احسان علیخانی باز هم به سراغ اعتیاد رفت

احسان علیخانی باز هم به سراغ اعتیاد رفت باشگاه خبرنگاران جوان: چهارمین قسمت برنامه ماه عسل 97، در حالی روی آنتن رفت که احسان علیخانی به موضوع این قسمت از برنامه پرداخت و گفت: حرف ها و نقد ها راجع به این موضوع جدی است و ما در حوزه رسانه موظف هستیم از این موضوعات حمایت کنیم چراکه تمام آینده سرزمین ما مربوط به اندیشه و تولید فکر است.
وی ادامه داد: نباید جوانان سرزمین ما سرخورده شوند و به اولین بن بستی که برخورد کردند بی خیال همه چیز شوند. آدم ها همیشه از خودشان قهرمان می سازنند و حرف های اطرافیان خود را قبول ندارند. جایی که شما خسته باشید خیلی سخت پیدا می شود کسی که دست شما را بگیرد؛ به نظرم بابد جنگید و به هدف رسید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 دقیقه پیش
آب اشامیدنی عشایر اردبیل با تانکر تامین می شود

آب اشامیدنی عشایر اردبیل با تانکر تامین می شود قادر هنرمند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای آبرسانی به 18 قشلاق عشایر استان 270 میلیارد ریال اختصاص یافته که در صورت مبادله موافقتنامه طرح آبرسانی به آنها اجرا می شود .
وی درباره تامین برق عشایر فاقد برق هم گفت: برای برق رسانی به یک هزار و 527 اوبه و قشلاقات فاقد برق مبلغ 36 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است .
مدیرکل امور عشایر استان از کسب رتبه کشوری اداره کل امور عشایر استان اردبیل خبر داد و گفت: این اداره کل در توزیع وام ارزان قیمت به عشایر رتبه دوم و در ارزیابی عملکرد بعنوان دستگاه برتر در بین ادارات کل امور عشایر سراسر کشور در سال 96 شناخته شده است . ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 6 دقیقه پیش
تشکیل شورای زکات روستایی در 60 درصد روستاهای آذربایجان غربی

تشکیل شورای زکات روستایی در 60 درصد روستاهای آذربایجان غربی عزیز سهندی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: شورای زکات روستایی در بیش از 60 درصد روستاهای آذربایجان غربی تاکنون تشکیل شده است به طوری که در مجموع 1 هزار و 710 روستا دارای دهیار برای ترویج، تبلیغ و جمع آوری زکات اهتمام می ورزند.
وی افزود: با وجود کاهش میزان هزینه های انجام شده در سال 96 نسبت به سال 95، درآمد کلی زکات حدود 10 درصد افزایش داشته است و دلیل این موضوع فعالیت گسترده و تبلیغ کافی توسط دهیاران می باشد.
این مسئول با بیان اینکه در 10 سرفصل برای ارزیابی عملکرد زکات استان های کشور اهتمام می شود، بیان کرد: استان های موفق حائز رتبه اول ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 15 دقیقه پیش
آزادی 2 متهم پرونده فعالان محیط زیست/ ممنوع الخروجی همسر کاووس سیدامامی

آزادی 2 متهم پرونده فعالان محیط زیست/ ممنوع الخروجی همسر کاووس سیدامامی پیام درفشان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به ممنوع الخروجی همسر کاووس سیدامامی یکی از متهمان پرونده فعالان محیط زیستی، اظهار کرد: صبح امروز به دادسرای امنیت مراجعه کردم تا در رابطه با حکم ممنوع الخروجی خانم مریم مببینی اطلاع بگیرم و دلیل صدور این حکم را جویا شوم که بر این اساس در شعبه 1 بازپرسی درخواست دادیم و بعد از پیگیری هایمان متوجه شدیم نه تنها در پرونده نامی از خانم ممبینی آورده نشده بلکه دستور و مدرکی در رابطه با ممنوع الخروجی وی نیز وجود ندارد.
وی افزود: پیگیری هایی در دادسرای امنیت شعبه 1 بازپرسی در خصوص اینکه حکم ممنوع الخروجی خانم ممبینی از سوی چه ارگانی صادر شده است داشتیم که ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 15 دقیقه پیش
انتشار تصویری از ولیعهد مخلوع عربستان در شبکه های اجتماعی

انتشار تصویری از ولیعهد مخلوع عربستان در شبکه های اجتماعی آفتاب نیوز :
کاربران شبکه های اجتماعی تصویری را از شاهزاده محمد بن نایف، ولیعهد مخلوع عربستان که در ماه ژوئن به دستور سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه این کشور از منصب ولیعهدی برکنار شده بود، منتشر کردند. تصویر منتشر شده، این شاهزاده عربستانی را در حال اقامه نماز به همراه عبدالله بن سعود بن فهد، نوه اش نشان می دهد. تاریخ این عکس مربوط به روز یکشنبه است.
به گزارش سایت ارم نیوز، طبق گفته فعالان شبکه های اجتماعی، در این تصویر شاهزاده بن نایف بن ترکی بن عبدالله، داماد محمد بن نایف و نوه اش در حال اقامه نماز هستند.
منبع: ایسنا ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
110 میلیارد ریال صرف تکمیل جاده قینرجه مشگین شهر می شود

110 میلیارد ریال صرف تکمیل جاده قینرجه مشگین شهر می شود به گزارش ایرنا ، اکبر صمدی روز دوشنبه در بازدید از روند اجرایی این جاده گفت: جاده گردشگری قینرجه از راه های ارتباطی مهم و اولویت دار شهرستان می باشد.
او افزود: قرار گرفتن چند مجتمع مدرن آبدرمانی در این جاده ، استفاده عشایر کوچنده استان به عنوان جاده دسترسی برای ورود به ییلاقات سبلان و قرار گرفتن نیروگاه زمین گرمایی در انتهای این مسیر بر اهمیت این جاده افزوده است.
وی با بیان اینکه تاکنون در احداث این جاده 12 کیلومتری کوتاهی شده است اظهار امیدواری کرد مرحله اول این جاده تا تعطیلات عید فطر آماده بهره برداری شود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
6 راهکار برای کاهش مصرف برق یخچال و فریزر

6 راهکار برای کاهش مصرف برق یخچال و فریزر به گزارش روز دوشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، با توجه به کاهش بارندگی ها و کمتر شدن حجم آب پشت سدها، نیروگاه های برقآبی امسال به جای 9 هزار و 300 مگاوات، تنها می توانند رقمی بیش از پنج هزار مگاوات انرژی تولید کنند.
این در حالیست که پیش بینی می شود مصرف برق کشور، در زمان اوج مصرف نسبت به سال گذشته حدود پنج درصد افزایش یابد.
در این شرایط، مشترکان برق می توانند با بکارگیری اقداماتی ساده به گذر از فصل تابستان بدون خاموشی کمک کنند؛ در این ارتباط، 6 روش برای استفاده بهینه از یخچال و فریزر بیان می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
کیفیت هوای مشهد در 6 منطقه پاک است

کیفیت هوای مشهد در 6 منطقه پاک است به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، براساس آخرین اطلاعات واصله از ایستگاه های سطح شهر کیفیت هوای مشهد در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 7 صبح با عدد شاخص 50 در شرایط پاک قرار دارد.
مقایسه غلظت آلاینده ها حاکی از آن است که بر غلظت تمامی آلاینده ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده، هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های لشکر، ویلا، الهیه، سمزقند، سرافرازان و حرم مطهر رضوی در شرایط پاک و سایر ایستگاه های سطح شهر در شرایط سالم است.
گفتنی است؛ بیشترین بار آلودگی از ایستگاه واقع در خیام شمالی با عدد شاخص 73 در شرایط سالم گزارش شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
بازسازی بافت قدیم بافق، اولویت شهرداری است

بازسازی بافت قدیم بافق، اولویت شهرداری است سید علی نوروز زاده روز دوشنبه در نشست ستاد بازآفرینی شهری افزود: با بازسازی محله های تاریحی و بافت فرسوده،کالبد شهر کارآمدتر خواهد شد و زندگی به نحو مطلوب و بهتر استمرار پیدا می کند.
وی بدون اشاره به بودجه مصوب سال جاری شهرداری، نوسازی بافت های فرسوده برای توسعه شهری را ضروری دانست و یادآور شد: وسعت بازسازی محدوده تاریخی و فرسوده شهر از 22 هکتار به 160 هکتار افزایش می یابد.
شهردار بافق تصریح کرد: نوسازی و بهسازی بافت فرسوده برای ساماندهی مبلمان شهری و مدیریت حوادث غیرمترقبه، خصوصا شهری که بر روی گسل زلزله قرار دارد، بسیار ضروری است، ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
صفحه نخست روزنامه های صبح دوشنبه 31 اردیبهشت 1397

صفحه نخست روزنامه های صبح دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 صفحه نخست روزنامه های صبح کشور، با کیفیت بالا، مناسب برای دانلود و مطالعه. ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
مقتدی صدر: تفنگ ها باید شکسته شده و صدای جنگ شنیده نشود / قوه مجریه آینده باید ستون های عدالت و رفاه را بنا کند نه ستون کاخ ها را

مقتدی صدر: تفنگ ها باید شکسته شده و صدای جنگ شنیده نشود / قوه مجریه آینده باید ستون های عدالت و رفاه را بنا کند نه ستون کاخ ها را مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق توئیت کرد، پس از آنکه مردم در انتخابات با آرای خود قوه قانونگذار (پارلمان) را تعیین کردند، قوه مجریه آینده باید برای مردم ستون های عدالت، رفاه و امنیت و نه کاخ ها و دیوارها را بنا کند.
به گزارش نامه نیوز مقتدی صدر در ادامه ضمن ابراز مخالت خود با دیوارهای سبز، فساد، حزب گرایی و درگیری و تیراندازی تاکید کرد: تفنگ ها باید شکسته شده و صدای جنگ شنیده نشود.
رهبر جریان صدر عراق با اشاره به اینکه همه، مردم عراق هستند، تاکید کرد، همچنان از طرفداران ایجاد برادری و دوستی میان مذاهب و ادیان مختلف است. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 16 دقیقه پیش
پیش بینی برداشت 20 هزار تن انبه از باغ های رودان

پیش بینی برداشت 20 هزار تن انبه از باغ های رودان به گزارش ایسنا، عباس مویدی از آغاز برداشت انبه در این شهرستان خبر داد و افزود: سطح زیر کشت انبه در این شهرستان هزار و صد هکتار است و پیش بینی می شود از این میزان سطح زیر کشت 20 هزار تن انبه برداشت شود که 20 درصد افزایش دارد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودان تصریح کرد: افزایش سطح زیر کشت و توزیع نهال رایگان علت افزایش این محصول است.
مویدی اضافه کرد: چارک، کلک سرخ، مشک، عروس، هلیلی و میخکی از ارقام محلی و لانگرا، سندری و آلفنسو از ارقام وارداتی انبه در شهرستان رودان است.
وی با بیان اینکه برداشت انبه تا اواخر مرداد ادامه دارد ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 26 دقیقه پیش
نجفی توانا: قوانین آزمایشی اعتماد لازم را در سیاست جنایی قضایی ایجاد نمی کنند

نجفی توانا: قوانین آزمایشی اعتماد لازم را در سیاست جنایی قضایی ایجاد نمی کنند علی نجفی توانا در گفت وگو با ایسنا با اشاره به نزدیک بودن به پایان دوره اجرای آزمایشی قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری مصوب 92 ، اظهار کرد: تصویب قوانین در اکثر کشورهای جهان بعد از نیازسنجی و آسیب شناسی برای پاسخگویی به نیازهای روز جامعه انجام می شود؛ لذا قانون باید پاسخگوی نیازهای جامعه باشد.
وی با بیان اینکه قوانین جزایی در ابتدا به صورت آزمایشی تصویب می شوند، گفت: ابتدا باید قانون به درستی توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد و نیازها شناسایی شود و بعد تصویب شود، اما برای شناخت برخی از مشکلات محتمل قید آزمایشی را به آن اضافه می کنند یا یکبار بخش مهمی از قوانین را با اقتباس از ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 26 دقیقه پیش
اسنداد موقتی محور چالوس در روزهای میانی هفته

اسنداد موقتی محور چالوس در روزهای میانی هفته به گزارش خبرنگار مهر ، پلیس راه کشور اعلام کرد: محور کرج-چالوس از تاریخ 1397/02/30 الی 1397/03/08 و هم چنین از تاریخ 1397/03/19 الی 1397/03/22 ،روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چندروزه ،در حوزه استان مازندران محدوده مرزن آباد از ساعت 21:00 و در حوزه استان البرز محدوده میدان امیرکبیر کرج از ساعت 22:30 الی 05:00 صبح روز بعد مسدود می گردد.
در زمان انسداد تردد از سایر محورهای شمالی صورت می گیرد.
کد خبر 4302017 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 26 دقیقه پیش
ترافیک در آزادراه قزوین-کرج سنگین است/ بارش باران در محورهای آذربایجان غربی

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج سنگین است/ بارش باران در محورهای آذربایجان غربی سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس سنگین است.
وی افزود: امروز در برخی از محورهای استان آذربایجان غربی شاهد بارش پراکنده باران هستیم.
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور های غیرشریانی شمشک - دیزین ، اولنگ - شاهرود، عجب شیر - آذرشهر، ایلام - ایوان و پونل-خلخال به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 26 دقیقه پیش
تهران در شب های رمضان

تهران در شب های رمضان خبرگزاری ایسنا: مجموعه تهران در شب های ماه رمضان ، تا پایان ماه رمضان به روز می شود، از آنچه در شهر می گذرد . افطار تا سحر ، در خیابان های تهران. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 36 دقیقه پیش
استخدام ژن های خوب در شهرداری حاشیه ساز شد

استخدام ژن های خوب در شهرداری حاشیه ساز شد به گزارش مشرق ، قطار انتخاب شهردار در ایستگاه محمدعلی افشانی در نهایت ایستاد تا پس از ماهها بلاتکلیفی مدیریت شهری حداقل مدیر جدید انتخاب شود. اما در فاصله پذیرش استعفای محمدعلی نجفی تا انتخاب شهردار جدید، سکان مدیریت شهرداری بر عهده سمیع الله حسینی مکارم ، معاون مالی شهرداری قرار گرفت و حدود بیش از یک ماه وی این مسند را در اختیار داشت.
هرچند مکارم نتوانست در رقابت با افشانی، ک ر سی شهرداری را نصیب خود کند ولی در آخرین روزهای تصدی وی به عنوان سرپرست گزارش هایی وجود دارد که در این مدت کوتاه استخدام هایی خارج از عرف صورت گرفته است.
بیشتر بخوانید: ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 36 دقیقه پیش
زیباکلام: آنقدر ثروتمندهستم که به حقوق دانشگاه نیاز نداشته باشم/ می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم

زیباکلام: آنقدر ثروتمندهستم که به حقوق دانشگاه نیاز نداشته باشم/ می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم آفتاب نیوز :
روزنامه اعتماد با صادق زیباکلام در باره بازنشستگی اش مصاحبه کرده است.
بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
شغل دیگری به جز تدریس در دانشگاه دارید؟
خیر؛ برخلاف همه در جمهوری اسلامی که دوست دارند بگویند مستضعف هستیم، از طرف خانواده پدری و مادری بسیار ثروتمندم و اگر حقوق دانشگاه را هم نگیرم، با فرزندانم تا آخر عمر می توانیم خیلی راحت زندگی کنیم.
چند سال تدریس کردید؟
25 سال دانشکده حقوق، چند سال دانشکده فنی و 7 سالی هم مرخصی بدون حقوق برای دکترا گرفته بودم. من استاد تمام هستم و قرار بود که با استاد تمام منعطف تر برخورد شود ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 36 دقیقه پیش
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت

عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت
عناوین روزنامه های صبح امروز دوشنبه 31 اردیبهشت ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 36 دقیقه پیش
سه واحد غذایی متخلف در تبریز به تعزیرات معرفی شدند

سه واحد غذایی متخلف در تبریز به تعزیرات معرفی شدند سیداحد یوزباشی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در اجرای این طرح گشت های مشترک بازرسی با بازدید از صنوف عرضه کننده مواد غذایی برای یک واحد غذاخوری که اصول بهداشتی را رعایت نکرده بود، پرونده تشکیل داده و این واحد را به تعزیرات حکومتی معرفی کردند.
وی اظهار داشت: در ادامه این بازرسی ها برای 2 واحد تولید قنادی و شیرینی متخلف به علت آلودگی محیط تولید و دپوی حدود 10 کیلوگرم گردوی کپک زده برای استفاده در تولید شیرینی پرونده تشکیل شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه گردوهای کشف شده معدوم شد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 36 دقیقه پیش
شش مطالبه از شهردار جدید

شش مطالبه از شهردار جدید شورای شهر به عنوان نهاد ناظر بر عملکرد شهرداری تهران، تسلط بیشتری به امور شهر پیدا کرده و علاوه بر شهروندان، پارلمان محلی پایتخت نیز در نقش یک مطالبه گر جدی برای تبدیل تهران به یک شهر خوب عمل می کند.
شش مطالبه مطرح شده از سوی محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، از جنس مشکلات کلیدی شهر، گلایه های شهروندان و نقطه ضعف عملکردی مدیریت شهری پایتخت در دوره اخیر است. این مطالبات مبتنی بر حل مشکلات ترافیکی و حمل و نقل به عنوان دو چالش اصلی شهروندان تهرانی، خدمات رسانی بهتر، مناسب تر و سریع تر از سوی شهرداری، تعیین تکلیف ساختار شهرداری از طریق اعمال اصلاحات و چابک سازی پیکره مدیریت شهری ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 46 دقیقه پیش
فیلم/ خلاصه بازی بارسلونا 1-0 سوسیداد

فیلم/ خلاصه بازی بارسلونا 1-0 سوسیداد هفته 38 لالیگا؛ بارسلونا 1-0 سوسیداد ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 46 دقیقه پیش
112 فلسطینی شهید و بیش از 13 هزار تن دیگر زخمی شده اند

112 فلسطینی شهید و بیش از 13 هزار تن دیگر زخمی شده اند به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وزارت بهداشت و درمان فلسطین با صدور بیانیه ای تاکید کرد که از آغاز تظاهرات بازگشت در 30 مارس گذشته تاکنون 112 فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده و بیش از 13 هزار تن نیز زخمی شده اند. 13 تن از شهدا را کودکان زیر 18 سال تشکیل می دهند.
در این بیانیه تاکید شده است که ارتش اسرائیل هنوز پیکر 6 تن از این شهدا را به خانواده هایشان تحویل نداده است.
طبق این بیانیه، از مجموع 13190 مجروح 7618 تن زخمی و 5572 تن دیگر دچار حالت خفگی شدند، در میان این مجروحان 2096 کودک و 1029 زن دیده می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 46 دقیقه پیش
آقای شهردار راهی برای مداوای تهران بیابید...

آقای شهردار راهی برای مداوای تهران بیابید... روزنامه اطلاعات در یادداشتی به قلم فتح الله آملی، آورده است: حال اما آقای افشانی که کمتر بر سر زبانها بود سکان هدایت شهر را در دست گرفته است. به این بهانه اما چند کلامی با ایشان می توان گفت. البته این سخنان در حقیقت امیدهایی است که برای شهر می توان داشت که در وعده های ایشان نیز بود اما مثل خیلی از وعده هایی که مقامات در این ملک و مملکت می دهند و چند روزی که از وقت خرمن می گذرد به نسیان می سپارند چندان امیدی نیست که عملی شوند. اما به هر حال انسان به امید زنده است و ما هم گرچه جوان نیستیم اما آرزو داریم که این بار معجزه ای شود و شهر بیقرار، اندکی قرار گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 46 دقیقه پیش
اهدای عضو جانباز علی زلفی

اهدای عضو جانباز علی زلفی : علی زلفی رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس در 16 سن سالگی عازم جبهه شده و در عملیات والفجر مقدماتی جانباز و 90 ماه به اسارت در آمد. وی روز گذشته دچار عارضه مرگ مغزی شد که پس از تایید پزشکان بیمارستان مسیح دانشوری و با رضایت خانواده اش، 2 کلیه و کب ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 46 دقیقه پیش
نمایشگاه عکس کرمانشاه در قالب 150 تابلوی فاخر برپا شد

نمایشگاه عکس کرمانشاه در قالب 150 تابلوی فاخر برپا شد جلیل بالایی در گفتو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: به مناسبت هفته میراث فرهنگی نمایشگاه عکس در نگارخانه شهر کرمانشاه برپا شد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: این نمایشگاه در قالب 150 تابلوی فاخر و ارزشمند در مجموعه نگارخانه شهر کرمانشاه برپا است.
بالایی در ادامه بیان کرد: این نمایشگاه تا سوم خرداد از 8 صبح تا 8 عصر پذیرای علاقه مندان است.
وی اظهار داشت: آثار و کارهای ارزشمندی از هنرمندان استان در این نمایشگاه قرار داده شده است.
کد خبر 4301965 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 55 دقیقه پیش
ساعت کار کارکنان دولت در ماه رمضان هیچ تغییری نکرده است

ساعت کار کارکنان دولت در ماه رمضان هیچ تغییری نکرده است طهمورث الیاسی در خصوص احتمال تغییر ساعات کاری ادارات در ماه مبارک رمضان در گفتگو با خبرنگار مهر ، گفت: بر اساس قانون، کارکنان دولت باید 175 ساعت در ماه و 6 روز در هفته اشتغال داشته باشند و در محل های کارخود حضور بیابند.
الیاسی همچنین بیان کرد: تاکنون ساعت های کار هیچ تغییری نکرده است و طبق روال انجام می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: بر این اساس کارکنان دولت باید رأس ساعت مقرر در محل کار خود حضور یابند.
کد خبر 4301964 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 55 دقیقه پیش
فیلم/ خلاصه بازی میلان 5-1 فیورنتینا

فیلم/ خلاصه بازی میلان 5-1 فیورنتینا هفته 38 سری A ایتالیا؛ میلان 5-1 فیورنتینا ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 56 دقیقه پیش
19 هزار و 727 تن بار حمل شده بین المللی از طریق مرز ریلی اینچه برون/ افزایش 164 درصدی حمل ونقل بین المللی

19 هزار و 727 تن بار حمل شده بین المللی از طریق مرز ریلی اینچه برون/ افزایش 164 درصدی حمل ونقل بین المللی به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال شرق دو، محمدرضا قربانی از افزایش 164 درصدی حمل ونقل بین المللی اداره کل راه آهن شمال شرق دو خبر داد، اظهار کرد: از ابتدای سال 1397 تاکنون مجموع بار حمل شده بین المللی 19 هزار و 727 تن شامل 2 هزار و 365 تن محموله صادراتی و 17 هزار و 362 تن محموله وارداتی است که این آمار از طریق حوزه ریلی اداره کل راه آهن منطقه شمال شرق دو و از طریق مرز ریلی اینچه برون صورت پذیرفت.
وی تصریح کرد: از ابتدای امسال برای نخستین بار میزان 62 تن انواع روفرشی صادراتی، 21 واگن خرما به میزان یک هزار و 356 تن ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 56 دقیقه پیش
80 درصد از اراضی کشاورزی یزد مستعد اجرای سیستم های نوین آبیاری هستند

80 درصد از اراضی کشاورزی یزد مستعد اجرای سیستم های نوین آبیاری هستند سید علی اصغر مصطفوی در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد، با اشاره به اینکه آبیاری تحت فشار از سال 68 در سطح کشور و از سال 71 در استان یزد آغازشده است، گفت: بالغ بر 23 هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی یزد مجهز به سیستم نوین آبیاری هستند.
وی افزود: در سال جاری سه هزار و 500 هکتار از اراضی استان یزد با اعتباری بالغ بر320 میلیارد ریال به سیستم نوین آبیاری نوین مجهز می شوند.
مدیر آب وخاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد بابیان اینکه سهمیه هر شهرستان به این سیستم مشخص شده است، تصریح کرد: شهرستان های خاتم، تفت و ابرکوه بیشترین سهمیه را در سال جاری به خود اختصاص داده اند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 56 دقیقه پیش
تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان

تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری به ویزه در اشتغال جوانان تاکید بر بکار گرفتن ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و حوزه فناوری ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 56 دقیقه پیش
پیغام خطا: خطا

پیغام خطا: خطا ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
اخبار را از کدام رسانه پیگیری می کنید؟

اخبار را از کدام رسانه پیگیری می کنید؟ آفتاب نیوز :
مردم برای دریافت اخبار و اطلاعات روزانه خود، رسانه های مختلفی را انتخاب می کنند و به نظر می رسد که با گسترش فضای مجازی و در دسترس بودن آن، حتی در زمانی که محدودیت هایی چون فیلترینگ اعمال می شود، باز هم تمایل بیشتری به استفاده از این فضا وجود دارد؛ هر چند با توجه به وضعیت اینترنت در کشور، هنوز هم تلویزیون منبعی آسان برای پیگری اخبار محسوب می شود.
به گزارش آفتاب نیوز؛ بیژن نفیسی روزنامه نگار باسابقه در تایید این مطلب به ایسنا گفته است:
نگاه جدیدی در حال حاضر وجود دارد برای اینکه بتوانیم از طریق وسایل الکترونیکی هم اطلاع رسانی کنیم اما باید بستر کار آماده باشد یعنی ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
صفحه نخست روزنامه های استان فارس

صفحه نخست روزنامه های استان فارس به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، صفحه نخست روزنامه های امروز(دوشنبه 31 اردیبهشت) استان فارس را در زیر مشاهده کنید.
طلوع
خبرجنوب
عصر مردم
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
فعالیت تاچ سی در گنبدکاووس غیرقانونی است

فعالیت تاچ سی در گنبدکاووس غیرقانونی است حمیدرضا حجی زاده امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس، با اشاره به اینکه در روزهای اخیر شرکتی تحت عنوان تاچ سی در شهر گنبدکاووس به عنوان شرکت مسافربری اینترنتی آغاز فعالیت خود را اعلام کرده است، اظهار کرد: شهروندان محترم مطلع باشند که رانندگان این شرکت به هیچ عنوان از نظر ما دارای صلاحیت نیستند.
وی با بیان اینکه هیچ دفترچه فعالیتی برای رانندگان خودروهای شرکت مسافربری “تاچ سی از سوی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس صادر نشده است، افزود: بنابراین این افراد از نظر این سازمان فاقد صلاحیت برای رانندگی و جابه جایی مسافر در گنبدکاووس هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
فروش فوری پژو 207 از 2 خرداد (+جزئیات)

فروش فوری پژو 207 از 2 خرداد (+جزئیات) ایران خودرو، هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و به مناسبت پاسداشت این رویداد مبارک، شرایط فروش فوری خودروی پژو 207 آی دستی را به صورت محدود از دوم خرداد آغاز می کند.
به گزارش عصر ایران ، در این طرح، پژو 207 آی دستی به قیمت مصوب 47 میلیون و 130 هزار و 400 تومان با موعد تحویل 30 روزه و در رنگ های متنوع به مشتریان عرضه می شود. این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
برمبنای این گزارش، به منظور بهره برداری حداکثری مشتریان نهایی، امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای اشخاص حقیقی فراهم بوده و هر کد ملی به شرط نداشتن ثبت نام در شش ماه گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
انصارالله یک پهپاد جاسوسی سعودی را ساقط کرد

انصارالله یک پهپاد جاسوسی سعودی را ساقط کرد ارتش و کمیته های مردمی یمن( تحت کنترل انصارالله)، روز گذشته یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف عربی تحت رهبری عربستان سعودی را در استان حجه واقع در شمال غربی یمن ساقط کردند.
به گزارش نامه نیوز یک منبع نظامی در این باره تصریح کرد، پدافند هوایی، یکشنبه یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی را در کوه النار در بخش حرص ساقط کرد.
پدافند هوایی انصارالله، چهارشنبه گذشته نیز یک فروند هواپیمای بدون سرنشین ائتلاف را در جریان پرواز در آسمان استان مرزی صعده منهدم کرد. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
بازسازی مناطق زلزله زده شتاب گرفت

بازسازی مناطق زلزله زده شتاب گرفت به گزارش خبرنگار ایرنا ، زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله و 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای کرمانشاه خسارت وارد کرد.
براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حدود 100 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در این مناطق آسیب کلی و جزئی دیده اند و این زلزله مخرب علاوه بر خسارت مادی فراوان 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.
دغدغه این روزهای مردم و مسئولان در مناطق زلزله زده غرب کرمانشاه ، ساخت واحدهای مسکونی آسیب دیده و بازگشت مردم به زندگی عادی و آرامش قبل از زلزله است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
شش مطالبه از شهردار جدید

