاعاتی ، دو محموله مواد افیونی را ردزنی و به طور ضربتی وارد عمل شده و خودروی پژو 405 حامل مواد افیونی را در محور قوچان توقیف کردند.
سردار کریمی گفت: در بازرسی از خودروی سواری 152 کیلوگرم تریاک کشف و یک زن 30 ساله در این رابطه دستگیر شد.
وی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات پلیسی ، خانم 50 ساله ای که محموله مواد مخدر را در منزل مسکونی خود واقع در خیابان شاهنامه مشهد نگهداری می کرد نیز شناسایی و محل با هماهنگی مقام قضائی مورد بازرسی قرار گرفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
کشف بیش از 11 میلیارد ریال کالای قاچاق در ایستگاه بازرسی شهرضا

کشف بیش از 11 میلیارد ریال کالای قاچاق در ایستگاه بازرسی شهرضا سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید "امامی" شهرستان "شهرضا" حین کنترل خودروهای عبوری 4 دستگاه کامیون کشنده را برای کنترل مدارک و محموله متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها تعداد یک هزار و 596 کارتن لوازم خانگی،660کارتن لامپ و162کارتن گل های تزئینی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.
سرهنگ بابا کلانی با اشاره به دستگیری 4 راننده در این رابطه بیان داشت: ارزش محموله های کشف شده توسط کارشناسان 11 میلیارد و500میلیون ریال اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بوئین زهرا

کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بوئین زهرا سرهنگ "حسین علیان نژادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی در محور "تاکستان - بوئین زهرا" به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی انجام شده از کامیون، 30 هزار لیتر "گازوئیل" خارج از شبکه توزیع کشف شد.
وی با اشاره به ارزش 400 میلیون ریالی سوخت کشف شده برابر اعلام کارشناسان تصریح کرد: در این خصوص 2 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
مهیا کردن خدمات سفرهای نوروزی در لرستان برای کاهش تخلفات رانندگی

مهیا کردن خدمات سفرهای نوروزی در لرستان برای کاهش تخلفات رانندگی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سید موسی خادمی" در رزمایش طرح نوروزی که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی لرستان برگزار شد، اظهار داشت: در چند روز آینده به رسم، سنت و عرفی که در بین ایرانیان است جریانی از سفرهای مردم را به اقصی نقاط کشور داریم که روزهایی از نشاط و شادی مردم است.
استاندار لرستان با بیان اینکه تامین امنیت، مکان و تغذیه جزء وظایف دولت است عنوان کرد: تجارب خوبی از گذشته در بحث سفرها وجود دارد و مهم ترین موضوعی که برای گردشگران مهم است؛ موضوع تامین امنیت است.
وی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
راه اندازی 300 واحد گشت نوروزی /کشف بیش از یک تریلیارد ریال انواع کالای قاچاق و 6 تن موادمخدر / کسب رتبه برتر پلیس راه در کاهش تلفات جاده ای

راه اندازی 300 واحد گشت نوروزی /کشف بیش از یک تریلیارد ریال انواع کالای قاچاق و 6 تن موادمخدر / کسب رتبه برتر پلیس راه در کاهش تلفات جاده ای به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا ناظری" در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: نقش شما خبرنگاران در کنار مردم عزیز بسیار مهم و تاثیرگذار است و فرآیند تولید امنیت و پیشگیری اجتماعی از وقوع جرایم نیاز به همراهی رسانه ها دارد.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان های شرق استان تهران چهارشنبه آخر سال آرامی را سپری کردند، گفت: با به کارگیری تمهیدات انتظامی و ترافیکی گسترده و استفاده حداکثری از توان نیروها و امکانات سازمانی، برخوردهای قاطعی با توزیع کنندگان و فروشندگان موادمحترقه انجام که منجر به تامین نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخر سال شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 35 روز و 17 ساعت پیش
اعتراف 200 فقره ای موبایل قاپ جوان

اعتراف 200 فقره ای موبایل قاپ جوان سرهنگ "رحمان پورمصطفوی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با وقوع چندین فقره سرقت گوشی های تلفن همراه شهروندان از سوی یک موتورسوار جوان و شکایت مال باختگان، تیمی از ماموران این کلانتری برای شناسایی و دستگیری سارق وارد عمل شدند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: با تحقیقات گسترده و شبانه روزی ردی از این سارق که به گفته مال باختگان جوان به نظر می رسید، به دست آمد و تیم های عملیاتی در محدوده هایی که سرقت روی داده بود به گشت زنی پرداختند.
رئیس کلانتری 105 ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 18 ساعت پیش
کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی با پیش فروش آپارتمان

کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی با پیش فروش آپارتمان سردار "قادر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان در نیشابور مبنی بر کلاهبرداری از وی با پیش فروش آپارتمان، بررسی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با اظهارات مال باخته مشخص شد، فردی شیاد یک واحد آپارتمان در شهر نیشابور را به ارزش تقریبی 200 میلیون تومان به وی پیش فروش و بعد از سکونت وی در منزل به محض آماده شدن سند آپارتمان، اقدام به فروش به فرد دیگری کرده و همین مسئله باعث بروز مشکلاتی برای طرفین شده است .
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 18 ساعت پیش
واژگونی پژو پارس 5 مصدوم بر جای گذاشت

واژگونی پژو پارس 5 مصدوم بر جای گذاشت سرهنگ "سید جمال معتمد الشریعتی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: روز گذشته خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در محور "سبزوار - داورزن" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله عوامل گشت به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک دستگاه پژو پارس به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است که در این حادثه راننده و 4 سرنشین خودرو به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان داورزن عنوان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را بی توجهی به جلو از سوی راننده اعلام کرد.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 35 روز و 18 ساعت پیش
تجلیل از خانواده معظم شهدا در ستاد انتظامی فارس

تجلیل از خانواده معظم شهدا در ستاد انتظامی فارس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با حضور سردار "احمد علی گودرزی" فرمانده انتظامی استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین " غلام حیدر حیدری" معاون نظارت و ارزشیابی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و حجت الاسلام والمسلمین " علیرضا دیلم" رئیس عقیدتی سیاسی استان فارس، تعدادی از خانواده های معظم و گرانقدر شهدا به مناسبت 22 اسفند ماه سالروز بزرگداشت شهدا تقدیر کردند.
شایان ذکر است، در این مراسم با اهدای لوح تقدیر توسط حجت الاسلام والمسلمین " غلام حیدر حیدری" معاون نظارت و ارزشیابی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به سردار گودرزی از تلاش های وی در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و همچنین حمایت از برنامه های ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 36 روز و 16 ساعت پیش
کشف 500 میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش

کشف 500 میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رحیم جهانبخش" در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون حتی یک شکایت از گشت های امنیت اخلاقی جزیره کیش صورت نگرفته چرا که سعی کردیم این مأموریت را با رعایت کرامت انسانی، عزت و احترام مردم انجام دهیم و هیچ بی احترامی را از سوی همکاران پلیس نسبت به شهروندان و مسافران برنمی تابیم.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه امنیت اخلاقی، با شیوه های مودبانه اسلامی و حفظ شان اجتماعی افراد رفتار می کنیم، به همین دلیل کمترین ناهنجاری اجتماعی را در جزیره به دلیل مشارکت اخلاق مدارانه مردم شاهد هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 8 ساعت پیش
مدیریت چهارشنبه آخر سال با رویکرد محله محوری

مدیریت چهارشنبه آخر سال با رویکرد محله محوری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"عسگر ساوری"در جمع کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان به تبلیغات بی اساس دشمنان در فضای مجازی در خصوص برهم زدن نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال اشاره و اظهارداشت: مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی هیچگاه اسیر این تبلیغات دروغین دشمنان نخواهند شد و اجازه خودنمایی به معدود افرادی که فریب این تبلیغات دروغین را می خورند، نخواهند داد.
وی با بیان اینکه علیرغم تلاشهای مذبوحانه دشمنان در فضای مجازی، پلیس آماده جانفشانی در برقراری نظم و امنیت و دفاع از جان و مال مردم است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 38 روز و 8 ساعت پیش
کشفیات 80 درصدی جرایم خشن در استان خوزستان

کشفیات 80 درصدی جرایم خشن در استان خوزستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: اکثر شاخص های امنیتی در استان بهبود پیدا کرده و وضعیت قابل قبولی دارند؛ در نظرسنجی های انجام شده احساس امنیت بین مردم نیزدرصدی ارتقاء پیدا کرده است.
وی افزود: مردم در برخی جرایم مثل تیراندازی ها، سرقت های به عنف، سرقت های مسلحانه و نگرانی هایی داشتند که نیروی انتظامی با برنامه ریزی و راهکارهای مناسب تلاش های بسیار خوب و ارزشمندی به ویژه در حوزه کشفیات جرایم انجام داده است.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که بر اساس تجارب باعث کاهش جرایم و ارتقاء افزایش احساس امنیت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 15 ساعت پیش
43 تن انواع موادمخدر در خراسان جنوبی کشف شد

43 تن انواع موادمخدر در خراسان جنوبی کشف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مجید شجاع" روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به عملکرد یک ساله فرماندهی انتظامی استان، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری در استان 43 تن انواع موادمخدر کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 55 درصدی داشته است.
وی با اشاره به افزایش 52 درصدی کشفیات سوخت قاچاق در سال جاری، افزود: کشف انواع سلاح نیز 22 درصد و کشف خودروهای سرقتی 53 درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از افزایش 17 درصدی کشف سرقت ها در استان خبر داد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 16 ساعت پیش
کشف 112 راس دام قاچاق در فامنین

کشف 112 راس دام قاچاق در فامنین به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی شهرستان فامنین با کنترل محورهای مواصلاتی به اجرای ایست و بازرسی پرداختند.
وی افزود: ماموران از یک دستگاه کامیون، 112 راس گوسفند و گوساله فاقد مجوز بهداشتی و قاچاق را کشف که کارشناسان ارزش این محموله را 6 میلیارد و 550 میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: احشام قاچاق کشف شده به اداره دامپزشکی منتقل و 3 نفر نیز تحویل مرجع قضائی شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 16 ساعت پیش
کشف محموله 75 تنی پیاز قاچاق درمیناب

کشف محموله 75 تنی پیاز قاچاق درمیناب سرهنگ "رحیم اسفندیاری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان میناب درپی اجرای طرح های پاک سازی نقاط آلوده واشرافیت کامل برمحورهای مواصلاتی فرعی واصلی این شهرستان، حین کنترل خودروهای عبوری به 3 دستگاه کامیون کشنده مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از کامیون ها 75 تن پیاز قاچاق و فاقد مجوز های قانونی و گمرکی کشف کردند.
سرهنگ اسفندیاری با اشاره به دستگیری 3 متهم در این زمینه اذعان داشت: ارزش ریالی کالای کشف شده بنا به نظر کارشناسان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 16 ساعت پیش
کشف بیش از 2 تن موادمخدر در قزوین // افزایش 38 درصدی کشف انواع موادمخدر

کشف بیش از 2 تن موادمخدر در قزوین // افزایش 38 درصدی کشف انواع موادمخدر به گزارش خبرنگار پایگاه خبرنگار پلیس، سردار "مهدی محمودی" در نشست خبری با اصحاب رسانه در قزوین اظهار داشت: نیروی انتظامی مسئولیت دفاع از تهدیدات را برعهده دارد و در راستای ارتقای امنیت اجتماعی فعالیت های متعددی دارد، اولویت های ما در سال جاری و آینده مبارزه با قاچاق کالا، مواد مخدر، سرقت، توجه به امنیت اخلاقی و افزایش کیفیت کاری کارکنان است.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به شعار نوروزی سال 97 در ایام نوروز با عنوان آرامش بهاری با نظم و امنیت عنوان کرد: امنیت شاکله اصلی تمام فعالیت های اجتماعی و نیروی انتظامی به عنوان نیروی قوام بخش در امنیت مطرح است و جزء یکی از اصلی ترین اعضای نیروهای ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 16 ساعت پیش
کشف بیش از 6 میلیون عدد مواد محترقه غیر مجاز در کردستان

کشف بیش از 6 میلیون عدد مواد محترقه غیر مجاز در کردستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"جعفر آژنگ" با اشاره به آمادگی کامل نیروهای انتظامی در ایام چهارشنبه آخرسال، افزود: تشدید اقدامات امنیتی در اماکن تحت پوشش خصوصا در شب چهارشنبه آخر سال با استقرار عوامل انتظامی در146 نقطه احصاء شده شهر که احتمال هر گونه مزاحمت برای شهروندان پیش بینی شده، همکارانم جهت برقراری نظم و آسایش عمومی، در کنار مردم خواهند بود.
سرهنگ آژنگ با اشاره به اولویت پلیس در برخورد جدی با تولید و توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز در این ایام، خاطر نشان کرد : در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه و منفجره در آخرین روزهای سال ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 38 روز و 17 ساعت پیش
کشف یک تن گوشت فاسد در فاروج

کشف یک تن گوشت فاسد در فاروج سردار "علیرضا مظاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جابه جایی مقدار قابل توجهی گوشت قاچاق فاسد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس شهرستان فاروج قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی خودروی مورد نظر و راننده آن شدند، افزود: ماموران با ایجاد ایست و بازرسی در محور "فاروج – شیروان" خودروی مورد نظر را مشاهده و متوقف کردند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو یک تن گوشت قاچاق فاسد کشف و ضبط شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 14 ساعت پیش
انهدام باند سارقان منزل در همدان

انهدام باند سارقان منزل در همدان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در محله های همدان در ایام پایانی هفته و سرقت طلا، وجه نقد و اشیای کم حجم و با ارزش، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
سردار کامرانی صالح بیان داشت: در بررسی دوربین های امنیتی سطح شهر، یک دستگاه سواری پراید در تمامی صحنه های سرقت مشاهده و با استعلامات لازم مشخص شد خودرو در حال حاضر در اختیار فردی سابقه دار، اهل و ساکن یکی از استان های همجوار است.
این مقام مسئول گفت:با رصد طولانی مدت ماموران پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 16 ساعت پیش
کشف بیش از 110 هزارانواع موادمحترقه غیرمجاز در قزوین

کشف بیش از 110 هزارانواع موادمحترقه غیرمجاز در قزوین سرهنگ "آرش مرادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق و عرضه موادمحترقه غیرمجاز، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی استان افزود: در این راستا ماموران حین گشت زنی در آزادراه "قزوین - زنجان" به یک دستگاه خودرو "ال 90" مشکوک و برای بررسی بیشترآن را متوقف کردند.
سرهنگ مرادی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو، 110 هزار و 600 عدد انواع موادمحترقه غیرمجاز کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 16 ساعت پیش
یک کشته و 4 مجروح در برخورد 3 خودرو در فیروزآباد

