برخورد 2 دستگاه سواری، 8 مجروح برجای گذاشت

برخورد 2 دستگاه سواری، 8 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "عباس فرمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برابر اعلام فوریت های پلیسی 110مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "میاندوآب - شاهین دژ"، بلافاصله مأموران پلیس راه به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، این تصادف بین 2 دستگاه سواری سمند و کیا رخ داده است.
وی تصریح کرد: در این حادثه 6 نفر از سرنشینان سواری سمند و 2 نفر دیگر نیز از خودرو کیا، مجروح و به کمک مأموران امدادی به مراکز درمانی اعزام شدند.
سرهنگ فرمانی ادامه داد: در بررسی های انجام شده از صحنه توسط کارشناسان مشخص شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 38 دقیقه پیش
کشف 156 کیلو تریاک در یزد

کشف 156 کیلو تریاک در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدحسین ستوده نیا" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه با واردکنندگان موادافیونی، مأموران پلیس، کنترل محورهای مواصلاتی را مدنظر قرار دادند.
سرهنگ ستوده نیا ادامه داد: در راستای اجرای این طرح ماموران انتظامی یک دستگاه خودرو سواری را متوقف و مورد بازرسی قرار داده که 156 کیلو تریاک کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد افزود: در این خصوص 3 نفر از سوداگران مرگ دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.
سرهنگ ستوده نیا در خاتمه گفت: قاچاقچیان قصد انتقال این موادمخدر به یزد را داشتند که توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 15 ساعت و 38 دقیقه پیش
هدف نظارت های تخصصی شناسایی نقاط قوت و ضعف است

هدف نظارت های تخصصی شناسایی نقاط قوت و ضعف است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا آقاخانی" درجلسه جمع بندی نظارت تخصصی فرماندهی انتظامی استان البرز با تسلیت ایام فاطمیه و اشاره به شهادت 3 تن از کارکنان نیروی انتظامی و طلب صبر برای خانواده این شهدا اظهار داشت: برقراری نظم و امنیت در کشور را مدیون جان فشانی و ایثارگری های شهدا هستیم و باید با تمام توان از این امانت ارزشمند حفاظت کنیم.
این مقام انتظامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند "نیروی انتظامی همواره در مقابل چشمان مردم است" گفت: زمانی که مردم برای رفع مشکلات خود به یگان های انتظامی مراجعه می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
حلقه وصل بین مردم و انقلاب ولایت مداری است

حلقه وصل بین مردم و انقلاب ولایت مداری است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رمضان شعبانی" در همایش فرهیختگان فرهنگی-انتظامی منطقه 6 کشور، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دخت نبی اکرم (ص) گفت: برگزاری این گونه همایش ها حرکت به سوی کیفی کردن فعالیت های فرهنگی در ناجاست.
وی افزود: رسالت اساسی فرهیختگان در سه بخش اصلی تعریف شده است. در بخش اول "تحلیل وضعیت" به رصد پدیده ها و تحولات جبهه انقلاب و دشمن با ارتقای شناخت و قدرت تشخیص پرداخته می شود.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: در بخش دوم "تعیین و تبعیت" به طراحی و مواجهه با مسائل و چگونگی موضع گیری در مقابل پدیده ها پرداخته می شود و بخش سوم "اقدام و عمل" نیز اشاره به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
کشف بیش از16هزار قرص غیرمجاز در بیرجند

کشف بیش از16هزار قرص غیرمجاز در بیرجند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سیدمحمدرضا سرفرازی"در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران ایست و بازرسی شهرستان "بیرجند" هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار 16هزار و900 عدد قرص غیرمجاز را کشف کردند که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود.
سرهنگ سرفرازی تصریح کرد: در این رابطه خودرو توقیف و متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.#
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سیدمحمدرضا سرفرازی"در تشریح این خبر اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
اجتماعی کردن فرهنگ پیشگیری از سوانح رانندگی یک ضرورت است

اجتماعی کردن فرهنگ پیشگیری از سوانح رانندگی یک ضرورت است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " علی اکبر جاویدان " در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی گفت: موثرترین راهکار کاهش تصادفات و سوانح رانندگی، فرهنگ سازی رفتار ترافیکی و آموزش فرهنگ ترافیک است.
وی با تاکید بر اینکه اجتماعی سازی فرهنگ پیشگیری از سوانح رانندگی یک ضرورت است، اظهار داشت: اگر برنامه های مدون و هدفمندی به مرحله اجرا گذاشته شوند، از گسترش بسیاری از رفتارهای پر خطر ترافیکی جلوگیری خواهد شد.
این مقام ارشد انتظامی استان با تاکید بر آموزش فرهنگ ترافیک به خصوص در سطح مدارس و آموزشگاه ها تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
لزوم بهره گیری از ظرفیت سایر ارگان های نظامی به منظور تقویت یگان های دریایی مرزبانی ناجا

لزوم بهره گیری از ظرفیت سایر ارگان های نظامی به منظور تقویت یگان های دریایی مرزبانی ناجا به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در دیدار رئیس دانشگاه دریایی امام خامنه ای (مدظله العالی) سپاه پاسداران که به منظور بالابردن دانش تخصصی و دریایی دریابانان برگزار شد، گفت: هدف از این دیدار بهره گیری از توانمندی مجموعه سپاه برای آموزش دریابانان در امور دریایی و ناوبری است.
وی افزود: ماموریت های محوله به مرزبانان در حراست از کیان اسلامی بسیار سنگین است که یکی از بخش های سنگین آن معطوف به مرزهای آبی کشور است.
فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: فرماندهی مرزبانی از مجموعه بسیار بزرگی تشکیل شده و به واسطه ماموریت های محوله برای پاسداری از سرحدات کشور همواره توجه به مقوله به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
کشف 158کیلو حشیش در عملیات پلیس خراسان جنوبی

کشف 158کیلو حشیش در عملیات پلیس خراسان جنوبی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کسب خبری مبنی برانتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان سرایان، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با همکاری مأموران انتظامی شهرستان سرایان چند اکیپ مجهز نسبت به کنترل و رصد مسیر های تردد قاچاقچیان و انجام گشت زنی در سطح منطقه اعزام شدند.
سرهنگ دادگر تصریح کرد: با کنترل محورهای عبوری یک دستگاه وانت پیکان که با سرعت زیاد در حرکت بود شناسایی و با اجرای طرح مهار متوقف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 9 ساعت پیش
دستگیری عاملان توزیع 520 کیلوگرم گوشت فاسد در شهرستان شازند

دستگیری عاملان توزیع 520 کیلوگرم گوشت فاسد در شهرستان شازند سرهنگ "علیرضا رفیعی" جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شازند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت:مأموران ایست و بازرسی شهرستان شازند هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پژو که حامل مقدار بسیاری گوشت بود،مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی خاطر نشان کرد: مأموران پس از بررسی های بیشتر دریافتند محموله خودروی مذکور حاوی 520 کیلوگرم گوشت قرمزغیر بهداشتی , فاقد مجوزهای لازم می باشد.
سرهنگ رفیعی با اشاره به انتقال گوشت های غیر بهداشتی مکشوفه به اداره دامپزشکی شهرستان افزود:دو متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
کشف 412 کیلو گرم مرفین در غرب استان تهران

کشف 412 کیلو گرم مرفین در غرب استان تهران سردار "محسن خانچرلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: با بدست آوردن اخبار و اطلاعاتی توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در خصوص تهیه ،حمل و انتقال مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچیان به صورت گسترده در غرب استان تهران ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با پیگیری های شبانه روزی و گسترش چتر اطلاعاتی پلیس ،اخباری بدست آمد مبنی بر اینکه 3 نفر از قاچاقچیان، محموله ای از موادمخدر را از همدستان خود در شرق کشور تهیه کرده و به تازگی قصد انتقال آن به غرب استان تهران را دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 13 ساعت پیش
408 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به مقصد نرسید

408 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به مقصد نرسید سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری "ام وی ام" در محور "میاندوآب - تبریز" مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو توقیفی، 408 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 8 میلیارد ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و 2 متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند #. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 3 روز و 16 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای با 26 فقره سرقت در ارومیه

دستگیری سارق حرفه ای با 26 فقره سرقت در ارومیه سرهنگ "حسین صمدپور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت باطری خودرو به ویژه کامیونت در "ارومیه"، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای است.
فرمانده انتظامی ارومیه با اشاره به اینکه سارق در بازجویی های پلیسی به 26 فقره سرقت باطری خودرو معترف شد، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضائی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 11 ساعت پیش
امنیت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهداست

امنیت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهداست به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید مصطفی موسوی اصفهانی" عضو مجلس خبرگان رهبری، در یادواره 327 شهید نیروی انتظامی استان اظهار کرد: به خانواده شهدا برای تربیت و تعلیم چنین فرزندان برومند، جان برکف و بصیری که همواره در دفاع از مکتب اسلام، قرآن، اهل بیت(ع)، نظام و انقلاب آماده دفاع و استقامت هستند، باید تبریک گفت.
وی افزود: جای تسلیت به خانواده شهدا نیز برای از دست دادن چنین گوهران ارزشمندی که می توانستند در راستای کمک به نظام اسلامی و حفظ انقلاب موثر باشند، دور از ذهن نیست. آیات متعددی در قرآن کریم به امر مهم جهاد، شهادت، استقامت و پایداری اختصاص یافته است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
واژگونی لکسوس یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت

واژگونی لکسوس یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت سرهنگ " غلامرضا خرقانی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی بر یک فقره واژگونی خودرو در کیلومتر 5 محور تربت حیدریه به مشهد بلافاصله ماموران به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند.
وی عنوان داشت: در بررسی های عوامل انتظامی مشخص شد، یک دستگاه خودروی لکسوس واژگون شده و در لاین مخالف با یک دستگاه وانت نیسان برخورد و در ادامه نیز 3 دستگاه خودرو سمند،206 پژو و سواری ساندرو با یکدیگر برخورد کرده اند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
توقیف محموله پارچه های قاچاق در شاهرود

توقیف محموله پارچه های قاچاق در شاهرود سردار "روح الامین قاسمی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مبارزه با پدیده مخرب و ویرانگر قاچاق که تاثیر مستقیم بر چرخه اقتصاد کشور دارد را از اولویت های ماموریتی پلیس در سال جاری دانست.
وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی با استفاده از توان و ظرفیت های موجود، طرح ایست و کنترل را اجرا کردند و یک دستگاه تریلی حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.
سردار قاسمی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این تریلی، 60 طاقه پارچه قاچاق چینی را کشف کردند که برابر نظر کارشناسان ارزش محموله مکشوفه 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
کشف بیش از 216 کیلوگرم تریاک در داراب

کشف بیش از 216 کیلوگرم تریاک در داراب سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر مطلع شدند افرادی به هویت معلوم قصد دارند با استفاده از یک دستگاه پژو 405 مقادیری موادمخدر را از بندرعباس به داراب انتقال دهند که دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با ایست و بازرسی محسوس و نامحسوس یک دستگاه پژو 405 را شناسایی که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز قاچاقچیان با توجه به کوهستانی بودن و پوشش گیاهی منطقه، خودرو را ترک و از محل متواری شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو و پاکسازی آن ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری کیف قاپ با 300 فقره سرقت در شیراز

دستگیری کیف قاپ با 300 فقره سرقت در شیراز سردار "احمد علی گودرزی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه یک فرد سارق و کیف قاپ را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: با تلاش مأموران وی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به مقر انتظامی انتقال داده شد.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه فرد کیف قاپ در بازجویی های انجام گرفته به 300 فقره کیف قاپی در شهر شیراز اقرار کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 4 روز و 13 ساعت پیش
دپوی بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق در بندرلنگه

دپوی بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق در بندرلنگه سرهنگ "محمود حافظی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ودر پی دریافت خبری مبنی بر دپوی محموله سیگار قاچاق در یکی از محلات شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی و در بازرسی از محل، 2 میلیون و 200 هزار نخ سیگار قاچاق کشف کردند.
سرهنگ حافظی با اشاره به اینکه ارزش سیگار قاچاق کشف شده بنا به نظر کارشناسان 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این زمینه یک متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 10 روز و 9 ساعت پیش
برنامه ریزی منسجم پلیس برای پایان سالی امن و آرام / بازخوردهای مناسب نگاه اجتماعی ناجا به چهارشنبه آخرسال

برنامه ریزی منسجم پلیس برای پایان سالی امن و آرام / بازخوردهای مناسب نگاه اجتماعی ناجا به چهارشنبه آخرسال به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "روح الامین قاسمی" در نشست ماهانه فرماندهان و مسئولان انتظامی استان از اجرای طرح استقبال از بهار خبر داد گفت: این طرح از ابتدای اسفند برای پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت در سطح استان به مرحله اجرادرمی آید.
وی با بیان این که در قالب این طرح، مجتمع های تجاری و بازارها به طور ویژه مورد توجه پلیس قرارمی گیرد، گفت: یکی از اقدامات پیش بینی شده، افزایش گشت های محسوس و نامحسوس برای ارتقاء امنیت و آرامش مردم در روزهای پایانی سال است.
این مسئول انتظامی به تدوین ماموریت های خاص برای هر یک از بخش های انتظامی استان اشاره و خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 10 روز و 9 ساعت پیش
برگزاری آیین تشییع و وداع با 14 شهید تفحص شده نیروی انتظامی

برگزاری آیین تشییع و وداع با 14 شهید تفحص شده نیروی انتظامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، همزمان با ایام فاطمیه، آیین نکوداشت، تشییع و وداع با 14 شهید تفحص شده ناجا روز شنبه 28 بهمن ماه، از ساعت 10 صبح الی 12:15 همراه با مراسم پر فیض دعای کمیل در ستاد فرمادهی نیروی انتظامی، نماز خانه کمیل برگزار می شود.
این 14 شهید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، از شهدای دوران دفاع مقدس هستند که پیکر مطهرشان به تازگی تفحص شده است.
گفتنی است این مراسم معنوی با حضور خانواده های معظم شهدا، مسئولان ارشد لشکری و کشوری برگزار می شود. #
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، همزمان با ایام فاطمیه، آیین نکوداشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 10 روز و 15 ساعت پیش
مجموعه علمی یگان ویژه مایه افتخار و مباهات فرماندهی انتظامی استان کرمان است

مجموعه علمی یگان ویژه مایه افتخار و مباهات فرماندهی انتظامی استان کرمان است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رضا بنی اسدی فر" در دیدار با سرهنگ "علی پورنخعی" فرمانده یگان ویژه این استان با بیان اینکه امروزه پلیس در جامعه، پلیس علمی است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی استفاده از دانش اجتماعی را به عنوان یک رکن اساسی مورد تأکید قرار داده است.
وی با اشاره به رویکرد خوب علمی یگان ویژه تصریح کرد: مجموعه علمی پلیس ویژه کرمان مایه افتخار، مباهات و پشتوانه علمی عظیمی برای فرماندهی انتظامی استان کرمان محسوب می شود.
این مقام مسئول انتظامی تلاش نیروهای یگان ویژه را قابل ستایش عنوان کرد و اظهار داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
دیدگاه پلیس در بحث اقدامات چهارشنبه آخر سال رویکردی فرهنگی است

دیدگاه پلیس در بحث اقدامات چهارشنبه آخر سال رویکردی فرهنگی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبداله فاتحی" در خصوص فعالیت های فرهنگی ایام پایانی سال بین پلیس و شهرداری با حضور در دفتر کار مهندس"صیدی" شهردار شهر سنندج با وی دیدار و گفتگو کرد.
معاون اجتماعی انتظامی استان با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و لزوم پیشگیری از آسیب های اجتماعی چهارشنبه آخر سال، گفت: با افزایش همدلی بین نیروی انتظامی و شهرداری می توان قدم های موثری در جهت پیشگیری از این آسیب ها برداشت.
وی رویکرد پلیس را یک رویکرد فرهنگی دانست و بیان داشت: پلیس تمام سعی خود را به کارگرفته تا با استفاده از ظرفیت خود و مشارکت سایر دستگاه ها ازجمله شهرداری ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
کشف 24 تن برنج قاچاق در یزد

کشف 24 تن برنج قاچاق در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا مزیدی" درباره این خبر گفت: روز گذشته مأموران پلیس آگاهی یک دستگاه تریلی "هوو" را که در محورهای مواصلاتی یزد با محموله برنج در حال حرکت بود، متوقف کردند.
معاون اجتماعی پلیس استان یزد افزود: مأموران پس از بررسی اسناد، مدارک و بارنامه خودرو، متوجه شدند که راننده اقدام به بارگیری 24 تن برنج قاچاق و بدون مجوز گمرکی کرده است که به همین منظور خودرو به پارکینگ منتقل شد.
سرهنگ مزیدی با بیان اینکه مأموران انتظامی در این خصوص یک متهم را نیز دستگیر کردند، گفت: کارشناسان ارزش این محموله برنج قاچاق را یک میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
کشف بیش از 75 هزار عدد انواع مواد محترقه در آستارا

کشف بیش از 75 هزار عدد انواع مواد محترقه در آستارا سرهنگ "رسول عزیزی" در گفت گو با خبرنگاه پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر عرضه و توزیع مواد محترقه توسط فردی در این شهرستان، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران با تحقیقات نامحسوس موفق به شناسایی محل نگهداری و فروش موادمحترقه غیر مجاز شدند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از یک منزل مسکونی، 75 هزار و 566 عدد موادمحترقه کم خطر و 97 عدد مواد محترقه پرخطر غیر مجاز کشف شد.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود

انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران کمیته انقلاب اسلامی بود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، یادواره 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان مازندران شب گذشته با حضور سردار "میرفیضی" فرمانده انتظامی مازندران، سردار "قاسمی" فرمانده انتظامی استان "سمنان"، مسئولان سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان، فرماندهان، مسئولان و کارکنان انتظامی مازندران، پیشکسوتان ناجا، خانواده های معظم شهدا و مردم شهید پرور شهرستان ساری در مصلی این شهر برگزار شد.
در این مراسم سردار "حسین ذوالفقاری" معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای عرصه نظم و امنیت به ویژه 110 شهید پاسدار کمیته انقلاب اسلامی استان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
اشاعه فرهنگ پدافند غیرعامل ضرورت مقابله هوشمند در برابر تهدیدات

اشاعه فرهنگ پدافند غیرعامل ضرورت مقابله هوشمند در برابر تهدیدات به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"کیومرث عزیزی" در جمع مسئولان انتظامی استان، با اشاره به اهمیت پیش بینی تمهیدات لازم به منظور اجرای مطلوب پدافند غیرعامل افزود: با توجه به عدم نقش جنگ افزار در پدافند غیرعامل و لزوم اقدامات و تمهیدات برای کاستن و جلوگیری از خسارات مالی به تجهیزات و تاسیسات حیاتی و حساس نظامی و غیرنظامی و به ویژه تلفات انسانی، توجه ویژه به آن در برنامه ریزی و سیاست گذاری ها ضروری است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی هدفمندی و برنامه ریزی را در ساختار نیروی انتظامی از مبانی مهم و اولویت دار در اجرای مطلوب برنامه ها به ویژه در حوزه پدافند غیرعامل عنوان کرد و بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
برخورد 3 دستگاه خودرو در زنجان یک کشته و 2 مجروح برجا گذاشت

برخورد 3 دستگاه خودرو در زنجان یک کشته و 2 مجروح برجا گذاشت سرهنگ "علی اصغر شیر محمدی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این حادثه اظهار داشت: ماموران پلیس راه از برخورد 3 دستگاه خودرو در کیلومتر 40 ،لاین جنوبی اتوبان " زنجان- قزوین" مطلع و فورا به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه کامیونت ایسوزو بعد از برخورد با یک دستگاه وانت پیکان با تریلر برخورد کرده که متاسفانه سرنشین ایسوزو به علت شدت جراحات وارده فوت و راننده ایسوزو و راننده وانت پیکان مصدوم و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 12 روز و 11 ساعت پیش
عامل توزیع گوشت الاغ دستگیر شد

عامل توزیع گوشت الاغ دستگیر شد به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین دهقانپور" با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از اطلاع از عرضه گوشت الاغ در یک مرکز پذیرایی به همراه ماموران اداره بهداشت شهرستان به محل مراجعه کردند.
وی افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی محل را بازرسی و 10 کیلو گوشت الاغ از داخل یخچال فریزر این رستوران کشف کردند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی در تحقیقات خود به اظهارات ضد و نقیض یکی از کارگران مرکز پذیرایی مشکوک شدند و او را جهت انجام بازجویی تخصصی به پلیس آگاهی منتقل کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 12 روز و 14 ساعت پیش
تقویت باورهای دینی بهترین راه صیانت کارکنان است

تقویت باورهای دینی بهترین راه صیانت کارکنان است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در جلسه قرارگاه جهادی صیانت فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: امروزه مجموعه بزرگ ناجا به سمت پلیس ایمانی حرکت می کند و نمونه آن، موفقیت های کارکنان آنها در عرصه های قرآنی است و در حقیقت توجه به اصل معنویت در بین کارکنان یکی از اصولی است که هر چه بیشتر به آن توجه و پرداخته شود شاهد افزایش سطح عملکرد و بهبود فعالیت های کارکنان در ماموریت ها خواهیم بود.
وی آموزه های دینی را یکی از مصادیق پیشگیری از هر گونه آسیب خواند و گفت: توجه به آموزه های دینی مبتنی بر پیشگیری از بزهکاری ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 14 ساعت پیش
شهدا موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند

شهدا موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "اکبر فلاح پور" در دیدار با خانواده شهید والا مقام "محمدرضا حسن زاده" اظهار کرد: شهدا شجاعت و انسانیت را به مردم آموخته اند و افراد جامعه را در مسیر واقعی دین قرار داده اند و موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند.
وی با بیان اینکه شهید حسن زاده نماد اخلاق، کرامت، شجاعت و بزرگواری بودند، گفت: این شهید در زمان حیات خود منشاء خدمات بسیاری بوده و با ایجاد امنیت مایه آرامش مردم شدند و در زمان شهادتشان نیز موجی از بیداری و معرفت را در جامعه گسترش دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 16 ساعت پیش
امنیت منحصر به فرد ایران از مهمترین و برجسته ترین دستاوردهای انقلاب

امنیت منحصر به فرد ایران از مهمترین و برجسته ترین دستاوردهای انقلاب "سید شهاب الدین چاوشی" در حاشیه جشن 40 سالگی انقلاب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: قیام مردم ایران و پیروزی آن در سال 57 نمونه تمام عیار و برجسته مشارکت و همراهی مردم یک سرزمین در سرنوشت شان بوده است.
وی با اشاره به دستاوردهای بی شمار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برای کشور گفت: همه ما برای حفظ و گسترش پایه های قدرتمند و توانای این مکتب باید تلاش کنیم.
چاوشی، امنیت خاص و منحصر به فرد ایران در منطقه ناامن جهان را از مهمترین و برجسته ترین دستاوردهای انقلاب برشمرد و گفت: به برکت خون شهدا و مدافعان این مرز و بوم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 12 روز و 16 ساعت پیش
فوت یک نفر بر اثر گاز گرفتگی در ارسنجان

فوت یک نفر بر اثر گاز گرفتگی در ارسنجان سرهنگ "احمد فداکار" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گاز گرفتگی یک نفر در یکی از محله های شهرستان ارسنجان، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته و گزارش پزشکی قانونی، مشخص شد یک نفر در حال استراحت در منزل خود بوده که به دلیل سهل انگاری دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان به شهروندان توصیه کرد: با شروع فصل سرما ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 12 روز و 16 ساعت پیش
کشف 5 میلیارد ریال محموله ترانزیتی قاچاق در اتوبان تهران – کرج

کشف 5 میلیارد ریال محموله ترانزیتی قاچاق در اتوبان تهران – کرج سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: مأموران اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز پلیس آگاهی استان البرز طی اقدامات پلیسی مطلع شدند که یک دستگاه تریلر کانتینردار از مرزهای شمال غرب کشور در حال حمل یک محموله ترانزیتی مظنون به کالای قاچاق است.
وی افزود: مأموران بلافاصله در محورهای مواصلاتی منتهی به جاده های غرب کشور مستقر و پس از چندین ساعت کنترل خودروهای عبوری ، خودرو تریلر مذکور را در محور تهران - کرج شناسایی و در یک فرصت مناسب آن را متوقف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 11 ساعت پیش
امنیت در شرق استان تهران رو به رشد و در حال گسترش است

امنیت در شرق استان تهران رو به رشد و در حال گسترش است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " عبدالرضا ناظری" به همراه جمعی از مسئولان انتظامی با دکتر "حسن نقوی"سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به گفت و گو و بررسی مسائل پیرامونی پرداختند.
در ابتدای این جلسه سردار " ناظری" فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان این که با فروپاشی نظام ظلم و استبداد 2500 ساله شاهنشاهی، خواسته های ملت ایران در شکل گیری جمهوری اسلامی تحقق یافت، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی دست ابرقدرت ها و اجانب آمریکایی و انگلیسی که به دنبال تسلط بر مردم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 13 روز و 11 ساعت پیش
توقیف کامیون با 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوئین زهرا

توقیف کامیون با 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوئین زهرا سرهنگ "حسین علیان نژادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران یگان امداد به یک دستگاه کامیون تانکر دار در محور "اشتهارد - بوئین زهرا " مشکوک و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: مأموران با بررسی مدارک راننده، خودرو حامل سوخت را برای بررسی دقیق تر توسط کارشناسان شرکت نفت به مقر انتظامی انتقال دادند.
سرهنگ علیان نژاد اضافه کرد: با بررسی انجام شده توسط عوامل شرکت نفت مشخص شد که سوخت قاچاق بوده و در بازرسی از کامیون، 30 هزار لیتر گازوئیل کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در پایان با اشاره به ارزش 360 میلیون ریالی سوخت کشف شده تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 11 ساعت پیش
شهدا، مظهر صلابت و ایستادگی جامعه اسلامی

شهدا، مظهر صلابت و ایستادگی جامعه اسلامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی پورنخعی" در دیدار با خانواده شهید "جوانمرد" با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: راز پیروزی انقلاب ما بقا و دوام آن در نگهداری ارزش های انقلاب و وحدت کلمه است تا ضمن استمرار راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) کماکان شاهد شکست دسیسه ها و توطئه های دشمنان ایران اسلامی باشیم.
وی با یادآوری مجاهدت های خالصانه و بی توقع شهدا، گفت: شهدا مظهر صلابت و ایستادگی جامعه اسلامی هستند.
این مقام انتظامی، خانواده شهدا را مایه عزت و آبروی نظام دانست و افزود: خدمت رسانی به خانواده شهدا در قبال ایثار و فداکاری آنان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 13 روز و 12 ساعت پیش
کشف 120 رأس دام قاچاق در شهرستان البرز

کشف 120 رأس دام قاچاق در شهرستان البرز سرهنگ "سهراب خسروی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درتشریح این خبر اظهار داشت: مأموران یگان امداد حین کنترل خودروهای عبوری در آزادراه "قزوین - کرج" یک دستگاه کامیون "دانگ فنگ" حامل احشام را برای بررسی متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی مدارک راننده مشخص شد، محموله فاقد مجوز حمل بوده که در بازرسی از کامیون، تعداد 120 رأس گوسفند کشف شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش دام های مکشوفه بنا به نظر کارشناسان، 720 میلیون ریال برآورد شده است؛ گفت: محموله از استان آذربایجان غربی به مقصد استان تهران بارگیری شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 12 ساعت پیش
سارق منزل و ویلا در چالوس با 50 فقره سرقت دستگیر شد / کشف بیش از 2 میلیارد ریال اموال مسروقه

سارق منزل و ویلا در چالوس با 50 فقره سرقت دستگیر شد / کشف بیش از 2 میلیارد ریال اموال مسروقه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میر فیضی" با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل، ویلاها و داخل خودرو در شهرستان های غرب استان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، مأموران پلیس آگاهی شهرستان چالوس پس از چند روز مؤفق به شناسایی سارق حرفه ای مرد 39 ساله شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه متهم به سرقت، مأموران با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 12 ساعت پیش
کشف 49 هزار لیتر نفت سفید خارج از عرضه شبکه ملی در اراک

کشف 49 هزار لیتر نفت سفید خارج از عرضه شبکه ملی در اراک سرهنگ "سیدنورالدین حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی در تحقیقاتی از فعالیت 2 نفر در خصوص توزیع غیرمجاز فراورده های نفتی خارج از شبکه عرضه قانونی مطلع شدند.
وی افزود: در روند تحقیقات مشخص شد، این افراد فرآورده های نفتی را از یکی از استان های غربی کشور بارگیری کرده و با تغییر مسیر از استان های مرکزی، محموله ها را به صورت غیر مجاز به تهران انتقال می دادند.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با اشاره به عملیات پلیس در شناسایی و دستگیری این افراد، گفت: با برنامه ریزی انجام شده از سوی ماموران پلیس آگاهی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 12 ساعت پیش
کشف پمپ های آب قاچاق در شهرضا

کشف پمپ های آب قاچاق در شهرضا سرهنگ "محمد حسین بابا کلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که از جنوب کشور به مقصد تهران در حرکت بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 910کارتن پمپ آب خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.
سرهنگ بابا کلانی بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 5 میلیارد ریال اعلام شده است.
این مقام انتظامی افزود: در این خصوص راننده خودرو دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 13 ساعت پیش
کشف 103 فقره سرقت از یک باند در کرمانشاه

کشف 103 فقره سرقت از یک باند در کرمانشاه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا امیری" گفت : در پی دریافت چندین فقره پرونده سرقت مغازه و منزل در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی عنوان کرد: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات تخصصی یکی از سارقان سابقه دار را در این زمینه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه سرقت بود اما پس از مواجه با مستندات به 51 فقره سرقت مغازه، 48 فقره سرقت اماکن خصوصی، 2 فقره سرقت منزل ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 13 روز و 15 ساعت پیش
جزئیات اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز دوشنبه

جزئیات اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز دوشنبه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عابدی" در تشریح این خبر، اظهارداشت: براساس تصمیم کمیته کاهش آلودگی هوای تهران در شرایط اضطرار تصمیم بر آن شد که در روز دوشنبه ، طرح زوج و فرد از در منازل از ساعت 6:30 تا 19 اجرایی شود.
وی افزود: تمام خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک شان عدد فرد باشد فردا در ساعات ذکر شده اجازه تردد در سطح شهر را ندارند و در صورت ورود غیرمجاز توسط دوربین ها و ماموران راهور جریمه خواهند شد.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خاتمه گفت: خودروهای دارای مجوز طرح ترافیک مشکلی برای تردد در سطح شهر ندارند. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 21 روز و 5 ساعت پیش
کشف 5.5 تن انواع مواد مخدر در همدان / انهدام 77 باندتهیه وتوزیع مواد مخدر