شش مطالبه از شهردار جدید محمدعلی افشانی به عنوان شهردار جدید پایتخت در صحن علنی شورای شهر تهران سوگند یاد کرد و از روز گذشته رسما بر کرسی بهشت برای سه سال تکیه زد.
آغاز به کار رسمی شهردار هفدهم پایتخت برخلاف جلسه علنی قرائت سوگند شهردار شانزدهم (محمدعلی نجفی) فقط به قرائت سوگند خلاصه نشد. در این جلسه رئیس شورای شهر 6 مطالبه کلیدی از شهردار جدید پایتخت برای حل مشکلات اساسی شهر را مطرح کرد که نشان می دهد شورای شهر به عنوان نهاد ناظر بر عملکرد شهرداری تهران، تسلط بیشتری به امور شهر پیدا کرده و علاوه بر شهروندان، پارلمان محلی پایتخت نیز در نقش یک مطالبه گر جدی برای تبدیل تهران به یک شهر خوب عمل می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
شرط افشانی برای افشای تخلفات قالیباف

شرط افشانی برای افشای تخلفات قالیباف تخلفات را قبل از اثبات رسانه ای نمی کنم! این مهم ترین بخش از اولین مصاحبه محمد علی افشانی به عنوان شهردار تهران بود که دیروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران انجام شد.
افشانی که با حضور در جلسه شورا و شرکت در مراسم ادای سوگند، کار خود را به طور رسمی به عنوان شهردار تهران آغاز کرد، در پاسخ به سوالی درباره چگونگی پیشگیری از تخلفات شهرداری که از سوی نجفی شهردار پیشین تهران مطرح شده بود، گفت: هر تخلفی که صورت گرفته باید مورد پیگیری قرار گیرد اما روش من این است که از موضوع آگاه باشم و تخلف صورت گرفته را از مراجع قضایی مرتبط و قانونی پیگیری کنم و با رسانه ای کردن هر نوع تخلف قبل از اثباتش مخالف ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
کاخ موزه های اصفهان جاذبه های بی بدیل تاریخی

کاخ موزه های اصفهان جاذبه های بی بدیل تاریخی به گزارش ایرنا، اکثر این کاخ موزه ها از جمله عمارت هشت بهشت، چهلستون، عالی قاپو، تالار اشرف و موزه هنرهای تزیینی در قلب شهر تاریخی اصفهان قرار دارد و آمار بازید کنندگان از این بنا ها در روز آمارها نشان می دهد که در روز جهانی موزه و اولین روز از هفته میراث فرهنگی، 95 هزار نفر گردشگر از بناهای تاریخی استان بازدید کردند که در این میان مجموعه جهانی کاخ چهلستون، کاخ عالیقاپو، مسجد امام، موزه هنرهای تزئینی و باغ فین کاشان بیشترین تعداد بازدید کننده را به خود اختصاص داده اند.
**چهل ستون**
کاخ موزه چهلستون به فرمان شاه عباس اول ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 6 دقیقه پیش
کُبه لبنانی؛ بفرمایید افطاری

کُبه لبنانی؛ بفرمایید افطاری هفته نامه سلامت: کبه لبنانی غذایی خوشمزه هست که بسیار ظاهر زیبا و جالبی دارد با وجود اینکه جزء غذاهای سرخ کردنی محسوب میشود ولی در هنگام سرخ کردن مقدار خیلی کمی روغن جذب میکند. پیشنهاد می کنیم این غذای خوشمزه را برای افطار تهیه کنید و از آن لذت ببرید.
زمان لازم برای آماده شدن: 90 دقیقه
مواد لازم بخش بیرونی کُبه (برای 6 نفر)
بلغور 3 لیوان 320 کیلوکالری
آرد سبوس دار 2 لیوان 240 کیلوکالری
روغن کانولا 6 قاشق غذاخوری 540 کیلوکالری
پودر فلفل قرمز یا سیاه 1 قاشق غذاخوری 0 کیلوکالری
نمک 2 قاشق مرباخوری 0 کیلوکالری ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
شش مطالبه از شهردار جدید

شش مطالبه از شهردار جدید محمدعلی افشانی به عنوان شهردار جدید پایتخت در صحن علنی شورای شهر تهران سوگند یاد کرد و از روز گذشته رسما بر کرسی بهشت برای سه سال تکیه زد.
آغاز به کار رسمی شهردار هفدهم پایتخت برخلاف جلسه علنی قرائت سوگند شهردار شانزدهم (محمدعلی نجفی) فقط به قرائت سوگند خلاصه نشد. در این جلسه رئیس شورای شهر 6 مطالبه کلیدی از شهردار جدید پایتخت برای حل مشکلات اساسی شهر را مطرح کرد که نشان می دهد شورای شهر به عنوان نهاد ناظر بر عملکرد شهرداری تهران، تسلط بیشتری به امور شهر پیدا کرده و علاوه بر شهروندان، پارلمان محلی پایتخت نیز در نقش یک مطالبه گر جدی برای تبدیل تهران به یک شهر خوب عمل می کند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
دوباره امید

دوباره امید 43
ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
چرا از سران بی بتّه عربی صدایی در نمیاد؟

چرا از سران بی بتّه عربی صدایی در نمیاد؟ به گزارش مشرق ، علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس در توییتر خوددر حمایت از فلسطین و بی تعصب بودن کشورهای های عربی درباره کشتار مردم قدس نوشت: ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- یکشنبه 31 اردیبهشت

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- یکشنبه 31 اردیبهشت ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- یکشنبه 31 اردیبهشت

صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان- یکشنبه 31 اردیبهشت ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir
تماس بی واسطه با مسئولین ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
زیباکلام: آنقدر ثروتمندهستم که به حقوق دانشگاه نیاز نداشته باشم/ می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم

زیباکلام: آنقدر ثروتمندهستم که به حقوق دانشگاه نیاز نداشته باشم/ می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم روزنامه اعتماد با صادق زیباکلام در باره بازنشستگی اش مصاحبه کرده است.
بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
شغل دیگری به جز تدریس در دانشگاه دارید؟
خیر؛ برخلاف همه در جمهوری اسلامی که دوست دارند بگویند مستضعف هستیم، از طرف خانواده پدری و مادری بسیار ثروتمندم و اگر حقوق دانشگاه را هم نگیرم، با فرزندانم تا آخر عمر می توانیم خیلی راحت زندگی کنیم.
چند سال تدریس کردید؟
25 سال دانشکده حقوق، چند سال دانشکده فنی و 7 سالی هم مرخصی بدون حقوق برای دکترا گرفته بودم. من استاد تمام هستم و قرار بود که با استاد تمام منعطف تر برخورد شود ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 16 دقیقه پیش
لایحه تامین امنیت زنان منتظر تایید نهایی رئیس قوه قضاییه است

لایحه تامین امنیت زنان منتظر تایید نهایی رئیس قوه قضاییه است ذبیح الله خداییان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی ایرنا با تاکید بر اینکه تغییر ماهیتی در لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت ایجاد نشده است، افزود: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت پس از بررسی در کمیسیون های معاونت حقوقی قوه قضاییه، تقدیم ریاست قوه قضاییه شده است تا دوباره مورد بررسی قرار گیرد و چنانچه مورد موافقت قرار گیرد، به دولت ارسال شود.
لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در دولت یازدهم (معاونت امور زنان و خانواده) تدوین شد که بنا به ماهیت قضایی آن، از سوی شورای نگهبان، برای بررسی و تدوین نهایی به قوه قضاییه ارجاع شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
آتشفشان هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد

آتشفشان هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد آتشفشان کیلاویا Kilauea در هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی آ اف پ (فرانس پرس)، این آتشفشان که در منطقه پونا جزیره هاوایی قرار دارد از ده روز پیش فعال شده است.
تشدید فوران ها و انفجارهای آتشفشان کیلاویا در جزیره هاوایی حجم زیادی از خاکستر را در آسمان پراکنده کرده و هشدار قرمز هوانوردی اعلام شده است.
گدازه های این آتشفشان در ده روز اخیر به سمت مناطق مسکونی روان شده و زندگی و فعالیت ساکنان منطقه را دچار مشکل کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
بازیگر معروف تلویزیون روی ویلچر (عکس)

بازیگر معروف تلویزیون روی ویلچر (عکس) منبع: بهداشت نیوز ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
ورود سامانه جدید بارشی به کشور/آسمان تهران کمی ابری است+ جدول

ورود سامانه جدید بارشی به کشور/آسمان تهران کمی ابری است+ جدول به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها بعدازظهر امروز با ورود یک سامانه بارشی به کشور در شمال غرب،استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های البرز غربی و مرکزی و به صورت پراکنده در غرب، مرکز و سواحل غربی خزر رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود که بارش ها اوایل شب در استان آذربایجان شرقی و نواحی مرکزی اردبیل و شمال زنجان تشدید می شود.
روز سه شنبه سامانه بارشی در شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
343 حلقه چاه در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان خشک شد

343 حلقه چاه در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان خشک شد عبدالاحد ریکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع پنج هزار و 594 روستا در سیستان و بلوچستان سه هزار و 24 روستا دچار کم آبی هستند.
وی افزود: همچنین 2 هزار و 570 روستای سیستان و بلوچستان نیز از آب آشامیدنی برخودارند.
وی با بیان اینکه هزار و 257 روستای سیستان و بلوچستان با 116تانکر آبرسانی سیار می شوند گفت: روزانه به ازای هر خانوار 15 لیتر آب با تانکر در مناطق روستایی این استان توزیع می شود.
وی بیان کرد: خشکسالی های پی در پی به ویژه سال زراعی 96-97 آسیب جدی به منابع آبی در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان وارد کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
20 نوع برگر متنوع و خوشمزه (4)

20 نوع برگر متنوع و خوشمزه (4) وب سایت سرآشپز پاپیون : زمانی بود وقتی هوس خوردن بعضی از غذاها که به سرمان می زد باید ماشین را آتش می کردیم و راه می افتادیم به سمت آن رستورانی که در پخت آن غذای خاص تخصص داشت. حالا همه چیز فرق کرده. تخصص وارد خانه های ما شده است. باور ندارید؟
به عنوان مثال همین درست کردن همبرگر؛ از وقتی یادمان است همبرگر را در همبرگر فروشی می خوردیم و بعد از آن هم از همبرگرهای آماده کارخانه ای استفاده می کردیم، ولی حالا خودمان می توانیم دست به کار شویم و خوشمزه ترین همبرگرها را با همین دستان هنرمند مان بپزیم
16 ) برگر لوبیای چشم بلبلی ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 26 دقیقه پیش
فیلم/ جدیدترین جنایت پلیس آمریکا 15+

فیلم/ جدیدترین جنایت پلیس آمریکا 15+ پلیس آمریکا باز جنجال آفرید؛ شلیک گلوله به یک سیاه پوست غیرمسلح که به صورت درازکش روی زمین افتاده بود! ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 35 دقیقه پیش
با مسئولان خاطی حادثه مترو کرج برخورد می شود

با مسئولان خاطی حادثه مترو کرج برخورد می شود رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با مسئولان خاطی که سبب عصبانی شدن مسافران مترو خط 5 شدند، برخورد خواهد شد.
به گزارش مهر، محمد علیخانی با اشاره به اتفاقات روز چهارشنبه در خط 5 گفت: دلیل اصلی این اتفاقات نقص فنی واگن هاست و مشکل قدیمی کمبود واگن که خوشبختانه پیش از عید قرارداد ورود 600 واگن به متروی تهران در وزارت کشور بسته شد.
وی در پاسخ به این پرسش ها که این واگن ها سال 98 به خطوط مترو افزوده می شود و در کوتاه مدت وضعیت تغییری نخواهد کرد، گفت: همین که روند بهبود وضعیت قطارهای مترو آغاز شده، غنیمت است ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 35 دقیقه پیش
زیباکلام:آنقدر ثروتمندهستم که به حقوق دانشگاه نیاز نداشته باشم/می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم / قرار بود که با استاد تمام منعطف تر برخورد شود

زیباکلام:آنقدر ثروتمندهستم که به حقوق دانشگاه نیاز نداشته باشم/می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم / قرار بود که با استاد تمام منعطف تر برخورد شود به گزارش نامه نیوز بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
شغل دیگری به جز تدریس در دانشگاه دارید؟
خیر؛ برخلاف همه در جمهوری اسلامی که دوست دارند بگویند مستضعف هستیم، از طرف خانواده پدری و مادری بسیار ثروتمندم و اگر حقوق دانشگاه را هم نگیرم، با فرزندانم تا آخر عمر می توانیم خیلی راحت زندگی کنیم.
چند سال تدریس کردید؟
25 سال دانشکده حقوق، چند سال دانشکده فنی و 7 سالی هم مرخصی بدون حقوق برای دکترا گرفته بودم. من استاد تمام هستم و قرار بود که با استاد تمام منعطف تر برخورد شود. در دوران آقای احمدی نژاد که خیلی از اساتید را به دلایل سیاسی بازنشسته کردند، چنین بحثی مطرح بود. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 36 دقیقه پیش
1320 هکتار زمین کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد آبرسانی می شود

1320 هکتار زمین کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد آبرسانی می شود بهمن آزادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهار طرح آبرسانی به زمین های کشاورزی طسوج، حبیب آباد، زیلایی و پشت کوه به مساحت 670 هکتار هم اکنون در مراحل پایانی انجام عملیات اجرایی است و تا پایان امسال بهره برداری خواهد شد.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی طرح آبرسانی به منطقه آبگندی به مساحت 650 هکتار در اوایل تابستان امسال آغاز می شود تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال 750 نفر ایجاد خواهد شد.
به گفته آزادی یکهزار و 100 هکتار زمین کشاورزی در کهگیلویه، 900 هکتار در گچساران و یک هزار و 100 هکتار در شهرستان بویراحمد مطالعه شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 36 دقیقه پیش
پاسخ دانشگاه تهران به شایعه بازنشستگی یک استاد

پاسخ دانشگاه تهران به شایعه بازنشستگی یک استاد به گزارش ایسنا، در اطلاعیه دانشگاه تهران تاکید شده است: در پی انتشار نامه ای از سوی دکتر صادق زیباکلام، استاد محترم علوم سیاسی دانشگاه تهران، در رسانه ها مبنی بر صدور حکم بازنشستگی ایشان، به اطلاع دانشگاهیان ارجمند، می رساند که دانشگاه تهران در سال گذشته برای این عضو هیات علمی خود هیچگونه حکم بازنشستگی صادر نکرده است و ایشان کماکان در دانشگاه تهران در کسوت استادی حضور و فعالیت دارند و حقوق خود را در فروردین ماه امسال از دانشگاه تهران دریافت کرده اند.
از اینرو از استاد فرهیخته ای چون جناب آقای دکتر زیباکلام انتظار می رود که از نگارش و رسانه ای کردن موضوعی نادرست بر اساس گفته ها و شنیده ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 46 دقیقه پیش
برخورد جدی با مسئولان خاطی حادثه خط 5 مترو

برخورد جدی با مسئولان خاطی حادثه خط 5 مترو خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با مسئولان خاطی که سبب عصبانی شدن مسافران مترو خط 5 شدند، برخورد خواهد شد.
محمد علیخانی با اشاره به اتفاقات روز چهارشنبه در خط 5 گفت: دلیل اصلی این اتفاقات نقص فنی واگن هاست و مشکل قدیمی کمبود واگن که خوشبختانه پیش از عید قرارداد ورود 600 واگن به متروی تهران در وزارت کشور بسته شد.
وی در پاسخ به این پرسش ها که این واگن ها سال 98 به خطوط مترو افزوده می شود و در کوتاه مدت وضعیت تغییری نخواهد کرد، گفت: همین که روند بهبود وضعیت قطارهای مترو آغاز شده، غنیمت است ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 46 دقیقه پیش
امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی در خراسان شمالی

امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی در خراسان شمالی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ی مرکز خراسان شمالی مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در پنجمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال 97 امروز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.
متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در پنج دستگاه اجرایی استان ( آموزش و پرورش، دامپزشکی، راه و شهرسازی، محیط زیست و اوقاف و امور خیریه ) شرکت کنند .
سهمیه خراسان شمالی در پنجمین آزمون مشترک فراگیر 238 نفر است.
توزیع کارت شرکت در آزمون، 12 تیرماه و زمان آزمون روز جمعه 15 تیرماه است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 46 دقیقه پیش
طنز؛ خواب خوش ژن خوب!

طنز؛ خواب خوش ژن خوب! هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: اعلام شده که استخدام ژن های خوب لغو می شود. از طرف دیگر عده ای پیشنهاد کرده اند که گرین کارت ژن های خوب هم لغو شود. همچنین پیش بینی می شود به زودی محدودیت های بیشتری برای ژن های خوب در نظر گرفته شود. مثلا محدود شوند و هر ژن خوب فقط حق داشته باشد 100 میلیون دلار ارز از کشور خارج کند یا فقط پنج تا کارخانه داشته باشد یا فقط 10 قلم جنس قاچاق وارد کشور کند!
متاسفانه این روزها در ایران عده ای تلاش می کنند شرایط کشور را از آرامش دور نگه دارند. درست است که مردم تحت فشارند و به آنها خوش نمی گذرد اما انصافا این هم درست نیست که دست کم نعمت ژن های خوب ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 1 ساعت و 56 دقیقه پیش
سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان

سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان مدیرکل عتبات عالیات در سازمان حج از اجرای طرح زیارت ارزان عتبات عالیات عراق همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد و اعلام کرد: امکان سفر زیارتی عراق با کمتر از یک میلیون تومان فراهم شد.
به گزارش ایسنا، همزمان با آغاز ثبت نام کاروان های زیارتی در ماه مبارک رمضان، مرتضی آقایی گفت: در این دوره که ثبت نام از 29 اردیبهشت ماه آغاز شده و اعزام های آن از 10 خردادماه (نیمه ماه مبارک رمضان) تا 20 تیرماه خواهد بود، تلاش شده قیمت ها تا حد امکان تقلیل داده شود. بنابراین بسیاری از بسته های سفر عراق که برای ماه مبارک رمضان طراحی شده اند تا 20 درصد کاهش نرخ دارد. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 5 دقیقه پیش
مبارزه با علف هرز در 10 هزار و 90 هکتار از اراضی غلات فامنین

مبارزه با علف هرز در 10 هزار و 90 هکتار از اراضی غلات فامنین جعفر کاویانی دلشاد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: بازدید از اراضی غلات شهرستان فامنین از اواخر اسفندماه توسط شبکه مراقبت و پیش آگاهی سن غلات توسط هفت کارشناس در قالب طرح پهنه بندی آغاز شد.
وی با بیان اینکه ولین ریزش های سن مادر دوم فروردین در اراضی غلات آبی روستای نگارخاتون مشاهده شد، گفت: مبارزه با آفت سن غلات در مرحله سن مادر از تاریخ 13 فروردین در اراضی غلات آبی شهرستان فامنین که به دلیل رشد نامطلوب غلات دیم، حکم مزارع تله را پیدا کرده بودند، در سطح 42 هکتار آغاز شد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 6 دقیقه پیش
مسی بعد از دوران اینیستا

مسی بعد از دوران اینیستا خبرگزاری فارس: اینیستا بعد از 16 سال حضور در بارسا با پیراهن کاتالان ها وداع کرد.
ترکیب مسی، اینیستا و ژاوی بعد از مدت ها بازی در کنار هم به انتهای کار خود رسید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 6 دقیقه پیش
اطلاع مقامات اداره مهاجرت آلمان از تخلفات در پرونده پناهجویان

اطلاع مقامات اداره مهاجرت آلمان از تخلفات در پرونده پناهجویان بررسی ایمیل های داخلی در اداره فدرال آلمان در امور مهاجرت و پناهندگی نشان داده که این اداره از تخلفات در بررسی پرونده پناهجویان در شهر برمن اطلاع داشته اما اقدامات لازم را برای رفع تخلفات انجام نداده است.
به گزارش ایسنا، ایمیل های داخلی در اداره فدرال آلمان در امور مهاجرت و پناهندگی اکنون به دست محققان شبکه تلویزیونی شمال آلمان و روزنامه آلمانی زود دویچه رسیده است. این ایمیل ها نشان از اطلاع مسئولان این اداره از تخلفات در پرونده پناهجویان شهر برمن دارند.
بر این مبنا مسئول مربوطه اداره فدرال آلمان در امور مهاجرت و پناهندگی در ماه فوریه سال 2017 پس از دریافت گزارشی در باره تخلفات در ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 6 دقیقه پیش
اندر احوال ولخرج ترین گردشگران دنیا در ایران

اندر احوال ولخرج ترین گردشگران دنیا در ایران فریدون وردی نژاد مشاور رسانه ای رییس جمهور و سفیر سابق ایران در چین که اواخر سال گذشته با همکاری انجمن دوستی ایران و چین و سفارتخانه چین در تهران، همایش بین المللی چشم انداز توسعه روابط ایران و چین با محوریت گردشگری و تجارت را ترتیب دادند که تا حدی درباره ی نقایص تعاملات گردشگری دو کشور شفاف سازی شود، به عنوان عضو شورای سیاست گذاری آن همایش، از تداوم این همکاری ها و تعاملات برای روان شدن گردش اطلاعات بین دو کشور به انگیزه تقویت آمد و شدهای گردشگری، خبر داد و درباره آمار سفر چینی ها به ایران در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در شش ماه گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 6 دقیقه پیش
میهمانان جنجالی رئیسی؛ از تتلو تا بانوی سرخ پوش

میهمانان جنجالی رئیسی؛ از تتلو تا بانوی سرخ پوش روزنامه اعتماد نوشت: رییسی یا باید به اردیبهشت پر از حادثه عادت کند یا قید میهمانان پرهزینه را بزند. تتلو از مجیدیه تهران و گریتا برلین از میشیگان نیز فرقی ندارد.
آنچه در اختتامیه کنفرانس بین المللی افق نو در مشهد اتفاق افتاد برای رییسی که بخش عمده ای از آرای خود در انتخابات گذشته را به واسطه دیدار با امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو از دست داده بود، مصداق دوباره گزیده شدن از یک سوراخ است. چه آنکه اگر یک بار دیدار با تتلو در اوج انتخابات، حاشیه های فراوانی را برای او به همراه داشت، این بار گریتا برلین امریکایی حرف و حدیث های رنگین کمانی را به نامش سنجاق کرده است.
بانوی سرخ پوش ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد؛ بی تردید از این مشکلات عبور خواهیم کرد

آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد؛ بی تردید از این مشکلات عبور خواهیم کرد به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور در دیدار صمیمی با خانواده دولت، ماه رمضان را ماه رحمت ، غفران و فیوضات الهی برشمرد و گفت: یکی از آثار حائز اهمیت این ماه الفت ، صمیمیت و کنار هم بودن است.
روحانی با بیان اینکه سال گذشته در چنین ایامی ملت ایران حماسه ای بزرگ در انتخابات آفرید، اظهارداشت: به خاطر حضور و اشتیاق مردم در ساختن اتفاقات شکوهمند در 29 اردیبهشت 96 باید شکر نعمت به جا آوریم.
رئیس جمهور با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون با فراز و نشیب ها و مشکلات فراوانی در داخل کشور و منطقه روبرو بوده ایم ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
بارش تگرگ و رگبار باران موجب آبگرفتگی معابر در ارومیه شد

بارش تگرگ و رگبار باران موجب آبگرفتگی معابر در ارومیه شد بارش باران که هم اکنون در سطح شهرستان ارومیه و برخی شهرهای شمالی از جمله سلماس تداوم دارد، عابران را غافلگیر کرده و موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها شد.
به گزارش نامه نیوز شدت این بارندگی و آبگرفتگی به حدی بود که در برخی از میدان ها و زیرگذرها عابران به علت همراه نداشتن تجهیزات مناسب در عبور از این مکانها دچار مشکل شدند.
هواشناسی آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای امروز نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه و سیلابی شدن مسیلها هشدار داده بود. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
تصاویر صفحه روزنامه های دوشنبه 31 اردیبهشت

تصاویر صفحه روزنامه های دوشنبه 31 اردیبهشت به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، تصاویر صفحات نخست روزنامه های کشور امروز دوشنبه 31 اردیبهشت به شرح زیر منتشر می شود.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
30 هزار نفر در سرخس پروسه ثبت نام کارت ملی را طی کردند

30 هزار نفر در سرخس پروسه ثبت نام کارت ملی را طی کردند حسین شجری در گفت وگو با خبرنگار فارس در سرخس با اشاره به اینکه در سطح شهرستان تاکنون 30 هزار نفر از واجدین شرایط دریافت کارت ملی ثبت آنان پایان یافته اظهار داشت: پس از آنکه در سال 92 اجرای این طرح در سطح کشور آغاز شد پست شهرستان سرخس به تبع آن در راستای ارائه خدمات نیابتی سایر سازمان ها این ماموریت را آغاز و تاکنون بیش از 30 هزار نفر از واجدین شرایط که نیمی از افراد در سطح شهرستان را شامل می شود پروسه ثبت نام برای کارت ملی را انجام دادند.
وی با بیان اینکه به زودی ارائه کارت ملی از سوی این شعبه آغاز می شود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
عباس عبدی: قانون را نمی توان سلیقه ای اجرا کرد

عباس عبدی: قانون را نمی توان سلیقه ای اجرا کرد عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: هفته گذشته رییس پلیس پیشگیری ناجا در سخنان خود بر چند نکته مهم اشاره کرد. اول اینکه منشأ اقتدار پلیس، سرمایه اجتماعی آن است. نکته دیگر اینکه پلیس درصدد برون سپاری وظایف غیر ضرور به بخش خصوصی است و به طور مشخص به نگهبان محله اشاره شده است.
نکته سوم اینکه در سال 1396، 30 میلیون بار مردم به کلانتری های کشور مراجعه کرده اند. نکته اول حرف درست و مهمی است. سرمایه اجتماعی پلیس، اعتماد به آن و عملکرد دقیق و قانونی و شفاف آن است. عملکرد هر جامعه ای را با عملکرد دو نهاد انتظامی و قضایی آن می توان ارزیابی کرد ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
مسمومیت 16 نفر در خوی بر اثر مصرف قارچ سمی

مسمومیت 16 نفر در خوی بر اثر مصرف قارچ سمی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوی گفت: 16 نفر بر اثر مصرف قارچ سمی در خوی مسموم شدند.
به گزارش مهر، جبار زاده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: بارندگی های مناسب اردیبهشت ماه امسال، باعث رویش انواع قارچ بویژه نوع سمی شده و مصرف این قارچ ها نیز موجب مسمومیت این افراد در سه روزگذشته شده است.
وی افزود: 10 نفر از این افراد پس از درمان از بیمارستان مرخص شده اند و شش نفر دیگر نیز که برای درمان بیشتر به بیمارستانهای ارومیه اعزام شده بودند امروز مرخص شدند.
جبارزاده با تاکید بر خودداری مردم از برداشت ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 26 دقیقه پیش
خرید هر شاخه تیرآهن چقدر آب می خورد؟

خرید هر شاخه تیرآهن چقدر آب می خورد؟ به گزارش افکارنیوز ،
قیمت فروش هر شاخه تیرآهن، در بازار به شرح زیر است: ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 26 دقیقه پیش
سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان

سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، همزمان با آغاز ثبت نام کاروان های زیارتی در ماه مبارک رمضان، مرتضی آقایی گفت: در این دوره که ثبت نام از 29 اردیبهشت ماه آغاز شده و اعزام های آن از 10 خردادماه (نیمه ماه مبارک رمضان) تا 20 تیرماه خواهد بود، تلاش شده قیمت ها تا حد امکان تقلیل داده شود. بنابراین بسیاری از بسته های سفر عراق که برای ماه مبارک رمضان طراحی شده اند تا 20 درصد کاهش نرخ دارد.
مدیرکل عتبات عالیات در سازمان حج افزود: مدت زمان سفر این گروه ها یک هفته است که زائران سه شب در نجف، سه شب در کربلا و یک شب هم در کاظمین اقامت دارند و زیارت سامرا و امامزاده سیدمحمد را نیز عبوری در ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 26 دقیقه پیش
16 نفر براثر مصرف قارچ سمی در خوی مسموم شدند