یک کشته و 4 مجروح در برخورد 3 خودرو در فیروزآباد سرهنگ "احمد احمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی اعلام یک فقره تصادف فوتی در محور اصلی شهرستان فیروزآباد، بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند و مشاهده کردند 2 دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو 405 با 5 سرنشین برخورد کرد که بر اثر آن یک نفر از سرنشینان پژو 405 در صحنه فوت و دیگر سرنشینان پژو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه شمالی استان اظهار کرد: کارشناسان پلیس راه در صحنه حاضر و علت وقوع این حادثه را تجاوز به چپ از سوی راننده خودرو پژو 405 اعلام کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 16 ساعت پیش
آموزش مردم در خصوص فناوری های نوین از دغدغه های پلیس است

آموزش مردم در خصوص فناوری های نوین از دغدغه های پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا مزیدی" در نشست علمی با موضوع فضای مجازی که با حضور اساتید دانشگاه برگزار شد، گفت: امروزه آسیب های فضای مجازی به عنوان یک دغدغه برای پلیس مطرح است و بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از جرایم در فضای مجازی رخ می دهد.
معاون اجتماعی پلیس استان یزد تصریح کرد: فناوری های نوین به ویژه شبکه های اجتماعی تلفن همراه به عنوان رسانه های تعاملی، دارای کارکردهای مختلفی در جامعه هستند و کسانی که دارای سواد رسانه ای هستند از این فناوری ها استفاده بهینه می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 44 روز و 16 ساعت پیش
امنیت، تجلی روح عبادی بشر است

امنیت، تجلی روح عبادی بشر است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "محمدحسن معزالدینی" در جمع کارکنان پلیس استان یزد گفت: اولین، بزرگ ترین و بهترین نعمت ارزانی شده به بشر؛ حیات، وجود و هستی است و همه تلاش بشر برای این است که این نعمت را پاس بدارد و حفظ کند.
وی با بیان اینکه زندگی انسان ها، زندگی اجتماعی است؛ خاطرنشان کرد: بعضی از نعمت ها سرآمد نعم الهی هستند که یکی از آنها امنیت است و چنانچه چتر امنیت بر سر انسان ها گسترده نباشد تمام تلاش انسان ها ناقص می ماند.
امام جمعه موقت یزد گفت: همیشه انسان ها در یک محیط راحت و با امنیت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 44 روز و 17 ساعت پیش
دستگیری یکی از اشرار مسلح معروف و عامل ناامنی جنوب شرق کشور

دستگیری یکی از اشرار مسلح معروف و عامل ناامنی جنوب شرق کشور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد قنبری" اظهار داشت: یک شرور مسلح و سابقه دار که سابقه چندین مورد تیراندازی به ماموران پلیس و سابقه خرید و فروش سلاح و راهبندی، قتل و چندین فقره سرقت مسلحانه را دارد پس از حدود 3 سال تعقیب، در حوزه استحفاظی استان و در شهرستان مهرستان با عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.
وی در تشریح این عملیات مهم بیان داشت: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، شناسایی و دستگیری این شرور مسلح و سابقه دار را به دلیل شرارت های متعدد در جنوب استان سیستان و بلوچستان و شهرستان های مهرستان و سرباز تحت تعقیب قرار دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 17 ساعت پیش
امنیت و آرامش، ارمغان نوروزی پلیس به مردم / افزایش 43 درصدی کشف موادمخدر

امنیت و آرامش، ارمغان نوروزی پلیس به مردم / افزایش 43 درصدی کشف موادمخدر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع کارکنان انتظامی استان با تقدیر از تلاش ها و زحمات کارکنان در راستای انجام ماموریت ها و ارائه خدمات شایسته به مردم در طول سال گفت: خدمت به مردم یک فرصت است و همه ما تلاش می کنیم در کسب رضایت مردم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
وی سال 96 را سالی پر فراز و نشیب و سالی پر از موفقیت برای نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: در این سال شاخصه های امنیتی در استان ارتقاء یافته و توطئه دشمن در قالب اغتشاشات و نا آرامی ها با تدبیر، سرکوب و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
رد رشوه 230 میلیون ریالی ماموران انتظامی در کرج

رد رشوه 230 میلیون ریالی ماموران انتظامی در کرج سرهنگ "محمد معظمی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: به دنبال کنترل دقیق اطلاعاتی باندهای توزیع کننده موادمخدر، ماموران انتظامی از فعالیت اعضای 12 نفره باندی به نام "افعی مرداب" مطلع شدند که از سرگردانی معتادان سوء استفاده کرده و با تجمیع معتادان متجاهر از کرج و سایر شهرستان ها در این منطقه، اقدام به فروش موادمخدر به آن ها می کردند.
وی افزود: با تلاش بی وقفه ماموران، 4 نفر از فروشندگان در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و مقادیری موادمخدر از نوع هروئین از آنان کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
امحاء 4 میلیاردی مواد نیروزا در بندرلنگه

امحاء 4 میلیاردی مواد نیروزا در بندرلنگه سرهنگ "محمود حافظی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مقابله جدی و ریشه ای با پدیده قاچاق با تلاش ماموران انتظامی، مقدار 696 کیلوگرم پودر نیروزا، 476 هزار و 210 عدد قرص و 144 هزار لیتر نوشیدنی نیروزای قاچاق طی 2 عملیات در بندر لنگه کشف و ضبط شد.
وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته، این مواد با حضور نمایندگان سازمان های مرتبط پس از طی مراحل قضائی در این شهرستان امحاء شد.
این مسئول انتظامی با اشاره به دستگیری 2 نفر و توقیف 2 دستگاه خودرو، تصریح کرد: ارزش محموله قاچاق امحاء شده 4 میلیارد و800 میلیون ریال برآورد شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در هرمزگان

انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در هرمزگان سرهنگ "عبدالمجید کرمی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی، مغازه و منزل به روش تخریب قفل آویز در شهر بندر عباس و متواری شدن سارقان، با توجه به حساسیت موضوع و سریالی بودن سرقت ها، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت .
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان اظهار داشت: با انجام کارهای اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی ماموران، باند سارقان اماکن خصوصی توسط کارآگاهان شناسایی و منهدم و تعداد 3 نفر از سارقان طی یک عملیات ضربتی شناسایی و دستگیر شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
نقش زن در جامعه، نقش بی بدیلی است

نقش زن در جامعه، نقش بی بدیلی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم یعقوبی" در جمع مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی و بانوان فرهیخته، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: در دفاع مقدس زنان ایران اسلامی همواره پیش قدم بودند و برای دفاع از این آب و خاک از عزیزان خود گذشتند.
وی افزود: یکی از دستاورد های انقلاب ما این بود که طاغوت سالاری را از بین بردیم و توانستیم مردم سالاری دینی را در کشور نهادینه کنیم.
آیت الله یعقوبی با بیان این که زنان عاطفه و تقوا را در کنار عقل خود قرار دادند، خاطرنشان کرد: نقش زنان در جامعه اسلامی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
ضرورت مشارکت سایر دستگاه ها با پلیس در روزهای پایانی سال

ضرورت مشارکت سایر دستگاه ها با پلیس در روزهای پایانی سال به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبدالله فاتحی" در جلسه شورای پیشگیری حوادث پایان سال با موضوع چهارشنبه آخر سال در حضور نمایدگان ادارات فرهنگی و امدادی بیان داشت: مشارکت مردمی در حوزه نظم و امنیت اجتماعی از موضوعاتی است که نیروی انتظامی در سالیان اخیر به خوبی از آن بهره گرفته است.
وی با اشاره به مأموریت های پیش روی پلیس در پایان سال، اعتماد و باور اجتماعی به عملکرد پلیس را در استفاده صحیح از سرمایه های اجتماعی عنوان کرد و گفت: بهره گیری هدفمند از ظرفیت های برون سازمانی از مؤلفه های اثربخش در ایجاد اعتماد و باور اجتماعی نسبت به عملکرد پلیس است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
کشف 140 میلیاردی کلاهبرداری ها در مازندران

کشف 140 میلیاردی کلاهبرداری ها در مازندران سردار "سید محمود میرفیضی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: کلاهبرداری و سایر جرایم مالی و اقتصادی نتیجه وقوع یک اشتباه و یا غفلت نیست، بلکه نتیجه یک فرایند آگاهانه، عمدی و فریبکارانه توسط افرادی سودجو برای کسب منفعت و موقعیت به شکل خلاف قانون است.
فرمانده انتظامی استان مازندران، توسل به روش های متقلبانه، سوء نیت و قصد فریب را از جمله ویژگیهای کلاهبرداران عنوان کرد و اذعان داشت: اکثرا این افراد دارای ظاهری آراسته و قدرت بیان فوق العاده ای هستند که با مهندسی اجتماعی و کسب اعتماد طعمه های خود، اقدام به کلاهبرداری از آنان می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
نیروی انتظامی سازمانی انسان محور است

نیروی انتظامی سازمانی انسان محور است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی آزادی" در مراسم اختتامیه کارگاه استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس پیشگیری استان زنجان با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: اگر بخواهیم سازمانی مؤفق داشته باشیم باید تک تک کارکنان، آموزش های مهارتی، رفتاری و ارتباطی را داشته باشند.
فرمانده انتظامی استان زنجان با تأکید بر اینکه مهم ترین سرمایه معنوی هر سازمان نیروی انسانی آن است؛ گفت: نیروی انتظامی سازمانی انسان محور است.
این مقام ارشد انتظامی استان زنجان با اشاره به ارتباط مستقیم نیروی انتظامی با مردم بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 44 روز و 19 ساعت پیش
قاتل خاموش در بهشهر 2 قربانی گرفت

قاتل خاموش در بهشهر 2 قربانی گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 ، مبنی بر گاز گرفتگی منجر به مرگ در شهرستان بهشهر بلافاصله ماموران انتظامی این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.
بر اساس این گزارش، در این حادثه 2 کارگر ساختمانی به علت بی احتیاطی و استفاده از پیک نیک اقدام به گرمایش خیمه پلاستیکی خود کرده بودند که دچار گاز گرفتگی شده و جان باختند. اجساد به سردخانه منتقل شد./ ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 12 ساعت پیش
کشف محموله 135 کیلوگرمی تریاک در عسلویه

کشف محموله 135 کیلوگرمی تریاک در عسلویه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سهام صالحی" در این باره اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر تخلیه موادمخدر در کوه های روستای "کنارخیمه"، ماموران انتظامی تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی خود را در این خصوص آغاز و محل تخلیه مواد مخدر را شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از محل تخلیه محموله، بدنه یک فروند قایق را که توسط قاچاقچیان مورد حریق قرار گرفته بود را مشاهده کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان عنوان کرد: ماموران انتظامی با بررسی های میدانی موفق شدند در فاصله 2 کیلومتری محل تخلیه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 15 ساعت پیش
کلاهبرداری 20 میلیاردی جاعل حرفه ای از 56 نفر در کشور

کلاهبرداری 20 میلیاردی جاعل حرفه ای از 56 نفر در کشور سرهنگ "احمد کرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با طرح چندین شکایت در اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قم مبنی بر این که فردی پس از دست یابی به چک های آن ها مبلغ مندرج را دست کاری و از موجودی حساب بانکی شان برداشت کرده است، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: پس از بررسی های پلیس مشخص شد متهم پس از هر بار کلاهبرداری از افراد متعدد در استان های مختلف، به مکان نامعلومی نقل مکان می کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: در ادامه با اقدامات پلیسی محل اختفاء نامبرده در استان البرز شناسایی و بلافاصله مأموران با نیابت قضائی به استان مربوطه اعزام و ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری مادر و فرزند قاچاقچی با 100 کیلوگرم حشیش

دستگیری مادر و فرزند قاچاقچی با 100 کیلوگرم حشیش سرهنگ "غلام عباس بلفکه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پیگیری اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد یک مادر و فرزند قاچاقچی قصد دارند از یک استان جنوبی با یک دستگاه اتوبوس مقدار قابل توجهی مواد مخدر را به تهران منتقل و از حوزه استحفاظی استان قم عبور کنند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی افزود: بلافاصله طی هماهنگی با مقام قضائی استان، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به محورهای مواصلاتی اعزام و خودرو مذکور را شناسایی و متوقف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 15 ساعت پیش
ساماندهی و نظم بخشی با هوشمندی و اقتدار توسط پلیس برقرار است

ساماندهی و نظم بخشی با هوشمندی و اقتدار توسط پلیس برقرار است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مهندس "محمد بازوند" در میزگرد رسانه ای در دفتر فرماندهی انتظامی استان با حضور سردار "مهدیان نسب" و معاونان صدا و سیمای مرکز لرستان با تقدیر از فرمانده انتظامی استان در خصوص نظم و انضباط بخشی و کمک رسانه ای گفت: رسانه استان در خدمت شهروندان است و در حوزه اطلاع رسانی و آگاه سازی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .
وی با بیان این که سامان دهی و نظم بخشی برعهده نیروی انتظامی است، گفت : این امر با هوشمندی و مقتدرانه در حال جریان است و در حوزه فرهنگ سازی و اجتماع پذیری سعی برآن است رسالتی که بر عهده صدا و سیما است به بهترین نحو اجرا شود . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 45 روز و 15 ساعت پیش
مدارا و محبت، نسخه شفابخشی است که ناجا را به اوج اقتدار می رساند / پلیس با لبخند و مهربانی جاودانه می شود / بار اصلی مسئولیت در میدان عمل به دوش پلیس است

مدارا و محبت، نسخه شفابخشی است که ناجا را به اوج اقتدار می رساند / پلیس با لبخند و مهربانی جاودانه می شود / بار اصلی مسئولیت در میدان عمل به دوش پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سید شهاب الدین چاوشی" با حضور در جلسه قرارگاه نوروزی امام علی(ع) فرماندهی انتظامی استان سمنان از خدمات بی وقفه و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت و برخورد بهنگام و مقتدرانه با متجاوزان حقوق مردم قدردانی کرد.
چاوشی طی سخنان مبسوط و مهمی، نقش پلیس را در جمهوری اسلامی یک نقش ویژه خواند و گفت: ماموران پلیس در ایران، انسان های شریفی هستند که امنیت، محصول تلاش و جانفشانی آنان است.
استاندار سمنان با تاکید بر این که اگر امنیت نباشد هیچ فعالیتی در جامعه به ثمر نمی نشیند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 45 روز و 15 ساعت پیش
پایداری امنیت با کاهش 33 درصدی جرایم خشن/ انهدام 75 باند قاچاق موادمخدر در سمنان

پایداری امنیت با کاهش 33 درصدی جرایم خشن/ انهدام 75 باند قاچاق موادمخدر در سمنان سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس به تشریح برخی از دستاوردهای امسال پلیس در برخورد و مبارزه با جرایم پرداخت و تاکید کرد: استان سمنان یکی از امن ترین نقاط کشور به شمار می رود و امنیت بسیار خوبی در این خطه پهناور کشور برقرار است؛ همراهی و همکاری اقشار مختلف مردم با نیروی انتظامی و تعامل بسیار خوب نهادها و دستگاه های نظامی، امنیتی و انتظامی از مهمترین عوامل شرایط مطلوب امنیت در این استان محسوب می شود.
این مسئول انتظامی در ادامه از کاهش 7 درصدی انواع سرقت در 11 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 16 ساعت پیش
کشف بیش از 99 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد و پلیس فارس

