لاریجانی خطاب به رئیس جمهور عراق: بدخواهان نتوانستندعراق جدید را ناکام بگذارند

لاریجانی خطاب به رئیس جمهور عراق: بدخواهان نتوانستندعراق جدید را ناکام بگذارند دکتر لاریجانی در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمد گویی به رئیس جمهور عراق گفت: شما از شخصیت های مهم عراق هستید و به شما برای انتخابتان به عنوان رئیس جمهور این کشور تبریک می گویم چرا که نقش مهمی در ایجاد ثبات در منطقه دارید.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به برهم صالح با بیان اینکه شما شخصیت محبوبی در ایران دارید، اظهار داشت: عراق کشور مهمی در منطقه است و علیرغم اینکه برخی از کشورها تلاش کردند تا عراق جدید را ناکام بگذارند، نتوانستند چنانچه چند سال بعد از سقوط صدام کشورهایی به دنبال ضربه زدن به عراق بودند و نمی خواستند حس کنند کشور دموکراتیک دیگری در منطقه ایجاد شده اما در هدف خود موفق ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 2 دقیقه پیش
مدل های دسته گل عروس سال 2019

مدل های دسته گل عروس سال 2019 دسته گل عروس در انواع مدل ها با تزیینات مختلف موجود است و بهتر است شما از مدل دسته گلی برای جشن عروسی تان استفاده کنید که با آرایش صورت و طرح لباس عروسی تان مطابقت و همخوانی بیشتری دارد. در ادامه با انواع مدل دسته گل عروس در سال 2019 آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.
منبع: آرگا ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 3 دقیقه پیش
پرونده حادثه قطار تبریز-مشهد پس از 2 سال هنوز باز است

پرونده حادثه قطار تبریز-مشهد پس از 2 سال هنوز باز است پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پنجم آذر امسال یعنی کمتر از دو هفته دیگر حادثه تلخ و ناگوار برخورد قطار سمنان - مشهد به تبریز - مشهد در ایستگاه هفتخوان واقع در مسیر سمنان - دامغان، دو ساله می شود؛ حادثه ای که بر اساس اخبار منتشر شده در همان موقع، 47 نفر جان خود را از دست دادند و 103 نفر از مسافران نیز مصدوم شدند.
پس از وقوع این حادثه، بلافاصله در مرجع قضایی پرونده تشکیل شد و آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه هم کمتر از 24 ساعت از گذشت حادثه برخورد دو قطار به رئیس کل دادگستری استان سمنان دستور داد ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: گوناگون انتشار : 4 دقیقه پیش
جابه جایی 6.9 میلیون مسافر در راه آهن تهران

جابه جایی 6.9 میلیون مسافر در راه آهن تهران به گزارش بولتن نیوز، عابدین هادی نژاد افزود: از ابتدای سال تا پایان مهرماه، بیش از 6 میلیون و 923 هزار نفر مسافر در ایستگاه های مسافری راه آهن تهران جابه جا شدند که از این تعداد، بیش از 3 میلیون و 464 هزار نفر مسافر وارد و تعداد بیش از 3 میلیون و 458 هزار نفر آمار خروجی مسافرین است.
وی توضیح داد : در 7 ماه اول سال 42 هزار و 460 رام قطار تعداد قطارهای اعزامی و وارده به ایستگاه راه آهن تهران است که از این تعداد، 21337 رام قطار اعزامی و 21303 رام قطار وارده به ایستگاه راه آهن تهران است.
وی در خصوص قطارهای محلی گفت ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 دقیقه پیش
سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند

سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند به گزارش بولتن نیوز ، سید سلمان سامانی اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه 23 آبان ماه هیات دولت برای سه استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان استانداران جدید تعیین شدند.
وی افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 دقیقه پیش
افزایش 80 درصدی بارش های کشور تا امروز

افزایش 80 درصدی بارش های کشور تا امروز به گزارش بولتن نیوز، افزایش 80 درصدی بارش های کشور تا امروز.شرایط حتی بهتر از این هم خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: بولتن نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 دقیقه پیش
مجید پورعیسی به کرسی سرپرستی استانداری خراسان شمالی رسید

مجید پورعیسی به کرسی سرپرستی استانداری خراسان شمالی رسید به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اسامی سرپرستان 11 استانداری که حکم آنها امروز از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور صادر شد، بدین شرح است:
آذربایجان شرقی، جواد رحمتی
اصفهان، محمد علی شجاعی
البرز، عزیز اله شهبازی
تهران، شکر اله حسن بیکی
خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی
خراسان شمالی، مجید پور عیسی
سمنان، سعید ناجی
قم، سید محمد رضا هاشمی
یزد، محمد علی طالبی
خراسان رضوی، قربان میرزائی
فارس، یداله رحمانی ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 دقیقه پیش
شهرداری قزوین کارنامه درخشانی از نگاهداری اماکن تاریخی دارد

شهرداری قزوین کارنامه درخشانی از نگاهداری اماکن تاریخی دارد به گزارش ایرنا، احد چگینی شنبه شب در صحن علنی پارلمان محلی قزوین ضمن اشاره به اظهارات اخیر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین در خصوص مدیریت شهری، اظهار داشت: انتظار می رود ریاست شورا در خصوص موضوعات مطرح شده که موجب سلب اعتماد عمومی مردم شده به طور جدی وارد شود.
وی اضافه کرد: بسیاری از این مباحث نسنجیده طرح می شود و تشویش اذهان عمومی را در پی دارد.
چگینی در ادامه به قانون جامع مدیریت شهری اشاره کرد و یادآور شد: در صورت تصویب و اجرای این قانون تا پایان دولت دوازدهم اداره آثار تاریخی داخل شهرها برعهده مدیریت شهری خواهد بود و در مجموع 16 نهاد از جمله تربیت بدنی و ثبت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 4 دقیقه پیش
سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند

سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند ایرنا: سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه، گفت: سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند.
از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه 23 آبان ماه هیات دولت برای سه استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان استانداران جدید تعیین شدند.
وی افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 13 دقیقه پیش
سعید ناجی سرپرست استانداری سمنان شد

سعید ناجی سرپرست استانداری سمنان شد به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه، گفت: سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند.
وی افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.
سخنگوی وزارت کشور با بیان این که در روزهای آتی استانداران پیشنهادی به هیات دولت معرفی خواهند شد، تاکید کرد: تا انتخاب استانداران جدید ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 13 دقیقه پیش
لاریجانی: پیوند تهران و بغداد جدا ناشدنی است

لاریجانی: پیوند تهران و بغداد جدا ناشدنی است به گزارش شنبه شب ایرنا از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز با برهم صالح رئیس جمهوری عراق دیدار و گفت وگو کرد.
لاریجانی در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمد گویی به رئیس جمهوری عراق گفت: شما از شخصیت های مهم عراق هستید و به شما برای انتخابتان به عنوان رئیس جمهوری این کشور تبریک می گویم چرا که نقش مهمی در ایجاد ثبات در منطقه دارید.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به برهم صالح با بیان اینکه شما شخصیت محبوبی در ایران دارید، اظهار داشت: عراق کشور مهمی در منطقه است و علیرغم اینکه برخی از کشورها تلاش کردند تا عراق جدید را ناکام بگذارند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 13 دقیقه پیش
حلیم پزی سنتی دیرینه در روستای پلکانی سیه بنوئیه

حلیم پزی سنتی دیرینه در روستای پلکانی سیه بنوئیه به گزارش خبرگزاری فارس از رابر، اهالی روستای پلکانی سیه بنوئیه از توابع بخش مرکزی شهرستان رابر هر ساله به مناسبت های مختلف با مشارکت خود و برپا کردن دیگ های نذری حلیم، شاکر خداوند متعال می شوند و ادای نذر امام حسین(ع) را انجام می دهند.
حلیم پزی یکی از آیین های سنتی و دیرینه مردم روستای پلکانی سیه بنوئیه است که در آستانه فصل سرما، با شور و نشاط مردمان این دیار طعم دوستی، محبت و همبستگی می دهد و با گرمای آن وجود محبت اهالی این منطقه سردسیری نسبت به هم گرمتر می شود.
بخشی از این آیین نشات گرفته از ارادت و اعتقادات پیشینیان این دیار نسبت به سرور و سالار شهیدان است و بخشی از آن در کنار ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 13 دقیقه پیش
لاریجانی: بدخواهان نتوانستندعراق جدید را ناکام بگذارند

لاریجانی: بدخواهان نتوانستندعراق جدید را ناکام بگذارند دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه، 26 آبان ماه) با برهم صالح رئیس جمهور عراق دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش ایسنا، دکتر لاریجانی در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمد گویی به رئیس جمهور عراق گفت: شما از شخصیت های مهم عراق هستید و به شما برای انتخابتان به عنوان رئیس جمهور این کشور تبریک می گویم چرا که نقش مهمی در ایجاد ثبات در منطقه دارید.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به برهم صالح با بیان اینکه شما شخصیت محبوبی در ایران دارید، اظهار داشت: عراق کشور مهمی در منطقه است و علیرغم اینکه برخی از کشورها تلاش کردند تا عراق جدید را ناکام بگذارند ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 13 دقیقه پیش
هشدار نماینده مجلس درباره مهدکودک های غیر مجاز

هشدار نماینده مجلس درباره مهدکودک های غیر مجاز نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: بخش عظیمی از تخلف ها در مهد کودک های غیر مجاز رخ داده است و خانواده ها به دلیل عدم اگاهی، آموزش و فرهنگ سازی کودکان خود را به این مراکز می سپارند.
سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خانه ملت در رابطه با مهد کودک های غیر مجاز در سطح تهران گفت: متاسفانه تعداد مهدکودک های غیر مجاز در سطح تهران روبه افزایش بوده و مشکلات مختلفی را برای مردم شهر به وجود آورده است. بسیاری از تخلف ها در همین مهد کودک های غیز مجاز اتفاق افتاده است.
افزایش مهد کودک های خانگی و غیرمجاز ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 14 دقیقه پیش
دستور قطع خدمات بیمه ای به بیمارستان ایرانیان در امارات

دستور قطع خدمات بیمه ای به بیمارستان ایرانیان در امارات به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، اداره بهداشت دبی (DHA) در نامه ای رسمی از تمامی شرکت های بیمه گذار خواسته تا ارائه خدمات به بیمارستان ایرانیان متوقف شود.
به نوشته وبگاه گلف نیوز در بخشی از این نامه خطاب به شرکت های بیمه ای آمده است: اداره بهداشت دبی مایل است به اطلاع مشتریان بیمارستان ایرانیان (شامل درمانگاه صفا و داروخانه) برساند تا زمان رعایت مقررات صدور مجوز در دبی از سوی این مکان، تمامی شیوه های بیمه درمانی این بیمارستان متوقف خواهند شد.
این نامه چهارشنبه گذشته به شرکت های بیمه گذار مستقر در دبی ارسال شده و آن ها نیز مجبور شده اند با تغییر سیاست های کاری این مسئله را به ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 14 دقیقه پیش
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با پایان یافتن مهلت قانونی به کار گیری بازنشستگان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر از زحمات و تلاش های مدیران بازنشسته، در احکامی جداگانه 5 مدیر جدید این وزارتخانه را منصوب کرد.
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی شد
، در حکمی از سوی سیدعباس صالحی، علی اصغر کاراندیش مروستی به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب شد.
علی اصغر کاراندیش مروستی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و از مدیران با سابقه وزارتخانه های کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از زمان آغاز به کار دولت یازدهم عهده ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 14 دقیقه پیش
مدیران جدید وزارت ارشاد منصوب شدند

مدیران جدید وزارت ارشاد منصوب شدند به گزارش ایسنا، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی دستیار ارشد خود را طی حکمی به عنوان سرپرست سازمان سینمایی منصوب کرد.
انتظامی تا چندی پیش مسئولیت معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشت. این مدیر رسانه ای که سابقه مدیرعاملی مؤسسه همشهری و مدیرمسئولی روزنامه جام جم را در کارنامه خود دارد، در ماه های اخیر به عنوان دستیار ارشد وزیر، در پیشبرد اهداف و برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایفای نقش می کرد که شفاف سازی عملکرد وزارتخانه، از جملۀ آن هاست ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 14 دقیقه پیش
نبود سرانه های محله ها مهمترین معضل در نوسازی بافت ها فرسوده است

نبود سرانه های محله ها مهمترین معضل در نوسازی بافت ها فرسوده است به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ امروز موضوع بررسی بافت های فرسوده و اقدامات صورت گرفته در این حوزه در برنامه هاشور رادیو گفتگو با حضور فرهادی مدیر کل کمیسیون های ماده صد شهرداری و اسماعیلی کارشناس مسائل بافت های فرسوده مسکن برگزار شد.
در این برنامه فرهادی مدیر کل کمیسیون های ماده صد شهرداری با بیان اینکه بافت های فرسوده هم به لحاظ کالبدی – اجتماعی باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد گفت: باید در بافت های فرسوده سرانه های شهری و مسائل اجتماعی و همچنین تمامی جوانب اقتصادی دخیل باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 23 دقیقه پیش
دستور قطع خدمات بیمه ای به بیمارستان ایرانیان در امارات

دستور قطع خدمات بیمه ای به بیمارستان ایرانیان در امارات به گزارش فارس، اداره بهداشت دبی (DHA) در نامه ای رسمی از تمامی شرکت های بیمه گذار خواسته تا ارائه خدمات به بیمارستان ایرانیان متوقف شود.
به نوشته وبگاه گلف نیوز در بخشی از این نامه خطاب به شرکت های بیمه ای آمده است: اداره بهداشت دبی مایل است به اطلاع مشتریان بیمارستان ایرانیان (شامل درمانگاه صفا و داروخانه) برساند تا زمان رعایت مقررات صدور مجوز در دبی از سوی این مکان، تمامی شیوه های بیمه درمانی این بیمارستان متوقف خواهند شد.
این نامه چهارشنبه گذشته به شرکت های بیمه گذار مستقر در دبی ارسال شده و آن ها نیز مجبور شده اند با تغییر سیاست های کاری این مسئله را به اطلاع مشتریان خود ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 23 دقیقه پیش
پرش باورنکردنی مهناز افشار در پشت صحنه

پرش باورنکردنی مهناز افشار در پشت صحنه خبرآنلاین: مهناز افشار، تصویری از پرش بلند خود را در پشت صحنه فیلم سینمایی قسم به کارگردانی محسن تنابنده، در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: طرود، با آزاده و نازنین، فیلمی از آقا محسن تنابنده، از شما چه پنهان خودم هم موندم چطور اینطور شد اما پریدیم رها و آزاد. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 23 دقیقه پیش
پایان همایش خلبانان پاراگلایدر کرمان در جیرفت

پایان همایش خلبانان پاراگلایدر کرمان در جیرفت به گزارش خبرگزاری صدا و سیما علیرضا معاضدی رئیس اداره ورزش و جوانان جیرفت گفت در این همایش پروازی 30 نفر از خلبانان و ورزشکاران پاراگلایدر از شهرهای مختلف استان کرمان شرکت داشتند که برنامه پرواز در ارتفاعات مختلف را تمرین کردند و تجارب خود در این زمینه را به اشتراک گذاشتند.
مسوول کمیته ورزشهای هوایی شهرستان جیرفت هم گفت در سطح استان 500 نفر ورزشکار رشته پاراگلایدر داریم که از این تعداد 50 نفر در شهرستان جیرفت فعال هستند. مسعود احمدی افزود: هرچه ارتفاع از سظح دریا کمتر باشد شرایط پروازی بهتر و پروازهای امن تری را می توان شاهد بود ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 24 دقیقه پیش
بدخواهان نتوانستندعراق جدید را ناکام بگذارند/انتقال تکنولوژی میان ایران و عراق با اجرای طرح های مشترک

بدخواهان نتوانستندعراق جدید را ناکام بگذارند/انتقال تکنولوژی میان ایران و عراق با اجرای طرح های مشترک به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه، 26 آبان ماه) با برهم صالح رئیس جمهور عراق دیدار و گفت وگو کرد.
لاریجانی در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمد گویی به رئیس جمهور عراق گفت: شما از شخصیت های مهم عراق هستید و به شما برای انتخابتان به عنوان رئیس جمهور این کشور تبریک می گویم چرا که نقش مهمی در ایجاد ثبات در منطقه دارید.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به برهم صالح با بیان اینکه شما شخصیت محبوبی در ایران دارید، اظهار داشت: عراق کشور مهمی در منطقه است و علیرغم اینکه برخی از کشورها تلاش کردند تا عراق جدید را ناکام بگذارند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 24 دقیقه پیش
ایمن سازی نقاط پرخطر شهر گرگان در اولویت قرار گیرد/ جشنواره پاییز هزاررنگ در گرگان برگزار می شود

ایمن سازی نقاط پرخطر شهر گرگان در اولویت قرار گیرد/ جشنواره پاییز هزاررنگ در گرگان برگزار می شود به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، ابراهیم جرجانی امشب در یکصد و دومین صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به سانحه رانندگی کاروان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گلستان اظهار کرد: امیدواریم پس از این حادثه مسوولان به فکر رفع و حل نقاط پرخطر جاده ها باشند، شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان تاسف خود را از وقوع این ضایعه دردناک ابراز می کند و امید داریم دیگر شاهد وقوع این اتفاقات ناخوشایند در شهر گرگان و استان گلستان نباشیم و موانع شناسایی شده در جاده برطرف شود.
وی با بیان اینکه شهروندان زیادی در این مسیر دچار حادثه شدند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 24 دقیقه پیش
سرپرست 11 استانداری کشور منصوب شدند

سرپرست 11 استانداری کشور منصوب شدند سرپرست 11 استانداری کشور منصوب شدند و معرفی استانداران پیشنهادی به دولت در روزهای آتی انجام خواهد شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور امروز شنبه 26 آبان ماه با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه، گفت: سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند.
وی اظهار کرد: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه 23 آبان ماه هیات دولت برای سه استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان و همچنین استان کرمان استانداران جدید تعیین شدند. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 33 دقیقه پیش
جواد رحمتی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی شد

جواد رحمتی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی شد به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، با حکم وزیر کشور، سرپرست استانداری آذربایجان شرقی انتخاب شد.
جواد رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی طی حکمی از سوی وزیر کشور، سرپرست استانداری آذربایجان شرقی شد.
انتهای پیام/ن ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 33 دقیقه پیش
مواد اولیه کارخانه آرتاویل تایر اردبیل به زودی تامین می شود

مواد اولیه کارخانه آرتاویل تایر اردبیل به زودی تامین می شود سید حامد عاملی در خصوص تعطیلی کارخانه آرتاویل تایر اردبیل در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: دلیل تعطیلی این کارخانه نبود مواد اولیه است که هم اکنون مشکل تامین مواد اولیه پیش آمده در حال حل و فصل بوده و به زودی رفع می شود.
وی بیان کرد: تا ده روز آینده مواد اولیه تامین می شود و طبق هماهنگی های به عمل آمده با وزیر صمت پیگیر حل این مشکل هستیم تا بتوانیم در کم ترین زمان ممکن این مسئله را حل کنیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: خبر تعطیلی کارخانه آرتاویل تایر اردبیل که در فضای مجازی منتشر شده متاسفانه با برخی از شایعات درهم آمیخته که دامن زدن به ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 33 دقیقه پیش
نماینده مجلس خطاب به خانواده ها: کودکانتان را به مهدکودک های غیر مجاز نسپارید

نماینده مجلس خطاب به خانواده ها: کودکانتان را به مهدکودک های غیر مجاز نسپارید نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: بخش عظیمی از تخلف ها در مهد کودک های غیر مجاز رخ داده است و خانواده ها به دلیل عدم اگاهی، آموزش و فرهنگ سازی کودکان خود را به این مراکز می سپارند.
سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خانه ملت در رابطه با مهد کودک های غیر مجاز در سطح تهران گفت: متاسفانه تعداد مهدکودک های غیر مجاز در سطح تهران روبه افزایش بوده و مشکلات مختلفی را برای مردم شهر به وجود آورده است. بسیاری از تخلف ها در همین مهد کودک های غیز مجاز اتفاق افتاده است.
افزایش مهد کودک های خانگی و غیرمجاز ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 33 دقیقه پیش
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی از سوی سیدعباس صالحی، علی اصغر کاراندیش مروستی به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب شد.
علی اصغر کاراندیش مروستی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و از مدیران با سابقه وزارتخانه های کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از زمان آغاز به کار دولت یازدهم عهده دار سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع در این وزارتخانه بود. در سوابق کار اندیش همچنین مشاور امور مجلس وزیر کشور و معاون امور مجلس و پشتیبانی سازمان بهزیستی به چشم می خورد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 33 دقیقه پیش
همایش سراسری خواهران مبلغه بسیجی

همایش سراسری خواهران مبلغه بسیجی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قم این نشست آموزشی با محوریت دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و نقش مبلغان خواهر از امروز به مدت 3 روز در محل مجتمع فرهنگی ولایت در حال برگزاریست.
معاونت فرهنگی قرارگاه ثارالله در این مراسم با تحلیل شرایط کشور و منطقه، امنیت پایدار مردمی را یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است
سردار حسینی با بیان اینکه امنیت امروز ایران در حوزه های مختلف نظامی حاصل امنیت نرم یا امنیت مبتنی بر فرهنگ و ارزش های دینی و انسانی است گفت: بی تردید بانوان جامعه ی ما اصلی ترین پیکارگران در عرصه امینت نرم هستند چرا که اگر صبر و ایمان مادران ایران زمین نبود ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 33 دقیقه پیش
️ انتصاب پورعیسی به عنوان سرپرست استانداری خراسان شمالی

️ انتصاب پورعیسی به عنوان سرپرست استانداری خراسان شمالی به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای خراسان شمالی امروز با حکم رحمانی فضلی، وزیر کشور، مجید پورعیسی به عنوان سرپرست استانداری خراسان شمالی منصوب شد .
پیش از این محمدرضا خباز، استاندار خراسان شمالی بود که با قانون منع به کارگیری بازنشستگان در پست های مدیریتی، عملا از استانداری خراسان شمالی کنار گذاشته می شد.
مجید پور عیسی هم پیش از این، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی بود. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 دقیقه پیش
شهبازی، سزپرست جدید استانداری البرز

شهبازی، سزپرست جدید استانداری البرز به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به عنوان سرپرست جدید استانداری معرفی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت با توجه به بازنشستگی محمدعلی نجفی استاندار فعلی،دکتر شهبازی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان سرپرست جدید استانداری البرز معرفی شد
سرپرست های استانداری 10 استان دیگر کشور نیز عصر امروز معرفی شدند ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 34 دقیقه پیش
صدور دستور قطع خدمات بیمه ای به بیمارستان ایرانیان در امارات

صدور دستور قطع خدمات بیمه ای به بیمارستان ایرانیان در امارات اداره بهداشت دبی (DHA) در نامه ای رسمی از تمامی شرکت های بیمه گذار خواسته تا ارائه خدمات به بیمارستان ایرانیان متوقف شود.
به نوشته وبگاه گلف نیوز در بخشی از این نامه خطاب به شرکت های بیمه ای آمده است: اداره بهداشت دبی مایل است به اطلاع مشتریان بیمارستان ایرانیان (شامل درمانگاه صفا و داروخانه) برساند تا زمان رعایت مقررات صدور مجوز در دبی از سوی این مکان، تمامی شیوه های بیمه درمانی این بیمارستان متوقف خواهند شد.
این نامه چهارشنبه گذشته به شرکت های بیمه گذار مستقر در دبی ارسال شده و آن ها نیز مجبور شده اند با تغییر سیاست های کاری این مسئله را به اطلاع مشتریان خود برسانند. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 34 دقیقه پیش
سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند

سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سیدسلمان سامانی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را که مشمول این قانون می شدند به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.
سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه "در روزهای آتی استانداران پیشنهادی به هیأت دولت معرفی خواهند شد"، تاکید کرد: تا انتخاب استانداران جدید ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 43 دقیقه پیش
تایر های دوچرخه ای که هرگز پنچر نمی شوند +فیلم

تایر های دوچرخه ای که هرگز پنچر نمی شوند +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، دوچرخه سواری یکی از ورزش های محبوب گروهی از مردم است که علاوه بر این که به بدن خود اهمیت می دهند، هیجان را نیز دوست دارند. اما این ورزش و تفریح سختی ها و چالش های مخصوص به خود را نیز دارد. یکی از ده ها چالش آن، پنچر شدن ناگهانی چرخ است. تصور کنید در حال دوچرخه سواری در یک جاده خلوت هستید و از سکوت لذت می برید اما ناگهان چرخ های دوچرخه شما پنچر می شوند. و حالا مجبور هستید دوچرخه را فاصله زیادی با خود حمل کنید. اما یک شرکت این مشکل را حل کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 43 دقیقه پیش
تشکیل پرونده قضایی برای بررسی علت تصادف نوربخش و تاج الدین/حکم حناچی تاکنون از سوی وزارت کشور صادر نشده است

تشکیل پرونده قضایی برای بررسی علت تصادف نوربخش و تاج الدین/حکم حناچی تاکنون از سوی وزارت کشور صادر نشده است پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ بیست و ششم آبان ماه؛ را در این بسته خبری مشاهده کنید.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تشکیل پرونده قضایی برای بررسی علت تصادف نوربخش و تاج الدین, دستگیری 19 نفر از دلالان اصلی در بخش پتروشیمی و کدام چهره های سرشناس جان خود را در حوادث رانندگی از دست دادند؛ از مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی روز شنبه ( بیست و ششم آبان ماه) بود.
مراسم ترحیم نوربخش و تاج الدین در مسجد نور تهران برگزار شد+تصاویر
مراسم ترحیم مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 43 دقیقه پیش
استخدام فروشنده حضوری

استخدام فروشنده حضوری فروشنده حضوری
متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09183356154
لینک کوتاه لینک کپی شد ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 43 دقیقه پیش
سعید ناجی سرپرست استانداری سمنان شد

سعید ناجی سرپرست استانداری سمنان شد با حکم وزیر کشور سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار سمنان سرپرست استانداری سمنان شد. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 43 دقیقه پیش
سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند/ انتصاب سرمست بعنوان سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور

سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند/ انتصاب سرمست بعنوان سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه 23 آبان ماه هیات دولت، برای 3 استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان و همچنین استان کرمان استانداران جدید تعیین شدند.
وی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 44 دقیقه پیش
فرسوده هایی که بازنشست نمی شوند + فیلم

فرسوده هایی که بازنشست نمی شوند + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، چند سالی است که در کشور با چالش آلودگی هوا از یک سو و افزایش بی رویه مصرف بنزین از سوی دیگر مواجه هستیم. با توجه به سهم خودروهای فرسوده در ایجاد این دو مشکل، از رده خارج کردن این خودروها از حدود یک دهه پیش در دستور کار دستگاه های مختلف قرار گرفته است اما هنوز به طور جدی عملیاتی نشده است.
بیشتر بخوانید: یکه تازی میلیونی خودروهای فرسوده در معابر کشور
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
سرنوشت خودروهای فرسوده + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 52 دقیقه پیش
رئیس کمیسیون آموزش مجلس به استان مرکزی سفر می کند

رئیس کمیسیون آموزش مجلس به استان مرکزی سفر می کند به گزارش ایرنا، سید علی آقازاده عصر شنبه در نشست شورای هماهنگی دانشگاه های استان مرکزی در اراک افزود: استان مرکزی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (30 آبان ماه جاری و اول آذرماه امسال) میزبان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و اعضای این کمیسیون است.
وی بیان کرد: آخرین سفر اعضای این کمیسیون به این استان در سال 1390 انجام شده که با دستاوردهای خوبی همراه بود و امید است دستاوردهای این سفر به مراتب بیشتر باشد.
استاندار مرکزی ادامه داد: این سفر فرصت بسیار مناسبی برای استان مرکزی است که باید بیشترین بهره به ویژه در بخش آموزش عالی و دانشگاه ها گرفته شود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 53 دقیقه پیش
دادستان نظامی استان گلستان: اگر در اسکورت مدیران تأمین اجتماعی قصوری بوده، برخورد قاطع می کنیم/ با هیچ کس تعارف نداریم

دادستان نظامی استان گلستان: اگر در اسکورت مدیران تأمین اجتماعی قصوری بوده، برخورد قاطع می کنیم/ با هیچ کس تعارف نداریم پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محمدرضا محمودی اظهار کرد: وظیفه داریم به تمامی جرایم نیروهای مسلح، حتی کوچکترین مورد، رسیدگی کنیم و در این رابطه با هیچ کس تعارف نداریم.
وی عنوان کرد: در زمینه تصادم خودرو حامل رئیس سازمان تأمین اجتماعی و سایر مدیران وزارت کار و تعاون تاکنون گزارشی در زمینه بروز تخلف یا قصور مأموران در تأمین امنیت و ترافیک مسیر سفر به دادسرای نظامی استان گلستان گزارش نشده است.
دادستان نظامی گلستان در پاسخ به پرسشی درباره اینکه سرپرست اداره امنیتی و انتظامی استانداری گلستان به نامه ای اشاره کرده که بر اساس آن نیروی انتظامی و پلیس راه از قبل در جریان ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: گوناگون انتشار : 54 دقیقه پیش
آخرین ساعات حضورم را به عنوان استاندار آذربایجان شرقی سپری می کنم/ جواد رحمتی سرپرست موقت استانداری شد- خبر برای فردا

آخرین ساعات حضورم را به عنوان استاندار آذربایجان شرقی سپری می کنم/ جواد رحمتی سرپرست موقت استانداری شد- خبر برای فردا استاندار سابق آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: حضور بنده تا روز 15 آذر در استان شایعه بوده و بنده آخرین ساعات حضورم را به عنوان استاندار آذربایجان شرقی سپری می کنم و به عنوان آخرین فعالیت استانداری خود شنبه شب در مراسم افتتاح شعبه تهران آجیل قویدل حضور یافتم.
گفتنی است مجید خدابخش در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در تبریز، گفت: من تمام تلاش خود را در حد توان برای خدمت گزاری مناسب و در شأن مردم استان و تبریز داشتم و اگر توفیقی در شأن آنان نبود، از همه طلب حلیت دارم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 54 دقیقه پیش
جواد رحمتی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی شد

جواد رحمتی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی شد به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جواد رحمتی معاون هماهنگی امور استانداری آذربایجان شرقی تا زمان انتخاب استاندار جدید آذربایجان شرقی سرپرستی استانداری را به عهده خواهد گرفت.
طبق اخبار منتشره در جلسه روز یکشنبه مجمع نمایندگان استان تعداد 20 نفر از کاندیداهای پیشنهادی نمایندگان استان مطرح و در نهایت سه گزینه به وزارت کشور معرفی خواهند شد.
انتهای پیام/60026 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 54 دقیقه پیش
بانوی پاراتکواندو کار از شرایط زندگی بدون دست می گوید +فیلم

بانوی پاراتکواندو کار از شرایط زندگی بدون دست می گوید +فیلم به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مهتاب نبوی بانوی پاراتکواندو کار کشورمان مهمان برنامه فرمول یک شبکه یک سیما بود و درباره شرایط زندگی بدون دست صحبت کرد.
در ادامه بخشی از صحبت های وی را مشاهده می کنید.
بیشتر بخوانید: 6 پاراتکواندوکار ایرانی در میان برترین های جهان قرار گرفتند
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
صحبت های مهتاب نبوی درباره زندگی سختش +فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 3 دقیقه پیش
سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب شد

سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب شد به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، طی حکمی سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
براساس این حکم، قربان میرزایی به عنوان سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب شده است. وی پیش از این معاون هماهنگی اقتصادی استانداری خراسان رضوی بوده است. میرزایی جایگزین رشیدیان می شود که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده است.
انتهای پیام/ن ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 4 دقیقه پیش
اسامی سرپرستان 11 استانداری کشور اعلام شد

اسامی سرپرستان 11 استانداری کشور اعلام شد به گزارش ایلنا، وزارت کشور اسامی سرپرستان 11 استانداری کشور به شرح ذیل اعلام کرد:
آذربایجان شرقی، جواد رحمتی
اصفهان، محمد علی شجاعی
البرز، عزیز اله شهبازی
تهران، شکر اله حسن بیکی
خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی
خراسان شمالی، مجید پور عیسی
سمنان، سعید ناجی
قم، سید محمد رضا هاشمی
یزد، محمد علی طالبی
خراسان رضوی، قربان میرزائی
فارس، رحمانی ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 4 دقیقه پیش
آغاز اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی از کرمان + گزارش

آغاز اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی از کرمان + گزارش به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سرهنگ پاسدار عباس مولایی معاون اجرایی سپاه ثارلله استان کرمان گفت : اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی کرمان امروز با اعزام 250 دانش آموز دختر از ناحیه یک آموزش و پرورش کرمان آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه سفر راهیان نور، دانش آموزان را با گوشه ای از فداکاری، جانفشانی و ایثارگری های شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس آشنا میکند افزود اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی از کرمان تا دیماه ادامه خواهد یافت.
معاون اجرایی سپاه ثارلله استان کرمان گفت : امسال تعداد دانش آموزان کرمانی شرکت کننده در اردوهای راهیان نور ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 4 دقیقه پیش
سرپرست های 11 استانداری منصوب شدند

سرپرست های 11 استانداری منصوب شدند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه اظهار کرد: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه ( 23 آبان ) هیئت دولت، برای سه استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان و همچنین استان کرمان استانداران جدید تعیین شدند.
سیدسلمان سامانی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران ... ادامه خبر ...