کشف 5.5 تن انواع مواد مخدر در همدان / انهدام 77 باندتهیه وتوزیع مواد مخدر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " کامرانی صالح " در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: مردم انقلابی کشور ما با حضور همیشگی خود در صحنه، انقلاب اسلامی را بیمه کرده اند.
وی با بیان اینکه در 10 ماهه امسال، بیش از 2 هزار فقره طرح عملیاتی اجرا شده است، گفت: طی این مدت، 460 هزار شهروند با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس برقرار کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 3 درصدی را نشان می دهد.
سردار کامرانی صالح از افزایش 8 درصدی حضور ماموران در صحنه در پی تماس تلفنی با پلیس 110 خبر داد و گفت: در مجموع بیش از 245 هزار مورد از این تماس ها ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 5 ساعت پیش
قاچاقچیان درانتقال 471 کیلو تریاک به مرکز کشور ناکام ماندند

قاچاقچیان درانتقال 471 کیلو تریاک به مرکز کشور ناکام ماندند سردار "رضا بنی اسدی فر" درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی با همکاری تکاوران و انجام کار اطلاعاتی از حمل و جا به جایی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی حین گشت زنی های هدفمند و نامحسوس در محور "شهداد - نهبندان" به 2 دستگاه خودرو سواری مشکوک و دستور توقیف آنها را صادر کردند.
سردار بنی اسدی فر افزود: مأموران پس از متوقف ساختن خودروها موفق شدند، در بازرسی از آنها 471 کیلو و 700 گرم تریاک را کشف و 2 نفر را نیز دستگیرکنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 15 ساعت پیش
کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی ، تولید، اشتغال "، ماموران با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون کشنده و یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق را در محور " اندیمشک - خرم آباد" شناسایی و متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی از 2 خودرو توقیفی، 240 کارتن کمپوت، 171 کارتن همزن، 455 کارتن مخلوط کن، 150 کارتن صابون، 70 کارتن روغن ذرت، 50 کارتن قهوه، 50 کارتن آبنبات و 3 کیسه پوشاک قاچاق کشف و ضبط شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 15 ساعت پیش
سارق لوازم به 20 فقره سرقت اعتراف کرد

سارق لوازم به 20 فقره سرقت اعتراف کرد سرگرد "محمد قدیمی"، در این خصوص به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن محدوده مذکور، در خصوص سرقت لوازم داخلی خودروها، تیمی از ماموران به بررسی موضوع پرداختند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک سارق ضمن پرسه در محله ها و کوچه های فرعی این محدوده اقدام به سرقت لوازم داخلی خودروهای شهروندان می کند.
وی افزود: با به دست آمدن شیوه، شگرد و همچنین مشخصات چهره متهم، ماموران گشت های انتظامی به صورت هدفمند به تعقیب وی پرداختند تا این که شب گذشته ماموران یکی از گشت های انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری او شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 26 روز و 15 ساعت پیش
پلیس جامعه محور، پلیس مورد علاقه مردم است

پلیس جامعه محور، پلیس مورد علاقه مردم است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "نبی الله هزار جریبی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان، ولایت محوری و اطاعت از ولایت فقیه را رمز پایداری و پیروزی انتقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: خصیصه مهم کارکنان انتظامی ولایت محوری و خدمتگزاری صادقانه به مردم است.
وی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی علاوه بر انجام خدمات شایسته در حوزه انتظامی و ترافیکی در حوزه اجتماعی و فرهنگی نیز فعالیت می کند، گفت: پلیس جامعه محور، پلیس مورد علاقه مردم است و مردم قدرشناس ایران اسلامی هیچگاه این تلاش ها و خدمات شایسته را از یاد نخواهند برد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 10 ساعت پیش
هم اکنون محور آزادراه قزوین – زنجان بازگشایی شد/درخواست پلیس از مردم: با عجله وشتاب زدگی رانندگی نکنید

هم اکنون محور آزادراه قزوین – زنجان بازگشایی شد/درخواست پلیس از مردم: با عجله وشتاب زدگی رانندگی نکنید سردار "مهدی محمودی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: آزادراه "قزوین - زنجان" که از روز شنبه هفته جاری به علت برف وکولاک شدید مسدود شده بود با تلاش پلیس و دستگاه های امدادی هم اکنون بازگشایی شد.
وی افزود: تلاش برای بازگشایی آزادراه "قزوین - رشت" و جاده قدیم قزوین - زنجان ادامه دارد که به محض مساعد شدن شرایط جوی و امکان تردد، در اسرع وقت به هموطنان اطلاع رسانی خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین تاکید کردند: از کلیه رانندگان وسایط نقلیه به ویژه رانندگان حمل ونقل عمومی درخواست می شود با توجه به توقف چند روزه در استان برای رسیدن به مقصد از عجله و شتاب زدگی پرهیز ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 10 ساعت پیش
شکستگی و سقوط درخت در بهشهر قربانی گرفت

شکستگی و سقوط درخت در بهشهر قربانی گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در ساعت 14 روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه منجر به فوت در منطقه سد گلورد ، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.
این گزارش حاکی است، ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام " کاظم- الف" 44 ساله در پی شکستگی شاخه درخت و سقوط بر روی وی دچار مصدومیت شدید شد.
بر اساس این گزارش، با حضور گروه های امداد و نجات، این فرد مصدوم به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت./
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری سارقان منازل با 100 فقره سرقت

دستگیری سارقان منازل با 100 فقره سرقت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " کاظم دهقانی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در مرند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد 6 نفر از اعضای یک باند غیر بومی که در ایام تعطیلات و مناسبت های ملی و مذهبی با خودرو به صورت باندی به شهرستان مرند مراجعه و پس از شناسایی منازل خالی از سکنه اقدام به سرقت از آن می کردند و پس از سرقت، اموال مسروقه را به یک مالخر می فروختند .
این مقام انتظامی ادامه داد: سارقان و مالخر دستگیر شده، پس از انجام تحقیقات به 25 فقره سرقت طلاجات، پول نقد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 13 ساعت پیش
تقدیم 13 هزار شهید عرصه نظم و امنیت به انقلاب اسلامی

تقدیم 13 هزار شهید عرصه نظم و امنیت به انقلاب اسلامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "یونس عبدی" شب گذشته با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "مانگه شو" گفت: برقراری امنیت در کشور هزینه بردار است و یکی از هزینه های آن جان فشانی و از خود گذشتگی کارکنان نیروی انتظامی است.
وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در تمام عرصه های ایجاد امنیت پا به پای نیروهای مسلح اعم از سپاه ، ارتش و بسیج آمادگی کامل برای دفاع و ایجاد آرامش و امنیت مردم را دارد.
مدیر کل ایثارگران ناجا گفت: پلیس با وجود رهنمودهای مقام معظم رهبری و مدیریت دقیق "سردار اشتری" فرمانده نیروی انتظامی ،دارای بالاترین آمادگی دفاعی و بروز دنیا است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 27 روز و 13 ساعت پیش
دپو ذرت خوراکی قاچاق در شیراز لو رفت

دپو ذرت خوراکی قاچاق در شیراز لو رفت سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی استان با اقدامات اطلاعاتی از دپو مقدار زیادی ذرت خوراکی قاچاق در یکی از محله های شیراز مطلع شدند.
وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند 203 هزار و 830 کیلوگرم ذرت خوراکی قاچاق از نوع "پاپ کرن" به ارزش 21 میلیارد ریال کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک متهم در این خصوص، اظهار کرد: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت های اقتصادی غیر قانونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری کلاهبرداران از شرکت های بیمه در اصفهان

دستگیری کلاهبرداران از شرکت های بیمه در اصفهان سرهنگ "جهانگیر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی با ایجاد تصادفات صوری و ساختگی اقدام به کلاهبرداری از شرکت های بیمه در شهرستان "برخوار" می کردند بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند 5 نفر از اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت: افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی از شرکت های بیمه با ایجاد تصادفات ساختگی و با همکاری 10نفر دیگر اعتراف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
راهبرد اصلی ناجا خدمتگزاری به مردم ولایت مدار است

راهبرد اصلی ناجا خدمتگزاری به مردم ولایت مدار است سردار "علیرضا مظاهری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در نظم عمومی و امنیت اجتماعی، اظهار داشت: ناجا به عنوان سازمانی که نزدیک ترین سطح تعامل و برخورد را در میان سایر بخش های حاکمیت با مردم دارد، باید در برقراری نظم عمومی و امنیت اجتماعی بیشترین توجه را به مردم داشته باشد.
این مقام ارشد انتظامی در استان افزود: ثمره ارزشمند این امر کسب اعتماد، جلب رضایت مردم و بالاخره دست یابی به احساس امنیت روانی در سطح جامعه است که در سایه شناخت مناسب از مقوله مشارکت مردم متجلی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
بازگشایی جاده های مسدود شده تا ظهر دوشنبه/ ضرورت بررسی و تعیین نقش دستگاه ها در گرفتار شدن مردم در برف / تردد در معابر تهران منوط به بستن زنجیر چرخ

بازگشایی جاده های مسدود شده تا ظهر دوشنبه/ ضرورت بررسی و تعیین نقش دستگاه ها در گرفتار شدن مردم در برف / تردد در معابر تهران منوط به بستن زنجیر چرخ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "موسی امیری" در تشریح این خبر، با اشاره به حادثه در راه ماندن جمعی از هموطنان در محورهای مواصلاتی در پی بارش برف و کولاک افزود: از مردم بابت این حادثه، عذرخواهی می کنم؛ مردم حق دارند در مورد گرفتاری در جاده قم و آزادراه کرج گله مند باشند.
وی، بارش شدید برف و ترافیک را یکی از علل گرفتاری مردم در این دو محور اصلی عنوان و خاطرنشان کرد: باید نقش دستگاه ها در بروز این اتفاق و گرفتار شدن مردم در برف بررسی و تعیین شود؛ از دستگاه ها ممنون هستیم اما برای رفع گرفتاری مردم، مجبور شدیم یگان ویژه پلیس را برای کمک فراخوان کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
کشف محموله 2 میلیاردی قاچاق در زنجان

کشف محموله 2 میلیاردی قاچاق در زنجان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی آزادی" با اعلام این خبر گفت: به منظور حمایت از تولید و اشتغال داخلی طرح مبارزه با کالای قاچاق در دستورکار ماموران انتظامی استان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه ماموران انتظامی شهرستان "سلطانیه" در اتوبان "زنجان - قزوین" به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند بیان داشت: ماموران در بازرسی از این خودرو هزار و 450 ثوب البسه ، 10 هزار و 225 عداد لوازم آرایشی بهداشتی ، 720 متر پارچه و یک دستگاه کولر گازی قاچاق کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
کشف 140 راس دام قاچاق از 2 دستگاه کامیون

کشف 140 راس دام قاچاق از 2 دستگاه کامیون سرهنگ "هوشنگ کیانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: روز گذشته یکی از تیم های گشت این فرماندهی هنگام کنترل خودروهای عبوری به 2 دستگاه کامیون حامل دام زنده مشکوک شد.
وی افزود: ماموران در بازرسی از کامیون ها تعداد 140 راس گوسفند قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام با اشاره به اینکه ارزش این محموله یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده، خاطر نشان کرد: خودروها توقیف و افراد متخلف پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
واژگونی سمند، یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت

واژگونی سمند، یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "عباس فرمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای کسب خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری سمند در محور "بوکان - میاندوآب"، ماموران پلیس راه به همراه گروه های امدادی سریعا در محل حادثه حاضر شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد بر اثر این واژگونی، راننده سواری سمند به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و 2 نفر از سرنشینان آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند .
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه، بی احتیاطی از مهم ترین دلایل بروز این حادثه بوده است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای منزل در دزفول

دستگیری سارق حرفه ای منزل در دزفول سرهنگ"علی الهامی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان دزفول، شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان دزفول با اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای که در امر خرید و فروش طلاجات سرقتی و وسایل خانه فعالیت داشت شدند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را هنگام سرقت منزل یکی از شهروندان دستگیر کردند.
سرهنگ الهامی ادامه داد : متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به21 فقره سرقت منزل در شهرستان دزفول اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
کشف احشام قاچاق در کنگاور

کشف احشام قاچاق در کنگاور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عزیز الهیاری" در این رابطه گفت: ماموران انتظامی شهرستان کنگاور در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی، با تحت پوشش قرار دادن جاده های فرعی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون رنو حامل دام قاچاق و بدون مجوز شدند.
وی افزود: در بازرسی انجام شده 88 رأس گوسفند فاقد مجوز کشف و متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور اظهارداشت : ارزش تقریبی این محموله بنا به نظر کارشناسان 500 میلیون ریال برآورد شده است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 27 روز و 14 ساعت پیش
کولاک و یخ زدگی در 9 محور مواصلاتی کشور

کولاک و یخ زدگی در 9 محور مواصلاتی کشور به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه و راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی را بدین شرح توضیح داد.
بارش برف:
استان خراسان شمالی و مازندران ( اکثر محورها)
استان کرمان ( محور کرمان -بردسیر , انار -یزد و بم - جیرفت )
استان گلستان ( محور های جنگل گلستان , خوشش ییلاق و توسکستان)
کولاک و یخ زدگی و تردد با زنجیر چرخ:
استان آغربی (محور نقده -مهاباد ,خوی -ماکو)
استان چ و ب (گردنه های چری و شاه منصوری)
استان خراسان شمالی ( محدوده گردنه امین الله)
استان قزوین(محور الموت)
استان گلستان(محور های جنگل گلستان , خوشش ییلاق و توسکستان) ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 27 روز و 15 ساعت پیش
کشف 114 رأس دام قاچاق در شهرستان درمیان

کشف 114 رأس دام قاچاق در شهرستان درمیان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع"در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان درمیان هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه کامیونت و 2 وانت تویوتا حامل احشام مشکوک شدند و خودروها را به لاین بازرسی هدایت کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودروها تعداد 114رأس گوسفند کشف کردند که فاقد مجوز دامپزشکی بودند.
فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در این رابطه 3 خودرو توقیف و 3 متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
سردار شجاع اظهار داشت: با توجه به این که بسیاری از بیماری های خطرناک بین دام و انسان مشترک است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 12 ساعت پیش
اتوبان تبریز - زنجان مسدود است

اتوبان تبریز - زنجان مسدود است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جواد ناموران" افزود: با توجه به ورود سامانه سرد بارشی به استان آذربایجان شرقی و بارش شدید برف، اتوبان تبریز - زنجان، محور "سراب - اردبیل"، "بستان آباد - میانه"، "مراغه - هشترود" مسدود است.
وی با تاکید بر اینکه به علت بارش شدید برف و یخبندان اکثر محورهای ارتباطی استان لغزنده و مسدود است؛ افزود: در محورهای کوهستانی و ارتفاعات، شاهد مه گرفتگی هستیم که دید افقی را کاهش داده بنابراین رانندگان ضمن حرکت با سرعت مطمئنه از چراغ های مه شکن نیز استفاده کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 12 ساعت پیش
کشف ساعت های مچی قاچاق در هشترود

کشف ساعت های مچی قاچاق در هشترود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی محمدی" در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی شهرستان هشترود یک دستگاه خودرو پژو سواری حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، هزار و 873 عدد ساعت مچی را کشف و 2 متهم را دستگیر کردند.
سردار محمدی گفت: برابراعلام کارشناسان، ارزش ریالی کالای مکشوفه 2 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 12 ساعت پیش
واژگونی اتوبوس مسافربری 6 کشته و 4 مجروح برجای گذاشت

واژگونی اتوبوس مسافربری 6 کشته و 4 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ساعت 3 بامداد امروز (8بهمن ماه) در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 ، مبنی بر واژگون شدن یک دستگاه اتوبوس مسافربری در بزرگراه "آزادگان" محور"شاهین شهر-کاشان" بلافاصله یک تیم از ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این اتوبوس از استان فارس به مقصد تهران در حرکت بوده که به علت تخطی از سرعت مطمئنه و لغزندگی جاده و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو از جاده منحرح و واژگون شد.
سرهنگ پورقیصری بیان داشت: متأسفانه در اثر وقوع این حادثه رانندگی 6 نفر از سرنشینان اتوبوس در دم فوت و 4 نفر مجروح شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 12 ساعت پیش
آخرین وضعیت جاده های استان گیلان

آخرین وضعیت جاده های استان گیلان سرهنگ "حسن محمدپور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه به علت بارش شدید برف در محور "کوهین" تردد کلیه وسایل نقلیه از "لوشان" به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی مسدود است، اظهار داشت: همچنین در محور "پونل - خلخال" حد فاصل "زندانه" به خلخال به علت وضعیت نامناسب جوی مسدود است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در سایر راه های استان گیلان مشکل خاصی گزارش نشده است، تصریح کرد: تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی با تاکید بر اینکه به دلیل شرایط خاص جوی رانندگان باید از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی و برف گیر استان خودداری کنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 13 ساعت پیش
انسداد جاده های البرز، در پی بارش برف سنگین در این استان

انسداد جاده های البرز، در پی بارش برف سنگین در این استان سرهنگ "رضا گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، افزود: جاده ها "کرج - چالوس"، "ماهدشت - اشتهارد" و "طالقان" تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد ماند و تلاش برای حل مشکل و باز شدن راه ادامه دارد.
وی با اشاره به ترافیک بسیار سنگین در بزرگراه تهران - کرج نیز گفت: با تلاش های صورت گرفته از شب گذشته مسیر در حال بازگشایی است و تا چند ساعت دیگر به طور کامل باز می شود.
سرهنگ گودرزی تصریح کرد: به دلیل بارش سنگین برف و یخبندان و لغزنده بودن جاده این مشکل به وجود آمده و بسیاری از هموطنان نیز زنجیر چرخ همراه نداشتند و این موضوع باعث شد که خودروها قادر به حرکت نبوده و بر مشکلات ترافیکی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 13 ساعت پیش
قاتل خاموش دربستان آباد یک قربانی گرفت

قاتل خاموش دربستان آباد یک قربانی گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد جلیلیان" گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی واحد مرغداری در شهرستان بستان آباد، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های انجام شده و گزارش پزشکی قانونی مشخص شد، این فرد به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی نامناسب و استنشاق گاز منوکسید کربن در منزل، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده است.
فرمانده انتظامی بستان آبادخاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 13 ساعت پیش
انهدام باند سرقت منزل در گلستان

انهدام باند سرقت منزل در گلستان سردار " علی اکبر جاویدان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اواخر هفته گذشته پس از مدت ها کار اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری اعضاء یک باند بزرگ سرقت منزل در استان شدند.
وی گفت: اعضاء این باند به صورت گروهی و در مناطق مختلف استان اقدام به سرقت لوازم خانگی، طلا و جواهرات ، اسناد و مدارک هویتی می کردند که در آخرین سرقت در شهر " فاضل آباد" دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد : در تحقیقات تحصصی متهمان تاکنون به 35فقره سرقت اعتراف کرده ا ند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 14 ساعت پیش
بارش برف در محورهای مواصلاتی البرز/ همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است

بارش برف در محورهای مواصلاتی البرز/ همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است سرهنگ رضا گودرزی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: اکنون تمام راه های استان البرز به استثنای محور دیزین - شمشک باز است و تردد در آن جریان دارد.
وی اضافه کرد: تمام محورهای البرز لغزنده است و ضرورت دارد رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ در فصل سرما حتی در وضعیت جوی مساعد الزامی بوده و رانندگان خودروهای فاقد زنجیر چرخ جریمه می شوند.
سرهنگ گودرزی بیان کرد: باتوجه به شرایط بارش، رانندگان از سفرهای غیرضروری در این مسیرها خودداری کنند و در صورت ضرورت به انجام سفر علاوه بر داشتن زنجیر چرخ ، تجهیزات زمستانی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 28 روز و 14 ساعت پیش
کشف بیش از یک تن عسل تقلبی در نجف آباد

کشف بیش از یک تن عسل تقلبی در نجف آباد سرهنگ " محمد رضا خدادوست" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل خود در شهرستان نجف آباد اقدام به تولید عسل تقلبی می کند ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات و بررسی های لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع، ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از منزل متهم بیش از یک تن عسل تقلبی به همراه تعدادی دستگاه تولید مواد اولیه عسل را کشف کردند.
سرهنگ خدا دوست خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 14 ساعت پیش
اقتدار، امنیت و پیشرفت ایران موجب حیرت دنیا شده است

اقتدار، امنیت و پیشرفت ایران موجب حیرت دنیا شده است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد با سفارش مردم به تقوای الهی اظهار داشت: تقوا بهترین تکیه گاه برای انسان در دنیا و آخرت است.
وی به جمعه 5 بهمن ماه سالروز حماسه مردم آمل در برابر منافقین اشاره کرد و گفت: در سال 1360 منافقین برای مقابله با نظام دست به انواع ترفندها زدند، از اقدام مسلحانه تا سایر توطئه ها، در جنگل مخفی شدند و در 6 بهمن ماه سال 60 به آمل حمله کردند تا شهر را تصرف کنند و راه مواصلاتی شمال به تهران را ببندند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 28 روز و 14 ساعت پیش
تخطی از سرعت مطمئنه راننده تریلی 3 نفر را به کام مرگ فرستاد

تخطی از سرعت مطمئنه راننده تریلی 3 نفر را به کام مرگ فرستاد سرهنگ "رضا دولتشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی در جاده اختصاصی پتروشیمی ماهشهر، بلافاصله ماموران پلیس و نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.
وی در ادامه با بیان اینکه حادثه رخ داده از نوع تصادف درجه 2 است، بیان داشت: در جاده اختصاصی پتروشیمی ماهشهر یک دستگاه تریلی به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شد و بر اثر آن راننده و2 سرنشین تریلی در دم جان خود را از دست دادند.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 28 روز و 14 ساعت پیش
قاتل نامرئی 3 نفر را در کوثر به کام مرگ کشاند

قاتل نامرئی 3 نفر را در کوثر به کام مرگ کشاند سرهنگ "کریم نوری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: روز گذشته مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان "کوثر" گزارش وقوع حادثه گازگرفتگی منجر به فوت در روستای "آقامیرلو" را اعلام و بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.
وی افزود: مأموران با حضور در محل و انجام بررسی های لازم مطلع شدند این حادثه به علّت نشت گاز از اجاق آشپزی روی داده که بر اثر آن 3 عضو یک خانواده به علّت استنشاق گاز منو اکسید کربن دچار گازگرفتگی و مسمومیت شدید شده و جان خود را از دست داده اند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: اقدامات قانونی در این رابطه در حال انجام است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
نیروی انتظامی خادمان دلسوز و بی منت مردم هستند

نیروی انتظامی خادمان دلسوز و بی منت مردم هستند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عزیزاله ملکی" فرمانده انتظامی استان به اتفاق هیئت همراه با امام جمعه اهل سنت در شهرستان سیریک دیدار و گفت و گو کرد.
شیخ"افراز" در این دیدار با قدردانی از تلاش های کارکنان انتظامی در تامین نظم و امنیت، اذعان داشت: نیروی انتظامی خادمان دلسوز و بی منت مردم هستند.
وی تاکید کرد: بحمدالله موج سواری عده ای آشوبگر در جریانات اخیر و فتنه ای که خارج از مرزها هدایت می شد به فضل پروردگار و با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی و به فضل پروردگار سایه شومش برچیده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
کشف 744 کیلوگرم تریاک در خودرو حمل دام

کشف 744 کیلوگرم تریاک در خودرو حمل دام به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کرمانشاه و همدان به واسطه اقدامات اطلاعاتی مشترک از ورود یک محموله بزرگ مواد مخدر به غرب کشور با خبر شده و رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در نهایت ماموران خودرو حامل موادمخدر را در کرمانشاه شناسایی و پس از توقیف آن بیش از 744 کیلوگرم تریاک از خودرو آنان کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر را به شکل ماهرانه ای در داخل یک خودرو حمل احشام جاسازی کرده بودند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
کشف یک میلیارد و 300 میلیون ریال پوشاک قاچاق در یزد

کشف یک میلیارد و 300 میلیون ریال پوشاک قاچاق در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا مزیدی" درباره این خبر گفت: ماموران روز گذشته هنگام کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه تریلی "مان" را که از مسیر جنوب کشور عازم "مازندران" بود، برای بازرسی متوقف کردند.
سرهنگ مزیدی افزود: در بازرسی از این تریلی، 3 هزار و 570 قلم انواع پوشاک قاچاق و فاقد مجوز گمرکی کشف و دو متهم نیز دستگیر شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد کردند، افزود: متهمان این پرونده به دادسرا معرفی شدند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 9 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق 30 میلیاردی درغرب استان تهران

کشف کالای قاچاق 30 میلیاردی درغرب استان تهران سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپوی کالای قاچاق در شهرستان شهریار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرقت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از چند روز کار اطلاعاتی موفق به کشف محل دپوی کالاهای قاچاق شدند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه یک متهم را دستگیر کردند ؛ در بازرسی از محل یک هزار و 717 قلم تجهیزات تعمیرگاهی خارجی قاچاق کشف شد.
به گفته سردار خانچرلی ارزش ریالی کالاهای کشف شده بنا به نظر کارشناسان 30 میلیارد ریال برآورد شده است .# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 29 روز و 15 ساعت پیش
2 کشته و3 مصدوم در حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته استان چهار محال و بختیاری

2 کشته و3 مصدوم در حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته استان چهار محال و بختیاری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، روز گذشته 2 حادثه رانندگی جرحی در سطح استان رخ داد. در اولین حادثه که در "شهرکرد" رخداد، یک خودروی پراید به دلایل نامعلومی با شدت به تیر چراغ برق برخود کرد که در این حادثه سرنشین 18 ساله خودرو فوت کرد و راننده 19 ساله نیز به مرکز درمانی منتقل شد.
در حادثه دیگر نیز که در شهرستان "کیار" رخ داد، یک دستگاه خودروی پراید واژگون شد که طی آن یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده درگذشت و راننده و دیگر سرنشین آن به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 11 ساعت پیش
کشف 2 میلیاردی ظروف سرامیکی قاچاق در یزد

کشف 2 میلیاردی ظروف سرامیکی قاچاق در یزد سرهنگ "محمدرضا مزیدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درباره این خبر گفت: ماموران پلیس ضمن کنترل محورهای مواصلاتی یک دستگاه تریلی کانتینردار "اسکانیا" را مشکوک به حمل کالای قاچاق متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
وی افزود: ماموران در بازرسی انجام شده از این تریلی، 13 هزار قلم انواع ظروف سرامیکی قاچاق را کشف و کارشناسان ارزش این محموله را 2 میلیارد ریال برآورد کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد ضمن اشاره به دستگیری 2 متهم در این خصوص خاطرنشان کرد: متهمان که قصد انتقال این محموله از جنوب کشور به "تهران" را داشتند به مراجع قانونی معرفی شدند.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 11 ساعت پیش
نوعروس 17 ساله قاینی، قربانی واژگونی پراید شد

نوعروس 17 ساله قاینی، قربانی واژگونی پراید شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین رضایی"رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی جرحی در شهرستان قاین، کارشناسان پلیس راه و نیروهای امدادی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند .
وی گفت: در جریان این تصادف یک دستگاه سواری پراید با 3 سرنشین واژگون شد که مصدومان توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند .
سرهنگ رضایی علت حادثه را عدم توجه به جلو و حواس پرتی راننده اعلام کرد و گفت: متأسفانه سرنشین 17 ساله خودروکه همسر راننده خودرو بود به علت عدم استفاده از کمربند ایمنی در صندلی عقب ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 11 ساعت پیش
کشف 600 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه

کشف 600 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد ملاشاهی" اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با اجرای اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، مقابله با سوداگران مرگ را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.
وی افزود: قاچاقچیان قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله مواد مخدر را وارد کشور کنند که با اقدام به موقع و اجرای کمین توسط مرزداران موفق به انجام این کار نشدند و پس از ساعتی درگیری مسلحانه با توجه به حجم سنگین آتش مرزداران مجبور به جا گذاشتن محموله موادمخدر و با استفاده از کوهستانی بودن منطقه از محل متواری ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 32 روز و 12 ساعت پیش
انهدام باند میلیاردی سارقان منزل در اصفهان

انهدام باند میلیاردی سارقان منزل در اصفهان سرهنگ "ستار خسروی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت از منازل شهروندان در جنوب شهر اصفهان ، شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها به طور ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند 3 سارق را که ساکن یکی دیگر از استان های کشور بوده را شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ خسروی افزود: افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شدند به سرقت 15 میلیارد ریال اموال از منازل شهروندان اصفهانی با همدستی یک مالخر اعتراف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 34 روز و 10 ساعت پیش
عدم رعایت فاصله عرضی سواری پژو 3 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

عدم رعایت فاصله عرضی سواری پژو 3 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "یداله ستوده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این حادثه گفت: ( یکم بهمن ماه ساعت 3 و 50 دقیقه ) در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه سواری پژو درکیلومتر 16 محور" ایرانشهر- بم" بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه حاضر شدند.
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود: در این حادثه یک دستگاه پژو پارس به علت عدم رعایت فاصله عرضی با یک دستگاه سواری پژو برخورد کرد، که بر اثر شدت ضربه وارده 3 تن از سرنشینان سواری پژو پارس در محل جان خود را از دست دادند و 3 سرنشین دیگر مجروح که به مراکز درمانی منتقل شدند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 34 روز و 10 ساعت پیش
نقش موثر و تاثیر گذار آموزش همگانی در پیشگیری از بروز جرایم

نقش موثر و تاثیر گذار آموزش همگانی در پیشگیری از بروز جرایم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سید احمد موسوی" اظهار داشت: آموزش همگانی به عنوان یکی از ارکان اصلی در کاهش جرایم، از جایگاه ویژه ای برخودار است.
وی بیان کرد: نیروی انتظامی در دهه گذشته با اتخاذ رویکرد جامعه محوری و همچنین رویکرد پیشگیرانه از آسیب ها و تهدیدات اجتماعی گام های بزرگی در راه امنیت عمومی و آرامش روانی جامعه برداشته و نتایج مطلوبی را به دست آورده است.
معاون اجتماعی استان بوشهر عنوان داشت: آموزش همگانی در ایجاد آگاهی و افزایش بینش افراد جامعه و در نتیجه کاهش تنش های خانوادگی، آسیب ها و تهدیدات اجتماعی تاثیر بسزایی دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 34 روز و 11 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق میلیاردی در چگنی