کشف بیش از 99 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد و پلیس فارس به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی انصاری" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان صفاشهر استان فارس به استان اصفهان توسط 5 نفر با 2 دستگاه خودروی پژو پارس و ال نود، 2 تیم مجرب از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تحقیقات خود را برای شناسایی، دستگیری عوامل، توقیف خودروها و کشف محموله آغاز کردند.
وی افزود: پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی و انتظامی، مأموران به شهرستان صفاشهر عزیمت و با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در محور "شیراز- اصفهان" ایست و بازرسی دایر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 16 ساعت پیش
کشف 230 هزار عدد انواع مواد محترقه در جوانرود

کشف 230 هزار عدد انواع مواد محترقه در جوانرود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "داریوش محمدی" در این رابطه اظهارداشت: مأموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی از ورود محموله مواد محترقه از طریق نوار مرزی به داخل شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی با بیان اینکه مقصد این محموله استان های مرکزی کشور بود، افزود: مأموران پلیس آگاهی پس از تعقیب و مراقبت های نامحسوس و هماهنگی با مقام قضائی به همراه مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه به انبار دپوی مواد محترقه ورود و در بازرسی از محل تعداد 230 هزار و 400 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 16 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق یک میلیاردی در بهارستان

کشف کالای قاچاق یک میلیاردی در بهارستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " محسن خانچرلی" گفت: با کسب خبری مبنی بر دپوی کالای قاچاق در یک انبار بلافاصله تیم ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
وی افزود: کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی و پس از بازرسی انجام شده از محل 495 عدد انواع کیف ، 759 جفت انواع کفش و کتانی و 240عدد زونکن قاچاق و فاقد مجوز گمرکی کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کالاهای کشف شده به گمرک تحویل داده شد عنوان داشت: در این راستا یک متهم نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بنا به نظر ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 17 ساعت پیش
سواحل زیبای بندرترکمن، میزبان مسافران نوروزی/ رعایت شئونات و هنجارهای اخلاقی انتظار پلیس از مسافران

سواحل زیبای بندرترکمن، میزبان مسافران نوروزی/ رعایت شئونات و هنجارهای اخلاقی انتظار پلیس از مسافران به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین پهلوان دلیر" با بیان اینکه شهرستان بندرترکمن به دلیل برخورداری از طبیعت بسیار زیبا و سواحل آرام دریای خزر یکی از شهرستان های پرتردد و مسافرپذیر استان گلستان است، گفت: وجود قومیت ها و تنوع آداب و رسوم در بین اقوام ترکمن و بازارچه ساحلی، خود دلیلی بر افزایش جذب مسافر در این شهرستان است، همه ساله و با شروع تعطیلات نوروزی خیل بیشماری از مسافران از اقصی نقاط کشور به استان گلستان و بویژه این شهرستان سفر کرده و از اماکن تفریحی و مناطق ساحلی آن دیدن می کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 45 روز و 17 ساعت پیش
کشف 394 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در میاندوآب

کشف 394 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در میاندوآب سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری در محور "میاندوآب - تبریز" به یک دستگاه خودرو وانت سایپا مشکوک و آن را توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی، 394 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق که به طرز ماهرانه ای در کف اتاق بار جاساز شده بود کشف شد؛ برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 7 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد /. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 17 ساعت پیش
کشف اشیاء عتیقه در قائم شهر

کشف اشیاء عتیقه در قائم شهر به گزارش خبرنگار پایگاه خبر ی پلیس، سرهنگ "محمد ولی مرادی" با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی اشیاء عتیقه در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه موفق شدند متهم مورد نظر را شناسایی کنند .
سرهنگ مرادی خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و در بازرسی از منزل وی 24 قطعه شیء تاریخی و عتیقه کشف شد .
وی ادامه داد : اشیاء عتیقه کشف شده که برابر نظر کارشناسان میراث فرهنگی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 19 ساعت پیش
آموزش، مسئول سازی و خود مراقبتی، سه رکن محوری ارتقاء ایمنی در مأموریت های مختلف پلیسی

آموزش، مسئول سازی و خود مراقبتی، سه رکن محوری ارتقاء ایمنی در مأموریت های مختلف پلیسی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "کیومرث عزیزی"در کمیسیون عالی ایمنی فرماندهی انتظامی استان بر ضرورت حفاظت و حراست از نیروی انسانی به عنوان سرمایه ارزشمند هر سازمان تاکید و بیان کرد:این موضوع در سازمان بزرگ نیروی انتظامی که کارکنان آن ارتباط مستقیم و مستمر با مردم دارند همواره در صدر برنامه ها قرار داشته و همیشه ایام باید توسط فرماندهان ومدیران با جدیت تمام پیگیری شود.
وی به کارگیری دانش و توجه به حرفه ای گرایی در ماموریت ها را زمینه ساز بسیاری از مشکلات و حوادث در انجام مأموریت های پلیس دانست و بر استفاده بهینه از دانش های بنیادین و نوین در بستر ماموریت های مختلف پلیس و تحقق ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 46 روز و 15 ساعت پیش
مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم همگانی و هماهنگی بین تمام دستگاه ها است ارتقای امکانات مقابله ای، توفیقات مبارزه با مواد مخدر را افزایش می دهد

مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم همگانی و هماهنگی بین تمام دستگاه ها است ارتقای امکانات مقابله ای، توفیقات مبارزه با مواد مخدر را افزایش می دهد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " غلامعباس غلامزاده " در جلسه مشترک کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر استان های چهارمحال و بختیاری و اصفهان، با تاکید بر اینکه امروزه این معضل دیگر به قشر و گروه خاصی اختصاص ندارد و در تمام لایه های جامعه ورود پیدا کرده است، گفت: باید بحث مقابله با این بلای خانمان سوز را به عنوان یک ضرورت اساسی جدی بگیریم.
این مقام ارشد انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اعتیاد و مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از آسیب های اجتماعی است، مبارزه با آن را یک ضرورت اساسی دانست و افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 46 روز و 15 ساعت پیش
آغاز فعالیت آزمایشی اولین "سامانه هوشمند بازرسی خودرو" تولید داخل در اصفهان/ استفاده از تجهیزات پیشرفته به منظور افزایش قدرت کشف پلیس

آغاز فعالیت آزمایشی اولین "سامانه هوشمند بازرسی خودرو" تولید داخل در اصفهان/ استفاده از تجهیزات پیشرفته به منظور افزایش قدرت کشف پلیس سردار" مهدی معصوم بیگی" در حاشیه مراسم رونمایی از "سامانه هوشمند بازرسی خودرو" در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت نائین به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: یکی از اولویت های نیروی انتظامی، مبارزه بی امان با جرم قاچاق است که به حمد الله در سال جاری با تلاش های گسترده و طرح های اساسی توانستیم هم در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و هم مبارزه با مواد مخدر توفیقات خوبی به دست آوریم.
وی از کشف 1260 میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق و دستگیری 4 هزار و 500 قاچاقچی در 11 ماهه امسال خبر داد و گفت: از آنجا که راهبرد پلیس استان مقابله با قاچاقچیان عمده کالا است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 46 روز و 16 ساعت پیش
20 فقره سرقت در پرونده سارق

20 فقره سرقت در پرونده سارق سرهنگ "فرج شجاعی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران کلانتری" 21 کوی زهرا" شهرستان شیراز از طریق گشت زنی در حوزه استحفاظی به فردی که در نیمه های شب با یک دستگاه خودرو در حال تردد بود مظنون شده و وی را دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.
سرهنگ شجاعی افزود: متهم در بازرسی ها به 20 فقره سرقت اماکن خصوصی و احشام در شهرستان شیراز اقرار کرد. صحنه های سرقت بازسازی و تاکنون 13 نفر از شاکیان شناسایی شده اند.
سرهنگ شجاعی با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 46 روز و 17 ساعت پیش
کشف 63 میلیاردی انواع کالای قاچاق در هرمزگان

کشف 63 میلیاردی انواع کالای قاچاق در هرمزگان سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح عملکرد یک هفته گذشته فرماندهی انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس استان و انجام کار اطلاعاتی، در این مدت، مقدار 4 میلیون و 451 هزار نخ سیگار، 7 هزار و 365 ثوب البسه و 18 تن برنج قاچاق کشف شد.
وی افزود: همچنین در یک هفته گذشته 6 هزار و 260متر پارچه، 90کیلو چای،6 هزار و 511 دستگاه لوازم خانگی، 66قطعه خودرویی، 10هزار لیتر سوخت، و 87 راسدام قاچاق فاقد مدارک قانونی و گمرکی کشف شد.
این مقام انتظامی با اشاره به توقیف 74 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 46 روز و 17 ساعت پیش
توقیف تریلر حامل 12 میلیارد کالای قاچاق در فارس

توقیف تریلر حامل 12 میلیارد کالای قاچاق در فارس سردار "احمد علی گودرزی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان ممسنی در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "قائمیه - ممسنی"، به یک دستگاه تریلر مظنون شدند و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی ها مشخص شد این خودرو حامل 19 هزار و 860 ثوب لباس و 47 طاقه پارچه خارجی قاچاق بوده است.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این خصوص راننده خودرو دستگیر شد، تصریح کرد: ارزش محموله قاچاق 12 میلیارد ریال برآورد شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 46 روز و 17 ساعت پیش
کشف 100 کیلوگرم حشیش در تنگستان

کشف 100 کیلوگرم حشیش در تنگستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "خلیل واعظی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک قاچاقچی حرفه ای قصد انتقال یک محموله مواد مخدر از استان فارس به استان خوزستان از طریق محورهای مواصلاتی استان بوشهر را دارد، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند، یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل موادمخدر را شناسایی و در یک اقدام تعقیب و گریز در محور کمربندی "اهرم - برازجان" توقیف کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 46 روز و 18 ساعت پیش
شماره گذاری خودرو در مناطق آزاد مستلزم خروج خودرو فرسوده است/ خروج موقت خودروهای مناطق آزاد تنها با نامه گمرگ مرکزی نه گمرک منطقه/ممنوعیت شماره گذاری خودروها با حجم بیش از 2500 سی سی در مناطق آزاد

شماره گذاری خودرو در مناطق آزاد مستلزم خروج خودرو فرسوده است/ خروج موقت خودروهای مناطق آزاد تنها با نامه گمرگ مرکزی نه گمرک منطقه/ممنوعیت شماره گذاری خودروها با حجم بیش از 2500 سی سی در مناطق آزاد به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید روحی" در تشریح این خبر، اظهارداشت: با اجرایی شدن شماره گذاری خودروهای مناطق آزاد در سامانه پلیس راهور ضمن قانونمندتر شدن فرایندها، بانک اطلاعات مناسبی جهت ارتقای امنیت این مناطق ایجاد شده است.
وی افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با شورای هماهنگی مناطق آزاد و سازمان مناطق هفتگانه، پلاک جدید مناطق آزاد رونمایی و شماره گذاری خودروهای مناطق آزاد با پلاک و سامانه جدید آغاز شد.
وی گفت: بر این اساس ساکنان مناطق آزاد می توانند با مراجعه به مراکز شماره گذاری یا دفاتری که از سوی پلیس راهور تعیین شده نسبت به شماره گذاری خودرو خود یا اخذ سایر خدمات از ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اقتصادی انتشار : 47 روز و 10 ساعت پیش
2 کشته حاصل تخطی از سرعت مطمئنه راننده پژو 405 در مرند

2 کشته حاصل تخطی از سرعت مطمئنه راننده پژو 405 در مرند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" کاظم دهقانی" در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی، بلافاصله گشت پلیس راه مرند، ماموران انتظامی و اکیپ امدادی برای بررسی موضوع در محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: پس از بررسی محل حادثه مشخص شد که یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 با تیر چراغ برق کنار جاده برخورد کرده که در اثر این برخورد، راننده و سرنشین آن به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.
فرمانده انتظامی مرند در پایان با بیان اینکه کارشناسان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 47 روز و 10 ساعت پیش
کشف 140 هزار عدد مواد محترقه در گلستان/نگاه اجتماعی پلیس به چهارشنبه آخر سال

کشف 140 هزار عدد مواد محترقه در گلستان/نگاه اجتماعی پلیس به چهارشنبه آخر سال سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی استان در راستای برخورد با فروشندگان مواد محترقه طی24ساعت گذشته موفق به دستگیری 6 عامل توزیع مواد محترقه در استان شدند که با عملیات های انجام شده140هزار عدد مواد محترقه کشف شد.
سردار جاویدان با اشاره بر آمادگی نیروی انتظامی در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت و برهم زنندگان آسایش شهروندان به خصوص در شب چهارشنبه آخر سال تأکید کرد: یکی از مسائل مهمی که در زمینه آموزش پیشگیری از حوادث ناشی از سوء استفاده از مواد منفجره و محترقه در چهارشنبه آخر سال باید مورد توجه زیادی قرار گیرد، ایمنی جامعه است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 47 روز و 10 ساعت پیش
کشف میلیاردی کالای قاچاق در اهواز

کشف میلیاردی کالای قاچاق در اهواز به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در بیان جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تشدید اقدامات کنترلی در محور "اهواز - اندیمشک" به یک دستگاه تریلر مشکوک و آن را توقیف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، 2 هزار و 109 طاقه پارچه قاچاق را کشف که کارشناسان ارزش ریالی این محموله را 9 میلیارد ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان این که در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 13 ساعت پیش
پلیس پایتخت رشوه 24 میلیونی را رد کرد

پلیس پایتخت رشوه 24 میلیونی را رد کرد سردار "سید جعفر حسینی" رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی پایتخت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو سواری با چند دستگاه خودرو سواری دیگر و موتورسیکلت و همچنین مصدومیت راکب موتورسیکلت، بلافاصله تیمی از ماموران به آدرس اعلامی اعزام و بلافاصله متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
وی گفت: متهم که سابق، یکی از دو سارقی بود که به جرم سرقت دستگیر شده و از دادسرا متواری شده بود، مورد شناسایی قرار گرفت و برای آزادی اش مبلغ 24 میلیون و 240 هزار ریال رشوه به افسر تحقیق پیشنهاد می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 13 ساعت پیش
کشف 380 کیلوگرم گوشت فاسد در رودسر

کشف 380 کیلوگرم گوشت فاسد در رودسر سرهنگ "رمضانعلی پور قاسم" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی حین گشت زنی در محور چابکسر به استان "مازندران" به یک دستگاه خودرو پژو مشکوک و این خودرو را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، موفق به کشف 380 کیلوگرم گوشت قرمز فاقد مجوز و غیر بهداشتی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر ارزش گوشت های کشف شده را 160 میلیون ریال برآورد کرد و بیان داشت: راننده دستگیر و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.#
سرهنگ "رمضانعلی پور قاسم" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 13 ساعت پیش
زن جیب بر با 20 فقره سرقت دستگیر شد