16 نفر براثر مصرف قارچ سمی در خوی مسموم شدند جبار زاده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: بارندگی های مناسب اردیبهشت ماه امسال، باعث رویش انواع قارچ بویژه نوع سمی شده و مصرف این قارچ ها نیز موجب مسمومیت این افراد در سه روزگذشته شده است.
به گزارش نامه نیوز وی افزود: 10 نفر از این افراد پس از درمان از بیمارستان مرخص شده اند وشش نفر دیگر نیز که برای درمان بیشتر به بیمارستانهای ارومیه اعزام شده بودند امروز مرخص شدند.
جبارزاده با تاکید برخودداری مردم ازبرداشت، مصرف و از خرید قارچهای خودرو خواست مردم از قارچهای بسته بندی عرضه شده از مبادی قانونی و بهداشت استفاده کنند. ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 35 دقیقه پیش
فعالیت 32 اکیپ بازرسی دامپزشکی در ماه رمضان

فعالیت 32 اکیپ بازرسی دامپزشکی در ماه رمضان محمود رضا رسولی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از فعالیت 32 اکیپ بازرسی ثابت و سیار در سطح استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: این اکیپ ها وظیفه کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی را در ماه مبارک رمضان بر عهده دارند.
وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی طی ماه مبارک رمضان انجام می شود، گفت: این طرح از 27 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 27 خردادماه ادامه دارد.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان هدف از این اجرای این طرح را بررسی کیفیت بهداشتی مواد خام دامی دانست و افزود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 35 دقیقه پیش
صوت/ تندخوانی جزء پنجم قرآن کریم

صوت/ تندخوانی جزء پنجم قرآن کریم مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3
دانلود ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 36 دقیقه پیش
اصفهان| شهیدی که برای دفاع از انقلاب در نبرد با دشمن جانانه جنگید

اصفهان| شهیدی که برای دفاع از انقلاب در نبرد با دشمن جانانه جنگید به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، شهدا میراث گران بهایی هستند که سیره، اندیشه و مسیری که طی کرده اند می تواند چراغ راهی باشد تا جامعه اسلامی به مسیر صحیح هدایت شود. شهادت به راستی راه مردان خداست و بررسی شیوه زندگی آن ها سبب می شود تا بیشتر با آن ها آشنا شویم.
سرتیپ شهید علی پناهی دهکردی از جمله شهدایی است که شیوه و منش او در بین هم رزمانش زبانزد بود، تلاش و مجاهدت و نظم او برای دیگران الگو بوده و اندیشه او همچنان جاری است.
زهرا پناهی همسر این شهید از جمله کسانی است که در زنده نگاه داشتن راه شهدا فعال بوده و با حضور در محافل، پیام این شهید را به گوش دیگران می رساند ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 46 دقیقه پیش
برنج ایرانی گران شد

برنج ایرانی گران شد به گزارش افکارنیوز ،
آقاطاهر رییس اتحادیه بنکداران در خصوص میزان موجودی انبار برنج برای ماه رمضان اظهار کرد: در عمده فروشی ها ما برای ماه رمضان هیچ کمبودی نداریم. برنج وارداتی به میزان مورد نیاز وارد شده و برنج ایرانی مرغوب در انبارهای شمال موجود است.
وی در رابطه با افزایش قیمت برنج نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: مقداری افزایش قیمت را در این محصول داشتیم اما قیمت دقیقی نمی توان گفت چرا که میزان آن با توجه به تناژ و کیفیت متغیر است، اما قیمت برنج پر محصول حدود 8 درصد افزایش داشته است. ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 56 دقیقه پیش
سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان

سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان همزمان با آغاز ثبت نام کاروان های زیارتی در ماه مبارک رمضان، مرتضی آقایی گفت: در این دوره که ثبت نام از 29 اردیبهشت ماه آغاز شده و اعزام های آن از 10 خردادماه (نیمه ماه مبارک رمضان) تا 20 تیرماه خواهد بود، تلاش شده قیمت ها تا حد امکان تقلیل داده شود. بنابراین بسیاری از بسته های سفر عراق که برای ماه مبارک رمضان طراحی شده اند تا 20 درصد کاهش نرخ دارد.
مدیرکل عتبات عالیات در سازمان حج افزود: مدت زمان سفر این گروه ها یک هفته است که زائران سه شب در نجف، سه شب در کربلا و یک شب هم در کاظمین اقامت دارند و زیارت سامرا و امامزاده سیدمحمد را نیز عبوری در برنامه سفر خواهند داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 56 دقیقه پیش
اخبار را از کدام رسانه پیگیری می کنید؟

اخبار را از کدام رسانه پیگیری می کنید؟ بیژن نفیسی روزنامه نگار باسابقه در تایید این مطلب به ایسنا گفته است:
نگاه جدیدی در حال حاضر وجود دارد برای اینکه بتوانیم از طریق وسایل الکترونیکی هم اطلاع رسانی کنیم اما باید بستر کار آماده باشد یعنی دسترسی همه به امکانات اینترنتی باید فراهم باشد و از نظر زیرساخت ها، پهنای باند و سرعت لازم را داشته باشیم. آمار و ارقام نشان می دهد که سرعت و پهنای مطلوب برای فعالیت های اینترنتی خود نداریم. با اینکه در آستانه تشکیل دولت الکترونیک هستیم اما بارها پیش آمده که برای کار به یک دفتر الکترونیکی مراجعه کردم و حداقل دو یا سه ساعت معطل ماندم زیرا خط قطع بوده است. ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 2 ساعت و 56 دقیقه پیش
روس ها مراقب باشند چه می گویند/فهرست تیم ملی و جرقه های ناامیدی اجتماعی/عقلانیت وادادگی نیست

روس ها مراقب باشند چه می گویند/فهرست تیم ملی و جرقه های ناامیدی اجتماعی/عقلانیت وادادگی نیست انتقاد ظریف از اروپا، حمایت شمخانی از لوایح دولت،واکنش ها به فهرست انتخابی تیم ملی فوتبال، سیدجلال غایب بزرگ،ظریف و عراقچی در مجلس چه گفتند؟،کردها و انتخابات عراق،محکومیت شدید پزشکان آفرگیر،صد ر در جست وجوی متحد قدرتمند، بازنشستگی اجباری زیباکلام،حل FATF با کلید دفتر رهبری،شرط افشانی برای افشای تخلفات قالیباف،انسداد تحریم ها راهکار اروپا مقابل آمریکا و چراغ سبز مجلس به افزایش قیمت خودرو از مواردی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی روزنامه های امروز شده است.
به گزارش تابناک روزنامه های امروز دوشنبه31 اردیبهشت در حالی چاپ و بر روی پیشخوان روزنامه فروشی ها قرار گرفتند که بدرقه تیم ملی ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 6 دقیقه پیش
قلع و قمع 15 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی استان زنجان

قلع و قمع 15 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی استان زنجان جمال انصاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به اینکه با حکم قضایی با کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی برخورد جدی می شود، اظهار کرد: در همین راستا 15 تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی استان طی هفته گذشته قلع و قمع شد.
وی با بیان اینکه قلع و قمع های صورت گرفته در نقاط مختلف استان زنجان بوده است، خاطرنشان کرد: 10 مورد از قلع و قمع های انجام گرفته در شهرستان خدابنده بوده است.
مدیر امور اراضی سازمان سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تصریح کرد: همچنین پنج مورد از قلع و قمع های صورت گرفته نیز در شهرستان سلطانیه انجام شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 6 دقیقه پیش
شهرکرد| گل خاتم شیخ شبان با شهرت جهانی/ تولید سالانه 300 هزار قامه خاتم

شهرکرد| گل خاتم شیخ شبان با شهرت جهانی/ تولید سالانه 300 هزار قامه خاتم به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد ، خاتم کاری از هنرهای ایرانی است که سابقه و پیشینه ای کهن دارد. برخی آن را به ابراهیم نبی منسوب دانسته اند. گویا هنر خاتم کاری به شیوه امروزی قبل از صفویه و در زمان ایلخانان مغول و ایجاد رابطه مستقیم بین ایران و چین از کشور چین به ایران آمده است ولی در خود ایران هم پیش از ظهور اسلام، خاتم به گونه ای رواج داشته است. مواد اصلی گل خاتم از استخوان، چوب و مفتول های فلزی است. البته در ایتالیا نوع خاصی از این هنر به صورت قطعات استخوان، عاج و چوب هایی که گاه رنگ می شده و گاه بی رنگ به کار می رفته و بر روی هم طرحی تشکیل می داده است ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 16 دقیقه پیش
هنرمند ایرانی در ازمیر

هنرمند ایرانی در ازمیر گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ درباره هنرمند ایرانی در ازمیر .....
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 16 دقیقه پیش
سکته در بازار لوازم آرایشی

سکته در بازار لوازم آرایشی به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، آنطور که سازمان غذا و دارو گزارش داده در سال95، 450میلیون دلار واردات رسمی لوازم آرایشی و بهداشتی به کشور داشته ایم که برای سال96 با 20درصد افزایش روبه رو شده است. از آن طرف آمار غیررسمی از واردات حدودا 900میلیون دلاری حکایت می کند و این یعنی بسیاری از واردکنندگان ترجیح می دهند به جای مسیرهای قانونی، کالایشان را از طریق قاچاق وارد کنند. مسئله ای که ما را به بازار فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی کشاند و در گفت وگو با آنها فهمیدیم که واردات این محصولات با شرایط و آیین نامه های عجیب و غریبی که وجود دارد تقریبا غیرممکن است. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 26 دقیقه پیش
همدان|باید به دنبال کاهش تردد خودروها در مسیر گنجنامه باشیم

همدان|باید به دنبال کاهش تردد خودروها در مسیر گنجنامه باشیم علی رحیمی فر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به اعتراض خود پیرامون اجرای طرح مسیر برگشت گنج نامه اظهار داشت: من مخالفت صریحی با اجرا و یا عدم اجرای پروژه مسیر برگشت گنج نامه ندارم اما معتقدم قبل از اجرای هر پروژه ای در شهر باید مطالعات آن انجام شود.
وی بابیان اینکه از جمله مطالعاتی که در کنار مطالعات فنی انجام می شود مطالعات زیست محیطی است،گفت: باید این مطالعات انجام شود تا مطابق آن آسیب ها، نقاط ضعف پروژه و راهکارهای مناسب برای پیشگیری از آن ها در نظر گرفته شود.
باید به دنبال کاهش تردد خودروها در مسیر گنجنامه باشیم ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 26 دقیقه پیش
صفحه نخست روزنامه های مازندران دوشنبه 31 اردیبهشت

صفحه نخست روزنامه های مازندران دوشنبه 31 اردیبهشت به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، تصاویر صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 31 اردیبهشت ماه مازندران را با عناوین و تیتر های مختلف مشاهده کنید.
انتهای پیام/آ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 36 دقیقه پیش
پرواز های دوشنبه 31 اردیبهشت از فرودگاه های مازندران

پرواز های دوشنبه 31 اردیبهشت از فرودگاه های مازندران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، پرواز های روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه از فرودگاه های مازندران به این شرح است.
فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری فرودگاه نوشهر فرودگاه رامسر
انتهای پیام/ آ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 36 دقیقه پیش
نگاهی گذرا به مهمترین رویداد های یکشنبه 30 اردبیهشت ماه در مازندران

نگاهی گذرا به مهمترین رویداد های یکشنبه 30 اردبیهشت ماه در مازندران به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، شاهد پربازدید ترین اخبار باشگاه خبرنگاران جوان مازندران در این بسته خبری هستید.
انتهای پیام/ آ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 36 دقیقه پیش
آسمان مازندران از امروز تا جمعه 4 خرداد گرم و آفتابی

آسمان مازندران از امروز تا جمعه 4 خرداد گرم و آفتابی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران با اشاره به تدوام هوای گرم تا پایان هفته گفت: بیشینه دما در شهر های غربی استان بین 24 تا 26 درجه و در شهر های مرکزی و شرقی استان بین 27 تا 32 درجه سلسیوس پیش بینی می شود.
وی افزود: وضعیت جوی استان از امروز دوشنبه تا جمعه 4 خرداد در مناطق ساحلی و جلگه ای و ارتفاعات گرم و آفتابی در بعد ازظهر با رشد ابر، رگبار و رعد و برق پراکنده همراه خواهد بود.
انتهای پیام/آ
تدوام هوای گرم تا پاین هفته ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 36 دقیقه پیش
اضافه شدن مدل دیزلی به طیف موتور های لکسوس LX +عکس

اضافه شدن مدل دیزلی به طیف موتور های لکسوس LX +عکس به گزارش مشرق ، لکسوس LX570 خودرویی بزرگ، سنگین، قدرتمند و پر مصرف است. اما برای مشتریانی که مصرف سوخت برای آنها اهمیت دارد لکسوس مدل دیزلی هشت سیلندر از این خودرو را با کد LX400d در نظر گرفته است. این مدل دارای گشتاور 650 نیوتن متر است که از دور موتور 1600 دور بر دقیقه در اختیار راننده قرار دارد.
لکسوس LX دیزلی
موتور این خودرو از نوع هشت سیلندر تویین توربودیزل است مه 4.5 لیتر حجم دارد و می تواند 360 اسب بخار قدرت تولید کند. این خودرو همچنین به سیستم تزریق مستقیم سوخت مجهز است و در هر 100 کیلومتر تنها در سیکل ترکیبی تنها 9 ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 36 دقیقه پیش
پلیسی که زورگیران را غافلگیر کرد

پلیسی که زورگیران را غافلگیر کرد دو زورگیر بعد از اینکه با تهدید اسلحه قصد سرقت موتورسیکلت را داشتند توسط پلیس حاضر در صحنه غافلگیر شدند. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 46 دقیقه پیش
طوفان شن شمال غرب چین را درنوردید

طوفان شن شمال غرب چین را درنوردید به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از رویترز، طوفان شن شهر جیو کووان Jiuquan در استان گانسو Gansu در شمال غرب چین را با سرعت زیاد درنوردید.
شدت طوفان که در ساعت 18 بعدازظهر به وقت محلی روی داد به حدی بود که میزان دید به حداقل 10 متر رسید.
در این حال اداره هواشناسی گانسو پیش بینی کرده است که یک طوفان شن دیگر در دوازده ساعت دیگر روی خواهد داد.
انتهای پیام/
طوفان شن در چین ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 46 دقیقه پیش
روند کاهش سطح کشت و تولید 10 محصول اساسی کشاورزی طی 5 سال

روند کاهش سطح کشت و تولید 10 محصول اساسی کشاورزی طی 5 سال به گزارش فارس، در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و تولید کالاهای اساسی در داخل کشور بررسی روند 5 ساله از سال های 1391 تا 1395 بر طبق آمارهای موجود وزارت جهاد کشاورزی نشان می دهد که با آن که در برخی محصولات از جمله گندم، پنبه و سیب زمینی شاهد کاهش سطح زیرکشت بوده ایم، اما به دلیل افزایش بهره وری در برخی محصولات از جمله گندم، میزان تولید به مراتب بیشتر شده است.
جدول روند تغییر سطح زیر کشت محصولات کشاورزی طی 91 تا 95
همان طور که نمودار و جدول مقایسه ای نشان می دهد، میزان سطح زیرکشت گندم از 6359 هزار هکتار در سال 91 به 5929 هزار هکتار در سال 95 رسیده که 430 هزار هکتار کاهش سطح زیرکشت در ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 56 دقیقه پیش
افزایش قیمت انواع چیپس و پفک

افزایش قیمت انواع چیپس و پفک به گزارش افکارنیوز ،
سید مهدی رضوی با اشاره به این که در سال 1396 قیمت انواع چیپس و پفک با افزایش روبه رو نشده، اظهار کرد: در سال جاری تولید کنندگان با توجه به افزایش هزینه های مربوط به حمل و نقل، دستمزد، کارتن، سلفون و بسته بندی درخواستی را به اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده های غلات ارائه کردند تا قیمت این محصولات افزایش یابد.
وی ادامه داد: در نهایت با افزایش قیمت انواع چیپس و پفک در سال جاری موافقت شد و شاهد افزایش متوسط 10 تا 12 درصدی قیمت ها همزمان با افزایش وزنی این محصولات هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 56 دقیقه پیش
وضعیت جوی 31 اردیبهشت شیراز+ فیلم

وضعیت جوی 31 اردیبهشت شیراز+ فیلم به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، اداره کل هواشناسی فارس، آسمان استان را امروز، قسمتی ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات همراه با غبار محلی پیش بینی کرد.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 3 ساعت و 56 دقیقه پیش
صوت/ جزء پنجم قرآن کریم"استاد شحات انور"

صوت/ جزء پنجم قرآن کریم"استاد شحات انور" مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3
دانلود ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 6 دقیقه پیش
90 میلیارد در حساب بچه 7 ساله/ تراکنش مالی 120 میلیاردی زنی که فوت کرده!

90 میلیارد در حساب بچه 7 ساله/ تراکنش مالی 120 میلیاردی زنی که فوت کرده! سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور از تراکنش مالی 120 میلیارد تومانی زنی که فوت کرده خبر داد. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 16 دقیقه پیش
آتشفشان کیلاویا در هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد

آتشفشان کیلاویا در هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از شبکه تلویزیونیفرانس پرس، آتشفشان کیلاویا Kilauea که در منطقه پونا جزیره هاوایی قرار دارد از ده روز پیش فعال شده است، همچنان به فوران خود ادامه می دهد.
تشدید فوران ها و انفجار های آتشفشان کیلاویا در جزیره هاوایی حجم زیادی از خاکستر را در آسمان پراکنده کرده و هشدار قرمز هوانوردی اعلام شده است.
گدازه های این آتشفشان در ده روز اخیر به سمت مناطق مسکونی روان شده و زندگی و فعالیت ساکنان منطقه را دچار مشکل کرده است.
تاکنون بسیاری از مردم منطقه خانه های خود را ترک کرده اند و مقامات هاوایی قصد دارند تا هزاران نفر دیگر از ساکنان ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 16 دقیقه پیش
در کارواش های پایتخت چه می گذرد؟

در کارواش های پایتخت چه می گذرد؟ به گزارش نامه نیوز کارواش ها سوژه اند نه فقط به خاطر سبزشدن از هرگوشه و رشد جنون آمیزی که در سال های اخیر داشته اند، بلکه به خاطرهمه تخلفاتشان و البته مقاومت هایشان مقابل قانون. محیط بان و کارشناس محیط زیست شهرتهران، لباس کار سبز کمرنگ شان را پوشیده اند و سوار بر خودروی خدمت که یک تاکسی زرد قناری است، راه غرب پایتخت را پیش گرفته اند، جایی حوالی باغ فیض، اشرفی اصفهانی، شهرزیبا و آپادانا، محدوده ای که کارواش هایش مشت نمونه خروارند، مشتی برق اندازِ خودرو های چرک و آلوده کننده شهر در عوض.
تصویر ماشین شوی های شهر کثیف کن ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 26 دقیقه پیش
یاسوج|وزارت راه و شهرسازی با ساخت پل پنجم بشار یاسوج موافقت کرد

یاسوج|وزارت راه و شهرسازی با ساخت پل پنجم بشار یاسوج موافقت کرد محمد علی علیمردانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج ، اظهار داشت: با توجه به پیگیری های انجام شده به صورت مستمر وزارت راه و شهرسازی با مطالعه و احداث پل پنجم بشار موافقت کرده است.
وی با بیان اینکه این پل در انتهای بلوار کشاورز به بلوار و کمربند یاسوج به اصفهان احداث می شود، بیان کرد: برای اتمام مظالعات این پروژه در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
علیمردانی با اشاره به اینکه امیدوارم به محض اتمام مطالعه شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه باشیم، افزود: از جذب اعتبارات ملی و استانی برای تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه تلاش می کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 26 دقیقه پیش
شهری که از سربازگیری معاف است/چرا صاحب منصبان تهران اهل ده قهی هستند

شهری که از سربازگیری معاف است/چرا صاحب منصبان تهران اهل ده قهی هستند به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، سید محمد بهشتی به نقل از کتاب تاریخ کاشان اظهار داشت: در این کتاب درباره سهم کاشان از سربازگیری در کشور آمده است که این منطقه ایلات و احشام ندارد، در ضمن نظر به اینکه مردم این منطقه به رقت قلب معروف هستند بابت سربازگیری از طرف دولت معافند بلکه امنای دولت به دعاگویی و ثناجویی اهل کاشان اکتفا می کنند.
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در توضیح این مطلب گفت: در اینجا تذکر داده می شود که سربازها ایلات هستند و دفاع از سرزمین برعهده ایلات است.
بهشتی افزود ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 36 دقیقه پیش
رادار آتش یاب بشری + عکس

رادار آتش یاب بشری + عکس به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم ، صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران طی سال های اخیر به دستاوردهای خوبی در عرصه طراحی و تولید انواع رادارها دست یافته است.
بیشتر بخوانید:
بالگرد رزمی شاهد 285 + عکس شلیک موشک "شلمچه" از سامانه مرصاد + عکس
یکی از این دستاوردهای، رادار آتش یاب بشری است. این سامانه راداری رادار قابلیت کشف و ردگیری انواع سلاح های آتش بار نیمه سنگین و سنگین توانایی اقدام در شرایط جنگ الکترونیک را داشته و در میدان نبرد، کارایی بسیار زیادی برای نیروها دارد.
در ادامه تصویری از سامانه راداری بشری را ببینید:
رادار آتش یاب بشری
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 36 دقیقه پیش
مادران باردار نیازمند را دریابیم

مادران باردار نیازمند را دریابیم مادران باردار نیازمند به واسطه فقر توان تامین منابع غذایی کافی برای یک مادر ندارند که در نطفه و نوزاد تاثیر مستقیم می گذارد. مادران باردار نیازمند را دریابیم و سلامت یک کودک را تضمین کنیم... . ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 36 دقیقه پیش
طرح نظارت بهداشتی ویژه ماه رمضان در آذربایجان غربی اجرا می شود

طرح نظارت بهداشتی ویژه ماه رمضان در آذربایجان غربی اجرا می شود به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی، کامیار داهیم از آغاز اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه ایام ماه مبارک توسط تیم های بازرسی بهداشتی دامپزشکی به منظور نظارت بر مراکز تولید و عرضه انواع فرآورده های خام دامی در استان خبر داد.
وی ادامه داد: به منظور کنترل و نظارت بهداشتی بر انواع گوشت و فرآورده های خام دامی در مراکز تولید و عرضه، در ایام ماه مبارک رمضان 47 تیم بازرسی بهداشتی دامپزشکی با به کارگیری نزدیک به 62 نفر ناظرین بهداشتی در دو شیفت کاری در سطح آذربایجان غربی فعالیت خواهند کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 46 دقیقه پیش
تشدید نظارت بر بازار در ایام ماه مبارک رمضان

تشدید نظارت بر بازار در ایام ماه مبارک رمضان به گزارش افکارنیوز ،
روغن سرخ کردنی، روغن خوراکی مصرفی خانوار، زعفران، کشک مایع، شیر پاستوریزه، شیر فرادما(UHT)، کره، مارگارین (کره گیاهی)، پنیر تازه، شکر، چای معطر، چای سیاه، زولبیا و بامیه، پیاز و سیر سرخ شده که مشمول مقررات استاندارد اجباری هستند از جمله اقلام اجرای این طرح است.
بر اساس این گزارش، ادارات کل استاندارد استانها در اجرای این طرح موظف شده اند تا با بازرسی ویژه و نمونه برداری، نسبت به فرآورده های اعلام شده نظارت و کنترل دقیق تری داشته باشند.
نتایج نمونه برداری و آزمون های به عمل آمده، بعد از ماه مبارک رمضان از طریق جراید اعلام عمومی خواهد شد. ادامه خبر ...

منبع: افکار نیوز دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 56 دقیقه پیش
سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان

سفر به عراق با کمتر از یک میلیون تومان به گزارش ایسنا ، همزمان با آغاز ثبت نام کاروان های زیارتی در ماه مبارک رمضان، مرتضی آقایی گفت: در این دوره که ثبت نام از 29 اردیبهشت ماه آغاز شده و اعزام های آن از 10 خردادماه (نیمه ماه مبارک رمضان) تا 20 تیرماه خواهد بود، تلاش شده قیمت ها تا حد امکان تقلیل داده شود. بنابراین بسیاری از بسته های سفر عراق که برای ماه مبارک رمضان طراحی شده اند تا 20 درصد کاهش نرخ دارد.
مدیرکل عتبات عالیات در سازمان حج افزود: مدت زمان سفر این گروه ها یک هفته است که زائران سه شب در نجف، سه شب در کربلا و یک شب هم در کاظمین اقامت دارند و زیارت سامرا و امامزاده سیدمحمد را نیز عبوری در برنامه سفر خواهند داشت ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 4 ساعت و 56 دقیقه پیش
اصفهان| وقتی بحران آب در اصفهان مردم و مسئولان را از خواب غفلت بیدار کرد

اصفهان| وقتی بحران آب در اصفهان مردم و مسئولان را از خواب غفلت بیدار کرد به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، این روزها وضعیت آب اصفهان به حدی رسیده که مسئولان دائم در حال هشدار کم آبی و به صدا درآمدن زنگ هشدار و خط قرمز سد زاینده رود به مردم هستند.
ایستگاه های اتوبوس، مترو و تاکسی علاوه بر اینکه از صحبت های مردم در رابطه با کم آبی و بحران آب پر شده دائماً بروشورهایی برای فرهنگ سازی و استفاده صحیح از آب بین مردم توزیع می شود.
چندی پیش مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به مردم اعلام کردند: با سامانه 1522 تماس گرفته و بسته لوازم کاهنده مصرف آب تحویل بگیرید ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 16 دقیقه پیش
با مسئولان خاطی حادثه خط5 مترو برخورد می شود/ روند کند تکمیل خط 7

با مسئولان خاطی حادثه خط5 مترو برخورد می شود/ روند کند تکمیل خط 7 محمد علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر ، با اشاره به اتفاقات روز چهارشنبه در خط 5 گفت: دلیل اصلی این اتفاقات نقص فنی واگن هاست و مشکل قدیمی کمبود واگن که خوشبختانه پیش از عید قرارداد ورود 600 واگن به متروی تهران در وزارت کشور بسته شد.
وی در پاسخ به این پرسش ها که این واگن ها سال 98 به خطوط مترو افزوده می شود و در کوتاه مدت وضعیت تغییری نخواهد کرد، گفت: همین که روند بهبود وضعیت قطارهای مترو آغاز شده، غنیمت است. تهران برای بهبود وضعیت مترو به دو هزار واگن نیاز دارد که ورود 600 واگن آغاز خوبی برای خدمات رسانی بهتر است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 16 دقیقه پیش
عرضه فرآورده های گوشتی در نمایشگاه طرح ضیافت

عرضه فرآورده های گوشتی در نمایشگاه طرح ضیافت مسعود فرجی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به اجرای طرح ضیافت ویژه توزیع فرآورده های گوشتی اظهار کرد: این طرح مخصوص ماه رمضان است که به طور همزمان مرغ منجمد، گوشت گوسفندی گرم و گوشت گوساله منجمد در سطح فروشگاه های زنجیره ای و نمایشگاه عرضه مستقیم طرح ضیافت در نمایشگاه دائمی استان قم عرضه می شود.
وی خاطرنشان کرد: قیمت های عرضه محصولات مصوب سال گذشته است و هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد و تا زمانی که متقاضی وجود داشته باشد توزیع اقلام صورت می گیرد.
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان قم با اشاره به قیمت های مصوب گفت: قیمت عرضه مرغ کیلویی 6 هزار و 200 تومان ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 16 دقیقه پیش
دستور کار ویژه درباره حقوق عامه /بازی جهش و رکورد در بازار مسکن /تضمین اروپا در وین

دستور کار ویژه درباره حقوق عامه /بازی جهش و رکورد در بازار مسکن /تضمین اروپا در وین به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان ، صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 31 اردیبهشت را از نظر می گذرانید.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 16 دقیقه پیش
چه شرکت هایی محصولات خود را گران کردند؟

چه شرکت هایی محصولات خود را گران کردند؟ علی رغم تاکید دولت و سازمان تعزیرات حکومتی مبنی بر غیر قانونی بودن افزایش قیمت کالاها، برخی شرکت ها محصولات خود را گران کردند. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 26 دقیقه پیش
امضای تفاهم نامه همکاری های حمل ونقل بین المللی جاده ای بین ایران و یونان