کشف کالای قاچاق میلیاردی در چگنی سردار "مهدیان نسب "در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : ماموران انتظامی بخش "ویسیان" در ورودی شهر به یک دستگاه وانت پیکان مشکوک و آن را توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی از خودرو مذکور، 160 هزار و 704 عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق فاقد مجوز گمرکی کشف شد.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 5 میلیارد ریال اعلام کردند.
سردار مهدیان نسب در پایان گفت: متهم به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.// ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 34 روز و 11 ساعت پیش
کشف 4 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرودشت

کشف 4 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرودشت سرهنگ"اسماعیل زراعتیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان "مرودشت" در راستای جلوگیری از ورود کالاهای خارجی و ممنوعه، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان به 3 دستگاه تریلی مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودروها، 8 هزار و 300 عدد انواع اسباب بازی و 50 تن سویا فاقد مدارک قانونی کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با بیان اینکه در این راستا 3 قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل داده شدند، افزود: ارزش ریالی محموله های کشف شده ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 34 روز و 17 ساعت پیش
کشف 86 رأس دام قاچاق در شهرستان درمیان

کشف 86 رأس دام قاچاق در شهرستان درمیان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سعید دادگر"در تشریح این خبر گفت: مأموران پاسگاه انتظامی شهرستان درمیان، هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه کامیونت مشکوک شدند و خودرو را به لاین بازرسی هدایت کردند.
وی افزود:مأموران در بازرسی از خودرو تعداد 86 رأس گوسفند کشف کردند که فاقد مجوز بهداشتی بود.
سرهنگ دادگر تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
جانشین انتظامی استان اظهارداشت: با توجه به این که بسیاری از بیماری های خطرناک بین دام و انسان مشترک است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 34 روز و 17 ساعت پیش
کشف 5 میلیارد و 500 میلیون ریال لاستیک خارجی قاچاق در اهواز

کشف 5 میلیارد و 500 میلیون ریال لاستیک خارجی قاچاق در اهواز سردار "حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی انبار دپوی لاستیک خارجی قاچاق را در یکی از مناطق شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی از این مکان بازرسی کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این انبار، لاستیک های خارجی قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: با بررسی انجام شده و نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق 5 میلیارد و500 میلیون ریال ارزیابی شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 34 روز و 17 ساعت پیش
نقض حقوق شهروندی خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی است

نقض حقوق شهروندی خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی است سردار "علی اکبر جاویدان" فرمانده انتظامی استان در نشست تعاملی با رئیس کل، دادستان و مسئولان قضائی استان هدف مشترک پلیس و دستگاه قضائی را برقراری عدالت و نظم اجتماعی در جامعه عنوان کرد و گفت: دستگاه قضائی و انتظامی ضامن امنیت و بازوان توانمند نظام در برخورد با قانون شکنان هستند.
وی امنیت مشارکتی و اجتماع محور را موثرترین روش تأمین امنیت در جامعه عنوان کرد و گفت: مقابله با جرایم اجتماعی نیازمند عزم همگانی است.
فرمانده انتظامی استان، امنیت را نیازمند عمومی و تولید آن را نیازمند مشارکت عمومی دانست و بیان داشت: تمام تلاش پلیس و دستگاه قضائی خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به مردم است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 34 روز و 17 ساعت پیش
استفاده ناآگاهانه از فضای مجازی، تهدیدزا و آسیب آفرین است

استفاده ناآگاهانه از فضای مجازی، تهدیدزا و آسیب آفرین است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "احمد نوربخش" در آیین تکریم و معارفه رئیس حفاظت اطلاعات ارشد فرماندهی انتظامی استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم سرهنگ "منصور تائبی" رئیس اسبق حفاظت اطلاعات ارشد فرماندهی انتظامی استان اردبیل، وی را انسانی مؤمن، ولایی، خدمتگزار و دلسوز کارکنان، مردم و نظام اسلامی توصیف کرد و گفت: فقدان این شخصیت وارسته باورنکردنی و مصیبتی جانسوز و غم انگیز بود.
وی در ادامه ضرورت زیبندگی و تجهیز انسان به سلاح بصیرت را مورد تأکید قرار داد و افزود: واقعه عاشورا و حادثه شهادت حضرت زهرا (س) امتحان واقعی بصیرت و درس بزرگ امام شناسی و موقعیت شناسی بود. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 38 روز و 8 ساعت پیش
توقیف 45 هزارلیتر سوخت قاچاق در سمنان

توقیف 45 هزارلیتر سوخت قاچاق در سمنان سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی "شهید نوری" شاهرود هنگام کنترل خودروها در محور "مشهد-تهران" به 2 دستگاه تریلی حامل سوخت مظنون شدند.
وی افزود: پس از توقف خودروها و بررسی آنها مشخص شد که این 2 دستگاه خودرو حامل محموله سوختی از نوع نفت سفید به مقصد پایتخت هستند.
به گفته سردار قاسمی رانندگان تریلی ها در مقابل درخواست مدارک و مجوزهای قانونی از سوی پلیس، اظهار بی اطلاعی کردند.
این مسئول انتظامی به حضور نماینده شرکت نفت شاهرود در محل و بازدید از محموله های توقیفی اشاره و تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 39 روز و 8 ساعت پیش
برگزاری نخستین همایش ملی ناجا و تمدن نوین اسلامی

برگزاری نخستین همایش ملی ناجا و تمدن نوین اسلامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نخستین همایش ملی ناجا و تمدن نوین اسلامی صبح امروز برگزار شد.
گفتنی است، سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی سردار "حسین اشتری"، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا سردار "احمدرضا رادان"، معاون اول قوه قضائیه " حجت الاسلام و المسلمین " غلامحسین اژه ای" و سخنرانی مسئولان ارشد کشوری بخشی از برنامه های این همایش است.
همچنین دکتر ثابت" دبیر علمی همایش از روند برگزاری این همایش گزارشی ارائه خواهد کرد.
اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.// ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 39 روز و 16 ساعت پیش
کسب رضایت مردم، آرمان مقدس پلیس است

کسب رضایت مردم، آرمان مقدس پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "عباسعلی محمدیان" در دیدار با رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه استان البرز گفت: امنیت مهم ترین محصولی است که فرآیند تلاش همگانی بوده و همه افراد جامعه از آن بهره می برند و قدرت پلیس در گرو رضایت مردم است.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس گفت: با توجه به اینکه پلیس مسئولیت حفظ نظم و امنیت را به عنوان یکی از مهم ترین نیازهای جوامع بشری بر عهده دارد بنابراین ضروری است که در رصد تغییرات اجتماعی پیشتاز باشد و در غیر این صورت نمی تواند کارآمدی لازم را داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 39 روز و 16 ساعت پیش
پلیس مقتدرانه با اغتشاش گران برخورد کرد

پلیس مقتدرانه با اغتشاش گران برخورد کرد "حسن سلیمانی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان اینکه نیروی انتظامی به خوبی توانست نا آرامی های اخیر را کنترل کند و آرامش را به جامعه باز گرداند افزود: برخورد قاطع و مقتدرانه با اغتشاش گران درخواست اصلی مردم از نیروی انتظامی بود که سبزپوشان ناجا به این خواست به حق مردم لبیک گفتند.
وی ، برقراری نظم و امنیت را امری خطیر و دشوار دانست و گفت: نیروی انتظامی به خوبی در این زمینه فعالیت می کند.
سلیمانی ، ناجا را نیرویی ولایی و خدمتگزار مردم دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی شهرستان با اقدامات ساختاری، فرهنگی و اجتماعی خود ، بهترین برخورد وخدمت رسانی را به مردم دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 39 روز و 16 ساعت پیش
اجرای 11 طرح عملیاتی پیشگیری از سرقت در اردبیل/انهدام 15 باند سارقان حرفه ای

اجرای 11 طرح عملیاتی پیشگیری از سرقت در اردبیل/انهدام 15 باند سارقان حرفه ای به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جواد تقوی" در نشست خبری با اصحاب رسانه و نمایندگان خبرگزاری های فعال در استان اردبیل با قدردانی از تلاش های ایثارگونه اصحاب قلم در هدایت افکار عمومی منطبق با اهداف جامعه و آرامش بخشی اجتماعی گفت: تعامل هدفمند و سازنده با اصحاب رسانه و خبرنگاران گامی مؤثر در تحقق اهداف سازمانی است که نیروی انتظامی به این مقوله با هدف نمایش چهره ای مقتدر، عامه پسند، ولایی و خدمتگزار از پلیس نگاه ویژه دارد.
وی با تبیین و تشریح اولویت های پلیس آگاهی مستند به ابلاغیه مرکز اظهار داشت: مبارزه در حوزه های سرقت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 42 روز و 6 ساعت پیش
اموال، ناموس و آرامش همه ادیان برای پلیس ارزشمند است/ برگزاری جشن سال نو میلادی در کمال آرامش و امنیت

اموال، ناموس و آرامش همه ادیان برای پلیس ارزشمند است/ برگزاری جشن سال نو میلادی در کمال آرامش و امنیت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" صبح امروز با حضور در کلیسای "سرکیس مقدس" با اسقف اعظم ارامنه تهران "سیبوه سرکیسیان"، "کارن خانلری" نماینده ارامنه شمال کشور در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از ارامنه دیدار و ضمن تبریک سال نو میلادی، اظهار داشت: بنده این عید را به شما عزیزان مسیحی و همه مسیحیان ایران و جهان تبریک عرض می کنم و خدا را بابت حکومت، کشور و رهبری که داریم، سپاسگزارم؛ آزادی که امروز در کشور حکمفرماست، باعث شده تمام اقشار مختلف به یک چشم دیده و همه، شهروند ایران اسلامی محسوب شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 42 روز و 6 ساعت پیش
انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو و سیم برق در اندیمشک

انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو و سیم برق در اندیمشک سردار "حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و سیم برق در اندیمشک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی سرنخ های به جا مانده و اقدامات تخصصی ، اعضای باند 3نفره سارقان را که دارای سوابق شرارت و سرقت نیز بودند، شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان 12 دستگاه خودروی سرقتی کشف شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 43 روز و 11 ساعت پیش
روحانیت حلقه اتصال مردم با نیروی انتظامی در کاهش آسیب های اجتماعی است

روحانیت حلقه اتصال مردم با نیروی انتظامی در کاهش آسیب های اجتماعی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در جلسه گردهمایی مسئولان عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری که با حضور حجت الاسلام والمسلمین"سید امین موسوی" رئیس دفتر امور روحانیون عقیدتی سیاسی ناجا برگزار شد بیان کرد: معتمدترین و بهترین حلقه ای که می تواند نیروی انتظامی را به بدنه جامعه وصل و در کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند روحانیت است.
وی با بیان اینکه شرکت در فعالیت های معنوی، در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است تصریح کرد: در این راستا نقش مساجد و روحانیت به عنوان یک جریان متعالی و پیشرو در عرصه های مختلف اجتماعی برای پیشگیری از اثرات آسیب های اجتماعی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 45 روز و 10 ساعت پیش
صیانت از ماموران انتظامی، مهم ترین ماموریت رده های نظارتی

صیانت از ماموران انتظامی، مهم ترین ماموریت رده های نظارتی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در جلسه قرارگاه جهادی صیانت تاکید کرد: نیروی انسانی، مهم ترین سرمایه هر سازمان به شمار می رود و نیروی انتظامی نیز از این قاعده، مستثنی نیست.
وی به ماموریت های متنوع و گوناگون پلیس در برقراری نظم و امنیت عمومی اشاره کرد و گفت: هیچ سازمان و ارگانی مانند پلیس، اینقدر با مردم سر و کار ندارد و در منظر عموم نیست.
این مسئول انتظامی افزود: پلیسی که با انبوهی از معضلات، آسیب ها و جرایم دست و پنجه نرم می کند خود نیز در خطر گرفتار شدن به این پلشتی ها قرار دارد و می طلبد که موضوع صیانت از کارکنان با جدیت تمام در درون سازمان دنبال شود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 45 روز و 10 ساعت پیش
سرمایه گذاری وی ژه پلیس اصفهان برای ایجاد فضای معنوی و قرآنی در بین کارکنان

سرمایه گذاری وی ژه پلیس اصفهان برای ایجاد فضای معنوی و قرآنی در بین کارکنان به گزارش پایگاه خبری پلیس،سردار "مهدی معصوم بیگی" در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات منطقه ای قرآن کریم ناجا که به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد، گفت: اگر ماموران بخواهند در ماموریت های سخت، پرتلاطم و پیچیده خود موفق شوند و در مقاطع تعیین کننده وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند لازمه آن توسل به قرآن و اهل بیت (ع) است.
سردار معصوم بیگی با بیان اینکه نیروی انتظامی در سال های اخیر در زمینه گسترش فضای معنوی و قرآنی بین نیروهای انتظامی سرمایه گذاری خوبی کرده است اظهار داشت: ناجا به خوبی این موضوع را درک کرده و بر روی آن متمرکز شده چرا که اگر این موضوع به درستی پیاده شود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 45 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری سارقان حرفه ای با 33 فقره سرقت در شیراز

دستگیری سارقان حرفه ای با 33 فقره سرقت در شیراز سردار "احمدعلی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و درون خودرو در مناطق مختلف شهر شیراز، تیم ویژه ای از ماموران پلیس شیراز تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرارگرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی های محسوس و نامحسوس ، اعضای باند 5 نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در یک عملیات ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سردارگودرزی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 33 فقره سرقت منزل و درون خودرو در شیراز اقرار کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 48 روز و 11 ساعت پیش
کشف 7 تن و 500 کیلوگرم ماهی قاچاق در آق قلا

کشف 7 تن و 500 کیلوگرم ماهی قاچاق در آق قلا سرهنگ "مسعود فروزان نیا" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان آق قلا روز گذشته در طی یک کار اطلاعاتی و پلیسی موفق به توقیف 2 دستگاه خودرو حامل ماهی قاچاق شدند.
وی گفت: در این عملیات مقدار 7 تن و 500 کیلوگرم ماهی قاچاق در بازرسی از خودروهای مورد نظر کشف شد.
جانشین فرماندهی انتظامی گلستان همچنین گفت: کارشناسان ارزش این مقدار ماهی قاچاق را بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد کردند.
وی خاطرنشان کرد: در این عملیات 3 نفر دستگیر و ماهی کشف شده پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذیصلاح شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 10 ساعت پیش
مصالحه 78 درصدی پرونده های ارجاعی به مرکز مشاوره آرامش غرب استان تهران

مصالحه 78 درصدی پرونده های ارجاعی به مرکز مشاوره آرامش غرب استان تهران سردار "خانچرلی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اینکه با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی این فرماندهی 78 درصد پرونده های ارجاعی به دایره مشاوره طی 9 ماهه گذشته به مصالحه ختم شده است بیان داشت: یکی از اقدامات بسیار مفید و موثر کارشناسان مشاوره و مددکاری پلیس در کلانتری های شهرستان که بسیار مورد استقبال شهروندان قرار گرفته، مصالحه بین افرادی است که به دلیل مسائل مختلف به کلانتری مراجعه کرده اند.
وی با بیان این که با تلاش کارشناسان مرکز مشاوره و دوایر مددکاری کلانتری ها 8 هزار و 641 نفر از خدمات مشاوره بهره مند شده اند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 49 روز و 10 ساعت پیش
کشف بیش از 28 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان

کشف بیش از 28 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " اسماعیل اسماعیلی " در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق فرآوردهای نفتی ماموران پلیس آگاهی استان از حمل مقادیری سوخت قاچاق مطلع شدند.
اسماعیلی افزود: در این راستا ماموران با ایجاد ایست و بازرسی خودرو حامل سوخت قاچاق را که یک دستگاه کامیون بود شناسایی و با علائم هشدار دهنده آن را متوقف کردند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو 28 هزار و 500 لیتر نفت سفید قاچاق کشف کردند .
سرهنگ اسماعیلی با تاکید بر عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت از هموطنان خواست در صورت اطلاع از ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 10 ساعت پیش
حادثه رانندگی در محور هراز یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت

حادثه رانندگی در محور هراز یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور هراز بلافاصله ماموران انتظامی پاسگاه "چلاو" شهرستان آمل به محل حادثه اعزام شدند .
در این حادثه که بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودرو سمند و یک دستگاه خودرو پراید با 2 سرنشین به وقوع پیوست راننده خودرو پراید در دم جان باخت و 2 سرنشین دیگر آن مجروح شدند .
این گزارش حاکی است، با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند و علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 11 ساعت پیش
تقدیر نماینده ولی فقیه در استان یزد از پلیس برای کنترل اغتشاشات و ناآرامی های اخیر

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان یزد از پلیس برای کنترل اغتشاشات و ناآرامی های اخیر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "محمدرضا ناصری" در جلسه ای که با حضور مسئولان استانی برگزار شد ضمن اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس در خصوص وقایع اخیر خاطرنشان کرد: انشاءالله تیزبینی، دقت و دید وسیع شما در ماموریت ها مجال و فرصت چنین حرکاتی را به دشمن نخواهد داد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد ضمن اشاره به سرعت عمل پلیس، حضور به موقع در صحنه ها و پیشگیری از بروز هرگونه اتفاقی در استان افزود: وظیفه همه ما است که از زحمات نیروهای پلیس تشکر و قدردانی کنیم.
آیت الله ناصری با بیان اینکه در این برهه از زمان از توطئه دشمن نیز نباید غافل شویم افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 49 روز و 11 ساعت پیش
واژگونی پژو 405، 3 کشته بر جای گذاشت

واژگونی پژو 405، 3 کشته بر جای گذاشت سرهنگ "علی اسفندانی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در در جاده اصلی رودان ، مأموران سریعا به محل اعزام شدند.
وی افزود: طی بررسی های انجام شده و شواهد موجود در صحنه مشخص شد، یک دستگاه پژو 405 به دلایل نامعلومی به شانه خاکی جاده منحرف و واژگون شده است که در این حادثه 3 نفر در دم فوت و یک نفر نیز به شدت مجروح و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.
این مسئول انتظامی شهروندان را به رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به عنوان مهم ترین عامل پیشگیری از سوانح و تصادفات دعوت کرد و خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 12 ساعت پیش
شمار مصدومان زلزله شب گذشته کرمانشاه به 21 نفر افزایش یافت

شمار مصدومان زلزله شب گذشته کرمانشاه به 21 نفر افزایش یافت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا یاری" اظهار داشت: از مجموع مصدومان زلزله شب گذشته ، 17 نفردر مناطق شهری و بقیه نیز در مناطق روستایی آسیب دیده اند.
وی از اعزام 2 مصدوم زلزله اخیر به یکی از مراکز درمانی کرمانشاه خبر داد و اضافه کرد: بقیه مصدومان در بیمارستان سرپل ذهاب مداوا شدند و یا در حال مداوا هستند.
وی در پایان گفت : 2 نفر به علت ریزش آوار و مابقی هم در حین ترک خانه و محل سکونت خود و به علت ترس از زلزله دچار مصدومیت جزیی شدند. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 49 روز و 12 ساعت پیش
کشف 10میلیاردی ظروف شیشه ای قاچاق در هرمزگان

کشف 10میلیاردی ظروف شیشه ای قاچاق در هرمزگان سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت قاچاقچیان و افراد متخلف در رابطه با قاچاق سازمان یافته از طریق مبادی رسمی، مأموران از قاچاق ظروف شیشه ای توسط 3 دستگاه کانتینر مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در بررسی های فنی مشخص شد یک شرکت به روش کم اظهاری حدود 30 تن ظروف شیشه ای قاچاق را وارد و توسط 3 دستگاه کانتینر قصد انتقال آنها به استان های مرکزی کشور را داشت.
این مقام انتظامی اظهار داشت: با توجه به توقیف یکی از این 3 دستگاه کانتینر در استان یزد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 10 ساعت پیش
کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در گناوه

کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در گناوه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین احمدی" اظهار داشت: با توجه به تأثیر سوء قاچاق بر اقتصاد کشور و تأکید سلسله مراتب فرماندهی ناجا در برخورد قاطع با این پدیده شوم، این فرماندهی با برنامه ریزی جامع، مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: در همین خصوص ماموران انتظامی شهرستان گناوه حین کنترل وسایل نقلیه عبوری، یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.
سرهنگ احمدی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، انواع کالای قاچاق شامل 2 هزار و 834 عدد قوطی نوشیدنی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 10 ساعت پیش
عملکرد پلیس در حوادث اخیر درخشان بود

عملکرد پلیس در حوادث اخیر درخشان بود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " آیت الله محمدی" در خطبه های روز گذشته نماز جمعه با اشاره به سربلندی ملت ایران و مدافعان امنیت در این امتحانات افزود : دشمنان به اغتشاشات اخیر امید بسته بودند، اما مردم با حضور به موقع خود دشمنان و فریب خوردگان را نا امید کردند.
وی تاکید کرد: دشمنان همیشه تلاش می کنند که ضربه خود را در همه عرصه ها به ملت وارد کنند و مردم با هوشیاری این توطئه ها را خنثی می کنند .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه بسیاری از افرادی که در این اغتشاشات شرکت کرده بودند اغفال شده بودند تصریح کرد: سرکردگان اصلی این حوادث ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 50 روز و 10 ساعت پیش
پشت پرده ناآرامی های اخیر طراحی آمریکا بود

پشت پرده ناآرامی های اخیر طراحی آمریکا بود به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "مصطفی علما" در جمع مردم کرمانشاه افزود: آمریکا در کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق و کردستان عراق ضربه های سختی از ایران خورده است و به همین دلیل دنبال جبران است.
وی در ادامه به دیدار جمعی از خانواده های شهدا با رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان کرد: عزت کنونی ایران اسلامی به برکت خون شهدا و بیداری مردم است، در جریان فتنه اخیر شجاعت و بصیرت ملت ایران مانع تحقق اهداف دشمن شد که حضور چشمگیر آنان در محکومیت ناآرامی های اخیر جای تقدیر دارد.
مسئولان به غربی ها اعتماد نکنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 50 روز و 10 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان

کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی با استقرار در محور های مواصلاتی استان حین گشت زنی و کنترل خودروها در محور "صالح آباد به روستای حسن قشلاق" به یک خودروی کامیون تانکردار که از غرب کشور به مقصد قزوین در حال تردد بود مشکوک شدند.
سردار کامرانی صالح ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد تانکر مذکور حامل 30 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید به ارزش 550 میلیون ریال بود که سریعا خودروی مذکور توسط کارکنان پلیس آگاهی توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 11 ساعت پیش
انهدام یک باند و کشف 64 فقره سرقت

انهدام یک باند و کشف 64 فقره سرقت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا امیری" اظهارداشت: کارآگاهان در روزهای گذشته به واسطه اقدامات اطلاعاتی از فعالیت باند 3 نفره سرقت قطعات خودرو با خبر شدند و دستگیری اعضای این باند را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی سرکرده باند را شناسایی و آن را در حال فروش یک دستگاه خودرو سرقتی دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه 2 همدست دیگر متهم نیز در عملیات های جداگانه دستگیر شدند، گفت: متهمان در بازجویی های فنی به 51 فقره سرقت قطعات خودرو و 13 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 11 ساعت پیش
هلاکت یک شرور مسلح در فارس

هلاکت یک شرور مسلح در فارس سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران فرماندهی انتظامی استان فارس با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه و محل تردد یک شرور مسلح و متواری را شناسایی و موضوع دستگیری وی را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: پس از انجام هماهنگی قضائی، مأموران به مخفیگاه این فرد در اطراف کوه های شهرستان خرامه اعزام شدند و فرد شرور را مورد محاصره قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه مأموران به منظور تسلیم شدن این فرد هشدارهای لازم را دادند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 11 ساعت پیش
قدردانی روحانی از پلیس برای کنترل ناآرامی ها

قدردانی روحانی از پلیس برای کنترل ناآرامی ها به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس جمهور در تماس های تلفنی با فرمانده نیروی انتظامی کشور، از عملکرد پلیس در مدیریت و کنترل ناآرامی های اخیر تقدیر و تشکر کرد.
دکتر "حسن روحانی" در این تماس تلفنی با سردار " حسین اشتری " فرمانده نیروی انتظامی ضمن ابراز سپاس و خسته نباشید به کارکنان این نیرو، از اقدامات هوشمندانه، مقتدرانه و موثر پلیس در مواجهه با تجمعات اخیر و ایجاد نظم و آرامش در جامعه قدردانی کرد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 50 روز و 13 ساعت پیش
نیروی انتظامی خادم ملت و نماد اقتدار نظام اسلامی / برخورد هوشمندانه پلیس با فتنه گران و آشوب طلبان ستودنی است

نیروی انتظامی خادم ملت و نماد اقتدار نظام اسلامی / برخورد هوشمندانه پلیس با فتنه گران و آشوب طلبان ستودنی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین سید "مهدی قریشی" در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور، گفت: اغتشاشات اخیر ادامه جریانات 88 بود که با بصیرت مردم خنثی شد.
امام جمعه ارومیه ادامه داد: امنیت همواره از اولویت های تمامی دولت ها بوده و از مباحثی است که باید به آن توجه ویژه داشت و برای تامین آن تلاش کرد.
وی ضمن تقدیر از نیروهای امنیتی و انتظامی افزود: اینکه نیروهای امنیتی و انتظامی در برابر انواع توهین ها سکوت کنند، نشان دهنده صبر و بردباری و عزت آنهاست. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 50 روز و 13 ساعت پیش
انحراف به چپ زانتیا 2 کشته و 5 مجروح برجای گذاشت

انحراف به چپ زانتیا 2 کشته و 5 مجروح برجای گذاشت سرهنگ "احمد احمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته مأموران انتظامی از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در محور "داراب - فسا" مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه سواری زانتیا با 2 سرنشین با یک دستگاه پراید با 3 سرنشین و یک دستگاه پژو 405 با 2 سرنشین برخورد کرده که منجر به فوت 2 تن از سرنشینان پراید و مجروحیت هر 5 نفر سرنشینان دیگر خودروها شده است.
رئیس پلیس راه شمالی استان با بیان اینکه کارشناسان علت وقوع این سانحه رانندگی را بی احتیاطی از جانب راننده سواری زانتیا ناشی از انحراف به چپ اعلام کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 14 ساعت پیش
دستگیری سارقان حرفه ای با 20 فقره سرقت

دستگیری سارقان حرفه ای با 20 فقره سرقت سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در یکی از مناطق کرج ،شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران به سرعت تحقیقات خود را در این منطقه آغاز کرده و به فردی که در حال پرسه زدن در یکی از خیابان های فرعی بود مشکوک شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: متهم به محض مشاهده خودرو گشت پلیس پا به فرار گذاشت که با سرعت عمل ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
وی ادامه داد: پس از بازرسی محل زندگی فرد دستگیر شده ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 14 ساعت پیش
کشف 23 هزار لیتر سوخت قاچاق

کشف 23 هزار لیتر سوخت قاچاق به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "منوچهر امان اللهی" اظهارداشت: ماموران پلیس آگاهی پس از کسب اخباری مبنی بر اینکه افرادی سودجو اقدام به انتقال مواد سوختی به شهرستان های مرزی می کنند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در نهایت ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک دستگاه خودرو کامیون تانکردار را متوقف و 23 هزار لیتر نفت سفید از آن کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شده است، گفت: متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی معرفی شد و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر عوامل دخیل در پرونده همچنان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 50 روز و 15 ساعت پیش
پلمپ کارگاه روغن سازی و کشف 60 تن روغن غیر بهداشتی در گلستان

پلمپ کارگاه روغن سازی و کشف 60 تن روغن غیر بهداشتی در گلستان سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی شهرستان بندرگز در پی یک کار اطلاعاتی و پلیسی موفق به کشف یک کارگاه تولید روغن غیر بهداشتی شدند.
وی گفت: این کارگاه که در زمین های کشاورزی یکی از مناطق روستایی واقع شده بود با هماهنگی مراجع قضائی پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.
فرمانده انتظامی گلستان خاطر نشان کرد: در این کارگاه بیش از 60 تن روغن غیر بهداشتی به ارزش ریالی بیش از 2میلیاردو200میلیون ریال کشف شد.
سردار جاویدان خاطر نشان کرد: روغن های غیر بهداشتی پس از صورتجلسه تحویل مرکز بهداشت شهرستان بندرگز شد.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 52 روز و 12 ساعت پیش
کشف پوشاک قاچاق در خاتم

کشف پوشاک قاچاق در خاتم سرهنگ "حسین منصوری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس شهرستان خاتم در راستای مبارزه با قاچاق کالا؛ هنگام گشت زنی درحوزه استحفاظی به یک دستگاه تریلی "اسکانیا" که از جنوب کشور به سمت یزد در حال حرکت بود مشکوک شدند و دستور توقف خودرو را صادر کردند.
وی افزود: ماموران انتظامی پس از بازرسی از خودرو تعداد هزار و 750 ثوب انواع البسه خارجی قاچاق را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم ارزش برآورد شده این محموله پوشاک قاچاق را توسط کارشناسان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 12 ساعت پیش
ریزش دیوار جان 2 کارگر ساختمانی گرفت

ریزش دیوار جان 2 کارگر ساختمانی گرفت سرهنگ"محمد رضا روشن دل " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر ریزش دیوار در شهرک صنعتی شهر زاویه، بلافاصله مأموران انتظامی و تیم های امدادی در راستای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: در بررسی های انجام شده از محل حادثه مشخص شد دو مرد 47 و 48 ساله که به عنوان کارگر ساختمانی درحال کندن پی دیوار برای ایجاد ساختمان جدید در شهرک صنعتی مذکور بوده اند که بر اثر ریزش ناگهانی دیوار ساختمان همجوار در زیر آوار مانده و در دم فوت شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 12 ساعت پیش
کشف 181 راس دام قاچاق در شهرستان تفت

کشف 181 راس دام قاچاق در شهرستان تفت سرهنگ "فرهاد بیگلری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران یگان امداد شهرستان تفت در اجرای طرح برخورد با قاچاق احشام و هنگام کنترل محورهای مواصلاتی 2 دستگاه تریلی "هوو" را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از این تریلی ها، تعداد 181 راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز دامپزشکی را کشف و 2متهم را نیز دستگیر کردند.
سرهنگ بیگلری ارزش برآورد شده این محموله را توسط کارشناسان یک میلیارد و 750 میلیون ریال بیان کرد و افزود: متهمان، این احشام فاقد مجوز دامپزشکی را از استان های جنوبی کشور بارگیری و قصد انتقال به شهرهای شمالی را داشتند که دستگیر و به مراجع قانونی معرفی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 12 ساعت پیش
تصادف موتورسیکلت ها 2 کشته برجای گذاشت