زن جیب بر با 20 فقره سرقت دستگیر شد سرهنگ"بیژن جنتی"فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:در پی شکایت خانمی مبنی بر مفقود شدن کارت بانکی و برداشت غیر مجاز از حساب وی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: شاکی در اظهارات خود بیان داشت پس از خرید از چند فروشگاه پوشاک و در زمان بازگشت به خانه از طریق پیامک تراکنش بانکی، متوجه برداشت 5 میلیون ریال از حساب خود شده و پس از بررسی ها متوجه سرقت کیف پول و کارت عابر بانکش می شود.
این مقام انتظامی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 13 ساعت پیش
کشف پارچه های قاچاق 4 میلیارد ریالی در غرب استان تهران

کشف پارچه های قاچاق 4 میلیارد ریالی در غرب استان تهران سردار "خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ، ماموران یگان امداد حین گشت زنی در عوارضی "تهران – ساوه " به یک دستگاه تریلر با کانتینر 40 فوتی مشکوک شده و برای بررسی، دستور ایست صادر کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از خودروی توقیفی موفق شدند پارچه های قاچاق که به صورت عمده بود را کشف کرده و در این خصوص، متهم را بلافاصله دستگیر و برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی انتقال دادند.
وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان 4 میلیارد ریال برآورد شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 13 ساعت پیش
دستگیری طراح روبات جعلی در تلگرام / سرقت از 2100 نفر در کشور

دستگیری طراح روبات جعلی در تلگرام / سرقت از 2100 نفر در کشور سردار" مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب آنها ، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مال باختگان از یک روبات جعلی در تلگرام اقدام به خرید شارژ تلفن همراه و یا شارژ بسته های اینترنتی کردند که بلافاصله ماموران ، عملیات شناسایی سازنده این روبات جعلی را در دستور کار قرار داده و با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و جمع آوری ادله های دیجیتالی عامل این برداشت ها در یکی از استان ها شناسایی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 14 ساعت پیش
توقیف 6 میلیارد ریال فیلترقاچاق در شهرضا

توقیف 6 میلیارد ریال فیلترقاچاق در شهرضا سرهنگ "محمد حسین بابا کلانی" فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری از ایستگاه به یک دستگاه کامیون کشنده بنز مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو تعداد 600 کارتن فیلتر هوا و روغن خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.
سرهنگ بابا کلانی با اشاره به اینکه محموله کشف شده توسط کارشناسان 6 میلیارد ریال ارزش گذاری شده است بیان داشت : در این رابطه راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 17 ساعت پیش
کشف بیش از 350 هزار عدد موادمحترقه در مهاباد

کشف بیش از 350 هزار عدد موادمحترقه در مهاباد سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری در محور "میاندوآب - ارومیه" به یک دستگاه وانت سایپا مشکوک و آن را توقیف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو توقیفی، 350 هزار و 573 عدد موادمحترقه کشف شد، افزود: در این راستا یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: پلیس در اراده خود برای مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمحترقه مصصم است و همراهی شهروندان یکی از ابزارهای مهم در این زمینه است.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 17 ساعت پیش
کشف 80 هزار عدد موادمحترقه درجلفا

کشف 80 هزار عدد موادمحترقه درجلفا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "یداله جهان آرا" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی انواع موادمحترقه در یکی از محلات شهر جلفا، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از شناسایی و کسب دستور قضائی، 80 هزار عدد انواع موادمحترقه را در بازرسی از محل کشف کردند.
فرمانده انتظامی جلفا در پایان گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.#
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "یداله جهان آرا" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی انواع موادمحترقه در یکی از محلات شهر جلفا ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 17 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق 15 میلیاردی در چهارمحال و بختیاری

کشف کالای قاچاق 15 میلیاردی در چهارمحال و بختیاری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال یک محموله بزرگ لوازم التحریر از محور "بروجن- شهرکرد" به مقصد استان های مرکزی کشور، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از اخذ مجوز قضائی طی عملیات ایست و بازرسی، یک دستگاه کامیون مشکوک به حمل کالای قاچاق را در این محور متوقف کردند.
ارشد ترین مقام انتظامی استان ادامه داد: در بازرسی از این کامیون یک میلیون و590 عدد انواع روان نویس و خودکار خارجی فاقد مدارک مثبت گمرکی به ارزش 15 میلیارد ریال کشف و ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 17 ساعت پیش
20 میلیارد کالای قاچاق در لرستان توقیف شد

20 میلیارد کالای قاچاق در لرستان توقیف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" گفت: ماموران پلیس آگاهی در محور "اندیمشک - خرم آباد " به 5 دستگاه تریلی کشنده مظنون و آنها را توقیف کردند .
وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو های مذکور، 100 تن پارچه و مقادیر زیادی لوازم آشپزخانه قاچاق که از استان های جنوبی کشور به مقصد پایتخت بارگیری شده بودند، کشف و 5 نفر در این رابطه دستگیر شدند .
سردار مهدیان نسب با بیان این که کارشناسان ارزش محموله های کشف شده را 20 میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: متهمان با تشکیل پرونده راهی مراجع ذیصلاح شدند .# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 17 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق میلیاردی در مرند

کشف کالای قاچاق میلیاردی در مرند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کاظم دهقانی" در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی و انتظامی، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو وانت نیسان و یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آنها را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو های مذکور، 440 ثوب انواع البسه، 30 عدد کیف زنانه، 362 جفت کفش زنانه، 4 هزار و 870 عدد عطر و ادکلن و 196 بطری مواد شوینده که فاقد مدارک گمرکی بودند کشف و ضبط شد .
سرهنگ دهقانی ارزش ریالی کالاهای کشف شده را یک میلیارد و 200 میلیون ریال عنوان کرد و افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 17 ساعت پیش
انهدام یک باند و کشف 34 فقره سرقت منزل

انهدام یک باند و کشف 34 فقره سرقت منزل به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین براری" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل با شگردهای مشابه در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار دادند.
وی افزود: ماموران کلانتری 18 در نهایت به واسطه اقدامات اطلاعاتی یک باند 5 نفره سرقت را در این زمینه شناسایی و در چند عملیات منسجم اعضای آن را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه مقداری از اموال مسروقه از اعضای این باند کشف شده است، عنوان کرد: سارقان در بازجویی های مقدماتی در کلانتری به 34 فقره سرقت منزل اعتراف کردند که در این راستا مال باختگان نیز شناسایی شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 18 ساعت پیش
لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ اقتدار کشور مرهون رشادت شهدا

لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ اقتدار کشور مرهون رشادت شهدا به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار " محمدکاظم تقوی" در دیدار با جانباز وظیفه "علیرضا قنبری" اظهار داشت: دیدار و دلجویی از ایثارگران و تجلیل از مقام شامخ این عزیزان تکلیفی است بر دوش تک تک آحاد جامعه و وظیفه داریم همواره راه و روش والای شهدا و ایثارگران غیرتمند را ادامه دهیم.
وی افزود:شهدا و جانبازان الگوهای نسل جوان امروز هستند که به ندای رهبر خویش لبیک گفتند و پای در میدان کارزار نهادند و برای دفاع از دین، شرف و خاک کشور از هستی خویش مخلصانه چشم پوشیدند.
جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 49 روز و 18 ساعت پیش
کشف 438 هزار عدد انواع مواد محترقه در مازندران

کشف 438 هزار عدد انواع مواد محترقه در مازندران سرهنگ" احمد رضا فغانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: چهارشنبه سوری که به عبارتی تبدیل به چهارشنبه سوزی شده است حالت انحراف یافته چهارشنبه سوری ایرانیان باستان است که با صنعتی شدن جوامع و با آمدن مواد محترقه و انواع نارنجک های دستی با تمام آسیب ها و زیان هایش به حالت امروزی در آمده است .
رئیس پلیس امنیت عمومی مازندران با اشاره به خطرات ناشی از استفاده از مواد آتش زا و خطر آفرین، گفت : در چهار شنبه آخر سال گروه های بسیاری از مردم به ویژه جوانان و نوجوانان دست به اقداماتی می زنند که بسیار خطرناک بوده و در مواردی زیاد غیر قابل جبران است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 49 روز و 18 ساعت پیش
کشف 161 رأس دام فاقد مجوز در شهرستان بهار

کشف 161 رأس دام فاقد مجوز در شهرستان بهار به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز،کارکنان انتظامی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی این شهرستان، 2 دستگاه کامیون حامل احشام را برای بررسی متوقف کردند.
وی افزود : این 2 کامیون حاوی 161 رأس دام فاقد هرگونه مجوز رسمی بوده که از استان های مرزی و غرب کشور بارگیری شده و به قصد فروش در بازارهای داخلی کشور حمل شده بودند.
سردار کامرانی صالح ادامه داد: ارزش ریالی دام های توقیف شده یک میلیارد و 110 میلیون ریال برآورد شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 18 ساعت پیش
انهدام باند و کشف 161 کیلوگرم تریاک در قاین

انهدام باند و کشف 161 کیلوگرم تریاک در قاین به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع"در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی، به یک دستگاه سواری پژو پارس مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.
وی اظهار داشت :در بازرسی از خودرو مورد مشکوکی کشف نشد ولی با توجه به رفتار غیر طبیعی راننده خودرو و سرنشین آن، خودرو توقیف و سرنشینان آن تحت نظر قرار گرفتند .
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: با توجه به شک مأموران به راننده و سرنشین خودرو، محل های تردد آنان بازبینی شد که در پاک سازی مسیر و تپه های اطراف محل توقیف خودرو ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 18 ساعت پیش
کلاهبرداری میلیاردی زن شیاد تحت عنوان قرعه کشی خانگی در شهرستان ساوه

کلاهبرداری میلیاردی زن شیاد تحت عنوان قرعه کشی خانگی در شهرستان ساوه سرهنگ" پرویز اسدی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره گفت: در پی وصول شکوائیه های متعدد شهروندان ساوجی از وقوع کلاهبرداری از آنان توسط یک زن، بررسی موضوع به تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ارجاع شد.
وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که این خانم طی چندین سال اقدام به قرعه کشی خانگی در بین شهروندان می کرده و از این طریق به تدریج موفق به جلب اعتماد افراد زیادی شده و پس از کلاهبردای به مکان نامعلومی متواری شده است.
وی به اشاره به پیگیری کارآگاهان در دستگیری فرد مورد نظر تصریح کرد: در ادامه تحقیقات ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 10 ساعت پیش
اقتدار و مدیریت نیروی انتظامی در عین مظلومیت قابل تقدیر و تحسین است

اقتدار و مدیریت نیروی انتظامی در عین مظلومیت قابل تقدیر و تحسین است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر"عبدالرضا عزیزی" در جلسه تعاملی با معاونان و فرماندهان انتظامی شیروان، اظهار داشت: مظلومیت نیروی انتظامی در کنار اقتدار در مرز ها، در میدان و عمل قابل مشاهده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه کارکنان ناجا با مردم اجتماعی برخورد می کنند، افزود: کارکنان ناجا برای اینکه به مردم آسیب نرسد در اغتشاشات اخیر از حق خود گذشتند و چند شهید به این انقلاب اهداء کردند.
وی با اشاره به اینکه پلیس جمهوری اسلامی ایران با امکاناتی که در اختیار دارد از پلیس های دیگر دنیا موفق تر عمل کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 50 روز و 10 ساعت پیش
برخی گروه ها به دنبال ترویج بی بند و باری در جامعه هستند

برخی گروه ها به دنبال ترویج بی بند و باری در جامعه هستند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله " سید محمد علوی گرگانی" در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی، اظهار داشت: در میان مردم دسته و گروهی هستند که نسبت به رفتار و کردار برخی افراد اعتراض می کنند و می گویند چه اندازه پافشاری دارید که مردم را ارشاد و هدایت کنید.
این مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اکنون گروهی در جامعه هستند که به حرکت ها در زمینه موعظه اعتراض می کنند، افزود: برخی اوقات این افراد می خواهند بی بند و باری را ترویج کنند، بنابراین می گویند چه اندازه سخت گیری می کنید ، خداوند در قرآن در این زمینه مطلبی را بیان کرده تا بدانیم این حرکت درست یا نادرست است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 50 روز و 14 ساعت پیش
افزایش 45 درصدی کشفیات کالای قاچاق پلیس کرمان/ پدیده قاچاق سدی در مقابل خودکفائی و پیشرفت

افزایش 45 درصدی کشفیات کالای قاچاق پلیس کرمان/ پدیده قاچاق سدی در مقابل خودکفائی و پیشرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار بنی اسدی فر در این خصوص گفت: مبارزه با قاچاق کالا از تأکیدات مقام معظم رهبری و یکی از برون مایه های اصلی شعار سال است که این مهم در مجموعه نیروی انتظامی نیز به شکل جدی مورد توجه قرار گرفته است.
وی افزود: در این راستا پلیس استان کرمان نیز با تمام توان و با بهره گیری از اشرافیت اطلاعاتی در ماموریت ها وارد شد که افزایش 45 درصدی کشفیات کالای قاچاق طی یازده ماهه امسال یکی از نتایج موثر آن است.
سردار بنی اسدی فر بیان داشت: طی سال جاری در حوزه پیشگیری از انتقال سوخت قاچاق 52 درصد و در حوزه توقیف وسایل نقلیه 44 درصد رشدرا شاهد بوده ایم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 50 روز و 15 ساعت پیش
افزایش 7 درصدی تردد زائران از مرز بین المللی مهران

افزایش 7 درصدی تردد زائران از مرز بین المللی مهران سرهنگ "امیرعباس شهبازی" درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس تصریح کرد: در طول سال جاری 4 میلیون و65 هزار نفر از مرز بین المللی مهران عبور و تا این لحظه مشکلی در این ارتباط نداشتیم و تمام شرایط تسهیل در عبور و مرور زائران در این مرز فراهم است.
وی با اشاره به افزایش 7 درصدی عبور زائران از مرز مهران نسبت به سال گذشته گفت: در مرز رسمی و بین المللی مهران به صورت شبانه روزی به زائران عتبات عالیات خدمات ارائه می شود.
سرهنگ شهبازی با تاکید بر اینکه زائرانی که ویزا ندارند به پایانه مرزی مراجعه نکنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 50 روز و 16 ساعت پیش
کشف هزار و 50 سکه تقلبی در ازنا

کشف هزار و 50 سکه تقلبی در ازنا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدیان نسب" گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی شهرستان ازنا و اعلام اینکه یک نفر در قبال فروش سکه های طلا، مبالغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با همکاری مال باخته و کارهای اطلاعاتی کلاهبردار شناسایی و دستگیر شد، گفت: متهم به جرم خود اعتراف و تعداد هزار و 50 سکه تقلبی از وی کشف شد.
سردار مهدیان نسب در پایان با بیان اینکه متهم تاکنون به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری نیز اعتراف کرده است، گفت: متهم در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفت .# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 17 ساعت پیش
توقیف کانتینر حامل لوستر قاچاق در " بندر خمیر"