امضای تفاهم نامه همکاری های حمل ونقل بین المللی جاده ای بین ایران و یونان به گزارش خبرگزاری خانه ملت از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای؛ مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ونقل بین المللی این سازمان که ریاست اجلاس دو روزه کمیسیون مشترک حمل ونقل جاده ای جمهوری اسلامی ایران و یونان را در تهران بر عهده داشت، گفت: اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های حمل ونقل جاده ای بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری یونان به منظور توسعه هرچه بیشتر روابط حمل ونقل بین المللی جاده ای برگزار و در زمینه بررسی مسائل و مشکلات حمل ونقل کالا و مسافر بین دو کشور و سایر موارد مذاکره شد که دو طرف به توافقاتی دست یافتند. ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 36 دقیقه پیش
اهواز| سرنوشت گروه ملی صنعتی فولاد ایران به کجا ختم می شود/هزاران کارگر به آینده چشم دوخته اند

اهواز| سرنوشت گروه ملی صنعتی فولاد ایران به کجا ختم می شود/هزاران کارگر به آینده چشم دوخته اند به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران از معدود تولیدکنندگان بزرگ محصولات نوردی با ظرفیت سالانه یک میلیون و 435 هزار تن فرآورده های فولادی و 430 هزار تن شمش فولادی و بیش از سه هزار نفر نیروی کار متخصص و متعهد است.
این شرکت از سال 1388 به بخش خصوصی واگذار و از سال 1390 با دستگیری مَه آفریدامیرخسروی یا همان امیر منصور آریا (مدیرعامل و صاحب 2/95 درصد از سهام گروه صنعتی فولاد ایران) و کشف اختلاص 3 هزار میلیاردی توسط وی، زیر نظر دادستانی و مدیران منصوب آن اداره شد.
ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 56 دقیقه پیش
طوفان شن شمال غرب چین را درنوردید

طوفان شن شمال غرب چین را درنوردید .
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از رویترز، طوفان شن شمال غرب چین را درنوردید
این طوفان شهر جیو کووان Jiuquan در استان گانسو Gansu در شمال غرب چین را با سرعت زیاد درنوردید.
شدت طوفان که در ساعت هجده بعدازظهر به وقت محلی روی داد به حدی بود که میزان دید به حداقل ده متر رسید.در این حال اداره هواشناسی گانسو پیش بینی کرده است که یک طوفان شن دیگر در دوازده ساعت دیگر روی خواهد داد. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 56 دقیقه پیش
سقوط یک دستگاه جرثقیل در محوطه مسجد الحرام

سقوط یک دستگاه جرثقیل در محوطه مسجد الحرام به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون الجزیره، سقوط یک دستگاه جرثقیل در محوطه مسجد الحرام به زخمی شدن یک کارگر منجر شد.
جزئیات بیشتری در این باره گزارش نشده است. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 5 ساعت و 56 دقیقه پیش
حضور زوج دوچرخه سوار خراسانی ایرانگرد در گلستان

حضور زوج دوچرخه سوار خراسانی ایرانگرد در گلستان ایرنا-گرگان-زوج دوچرخه سوار مشهدی (احسان منصوریان و شیما هاشم نیا) به همراه فرزند 9 ماه خود (ارسلان)، در مسیر ثبت رکورد 10 هزار کیلومتر به دور ایران با هدف به چالش کشیدن سبک زندگی ماشینی و با پیام حفظ آب، خاک و هوای پاک برای نسل های آینده به استان گل ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 16 دقیقه پیش
مشهدا 40 درصد قنات های گناباد خشک شده اند؛ دولت کمک چندانی نکرد

مشهدا 40 درصد قنات های گناباد خشک شده اند؛ دولت کمک چندانی نکرد به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، مسئله آب و بحران آب در وضعیت کنونی کشور بسیار حائر اهمیت بوده و تمام مسئولان بارها به آن تأکید کرده اند که باید جدی گرفته شود، در واقع با توجه به شرایط بارشی در سطح کشور به نظر می رسد در سال جاری بسیار جدی تر از گذشته با مسائلی مانند کمبود آب و یا جیره بندی آب مواجه شویم.
این مسئله در خراسان رضوی نمود بیشتری دارد و در حال حاضر بخش وسیعی از استان با خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حتی عنوان می شود این استان وارد بیستمین سالی شده است که دچار خشکسالی شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 26 دقیقه پیش
خسارت 173 میلیارد ریالی سیل و تگرگ به بخش کشاورزی خراسان شمالی

خسارت 173 میلیارد ریالی سیل و تگرگ به بخش کشاورزی خراسان شمالی به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی، عبدالله یوسفی با اشاره به بارش باران و جاری شدن سیل در شهرهای خراسان شمالی اظهار کرد: کل خسارات وارده به بخش کشاورزی استان در اثر بارش تگرگ و باران و وقوع سیل در روزهای 22 الی 25 اردیبهشت ماه جاری به مبلغ 17.3 میلیارد تومان می باشد.
وی در تشریح خسارت های واردشده گفت: بیشترین خسارت در شهرستان راز و جرگلان با برآورد مبلغ 5.7 میلیارد تومان و همچنین بیشترین خسارت در بخش زراعی به مبلغ 11.9 میلیارد تومان و در بخش تأسیسات ساختمان و امور زیر بنایی (شامل جاده های بین مزارع، کانال آبیاری، چاه ها، قنوات ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 36 دقیقه پیش
خلاصه دیدار بارسلونا و رئال سوسیداد +فیلم

خلاصه دیدار بارسلونا و رئال سوسیداد +فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 36 دقیقه پیش
ترانه علیدوستی و دخترش

ترانه علیدوستی و دخترش آخرین خبر: ترانه علیدوستی و دخترش حنا را در این عکس می بینید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 46 دقیقه پیش
چهارمین قسمت ماه عسل 97 +فیلم

چهارمین قسمت ماه عسل 97 +فیلم بخش اول
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 46 دقیقه پیش
یک جوان 20 ساله قربانی چاقوکشی در لندن /خشونت در خیابان های لندن همچنان ادامه دارد

یک جوان 20 ساله قربانی چاقوکشی در لندن /خشونت در خیابان های لندن همچنان ادامه دارد رسانه های انگلیسی از وقوح چاقوکشی در جنوب لندن خبر دادند که در پی آن یک جوان 20 ساله جان خود را از دست داده است.
به گزارش نامه نیوز پلیس می گوید که حوالی ساعت 3 و 20 دقیقه بامداد امروز یکشنبه گزارشی از چاقوکشی در منطقه میچام در جنوب لندن دریافت کردند.
یک جوان 20 ساله در پی این حادثه یک جوان 20 ساله جان خود را از دست داده که با احتساب این قتل شمار افرادی که از آغاز سال جاری در پی خشونت در خیابان های لندن کشته شده اند به 63 نفر رسیده است.
پلیس لندن اعلام کرد که یک مظنون 44 ساله را در ارتباط با این حادثه بازداشت کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 56 دقیقه پیش
صادرات یک میلیارد شاخه گل از پاکدشت/ ثبت 2 روستای هدف گردشگری

صادرات یک میلیارد شاخه گل از پاکدشت/ ثبت 2 روستای هدف گردشگری صادق سیلسپور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پاکدشت اظهار کرد: در سایه همدلی مسؤولان و مردم، ظرفیت های اقتصادی مناسب و خوبی در سطح شهرستان رشد و توسعه پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه اکنون پاکدشت را با این شناسنامه می شناسند، ادامه داد: دسترنجی مهم که با زحمت دست کشاورزان عزیز امروز در سطح کشور و آسیای میانه رخ نمایی می کند.
رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی پاکدشت بیان کرد: در دو روستای هدف گردشگری گلزار بالا و پایین و فیلستان ، گل های زینتی بسیاری از جمله آنتریوم، ارکیده، ژرورا، آلسترو مریا ، لیلیوم و .. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 56 دقیقه پیش
زاهدان| امسال حتی "یک قطره" آب از هیرمند رهاسازی نشد

زاهدان| امسال حتی "یک قطره" آب از هیرمند رهاسازی نشد به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، کم آبی یکی از مسائل جدی در سطح کشور است که امسال به هشداری جدی در همه شهرها و استان های کشور تبدیل شده است اما در این بین حال سیستان و بلوچستان با دیگر استان های کشور متفاوت است و گویا زخم 20 ساله خشکسالی این استان امسال با بدعهدی افغانستان در پرداخت حق آبه ایران و قهر آسمان در بارش باران، سرباز کرده است.
همین مشکلات بود که مدیرعامل آب منطقه ای سیستان و بلوچستان را به پای میز رسانه کشاند تا صریح و شفاف آنچه هست و نیست را در این زمینه بازگو کند. مردی که زادگاهش در شمال غربی ترین استان کشور است اما در جنوب شرقی ترین استان کشور منابع آب را مدیریت و حفاظت ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 56 دقیقه پیش
ماه عسل برای کاشف داروی سرطان نتیجه داد

ماه عسل برای کاشف داروی سرطان نتیجه داد خبرگزاری میزان: چهارمین برنامه ماه عسل سال 1397 با صحبت های علیخانی درباره تکلیف وضعیت داروی سرطان در برنامه گذشته شروع شد.
در ابتدای برنامه احسان علیخانی از همکاری دانشگاه تهران برای تشخیص و تایید داروی سرطان مورد ادعای دهقان خبر داد. او اعلام کرد که مقرر شد دانشگاه تهران روی این دارو بررسی کرده و تا زمان اعلام نتیجه کاشف این دارو دهقان نیز آن را به کسی تجویز نکند.
علیخانی همچنین اعلام کرد نتیجه تحقیقات و تایید این دارو از طریق برنامه ماه عسل به مردم ایران اعلام خواهد شد.
در ادامه برنامه زن و شوهری مهمان برنامه شدند که شوهر او معتاد بود و در خانه تریاک می کشید. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 56 دقیقه پیش
سوال از رئیس جمهور به کمیسیون اقتصادی رسید

سوال از رئیس جمهور به کمیسیون اقتصادی رسید محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، از نشست امروز این کمیسیون درباره سوال از رئیس جمهور خبر داد و گفت: این جلسه فردا ساعت 10 صبح در محل کمیسیون اقتصادی مجلس تشکیل می شود.
بیشتر بخوانید:
بررسی 5 سئوال از روحانی در کمیسیون اقتصادی مجلس
وی تصریح کرد: رئیس جمهور حسینعلی امیری معاون پارلمانی خود را به عنوان نماینده به کمیسیون معرفی کرده است تا پاسخ طراحان این سوال را بدهد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور درباره ساماندهی موسسات مالی و اعتباری است ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 6 ساعت و 56 دقیقه پیش
آتشفشان کیلاویا در هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد

آتشفشان کیلاویا در هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از شبکه تلویزیونی آ اف پ (فرانس پرس)، آتشفشان کیلاویا Kilauea در هاوایی همچنان به فوران خود ادامه می دهد.
این آتشفشان که در منطقه پونا جزیره هاوایی قرار دارد از ده روز پیش فعال شده است.
تشدید فوران ها و انفجارهای آتشفشان کیلاویا در جزیره هاوایی حجم زیادی از خاکستر را در آسمان پراکنده کرده و هشدار قرمز هوانوردی اعلام شده است.
گدازه های این آتشفشان در ده روز اخیر به سمت مناطق مسکونی روان شده و زندگی و فعالیت ساکنان منطقه را دچار مشکل کرده است. ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 6 دقیقه پیش
نامه نگاری مقامات برای رفع فیلتر توییتر و یوتیوب

نامه نگاری مقامات برای رفع فیلتر توییتر و یوتیوب کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 15 دقیقه پیش
وضعیت جوی 31 اردیبهشت ماه 97 سمنان

وضعیت جوی 31 اردیبهشت ماه 97 سمنان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ؛ وضعیت جوی امروز سمنان به شرح زیر است :
سرعت باد: آرام
نم نسبی: % 18
دید افقی: بیش از 10 کیلومتر
بارندگی 24 ساعت گذشته: صفر میلیمتر
بیشینه دما در 24 ساعت گذشته: 29 c
کمینه دما در 24 ساعت گذشته: 17 c
انتهای پیام / گ ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 16 دقیقه پیش
اصفهان| روایتی از زندگی عشایری در دنیای مُدرن امروز برای گردشگران داخلی و خارجی

اصفهان| روایتی از زندگی عشایری در دنیای مُدرن امروز برای گردشگران داخلی و خارجی به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرضا ، دیدن و تجربه زندگی عشایری در دنیای مُدرن امروز برای گردشگران داخلی و خارجی جذابیت های بسیاری دارد و آنها را برای درک این تجربه به سوی خود فرا می خواند.
کوچ سنتی گله های عشایری از ییلاق به قشلاق و بالعکس، مناظر طبیعی زیبای مسیر کوچ از جمله آبشارها، تنگه ها، جنگل ها و مراتع سرسبز و رودخانه ها از دیگر جاذبه های گردشگری مناطق عشایری است.
عشایر در گذر قرن ها زندگی دسته جمعی خود، در حفظ ساختار فرهنگی و اجتماعی قبیله ای خویش به شیوه ای زیبا و باورنکردنی تلاش کرده اند و می توان گفت که بسیار هم در این زمینه موفق بوده اند ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 16 دقیقه پیش
کاپیتان پست علی کریمی علیه کی روش را لایک کرد! + عکس

کاپیتان پست علی کریمی علیه کی روش را لایک کرد! + عکس به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، سید جلال حسینی پست شدیداللحن علی کریمی علیه کی روش را پسندید و لایک کرد.
علی کریمی با انتشار پستی فهرست منتشره از سوی کارلوس کی روش را به باد انتقاد گرفت و به خط خوردن سید جلال حسینی واکنش نشان داد. کاپیتان پرسپولیس نیز در واکنش حمایت علی کریمی از او، پست جنجالی او را لایک کرد.
110 ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 26 دقیقه پیش
95 درصد آب های زیرزمینی گلستان و 72 درصد آب های سطحی برداشت می شود/ کاهش 70 تا 90 درصدی آورد رودخانه های گلستان

95 درصد آب های زیرزمینی گلستان و 72 درصد آب های سطحی برداشت می شود/ کاهش 70 تا 90 درصدی آورد رودخانه های گلستان به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، علی نظری در پنجاه و پنجمین جلسه توزیع آب سدهای استان گلستان اظهار کرد: در چنین جلساتی تلاش همه ما این است با توجه به همه محدودیت های منابع آب رضایت ذینفعان و بهره برداران را جلب کنیم تا در کشت آنها نیز مشکلی ایجاد نشود.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون 364 میلی متر باران باریده است که نسبت به سال گذشته هشت درصد افزایش و نسبت به درازمدت چهار و نیم درصد کاهش را نشان می دهد، همچنین در مخازن سدهای استان نیز 65 میلیون متر مکعب آب ذخیره شده است که معادل 23 درصد حجم آب سدهای استان است. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 26 دقیقه پیش
گیلان| جلوه زیبایی های بهار در طبیعت کلاچای + تصاویر

گیلان| جلوه زیبایی های بهار در طبیعت کلاچای + تصاویر به گزارش خبرگزاری تسنیم از رودسر ، روستای بیجارپشته کلاچای شهرستان رودسر استان گیلان دارای چشم اندازهای طبیعی بسیار زیبایی است که در فصل بهار زیبایی های آن به اوج خود می رسد.
عکس از امید رجبی پور کشایه
انتهای پیام/ش ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 26 دقیقه پیش
بار دیگر یک جرثقیل در مسجدالحرام سقوط کرد

بار دیگر یک جرثقیل در مسجدالحرام سقوط کرد سقوط دوباره یک جرثقیل در مسجدالحرام واقع در مکه مکرمه یک زخمی بر جای گذاشت.
به گزارش نامه نیوز در همین راستا، امارت مکه مکرمه در توئیتر اعلام کرد که در پی سقوط بازوی این جرثقیل، راننده آن زخمی شده است.
بر اساس این اعلام، این حادثه در محوطه کاری روی داده است نه محل عبور زائران و حجاج.
گفتنی است که جمعه 20 شهریورماه سال 1394 حوالی ساعت 17 به وقت محلی طوفانی در مکه مکرمه آغاز شد و به دلیل اهمال کاری شرکت ساختمانی بن لادن به عنوان شرکت مجری پروژه توسعه مسجدالحرام؛ جرثقیل مستقر در باب السلام حرم امن الهی سقوط کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 35 دقیقه پیش
واردات بطری و تُنگ به کشور 27 میلیاردی شد+ جدول

واردات بطری و تُنگ به کشور 27 میلیاردی شد+ جدول به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی 12 ماهه سال 96 نشان می دهد که در این مدت بیش از 2 هزار و 299 تن بطری و تنگ پلاستیکی از کشور های مختلف جهان وارد ایران شده است.
براساس واردات این حجم بطری و تنگ پلاستیکی به کشور، 8 میلیون و 219 هزار و 166 دلار ارز از کشور خارج شده است.
لازم به ذکر است که ارزش ریالی واردات بطری و تنگ پلاستیکی به کشور بالغ بر 27 میلیارد و 769 میلیون و 269 هزار و 415 تومان در آمار گمرک به ثبت رسیده است.
گفتنی است بطری و تنگ از کشور های اتریش، اسپانیا، چین، ترکیه، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، سوئیس ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 36 دقیقه پیش
تمام سناریو های احتمالی شکل دهنده دولت آینده عراق/طرح آمریکایی ها در عراق چه بود؟

تمام سناریو های احتمالی شکل دهنده دولت آینده عراق/طرح آمریکایی ها در عراق چه بود؟ با آغاز بحران داعش در عراق و نزدیک شدن به انتخابات 2018، تلاش واشنگتن جلوگیری از برگزاری انتخابات عراق و لغو این انتخابات در سال جاری میلادی بود. از دو سال قبل طرح آمریکایی ها برگزار نشدن انتخابات در موقع معین و تشکیل دولت موقت در دوران لغو و تعلیق انتخابات بود.
به گزارش نامه نیوز میزان مشارکت مردم عراق در انتخابات پارلمانی روز یک شنبه به روشنی خبر از یک انتخابات متفاوت و به مراتب نتیجه ای متفاوت از گذشته می داد. در حالی که میزان مشارکت در انتخابات پارلمانی عراق در این یک دهه و نیم کمتر از 60 درصد نبوده ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 36 دقیقه پیش
با ما شوخی نکن آقای برانکو؛ واقعا خوب نیست!

با ما شوخی نکن آقای برانکو؛ واقعا خوب نیست! به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، برانکو در مصاحبه با یک سایت ورزشی در کرواسی، ضمن تایید استعدادهای صادق محرمی خرید جدید دیناموزاگرب، در مورد او گفته: محرمی به زودی 10میلیون یورو ارزش پیدا خواهد کرد! البته ایشان حتما نگاه کارشناسی دارد و لابد این اتفاق بعدا برای محرمی رخ خواهد داد، اما این وسط دو سوال بی جواب وجود دارد؛ نخست اینکه اگر برانکو صادق را این همه مستعد یافته، چرا پارسال باشگاه را برای تمدید قرارداد این بازیکن تحت فشار قرار نداد؟ بالاخره آن زمان یک سال از قرارداد او باقی بود و خیلی راحت می شد با کمی افزایش قیمت، قرارداد این بازیکن را تمدید کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 36 دقیقه پیش
اعتصاب غذا در دانشگاه کمبریج

اعتصاب غذا در دانشگاه کمبریج آفتاب نیوز :
دانشجویان کمبریج در اعتراض به سرمایه گذاری صدها میلیون دلاری این دانشگاه در حوزه سوخت های فسیلی اعتصاب غذا کردند.
3دانشجوی دانشگاه کمبریح، در اعتراض به سرمایه گذاری این دانشگاه در حوزه سوخت های فسیلی شروع به اعتصاب غذا کردند.
معترضین تخمین زده اند که این دانشگاه به طور مستقیم و غیرمستقیم حدود 377میلیون دلار در شرکت های سوخت های فسیلی سرمایه گذاری کرده اند و همین دلیل قرار است شورای دانشگاه کمبریج فردا در جلسه ای در این رابطه تصمیم گیری کند. سخنگوی این دانشگاه در این باره گفت: این شورا ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 46 دقیقه پیش
فارس|ماجرای طرح تفکیک کازرون/تجمعاتی که زمینه سوءاستفاده معاندان و خارج نشینان را فراهم کرد

فارس|ماجرای طرح تفکیک کازرون/تجمعاتی که زمینه سوءاستفاده معاندان و خارج نشینان را فراهم کرد به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، این روزها در فضای مجازی و سایت های خبری کازرون و درگیری های مربوط به آن در صدر اخبار قرار گرفته است، موضوعی که سبب شده همه مسئولان استانی و حتی وزارت کشور نیز برای حل آن وارد میدان شوند.
ریشه اصلی اختلافات در کازرون
ماجرا و ریشه اصلی اتفاقات این شهرستان به طرح تقسیم شهرستان کازرون و جدا شدن بخش هایی از آن بازمی گردد که نماینده کنونی کازرون در زمان انتخابات مطرح کرد. شهرستان جدید کوه چنار نام دارد و ترکیبی از نام کوهمره ونودان و قائمیه (چنارشاهیجان) است که براساس گفته های معترضان این طرح، قسمت هایی از کازرون از جمله امامزاده حسین، بیشاپور ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 56 دقیقه پیش
اندر احوال ولخرج ترین گردشگران دنیا در ایران

اندر احوال ولخرج ترین گردشگران دنیا در ایران به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، فریدون وردی نژاد مشاور رسانه ای رییس جمهور و سفیر سابق ایران در چین که اواخر سال گذشته با همکاری انجمن دوستی ایران و چین و سفارتخانه چین در تهران، همایش بین المللی چشم انداز توسعه روابط ایران و چین با محوریت گردشگری و تجارت را ترتیب دادند که تا حدی درباره ی نقایص تعاملات گردشگری دو کشور شفاف سازی شود، به عنوان عضو شورای سیاست گذاری آن همایش، از تداوم این همکاری ها و تعاملات برای روان شدن گردش اطلاعات بین دو کشور به انگیزه تقویت آمد و شدهای گردشگری، خبر داد و درباره آمار سفر چینی ها به ایران، اظهار کرد: در شش ماه گذشته ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 56 دقیقه پیش
صفحه نخست روزنامه سیستان و بلوچستان دوشنبه 31 اردیبهشت ماه

صفحه نخست روزنامه سیستان و بلوچستان دوشنبه 31 اردیبهشت ماه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، تصاویر صفحه نخست روزنامه امروز سیستان و بلوچستان را با عناوین و تیتر های مختلف مشاهده کنید.
انتهای پیام/ع
تصاویر صفحه نخست روزنامه سیستان وبلوچستان ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 7 ساعت و 56 دقیقه پیش
نامه رئیس کمیسیون عمران مجلس به "آخوندی" درباره سازمان مهندسی

نامه رئیس کمیسیون عمران مجلس به "آخوندی" درباره سازمان مهندسی سید ابوالفضل موسوی بیوکی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به اختلاف نظر سازمان نظام مهندسی و وزارت راه در مورد تعیین مهندس ناظر، گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد در جلسه هفته آینده کمیسیون عمران این مسئله بررسی شود.
بیشتر بخوانید:
یک نماینده مجلس:"آخوندی" به قانون آشنا نیست
وی افزود: عباس آخوندی وزیر راه و مسئولان سازمان نظام مهندسی نیز در این جلسه حضور می یابند تا با بررسی این اختلاف نظر راه حلی پیدا کنیم. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 6 دقیقه پیش
اصفهان| گشت و گذار در کوچه پس کوچه های خیابان "5 رمضان"/خیابانی که داستان هایی نهفته در خود دارد

اصفهان| گشت و گذار در کوچه پس کوچه های خیابان "5 رمضان"/خیابانی که داستان هایی نهفته در خود دارد به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، همیشه اشخاص نیستند که سبب می شود نام آن ها بر پهنه یک تابلو خیابان نقش ببندد، خیلی وقت ها وقایعی در دل تاریخ رخ می دهد که سبب می شود تا سال ها در یاد و خاطره مردم جاودانه شود.
وقایعی که پس از ثبت آن در تاریخ شفاهی مردم یک شهر و کشور در تابلوی یک خیابان نیز جا خوش می کند تا مرور و تلنگری برای نسل های بعدی شود که خیلی وقت ها از آن واقعه یا نشنیده اند یا سخنی کوتاه از بزرگترها برای آن ها نقل شده است. اگر چه وقتی پای روزمرگی هم وسط بیاید که دیگر این تابلو که یادی از یک واقعه تاریخی است نیز دیده نمی شود. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 6 دقیقه پیش
اطلاع مقامات اداره مهاجرت آلمان از تخلفات در پرونده پناهجویان

اطلاع مقامات اداره مهاجرت آلمان از تخلفات در پرونده پناهجویان به گزارش ایسنا، ایمیل های داخلی در اداره فدرال آلمان در امور مهاجرت و پناهندگی اکنون به دست محققان شبکه تلویزیونی شمال آلمان و روزنامه آلمانی زود دویچه رسیده است. این ایمیل ها نشان از اطلاع مسئولان این اداره از تخلفات در پرونده پناهجویان شهر برمن دارند.
بر این مبنا مسئول مربوطه اداره فدرال آلمان در امور مهاجرت و پناهندگی در ماه فوریه سال 2017 پس از دریافت گزارشی در باره تخلفات در بررسی پرونده پناهجویان در شهر برمن، فرمان تحقیق در این باره را می دهد اما هم زمان تاکید می کند که این تحقیق باید "بی سرو صدا" انجام شود. این مسئول در ایمیل خود می نویسد که نمی خواهد "تمام جزئیات بررسی شوند ... ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 16 دقیقه پیش
سفر فرمانده مرزبانی ناجا به شمال سیستان و بلوچستان

سفر فرمانده مرزبانی ناجا به شمال سیستان و بلوچستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با مرزنشینان و مرزبانان شمال سیستان و بلوچستان و همچنین خانواده معظم شهدا، گفت: ضیافت افطاری در ماه مبارک رمضان آن هم در کنار شما مرزنشینان و مرزبانان عزیز، یک موهبت و هدیه الهی است که رمز با هم بودن را برای امنیت مرز ها به ارمغان آورده است.
وی ادامه داد: مرزبانان در کنار مرزنشینان خونگرم و دلسوز، مستحکم تر از همیشه برای حراست از مرز ایستادند
در ادامه وی با حضور صمیمانه در جمع مرزداران، با آن ها دیدار و گفت وگو کرد و از پایانه مرزی میلک نیز بازدید داشت. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 16 دقیقه پیش
واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر

واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر در روز های گذشته تصویری در فضای مجاری منتشر شد که در آن چهره همسر وینفرد شفر با مریم سعادت بازیگر ایرانی مقایسه شده بود و از شباهت آن ها گفته بودند. آلیسا شفر، اما نظر متفاوتی دارد و با انتشار همان تصویر از این نوشت که افراد زیادی این عکس را برایش فرستاده اند، اما از نظر او این دو تصویر شباهتی هم ندارند! ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 16 دقیقه پیش
چمران: تعطیلی خط 7 مترو تهران سیاسی بود نه فنی

چمران: تعطیلی خط 7 مترو تهران سیاسی بود نه فنی مهدی چمران رئیس پیشین شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تبعات بی توجهی به مساله حمل ونقل عمومی شهر تهران اظهار کرد: مساله حمل ونقل در شهر تهران از جمله موضوعات حادی است که همواره مورد توجه کارشناسان شهری و حتی سلامت قرار دارد چرا که مشکلات و مضیقه های حمل ونقل شهری به صورت مستقیم بر آلودگی هوا, افزایش ترافیک؛ اتلاف وقت شهروندان و از همه مهمتر بر عدم سلامت جامعه به شدت تاثیر گذار است.بی شک در صورت برطرف کردن کمبودهای حمل ونقل عمومی در کلانشهری چون تهران شاهد کاهش آلودگی و افزایش سلامت عمومی جامعه خواهیم بود چرا که گسترش حمل ونقل شهری منجر به از بین رفتن ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 26 دقیقه پیش
همدان| طرح جامع گردشگری همدان تدوین می شود