تصادف موتورسیکلت ها 2 کشته برجای گذاشت سرهنگ "جهانگیر کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : ماموران پلیس راه "اصفهان-شیراز" از برخورد 2دستگاه موتورسیکلت در محور "برزاد-میرآباد" مطلع و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در اثر این حادثه رانندگی راکبان هر 2 موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.
سرهنگ کریمی افزود: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده ای تجاوز به چپ یکی از موتورسیکلت ها اعلام شده است.
معاون اجتماعی پلیس اصفهان در پایان از رانندگان خواست ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 12 ساعت پیش
کشف زمین خواری 3 میلیاردی در شهرستان چالوس

کشف زمین خواری 3 میلیاردی در شهرستان چالوس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع زمین خواری و تصرف اراضی ملی در منطقه مرزن آباد، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و بررسی میدانی مشخص شد ، فردی اهل و ساکن یکی از روستاهای حومه شهر مرزن آباد به بهانه احداث دامداری به تصرف غیر قانونی 2 هزار متر مربع از منابع و اراضی ملی و جنگلی اقدام کرده است.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی متهم از هماهنگی قضائی برای دستگیری این فرد و آزادسازی اراضی تصرف شده خبر داد و افزود ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 13 ساعت پیش
وحدت اسلامی تنها راه مقابله با بحران ها است

وحدت اسلامی تنها راه مقابله با بحران ها است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "عبدالباعث قتالی" امام جمعه اهل سنت بندرعباس در همایش ائمه جماعات اهل سنت هرمزگان بیان داشت: خداوند متعال نعمت های فراوانی به انسان داده و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین نعمت هایی می باشد که به مردم ایران عطا شده است.
امام جمعه اهل سنت بندر عباس با اشاره به اینکه هیچ کس حق ندارد امنیت جامعه را به خطر بیاندازد، تصریح کرد:امروز نام مقدس "الله" در فضای کشور طنین انداز است که همین امر یک جو روانی و آرامش در جامعه را موجب شده است.
شیخ قتالی با بیان اینکه ایران سرزمین شیران است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 52 روز و 13 ساعت پیش
کاهش هزینه های ایجاد امنیت؛ با مشارکت رسانه ملی و پلیس

کاهش هزینه های ایجاد امنیت؛ با مشارکت رسانه ملی و پلیس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ایمانعلی محمد زاده" در جلسه تعاملی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین به بیان وظایف معاونت اجتماعی در نیروی انتظامی پرداخت و اظهار داشت: فعالیت های اجتماعی با وجود دیر بازده بودن و صرف هزینه های مادی در اصل سرمایه گذاری برای آینده و امنیت پایدار در جامعه است.
وی افزود: فرآیند تولید امنیت و پیشگیری اجتماعی از وقوع جرایم نیاز به همراهی رسانه به ویژه صدا و سیما دارد و با مشارکت رسانه ملی می توان به آگاه سازی مردم پرداخت و با کاهش آسیب های اجتماعی روبه رو شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 52 روز و 13 ساعت پیش
افزایش 12درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل

افزایش 12درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد خیرخواه بشر" در جمع اصحاب رسانه ، ضرورت آگاه سازی اجتماعی در حوزه تهدیدات و آسیب های مواد مخدر را مورد تأکید قرار داد و گفت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر باید در قالب فرهنگ، نهادینه، توسعه و تعمیق یابد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با تأکید بر نقش برجسته و بی بدیل اصحاب رسانه در اطلاع رسانی آسیب های مواد مخدر و هدایت افکار عمومی در مسیر پیشگیری از اعتیاد بیان داشت: بهره مندی مثبت و هدفمند از ظرفیت رسانه اثربخشی اقدامات در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد را تضمین می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 52 روز و 13 ساعت پیش
نیروی انتظامی سهامدار امنیت و آرامش جامعه است

نیروی انتظامی سهامدار امنیت و آرامش جامعه است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"کاظم مجتبایی" در حاشیه بازدید از مرکز مانیتورینگ فرماندهی انتظامی استان قم که با حضور مهندس "مهدی صادقی" استاندار قم همراه بود، هدف اصلی از این بازدید را گسترش و تقویت مانیتورینگ پلیس قم دانست و توسعه آن را در دقت و سرعت عمل و همچنین کاهش هزینه های انتظامی مهم ارزیابی کرد.
فرمانده انتظامی استان قم ضمن تاکید بر لزوم هوشمند سازی معابر در پیشگیری از وقوع جرایم، افزود: تلاش بر این است تا روز به روز این مهم از لحاظ کیفیت و کمیت توسعه یابد.
وی با بیان این که نیروی انتظامی سهامدار امنیت و آرامش جامعه است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 52 روز و 13 ساعت پیش
کشف 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان

کشف 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان سرهنگ "عبدالعلی روانبخش" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی بخش شهداد شهرستان کرمان در راستای مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی هنگام گشت زنی در حوزه انتظامی خود به یک دستگاه تانکر نفتی مشکوک شدند و دستور توقف را صادر کردند.
وی افزود: در بررسی های ماموران از این تانکر مشخص شد، خودرو توقیفی حامل 24 هزار لیتر بنزین قاچاق است.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: در همین راستا ماموران انتظامی راننده تانکر را دستگیر کردند و به همراه سوخت قاچاق کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 53 روز و 15 ساعت پیش
توقیف محموله میلیاردی اسباب بازی قاچاق درشهرضا

توقیف محموله میلیاردی اسباب بازی قاچاق درشهرضا سرهنگ "محمدحسین باباکلانی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی "شهید امامی" شهرستان شهرضا هنگام کنترل خودروهای عبوری از ایستگاه به یک کامیون کشنده ولوو مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از این خودرو 646 کارتن انواع اسباب بازی خارجی کشف شد که خودرو و محموله به علت نداشتن مدارک گمرکی از سوی راننده توقیف شدند.
سرهنگ باباکلانی با اشاره به دستگیری راننده در این زمینه اظهار داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال اعلام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 53 روز و 15 ساعت پیش
کالای قاچاق 5 میلیاردی به مقصد نرسید

کالای قاچاق 5 میلیاردی به مقصد نرسید به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدیان نسب" گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و تشدید اقدامات کنترلی، در محور آزاد راه "خرم زال" یک دستگاه کامیون کشنده را توقیف کردند .
وی افزود: در بازرسی از خودرو مذکور 43 هزار و 806 عدد انواع لوازم آشپزخانه خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی که از استان های جنوبی کشور به پایتخت بارگیری شده بود کشف شد .
فرمانده انتظامی استان بیان داشت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 5 میلیارد ریال برآورد کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 53 روز و 15 ساعت پیش
محموله قاچاق به مقصد نرسید

محموله قاچاق به مقصد نرسید سرهنگ "محمد حسین بابا کلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که از جنوب کشور به مقصد تهران در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو 760کارتن تیغ برش خارجی کشف شد و راننده مدارک گمرکی را ارائه نداد بیان داشت : ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 3 میلیارد ریال اعلام شده است.
سرهنگ باباکلانی افزود: در این خصوص راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 54 روز و 9 ساعت پیش
23هزار قرص غیرمجاز در شهرستان نهبندان کشف شد

23هزار قرص غیرمجاز در شهرستان نهبندان کشف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"غلامرضا شاهوردی"در تشریح این خبر گفت : روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک اتوبوس مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی تصریح کرد : مأموران در بازرسی از این خودرو 23هزار و200 عدد قرص غیرمجاز که به صورت بسیار ماهرانه جاساز شده بود را کشف کردند.
سرهنگ شاهوردی بیان داشت:در این رابطه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده، برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 11 ساعت پیش
عطر های میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید

عطر های میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستای مقابله و مبارزه با پدیده شوم قاچاق، ماموران انتظامی در اقدامی مشترک با عوامل اداره پلیس آگاهی شهرستان شاهرود طرح کنترل محور مواصلاتی واقع در ایستگاه شهید نوری را به مرحله اجرا در آوردند.
وی افزود: ماموران پلیس هنگام اجرای طرح و پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت حامل خرده بار دستور ایست دادند.
سردار قاسمی به عدم ارائه هرگونه مدرک و یا اسناد قانونی توسط راننده خودرو اشاره کرد و گفت: ماموران در بررسی تخصصی از این خودرو 234 لیتر انواع عطرهای خارجی قاچاق کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 11 ساعت پیش
پیک نیک و خواب ابدی راننده خاور

پیک نیک و خواب ابدی راننده خاور فرمانده انتظامی "مهدیشهر" صبح امروز در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: روز گذشته (شنبه 9 دی ماه) در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان و گزارشی مبنی بر مرگ مشکوک یک نفر داخل خودرو، ماموران برای بررسی به محل حادثه در بلوار کارگر اعزام شدند.
سرهنگ "ابوطالب حسینی" ادامه داد: در بررسی های بعدی مشخص شد مرد 57 ساله ای که برای فروش علوفه از کرمانشاه به مهدیشهر آمده بود هنگام استراحت در داخل خودرو خاور به علت روشن کردن پیک نیک و انتشار منوکسید کربن، دچار گاز گرفتگی شده و جان خود را از دست داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
توقیف تانکر 30 هزار لیتری سوخت در شاهرود

توقیف تانکر 30 هزار لیتری سوخت در شاهرود سرهنگ "سید مجتبی اشرفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران ایستگاه بازرسی "شهید نوری" شاهرود به یک دستگاه تانکر حمل سوخت که از خراسان عازم تهران بود دستور ایست دادند.
وی افزود: بعد از توقف خودرو مشخص شد تانکر حامل 30 هزار لیتر نفت سفید فاقد مدارک و مجوز قانونی است.
اشرفی با اشاره به اینکه خودرو به جرم حمل سوخت قاچاق توقیف شد، گفت: راننده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
وی، ارزش این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان 550 میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری در عملیاتی دیگر ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
زلزله 4.7 ریشتری بالا ده را لرزاند

زلزله 4.7 ریشتری بالا ده را لرزاند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بر اساس گزارش مرکز لرزه نگاری موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران، ساعت 23 دقیقه و 26 ثانیه بامداد روز یک شنبه زلزله ای به بزرگی 4.7ریشتر در عمق 18 کیلومتری زمین و موقعیت طول جغرافیایی 52 و عرض جغرافیایی 29.49 در بخش بالا ده شهرستان کازرون رخ داده است.
گفتنی است، شهرستان کازرون در 120 کیلومتری استان فارس قرار دارد و این زمین لرزه هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
نقش اثرگذار اقدامات فرهنگی و آموزشی در موفقیت های پلیس

نقش اثرگذار اقدامات فرهنگی و آموزشی در موفقیت های پلیس به گزارش پایگاه خبری پلیس، جلسه تعاملی مسئولان آموزش همگانی یگان های تخصصی ناجا با رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار شد.
سردار " بهرام نوروزی" رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در این نشست، با اشاره به اهمیت آموزش همگانی در پیشگیری از جرایم، اظهار داشت: یگان های تخصصی با توجه به ماموریت ها و وظایفی که بر عهده دارند، می توانند با اتخاذ اقدامات "فرهنگی" و "آموزشی" برخی ماموریت ها را دنبال و در کسب موفقیت های پلیس اثرگذار باشند.
گفتنی است در این نشست تعاملی، نمایندگان یگان تخصصی اقدامات خود را تشریح کردند. # ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
کشف 750 کیلوگرم تریاک دپو شده در بندر لنگه

کشف 750 کیلوگرم تریاک دپو شده در بندر لنگه سرهنگ"علی اصغر خرم روی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: در اجرای طرح مبارزه با موادمخدر، مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه با اشرافیت اطلاعاتی از دپو مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در یکی از روستا های ساحلی و انتقال آن به داخل کشور مطلع شدند.
وی افزود: دریابانان پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی هدفمند و پایش های دقیق منطقه موفق شدند محل اختفای محموله مواد را شناسایی کنند که در بازرسی دقیق از محل، 750 کیلوگرم تریاک کشف شد.
فرمانده دریابانی هرمزگان در خاتمه با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی و توقیف 4دستگاه خودرو، گفت: سوداگران مرگ ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
کشف بیش از 48 هزار قلم داروی قاچاق در گلستان

کشف بیش از 48 هزار قلم داروی قاچاق در گلستان سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا با محوریت برخورد با عوامل تهیه و توزیع داروی قاچاق در گلستان به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی گفت: در این طرح مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی موفق به کشف 48 هزار و 353 قلم داروی قاچاق فاقد مجوز شدند.
سردار جاویدان با اشاره به اینکه ارزش این تعداد داروی قاچاق بیش از 500 میلیون ریال اعلام شده است، تصریح کرد: در همین راستا 3 نفر دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 56 روز و 14 ساعت پیش
بصیرت یعنی ارتقاء سطح اندیشه ، تفکر و دانش

بصیرت یعنی ارتقاء سطح اندیشه ، تفکر و دانش به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در مراسم افتتاحیه هفتمین دوره بصیرت فرماندهان و مدیران انتظامی استان مازندران با گرامیداشت نام و یاد شهدای عرصه امنیت ،گفت: نهم دی ماه یادآور هوشیاری، وظیفه شناسی ، بصیرت و حضور اقتدار آفرین ملت ایران است.
عضو شورای حل اختلاف قوای سه گانه ، خاطرنشان کرد: بصیرت یعنی آگاهی عمیق و مرتبه بالایی از شناخت ویژگی های یک انسان و پدیده ای که آن را با تفکر و اندیشه می شناسیم.
حجت الاسلام ابوترابی فرد با اشاره به این که حیوانات هم مثل انسان دارای احساس و حیات پیچیده ای هستند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 57 روز و 6 ساعت پیش
پلیس اینترپل ، دستگاه دیپلماسی نیروی انتظامی است

پلیس اینترپل ، دستگاه دیپلماسی نیروی انتظامی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در همایش مشترک قضات و پلیس های تخصصی با پلیس بین الملل ناجا ضمن تأکید بر ضرورت امنیت در جامعه گفت: امنیت نیاز ضروری جامعه بشری بوده و بدون وجود آن رشد و توسعه در جامعه محقق نخواهد شد.
این مقام ارشد انتظامی استان یکی از مهمترین مطالبات حاکمیت و مردم را استقرار نظم و امنیت در جامعه بر شمرد و اظهارداشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی و به تأسی از آموزه های دینی به موضوع امنیت و آرامش عمومی در جامعه توجه ویژه ای شده است و از آنجایی که متولی برقراری نظم و امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیروی انتظامی است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 57 روز و 6 ساعت پیش
دستگیری سارق و اعتراف به سرقت 16 خودروی پراید در اصفهان

دستگیری سارق و اعتراف به سرقت 16 خودروی پراید در اصفهان سرهنگ "ستار خسروی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،گفت : در پی وقوع چندین مورد سرقت خودرو در شهر اصفهان ، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت .
وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را در این زمینه آغاز و موفق شدند عامل این سرقت ها را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت : فرد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به سرقت 16 دستگاه خودروی پراید که توسط کارشناسان یک میلیارد و 400 میلیون ریال ارزش گذاری شده اند اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 6 ساعت پیش
کشف بیش از نیم تن تریاک در پایتخت

کشف بیش از نیم تن تریاک در پایتخت سرهنگ " محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران عملیات ویژه در اقدامات گسترده اطلاعاتی مطلع شدند فردی در قاچاق و ترانزیت مواد مخدر فعالیت گسترده ای دارد.
سرهنگ بخشنده، افزود: ماموران شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند و از طریق اقدامات پلیسی دریافتند وی با یک دستگاه تریلی اسکانیا قصد انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر از جنوب کشور به شهر تهران را دارد .
وی افزود: با هماهنگی مرجع قضائی تیمی از ماموران به محورهای مواصلاتی منتهی به شهر تهران اعزام شدند و پس از گشت زنی نامحسوس و هدفمند سرانجام خودرو مورد نظر را در اتوبان آزادگان تقاطع جاده ساوه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 6 ساعت پیش
دستگیری سارق محتویات خودرو با 24 فقره سرقت در خرم آباد

دستگیری سارق محتویات خودرو با 24 فقره سرقت در خرم آباد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " حاجی محمد مهدیان نسب " گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد لوازم داخلی خودرو در شهرستان خرم آباد و ایجاد نارضایتی بین شهروندان، پیگیری و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت .
به گفته فرمانده انتظامی لرستان، ماموران با روش های تخصصی و جمع آوری ادله و مستندات لازم یک سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: سارق در بازجویی های اولیه به 24 فقره سرقت محتویات و لوازم داخل خودرو با همدستی 2 نفر اعتراف کرد . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 10 ساعت پیش
مجلس آماده حمایت تمام قد از ناجا

مجلس آماده حمایت تمام قد از ناجا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "احمد صفری" در دیدار با فرمانده انتظامی استان که در ساختمان بهارستان برگزار شد، اظهارداشت: در صورت نیاز به تصویب قوانین مورد نیاز نمایندگان کمیسیون های مختلف این آمادگی را دارند که به صورت کامل با نیروی انتظامی همکاری کنند.
وی افزود: همچنین در بودجه سال آینده نیز در تلاشیم تا بودجه مورد نیاز نیروی انتظامی را افزایش دهیم.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عملکرد نیروی انتظامی در زلزله اخیر اشاره کرد و گفت: ناجا در زلزله اخیر عملکرد بسیار خوبی داشت و به خوبی نظم و امنیت را در مناطق آسیب دیده برقرار کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 57 روز و 10 ساعت پیش
مرگ 2 شهروند ساوجی بر اثر گاز گرفتگی

مرگ 2 شهروند ساوجی بر اثر گاز گرفتگی سرهنگ " پرویزاسدی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: روز گذشته در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گاز گرفتگی در خانه باغی در حوالی یکی از روستاهای شهرستان ساوه، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی، به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: سرانجام پس از بررسی های انجام شده، مشخص شد که دو مرد 35 و 30 ساله هنگام استراحت در مکان مورد نظر، براثر نشت گاز وسیله گرمایشی مورد استفاده، دچار مسمومیت و در نهایت گاز گرفتگی شده و جان خود را از دست داده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 12 ساعت پیش
سارقان سابقه دار اسلامشهر در دام پلیس

سارقان سابقه دار اسلامشهر در دام پلیس سردار "محسن خانچرلی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه و منزل در شهرستان "اسلامشهر"، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس اگاهی قرار گرفت.
وی افزود : ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی مخفیگاه سارقان را در شهرستان اسلامشهر شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه متهمان را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
سردار خانچرلی تصریح کرد : متهمان در بازجویی های تخصصی پلیس به 52 فقره سرقت مغازه و منزل در شهرستان اسلامشهر اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی انتقال داده شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 12 ساعت پیش
کشف 70 هزار عدد قرص مکمل قاچاق در قائم شهر

کشف 70 هزار عدد قرص مکمل قاچاق در قائم شهر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد ولی مرادی" با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع دارو و قرص های مکمل ورزشی، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در همین راستا با شناسایی متهم و با توجه به گستردگی فعالیت این فرد در سطح استان و شهرستان اکیپی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز, اداره بهداشت و پلیس نظارت بر اماکن عمومی به محل مورد نظر عازم شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 12 ساعت پیش
یک کشته و 2 مجروح به علت تجاوز به چپ سواری تویوتا

یک کشته و 2 مجروح به علت تجاوز به چپ سواری تویوتا سرهنگ "یداله ستوده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این حادثه گفت: ( 8دی ماه ساعت 45 و 09 دقیقه ) در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری تویوتا با یک دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 30 محور" چابهار - جکیگور" ، بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: در این حادثه ، یک دستگاه سواری تویوتا به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه کامیون برخورد کرد، که بر اثر شدت ضربه وارده راننده سواری تویوتا در محل فوت و دو سرنشین تویوتا مجروح که به مرکز درمانی منتقل شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 12 ساعت پیش
کشف 514 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس "سیرجان "

کشف 514 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس "سیرجان " به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد رضا ایران نژاد " گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از جنوب کشور به سمت استان های مرکزی مطلع شدند.
وی افزود: ماموران انتظامی با انچام پی جویی های پلیسی توقفگاه سوداگران مرگ را در یکی از محله های شهر سیرجان شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی ، عملیات خود را برای انهدام این باند به مرحله اجرا گذاشتند.
فرمانده انتظامی سیرجان بیان کرد: پلیس ضمن شناسایی محل حضور قاچاقچیان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 57 روز و 12 ساعت پیش
رسیدگی به وضعیت خدمتی و معیشتی کارکنان در مناطق سخت حق الناس است

رسیدگی به وضعیت خدمتی و معیشتی کارکنان در مناطق سخت حق الناس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "بهمن امیری مقدم" جانشین معاون عملیات نیروی انتظامی اظهار داشت: اگر در بازدیدهای انجام شده برخی از زحمات کارکنان انتظامی در استان خراسان جنوبی از دید بازرسان اعزامی از ناجا مغفول مانده و بیان نشده است؛ این تلاش ها در محضر خداوند پنهان نخواهد بود و در آخرت برای شما اجر و قرب الهی به همراه خواهد داشت .
وی حضور بازرسان نیروی انتظامی در استان خراسان جنوبی را همراه با بازرسی و آموزش دانست و گفت: نواقص گرفته شده توسط بازرسان در اسرع وقت به رده های ناجا اعلام و برای برطرف کردن این نقص ها پیگیری شود . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 59 روز و 9 ساعت پیش
حاشیه شهر مشهد اولویت ماموریتی پلیس خراسان رضوی است

حاشیه شهر مشهد اولویت ماموریتی پلیس خراسان رضوی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قادر کریمی" در سومین کمیسیون پشتیبانی عملیات مبارزه با مواد مخدر قرارگاه عملیاتی شماره (2) امام رضا(ع) با تقدیر از تلاش کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: امیدواریم روند رو به رشد افزایش کشفیات تداوم داشته باشد و با انجام وظیفه در این مسئولیت خطیر و مهم موجب امید و نشاط در بین مردم باشیم و نگرانی خانواده ها از توزیع و مصرف مواد مخدر در بین جوانان کاهش یابد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با تاکید بر افزایش رضایت شهروندان و کاهش آسیب ها با حضور میدانی و کیفی سازی ماموریت ها به عنوان اهداف راه اندازی قرارگاه های عملیاتی در شهر مشهد اظهار ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 59 روز و 9 ساعت پیش
3 هزار دستگاه غذاساز قاچاق در اراک کشف شد

3 هزار دستگاه غذاساز قاچاق در اراک کشف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" سید نورالدین حسینی" در تشریح این خبر گفت: در تداوم طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی تحقیقاتی گسترده، ماموران پلیس آگاهی استان از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق از محور های مواصلاتی استان مطلع شدند.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده از سوی ماموران پلیس، خودروی مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان اراک شناسایی و متوقف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی یادآور شد: در بازرسی از کامیون توقیفی، تعداد سه هزار و 16 دستگاه غذا ساز خارجی قاچاق فاقد مدارک معتبر گمرکی به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 62 روز و 10 ساعت پیش
کشف 20 فقره سرقت داخل خودرو در بهبهان

کشف 20 فقره سرقت داخل خودرو در بهبهان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا پاپی" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از داخل خودرو در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و پایش شبانه روزی مظنونین در نتیجه ، عامل سرقت ها را به هویت "م – ر " شناسایی و در یک عملیات منسجم فرد مورد نظر را به همراه تعدادی از اموال مسروقه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ پاپی تصریح کرد: سارق دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به انجام 20 فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان بهبهان اعتراف کرد . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 62 روز و 10 ساعت پیش
کشف 5 میلیارد ریال مواد غذایی قاچاق در اهواز

کشف 5 میلیارد ریال مواد غذایی قاچاق در اهواز سردار "حیدر عباس زاده" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی انبار دپوی مواد غذایی قاچاق را در یکی از مناطق شهر اهواز شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی از این مکان بازرسی کردند .
وی ادامه داد: در بازرسی از این انبار، تعداد هفت هزار و 492 قوطی نوشابه انرژی زا ، سه هزار و 900 قوطی دلستر ، دو هزار و 88 بسته قهوه ، 10 هزار و 404 عدد صابون، دو هزار و 940 قوطی کمپوت، یک هزار و 702 بطری روغن ، 960 عدد شیرعسل، 144 بطری سرکه، یک هزار و 750 بسته تمرهندی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 62 روز و 10 ساعت پیش
اقدامات فرهنگی ، راه مقابله در کاهش خشونت های رفتاری و گفتاری

اقدامات فرهنگی ، راه مقابله در کاهش خشونت های رفتاری و گفتاری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، " یدالله موحد " در همایش فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی تابعه استان کرمان بر تعامل کارآمد و اثربخش بین مجموعه دستگاه قضاء و ناجا تاکید و تصریح کرد : جامعه انتظار دارد کارگزاران عدالت کیفری با سرعت به جرایم پاسخ دهند.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان تصریح کرد: این انتظار نادرستی است که فکر کنیم دستگاه قضائی و مجموعه انتظامی مسئول حل و فصل تمام نابسامانی ها و مشکلات جامعه هستند، چرا که بسیاری از مشکلات ریشه در مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد و تمام دستگاه ها بایستی برای کاهش این آسیب ها ورود کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 62 روز و 11 ساعت پیش
تحقق آرزوهای کودک گیلانی توسط پلیس

تحقق آرزوهای کودک گیلانی توسط پلیس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان پس از اطلاع از آرزوی یک کودک مبتلا به سرطان برای پلیس شدن، با دعوت از او و خانواده اش به ستاد راهور رشت، به آرزوهای این کودک گیلانی جامه عمل پوشاند.
پس از حضور امیرعباس 8 ساله در مقر پلیس راهنمایی و رانندگی، ماموران راهور شهرستان او را به آرزویش برای پلیس شدن رساندند و در مراسمی صمیمانه تولد این کودک را نیز با اهدای هدایایی جشن گرفتند.
همچنین مقدمات سفر زیارتی این کودک و خانواده اش به مشهد مقدس از سوی پلیس گیلان فراهم شد تا امیرعباس به دیگر آرزوی بزرگ زندگی اش نیز برسد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 66 روز و 6 ساعت پیش
اپلیکیشن های اجتماعی ، مهمترین شیوه و شگرد بزهکاران اینترنتی

اپلیکیشن های اجتماعی ، مهمترین شیوه و شگرد بزهکاران اینترنتی سردار "محمدرضا اسحاقی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به اینکه 65 درصد جرایم سایبری استان در حوزه شبکه های اجتماعی مبتنی بر موبایل رخ داده است، استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی را ، مهمترین شیوه و شگرد بزهکاران اینترنتی گیلان در ارتکاب جرایم سایبری در 9 ماهه سال جاری ، عنوان کرد .
این مقام ارشد انتظامی در تشریح جرایم رخ داده در فضای مجازی، افزود: هتک حیثیت و نشر اکاذیب 38درصد، مزاحمت اینترنتی 23درصد، برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب های بانکی 16درصد و سایر جرایم نظیر قمار بازی ، تهدید و اخاذی و ... 23درصد ، مهمترین جرایم سایبری استان در 9 ماهه سال جاری به شمار می روند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 6 ساعت پیش
سارق 106 راس گوسفند دستگیر شد

سارق 106 راس گوسفند دستگیر شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "بهروز فخری" در این باره گفت: در پی وقوع 5 فقره سرقت احشام در شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی عامل این سرقت ها را شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان صحنه اظهارداشت: متهم در بازجویی های صورت گرفته به سرقت 106 راس گوسفند از 5 مال باخته اعتراف کرد.
به گفته سرهنگ فخری کارشناسان انتظامی ارزش احشام سرقتی را بیش از 848 میلیون ریال ارزیابی کرده اند.
وی ادامه داد: متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی معرفی شده است.# ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 6 ساعت پیش
واژگونی خودرو 4 نفر را روانه بیمارستان کرد

واژگونی خودرو 4 نفر را روانه بیمارستان کرد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ "حسین رضایی"اظهار داشت :شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری هیوندا در سه راهی جعفری به سمت خور بیابانک بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند .
وی افزود : مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند راننده و 3 سرنشین خودرو بر اثر واژگونی مصدوم شده اند که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان خور بیابانک اعزام شدند .
سرهنگ رضایی با اشاره به این که علت حادثه در دست بررسی کارشناسان است به رانندگان هشدار داد با رعایت سرعت مطمئنه در جاده ها تردد کنند و پس از هر 2 ساعت رانندگی حداقل 20 ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 6 ساعت پیش
شناسایی 26 انبار دپوی کالای قاچاق در شرق استان تهران

شناسایی 26 انبار دپوی کالای قاچاق در شرق استان تهران به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"عبدالرضا ناظری "در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی استان در راستای اجرای طرح عملیات مشترک ذوالفقار 96 و طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالاو ارز ، در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه افرادی سود جو با دپوی کالای قاچاق در سوله های بزرگ اطراف شهرستان قرچک در یک فرصت مناسب قصد توزیع آن در سطح کشور را دارند، بررسی و رسیدگی به موضوع را دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان داشت : ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و شناسایی و بازرسی از این سوله ها، اقلامی از قبیل انواع بلوریجات خارجی با مارک های متفاوت و متفرقه که دپو شده بود کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 66 روز و 10 ساعت پیش
کشف 135 هزار عدد مواد محترقه درهمدان

کشف 135 هزار عدد مواد محترقه درهمدان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "سردار کامرانی صالح" درتشریح این خبر گفت : ماموران پلیس اطلاعات شهرستان "نهاوند" در حین گشت زنی در محور ورودی این شهرستان به یک خودرو پژو پارس مشکوک که بلافاصله آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو مذکور ، تعداد 135هزار عدد مواد محترقه کشف کردند..
فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه گفت: در این خصوص یک متهم دستگیر که به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.#
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "سردار کامرانی صالح" درتشریح این خبر گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 10 ساعت پیش
دستگیری سارق حرفه ای احشام در کرمانشاه

دستگیری سارق حرفه ای احشام در کرمانشاه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در این رابطه گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از وقوع چندین فقره سرقت احشام با شگردهای مختلف رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: کارآگاهان به واسطه اقدامات اطلاعاتی یک متهم را در این زمینه شناسایی و با استفاده از شگردهای پلیسی دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه توضیح داد: متهم در بازجویی های تخصصی به سرقت 232 راس گوسفند از 26 مال باخته، یک فقره سرقت خودرو و یک فقره سرقت پلاک خودور اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 10 ساعت پیش
کشف 30 هزار لیتر "نفت سفید" خارج از شبکه توزیع

کشف 30 هزار لیتر "نفت سفید" خارج از شبکه توزیع به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین علیان نژادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان بوئین زهرا حین گشت زنی در محور "اشتهارد - بوئین زهرا" به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی انجام شده از کامیون ، 30 هزار لیتر "نفت سفید" خارج از شبکه توزیع کشف شد.
وی با اشاره به ارزش 360 میلیون ریالی سوخت کشف شده برابر اعلام کارشناسان تصریح کرد: در این خصوص یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 10 ساعت پیش
زلزله 4.3 ریشتری ایج را لرزاند