توقیف کانتینر حامل لوستر قاچاق در " بندر خمیر" سرهنگ "رضا علی بخشی"در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:مأموران انتظامی شهرستان حین کنترل محورهای مواصلاتی و پایش خودرو های عبوری به یک دستگاه تریلی کانتینر دار مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود:مأموران پس از بررسی بارنامه و اوراق گمرکی متوجه اختلاف وزن بین اوراق و بارنامه شده که در بازرسی از کانتینر مذکور تعداد هزار و 285کارتن لوستر قاچاق جاسازی شده در بار اصلی کشف کردند.
این مسئول انتظامی ارزش لوسترهای قاچاق را بنا نظر کارشناس 7 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این راستا خودرو تریلی کشنده توقیف و راننده نیز با تکمیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 18 ساعت پیش
امنیت مرزهای کشور مرهون ایثار و توانمندی مرزبانان است /معضل قاچاق با شعار حل نمی شود

امنیت مرزهای کشور مرهون ایثار و توانمندی مرزبانان است /معضل قاچاق با شعار حل نمی شود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "غلامعلی نعیم آبادی" در جمع مرزبانان استان هرمزگان با اشاره به پیامدهای منفی قاچاق در جامعه، اظهارداشت: قاچاق، چرخه های اقتصادی کشور را به نا بودی می کشاند، در حقیقت این پدیده شوم از ذهن تا سفره مردم را نشانه می گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، بر اهمیت بالای توان کاری در مبارزه با قاچاق تاکید و بیان کرد: توان کاری کسانی که با قاچاق برخورد می کنند باید مورد ارزیابی قرار گیرد که به چه میزان است.
وی گفت: پدیده شوم قاچاق در سراسر کشور وجود دارد و باید این امر برای همیشه حل شود چراکه با شعار نمی توان مشکل قاچاق را حل کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 50 روز و 18 ساعت پیش
دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شهرستان گرمه

دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شهرستان گرمه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"محمد حدادیان" در اعلام جزئیات این خبر گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم با راه اندازی یک قرعه کشی خانگی اقدام به کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان کرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی محل اختفای فرد مورد نظر را شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند، افزود: متهم برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال یافت و در بازجویی های به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 18 ساعت پیش
کشف بیش از 61 هزار عدد انواع داروی غیر مجاز در تبریز

کشف بیش از 61 هزار عدد انواع داروی غیر مجاز در تبریز سرهنگ پاسدار "فرهنگ نوروزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از کسب خبری مبنی بر توزیع داروی غیرمجاز در یکی از محلات شهر تبریز، ماموران به صورت محسوس و نامحسوس اقدام به شناسایی محل و شخص توزیع کننده کردند.
این مقام انتظامی اشاره داشت، پس از شناسایی و هماهنگی با مراجع قضائی خودرو حامل داروهای غیرمجاز توقیف و در بازرسی از آن 61 هزار و 60 عدد انواع دارو، آمپول و پماد غیرمجاز کشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش اقلام کشف شده 600 میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 18 ساعت پیش
فرهنگ سازی و آموزش مستمر شهروندان، رسالت مهم پلیس در کاهش تصادفات

فرهنگ سازی و آموزش مستمر شهروندان، رسالت مهم پلیس در کاهش تصادفات به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در کمیسیون تحول راهور با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه، تلاش های زیادی را در دستور کار قرار داده است، افزود: ارتقای ارتباط متقابل پلیس با جامعه، گره گشای بسیاری از مشکلات، معضلات و آسیب های اجتماعی و ترافیک است.
وی با اشاره به اینکه موضوع ترافیک نیاز به کار جمعی دارد، تصریح کرد: آموزش فرهنگ ترافیک، موثرترین روش در کاهش تصادفات رانندگی است.
سردار غلامزاده انضباط بخشی و فرهنگ سازی را دو رسالت مهم پلیس در جامعه برشمرد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 50 روز و 19 ساعت پیش
یک کشته و 5 مجروح در انحراف به چپ مینی بوس

یک کشته و 5 مجروح در انحراف به چپ مینی بوس سرهنگ "سیدعلی میراحمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: روز گذشته برخورد یک دستگاه سواری پراید با خودروی مینی بوس حوالی میدان آزادی سرخه به سمت شرکت کربنات کلسیم این شهرستان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه مینی بوس با 9 نفر سرنشین با یک دستگاه پراید به رانندگی فردی 44 ساله تصادف کرد.
به گفته این مسئول انتظامی در این حادثه که به علت انحراف به چپ خودروی مینی بوس رخ داد، راننده خودروی سواری و 5 سرنشین مینی بوس مصدوم به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 19 ساعت پیش
سازش 83 درصدی پرونده های ارجاعی به دوایر مشاوره آذربایجان غربی

سازش 83 درصدی پرونده های ارجاعی به دوایر مشاوره آذربایجان غربی سرهنگ "اسداله مالکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه با پیشرفت تمدن شاهد تغییر تدریجی شیوه زندگی مردم هستیم، اظهار داشت: همان گونه که بشر از رفاه بیشتری برخوردار می شود، عوارض و معضلاتی نیز رخ می دهد که زندگی انسان را دستخوش تحول جدی می کند.
وی نقش مشاوره را در کاهش مشکلات بسیار موثر دانست و افزود: نیروی انتظامی در راستای کمک به بهداشت روانی جامعه، مراکز و دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری ها را راه اندازی کرده و از طریق به کارگیری کارشناسان مجرب برای شناخت بهتر استعدادها، ارزش ها و نگرش های مراجعان گام بر می دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 50 روز و 19 ساعت پیش
اعتراف سارقان به سرقت 120 رأس دام در شهرستان محلات

اعتراف سارقان به سرقت 120 رأس دام در شهرستان محلات سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع دو فقره سرقت احشام در شهر "نیمور" شهرستان محلات ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی سرقت های انجام شده و پس از به دست آوردن دلایل و مدارک لازم، با هماهنگی مقام قضائی دو نفر سارق را شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف سارقان به سرقت 120 رأس دام در دو فقره سرقت خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 19 ساعت پیش
خدمات رسانی سریع به شهروندان از سیاست های پلیس جامعه محور /راه اندازی گشت موتوری پلیس 110 در فردیس

خدمات رسانی سریع به شهروندان از سیاست های پلیس جامعه محور /راه اندازی گشت موتوری پلیس 110 در فردیس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار عباسعلی محمدیان در حاشیه مراسم راه اندازی گشت موتوری پلیس 110 در فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در جمع خبرنگاران گفت: پلیس جامعه محور با هدف ارائه حداکثری خدمات به مردم فعالیت می کند؛ در نظر داریم مشکلات و مطالبات مردم با تمام توان توسط مراکز فوریت پلیس و شماره 110 بررسی و به آن ها رسیدگی شود.
فرمانده انتظامی استان البرز یادآور شد: یکی از اقداماتی که در ایام مبارک دهه فجر به انجام رسید، جداسازی 110 از دیگر واحدهای اجرایی است که این مرکز در هر شهرستان تحت فرمان، فرمانده انتظامی آن شهرستان خواهد بود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 51 روز و 9 ساعت پیش
لزوم مراجعه به مراکز شماره گذاری هنگام خرید خودرو

لزوم مراجعه به مراکز شماره گذاری هنگام خرید خودرو به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جهانی" با تاکید بر لزوم مراجعه به مراکز شماره گذاری هنگام خرید خودرو، اظهار کرد: خیلی از موارد خرید و فروش خودروها در سطح کشور خارج از اصول و ضوابط قانونی است.
وی ادامه داد: بارها با افرادی مواجه شدیم که بدون مراجعه به مراکز شماره گذاری، خودرو خریداری کرده اند، افرادی که قصد خرید وسیله نقلیه دارند، باید به مراکز شماره گذاری مراجعه کنند.
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در مورد ضرورت مراجعه به مراکز شماره گذاری، گفت: با این مراجعه وضعیت دیون خودرو مشخص می شود، اینکه آیا اتاق خودرو درست و یا موتور آن اصیل است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 51 روز و 11 ساعت پیش
کالای قاچاق در لارستان به مقصد نرسید

کالای قاچاق در لارستان به مقصد نرسید سرهنگ "حسین دیندارلو" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی شهرستان "لارستان" هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "فشم - لارستان" به 2 دستگاه اتوبوس مظنون شدند و آن ها را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها، 6 هزار و 809 ثوپ پوشاک، 379هزار نخ سیگارخارجی و 53 جفت کفش قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لارستان با بیان اینکه در این راستا 2 نفر متهم دستگیر و به مرجع قضائی تحویل داده شدند، افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله های قاچاق را یک میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 20 ساعت پیش
پلیس دشتستان 2 میلیارد ریال کالای قاچاق را زمین گیر کرد

پلیس دشتستان 2 میلیارد ریال کالای قاچاق را زمین گیر کرد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سید جواد رضوی" اظهار داشت: مأموران انتظامی حین گشت زنی و کنترل وسایل نقلیه عبوری به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند .
وی بیان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، 12 هزار و 600 عدد پاکت ضد آب موبایل و 6 دستگاه تجهیزات پزشکی فاقد مدارک گمرکی را کشف کردند.
سرهنگ رضوی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کردند، گفت: در این ارتباط یک متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 20 ساعت پیش
رفع تصرف 6 هکتار از زمین های مرغوب دولتی در دیر

رفع تصرف 6 هکتار از زمین های مرغوب دولتی در دیر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "فرهاد آراوند" اظهار داشت: در پی دریافت اخبار واصله مبنی بر تصرف اراضی دولتی با استفاده از جعل سند توسط فردی سودجو، رسیدگی و بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با بررسی های انجام شده، تجزیه و تحلیل اخبار و اطلاعات واصله و انجام بازدید میدانی و کارشناسی اراضی مورد نظر، یک نفر سودجو را که با استفاده از مدارک جعلی اقدام به تصرف 60 هزار متر مربع از اراضی مرغوب دولتی در شهر "بردستان" کرده بود، شناسایی و دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 52 روز و 20 ساعت پیش
برخورد 2 دستگاه سواری، 8 مجروح برجای گذاشت

برخورد 2 دستگاه سواری، 8 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "عباس فرمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برابر اعلام فوریت های پلیسی 110مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "میاندوآب - شاهین دژ"، بلافاصله مأموران پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، این تصادف بین 2 دستگاه سواری سمند و کیا رخ داده است.
وی تصریح کرد: در این حادثه 6 نفر از سرنشینان سواری سمند و 2 نفر دیگر نیز از خودرو کیا، مجروح و به کمک مأموران امدادی به مراکز درمانی اعزام شدند.
سرهنگ فرمانی ادامه داد: در بررسی های انجام شده از صحنه توسط کارشناسان مشخص شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 53 روز و 19 ساعت پیش
کشف 156 کیلو تریاک در یزد

کشف 156 کیلو تریاک در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدحسین ستوده نیا" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه با واردکنندگان موادافیونی، مأموران پلیس، کنترل محورهای مواصلاتی را مدنظر قرار دادند.
سرهنگ ستوده نیا ادامه داد: در راستای اجرای این طرح ماموران انتظامی یک دستگاه خودرو سواری را متوقف و مورد بازرسی قرار داده که 156 کیلو تریاک کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد افزود: در این خصوص 3 نفر از سوداگران مرگ دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.
سرهنگ ستوده نیا در خاتمه گفت: قاچاقچیان قصد انتقال این موادمخدر به یزد را داشتند که توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 53 روز و 19 ساعت پیش
هدف نظارت های تخصصی شناسایی نقاط قوت و ضعف است

هدف نظارت های تخصصی شناسایی نقاط قوت و ضعف است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا آقاخانی" درجلسه جمع بندی نظارت تخصصی فرماندهی انتظامی استان البرز با تسلیت ایام فاطمیه و اشاره به شهادت 3 تن از کارکنان نیروی انتظامی و طلب صبر برای خانواده این شهدا اظهار داشت: برقراری نظم و امنیت در کشور را مدیون جان فشانی و ایثارگری های شهدا هستیم و باید با تمام توان از این امانت ارزشمند حفاظت کنیم.
این مقام انتظامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند "نیروی انتظامی همواره در مقابل چشمان مردم است" گفت: زمانی که مردم برای رفع مشکلات خود به یگان های انتظامی مراجعه می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 56 روز و 13 ساعت پیش
حلقه وصل بین مردم و انقلاب ولایت مداری است

حلقه وصل بین مردم و انقلاب ولایت مداری است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رمضان شعبانی" در همایش فرهیختگان فرهنگی-انتظامی منطقه 6 کشور، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دخت نبی اکرم (ص) گفت: برگزاری این گونه همایش ها حرکت به سوی کیفی کردن فعالیت های فرهنگی در ناجاست.
وی افزود: رسالت اساسی فرهیختگان در سه بخش اصلی تعریف شده است. در بخش اول "تحلیل وضعیت" به رصد پدیده ها و تحولات جبهه انقلاب و دشمن با ارتقای شناخت و قدرت تشخیص پرداخته می شود.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: در بخش دوم "تعیین و تبعیت" به طراحی و مواجهه با مسائل و چگونگی موضع گیری در مقابل پدیده ها پرداخته می شود و بخش سوم "اقدام و عمل" نیز اشاره به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 56 روز و 13 ساعت پیش
کشف بیش از16هزار قرص غیرمجاز در بیرجند

کشف بیش از16هزار قرص غیرمجاز در بیرجند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سیدمحمدرضا سرفرازی"در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران ایست و بازرسی شهرستان "بیرجند" هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار 16هزار و900 عدد قرص غیرمجاز را کشف کردند که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود.
سرهنگ سرفرازی تصریح کرد: در این رابطه خودرو توقیف و متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.#
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سیدمحمدرضا سرفرازی"در تشریح این خبر اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 13 ساعت پیش
اجتماعی کردن فرهنگ پیشگیری از سوانح رانندگی یک ضرورت است

اجتماعی کردن فرهنگ پیشگیری از سوانح رانندگی یک ضرورت است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " علی اکبر جاویدان " در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی گفت: موثرترین راهکار کاهش تصادفات و سوانح رانندگی، فرهنگ سازی رفتار ترافیکی و آموزش فرهنگ ترافیک است.
وی با تاکید بر اینکه اجتماعی سازی فرهنگ پیشگیری از سوانح رانندگی یک ضرورت است، اظهار داشت: اگر برنامه های مدون و هدفمندی به مرحله اجرا گذاشته شوند، از گسترش بسیاری از رفتارهای پر خطر ترافیکی جلوگیری خواهد شد.
این مقام ارشد انتظامی استان با تاکید بر آموزش فرهنگ ترافیک به خصوص در سطح مدارس و آموزشگاه ها تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 56 روز و 13 ساعت پیش
لزوم بهره گیری از ظرفیت سایر ارگان های نظامی به منظور تقویت یگان های دریایی مرزبانی ناجا