همدان| طرح جامع گردشگری همدان تدوین می شود حمید بادامی نجات در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با تشریح آخرین وضعیت جشنواره شهروندان برگزیده همدان اظهار داشت:مرحله ثبت نام و تکمیل پرونده جشنواره شهروندان برگزیده به پایان رسیده است و جمعا بیش از 850 نفر ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه پس از ارزیابی اولیه تعداد افراد راه یافته به مرحله دوم ارزیابی به 602 نفر کاهش یافت افزود: پس از بررسی پرونده ها توسط دبیرخانه تعداد افراد راه یافته به مرحله سوم به 300 نفر و در نهایت با نظر کمیته داوری و در نظر گرفتن ملاک های مربوط به شرکت در جشنواره تعداد افراد راه یافته به مرحله نهایی به 180 نفر کاهش یافته است. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 26 دقیقه پیش
ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد آفتاب نیوز :
به گزارش سینما دیلی، فرزند ناصر ملک مطیعی به تایید این خبر گفت: پدرم به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس به بیمارستان آتیه منتقل شده و امیدواریم با رسیدگی بهتر حال ایشان مساعد شود. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 35 دقیقه پیش
بارش تگرگ و رگبار باران در ارومیه/ آبگرفتگی معابر

بارش تگرگ و رگبار باران در ارومیه/ آبگرفتگی معابر آفتاب نیوز :
بارش باران که هم اکنون در سطح شهرستان ارومیه و برخی شهرهای شمالی از جمله سلماس تداوم دارد، عابران را غافلگیر کرده و موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها شد.
شدت این بارندگی و آبگرفتگی به حدی بود که در برخی از میدان ها و زیرگذرها عابران به علت همراه نداشتن تجهیزات مناسب در عبور از این مکانها دچار مشکل شدند.
به گزارش مهر، هواشناسی آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای امروز نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه و سیلابی شدن مسیلها هشدار داده بود. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 35 دقیقه پیش
پیش بینی بارش های رگباری و تگرگ در اردبیل

پیش بینی بارش های رگباری و تگرگ در اردبیل علی دولتی مهر، امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اردبیل به آخرین وضعیت هوای استان اشاره کرد و اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی از ورود سامانه ناپایدار طی امروز به نقاط مختلف استان اردبیل خبر می دهد.
وی با اشاره به اینکه این سامانه بارشی تا روز چهارشنبه در منطقه ماندگار خواهد شد، افزود: با فعالیت سامانه مذکور، رگبار باران همراه با رعد و برق پراکنده و وزش بادهای تند لحظه ای دور از انتظار نخواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از احتمال بارش تگرگ در نواحی مستعد اردبیل خبر داد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 36 دقیقه پیش
سقوط یک جرثقیل در مسجدالحرام+عکس

سقوط یک جرثقیل در مسجدالحرام+عکس آفتاب نیوز :
سقوط دوباره یک جرثقیل در مسجدالحرام واقع در مکه مکرمه یک زخمی بر جای گذاشت.
در همین راستا، امارت مکه مکرمه در توئیتر اعلام کرد که در پی سقوط بازوی این جرثقیل، راننده آن زخمی شده است.
بر اساس این اعلام، این حادثه در محوطه کاری روی داده است نه محل عبور زائران و حجاج.
گفتنی است که جمعه 20 شهریورماه سال 1394 حوالی ساعت 17 به وقت محلی طوفانی در مکه مکرمه آغاز شد و به دلیل اهمال کاری شرکت ساختمانی بن لادن به عنوان شرکت مجری پروژه توسعه مسجدالحرام؛ جرثقیل مستقر در باب السلام حرم امن الهی سقوط کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 36 دقیقه پیش
پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در 24 ساعت گذشته

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در 24 ساعت گذشته پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس استان اصفهان در روز گذشته (یکشنبه 30 اردیبهشت ماه) را در اینجا مشاهده می کنید:
شهر قهرمان می خواهد خودش نشد، مجسمه اش...!
انتخاب غلط راهبردهای عملیات رسانه ای و راهبردهای کلان تاکتیکی به همان اندازه تیرهای دوره تازه مدیریت شهری اصفهان را به خطا برده که استفاده از ابرازهای نادرست منجر به شکست در موج آفرینی شده است.
پشت پرده مانور بزرگ در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت پذیری به قبل از برجام
مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 36 دقیقه پیش
5 هکتار از اراضی ملی منطقه رضوان شهرستان بندرعباس رفع تصرف شد

5 هکتار از اراضی ملی منطقه رضوان شهرستان بندرعباس رفع تصرف شد به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل ازروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان؛ روح الله وفاکیش گفت: میزان 5 هکتار از اراضی ملی که با ایجاد حصار، تسطیح، شخم و شیار به منظور کشاورزی تصرف شده بود با تبصره ذیل ماده 55 توسط پاسگاه حفاظت این اداره و همچنین همکاری واحد حقوقی این شهرستان رفع تصرف و به انفال بازگردانده شد.
وی اظهار داشت: اراضی رفع تصرف شده دارای ارزش ریالی سیصد میلیون ریال می باشد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف غیرقانونی اراضی دولتی در عرصه های منابع طبیعی و همچنین آتش سوزی با شماره تلفن ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 36 دقیقه پیش
سقوط جرثقیل در مکه مکرمه بار دیگر حادثه آفرید

سقوط جرثقیل در مکه مکرمه بار دیگر حادثه آفرید به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، این جرثقیل در محدوده طرح توسعه مسجدالحرام در مکه سقوط کرده است.
یک کارگر در این حادثه زخمی شده است.
مقام های محلی اعلام کردند که در محدوده سقوط این جرثقیل هیچ یک از نمازگزاران یا زائران حرم مکی حضور نداشتند.
به گزارش ایرنا، 11 سپتامبر 2015 (20 شهریور 1394) کمی قبل از شروع مراسم حج، جرثقیلی در مسجدالحرام سقوط کرد. براثر این حادثه دستکم 107 زائر از جمله یک ایرانی کشته و حدود 400 تن دیگر زخمی شدند.
در پی این حادثه، مقام های سعودی گروه ساخت وساز بن لادن، متعلق به خانواده اسامه بن لادن ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 36 دقیقه پیش
اعتصاب غذای خبرساز در دانشگاه کمبریج

اعتصاب غذای خبرساز در دانشگاه کمبریج دانشجویان کمبریج در اعتراض به سرمایه گذاری صدها میلیون دلاری این دانشگاه در حوزه سوخت های فسیلی اعتصاب غذا کردند.
به گزارش خبرآنلاین به نقل از گاردین، 3دانشجوی دانشگاه کمبریح، در اعتراض به سرمایه گذاری این دانشگاه در حوزه سوخت های فسیلی شروع به اعتصاب غذا کردند.
معترضین تخمین زده اند که این دانشگاه به طور مستقیم و غیرمستقیم حدود 377میلیون دلار در شرکت های سوخت های فسیلی سرمایه گذاری کرده اند و همین دلیل قرار است شورای دانشگاه کمبریج فردا در جلسه ای در این رابطه تصمیم گیری کند. سخنگوی این دانشگاه در این باره گفت: این شورا ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 45 دقیقه پیش
ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد.
به گزارش سینما دیلی، فرزند ناصر ملک مطیعی به تایید این خبر گفت: پدرم به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس به بیمارستان آتیه منتقل شده و امیدواریم با رسیدگی بهتر حال ایشان مساعد شود. ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 46 دقیقه پیش
اعتصاب غذای دانشجویان کمبریج

اعتصاب غذای دانشجویان کمبریج به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، 3دانشجوی دانشگاه کمبریح، در اعتراض به سرمایه گذاری این دانشگاه در حوزه سوخت های فسیلی شروع به اعتصاب غذا کردند.
معترضین تخمین زده اند که این دانشگاه به طور مستقیم و غیرمستقیم حدود 377میلیون دلار در شرکت های سوخت های فسیلی سرمایه گذاری کرده اند و همین دلیل قرار است شورای دانشگاه کمبریج فردا در جلسه ای در این رابطه تصمیم گیری کند. سخنگوی این دانشگاه در این باره گفت: این شورا، همه جنبه های لغو سرمایه گذاری که شامل بخش اخلاقی ماجرا می شود را بررسی می کند. هدف ما این است که به آینده ای بدون کربن برسیم. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 46 دقیقه پیش
آنچه روز گذشته در صحن علنی شورای شهر برای انتخاب شهردار کرج گذشت/ این قصه سردراز دارد!

آنچه روز گذشته در صحن علنی شورای شهر برای انتخاب شهردار کرج گذشت/ این قصه سردراز دارد! به گزارش گروه سیاسی_اجتماعی خبرگزاری فارس استان البرز در کرج، صبح روز گذشته بیست و هشتمین نشست شورای شهر کرج بدون حضور رئیس شورای شهر در صحن علنی شورای شهر برگزار و بازهم سکانس انتخاب شهردار اجرایی نشد.
طبق شرایط فعلی به نظر می رسد که این داستان ادامه داشته باشد و این نشست که از ابتدا با تنش و حواشی ممانعت از حضور خبرنگاران همراه بود، طبق چندین جلسه گذشته بدون نتیجه و تصمیم گیری به پایان رسیده است.
معرفی دو گزینه جدید برای تصدی پست شهرداری کرج
ابتدای این نشست منصور وحیدی، نائب رئیس شورای شهر کرج از وجود چند نامزد دیگر برای تصدی پست شهرداری خبر داد و گفت ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 56 دقیقه پیش
طرح ازدواج دختران بالای 28 سال بدون اذن پدر مورد بررسی دقیق قرار گیرد

طرح ازدواج دختران بالای 28 سال بدون اذن پدر مورد بررسی دقیق قرار گیرد حجت الاسلام ایوب رنجبری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به طرح مجلس شورای اسلامی در رابطه با ازدواج دختران بالای 28 سال، بدون اذن پدر اظهار کرد: قوانینی که در مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد زیرنظر فقهای شورای نگهبان بوده و در واقع از فیلتر عدم مغایرت با قانون اساسی و عدم مغایرت با شرع اسلام می گذرد.
وی تصریح کرد: امروز متاسفانه آمار ازدواج در جامعه رو به کاهش بوده و آمار طلاق رو به افزایش است و در این رابطه، در شرع اسلام و به نظر برخی فقها اذن پدر شرط است اما به نظر برخی، اذن پدر در ازدواج دختران شرط نیست. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 8 ساعت و 56 دقیقه پیش
ساخت اولین ایستگاه شناور برق هسته ای توسط روسیه!

ساخت اولین ایستگاه شناور برق هسته ای توسط روسیه! بر اساس گزارش های منتشر شده، روسیه روز گذشته در مراسمی که در یکی از بنادر شهر شمالی مورمانسک این کشور برگزار شد از نخستین ایستگاه شناور برق هسته ای رونمایی کرد. قرار است که سوخت هسته ای در این بندر بر روی کشتی ای مخصوص به نام ''آکادمیک لومونوزف'' بارگیری شده و به شرق سیبری منتقل شود.
به گزارش تابناک اقتصادی به نقل از Hurriyet، این کشتی به ابعاد 144 در 30 متر توسط شرکت ملی رزاتم روسیه ساخته شده و دو رآکتور هسته ای 35 مگاواتی را همانند رآکتورهایی که برای شکستن یخ در کشتی ها استفاده می شود در خود جای داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 6 دقیقه پیش
آهنگ رسمی تیم ملی ایران درجام جهانی باصدای سالارعقیلی

آهنگ رسمی تیم ملی ایران درجام جهانی باصدای سالارعقیلی کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 16 دقیقه پیش
وضع هوای ارومیه دوشنبه 31 اردیبهشت

وضع هوای ارومیه دوشنبه 31 اردیبهشت به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، وضع هوای ارومیه امروز دوشنبه 31 اردیبهشت به شرح زیر است:
انتهای پیام/م
وضع هوای ارومیه ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 16 دقیقه پیش
مراسم ختم حجت الاسلام طباطبایی برگزار شد

مراسم ختم حجت الاسلام طباطبایی برگزار شد خبرگزاری فارس: مراسم سومین روز درگذشت حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی استاد اخلاق و عضو جامعه روحانیت مبارز، از دقایقی پیش با حضور شخصیت های لشکری و کشوری و مردم تهران در مسجد موسی بن جعفر(ع) برگزار شد.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، مصطفی پورمحمدی وزیر سابق دادگستری، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس و حجت الاسلام مروی به نمایندگی از مقام معظم رهبری از جمله چهره های حاضر در این مراسم بودند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 26 دقیقه پیش
تهدیدهای متقابل عضو شورای شهر کرج و تنها گزینه پیشنهادی کرسی شهرداری کرج

تهدیدهای متقابل عضو شورای شهر کرج و تنها گزینه پیشنهادی کرسی شهرداری کرج به گزارش گروه سیاسی_اجتماعی خبرگزاری فارس استان البرز در کرج، پیش از ظهر امروز تنها گزینه شورای شهر کرج برای کرسی شهرداری کرج، به ارائه برنامه های خود و پاسخگویی به سؤالات اعضای شورای شهر در صحن علنی شورا پرداخت.
در ابتدای این برنامه سارا دشتگرد، عضو شورای شهر کرج، درخواست جلسه غیرعلنی برای طرح سؤالات خود از گزینه پیشنهادی شورای شهر داشت.
وی گفت: گزینه پیشنهادی تصدی پست شهرداری، باید طی یک تعهد کتبی اعلام کند که اجازه طرح سؤال در یک جلسه غیرعلنی با وی را داشته باشم.
این عضو شورای شهر کرج افزود ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 26 دقیقه پیش
مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 26 دقیقه پیش
آرامش در ارم

آرامش در ارم به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، یکی از جاذبه هایی که برای همدان در نظر گرفته شده و تاکنون اقدامات مطلوبی نیز در این حوزه انجام شده، پیاده راه سازی برخی از معابر است که توانسته برای شهر جذابیت هایی ایجاد کند.
امروز نیز پیاده راه سازی بلوار ارم در دست اجراست تا این معبر مهم شهری به یکی از جذابیت های گردشگری همدان بدل شود.
رئیس شورای شهر همدان اطمینان داد که همه جوانب امر در نظر گرفته شده و اجزای آن به خوبی تعریف شده است؛ شهردار نیز اطمینان داد که همه طرح ها به صورت متوازن باید به پیش برود و اگر در پروژه ای عقب افتادگی وجود دارد در حال جبران آن هستیم. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 26 دقیقه پیش
آیا می شود همه فیلترشکن ها را فیلتر کرد؟ (+فیلم)

آیا می شود همه فیلترشکن ها را فیلتر کرد؟ (+فیلم) کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 36 دقیقه پیش
پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس کردستان در 30 اردیبهشت ماه

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس کردستان در 30 اردیبهشت ماه به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، خبرهای زیر از پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس کردستان در 24 ساعت گذشته است که با کلیک بر روی تیترها، می توان اخبار را مشاهده کرد.
دمای هوا در کردستان افزایش می یابد
کارشناس پیش بینی هواشناسی کردستان از افزایش دمای هوا با شیب ملایم از تا اواسط هفته جاری در استان خبرداد.
مین همچنان در کردستان قربانی می گیرد/مسوولان فقط وعده می دهند
مین همچنان در کردستان قربانی می گیرد ، این موضوعی تلخ و تکراری است که در طول سال های بعد از جنگ هنوز هم در کردستان اتفاق می افتد و مسوولان برای پاکسازی مناطق آلوده به این دشمن خاموش فقط وعده می دهند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 36 دقیقه پیش
ایران در تجارت با عراق مشکلی نخواهد داشت/ بازار ایران و عراق تقویت شود

ایران در تجارت با عراق مشکلی نخواهد داشت/ بازار ایران و عراق تقویت شود امیر خجسته امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه انتخابات لبنان، مالزی و عراق با موفقیت انجام شده است، اظهار کرد: در لبنان حزب الله با موفقیت توانست پیش رود و در انتخابات مالزی، نجیب رزاق که دست نشانده عربستان بود با آمدن ماهاتیرمحمد کنار رفت و معادلات وهابیت و دولت های تجاوزگر منطقه به هم ریخت.
وی ادامه داد: در عراق نیز کرسی هایی که به دست آمد، حیدرالعبادی و هادی العامری و مقتدی صدر از نیروهای انقلاب بودند که باید اتحاد خود را همچنان حفظ کرده و با قدرت پیش روند.
نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تأکید بر به اینکه انتخابات عراق تأثیر منفی در مسائل ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 36 دقیقه پیش
رافائل نادال قهرمان تنیس مسترز رم شد

رافائل نادال قهرمان تنیس مسترز رم شد پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش خبرگزاری مهر ، رافائل نادال روز یکشنبه در دیدار نهایی رقابتهای مسترز هزار امتیازی رم به مصاف ساشا زورف رفت و به پیروزی 2 بر یک دست یافت.
نادال ست نخست را 6 بر یک برنده شد ولی در ست دوم با همین نتیجه شکست خورد. در ست سوم نادال برتری 6 بر 3 را رقم زد. این مسابقه بخاطر بارش باران با وقفه ای مواجه شده بود.
رافائل نادال با این پیروزی بار دیگر به صدر جدول رنکینگ جهانی بازگشت. ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 36 دقیقه پیش
واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر

واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر آلیسا شفر با انتشار تصویری نسبت به یک شوخی کاربران فضای مجازی پاسخ داد.
به گزارش خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته تصویری در فضای مجاری منتشر شد که در آن چهره همسر وینفرد شفر با مریم سعادت بازیگر ایرانی مقایسه شده بود و از شباهت آنها گفته بودند. آلیسا شفر اما نظر متفاوتی دارد و با انتشار همان تصویر از این نوشت که افراد زیادی این عکس را برایش فرستاده اند اما از نظر او این دو تصویر شباهتی هم ندارند! ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 45 دقیقه پیش
اعتصاب غذایی دانشجویان کمبریج به خاطر سوخت فسیلی

اعتصاب غذایی دانشجویان کمبریج به خاطر سوخت فسیلی به گزارش خبرآنلاین: 3دانشجوی دانشگاه کمبریح، در اعتراض به سرمایه گذاری این دانشگاه در حوزه سوخت های فسیلی شروع به اعتصاب غذا کردند.
معترضین تخمین زده اند که این دانشگاه به طور مستقیم و غیرمستقیم حدود 377میلیون دلار در شرکت های سوخت های فسیلی سرمایه گذاری کرده اند و همین دلیل قرار است شورای دانشگاه کمبریج فردا در جلسه ای در این رابطه تصمیم گیری کند. سخنگوی این دانشگاه در این باره گفت: این شورا، همه جنبه های لغو سرمایه گذاری که شامل بخش اخلاقی ماجرا می شود را بررسی می کند. هدف ما این است که به آینده ای بدون کربن برسیم. ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 46 دقیقه پیش
دو قورت و نیم مدافعان برجام!

دو قورت و نیم مدافعان برجام! به گزارش مشرق ، امیدرامز در یادداشت روزنامه وطن امروز نوشت:
یکی از بزرگ ترین و تلخ ترین تجربه های تاریخ سیاسی ایران برجام است ولی چیزی که تلخ تر از آن خواهد بود، عبرت نگرفتن و تکرار آن است. بررسی مواضع رئیس جمهور و اعضای اصلی تیم مذاکره کننده و جریان های سیاسی حامی دولت و سعی ایشان بر تقلیل خباثت سیستم سیاسی دولت آمریکا به دیوانگی دونالد ترامپ و نادیده گرفتن عبرت های تاریخی و انتقادهای متقن و مستند منتقدان برجام با زدن برچسب تندرو به آنها، ترس از عبرت نگرفتن از تجربه برجام و تکرار این اشتباه در آینده را بر قلب ها و ذهن ها روانه می کند ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 46 دقیقه پیش
16 نفر براثر مصرف قارچ سمی در خوی مسموم شدند

16 نفر براثر مصرف قارچ سمی در خوی مسموم شدند به گزارش خبرگزاری مهر ، جبار زاده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: بارندگی های مناسب اردیبهشت ماه امسال، باعث رویش انواع قارچ بویژه نوع سمی شده و مصرف این قارچ ها نیز موجب مسمومیت این افراد در سه روزگذشته شده است.
وی افزود: 10 نفر از این افراد پس از درمان از بیمارستان مرخص شده اند وشش نفر دیگر نیز که برای درمان بیشتر به بیمارستانهای ارومیه اعزام شده بودند امروز مرخص شدند.
جبارزاده با تاکید برخودداری مردم ازبرداشت، مصرف و از خرید قارچهای خودرو خواست مردم از قارچهای بسته بندی عرضه شده از مبادی قانونی و بهداشت استفاده کنند.
کد خبر 4301934 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 46 دقیقه پیش
بار دیگر یک جرثقیل در مسجدالحرام سقوط کرد

بار دیگر یک جرثقیل در مسجدالحرام سقوط کرد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، سقوط دوباره یک جرثقیل در مسجدالحرام واقع در مکه مکرمه یک زخمی بر جای گذاشت.
در همین راستا، امارت مکه مکرمه در توئیتر اعلام کرد که در پی سقوط بازوی این جرثقیل، راننده آن زخمی شده است.
بر اساس این اعلام، این حادثه در محوطه کاری روی داده است نه محل عبور زائران و حجاج.
گفتنی است که جمعه 20 شهریورماه سال 1394 حوالی ساعت 17 به وقت محلی طوفانی در مکه مکرمه آغاز شد و به دلیل اهمال کاری شرکت ساختمانی بن لادن به عنوان شرکت مجری پروژه توسعه مسجدالحرام؛ جرثقیل مستقر در باب السلام حرم امن الهی سقوط کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 55 دقیقه پیش
علی دایی در حمایت از تیم ملی چه نوشت؟

علی دایی در حمایت از تیم ملی چه نوشت؟ برترین ها: علی دایی مهمترین چهره فوتبالی حاضر در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال در تالار وحدت بود. وی از سوی کارلوس کی روش سورپرایز شد و به روی سن آمد.
دایی بعد از این مراسم در یادداشتی همه را به حمایت از تیم ملی فراخواند. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 56 دقیقه پیش
امواج وای فای زندگی جانداران را به شدت تهدید می کند

امواج وای فای زندگی جانداران را به شدت تهدید می کند به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، یک بررسی جدید نشان می دهد که تشعشعات الکترومغناطیسی حاصل از سیستم های ارتباطی از قبیل "WiFi" ، اینترنت نسل "2G"،"3G "،"4G " و خطوط برق، تهدیدی جدی برای گیاهان، حشرات، پرندگان و جانوران دیگر است.
کارشناسان معتقدند، تحقیقات کمی در این باره صورت گرفته است و هشدار دادند که راجع به این موضوع باید تحقیقات بیشتری انجام شود زیرا محیط زیست با آسیبی جدی رو به رو است.
طی یک گزارش جدید که در وبسایت" EKLIPSE" منتشر شد، اثرات تابش های الکترومغناطیسی روی حیات وحش آزمایش شد. ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 56 دقیقه پیش
انهدام پهپاد جاسوسی عربستان در غرب یمن

انهدام پهپاد جاسوسی عربستان در غرب یمن نیروهای یمنی امروز یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم سعودی را در منطقه جبل النار واقع در شهرستان حرض استان حجه هدف قرار دادند.
به گزارش فارس، پدافند هوایی ارتش یمن و انصارالله امروز یکشنبه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم سعودی را در منطقه جبل النار شهرستان حرض استان حجه واقع در غرب یمن منهدم کردند.
منابع خبری یمن ضمن پوشش این خبر به نوع پهپاد منهدم شده، هیچ اشاره ای نکرده اند. ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 9 ساعت و 56 دقیقه پیش
فعالیت شبانه پایگاه های انتقال خون در ماه رمضان

فعالیت شبانه پایگاه های انتقال خون در ماه رمضان خبرگزاری میزان: مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران در گفت و گو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان درباره وضعیت فعالیت پایگاه های انتقال خون در ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته سه مرکز از پایگاه های انتقال خون استان تهران تا ساعات پایانی روز در ایام ماه مبارک رمضان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
سید مرتضی طباطبایی افزود: بر این اساس در ماه مبارک رمضان، پایگاه انتقال خون وصال شیرازی تا ساعت 24 بامداد فعالیت خواهد داشت و دو پایگاه دیگر در منطقه 4 (جنب پارک پلیس) و منطقه 5 (اتوبان ستاری - خروجی باغ فیض) تا ساعت 23 بامداد به فعالیت خود ادامه خواهند داد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 6 دقیقه پیش
انسانیت در اقصی نقاط دنیا! +فیلم

انسانیت در اقصی نقاط دنیا! +فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 6 دقیقه پیش
تصاویرفوق العاده هنگام حرف زدن و آواز خواندن

تصاویرفوق العاده هنگام حرف زدن و آواز خواندن دریافت 4 MB
کد خبر 4301698 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 6 دقیقه پیش
ساخت زبانه های آتش رنگی

ساخت زبانه های آتش رنگی دریافت 2 MB
کد خبر 4301439 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 6 دقیقه پیش
ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد سینما دیلی: ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد.
فرزند ناصر ملک مطیعی به تایید این خبر گفت: پدرم به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس به بیمارستان منتقل شده و امیدواریم با رسیدگی بهتر حال ایشان مساعد شود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 15 دقیقه پیش
2ساعت و نیم پشت درهای بسته با ظریف و شمخانی

2ساعت و نیم پشت درهای بسته با ظریف و شمخانی به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در حالی مجلسی ها امروز بیش از دو ساعت و نیم در جلسه غیرعلنی به گفت و شنود با محمدجواد ظریف و علی شمخانی درباره آینده برجام نشستند که حالا 10 روز از خروج دولت آمریکا از توافق هسته ای ایران و 1+5 و به نوعی، نقض کامل آن می گذرد، هرچند حسن روحانی که برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) دست پخت دولت اوست، ترجیح می دهد نقض برجام را در حد خروج یک موجود مزاحم تنزل بدهد و بعد از کدخدا، بر روی دوستان اروپایی کدخدا تمرکز کند؛ غافل از آن که تا همین سال های نه چندان دور که به تازگی سودای پاستور در سرش پیدا شده بود ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 15 دقیقه پیش
ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش انتخاب، فرزند ناصر ملک مطیعی به تایید این خبر گفت: پدرم به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس به بیمارستان منتقل شده و امیدواریم با رسیدگی بهتر حال ایشان مساعد شود ادامه خبر ...

منبع: انتخاب دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 16 دقیقه پیش
رافائل نادال قهرمان تنیس مسترز رم شد

رافائل نادال قهرمان تنیس مسترز رم شد به گزارش خبرگزاری مهر ، رافائل نادال روز یکشنبه در دیدار نهایی رقابتهای مسترز هزار امتیازی رم به مصاف ساشا زورف رفت و به پیروزی 2 بر یک دست یافت.
نادال ست نخست را 6 بر یک برنده شد ولی در ست دوم با همین نتیجه شکست خورد. در ست سوم نادال برتری 6 بر 3 را رقم زد. این مسابقه بخاطر بارش باران با وقفه ای مواجه شده بود.
رافائل نادال با این پیروزی بار دیگر به صدر جدول رنکینگ جهانی بازگشت.
کد خبر 4301926 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 16 دقیقه پیش
پلاک گذاری بیش از یک میلیون ملک در گلستان

پلاک گذاری بیش از یک میلیون ملک در گلستان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ مهرداد جلالی مدیر کل پست گلستان در حاشیه پلاک گذاری اماکن روستایی شهرستان کلاله که با حضور فرماندار و مردم آغاز شد گفت: تا کنون در استان یک میلیون و 250هزار ملک شناسایی و دارای پلاک شده اند.
وی افزود: طرح نشانی استاندارد مکان محور تاکنون در 4 شهرستان استان انجام شده و تا پایان سال در تمامی شهر ها و روستا ها نصب خواهد شد.
جلالی اضافه کرد: این اقدام در راستای دولت الکترونیک و استاندارد سازی نشانی آدرس ها برای تسهیل در امور مردم انجام می گیرد. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 16 دقیقه پیش
گفت و شنود/ برعکس!