زلزله 4.3 ریشتری ایج را لرزاند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، طبق اعلام مرکز لرزه نگاری کشور، صبح امروز زلزله ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 28کیلومتری زمین، شهر ایج در استان فارس را لرزاند.
گفتنی است، زمان دقیق این زمین لرزه ساعت 9 و 30 دقیقه و 34 ثانیه امروز 28 آذر 96 ثبت شده و در عرض جغرافیایی 28.79 و طول جغرافیایی 54.25 رخ داده است.#
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، طبق اعلام مرکز لرزه نگاری کشور، صبح امروز زلزله ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 28کیلومتری زمین، شهر ایج در استان فارس را لرزاند.
گفتنی است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 10 ساعت پیش
نظم پذیری، ارمغان آور آرامش و آسایش اجتماعی

نظم پذیری، ارمغان آور آرامش و آسایش اجتماعی سرهنگ "رحیم سروری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، کارکنان ناجا را خادم صدیق و ولایی ملت عزتمند ایران و نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: پلیس با برخورداری از اعتماد مردم و جلب حداکثری مشارکت اجتماعی گسترش امنیت و آرامش و ناامنی مجرمان را اساس و شالوده اقدامات خود قرار داده و با حداکثر توان در این مسیر گام برمی دارد.
وی با تأکید بر اینکه اقتدار پلیس باید قانونی و عامه پسند باشد، افزود: آرامش و امنیت مردم و در مقابل ناامنی مجرمان تجلی اقتدار و توانمندی پلیس است.
جانشین فرمانده انتظامی استان اردبیل نظم و انضباط را شرط مهم دستیابی به موفقیت و پیشرفت در زندگی فردی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 13 ساعت پیش
توقیف شناور حامل کالای قاچاق در بندر لنگه

توقیف شناور حامل کالای قاچاق در بندر لنگه سرهنگ"قدرت اله بختیاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: ماموران پاسگاه مرزی دریایی "شیوء" بندر لنگه حین گشت زنی و کنترل شناورهای تجاری مستقر در اسکله به یک فروند لنج باری مشکوک و آن را مورد بازدید قرار دادند.
وی افزود: دریابانان در بازرسی از شناور مزبور یک میلیارد و 569 میلیون و 880 هزار ریال انواع کالای قاچاق شامل160کیلوگرم برنج، 195 لیتر روغن خوراکی،40دستگاه لوازم برقی، 36حلقه لاستیک،720ثوب البسه و650 کیلوگرم شکر را کشف کردند.
فرمانده پایگاه دریابانی بندرلنگه در خاتمه گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 13 ساعت پیش
توقیف 16 تن سیر در دشتستان

توقیف 16 تن سیر در دشتستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سید جواد رضوی" اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با ورود و خروج کالای قاچاق، ماموران پلیس آگاهی شهرستان دشتستان با رصد اطلاعاتی موفق به شناسایی یک انبار در میدان میوه و تره بار شهر برازجان شدند.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با همکاری بازرسان سازمان جهاد کشاورزی در بازرسی از محل مذکور، 16 تن سیر فاقد مدارک گمرکی و بهداشتی را کشف کردند.
سرهنگ رضوی با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد کردند، بیان داشت: در همین راستا 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 68 روز و 13 ساعت پیش
کشف 123 میلیارد تومان کالای قاچاق در خراسان رضوی

کشف 123 میلیارد تومان کالای قاچاق در خراسان رضوی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قادر کریمی" در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت : در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالی که به شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گرفته است ، عملیات گسترده و مقابله جدی با قاچاق کالا در دستور کار پلیس خراسان رضوی قرار گرفته است.
وی افزود: تیم های مبارزه با قاچاق کالا در این عملیات گسترده که از ابتدای سال جاری انجام شده، 32 باند قاچاق را متلاشی و 624 دستگاه خودرو را توقیف کرده اند که بیشترین درصد افزایش کشفیات در رابطه با قاچاق میوه با رقم بیش از 105 تن است که در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل، رشد 983 درصدی داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 69 روز و 7 ساعت پیش
27 فقره سرقت در پرونده کیف قاپ حرفه ای

27 فقره سرقت در پرونده کیف قاپ حرفه ای سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره کیف قاپی در "سلماس"، به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت .
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی کنند که در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم، با تحت نظر قرار دادن به صورت نامحسوس، موفق به دستگیری وی شدند، تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به 27 فقره سرقت کیف قاپی در شهرستان سلماس اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 69 روز و 7 ساعت پیش
زلزله 4 ریشتری ازگله را لرزاند

زلزله 4 ریشتری ازگله را لرزاند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، طبق اعلام مرکز لرزه نگاری کشور، بامداد امروز زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر حوالی ازگله استان کرمانشاه را لرزاند.
زمان دقیق این زمین لرزه ساعت 6 و 16 دقیقه و 59 ثانیه امروز 27 آذر 96 ثبت شده و در عمق 7 کیلومتری زمین رخ داده است./ ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 69 روز و 7 ساعت پیش
محموله ادکلن های قاچاق در اسلامشهر کشف شد

محموله ادکلن های قاچاق در اسلامشهر کشف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محسن خانچرلی" با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری و دپوی عطر و ادکلن های خارجی قاچاق در اسلامشهر، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستور کارخود قرار دادند.
وی افزود : ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی موفق به شناسایی سوله در "شمس آباد" شهرستان اسلامشهر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وارد سوله شدند.
سردار خانچرلی ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 69 روز و 7 ساعت پیش
کشف 137 کیلو گرم تریاک درعملیات اطلاعاتی پلیس چهارمحال و بختیاری

کشف 137 کیلو گرم تریاک درعملیات اطلاعاتی پلیس چهارمحال و بختیاری سردار"غلامعباس غلامزاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : در پی کسب خبری مبنی برحمل عمده مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در استان، عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر با کنترل محورهای مواصلاتی موفق به شناسایی و توقیف 4 دستگاه خودرو حامل 137 کیلو گرم تریاک مواد مخدر شدند.
وی با اشاره به اینکه در این رابطه 4 نفر از سودا گران مرگ نیز دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند افزود : با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان های تابعه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 2 تن و70 کیلو انواع مواد مخدر کشف و در این راستا 20 باند تهیه و توزیع مواد مخدرمتلاشی و 38 دستگاه خودرو نیز توقیف شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 69 روز و 7 ساعت پیش
57 هزارلیتر سوخت قاچاق در همدان کشف شد

57 هزارلیتر سوخت قاچاق در همدان کشف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبرگفت : در راستای مبارزه با قاچاقچیان فراورده های نفتی ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس ، صبح امروز در حین کنترل خودروهای عبوری درمقر ایست و بازرسی "شهید زارعی" به یک کامیون کشنده حامل تانکر سوخت مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی افزود: پس از توقیف کامیون، راننده خودرو با ارائه یک برگ بارنامه از شهرستان" سنقر" اظهار داشت که خودرو وی حامل 21 هزار لیتر روغن سوخته است اما ماموران پلیس در بازرسی از داخل تانکر سوخت، 27 هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 69 روز و 7 ساعت پیش
احتمال خاموشی در مناطق زلزله زده جدی است

احتمال خاموشی در مناطق زلزله زده جدی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "علیمراد مرادی مجد" اظهار کرد: متاسفانه به دلیل اینکه وقوع زلزله با فصل سرما همزمان شد، مصرف برق به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی در مناطق زلزله زده بسیار بالا رفته است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه اکنون دسترسی به برق برای تمامی مردم فراهم شده، اکثر افراد به سمت استفاده از هیتر برقی برای گرم کردن چادر و حتی پخت و پز رفته اند و حتی مواردی داریم که در یک چادر دو تا سه هیتر برقی به صورت همزمان روشن است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق عنوان کرد: استفاده از هیتر برقی در شرایطی صورت می گیرد که چراغ والور و نفت نیز به اندازه کافی برای مردم تامین شده ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 69 روز و 10 ساعت پیش
رد رشوه مامور وظیفه شناس در "بیجار"

رد رشوه مامور وظیفه شناس در "بیجار" به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " جعفر آژنگ " در تشریح این خبر گفت : در پی اشراف اطلاعاتی ماموران پاسگاه انتظامی "پیر تاج " شهرستان بیجار مبنی بر حفاری غیر مجاز در حوزه استحفاظی پاسگاه، مأموران به محل اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه 5نفر را که مشغول انجام کار با یک دستگاه فلز یاب و لوازم حفاری بودند را دستگیر کردند.
وی افزود: مأموران متهمان را جهت تحقیق و تشکیل پرونده به یگان انتقال دادند که حین رسیدگی به آنها، یکی از متهمان به مامور پاسگاه ستوانیکم "محمد رضا محسنی فر" پیشنهاد 30 میلیون ریال رشوه داد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 11 ساعت پیش
محموله لوازم خانگی قاچاق به مقصد نرسید

محموله لوازم خانگی قاچاق به مقصد نرسید به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" گفت: در پی اجرای طرح های مبارزه با کالای قاچاق و کنترل محور های مواصلاتی، ماموران انتظامی شهرستان "بهار" حین گشت زنی به یک کامیون حامل انواع لوازم خانگی مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی افزود : در بازرسی از این کامیون ،3 دستگاه ماشین لباسشویی و 15 دستگاه یخچال های خارجی به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.
سردار کامرانی صالح گفت : در این رابطه 2 قاچاقچی دستگیر که به همراه کالاهای کشف شده به مرجع قضائی معرفی شدند.
این مقام مسئول بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
کشف بیش از 450 میلیارد کالای قاچاق در کرمانشاه

کشف بیش از 450 میلیارد کالای قاچاق در کرمانشاه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: میزان کشفیات کالای قاچاق از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 63 درصد افزایش یافته است.
وی در رابطه با کشفیات سرقت در استان کرمانشاه نیز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 4 هزار و 535 سارق و 102 باند سرقت توسط پلیس در استان شناسایی و دستگیر شده اند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه در این مدت میزان کشفیات سرقت 5 درصد افزایش پیدا کرده است، عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان وقوع سرقت 3 درصد کاهش یافته است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
توقیف سواری سمند با 364 کیلو گرم تریاک در اصفهان

توقیف سواری سمند با 364 کیلو گرم تریاک در اصفهان سرهنگ "سید تقی حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان مطلع شدند دو قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر قصد دارند محموله ای را با استفاده از خودروهای تیز رو وارد این استان کنند که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گفت .
وی افزود: سواری سمند متعلق به قاچاقچیان در یکی از ورودی های شهر اصفهان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متوقف شد .
این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از این خودرو مقدار 364 کیلو گرم تریاک که زیر صندلی ها و صندوق عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
کشف 850 هزار مواد محترقه در کرمانشاه

کشف 850 هزار مواد محترقه در کرمانشاه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا مرزبانی" اظهارداشت: ماموران کلانتری 13 فردوسی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو پژو پارس که با سرعت بالا در حال حرکت بود مشکوک شده و نسبت به توقیف آن اقدام کردند.
وی افزود: ماموران با شگردهای خاص پلیسی خودرو مذکور را متوقف و در بررسی از آن 850هزار عدد مواد محترقه و آتش زا کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه گفت: محموله کشف شده به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تحویل و متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
260 کیلوگرم حشیش در فارس کشف شد

260 کیلوگرم حشیش در فارس کشف شد سردار "احمد علی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با رصد اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند با استفاده از دو دستگاه خودرو مقادیری مواد مخدر را از استان های شرقی کشور به استان فارس انتقال دهند.
وی ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفته و پس از انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، محل تردد خودرو ها در محور "کوار - شیراز" شناسایی و مأموران به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس خاطر نشان کرد: در این راستا مأموران اقدام به ایست و بازرسی در محور مورد نظر کرده که راننده خودروها به محض مشاهده ماموران ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
کشف 4 تن انواع موادمخدر / کاهش 33 درصدی جرایم خشن در سمنان

کشف 4 تن انواع موادمخدر / کاهش 33 درصدی جرایم خشن در سمنان سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان این که بنا بر آمار در اختیار پلیس، بسیاری از جرایم امروز جامعه ریشه در اعتیاد به موادمخدر دارد افزود: مبارزه قاطع با سوداگران مرگ هرگز تعطیلی ندارد.
وی با اعلام تشدید برنامه های مقابله ای پلیس با قاچاقچیان موادمخدر اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 تن و 182 کیلوگرم انواع مواد با تلاش ماموران پلیس در استان و در عملیات مشترک با دیگر استان های کشور کشف شده است.
این مسئول انتظامی به اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر بر فعالیت های مجرمانه سوداگران مرگ خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری یک سارق و 2 مالخر خودرو در مرودشت

دستگیری یک سارق و 2 مالخر خودرو در مرودشت سرهنگ "اسماعیل زراعتیان" درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهرستان "مرودشت"، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرارگرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای و 2 مالخر شدند که در یک عملیات ضربتی آن ها را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق پس از تحقیقات و روبه رو شدن با ادله پلیس، به 12 فقره سرقت خودرو و 3 فقره سرقت موتور تیلر و فروش آن ها به 2 مالخر دستگیر شده اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
کامیون حامل100کیلوگرم تریاک توقیف شد

کامیون حامل100کیلوگرم تریاک توقیف شد سرهنگ "کامبیز اسماعیلی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ایست و بازرسی "سه راهی راین" حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه کامیون که از جیرفت عازم مشهدبود مشکوک شده ودستور توقف آن را صادرکردند.
وی در ادامه افزود:ماموران خودرو را به پارکینگ انتقال داده و طی بازرسی تخصصی به عمل آمده 100کیلو گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود را کشف کردند.
وی افزود: دراین رابطه یک نفر قاچاقچی دستگیر و به همراه مواد کشف شده وخودرو توقیفی برای انجام مراحل قانونی به مقامات قضائی تحویل شدند. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
رد رشوه 41 میلیون ریالی توسط 2 پلیس سمنانی

رد رشوه 41 میلیون ریالی توسط 2 پلیس سمنانی سردار "روح الامین قاسمی" در تشریح جزئیات این مطلب به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی شهرستان سمنان چندی قبل یک زن را به جرم سرقت از نوع کیف زنی، شناسایی و دستگیرکردند که پس از انجام تحقیقات اولیه، متهمه تحویل ماموران پلیس آگاهی شد.
سردار قاسمی ادامه داد: با توجه به احتمال ارتکاب سرقت های فراوان و متعدد دیگری از سوی متهمه، موضوع به پلیس آگاهی دیگر استان های کشور نیز اعلام شد.
وی افزود: در مراحل بعدی پرونده، مردی که خود را همسر متهمه معرفی کرده بود برای تطمیع ماموران و امتناع آنان از ادامه تحقیقات، مبلغ 41 میلیون ریال را به عنوان رشوه به 2 مامور انتظامی پیشنهاد می کند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
قاتل خاموش در شیراز 3 قربانی گرفت

قاتل خاموش در شیراز 3 قربانی گرفت سرهنگ "دلاور القاصی مهر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در شامگاه شنبه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گازگرفتگی 3 نفر در یکی از منازل مسکونی در منطقه "گویم" از توابع شهرستان شیراز، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته و گزارش پزشک قانونی، مشخص شد که این افراد به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی نامناسب و استنشاق گاز مونوکسید کربن در منزل، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 12 ساعت پیش
توقیف محموله گوشی قاچاق در کنارک

توقیف محموله گوشی قاچاق در کنارک سرهنگ "غلام شهرکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان کنارک در پی کسب خبری مبنی بر دپوی محموله گوشی تلفن همراه قاچاق، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران پس از شناسایی محل دپو در بازرسی از این مکان تعداد 150 دستگاه تلفن همراه و دو دستگاه ال ای دی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کنارک در خاتمه با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 14 ساعت پیش
کشف گریدر 3 میلیاردی در اسلامشهر

کشف گریدر 3 میلیاردی در اسلامشهر به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " محسن خانچرلی " با اعلام این خبر گفت : ماموران پلیس آگاهی با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپوی یک دستگاه گریدر خارجی قاچاق در شهرک کامیون داران اسلامشهر، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود : ماموران پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی موفق به شناسایی سوله ای در شهرک کامیون داران اسلامشهر شدند.
سردار خانچرلی بیان داشت : ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی وارد سوله شده و در بازرسی از آنجا موفق به کشف یک دستگاه گریدر خارجی قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال شدند . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 14 ساعت پیش
قاتل خاموش، زن و شوهر خلخالی را به کام مرگ کشاند

قاتل خاموش، زن و شوهر خلخالی را به کام مرگ کشاند سرهنگ "محمد نمازی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر انتقال 2 مصدوم گازگرفتگی به بیمارستان امام خمینی (ره) "خلخال"، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور پلیس در محل و انجام بررسی های لازم مشخص شد زن و شوهری ساکن روستای "اندبیل" به علت نشت گاز از لوله بخاری و استنشاق گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان "خلخال" تصریح کرد: علی رغم تلاش کادر درمانی بیمارستان، زن و شوهر به علّت مسمومیت شدید جان خود را از دست دادند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 14 ساعت پیش
واژگونی پراید یک کشته و 4 مجروح برجای گذاشت

واژگونی پراید یک کشته و 4 مجروح برجای گذاشت سرهنگ"علی اسفندانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی اعلام مرکز فوریت ها ی پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در محور "میناب - بندرعباس "بلافاصله ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه پراید به دلایل نامعلومی واژگون شده که بر اثر این سانحه یکی از سرنشینان در دم فوت ، راننده و سه سرنشین دیگر خودرو نیز به شدت مجروح و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان به رانندگان توصیه کرد: در رانندگی ضمن توجه به اطراف و علائم هشدار دهنده از سرعت و سبقت غیر مجاز جدا پرهیز کنند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 14 ساعت پیش
کشف 79 میلیارد ریال کالای قاچاق در همدان

کشف 79 میلیارد ریال کالای قاچاق در همدان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار" کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف حمایت از تولید داخلی و در راستای تحقق شعار سال " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال" به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس استان قرار دارد.
وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی در سطح استان با انجام اقدامات پلیسی توانستند تعداد قابل توجهی کالا قاچاق از جمله ؛ سوخت ، پوشاک ، لوازم خانگی ، مواد دخانی و ... را از قاچاقچیان در 12 عملیات کشف و تعدادی از باندهای مهم در این زمینه را منهدم کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 70 روز و 14 ساعت پیش
انسداد شبانه محور کندوان از 26 آذر به مدت 2 ماه

انسداد شبانه محور کندوان از 26 آذر به مدت 2 ماه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، افزود: محور کندوان به دلیل انجام تعمیرات در تونل شماره 5، ساعاتی از شب مسدود خواهد بود.
وی تصریح کرد: این محدودیت از ساعت 21 و 30 دقیقه تا 5 صبح از روز یک شنبه 26 آذرماه به مدت 2 ماه در این محور اعمال خواهد شد و رانندگانی که قصد تردد از این محور را دارند، می توانند از محورهای جایگزین" هراز و سوادکوه " استفاده کنند.
گفتنی است، مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با شماره 0112182934 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است./ ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 7 ساعت پیش
معاونت اجتماعی ناجا مغز متفکر پلیس است/ مسئولیت پذیری، مسئول سازی و مشارکت مردمی؛ مهمترین ویژگی سازمان ها در پیشگیری از وقوع جرم

معاونت اجتماعی ناجا مغز متفکر پلیس است/ مسئولیت پذیری، مسئول سازی و مشارکت مردمی؛ مهمترین ویژگی سازمان ها در پیشگیری از وقوع جرم به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "نوذر صارمی" در نشست علمی با موضوع مسئولیت پذیری، مسئول سازی و مشارکت مردمی که به همت اداره کل مطالعات و تحقیقات اجتماعی ناجا در سالن ولایت ساختمان معاونت اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: جامعه در قرن نوزدهم به قرن فضا، در قرن بیستم به قرن اتم، در قرن بیست ویکم به قرن ارتباطات و ژنتیک و در قرن آینده به نام تحولات شتابان نام گذاری شده است، تغییرات، تحولات ارتباطی و فناوری در این چند دهه باعث شده که همه چیز در لحظه تغییر کند.
وی خاطر نشان کرد: به قول "تافلر" جامعه شناس، اکنون در موج سوم تمدن هستیم ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 71 روز و 7 ساعت پیش
کشف 27 هزار لیتر سوخت قاچاق در کنگاور

کشف 27 هزار لیتر سوخت قاچاق در کنگاور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا مرزبانی" در این زمینه گفت: به دنبال دریافت اطلاعاتی مبنی بر ورود یک محموله سوخت قاچاق به شهرستان کنگاور، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از کنترل محورهای ورودی به شهرستان موفق به شناسایی و توقیف خودرو حامل سوخت قاچاق شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، اظهارداشت: در بازرسی از خودرو حامل سوخت 27هزار لیتر نفت سفید کشف شد.
سرهنگ مرزبانی عنوان کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده 330 میلیون ریال برآورد شده است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 8 ساعت پیش
مقابله و پیشگیری، زیر ساخت برنامه های پلیس برای برقراری امنیت عمومی است

مقابله و پیشگیری، زیر ساخت برنامه های پلیس برای برقراری امنیت عمومی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "علیرضا رشیدیان" با حضور در 2 قرار گاه عملیاتی امام رضا(ع) که از روز گذشته فعالیت خود را در حاشیه شهر مشهد آغاز کرد گفت : برنامه ریزی و اقدامات گسترده فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با رویکردهای جدید در ماه های اخیر برای توسعه نظم و امنیت در مناطق حاشیه ای شهر مشهد بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و باید از سوی همه مسئولان استان و دستگاه ها و سازمان ها پشتیبانی شود.
استاندار خراسان رضوی افزود: پیش بینی ، طراحی ، مقابله و پیشگیری زیر ساخت برنامه های گسترده پلیس استان در برقراری نظم و امنیت عمومی است و امروز فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با مجموعه اقدامات و ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 71 روز و 8 ساعت پیش
واژگونی پراید با 3 کشته در شیراز

واژگونی پراید با 3 کشته در شیراز سرهنگ "احمد احمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه رانندگی در محور" خان زنیان به شیراز" ، بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند یک سواری پراید با 3 سرنشین در حرکت بوده که واژگون و بر اثر آن هر 3 سرنشین به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرده اند.
وی ادامه داد : کارشناسان پلیس راه، عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده را علت وقوع این حادثه اعلام کرده اند.
احمدی به رانندگان عزیز توصیه کرد: مسافران که قصد سفرهای طولانی دارند به چشم های خسته اعتماد نکنند و سرنشینان خودرو نیز به وضعیت جسمی و ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 8 ساعت پیش
3 کشته و 2 مجروح،حاصل حوادث رانندگی کرمان

3 کشته و 2 مجروح،حاصل حوادث رانندگی کرمان سرهنگ "یوسف نجفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در محور " بم- دهبکری " بلافاصله ماموران پلیس راه بم در محل حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی صحنه تصادف مشخص شد یک دستگاه کامیون کشنده به علت عدم رعایت فاصله عرضی از محور خارج وبا یک دستگاه کشنده دیگر برخورد ومتعاقبا به علت عدم توجه این وسیله نقلیه 5 وسبله نقلیه دیگر با بکدیگر برخوردکرده اند.
سرهنگ نجفی گفت : در اثر این تصادف زنجیره ای 2 راننده به شدت مجروح ودر نهایت جان خود را از دست دادند و یکی از سرنشینان نیز به شدت مجروح وروانه بیمارستان شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 8 ساعت پیش
کشف میلیاردی ماشین ظرفشویی قاچاق در یزد

کشف میلیاردی ماشین ظرفشویی قاچاق در یزد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا حناساب" با اعلام این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی هنگام کنترل محورهای مواصلاتی 2 دستگاه تریلی "ولوو" را برای بازرسی متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی در بازرسی از این تریلی ها، 316 دستگاه ماشین ظرفشویی قاچاق را کشف که کارشناسان ارزش این محموله را 4 میلیارد ریال برآورد کردند.
سرپرست پلیس آگاهی استان یزد ضمن اشاره به دستگیری 2 متهم در این خصوص تصریح کرد: متهمان این محموله قاچاق را بدون مجوز گمرکی از جنوب شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به پایتخت را داشتند که توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر و به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 10 ساعت پیش
کشف کالای میلیاردی قاچاق در "سروآباد"

کشف کالای میلیاردی قاچاق در "سروآباد" به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا کرجی" در تشریح این خبر، گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر جابه جایی بار قاچاق در یکی از خیابان های شهرستان ، بلافاصله چند اکیپ عملیاتی به محل اعزام شدند.
وی افزود: با استقرار محسوس و نامحسوس نیروهای پلیس در مسیرهای احتمالی، به یک وانت تویوتا فاقد پلاک مشکوک و در یک عملیات ضربتی اقدام به توقیف آن کردند.
سرهنگ کرجی ادامه داد: راننده خودرو با استفاده از شلوغی و ازدحام جمعیت اقدام به فرار کرد که در ادامه ماموران در بازرسی از خودرو 110 هزار نخ سیگار، 770 عدد لامپ LED و تعدادی لوازم خانگی کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 10 ساعت پیش
انهدام باند سارقان خودرو در بروجرد

انهدام باند سارقان خودرو در بروجرد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" درتشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و محتویات در شهرستان بروجرد، شناسایی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
سردار مهدیان نسب تصریح کرد: ماموران با کارهای اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضائی یک نفر از اعضای باند را شناسایی و دستگیر و همدست وی را نیز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: سارقان در بازجویی های انجام شده به 11 فقره سرقت خودرو و 26 فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 10 ساعت پیش
اجرای طرح فرهنگی "یادی از یاران"در پلیس اصفهان

اجرای طرح فرهنگی "یادی از یاران"در پلیس اصفهان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "مهدی معصوم بیگی" در جمع فرزندان شهدا، جانبازان شهید ، کارکنان متوفی ناجا و فرزندان شهدای مدافع حرم استان گفت: این فرزندان بی شک فرشته های آسمانی هستند که خداوند آنان را به صورت امانت در اختیار ما قرار داده وما وظیفه داریم که تمام توان خود را برای خدمتگزاری به این عزیزان به کار ببندیم.
وی افزود: به همین منظور طرحی در انتظامی استان تحت عنوان طرح فرهنگی "یادی از یاران" طراحی و عملیاتی شد تا به یاد کسانی که جان و جوانی خود را مصروف سرافرازی این مرزو بوم و دفاع از ارزش ها و امنیت کشور کردند در خدمت فرزندان این عزیزان باشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 71 روز و 10 ساعت پیش
20 فقره سرقت در پرونده سارق کش رو زن

20 فقره سرقت در پرونده سارق کش رو زن سرهنگ "سامان غنی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کش رو زنی در ارومیه، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت .
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی کنند که در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم موفق به دستگیری وی شدند، تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به 20 فقره سرقت کش رو زنی از مغازه ها در شهرستان ارومیه اعتراف کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 10 ساعت پیش
تصادف پراید و نیسان 3 کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت

تصادف پراید و نیسان 3 کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت سرهنگ "حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران پلیس راه "دامنه" از برخورد یک دستگاه وانت نیسان با سواری پراید در محور "دامنه-خوانسار" مطلع و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه راننده و 2 سرنشین پراید جان خود را از دست دادند و 2 سرنشین دیگر نیز به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ پورقیصری بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تخطی از سرعت مجاز راننده نیسان و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 10 ساعت پیش
واژگونی وانت نیسان 2 کشته برجای گذاشت

واژگونی وانت نیسان 2 کشته برجای گذاشت سرهنگ "حسن خسروجردی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: روز جمعه 24 آذر ماه، یک فقره سانحه رانندگی در محور "شاهرود - میامی" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.
وی ادامه داد: در این سانحه که در کیلومتر 47 این محور رخ داد یک دستگاه نیسان پس از برخورد با حفاظ حاشیه جاده، واژگون شد.
خسروجردی از مرگ در دم راننده و سرنشین وانت نیسان حامل بار مرکبات خبر داد و بی توجهی به جلو از سوی راننده را علت این سانحه اعلام کرد.
رئیس پلیس راه استان سمنان، بی توجهی به جلو و خستگی و خواب آلودگی را مهم ترین علت واژگونی وسایل نقلیه در محورهای استان اعلام و خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 12 ساعت پیش
امروز مردم نیروی انتظامی را از خود، مدافع خود و پناه خود می دانند

امروز مردم نیروی انتظامی را از خود، مدافع خود و پناه خود می دانند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سیدمحمدرضا مدرسی" عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی در نشست اخوت فرماندهان، معاونان و روسای پلیس تخصصی استان یزد ضمن قدردانی از زحمات پلیس استان در راستای برقراری امنیت گفت: خدمت کردن در ناجا توفیق بزرگی است که نصیب شما شده چرا که این زحمات تحت فرماندهی ولی فقیه و با واسطه؛ تحت زعامت ولی عصر(عج) است و سربازی امام زمان(عج) چه افتخار بزرگی است.
عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی افزود: در یک جامعه افرادی قانون گریز و هنجارشکن هستند که هیچ اعتنایی به حقوق مردم نمی کنند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 71 روز و 12 ساعت پیش
آسیب دیدن 38 مقر پلیس در زلزله کرمانشاه

آسیب دیدن 38 مقر پلیس در زلزله کرمانشاه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در این رابطه گفت: بر اساس بر آورد های انجام شده، 38 ساختمان و مقر انتظامی در مناطق زلزله زده کرمانشاه از 10 تا 100 درصد آسیب دیده اند.
وی با بیان اینکه خدمات نیروی انتظامی به مردم متوقف نخواهد شد، اظهارداشت: ماموران انتظامی که مقر های آنان دچار آسیب دیدگی شده است، در کانکس به مردم خدمات دهی می کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه حضور پلیس همچنان در مناطق زلزله زده پر رنگ است، گفت: یگان ویژه استان کرمانشاه و یک گردان کمکی از چند استان نیز در مناطق زلزله زده حضور دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 71 روز و 13 ساعت پیش
یک هزار و 810 فقره تصادف برون شهری در جاده های استان/ رانندگان قوانین راهنمایی را رعایت کنند

یک هزار و 810 فقره تصادف برون شهری در جاده های استان/ رانندگان قوانین راهنمایی را رعایت کنند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "علیرضا مظاهری" در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در این باره اظهار کرد : در 8 ماهه سال جاری هزار و 810 فقره تصادف جرحی ، خسارتی و فوتی در جاده های برون شهری استان رخ داده است که بر اثر این تصادفات 179 نفر فوت شده اند.
سردار مظاهری افزود: 60 درصد از وقوع این تصادفات در سال جاری در جاده های استان در محور" بجنورد به جنگل گلستان" رخ داده است.
وی تصریح کرد : تعداد تصادفات واقع شده در جاده های برون شهری استان در 8 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته 19 درصد افزایش داشته که سرعت غیر مجاز ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 76 روز و 9 ساعت پیش
خودروی پژو حامل کالای قاچاق توقیف شد

خودروی پژو حامل کالای قاچاق توقیف شد سرهنگ "دلاور القاصی مهر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت : مأموران یگان امداد هنگام گشت زنی در یکی از محله های شیراز به یک خودرو پژو 405 مظنون شدند که راننده خودرو به محض مشاهده مأموران فرار کرد.
وی افزود: ماموران پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ، خودرو را متوقف و در بازرسی از آن یک هزار و 486 دستگاه تلفن همراه قاچاق که فاقد مدارک قانونی بود را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با اشاره به دستگیری یک متهم در این خصوص ، بیان کرد: ارزش ریالی این محموله قاچاق طبق نظر کارشناسان ، 2 میلیارد ریال برآورد شده است./ ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 77 روز و 8 ساعت پیش
هفت زخمی در حمله به مرکز روان درمانی پنسیلوانیا

هفت زخمی در حمله به مرکز روان درمانی پنسیلوانیا به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "راشا تودی"، به گفته پلیس روز جمعه مردی با چاقو به بیماران یک مرکز روان درمانی در پنسیلوانیا حمله کرد و هفت تن را با ضربات چاقو مجروح کرد.
این فرد 38 ساله که از بیماران همان مرکز درمانی بوده و تحت نظر پزشکان مرکز قرار داشته در نهایت با شلیک گلوله نیروی ویژه پلیس از پای در آمد.
به گفته پلیس انگیزه این مرد از این کار هنوز مشخص نشده اما تحقیقات در این باره در جریان است. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 469 روز و 9 ساعت پیش
اعتراف به جنایت مرد آمریکایی پس از 13 سال

اعتراف به جنایت مرد آمریکایی پس از 13 سال به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "آسوشیتدپرس"، مقامات ایالت کارولینای جنوبی می گویند راز جنایات مردی که بیش از یک دهه پیش دست کم هفت تن را کشته و این جنایات را پنهان نگهداشته بود با پیدا شدن زنی درون یک کانتینر انباری که از گردن به زنجیر کشیده شد بود، بر ملا شد.
"تاد کولپ" پس از دستگیری به کشتاری اعتراف کرد که از سال 2003 پرونده آن بسته نشده بود. او به قتل مالک، مسئول خدمات مشتریان، مکانیک و حسابدار یک فروشگاه موتورسیکلت در "اسپارتانبرگ کانتی" اعتراف کرد.
کولپ همچنین مکان دفن دو تن دیگر از قربانیانش را به ماموران پلیس نشان داد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 474 روز و 6 ساعت پیش
پلیس ویتنام به دنبال 60 معتاد فراری

پلیس ویتنام به دنبال 60 معتاد فراری به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "آسوشیتدپرس"، روز یکشنبه 133 تن از معتادان یک مرکز بازپروری در جنوب ویتنام لباس ها و وسایل شخصی خود را آتش زدند و از این مرکز گریختند. مقامات ویتنامی تا کنون 73 تن از این افراد را دستگیر کرده اند .
معتادان این مرکز دیروز نیز با پرتاب سنگ و ظروف فلزی به سوی پلیس که برای برقراری آرامش در اطراف مرکز مستقر شده بودند خواستار آزادی از این مرکز شدند و به گزارش رسانه های محلی پلیس برای کنترل آنها مجبور به استفاده از گاز اشک آور شد .
در حال حاضر تعدادی از افرادی که تصور می شود آغازگر این آشوب بودند برای بازجویی در بازداشت به سر می برند . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 474 روز و 6 ساعت پیش
9 کشته و 43 زخمی در دو حادثه آزادراه شانگهای چین

9 کشته و 43 زخمی در دو حادثه آزادراه شانگهای چین به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "شین هوا"، به گفته مقامات چینی در دو حادثه جداگانه در آزادراهی در شانگهای 9 تن جان خود را از دست دادند و 43 تن دیگر نیز مجروح شدند .
به گفته پلیس شانگهای حدود ساعت شش صبح امروز تماس هایی در رابطه با برخورد چندین خودرو با یکدیگر به علت هوای مه آلود دریافت کرد .
در یکی از این حوادث در اثر برخورد یک دستگاه تانکر با چهار نفر که برای بررسی اوضاع آزادراه از خودرو پیاده شده بودند دو تن در دم جان باختند .
حادثه دیگر با فاصله سه کیلومتری در حالی رخ داد که یک ون مهندسی بین دو خودروی سنگین مچاله شد و پنج سرنشین ون در دم جان خود را از دست ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 474 روز و 6 ساعت پیش
دستگیری سارق با 22 مورد سرقت در اسلام آباد غرب

دستگیری سارق با 22 مورد سرقت در اسلام آباد غرب به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت محتویات داخل خودرو و منزل در شهرستان اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: پلیس شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر متهم در این زمینه شد.
این مقام انتظامی گفت: متهم در بازجویی های فنی پلیس به 15 مورد سرقت محتویات داخل خودرو و هفت مورد منزل اقرار کرد.
سرهنگ سرتیپ نیا با اشاره به بازسازی صحنه جرم، از شناسایی تمامی مالباختگان در این زمینه خبر داد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 479 روز و 12 ساعت پیش
کشف 130 کیلوگرم مواد مخدر در فیروزکوه

کشف 130 کیلوگرم مواد مخدر در فیروزکوه سردار "عبدالرضا ناظری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی از فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر که قصد انتقال یک محموله را از استان های شرقی به استان های غربی و مرکزی داشتند مطلع شدند.
وی با اشاره به اینکه در عملیات مشترک پلیس مواد مخدر شرق استان تهران و ماموران انتظامی شهرستان "فیروزکوه" اعضای این باند در یکی از محورهای مواصلاتی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند، بیان داشت: ماموران در بازرسی از خودروی سوداگران مرگ بیش از 130 کیلوگرم حشیش کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه از ابتدای امسال 932 خرده فروش و 106 قاچاقچی دستگیر و سه تن و 800 ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 479 روز و 12 ساعت پیش
نیروی انتظامی مهیای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع)

نیروی انتظامی مهیای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) سردار" حسین اشتری" در بازدید از پایانه مرزی چزابه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: نیروی انتظامی از چند ماه گذشته قرارگاه اربعین را راه اندازی کرده و همکاران ما در مرزهای کشور مهیای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) هستند.
وی با اشاره به اینکه در بازدید از مسیر های منتهی به مرز چزابه شاهد ترافیک روانی بودیم، خاطر نشان کرد: از مبدا حرکت زائران تا پایانه های مرزی مهران، شلمچه و چزابه تحت پوشش کامل انتظامی و ترافیکی قرار دارد تا زائران سفر معنوی خود را به راحتی انجام دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 479 روز و 12 ساعت پیش
انهدام باند سارقان ساختمان های نیمه کاره در جنوب پایتخت

انهدام باند سارقان ساختمان های نیمه کاره در جنوب پایتخت سرهنگ " مرتضی بیرانوند " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت:در پی دریافت اخبار و گزارش های مردمی مبنی بر اینکه مدتی است یکی از مغازه های محدوده میدان رازی تهران تبدیل به پاتوق افراد سارق شده و این موضوع امنیت و آرامش ساکنان محدوده مذکور را برهم زده است؛پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران دایره تجسس کلانتری 115 رازی رسیدگی به موضوع رابه عهده گرفتند.
وی افزود:بلافاصله ماموران تجسس این یگان ، تحقیقات خود را در رابطه با صحت و سقم موضوع آغاز کردند و در ادامه با انجام چندین مرحله تحقیق محلی نامحسوس دریافتند فردی به نام "قادر" ضمن راه اندازی پاتوق ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 479 روز و 14 ساعت پیش
محموله 4 میلیارد ریالی کیف و کفش قاچاق توقیف شد

محموله 4 میلیارد ریالی کیف و کفش قاچاق توقیف شد سرهنگ "یوسف سپهوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در تداوم طرح های مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی در تحقیقاتی گسترده از تردد محموله ای قاچاق توسط یک دستگاه کامیون از محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند و بلافاصله برنامه ریزی لازم برای توقیف این محموله آغاز شد.
وی با بیان اینکه با تمهیدات اجرایی پلیس، سرانجام خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و متوقف شد، افزود: در بازرسی از این کامیون سه هزار و 324 جفت کفش و 95 کارتن کیف فاقد هر گونه مدارک گمرکی کشف شد.
سرهنگ سپهوند در ادامه با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این محموله را چهار میلیارد ریال برآورد کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 479 روز و 14 ساعت پیش
مذاکره با دستگاه های مختلف برای کاهش آسیب های اجتماعی

مذاکره با دستگاه های مختلف برای کاهش آسیب های اجتماعی سرهنگ "محمدرضا آمویی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: بیکاری، اعتیاد، طلاق، قاچاق کالا، سرقت، خودکشی و نزاع جزو آسیب های اجتماعی اولویت دار استان هستند که بر پایه ارزیابی های مستمر و نتایج تحقیقات و پژوهش های معاونت اجتماعی استان به دست آمده است.
وی بیکاری را اولین و مهمترین آسیب و معضل استان برشمرد و گفت: براساس برآوردهای انجام شده، ریشه بسیاری از ناهنجاری ها و معضلات اجتماعی استان، بیکاری است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه بیکاری امروز به دغدغه اصلی مردم و مسئولان استان تبدیل شده است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 479 روز و 14 ساعت پیش
ضرورت رعایت حقوق شهروندی در مراکز انتظامی/ نظم و انضباط سرلوحه کار پلیس است

ضرورت رعایت حقوق شهروندی در مراکز انتظامی/ نظم و انضباط سرلوحه کار پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" در جمع کارکنان انتظامی شهرستان "مانه" و "سملقان" با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: امروز یکی از مقولاتی که بسیار حائز اهمیت بوده و همه تحلیل گران داخلی و خارجی روی آن تاکید زیادی دارند بحث امنیت در ایران است.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امنیت امروز نظام اسلامی به برکت خون شهدا، ایثارگران و صبر و مقاومت خانواده این عزیزان است، بیان داشت: امنیت مطلوب خراسان شمالی با همراهی و همدلی همه مسئولان، دستگاه های امنیتی، نیروهای مسلح و مردم شهیدپرور استان به دست آمده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 479 روز و 14 ساعت پیش
کشف محموله مواد خوراکی قاچاق در همدان

کشف محموله مواد خوراکی قاچاق در همدان به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" با اعلام این خبر گفت: پلیس استان پس از رصد اطلاعاتی دقیق، تدوین طرح جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به صورت هماهنگ در سراسر استان در دستور کار قرار داد.
وی افزود: در این راستا ماموران کلانتری 12 شهرستان نهاوند موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه تریلر و کشف یک محموله کالای قاچاق شامل مواد خوراکی خارجی از این خودرو شدند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه اذعان داشت: کارشناسان ارزش این محموله را دو میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 480 روز و 10 ساعت پیش
ضرورت کشف جرایم در فضای مجازی و مبارزه با جرایم اخلاقی و اجتماعی

ضرورت کشف جرایم در فضای مجازی و مبارزه با جرایم اخلاقی و اجتماعی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایرج کاکاوند" در جمع معاونان و روسای پلیس استان یزد خاطرنشان کرد: امروزه جرایم از فضای حقیقی به سمت فضای مجازی می رود از این رو پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی نیز بسیار مهم و ضروری است.
وی یکی از مهمترین جرایم در این فضا را جرایم مالی و سرقت اینترنتی برشمرد و ادامه داد: در این خصوص آموزش و آگاه سازی مردم برای پیشگیری از این جرایم باید با استفاده از ظرفیت های موجود به ویژه صدا و سیما اقدام کرد.
سردار کاکاوند کشف جرایم در فضای مجازی و مبارزه با جرایم اخلاقی و اجتماعی را بسیار ضروری دانست و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 480 روز و 10 ساعت پیش
آمادگی ناجا برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی(ع) / افتتاح مرکز مانیتورینگ اربعین در مهران

آمادگی ناجا برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی(ع) / افتتاح مرکز مانیتورینگ اربعین در مهران به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار" حسین اشتری"در نشست ستاد اربعین که در استان ایلام برگزار شد، گفت: حرکت کلیه زائران از مبدا تا پایانه های مرزی مهران و چزابه تحت پوشش کامل انتظامی و ترافیکی قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه جمعیت بیشتری از مرز مهران عبور خواهد کرد، گفت: با توجه به اختصاص نیروی کمکی به این پایانه مرزی، آمادگی کامل جهت خدمات رسانی به زائران وجود دارد.
سردار اشتری با توصیه به مردم که اخذ گذرنامه را به روزهای آخر موکول نکنند، گفت: طی 40 روز گذشته، یک میلیون گذرنامه صادر و به دست مردم رسیده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 480 روز و 12 ساعت پیش
22 تن برنج قاچاق در عسلویه توقیف شد

22 تن برنج قاچاق در عسلویه توقیف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سهام صالحی" گفت: مأموران یگان امداد پس از کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیون تریلر حامل برنج قاچاق در شهر "نخل تقی" قصد خروج از این شهر را دارد، سریعا محور های خروجی را زیر نظر گرفته و بعد از شناسایی و رؤیت ، کامیون مذکور را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از این کامیون ، 550 کیسه 40 کیلوگرمی برنج فاقد هر گونه مدارک گمرکی کشف کردند.
سرهنگ صالحی با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش این محموله یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 487 روز و 15 ساعت پیش
اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت در سیریک/ تخریب 700 متر لوله انتقال سوخت قاچاق از خشکی به دریا

اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت در سیریک/ تخریب 700 متر لوله انتقال سوخت قاچاق از خشکی به دریا سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:طرح مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی غیرمجاز، با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و شناسایی چندین نقطه آلوده واقع در شهر کوهستک و روستای زیارت شهرستان"سیریک"، با تشکیل اکیپ های ویژه از مأموران انتظامی اجرا شد.
وی افزود:در اجرای این طرح دو دستگاه خودرو وانت نیسان فاقد پلاک ، یک دستگاه کامیون فوتون حامل 6 مخزن 10هزار لیتری و چهار دستگاه پمپ مکنده که در زمینه قاچاق سوخت فعالیت داشتند توقیف شد.
این مقام انتظامی بیان کرد:همچنین در این طرح، 700 متر لوله انتقال سوخت از خشکی به دریا تخریب، 10 مخزن هزار لیتری ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 487 روز و 15 ساعت پیش
انهدام باند سارقان حرفه ای با 26 فقره انواع سرقت

انهدام باند سارقان حرفه ای با 26 فقره انواع سرقت سرهنگ "قربان صنعتی" فرمانده انتظامی شهرستان چناران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: هفته گذشته یکی از تیم های کلانتری 13 گلبهار هنگام گشت زنی شبانه در خیابان بهار به سه سرنشین(دو مرد و یک زن) یک دستگاه خودرو پراید مشکوک که در استعلام مشخصات خودرو مشخص شد این خودرو در شهر مشهد به سرقت رفته است.
وی افزود: ماموران کلانتری 13 ،به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده پراید بر سرعت خود افزوده و تیم گشت کلانتری پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام خودرو را متوقف و سه سرنشین آنها را دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 487 روز و 15 ساعت پیش
دستگیری 120 مخل نظم و امنیت عمومی در پاتک شبانه پلیس پایتخت/طرح های پلیس جهت افزایش احساس امنیت شهروندان و ایجاد امنیت پایدار صورت می گیرد

دستگیری 120 مخل نظم و امنیت عمومی در پاتک شبانه پلیس پایتخت/طرح های پلیس جهت افزایش احساس امنیت شهروندان و ایجاد امنیت پایدار صورت می گیرد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت:پلیس امنیت عمومی پایتخت ضمن اجرای طرح گسترده برخورد با اراذل و اوباش ،موفق به دستگیری متهمانی در این زمینه شده است.
وی با بیان اینکه 80 درصد از متهمان دستگیر شده ، سابقه دار بوده و به کرات توسط ماموران دستگیر شده اند،افزود: با توجه به اینکه برخورد با مخلان نظم عمومی از دغدغه های اصلی و مطالبات به حق شهروندان است، تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، طی چند روز گذشته با شناسایی مناطق آلوده و پاتوق های اراذل و اوباش موفق به دستگیری 120 شرور شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 488 روز و 10 ساعت پیش
جاعلان 85 میلیارد ریالی در بندرانزلی به دام افتادند

جاعلان 85 میلیارد ریالی در بندرانزلی به دام افتادند سردار " محمدرضا میرحیدری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران آگاهی شهرستان بندرانزلی در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت اعضاء یک باند جعل چک، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس شبانه روزی و شناسایی اعضای باند، موضوع جعل و کلاهبرداری متهمان برای کارآگاهان محرز شد، افزود: یکی از اعضای باند که فردی 22 ساله بود، در حالی که قصد داشت یک چک جعل شده 85 میلیارد ریالی را وصول و به حساب جعلی خود واریز کند، دستگیر شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 488 روز و 10 ساعت پیش
قتل! خاتمه وعده های پوشالی دکتر قلابی

قتل! خاتمه وعده های پوشالی دکتر قلابی مرد شیک پوش که از طرز برخورد سرایدار فهمیده بود که او، وی را با کس دیگری اشتباهی گرفته است، عینکش را از روی چشمانش برداشت و به پیرمرد لبخندی زد و گفت: اولا من مهندس نیستم و دکترم در ثانی من با صاحب ویلا کاری ندارم، اتفاقا با شما کار دارم!
-با من آقا! بنده حقیر چه خدمتی می توانم برایتان انجام دهم؟ ان شاءالله که خیر است
-حتما خیر است! اگر من را در خانه ات یک چای مهمان کنی، خواهم گفت که این کار خیرم چیست.
-آقای دکتر شرمنده ام نکنید، کلبه درویشی ما فقیر فقرا که قابل شما را ندارد، بفرمایید خواهش می کنم اجازه بدهید من جلوتر بروم و به کوکب خانم خبر دهم که هم چای بگذارد و هم خانه را ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 490 روز و 12 ساعت پیش
توقیف کامیون کشنده قاچاق در میاندرود

توقیف کامیون کشنده قاچاق در میاندرود سرهنگ "رضوانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،گفت: در پی نیابت قضائی از استان گلستان مبنی بر ورود غیر قانونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده به کشور و تردد آن در یکی از شهرستان های استان مازندران ، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان قرار گرفت .
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی موفق شدند خودروی مورد نظر را که در شهرستان میاندرود در حال تردد بود، شناسایی کنند .
سرهنگ رضوانی تصریح کرد: پلیس، این خودرو را که ارزش ریالی آن بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال است را حین تردد در یکی از روستاهای این شهرستان متوقف کردند . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 493 روز و 13 ساعت پیش
اعلام شرایط برای مشمولان غیر غایب که قصد حضور در راهپیمایی اربعین را دارند/ میزان وثیقه برای سفرهای زیارتی مشمولان غیر غایب

اعلام شرایط برای مشمولان غیر غایب که قصد حضور در راهپیمایی اربعین را دارند/ میزان وثیقه برای سفرهای زیارتی مشمولان غیر غایب به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان غیر غایب برای خروج از کشور می بایست با سپردن وثیقه تعیین شده ، مجوز دریافت نمایند که ثبت درخواست خروج از کشور مشمولان ساکن استان تهران برای سفرهای زیارتی و سیاحتی به صورت اینترنتی بوده و مشمولان سایر استان ها نیز با مراجعه حضوری به معاونت وظیفه عمومی مرکز استان می توانند برای اخذ مجوز خروج از کشور اقدام کنند.
شایان ذکر است کلیه مشمولان غیرغایب استان تهران که قصد خروج از کشور برای سفرهای زیارتی و سیاحتی دارند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 497 روز و 14 ساعت پیش
نجات 51 زن از دست قاچاقچیان در مکزیک

نجات 51 زن از دست قاچاقچیان در مکزیک به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از پایگاه اینترنتی " هرالد تریبیون " ، بنا به گفته دادستان پایتخت مکزیک پلیس این کشور موفق به نجات 51 زن از دست قاچاقچیان و دستگیری هفت تن در این رابطه شده است.
در بیانیه ای که دادستانی در این باره منتشر کرده آمده است: این افراد ابتدا این زنان را به عنوان خدمتکار به استخدام در می آوردند اما سپس آنها را وادار به انجام کارهای خلاف و منافی عفت می کردند.
تحقیقات در این باره پس از آن صورت گرفت که یکی از کارمندان محلی که این زنان در آنجا مورد سوءاستفاده قرار می گرفتند در تماسی ناشناس با اداره پلیس، سرنخ هایی در این باره بیان می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 505 روز و 10 ساعت پیش
افزایش ضریب مقاومت اجتماعی مردم با اقدامات پیشگیرانه/ امضاء تفاهم نامه پلیس مواد مخدر با دانشگاه فردوسی

افزایش ضریب مقاومت اجتماعی مردم با اقدامات پیشگیرانه/ امضاء تفاهم نامه پلیس مواد مخدر با دانشگاه فردوسی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مسعود زاهدیان"، در تشریح شرایط ژئوپلیتیکی و آسیب های ناشی از آن، افغانستان را قطب اصلی تولید تریاک و مواد مشتق آن معرفی کرد و افزود: در سال های گذشته رشد تولید تریاک به صورت تصاعدی بوده و سطح زیر کشت آن رو به افزایش است و پیش بینی می شود چهار هزار و 500 تن تریاک از 220 هزار هکتار زمین های زیر کشت خشخاش برداشت شود.
وی ادامه داد: امروز پلیس به دنبال این است علاوه بر اقداماتی که در حوزه مبارزه با مواد مخدر در مرزها و داخل کشور انجام می دهد، دانش بنیان عمل کند که در این خصوص بیش از 250 عضو هیئت علمی دانشگاهی ، با پلیس همکاری دارند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 509 روز و 7 ساعت پیش
همه دستگاه ها و شهروندان در ایجاد امنیت نقش دارند

همه دستگاه ها و شهروندان در ایجاد امنیت نقش دارند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری در نشست تعاملی با اعضای شورای اسلامی شهر رشت که به مناسبت هفته ناجا بر گزار شد، با بیان اینکه همه دستگاه ها و شهروندان در ایجاد امنیت نقش دارند، گفت: منتخبین مردم در شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم می توانند کمک حال پلیس باشند.
فرمانده انتظامی استان گیلان مردم این استان را قانون مدار و دوست دار امنیت برشمرد و افزود: برای این مردم باید تلاش ها را افزایش داد.
وی وضعیت عمرانی و شهری رشت را نسبت به تراکم جمعیتی نامناسب برشمرد و ادامه داد: از ده ها سال قبل مشکلات شهرسازی در این شهر ایجاد شده و تا کنون پابرجا مانده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی امری ضروری است/ لزوم توجه به توریسم مذهبی

اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی امری ضروری است/ لزوم توجه به توریسم مذهبی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "علی لاریجانی" صبح امروز در جلسه مشترک شورای اداری استان و فرماندهان و مدیران فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه در طول تاریخ کمترین حادثه ای مثل حادثه عاشورا اثرگذار بوده است، اظهار داشت: جنگ های زیادی درجهان رخ داده که در زندگی متعارف انسان ها به عنوان واقعه تاریخی از آن یاد می شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنگ های تاریخی، انقلاب درونی در انسان ها ایجاد نمی کنند، افزود: حادثه عاشورا انقلابی درونی در انسان ها و بشریت ایجاد می کند و تنها مختص شیعه نیست، عاشورا انقلابی درونی است برای کسانی که به آن نزدیک می شوند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
پیشنهاد تشکیل ائتلاف ضد داعش توسط پلیس فتا / جرایم سایبری رو به افزایش است

پیشنهاد تشکیل ائتلاف ضد داعش توسط پلیس فتا / جرایم سایبری رو به افزایش است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید کمال هادیانفر" در جمع خبرنگاران با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد: امروز میزبان رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بودیم و گزارشی از وضعیت فضای مجازی کشور، اقدامات و فعالیت های پلیس فتا نیز ارائه شد.
وی با اشاره به بازدید دکتر بروجردی از بخش های مختلف پلیس تولید و تبادل اطلاعات ( پلیس فتا) بیان کرد: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نکات خوبی مطرح کردند و ازنظرات ایشان حتما بهره خواهیم برد.
رئیس پلیس فتا در خصوص عملکرد این پلیس بیان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: فناوری و ارتباطات انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
دعای خیر مردم، پشتوانه معنوی ماموریت های نیروی انتظامی است

دعای خیر مردم، پشتوانه معنوی ماموریت های نیروی انتظامی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علی اکبر جاویدان" در برنامه زنده تلویزیونی شب های هیرکان با بیان اینکه شهداء ولی نعمتان ما هستند، بیان داشت: راه و آرمان شهداء، چراغ هدایت راه ما است.
وی با اشاره به تامین امنیت و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی و جان و ناموس آحاد جامعه بیان داشت: یکی از مهمترین ماموریت های پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود، حفظ امنیت و برنامه ریزی دقیق و آمادگی کامل برای ماموریت های محوله است.
فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه پوشیدن لباس خدمت توفیق بزرگی است که نصیب کارکنان انتظامی شده است، تصریح کرد: فلسفه وجودی نیروی انتظامی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
توقیف خودروهای حامل کالای قاچاق میلیاردی در فسا

توقیف خودروهای حامل کالای قاچاق میلیاردی در فسا سرهنگ "علی شیبانیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی شهرستان فسا با اجرای طرح تشدید برخورد با قاچاقچیان کالا و با استقرار ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی، تعداد دو دستگاه اتوبوس و هفت دستگاه خودرو سواری حامل محموله قاچاق را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از خودروها، تعداد716 ثوب انواع البسه، 76عدد کیف زنانه، 10 کارتن حاوی قطعات درب کرکره ای، سه دستگاه تلویزیون و دو دستگاه سینمای خانگی، 17طاقه پارچه، یک دستگاه موتورسیکلت 250 سی سی و مقادیر زیادی انواع خوراکی کشف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
بخش اعظمی از امنیت مطلوب کشور مرهون تلاش پلیس است

بخش اعظمی از امنیت مطلوب کشور مرهون تلاش پلیس است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "فرج الله فصیحی رامندی" با حضور در دفتر سردار "محمودی" فرمانده انتظامی استان قزوین ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشت: این نامگذاری ها و مناسبت ها بهانه ای برای عرض خدا قوت به شما خدمتگزاران راستین نظام است چراکه زحمات ماموران نیروی انتظامی در ایجاد آرامش در جامعه و تامین امنیت جای دست مریزاد و تقدیر و تشکر دارد که هم برای فرماندهان و هم کارکنان انتظامی استان آرزوی موفقیت داریم.
وی ادامه داد: کشور ما در یک محوطه ای با حاشیه ناامن قرار داشته و در عین حال در درون کشور در آسایش و آرامش به سر می بریم و این امر بر همه مردم واضح و مبرهن است که بخش ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
کشف 2 میلیارد و 64 میلیون ریال لوازم آرایشی قاچاق

کشف 2 میلیارد و 64 میلیون ریال لوازم آرایشی قاچاق به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع لوازم آرایشی قاچاق در سطح شهر مشهد توسط سه فرد سود جو تیمی از پلیسی آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
سرهنگ "حمید رزمخواه" اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز با کنترل نامحسوس این افراد انبارهای دپو کالاهای قاچاق را در محدوده خیابان کوشش شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از اطمینان صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شدند و در بازرسی از انبارها ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 510 روز و 9 ساعت پیش
پیام نیروی انتظامی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم

پیام نیروی انتظامی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم به گزارش پایگاه خبری پلیس، متن این پیام به شرح ذیل است ؛
" ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه"
بار دیگر عطر معنوی و دل انگیز محرم در فضای زمان و مکان پیچید و... محرم آمد و پیام عدالت خواهی، ظلم ستیزی و ولایت محوری را در گوش جان ها طنینی دوباره افکند.
محرم؛ ماه بصیرت، شکوفایی، سوگواری خردمندانه و ماه عشق است. ماه رشد و بالندگی، جوشیدن و اندیشیدن و ... مدرسه عشقی که باید در آن درس چگونه زیستن آموخت و محرابی که در آن نماز ایمان و حماسه و برای خدا بودن اقامه نمود.
آنچه در محرم به وقوع پیوست، تنها یک واقعه نیست، بلکه رخداد محرم و "عاشورا" ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 510 روز و 10 ساعت پیش
چاه آب در زنجان جان سه نفر را گرفت

چاه آب در زنجان جان سه نفر را گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " ایرج خانی پور " گفت: این حادثه در کیلومتر 90 مسیر ارتباطی زنجان - میانه در اطراف روستای سلطان آباد اتفاق افتاد.
وی افزود: مقنی وقتی درون چاه قرار می گیرد پس از مدت زمان کوتاهی به دلیل کمبود اکسیژن و کاهش سطح هوشیاری در آب غوطه ور می ماند که در این لحظه یکی از حاضرین در صحنه برای نجات مقنی وارد چاه شده و خود نیز دچار حالت خفگی می گردد که در نتیجه نفر سوم برای نجات این 2 نفر دل به چاه می زند که متاسفانه او نیز به وضعیت آنان دچار می شود.
خانی پور اظهار کرد: نفر چهارم با دیدن این صحنه ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
کاهش 10 درصدی متوفیان حوادث رانندگی درون شهری/ همکاری 120 هزار همیار پلیس در خراسان شمالی

کاهش 10 درصدی متوفیان حوادث رانندگی درون شهری/ همکاری 120 هزار همیار پلیس در خراسان شمالی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" در همایش همیاران پلیس، فرهنگ یاران ترافیک، راهور محله و تجلیل از نمونه های ترافیکی با تبریک هفته ناجا، افزود: در استان بیش از 250 نفر فرهنگیار ترافیک وجود دارد که پل ارتباطی پلیس و دانش آموزان و یاری دهنده پلیس هستند.
وی به نقش اساسی آموزش و پرورش در فرهنگ سازی مسائل ترافیکی اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش به واسطه در ارتباط بودن با تمامی اقشار جامعه نقش اساسی در تربیت دانش آموزان و فرهنگ سازی در مسائل و موضوعات مختلف از جمله مسائل ترافیکی و فرهنگی را دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
اعتراف سارق داخل خودرو به 20 فقره سرقت در قم

اعتراف سارق داخل خودرو به 20 فقره سرقت در قم سرهنگ "احمد کرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت:در پی چندین فقره سرقت داخل خودرو در قم موضوع در دستور کار ماموران آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: متهم با پرسه زنی در شهر خودروهایی که در مکان های خلوت پارک و از لحاظ کیفیت ایمنی پایین تر بودند را انتخاب و در فرصتی مناسب اموالی که در اینگونه خودروها روئیت می کرده را سرقت و بلافاصله متواری می شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: مأموران پلیس آگاهی استان با تلاش شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات پلیسی نهایتاً متهم را شناسایی و دستگیر کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در کردستان

کشف کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در کردستان سرهنگ جعفر آژنگ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان دیواندره حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و دستور توقف دادند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 175 دستگاه گوشی تلفن همراه و 543 ثوب البسه قاچاق کشف شد ،افزود: یک دستگاه خودرو در این راستا توقیف ،یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان در پایان عزم پلیس در برخورد با پدیده قاچاق را جدی و به دور از هرگونه چشم پوشی عنوان و خاطرنشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
سارقان حرفه ای منزل در ماکو به دام افتادند

سارقان حرفه ای منزل در ماکو به دام افتادند سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در ماکو ، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارقان را شناسایی کنند، در استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متهمان از سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند.
این مقام انتظامی ادامه داد : پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، ماموران به صورت نامحسوس، آنها را تحت نظر قرار داده و شب گذشته حین سرقت دستگیر کردند ؛ همچنین در این راستا یک دستگاه پژو پارس توقیف شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
کشف بیش از 12 هزار عدد داروی فاسد در دوره چگنی

کشف بیش از 12 هزار عدد داروی فاسد در دوره چگنی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "سلطان مراد زارع " گفت : در پی دریافت خبری مبنی بر توزیع داروهای فاسد در داروخانه ای در دوره چگنی ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد ، صاحب داروخانه مذکور قصد توزیع داروهای خوراکی و آرایشی بهداشتی فاسد در بین مردم را دارد که توسط ماموران دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
زارع گفت: در بازرسی از داروخانه مورد نظر ، 12 هزار و 675 عدد انواع داروی فاسد کشف و تحویل مرکز درمانی این شهرستان شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
توقیف سواری پراید با بیش از 52 میلیون ریال خلافی

توقیف سواری پراید با بیش از 52 میلیون ریال خلافی سرهنگ "حمیدرضا گرایلی" رئیس پلیس راهور خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ساعت 19:45 روز گذشته یکی از تیم های گشت پلیس راهور هنگام روان سازی ترافیک و کنترل خودروهای عبوری در بلوار آزادی مشهد یک دستگاه سواری پراید را به علت سرعت غیرمجاز متوقف کردند .
وی افزود: پس از توقف خودرو و در استعلام صورت گرفته مشخص شد این خودرو دارای 94 فقره تخلف و 52 میلیون و 450 هزار ریال خلافی پرداخت نشده است.
سرهنگ گرایلی تصریح کرد: بر اساس ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی این خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
نقش موثر همراهی مردم و مسئولان در توسعه امنیت پایدار

نقش موثر همراهی مردم و مسئولان در توسعه امنیت پایدار به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در جلسه شورای اداری استان گفت: امروز پلیس به دنبال امنیتی پایدار و مردم محور است که بر اساس ارزش های دینی اسلامی شکل گرفته باشد.
وی افزود: پلیس با تبعیت از مقام معظم رهبری به سربازی هوشیار و مجاهد تبدیل شده است و این مایه افتخار و سربلندی ماست که با گفتمان فرمانده کل قوا مدال مجاهدان فی سبیل الله بر سینه پلیس نقش بسته و این برای ما بسیار با ارزش است .
غلامزاده با بیان اینکه پلیس رسالت خود را با تدبیر و استقامت دنبال می کند، تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 511 روز و 10 ساعت پیش
عملکرد درخشان یگان های حفاظت در تامین امنیت

عملکرد درخشان یگان های حفاظت در تامین امنیت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار شرفی در همایش سراسری یگان های حفاظت با بیان اینکه شعار امسال نیروی انتظامی "همه با هم برای امنیت و آرامش " است گفت: دلیل انتخاب این شعار برای امسال تلاش نیروی انتظامی برای جلب مشارکت حداکثری در جامعه برای برقراری امنیت است.
وی افزود: یکی از مترقی ترین روش های پیشگیری تشکیل یگان های حفاظت سازمان ها بوده است چرا که فلسفه ایجاد این یگان ها استفاده از نهایت ظرفیت نهادها و سازمان های دولتی در تولید امنیت و ترقیب آنها به مشارکت در این عرصه می باشد.
رئیس پلیس پیشگیری با تاکید بر اینکه عملکرد یگان های حفاظت در بخش های مختلف نشان از موفقیت درخشان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 511 روز و 11 ساعت پیش
به ثمر رسیدن نهال انقلاب با ایستادگی شایسته نیروی انتظامی

به ثمر رسیدن نهال انقلاب با ایستادگی شایسته نیروی انتظامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر صالحی با بیان اینکه دین برای برقراری اخلاق آمده است و انقلاب اسلامی نیز برای برپایی دین رخ داده است گفت: ما با انقلاب تصمیم گرفتیم در سایه رهبری امام (ره) در راه دین حرکت کنیم.
وی افزود: انسان دو بعد دارد بعد جسمانی و معنوی که این دو مانند دو بال یک پرنده هستند و باید با هم باشند تا انسان اوج بگیرد.
رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه بعد معنوی نیاز به دین دارد گفت: دلیل حرکت ما در بستر دین این است که می خواهیم در هر دو بعد همزمان پیشرفت کنیم . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 511 روز و 11 ساعت پیش
لزوم مکانیزه کردن فرآیند کنترل و نظارت در مبارزه با پدیده قاچاق

لزوم مکانیزه کردن فرآیند کنترل و نظارت در مبارزه با پدیده قاچاق به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " اسکندرمومنی" در حاشیه همایش کارآگاهان سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همکارانم ، هماهنگی همه دستگاه های مسئول و مشارکت مردمی شاخص های امنیتی در سال 95 نسبت به سال گذشته رشد و بهبود داشته است. به طوری که می توانیم ادعا کنیم ایران سال 95 از ایران سال 94 امن تر است.
وی افزود: در حوزه کشف جرایم نیز شاهد رشد بوده ایم که با تلاش ها و اقدامات صورت گرفته میزان کشفیات به طور میانگین 70 درصد بوده است.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برگزاری همایش کارآگاهان ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 511 روز و 11 ساعت پیش
نقش تاثیرگذار طرح همیاران پلیس در فرهنگ ترافیک

نقش تاثیرگذار طرح همیاران پلیس در فرهنگ ترافیک به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در همایش ملی طلایه داران فرهنگ ترافیک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و شهدای عرصه فرهنگ و نظم و امنیت، اظهار داشت: طرح همیاران پلیس یکی از اقدامات موفق ناجا است که با همت همکارانم و نیز تعامل آموزش و پرورش به اجرا درآمده که قطعاً این امر اثرات مثبتی در ارتقاء فرهنگ ترافیک داشته است.
وی کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن را به علت حضور تأثیرگذار همیاران پلیس عنوان کرد و خطاب به دانش آموزان گفت: شما همیاران پلیس به عنوان نماینده های ما در سراسر کشور حضور دارید ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 511 روز و 11 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق 75 میلیارد ریالی در غرب استان تهران

کشف کالای قاچاق 75 میلیارد ریالی در غرب استان تهران سردار " محسن خانچرلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: به منظور تحقق منویات فرمانده معظم کل قوا در خصوص مبارزه با وارد کنندگان کالاهای قاچاق، طی 24 ساعت گذشته ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا استان با اجرای طرح ضربتی، شناسایی انبارها،سوله ها و سردخانه های دپوی کالای قاچاق را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود:مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی ،محل دپو کالاهای قاچاق را در هفت انبار و سوله در سطح شهرستان های قدس ، ملارد ، اسلامشهر ، شهریار و رباط کریم شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی مورد بازرسی قرار دادند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 511 روز و 13 ساعت پیش
تشریح روز شمار هفته ناجا/ ایستادگی پلیس تا پای جان برای افزایش رضایتمندی مردم/ کاهش 24 درصدی نزاع و درگیری

تشریح روز شمار هفته ناجا/ ایستادگی پلیس تا پای جان برای افزایش رضایتمندی مردم/ کاهش 24 درصدی نزاع و درگیری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار دکتر سعید منتظر المهدی با بیان این که هفته ناجا فرصتی است برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته تر به مردم عزیزمان، گفت: پلیس تلاش می کند تا با برقراری ارتباط، ایجاد اعتماد و جلب و مشارکت، از ظرفیت بیکران سرمایه های اجتماعی در جهت پیشبرد اهداف پلیس به منظور استقرار نظم و افزایش احساس امنیت استفاده نماید.
"همه با هم برای امنیت و آرامش"، شعار هفته ناجا
وی با اعلام شعار هفته ناجا با عنوان "همه با هم برای امنیت و آرامش"؛ گفت: این شعار نه برای یک روز و یک هفته، بلکه نقشه راهی است برای ماموریت های یک ساله پلیس. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 516 روز و 5 ساعت پیش
کشف183 کیلو تریاک درعملیات تکاوران کهنوج

کشف183 کیلو تریاک درعملیات تکاوران کهنوج سرهنگ "مجید محمودی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:ماموران یگان رزمی 116 کهنوج با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی در جنوب استان از تردد و ورود یک محموله مواد مخدر توسط قاچاقچیان به شهرستان مطلع شدند.
وی افزود: ماموران پس از شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان طی کنترل خودروهای عبوری در محور کهنوج – رودبارجنوب به یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره ای رنگ مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.
محمودی در ادامه اظهار داشت:راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست ماموران اقدام به فرار کرد اما با سرعت عمل ماموران خودرو وی متوقف و در بازرسی از آن تعداد 18 بسته تریاک به وزن 183 کیلوگرم کشف و یک ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 521 روز و 13 ساعت پیش
توقیف پژو پارس با 4 میلیارد ریال گوشی قاچاق در کاشان

توقیف پژو پارس با 4 میلیارد ریال گوشی قاچاق در کاشان سرهنگ " مهدی پور غلامحسین" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : ماموران انتظامی شهرستان "کاشان" حین کنترل یکی از محورهای اصلی این شهرستان به یک دستگاه سواری پژو پارس مشکوک و دستور ایست صادر کردند.
وی ادامه داد: راننده خودرو به فرمان ایست ماموران توجهی نکرد و اقدام به فرار کرد که در یک عملیات ضربتی خودرو وی متوقف شد.
این مقام انتظامی بیان داشت : در بازرسی از خودرو تعداد 696دستگاه گوشی تلفن همراه و450 عدد فلش مموری کشف شد .
سرهنگ پورغلامحسین گفت : ارزش گوشی های مکشوفه توسط کارشناسان مربوطه چهار میلیارد ریال اعلام شده و در این خصوص دو قاچاقچی دستگیر که تحویل ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 521 روز و 13 ساعت پیش
امروز کسی جرأت حمله به ایران را ندارد

امروز کسی جرأت حمله به ایران را ندارد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمنان ایستادند، گفت: جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس با نثار جان خود از کشور و آرمان هایش دفاع کردند و اجازه ندادند که ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.
سردار "کامرانی صالح" افزود: هفته دفاع مقدس فرصت بسیار مناسبی است تا ارزش های دوران هشت سال دفاع مقدس برای نسل امروز بازگو شود تا نوجوانان و جوانان نیز بیشتر با آرمان های رزمندگان اسلام مأنوس شوند.
وی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم داشتی در جبهه ها حاضر ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 521 روز و 13 ساعت پیش
پرستاری بدفرجام

پرستاری بدفرجام خانمی مضطرب و پریشان وارد اتاق مرکز مشاوره شد و شرح زندگی اش را اینگونه بیان کرد:
من در سن سه سالگی پدر خود را در سانحه تصادف از دست داده و مادرم هم بعد از یک سال ازدواج کرد و تحت سرپرستی پدربزرگم قرار گرفتم .
آن ها بسیار مهربان بودند، تمام تلاششان را برای رفاه و آسایش من انجام می دادند تا اینکه با یکی از افراد فامیل ازدواج کردم .
همسرم 37 ساله با تحصیلات عالی می باشد ، دارای سه فرزند یک دختر چهار ساله و دو پسر دوقلوی دو ساله می باشم .
همسرم ارتباط عاطفی خوبی با من نداشت و از لحاظ اعتقادی هم فردی پایبند به مسائل دینی و مذهبی نمی باشد . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 537 روز و 9 ساعت پیش
گذری به سبک زندگی دینی درفیلم وسریالهای ایرانی

گذری به سبک زندگی دینی درفیلم وسریالهای ایرانی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سبک زندگی مقوله ای پیچیده است. این معنا تا حد بسیار زیادی، متأثر از هویت اجتماعی امروز ما است؛ هویتی که خود ترکیبی غریب از سه منشأ ایرانی، اسلامی و غربی است.
چگونه می توان به تشخیص سبک زندگی دینی در فیلم وسریالهای ایرانی واقف شد؟ این پرسش، سؤال دیگری را هم که حالت پیشینی دارد به ذهن متبادر می سازد: اصولاً مراد از سبک زندگی دینی چیست؟ در یک حالت ساده، می توان تمایزی را که در معیشت روزمره ی یک فرد متدین با یک فرد غیرمتدین وجود دارد، به عنوان شاخص این موضوع در نظر گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: فرهنگی هنری انتشار : 537 روز و 9 ساعت پیش
کشف 3 میلیاردی طلا و داروی قاچاق در کردستان

کشف 3 میلیاردی طلا و داروی قاچاق در کردستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مسعود خرم نیا" گفت : در پی کسب خبری مبنی براینکه گروهی از قاچاقچیان با استفاده از یک دستگاه اتوبوس اسکانیا اقدام به قاچاق طلا و جواهرات از استان سلیمانیه عراق به داخل خاک جمهوری اسلامی ایران می کنند، بلافاصله مراتب در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی با اشاره به احراز صحت و سقم خبر ادامه داد: پس از یک ماه کار اطلاعاتی، روز گذشته موقعییت نقطه به نقطه اتوبوس مذکور در خروج از خاک عراق رصد و در یک عملیات از پیش طراحی شده و با هماهنگی مقام قضائی اکیپی از ماموران به محور پلیس راه سنندج - همدان عزیمت کرده و موقعیت مذکور را به ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
کشف 101 کیلو مواد مخدر در عملیات پلیس راین از یک دستگاه پژو 405

کشف 101 کیلو مواد مخدر در عملیات پلیس راین از یک دستگاه پژو 405 سرهنگ "عبدالعلی روانبخش" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی بخش راین ،حین گشت زنی در سطح حوزه انتظامی خود به یک دستگاه خودرو 405 مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.
وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست پلیس با افزودن بر سرعت خود قصد فرار داشت که با عکس العمل سریع ماموران ناکام ماند.
سرهنگ روانبخش بیان داشت: ماموران انتظامی موفق شدند در این عملیات و بازرسی از وسیله نقلیه متوقف شده 101 کیلوگرم تریاک را کشف کنند.
وی تصریح کرد:در این رابطه یک قاچاقچی نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه تحویل دستگاه قضائی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
تهیه گذرنامه و ویزا را به روز های پایانی موکول نکنید

تهیه گذرنامه و ویزا را به روز های پایانی موکول نکنید سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،اظهار داشت: علاقه مندان به حضور در سفر معنوی اربعین بایستی اولین گام را به ثبت نام در سامانه های حج و زیارت آغاز و نسبت به تمدید و تهیه گذرنامه و ویزای خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: با تجربیاتی که از سال های گذشته به دست آمده است مشکلات موجود تا حدودی مرتفع شده و برنامه ریزی ها و امکانات برای ارائه خدمات مناسب به زائران حسینی از سوی تمامی دستگاه های دولتی تدارک دیده شده است.
فرمانده انتظامی استان ایلام با تاکید بر جلوگیری از تردد زائران بدون مجوزهای قانونی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
سواری اپتیما با 204 کیلومتر سرعت متوقف شد

سواری اپتیما با 204 کیلومتر سرعت متوقف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عباس فرمانی" گفت: روز گذشته تیم کنترل سرعت پاسگاه پلیس راه ارومیه، حین کنترل خودروهای عبوری در محور "ارومیه - مهاباد" یک دستگاه سواری اپتیما که با سرعت غیرمجاز 204 کیلومتر در حال حرکت بود را مشاهده و بلافاصله آن را توقیف کردند.
وی با اشاره به اینکه برخورد با تخلفات حادثه ساز خط قرمز پلیس راه است، گفت: به علت ارتکاب تخلفات حادثه ساز " تجاوز از سرعت مجاز و سبقت غیرمجاز " خودروی مذکور توقیف و 15 نمره منفی در سوابق گواهینامه راننده خاطی ثبت و پس از اعمال قانون خودرو روانه پارکینگ شد. # ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
131کیلو تریاک زیر بار لیموترش

131کیلو تریاک زیر بار لیموترش سرهنگ "نبی الله سوادکوهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید "شرافت" شهرستان "نائین" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت هیوندا حامل بار لیمو ترش مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی دقیق از این خودرو ، 131 کیلو و 200 گرم تریاک که زیر بار لیمو جاساز شده بود کشف شد.
این مقام انتظامی بیان داشت: در این خصوص راننده خودرو دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نائین در پایان خاطر نشان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در زاهدان

دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در زاهدان سردار"حسین رحیمی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اینکه در تاریخ هجدهم تیرماه سال 93 ،مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در منطقه "جون آباد" با اعضای یک باند بزرگ توزیع کننده مواد مخدر که در حال جابه جایی مواد مخدر بودند درگیر شدند ،اظهار داشت: پس از کشف مواد افیونی در این عملیات، مامور انتظامی"هادی پودینه"بر اثر اصابت گلوله توسط قاچاقچیان مسلح به درجه رفیع شهادت رسید و با توجه به اهمیت موضوع، پرونده جهت بررسی بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با پایش های میدانی ، رصد و کنترل مجرمان و متهمان سابقه دار ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
وقوع سیل و صاعقه، جان 4 نفر را در گلستان گرفت

وقوع سیل و صاعقه، جان 4 نفر را در گلستان گرفت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بارش شدید باران همراه با رعد و برق و رگبار در نخستین ساعات جمعه، دوازدهم شهریور ماه، موجب وقوع سیل در گلستان به خصوص در مناطق شرقی این استان شد.
این گزارش حاکیست وقوع سیل در شهر مرزی مراوه تپه سه نفر از اعضاء یک خانواده را به کام مرگ فرستاد.
همچنین صاعقه در شهرستان آزادشهر نیز موجب مرگ یک زن شد.
هواشناسی استان گلستان نسبت به بارش شدید باران و احتمال وقوع سیلاب در 48 ساعت آینده نیز هشدار داد.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 540 روز و 12 ساعت پیش
جاساز یک تن حشیش در ماسه های سواحل جاسک

جاساز یک تن حشیش در ماسه های سواحل جاسک سرهنگ"میرشمسی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : ماموران پاسگاه مرزی ساحلی "گابریک" شهرستان جاسک با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله بزرگ مواد مخدر به حوزه استحفاظی خود مطلع شدند.
وی افزود: ماموران بلافاصله اقدامات اطلاعاتی خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند و موفق شدند محل اختفای سه نفر از اعضای اصلی این باند را شناسایی و در یک اقدام ضربتی آنها را دستگیر کنند.
فرمانده مرزبانی هرمزگان تصریح کرد: با اعلام محل دپوی موادمخدر از سوی متهمان، ماموران در بازرسی از محل یک هزار و 13 کیلوگرم حشیش که زیر ماسه های دریا جاسازی شده بود، کشف کردند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 540 روز و 13 ساعت پیش
ارتقاء شاخص های امنیتی و کاهش جرایم در مازندران / تقویت مراکز مشاوره در راستای رویکرد جامعه محوری پلیس

ارتقاء شاخص های امنیتی و کاهش جرایم در مازندران / تقویت مراکز مشاوره در راستای رویکرد جامعه محوری پلیس گروه استان ها – مازندران - مدیر کل امنیتی- انتظامی استانداری، با اشاره به ارتقاء شاخص های امنیتی در استان، تقویت مراکز مشاوره در راستای رویکرد جامعه محوری پلیس را از جمله برنامه های این اداره کل برشمرد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 543 روز و 12 ساعت پیش
کشف برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون ریال در گالیکش

کشف برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون ریال در گالیکش سرهنگ "غلام رضایی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر افزود: در راستای مبارزه جدی با معضل قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، ماموران ایست و بازرسی تنگراه شهرستان گالیکش حین کنترل دقیق محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.
سرهنگ رضایی افزود: دربازرسی از این خودرو 37 تن برنج خارجی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گالیکش با اشاره به دستگیری یک نفر، در پایان خاطرنشان کرد: ارزش کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 850 میلیون ریال برآوردشده است.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 543 روز و 12 ساعت پیش
انهدام باند سارقان لوازم داخل خودرو با 82 فقره سرقت در تبریز

انهدام باند سارقان لوازم داخل خودرو با 82 فقره سرقت در تبریز گروه استان ها – آذربایجان شرقی – رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند دو نفره سارقان لوازم داخلی خودرو و کشف 82 فقره سرقت خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 543 روز و 12 ساعت پیش
نظم و انضباط، آموزش و صیانت ؛ سه مقوله مهم در پیشرفت و سلامت سازمان

نظم و انضباط، آموزش و صیانت ؛ سه مقوله مهم در پیشرفت و سلامت سازمان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" با بیان اینکه نظم و انضباط کاری، آموزش و صیانت سه مقوله مهم در رشد و پیشرفت و سلامت سازمان است ،گفت: پلیس به عنوان نهادی که بیشترین ارتباط را با مردم دارد باید با نظم بهتر و با برنامه ریزی دقیق تری به اجرای ماموریت ها پرداخته و در امر تکریم ارباب رجوع نیز کوشا باشد.
وی با بیان اینکه رسیدگی دقیق به امور مردم ،همراهی مردم با پلیس را در پی خواهد داشت، افزود: نیروی انتظامی باید مقتدر و مهربان باشد ، اقتدار برای برهم زنندگان نظم و امنیت و با مهربانی برای آحاد مردم و شهروندان عمل کند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 543 روز و 12 ساعت پیش
ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در محور کرج - چالوس

ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در محور کرج - چالوس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، امروز (چهارشنبه) مورخ 10/6/95، محور کرج-چالوس (باند جنوب به شمال از ابتدای محور تا آدران) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا پل کلاک) از ترافیک روان برخوردار است.
گفتنی است، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 543 روز و 12 ساعت پیش
جان باختن 3 عضو یک خانواده زیر چرخ های کامیون

جان باختن 3 عضو یک خانواده زیر چرخ های کامیون سرهنگ "اردشیر جمشیدی راد"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: بامداد امروز در کیلومتر 20جاده قدیم"ساوه-سلفچگان"یک دستگاه خودرو پراید به علت تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز با یک دستگاه کامیون بنز به شدت برخورد کرد.
به گفته رئیس پلیس راه استان قم بر اثر این حادثه خودرو پراید کاملاً به زیر کامیون رفت و متاسفانه راننده و دو نفر سرنشین در دم فوت کردند.
سرهنگ جمشید راد افزود: با یک دستگاه جرثقیل کامیون از روی پراید بر داشته و متوفیان توسط عوامل امداد و نجات از صحنه حادثه خارج شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 543 روز و 12 ساعت پیش
ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در لاین سرعت/ برخورد با 22 هزار و 500 راننده متخلف در لاین سرعت

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در لاین سرعت/ برخورد با 22 هزار و 500 راننده متخلف در لاین سرعت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "احمد کرمی اسد" در تشریح این خبر، اظهارداشت: تردد ایمن وسایل نقلیه سنگین شامل اتوبوس، مینی بوس، کشنده و کامیون از باند یک و سبقت آنها از باند 2 است در عین حال این دسته از وسایل نقلیه به هیچ وجه حق استفاده از باند 3 را ندارند.
وی با اشاره به اینکه این تخلف قبلا از طریق ماموران پلیس و با مشاهده مستقیم اعمال قانون می شد و این موضوع برای بعضی از رانندگان متخلف فضایی را ایجاد کرده بود که در غیاب پلیس، از باند سوم استفاده کنند، گفت: بررسی تصادفات خونبار وسایل نقلیه عمومی و مسافربری و باربری در آزادراه ها و بزرگراه ها نشان می دهد که سرعت و تردد از باند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 544 روز و 15 ساعت پیش
کشف کالای قاچاق2 هزار و 250 میلیاردی در هرمزگان

کشف کالای قاچاق2 هزار و 250 میلیاردی در هرمزگان سردار "عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : ماموران انتظامی با تلاش شبانه روزی و اقدامات سریع اطلاعاتی و تشدید اقدامات کنترلی و مراقبتی در مرداد ماه امسال موفق شدند 320 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف و همچنین یک باند قاچاق کالا را شناسایی کنند.
وی افزود : ماموران استان در یک ماهه گذشته 25 میلیون و 277 هزار نخ سیگار ، 20 هزار و 500 دستگاه لوازم خانگی ، 21 هزار عدد لوازم آرایشی ،71 هزار و 300 لیتر سوخت ، 123 تن برنج ، 139 هزارو 212 ثوب البسه و پوشاک ، 9 هزار متر پارچه ، 400 کیلو چای ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 544 روز و 16 ساعت پیش
2 هزار کودک بی سرپرست تحت پوشش پلیس اصفهان

2 هزار کودک بی سرپرست تحت پوشش پلیس اصفهان سردار" عبدالرضا آقاخانی " در حاشیه حضور در کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: امروز نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با ناهنجاری های اجتماعی قرار دارد و هر روز با سخت ترین و پیچیده ترین ماموریت ها رو برو می شود و به نوعی می توان گفت که خدمت در هیچ سازمانی به اندازه این نیرو استرس زا نیست به همین خاطر نیازمندیم با کارهایی همچون طرحی که امروز آغاز می شود روحیه معنوی کارکنان را ارتقا ببخشیم.
وی شغل پلیس را بسیار سخت و پراسترس عنوان کرد و اظهار داشت: در بسیاری از کشورها سن خدمت نیروهای پلیس بین 15 تا 20 سال است در حالی که در سازمان پلیس کشور ما بسیاری از افراد هستند که حتی با گذشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 544 روز و 16 ساعت پیش
راهکارهای پیشگیری از طلاق

راهکارهای پیشگیری از طلاق انحلال رابطه زن و شوهری در ازدواج دائمی که بعد از آن از نظر رعایت حقوق و تکالیف مربوط به زناشویی مسئولیتی برای زن و شوهر نخواهد بود، طلاق گفته می شود.
در گذشته طلاق پدیده ای مذموم محسوب می شد و آخرین گزینه مورد توجه زوج ها بود اما امروزه با توجه به سهولت مراحل طلاق توافقی و شکستن قبح اجتماعی طلاق دادگاه های خانواده هر روزه شاهد چندین مورد طلاق زوجین هستند.
به طور کلی طلاق طی دو دوره از زندگی رخ می دهد. نخستین دوره حساس برای طلاق هفت سال اول زندگی است به طوری که نیمی از کل طلاق ها در این دوره اتفاق می افتد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 547 روز و 9 ساعت پیش
جای خالی همسرم!

جای خالی همسرم! به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پسر بچه سه ساله اش را در آغوش گرفت و دستبد به دست از خودروی کلانتری مهدیشهر پیاده شد.
پشیمان و شرمسار از گناه بزرگی که زندگی اش را از هم پاشیده و مصیبتی که بر سرش آمده، سخن می گفت.
زیاده خواهی من، "سعید" را مجبور می کرد تا دو شیفت کار کند.
او شب ها تا دیروقت کار می کرد و وقتی به خانه می آمد از شدت خستگی، نای حرف زدن هم نداشت.
این داستان چهار سال زندگی مشترک من و سعید است. حتی روزهای تعطیل...
تنهایی ام در خانه، مرا به سوی ماهواره کشاند و سریال های جذاب و رقص و آواز شبکه های مختلف خلوتم را پر می کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 547 روز و 9 ساعت پیش
اندر احوالات آقای همسایه

اندر احوالات آقای همسایه به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، انسان در لحظه ای که فکر می کند هیچ نعمت و رحمتی برایش نیست. می تواند لحظه ای به صدای تپش قلب خود گوش کند. به راستی نعمت و رحمتی بزرگتر از این سراغ دارید؟. چه نعمتی می تواند بهتر از بودن باشد.
ناامیدی بلاهای زیادی به سر انسان می آورد. مثل مشکلی که برای آقای همسایه درست شد.
در پی اعلام شکایت آقای همسایه مبنی بر این که فردی او را سوار خودروی خود کرده و با چرب زبانی تحت عنوان فروش یک خودروی سمند مزایده ای سرش کلاه گذاشته است.
او که از سر ناامیدی و دلتنگی عازم مشهد بود تا چند روزی به دیدن یکی از آشنایان خود برود و حال و هوایی عوض کند و باورش نمی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 9 ساعت پیش
تاثیر اینترنت در ناباروری / عواقب روشن گذاشتن دائمی مودم!

تاثیر اینترنت در ناباروری / عواقب روشن گذاشتن دائمی مودم! گروه استان ها- بوشهر- عوامل بسیاری در ناباروری افراد تاثیر گذار هستند که با پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباطی شاهد افزایش زوج های نابارور هستیم. ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: گوناگون انتشار : 547 روز و 9 ساعت پیش
توقیف بیش از 7 میلیارد ریال کالای قاچاق در ماهشهر

توقیف بیش از 7 میلیارد ریال کالای قاچاق در ماهشهر سردار "عبداله نظرپور"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: دریابانان پایگاه دریابانی ماهشهر، حین گشت زنی به 3سه فروند شناور تجاری که از کشورهای حوزه خلیج فارس به مقصد بنادر ماهشهر و هندیجان در حرکت بودند، مظنون شده و بلافاصله این شناورها را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از شناورها، تعداد زیادی انواع کالاهای خارجی قاچاق شامل 30 دستگاه جاروبرقی، 135 دستگاه یخچال، 65دستگاه تلوزیون ال ای دی، 540 ثوب پوشاک، 90 دستگاه چرخ خیاطی حرفه ای، 5 تن شکر، 400 کیلوگرم بادام زمینی و 19 تن برنج را کشف کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
کشف 6 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کشف 6 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" ،گفت :در پی دریافت خبری مبنی بر سوء استفاده قاچاقچیان از محورهای ارتباطی استان جهت قاچاق کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی طرح مبارزه با قاچاق کالا را در محور "یاسوج - لردگان" به اجرا گذاشتند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیات ایست و بازرسی در این محور به یک دستگاه کامیون کشنده اسکانیا حامل کالا مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی اذعان داشت: در بازرسی از این کامیون 53 هزار و 978 عدد انواع لوازم آشپزخانه فاقد مدارک مثبته گمرکی به ارزش شش میلیارد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
39 تن غذای میگوی قاچاق در دشتی متوقف شد

39 تن غذای میگوی قاچاق در دشتی متوقف شد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رهام رضایی" ،گفت: ماموران انتظامی شهرستان "دشتی" حین گشت زنی در مسیر "کاکی به خورموج " دو دستگاه کامیون حامل بار را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
وی با بیان اینکه این محموله از بندرعباس بارگیری و به مقصد بندر گناوه در حال انتقال بود افزود: پس از توقف و بازرسی از این دو خودرو 1595 کیسه 25 کیلوگرمی غذای میگوی خارجی قاچاق، ساخت کشور تایلند به وزن 39 تن کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با اشاره به ارزش پنج میلیارد و 200 میلیون ریالی این محموله تصریح کرد: دو نفر متخلف در همین راستا دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.# ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
کشف محموله 151 کیلویی تریاک در عملیات مشترک پلیس

کشف محموله 151 کیلویی تریاک در عملیات مشترک پلیس سردار "روح الامین قاسمی"فرمانده انتظامی استان سمنان صبح امروز در تشریح جزئیات این عملیات به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: بهره گیری از شگردهای خاص و فناوری های نوین اطلاعاتی از سوی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر، انهدام یک باند قاچاق را به دنبال داشت.
وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته، سرنخ های چگونگی انتقال یک محموله موادمخدر از سوی اعضای این باند به دست آمد و پس از هماهنگی با پلیس کرمان، بامداد امروز، عملیات ضربتی ماموران در شهرستان بم به اجرا درآمد.
به گفته قاسمی، در این عملیات ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
کشف بیش از 4 میلیارد ریال موبایل قاچاق در بیجار

کشف بیش از 4 میلیارد ریال موبایل قاچاق در بیجار به گزارش پایگاه خبری پلیس،سرهنگ "رسول کرمی چگنی" فرمانده انتظامی شهرستان بیجار، گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان برابر اخبار واصله از منابع مردمی مبنی بر حمل کالای قاچاق توسط یک دستگاه خودرو پژو پارس با رصد اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی، خودرو مورد نظر را در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و توقیف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد 571 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه و تعداد یک هزار و 850 عدد لوازم جانبی موبایل کشف شد.
گفتنی است، همه گوشی های مکشوفه از نوع هوشمند بوده که کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
مواد نیروزای یک میلیارد و 500 میلیونی در بندر لنگه کشف شد

مواد نیروزای یک میلیارد و 500 میلیونی در بندر لنگه کشف شد سرهنگ "محمود حافظی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ، ماموران انتظامی مستقر در پاسگاه ایست و بازرسی "برکه سفلین" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک شده و دستور توقف دادند.
وی افزود : راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس و علائم هشدار دهنده اقدام به فرار کرد که پس از یک عملیات پلیسی خودرو متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.
این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو 368 قوطی پودر و انواع قرص نیروزا کشف شد ، اظهار داشت : ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه یک میلیارد و 500 میلیون ریال است که در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
کشف لوازم خانگی قاچاق از یک انبار در بوکان

کشف لوازم خانگی قاچاق از یک انبار در بوکان سرهنگ "بهزاد بندریان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی کالای قاچاق در "بوکان"،رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود : با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس محل مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی مورد بازرسی قرار گرفت.
وی تصریح کرد : در بازرسی از محل، هشت هزار و 637 دستگاه لوازم خانگی کشف شد ؛ برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه یک و نیم میلیارد ریال برآورد شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 547 روز و 12 ساعت پیش
پیشگیری از گرمازدگی

پیشگیری از گرمازدگی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، این وضعیت در محیط های گرم و مرطوب، با انجام فعالیت های بدنی شدید تشدید می شود. با افزایش درجه حرارت بدن، تعریق بیشتر شده و متعاقب آن جریان خون به سمت نواحی سطحی بدن (پوست) افزایش می یابد. از عوارض تعریق شدید، از دست دادن مقادیر فراوان آب بدن به همراه املاح است.
گرمازدگی ضمن وارد آوردن فشار و استرس عصبی بر افراد، بسته به خفیف یا شدید بودن، بروز حالت هایی چون خستگی و ضعف عمومی، بی حوصلگی و بی طاقتی ، عدم تمرکز، افزایش ضربان نبض ، کاهش فشار خون، گرفتگی و دردهای عضلانی، خشکی پوست ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: علمی و پزشکی انتشار : 558 روز و 13 ساعت پیش
خواص میوه ها و سبزیجات براساس رنگ

خواص میوه ها و سبزیجات براساس رنگ میوه ها و سبزیجات از مواد غذایی مهمی می باشند که در پیشگیری از بیماریهای قلبی و سکته،کنترل فشار خون،کاهش خطر ابتلا به انواع سرطانها و جلوگیری از ابتلا به انواع بیماریهای چشمی مانند آب سیاه و ....موثرند.
اما توصیه اخیر بر آن است که برای به دست آوردن حداکثر فایده، مصرف میوه ها وسبزیجات را گسترش داده وتا جایی که امکان دارد از تمامی میوه ها و سبزیجات با رنگها و طعم های مختلف استفاده کنیم.
مصرف میوه ها و سبزیجات، سبب تقویت سلامت عمومی بدن شده و به طور طبیعی حاوی ترکیبات مغذی و مفید فراوانی می باشند. ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: علمی و پزشکی انتشار : 558 روز و 13 ساعت پیش
با کنترل پلیس مسیر هوایی برای قاچاقچیان و سودجویان ناامن است/ اعلام میزان مجاز خروج وجه رایج ، طلا و ارز از کشور

با کنترل پلیس مسیر هوایی برای قاچاقچیان و سودجویان ناامن است/ اعلام میزان مجاز خروج وجه رایج ، طلا و ارز از کشور به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " حسن مهری " در نشست خبری ، با بیان اینکه مسیر هوایی برای قاچاقچیان و سودجویان توسط پلیس ناامن است، اظهار کرد: هیچ ایرانی در خارج از کشور به دلیل حمل مواد مخدر از مسیر هوایی دستگیر نشده است، آمار دستگیرشدگان در خارج را به طور مداوم از طریق پلیس اینترپل پیگیری می کنیم.
وی با توصیه به مسافران بیان کرد: شهروندان عزیز به هیچ وجه حمل و نگهداشت باری به عنوان امانت را نپذیرند چرا که ممکن است بار حاوی اشیاء ممنوعه باشد.
رئیس پلیس فرودگاه های کشور در این رابطه با اشاره به قوانین مختلف در کشورهای مختلف مطرح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 558 روز و 13 ساعت پیش
توقیف محموله 2 میلیاردی سیگار خارجی قاچاق در آستارا

توقیف محموله 2 میلیاردی سیگار خارجی قاچاق در آستارا به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رحیم مهدی زاده" فرمانده انتظامی شهرستان آستارا در تشریح این خبر گفت:ماموران ایستگاه بازرسی سه راه قلعه حین اجرای طرح مقابله با کالای قاچاق و کنترل محور مواصلاتی به یک دستگاه خودروی کامیونت و یک دستگاه پراید مشکوک شده و این خودرو ها را متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از این خودرو ها، در مجموع یک میلیون و 820 هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق توسط ماموران انتظامی کشف شد.
سرهنگ مهدی زاده در پایان ارزش ریالی کالای دخانی کشف شده راتوسط کارشناسان دو میلیارد و 984میلیون و 400 هزار ریالی اعلام کرد و بیان داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 558 روز و 13 ساعت پیش
توقیف سواری زانتیا با 200 کیلومتر سرعت

توقیف سواری زانتیا با 200 کیلومتر سرعت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسین رضایی" گفت: تیم کنترل سرعت پلیس راه شهرستان "نهبندان" هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "نهبندان -زاهدان" یک دستگاه سواری زانتیا را که با سرعت 200 کیلومتر در حال حرکت بود متوقف کردند.
وی با بیان این که برخورد با تخلفات حادثه ساز خط قرمز پلیس راه است،تصریح کرد: به علت ارتکاب تخلفات حادثه ساز"سرعت و سبقت غیر مجاز "راننده متخلف مبلغ چهار میلیون ریال جریمه و 15نمره منفی در سوابق گواهینامه وی ثبت شد که پس از اعمال قانون خودرو روانه پارکینگ شد.
ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 558 روز و 13 ساعت پیش
اجرای طرح عفاف و حجاب باید با ایجاد انگیزه و اقناع مخاطب همراه باشد

اجرای طرح عفاف و حجاب باید با ایجاد انگیزه و اقناع مخاطب همراه باشد معصومه حکیمیان مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری پلیس در خصوص بهترین شیوه فرهنگ سازی حجاب در جامعه گفت:اگر بخواهیم خیلی واقع بینانه به این موضوع بپردازیم ابتدا باید ببینیم که چه اتفاقاتی رخ داده که امروز موضوع حجاب و عفاف به آن وضعیت مطلوب خود نرسیده است.
وی با برشمردن دلایل عدم توفیق طرح عفاف و حجاب افزود: من این موضوع را ناشی از دو اتفاق می دانم؛ اول اینکه تمامی فعالیت هایی که طی 37 سال گذشته در حوزه عفاف و حجاب از سوی نهادها و دستگاه ها انحام یافته،سلیقه ای و به دور از روش های اصولی و نظام مند بوده اند و نکته دیگر اینکه، نهادها و سازمانهای متولی این طرح ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 558 روز و 13 ساعت پیش
کشف 309 کیلوگرم تریاک در سه عملیات مشترک

کشف 309 کیلوگرم تریاک در سه عملیات مشترک به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " محمد قنبری " در تشریح این خبر گفت : ماموران مبارزه با مواد مخدر لرستان در پی کسب اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر فعالیت یک باند سوداگر مرگ و جابجایی محموله بزرگ مواد مخدر از استان های جنوبی به لرستان ، بلافاصله موضوع در دستور کار قرار دادند.
وی در ادامه گفت : ماموران با شناسایی و کسب اطلاعات گسترده از نحوه فعالیت و شگرد آنان طی چند ماه کار اطلاعاتی در عملیاتی مشترک و هماهنگ با ماموران مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان ، در مسیر جاده اهواز – اندیمشک سه نفر اعضای باند را دستگیر کردند . ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 568 روز و 8 ساعت پیش
نظارت بر دادسراها باید سیستمی شود/ تاکید بر تقویت نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی / لزوم راه اندازی فضای مجازی ملی

نظارت بر دادسراها باید سیستمی شود/ تاکید بر تقویت نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی / لزوم راه اندازی فضای مجازی ملی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " حجت الاسلام منتظری" در حاشیه گردهمایی روسای پلیس آگاهی استان های سراسر کشور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در تلاشیم آنچه که به عنوان وظیفه در جایگاه دادستانی عهده دار شده ایم در حد توان به وظیفه خود بپردازیم. - وی افزود: از سال 92 با تصویب و تدوین آیین دادرسی کیفری حوزه اختیارات دادستان کل افزایش یافت اما متأسفانه بر مبنای این توسعه اختیارات، ابزار و امکانات لازم وجود ندارد. - دادستان کل کشور ادامه داد: با قبول این مسئولیت در تلاشیم با تشکیل کارگروه ها، ایجاد معاونت ها اقدامات گذشته تکمیل یا توسعه یابد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 637 روز و 6 ساعت پیش
خدمات دهی دستگاه قضاء بدون همراهی نیروی انتظامی ممکن نیست/ پلیس وظیفه دارد با جرم مشهود برخورد کند

خدمات دهی دستگاه قضاء بدون همراهی نیروی انتظامی ممکن نیست/ پلیس وظیفه دارد با جرم مشهود برخورد کند به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " حجت الاسلام و المسلمین منتظری" در گردهمایی روسای پلیس آگاهی ناجا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: شاهد هستیم نیروی انتظامی شهدایی را در راستای صیانت از مرز و بوم تقدیم می کند، امیدواریم که خداوند به شهدا علو درجات و به خانواده هایشان صبر عطا کند. - وی افزود: دستگاه قضا بدون همراهی و همکاری نیروی انتظامی موفق به خدمات دهی شایسته نخواهد بود. - دادستان کل کشور با اشاره به نقش اثرگذار نیروی انتظامی در تعالی جامعه، بیان کرد: نقش نیروی انتظامی به عنوان عمده ترین ضابط قوه قضائیه بی بدیل است هر چند قوه قضائیه ضابطین دیگری نیز دارد اما نقش نیروی انتظامی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 637 روز و 6 ساعت پیش
امنیت، ایمنی، رضایتمندی و اقتصادی بودن رمز پویایی صنعت هوایی

امنیت، ایمنی، رضایتمندی و اقتصادی بودن رمز پویایی صنعت هوایی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ابوالقاسم ابراهیم گل" در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه شهدای ایلام به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان انتظامی اشاره کرد و یادآور شد: توجه معظم له به مقوله امنیت به عنوان اولویت اول کشور، نشان اهمیت این موضوع در جامعه دارد که همه باید در راه تحقق آن تلاش کنیم. - وی افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از امنیت خوبی برخوردار است که اول باید تشکر کنیم این امنیت به فضل الهی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و در صحنه بودن مردم عزیز کشورمان و جانفشانی شهدای عزیز و جانبازان مقدس این نظام بوده و دوم همت و تلاش شبانه روزی تمام کارکنان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 637 روز و 7 ساعت پیش
چراغ قرمز

چراغ قرمز ساعت 21:45 را نشان می داد . زن جوان سراسیمه با فوریت های پلیسی 110 نیشابور 110 تماس گرفت. او اظهار داشت به عنوان مسافر از خیابان کشتارگاه سوار خودرو سواری پژو نقره ای رنگ شدم. پس از طی مسافت کوتاهی ، فرد ناشناس دیگری سوار خودرو شد . - هنوز چند ثانیه نگذشته بود که در بازوی دست راستم احساس سوزش کردم و بیهوش شدم . هنگامی که به هوش آمدم متوجه شدم در حوالی روستای چاه بلند در حاشیه کمربندی روی زمین افتاده ام. راننده و سرنشین خودرو پژو 12 حلقه النگو و یک رشته گردنبند طلا ازمن به سرقت برده اند. - در پی اعلام سرقت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 637 روز و 12 ساعت پیش
همه چیز درباره دستگیری و آزادی زن منافق بازداشت شده در آلبانی

همه چیز درباره دستگیری و آزادی زن منافق بازداشت شده در آلبانی به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از 35 سال از انفجار تروریستی حزب جمهوری، اعلام خبر دستگیری یکی از عوامل این انفجار در کشور آلبانی با پیگیری های پلیس ایران، دوباره خاطره تلخ جنایت های بی شمار گروهک تروریستی منافقین و ریختن خون هزاران تن از مردم بی گناه توسط این تروریست ها را در ذهن زنده کرد و موجی از خوشحالی و امید را در دل مردم زنده کرد تا این دستگیری بتواند زوایای دیگری از جنایت های این گروه و فعالیت های تروریستی آن را روشن کند. - پس از اعلام این خبر توسط سردار منتظرالمهدی در نشست خبری سخنگوی پلیس، گمانه زنی های زیادی درباره هویت فرد دستگیر شده منتشر شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: خارجی انتشار : 638 روز و 5 ساعت پیش
اعتماد مردم به پلیس، مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است

اعتماد مردم به پلیس، مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ناصر اصلانی" در نشست ماهانه فرماندهان با اشاره به اینکه ، اعتماد مردم به پلیس مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است ، گفت: در طول سال جاری سعی شده علاوه بر تقویت این امر دستاوردها، عملکرد و توانمندی کارکنان انتظامی را بیش از گذشته و با بهره گیری از ظرفیتهای موجود به مردم ارائه دهیم. - وی با بیان اینکه کسب اعتماد در گرو همراه سازی افکار عمومی و جلب مشارکت مردمی است ، افزود: پلیس هم در راستای عمل به این وظیفه خطیر توانسته با ایجاد همگرایی و هم افزایی با کلام حق و منطق قوی مخاطبان را اقناع ساخته و با قانونمندی و شفافیت پاسخگوی مطالبات مردم باشد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 640 روز و 9 ساعت پیش
کامیون حامل 740 کیلو هروئین در "ایرانشهر" توقیف شد

کامیون حامل 740 کیلو هروئین در "ایرانشهر" توقیف شد سرهنگ " احمد اسکینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی با همکاری ماموران انتظامی استان یزد ، از قصد سوداگران مرگ برای انتقال مقادیری مواد مخدر با استفاده از یک دستگاه کامیون کشنده از محور" بزمان -نیک شهر" مطلع شدند. - وی افزود: بامداد امروز پس از شناسایی محل دقیق عبور این خودرو در منطقه "بزپیران" بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس ایرانشهر و انتظامی استان یزد وارد عمل شده و ضمن توقیف خودرو ،برای بررسی بیشتر آن را به مقر پلیس منتقل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 640 روز و 9 ساعت پیش
کشف زمین خواری 13 میلیاردی در زنجان

کشف زمین خواری 13 میلیاردی در زنجان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار دکتر " علیرضا صالحی " اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از اداره کل راه و شهرسازی به پلیس آگاهی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی این پلیس، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. - فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از 27 هکتار از اراضی ملی و دولتی به ارزش 13میلیارد وپانصد میلیون ریال توسط فردی به صورت غیر قانونی مورد تصرف قرارگرفته است ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 647 روز و 14 ساعت پیش
دوران دفاع مقدس؛ نقطه عطف مجاهدت ملت غیور ایران اسلامی/ نقش محوری ناجا در توسعه امنیت

دوران دفاع مقدس؛ نقطه عطف مجاهدت ملت غیور ایران اسلامی/ نقش محوری ناجا در توسعه امنیت به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " علی شادمانی" در مراسم هم اندیشی و تجلیل از خانواده کارکنان پلیس پیشگیری ناجا، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با اشاره به مقام والای امام حسین (ع) ، درباره شخصیت علامه مجتهد شیعه شیخ "جعفر شوشتری" و تاسی ایشان از امام حسین(ع)، اظهار داشت: این عالم عظیم الشان با اشاره به جایگاه رفیع امام حسین (ع) آن حضرت را کشتی نجات امت اسلامی از طوفان بلا و چراغ فروزان رهیافتگی به ساحل نجات می دانست. - وی افزود: عشق، شوق و شیفتگی روز افزون به امام حسین(ع) موجب شد تا وی کتاب ارزشمند "الخصائص الحسینیه" یا "حسین اینگونه بود" را که از بی نظیر ترین آثار اسلامی پس از ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 647 روز و 14 ساعت پیش
دست یافتن به اهداف الگوی عدالت ترمیمی در استفاده از ظرفیت های بومی

دست یافتن به اهداف الگوی عدالت ترمیمی در استفاده از ظرفیت های بومی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "محمد باقر الفت"، در مراسم افتتاحیه همایش بین المللی عدالت ترمیمی با تشریح اهداف عدالت ترمیمی از منظر پیشگیری از جرم،گفت: عدالت ترمیمی به دنبال پیشگیری از تکرار جرم و بزه دیدگی افراد، کشف و فهم ریشه های جرم و حل اختلاف طرفین و جلب مشارکت جامعه محلی در حل و فصل دعاوی با تاکید بر ارزش های فرهنگی است. - وی افزود: در این دیدگاه بزهکار به نقض قانون و مخالفت با نظم برپا شده توسط دولت به تحمل کیفر محکوم نمی شود بلکه با به کارگیری روش های گفتگو بین مجموعه ای از افراد که در وقوع جرم سهم و نقشی داشته اند با میانجیگری، مذاکره، صلح و سازش ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 647 روز و 14 ساعت پیش
نفوذ فرهنگی ؛ دسیسه دشمن برای ضربه به کشور/ تربیت جوانان ولایت مدار ؛ سد محکمی در مقابل فتنه های دشمنان اسلام است

نفوذ فرهنگی ؛ دسیسه دشمن برای ضربه به کشور/ تربیت جوانان ولایت مدار ؛ سد محکمی در مقابل فتنه های دشمنان اسلام است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " محمد شرفی" در مراسم هم اندیشی و تجلیل از خانواده کارکنان پلیس پیشگیری ناجا، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، توسعه فرهنگ ،شعائر دینی،انقلابی و تجلیل از خانواده کارکنان را از اهداف این گردهمایی دانست. - وی افزود: خانواده مهمترین و اساسی ترین کانون اجتماعی است و سلامت روانی در خانواده ها موجودیت یک جامعه سالم را می سازد. - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به نقش محوری زنان گفت: زنان باشناخت نقاط ضعف و قوت زندگی و ایجاد آرامش در کنار معنویت و اخلاق پسندیده در خانواده، منجر به گسترش اعتلای فرهنگی در جامعه می شوند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 649 روز و 16 ساعت پیش
دستبند پلیس بر دستان 3زن و 8مرد کیف قاپ+ عکس

دستبند پلیس بر دستان 3زن و 8مرد کیف قاپ+ عکس به گزارش پایگاه خبری پلیس،13 دی ماه زن جوانی با مراجعه به کلانتری 107 فلسطین به مأموران اعلام کرد که کیف دستی اش حاوی گوشی تلفن همراه ، وجه نقد و .... مورد سرقت قرار گرفته است. - با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "کیف قاپی" و به دستور دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. - اظهارات مالباخته: - شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در خیابان بهار شیراز به صورت پیاده در حال تردد بودم که راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت ، کیفم که حاوی مدارک شناسایی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 651 روز و 5 ساعت پیش
کودک فال فروش در امان چتر پلیس

کودک فال فروش در امان چتر پلیس به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اینجا تهران؛ خیابان انقلاب حدفاصل میدان انقلاب تا خیابان ولیعصر(عج) ساعت17 بعدازظهر روز چهارشنبه 22اردیبهشت ماه؛ هوا بهاری و ابری است، به گفته هواشناسی احتمال وقوع رگبار و باد شدید در تهران دور از ذهن نیست. - ساعت 17:15 ناگهان هوا دگرگون می شود و باد تندی اکثر نقاط تهران را درمی نوردد، با برخورد ابرهای سفید و سیاه، طولی نمی کشد که رگبار و باران تند بهاری، فضا و حال و هوای تهران را متحول می سازد. - با شروع بارش شدید باران، شهروندانی که انتظار باران را نداشتند، برای یافتن سرپناه و در امان ماندن از خیس شدن به این طرف و آن طرف می دوند تا شاید زیر سایه بان ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
کشف 110 کیلوگرم تریاک در قم

کشف 110 کیلوگرم تریاک در قم سرهنگ "غلام عباس بُلفکه"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد فردی قصد دارد یک محموله مواد مخدر را با یک دستگاه تریلی از یکی از شهرهای جنوبی با عبور از محورهای مواصلاتی قم به یکی از استان های شمالی کشور منتقل کند که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت. - به گفته وی پس از هماهنگی های قضائی دو اکیپ از مأموران مبارزه با مواد مخدر استان قم به محل های از پیش تعیین شده اعزام و کنترل محورها در دستور کارشان قرار گرفت و سرانجام خودرو مذکور شناسایی و متوقف شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
راننده بی تجربه 3 تن را به کام مرگ فرستاد

راننده بی تجربه 3 تن را به کام مرگ فرستاد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مهیار رستگار" رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: روز گذشته یک دستگاه سواری پژو پارس به رانندگی جوانی 18 ساله و سرنشینی 3 جوان دیگر در یکی از محورهای روستایی شهرستان لاهیجان به علت ارتکاب تخلف سرعت غیر مجاز، کنترل خودرو از اختیار راننده خارج و به مسیر مخالف منحرف می شود که در همین لحظه به شدت با یک دستگاه وانت نیسان پیکاپ که در مسیر خود در حال حرکت بود برخورد می کند. - رئیس پلیس راه استان گیلان افزود: بر اثر این برخورد، راننده و 3 سرنشین خودرو به شدت مجروح شده که پس از انتقال به بیمارستان 3 تن جان خود را از دست داده و یک تن دیگر نیز با ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
سواری پراید با بیش از 57میلیون ریال خلافی توقیف شد

سواری پراید با بیش از 57میلیون ریال خلافی توقیف شد سرهنگ "محبی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران پلیس راه استان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، یک دستگاه سواری پراید را در آزاد راه "تهران –پردیس" به علت دارا بودن شکایت از سوی مرکز اجرائیات راهور توقیف کردند. - رئیس پلیس راه استان، افزود: در استعلام انجام شده از سامانه تخلفات راهور ناجا مشخص شد، خودرو توقیفی دارای57میلیون و 550هزار ریال خلافی پرداخت نشده است. - سرهنگ محبی هشدار داد: رانندگانی که مبالغ تخلف منظور شده برای وسیله نقلیه آنان بیش از 10 میلیون ریال است هر چه سریع تر نسبت به پرداخت آن اقدام کنند در غیر این صورت نسبت به توقیف وسیله نقلیه آنان و سیر مراحل ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: اجتماعی انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
قابلیت در انسان غیر مسئول انحطاط آور است

قابلیت در انسان غیر مسئول انحطاط آور است به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "جمال یاری" مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در جمع کارکنان انتظامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: خداوند توانمندی فوق العاده ای در وجود انسان قرار داده تا از این سرمایه ها بهره برداری کند. - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه اگر استعدادها و قابلیت های انسان شکوفا و نمایان شود موجب اعتلا و ارتقاء انسان خواهد شد، افزود: گاهی ممکن است قابلیت ها و استعداهای انسان در محیطی به نتیجه برسد یا اینکه این قابلیت ها در اختیار افرادی قرار بگیرد که در جهت مثبت و برای اعتلا نباشد، بلکه برای انحطاط باشد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: مذهبی انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
محموله 348 کیلوگرمی تریاک در "نی ریز" متوقف شد

محموله 348 کیلوگرمی تریاک در "نی ریز" متوقف شد سرهنگ "عزیز برزگر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان عمده موادمخدر، پس از آنکه ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نی ریز از فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر مطلع شدند، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. - وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران متوجه شدند قاچاقچیان قصد دارند از محورهای فرعی شهرستان نی ریز یک محموله موادمخدر را عبور دهند. - فرمانده انتظامی شهرستان نی ریز اظهار کرد: با استقرار ماموران در طول مسیرهایی که احتمال تردد قاچاقچیان وجود داشت ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
امنیت پایدار حاصل تعامل و همکاری بین سپاه و نیروی انتظامی

امنیت پایدار حاصل تعامل و همکاری بین سپاه و نیروی انتظامی به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "غلامعباس غلامزاده" به همراه دیگر مسئولان انتظامی استان طی دو دیدار جداگانه با فرمانده و مسئولان سپاه فتح و تیپ 48 استان دیدار کرد. - فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک روز پاسدار، گفت: بالاترین افتخار این است که ما پاسدار حفظ ارزش های انقلاب اسلامی، امام(ره) و خط ولایت هستیم. - وی افزود: عملکرد و جایگاه سپاه در حوزه های مختلف نظام انقلاب اسلامی در راستای حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردها وبسط و گسترش آن بر کسی پوشیده نیست. - غلامزاده تصریح کرد: همکاری و همدلی که در حال حاضر بین نیروی انتظامی ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 654 روز و 11 ساعت پیش
کشف 100 میلیون ریال چک پول جعلی از خریداران سکه و طلا

کشف 100 میلیون ریال چک پول جعلی از خریداران سکه و طلا سردار "کامرانی صالح" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: عصر روز گذشته صاحب یک طلافروشی طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام می کند که در حال حاضر زن جوانی به طلافروشی وی مراجعه کرده و در ازای دریافت سه عدد سکه طلا طرح قدیم، یک فقره چک 40 میلیون ریالی ارائه داده است. - وی افزود: با توجه به اظهار صاحب طلافروشی مبنی بر این که چک ارائه شده مشکوک و جعلی است، بلافاصله مأموران دایره تجسس کلانتری 12 چمران به موقعیت اعزام شدند و نامبرده را به همراه این چک جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 659 روز و 9 ساعت پیش
توقیف سانتافه با73 میلیون ریال خلافی و 165 فقره تخلف در زنجان

توقیف سانتافه با73 میلیون ریال خلافی و 165 فقره تخلف در زنجان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " مراد جعفری " اظهار داشت: یک دستگاه سانتافه که با سرعت غیر مجاز در محور زنجان _ایجرود در حال حرکت بود، توسط ماموران راهور شهرستان ایجرود متوقف شد. - وی افزود: پس از متوقف شدن خودرو در استعلام های انجام شده، مشخص شد این وسیله نقلیه دارای 165 فقره تخلف و 73 میلیون ریال خلافی است که در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی بلافاصله توقیف و به پارکنیگ منتقل شد. - سرهنگ جعفری با بیان این که خودروی مذکور تنها در صورت تسویه کامل خلافی هایش، ترخیص خواهد شد، گفت: هدف پلیس از اعمال قانون این است که رانندگان با ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: سیاسی انتشار : 659 روز و 9 ساعت پیش
کشف اشیاء تاریخی هزاره دوم و سوم قبل از میلاد در"پاکدشت"

کشف اشیاء تاریخی هزاره دوم و سوم قبل از میلاد در"پاکدشت" سرهنگ"ناظری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف منزل در شهرستان پاکدشت، بررسی موضوع در دستور کار ماموران این پلیس آگاهی قرار گرفت. - وی افزود: مأموران در تحقیقات پلیسی دریافتند که سارقان چند قطعه اشیاء قدیمی را به سرقت برده اند که در این خصوص با تشکیل تیم عملیاتی، سارقان شناسایی و دستگیر شدند. - این مقام انتظامی، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، پنج ظرف و یک خنجر قدیمی کشف شد. - وی ادامه داد: سارقان در بازجویی های فنی به جرم خود اعتراف کردند و ظروف جهت تعیین قدمت به میراث فرهنگی استان تهران منتقل شد ... ادامه خبر ...

منبع: پلیس دسته: حوادث انتشار : 659 روز و 9 ساعت پیش
توقیف 26راس اسب و 9نفر شتر قاچاق در مشهد

توقیف 26راس اسب و 9نفر شتر قاچاق در مشهد به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با کسب خبری مبنی بر قاچاق اسب و شتر از استان های جنوبی به شهر مشهد تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند. - سرهنگ حمید رزمخواه افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با کنترل مبادی ورودی شهر چند دستگاه خودرو حامل شتر و اسب قاچاق را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند. - وی تصریح کرد: با ورود محموله های قاچاق به یک دامداری در حاشیه شهر مشهد ماموران در اقدامی ضربتی وارد عمل شدند. - رزمخواه گفت: پلیس در این عملیات 26 رأس اسب خار