لزوم بهره گیری از ظرفیت سایر ارگان های نظامی به منظور تقویت یگان های دریایی مرزبانی ناجا به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در دیدار رئیس دانشگاه دریایی امام خامنه ای (مدظله العالی) سپاه پاسداران که به منظور بالابردن دانش تخصصی و دریایی دریابانان برگزار شد، گفت: هدف از این دیدار بهره گیری از توانمندی مجموعه سپاه برای آموزش دریابانان در امور دریایی و ناوبری است.
وی افزود: ماموریت های محوله به مرزبانان در حراست از کیان اسلامی بسیار سنگین است که یکی از بخش های سنگین آن معطوف به مرزهای آبی کشور است.
فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: فرماندهی مرزبانی از مجموعه بسیار بزرگی تشکیل شده و به واسطه ماموریت های محوله برای پاسداری از سرحدات کشور همواره توجه به مقوله به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
کشف 158کیلو حشیش در عملیات پلیس خراسان جنوبی

کشف 158کیلو حشیش در عملیات پلیس خراسان جنوبی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کسب خبری مبنی برانتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان سرایان، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با همکاری مأموران انتظامی شهرستان سرایان چند اکیپ مجهز نسبت به کنترل و رصد مسیر های تردد قاچاقچیان و انجام گشت زنی در سطح منطقه اعزام شدند.
سرهنگ دادگر تصریح کرد: با کنترل محورهای عبوری یک دستگاه وانت پیکان که با سرعت زیاد در حرکت بود شناسایی و با اجرای طرح مهار متوقف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری عاملان توزیع 520 کیلوگرم گوشت فاسد در شهرستان شازند

دستگیری عاملان توزیع 520 کیلوگرم گوشت فاسد در شهرستان شازند سرهنگ "علیرضا رفیعی" جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شازند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت:مأموران ایست و بازرسی شهرستان شازند هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پژو که حامل مقدار بسیاری گوشت بود،مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی خاطر نشان کرد: مأموران پس از بررسی های بیشتر دریافتند محموله خودروی مذکور حاوی 520 کیلوگرم گوشت قرمزغیر بهداشتی , فاقد مجوزهای لازم می باشد.
سرهنگ رفیعی با اشاره به انتقال گوشت های غیر بهداشتی مکشوفه به اداره دامپزشکی شهرستان افزود:دو متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 17 ساعت پیش
کشف 412 کیلو گرم مرفین در غرب استان تهران

کشف 412 کیلو گرم مرفین در غرب استان تهران سردار "محسن خانچرلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: با بدست آوردن اخبار و اطلاعاتی توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در خصوص تهیه ،حمل و انتقال مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچیان به صورت گسترده در غرب استان تهران ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با پیگیری های شبانه روزی و گسترش چتر اطلاعاتی پلیس ،اخباری بدست آمد مبنی بر اینکه 3 نفر از قاچاقچیان، محموله ای از موادمخدر را از همدستان خود در شرق کشور تهیه کرده و به تازگی قصد انتقال آن به غرب استان تهران را دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 17 ساعت پیش
408 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به مقصد نرسید

408 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به مقصد نرسید سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری "ام وی ام" در محور "میاندوآب - تبریز" مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو توقیفی، 408 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 8 میلیارد ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و 2 متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند #. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 20 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای با 26 فقره سرقت در ارومیه

دستگیری سارق حرفه ای با 26 فقره سرقت در ارومیه سرهنگ "حسین صمدپور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت باطری خودرو به ویژه کامیونت در "ارومیه"، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای است.
فرمانده انتظامی ارومیه با اشاره به اینکه سارق در بازجویی های پلیسی به 26 فقره سرقت باطری خودرو معترف شد، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضائی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 15 ساعت پیش
امنیت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهداست

امنیت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهداست به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید مصطفی موسوی اصفهانی" عضو مجلس خبرگان رهبری، در یادواره 327 شهید نیروی انتظامی استان اظهار کرد: به خانواده شهدا برای تربیت و تعلیم چنین فرزندان برومند، جان برکف و بصیری که همواره در دفاع از مکتب اسلام، قرآن، اهل بیت(ع)، نظام و انقلاب آماده دفاع و استقامت هستند، باید تبریک گفت.
وی افزود: جای تسلیت به خانواده شهدا نیز برای از دست دادن چنین گوهران ارزشمندی که می توانستند در راستای کمک به نظام اسلامی و حفظ انقلاب موثر باشند، دور از ذهن نیست. آیات متعددی در قرآن کریم به امر مهم جهاد، شهادت، استقامت و پایداری اختصاص یافته است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 57 روز و 16 ساعت پیش
واژگونی لکسوس یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت

واژگونی لکسوس یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت سرهنگ " غلامرضا خرقانی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی بر یک فقره واژگونی خودرو در کیلومتر 5 محور تربت حیدریه به مشهد بلافاصله ماموران به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند.
وی عنوان داشت: در بررسی های عوامل انتظامی مشخص شد، یک دستگاه خودروی لکسوس واژگون شده و در لاین مخالف با یک دستگاه وانت نیسان برخورد و در ادامه نیز 3 دستگاه خودرو سمند،206 پژو و سواری ساندرو با یکدیگر برخورد کرده اند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 16 ساعت پیش
توقیف محموله پارچه های قاچاق در شاهرود

توقیف محموله پارچه های قاچاق در شاهرود سردار "روح الامین قاسمی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مبارزه با پدیده مخرب و ویرانگر قاچاق که تاثیر مستقیم بر چرخه اقتصاد کشور دارد را از اولویت های ماموریتی پلیس در سال جاری دانست.
وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی با استفاده از توان و ظرفیت های موجود، طرح ایست و کنترل را اجرا کردند و یک دستگاه تریلی حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.
سردار قاسمی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این تریلی، 60 طاقه پارچه قاچاق چینی را کشف کردند که برابر نظر کارشناسان ارزش محموله مکشوفه 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 16 ساعت پیش
کشف بیش از 216 کیلوگرم تریاک در داراب

کشف بیش از 216 کیلوگرم تریاک در داراب سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر مطلع شدند افرادی به هویت معلوم قصد دارند با استفاده از یک دستگاه پژو 405 مقادیری موادمخدر را از بندرعباس به داراب انتقال دهند که دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با ایست و بازرسی محسوس و نامحسوس یک دستگاه پژو 405 را شناسایی که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز قاچاقچیان با توجه به کوهستانی بودن و پوشش گیاهی منطقه، خودرو را ترک و از محل متواری شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو و پاکسازی آن ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 16 ساعت پیش
دستگیری کیف قاپ با 300 فقره سرقت در شیراز

دستگیری کیف قاپ با 300 فقره سرقت در شیراز سردار "احمد علی گودرزی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه یک فرد سارق و کیف قاپ را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: با تلاش مأموران وی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به مقر انتظامی انتقال داده شد.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه فرد کیف قاپ در بازجویی های انجام گرفته به 300 فقره کیف قاپی در شهر شیراز اقرار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 17 ساعت پیش
دپوی بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق در بندرلنگه

دپوی بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق در بندرلنگه سرهنگ "محمود حافظی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ودر پی دریافت خبری مبنی بر دپوی محموله سیگار قاچاق در یکی از محلات شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی و در بازرسی از محل، 2 میلیون و 200 هزار نخ سیگار قاچاق کشف کردند.
سرهنگ حافظی با اشاره به اینکه ارزش سیگار قاچاق کشف شده بنا به نظر کارشناسان 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این زمینه یک متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 63 روز و 14 ساعت پیش
برنامه ریزی منسجم پلیس برای پایان سالی امن و آرام / بازخوردهای مناسب نگاه اجتماعی ناجا به چهارشنبه آخرسال

برنامه ریزی منسجم پلیس برای پایان سالی امن و آرام / بازخوردهای مناسب نگاه اجتماعی ناجا به چهارشنبه آخرسال به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "روح الامین قاسمی" در نشست ماهانه فرماندهان و مسئولان انتظامی استان از اجرای طرح استقبال از بهار خبر داد گفت: این طرح از ابتدای اسفند برای پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت در سطح استان به مرحله اجرادرمی آید.
وی با بیان این که در قالب این طرح، مجتمع های تجاری و بازارها به طور ویژه مورد توجه پلیس قرارمی گیرد، گفت: یکی از اقدامات پیش بینی شده، افزایش گشت های محسوس و نامحسوس برای ارتقاء امنیت و آرامش مردم در روزهای پایانی سال است.
این مسئول انتظامی به تدوین ماموریت های خاص برای هر یک از بخش های انتظامی استان اشاره و خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 63 روز و 14 ساعت پیش
برگزاری آیین تشییع و وداع با 14 شهید تفحص شده نیروی انتظامی

برگزاری آیین تشییع و وداع با 14 شهید تفحص شده نیروی انتظامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، همزمان با ایام فاطمیه، آیین نکوداشت، تشییع و وداع با 14 شهید تفحص شده ناجا روز شنبه 28 بهمن ماه، از ساعت 10 صبح الی 12:15 همراه با مراسم پر فیض دعای کمیل در ستاد فرمادهی نیروی انتظامی، نماز خانه کمیل برگزار می شود.
این 14 شهید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، از شهدای دوران دفاع مقدس هستند که پیکر مطهرشان به تازگی تفحص شده است.
گفتنی است این مراسم معنوی با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولان ارشد لشکری و کشوری برگزار می شود. #
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، همزمان با ایام فاطمیه، آیین نکوداشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 63 روز و 20 ساعت پیش
مجموعه علمی یگان ویژه مایه افتخار و مباهات فرماندهی انتظامی استان کرمان است

مجموعه علمی یگان ویژه مایه افتخار و مباهات فرماندهی انتظامی استان کرمان است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رضا بنی اسدی فر" در دیدار با سرهنگ "علی پورنخعی" فرمانده یگان ویژه این استان با بیان اینکه امروزه پلیس در جامعه، پلیس علمی است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی استفاده از دانش اجتماعی را به عنوان یک رکن اساسی مورد تأکید قرار داده است.
وی با اشاره به رویکرد خوب علمی یگان ویژه تصریح کرد: مجموعه علمی پلیس ویژه کرمان مایه افتخار، مباهات و پشتوانه علمی عظیمی برای فرماندهی انتظامی استان کرمان محسوب می شود.
این مقام مسئول انتظامی تلاش نیروهای یگان ویژه را قابل ستایش عنوان کرد و اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
دیدگاه پلیس در بحث اقدامات چهارشنبه آخر سال رویکردی فرهنگی است

دیدگاه پلیس در بحث اقدامات چهارشنبه آخر سال رویکردی فرهنگی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبداله فاتحی" در خصوص فعالیت های فرهنگی ایام پایانی سال بین پلیس و شهرداری با حضور در دفتر کار مهندس"صیدی" شهردار شهر سنندج با وی دیدار و گفتگو کرد.
معاون اجتماعی انتظامی استان با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و لزوم پیشگیری از آسیب های اجتماعی چهارشنبه آخر سال، گفت: با افزایش همدلی بین نیروی انتظامی و شهرداری می توان قدم های موثری در جهت پیشگیری از این آسیب ها برداشت.
وی رویکرد پلیس را یک رویکرد فرهنگی دانست و بیان داشت: پلیس تمام سعی خود را به کارگرفته تا با استفاده از ظرفیت خود و مشارکت سایر دستگاه ها ازجمله شهرداری ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
کشف 24 تن برنج قاچاق در یزد

کشف 24 تن برنج قاچاق در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا مزیدی" درباره این خبر گفت: روز گذشته مأموران پلیس آگاهی یک دستگاه تریلی "هوو" را که در محورهای مواصلاتی یزد با محموله برنج در حال حرکت بود، متوقف کردند.
معاون اجتماعی پلیس استان یزد افزود: مأموران پس از بررسی اسناد، مدارک و بارنامه خودرو، متوجه شدند که راننده اقدام به بارگیری 24 تن برنج قاچاق و بدون مجوز گمرکی کرده است که به همین منظور خودرو به پارکینگ منتقل شد.
سرهنگ مزیدی با بیان اینکه مأموران انتظامی در این خصوص یک متهم را نیز دستگیر کردند، گفت: کارشناسان ارزش این محموله برنج قاچاق را یک میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
کشف بیش از 75 هزار عدد انواع مواد محترقه در آستارا

کشف بیش از 75 هزار عدد انواع مواد محترقه در آستارا سرهنگ "رسول عزیزی" در گفت گو با خبرنگاه پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر عرضه و توزیع مواد محترقه توسط فردی در این شهرستان، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران با تحقیقات نامحسوس موفق به شناسایی محل نگهداری و فروش موادمحترقه غیر مجاز شدند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از یک منزل مسکونی، 75 هزار و 566 عدد موادمحترقه کم خطر و 97 عدد مواد محترقه پرخطر غیر مجاز کشف شد.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود

انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، یادواره 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان مازندران شب گذشته با حضور سردار "میرفیضی" فرمانده انتظامی مازندران، سردار "قاسمی" فرمانده انتظامی استان "سمنان"، مسئولان سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان، فرماندهان، مسئولان و کارکنان انتظامی مازندران، پیشکسوتان ناجا، خانواده های معظم شهدا و مردم شهید پرور شهرستان ساری در مصلی این شهر برگزار شد.
در این مراسم سردار "حسین ذوالفقاری" معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای عرصه نظم و امنیت به ویژه 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
اشاعه فرهنگ پدافند غیرعامل ضرورت مقابله هوشمند در برابر تهدیدات

اشاعه فرهنگ پدافند غیرعامل ضرورت مقابله هوشمند در برابر تهدیدات به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"کیومرث عزیزی" در جمع مسئولان انتظامی استان، با اشاره به اهمیت پیش بینی تمهیدات لازم به منظور اجرای مطلوب پدافند غیرعامل افزود: با توجه به عدم نقش جنگ افزار در پدافند غیرعامل و لزوم اقدامات و تمهیدات برای کاستن و جلوگیری از خسارات مالی به تجهیزات و تاسیسات حیاتی و حساس نظامی و غیرنظامی و به ویژه تلفات انسانی، توجه ویژه به آن در برنامه ریزی و سیاست گذاری ها ضروری است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی هدفمندی و برنامه ریزی را در ساختار نیروی انتظامی از مبانی مهم و اولویت دار در اجرای مطلوب برنامه ها به ویژه در حوزه پدافند غیرعامل عنوان کرد و بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
برخورد 3 دستگاه خودرو در زنجان یک کشته و 2 مجروح برجا گذاشت

برخورد 3 دستگاه خودرو در زنجان یک کشته و 2 مجروح برجا گذاشت سرهنگ "علی اصغر شیر محمدی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این حادثه اظهار داشت: ماموران پلیس راه از برخورد 3 دستگاه خودرو در کیلومتر 40 ،لاین جنوبی اتوبان " زنجان- قزوین" مطلع و فورا به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه کامیونت ایسوزو بعد از برخورد با یک دستگاه وانت پیکان با تریلر برخورد کرده که متاسفانه سرنشین ایسوزو به علت شدت جراحات وارده فوت و راننده ایسوزو و راننده وانت پیکان مصدوم و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 65 روز و 15 ساعت پیش
عامل توزیع گوشت الاغ دستگیر شد