گفت و شنود/ برعکس! به گزارش مشرق ، روزنامه کیهان در گفت و شنود خود نوشت:
گفت: جلسه دیروز مجلس غیرعلنی بود، چرا؟!
گفتم: بحث درباره تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم مطرح بود!
گفت: همان لایحه که FATF اصرار دارد در مجلس تصویب شود؟! یعنی همان لایحه که بر اساس آن سپاه قدس و حزب الله لبنان و انصارالله یمن و حشدالشعبی عراق و... تروریست تلقی می شوند؟
‪گفتم: دقیقا همان لایحه است! یعنی کشور را دست بسته تحویل تروریست ها بدهیم ‬‬.
گفت: ولی آقای شمخانی در جلسه دیروز مجلس گفته است این لایحه ربطی به ‬FATF ندارد! ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 26 دقیقه پیش
ارسال پرونده قاتل ماموران ناجا و بنیتا به اجرای احکام

ارسال پرونده قاتل ماموران ناجا و بنیتا به اجرای احکام به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، عباس جعفری دولت آبادی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به موضوع آسیب های اجتماعی و نقش رسانه ها در کاهش و کنترل آن اشاره کرد و با تبیین نقش مهم رسانه ها در بیان و ارائه راهکارها برای رفع آسیب های اجتماعی، گفت: اگر بیش از حد نیاز به آسیب های اجتماعی پرداخته شود و به سیاه نمایی تبدیل گردد، نکته منفی برای نظام اسلامی را به دنبال دارد ولی اگر انعکاس دهنده مشکلات و مطالباتِ مردم یا مسؤولان باشد، آثار مثبت در پی خواهد داشت.
وی با بر شمردن برخی آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و کاهش سن مصرف مواد مخدر و روان گردان، طلاق ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 36 دقیقه پیش
مقصد لواندوفسکی، رئال مادرید نخواهد بود

مقصد لواندوفسکی، رئال مادرید نخواهد بود ورزش سه: نشریات انگلیسی امروز اخباری در خصوص تمایل فراوان چلسی به رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ منتشر کرده اند.
علیرغم فتح بوندسلیگا و دریافت جایزه بهترین گلزن این بازی ها، به نظر می رسد دوران حضور رابرت لواندوفسکی در مونیخ به پایان رسیده و این مهاجم 29 ساله در تابستان امسال از تیمش جدا خواهد شد.
اگرچه از مدت ها قبل اخبار زیادی در مورد مذاکرات او با رئال مادرید و تمایل این ستاره لهستانی برای انتقال به برنابئو شنیده شده بود، اما اخیرا رئال مادرید از پروسه جذب لواندوفسکی انصراف داده و به نظر دیگر تمایلی به جذب او ندارد. ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 36 دقیقه پیش
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به زمزمه ارائه بسته جدید هسته ای به ایران؛ درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به زمزمه ارائه بسته جدید هسته ای به ایران؛ درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم به گزارش نامه نیوز بهرام قاسمی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان طرف متعهد به برجام پس از خروج یکجانبه و غیر قانونی و مفتضحانه آمریکا از این توافق بین المللی و در پاسخ به درخواست سایر طرف ها برای ماندن جمهوری اسلامی ایران در این توافق به صراحت اعلام کرده است چنانچه سایر طرف ها بتوانند حقوق مصرح ایران در برجام را رعایت و بطور کامل بدان عمل نمایند در این توافق باقی می ماند و دیگر مسائل مطروحه بی پایه، انحرافی و غیر قابل اعتناست. آنچه مهم است اینکه آیا دیگر طرف ها می توانند به تعهدات خود ذیل برجام عمل نمایند یا خیر که این موضوع طی مذاکرات فشرده آتی مشخص خواهد شد. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 36 دقیقه پیش
مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 36 دقیقه پیش
صفحه اول روزنامه همشهری یکشنبه 30 اردیبهشت 1397

صفحه اول روزنامه همشهری یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - همشهری آنلاین:صفحه اول روزنامه همشهری یکشنبه 30 اردیبهشت 1397|تیتراول: منشور شهر داری پایتخت ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 36 دقیقه پیش
فوتی های قارچ سمی به 10 نفر رسید

فوتی های قارچ سمی به 10 نفر رسید خبرگزاری ایلنا: بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور در مورد آخرین وضعیت مسمومیت با قارچ در 10 استان کشور تا ساعت 11 ظهر امروز 30 اردیبهشت ماه، مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمومیت با قارچ سمی به 849 نفر رسیده که 149 نفر از آنها بستری هستند و 690 نفر نیز ترخیص شده اند. همچنین تعداد فوتی ها به 10 نفر رسیده است.
آمار تفکیکی در استان های مختلف به شرح زیر است:
کرمانشاه: 336 نفر، بستری: 34 نفر، ترخیص: 295 نفر، فوتی: 7 نفر
لرستان: 167 نفر، بستری: 13 نفر، ترخیص: 153 نفر، فوتی: 1 نفر
کردستان: 152 نفر، بستری: 24 نفر، ترخیص: 127 نفر، فوتی: 1 نفر ... ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 46 دقیقه پیش
واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش

واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش خبرآنلاین: روز گذشته تصویری در فضای مجاری منتشر شد که در آن چهره همسر وینفرد شفر با مریم سعادت بازیگر ایرانی مقایسه شده بود و از شباهت آنها گفته بودند. آلیسا شفر اما با انتشار همان تصویر نوشت که افراد زیادی این عکس را برایش فرستاده اند اما از نظر او این دو تصویر شباهتی هم ندارند! ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
گرامیداشت اقوام به تقابل قومیت ها منجر نشود

گرامیداشت اقوام به تقابل قومیت ها منجر نشود به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه یکشنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر شهرکرد افزود: برگزاری همایش ها و بزرگداشت های اقوام و قومیت ها امری پسندیده در راستای حفظ و تقویت فرهنگ و تمدن استان است، اما باید الزامات آن را نیز رعایت کرد.
وی ادامه داد: چنین برنامه هایی باید فارغ از سمت و سوهای سیاسی تنها با اهداف فرهنگی و در راستای تقویت وحدت و همدلی در استان برگزار شود.
عباسی با تاکید بر پایش اطلاعات موجود در خصوص تاریخ و فرهنگ استان تصریح کرد: ارائه اطلاعات غیر مستند و بدون پشتوانه تاریخی در همایش ها می تواند تبعات ناگواری داشته باشد. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
مراسم رونمایی از سرود تیم ملی فوتبال ایران

مراسم رونمایی از سرود تیم ملی فوتبال ایران ایرنا-تهران-مراسم رونمایی از سرود تیم ملی فوتبال ایران و بدرقه تیم کشورمان، عصر امروز (یکشنبه) در تالار وحدت برگزار شد.*7 ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
آخرین آمار تعداد مسمومان با قارچ در کشور

آخرین آمار تعداد مسمومان با قارچ در کشور تعداد مسمومان به دلیل مصرف قارچ سمی در کشور به بیش از 800 نفر رسید.
به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور در مورد آخرین وضعیت مسمومیت با قارچ در 10 استان کشور تا ساعت 11 ظهر امروز 30 اردیبهشت ماه، مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمویت با قارچ سمی به 849 نفر رسیده که 149 نفر از آنها بستری هستند و 690 نفر نیز ترخیص شده اند. همچنین تعداد فوتی ها به 10 نفر رسیده است.
آمار تفکیکی در استان های مختلف به شرح زیر است:
کرمانشاه: 336 نفر، بستری:34 نفر ، ترخیص: 295 نفر ، فوتی : 7 نفر
لرستان: 167 نفر، بستری : 13 نفر، ترخیص : 153 نفر ، فوتی : 1نفر ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
آزادسازی 1.7 هکتار از اراضی حریم و بستر نهر طبیعی طغان خاوه

آزادسازی 1.7 هکتار از اراضی حریم و بستر نهر طبیعی طغان خاوه حسن زحمتکش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ورامین اظهار کرد: بر اساس گزارش واحد آب های سطحی امور منابع آب شهرستان هنگام بازدید از بخش جوادآباد یک کارخانه جوجه کشی با تخلیه ضایعات و زباله های مرغداری خود در بستر نهر طبیعی طغان-خاوه موجب انسداد این نهر شده بود که به دلیل اهمیت موضوع اخطاریه لازم قانونی با قید فوریت به مالک کارخانه ابلاغ شد.
وی متذکر شد: با عنایت به پیگیری به عمل آمده در نهایت با اعلام آمادگی و با هزینه متخلف زباله ها و ضایعات مرغداری از داخل بستر نهر طبیعی جمع آوری و تخلیه شد که با این اقدام مساحتی در حدود 1 ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
فعالان قرآنی از نبود حمایت مالی مناسب رنج می برند

فعالان قرآنی از نبود حمایت مالی مناسب رنج می برند رسول سلیمانی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به افزایش تعداد حاضران در آزمون های حفظ و قرائت قرآن در استان اظهار کرد: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، از کیفیت مناسبی نسبت به سال گذشته برخوردار بود.
وی افزود: حضور قاریان با سطوح بالا باعث شد که این رقابت ها از بسیاری لحاظ با توانمندی مناسبی برگزار شود و علاوه بر آن، این رقابت ها باعث شد که حاضران از صوت زیبا و قرائت قاریان شرکت کننده بهره ببرند.
داور مسابقات قرآنی خاطر نشان کرد: نبود حمایت مالی مناسب از موسسات قرآنی یکی از مشکلاتی است که گریبان فعالان قرآنی در جامعه اسلامی شده است ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
خارج از گود

خارج از گود کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 10 ساعت و 56 دقیقه پیش
من ایرانی ام

من ایرانی ام کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 5 دقیقه پیش
بهار و کوچ زنبورها به کندوی جدید + فیلم

بهار و کوچ زنبورها به کندوی جدید + فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
دانلود ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 6 دقیقه پیش
نقد و بررسی مزدا سی ایکس 3 مدل نسخه روولوشن تاپ 2017

نقد و بررسی مزدا سی ایکس 3 مدل نسخه روولوشن تاپ 2017 کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی کیفیت 480 کیفیت 284 ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 6 دقیقه پیش
رایزنی های غیر علنی دولت و مجلس در بهارستان

رایزنی های غیر علنی دولت و مجلس در بهارستان کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
بسته خبری 19 و 15 دقیقه،یکشنبه 30 اردیبهشت مرکز قزوین+ فیلم

بسته خبری 19 و 15 دقیقه،یکشنبه 30 اردیبهشت مرکز قزوین+ فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
کاکتوس های صادراتی

کاکتوس های صادراتی کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 16 دقیقه پیش
محمود عباس در بیمارستان بستری شد

محمود عباس در بیمارستان بستری شد آفتاب نیوز :
رییس تشکیلات خودگردان فلسطینی به دلیل تب بالا، بار دیگر به بیمارستان منتقل شد.
محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطینی بار دیگر به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد پرس، وی که پس از انجام عمل جراحی گوش به تازگی از بیمارستان مرخص شده بود، شب گذشته بار دیگر به دلیل تب بالا به بیمارستان منتقل شد. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 26 دقیقه پیش
تصویب روز جهانی ری 2019

تصویب روز جهانی ری 2019 جلسه شورای اداری شهرستان ری با محوریت تصویب روز جهانی ری در سال 2019 برگزار و همچنین از روابط عمومی های برتر شهرستان تقدیر شد. عکس: مهدی خانلری 22:16 - 1397/02/30 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 26 دقیقه پیش
عکسبرداری از بقایی صحت ندارد

عکسبرداری از بقایی صحت ندارد اصغر جهانگیر در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی براینکه اطرافیان بقایی ادعا می کنند که مسئولان سازمان زندان ها با توجه به وضعیت بقایی اقدام به عکسبرداری از بدن او کردند، آیا این موضوع صحت دارد گفت: چنین چیزی نیست و اگر نیاز به اقدامات درمانی باشد انجام می شود.
وی افزود: این فرد اکنون در زندان است.
رییس سازمان زندان ها در خصوص وضعیت سعید مرتضوی گفت: این فرد در زندان است و از اعاده دادرسی وی خبری ندارم. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 26 دقیقه پیش
کشاورزان معترض جاده کهنوج به بندر عباس را بستند

کشاورزان معترض جاده کهنوج به بندر عباس را بستند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان منوجان در گفت و گو با ایسنا گفت: کار خرید توافقی سیب زمینی در منوجان تا روز پنجشنبه در حال انجام بود اما بدلیل تکمیل ظرفیت کارخانه طرف قرار داد تعاون روستایی کار خرید چند روزی کند شده است و این مضوع نارضایتی کشاورزان به دنبال داشته است.
کورش میجانی افزود: بلافاصله بعد از تجمع کشاورزان در مسیر جاده کهنوج بندرعباس شخصا در محل حاضر شدم و به موضوع را رسیدگی کردم و از ساعت 16 کارخرید سیب زمینی از سر گرفته شد
میجانی گفت:حدود 15 دقیقه تا نیم ساعت جاده کهنوج به بندرعباس بسته بود. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 26 دقیقه پیش
ماجرای تجاوز به یک بازیگر زن در جشنواره کن

ماجرای تجاوز به یک بازیگر زن در جشنواره کن کانال نشریه دنیای تصویر درباره بازتاب صحبت های آسیا آرجنتو در اختتامیه کن مطلبی نوشته و دراین مطلب آورده است: هاروی واینستاین همین جا و در همین جشنواره به من تجاوز کرده بود. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 46 دقیقه پیش
تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار

تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار امین عارف نیا در گفت وگو با ایسنا در مورد انتشار برخی اخبار مبنی بر عزل یکی از معاونان شهرداری در پی انتخاب شهردار جدید گفت: عصر امروز شاهد آن بودیم که خبری مبنی بر برکناری پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از سوی شهردار جدید بودیم که باید اعلام کنم این خبر صحت ندارد و کذب است.
وی افزود: از شهروندان درخواست می شود اخبار شهرداری اعم را از طریق پورتال شهرداری تهران پیگیری کنند. ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 46 دقیقه پیش
شهرداری تهران: خبر برکناری یکی از معاونان شهردار صحت ندارد

شهرداری تهران: خبر برکناری یکی از معاونان شهردار صحت ندارد رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل شهرداری تهران از عدم برکناری یکی از معاونان شهردار خبر داد.
امین عارف نیا در گفت وگو با ایسنا در مورد انتشار برخی اخبار مبنی بر عزل یکی از معاونان شهرداری در پی انتخاب شهردار جدید گفت: عصر امروز شاهد آن بودیم که خبری مبنی بر برکناری پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از سوی شهردار جدید بودیم که باید اعلام کنم این خبر صحت ندارد و کذب است.
وی افزود: از شهروندان درخواست می شود اخبار شهرداری اعم را از طریق پورتال شهرداری تهران پیگیری کنند. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 46 دقیقه پیش
آیت الله مکارم شیرازی: بعد از انقلاب، تفاوت چندانی در وضعیت طلاب به وجود نیامده است

آیت الله مکارم شیرازی: بعد از انقلاب، تفاوت چندانی در وضعیت طلاب به وجود نیامده است آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید پیشنهاد داد که هفته ای به نام حوزه علمیه نام گذاری تا خدمات حوزه در کشور منعکس شود.
به گزارش ایرنا، وی روز یکشنبه در دیدار رئیس و جمعی از مدیران مرکز خدمات حوزه اظهار داشت: در این هفته صدا و سیما و رسانه ها، خدماتی را که حوزه در طول جنگ تحمیلی و دیگر عرصه ها انجام داده اند و نقشی را که در مبارزه با داعش و تکفیریها داشته اند، به جامعه معرفی کنند.
وی دربخش دیگری از سخنان خود با استناد به آیه مهاجرت علما در قرآن و با تأکید بر بحث هجرت طلاب از قم به دیگر مناطق کشور، گفت: این که طلاب ... ادامه خبر ...

منبع: فرارو نیوز دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 46 دقیقه پیش
دستور روحانی برای فروکش کردن اعتراضات در شاهرود

دستور روحانی برای فروکش کردن اعتراضات در شاهرود به گزارش تسنیم، در پی تنش های ایجاد شده در شهرستان شاهرود با انتشار خبر ادغام اداره کل راه و ترابری استان سمنان با اداره کل مسکن و شهرسازی این استان و استقرار اداره کل جدید راه و شهرسازی در مرکز استان، رئیس جمهور دستور توقف اجرای این موضوع را صادر کرد.
با وجود گذشت بیش از 6 سال از ادغام وزارتخانه های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی و تغییر ساختار ادارات کل استان های آن بر اساس ساختار جدید، "سمنان تنها استان در کشور است که همچنان 2 اداره کل مستقل راه و ترابری و مسکن و شهرسازی دارد که یکی از آنها (راه و ترابری) در شاهرود و دیگری (مسکن و شهرسازی) در مرکز این استان مستقر است. ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 56 دقیقه پیش
آغاز طرح بازرسی از مراکز ورزشی هتلهای مشهد

آغاز طرح بازرسی از مراکز ورزشی هتلهای مشهد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس هیات پزشکی ورزشی استان خراسان رضوی با بیان این مطلب و با اشاره به آغاز طرح بازرسی از مراکز ورزشی از امروز در مشهد گفت: مراکز غیرمجاز ورزشی نیز به محض شناسایی و دریافت گزارش، پلمب شده و از فعالیتشان جلوگیری می شود.
سیدرضا گلدوزیان افزود: عرضه و فروش داروها و پودرهای مکمل در باشگاه های ورزشی تخلف است از این رو مراکز غیرمجاز با سودای کسب درآمد به عرضه این داروها مبادرت می ورزند.
وی گفت : پارسال در زمینه فروش مکملهای غیرمجاز به ویژه در باشگاههای فاقد مجوز، بطور میانگین ماهانه دو پرونده در خراسان رضوی تشکیل شد . ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 56 دقیقه پیش
دستور پخت کوکوی مرغ به روشی آسان

دستور پخت کوکوی مرغ به روشی آسان کوکو ها و کتلت ها از غذا هایی هستن که خیلی طرفدار دارن. انواع خیلی زیاد و متنوعی هم دارن. در این مطلب طرز تهیه کوکو ی مرغ رو قرار دادیم. این غذا هم خیلی خوشمزه اس و هم خیلی آسون. به نظرم همه میتونن به راحتی اون رو درست کنن.
مواد لازم برای تهیه کوکوی مرغ
سینه مرغ یک عدد
پیاز متوسط دو عدد
تخم مرغ چهار عدد
نمک و زردچوبه به مقدار لازم
زرشک در صورت تمایل
زعفران در صورت تمایل
طرز تهیه کوکوی مرغ
برای تهیه کوکوی مرغ ابتدا مرغ رو به همراه یه پیاز و مقداری نمک و زردچوبه میذاریم تا بپزه ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 56 دقیقه پیش
بازی گلف در کنار آتشفشان! +عکس

بازی گلف در کنار آتشفشان! +عکس ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 56 دقیقه پیش
فعالیت شبانه برخی پایگاه های انتقال خون در ماه رمضان

فعالیت شبانه برخی پایگاه های انتقال خون در ماه رمضان به گزارش شفاف، مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران در گفت و گو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان درباره وضعیت فعالیت پایگاه های انتقال خون در ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته سه مرکز از پایگاه های انتقال خون استان تهران تا ساعات پایانی روز در ایام ماه مبارک رمضان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
سید مرتضی طباطبایی افزود: بر این اساس در ماه مبارک رمضان، پایگاه انتقال خون وصال شیرازی تا ساعت 24 بامداد فعالیت خواهد داشت و دو پایگاه دیگر در منطقه 4 (جنب پارک پلیس) و منطقه 5 (اتوبان ستاری - خروجی باغ فیض) تا ساعت 23 بامداد به فعالیت خود ادامه خواهند داد. ... ادامه خبر ...

منبع: شفاف نیوز دسته: گوناگون انتشار : 11 ساعت و 56 دقیقه پیش
همتای پل طبیعت در غرب تهران

همتای پل طبیعت در غرب تهران حالا پل طبیعت به یک نماد زیبای پایتخت تبدیل شده است. تقریبا یک دهه بعد از آن روز، حالا دوباره همان گروه گرد آمده اند و قرار است در غرب تهران و در حاشیه دریاچه شهدای خلیج فارس و بوستان جنگلی چیتگر، اثری متفاوت به وجود آورند.
روز گذشته هم رئیس و اعضای شورای شهر تهران از طرح های رسیده به مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگر دیدن کردند.
همزمان با آغاز روند داوری و اعلام نتایج مرحله نخست مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگر، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران به اتفاق علی اعطا سخنگو و عضو هیأت رئیسه ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 6 دقیقه پیش
موجودی پرونده های حوزه قضائی فاریاب 4 درصد کاهش یافته است

موجودی پرونده های حوزه قضائی فاریاب 4 درصد کاهش یافته است به گزارش خبرنگار مهر ، محمدباقر اسلامی عصر یکشنبه در آیین تودیع ومعارفه رئیس حوزه قضائی شهرستان فاریاب اظهار داشت: در سال گذشته 2 هزار و 260 پرونده در حوزه قضائی شهرستان فاریاب مورد رسیدگی قرار گرفته است .
وی عنوان کرد: با تلاش کارکنان قضائی و اداری موجودی پرونده های آخر سال 96 نسبت به ابتدای سال چهار درصد کاهش یافته است .
اسلامی تصریح کرد: اقامه عدل و استقلال دستگاه قضائی، دسترسی آسان به عدالت، ایجاد امنیت اجتماعی، پیشگیری از وقوع جرم، مبارزه با فساد و کوتاه کردن مسیر دادرسی از جمله موارد مهمی است که رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به عنوان نقشه راه دستگاه قضائی تبیین کرده اند ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 6 دقیقه پیش
آتش سوزی گسترده در نخیلات قصرقند

آتش سوزی گسترده در نخیلات قصرقند به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان وبلوچستان، بخشدار تلنگ گفت: این آتش سوزی ساعت 12 و 30 دقیقه در نخیلات دهستان شارک بخش تلنگ رخ داده و اکثر نخیلات طعمه حریق شده است.
پاک اندیش افزود: به علت مسافت زیاد این دهستان تا مرکز قصرقند و نبود امکانات، یک دستگاه ماشین آتش نشانی از چابهار عازم منطقه شده و یک تانکرآبرسان هم از قصرقند اعزام شده است.
وی گفت: کارشناسان در حال برآورد خسارات هستند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 6 دقیقه پیش
رای جالب یک قاضی برای عامل قطع درختان

رای جالب یک قاضی برای عامل قطع درختان قاضی دادگاه عمومی بخش میان جلگه در استان خراسان رضوی با صدور رای جایگزین حبسی متهم به قطع درختان در مناطق قرق شده را به چهارصد ساعت خدمت عمومی رایگان در اداره منابع طبیعی نیشابور جهت کاشت نهال به صورت چهار ساعت در روز ملزم کرد. ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 6 دقیقه پیش
تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار

تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار امین عارف نیا در گفت وگو با ایسنا در مورد انتشار برخی اخبار مبنی بر عزل یکی از معاونان شهرداری در پی انتخاب شهردار جدید گفت: عصر امروز شاهد آن بودیم که خبری مبنی بر برکناری پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از سوی شهردار جدید بودیم که باید اعلام کنم این خبر صحت ندارد و کذب است.
وی افزود: از شهروندان درخواست می شود اخبار شهرداری اعم را از طریق پورتال شهرداری تهران پیگیری کنند.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 6 دقیقه پیش
ترتیل خوانی قرآن کریم درشهرکرد

ترتیل خوانی قرآن کریم درشهرکرد مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان هرروز درمصلی امام خمینی (ره)شهرکردباحضور گسترده اقشارمختلف مردم برگزار می شود. عکس: نیلوفر رخشان 21:34 - 1397/02/30 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 6 دقیقه پیش
بدترین گاف های دروازه بان ها+ فیلم

بدترین گاف های دروازه بان ها+ فیلم به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ برخی گاف های عجیب و باورنکردنی دروازه بان ها نتیجه بازی ها را تغییر داده است.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
منبع: فارس
انتهای پیام/
بدترین گاف های دروازه بانان دنیای فوتبال ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
روایت زهرا ساعی از دیدار اعضای کمیسیون اجتماعی با رئیس قوه قضاییه/ درخواست نمایندگان برای تسریع روند ارجاع لایحه امنیت زنان

روایت زهرا ساعی از دیدار اعضای کمیسیون اجتماعی با رئیس قوه قضاییه/ درخواست نمایندگان برای تسریع روند ارجاع لایحه امنیت زنان زهرا ساعی در تشریح دستورکار امروز کمیسیون متبوعش گفت: امروز بعدازظهر نشستی با آیت الله آملی لاریجانی در محل قوه قضائیه داشتیم و موضوعات متعددی از جمله سپرده گذاران کاسپین و موسسات مالی و اعتباری مطرح شد که نمایندگان درخواست تسریع روند رسیدگی به این پرونده ها را داشتند، ضمن اینکه از پرداخت 18هزار میلیارد تومان توسط دولت به تعدادی از این سپرده گذاران خبر داد.
به گزارش نامه نیوز، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته رفع مشکل سپرده گذاران با اتحاد هر سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه امکانپذیر است که به نوعی با این موضوع درگیر هستند ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
50 هزار خانه خالی در یزد خاک میخورد + فیلم

50 هزار خانه خالی در یزد خاک میخورد + فیلم به گزارش خبرگزاری صداوسیما
عناوین ویژه های خبری 30 اردیبهشت 1397:
-فعالیت بدون مجوز تاکسی های اینترنتی در یزد
-بازهم تخریب در بافت تاریخی
-50 هزار خانه خالی در یزد خاک میخورد
-شعارهایی که سال گذشته دادیم محقق نشد
-تفاوت قیمت در نانوایی های یزد غیرقانونیه
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
اژه ای: اگر گره گشایی کردیم منتی نداریم

اژه ای: اگر گره گشایی کردیم منتی نداریم حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه اظهار کرد: خداوند در همه زمان ها رحمت خود را سراریز کرده به خصوص در ماه مبارک رمضان که دست همه به ویژه دست نیازمندان را می گیرد.
وی افزود: شما جمع شدید که دست نیازمندان را بگیرید یعنی می خواهید هم رنگ خدا شوید و امروز دفاع به اصطلاح از حقوق بشر بلند است، اما شما ببینید که در دعایی که در ماه رمضان می خوانید حقوق بشر چگونه معنی شده و حقوق بشر که در دنیا ندای آن بلند است معنی شده است.
محسنی اژه ای گفت: در دعای رمضان از خدا می خواهید مشکل دو دسته را حل کنید که بیشتر ذهن ما رفع گرفتار شخصی است که به زندان رفته است و ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 16 دقیقه پیش
کشاورزان، جاده کهنوج به بندر عباس را بستند

کشاورزان، جاده کهنوج به بندر عباس را بستند آفتاب نیوز :
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان منوجان در گفت و گو با ایسنا گفت: کار خرید توافقی سیب زمینی در منوجان تا روز پنجشنبه در حال انجام بود اما بدلیل تکمیل ظرفیت کارخانه طرف قرار داد تعاون روستایی کار خرید چند روزی کند شده است و این مضوع نارضایتی کشاورزان به دنبال داشته است.
کورش میجانی افزود: بلافاصله بعد از تجمع کشاورزان در مسیر جاده کهنوج بندرعباس شخصا در محل حاضر شدم و به موضوع را رسیدگی کردم و از ساعت 16 کارخرید سیب زمینی از سر گرفته شد.
میجانی گفت:ح دود 15 دقیقه تا نیم ساعت جاده کهنوج به بندرعباس بسته بود. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 26 دقیقه پیش
135 زندانی جرائم غیر عمد در استان سمنان چشم انتظار جشن گل ریزان

135 زندانی جرائم غیر عمد در استان سمنان چشم انتظار جشن گل ریزان به گزارش خبرنگار مهر ، محمود باهنر عصر یکشنبه در نشست خبری به مناسبت اعلام برنامه های جشن گل ریزان در سراسر استان سمنان، بیان کرد: این مراسم در سمنان هم زمان با سی و یکمین روز از اردیبهشت ماه 97 به میزبانی باغ شهر برگزار و طی آن مردم نیک اندیش مرکز استان به کمک زندانیان جرائم غیر عمد و دیه می آیند.
وی افزود: مراسم گل ریزان ویژه این زندانیان در شاهرود روز هفتم خردادماه در کانون شهید بهشتی، در دامغان 20 خردادماه به میزبانی تالار جوان و در گرمسار نهم خردادماه در سالن فرهنگیان خانه معلم برگزار می شود تا مردم نیک اندیش سراسر استان به کمک 135 زندانی جرائم غیر عمد نقدی بیایند. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری مهر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 26 دقیقه پیش
اژه ای: اگر گره گشایی کردیم منتی نداریم

اژه ای: اگر گره گشایی کردیم منتی نداریم معاون اول قوه قضاییه گفت: فکر نکنید که اگر ما امروز از مال دنیا بهره مند هستیم که گره گشایی کردیم منت بر دیگران داریم این ما هستیم که باید منت دیگران را بکشیم که خدا به ما مالی داده که بتوانیم به دیگران کمک کنیم.
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه اظهار کرد: خداوند در همه زمان ها رحمت خود را سراریز کرده به خصوص در ماه مبارک رمضان که دست همه به ویژه دست نیازمندان را می گیرد.
وی افزود: شما جمع شدید که دست نیازمندان را بگیرید یعنی می خواهید هم رنگ خدا شوید و امروز دفاع به اصطلاح از حقوق بشر بلند است اما شما ببینید که در دعایی که در ... ادامه خبر ...