منبع: شبکه خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 4 دقیقه پیش
گشایش نمایشگاه رویش در دانشگاه ارومیه

گشایش نمایشگاه رویش در دانشگاه ارومیه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، 27غرفه در این نمایشگاه با حضور انجمن ها و تشکلهای دانشجویی در حوزه های فرهنگی، علمی، هنری، ورزشی و مذهبی با هدف ایجاد وفاق و همدلی و ایجاد زمینه رقابت دانشجویان و ارائه دستاوردهای آنان گشایش یافت.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 13 دقیقه پیش
قاتل خاموش در کمین افراد سهل انگار+فیلم

قاتل خاموش در کمین افراد سهل انگار+فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 13 دقیقه پیش
سرمست سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور معرفی شد

سرمست سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور معرفی شد سیدسلمان سامانی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را که مشمول این قانون می شدند به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.
سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه "در روز های آتی استانداران پیشنهادی به هیأت دولت معرفی خواهند شد"، تاکید کرد: تا انتخاب استانداران جدید، تمام امورات استان ها توسط سرپرستان انجام خواهد شد تا خللی در پیشبرد برنامه ها بوجود نیاید ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 13 دقیقه پیش
وکیل دادگستری: ممنوعیت قانونی در نوازندگی خیابانی نداریم

وکیل دادگستری: ممنوعیت قانونی در نوازندگی خیابانی نداریم پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نعمت احمدی در این باره به داتیکان گفت: این افرادی که چنین برخوردی را انجام دادند، چه مامور سد معبر و چه مامور نیروی انتظامی که به عنوان ضابط دادگستری محسوب می شوند، باید جرمی اتفاق افتاده باشد تا بتوانند وارد عمل شوند. حال حتی اگر قبول کنیم که جرم اتفاق افتاده در مرئی و منظر بوده و قابل پیگیری به عنوان جرم مشهود است، وظیفه ماموران در قبال جرم مشهود این است که باید مانع گسترش چنین جرمی شوند و از وقوع آن جلوگیری کنند نه این که به این صورت حمله ور و خود مرتکب جرم شوند. ما در قوانین کشور موردی نداریم که نوازندگی در خیابان را جرم انگاری کرده باشد ... ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 13 دقیقه پیش
ورود نیم ضریح مقام حضرت زینب به کنگاور

ورود نیم ضریح مقام حضرت زینب به کنگاور به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، بهمن صحرایی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کار ساخت نیم ضریح از 2 سال پیش شروع شده است، گفت : از ابتدای امسال شاهد تسریع در روند پیشرفت پروژه بودیم، به طوریکه 90 درصد کار ساخت امسال انجام گرفته است.
وی اشاره ای هم به جنس نیم ضریح ساخته شده داشت و افزود : چارچوب نیم ضریح از چوب با دوامی است که از کشور برمه وارد شده که ماندگاری بالایی داشته و تا سال های سال پوسیده نخواهد شد.
وی ادامه داد: گوی و ماسوره های نیم ضریح از جنس نقره ساخته شده و تاج هایی از جنس طلا و مس دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 14 دقیقه پیش
سفری از جنس وحدت به کوی محبت رضوی + فیلم

سفری از جنس وحدت به کوی محبت رضوی + فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
دانلود ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 22 دقیقه پیش
نصب المان و تصاویر شهدا در خیابان 5 آذر به مناسبت روز ملی گرگان

نصب المان و تصاویر شهدا در خیابان 5 آذر به مناسبت روز ملی گرگان به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان ، عبدالرضا دادبود در خصوص اقدامات برنامه ریزی شده برای روز ملی گرگان در تاریخ پنجم آذر، گفت: واقعه پنجم آذر به عنوان یک واقعه تاریخی است که آنگونه که باید و شاید به آن پرداخته نشده و این واقعه از زوایای مختلف قابل توجه است.
وی ادامه داد: پنجم آذر روز ملی گرگان است و در این راستا شهرداری گرگان برنامه های ویژه ای را در دستور کار قرار داده که نصب المان های مرتبط با این واقعه در خیابان پنجم آذر یکی از برنامه ها است.
شهردار گرگان خاطرنشان کرد: بازسازی این واقعه تاریخی در قالب نقاشی بزرگ دیواری در این خیابان ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 23 دقیقه پیش
وکیل دادگستری: ممنوعیت قانونی در نوازندگی خیابانی نداریم

وکیل دادگستری: ممنوعیت قانونی در نوازندگی خیابانی نداریم آفتاب نیوز :
نعمت احمدی در این باره به داتیکان گفت: این افرادی که چنین برخوردی را انجام دادند، چه مامور سد معبر و چه مامور نیروی انتظامی که به عنوان ضابط دادگستری محسوب می شوند، باید جرمی اتفاق افتاده باشد تا بتوانند وارد عمل شوند. حال حتی اگر قبول کنیم که جرم اتفاق افتاده در مرئی و منظر بوده و قابل پیگیری به عنوان جرم مشهود است، وظیفه ماموران در قبال جرم مشهود این است که باید مانع گسترش چنین جرمی شوند و از وقوع آن جلوگیری کنند نه این که به این صورت حمله ور و خود مرتکب جرم شوند. ما در قوانین کشور موردی نداریم که نوازندگی در خیابان را جرم انگاری کرده باشد ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 23 دقیقه پیش
سرقت کامپیوتر خودرو در کمتر از 30 ثانیه/ تیراندازی بین مامور پلیس و مهاجر غیرقانونی/ گدایی از مردم با فریبکاری + فیلم

سرقت کامپیوتر خودرو در کمتر از 30 ثانیه/ تیراندازی بین مامور پلیس و مهاجر غیرقانونی/ گدایی از مردم با فریبکاری + فیلم مهمترین و پربازدید ترین اخبار سرویس فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه فیلمگرام مشاهده کنید.
گدایی از مردم با فریبکاری + فیلم
تصاویر دیده نشده از جهنم پارادایس
تیراندازی بین مامور پلیس و مهاجر غیرقانونی + فیلم
اقامه نماز میت غیابی برای خاشقجی در مسجدالاقصی + فیلم
تصاویر دیده نشده از حضور حمید معصومی نژاد در سوسنگرد در دوران دفاع مقدس
سرقت کامپیوتر خودرو در کمتر از 30 ثانیه + فیلم
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 23 دقیقه پیش
دیدارهای امروز رییس جمهور عراق

دیدارهای امروز رییس جمهور عراق ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 23 دقیقه پیش
سامانی سخنگوی وزارت کشور خبر داد: سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند/ معرفی استانداران پیشنهادی در روزهای آتی به دولت

سامانی سخنگوی وزارت کشور خبر داد: سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند/ معرفی استانداران پیشنهادی در روزهای آتی به دولت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از دفتر سخنگوی وزارت کشور، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه 23 آبان ماه هیات دولت، برای 3 استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان و همچنین استان کرمان استانداران جدید تعیین شدند.
وی با اشاره به اتمام مهلت تعیین شده در اجرای این قانون افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این 11 استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان ... ادامه خبر ...

منبع: دولت دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 24 دقیقه پیش
برنامه مرمت 28 اثر تاریخی در خراسان شمالی

برنامه مرمت 28 اثر تاریخی در خراسان شمالی به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: امسال 17 میلیارد و 840 میلیون ریال اعتبار برای مرمت 28اثر تاریخی استان اختصاص یافت.
علی مستوفی افزود: برای هزینه کرد این اعتبار 19 طرح تعریف شد که مرمت تپه باستانی نادری شیروان و رباط قلی با دو میلیارد تومان از مهم ترین طرح های امسال است.
وی گفت: مطالعه، حفاظت و کاوش باستان شناسی، احداث موزه مردم شناسی اسفراین، تکمیل و تاسیس موزه فاروج از دیگر طرح های در دست اجراست.
خراسان شمالی 612 اثر شامل بنا، تپه و محوطه تاریخی ثبت شده ملی دارد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 33 دقیقه پیش
تعیین تکلیف مسجد حضرت ولیعصر(عج) از اولویت های مدیریت شهری

تعیین تکلیف مسجد حضرت ولیعصر(عج) از اولویت های مدیریت شهری به گزارش خبرگزاری مهر ، برنامه بازدید و ارزیابی فعالیت های اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 با حضور ولی اله شجاع پوریان، مدیران کل ادارات، شهردار و معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه11 با ارائه گزارش عملکرد 8 ماهه و ارائه برنامه های شاخص پیش روی این معاونت در 4ماهه پایانی سال برگزار شد و طی آن ارزیابی عملکرد مدیران کل معاونت اجتماعی مرکز از ادارات متناظر آن ها در منطقه بیان شد.
در این نشست ولی اله شجاع پوریان معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تعیین تکلیف مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) را از اولویت های مدیریت شهری بیان کرد و با اشاره به موافقت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 33 دقیقه پیش
راه اندازی بازار گل در محدوده بهشت زهرا(س)

راه اندازی بازار گل در محدوده بهشت زهرا(س) خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از راه اندازی بازار گل در محدوده بهشت زهرا(س) خبر داد.
حمیدرضا تحصیلی در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ساماندهی با شهردار منطقه 19 و در جریان بازدید از محدوده ضایعات فروشان خیابان خلازیر گفت: ضایعات فروشان خلازیر ساماندهی می شوند.
وی با اشاره بر لزوم مکان یابی های جدید جهت ساماندهی فروشندگان سیارگل در بزرگراه منتهی به بهشت زهرا، از جذب سرمایه گذار جهت راه اندازی بازاربزرگ گل در این محدوده خبر داد.
در ادامه این نشست، توکلی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 34 دقیقه پیش
تاکید بر پیگیری قانونی حمله خونین به پزشک مشهدی

تاکید بر پیگیری قانونی حمله خونین به پزشک مشهدی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، دکتر علی بیرجندی نژاد با اشاره به ماجرای حمله همراهان یک بیمار به پزشک در حال خدمت در یکی از درمانگاههای مشهد افزود: به مشاور حقوقی سازمان نظام پزشکی مشهد ماموریت داده شده است موضوع را با جدیت کامل برای احقاق حقوق پزشک مجروح و همچنین جامعه پزشکی پیگیری کند.
وی ادامه داد: امنیت جامعه پزشکی برای ارائه خدمات درمانی از اهمیت بسزایی برخوردار اما اکنون خدشه دار شده است و سازمان نظام پزشکی بطور حتم این مسئله را از طریق قانونی دنبال خواهد کرد تا شاهد تکرار چنین وقایع ناگواری نباشیم. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 34 دقیقه پیش
پدر شهید محبوب بهپور در اردبیل به دیار باقی شتافت

پدر شهید محبوب بهپور در اردبیل به دیار باقی شتافت به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، شادروان ایوب بهپور پدر معظم شهید والامقام محبوب بهپور دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
شهید والامقام محبوب بهپور متولد 1350 حین انجام خدمت مقدس سربازی و دفاع از حریم ولایت و تمامیت ارضی میهن مقدس جمهوری اسلامی ایران هشتم شهریور 70 در غرب کشور به فیض عظیم شهادت نائل شد.
انتهای پیام/س
پدر شهید محبوب بهپور دعوت حق را لبیک گفت ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 43 دقیقه پیش
سرقت باتری پیکان وانت با گازانبر در کوتاه ترین زمان/ لاویچ، روستایی زیبا در میان دره های جنگلی / جاده ای که تبدیل به رودخانه شد + فیلم و تصاویر

سرقت باتری پیکان وانت با گازانبر در کوتاه ترین زمان/ لاویچ، روستایی زیبا در میان دره های جنگلی / جاده ای که تبدیل به رودخانه شد + فیلم و تصاویر گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در این بسته، پربازدیدترین مطالب سرویس شهروندخبرنگار را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.
سرقت باتری پیکان وانت با گازانبر در کوتاه ترین زمان + فیلم
فیلمی از سرقت باتری خودروی پیکان وانت توسط دو سارق در یکی از خیابان های منطقه باقرشهر شهر ری را مشاهده می کنید.
تلف شدن 50 راس گوسفند در کچل منگان + فیلم
یک دستگاه خودروی تویوتا به علت بی احتیاطی در روستای کچل منگان شهرستان سقز با گله گوسفندان تصادف کرد.
جاده ای که تبدیل به رودخانه شد! + فیلم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 43 دقیقه پیش
ورود مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت ها به ارومیه

ورود مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت ها به ارومیه حجت الاسلام علی یونسی مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی عصر امروز از طریق فرودگاه بین المللی ارومیه وارد آذربایجان غربی شد و در بدو ورود مورد استقبال محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی قرار گرفت. ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 43 دقیقه پیش
تلفات آتش سوزی کالیفرنیا افزایش یافت +عکس

تلفات آتش سوزی کالیفرنیا افزایش یافت +عکس به گزارش مشرق ، با گذشت بیش از یک هفته از آغاز آتش سوزی در کالیفرنیا تلفات حریق در این ایالت آمریکا به 74 کشته و تعداد مفقودان به 1011 نفر افزایش پیدا کرده است.
بیشتر بخوانید:
کالیفرنیا یک هفته پس از آتش سوزی+عکس جهنم واقعی در پارادایز آمریکا شهرهای سوخته کالیفرنیا پس از مهار آتش+فیلم
طبق گزارش شبکه خبری سی ان ان ، با پیدا شدن تعداد بیشتری از اجساد در نتیجه آتش سوزی در ایالت کالیفرنیا، رسانه های آمریکایی از افزایش تعداد تلفات به 74 نفر و مفقودی بیش از هزار نفر خبر می دهند.
ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 43 دقیقه پیش
5 نظامی سودانی عضو ائتلاف سعودی در الحدیده کشته شدند

5 نظامی سودانی عضو ائتلاف سعودی در الحدیده کشته شدند به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، منابع یمنی اعلام کردند که 5 نظامی سودانی که در قالب نیروهای ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود قرار دارند در استان الحدیده در غرب یمن کشته شده اند.
این منابع بیان کردند: دو خودرو نظامی در التحیتا در جنوب الحدیده هدف قرار گرفت که بر اثر آن پنج نظامی سودانی کشته شدند.
منابع یمنی به گلوله باران منازل در مناطق کیلومتر 16 و العقد در شرق الحدیده از سوی متجاوزان و مزدوران اشاره کردند.
کد خبر 4460924 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 44 دقیقه پیش
گام محققان کشور برای رفع مشکل فاضلاب صنعت چرم سازی

گام محققان کشور برای رفع مشکل فاضلاب صنعت چرم سازی به گزارش ایسنا ، دکتر لیلا داورپناه، عضو هیات علمی گروه محیط زیست پژوهشگاه مواد و انرژی در این خصوص گفت: تحقیق حاضر به منظور ارائه راهکاری جهت حل مشکلات محیط زیستی ناشی از فاضلاب صنعت دباغی صورت گرفت و از فرآیند انعقاد الکتریکی جهت پیش تصفیه فاضلاب دباغی در یکی از واحدهای چرمشهر ورامین استفاده شد و عملکرد سیستم مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی افزود: شهرک صنعتی چرمشهر و سالاریه با مساحت تقریبی 225 هکتار در استان تهران و در جنوب غربی شهرستان ورامین قرار گرفته است که در حال حاضر در شهرک چرمشهر بیش از 100 واحد چرمسازی فعال قرار دارند و فاضلاب خروجی از این صنایع بدون پیش تصفیه به تصفیه خانه شهرک ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 53 دقیقه پیش
انسداد هیچ محوری در سمنان گزارش نشده است/ تردد در تمام راه ها جریان دارد

انسداد هیچ محوری در سمنان گزارش نشده است/ تردد در تمام راه ها جریان دارد ایرج رئیسیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان در بررسی وضع راه ها اظهار کرد: با وجود بارش های پاییزی، گزارشی در بحث تخریب و خسارت به جایی در روزهای اخیر نداشتیم.
وی ادامه داد: تا الآن انسداد محوری از محورهای استان سمنان گزارش نشده، همه راه ها باز است و تردد جریان دارد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با تأکید بر اینکه ستاد مدیریت بحران در آمادگی کامل برای خدمات رسانی فعال است، اظهار کرد: دستگاه ها در ستاد بحران از آمادگی لازم برخوردار هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 53 دقیقه پیش
تخلیه و بارگیری کالا در بندر امام خمینی (ره)

تخلیه و بارگیری کالا در بندر امام خمینی (ره) کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 54 دقیقه پیش
طوفان در آمریکا جان هشت نفر را گرفت

طوفان در آمریکا جان هشت نفر را گرفت به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ باران، برف و یخبندان در غرب آمریکا تا جنوب و شمال شرق این کشور دردسر آفرین شده است. تاکنون نزدیک به سی سانتیمتر برف در این مناطق باریده است و مشکلات در عبور و مرور جاده ای شده است. سرمای هوا و بارش برف باعث شد مدارس در برخی مناطق تعطیل، پرواز ها لغو و تردد قطارهای بین شهری نیز با مشکلات عمده ای روبرو شود.
برق نزدیک به دویست هزار مشترک در چهار ایالت روز جمعه قطع بود که مقامات بارش های سنگین و یخ زدگی را بخشی از دلیل این قطعی عنوان کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 54 دقیقه پیش
سه دلیل منطقی برای افزایش سهم استان ایلام از اعتبارات ملی چیست؟

سه دلیل منطقی برای افزایش سهم استان ایلام از اعتبارات ملی چیست؟ به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام ؛ قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز در هفتاد و یکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ایلام اظهار داشت: دلایل ما برای افزایش سهم استان از اعتبارات ملی این بوده که اولا استان ایلام 8 سال در دوران جنگ تحمیلی و دفاع از کشور و کیان اسلامی ما بوده و از توسعه محروم مانده است و دلیل دیگر ما این است که استان ایلام محل تردد 5 میلیون زائر عتبات عالیات است و زیرساخت های استان مربوط به این جمعیت نیز می شود.
استاندار ایلام گفت: زیرساخت های عمرانی از جمله راه ها، آب، برق، گاز و دیگر زیرساخت ها باید به نسبت جمعیت زواری که از مرز مهران تردد می کنند پیش بینی شود و نمی توان فقط ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 54 دقیقه پیش
عملیات انتحاری یک زن در چچن روسیه

عملیات انتحاری یک زن در چچن روسیه وزارت کشور روسیه از وقوع یک عملیات انتحاری در مرکز جمهوری خودمختار چچن خبر داد.
به گزارش فارس، رسانه های روسی شنبه عصر از وقوع یک عملیات انتحاری در گروزنی واقع در جنوب روسیه خبر دادند.
خبرگزاری اسپوتینک به نقل از وزارت کشور روسیه نوشت که یک تروریست زن جوان مسلح به بمب عصر شنبه خود را در منطقه استاراپرامیسلف گروزنی، مرکز منطقه خودمختار چچن منفجر کرد.
پس از حادثه، وزارت کشور جمهوری خودمختار چچن اظهار داشت که در جریان این حادثه ماموران پلیس و غیرنظامیان هیچ آسیبی ندیده اند. به گزارش وزارت کشور روسیه این حادثه نزدیک یک مرکز پلیس در گروزنی رخ داد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 2 دقیقه پیش
لیست باشگاه هایی که از کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز دریافت کردند + فیلم

لیست باشگاه هایی که از کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز دریافت کردند + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ، 7 باشگاه لایق کسب مجوز حرفه ای خوانده شدند.
باشگاه هایی که این مجوز را دریافت کردند، پرسپولیس ، استقلال ، سپاهان، ذوب آهن، سایپا، پیکان تهران، فولاد مبارکه اصفهان و فولاد خوزستان هستند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 3 دقیقه پیش
گاز برخی مناطق باشت روز یکشنبه قطع می شود

گاز برخی مناطق باشت روز یکشنبه قطع می شود امید دهقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گاز مناطق شمالی شهر باشت شامل خیابان پاسداران،معلم و شهید فهمیده روز یکشنبه از ساعت هفت بامداد تا 20 شب قطع خواهد شد.
وی اظهار داشت:دلیل قطعی گاز در این مناطق توسعه شبکه گاز است .
رئیس شرکت گاز باشت از مشترکان این مناطق خواست تا در این مدت شیر کنتور گاز منزل خود را به صورت بسته نگه داشته و تا زمان وصل مجدد آن توسط مأموران شرکت گاز از هرگونه دستکاری سیستم های گازرسانی خودداری کنند.
شهرستان 24 هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد 122 روستا و آبادی دارای سکنه با 14 هزار نفر جمعیت است.
8143/1662 ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 3 دقیقه پیش
وقتی محیط زیست ماهیان آلوده به انواع فاضلاب ها می شود + فیلم

وقتی محیط زیست ماهیان آلوده به انواع فاضلاب ها می شود + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، آقای برزگر سی سالی می شود که دوست و رفیق تور و دریا است و همه او را خوش شانس می دانند زیرا یکی از صیادان ماهر است و در این کار مهارت خاصی دارد اما مدتی است که او موفق به صید ماهی نشده است و این امر دلایل گوناگونی دارد.
یکی از مهمترین دلایل آن آلوده شدن آب های شیرین و عدم توجه به حیات دریا است.
بیشتر بخوانید: سومین استان غیر ساحلی تولید ماهی در کشور
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
به خطر افتادن حیات آبزیان دریای خزر + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 3 دقیقه پیش
اشتغال زایی مهم ترین اولویت در حاشیه شهرهاست/ فقر فرهنگی زمینه ساز افزایش حاشیه نشینی می شود

اشتغال زایی مهم ترین اولویت در حاشیه شهرهاست/ فقر فرهنگی زمینه ساز افزایش حاشیه نشینی می شود به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، امروز برنامه هاشور رادیو گفتگو در مورد معضلات حاشیه نشینی شهرها با حضور عرفانیان مسئول گروه جهادی در بخش سازندگی برگزار شد که در این برنامه عرفانیان با بیان اینکه گروه های جهادی در کشور از زمان انقلاب شکل گرفتند، گفت: در آن دوره نهادی به نام جهاد سازندگی در حوزه ساخت و ساز، کشاورزی و سایر بخش ها فعالیت می کرد اما در دهه 70 تا 80 میزان فعالیت این بخش کم رنگ تر شد و فضای جهادی در کشور تضعیف شد.
وی ادامه داد: گروه های دانشجویی و گروه های جهادی سعی کرده اند مشکلات و مسائل ایجاد شده در محلات حاشیه شهرها را بررسی کنند و با ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 3 دقیقه پیش
تشکیل 150 تعاونی در استان کرمان / متقاضی استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی نداریم

تشکیل 150 تعاونی در استان کرمان / متقاضی استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی نداریم به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، رضا اسماعیلی عصر امروز در نشست گفتمان کارآفرینان و مسؤولان در فرمانداری این شهر اظهار داشت: رفسنجان با بیش از 300 هزار نفر جمعیت، ورودی بازار کار براساس نرخ مشارکت بین 2 هزار و 500 تا 3 هزار نفر است، یعنی اگر در سال 3 هزار شغل ایجاد کنیم، نرخ بیکاری شهرستان را ثابت نگه می داریم.
وی بیان داشت: وضعیت کارآفرینی در رفسنجان نسبت به دیگر شهرستان های کرمان خوب نیست و آمار بیمه شدگان تأمین اجتماعی رشد چندانی ندارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان تصریح کرد: نسبت به موضوع اشتغال در رفسنجان باید حساسیت بیشتری وجود داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 13 دقیقه پیش
جشن مردمی طلای سرخ در مشکان

جشن مردمی طلای سرخ در مشکان کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 13 دقیقه پیش
المپیاد ورزشی درون مدرسه ای فامنین

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای فامنین کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 13 دقیقه پیش
دانلود؛ گل ها و مهارت های برتر آنتونی مارسیال در فصل جاری (2018/19)

دانلود؛ گل ها و مهارت های برتر آنتونی مارسیال در فصل جاری (2018/19) دانلود (44.6MB)
طرفداری - در این ویدیو مروری داریم به گل ها و مهارت های برتر آنتونی مارسیال ، ستاره منچستریونایتد در فصل جاری، این وینگر فرانسوی از سال 2015 در منچستریونایتد حضور دارد و تاکنون در 150 بازی با پیراهن این تیم 43 بار گلزنی کرده است. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 14 دقیقه پیش
دیدار رئیس جمهوری عراق با لاریجانی

دیدار رئیس جمهوری عراق با لاریجانی ایرنا - تهران - برهم صالح رئیس جمهوری عراق عصر شنبه با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. *8* ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 23 دقیقه پیش
شالی بیگ سرپرست شهرداری اراک شد

شالی بیگ سرپرست شهرداری اراک شد به گزارش ایرنا، این انتخاب به دنبال قانون منع به کارگیری بازنشستگان و آخرین مهلت کاری داود تاجران شهردار اراک صورت گرفت.
در نشست رای گیری انتخاب سرپرست شهرداری اراک 2 گزینه ابوالفضل شالی بیگ و محمد جعفر پور پیشنهاد شد که شالی بیگ با کسب هشت رای موافق به مدت سه ماه برای سرپرستی مدیریت شهری اراک انتخاب شد.
نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک نیز در این نشست گفت: نیروگاه شازند در چند روز گذشته اقدام به استفاده از سوخت مازوت کرد که این مهم باید با جدیت از سوی مسئولان زیست محیطی پیگیری شود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 24 دقیقه پیش
آسبادهای خراسان جنوبی برای ثبت جهانی ارزیابی می شود

آسبادهای خراسان جنوبی برای ثبت جهانی ارزیابی می شود به گزارش ایرنا حسن رمضانی روز شنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر بیرجند اظهار داشت: قرار است امسال ایران نامزد ثبت جهانی آسبادها باشد که با توجه به وجود آسبادهایی در استان ما نیز سهمی از این جهانی شدن خواهیم داشت.
آسباد سازه بادی است که در گذشته به منظور آسیاب کردن گندم به کار گرفته می شد و تا 70 سال پیش در منطقه خراسان جنوبی به ویژه در نهبندان به دلیل وجود بادهای 120 روزه مورد استفاده بوده است .
سال 2016 آسبادهای ایرانی از جمله خراسان جنوبی به شماره 6192 در فهرست پیشنهادی دولت جمهوری اسلامی ایران در میراث جهانی یونسکو قرار گرفت. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 33 دقیقه پیش
ساخت و تکمیل طرحهای مساکن مهرمهاباد