عامل توزیع گوشت الاغ دستگیر شد به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین دهقانپور" با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از اطلاع از عرضه گوشت الاغ در یک مرکز پذیرایی به همراه ماموران اداره بهداشت شهرستان به محل مراجعه کردند.
وی افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی محل را بازرسی و 10 کیلو گوشت الاغ از داخل یخچال فریزر این رستوران کشف کردند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی در تحقیقات خود به اظهارات ضد و نقیض یکی از کارگران مرکز پذیرایی مشکوک شدند و او را جهت انجام بازجویی تخصصی به پلیس آگاهی منتقل کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 65 روز و 18 ساعت پیش
تقویت باورهای دینی بهترین راه صیانت کارکنان است

تقویت باورهای دینی بهترین راه صیانت کارکنان است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در جلسه قرارگاه جهادی صیانت فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: امروزه مجموعه بزرگ ناجا به سمت پلیس ایمانی حرکت می کند و نمونه آن، موفقیت های کارکنان آنها در عرصه های قرآنی است و در حقیقت توجه به اصل معنویت در بین کارکنان یکی از اصولی است که هر چه بیشتر به آن توجه و پرداخته شود شاهد افزایش سطح عملکرد و بهبود فعالیت های کارکنان در ماموریت ها خواهیم بود.
وی آموزه های دینی را یکی از مصادیق پیشگیری از هر گونه آسیب خواند و گفت: توجه به آموزه های دینی مبتنی بر پیشگیری از بزهکاری ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 65 روز و 18 ساعت پیش
شهدا موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند

شهدا موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "اکبر فلاح پور" در دیدار با خانواده شهید والا مقام "محمدرضا حسن زاده" اظهار کرد: شهدا شجاعت و انسانیت را به مردم آموخته اند و افراد جامعه را در مسیر واقعی دین قرار داده اند و موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند.
وی با بیان اینکه شهید حسن زاده نماد اخلاق، کرامت، شجاعت و بزرگواری بودند، گفت: این شهید در زمان حیات خود منشاء خدمات بسیاری بوده و با ایجاد امنیت مایه آرامش مردم شدند و در زمان شهادتشان نیز موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 65 روز و 20 ساعت پیش
امنیت منحصر به فرد ایران از مهمترین و برجسته ترین دستاوردهای انقلاب

امنیت منحصر به فرد ایران از مهمترین و برجسته ترین دستاوردهای انقلاب "سید شهاب الدین چاوشی" در حاشیه جشن 40 سالگی انقلاب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: قیام مردم ایران و پیروزی آن در سال 57 نمونه تمام عیار و برجسته مشارکت و همراهی مردم یک سرزمین در سرنوشت شان بوده است.
وی با اشاره به دستاوردهای بی شمار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برای کشور گفت: همه ما برای حفظ و گسترش پایه های قدرتمند و توانای این مکتب باید تلاش کنیم.
چاوشی، امنیت خاص و منحصر به فرد ایران در منطقه ناامن جهان را از مهمترین و برجسته ترین دستاوردهای انقلاب برشمرد و گفت: به برکت خون شهدا و مدافعان این مرز و بوم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 65 روز و 20 ساعت پیش
فوت یک نفر بر اثر گاز گرفتگی در ارسنجان

فوت یک نفر بر اثر گاز گرفتگی در ارسنجان سرهنگ "احمد فداکار" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گاز گرفتگی یک نفر در یکی از محله های شهرستان ارسنجان، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته و گزارش پزشکی قانونی، مشخص شد یک نفر در حال استراحت در منزل خود بوده که به دلیل سهل انگاری دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان به شهروندان توصیه کرد: با شروع فصل سرما ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 65 روز و 20 ساعت پیش
کشف 5 میلیارد ریال محموله ترانزیتی قاچاق در اتوبان تهران – کرج

کشف 5 میلیارد ریال محموله ترانزیتی قاچاق در اتوبان تهران – کرج سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: مأموران اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز پلیس آگاهی استان البرز طی اقدامات پلیسی مطلع شدند که یک دستگاه تریلر کانتینردار از مرزهای شمال غرب کشور در حال حمل یک محموله ترانزیتی مظنون به کالای قاچاق است.
وی افزود: مأموران بلافاصله در محورهای مواصلاتی منتهی به جاده های غرب کشور مستقر و پس از چندین ساعت کنترل خودروهای عبوری ، خودرو تریلر مذکور را در محور تهران - کرج شناسایی و در یک فرصت مناسب آن را متوقف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 15 ساعت پیش
امنیت در شرق استان تهران رو به رشد و در حال گسترش است

امنیت در شرق استان تهران رو به رشد و در حال گسترش است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " عبدالرضا ناظری" به همراه جمعی از مسئولان انتظامی با دکتر "حسن نقوی"سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به گفت و گو و بررسی مسائل پیرامونی پرداختند.
در ابتدای این جلسه سردار " ناظری" فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان این که با فروپاشی نظام ظلم و استبداد 2500 ساله شاهنشاهی، خواسته های ملت ایران در شکل گیری جمهوری اسلامی تحقق یافت، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی دست ابرقدرت ها و اجانب آمریکایی و انگلیسی که به دنبال تسلط بر مردم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 66 روز و 15 ساعت پیش
توقیف کامیون با 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوئین زهرا

توقیف کامیون با 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوئین زهرا سرهنگ "حسین علیان نژادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران یگان امداد به یک دستگاه کامیون تانکر دار در محور "اشتهارد - بوئین زهرا " مشکوک و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: مأموران با بررسی مدارک راننده، خودرو حامل سوخت را برای بررسی دقیق تر توسط کارشناسان شرکت نفت به مقر انتظامی انتقال دادند.
سرهنگ علیان نژاد اضافه کرد: با بررسی انجام شده توسط عوامل شرکت نفت مشخص شد که سوخت قاچاق بوده و در بازرسی از کامیون، 30 هزار لیتر گازوئیل کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در پایان با اشاره به ارزش 360 میلیون ریالی سوخت کشف شده تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 15 ساعت پیش
شهدا، مظهر صلابت و ایستادگی جامعه اسلامی

شهدا، مظهر صلابت و ایستادگی جامعه اسلامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی پورنخعی" در دیدار با خانواده شهید "جوانمرد" با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: راز پیروزی انقلاب ما بقا و دوام آن در نگهداری ارزش های انقلاب و وحدت کلمه است تا ضمن استمرار راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) کماکان شاهد شکست دسیسه ها و توطئه های دشمنان ایران اسلامی باشیم.
وی با یادآوری مجاهدت های خالصانه و بی توقع شهدا، گفت: شهدا مظهر صلابت و ایستادگی جامعه اسلامی هستند.
این مقام انتظامی، خانواده شهدا را مایه عزت و آبروی نظام دانست و افزود: خدمت رسانی به خانواده شهدا در قبال ایثار و فداکاری آنان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 66 روز و 16 ساعت پیش
کشف 120 رأس دام قاچاق در شهرستان البرز

کشف 120 رأس دام قاچاق در شهرستان البرز سرهنگ "سهراب خسروی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درتشریح این خبر اظهار داشت: مأموران یگان امداد حین کنترل خودروهای عبوری در آزادراه "قزوین - کرج" یک دستگاه کامیون "دانگ فنگ" حامل احشام را برای بررسی متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی مدارک راننده مشخص شد، محموله فاقد مجوز حمل بوده که در بازرسی از کامیون، تعداد 120 رأس گوسفند کشف شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش دام های مکشوفه بنا به نظر کارشناسان، 720 میلیون ریال برآورد شده است؛ گفت: محموله از استان آذربایجان غربی به مقصد استان تهران بارگیری شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 16 ساعت پیش
سارق منزل و ویلا در چالوس با 50 فقره سرقت دستگیر شد / کشف بیش از 2 میلیارد ریال اموال مسروقه

سارق منزل و ویلا در چالوس با 50 فقره سرقت دستگیر شد / کشف بیش از 2 میلیارد ریال اموال مسروقه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میر فیضی" با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل، ویلاها و داخل خودرو در شهرستان های غرب استان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، مأموران پلیس آگاهی شهرستان چالوس پس از چند روز مؤفق به شناسایی سارق حرفه ای مرد 39 ساله شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه متهم به سرقت، مأموران با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 16 ساعت پیش
کشف 49 هزار لیتر نفت سفید خارج از عرضه شبکه ملی در اراک

کشف 49 هزار لیتر نفت سفید خارج از عرضه شبکه ملی در اراک سرهنگ "سیدنورالدین حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی در تحقیقاتی از فعالیت 2 نفر در خصوص توزیع غیرمجاز فراورده های نفتی خارج از شبکه عرضه قانونی مطلع شدند.
وی افزود: در روند تحقیقات مشخص شد، این افراد فرآورده های نفتی را از یکی از استان های غربی کشور بارگیری کرده و با تغییر مسیر از استان های مرکزی، محموله ها را به صورت غیر مجاز به تهران انتقال می دادند.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با اشاره به عملیات پلیس در شناسایی و دستگیری این افراد، گفت: با برنامه ریزی انجام شده از سوی ماموران پلیس آگاهی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 16 ساعت پیش
کشف پمپ های آب قاچاق در شهرضا

کشف پمپ های آب قاچاق در شهرضا سرهنگ "محمد حسین بابا کلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که از جنوب کشور به مقصد تهران در حرکت بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 910کارتن پمپ آب خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.
سرهنگ بابا کلانی بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 5 میلیارد ریال اعلام شده است.
این مقام انتظامی افزود: در این خصوص راننده خودرو دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 17 ساعت پیش
کشف 103 فقره سرقت از یک باند در کرمانشاه

کشف 103 فقره سرقت از یک باند در کرمانشاه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا امیری" گفت : در پی دریافت چندین فقره پرونده سرقت مغازه و منزل در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی عنوان کرد: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات تخصصی یکی از سارقان سابقه دار را در این زمینه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه سرقت بود اما پس از مواجه با مستندات به 51 فقره سرقت مغازه، 48 فقره سرقت اماکن خصوصی، 2 فقره سرقت منزل ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 19 ساعت پیش
جزئیات اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز دوشنبه

جزئیات اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز دوشنبه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عابدی" در تشریح این خبر، اظهارداشت: براساس تصمیم کمیته کاهش آلودگی هوای تهران در شرایط اضطرار تصمیم بر آن شد که در روز دوشنبه ، طرح زوج و فرد از در منازل از ساعت 6:30 تا 19 اجرایی شود.
وی افزود: تمام خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک شان عدد فرد باشد فردا در ساعات ذکر شده اجازه تردد در سطح شهر را ندارند و در صورت ورود غیرمجاز توسط دوربین ها و ماموران راهور جریمه خواهند شد.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خاتمه گفت: خودروهای دارای مجوز طرح ترافیک مشکلی برای تردد در سطح شهر ندارند. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 74 روز و 9 ساعت پیش
کشف 5.5 تن انواع مواد مخدر در همدان / انهدام 77 باندتهیه وتوزیع مواد مخدر

کشف 5.5 تن انواع مواد مخدر در همدان / انهدام 77 باندتهیه وتوزیع مواد مخدر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " کامرانی صالح " در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: مردم انقلابی کشور ما با حضور همیشگی خود در صحنه، انقلاب اسلامی را بیمه کرده اند.
وی با بیان اینکه در 10 ماهه امسال، بیش از 2 هزار فقره طرح عملیاتی اجرا شده است، گفت: طی این مدت، 460 هزار شهروند با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس برقرار کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 3 درصدی را نشان می دهد.
سردار کامرانی صالح از افزایش 8 درصدی حضور ماموران در صحنه در پی تماس تلفنی با پلیس 110 خبر داد و گفت: در مجموع بیش از 245 هزار مورد از این تماس ها ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 79 روز و 9 ساعت پیش
قاچاقچیان درانتقال 471 کیلو تریاک به مرکز کشور ناکام ماندند

قاچاقچیان درانتقال 471 کیلو تریاک به مرکز کشور ناکام ماندند سردار "رضا بنی اسدی فر" درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی با همکاری تکاوران و انجام کار اطلاعاتی از حمل و جا به جایی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی حین گشت زنی های هدفمند و نامحسوس در محور "شهداد - نهبندان" به 2 دستگاه خودرو سواری مشکوک و دستور توقیف آنها را صادر کردند.
سردار بنی اسدی فر افزود: مأموران پس از متوقف ساختن خودروها موفق شدند، در بازرسی از آنها 471 کیلو و 700 گرم تریاک را کشف و 2 نفر را نیز دستگیرکنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 79 روز و 19 ساعت پیش
کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی ، تولید، اشتغال "، ماموران با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون کشنده و یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق را در محور " اندیمشک - خرم آباد" شناسایی و متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی از 2 خودرو توقیفی، 240 کارتن کمپوت، 171 کارتن همزن، 455 کارتن مخلوط کن، 150 کارتن صابون، 70 کارتن روغن ذرت، 50 کارتن قهوه، 50 کارتن آبنبات و 3 کیسه پوشاک قاچاق کشف و ضبط شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 79 روز و 19 ساعت پیش
سارق لوازم به 20 فقره سرقت اعتراف کرد

سارق لوازم به 20 فقره سرقت اعتراف کرد سرگرد "محمد قدیمی"، در این خصوص به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن محدوده مذکور، در خصوص سرقت لوازم داخلی خودروها، تیمی از ماموران به بررسی موضوع پرداختند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک سارق ضمن پرسه در محله ها و کوچه های فرعی این محدوده اقدام به سرقت لوازم داخلی خودروهای شهروندان می کند.
وی افزود: با به دست آمدن شیوه، شگرد و همچنین مشخصات چهره متهم، ماموران گشت های انتظامی به صورت هدفمند به تعقیب وی پرداختند تا این که شب گذشته ماموران یکی از گشت های انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری او شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 79 روز و 19 ساعت پیش
پلیس جامعه محور، پلیس مورد علاقه مردم است

پلیس جامعه محور، پلیس مورد علاقه مردم است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "نبی الله هزار جریبی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان، ولایت محوری و اطاعت از ولایت فقیه را رمز پایداری و پیروزی انتقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: خصیصه مهم کارکنان انتظامی ولایت محوری و خدمتگزاری صادقانه به مردم است.
وی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی علاوه بر انجام خدمات شایسته در حوزه انتظامی و ترافیکی در حوزه اجتماعی و فرهنگی نیز فعالیت می کند، گفت: پلیس جامعه محور، پلیس مورد علاقه مردم است و مردم قدرشناس ایران اسلامی هیچگاه این تلاش ها و خدمات شایسته را از یاد نخواهند برد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 80 روز و 14 ساعت پیش
هم اکنون محور آزادراه قزوین – زنجان بازگشایی شد/درخواست پلیس از مردم: با عجله وشتاب زدگی رانندگی نکنید