منبع: تابناک دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 26 دقیقه پیش
دستور تهیه آش شله قلمکار مخصوص

دستور تهیه آش شله قلمکار مخصوص امروز در آموزش آشپزی تصمیم به طرز تهیه آش شله قلمکار مخصوص شام افطاری گرفتیم. آش شله قلمکار به خاطر حبوبات و گوشت و سبزی که در اون به کار میره بسیار مغذی و لذیذ هست و در عین حال یک غذای سنگین هست که بهتره این شب ها بعد یکی دو ساعت بعد از افطاری میل بشه و به خاطر مغذی بودنش بسیار مناسب شام بع از افطاری هست. این آش هم در مناسیت ها استفاده میشه و در برخی مناطق کشورمون معروف به آش حضرت زهرا (س) ست.
برای دیدن آموزش مرحله به مرحله این آش خوشمزه روی این لینک بزنید.
مواد لازم برای تهیه آش شله قلمکار:
گوشت نیم کیلو ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 26 دقیقه پیش
رگبار و رعدوبرق در اکثر نقاط کشور

رگبار و رعدوبرق در اکثر نقاط کشور به گزارش جام جم آنلاین، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد پیرو اطلاعیه شماره 19 شنبه مورخ 29 اردیبهشت 97 بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی با گذر تدریجی یک سامانه بارشی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط به شرح زیر پیش بینی می شود.
دوشنبه 31 اردیبهشت: آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، کردستان، غرب اصفهان، شرق و شمال لرستان، غرب همدان، ارتفاعات کرمان.
سه شنبه اول خرداد و چهارشنبه دوم خرداد : آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، جنوب اردبیل، ارتفاعات البرز در استان های البرز و تهران، زنجان، قزوین، مازندران ... ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 26 دقیقه پیش
روزه داری و سلامتی + فیلم

روزه داری و سلامتی + فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 26 دقیقه پیش
سیلاب به 113 چاه آب در کاشان آسیب زد

سیلاب به 113 چاه آب در کاشان آسیب زد گزارش ایرنا از روابط عمومی شهرداری کاشان حاکی است، محمدرضا عبدلی خالدی یکشنبه گفت: جاری شدن سیل در نتیجه بارندگی های شدید هفته گذشته نزدیک به 15 میلیارد ریال خسارت به این شهر وارد کرد.
وی افزود: جاری شدن سیل در بلوار امام رضا (ع) شهر کاشان به 25 حلقه چاه آب، افزون بر سه میلیارد و 800 میلیون ریال خسارت وارد کرده است.
معاون شهرداری کاشان با بیان اینکه در منطقه های یک و پنج شهرداری کاشان به زیرسازی ها و آسفالت خسارتی وارد نشده، اضافه کرد: تنها 43 حلقه چاه در این 2 منطقه آسیب دیدند.
ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 36 دقیقه پیش
احکام رفتن روزه دار به دندان پزشکی

احکام رفتن روزه دار به دندان پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان: کسی که به دندان پزشکی مراجعه می کند، باید از برخی احکام در اینباره مطلع باشد. چرا که ممکن است، اتفاقی رخ دهد که روزه وی باطل شود.
در ادامه می توانید، این احکام را با توضیح حجت الاسلام و المسلمین مهدی آذرطوسی مشاهده کنید. ادامه خبر ...

منبع: برترین ها دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 46 دقیقه پیش
آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از پرسودترین معامله با خداست

آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از پرسودترین معامله با خداست به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در سی و یکمین جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در اتاق بازرگانی با استناد به فرازی از دعای ماه رمضان، افزود: خداوند در این دعا از مردم خواسته تا گره از مشکلات گرفتاران باز کنند و زندانیان جرایم غیرعمد از افراد گرفتار هستند.
سخنگوی قوه قضاییه اظهار داشت: با کمک به زندانیان نباید منتی بر آنان داشته باشیم چون این کمترین کاری است که در ازای لطف خدا بابت تمکن مالی مان می توانیم انجام دهیم.
محسنی اژه ای تصریح کرد ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 46 دقیقه پیش
دستور رییس جمهور/انتقال اداره کل راه و شهرسازی از شاهرود به سمنان متوقف شد

دستور رییس جمهور/انتقال اداره کل راه و شهرسازی از شاهرود به سمنان متوقف شد آفتاب نیوز :
کاظم جلالی نماینده سابق شاهرود نامه ای درباره عدم انتقال اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان از شاهرود به شهرستان سمنان را به وزیر راه و شهرسازی نوشت. این نامه روز گذشته به آخوندی وزیر راه ارسال شد. این نامه به اطلاع رییس جمهور رسید و رییس جمهور نیز دستور داد تغییری ایجاد نشود.
بر این اساس موضوع انتقال اداره کل راه و ترابری استان سمنان به مرکز این استان و ادغام آن با اداره کل مسکن و شهرسازی با دستور رییس جمهور متوقف شد.
منبع: ایسنا ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
درخواست از رئیس قوه قضائیه در خصوص لایحه تامین امنیت زنان

درخواست از رئیس قوه قضائیه در خصوص لایحه تامین امنیت زنان به گزارش ایرنا، زهرا ساعی در تشریح دستور کار امروز- یکشنبه- این کمیسیون گفت: امروز بعدازظهر نشستی با آیت الله آملی لاریجانی در محل قوه قضائیه داشتیم و موضوعات متعددی از جمله سپرده گذاران کاسپین و موسسات مالی و اعتباری مطرح شد که نمایندگان درخواست تسریع روند رسیدگی به این پرونده ها را داشتند، ضمن اینکه از پرداخت 18هزار میلیارد تومان توسط دولت به تعدادی از این سپرده گذاران خبر داد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته رفع مشکل سپرده گذاران با اتحاد هر سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه امکانپذیر است که به نوعی با این موضوع درگیر هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
معرفی رئیس جدید اداره راه وشهرسازی تفت

معرفی رئیس جدید اداره راه وشهرسازی تفت به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز یزد،مدیرکل راه وشهرسازی استان گفت:دراین مراسم حاتمی بعنوان رییس جدیدراه وشهرسازی تفت معرفی واززحمات دادخواه رییس قبلی قدردانی شد.
نقصان محمدی در این مراسم، ازبرنامه ریزی اداره کل راه و شهرسازی استان برای تامین مسکن جوانان استان خبرداد.
وی ادامه داد: طرح ایجادمسکن درحاشیه شهروبازآفرینی بافت قدیمی برای تامین مسکن جوانان،درحال بررسی ست و پس ازنهایی شدن اجرایی می شود.
مدیرکل راه وشهرسازی استان همچنین ازطرح تامین زمین برای مسکن جوانان دراستان خبرداد و گفت: علاوه بر طرح بازسازی بافت های قدیمی استان ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
تجلیل از خیران مدرسه ساز جهرم

تجلیل از خیران مدرسه ساز جهرم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
نشست خبری بخشدار خرانق با خبرنگاران و اصحاب رسانه

نشست خبری بخشدار خرانق با خبرنگاران و اصحاب رسانه به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز یزد،سرپرست بخشداری خرانق در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اردکان گفت: در سالهای اخیر روستای خرانق بیش از پیش مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.
عیدانی افزود:روزانه گردشگرانی از کشور های درجه یک اروپایی در این بخش حضور می یابند و از قسمت های مختلف تاریخی دیدن می کنند.
وی با اشاره به در آمد زایی در صنعت گردشگری ادامه داد:استقبال زیاد گردشگران خارجی از این یخش نشان از قدرت مغفول مانده گردشگری منطقه است،
سرپرست بخشداری خرانق گفت ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 12 ساعت و 56 دقیقه پیش
روزه گرفتن چه فوایدی برای بدن انسان دارد؟

روزه گرفتن چه فوایدی برای بدن انسان دارد؟ به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، خبرگزاری تسنیم فواید روزه گرفتن برای بدن انسان را در قالب یک اینفوگرافیک منتشر کرد: ادامه خبر ...

منبع: پارسینه دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 6 دقیقه پیش
مناجات خوانی حسن عبدی در حضور مقام معظم رهبری +فیلم

مناجات خوانی حسن عبدی در حضور مقام معظم رهبری +فیلم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 6 دقیقه پیش
محسنی اژه ای: اگر گره گشایی کردیم منتی بر دیگران نداریم

محسنی اژه ای: اگر گره گشایی کردیم منتی بر دیگران نداریم آفتاب نیوز :
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه اظهار کرد: خداوند در همه زمان ها رحمت خود را سراریز کرده به خصوص در ماه مبارک رمضان که دست همه به ویژه دست نیازمندان را می گیرد.
وی افزود: شما جمع شدید که دست نیازمندان را بگیرید یعنی می خواهید هم رنگ خدا شوید و امروز دفاع به اصطلاح از حقوق بشر بلند است اما شما ببینید که در دعایی که در ماه رمضان می خوانید حقوق بشر چگونه معنی شده و حقوق بشر که در دنیا ندای آن بلند است معنی شده است.
محسنی اژه ای گفت ... ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 6 دقیقه پیش
بچه های گربه جنگلی به محیط زیست غرب گلستان تحویل شد

بچه های گربه جنگلی به محیط زیست غرب گلستان تحویل شد علی بیانی عصر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کشاورز بچه گربه های جنگلی که نحیف و ناتوان بوده اند را در حاشیه یکی از دامداری های حاشیه روستای نیازآباد بندرترکمن پیدا و پس از دو هفته تیمارداری و تغذیه با شیر به این اداره تحویل داد.
به گفته وی؛ محل پیدا شدن این بچه گربه ها توسط کارشناسان حیات وحش بازدید شد اما اثری از گربه جنگلی مادر مشاهده نشد.
'حلیم' کشاورزی که این بچه گربه ها را تحویل محیط زیست داده است نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این گربه ها را از داخل درختچه زارهای گز حاشیه یک دامداری متروک در کنار روستا پیدا کردم و وقتی مطمئن شدم که مادر شان به هر دلیلی آنجا ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 16 دقیقه پیش
ماجرای مادری که از ترس شوهرش دخترش را در بهزیستی گذاشت + فیلم

ماجرای مادری که از ترس شوهرش دخترش را در بهزیستی گذاشت + فیلم به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مهمان چهارمین قسمت ماه عسل به خاطر اعتیاد شوهرش و اینکه آزار و اذیتی به فرزندانش وارد نشود دختر کوچکش را به بهزیستی سپرد تا از هر اتفاق و حادثه ای که ممکن است شوهر معتادش برای این دختر ایجاد کند در امان باشد.
گفتنی است پس از اینکه این مرد معتاد خانواده خود را از دست داد و طعم عواقب تلخ اعتیاد را چشید با عنایت امام رضا علیه السلام اعتیاد را ترک کرد به آغوش خانواده بازگشت و حالا دوباره سرپرستی خانواده خود را به دست گرفته است.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
انتهای پیام/ ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 16 دقیقه پیش
10 فوتی و 849 مسمومیت با قارچ سمی

10 فوتی و 849 مسمومیت با قارچ سمی به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سازمان اورژانس کشور؛ آخرین وضعیت مسمومیت با قارچ در 10 استان کشور تا ساعت 11 ظهر مورخ 30 اردیبهشت 97 را به شرح زیر تشریح کرد.
کل مراجعین 849 نفر – بستری: 149 نفر – ترخیص: 690 نفر- فوتی: 10 نفر
آمار تفکیکی:
کرمانشاه: 336 نفر – بستری:34 نفر – ترخیص: 295 نفر –فوتی : 7 نفر
لرستان: 167 نفر- بستری : 13 نفر– ترخیص : 153 نفر – فوتی : 1نفر
کردستان: 152 نفر – بستری : 24 نفر– ترخیص: 127 نفر– فوتی: 1 نفر
آذربایجان غربی: 79 نفر کل –بستری :27 نفر – ترخیص : 51 نفر– فوتی: 1 نفر
زنجان: 66 نفر– 41 نفر بستری – ترخیص : 25 نفر ... ادامه خبر ...

منبع: اقتصاد آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 26 دقیقه پیش
تکمیل شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب شهر زنجان نیازمند 322 کیلومتر شبکه است

تکمیل شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب شهر زنجان نیازمند 322 کیلومتر شبکه است به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: تا کنون 310 کیلومتر شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب در شهر زنجان اجرا شده که این میزان تنها در سال گذشته 12 کیلومتر بوده است.
وی با تاکید بر این موضوع که با تکیه بر اعتبارات دولتی نمی توان تعهدات اجرایی شبکه فاضلاب در زنجان را محقق ساخت، گفت: برای عبور از این مشکل شرکت آب و فاضلاب به عنوان نخستین شرکت در استان زنجان توانسته با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در تامین منابع مالی پروژه های بخش فاضلاب اقدام کند.
جزء قاسمی افزود: شرکت آب و فاضلاب تا کنون دو قرارداد در زمینه های اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به روش فاینانس داخلی و ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 26 دقیقه پیش
میرزاده: عدم تعامل وزارت علوم با مجلس موجب کندی در بررسی لوایح است/ اصلاح دوباره قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی

میرزاده: عدم تعامل وزارت علوم با مجلس موجب کندی در بررسی لوایح است/ اصلاح دوباره قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی میرحمایت میرزاده با اشاره به جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،گفت: جلسه امروز با حضور وزیر علوم برگزار شد و در این جلسه بررسی عملکرد وزارت علوممورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون نظرات خود را به آقای غلامی منتقل کردند.
به گزارش نامه نیوز، با بیان اینکه یکی از اصلی ترین انتقادات نمایندگان نبود تعامل سازنده وزارت علوم با کمیسیون آموزش و تحقیقات بوده که این عدم تعامل موجب کُندی در بررسی طرح ها و لوایح شده است، افزود: ضروری است با تعامل بیشتر با کمیسیون موارد اعاده شده به کمیسیون با سرعت بیشتری رسیدگی شود. ... ادامه خبر ...

منبع: نامه دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 26 دقیقه پیش
اجرای سامانه های نوین آبیاری در فامنین

اجرای سامانه های نوین آبیاری در فامنین جعفر کاویانی دلشاد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در سال جاری مبلغ 8 میلیارد تومان اعتبار بلاعوض برای اجرای سامانه های نوین آبیاری شامل آبیاری قطره ای (هر هکتار 100 میلیون ریال)، بارانی (هر هکتار 65 ریال) و کم فشار 45 میلیون ریال اختصاص یافته است.
وی گفت: علاوه بر اعطای کمک های بلاعوض دولتی جهت اجرای سامانه نوین آبیاری، در مواردی که منبع آب عمومی بوده و به صورت گروهی و یکپارچه اقدام به اجرای سامانه های نوین آبیاری شود، علاوه بر آن هزینه طراحی را نیز جهاد کشاورزی تقبل خواهد کرد. ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 26 دقیقه پیش
فیلترینگ تلگرام موفقیت آمیز بود | مسدودسازی تدریجی فیلترشکن ها

فیلترینگ تلگرام موفقیت آمیز بود | مسدودسازی تدریجی فیلترشکن ها به گزارش مهر، عبدالصمد خرم آبادی در قالب یادداشتی در کانال خود در پیام رسان سروش نوشت:
مسدود سازی تلگرام به طور موفقیت آمیز طبق برنامه پیش می رود. فیلتر و مسدود سازی قسمتی از تلگرام در ایران باعث سقوط فاحش رتبه تلگرام در ایران و جهان شده است.آنچه که نمودار سایت الکسا ترسیم کرده است، نشان دهنده منحنی سقوط ناگهانی و آبشاری رتبه تلگرام است. ظرف چند روز رتبه telegram.me یکصد پله در ایران و ده ها پله در جهان سقوط کرد.
با وجودی که به منظور انتقال آرام مردم به پیام رسان های داخلی هنوز برخی از نسخه های فارسی تلگرام مسدود نشده اند و علیرغم اینکه هنوز مبارزه جدی با فیلترشکن ها انجام نشده ... ادامه خبر ...

منبع: روزنامه همشهری دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 26 دقیقه پیش
انتقال اداره کل راه و شهرسازی از شاهرود به سمنان متوقف شد

انتقال اداره کل راه و شهرسازی از شاهرود به سمنان متوقف شد به گزارش ایسنا، کاظم جلالی نماینده سابق شاهرود نامه ای درباره عدم انتقال اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان از شاهرود به شهرستان سمنان را به وزیر راه و شهرسازی نوشت. این نامه روز گذشته به آخوندی وزیر راه ارسال شد. این نامه به اطلاع رییس جمهور رسید و رییس جمهور نیز دستور داد تغییری ایجاد نشود.
بر این اساس موضوع انتقال اداره کل راه و ترابری استان سمنان به مرکز این استان و ادغام آن با اداره کل مسکن و شهرسازی با دستور رییس جمهور متوقف شد.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 36 دقیقه پیش
کشف محموله مشروبات الکلی قاچاق در نقطه صفر مرزی استان آذربایجان غربی

کشف محموله مشروبات الکلی قاچاق در نقطه صفر مرزی استان آذربایجان غربی توکل حیدری رییس کل دادگستری آدربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از کشف محموله مشروبات الکلی قاچاق در نقطه صفر مرزی استان آذربایجان غربی (اشنویه) خبر داد و گفت: از چندین کاروان در نقطه صفر مرزی 4200شیشه مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.
وی افزود: دستورات لازم برای امحای این مشروبات الکلی صادر شد.
انتهای پیام/ ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری میزان دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 36 دقیقه پیش
ویدئو / دیدار ملی پوشان فوتبال ایران با روحانی

ویدئو / دیدار ملی پوشان فوتبال ایران با روحانی رئیس جمهور در دیدار با ملی پوشام فوتبال ایران از بازیکنان و کادر فنی تقدیر کرد. در این مراسم پیراهن شماره 12 تیم ملی فوتبال کشورمان به حسن روحانی اهدا شد. ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 45 دقیقه پیش
هیات حقیقت یاب مجلس به کازرون اعزام می شود

هیات حقیقت یاب مجلس به کازرون اعزام می شود به گزارش ایرنا، اصغر سلیمی در تشریح جلسه امروز- یکشنبه- کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع مشکلات پیش آمده در کازرون در جلسه امروز کمیسیون مطرح شد و مقرر شد هیات حقیقت یاب متشکل از نمایندگان مجلس به این منطقه اعزام و پس از بررسی، نتیجه را به کمیسیون ارائه کند.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین مقرر شد معاون وزیر کشور نیز برای توضیح در خصوص مشکلات پیش آمده در منطقه کازرون در روز (سه شنبه 1 خردادماه) در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس حاضر شود. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 46 دقیقه پیش
کرمانشاه| نخستین موزه عروسک ها در کرمانشاه راه اندازی می شود

کرمانشاه| نخستین موزه عروسک ها در کرمانشاه راه اندازی می شود به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کرمانشاه ، مهناز فتاحی اظهار داشت: موزه عروسک ها در کانون پرورش فکری استان کرمانشاه راه اندازی می شود تا علاوه بر نگهداری عروسک های نمایشی و کارگاهی، کودکان، نوجوانان و علاقمندان به این موزه از آن دیدن کنند.
مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه افزود: نیاز به حفظ و نگهداری و استفاده بهینه از عروسک های مختلفی که در مراکز کانون استان ساخته می شود و همچنین از طرفی، آشنایی کودکان و نوجوانان با مراحل ساخت و آماده سازی عروسک های نمایشی، همکاران ما را بر آن داشت تا موزه عروسک ها را راه اندازی کنند. ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 46 دقیقه پیش
جشن روز جهانی زنبورعسل

جشن روز جهانی زنبورعسل ایرنا-تهران-سفارت اسلوونی در ایران به مناسبت روز جهانی زنبورعسل،ظهر یکشنبه مراسم اختصاصی با حضور مدیران بخش های دولتی و غیر دولتی صنعت زنبورداری در ایران برگزار کرد.*2*7 ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 46 دقیقه پیش
فیلم | چرا جنس بی کیفیت چینی وارد ایران می شود؟

فیلم | چرا جنس بی کیفیت چینی وارد ایران می شود؟ Video/Audio Link
6161
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 46 دقیقه پیش
تشکیل کمیسیون مشترک برجام در جمعه این هفته

تشکیل کمیسیون مشترک برجام در جمعه این هفته به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز ، سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه، با اشاره به جلسه مشترک با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که عصر امروز (سه شنبه، 30 اردیبهشت) برگزار شد، گفت: آخرین وضع مذاکرات با کشورهای اروپایی برای اینکه آیا می توانند انتظارات و خواسته هایمان در برجام را بدون حضور امریکا تامین کنند به نمایندگان ارائه شد.
معاون سیاسی وزارت امور خارجه اظهار کرد: باید یادآور شد هفته گذشته جلسه وزاری خارجه ایران، سه کشور اروپایی و موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار و در پایان جلسه بیانیه خوبی از طرف کشورهای اروپایی مبنی بر اینکه تعهدشان برای ادامه ... ادامه خبر ...

منبع: جام نیوز دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 56 دقیقه پیش
آیت الله مکارم شیرازی: بعد از انقلاب، تفاوت چندانی در وضعیت طلاب به وجود نیامده/ وضعیت مردم بهبود یافته، به طوری که درگذشته کمتر کسی وسیله نقلیه داشت

آیت الله مکارم شیرازی: بعد از انقلاب، تفاوت چندانی در وضعیت طلاب به وجود نیامده/ وضعیت مردم بهبود یافته، به طوری که درگذشته کمتر کسی وسیله نقلیه داشت آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید پیشنهاد داد که هفته ای به نام حوزه علمیه نام گذاری تا خدمات حوزه در کشور منعکس شود.
به گزارش ایرنا، وی روز یکشنبه در دیدار رئیس و جمعی از مدیران مرکز خدمات حوزه اظهار داشت: در این هفته صدا و سیما و رسانه ها، خدماتی را که حوزه در طول جنگ تحمیلی و دیگر عرصه ها انجام داده اند و نقشی را که در مبارزه با داعش و تکفیریها داشته اند، به جامعه معرفی کنند.
وی دربخش دیگری از سخنان خود با استناد به آیه مهاجرت علما در قرآن و با تأکید بر بحث هجرت طلاب از قم به دیگر مناطق کشور، گفت: این که طلاب ... ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 13 ساعت و 56 دقیقه پیش
مرور زندگی 22 ساله ونگر در آرسنال - بخش اول

مرور زندگی 22 ساله ونگر در آرسنال - بخش اول به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آرسن ونگر و آرسنال پس از 22 سال به ته خط رسیدند. ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 5 دقیقه پیش
کرمانشاه| عدم رعایت ساعات کاری نانوایان در کرمانشاه تخلف محسوب می شود

کرمانشاه| عدم رعایت ساعات کاری نانوایان در کرمانشاه تخلف محسوب می شود اعتضاد علیزاده در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه ، با اشاره به اینکه ساعت کار نانوایان کرمانشاه در نوبت صبح کاهش و در نوبت بعد از ظهر افزایش یافته است اظهار داشت: نانوایی های لواش ماشینی نیمه اتوماتیک در ماه رمضان در نوبت اول از ساعت 6:30 تا هشت، 10:30 تا 13 و در نوبت بعد از ظهر از ساعت 17 تا 20 فعالیت می کنند.
وی با بیان اینکه نانوایی های سنتی شامل لواش، تافتان و بربری سنتی و ماشینی از ساعت 6:30 تا هشت، 10 تا 12:30 و در نوبت بعد از ظهر از ساعت 16:30 تا 20:30 فعال هستند عنوان کرد: نانوایی های سنگکی سنتی و ماشینی در ماه مبارک رمضان در کرمانشاه از ساعت 6 تا هشت ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 6 دقیقه پیش
هفته ای به نام حوزه علمیه نام گذاری شود

هفته ای به نام حوزه علمیه نام گذاری شود به گزارش ایرنا از مرکز خبر حوزه ، وی روز یکشنبه در دیدار رئیس و جمعی از مدیران مرکز خدمات حوزه اظهار داشت: در این هفته صدا و سیما و رسانه ها، خدماتی را که حوزه در طول جنگ تحمیلی و دیگر عرصه ها انجام داده اند و نقشی را که در مبارزه با داعش و تکفیریها داشته اند، به جامعه معرفی کنند.
وی دربخش دیگری از سخنان خود با استناد به آیه مهاجرت علما در قرآن و با تأکید بر بحث هجرت طلاب از قم به دیگر مناطق کشور، گفت: این که طلاب، علما و فضلا در قم متمرکز باشند و شهرها و روستاها خالی از عالم باشد اشتباه است و مرکز خدمات و نهادهای دیگر باید برای مهاجرت طلاب به شهرهای دیگر تلاش و برنامه ریزی کنند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 6 دقیقه پیش
پلمپ آژانس های درون شهری سوق

پلمپ آژانس های درون شهری سوق آژانس های درون شهری در سوق به دلیل رعایت نکردن قوانین تعطیل و پلمپ شدند. ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 6 دقیقه پیش
نشست خبری روز ملی اهدای عضو

نشست خبری روز ملی اهدای عضو ایرنا - تهران - علی اکبر ولایتی رئیس بیمارستان مسیح دانشوری روز یکشنبه در نشست خبری روز ملی اهدای عضو(31 اردیبهشت) به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.2*10 ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 16 دقیقه پیش
استخدام های روز- 30 اردیبهشت 97

استخدام های روز- 30 اردیبهشت 97 تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید... ادامه خبر ...

منبع: بانکی دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 16 دقیقه پیش
توضیح وزارت خارجه دربارۀ ارائه بسته جدید به ایران

توضیح وزارت خارجه دربارۀ ارائه بسته جدید به ایران به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه گفت: درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم و انتشار اخبار بی ربط و انحرافی با هدف فضاسازی منفی صورت می پذیرد.
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص اخبار منتشره از رسانه های خارجی به نقل از منابع دیپلماتیک ناشناس مبنی بر ارائه بسته جدید به ایران در قبال پذیرش توافق جدید اظهار داشت: چنین اخبار و ادعاهای بی ربط، ریشه در اتاق فکرهای رسانه ای صهیونیست ها و دیگر هرج و مرج طلبان بین المللی و بدخواهان ملت ایران دارد که با هدف فضا سازی منفی و منحرف کردن مسیر گفتگو های ایران و سایر طرف های ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 16 دقیقه پیش
قارچ های خوراکی دکمه ای عاری از آلودگی است

قارچ های خوراکی دکمه ای عاری از آلودگی است به گزارش ایرنا مجید رضا پاکاری، یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مواد اولیه مورد استفاده در مراکز تولید قارچ دکمه ای در شرایط کاملا پاستوریزه و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تهیه می شود و در اختیار واحدهای تولیدکننده قارچ قرار می گیرد به همین سبب کاملا غیر سمی و احتمال سمی بودن آن صفر است.
وی بیان کرد: هم اینک 308 واحد تولید قارچ خوراکی دکمه ای صنعتی و سنتی با ظرفیت تولید سالیانه 11 هزار تن در استان فارس فعال است.
پاکاری اضافه کرد: شایعه پراکنی های منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با عدم مصرف قارچ دکمه ای کاملا بی اساس و غیر کارشناسی شده است و همه می توانند با اطمینان خاطر از قارچ ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 16 دقیقه پیش
واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر

واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته تصویری در فضای مجاری منتشر شد که در آن چهره همسر وینفرد شفر با مریم سعادت بازیگر ایرانی مقایسه شده بود و از شباهت آنها گفته بودند. آلیسا شفر اما نظر متفاوتی دارد و با انتشار همان تصویر از این نوشت که افراد زیادی این عکس را برایش فرستاده اند اما از نظر او این دو تصویر شباهتی هم ندارند!
41258 ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 16 دقیقه پیش
کرمان کمترین میزان حفاری غیر مجاز را در کشور دارد

کرمان کمترین میزان حفاری غیر مجاز را در کشور دارد به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان غلامرضا فرخی در نشست مشترک با فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: استان کرمان از پهناورترین استان های کشور است که دارای بیش از 7 هزار اثر شناخته شده، 700 اثر ثبت ملی و پنج اثر ثبت جهانی است.
وی به اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در برنامه ششم توسعه در راستای حفظ بناهای تاریخی و جذب هر چه بیشتر اظهار داشت: خوشبختانه در سالهای گذشته برای جذب گردشگران به خصوص گردشگران خارجی فعالیت های موثری در سطح استان و کشور انجام گرفته که آمار بالای گردشگران دلیلی بر این ادعا است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 26 دقیقه پیش
سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد

سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد به گزارش ایسنا، این مراسم با محوریت کمک و دستگیری از زندانیان جرایم غیرعمد با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه، اصغر جهانگیر رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سیدعلاءالدین میرمحمدصادقی رییس هیات مدیره و سیداسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور و دیگر مسولان برگزار شده است.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب نیز در روز جاری به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تحت حمایت ستاد دیه کشور مبلغ 4 میلیارد ریال اختصاص دادند.
انتهای پیام ادامه خبر ...

منبع: ایسنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 26 دقیقه پیش
شهریه برخی مدارس دولتی در کرمان افزایش یافت

شهریه برخی مدارس دولتی در کرمان افزایش یافت به گزارش ایرنا، حمیدرضا دعاگویی روز یکشنبه در شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه هفت هزار و 700 مدرسه در استان کرمان وجود دارد ،افزود: رشد 870 هزارنفری جمعیت دانش آموزی استان را تا سال 1402 پیش بینی کرده ایم.
وی ادامه داد: در استان کرمان از مجموع 46 هزار نفر نیروی فعال در آموزش و پرورش، 13 هزار نفر تا سال 1401 خارج خواهند شد و این در حالی است که روند دانش آموزی رشد خواهد داشت.
دعا گویی با اشاره به اینکه 12و مدرسه در نواحی یک و دو فاقد دانش آموز هستند، گفت: در سه سال گذشته سه هاز و 200نفر تفاضل نیروی خروج و ورود نیرو به آموزش و پرورش استان کرمان بوده است که باید برای ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 26 دقیقه پیش
زلزله 4.2 ریشتری در میانرود خوزستان

زلزله 4.2 ریشتری در میانرود خوزستان زمین لرزه ای 4.2 ریشتری میانرود خوزستان را لرزاند.
به گزارش ایلنا، زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر در عرض جغرافیایی 32.283 درجه شمالی و طول جغرافیایی 48.456 درجه شرقی و در عمق 10 کیلومتری میانرود را لرزاند.
این زمین لرزه در ساعت 15:52 رخ داده است. ادامه خبر ...

منبع: عصر ایران دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 26 دقیقه پیش
صوت/ جز پنجم قرآن کریم"استاد شحات انور"

صوت/ جز پنجم قرآن کریم"استاد شحات انور" مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3
دانلود ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 26 دقیقه پیش
چین، بالاخره تسلیم ترامپ شد

چین، بالاخره تسلیم ترامپ شد به گزارش خبرآنلاین به نقل از بی بی سی، دولت آمریکا می گوید این اقدام به طرز قابل توجهی کسر مبادلات تجاری با چین (335 میلیارد دلار در سال) را جبران می کند.
آمریکا البته هنوز نگفته با اقدام جدید تا چه حد از این کسری جبران خواهد شد.
براساس بیانیه مشترکی که دو کشور پس از چند روز مذاکره نمایندگان چین و آمریکا در واشنگتن منتشر کرده اند "دو طرف درباره افزایش معنی دار صادرات انرژی و محصولات کشاورزی موافقت کرده اند."
این بیانیه همچنین افزوده است: "این (اقدام) به حمایت از رشد اقتصاد و اشتغال در آمریکا کمک می کند ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 26 دقیقه پیش
300 هکتار باغ در جنوب کرمان به آفت مگس مدیترانه ای آلوده شد

300 هکتار باغ در جنوب کرمان به آفت مگس مدیترانه ای آلوده شد به گزارش ایرنا ، محمد فرخی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این افت برای اولین بار در آذر ماه سال گذشته در باغات مرکبات منطقه جنوب کرمان مشاهده و پس از بررسی های کارشناسی وجود آن تایید شد.
وی با بیان اینکه 33 هزار هکتار باغ مرکبات در جنوب استان کرمان وجود دارد، گفت: این میزان سطح مرکبات منطقه را در زمره مناطق مهم تولید محصولات مرکبات در کشور قرار داده است .
وی افزود: با همکاری مدیریت ترویج منطقه جنوب کرمان کارگاه های آموزشی متعددی در مناطق کوهپایه ای و دشت این منطقه در زمینه جلوگیری از گسترش آفت برگزار شده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 36 دقیقه پیش
چین، بالاخره تسلیم ترامپ شد

چین، بالاخره تسلیم ترامپ شد به گزارش بی بی سی، دولت آمریکا می گوید این اقدام به طرز قابل توجهی کسر مبادلات تجاری با چین (335 میلیارد دلار در سال) را جبران می کند.
آمریکا البته هنوز نگفته با اقدام جدید تا چه حد از این کسری جبران خواهد شد.
براساس بیانیه مشترکی که دو کشور پس از چند روز مذاکره نمایندگان چین و آمریکا در واشنگتن منتشر کرده اند "دو طرف درباره افزایش معنی دار صادرات انرژی و محصولات کشاورزی موافقت کرده اند."
این بیانیه همچنین افزوده است: "این (اقدام) به حمایت از رشد اقتصاد و اشتغال در آمریکا کمک می کند ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 36 دقیقه پیش
صوت/ دعای ابوحمزه"حاج منصور ارضی"سال1375

صوت/ دعای ابوحمزه"حاج منصور ارضی"سال1375 صوت مناجات ابوحمزه ثمالی توسط حاج منصور ارضی در سال 1375 را می شنوید.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3
دانلود ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 45 دقیقه پیش
2030 دیگر در یونسکو تکرار نمی شود/ هدفم تبدیل کمیسیون یونسکو به سکوی پرتاب جوان های خلاق است

2030 دیگر در یونسکو تکرار نمی شود/ هدفم تبدیل کمیسیون یونسکو به سکوی پرتاب جوان های خلاق است به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛ کمیسیون ملی یونسکو (سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد) در ایران پس از پذیرش عضویت ایران در این سازمان، با تصویب مجلس شورای ملی وقت، در سال 1327 تشکیل شد. رسالت اصلی کمیسیون ملی در کشور، تعیین خلأها، تمرکز نیروها بر حوزه های اولویت دار و بحران زایی ملی و جهانی و اجتناب از تلاش های حاشیه ای است.
حجت الله ایوبی با مصوبه جلسه 5 اردیبهشت 1397هیات وزیران، به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب شده که در سوابق اجرایی خود، ریاست سازمان سینمایی و سمعی، بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ریاست مؤسسه فرهنگی اکو ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 46 دقیقه پیش
کودکان اشیای تاریخی موزه ارومیه را نقاشی کردند

کودکان اشیای تاریخی موزه ارومیه را نقاشی کردند معاون فرهنگی میراث فرهنگی، صنابع دستی و گردشگری آذربایجان غربی روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این برنامه جزوی از سلسله برنامه های این اداره کل برای گرامیداشت روز جهانی موزه ها و بزرگداشت هفته میراث فرهنگی بود که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و 15 نفر از دانش آموزان مدرسه ابتدایی یکی از روستاهای حومه ارومیه برگزارشد.
حسن سپهرفر هدف از برگزاری اینگونه برنامه ها را نهادینه کردن اهمیت حفظ و نگهداری از آثار فرهنگی دانست و افزود: اگر کودکان و نوجوانان در سنین آموزشی به صورت عینی با مفاهیم میراث فرهنگی و اهمیت و ارزش آنها بیشتر آشنا شوند ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 46 دقیقه پیش
توضیحات پزشکیان درباره تعیین تکلیف سپرده گذاران مؤسسات مالی

توضیحات پزشکیان درباره تعیین تکلیف سپرده گذاران مؤسسات مالی به گزارش ایرنا، مسعود پزشکیان امروز- یکشنبه- در تشریح آخرین مصوبات نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری گفت: در آخرین نشست سران سه قوه، در رابطه با چگونگی پرداخت اصل سپرده های سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد تومان صحبت و گفت وگو شد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دو جلسه اخیر نشست نمایندگان سران سه قوه به موضوع پرداخت سپرده ها تا سقف یک میلیارد تومان اختصاص یافت و در این باره تصمیم گیری هایی هم صورت گرفت.
پزشکیان ادامه داد: پیش نویس این مصوبه در حال حاضر آماده شده است که هم اکنون اعضای هیات سه نفره به دنبال برنامه ریزی برای چگونگی اجرای این مصوبه ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 46 دقیقه پیش
مدرسه هدایت ارومیه خانه گفتمان شهری می شود

مدرسه هدایت ارومیه خانه گفتمان شهری می شود رسول عطایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تغییر نگرش و نگاه نسبت به اهمیت حفظ و صیانت از آثار تاریخی در استان قابل مشاهده است و این رویکرد در حفظ آثار تاریخی و ملی و استفاده بهینه از فضای آنها و حفظ ارزش های تاریخی و فرهنگی ملموس به نظر می رسد.
وی ادامه داد: قدمت مدرسه هدایت ارومیه به اواخر دوره قاجار برمی گردد و این بنا در سال 1375 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
عطایی گفت: این بنا در ابتدا یکی از خانه های قدیمی شهر بوده که از دهه 40 شمسی به مدرسه تغییر کاربری داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 46 دقیقه پیش
موزه های تخصصی جدید در آذربایجان غربی راه اندازی می شود

موزه های تخصصی جدید در آذربایجان غربی راه اندازی می شود جلیل جباری روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت روز جهانی موزه ها و هفته میراث فرهنگی افزود: برخورداری آذربایجان غربی از اقوام مختلف و داشتن تمدنی کهن باعث شده تا موزه های این استان اهمیت فوق العاده ای برای گردشگران داخلی و خارجی داشته باشند.
وی اضافه کرد: از هر فرصتی برای آموزش کارکنان موجود در جهت خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضایی علمی برای صیانت از موزه ها حمایت می شود.
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی آذربایجان غربی هم در این مراسم، به همکاری تنگاتنگ کارکنان این یگان در جهت پیشبرد اهداف سازمانی اشاره کرد و ادامه داد ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 56 دقیقه پیش
رییس اتاق اصناف کرمانشاه انتخاب شد

رییس اتاق اصناف کرمانشاه انتخاب شد نگار شاهمرادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: در راستای اجرای مواد هفت و هشت آیین نامه اجرایی انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف شهرستان، انتخابات الکترونیکی هیات رییسه امروز برگزار شد.
وی اضافه کرد: از 58 رای ماخوذه از صنوف توزیعی، حسین بیات نیز 43 رای را کسب کرد.
شاهمرادی ادامه داد: همچنین در صنوف تولیدی مجتبی صفایی با کسب 47 رای و موسی سلیمی با کسب 40 رای و اعتضاد علیزاده با کسب 39 رای به عنوان اعضای هیات رییسه اتاق اصناف شهرستان کرمانشاه انتخاب شدند.
این انتخابات از ساعت 9 صبح روز یکشنبه آغاز شد و هیات نظارتی اعم از نمایندگان استانداری، نماینده سازمان صنعت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 14 ساعت و 56 دقیقه پیش
بارش تگرگ و رگبار باران موجب آبگرفتگی معابر در ارومیه شد

بارش تگرگ و رگبار باران موجب آبگرفتگی معابر در ارومیه شد به گزارش خبرنگار ایرنا، بارش باران که هم اکنون در سطح شهرستان ارومیه و برخی شهرهای شمالی از جمله سلماس تداوم دارد، عابران را غافلگیر کرده و موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها شد.
شدت این بارندگی و آبگرفتگی به حدی بود که در برخی از میدان ها و زیرگذرها عابران به علت همراه نداشتن تجهیزات مناسب در عبور از این مکانها دچار مشکل شدند.
هواشناسی استان صبح امروز با انتشار اخطاریه نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه و سیلابی شدن مسیلها هشدار داده بود.
کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با اشاره به بارش هشت میلیمتری باران در چالدران در 24 ساعت گذشته گفت ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 6 دقیقه پیش
39 طرح مرتعداری در شیروان مطالعه شد

39 طرح مرتعداری در شیروان مطالعه شد به گزاش ایرنا هادی جواهری روز یکشنبه در کمیته حفاظت از منابع طبیعی شیروان اظهار داشت: 20 طرح هم به مرتعداران و دامدارن شیروان واگذار شده است.
وی با بیان اینکه 2.5 برابر ظرفیت مراتع این شهرستان دام وجود دارد گفت: تعداد کل سامان های عرفی ممیزی شده در شیروان 147 سامان عرفی روستایی و عشایری است.
جواهری از سه ذخیره گاه جنگلی کاکلی به مساحت 900 هکتار، گلیل دو هزار و 627 هکتار و دره جنگل 200 هکتار در شیروان خبر داد و افزود: سال گذشته هفت فقره حریق در سطح 27 هکتار از اراضی این شهرستان رخ داد که هم اکنون 63 گروه اطفای حریق با 500 نفر عضو برای انجام ماموریت در آمادگی هستند. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 6 دقیقه پیش
فیلم | کارت قرمزهای جنجالی در ادوار جام جهانی

فیلم | کارت قرمزهای جنجالی در ادوار جام جهانی Video/Audio Link
6161
دانلود ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 15 دقیقه پیش
رئال علاقه ای به جذب نیمار ندارد!

رئال علاقه ای به جذب نیمار ندارد! به گزارش مشرق ، در حالی که ناصر الخلیفی هفته گذشته صراحتا تاکید کرد، نیمار 2000 درصد در پی اس جی ماندنی خواهد بود؛ اما در اسپانیا معتقدند که فوق ستاره برزیلی پس از جام جهانی با رقمی بین 250 تا 300 میلیون یورو به رئال می پیوندد.
در همین رابطه امروز پاکو گونزالس از کادنا کوپه ادعا کرد که در ملاقات اخیر با پینی زاهاوی، مدیر برنامه های معروف و واسطه بین رئال و پی اس جی، به وی اطلاع داده شده است که رئال هیچ علاقه ای برای جذب نیمار در تابستان پیش رو ندارد.
خوزه آنخل سانچس، مدیر داخلی رئال این خبر را به زاهاوی داده و برای الخلیفی(مدیر پی اس جی) پیغام فرستاده است که از جانب نیمار نگرانی ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 15 دقیقه پیش
وجود 341 هزار کلنی زنبور عسل در استان اردبیل

وجود 341 هزار کلنی زنبور عسل در استان اردبیل عزیز باقری، کارشناس تولید عسل سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در جلسه گرامیداشت روز جهانی زنبور عسل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، اظهار کرد: در استان اردبیل نزدیک به 341 هزار کلنی زنبور عسل وجود دارد و میزان تولیدات سالانه استان به 6 هزار و 4 تن می رسد.
وی با اشاره به میزان مصرف سالانه محصولات زنبور عسل در داخل استان اردبیل افزود: مصرف سالانه استان اردبیل نزدیک به یک هزار تن بوده و مابقی تولیدات داخل استان نیز به استان ها و کشورهای دیگر صادر می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 15 دقیقه پیش
جزییات بازدید کمیسیون عمران مجلس از مسکن مهر پرند/ضرب العجل مجلس برای تسریع در تکمیل این طرح

جزییات بازدید کمیسیون عمران مجلس از مسکن مهر پرند/ضرب العجل مجلس برای تسریع در تکمیل این طرح صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به دستور کار امروز یکشنبه (30 اردیبهشت)کمیسیون عمران مجلس، گفت: جلسه امروز این کمیسیون در شهر جدید پرند برای بررسی مشکلات مسکن مهر شهرهای جدید تهران برگزار شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه مذکور مشکلات پیش روی مالکان مسکن مهر پرند و پردیس بررسی شد، افزود: در این جلسه معاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، مدیرعامل شرکت شهرهای جدید کشور، مسئولان آب و فاضلاب، تودیع برق استان تهران، فرماندار شهر رباط کریم و مسئولانی از سازمان شهرداری های کشور حضور داشتند. ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 16 دقیقه پیش
برگزاری بیش از 10 ویژه برنامه ماه رمضان در سپاه بقیه الله(عج) شیراز

برگزاری بیش از 10 ویژه برنامه ماه رمضان در سپاه بقیه الله(عج) شیراز شهاب احمدی در گفت وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: بیش از 10 ویژه برنامه ماه رمضان در ناحیه بقیه الله(عج) شیراز درراستای تعمیق معنویت و افزایش بصیرت دینی و انقلابی شامل تفسیر قرآن، آموزش روخوانی، روشنگری سیاسی، روش سبک زندگی و دیگر برنامه های جنبی برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: تمامی آموزش های عقیدتی و سیاسی توسط اساتید استانی و کشوری به صورت دوره های کوتاه مدت یک هفته ای با سرفصل های مشخص و موضوع امربه معروف و نهی از منکر انجام می شود.
مسؤول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز تصریح کرد: برگزاری سالگرد گرامی داشت شهید آیت الله مطهری ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 25 دقیقه پیش
فیلم/ راه حل رفع تشنگی در ماه رمضان

فیلم/ راه حل رفع تشنگی در ماه رمضان در این فیلم با میوه و سبزیجاتی که مصرف آن در سحر و افطار مانع تشنگی شما در ساعات روزه داری می شود، آشنا می شوید. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
انتخابات اتاق اصناف کرمانشاه برگزار شد

انتخابات اتاق اصناف کرمانشاه برگزار شد به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، انتخابات اتاق اصناف کرمانشاه برگزار شد و رضا سلیم ساسانی با کسب 95 درصد آرا به عنوان نفر نخست انتخاب شد. ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
گران ترین ازدواج ها مربوط به چه شخصیت هایی است؟

گران ترین ازدواج ها مربوط به چه شخصیت هایی است؟ به گزارش مشرق، امروزه افراد ثروتمند و مشهور تمایل زیادی دارند تا مراسم ازدواجشان بسیار مجلل، شیک و با هزینه های گزاف برگزار شود. همانطور که تا به حال مشاهده کرده ایم در اغلب اوقات مراسم های مجلل مربوط به خانواده های سلطنتی بوده است اما در این میان افرادی که از شهرت خاصی برخوردارند و جزو خانواده های سلطنتی نیستند هم سعی کردند تا ازدواج های باشکوهی را به خاطره ها بسپارند!
در این گزارش به هفت مراسم ازدواج که در تاریخ به گران ترین مراسم ها شهرت یافته است اشاره می کنیم، با این توضیح که گرانی این مراسم تنها مربوط به هزینه بالای لباس و یا دسته گل عروس نیست بلکه تعداد میهمانان و منوی غذا در ... ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
بخش خبری 30-2-97

بخش خبری 30-2-97 کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
دانلود ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
خشکسالی، تهدید 500 هکتار شالیزارهای جویبار

خشکسالی، تهدید 500 هکتار شالیزارهای جویبار به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، سلیمان حاتم نژاد امروز یک شنبه 30 اردیبهشت در جلسه کارگروه آب، خاک و کشاورزی که در فرمانداری شهرستان جویبار برگزار شد گفت: به دلیل کمبود بارندگی و تامین نشدن آب سد شهید رجائی، 2 هزار و 400 هکتار شالیزارهای مناطق پایین دست این شهرستان با تهدید خشکسالی روبرو هستند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار با بیان اینکه بر اساس گزارش های رسمی، 25 میلیون مترمکعب آب کشاورزی این شهرستان در سال های گذشته از سد شهید رجائی تامین می گردید افزود: 400 هکتار از اراضی فوق به دلیل کم آبی کشت نشده و 500 هکتار شالیزار در روستاهای رنگریز محله، شورکا ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 26 دقیقه پیش
اروپا تضامین برجامی را باید در قالب بسته اقتصادی به ایران ارائه کند/ توانایی اروپایی ها برای تأمین خواسته هایمان محل تردید است

اروپا تضامین برجامی را باید در قالب بسته اقتصادی به ایران ارائه کند/ توانایی اروپایی ها برای تأمین خواسته هایمان محل تردید است سید عباس عراقچی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به جلسه مشترک با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که عصر امروز (سه شنبه، 30 اردیبهشت ماه) برگزار شد، گفت : آخرین وضعیت مذاکرات با کشورهای اروپایی برای اینکه آیا می توانند انتظارات و خواسته هایمان در برجام را بدون حضور آمریکا تامین کنند به نمایندگان ارائه شد.
معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه اظهار کرد: باید یادآور شد هفته گذشته جلسه وزاری خارجه ایران، 3 کشور اروپایی و موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار و در پایان جلسه بیانیه خوبی از طرف کشورهای اروپایی مبنی بر اینکه تعهدشان برای ادامه ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 35 دقیقه پیش
تودیع و معارفه فرماندار طارم

تودیع و معارفه فرماندار طارم کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 36 دقیقه پیش
کمک 4 میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

کمک 4 میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند به گزارش مشرق، همزمان با برگزاری سی ویکمین همایش گلریزان، ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ 4 میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
جشن گلریزان هر سال در ماه مبارک رمضان، به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با حضور جمعی از مسئولان و خیّرین نیکوکار در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می شود. ادامه خبر ...

منبع: مشرق نیوز دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 46 دقیقه پیش
گران ترین ازدواج ها مربوط به چه شخصیت هایی است؟

گران ترین ازدواج ها مربوط به چه شخصیت هایی است؟ به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، امروزه افراد ثروتمند و مشهور تمایل زیادی دارند تا مراسم ازدواجشان بسیار مجلل، شیک و با هزینه های گزاف برگزار شود. همانطور که تا به حال مشاهده کرده ایم در اغلب اوقات مراسم های مجلل مربوط به خانواده های سلطنتی بوده است اما در این میان افرادی که از شهرت خاصی برخوردارند و جزو خانواده های سلطنتی نیستند هم سعی کردند تا ازدواج های باشکوهی را به خاطره ها بسپارند!
در این گزارش به هفت مراسم ازدواج که در تاریخ به گران ترین مراسم ها شهرت یافته است اشاره می کنیم ... ادامه خبر ...

منبع: تسنیم دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
کمک 4 میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

کمک 4 میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، همزمان با برگزاری سی ویکمین همایش گلریزان، ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ 4 میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
جشن گلریزان هر سال در ماه مبارک رمضان، به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با حضور جمعی از مسئولان و خیّرین نیکوکار در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می شود.
پایان پیام/ 50 ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری شبستان دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
قوامی: نگرانی مسئولان محلی از ادامه اعتراضات

قوامی: نگرانی مسئولان محلی از ادامه اعتراضات به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از نامه نیوز؛ کازرون آرام و قرار ندارد. از همان روزهای اول سال تاکنون، اعتراض پشت اعتراض. حالا هم درگیری و زخمی و کشته.
اصل ماجرا یک مطالبه قدیمی است. اهالی قائمیه از ضعف امکانات گلایه مند هستند و ترجیح می دهند از کازرون جدا شوند، کازرونی ها اما به این خاطر که با این تقسیم بندی مناطق حاصلخیر و سرمایه های باستانی و فرهنگی را به قائمیه واگذار خواهند کرد مخالفت می کنند.
اختلاف مردم در این مورد قصه امروز و دیروز نیست اما تا حالا پیگیری نشده، علت را هم باید در یک جریان با نفوذ جستجو کرد که اینطور ترجیح داده است. ... ادامه خبر ...

منبع: خانه ملت دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
وحید.م شرورترین مرد تهران در قاب دوربین

وحید.م شرورترین مرد تهران در قاب دوربین آفتاب نیوز :
وحید.م قاتل فراری در 500 متری مرز ترکیه دستگیر شد وی از شرورترین افراد تهران بود که بارهای متوالی دستگیری و به زندان افتاده بود. ادامه خبر ...

منبع: آفتاب دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون پذیرایی از مراسم عروسی یا هر مراسم دیگری را رایگان انجام می دهم. منزل و محل کار شما را رایگان نظافت می کنم. راننده رایگان شما می شوم. نگهداری رایگان بیمار و سالمند. کمک رایگان به افراد ناتوان برای خرید کردن و انجام امور منزل. کارهای فنی منزل شما را رایگان انجام می دهم.
این روزها هیچ چیزی را مجانی به آدم نمی دهند. خصوصاً خدمات که خب صدالبته نرخ خودش را دارد و خیلی وقت ها چندان کم هم نیست. برای نظافت چند ساعته منزل چیزی بین 40 تا 60 هزار تومان باید بپردازید. حالا اینکه کسی آگهی می گذارد در سایت و ادعا می کند به صورت رایگان چنین خدماتی انجام می دهد، واقعاً جای تعجب دارد ... ادامه خبر ...

منبع: الف دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
رسانه ها درباره آسیب های اجتماعی از سیاه نمایی پرهیز کنند

رسانه ها درباره آسیب های اجتماعی از سیاه نمایی پرهیز کنند به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، عباس جعفری دولت ابادی در دومین نشست دادستان تهران با مدیران مسؤول رسانه ها در سال جاری که با حضور 20 نفر از مدیران عامل خبرگزاری ها و مدیران مسؤول روزنامه ها برگزار شد با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به موضوع آسیب های اجتماعی و نقش رسانه ها در کاهش و کنترل آن اشاره کرد و با تبیین نقش مهم رسانه ها در بیان و ارائه راهکارها برای رفع آسیب های اجتماعی، گفت: اگر بیش از حد نیاز به آسیب های اجتماعی پرداخته شود و به سیاه نمایی تبدیل گردد ... ادامه خبر ...

منبع: واحد مرکزی خبر دسته: گوناگون انتشار : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
بابا رفت

بابا رفت دست پدر را محکم می گیرد، هنوز گرم بود اما به او گفته اند؛ پدر، آسمانی شده است و باید اعضایش را به بیماران دیگر پیوند بزنند.
آهسته در گوش پدر نجوا می کند: بابا رفتی. قرار نبود بروی.
کشان کشان او را از جنازه پدر دور می کنند تا نزدیکان هم با او خداحافظی کنند. مادر، خواهر و حتی زن عموی پیری که دارد به زبان ترکی جملاتی سر می دهد. هر چند ممکن است کسی نفهمد چه می گوید اما آواهای غمناک زن عمو از دردی عمیق می گوید. راست است که می گویند درد را از هر طرف که بنویسی درد است باید یک چیز دیگر هم به آن اضافه کرد و آن اینکه درد را به هر زبان که بگویی، درد است. ... ادامه خبر ...

منبع: ایرنا دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 6 دقیقه پیش
شهادت امیر چلویی، جانباز 50 درصد دفاع مقدس در همدان

شهادت امیر چلویی، جانباز 50 درصد دفاع مقدس در همدان به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ صبح امروز 30 اردیبهشت، حاج امیر چلویی جانباز 50 درصد دفاع مقدس که از سرداران و بنیانگذاران سپاه همدان بود بعد از 5 سال بستری در بیمارستان و تحمل درد و رنج جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
به گزارش خبرنگار ما، مراسم تشییع پیکر مطهر این جانباز شهید فردا دوشنبه، ساعت 9/30 صبح از مقابل درب سپاه انصارالحسین(ع) همدان برگزارخواهد شد.
مراسم بزرگداشت این رزمنده دوران دفاع مقدس از ساعت 21/30 فردا شب در مسجد مهدیه همدان با سخنرانی حجت الاسلام فاضلیان برگزار می شود. ... ادامه خبر ...

منبع: خبر آنلاین دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 6 دقیقه پیش
آفت زدگی باغداران سیروانی را متضرر کرد/ وقتی که آفت لبخند بر لبان باغداران سیروانی می خشکاند

آفت زدگی باغداران سیروانی را متضرر کرد/ وقتی که آفت لبخند بر لبان باغداران سیروانی می خشکاند به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، سایت باغبانی ورگچ و شوراو خانعلی دو تاکستان بزرگ انگور در سیروان هستند که با بارش های شدید بهار امسال دچار زیان شده اند.
روزگاری این منطقه خشک و بایر بود که به واسطه آب سیمره و همت کشاورزان منطقه آباد و سبب اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم بسیاری از مردم منطقه شده است.
اما متاسفانه بارش های شدید بهاری و تگرگ سبب بروز خسارت به این دو سایت باغبانی شده که نیازمند عنایت و توجه ویژه مسؤولان امر در استان ایلام است.
یکی از باغداران منطقه در این باره می گوید ... ادامه خبر ...

منبع: خبرگزاری فارس دسته: گوناگون انتشار : 16 ساعت و 6 دقیقه پیش