ساخت و تکمیل طرحهای مساکن مهرمهاباد کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 34 دقیقه پیش
رفع مشکل آبگرفتگی در خرمشهر

رفع مشکل آبگرفتگی در خرمشهر کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 34 دقیقه پیش
حمله به پزشک یکی از درمانگاه های مشهد را از طریق قانونی پیگیری می کنیم

حمله به پزشک یکی از درمانگاه های مشهد را از طریق قانونی پیگیری می کنیم به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، حمله همراهان بیمار با چاقو به پزشک یک درمانگاه در مشهد خبری بود که در فضای مجازی مشهد عنوان شده است.
گویا علت اصلی این حمله نیز این بهانه بوده که باید به بیمار آنها زودتر از سایرین رسیدگی شود زیرا دارای شرایط خاصی است.
علی بیرجندی نژاد رئیس نظام پزشکی مشهد در گفت وگو با تسنیم با تائید این خبر اظهار داشت: جامعه پزشکی مشهد از طریق مجاری قانونی در راستای احقاق حق این پزشک که مورد حمله قرار گرفته اقدام می کند.
رئیس نظام پزشکی مشهدمقدس گفت: در این مسئله امنیت جامعه پزشکی که امری حیاتی و ضروری است مورد خدشه و تهاجم واقع شده و با هدف اینکه از ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 34 دقیقه پیش
کرمان| پرداخت 11 میلیارد تومان کمک های بلاعوض در کوهبنان آغاز شد

کرمان| پرداخت 11 میلیارد تومان کمک های بلاعوض در کوهبنان آغاز شد علی اکبر سلطانی نژاد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کوهبنان ، در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان با اشاره به اینکه برای هر متقاضی مبلغ 50 میلیون ریال کمک بلاعوض به حساب مردم شهر کوهبنان و روستای جور که تسهیلات بازسازی دریافت و فونداسیون واحد مسکونی خود را اجرا کرده اند واریز شده است اظهار داشت: متقاضیان می توانند بدون مراجعه به ستاد بازسازی و انجام مراحل اداری کمک بلاعوض خود را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه هیئت دولت با پیشنهاد بنیاد مسکن موافقت کرده و مبلغ 5 میلیون تومان تسهیلات بانکی با سود 4 درصد در روستاهای مناطق زلزله زده و مبلغ 10 میلیون تسهیلات با سود 5 درصد تخصیص ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 42 دقیقه پیش
دانلود؛ انیمیشن فان از گزارش های دیوانه وار بوندس لیگا (بخش 2)

دانلود؛ انیمیشن فان از گزارش های دیوانه وار بوندس لیگا (بخش 2) دانلود (7.3MB)
طرفداری - اکانت رسمی بوندس لیگا ویدیویی فان از گزارش های دیوانه وار گزارشگران انگلیسی زبان این لیگ منتشر کرد. ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 42 دقیقه پیش
حرکت انتحاری یک زن در پایتخت چچن

حرکت انتحاری یک زن در پایتخت چچن به گزارش ایسنا، بر اساس این گزارش، یک زن خود را در نزدیکی مقر پلیس در شهر گروزنی منفجر کرد.
خبرگزاری نووستی همچنین گزارش داد که در جریان این اقدام انتحاری، غیر از این زن فرد دیگری کشته یا زخمی نشده است.
تاکنون جزئیات بیشتری درباره این رویداد منتشر نشده است.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 43 دقیقه پیش
شکارچیان کل وحشی در گلیل شیروان دستگیر شدند

شکارچیان کل وحشی در گلیل شیروان دستگیر شدند حمید فخرانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شکاربانان هنگام گشتزنی در منطقه با پی گرفتن صدای شلیک، موفق به دستگیری این شکارچیان شدند که اقدام به شکار یک راس کل وحشی نموده بودند.
وی با اشاره به کشف 2 قبضه سلاح گلوله زنی و ساچمه زنی تک لول از متخلفان گفت: به علت سخت گذر بودن منطقه و عدم دسترسی به شکارچیان، ابتدا ماموران اقدام به گرفتن تصویر و فیلم از آنها کردند که پس از فرار آنان به سمت مرز ترکمنستان، آنان را تعقیب و دستگیر کردند.
فخرانی افزود: شکارچیان که از اهالی روستای حاشیه منطقه بودند، پس از تشکیل پرونده با مستندات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 43 دقیقه پیش
پخت 14 تن شله زرد نذری در شیراز

پخت 14 تن شله زرد نذری در شیراز سمیرا ارم عضو هئیت امنای موسسه خیریه در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: همزمان با 9 ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)، 14 تن شله زرد نذری در شهر شیراز طبخ و بین مردم توزیع شد.
وی افزود: برای طبخ این میزان شله زرد یک و نیم تن برنج، هزار گرم زعفران، سه تن شکر، بالغ بر 150 کیلوگرم خلال بادام، 100 کیلوگرم پودر نارگیل، 50 کیلوگرم دارچین و 300 لیتر گلاب تهیه شده است.
ارم ادامه داد: این آیین برای هفتمین سال پیاپی و با مشارکت 50 نفر در شهر شیراز اجرا شده است.
انتهای پیام/ن
پخت 14 هزار کیلوگرم شله زرد نذری در شیراز ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 44 دقیقه پیش
پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار می شود

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار می شود به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، فاضل احدی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل اظهار داشت: با هدف معرفی دستاوردهای مخترعان استان و ارج نهادن به نخبگان و مخترعان پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار می شود.
وی بیان کرد: خودکفایی در عرصه علمی راه رسیدن به خروج از مشکلات را هموار می کند که باید از ظرفیت جوانان توانمند کشور برای دستیابی به پیشرفت های روزافزون کشور استفاده شود تا بتوانیم فشارهای اقتصادی کنونی را رد کرده و از نخبگان به عنوان شاه کلید خروج از فشارهای اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 53 دقیقه پیش
سر جمال خاشقجی به ریاض منتقل شده است

سر جمال خاشقجی به ریاض منتقل شده است آفتاب نیوز :
یک مسئول ترکیه در گفتگو با این پایگاه از اطلاعات جدیدی که مقامات ترکیه درباره سرنوشت جسد جمال خاشقجی به آن دست یافته اند، پرده برداشت. این منبع -که نخواست نامش فاش شود- گفت اطلاعات جدیدی که به دست آمده است نشان می دهد سر جمال خاشقجی به ریاض -پایتخت عربستان- منتقل شده و بقیه جسد داخل ترکیه از بین رفته است.
به نقل از پایگاه اینترنتی الخلیج آنلاین، او افزود: تیم تحقیقاتی ترکیه نمونه هایی به دست آورده اند که نشانگر نابودی جسد است، اما مقامات ترکیه به پاسخ رسمی مقامات سعودی نیاز دارند تا سرنوشت جسد را و این که چطور و کجا سر به نیست شده است، توضیح دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 54 دقیقه پیش
پیغام خطا: خطا

پیغام خطا: خطا ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 3 دقیقه پیش
پیغام خطا: خطا

پیغام خطا: خطا ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 3 دقیقه پیش
40 زندانی جرایم غیرعمد کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند

40 زندانی جرایم غیرعمد کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند اسماعیل جمیاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میزان بدهی این تعداد زندانی جرایم غیرعمد کهگیلویه و بویراحمد 90 میلیارد ریال بوده است.
وی افزود: کهگیلویه و بویراحمد دارای 600 زندانی جرایم غیرعمد مرد و زن در زندان های سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت است.
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ابتدای امسال تاکنون 160 زندانی جرایم غیرعمد این استان آزاد شده اند.
جمیاری بدون اشاره به میزان بدهی این تعداد زندانی جرایم غیرعمد کهگیلویه و بویراحمد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 3 دقیقه پیش
گذری بر ماجرای محاصره دشمنان و بیرون راندن آنها از سوسنگرد، به مناسبت سالروز آزادسازی + فیلم

گذری بر ماجرای محاصره دشمنان و بیرون راندن آنها از سوسنگرد، به مناسبت سالروز آزادسازی + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، سوسنگرد در استان خوزستان ، در شهری است که در 23 آبان 1359 توسط دشمنان به محاصره درآمد اما این محاصره زمان زیادی طول نکشید و به همت دلاور مردان ایرانی، سه روز بعد (26 آبان) به طور کامل آزاد شد.
گزارشی از صفر تا صد محاصره و آزادسازی سوسنگرد به مناسبت سالروز بیرون راندن دشمنان، تولید شده است که در ادامه مشاهده می کنید.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 4 دقیقه پیش
صادر نشدن حکم حناچی منجر به تعیین سرپرست برای تهران می شود

صادر نشدن حکم حناچی منجر به تعیین سرپرست برای تهران می شود علی اعطا روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ما منتظر هستیم تا حکم پیروز حناچی تایید و از فردا فعالیت خود را آغاز کند.
اعطا افزود: اگر حکم شهردار امروز صادر نشود، برای شهرداری سرپرست تعیین خواهد شد.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز شه شنبه - 22 آبان ماه - با 11 رای پیروز حناچی معاون کنونی شهرسازی و معماری شهرداری تهران را به عنوان شهردار پایتخت انتخاب کردند.
تهرام/7244//1348
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 13 دقیقه پیش
گردنه ته ته یکی از خطرناک ترین راه های کرمانشاه/ اینجا زمستان ها 12 متر برف می بارد!

گردنه ته ته یکی از خطرناک ترین راه های کرمانشاه/ اینجا زمستان ها 12 متر برف می بارد! به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، گردنه ته ته محور ارتباطی پاوه به سرو آباد و مریوان در استان کردستان یکی از صعب العبورترین گردنه های استان کرمانشاه است که با آغاز بارش ها در اویل آذر ماه تا بعد از تعطیلات فروردین ماه این محور علی رغم تلاشهای فروان راهداران شهرستانهای پاوه و سروآباد مسدود می شود، و همین امر هر ساله مشکلاتی را برای اهالی این منطقه ایجاد می کند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه در گفتگو با فارس در این خصوص گفت: این گردنه برف گیر که نزدیک به 21 کیلومتر می باشد 17 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی اداره راهداری شهرستان پاوه و چهار کیلومتر آن در حوزه شهرستان ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 22 دقیقه پیش
توزیع کالا های تنظیم بازار در فارس

توزیع کالا های تنظیم بازار در فارس کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 23 دقیقه پیش
پیشتازی فولاد مبارکه در اجرای طرح های پژوهشی

پیشتازی فولاد مبارکه در اجرای طرح های پژوهشی استفاده از ایده های علمی در صنعت نقش مهمی در قطع وابستگی صنایع بزرگ کشور در اوج تحریم ها داشته است.
به گزارش روابط عمومی فولاد مبارکه، مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به پیشتاز بودن این شرکت در اجرای طرح های پژوهشی گفت:تا کنون 950طرح در شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرا شده و 100طرح نیز در حال اجراست.
دکتر شهرام عباسی با بیان اینکه این شرکت با صد و ده مرکز تحقیقاتی و دانشگاهی برای رفع مشکلات و گره گشایی در صنعت در ارتباط است افزود: ایجاد ثروت امروز از طریق دانش فنی و تکنولوژی های نوین است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 23 دقیقه پیش
برگزاری همایش "بیعت با امام زمان(عج)" در یاسوج

برگزاری همایش "بیعت با امام زمان(عج)" در یاسوج همایش "بیعت با امام زمان (عج) " در یاسوج برگزار شد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 24 دقیقه پیش
جشن عید بیعت در گرگان

جشن عید بیعت در گرگان همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) مراسم عید بیعت و با حضور منتظران حضرتش، عصر امروز شنبه 26 آبان 1397در گرگان برگزار شد. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 32 دقیقه پیش
اجرای طرح بازآفرینی شهری در 27 محله استان اصفهان

اجرای طرح بازآفرینی شهری در 27 محله استان اصفهان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،ایمان طاهر معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: دو محله در آران وبیدگل، هفت محله در اصفهان ، پنج محله در خمینی شهر ، چهار محله در شهرضا، دو محله در کاشان ، پنج محله در نایین ، یک محله در انارک و یک محله در بافران ، مجموع محله هایی است که در دستور کار قرار دارد.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه در سال گذشته ، 13.5 میلیارد تومان بودجه برای راه وشهرسازی اصفهان در نظر گرفته شده بود که به طور کامل جذب شد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 32 دقیقه پیش
بیعت دوباره شیرازی ها با امام عصر (ع)

بیعت دوباره شیرازی ها با امام عصر (ع) همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حجت بن الحسن العسکری (عج)، هزاران نفر از مردم شیراز با حضور در آستان مقدس شاهچراغ (ع) با امام زمان خود بیعت مجدد کردند. عکس: امین فائضی 18:08 - 1397/08/26 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 33 دقیقه پیش
نمی توانیم پیشرفت را خارج از الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت قرار دهیم

نمی توانیم پیشرفت را خارج از الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت قرار دهیم به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار احمد وحیدی در اولین کنفرانس بین المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی، سرزمینی و کلان شهر ها، راهکار ها و چالش ها که عصر امروز در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: مرز، سرزمین و کلانشهر باید در یک مجموعه دیده شود و این پیامش این است که برنامه ریزی ملی ما باید با برنامه ریزی ملی منطقه و شهری و ناحیه ای باید باهم شکل بگیرد و هرکدام نقش محیطی نسبت به هم ایفا کنند.
وی ادامه داد: شاید یکی از مشکلاتی هم که ما داشتیم اینکه سازمان برنامه و بودجه باید همه این برنامه ها را به این ترتیب تدوین کند و لازمه اش داشتن نگاه آمایشی است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 34 دقیقه پیش
رومانیولی به دلیل مصدومیت حدود یک ماه از میادین دور خواهد بود

رومانیولی به دلیل مصدومیت حدود یک ماه از میادین دور خواهد بود در حالت خوشبینانه، کاپیتان روسونری 4 هفته دیگر آماده بازگشت به میادین می شود.
طرفداری - وضعیت مصدومان میلان به بحرانی ترین شکل سال های اخیرش رسیده است و حالا با مصدومیت السیو رومانیولی، فقط کریستین زاپاتا در مرکز خط دفاعی در دسترس گتوزو خواهد بود.
به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا ؛ درحالیکه پیش بینی می شد مصدومیت ساق پای رومانیولی یک کشیدگی ساده باشد، اما پس از معاینات مشخص شد مصدومیت او جدی است و برای درمان آن به حداقل 4 هفته زمان نیاز دارد. بنابراین رومانیولی نمی تواند تیم گتوزو را در 5 بازی آینده مقابل لاتزیو، دودلانژ، پارما، تورینو و المپیاکوس همراهی کند ... ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
معرفی سرپرست شهرداری اراک

معرفی سرپرست شهرداری اراک به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ در جلسه امروز شورای اسلامی کلانشهر اراک شالی بیگ با حفظ سمت معاونت خدمات شهری ،سرپرست شهرداری مرکز استان شد.
شالی بیگ پیش از این در معاونت خدمات شهری شهرداری و سرپرست منطقه 5 شهرداری اراک فعالیت داشت که با کسب 8 رای به مدت سه ماه به سمت سرپرست شهرداری اراک منصوب شد .
داوود تاجران هم با توجه به الزام قانون منع بکار گیری بازنشستگان از سمت شهرداری اراک کنار رفت. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
دمای هوا در خراسان جنوبی کاهش می یابد

دمای هوا در خراسان جنوبی کاهش می یابد سمیه لطفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین احتمال بارش خفیف برای شمال شرق استان از جمله شهرستان قاین و حاجی آباد زیرکوه قابل پیش بینی است.
وی بیان کرد: به تدریج در 24 ساعت آینده دمای هوای استان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته نیز شاهد بارندگی های خفیف در برخی نقاط استان بودیم که شهرستان سرایان با پنج میلی متر بیشترین میزان بارندگی را به خود اختصاص داده است.
وی ادامه داد: همچنین طی 24 ساعت گذشته در برخی نقاط شهرستان های فردوس ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
پیش بینی برداشت بیش از 9 تن طلای سرخ در رخ

پیش بینی برداشت بیش از 9 تن طلای سرخ در رخ به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: سطح زیرکشت زعفران در این شهرستان 8 هزار و 765 هکتار است که بیش از دو هزار هکتار آن در بخش رخ قرار دارد.
محمد رضا عباسپور افزود: برداشت گل زعفران از مزارع بخش رخ به طور متوسط درهر هکتار حدود 500 تا 600 کیلو گرم و برداشت زعفران خشک نیز در هر هکتار بین چهارو نیم تا 5 کیلوگرم برآورد می شود .
وی گفت: بر اساس پبش بینی ها امسال از سطح مزارع بخش رخ، حدود 9 هزارو 90 کیلوگرم زعفران خشک برداشت می شود که در مقایسه با برداشت پارسال 30 درصد کاهش دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
شیوه نامه جلوگیری از ازدحام کالاهای صادراتی در بازارچه های مرزی

شیوه نامه جلوگیری از ازدحام کالاهای صادراتی در بازارچه های مرزی شیوه پذیرش خروج محمولات صادراتی از گمرکات داخلی به مقصد خروج از بازارچه های مرزی، برای جلوگیری از ازدحام محمولات صادراتی به گمرکات اجرایی ابلاغ شد.
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گمرک ایران شیوه پذیرش خروج محمولات صادراتی از گمرکات داخلی به مقصد خروج از بازارچه های مرزی را به گمرکات اجرایی ابلاغ کرد.
بر اساس این شیوه نامه جهت جلوگیری از بروز هرگونه ازدحام و مشکلات توقف محمولات صادراتی، پذیرش اظهارنامه های صادراتی در مسیرهای زرد و قرمز جهت خروج از طریق تمام بازارچه های مرزی کشور پس از موافقت کتبی ناظر یا مدیر کل گمرکات استان مربوطه مبنی بر وجود امکانات ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
حناچی هیچ فعالیتی در تلگرام ندارد

حناچی هیچ فعالیتی در تلگرام ندارد بهزاد صوریان مدیر روابط عمومی معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به ایجاد صفحاتی در فضای مجازی به نام پیروز حناچی یا شهردار منتخب گفت: هیچ یک از این صفحات به حناچی ارتباط ندارد و تنها صفحه رسمی او در توئیتر و اینستاگرام است.
وی تصریح کرد: چون به موجب قانون فعالیت در تلگرام ممنوع است شهردار منتخب هیچ فعالیتی در تلگرام ندارد.
انتهای پیام / ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
شادپیمایی عروسک های غول پیکر در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی

شادپیمایی عروسک های غول پیکر در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، در سالگرد زلزله کرمانشاه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه طرح امدادرسانی فرهنگی خود، مهرواره شادپیمایی عروسک های غول پیکر را در شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی به مدت دو روز برگزار می کند.
در جریان این مهرواره 16 تا 18عروسک از استان های ایلام، قم، مرکزی، آبادان، کرمانشاه و منطقه آزاد اروند، عروسک های غول پیکر تولیدی خود را به جمع مردم می فرستند تا با برنامه های متنوع فضای مفرحی را برای زلزله زدگان کرمانشاه ایجاد کنند.
در صبح فردا یکشنبه 27 آبان 1397 و در سالن ورزشی امام خمینی(ره) گروهی 70 نفره از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 52 دقیقه پیش
راه اندازی کارگاه بافندگی در 32 استان

راه اندازی کارگاه بافندگی در 32 استان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، مهران بالان کارآفرین برتر هم استانی که 20 سال قبل از راه دست فروشی امرار معاش می کرد هم اکنون در منطقه سیلاب کلوار در 300 کیلومتری مرکز استان یاسوج کلاس های آموزش بافندگی برگزار کرده است.
بر اساس این گزارش این کلاس ها برای روستاییان رایگان است و حتی هزینه های کارگاه و دستمزد مربی را آقای بالان پرداخت می کند همچنین علاوه بر تامین مواد اولیه به بافندگانی که بخواهند کارگاه تولیدی راه اندازی کنند تسهیلات بانکی اعطا می شود.
این کارآفرین برتر هم استانی تاکنون در سی و دو روستای استان 32 کارگاه بافندگی دایر کرده است و توانسته است برای ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 53 دقیقه پیش
توسعه گردشگری مجتمع پتاس خوروبیابانک

توسعه گردشگری مجتمع پتاس خوروبیابانک به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک در بازدید جمعی از کارکنان ایمیدرو از مجتمع پتاس خور و بیابانک از توسعه گردشگری معدنی این مجتمع گفت: مدتی پیش سرمایه گذاری 110 میلیارد ریالی ایمیدرو برای توسعه گردشگری این مجتمع در دومرحله تصویب شده است.
علی علوی نایینی، این مجتمع را از ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری معدنی کشور برخوردار دانست و گفت: تاکنون برای مجموعه گردشگری آبشار و دهکده نمکی حدود شش میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و مدتی پیش هم مدیریت سرمایه گذاری و اقتصادی ایمیدرو برای توسعه مجموعه گردشگری در این مجتمع در مرحله نخست 10 میلیارد ریال و در مرحله دوم تا ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 2 دقیقه پیش
مراسم ختم سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

مراسم ختم سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مراسم ختم دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی، بعد از ظهر شنبه 26 آبان 1397 با حضور مسئولان لشکری و کشوری، در مسجد نور تهران برگزار شد. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 3 دقیقه پیش
رئیس جدید اداره ورزش و جوانان بروجرد به زودی معارفه می شود

رئیس جدید اداره ورزش و جوانان بروجرد به زودی معارفه می شود علی یاور عزیزپور در گفت وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: آئین تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد تاکنون برگزار نشده و تا پایان هفته جاری یا نهایتأ اوایل هفته آینده برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه مدت زمان کوتاهی از خدمت رئیس فعلی این اداره باقی مانده و مستعد در آستانه بازنشستگی است، بیان کرد: رئیس جدید اداره ورزش و جوانان بروجرد بومی استان لرستان بوده و تجربه مدیریت در چند شهرستان را دارد.
این مقام مسئول در پاسخ به انتقادی مبنی بر تعدد تغییر مدیریتی در اداره ورزش و جوانان بروجرد در بازه زمانی کوتاه عنوان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 3 دقیقه پیش
آقازادگی؛ پدیده ای خطرناک/ در هر فتنه بخش عظیمی از افراد انقلابی غربال شدند

آقازادگی؛ پدیده ای خطرناک/ در هر فتنه بخش عظیمی از افراد انقلابی غربال شدند به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در سومین روز از نشست سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان که با عنوان بررسی مسائل روز در راستای تحقق دولت اسلامی _ جامعه اسلامی برگزار شد، با اشاره به ریزش های انقلاب اسلامی گفت: در دوره جوانی ما گروه هایی دور هم جمع می شدیم که در سال های بعد از آن یکسری ضد ولایت ، یکسری تروریست و بمب گذار و یکسری جاسوس خائن شدند یکسری هم به دنیا چسبیدند، از ان طرف یکسری هم رفتند و شهید شدند و این موضوع برای این است که همه ما امتحان می شویم. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 3 دقیقه پیش
قوچان لرزید

قوچان لرزید به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، زلزله ای به بزرگی 3.0 ریشتر دقایقی پیش در ساعت 16 و 19 دقیقه قوچان در 120 کیلومتری مشهد مقدس را لرزاند.
این زمین لرزه در عمق 8 کیلومتری زمین زمین در عرض جغرافیایی 37.048 و طول جغرافیایی 58.613 به وقوع پیوست.
هنوز خبری از خسارات احتمالی گزارش نشده، اما در صورت بروز خسارت ها و آسیب های احتمالی خبرهای تکمیلی ارسال می شود.
انتهای پیام/ 70043 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 12 دقیقه پیش
ایدز خراسانی وجود ندارد و اخبار پخش شده همه شایعه هستند

ایدز خراسانی وجود ندارد و اخبار پخش شده همه شایعه هستند حمید رضا اسلامی مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار از مشهد ، گفت: در طرح نذر خون حسینی و رضوی که در ماه های محرم و صفر اجرا شد از مجموع 33 هزار 216 مراجعه که به مراکز اهدا خون استان داشتیم ،25هزار و699 مورد اهدای خون داشتیم که به نسبت مشابه سال 96 مراجعه رشد 2 درصدی وجود داشت .
وی افزود: در سال 96 مجموعا 180 هزار مراجعه به پایگاه های اهدای خون خراسان رضوی را داشته ایم که 140 هزار مورد آن منجر به اهدا شد و سیصد و 52 هزار کیسه خون و فرآورده خونی در اختیار 59 بیمارستان استان قرار داده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 13 دقیقه پیش
قیمت برخی خودروهای تولید داخلی +جدول

قیمت برخی خودروهای تولید داخلی +جدول به گزارش مشرق ، بر اساس معاملات انجام شده در بازار خودروهای داخلی ، پراید 111 امروز در بازار خودرو بدون تغییر نسبت به اواخر هفته گذشته به قیمت 38 میلیون تومان داد و ستد شد.
خودرو دنا با 500 هزار تومان افزایش به قیمت 79 میلیون و 500 هزار تومان و پژو 207 دنده ای با یک میلیون تومان کاهش به قیمت 91 میلیون تومان معامله شد.
پژو 207 اتوماتیک هم نسبت به اواخر هفته گذشته با 2 میلیون تومان کاهش به قیمت 113 میلیون تومان معامله شد، اما قیمت سمند ال ایکس ثابت ماند و امروز در بازار به قیمت 55 میلیون تومان معامله شد. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 13 دقیقه پیش
برنامه های صداوسیما برای چهلمین سالگرد انقلاب

برنامه های صداوسیما برای چهلمین سالگرد انقلاب کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 14 دقیقه پیش
فیلم/رفتار ارزشمند ستاره رئال در برخورد با هوادار سندروم دان

فیلم/رفتار ارزشمند ستاره رئال در برخورد با هوادار سندروم دان لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید برخوردی ارزشمند با یک هواداری که دچار سندروم دان بود، داشت که مورد توجه رسانه ها شده است. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 23 دقیقه پیش
ارسال 20اثر میراث فرهنگی براساس اولویت برای ثبت در فهرست آثار ملی

ارسال 20اثر میراث فرهنگی براساس اولویت برای ثبت در فهرست آثار ملی به گزارش خبرنگار مهر ، محمود باقری بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون بیش از 700 اثر تاریخی استان در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه بسیاری از آثار تاریخی استان تعیین حریم نشده اند، گفت: در دوازده سال گذشته تنها 49 اثر تاریخی در استان تعیین حریم شده است و 600 اثر تاریخی نیز نیازمند تعیین حریم هستند.
باقری اظهار داشت: برای اجرای تعیین حریم هر اثر در استان 50 تا 250 میلیون ریال اعتبار نیاز داریم.
مدیر کل میراث فرهنگی استان تصریح کرد: تعیین حریم آثار تاریخی به دلیل جلوگیری از تخریب و حفاظت از آثار انجام می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 23 دقیقه پیش
پای زنی دیگر در زندگی خاشقجی باز شد! +تصویر

پای زنی دیگر در زندگی خاشقجی باز شد! +تصویر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد عربستان بیش از چهل روز پیش به کنسولگری عربستان مراجعه کرد. او به دنبال آشنایی با یک زن ترکیه ای به نام خدیجه چنگیز و در جهت ثبت ازدواج با وی برای تایید مدارک خود به کنسولگری کشورش در ترکیه مراجعه کرد. در حالی که فیلم ورود او به کنسولگری موجود است اما تصویری از خروج او منتشر نشده است.
امروز در حالی که به روایت برخی از سایت های خبری تصاویری مربوط به زمان قطعه قطعه شدن او در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 23 دقیقه پیش
برگزاری جشنواره یاقوت های سرخ در شهرستان تفت + فیلم

برگزاری جشنواره یاقوت های سرخ در شهرستان تفت + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، شهرستان تفت واقع در استان یزد میزبان سومین جشنواره یاقوت های سرخ است.
برگزاری این جشنواره ها نقش مهمی در شور و نشاط اجتماعی و معرفی پتانسیل شهرهای مختلف دارد.
بیشتر بخوانید : جایگزینی جنس چینی به جای صنایع دستی یزد + فیلم
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
جشواره انار در یزد + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 23 دقیقه پیش
کاهش 20 درصدی طلای سرخ در بازار/حداقل و حداکثر نرخ زعفران اعلام شد

کاهش 20 درصدی طلای سرخ در بازار/حداقل و حداکثر نرخ زعفران اعلام شد علی حسینی، عضو شورای ملی زعفران در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، از کاهش 20 درصدی نرخ طلای سرخ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون حداقل قیمت هر کیلو زعفران 5 میلیون و 500 و حداکثر 11 میلیون تومان است.
به گفته وی، باوجود کاهش نرخ زعفران نسبت به هفته های اخیر ، اما هنوز به نرخ متعادل محصول نرسیدیم.
به گفته حسینی؛ پیش بینی می شود که تا پایان آبان ماه، دیگر خبری از قیمت های تصنعی زعفران در بازار نباشد.
عضو شورای ملی زعفران درباره آخرین وضعیت تولید زعفران بیان کرد: با توجه به فراوانی گُل در مزارع ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 23 دقیقه پیش
6 کیفرخواست جدید برای صرافان صادر شد

6 کیفرخواست جدید برای صرافان صادر شد به گزارش ایرنا از روابط عمومی قوه قضاییه، عباس جعفری دولت آبادی روز شنبه در حاشیه نشست با مسئولان امور مالیاتی افزود: امروز سه عنصر سرعت، دقت و قاطعیت اساس قوه قضاییه در مبارزه با فساد را تشکیل می دهد؛ و هر حکمی که صادر شود در غیر از اعدام، قطعی است و اجرا می شود و در اعدام نیز پس از تایید دیوان عالی قابل اجرا خواهد بود.
وی در ادامه به شبهات مطرح شده در رابطه با اجرای حکم وحید مظلومین و محمداسماعیل قاسمی پاسخ داد و اظهار کرد: این واکنش ها در دو بخش قابل بررسی است، در بخش معاندین و رسانه های خارج از کشور، انتظار اینکه مخالفت کنند امری طبیعی بود؛ اما در داخل کشور نیز برخی مطالبی منتشر شد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 24 دقیقه پیش
تهران؛ شهر بی مدیر

تهران؛ شهر بی مدیر فرارو- فاطمه سیارپور، براساس اظهارنظر بسیاری از افراد متخصص و صاحب نظر، مهم ترین چالش پیش روی شورای اسلامی پنجم شهر تهران در طول حیات خود، انتخاب شهردار برای شهر تهران بوده است. به طوری که در طول این یک سال و اندی، سه شهردار را انتخاب کرده و سکان اداره این شهر را به آنان سپرده است.
در عین حال شهردار سوم که روز 22 آبانماه با 11 رأی انتخاب شد در یک مصاحبه کوتاه تصویری که در شبکه های اجتماعی به سرعت پخش شد، اعلام کرد که اولویت او بیش از هر چیز ساماندهی ترافیک و رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای پایتخت است. ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 24 دقیقه پیش
توضیحات مهم دادستان تهران درباره اعدام سلطان سکه ؛ اینکه عدهای مدعی هستند حکم اجرا نشده ادعای مضحکی است/جنازه ها تحویل شده، فیلم آن هم در اختیار صدا و سیما است

توضیحات مهم دادستان تهران درباره اعدام سلطان سکه ؛ اینکه عدهای مدعی هستند حکم اجرا نشده ادعای مضحکی است/جنازه ها تحویل شده، فیلم آن هم در اختیار صدا و سیما است به گزارش نامه نیوز، عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه نشست با مسئولان امور مالیاتی به شبهات مطرح شده در رابطه با اجرای حکم وحید مظلومین و محمداسماعیل قاسمی پاسخ داد و اظهار کرد: این واکنش ها در دو بخش قابل بررسی است، در بخش معاندین و رسانه های خارج از کشور، انتظار اینکه مخالفت کنند امری طبیعی بود؛ اما در داخل کشور نیز برخی مطالبی منتشر شد.
وی در واکنش به این ادعا که اجرای این حکم در مورد افراد اصلی نبوده است، گفت: وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی سابقه دستگیری داشتند، در سال 90 که این ایشان تبرئه شد از کوتاهی دستگاه قضایی نبود بلکه قوه قضاییه در تمام مراحل پرونده را پیگیری ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 24 دقیقه پیش
مراسم تودیع سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان برگزار شد

مراسم تودیع سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان برگزار شد به گزارش خبرگزاری مهر ، علی ماجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مراسم تودیع پایان ماموریتشان در کشور آلمان با حضور کارکنان رسمی و محلی سفارت ضمن اشاره ای مختصر به رویدادهایی که در دوره کاری خود با آن روبرو شده بودند، اظهار داشت: تمامی ما به عنوان کارگزاران جمهوری اسلامی ایران باید تلاش کنیم تا در جهت تامین منافع مردم عزیز کشورمان گام های استوارتری برداریم و در این عرصه از هیچ تلاشی برای رسیدن به این مهم فروگذار نباشیم.
کد خبر 4460767
محمد مهدی ملکی ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 43 دقیقه پیش
کوچ 10 هزار قطعه پرنده مهاجر به تالاب کانی برازان مهاباد

کوچ 10 هزار قطعه پرنده مهاجر به تالاب کانی برازان مهاباد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،فاروق سخنور رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: این پرندگان مهاجر شامل انواع پرندگان آبزی و کنار آبزی از جمله خوتکا، فلامینگو، غاز خاکستری، پلیکان، انواع مرغابی سرسبز و حنایی هستند.
وی اضافه کرد: این پرندگان مهاجر که بیشترین تعداد آن ها را غاز های خاکستری، پلیکان و فلامینگو ها تشکیل می دهند، در مسیر کوچ خود از شمال به جنوب، مدتی را در این تالاب به استراحت و تغذیه می پردازند و با کاهش دما در این منطقه، کوچ خود را به مناطق گرمتر ادامه می دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 43 دقیقه پیش
یک کشته در تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه

یک کشته در تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه به گزارش ایلنا به نقل از فرانسه 24، هزاران تظاهرکننده فرانسوی در اعتراض به هزینه بالای زندگی و قیمت بالای سوخت، در بخش های مختلف این کشور به عنوان بخشی از جنبش اعتراضی مردمی موسوم به جلیقه زردها تجمع کردند.
کریستف کاستانر وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که در این حادثه از دست رفتن کنترل خودرو توسط یک راننده که از دیدن جمعیت شوکه شده بود، باعث کشته شدن یک تظاهر کننده به صورت غیر عمد کشته شده است. این تظاهر کننده در اعتراض به افزایش مالیات سوخت و کاهش قدرت خرید مردم در تجمع معترضان حاضر شده بود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 43 دقیقه پیش
تخریب دیواره ساحلی رودخانه کشکان/خطر پیشرفت ترانشه و خسارت جانی و مالی مردم منطقه/توقف ساخت کانال آب به دلیل کمبود اعتبار

تخریب دیواره ساحلی رودخانه کشکان/خطر پیشرفت ترانشه و خسارت جانی و مالی مردم منطقه/توقف ساخت کانال آب به دلیل کمبود اعتبار صمد چراغی پور در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره این حادثه گفت: دیوار ساحلی شهرستان پلدختر بر اثر سیلی که سال 86 در این شهرستان به وقوع پیوست آسیب دید و باعث تخریب بخش زیادی از این دیواره به همراه پل های این شهرستان شد.
چراغی در ادامه افزود: در سال های اخیر بخشی از این دیواره بازسازی شد اما بخش دیگر این دیواره قدیمی سال گذشته بر اثر بارندگی شدید کاملا تخریب شد.
وی افزود : در خیابان ساحلی ولی عصر که به رودخانه کشکان متصل می شود هم کانال آبی وجود دارد که آب مناطق بالادست شهرستان را به سوی رودخانه هدایت می کند که متاسفانه این کانال نیز تخریب شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 43 دقیقه پیش
افزایش 25 میلی متری بارش باران در استان فارس

افزایش 25 میلی متری بارش باران در استان فارس به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، آمار بارندگی ایستگاه های هواشناسی استان فارس تا ساعت 9:30 صبح روز شنبه 26 آبان ماه نشان دهنده بارش 41.7 میلی متری باران در استان فارس در سال زراعی جاری است که در مقایسه با مدت مشابه در بلند مدت 25.1 میلی متر افزایش یافته است.
در روز گذشته همه نقاط فارس به جز خنج، زرین دشت، لار و لامرد شاهد باران باران بوده اند و سد درودزن با ثبت 28.6 میلی متر، سپیدان 25.5 میلی متر و زرقان با 20.5 میلی متر بارندگی بارانی ترین نقاط فارس در روز گذشته بوده اند.
در سال زراعی جاری ممسنی (139.5 میلی متر)، سپیدان (138 میلی متر) و کازرون (93 ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 43 دقیقه پیش
ان شاءالله صلاحیت انسان از سوی خداوند رد نشود

ان شاءالله صلاحیت انسان از سوی خداوند رد نشود به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیروز حناچی شهردار منتخب تهران در حاشیه مراسم ترحیم نوربخش و تاج الدین و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می شود؛ صلاحیت شما برای مسئولیت شهرداری تهران از سوی وزارت کشور تأیید نشده است, گفت: ان شاءالله صلاحیت انسان از سوی خداوند رد نشود.
وی درباره صدور حکمش از سوی وزارت کشور نیز با ابراز بی اطلاعی کرد و افزود: هرگاه این حکم از سوی وزارت کشور صادر شود تابع قانون خواهم بود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 44 دقیقه پیش
قیمت برخی خودروهای تولید داخلی + جدول

قیمت برخی خودروهای تولید داخلی + جدول به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بر اساس معاملات انجام شده در بازار خودروهای داخلی، پراید 111 امروز در بازار خودرو بدون تغییر نسبت به اواخر هفته گذشته به قیمت 38 میلیون تومان داد و ستد شد.
خودرو دنا با 500 هزار تومان افزایش به قیمت 79 میلیون و 500 هزار تومان و پژو 207 دنده ای با یک میلیون تومان کاهش به قیمت 91 میلیون تومان معامله شد.
پژو 207 اتوماتیک هم نسبت به اواخر هفته گذشته با 2 میلیون تومان کاهش به قیمت 113 میلیون تومان معامله شد، اما قیمت سمند ال ایکس ثابت ماند و امروز در بازار به قیمت 55 میلیون تومان معامله شد.
قیمت برخی از خودروهای تولید داخلی 1397/08/26 ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 53 دقیقه پیش
هوای تهران آلوده شد

هوای تهران آلوده شد به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، هوای پایتخت بعد از چندین روز هوای پاک امروز به وضع ناسالم برای گروههای حساس رسید.
محدوده شهرداری منطقه 15 و فرمانداری شهر ری با شاخص 137 ، شادآباد منطقه 18 با شاخص 128 ، پارک سلامت منطقه 17 با شاخص 124 ، شهر ری با شاخص 121 ، شهرداری منطقه 21 با شاخص 120 ، پیروزی منطقه 13 با شاخص 103 و ستاد بحران منطقه 7 و پارک رازی منطقه 11 با شاخص 102 ، آلوده ترین مناطق پایتخت گزارش شده است .
این گزارش می افزاید : هوای تهران برای اولین روز در ماه آبان به وضعیت ناسالم برای گروههای حساس رسیده و این در صورتی است که پایتخت چندین روز متمادی بارش رحمت الهی را پشت ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 54 دقیقه پیش
ببینید | 6 دقیقه تا واقعیت

ببینید | 6 دقیقه تا واقعیت ابعاد تازه از درگیری با دانشجویان در برنامه شهرداری اصفهان دانلود جزییات تازه از درگیری با دانشجویان دانشگاه اصفهان در برنامه شهرداری اصفهان را در این ویدیو مشاهده کنید. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 54 دقیقه پیش
سرمای بی سابقه در نیویورک +فیلم

سرمای بی سابقه در نیویورک +فیلم لینک کوتاه لینک کپی شد ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 54 دقیقه پیش
10 تن گوشت منجمد در هندیجان توزیع شد

10 تن گوشت منجمد در هندیجان توزیع شد خالق شعبانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این میزان گوشت منجمد در پنج مرحله و با قیمت هر کیلوگرم 300 هزار ریال، توسط سه عامل فروش در شهرستان و برای خرید عموم توزیع شد.
وی گفت: توزیع این میزان گوشت نقش موثری در تنظیم قیمت گوشت داشته و به زودی توزیع برنج نیز در این شهرستان آغاز خواهد شد.
رییس اداره صنعت،معدن و تجارت هندیجان ادامه داد: از ابتدای مرداد تاکنون حدود یک هزار 150 مورد بازرسی از اصناف مختلف در این شهرستان و 18 مورد گشت مشترک صورت گرفته که 80 پرونده تخلفاتی در این خصوص تشکیل شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 2 دقیقه پیش
کار احزاب در کشور تنها انتخابات نیست که کمیسیون ماده 10 حذف شود/دولت می خواهد احزاب رشد کنند، اما هیچ کمکی نمی کند

کار احزاب در کشور تنها انتخابات نیست که کمیسیون ماده 10 حذف شود/دولت می خواهد احزاب رشد کنند، اما هیچ کمکی نمی کند دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان اینکه وضعیت احزاب در حال حاضر مشخص نیست، گفت: دولت می خواهد احزاب رشد کنند، اما هیچ کمکی به احزاب نمی کند.
مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احراب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص شایعه انحلال کمیسیون ماده 10 احزاب و جایگزینی آن با کمیسیون ملی انتخابات، اظهار کرد: البته که بنده جلسه را نبودم و دعوت نامه ای دریافت نکردم، ولی کمیسیون ماده 10 کار احزاب را پیش می برد و مگر کار احزاب فقط انتخابات است که آن را با این جایگزین کنیم؟ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
قیمت پراید و تیبا در سوریه؛ 132 تا 140 میلیون تومان!!

قیمت پراید و تیبا در سوریه؛ 132 تا 140 میلیون تومان!! آفتاب نیوز :
محمد علویان در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه شرایط کشور سوریه در دوران جنگ باعث شده بود تا فعالیت شرکت خودروسازی سایپا از 2012 تا 2015 با کندی انجام شود، اظهار داشت: خوشبختانه از اواخر سال 2015 تولید خودرو توسط این شرکت در کشور سوریه با سرعت بیشتری همراه شده است به نحوی که در سال گذشته توانسته ایم هزار دستگاه خودرو تولید و در بازار به فروش برسانیم.
به گزارش آفتاب نیوز؛ وی با اعلام اینکه شرکت سایپا ارزان ترین خودروی بازار سوریه را تولید می کند، افزود: پراید این شرکت در حال حاضر 4 میلیون و 400 هزار لیر به فروش می رسد که این رقم در مقایسه سایر خودروهای ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 3 دقیقه پیش
پیش بینی جوی نسبتاً پایدار در چهارمحال و بختیاری

پیش بینی جوی نسبتاً پایدار در چهارمحال و بختیاری به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، طی 72 ساعت آینده جوی نسبتاً پایدار در سطح منطقه حاکم خواهد بود.
در این مدت آسمان استان صاف تا کمی ابری، در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
همچنین در این مدت کاهش نسبی دما و احتمال رخداد مه در برخی مناطق استان انتظار می رود.
انتهای پیام/خ
پیش بینی وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 13 دقیقه پیش
کشت مزارع مشارکتی ارقام گندم و جو دیم در شهرستان چاراویماق

کشت مزارع مشارکتی ارقام گندم و جو دیم در شهرستان چاراویماق به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز ، نوروزی مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام این مطلب گفت: به منظور بررسی ارقام مناسب گندم و جو دیم در شرایط شهرستان، با همکاری موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور (مراغه) یک و نیم هکتار از اراضی کشاورزی چاراویماق به کشت ارقام مختلف گندم و جو اختصاص یافت.
وی با اشاره به این نکته که هدف از اجرای این طرح برگزاری روز مزرعه و بازدید های ترویجی و در نهایت معرفی و ترویج ارقام مناسب و سازگار با شرایط شهرستان ازبین ارقام کشت شده گندم و جو برای کشاورزان است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 13 دقیقه پیش
این ماجرا های واقعی را می توان تبدیل به فیلم کرد!

این ماجرا های واقعی را می توان تبدیل به فیلم کرد! برترین ها : گاهی اوقات ماجرا هایی در زندگی واقعی پیش می آید که به سختی می توان باورشان کرد، مثل اینکه یک بازیگر زن عاشق یک مرد معتاد بی خانمان شود و با هم ازدواج کنند، یا زنی دختر معلولی را به فرزندی بگیرد که در آینده یک ورزشکار مشهور شود. از روی همه این ماجرا ها می توان یک فیلم سینمایی خوب ساخت. باید خودتان بخوانید تا باور کنید.
بازیگر و روزنامه نگار زن سوئدی عاشق یک مرد بی خانمان معتاد به الکل شد و اکنون 10 سال است که با خوشحالی در کنار هم زندگی می کنند
امی آبراهامسون سوئدی در سال 2006 در آمستردام با مردی آشنا شد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 13 دقیقه پیش
گشایش نخستین نمایشگاه عکس هنرجویان انجمن عکاسان خراسان رضوی

گشایش نخستین نمایشگاه عکس هنرجویان انجمن عکاسان خراسان رضوی به گزارش از مشهد ،نمایشگاه عکسی از آثار هنرجویان انجمن عکاسان خراسان رضوی ساعت 17 امروز، در نگارخانه رضوان مشهد افتتاح می شود.
این نمایشگاه گروهی، اولین نمایشگاه عکس هنرجویان انجمن عکاسان خراسان رضوی به شمار می رود.
هنرمندان و هنردوستان به ویژه عکاسان استان، می توانند برای بازدید از آثار این هنرجویان به نگارخانه رضوان مشهد واقع در خیابان کوهسنگی، پلاک 16، زیر نظر مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی مراجعه کنند.
انتهای پیام//م. م ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 13 دقیقه پیش
ویدئو / دیابتی ها حتما ببینند

ویدئو / دیابتی ها حتما ببینند ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 13 دقیقه پیش
اتهام وحید مظلومین اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق بهم ریختن اوضاع بازار پولی و بانکی کشور بوده است/صدور 6 کیفرخواست در حوزه صرافان و ارز طی هفته گذشته

اتهام وحید مظلومین اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق بهم ریختن اوضاع بازار پولی و بانکی کشور بوده است/صدور 6 کیفرخواست در حوزه صرافان و ارز طی هفته گذشته به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه نشست با مسئولان امور مالیاتی به شبهات مطرح شده در رابطه با اجرای حکم وحید مظلومین و محمداسماعیل قاسمی پاسخ داد و اظهار کرد: این واکنش ها در دو بخش قابل بررسی است، در بخش معاندین و رسانه های خارج از کشور، انتظار اینکه مخالفت کنند امری طبیعی بود؛ اما در داخل کشور نیز برخی مطالبی منتشر شد.
وی در واکنش به این ادعا که اجرای این حکم در مورد افراد اصلی نبوده است، گفت: وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی سابقه دستگیری داشتند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 13 دقیقه پیش
میناوند از رحمتی عذر خواهی کرد، حکم کم شد

میناوند از رحمتی عذر خواهی کرد، حکم کم شد به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، مصطفی صادقی نماینده تام الاختیار و وکیل مهدی رحمتی درباره حکم محکومیت مهرداد میناوند گفت: بعد از اینکه یک بازیکن سابق فوتبال ایران صحبت های دور از ادبی را علیه سیدمهدی رحمتی مطرح کرد، ما شکایت کردیم. بعد از این موضوع خیلی ها از طرف وی پیام فرستادند تا ضمن عذرخواهی و دلجویی از موکلم این ماجرا ختم شود و حتی آقای میناوند در مصاحبه ای عذرخواهی کرد. همچنین بزرگانی مانند اقای علی کریمی و برخی اهالی رسانه تلاش کردند تا این آشتی صورت بگیرد، اما چون موکل من قصد داشت تا این موضوع درس عبرتی شده تا در محیط پاک ورزش دیگر شاهد چنین بحث هایی که به دور از ادب ... ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 14 دقیقه پیش
واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش

واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش به گزارش مشرق، پیروز حناچی ، شهردار تهران در پاسخ به این سؤال که "گفته می شود صلاحیت شما برای مسئولیت شهرداری تهران از سوی وزارت کشور تأیید نشده است"، اظهار داشت: ان شاءالله صلاحیت انسان از سوی خداوند رد نشود.
بیشتر بخوانید:
محسن هاشمی: هنوز خبری از صدور حکم حناچی نیست
وی با ابراز بی اطلاعی از صدور حکمش از سوی وزارت کشور برای شهرداری تهران گفت: هرگاه این حکم از سوی وزارت کشور صادر شود تابع قانون خواهم بود. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
اگر تا پایان امروز حکم شهردار منتخب تایید نشود، سرپرست تعیین می کنیم

اگر تا پایان امروز حکم شهردار منتخب تایید نشود، سرپرست تعیین می کنیم به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت نظری در حاشیه مراسم ختم محمدتقی نوربخش در جمع خبرنگاران گفت: اگر امروز تا پایان وقت اداری وزارت کشور حکم شهردار منتخب را صادر نکند و نامه ای مبنی بر انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران به شورای شهر ابلاغ کند، فردا هیئت رئیسه شورای شهر انتخاب سرپرست را در دستور کار جلسه شورای شهر قرار می دهد.
وی با اشاره به صحبت های قاضی سراج تصریح کرد: البته با توجه به اظهارنظر قاضی سراج رییس سازمان بازرسی کشور شهرداران تا 15 آذر برای ادامه مسئولیت خود فرصت قانونی دارند.
این عضو شورای شهر تهران گفت: اگر مکلف به انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران شویم ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
اگر امروز شاهد پیشرفت هستیم دلیلش وجود امنیت است

اگر امروز شاهد پیشرفت هستیم دلیلش وجود امنیت است به گزارش ایسنا، امیردریادار سیاری طی سخنانی در همایش امنیت و توسعه پایدار مناطق مرزی که در وزارت کشور برگزار شد با بیان اینکه اهمیت موضوع امنیت بسیار بالاست، گفت: اگر امنیت وجود نداشته باشد ما شاهد هیچگونه پیشرفتی نیستیم. در مرزهای زمینی اگر حوصله، بردباری و شجاعت نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان(عج)نباشد آیا ما شاهد امنیت در مرزها آن هم در شرایطی فعلی کشورهای اطراف مان هستیم؟
وی افزود: اگر تلاش ها و زحمات دوستان قرارگاه هوایی نباشد آیا شاهد این امنیت هوایی هستیم؟ آیا امنیت اقتصادی ما اگر دریابانان ما نباشند برقرار است؟ اگر یکی از کشتی های ما را ببرند آیا حیثیت ما تحت الشعاع قرار ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
گروه های حساس کرج از خانه خارج نشوند

گروه های حساس کرج از خانه خارج نشوند فردین حکیمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: ظهر امروز شاخص کیفی هوا در مرکز استان البرز بر روی 100 قرار گرفت که این یعنی هوا برای گروه های حساس ناسالم است. در چنین وضعیتی بهتر است کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی فعالیت طولانی و یا سنگین خارج از خانه را کاهش دهند.
وی خاطرنشان کرد: کیفیت هوای فردیس هم به این محدوده نزدیک شده است اما وضعیت کیفی هوا در سایر مناطق استان در محدوده سالم قرار دارد.
پیش از این حکیمی در گفت وگو با ایسنا از عدم اجرای تکالیف قانون هوای پاک انتقاد کرده و گفته بود که بخش زیادی از این تکالیف همچون نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بر عهده شهرداری است ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
تالاب کانی برازان مهاباد میزبان 10 هزار قطعه پرنده مهاجر است

تالاب کانی برازان مهاباد میزبان 10 هزار قطعه پرنده مهاجر است فاروق سخنور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پرندگان مهاجر شامل انواع پرندگان آبزی و کنار آبزی از جمله خوتکا، فلامینگو، غاز خاکستری، پلیکان، انواع مرغابی سرسبز و حنایی هستند.
وی اضافه کرد: این پرندگان مهاجر که بیشترین تعداد آنها را غازهای خاکستری، پلیکان و فلامینگوها تشکیل می دهند، در مسیر کوچ خود از شمال به جنوب، مدتی را در این تالاب به استراحت و تغذیه می پردازند و با کاهش دما در این منطقه، کوچ خود را به مناطق گرمتر ادامه می دهند.
سخنور اظهار داشت: مدت توقف این پرندگان مهاجر در تالاب کانی برازان متفاوت بوده و بعضی از گونه ها تنها چند روز توقف دارند و برخی دیگر مدت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
تعیین سرپرست برای شهرداری در صورت تأیید نشدن حکم حناچی

تعیین سرپرست برای شهرداری در صورت تأیید نشدن حکم حناچی به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: شورا در انتظار اعلام نظر و یا بخشنامه وزیر کشور است. اگر وزارت کشور زمان خاتمه فعالیت شهرداران را امروز 26 آبان اعلام کند؛ در صورتی که حکم شهردار منتخب شورا همین امروز صادر شود، ایشان از فردا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. اما در صورتی که حکم شهردار منتخب امروز صادر نشود، باید تا زمان صدور حکم، شورا برای شهرداری سرپرست تعیین کند.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
هرس زمستانه درختان و آمادگی 42 سایت برف تکانی فضاهای سبز

هرس زمستانه درختان و آمادگی 42 سایت برف تکانی فضاهای سبز به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، علی محمد مختاری با بیان اینکه یکی از مهم ترین اقدامات دست اندر کاران فضای سبز شهر تهران در 6 ماهه دوم هر سال، عملیات هرس زمستانه درختان در فصل خواب آن ها است، اظهار کرد: این عملیات شامل تنک کردن تاج درختان جهت مهیا کردن امکان عبور هوا و رسیدن نور کافی، حذف شاخه و سرشاخه و آرایش شکل ظاهری آن ها، حذف پاجوش ها و تنه جوش ها، قطع شاخه های آفت زده، بیمار، زخمی، شکسته ، کج شده و غیره است که تحت نظارت مستقیم کارشناسان متخصص و کارگران کار آزموده با استفاده از وسایل و ابزار مناسب به انجام می رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 23 دقیقه پیش
تمام کارتن خواب ها معتاد نیستند / شهرداری با تمام قوا سپر سرمایی کارتن خواب ها شود

تمام کارتن خواب ها معتاد نیستند / شهرداری با تمام قوا سپر سرمایی کارتن خواب ها شود سید ناصر موسوی لارگانی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت ساماندهی کارتن خواب ها در کشور،گفت: تمام کارتن خواب ها در کشور معتاد نیستند بنابراین شهرداری ها موظف هستند جا و مکانهای را برای این افراد بویژه در فصل زمستان مهیا کنند زیرا وضعیت و موقعیت این افراد در فصل سرما بسیار حساس است.
شهرداری فکری به حال بی خانمان ها و کارتن خوابها بکند
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:شهرداری فکری به حال بی خانمان ها و کارتن خوابها بکند زیرا سلامت این افراد بسیار در خطر هستند.
پایان ساماندهی کارتن خوابها با ایجاد اشتغال پایدار ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 24 دقیقه پیش
قضاوت های عادلانه دستاورد مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

قضاوت های عادلانه دستاورد مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم تودیع و معارفه همزمان رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین برگزار شد.
در این مراسم غلامحسین اسماعیلی رئیس کل، مظفری معاون منابع انسانی دادگستری استان تهران، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولین قضائی حوزه های همجوار، فرماندار، شهردار، بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر و شورا های حل اختلاف، نیروی های نظامی، انتظامی، اجرائی، امنیتی، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و نیز قضات و کارمندان این حوزه قضائی حضور داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 24 دقیقه پیش
واکنش دادستان تهران به شبهات مطرح شده درباره اعدام وحید مظلومین

واکنش دادستان تهران به شبهات مطرح شده درباره اعدام وحید مظلومین به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه نشست با مسئولان امور مالیاتی در ابطه با شبهات مطرح شده نسبت به اجرای حکم وحید مظلومین و محمداسماعیل قاسمی، گفت: این واکنش ها در دو بخش قابل بررسی است، در بخش معاندین و رسانه های خارج از کشور، انتظار اینکه مخالفت کنند امری طبیعی بود؛ اما در داخل کشور نیز برخی مطالبی منتشر شد.
وی در واکنش به این ادعا که اجرای این حکم در مورد افراد اصلی نبوده است، گفت: وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی سابقه دستگیری داشتند، در سال 90 که ایشان تبرئه شد از کوتاهی دستگاه قضایی نبود بلکه قوه قضاییه در تمام مراحل پرونده را پیگیری می کرد ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 32 دقیقه پیش
اجرای ویژه برنامه "مدار سلامتی" در مناطق شهراصفهان

اجرای ویژه برنامه "مدار سلامتی" در مناطق شهراصفهان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،فریناز تولائیان رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان گفت : ویژه برنامه " مدار سلامتی" با هدف بالا بردن سطح آگاهی عمومی شهروندان در رابطه با انواع بیماری های غیرواگیر و پیشگیری از آنها در 20 محله شهر اصفهان اجرا خواهد شد .
وی هدف از اجرای این ویژه برنامه را افزایش آگاهی عمومی شهروندان در رابطه با موضوعات سلامت محورعنوان کرده و گفت : با توجه به روند رو به افزایش بیماری های غیرواگیر در اصفهان و ضرورت توجه به آن و برای افزایش آگاهی شهروندان از انواع بیماری های غیرواگیر و پیشگیری از آنها مقرر شد تا ویژه برنامه " مدار سلامتی" به ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 33 دقیقه پیش
40 نیروی سازمان مدیریت پسماند سمنان آماده عملیات زمستانه هستند

40 نیروی سازمان مدیریت پسماند سمنان آماده عملیات زمستانه هستند به گزارش خبرنگار مهر ، حمیدرضا پیوندی ظهر شنبه در نشست خدمات شهری به میزبانی شهرداری سمنان ضمن بیان اینکه 40 نیروی سازمان مدیریت پسماند سمنان آماده همکاری برای اجرای عملیات زمستانه هستند، ابراز داشت: با توجه به فصل پاییز و زمستان و آغاز برگ ریزان و بارندگی های فصلی نیروهای پاکبان در حالت آماده باش برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قرار دارند.
وی بابیان اینکه چهار دستگاه نیسان و یک دستگاه خاور برای عملیات زمستانه سمنان منظور شده است، اضافه کرد: جمع آوری دپو پسماند بلا صاحب روزانه هفت سرویس، تعویض سطل های فرسوده ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 33 دقیقه پیش
احتمال تعیین سرپرست برای شهرداری تهران

احتمال تعیین سرپرست برای شهرداری تهران به گزارش خبرنگار مهر ، حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه مراسم ترحیم مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره حضور افشانی در شهرداری گفت: مطابق قانون آقای سراج هم به درستی اشاره کرد که بازنشستگان تا 15 آذر می توانند به کار خود ادامه دهد چون مطابق قانون و طبق اصل 174 قانون اساسی سازمان بازرسی کل کشور مکلف است موضوع را رسیدگی کرده و برای حسن اجرای آن نظارت داشته باشد .
وی افزود: رئیس کل بازرسی کل کشور نیز نظرش این است که تا 15 آذر نیروهای بازنشسته می توانند به کار خود ادامه دهند و بعد از آن باید همکاری آنان فسخ شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 33 دقیقه پیش
واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش

واکنش شهردار تهران به خبر رد صلاحیتش پیروز حناچی، شهردار تهران در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم ، در پاسخ به این سوال که "گفته می شود صلاحیت شما برای مسئولیت شهرداری تهران از سوی وزارت کشور تأیید نشده است"، اظهار داشت: ان شاءالله صلاحیت انسان از سوی خداوند رد نشود.
وی با ابراز بی اطلاعی از صدور حکمش از سوی وزارت کشور برای شهرداری تهران گفت: هرگاه این حکم از سوی وزارت کشور صادر شود تابع قانون خواهم بود.
وکیلی: وزارت کشور حکم شهرداری "حناچی" را صادر کرده است
شهرداری های مازندران با بحران مالی روبه رو شدند
دستگاه های دولتی بدهی خود را به شهرداری اردبیل پرداخت کنند ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 34 دقیقه پیش
جوابیه شرکت گاز استان تهران به گزارش قاچاق گاز در پرند/ مهاجرت معکوس از پایتخت مسکن مهر

جوابیه شرکت گاز استان تهران به گزارش قاچاق گاز در پرند/ مهاجرت معکوس از پایتخت مسکن مهر به گزارش خبرگزاری فارس استان تهران، در پی انتشار گزارشی با عنوان قاچاق گاز در پرند/ مهاجرت معکوس از پایتخت مسکن مهر در مورخ 97.08.05 روابط عمومی شرکت گاز استان تهران با ارسال متن زیر نسبت به این مطلب پاسخ داد. متن جوابیه این شرکت طبق قانون مطبوعات عینا در ادامه می آید:
با توجه به وظایف قانونی این شرکت و مقررات مربوط به گازرسانی و اشتراک گاز برای مشترکین به اطلاع می رساند:
1.تعداد اشتراک واگذار شده تا تاریخ 13/8/97 ، 62469 مورد بوده و رقم 53000 اشتراک در متن گزارش صحیح نمی باشد.
2 ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 34 دقیقه پیش
فراهم شدن زمینه کشت پاییزه و دیم

فراهم شدن زمینه کشت پاییزه و دیم به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: امسال در استان بار ندگی های خوب پاییزه سبب شد خلل و فرج ها و شکست های که بر اثر برداشت آب ایجاد شده بود پر شود و به تغذیه سفره های زیز زمینی کمک شود.
مهرداد مرادی افزود: امسال بر عکس بارندگی های دیر هنگام پاییزه گذشته، امسال بارنندگی افزایش یافت بطوری که پارسال در پاییز شهرستان فریدونشهر هیچ بارشی نداشت و امسال تا کنون 90میلمتر باران باریده است.
وی با ابراز امیدواری برای تامین آب پشت سد و رهاسازی آن در رودخانه گفت ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 42 دقیقه پیش
شهردار منتخب تهران: تابع قانون هستم

شهردار منتخب تهران: تابع قانون هستم پیروز حناچی شهردار منتخب شورای شهر تهران امروز در حاشیه مراسم ترحیم سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رئیس و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی که دو روز قبل در حادثه رانندگی درگذشتند، درباره اینکه آیا تاکنون حکمش برای شهرداری تهران از سوی وزارت کشور صادر شده یا خیر اظهار کرد: اطلاعی در این زمینه ندارم و پیگیری نیز انجام نداده ام.
حناچی درباره حکم نهایی وزارت کشور و پذیرش آن نیز گفت: در این زمینه تابع قانون هستم و آن را خواهم پذیرفت.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 43 دقیقه پیش
حکم حناچی تاکنون از سوی وزارت کشور صادر نشده است

حکم حناچی تاکنون از سوی وزارت کشور صادر نشده است به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بشیر حجت نظری عضو شورای شهر تهران در حاشیه مراسم ترحیم نوربخش و تاج الدین اظهار کرد: حکم حناچی تاکنون از سوی وزارت کشور صادر نشده است.
وی افزود: اگر حکم حنا چی تا آخر وقت امروز صادر نشود و بحث ادامه به کار افشانی به سرانجام نرسد، مجبوریم برای شهرداری سرپرست انتخاب کنیم.
عضو شورای شهر تهران ادامه داد: اگر وزارت کشور تا پایان وقت اداری امروز به نتیجه نرسد، فردا برای شهرداری سرپرست انتخاب می کنیم .
حجت نظری با بیان اینکه بهترین انتخاب برای سرپرستی شهرداری تهران پیروز حناچی است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 44 دقیقه پیش
کاندیدشدنم برای پست سخنگویی دولت، مطلقا صحت ندارد

کاندیدشدنم برای پست سخنگویی دولت، مطلقا صحت ندارد به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پس از استعفای نوبخت سخنگوی سابق دولت، جای خالی وی به یکی از مسئله ها و معماهای دولت تبدیل شده است. در این باره اخبار بسیاری تاکنون منتشر شده که صحت و سقم آنها هنوز مشخص نیست.
یکی از خبرهایی که اخیرا بازتاب فراوانی داشت، پیشنهادشدن محمود واعظی، رئیس دفتر روحانی و محسن حاجی میرزایی، دبیر هیات دولت برای سخنگویی دولت بود.
در همین راستا محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت در گفت وگو با خبرنگار حوزه دولت باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص صحت اخبار منتشره مبنی بر معرفی او به عنوان یکی از گزینه ها و اینکه دولت با اتخاذ شیوه ای نوین برای ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 44 دقیقه پیش
کاهش 30 درصدی برداشت زعفران

کاهش 30 درصدی برداشت زعفران به گزارش خبرنگار از مشهد ، محمد رضا عباسپور رئیس جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: خشکسالی ، افزایش گرمای تابستان گذشته، سرما و یخ زدگی ماه جاری و کاهش نزولات آسمانی از جمله عوامل موثر بر کاهش برداشت زعفران در این منطقه است.
وی با بیان اینکه برداشتطلای سرخ در بخش رخ به روز های پایانی خود نزدیک می شود، افزود: سطح زیرکشت زعفران در تربت حیدریه 8 هزار و765 هکتار است که از این مجموع، در بخش رخ نیز بیش از 2 هزار هکتار به این امر اختصاص دارد.
رئیس جهاد کشاورزی تربت حیدریه ادامه داد: بطور متوسط برداشت گل زعفران درهر هکتار از بخش رخ حدود 500 تا 600 کیلو گرم و همچنین برداشت زعفران خشک نیز در هر ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 53 دقیقه پیش
تردید سوخو روسیه برای فروش هواپیما به ایران/ کسب تکلیف شرکت روسی از آمریکا

تردید سوخو روسیه برای فروش هواپیما به ایران/ کسب تکلیف شرکت روسی از آمریکا به گزارش نامه نیوز،سیدکمال الدین شهریاری با اشاره به برنامه ریزی سازمان هواپیمایی کشور برای نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی، گفت: در شرایط کنونی گزینه های مختلفی برای خرید هواپیما پیش روی مسئلان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری است، اما قطعا با توجه به شرایط تحریمی، باید بهترین و با کیفیت ترین محصول در ناوگان ما قرار گیرد.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی اگر شرکت های برتر در صنعت هوایی مانند بوئینگ و ایرباس، به علت اعمال تحریم های آمریکا، از فروش هواپیما به ایران امتناع می کنند ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 53 دقیقه پیش
وکیل رحمتی: میناوند عذر خواهی کرد، حکم کم شد

وکیل رحمتی: میناوند عذر خواهی کرد، حکم کم شد وررزش سه: مصطفی صادقی نماینده تام الاختیار و وکیل مهدی رحمتی در گفت و گو با ورزش سه درباره حکم محکومیت مهرداد میناوند گفت: بعد از اینکه یک بازیکن سابق فوتبال ایران صحبت های دور از ادبی را علیه سیدمهدی رحمتی مطرح کرد، ما شکایت کردیم.
بعد از این موضوع خیلی ها از طرف وی پیام فرستادند تا ضمن عذرخواهی و دلجویی از موکلم این ماجرا ختم شود و حتی آقای میناوند در مصاحبه ای عذرخواهی کرد. همچنین بزرگانی مانند اقای علی کریمی و برخی اهالی رسانه تلاش کردند تا این آشتی صورت بگیرد اما چون موکل من قصد داشت تا این موضوع درس عبرتی شده تا در محیط پاک ورزش دیگر شاهد چنین بحث هایی که به دور از ادب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 53 دقیقه پیش
وزارت ورزش و جوانان: پیگیری وضعیت جوانان نوازنده رشتی

وزارت ورزش و جوانان: پیگیری وضعیت جوانان نوازنده رشتی آفتاب نیوز :
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به نوع برخورد با چند جوان نوازنده در رشت واکنش نشان داد و از پیگیری معاونت جوانان در مورد وضعیت این جوانان خبر داد.
محمدمهدی تندگویان در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه اگرچه در مورد موسیقی خیابانی قوانین متقنی وجود ندارد، گفت: با این وجود در مورد حقوق شهروندی و برخورد با مردم و شهروندان به اندازه کافی قانون درکشور وجود دارد. نیروی انتظامی یا هر نهاد دیگری در مورد موضوعات یا حتی تخلفات شهری مانند سد معبر و... نباید به این شکل با مردم برخورد کند. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 13 دقیقه پیش
فرماندار قشم و معاون سفیر آلمان در ایران دیدار کردند

فرماندار قشم و معاون سفیر آلمان در ایران دیدار کردند به گزارش ایرنا، معاون سفیر آلمان در این دیدار گفت: ایران و آلمان روابط دیرینه ای دارند که از این پیشینه باید در راستای تقویت روابط استفاده کرد.
اولیور اشناکنبرگ افزود: یکی از زمینه هایی که می توان در آن همکاری بیشتری داشت، صنعت گردشگری است که می توان بیش از این به آن پرداخت.
وی ادامه داد: بر اساس آمارها، سال گذشته ورود تورهای گردشگری آلمان به ایران 30 درصد کاهش یافت اما به جای آن توریست های تک نفره برای بازدید از این کشور رغبت بیشتری نسبت به گذشته نشان داده اند.
جانشین سفیر آلمان در ایران اظهار داشت: در این اواخر همایش ها و کنگره های مشترک مختلفی در حوزه شهرسازی، وورکشاپ ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 13 دقیقه پیش
قاچاق دام، قیمت هر دست جگر، کله و پاچه را افزایش داد

قاچاق دام، قیمت هر دست جگر، کله و پاچه را افزایش داد علی اصغر ملکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره پیشنهاد واردات دل، جگر و قلوه افزود: با وجود اینکه واردات گوشت قرمز توسط شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی انجام می شود اما لاشه گوشت وارداتی شامل دل، جگر و قلوه و کله و پاچه دام نیست و از این رو در بازار این محصول کمبود ایجاد شده است.
وی اظهار داشت: اکنون هر دست دل، جگر و قلوه پاک کرده 70 هزار تومان توسط قصابی ها خریداری می شود که علت اصلی آن کاهش ذبح دام زنده داخلی است.
این مقام صنفی تصریح کرد: قاچاق بی رویه به دلیل تغییر نرخ ارز روی داده است زیرا اگر قیمت هر کیلوگرم دام زنده در داخل کشور 26 هزار تومان باشد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 13 دقیقه پیش
ساخت 11 بیمارستان تهران روی گسل

ساخت 11 بیمارستان تهران روی گسل آفتاب نیوز :
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که 11 بیمارستان در تهران روی پهنه گسل های اصلی واقع شده اند.
احمد صادقی در هفتمین نشست تخصصی مدیریت بحران با عنوان "حفاظت از زیرساخت های حیاتی و حساس شهری در برابر تهدیدات، الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل" که با حضور مدیران شهری و پدافند غیر عامل کشور ، اعضای ستادهای مدیریت بحران مناطق و شماری از دانشجویان دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی برگزار شد، به تشریح وضعیت زیرساخت ها و تاسیسات خدمات شهری در معرض مخاطرات طبیعی شهر تهران پرداخت و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 13 دقیقه پیش
هوای تهران دوباره آلوده شد

هوای تهران دوباره آلوده شد سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران گفت: شاخص آلودگی هوای تهران 102 است و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد.
لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در گفت وگو با فارس گفت: احتمالا تا فردا افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها خواهیم داشت.
همچنین فردا در برخی از ساعات وزش باد خواهیم داشت و تا روز آینده دمای هوای پایتخت افزایش جزئی می یابد. ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 13 دقیقه پیش
قیمت لوازم خانگی داخلی با واقعیات بازار فاصله دارد

قیمت لوازم خانگی داخلی با واقعیات بازار فاصله دارد به گزارش افکارنیوز ،
حبیب الله انصاری امروز در نشستی خبری با اشاره به جدیدترین وضعیت تولید لوازم خانگی، اظهار داشت: با شرایطی که در بازار ارز پیش آمد رشد قیمت ها غیرمنتظره بود و شرایط تولید و بازار لوازم خانگی را با چالش ایجاد کرد و باعث شد تا تولیدکنندگان در تامین مواد اولیه به مشکل بخورند.
وی با بیان اینکه در حوزه لوازم خانگی باید نگاه صادرات محور باشد، افزود: البته ابتدا باید در زمینه تولید هم بسترهای لازم ایجاد شود تا پس از آن به صادرات دست یابیم. در مجموع افزایش قیمت ارز برای صادرات مطلوب است اما این مساله زمانی رخ می دهد که تولیدکننده از لحاظ تامین مواد اولیه نگرانی نداشته ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 34 دقیقه پیش
تسهیلات اشتغال به 6 مجتمع بین راهی قم اعطا می شود

تسهیلات اشتغال به 6 مجتمع بین راهی قم اعطا می شود به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم، محمدرضا قدسی روز شنبه در گفت و گویی افزود: در راستای ایجاد اشتغال پایدار روستایی، طرح اعطای تسهیلات کم بهره جهت احداث، تکمیل و بهسازی مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی استان اجرایی شد.
وی تصریح کرد: تسهیلات مذکور از محل اعتبارات ایجاد اشتغال پایدار درمناطق روستایی استان قم تامین شده است.
وی ادامه داد: درحال حاضر نسبت به معرفی مدیریت 21 مجتمع خدماتی رفاهی به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان اقدام شده است.
وی افزود: پس از بررسی های به عمل آمده و باتوجه به اولویت ها ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 39 دقیقه پیش
سیره علمی و معنوی بانو امین بررسی شد

سیره علمی و معنوی بانو امین بررسی شد به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، کنگره بین المللی بزرگداشت مقام علمی و معنوی بانو مجتهده امین در چهار محور سیره علمی و معنوی ، تفسیر و علوم قرآن ، نگرش فلسفی و عرفانی بانوامین و زن و سلوک علمی و عملی در جهان معاصر فراخوان شده و مقالات پذیرفته شده در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی قرارمی گیرد.
بنا بر این گزارش، این همایش دو روزه با حضور اندیشمندانی از ایران و کشور های مختلف برگزار و از 100 اثر داخلی و خارجی ارسالی و سه کتاب در مورد بانو مجتهده امین رونمایی شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 44 دقیقه پیش
توانمندی مدیریتی نیروهای بومی را باور داشته باشیم

توانمندی مدیریتی نیروهای بومی را باور داشته باشیم به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی، ظهر امروز (26 آبان) در جلسه اعضای شورای مشورتی توسعه استان، اظهار کرد: گردش مدیران در دولت ها امری مرسوم و پذیرفتنی شده است.
وی، افزود: مدیران باید به این امر واقف باشند که دوران مسئولیت بسیار کوتاه بوده و باید از این فرصت برای خدمت رسانی و رفع مشکلات حوزه کاری خود استفاده کنند.
استاندار ایلام تاکید کرد: هر مدیر باید در دوران مسئولیت خود به گونه ای برنامه ریزی کند که پس از پایان دوره خدمت نیروهای جایگزین توانمند و خلاقی را تربیت و معرفی کند تا با خلا مدیریتی در آن مجموعه روبرو نباشبم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 3 دقیقه پیش
هشدار هواشناسی به کشاورزان/گلخانه داران کشیک شبانه را در واحدهای خود برقرار کنند

هشدار هواشناسی به کشاورزان/گلخانه داران کشیک شبانه را در واحدهای خود برقرار کنند مسعود حقیقت، مدیرکل شبکه پایش هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به اینکه در چند روز آینده پدیده خاصی در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: تا روز دوشنبه به غیر از مناطق شمال و شمال غرب ، بارش خاصی در کشور نداریم.
وی از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد و گفت: روز سه شنبه با ورود سامانه جدید بارشی، شاهد بارش پراکنده باران در مناطق جنوبی کشور هستیم.
حقیقت در توصیه ای به کشاورزان افزود: از کشاورزان مناطق دیم که تاکنون به دلیل خیسی زمین و بارش های اخیر نتوانستند کشت را انجام دهند ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
مراسم ترحیم نوربخش و تاج الدین در مسجد نور تهران برگزار شد

مراسم ترحیم نوربخش و تاج الدین در مسجد نور تهران برگزار شد به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مراسم ترحیم سید محمدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی سازمان تامین اجتماعی عصر امروز در مسجد نور تهران برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم محمد شریعتمداری وزیر تعاون, کار و رفاه اجتماعی, محمدحسین مقیمی استاندار تهران, حسین فریدون دستیار رئیس جمهور, ایرج فاضل رئیس سازمان نظام پزشکی، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت, حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور, ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور, علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر واحمد خرم وزیر راه دولت اصلاحات ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 4 دقیقه پیش
مراسم ترحیم مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی آغاز شد

مراسم ترحیم مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی آغاز شد به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، مراسم ترحیم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از ساعت 14 تا 16 امروز با حضور مسئولان و قشرهای مختلف مردم در مسجد نور در میدان فاطمی در حال برگزاری است.
در این مراسم حجت الاسلام مجید انصاری، حجت الاسلام محمدجعفر منتطری دادستان کل کشور، وزیر بهداشت، رئیس سازمان نظام پزشکی ایرج فاضل، استاندار تهران محمد حسین مقیمی، علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، ناصر سراج رئیس بازرسی کل کشور، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، حضور دارند.
مرحوم نوربخش و عبدالرحمان تاج الدین معاون امور مجلس سازمان تامین اجتماعی روز پنجشنبه گذشته در حین انجام ماموریت و ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 13 دقیقه پیش
پیام تسلیت حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن برای در گذشت 2 تن از مسئولین کشور

پیام تسلیت حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن برای در گذشت 2 تن از مسئولین کشور حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در پیامی در گذشت دو تن از مسئولین دلسوز کشور را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل میباشد:
انالله و انا الیه راجعون
خبر تاسف بار درگذشت ناگهانی دو تن از مسئولین دلسوز آقایان سید محمد تقی نوربخش مدیرعامل محترم تامین اجتماعی و معاون پارلمانی ایشان جناب اقای عبدالرحمان تاج الدین باعث تاثر و تالم شدید اینجانب گردید.
درگذشت این دو عزیز توانمند را خدمت خانواده محترم ایشان ،مقام عالی وزارت کار رفاه و تعاون اجتماعی و تمامی ملت غیور ایران تسلیت عرض می نمایم. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 14 دقیقه پیش
مجوز اولین شرکت هواپیمایی خراسان جنوبی توسط بخش خصوصی اخذ شد

مجوز اولین شرکت هواپیمایی خراسان جنوبی توسط بخش خصوصی اخذ شد به گزارش خبرنگار مهر ، محمد حسین اژدری صبح شنبه در جلسه شورای شهر بیرجند اظهار کرد: سند آمایش خراسان جنوبی مؤلفه های گردشگری را تعریف کرده است.
رئیس هیأت مدیره شرکت مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری ایران بیان کرد: به مسئله گردشگری تنها به عنوان سود اقتصادی نگاه نکنیم چون علاوه بر آن موجب نگه داشت جمعیت در مرزهای شرقی و تثبیت امنیت می شود.
اژدری با اشاره مشکل حمل و نقل هوایی در خراسان جنوبی ادامه داد: در این راستا به همت بخش خصوصی مجوز اولین شرکت هواپیمایی خراسان جنوبی اخذ شده است و امیدواریم گام های بعدی نیز با موفقیت طی شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 14 دقیقه پیش
اطلاعیه قطع آب در بهشهر

اطلاعیه قطع آب در بهشهر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران اعلام کرد: به دلیل اتصال خطوط انتقال آب، مشترکان مسیر بیمارستان شهدا تا خیابان شهید رجایی شامل: زیروان، گرائیل محله، خیابان های فرودگاه، هنر، فراش محله، امام خمینی (ره) و شهید رجایی، فردا یکشنبه 27 آبان ماه از ساعت 9 صبح به مدت 5 ساعت با افت فشار و قطع آب مواجه می شوند.
لازم به ذکر است؛ از ساکنان مناطق ذکر شده تقاضا می شود ضمن مدیریت مصرف نسبت به ذخیره سازی آب مورد نیاز خود اقدام کنند.
انتهای پیام/ م
افت فشار آب در برخی از مناطق بهشهر ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 14 دقیقه پیش
مستند نامه سرنوشت ساز رهبری امشب پخش می شود

مستند نامه سرنوشت ساز رهبری امشب پخش می شود به گزارش مشرق ، مستند 40 دقیقه ای نامه 26 آبان 59 با موضوع نامه حضرت آیت الله خامنه ای به یک فرمانده درباره آزادی سوسنگرد در سال 59، امروز 26 آبان ماه روی آنتن شبکه یک سیما می رود.
دوشنبه 26 آبان سال 1359 بود که حضرت آیت الله خامنه ای نامه ای به سرهنگ قاسمی فرمانده لشگر 92 زرهی اهواز ارسال کردند. متن این نامه در آن زمان و سال های پس از آن اهمیت بسیاری پیدا کرد.
ایشان در نامه خود آورده بودند: شنیدم تیمسار ظهیرنژاد به شما تلفن کرده اند که تیپ 2 فردا وارد عمل نشود مگر بنا به امر. منظورشان امر آقای رییس جمهور است. من این عدول از تصمیم عصر را قابل توجیه نمی دانم ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 22 دقیقه پیش
عبور سامانه بارشی از استان مرکزی تا فردا

عبور سامانه بارشی از استان مرکزی تا فردا مرادی کارشناس مسئول هواشناسی استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛گفت: با عبور سامانه بارشی تا روز دوشنبه آسمان استان کمی تا قسمتی ابری در مناطق مستعد در برخی از ساعات بویژه ساعات شب و صبح همراه با مه و در باقی نقاط همراه با مه رقیق یا غبار محلی پیش بینی می شودو از روز دوشنبه به دلیل افزایش رطوبت در جو افزایش ابر پیش بینی می شود.
مرادی افزود: براین اساس از بعدازظهر روز دوشنبه تا چهارشنبه آسمان استان مرکزی قسمتی ابری تا ابری پیش بینی می شود؛ ولی خروجی فعلی مدل های پیش بینی بارشی در استان در این مدت بارشی پیش بینی نکرده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 22 دقیقه پیش
عملیات مرمت پروژه های تاریخی در ماهان و جوپار

عملیات مرمت پروژه های تاریخی در ماهان و جوپار به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان غلامرضا فرخی مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در حال حاضر پروژ های مرمتی صحن میرداماد آستانه شاه نعمت الله ولی، عمارت شتر گلوی ماهان و همچنین بافت تاریخی شهر های ماهان و جوپار در دست انجام است.
وی افزود: صحن میر داماد مجموعه شاه نعمت الله، ولی یکی از یادگاران دوره صفویه است.
فرخی به مرمت بافت تاریخی شهر ماهان اشاره و تصریح کرد: خیابان مدرس که جزو بافت تاریخی این شهر محسوب می شود، یکی از قدیمترین معابر اصلی ماهان محسوب می شود که طی ماه های اخیر عملیات بدنه سازی بخشی از آن انجام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 22 دقیقه پیش
روایت زیبای شهادت یک جوانمرد/ از تار و پود قالیبافی تا پرواز به آغوش خدا +عکس

روایت زیبای شهادت یک جوانمرد/ از تار و پود قالیبافی تا پرواز به آغوش خدا +عکس به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، نادر برپور در یکی از روزهای مهرماه سال 1338 در جمع گرم خانواده ای مذهبی در شهر تبریز متولد شد هنوز دو بهار از عمرش نگذشته بود که مادر مهربانش او را تنها گذاشت و نادر کوچک در دامان پر مهر پدر و در محافل مذهبی پرورش یافت و طبق وصیت مادر با معارف دینی و احکام الهی آشنا شد و عشق به معارف الهی در دل کوچکش خانه کرد 12 ساله بود که همراه با دیگر دوستان نوجوانش مرکب انتظاریون حضرت ولیعصر (عج) مارالان تبریز راه اندازی کرد و با پولهای خود هیئت را اداره می کرد سال 1353 که پدر به بستری بیماری افتاد . ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
رودخانه فصلی برازجان دوباره جان گرفت + فیلم

رودخانه فصلی برازجان دوباره جان گرفت + فیلم گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رودخانه فصلی شهر برازجان در استان بوشهر به علت بارندگی های چند وقت اخیر دوباره پرآب شد.
شهروندخبرنگار ما فیلمی را تهیه و ارسال کرده است.
منبع: شهروندخبرنگار - بوشهر(برازجان )
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
پرآب شدن رودخانه در برازجان+ فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
افزایش هزینه های بیماران مبتلا به زخم مزمن با افزایش نرخ ارز/ ماده اولیه محصولات پزشکی بازساختی وارداتی هستند

افزایش هزینه های بیماران مبتلا به زخم مزمن با افزایش نرخ ارز/ ماده اولیه محصولات پزشکی بازساختی وارداتی هستند نائب رئیس انجمن مهندسی بافت از افزایش هزینه تولید محصولات مهندسی بافت خبر داد.
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، علی صمدی دبیر علمی چهارمین کنگره مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران و نائب رئیس انجمن مهندسی بافت در مراسم افتتاحیه چهارمین کنگره مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران که در سالن همایش های راضی برگزار شد، با اشاره به محورهای این کنگره اظهار کرد: محورهای کنگره امسال روی محصولات و تحقیقات در حوزه پوست، استخوان، دستگاه عصبی، قلبی عروقی و تنفسی است؛ همچنین پنل هایی در زمینه نانوتکنولوژی، توسعه فناوری و تجاری سازی محصولات برگزار می شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 23 دقیقه پیش
توسعه بوم گردی نقشی مهم در توسعه گردشگردی دارد

توسعه بوم گردی نقشی مهم در توسعه گردشگردی دارد به گزارش ایرنا، عبدالله نادری روز شنبه در نشست اقتصاد مقامتی شهرستان دشتی افزود: اجرای طرح بوم گردی روستایی فقیه حسنان در این شهرستان نمونه موفق برای اشتغال زایی و توسعه روستاها بوده است.
وی افزود: در سال گذشته 2 هزار نفر از گردشگران داخلی و خارجی از روستای بوم گردی فقیه حسنان بازدید کردند که سبب رونق و توسعه این روستا شده اند.
نادری افزود: شهرستان دشتی دارای ظرفیت های بزرگی برای اجرای طرح های بوم گردی روستایی و عشایری است و با اجرای این طرح ها زمینه جذب بیشتر گردشگر خارجی و داخلی و توسعه پایدار این مناطق فراهم خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 24 دقیقه پیش
جایگزین ماهواره های ارتش آمریکا می آید ؟

جایگزین ماهواره های ارتش آمریکا می آید ؟ به گزارش خبرگزاری شبستان ، مجله تکنولوژی ریویو ادعا می کند ارتش آمریکا در حال آماده سازی پروژه ای برای استفاده از بالن هایی در جو زمین است تا جایگزین ماهواره ها شود. یک شرکت آمریکایی به نام دارپا در حال آزمایش این پروژه است.
گفته می شود از این بالن ها برای برقراری ارتباطات رادیویی بین مناطق مختلف استفاده می شود که در حال حاضر توسط ماهواره های نظامی انجام می شود.
در حال حاضر بالن های معمولی تنها می توانند تا ارتفاع 20 هزار متری زمین بالا بروند ولی محققان سعی می کنند بالن ها را بیشتر از این فاصله ببرند. محققان آمریکایی امیدوارند این بالن ها را بتوانند بیشتر از 27هزار متر بالا ببرند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 33 دقیقه پیش
مدیر کل صدا و سیما به عنوان رئیس کارگروه رسانه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در فارس معرفی شد

مدیر کل صدا و سیما به عنوان رئیس کارگروه رسانه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در فارس معرفی شد به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز ، رضا جاویدی امروز (25 آبان) در حاشیه جلسه شورای اندیشه ورز بسیج رسانه فارس که در صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد، گفت: برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، ستاد دهه فجر فارس 29 کارگروه تخصصی تشکیل داده است.
معاون اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با تاکید بر اینکه یکی از کارگروه های این ستاد، کارگروه رسانه بوده رئیس این کارگروه دکتر سهرابی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس تعیین شده است، اضافه کرد: اصحاب رسانه فارس، شبانه روز پای کار هستند و باید زمان دستاوردهای پیش از انقلاب و زمان کنونی مورد مقایسه قرار گیرد چرا که نسل جوان ما از ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 34 دقیقه پیش
واردات بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی به کشور/ ذرت در صدر

واردات بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی به کشور/ ذرت در صدر به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گمرک ایران؛ ذرت، برنج، دانه های روغنی، دارو، روغن های خوراکی، گوشت قرمز، کنجاله سویا، جو، کود، قند و شکر و گندم ازجمله کالاهای اساسی هستند که طی هفت ماه سال جاری وارد کشور شده اند.
ذرت درصدر کالاهای اساسی وارد شده قرار دارد که به میزان 4 میلیون و 766 هزار تن به ارزش یک میلیارد و 118 میلیون دلار وارد شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد افزایش داشته است.
دانه های روغنی با حجم یک میلیون و 788 هزار تن و به ارزش 924 میلیون دلار وارد کشور شده است و از نظر ارزشی 22 درصد افزایش داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 34 دقیقه پیش
خدمات دهی موکب های خراسان جنوبی به بیش از 295 هزار زائر

خدمات دهی موکب های خراسان جنوبی به بیش از 295 هزار زائر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛جوینده رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: 295 هزار و 899 زائر اربعین از موکب های این استان در کشور عراق خدمات گرفتند که این روند با کمک های نقدی و غیرنقدی سه میلیارد تومانی مردم محقق شد.
وی افزود: با توجه به تبلیغات منفی دشمنان و استکبار جهانی برای کمرنگ جلوه دادن راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی و وجود مشکلات اقتصادی اما اربعین حسینی امسال بهتر از سال های گذشته برگزار شد.
جوینده گفت: اربعین امسال از نظر کمی و کیفی متفاوت با سال های گذشته بود به طوری که شاهد حضور زائران بدون ویزای ایرانی در کشور عراق نبودیم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
استخدام کارشناس مالی در شرکت واردات تجهیزات چشم پزشکی

استخدام کارشناس مالی در شرکت واردات تجهیزات چشم پزشکی به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، یک شرکت در زمینه واردات تجهیزات چشم پزشکی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می کند.
متقاضیان می توانند، رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال کنند.
آدرس ایمیل: job@negah-teb.com
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 43 دقیقه پیش
عضو فراکسیون گردشگری مجلس: قانون واگذاری اقامتگاه های دولتی به بخش خصوصی شبیه کاغذ پاره است

عضو فراکسیون گردشگری مجلس: قانون واگذاری اقامتگاه های دولتی به بخش خصوصی شبیه کاغذ پاره است حمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: بارها در خصوص قوانینی که آئین نامه اجرایی دارند ولیکن اجرا نمی شوند، انتقاد کرده ام و گفته ام این آئین نامه ها بیشتر شبیه به کاغذ پاره هستند.
وی بیان کرد: قانون واگذاری اقامتگاه های دولتی به بخش خصوصی نیز از این قاعده مستثنی نیست و اجرایی نمی شود و تا زمانی که برای قانون ارزشی قائل نشوند هر روز به تعداد قوانینی که اجرایی نمی شوند، اضافه خواهد شد.
میرزاد با بیان این که در شرایط موجود بخش خصوصی و هتلداری باید شخصا در زمینه این قانون اقدام کنند افزود ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 44 دقیقه پیش
اهمیت دفع انواع فاضلاب با استفاده از لوله کاروگیت فاضلابی

اهمیت دفع انواع فاضلاب با استفاده از لوله کاروگیت فاضلابی آفتاب نیوز :
لوله کاروگیت فاضلابی نوعی لوله پلی اتیلن است که به منظور نصب در تأسیسات انتقال آب و فاضلاب و پساب طراحی شده است. با توجه به اینکه دفع فاضلاب خانگی، صنعتی و کشاورزی به صورت کاملاً بهداشتی و بدون ایجاد خطر آلایندگی برای محیط زیست، یکی از مهمترین مسائل جوامع است، استفاده از روش هایی که بتوانند در این راستا به طور مؤثر عمل کنند، لازم و ضروری است. لوله های پلی اتیلن کاروگیت، دقیقاً برای عملی کردن این اهداف ساخته می شوند.
اهمیت دفع انواع فاضلاب با استفاده از لوله کاروگیت فاضلابی ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 44 دقیقه پیش
بسیج کارهای مهمی در حوزه محرومیت زدایی انجام داده است

بسیج کارهای مهمی در حوزه محرومیت زدایی انجام داده است به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز ، رضا جاویدی امروز (25 آبان) در جلسه شورای اندیشه ورز بسیج رسانه فارس که در صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد، با اشاره به اینکه تا انتهای سال جاری سه واقعه مهم در پیش قرار دارد، گفت: هفته بسیج، نهم دی و دهه فجر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی این سه واقعه مهم است.
رئیس کانون بسیج رسانه شیراز با اشاره به اینکه شعار برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، افتخار به گذشته و امید به آینده مشخص شده است، اضافه کرد: بسیج فعالیت های گسترده ای داشته و دارد و متاسفانه برخی اوقات هم مورد بی مهری قرار گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 44 دقیقه پیش
کارهایی که نباید در خودرو انجام داد

کارهایی که نباید در خودرو انجام داد در سرما و گرما ساعت های طولانی پشت فرمان بودن، تحمل چراغ های قرمز بی پایان، ترافیک سرسام آور، شنیدن بوق های ممتد و تنفس هوای آلوده به اندازه کافی می تواند برای یک راننده آزاردهنده باشد، بنابراین توقع کمی نیست اگر از مسافر بخواهیم که آداب سفر را رعایت کند و بار بیشتری روی دوش راننده نگذارد.
گاهی کمی مهربان تر بودن و درست تر رفتار کردن می تواند تاثیرات بزرگی در جامعه بگذارد که قطعا می تواند در بهبود کیفیت سفر هم تاثیرگذار باشد. می خواهیم این بار سراغ مسافران برویم و از رفتارهایی صحبت کنیم که موجب ناخشنودی راننده ها می شود.
1. بی ادبی ممنوع! ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 53 دقیقه پیش
فیلم/برهم صالح: زمانش رسیده،نظام منطقه ای جدیدی شکل گیرد

فیلم/برهم صالح: زمانش رسیده،نظام منطقه ای جدیدی شکل گیرد بخشی از صحبت های برهم صالح ، رئیس جمهور عراق در نشست خبری مشترک با روحانی در تهران. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 53 دقیقه پیش
نخستین پایگاه اهدای خون بانوان کشور در مشهد راه اندازی می شود

نخستین پایگاه اهدای خون بانوان کشور در مشهد راه اندازی می شود به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، سید حمیدرضا اسلامی ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: اگر اطلاع رسانی به موقع رسانه ها و حضور به موقع اهداکنندگان نبود امر خون رسانی به بیش از 850 بیمارستان و مرکز درمانی کشور و 59 بیمارستان و مرکز درمانی خراسان رضوی با اشکلاتی مواجه می شد و امروز هیچ نوع عملی در سطح استان به علت نبود خون لغو نمی شود و اهدای خون مستمر سبب کاهش زمان انتظار اعمال جراحی می شود.
وی افزود: از مجموع 180 هزار مراجعه به پایگاه های اهدای خون خراسان رصوی در سال 96، 140 هزار مورد آن منجر به اهدا شد و 352 هزار کیسه خون و فرآورده خونی در اختیار 59 بیمارستان استان شد ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 53 دقیقه پیش
حیات وحش مناطق حفاظت شده کهگیلویه و بویراحمد سرشماری می شوند

حیات وحش مناطق حفاظت شده کهگیلویه و بویراحمد سرشماری می شوند به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، محسن جعفری نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران از سرشماری حیات وحش در مناطق حفاظت شده و شکارممنوع گرمسیری استان شامل خائیز، سرخ، دیل، خامین، سولک، لار، حاتم تلرش و ماغر خبر داد و اظهار داشت: این شمارش از امروز آغاز و به مدت سه روز ادامه دارد.
وی با بیان اینکه 40 نفر کارشناس و محیط بان در قالب 27 اکیپ کار سرشماری حیات وحش را انجام می دهند، افزود: هدف از این کار اطلاع از وضعیت جمعیتی گونه های مهم حیات وحش و روند افزایشی یا کاهشی آنها است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 53 دقیقه پیش
3 اثر استان زنجان مهر اصالت شورای جهانی صنایع دستی را دریافت کردند

3 اثر استان زنجان مهر اصالت شورای جهانی صنایع دستی را دریافت کردند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ یحیی رحمتی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری زنجان،با اعلام این خبر گفت: در مجموع آثار ارسالی هنرمندان صنایع دستی 31 استان کشور، 50 اثر در ارزیابی آثار صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه موفق به دریافت مهر اصالت صنایع دستی شدند که در این میان سه اثر متعلق به استان زنجان است.
او ادامه داد: قلمتراش 4 تیغه اثر استاد ذکریا علیخانی، شمعدان نقره ملیله اثر استاد علیرضا لطفی رضایی و قاب عکس نقره ملیله اثر استاد نقی رحمانی آثاری هستند که از زنجان موفق به دریافت مهر اصالت شورای جهانی صنایع دستی شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 3 دقیقه پیش
برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران ، با حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
این نمایشگاه 11الی 14آذرماه، با حضور تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در فضایی بیش از 4هزار و 500 مترمربع برگزار می شود.
این نمایشگاه با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اتحادیه صنایع پوشاک ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و بنیاد ملی مد و لباس ایران برگزار می شود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 3 دقیقه پیش
برخورد با گروه موسیقی در رشت از سوی مراجع قانونی پیگیری می شود

برخورد با گروه موسیقی در رشت از سوی مراجع قانونی پیگیری می شود فاطمه شیرزد سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به برخورد صورت گرفته با گروه موسیقی در رشت، در شب شهادت امام حسن عسکری علیه السلام گفت: این برخورد از سوی نیرو های شهرداری انجام نشده است.
وی با اشاره به اینکه هنرمندان برای فعالیت مرتبط باید مجوز های لازم را از دستگاه ذیربط دریافت کنند، افزود؛ برخورد پسندیده می تواند جلوی سو استفاده شبکه های ضد انقلاب را بگیرد.
سرهنگ جعفری خیر خواه معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان در این باره گفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 4 دقیقه پیش
نظر فرانس24 از تاثیر بازی های رایانه ای ایرانی بر جوانان اروپایی +فیلم

نظر فرانس24 از تاثیر بازی های رایانه ای ایرانی بر جوانان اروپایی +فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در برنامه دست خط درباره نقش بنیاد ملی بازی های رایانه ای در بکارگیری استعدادهای جوان کشور در حوزه های فناورانه صحبت کرد.
مخبر دزفولی با اشاره به گزارش شبکه فرانس24 به موضوع قدرت بازی های رایانه ای ایرانی و نگرانی اروپایی ها از تاثیر بازی های رایانه ای ایرانی روی جوانان شان پرداخت.
بیشتر بخوانید : کیان ایرانی، نخستین بازی رایانه ای مبتنی بر فرهنگ اسلامی
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/
مقایسه بازی های رایانه ای با انرژی هسته ای ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 4 دقیقه پیش
11 بیمارستان در تهران روی پهنه گسل های اصلی واقع شده اند/در اجرای طرح های عمرانی باید ملاحظات پدافند غیر عامل پیش بینی شود

11 بیمارستان در تهران روی پهنه گسل های اصلی واقع شده اند/در اجرای طرح های عمرانی باید ملاحظات پدافند غیر عامل پیش بینی شود صادقی گفت: 11 بیمارستان روی پهنه گسل های اصلی شهر تهران ساخته شده که باید آسیب پذیری آن ها مورد ارزیابی قرار گیرد.
به گزارش حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هفتمین نشست تخصصی مدیریت بحران با عنوان "حفاظت از زیرساخت های حیاتی و حساس شهری در برابر تهدیدات، الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل" با حضور مدیران شهری و پدافند غیر عامل کشور، اعضای ستاد های مدیریت بحران مناطق و شماری از دانشجویان دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران و معاونت هماهنگی و برنامه ریزی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران در سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار شد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 4 دقیقه پیش
مرمت چهار پروژه تاریخی در ماهان و جوپار آغاز شد

مرمت چهار پروژه تاریخی در ماهان و جوپار آغاز شد به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، غلامرضا فرخی افزود: در حال حاضر پروژهای مرمتی صحن میرداماد آستانه شاه نعمت الله ولی به عنوان یکی از یادگاران دوره صفویه، عمارت شتر گلوی ماهان و همچنین بافت تاریخی شهرهای ماهان و جوپار در دست اقدام است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به مرمت بافت تاریخی شهر ماهان تصریح کرد: خیابان مدرس جز بافت تاریخی و یکی از قدیمی ترین معابر اصلی ماهان محسوب می شود که طی ماه های اخیر عملیات بدنه سازی بخشی از آن انجام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 13 دقیقه پیش
کارگاه قالی بافی انجمن حمایت از توانمندسازی بانوان سفیر افتتاح شد

کارگاه قالی بافی انجمن حمایت از توانمندسازی بانوان سفیر افتتاح شد محمد درافشانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کارگاه قالی بافی انجمن حمایت از توانمند سازی بانوان سفیر با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر قزوین و با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری افتتاح شد.
وی بیان کرد: این کارگاه با هدف ایجاد اشتغال برای بانوان بدسرپرست و بی سرپرست ناحیه منفصل شهری چوبیندر راه اندازی شده است که با افتتاح این کارگاه برای20 نفر از بانوان چوبیندری اشتغالزایی می شود.
درافشانی افزود: در کارگاه قالی بافی انجمن حمایت از توانمند سازی بانوان سفیر به صورت رایگان به بانوان قالی آموزش داده می شود و سپس تولیدات آنان در نمایشگاه هایی که در سطح شهر قزوین ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 13 دقیقه پیش
بوی خون در جاده های گلستان

بوی خون در جاده های گلستان در این گزارش آمده است: وضعیت راه های کشور اصلاً مناسب نیست و این را می توان از میزان تصادفات و تلفات جاده ای به خوبی فهمید.
روزانه صد ها نفر در جاده ها جان می سپارند و چندین برابر این رقم هم آسیب می بینند یا معلول می شوند.
حادثه تصادف رئیس سازمان تأمین اجتماعی و همراهانش در گرگان مشتی از خروار است که این بار به خاطر شهرت فوت کنندگان در صدر اخبار قرار گرفت اما سال هاست که رسانه ها با انعکاس اخبار مرتبط با مشکلات و حوادث جاده ای سعی در جلب توجه مسئولان در جهت رفع نواقص و پایین آوردن آمار کشته و زخمی شدگان راه ها دارند، ولی گویی هنوز هیچ کس این امر را جدی نگرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 23 دقیقه پیش
اختصاص 3 دستگاه تانکر آبرسانی به روستاهای خراسان جنوبی

اختصاص 3 دستگاه تانکر آبرسانی به روستاهای خراسان جنوبی به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با پیگیری استاندار خراسان جنوبی و مساعدت و همراهی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت محترم آستان قدس رضوی، مجوز خرید سه دستگاه تانکر به منظور آبرسانی به روستاهای استان خراسان جنوبی صادر و قرارداد خرید آن فی مابین استانداری خراسان جنوبی و آستان قدس رضوی منعقد گردید.
مالکیت این سه دستگاه خودرو به استانداری واگذار شد؛ این در حالی است که مبلغ مورد نیاز این خودروها نیز به شرکت خودروسازی واریز شده اما تا زمان تحویل این سه دستگاه مقرر گردید 3 دستگاه خودروی استیجاری از اول آذرماه جاری در اختیار استانداری قرار گرفته که ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 23 دقیقه پیش
تصویری از حسام نواب صفوی با تیم پرواز در فرودگاه

تصویری از حسام نواب صفوی با تیم پرواز در فرودگاه به گزارش مشرق، حسام نواب صفوی بازیگر سینما، تصویری را در اینستاگرام منتشر کرد. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 23 دقیقه پیش
سان فرانسیسکو به دلیل آتش سوزی کالیفرنیا، آلوده ترین شهر جهان شد!+ نقشه

سان فرانسیسکو به دلیل آتش سوزی کالیفرنیا، آلوده ترین شهر جهان شد!+ نقشه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت ووکس، آتش سوزی های گسترده در شمال کالیفرنیا باعث شد هوای شهر سان فرانسیسکو به قدری آلوده شود که این شهر اواخر روز گذشته (جمعه) به عنوان آلوده ترین شهر جهان شناخته شد.
نقشه نظارت بر کیفیت آب و هوای سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا که در زیر منتشر شده، وضعیت بد آب و هوای سان فرانسیسکو و حتی کالیفرنیا را به خوبی نشان می دهد. این نقشه در هر ساعت به صورت خودکار به روز رسانی می شود.
قسمت قهوه ای رنگ روی نقشه آن قسمتی است که بنابر اعلام سازمان حفاظت از محیط زیست واقعا خطرناک خوانده شده است ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 24 دقیقه پیش
سخنان جنجالی حناچی دقیقا کی بیان شده است؟

سخنان جنجالی حناچی دقیقا کی بیان شده است؟ به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از آنکه در روز 22 آبان اعضای شورای شهر تهران پیروز حناچی را به عنوان شهردار تهران برگزیدند، یکی از خبرگزاریهای داخلی کشورمان، فیلمی منتشر کرد که حناچی در آن با ذکر مثالی تاکید بر استفاده از مدیران خارجی می کند.
اگرچه حناچی هنوز معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران است و هنوز حکم او به عنوان شهردار صادر نشده است، اما معاونت روابط عمومی شهرداری تهران طی اطلاعیه ای در واکنش به این تصاویر اعلام می کند که این فیلم در حاشیه انتخابات دانشکده فنی دانشگاه تهران و در زمان معاونت معماری و شهرسازی وی ضبط شده و حناچی در آن بر انتقال دانش ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 24 دقیقه پیش
روند تکمیل و آبگیری سازه های آبی در استان بوشهر تسریع شود

روند تکمیل و آبگیری سازه های آبی در استان بوشهر تسریع شود به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در بازدید از پروژه سد مخزنی خاییز اظهار داشت: استان بوشهر با مشکلاتی در زمینه تامین منابع آبی روبرو است و باید زیرساخت ها در این حوزه تکمیل شود.
وی با اشاره به حجم عظیم روان آب های موجود در حوزه آب ریز سد مخزنی خائیز در شهرستان تنگستان تصریح کرد: باید هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و آبگیری سازه های آبی استان بوشهر اقدام شود.
استاندار بوشهر از تزریق اعتبارات جدید و ادامه عملیات اجرایی این پروژه خبر داد و بیان کرد: علیرغم روند سخت تامین اعتبار پروژه های عمرانی، به طور جد پیگیر وصول مطالبات استان به ویژه در حوزه توسعه منابع آب هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
شهردار جدید یزد دستور جمع آوری بنرهای تبریک را از سطح شهر صادر کرد

شهردار جدید یزد دستور جمع آوری بنرهای تبریک را از سطح شهر صادر کرد به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد ، مجتبی فرهمند با صدور نامه ای خطاب به مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد علاوه بر تقدیر در مورد تبریک انتخاب وی به عنوان شهردار جدید از طرف مدیران، همکاران، اشخاص، گروه ها و سازمان ها، دستور جمع آوری بیلبوردها و بنرهای تبریک نصب شده در معابر را صادر کرد.
وی افزود: در صورت تکرار موارد مشابه با هماهنگی متقاضیان، محتوای آموزش شهروندی در بیلبوردهای مورد نظر جایگزین شده و در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، پس از انتخاب فرهمند به عنوان شهردار یزد ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
مبارزه با آفت لورانتوس درجنگل های بادام کوهی شهرستان سیرجان

مبارزه با آفت لورانتوس درجنگل های بادام کوهی شهرستان سیرجان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، مهران میر شاهی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیرجان گفت: اجرای این طرح در 820 هکتار از جنگل های بادام کوهی این مناطق، اجرا شد.
میر شاهی بهترین روش اجرا را بریدن شاخه های آلوده به آفت دانست.
وی افزود: پس از بریدن شاخه های آلوده به آفت، شاخه ها می بایست سوزانده شود.
وی بیان داشت: برای اجرای این طرح، 10 میلیارد ریال ازاعتبارات صندوق توسعه ملی اختصاص داده شده است و 15 نفرطی مدت 3 هفته مجری طرح در 820 هکتار جنگل های بادام کوهی را عهده دار هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
شرایط برق جم بحرانی است/ بحران نبود اعتبار و مشترکین در صف انتظار

شرایط برق جم بحرانی است/ بحران نبود اعتبار و مشترکین در صف انتظار محمود حاتمی نسب امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: بزرگترین چالش شهرستان در حوزه برق، حجم انبوه متقاضیان در لیست انتظار واگذاری انشعاب برق است که با توجه به محدودیت های اعتباری، توسعه برق به سختی انجام می شود.
رئیس اداره برق شهرستان جم بیان کرد: تورم و اعتبارات اندک برق شهرستان جم با توجه به ثابت بودن تخصیص اعتبارات طی چند سال گذشته، تامین برق جم را با چالش جدی مواجه کرده است.
وی افزود: در حال حاضر تمامی خطوط تغذیه برق شهر جم در حالت پرباری و بحران است و پست برق پردیس هم جوابگوی نیاز فعلی شهرستان نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور اژه ای

جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور اژه ای حمید رضا حاجی بابایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: این جلسه یک ساعته صبح روز یکشنبه پیش از آغاز جلسه علنی مجلس برگزار می شود و در آن ، معاون اول قوه قضائیه به پرسش های نمایندگان پاسخ می دهد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
ویژگی ساختمان های ساخته شده گروه های جهادی +عکس

ویژگی ساختمان های ساخته شده گروه های جهادی +عکس به گزارش مشرق ، یک فعال فرهنگی طی توییتی درباره ویژگی های ساختمان های ساخته شده گروه های جهادی در مناطق زلزلزه زده کرمانشاه از زبان حاج سعید قاسمی نوشت: ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 33 دقیقه پیش
حال خوب یاغی های ذوب با سرمربی جدید+ عکس

حال خوب یاغی های ذوب با سرمربی جدید+ عکس به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، تمرینات ذوب آهن این روزها زیر نظر علیرضا منصوریان پیگیری می شود و اینطور که به نظر می رسد که بازیکنان انگیزه و شور و حال مضاعفی دارند تا در ادامه لیگ شرایط متفاوتی را رقم بزنند.
رشید مظاهری و محسن مسلمان دو بازیکنی هستند که در چند وقت اخیر در ذوب آهن درگیر برخی حواشی بودند ولی حالا زیر نظر منصوریان انگیزه بیشتری از خود نشان می دهند.
451 ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 34 دقیقه پیش
گیلان میزبان دوره نجات در عمق و ارتفاع نجاتگران است

گیلان میزبان دوره نجات در عمق و ارتفاع نجاتگران است مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: 40 نفر از نجاتگران استان های اردبیل، زنجان، کردستان، البرز، زنجان، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی در این دوره حضور دارند.
مهدی ولی پور افزود: نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر به طور مستمر نیازمند باز آموزی و آموزش های به روز برای حضور موثر در سوانح و حوادث هستند که این دوره آموزشی نیز در این راستا در حال برگزاری است.
وی با بیان این که نجاتگران قبل از شروع آموزش در پیش آزمون دوره شرکت و پس از کسب امتیاز لازم در دوره نجات در عمق و ارتفاع شرکت کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 34 دقیقه پیش
سرقت باتری پیکان وانت در کوتاه ترین زمان + فیلم

سرقت باتری پیکان وانت در کوتاه ترین زمان + فیلم گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سارقانی هستند که به خرده دزدی های روزانه شان مشغولند و با ساده ترین شیوه ممکن تنها در عرض چند ثانیه دست به سرقت می زنند.
شهروندخبرنگار ما فیلمی از سرقت باتری خودروی پیکان وانت توسط دو سارق در یکی از خیابان های منطقه باقرشهر شهرری را تهیه و ارسال کرده است که مشاهده می کنید.
منبع: شهروندخبرنگار - شهرری
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
فیلمی از سرقت باتری خودرو در شهرری ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 42 دقیقه پیش
بروکراسی های اداری برای مجوز تولید محصولات دانش بنیاد از بین برود/ متأسفانه در کشور به دنبال فرهنگ واردات هستیم

بروکراسی های اداری برای مجوز تولید محصولات دانش بنیاد از بین برود/ متأسفانه در کشور به دنبال فرهنگ واردات هستیم به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، جغتایی رئیس چهارمین کنگره پیشرفت های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران و رئیس دانشکده فناوری های نوین علوم پزشکی ایران در مراسم افتتاحیه کنگره که در سالن همایش های علوم پزشکی ایران برگزار شده است گفت: حوزه مهندسی بافت و پزشکی بازساختی بین رشته ای بوده و با علوم پزشکی و مهندسی در ارتباط است و این حوزه با سلول، فاکتور رشد و بافت سر و کار دارد.
وی ادامه داد: حوزه مهندسی بافت و پزشکی بازساختی از سال 1933 کلید خورده است اما رونق آن و تبدیل شدن این حوزه به رشته و علم جدید در 20 سال گذشته شکل گرفته است. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
رالی خانوادگی، نبض هیجان در شریانهای جزیره

رالی خانوادگی، نبض هیجان در شریانهای جزیره به گزارش ایرنا این مسابقه تفریحی جمعه به طول 104 کیلومتر در جاده های ساحلی و با حضور شرکت کنندگانی از استانهای تهران ،اصفهان ،قزوین وجزیره کیش برگزار شد .
حسین نبوی رئیس هیئت اتوموبیلرانی کیش در گفتگو با ایرنا هدف برگزاری این مسابقات را ارتقاء فرهنگ رانندگی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش، ایجاد نشاط اجتماعی و بستر سازی برای تخلیه هیجان ها در قابی امن و قانونی برای دوستداران سرعت و این رشته جذاب ورزشی دانست.
اوگفت: این مسابقه شاد، براساس نقشه خوانی درست مسیرها، رعایت قوانینی چون ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
برگزاری کارگاه های آموزشی در اردبیل برای تشکل های مردم نهاد 6 استان

برگزاری کارگاه های آموزشی در اردبیل برای تشکل های مردم نهاد 6 استان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ،سید صادق حسینی، مسئول آموزش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ظهر امروز با اعلام این خبر تصریح کرد: در پی برگزاری سومین همایش توانمندسازی تشکل های مردم نهاد به میزبانی اردبیل، کارگاه های آموزشی برگزار شده است.
وی افزود: در این همایش تشکل های مردم نهاد استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، گیلان و اردبیل حضور داشتند.
مسئول آموزش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 43 دقیقه پیش
استان مازندران از فقدان کتابخانه مرکزی مرجع رنج می برد

استان مازندران از فقدان کتابخانه مرکزی مرجع رنج می برد به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری ، آرزو ولی پور امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه مازندران اظهار داشت: 115 کتابخانه در استان وجود دارد که 86 فقره نهادی و 29 مورد کتابخانه مشارکتی است و 110 هزار عضو فعال کتابخانه های استان هستند.
وی با بیان اینکه جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی نباید انتظار داشته باشیم مردم به ما مراجعه کنند، افزود: مطالعه با طعم تابستان ویژه کشاورزان، دامداران،گردشگران روستاییان اجرا و بیش از 540 نفر در قالب 25 تیم به شهرهای مختلف اعزام شدند.
ولی پور گفت: سیر مطالعاتی یاوران موعود با موفقیت در استان اجرا شد و جهت کاهش آسیب اجتماعی و افزایش عفاف و حجاب در استان ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 44 دقیقه پیش
هنرنمایی سنگربان اورتون در تمرین انگلیس(فیلم)

هنرنمایی سنگربان اورتون در تمرین انگلیس(فیلم) حجم ویدئو: 1.54M | زمان ویدئو: 00:00:06
دانلود فایل ویدئویی ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 44 دقیقه پیش
استقبال رسمی روحانی از رئیس جمهور عراق

استقبال رسمی روحانی از رئیس جمهور عراق استقبال رسمی دکتر روحانی از رئیس جمهور عراق ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 44 دقیقه پیش
انجمن های محلات در صیانت از آثار تاریخی اردبیل مشارکت کنند

انجمن های محلات در صیانت از آثار تاریخی اردبیل مشارکت کنند به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ،صابر افضل نیا ، فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ظهر امروز در جلسه انجمن حفاظت از میراث فرهنگی شهرستان خلخال تصریح کرد: انتظار ما مشارکت گروه های مردمی در صیانت از آثار تاریخی است.
وی افزود: با توجه به تعدد آثار لازم است خود مردم در صیانت از بناها و آثار تاریخی یاریگر ما باشند و یکی از اهداف احیای مجدد انجمن های حفاظت از میراث فرهنگی نیز این مهم است.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
ریزش بافت های قدیمی دزفول بر اثر بارندگی

ریزش بافت های قدیمی دزفول بر اثر بارندگی به گزارش گ روه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، حجت اله آریایی، رئیس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دزفول درخصوص ریزش بافت فرسوده گفت: بارندگی اخیر منجر به وارد آمدن خسارت 3 سابات گنجشکیان، نیلساز و 3 در به 3 خانه در بافت قدیم این شهرستان شد.
وی قدمت این خانه ها را مربوط به دوره پهلوی اول و حدود 80 سال پیش عنوان کرد و اذعان داشت: اخطاریه های زیادی برای تخلیه این خانه ها داده شده بود که خوشبختانه ساکنان 2 خانه در محله کرناسیان دزفول قبل از ریزش اقدام به تخلیه خانه کرده بودند.
آریایی تصریح کرد: حدود 30 تا 50 درصد این خانه ها در محله کرناسیان دزفول تخریب شده اند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
أخذ مجوز برای 2 شرکت سرمایه گذار در صنایع جوار ریلی

أخذ مجوز برای 2 شرکت سرمایه گذار در صنایع جوار ریلی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛زارع نیا سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت طبس گفت:2 شرکت سرمایه گذار در صنایع جوار ریلی طبس مجوز سرمایه گذاری گرفتند.
وی افزود:2 شرکت با سرمایه گذاری 40 میلیارد تومانی برای واحد تعمیرات، بازسازی و نوسازی لوکوموتیو و واگن راه آهن شرق کشور مجوز تأسیس گرفتند.
زارع نیا گفت: یکی از این شرکت های طرف قرارداد در واحد تعمیرات، بازسازی و نوسازی لوکوموتیو با حجم سرمایه گذاری 25 میلیارد تومان برای 150 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می کند.
سرپرست اداره صنعت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
جراحی توده استخوانی نادر در اراک

جراحی توده استخوانی نادر در اراک به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛توده استخوانی 2.5 گیلو گرمی از بدن یک زن جوان اراکی خارج شد.
در حال تکمیل... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 53 دقیقه پیش
مجموعه قضایی با تمام وجود نقدپذیراست

مجموعه قضایی با تمام وجود نقدپذیراست به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با امام جمعه هیدج ضمن تقدیر از همراهی های امام جمعه این شهر با مجموعه دادگستری اظهار کرد: این شهر از نظر اقلیمی و جغرافیایی خاص است .
رئیس کل دادگستری استان زنجان تصریح کرد: البته هیدج به لحاظ داشتن علمای بسیار از جمله حکیم هیدجی از عقبه خوبی برخوردار است .
وی با اشاره به اینکه شخصیت های قضایی برخواسته از این شهر نیز که در سطوح بالای تشکیلاتی بوده و به درجه بازنشستگی نائل آمدند، نیز از افتخارات این مجموعه محسوب می شود . ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 54 دقیقه پیش
آفتاب در محور جنوب

آفتاب در محور جنوب به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان،
روند افزایشی دمای هوا
راه رفتن روی آسفالت و تابش گرمای خورشید که انگار هر روز داغ تر و داغ تر می شود گاهی تحمل این گرما را برایمان سخت می کند.
تابستان، تابش خورشید را هر روز در هر شرایطی، حتی از پشت پنجره های خانه می توان بخوبی حس کرد.
هنوز ساعت 12 ظهر است که از میان خیابانهایی که یکی یکی در حال خلوت شدن است می گذرم، تابش خورشید را دقیقا روی سرم احساس می کنم اما گاهی ناچار می شوم با این شرایط به کارها رسیدگی کنم.
در ابتدای خیابان می توان سراب را در انتها و میانه آسفالت دید از همینجا می توان شدت تابش خورشید را هم فهمید ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 54 دقیقه پیش
سروش، بازوی توانمند اجرایی مراکز صدا وسیما است

سروش، بازوی توانمند اجرایی مراکز صدا وسیما است به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ حسین صاحبی مدیر استان های شرکت سروش در مراسم تکریم و معارفه مدیر شرکت سروش یزد گفت: سروش بازوی اجرایی برای مراکز صدا وسیما است و در حوزه های مختلفی فعالیت می کند.
صاحبی افزود: شرکت صوتی تصویری سروش با داشتن 280 پرسنل در زمینه های برنامه ریزی، مشارکت ها، فنی و پیام های بازرگانی فعالیت می کند.
پهلوانیان مدیر کل صدا وسیمای مرکز یزد نیز تبادل و تعامل بیشتر و هم افزایی بین سروش و صدا وسیما را از چشم انداز های سازمان دانست.
ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 2 دقیقه پیش
در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کرمان انجام شد: آغاز عملیات اجرایی راه آهن بم-جیرفت با دستور وزیر راه و شهرسازی

در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کرمان انجام شد: آغاز عملیات اجرایی راه آهن بم-جیرفت با دستور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی احداث راه آهن بم-جیرفت به طول 26.7 کیلومتر به دستور وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان کرمان آٰغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی احداث قطعه اول راه آهن بم-جیرفت با دستور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
محمد اسلامی در آیین شروع احداث این پروژه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه توسعه حمل ونقل ریلی یکی از اولویت های کشور و دولت است، گفت: این موضوع در برنامه ششم توسعه مطرح شده و یکی از برنامه هایی است که هم مورد تائید مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور است. ... ادامه خبر ...

منبع: دولت دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 3 دقیقه پیش
فعالیت های باشگاه شهرداری مورد حمایت ماست

فعالیت های باشگاه شهرداری مورد حمایت ماست به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حمید بادامی نجات ظهر امروز در جمع خبرنگاران با حمایت از فعالیت باشگاه فرهنگی- ورزشی شهرداری همدان، اظهار کرد: تیرماه سال 1379، مالکیت این مجموعه فرهنگی- ورزشی از اداره کل تربیت بدنی استان به شهرداری همدان اختصاص یافت و این باشگاه توسط شهرداری به منظور حفظ و گسترش آن و ارائه خدمات فرهنگی- ورزشی به مردم شهر همدان خریداری شد که طی یک برنامه عمرانی سه ساله، امکانات آن را تقویت کرد.
وی افزود: باشگاه فرهنگی- ورزشی شهرداری همدان در سال 1380 برای ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی به جوانان شهر همدان در قالب یک برنامه عمرانی سه ساله ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 4 دقیقه پیش
فوتبالیست های متولد امروز؛ 17 نوامبر

فوتبالیست های متولد امروز؛ 17 نوامبر طرفداری- امروز شنبه، 26 آبان 1397 برابر با 17 نوامبر 2018 است.
برند اشنایدر (45)
نانی (32) ادامه خبر ...

منبع: طرفداری دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 4 دقیقه پیش
گرانی مجدد گوجه و افزایش قیمت آن در میدان بار

گرانی مجدد گوجه و افزایش قیمت آن در میدان بار به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، عیسی حاج علیانی رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه گفت : قیمت گوجه دوباره در میدان بار بالا رفته و اکنون برای انواع گوجه های مرغوب تا 4500 تومان هم می رسد، اما برای گوجه معمولی حدود 2500 تا سه هزار تومان است.
وی گفت : این درحالی است که چندی قبل قیمت گوجه پایین آمده بود و نوع مرغوب آن در میدان بار کیلویی حداکثر سه هزار تومان بود.
رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه خاطرنشان کرد : گوجه ای که اکنون در میدان بار تا کیلویی 4500 تومان فروش می رود با 25 تا 30 درصد افزایش قیمت به دست مصرف کننده می رسد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 4 دقیقه پیش
وزش باد گردوخاک ازفردا مهمان مردم سیستان

وزش باد گردوخاک ازفردا مهمان مردم سیستان علی ملاشاهی کارشناس هواشناسی سیستان وبلوچستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: براساس نقشه های همدیدی وآینده نگری: آسمان استان قسمتی ابری، برخی ساعات افزایش ابر خواهیم داشت.
وی افزود: از نظر دمایی امروز افزایش دما به ویژه در نیمه شمالی تداوم دارد و از یکشنبه کاهش دما خواهیم داشت.
کارشناس هواشناسی تصریح کرد:سه شنبه و چهار شنبه در سطح استان افزایش ابر داشته و شرایط برای رگبارورعدوبرق و وزش باد شدید لحظه ای مهیا است.
وی ادامه داد: در سواحل بعدازظهر وزش باد گاهی گردوخاک داشته و دریای عمان نسبتا آرام پیش بینی می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 9 دقیقه پیش
آذربایجان غربی روی خط زلزله/سالانه 80 زمین لرزه به وقوع می پیوندد

آذربایجان غربی روی خط زلزله/سالانه 80 زمین لرزه به وقوع می پیوندد خبرگزاری مهر - گروه استان ها: سکینه اسمی، بر اساس طرح نقشه پهنه بندی زلزله بیش از 60 درصد آذربایجان غربی در محدوده خطر زلزله قرار دارد و از شهرهای استان 10 شهر سلماس، پیرانشهر، ربط، باروق، کشاورز، چهاربرج، سیلوانا، امیرآباد، سرو، سیه چشمه، قره ضیاءالدین هم اکنون بر روی خط گسل واقع شده اند.
در زمان حاضر بستر وقوع 36 نوع از 40 نوع حادثه و بلایای طبیعی شناسایی شده در آذربایجان غربی فراهم است و مطابق بررسی های انجام شده این در حالی است که 70 درصد از ساختمانهای مسکونی به خصوص در بخش روستایی مقاومت لازم در برابر بلایای طبیعی به خصوص زمین لرزه را ندارند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 10 دقیقه پیش
نوازندگان در رشت، کوهنوردان زن در خراسان/ ادامۀ جدال بر سر تصاحب فضای عمومی

نوازندگان در رشت، کوهنوردان زن در خراسان/ ادامۀ جدال بر سر تصاحب فضای عمومی عصر ایران؛ مهرداد خدیر - کلیپ کوتاهی که به تازگی منتشر شده سه پسر جوان را در شهر رشت در حال نوازندگی و در فضای عمومی در خیابان نشان می دهد.
هیچ کس متعرض یا معترض آنان نیست تا این که کسی یا کسانی می آیند و این بساط را بر هم می زنند و صدای اعتراض رهگذارانی که به تماشا ایستاده بودند بر می خیزد. البته در این مورد خاص گفته می شود برخورد به خاطر این بوده که شب عزاداری بوده ولی در این صورت هم می توانستند تذکر دهند و نیاز به خشونت و بگیر و ببند نبود.
به این بهانه نمی خواهم بحث هایی تکراری مانند نیاز جوانان به شادی ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 10 دقیقه پیش
کشف 900 کارتن گاز فندک به عنوان برف شادی در مرز سومار

کشف 900 کارتن گاز فندک به عنوان برف شادی در مرز سومار به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، خلیل حیدری مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت : با رصد ماموران گمرک بازارچه مرزی سومار یک محموله محصولات صادراتی گاز فندک به تعداد 900 کارتن 48 عددی که تحت عنوان برف شادی اظهار شده بود، در این مرز توقیف شد.
وی گفت : ماموران گمرک بازارچه مرزی سومار با استفاده از دانش، تخصص، نظارت و دقت لازم و با بهره گیری از سامانه جامع امور گمرکی در روند تشریفات گمرکی در کوتاه ترین زمان موفق به رصد اطلاعات محموله در سامانه گمرکی شدند و به توقف این محموله اقدام کردند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 14 دقیقه پیش
حسینیه اندیمشک رکوردار بارش باران در خوزستان

حسینیه اندیمشک رکوردار بارش باران در خوزستان به گزارش گ روه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، محمد سبزه زاری، مدیر کل هواشناسی خوزستان درخصوص میزان بارش طی 48 ساعت گذشته در استان گفت: در این مدت میزان بارندگی در ایذه 71.4، دهدز 71 ، شوش 57.3، بهبهان 48.7، آغاجاری 45، دزفول 44.6، هندیجان 37.5، امیدیه 35.9، رامهرمز 35.4، لالی 34.7، بندر ماهشهر 34.4، گتوند 26.4، شوشتر 23.6، آبادان 19.1، مسجدسلیمان 15.8، بستان 14.9، اهواز 14.3، کشاورزی اهواز 13.8 و شادگان 9.9 میلی متر به ثبت رسید.
وی بیان کرد: همچنین میزان بارندگی سال زراعی جاری تا امروز در دزفول 128.8، بستان 92.5، اهواز 125.2، مسجدسلیمان 105.4، رامهرمز 94.8، آیادان 60 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 14 دقیقه پیش
تراز آب سد کوثر گچساران سه متر بالا آمد

تراز آب سد کوثر گچساران سه متر بالا آمد اکبر خدری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در چند روز اخیر 73 میلیمتر باران در منطقه سد کوثر در ایستگاه هواشناسی ثبت شد که سبب بالا آمدن 2 متری تراز آب سد کوثر شده است.
وی بیان کرد: به دلیل خشکسالی های چند سال گذشته تراز آب این سد مانند گذشته 27 متر نسبت به حجم کل مخزن کاهش نشان می دهد.
مدیر اداره بهره برداری و نگهداری سد کوثر گچساران گفت: بارش باران سال زراعی جاری (از ابتدای مهر امسال تاکنون) سبب ذخیره شدن حدود از 28 میلیون متر مکعب آب در پشت سد کوثر در این شهرستان شده که 17 میلیون متر مکعب آن مربوط به چند روز اخیر بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 14 دقیقه پیش
وعده رئیس جمهور عراق برای پیگیری موضوع ریزگردها/ توافق ایجاد منطقه آزاد تجاری میان تهران و بغداد/ رایزنی درباره اتصال راه آهن شلمچه به بصره

وعده رئیس جمهور عراق برای پیگیری موضوع ریزگردها/ توافق ایجاد منطقه آزاد تجاری میان تهران و بغداد/ رایزنی درباره اتصال راه آهن شلمچه به بصره به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی در نشست خبری مشترک با همتای عراقی خود گفت: به رئیس جمهور عراق و هیات محترم همراه ایشان برای حضور در تهران خوشامد عرض می کنم. به ملت بزرگ عراق به خاطر روند انتخابات خوب در این کشور و تشکیل مجلس شورا و همچنین دولت جدید و انتخاب رئیس جمهور جدید تبریک می گویم.
مسئولان ایران و عراق، همکاری بیش از سی سال دارند
وی با بیان اینکه روابط ایران و عراق از لحاظ تاریخی، فرهنگی و مصالح ملی و منطقه ای، روابط بسیار مهم و ویژه ای است، اظهار داشت: همه مسئولان فعلی جمهوری عراق با مسئولان جمهوری اسلامی ایران ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 22 دقیقه پیش
شناسایی و کشف گور متعلق به عصر آهن در گرمی

شناسایی و کشف گور متعلق به عصر آهن در گرمی به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نادر فلاحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین دستاوردهای کاوش در قلعه یل سویی گرمی اظهار کرد: این گور متعلق به دوره عصر آهن دو و با قدمت دو هزار و پانصد تا سه هزار ساله است.
وی افزود: مطابق مطالعات باستان شناسان این گور از نوع چهارچینه سنگی بوده و متعلق به کودک پنج تا هفت ساله است.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همچنین از کشف دو فضای معماری نیز در کاوش ها خبر داد و بیان داشت: به احتمال زیاد این دو فضا کاربری مسکونی داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 22 دقیقه پیش
طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی در ایلام آغاز شد

طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی در ایلام آغاز شد سرهنگ رضا همتی زاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این طرح خودروهایی که معاینه فنی نداشته باشند، در صورت تردد در هر نقطه، روزانه 500 هزار ریال جریمه می شوند.
وی افزود: با توجه به آغاز فصل سرما و بارش ها و تاثیر وضعیت آج لاستیک و برف پاک کن خودروها در بروز سوانح ، این مقوله در کنترل و نظارت گشت ها و ایستگاه های پلیس راه استان مورد توجه خواهد بود.
فرمانده پلیس راه ایلام از ممنوعیت تردد خودروهای دودزا نیز خبر داد و تاکید کرد: ماموران پلیس راه استان در صورت مشاهده خودروهای دودزا آنها را فک پلاک کرده و با نصب پلاک اعزام به تعمیرگاه به آنها 48 ساعت فرصت می دهند تا ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
اعتبارات عمرانی عشایر در سال جاری پنج برابر شد

اعتبارات عمرانی عشایر در سال جاری پنج برابر شد حسین حسین پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتبارات ملی عشایر استان نیز امسال 90 میلیارد ریال مصوب و نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است.
وی اظهار داشت: از نیمه دوم پارسال تاکنون 41 میلیارد تومان تسهیلات اعم از زنجیره گوشت قرمز ماده 10 و 12، بحران و اشتغال پایدار به 2 هزار و 203 نفر از عشایر استان خراسان جنوبی پرداخت شده است.
سرپرست اداره کل امور عشایر خراسان جنوبی گفت: امسال باید 2 میلیارد و 800 میلیون تومان مالیات بر ارزش افزوده در حوزه عشایر هزینه شود که اعتبارات آن به فرمانداری های شهرستان های استان واریز شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
تصاویر روز: از شهر سوخته پارادایس پس از آتش سوزی کالیفرنیا تا تظاهرات دانشجویان در ایتالیا

تصاویر روز: از شهر سوخته پارادایس پس از آتش سوزی کالیفرنیا تا تظاهرات دانشجویان در ایتالیا به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تلگراف، تصاویر خبری روز شنبه 26 آبان عبارتند از:
تصویری هوایی از تیم ملی فوتبال افغانستان در یک زمین فوتبال در آنتالیا، ترکیه
یک کودک مهاجر عضو کاروان مهاجران آمریکای مرکزی، مکزیک
یک خانواده مسلمان روهینگیایی در داخل اردوگاه پناهجویان، بنگلادش
شهر سوخته پارادایس پس از آتش سوزی، کالیفرنیا
تصویری از یک شتر خسته بی کوهان آمریکای جنوبی، پارادایس، کالیفرنیا
تظاهرات دانشجویان در ایتالیا در اعتراض به کاهش سرمایه گذاری ها در حوزه تحصیلی، رم ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
ابراز خوشحالی حناچی از حساسیت مخاطبان نسبت به گفته هایش

ابراز خوشحالی حناچی از حساسیت مخاطبان نسبت به گفته هایش به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیروز حناچی شهردار منتخب تهران در صفحه توئیتر خود نوشت: اقتضای شفافیت و پاسخگویی همین گفت وشنودهاست. بسیار خوشحالم از حساسیت و عکس العمل مخاطبان نسبت به گفته ها و نوشته هایم. امیدوارم این جریان سازنده که تقویت کننده نظارت_عمومی و لازمه مدیریت کارآمدو پاسخگوست به طور جدی و مستمر ادامه یابد.
فبشرعبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 23 دقیقه پیش
وضعیت رو به بهبود مدیر کل استان های وزارت کار

وضعیت رو به بهبود مدیر کل استان های وزارت کار حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، گفت: صبح امروز حنیف مدیر کل استان های وزارت کار، برای انجام ام ارآی به مرکز تصویر برداری گلستان منتقل شد.
وی ادامه داد: وضعیت وی رو به بهبودی است و مشکلی ندارد.
عصر روز پنج شنبه حنیف حین خدمت، در بریدگی ورودی غربی گرگان دچار سانحه تصادف با یک تانکر تریلی حمل سوخت شد که نوربخش و تاج الدین، مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در این سانحه جان خود را از دست دادند.
انتهای پیام/م
وضعیت مدیر کل استان های وزارت کار رو به بهبود است ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 24 دقیقه پیش
جدیدترین راه برای استفاده از انرژی خورشیدی + فیلم

جدیدترین راه برای استفاده از انرژی خورشیدی + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ این پنجره ها در نگاه اول مانند پنجره های عادی است. اما با کمی دقت متوجه تفاوت بزرگ آن ها می شوید. این پنجره ها توانایی ذخیره انرژی خورشید و تبدیل آن به برق را دارند. البته فقط پنجره ها نیستند که این کار را می کنند. میزهایی هم برای انجام چنین عملی ساخته شده اند.
طراح این میز و پنجره یک فرد هلندی به نام مارجان ون اوبل است. او برای ایجاد جریان در پنجره ها از رنگ استفاده می کند. کاری که ساخته های او انجام می دهند بسیار شبیه عمل فتوسنتز گیاهان است. دریافت نور خورشید و تبدیل آن به انرژی. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 24 دقیقه پیش
پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیکی شد

پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیکی شد به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجید صمدی با اعلام خبر فوق گفت: با تلاش های مستمر پلیس مهاجرت و گذرنامه و همکاری بانک ملی و سایر سازمان های دخیل در امور مالی، پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی کلید خورد.
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا بیان کرد: در راستای تسهیل در ترددهای مرزی، جلوگیری از هرگونه آسیب و تخلف احتمالی، جعل فیش های کاغذی و تزاحم بین مردم و پلیس و ...، بسترهای پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور فراهم شده است.
سرهنگ صمدی گفت: پرداخت عوارض خروج مسافری به صورت دستی (کاغذی) متوقف و سامانه های پرداخت الکترونیکی به همه مرزهای رسمی کشور ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 32 دقیقه پیش
هوای تهران در روزهای آینده ناسالم می شود

هوای تهران در روزهای آینده ناسالم می شود احد وظیفه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت جوی در کشور گفت: در حال حاضر سامانه بارشی که از هفته گذشته وارد کشور شده، باعث بارش های پراکنده ای در شمال شرق کشور شده است.
وی ادامه داد: در روزهای یکشنبه و دوشنبه بارش های اندکی در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود. همچنین در روز سه شنبه و چهارشنبه بارش هایی در نوار جنوبی کشور گزارش شده است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا پایان هفته سامانه بارشی در سیتسم جوی کشور گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: در روزهای آینده به دلیل شرایط جوی حاکم بر تهران روند ناسالم شدن هوا برای گروه های حساس در این شهر را ... ادامه خبر ...

منبع: ایلنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 32 دقیقه پیش
حرکت جالب پدر شهید احمدی روشن در یک همایش

حرکت جالب پدر شهید احمدی روشن در یک همایش به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز ، حجت الاسلام امینی خواه، از یک حرکت جالب و قابل تامل از رفتار پدر شهید هسته ای، مصطفی احمدی روشن در یک همایش این گونه روایت می کند:
در انتهای همایش نکوداشت مرحوم آیت الله سید علی قاضی ره در حرم مطهر رضوی، از والدین شهید مصطفی احمدی روشن تجلیل شد.
پدر شهید پشت تریبون آمد و سخنان متفاوتی گفت. گفت مادر مصطفی به علت پا درد ، قصد حضور در جلسه را نداشت ؛ ولی من او را با اصرار آوردم تا در حضور او چیزی به شما بگویم.
سپس در حضور مادر شهید گفت می خواستم بگویم اگر مصطفی ، مصطفی شد ، از برکت این زن بود ... ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
فوت های کوزه گری تولید انار در استان سمنان

فوت های کوزه گری تولید انار در استان سمنان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، قرائیان مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: پیش بینی می شود بیش از 65 هزار تن محصول انار از پنج هزار و 260 هکتار از باغ های استان سمنان برداشت شود.
به گفته وی، محصول انار در تمام شهرستان های استان سمنان کشت می شود، اما درجزین و گرمسار و ایوانکی بهترین و با کیفیت ترین و اقتصادی ترین باغ های انار استان را دارند.
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به سرمازدگی و تبعات تغییرات آب وهوایی متوسط عملکرد امسال در هرهکتار باغ انار را در استان 15 تن اعلام کرد وگفت ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
فردا آخرین مهلت ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی

فردا آخرین مهلت ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی حسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، گفت: مهلت ثبت نام و پذیرش در رشته های تحصیلی بر اساس سابقه تحصیلی از کاردانی به کاشناسی ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی، فردا - یکشنبه - 27 پایان می پذیرد.
وی افزود: داوطلبان می توانند تا فردا با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
به گفته سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان، انتخاب کد رشته محل ها را بر اساس ترتیب اولویت علاقه انجام دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
افتتاح راه آهن ارومیه در هفته آینده/ اولین ایستگاه با سینی دوّار

افتتاح راه آهن ارومیه در هفته آینده/ اولین ایستگاه با سینی دوّار به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مازیار یزدانی با اشاره به افتتاح راه آهن مهاباد-ارومیه در هفته آینده در راستای طرح اتصال پنج مرکز استان به شبکه ریلی کشور، ضمن تقدیر از عملکرد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل در خصوص ساخت این خط ریلی اظهار داشت: خوشبختانه این مسیر ریلی به طور کامل آماده بهره برداری است و به خاطر در نظر گرفتن سینی دوّار در این طرح ریلی دیگر نیازی به اعزام دو لکوموتیو نیست.
وی افزود: سرعت تایید شده برای سیر قطار مسافری در این خط آهن 90 کیلومتر در ساعت در نظر گرفته شده است اما این خط قابلیت سیر تا سرعت 160 کیلومتر در ساعت را دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 33 دقیقه پیش
تویوتا کمری و آوالون TRD با پیشرانه 300 اسب بخار معرفی شدند

تویوتا کمری و آوالون TRD با پیشرانه 300 اسب بخار معرفی شدند پس از تأیید رونمایی رسمی از دو محصول دپارتمان تیونینگ و ریسینگ TRD تویوتا (Toyota Racing Development) در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2018، امروز این دو مدل معرفی شدند. شاید کمتر کسی این مورد را پیش بینی می کرد، اما متخصصین TDR به سراغ دو سدان محبوب کمری و آوالون رفته اند.
کمری و آوالون TRD که در نمایشگاه لس آنجس به نمایش عمومی گذشته می شوند، باهدف پاسخ به تقاضای طرفداران سدان های قدرتمند و اسپرت تولید خواهند شد. این دو سدان ژاپنی با پذیرفتن سیستم تعلیق بهینه سازی شده با کمک فنرهای کوتاه تر، کاهش ارتفاع تا 15 میلی متر و بست های ذخیم تر موتور برای افزایش مقاومت پیچشی ... ادامه خبر ...

منبع: زومیت دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 34 دقیقه پیش
امدادرسانی به 387 حادثه دیده در کهگیلویه و بویراحمد

امدادرسانی به 387 حادثه دیده در کهگیلویه و بویراحمد امان الله جهانبین در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، از خدمات رسانی به 72 خانوار در سیل و آب گرفتگی روز جمعه، 25 آبان ماه در مناطق مختلف استان خبر داد و افزود: در شهر یاسوج و منطقه ماداوان خدمات رسانی به 21 خانوار با پوشش امداد رسانی به 105نفر عملیاتی شد و در این راستا 4 تیم 5 نفره به تعداد 20 نفر، 4 خودرو و 5 دستگاه پمپ تخلیه فعالیت داشتند.
وی با بیان اینکه در شهرستان دنا و عشایر تنگ سریز، مناطق گندی خوری و تلگاه امدادرسانی به 6 خانوار را داشتیم، اظهار کرد: در این عملیات 30 نفر امدادرسانی شدند که اعزام یک تیم 5 نفره، یک دستگاه خودرو و یک دستگاه پمپ تخلیه به مناطق هدف را داشتیم . ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 42 دقیقه پیش
گزینه ای کم هزینه برای خشنودی اجتماعی

گزینه ای کم هزینه برای خشنودی اجتماعی به گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، حضور زنان در ورزشگاه چندین سال است که به شکل یکی از مطالبات آنان مطرح می شود و بارها محل بحث و نظرهای مختلف قرار گرفته است. سال های پیشین حضور زنان در ورزشگاه های سرپوشیده مسبوق بود و آنان برای تماشای مسابقات والیبال و بسکتبال حضور می یافتند ولی با طرح مطالبه ورود زنان به استادیوم فوتبال، حضور آنان در سالن های سرپوشیده هم محدود شد.
حضور زنان روی سکوی های ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اما رخدادی بود که امیدواری ها برای رفع این محدودیت را افزایش داد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 43 دقیقه پیش
عکس زیرخاکی از باران کوثری

عکس زیرخاکی از باران کوثری باران کوثری، عضو خانواده ای چهار نفری است؛ پدر (جهانگیر کوثری)، مادر (رخشان بنی اعتماد) و برادر (تندیس). این بازیگر متولد مهر 1364، در تازه ترین پست اینستاگرامی خود، عکسی زیرخاکی از نوزادی اش را در آغوش برادر منتشر کرد.
او در توضیح این عکس نوشت: برادر داشتن نعمته، برکته، پشت گرمیه. داشتن برادری مثل تندیس، شانس زندگی منه. تولدت مبارک برادر جان. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 43 دقیقه پیش
40 درصد متوفیان حوادث رانندگی در تهران عابران پیاده هستند

40 درصد متوفیان حوادث رانندگی در تهران عابران پیاده هستند رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران گفت:در شش ماهه اول سال جاری در تهران 40 درصد متوفیان حوادث رانندگی را عابرین پیاده و 38 درصد را موتورسیکلت سواران تشکیل داده اند.
به گزارش عصر ایران سرهنگ مومنی اظهار داشت: حدود 90 درصد متوفیان مرد و 10 درصد زنان می باشند و بیشترین زمان وقوع تصادفات در نیمه اول سالجاری از ساعت 8 شب الی 12 شب بوقوع پیوسته است.
سرهنگ مومنی با توجه به شرایط بارانی در نیمه دوم سال توصیه هایی جهت کاهش سوانح رانندگی بارائه داد که به شرح زیر است:
از وسایل نقلیه عمومی جهت تردد در آب و هوای نا مساعد استفاده نمایند چه بسا در چنین آب و هوایی استفاده از اتوبوس یا ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 43 دقیقه پیش
شهرهای کالیفرنیا رکورددار آلودگی هوا شدند

شهرهای کالیفرنیا رکورددار آلودگی هوا شدند به گزارش ایسنا، موسسه غیرانتفاعی Berkeley Earth در کالیفرنیا اعلام کرد: به دلیل آتش سوزی های جنگلی اخیر که مناطق وسیعی از شمال ایالت کالیفرنیا را دربر گرفته، سان فرانسیسکو، استوکتون و ساکرامنتو صبح روز گذشته (جمعه) جزو آلوده ترین شهرهای جهان بوده اند.
این بررسی نشان می دهد در این روز ایالت کالیفرنیا نسبت به هند و چین که تاکنون از نقاط کانونی و اصلیِ دود و آلودگی بوده اند، آلوده تر بوده است.
دود و آلودگی ناشی از آتش سوزی های جنگلی اخیر در ایالت کالیفرنیا موجب تعطیلی مدارس، دانشکده ها و حمل و نقل عمومی در برخی از مناطق این ایالت شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 44 دقیقه پیش
بازگشت شاخص به کانال 180 هزار واحد/عرضه اولیه نابه هنگام بالای جان بازار شده است

بازگشت شاخص به کانال 180 هزار واحد/عرضه اولیه نابه هنگام بالای جان بازار شده است اقتصاد آنلاین - مریم علیزاده؛ در اولین روز معاملات هفته جاری با شکل گیری جو فروش مجدد بازهم شاخص ها نتوانستند مسیر صعودی را بپیمایند و مجبور به عقب نشینی شدند.
در این میان با اعلام ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه شاهد افزایش فشار فروش در کلیت بازار به دلیل نقد کردن برای شرکت در این عرضه هستیم. به اعتقاد کارشناسان روانه کردن سهام عرضه اولیه در چنین مقاطع حساسی از شاخص که منجر به افت های ادامه دار نماگرهای بازار می شود می تواند تاثیرات مخربی در شکل گیری روند صعودی شاخص در روزهای آتی داشته باشد. به نظر می رسد عرضه اولیه در روزهای صعودی و پروازی شاخص تاثیرات مثبتی بر بازار داشته و شاخص ها را دچار ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 53 دقیقه پیش
عضویت رایگان مردم ایلام در کتابخانه ها تا پایان وقت اداری امروز

عضویت رایگان مردم ایلام در کتابخانه ها تا پایان وقت اداری امروز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛مراد جلیلیان مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام گفت: این اقدام با هدف پاسداشت هفته کتاب و کتابخوانی انجام و عموم مردم در شهرستان های مختلف استان امروز می توانند با مراجعه به کتابخانه های عمومی بصورت رایگان به عضویت این مراکز فرهنگی درآیند.
وی هدف از این اقدام را ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برشمرد و اظهار کرد: اهتمام این اداره کل کمک به توسعه فرهنگ مطالعه بوده و یکی از این اقدام ها عضو گیری رایگان از مردم است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام با اشاره به عضویت 37 هزار ایلامی در 44 کتابخانه عمومی استان افزود ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 54 دقیقه پیش
ترفند ساواک برای فریب زندانیان

ترفند ساواک برای فریب زندانیان مهدی عبایی خراسانی در بخش دوم گفت و گو با پروژه تاریخ شفاهی ایرنا به بایکوت متقابل زندانیان چپ و مسلمان در زندان های رژیم شاه می پردازد. وی ریشه بسیاری از تقابلات بعد انقلاب را ناشی از نوع مواجهه دو گروه در زندان های شاه می داند.متن آن در ادامه آمده است :
ایرنا: وضع زندان های زمان شاه چگونه بود؟
عبایی خراسانی: مسائل سیاسی که ما بعد از انقلاب دچار آنها شدیم ریشه اش به قبل از انقلاب برمی گردد و نوع برخوردی که اعضای سازمان مجاهدین خلق و چریک های فدایی خلق با زندانیان سنتی مذهبی داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 54 دقیقه پیش
رسانه ها نشاط فرهنگی جامعه را مدیریت کنند

رسانه ها نشاط فرهنگی جامعه را مدیریت کنند احمد علیرمضانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور مردم در نمایشگاه ها و مناسبت های فرهنگی ارتقای سطح زندگی را در جامعه افزایش می دهد و محلی برای آگاهی بخشی به عموم افراد است.
وی با بیان اینکه رسانه ها مهمترین ابزار انتقال پیام های جامعه هستند تصریح کرد: از رسانه ها و مطبوعات انتظار می رود واقعیت ها را بدور هر گونه جانبداری گروهی و حزبی انعکاس بدهند.
مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان بیان کرد: رسانه ها و مطبوعات استان کرمان پر شمار هستند که اگر نگاه حرفه ای داشته باشند این استان به قطب رسانه کشور تبدیل خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 54 دقیقه پیش
آلودگی نفتی در منطقه رگ سفید هندیجان مشاهده شد

آلودگی نفتی در منطقه رگ سفید هندیجان مشاهده شد غلامعباس دانش پژوه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت های حفار و نفتی زیادی در منطقه کوهستان رگ سفید هندیجان مشغول بکارند و احتمالا آلودگی نفتی که توسط یکی از آن ها ایجاد شده توسط سیلاب به پایین کوه منتقل و به نزدیکی اراضی کشاورزی رسیده است.
وی با بیان اینکه حجم این آلودگی بسیار بالاست افزود: روز گذشته و بلافاصله پس از اطلاع، بررسی میدانی توسط بخشداری آغاز و این آلودگی ها در کانال سیلابی که از کوهستان به سمت پایین کوه در جریان است و محیط اطراف آن به میزان وسیعی مشاهده شد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 1 دقیقه پیش
تهران از ایستگاه فضایی بین المللی! +عکس

تهران از ایستگاه فضایی بین المللی! +عکس به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، تصویری از تهران که توسط فضانورد آمریکایی در ایستگاه فضایی بین المللی به ثبت رسیده را مشاهده می کنید.
منبع: مجله دوستان
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 1 دقیقه پیش
شهادت یک نیروی جهادی حین انجام ماموریت + عکس

شهادت یک نیروی جهادی حین انجام ماموریت + عکس والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا ۚ وان الله لمع المحسنین ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 4 دقیقه پیش
تیترهای 26 آبان روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

تیترهای 26 آبان روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد **افکار مردم:
آیت الله ملک حسینی (ره) یکی از پیشتازان انقلاب بود
عمامه ام را برای کفنم گذاشته ام
تدوین نقشه سلامت کهگیلویه و بویراحمد
کانون پرورش فکری نیازمند توجه جدی مسئولان استانی
خسارت شدید بارندگی های اخیر به ابنیه و راه های روستایی استان
**ابتکار جنوب:
طرح های تفصیلی شهرهای استان شبیه نقاشی است
پروژه های عمرانی کهگیلویه تعیین تکلیف می شوند
لنده رکورد دار میزان بارش ها
ارتباط صنعت و دانشگاه در استان ضعیف است
عدم تناسب اعتبار و خدمات شهرداری یاسوج
6110
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 12 دقیقه پیش
بیشترین میزان بارش فارس در اردکان سپیدان ثبت شد

بیشترین میزان بارش فارس در اردکان سپیدان ثبت شد رئیس اداره پیش بینی و صدور پیش آگهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی فارس شنبه در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: سامانه بارشی اخیر همچنین سبب بارش 63 و هفت دهم میلیمتر باران در نورآباد ممسنی، 55 میلیمتر در درودزن و 41 میلیمتر در کازرون شد.
فرید اسماعیل زاده افزود: میزان بارش باران در شهر شیراز نیز طی روزهای اخیر 24 و 2 دهم میلیمتر بود و در شهرک گلستان شیراز نیز بارش 59 و 6 دهم میلیمتر باران ثبت شده است.
وی ادامه داد: میانگین بارش سالانه باران در فارس در سال زراعی جاری تاکنون 285 و هشت دهم بوده که این رقم در مدت مشابه پارسال 138 و چهار دهم میلیمتر بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 13 دقیقه پیش
دامپزشکی آبیک با پرنده فروشان دوره گرد برخورد می کند

دامپزشکی آبیک با پرنده فروشان دوره گرد برخورد می کند به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین، مرتضی یعقوبی افزود: با توجه به نگهداری برخی پرندگان محلی در اماکن عمومی و امکان تماس آنها با پرندگان مهاجر و آزاد، نقل و انتقال و نیز خرید و فروش آنها می تواند علاوه بر انتقال ویروس و بیماری به انسان، خسارت های جبران ناپذیری را نیز باعث شود.
وی ادامه داد: خرید و فروش و نقل و انتقال غیرمجاز پرندگان، علاوه بر خسارت های اقتصادی به صنعت طیور، خطر انتشار بیماری های قابل انتقال بین انسان و پرندگان را نیز افزایش می دهد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 13 دقیقه پیش
شناسایی دفاتر غیرمجاز خدمات مسافری در البرز/ برخورد جدی در انتظار متخلفان است

شناسایی دفاتر غیرمجاز خدمات مسافری در البرز/ برخورد جدی در انتظار متخلفان است فخرالدین صابری امروز در گفت وگو با خبرنگار گروه اجتماعی فارس در البرز اظهار داشت: انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان البرز با تشکیل کمیته نظارتی شناسایی دفاتر غیرمجاز را به صورت جدی دنبال می کند.
وی با بیان اینکه در ابتدا مواجه با دفاتر غیرمجاز پلمب انجام خواهد شد، افزود: این واحدهای غیرمجاز پس از شناسایی و بررسی با مجازاتی همچون جرائم نقدی و یا حتی پلمب مواجه خواهند شد تا با ناهنجاری ها مقابله کنیم.
مدیرکل میراث فرهنگی استان البرز بیان کرد: سعی داریم با متقاعد کردن صاحبان اینگونه مشاغل برای دریافت مجوز رسمی به فعالیت قانونی در آن حوزه دست پیدا کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 13 دقیقه پیش
نی ریز رتبه نخست تولید نهال شناسه دار در فارس

نی ریز رتبه نخست تولید نهال شناسه دار در فارس به گزارش از شیراز ؛ ذبیح اله سیروسی مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز گفت: این شهرستان دارای 15 نهالستان مجوزدار بوده و در این نهالستان ها گونه های درختان میوه هسته دار و دانه دار و همچنین درختان غیر مثمر تولید می شود.
او با بیان این که شهرستان نی ریز پتانسیل صادرات نهال به سایر کشور ها را دارد، اظهار داشت: نهال های تولیدی این شهرستان به اقصی نقاط کشور از جمله استان های کرمان، مشهد، یزد، اصفهان و کردستان صادر می شود.
سیروسی اظهار کرد: تولید نهال شناسه دار و سالم به عنوان مهم ترین مسئله زیر بنایی باغبانی، اهمیت زیادی دارد ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 14 دقیقه پیش
330 هزار تن شیر در استان مرکزی تولید می شود

330 هزار تن شیر در استان مرکزی تولید می شود به گزارش ایرنا، سید علی آقازاده روز شنبه در جریان بازدید از کارخانه شیر صلا افزود: 50 درصد شیر تولیدی استان مصرف داخلی دارد و بقیه به سایر استان ها از جمله استان تهران، فارس، خراسان و اصفهان ارسال می شود.
وی از صدور مجوز 2 واحد تولید شیر خام در استان مرکزی خبرداد و گفت: بهره برداری از این واحدها نقش مهمی در افزایش تولید، اشتغال و درآمد اقتصادی در استان به همراه دارد.
استاندار مرکزی ادامه داد: کارخانه شیر صلا (صنایع لبنی اراک) با 50 سال سابقه فعالیت از شرکت های موفق در زمینه تولید محصولات لبنی استان و کشور به شمار می رود و رفع مشکلات ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 23 دقیقه پیش
خط پروازی البرز به کیش راه اندازی می شود

خط پروازی البرز به کیش راه اندازی می شود به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ سعید زرندی با اشاره به اینکه مردم استان البرز یک خواسته 20 ساله برای راه اندازی فرودگاه مسافری در این منطقه داشتند، اظهار کرد: با حمایت وزارت ارتباطات، از خرداد ماه سال 96 اجرای این طرح با تغییر کاربری این فرودگاه و استفاده همزمان باری، آموزش و مسافری در دستور کار قرار گرفت.
مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با بیان اینکه نخستین پرواز مسافری این فرودگاه در 23 شهریور ماه امسال به مقصد مشهد مقدس انجام شد، افزود: موضوعی که برای ما در زمینه راه اندازی بخش مسافری اهمیت داشت ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 23 دقیقه پیش
شرایط محیطی محورهای کشور پایدار شد

شرایط محیطی محورهای کشور پایدار شد سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بارش های اخیر در محورهای کشور اظهار کرد: در حال حاضر شاهد تبدیل شدن شرایط محیطی محورها به شرایط پایدار هستیم و تنها مداخلات جوی قابل مشاهده در مسیرهای کشور مه گرفتگی همراه با کاهش دید در بیشتر محورهای استان همدان، خوزستان و شمال فارس و محورهای اراک-سلفچگان و اراک -فرمهین در استان مرکزی است.
وی در ادامه با اشاره به ترافیک در محورهای اطراف تهران افزود: ترافیک در آزادراه تهران-کرج سنگین هست، همچنین ترافیک جاده مخصوص، جاده قدیم کرج-تهران، شهریار-تهران و پاکدشت-تهران نیمه سنگین و ترافیک در آزادراه قم-تهران و ساوه-تهران پرحجم گزارش شده است ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 33 دقیقه پیش
امروز آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری است

امروز آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری است سلطانی کارشناس اداره کل هواشناسی استان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، با اشاره به این که امروز اسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری است گفت : در بعد از ظهر وزش باد شدید پیش بینی می شود .
وی افزود : تا روز چهارشنبه سامانه بارشی در استان وجود نخواهد داشت و همچنین در چند روز آینده شاهد وضعیت پایداری خواهیم بود.
به گفته سلطانی دمای فعلی زنجان 9 درجه سانتی گراد است که نسبت به دیروز 4 درجه گرمتر شده است.
انتهای پیام /ک
وضعیت جوی استان زنجان در 26 ابان ماه ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 42 دقیقه پیش
جدول پخش برنامه های رادیویی صداوسیمای مرکز زنجان

جدول پخش برنامه های رادیویی صداوسیمای مرکز زنجان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ جدول پخش برنامه های رادیویی صداوسیمای مرکز زنجان شنبه 26 آبان به شرح ذیل می باشد :
نام برنامه : زمان پخش :
خبراستان 11:00
سلام کوچولو 11:10
شریعت یولی 11:30
فراسو 12:30
گلگشت موسیقی 13:00
نمازجمعه شهرستان 13:35
قول و غزل 13:50
خبر سراسری 14:00
نیمکت 15:00
آواونوا 15:30
خبر استان 16:00
جوان زنجانی سلام 16:15
موج ورزش 17:00
پخش و اذان 17:15
آخشاملار 17:45
اخبار استان 19:00
کندیمیز 19:15
دوزدان 20:00 ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 42 دقیقه پیش
آسمان یزد از روز سه شنبه بارانی می شود

آسمان یزد از روز سه شنبه بارانی می شود به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، طی روزهای گذشته یکی از موضوعاتی که در استان یزد مطرح شده، موضوع عدم بارش باران در استان علی رغم پیش بینی های هواشناسی در استان یزد است. در همین رابطه کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد، گفت: استان یزد به واسطه دور بودن از منابع رطوبتی و سواحل همواره در طول تاریخ با معضل کم بارشی و خشک سالی دست وپنجه نرم کرده است.
وی افزود: موضوع کم بارشی در استان یزد موضوع تازه ای نیست و بررسی های بارندگی های سال های گذشته نیز این موضوع را ثابت می کند که استان یزد همواره سال های کم بارشی را تجربه کرده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 43 دقیقه پیش
17.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در دشتی پرداخت شد

17.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در دشتی پرداخت شد به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان دشتی ، عبدالله نادری صبح امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی با تأکید بر تقویت حوزه گردشگری به عنوان اولویت نخست در شهرستان دشتی اظهار داشت: تقویت مناطق بوم گردی و گردشگری در روستاها نقش مهمی در توسعه کشور، استان و شهرستان دارد و سبب ایجاد اشتغال در روستاها می شود.
فرماندار شهرستان دشتی گفت: یکی از اهداف بوم گردی جذب توریست و گردشگر است زیرا جاذبه های گردشگری فراوانی در این دشتی وجود دارد که از آن ها غافل هستیم و مدیران باید نسبت به شناسایی این ظرفیت ها و تقویت آن در مناطق مختلف در طرح بوم گردی استفاده کنند زیرا بوم گردی می تواند در حفظ محیط زیست ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 44 دقیقه پیش
کتابخانه ها به اماکن عمومی برده شود

کتابخانه ها به اماکن عمومی برده شود به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از کتابداران استان قزوین که صبح امروز در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی ره برگزار شد، اظهار کرد: اگر معتقدیم که کتاب می تواند در رشد و بینش اجتماعی مؤثر باشد نباید درگیر زندگی ماشینی امروز شویم.
وی افزود: میانگین سرانه مطالعه ما در کشور 12 دقیقه و 33 ثانیه است که نسبت به میانگین دنیا بسیار پایین تر است.
محمدی با بیان اینکه فضای مجازی را باید فرصتی برای افزایش سرانه مطالعه دانست عنوان کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
بیش از 18 هزار هکتار از اراضی گچساران به زیر کشت پاییزه رفته است

بیش از 18 هزار هکتار از اراضی گچساران به زیر کشت پاییزه رفته است علی مرادی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: گچساران یکی از مستعدترین شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد در حوزه مسائل کشاورزی بوده که وجود مناطق مستعدی مانند خیرآباد، لیشتر، بویراحمد گرمسیر و دشت امامزاده جعفر(ع) از مزارع این شهرستان گویای این ادعا است.
وی با بیان این که گچساران از نظر سطح کشاورزی، سطح زیرکشت اراضی و سطح باغ ها جایگاه خوبی در کهگیلویه و بویراحمد دارد، افزود: کشت پاییزه برخی از محصولات کشاورزی در گچساران آغاز شده است.
رئیس جهاد کشاورزی گچساران با بیان اینکه گندم آبی و دیم، جو آبی و دیم ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
اگر قدرت و حکومت را می خواهیم باید مردم را راضی نگه داریم

اگر قدرت و حکومت را می خواهیم باید مردم را راضی نگه داریم به گزارش خبرنگار دولت خبرگزاری شبستان ، عبدالرضا رحمانی فضلی ، وزیر کشور در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که صبح امروز شنبه 26 آبان در وزارت کشور برگزار شد، گفت: 40 عدد پختگی و کامل شدن است و لازم است در چهل سالگی روند طی شده انقلاب را بررسی کنیم و با بررسی فرصت ها و چالش ها خودمان را مهیا کنیم که گام های بعدی را با هدایت رهبری و لطف خداوند برای رسیدن به اهداف بلندتر برداریم.
وی اظهار داشت: ما در شرایطی انقلاب کردیم که در هیچ حوزه ای کشور استقلال نداشت اما در حال حاضر مهمترین حوزه استقلالی کشور تفکر و جهان بینی ای است که بر سرنوشت ملت حاکم است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
استراحت خانواده شیرها وسط جاده گردشگری در آفریقای جنوبی (عکس)

استراحت خانواده شیرها وسط جاده گردشگری در آفریقای جنوبی (عکس) جئوفری وینندال عکاس 68 ساله از گله شیرهایی در جاده منتهی به پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی عکاسی کرده که با خیال راحت وسط جاده نشسته اند و راه گردشگران را بسته اند. او می گوید: 5 شیر ماده با 20 توله در حال استراحت در وسط جاده بودند. تعدادی دیگر نیز از جاده عبور کردند. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
وقتی 26 آبان، تاسوعا بود

وقتی 26 آبان، تاسوعا بود به گزارش مشرق ، بیانیه مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت جبهه سوسنگرد به مناسبت سالگرد شکست حصر سوسنگرد صادر گردید. متن این بیانیه چنین است:
اقتدار ملت ما ، مرهون حماسه دیروز رزمندگان و امروز جبهه مقاومت اسلامی
سوسنگرد باید تا فردا آزاد شود امام خمینی(ره)
با پیروزی انقلاب اسلامی و ناکامی دشمن شماره یک مسلمین، آمریکای جنایتکار در ادامه تسلط خود بر کشور عزیزمان ایران، استکبار جهانی یکی از عمال خود را مأمور حمله نظامی به ایران نمود.
از محورهای اصلی تجاوز دشمن بعثی در جنوب کشور ، محور چزابه- سوسنگرد- اهواز با هدف تصرف اهواز ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 53 دقیقه پیش
لزوم حرکت به سمت تحلیل "مه داده" در مدیریت کلان شهرها

لزوم حرکت به سمت تحلیل "مه داده" در مدیریت کلان شهرها به گزارش خبرنگار ایسنا، دولت های بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که از مفاهیم شهر هوشمند در شهرهای خود استفاده می کنند. در شهرهای هوشمند از چندین فناوری برای بهبود کارایی بهداشت و درمان، حمل ونقل، انرژی، آموزش و سرویس های آبرسانی استفاده شده که منجر به افزایش سطح رفاه شهروندان می شود، همچنین هزینه ها و مصرف منابع کاهش پیدا می کند. یکی از فناوری های اخیر که پتانسیل بالایی برای بهبود سرویس های شهر هوشمند دارد، تحلیل مه داده ها (Big Data) است.
با رشد جمعیت و ظهور ایده هایی مانند داده های بزرگ (Big Data) و اینترنت اشیاء (IoT)، شهرها به سمت ارتباطات بیشتر گام برمی دارند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 54 دقیقه پیش
خودکشی دختر و پسر عاشق با قرص برنج

خودکشی دختر و پسر عاشق با قرص برنج سلامت نیوز : سالهاست سایه خودکشی بر سر ایلامی ها سنگینی می کند ،تمام عوامل از وضعیت فرهنگی گرفته تا ساختار اجتماعی ،از آثار جنگ گرفته تا مشکلات اقتصادی ومحرومیت ،همگی دست در دست هم داده اند تا این پدیده شوم به آخرین حربه برای مردمان این دیار بمنظور پایان بخشیدن به مشکلات وسختی ها تبدیل شود.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از تابناک، پدیده ای که رفته رفته می رود تا در شکل گیری شخصیت اجتماعی مردم ایلام سهم عمده ای به خود اختصاص دهد . به این شکل که آخرین تیر ترکش مردم ،خواه جوان ،خواه پیر ،زن یا مردم ،مجرد ویا متاهل برای رهایی از مشکلات ویا تحمیل خواسته هایشان استفاده از ابزار مرگ باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: سلامت نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 54 دقیقه پیش
ایران گزارش شفافی از عملکرد خود در تحصیل اتباع بیگانه به نهادهای بین المللی نداده است

ایران گزارش شفافی از عملکرد خود در تحصیل اتباع بیگانه به نهادهای بین المللی نداده است B محمد قمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آمارهای جهانی مبنی بر اینکه آمار ورود پناهندگان به مدارس در ایران 80 درصد است اما در دنیا 60 درصد، گفت: دکترین جمهوری اسلامی مبنی بر ترویج علم و دانش و گسترش تحصیل در کشور است و این امر را برای پناهندگان و مهاجران نیز مجاز دانسته و شرایط لازم برای اجرایی شدن آن را فراهم کرده است زیرا این موضوع در اسلام هم اهمیت بسزایی دارد.
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعداد اتباع افغان در ایران زیاد هستند، افزود: کودکان ایرانی و مهاجران غیرایرانی واجب التعلیم نباید از علم آموزی محروم باشند و لازم است زمینه ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 3 دقیقه پیش
جزئیات جایزۀ جهانی فلسطین اعلام شد

جزئیات جایزۀ جهانی فلسطین اعلام شد به گزارش مشرق ، جزئیات جایزۀ جهانی فلسطین ، پس از انجام جلسات هم فکری و مشورتی میان بیش از 20 میهمان از اتحادیه های نشر و انجمن های ادبی 14 کشور جهان اسلام مشخص و اعلام شد.
در این نشست به ترتیب میثم نیلی و طراده حماده به ترتیب به عنوان رئیس و نائب رئیس شورای سیاست گذاری معرفی شدند و همچنین اعضاء محسن پرویز را به سمت دبیر و رئیس شورای اجرایی این جایزۀ ادبی جهانی انتخاب کردند. همچنین مقرر شد که این جایزه به شکل دوسالانه برگزار شود و دبیر آن نیز به مدت چهار سال ابقاء خواهد شد.
همچنین شش بند به عنوان سند تأسیس جایزۀ جهانی فلسطین اعلام و به عنوان بیانیۀ پایانی قرائت شد: ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 3 دقیقه پیش
ارسال 133 مقاله به دبیرخانه کنگره طب اورژانس/ لزوم ارتقای خدمات طب اورژانس

ارسال 133 مقاله به دبیرخانه کنگره طب اورژانس/ لزوم ارتقای خدمات طب اورژانس به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، غلامرضا معصومی دبیر علمی کنگره طب اورژانس در سیزدهمین کنگره طب اورژانس گفت: در این همایش 133 مقاله ارسال شد و 491 محقق حضور دارند؛ تیم ارزیاب مقالات در رشته طب اورژانس مجرب هستند و کار بررسی در حدود سه ماه به طول انجامید.
وی افزود: 7 مقاله به وسیله دانشجویان دکتری، 4 مقاله توسط دانشجویان ارشد و 4 مقاله دیگر نیز به وسیله دانشجویان کارشناسی نوشته شده است.
معصومی تأکید کرد: استان تهران بیشترین مقاله را ارسال کرد؛ هم چنین استان های خراسان و البرز از تعداد قابل توجهی مقاله آریالی با توجه به جمعیت این استان ها برخوردار بودند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 3 دقیقه پیش
جاده ای که تبدیل به رودخانه شد! + فیلم

جاده ای که تبدیل به رودخانه شد! + فیلم گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ؛ جاده منطقه رودبار شهرستان کوهدشت در استان لرستان وضعیت نامناسبی دارد و در زمان بارندگی دچار آبگرفتگی شده و تردد را برای ساکنان این منطقه دشوار کرده است.
منبع: باباپور - کوهدشت (رودبار)
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
تردد سخت خودروها از جاده نامناسب رودبار کوهدشت + فیلم ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 3 دقیقه پیش
رضا یزدانی کلافه را منتشر کرد

رضا یزدانی کلافه را منتشر کرد خبرآنلاین: کلافه ، تازه ترین قطعه رضا یزدانی را که به تازگی منتشر و وارد بازار شده است، بشنوید.
رضا یزدانی خواننده پاپ به تازگی قطعه کلافه را روانه بازار موسیقی کرده است، قطعه ای که ترانه آن را میثم یوسفی سروده و آهنگسازی و تنظیم آن برعهده بهنام جلیلیان بوده است. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 4 دقیقه پیش
جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در گنبدکاووس برگزار می شود

جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در گنبدکاووس برگزار می شود به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس ، مریم آق آتابای صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون یک هزارو 200 هنرمند در حوزه صنایع دستی در رشته های مختلف قالی بافی، چاپ روی روسری، گلیم بافی، سوزن دوزی، صنایع دستی ترکمن و غیره در گنبدکاووس شناسایی شدند.
رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گنبدکاووس گفت: هنرمندان در رشته های مختلف از حوزه شهرستان شناسایی شده تا بتوانیم با ایجاد کارگاه های آموزشی محصولات این هنرمندان را با نیازهای روز جامعه و با خلاقیت تولید کنیم.
وی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 4 دقیقه پیش
توزیع گسترده چای تقلبی با 4 برندمعروف در بازار/علی محمدی: جعبه و چای داخل هر4 برند جعلی است

توزیع گسترده چای تقلبی با 4 برندمعروف در بازار/علی محمدی: جعبه و چای داخل هر4 برند جعلی است به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، چای یکی از نوشیدنی های پرمصرف برای ایرانیان است به همین دلیل علاوه بر تولید داخل سالانه به میزان زیادی چای نیز در قالب واردات وارد کشور می شود از همین رو شناسایی چای با کیفیت و بدون مواد افزودنی یکی از نکات مهم هنگام خرید است.
تشخیص واقعی چای مطلوب و سالم هنگام دم کردن ممکن است، به طوری که برای دم کردن چای طبیعی تنها 20 دقیقه زمان لازم است و بعد از گذشت یک ربع در استکان ته نشین نمی شود و در مدت کوتاه رنگ غلیظی پیدا نمی کند.
مصرف چای های تقلبی و غیر استاندارد می تواند سیستم کبد ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 13 دقیقه پیش
امدادرسانی به 9 استان درگیر سیل و 5 استان درگیر برف

امدادرسانی به 9 استان درگیر سیل و 5 استان درگیر برف رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی به علت سیل و آب گرفتگی به 9 استان و برف و کولاک به 5 استان خبر داد و اقدامات هلال احمر را در این مناطق تشریح کرد.
مرتضی سلیمی در گفت و گو با ایسنا درباره جزئیات امدادرسانی به استان های دچار سیل و آب گرفتگی طی سه روز گذشته اظهار کرد: طی این مدت استان های ایلام، اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، قم و لرستان درگیر سیل و آب گرفتگی بودند که امدادرسانان هلال احمر با فراهم کردن اسکان اضطراری، اقلام خوراکی و بهداشتی و... به1700 نفر امدادرسانی کردند.17دستگاه چادر، 584تخته پتو، 200تخته موکت و .. ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 13 دقیقه پیش
نیروگاه رامین برای زنگنه مشکل ساز شد

نیروگاه رامین برای زنگنه مشکل ساز شد به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری شبستان ، بیژن نامدار زنگنه ، وزیر نفت قرار است این هفته در مجلس شورای اسلامی حضور یابد تا به سوال نماینده مردم اهواز پاسخ دهد.
علی ساری نماینده مردم اهواز قرار است از وزیر نفت 2 سوال بپرسد که یکی از آن ها در خصوص علت انتشار مازوت در خوزستان است. این سوال از آن جهت اهمیت دارد که از سال های گذشته سازمان حفاظت از محیط زیست بارها بر مشکل زا بودن مازوت برای محیط زیست تاکید داشته است.
بنابراین گزارش، در سال 1394 مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان خواستار توقف آلودگی هوا در نیروگاه رامین شد و گفت: این نیروگاه در صورت ادامه استفاده از سوخت مازوت تعطیل می شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 13 دقیقه پیش
پیام تسلیت امام جمعه بیرجند درپی درگذشت دکتر نوربخش

پیام تسلیت امام جمعه بیرجند درپی درگذشت دکتر نوربخش به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی درگذشت دکتر سید محمدتقی نوربخش مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی کشور را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
دریافت خبر تلخ و دلخراش حادثه رانندگی و درگذشت جناب آقای دکتر سید محمد تقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی کشور که در مسیر خدمت و انجام وظیفه به وقوع پیوست، موجب تاثر و تالم فراوان شد .
اینجانب درگذشت مرحوم دکتر سید محمدتقی نوربخش را که از خانواده معظم شهدا است به خانواده ایشان و همچنین ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 13 دقیقه پیش