هم اکنون محور آزادراه قزوین – زنجان بازگشایی شد/درخواست پلیس از مردم: با عجله وشتاب زدگی رانندگی نکنید سردار "مهدی محمودی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: آزادراه "قزوین - زنجان" که از روز شنبه هفته جاری به علت برف وکولاک شدید مسدود شده بود با تلاش پلیس و دستگاه های امدادی هم اکنون بازگشایی شد.
وی افزود: تلاش برای بازگشایی آزادراه "قزوین - رشت" و جاده قدیم قزوین - زنجان ادامه دارد که به محض مساعد شدن شرایط جوی و امکان تردد، در اسرع وقت به هموطنان اطلاع رسانی خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین تاکید کردند: از کلیه رانندگان وسایط نقلیه به ویژه رانندگان حمل ونقل عمومی درخواست می شود با توجه به توقف چند روزه در استان برای رسیدن به مقصد از عجله و شتاب زدگی پرهیز ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 80 روز و 14 ساعت پیش
شکستگی و سقوط درخت در بهشهر قربانی گرفت

شکستگی و سقوط درخت در بهشهر قربانی گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در ساعت 14 روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه منجر به فوت در منطقه سد گلورد ، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.
این گزارش حاکی است، ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام " کاظم- الف" 44 ساله در پی شکستگی شاخه درخت و سقوط بر روی وی دچار مصدومیت شدید شد.
بر اساس این گزارش، با حضور گروه های امداد و نجات، این فرد مصدوم به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت./
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری سارقان منازل با 100 فقره سرقت

دستگیری سارقان منازل با 100 فقره سرقت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " کاظم دهقانی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در مرند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد 6 نفر از اعضای یک باند غیر بومی که در ایام تعطیلات و مناسبت های ملی و مذهبی با خودرو به صورت باندی به شهرستان مرند مراجعه و پس از شناسایی منازل خالی از سکنه اقدام به سرقت از آن می کردند و پس از سرقت، اموال مسروقه را به یک مالخر می فروختند .
این مقام انتظامی ادامه داد: سارقان و مالخر دستگیر شده، پس از انجام تحقیقات به 25 فقره سرقت طلاجات، پول نقد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 17 ساعت پیش
تقدیم 13 هزار شهید عرصه نظم و امنیت به انقلاب اسلامی

تقدیم 13 هزار شهید عرصه نظم و امنیت به انقلاب اسلامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "یونس عبدی" شب گذشته با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "مانگه شو" گفت: برقراری امنیت در کشور هزینه بردار است و یکی از هزینه های آن جان فشانی و از خود گذشتگی کارکنان نیروی انتظامی است.
وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در تمام عرصه های ایجاد امنیت پا به پای نیروهای مسلح اعم از سپاه ، ارتش و بسیج آمادگی کامل برای دفاع و ایجاد آرامش و امنیت مردم را دارد.
مدیر کل ایثارگران ناجا گفت: پلیس با وجود رهنمودهای مقام معظم رهبری و مدیریت دقیق "سردار اشتری" فرمانده نیروی انتظامی ،دارای بالاترین آمادگی دفاعی و بروز دنیا است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 80 روز و 17 ساعت پیش
دپو ذرت خوراکی قاچاق در شیراز لو رفت

دپو ذرت خوراکی قاچاق در شیراز لو رفت سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی استان با اقدامات اطلاعاتی از دپو مقدار زیادی ذرت خوراکی قاچاق در یکی از محله های شیراز مطلع شدند.
وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند 203 هزار و 830 کیلوگرم ذرت خوراکی قاچاق از نوع "پاپ کرن" به ارزش 21 میلیارد ریال کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک متهم در این خصوص، اظهار کرد: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت های اقتصادی غیر قانونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
دستگیری کلاهبرداران از شرکت های بیمه در اصفهان

دستگیری کلاهبرداران از شرکت های بیمه در اصفهان سرهنگ "جهانگیر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی با ایجاد تصادفات صوری و ساختگی اقدام به کلاهبرداری از شرکت های بیمه در شهرستان "برخوار" می کردند بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند 5 نفر از اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت: افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی از شرکت های بیمه با ایجاد تصادفات ساختگی و با همکاری 10نفر دیگر اعتراف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
راهبرد اصلی ناجا خدمتگزاری به مردم ولایت مدار است

راهبرد اصلی ناجا خدمتگزاری به مردم ولایت مدار است سردار "علیرضا مظاهری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در نظم عمومی و امنیت اجتماعی، اظهار داشت: ناجا به عنوان سازمانی که نزدیک ترین سطح تعامل و برخورد را در میان سایر بخش های حاکمیت با مردم دارد، باید در برقراری نظم عمومی و امنیت اجتماعی بیشترین توجه را به مردم داشته باشد.
این مقام ارشد انتظامی در استان افزود: ثمره ارزشمند این امر کسب اعتماد، جلب رضایت مردم و بالاخره دست یابی به احساس امنیت روانی در سطح جامعه است که در سایه شناخت مناسب از مقوله مشارکت مردم متجلی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
بازگشایی جاده های مسدود شده تا ظهر دوشنبه/ ضرورت بررسی و تعیین نقش دستگاه ها در گرفتار شدن مردم در برف / تردد در معابر تهران منوط به بستن زنجیر چرخ

بازگشایی جاده های مسدود شده تا ظهر دوشنبه/ ضرورت بررسی و تعیین نقش دستگاه ها در گرفتار شدن مردم در برف / تردد در معابر تهران منوط به بستن زنجیر چرخ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "موسی امیری" در تشریح این خبر، با اشاره به حادثه در راه ماندن جمعی از هموطنان در محورهای مواصلاتی در پی بارش برف و کولاک افزود: از مردم بابت این حادثه، عذرخواهی می کنم؛ مردم حق دارند در مورد گرفتاری در جاده قم و آزادراه کرج گله مند باشند.
وی، بارش شدید برف و ترافیک را یکی از علل گرفتاری مردم در این دو محور اصلی عنوان و خاطرنشان کرد: باید نقش دستگاه ها در بروز این اتفاق و گرفتار شدن مردم در برف بررسی و تعیین شود؛ از دستگاه ها ممنون هستیم اما برای رفع گرفتاری مردم، مجبور شدیم یگان ویژه پلیس را برای کمک فراخوان کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
کشف محموله 2 میلیاردی قاچاق در زنجان

کشف محموله 2 میلیاردی قاچاق در زنجان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی آزادی" با اعلام این خبر گفت: به منظور حمایت از تولید و اشتغال داخلی طرح مبارزه با کالای قاچاق در دستورکار ماموران انتظامی استان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه ماموران انتظامی شهرستان "سلطانیه" در اتوبان "زنجان - قزوین" به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند بیان داشت: ماموران در بازرسی از این خودرو هزار و 450 ثوب البسه ، 10 هزار و 225 عداد لوازم آرایشی بهداشتی ، 720 متر پارچه و یک دستگاه کولر گازی قاچاق کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
کشف 140 راس دام قاچاق از 2 دستگاه کامیون

کشف 140 راس دام قاچاق از 2 دستگاه کامیون سرهنگ "هوشنگ کیانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: روز گذشته یکی از تیم های گشت این فرماندهی هنگام کنترل خودروهای عبوری به 2 دستگاه کامیون حامل دام زنده مشکوک شد.
وی افزود: ماموران در بازرسی از کامیون ها تعداد 140 راس گوسفند قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام با اشاره به اینکه ارزش این محموله یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده، خاطر نشان کرد: خودروها توقیف و افراد متخلف پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
واژگونی سمند، یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت

واژگونی سمند، یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "عباس فرمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای کسب خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری سمند در محور "بوکان - میاندوآب"، ماموران پلیس راه به همراه گروه های امدادی سریعا در محل حادثه حاضر شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد بر اثر این واژگونی، راننده سواری سمند به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و 2 نفر از سرنشینان آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند .
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه، بی احتیاطی از مهم ترین دلایل بروز این حادثه بوده است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای منزل در دزفول

دستگیری سارق حرفه ای منزل در دزفول سرهنگ"علی الهامی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان دزفول، شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان دزفول با اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای که در امر خرید و فروش طلاجات سرقتی و وسایل خانه فعالیت داشت شدند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را هنگام سرقت منزل یکی از شهروندان دستگیر کردند.
سرهنگ الهامی ادامه داد : متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به21 فقره سرقت منزل در شهرستان دزفول اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
کشف احشام قاچاق در کنگاور

کشف احشام قاچاق در کنگاور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عزیز الهیاری" در این رابطه گفت: ماموران انتظامی شهرستان کنگاور در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی، با تحت پوشش قرار دادن جاده های فرعی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون رنو حامل دام قاچاق و بدون مجوز شدند.
وی افزود: در بازرسی انجام شده 88 رأس گوسفند فاقد مجوز کشف و متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور اظهارداشت : ارزش تقریبی این محموله بنا به نظر کارشناسان 500 میلیون ریال برآورد شده است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 80 روز و 18 ساعت پیش
کولاک و یخ زدگی در 9 محور مواصلاتی کشور

کولاک و یخ زدگی در 9 محور مواصلاتی کشور به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه و راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی را بدین شرح توضیح داد.
بارش برف:
استان خراسان شمالی و مازندران ( اکثر محورها)
استان کرمان ( محور کرمان -بردسیر , انار -یزد و بم - جیرفت )
استان گلستان ( محور های جنگل گلستان , خوشش ییلاق و توسکستان)
کولاک و یخ زدگی و تردد با زنجیر چرخ:
استان آغربی (محور نقده -مهاباد ,خوی -ماکو)
استان چ و ب (گردنه های چری و شاه منصوری)
استان خراسان شمالی ( محدوده گردنه امین الله)
استان قزوین(محور الموت)
استان گلستان(محور های جنگل گلستان , خوشش ییلاق و توسکستان) ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 80 روز و 19 ساعت پیش
کشف 114 رأس دام قاچاق در شهرستان درمیان

کشف 114 رأس دام قاچاق در شهرستان درمیان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع"در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان درمیان هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه کامیونت و 2 وانت تویوتا حامل احشام مشکوک شدند و خودروها را به لاین بازرسی هدایت کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودروها تعداد 114رأس گوسفند کشف کردند که فاقد مجوز دامپزشکی بودند.
فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در این رابطه 3 خودرو توقیف و 3 متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
سردار شجاع اظهار داشت: با توجه به این که بسیاری از بیماری های خطرناک بین دام و انسان مشترک است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 81 روز و 16 ساعت پیش
اتوبان تبریز - زنجان مسدود است

اتوبان تبریز - زنجان مسدود است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جواد ناموران" افزود: با توجه به ورود سامانه سرد بارشی به استان آذربایجان شرقی و بارش شدید برف، اتوبان تبریز - زنجان، محور "سراب - اردبیل"، "بستان آباد - میانه"، "مراغه - هشترود" مسدود است.
وی با تاکید بر اینکه به علت بارش شدید برف و یخبندان اکثر محورهای ارتباطی استان لغزنده و مسدود است؛ افزود: در محورهای کوهستانی و ارتفاعات، شاهد مه گرفتگی هستیم که دید افقی را کاهش داده بنابراین رانندگان ضمن حرکت با سرعت مطمئنه از چراغ های مه شکن نیز استفاده کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 81 روز و 16 ساعت پیش
کشف ساعت های مچی قاچاق در هشترود

کشف ساعت های مچی قاچاق در هشترود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی محمدی" در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی شهرستان هشترود یک دستگاه خودرو پژو سواری حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، هزار و 873 عدد ساعت مچی را کشف و 2 متهم را دستگیر کردند.
سردار محمدی گفت: برابراعلام کارشناسان، ارزش ریالی کالای مکشوفه 2 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 81 روز و 16 ساعت پیش
واژگونی اتوبوس مسافربری 6 کشته و 4 مجروح برجای گذاشت

واژگونی اتوبوس مسافربری 6 کشته و 4 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ساعت 3 بامداد امروز (8بهمن ماه) در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 ، مبنی بر واژگون شدن یک دستگاه اتوبوس مسافربری در بزرگراه "آزادگان" محور"شاهین شهر-کاشان" بلافاصله یک تیم از ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این اتوبوس از استان فارس به مقصد تهران در حرکت بوده که به علت تخطی از سرعت مطمئنه و لغزندگی جاده و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو از جاده منحرح و واژگون شد.
سرهنگ پورقیصری بیان داشت: متأسفانه در اثر وقوع این حادثه رانندگی 6 نفر از سرنشینان اتوبوس در دم فوت و 4 نفر مجروح شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 81 روز و 16 ساعت پیش
آخرین وضعیت جاده های استان گیلان

آخرین وضعیت جاده های استان گیلان سرهنگ "حسن محمدپور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه به علت بارش شدید برف در محور "کوهین" تردد کلیه وسایل نقلیه از "لوشان" به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی مسدود است، اظهار داشت: همچنین در محور "پونل - خلخال" حد فاصل "زندانه" به خلخال به علت وضعیت نامناسب جوی مسدود است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در سایر راه های استان گیلان مشکل خاصی گزارش نشده است، تصریح کرد: تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی با تاکید بر اینکه به دلیل شرایط خاص جوی رانندگان باید از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی و برف گیر استان خودداری کنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 81 روز و 17 ساعت پیش
انسداد جاده های البرز، در پی بارش برف سنگین در این استان

انسداد جاده های البرز، در پی بارش برف سنگین در این استان سرهنگ "رضا گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، افزود: جاده ها "کرج - چالوس"، "ماهدشت - اشتهارد" و "طالقان" تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد ماند و تلاش برای حل مشکل و باز شدن راه ادامه دارد.
وی با اشاره به ترافیک بسیار سنگین در بزرگراه تهران - کرج نیز گفت: با تلاش های صورت گرفته از شب گذشته مسیر در حال بازگشایی است و تا چند ساعت دیگر به طور کامل باز می شود.
سرهنگ گودرزی تصریح کرد: به دلیل بارش سنگین برف و یخبندان و لغزنده بودن جاده این مشکل به وجود آمده و بسیاری از هموطنان نیز زنجیر چرخ همراه نداشتند و این موضوع باعث شد که خودروها قادر به حرکت نبوده و بر مشکلات ترافیکی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 81 روز و 17 ساعت پیش
قاتل خاموش دربستان آباد یک قربانی گرفت

قاتل خاموش دربستان آباد یک قربانی گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد جلیلیان" گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی واحد مرغداری در شهرستان بستان آباد، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های انجام شده و گزارش پزشکی قانونی مشخص شد، این فرد به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی نامناسب و استنشاق گاز منوکسید کربن در منزل، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده است.
فرمانده انتظامی بستان آبادخاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا ...